PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karadeniz Fırtınası Selçuk Aydın Gururumuzsun!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

aaahmet61
10.07.2009, 16:28
bir yanlışlık olmasın.biletlerin satılması lazım.

DKaraduman
10.07.2009, 16:36
Show TV'nin canlı göstereceği kesin mi? Saat 21:00 maç başlama saati yazıyor. İletişime geçebilecek birisi var mı?

turkish0061
10.07.2009, 16:40
Insallah kazanir! GURURUMUSUN SELCUK

Tolunay Abdioğlu
10.07.2009, 16:41
Kazanıcağımzı duşünüyorum ..

Muhammet*
10.07.2009, 17:13
Selçuk Aydın Meydan Okudu
10 Temmuz 2009 / 17:03

Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonu boksör Selçuk Aydın cumartesi günü karşılacağı Jackson Osei Bonsu'ya meydan okudu!

Aydın yaptığı açıklamada, "Rakibime bol şanslar diliyorum, çünkü buna çok ihtiyacı olacak. Karşısında hiç olmadığı kadar güçlü bir Selçuk Aydın bulacak" dedi.
Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonu boksör Selçuk Aydın, Gana asıllı Belçika vatandaşı siyahi boksör Jackson Osei Bonsu ile yarın Avrupa Şampiyonluğu için ringe çıkacak.

Beşiktaş Akatlar Kapalı Spor Salonunda yarın yapılacak müsabaka öncesi milli boksör Selçuk Aydın, rakibi Jackson Osei Bonsu ile birlikte basının karşısına geçti. Milli boksör Selçuk Aydın, burada yaptığı açıklamada, "Önemli bir maça çıkacağımın bilincindeyim. Bu karşılaşmaya çıkabilmek için 18 maç üst üste kazandım ve 6 kilo vermek zorunda kaldım. Çok formdayım. Rakibime bol şanslar diliyorum, çünkü buna çok ihtiyacı olacak. Karşısında hiç olmadığı kadar güçlü bir Selçuk Aydın bulacak. Umarım yarın seyir zevki yüksek bir müsabakayı sizlere izlettireceğiz. Ayrıca rakibim için üzülüyordum. Fakat bugün antrenörünün iyi bir atletizmci olduğunu öğrenince benle karşılaştıktan sonra kariyerine koşucu olarak devam edeceğini düşünüyorum" dedi.

Belçikalı boksör Jackson Osei Bonsu ise, espriyi sevmediğini, gereken şakaları ringde yapacağını ve tüm kozlarını müsabaka saatine sakladığını belirtti. Selçuk Aydın hakkında düşüncelerinin sorulması üzerine Bonsu, "Selçuk'un birkaç maçını izledim. İyi bir boksör olduğunu düşünüyorum, ama buraya kazanmaya geldim. Özel bir hazırlık yapmadım. Amacım sadece kazanmak" dedi.

Karşılaşmanın İstanbul'da Türk seyircilerinin önünde oynanacak olmasının kendisini ilgilendirmediğini ifade eden Bonsu, "Ben burada işimi yapmak istiyorum. Seyirciler beni hiç ilgilendirmiyor. Sadece beni rakibim ilgilendiriyor" şeklinde konuştu.

Yarınki maçı kazanan boksör hem Kıtalar Arası hem de Avrupa Şampiyonluğu kemerinin sahibi olarak iki dalda birden şampiyonluk elde edecek.

/www.haber61.net

Akif Gür
10.07.2009, 17:52
atletizmci olarak devam edicek:D:D:D:D:D:D:D:D

aaahmet61
10.07.2009, 18:00
Özel bir hazırlık yapmadım. bu cümleyle selçuk aydını küçümsüyor.ama yarın cevabını alacaktır.

.....
10.07.2009, 19:29
Haydi Karadeniz Fırtınam göster bakalım kaslarını :)

Yalçın1461
10.07.2009, 20:59
SELÇUK AYDIN FB, BEŞİKTAŞ VE TRABZONSPOR'U BULUŞTURDU

Dünya Kıtalararası Orta Sıklet Boks Şampiyonu Ünvanı Elinde Bulunan Selçuk Aydın, Taraftarı Olduğu Trabzonspor ile Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı Birbirine Yaklaştırdı.

Sporun güzel yüzü Selçuk Aydın'ın tarihi maçı ile bir kez daha kendini gösterdi. Dünya Kıtalararası Orta Sıklet Boks Şampiyonu ünvanı elinde bulunan Selçuk Aydın, taraftarı olduğu Trabzonspor ile Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı birbirine yaklaştırdı.

Doğum yeri olan şehrin takımı Trabzonspor taraftarı Selçuk 11 Temmuz Cumartesi günkü maçına Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde hazırlanıyor. Selçuk Avrupa Şampiyonluğu ünvan maçına Beşiktaş Akatlar Spor Salonu'nda çıkacak.

