PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karadeniz Fırtınası Selçuk Aydın Gururumuzsun!

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Volkan061
03.05.2008, 16:58
selçuk aydınımızı bundan sonra çok zor maçlar bekliyor. bundan sonraki rakipler kolay olmayacak. ama selçuk aydınımızın daha çok morale calışmaya ihtiyacı var. manevi desteğe ihtiyacı var. cok yakında las vegasta esecek karadeniz fırtınası bekleyin. tüm türkiye selçuk aydınımıza gözlerini cevirdi. artık çok muhteşem maçlar çıkaracak selçuk aydın. tüm türkiye avrupadaki vatandaşlrımız selçuk aydınımıza güveniyorlar. ondan dünya şampiyonluğu istiyorlar. haydi selçuk aydınım. herşeyimizsin sen trabzonun kahramanı...

Volkan061
05.05.2008, 08:12
duyduğum haberlere göre selçuk aydın a amerikadaki box promotıon dan teklif geldiğini ve 3 milyon dolar karşılığında sözleşmeye imza atacağı ifade edildi. bu haberler ne kadar doğru bilmiyorum. bu konuya bi açıklık getirebilirsek herkesi de aydınlatmış oluruz.

murat_08
05.05.2008, 10:41
böyle bişey varsa gerçekten selçuk aydın adına seviniriz. :)

Hekimoğlu
05.05.2008, 11:04
selçuk artık boksun anavatanı olan amerika için hazır.1-2 maç sonra amerika'da dövüşmeye başlar.haberler de o yönde sanırım.

POYRAZ
05.05.2008, 12:46
duyduğum haberlere göre selçuk aydın a amerikadaki box promotıon dan teklif geldiğini ve 3 milyon dolar karşılığında sözleşmeye imza atacağı ifade edildi. bu haberler ne kadar doğru bilmiyorum. bu konuya bi açıklık getirebilirsek herkesi de aydınlatmış oluruz.
Bu ne kadar dogru bilmiyoruz ama eger dogruysa Selcuk'un adina sevinirim. Selcuk'un degerinin artmasina sevinirim.

murat_08
05.05.2008, 13:21
bugün artvinde yerel gazetelere baktım şuanlık selçuk aydınla ilgili bir haber yok şuan. eğer bilgileriniz varsa buraya iletirseniz bizide aydınlatırsınız memnun oluruz.

EmreTS
05.05.2008, 15:33
kardes gercekten merak ettık
bu haberı dogrulayacak kımse yokmu.. haber bekliyoruz .. bilgisi olan varsa buraya yazsın ..

Volkan061
05.05.2008, 16:07
arkadaşlar beklemekte kalalım biraz. elbet haberi bize ayrıntılı şekilde sunacaklardır.

Volkan061
06.05.2008, 14:31
arkadaşlar!!! 30 mayıs cuma akşamı karadeniz fırtınası selçuk aydın... istanbulda fox tv ekranlarında esmeye devam edecek. bu karşılaşma kemer koruma maçı olacak. sakın kaçırmayın. imkanı ve zamanı olan varsa istanbuldaki maçı kaçırmasın.
:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç::sevinç: :bayrak3::bayrak3::bayrak3: trabzonun kahramanı, imparatoru... SELÇUK AYDIN kalbimiz yüreğimiz senle atıyor...

osmanlı61
06.05.2008, 20:02
VOLKAN bu müsabakanın olup olmayacağı kesin değil. Olma ihtimalide var ama bir kaçgün içersinde kesinleşir...

TSezgin61
06.05.2008, 20:14
eger kemer koruma macinida alirsa amerika yolu tamamen acilir...

yanliz su var, boxda yenilmekte var yenmekte... SEN YENILSENDE YENSENDE HERZAMAN GURURUMUZSUN SELCUK AYDIN... ALLAH YARDIMCIN OLSUN!!!

Yalçın1461
07.05.2008, 00:28
Selçuğun kulübü olan Arena Boxpromotion (http://www.arenaboxpromotion.com/) ,Amerikanın enbüyük boks kulüplerinden Gary Shaw Productions (http://gspboxing.com/) ile ortaklık antlaşması imzaladı ,bu demektirki artık Amerikada ( Las Vegas ) da maçlar yapılacak.
Selçuk şuan dünyada söz sahibi olmuş durumda o kemerini korudukca ,dahada büyüyecek ve Dünya starlarıyla maç yapma hakkını elinde bulunduracak.
İşte ozaman sabaha karşı saat beşte biz ekranlarımızın başında Dünya şampiyonluk maçını izliyeceğiz..
Selçuk Aydın vs Floyd Mayweather , Oscar De La Hoya ,yada her kim olacaksa..

TheCrow
07.05.2008, 00:40
Selçuğun kulübü olan Arena Boxpromotion (http://www.arenaboxpromotion.com/) ,Amerikanın enbüyük boks kulüplerinden Gary Shaw Productions (http://gspboxing.com/) ile ortaklık antlaşması imzaladı ,bu demektirki artık Amerikada ( Las Vegas ) da maçlar yapılacak.
Selçuk şuan dünyada söz sahibi olmuş durumda o kemerini korudukca ,dahada büyüyecek ve Dünya starlarıyla maç yapma hakkını elinde bulunduracak.
İşte ozaman sabaha karşı saat beşte biz ekranlarımızın başında Dünya şampiyonluk maçını izliyeceğiz..

Hayırlı olsun...Bizim gözümüzde Selçuk'un zaten Mayweather'dan,Mosley'den,Cotto'dan,De La Hoya'dan eksiği yok.

Terzioğlu
07.05.2008, 00:44
Selçuğun kulübü olan Arena Boxpromotion (http://www.arenaboxpromotion.com/),Amerikanın enbüyük boks kulüplerinden Gary Shaw Productions (http://gspboxing.com/) ile ortaklık antlaşması imzaladı ,bu demektirki artık Amerikada ( Las Vegas ) da maçlar yapılacak.

Hayirli olsun. Insallah yakin zamanda Selcuk abimi dünya sampiyonu olarak görürüz.

Volkan061
07.05.2008, 08:20
VOLKAN bu müsabakanın olup olmayacağı kesin değil. Olma ihtimalide var ama bir kaçgün içersinde kesinleşir...

tamam abi biz beklemedeyiz. maç gününü haber alırsanız. iletirsiniz buraya. selçuk aydın hayranlarına da internetten iletiriz haberi abi.

Burçak
07.05.2008, 10:19
Güzel bi haber. Selçuk Adına sevindim.
Artık daha çok sesini duyuracaktır.

Badaloğlu
07.05.2008, 10:32
Hayırlı olur inşaallah... Selçuk adına hepimiz çok sevinçliyiz.İnşaallah onu dünyanın 1 numarası olacağı günde görmek nasip olur bizlere...

Amerika'yı titreten Türk!...Selçuuuuukkk Aydıııııııııııııınnnn

Yalçın1461
08.05.2008, 10:51
Sevgili bordomavi.net üyeleri.,
Fırsat buldukca yorumlarınızı takip ediyorum göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere minnettarım.aslan gibi bir milleti aslan gibi temsil etmeye çalışıyorum ve siz değerli gönül doslarımızın da manevi desteğiyle beraber başarılarım her geçen gün artarak devam edecektir.sevgi ve selamlarımla....
Selçuk AYDIN

Murat'
08.05.2008, 10:53
İnşallah şimdi sırada dünya şampiyonluğu olur....Seninle gurur duyuyoruz...

Kazım Uzunboy
08.05.2008, 10:54

Fırsat buldukca yorumlarınızı takip ediyorum göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı sizlere minnettarım.aslan gibi bir milleti aslan gibi temsil etmeye çalışıyorum ve siz değerli gönül doslarımızın da manevi desteğiyle beraber başarılarım her geçen gün artarak devam edecektir.sevgi ve selamlarımla....

Selçuk AYDIN

bunu yazan Selçuk abi mi cidden :)

O zaman şunu söylemek gerek Gururumuzsun Selçuk AYDIN

Emirhan Makul
08.05.2008, 10:57
helal olsun selçuk aydınnn bileklerine kuvvet

Burçak
08.05.2008, 11:04
Evet. Sanırım Selçuk şuan Yalçın (trabirazone) ile beraber burada .
Selçuk BMN ye hoşgeldin . Kazandığın maçlar ile bizi inanılmaz mutlu ettin. benim normalde boks ile alakam yokken, senden sonra Boks u takip eder oldum. Hele maçlardan sonra Bayrağımızı Atkımızı ayağa kaldırman... Orada verilen mesaj...
Herşey için Teşekkürler.
:yattara:

ErayAkyüz
08.05.2008, 11:10
Selçuk AYDIN

Selçuk abi seninle gurur duyuyoruz elinden bordomavili bayragı hiç eksik etme

ÖmerFarukYılmaz
08.05.2008, 11:12
Trabzon'un haklı gururu tebrikler..

Murat Keçeci
08.05.2008, 11:16
Bu sene yüzümüzü güldüren tek kişisin senin sayende biraz teselli bulduk seni en yukarda görecez inşallah çünkü hakediyon bunu

firidin61
08.05.2008, 11:18
Kendisini bir Trabzonlu ve Trabzonspor lu olarak tebrik eder Başarılarının devamını dilerim :alkış:

yns61
08.05.2008, 11:19
Başarılarının devamını dilerim

Çağatay_
08.05.2008, 11:24
Selçuk Abi harikaydın gerçekten evde boks olunca yan odalara kaçan annem bile izledi seni :)

Tüylerimiz diken diken oldu.Tebrik ve teşekkür ederim..

Arada böyle tatlı sürprizler yapıp gel sitemize :)

TheCrow
08.05.2008, 11:24
Bileğine,yüreğine kuvvet Selçuk...Hepimiz sana güveniyoruz...

Volkan061
08.05.2008, 11:25
sevgiler selçuk aydınmıza buradan gönderdiği yazıdan bizi takip ettiğinden dolayı kendisine şükran dolu sevgilerimizi sunuyoruz herzaman yanındayız. trabzonun gururu....

Emirhan Makul
08.05.2008, 11:28
en son maçından bi önceki nakavt ettiğin adam düşmüşdü bi daha niye vurdun abi :D

Volkan061
08.05.2008, 11:29
burcak ordamısın selçuk sanırımm siteye girdi.

Travelair
08.05.2008, 11:37
Tebrikler beton yumruk. Başarılarınızla bizi gururlandırıyorsunuz. Devamını dilerim :alkış::alkış::alkış:

TSezgin61
08.05.2008, 11:39
en son maçından bi önceki nakavt ettiğin adam düşmüşdü bi daha niye vurdun abi :D

valla hala izleriz, az gülmedim yaa....

burdan eger okuyorsan selcuk aydin, HELAL OLSUN BASARILARININ DEVAMINI BEKLIYORUZ, BÜTÜN TRABZON ARKANDA...

BU SEVINCLERI BIZE BU KÖTÜ GÜNLERIMIZDE YASATTIGIN ICIN ALLAH NE MURADIN VARSA VERSIN!!!

hele o Trabzonspor atkisini mac sonunda takiyorya off off...

