Sayfa 3 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 473 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TK: G.Saray:1 TRABZONSPORUM:1 (Pen:4-2)

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ali sami yen'de hagi'ye kupa maçinin hatirasi olarak ts6100 marka telefon hediye edicez[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Beytullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onurkaradeniz Nickli Üyeden Alıntı

ali sami yen'de hagi'ye kupa maçinin hatirasi olarak ts6100 marka telefon hediye edicez[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

baktikca nasil koydugumuz hatirlar[img]smileys/smiley4.gif[/img]

onurkaradeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gs'nin 100.yilina bir nebze olsun katkida bulunabildiysek ne mutlu bize usaklar [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

denizlide feneri yenerse bjk uefaya gidemiyor ama fener finale ciksa bile kupa mupa alamiyacak.

Sayet bugün oynadigi futbolu kupada da oynarsa en az 5'leriz..

Ama motivasyonlari çok farkli olacaktir.

Buna ragmen ben sans tanimiyorum onlara..

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TS 61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı TS 61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı FIRTINA_61 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı **Maxim** Nickli Üyeden Alıntı

Gökdeniz yok...Çok kötü oldu....

kardes olsa da top oynayamiyor ki gökdeniz bi gs maçinda parladi sonra sönük ya bu adam

Gökdeniz'den beklentilerin büyük oldugundan böyle düsünüyorsun sanirim..

Eksikligini gerçekten çok hissedecegiz..

kardes sen küçük amaçlar pesindeysen o baska ama gökdenizden büyük projeler bekliyo herkes bu sampiyonlar ligi olur ya da sampiyonluk olur(seneye için) ama olmasi lazim biz hiçbir adami küçük hesaplar için almiyoruz anliycan

Simdi yorum yaptin tatmin oldun.. Ama ne dedin??? Güleyim mi??

Madem öyle oynatmasin Senol Hoca Gökdeniz'i.. Bir sezondursadece gsmaçinda oynamissa verimsiz bir adamdir. Eksikligi farkedilmeyecek bir adamsa da satalim, para veren, degerini bilen çok Gökdeniz'in..Yani bunu senböyle düsünüyorsun o yorumu yaptigina göre..
    böle devam ederse satalim ama artik o parayi kimse vermez artik

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapmayin kardesler ne demek satalim yav of of adam iki maçtir iyi oynuyo ama atamiyo su karsi karsiya kaldigi pozisyonlarda tek sorun bu ne satmasi ya daha uzun yillar bizimle...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TAKIP HEYECANLANDIRDI
    ITALYA?NIN Seri A Ligi takimlarindan Juventus?un Gökdeniz?i izletmeye basladiginin medyaya yansimasi yildiz oyuncuyu heyecanlandirdi. Avrupa?da hele de Italya?da her futbolcu gibi kendisinin de forma giymek isteyecegini vurgulayan Gökdeniz, yine de bu konulari ancak sezon sonu konusabilecegini vurguladi. Milli futbolcu, \"Ortada henüz bir sey yok. Daha sezon bitmedi. Bizim hedefimiz ligi en iyi yerde tamamlamak. Bunun için çalisiyoruz\" dedi.

gunebakisda okudum az önce. ne kadar dogru bilemem.

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

lig maçindan kat kt zor olacaktir adamlar ligi de bitirdiler kafalarinda artik tekçare kupaya sarilmak tabiri caizse köpek gibi saldircaklar ama yenecez isallah acaba maç nerde oynanca belli oldumu???

arkadaslar lütfen bikin artik GÖKDENIZ konusunu gündeme getirmekten...

Gökdeniz, gs ve d.bakir maçlarinda sahanin en iyisiydi... Son maçlarda inanilmaz hirsli bir sekilde top oynuyor... ALLAH askina niye satalim Gökdeniz'i?!? Firtina 61 kardesim madem kimse para vermeyecek, bari bi maçtan sonra gökdenizi satalim deme...

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

yenecez baska yol yok

Gökdeniz gibi bir yildizi satmak kimsenin haddi degil..

kelkitli29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

vallahi insallah kazanacagiz. ben ümitliyim.

Az önce karsilamanin görüntülerini izledim TV'de..

Nereden
    Ankara

ligde oynadigimiz maça göre daha zorlu bir maç bekliyo bizi.

ben kalite açisindan salatasaraydan çok daha iyi oldumuzu düsünüyorum. gayse nin rezil bir kadrosu var (song tomas) hariç.

defansimiz lig maçinda oynadimiz gibi bir performans gösterirse rahat kazaniriz. gökdenizin olmayisi çok kötü. bu maçta zsymeke daha çok is düsecek. yattaraya çok is düsüyo. yattaranin performansi maçi kolay veya zor bir seykilde alacagimizi belirleyecek [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

biz bu geseyi evire çevire yenmemiz lazim. gökdeniz yok. yerinde yattara olucak. geçen maç birsey yapamadi bu maç sov bekliyorum ondan

Nereden
    Amasya

gökdeniz yerine meo oynar hava toplarinda iyi islaah bir kafa atar gaylere aliriz bu maci[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Bu maçin kiliti oyuncusu simko, simko oyunu yönlendirir yattara da bir zahmet birseyler yatarsa sultan Tekke isi bitirir.

