Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bordomavi Forma’yi hak eden giyecek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Senol Günes Dogru söylemis Beni Istemeyen Gider.EGER Trabzonsporumuzun o formasini giyipte degerini bilmeyen ler çikarsa bence hiç durmasin gitsin.eger baska kulüplerden teklif alipta ona göre oyun oynayipta bize zarar verecek olan varsa hiç durmasin.Eger Trabzonsporun büyüklügünü hala anlayamamis oyuncular varsa bence ismi önemli degil defolup gitsin.Eger Biz her sene ayni sendromu yasayacaksak kazanmamiz gereken maçlari kaybedeceksek o formanin agirligini tasiyamayacak oyuncularda buna sebebiyet veriyorsa bence hiç drumasin gitsin BORDO MAVI forma degerlidir.ve onuda hak eden giymelidir.SMKOWIAK gibi o formanin degerini bilecek futbolcular lazim bize.Adam kendi ülkesinde takimin birakiyor.Trabzonspor Büyük takim diyor bize geliyor.içimizde ki oyuncularin bir çogu hala bizi sirdadan anadolu takimi zannediyorsa kusura bakmasinlar da Yol yakinken gelecek yilda bize hüzün yasatacaklarsa simdiden kendilerine kulüp arasinlar derim.Ve yazimi Senol Günesin açiklamalari ile noktaliyorum.

Beni istemeyen gider

< name=examp>

Adnan SUNGUR
    Senol Günes, Besiktas karsisindaki kötü oyunlari nedeniyle futbolcularini sert bir dille azarlayip, "Benimle çalismak istemeyen varsa, simdiden söylesin. Yollarimizi hemen ayiririz" dedi.
    TRABZONSPOR Teknik Direktörü Senol Günes'in, 1-0 kaybettikleri Besiktas maçi sonrasinda futbolcularina sert çiktigi belirtildi. Günes'in özellikle maça sonradan soktugu Mehmet Yilmaz'in, oyuna girerken yavas hareketler yapmasina sinirlendigi ve bu oyuncuya, "Oyuna sokmak istedigimiz futbolcular bir saatte soyunmuyorlar. Bu tür seyler yapanlari affetmem. Bu takimin patronu benim. Kimi oynayacagina, kimin yedek kalacagina ben karar veririm" dedigi bildirildi.

Bu nasil mücadele

Senol Günes
    'in daha sonra diger oyuncularina dönerek, "Sahada ne biçim mücadele ediyorsunuz? Size bu yakisiyor mu? Derdiniz nedir anlamiyorum. Benimle çalismak istemeyen varsa, simdiden söylesin. Idmana çikmasina da gerek yok. Yollarimizi hemen ayiririz" dedigi kaydedildi.

Öte yandan Trabzonspor Baskani Atay Aktug, sampiyonluk sanslarini büyük ölçüde kaybettiklerini belirterek, "Artik sampiyonluktan söz etmiyoruz" dedi. Futbolcularinin Besiktas maçindaki oyun anlayisini da elestiren Aktug, "Bir ölçüde korku egemendi. Savunma çakili oynadi, hiç çikmadi. Orta saha da daha çok defansa yardim etti. Oysa Trabzonspor etkili hücumlariyla rakiplerini ezen bir oyun oynardi"
    Edited by: CAFER52

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Su asagidaki satirlar da eger %1 dogruluk payi varsa o zaman isimiz harap demektir.INSALLAH dogru degildir.Trabzonda bulunan arkadaslar gerçekten bunlar konusuluyormu Trabzonda eger bu haber yalansa Milliyet Gazetesine protosto mailleri atalim.Asagidaki haber Milliyet gazetesinden

