Cafedegoygoy
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ynetim’e agri (Fener Mai)

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Trkiye'de hangi takimin taraftari 1 ay ierisinde 169 YTL mai seyretmek iin verebilir ? Ekonomik durumu belli olan taraftarlarimiza bu iskence neden yapilir ? 45 dakika nce sordurdum satilan bilet sayisi sadece 150 byle bir mata ynetim neden fedakarlik yapmaz ? neden bjk ynetimi gibi tavir takinmaz ?

Ynetimimiz son kozunu derhal oynamalidir. Bize biletlerin yari fiyatina oldugunu sylesinler bakin o tribun nasil doluyor. Ge kalmis sayilmayiz herkes karsilikli fedakarlik yaparsa bu isin stesinden gelebiliriz...

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

walla cebimde 50 ytl para var 30 milyona metin abinin dedigi gibi giderim ben o maa.

-ki benim gibi birok grenci arkadasin da durumu bu [img]smileys/smiley7.gif[/img]Edited by: oflee61

grandiose - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul

metinim bunu acil bir sekilde trabzonspor.org.tr sitesinden ynetime iletebilme sansimiz nedir? bi bilgin var mi?

yelik tarihi
    31.05.2004

Tahsin Usta ne ise yarar ?

Cevap : -Silinmistir-Edited by: L-M^

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Ynetimin taraftari sagmal inek gibi grmesinden biktim artik.Ver verde nereye kadar?Istanbul'da o kadar taraftar var ama sahipsizdir.Biletiyle maa girer,satadlardan disari atilir gene hakkimizi arayamayiz.Ynetimden sadece bu konuda elestiri gelir.Demezlerki bu adamlar biletleri ile maa gelmisler ama disari atilmislar,magdurlar,bunlarin bu magduriyetini ma rakip takimdan ama kendimiz telafi edelim demezler.

Trabzonspor kulbnn grevi sadece Trabzondaki taraftarlarami kolaylik saglamaktir?Bize neden gzellik yapilmaz?Besiktas kulb,taraftarlarini Kadikye bedva soktu,kimsede bu adamlara stada girerken bilet sormadi bile!...

Sahsen ben maa 60YTL veripte gitmeyecegim.Isterse sampiyonluk mai olsun!...Kimsede burdan ikipta milletin taraftarligini sorgulamasin!...Herkes bu paralari vermek zorunda deyil...

Guests
    Ziyareti

ahmet ve metin abi. eger byle ucuz bilet gelirse bana haber verirsiniz 0533 474 92 62..

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Mesajlari attim atmasina da Takimi karsilayan bir tane ynetici yokken bizim sesimizi kim duyacak...?

Su an sadece dislerimi sikiyorum !!!

Guests
    Ziyareti

havaalaninda murat bozoglu vardi. ynetici degilmi?

Forumdan Uzaklatrlmtr Utku061 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004

Vallahi haklisiniz bu ynetime mavi bayrak dalinda 3 tane dl veren taraftara bu gnlerde Ynetimin jest yapmasi herhalde tm taraftarin bekledigi bir duygu olsa gerek! Ama o jesti yapacak yneticiler var mi Trabzonspor'da!

Emir BAYRAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt BADALOGLU Nickli yeden Alnt

Ynetimin taraftari sagmal inek gibi grmesinden biktim artik.Ver verde nereye kadar?Istanbul'da o kadar taraftar var ama sahipsizdir.Biletiyle maa girer,satadlardan disari atilir gene hakkimizi arayamayiz.Ynetimden sadece bu konuda elestiri gelir.Demezlerki bu adamlar biletleri ile maa gelmisler ama disari atilmislar,magdurlar,bunlarin bu magduriyetini ma rakip takimdan ama kendimiz telafi edelim demezler.

Trabzonspor kulbnn grevi sadece Trabzondaki taraftarlarami kolaylik saglamaktir?Bize neden gzellik yapilmaz?Besiktas kulb,taraftarlarini Kadikye bedva soktu,kimsede bu adamlara stada girerken bilet sormadi bile!...

Sahsen ben maa 60YTL veripte gitmeyecegim.Isterse sampiyonluk mai olsun!...Kimsede burdan ikipta milletin taraftarligini sorgulamasin!...Herkes bu paralari vermek zorunda deyil...

Badaloglu ve metin abime katiliyorum...Tamamen dogru yerlere deginmisler.Bilsinlerki ISTANBUL taraftari stad istanbulda olsa ve trabzondaki fiyatlarla stadi fuller..Kiymet bilsinler biraz senede 3 kez!!

