Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 219 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden maçlarimiz yayinlanmaz

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vermesin gitsin d.bakir'i falan versin serefsizler.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

verecekler essek gibi..

SIZ HALA DIGITURKMU KULLANIYONUSUNUZ ???????

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu hafta maci verecekler ama ben cafeye falan gitmiycem. evde radyodan dinliycem iki macida. simdi cafeye gittinmi fb-gs macina bakacaklar sinirlerim bozulacak.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Digi Türk'ün ticari kaygisi yok. BJK Gs ve Fb lilere sattigimiz decoderler yeter bana diyor. Olay ticari kaygi olayi degil kesinlikle. Bu sezon Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlayacaz desinler. Bakin ne kadar decoder satiyorlar. Bu gün ayda 30 milyonu her Trabzonspor'lu verir özellikle Trabzon disindaki taraftarlarimiz maçlari izlemek için can atiyor. Esenler'de Trabzonspor'umuzun maçlari yayinlandiginda gittigimizadamin bize dedigi kahve bi fener bi de Trabzon maçlarinda full çekiyor oldu. Trabzonspor'un her yerde taraftari var hemde öyle keftiden taraftar degil takiminin maçlarini takip eden harbi taraftar.. Ama olay Trabzonspor'u yok sayma olayi gündeme gelmeyelim yeni nesil Trabzponspor'un ismini bile duymasin olayi. Bu konuda yönetim bir seyer yapmali. Taraftarinin maçlarini izlemesini saglamali..

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

biz maclari radyodan takip etmeye devam edicez anlasilan

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı
    Digi Türk'ün ticari kaygisi yok. BJK Gs ve Fb lilere sattigimiz decoderler yeter bana diyor. Olay ticari kaygi olayi degil kesinlikle. Bu sezon Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlayacaz desinler. Bakin ne kadar decoder satiyorlar. Bu gün ayda 30 milyonu her Trabzonspor'lu verir özellikle Trabzon disindaki taraftarlarimiz maçlari izlemek için can atiyor. Esenler'de Trabzonspor'umuzun maçlari yayinlandiginda gittigimizadamin bize dedigi kahve bi fener bi de Trabzon maçlarinda full çekiyor oldu. Trabzonspor'un her yerde taraftari var hemde öyle keftiden taraftar degil takiminin maçlarini takip eden harbi taraftar.. Ama olay Trabzonspor'u yok sayma olayi gündeme gelmeyelim yeni nesil Trabzponspor'un ismini bile duymasin olayi. Bu konuda yönetim bir seyer yapmali. Taraftarinin maçlarini izlemesini saglamali..

çok dogru söyledin kardesim! ben d.bakirdayim ve trabzonsporumun sadece canli yayinlanan maçlarini izleyebiliyorum! digerlerini izleyemiyorum! bunlarin gerçekten ticari bir kaygisi yok bunlar ''gicik'' oldugu için TRABZONSPORUMUZUN maçlarini özellikle yayinlamiyorlar! yoksa onlar her maçimizi versinler o zaman görürler decoder patlamasini! yönetimin yeni sezonda bu olaya kesin bir çözüm getirmesi lazim!!!

FATIH SULTAN TEKKE !

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[QUOTE=Emorfo]Digi Türk'ün ticari kaygisi yok. BJK Gs ve Fb lilere sattigimiz decoderler yeter bana diyor. Olay ticari kaygi olayi degil kesinlikle. Bu sezon Trabzonspor'un bütün maçlarini yayinlayacaz desinler. Bakin ne kadar decoder satiyorlar. Bu gün ayda 30 milyonu her Trabzonspor'lu verir özellikle Trabzon disindaki taraftarlarimiz maçlari izlemek için can atiyor. Esenler'de Trabzonspor'umuzun maçlari yayinlandiginda gittigimizadamin bize dedigi kahve bi fener bi de Trabzon maçlarinda full çekiyor oldu. Trabzonspor'un her yerde taraftari var hemde öyle keftiden taraftar degil takiminin maçlarini takip eden harbi taraftar.. Ama olay Trabzonspor'u yok sayma olayi gündeme gelmeyelim yeni nesil Trabzponspor'un ismini bile duymasin olayi. Bu konuda yönetim bir seyer yapmali. Taraftarinin maçlarini izlemesini saglamali..[/QU

