Sayfa 10 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 9 10 11 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 339 adet sonuctan sayfa basi 226 ile 250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Federasyon protestosu - Istanbul

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Istanbul ; Ankaramiz'dan daha kalabalik yürümüs, Emegi geçen ve katilan herkese çok tesekkürler [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence bordomavi.net de rüstünü ispatladi ve Gurbetçi Gençler gibi faydali ve uzun ömürlü olacagini bu gösterilerle gösterdi.

Sagolasin GURBETÇI GENÇLER!

SAGOLASINIZ TÜM BORDOMAVI.NET ÜYELERI.

TRABZON SIZINLE GURUR DUYUYOR!

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

istanbul ve ankara'da protestolara katilan arkadaslar içten tesekkürler.

protesto biçimimiz ve yeni yönelimlerimiz konusunda konusma hakkimi sakli tutarak; özellikle bayan taraftarlarimiza ve istanbul'daki yürüyüste genç kizlarin yüregini "ezen" yukarida fotograflarini gördügümüz "filinta"ya özellikle tesekkür ederim.

tarih; bizim onurlu durusumuzu kaydediyor, kimse merak etmesin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu basliga yazmak istedigim, yazmayi düsündügüm o kadar çok sey var ki... BMN'den tanidigim ve artik ailem kadar yakinim hissettigim arkadaslarin, bir kaç kisi hariç tam kadro orada olmasi... 60 yaslarinda oldugunu tahmin ettigim bir amcanin pankart tasimasi... Bayan katilimcilar... Gökkubbede yankilanan sloganlar... Daha neler neler...

Benim için hepsinden önemlisi neydi biliyor musunuz? O devasa bayragin ucundan tutup, sloganlara girtlagimin bütüngücüyle eslik ederken eski günlere gittim. O Dereagzindan Kadiköy'e, Mecidiyeköy'den Taksim'e, Dolmabahçe'den Besiktas'a yaptigimiz "Zafer Yürüyüsleri"ne...

Eeeeey gidi... O kaldirimlarin, o duvarlarin dili olsa da konussa simdi...

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

TÜM PROTESTE YÜRÜYÜSÇÜLERINI TEBRIK EDIYORUM..

AYAKLARINA SAGLIK...

BU FEDERASYON KAFAYI KUMA SOKTU OLANLARIN BIR SONU OLMASINI BEKLIYOR..

ANK.IST.TRABZON PROTESTOLARININ FOTOGRAFLARINI U.E.F.A.
    SITESINI GÖNDERSEK NASIL OLUR?

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar telelig programminda gösterilen protestogörüntürlerde konusan asagidaki arkadasimiz kimdi ?

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Edited by: sanatik

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı

arkadaslar telelig programminda gösterilen protestogörüntürlerde konusan arkadasimiz kimdi ?

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Protesto metnini okuyan Metin Abiydi. BMN deki ismiyle; Külünkoglu...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tskrlr berat.

metin den metine tebrikler [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

BU ARADA SU ESPRI GÜZELDI:

"OFSAYTI Metin sentürk gördü

hakemler görmedi"

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yürüyüsümüz tek kelimeyle mükemmel olmus. Orada olan bu ise emek veren tüm gerçek Trabzonsporlulara yürekten tesekkür ediyorum. Hepinize helal olsun arkadaslar. Iste biz buyuz, iste Trabzonsporluluk bu. Sizlerin varligi sayesinde gücümüzü bir kez daha herkes gördü bu onur herseye bedel. Sizlerin sayesinde Trabzonspor'un hakki yenemeyecek bir takim oldugunu, bu takimin arkasinda böyle yürekli taraftarlarin bulundugunu herkes görecek, Trabzonspor'un emekleri bundan böyle çalinamayacak. Bu güzel görüntülerin anlami çok büyük. Protestonun tüm yükünü çeken, organizasyonun liderligini yapan Metin abiye ayrica tesekkür ediyorum. Hem emekleri hem de protestomuzun amaç ve niteligini çok iyi yansitan basin duyurusu için. Ankara ve Istanbul'daki organizasyonlarin tüm resimleri bu aksam ayni anda sitemizde olacak, Trabzonspor taraftarinin gücünü herkese göstermek zamani artik. Bundan böyle durmak yok!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar katilan tüm arkadaslara tesekkürler tepkiler bayagi ses getirdi Istanbul disinda olmam nedeni ile katilamadim.

