Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eksikler çok fazla,Nahos günler kader...

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Öyle bir devirdeyiz ki artik ben uzun yillar sampiyon olabilecegimizi sanmiyorum
    Nedenler çok basit: Her seyden önce kendi eksiklerimiz..federasyondan,medyadan,adaletsiz arenadan sikayet ederken kendi eksiklerimizi biz neden artiya çevirip olusan olumsuz durumu asgari düzeye indirmiyoruz?

Eksikliklerde Futbolcular:Sampiyonluga giden yolda futbolcularin inançli olmamasi.Bir maçin diger maça uymamasi.Bir maçta iyi oynaniyorsa öteki maçta
    futbolcularin sahada yürümesi.Eger bir takim sampiyonlugu istiyorsa her maçi kazanmak için oynamali,her maçi iyi oynamali demiyorum çünkü
    her maç iyi oynanmayabilir ama futbolcular maça kazanmak için çikmali ve azmini,hirsini maç bitene kadar kaybetmemeli.
    Ama bu sezon puan kaybettigimiz maçlara bakin;Ciddiyetsizlik,stress,sadece futbol oynamak için oynama düsüncesi.
    Takimimizda açikçasi ben yildiz futbolcu olduguna inanmiyorum.Kaliteli ve iyi futbolcular var ama yildiz futbolcu önemli maçlarda kendini gösterir.Önemli maçlarda
    kendisine çok is düstügünü bilir ve buna göre kendisini hazirlar,yetenegini takiminin kazanmasi için sahada harcar. Ama bizim yildiz dediklerimiz büyük maçlara konsatre olamiyor,
    heyecanlaniyor,açikçasi da kazanmak için elinden gelenin en iyisini yapmiyor.

Eksikliklerde Taraftar:Taraftara bakiyorsunuz.Neredeyse her mahallenin bir grubu var. Hepsi kendi kafasina göre bagiriyor,birliktelik yok,birbirlerine saygi yok,futbolcularin maça konsatresi için yapilan bir sey yok
    gol yedikten sonra susmak var,kendi futbolcusuna bagirarak onu negatif yönde etkilemek var,ucuz bilet fiyatlarina ragmen stadi doldurmamak var.Sampiyonluk için üzerine düsen görevin ne oldugunun hala farkinda olmamak var

Eksikliklerde Yönetim:Eski yönetimlere göre daha çagdas bir çizgi izliyorlar.Borsaya girilmesi,Ts Club açilislari vs..Ama 'sampiyonlugu seneye düsünüyoruz' gibi klise olmus bir anlayisla elde var olan kadroyla nereye kadar gidilebilirse gidilsin, maddi durumu
    iyilestirdikten sonra futbolcu aliriz ve daha iyi kadro çikarip o zaman sampiyonluga oynariz düsüncesi hakim.
    Deplasmanlarda iyi oynayan ama kendi sahasinda fazla puan kaybeden takimin iç saha olayina çözüm getirmiyorlar.Taraftardan gerekli kazanimi saglamak için hiç bir sey yapilmiyor.Stadyumun dolmasi için hiç bir girisim yapilmiyor.Ts Clublardaki ürünlerin satisinin
    arttirilmasi için hiç bir girisim yapilmiyor.TRabzonspor aleyhine sürekli yayin yapan medya kuruluslarina gereken tepkiyi göstermiyorlar.

vs vs vs kisacasi eksiklerimiz çok fazla.Bu negatif durumu pozitife çevirmek bizlerin elinde.Biz TRabzonspor'un camiasinin elinde.Ama ben bu eksikliklerin uzun yillar sürecegini saniyorum ve nahos günler kader diyorum bilmem sizler neLer düsünürsünüz?

ümitsiz bakmayin abi ileriye...

Alptuğ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

soyledikleriniz hepsine katiliyorum ama cok umitsiz de degilim gelecekten.ozellikle samet aybabanin gelmesiyle super bi hava burundu takima ve de son zamanlarda hic oynamadigimiz kadar guzel futbol oynamaya basladik ama nedense hep bi seyler ters gitti surekli baskan ve teknik direktor degistirdik buna maddi problemlere ragmen turkiye kupasini fazlasiyla hak ederek kazandik bu sene icin 2. bitip ligi seneyede hem avrupada hem ligde basarili olmayi hedeflemeliyiz hic sampiyonluk goremesem de kisa zamanda sampiyonluk gorecegimden ümistliyim sezon sonunda oncalikle takimda yildiz oyunculari tutmaliyiz

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sampiyonluk çok yakin!!!!!!!!!