Selçuk Aydın'ın tarihi maçla ilgili hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğunu belirten menajeri Ahmet Öner, "Türk boks tarihi Cemal Kamacı ve Sinan Şamil Sam'dan sonra üçüncü büyük bir heyecan fırtınasını bu maçta yaşayacak. Böyle bir ünvan maçının Türkiye'de yapılabilmesinde en büyük katkı sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'na ait. Trabzonlu işadamı bize her türlü konuda yardımda bulundu. Onun girişimleri ile sporcumuz Fenerbahçe tesislerinde antrenmanlar yapabildi. İbrahim bey Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'i arayarak Akatlar Spor Salonu'nda yapılmasını sağladı." dedi.

Almanya'da kurduğu Arene Boks Promotion Kulübü ile dünyanın önde gelen boks menajerlerinden biri olmayı başaran Ahmet Öner, boksun Türkiye'de hak ettiği yerde olmadığını söyleyerek, "Selçuk Aydın'ın Avrupa şampiyonluğu ünvan maçı çapındaki karşılaşmaların altından özel televizyon kanalları kalkamıyor. Bu noktada başbakanımızın devreye girmesi gerekir. Ben Türkiye'deki bokseverleri düşünerek böyle bir organizasyonun altına girdim. Çok istememe rağmen bu çapta ikinci bir organizosyon yapmam bu şartlarda imkansız görünüyor." diye konuştu.

Cumartesi gecesi Show TV tarafından naklen yayınlanacak olan maçta Selçuk Aydın'ın rakibi Belçika'da yaşayan Gana asıllı siyahi Bonsu. Bu maçı kazanan hem Dünya Kıtalararası Orta Sıklet Boks Şampiyonu, hem de Avrupa Şampiyonu kemerini beline takacak. Selçuk Aydın'ın maç biletleri biletix gişelerinde satılıyor. Biletler maç gecesi salonun girişinden de temin edilebilecek.

Hüdai Pervaneli
10.07.2009, 21:04
Show avrupayadami Ayni Anda yayin yapicakhttp://www.showtvnet.com/yayinakisi/

Simdi baktim 23.30 Yayinlicak Yüzde 90 Avrupaya banttan yayin yapilacak Bu maci baska kanal vermicek mi?

.....
10.07.2009, 21:24
Ne oldu büyük maç niye yok ? :S

aaahmet61
10.07.2009, 21:28
demekki maç yayınlanacak iyi olmadı.

.....
10.07.2009, 21:33
Yapmayın ya bu maçı canlı izleyemeyecez mi yani ? yoksa maç 23,00 de mi ?

Hüdai Pervaneli
10.07.2009, 21:37
Yapmayın ya bu maçı canlı izleyemeyecez mi yani ? yoksa maç 23,00 de mi ?

Avrupaya 23de öncesinde yemekteyiz Programi var

Volkan061
10.07.2009, 21:39
arkadaşlar show tv reklam aralarında yazıyor maçın saati ; 23:00 da avrupa şampiyonluğu ünvan maçı. bugün yapılan basın toplantısı show tv ana haber bülteninde verildi. selçuğun röportajını izledik. maşallah selçuk çok sert çıktı jackson a karşı. yarın selçuk yiyecek onu. 2 kemerde ALLAH ın izniyle bizim olacak. haydi aslanım benim !!!!!!

DKaraduman
10.07.2009, 22:05
Kimsenin taktığı yok ama Show'da 23:00 'da canlı diyor, selcukaydin.net'te 21:00 ' da diyor, BMN'de 20:00 'da diyor. Hangisi doğru bilen de yok heralde.

Volkan061
10.07.2009, 22:16
dkaraduman; sen benim yazdıklarımı okuduysan tamamdır saati. şüphen olmasın. saat : 22:50 de tv ni aç beklemede kal ok?

Yalçın1461
10.07.2009, 22:17
Arkadaşlar gereksiz polemik yaşanıyor müsabakalar belirtildiği gibi 21:00 de başlayacak .Selçuk ise 23:00 dan sonra başlayacak.

Hüdai Pervaneli
10.07.2009, 22:20
Show Sadece Selcugun macini vericek yani Egerki yanlis Anlamadiysam

Volkan061
10.07.2009, 22:25
evet mahmut tam dediğin gibi. sadece selçuğun maçı verilecek.
selçuğun ünvan maçı 23:00 da başlayacak. herkes erkenden ekran başına geçsin aman kaçırdım kimse demesin!!!!!

