ölüm dakkalrd gol atıılarya 90+4 bide 119
İyidere Bld.
zonguldak grubundan cıktı arkadaslar macını 1-0 aldı ....
BAŞKA TÜRKİYE YOK!!!!
yalısporuda kutluyorum...
BAŞKA TÜRKİYE YOK!!!!
Tebrikler Yalıspor.
Zor olmuş ama sonuçta olmuş.
Balıkesir Grup Merkezi
Küçükköy Stadı:15:00
Manisa Salihli Bld.spor 1-1 Çanakkale Bigaspor
Devam Ediyor (Uzatmalar)
salihli sonuç ne oldu acaba
Tebrikler Yalı...Bu işin sonu 3.Lig olsun artık...
..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..
yalıya tebrikler inşallah çıkar ama çok zor hayde uşaklar
Bordomavi.net - Orhangazi
maçı 120 dakika dinledim müthiş maçı.. çayelili 7-8 topçuyu tanıyodum rizeden...yalı 90 dakika çok iyi top oynadı çayeli 2-3 cılız atak yaptı nitekim 2 tane kontra atak golu attı.. ama ALLAH ın adaleti işte 90+4 te 1-0 iken yalı gol attı maç 1-1 bittii...yine uzatmalarda çayeli kontradan 1 gol attı yalı 120+1 de eşitliği sağladıı...penaltılar bi alem zaten yalı 5. penaltıyı atamadı çayeli atsa çıkacak atamadılar sonra yalı attı çıktıı...kazanan yalısporumuz ve kardeşlikk..inşallah 3.lige çıkarız
Trabzon-Çaykara-Yeşilalan (Holaysa)
tebrikler yalı inşallah 3.lige çıkacak
Zonguldak’ta 29 Nisan’da başlayan TFF 3. Lige Yükselme 1. Kademe karşılaşmaları, dün Rize İyiderespor-Ordu Fatsa Belediyespor arasında oynanan final maçıyla sona erdi.
Karaelmas Kemal Köksal Stadı’nda oynanan karşılaşmayı Ertan’ın 81’de attığı golle 1-0 kazanan Rize İyiderespor, ikinci kademeye yükseldi.
STAT: Karaelmas Kemal Köksal
HAKEMLER: Ali Terzioğlu ***, Ayhan Endar ***, Emre Bolel ***
RİZE İYİDERESPOR: Bilal **, Hakan ***, Hakkı ** (Dk. 63 Adem **), Atay ***, Emre ***, Osman ***, Engin ***, Ertan *** (Dk. 84 Erhan ?), İrfan **, Aydın ***, İbrahim *** (Dk. 90 Şanver ?)
ORDU FATSA BELEDİYESPOR: Cemal **, Adem **, Yasin Çetin **, Naci **, Yasin Bedirkurum **, Ertan **, Ertan **, Sefa ** (Dk. 82 Ahmet ?), Harun **, Özer * (Dk. 39 Ali Ercan *), Eren **, Burhan ** (Dk. 86 Sinan ?)
GOL: Dk. 81 Ertan (Rize İyiderespor)
Balıkesir Grup Merkezi
Küçükköy Stadı:15:00
Manisa Salihli Bld.spor 5-4 Çanakkale Bigaspor
Maç Bitti (Penaltılarda)
salihli de galip
İyidere nasıl aldı o maçı ya çok ilginç.
Trabzonsporlu olmayan Trabzonluyum demesin. TrabZonguldak
İyidere maçı sırasında başka maçtaydık izleyemedik ama 1-0 aldı tebrikler.
eregli belediye insallah cikamaz seneye bekliyoruz zonguldak ve kilimlisporla yapacaklari maca..