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Bu kadar ümitsiz olmayalim, her türlü dalavereye karsin herkeze örnek olabilecek bir mücadeleyle sampiyon neden olunmasin ki?

Tipki eskisi gibi.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

3-4 transferle sampiyon olabilecek takim kurabiliriz bence....

M.Yilmaz...Lee...D'heane sadece bu üç futbolcu kesinlike ilisik kesilmesi gereken futbolcular....

1-kule santrafor

2-Eger petkoviç den iyiyse kaleci

3-Orta sag tarafa bir oyuncu

Sadece su üç mevkiye dahi ama gerçekten yildiz futbolcu alinirsa sampiyon olabiliriz...

Ayrica bu kadroya da tesekkür ediyorum bir taraftar olarak...Unutmayalim ki bu takimin maliyeti sadece Anelka kadar...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

FUTBOLCU
    YÖNETIM
    TARAFTAR

INANACAK

BASKA YOLU YOK.

NE KADAR EKSIK OLURSA OLSUN.

INANAN SAMPIYON OLUR ANCAK.

HEPBIRLIKDE. SONUNA KADAR !

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Chelsea 50 yil aradan sonra sampiyon oldu olacak

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nice takimlar var avrupada 30-40 sena sonra sampiyon olan biz niye olmayalim gerekirse feneri kaldirir yine sampiyon oluruz

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ne 30-40 sene ne 50 sene ya bu sene yada seneye sampionuz..

Nereden
    İstanbul

Olucaz sampiyon buna inanmak yeter gerisi palavra...

eksikliklerimiz çok fazla gerçekten

her seyden önce kendi içimizdeki olumsuzluklari gidermemiz lazim

ama bu is uzun sürecege benziyor bene

hiç yoktan taraftar olayina yönetim el atsaydi..

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı izmirdenayhan Nickli Üyeden Alıntı

3-4 transferle sampiyon olabilecek takim kurabiliriz bence....

M.Yilmaz...Lee...D'heane sadece bu üç futbolcu kesinlike ilisik kesilmesi gereken futbolcular....

1-kule santrafor

2-Eger petkoviç den iyiyse kaleci

3-Orta sag tarafa bir oyuncu

Sadece su üç mevkiye dahi ama gerçekten yildiz futbolcu alinirsa sampiyon olabiliriz...

Ayrica bu kadroya da tesekkür ediyorum bir taraftar olarak...Unutmayalim ki bu takimin maliyeti sadece Anelka kadar...

OLay budur iste

Takimda önce taraftar umudunu kaybetmeyecek. Unutmayin ki kalici olan taraftardir yönetim de futbolcu da gelip geçicidir. Biz umutlu olup takima güç verecegiz ki basariya ulasalim.

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

umudumuzu yitirmeyelim ben hiç sampiyonluk görmedim ama yakinda görecegime inaniyorum

Şanlıbayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özellikle futbolcularla ilgili kisma katiliyorum, bende takimi hirsli bulmuyorum daha agresif oynamaliyiz,

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

elestirilerin önemli bir bölümüne katilmamak olasi degil

ancak;

yildiz futbolcu tanimindan ne anlasildigi konusunda kuskularim var. evet bir zidane yok elimizde ama; herkesin yildiz dedigi del piero'dan çok daha iyileri de bizim takimimizdalar. haksizlik etmeyelim, eger kadro derinligi yaratabilirsek bu takim bize süper lig sampiyonluklari yasatacaktir. yok kasdedilen alex ve anelka tipi "yildizlar" ise, o zaten bizim ilgi alanimiz disinda kalir. biz ancak bizi "biz" yapan degerlerle sampiyon olabiliriz. su satirlari yazarken, belki trabzon lisemiz dünya sampiyonlugu için finale çikiyor olacak. kendi "degerimizi" bilelim lütfen, bu ülkenin futbolu trabzon ve çevresinden sorulur. bize düsen, sahiplenmek...

sevgiyle.

