PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonsporlu Ünlüler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8

Ömür Karadeniz
25.11.2011, 23:44
Tuğba Özayda,Sagopada Galatasaraylıdır bitti,ayrıca Tuğba Özay oflu değil maçkalıdır.

Alihan Ertürk
25.11.2011, 23:47
Ceza?.... :)

Sefa
25.11.2011, 23:47
Ceza?.... :)

Trabzonsporlu.. Çünkü 61. sayfadayız.. :cool:

Canberk
25.11.2011, 23:53
Şu konuyu 61. sayfaya kadar taşıdınız sizi bravo yaa :D

Mehmet Ç.
26.11.2011, 00:04
https://p.twimg.com/AfIAr0gCAAAgLzk.jpg

Ziynet Sali.. Trabzonsporlu mu bilmiyorum ama Inter maçında hop oturup hop kalkmış formayla.. :)

Forma yakismis o.O

Hayalimdeki kadina cok yaklasmis :p

ibrahim
26.11.2011, 03:28
Vay anasini 61. sayfadayiz!!! Yüzde yüz TRABZONSPORLU bu adam!!! O kaddar!!!

yorumsuz6117
26.11.2011, 03:38
Aldığım istihbarata göre Ceza TS'liymişş..

Berat Akçay
26.11.2011, 12:23
Ziynet Sali Şikecilerin şampiyonluk kutlamalarında onların formasını giymişti.

Ahmet Pulusoğlu
26.11.2011, 23:15
61 sayfa olmuş ama hala ceza trabzonsporlu deyip espri yaptığını zannedenler var.

Hüdai Pervaneli
26.11.2011, 23:31
Sayfa 61 Hepimiz Tabzonsporluyuz Biti

Ömür Karadeniz
27.11.2011, 00:54
Ziynet Sali gibileri reklam,para gibi şeyler nerdeyse ordadır o yüzden fazla takılmaya gerek yok,güzelim formamızı üstüne giyinerek kirletmiş,bir arkadaşında dediği gibi fenerin şampiyonluğunda fener formasıyla etrafda cirit atıyordu.

Sadettin_
27.11.2011, 02:10
61. sayfada yer alabildim mi acaba ya :(
edit: evet aslanlar gıbı 61. sayfada yerimi aldım :D

Yasin Altuntas
27.11.2011, 02:19
Beyler Ceza Trabzonsporluymus Kaynak saglam. :D

yorumsuz6117
27.11.2011, 03:25
Beyler Ceza Trabzonsporluymus Kaynak saglam. :D

Bende öyle biliyordum ama şimdi bilgi geldi bjkliymiş kendisi..

EMiRHAN61
27.11.2011, 08:29
Unknown Artist Trabzonsporludur :)

yorumsuz6117
27.11.2011, 13:29
Unknown Artist Trabzonsporludur :)

İddia ediyorum değildir..

EMiRHAN61
27.11.2011, 14:48
Geçen konserinde Trabzonspor forması giyiyordu :)

yorumsuz6117
27.11.2011, 15:15
Geçen konserinde Trabzonspor forması giyiyordu :)

Ben bjk forması giydiğinide görmüştüm..

Emre B.
27.11.2011, 16:35
Sırf 61'de yerim olsun diye yazıyorum. Başka bi amacım yok.

zafer6161
27.11.2011, 16:36
Ben bjk forması giydiğinide görmüştüm..

oada bişemi,her gece fener formasıyla yatıyor:p

Egemen Yılmaz
27.11.2011, 16:39
Artık şüphe kalmaz herhalde

http://i.imgur.com/uF12o.jpg

Alihan Ertürk
27.11.2011, 16:56
İbretlik paylaşım.

Uğur Ö.
27.11.2011, 17:32
Tribün liderimiz de Bjk forması giydi ne yani :)

Burak DERELİ
27.11.2011, 17:54

süper bir photoshop olmuş :D

Ömür Karadeniz
27.11.2011, 17:55
Vampir zannettim ilkten o fotoğraftakini...

yorumsuz6117
27.11.2011, 21:27

Bunlar İllumunati oyunu Ceza bjklidir..

Gökçebey
28.11.2011, 08:37
süper bir photoshop olmuş :D

Süper mi? Bunu yapan arkadaşın paint'i bile açması yasaklanmalı :D

Mehmet Ç.
28.11.2011, 10:07

paint terk ççç

bu ceza bide biraz fazla killi olmus...

:D

pazarkapılı
28.11.2011, 10:16
ceza kimdir?ne is yapar?....bilgisi olan var mi?....

ibrahim
28.11.2011, 21:24
Hakiki Trabzonsporludur. :)

Canberk
28.11.2011, 21:38

Puhahahah :D

Bu arada cidden kilitleyin şu başlığı yeter yaa ççç

Egemen Yılmaz
29.11.2011, 00:46

Abi yapma kırılıyorum bak :p

Canberk
29.11.2011, 01:04

Sensin dimi o ççç

Mehmet Ç.
29.11.2011, 09:31

mamamam mimimimi mamamamam mimimimi mikronfon show mikrofon show...

belki birsey söylüyordur :D kendisi bu rap denince ilk akla gelen isim.. kisaca bu isin krali :D

Gökçebey
29.11.2011, 09:34

Egemen sen misin yoksa? :D Etme gitme :D

61viya
29.11.2011, 18:05

Kendi alanında çok kaliteli işlere imza atan bir arkadaştır. Dinlersiniz veya dinlemezsiniz ancak sağlam sözler vardır şarkılarında.

Bmn ile olan alakası ise, hangi takımlı olduğu muallağı :D

Ilelioglu
29.11.2011, 21:49
Rafet el Roman, Murat Gögebakan, Yusuf Güney, Sinan Özen...Bunlarin hepsi Trabzonsporlu...Ceza olmasada olur bence..

;)

Mehmet Ç.
29.11.2011, 21:56
Senin agzindan cikan ile kulaginin duydugu ayni sey olmadi belli :D

Ceza olmazsa olmaz...

YakupDayi
29.11.2011, 22:46
arkadaşlar en ünlü kişi benim ve trabzonsporluyum....:alkış:

ihsan candas
29.11.2011, 23:33
hakiki tosun paşa da trabzonsporlu...

Barış Burak
30.11.2011, 00:02
cezanın Trabzonsporlu olma ihtmali sıfır bi kere...

zafer6161
30.11.2011, 09:26
Rafet el Roman, Murat Gögebakan, Yusuf Güney, Sinan Özen...Bunlarin hepsi Trabzonsporlu...Ceza olmasada olur bence..

;)

murat gs li sinan fb li;)

Taner Gündoğdu
30.11.2011, 12:48
murat gs li sinan fb li;)

ceza? :D:D:D

zafer6161
30.11.2011, 14:23
ceza? :D:D:D

ayıp ettin şimdi:D

Mustafa ÖZDEMİR
30.11.2011, 14:39
en büyük trabzonsporlu cezadır zaten. hatta kankası sagopa ile beraber trabzonspor için marş hazırlıyorlar .marşın ismide burak koyunca bak neler oldu...

Erbay
30.11.2011, 15:01
Ya ceza muhabbeti, uzayan ama bıktırmaya muhabbetlerimin arasında girdi şahsen :D

Fatih Öztürk
01.12.2011, 02:05
hay Allah cezanı be ceza:)

Harun-61
01.12.2011, 10:58
Ceza'yi görünce, aha dedim TFF'nin klasik hafta ici isi ; Trabzonspor'a ceza vermek :D :)

Turgay Atalay
01.12.2011, 11:27
Hatasız kul, Cezasız Trabzon olmaz....şakirrrrr

albatros
01.12.2011, 11:49
ne müebbet cezaymış arkadaş...bitmek bilmedi muhabbeti.

zafer6161
01.12.2011, 13:17
Ceza Röportaj

Rap müzikte kimseyi rakip görmüyorum
Dördüncü solo albümü ‘Onuncu Köy’e on beş parça sıkıştıran Türkçe Rap müziğin yıldızı Ceza, geçmişteki hatalarından ders aldığını ve bu yüzden iyi yerlere gelebildiğini söylüyor.
Dünyadaki rap müziğini yönlendiren sistemin gençlere cinsellik ve dünyevî zevk pompaladığını ve onlarla arasında kalın bir çizgi olduğunu belirten Ceza, “Şarkı sözlerim aklımda ama telefon numaramı hâlâ ezberleyemiyorum” diyor.
Onuncu Köy, 4. solo albümünüz. ‘Dokuz köyden kovuldum ama onuncu köyde de bildiğimi söylemeye devam ediyor, on birinci köyü arıyorum mu’ diyorsunuz? (Gülüşmeler)
Kimsenin bizi bir yerden kovduğu yok Allah’a şükür, ama çok fazla şey anlattığımız için göze batıyoruz. Bazen anlaşılmıyorsunuz, bazen anlattığınız şeyler insanları rahatsız edebiliyor. Her zaman içimden geçen duygularımın, kalbimin elverdiği şekilde dilimin döndüğünce anlatıyorum. Her zamanki gibi ciddi konular; her insanı ilgilendirebilecek şeylerden bahsediyorum. 4 sene ara verdim ama 1,5 ayda hazırladım.

