Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Harun’dan sok sözler...

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

onlar ayni kisiler harun abi berat abi tolga abi falan
    olimpus yazdi:
    üstte kahvede gs lileride mi sayiyorsun sen yoksa ?
    Harun yazdi:
    keske gs li olsaydim bu kadar aci çekmezdim
    Harun yazdi:

-Θﻛmãאָ Ờﺡ¢ ΐﺎΐлﻒΐ®-YENI DOGAN USAKLAR ESKIMEYEN KUSAKLAR,ANADOLU HASRETLE SEVDASINI KUCAKLAR HAYDI HAYDI TRABZON yazdi:
    yuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    -Θﻛmãאָ Ờﺡ¢ ΐﺎΐлﻒΐ®-YENI DOGAN USAKLAR ESKIMEYEN KUSAKLAR,ANADOLU HASRETLE SEVDASINI KUCAKLAR HAYDI HAYDI TRABZON yazdi:
    yuhhhhhhhhhhh
    saldirin
    Harun yazdi:
    hiç degilse laz azinlikta olurdu
    Harun yazdi:

olimpus yazdi:
    harunu protesto ediyoruz...
    sölicem bunu babama
    olimpus yazdi:
    baska sayfada toplanalim...
    keske gsli oslaydim dedi
    Harun yazdi:
    kokoyuda söylede çikaralim aradan

Harun yazdi:

olimpus yazdi:
    çikin sayfadan hemennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    neyse ben oyun oynamaya gidiyom
    -Θﻛmãאָ Ờﺡ¢ ΐﺎΐлﻒΐ®-YENI DOGAN USAKLAR ESKIMEYEN KUSAKLAR,ANADOLU HASRETLE SEVDASINI KUCAKLAR HAYDI HAYDI TRABZON konusmayi sonlandirdi.
    olimpus yazdi:
    harun bu yaziyi bmn de yazacam aynen
    Harun yazdi:
    bende
    olimpus yazdi:
    bakalim ne olacak
    Harun yazdi:
    gidiyorum
    Harun yazdi:
    alnimiz açik bizim
    Harun yazdi:
    benim bjk ve fb tribünlerine takildigimi herkes biliyor abi
    Harun yazdi:

Harun konusmayi sonlandirdi.

Nereden
    Trabzon

valla inanamiyorum. bu harun olamamaz...

Guests
    Ziyaretçi

[img]smileys/smiley5.gif[/img] Yorumsuz [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

hacklendimi?

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ömer abi neyi kanitlamaya çalisiyorsun anlamadim.Yukarida dediklerimi simdide derim ne var bunda.EE ne olsa ben Trabzonsporu sizler gibi Trabzonlu oldugunuz için tutmuyorum tek mantelite farki bu.Orda ''gs li olsaydim'' lafini en kötü ihtimal olarak verdim .Istanbulda dogdum Istanbul'da büyüdüm.24 yasindayim Benim çevremdeki tek trabzonspor kitlesi burda var oda sadece 2 yil gibi kisa bir süreye dayali.Ben Trabzon sevgimi fenerbahçe ve besiktas tribünlerinde yasayarak buralara getirdim.hayatimdan BMN yi silin etrafimda Trabzonsporu tutan birkisi bulamazsin.Bunu herzaman övünerek ve gururla söylerim.Ama sen Trabzonspor(hemde memleketin)için gittigin 3 saatlik yolu çok yorucu çok saçma buluyorsun.Onlari niye kopyalamdin buraya.Dedimya sadece mantelite farki.Konu aslinda farkli yerden açildi buralara kadar geldi.Maden açildi içimi dökeyim.

