Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih?i kumpasa getiriyorlar..!

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bugün TRT de gördüm;senol hoca : böyle yaparak birçok oyuncuyu bitirdiler dedi ve fatihi bu tuzaga birakmayacaklarini söyledi. evet bu tuzaga fatih düsmemeli ...

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

90 dakika boyunca fatihe pas atmaktanm aciz top oynadi orta saha ve yaninda gorev yapan futbolcular. anliyoruz icinizde bir trabzon dusmanligi var ama bunu bari milli takimda gostermeyin...

_________

pas almak için kaç defa ortasahaya geldi,tekke birakalimda oynasinlar,bu milli takim lamnayaya falan gidemez gürcüstanida yenemez bu futbolla

Nereden
    Trabzon

Alıntı BADALOGLU Nickli Üyeden Alıntı
    Bu milet; bu Ilker Yasine daha ne kadar sabredecek?Fatih'in yerinde olsam milli takimdan affimi isterim,Trabzonda gollerimi pespese siralarim.GelsinSükür atsin,Necati atsin milli takimdagolleri...

Ben yazacaktim bunlari bi baktim ahmet abim yazmis bile. Hatta diyorumki baskaldiracaksak hep beraber baskaldilaim. Gökdeniz ve tolga da gitmesinler, nasi olsa yerlerine adam çok, hiç bulamazlarsa fenerin paf takimindan toplarlar.

Fatih Sultan Tekke = 2 gol + 1 asist

Daha ne yazayim, ne diyeyim. O gereken cevabi veriyor gereken merciilere.

TRABZONSPOR'UMUZUN Fatih Sultan Tekke'siydi, TÜRKIYE'MIZIN FAtih Sultan Tekke'si oldu... Allah'in izniyle Avrupa'nin ve Dünya'nin Fatih Sultan Tekke'si de olur. Eeee nede olsa adi FATIH, fethetmek adinda var.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatih tekke --> baska söze ne hacet...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bakalim medya bu sefer bu seferde laf sokarlarsa pes artik gerçi o kadar geri degillerdir diye düsünüyom

Hellal be fatih abi sana tüm türkiye medyasina verdin cevabi bügünkü macda 2gol 1 asist hellal sana[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

First_Tiger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beyler asagidaki adreste en iyi forvetler oylamasi yapiliyo. Oylamada Fatih ve Gökdeniz de var.Ben yeni topic açamiyorum. Eger topic açma yetkisi olan bir arkadas bu adresi topice koyup tüm üyelere duyurabilirse iyi olur.

iste adres: http://www.turkspor.net/

Fatih Tekke ...

Budur iste..

Bugün Trabzonsporlular milli takimi kurtardi..

Gerisi hikaye..

Bu arada su anketi bos geçmeyelim arkadaslar..

Fatih'i heryerde hakettigi yere

bakin ilker yasin denilen salak, mac hakkinda ne yazmis. Bizim Fatih yildizlasti bu sefer adamin adini degistirdiler. Bu istanbul medyasinin ta.. iste ilker yasinden alinti

Soguk ve endise dolu gecenin yildizi Fatih Akyel?di. 4 gün önce bizi sasirtan Fatih, attigi 2 gol ve Koray?a attirdigi gol kadar, agir Gürcü defansi içinde parlayan tek yildizimizdi. Futbolu bu kadar bilen ve alt yapisi güçlü Fatih?i hep dün geceki performansinda görmek isteriz. Tolga, Emre, Koray, Hamit ve Ibrahim Toroman gecenin göze çarpan oyunculariydi. Yildiray ve Gökdeniz agir defans içinde daha etkili olabilirlerdi.

kiskananlar catlasin fatih tekke ye kurban olsun bizans

Trabzonspor Kongre Üyesi
    gultekinsurul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ersun hoca yatsin kalksinda trabzonlu futbolculara dua etsin. Fatih Sultan Tekke nin attigi 2 gol attirdigi bir gol Tolganin golü ve son golde de Gökdenizin asisti. Kaldiki salak salak gol yiyen takimimizda orta saha da topa basan oyuncu Hüseyini alinca oyunun üstünlügü ancak elimize geçti. Bu sebeple Fenerin sözde yildizlarini yere göge sigdiramayan ve Trabzon Sporu ve futbolculariniküçük gösterme çabasinda olanserefsiz medya ve bizansin kulüpleri sunu unutmasinlar Türk futbolunda Trabzon yoksa basarida yok.

Nereden
    Afrika Diğer

gördünmü gördünüzmü ,fatih tekkey i,hakpe bizans

Nereden
    Afrika Diğer

kral tekke

fatih teeke kahpe bizansa gereken cevabini dun gece verdi galiba arkadaslar [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Semih58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Fatih Tekke'nin kiymetini bilelim.Ali Kemal'ler,Hami'ler kolay kolay yetismiyor.

