Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Taraftar Kendi Kitabýný Yazýyor Projemiz Basýnda Yer Almaya Baþladý!..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Standart Taraftar Kendi Kitabýný Yazýyor Projemiz Basýnda Yer Almaya Baþladý!..

Deðerli üyelerimiz,

Bildiðiniz gibi "Taraftar kendi kitabýný yazýyor" projesinin sonuçlanmasýna artýk çok az zaman kaldý. Trabzonspor taraftarlarýnýn takýmlarýna baðlýlýðýný, zaman zaman espritüeliðini birbirinden hoþ aný ve fikir yazýlarýyla ortaya koyan bu güzel çalýþma yakýnda sizlerle buluþacak.

Alanýnda ilk olan bu eser hakettiði ilgiyi görmeye yavaþ yavaþ baþlamýþ bulunmaktadýr. Kitabýmýz daha yayýnlanmadan basýnda çýkmaya baþlayan haberlerden biri, Türkiye'nin önde gelen spor dergilerinden Sporist'in haberi de bu ilginin bir göstergesi oldu...

---------------------------------------------------------------------

Bize her yer Trabzon Cemal Cevizcioðlu Sayi: 19 - Ekim 2008

Trabzonspor’un en etkili taraftar platformlarýndan biri haline gelen Bordomavi.net adresinde dolaþýrken rastladým taraftarlarýn bir kitaptan bahsettiðine. Bu kitaba yazý gönderme telaþýna düþen taraftarlarýn yaný sýra yazýsýný tamamlayýp teslim edenlerin konuþmalarýndan da, oldukça ciddi bir hazýrlýðýn yapýldýðýna þahit oldum.

Bu bir taraftar kitabýydý ve Bordomavi.net üyeleri, gazeteci-yazar Harun Çelik’e yazýlarýný gönderiyorlardý. Gerekli düzeltmeler yapýldýktan sonra, yazýlarýn kitapta kullanýlýp kullanýlmayacaðýna karar veriliyordu. Nisan ayýndan bu yana hazýrlýklarý süren bu kitabýn artýk sonuna yaklaþýldýðýndan ve eylül ayýnda piyasaya sürüleceðinden bahsediliyordu. Harun Çelik’e ulaþýp, kitap hakkýnda oldukça enteresan bilgiler aldýk. Bu kitap, Türkiye’de 300 yazarýn tek bir kapak altýnda toplandýðý ilk kitap olmanýn yaný sýra “ilk tribün kitabý” sýfatýyla da büyük bir ilgi görmeyi hak ediyor.

2008 yýlýnýn mart ayýnda, Trabzonspor’un bir deplasman maçýnda, taraftarlar arasýnda bir fikir olarak ortaya çýkan taraftar kitabý, bugün Türkiye’nin dört bir yanýnda satýþa sunularak bir hayali gerçeðe dönüþtürüyor. “Bize Her Yer Trabzon” adlý kitabýn en önemli özelliði, Türkiye’de bir tribünün ilk kez bir kitap yazmasý. Kitabýn editörlüðünü yapan Harun Çelik, “Biz bu kitabý tribüne yazdýrdýk. Tribünde sadece slogan atýlmadýðýný insanlara göstereceðiz. Tribüne giden insanlar biraz avam takýmý, biraz ayak takýmý, iþsiz, güçsüz diye tanýmlanýyor. Bu görüþü çökertmek istedik. Çok esaslý bir itiraz olacak bu” diyerek, tribünlerde sadece ayak takýmýnýn yer almadýðýný, eli kalem tutan, duygularýný, düþüncelerini rahatlýkla ifade edebilen insanlarýn da olduðunu kanýtlamanýn peþine düþtüklerini anlatýyor.

http://www.sporist.net/content.asp?ArticleID=494

NOT: Ýnternet adresinde küçük bir kýsmý verilen bu haberin tamamýna dergi temin edilerek ulaþýlabilinir.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Kazým Uzunboy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kitabýmýzýn çýkmasýný büyük bir heyecanla bekliyorum.
    Yaþamak Direnmektir!

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

çok ses getireceðe benziyor

Nihal Ayvaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bi an önce çýksa kitap bekliyoruz merakla ne zmn çýkýyor belli bi tarih varmý?
    Yeterki ONUR'suz
    olmasýn
    aÞk
    !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bazen Avni Aker'de,bazen deplasmanda,bazen takýmýn idman yaptýðý yerlerde takýmýn peþinden koþarken iyisiyle kötüsüyle,eðlenceli hüzünlü binlerce üyenin yaþadýðý binlerce anýlarýn içinden en güzelleri bu eserde yer alacaktýr diye ümit ediyorum.Yazý gönderen,emeði geçen hatta bu kitabý bekleyen herkese teþekkürler...
    Bana göre BMN yaptýðý faaliyetleri daha iyi pazarlamalý,reklamý daha iyi yapmalý diye düþünüyorum...
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

ben genelde kitap okumam ama buuuu baska ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

böylesine tarihi bir olayda yer alamadýðýma çok üzülüyorum ama Türkiyede bir ilki gerçekleþtirecek olan bir Taraftar Topluluðunun bir parçasý olmak bile insana gurur veriyor
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Alýntý Nihal Ayvaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bi an önce çýksa kitap bekliyoruz merakla ne zmn çýkýyor belli bi tarih varmý?
    Ekim'in ortalarýna doðru kitabýmýzýn hazýr olacaðýný düþünüyoruz.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)