Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu resmi unutmayin, iste bu resim!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Peki bu reism hakkinda ne düsünüyorsunuz.
    Fb'nin bir maçinda Fb'nin golünden sonra papilanin fbli futbolcularla gol sevincini paylasmasi.

Edited by: Emorfo

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bu resmin aynisi besiktas macindada vardi,:

iben fenerli poapila;)

papilaya bakin nasi duruyo..sanki golün asistiin o yapmisssss[img]smileys/smiley4.gif[/img]

su Resimden sonra soylenecek fazla sey yok bence YAZIK......

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

süper bi resim çok güldük wallahi [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben su resimden su manayi cikardim. Papila fenerlilerle gol sevincini yasarken bir taraftanda sitemde bulunuyor gibi. "Pierre orada topu bana cikarsaydin ya olum ben daha musaittim ama olsun bu sefer Nobre atsin." Der gibi duruyor. ben onu anladim sanki.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı dallas_41 Nickli Üyeden Alıntı
    papilaya bakin nasi duruyo..sanki golün asistiin o yapmisssss[img]smileys/smiley4.gif[/img]

asisti degil

o pozisyonda golü bile atmistir bence

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yuh ya bu kadar da olur mu ne deyelim simdi...

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı cemilsezgin Nickli Üyeden Alıntı

Cinayeti gördüm<SPAN ="detay_haber">[img]height=160 alt=[/img]ayni film[/b] oynuyor. Degisen sadece aktörler. Hakemler hakkinda konusmayalim, onlar da hata yapabilir diyoruz. Ama gel gör ki hakemlerin hatalari hep Istanbul'a gelen takimlarin kaderini tayin ediyor. Fenerbahçe-Trabzonspor maçi ligin üst siralarini etkileyebilecek bir büyük maç. Böyle büyük maçta sahada dün aksam bir hakem üçlüsü vardi ki anlatilir gibi degil. Zaten ilk yari bittiginde hakemin oyundaki kararlarini gördükten sonra Trabzonspor'un kaderi belli olmustu. Dakika 14... Alex'in serbest vurusundan gelen topta Nobre ile kazanilan golde Luciano bariz ofsayt. Dakika 35... Yattara'nin vurdugu topa Fenerbahçe ceza alani içerisinde Aurelio elle dokundu. Karar devam... Iste ilk yarinin sonucunu belirleyen pozisyonlar. Kaldi ki Cem Papila'nin verdigi kararlarin birçogu yanlis. Ayrica maçin ikinci yarisinda Trabzonspor'un etkili oyuncularina yapilan sertliklerde herhalde Papila kartini evde unuttu ya da bu ülkede Trabzonsporlu oyuncular yildiz tanimlamasina girmiyor.Maçin ilk yarisinda Trabzonspor savunmasinda Erdinç'le Tolga zaman zaman Nobre'yi durdurmakta zorluk çektiler. Orta alanda Hüseyin ve Szymkowiak'in oyuna agirliklarini koyamadiklarini gözlemledik. Iki kenardan da istenilen toplar gelmeyince bordo-mavililer gol pozisyonu üretmede yetersiz kaldilar. Bu hakemi geçmek zorduIkinci yariya 1-0 skor dezavantajiyla baslayan Trabzonspor hücumu daha fazla düsünmeye basladi. Bordo-mavililer, savunmasinin orta alana yakin kurarak ilk yarinin aksine orta alanda daha fazla pas yapmaya basladilar. Çok geçmeden Fatih ile aranilan gol geldi. Golden sonra ise Trabzonspor'da her zaman oldugu gibi asiri telas ve panik basladi. Bunun sonucunda savunmanin yaptigi bir zamanlama yanlisindan Fenerbahçe bir penalti kazandi ve 2-1 öne geçti. Maç da bu skorla bitti.Sonuçta Trabzonspor üç puani Kadiköy'de birakarak sampiyonluk yarisinda büyük bir yara aldi. Fakat basta belirttigim gibi bu maçta böylesi bir hakem üçlüsünü geçerek galip</SPAN>

<SPAN ="detay_haber"> SURAYA BAKIN ISTANBUL BASININ YAZDIHGINA CEM PAPILA ISTANBUL BASININI YANIMIZA GETIRDINYA ALLAH BELANI VERSIN</SPAN>

Arkadaslar, boyumuzdan büyük laflar etmeyelim lütfen...

Bu yazinin sahibi Iskender Günen'dir... 1985 dogumlu bir adam onu tanimaz, çünkü Iskender Trabzonspor'un gelmis geçmis en klas sol kanat oyuncusu olarak sampiyonluklara imza atiyorken o henüz ya vardi, ya yoktu... Kastamonu'ludur... Adamin hasidir, beyefendidir... Buradaki milletin yarisini cebinden çikartacak kadar da Trabzonspor'ludur.

"Istanbul basinini da....." diye konusmaya baslamadan önce bir bakmak lazim, kim bu adam, ne yapmis diye. Eli kalem tuttukça Trabzonspor için faydali seyler yazacagina emin oldugumuz bir adami hak etmedigi laflarla küstürmenin bir anlami yok, ki zaten küsmez o Trabzonspor taraftarina. Hayat bizim bildigimizden ibaret degil, baska yerler ve baska insanlar da var...

Ben giyabinda site adina kendisinden özür diliyorum...

ftunsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu

ISKERDER GÜNEN KASTAMONU HEMSERIMDIR.TRAZONLU OLMADIGI HALDE BÜYÜK ÇOGUNLUGU OTEL ODALRINDA KALMAK KAYDIYLE, TRABZONSPORUMUZUN FORMASINI UZUN YILLAR GIYMIS,DISARIDAN GELIPTE O KADAR UZUN SÜRELI DAHA DEVAMLILIK GÖSTEREN YOKTUR. OLAGANÜSTÜ BIR SOLAK VE BEYEFENDIDIR.O NUN KADAR IÇ TRANSFER GÖRÜSMELERI EN KISA SÜREDE BITEN YILDIZ FUTBOLCU OLMAMISTIR.

KASTAMONU DA BIZIM KUSAK O SAYESINDE TRABZONSPOR LU OLMUSTUR.KASTAMONU NUN 1.LIG DE VE MILLI TAKIMDA YEGANE GURURU OLMUSTUR.. LÜTFEN DIKKAT..

LÜTFEN

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)