Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bizim taraftarligimiz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetici ve moderatör arkadaslardan çok özür dileyerek bu konuyu hususi bir baslik açma geregi hissettim.

Semtimizde oturan Trabzonlu olan ama Fenerli bir arkadasim var.Maça gidip gitmiyecegimi, ve bizimkilerin maça ilgi göstermedigini ve su ana kadar yalnizca 25 bilet satildigini ögrenmis.Benimde hatiri sayilir dostlarimdan ögrendigim kadariyla sabah biletler çiktigindan beri satilan bilet adedi 45 olmus(saat 17.00) itibariyle...

Bilet fiyati hakkinda yorum yapan ve pahali oldugu için maça gelemeyen arkadaslara su anda evdeki 2,5 yasindaki ogluma kredi kartlari borcum yüzünden bazi ihtiyaçlarini alamadigimi ama bu maça ne olursa olsun gitmem gerektigini ve gidecegimi hatirlatirim.60 YTL belki bazilarimiz için büyük paradir ama bazen nerede ne için ne kadar para harcadigimizi unutuyor ve bu maçi TV'den seyretmeyi tercih ediyoruz.Yani istanbuldaki nüfusun% 5'i Trabzonlu 500.000 kisinin bir 60 YTL'si yok öylemi? Ve bize yalnizca bu topluluktan 1800 kisi lazim...

Bu fenerli serefsiz arkadasim "nasil olurda bu hayati maça sizinkiler ilgi göstermez dedi" Tabi bende bilet pahali demedim.Çünkü yukarda anlattiklarimdan sonra bu pek inandirici bir sebeb degil...Ben bazi arkadaslarin kadiköy'e gelmeye çekindiklerini söyledigimde bazi arkadaslar celallendi...Onlar Cumartesi günü TV basinda racon keserler artik?

*Trabzonda GS kafilesi karsilaniyor; içimizden bazilari "ne var ki bunda" diyor!

*Istanbulda yasayan 500.000 trabzonlu var ama havaalanina takimi karsilamaya 20 kisi geliyor ve bu kisiler hep ayni kisiler...

*Bilet fiyati bahane edilip, kadiköy'e gitmekten çekiniliyor; "ya rab ne günesler batiyor"

*Biz takimi cumartesi gecesi ugurlamayi bile düsünürken , kimse cebindan 60 YTL çikartmiyor?

*Ve bendeniz Trabzonun kurtulusu için senede 250 YTL harciyalim diyorum ve kendime gülüyorum?

*Bu maç kaybedilipte su yukarda saydiklarimdan birini dahi yapmayanlar bu takimi elestirirse ....Ista o zaman "Allah yaratti demem" yakalarsam!!!

Tekrar bu basligi açtigim için özür dilerim çünkü bence silkinip kendimize gelmeliyiz.........................[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

ben su anda 60 ytl hayatta veremem. ama bir yolunu buluk maça girmeye çalisicagim.

500.000 bin trabzonlu var deniliyor herhalde 60 ytl verebilicek 1500 kisi kesin çikar.

DRmavi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EVET 'NE VAR BUNDA' DIYENLERDEN BIRIDE BENIM.ADAM OLALIM BIZDE KARSILAYALIM TAKIMIMIZI[img]smileys/smiley31.gif[/img].ELALEM GOREVLERINI BILIP YERINE GETIRIYO ADAMLIK ONLARA ENGEL OLMAK DEGIL ARKADASIM,AYNISINI HATTA DAHA IYISINI YAPMAK.BAKIN TAKIM ISTANBULA GELECEK VE 10KISIDEN FAZLA OLMAYACAK ORDA.BU MANGALDA KUL BIRAKMAYANLARDA EVLERINDE GS TAKIMINI KARSILAYANLARI NASIL ODUDA ENGELLEYEMEDIK DIYE SITEYE YAZI YAZIYO OLACAKLAR..[img]smileys/smiley21.gif[/img]

KENDINIZE GELIN YA TRABZONDA HAFTADA 10-20MILYON VERIP HER MACA GITTIM BEN.SIZDE ISTANBULDAKI TARAFTARLIK GOREVINIZI YERINE GETIRIN.YILDA TOPU TOPU 4MAC YA!![img]smileys/smiley20.gif[/img]

