PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karadeniz Fırtınası Selçuk Aydın Gururumuzsun!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Kazım Uzunboy
12.03.2009, 10:56
Bilmiyorum ama en fazla 3 raund veriyorum. :)

E. Cumur61
13.03.2009, 03:40
SIRA GELDİ AMERİKA’YA ! http://www.selcukaydin.net/image/Amerikaya%20yolculuk.jpgDUISBURG- Geçtiğimiz hafta Almanya’nın Cuxhaven kentinde yaptığı muhteşem nakavtla Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonluğu unvanını ikinci kez koruyan Selçuk Aydın Amerika’da ringe çıkacak. Boksörümüzün menajeri Ahmet Öner tarafından verilen bilgide: 17 Nisan Cuma günü Amerika’nın Nevada eyaletinin Buffalo kentindeki ünlü Bill’s Srat Arena spor salonunda ringe çıkacak olan Selçuk Aydın’ın rakibinin ise, Said Oali olduğu bildirildi. Rakip Ouali bugüne kadar 27 kez çıktığı ringlerden 25 kez zaferle ayrılmış ve bunlardan 17’sini nakavtla sonlandırmayı başarmış. Selçuk’un daha önce İstanbul’da Ouali’yle yapmayı planladığı maç sporcumuzun sakatlığı nedeniyle son anda ertelenmişti. Ahmet Öner: Selçuk HazırÜnla menajer Ahmet Öner, Selçuk Aydın’ın dünya şampiyonluğuna hazır olduğunu bir kez daha ispatladığını belirterek, ‘Cxhaven’de yaptığı son karşılaşma ile yeteneğinin neler olduğunu gözler önünü serdi. Tecrübeli rakibi Luis Hernanderz’i daha maçın ilk saniyelerinde yere seren Selçuk’un artık vakit kaybetmeden dünya şampiyonluk maçı yapması gerektiğini düşünüyorum. Amerika’daki karşılaşma ön eleme dövüşü olacaktır. Bu müsabakanın ardından büyük bir ihtimalle dünya şampiyonluk karşılaşması gelecektir’ dedi. Boksörümüzün antrenörü Graciano Rocchigiani’de Selçuk’un bu önemli karşılaşma için zamanının geldiğini vurguladı. Yıllardır kendimi buna hazırlıyorumhttp://www.selcukaydin.net/image/Amerika%20yolculuk..jpgBugüne kadar yaptığı 17 karşılaşmanın 14’ünü nakavtla olmak üzere hepsini kazanan Kıtalar Arası Altın Kemerin sahibi Selçuk Aydın ise, dünya şampiyonluğuna hazır olduğunun özellikle altını çizerek, ‘Amatör ve profesyonel boks karşılaşmalarımda edindiğim tecrübeler eşliğinde dünya şampiyonu olacağıma inancım sonsuzdur. Ülkemizin tarihinde bir ilk olacak bu şampiyonlukla, bayrağımızı dünyanın zirvesine dikeceğim günleri düşlüyorum. Geçen maçım Eurosport aracılığıyla tüm Avrupa ülkelerinde gösterildi. Türkiye’de yapacağım maçı ülkemizin tarihi ve turistik güzelliklerinin olduğu bir yerde gerçekleştirerek tanıtımını yapmayı düşünüyorum. Ülkemiz hakkındaki ön yargıları ortadan kaldırmak için böyle bir şey faydalı olacaktır’ şeklinde konuştu.Galatasaray’ın Hamburg ile yaptığı futbol karşılaşmasını İbrahim Hacıosmanoğlu ile birlikte Hamburg stadından izleyen Selçuk, yurt dışında ülkemizi temsil eden hangi takım olursa olsun desteklediğini belirterek, yurt içinde ise Trbzonspor’lu olduğunu vurguladı. 12.03.2009

E. Cumur61
13.03.2009, 03:42
17 NISAN DA BUYUK MAC VAR SELCUK Amerikayi salliyacak saidi banliyacak

POYRAZ
14.03.2009, 04:39
Selcuk kardesimizin 17 Nisanda Amerika'da yapacagi mactaki rakibi ciddi bir rakip. 27 Mac, 25 galibiyet, 17 nakavt. Kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir rakip. Selcuk kardesimizin bu maci da galibiyet ile kapatacagina inaniyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
14.03.2009, 21:09
selçuk için fark edermi rakibinin kim olacağı . sırası gelen nakavt oluyor

Volkan061
15.03.2009, 12:11
selçuk için rakip farketmez tabi ama onun için her karşısındaki rakipte çok önemli. selçuk hermaçta olduğu gibi rakibe kendisine vurma şansı vermeden. rakibe balyoz gibi vurup, rakibi o anda beyin tramvayı geçiriyor. aynen mıke tyson stilinde maç izletiyor selçuk bize. selçuk en güzelini yapıyor ringte, kısa ve öz, fazla uzatmaya gerek yok. bunun tadı ve zevki burada yaşanıyor bence. selçukla durmak yok yola devam.

Kazım Uzunboy
15.03.2009, 12:13
Yukarıdaki fotoğrafındaki gibi sivil gezerken yanlışlıkla çarptığımı düşünüyorumda, - yavaş olsana lan şeklinde bir tepki veririm elbet ama Allah Selçuk' u rastlatmasın. :rolleyes:

Daha gencim yahu.

Can basten
15.03.2009, 12:26
Selçuk'un ABD'ye transfer olması çok sevindirici bir gelişme. Son yıllardaki düşüşüne rağmen profesyonel boksun kalbi ABD'dir ve burada işin şov kısmına da çok önem verilir. ABD'de önemli birkaç maça çıkması Selçuk'u kısa zamanda dünya çapında tanınır bir boksör haline getirecektir diye düşünüyorum.

Kasım Hilal
16.03.2009, 10:25
Yok kardeşim ben sevmiyorum artık bu adamı...
İki ay bekle maçı, reklamlar yap, duyur...
Maç başlasın, 40 saniye sonra da bitsin..
Onca zaman biz onu mu bekledik?

Volkan061
16.03.2009, 10:44
güzel kardeşim sen herhalde bu bokstan anlamıyorsun sanırım. bu senin dediğin fox tv de verilen amerikan dövüş show u değilki uzun sürsünde izleyesin. bu boks ciddiye alınan ve uzun sürmeside selçuğun elinde. demekki bir şey biliyoki kısa sürede nakavt ediyor. herşeyin özünde ve tadında kalmak gerekir. senin sevmen veya sevmemen önemli değil. o zaten sevilmiş kanıtlamış kendini kardeş.

Can basten
16.03.2009, 11:56
Volkan, Kasım arkadaşımız ironiyle yaklaşmış bence olaya... Kızgınlığa gerek yok.

Onur Akyüz
17.03.2009, 11:49
bu başlıkta bile tartışma çıkıyor ya :)

Mustafa ÖZDEMİR
17.03.2009, 19:39
selçuk yeterki yensin biz aylarca beklemeye razıyız

POYRAZ
18.03.2009, 01:41
Dünyada hic bir boksör seyircilere uzun bir seyir zevki vermek icin bile bile müsabakayi uzatmaz güzel kardesim. Boks öyle bir spor ki, hic beklemedigin anda bir yumruk alir ve nakavt olursun. Boksta en önemli kural, firsatini buldun mu en kisa yoldan maci bitirmektir, yani nakavt etmektir.
Selcuk'u sevmemen icin bu bir sebep degil.
Ayrica Selcuk'un ara sira buraya gelip yazilanlari okudugunu da bilmeni isterim. Yazilarini görmek icin önceki sayfalari karistirabilirsin. Yazini okudugu zaman, onu sirf maclari ilk raundda nakavt ile bitirdigi icin sevmedigini okudugunda üzülecektir buna emin ol. Mantik ile aciklanacak bir tarafi olmadigi kanaatindeyim.

Sevgiyle.

Volkan061
19.03.2009, 11:10
teşekkürler poyraz!!! güzel,mantıklı yazıların ve düşüncen için.

osmanlı61
19.03.2009, 11:24
Bu tip yazı yazanlar yabancı boksörler nakavt ettiğinde onları gözlerinde çok büyütürler.Yani yabancı sevdalıları diyorum bunlara.Aslanlar gbi vuruyor hedife adım adım ilerliyor SELÇUK AYDIN sen öyle de böyle de.Tebrik et ve başarı dile kardeşimmmmm.

İsmail Çavuşoğlu
19.03.2009, 11:45
Seçuk bu seferde Amerikayı sallayacaktırr.dualarımız yüreğimiz seninle...

Seçkin0861
19.03.2009, 13:41
Selçuk AYDIN kardeşimize amerikadaki maçında başarılar dileriz. inşallah alnının akıyla dönecekdir inancını taşıyoruz.

Burçak
19.03.2009, 19:03
Yukarıki mesajda Kasım Hilal İroni yapmış bence. ciddi ciddi sevmiyorum anlamında söyleyecek değil yani :)

Volkan061
19.03.2009, 21:48
şuanda bu tartışmayla uğraşacak zamanımız yok. biz burda selçuk AYDIN için varız. onun başarısı demek hepimizin, trabzonun ve Türkiye'nin başarısı demekdir... Herkeze saygılarımla.

EmreTS
19.03.2009, 22:03
evt arkadaslar hep beraber tam destek verelım selçuga bı hedef ıcın calısıyor bu da trabzoonumuz ve trabzonsporumuzu dunya çapında tanıtıma giriyo onun ııcin hep bırlkte destek olalım amerıkada yapacaga mac ıcın

TRABZONUMUZUN VE TRABZONSPORUMUZUN GURURU SELÇUK AYDIN

İskender66
20.03.2009, 00:37
Bence Kasım Hilal kardeşimiz ironi yapmış. Kendimizi o kadar kaptırmışız ki espriyi bile yanlış anlayabiliyoruz :)
Selçuk bileğine kuvvet her zaman kalbimiz seninle.

POYRAZ
20.03.2009, 01:43
Bence Kasım Hilal kardeşimiz ironi yapmış. Kendimizi o kadar kaptırmışız ki espriyi bile yanlış anlayabiliyoruz :)
Selçuk bileğine kuvvet her zaman kalbimiz seninle.
Hocam olay kendini kaptirma olayi degil. Bana kalirsa sen cok iyimser yaklasmissin. Yazilanlari bile anlayamayacak kadar olaya kendini kaptirmak zayflik göstergesidir ve burada kimse zayiflik göstergesi sergilemiyor.
O arkadasimiz bir mesaj daha yazip yanlis anlasildgini ifade ederse bu, olaya kendini ziyadesiyle kaptirmisliktan dolayi yanlis anlamak degil, olsa olsa kendini yeterli derecede ifade edememislik olur.
Sanal bir ortamdayiz güzel kardesim ve birbirimizin yüzünü görmüyoruz. Yazilarinizda, yazilarinizin icinde saka oldugunu belli eder bir seyler yazmaz yada gülümseme smileyleri veya ifadeleri koymazsaniz insanlarin aksi sekilde düsünmelerini bekleyemezsiniz.;)

POYRAZ
20.03.2009, 01:46
teşekkürler poyraz!!! güzel,mantıklı yazıların ve düşüncen için.
Sagol kardesim.

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 12:49
selçuk artık dünyanın konuştuğu bir boxör inşallah hep böyle olur

ishak08
20.03.2009, 14:17
Selçuğa Amerikadaki müsabakasında başarılar dileriz. Maçı alacağından eminiz. Yolun açık olsun.

murat_08
20.03.2009, 15:45
selçuk aydına kemer maçında ve amerikadaki maçında başarılar dileriz....

Külünkoğlu
20.03.2009, 15:59
Sallarsın Amerikayı, vur yıkılsın rakibin.

Karadeniz Fırtınası Selçuk Aydın !

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 16:40
selçuğun yenilme riski yok zaten

Yalçın1461
20.03.2009, 20:44
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Selcuk Aydin vs Said Ouali !!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!17 Nisan Cuma !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Las Vegas Amerika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atmaca
20.03.2009, 22:23
Gecen sene Selçuğun kılosunda ünvan macında kazanan boksör 100 mılyon dolar almıştı.
Selçuğum bu parayı alır ve inşallah Trabzona fabrika açar.

Burçak
22.03.2009, 13:02
100 milyon dolarmı. bi yanlışlık olmasın :)

TSezgin61
22.03.2009, 17:10
Gecen sene Selçuğun kılosunda ünvan macında kazanan boksör 100 mılyon dolar almıştı.

valla las vegasda Trabzonspor atkisini sallandirsin, fabrika acmistan daha büyük birsey yapmis olur...

obalı
22.03.2009, 19:24
Başarılar Selçuk Aydın...

POYRAZ
23.03.2009, 01:28
Bu rakamda bir yanlislik olabilir mi sevgili arkadasim?
Cünkü benim bildigim, dünyanin en cok kazanan boksörlerinden olan Tyson bile bir macta 30 milyon Dolar mi ne kazanmisti. Tam emin degilim ama 100 milyon Dolar hakikatten cok geldi.
Insallah dedigin gibidir ve Selcuk kardesimiz o parayi kazanir. Istemeyenin gözü ciksin ama dedigim gibi bir yanlislik var galiba.

