Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En çok taraftar Trabzonspor?da var...

Nereden
    İstanbul

Alıntı grandiose Nickli Üyeden Alıntı

geçen seneki Trabzonsporumuzun kupa finalinde resmi kayitlara geçen rakam 57,000 idi.. her halukarda o serefsizlerden daha iyi daha delikanli taraftariz biz..hatta olimpiyat stadi içlerinden birinin yedek stadi olsa dahi bunu beceremediler..

kimse bana geçen seneki bilet fiyatlari ile bu seneki bilet fiyatlari arasinda ucurum var falan demesin.. EGER GEÇEN SENE MAC GÜNÜNE KADAR MÜKEMMEL OLAN HAVA,MAC GÜNÜ O MÜBAREK YAGMUR VE SOGUGU GETIRMESEYDI BEN GÖRÜRDÜM O STAD DOLUYORMUYDU 80,000 KISI ILE YOKSA DOLMUYORMUYDU..bunlar bahane.. adamlar taraftarligi kiçlarinin dibinde olan stada gidip çekirdek çitlemek zannediyor.. biz senelerdir gurbetteyiz.. bizim kisi basina düsen bir deplasman maliyetimiz,bugünkü kupa finalinde deklere edilen en ucuz biletin neredeyse 3 ya da 4 kati..

alemin krali TRABZONSPOR...
    [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Rayting mevzusu bu aksam kapanmistir...

Arkadaslar, taraftar sayisi konusunda tartismaya girmeyelim. anlatmak istedigimiz sadece su olmali: evet biz sadece 10 milyon Trabzonsporluyuz, ama bu on milyonun tamami her maçimizin 90 dakikasini nerede olursa olsun takip eder. her spor programindaki yorumlari izler ve imkanlar ölçüsünde bir yolunu bulur, takiminin maçina mutlaka gider...

# 25 milyon febe'lidenen fazla%1'i takimininmaçlarina arada birgider...

# 25 milyon febe'liden sadece %3 veya 5'i her maçini tv'den izler...

# 25 milyon febe'liden sadece %1'i takiminin tam kadrosunu sayabilir...

# 25 milyon febe'liden sadece %1'inin evinde tuttugu takimla ilgili bir bayrak,aksesuar veya flama vardir.

neymis rayting dedikleri, izlenme orani..?

biz sadece 10 milyonTrabzonspor'luyuz ama, iki elimiz kanda olsa Trabzonsporumuzun hiç bir maçini kaçirmayiz...!

neymis bu Rayting ugruna Trabzonsporumuza yapilanlar..?

En büyük rayting bizde kardesim artik uyanin...

Bu aksam "yüzyilin derbisi" diye pompaya vererek, insanlaritoplamaya çalistiginiz olimpiyat stadinin halini göremedinizmi yoksa..?

Edited by: CuttySark

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı
    gs-TS maçindan sonra stv.deki spor zamani adli programda ömer çavusoglu izlenme oranlarina bakarak AHMET AGAOGLU'na samsunspor taraftarinin Trabzonspor taraftarindan daha fazla oldugunu söylüyordu. bu maçta gördükkü fb ve gs'in kendi sehrindeki seyirci sayilarinin toplami TRABZONSPOR'un ist.daki seyirci sayisindan daha az. ben de az önce ömer çavusoglu'na msj attim

Demek o çikartigi seslerle anamli cümleler kurabilecek kadar gelistirmis kendisini Ö.Ç... Son birktigimda tükürükler fiskirtarak bir seyler söylüyor, sonra keh, keh, keh yapiyordu...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben gazete okudugum kadariyla toplam seyirci 18 000 kisiymis.medya o kadar abarttiki bu olayi sanki sampiyonlar ligi finali.ne oldu toplam 18000 seyirci allahtan tarihinin en büyük maci yani