Konunun baslangici bu haftasonu Trabzonspor -G.antep maçini hep beraber izlemek amaci ile yapmis oldugumuz (aslinda yapamadik)organizasyonda basliyor.Maçi izleyecegimiz yeri Burhan abi ayralamis ve gerekli tüm islevleri ona birakmistik.Bende konuyla ilgili olarak herkesi ogünki maça davet ettim.EE hal böyle olunca olayi benim organize ettigim sanildi.Aslinda organize eden Burhan abiydi ama bikere göze battikya .Neyse ogün geldi maç izlemeye gidiyoruz.Ben yinede herseyi kendim organize ediyormusum gibi Kaya'yi aradim ve dedimki ''Burhan abi erken gidip orda bulunursa çok iyi olur,oraya geldigimizde yabancilik çekmeyiz hemde digitürk meselesini halleder'' dedim.Kayada burhan abiyle görüsmüski erken satlerde ordalardi.Ben yolculuk esnasinda nevar ne yok diye bi arayayim dedim.Kaya bir problem oldugunu ama ne oldugunu söylemedi.Bende üç asagi bes yukari tahmin ediyordum problemi.Neyse maçtan yarim saat önce bulusma yerine geldik ve problemin digitürk yayinin baglantilarinin halledilemegini ögrendik.Kaya ve Burhan abi bu sorunu çözmek için kablo vs. almaya gittiler ve geldiler ama maalesef bir türlü yapilamiyordu baglanti.Maç saatide gelmisti millette homurdanmaya baslamisti tabiki .Bu arada tüm gözler bende yine organizasyonu ben yapmisimya sorumlusuda benmisim gibi.Neyse bunuda geçtik baska bir yerde izlemeye karar verdik.Bi baktim kimse yok ortalarda herkes bi tarafa dagilmis.Inanilmaz derecede moralim buzuldu.Nerde o birliktelik nerde o beraberlik.Bir pideciden söz edildi ama kimse yeri yurdu bilmiyor.Neyse bir kahve bulduk yarimiz oraya gittik.Diger yarimiz ise bahsedilen pideciye yani bizim bulundugumuz yerin hemen altkattaki yerde maçi izlemeye basladi.Hiç sesimi çikarmadim bakalim birisi kalkipta ''ya beyler beraber izleyelim niye yarimiz altta yarimiz üstte''diyecek diye bekledim ama kimseden ses çikmadi herzamanki gibi.Simdi konuyla ne alakasi var demeyin Ömer abiyle msn de konusurken bana bu org.bahsetti vede sakayla karisikta olsa ''ne biçim org. okadar yol gitik ortama bak'' vs. gibi sözlerde bulundu bende buna karsilik olarak ''keske gs li olsaydim bu acilari cekmezdim'' cümlesini kullandim.Bazi gerçekleri açiklaga kavusturmak gerekiyor artik.

Herseyi ayagina kadar bekleyen herseyin hazir olmasin isteyip hazirakonmasini seven yapilan hiç bir org. destek vermeyen aksine yapilan her org. oturdugu yerden ahkâm kesen bir topluluk istemiyorum artik.Surda 2 yildir bulunuyorum yaptigimiz adam akilli org. iki elin parmaklarini geçmez maalesef.Ama size sorsam biton bahaneniz vardir yine.Okul, is, es hepsi bahane yeterki heves olsun güven olsun tek sorun bu.Ama zorlada olacaksa hiç olmasin bunada raziyim.Sizden tek ricam DESTEK OLMAYACAKSANIZ KÖSTEKTE OLMAYIN.
    Bundan sonra hiç bir organizasyonda ön saflarda bulunmayacagimi tamamen karadeniz usulu olan hazira konma isini gerçeklestirecegimi burdan üzülerek söylüyorum.

notakayla karisikta olsa konuyu açip benimde içimi dökmemi sagladigi için Ömer abiye tesekküer ederim.
    SAYGILARIMLAEdited by: Harun

Haklisin Harun, mantalite farki. Neden mi?

- http://www.bordomavi.net/bmn/forum/f....asp?TID=2742& amp;PN=1&TPN=4burada yazilan yazilara bir bak bakalim, bu organizasyon için arkadaslar sana sitem mi etmisler, yoksa organizasyonun kötü oldugunu dile getirmek bir tarafa sana tesekkür mü etmisler ?

- Eger ki; birileri sana güveniyor, bu isi layiki ile yapabilecegine kanaat getiriyor ve sen bunu " Herseyi ayagina kadar bekleyen herseyin hazir olmasin isteyip hazirakonmasini seven yapilan hiç bir org. destek vermeyen aksine yapilan her org. oturdugu yerden ahkâm kesen bir topluluk istemiyorum artik" seklinde yorumluyorsun.Maalesef ki, sen Karadeniz insaninin güven duygusunu hiç anlayamamissin...