Nereden
    Ankara

bu takim bana gelecek için güven veriyor, nedeni takimin genç olmasi. Bu takimin temeli 2 sene önce kuruldu. önemli maç tecrübeleri edindiler ve ediniyorlar, geçen seneki son lig maçlari, sampiyonlar ligi elemeleri, atletico bilbao maçi, bu seneki derbiler, ve gelecek maçlar.
    Bizim 2 senelik takimda en tecrübeli kisi dünya kupasi görmüs Lee. Oyunculardan en yaslilardan olan kaptan Fatih Tekke 1977'li, daha 30una 2 sene var.

bir örnek, Hakan Sükür sampiyonlar liginde ilk golünü 19uncu maçinda atti. ondan önceki 18 maçta, sanki ruh gibiydi, ona da büyük maçlarda gol atamiyor diyorlardi, ama sonra açildi ve bir dolu gol atti sonraki büyük maçlarda, yani zaman lazim, bizim topçularda simdi "büyük maç" tecrübesi kazaniyorlar.

Demek istedigim hersey daha iyiye gidecektir, mesele ne kadar iyiye gidecegidir. Eh Senol hoca ve yönetim de ciddi adamlar ve futbolu da bizden iyi bildikleri kesin [img]smileys/smiley1.gif[/img] O zaman iyimser olmamak için bir sebep yok gibime geliyor.
    üstelik Trabzon lisesi yine finale çikmisken.
    bilmem ben mi fazla iyimserim...

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya dediklerin bir kismina katiliyorum ama ilersi için karamsarliga kapilmak yanlis olur ben inaniyorum ki bu takim sampiyonlugu cok yakin yeterki önümüzü kesmesinler..cünkü federasyon sampiyonun sadece bizans köpeklerinde cikmasi için elinden geleni yapiyor.

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu kadro iyi fakat transfer yapmali tabii. Ama elismizdekileri yollarsak yapilacak transferlerin ne yarari olur. D'haene'de gittikten sonra 2 yabanci hakkimiz alacak. KALITELI 2 yabanci ve 1 türk transfer bu takimi sampiyon yapar. Ne Memo ne Lee ne de baska biri gönderilmeli. Tabii kadroda derinlik isteniyorsa.

izmirdenayhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Memo dan ve lee den her anlamda umudu kestim..Derinlik,alternatif,gelisim vb...her konuda...M.yilmaz çok iyi Trabzonlu bunu çok sevmeme ve takdir etmeme ragmen..Her atagimizda top M.yilmaz a mazallah gittiginde betona çarpmis gibi aynen bize geri dönüyor veya kaptiriliyor[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

ümidimizi kesmeden sampiyonluga...her oyuncu benim için bir...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TARAFTARA MESAJ
    A.Gücü maçinda tribünleri gelen takima sahiplenen taraftara desteginden ötürü tesekkür eden Senol Günes, tribünlerde yer yer bosluk olmasi ile ilgili de, "Bu takim Trabzonsporlular'in. Eger hayal kirikligi yaratan sonuçlar varsa bundan herkes sorumludur. Taraftar sahada iyi takim görmek istiyorsa, bunun için üzerine düseni yapmali. Bu takim hepimizin. Bunu birlikte daha yukarilara tasiyabiliriz" diye konustu.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla Görünen Köy Kilavuz istemez.Biz eksiklerimizden ders almayi ögrenmezsek, her geçen zaman aleyhimize islerken bu engellere önlem almaya baslamazsak gelecekten ümitli olmanin hiç bir alemi yoktur.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Alıntı sanatik Nickli Üyeden Alıntı
    TARAFTARA MESAJ
    A.Gücü maçinda tribünleri gelen takima sahiplenen taraftara desteginden ötürü tesekkür eden Senol Günes, tribünlerde yer yer bosluk olmasi ile ilgili de, "Bu takim Trabzonsporlular'in. Eger hayal kirikligi yaratan sonuçlar varsa bundan herkes sorumludur. Taraftar sahada iyi takim görmek istiyorsa, bunun için üzerine düseni yapmali. Bu takim hepimizin. Bunu birlikte daha yukarilara tasiyabiliriz" diye konustu.

Taraftar destei olmadan sampiyonluk hayal. Bu sadece tribünleri doldurmaklada olmaz. Her türlü takimina sahip çikmakla, her kosulda onu desteklemekle olur. Biz ise çogu zaman Trabzonspor'la diil kisilerle uurasip takimimiza zarar veriyoruz. Her zamankihayalim Ingiltere'de ki taraftar profili. Her sartta adamlar takimina destek oluyor, sahip çikiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)