Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzon Lisesi Türkiye birincisi oldu!

ANTALYA'da düzenlenen Türkiye Liselerarasi Gençler Futbol Birinciligi'nde Trabzon Lisesi, finalde Istanbul Haci Hatice Bayraktar Lisesi'ni 2-0 yenerek, sampiyon oldu. Sampiyon olan Trabzon Lisesi, Danimarka'da düzenlenecek Dünya Liseler Futbol Sampiyonasi'nda Türkiye'yi temsil edecek. Ayrica sampiyonanin üçüncülük maçinda, Istanbul Sehremeni Lisesi, Istanbul Alibeyköy Lisesi'ni 1-0 yendi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geçen yil oldugu gibi yine dünya sampiyonu olurlar insallah

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Geçen yilki, basariyi yine bekliyoruzz [img]smileys/smiley32.gif[/img]

zisinoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

[img]smileys/smiley32.gif[/img]Onur verdiler yine...

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

insallah her sene dünya duyacak ismimizi

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

yine dünya sampiyonlugu bekliyoruz

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sene Türkiye Sampiyonasinda Sehremini Ata Özer'in binbir yalanlariyla sampiyon oldu.Ve Trabzon Lisesi'ni yendik pankartlarini hala okulundan indirmedi.Bu senede bizi Dünya Kupasinda onlar temsil edecek sanirsam ondan sonraki sene biz

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oooo Trabzon lisesi Ooooo

Yahu basarilari bu kadar kökten gelen bir kulüp nasil oluyorda süper lig desampiyon olamiyor. Daha lise çaginda zorluk derecesi en yüksek maçlarin üstesinden gelebiliyoruz da...Bu degerleri degerlendiremiyor muyuz yoksa??

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

TS 61 soruna basit bir cevap vereyim.. karel dhaine denen adamdan futbolcu yaratacagiz diye bekliyoruz, selim i bursaspor a yolluyoruz.. ben az deyim sen çok anla..

Trabzon Lisesi her sen dünya sampiyonu olsa fayda etmez.. nasil olsa sampiyon olamiyoruz.. siradan yabancilar transfer etmek yerine bu çocuklari oynatsak ne olur ki bir yilda.. ha szymkowiak, zurawski gibi istikrarli yabancilar alirsin sözüm olmaz.. ama mesela hala karel i tasiyoruz ya takimda kahroluyorum...

Nereden
    Amasya

dünya sampyionlugunu bekleriz [img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

her zamanki halimiz hiç sasirmadim

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Basta okul müdürümüz Ömer Eyüboglu olmak üzere,emegi geçen herkesi kutlarim.Mezunu olmaktan her zaman büyük gurur duydugum Trabzon Lisesi,bizi bu basarilara o kadar çok alistirdi ki, Türkiye Sampiyonu olmalari bize çok normal geliyor.2 sene öncede Dünya Sampiyonu olmustuk,serefli medyamizda yine yer alamamistik.Ama olsun tüm dünya basininda yer almislardi bu cengaverler,bu gurur bize yeter de artar.Bildigim kadariyla Dünya liselerarasi Sampiyonluk maçlari 2 yilda 1 yapilir.O yüzden bu sene Danimarka'da ki müsabakaya son sampiyonünvani ilekatilacagiz.Geçen sene oynanmamisti.Ondan dolayi bizim çocuklar geçen yil Türkiye sampiyonlugunu önemsememislerdir.

Darisi Trabzonspor'daki abilerinin basina,Trabzonspor'umuzun da Trabzon Lisesi gibi Istanbul takimlarini yenip Sampiyon olmasi dilegiyle...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Valla alistik artik basarilarin devamini diliyorum ve türkiyenin artik futbolcu jenneti olan trabzonumuzu inkar etmesi imkansiz türk futbolunu trabzonun ayakta tuttugunu kabul etsinler.

Trabzon lisesine [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kemal Şahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok güzel bi haber insallah dünya kupasini da türkiye getirirler emegi geçen herkesten allah razi olsun!!!!! istanbul medyasina ve istanbul yalakalarina ibret olsun olur insallah!!! trabzonu trabzonsporlulari kötüleyip hakaret eder gibi maçlaririmizi üç dakika yayinlara kapak olsun .. daha iyi gzüel günlerre insallaaahhhh saygilarrrr..