BIRGÜN KADKÖYE YOLLASAK SENI OLMAZMI YAUUU:D

Emirhan Makul
08.05.2008, 11:42
yattaranın adam geçmesindeki duyduğum heycan=selçuk aydının ani aparkatları :D

Anıl Caner
08.05.2008, 11:53
Selçuk Aydın sıcak mesajın için teşekkürler. Kazandığın maçlardan sonra boynuna attığın bordo mavi atkının ve haliyle senin ne kadar fazla destekçisi olduğunu bil. Başarıların daim olsun inşallah.Hem aktif spor hayatın hem de gündelik hayatın gönlünce olsun.Kendine iyi bak.

Mehmet_Mercanlı
08.05.2008, 11:54
TÜRKİYE 'nın onuru TRABZON' nun gururu elerine sağlık :D

Külünkoğlu
08.05.2008, 12:10
Selçuk usta bir dahaki gelişinde haberimiz olsun da. :)

Hayalinden çok daha fazla destekleyen var seni.. Nasip olmaz herkese. :) Başarılarının devamını diliyoruz. Bizi habersiz bırakmayan kardeşine selamlar, Ailene de saygılar hürmetlerler. Allah seni korusun...

Atmaca
08.05.2008, 12:21
Basarilarinin devamini dilerim.Ayni zamanda ahlakinlada iyi örnek olmayi sürdürmeni isterim.

Onur
08.05.2008, 12:22
Abi Türk'ün gücünü tüm dünyaya gösterdiğin ve ismini tüm dünyaya ezberleteceğin için seninle gurur duyuyorum. Allah yar ve yardımcın olsun bu yolda. Tüm Trabzon, tüm Türkiye seninle...

İsmail Çavuşoğlu
08.05.2008, 12:29
başarılarının devamını cani gönülden diliyorum.cenab-ı ALLAh seni dünyanın 1 numarası olarak da görmeyi herkese nasip eder inşallah...

Barış BAKIRTAŞ
08.05.2008, 12:45
İzlerken büyük zevk alıyorum. Seri aparkatlara başladığın anda ailecek kopuyoruz :) Yüz ifadenle nedenli konsantre olduğunu gösteriyorsun bizlere umarım hayat boyu büyük başarılara imza atarsın. Hiç yılmadan çalışmaya devam Selçuk.

EmreTS
08.05.2008, 12:53
sitemize yazdıgın yazıdan tsk ederiz...trabzonun ve turkıyenın gururu...

zeki gursoy
08.05.2008, 13:15
Selçuk, seni sadece Trabzon değil tüm ülke seviyor...
Allah bileklerine kuvvet versin...
duruşuna alem, vuruşuna ben hastayım...
her maçında "kodunmu oturt" ...

Arif Timurcioğlu
08.05.2008, 14:14
Selçuk helal olsun maçları kazandığında trabzonspor bayrağını sallaman hepimize grur veriyor.

Rasim İlham Kotancılar
08.05.2008, 14:17
kardeşim cenab-ı haktan başarılarının devamını diliyorum.

Volkan061
08.05.2008, 14:20
arkadaşlar!!! trabzon fatih mahallasinde osmanlı spor merkezini hiç gördünüz,gezdinizmi? içerisi cok geniş,lüks, müthiş bir salon. çok iyi tasarlanmış. salonda hertürlü spor aletleri(elektronik spor aletleri ) yanında ringi herşeyiyle dört dörtlük. türkiyede böyle bir salon yok gerçekten. selçuk aydın adına işbirliğiyle tasarlanmış.....
salon sahibi turgut dereköylü sizlere gereken ilgiyi hüsamayı gösterecektir.
saygılarımla.....

Hotaman
08.05.2008, 16:17
İnşallah Volkan birgün beraber ziyaret ederiz.
Selçuk AYDIN "aslan gibi bir milleti aslan gibi temsil ediyorum" biz zaten aslan gibi bir milletiz ama bizi ASLAN gibi SENİN gibi temsil eden malesef çok az. Dikkatle disiplinle çalışmalarına devam et senden çok daha fazlasını bekliyoruz.

Cem Zırıh
08.05.2008, 18:09
yemin ederim boyle bi basariya hasret kalmisiz tuglerim urperdi arkadaslarin yazdiklarini okurken helal olsun kardesime ne denirki hersey gonlunce olsun yolun acik olsun SELCUK AYDIN!

Volkan061
09.05.2008, 13:56
selçuk aydınımız bmn sitemize girdiğinde bmn deki üyeler kaçırmışlar bu anı. acaba selçuk aydın belli bir tarih verip o saatte , o anda herkes sitede olsa daha iyi olur diye düşünüyorum. ayrı bir heyecan olur!!!
saygılarımla....

Kazım Uzunboy
09.05.2008, 13:59
o an ben burdaydım hemen msj yazdım kendimi şanslı hissediyorum :D

aaahmet61
09.05.2008, 14:02
kendi adı ve soyadıyla üye olup yazı yazsaydı çok daha şık olurdu.

BALKAN 06
10.05.2008, 08:01

Selçuk AYDIN

Selçuk Abi Aslan yürekli olan sensin
duruşun bakışın asaletin yeter
nacizane manevi desteğimiz dualarız hep senle olacak
bmn ailesinin içinde olman ayrıca gurur kaynağı bizim için
yolunda bahtında açık olsun ASLAN YÜREKLİ FIRTINA.

Volkan061
12.05.2008, 08:19
trabzon-fener maçında selçuk aydın tüm sahayı dolaşarak yanında da altın kemeriyle taraftarımızın büyük sevgi seliyle karşılaştı. bütün stad selçuk aydın sesleriyle inledi. taraftarımızın da desteğiyle daha çok ilerleme katedecekdir, trabzonumuzun gururu selçuk aydın......

Çağatay_
12.05.2008, 09:17
Vaay benim gözümden kaçmış süper bir görüntü olsa gerek.

POYRAZ
12.05.2008, 19:24

Selçuk AYDIN

Yazılanları okuduğunu bilmek ayrı bir güzellik. İnşallah dünyanın en büyüğü olacaksın zamanı geldiğinde. Milyonlarca Trabzonspor taraftarı seninle.

Nebiye
12.05.2008, 19:34
Selçuk AYDIN

Valla bu mesajı kaçırmışız :(
Ama o ringdeyken biz ekran başındaydık,H.Avni Akeri de kemereiyle turlarken de tribündeydik. :tsbayrak: Onu kaçırmadık,bol bol alkışladık Süperdi süper :tsbayrak:
Daha önceden bilseydik belkim bi hazırlık yapardık,yada 61.dakika içöin hazırladığımız komfetileri atardık. ( Maratonun sağ kısmı attı,çok hoş bi görüntü oldu.)
Başarılar diliyorum.Yolun açık olsun. :tsbayrak:

macka61
12.05.2008, 20:00
hoş geldin aramıza Selçuk Aydın abi inşallah daha çok başarılar görücez seninle birlikte

Kazım Uzunboy
15.05.2008, 01:28
hoş geldin aramıza Selçuk Aydın abi inşallah daha çok başarılar görücez seninle birlikte
İnşallah yüzümüzü hep güldürür

Burçak
22.05.2008, 08:51
Başlık ''Genel'' den ''Diğer Branşlar'' Bölümüne taşınmıştır.

mrt_tpc61
23.05.2008, 19:26
Selçuk Aydın ın daha çok başarılarını görecez

Kazım Uzunboy
23.05.2008, 21:12
Daha ne zaman maçı var ?
Billendirebilecek birisi var mı ? :)

Hamdi Karamahmutoğlu
25.05.2008, 04:45
Sana guvenimiz tam, en yukarida olacaksin.
Milyonlarca Trabzonspor taraftari arkanda.

Yalçın1461
26.05.2008, 13:01
Daha ne zaman maçı var ?
Billendirebilecek birisi var mı ? :)

Kesin olmamakla beraber Eylül ayında kemer koruma maçına çıkması bekleniyor..

Yalçın1461
26.05.2008, 13:08
http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v256/190/74/1120759538/n1120759538_30058277_9877.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v256/190/74/1120759538/n1120759538_30058275_7145.jpg

osmanlı61
28.05.2008, 10:59
En büyük boksör Selçuk AYDIN en büyük başkan İBRAHİM HACIOSMANOĞLU

Osmanlı Boks Spor Kulübü

Remzi
28.05.2008, 22:55
Trabzon'da boks günleri
1. Uluslararası Trabzon Boks Turnuvası başladı. 19 Mayıs Spor Salonu'nda başlayan ve 5 gün sürecek turnuvaya Türkiye, Azerbaycan, İran, Estonya, Rusya, Suriye ile Ukrayna'dan toplam 58 sporcu katılıyor.

Boks il temsilcisi İbrahim Çelebi, turnuvanın açılışında yaptığı konuşmada, ''Sporcuların maç deneyimlerini arttırmak, ülkelerarası dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirmek, ilimizin sporda sosyal aktivitesini ön plana çıkarmak amacındayız'' dedi.

İlk kez düzenledikleri bu turnuvayı geleneksel bir hale getirmek istediklerini ifade eden Çelebi, ''Turnuvayı düzenlemekte katkısı olan herkese teşekkür ediyorum. Sporculara da başarılar diliyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu ise bir ilki başlatmanın heyecanı içinde olduklarını ifade ederek, ''Trabzon'un, tarih, kültür ve ticaret kenti olmasından övünüyoruz. Trabzon'un bunun yanında bir spor kenti de olduğuna inanıyoruz. Trabzon'dan her branşta çok yetenekli antrenörler, sporcular çıkmıştır. Bu turnuvaya katılan sporcuları kutluyorum, onlara başarılar diliyorum'' diye konuştu. Turnuva, 1 Haziran Pazar günü yapılacak final maçlarıyla sona erecek.
_______________________________________-

Selçuk Aydınla ilgili değil ama Boksla ilgili başlık olmadığı için buraya koyuyorum..

osmanlı61
29.05.2008, 18:40
Genç boksör arkadaşlarımıza başarılar ..

Yalçın1461
06.07.2008, 14:51
Evet arkaşlar uzun bir dinlenme döneminden sonra Selçuk Aydın yarın bir sonraki müsabaka için antrenmanlarına başlıyor .Müsabaka tahmini olarak Ekim ayının başlarında yapılacaktır .Rakip % 70 belli oldu ama bunu size sonra açıklayacağım.
Çok zor vede zevkli bir maç bizleri bekliyor hazırlıklı olun.
sevgiler selamlar..

Kazım Uzunboy
06.07.2008, 14:53
Selçuk abi cuma akşamı Sinan Şamil Sam'ın boks maçını izlemeye gelmiş sanırım ( Yakup Sağlam söylemişti ) ama ne yazık ki görüşemedik :(

POYRAZ
06.07.2008, 18:46
Evet arkaşlar uzun bir dinlenme döneminden sonra Selçuk Aydın yarın bir sonraki müsabaka için antrenmanlarına başlıyor .Müsabaka tahmini olarak Ekim ayının başlarında yapılacaktır .Rakip % 70 belli oldu ama bunu size sonra açıklayacağım.
Çok zor vede zevkli bir maç bizleri bekliyor hazırlıklı olun.
sevgiler selamlar..
Simdiden basarilar dilerim.

