Sayfa 51 Toplam 139 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3454 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hasan Üçüncü

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

çok koþtu her zamanki gibi hýrslýydý yine
    -1461 TRABZON-

Emre7 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

trabzonspor harici bütün klüplerde ona baþarýlar diliyorum
    [ille d' 7]

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

adam daha topu eliylen tutamýyor biz kalmýþýz ondan top oynamasýný bekliyoruz hasan bana günaydýn deme
    Konu Berk Akçay tarafýndan (29.09.2006 Saat 01:08 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Misina - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hasan herzamanki gib mücadeleciydi.ilk yarý yaptýðý bir hareket enfesti.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Baþýmdan Mezarlýðýn,
    Seher Aydýnlýðýnda Taze Ýnsan Yanýk Benzin Kokusu

hasan iiyiydi bunu göremeyenlere þaþýrýyorum
    “Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene.” M.Kemal Atatürk

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

Alýntý ktuTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    adam daha topu eliylen tutamýyor biz kalmýþýz ondan top oynamasýný bekliyoruz hasan bana günaydýn deme
    allahým ya herseyede biþe buluyosunuz ha kayamazmý top elinden

sahanýn en iyilerindendi bu gün
    hüseyinin yanýnda zidana kalýr hasan hasana laf yokk

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

son maclarda mücadelesinden dolayý
    seviyorum hasaný
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Ali Sýrrý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

"Çok koþtu, hýrslýydý, istek vardý... vs"

Inþallah bir günde futbol oynar..

XhAn
    Ziyaretçi

Bence Lemi gibi verilen görevi yapýyor.. Pek yeteneði yok ama canýný diþine takýyor hasan..

Eskiden joker gibiydi beklerdi yedekte fakat kendisini geliþtirmeye baþlayýnca artýk forma bulmayada baþladý...

Oynama arzusu ve takýmý için hayatýný ortaya koymasý en sevdiðim özelliðidir..
    2 sene önceki FB maçýnda Ortegayý tutmuþtu ve ortegaya adým attýrmamýþtý fakat hepiniz bilirsinizki maçtan sonra aþýrý su kaybý nedeniyle hastaneye kaldýrýldý..

Bence Trabzonun böyle yürekten oynayan futbolculara her zaman ihtiyacý var..
    Belki ilk 11 de oynayamaz fakat jübile yapana kadat Trabzonun ekmeði helaldir koçuma..

Yürüyedur Hasan..

pierre_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

iyi oynuyo iyi..takýmýn en iyilerinden..geliþtirdi kendini

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

En ufak bir þeyde yerden yere vuruluyor. Ne kazmalýðý kalýyor ne kalaslýðý nede alay edilmedik yaný. Dar aðacý zaten her maç öncesi hazýr. Ýyi oynarsa kurtuldu, oynamazsa hemen yaðlý ipe.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

takýmda yýldýz diye nitelendirdiðimiz oynamayan marcelinho ya gösterilen müsamaha yerli futbolcularýmýza gösterilmiyor
    “Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene.” M.Kemal Atatürk

subay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Topu elinden kaydirmasi komikti yaw . Ama Hasani gercekten begeniyorum, arasira hatasi da olsa adam canla basla mücadele ediyor. Trabzonspor icin canini verir, öyle bir oyuncu!

ahmetto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Hasan Dün akþamda iyiyidi.Tek olumsuz hareketi vardý oda marcelinhonun pasýnda topu kale yerine daðlara taþlara vurdu. Mücadelesi yine enfesti.Yine hýrslýydý elinden geleni yaptý.En azýndan Hüseyinden çok çok iyiydi diyebilirim.
    BORDO MAVÝ Asil rengiyle, KaraDeniz Fýrtýnasý,Gerçek Efsane Baþkaldýrýþýn Destaný,Ýhtilal =TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    51

Zaten futbolda da eliyle tutmasý gerekmiyor. Dün Hasan'ý tamamen nötr bir þekilde izledim. Hiç bir önyargým yoktu iyidir ya da kötüdür diye. Hareketlerini gördüðümde, yüz ifadelerini gördüðümde nedendir bilmem çok üzüldüm.
    Hiç bir topa sadece girmiþ olmak için girmedi, hiç bir pozisyonda salmadý kendini. Düþürülürken bile hala mücadele ediyordu. Yüzündeki ifade ise çok hüzünlüydü belki saçma gelecek ama insanlarýn bir çoðunun onun hakkýndaki düþüncelerini biliyor ama Trabzonspor sevgisi o kadar aðýr basýyor ki mücadelesinden hiç ödün vermeden oynuyor.
    Çok üzüldüm, bu kadar hýrsýný ortaya koyan, terinin son damlasýna kadar mücadele eden bir futbolcumuz bu kadar basite alýnmamalý.
    Eskiden bir futbolcuydun gözümde, ama þu anda biliyorum ki ileride bu takýmýn aðabeyi olacaksýn. Hýrsýnýn hiç kaybolmamasý dileðiyle...
    A R H A V Ý L Ý

dün akþam harikaydý hasan.her maç biraz daha geliþtiryor kendini.özellikle de sorumluluk almasý çok hoþuma gidiyor.helal hasan bu yükseliþ devam etsin ortasahanýn lideri sensin. kaptan da sensin.

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

evet dun akþam bel çalýmlarýda atmaya basladý yakýnd aondan çok daha farklý seyler gorursek kýmse þaþýrmasýn bence kendýný çok gelýstýrýyo vede gelýstýrmeyede devam edecek adamý ortada oynattýlar en sonda sað bekde oynattýlar ve elýnden gelenýn en ýyýsýný yapmaya çalýstý
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

AKSOY_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

osusuna maçýnda görevini yaptý
    T.R.A.B.Z.O.N.S.P.O.R

ts_fan
    Ziyaretçi

Hasan topu elinden kaydýrmýþmýþ!!!Hey Allah'ým ya Rabbim, hespünallahu venimelvekil...

