Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 186 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Petkovic kalmali mi gitmeli mi?

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence gitmeli

bide sorum olacak

kactane penaltiya sebep oldu bu sezon?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

anlamsiz yazilari hic sevmem! hele iskembedne sallanmislarsa daha bir nefret ederim boyle yazilardan! su uc sayfaya bakiyorum ve kaydadeger bir sey okuyamiyorum! neymis petkovic mutlaka gitmeliymis! ayni kisilerin metin mertleri,nihatlari kayseriye giden kalecimizi unuttuklarini dusunuyorum! fener macinda suclu petkovicmis! el insaf! petko o macta hatali gol yemedigi gibi cikardigi iki hatta uc sutla macin yonunu tain etti! bence bir kaleciyi elestirirkende overkende defansiyla birlikte dusunun! bizim defansin yan toplarda iyi olduguna inan birisi varsa petkonunda yan top zaafiyeti oldugnu soyleyebilir! ancak tolgaya ve erdince ragmen bizim takim duran toplarda ve yan toplarda inanilmaz adam paylasimi hatasi yapiyor ve yenilen gollerde bunlardan kaynaklaniyor!petkovic su anda yinede ligdeki en basarili iki ve uc kaleciden biri!onu yollarsak yerine ismi gecen kaleciler ya cok genc yada cok yasli! kalecilikte yasli olmak daha cok avantaj saglayan bir durum ancak yasli doymus bir oyuncununda kaleci bile olsa yas ortalamasi genc sayilabilecek bir takimda bulundurulmasina prensip oalrak karsiyim ben! benim onerim daha farkli!

eger cesaretimiz paramiz varsa petkoyu tutariz ve ikinci bir kaleci aliriz! bu yabancida olabilir turkiyeden de! ancak turkiyede bizim kaleyi petkodan alcak bir kaleci goremiyorum ben! buna bjk gs nin kalecileride dahil! dudek diyorsunuz! sisirme haberin boylesine inaniyorsaniz bilmiyorum artik! brezilya tarihinde tafarellden baska bir kaleci ismi varmi! brezilyadan ne zaman iyi kaleci cikmis! avrupanin iyi kalecileri coktan paylasilmis durumda! cunku iyi kalecinin piyasasida iyi! petkoyu yolarsak olacagi su! oda bir ingiliz kulubune gidecek ve orda degerini bilemedigimiz birisi olarak ekranlarimiza gelecek bizde ic cekecegiz! ben petkonun kalmasinin zorunluluguna inaniyorum! senol gunesten sonra trabzonun kalesine gecmiis en iyi kaleciyi ne biz ne yonetim kolayca harcayamaz,harcamamali!

lakerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaslar kalecinin zaaflarini defans kapar eger trabzonsporda daha
    oturmus bir defans kurgusu olursa merak etmeyin hem rüstüden hem mondi
    den daha iyi kalce oldugu gösterecektir.....3 yildir bizim takimda
    oturmus defans varmi??? lütfen mantikli olalim bu bir takim oyunudur...

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

anlamsiz yazilari hic sevmem! hele iskembedne sallanmislarsa daha bir nefret ederim boyle yazilardan! su uc sayfaya bakiyorum ve kaydadeger bir sey okuyamiyorum! neymis petkovic mutlaka gitmeliymis! ayni kisilerin metin mertleri,nihatlari kayseriye giden kalecimizi unuttuklarini dusunuyorum! fener macinda suclu petkovicmis! el insaf! petko o macta hatali gol yemedigi gibi cikardigi iki hatta uc sutla macin yonunu tain etti! bence bir kaleciyi elestirirkende overkende defansiyla birlikte dusunun! bizim defansin yan toplarda iyi olduguna inan birisi varsa petkonunda yan top zaafiyeti oldugnu soyleyebilir! ancak tolgaya ve erdince ragmen bizim takim duran toplarda ve yan toplarda inanilmaz adam paylasimi hatasi yapiyor ve yenilen gollerde bunlardan kaynaklaniyor!petkovic su anda yinede ligdeki en basarili iki ve uc kaleciden biri!onu yollarsak yerine ismi gecen kaleciler ya cok genc yada cok yasli! kalecilikte yasli olmak daha cok avantaj saglayan bir durum ancak yasli doymus bir oyuncununda kaleci bile olsa yas ortalamasi genc sayilabilecek bir takimda bulundurulmasina prensip oalrak karsiyim ben! benim onerim daha farkli!