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Benim eski okulum...Ne güzel günlerim geçti orada...Zaten biz Alismistik senin SAMPIYONLUKLARINA artik Türkiye de Alisti...[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Saygilarimla...

bir Tevfik Serdar Anadolu Lisesi ögrencisi olarak bu basaridan dolayi gurur duyuyorum... [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Muhalif Nickli Üyeden Alıntı

TS 61 soruna basit bir cevap vereyim.. karel dhaine denen adamdan futbolcu yaratacagiz diye bekliyoruz, selim i bursaspor a yolluyoruz.. ben az deyim sen çok anla..

Trabzon Lisesi her sen dünya sampiyonu olsa fayda etmez.. nasil olsa sampiyon olamiyoruz.. siradan yabancilar transfer etmek yerine bu çocuklari oynatsak ne olur ki bir yilda.. ha szymkowiak, zurawski gibi istikrarli yabancilar alirsin sözüm olmaz.. ama mesela hala karel i tasiyoruz ya takimda kahroluyorum...

Bende diyorum zaten su takimda D'heane nasil kalabiliyor.Yabancilarimizi niye kötü adamlardan kullaniyoruz.Augustine gitti Allaha sükür Thijs D'heane vs. bunlar nasil bize geldiler anlamadim.Yattara,Szymek gibi adamlar olsa çok süper olacak.Artik seneye de iyi bir yabanci kaleci bulunursa Petkovic'de yollanmali.

Nereden
    Balıkesir

dunya sampiyonlugundan sonra turkiye sampiyonlugu az gelir bizlere. bizler yine dunyayi sarsmak isteriz. insallah gecen senieki basari bu senede tekrarlanir.

insallah abileride ornek alirda akillanirlar....

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

her yil sampiyon oluyoruz zaten. dünya sampiyonluguda vardi yanilmiyosam.[img]smileys/smiley32.gif[/img]basarilarinin devamini diliyoruz [img]smileys/smiley17.gif[/img]

yil 1981 veya 82. 4 fen d sinifiyiz..sinif ögretmenimiz efsane matematikçi veysel hoca. veysel hoca hastalanip bir süre okula gelemedi, ve yerine genç bir adam geldi; ömer eyüboglu:[img]smileys/smiley1.gif[/img]

bir iki bos matematik dersimizi doldurduktan sonra, bizim "sinif ögretmenimiz" de kendisi oldu. bizim sinif ögretmenligimizi seçisindeki sirri daha sonra çözdük. söyleki;

o dönemde de trabzon lisesi siniflar arasi futbol sampiyaonlugu vardi, her sinif elemeli olarak maçlara çikiyor kazanan tur atliyordu. meger ömer hoca bizim sinif takimini çalisirken görmüs, siniftan takim mi çikar demeyin, en az 30 erkek vardi her sinifta ve asgari yarisi zaten lisansli futbolcuydu. neyse, biz lise 1 sinifi olarak tüm rakipleri yendik ve finale çiktik. finaldeki rakibimiz de 3. siniftan bir takim, ve çocuklarin çogunlugu farozlu. biz erdogdu ve arafil boyluyuz daha çok. neyse, çevre binalarin tiklim tiklim doldugu final maçini 1- 0 kazandik ve lise sampiyonu olduk. inanin bizim lise maçlari bile 3. lig kalitesinden ileriydi.

neyse, sampiyonluk nedeniyle matematik ve fizik derslerinden "ökk" ile geçtim, ömer hocama mütesekkirim, hayatta geçemezdim

hocam duyarsan sesimi; ben selahattin kinali, hani sampiyon lise 1 takiminin orta saha beyni

bende de ne beyin vardi ya, sormayin)

canim liseme, kinali saçli sevgilime, havuz basi sohbetlerine bin selam olsun..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzon Lisesi ve Türkiye Sampiyonlugu..eee,ne var bunda sasilacak?[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Helal olsun onlarda olmasa hayimiz duman

Guests
    Ziyaretçi

Sen ki gururmuz oldun, Basimizi tuttun dimdik.

Biz de seni; sonsuza dek yasatmaya and içtik...

(Trabzon Lisesi Marsi'ndan)

trabzon futbolun besigi oldugunu bir kere daha ispat ettti.

trabzon iste bu yüzden kiskaniliyor..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)