- Olayin benim ile olan kisminda; bugüne kadar - isim günü birlik hareket etmemi gerektirdiginden dolayi- maalesef ki BMN içerisinde katildigim tek organziasyon oldu. Ben çorlu'dan istanbula gelirken Veledim kalabalik bir TRABZONSPOR taraftari görebilir diye oglumuda getirdim. Ama birak kalabalikligi maçi bir kahvede, oyun oynayan kisilerin içerisinde tek bir tezahüret dahi yapilmadan izledik. Oglumun ögle uykusundan geç kalkmasi sebebi ile istanbula geç geldim.Geç gelmem ve kahve aramamdan dolayimaçin sadece 2. yarisini izleyebildik. Maç sonunda kahveden asagiya indigimizde 10 - 15 kisilik bir grup oldugunu gördüm. Organizasyon bölümünde yazilan bjk maçi stretejisinin konusulamayacagi gün gibi asikar oldugundan aranizda fazla kalmayip çorlu'ya geri döndüm...

Evet Harun TRABZONSPOR ile bir dogru yolu bulmussun, ama 2 yil sanirim bizleri taniman için yetmemis. Önyargili olmak yerine bizleri tanimak için çaba sarfetmeni tavsiye ediyorum. Göreceksin ki, Karadeniz insani Karadenizden çok daha derin bir insanliga sahiptir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

harun'un hangi takima sempati duydugu,"keske hangitakimin taraftari olsaydim" dedigiveya hangi tribünlere gittigi benim (baskalarini bilemedigim için bizim demedim) zerre kadar umurumda degil.Ancak BMN Istanbul'un organizasyonlarinda bazi zaafiyetler olmasi (oluyor mu onuda buradan yani Ankara'dan tam olarak bilebilmem mümkün degil, yanlizca yazilanlardan çikariyorum) beni ilgilendiriyor.Istanbul çok büyük bir sehir oldugundan biryerden bir yere gitmek olaganüstü zaman aliyor.Ankara ile mümkün degil kiyasliyamazsiniz.Ayrica kardeslerimiz Gurbetçi Gençler üyesi arkadaslarinda organizasyonlarda onlarla beraber olmasi da gayet dogal.Bu konuda Istanbul'daki Admin ve yasça büyük arkadaslarimiza is düsüyor kanisindayim.Eger ortak amacimiz takima fayda/destek ve kamuoyunda ses getirmek ise bu tip islere dört elle sarilmaliyiz.Ama siz bizim su su grubumuz var zaten destek ve fayda konusunda böyle bir olusuma gerek yok diyorsaniz o zaman tamam.

Nereden
    Bursa

Burada Karadeniz Orasi burasi Muhabbeti Yapmak Cok Sacma Ama Harun abi Karadeniz UsuLü Hazira Konma Sözün Cok kirici Biz Bursada bmn Li oLarak 6 7 Kisiyiz eLimizden geLdigincede Org yapiyoruz Hepimizde KaradenizLiyiz.

Org. Yapan kisi Saygi duyuLan seviLen biri oLmaLidir Kimsenin takmadigi insan Org yapsa Ne oLurki Demek seni seviyorLar Onde Seni goruyorLar bunLa Gurur DuymaLisin.

Neyse bunLar yaLnis anLasiLma Diye dusunuyorum.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Burayi sürekli kullanan arkadaslarimizin Trabzonsporlu'lugu tartisilacak bir konu degil. Organizasyonlar kolay degildir, emek harcarsiniz, zaman harcarsiniz, cebinizden para harcarsiniz vss... Herkesi memnun etmekte mümkün degildir. Bir takim aksakliklar tabiki yasanacaktir. Ancak yasanan aksakliklar yüzünden birbirimizi kirmamali ve üzmemeliyiz. BMN Istanbul'un saniyorum ilk mac seyretme organizasyonuydu, aksakliklari olagan karsiliyorum.

Ümit ediyorumki yasanan gerginlik tatliya baglanacaktir. BMN Istanbul'u nice organizasyonlarda hep beraber görmek istiyoruz.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ortada bir tatsizlik yok herhalde. Bazi sikintilar dile gitirilmis bu tip organizasyonlarda bu her zaman olan seylerdir. Bu kadar sikinti yapmaya gerek yok. Önemli olan karisilikli konusulup sikintilari halletmek. Anladigim kadariyle Ömer abi Harun'a takilmis, Harun'da sikintili oldugu konudan dolayi sikintisini dile getirmis.