Volkan061
16.07.2008, 09:15
uzun zamandır selçuk aydınımızın sitesine giremedim. artvinde halı sahada ayağım kırıldı. 2,5 ay istirahata çekildim. şuan biraz iyiyim. fox tv de sinan şamil samın maçında tribünde selçuk aydını ve trabzonspor eski as başkanı ibrahim hacı osman oğluyla beraber konuşurlarken fox ekranında gördük. yanındada yalçın kardeşimizi gördük. yeniden selçuk aydınımızı riglerde görmek istiyoruz gerçekten çok özledik maçlarını o heyecanı.
buradan herkese selamlar

İsmail Çavuşoğlu
16.07.2008, 09:31
geçmiş olsun volkan ALLAH acil şifalar versin evet selçuğu tv den bende gördüm biraz imaj değiştirmiş gibi geldi bana :) bende çok özledim selçuğu inşallah bir an önce çıkar ringlere

tsburak08
16.07.2008, 16:11
gururumuz selçuk aydın.

Yalçın1461
19.07.2008, 01:17
uzun zamandır selçuk aydınımızın sitesine giremedim. artvinde halı sahada ayağım kırıldı. 2,5 ay istirahata çekildim. şuan biraz iyiyim. fox tv de sinan şamil samın maçında tribünde selçuk aydını ve trabzonspor eski as başkanı ibrahim hacı osman oğluyla beraber konuşurlarken fox ekranında gördük. yanındada yalçın kardeşimizi gördük. yeniden selçuk aydınımızı riglerde görmek istiyoruz gerçekten çok özledik maçlarını o heyecanı.
buradan herkese selamlar

Çok geçmiş olsun,yıllar önce benimde ayğım kırılmıştı acısını iyi bilirim ,tekrar eski sağlığına kavuşman dileğiyle.

Volkan061
21.07.2008, 08:52
gümüşhane de türkiye boks şampiyonası turnuvaları öncesinde artvin boks spor kulubü ve osmanlı spor merkezi sporcuları turnuva öncesi hazırlık maçı yaptılar trabzon osmanlı spor merkezinde. böyle spor aktiveleri hem sporcular açısından hemde sosyal açıdan güzel oluyor. hep böyle devam etmesi dileğiyle...
herkese teşekkürlerimi sunuyorum...

Hotaman
22.07.2008, 12:40
Furkan Ulaş Memiş diye Trabzon'lu bir boksör olimpiyatlara gidecekmiş. Yaşı daha 17 madalya ile dönsün onda da bir başlık açarız:)
Volkan, Yalçın bu çocuk hakkında bir bilginiz var mı?

Yalçın1461
22.07.2008, 23:55
Furkan Ulaş Memiş diye Trabzon'lu bir boksör olimpiyatlara gidecekmiş. Yaşı daha 17 madalya ile dönsün onda da bir başlık açarız:)
Volkan, Yalçın bu çocuk hakkında bir bilginiz var mı?

Ulaş yıldızlar Avrupa Şampiyonu Trabzonlu bir boksördür .Bir önceki 2004 Atina olimpiyatlarında Selçuk Bulgar rakipine sayıyla yenilerek olimpiyatlara veda etmişti.İnşallah Ulaş İlk Olimpiyat madalyasını Trabzona getirir..

Can basten
23.07.2008, 00:16
Selçuk'un maçlarını özledik gerçekten, inşallah bizleri fazla bekletmez. :)

Bu arada diğer bir fanatik Trabzonsporlu boksörümüz Yakup Sağlam'ı da unutmayalım. O da ağır siklette 16 profesyonel maçta 16 galibiyetlik çok başarılı bir kariyere sahip ve inşallah dünya klasmanında daha da yukarılara tırmanacak. :)

macka61
23.07.2008, 00:54
evet oda çok iyi boksör gerçekten

Hotaman
23.07.2008, 10:32
Sağol Yalçın...
Yakup Sağlam'ı ben ilk Trabzon'da ki gecede ciddi olarak takip ettim. Umarım o da çok başarılı olur. Hepsi gururumuz, hepsini seviyoruz.

Yeniklasör
23.07.2008, 13:49
selçuk inan gerisi yalan

Hotaman
23.07.2008, 14:51
selçuk inan gerisi yalan

Biz bokstan konuşuyoruz:)

Yalçın1461
29.07.2008, 15:54
Arkadaşlar Selçuğun maçı, vize işlemleri yetişirse 5 Eylülde Amerika da yapılması planlanıyor.Rakip Carlos Baldomir (Argentina)
Baldomir 3 Selçuk 9. sırada..
Not : Maç programı ve rakip değişebilir...

Can basten
29.07.2008, 16:26
Baldomir'in karnesi şu:

Galibiyet 44 (KO 13) + Mağlubiyet 11 (KO 1) + Beraberlik 6 = 61

Görüldüğü gibi zor nakavt eden, fakat zor da nakavt olan bir boksör. Kariyerinde Türk boksör Alpaslan Agüzüm'e karşı alınan nakavtlı galibiyet de var.

Maç gerçekleşirse favori yine de Selçuk'tur bence...

Kazım Uzunboy
01.08.2008, 07:39
Biz bokstan konuşuyoruz:)
O arkadaşta bostan bahsediyor ama biraz karışık olmuş. :

Selçuk kazanmak için inanman yeter olum demek istemiş galiba :D

Volkan061
01.08.2008, 16:30
evet! arkadaş, selçuk aydınımızın inanması ve kazanması gerektiğini , gerisinin yalan olduğunu anlatmaya calışmak istemiştir. anladığım kadarıyla. cümle düşüklüğü yapmıştır yazıda.
saygılarımla......

zeyberoğlu
04.08.2008, 08:10
Pekin’e gezmeye değil, madalya almaya geldik" diyen Süme, Fenerbahçe dışındaki kulüplerin boks sporuna ilgisiz kaldığına dikkat çekerken, ilginç bir örnek verdi: "Trabzon’da altın var ama biz hala kömür arıyoruz."

2008 Olimpiyat Oyunları hazırlıklarını Çin (http://www.hurriyet.com.tr/index/Çin/)’in başkenti Pekin’de sürdüren boks milli takımı yetkilileri ilgisizlikten yakındı. Boks Milli Takımı Antrenörü Cahit Süme, "Süper Lig’deki kulüplerden yalnızca F.Bahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbahçe/)’nin boksa ilgi gösterdiğini, aynı ilgiyi diğer kulüplerden de beklediklerini söyledi. Kendisi Trabzonlu olan Süme, Trabzon’un boksun belkemiği şehirlerden biri olmasına rağmen, Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’un boksa ilgi göstermemesinden yakındı ve "Şehirde altın var, ama biz hala kömür arıyoruz" diye konuştu

TSercaN
04.08.2008, 17:39
selçuk inan gerisi yalan

koptum yaaa :D

Volkan061
04.08.2008, 20:02
Pekin’e gezmeye değil, madalya almaya geldik" diyen Süme, Fenerbahçe dışındaki kulüplerin boks sporuna ilgisiz kaldığına dikkat çekerken, ilginç bir örnek verdi: "Trabzon’da altın var ama biz hala kömür arıyoruz."

2008 Olimpiyat Oyunları hazırlıklarını Çin (http://www.hurriyet.com.tr/index/Çin/)’in başkenti Pekin’de sürdüren boks milli takımı yetkilileri ilgisizlikten yakındı. Boks Milli Takımı Antrenörü Cahit Süme, "Süper Lig’deki kulüplerden yalnızca F.Bahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbahçe/)’nin boksa ilgi gösterdiğini, aynı ilgiyi diğer kulüplerden de beklediklerini söyledi. Kendisi Trabzonlu olan Süme, Trabzon’un boksun belkemiği şehirlerden biri olmasına rağmen, Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’un boksa ilgi göstermemesinden yakındı ve "Şehirde altın var, ama biz hala kömür arıyoruz" diye konuştu

katılıyorum sana kardeş ne kadar ilgisiz olduğumuz burdan belli. üzülüyoruz ama...
insallah bunları görmemezlikten gelmezler

osmanlı61
10.08.2008, 17:27
Evet cahit abinin dediği gibi fenerbahçe ilgi gösteriyor. çünkü her alanda büyük takım olduğunu gösteriyor.Biz trabzonspor sadece futbol başka bişey bilmiyorlar.Selçuk fırtınası esiyor.Şimdi ulaş kardeşimiz olimpiyatlara gitti.Ama trabzonspor şimdi milyon dolarları futbolçulara harçamakla uğraşıyorlar.Trabzon için sadece futbol değil her başarılı sporculara bakmalı diyorum.Anladığım şu trabzonsporu kullanarak bu adamlar yani yönetim isim yapıyorlar kendi reklamlarını yapıyorlar.Amaçları trabzon kentini her spor dalında üst seviyelere çıkartmak olsa ki değil bu amatör olan dalların medyatik reklam yanı yok reklamları olmuyor.Bütün sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum....

macka61
10.08.2008, 20:11
özkan sümer zamanında vardı hatta o zaman selçuk aydında bizim adımıza maçlar yapmıştı neden kapatıldıki

Mustafa K. Demirbaş
14.08.2008, 12:23
Selçuk Aydın yeniden ringlerde

Karadeniz Fırtınası lakaplı Selçuk Aydın, unvanını korumak için İspanya'da ringe çıkacak.

http://haber61.net/images/news/9418.jpg

]Nisan ayında Memleketi Trabzon'da düzenlenen organizasyon ile Dünya Kıtalararası Orta Sıklet Boks Şampiyonluğunu kazanan Karadeniz Fırtınası lakaplı Selçuk Aydın, unvanını korumak için İspanya'da ringe çıkacak.Geçtiğimiz Nisan ayında Trabzon'da ilk kez gerçekleştirilen boks galasıyla Dünya Kıtalararası Yarı Ortasıklet şampiyonluğunu alarak altın kemeri beline takan eski boks milli takım kaptanımız Selçuk Aydın, 12 Eylül Cuma akşamı kemerini korumak için yeniden ringe çıkacak. İspanya'nın özerk bölgesi Balear takım adalarına ait Palma de Mallorca, kentinde yumruk sallayacak olan Karadeniz Fırtınası lakaplı boksörümüz, dün itibarıyla Almanya'nın Hamburg kentine gelerek kampa girdi. Henüz rakibi belli olmayan Selçuk Aydın, karşısına çıkacak boksörün kendisi için fark etmeyeceğini bildirerek, 'Bu saatten sonra bana basit boksörler çıkarmazlar. Mutlaka dünya sıralamasında üst sıralarda olan birileri karşıma çıkacaktır, ancak kim çıkarsa çıksın benim için fark etmez. Benim hedefim dünya şampiyonluğudur. Şu an yapacağım maçlar bu hedefe giden yoldaki basamaklardır, ben onlara basarak dünyanın zirvesine çıkacak, bayrağımızı buraya dikecek ve İstiklal Marşımızı okutacağım' şeklinde konuştu

Menajer Ahmet Öner iddialı konuştu
Dünyanın en güzel adaları arasında yer alan Palma de Mallorca'da bir organizasyon düzenlemenin kendisinin en büyük hayali olduğunu vurgulayan Karadeniz Fırtınası'nın menajeri Ahmet Öner, 'Mallorca'da harika bir organizasyon düzenleyerek ülkemizin ismini dünyaya duyuracağım. Bu gecede ringe çıkacak olan Selçuk Aydın, dünyanın en iyi boksörü olduğunu ispatlayarak ülkemizin ismini dünya tarihine altın harflerle yazdıracaktır. Aynı gece ringe çıkacak olar Kübalı boksör Odlanier Solis de benim kulübümde dövüşüyor ve kendisinin de maçı kazanacağına inanıyorum' şeklinde konuştu.

haber61.net

macka61
14.08.2008, 20:32
kaçmaz bu maç izliyicez tv verirse inşallah

Ayhan Çolak
15.08.2008, 11:27
kaçmaz bu maç izliyicez tv verirse inşallah
arena box promotion fox tv ile anlaşmalı. dolayısıyla bu kanaldan izleyebileceğiz. olmazsa hotbird uydusundan alman zdf de naklen veriyor zaten.