Emorfo - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul

Bjk mainda fiyatlar uygun full ektik sigmadik bjk tribnene girdik olaylar oldu vs..

Ynetim bu durumu dikkate almasi gerekiyor. ok nemli bir ma ncesi kadikyde taraftarini yaninda grmek istiyorsa bir seyer yapmak zorundadir... Sonra taraftar bizi yalniz birakti demeye hakki yok. Bize ayrilan yerin dolmasi nemli oldugu gibi oraya gidecek olan taraftarin profili de nemlidir. takimi destekleyebilecek 50 bin fb li karsi var gcyla tezahrat edebilecek taraftarlara ihtiyacimiz var. Bunu saglamakda ynetimin ve ya ynetimin ierisindeki taraftari anlayabilecek yneticilerin grevidir...

Guests
    Ziyareti

ilerde taraftarla i ie bir ynetici olmayi dsnyordum. benim gibi dsnen bir ynetici yokmu yaw su takimda

Mayls - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.02.2005
    Nereden
    Almanya
    Ya
    26

cok pahalli

o tribn dolmassa zaten yenemeyiz bence

Takimimizi desteklememiz lazim

yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

orayi susmayacak seyirciyle doldurmak cok guzel olur...Acaba Yneticileri arayip bu konu hakkinda ricade bulunamazmiyiz agalar?

POYRAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier

Biletlerin pahali oldugu dogrudur ama bunun belirlenmesinde Trabzonspor ynetiminin bir etkisi yok ki.

Sonucta deplasmana geliyoruz ve pahali bilet dediklerimize ayni parayi vererek Fener taraftari damaca gelecek.

Trabzonspor Kongre yesi

Ynetim Kurulu
    Mollasaliholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.07.2004
    Nereden
    stanbul

Alnt POYRAZ.61 Nickli yeden Alnt

Biletlerin pahali oldugu dogrudur ama bunun belirlenmesinde Trabzonspor ynetiminin bir etkisi yok ki.

Sonucta deplasmana geliyoruz ve pahali bilet dediklerimize ayni parayi vererek Fener taraftari damaca gelecek.

bizim de dedigimiz bjk ynetimi alip bedava verio taraftarina bizimki de 60'a alip 30'a verebilir bize.neyse canlari sagolsun

yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

Alnt POYRAZ.61 Nickli yeden Alnt

oFLEE guzel anlatmis bende resmi sitede ynetime mesaj attim umarim okuyan birisi olur ama inanmiyorum...alsinlar yari yariya bize satsinlar !!

aka5 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

evet bencede ben 25 mil fener tarafinda bakcam cok pahali 40 mil kadar vardim ama 60 mil olunca MECBUR FENERE BAYILDIM PARAYI 25 MILA asil kendi tirubunumde seyretmek vardi takimimi t-desteklemek vardi ama malesef olmucak icte sevincem icteuzulcem yada bu haksizlik bize bjk macina gittim3te girdim stada 8saat ayakta kaldim ama deydi inan maci kendi taraftarinla bakmak sevinmek uzulmek cok guzel ts klubu yuzunden fenerlilerin ar[img]smileys/smiley7.gif[/img]asinda bakicam!!!!!![img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

kelkitli29 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Almanya
    Ya
    30

yaw cogu fb taraftari 25 milyon dyor. rakip takima 60 milyon. akilli oynuyorlar. olsun 50.000 ccgn nnde madara ederiz onlari. sonucta onlarida bu sene avni akere almadik.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    U.Sadkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

60 MILYON HARBI HARBI FAZLA GS MAI 28 MILYON BILE FAZLAYDI YAHU MAA GELMEK IIN ILLA ZENGIN MI OLMAK GEREK BU PARAYI KA KISI VEREBILIRKI VE TAM 1700 KISIDE DOLARSA 100 MILYAR PARA EDER...

yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

e-maillerden cevap gelmedi hayla yonetimden...Edited by: Creasy

Guests
    Ziyareti

ben burak grdal ile konustum. byle bir seyin en azindan ynetim adina mmkn olmadigini syledi. kendiside mai protokolde degil taraftarlar ile beraber izleyecegini belirtti.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

o kIm OzGuR aBi ???***

Guests
    Ziyareti

genel mdr.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    19.06.2004
    Nereden
    ngiltere

Yav benim anlamadigim bizimkiler fener tarafina aliyorlar biletleri bu biletleri iktigi zaman bi tane aik tribunu alacaktik komplede anca oyle iste....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)