Ancak Harun'un karadeniz usulü hazira konma lafi yakismadi. Karadenizliler çok mu hazirci sadece biraz daha fazla uyanik Önemli olan birarada olmaktir. Oraya birlikte maç izlemeye gidenler beraber maç izlemeliydi biri kahvede biri bidecide degil...

Olur böyle seyler takma kafana Harun...

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GiresunLuTs Nickli Üyeden Alıntı

Burada Karadeniz Orasi burasi Muhabbeti Yapmak Cok Sacma Ama Harun abi Karadeniz UsuLü Hazira Konma Sözün Cok kirici Biz Bursada bmn Li oLarak 6 7 Kisiyiz eLimizden geLdigincede Org yapiyoruz Hepimizde KaradenizLiyiz.

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sevgili Harun ve diger arkadaslar,fficeffice" />

Bilenler bilir, organizasyon zor istir. Organizasyon kavramini, uzunlugu duruma göre degisen bir zincire benzetebiliriz. Bu zincirin, -çogu zaman hiç ummadiginiz- bir halkasi koparsa bütün organizasyon berhava olabilir. Bu aksilikler daha çok, bir organizasyon modelinin ilk asamalarinda gündeme gelebilir. Örnegin bahsi geçen BMN-Istanbul maç izleme organizasyonu yanlis bilmiyorsam bir ilkti ve maç izleme konusunda teknik bir aksaklik çikabilecegi kimsenin aklina gelmedi. Gelmedi ama, bahsettigimiz zincirin kopmasina yetti.

Ilerleyen zamanlarda, bu gibi aksakliklarla karsilasma ihtimalimiz son derece azalacaktir, hiç kimsenin kuskusu olmasin. Ve herkes rahat olsun.

Bu arada hiçkimsenin, ne Harun?un ne de bir baska arkadasimizin Trabzonsporlulugunu sorgulama hakki bulunmamaktadir, herhalde ben yanlis anladim.

Sevgili Harun, Faruk?un dedigi gibi olur böyle seyler, ?Bundan sonra hiç bir organizasyonda ön saflarda bulunmayacagimi tamamen karadeniz usulu olan hazira konma isini gerçeklestirecegimi burdan üzülerek söylüyorum.? Seklindeki ifadeni bir anlik duygusallikla sarfettigini kabul ediyorum.

Yanlis anlama ?Hazira konma? ithamina takilmis degilim, organizasyonlarda geri plana çekilme kararini onaylamiyorum. Bu isler sensiz olmaz, zannediyorum herkes de bu konuda bana katilacaktir.

Merak etmeyin, her sey daha güzel olacak?

Selam ve sevgilerimle?

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Bu dunyada fedakarlik yapanlarin sayisi az kalmis, yapanlarida ortadan kaldirma kampanyasi varda benimmi haberim yok???fficeffice" />

Sorumlu olmamasina ragmen kalkipta birini suçlamak çok yanlis, kaldiki bir Trabzonspor taraftarini gs taraftari olarak lanse etmek, ve daha kotusu bunun bir baska Trabzonspor taraftari tarafindan en buyuk taraftar sitesinde olmasi benim ve eminim çogumuzun moralini asiri bozdu.
    Harun'u sahsen tanimiyorum, ama yorumlardan çikardigim sonuca gore Harun Trabzonlu olmamasina ragmen Trabzonsporu tutuyor. Bundan daha buyuk bir guzellik olabilirmi. Inanin ben memleketi istanbul, ankara, sivas, urfa olan Trabzonsporlulari öz Trabzonlu olan Trabzonsporlulardan daha ustun tutarim, çunku bu bizim buyuklugumuzu kanitlayan bir olay. Ama yok illa "karadeniz insani soyle, karadeniz insani boyle" diye ovunecekseniz siz bilirsiniz, ben Trabzon/çaykarali olmama ragmen kendimizi hiçbirzaman daha ustun gormem, burda daha fazla biseylet deyip kimsenin kalbini kirmak istemiyorum

Saygilar...

Not: baslik onyargiya sebebiyet werebilir, bence bir an once degisse çok daha iyi olur, birligimizi bozmayalim...

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gene neyi kaynatayisunuz burda?