Berk Akçay
16.08.2008, 01:17
Fırtına sahne alıyor

http://www.gunebakis.com.tr/images/news/n6000/n5837/detail/Firtina_sahne_aliyor.jpg

Selçuk Aydın 12 Eylül’de İspanya’nın özerk bölgesi Balear takım adalarına ait Palma de Mallorca, kentinde kemerini korumak için sahne alacak
Geçtiğimiz Nisan ayında Trabzon’da ilk kez gerçekleştirilen boks galasıyla Dünya Kıtalararası Yarı Ortasıklet şampiyonluğunu alarak altın kemeri beline takan gururumuz Selçuk Aydın, 12 Eylül akşamı kemerini korumak için yeniden ringe çıkacak. İspanya’nın özerk bölgesi Balear takım adalarına ait Palma de Mallorca, kentinde yumruk sallayacak olan Karadeniz Fırtınası lakaplı boksörümüz, Almanya’nın Hamburg kentine gelerek kampa girdi.

Hedefim Belli
Henüz rakibi belli olmayan Selçuk Aydın, karşısına çıkacak boksörün kendisi için fark etmeyeceğini bildirerek, ‘Mutlaka dünya sıralamasında üst sıralarda olan birileri karşıma çıkacaktır benim hedefim dünya şampiyonluğudur. Şu an yapacağım maçlar bu hedefe giden yoldaki basamaklardır, ben onlara basarak dünyanın zirvesine çıkacak, bayrağımızı buraya dikecek ve İstiklal Marşımızı okutacağım’ şeklinde konuştu.

Güvenim Tam
Dünyanın en güzel adaları arasında yer alan Palma de Mallorca’da bir organizasyon düzenlemenin kendisinin en büyük hayali olduğunu vurgulayan menajer Ahmet Öner, ‘Mallorca’da harika bir organizasyon düzenleyerek ülkemizin ismini dünyaya duyuracağım. Bu gecede ringe çıkacak olan Selçuk Aydın, dünyanın en iyi boksörü olduğunu ispatlayarak ülkemizin ismini dünya tarihine altın harflerle yazdıracaktır.’ şeklinde konuştu.

Kaynak: günebakış

Yalçın1461
18.08.2008, 21:02
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30115626_9412.jpg

Yalçın1461
19.08.2008, 00:18
Odlanier Solis ve Selçuk Aydın 12 Eylül tarihinde Palma de Mallorca’da ringe çıkacaklar

Arena patronu Ahmet Öner 12 Eylül tarihinde İspanya'ya ait Akdeniz Balear adalarında Palma de Mallorca'da iki as boksörünü dünya zirvesi yolu için ringe çıkaracak. Ağır siklet sansasyon boksör Odlanier Solis Balear adasında 11. profesyonel maçını yapacak ve ünlü boksör bu maçı da diğerleri gibi almak istiyor. Solis’in kolundaki sakatlık Temmuz ayının başındaki galada ringe çıkmasına engel olmuştu.
'La Sombra' Solis 'Tabii ki şimdi daha heyecanlıyım maçı dört gözle bekliyorum. Sakatlıklar profesyonel boksun bir paçası, insanın oturup elini bağlamasındansa ringde nakavt etmesi daha güzel. Bu maçı nakavtla almak istiyorum'.
Galanın ikinci final maçında ise 'Mini Tyson' Selçuk Aydın ilk defa WBC Uluslararası yarı orta siklet kemerini korumak için ringe çıkacak.
Gala Mallorca'da ('Velodrom Palma' olarak da tanınan) 'Palma Arena'da gerçekleşecek. Arena patronu Ahmet Öner galanın yapılacağı yere hayran olduğunu belirtti. Öner 'Mallorca dünyanın en güzel adalarından biri eğer böyle olmasaydı Almanlar'ın en çok tatile gittikleri yer olmazdı. Burada bir gala yapmayı hep düşünmüştüm. Çok mutluyum çünkü mükemmel maçlar izlettireceğim.'
Solis ve Selçuk'un yanı sıra Almanlar'ın ağır siklet gelecek vaadeden boksörü Steffen Kretschmann, eski Amatör dünya şampiyonu Erislandy Lara ve hafif siklet ev sahibi boksör Hoang Sang Nguyen ringe çıkacak. Galada toplam dokuz maç yapılması planlandı.

İsmail Çavuşoğlu
19.08.2008, 00:33
Selçuk için kim olursa olsun farketmez..sıradaki gelsiin..

ferdiT
19.08.2008, 00:39
bu arada olimpiyatlardaki trabzonlu boksorumuz emın degılım ama ılk macında sanırım yenık durumdayken antrenoru sahaya ts havlusunu atıp bayagı ses getırmıstı haberlerde herkes gormustur

ertan arikan
21.08.2008, 17:25
SELÇUK AYDIN'a 12 Eylül'deki müsabakada başarılar dilerim.Rakibine ringi dar eder inşallah

Yalçın1461
22.08.2008, 19:53
http://www.foreverlilya.com/wp-content/uploads//2008/08/bayrak1-300x235.jpg
Şu an ülkemizde bulunan iki altın kemerden birisinin sahibi olan Yarı Ortasıklet Kıtalararası Şampiyonumuz Selçuk Aydın’ın rakibi belli oldu. İspanya’nın dünyaca ünlü Mallorca adasında yapılacak olan boks galasında Karadeniz Fırtınası’nın karşısına Rusya’dan Murad Khuzeev çıkacak. Oldukça tecrübeli olan Rus boksör bugüne kadar yaptığı 21 dövüşün altısını nakavtla olmak üzere on yedisini kazanmayı başarmış bunun yanı sıra bir de beraberliği bulunuyor. Nisan ayında Trabzon’da yapılan muhteşem bir müsabakayla ülkemize altın kemeri kazandırarak dünya boks tarihine adımızı yazdıran Karadeniz Fırtınası lakaplı Selçuk Aydın, önümüzdeki maç için Almanya’nın Hamburg kentinde yoğun bir kampa girdi. Altın kemeri ülkeme getireceğim. Hedefinin dünya şampiyonluğunu ülkemize getirmek olduğunu vurgulayan Selçuk Aydın, ‘Şu an yoğun bir kamp dönemine girmiş durumdayım.http://www.foreverlilya.com/wp-content/uploads//2008/08/kupa-224x300.jpg (http://www.foreverlilya.com/wp-content/uploads//2008/08/kupa.jpg) Hamburg’da müthiş bir çalışmanın içerisindeyiz. Rakibimin maç kasetlerini inceledik ve taktiklerini çözmeye çalışıyoruz. Menajrim Ahmet Öner, yakında rakibin stilinde bir sparring partneri de getirtecek. Menajerim bana başarılı olabilmem için her türlü ortamı sağlıyor tabi gerisini de ben tamamlıyorum. Önümdeki maç ta zorlu bir dövüş olacak ancak, ben bu maçı alarak dünyanın zirvesine doğru tırmanışımı sürdüreceğim ve oraya ülkemin bayrağını dikerek istiklal marşını tüm dünyaya dinleteceğim’ şeklinde konuştu. Bu arada şampiyon boksörümüz dünya boks sıralamasında onuncu sıradan sekizinci sıraya yükselmeyi de başardı. Önümüzdeki maçı alması durumunda ilk üçe girme ihtimali yüksek. Selçuk Aydın, bu güne kadar profesyonel ringlerde çıktığı (15 maçın hepsini kazanırken bunlardan, 12’sini nakavtla sonlandırdı.) Amatör ringlerde ülkemize sayısız uluslar arası başarılar kazandıran şampiyon, 380 maçtan 360’ını kazanarak ismimizi dünyaya tarihine yazdırdı.

Kazım Uzunboy
22.08.2008, 19:56
Arkandayız Selçuk abi !

Kabart yine göğsümüzü..

Yalçın1461
22.08.2008, 20:05
http://www.arenaboxpromotion.com/uploads/pics/20080912_-_Plakat_-_190.jpg

Odlanier Solis and Selcuk Aydin back in action on September 12th in Palma de Mallorca

On September 12th two of ARENA’s hottest rising stars will take their next steps towards the top of the world. Heavyweight sensation “La Sombra” Odlanier Solis is looking to score his 11th win in his 11th pro-fight. The 2004 Olympic gold medallist and three-time world amateur champion is returning from a shoulder injury that prevented him from fighting since early June. “I am fired up to get back into the ring”, states Solis. “In professional sports injuries are part of the game. Still it is hard to sit and wait for the next fight when you know you could be out there kicking someone’s a**…”

In the co-main event spectacular welterweight powerhouse “Mini-Tyson” Selcuk Aydin (15-0, 13 kos) will defend his WBC international championship belt.

The show will take place at the Palma Arena (also known as Velodrome Palma) on the Balearic island of Mallorca. “This is an exciting venue for a very exciting show”, states promoter Ahmet Öner. “Mallorca is one of the most beautiful and most popular holiday spots in the Mediterranean. I always wanted to hold a show here. Now I will be able to present a very exciting card with boxing at its best.”

Besides Solis and Aydin the show features German heavyweight prospect Steffen Kretschmann (10-0), former world amateur champion Erislandy Lara (1-0) and local lightweight hero Hoang Sang Nguyen (22-5-1). There will be nine fights in total.

Yalçın1461
22.08.2008, 20:22
12/08/08: On September 12 th two of ARENA's hottest rising stars will take their next steps towards the top of the world. Heavyweight sensation “La Sombra” Odlanier Solis is looking to score his 11 th win in his 11 th pro-fight.
The 2004 Olympic gold medallist and three-time world amateur champion is returning from a shoulder injury that prevented him from fighting since early June. “I am fired up to get back into the ring”, states Solis. “In professional sports injuries are part of the game. Still it is hard to sit and wait for the next fight when you know you could be out there kicking someone's a**…”
In the co-main event spectacular welterweight powerhouse “Mini-Tyson” Selcuk Aydin (15-0, 13 kos) will defend his WBC international championship belt.
The show will take place at the Palma Arena (also known as Velodrome Palma) on the Balearic island of Mallorca . “This is an exciting venue for a very exciting show”, states promoter Ahmet Öner. “Mallorca is one of the most beautiful and most popular holiday spots in the Mediterranean . I always wanted to hold a show here. Now I will be able to present a very exciting card with boxing at its best.”
Besides Solis and Aydin the show features German heavyweight prospect Steffen Kretschmann (10-0), former world amateur champion Erislandy Lara (1-0) and local lightweight hero Hoang Sang Nguyen (22-5-1). There will be nine fights in total.