Ceza denilince hemen akla polemikler geliyor. Niye?

Bitti bunlar, dinleyiciler de yemiyor artık. Yaptığımız güzel işlerin arasında hep kötü olan dikkat çekiyor. Yaptığımız hatalar daha fazla maalesef. Ama bir saldırı olduğu zaman cevap verme durumunda kalıyorsunuz.

Yine olsa kendinizi tutamazsınız yani?

İnsanlık hali! Eimden geldiğince hakim olmaya çalışıyorum kendime. Allah’tan müziğim var ki onunla cevap veriyorum. Hayatım boyunca öyle kavga eden birisi olmadım. Gençliğimde kavga ettim ama cahillik onlar. Yaşım 34, yaptığım hatalar boş geliyor. Bir yere gelebildiysem hatalardan pay çıkarabildiğim içindir.

Pişmanlık duyduklarınız var mı?

Olmuştur elbette. Ama ben durup dururken kimseye sataşmadım hayatım boyunca. Çocukluğumdan beri böyleyim, duygusal bir insanım. Amcam örnek aldığım bir insandır, ‘Ne derlerse desinler sus diyor’ bana. Babam benim konuşmamı, düşünce yapımı etkilemiştir ama amcam manevî anlamda çok şey kazandırmıştır bana.

Elektrik çarpmış gibi mi oluyor?

Sahneye çıktığımda heyecanım kesinlikle gidiyor ama sahne öncesinde düşünüyorum yani. Sonuçta insanlardan farklı görmüyorum kendimi. Hâlâ çocukluk arkadaşlarımla görüşüyorum, maneviyattan uzaklaşma da olmadı. Aileler çok dinler, çünkü benim müziğimde hiçbir zaman küfür olmadı, hiçbir albümümde aksini iddia edemezler. Kötü örnek olacak davranışlarda da bulunmadım. Bazen çıkışlarım olmuştur ama o andaki kendime hakim olamama durumu o, aynı şekilde karşılık vermemem gerekirdi.
Küçükken yine bıdı bıdı konuşan bir tip miydiniz?
Yok ya, biraz içe kapanıktım okul döneminde. Çok fazla parmak kaldıran, sesini çıkaran birisi değildim. Yazmak ve söylemek kendimi ifade biçimine yansıdı demek ki!

Niye dayak yiyordunuz peki? (Gülüşmeler)

Eğitim sisteminin nimetlerinden birisiydi işte o da. Gecekonduda yaşamamız, memur çocuğu olmam benim duygularımı etkilemiştir. Ailemin yoksul olduğu dönemde farkındaydım yoksulluğumuzun, pek bir şey istemezdim. Duygusal kişiliğim ve farkındalık çok küçük yaşta gelişti bu yüzden.

Sözler, bu kadar haşır neşir olan birisi olarak Allah’a dua ederken neler söylüyorsunuz?

Amentü duasını çok okurum ben. İçimden Türkçesini de tekrarlarım.
Yine ritmik ve hızlı mı söylüyorsunuz? (Gülüşmeler)
Hızlı okuyup okumamak önemli değil doğru okumak gerekiyor. Herkes için dua ederim. Allah’tan sürekli isterim.

Sesinizi kaybetseniz ne olurdu?

İnşallah öyle bir şey olmaz, çok üzülürüm. Ekmek yediğim, birçok insana karşı sorumlu olduğum şeyi sesim sayesinde yapıyorum.
Kendinizi ozan olarak görüyorsunuz. Anadolu’da ‘şakiyye’ denilen bir atışma geleneği var. Bu rap midir?
Bizim sözel geleneğimiz çok gelişmiştir. Edebiyatımız Anadolu’dan çok önemli şairler çıkarmıştır. Bizi onlarla kesinlikle bir tutmuyorum ama bu dönemin bir şeyler farklı şekilde anlatan insanlarıyız. Şimdi bir edebi değeri yok ama belki yüz sene sonra ortaya çıkacak.

Türk Ceza Kanunu’na göre ceza aldın mı hiç?

Oldu. Bir atışmadan dolayı altı ay hapis cezası aldım. Bu dünya rap tarihinde bir rapçinin başına gelen bir ilktir. İyi hallerim göz önüne alınarak ceza çekmedim ama ceza kesildi.
Sadece öz Türkçe ile rap yapılabilir mi?
Denedim onu açıkçası, yapsanız bile insanın anlaması çok zor. Günlük hayatımızda o kadar yabancı kelime kullanıyoruz ki! Dilimizde olan Fransızca kelimelerle bir rap parçası yapmak istiyorum, bakalım ne diyecekler?

İngilizce rap yapar mısınız?

İngilizcem çok iyi değil zaten, bir de düşünüp hayal kurmadığınız bir dilde müzik yapmanın anlamı yok. Yurtdışında 300′den fazla konser verdim, çok sevenler var, konser teklifleri geliyor. Türkçe hayranlık uyandırıyor. Bir de yolun başında olduğumuz için, biraz sosyal içerikli ve politik tavrı var. Ama kadınları aşağılayıcı, para ve maddiyattan bahsedenler de çok maalesef. Rap’i yönlendiren bir sistem var. Cinsellik, dünyevi zevk pompalanıyor. Aramızda bayağı kalın çizgi var.
‘Türkiye’de rap’in tarihini yazıyorum ve en iyisi benim’ diyorsunuz. Kibir mi bu?
Bunlar çok önce söylediğim sözler. O dönem rekabet ortamı vardı, ama şu an döneme gerek kalmadı. Herkes kendi yolunda zaten. Rakip olarak kimseyi görmüyorum, olabilecek arkadaşlarla her gün beraberim. Aramızda birbirimizi ezerek bir yere varmıyoruz.

Reklamlarda oynamanız, düetler yapmanız eleştiriliyor. Bunlar rap müziğini popülerleştirdi mi?

Reklamı para için yapıyorum. Bana yüzlerce reklam teklifi geldi ama iki üç tanesini kabul ettim. Çünkü zaman zaman paraya ihtiyacım oluyor, hortumcu ya da hırsız değilim, haram kazanmadan bunu yapıyorum. Mesela bir şeker reklamı olmuştu ve kanser olan annem rahmetli olmuştu. İnanılmaz bir borç vardı, o reklamı yapmak zorundaydım. Yaptığım bu işler rap’in de tanınmasına neden oldu.
Telefon faturası size daha az mı geliyor? Birinin 250 kontörlük konuşmasını siz 100 kontörde halledebilirsiniz herhalde? (Gülüşmeler)

Birkaç yıla vurursanız, ağır konuşan insana göre zamandan kazanma durumum var tabii. Şile tarafını, Belgrat Ormanı gibi sakin ortamları tercih ederim. Albüm kapağında da bu tarz doğal dekoru kullandım zaten. Günlük hayatta çok fazla konuşmam, sosyal yaşantım da yok.

Peki futbol'la aranız nasıl ???

Futbolsuz hayat düşünemiyorum,Özellikle bir futbol düşkünüyseniz

Hangi takım ??