Nereden
    Amasya

biizmikler alir tüm biletleri ksukunus olmazin[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Hünkar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bence de maca gitmemenin sadece parayla ilgisi olamaz yilda topu topu 4 mac var ve sehirde de 500 binn ts lu var kocaeli bursa sakarya ve diger cevre illerdeki arkadaslar haric buna ragmen 1500 gibi bi rakama ulasamazsak gercekten cok yazik olur.kendim istanbul da diilim ama istanbulda ki arkadaslarim gurbette ogrenci olmalarina ragmen biletlerini almisalar ve bu cocuklar bundan onceki gs maclarinin ikisine de gittiler bunu goz onune alinca yer verilse oraya 10 bin kisi bile gitmemeiz lazim lutfen arkadaslar yuzumuzu kara cikarmayin ve takimimizi yalniz birakmayin bu futbolcularimizin psikolojisi icin de cok onemli yalniz hissetmesinler kebdilerini

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar 1500'ü geçer eger geçmezse yaziklar olsun benim sinavlar olmasa bursayi toplarim ama

no NAME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

slm hemserim. hatayda okuyordun galiba. bende aslen trabzon çaykarali olup hatayda dogup büyüdüm.

GREYWOLF arkadasim her yazdigina katildigim gibi bu yazdiklarinada IMZA atarim!!

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Yani bu kadar iyi dile getirilir bi konus HELAL greywolf [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Nereden
    Trabzon

Ula var ya istanbulda olacam ben birak maça gitmeyi otellerinin önünde yatarim ya. ne is anlamadim ha. Kimi bilemez kimi bulamaz hesabi. evet arkadaslar silkinin valla.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

senede 4 kere geliyor takim herkesbir sekilde o maça gitmeli.benim içinde 60 milyon büyük para ama istanbulda olsam borç harç bir sekilde alirdim bileti.Biz ankarada takimi yalniz birakmadik istanbuldada sizlerin birakmayacaginizi düsünüyorum

Bence istanbuldaki maçlara yönelik ilgisizligin, ne 60YTL lik maç biletiyle ne de, Trabzonlularin kadiköy'den çekinmesiyle (ki böyle saçma bir ihtimali düsünmek bile hata!)bir ilgisi yok.

Tek problem sudur ki 45.000 kisilik rakip seyircinin yaninda 1.500 kisi maç seyretmek hiç cazip gelmiyor insanlarimiza olay budur bence. Ki benim de ayagimi bu tür maçlara götürmeyen tek neden budur.

Bunu anlayabilmek için geçen sene olimpiyat stadina oynanan Trabzonspor-Gençlerbirligi maçini hatirlamak yeterli.

ÖzellikleTrabzonlularin herhangi birseyden korkabilecegini düsünen arkadaslardan da, hafizasi daha güçlü olanlar rakip takim seyirci sinirlamasindan önce kadiköyde, ali samiyende ve özellikle inönüde oynanan maçlari hatirlamaya çalismalari yeter..

Su anki tek sorun rakip takim seyirci sinirlamasidir. Bu kanun dahiçbir kusku götürmeyecek sekilde, kesinlikle ve sadeceTRABZONSPOR taraftarina karsi çikartilmistir. Hatta o orani bile belirliyorken Trabzona götürebildikleri maksimum seyirciyi baz almislar serefsizler. Sonuçta, bu saçma salakkanundan en çok zararli çikan da,aktif taraftar kitlesinin %70 i istanbulda yasayan TRABZONSPORkulübü olmustur.

Ama bu kanunun özellikleTRABZONSPOR'a karsi çikartildigina bile uyanamayan ve sessiz kalan zamanindaki yönetimimiz, simdiki bu 45 bilet olayinin tek sorumlusudur bence.

Eger 45 bilet alindiysa çok yazik istanbuldaki taraftarlardan daha sag duyulu bi davranis bekliyorum lütfen takimi yalniz birakmayalim nerde ve hangi sartta olursa olsun.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Aniketus Nickli Üyeden Alıntı

Bence istanbuldaki maçlara yönelik ilgisizligin, ne 60YTL lik maç biletiyle ne de, Trabzonlularin kadiköy'den çekinmesiyle (ki böyle saçma bir ihtimali düsünmek bile hata!)bir ilgisi yok.

