Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sampiyon Belli FederasyonhakemBahçe

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaslar Levent Biçakçi idaresinde duvara toslayan Fedarasyon Ve serefsizce onursuzca maçlar yöneten Hakem triyosu ne pahasina olursa olsun Sampiyonu simdiden ilan etmislerdir.

Fedarsyon göreve gelmis Futbol subesinin basina FB li bir sahsi getirerek FB nin kendisinde 9 tane TÜRK oynamadigi halde 9 tane milli oyuncu ile milli takimi olusturan,M.united den 6 yemis defansi oldugui gibi MILLI TAKIM a monte eden onursuzlar malesef MILLI TAKIMI da bitirmis Sirf Trabzonlu oldugu için Bu güne kadar ulasilmamis basarialara imza atan Senol günes i yerden yere vuaranlar bu gün MILLI TAKIMIN 4.sirda olmasindan ve Finallere gidemeyecek olmaisindan ZERRE karar utanç duyduklarini zannetmiyorum.hem artik Maçlarda KADIKÖY de oynaniyor.o zaman Milli sorun onlara göre çözüldü.

Gelelim lige bu fedarasyonla ligin gitmesi mümkün degildir.FB G.BIRLIGI maçinda herkes gördüki FB kolay maçlari zaten geçiyor zorlandigi yerdede fedarasyon ve hakemler devreye giriyor.ALEX önüne gelene tekme atip ayagini kiracak sekilde ayagina basiyor SEBAT maçi G.BIRLIGI maçi kimseden ses yok.Medyadan ses yok.Hakemler FB lilere göstermesi gereken kartlari es geçiyor.MEDYADA KÖSE BASINI tutmus amigo yazarlar zaten FB yi ilk devre bitince Sampiyon ilan ettiler.G.ANTEP TRABZON maçindan sonra Ibrahim Sahin açiklama yapti diye kiyamet koparan serefsizler bu gün açiklama yapacakmi bakalim.Adi Tesvik priminde geçen haysiyet ve onurdan yoksun insanlar bakalim G.BIRLIGI MAÇINDAKI faciaya deginecekmi.?.G.BIRLIGI maçindan sonraG.BIRLIGI oyuncularina saldiran FB lilerden dolayi,ILHAN CAVCAV a saldiran FB lilerden dolayi FB ceza alacakmi..? ALEX denen adam maç TV görüntülerdinden dolayi ceza kuruluna sevk edilecekmi..?

Bunlarin hiç birisi olmayacak.KÖSE YAZARI bozuntularinin hepsi G.BIRLIGI nin neden böyle oynadigini sanki sampiyonmu olacaklar neden böyle oynadilar vs vs gibi zirvalara devam edecekler FB nin hakderek kazandigini yazacaklar.

Gerçekten DÜNKÜ maçi izledikten sonra Futboldan nefret ettim.ancak bu kadar olur.ÜMIT in açiklamalarida bu dogrultuda Böyle maçlari kazaniyorlar AVRUPA DA basarisiz oluyorlar dedi.

SIMDI BU SEN Sampiyon belli FB bundan sonra takilmaz.Arkasinda kimler var.

FEDARASYON,HAKEMLER,ANADOLU TAKIMLARINDAN YALAKA BASKANLAR,YALAKA OYUNCULAR,YALAKA TEKNIK ADAMLAR,YALAKA YÖNETICLER.(geçen sezon sahasini komple FB seyircisine ayiranlar unutulmadi.)SATLIK KALEMSÖR YAZARLAR,SATLIK TV YORUMCULARI,ONURUNU VE HAYSIYETINI KAYBETMIS HAKEMLER,DÜSMAN GÖZÜKÜPT YILLARCA KENDISINE TRABZONSPOR UN KARDES TAKIMIYIZ DEDIRTMEYE ÇALISAN KALLES TAKIMLAR (G.S i unutmadik).Bu kadar faktör FB nin yanindayken birde 7 puan öndeyken Sampiyon bence belli Kimse bosuna heveslenmesin.G.S in FB yi bu kadro ile bu taraftari ile zorlamasi mümkün degil.

YAPILACAK tek sey sonuna kadar erkekçe mertçe mücadele etmek ve en azindan SAMPIYONLAR LIGINE katilabilmek.

YADA gümümüz yeterse BURSA-TRABZON kupa finalinde yaptigimiz gibi gerekli sonuçlari alip SEHMUZUN dedigi gibi ÇAGLARA da HAKEM e de GEÇ.........DIK diyebilmek.