Şimdi şöyle bişe var,herkes beni beşiktaşlı bilir,hatta fenerli yapanlarda var,ama inanın bu takımlarla ilgilenmiyorum,babam bjk lı annem gs li,kankam fb li,eee ülkede kaç büyük var,4 bende trabzonsopr'lu oldum ,ama en koyusundan,her hafta maçlarını izlerim ,yenilince çok üzülürüm,hatta bana takılırlar,oğlum sen trabzonlu değilsin,neden trabzonspor'u tutuyorsun,bende bazen sende istanbul'lu değilsin,neden fener'i tutuyorsun diye ara sıra atışırız...gülüşmeler :))

yeri gelmişken söyleyeyim,buradan başkanımıza ve şenol hocamıza selamları gönderiyorum,umarım lilleyi yeneriz,,,en büyük TRABZON

çok teşekkür ediyorum,hayatınızda başarılar dilerim

ne demek,esas ben teşekkür ederim

Kaynak: Ceza Röportaj | e-muzik.net http://www.e-muzik.net/c

artık ceza konusu kapansa iyi olur :p

inception61
01.12.2011, 18:39
Ceza Röportaj

Rap müzikte kimseyi rakip görmüyorum
Dördüncü solo albümü ‘Onuncu Köy’e on beş parça sıkıştıran Türkçe Rap müziğin yıldızı Ceza, geçmişteki hatalarından ders aldığını ve bu yüzden iyi yerlere gelebildiğini söylüyor.
Dünyadaki rap müziğini yönlendiren sistemin gençlere cinsellik ve dünyevî zevk pompaladığını ve onlarla arasında kalın bir çizgi olduğunu belirten Ceza, “Şarkı sözlerim aklımda ama telefon numaramı hâlâ ezberleyemiyorum” diyor.
Onuncu Köy, 4. solo albümünüz. ‘Dokuz köyden kovuldum ama onuncu köyde de bildiğimi söylemeye devam ediyor, on birinci köyü arıyorum mu’ diyorsunuz? (Gülüşmeler)
Kimsenin bizi bir yerden kovduğu yok Allah’a şükür, ama çok fazla şey anlattığımız için göze batıyoruz. Bazen anlaşılmıyorsunuz, bazen anlattığınız şeyler insanları rahatsız edebiliyor. Her zaman içimden geçen duygularımın, kalbimin elverdiği şekilde dilimin döndüğünce anlatıyorum. Her zamanki gibi ciddi konular; her insanı ilgilendirebilecek şeylerden bahsediyorum. 4 sene ara verdim ama 1,5 ayda hazırladım.

Ceza denilince hemen akla polemikler geliyor. Niye?

Bitti bunlar, dinleyiciler de yemiyor artık. Yaptığımız güzel işlerin arasında hep kötü olan dikkat çekiyor. Yaptığımız hatalar daha fazla maalesef. Ama bir saldırı olduğu zaman cevap verme durumunda kalıyorsunuz.

Yine olsa kendinizi tutamazsınız yani?

İnsanlık hali! Eimden geldiğince hakim olmaya çalışıyorum kendime. Allah’tan müziğim var ki onunla cevap veriyorum. Hayatım boyunca öyle kavga eden birisi olmadım. Gençliğimde kavga ettim ama cahillik onlar. Yaşım 34, yaptığım hatalar boş geliyor. Bir yere gelebildiysem hatalardan pay çıkarabildiğim içindir.

Pişmanlık duyduklarınız var mı?

Olmuştur elbette. Ama ben durup dururken kimseye sataşmadım hayatım boyunca. Çocukluğumdan beri böyleyim, duygusal bir insanım. Amcam örnek aldığım bir insandır, ‘Ne derlerse desinler sus diyor’ bana. Babam benim konuşmamı, düşünce yapımı etkilemiştir ama amcam manevî anlamda çok şey kazandırmıştır bana.

Elektrik çarpmış gibi mi oluyor?

Sahneye çıktığımda heyecanım kesinlikle gidiyor ama sahne öncesinde düşünüyorum yani. Sonuçta insanlardan farklı görmüyorum kendimi. Hâlâ çocukluk arkadaşlarımla görüşüyorum, maneviyattan uzaklaşma da olmadı. Aileler çok dinler, çünkü benim müziğimde hiçbir zaman küfür olmadı, hiçbir albümümde aksini iddia edemezler. Kötü örnek olacak davranışlarda da bulunmadım. Bazen çıkışlarım olmuştur ama o andaki kendime hakim olamama durumu o, aynı şekilde karşılık vermemem gerekirdi.
Küçükken yine bıdı bıdı konuşan bir tip miydiniz?
Yok ya, biraz içe kapanıktım okul döneminde. Çok fazla parmak kaldıran, sesini çıkaran birisi değildim. Yazmak ve söylemek kendimi ifade biçimine yansıdı demek ki!

Niye dayak yiyordunuz peki? (Gülüşmeler)

Eğitim sisteminin nimetlerinden birisiydi işte o da. Gecekonduda yaşamamız, memur çocuğu olmam benim duygularımı etkilemiştir. Ailemin yoksul olduğu dönemde farkındaydım yoksulluğumuzun, pek bir şey istemezdim. Duygusal kişiliğim ve farkındalık çok küçük yaşta gelişti bu yüzden.

Sözler, bu kadar haşır neşir olan birisi olarak Allah’a dua ederken neler söylüyorsunuz?

Amentü duasını çok okurum ben. İçimden Türkçesini de tekrarlarım.
Yine ritmik ve hızlı mı söylüyorsunuz? (Gülüşmeler)
Hızlı okuyup okumamak önemli değil doğru okumak gerekiyor. Herkes için dua ederim. Allah’tan sürekli isterim.

Sesinizi kaybetseniz ne olurdu?

İnşallah öyle bir şey olmaz, çok üzülürüm. Ekmek yediğim, birçok insana karşı sorumlu olduğum şeyi sesim sayesinde yapıyorum.
Kendinizi ozan olarak görüyorsunuz. Anadolu’da ‘şakiyye’ denilen bir atışma geleneği var. Bu rap midir?
Bizim sözel geleneğimiz çok gelişmiştir. Edebiyatımız Anadolu’dan çok önemli şairler çıkarmıştır. Bizi onlarla kesinlikle bir tutmuyorum ama bu dönemin bir şeyler farklı şekilde anlatan insanlarıyız. Şimdi bir edebi değeri yok ama belki yüz sene sonra ortaya çıkacak.

Türk Ceza Kanunu’na göre ceza aldın mı hiç?

Oldu. Bir atışmadan dolayı altı ay hapis cezası aldım. Bu dünya rap tarihinde bir rapçinin başına gelen bir ilktir. İyi hallerim göz önüne alınarak ceza çekmedim ama ceza kesildi.
Sadece öz Türkçe ile rap yapılabilir mi?
Denedim onu açıkçası, yapsanız bile insanın anlaması çok zor. Günlük hayatımızda o kadar yabancı kelime kullanıyoruz ki! Dilimizde olan Fransızca kelimelerle bir rap parçası yapmak istiyorum, bakalım ne diyecekler?

İngilizce rap yapar mısınız?

İngilizcem çok iyi değil zaten, bir de düşünüp hayal kurmadığınız bir dilde müzik yapmanın anlamı yok. Yurtdışında 300′den fazla konser verdim, çok sevenler var, konser teklifleri geliyor. Türkçe hayranlık uyandırıyor. Bir de yolun başında olduğumuz için, biraz sosyal içerikli ve politik tavrı var. Ama kadınları aşağılayıcı, para ve maddiyattan bahsedenler de çok maalesef. Rap’i yönlendiren bir sistem var. Cinsellik, dünyevi zevk pompalanıyor. Aramızda bayağı kalın çizgi var.
‘Türkiye’de rap’in tarihini yazıyorum ve en iyisi benim’ diyorsunuz. Kibir mi bu?
Bunlar çok önce söylediğim sözler. O dönem rekabet ortamı vardı, ama şu an döneme gerek kalmadı. Herkes kendi yolunda zaten. Rakip olarak kimseyi görmüyorum, olabilecek arkadaşlarla her gün beraberim. Aramızda birbirimizi ezerek bir yere varmıyoruz.

Reklamlarda oynamanız, düetler yapmanız eleştiriliyor. Bunlar rap müziğini popülerleştirdi mi?

Reklamı para için yapıyorum. Bana yüzlerce reklam teklifi geldi ama iki üç tanesini kabul ettim. Çünkü zaman zaman paraya ihtiyacım oluyor, hortumcu ya da hırsız değilim, haram kazanmadan bunu yapıyorum. Mesela bir şeker reklamı olmuştu ve kanser olan annem rahmetli olmuştu. İnanılmaz bir borç vardı, o reklamı yapmak zorundaydım. Yaptığım bu işler rap’in de tanınmasına neden oldu.
Telefon faturası size daha az mı geliyor? Birinin 250 kontörlük konuşmasını siz 100 kontörde halledebilirsiniz herhalde? (Gülüşmeler)

Birkaç yıla vurursanız, ağır konuşan insana göre zamandan kazanma durumum var tabii. Şile tarafını, Belgrat Ormanı gibi sakin ortamları tercih ederim. Albüm kapağında da bu tarz doğal dekoru kullandım zaten. Günlük hayatta çok fazla konuşmam, sosyal yaşantım da yok.

Peki futbol'la aranız nasıl ???

Futbolsuz hayat düşünemiyorum,Özellikle bir futbol düşkünüyseniz

Hangi takım ??