3. Lig terfi maçlarında bugün oynanan final maçlarının tüm sonuçları
MALATYA GRUBU
11.00 Şehitkamil Bld - Pansu Şekerspor: 1-1 (1-2 uz) (maç sonucu)
KONYA GRUBU
11.30 Tekirova Bld - Kadriye Bld: 1-1 (2-1 uz) (maç sonucu)
DÜZCE GRUBU
13.00 Sultanbeyli Bld - Vefaspor: 0-0 (4-3 pen) (maç sonucu)
ZONGULDAK GRUBU
14.00 Fatsa Bld - İyidere Bld 0-1 (maç sonucu)
* Gol Dk 85 İyidere
MERSİN GRUBU
14..30 Çubukspor - Bağlum Bld 1-2 (maç sonucu)
SAMSUN GRUBU
14.30 Yalıspor - Çayelispor 2-2 (7-6 pen) (maç sonucu)
ESKİŞEHİR GRUBU
14.30 Hendek Gençlik Gündoğdu - Suadiye Bld 1-1 (2-1 uz) (maç sonucu)
BALIKESİR GRUBU
15.00 Salihli Bld - Bigaspor 1-1 (4-3 pen) (maç sonucu)
* Maç çok güzel bir hava ve zeminde oynanıyor
* Biga'nın 500, Salihli'nin 200 kadar taraftarı var
* Gol: Dk 13 Bigaspor - Metin Yavaş
* Dk. 24 Biga'dan Metin'in topu direkten döndü
* İkinci yarı Salihli'nin bir topu direkten döndü
* 70'te Salihli boş kaleye kaçırdı
* Gol Dk 87 Salihli - Mustafa
* Dk 98 Salihli'nin topu direkten döndü
* Penaltılarda Biga 2, Salihli 1 atış kaçırdı.
MANİSA GRUBU
15.00 Didim Bld - Sökespor 1-3 (maç sonucu)
* İlk gol Söke, ikinci gol Didim
HATAY GRUBU
15.00 Elazığ Yolspor - Osmaniye Önderspor 1-1 (3-5 pen) (maç sonucu)
6 üstü 1 Aşk
Evli Mutlu Huzurlu T&B
3. Lig terfi maçlarında bugün oynanan final maçlarının tüm sonuçları
MALATYA GRUBU
11.00 Şehitkamil Bld - Pansu Şekerspor: 1-1 (1-2 uz) (maç sonucu)
KONYA GRUBU
11.30 Tekirova Bld - Kadriye Bld: 1-1 (2-1 uz) (maç sonucu)
DÜZCE GRUBU
13.00 Sultanbeyli Bld - Vefaspor: 0-0 (4-3 pen) (maç sonucu)
ZONGULDAK GRUBU
14.00 Fatsa Bld - İyidere Bld 0-1 (maç sonucu)
* Gol Dk 85 İyidere
MERSİN GRUBU
14..30 Çubukspor - Bağlum Bld 1-2 (maç sonucu)
SAMSUN GRUBU
14.30 Yalıspor - Çayelispor 2-2 (7-6 pen) (maç sonucu)
ESKİŞEHİR GRUBU
14.30 Hendek Gençlik Gündoğdu - Suadiye Bld 1-1 (2-1 uz) (maç sonucu)
BALIKESİR GRUBU
15.00 Salihli Bld - Bigaspor 1-1 (4-3 pen) (maç sonucu)
* Maç çok güzel bir hava ve zeminde oynanıyor
* Biga'nın 500, Salihli'nin 200 kadar taraftarı var
* Gol: Dk 13 Bigaspor - Metin Yavaş
* Dk. 24 Biga'dan Metin'in topu direkten döndü
* İkinci yarı Salihli'nin bir topu direkten döndü
* 70'te Salihli boş kaleye kaçırdı
* Gol Dk 87 Salihli - Mustafa
* Dk 98 Salihli'nin topu direkten döndü
* Penaltılarda Biga 2, Salihli 1 atış kaçırdı.
MANİSA GRUBU
15.00 Didim Bld - Sökespor 1-3 (maç sonucu)
* İlk gol Söke, ikinci gol Didim
HATAY GRUBU
15.00 Elazığ Yolspor - Osmaniye Önderspor 1-1 (3-5 pen) (maç sonucu)
Önemli not kazananlar 2. tura terfi ettiler 6-10 Mayıs'daki maçların ardından 2. tur başlıcak..