Malesef Türkiyede futbol bitmistir.

Guests
    Ziyaretçi

azize nin açiklamalarindan bir bölüm

'Acemilikler yaptik'
    HATALARIN giderek azaldigina dikkat çeken Aziz Yildirim, "Pendik hadiseleri gibi çesitli acemilikler yasadik. O zamanlar sporu sadece sahada oynaniyor sanip, kaybettik. Ama zamanla bazi seyleri ögrendik. Sükrü Saracoglu'ndan sonra en uzun süre baskanlik yapan kisiyim. Toplamda da Faruk Ilgaz'in arkasindayim. Bu açidan bir istikrar yakaladik. Ancak herseyi ben tek basima yapamam. Tek arzum Avrupa'da basariyi yakalamak" diye konustu.

alti çizgili bölüme dikkat edin. sanirim azizenin açiklamalariyla, dünkü penaltilarlar ne demek istedigi anlasiliyor.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

utanmadan seviniyorlar bide...

kalceci ömer'in macdan sonraki aciklmasi:

utanmaktan baska birsey yapamiyorum, böyle penalti olmaz v.s.

[img]smileys/smiley18.gif[/img]

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Gelelim lige bu fedarasyonla ligin gitmesi mümkün degildir.

Gerçekten DÜNKÜ maçi izledikten sonra Futboldan nefret ettim.ancak bu kadar olur.ÜMIT in açiklamalarida bu dogrultuda Böyle maçlari kazaniyorlar AVRUPA DA basarisiz oluyorlar dedi.

Malesef Türkiyede futbol bitmistir

cafer52'nin yazisinin tümüne katildigimi belirtiyorum ,ancak yukaridaki kisimlar olayin bana göre en can alici kisimlari.aksam maçin özetini izlerken bunlari düsündüm ,söyleyecek birsey bulamiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Koridorlardaki kavgalari neden TRT göstermedi?Birde fenerdeki Brezilyali dayanismasina dikkat çekmek istiyorum.En ufak saha içi bir olayda hemen nasilda birbirlerini kolluyorlar.Hakli veya haksiz fark etmiyor.(Lucianoya maçlarda dikkat edin) Bu çingenelerin (fenerli Brezilyalilar)kural tanimaz tavirlarini gördügümde; hepsinin ayni anda agzini burnunu dagitamakgeliyor içimden...[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Olmaz böyle serefsizlik ya ne yapcamizi bilmiyorum vallah adamlar hakemlerlen sampiyon olacak bizde birsey yapamiyoruz!!!!!!!!!!!!!

Lig sonundaki tablo böyle olcak demedim demeyin 1.Ezikler 2. cinconlar 3.Trabzonspor 4.Kargalar

Allah böyle fedarasyonun belasini versin baska ne diyelimki [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Amerika irakta katliam yapiyor, sesler cikmiyor irak sinir otesi diye. Peki istanbulda anadolu takimlarina yapilan katliamlara niye kimsenin sesi cikmiyor? Vah Turkiyem vah biz olmusuz aglayanimiz yok be.

trabzonspor1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

Alıntı AvniAker Nickli Üyeden Alıntı

utanmadan seviniyorlar bide...

kalceci ömer'in macdan sonraki aciklmasi:

utanmaktan baska birsey yapamiyorum, böyle penalti olmaz v.s.

[img]smileys/smiley18.gif[/img]

ah ömer ah iyi kalecisinde zamaninda rapaiçten yemeseydin bilerek golü simdi böyle olmazdi!!!

Bu sartlar altinda bu ülkede sampiyon olmak gerçekten de çok zor.Aslinda bu sartlar altinda bizim ligde bunca yildir verdigimiz mücadele bile büyük basari.Zaten Avrupa'dan ülkemize gelen akli basinda bazi Avrupali ileri gelen kisiler de sanirim bize bu yüzden sempati duyuyorlar.(Feldkamp,Piontek... gibi)

Bundan bir süre önce, Ali Sen'in 1996 yilinda bizi geçerek sampiyon olmalariyla ilgili yaptigi manali! açiklamalarindan sonra nasil kimsenin giki çikmadiysa,simdi de Aziz Yildirim'in açiklamalarindan sonra gene kimsenin giki çikmayacaktir.Dün aksam Kadiköy'de yasananlar zaten tam rezalet.Anlat anlat bitmez...