Ýnsaný deli etmek için bire birsiniz, Hasan'a sallayanlardan þüphe duyacaðým ama sallayanlarý tanýyorum, çoðuyla yüz yüze görüþüyorum

Madem size göre taç atarken topu elinden kaydýrmasý çok tukaka birþey, o pozisyonun aslýný size anlatýyorum.Hasan orada bilerek topu elinden kaydýrdý, böylece rakibin konsantrasyonunu bozdu.Sonra topa sahip olup tekrar taçý attýðýnda rakip oyuncu abondone olmuþ bir vaziyette topu kafasýyla kornere atmak zorunda kaldý.Yani Hasan burada planlý bir þekilde takýmýna korner kazandýrdý.Hasan'ýn yaptýðý tamý tamýna buydu, var mý ötesi? (Neden böyle yazdým, bir atasözü ile açýklardým ama forum ortamý yazamýyoruz, atasözü öyle kelimesi ile baþlýyor) Herkes Hasan gibi (Þimdi bazýlarý herkes Hasan gibi olacaðý baþka tarafa!!! çekebilir, daha açýk yazayým herkes Hasan gibi savaþacak, mücadele edecek) olacak, bu takým þampiyon olacak, o kadar.

Bu arada Berk korkma kardeþim.Hasan'ýn Trabzonspor'a olumlu veya olumsuz katkýsýný abes bir þekilde dile getiren Özkan Sümer ve O'nun gibi düþünen zihniyetlere Hasan Üçüncü günaydýn demez.
    Konu ts_fan tarafýndan (29.09.2006 Saat 12:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    En ufak bir þeyde yerden yere vuruluyor. Ne kazmalýðý kalýyor ne kalaslýðý nede alay edilmedik yaný. Dar aðacý zaten her maç öncesi hazýr. Ýyi oynarsa kurtuldu, oynamazsa hemen yaðlý ipe.
    Nedense bazýlarý hariç Marcelinho yu deðil daraðacýna getirmek kötü oynuyor diye yazdýðýmýzda sen bu iþten anlamýyorsun diyor.
    Keþke bu takýmda herkes Hasan kadar yürekden Trabzon formasý için oynadýðý için oynasa.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

ihsanbayram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yürü be hasan kim tutar seni,onur lu mücadelini takdir ediyorum
    ihsanbayran

immortal_TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bir insan bir olguyu savunduðu zaman bundan vazgeçmesi biraz zor belkide tepki için vazgeçmeyebilirde bazý arkadaþlar da da bu var malesef anti Hasan Üçüncü'lüklerini savunuyorlar hala, birkere eleþtirmiþ oldular ya hep öyle gözüksün napalým birkere söyledik tükürdüðümüzü yalamayýz hesabý. Ama tebrik ediyorum normal dozunda sürekli eleþtirip te Güzel oynadýðý maçlarda futbolcunun hakkýný veren bazý üyeler de yok deðil.

Hasan dünkü maçta ne çok iyi ne de kötüydü, vasatýn üstüne çýkabildi ancak, kötü yerlerde birkaç pas hatasý yaptý, bunlarý geçersek herzamanki gibi mücadeleci kimliðini yansýttý ikinci yarýnýn ortalarýnda sað bek te de hatasýz oynadý, her gün formunun zirvesine çýkýyosun deli oðlan seni seven bizler olduðu sürece sýrtýn yere gelmez.
    Ýnsanlarý iþaret ederek suçlarken, diðer 3 parmaðýnýzýn sizi gösterdiðini unutmayýn.

lakerta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    42

Hüseyinin yerine almasý gereken tek oyuncu hiç deðilse maç bittiðinde formasýnda çim lekesi toprak izi oluyor.Onuruyla gururuyla oynuyor.Ama trilyonlar alan hüseyin kýlýný kýpýrdatmýyor.Profesyonelmiþ......
    HERYERDE YILDIZ VARDIR AMA AY BIR TANEDIR.....

zurnaci61
    Ziyaretçi

Angry

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu adama bu maçtan sonra hala laf edebilen olabilecek mi acaba....
    harun var kardeþim var bumaçtan sonra býle laf eden var cunku bu arkadaslarým hýc kusura bakmasýn ya futbolun f sini bile bilmiyo yada baþka biþey var ama bunu burda söyleyemem

Berk Akçay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

Hasan Hýrslý, etliki ,koþuyor,yoruluyor,TRABZONSPOR için oynuyor , dimi buraya kadar herkezin ortak noktasý bu ???
    AMA..... gelelim hasana hasan kadar maçta topu kaybeden,hasan kadar anlamsýz yerlerde anlamsýz hareket eden ; hasan kadar rakipi öldüresiye giren ; hasan kadar beceriksiz bir futbolcunun TRABZONSPOR da oynamasýný ben istemiyorum

TRABZONSPOR sevgisi hasana kadar olan futbolcular yokmuydu yani ?? M. YILMAZ hasanýn belkide 10katý kadar trabzonspor luydu ama M.YILMAZ bile yapamayacaðýný analyýnca kiralýk gitmek istiyorum dedi.

ve buradanda HASAN' a olan tepkimi her zaman dile getireceðim arkadaþým her zaman kimsede bana engel olamaz ister kýzýn ister sövün farketmez baþladýðým yolda sonuna kadar devam ediceðim
    Konu Berk Akçay tarafýndan (29.09.2006 Saat 13:47 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Çalýþmadan, öðrenmeden, yorulmadan rahat yaþamanýn yollarýný aramayý alýþkanlýk haline getirmiþ milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar."

Mustafa Kemal ATATÜRK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)