Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Son Avni Aker’e Gittigim Maç

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Merhaba arkadaslar,

Evet istedimki herkes enson avni akere gittigi maçi ve duygularini anlatsin ben bu konuda bisiy yazamacam sabah aksam ordayim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ne zaman Gittik?Ne oldu?Ne kaldi Hatirlarda?

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

en son Fenerbahceye 1-0 yenildigimiz mac....

Fenerbahce Trabzonspor taraftarinin arasinda olay cikmiysti ve kücük bir kizin kafasi yarilmisti

Akçaabat sebat maçina gittim maç 2-0 sebat 1 gol atti durum oldu 2-1 o ana kadar kardeslik sarkilari söleniyodu son dakikalarda herkes yussuuuuuf yusuff bende dahil. Unutmam o maçi.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En son geçen sene bejekeyi 3-0 yendigimiz maça gitmistimFatih tekke,Romaschenko,Gökdeniz),,çok keyifliydi valla,,90 dakika serefsiz Sinan Engin'e sövmüstük[img]smileys/smiley4.gif[/img]bu maç benim için çok anlamliydi çünkü ilk Avni Aker galibiyetim..zaten sadece 2 maça gttim Avni Aker'e ömrü hayatimda. (Adiyamanli oldugumu ve Istanbul'da yasadigimi belirteyim de "ne biçim TSli,Avi Aker'de daha 2 maça gitmis" damgasi yemeyeyim[img]smileys/smiley1.gif[/img]) Avni Aker'de gittigim ilk maç ise ondan 1 sene önceki bejeke maçiydi..hani nagmagluplardi,,Fatih Tekke 83 te koymustu ama 90+3 Pancu[img]smileys/smiley19.gif[/img]umarim Avni Aker'deki ilk ve son hüznüm olur..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AtalaY_BuğrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bende en son kiew macina gittim 2-0 yenildigimiz duygularimi ne siz sorun ne ben soyleyeyim valla.

Hayatimda bu kadar uzuldugumu ve hayal kirikligina ugradimi hatirlamiyorum.(Not 96 yilindaki fener maci hariç)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Kul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Punisher-61 Nickli Üyeden Alıntı

en son Fenerbahceye 1-0 yenildigimiz mac....

Fenerbahce Trabzonspor taraftarinin arasinda olay cikmiysti ve kücük bir kizin kafasi yarilmisti

Benim de en son izledigim maç... pier farenin golüne engel olamamistik...

en son Kiew e 2 - 0 yenildigimz mac a gittim deli olmustum

Nereden
    Belçika

Gunlerden bilmiyorum ama kiev maci maca 4 saat kalmis hala koydeyiz kimse kalmadi asaga inmek icin araba yok ben kafayi yemek uzereyim Allah razi olsun halamin kocasina tl actik 4 arkadas oda trabzonda maras caddesinde cay iciyordu almaya geldi bizi bu arada acaip yagmur yagiyor, halamin kocasi ''yagmur cok pis yagiyo bugun biseler olacak sanki'' diyor bizde aman emice ne diyon sen dedik sustu, neyse gittik erdogduya park ettik arabayi dolmusla ataparka indik ordan yurume geri maras caddesine kahveye gittik, biletleri koyden bi abi ayarlamisti taraftarlar derneginden maratona mac gunu alinacakti kotu haber aninda geldi BILET YOK, gelde delirme bi uzuluyom bi uzuluyom anlatamam millet geri koye gitme derdinde ben mac derdinde bu maca gidemessem olmaz dedim, aradan yarim saat gecti deniz tarafi kale arkasi biletleri var duyduk ama 5 tane kalmis, buyukler 5 biletide bize verdiler ''siz gencsiniz siz gidin biz cok maclar gorduk'' dediler yanimiza bi abi verdiler koyulduk yola caddeden her gecen dolmus dolu BOS YOK, maca kaldi 2 saat dedik usaklar hayde yurume stada bu arada yagmur cok fena yagiyo ustumde ince kazak ustunde kappa formam stada gelesiye kadar zaten sucuk gibi olduk, kuyrukta bi yarim saat 45 dakika bekledik girdik stada tabi CILGINLARIN yanina gitmemek olmaz hemen attik kendimizi oraya yagmur bi ara durup yerini buz gibi ruzgara birakti donuyorduk, neyse mac basladi tezahurat ziplamayan ibne derken isindik bide gol geldi moraller 0 sonra bi gol daha ye kafa kalmadi daha, 2.yari skorboardin altina gectik kirmizi kart geldiginde gol atmis gibi seviniyorduk cilginlarda aynen oyle, sonra boyuna gol kaciriyoruz stad yikiliyo soven sovene ben deli oluyom uzerimdeki atleti paramparca ettim sinirden bu arada cilginlarin orda olaylar oldu bilmiyoruz niye?!icimden bu taraftara yazik diyorum kahroluyorum hakem son dudugu caldiginda bitmistik resmen herkesin yuzunden dusen bin parca, neyse ilana dolmusunu alip dogru koye gittik o gunden sonra 2 ay oksure oksure icim disima geldi, ondan sonraki gun karadeniz gazetesinden manset ''HUSRAN'' o yaziyi okur okumaz gazeteyi parcaladim! 96DAKI FENR MACINDA KUCUKTUM FAZLA BISE ANLAMAZDIM AMA BU MACI KAYBETTIKYA DUNYAM YIKILDI!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benim Avni Aker e gittigim en son mac bir kac seneyi buluyor!

5-6 sene önce Trabzonspor-Fenerbahce macina gitmistim! 1. dak. galiba Kevin Campbell in attigi golle 1-0 yenmistik!

En son Trabzon macina ise Eylül 2003 te Istanbuldaki 5-0 lik Besiktas yenilgisinde gittim....