DNA-TS
10.07.2009, 22:26
arkadaşlar az önce bi bilgi edindim salona girişler ücretsiz olacakmış.gitme durumu olanlar giderlerse hemşerimizi salonda yalnız bırakmaış olurlar.

ayşen
10.07.2009, 22:59
selçuğun bugün showtvde werilen haberini netten bulabilen warmı??? paylaşırsa ii olur....

Enes Ünal Kaya
10.07.2009, 23:05
buguün taka gazatesi 25 bilet satılmış yazıodu.. selcuk bir daha türkiyede oynama fln demiş öle bişiler okudum :S

Yalçın1461
10.07.2009, 23:08
buguün taka gazatesi 25 bilet satılmış yazıodu.. selcuk bir daha türkiyede oynama fln demiş öle bişiler okudum :S

Taka sacmalamış, Selçukla nezaman görüşmüşlerki onun ağzından yazı yazıyorlar,adam sabah akşam antrenmöan yapıp odasında dinleniyordu . Sırf ilgi çekip insanlar okusun diye yazılmış bir haber.

Yalçın1461
10.07.2009, 23:10
arkadaşlar az önce bi bilgi edindim salona girişler ücretsiz olacakmış.gitme durumu olanlar giderlerse hemşerimizi salonda yalnız bırakmaış olurlar.

Öyle birşey sözkonusun değil kim söylüyorr bunları ? Salona girişler kesinlikle biletli olacaktır.Davetlilere ise üzerinde ücret yazmayan davitiyelerden verilecektir.

.....
10.07.2009, 23:12
Show tv yi açtım bekliyorum.

Haydi Selçuk haydi Fırtınam haydii...

Enes Ünal Kaya
10.07.2009, 23:12
takanın haberi yalansa sevindim.. kırmızı kutu içinde yazmışdı fln :)

Yalçın1461
10.07.2009, 23:13
http://www.selcukaydin.net/uploads/277_maxi.jpg

Selçuk Aydın rakibiyle karşılaştı

Vedat Alyaz
İSTANBUL- Dünya Kıtalar Arası Orta Sıklet Boks Şampiyonumuz Selçuk Aydın, Cumartesi gecesi yapacağı Avrupa ve Kıtalar Arası Şampiyonluğu maçı öncesi rakip ile ilk kez göz göze geldi. İstanbul’un ünlü mekanlarından Çırağan Sarayındı gerçekleşen basın toplantısı ve tartıya medya ve vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi. Dünya boks konseyi başkanı Jose Sulaiman ve EBU boks konseyi başkanı Bob Logist’te hazır blundu. Bunun yanı sıra dünyanın dört bir yanından önemli spor adamları da toplantıda iştirak etti. WBC Dünya Boks Konsey Başkanı Jose Sulaiman, ‘Artık insanlar Türkiye’yi de profesyonel boksta başarılı bir şekilde görmek istiyorlar. Burada Selçuk Aydın’ın yapacağı maç çok önem arz ediyor. Şayet Selçuk bu maçı alırsa dünya şampiyonluğu için ringe çıkmayı hak edecek. Selçuk çok büyük bir yetenektir Türkiye’nin bunu çok iyi değerlendirmesi gereklidir’ dedi.

Maça çok iyi hazırlandım
Selçuk Aydın yaptığı konuşmada, ‘Bu maça ekibimle birlikte çok iyi hazırlandık. Ülkeme bir altın kemer hediye edebilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Bana destek olan başta Türkye Boks Federasyonu olmak üzere menajerim Ahmet Öner ve manevi abim Trabzonspor eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu’na huzurlarınızda teşekkür ederim. Rakibime bol şanslar diliyorum çünkü buna çok ihtiyacı olacak. Karşısında hiç olmadığı kadar güçlü bir Selçuk Aydın bulacak. Önemli bir maça çıkacağımın bilincindeyim. Bu karşılaşmaya çıkabilmek için 18 maç üst üste kazandım ve 6 kilo vermek zorunda kaldım. Çok formdayım. Umarım yarın seyir zevki yüksek bir müsabakayı sizlere izlettireceğiz. Ayrıca rakibim için üzülüyordum. Fakat bugün antrenörünün iyi bir atletizmci olduğunu öğrenince benle karşılaştıktan sonra kariyerine koşucu olarak devam edeceğini düşünüyorum’ şeklinde konuştu.

Hacıosmanoğlu’ndan İstanbul belediyense tepki
Bu önemli organizasyonun gerçekleşmesinde büyük paya sahip olan İbrahim Hacıosmanoğlu, İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin yeterli desteği vermediğini belirterek, ‘Bizden 36 bin Türk Lirası istediler. 2011 yılında dünya kültür kenti olacak İstanbul’un böyle bir organizasyona sahip çıkmaması büyük bir ayıptır. Oysaki Selçuk’un yapacak olduğu bu önemli müsabakayla büyük bir reklam yapabilirlerdi. Kamp döneminde tesislerinin kapılarını bize açan Fenerbahçe kulüp başkanı Aziz Yıldırım’a ve müsabakanın yapılacak olduğu Colaturka Arena (Akatlar) spor salonunu bize ücretsiz olarak tahsis eden Yıldırım Demirören’e huzurlarınızda teşekkür ediyorum. İstanbul Büyükşehir Belediyesini huzurlarınızda halka şikayet ediyorum’ dedi.