Trabzon'da bunlar konusuluyor

Sampiyonluk yarisina ortak olmayi planlarken, ikinciligi bile tehlikeye atan Trabzonspor'da kazan çabuk kaynamaya basladi. Bordo - Mavili camiada uzun süredir kulaktan kulaga konusulan ancak bir sekilde telafuz edilemeyen olaylar da yüksek sesle gündeme oturuyor. Bunlarin basinda Fatih Tekke ile Gökdeniz krizi geliyor. Iki yildizin göreve gelen her teknik direktörü etkileri altina aldiklari ve bunun diger oyunculari rahatsiz ettigi ileri sürülüyor. Önce Samet Aybaba'nin ardindan da Ziya Dogan'in özellikle Fatih'e söz geçirmekte zorlandigi, Günes'in de ayni zorluklarla burun buruna geldigi iddia edildi. Tecrübeli hocanin bu oyunculara dokunamadigi için disiplini saglayamadigi ve arkadaslik ortaminin da zedelendigi vurgulandi.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fatih Tekke kendinin basarili olmasini istiyorsa önce Trabzonspor'u basariya tasimalidirlar. O zaman bu basari kendine mal olsun..
    Trabzonspor da her zaman iyi oynayanlar oynatilmiyor zaman zaman.
    Hasan Üçüncü Futbolcumu? Allah askina biri bana bana söylesin. Trabzonspor
    hala bölük pörçük birlesip kenetlenmeli basari için en iyisi yapilip
    hak edenlere forma teslim edilmeli.. Bilmem anlatabiliyormuyum?[img]smileys/smiley5.gif[/img] Edited by: Mehmet

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Kimse Senol Günesi tartismasin SENOL GÜNES i u sezon tartismak için erken.Bence Sorun Senol güneste degil Trabzonsporun Sorunu daha dogrusu TEKNIK DIREKTÖR degil Yönetim ve Futbolcularda nedenmi.?

Bir defa 2 sezondur tek sezonda 3 hoca ile görev yapiyoruz.2 sezonda 5 HOCA ile çalistik Bence öncelikli sorun burda neden biz 1 sezonu 3 hoca ile tamamliyoruz öncelikle bunun çözümü Yönetimde biter.

2.sorun O kadar hoca ile çalistik Büyük maç kazanamiyoruz burda sorun Teknik direktörden çok futbolcularda görünüyor.Büyük maçlari kaldiracak yada büyük maçlarda Futbolculara abilik yapacak bir oyuncumuz yok.Bir Ünal yok bu sekilde Futbolculara abilik yapacak oyuncular lazim Bizde Futbolculara abilik yapacak oyuncu yok ama disardan gelmis oyucnulara Uklalalik yapan oyuncu bir sürü.Bir serbest vurus oldumu hemen serbest vurusu yapacak oyuncuyu azarlar sekilde gidip elinden topu alip serbest vurus yapmaya kalkan Ukala oyuncularimiz var.Kendisi 2 metreden pas vermeyipte artistik gol atmaya çalisan ama kendisine pas verilmediginde PAS VERMEYENI AZARLAMAYA ÇALISAN oyuncular var Öncelikli sorunlar bence bunlar.

Senol NE yapsin adamlar giydigi formanin hakkini vermiyorsa veremiyorsa SENOL ÇIKIP oynayacak degilya.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

milliyet gibi bizansin yalakaligini yapan bir gazetenin palavra haberine bakip yorum yapmak onu bunu elestirmek ne kadar dogrudur.

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalan haber her takim için aynisi yapilir yok Anelkaya söz geçiremez yok PVH söz geçiremez yok hakan ayrimcilik yapar falan filan.Kaliplasmis haberdir isimlerini degistir oldu bitti.

ibrahim_yattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

cafer52 bravo kardesim yazin aynen benimde düsündüklerimi hatta birkaçhaftadir savunduklarimi anlatiyor.. su an bizde oynayan bu fatih tekke degilmiydi orta sahaya dönüp dinamo kievin ortasahasini mücadele ederek kosarak hallaç pamugu gibi atan perisan eden. niye geziniyor ya birisi izah etsin.. hava toplarinda türkiyenin en berbat futbolcusu yattara ama teknik bakimindan dünya stari olanda yattara. hakan sükür modelinde oynatilmasida acaip garipti..

