Sayfa 14 Toplam 15 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 SonuncuSonuncu
Toplam 353 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 350 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Kulp Ynetimimize Arz Ediyoruz. (stek, neri ve Eletirilerimiz)

Trabzonspor Kongre yesi
    28TS61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

avni aker'in zeminini derhal bakima alin. sonra oyuncularimiz sakatlaninca ah vah ederler

Volkan Albayrak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    46

Alnt reddevils11 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    huhbjmjnj

SM-G900FQ cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    AL STADINI AL BAINA

FURDUNA - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2007
    Nereden
    Ordu
    Ya
    31

Ts cluplara online alveri sitemize nem gsterilmeli kaliteli gze hitap eden rnler istiyoruz.bir polar tasarlamak okmu zor eofman takm t shirt capri atk bere eldiven bayrak bunlarn tasarm cok mu zor ya kaliteli k olmamz gerekir amatrce iler hep klbmz daha formasn seemiyor ya gerekten sinir bozucu
    stanbul saltanatn 6 kez yktk yine ykacaz. Bordo kanmzla mavi gklere ampiyon Trabzon yazacaz.

CILGIN_LAZ

Trabzonspor Kongre yesi
    28TS61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

bir tane albeni diyen rn yok malesef. hatta trabzonda ts clubta magaza mdrne elestirelimi ilettim. adam halen yanlislari savunuyor

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor bilindii zere i sahadaki ilk 2 man taraftarsz oynayacak....

Bu malarla ilgili hatra bileti baslabilir.....

41967 bilet baslr.... ( Yeni stadyumun kapasiteside olabilir...... )

Tanesi 10 tl den sata sunulur.....

Hem klbmz gzel bir gelir kazanr hemde tarafatrn takma ne kadar sahip ktn hepimiz grm oluruz...

Hemde bu yolla kamuoyuna gzelde bir mesaj vermi oluruz diye dnyorum
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Bedri Sertkaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2012
    Nereden
    Ankara

Mevki makam bunlar geici asl mesele orada yneticiyken adam gibi durabilmek!

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor yelii iin bavurup 8 aydr yeliinin onaylanmasn bekleyen arkadalarm var.....

Bekleyen yzlerce insan var.... Belkide bini amtr.....

Bu hem gzel bir gelir kapsdr hemde presitjdir marka deeridir.....

Hemde ho gibilerin toplu oylarna kar bir silahtr...

Bu ii hemen sonlandrmalar lazm.....

yelik tarihi
    24.09.2012
    Nereden
    Ankara

Alnt Faik Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzonspor yelii iin bavurup 8 aydr yeliinin onaylanmasn bekleyen arkadalarm var.....

Bekleyen yzlerce insan var.... Belkide bini amtr.....

Bu hem gzel bir gelir kapsdr hemde presitjdir marka deeridir.....

Hemde ho gibilerin toplu oylarna kar bir silahtr...

Bu ii hemen sonlandrmalar lazm.....
    uye.PNG

Nevzat Aydn buray okuyorsa. Taraftara cevap verip block da block basacana u sitedeki SSL sertifikasn yeniletsin. Hakikaten yle Faik stadm.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yldz golc yoktur. Sadece Trabzonspor'a kar oynamamtr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklmza gelmeyen dierleri...
    Trabzonspor'un asl dman Galatasaray'dr.
    Sebahattin akrolu

yelik tarihi
    24.09.2012
    Nereden
    Ankara

Nevzat Aydn nam- dier zagortenay

"Bu abimizin az laf yapyor belli ki kaba tabirle kendini iyi satyor. Byk bir irket sahibi. Baarl egolu bir abimiz. Kusura bakmasn ama ben taraftarla kiisel tartmaya girmesini tasvip etmiyorum. Kiiliini bilemem ama baarl bir ynetici zellikle transferde. Lakin herkese "blok sana da blok" diyerek beni sinir ediyor. Herhalde sizi de sinir ediyordur.
    Konu Bedri Sertkaya tarafndan (08.08.2016 Saat 10:38 ) deitirilmitir.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yldz golc yoktur. Sadece Trabzonspor'a kar oynamamtr...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklmza gelmeyen dierleri...
    Trabzonspor'un asl dman Galatasaray'dr.
    Sebahattin akrolu

lkhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.12.2014
    Nereden
    Bursa

Sosyal sorumluluk projesi adnda bir twitter/facebook hesab alp; lkenin deiik yerinde yardma muhta, ilgi bekleyen gzide insanlarmza yardm eli uzatabileceimiz bir proje olmal diye dnyorum. NBA'de sporcular hep sosyal sorumluluk projelerinde barolde. Bizde de bakan, futbolcular ve camia olarak bu projeyi oluturmalyz. Trkiye'de kimse de yapmyor hem. Bizim ve lke iin ilk olur ve kulp zerindeki "saldrgan" zellii yerini baka bir eye brakabilir. Mesela "yardmsever".