Mustafa
23.08.2008, 01:24
Arkandayız Yakup abi !

Kabart yine göğsümüzü..

Kazım arkandayız Selçuk diyecektin sanırım :)

Semih
23.08.2008, 05:43
de hayde selçuk, hayde kardeşim, abim, hemşehrim!

Volkan061
23.08.2008, 12:12
12 eylülü sabırsızlıkla bekliyoruz. herkes ekran başına uzun bir aradan sonra selçuk aydın fırtınası esmeye devam edecek. suanda sabırsızlıkla o gün için gün sayıyoruz. selçuk, trabzonumuzun lideri imparatoru. canımızdan çok seviyoruz selçuk aydınımızı, trabzonumuzun gözbebeği.

Can basten
23.08.2008, 17:45
Selçuk Eylül'de ringe çıkacak ama rakibi kesinleşmedi sanırım henüz. Zaten Marad Khuzeev Selçuk'un kalitesinde bir boksör değil. Selçuk sikletinde şu an dünya klasmanının 28. sırasındayken, Khuzeev 205. sırada.

Yalçın1461
24.08.2008, 02:28
Selçuk Aydın 15 maç 15 galibiyet

Marat Khuzeev 21 maç 17 galibiyet 3 malubiyet 1 beraberlik
( Rusya )

Remzi
26.08.2008, 12:48
"Gerekirse uzayda bile dövüşürüm!"

Orta siklette WBC Kıtalararası Boks Şampiyonu olan Selçuk Aydın'ın, daha önce İspanya'da yapması planlanan unvan maçı Almanya'nın Cuxhaven kentine alınırken, Aydın değişiklik hakkında, "Gerekirse uzayda bile çıkar dövüşürüm" dedi.

Değişiklikle ilgili olarak bir açıklama yapan menajer Ahmet Öner, ''Ben ringlere dünya şampiyonu boksörler çıkartıyorum. Benim şampiyonlarıma yaraşır organizasyonlar istiyorum. Ancak ne yazık ki, İspanya'daki yetkili şirket benim sporcularıma yaraşır kalitede bir organizasyon hazırlamamış ve işi ciddiye almamıştı. Bu nedenle karşılaşmayı Almanya'ya alarak bizzat kendim organize ediyorum '' dedi.

Bu değişikliğin kendi konsantrasyonunu bozmayacağını ifade eden Selçuk ise ''Ben organizasyon işleriyle ilgilenmem, bu konuları menajerim Ahmet Öner halleder, ben ise çıkar dövüşürüm. Benim için yer ve rakip fark etmez. Menajerim ve federasyon kimi karşıma çıkartırsa, ya da kim benim karşıma çıkmak isterse istediği yerde dövüşürüm. Gerekirse uzayda bile çıkar dövüşürüm. Bu değişiklik belki izleyenlerimi etkilemiş olabilir, kendilerinden özür dileriz. Bu tür organizasyonlar kolay değildir ve ne yazık ki bu tür değişikliler bazen yapılmak zorunda'' şeklinde konuştu.

Selçuk, Kugelbake spor salonunda 12 Eylül Cuma günü ilk kez Kıtalararası Boks Şampiyonu unvanını korumak için Dağıstanlı boksör Murad Khuzuev'e karşı mücadele edecek.

Selçuk, Öner'in sahibi olduğu Arena Boxpromotion adlı şirketin Hamburg kentindeki boks tesislerinde Bülent Başer ve Almanya'nın eski milli takim antrenörü olan Karstin Röwer ile birlikte antrenmanlarını sürdürüyor. İki antrenör, iki masör ve bir spor psikologu eşliğinde çalışmalarını sürdüren Selçuk'un karşılaşmayı kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

onur_alabuga_61
26.08.2008, 13:28
hadi selçuk güldür yüzümüzü

Volkan061
29.08.2008, 13:25
yalçın!!! bu rus boksör kaç yaşında nasıl bi boksör zormu geçer sence bu maç ? selçuk için nasıl bi maç olacak yorumunuzu bekliyoruz.

Yalçın1461
30.08.2008, 00:16
yalçın!!! bu rus boksör kaç yaşında nasıl bi boksör zormu geçer sence bu maç ? selçuk için nasıl bi maç olacak yorumunuzu bekliyoruz.

Rus boksör ;
21 maç yapmış 3 kez yenilmiş 1 kezde berabere kalmış ,yalnız kaybettiği boksörlerin üçüde hiç yenilmemişti.
Karnesine bakıldığında fena değil ,Selçuğun Rus boksöre dördüncü yenilgisini tattıracağını düşünüyorum..
Ama boks bu ne olacağı bilinmez atılan bir yumrukla maçta kazanılır ,yenirse maçta kaybedilir.

Yalçın1461
30.08.2008, 00:17
Orta siklette WBC Kıtalararası Boks Şampiyonu olan Selçuk Aydın’ın, daha önce İspanya’da yapması planlanan unvan maçı Almanya’nın Cuxhaven kentine alındı. Değişiklikle ilgili olarak bir açıklama yapan menajer Ahmet Öner, ”Ben ringlere dünya şampiyonu boksörler çıkartıyorum. Benim şampiyonlarıma yaraşır organizasyonlar istiyorum. Ancak ne yazık ki, İspanya’daki yetkili şirket benim sporcularıma yaraşır kalitede bir organizasyon hazırlamamış ve işi ciddiye almamıştı. Bu nedenle karşılaşmayı Almanya’ya alarak bizzat kendim organize ediyorum” dedi. Bu değişikliğin kendi konsantrasyonunu bozmayacağını ifade eden Selçuk ise, ”Ben organizasyon işleriyle ilgilenmem, bu konuları menajerim Ahmet Öner halleder, ben ise çıkar dövüşürüm. Benim için yer ve rakip fark etmez. Menajerim ve federasyon kimi karşıma çıkartırsa, ya da kim benim karşıma çıkmak isterse istediği yerde dövüşürüm.” şeklinde konuştu. Selçuk, Kugelbake spor salonunda 12 Eylül Cuma günü ilk kez Kıtalararası Boks Şampiyonu unvanını korumak için Dağıstanlı boksör Murad Khuzuev’e karşı mücadele edecek. Selçuk, Öner’in sahibi olduğu Arena Boxpromotion adlı şirketin Hamburg kentindeki boks tesislerinde Bülent Başer ve Almanya’nın eski milli takim antrenörü olan Karstin Röwer ile birlikte antrenmanlarını sürdürüyor. İki antrenör, iki masör ve bir spor psikologu eşliğinde çalışmalarını sürdüren Selçuk’un karşılaşmayı kazanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yalçın1461
31.08.2008, 01:09
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30125907_8866.jpg
Kıtalararası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın 12 Eylül tarihinde Almanya’da karşılaşacağı Dağıstan asıllı Murad Khuzuev’in kasetlerini incelemeye aldı. Ekibiyle birlikte rakibini yakın takibe alan Karadeniz Fırtınası, maça hazır olduğunu vurguladı. Almanya’nın Hamburg kendindeki dünyaca ünlü menajer Ahmet Öner’e ait Arena Box Promotion kulübünde antrenmanlar son sürat devam ediyor. Önümüzdeki hafta da sürdürülecek olan çalışmaların ardından tempo yavaş yavaş düşürülerek maça konsantrasyon aşamasına geçilecek.

Hedef dünya şampiyonluğu
Hedefinin dünya şampiyonluğu olduğunu her fırsatta dile getiren Selçuk Aydın, ‘Bundan sonra benim çalışmalarım dünya şampiyonasına hazırlık niteliğindedir. Bu yüzden çalışmalarımızı bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Ülkeme ilk dünya şampiyonluğunu yaşatmak en büyük hayalimdir. Umarım yüce milletimiz çok yakında bu mutluluğu da yaşayarak dünya boks tarihine girer. Ekibimle birlikte büyük bir uyum içerisinde çalışıyoruz. Şu anda hiçbir aksilik yok’ şeklinde konuştu.

Fotoğraftakiler:
Ülkemiz tarihindeki ilk profesyonel boks antrenörü Bülent Başer, 2005 dünya şampiyonu Kübalı Erislandy Lara, Dünya Kıtalararası Yarı Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın, Almanya eski milli takım antrenörü Karstin Röwer ve amatörde üç kez dünya şampiyonu ayrıca Atina Olimpiyatları şampiyonu Kübalı Odlanier Solis, dünyanın zirvesine çıkmak için çalışmalarını son sürat devam ettiriyorlar.
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30125906_7912.jpg

Saygılarımla,
Vedat Alyaz
Medya ve Halkla İlişkiler Sorumlusu

Yalçın1461
31.08.2008, 01:10
................................

Öztürk Adem
31.08.2008, 01:12
Gururumuzsun tesekkurler

Volkan061
31.08.2008, 12:58
bütün türkiye 12 eylül cuma günü selçuk aydının maçına kilitlenecek. artvindeki gençlerin bu maça ilgisi büyük. artvinde iddaa bayilerinde selçuk aydının posterleri asılmıştır.

hamucera
31.08.2008, 21:31
bu selçuk u neden Trabzonspor box takımı olarak çıkartmazlar anlamıyorum. adam her maçta Trabzonspor atkısını kaldırıyor.

murat_08
02.09.2008, 08:33
artvinli olarak, selçuktan türkiye adına çok şey bekliyoruz. bir trabzon adına kendine yakışır şekilde iyi dövüşür inşallah.

Yalçın1461
03.09.2008, 18:10
http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30130279_7997.jpg

Onur Civelek61
04.09.2008, 00:20
12 Eylül CUMA 23:15 FOX TV ' de
Selçuk Aydın - Marat Khuzuev
Kıtalar Arası Dünya Şampiyonluğu

Hedefe kilitlendik

Almanya’nın Hamburg kendinde yer alan Arena Box Promotion kulübünde antrenmanlar son sürat devam ediyor. Önümüzdeki hafta da sürdürülecek olan çalışmaların ardından tempo yavaş yavaş düşürülerek maça konsantrasyon aşamasına geçilecek. Bu arada Karadeniz Fırtınası ekibiyle birlikte rakibin kasetlerini incelemeye aldı. Hedefinin dünya şampiyonluğu olduğunu her fırsatta dile getiren Selçuk Aydın, ‘Bundan sonra benim çalışmalarım dünya şampiyonasına hazırlık niteliğindedir. Bu yüzden antrenmanlarımızı bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Ülkeme ilk dünya şampiyonluğunu yaşatmak en büyük hayalimdir. Umarım yüce milletimiz çok yakında bu mutluluğu da yaşayarak dünya boks tarihine girer. Şu anda her şey çok iyi gidiyor. Ekibim ile birlikte uyumlu şekilde çalıyoruz’ şeklinde konuştu

http://www.selcukaydin.net/index2.html

Yalçın1461
04.09.2008, 03:01
http://www.selcukaydin.net/Portreler/09-99.jpg

Yalçın1461
04.09.2008, 03:15
http://www.selcukaydin.net/galeri%20-%20khuzuev/14-14.jpg

aaahmet61
04.09.2008, 14:16
23 .15' de maç olur mu kesin banttan yayındır.

