Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 87 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Milli Takima Oyuncu Vermeme Olayi

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Baskanimiz; Federasyonun rezilliginden ve sürekli Trabzonspor aleyhine gün geçtikçe artan davranislarindan dolayi Milli takimlara oyuncu vermeme gibi bir düsüncede bulunabileceklerini söylemistir.

Bana göre de son derece dogru bir tepki olur..

Madem Türkiye Süper Ligi 3 Istanbul Takiminin, özelliklede bu federasyonla beraber fenerbahçe klübününher istedigini gerçeklestirebilecegi bir yer olacak o zaman biz neden mücadele veriyoruz? Madem her firsatta kendi istekleri, kendi rantlariolacak o zaman Türkiyede sadece 3 Istanbul takimi olsun.Ve onlar milli takima oyuncu göndersin. Türkiye Milli takimi ismi degissin,Istanbul karmasi adinda maçlara çiksinlar.

Milli takimlara oyuncu vermeme fikrini dogru bir tepki olarak görüyorum..Her sey Istanbul takiminin istedigi ölçüde olacaksa, milli takimda da Trabzonspordan bir oyuncunun oynamasinin geregi yok..

Edited by: TheRapZoNe

Nereden
    Amasya

yabar aktug vallaha ,artik tak etdi yabdiklari simdi saibeleri yalvartacak sonunda yabdim diye[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence hakli oldugumuz konuda haksiz duruma düseriz..milli takim ayri bi konu..daha degisik çözümler üretmeliyiz.. milli takima oyuncu vermemek hiç biseye çözüm getirmez.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok dogru bir fikir ve direkt olarak uygulamaya geçirilmeli

trabzon halki ve trabzonspor bugüne kadar ülkesi için olan her türlü olay ve organizasyonda hep en önde yer aldi

zamani geldi milli yakimin bütün oyunculari trabzonspor dan olustu ama karsiliginda ne alabildi??

sürekli sampiyonluktan uzak tutuldu çesitli oyunlarla suan milli takimda en çok golü trabzonspor lular atti ve trabzonsporlularin milli takimdan ayrilmalari sonucu gücü çok azalacaktir

her türlü olayda trabzonu hor gören federasyon bakalim bizim oyuncularimiz olmadan milli takimdan nekadar da faydalanabilecek

herzaman hakki yenen olduk buna artik biskeilde tepki gösterme vakti gelmistir yönetimin yapmasi gereken oyunculari milli takima göndermemektir bakalim ozaman neyapabilecek federasyonun milli takimi??

bu bizim milli takimimiz deil federasyonun milli takimi

sametaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

ilk duydugumda bana biraz agir soylemler gibi geldi. ama biraz dusununce baskanimiza hak vermemek elde degil. futbol artik zevk vermez hale geldi. bu kadar futbolcuyu yetistirmek onlara o kadar emek kolay bisey degil. ondan sonra bu futbolcular arkamizdan is ceviren cevrelerin basari kazanmasi için kullanilacak. ya düsünüyorum da bi canli (levent biçakçi) nasil bu kadar adi, yüzsüz ve çirkef olabilir?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

yillardir milli takim düzeyindeki mücadelelerde, istanbul kulüplerinin oyuncularinin sahaya "yüreklerini" koyduklarina dair güçlü veriler göremedik. oysa bizim oyuncularimiz her milli maçta diller disarda girdiler soyunma odasina. ve her milli maç sonrasi sakatlik sorunlari yasadik.

ama yine de; biz bu ülkenin onuruyuz ve bu onuru korumak bizim görevimiz. kendimize küsemeyiz, elbet ifrazatlari da ayiklar bu ülke..umudumuzu kaybetmeyelim.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

hem ne diyor attila ilhan: "bu ülke aydinlari içinde her zaman % 10 luk bir hain kotasi vardir"

su an onlardan bir kismi futbolu idare ediyor. hainlerin sonu malum, sabir...

Nereden
    Trabzon

Düsünsenize:

Biz kaliteli futbolcular çikaracagiz,onlar milli takimda oynayacak sonrada basarili olunacak

ve federasyon bundan kendine pay çikarip; Iste bizim basarimiz diyecek

Bizlerde federasyonun serefsizliginden kan aglarken, onlarin bizim futbolcularla beraber prim yapmasini görecegiz...

Nereden
    Trabzon

Bu federasyona;milli oyuncular bu yüzden verilmesin...!

