Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Ligleri Stadyum Ýnþaatlarý

senol 6116 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    47

Kayseri 41 000 e çýkaracakmýþ kapasiteyi

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

çýkarsa ne olur bom boþ oynarlar anca senede 3-4 maçta full çeker bu kapasite onlara yeterli

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    47

Þu 3 Ýstanbul takýmýný tutma sevdasýndan kurtulmazlarsa dolduramazlar.Adamlar Kayserispor luyum diyemiyorlar ki takýmý sahiplenip maçlara gitsinler.

uzzun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    45

en modern ve en boþ stad kadir has!!! bu geyiklerin yaptýðý stad bizde olacak ki bak nasýl taraftar olunur görsünler!!!!!!!!!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    47

Adamlar takým baþarýsýz ondan dolmuyor diyorlar.Sen önce desteðini göster,kombine al ,ürün al ki takým daha baþarýlý olsun. O lükslükteki stada 5-10 liraya pahalý diyerek gitmezsen takýmýn bir arpa boyu ilerleyemez.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý senol 6116 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Önce stadý doldurmaya çalýþmalýlar.....
    I am titanium

leavemealone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Türkiye Ligleri Stadyum Ýnþaatlarý

Sivasspor'un yeni stadý için 3 proje hazýrlandý

Süper Lig'de iki sezondur þampiyonluk mücadelesi veren Sivasspor için yeni yapýlmasý planlanan stat ve spor kompleksinin projeleri ortaya çýktý. Teknik Direktör Bülent Uygun'un bizzat ilgilenmesiyle 3 proje hazýrlandý. Hazýrlanan projeler halkýn beðenisine sunulacak. 35 bin kiþilik olarak planlanan yeni stadýn adý 'Sivas Arena' olarak geçiyor.

PROJENÝN ÖZELLÝKLERÝ

Sivasspor için planlanan ve Sivas-Erzincan çevrayolu üzerinde, kulüp tesislerin karþýsýndaki 226 bin metrekarelik alan üzerine kurulacak yeni komplekste 1000 araçlýk otopark, 50 bin metre kare yeþil alan içerisinde 35 bin kiþilik þehir stadý , 5 bin kiþilik kapalý spor salonu, 1500 kiþilik tam olimpik yüzme havuzu bin kiþilik kapalý spor salonu, idari bina, 30 derslikli Sivasspor koleji ve gölet bulunacak. Yeni stadyumda 500 kiþilik VÝP tribünü, 200 kiþilik basýn tribünü, engelli tribünü, 80 metre kare boyutlarýnda skorbord, basýn çalýþma odalarý, ail durum ýþýk sistemi, kapalýdevre televizyon sistemi, naklen yayýn ve televizyon stüdyolarý, UEFA çalýþma ofisleri, 250 araçlýk otobüs parký gibi detaylar bulunuyor.

----------------------------------

Haberi kisalttim tam sekli burda

http://www.milliyet.com.tr/Spor/SonD...e%20hazirlandi

Birsey demeye gerek yok artik... herkese yapiliyor tikir tikir ama bize gelince uyutmaya devam .

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

yok daha neler ? sivasa stad yapýlýrsa kan çýkar
    devamý gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Uður GEMÝCÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Hepsi birbirinden berbat anca sivara yakýþýr böyle þekilsiz þemalsiz stadlar.
    Konu Burçak tarafýndan (30.06.2009 Saat 10:21 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akýl Verir, Bilmeyen Eleþtirir, Yapamayan Çamur Atar.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bence de iðrenç olmuþ projeler..

Svs'a da bu yakýþýr

Bera Algün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

sivasa þimdiki bile fazla, stat yapacaklar da ne olacak istanbul üçlüsüne daha fazla taraftar gelecek o kadar

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý muhammed koÇ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yok daha neler ? Sivasa stad yapýlýrsa kan çýkar
    gayet saamÝmÝyÝm .bu Ülkede 3.lÝGde takimi olan Ýle stad yapilir trabzona yapilmaz
    Konu Mustafa ÖZDEMÝR tarafýndan (30.04.2009 Saat 18:19 ) deðiþtirilmiþtir.

alpozan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    31

Kayseriye yarýsý bile dolmayan kocaman stad yapýp Trabzonu unutanlara yazýklar olsun!!!!

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    47

Konya stad inþaatý baþladý mý acaba

Nereden
    Ýstanbul

4 Eylül Stadyumu-Sivas

Süper Ligde geçtiðimiz 2 sezonun en büyük süprizi hangisi diye sorulsa aklýmýza gelen bir numaralý cevap kuþkusuz Sivasspor'dur. Bu mucizenin baþ mimarlarýndan olan Bülent Uygun 2001 yýlýnda Sivasspor formasýyla aktif oyunculuk kariyerine nokta koymuþ ve menejer kimliðiyle sil baþtan bir takým oluþturmuþtu. Kimilerine göre antipatik, kimilerine göre deðil. Herkes onun hakkýnda iyi yada kötü referanslara sahiptir ülkede. Onun kareterinden çok futbola verdiklerine bakarsak, þuan itibariyle bile ismini futbol tarihine yazdýrmýþ isimlerden biri. Kaçan þampiyonluða raðmen Þampiyonlar Ligi biletini cebine koyan Sivasspor'da sportif kadronun yeniden oluþturulmasýndan, stadyuma hatta tesislere kadar hummalý bir çalýþma devam ediyor. Bilica, Balili, Tum gibi isimlerle yollarýný ayýrýp yeni isimleri kadrosuna katan Sivasspor'da nihai hedeflerden biri kuþkusuz Þampiyonlar Ligine katýlmak. Bu doðrultuda 4 Eylül Stadyumununun fiziki þartlarýný gözden geçiren ve bir dizi yeniliðe imza atan Sivasspor, yeni sezonda ''saha buzla kaplý'' sendromundan da kurtulmuþ olacak. Alttan ýsýtma, tribün kapasitesinin arttýrýlmasý ve bir dizi yenilikten sonra 4 Eylül yeni bir çehreye kavuþacak.
    I am titanium