Tek problem sudur ki 45.000 kisilik rakip seyircinin yaninda 1.500 kisi maç seyretmek hiç cazip gelmiyor insanlarimiza olay budur bence. Ki benim de ayagimi bu tür maçlara götürmeyen tek neden budur.

Bunu anlayabilmek için geçen sene olimpiyat stadina oynanan Trabzonspor-Gençlerbirligi maçini hatirlamak yeterli.

ÖzellikleTrabzonlularin herhangi birseyden korkabilecegini düsünen arkadaslardan da, hafizasi daha güçlü olanlar rakip takim seyirci sinirlamasindan önce kadiköyde, ali samiyende ve özellikle inönüde oynanan maçlari hatirlamaya çalismalari yeter..

Su anki tek sorun rakip takim seyirci sinirlamasidir. Bu kanun dahiçbir kusku götürmeyecek sekilde, kesinlikle ve sadeceTRABZONSPOR taraftarina karsi çikartilmistir. Hatta o orani bile belirliyorken Trabzona götürebildikleri maksimum seyirciyi baz almislar serefsizler. Sonuçta, bu saçma salakkanundan en çok zararli çikan da,aktif taraftar kitlesinin %70 i istanbulda yasayan TRABZONSPORkulübü olmustur.

Ama bu kanunun özellikleTRABZONSPOR'a karsi çikartildigina bile uyanamayan ve sessiz kalan zamanindaki yönetimimiz, simdiki bu 45 bilet olayinin tek sorumlusudur bence.

Hakli olabilirsin aslinda. Bu bilet sinirlamasi konusu tekrar gündeme getirlise nasi olur sizce. Bi sonuç çikarmi dersiniz. yari-yariya verilse biletler mesela.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bize ne kadar yer ayrilmissa doldurulur buna eminim...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

ben su anda 60 ytl hayatta veremem. ama bir yolunu buluk maça girmeye çalisicagim.

500.000 bin trabzonlu var deniliyor herhalde 60 ytl verebilicek 1500 kisi kesin çikar.
    Geçen sene 40 milyondu saysan 300 kisi ya vardik ya yoktuk.Gittigimede pisman olmustum açikcasi.

Guests
    Ziyaretçi

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Aniketus Nickli Üyeden Alıntı

Hakli olabilirsin aslinda. Bu bilet sinirlamasi konusu tekrar gündeme getirlise nasi olur sizce. Bi sonuç çikarmi dersiniz. yari-yariya verilse biletler mesela.

her takim iç saha maçlari için kombine biletini satar, ondan sonra kalan biletleri kim alirsa alir.

evet. bu kanun istanbul seyircisinin trabzona gelememesine ve Trabzon seyircisinin iseistanbulda her stadi yari yariya doldurabilmesineistinaden çikarildigi fikrine, kesinlikle katiliyorum...ve bu kuralin tüm anadoluda illerinde, sadece trabzonspora karsiuygulandiginida biliyoruz.ilk defa bu hafta malatya, gs taraftarina500 bilet ayiracagini belirtmis..! (azize isbasinda galiba.)

sunuda belirtmeden geçemiycem, ostadda bize ayrilan yerler kesnlikle dolacaktir.daha fazlasida o stada girecektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yönetim böyle bir seyi hissettiyse Besiktas yönetiminin yaptigi gibi yapmali

Alacak bütün biletleri yari fiyatinaverecek taraftarina...

Bu ayip bir sey degil 60 YTL ve daha üzeri para verecek adam da var fakat onlar bu sikintiya gelemezler gider vip de sessiz sessiz otururlar. Taraftar olanlarin konumu ve ekonomik durumu belli Yönetimin yardimci olmasinda özellikle bu maç için ki bu maç istisnadir hiçbir sakinca yok Tabi bunu düsünebilmekiçin yöneticilerin ilk önce taraftar olmasi lazim...