eger cesaretimiz paramiz varsa petkoyu tutariz ve ikinci bir kaleci aliriz! bu yabancida olabilir turkiyeden de! ancak turkiyede bizim kaleyi petkodan alcak bir kaleci goremiyorum ben! buna bjk gs nin kalecileride dahil! dudek diyorsunuz! sisirme haberin boylesine inaniyorsaniz bilmiyorum artik! brezilya tarihinde tafarellden baska bir kaleci ismi varmi! brezilyadan ne zaman iyi kaleci cikmis! avrupanin iyi kalecileri coktan paylasilmis durumda! cunku iyi kalecinin piyasasida iyi! petkoyu yolarsak olacagi su! oda bir ingiliz kulubune gidecek ve orda degerini bilemedigimiz birisi olarak ekranlarimiza gelecek bizde ic cekecegiz! ben petkonun kalmasinin zorunluluguna inaniyorum! senol gunesten sonra trabzonun kalesine gecmiis en iyi kaleciyi ne biz ne yonetim kolayca harcayamaz,harcamamali!

sevgili kardesim tartismak zaten yanlis !! ama modlarda sesimizi duymuyor!!

+imza

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı hauptstrasse Nickli Üyeden Alıntı

iskembeden atiyo diyene bak en büyük iskembeci sensin be nasil yani gs nin kalecisini kupada izlemedinmi petko ya 100 kat fazla gelir onlar

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kalabilirler!

ARAYISLAR SONUÇSUZ
    Trabzonspor, sezon sonu Karel ile birlikte kaleci Petkoviç ve Lee Yong ile yollarini ayirmayi planlarken, bu oyuncularin yerine istenen kalitede isimler bulunamamasi nedeniyle ikilinin takimda kalmasi yönünde görüs agirlik kazandi. Lee ve Petko'nun sözlesmelerinin sürmesi nedeniyle gönderme yönünde yakalanacak sikintiyi düsünen Yönetim, bu yönde Senol Günes'in son sözüne göre bu oyuncularin kalip kalmamasi yönünde kararini verecek.

----------------------------------------------

hauptstrasse düsüncelerine katiliyorum dogrusu. Bende daha iyi kaleci isterim elbette ama elimizdeki degeride bilmeliyiz.

Aslinda kaleciyi degistirerek sorunlari cözecegiz sanmamiz dogru olamaz. Takim oyununda olmasi gereken yerde degiliz bence. Daha iyi olmaliyiz.

yukardaki haber karadenizgazete.com sitesinden

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

fanatik'te petkoviç ve yönetimin anlastigi ve petko'nun kalacagi yaziyo.

gerçekten de asiri iyi bir isim olmadiktan sonra göndermek anlamsiz gibi yenisi gelecek ortama uyum saglayacak yok ailevi sorunlari çikacak ....

hayirlisi olsun..

hatali goller yesede hala Türkiyedeki sayili kalecilerden bence kendisi kalmali ancak kendini kanitlamis bir kaleci alinirsa gönderilmeli öbür türlü yeni bir kaleci ile bir maceraya atilmak intihar olur

Tolga Seyhan'nin transfer konusunu kilitleyenler nerdesiniz!!!!

BU KONU NEDEN DEVAM EDIYOR CEVAP VERINN!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Nepotizmden sonra millet olarak en büyük sorunumuz (bence) sorunlara yaklasim biçimimiz...

"Petkoviç gitmeli" demek sorunu çözmüyor. Temel çözüm "Trabzonspor'un kalesinde iyi bir kaleci olmali" olmali... Eger fiyati makul, sürpriz olmayacak, adaptasyon sorunuyasamayacak iyi bir kaleci varsa ve bize gelecekse, evet, gitsin... Ayni sartlarda Fatih de gitsin, Yattara'da gitsin, Tolga da gitsin...

Ve son olarak, dünyadaki tüm kaleciler birçok önemli maçta "salakça" goller yerler... 3 yildir Trabzonspor'da olan ve istikrarli bir sekilde kalede olan bir adami, yedigi bazi saçma sapan goller olsa daabartilacak kadar basarisiz bulmuyorum. En azindan ekip ruhu tasiyan, tecrübeli, Trabzon'a uyum saglamis siki bir profesyonel...

Artik kesin kalsin diyorum... Adam dün gece Süleyman'da çiftetelli oynayanlara tempo tutup sarki söylüyordu...[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Petko iyi bir kaleci.

Eger dünya yildizi alacaksak gitmemesi için bir sebep göremiyorum ama bence kaleye harcayacagimiz parayi daha verimliyerlere harcayabiliriz.

