Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 71 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ibrahim Sahin hakkinda suç duyurusu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Utku061 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pankart ile olur mu bilemem ama maç günü Ibrahim abiye verilecek deatek hepsinden daha makbule geçecektir..Ve benim bildigim taraftarda bunu yapar..

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

Son bir kaç haftada yasananlar,federasyonu
    protesto etme düsüncemizin hakliligini net olarak ortaya koyuyor.
    Besiktas lehine verilen kararlar ve cezalar,belki bjk rakibimiz
    olmadigi için bizi fazla düsündürmüyor. Ama bjk-gençler maçinin
    bilerek, gençlerin fener maçinin 3 gün öncesine alinmasi,fenerden puan
    alma potansiyeli en yüksek olan takimlardan birini yorarak fenere
    avantaj saglamaya çalismaktan baska bir sey degildr.

Bizim kulübümüzün de haklarimizi koruma adina Istanbulspor
    maçini,nasil gs Olimpiyat da oynuyorsa bizim de orada oynama hakkimiz
    oldugunu resmen federasyona bildirmesi gerekir.Federasyon kabul
    etmezse,rakip takima avantaj saglayip diger takimlara dezavantaj
    yaratiyor diye suç duyurusu baslatmamiz da bizim en dogal hakkimizdir.

Ibrahim Sahin'in PFDK'ya sevk edilmesi ise tam bir komedi,bu
    Trabzonspor taraftarini federasyona karsi daha iyi motive
    edecektir,protestolarimizi hizlandirmak ve bir an önce gerçeklestirmek
    için bize daha bir azim ve desevk verecektir...

gs-bjk derbi macindan sonra ultraslan forumunda okumustum: federasyon
    ertelenen bjk-gencler macini aslinda gecen hafta oynatmak istemis ama
    bjk yorgun cikariz diye derbi macindan ÖNCE oynamak istememis. hatta
    federasyon bjk'nin gönlünü almak icin derbi macinin hakemini siz tayin
    edin demis. yani bütün olaylar bjk'nin

federasyon üzerinde inanilmaz bir gücü oldugunu ispatliyor

bjk'ya verilen komik cezalar zaten herkesin malumu

istanbulspor-gs macinin olimpiyatta oynanmasinin sebebini bende
    anlamiyorum. tamam kupa finali olimpiyatta olacak ama neden lig maci ??
    peki istanbulspor-bjk ve fb maclarida olimpiyatta oynandi mi ??

oynamadiysa gs'ye sunulan bu seyirci avantajinin sebebi ney??

birde bildigim istanbulspor büyük takimlara karsi oynarken mac biletini
    50 milyon yapiyor. acaba olimpiyattaki maclardada ayni fiyat gecerli
    olacak mi ???

Alıntı hopsera61 Nickli Üyeden Alıntı

ne kadar cabuk unutuldu papazin cayirinda devre
    arasi iki kara cantayla mac alinip da antepi sampiyonluktan edilmesi.
    bu zamana kadar hangi maci 3-0 dan 4-3 yapti fener. paralari olmasa
    ligden dusecekler. hakem alamamaktan mac alamamaktan. birakin bu
    isleri. neden istanbulspora verilen dolarlarin hesabi bu kadar cabuk
    kapatildi. ama hala bazi kesimler gecen seneki rize sebat macini
    konusuyor.

ulan yaptiklari serefsizlikler 1000 i asti hala namustan sereften haysiyetten bahsediyorlar.

gec fener gec haricten gazel okumayi. simdiye kadar fiutbolcusu
    sakatlanmayan kart cezasi almayan trabzonsporumuzun bugun 5
    eksigi var hemde en kritik haftalarda. neden fener futbolculkari
    sakatlanmiyor ceza almiyor. cok mu adabli oynuyor.

carewyaptigi hareket yuzunden ceza alirken alex sebat macinda
    yaptigi hareketicin konusulmadi bile. bu mu adalet. ben zaten
    federasyonun basinao adami getirince fenerin bu kadar rahat
    olacagini anlamistim. eeeee artik bunlara bu sene iki kupa verirler
    herhalde.

