biri proveke amaçli bir topic düsünse bundan daha etkilisi olamazdi herhalde. Herkes kendi ilçesini bölgesini haliyle önde tutuyor ama kimse kimseyle tartismaya girmiyor, buradan süper bir ilçe kavgasi çikabilir ben senden daha iyiyim tarzinda biraz sözler karsilikli igneleyici olsa neler neler olur ama her bir kösesi cennet bu kentin insanlari da böyle oyunlara gelmeyecek kadar zeki ve birbirine yürekten bagli.

Bende hafif paronaya basladi yada düsüncelerimde hakliyim, her ne olursa olsun bunlari size aktarmak konusunda kendimi sorumlu hissediyorum.Bu ortamda ve artik her yoruma birazda olsa kuskuçu yaklasiyorum, tayad olaylari sonrasinda pkk nin maçkaya gelmesi vs. vs. birileri dügmeye basmis arkadaslar, herkes çok dikkatli olsun düsüncesizce birilerinin amaçlarina hizmet edecek böyle saçma topicler açmayin yada her yaziya yoruma birazdaha ince düsünerek yaklasin, Trabzonu yoketmek için ilçelerin birbiriye olan ikili diyalogunu ve sevgisini ortadan kaldirmak gerekir araya nifak sokmak gerekir, bu simdiye kadar olmadiysa en büyük nedenlerinden biri TRABZONSPORUMUZ dur. TRABZONSPORUMUZ üzerinden yapilmak istenen siyasetlere karsi uyanik olmaliyiz. Ben hatirlatayim vicdanim rahatlasin belki daha dikkatli olunur. Bu topigi açan arkadasi artniyetli olarak gördügümden yazmiyorum sadece bu topic araya girecek provakatörlerle baskalarinin amacini hizmet edebilecek nitelikte ve tehlikeli buluyorum.