Can basten
23.03.2009, 02:48
Arkadaşın dediği doğru. Türkiye'de boks denilince sadece ağır siklet akla geliyor ama diğer sikletlerde, özellikle de Selçuk'un sikleti olan welterweight'te müthiş iyi boksörler var ve bunlar da çok iyi paralar kazanıyorlar.

Örneğin dünyanın en çok kazanan boksörü olan Oscar de la Hoya da son maçını Selçuk'un sikletinde yaptı. Kaybetmesine rağmen o civarda bir para aldı. Serveti de 1,5 milyar dolara ulaşmış zaten. :D

Tabi bu iş biraz reklam meselesi...

POYRAZ
23.03.2009, 03:21
Vay be, o kadar kazanildigini bilmiyordum. Insallah Selcuk da o büyük paralari kazanir. Bunu yürekten istiyoruz, yürekten.

Volkan061
23.03.2009, 08:20
inşallah kardeş selçuk hakedecek allahın izniyle bu büyük işleri. en azından trabzonda yatırım yapmayan iş sahası açmayan iş adamlarımıza büyük bir ders olur . böylelikle de fabrikada açar allahın izniyle. ;)

mehmetali61_55
23.03.2009, 19:10
dualarımız onunla yumrukları demir olsun diyecemde zaten demir gibi vurduğu iniyor aşağa :)

ozgunhan
24.03.2009, 01:22
floyd mayweather vs oscar de la hoya karşılaşmasında 100 milyon dolardan fazla gelir elde edildi. Selçuk bu başarılara ulaşamaz. Selçuk sadece sıkletinde şampiyonluk alsın zaten ister istemez harika paralar kazanacaktır. Selçuk Said karşılaşmasından sonra çok büyük ihtimalle Andre Berto karşısına çıkacak.

Can basten
24.03.2009, 01:45
Özgünhan, Selçuk'un kendi sikletinde şampiyon olabileceğini söylüyorsun, o zaman niçin ulaşamasın ki bu başarılara?

Senin uzmanlığına güvenerek samimi olarak soruyorum?

POYRAZ
24.03.2009, 02:22
floyd mayweather vs oscar de la hoya karşılaşmasında 100 milyon dolardan fazla gelir elde edildi. Selçuk bu başarılara ulaşamaz. Selçuk sadece sıkletinde şampiyonluk alsın zaten ister istemez harika paralar kazanacaktır. Selçuk Said karşılaşmasından sonra çok büyük ihtimalle Andre Berto karşısına çıkacak.
floyd mayweather vs oscar de la hoya, Selcuk'un sikletinde degiller mi? Eger Selcuk'un sikletinde iseler ve o büyük paralari kazaniyorlarsa Selcuk da zamani gelince o basamaklara kadar geldiginde o da bu paralari kazanabilir. Eger Selcuk onlarin sikletinde degil ise ve Selcuk'un sikletinde o kadar büyük paralar kazanilamiyor ise bilemeyecegim.
Bu konuda bizleri detayli sekilde aydinlatirsan seviniriz kardesim.

Yalçın1461
24.03.2009, 03:21
Sanırım yorumu yapan arkadaş ( Özgühan ) anlatmak istediği şeyi tam olarak ifade edememiş.Diğer arkadaşlarda yanlış anlamış.
İşin maddi kısmı tamamen reyting ile alkalıdır , bir boksörü nekadar çok kişi tanır ve izlerse yaptığı müsabalardan oakadar fazla kazanır..Çünkü televizyon kanalları müsabakayı yayınlamak için birbirleriyle yarışırlar buda boksörün daha fazla kazanması demektir.
Gün gelir Selçuk Dünya şampiyonu olur ve sonrasında kemerini uzun süre kaptırmazsa çoğu insana hayal olan paralarıda kazanır.
Ama şuanlık düşünülen tek şey Selçuğun başarısıdır para zaten kendiliğinden gelir..
selamlar....
http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2633/190/74/1120759538/n1120759538_30348867_4089286.jpg

ozgunhan
24.03.2009, 03:48
Geç cevap verdiğim için çok özür dilerim çünkü sizin yorumlarınızdan ancak sayfaya girdiğim zaman haberdar olabiliyorum. Yalçın zaten söylemiş, bu büyük paraları kazanmak reyting ile alakalıdır ve bu paralara ulaşılması gerçekten çok zor. Fakat yazımda Selçuk zaten harika paralar kazanacaktır diye bir bölüm var, bu bölümün yazının başlangıcıyla kopukluklar içerdiğini düşünüyorum ve yazımın net anlaşılmaması bu durumdan kaynaklanıyor. Selçuk Aydın'ın başarılı olmasını hepimiz çok istiyoruz. Ben daha önce Selçuk Aydın'ın Türkiye Cumhuriyeti'nin yetiştirmiş olduğu en büyük boksör olduğunu belirtmiş, ve bu konuda haklı olduğumu defalarca görmüştüm. Amatör kariyeri tartışmaya bile açılmayacak derecede muazzam olan Selçuk, artık Said engelinide aşarsa çok çok büyük bir ihtimalle final karşılaşmasına Andre Berto karşısında çıkacak. Said karşılaşması eleme karşılaşması diye düşünüyorum fakat bir ihtimal olmayabilirde bu konuda Yalçın Aydın bizleri aydınlatacaktır çünkü Selçuk kiminle karşılaşacak tarih belli rakip belli değil. won 17 (KO 14) + lost 0 (KO 0) + drawn 0 = 17 KO% 82.35 buda Selçuk Aydın'ın harika performansını işaret eden istatistikleri. Sorularınız olursa vaktim elverdiğince cevap vermek isterim. Elbette Yalçın Aydın zaten devamlı burada ve değerli arkadaşım Can Basten'de burada.

Atmaca
24.03.2009, 11:14
Arkadaşın dediği doğru. Türkiye'de boks denilince sadece ağır siklet akla geliyor ama diğer sikletlerde, özellikle de Selçuk'un sikleti olan welterweight'te müthiş iyi boksörler var ve bunlar da çok iyi paralar kazanıyorlar.

Örneğin dünyanın en çok kazanan boksörü olan Oscar de la Hoya da son maçını Selçuk'un sikletinde yaptı. Kaybetmesine rağmen o civarda bir para aldı. Serveti de 1,5 milyar dolara ulaşmış zaten. :D

Tabi bu iş biraz reklam meselesi...

Evet bu rakam dogru bende onu kastedmistim.Oscar de la hoya macboyu sadece savunma yapmisti maci seyrettim.

Nebiye
24.03.2009, 14:13
Kazansın yani çok kazansın bu işlerden sevinirim ben. :) Yalnız benim sorunum maçlarını bir türlü yakalayamamdan :)
Tam başlıyo dendi,içeri gittim geldim,maç bitmiş :D
Hep ilk raunt hep nakavt :)
Selamlar kendisine :)

ozgunhan
24.03.2009, 15:13
http://www.boksarena.com/wp-content/uploads/2009/02/mike-tyson.jpghttp://www.boksarena.com/wp-content/uploads/2009/03/selcuk-aydin2.jpgEee boşu boşuna Mini Tyson demiyorlar. Daha 17 karşılaşmasında 5 ilk raunt nakavt'ı var bu rakamlar bana gerçekten Tyson'ı hatırlatıyor. Selçuk Aydın için tek endişem Margarito gibi devamlı atak boks yapan isimler karşısında kondüsyon sorunu yaşayıp yaşamayacağıdır. Selçuk çok büyük bir ihtimalle Welter'deki en sert yumruklara sahip. Selçuk Aydın'ın belindeki Wbc ( Dünya Boks Konseyi ) kemeri ise tüm zamanların en popüler kemeridir. Muhammed Ali ile özdeşleşip Mike Tyson ile popülerliğini arttırmıştır. Çokta yakışmış Selçuk Aydın'a. Umarım yeni kemeri fotoğraftaki kıtalararası kemer değilde Dünya şampiyonluk kemeri olur. Benim bir hayalimde Selçuk Aydın'ın undisputed, yani tartışmasız şampiyon olması. Bunun içinde 4 büyük federasyondan en az 3 tanesinin kemerini alması gerekiyor. Selçuk şimdilik Wbc kemeri için mücadele ediyor. Benim beklentim Wba ve Ibf kemerlerinide kazanması. Yolun açık olsun Selçuk Aydın.

Volkan061
24.03.2009, 16:53
bugün gamezerde bilardo oynarken arabistandaki kişilerle konuşurken tabi ingilizce yi iyi biliyorlar. ve konu selçuk aydından açıldı. avrupanın spor kanalı auro sporttan selçuk aydını takip ediyorlar. ve dedikleri kelimeler şampiyon (mini tyson) selçuk aydın diyorlar. siteden takip ediyorlar selçuğu. arapların bile selçuğa ilgisi var gerçekten şaşırdım.

Can basten
24.03.2009, 20:16
Benim bir hayalimde Selçuk Aydın'ın undisputed, yani tartışmasız şampiyon olması. Bunun içinde 4 büyük federasyondan en az 3 tanesinin kemerini alması gerekiyor. Selçuk şimdilik Wbc kemeri için mücadele ediyor. Benim beklentim Wba ve Ibf kemerlerinide kazanması. Yolun açık olsun Selçuk Aydın.

WBC Berto'da, WBA Shane Mosley'de, IBF Joshua Clottey'de, WBO ise Miguel Cotto'da.

En prestijli kemer WBC olsa da, sanırım şu anki şampiyonların en iyisi Mosley'dir, değil mi Özgünhan?

Wiseacre
24.03.2009, 20:30
bence Miguel Cotto dur

ozgunhan
24.03.2009, 20:35
Mosley her ne kadar Margarito'yu nakavt'la yenmiş olsada Selçuk Aydın'ın gençliği karşısında dezavantaj, tecrübesiyle ise avantajlı bir konumda. Evet Wbc en popüler kemer fakat Selçuk Aydın Joshua Clottey ve Berto'yu başka faktörler olmasa geçebilir. Başka faktörlerden kastımı biliyorsun. Shane Mosley ve Cotto bence bu sıkletin en önemli 2 ismi. Mosley'in Margarito'yu nakavt'la yeneceğini söylediğimde kimse inanmamıştı fakat tahminim doğru çıktı. Cotto ise bildiğin gibi Margarito'ya nakavt'la yenildi. Selçuk Clottey ve Cotto'yu neden çeneden avlamasın? Fakat Mosley'i çeneden geçmek imkansız bu güne kadar geçende olmadı. Unuttuğumuz bir konuda Selçuk Aydın'ın yaşı. Selçuk Aydın henüz 25 yaşında, buda demek oluyorki önünde çok çok uzun yıllar var. Bernard Hopkins 40'lı yaşlarda neler neler yapıyor görüyoruz. Değerli arkadaşım Braddock,bu başlığın açılması iyi olmuş,Selçuk Aydın için görüşlerimizi aktarma şansına sahip olabiliyoruz. Çok yakında kendi sitemde Selçuk Aydın biyografisi yayınlamayı düşünüyorum. Araştırmalarıma başlamış durumdayım. Bu biyografi sayesinde Selçuk çok daha fazla tanınma şansına sahip olabilecek. Bu sıkletin bencede en iyisi Cotto'dur. Mosley artık yaşlandı.

Yalçın1461
25.03.2009, 00:59
http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2633/190/74/1120759538/n1120759538_30369178_1251344.jpg

Hayal değil, gerçek .............
Selçuk Amerikada Tyson ile görüştü, suan ne konuştuklarını tam bilmiyorum ama ögrenınce sız degerlı arkadaşlarımızla paylasacagım ..
selamlar

Yalçın1461
25.03.2009, 01:09
Mosley her ne kadar Margarito'yu nakavt'la yenmiş olsada Selçuk Aydın'ın gençliği karşısında dezavantaj, tecrübesiyle ise avantajlı bir konumda. Evet Wbc en popüler kemer fakat Selçuk Aydın Joshua Clottey ve Berto'yu başka faktörler olmasa geçebilir. Başka faktörlerden kastımı biliyorsun. Shane Mosley ve Cotto bence bu sıkletin en önemli 2 ismi. Mosley'in Margarito'yu nakavt'la yeneceğini söylediğimde kimse inanmamıştı fakat tahminim doğru çıktı. Cotto ise bildiğin gibi Margarito'ya nakavt'la yenildi. Selçuk Clottey ve Cotto'yu neden çeneden avlamasın? Fakat Mosley'i çeneden geçmek imkansız bu güne kadar geçende olmadı. Unuttuğumuz bir konuda Selçuk Aydın'ın yaşı. Selçuk Aydın henüz 25 yaşında, buda demek oluyorki önünde çok çok uzun yıllar var. Bernard Hopkins 40'lı yaşlarda neler neler yapıyor görüyoruz. Değerli arkadaşım Braddock,bu başlığın açılması iyi olmuş,Selçuk Aydın için görüşlerimizi aktarma şansına sahip olabiliyoruz. Çok yakında kendi sitemde Selçuk Aydın biyografisi yayınlamayı düşünüyorum. Araştırmalarıma başlamış durumdayım. Bu biyografi sayesinde Selçuk çok daha fazla tanınma şansına sahip olabilecek. Bu sıkletin bencede en iyisi Cotto'dur. Mosley artık yaşlandı.