imzaaa[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

emorfo çok hakli trabzonsporumuzu sindirme ye çalisma politikasi saniyolarki traazbon svgisini kalplerden sileribiliriz yeni nesil gelen çocuklar trabzonsporsuz büyüyolar ama yaniliyolar kalbimizde trabzonspor özlemi artiyor ve daha bi baglaniyoruz onlarin bu plani trabzonspora sökmez

acaba febe 22 sene sampiyon olamasaydi ve maçlari bizim gibi yayinlanmasaydi kaç tane taraftari olurdu??

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

herkese görev düsüyo küçük kardeslerimize trabzonspor sevgisi asilanmali zira satilmis basin varken kendilerinden baglanmalari zor oluyor...

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

emorfo çok hakli trabzonsporumuzu sindirme ye çalisma politikasi saniyolarki traazbon svgisini kalplerden sileribiliriz yeni nesil gelen çocuklar trabzonsporsuz büyüyolar ama yaniliyolar kalbimizde trabzonspor özlemi artiyor ve daha bi baglaniyoruz onlarin bu plani trabzonspora sökmez

acaba febe 22 sene sampiyon olamasaydi ve maçlari bizim gibi yayinlanmasaydi kaç tane taraftari olurdu??

gercek trabzonspor'lular zaten takimindan vazgecmezler

febe 22 yil sampiyon olamasa kadiköye maclari 20 kisinin önünde izlerlerdi [img]smileys/smiley36.gif[/img]

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ben Inaniyorum ki Sampiyon Oldugumuz Zaman hersey düzelmese Bile Bazi seyler düzelecek. Maçlarimizda Yayinlanmaya baslanacak. Ayrica; Ts bir kez Sampiyon oldumu 3-4 Sene kimse Durduramaz Seytanin bacagini Kiracagiz. Elbet

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı muratdinc Nickli Üyeden Alıntı
    walla insallah bu trt ile lig tv ortakligimiz biter vede artik maçlarimiz lig tv verir

geçen sene böyle bir ortaklik yoktu ama sonuç yine ayniydi

FATIH SULTAN TEKKE !

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı muratdinc Nickli Üyeden Alıntı
    walla insallah bu trt ile lig tv ortakligimiz biter vede artik maçlarimiz lig tv verir

geçen sene böyle bir ortaklik yoktu ama sonuç yine ayniydi

FATIH SULTAN TEKKE !

geçen sene lig tv zaten 3 maç veriyodu..bunlar manyak mi kardesim lig tv 4 ünü alsin 1 tane trt versin olmuyomu öle...

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

gercek trabzonspor'lular zaten takimindan vazgecmezler

febe 22 yil sampiyon olamasa kadiköye maclari 20 kisinin önünde izlerlerdi [img]smileys/smiley36.gif[/img]
    FEBE 22 YIL SAMPIYON OLMASA KADIKÖY SARAÇOGLU STADINDA ESEKLER GEZER.. [img]smileys/smiley17.gif[/img] [img]smileys/smiley17.gif[/img] [img]smileys/smiley17.gif[/img]

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Arkadaslar, lig maçlarimizi bu sene Digitürk yayimlayacakmi? Bu konudabilgisi olan varmi?

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

bende lig tv vardi.iptal ettim.

Colakoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Gölge Oyunu Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaslar, lig maçlarimizi bu sene Digitürk yayimlayacakmi? Bu konudabilgisi olan varmi?

havada bulut sen o isi unut bu seref....ler bizim maclarimizi
    yayinlamaz simdi üstene üstlük bide türkiye kupasi maclarinida 2
    seneligine aldilar sizinde anlayacaginiz YANDIK..