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı
    Örnegin bahsi geçen BMN-Istanbul maç izleme organizasyonu yanlis bilmiyorsam bir ilkti ve maç izleme konusunda teknik bir aksaklik çikabilecegi kimsenin aklina gelmedi. Gelmedi ama, bahsettigimiz zincirin kopmasina yetti.

Bu ikinciydi,ilki geçen sene Taksim'de gerçeklesti. Edited by: Emorfo

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Ömer abi neyi kanitlamaya çalisiyorsun anlamadim.Yukarida dediklerimi simdide derim ne var bunda.EE ne olsa ben Trabzonsporu sizler gibi Trabzonlu oldugunuz için tutmuyorum tek mantelite farki bu.Orda ''gs li olsaydim'' lafini en kötü ihtimal olarak verdim .Istanbulda dogdum Istanbul'da büyüdüm.24 yasindayim Benim çevremdeki tek trabzonspor kitlesi burda var oda sadece 2 yil gibi kisa bir süreye dayali.Ben Trabzon sevgimi fenerbahçe ve besiktas tribünlerinde yasayarak buralara getirdim.hayatimdan BMN yi silin etrafimda Trabzonsporu tutan birkisi bulamazsin.Bunu herzaman övünerek ve gururla söylerim.Ama sen Trabzonspor(hemde memleketin)için gittigin 3 saatlik yolu çok yorucu çok saçma buluyorsun.Onlari niye kopyalamdin buraya.Dedimya sadece mantelite farki.Konu aslinda farkli yerden açildi buralara kadar geldi.Maden açildi içimi dökeyim.

Konunun baslangici bu haftasonu Trabzonspor -G.antep maçini hep beraber izlemek amaci ile yapmis oldugumuz (aslinda yapamadik)organizasyonda basliyor.Maçi izleyecegimiz yeri Burhan abi ayralamis ve gerekli tüm islevleri ona birakmistik.Bende konuyla ilgili olarak herkesi ogünki maça davet ettim.EE hal böyle olunca olayi benim organize ettigim sanildi.Aslinda organize eden Burhan abiydi ama bikere göze battikya .Neyse ogün geldi maç izlemeye gidiyoruz.Ben yinede herseyi kendim organize ediyormusum gibi Kaya'yi aradim ve dedimki ''Burhan abi erken gidip orda bulunursa çok iyi olur,oraya geldigimizde yabancilik çekmeyiz hemde digitürk meselesini halleder'' dedim.Kayada burhan abiyle görüsmüski erken satlerde ordalardi.Ben yolculuk esnasinda nevar ne yok diye bi arayayim dedim.Kaya bir problem oldugunu ama ne oldugunu söylemedi.Bende üç asagi bes yukari tahmin ediyordum problemi.Neyse maçtan yarim saat önce bulusma yerine geldik ve problemin digitürk yayinin baglantilarinin halledilemegini ögrendik.Kaya ve Burhan abi bu sorunu çözmek için kablo vs. almaya gittiler ve geldiler ama maalesef bir türlü yapilamiyordu baglanti.Maç saatide gelmisti millette homurdanmaya baslamisti tabiki .Bu arada tüm gözler bende yine organizasyonu ben yapmisimya sorumlusuda benmisim gibi.Neyse bunuda geçtik baska bir yerde izlemeye karar verdik.Bi baktim kimse yok ortalarda herkes bi tarafa dagilmis.Inanilmaz derecede moralim buzuldu.Nerde o birliktelik nerde o beraberlik.Bir pideciden söz edildi ama kimse yeri yurdu bilmiyor.Neyse bir kahve bulduk yarimiz oraya gittik.Diger yarimiz ise bahsedilen pideciye yani bizim bulundugumuz yerin hemen altkattaki yerde maçi izlemeye basladi.Hiç sesimi çikarmadim bakalim birisi kalkipta ''ya beyler beraber izleyelim niye yarimiz altta yarimiz üstte''diyecek diye bekledim ama kimseden ses çikmadi herzamanki gibi.Simdi konuyla ne alakasi var demeyin Ömer abiyle msn de konusurken bana bu org.bahsetti vede sakayla karisikta olsa ''ne biçim org. okadar yol gitik ortama bak'' vs. gibi sözlerde bulundu bende buna karsilik olarak ''keske gs li olsaydim bu acilari cekmezdim'' cümlesini kullandim.Bazi gerçekleri açiklaga kavusturmak gerekiyor artik.