Trabzonspor Sosyal Sorumluluk Projesi / TSSP

adnda bir twitter hesab alp, hesaptan yardma ihtiyac olan insanlarn IBAN'lar vb. eyler paylalabilir. Yardmdan, ziyaretlerden Fotoraflar, videolar da paylalabilir. Her ey spor, para, gol'den ibaret deil. yilie de ihtiyacmz var. Umarm zerine dnlr.
    MCMLXVII

Onur Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Alnt Bedri Sertkaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Nevzat Aydn nam- dier zagortenay

"Bu abimizin az laf yapyor belli ki kaba tabirle kendini iyi satyor. Byk bir irket sahibi. Baarl egolu bir abimiz. Kusura bakmasn ama ben taraftarla kiisel tartmaya girmesini tasvip etmiyorum. Kiiliini bilemem ama baarl bir ynetici zellikle transferde. Lakin herkese "blok sana da blok" diyerek beni sinir ediyor. Herhalde sizi de sinir ediyordur.
    Gayet sempatik buluyorum. %99 da byle dnyor herkes.
    10-Abdlkadir mr

----------8---------

sa Gndodu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.01.2013
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Ya
    41

Sayn bakanmzdan yle bir aklama bekliyorum:

Bizim kuruluumuz dmanoca ve dmangc ne dayanr yani asl kuruluumuz 1923 dr.
    ''hedef 2023'' 100. ylda ampiyonluk , Avrupa da baar ve futbolcu reten Trabzonspor.
    HER CANLI LM TADACAKTIR

Trabzonspor Kongre yesi

yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    37

Alnt sa Gndodu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sayn bakanmzdan yle bir aklama bekliyorum:

Bizim kuruluumuz dmanoca ve dmangc ne dayanr yani asl kuruluumuz 1923 dr.
    ''hedef 2023'' 100. ylda ampiyonluk , Avrupa da baar ve futbolcu reten Trabzonspor.
    Bu zamaninda tartisilmisti genel kurulda. Sanirim Sadri ener zamaninda. Hatta tarih sanirim 1928'e cekilme teklifi vardi ama reddedilmisti.
    Baz insanlar, seninle sadece bo zamanlarnda konuurlar. Baz insanlar ise seninle konumak iin zamann ayrrlar.
    Elaz'l.

Fatih Kulolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.03.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Ka gndr iimden, forumda srekli ok gzel Trabzon,Trabzonspor fotoraflar paylaan bi abimiz vard ad neydi, nerelerde diye dnyordum Kadir Abi Avni Aker'in son gnlerinde fotoraflarn bekliyoruz

Alnt Kadir Yeter Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    TEKRAR.

Bu irkinlik; Tabakhne Deresi'nde paras denip yktrlan evlerin, gazya tenekesinden denmi damlarna benziyor...

Milletleraras ne ship bir Trabzonspor'un klsna uygun deil!.

Fotoraf: kadiryeter Kadir Yeter.
    06.11.2013- TRABZON- KAVAKMEYDAN.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=22450&page=155

"ALAMAYAN UAA MEME VERMEZLER"!... Tekrrnda fayda var.

Kadir Yeter.
    11.11.2013
    Mavi ev tplerinin stne bordo eritlerin ekildii yerdir buras.

Trabzonspor Kongre yesi
    Erdin Barutu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    47

Kulp ynetimimize arz ederken bende taraftarlardan bir arzda bulunacam. Buralarda saatlerce yazp izip dertleip tartrken de u "kulbe ye olma" konusuyla da bir ilgilenseniz.... Sadece buralar yazmak olmuyo....
    Serhat KIRKAYAK kardeimin dedii gibi "Bordoyla Mavi kefenim olsun,Trabzonum bu sene ampiyon olsun"

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

benim tavsiyem oyuncu szlemeleri ile ilgili olacak.

u sabit transfer cretini drn aga.st snr 900 bin avro olmal.ve bu 2-3 oyuncu iin olmal sadece.

ma bana deil puan bana prim koyun.yani baarya prim verin ve bunu yksek tutun.sabit transfer cretini drn.puan bana y ykseltin.

