Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Harun’dan sok sözler...

olimpus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Elbette sorun yok Harun, olmayacakta... Amaç yapilan yanlisi elestirmek, yapilamayanlari gün isigina çikartmaktan ibarettir.

Herkes elini tasin altina sokacak ki, elestirecek birsey bulunmasin... Edited by: olimpus

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TURHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harunum görüslerine katilmakla beraber pasifligi, hazira konmayi karadenizlilerin hususi özelligi diye lanse etmen pek yakisik olmamis.Sonuçta her tip insan mevcut aktifide pasifide, bu kadar kati görüsler öncelikle sana yakkismamis.Organizasyon yapma kabiliyeti birbirimizi tanidikça gelisir yerlesir.Gecen haftaki hayal kirikliklari olabilir ama bu genel mananada insanlari zan altinda birakip onlari kiracak sözler söylemeni gerektirmez.Hernekadar düsünüpte söyledim desende düsüncelerini tekrar gözden geçirmeni diliyorum.

Nereden
    İstanbul

Sevgili BMN üyeleri bu yazilari yeni okudum ,onun için geçde olsa yorum yapmak ve/veya cevap vermek zorunda oldugumu hissettim.

1- ANTEP maçini izleme ve sonrasinda toplanti yapma fikri nedeniyle , yer aranmasina baslandigi günlerde TRABZON DERNEKLER BIRLIGI'NI öneren kisi benim.

2- DERNEKle temasa geçen kisi BURHAN

3- Maç günü dernekte TV kurulamama sebebini BURHAN biliyor, ben geç kaldim. PIDECI ye dernektekiler tarafindan yönlendirildim.

Bu organizasyonda bir B planini unutmusuz. DERNEGIMIZIN kontolunu yapan BURHAN arkadasimizdan hiçbir olumsuzluk gelmedigi için B plani kimsenin aklina gelmedi, Kladiki bu organizayonu tek basina HARUN 'un yapamadigini belirtmek , yanlis olur, bu organizasyona fikir veren ben, yeri tespit ve kontrol eden BURHAN ve sonuçta DIGITÜRK dekorderi DERNEKTE çalismadigi için DIGITÜRK suçludur.

Çarsambaa günü ITO seçimlerinde TRABZON DERNEKLER BIRLIGI baskani sayin TAHSIN USTA ile görüsdüm ve DERNEKDE maçi izleyemedigimizi ve maç sonrasi dernege gittigimizde kapinin kapali oldugunu belirttim. TAHSIN USTA ,dernegin henüz tamamen faaliyete geçmesi için kisabir süre gerektigini, PAZAR günleri dernekte görevli kisi bulmamizin zor olacagini ( olamayacagini ) belirtti.I

Dernek yerine bir otursun ondan sonra orada organizasyonlar ve toplantilar yapabilecegimiz görüsündeyim.Zaman herseyin ilacidir.

Ben ISTANBUL dan TRABZON a maça gittim 5 kisi,maçi seyretmek için degil stada kahveye bile giremedik.

Organizasyonlar herzaman herkezin memnun olacagi bir biçimde gerçeklesmez, dügünlerimizde, bile birçok eksiklikler sonradan aklimiza gelir.

Sonuç olarak organizasyonun daginik olmasi sebebiyle kizilacak birileri varsa , BEN ( özçilingir) ,BURHAN ( Vectra) , dernek ve DIGITÜRK dür.

HARUN BERAAT ETMISTIR.

Harun'un dedigi gibi armut pis agzima düs dedik olmadi.

