Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gençlere biraz daha sabir gösterelim

dinceraydogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Trabzonspor formasi altinda ter dökmüs ve hala ter dökmekte olan genç futbolcu arkadaslarimiz var. Bunlarin çoguna gerekli sabrin gösterildigi konusunda süphelerim var. Bu sezon basi gönderilmis olan Emre Toramanin Sakaryaspor daki performansini izleyenler herhalde onun Trabzonspordan neden bu kadar erken gönderildigini sorguluyordur. Tabi simdi arkadaslar onun bir istanbul takiminin formasini almak istedigi için gönderildigini söylücekler ben de bunu bazen ifade ettim ama yöneticilerden açik olarak böyle bir ifade gelmedi. Bu sebeple ben Emrenin gönderilmesini hata olarak kabul ediyorum ve inaniyorum ki Emre bir iki sezon sonra istanbula gidecektir.

Gençlerimiz dogal olarak çok duygusallar ve Trabzonspor gibi bir takimdan siradan bir anadolu takimia gidince soka giriyorlar örnek Selim , Emre ...

Bunlarin hiç mi hatasi yok tabiki var ancak önemli olan bu arkadaslarin hatalarindan ders almalarini saglayacak abilerin bu ise bas koymalari. Yoksa Fatihte ve Hüseyinde bu kadar yil sonra verim almazdik.

Simdi adem Koçak , Hasan Üçüncü var onlara destek hepimizin görevi.

Sonra bedavaya verdigimz oyunculari milyon dolarlarla almak zorunda kaliriz...

hakilik payin var ama bizim ordada bir söz var pismeyen ekmege para verilmez diye iyi futbolcu olsalardi tayfun gibi adem gibi kalip oynarlardi. kötü demiyorum sadece zamana ve tecrübeye ihtiyaçalari var

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kulübede tecrübe kazanilmiyor ne yazikki. Futbolculari kiralamak bence çok yerinde bir strateji.

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

genc oyunculara sans verecegimiz cok mac var ama israrla kiraliyoruz bi daki sezon bu takimda alisen ufuk selim ergini oynadigini gormek isterim

Trabzonspor Türkiyedeki çogu takimdan daha önem veriyor altyapiya ve gençlere Senol Hocanin gelmsiyle hepsi daha iyi olacak takim sampiyonluga oynadigi için zaman alamiyorlar hazirlik kampinda kendilerini göstereceklerdir

Adem, Ibrahim Ege, Hasan Üçüncü, Tayfun... hepsi büyük yetenekler... fakat Tayfun hariç hepsi hemen hemen ayni bölgede oynuyor...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence genclerin hepsi kiraya verilmeliydi özellikle emre nasil gönderildi(hem de satilik)anlamis degilim

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ali sen ler ferudun bile simdi elazigda fena oynamiyor

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ufuk garanti olan maçlarda oynayip takima kazandirilmali tecrübe katarak ondan yararlanmaliyiz süper yetenek..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

su hasan üçüncü'ye yapilan elestiriler bana yapilsa kuzey kutbuna yerlesir kendimi türkçeye kapatirdim. üstelik, çocuk sampiyon oldugumuz yillarin bekir barçin'indan bile daha yetenekli ve en az onun kadar mücadeleci ve sevimli. ve kanimca, kendine güvern sorunu yasadigi için sakli yeteneklerini de sergileyemiyor. ankaragücü maçinda yaptigi gol vurusunu kaç golcü yapabiliyor ligimizde? lütfen anlays ve sahiplenme..

Unutmayalimki bi fatih bi gökdeniz veya hüseyin trabzonun alt yapisindan gelen isimler zamaninda onlara gösterdigimiz sabri simdi yetistirdigimiz gençlerede gösterelimki yeni gökdeniz ve fatihler yetissin.

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her zaman gençlerin destekçisiyiz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)