Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 32 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sampiyon Belli FederasyonhakemBahçe

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı zinos_zon Nickli Üyeden Alıntı

ARKADASLAR BU BIR VEDA YAZISIDIR;

"MEDYANIN IKIYÜZLÜLÜGÜ VE FENERBAHÇE" BASLIKLI BIR KONU AÇTIM, GÖRÜSLERIM ORADA DURUYOR, VE BU BASLIK KAPATILDI? MANTIKLI BIR GEREKÇE GÖSTERILMEZSE ARANIZDAN AYRILIYORUM. BILIYORUM ÇOGUNUZUN UMURU BILE OLMAZ BELKI BU, AMA SANIRIM ÇOK DAHA DERIN SORUNLARIMIZ VAR BIZIM.

IYI GÜNLERE...

O basligin kapatilma sebebini, basligi kapatan yönetici arkadas açiklamisti ve ben de mantikli bulmustum. Bildiginiz gibi BMN üyeleri olarak kuvvetli ve yipratici bir federasyon protestosuna basliyoruz. Enerjimizin bölünmemesi adina baslik birlestirme yoluna gidilmesini normal karsilamak gerekiyor. Yine hepimizin bildigi gibi Trabzonspor'umuzun bizden yani taraftarlarindan baska dostu yok. O yüzden aramizdaki birlik ve beraberligin hangi nedenle olursa olsun bozulmamasi gerekiyor. zinos_zon, umarim saglikli bir sekilde düsünüp ayrilma kararini degistirirsin. Trabzonspor'un bizlere ihtiyaci var.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konuda bir bilgim yok basligi açtim ve gerekli yere tasidim.

Kim kapatti bilmiyorum ancak enazindan bir açiklama ya da özelden bilgilendirme yapilmaliydi. Bu nedenle forumdan ayrilmak olmaz. Adminlerde insan ve hata yapmalari yadirganmamali...

Saygilar.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Bazi arkadaslar bu böyle gitmez, millet ayaklanacak en sonunda diyorda gözden kaçirdii bir seyler var. Ayaklanacak olan o milletin yüzde doksandokuzu zaten biziz millet! Hiç hayatiniz boyunca ben Denizlispor'luyum ben Kayserispor'luyum ben Gaziantepspor'luyum vs. diyen bir tek kisi tanidinizmi? Zaten hemen hemen herkes 4 takima dailmis bu ülkede. E onlardanda bir tek biz sikayetçiyiz bu adaletsiz düzenden. Hangi milletten hangi ayaklanmayi hatta sikayeti bekliyoruzki.!?!? Ortam tamamen biz ve onlara dönmüs. Bizim haricimizdekiler zaten bu çirkef düzenin çarklilari olan takimlarin destekçiler.Edited by: Gölge Oyunu

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yani..

Bizden baska anadolu takiminin sampiyon olmasini isteyen var mi ki..

Gaziantepsporlu, Denizlisporludiye bir kavram kalmadi. Tüm türkiye 3 sülükleri tutuyor. Dolayisiyla onlar bu hegamoyadan mutlu. Ayaklanacak insan yok yani.

Bu düzen yürür ve biz bunun ameleligini yapmaya devam ederiz...

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

dediginiz dogru.bu hakemler ve federasyon böyle devam ederse gerçekden sampiyonluk zor.insallah böyle devam etmez

Nereden
    Avrupa Diğer

Arkadaslar bu isler aslinda eskidende boyleydi trabzonspor sampiyon olurkende saha ici saha disi oyunlari hep vardi var olacak gibide gozukuyor simdi once biz kendi isimize bakacagiz antep maclarinda 5 puan konya ankaraspor ve istanbulspor maclarinda 6 puan kaybimiz var toplam 11 puan eder + olarak eklersek4 puan farkla lider olmamiz lazimdi isi siki tutup once gucumuzun yettigi takimlari yenmeden sampiyonluk gelmez... onun icin diyoruzki iki sezondur sampiyonluklar ikinci devrede degil birinci devrelerdeki ucuz puan kayiplari dolayisiyla zora giriyor ligin sonlarina dogru bu defa ne oluyor? disardaki 3 derbiden 9 puan alirsak sampiyon olabiliriz diye birazda isi mucizelere birakiyoruz ve lig sonunda sampiyon belli oluncada ah antep maci vah ankara macidiye hayiflaniyoruz.derbi maclari aslinda sampiyonu belirlemiyor bu maclardan ne cikarirsan kardir olaya boyle bakmak lazim.saygilar Edited by: objek

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

objek sana katiliyorum hak veriyorum.

fakat birde söyle düsünmek gerek.

Bizi sezon basindan bugüne kadar lider birakirlarmiydi ?

Edited by: sanatik

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)