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Milliyetin yazilarini bile buraya tasimak günah.

Belki bunalr vardi ama artik bitti. Trabzonsporu parçalamak için yazilmis bilinçli yazilar bunlar etkilenmeyin sakin.

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu filimi çok izledik. Sorun belli çözümüde belli. O haberlere gülüp geçiyorum.

1- Sanpiyonluk mücadelesi 11 futbolcu ile verilmez. Her ceza ve sakatlik kara kara düsünülüyor. Emrah gibi bir adamin bile sakatlikta yeri dolmuyorsa gerisini siz düsünün.

2-devami gelecek

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Söylemistik ama dimi bunlarin çikacagini?

BIr maglubiyette Trabzonutümden yikmaya çalisiyorlar. Hani hazirlikli olacaktir böyle saçma haberlere...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

inanmayin böyle seylere

Ben kesinlikle asparagas oldugunu düsünüyorum. Istanbul basini iste...

TORUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu filimi çok izledik. Sorun belli çözümüde belli. O haberlere gülüp geçiyorum.

1- Sampiyonluk mücadelesi 11 futbolcu ile verilmez. Her ceza ve sakatlik kara kara düsündürüyor. Emrah gibi bir adamin bile sakatlikta yeri dolmuyorsa gerisini siz düsünün. Yani külübe zengin olacak.

2-Büyük maçlari buyuk oyuncular kazanir. Bunun eksikligi yillardir var. Dikkat edilirse her maçin son 10-15 dakikasi kabus gibi geçiyor. Bu dakikalarda sazi eline alip çalip oynayacak adam lazim.

4-96 da ayni tarz oynuyorduk. Uzun pas,çabuk futbol, erken göl. O zaman orhan suratiyle tasirken simdi Yattara, Sota golleri 3 büyüklerin haricine siralarken simdi Fatih aynisini yapiyor, Hami destek golcu idi, simdi Gökdeniz, Orta alanda ve savunmanin saginda promlem vardi yine var külübe fakirdi yine fakir.

5-Ortaya su çikiyor malesef ayaga pas yapip oyunu kontrol altina alamiyoruz.Skor üstünlügü ele geçtiginde mutlaka yapilmasi gerekiyor. Bunu yapamadigimziçin savunma sürekli baski yiyiyor ve sonucunda gol geliyor. Oyun sikisiyor, oyuna müdahele edeceksin, külübeye bakiyorsunbaktiginami yanasin çaresizliginemi aglayasin.

6-Profesyonel anlayis.2-3 maç kazaninca her sey bitiyor.Normalin disinda isler yapilmaya çalisiliyor.

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

torun aynen sana katiliyorummmmmm...

Nereden
    İstanbul

ben senol hocaya güveniyorum.futbolculari en iyi taniyan su ansenol hocadir.trabzonspor formasini haketmeyen her kim olursa olsun bileti kesilmelidir. gerekirse hasan üçüncüyle yola devam ederiz. bizim için bireyler önemli degildir ve hiçbir birey trabzonsporun üstünde degildir.

Alıntı CAFER52 Nickli Üyeden Alıntı

Su asagidaki satirlar da eger %1 dogruluk payi varsa o zaman isimiz harap demektir.INSALLAH dogru degildir.Trabzonda bulunan arkadaslar gerçekten bunlar konusuluyormu Trabzonda eger bu haber yalansa Milliyet Gazetesine protosto mailleri atalim.Asagidaki haber Milliyet gazetesinden