Guests
    Ziyaretçi

en son gittigim maç kiev maçiydi, o yenilgiyle birlikte gençler maçini beklemeden dönmüstüm.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

En son Türkiye Kupasinda Antepspor maçina gitmistim,KTÜ'de okuyan Türkmenistanli arkadaslarla.Aslinda Türkmenistan bayragini evlerinden almayi unuttular yoksa açaçacaktik bayragi. Maratondaydik dernegin hemen yaninda.Amerikada bir kolejde okuyan ögrenciler de maçtaydi.Maç güzel sarmis,kaçan goller de olmasa iyi keyif almistik dogrusu[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

En son Trabzonun fenere 1-0 yenildigi maça gittim

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

En son çogu arkadas gibi bende febe ye 1-0 yenildigimiz geçen sene ki maç1! Yaz sonunda ligler basliyo ve genelde memleketimizde olduumuz için uygun 1 maçti!!

bizim köy trabzona 100 km uzakta olduu için 1 gün önceden gelmek zorunda kalmistim ve anca 1 gün sora dönebildim trabzon sevgim sonsuzdur

maça 3 saat önce girdim maça 2 saat kala biraz tezahürat yapmaya baslanmisti ben inanilmaz duygulaniyorum bizim maçlarda yanimda arkadasim çaktirmadan agliyordum hele maç basladiinda yapilan tezahüratla tamamen koptum sora kendimi toparladim ve soluum kesilene kadar bagirdim maçtan sora sesim çikmiyordu! maç bitti ve 1-0 yenildik o anki duygularim ise sadece öfkeydi bi fenerli olsa yanimda öldürürdüm kesinlikle!! ayni öfke benim amca oglundada wardi!!

maçtan çikista fenerlilerin yolunu kesmilerdi ve bir çogu hastanelikti amca ogluda okadar sinirliydiki gelen ambulansa yol vermeden önce içine baktik ve bir fenerli yolunu kestik ambulansin ve o serefsiz zamaninda varamadi hastaneye belki yanlis yaptik bi insan olarak ama bi fenerliyede insanlik yap diyemezsiniz bana onlarda bizim küçücük kizimizin kafasini yarmistilar ceza yi ona kesmis olduk

tsakrep61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

en son malatya macina gittim kendimi sampion takimin taraftari olarak hissetmistim ama bu haftada antepteydim o havayi 70. dakkadan sonra hissedemedim

En son bu sezonki Kayserispor maçina gittim.

Duygularima gelince;

Öncelikle, hastaydim ve hiç yapmadigim birseyi yaptim oturarak maç izledim dogru dürüst bagiramadim, atlayip ziplayamadim halsizlikten ama oturarak izlemek bir bakima bir avantaj oldu galiba çünkü sihirbazimiz Yattara'nin o muhtesem hareketlerini bir kare bile kaçirmadan izleme firsati buldum. Hele o M.Yilmaz'a attirdigi (maçtaki 2. goldü) golden önce orta sahadan gelenpasi önünealisindaki güzelligi anlatmak ne mümkün? Her harekette kendimden geçtim.

Ve o maçtaki taraftari da unutmamak lazim, tribünler çok iyiydi, tezahüratlar maç sonuna kadar sürdü. Maçi koparmis olmamiza ragmen.

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

skonto riga maçi yattara show..

Guests
    Ziyaretçi

ilk gittigim maç, hiç unutmamorduspor'u 2-0 yendigimiz maçti. senesinihatirlamiyorum...(20-30 sene önceydi heralde.)

en son gittigim maç ise, en son oynanan maçtir..! [img]smileys/smiley9.gif[/img]

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bi gidersem egr.....ilk maçim olacak...ve galiba son..çünkü ölüp kalicam orda muhtemelen...=)).....sonra kendimi toparlayabilirsem,yazmak isterim elbette biseyler........

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3-0 antep [img]smileys/smiley7.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    en son gittigim maç kiev maçiydi, o yenilgiyle birlikte gençler maçini beklemeden dönmüstüm.

aynen.

Nereden
    Manisa

trabzonda dogup manisada buyuyen biri olarak...hayatimda hep avni akerde mac izleme hayali ile yasardim...

ve bu sene manisadan ordu-fatsaya dershane için geldim.(bunun sebebi birinci plan ders ikinci sebeb trabzon aski).

bu sene ilk olarak Ts-Gay-se macina gittim.malesef 1-0 yenildik...

sonra Ts-ezikbahce macina gittim malesef o macida 2-0 kaybettik

ins. 3.seferede gidecem..

bi gol göremedim.bi gol sevinci yasayamadim ya su avniakerde...

ama ins. bidaha kine bol bol görecem....

en son geçen yil yenildigimiz g.s maçina gittim. maçtan önce ve sonra bütün serefsizliklerin yapildigi bir maç olarak ömür boyu hafizamda kalacak o maç.hele o necatinin yaptiklari hala gözümün önünde.[img]smileys/smiley7.gif[/img]

the king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

en son bu yilin ilk yarisindaki rize macina gittim. hatirladigim seyler fatihin erken gelen golu ve kacirdigi penalti. gokdenizin ve taraftarin karsilikli kufurlesmeleri.

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben avni aker de daha maç izleme basarisi gösteremedim [img]smileys/smiley17.gif[/img]en çok istedigim seylerden biri de bu.insallah olur yakinda

Guests
    Ziyaretçi

En son maçim A.Sebat maçiydi valla ilk yari tezahürat olmadigi için Osman abi Irfan abiyle birbirimizle konusuyorduk.Devre arasi faruk abi(emorfo)yu aradik.2.yari maç bitti istanbula yola çiktim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)