6 üstü 1 Aşk
Evli Mutlu Huzurlu T&B
Evinden 1,000 km uzağa Zonguldak grubuna gönderilen İyiderespor bütün hesapları bozarak sürgünden Şampiyon olarak döndü ! İnancımız o'dur ki bu kutlu yürüyüş 3.ligle taçlanacak. İyideresporumuza ve Samsun grubunda Şampiyon olan Yalısporumuza 3.lig yolunda başarılar diliyorum. Bundan sonraki süreçle ilgili bilgisi olan arakdaşlar bilgilendirme yapabilirmi acaba? Yeni gruplar hangi şehirde ve hangi tarihlerde oynanacak?
2. Kademeye çıkan ekiplerin muhtemel rakipleri...
6 Mayıs Bursa
İstanbul Bayrampaşa, İstanbul Beşyüzevler, Kocaeli Karadeniz Çay, Kocaeli Darıca Kale, Sakarya Serdivan, Sakarya AS Akyazı, Edirne Keşan, Yalova Altınova Bld
6 Mayıs İstanbul ( Önemli Not: İstanbul maçları ileri bir tarihe ertelendi..)
Bursa Karacabey, Bursa Gürsu Bld, Kocaeli BB Kağıt, Kocaeli Derince Bld, Balıkesir Ayvalıkgücü, Balıkesir Edremit Bld, Kırklarelispor
6 Mayıs Kütahya:
İstanbul Ümraniye, İstanbul Galata, İzmir Seferihisar Bld, İzmir Yeni Bornova, Uşak Bld, Denizli Bereketli Bld, Denizli Gümüşler
6 Mayıs Isparta
İzmir Çiğli Bld, İzmir Ulucak Bld, Kütahya Şeker, Kütahya Dumlupınar Ünv, Manisa Ahmetli Bld, Manisa Donatım, Denizli Serinhisar, Muğlaspor
6 Mayıs Çorum
Zonguldak Ereğli Bld, Samsun Gazi Bld, Düzce Beyköy Bld, Sinop Helaldı, Karabük Esentepe Orman, Sivas Belediyespor, Kastamonu Tosya Bld, Bolu Bld
6 Mayıs Trabzon
Ardahanspor, Artvin Arhavi, Giresun Keşap Bld, Erzincan Bld, Erzurum 3 Mart Aşkale Bld, Bayburt Özel İdare, Gümüşhane Köse, Samsun Çarşamba
6 Mayıs Kırşehir
Konya Muhasebe Gençler, Konya Selçuklu Bld, Antalya Kumluca Bld, Karaman Bld, Afyon İscehisar, Eskişehir Demir, 51 Niğdespor, Yozgat Sorgun Bld
6 Mayıs Antalya
Adana Seyhan Bld, Adana Hadırlıgücü, Mersin Yeni Anamur, Ankara Sincan Bld, Afyon Dinar, Eskişehir Odunpazarı Bld, Konya Beyşehir Bld, Isparta Özel İdare KH
6 Mayıs Van
Kars Kağızman, Iğdır Gençlik, Ağrı 04, Bitlis Tatvan, Hakkari Yüksekova, Şırnak Silopi 1973, Malatya Hekimhan Bld, Siirt Gençlerbirliği
6 Mayıs Gaziantep
Kayseri Erkilet, Bingöl Yenimahalle, Şanlıurfa Karaköprü Bld, Diyarbakır Sur Bld, Batman, Hatay Kırıkhan, Van Başkale, Tunceli Munzur Koleji
6 üstü 1 Aşk
Evli Mutlu Huzurlu T&B
2. Kademeye çıkan ekiplerin muhtemel rakipleri...
6 Mayıs Bursa
İstanbul Bayrampaşa, İstanbul Beşyüzevler, Kocaeli Karadeniz Çay, Kocaeli Darıca Kale, Sakarya Serdivan, Sakarya AS Akyazı, Edirne Keşan, Yalova Altınova Bld