Nereden
    Kocaeli

ben söyle düsünüyorum. yav yeter artik. her programda "trabzonspor cok güzel top oynuyor. ligin en iyi top oynayan takimi" gibi seyler duyuyoruz. artik trabzonspor un medya ve federasyon tarafindan elimizden alinan sampiyinluklardan sonra böyle avutulmasindan biktim. onlara göre trabzon sernelerdir ligin en iyi oynayan takimi. (gercektende öyle.) ama zinos_zon arkadasim. baskanimiz bence hakli. artik trabzonsporun tavri bu tür söylemlerle yumusatilamaz. yeter. buna karsi öyle ya da böyle bir baskaldiri sergilenmeliydi ve baskanimizda bunu yapti bana göre

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

klübe mail atalim destek verelim milli takima 1 seferlikte olsa oyuncu vermeyelim LÜTFEN [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Uzak Doğu

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

bence hakli oldugumuz konuda haksiz duruma düseriz..milli takim ayri bi konu..daha degisik çözümler üretmeliyiz.. milli takima oyuncu vermemek hiç biseye çözüm getirmez.

Ayni görüsteyim

Nereden
    İstanbul

Milli Takima futbolcu göndermemeyi dogru bulmuyorum.baskanimizinda böyle bir seyi kastetdigini sanmiyorum.anladigim kadariyla baskanimiz yapilan haksizliklar karsisinda "sevkimiz kirildi, madem basarili olamiycaz neden futbolcu yetistiriyoruz" demek istedi.dolayisi ile yetismeyecek futbolcununda milli takima katikisi olmayacaktir.yoksa halihazirdaki futbolcularimizi milli takima göndermemek gibi bir niyeti olabilecegini sanmiyorum.Milli takim hepimizin takimidir.pire için yorgan yakmak dogru olmaz diye düsünüyorum.

Nereden
    Kocaeli

[QUOTE=bodozlama][QUOTE=Berat Tekke]

bu durumun bizi haksiz duruma dusurecegini zannetmiyorum.ama serefsiz medyamiz bunu g...tunden anlayip bizi haksiz duruma düsürmeye kalkarlarsa buna da birsey diyemem.

Baskanin bu konu hakkindaki demeçlerini bende okudum bence sonuna kadar hakli gerekirse böyle bi uygulamaya gidilmeli...

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Baskana bu konuyu sordular. Dedinizmi dediler baskan evet dedim dedi ama sonrada söyleme gerekçelerini siralarken bunun sadece sitemden ibaret olduu apaçikanlasiliyordu.Bencede bu konu sadece sitemden ileri gitmemeli. Yoksa milli takima oyuncu vermemek gibi bisii söz konusu olamaz. Çok yanlis vede hakli olduumuz konuda haksiz konuma düser, gündemi deistirme imkani saalmis oluruz bu reziller için. Senol Hoca'nin dedii gibi varsin onlar bildikleri yoldan gitmeye devam etsinler. Biz yine dooru bildiimiz seyleri yapmaya devam edicez. Biz bu mücadeleyi doorularla kazanicaz!

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Berat Tekke Nickli Üyeden Alıntı

bencede milli takim farkli bir konu. milli takim oyuncu vermemekle hiç bir seyi çözemeyiz

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence de çok DOGRU...Yani ben sahsen bu federasyonun bizi temsil ettigine inanmiyorum...

Saygilarimla...

Atay Aktug dün gece bu konuyla ilgili: "Olay verip vermeme olayi degil, bizim bu isi yapma hevesimizi kaçirdilar. Kolay degil futbolcuyu alip yetistirmek onunla ilgilenmek.Biz bunlari bir hevesle yapiyorduk o hevesimizikirdilar." dedi.

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

onlarin yabanci futbolcularina en ufak bi harekette faul verilsin, benim milli takim oyuncuma her türlü kasti faul yapilsin bir tane düdük yok! sonra milli takim için oynasin bu futbolcularimiz ve milli takimin basarisinda önemli pay sahibi olsunlar, levent biçakci denen adam çiksin basarili olduk desin! sonra yeni sezon baslasin yine eski senaryo devreye girsin! bu böyle gitmez, gitmemeli..

Nereden
    Kocaeli

ewet tam olarak benimde düsüncelerimi yazmissin.tsk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet kesinlikle milli takima oyuncu gönderilmesin zaten geç bile kaldik
    çünkü milli takim sadece istanbulu temsil eden bir yapi haline geldi

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konuyla ilgisi yok ama;

Orhan Ak

Volkan Demirel

Cihan

Bu adamlar Milli Takim'a neden alindi?Istanbul eziklerinde oynuyorlar diye.

Anadolu kulüplerinde bunlardan iyi adam var mi?

Cevap vermeye bile gerek yok...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır tsmaniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aslinda takimi bile ligden çekmek gerekir alsinlar o kokusmus liglerini ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

belkide yanlis düsünüyoruz ama bu fikri sonuna kadar destekliyorum.Federasyona karsi yapilabilecek en etkili protestonun bu olacagi kanaatindeyim..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)