Yalçın1461
04.09.2008, 14:58

Biz sabaha karşı saat 05:00 de çok canlı maç izledik..
Selçuğun 12 eylüldeki maçı 23:15 ' de Fox Tv den canlı olarak yayınlanacak...;)
:bayrak3::bayrak3:
Cuma günü ise Fox Tv de Selçuğun şimdiye kadar yaptığı maçlardan seçmeler yayınlanacak...

İsmail Çavuşoğlu
04.09.2008, 15:29
Şimdiden sabırsızlanmaya başladım gelsin artık 12 eylül..
Selçuk bu maçı da kazanır.

Yalçın1461
04.09.2008, 15:41
http://www.selcukaydin.net/image/Dogum%20gunu.jpg

Şampiyon yirmi altı yaşında
HAMBURG-Ülkemizin yetiştirdiği ender yeteneklerden birisi olan Altın Yumruk Selçuk Aydın, bugün 26 yaşına girdi. Sabah, takım arkadaşları ve antrenörleri tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü Selçuk Aydın’ı oldukça duygulandırdı. Arena tesislerine antrenman için giden Şampiyon büyük bir sürprizle karşılaştı. Salonun ortasında toplanan arkadaşları doğum günü pastası ve içecekleri hazırlamıştı. Hep bir ağızdan (Happy Birthday to you ) ‘iyi ki doğdun Selçuk’ diyerek bu önemli günde Selçuk Aydın’ı unutmadıklarını belirttiler. Büyük bir neşe içinde geçen kutlamada dünya şampiyonu boksörlerden Juan Carlos Gomez, Erislandy Lara, Steffhen Kretchmann ve birçoğu günün anısına şampiyonun maç posterini imzaladı.
Şampiyon duygulandı
Yoğun duygular yaşayan Selçuk Aydın, yaptığı açıklamada, “Öncelikle beni doğum günümde unutmayan aileme ve tüm dostlarıma çok teşekkür ederim. Geçen yılda doğum günümde buradaydım ve yine arkadaşlarım sürpriz yapmışlardı. Bu yılda arkadaşlarım beni unutmamış çok mutlu oldum. Fakat insan böyle özel günlerde ailesinden uzak olunca biraz buruk oluyor. Kısa süre önce Türkiye’deydim, buna rağmen insan böyle günlerde ülkesine özlem duyuyor. Burada çok güzel günlerim geçti. Sevgi saygı ve dostluğa dayalı geçen 2 yıl buradan, Türkiye’den ve Trabzon’dan çok önemli dostlarım oldu. Beni hiçbir zaman yalnız bırakmadılar bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bir sporcunun en çok ihtiyaç duyduğu şeye sahibim ‘motivasyon’. 12 Eylül cuma gecesi herkesi maçıma bekliyorum. Biz burada yüce Türk milletini temsil ediyoruz. 12 Eylül cuma akşamı tüm Türklerin gücünü arkamda hissetmek istiyorum’ şeklinde konuştu.
Antrenörden anlamlı jest
Şampiyonun antrenörü sabah antrenmanında izin vererek jest yaptı, ancak şampiyon akşam antrenmanına katılacak. Medyaya bir açıklama yapan antrenör Karstin Röwer, ’Selçuk ağır idmanlarını tamamladı ve artık antrenman temposu düştü. Şimdi teknik, ağırlıklı çalışıyoruz ve sabah idmanından kendisine izin verdim, çünkü moralinin iyi olması performansını olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum.’ Ramazan dolayısıyla dostlarını iftar yemeğine davet eden Selçuk Aydın, kendisi için özel olan bu günde dostluklarını pekiştirecek. 4 Eylül 1983 tarihinde Trabzonun Akçaabat ilçesinde dünyaya gelen boksörümüz, 10 yaşındayken Trabzon’da başladığı boks sporunda ülkemize sayısızca uluslar arası düzeyde şampiyonluklar yaşattı. Aydın, milli takım kaptanıyken Ahmet Öner, tarafından yapılan teklifi kabul ederek profesyonel boksa başladı. Burada da kısa zaman içerisinde yükselişe geçerek 15’inci maçında Kıtalar Arası Ortasıklet Boks Şampiyonu oldu ve bu kemeri ülkemize kazandıran ikinci boksör unvanını elde etti. Arena tesislerinde antrenmanlarını sürdüren dünya şampiyonları Selçuk Aydın’ın doğum gününü hep birlikte kutladılar

Vedat Alyaz

osmanlı61
05.09.2008, 02:49
Doğum günün kutlu olsun.Türkiyenin ve trabzonun gururu SELCUK AYDIN.

Külünkoğlu
05.09.2008, 13:50
Doğum günün kutlu olsun Selçuk 12 Eylüldeki maçın için sonsuz başarılar.
Maça az bir zaman kaldı bu yüzden genel bölümüne alınmıştır.

İsmail Çavuşoğlu
05.09.2008, 13:53
Doğum günün kutlu olsun Trabzonsporlu Selçuk.

Şahinoğlu
05.09.2008, 14:09
Çok güzel bir boks tekniği var ama bazen sinirlenip kontrolünü kaybediyo her Trabzon'lu gibi gurur duyuyoruz maçını bekliyoruz doğum günü kutlu olsun.

Akif Gür
05.09.2008, 14:34
doğum günün kutlu olsun maçı kazanacağından eminiz

Külünkoğlu
05.09.2008, 17:37
Bu akşam 23:15'de eski maçlarında özetler var arkadaşlar. İzlemenizi tavsiye ederim.

A.Hilal Çakıroğlu
05.09.2008, 17:38
Nice yıllara, nice başarılara...

12 Eylüldeki maçınta başarılar, izleyeceğiz inşallah :yattara:

Mustafa K. Demirbaş
05.09.2008, 17:41
doğum günün kutlu olsun karadeniz fırtınası
12 Eylül deki maçta başarılar

Yalçın1461
05.09.2008, 17:50
GERİYE SAYIM BAŞLADI

12 EYLÜL CUMA - SAAT 23.15
WBC KITALAR ARASI ŞAMPİYONLUK MAÇI SELÇUK AYDIN – MARAT KHUZUEV
http://www.selcukaydin.net/image/Televizyon%20saatleri.jpg
Türk boksörümüz Selçuk Aydın, WBC Kıtalararası Şampiyonluk Orta Sıklet Maçı'nda kemerini Rus Rakibi Marat Khuzuev'e karşı korumaya çalışacak.

Trabzon'da kazandığı altın kemerini Almanya'da savunmak için ringe çıkacak olan Karadeniz Fırtınası lakaplı Selçuk Aydın bu maçı da kazanırsa WBC'de final kategorisine yükselecek! Karşılaşmalar FOX (http://www.fox.com.tr/program/programdetay/41/wbc_kitalararasi_sampiyonluk_maci) Tv ve Alman spor kanalı DSF (http://www.sport1.de/de/startseite/index.html)'in yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde gösterilecek. Karşılaşma Bilgehan Demir sunumuyla seyircilere aktarılacak.

Recep Alkan
05.09.2008, 18:12
tek kelıme ıle atmaca gıbı bır cocuk. basarılarının devamını dılıyorum

Yalçın1461
05.09.2008, 18:25
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v330/190/74/1120759538/n1120759538_30131371_660.jpg

Burçak
05.09.2008, 18:35
sabırsızlıkla maç gününü bekliyoruz.
Başarılar Selçuk.

Can basten
05.09.2008, 23:18

Eskiden şampiyonluk maçları genellikle ABD'de yapılıyor olduğundan geç saatlere kadar bekliyorduk, fakat son yıllarda Almanya profesyonel boksta oldukça öne çıkmaya başladı. Bu sayede maçlar da daha erken saatte başlıyor artık, örneğin geçen hafta Valuev ve Ruiz arasındaki WBA ağır siklet şampiyonluğu maçı da yine 23:00'te başladı. ;)

Maça gelince, Selçuk'tan nakavtlı galibiyet bekliyoruz tabi ki. :tsmeşale:

Özge
06.09.2008, 09:45
Başarılar Selçuk.Nakavt bekliyorum senden ve inanıyorum da:)

İskender YILMAZ
06.09.2008, 09:56
Haydi Selçuk, Allah yardımcın olsun.. : )

ÖmerFarukYılmaz
06.09.2008, 10:01
Başarılar...Nakavt isteriz he:)

Volkan061
06.09.2008, 22:01
doğum günün; hayırlı , sağlıklı sihhatli,uzun ömürlü olması dileğiyle selçuk!!!! allah seni başımızdan eksik etmesin. senin gibi kahramanlar trabzonumuzun ismini tüm dünyaya duyurması bizi yürekten gururlandırıyor, duygulandırıyor. allah nasip eylerse seni dünya şampiyonu görmek istiyoruz. hayalimiz bu. bu şampiyonlukla selçuk aydın heykelide dikilir trabzonumuza. ramazanda bol bol dualar ediyoruz sana.bütün dualarımız seninle. allahım sana iman kuvvetiyle ringlere çıkıp rakiplerini devirmeni nasip eylesin. imparator, selçuk aydın !!!

Recep Alkan
06.09.2008, 22:16
bu adamın bır ıkı macını seyrettım. sortunun her yerınde 61 ve sırtında da her zaman trabznspor bayragı. helal olsun kardesım. ınsallah sallarsın avrupayı.

Hotaman
07.09.2008, 11:02
Geçen yıl takım kötüydü onunla teselli oluyorduk.Bu yıl takım iyi onunla coşacağız! Vur ula vur tüm Türkiye arkanda!

anılkaradeniz61
07.09.2008, 14:27
TÜRKİYE seninle gurur duyuyor..

Yalçın1461
08.09.2008, 01:10
:Bayrağımız:GERİYE SAYIM BAŞLADI:Bayrağımız:

http://www.selcukaydin.net/image/Mac%20programi%20Kopie.png

12 EYLÜL CUMA - SAAT 23.15
WBC KITALARARASI DÜNYA ŞAMPİYONLUK MAÇI
SELÇUK AYDIN - MARAT KHUZUEV
:tsbayrak::tsbayrak::tsbayrak:
Türk boksörümüz Selçuk Aydın, WBC Kıtalararası Şampiyonluk Orta Sıklet Maçı'nda kemerini Rus Rakibi Marat Khuzuev'e karşı koruyacak. Trabzon'da kazandığı altın kemerini Almanya'da savunmak için ringe çıkacak olan Karadeniz Fırtınası lakaplı Selçuk Aydın bu maçı da kazanırsa WBC'de final kategorisine yükselecek! Karşılaşmalar FOX (http://www.fox.com.tr/program/spor) Tv ve Alman spor kanalı DSF (http://www.dsf.de/#dsfchannels/Bundesligaaktuell/Video)'in yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde gösterilecek. Karşılaşma Bilgehan Demir sunumuyla seyircilere aktarılacak.
:sevinç::sevinç::sevinç:

Badaloğlu
08.09.2008, 11:27
Haydi Selçuk, bir kez daha indir şu demir yumruklarını... Şu mübarek Ramazan'da inşaallah o kemeri koruyup, Türk'ün gücünü bir kez daha tüm dünya'ya göstereceksin... Kalbimiz, beynimiz, en küçük hüclerimize kadar, kısacası o maçta senin yanında olacağız...