Kalmali bence ama giderse de çok üzülmem...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Petkovic için uzun süredir ortaya söyle bir iddia vardi; Trabzonspor yabanci kaleci alacak ve Avustralyali kaleciyle yollarini ayiracak... Ancak bu iddia, geçtigimiz günlerdeki transfer görüsmesiyle sona erdi. Petkovic?in menacerinin yönetimle yaptigi toplanti sonrasinda tecrübeli kaleciyle her konuda anlasmaya varildi. Petkovic ise bu görüsmeden sonra derin bir ?oh? çekti. Trabzon?u çok sevdigini ve bu takimda sampiyonluk yasamak istedigini vurgulayan Bordo - Mavili file bekçisi, gelecek planlarini da yapti: ?Ben kariyerimi Trabzonspor?da noktalamak istiyorum.?

Kaynak; bugünkü Fanatik Gazetesi..Edited by: Berat Tekke

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kaleye yenilik lazim.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayir ya yeni bir kaleci[img]smileys/smiley11.gif[/img]Ne anlasmasi

Guests
    Ziyaretçi

kolpa o haber kolpa. petko kesin gidicek. bana güvenin

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

iyi bir kaleci olabilir ama bence ts ona bir kaç gömlek büyük.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yazmayayim diyorum, sakayla karisik yazayim diyorum, olmuyor...

Petkoviç "süper" degil, dogru... Ama bizim su an için parasini ödeyip getirtebilecegimiz her kaleciden daha iyi kaleci, buna eminim. Dahasi, en acil sorunumuz kale de degil... Tutturmusuz bir yan top zaafi gidiyor. Dünyada yan top zaafi olmayan kaleci mi var ? Adi üzerinde yan top... O yüzden Ingilizler futbolu bulduklarindan beri oyun sistemlerini yan top üzerine kurmuslar... Onun için kanat adamlari her zaman çok pahali oluyor... Yan top iste, iyi yaparsan gol olur !

Trabzonspor daha iyisini bulamaz demiyorum, ama alamaz... Yerli kaleci zaten yok... Yabanci kalecide de makul fiyata iyi olan için dünyada Türkiye'ye, Türkiye'de de Trabzonspor'a sira gelmez. Ha parasini verip Dudek'i alalim diyorsaniz, bence o parayla Zurawski'yi alalim...

Bize yine Metin Mert, Nihat, Petranoviç, Viktor Grishko, Miloshevski, hattta emekli maasini bankaya yatirip bize top oynamaya gelen Pafflazim sanirim...

Nereden
    Amasya

kaliyormus anlasmislar ve petko kariyerini burda biterecekmis

Alıntı $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alıntı
    kaliyormus anlasmislar ve petko kariyerini burda biterecekmis

hayirlisi olsun ama umarim kariyerini sonunda avrupada ün yapmis bir kaleci olur

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Arkadaslar defalarca sampiyonluklar yasamis ve defalarca milli olmus,kaleci bir teknik direktörümüz var.

Sizce bu konuda en dogru karari kim verir.Bizler mi, O mu ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kaanTS Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar defalarca sampiyonluklar yasamis ve defalarca milli olmus,kaleci bir teknik direktörümüz var.

Sizce bu konuda en dogru karari kim verir.Bizler mi, O mu ?

Kardesim iyi güel de burda kimsenin karar verdigi yok zaten, herkes kendi fikrini söylüyor.. [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

[QUOTE=Berat Tekke]

Petkovic için uzun süredir ortaya söyle bir iddia vardi; Trabzonspor yabanci kaleci alacak ve Avustralyali kaleciyle yollarini ayiracak... Ancak bu iddia, geçtigimiz günlerdeki transfer görüsmesiyle sona erdi. Petkovic?in menacerinin yönetimle yaptigi toplanti sonrasinda tecrübeli kaleciyle her konuda anlasmaya varildi. Petkovic ise bu görüsmeden sonra derin bir ?oh? çekti. Trabzon?u çok sevdigini ve bu takimda sampiyonluk yasamak istedigini vurgulayan Bordo - Mavili file bekçisi, gelecek planlarini da yapti: ?Ben kariyerimi Trabzonspor?da noktalamak istiyorum.?

hayiiiiir olamaz [img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    kolpa o haber kolpa. petko kesin gidicek. bana güvenin

ben özgüre güveniyo ve inaniyorum olmasi gereken de bu zaten petkonun bu taakimdan gitmesi için elimden geleni yapicam [img]smileys/smiley4.gif[/img](manevi anlamda tabi dua edicem bolbol)

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence petkoviz yan toplarda çok zayif ama petkoviçin bir özelligi var

büyük yada küçük takim korkusu yok ama bence gitmeli

bencede kaleci alinmali..ben etkoviçin yani sira hasaninda satilmasindan yanayim..yedek kaleci tolga zengin olsun 1.92 genç biraz tecrübe kazanir gelcek için yetismis olur..yanliz alinacak kalecinii çok ii biri olmasi gerekio seneye avrupada basari için[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)