Uður GEMÝCÝOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Milan ýn Barcelona nýn burada oynayacaðýný düþünemiyorum
    Konu Burçak tarafýndan (30.06.2009 Saat 10:20 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bilen Yapar, Az Bilen Akýl Verir, Bilmeyen Eleþtirir, Yapamayan Çamur Atar.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Eðer bu ülkede bir þehre stat yapýlmasý gerekiyorsa o ilk þehir Trabzon olmalýdýr.Trabzona stat yapacaðýz diyip stat yapýlmýyorsada bunun sorumlusu o þehirde yaþayan vatandaþlardýr
    Konu LazAnisT tarafýndan (30.06.2009 Saat 10:36 ) deðiþtirilmiþtir.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý senol 6116 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Birisi saka yapmis sanirim.
    Önce mevcut kapasiteyi doldursunlar.
    Stadin acilis macinda fe-be ile oynadiklari ilk macta dolmustu bir tek.
    Ondan sonra hic bir zaman dolmadi.
    Önce stada sigmayacak kadar her maci doldursunlar, sigmazlarsa düsünürüz.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

Nereden
    Asya Diðer
    Yaþ
    37

Playstation'da PES oynayanlar bilir. Kamera açýlarý vardýr Wide, TV Broadcasting gibi. Benim dikkati çeken birþey var. Baþka insanlarýn da dikkatini çekiyor mu ya da çekiyorsa da rahatsýz etmiyor mu merak ettim ve yazmak istedim. Yayýncý kuruluþun yayýnýný ile benim izlediðim maçtan aldýðým zevk doðru orantýlý. Sanýrým bu her stadyumun teknik kapasitesine göre deðiþiyor. Önreðin Kadir Has Stadyumu. En son oynanan Milli Maç'ta da dikkat ettim. Tepeden bakýyorsunuz sahaya. Kameranýn objektifinden sahaya bir çizgi indirsek herhalde saha zemini ile çizgi arasýndaki küçük açý 70 derece falan olur. Bu da benim gibi televizyonda maçý seyreden bir kiþiye sýkýntý veriyor. Özellikle Premier Lig ve Bundesliga maçlarýnda çok dikkat etmiþimdir. Kamera açýlarý televizyonda izlemek için çok güzel. Futbolcularý kuþ bakýþý deðil de cepheden görüyorsunuz. Highbury'deki Arsenal maçlarý mesela. Televizyon baþýndaki izleyiciye o sahadaki çoþkuyu vermek için seçilen kamera yüksekliði bence çok önemli ve bence Kadir Has Stadyumu bu açýndan çok berbat. Ya yayýncý kuruluþun tercihi öyle oluyor ya da stadýn teknik altyapýsý öyle.

Bu konuda sizlerin fikirlerini bekliyorum.
    Konu ceserdar tarafýndan (04.07.2009 Saat 12:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    41

Alýntý ceserdar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Playstation'da PES oynayanlar bilir. Kamera açýlarý vardýr Wide, TV Broadcasting gibi. Benim dikkati çeken birþey var. Baþka insanlarýn da dikkatini çekiyor mu ya da çekiyorsa da rahatsýz etmiyor mu merak ettim ve yazmak istedim. Yayýncý kuruluþun yayýnýný ile benim izlediðim maçtan aldýðým zevk doðru orantýlý. Sanýrým bu her stadyumun teknik kapasitesine göre deðiþiyor. Önreðin Kadir Has Stadyumu. En son oynanan Milli Maç'ta da dikkat ettim. Tepeden bakýyorsunuz sahaya. Kameranýn objektifinden sahaya bir çizgi indirsek herhalde saha zemini ile çizgi arasýndaki küçük açý 70 derece falan olur. Bu da benim gibi televizyonda maçý seyreden bir kiþiye sýkýntý veriyor. Özellikle Premier Lig ve Bundesliga maçlarýnda çok dikkat etmiþimdir. Kamera açýlarý televizyonda izlemek için çok güzel. Futbolcularý kuþ bakýþý deðil de cepheden görüyorsunuz. Highbury'deki Arsenal maçlarý mesela. Televizyon baþýndaki izleyiciye o sahadaki çoþkuyu vermek için seçilen kamera yüksekliði bence çok önemli ve bence Kadir Has Stadyumu bu açýndan çok berbat. Ya yayýncý kuruluþun tercihi öyle oluyor ya da stadýn teknik altyapýsý öyle.

Bu konuda sizlerin fikirlerini bekliyorum.
    bizim liglerde malesef kameralar yanliz 3 kamera ile yayinlandigi icin seyir zevki olmuyor.

1. kamera pilot kamerasi orta saha cizgisi ile ayni izada olan kamera
    2. ve 3. kameralar ise ceza sahasi cizgileri izahasindaki kameralar.

bu durum boyle oldukcada hic bir zaman seyir zevki alamicaz malesef.

sanirim son iki sezondur alman stadlarinda maraton ve kapali tribününde ip gerdililerek havada asili bir kamera var. cok muhtesem gercekten

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)