Yaw bunlar hikaye yüzyilin derbisiymiste yok bütün dünya bunlari izliyomusta dünyada maçi canli yayinlayan tek tv el-cezireydi [img]smileys/smiley36.gif[/img]hangi dünyadan bahsediyo bunlar?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Stadlar eskiden yari yariya idi neden kaldirildi bu uygulama saniyorsunuz. Kendi stadlarinda azinlik kaliyorlardi. Dünyanin en büyük 3. derbisiymis yok kiçimin kenari tövbe tövbe...Edited by: Emorfo

arkadaslar ben geçenssene maçdaidim ve en az 45bin kisi göriyordum... adamlar 7500 fb 7500 gs li bilet almis alin siz taraftar sayisi ve o maç Ts-gençler idi büyükbir derbi bile degildi.. tambir fiyaskoçikti hane bize o Fbliler neden kadiköyegelmiyor artik eskisi gibi taraftar diyuorduya 60milyon bilet e siz bile1saatlik yola gitmiyorsunuz biz gene 1000 kisi kadiköye gittik BÜYÜK REZILLIK DÜNYANIN EN IYI derbisi imis becerip 20bin kisidolduramadilar..

Ycandan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

DÜNYANIN EN BÜYÜK DERBISI DEGIL,EN BÜYÜK REZILLIGI SEREFSIZ BASIN O KADAR AZ SEYIRCIDEN BAHSEDERKEN GEÇEN SENE O SOGUK HAVAYA RAGMEN DOLAN KUPA FINALINDEN BAHSETMEDI.ÇÜNKÜ HIÇ BIR TAKIM KENDI SEHRINDEN 1000 KM UZAKTA 50.000 KISIYE OYNAYAMAZ.BÜYÜKLÜK LAFLA DEGIL ICRAATLA OLUR.DÜN TRABZONSPORLU OLDUGUM IÇINBIR KEZ DAHAGURUR DUYDUM.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dünya'nin önde gelen derbilerinin hangisinde bos koltuk gördünüz simdiye kadar?? Bunlar maça takima destek vermek gitmiyorlar zaten, amaç arkadas muhabbetinde derbiye gittim diye hava atmak.. ama dün maç hafta içi olunca, biletler biraz pahali olunca gitmdiler, zora gelemediler.. Taraftar bozuntulari olduklarini ispat ettiler..

Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Dünyanin en büyük 3. derbisiymis yok kiçimin kenari tövbe tövbe...

dünkü maçin özeti.[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ARKADASLAR EGER DOGRUYSA;;;

GS:8553

FB:8508 KISI ILE IZLEMIS

BURDA TRABZONSPOR'UMUN NE KADAR BÜYÜK OLDUGU BIR KEZ DAHA KANITLANDI[img]smileys/smiley2.gif[/img]

AYRICA ÇOK ÖNEMLI OLDUGUNU VEDE GÖZDEN KAÇAN BIR UNSURU HEM EFSANEMIN TARAFTARINA HEMDE AT GÖZLÜGÜ TAKMIS SÖZDE 3 BÜYÜKLERIN TARAFTARINA HATIRLATMAK ISTERIM::

BU TAKIMLAR KURULALI 100 YILI GEÇTI YANI EFSANEM 67 DE KURULDUGUNDA BU RAHATSIZLAR ZATEN PIYASADAYDILAR DIMI...

YANI BU TARAFTAR 67 DEN SONRA SEVMIS TS'UMU[img]smileys/smiley32.gif[/img]

BIR DÜSÜNÜN BU KISA SÜREDE BU KADAR TARAFTARIN SEVGISINI KAZANAN BIR TAKIM 100 YIL ÖNCE KURULMUS OLSAYDI[img]smileys/smiley2.gif[/img]

VALLA DIGER TAKIMLAR O STADLARDA SADECE CINLERE TOP OYNARDILAR.[img]smileys/smiley36.gif[/img]..EMINIM BANA KATILACAKSINIZ [img]smileys/smiley2.gif[/img]...MANTIK ISI

HAKSIZMIYIM...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nereden
    İstanbul

Biz o olimpiyat stadini istanbulspor maçinda 50 bin kisiyle doldururuz.Alem taraftar görür.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Külünkoglu Nickli Üyeden Alıntı

FAZLA SÖZE GEREK YOK ISTE BU DÜNYANIN TEK GERÇEGI EFSANE[img]smileys/smiley32.gif[/img]

TRABZONSPOR'LU OLMAK ANLATILMAZ SADECE YASANIR[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı

Biz o olimpiyat stadini istanbulspor maçinda 50 bin kisiyle doldururuz.Alem taraftar görür.