Dünya sıralamasında ilk onuncu sırada bulunan boksörler ,kendilerini ıspatlamış ve her türlü süpriz yapabilecek seviyedeler.Zaten karnelerine bakılınca hepsi birbirleriyle maç yapmış ,kiminin yendiği boksörü kaybettiği yenmiş , yani hertürlü sonuç çıkabiliyor.
Ama benim favorim Andre Bertodur.... İnsallah Selçuk onunla maç yapar ,sonucu çok merak ediyorum...

ozgunhan
25.03.2009, 02:29
Sevgili Yalçın, bence Selçuk Berto'dan daha başarılı olacaktır. Bu sıklette en iyi isimlerden Floyd belki bir daha bu sıklette kaldığı yerden devam etmez, Keza De La Hoya'nın son hali malum. Mosley ise yaşlı, Selçuk gerçekten önemli avantajlar yakalamış durumda. Mike Tyson'la görüşmesi çok güzel olmuş. Efsane ve efsane olmaya aday bir boksörümüz yan yana.

Volkan061
25.03.2009, 08:27
selçuk aydın (mini tyson) lakabıyla ve gösterdiği başarılardan dolayı gönülleri fethetmeye devam ediyor. tabiki mıke tyson da selçuğun gösterdiği başarıları görüyor takip ediyor. onunda destekçisidir tabiki onun adıyla ringe çıkıyor. tysonda gururlanıyordur tabiki selçuk kadar. geleceğin korkulu rüyası olmaya hazır durumda selçuk. haydi be imparator sana yakışır salla şu amerikayı da dünya türkiyenin gücünü bir kez daha görsün. bütün yüreğimiz gözümüz kulağımız sende.http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2633/190/74/1120759538/n1120759538_30369178_1251344.jpg

Can basten
25.03.2009, 15:01
Vayy olaya bak... Selçuk ve Mike Tyson. :)

recoba61
25.03.2009, 15:17
Selçuk AYDIN 'a amerika'daki maçında başarılar diliyoruz.Tüm Türkiye ve özellikle Trabzon seni sonuna kadar destekliyor.Maçı kazanacağından eminiz..

yasemın_08_61
25.03.2009, 15:20
selçuk aydın'a yürekten inanıyoruz maçı kazanağı için.. amerikadaki maçında başarılar dileriz. sevgiler selçuk aydın...

Volkan061
25.03.2009, 15:27
desteklerinizi bekliyoruz arkadaşlar. herşey selçuğun başarısı için. durmak yok az kaldı şampiyonluğa.
şampiyon ve imparatorun ismi selçuk aydın!!!

ibrahim_08
25.03.2009, 15:58
selçuk aydına amerikadaki müsabakasında büyük başarılara imza atacağını düşünüyoruz. kazanmanı yürekten diliyoruz.

Yalçın1461
26.03.2009, 02:18
http://www.foreverlilya.com/wp-content/uploads//2008/10/king-selcuk.jpg

Dünyaca ünlü menejer Don KİNG

http://www.boxnews.com.ua/photos/92/mike-tyson42.jpg

Hekimoğlu
26.03.2009, 12:49
Vaay fotolara bak don king saçlarını yatırmış imaj mı değiştirdi acaba. :)

ibrahim_08
26.03.2009, 19:45
don king çok yaşlanmış ama selçuğu işaret ediyor. herhalde demek istediği şey geleceğin yıldızı anlamında parmak işareti yapıyor.

Can basten
26.03.2009, 23:25
Bu resmi görmüştüm daha önce, güzel bir resim. :)

Aman Selçuk Don King'e dikkat, genelde bu tilki ihtiyara elini veren kolunu kurtaramaz. :D

iso_4939
26.03.2009, 23:45
sevıyoruz seni gurur kaynagımız....

POYRAZ
26.03.2009, 23:54
Selcuk, boks dünyasinin cok önemli isimleriyle beraber.
Bu da onun ne kadar önemli bir gelecek vaadettigine isaret ediyor.

irfan61
27.03.2009, 16:16
En yakın maçı ne zaman ?

ozgunhan
27.03.2009, 23:36
Sevgili İrfan, Selçuk Aydın'ın maç tarihi 17 Nisan 2009

Mustafa ÖZDEMİR
28.03.2009, 19:22
selçuk amerikalıların belalısı olacak

E. Cumur61
01.04.2009, 03:23
Tyson'la beklenen buluşma gerçekleşti http://www.selcukaydin.net/image/Tyson%201.jpg LAS VEGAS- Ringlerin unutulmaz efsanesi Mike Tyson şampiyonumuz ‘Mini Tyson’ lakapli Selcuk Aydin’la buluştu. Mike Tyson, Amerika’nın Las Vegas kentinde antrenmanlarını sürdüren Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın’ı ziyaret etti. 17 Nisan tarihinde Las Vegas’ta yapacağı dünya şampiyonluk eleme maçı için yoğun bir şekilde idman yapan sporcumuza Mike Tyson’dan destek geldi. Selçuk’un dövüşünü büyük bir zevkle izleyeceğini belirten Tyson, sporcumuzun ringlerdeki lakabının ‘Mini Tyson’ olmasının kendisine gurur verdiğini söyledi.

Selçuk yetenekli bir boksörSelçuk Aydın’ın dünya şampiyonu olabilecek kapasiteye sahip bir boksör olduğunu belirten Mike Tyson, ‘Selçuk daha çok genç ve önünde uzun bir zaman var. Ben onun çok başarılı olacağını düşünüyorum. Antrenmanda kendisini izledim, gerçekten kilosunun çok üzerinde güçlü yumrukları var. Disiplinli bir şekilde hayatini sürdürürse 4 kemerin hepsini kazanıp efsaneler arasına girebilecek bir boksördür’ dedi. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’ye gittiğini de vurgulayan Tyson, Türkiye’yi çok beğendiğini, insanının ise sıcakkanlı ve misafirperver olduğunu belirtti. http://www.selcukaydin.net/image/Ahmet%20Oner%20Kopie.jpgAhmet Öner: Selçuk dünya şampiyonluğuna vuracakSelçuk’un defalarca kalitesini ispatladığını belirten ünlü menajer Ahmet Öner, ‘Selçuk kesinlikle dünyanın zirvesine aittir. Kendisi şu anda dünyanın en sert yumruklarını atan ve en hırslı boksörleri arasında yer almaktadır. Saldırgan ve patlayıcı sitili onun süper star olacağını ispatlıyor. Bu maç onun ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gösterecektir. Said Oali, harika bir boksör. Selçuk bu maçı aldığı taktirde yolundaki bir engeli daha kaldırarak dünya şampiyonluğu için hazır olduğunu gösterecektir’
dedi.

http://www.selcukaydin.net/image/Antrenör.jpgSelçuk formunun zirvesinde Antrenör Graciano Rocchigiani, saat farkının çok önemli olduğunu vurgulayarak, ‘Selçuk’un mümkün olan en kısa sürede zaman farkına alışması gerekiyordu bu yüzden ABD’ye erken geldik. Boksörümüzün hiçbir problemi yoktur. Şu ana kadar iki sparring partnerini nakavt etti. Bunlardan birisi boks kariyerinde şu ana kadar nakavt olmamıştı, ilk kez Selçuk’un yumruğuyla devrildi. Selçuk ateş gibi tutulmuyor, dövüşün sonunda ne olduğunun çok iyi bilincinde ve bu büyük şansı çok iyi kullanmak istiyor’ dedi. 31.03.2009

Volkan061
01.04.2009, 08:37
bizim için önemli olan selçuğun başarısı. onun başarısı trabzonun, türkiyenin başarısıdır. şu an herkes bu maçı bekliyor. türkiye hep bu maçı konuşuyor, herkes için merak konusu oldu. hele de maç amerikada. bütün gözler buraya çevrildi. selçuk acaba amerikayı sallayacakmı? rakip selçuğun karşısında ne yapacak? nasıl bir hava olacak maçta? hangi tv maçı canlı yayınlayacak ??? hep bunlar merak konusu?

blacksilva
01.04.2009, 13:21
kocum selcuk destekliyoruz seni, patlada gel

Yalçın1461
02.04.2009, 00:56
Almanyada yabancılar hep 61 nedir diye soruyolar :) Alman doktor vardı daha önce trabzona gelmiş o anladı plaka oldugunu ...

E. Cumur61
02.04.2009, 03:04
Almanyada yabancılar hep 61 nedir diye soruyolar :) Alman doktor vardı daha önce trabzona gelmiş o anladı plaka oldugunu ...yalcin macin baslama saati belli mi yok sa daha sonra mi belli olacak

ozgunhan
02.04.2009, 16:22
Chelles 61, müsabaka Amerika'da olacağı için muhtemelen bize göre sabah başlayacaktır. Sabah 5 ve sonrası olabilir. Buffalo Bill's Star Arena, Primm, Nevada, United States ise Müsabakanın yeri olaral bildirilmiş.

blacksilva
02.04.2009, 22:45
burada türk gencler bmw ve mercedes arabalarina 61 no plaka yapar, almanlar merak ediyo ne diye. gecen bi alman bmw sine 61 no yapmis yanimizda kösede durup biz sorduk hey neden 61 nr yazdirdin diye, cevabi güzel olan arabalarda 61 var hep

ceserdar
03.04.2009, 01:11
burada türk gencler bmw ve mercedes arabalarina 61 no plaka yapar, almanlar merak ediyo ne diye. gecen bi alman bmw sine 61 no yapmis yanimizda kösede durup biz sorduk hey neden 61 nr yazdirdin diye, cevabi güzel olan arabalarda 61 var hep

Vay arkadaş bizimkiler Almanya'yı işgal etmişler. Valla süper ötesi bir durum. Şaşırdım valla. Bu kadar çok mu 61 sevdalısı oralarda? 61 sevdalıların refah seviyeleri bu kadar yüksek mi gurbet ellerde? Allah yardımcıları olsun her daim.

Yalçın1461
03.04.2009, 02:13
Duisburg da her sokakda 61 görmek mümkün . bir ara aklımdan gördüklerimin resmini cekmek geldi ama ,hangibirinin cekeceksinki :))))

Yalçın1461
03.04.2009, 02:18
GERİ SAYIM BAŞLADI

http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2729/190/74/1120759538/n1120759538_30379061_3189322.jpg

Arkadaşlar Amerika bizden sekiz saat geride , maç saatini tam olarak kestiremiyorum ,sabaha karşı olur ama kaçta ?
Türkiye Tv yayını hangi kanalda olacagı acıklanınca ,sizleri buradan haberdar ederim.

ozgunhan
03.04.2009, 03:32
Selçuk Aydın bildiğimiz gibi Mini Tyson olarak lanse ediliyor. Mike Tyson tüm zamanların en büyük boksörlerinden ve bu sporu bize sevdiren en önemli 2 boksörden biridir. Biri Muhammed Ali tabiki. Mike Tyson'ın hayat hikayesini buradan okuyabilirsiniz. http://www.boksarena.com/mike-tyson-biyografi-birinci-kisim/

Volkan061
03.04.2009, 08:13
sanırım 16 nisan'ı 17 nisana bağlayan gece maç başlayabilir benim tahminime göre. zaten amerikada ki maçlar türkiye deki saate göre sabaha karşı veriliyor. internetten auro sport yayın akışına bakmak gerek, canlı yayınlayacak mı diye. herşey selçuk aydın için. sevgiler.

Burçak
03.04.2009, 13:36
Duisburg da her sokakda 61 görmek mümkün . bir ara aklımdan gördüklerimin resmini cekmek geldi ama ,hangibirinin cekeceksinki :))))
Yalçın Fırsat bulduğunda çekersin. Bak bu başlıkta ilginç fotolar var :)
61 Çılgınlığı (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=212)

POYRAZ
03.04.2009, 23:58
........................

isimsiz_61
04.04.2009, 09:55
SelÇuk aydin trabzonun gurur kaynaĞi 17 nİsanda baŞarilar

Yalçın1461
04.04.2009, 14:51
ShoBox on April 17: Gamboa vs Rojas; Aydin vs Ouali

photos by Rick Pineda - On April 17th Yuriorkis Gamboa has the big chance to become the first world champion for ARENA Box-Promotion. “El Ciclon” (14-0, 12 kos) faces WBA #1 Jose “Cheo” Rojas (15-6-1, 17 kos) for the WBA interim featherweight title at the “Star of the Desert Arena” at Primm Valley Casino Resorts in Primm, Nevada featured live on “ShoBox: The Next Generation” (8pm PT; 11pm ET). “I am very proud and honoured to fight for my first world title”, says Gamboa. “This is what I turned professional for: to fight big fights and collect championship belts. I thank everybody for this opportunity. I will not underestimate Rojas – but I will beat him..”
The fight will certainly be Gamboa’s toughest challenge so far. Rojas has gone the distance with WBA super champion Chris John in March 2007 and also got a technical draw with John in his record when their fight in December 2004 had to be stopped after a head clash.