misal 1 puana 10 bin avro. 3 puana 30 bin avro . bu ilk 11 de oynayanlar iin geerli. sonradan oyuna girenlere de bunun yarsn verin.

bu takm ii rekabeti artracak.vede en nemlisi kazanmay tevik edecek.ma banalarda bu yok.kaybetsende oynadn m ma ban alyorsun.bu samalk.puan bana prim mantkl ve doru olan.

misal olcay ahan transferi. 1.7 milyon garanti imzalad.bu yanl. 900 bin avro garanti ve puan bana (ilk 11 de oynad malarda) 10 bin avro prim koysan ne oluyor? 60 puan alsa takm 600 bin avro yapyor.900+600 ne etti 1,5 milyon avro. hem oyuncu kazanyor hem sen kazanyorsun.nk ligtv den kazandn 3 puana prim alyorsun.kaybettiinde alamyorsun.bu durumda oyuncularda alamyor.

oyuncunun sorun karmas durumunda oyuncuda maddi kayba uruyor bu tr szlemelerde.3 puana 30 bin avro olduka iyi bir rakkam.oyuncuyu almaya rekabete girmeye salar.

kulpler bu sabit transfer cretleri ile oyunculara mahkum oluyorlar .bu sabit cretlerin drlmesi gerekiyor.net

murmut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.07.2015
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    benim tavsiyem oyuncu szlemeleri ile ilgili olacak.

u sabit transfer cretini drn aga.st snr 900 bin avro olmal.ve bu 2-3 oyuncu iin olmal sadece.

ma bana deil puan bana prim koyun.yani baarya prim verin ve bunu yksek tutun.sabit transfer cretini drn.puan bana y ykseltin.

misal 1 puana 10 bin avro. 3 puana 30 bin avro . bu ilk 11 de oynayanlar iin geerli. sonradan oyuna girenlere de bunun yarsn verin.

bu takm ii rekabeti artracak.vede en nemlisi kazanmay tevik edecek.ma banalarda bu yok.kaybetsende oynadn m ma ban alyorsun.bu samalk.puan bana prim mantkl ve doru olan.

misal olcay ahan transferi. 1.7 milyon garanti imzalad.bu yanl. 900 bin avro garanti ve puan bana (ilk 11 de oynad malarda) 10 bin avro prim koysan ne oluyor? 60 puan alsa takm 600 bin avro yapyor.900+600 ne etti 1,5 milyon avro. hem oyuncu kazanyor hem sen kazanyorsun.nk ligtv den kazandn 3 puana prim alyorsun.kaybettiinde alamyorsun.bu durumda oyuncularda alamyor.

oyuncunun sorun karmas durumunda oyuncuda maddi kayba uruyor bu tr szlemelerde.3 puana 30 bin avro olduka iyi bir rakkam.oyuncuyu almaya rekabete girmeye salar.

kulpler bu sabit transfer cretleri ile oyunculara mahkum oluyorlar .bu sabit cretlerin drlmesi gerekiyor.net
    Yanlis hatirlamiyorsam mac basi parasi kaldirilmamismiydi?
    Sadece galibiyet primleri dagitilacakti diye hatirliyorum sanki

atomantcum - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.04.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Okay Yokulu daha 22 yanda ve imdiden stanbul kulplerinin ilgisini ekmi durumda, milli takma bile arlml var. Szleme bir an nce uzatlmal, olmuyorsa sene sonu satmann planlar yaplmal. Sistemli bir kulp szleme yenileme ilerini son seneye brakmaz.
    yattara tribnnde ma izlemi ocuk

Alphan Altun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.08.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

Bakan Muharrem Usta, irketini kulbe bir yerde ortak yaptna gre uzun vadeli bir yola klacak.En azndan be yl boyunca grevde kalacaklar gibi duruyor aksilik kmazsa.

Grev sreleri ne kadar olursa olsun, kulbn tarihine ve misyonuna uygun olarak hem gereki hem de muhafazakar bir kulp politikamz olmal.Her ne kadar suyu karlm olsa da ''ze dn'' bu camiann yegane kurtuluu.

Gerek anlamda ksa,orta ve uzun vadeli bir planmz olmal.Ksa vadede kulbn iinde bulunduu ekonomik amazdan k ilk srada gelmeli. Trabzonspor Sportif Yatrmlar A. ve grup firmalarnn kredibilitesi deniz seviyesinde.Bankalardan yalvar yakar, araya 50 tane siyasi sokarak kredi alp bu ii srdremeyiz.Bu kredilerin fiyatlamalar, firmalarmzn olumsuz moralitesinden tr ok yksekte.Byle giderse faiz/komisyon maliyetinin altnda ezileceiz.lave kredi ya da refinansman yoluyla gemiyi yzdrmek yerine kulb ve bilanoyu kltp gerekirse takayla yola devam edilmeli.