Herseyi ayagina kadar bekleyen herseyin hazir olmasin isteyip hazirakonmasini seven yapilan hiç bir org. destek vermeyen aksine yapilan her org. oturdugu yerden ahkâm kesen bir topluluk istemiyorum artik.Surda 2 yildir bulunuyorum yaptigimiz adam akilli org. iki elin parmaklarini geçmez maalesef.Ama size sorsam biton bahaneniz vardir yine.Okul, is, es hepsi bahane yeterki heves olsun güven olsun tek sorun bu.Ama zorlada olacaksa hiç olmasin bunada raziyim.Sizden tek ricam DESTEK OLMAYACAKSANIZ KÖSTEKTE OLMAYIN.
    Bundan sonra hiç bir organizasyonda ön saflarda bulunmayacagimi tamamen karadeniz usulu olan hazira konma isini gerçeklestirecegimi burdan üzülerek söylüyorum.

notakayla karisikta olsa konuyu açip benimde içimi dökmemi sagladigi için Ömer abiye tesekküer ederim.
    SAYGILARIMLA

Ya tamam da...Yine sen bu sözleri söylemiycektin...Ben Trabzonluyum...Ama okudugum okulda...Benden fanatik olup ta Trabzonlu olmayanlar var...Onlardan böyle bir laf duymadim...Burda demek istedigim...Saka bile olsa ESSEK SAKASI gibi olmus...[img]smileys/smiley19.gif[/img]

Saygilarimla...

Olmamasi lazimdi sinir ve asiri yüklenme sonucu bu tür sözlerin sarfedildigini düsünüyorum.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

harun kardesim yanlis yapmaz !!!

shipbroker61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar konusmanin basini sonunu cikartip yargilama yapmayalim ki olimpusunda bu topic i acarken maksadinin bu oldugunu zannetmiyorum.

simdi burda kimse kimseye ne kadar iyi trabzonsporlu oldugunu ispat etmek zorunda olmadigi gibi, harunun nasil bir trabzonsporlu oldugunu tartismak bile abesle istigaldir diye dusunuyorum.

he harun boyle laflar sarfederek organizasyon islerinden siyrilmayi dusunuyosan hic debelenme bundan sonraki ilk organizasyon gene ellerinden oper kocum[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Allah Allah birgün siteye bakmiyoruz neler oluyor , ben sana diyorum dimi organizasyon isi seni bozar ugrasma diye hem beceremiyorsun bir isi hem neler söylüyorsun[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

tamamen karadeniz usulu olan hazira konma isini gerçeklestirecegimi burdan üzülerek söylüyorum.

seni tanimasam bu sarfettigin sözlerin hesabini sorardim,sorardim biliyorsun dimiama iste taniyorum neyse bu seferde yittin bir daha olursa [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

NOT : Harun niye bu kadar asabilestin ,sen böyle degildin.Eminim bu baslik açilirken olayin bu boyuta gelecegi düsünülmemisti.Edited by: sevgi

Konusmada 3.sahis olarak geçen kisi benim ve konuyu görünce gülümsedim ancak konuyu açinca sasirdim çünkü Harun Abi konuyu baska yere çekmis ve sinirlenmis biraz[img]smileys/smiley36.gif[/img]Onun buradan ne kadar fanatik oldugunu çikarabiliriz[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Sert sözler söyliyip ortami germeye gerek yok.Harun abi rahatsiz oldugu seyleri paylasmis ve çogunda da hakli bence

Nereden
    Sakarya

Öncelikle yazdigim yazi ile ilgili olarak bir açiklama yapmak istiyorum. Yukarida yazmis oldugum metni çok sakin bir kafayla ve tamamen her kelimesini düsünerek yazdim. O yüzden yazdiklarim için ??bir anlik gaflet ve hirs?? yüzünden oldugunu savunan dostlarimi uyarmak istiyorum. Herkesin takildigi ve darildigi nokta olan cümlem için sadece tanidigim 50 karadenizli içinden 45 kiside gördügüm olumsuz tablo için genel olsun maksadi ile kardenizliler kelimesini kullandim. Buda sadece BMN içini kapsayan bir durum. O yüzden yanlis düsünülmesini istemem.

