Sayfa 3 Toplam 23 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 557 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TRABZONSPOR?UMUZ 3-0 Samsunspor

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

murat dinc azina ettin forumun walla msjini mi artirmaya çalisiyosun alalaanoluto her kelime ye bi msj yeter bilader admin arkadaslar görmüomusunuz

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

abi allah'in izniyle bu maçi alacagiz! ama ne olur futbolcular biraz kaptana çalissinlar özelliklede gökdeniz! zaten karsi karsiya zorlaniyorsun bari kaptana çalis!

LÜTFEN!!!

FATIH SULTAN TEKKE !

The Londoner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

abi allah'in izniyle bu maçi alacagiz! ama ne olur futbolcular biraz kaptana çalissinlar özelliklede gökdeniz! zaten karsi karsiya zorlaniyorsun bari kaptana çalis!

LÜTFEN!!!

FATIH SULTAN TEKKE !

Kaptana calisma taktigi bu macta yapmamiz gereken en son seydir. Zaten basta kaptanin kendisi buna musaade etmez. Sampiyonlar ligine kalmanin ne demek oldugunu, ne getirip ne goturecegini Fatih`in cok iyi bildigine inaniyorum.

Ancak one gecip, 2-0 veya 3-0`lik skorlar yakalanirsa Fatih`e calisilabilir.Butur maclar asla laubalilik kaldirmaz.

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

LÜTFEN!!!

FATIH SULTAN TEKKE !

takim hele bi önce kendine çalissin,gol atsin... ondan sonra Kaptan otomatik olarak devreye girer zaten... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

neyse hadi Avni Aker yine tiklim tiklim... [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Büyük konusmayalim ama aliriz herhalde bu maçi.Insallah...

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

alicaz kazanicaz basaricaz CL LIGINE GIDICEZZZ !!! [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

kazanmak da laf mi sov yapicaz yaaaa

Nereden
    Trabzon

simdi söyle bir durum var. fatihin altin ayakkabi olayindan dolayi fatihe çalisalim derlerse o zaman yandik iste. ama 1-0 olsun bizim 0lsun derlerse maç farka gider, fatihte bol gol atar...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya bizim bu macta puan kaybina tahmülümüz yok kesinolarak almammiz gereken bir mac belki biraz zor olacak ama sonunda gülen biz olacagiz insallah.umarim bu önemli macta taraftarlar stadi doldurur

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

usaklar insallah maç bizim. hatta süphem yok. ama önemli olan taraftarimizin tutumu. bakin ben samsun da yasayan bir trabzonsporlu olarak sunu söylemeliyim ki ilk yarida ki maçta büyük seyircimiz o kadar iyiydi ki günlerce yerel gazeteler trabzon spor taraftarisovundan bhasetti. SamsundaBurasi Trabzon burdan çikis yok diye inledi heryer bunun kat kat fazlasiniTrabzonda bekiyorum

biz farkliyiz,turkiyenin en iyi futboloynayan takimiyiz.dolayisiyle bu sene sampiyonlugu hakediyoruz fakat elimizde olmayan nedenler yuzunden hakkimizi alamadik.simdi sirada SAMPIYONLIGI hedefi var.

samsunspor bize her zaman ters gelen bir takim.tam bir ts dusmani.inanin bizleri yenmek icin ellerinden ne geliyorsa yapacaklardir.ben 1-0 olsun bizim olsun diyorum.onemli olan uc puan,iyi futbol bile beklemiyorum cunku bu satten sonra iyi futbola gerek yok.onemli olan az hatayi yapip bir gol fazla atip maci almak.

ilk defa fb nin gs den puan almasini diliyorum.

insallah bu hafta sonunda ikinci yere yerlesecegiz.

bence 2-0 goller FATIH ve TOLGA

Nereden
    Belçika

Yeneriz

bundan sonra maç kaybedersek çok kötü olur normalde almamiz gereken bir maç ama taraftarimiz insallah orda stadi doldurur istanbulda sikintimizin olmadigini çok iyi biliyorum ama trabzonda o stad samsunspor maçinda full dolmali o maçi taraftar olmali

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta 2. otururuz ..

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

evet bu hafta ikincilik bizim....hem olmasak nolacakki.. eger bu hafta ikinci olmayacaksak samsuna puan kaptiracagimizdan degil ki.. zaten asikar olan bi oyunun son perdesinde geyse feneri kendi evinde yenerse olamayiz.. olsun.. son hafta bu takimi ellerim patlarcasina alkislamak boynumun borcu..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu hafta Istanbul'dan 19 Mayis tatilini de birlestirerek insallah maça gidecegim. Esimle beraber tribünde yerimizi alacagiz.

Biz bir maç için Istanbul disina gittik mi o maçin skoru 3-1 oluyor ve kazaniyoruz. Pek çok örnek var ama en keyiflisi Antalya'daki Kupa Finaliydi.