6 Mayıs İstanbul ( Önemli Not: İstanbul maçları ileri bir tarihe ertelendi..)
Bursa Karacabey, Bursa Gürsu Bld, Kocaeli BB Kağıt, Kocaeli Derince Bld, Balıkesir Ayvalıkgücü, Balıkesir Edremit Bld, Kırklarelispor
6 Mayıs Kütahya:
İstanbul Ümraniye, İstanbul Galata, İzmir Seferihisar Bld, İzmir Yeni Bornova, Uşak Bld, Denizli Bereketli Bld, Denizli Gümüşler
6 Mayıs Isparta
İzmir Çiğli Bld, İzmir Ulucak Bld, Kütahya Şeker, Kütahya Dumlupınar Ünv, Manisa Ahmetli Bld, Manisa Donatım, Denizli Serinhisar, Muğlaspor
6 Mayıs Çorum
Zonguldak Ereğli Bld, Samsun Gazi Bld, Düzce Beyköy Bld, Sinop Helaldı, Karabük Esentepe Orman, Sivas Belediyespor, Kastamonu Tosya Bld, Bolu Bld
6 Mayıs Trabzon
Ardahanspor, Artvin Arhavi, Giresun Keşap Bld, Erzincan Bld, Erzurum 3 Mart Aşkale Bld, Bayburt Özel İdare, Gümüşhane Köse, Samsun Çarşamba
6 Mayıs Kırşehir
Konya Muhasebe Gençler, Konya Selçuklu Bld, Antalya Kumluca Bld, Karaman Bld, Afyon İscehisar, Eskişehir Demir, 51 Niğdespor, Yozgat Sorgun Bld
6 Mayıs Antalya
Adana Seyhan Bld, Adana Hadırlıgücü, Mersin Yeni Anamur, Ankara Sincan Bld, Afyon Dinar, Eskişehir Odunpazarı Bld, Konya Beyşehir Bld, Isparta Özel İdare KH
6 Mayıs Van
Kars Kağızman, Iğdır Gençlik, Ağrı 04, Bitlis Tatvan, Hakkari Yüksekova, Şırnak Silopi 1973, Malatya Hekimhan Bld, Siirt Gençlerbirliği
6 Mayıs Gaziantep
Kayseri Erkilet, Bingöl Yenimahalle, Şanlıurfa Karaköprü Bld, Diyarbakır Sur Bld, Batman, Hatay Kırıkhan, Van Başkale, Tunceli Munzur Koleji
6 üstü 1 Aşk
Evli Mutlu Huzurlu T&B
6 Mayıs'ta başlayacak terfi maçlarında eşleşme ve programlar... İstanbul, Trabzon ve Van grupları 13 Mayıs'ta başlayacak...
BURSA GRUP MERKEZİ
1.GÜN 06 MAYIS 2009 ÇARŞAMBA
İNEGÖL İLÇE STADI
15.00 (A1 – A2) SAKARYA SERDİVANSPOR / İST.BEŞYÜZEVLERSPOR
MUDANYA STADI
15.00 (A3 – A4) KOCAELİ KARADENİZ ÇAYSPOR / YALOVA ALTINOVA BLD.SPOR
İNG.DIŞ ÇİM STADI
15.00 (B1 – B2) İSTANBUL BAYRAMPAŞASPOR / SAKARYA AS AKYAZISPOR
VELEDROM DIŞ STADI
15.00 (B3 – B4) EDİRNE KEŞANSPOR / KOCAELİ DARICA KALESPOR
2.GÜN 07 MAYIS 2009 PERŞEMBE ……….DİNLENME…………
3.GÜN 08 MAYIS 2009 CUMA
İNG. DIŞ ÇİM STADI
15.00 (A1 – A2 Galibi) ………………………. / (A3 – A4 Galibi) ………………………….
İNEGÖL İLÇE STADI
15.00 (B1 – B2 Galibi) ……………………… / (B3 – B 4 Galibi) ………………………….
4.GÜN 09 MAYIS 2009 CUMARTESİ ……….DİNLENME…………
5.GÜN 10 MAYIS 2009 PAZAR (FİNAL)
VELEDROM STADI
14.00 (A Grup 1.’si)…………………………/ (B Grup 1.’si)………………………
KÜTAHYA GRUP MERKEZİ
1.GÜN 06 MAYIS 2009 ÇARŞAMBA
DUMLUPINAR STADI
14.00 (A1 – A2) İZMİR YENİ BORNOVASPOR / Ç.KALE MAHMUDİYE BLD.SPOR
16.30 (A3 – A4) İST. GALATASPOR / DENİZLİ GÜMÜŞLERSPOR
TAVŞANLI ADA STADI
14.00 (B1 – B2) DENİZLİ BEREKETLİ BLD.SPOR / İZMİR SEFERİ HİSARSPOR
16.30 (B3 – B4) İSTANBUL ÜMRANİYESPOR / UŞAK BLD.SPOR
2.GÜN 07 MAYIS 2009 PERŞEMBE ……….DİNLENME…………
3.GÜN 08 MAYIS 2009 CUMA
DUMLUPINAR STADI
14.00 (A1 – A2 Galibi) ………………………. / (A3 – A4 Galibi) ………………………….