Bizim yepyeni stadmzn ortalama bilet fiyat 50 TL iken rakiplerin 250 TL. Bu makas her geen gn alyor.ehrin gerekleri ortada.stanbul takmlar gibi transfer yapma politikas kesinlikle bir kenara braklmal.Bu yzden ticaret deil imalat bu kulbn nace kodu olmal. retim iine hem yatkn hem de gnll olan M.Reit Akay, Sadettin Tekeliolu gibi isimlerin sorumluluk ve yetki alanlar geniletilmeli.Ofspor'dan Beikdzspor'a, 1461 Trabzon'dan Sebatspor'a kadar hatta Trkiye'nin her yerindeki yerlinin yerlilerini yakn takibe alp her birinin Trabzonspor'un mstakbel oyuncular olduu hissettirilmelidir.

Milenyumdan bu yana takmda oynam sadece sa ve sol beklere harcadmz para ne kadardr? Trkiye'de futbolcu talebinin te birini tek bana karlayan bir ehir hi deilse kendi sa-sol bekini karamyor mu? karmal, hi yoksa ilk 11'de 5-6 futbolcumuz olmal.Olmak zorunda.Bunun altyapsn oluturabilecek misiniz? Oluturmayacaksanz, bu ie kafa yormayacaksanz ltfen yaptnz anlamalar feshedip grevi brakn.

M.S.SOFU - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.05.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Takm sahaya karken kullanlacak olan mzik hk.

Takm sahaya karken istiklal marna kadar
    Tulum sesi(kulbn twitter hesabnda paylalan karya ifte amlar balangc)
    Gk grlts
    Yamur sesi ile devam eden bir mzik koyarsak hem kltrel bir unsuru ne karm oluruz hem de ma banda rakibi titretecek bir etki olur

SM-N9000Q cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    imdi eski bir kaleme yeni bir deftere ihtiyacm var.alma zaman.

yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    stanbul

Kulbe ye olmay kolaylatrmak gerekiyor. Artk teknoloji andayz.

- Kulp yelii formu, online bir ekilde doldurulabilmeli. u anda websitesinden indirilemiyor bile.
    - Form doldurulduktan sonra 2 kongre yesi onay iin, yine online bir ekilde onay sreci iletilebilir. E-imza pek ok kii kullanyor ve resmi ilemlerde kullanlabiliyor. Eminim ki, kongre yelerimizden de kullanan pek ok kii vardr.

lk etapta en azndan websitesi zerinden yelik formu indirilebilmeli veya talep edilebilmeli. yelik Formunu almaya kulbe gitmek ad bir uygulama. Bir an nce daha ilevsel ve modern hale getirilmeli.
    Ilker

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

@daedalus eski yelik formu aadaki linkte mevcut fakat bunda yazan tutarlar gncelliini yitirdi tabi;

http://www.firtinats.com/dokuman/kul...elik_formu.pdf

Yeni artlar:
    Trabzonspor Kulp yelii

Trabzonspor Kulb Bakan ve Ynetim Kurullar Trabzonspor Kulb yeleri tarafndan Olaan veya Olaanst Genel Kurullarda seilir. Yeni ye olan bir kii yeliinin balamasndan 2 yl sonra seme hakkn kazanr.
    Trabzonspor Kulb yesi olmak isteyenlerin
    a) Trkiye Cumhuriyeti vatanda olmas veya Trkiye'de oturma iznine sahip olmas,
    b) 18 yan doldurmu olmas ve herhangi bir yasal engelinin bulunmamas,
    c) Trabzonspor Kulb yelik Formu'nu eksiksiz doldurmalar,
    d) 2 Adet vesikalk fotoraf vermeleri,
    e) Nufus czdan fotokopisi ve Adli Sicil Kayt belgesi getirmeleri,
    f) ye giri aidat olan 1200 TL'yi (bir defaya mahsus alnr) demeleri,
    g) Yllk Aidat bedeli olan 150 TL'yi demeleri,