Şimdi şöyle bişe var,herkes beni beşiktaşlı bilir,hatta fenerli yapanlarda var,ama inanın bu takımlarla ilgilenmiyorum,babam bjk lı annem gs li,kankam fb li,eee ülkede kaç büyük var,4 bende trabzonsopr'lu oldum ,ama en koyusundan,her hafta maçlarını izlerim ,yenilince çok üzülürüm,hatta bana takılırlar,oğlum sen trabzonlu değilsin,neden trabzonspor'u tutuyorsun,bende bazen sende istanbul'lu değilsin,neden fener'i tutuyorsun diye ara sıra atışırız...gülüşmeler :))

yeri gelmişken söyleyeyim,buradan başkanımıza ve şenol hocamıza selamları gönderiyorum,umarım lilleyi yeneriz,,,en büyük TRABZON

çok teşekkür ediyorum,hayatınızda başarılar dilerim

ne demek,esas ben teşekkür ederim

Kaynak: Ceza Röportaj | e-muzik.net http://www.e-muzik.net/c

artık ceza konusu kapansa iyi olur :p

yalan habercilik sana şuku muku yok:D
ya harbiden bırakın bu cezayı yoksa ALLAH cezanızı verecek:D

yorumsuz6117
01.12.2011, 19:39
zafer6161

Önce güldüm sonra bastım eksiyi.. :)

zafer6161
01.12.2011, 21:17
gülüşmeler ççç

Batuhan
03.12.2011, 11:50
Ben Öykü & Berk Gürman kardeşleri Trabzonsporlu olarak bilirdim ama değillermiş sanırım. :o

http://twitter.com/?ref=nf&utm_campaign=BerkGurman&utm_content=142679139051249665&utm_medium=fb&utm_source=fb#!/BerkGurman/status/142363917115588608

Ömür Karadeniz
03.12.2011, 12:00
Allah cezamızı verecek.

zafer6161
06.12.2011, 17:23
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=99822

Melek
06.12.2011, 17:28
polemiklere son verdi bu röpörtaj ohh beeeeeeeeeeeee CEZAmızı cekelim :)

zafer6161
06.12.2011, 17:29
polemiklere son verdi bu röpörtaj ohh beeeeeeeeeeeee CEZAmızı cekelim :)

yaa 6 sene meğersem boşuna tartışmısız :rolleyes:

Mehmet Ç.
06.12.2011, 18:00
Röportaji Zafer abi koymasaydi iyidi..

:D aceba kendimi ekledi sonunu diye kendime sormuyor degilim :D

zafer6161
06.12.2011, 18:19
Röportaji Zager abi koymasaydi iyidi..

:D aceba kendimi ekledi sonunu diye kendime sormuyor degilim :D

yokla orjinal :rolleyes:

Ilelioglu
06.12.2011, 20:51
Ben Ceza'nin Trabzonsporlu olduguna inanamiyorum ya...:)

ibrahim
06.12.2011, 22:39
Ama olmazki!!!! Bi parcasinda "Ben Besiktasliyim, yarimse cimbom" dedi... :S :S

ibrahim
05.02.2012, 05:37
Christina Alguilera'da Trabzonsporlu!

http://www.resimdunyasi.net/resimler/650-christina-aguilera-ve-mavi-gece-kiyafeti-1304.jpg

yorumsuz6117
05.02.2012, 09:11
Aguilera gsliymiş..

Trabzon-Spor-61
06.02.2012, 20:13
BÜLENT ERSOY....

.... hangi takimi tutuyor ??

Canberk
07.02.2012, 00:22
Ben bittim bu Ceza muhabbeti bitmedi ya :D

Mehmet Yusuf
07.02.2012, 02:23
BÜLENT ERSOY....

.... hangi takimi tutuyor ??

Takim tutmuyor bence...
:D:D:D

ibrahim
07.02.2012, 18:20
O direk topu tutuyo. Taraf secmiyo kendisi. :)

Sibel
07.02.2012, 18:25
Ben Öykü & Berk Gürman kardeşleri Trabzonsporlu olarak bilirdim ama değillermiş sanırım. :o

http://twitter.com/?ref=nf&utm_campaign=BerkGurman&utm_content=142679139051249665&utm_medium=fb&utm_source=fb#!/BerkGurman/status/142363917115588608
Öykü Trabzonsporluydu, Berk'i bilmiyorum.

Murat'
07.02.2012, 18:25
Şu başlıktaki olay nedir bir türlü anlayamadım. Tamam bir zamanlar esprisi güzelce yapıldı, hala başlıkta durmasını anlayamıyorum.

TS-Tiryaki
11.02.2012, 17:02
http://www.sabah.com.tr/multimedya/galeri/spor/unluler_hangi_takimi_tutuyor?albumId=9337

evet gözümüz aydin. Sonunda ceza konusuna aciklik getirildi. :D:D

Resimlere tiklayin ve görün. (Bu arada kimler Trabzonsporluymusda haberimiz yokmus.:D)

Samet Türkmen
11.02.2012, 17:08
http://www.sabah.com.tr/multimedya/galeri/spor/unluler_hangi_takimi_tutuyor?albumId=9337

evet gözümüz aydin. Sonunda ceza konusuna aciklik getirildi. :D:D

Resimlere tiklayin ve görün. (Bu arada kimler Trabzonsporluymusda haberimiz yokmus.:D)

Müstehcen içerik bu ya. Paylaşmayın şunları. Hoşuna giden istediği kadar arayıp bulur bakar googledan.

Hasan Cubukcu
12.02.2012, 14:15
EROL GÜNAYDIN güyam bu adam Akcaabatli !!

Samet Türkmen
12.02.2012, 14:19
EROL GÜNAYDIN güyam bu adam Akcaabatli !!

Hadi aforoz edelim Erol Günaydın'ı. Trabzonspor'u tutmuyor diye kimsenin Trabzonluluğuna laf edemezsiniz. Kaldı ki adam kaç yaşına gelmiş. Futbolu izlediği bile yoktur.

DÜZELTME : Ya da edebilirsiniz. Rizeli fenerlileri kemençe çalarken gödüm televizyonda az önce de fikrim değişti.

Koray
15.02.2012, 12:51
Grup Seksendört'ün Tuna'sı da Trabzonsporlu.

Samimi bi arkadaşımın kuzeni oluyor ondan biliyorum.

Hürgün Aygün
10.04.2012, 22:06
Tartışmaya yeni bir boyut kazandıracak bu video.:D 38.Saniyeye dikkat...:D :D
LAoDI7DG138

Canberk
10.04.2012, 22:09
Tartışmaya yeni bir boyut kazandıracak bu video.:D 38.Dakikaya dikkat...:D :D

4 dakika 20 saniyelik bir videonun 38.dakikasına nasıl dikkat edelim Hürgün kardeş ?

Hürgün Aygün
10.04.2012, 22:09
4 dakika 28 saniyelik bir videonun 38.dakikasına nasıl dikkat edelim Hürgün kardeş ?
Pardon saniye olacaktı.:D

Yasin Altuntas
10.04.2012, 23:19
LAoDI7DG138

http://img577.imageshack.us/img577/3462/cezats.png
obaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

Murathan
10.04.2012, 23:28
Şu adamın Trabzonsporlu olmasına neden seviniyorsunuz ki ?

Canberk
10.04.2012, 23:44

Sorma. Bende anlayamıyorum ...

Mustafa
10.04.2012, 23:51
Gene başa mı döndünüz.Peki Cale cezalı mı ?

Yasin Altuntas
11.04.2012, 00:09
Gene başa mı döndünüz.Peki Cale cezalı mı ?

Onu birakta yeni STadyumda Kosu Pisti olacak mi ??

zarge
11.04.2012, 09:57
LAoDI7DG138

helal cezaya.
yakışır.

Çağdaş DENİZ
11.04.2012, 10:01
oooo ona bakarsanız başbakan da trabzona geldiğinde trabzonspor atkısı takıyo:(

TAHSİN 61
11.04.2012, 10:27
Bende Trabzonsporluyum

Ogün'
11.04.2012, 10:33
Çok önemli bir kaynak!

BheVgGBf6aU

çok sağlam bi kaynak ceza Trabzonsporlu:D

TAHSİN 61
11.04.2012, 14:57
Biz Sago cuyuz CEza meza keza anlamayız :)

Yasin Altuntas
30.04.2012, 15:47
http://www.sporx.com/magazin/aslinda-onlar-da-fanatikSXGLQ12541SXQ?sira=12

Mayls
30.04.2012, 16:42
Benim anlamadığım, bize ne?