Trabzon'da bunlar konusuluyor

Sampiyonluk yarisina ortak olmayi planlarken, ikinciligi bile tehlikeye atan Trabzonspor'da kazan çabuk kaynamaya basladi. Bordo - Mavili camiada uzun süredir kulaktan kulaga konusulan ancak bir sekilde telafuz edilemeyen olaylar da yüksek sesle gündeme oturuyor. Bunlarin basinda Fatih Tekke ile Gökdeniz krizi geliyor. Iki yildizin göreve gelen her teknik direktörü etkileri altina aldiklari ve bunun diger oyunculari rahatsiz ettigi ileri sürülüyor. Önce Samet Aybaba'nin ardindan da Ziya Dogan'in özellikle Fatih'e söz geçirmekte zorlandigi, Günes'in de ayni zorluklarla burun buruna geldigi iddia edildi. Tecrübeli hocanin bu oyunculara dokunamadigi için disiplini saglayamadigi ve arkadaslik ortaminin da zedelendigi vurgulandi.

senol günes'in fatih tekke'ye söz geçirememesi imkansiz bir olay... biri senol günes öteki fatih tekke... siz kiyaslayin... bana öyle geliyor ki maçta biz gol yedikten sonra fatih'in karambolde senol günes'e biraz diklenmesinden dolayi firsat kollayan basin (olmaz olsun) böyle bir haber yazdi...

ACABA BIRISI BANA SÖYLEYEBILIR MI MERKEZI TÜRKIYE'NIN BIR UCUNDA OLAN BIR GAZETE TRABZON'DA KONUSULAN SEYLER HAKKINDA NASIL YORUM YAPABILIR?!?

içiniz bu konuda rahat olsun...

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

KARDESIM BUNLARIN HEPSI YALAN! YOK FATIH-GÖKDENIZ KRIZI VARMISMIS! HADI ORDAN BU BIZANS MEDYASI TAKIMI KARISTIRMAK IÇIN HERSEYI YAPIYOR GELMEYELIM BU OYUNLARA VE TAKIMIMIZA DESTEK VERMEYE DEVAM ETMELIYIZ! SADECE BIR MAÇ KAYBETTIK BUNDAN SONRA FEBENIN,GESENIN PUAN KAYBETMEYECEGI NE MALUM? BIZ FEBE VE GESEYI YENDIKMI INANIN SAMPIYON OLMA IHTIMALIMIZ ÇOK FAZLA ARTAR!BURADA AYRICA FATIH TEKKE'YE YÜKLENEN ARKADASLARI PROTESTO EDIYORUM! FATIH DERBIDE HERSEYI YAPTI GIRMEYINCE GIRMIYOR BE KARDESIM NE YAPSIN FATIH! SENI SEVIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOUM BÜYÜK KAPTAN 'FATIH SULTAN TEKKE!

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

TRABZONSPORUMUZU DURDURMAK ISTEYENLERIN OYUNLARINDAN BIRI DAHA BIRAKSIN BUNLARI YA SENOL HACA NE YAPTIGIN BILIYO BIZ KIMSEDEN AKIL ALCAK DEGILIZ VE BUNLAR BIZI ETKILEMEZ YIKILMAYIZ BÖYLE UCUZ LAFLARLA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar aslinda asil konumuz Milliyetin haberi degil Trabzonsporun sorunu Trabzonsporda sorun ne de Büyük maçlari kazanamiyoruz.neden Fatih Gökdeniz Büyük maçlarda ortalikta yok neden büyük maçlarda bizim oyuncularimiz acemice hareketler yapiyor ve yeniliyoruz.neden Sampiyonluga oynuyoruz rakibimizi kendi evimizde yensek sampiyon olacagiz ama yenemiyoruz.

HIÇ KIMSE Trabzonspordan büyük degildir.Trabzonsporda formayi hak eden giymeli SMKOWIAK gibi oyuncular caninin disine takan oyuncular dan neden sahada 4-5 tane yok-bence biz sorunu belli olan seylere çözüm bulmaz isek degil 22 sene 122 senede beklesek Sampiyon olamayiz.Sorunlar neler.Çözümleri neler

1-Kesinlikle kendisini Trabzonsspordan büyük gören 2 maç kazandiginda sanki avrupalari asmis sanki Dünya yildizi olmus ukala oyuncularvar,Shada birbirlerine el kol hareketi yaparak dayilanan efelenen Uklala oyuncular var.Bu oyunculara taviz verilmemeli gerekirse yedek olarak soyundurmasini bilmeliyiz.