Allahına kurban Selçuk, indir şu Rus'u... Belki şu Sarp sınır kapısında yüzlerce bekleyen Tır şoförleri senin sayende azıcık stres atarlar :)

ugurTS1989
08.09.2008, 14:07
hangı kanallllllllllllllllllllllllllllllll:confused::con fused::confused::eek::eek:

Akif Gür
08.09.2008, 14:10
hangı kanallllllllllllllllllllllllllllllll:confused::con fused::confused::eek::eek:

büyük ihtimalle fox

Yalçın1461
10.09.2008, 02:12

CUMA 23:15 FOX TV

Hüseyin Çümen
10.09.2008, 02:27
Allah yardımcın olsun selçuk dualarımız seninle

kayhan61
10.09.2008, 16:27
Allahın da yardımıyla bu maçı alırız başka yolu yok. sonuna kadar yanındayız selçuk aydın

Yalçın1461
10.09.2008, 16:28
http://www.selcukaydin.net/image/Selçuk%20Antrenman.jpg

Karadeniz Fırtınası Cuxhaven’e doğru gidiyor

HAMBURG-Geçtiğimiz hafta sparring dövüşleriyle birlikte ağır antrenman temposunu da bitiren Selçuk Aydın, Hamburg’daki Arena tesislerinde son rötuşları atıyor. Trabzon’da yediği leziz yemeklerden dolayı 3-4 kilo fazlası olan şampiyon, şimdi bu kilolardan kurtulabilmek için çalışmalar yapıyor. Bu haftayı hafif antrenmanlarla geçirecek olan Karadeniz Fırtınası, yavaş yavaş maça konsantre olma aşamasına geçiyor. Yarın medya ve halka açık olarak yapılacak olan tartıda ilk kez rakibiyle karşılaşacak olan Selçuk Aydın, formunun zirvesinde bulunuyor. Oldukça iyi bir antrenman temposu geçiren şampiyonun hiçbir sakatlığı bulunmuyor.

Amerika transfer etmek istiyor

Muhammed Ali ve Mike Tyson gibi efsanevi boksörlerin menajeri Amerikalı Don King Selçuk Aydın’ın peşinde. Şampiyonun tüm maçlarını takip ettiğini belirten Don King, geleceğin dünya şampiyonu olarak gördüğü Selçuk Aydın’ı renklerine bağlamak istiyor. Karadeniz Fırtınası’nın menajeri Ahmet Öner ile geçtiğimiz günlerde Amerikada bir araya gelen ünlü menajer Don King bu isteğini resmen iletti. Şu anda karşılıklı olarak yapılan görüşmeler devam ediyor. Şayet bu anlaşma gerçekleşirse şampiyon Amerika’ya transfer olan ilk Türk boksör olarak Türk tarihine geçecek. ...Haber, Vedat Alyaz

Külünkoğlu
10.09.2008, 16:31
Haydi bakalım Selçuk Cuma akşamı oturttur şu Rus'u ringe..

Dursun Kaplan
10.09.2008, 16:34
Hau resimde de çok kral çıkmışsın be.. :)

Cuma akşamına az kaldı.. Nakavt bekliyoruz senden.. ;)

Volkan061
10.09.2008, 21:37
gerçekten!!! selçuğun, resimdeki bakışları insanı etkiliyor burdan. acaba karsısındaki rakip nasıl duracak karsısında düşünemiyorum. nasıl cesaret edip dövüşecek selçuğa karşı, bu hırs bu azim varken kimse ayakta duramaz ona karşı, çünkü o trabzonda , türkiyede,dünyada 1 tane. arkandayız selçuk!!! maç akşamı..... eline,kollarına kuvvet...

Furkan Dündar
11.09.2008, 02:24
İste arkadaslar trabzon sevgısı boyle bırsey oranın suyunu ıctık yemegını yedık bız ben hıc bı ıstanbul veya baska takım forması ıle sahaya cıkan boksor atlet falan gormedım...taraftarlık boyle bırsey allah yolunu acık etsın selcuk aydın

Furkan Dündar
11.09.2008, 02:27
bu arada abu usaga kucukken ıyı ters laf falan atıp takılmadık saglam dayak yerdık bu arada lıder kım tartısmasındakıler su resme baksın lıder nasıl bakar gorsun....

Öztürk Adem
11.09.2008, 02:49
sırada ne var super sampıyon hangı kemerrrrrrrrrrr

Yalçın1461
11.09.2008, 04:15
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136418_520.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136442_9534.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136420_2788.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136421_3909.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136413_1260.jpg

Yalçın1461
11.09.2008, 04:17
http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136412_9983.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136419_1641.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136417_9345.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136409_6501.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136411_8847.jpg

Yalçın1461
11.09.2008, 04:18
http://www.selcukaydin.net/image/IMG_2494.jpg

ŞAMPİYONA DESTEK YAĞIYOR
HAMBURG-Trabzonspor kulübü eski başkan yardımcısı ve ünlü işadamlarından İbrahim Hacıosmanoğlu bu gün Hamburg’a gelerek sporcumuza destek verdi. Selçuk Aydın, Hacıosmanoğlunu bizzat kendi otosuyla giderek havalimanından aldı. Ekibiyle birlikte otele geçerek burada hep beraber iftar yemeği yediler. İbrahim Hacıosmanoğlu, selçuğa başarılar dileyerek her zaman yanında olduğunu özellikle vurguladı. Yarından itibaren Türkiye’den çok sayıda seyircinin Cuma günü yapılacak olan maça geleceği bildiriliyor.
...Haber, Vedat Alyaz

hakanhan
11.09.2008, 07:24
ben bir boks sever olarak selcuk aydinla gurur duyuyorum. fox tv de cok maclarini verdiler bordomavi atkiyla cikiyor ringe.. inanilmaz bir boksör rakibini dagitiyor cok hizli bir macini izlemisdim kendisi zayif biraz yapi olarak kendisinden daha kasli yapili adami hacemat etmisdi.. super bir yetenek..

İsmail Çavuşoğlu
11.09.2008, 09:36
Yarın AKşamı iple çekiyorum Haydi selçuk bu maçı da alacağından şüphem yok..

Mustafa ÖZDEMİR
11.09.2008, 10:14
selçuk bu adama imşallah 2. raundu göstermeyecek

Hotaman
11.09.2008, 10:39
Selçuk ring dışında oldukça efendi bir insana benziyor. Bu onu dahada sevmeme neden oluyor. Umarım bu çizgisini hiç bozmaz.

Hasan ZAİMOĞLU
11.09.2008, 10:52
uşak sakın hamsi yemeden çıkma maça :D dualarımız seninle karadeniz fırtınası sen bilirsin işini haydi hayırlısı.......

Mustafa Hazıroğlu
11.09.2008, 10:55
İnşaLLah kazanır.Arkandayız SeLçuk! :)

Tolpaş61
11.09.2008, 10:56
kazanacağından hiç şüphem yok.trabzonspor atkısıyla ringde tur atacağı anı heyecanla bekliyorum.

Külünkoğlu
11.09.2008, 11:01
Ana sayfamızdan..

http://img186.imageshack.us/img186/9085/unvan120908mv4.jpg

Volkan061
11.09.2008, 11:21
şimdiden büyük heyecan sardı bizi. cuma gününü iplen çekiyoruz. cuma günü bol bol dua edelim selçuk aydın için arkadaşlar. bu maça yürek dayanmaz!!!!!!!!!!

Harun_ayar_ts
11.09.2008, 12:16
alır assaga adamları:meşale1:

Akif Gür
11.09.2008, 13:37
ola trabzonspor için ve şehitlerimiz için vur

Volkan061
11.09.2008, 15:07
doğru sadece 32 saat kaldı maçın başlamasına...... yanlışlık oldu teşkkürler kardeş.

BALKAN 06
11.09.2008, 16:05
sadece 19 saat kaldı maçın başlamasına......
eğer cuma gece 23.15 te canlı verecekse fox tv maçı
senin hesapta bi yanlışlık var Volkan
senin mesaj bugün 15.07
geriye kalır 32 saat 8 dakika:)(inşallah doğru hesaplamışımdır)

Yalçın1461
11.09.2008, 16:15
Arkadaşlar 47.sayfaya dün gece yeni fotoğraflar ekledim ,Selçuğun maç öncesi salonda çekilmiş son görüntüleri..

Volkan061
11.09.2008, 16:26
fotolar güzel yakıştı siteye. ibrahim hacıosmanoğlu da selçuk için almanyaya gitmiş macına, ayrıca kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyoruz ilgileri için...

ApoCaN28
11.09.2008, 16:29
Nakavt edicek İNŞALLAH..
14 de 14 gidio hade Selçuk Bir daha...

Yalçın1461
11.09.2008, 16:32
Nakavt edicek İNŞALLAH..
14 de 14 gidio hade Selçuk Bir daha...

15 de 15 kardeşim..

2006-11-10 Marian Gabris (1. raund nakavt)
2006-12-02 Marius Bugheata (1. raund nakavt)
2006-12-15 Jonny Ibramov (2. raund nakavt)
2007-01-27 Denis Alekseevs (2. raund nakavt)
2007-02-10 Sergejs Savrinovics (sayı ile)
2007-03-09 Vitali Martynov (1. raund nakavt)
2007-03-24 Diego Martin Alzugaray (2. raund nakavt)
2007-04-27 Rastislav Kovac (3. raund nakavt)
2007-06-16 Yury Tsybenko (2. raund nakavt)
2007-09-21 Sergey Starkov (6. raund nakavt)
2007-11-23 Sasha Shnip (1. raund nakavt)
2007-12-23 Jurijs Boreiko (2. raund nakavt)
2008-02-15 Leonti Vorontsuk (2. raund nakavt)
2008-03-14 Farkhad Bakirov (sayı ile)

2008-04-26 DÜNYA KITALARARASI YARI ORTA SIKLET BOKS ŞAMPİYONLUĞU26.04.2008 Lucky Lewelle (sayı ile)
(15 maç, 15 galibiyet, 12 nakavt.)

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v313/190/74/1120759538/n1120759538_30136424_378.jpg

Volkan061
11.09.2008, 16:41
16. galibiyete saatler kaldı. hadi selçuk kaldır bizi ayağa yine. o maçtaki indirici, bitirici yumruklarına hasret kaldık.... buarada artvin gençlik kolları başkanı selçuk aydına başarılar dileğinde bulundu.... bunu da sözlerime eklemek üzere

Burçak
12.09.2008, 00:29
Ünvan koruma maçında Selçuğa Başarılar.
Yanlız değilsin. Seninleyiz bunu unutma .
Namağlup olmak sana yakışıyor. ;)

macka61
12.09.2008, 00:53
başarılar selçuk aydın kazanacağından eminim

Dursun Kaplan
12.09.2008, 10:04
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/7_228937_selcukaydin_414_232.jpg

İnşallah alacağız bu maçı..

İsmail Çavuşoğlu
12.09.2008, 10:10
HAydi Selçuk yanındayız,arkandayız kazanacağından en ufak bir şüphemiz yok 16.galibiyete sayılı saattler kaldı.