16.30 (B1 – B2 Galibi) ……………………… / (B3 – B 4 Galibi) ………………………….
4.GÜN 09 MAYIS 2009 CUMARTESİ ……….DİNLENME…………
5.GÜN 10 MAYIS 2009 PAZAR (FİNAL)
DUMLUPINAR STADI
15.00 (A Grup 1.’si)…………………………/ (B Grup 1.’si)………………………
ISPARTA GRUP MERKEZİ
1.GÜN 06 MAYIS 2009 ÇARŞAMBA
MİLLİ EGEMENLİK STADI
14.00 (A1 – A2) KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİV.SPOR / DENİZLİ SERİNHİSARSPOR
17.00 (A3 – A4) MANİSA AHMETLİ BLD.SPOR / İZMİR ÇİĞLİ BLD.SPOR
ÜNİVERSİTE STADI
14.00 (B1 – B2) MUĞLASPOR / KÜTAHYA ŞEKERSPOR
17.00 (B3 – B4) MANİSA DONATIMSPOR / İZMİR ULUCAK BLD.SPOR
2.GÜN 07 MAYIS 2009 PERŞEMBE ……….DİNLENME…………
3.GÜN 08 MAYIS 2009 CUMA
ATATÜRK STADI
14.00 (A1 – A2 Galibi) ………………………. / (A3 – A4 Galibi) ………………………….
17.00 (B1 – B2 Galibi) ……………………… / (B3 – B 4 Galibi) ………………………….
4.GÜN 09 MAYIS 2009 CUMARTESİ ……….DİNLENME…………
5.GÜN 10 MAYIS 2009 PAZAR (FİNAL)
ATATÜRK STADI
15.00 (A Grup 1.’si)…………………………/ (B Grup 1.’si)………………………
ÇORUM GRUP MERKEZİ
1.GÜN 06 MAYIS 2009 ÇARŞAMBA
SENTETİK ÇİM I NOLU STADI
11.00 (A1 – A2) SİNOP HEALDISPOR / BOLU BLD.SPOR
15.00 (A3 – A4) DÜZCE BEYKÖY BLD.SPOR / KASTAMONU TOSYA BLD.SPOR
SENTETİK ÇİM II NOLU STADI
11.00 (B1 – B2) SİVAS BLD.SPOR / KARABÜK ESENTEPE ORMANSPOR
15.00 (B3 – B4) SAMSUN GAZİ BLD.SPOR / ZONGULDAK EREĞLİ BLD.SPOR
2.GÜN 07 MAYIS 2009 PERŞEMBE ……….DİNLENME…………
3.GÜN 08 MAYIS 2009 CUMA
SENTETİK ÇİM STADI
11.00 (A1 – A2 Galibi) ………………………. / (A3 – A4 Galibi) ………………………….
15.00 (B1 – B2 Galibi) ……………………… / (B3 – B 4 Galibi) ………………………….
4.GÜN 09 MAYIS 2009 CUMARTESİ ……….DİNLENME…………
5.GÜN 10 MAYIS 2009 PAZAR (FİNAL)
SENTETİK ÇİM STADI
11.00 (A Grup 1.’si)…………………………/ (B Grup 1.’si)………………………
KIRŞEHİR GRUP MERKEZİ
1.GÜN 06 MAYIS 2009 ÇARŞAMBA
BAĞBAŞI STADI
13.00 (A1 – A2) KONYA MUHASEBE GENÇLERSPOR / ESKİŞEHİR DEMİRSPOR
16.00 (A3 – A4) NİĞDE 51 NİĞDESPOR / ANT.KUMLUCA BLD.SPOR
AHİ STADI
15.00 (B3 – B4) AFYON İNCEHİSARSPOR / KARAMAN BLD.SPOR
13.00 (B1 – B2) YOZGAT SORGUN BLD.SPOR / KONYA SELÇUKLU BLD.SPOR
2.GÜN 07 MAYIS 2009 PERŞEMBE ……….DİNLENME…………
3.GÜN 08 MAYIS 2009 CUMA
AHİ STADI
15.00 (A1 – A2 Galibi) ………………………. / (A3 – A4 Galibi) ………………………….