Ömer abim okadar yol katedip bize eslik etmen hemde çocugunla beraber takdire deger bir davranisti.Ama böyle bir sey yaparken hiç aklina gelmedi mi açtigimiz topiçe biseyler yazmak,ve hiç düsünmedin mi ? Istanbul?un sana yakin semtlerinden oturan varsa sana bu konuda yardimci olacagini peki bu kopukluk niye?Maalesef beni yanlis anlamissin .Sen olayin duygusal tarafina inmis ve böylece beni haksiz çikarmaya çalismissin. Ben kimin güvenip kimin güvenmeyecegini çok sükür anlayacak kapasitedeyim ama sorun bana olan güven degil birbirimize olan güven. Sana sorarim bugüne kadar hangi organizasyonumuzda bir büyük olarak bize yol gösterdin? sakin bunda da ??sana güvendigimden dolayi gerek duymadim?? diye cevap verme çok ayip olur. Bu site 1999 da kurulmus ilk iki yili saymiyorum yil 2001 eder bu kadar insan sadece bir kisiye güvenmek için mi 5 sene beklemis. Bu geçen süre zarfinda hiç güvenilecek birisi çikmamista ondan dolayimi bu tip org. yapilmamis. Ve sorarim Bülent abi Istanbul?da oturmana ragmen o kadar deplasmana maça gittik hadi onu geçtim . Okadar halisaha maçi yaptik hangisine lütfedipte geldin.? Oynadin demiyorum geldin diyorum. Halkalardan bahsetmissin peki o halkalardan bir tanesininde sen oldugunu bilmiyor musun?(Bir zincir en zayif halkasi kadar güçlüdür)fficeffice" />[/B]
    Yaptigimiz org. ??teknik aksaklik olabilecegini hiç düsünmedik?? diyorsun. Peki bu aksakliklari gördükten sonra oraya gelenleri yönlendirmeyi hiç düsünmedinmi?Bir yol göstermeyi neler yapabiliriz sorusunu kendine sormadinmi?Peki neden?

Amacim burada olaylari kisisellestirmek degil,sevdigim ve saydigim onlarinda beni sevdigini bildigim kisilere karsi açik sözlülügümü ve gerçekleri anlatma firsatini degerlendirmeye çalisiyorum.Konu ile ilgili sahsiniza karsi bir saygisizlik olduysa simdiden özür dilerim.[/B]

Harun; eger yazimi sadece cevap vermek için okumus olmasaydin, -topic altina neden yazi yazmadigimda dahil olmak üzere -neden baska organizasyonlara katilamadigimi anlardin...

Burada yanlis anlasilan konu, ben asla Harun'un TRABZONSPOR lulugunu tartismiyorum. Aksine yaptiklari birçogumuza örnek olacak davranislardir...

Benbu topic i genelde degil serbest kürsüde açtim. Çünkü, biraz saka biraz gerçek -kisiler hatalarinin farkina varip daha güzel organizasyonlar düzenlesinler diye-yapilan organizasyonu elestirmek gerekiyordu. Yoksa benim Harunya da bir baskasi ile asla kisisel sorunum olmadi, olmayacaktir da...

Nereden
    Sakarya

Alıntı olimpus Nickli Üyeden Alıntı

Harun; eger yazimi sadece cevap vermek için okumus olmasaydin, -topic altina neden yazi yazmadigimda dahil olmak üzere -neden baska organizasyonlara katilamadigimi anlardin...

Burada yanlis anlasilan konu, ben asla Harun'un TRABZONSPOR lulugunu tartismiyorum. Aksine yaptiklari birçogumuza örnek olacak davranislardir...

Benbu topic i genelde degil serbest kürsüde açtim. Çünkü, biraz saka biraz gerçek -kisiler hatalarinin farkina varip daha güzel organizasyonlar düzenlesinler diye-yapilan organizasyonu elestirmek gerekiyordu. Yoksa benim Harunya da bir baskasi ile asla kisisel sorunum olmadi, olmayacaktir da...
    Ömer abim aramizda zaten bir problem yok olamazda.Amaç karsilikli görüs ais versinde bulunmak ve hatalarin nerde oldugunu bulmak.Ayni seyler Bülen abi içinde geçerli.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)