Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 45 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rüya mi bütün bunlar?

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Mehmet Yilmazla olan resmi çoksüper çikmis.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

hakantpl - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    45

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Kiskandim Valla

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Anlatilmaz bir duygu olsa gerek.Darisi hepimizin basina.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Sevgi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

hasetimden çatlarim valla simdi ben[img]smileys/smiley36.gif[/img]

tsakrep61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

valla ben fotolari izlerken heycanlandim kim bilir begum ne buyuk bi mutluluk hissetmistir

helal sana begum

Guests
    Ziyaretçi

mehmet yilmzla çekilmis olan resim süper. çok iyi bir görüntü yakalanmis

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Bugün de fanatikte haber var Begümle ilgili..

Begüm gel de anlat su Trabzon macerani artik,nerelerdesin[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Ya o begümün bizim forumdaki begüm oldugunu yeni ögrendim [img]smileys/smiley9.gif[/img]

Begüm yasadiklarini burda bizimle paylasirsin umarim yasadiklarini ve hislerini merak ediyoruz

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Begüm,ben ve benimgibi Trabzonlu olmayipta Trabzonspor sevdasinin nerelere ulasacagini ve bu sevgininanlatilmaz bir duygu oldugunu göstermis oldu.Burdan sahsim adima tesekkür ediyorum kendisine. Edited by: Harun

BDiler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

yönetimimizin bu davranisi gerçekten çok güzeldi resimlerde süper

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý sevgi Nickli Üyeden Alýntý
    hasetimden çatlarim valla simdi ben[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Bi de resimlerde Hüseyin olsa neler olurdu düsünemiyorum[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Bende biraz geç de olsa Begüm'ü,Ergun Ata'nin kösesindeki yazisi için tebrik ediyorum.Duygularini çok güzel ifade etmis.Resmi sitemizdeki fotograflari görünce,bu sevginin ne kadar büyük oldugunu daha da iyi anliyor insan.Hele hele Trabzon'lu olmayan Trabzonspor'lu arkadaslarimizin, takimimiza bu kadar büyük sevgi beslediginI görmek,beni müthis derecede mutlu ediyor.

Nihat Genç'in bir yazisinda bahsettigi gibi, Trabzon sehir stadini görünce stadyum beton bloklarina sarilip aglayan Urfa'li,Erzurum'lu taraftarlarimizin tribünlerdeki ugultusu, Türkiye ligi tarihini gerçekten yeni bastan yazmistir.

Analyzer'lar,61Viya'lar,Aragorn01'ler,Harun'lar,Th e Londaner'lar ve daha nice nickini sayamadigim Trabzon'lu olmayan ama en az bir Trabzon'lu kadar Trabzonspor'lu olan dostlarim,iyi ki varsiniz,iyi ki buradasiniz...

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Oðuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Dün maç saatinde aradim Begüm'ü, heyecandan konusamiyordu bile.."Galiba öldüm ben" dedi sadece..