buda Hürriyet gazetesinin haberi

Federasyona yürüdüler

< name=examp>

Trabzonsporlu taraftarlarin Futbol Federasyonu ve hakem Cem Papila?yi protestosu sürüyor. Bir grup bordo mavili taraftar, 4. Levent metro istasyonu çikisinda bulusarak, ayni semtteki Futbol Federasyonu binasina yürüyüs yapti.
    Türk bayragi ve Trabzonspor bayraklariyla yürüyen yaklasik 300 kisilik grup, Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci ve hakem Cem Papila?yi istifaya çagirdi. Fenerbahçe aleyhine de tezahüratlar yapan taraftarlar, sari lacivertli kulüp için ?Sikebahçe? yazili dövizi açtilar. Taraftarlar, federasyon binasinin önünde Istiklal Marsi okuduktan sonra dagildi.

Özgür Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tebrikler arkadaslar, hakkimizi sonuna kadar savunan sizlere sonsuz tesekkürler. artik taraftar olmanin maçta çekirdek çitlamak olmadigini gösterdiginiz için büyüksünüz. .........

Lütfen istifa

genc ya$LI dememi$ yurumu$sunuz .. ne guzeLdi beah ..

heLe 55 be$Lik amcam yokmuydu orda .. " beni buraya getirtene yazikLar oLsun" die bagIrIyordu ..

gaLiba iLk defa bu kadar 1 butun oLduk.. herkesLer gitmi$ saoLsunLar .. In$ALLAH bu hakem hataLarI sneye bizi $ampiyon yapmak yonunde ko$uLLar ..

saygIlar ..

Engenius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

heyt be alem delikanli görsün...

aydingursoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

TRABZONSPOR - fb maçi neden tekrarlanmiyor..???

geçen sene degilmiydi. fb - rize maçinda yanlisliktan dolayi tekrarlanmisti...

NEDEN BU MAÇTA TEKRARLANMIYOR

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar bu organizasyonu düzenleyen bütün kardeslerimize özellikle külünkoglu ve diger arkadaslarimiza bize destek veren kadin erkek genç yasli bütün taraftarlarimiza çok tesekkür ediyorum...gercekten fazla duyuru yapamamiza karsi çok yüksek bir katilimla çok organize ve demokratik amacina fazlasiyla ulasan bir protesto ve yürüyüs gerçeklestirdik..artik geride kaldi!!simdi önümüze bakmali önümüzdeki hafta yapacagimiz organizasyona odaklanmaliyizki bu yaptigimiz protestolar bosa gitmesin heba olmasin amacina ulasana kadar devami olsun..mesela benim fikrim ayni bu hafta oldugu gibi önümüzdeki hafta pazar ayni saatte yani 14.00 da istiklal caddesinde galatasaray lisesi önünden toplanmak saat 15.00 da taksime kadar kalabalik bir katilimla yürümek taksim meydaninda basin açiklamasi ve istiklal marsi okuyarak dagilmak..bence süper olur..sizlerde degisik fikirler ortaya koyarsaniz olgunlastirabilir hayata geçirebiliriz diye düsünüyorum...tekrar tüm katilanlara tesekkür ediyor saygilarimi sunuyorum....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O maçta kural hatasi olduguna karar verildi.Oysa bizim maçta hakem hatasi var deniliyor.Geçenlerde bu konuda Metin Akbasoglu biraz gündem yapacakti ama ne asamada bilmiyorum?O da ''hakemlerde bu oyunun bir parçasi onlar kurallari dogru uygulamazsa otomatikmen kural hatasi isliyorlar'' diyordu...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ISTE TARAFTAR ISTE SAMPIYON

SIZ YILDA BIRGÜN [img]smileys/smiley36.gif[/img]

BIZ YILIN 365 GÜNÜ SAMPIYONUZ[img]smileys/smiley2.gif[/img]

ÇOK GÜZELDI MUHTESEM BIR ATMOSFER VARDI.GELEN HERKESIN AYAKLARINA SAGLIK[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gelen gelmeyen herkesin yüreginesaglik..