Saygilarimla

aslinda bende harun abinin dediklerine genelde katiliyorum . ama bir yerde degil armut pis azima düs bu bence yanlis bir cümle olmus . tamam bir organizasyon kitligimiz var ama buna kizilmaz . neden her is harun abiye kaliyo çünkü hem iyi yapiyo hemde o varken bizmi kuracaz organizasyonu... ama harun abide surda çoooook hakli: okadar büyük abimiz var , okadar adminimiz var ve organizasyonlari yine harun abi yapmak zorunda kaliyo buda yetmezmis gibi begenilmiyo , elestiriliyo lütfen beyler bmn ye böyle konularda tartismak yakismiyo

harun yamuk yapmaz

Alıntı Harun Nickli Üyeden Alıntı

Ömer abi neyi kanitlamaya çalisiyorsun anlamadim.Yukarida dediklerimi simdide derim ne var bunda.EE ne olsa ben Trabzonsporu sizler gibi Trabzonlu oldugunuz için tutmuyorum tek mantelite farki bu.Orda ''gs li olsaydim'' lafini en kötü ihtimal olarak verdim .Istanbulda dogdum Istanbul'da büyüdüm.24 yasindayim Benim çevremdeki tek trabzonspor kitlesi burda var oda sadece 2 yil gibi kisa bir süreye dayali.Ben Trabzon sevgimi fenerbahçe ve besiktas tribünlerinde yasayarak buralara getirdim.hayatimdan BMN yi silin etrafimda Trabzonsporu tutan birkisi bulamazsin.Bunu herzaman övünerek ve gururla söylerim.Ama sen Trabzonspor(hemde memleketin)için gittigin 3 saatlik yolu çok yorucu çok saçma buluyorsun.Onlari niye kopyalamdin buraya.Dedimya sadece mantelite farki.Konu aslinda farkli yerden açildi buralara kadar geldi.Maden açildi içimi dökeyim.

Konunun baslangici bu haftasonu Trabzonspor -G.antep maçini hep beraber izlemek amaci ile yapmis oldugumuz (aslinda yapamadik)organizasyonda basliyor.Maçi izleyecegimiz yeri Burhan abi ayralamis ve gerekli tüm islevleri ona birakmistik.Bende konuyla ilgili olarak herkesi ogünki maça davet ettim.EE hal böyle olunca olayi benim organize ettigim sanildi.Aslinda organize eden Burhan abiydi ama bikere göze battikya .Neyse ogün geldi maç izlemeye gidiyoruz.Ben yinede herseyi kendim organize ediyormusum gibi Kaya'yi aradim ve dedimki ''Burhan abi erken gidip orda bulunursa çok iyi olur,oraya geldigimizde yabancilik çekmeyiz hemde digitürk meselesini halleder'' dedim.Kayada burhan abiyle görüsmüski erken satlerde ordalardi.Ben yolculuk esnasinda nevar ne yok diye bi arayayim dedim.Kaya bir problem oldugunu ama ne oldugunu söylemedi.Bende üç asagi bes yukari tahmin ediyordum problemi.Neyse maçtan yarim saat önce bulusma yerine geldik ve problemin digitürk yayinin baglantilarinin halledilemegini ögrendik.Kaya ve Burhan abi bu sorunu çözmek için kablo vs. almaya gittiler ve geldiler ama maalesef bir türlü yapilamiyordu baglanti.Maç saatide gelmisti millette homurdanmaya baslamisti tabiki .Bu arada tüm gözler bende yine organizasyonu ben yapmisimya sorumlusuda benmisim gibi.Neyse bunuda geçtik baska bir yerde izlemeye karar verdik.Bi baktim kimse yok ortalarda herkes bi tarafa dagilmis.Inanilmaz derecede moralim buzuldu.Nerde o birliktelik nerde o beraberlik.Bir pideciden söz edildi ama kimse yeri yurdu bilmiyor.Neyse bir kahve bulduk yarimiz oraya gittik.Diger yarimiz ise bahsedilen pideciye yani bizim bulundugumuz yerin hemen altkattaki yerde maçi izlemeye basladi.Hiç sesimi çikarmadim bakalim birisi kalkipta ''ya beyler beraber izleyelim niye yarimiz altta yarimiz üstte''diyecek diye bekledim ama kimseden ses çikmadi herzamanki gibi.Simdi konuyla ne alakasi var demeyin Ömer abiyle msn de konusurken bana bu org.bahsetti vede sakayla karisikta olsa ''ne biçim org. okadar yol gitik ortama bak'' vs. gibi sözlerde bulundu bende buna karsilik olarak ''keske gs li olsaydim bu acilari cekmezdim'' cümlesini kullandim.Bazi gerçekleri açiklaga kavusturmak gerekiyor artik.