h) Kulp yesi olmak iin her takvim ylnn bir ocak ile otuz eyll tarihleri arasnda bavuru yaplr.
    Not: Yllk aidat miktarlar yalnzca Trabzonspor Kongrelerinde delegelerin ounluk oyu ile deitirilebilir.
    Aidat demeleri:
    1- Kredi kart ile ;
    Kulbmz arayarak (444 1967) veya uyelik@trabzonspor.org.tr adresine kredi kart bilgilerinizi ulatrrsanz (mail order sistemi ile) ekim yapabiliriz.
    2- Nakit ;
    Trabzonspor Mehmet Ali Ylmaz Tesisleri - Ahmet Suat zyazc Sokak No:31-35 Havaalan Alt Mevkii / TRABZON
    3- Banka Havalesi
    TRABZONSPOR KULB DERNE
    DENZBANK
    KARADENZ TCAR MERKEZ UBE SAMSUN
    ube Kodu: 1445
    Hesap No: 459211-351
    IBAN: TR60 0013 4000 0004 5921 1000 03

GARANT BANKASI
    TRABZON UBE
    ube Kodu: 158
    Hesap No: 6299535
    IBAN: TR95 0006 2000 1580 0006 2995 35

BANKASI
    TRABZON TCAR UBE
    ube Kodu: 7575
    Hesap No: 194
    IBAN: TR73 0006 4000 0017 5750 0001 94

Yurt Dnda Yaayan yelerimiz in:
    BANKASI
    FRANKFURT UBE
    IBAN : DE89 5023 0600 0024 9790 08 (EURO HESABI)

yeliin Balamas in;
    Tm ilemleri yerine getiren ye adaylarmz evraklarn, "

Trabzonspor Kulb
    Mehmet Ali Ylmaz Tesisleri niversite Mah. Ahmet Suat zyazc Cad. No:35
    Ortahisar/ TRABZON
    Tel. : 90 (462) 325 09 67" adresine (tercihen iadeli taahhtl olarak) gndermeleri gerekmektedir.

yelik ilemleriniz yapldktan sonra ye kimlik kartnz adresinize postalanacaktr.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Gelir getirici neriler :

1-yelerin aidatlarn yatrmalar iin sk sk zendirici mesajlar gnderilmeli...... 26.511 ye var..... 20 bin tanesi 150 tlden 3 milyon tl eder....

2-Stadyumun atsna gne panelleri konularak elektrik retilebilir. Hem ma gnleri elektrik sarfiyatndan tasarruf ederiz hemde gzel bir gelir edilebilir. Bu konuda devlet tevikleri ve uzun vadeli krediler var....

3-Dergimizin 100 bin traja ulamas iin kampanyalar dzenlenmeli..... Hem kltrel altyap olur hemde gzel bir gelir kaynana ularz..... 100 bin satan bir dergiye herkes reklam vermek iin yarr....

4-Trabzonspor markal souk ay , enerji iecei karlr ma gnleri reklam yaplarak geni kitlelere ulatrlabilir. Bu konuda aykur ile de paylalabilir....
    Frtna markal olabilir mesela....

5-Yeni dnemde ucuz fiyatl tarafatar formas karlabilir. 50 tl mesela 100 bin adet satsa tanesinden 20 tl kalsa 2 milyon tl eder....

6-Daha nce yazmtm Trabzonspor Piyangosu dzenlenebilir. 10 tl den 1 milyon bilet baslr. 2 milyon tllik dl verilir 1 milyon tlde dier masraflar olsa klbe 7 milyon tl kalabilir....

7-Youtuber olabilir. eski malar yuotubea yklenir. izlendike klp gelir kazanr.....

Bu ve bunun gibi kampanyalar dzenlenmeli ama taraftara iyi anlatlmal reklam gzel yaplmal....

Twitter ve facebook sayfalar daha aktif kullanlmal bu anlamda....

yelik tarihi
    19.07.2005
    Nereden
    stanbul

Alnt Ozan Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @daedalus eski yelik formu aadaki linkte mevcut fakat bunda yazan tutarlar gncelliini yitirdi tabi;

http://www.firtinats.com/dokuman/kul...elik_formu.pdf

Yeni artlar:
    ok teekkrler.

Bu formu hala kullanabiliyor muyuz, acaba?
    Ilker

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Alnt daedalus Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok teekkrler.

Bu formu hala kullanabiliyor muyuz, acaba?
    ilk sayfada deien bir ey olduunu sanmyorum o yzden kullanlabilir,

ikinci sayfasnda da deme ile alakal bilgiler var, orada deiiklikler oldu aidat ve yeik kayt rakamlarnda,

demeyi yaptysanz ilk sayfay doldurmak yeterli olacaktr diye dnyorum, dekont ve kimlik fotokopilerini ekler ve evraklar slak imza yaparsanz kabul olmas gerekiyor.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)