Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 138 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erdinç ve Gökdeniz’e Ceza

Erdinç gaylerle yaptigimzi maçta hirsinin ve tahriklerin kurbani olup kirmizi kart gördü ancak gaylerin lobisi ceza almasi için ugrasacaklardir!! Eger Erdinçe ceza vermeye kalkarlarsa concecaio ve sabride ceza almalidir.Yönetim uyumasin lütfen :Bu gayler bu dakikadan sonra 2.lik için her pisligi yapacaklar. Gökdenizde sanirim db maçinda gördügü karttan sonra en az 2 aç ceza alacak yönetimin birseyler yapmasi lazimEdited by: andrei07

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Adetakara bir kömürlük kedisi gibi Erdinc'in kafasini tirmalayan koncesau'un da kirmizi görmesi gerekirdi.

Papila gördü ama görmemezlikten geldi cünkü zaten Trabzon Cinconun kafasini ezmisti.

Papilayi kiniyorum.

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kupa macini düsünürekde ceza almasi istenecekdir.

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

yaa bu gs serefsiz diyorum baktilar yeniliorlar her türlü pisligi deniyorlar o sabinin ben taaaaaa an.......

Erdinçe ceza geleceini sanmiyorum hersey göruntulerde var zaten papilayi karari için kutlamak lazim gaziantep maçidan beri bize kafayi takmis durumda satilmis oldugunugu yine çok güzel gösterdi....

YOK ARTIK HERHALDE CEZA VERMEZLER AMA BUNLARDAN HER SEY BEKLENIR BENCE CEZA ERDINÇE DEGILSABRIYEVERILMESI LAZIM

Guests
    Ziyaretçi

1 maç ceza alicagi kesin. oda diyar maçina gelicek.

iki maç ceza veremezler, cezayida kaldiramazlar. 1 maç vericekler.

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

ben conçeicao'nun niye kart görmedigini anlamis degilim oda saldirdi bizimkine.galiba hakem maçin etkisinde kaldi gösteremedi karti.

Semih GÜL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Abi isim basi sabri aslinda samsunlu hemserim olur ama TS ye gicik oluyo o herif bende ona ayar oluyorum böyle hemseri olmaz olsun..[img]smileys/smiley7.gif[/img]

He bide cihan var oda sevmez bizi onu öyle caresiz görmek valla bana büyük zevk verdi..he he[img]smileys/smiley36.gif[/img]

bana kalirsa erdinç'e en az iki maç ceza verilir... ki verilirse bizim itiraz etme hakkimiz yok... tamamen erdinç'in kabahatidir... sen profesyonel futbolcusun sahadaki usaga besuge kulak vermeyeceksin...

geçen sene olimpiyat stadinda 2-1kazandigimiz maçi bir hatirlayin... skor 2-1 iken maçin son dakikalarinda fatih ve gökdeniz'e bir sürü faul yapildi ve gayse'nin gay futbolculari ikisine de hakaret ettiler... ama fatih ile gökdeniz ne yapti?

iste aynen sunu yapti: [img]smileys/smiley4.gif[/img]

profesyonel futbolcu bunu yapacak... gülecek,siritacak,rakibini daha da sinirlendirecek... kendisi maçta öndeyken sinirlenmeyecek...

tamer__61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    46

bizim yönetimin bu isi oluruna birakacagini sanmam ne gerekiyorsa yapacaklarini umuyorum

bence 1 mac ceza alir

ya varya 2 dakika sabredemedi

Guests
    Ziyaretçi

yattara11 habu yazilari ciddimi yazdin yoksa sakami Edited by: ÖzGüReisEsenLer

#10 Fietra - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Yani o hareketi yapmamasi lazimdi.

61trabzonomer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Her türlü pislik beklenir bunlardan sampiyonlar ligine bizgidecez ulan ne yaparlarsa yapsinlar.Erdinç e bir maçtan daha fazla ceza vermemeliler..