Nereden
    İstanbul

Yok ya vermeyecekler yine serefsiz k.pekler[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Reklamlarda 102 maç verilcek diyo buda demek oluyor sadece 3eziklerin maçlari verilecek.

Onlardan çok suç bizde ve sevgili!! yönetimde.Umurlarindami sanki
    taraftari düsünsünler.Burada bakiyorum kimse bu konuda sikayetçi degil
    maçlarimiz verilsede olur verilmesede havasinda.Böyle birseye tahammül
    edemiyorum ve anlamakta zorluk çekiyorum nasil bir is bu? Trabzonspor
    gibi bir klubün her maçi nasil yayinlanmaz anlamiyorum ve buna nasil
    ses çikarilmaz aklim almiyor.

Yok neymis naklen yayinlanan maçlara seyirci gitmiyormus! Geçen seneye
    bir bakin yayinlanan maçlarimizdami daha çok seyirci vardi yoksa naklen
    verilmeyip gece yarilari özet görüntülerini izledigimiz
    maçlarimizdami?Yönetim orda düsmüs nasil 2-3 bilet daha satarimin
    derdine.

Neolursa olsun hiçbirsey mazeret degil bu eziklerin oynayipta tvden
    verilmeyen bir maçini göstersenize bana bunlara hazirlik maçlarida
    dahil!

Bizimde bütün maçlarimiz verilmeli bir tanesi bile es geçilmeden.

Yeter artik ya biktim gerçekten.Su ise bir çözüm bulsunlar sonunda katil olcam bu is yüzünden[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    Aydın

Eer verilmeyecekse bu konuda acilen biseyler yapmamiz lazim !!!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene Trabzonspor'umuzu yine izleyemezsem sinirimden çatlarim. Yönetim artik bir seyler yapmali. bu sezon Trabzonspor'un yili olacak.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Hayir, pejanin dedigi gibi 102 maçtan bahsediyorlar yani 34(hafta sayisi)×3 (üç ezikler) = 102....[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Trabzonsporda kendi kanalini kursun. Maçlarini kendi kanalindan versin. Ayrica uydu araciligiyla da tüm dünyaya yayin yapsin. Digitürkten daha fazla dekodersatar alim allah...

Nereden
    Aydın

Az önce DIGITÜRK'e telefon açtim. Ilk çikan bayan oldukça salakça bilgiler verdi. Hangi takimlarin maçlarini vericeksiniz soruma salakliinda ötesinde kendini asarcasina verdii cevap lig takimlarinin maçlari Trabzonspor hariç. Gülerisin aalarmisin ; bizi lig takimlarinin hepsi ve siz diye ayirmasinami kiziim yoksa cahilliinemi. Bir ki soru daha sordum ama anlasilan pekte bi bilgisi yoktu bu konuda. Herneyse, bi kere daha telefon ettim. Çikan bayana tekrar sordum kimlerin maçalarinin yayinlanacaini. Aldiim cevap üç Istanbul takimi olduu. Peki Tarbzonspor dediimde ise ; temmuz ayi sonunda federasyondan belli olucaa.

Bunlar bizim maçlarimizi vermiicek yine.Geç olmadan bisiiler yapmamiz sart. Sampiyonlua oynayan bi takimimiz var, Türkiye liginin en güzel oynunu oynayan bi takimimiz var, milyonlarca seyircisi olan bi takimimiz var ama inanilmaz bi sekilde bize izlettirmiyorlar, bizleri bu haktan mahrum birakiyorlar. Muhakkak bisiiler yapmamiz lazim.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Aldiim cevap üç Istanbul takimi olduu. Peki Tarbzonspor dediimde ise ; temmuz ayi sonunda federasyondan belli olucaa.??????

geçen sene bana federasyonun 3 maçin naklen yayinina izin verdigini bir dördüncüsü için de fenerasyonun izin vermesi gerektigini söylediler.Temmuz ayi sonunda izin verip vermeyecegi belli olacak heralde.Yönetim baski yaparsa bu is olur.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)