Yürrrü be Trabzon, kim tutar seni...[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Bu arada tarih bunu da yazdi ya daha ne diyelim. Fener'i de destekletti bize[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maç ban öle geliyoki çok rahat kazancaz insallah

ama genede belli olmaz 5-0 olsun bizim olsunEdited by: husolee61

Nereden
    Ankara

bekledigimizden zor maç olacak. gerçi bir kaç sezondur samsunsporu rahat yeniyoruz ayrica samsunsporun civcivler karsinda aldigi sonuçlar çok isimize yariyor. masallah bu sezon bize çalistilar [img]smileys/smiley4.gif[/img]gerçi fenerasyon elinden geleni yapti civcivleri sampiyon yapti ya neyse!

dünyaca ünlü derby var ya bu hafta (!) [img]smileys/smiley4.gif[/img]onun için bu maç biraz daha zorlu geçecek. çünkü bizim usaklarin bir kulagida istanbulda olacak! samsunspor bekledigimizden drençli çikabilir. tesfik olabilir veya trabzonspora yatti demesinler diye (gayse nin gaziyla) sezonun en iyi maçini oynuyabilirler. örnek olarak son iki sezondur diyarbakir bize iki sene üst üste sezonun ey iyi topunu oynarark yenildiler! samsunun isi belli olmaz!

maçtan biz gol atmasan gayse nin gol haberi gelrise veya ikinci yariya böyle çikarsak çok zor olacak. tribün baskisa cabasi! yok eger golü erken bulursak kimse bizi tutamaz! o zaman is istanbula kaliyor!

birde isin hakem boyutu var! bu kadar prosto yaptik belki bariz biseler yapilmasada yan hakemler maçi katledebilir! sonuçta levent biçakçi diye bir serefsiz var federasyonun basinda ve adam galatasarayliymis! bakalim ne olacak! ben bizim futbolclara güveniyorum ama türkiyede malesef futbol artik sadece sahada oynanmiyor![img]smileys/smiley7.gif[/img]

biz nezaman bu maç rahat geçer dedik ise hep zor geçmisitir yad apuan kayip etmisisizdir.. bu maçinda kolay olacagini hiç sanmiyorum ama normal kosullarda samsunu evire çevire yeneriz 5-0 olsun bizim olsun fatih de 4 tane atsin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

burada görev yine trabzondaki taraftarimiza düsüyor.insallah stat konya maçindaki gibi olur.protestolara kesinlikle devam edilmesi gerek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Bu hafta Istanbul'dan 19 Mayis tatilini de birlestirerek insallah maça gidecegim. Esimle beraber tribünde yerimizi alacagiz.

Biz bir maç için Istanbul disina gittik mi o maçin skoru 3-1 oluyor ve kazaniyoruz. Pek çok örnek var ama en keyiflisi Antalya'daki Kupa Finaliydi.

Bu arada tarih bunu da yazdi ya daha ne diyelim. Fener'i de destekletti bize[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Hayatta o feneri desteklemem ben sadece ilk defa alacagi bir galibiyete üzülmeyecegim o kadar abi... Ben fener mener destekleyemem kardesim...BENIM TEK ASKIM TRABZONSPOR'UM...

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Ben Elifin dediklerine aynen katiliyorum. Ezikleri desteklemek diye bir sey soz konusu olamaz. Kazanirlarsa uzulmeyiz hepsi o. Onlar zaten 5-1in acisini cikartmak icin sahaya cikacaklar. Sahsen gaylerin kadikoyde kazanacaklarini dusunmuyorum. Ezikler gayleri 100.yillarinda yenip sampiyon olmak isteyecekler. Aslinda berabere bitse en iyisi bence[img]smileys/smiley4.gif[/img]2li averajaimiz gaylerden iyi oldugu icin onlarin ustune cikacagiz alacagimiz bir galibiyletle. S. ligi icin bize 2 galibiyet gerekiyor ve aynisi gayler icin de gecerli. Puan kaybetmeye tahammulleri yok ama mac bence berabere biter ve averajla ustlerine cikariz.........EN BUYUK DEGIL TEK BUYUK TRABZONSPOR...........NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE...................

TS61_NL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Bu arada Papila denilen o serefsiz yuzunden liderligimiz ve mustakbel sampiyonlugumuzun gitmesi ayri bir uzuntu.........MHK+PAPILA+FENERASYON = SAIBEBAHCE........LUTFEN ISTIFA LUTFENNNNNNNNNN!!!!!!

Nereden
    Trabzon

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı simal yildizi Nickli Üyeden Alıntı

Hayatta o feneri desteklemem ben sadece ilk defa alacagi bir galibiyete üzülmeyecegim o kadar abi... Ben fener mener destekleyemem kardesim...BENIM TEK ASKIM TRABZONSPOR'UM...

bende feneri meneri desteklemem kardesim. biz sampiyonlar ligi için fenere degil son hafta denizlispora güveniyoruz. ziya hocanin destegini giray hoca devam ettirecek, denizliden bu tarafa selamini yollayacak. yoksa bu hafta kim kimi yenerse yensin beni baglamaz....

ayrica samsunspor düsmanimiz falan degil. iyi oynayan kazanacak, biz iyi oynayacagiz kazanacagiz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

GEÇEN SENE DENIZLI HAYAL KIRIKLIGINA UGRATTI BIZI DEGIL MI ARKADASLAR BENDE GÜVENIYORDUM GIRAY HOCAYA AMA DENIZLI FB.YE ILK DAKIKALARDA YEDIGI GOL TAKIMIMIZIN MORALINI SIFIRA INDIRDI VE GS MAÇI KARAMBOLE GITTI ...

UNUTTUK MU..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)