Mesela benim çocukluk kahramanım Barış Manço Trabzonsporlu değilmiş. Ne olacak şimdi?

İnsanın tuttuğu takım onun kişiliğini olumlu ya da olumsuz yönde etkiler mi?

zafer6161
30.04.2012, 18:25
Çok önemli bir kaynak!

BheVgGBf6aU

bende sabah beri ceza çıkacak diye izledim :D

sonradan çaktık davayı
eto ymuş meğersem:p

TSezgin61
30.04.2012, 18:54
infantino Trabzonsporlu

Yasin Altuntas
30.04.2012, 23:47
Benim anlamadığım, bize ne?

Mesela benim çocukluk kahramanım Barış Manço Trabzonsporlu değilmiş. Ne olacak şimdi?

İnsanın tuttuğu takım onun kişiliğini olumlu ya da olumsuz yönde etkiler mi?

Maksat biraz kafa dagatmak ve eglenmek. Yoksa bana ne elin ünlüsü Trabzonsporlumu degilmi diye. Sanki bana birsey kazandiracak (Beni gectim sanki Takima birsey kazandiracak)

Murat GENEL
01.05.2012, 10:46

bu artık BMN'de onur meselesi oldu..Ceza'nın kim oldugu nasıl bir kişilik oldugu hiç öenmli değil..Ceza'nın Trabzonsporlu olması da önemli değil..Önemli olan birimiz Trabzonsporlu derken diğerinin sürekli hayır yeaa Bjkli,Fbli demesi..Yoksa bu forum bazı şeyleri kaybediyor demektir..

Sefa
01.05.2012, 12:40
Ceza Beşiktaşlı değil mi yahu :confused:

zafer6161
01.05.2012, 14:29

sen yenisin galiba :D

bestrafer
01.05.2012, 14:49
Ceza Trabzonsporlu muymuş? Şok oldummmm!!!!

Tascaynar
01.05.2012, 15:04
Biz de Trabzonsporluyuz ama ünlü değiliz,ne yapalım.:)

Berat Akçay
01.05.2012, 15:11

Biraz gerilere gideyim dedim . Bu nedir arkadaş çççççççççççç

Şimdi elindeki mouseyi yavaşça bırak

Tolga
01.05.2012, 17:21
O nasıl bir photoshop'tur Ya Rabbülalemin :?

Kader KORELİ
01.05.2012, 18:26
Suç fenerli ve ceza Trabzonsporlu.

ibrahim
01.05.2012, 22:02
İlla koydurtacaksiniz bana 2009'da bordo-mavili formayla sahnede cektigim resmi...

http://g1205.hizliresim.com/x/1/55jpx.jpg

Tolga
02.05.2012, 08:51
Tam seçemiyorum :D biri bana uzak gözlüğümü versin

Sefa
02.05.2012, 11:19
Foroğraf hesap makinesi terk :D

zafer6161
02.05.2012, 11:36
İlla koydurtacaksiniz bana 2009'da bordo-mavili formayla sahnede cektigim resmi...

arkadaş resmi nokıa 3310 la çekti galiba :D

Kubilay ŞAHİN
02.05.2012, 11:49

ççç ççç...

zafer6161
02.05.2012, 14:28
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/529776_382644951774448_279405465431731_1059387_213 4607316_n.jpg

müslüm baba:D

Sercan Keleş
02.05.2012, 17:39
Forum olarak aldığımız bu kararı Cezaya söyleyelim.

ibrahim
03.05.2012, 20:57
Foroğraf hesap makinesi terk :D

Ayip degilmi iftira atiyosunuz eski telefonuma??? Hem onun adi 5300 Xpress Music bikere... -.-

http://ecx.images-amazon.com/images/I/217xMwcZ3bL._SL500_AA300_.jpg

izzet
10.05.2012, 14:59
edit............

Emirhan Makul
03.06.2012, 20:28
Arzum onan Trabzonsporluymuş öyle diyorlar doğru mu ?

Hasan YAYLI
03.06.2012, 20:30
Arzum onan Trabzonsporluymuş öyle diyorlar doğru mu ?

Evet,kendi ağzından da duymuştum...

ibrahim
03.06.2012, 20:43
Arzum Onanin hangi takimli oldugunu dünya alem biliyor. :)

Kocasida Trabzonsporlu galiba...

Edit: Zafer abi dünya aleminde bilmedigini biliyormus. Helal olsun. :):)

zafer6161
03.06.2012, 21:35
a.o ve kocası TS li idiler,hami onların çok samimi ve aile dostlarıydı
,taki hami futbolu bıraktı nedense bunlar bir anda gs li oldular,gecen sene çarkıfelekte gs olduklarını söylediler

Tolga
03.06.2012, 21:52
Zafer abi burdaymış, biz öyle duyduk . . .

zafer6161
03.06.2012, 21:56
uzak doğu he,sende mi :D

fanatikdevri
03.06.2012, 22:36
Cezanın Trabzonsporlu olduğunu ilk ben söylemiştim neden inanmadınız yahu :D

Burak DERELİ
03.06.2012, 23:09
Cezanın Trabzonsporlu olduğunu ilk ben söylemiştim neden inanmadınız yahu :D

bu amansız tartışmayı başlatan sendin demek :D :)

fanatikdevri
03.06.2012, 23:35
bu amansız tartışmayı başlatan sendin demek :D :)

Vallahi konunun buralara geleceğini bende tahmin edemezdim :D

Berke6198
04.06.2012, 00:00

Abi İsmail Yk & 2-Pac düet yapıyor desen yerim...

fanatikdevri
04.06.2012, 00:12
Ilk fanatikdevri yazmis ceza yi =)

foruma yazilmayanlar CEZA ve AYSU BACEOGLU

CEZA KONUSUNDA BASIN AÇIKLAMASI YAPMA GEREĞİ DUYDUM!!!

Aynen ilk 12. sayfada yazmışım konuyu bayadır takip etmiyordum bu akşam okudum mesajları
nerden nerelere gelmiş ceza mevzusu gülmekten karnıma ağrılar girdi herkesten özür diliyorum
bu denli uzayacağını bilsem söylemezdim :D :D :D

Adem Erdoğan
06.06.2012, 15:16
Engin Günay (Çakma Ak Sakallı Dede)
Doğum Yeri : Trabzon
Doğum Tarihi : 1952
Eğitim Durumu : Lisans

http://www.diziler.com/dizi/leyla-ile-mecnun/oyunculari/sayfa/3

ugurTS1989
08.06.2012, 00:25
Abi İsmail Yk & 2-Pac düet yapıyor desen yerim...

biri yok o volkan konak dese ben onu da yerım

Sefer A.
08.06.2012, 05:18

niye ki :)

Batuhan 61
08.06.2012, 11:28
Ceza Beşiktaşlı Trabzonsporlu değil :)

Sefa
23.06.2012, 13:16
Üstad Musa Eroğlu da Trabzonsporlu.. :)

zafer6161
01.07.2012, 14:13
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/599456_10151052131131815_1589263471_n.jpg

mersinli hemde

Samet Türkmen
20.07.2012, 15:09
Rafet el Roman ve volkan konak ı biliyordum

Hadi canım! Şoke oldum

Emrullah
01.09.2012, 15:51
Ezgi Eyüboğlu

Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde başrol oynayan (Zeynep karakterini oynayan) Ezgi Eyüboğlu Trabzonludur.

Oynadığı Dizi ve Filmler:

2007 Senin Uğruna
2008 Arka Sokaklar
2010 Ateşe Yürümek
2011 Kutsal Damacana: Dracoola
2011 Kalbim seni seçti
2011 Muhteşem Yüzyıl
2012 Sudan Bıkmış Balıklar

Ogün'
27.12.2012, 01:59
Ben illada kupamız olacak, her karşılaşmayı kazanacak diye sevmedim Trabzonsporumu...O bir futbol takımından öte yaşayan kültürümdür.O sahada Karadeniz gibi duracak, bana memleket kokacak tamam...Hamsi gibi kıvrak, alabaluk gibi hızlı.Funduk dali gibi esnek, kestane gibi sağlam olacak.Çay gibi estetik, yayla gibi dumanli...Gün gelecek bağ gibi, zaman zaman dağ gibi...Sevdaluğun yüzinden sararupta solayim, Maviye yakiştuğun bordo rengun olayim...O kadar.... Resul Dindar

Yako
27.12.2012, 02:55
Wilma Elles de Trabzonsporluymuş :))

zafer6161
27.12.2012, 13:00
http://images.yonja.com/pics/news/meric.JPG

koyu hemde

Sibel
28.12.2012, 22:11
Ceza'nın Trabzonsporlu olmasına ihtiyacımız yok.:)
Başlığın değişmesini arz ediyorum.