BAĞBAŞI STADI
15.00 (B1 – B2 Galibi) ……………………… / (B3 – B 4 Galibi) ………………………….
4.GÜN 09 MAYIS 2009 CUMARTESİ ……….DİNLENME…………
5.GÜN 10 MAYIS 2009 PAZAR (FİNAL)
BAĞBAŞI STADI
13.00 (A Grup 1.’si)…………………………/ (B Grup 1.’si)………………………
ANTALYA GRUP MERKEZİ
1.GÜN 06 MAYIS 2009 ÇARŞAMBA
Z.KÖY 2.NOLU STADI
14.00 (A1 – A2) ADANA HADIRLIGÜCÜSPOR / KONYA BEYŞEHİR BLD.SPOR
16.30 (A3 – A4) ISPARTA İL ÖZ.İD.KÖY HİZ.SPOR / MERSİN Y.ANAMURSPOR
Z.KÖY 4.NOLU STADI
14.00 (B3 – B4) ESKİŞEHİR ODUNPAZARI BLD.SPOR / AFYON DİNARSPOR
16.30 (B1 – B2) ADANA SEYHAN BLD.SPOR / ANKARA SİNCAN BLD.SPOR
2.GÜN 07 MAYIS 2009 PERŞEMBE ……….DİNLENME…………
3.GÜN 08 MAYIS 2009 CUMA
Z.KÖY 2.NOLU STADI
16.00 (A1 – A2 Galibi) ………………………. / (A3 – A4 Galibi) ………………………….
Z.KÖY 4.NOLU STADI
16.00 (B1 – B2 Galibi) ……………………… / (B3 – B 4 Galibi) ………………………….
4.GÜN 09 MAYIS 2009 CUMARTESİ ……….DİNLENME…………
5.GÜN 10 MAYIS 2009 PAZAR (FİNAL)
Z.KÖY 4.NOLU STADI
14.00 (A Grup 1.’si)…………………………/ (B Grup 1.’si)………………………
G.ANTEP GRUP MERKEZİ
1.GÜN 06 MAYIS 2009 ÇARŞAMBA
KAMP EĞİTİM STADI
13.30 (A1 – A2) VAN BAŞKALESPOR / TUNCELİ MUNZUR KOLEJİSPOR
16.00 (A3 – A4) HATAY KIRIKHANSPOR / KAYSERİ ERKİLETSPOR
ŞEHİT KAMİL STADI
13.30 (B1 – B2) BATMAN BİNATLISPOR / BİNGÖL YENİMAHALLESPOR
16.00 (B3 – B4) D.BAKIR SUR BLD.SPOR / Ş.URFA KARAKÖPRÜ BLD.SPOR
2.GÜN 07 MAYIS 2009 PERŞEMBE ……….DİNLENME…………
3.GÜN 08 MAYIS 2009 CUMA
ŞEHİT KAMİL STADI
13.00 (B1 – B2 Galibi) ……………………… / (B3 – B 4 Galibi) ………………………….
16.00 (A1 – A2 Galibi) ………………………. / (A3 – A4 Galibi) ………………………….
4.GÜN 09 MAYIS 2009 CUMARTESİ ……….DİNLENME…………
5.GÜN 10 MAYIS 2009 PAZAR (FİNAL)
ŞEHİT KAMİL STADI
11.00 (A Grup 1.’si)…………………………/ (B Grup 1.’si)………………………
İSTANBUL – TRABZON – VAN GRUP MERKEZLERİNDE OYNANACAK OLAN MÜSABAKALAR 13 – 17 MAYIS 2009 TARİHLERİNDE OYNANACAKTIR.
6 üstü 1 Aşk
Evli Mutlu Huzurlu T&B
Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)