Gamboa and his team are already in training camp in Nevada for their final preparations.

“Everything is going according to plans” states trainer Ismael Salas. “We have great sparring partners. Yuri is very focused and very determined. He knows what he has to do and he will do it on April 17th.”

http://www.eastsideboxing.com/images/SelcukAydinTrainingCamp3-26-09_01.jpg

In the co-feature rising Turkish welterweight star Selcuk Aydin will give his US debut against “Prince” Said Ouali (25-2, 17 kos) in a WBC semi-final elimination bout. WBC #6 and reigning and defending WBC international champion Aydin holds an impressive record of 17 wins without defeat including 14 stoppages. In his last appearance on March 6th in Cuxhaven, Germany, ARENA’s “Mini-Tyson” destroyed Luis Hernandez from Ecuador in one round.

http://www.eastsideboxing.com/images/SelcukAydinTrainingCamp3-26-09_02.jpg

“People in the US asked me for Selcuk after they had seen his fights on the internet”, says promoter Ahmet Öner. “I am very happy that I can present him on a major TV station in his first US appearance. He is very aggressive, very powerful and has good hand speed as well. But Ouali is a strong opponent. This promises to be a very exciting fight. The winner truly deserves a shot at the WBC title.”

blacksilva
04.04.2009, 15:18
birisi bana selcugun istatisklerini yazabilirmi? duydugum kadariyla 17 mactan 17 galibiyet 14 nakavt yapmis

Yalçın1461
04.04.2009, 15:23
birisi bana selcugun istatisklerini yazabilirmi? duydugum kadariyla 17 mactan 17 galibiyet 14 nakavt yapmis

won 17 (KO 14) + lost 0 (KO 0) + drawn 0 = 17

rounds boxed 54 : KO% 82.35

blacksilva
04.04.2009, 16:47
won 17 (KO 14) + lost 0 (KO 0) + drawn 0 = 17

rounds boxed 54 : KO% 82.35
tskler yalcin

Mustafa ÖZDEMİR
04.04.2009, 20:07
bundan sonra amerikalılar selçuğun direklerine alışsınlar

Volkan061
05.04.2009, 12:54
17 nisandaki maçı fox tv yayınlamazsa millet nerden seyredecek??? türkiyede çoğu yerde evde,euro sport yoktur. fox tv bu işe bi el koymalı kanaatimizce. K1 lerle sabaha kadar uğraşacaklarına bu önemli maçı vermeliler hemde fox ekranları bu maç için iyi bir reyting yapar. saygılar.

Yalçın1461
05.04.2009, 14:44
17 nisandaki maçı fox tv yayınlamazsa millet nerden seyredecek??? türkiyede çoğu yerde evde,euro sport yoktur. fox tv bu işe bi el koymalı kanaatimizce. K1 lerle sabaha kadar uğraşacaklarına bu önemli maçı vermeliler hemde fox ekranları bu maç için iyi bir reyting yapar. saygılar.

Volkan maçı Amerikada SHOWTIME ,Almanyada PREMIERE yayınayacak.
Türkiyeden premiere izleniyormu ? .Onun dısında suanlık Türk kanallarıyla anlaşma yapıldımı bilmiyorum.

Volkan061
05.04.2009, 15:17
Volkan maçı Amerikada SHOWTIME ,Almanyada PREMIERE yayınayacak.
Türkiyeden premiere izleniyormu ? .Onun dısında suanlık Türk kanallarıyla anlaşma yapıldımı bilmiyorum.
yalçın tam olarak bende bilmiyorum izleniyormu diye araştıracam. geçenki maçıda euro sport tv den izledik topluca arkadaşlarla. inşallah bu maçıda kaçırmaz izleriz. yoksa aklımız maçta kalacak. inşaallah buna biçare bulurlar.

Kazım Uzunboy
05.04.2009, 16:27
Selçuk' un maçını da yayınlamayacaklarsa hiç bir maçı yayınlamasınlar !

ceserdar
05.04.2009, 18:22
Yayınlasa yayınlasa Fox yayınlar. Saçma sapan organizasyonları yayınlayacaklarına bunu yayınlasınlar.

blacksilva
05.04.2009, 21:51
fox dan tanidim ben selcugu, gösterirler merak etmeyin

Seçkin0861
05.04.2009, 22:20
Bu tür önemli maçları fox tv nin yayınlaması gerekli olduğunu düşünüyorum..

ozgunhan
06.04.2009, 00:10
Müsabaka çok büyük ihtimalle Fox veya KanalTürk'ten yayınlanır. Eğer yayınlamazlarsa bir ihtimal Justin Tv'den izleyebiliriz. Müsabaka günü sizi bilgilendireceğim bu konuda emin olun. Aynı gece aynı ring'te Yuriorkis Gamboa Wba kemerine ortak olmak için ring'de yer alacağına göre Selçuk Aydın'ın müsabakasını Justin Tv çok büyük ihtimalle verecektir. Dns ayarlarını şu şekilde değiştirirseniz Justin Tv'de olmak üzere birçok siteye girebilirsiniz.
Yeğlenen Dns Sunucusu: 208 67 222 222
Diğer Dns Sunucusu: 208 67 220 200
Bu sayede istediğimiz siteye rahatlıkla girdiğimiz gibi Selçuk Aydın'ımızın müsabakasınıda rahatlıkla izleyebiliyoruz.
Uydudan izleyebilme durumu olursa tavsiye ederim. Bilgehan Demir'in anlatımı çok zayıf maalesef. Devamlı uyarmamıza rağmen bir türlü kendini geliştirmeyi beceremedi. Yapması gerekenleri özel bir başlıkta yayınladık fakat kendisi kaale almıyor. Bilgehan Demir'in kesinlikle beğenilmediğini internet vasıtasıyla çok büyük bir rahatlıkla görebiliyoruz. Uydudan izleyebilirseniz aradaki farkı farkedeceksiniz.

Yalçın1461
06.04.2009, 00:32
Yayınlasa yayınlasa Fox yayınlar. Saçma sapan organizasyonları yayınlayacaklarına bunu yayınlasınlar.

Çok doğru diyorsun...

Adamlar özel müsabakaları Dünya sampiyonası diye halka yutturuyolar.
Oysaki Selçuk Aydın ve Sinan S. Sam ,Muhammet Ali ve Mike Tyson un dövüştüğü federasyonlarda dövüşüyorlar.

Yalçın1461
06.04.2009, 00:46
Yalçın Fırsat bulduğunda çekersin. Bak bu başlıkta ilginç fotolar var :)
61 Çılgınlığı (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=212)

Bugün ilk fotografı cektim :)

http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=3045&d=1238967867

ozgunhan
06.04.2009, 01:02
Maalesef saçma sapan kickboks turnuvalarını ekrana getiriyorlar. Kabul edelimki boks k-1 veya kickboks'un gerisine düştü. Bunu çok büyük bir rahatlıkla görüyoruz. Boks'un tekrar ön plana çıkması için öncelikle Selçuk Aydın gibi başarılı isimlerin artması gerekiyor. Boks'un üstünlüğü zaten olimpik olmasıyla rahatlıkla görülebilir. k-1 veya kickboks benim gözümde estetikten yoksun spor dallarıdır.

ozgunhan
06.04.2009, 03:26
http://thebluecorner.files.wordpress.com/2009/01/berto2.jpg

Selçuk Aydın'ın muhtemelen şampiyonluk kemeri için karşılaşacağı Andre Berto bu boksör arkadaşlar. Buda istatistikleri
Andre Berto: won 24 (KO 19) + lost 0 (KO 0) + drawn 0 = 24

EmreTS
06.04.2009, 09:23
bu maçı yayınlamasalar nerden izleyecez??? maç zamanı yaklaşıyor.

Volkan061
06.04.2009, 10:12
SELÇUK AYDIN ABD'DE RİNGE ÇIKACAK

http://resimler.haberler.com/haber/863/selcuk-aydin-abd-de-ringe-cikacak-2_o.jpg (http://www.haberler.com/resim.asp?haber_id=1634863)

Almanya'nın Cuxhaven kentinde yaptığı karşılaşmayı nakavtla kazanarak, Dünya Kıtalararası Orta Sıklet Boks Şampiyonluğu ünvanını 2. kez koruyan Selçuk Aydın, ABD (http://www.haberler.com/abd/)'de ringe çıkacak. Selçuk Aydın'ın menajeri Ahmet Öner, yaptığı açıklamada, 17 Nisan Cuma günü ABD (http://www.haberler.com/abd/)'nin Las Vegas kentindeki ünlü Buffalo Bill's Star Arena Salonu'nda ringe çıkacak olan Selçuk Aydın'ın rakibi Faslı Said Ouali ile ciddi bir müsabakaya yapılacağını açıkladı.

Öner, Ouali'nin bugüne dek yaptığı 27 karşılaşmadan 25'ini kazandığını ve bunlardan 17'sini nakavtla aldığını kaydederken, daha önce İstanbul'da Ouali ile yapılması planlanan karşılaşmanın, Aydın'ın sakatlığı nedeniyle son anda ertelendiğini hatırlattı.
Öner, Aydın'ın dünya şampiyonluğuna hazır olduğunu vurgulayarak, “Cuxhaven'de yaptığı son karşılaşmayla yeteneğinin neler olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Tecrübeli rakibi Luis Hernandez'i daha maçın ilk saniyelerinde nakavt eden Selçuk'un, artık vakit kaybetmeden dünya şampiyonluğu için maç yapması gerektiğini düşünüyorum. Amerika'daki karşılaşma ön eleme dövüşü olacaktır. Bu müsabakanın ardından büyük bir ihtimalle dünya şampiyonluğu karşılaşması gelecektir” dedi.
Aydın'ın antrenörü Graciano Rocchigiani de Selçuk'un bu önemli karşılaşma için zamanının geldiğini vurguladı.
“YILLARDIR BUGÜNÜ BEKLİYORDUM” Bugüne dek yaptığı 17 karşılaşmanın 14'ünü nakavtla olmak üzere tümünü kazanan Selçuk Aydın ise dünya şampiyonluğuna hazır olduğunu ifade ederek, şöyle konuştu: “Amatör ve profesyonel boks karşılaşmalarımda edindiğim tecrübeler eşliğinde Dünya Şampiyonu olacağıma inancım sonsuzdur. Yıllardır bugünü bekliyordum. Ülkemizin tarihinde bir ilk teşkil edecek olan bu şampiyonlukla, bayrağımızı dünyanın zirvesine dikeceğim günleri düşlüyorum. Geçen maçım Eurosport aracılığıyla tüm Avrupa ülkelerinde gösterildi. Türkiye'de yapacağım maçı ülkemizin tarihi ve turistik güzelliklerinin olduğu bir yerde gerçekleştirerek tanıtımını yapmayı düşünüyorum. Ülkemiz hakkındaki önyargıları ortadan kaldırmak için böyle birşey faydalı olacaktır.”

ishak08
06.04.2009, 13:10
selçuğun maçının fox tv tarafından yayınlanmasını bekliyoruz. Bu kadar maçlar veriliyor, neden Selçuğun maçı verilmiyor. İzlediğimiz kadarıyla k1 lerde şov amaçlı göze çarpıyor. Bunlar bize kandırmaca geliyor. Esas verilmesi ve izlenmesi gereken maç Selçuğun maçıdır.

ceserdar
06.04.2009, 15:04
Selçuk'un amatör kariyeri çok fazla parlak değil sanırım. Bu konuda birileri beni aydınlatabilir mi?

Volkan061
06.04.2009, 15:17
Amatör Boksta Kazanmis Oldugu Önemli Basarilar

1999-Yıldızlar Avrupa Sampiyonu-Azerbaycan
2000-Gençler dünya 3.lügü-Macaristan
2001-Gençler Avrupa sampiyonu-Bosna Hersek
2002-Büyükler Avrupa 3.lügü-Rusya
2003-euro-Avrupa sampiyonu-Fransa
2003-Üniversiteler Arasi Dünya Sampiyonu-Türkiye
2004-Büyükler Avrupa 2.ligi-Hirvatistan
2004-Akdeniz Olimpiyatlari 2.ligi-Ispanya
türkiye de şampiyonluk üzerine şampiyonluk yaşadı. türkideki dereceleri ise hep birincilikle sonuçlandırmıştır.

Terzioğlu
08.04.2009, 00:26
Mac gününü iple cekiyorum. Selcuk Aydin'a güveniyoruz. Bu maci alip bir sonraki macta Dünya Sampiyonluguna ulasir insallah. Basarilar dilerim Allah yardimcisi olsun.