Fener böyle de ötekiler sanki çok mu farkli??Zaten su anki ortam tam "körler sagirlar birbirini agirlar" misali...Biri lehine hakem hatasi oluyor,öteki yaygarayi basiyor;ertesi hafta bu kezyaygara çikaraninlehine gelisen bazi olaylar oluyor.GS Istanbulspor'la deplasmanda lig maçi yapacak.Federasyon maçi Olimpiyat Stadi'na aliyor.Senol Hoca'nin da söyledigi "Olimpiyat Stadi","Galatasaray" ve "deplasman"!!! Enteresan bir durum...BJK nin stadinda bu yil olanlari zaten anlatmaya gerek yok.Orda bu yil olanlar burda olsaydi malum bazi çevreler(basta da futbolcularin isimlerini soyisimleriyle beraber söylemekten baska futbolun "f"sinden anlamayan sapkali gicik zat)bizle ilgili neler söylerlerdi neler...

Sonuç olarak forumumuzda hani bir baslik vardi ya; "Neden Trabzonspor" diye??Trabzon'lu dogmasam bile sanirim dönen bunca dolaplari gördükten sonra kendi aklimla dogru yolu bulurdum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

DÜN TRT 1 den FB nin usagi CELAL DOGAN vardi o bile halinden memnun degil di Böyle giderse lide 3 yada 4 takimdan baskasi kalmaz biz sahadan çekilmek dahil her seyi düsünüyoruz,100 milyon usd lik bütçelerle rekabet etme sansimiz yok vs vs gibi açiklamalar yapti

Malesef Futbol o yöne dogru gidiyor.Aslinda ANADOLU KULÜPLER BIRLIGI karar alsa biz ISTANBUL LIGINDEN ÇEKILIYORUZ zaten 2,5 takim kendi aralarinda sampiyonlugu bölüsmüs hatta amatör kümede sampiyonlugu bile bjk ya sampiyonluk sayyiyorlar o zaman bizler yokuz 3 takim kendi arasinda oynasin bosuna yorulmasinlar bizde kendi ligimizde oynayalim diye karar alsinlar yoksa gidisat iyi degil Yeniden 8 yedigimiz milli maç günleri yakindir.böyle giderse.

BENCE YENI BIR KAMPANYA BASLATALIM ÖNCÜSÜ BIZ OLALIM

GERÇEK TÜRKIYE LIGI KAMPANYASI

istanbul takimlari bizim lide oynamasin

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı TSlimetin08 Nickli Üyeden Alıntı

Olmaz böyle serefsizlik ya ne yapcamizi bilmiyorum vallah adamlar hakemlerlen sampiyon olacak bizde birsey yapamiyoruz!!!!!!!!!!!!!

Lig sonundaki tablo böyle olcak demedim demeyin 1.Ezikler 2. cinconlar 3.Trabzonspor 4.Kargalar

Allah böyle fedarasyonun belasini versin baska ne diyelimki

Yazdiklarina katiliyorum da siralamayi yanlis yapmissin bence

1- Ezikler

2- Cinconlar

3-Kargalar

4- Trabzonspor

Ben böyle federasyonun..............................Edited by: eOMER

kutoz
    Ziyaretçi

Valla bu isin sonu nereye varir bilemiyorum ama üzerimize oynanan oyunlar arttikça, sesimizi daha gür çikarmamiz gerektigi kesin. Bence toplanip, herkes bulundugu illerde, federasyon temsilciliklerine siyah çelenk birakalim. Bir sekilde tepkimizi koyalim. Bir hafta sonumuz mutlu geçmiyor. Takimimiz aslanlar gibi top oynuyor ama yine de sevinemiyoruz. Çünkü emegimiz çaliniyor. Oynayanla, oynamayanin ayrilabilecegi temiz bir lig istiyorum...

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

su fener macina ideal 11 ile cikabilelim de gorsunler bakalim... yorumlara bakiyorum fenerliler trabzon diyor baska bisey demiyor..gs liler ikinci olmalarina ragmen dikkatlerin bizim uzerimize topanmasindan memnun. su ara tek korkum ozellikle derbilerden onceki maclarda yapilacak kasti sakatlamalar veya kartlar. ligin en cok gol pozisyonu ureten takimi bu takim, normal sartlarda kimse karsimizda duramaz.

oskayb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

onlar için 3 istanbul takimi ve digerleri var.digerlerinin misyonu 3 istanbul takiminin rekabetinde meze ve dolgu malzemesi olmak.ulusal bir lig var diyebilmek için böyle olmasi gerekiyor.

benimse önerim (aslinda böyle bir bölünmeyi hiç benimsemesemde) bu 3 kizkardesin kendi ligini kurup ,eskiden oldugu gibi komsuculuk oynamalarive mahalle maçlari yapmalari.