2-Takimda kesinlikle abilik yapacak lider oyuncu eksikligi Ünal dan sonra bu açik doldrulmadi bir an önce doldurulmali mesela bu önümüzdeki seneSMKOWIAK olabilir.

3-Yönetim zaafi Yönetimin bazi olaylardan ders çikartarak sezon ortasinda problem olacak olaylar prim vermemesi gerekir.Kongrelerle takimi sezon ortasinda oyalayrak teknik direktör degisiklikleri ile seonlar bitirilmemeli.her sezon 3 hoca ile oynayan takimin su anda 3 .sirda olmasi bile basaridir.bu olaylarida Yönetim çözer.

4.KADRO YETERSIZLIGI .Yönetimin Transferlerde yaptigi yanlisliklar en büyük eksikligimiz.2oyuncu sakatlandimi yerine koyacak oyuncu bulamiyoruz.bjk MAÇINDA SENOL GÜNES in elinde takimi atesleyecek oyuncusu yokki kimi alsin sahaya sürsün.

Burda miiliyet gazetesinin haberi degilde Trabzonsporun sorunu ön planda olsun çözüm yollari konusulsun derim.

Bence çok dogru iyi oyuncularin performansi çok kötü

Senol hoca bunu yeni farketti ve bu tepkisini begendim

biz bizden olanlarla basariya gidebiliriz ancak

Guests
    Ziyaretçi

Senol Günes Fatih Tekke'den ne istemiste söz geçirememis..? saçmalamasinlar...

pas atacaksin demisde atmamismi..? gol atacaksin demis deatmamismi..?kosaçaksin demisde kosmamismi..?ben cafer abinin tam tersi düsüncelere sahibim. futbolculara degil Senol Günes'e ve yönetime sans tanidigimiçin susuyorum.yikici olmamaya çalisiyorum.

hiç bir futbolcumuzun: lakayit davrandigini,ukalalik yaptigini,takimini sattigini veya formayi haketmedigini düsünmüyorum...

hepsi bizim kadar kazanmayi istiyordu... ama olamadi.

not:

90+3 'de yedigimiz gol aninda diregin dibinde elleri belinde bitkin bir vaziyette, maçla alakasi yokmus gibi durdugu için, golün yenmesinde kiagir suçlu durumunda bulunan sevgiliCelalettin'in, gereksporcu kimligi, gerekse ahlaki açidançok düzgün bir insan oldugu bilgimi sizlerle paylasmak isterim... asiri yorgunluktan bile olsa bir anlik konsantrasyon kaybinin nelere maloldugunu umarim o ve arkadaslari artik iyice kavramistir...

hosca kalin.

Edited by: CuttySark

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

[QUOTE=CuttySark]

.

hiç bir futbolcumuzun: lakayit davrandigini,ukalalik yaptigini,takimini sattigini veya formayi haketmedigini düsünmüyorum...

hepsi bizim kadar kazanmayi istiyordu... ama olamadi.

imzami atarim abicim....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hafta içinde ya da önümüzdeki hafta "Fatih Fener'de, Gökdeniz GS'de" diye haber yapacaklar demek ki!

Artik klise oldu. Istanbul basini yeni bir yöntem bulmali bence bunlar eskidi...[img]smileys/smiley36.gif[/img]