Herseyi ayagina kadar bekleyen herseyin hazir olmasin isteyip hazirakonmasini seven yapilan hiç bir org. destek vermeyen aksine yapilan her org. oturdugu yerden ahkâm kesen bir topluluk istemiyorum artik.Surda 2 yildir bulunuyorum yaptigimiz adam akilli org. iki elin parmaklarini geçmez maalesef.Ama size sorsam biton bahaneniz vardir yine.Okul, is, es hepsi bahane yeterki heves olsun güven olsun tek sorun bu.Ama zorlada olacaksa hiç olmasin bunada raziyim.Sizden tek ricam DESTEK OLMAYACAKSANIZ KÖSTEKTE OLMAYIN.
    Bundan sonra hiç bir organizasyonda ön saflarda bulunmayacagimi tamamen karadeniz usulu olan hazira konma isini gerçeklestirecegimi burdan üzülerek söylüyorum.

notakayla karisikta olsa konuyu açip benimde içimi dökmemi sagladigi için Ömer abiye tesekküer ederim.
    SAYGILARIMLA

ben trabzonspor'u oflu oldugum için degil,trabzonspor oldugu için seviyorum...ayrica trabzon sevgim trabzonspor sevgime esittir ama birinden dolayi digerini sevme gibi bi durum yok...öle bi anlatmissin ki sanki ayricalik seninkisi...

Guests
    Ziyaretçi

bu sok sözlerden sonra bjk formasi ve tezhauratlariyla yakalanan gene harun abiydi.

ayrica bu konuyu 5 ay sonra ortaya çikaran sinanada helal[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Berk Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Herseyi ayagina kadar bekleyen herseyin hazir olmasin isteyip hazirakonmasini seven yapilan hiç bir org. destek vermeyen aksine yapilan her org. oturdugu yerden ahkâm kesen bir topluluk istemiyorum artik.Surda 2 yildir bulunuyorum yaptigimiz adam akilli org. iki elin parmaklarini geçmez maalesef.Ama size sorsam biton bahaneniz vardir yine.Okul, is, es hepsi bahane yeterki heves olsun güven olsun tek sorun bu.Ama zorlada olacaksa hiç olmasin bunada raziyim.Sizden tek ricam DESTEK OLMAYACAKSANIZ KÖSTEKTE OLMAYIN.
    Bundan sonra hiç bir organizasyonda ön saflarda bulunmayacagimi tamamen karadeniz usulu olan hazira konma isini gerçeklestirecegimi burdan üzülerek söylüyorum.

SIMDI BISEY DIYIM SIZE BIZ TRABZONDA DOGDUK DIYEMI TRABZONSPORLU OLDUK O ZMN SIZDE ISTANBULDA DOGDUNUZ SIZDE ISTANBUL TAKIMLARINDAN BIRINI TUTUN MU DIYIM SIZE YANI BURADA BIR DUR DIYECEM SIZE OLAMAZ BÖYLE SEY YANI BEN TRABZONLU OLUPTA TARBZONSPORU TUTMAYAN ÇOKKISI TANIYORUM BENIM YANIMDA FENERLIDE ARKDASIM VAR BJK LIDA GS LIDE YANI BEN ONLARA HER ZAMAN DIYORUM NEDEN TS TUTMUYORSUN DIYE ODA BAN DIGER TAKIMDAN HOSLANDIGINI SOYLUYOR O ZMN ONUN O TAKIMALRI TUTMA GIBI BIR LUKSU YOKMU!!!