digerleri ise gerçek anlamda ulusal türkiye liginin temsilcileri olarak mücadelerine devam ederler.bu sayede ulusal lig gerçek anlamda gelismeye baslar.(3 sülügün her alandaki sömürüsü önlenir)

bu ikiyüzlülük ve yalandan ibaret oyun devam ettikçe türkiyede futbol anlaminda hiçbirsey düzelmeyecektir.

bu oyunu tekrar bozacak diger seçenekse trabzonsporumdur

yukaridaki kisim 11 subat tarihli fenere karsi defans yapmayin konu basligina yazdigim yazidan alinmistir.bu anlamda cafer 52'nin getirdigi öneriyi destekliyorum.

Nereden
    Almanya

Aslinda alinabilecek yayin geliri olsa en iyisi bu olurdu. Yayin geliri diger kulüplerin tamamen kesilirdi. O zaman onlar tamamen yokolurlar. Ayrica bu sefer de tek büyük olayi baslar hep Trabzon sampiyon olurdu...

Yapilacak tek sey zihinleri degistirmek. Niçin Ingiltere veya Ispanya'da müthis top oynaniyor. Çünkü onlarda 2 sülük 3 sülük falan yok.1 sene önce düsmeye oynayanSociedad'in sampiyonluk mücadelesini hepimiz gördük.Daha eskiye gidersek de Deportivo örnegini verebilirim.

FEDAİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Dün aksam futboldan nefret ettim günahtan battim.bu haysiyet yoksulu insanlar bakiyorumda nasil seviniyorlar.hakem feneri kolladigi kadar g.b yi de kollamismis.bi spor yazari bozuntusu öyle diyordu aksam tv de sinir sistemlerim bozuldu.Düsünüyorumda bir spor sever olarakbu emek hirsizlari insanlarin seklerini azimlerini kiriyorlar yok ediyorlar.Trabzonda,adanada,antalyada bu olaylarin binde biri olunca kiyamet koparan bizans basini simdilerde sus pus.emege ekmege saygisizlik hersey var.diyoruzya onur seref vs. bunlar onlar için geçerli degil.GALIBA BOSUNA KÜREK ÇEKIYORUZ.

Saygi ve sevgi ile...

Nereden
    Almanya

Bir gazetelere bakasaniza. Neler yazmislar...

Yada bakmayin daha iyi moraliniz bozulmasin.....

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya ben anlamiyorum bu gs medyasini? Nerede bunlar? Benim bildigim kadariyla gs yazarlar ve lobisi fenerlilerden daha üstün onlari isteseler her yerde susturabilirler!! Neden hiç ortaya çikip biraz olsun polemige
    girmiyorlar. Hep fenerle ve onla bunla Trabzonspor ve taraftari karsi karsiya getiriliyor.. Göz göre göre fenere haksiz maç kazandiriliyor!!!?
    Fener her zaman maç kazanabilecek futbol oynamiyor.. Gençlerbirligini
    gayri mesgul edici gücler engellemeseydi dün aksam fener Gençlerbirligine yenilecekti!! Galatasaray 100. yil sampiyonluk hayaline ulasmak istiyorsa sonuçlara tesir edecek tepkilerini ve tedbirlerini ortaya koymalidirlar.. Yoksa bunlar hepsi birden bir tek Trabzonspor'a mi cephe aliyorlar? Bana öyle geliyor Türkiye de herkes Trabzonspor Istanbul saltanatini yiktigi için bu basariyi çekemiyor.. Trabzonspor yukari çikmasinda kim sampiyon olursa olsun düsüncesi hakim. Yani Trabzonspor olmasin alan razi veren razi.. E bakalim bu nereye kadar
    gidecek elbet bu ip kopacak bir noktada.. Nasil sampiyonluklar kazandiysak biz bilegimizin gücüyle alnimizin akiyla yine kazanacagiz.
    Bize sabir gerek ve bu yolda gereken önlemleri alip ileri bakmak lazim.
    Trabzonspor Sampiyon olmussa yine olacaktir bunu kimse engelleyemez.. Bu gün bazi engeller var.. Bunun da üstesinden gelinecek! Bu adaletsiz arenada ne mutlu ki zirveye oynuyoruz her zaman.. Vizyonumuz Sampiyonluk! Ancak bana göre basari sadece sampiyonluga baglanmamali.. Eger bu adaletsiz ortamda ilk 2, 3, yada 4. olmussak bu da basaridir ve zirveye oynadigimizin göstergesidir.
    Su anda sezonun sonlarina dogru yaklasilirken Sampiyonluk ta ve kupa sampsiyonlugunda avantajlarimiz iddiamiz devam ediyor.. Bunlar mutluluk ve gurur verici. Ancak yapilan göz göre göre haksizliklara sessiz kalamayiz tabiki.. Bu konuda uyanik olucaz uyari ikaz ve elestirilerimizi yapacagiz kim olusa olsun!!!