4-3 maci seyredemedigim icin cok üzgünüm.

bu konuda senelerdir her takimdan arkadaslarla sohbet ettim.

genel kani ortada sike oldugu ama hic kimsede en ufak bir ispat yok.

onun icin ben bu macin sike olduguna süpheyle bakiyorum:

zaten sampiyon olmaya namzet bir takimin en büyük rakibine mac satmasi
    abesle istigal olur. ardindan antepte oynadiklari maclarda bize
    ve gs'yede maglup oldular.yani sence sampiyonluga yada sampiyonlar
    ligine katilmak icin oynayan antep her 3 macidami satti ??

gs'nin real madrid'i 0-2'den 3-2 yendigi mac var.

almanya'da 1-3'den 7-3 kazanilan bir uerdingen maci var.

bremen'in 4-1'den 4-4 getirdigi sonra uzatmada kazandigi kupa maci var

sampiyonlar liginde deportivo'nun 0-4'den 4-4'e getirdigi mac var

ali sami yendeki gs-fb kupa macinda gs 3-0 öndeyken fbnin 4-3 kazandigi maci var.

gene baska bir gs-fb macinda 4-1'den sonra fb 2. yarida 4-4 yapmisti.

besiktas'in oslo karsisinda inönü'de 3-0 öndeyken son dakkalarda 3-3 bitirdigi mac var

yani futbolda enderde olsa böyle sonuclar olabilir

1984'de biz son defa sampiyon olduktan sonra bakalim son 20 senede kim sampiyon olmus

1985=fb

1986=bjk

1987=gs

1988=gs

1989=fb

1990=bjk

1991=bjk

1992=bjk

1993=gs

1994=gs

1995=bjk

1996=fb

1997=gs

1998=gs

1999=gs

2000=gs

2001=fb

2002=gs

2003=bjk

2004=fb

2005 ?

sonuc:

gs=9

fb =5

bjk=6

ayni dönemde yani son 20 senede türkiye kupasini kazananlar ise

gs= 6

fb= 0

bjk= 4

yani arkadaslar dikkat edin bizim sürekli hakem satin aliyor, rakipleri satin aliyor dedigimiz fb TEK rakibimiz degildir

bizim 3 rakibimiz vardir. gücümüzü, kinimizi, nefretimizi her 3 takimada gösterelim

Guests
    Ziyaretçi

iyi güzel yaziyorsunda su nickini degistirsen lütfen artik ya

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    iyi güzel yaziyorsunda su nickini degistirsen lütfen artik ya

aslinda bende bunu düsünmedim degil tabii.

ama simdilik degistirmek istemiyorum

cünkü

1.) kendi adimda ziya

2.) ziya hoca ayrildiktan sonra bize karsi yamuk bir demecini okumadim

tabii forumda cogunluk istiyorsa degistiririm, sorun degil [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Baskana neden kiziyorsunuz anlayamiyorum ? Maç aksami KANAL D de ILKER YASIN denen yalaka ,IBRAHIM SAHIN için yaptigi yorumda kisi konustugu lafi bileceeeek gibi ukalalik yapti. Araciyla AKSARAY 'da mola yerinden baskan ATAY AKTUG KANAL D ye baglandi ve açiklama yapinca ILKER dut yemis gibi oldu bunu izlemedinizmi ?Ne demek sahip çikmadi, onlarinda bir bildigi vardir herhalde , ayri telden çalalaim bizde gündemi mesgul edelim demislerdir. Gelismelerin ardindanSENOL GÜNES firtina gibi açiklama yapti, o da FB yi ima etdi onunda disiplin kuruluna sevk edilecegi tarihi merak etmeye basladik, Birazda kamuoyunu TRABZONSPOR mesgul etsin, ceza alalaim , TAHKIM KURULU zora girsin, cezalari affetsin v.s. nasil olsa TAHKIM KURULU oyuncak oldu.