SIMDI BRUDA BIZ TRABZONDAYIZ HER MAÇA GIDELIM MI YANI YADA HER ORGANIZASYONA KATILAALIM MI ARKADASLAR YAPMAYIN ETMEYIN SIZLERE UZAKTAN BAZI SEYLE RÇOK KOLAY GELIYOR HERHALDE BEN BURADA TS NIN HER MAÇINA GITMEYE KALAKRSAM O NASIL KALKICAM BU ISIN IÇINDEN HANI OLSADA GIDEBILSEM EN GUZEL YERLERDEN BENDE MAÇI IZLESEM YER GELINCE BAGIRSAM TAKIMIMI DESTEKLESEM AMA DESTEKLEMIYORMUYUM DESTEKLIYORUM GECEN SENE KOMBINEM VARDI DESTEKLEDIM AMA HATA GECEN SENE KOMBINEM OLMASINA RAGMEN HER MAÇA GIDEMEDIM BUNUDA BILDIRIYIM...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı

bu sok sözlerden sonra bjk formasi ve tezhauratlariyla yakalanan gene harun abiydi.

ayrica bu konuyu 5 ay sonra ortaya çikaran sinanada helal[img]smileys/smiley4.gif[/img]
    [img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

ya arkadaslar 3eski konulari neden hortlatip duruyorsunuz hala anlamadim

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ya birakin su kolpa herifle ugrasmayi, o ezik arkadaslariyla guluyordur bize, La HArun bende Trabzonlu degilim ve bizim gibi cok kisi var, Trabzonsporlu olmakicin sadece dogrulari gormek yeterlidir.

kolpa geldin kolpa gitcen ben ona yanarim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı

ya birakin su kolpa herifle ugrasmayi, o ezik arkadaslariyla guluyordur bize, La HArun bende Trabzonlu degilim ve bizim gibi cok kisi var, Trabzonsporlu olmakicin sadece dogrulari gormek yeterlidir.

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

la harun.yine karistirmissin buralari.berat yok ama yoklugunu hissettirmedin helal olsun

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ula neydi haular yaww bos verin gelmis geçmis olaylari habulari tekrardan gündeme neden getirdiniz yaw )))))))))))

Jade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

harun hakli bence[img]smileys/smiley32.gif[/img]doldurmussunuz çocugu içini dökmüs o da[img]smileys/smiley36.gif[/img]

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı murat Nickli Üyeden Alıntı

[img]smileys/smiley36.gif[/img][img]smileys/smiley36.gif[/img]

Özgür ve demokratik bir üLkedeyiz oLur ara sira böyLe seyLer [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

[img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Cenkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insan için en aci sey herhalde ciddi olmak istediginde dahi ciddiye alinmamasidir. Belki de Harun'un Karadenizlilerden yakindigi budur..

Harun'la yüzyüze görüsemedik ama sirf fotograflardaki havasindan dahi sempatik biri oldugu insan anlasiliyor. Ben de Harun hakkinda yazilan espri mahiyetindeki yazilari gülerek okudum ama çok zor durumda kaldigi bir org.dan sonrabir abimizin yineona takilmasi -ki bizim yörenin normal davranisidir- Harun'un bir dakika yahu diye dert yakinmasina sebep olmustur. Ama burasi Bmn.. Biz de yillardir takip ediyoruz; kimse birbiriyle kirgin kalmaz..

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Harun´cugum sen böyle seylere aldirma canim kardesim benim. sen bicogumuz gibi babadan görme Trabzonspor´lu degilsin. sen tam bir Trabzonsporlusun. bende seni bu forumda tanidim, insallah birgün istanbula gelir seninle bir kahve iceriz. bravo sana[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Bu ne besiktashayranligidir kardesim.Yeter artik isyan ediyorum ben.Ayiptir daa

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)