Aynen katiliyorum.. bu olaylardan sonra Istanbulspor maçini da gövde gösterisi haline dönüstürmemiz lazim..

Fersat bi de Özel mesaja baksana kardesim, alla alla[img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FERSAT Nickli Üyeden Alıntı

Bu konu da gündeme gelmedi gerçekten.Bence su son maçi Olimpiyatta oynayalim da sezonu öyle kapatalim

Nereden
    İstanbul

Taraftar budur...

Lafta taraftar kolpalarin tribünü... farki fiyati mi [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Edited by: Emorfo

gerçekten bu topic çok iiydi..yattara 11 ilk önce kutluyorum..buraya kadar konusulanlardan bize bise kalmadi alem buysa TARAFTAR TRABZONLUDUR [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

isin garip tarafi bunu dillendiren hic bir spiker yada yorumcu olmadi! yavsaklar! kendileri finale kalamayinca medysi yoneticisi oyuncusuyla bu kupayi onemsiz buluyorlar ama dun aksam nerdeyse adam oldurecklerdi kupa icin ve ilker yasin diyordu ki cok degerli kupaymis! dangalak bunlarin hepsi ama oyle boyle dangalak degil su katilmamis katiksiz suzme yolgurt misali dangalak..

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

en cok taraftari olan takim bizmiyiz bilmiyorum. büyük ihtimalle degiliz. ama basari kazandikca taraftar kazanacagimiza inaniyorum. cünkü biz futbol oynuyoruz. insanlara futbolu sevdiriyoruz. diger takimlardan farkimiz bu.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Biri Türkiye'nin diger ucundan gelen bir sehrin, digeri ayni ilin ve güya Türkiye'nin en büyük iki takiminin taraftari... Yuh...!!!

Eyvallah Faruk, makbule geçti bu iki fotograf... Koca basindan bir adam akil edemedi su iki kareyi yanyana koymayi.

Nereden
    İstanbul

taraftar derken bunu sayi bazinda degil takimi için herseyi göze alan fedakarlik yapan. takimina sahip çikan taraftar anlaminda en çok taraftar Trabzonspor'da... fazla olmak önemli degil az olalim öz ollaim her zaman takimimiza sahip çikalim. bu bakimdan Istanbul takimlarindan çok çok öndeyiz. üzerimize oynanan oyunlarin karsilastigimiz zorluklarin yarisi ile diger camialar karsilassin alayi çil yavrusu gibi dagilir yok olur.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Biri Türkiye'nin diger ucundan gelen bir sehrin, digeri ayni ilin ve güya Türkiye'nin en büyük iki takiminin taraftari... Yuh...!!!

Eyvallah Faruk, makbule geçti bu iki fotograf... Koca basindan bir adam akil edemedi su iki kareyi yanyana koymayi.

helal sana ya bu fotografi nerden buldun çok amam çok haklisin biz taaa trabzondan kalktik geldik onlarla sehirdeki maça gelmedi iste trabzonsporun gücü burdan belli oluyor

BEN ISPARTADA OKURKEN 1INCI SINIFTA ....OTOGARDA TRABZONSPOR FORMASIYLA GEZERKEN...OTOGARDAN BIRI SESLENDI SAMPIYON TRABZONSPOR DIYE....BAKTIM ADAM TRABZONSPORLU...GINE PAZARDA GEZERKENDE MEYVE ALDIGIM ADAMDA TRABZONSPORLU ÇIKTI...BENDE GIRESUNLUYUM VE TRABZONSPORLUYUM ....GURULUYUM INADINA TRABZON ÖLÜMÜNE TRABZON TÜRKIYENIN TEK BÜYÜGÜ TRABZONSPOR...AILEMDE TRABZONSPORLU ....INADINA TRABZONSPOR

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

taraftar belli oldu bilet fiyatlari yüksekmis 15 milyonluk sehirde hiçmi o bileytleri alacak taraftarlari yokmus..

))))))))99

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)