Sefa
29.12.2012, 00:12
Ceza Beşiktaşlı.. :rolleyes:

61_Hasan_69
26.01.2013, 12:27
Öykü Çelikte hem Trabzonlu hemde Trabzonsporludur.
https://twitter.com/oykucelikkk/status/278556398210670592

Ogün'
05.03.2013, 18:39
ibrahim akin nerdeyse aglayacakti gözleri doldu çocugun ailem trabzonspor'lu derken.yaa böyle topçulari kaçirmamamiz lazim...

beitar
05.03.2013, 20:05
Ceza Trabzonsporlu mu ? Var mı bu konuda bir gelişme

Sercan Keleş
07.03.2013, 16:06
:) Gülbeyaz filmi vardı hatırlarsanız , orda futbol oynayan bir çocuk vardı trabzon doğumlu beşiktaşlı nasıl sinir kapıyordum o adama nasıl ! meğersem gerçek hayatta delilik derecesinde trabzonsporluymuş. peki orda onu beşiktaşlı yapmanın mantığı nedir ? Trabzonlu olupta trabzonsporu tutmyan hiçbir adamı ben sevemem. Annem olsa merhamet göstermem.net

Ogün'
07.03.2013, 16:18
:) Gülbeyaz filmi vardı hatırlarsanız , orda futbol oynayan bir çocuk vardı trabzon doğumlu beşiktaşlı nasıl sinir kapıyordum o adama nasıl ! meğersem gerçek hayatta delilik derecesinde trabzonsporluymuş. peki orda onu beşiktaşlı yapmanın mantığı nedir ? Trabzonlu olupta trabzonsporu tutmyan hiçbir adamı ben sevemem. Annem olsa merhamet göstermem.net
Burak sarımola dediğin herhalde o Bjkli https://twitter.com/BURAKSARIMOLA

61_Hasan_69
07.03.2013, 16:19

Yazını okuduktan sonra araştırdım adamın twitterini bile buldum adam harbiden bjk liymiş. Trabzonluda değil zaten sıkıntı yok yani :)

Sercan Keleş
07.03.2013, 16:30
Burak sarımola dediğin herhalde o Bjkli https://twitter.com/BURAKSARIMOLA

kusura bakma hocam yanıldım ya :) ama yinede o dizide canlandırdığı karakter gereği yanlış takımdı.

benim karıştırdığım adamda gülbeyazda serdar orçin. bayburt doğumlu trabzonsporlu :)

Yazını okuduktan sonra araştırdım adamın twitterini bile buldum adam harbiden bjk liymiş. Trabzonluda değil zaten sıkıntı yok yani :)

kusura bakma abi yanıldım serdar orçinle karıştırdım o adamı. oda gülbeyazda oynamıştı

İlker Yazıcıoğlu
07.03.2013, 16:58
İlker Yazıcıoğlu:)

faysal
08.03.2013, 02:40
Hüseyin Bıçak tabiki :) Allah ona uzun ömür versin efsanemiz .d

https://www.youtube.com/watch?v=TiYWuoDrwoc = Bu şarkıyı ne çok dinlerdim radyoda .

Bu arada başlarda sölenmiş nese tekrar hatırlamış olduk :)

Yiğit Gayretli
08.03.2013, 03:16
Nereden aklımda kalmış (son oynadığı diziyle hiç alakası yok) bilmiyorum ama Zeynep Çamcı'nın da Trabzonsporlu olduğu bilgisi kalmış bende.

Uzun zamandır ben bunu nereden hatırlıyorum diye düşünüyorum, cevap bulamıyorum. Acaba zihnim bana oyunlar mı oynuyor?

omondoles
08.03.2013, 06:53
Hüseyin Avni Danyal da Trabzon'lu/Trabzonspor'lu diye biliyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Veysel
08.03.2013, 09:27

Evet

Tapatalk

Hüseyin Başoğlu
08.03.2013, 09:31

kurtlar vadisinde 61. dakikada bordo mavi balonlar uçurtmuştu o gün öğrenmiştim onun trabzonsporlu oldugunu :D

Yiğit Gayretli
08.03.2013, 11:40
kurtlar vadisinde 61. dakikada bordo mavi balonlar uçurtmuştu o gün öğrenmiştim onun trabzonsporlu oldugunu :D

Ben onu 7'lik Kasımpaşa maçında tribünde görmüştüm.

Hüseyin Başoğlu
08.03.2013, 13:11
Kurtlar Vadisi demişken kenan çoban(abdülhey) da Trabzonsporludur....

Adem Erdoğan
08.03.2013, 13:15
Hüseyin Avni Danyal ve Abdülhey Çoban'ın Trabzonsporlu olduğu yazıldığına göre Ceza konusundaki tartışmaların başlaması yakındır. :)

Hüseyin Başoğlu
08.03.2013, 13:27
Hüseyin Avni Danyal ve Abdülhey Çoban'ın Trabzonsporlu olduğu yazıldığına göre Ceza konusundaki tartışmaların başlaması yakındır. :)

Tartışma başlamasına gerek yok abdülhey trabzonsporlu olduğunu kendi söyledi....şampiyonluğa oynadığımız sene zaman gazetesine röportajları var abdühey trabzon formasıyla erhan fener formasıyla orda kendi söylüyor....

avni danyalda bi çok yerde söylediğini bilirim..

Adem Erdoğan
08.03.2013, 13:40
Tartışma başlamasına gerek yok abdülhey trabzonsporlu olduğunu kendi söyledi....şampiyonluğa oynadığımız sene zaman gazetesine röportajları var abdühey trabzon formasıyla erhan fener formasıyla orda kendi söylüyor....

Aksini iddia etmiyorum yahu, bu başlık bir döngü halinde ilerliyor onu kastettim. Bahsi geçen kişilerin Trabzonsporluluğu çokça kez yazılmıştı bu başlıkta. :)

Hüseyin Başoğlu
08.03.2013, 14:07
Aksini iddia etmiyorum yahu, bu başlık bir döngü halinde ilerliyor onu kastettim. Bahsi geçen kişilerin Trabzonsporluluğu çokça kez yazılmıştı bu başlıkta. :)

haa o manada :D:D yeni üyelerden olduğum için bilmiyorum tabi ozamanları :D:D bi ceza muhabbetini biliyorum okadar:D bizim insan tartışmaktan asla yorulmaz oyüzden haklısın olur:D

Derbeder-53
08.03.2013, 18:25
Bu Sagopa Kajmer Trabzonsporlu mu?

Yiğit Gayretli
08.03.2013, 18:57
Bu Sagopa Kajmer Trabzonsporlu mu?

Onun futbolla falan işi olmaz :)

faysal
08.03.2013, 19:26

Abdülleyin trabzonsporlu olması gerçekten ayri bir sempatik yaptı kendine beni zaten okuduğun röpörtajda Trabzonsporu tuttuğunu sölemişti :)

http://sadece-kurtlar-vadisi.blogspot.com/2010/07/abdulhey-fanatik-trabzonspor-lu.html

61_Hasan_69
08.03.2013, 19:36
Nereden aklımda kalmış (son oynadığı diziyle hiç alakası yok) bilmiyorum ama Zeynep Çamcı'nın da Trabzonsporlu olduğu bilgisi kalmış bende.

Uzun zamandır ben bunu nereden hatırlıyorum diye düşünüyorum, cevap bulamıyorum. Acaba zihnim bana oyunlar mı oynuyor?

Trt de şuan oynadığı dizide Akçaabatlı bir ailenin kızını oynuyor oradan kalmış olabilir.

Ertan1982
24.03.2013, 15:36
Yeni bir isim atalim ortaya.Dün Tarihin Arka odasinda cikti.dünya capında ünlü Amerikali Osmanli tarihcisi Prof. Dr. Heath Lowry.
Birazda bilgi
http://eksisozluk.com/?q=heath+lowry
http://en.wikipedia.org/wiki/Heath_W._Lowry

Burdada söyliyor.
http://tvarsivi.com/player.php?y=7&z=2013-03-24%2001:33:00g

24.03.2013 Haber Türk Tarihin arka odasi Saat 1.33

Pardon Balikesirde ögrenmis Türkceyi.