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Erdinc in Ceza aLmasi NormaL bana Gore O Haraketi yapmamaLiydi ama Küfür yemis hemde veLet denecek yastaki cocuktan Erdinc te hakli ama bu beni dusunceye sevk etti erdinc 1 macla kurtulurmu ve Erdincin yerine kesin D haene oynar Oda Aptalligini sürdürürmü insallah ozgur oynanir.

Nereden
    Trabzon

Alýntý andrei07 Nickli Üyeden Alýntý
    Erdinç gaylerle yaptigimzi maçta hirsinin ve tahriklerin kurbani olup kirmizi kart gördü ancak gaylerin lobisi ceza almasi için ugrasacaklardir!! Eger Erdinçe ceza vermeye kalkarlarsa concecaio ve sabride ceza almalidir.Yönetim uyumasin lütfen :Bu gayler bu dakikadan sonra 2.lik için her pisligi yapacaklar.

Sabri samsunlu aslende trabzonlu niye böyle bise yapti yakistiramadim. ama onun yaptigi ne kadar yanlissa erdinç te o kadar yanlis yapti. az bi süre kaldi ligin bitmesine. amatörlük yapmamaliydi. maç bittikten sonra pandikmi atiyon, hareketmi çekiyon ne yaparsan yap. ama son dakikada kirmizi kart görmek resmen acemilik, amatörlük.

onlara kart verilmedi evet haklisiniz ama onlara verilmedi diye bizedemi verilmeyecek. durum ortada herkes açigimizi ariyor. açik vermememiz gerek. bu ders olur insallah. kazasiz atlatiriz erdinçsiz günleri insallah.

Nereden
    Amasya
    Yaþ
    37

gs okadar problemi varki su an bunllarlan urasamiyacak herhalde [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Ömer SEVÝNÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Carew'e 3 maç veremedilerse Erdinçe de veremezler. O kadar!

ARKADASLAR ERDINÇIMIZ KENDINE YAPILAN FAUL VE EDILEN KÜFÜRLER YÜZÜNDEN SINIRLENDI NE YAPSAYDI GÜLSEMIYDI? UNUTMAYIN ODA ARTIK BIZIM GIBI FANATIK TRABZONSPORLU!!

KART GÖRMESI YANLIS AMA CEZA ALMASIDA YANLIS OLUR

erdinç her zamanki gibi agresifti bu huyundan vazgeçmesi gerekir d'hane herzaman iyi futbolcu ama bazen acemi gibi davraniyor özgürü fazla seyretme sansin olmadi ancak denizlide bayagi iyiydi. tayfunu unutmamak gerek erdinç yokken gerçekten güzel isler yapti

zanoylu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop
    Yaþ
    48

Bu olayin lig deçooook emsali var 2 maç veremezler

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Alýntý andrei07 Nickli Üyeden Alýntý

ARKADASLAR ERDINÇIMIZ KENDINE YAPILAN FAUL VE EDILEN KÜFÜRLER YÜZÜNDEN SINIRLENDI NE YAPSAYDI GÜLSEMIYDI? UNUTMAYIN ODA ARTIK BIZIM GIBI FANATIK TRABZONSPORLU!!

KART GÖRMESI YANLIS AMA CEZA ALMASIDA YANLIS OLUR

bence erdinç ceza alicaktir ama maçin sonunda 2-0 önde iken böyle davranmasi çok gereksizdi bence tamam sabri ona karsi bir küfür etmis olabilir ama sen yuerde yatarken neden birden kalkip üzerine yürüyorsun ki bence haken kendisini aldaltmaya yönelik hareketinden dolayi ceza verdi erdinçe

Erdinç'e gördügü kirmizi kartin gereketirdiginin haricinde bir ceza uygulamayi düsünenler; o bacak kadar boyu ile, daha dün futbola baslamis ama isin binbir türlü pisligini uygulayan karaktersizSabri'yi de göz ardi etmezler insallah!

Barýþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý $FIRTINA61$ Nickli Üyeden Alýntý
    gs okadar problemi varki su an bunllarlan urasamiyacak herhalde [img]smileys/smiley36.gif[/img]

En dogrusu buydu...[img]smileys/smiley20.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)