FANATIK61
08.04.2009, 01:33
http://www.takagazete.com/haber_images/taysonlar_04042009.190423.jpg

Ringlerin unutulmaz efsanesi Mike Tyson Trabzon’un Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonu Selçuk Aydın’la buluştu.
Tyson Ve Selçuk Yan Yana

Ringlerin unutulmaz efsanesi Mike Tyson şampiyonumuz ‘Mini Tyson’ lakaplı Selçuk Aydın’la buluştu. Mike Tyson, Amerika’nın Las Vegas kentinde antrenmanlarını sürdüren Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın’ı ziyaret etti. 17 Nisan tarihinde Las Vegas’ta yapacağı dünya şampiyonluk eleme maçı için yoğun bir şekilde idman yapan sporcumuza Mike Tyson’dan destek geldi. Selçuk’un dövüşünü büyük bir zevkle izleyeceğini belirten Tyson, sporcumuzun ringlerdeki lakabının ‘Mini Tyson’ olmasının kendisine gurur verdiğini söyledi.

Selçuk Çok Yetenekli

Selçuk Aydın’ın dünya şampiyonu olabilecek kapasiteye sahip bir boksör olduğunu belirten Mike Tyson, “Selçuk daha çok genç ve önünde uzun bir zaman var. Ben onun çok başarılı olacağını düşünüyorum. Antrenmanda kendisini izledim, gerçekten kilosunun çok üzerinde güçlü yumrukları var. Disiplinli bir şekilde hayatını sürdürürse 4 kemerin hepsini kazanıp efsaneler arasına girebilecek bir boksördür” dedi. Geçtiğimiz yıllarda Türkiye’ye gittiğini de vurgulayan Tyson, Türkiye’yi çok beğendiğini, insanının ise sıcakkanlı ve misafirperver olduğunu belirtti.

ozgunhan
08.04.2009, 04:21
Değerli arkadaşlar. Selçuk Aydın için Said müsabakası tarihi bir fırsattır. Müsabaka Boxrec'te kıtalararası kemer koruma karşılaşması olarak gözüksede bir aksilik olmazsa eleme müsabakasıda olabilir. Boxrec'te bu şekilde gözükmesi henüz rakibin belli olmamasından kaynaklanıyor. Ben Selçuk'un Said'i geçeceğini ve Berto karşısında çıkacağını düşünüyorum. Floyd ve Hoya'nın bu sıklette bir şekilde olmamasıda Selçuk için büyük avantaj. Eğer Selçuk Wbc kemerini ülkemize getirirse Türkiye için bir ilk olacak. Belki Fırat Arslan Dünya şampiyonluğu yaşamış olabilir fakat ülkemizde yetişip Dünya'da şampiyon olan bir boksörümüz yok maalesef. Bir ara Sinan Şamil Sam yaklaşmış olsada oda ucundan döndü.

f1bekir
08.04.2009, 15:19
selçuğun maçının fox tv tarafından yayınlanmasını bekliyoruz. Bu kadar maçlar veriliyor, neden Selçuğun maçı verilmiyor. İzlediğimiz kadarıyla k1 lerde şov amaçlı göze çarpıyor. Bunlar bize kandırmaca geliyor. Esas verilmesi ve izlenmesi gereken maç Selçuğun maçıdır.

Selçuk'un maçını vermek artık eskisi gibi kolay değil kardeş. dediğin gibi diğer maçlar şov amaçlı, ufak maçlar. Selçuk artık süper ligde, yayın hakkı almak için para dökmek lazım...

Can basten
08.04.2009, 22:43
http://thebluecorner.files.wordpress.com/2009/01/berto2.jpg

Selçuk Aydın'ın muhtemelen şampiyonluk kemeri için karşılaşacağı Andre Berto bu boksör arkadaşlar. Buda istatistikleri
Andre Berto: won 24 (KO 19) + lost 0 (KO 0) + drawn 0 = 24

Fakat Berto'nun Juan Urango ile maçı var, eğer Urango kazanırsa Selçuk onunla maç yapacak sanırım. Değil mi?

ozgunhan
08.04.2009, 23:17
Braddock zaten muhtemelen dedim. Berto'nun kazanacağını düşünüyorum. Fakat Urango'da çok nakavtçı bir boksör.

POYRAZ
09.04.2009, 04:26
http://www.selcukaydin.net/Portreler/03-3.jpg

Yalçın1461
09.04.2009, 04:47
Değerli arkadaşlar. Selçuk Aydın için Said müsabakası tarihi bir fırsattır. Müsabaka Boxrec'te kıtalararası kemer koruma karşılaşması olarak gözüksede bir aksilik olmazsa eleme müsabakasıda olabilir. Boxrec'te bu şekilde gözükmesi henüz rakibin belli olmamasından kaynaklanıyor. Ben Selçuk'un Said'i geçeceğini ve Berto karşısında çıkacağını düşünüyorum. Floyd ve Hoya'nın bu sıklette bir şekilde olmamasıda Selçuk için büyük avantaj. Eğer Selçuk Wbc kemerini ülkemize getirirse Türkiye için bir ilk olacak. Belki Fırat Arslan Dünya şampiyonluğu yaşamış olabilir fakat ülkemizde yetişip Dünya'da şampiyon olan bir boksörümüz yok maalesef. Bir ara Sinan Şamil Sam yaklaşmış olsada oda ucundan döndü.

Evet bu maç büyük ihtimalle Dünya şampiyonası eleme müsabakası olacak.
Belki araya bir müsabaka daha koyabilirler.Yada program farklı şekilde değişebilir.
Şuan önemli olan Selçuğun kazanması ve nasıl kazanacağı.

Yalçın1461
10.04.2009, 01:24
Karadeniz Fırtınası Las Vegas’ta Esiyor

AMERİKA- 17 Nisan Cuma günü Las Vegas’ta tarihi bir maça çıkacak olan Selçuk Aydın, yoğun antrenmanlarını sürdürüyor. Sparringlerinin eksik olduğundan yakınan Şampiyon için her gün üç ayrı sparring dövüşçüsü geliyor. Bu dövüşçüler Selçuk’un karşısında performans gösteremedikleri ve karşılaşmayı sonuna kadar sürdüremedikleri için şampiyon antrenman dövüşlerini bir türlü istediği gibi tamamlayamadı. Sparring dövüşçülerini organize eden Marshall Enzer, kentteki en iyi dövüşçüleri getirdik ancak Selçuk’un güçlü yumrukları karşısında ezildiler. Selçuk, bu eksikliği torba döverek kapatmaya çalışıyor. Moralinin çok yüksek olduğu gözlenen şampiyon işini şansa bırakmayacağını da açıkladı.

Rocchigiani, Selçuk’un tek rakibi kendisi

Selçuk’un performansının çok iyi olduğunu belirten antrenör Rocchigiani, ‘Böyle bir boksörle çalışmak benim için büyük bir mutluluktur. Kendisini her gün biraz daha geliştiriyor bunu çıplak gözle bile gözlemleyebiliyorum. Eski bir dünya şampiyonu olarak söylüyorum: ona bakınca gerçek bir şampiyon görüyorum. İdmanlarıyla, duruşuyla, konuşmasıyla, karakter ve davranışlarıyla tam bir dünya şampiyonu ve tam bir lider. Türk halkının, kendi içinden çıkmış başarılı bir boksörü var başkalarını gözlerinde büyütmesinler çünkü yakında dünya yeni Türk starı ile tanışacak. O tam bir ‘Osmanlı Savaşçısı’dır’ şeklinde konuştu.

http://co103w.col103.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=0&messageId=a5bb194a-351e-4e20-9d61-8407b0fbd1bb&Aux=44|0|8CB877326699890|

http://co103w.col103.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=1&messageId=a5bb194a-351e-4e20-9d61-8407b0fbd1bb&Aux=44|0|8CB877326699890|

http://co103w.col103.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=2&messageId=a5bb194a-351e-4e20-9d61-8407b0fbd1bb&Aux=44|0|8CB877326699890|

http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2678/48/100/1316580813/n1316580813_30138647_4295218.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2678/48/100/1316580813/n1316580813_30138656_1114603.jpg

http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2678/48/100/1316580813/n1316580813_30138660_6405905.jpg

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2678/48/100/1316580813/n1316580813_30138706_4363036.jpg

http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2678/48/100/1316580813/n1316580813_30138657_7493129.jpg

E. Cumur61
10.04.2009, 03:06
bundan once iptal edilen selcuk - ouali mac showtv yayinlayacakti sonra ne oldu bilmiyorum

Volkan061
10.04.2009, 11:03
faslı said ouali, selçuğun demir yumruklarına nasıl dayanacak nasıl karşılık verecek bilemiyorum. selçuk buldozer gibi ezip geçecek üzerinden.
demir yumruk selçuk aydın

ozgunhan
10.04.2009, 13:53
Her zaman söylediğimi zaten Mike Tyson'da söylemiş. Selçuk sikletinin üstünde güçlü yumruklara sahip. Selçuk izlemesi çok keyifli bir boksör olduğundan Amerika'da çok beğenilecektir. Hatta şöyle söylim, Don King'in yeni prensi olabilir. Fakat King ile çalışmasını kesinlikle istemiyorum. King ile çalışan boksörlerin sonu malum. Ahmet Öner ile devam edilmelidir.

Yalçın1461
11.04.2009, 02:58
SON 6 GÜN

:Bayrağımız: :Bayrağımız: :Bayrağımız: :Bayrağımız:
http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2729/190/74/1120759538/n1120759538_30379061_3189322.jpg
:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:

Maça az zaman kaldı görevli arkadaşlar, konuyu genel bölüme taşırsa daha çok kişinin haberdar olma şanşı olur.

E. Cumur61
11.04.2009, 03:11
Sho Box (http://sports.sho.com/tvschedule/#)Gamboa vs. Rojas - 10-Round Featherweight Bout
Aydin vs. Ouali - 12-Round Welterweight BoutFRI APR 17
11:00PM ET/PTSHOWTIME
mac Turkiye saati ile cumartesi sabahi yapilacak buyuk ihtimal saat 6 da basliyacak

foreverlilya
11.04.2009, 04:43
Selçuk Aydın'a Said Ouali müsabakasında başarılar diliyorum. Antreman resimlerine bakılırsa Faslıyı Selçuk Aydın'ın elinden hakemler zor alacak gibi görünüyor. Yalçın Aydın ve Vedat Alyaz başta olmak üzere Selçuk Aydın'ın tüm ekibine de teşekkür ederiz. Başarı için emek veren herkese teşekkürler.

POYRAZ
12.04.2009, 00:18
Selcuk'a güveniyoruz. Onun, kendi alaninda efsane olacagina inaniyoruz.

POYRAZ
12.04.2009, 01:25
http://img14.imageshack.us/img14/5461/capturedm.jpg

POYRAZ
12.04.2009, 22:08
Arkadaslar konuyu Genele almissiniz. Cok iyi yapmissiniz ama sabitlerseniz konu arka sayfalara gitmez. Tesekkürler.

Bahattin Aydın
12.04.2009, 22:20
Gururumuz Selçuk Aydın!a başarılar diliyorum.Nakavtla alacaktır bu maçıda ;)

boztepeliyasin
12.04.2009, 22:46
canı gönülden başarılar diliyorum. bizi en iyi şekilde temsil edecektir ve maçı alacaktır.

foreverlilya
12.04.2009, 23:11
http://www.foreverlilya.com/wp-content/uploads//2009/04/tyson-aydin.jpg
http://www.foreverlilya.com/wp-content/uploads//2009/04/tyson-selcuk.jpg

Yalçın1461
12.04.2009, 23:21
Çılgın Türk Amerika’yı Sallayacak

http://www.selcukaydin.net/image/Koyu%20muhabbet%20Kopie.jpg
AMERİKA- 17 Nisanda Las Vegas kentinde çıkacağı dünya şampiyonluk eleme maçı öncesi bir aylık kampa giren Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Mini Tyson lakaplı Selçuk Aydın, ağır idmanlarını tamamladı. Dün yapılan son sparring dövüşünde muhteşem bir performans gösteren boksörümüz son haftayı hafif antrenmanlarla geçirerek maç gününü bekleyecek. Moralinin oldukça yüksek olduğu gözlenen sporcumuzun hiçbir sakatlığının bulunmaması da tüm ekibi mutlu ediyor. Ekibiyle birlikte Las Vegas kentindeki turistik yerleri ziyaret ederek kamp stresini üzerinden atmaya çalışan boksörümüze boks otoriteleri de yoğun ilgi gösteriyor.