Kader KORELİ
30.03.2013, 02:13
Ben de Lowry'i yazacaktım şimdi. Üniversitede tezini Trabzon hakkında yazmış, kitaplaştırılmış da sonra, epey de meşhur bir kitaptır, Trabzon'da kitapçılarda görüyordum. ''Trabzon Şehrinin İslamlaşması ve Türkleşmesi'' kitabın adı.

http://www.sondakikahaberleri.info.tr/images/haberresim/11278-fatih-in-limni-adasina-olan-ilgisinin-ardindaki-sir.jpg

Türkiye dışında en iyi Osmanlı tarihçisi, Türkiye uzmanıdır diye dediler programda. Ayrıca Ermeni meselesinde Türkiye'nin görüşünü savunuyor, bir kitabı bizim karşı tezlerimizin önemli dayanaklarından biriymiş.

Peleray
30.03.2013, 06:20
Ezgi Eyüboğlu

Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde başrol oynayan (Zeynep karakterini oynayan) Ezgi Eyüboğlu Trabzonludur.

Oynadığı Dizi ve Filmler:

2007 Senin Uğruna
2008 Arka Sokaklar
2010 Ateşe Yürümek
2011 Kutsal Damacana: Dracoola
2011 Kalbim seni seçti
2011 Muhteşem Yüzyıl
2012 Sudan Bıkmış Balıklar
trabzonlu olsa ne olur?
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/c0.0.403.403/p403x403/68604_395797963833449_1952596683_n.jpg

Burak DERELİ
30.03.2013, 09:24
Başak Akbay

https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/420161_10150601017409427_594851235_n.jpg
Deniz yıldızı dizisi ve Benzenemez kimse sana yarışmasında bulunan Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu bayan

61_Hasan_69
30.03.2013, 11:37
trabzonlu olsa ne olur?
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/c0.0.403.403/p403x403/68604_395797963833449_1952596683_n.jpg

Tamam küfür etmiyorum

Veysel
30.03.2013, 13:11
Kokain style

Tapatalk

zafer6161
02.04.2013, 21:11
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/6484/1.html

Yasin Altuntas
03.04.2013, 00:04

Normalde bu yazildiktan sonra hemen bir cevap gelirdi fakat siteye girip "Dur bir ötekilerede bakim" diyen geri gelmiyor :D :D :D

Anıl C
03.04.2013, 00:18
Başak Akbay

https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/420161_10150601017409427_594851235_n.jpg
Deniz yıldızı dizisi ve Benzenemez kimse sana yarışmasında bulunan Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu bayan

https://pbs.twimg.com/media/A9CuMuCCEAATXJP.jpg
https://twitter.com/BASAKBAY/status/274911110799429632/photo/1

ugurTS1989
04.04.2013, 01:24
sağdaki forma manita hediyesi,soldaki forma baba yadigarı...

Ogün'
04.04.2013, 04:06
Şu habere de güzel bir yorum yapmış. http://www.kanalturk.com.tr/haber-detay/63707-turk-futbolu-boyle-taraftar-gormedi-haberi.aspx Twitter'da takip edip destek verelim. https://twitter.com/BASAKBAY
Ezgi Eyüboğlunun da Trabzon doğumlu ama Ankaralı olduğunu söyleyenler mevcut.Araştırma yaptım ama kesin sonuç yok :)
Edit:Linkteki haberde ki Ninemide dinleyin.

jojuk
04.04.2013, 05:07
http://www.pusula61.com/images/haberler/krauseden_trabzonspora_jest_h17558.jpg
asuman krause almanyada doğsamda trabzonsporu tutuyorum dedi ..

Kader KORELİ
04.04.2013, 15:18
bunlar tutmayaydı iyidi :/

zafer6161
04.04.2013, 15:24
http://www.pusula61.com/images/haberler/krauseden_trabzonspora_jest_h17558.jpg
asuman krause almanyada doğsamda trabzonsporu tutuyorum dedi ..

yalan....koyu fb li

61_Hasan_69
04.04.2013, 16:40
Şu habere de güzel bir yorum yapmış. http://www.kanalturk.com.tr/haber-detay/63707-turk-futbolu-boyle-taraftar-gormedi-haberi.aspx Twitter'da takip edip destek verelim. https://twitter.com/BASAKBAY
Ezgi Eyüboğlunun da Trabzon doğumlu ama Ankaralı olduğunu söyleyenler mevcut.Araştırma yaptım ama kesin sonuç yok :)
Edit:Linkteki haberde ki Ninemide dinleyin.

Okuldan geldiğimde annem bunun o saçma dizisini izlerdi uyuz olurdum ancak şu an deniz yıldızı dizisini izleyerek beynimi uyuşturduğum günlerinin boşa gitmediğine kanaat getirdim.

DNA-TS
05.04.2013, 00:40
Eren Hacısalihoğlu diye bir dizi oyuncusu var sakın trabzon akçaabat doğumlu diye trabzonspor lu yazmayın oda kolpa çıktı.

omondoles
05.04.2013, 11:12

Nasıl bir subliminal mesaj verdiklerinin en bariz örneği. sanırım bayanların başka fotoğraflarını bulamadılar...

alper*
05.04.2013, 11:23
http://www.sesliturkiyem.com/images/upload/vadi02.jpg

alper*
05.04.2013, 11:27
Ceza:
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/6484/1.html#galeri

Sercan Keleş
06.04.2013, 11:41
Onur Koç :)

İnternet Aleminde tanıyan varsa.

61_Hasan_69
06.04.2013, 12:24
Onur Koç :)

İnternet Aleminde tanıyan varsa.

Adamdır :)

U.Sadıkoğlu
06.04.2013, 12:49
Ceza , Trabzonspor'lu mu :D :D :D :D

Gamze
06.04.2013, 13:30
Ceza , Trabzonspor'lu mu :D :D :D :D

Laaa :))

Kaya
06.04.2013, 14:22
Gamze Bal...

Günebakış'ta yazan yazar var... O da Trabzonspor'lu...

En son Roma'da gördüm...

Gamze
06.04.2013, 14:27
Kaya bir başlıkta gömüyor, diğerinde yüceltiyor. ben anlamadım bu işi :D

Ender Kuyumcu
06.04.2013, 14:35
Bir de Ender Kuyumcu var Trabzonsporlu ünlü :)

Yiğit Gayretli
06.04.2013, 14:36
Trabzonsporlu ünsüzler Yğt Gyrtl ...

TSelif
06.04.2013, 14:37
Ben de akşam ünlü oldum :D

OYılmaz
29.04.2013, 00:38
Sırrı Süreyya Önder

alper*
29.04.2013, 00:40
Sırrı Süreyya Önder
Yok artık ?

Ogün'
29.04.2013, 00:40
Sırrı Süreyya Önder
O nerden çıktı.Kaynak isteruk?

OYılmaz
29.04.2013, 00:42
Takım tutmuyormuş ama bir süreliğine desteklemiş. :)

http://www.radikal.com.tr/radikal.aspx?atype=radikaldetayv3&articleid=1131326&categoryid=84

ibrahim
29.04.2013, 00:42
Yanlis bilgilendirmeyelim insanlari lütfen.

Senol Günes gelince Trabzonsporlu oluyor. :)

Ogün'
29.04.2013, 00:48
O zaman o bazı arkadaşların sıkça söylediği gibi Trabzonsporlu değil Şenol Güneşsporlu :)

alper*
29.04.2013, 00:57
Şu habere göre Trabzonsporlu demek zorlama olur biraz. Ama partisinin şike yasası meclisten geçerkenki tutumu bir sürü Trabzonsporluya nal toplatırdı.

OYılmaz
29.04.2013, 01:25
Şu habere göre Trabzonsporlu demek zorlama olur biraz. Ama partisinin şike yasası meclisten geçerkenki tutumu bir sürü Trabzonsporluya nal toplatırdı.

Meclis'te Trabzon'lu Trabzonspor'lu diye geçinen adamlar ve 3 parti şike yasasına evet derken; Bdp şike yasasına "hayır" demişti. Bu önemli ayrıntı hiçbir zaman unutulmamalı.

Yako
29.04.2013, 02:21
sadece Güneşspor demek dogru olmaz. Lucescu ve Güneş in takımlarına sempati duymus o kadar...

ibrahim
10.05.2013, 19:35
Seksenler dizisindeki polis hakkatten Trabzonsporluymuş. :)

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

Kadir
11.05.2013, 04:59
Ceza:
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/galeri/6484/1.html#galeri

Yaşasın Türk gazeteciliği ünlüler hangi takımı tutuyor haberinde hatun kişilerin seçilen fotoğraflarına bak :)

Hasan YAYLI
11.05.2013, 12:22
http://r1305.hizliresim.com/19/c/myfk1.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://j1305.hizliresim.com/19/c/myfkn.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

beitar
11.05.2013, 12:28
Ceza Trabzonsporlu mu ? Bir konserinde bordo mavi tişört giymişti

ibrahim
11.05.2013, 12:35
Ceza Trabzonsporlu mu ? Bir konserinde bordo mavi tişört giymişti

Kanıtlayabilirim.