yazilan seyleerin dogruluk payi olabilecegine inaniyorum. Niye diye soracak olursaniz Iyi veya kötü oynasinlar faketmez iki oyuncumuzda 90 dk. sahada kaliyor. Bu konuya baska konu basliklari altinda da degindim. Evet bence de formayi hak eden giysin. Ama 60dk hak eden 60, 20 dk hak eden 20 dk giysin.Sorarim sizebejeke maçinda Gökdeniz ne kadar hak etti formayi. Bir gerçek varki asla yadsinamaz o dabir futbolcunun performansinin her zaman çok iyi olamayacagidir. Gökdeniz de sa siralar (aslinda sene basindan beri ) bir form düsüklügü var. Bunu görmemek imkansiz. Ama çogumuz bunu görüp görmemezlikten geliyoruz.Kaptanimizin da bazi maçlarda formsuz oldugunu görüyoruz. Ama yinede 90dk sahada kaliyor. Bu Samet hocada da , Ziya hocada da böyle oldu. Senol Hocanin bu konuda daha oterter olacagini düsünüyor ve umuyordum.Gel gör kionun da bu oteriteyi oturtamadigini gördük son bejeke maçinda.Olaylara objektif bakmayi ögrenmeliyiz. Herkes gibi bende Trabzonumun basarili istiyorum vede basariya gidenyolun elestirel düsünmeden geçtigini düsünüyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

BJK maçinda sahadan Gökdenizin alinmasi gerekiyordu Smkowiak çikti.halbuki en fazla kosan oydu.Biz kimsenin harcanmasini istemiyoruz.Tüm oyuncularimiz degerlidir.Ama degerli oldugunun kiymetini kendileri önce bilsinler.

Gökdeniz BJK maçinda taraftar 3 kez çagiriyorda orta sahadan el hareketi yapip gelmiyorsa kusura bakmasin ama taraftar beni sevmiyor deme hakkini kendinde göremez Sen taraftara kendini sevdir kardesim.Eger Trabzonspor taraftari seni sevmese idi adin FB ile gündeme geldiginde çeksin gitsin derdi ama kimse gitmenden yana degil.Gökdenizinden Petkoviçine yedek oyuncusuna kadar bizim için herkes degerlidir.bunu kimse aklindan çikarmasin.ya haftada bir 90 dakika kosmanizi beklemek oynamanizi beklemek ten baska ne istiyoruz ya fazla bir seymi istedik.eger oynamayacaksaniz bilelim bizde taraftar olarak ona göre hareket edelim.Yönetimde ona göre hareket etsin.

Bu laflarim sadece Gökdenize degildiryanlis anlasilmasin.

Ben Trabzonspor maçini izlerken kiziyorum kimlere neden kiziyorum

PETKOVIÇakarya maçinda 4-1 öndeyiz hala vakit geçirmek için topu elinde tutuyor.hakemden uyari aliyor.sanki derby maçi oynuyoruz 1-0 önde vakit geçiriyor.ne zaman ne yapacagi belli degil kardesim bazen mükemmel oynuyorsun demekki mükemmel olabiliyorsun bunu neden hep yapmiyorsun

DEFANSTAKI oyuncular:Orta sahadan bile geri pas yapiyorlar ayaklarinda gerkesiz yere top tutup gol posizyonu veriyorlar acemice hareketler yapiyorlar.

GÖKDENIZ:Oynadigi zaman tek basina bir takimi yikan Gökdeniz istemedigi zamanda oynamiyor sahada ukalaca hareketler yapiyor G.antep maçi sonrasi hakem dövmeye gidiyor.orda hekeme vursaydin 6 maç ceza alasaydim iyimi olacakti Gökdeniz efendi.Serbest vurus olur kosarak topun basina gidersin.

FATIHu anda kafayi takmis gol kralligina,ayagina geçen topu orta sahadanda olsa kaleye vuracak,illa 3,4 kisiye çalim atacak,bosta iken bile kaleye kendi vuracak,Yattara gibi oyunculari kabadayi edasiyla pas vermediginde azarlayacak,kendisi pas vermediginde bir sey yok,Serbest vurus oldugunda topun basaina kosacak illa ben atayim edasiyla,Fatih efendi Trabzonspor sampiyon olmadiktan sonra senin gol kralliginda lazim degil bize bunu unutma

istedigimiz fazla bir sey degil çikin adam gibi topunuzu oynayin hepsi bu göreviniz topunuzu oynamak.BUNUDA ISTEMEK HAKKIMIZ DIYE DÜSÜNÜYORUM

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)