Protesto videosu asagida..

TFF Protestosu Istanbul Süresi: 05:30 Boyut: 24 mb

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Protesto yuruyusune katilan tum arkadaslara yurekten tesekkur ediyorum. Yuruyuse katilmayi cok istememe ragmen islerimi zamaninda yetistiremedigim icin katilamadim. Hatta gec kaldigimi bile bile saat 3 gibi Levent civarina geldim ama kimseyi goremedigimden tekrar geri dondum. Bundan dolayi butun arkadaslardan ozur dilerim.

Ne kadar gercekci bir yaklasim bilmiyorum ama "bir musibet bin nasihate evladir" derler ya bu olayin olmasi iyi mi oldu acaba demedende duramiyorum ben. Sanki bu olay bizi daha bir birbirimize bagladi, sanki ustumuzdeki uyusuklugu tamamen atip tamamen hedefe kilitlendik. Onun icin durmadan hedefe dogru hep beraber yuruyelim.

Saygilar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu olay Kibris Kupasini aldigimizdaki gibi futbolculara ve camiaya bir hirs ve bir inanç getirdi bence gelen herkese tesekkürler .

(I love you teyze) [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Arkadaslar hepinizi yürekten kutluyorum. Gerçekten çok güzel olmus televizyondan izledigim kadariyla.. Çok gelmek isterdim ama olmadi...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır MrbLack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar katilan tüm arkadaslara tesekkürler tepkiler bayagi ses getirdi Istanbul disinda olmam nedeni ile katilamadim.

buda Hürriyet gazetesinin haberi

Federasyona yürüdüler

< name=examp>

Trabzonsporlu taraftarlarin Futbol Federasyonu ve hakem Cem Papila?yi protestosu sürüyor. Bir grup bordo mavili taraftar, 4. Levent metro istasyonu çikisinda bulusarak, ayni semtteki Futbol Federasyonu binasina yürüyüs yapti.
    Türk bayragi ve Trabzonspor bayraklariyla yürüyen yaklasik 300 kisilik grup, Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci ve hakem Cem Papila?yi istifaya çagirdi. Fenerbahçe aleyhine de tezahüratlar yapan taraftarlar, sari lacivertli kulüp için ?Sikebahçe? yazili dövizi açtilar. Taraftarlar, federasyon binasinin önünde Istiklal Marsi okuduktan sonra dagildi.

bu arada sabah tercüman gazetesine baktim gazeteye çikmisim.en öndeki turuncu atkili benim..meshur oldiuummm

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Protestomuza madden ve manen katilan bütün arkadaslara sevgilerimi gönderiyorum. Bir önce ve ayni gün farkli sebeblerden ötürü yasadigim yogunlugu aranizda bilen arkadaslar da var buna ragmen pes etmemeye çalistim, herneyse basin açiklamasini benim yapacagim aklima gelmemisti zamanda tanimadilar. Söylenecek daha çok sey vardi aslinda arkadaki arkadaslar olaya zamansiz atlayip tazzik yapmasalardi Türk futbolunda iki takim görmek isteyenlerin ipligini pazara çikaracak sözlerde söyleyecektim. Is sulaninca söyleyeceklerimi de unutturdular bana onlara da kizmiyorum onlar da herkes gibi çok dolu sonuçta yine de arkadaslarimin duygularina hatalarimda olsa tercüman olabildiysem ne mutlu bana, ayrica kagitdan okumadigimi da belirtmek isterim. )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)