Kanitlayamayrim. :(

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

asil suskun
11.05.2013, 14:02
bu ünlüler sike davasinda trabzonspora ne kadar destek oldu?

Ogün'
12.07.2013, 18:23
Murat Özarı Trabzonsporlu mu?Babam öyle olduğunu iddia ediyor.

zafer6161
13.07.2013, 10:17
Murat Özarı Trabzonsporlu mu?Babam öyle olduğunu iddia ediyor.

GS Lİ....zamanında TRABZONSPOR muhabirliği yapmıştı:)

Doğukan Uçan
16.07.2013, 11:44
Eren Hacısalihoğlu diye bir dizi oyuncusu var sakın trabzon akçaabat doğumlu diye trabzonspor lu yazmayın oda kolpa çıktı.

Samet Türkmen
20.07.2013, 16:50
Florent Malouda. Kaynak sağlam :cool:

Berat Akçay
20.07.2013, 17:11
Onu bunu bırakın da Ceza Trabzonspor'lu mu ?

000061
20.07.2013, 19:25
Nefret ediyorum şu başlıktan. 000061'i de yazabilirsiniz, o da ünlü.

Alper Beyazay
20.07.2013, 19:32

Ulan ya aynısını ben yazmayı düşünüp vazgeçmiştim. :D Yine mi. :eek:

kelkitli29
20.07.2013, 20:59
Ceza Trabzonsporluymus, yaziyordu gecen Ajanssporda :)

Courage
20.07.2013, 22:08
bence hiçbir ünlü Trabzonsporlu olmasın.

Çünkü çoğu ünlü olana kadar çok şeylerini kaybediyorlar. Öylelerinden bize hayır gelmez.

Furkan Özdem
21.07.2013, 00:02
Ünlü, Trabzonsporlu olsa ne olur. Davasında arka çıkmadıktan sonra...

Ogün'
21.07.2013, 01:42
GS Lİ....zamanında TRABZONSPOR muhabirliği yapmıştı:)

Biliyorum abi bunları.Babam kendisinin televizyonda bizzat söylediğini iddia ediyor :)

Yiğit Gayretli
21.07.2013, 02:06
Ben.

000061
21.07.2013, 22:35
Ben.

İşte budur, kim tutar Yiğit abiyi.

Başlıkta adı geçen herkesten -Kazım Koyuncu'yu tenzih ederek söylüyorum, tabii ki- daha değerlidir benim gözümde forum üyeleri.

Şahinoğlu
22.07.2013, 12:57
Murat Kekilli.

alper*
31.07.2013, 17:15
http://i43.tinypic.com/xcw2dd.png

Murathan
31.07.2013, 18:02
Ceza twitterdan beşiktaş yazdım yanlış hatırlamıyorsam :D
ayrıca bu kadar kötü bir başlık olamaz.

Ogün'
31.07.2013, 18:21
Twitter adresi buysa Beşiktaşlı olduğu aşikar https://twitter.com/Ceza_Uskudar

Doğukan Uçan
02.08.2013, 12:45
adam beşiktaşlı yalan yav sallama haberler

kopeli
02.08.2013, 14:35
Hangisi Trabzonspor'a para hibe etti ?

Cogundan cacık olmaz.

gece_bekcisi
02.08.2013, 19:03
Yahuuu şunu anlayın ki TS ünlüler bir elin parmaklarını geçmez. Saydığınız çoğu kişi Trabzonlu. Ve üstüne eklenen hiç bir ünlü yok. Herkes aynı şeyleri yazı duruyor.

selcuk
12.08.2013, 06:54
ceza ts li
burda konserde kendisi söylemisdi

zafer6161
12.08.2013, 15:08
ceza ts li
burda konserde kendisi söylemisdi
ona bakarsan buraya gelen bütün ünlüler ts li :D

Fatih Öztürk
14.08.2013, 03:17
ona bakarsan buraya gelen bütün ünlüler ts li :D

Zafer yine yaptı yapacağını:D

krdnz
20.10.2013, 08:53
Çarşının düzenlediği Cezafest te Ceza sahnede olacak.

Benim sorum belli :D

zafer6161
20.10.2013, 21:03
ivana sert de bizden ;)

poetricus
20.10.2013, 21:10
Bu başlık duruyor mu?
Niye hâlâ benim adım yok? Ayıp yahu!

Sibel
20.10.2013, 21:21
poetricus :cool:

cihatöztürk
20.10.2013, 22:25
ivana sert de bizden ;)

Zafer abi şakamı yapıyosun ciddimisin ?

zafer6161
21.10.2013, 09:07
Zafer abi şakamı yapıyosun ciddimisin ?

ciddiyim.kendi dedi

beitar
21.10.2013, 12:31
Ceza bence Trabzonsporlu, Trabzon konserinde Ts atkısı takmıştı şarkıları daha içten söylemişti

poetricus
21.10.2013, 14:05
poetricus :cool:
Eyvallah Sibel.

Yiğit Gayretli
21.10.2013, 14:23
Oğ61 Efsanesi

H a m s i
10.11.2013, 15:05
Arkadaşlar diyorsunuz ya hangisi Trabzonspor'a para hibe etti vs. vs. nereden buna ulaşabiliyorsunuz ? Edip etmediğini yani ?

Dinimiz ne buyuruyor? Sağ elin yaptığı iyiliği sol el bile bilmeyecek belki yaptılar medyaya yansımadı? Belki yapmadılar haklısınız ama kimseyi bilmediğiniz bir konu hakkında eleştiremezsiniz. Saygılar..

Samet Türkmen
10.11.2013, 18:50
Koli bantçı tayfada Trabzonsporluların az sayıda olması beni mutlu ediyor.

Kader KORELİ
11.11.2013, 01:24
UXOk0S3_ClM

Bordo Mavi bereli ANNA RF :)

Adem Akyüz'
11.11.2013, 19:31
Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama Başak Akbay'da bizden :) https://twitter.com/BASAKBAY/status/274911110799429632

https://twitter.com/BASAKBAY/status/274911110799429632

Kader KORELİ
18.11.2013, 02:49
Şair Serkan Uçar.

fincher
04.06.2014, 10:52
http://s6.postimg.org/y78c8w3zl/Image4.jpg

ibrahim
25.06.2014, 20:23
Sait Uçar.

Dıvrittıri rıttirıt Trabzon gool gool gol diyede bir şarkısı vardır.

Gesendet.

EROS87
25.06.2014, 20:36
cemil sahin

http://i.imgur.com/Fk31MOz.jpg

Tolga
25.06.2014, 20:39
cemil sahin

http://i.imgur.com/Fk31MOz.jpg

Yalansa söverim ! ! !

Hastasıyım bu adamın ben

ibrahim
25.06.2014, 20:42
Hea ne deding??? :D

Gesendet.

Tolga
25.06.2014, 20:46
Hea ne deding??? :D

Gesendet.

Önceki dizide sempatik geliyordu, ama burda jest/mimik herşeyi acayip hoşuma gidiyor :D Müthiş bir karakter :D

ibrahim
25.06.2014, 20:52
Önceki dizide sempatik geliyordu, ama burda jest/mimik herşeyi acayip hoşuma gidiyor :D Müthiş bir karakter :D

Önceki dizide bir zamanlar kaptanımız olan şahısın sözlerinden sonra izlemedim, bilmiyorum ama şimdiki dizide Ahmet Kuraldan sonraki favorim Kartal. :D

Googleden baktımda aynı isimde Trabzonlu bir futbolcu var. Onlan karıştırılmış olabilir. :)

Gesendet.

Ogün'
26.06.2014, 01:38
Trabzon doğumlu olduğu dışında bir bilgi yok.Önemli olan Trabzonsporlu mu değil mi?

Ogün'
26.06.2014, 01:41
Şimdi twitlerine baktım kesinkes Trabzonsporlu :) Artık daha sıkı takipçisiyiz. https://twitter.com/duslerimekal

Samet Türkmen
26.06.2014, 02:08
Turgut Doğan Şahin

cerasus
26.06.2014, 11:29
Süheyla Altmisdört

Murat GENEL
26.06.2014, 12:20
Turgut Doğan Şahin

Fnerbahçeli olduğunu söylemişti Ankaragücü'nde oynarken bir röportajda.