ya bu adamlar bu iste para kazaniyolar ayip be kardesimbari adamlarin ekmek parasi ile oynamayin ya

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bu federasyon bu medya oldugu sürece bu lig temiz olamaz

Deliormanli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bizler bosuna ugrasiyoruz,siralama daha simdiden belli.Ne yapilsa ne edilse bu degismez.Yukarida arkadaslar vermis siralamayi. Aziz Yildirim Mali kongrede isin aslini bilerek veya bilmeyerek açikladi. Olacagi su nasil ki 1996 sampiyonlugundan yillar sonra Ali Sen çikip böbürlenerek o sampiyonlugu, söyle ettim böyle ettim diyerek kazandigini anlattiysa bir kaç zaman sonra da aynisini Aziz yapar. Bizler ise baka kalariz.

Utanmazlik,yüzsüzlük had safhaya varmis.Aksam Kadiköy stadinda olanlar örneyin Avni Aker de olsaydi, görün cezalari. Birkaç haftadir antu.da sagda solda "nasil olur da Trabzona mavi bayrak verilir" diyenler yine mavi bayragin kendilerinin hakki oldugunu iddia etmeye çalisacaklar mi acaba?

Velhasil bu is bitmis senaryo yine ayni, destekle birileri sampiyon yapilacak,ertesi sezon Avrupada vasat takimlardan tokadi yine yiyip dönecekler. Hep ayni filim degil mi?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ARKADASLAR BU BIR VEDA YAZISIDIR;

"MEDYANIN IKIYÜZLÜLÜGÜ VE FENERBAHÇE" BASLIKLI BIR KONU AÇTIM, GÖRÜSLERIM ORADA DURUYOR, VE BU BASLIK KAPATILDI? MANTIKLI BIR GEREKÇE GÖSTERILMEZSE ARANIZDAN AYRILIYORUM. BILIYORUM ÇOGUNUZUN UMURU BILE OLMAZ BELKI BU, AMA SANIRIM ÇOK DAHA DERIN SORUNLARIMIZ VAR BIZIM.

IYI GÜNLERE...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

"MEDYANIN IKIYÜZLÜLÜGÜ VE FENERBAHÇE" BASLIKLI BIR KONU AÇTIM, GÖRÜSLERIM ORADA DURUYOR, VE BU BASLIK KAPATILDI? MANTIKLI BIR GEREKÇE GÖSTERILMEZSE ARANIZDAN AYRILIYORUM. BILIYORUM ÇOGUNUZUN UMURU BILE OLMAZ BELKI BU, AMA SANIRIM ÇOK DAHA DERIN SORUNLARIMIZ VAR BIZIM.

IYI GÜNLERE...

Kardes biz burda bir dava ugruna haraket ediyoruz...Açtigin konu neden kapatildi bilmiyorum...Ama BMN den ayrilmani da istemiyorum...Çünkü daha önce de yazdim...Bu bir DAVA...Yani aramizda ki küçük sorunlari asabiliriz...Yeter ki anlayisli olalim...Senden ricam aldigin bu karari bir daha gözden geçirmendir...

Saygi ve Sevgilerimle...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

IYI GÜNLERE...

Kardes bu kadar alingan olmanin alemi yok!...Sen bu basligini neden MEDYA kisminda açmiyorsunda genelde açiyorsun?Biraz düsün güzel kardesim.Onun yeri orasimi?Çogumuzun umru olur sen merak etme...Burada herkes umrumuzda...Kolay gelmedik buralara kadar.
    Edited by: BADALOGLU

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Arkadaslar plan proje hersey hazir. Ligin bitimine 2 Hafta kala FB-GS oynuyor. Giya heycan yapmak istiyorlar böyle birsey olur mu hersey acikca belli bunlarin arasinda gececek sampiyonluk. 20 Haftadan beri Hakemler ne güzel mac yönettiler bizim maclari, ne zaman biz ikinci olduk oyunlar basladi hemen. Sakat oyuncular, cezali oyuncular...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)