Sayfa 52 Toplam 351 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 42 50 51 52 53 54 62 102 152 ... SonuncuSonuncu
Toplam 8760 adet sonuctan sayfa basi 1,276 ile 1,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beşiktaş 1 - 1 TRABZONSPOR

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

zor bir maç olacak zira bjk nin varolma maçı, o yüzden futbolcularımız bu maça çok iyi motive olmalı eğer kazanırsak bu hafta lider olabiliriz....
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

arahna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ins alanzinho ile yattara 15 dk da olsa ayni anda oynar . ikisi sahada iken rakip takimin korkusu psikolojisi alt ust olur yattara da motive olur

oflu engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bjk da bizim gibi kart sınırında beş futbolcusuda kart görmedi tam kadro sahaya çıkacaklar.sakatların durumu belli değil.çok zor maç.iki takımında defans dörtlüsü ligin en iyi dörtlülerindenatanın yüzde yüz kazanacağı bir maç olur.bizim avantajımız bjk nın bu maçı mutlaka almak zorunda olması.buda defansta açık verecek anlamındadır.ersun hocamız bunu iyi değerlendirirse maçı alma ihtimalimiz berabere kalma ihtimalinden daha yüksek.1-0 olsun bizim olsun.
    İhtilalsin efsanesin bir devsin Trabzon
    Tek büyük var o da sensin sampiyon Trabzon
    Hayde hayde vur hayde Trabzon

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Evet Bismillahirrahmanirrahim diyerek başlayalım. Allah yardımcımız olsun. Elbette kolay falan olmayacak.Motivasyon şart...Haydi bakalım Ya Allah....
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

seVil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ben bu açtan acayip tırsıyorum geçen bi bejekeli arkadaş bejeke TRABZONUN ko..sı dedi nasıl ayar oldum ama anlatamam kestim muhabbeti cenazeme bile gelemez o derece...bu maçı istanbulda alalım karga yuvasında bi fırtına kolbastı oynayalım ya daa ne istiim yaa ben beraberlik verdim ama hadi hayırlısı inşanla 3 puanla döneriz...
    bU sEvdAlıK bENi 7

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

iyi motive olmuş, maça inanmış ve normal bir hakem yönetimi ile bu Trabzonspor umuzu kimse yenemez bu böyle biline...Takıma inanın, güvenin arkadaşlar ankaraspor orda 3 tane attı bjk ye.Ben inanıyorum ki orda asla yenilmeyiz en kötü beraberlik alırız Allah ın izniyle
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Süleyman50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

gerçekten şu bir gerçekki bu adamlar bize ters geliyor bende çekiniyorum bu maçtan, ama en kötü 1 puan diyorum...
    TrabzonSporlu olmak ayrıcalıktır...

hermann hesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Beşiktaş tribünleri yusuf yusuf diye inleyecek.
    kitap oku ve yorumla! ve unutma;
    evladına bırakacağın en değerli miras,
    ona kazandıracağın okuma alışkanlığıdır.

Murat 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sezon artık şansızlığımızı kırıp İstanbul'un 3 hacimlisinden birini yenelim artık.Diğerlerinide zamanı gelince.Şampiyonluk yolu 3 hacimliyi yenmekten geçiyor.Hep beraber elele 7'ye

ilteriş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maçta orta sahamız ve kanatlarımız muhteşem oynamalı.beşiktaşın seyirci avantajını ancak böyle yok ederiz.umuttan bu maçta gol bekliyorum.
    Artık 7'yi istiyoruz.Şenol Güneş ve futbolcu kadrosuna güveniyoruz.Bizde taraftar olarak sizi sonuna kadar destekleyeceğiz.

Nereden
    İstanbul

Maça daha 1 hafta var ama rüyasını şimdiden görmeye başladım.

Berabere kalıyorduk ve ben buna yenilmiş kadar üzülüyordum.

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı sinoplu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beşiktaşta kart cezalısı oldu mu?
    Onu bilemicem ama Holosko sakatlanmis, 3 hafta diyorlar bakalim.... Kart sinirinda zaten rüstü vardi o oynamadi.. Nobre vardi ama o da görmedi.

Tangerine Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Dün akşam Samanyolu Haber kanalında Turan Sofuoğlu Bjk-Trabzonspor maçı ile ilgili olarak maçı Bjk kazanır diye yorum yaptı. Programa sms ile katılarak "Turan Bey, gönlünüzdekini değil gerçekleri söyleyin, Bjk bu futboluyla Trabzonspor'a rakip olamaz" dedim. Programın sunucusunun mesajımı Turan Sofuoğlu'na iletmesinden sonra yorumunu sırıtarak "Trabzonspor kazanırsa ara iyice açılır, ligin heyecanı kalmaz" şeklinde değiştirdi.