TRABZONSPOR yönetimi , teknik ekibi, futbolculari, taraftarlari ve sehri ile dimdik ayakta , gücümüzden korkanlar telaslanmaya basladilar , birgün biryerde çuvallayacaklar. Onlari Kasimpasali yandaslarida kurtaramayacak, bazilarinindababalari sayesinde isleri iyi gitmedigi halde yikilmalari ve parçalanmalari engelleniyor, bazilarininda suni olarak kulüp içinde göstermelik çikartilan yaygaralar sonucunda ufak ufak isleri görülüyor, deplasmana gitmeyip, kendi sahasinda maç oynuyorlar. Futbolda herkezin yazdigi bir senaryo var , herkez oynuyor. Ama TRABZONSPOR FUTBOL OYNUYOR. 20 yildir saha disi olaylar yüzünden engellendik bizde biraz saha disi olaylaradagirmek istedik hepsi bu , bizimde buna hakkimiz var zannediyorum.

Saygilarimla

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yazi & bilgiler icin tskrlr.

Ilker Yasin & baskanimizin Kanal D ye baglandigini bilmiyordum. Zaten dogru dürüst TV izleldigim yok - sayende ögrenmis oldum.

Trabzonspor cok iyi durumda ve yolda su anda. Umarim hersey yönetimin düsündügü gibi gerceklesir.

Atay Aktug & Senol Günes ikilisi harika ;-)

Nereden
    İstanbul

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

Avukat Metin Kinacilar Gaziantep Cumhuriyet Savciligina suç duyurusunda bulunarak, Basin Sözcüsü ve Yöneticisi Ibrahim Sahin'in Gaziantepspor'a iftira attigini belirtti.

Serefsizligin bukadari ne görüldü ne duyuldu yeter artik fener allah belani versin

Gaziantep'li avukat KINACI nin dilekçesinde bir yer ilgimi çekti " Bu husus sanli Gaziantepspor'un geçmisi ve gelecegi ile bagdasmamaktadir".
    Birden takildim bu hususa. Yillar önce o sanli ANTEP dedigi takimin yaptigi bir olay geldi aklima. UTKU 61 in babasi ( dayim) rahmetli ALI ERDOGAN HANCER -SEBAT'in idarecisi.SEBAT -Cumartesi maçini aliyor ve lider , ÜST LIGE çikacak. Pazar günü ANTEP- ALTINDAG ( ANKARA) maçi var. ALTINDAG amatör kümeye düsmüs .ANTEP maçina gitmezse 3-0 hükmen maglup olacaklar ve SEBAT 1 GOL AVERAJLA SAMPIYON. ALTINDAG takimi ANTEPE gidecek hali yok giderde 5-0 yenilmezlerse ölüleri oradan çikar en garantisi gitmemek .SEBAT KESIN SAMPIYON , ALTINDAG takiminin tüm profosyonel futbolculari takimi birakmis,maça gidecek kadrolari yok. AMA o da ne ANLI SANLI ANTEP takimi idarecileri ALTINDAG takimindan 3 profosyonel futbolcu ve gerisi GENÇ takimin amatör futbolcularini topluyor 11 kisilik kadro UÇAKLA MAÇA GIDIYOR, BAR-PAVYONLAR GEZILIYOR. Bu takimin kalecisi kim YASAR ( hani fb li YASAR , hani milli maçlarda 8 gol yiyen kova YASAR) o zaman hammal YASAR genç takimda .Maç ALTINDAG takiminin kalesi önünde oynaniyor. MAÇ KAÇ KAÇ BITIYOR 9-0 ( YAZIYLA , DOKUZ- SIFIR ) ANTEP GALIP ve üst LIGE çikiyor. HEY GIDI ANLI SANLI SIKECI ANTEP HEY .

SENIN ANLI SANLI TARIHINDE DAHA ÇOK ANILARIMIZ VAR. KINACI ,SENIN YASIN YETMEZ BU TARIHE HUKUKÇUSUN AMA IYI ARASTIRMA YAP VE ÖYLE DILEKÇE YAZ. YOK ANLI SANLI TARIHMIS.!

SAYGILARIMLA

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

Avukat Metin Kinacilar Gaziantep Cumhuriyet Savciligina suç duyurusunda bulunarak, Basin Sözcüsü ve Yöneticisi Ibrahim Sahin'in Gaziantepspor'a iftira attigini belirtti.