Tyson’un bebeğini sevdi
Dünyanın ünlü otel ve eğlence merkezlerinden Mandalay Bay Events Center’de düzenlenen Winky Wright ve Paul Williams boks maçını Mike Tyson ile birlikte izleyen Selçuk Aydın, Tyson’un kendisine gösterdiği yakınlıktan ve ailesiyle tanıştırmasından ötürü çok memnun olduğunu belirtti. Ayrıca İslam üzerine yaptığı sohbette Selçuk’u cezp etti. Tyson’un minik kızı Milan’ı kucağına alan Şampiyon bir süre sevdi. Artık sıranın kendisine geldiğini söyleyen Selçuk Aydın, ‘Uzun yıllardan beri bu ringlerde mücadele ediyorum. Bu kadar emeğimin karşılığında profesyonel dünya boks şampiyonluk kemerini kazanarak ülkeme ve sevenlerime bu gururu yaşatmak istiyorum. Hedefimize çok yaklaştık Türk halkının desteğini bekliyorum’ dedi. Tyson’da şampiyonun final maçına nerede yapılırsa yapılsın mutlaka geleceğini belirterek, ‘Senin yanında ringe yürüyerek destek olmak istiyorum’ dedi.

http://co103w.col103.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=1&messageId=c11005fa-a955-4b0a-bf59-c000972859fd&Aux=44|0|8CB89B99BD80FB0|

http://co103w.col103.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=3&messageId=c11005fa-a955-4b0a-bf59-c000972859fd&Aux=44|0|8CB89B99BD80FB0|

http://co103w.col103.mail.live.com/att/GetAttachment.aspx?tnail=4&messageId=c11005fa-a955-4b0a-bf59-c000972859fd&Aux=44|0|8CB89B99BD80FB0|

http://www.selcukaydin.net/image/Sparring%20harmoni%201.jpg

cavenaghi
13.04.2009, 12:38
valla helal olsun selcuk kardesımıze.yaptıgı sporla ters orantılı sekılde bır o kadar da alcakgonullu bır ınsan.
inşallah unvanı tescıller.basarılar dılıyoruz.her ne kadar uzakta olsakta takıp edıldıgını unutmasın.
ıyı calıssın :)

SüRMeNe_6161
13.04.2009, 15:33
başarilar selcuk aydın

BALKAN 06
13.04.2009, 15:44
önceki hali
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2359/190/74/1120759538/n1120759538_30347222_4907057.jpg

son hali:alkış:
maşallah
vücut olarakta kendisini geliştirmiş gibi
daha önce bu kadar heybetli değil gibiydi:)

foreverlilya
13.04.2009, 21:20
4 buçuk gün kalmış...

POYRAZ
14.04.2009, 02:00
http://www.selcukaydin.net/Portreler/03-3.jpg

POYRAZ
14.04.2009, 02:01
Haydi karakocum göster kendini.
Galibiyetini bekliyoruz Insallahhhhh.

Vural Kuyumcu
14.04.2009, 02:52
Gururumuz Selcuk Aydina basarilar diliorum

kolbastı61
14.04.2009, 02:54
koçum benim....

Yalçın1461
14.04.2009, 03:12
önceki hali
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2359/190/74/1120759538/n1120759538_30347222_4907057.jpg

son hali:alkış:
maşallah
vücut olarakta kendisini geliştirmiş gibi
daha önce bu kadar heybetli değil gibiydi:)

baktıgın resım amelıyat sonrasıydı şimdi eski formuna kavuştu..

Cem Akyüz
14.04.2009, 03:46
ilk raundda bitirmede biraz heyecanlı geçsin:)

POYRAZ
14.04.2009, 05:29
Yalcin, elinden geldigince vücudunu gelistirsin ve su anki görünümünü bozmasin. Boksör demek kasli vücut demektir. Kardesimizin görünümü iyi ama daha iyi olabilir. Yani ringe ciktigi zaman rakibi psikolojik olarak nakavt etmeli en basta.
Selcuk kardesimizin maci gcecegine inaniyoruz hepimiz.

Erkan SUİÇMEZ
14.04.2009, 09:07
Yalcin, elinden geldigince vücudunu gelistirsin ve su anki görünümünü bozmasin. Boksör demek kasli vücut demektir. Kardesimizin görünümü iyi ama daha iyi olabilir. Yani ringe ciktigi zaman rakibi psikolojik olarak nakavt etmeli en basta.
Selcuk kardesimizin maci gcecegine inaniyoruz hepimiz.

boksta kas zannedildiği kadar önemli değildir.dediğin gibi psikolojik etkisi vardır ama.pek bilinmesede zeka, hız ve dayanıklılık en önemli silahtır boksta.

BALKAN 06
14.04.2009, 10:16
aman öyle olsun abi,
40 bin kere,100 bin kere maşallah.
valla çoğu namazımda dua ediyorum kendisine iletin,
acayip gurur duyuyorum,biz böyleyiz siz yakınları nasılsınız Allah bilir.

Ali Yerlikaya
14.04.2009, 10:27
Acaba saatinide yazabilicek bi abimiz varmi yani kacirmamak babainda bide yayin olcakmi acaba???

Seninle gurur duyuyoz Selcuk Aydin, allah yardimcin olsun bi osmanlinin ve müslümanin gücünü dünyaya göster.

Burçak
14.04.2009, 10:44
Yalçın Hangi Kanal verecek Saat kaçta olacak maç bu konuda bilgi yok mu?

Volkan061
14.04.2009, 13:11
bugün salı oldu hala hiç bir türk kanalının yayınlayacağı hakkında resmi olarak bir şey bulamadık. yabancı kanallar yayın hakkını aldılar (amerika ve almanya kanalları maç için tv yayın hakkını aldılar). hiç bir türk kanalı vermeyecek sanırım bu maçı.

Kubilay ŞAHİN
14.04.2009, 13:15
Heyecanla Bekliyoruz Bu Maçı..

Yalçın1461
14.04.2009, 16:52
Yalçın Hangi Kanal verecek Saat kaçta olacak maç bu konuda bilgi yok mu?

Arkadaşlar biraz üzücü ama Türkiyede yayın yok ancak daha sonra banttan yayınlanabılır.Amerika ve Alman televizyonları maçı satın aldı bizim Türk televizyonlarıda bedava arıyo, maçı banttan yayınlamalarınınn sebebide ücretinin az olması.
Maç sabaha karsı olacak ben izleyeceğim .Mac foto ve videoları elime gecince siziinle paylasırım..
selmalar.

İsmail Çavuşoğlu
14.04.2009, 17:13
ALLAH yar ve yardımcın olsun Selçuk Aydın. bu maçıda kayıpsız geçeceğine cani gönülden inanıyoruz..

Gökhan KAN
14.04.2009, 17:16
Acaba Almanyada hangi kanallar aldı maçı..Uydudan izleyebilirmiyiz...Zdf-Ard gibi...

Hekimoğlu
14.04.2009, 17:20
Sinan Şamil Sam'ın Amerika'da ki maçı yayınlanmıştı bu maç neden yayınlanmıyor hala daha farkında değil Türk televizyonları Selçuk'un neler başardığının neler başaracağının.Milyon dolar verecekler yayınlamak için maçlarını o zaman görürüm ben onları.

Yalçın1461
14.04.2009, 17:20
Acaba Almanyada hangi kanallar aldı maçı..Uydudan izleyebilirmiyiz...Zdf-Ard gibi...

Almanyada Premiere yayınlayacak.

zeki gursoy
14.04.2009, 23:10
bu maçı yayınlamayacaksında hangi maçı yayınlayacaksın şaşkın medyamız...
almanı abd lisi yayınlıyor selçuğun maçınıda siz necisiniz?
kaç tane Türk boksörü ABD de unvan maçına çıkıyor ..
ota mota para veriyosunuzda bir Türk boksörün unvan maçını nasıl vermiyosunuz?
bu şamil sam olsaydı aynı tavrı yaparmıydınız?
hep aynı teranedenmi dem vuracaksınız be..
yazık size..

Gökçebey
14.04.2009, 23:16
http://img18.imageshack.us/img18/7281/snv30988.jpg (http://img18.imageshack.us/my.php?image=snv30988.jpg)

İskender66
14.04.2009, 23:16
Kalbimiz seninle Selçuk Aydın.. Bu maçı vermeyen Türkiye kanallarına yazıklar olsun.

Yalçın1461
15.04.2009, 01:37
http://img18.imageshack.us/img18/7281/snv30988.jpg (http://img18.imageshack.us/my.php?image=snv30988.jpg)

Bunu görmek henüz nasib omadı sizin sayenizde görmüş olduk , vallaha cok güzel yaptırmış Volkan başkan.

Terzioğlu
15.04.2009, 01:44
Premiere olmadigindan maci izleyemecegim ama kalbimiz Selcuk ile. Ouali'yi devirip Dünya Sampiyonlugu macina cikmasi dilegiyle..

POYRAZ
15.04.2009, 02:35
Para vermemek icin maci yayinlamayacaklar. Yabanci ülkelerin tv leri yayinliyor cünkü onlar paranin köpegi olmamislar.
Ben seyredecegim ama Türkiye'de siradan kanallardan baska kanallari seyredemeyenler seyredemeyecekler.
Bir kez de insan olmayi deneseler sasiracagim. Bu mac yayinlanmaz mi bre namussuzlar.

Yalçın1461
15.04.2009, 03:30
:NVallaha yapacak bişey yok ,Türkiyenin haline bak.:N

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs008.snc1/2850_1136728614662_1120759538_30398006_1638254_n.j pg

E. Cumur61
15.04.2009, 03:39
mac saati bildigim kadariyla tsi sabah 06.00'da baslayacak arenaboxpromotion.com da oyle yaziyor avrupa saati 05:00'de bende izleyecem bu maci net uzerinden justin tv ya da baska bir sekilde ama mutlaka izleyecem

Volkan061
15.04.2009, 09:31
keşke seyredebilsek maçı.

Terzioğlu
15.04.2009, 22:45
mac saati bildigim kadariyla tsi sabah 06.00'da baslayacak arenaboxpromotion.com da oyle yaziyor avrupa saati 05:00'de bende izleyecem bu maci net uzerinden justin tv ya da baska bir sekilde ama mutlaka izleyecem
Internetten izleme firsati olusursa mutlaka bende kacirmam. Birseyler bulursam burdada paylasirim.

Kubilay ŞAHİN
15.04.2009, 22:49
İzleyemek Kötü Oldu..
Ama Selçuk'a Güveniyoruz..

Trabzonizm
16.04.2009, 01:24
bakalim rakibi kac dakika dayanacak

E. Cumur61
16.04.2009, 02:03
[quote=Terzioğlu 61;2142497]Internetten izleme firsati olusursa mutlaka bende kacirmam. Birseyler bulursam burdada paylasirim.[/quote aynen bende oyle yapacam justin tvde kesin olur mac bence

Yalçın1461
16.04.2009, 03:39
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs008.snc1/2850_1135122574512_1120759538_30393656_3226953_n.j pg

17 Nisan da Alman PREMIERE ve Amerikan SHOWTIME (Shobox) televizyon kanallarının naklen yayınlayacağı
Selçuk Aydın'ın dünya şampiyonluk ön eleme müsabakası, Türk televizyonları tarafından canlı yayınlanmayacaktır.
Muhtemelen daha sonra banttan yayınlanır.

Volkan061
16.04.2009, 11:21
haydi selçuk!!! sesimizi bir kez daha duyur dünyaya.

UğuR
16.04.2009, 11:31

Bu kanalın frekansını bilen varmı arkadaşlar?:confused:

Ali Yerlikaya
16.04.2009, 11:32
http://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs008.snc1/2850_1135122574512_1120759538_30393656_3226953_n.j pg

17 Nisan da Alman PREMIERE ve Amerikan SHOWTIME (Shobox) televizyon kanallarının naklen yayınlayacağı
Selçuk Aydın'ın dünya şampiyonluk ön eleme müsabakası, Türk televizyonları tarafından canlı yayınlanmayacaktır.
Muhtemelen daha sonra banttan yayınlanır.

Premiere maalesef sifreli kanal ama su SHOWTIME dan bilgisi olan varmi acaba yani bakma ihtimalimiz hic mi yk TV den

Harun-61
16.04.2009, 11:45

sifreli kanal :(

Hekimoğlu
16.04.2009, 12:00
Anlaşılan bu maçı canlı seyredemeyeceğiz.Skandal resmen.

ceserdar
16.04.2009, 12:13
İzleyenler maçın sonucunu sıcağı sıcağına buraya yazarlarsa çok güzel olur.

Kubilay ŞAHİN
16.04.2009, 12:20
Maç Daha Sonradan Banttan Yayınlanacakmış..

KemaL_Ts
16.04.2009, 12:51
Maç Daha Sonradan Banttan Yayınlanacakmış..
nerde yayinlanacakmis?

POYRAZ
16.04.2009, 14:59
Bu kanalın frekansını bilen varmı arkadaşlar?:confused:
Kanal sifreli, yani ücretli.
Yukarida bir arkadasimiz bantta hangi kanalin yayinlayacagini sormus.
Kanallarin yayin akislarina bakmali. Mutlaka yazar.
Bana kalirsa internet üzerinden maclarin seyredildigi Justin tv falan varya, iste
mac saatinde bir göz atin belki yayinlanabilir. Hani su lig tv maclarinin internetten canli seyredildigi kacak kanallar.
Bu maci vermeyen, paraya kiyip yayin hakini satin alamayan Türk tv lerine ne demeli? Elin oglu parayi bastirip macin yayin hakkini aliyor ama bizim öküzlerimiz ucuz olacagi gerekcesi ile maci banttan yayinliyor. Bunlarin yayincilik anlayisi bu kadar olur. Iste bu yüzden hic bir zaman Avrupali ve Amerikali kanallar gibi büyüyemezler. Ancak onlarin diz kapagina gelir boylari.
Haydi Selcuk, seni kiskananlari berbat et. Kazan su maci, bekliyoruz bunu senden.