Ben bu bizim maçtan degilde sülükbahçe maçindan korkuyorum. Simdi Denizli sülükbahçeyi elerse final yine heyecansiz olacak.[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Iyi bir Trabzonspor Gökdeniz kirmizi karti o maçin 3. dakikasinda görse de yener GS'yi. Bekleyip görecegiz...

Kart konusunda Gökdeniz'e yüklenmenin anlami yok. Sorumsuzluk yaptigi dogru, ama ne yalan söyleyeyim hirsi hosuma gidiyor. Bana 3-4 ay aradan sonra 'Trabzonsporluluk ruhu' geri gelmis, esine yapilan 'ayiligi' da artik tüm taraftara mal etme fikrini kafasindan çikarmis gibigeliyor. Biz onu böyle görmek istiyoruz...

Yattara'dan hiç bir beklentim yok. Evet, cani oynamak isterse maçin kader adami olur, ama ben biktim onun caninin oynamak isteyecegi günleri kovalamaktan.

Syzmek'in topladigi sempati bosuna degil. Geldigi ilk günden beri yillardir burada oynuyormus gibi rahat olmasina, oyunu yönlendirmesine 'bitiyorum'. Fatih de gününde olur, Hüseyin en vasat maçlarinda oynadigi kadar verimli olursa, evet, bu maçi aliriz... Birde Petko'nun hangi maçta oynadigi gibi oynayacagi sorusu var tabi...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[QUOTE=perhaps]

Kart konusunda Gökdeniz'e yüklenmenin anlami yok.hirsi hosuma gidiyor. Bana 3-4 ay aradan sonra 'Trabzonsporluluk ruhu' geri gelmis, esine yapilan 'ayiligi' da artik tüm taraftara mal etme fikrini kafasindan çikarmis gibigeliyor. Biz onu böyle görmek istiyoruz...

imza abicim...imza =))..canimiz o bizim...herseyimiz...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı perhaps Nickli Üyeden Alıntı

Iyi bir Trabzonspor Gökdeniz kirmizi karti o maçin 3. dakikasinda görse de yener GS'yi. Bekleyip görecegiz...

Kart konusunda Gökdeniz'e yüklenmenin anlami yok. Sorumsuzluk yaptigi dogru, ama ne yalan söyleyeyim hirsi hosuma gidiyor. Bana 3-4 ay aradan sonra 'Trabzonsporluluk ruhu' geri gelmis, esine yapilan 'ayiligi' da artik tüm taraftara mal etme fikrini kafasindan çikarmis gibigeliyor. Biz onu böyle görmek istiyoruz...

Yattara'dan hiç bir beklentim yok. Evet, cani oynamak isterse maçin kader adami olur, ama ben biktim onun caninin oynamak isteyecegi günleri kovalamaktan.

Syzmek'in topladigi sempati bosuna degil. Geldigi ilk günden beri yillardir burada oynuyormus gibi rahat olmasina, oyunu yönlendirmesine 'bitiyorum'. Fatih de gününde olur, Hüseyin en vasat maçlarinda oynadigi kadar verimli olursa, evet, bu maçi aliriz... Birde Petko'nun hangi maçta oynadigi gibi oynayacagi sorusu var tabi...

Aynen perhaps.Su Ziya Dogan'in son dönemlerindeki ölü Trabzonspor olacagina sahada hirsli oynayip kirmizi kart gören Trabzonspor olsun.

Bu arada Galatasaray maç biletleri ne kadar bilgisi olan var mi?

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mac alisamiyende biletler yine gs taraftari var kankim yönetimden herbilgiyi aliyorlar ama bilet fiyatini söylemedi bugün yarin onuda söyler alirim agzinda azina bise yaparim benden sakliyamaz

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birakalim artik gökdeniz yerini kim dolduracak diyar kadrosundan gökdeniz yerine yattara yi sokariz gs yeneriz havada karada...

Alıntı 61trabzonomer Nickli Üyeden Alıntı

Birakalim artik gökdeniz yerini kim dolduracak diyar kadrosundan gökdeniz yerine yattara yi sokariz gs yeneriz havada karada...

yattara iyi oynarsa hiç sorun olmaz. Üstelik gayse savunmasi sebat maçinda asiri hata yapti... ama yine de insanin içi buruk oluyor... yani gökdeniz oynasaydi galibiyete kesin gözüyle bakacaktim... ama olsun biz geçen sene TEKKE'siz 10 hafta üst üste maç aldik, Türkiye Kupasini kazandik... Bir maçlik da Gökdeniz'siz idare ederiz!!!

samts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kimseden korkumuz yok herkese hodri meydan ölümüne destek dönümüne degil kuskusu olan maca gelmez olur biter evinde oturur izler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)