Bütün bu dediklerim gerçeklesmedi Istanbuldaki Tüm maçlar için günde 0,438 YTL Ayda 13 YTL senede 160 YTLTrabzonsporuma feda olsun...

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar yazdiklariniza katilmiyorum ama diyelimki katildim....evet taraftarimiz bu tür maçlara gitmeme nedeni diyelimki parasal diyelimki bize ayrilan tribün iyi deyil diyelimki bizim orada yaptigimiz tezahurat 35 bin kisi arasinda duyulmuyor.....tamam bunlari mazeret olarak kabul ettik diyelim!!ama takimimiz için yapilacak hiçmi birsey yok..mesela bu mazeretleri sayan arkadaslar hiç karsilamalara geliyorlarmi..hiç istanbuldaki antremanlara gidiyorlarmi...veya bir ugurlama organizasyonuna katiliyorlarmi...veya üye oluyorlarmi... lisansli ürün aliyorlarmi...bunlarin hepsinin cevabi hayirdir...onun için reha arkadasimin bütün tespitlerine katiliyorum...onun için herzaman söylüyorum taraftarlik atmakla tutmakla olmaz sevgini yapacagin içraatlerle göstereceksin....

trapezus61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar yazdiklariniza katilmiyorum ama diyelimki katildim....evet taraftarimiz bu tür maçlara gitmeme nedeni diyelimki parasal diyelimki bize ayrilan tribün iyi deyil diyelimki bizim orada yaptigimiz tezahurat 35 bin kisi arasinda duyulmuyor.....tamam bunlari mazeret olarak kabul ettik diyelim!!ama takimimiz için yapilacak hiçmi birsey yok..mesela bu mazeretleri sayan arkadaslar hiç karsilamalara geliyorlarmi..hiç istanbuldaki antremanlara gidiyorlarmi...veya bir ugurlama organizasyonuna katiliyorlarmi...veya üye oluyorlarmi... lisansli ürün aliyorlarmi...bunlarin hepsinin cevabi hayirdir...onun için reha arkadasimin bütün tespitlerine katiliyorum...onun için herzaman söylüyorum taraftarlik atmakla tutmakla olmaz sevgini yapacagin içraatlerle göstereceksin....

Alıntı spartaküs Nickli Üyeden Alıntı

ARKADASLAR HIÇ TELASA GEREK YOK 1800 DEGIL 18.000 KISILIK OLSA O BILETLER BITER BIZE AYRILAN YERLERDE TAMAMEN DOLAR

Arkadasimin dedigine her safhada katiliyorum dogru diyor ama sunada inaniyorumki o biletler biter ve bizde o maçi kazaniriz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

greywolf kardes ne soylersen hakli oldugun dusuncesindeyim. ben balikesirde ikamet ediyorum. takimimin bir cok deplasman macini seyrettim. sakarya gecen sene bursa 3 sene once goztepe altay vs. buralar hep balikesire 2-3 saat uzaklikta yerler. eger ben buiralara hic usenmeyip gidiyorsam bence o bahsettigimiz 500.000 trabzonludan illaki 1678 kisi cikar biletleri alacak. gelmezlerse bunu asla ve asla butun trabzonsporlulara mal etmemek lazim. tabi birde bilet fiatlari biraz pahali. bunun yemesi icmesi ulasimi falan derken bu 60 ytl bence bir anda 100 ytl ye de cikabilir. ama ne olursa olsun buyuguz diyorsak bence 1678 kisi bu macta olmalidir. her zaman dedigimiz gibi

HEP DESTEK TAM DESTEK.

ne olur!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Haberler

Fenerbahçe Maçinin Biletleri Satisa Çikti
    Takimimizin 30 Nisan 2005 Cumartesi günü Fenerbahçe ile Sükrü Saracoglu Stadyumu?nda saat 19:00?da oynayacagi maçin biletleri Biletix üzerinden satisa sunulmustur. Taraftarlarimiza kapali tribünden 1678 adet bilet ayrilmis olup, biletler 60 YTL karsiliginda tüm Biletix giselerinden ve http://www.biletix.com.tr adresinden temin edilebilir.
    haydeeeeeee maca beyler bayanlar....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)