Serefsizligin bukadari ne görüldü ne duyuldu yeter artik fener allah belani versin

Gaziantep'li avukat KINACI nin dilekçesinde bir yer ilgimi çekti " Bu husus sanli Gaziantepspor'un geçmisi ve gelecegi ile bagdasmamaktadir".
    Birden takildim bu hususa. Yillar önce o sanli ANTEP dedigi takimin yaptigi bir olay geldi aklima. UTKU 61 in babasi ( dayim) rahmetli ALI ERDOGAN HANCER -SEBAT'in idarecisi.SEBAT -Cumartesi maçini aliyor ve lider , ÜST LIGE çikacak. Pazar günü ANTEP- ALTINDAG ( ANKARA) maçi var. ALTINDAG amatör kümeye düsmüs .ANTEP maçina gitmezse 3-0 hükmen maglup olacaklar ve SEBAT 1 GOL AVERAJLA SAMPIYON. ALTINDAG takimi ANTEPE gidecek hali yok giderde 5-0 yenilmezlerse ölüleri oradan çikar en garantisi gitmemek .SEBAT KESIN SAMPIYON , ALTINDAG takiminin tüm profosyonel futbolculari takimi birakmis,maça gidecek kadrolari yok. AMA o da ne ANLI SANLI ANTEP takimi idarecileri ALTINDAG takimindan 3 profosyonel futbolcu ve gerisi GENÇ takimin amatör futbolcularini topluyor 11 kisilik kadro UÇAKLA MAÇA GIDIYOR, BAR-PAVYONLAR GEZILIYOR. Bu takimin kalecisi kim YASAR ( hani fb li YASAR , hani milli maçlarda 8 gol yiyen kova YASAR) o zaman hammal YASAR genç takimda .Maç ALTINDAG takiminin kalesi önünde oynaniyor. MAÇ KAÇ KAÇ BITIYOR 9-0 ( YAZIYLA , DOKUZ- SIFIR ) ANTEP GALIP ve üst LIGE çikiyor. HEY GIDI ANLI SANLI SIKECI ANTEP HEY .

SENIN ANLI SANLI TARIHINDE DAHA ÇOK ANILARIMIZ VAR. KINACI ,SENIN YASIN YETMEZ BU TARIHE HUKUKÇUSUN AMA IYI ARASTIRMA YAP VE ÖYLE DILEKÇE YAZ. YOK ANLI SANLI TARIHMIS.!

SAYGILARIMLA

Eyvallah abi sagolasin eline saglik. Yasimiz itibariyle bizim bunlardan haberimiz yok tabii, sayenizde ögrenmis olduk. Tekrar tesekkürler.

Nereden
    Almanya

ozcilingir abi

ya bu hafta diyarbakirspor baskaninin aciklamalarina ne demeli ?

herkes bu günlerde sanli | serefli | sucsuz oluyor baksana [img]smileys/smiley18.gif[/img]

almanyada bugün hakem skandali yüzünden ilk oyuncu hapis cezasina carptirildi. Peki Türkiyede Federasyon Istanbul TAkimlarini destekleme yerine Adil bir lig icin tüm olup bitenleri arastirsa gün isigina kavustursa kac futbolcu | hakem | antrenör | yönetici hapis cezasi almasi gerek ?

Tertemiz bir SüperLigimiz varda bizim haberimiz yok - öylemi ?

Gülelim bare [img]smileys/smiley36.gif[/img]Edited by: sanatik

Sahin hatali oldu degil mi? evet hatali!!! hersey o kadar açikken neden bunlari söylüyorsun ki; bilmiyormusun "dogru söyleyeni dokuz köyden kovarlar"
    simdi basin bir yandan federasyon ve kulüp yöneticileri diger yandan kumpasa alacalar Sahin'i.
    bu düzen yagmaci, kimi kraldan da kralci!

Mehmet Alemdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kimse trabzonspordan bir kisiyi kumpasa alamaz...