Külünkoğlu
12.09.2008, 10:25
Büyük maç bu akşam. Haydi Selçuk haydi aslanım.

SERDAR-61
12.09.2008, 10:28
SELÇUK maçların biraz uzun sürsün hemen adamı nakavt yapma:) .

Erkut Ay
12.09.2008, 10:46
başarılar Selçuk aydın ...

Samet Berber
12.09.2008, 10:47
Haydi Selçuk ...

BALKAN 06
12.09.2008, 10:51
eğer iyi hazırlandıysa(kemer rehavetini aştıysa yani)yenemeyeceği rakip yok diye düşünüyorum
dualarımız ve gönlümüz Selçuk'la
Allahım işini kolay kılsın
akşam teravide dua edip fox'un karşısına geçeceğim
başarılarınla Bordo-Mavi de şanına şan katıyor
sağol varol.

Hotaman
12.09.2008, 11:02
Youtube de bir video izlemiştim sonunda en iyi boksör en yakışıklı olandır yazıyordu:) Selçuk sana güveniyoruz güldür yüzümüzü...

Enes Ünal Kaya
12.09.2008, 11:12
selçuk unvanını korur ... aman nazar deymesin : )

Yalçın1461
12.09.2008, 11:34
NEFESLER TUTULDU
CUXHAVEN- Kentinde yapılacak olan karşılaşma öncesi nefesler tutuldu. Selçuk Aydın, müsabaka öncesi sağlık kontrolünden geçirildi ve bu kontroller sonucu sporcumuzun herhangi bir sağlık probleminin olmadığı belirtildi. Dün tartıya çıkan şampiyon, rakibiyle ilk kez yüz yüze geldi. Basın ve halka açık olarak yapılan tartıya yoğun bir medya ve halk ilgisi vardı. İki buçuk kilo fazlası olan Rus rakip Murad Khuzuev bundan ancak bir buçuk kilo düşebildi. Bir kilo fazlası kalan rakibe Karadeniz Fırtınası ringe çıkması için müsaade etti. Programın ardından deniz sahilinde bir gezinti yapan şampiyon günü antrenmansız geçirdi. Türkiye’den gelen Trabzonspor Kulübü eski başkan yardımcılarından İbrahim Hacıosmanoğu’da şampiyonu bir an olsun yalnız bırakmazken moral dopingi yaptı. Bugün maçı izlemek amacıyla Türkiye’den çok sayıda izleyicinin gelmesi bekleniyor.

http://www.selcukaydin.net/image/TARTR.jpg http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v330/190/74/1120759538/n1120759538_30137183_2958.jpg

Çağatay_
12.09.2008, 13:02
Haydi koçum kim tutar seni.Sonuna kadar arkandayız Selçuk !

Akif Gür
12.09.2008, 14:42
hacıosmanoğluda yakışmış fotoya:D

Tolpaş61
12.09.2008, 14:45
az kaldı az.o saate kadar uyumamam lazım.yada iftardan sonra biraz kestirip maça yarım saat kala kalkmam lazım.bu maçı izlemeyi çok istiyorum.

Tayfun
12.09.2008, 14:46
Fırtına dinmez,yumruklarına kuvvet "Selçuk" ...

BALKAN 06
12.09.2008, 15:45
http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v330/190/74/1120759538/n1120759538_30137183_2958.jpg
[/SIZE]
:)başkanda havaya girmiş oda sıkmış yumruğunu:)
Ahmet Önerde şaşırmış,İbrahim abi ne yapıyor Rus'u saklayın görmesin der gibi:D

Terzioğlu
12.09.2008, 16:33
Dualarimiz seninle Selcuk Aydin. Bu aksami iple cekiyorum.

Hüdai Pervaneli
12.09.2008, 16:35
Bu mac kacirmamalazim

Yalçın1461
12.09.2008, 17:16
:)başkanda havaya girmiş oda sıkmış yumruğunu:)
Ahmet Önerde şaşırmış,İbrahim abi ne yapıyor Rus'u saklayın görmesin der gibi:D

Tek yürek tek bilek.....

İbrahim başkan nekadar iyi ve değerli bir insan olduğunu bir kez daha gösterdi....

tonyali_61
12.09.2008, 17:23
ula bu Selcuk darma duman eder habu Rus'u demi demeyin...

BALKAN 06
12.09.2008, 17:46
Tek yürek tek bilek.....

İbrahim başkan nekadar iyi ve değerli bir insan olduğunu bir kez daha gösterdi....
tabiki
istenilende o zaten
şahsında Trabzonspor gibi büyük bir camianın gücünü manevi desteğini aktarmıştır benim gözümde.

gel 23.15 gel

Volkan061
12.09.2008, 18:01
maça az bi zaman kaldı haydi ekran başına karadeniz fırtınası esecek fox tv de bu akşam. selçuk aydın güldür yüzümüzü yine bu akşam. haydi namağlup ünvanını sürdürmen dileğiyle... dualarımız seninle bu akşam...

TS-FAN
12.09.2008, 18:21
kalbimiz boksörümüz için çarpacak bu gece.haydeeee!!

Cem Zırıh
12.09.2008, 18:23
yaf avrupa fox vermio sanirim:(

DKaraduman
12.09.2008, 18:25
Yaw şimdi heyecanla bekliyoz Selçuk ilk raundda devirecek adamı çok çabuk bitecek :D Söyleyelim de biraz uzatsın bari..

Volkan061
12.09.2008, 19:23
az kaldı az.o saate kadar uyumamam lazım.yada iftardan sonra biraz kestirip maça yarım saat kala kalkmam lazım.bu maçı izlemeyi çok istiyorum.
uyumak yok abi bidaha nezaman seyredecez canlı canlı maçı ayda yılda bidefa kacarmı bu maç. uykumuzdan herseyden önemli bu maç. fedakarlık yapalım az da olsa bu akşam için. saygılarımla...
erdoğdulu gençler 1967

Yalçın1461
12.09.2008, 19:28
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v330/190/74/1120759538/n1120759538_30137323_8946.jpg

Haber çok güzel olmuş hazırlayanların eline sağlık...

TS-Tiryaki
12.09.2008, 21:26
Selcuka Basarlilar diliyorum. Sana inancimiz sonsuz. Allah yardimcin olsun.

Terzioğlu
12.09.2008, 21:31
Maci Fox Türk, yani Fox TV'nin Avrupa'ya yayin yapani vermeyecek sanirim.

Almanya'da yasayanlar DSF kanalindan bakabilirler maca.

Manu61
12.09.2008, 21:34
Haydi Selçuk 16 da 16 yap !!

Hüdai Pervaneli
12.09.2008, 21:37
Bugun vericek dedi bugun baktim veriyor

Samet Yildirim
12.09.2008, 21:42
Ilk rounde bitirmesin i$i bari bizim Selcuk:)

Volkan061
12.09.2008, 22:32
arkadaslar ekranları erken acın 11:00 da ne olur ne olmaz fox erken verebiliyo macları kacırmayalım...

Cengiz Bozkurt
12.09.2008, 22:38
başarılar selcuk aydın.artık tv basına gecme vakti geldi :)

Can basten
12.09.2008, 22:40
Ilk rounde bitirmesin i$i bari bizim Selcuk:)

İçimden bir ses öyle olacak diyor. :)

Travelair
12.09.2008, 22:44
Kendine çok güveniyor. Bazen fazla saldırgan dövüşüyor. Biraz daha taktik yaparsa daha iyi olur. Haydi Selçuk göreyim seni Yolun açık olsun :alkış:

Samet Yildirim
12.09.2008, 22:50
İçimden bir ses öyle olacak diyor. :)

nasil yenyiorsa yensin ama ilk round güzel olmaz:)

Mustafa
12.09.2008, 22:51
Pencereleri iyi kapatın fırtınadan etkilenmeyin.Fırtına geliyor ;)

Volkan061
12.09.2008, 22:53
şuan dev ekran karsısına gectik mac saatini bekliyoruz arkadaslarla kalabalığız evde. haydi selçuk costur bizi. kendimizgen gecelim bu aksam.

Alihan Ertürk
12.09.2008, 23:01
arkadaşlar şuanda foxta haber başlıyor maç nolcak ???

tamam tamam şimdi gördümm haydii selçuk çoştur bizii

Emre Yavuz
12.09.2008, 23:27
mac bitti mi yoksa devam mi ediyor ben malesef takip edemiyorum almanyadan....

Hüdai Pervaneli
12.09.2008, 23:31
mac bitti mi yoksa devam mi ediyor ben malesef takip edemiyorum almanyadan....

DSF gösteriyor maci bakabilirsin

Bartuğ13
12.09.2008, 23:33
haydi selçuk!es fırtına!coştur bizi!

Recep Alkan
12.09.2008, 23:38
hadı kardesım ALLAH yardımcn olsun ınsalah

Bekir Çetin
12.09.2008, 23:42
fırtına erken bitirdi işi:D:D

Recep Alkan
12.09.2008, 23:42
kocum benımbe. bu ıs bu kadarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

helal sana kardesım

Bekir Çetin
12.09.2008, 23:43
sıra kargada

Kaya
12.09.2008, 23:44
Bu ne yau... :) Bi çaktı; rakip finito...

Travelair
Aslan indirdi!!!! :alkış:

A.Hilal Çakıroğlu
Maşallah 16'da 16 :)

Bekir Çetin
12.09.2008, 23:45
çok hafif geldi tatar

Hüdai Pervaneli
Video su varmi ?

Bekir Çetin
koçum benim bordo mavi atkıyıda asmış boynuna

TSezgin61
noluyor yaaa. bittimi:)

Özge
12.09.2008, 23:46
Tebrikler Selçuk.Rakip çok sarılıyordu düzgün oynatmadı Selçuk'u.Zaten fazla da sürmedi:):D

Recep Alkan
ne yakıstı kardesme be hem kemer hemde atkı :D

Bekir Çetin
noluyor yaaa. bittimi:)
valla erken bitti 2 dakkada:D:D

Erkan
12.09.2008, 23:47
ayip etti ama. daaha yeni basladi :D baslamadi sayilir... ve bitti

Bartuğ13
yahu alt yazıyı okurken indirdi herifi nolduğunu bile anlayamadık.naptın sen yiğen yahu

Furkan Dündar
ne ettın sen yaw adam ya kof ya ben bokstan anlamıorum...ıkıncı ıhtımal%99.9:D

Bekir Çetin
12.09.2008, 23:48
yahu alt yazıyı okurken indirdi herifi nolduğunu bile anlayamadık.naptın sen yiğen yahu
:D:D:D:D::DD

Emir BAYRAK
bi de rakip hiç nakavt olmamıştı meğersem selçukla karşılaşmadığı içinmiş :D

helal olsun selçuk'a, başarıların devamını diliyorum.

boynuna astığın atkıya kurban ;)

Mustafa
Bakışlarıyla dövdü zaten Rus boksörü.Tebrikler Selçuk.

Enes Ünal Kaya
abi nolur yaa biz selçugun maçlarına doyamadan bitio :D

Onur Civelek61
12.09.2008, 23:49
:alkış::alkış:Tebrikler Selçuk