Bu alemde kral Fatih Sultan Tekke

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

bide platini dün fatih tekkeye hayran kalmis burdanda basinin futboldan anlamadigini gösteriyo

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

fatihe iki gün önce laf edenler simdi övüyor... ben bu isi anlamiyorum .bi sövüp bi seviyolar.bu ülkenin durumu ne olur bilemem...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Arkadaslar hemen heyecanlanmayin. Bu herifler pes etmezler. Simdi de gaz verip gevsetmeye çalisiyorlar. Fatih iki gol atti, bir gol attirdi ama attigi iki golü de pas almadan attiginisanirim farketmissinizdir. Aksam maçi seyrederken yanimdaüç sülüklerintaraftari da vardi. Fatih'e israrla pasatilmadigi takimda küfürlerserseri kursun gibi havalarda uçusuyordu ama bunu maksatli yaptiklarini söyledigimizde çogu mirin kirin ediyordu.

Birkaç gün önce Telegol'ün skandalci ismi Serhat Ulueren Fatih için: "Belki futbolcu olabilir ama hiçbir zaman milli takimda oynayacak futbolcu olamaz." demisti.Herifin içikin ve irin dolu. Simdi benim tavsiyem tunçtan çubuklar yapalim üzerine de "Fatih Tekke'den yazalim.Sonra o tunç çubugun bir tarafinikor haline gelinceye kadar kizdirip bu hergelenin münasip bir y.....s.......

Üslûp için özür dilerim ama inanin iliklerime kadar doluyum.Fatih'in attigi ikinci golden sonra ayaga firlayip. Hepoinize girsin ulan" diye bagirdim. Ögrencilerimin de orada oldugunu sonradan fark ettim.O sirada hergelenin biri Fenerbahçe propagandasina basladi. Efendim biz Trabzonlular kabaymisiz, terbiyesizmisiz falan filan.Fenerbahçe asil sahanin disinda güçlüymüs de her seyi yapabiliyormus biz de herifsek yaparmisiz.Dümbük memleketimde bana hakaret etmeye kalkiyor.Bir de utanmadan biraz sonra ............ ......adli ögrencimin babasi oldugunu söylemez mi?

"Güçlü olanin her seyi yapmaya hakki vardir demistiniz degil mi? Iyi öyleyse ben de güçlüyüm. Çocugunuz çok daha uzun bir süre misafirimiz olacak. Mezuniyetini unutun"dedim. Herif aninda köpeklesti. Bir övmeler, medhetmeler, hürmetler sitayisler, yalakaliklar sormayin. Elin krosu kendini bnir b.. saniyordu aldi boyunun ölçüsünü.Gazetecisi, yöneticisi, taraftari ne olursa olsun bunlar tepeden tirnaga ayni pisligin sinekleri. Bunlara asla merhamet edilmez.Edited by: Poetricus

Özkan Erdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Söylediklerinde sonuna kadar haklisin aslinda.. Yinede bu gün Trabzonsporlu oyuncularin milli takimin 5 golünde de asisti yapan ya da golü atan kisi olmasi, yildirayin emrenin göklere çikarildigi bir takimi tek basina ayaga kaldiran Fatih Tekke'nin kirletilmeye çalismasina en güzel cevabi sahada veren futbolcularimiza tesekkür ederim.. Bu medyanin bizden yana olmadigi ortada, futbolcularimizin aleyhine gerek saha içi, gerek saha disi oyunlar oynandigi ortada ama kardesler günes balçikla sivanmaz..

Su Fatih konusuna deginmeden geçemeyecegim, dünya kupasi ve sonrasinda herkesin disladigi, elestirdigi, yerden yere vurdugu Hakan Sükür ismi altinda ezilmeye çalisilan adama bir bakin.. Bu adam dünyanin en yetenekli oyuncularindan biri, futbolu tüm vücuduyla oynuyor, top sakliyor, dagitiyor, asist yapiyor, pres yapiyor, hava toplarina hakim, adam eksiltiyor, gol vurusu becerisi yüksek.. Bugüne kadar çok futbolcu yediler ama bu sefer mümkün degil..

Saygilarimla..

Nereden
    Ankara

bu necati ibn...si ne top oynamayi bilir nede fatih sultan tekke'ye pas atar. sinir oldum herife resmen çok sükür saban için çalisiyo köpek o...lu köpek[img]smileys/smiley7.gif[/img]

onlarin alayinin...... o rezilbahçenin sözde yildizlari <FATIH TEKKE> mizin kramponunun çivisi olamazlar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar; fatih'imize ve tüm degerlerimize tabi, sahip çikarken; diger futbolcu arkadaslarimiza hakaret etmeyelim. zira, o futbolcularin hepsi, emre'sinden necati'sine, tek tek saymaya gerek yok, hepsi;

basari için her yolun mübah sayildigi, her türlü "adam"lik ve "delikanlilik" degerinin ayaklar altina alindigi makyavelist bir batagin, istanbul'un ifrazati bir kültürle besleniyorlar. içlerindeki kinin kaynagini bile bilemiyorlardir. mücadele vermemiz gereken bu batakliktir..

hepinizi seviyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)