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Alıntı yattara11 Nickli Üyeden Alıntı
    benim yazim mi silindi?

ne yazdin ki neden silinsin basliklari karistiriyor olmayasin..

yok bu basliga yazmistim ama galiba gönderirken sorun oldu... yazimi göremeyince merak ettim... herhalde göndermedi bilgisayar...

neyse yazimda avukat kesin fenerlidir, antep'te nerde böyle duyarlitaraftar olmazdemistim...

gerçekten öyleymis galiba... geçen aksam yerel kanalda söylendigine göre davayi açan adam hem fenerliymis hem de celal dogan'in özel avukatlarindan birisiymis... bu bilgileri yerel kanala antep'teki trabzonlu avukatlar arastirip göndermis...

hakantpl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Ibrahim sahin ne demis ki. O sarf ettgi sözlerLe Ceza degl ödül almali bence merak ediyorum ne kadar daha böle gidecek bu türk futbolunun çirkinlesmesi Yani futbol Degidigin Spor sadece Ezik istanbul takimlarinin Himayesinde Olcak diye bir sart mi var. O zaman Ayirsinlar Onlari Ligden Gitsinler Bakalim avrupaya da Orda oynasinlar nasil olsa orda federasyonu hakemleri diger takimlari satin alamazlar.

Fenerin Türkiyede Hakem ve maç satin aldigi daha ne kadar ispatlanmasi Gerekiyor ki anlamiyorum.. AdamLar neden Avrupa da basarili olamiyor ? Cevap Çok açik ve Net ! FEnerbahçe takimi avupada hakem ve maç satin Alamaz.

Sayin Ibrahim Sahin az bile söylemistir, o konusurken sanki benim hislerimi tercüme ediyordu. Trabzonspor taraftarinin verdigi Onur mücadelesinden bahsetti Trabzonspor taraftarinin Takiminin verdigi Onur mücadelesi Için Trabzonspora bagli oldugu ifade etti.

Istanbul takimlarini tutan taraftarlar Bizim verdigimiz Onur mücadelesini anlayacak kapasitede degilLer o yüzden dir ki onlar futboluyaptiklari onursuzluklarla çirkinlestirmektedirler.

Farkettiniz mi bilmem ama Artik SAdece kendimizi sadece Saha içinde degil saha disinda da göstermeye basladik. Yapmamiz gerekn de buydu yavas yavas daha da büyüme yolunda ilerliyoruz...

Ne yapalim artik Futbol sadece saha içinde oynanmiyorsa Bizde bundan sonra saha disin da da mücadele ederiz. etmemiz gerekirde...

Saygilar.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Ahmet Abi ( ozcilingir ), verdiin bilgiler için tsk..

geçen hafta televizyon ekranlarinda ibrahim sahin hakkinda atip tutanlar bu haftaki diyarbakir-antep maçini iyice seyretsin o zaman ibrahim sahinin ne demek istedigini daha iyi anlarlar.

Eger ibrahim sahin hakkinda suç duyurusunda bulunulduysa ayni düsünceleri bende paylasiyorum ve bende söylüyorum o zaman benim hakkimdada suç duyurusunda bulunsunlar zaten mahkeme salonlarina yabanci degiliz.

Tek kelime SEREFSIZLER

Guests
    Ziyaretçi

DÜNKI FEBE MAÇINDADA IBRAHIM SAHININ SÖYLEDIKLERININ NE KADAR DOGRU OLDUGU ANLASILMISTIR UMARIM. BASKAN AKTUG DIGER TAKIMLARI SAVUNUCAGINA BASIN SÖZCÜNÜ SAVUN

antep diyardan 3 yedi simdi davayi açan avukatin azda olsa yüzü kizarmamismidir acaba?? heleki aksamki fener maçini izledikten sonra..

Nereden
    Almanya

IBRAHIM SAHIN'E CEZA YOK
    Gaziantep maçindan sonra yaptigi açiklamalar nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilen Ibrahim Sahin'e ceza verilmedi. Kurul, G.Saray ve Besiktas'a 7 bin 550'ser YTL para cezasi verdi. Denizli, G.Antep kulüplerine de 2 bin, Kayserispor'a da 2 bin 500 YTL fatura kesildi.

haydi antep bakalim nasil oynayacaksin hafta SONY.

Nereden
    Amasya

ceza almadi[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)