Burçak
16.04.2009, 15:08
Türkiyenin milyon dolarlar harcayıp yapamadığı reklamı Selçuk Aydın yapıyor .
Türkiyenin adını Avrupada Amerikada duyuruyor.
Ama bizim medya yemek programları şaklabanlık yapan birsürü program ile karşımıza çıkıyor.
Yazıklar olsun sizin gibi medyaya bee.

Selçuk bugünleride sakın unutma.
Şimdi yanında olmayanlar Başarılarını paylaşmak için yanına geldiklerinde gerekli mesafeyi bırak.
Bileğine Kuvvet.
Başarılar.

pReN@_61
16.04.2009, 15:14
Hadi bakalım Selçuk..

E. Cumur61
16.04.2009, 16:15
İzleyenler maçın sonucunu sıcağı sıcağına buraya yazarlarsa çok güzel olur.
Internet yayınını bulduğum anda linki buraya kopyalayacağım açık olanlar burdan takip edebilir maç zaten sabah 6da başlayacak kalkarız her beraber izleriz

Mustafa ÖZDEMİR
16.04.2009, 20:25
türk televizyonlarına inat çıkaracak trabzonspor kaşkolunu amerikanın göbeğinde

zeki gursoy
16.04.2009, 21:11
maşallah çok iyi destek oluyor Türk TV leri selçuğa..

Yalçın1461
16.04.2009, 22:59
arkadaslar son dakika geläsmesi oldu musabakayi ATV naklen yayinlayacak.
daha sonra detayli sekilde haberi yazarim.

Ali Yerlikaya
16.04.2009, 23:02

Abi bizi kesinlikle aydinlat ins öyle bisey olursa sabah süper olur hem namazi kilariz hemde maci seyrederiz.

Burçak
16.04.2009, 23:08
Yalçın bu çok güzel bi haber.
net olarak Türkiye saatine göre kaçta başlayacak?

Keleşoğlu
16.04.2009, 23:19
maç saatine denk gelmez inşallah

Burçak
16.04.2009, 23:20
maç saati olurmu saatler kaldı maça . sabaha karşı olacak bu maç

Metin Ural
16.04.2009, 23:34
mac bildigim kadariyla cumartesi sabahi 06.00'da. yani yaklasik 30 saat sonra.

b_m_61
16.04.2009, 23:35
türk televizyonlarına inat çıkaracak trabzonspor kaşkolunu amerikanın göbeğinde

Mükemmel olur da bizim medyamız asıl üç kızkardeşden birin atkısı olsaydı çoşardı. Hatta o kısımlara gelince araya reklam alırlarsa şaşırmam. Başka bir özel kanal bizim kupa seramonimizi bile göstermemişti hatırlarsanız.

Terzioğlu
17.04.2009, 00:14
ATV verirse mükemmel olur gercekten. Bu maci izlemeyi cok istiyorum.

Hotaman
17.04.2009, 00:16
Arkadaşlar maç bu sabah değil mi yani? Boşuna beklemeyelim biri net bişey söylesin lütfen?

Terzioğlu
17.04.2009, 00:20
mac bildigim kadariyla cumartesi sabahi 06.00'da. yani yaklasik 30 saat sonra.
Yanilmiyorsam Cuma sabahi mac. Yani yaklasik 5-6 saat sonra.

TS-Tiryaki
ATV verirse mükemmel olur gercekten. Bu maci izlemeyi cok istiyorum.

Tamamda, ATV Avrupa verecekmi bakalim??

Burçak
17 nisan da maç. şuan itibariyle 17 nisan oldu. ve maç sabaha karşı olacak deniyordu. bende anlamadım bişi.

Terzioğlu
17.04.2009, 00:23
Tamamda, ATV Avrupa verecekmi bakalim??
Dogru ya oda var. Ise bak ya neyi düsünüyoruz. Insallah verirler.

Kaan Dilek
17.04.2009, 00:23
arkadaslar karsilasma amerikada 17 nisan cuma gece 23'de , bu ayrintiya dikkat edin bizim avrupada 18 nisan cumartesi sabah 5 olmus oluyor..

TS-Tiryaki
17.04.2009, 00:27
Dogru ya oda var. Ise bak ya neyi düsünüyoruz. Insallah verirler.

Insallah. Ama Milli maclari bile vermeyen ATV Boks macini verirmi bilmiyorum. Gerci Ispanya macini verdiler ama. Neyse. Hayirlisi Insallah verirler.

Terzioğlu
17.04.2009, 00:31
Die gute Nachricht für die deutschen Boxfans: PREMIERE überträgt den Kampfabend aus Primm LIVE (in der Nacht vom 17. auf den 18. April ab 5:00 Uhr) und zeigt die Kämpfe noch mal in einer einstündigen Zusammenfassung zur "besten Sendezeit" am Samstag, 18 April, ab 20:00 Uhr.

--

Evet arkadaslar mac yarin, yani cumartesi sabahi saat 5 deymis.

Hotaman
17.04.2009, 00:34
Die gute Nachricht für die deutschen Boxfans: PREMIERE überträgt den Kampfabend aus Primm LIVE (in der Nacht vom 17. auf den 18. April ab 5:00 Uhr) und zeigt die Kämpfe noch mal in einer einstündigen Zusammenfassung zur "besten Sendezeit" am Samstag, 18 April, ab 20:00 Uhr.

--

Evet arkadaslar mac yarin, yani cumartesi sabahi saat 5 deymis.

Allah razı olsun. İyi geceler:)

Yalçın1461
17.04.2009, 00:35
Arkadaşlar akşam saatlerinde haber geldi maçı ATV canlı yayınlayacakmış ancak yayın akışında şimdilik görünmüyor.Siz takip edin kesinlik kazanıncada diğer arkadaslarınıza haber verin ,maçın reytinginin yüksek olması bir sonraki müsabaka için daha önemli.

http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2678/48/100/1316580813/n1316580813_30142726_2548330.jpg

Yalçın1461
17.04.2009, 00:38
Amerika bizden Almanyadan 8 saat geride Türkiyeden 9 ,maç Amerikada saat 23:00 da başlayacak yazıyor.
Siz yinede önceden takip etmeye başlayın ATV yayın akısında yazarsa hersey acık olur zaten.

Terzioğlu
17.04.2009, 00:40
Yalcin abi acaba ATV Avrupa'da yayinlayacak mi maci bu konuda bir bilgin varmi?

Yalçın1461
17.04.2009, 00:45
Yalcin abi acaba ATV Avrupa'da yayinlayacak mi maci bu konuda bir bilgin varmi?

Evet ATV avrupada da yayınlayacakmiş..
ama neden hala yayın akışında yazmıyo bende anlamadım..

Metin Ural
17.04.2009, 01:22
Amerika bizden Almanyadan 8 saat geride Türkiyeden 9 ,maç Amerikada saat 23:00 da başlayacak yazıyor.
Siz yinede önceden takip etmeye başlayın ATV yayın akısında yazarsa hersey acık olur zaten.

amerika'nin dogusu (ET) ile turkiye saati arasinda 7 saat fark var. batisi (PT) ile 10 saat.

Gamboa vs. Rojas - 10-Round Featherweight Bout
Aydin vs. Ouali - 12-Round Welterweight Bout FRI APR 17 11:00PM ET/PT SHOWTIME http://sports.sho.com/tvschedule/

ET = Eastern Time
PT = Pacific Time

bu su anlama geliyor, yayin cuma gunu 23.00'de ET saati ile dogu kiyisinda baslayacak. buna 7 saat eklersek 06.00 18 Nisan Cumartesi turkiye saati ile (tsi).

M.Kılıç50
17.04.2009, 01:39
Su düstügümüz Hale bak Ya Nedir Bu Dünyanin Hali :D
Saatler Karisti Adeta :D
Simdi mac bu Sabah´mi Yarin Sabah´mi :D

Hadi Selcuk Aydin sen "mini tyson" degil...
Sen SELCUK AYDIN´sin ;)

Fatih BALTA
17.04.2009, 02:02
Yazılanlardan anladığım kadarıyla maç cumartesi sabahı yayınlanacak.

Yalçın1461
17.04.2009, 02:15
Evet doğrudur cumartesi sabah erkenden takip edilmesi gerek..

E. Cumur61
17.04.2009, 02:43
bu habere cok sevindim macin ATV de olmasi cok guzel olacak en azindan bizler icin cumartesi sabahi gune mutlu ve gururlu giris yapacagiz insallah

Osman Pervaneli
17.04.2009, 03:03
bilgiler icin cok sagolun
sabah 5de kalkip izleyecegim kesinlikle ...

Volkan061
17.04.2009, 08:11
ben bu sabah kalktım tv de karıştırdım kanalları. ne olur ne olmaz diye.

EmreTS
17.04.2009, 08:13
inşallah izleme fırsatı buluruz atv de.

Volkan061
17.04.2009, 08:25
her ihtimale karşı yinede gazeteleri, tv kanallarını, internetleri karıştırmakta fayda var olduğunu zannediyorum. ancak resmi bir şey bulamadık hala.

Volkan
17.04.2009, 10:54
haber61 haberine göre

Cumartesi günü Türkiye saatiyle sabah 5:30'da başlayacak olan karşılaşmalar Türkiye'de Şhow tv Avrupa tarafından naklen yayınlanacak. diyor

ama aynı acıklamalar http://www.selcukaydin.net/index2.html Cumartesi günü Türkiye saatiyle sabah 5:30’dan itibaren başlayacak olan karşılaşmalar Türkiye’de Atv ve Atv Avrupa yayınlancak diyor

heralde haber 61 aynı yazıyı sitesine kopyalarken yanlışlık yaptı

Süleyman Özcan
17.04.2009, 12:05
Selçuk Aydın medyan okudu!

ABD'nin Las Vegas kentinde dünya şampiyonluk ön eleme maçı için ringe çıkacak olan Dünya Kıtalararası Orta Sıklet Boks Şampiyonu Selçuk Aydın, rakibi Said Oali ile ilk kez göz göze geldi.

Medya ve halkın yoğun ilgi gösterdiği basın toplantısında tam bir gövde gösterisi yaşandı.

Menajer Ahmet Öner'in Kıtalar Arası Altın Kemerini iki boksörün eline birden vermesi milli boksör Selçuk Aydın'ı sinirlendirdi ve kemeri çekip alarak, "Bu kemer boşta değil, sahibi benim, ona dokunması için kazanması gerekiyor" diye konuştu.

Rakibi Said Oali'nin maça çok iyi hazırlandığını umduğunu dile getiren Selçuk Aydın, "Ben çok uzun yoldan, Türkiye'den geldim. Sevenlerim maçlarımı çok çabuk bitirdiğimden şikayet ediyorlar. Umarım iyi bir maç olur ve benim karşımda 12 raunt dayanabilir" dedi.

Las Vegas'ın ünlü otel ve eğlence kompleksi, aynı zamanda maçın yapılacağı mekan olan Bufalo Bill Arena'da teraziye çıkarak tartılan sporculara, izleyiciler yoğun ilgi gösterdi. Selçuk Aydın'ın oldukça formda ve moralinin de yüksek olduğu gözlerden kaçmazken, rahat gözükmeye çalışan Said Ouali'nin ise gergin tavırları dikkat çekti.

Cumartesi günü TSİ 5:30'da başlayacak olan karşılaşmalar Avrupa'da Premiere ve ABD'de ise SHOWBOX televizyon kanalları tarafından naklen yayınlanacak.

Trabzonspor Kulübü eski yöneticilerinden İbrahim Hacıosmanoğlu da Selçuk Aydın'a destek olmak amacıyla Las Vegas'a geldi. Ayrıca Trabzonlu genç işadamlarından Kürşat Başkan da Selçuk Aydın'ı her maçında olduğu gibi burada da yalnız bırakmadı.

Kaynak : Ajansspor

Külünkoğlu
17.04.2009, 12:17
Ekran karşında olacağız. En fazla 2 raund izleyeceğini bilmek :) kötü olsa da ne yapalım artık Selçuk Aydın bu...

Sezgin61ts
17.04.2009, 12:27
Ekran karşında olacağız. En fazla 2 raund izleyeceğini bilmek :) kötü olsa da ne yapalım artık Selçuk Aydın bu...

Rica etsek Selçuk abiye de biraz uzatsa olmaz mı:):):)

irfan61
17.04.2009, 13:23
Fanatik gazetesin de ShowTV maçı yayınlayacak yazıyor.