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

beni yüregimle bulusturacak otobüse persembe gecesi bindim..cuma sabahi hayatimin sehrindeydim...önce ts67 taraftarlar derneginde bekledik bi süre..sonra tesislerin yolunu tuttuk..(duygularimdan çok olaylari anlatim diyorum ama,sanirim oguz kadar becerikli olamicam bu konuda=)) tesislere dogru giderken aptal gibiydim..gülemiyordum,konusamiyordum..sadece aptal aptal bakiyordum etrafa..o ani hayal etmeye çalisiyordum...yapamiyordum...tesislerimizin kapisina geldik sonunda...ne biçim bir yerdi o öyle..adami içine aliveriyor ve geri gitmesine asla izin vermiyordu..öyle huzurlu,öyle moderndi ki..sonra ögrendik ki kulübümüzde görevli bir abinin bir tanidigi vefat etmis...onun için geri geldik..aksamüstü 18-18.15 gibi tekrar düstük tesislerin yoluna..girdik tesislere..sonra binanin içine girdik ve duvarlara asilmis olan mutluluk tablolarimizi görür görmez,film koptu bende...önce benimle telefonda ilk olarak görüsen funda ablayla görüstüm..fotografçimiz ismail baseri gördüm..öyle güler yüzlüydüler ki..sonra beni alip,ibrahim sahinin yanina çikardilar...gülümseyerek karsiladi beni..sakinlestirmeye çalisti..sonra aldi beni baskanimiza götürdü...herkes en az benim kadar sokta..ibrahim sahin bi ara sicacik bir gülümsemeyle "bir kalem kagit getirin de,begüm yazsin" dedi...ama ne mümkün,durduramiyorlar beni..."sen nasil yaziyorsun öyle ya..mahvettin hepimizi" dedi..gözlerinde trabzonlu olmayan trabzonsporlularin var olmasindan duydugu mutluluk vardi..o gurur..o sürüye dahil olmayanlarin sevdasinin yasattigi onur..sonra baskanimiz,futbolcularimizin yeni antrenmandan çiktiklarini ve muhtemelen dusta olduklarini söyledi..ve senol günesimizi aradi...sonra baskanimin odasindan kalktim ve,senol hocaya gitmek için diger binaya uçtuk..uçtuk diyorum,çünkü yürüdügümü falan hatirlamiyorum..tam kapidan girerken-hava epey karanlik- ben..celalettin'i gördüm ve nasil seslendim bilmiyorum "celo'm" dedim..ve kucaginda buldum kendimi..öyle güzeldi ki..sakinlestirmeye çalisti beni..öyle siki sariliyordu ki...anlatamam...ona mektubumu vermeye çalistim..seçemedim..o beni isigin altina götürdü ve" canim..sakin ol...ayy..canim benim aglama.." gibi biçok sey söyledi...zarzor buldum mektubumu ve verdim eline..öyle tatliydi ki..yüregi onun o formada hayat buluyordu..bunu gördüm o gözlerde ben...sonra bedenim bir tanesini kaldiramazken,yattarayi gördüm..ve simsiki sarildim ona..ben agliyordum..o sasiriyordu gülümseyerek..ona mektubunu vermeyi unuttum bile..çünkü ben bende degildim artik..bir kat yukari çiktik ve..senol hocam göründü kapida..bana simsiki sarilirken buldum onu.."aglama bitanem..sakin ol.."derken o,koltuga oturttular beni..nereli oldugumu,hangi bölümde okudugumu falan sordu,beni sakinlestirmek için..ona ellerim titreyerk mektubumu verdim..sanirim hep kullanilan "bizden biri..." tabirinin karsiligi bu tablo olsa gerekti...kamp gününde,personellerin bile girmesi yasak olan o binaya,ben girmistim ve günesimizin odasinda çok uzun bir süre sevdamizi yasadik birlikte...buydu "bizden biri" demek...böyle bir yürekti benim içinde bulundugum yürek..ölmüstüm sanirim...o anda kaptanimi gördüm..yüregi güzel,kalbi kocaman o müthis adama simsiki sariliyordum..hangi arada kostum yanina bilmiyorum ama içine aldi beni..ve ben hep orda kaldim..çok saskindi..ve gözlerimin taa içine bakiyordu..."ben böyle bisey görmedim hayatimda" dedigini duydum sonra...ilk kez mabedimizi görecegimi ögrendi ve öyle mutlu oldu ki,saskinligi arasinda..ben yine agladim..o öyle sicacikti ki..sonra memleket gözlümü gördüm..mehmetimi...rüya miydi bunlar...o iki küçücük göz bakti bana..ve yüregimin atisini duydum onda..sanki birsürü gözüm vardi ve ben bir yandan mehmetime,bir yandan kaptanima,bir yandan senol hocama bütün hücrelerimle bakiyordum...mektubu verdim mehmetime...o içine aldi beni..ben zaten ondaydim..senol hocam mektubumu okumus we bazi kisimlarini kaptan ve mehmetimle paylasiyordu.."25 agustos gecesi kaçirdigimiz pozisyonlardan sonra bile 'canlarim benim,sikmayin sakin caninizi' dememi anlayamiyorlardi herseyi sampiyonluk sanan takimlarin,taraftar kilikli insanlari" kismini okudu..ve sevdami anlatan birsürü bölümü...herkes çok tuhaf duygular içindeydi..gözlerindeki inanci görmeliydiniz..hiç bir trabzonsporlunun gözlerinde gömremeyeceginizi inanç sakliydi onlarda..sonra agir abi(!) tolgayi gördü gözlerim...simsiki tuttuk birbirimizi...hücrelerime aldim hepsini..war miydi böyle baska güzellikler yeryüzünde???