Turan Bey, Pazar akşamı heyecanınızı biraz daha azaltacağımız için şimdiden özür dileriz.
    Sizler korktunuz... Dinlemekten bile korktunuz...

mustafaction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

maç günü fenerle berabere kaldığımıza çok fazla üzülmemiştim ama şimdi bakıyorumda fener çok kötü durumda,artık büyük maç kazanma vakti geldi kargayı yenelim artık son 4 maçtır galibiyetimiz yok

a d bacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

hucum ayuncularımıza çok iş düşecek
    defans tamam
    orta alan tamam
    forvetlerde başarılı olurlarsa
    tamamdır bu iş
    ALLAHın izni ile.....
    "Bir ülkede küçük adamların gölgesi uzuyorsa;
    O ülkede güneş batıyor demektir."

İrfan KUMAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konya karşısındaki bejekeye bakarak yorum yapmak yanlış olur.bunlar bize karşı her zaman farklı motive oluyorlar.
    ancak;
    Ankaragücükarşısındaki bizim takıma bakarakta endişe etmemek gerek
    karanti alırız bu maçı diyorum

Gökhan Süleymanoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

valla arkadaslar sizi bılem ama benım ıcımde bu mac ıcın cok buyuk umutlar var yanı bana oyle gelıyokı bu maçı alırız. hadı hayırlısı dıyelım alalım bu macı..

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Karaağaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşam Samanyolu Haber kanalında Turan Sofuoğlu Bjk-Trabzonspor maçı ile ilgili olarak maçı Bjk kazanır diye yorum yaptı. Programa sms ile katılarak "Turan Bey, gönlünüzdekini değil gerçekleri söyleyin, Bjk bu futboluyla Trabzonspor'a rakip olamaz" dedim. Programın sunucusunun mesajımı Turan Sofuoğlu'na iletmesinden sonra yorumunu sırıtarak "Trabzonspor kazanırsa ara iyice açılır, ligin heyecanı kalmaz" şeklinde değiştirdi.

Turan Bey, Pazar akşamı heyecanınızı biraz daha azaltacağımız için şimdiden özür dileriz.
    eee tabi öyle diyecek, biliyor hakemlerle önümüz kesilmek istenecegini bu macta.

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu macı da alıp yolumuza artık daha kosarak ılerleyecegız Ve ınancımızın arzumuzun o ıcımızdekı hasretın vermıs oldugu o atesle mutlu sona ulasacagız
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Nereden
    İstanbul

pazar maçlarını hiç sevmiyorum en iyisi c.tesi maçları .. herkes maçını oynuyor , ben takımımın maçını 2 gün bekliyorum izlemek için

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biraz düşünmek lazım...
    şimdi beşiktaşın 6 Fenerbahçenin 7, galatasarayın 4 puan önündeyiz..
    bizim olası mağlubiyetimiz çok şey götürmez, ancak berabere dahi kalmamız beşiktaşı bu yarıştan koparabilir.Beşiktaş saldıracaktır, Taraftarı hakemi baskı altına almaya çalışacaktır, zaten medya şimdiden "Trabzonspor kollanıyor" diyerek bu maç için hakem hatalarına rol biçmeye başladı..

BEŞİKTAŞLI OYUNCULAR TÜM KABİLİYETLERİNİ SERGİLESİNLER ,FARKETMEZ, BİZ YETERKİ ÇOK KÖTÜ OLMAYALIM O GÜN, O YETER..

Ali Tunahan Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

inşallah bu maçı alırız ve ilk büyük bir maç kazanırız...beraberlikte kötü sonuç değil ama kazanırsak daha iyi olur...
    OSCAR CARDOZO

Cemalettin Taşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ahaa

sihirli cümle bu işte.

ligin heyecanı kalmaz.

trabzonla sivasın çekiştiği bir şampiyonluk mücadelesini kim ister ki? öncelikle federasyon istemez çünkü mahmutun ağzından çıkan tek şey futbolun marka değeri.

sonra hakemler istemez zaten bu hafta iyi fırça yediler yine fenere ve galatasaraya çalışmaya başlarlar.

medya hiç istemez pazar akşamları hala 3 istanbul takımı ile programı bitiriyorlar.

buradan çıkan sonuç bu hafta beşiktaş maçında hakeme çok dikkat etmeliyiz.

bursa maçındaki ofsayttan golun acısını hala çekiyoruz. trabzonspor 2. diyorlar. o 1 puan olsaydı liderdik.
    EN IYISI BIZIZ:

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu serefsizi ben bir kac kez lig tvde de rastladim.tam bir trabzon düsmani.öyle sessiz sakin durmasina bakmayin trabzonspor dan nefret eden fenerli bir ittir.

Murat 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yusuf nasıl bir takımın oyuncusu olduğunu asıl şimdi anlayacak.Bize yar olmayan futbolcu başka takıma da yar olmaz.Bundan önce örneklerini çok gördük.Tamer TUNA,Zafer DEMİRAY,sezon başında bize imza atarken Fenere imza atan Burak YILMAZ bunlar gibi birçok oyuncu.Örnekleri çoğaltabiliriz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)