Sefa
17.04.2009, 13:40
Las Vegas'ta bir Türk

Las Vegas kentinde dünya şampiyonluk ön eleme maçı için ringe çıkacak olan Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın, rakibi Said Oali ile ilk kez göz göze geldi.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/4/18_251136_Selcuk_Toplanti_423.jpg

Medya ve halkın yoğun ilgi gösterdiği basın toplantısında tam bir gövde gösterisi yaşandı. Menajer Ahmet Öner’in Kıtalar Arası Altın Kemerini iki boksörün eline birden vermesi boksörümüz Selçuk Aydın’ı sinirlendirdi ve kemeri çekip alarak, ‘Bu kemer boşta değil sahibi benim ona dokunması için kazanması gerekiyor’ dedi. Maç için çok iyi hazırlandığını belirten rakip Said Oali’ye Selçuk Aydın, ‘Umarım iyi hazırlanmıştır. Ben çok uzun yoldan Türkiye’den geldim. Sevenlerim maçlarımı çok çabuk bitirdiğimden şikayet ediyorlar. Umarım iyi bir maç olur ve benim karşımda on iki raunt dayanabilir’ şeklinde konuştu. Las Vegas’ın ünlü otel ve eğlence kompleksi, aynı zamanda maçın yapılacağı mekan olan Bufalo Bill Arena’da yapılan teraziye çıkan sporcular yoğun izleyici önünde tartıldılar. Sporcumuzun oldukça formunda ve moralinin de yüksek olduğu gözlerden kaçmadı. Rahat gözükmeye çalışan Said Ouali’nin oldukça sıkıntı olduğu gözlerden kaçmadı. Cumartesi günü Türkiye saatiyle sabah 5:30’da başlayacak olan karşılaşmalar Türkiye’de Show TV, Avrupa’da Premiere ve Amerika’da ise SHOBOX televizyon kanalları tarafından naklen yayınlanacak. Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu da sporcumuza destek olmak amacıyla Las Vegas’a geldi. Ayrıca Trabzonlu genç işadamlarımızdan Kürşat Başkan da sporcumuzu her maçında olduğu gibi burada da yalnız bırakmadı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/4/15_251138_selcukayd%c4%b1n_423.jpg

fanatik.com.tr

Hekimoğlu
17.04.2009, 13:42
Yayın haberi çok iyi oldu sabah erkenden kalkıp seyredeceğim inşallah.

iskenderunlu
17.04.2009, 13:42
ben burda görmedim ganitaya attım yazıyı özür dilerim boşuna konu açtığım için :(

f1bekir
17.04.2009, 13:50
Yayın haberi çok iyi oldu sabah erkenden kalkıp seyredeceğim inşallah.

Yayın nerde? atv mi show mu?

Hekimoğlu
17.04.2009, 13:53
Yayın nerde? atv mi show mu?Atv verecekmiş ,Selçuk'un kardeşi öyle diyor.

Sefa
17.04.2009, 13:55
Atv verecekmiş ,Selçuk'un kardeşi öyle diyor.
Fanatik gazetesi de Show tv diyor ama.

f1bekir
17.04.2009, 13:57
Atv verecekmiş ,Selçuk'un kardeşi öyle diyor.

O zaman biri şu sitelere show nerden çıktı diye bi sorsun. Selçuk'un kardeşinin böyle bişeyden haberi var mı acaba :confused:

Hekimoğlu
17.04.2009, 14:00
Bu yanlışlık giderilmeli tabi maça sayılı saatler kalmış millet maçı yanlış kanalda bekleyip kaçırmasın.

f1bekir
17.04.2009, 14:01
Fanatik gazetesi de Show tv diyor ama.

O haberin kaynağı tektir zaten. birisi öyle yazmıştır, hepsi de öyle geçmiştir haberi. bir deli ve kuyu meselesi yani :) ama yine de haberi ilk yazan niye show yazmış anlamadım, atv-show... hiç benzer bi tarafları da yok.

Hekimoğlu
17.04.2009, 14:03
Şu an iki kanalın da yayın akışında gözükmüyor.

f1bekir
17.04.2009, 14:05
Yalnız atvnin yayın akışında ben hiç böyle bişeye rastlamadım. Selçuk'un kardeşi resmi bir açıklama duymuş mu yoksa konuşulanları mı söylüyor?

f1bekir
17.04.2009, 14:06
Şu an iki kanalın da yayın akışında gözükmüyor.

show avrupanın yayını normal showdan farklı mı peki? ona baktın mı abi?

iskenderunlu
17.04.2009, 14:07
Yayın nerde? atv mi show mu?
yayın show tv de diye söylüyordu fanatik.com.tr

Yalçın1461
17.04.2009, 14:07
AMERİKA- 17 Nisan Cuma gecesi Las Vegas kentinde dünya şampiyonluk ön eleme maçı için ringe çıkacak olan Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın, rakibi Said Oali ile ilk kez göz göze geldi. Medya ve halkın yoğun ilgi gösterdiği basın toplantısında tam bir gövde gösterisi yaşandı. Menajer Ahmet Öner’in Kıtalar Arası Altın Kemerini iki boksörün eline birden vermesi boksörümüz Selçuk Aydın’ı sinirlendirdi ve kemeri çekip alarak, ‘Bu kemer boşta değil sahibi benim ona dokunması için kazanması gerekiyor’ dedi. Maç için çok iyi hazırlandığını belirten rakip Said Oali’ye Selçuk Aydın, ‘Umarım iyi hazırlanmıştır. Ben çok uzun yoldan Türkiye’den geldim. Sevenlerim maçlarımı çok çabuk bitirdiğimden şikayet ediyorlar. Umarım iyi bir maç olur ve benim karşımda on iki raunt dayanabilir’ şeklinde konuştu. Las Vegas’ın ünlü otel ve eğlence kompleksi, aynı zamanda maçın yapılacağı mekan olan Bufalo Bill Arena’da yapılan teraziye çıkan sporcular yoğun izleyici önünde tartıldılar. Sporcumuzun oldukça formunda ve moralinin de yüksek olduğu gözlerden kaçmadı. Rahat gözükmeye çalışan Said Ouali’nin oldukça sıkıntı olduğu gözlerden kaçmadı. Cumartesi günü Türkiye saatiyle sabah 5:30’dan itibaren başlayacak olan karşılaşmalar Türkiye’de Atv ve Atv Avrupa, Almanya’da Premiere ve Amerika’da ise SHOBOX televizyon kanalları tarafından naklen yayınlanacak. Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacosmanoğlu da şampiyonu bu önemli gecede yalnız bırakmadı. Ayrıca Trabzonlu işadamlarımızdan Kürşat Başkan'da şampiyona destek amacıyla Las Vegas'a geldi.
http://www.selcukaydin.net/image/Harmoni%20Las%20Vegas.jpg

f1bekir
17.04.2009, 14:08
Bu yanlışlık giderilmeli tabi maça sayılı saatler kalmış millet maçı yanlış kanalda bekleyip kaçırmasın.

Kanalları gezeriz abi sorun değil de bana sanki yine kimse bu maçı vermeyecek gibi geliyo :(

Yalçın1461
17.04.2009, 14:09
Arkadaslar dün haberi alır almaz macın atv de yayınlanacagını belırtmıştım. Ancak s saat farkı vede yogunluktan dolayı tekrar görüsemedim.Bugün basın danısmanı haberi ajanslara göndermış ve macı ATV nın yayınlayacagını yazıyor.Atv yayın akısındada henuz neden yazmıyor onuda anlamıs değilim..

f1bekir
17.04.2009, 14:10
yayın show tv de diye söylüyordu fanatik.com.tr

Selçuk'un kardeşi atv diyomuş kardeş, ona mı inanalım fanatiğe mi? :D

Hekimoğlu
17.04.2009, 14:12
Atv deyiz o zaman Yalçın.

f1bekir
17.04.2009, 14:12
Arkadaslar dün haberi alır almaz macın atv de yayınlanacagını belırtmıştım. Ancak s saat farkı vede yogunluktan dolayı tekrar görüsemedim.Bugün basın danısmanı haberi ajanslara göndermış ve macı ATV nın yayınlayacagını yazıyor.Atv yayın akısındada henuz neden yazmıyor onuda anlamıs değilim..

Yalnız ajanslarda show tv yazıyo, basın danışmanının haberi olsun :confused:

Alihan Ertürk
17.04.2009, 14:15
Fanatikde cumartesi 5.30 ( sabah ) yazıyor..

Yalçın1461
17.04.2009, 14:22
Basın danısmanına mail attım ama nezaman cevap gelir bilmiyorum, işte maç Almanyada olsa busekılde sorunlar olmazdı.Saat farkını geçtik adamlara da ulaşamıyoruz. Hayırlısı bakalım ben yine premiere den izleyebilirim ancak bütün boks severlerin bunu macı izlemesi lazım Selçugun suana kadar yaptığı musabakaların ıcınde en ciddi olanı bu.

Hekimoğlu
17.04.2009, 14:36
Biz Fanatik'e mail atalım onlar düzeltsin bari atıyorum mail'i.

Yalçın1461
17.04.2009, 14:49
Arkadaslar basın danısmanı yanlıs yazmıs maç ATV de................

Hekimoğlu
17.04.2009, 14:49
Mail attım, adresi bilgi@fanatik.com.tr

f1bekir
17.04.2009, 14:56
Arkadaslar basın danısmanı yanlıs yazmıs maç ATV de................

Ohh! öyle olsun da, bi an kimse yayınlamayacak sandım.

irfan61
17.04.2009, 14:59
Fanatik Gazeteside düzeltti maçı ATV veriyor.Saatimi şimdiden 05:00 kurdum.

EmreTS
17.04.2009, 15:02
tamamdır uyumak yok sabaha kadar ayaktayız. haydi selçukkkk!!!!!!

Yalçın1461
17.04.2009, 15:04
Değerli basın mensupları,
bu sabah göndermiş olduğum basın bülteninde Selçuk Aydın'ın Amerika'nın Las Vegas kentinde yapacağı karşılaşmanın Show Tv tarafından yayınlanacağını yazmışım. Ancak maalesef bunun şahsımdan kaynaklanan bir hata olduğunu bildirerek bu önemli karşılaşmanın ATV tarafından yayınlanacağını özellikle belirtmek istiyorum. Sizlerden ricam yayınlarınızda bu yanlışlığı düzeltmenizdir.

Bu hatadan ötürü tekrar özür diliyorum
Vedat Alyaz

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs008.snc1/2850_1137846802616_1120759538_30400893_4812978_n.j pg

POYRAZ
17.04.2009, 15:05
Tesekkürler Yalcin bilgilendirdigin icin.
Bizim ülkemizde neden her zaman birkesmekes bir karisiklik alip basini gider?
Bu kadar insani meraga düsürdüler. Vereceksen maci yayin akisina koy ki insanlar bilsinler.
Show tv mi, Atv mi, saat erkenden, saat gec, o verecek, bu vermeyecek, su saatte verecek, onun yayin akisinda yok, bu öyle dedi, ben öyle duydum, haber61 yanlis kopyalamis, o mail atti, bu dedi..............
Allah belasini versin böyle yayincilik anlayisinin. Sadece burada degil, baska sitelerde de insanlar ikilemde kaldilar.
Biz neden bir isi disiplinli ve sistemli bir sekilde yapamiyoruz?
Dünden beri sinirlerim gerildi. Isanlar cok önemli bir müsabakayi izlemek istiyorlar hakli olarak ama her iste oldugu gibi yine yanlis bilgiler, ikilemde kalmalar, saglikli olmayan söylemler, belirsizlik ve gerginlik.
Yahu biz hic bir zaman kendi insanimiza eziyet etmekten vazgecmeyecek miyiz? Avrupali ve Amerikali insanlar hic bir zaman bizim gibi psikolojik savas yasamazken bunu hak eden bir tek bizim insanimiz mi?
Yalcin kardesimiz sagolsun macin Atv'de yayinlanacagini yazdi, insanlar rahatladi.
Selcuk'un kariyerindeki en önemli maci. Insallah kazanacak.
Selcuk'un olmadigi bir boks dünyasinda kemerleri teker teker almislar.
Simdi isler degisti. Haydi karakoc, indir rakibini.

ishak08
17.04.2009, 15:05
arkadaşlar uyumak yok ona göre:)
haydi imparator göreyim seni

Yalçın1461
17.04.2009, 15:06
sanırım konuya açıklık getirebilmişimdir....
Sizde bütün tanıdıklarınıza haber verin busekilde ,daha fazla kişinin izleme imkanı olur.
herkese iyi seyirler..

Volkan061
17.04.2009, 15:10
yalçın şimdi artvinde selçuğun afişlerini asmaya gidiyoruz çarşıya. teşekkür ederiz bilgilerin için.

Volkan061
17.04.2009, 15:12
tanıdık tanımadık herkese haber verin arkadaşlar ben ve arkadaşlarım elimizden geldiği kadar herkese internet üzerinden telden haber veriyoruz.

Yalçın1461
17.04.2009, 15:19
Bu müsabakanın reytinginin yüksek olması bir sontaki müsabakanın yayını için cok önemli, çünkü Türk televizyonları cok ucuza satınalmak istiyor.Musabakanın reytingi yuksek olursa durum değişir.O yüzdenbütün Türk ve Trabzon halkı bu müsabakayı izlesin..

UğuR
17.04.2009, 15:21
Konuyla ilgili BMN haberi ana sayfada yerini alacaktır.

yasemın_08_61
17.04.2009, 15:25
bizde ailece trabzonun efsanesini izleyeceğiz. uyumayacağız bugece.

Tolunay Abdioğlu
17.04.2009, 15:27
Başarılar selçuk..