sonra lee geldi..ona da yapistim ayni saskinlikla,arkasindan karel ve szymek...nasil dokundum bilmiyorum..nasil içtenlikle sarildik birbirimize..."how are you?" dedi szymek müthis bi saskinlik içinde....ben uçtum..öyle soktaydik ki hepimiz,lee nin tercumani anlatmaya çalisti olanlari lee ye..karel,,o melek yüzlü adam öyle tatliydi ki..hepsi öyle tatli bakiyorlardi ki..dilimi anlamayan o gözlerdeki inanci görmenizi isterdim..sonra daha bi siki sarildim hepsine..en son kaptanimla sarildik birbirimize ve ellerimi simsiki tutup "seni hiç unutmicam..anliyor musun beni..seni hiç unutmicam" dedi.."bundan sonra bir fatih abin var senin"....bunu nasil dökücem kelimelere bilmiyoruma ama,o an diyorsun ki...iyi ki gözümü kirmadan ugruna herseyi yapabilecegim yürekler,bu adamlardaymis..."dua et bizim için,olur mu?" dedi..."dualarim hep sizinle..ben her an sizdeyim" diyebildim sanirim..bunu bana söylerken daha bir anliyorsunuz onlarin o forma için herseyi göze aldiklarini..yürekleriyle oynadiklarini...dualarimiza ve desteklerimize herzamankinden daha çok ihtiyaç duyduklarini.....o kadar süre oradaydim ve o anlar öyle huzurlu anlardi ki.."ben burda huzurluyum"un anlamini kavradim..sonra tam asagi inerken hasan geldi arkadan yanima...hasan üçüncü..merdivenlerde yüregime bastirdim onu we o "aglama canim..hi..hadi aglama" derken,kelimeler hep takildi bogazimda..biz çikarken binadan babama "hosçakal babacim" dedi hasan üçüncü...anlayabiliyor musunuz bunu...sonra yüregimi orada birakarak çiktik tesislerden...nasil ve ne zaman..inanin ben de bilmiyorum...hiçbirsey konusamamis olan ben,iyi ki yazmisim mektuplarimi...gökdenizim cezali oldugu için göremedim onu..ve içim gitti...bunlari yasamami saglayan ergun atayla tanistim sonra..ergun ata ve ismail yavuzla(eski yöneticimiz) hep dergilerimizde gördügümüz fevzi hocanin yerine dogru yola çiktik..sonra bi ara ismail abi "ya bu giden gökdeniz" dedi..ve ben yine basladim yaptigim en iyi seyi yapmaya...onlar "dur,sakin ol" derken,ismail abi "gökdeniz,müsait bir yere çek arabayi..bak seni kimle tanistiracam" dedi...zaten milyon kez ölmüs olan ben,bi kez daha yok oldum...gökdenizim,o güzel yüreklim,en berbet anlarda içimi isitan o güzel adamin kollarindaydim ve ben onu simsiki tutuyordum...hiç birakmamacasina..."begümün yazisini ergun kösesinde yazmisti..acaip bisey..okutacam sana"dedi..sonra gözlerimin en içine bakti yine..sakinlestirmeye çalisti beni....we eli elimin içinde arabasina bindi..yüregimi alarak yine..gözlerinde gördüm o adamin trabzonspor askini ben..yüreginde gördüm..

bu arada ergun atanin bu sevdaya bagliligini bilmeyen yoktur sanirim..onu yasadim ben..cümlelerini nasil özenle seçisine,üslubundaki güzellige,trabzonsporu nasil savunusuna...herseyiyle tanik oldum buna..bu arada öyle bir adam ki o,bana siki siki derslerime iyi çalismami tembih etti hep..bir an önce okulumu bitirmeliyim ki,TRABZONA tayinim çikabilsin...bu kadar ince düsünen bir insan iste..ayni sekilde ismail yavuz..öyle müthis ilgilendi ki bizimle..."helal olsun" dedirtti tek kelimeyle...sonra,yazimi okudugunda gözleri dolan özkan sümer...bir adam,bu kadar kaprissiz olabilir..kocaman yürekli...

bayagi uzattim farkindayim..ama daha mabedimizi gördügüm ani anlatamadim bile..onu da en kisa sürede paylasicam..o insanlardan ögrendigim daha biçok seyi diger yazimda paylasicam sizlerle..Edited by: 61viya

Hüda Topaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika
    Yaþ
    41

bence hiç uzatmadin begum, bu duygulari ancak yasayan bilir, inan yasamis kadar olduk sayende saolasin, eger sampiyon olursak bu sene inan senin onlara hiç bir teknik direktorun weremiyecegi motivasyonu wermenin bi katkisi olacaktir. saolasin begum...

Guests
    Ziyaretçi

eline,yüregine saglik. yine bekleriz...[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Alýntý tigin Nickli Üyeden Alýntý
    konuyla ilgisi yok ama dikkatimi çeken bir sey var;baskanin masasinda bilgisayar olmayisi [img]smileys/smiley5.gif[/img]

Toplayalimbaskana bi tane bilgisayar.Ya da Casper verelim bir tane.[img]smileys/smiley17.gif[/img][img]smileys/smiley4.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

baskan emrediyo elemanlar yapiyo herhalde[img]smileys/smiley36.gif[/img]

en güzel ask zor olandir be trabzon'um(az önce fb-gb maçinin özetini tekrar izledim oradan esti)

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý

Tahmin ettigim kadariyle Begüm Sakaryaspor maçina davet edildi.

Ve hayatinda gidecegi ilk Trabzonspor maçi olacak.. Avni Aker mabedimizi görecek bu sevinç ve heycan bundan herhalde..

Begüm'ün Trabzonspor askini bilmeyen yok herhalde.. [img]smileys/smiley32.gif[/img]

------------------------------------------------------------ ---

Ya ben bu konuya biraz fransiz kaldim nedir bu begüm olayi???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)