Maça yoğun ilgi
Cumartesi gecesi saat 11:00 sularında Türkiye’de Show Tv, Avrupa’da Show Türk ve Belçika televizyonu tarafından canlı olarak yayınlanacak olan maçın biletleri kapış kapış satılıyor. Maç günü bilet gişelerinin önünde izdiham oluşacağı tahmin edilirken, bilet satışlarında rekor yaşanacağı belirtiliyor. Dünyanın birçok ülkesinden seyirciler de müsübakaya akın ediyor. Daha önce maça geleceğini bildiren Efsane boksör Mike Tyson, menajer Ahmet Öner’i aracılığıyla çocuğunun vefatı nedeniyle maça gelemeyeceğini bildirirken, gönlünün Selçuk ile birlikte olduğunu söyledi.

Şahinoğlu
10.07.2009, 23:21
Hadi Selçuk Trabzon arkanda göster Trabzon'un gücünü yüreğimiz seninle şampiyon.

.....
10.07.2009, 23:25
Bakalım maç kaçta başlayacak ?

fındıkoğlu
10.07.2009, 23:29
haydi selçuk yanındayız..... dualarımız seninle.....

hasancolak
10.07.2009, 23:31
gururumuz selcuk aydın bırkez daha guldur bızı

Ümit Küçük
10.07.2009, 23:33
Bakalım maç kaçta başlayacak ?

maç yarın akşam ne bekliyorsun sen kardeş:)

.....
10.07.2009, 23:37
Ne bitmez dizi imiş ya :)

Ümit Küçük
10.07.2009, 23:38
Ne bitmez dizi imiş ya :)

ömer maç yarın akşam sen ne bekliyorsun Allah sen :D:D

.....
10.07.2009, 23:39
maç yarın akşam ne bekliyorsun sen kardeş:)

yuhh ya :) Yeminle kaç saattir maçı bekliyorum :D söylediğin iyi oldu Allah razı olsun yoksa sabaha kadar bekleyecektik :)

.....
10.07.2009, 23:40
Bende babama dedim aç show tv kalsın baba boks maçı var diye bakıyo bakıyo bi şey yok dur baba geç başlar diyom bende :) Kafa dalgın oluyor bazen böyle seyler :) Tekrar teşekkürler

Ümit Küçük
10.07.2009, 23:40
yuhh ya :) Yeminle kaç saattir maçı bekliyorum :D söylediğin iyi oldu Allah razı olsun yoksa sabaha kadar bekleyecektik :)

hehehe kardeş varya bombasınız...seviyorum bizim oranın insanını:D:D

.....
10.07.2009, 23:43
hehehe kardeş varya bombasınız...seviyorum bizim oranın insanını:D:D

Bende sizleri seviyorum abi :)

yorumsuz6117
11.07.2009, 01:45
hadi selçuk ilk 5 saniyede bitir işini:D

Tunga
11.07.2009, 02:02
Yarın (aslında artık bugün) inşallah her şey çok güzel olacak.

Yalçın'dan bir ricam var. Belki onlar baştan düşünmüştür; ama yine de söyleyeyim:

Maç sonrası için Türkiye Bayrağı yanında bir de Doğu Türkistan Bayrağı verebilir misiniz Selçuk'un eline? Bu katliama dikkat çekmenin en etkili yolundan biri bu olur.

LoVeRbOy
11.07.2009, 03:33
Selcuk Aydin vs Lucky Lewele

İzlemek isteyenler için 55 dakika

http://www.youtube.com/watch?v=FHrNMRbo5cI :rolleyes:;)

Colakoglu
11.07.2009, 04:13
Rakibi biraz arastirdimda baya disli biseye benziyo

Terzioğlu
11.07.2009, 04:57
11 Temmuz 2009

Nakavt canavarı tarihi maça çıkıyor

Selçuk Aydın bu gece Belçikalı Bonsu ile İstanbul´da orta sıklet Avrupa Şampiyonluğu unvan maçında kapışacak.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_261837_11FAN05CEYO1-C-B413.jpg

Türk boksu için tarihi gün... ABD’de ringe çıkan ilk ve tek Türk olan Kıtalararası şampiyon boksörümüz Selçuk Aydın bugün orta sıklet Avrupa Şampiyonluğu için Belçikalı Jackson Bonsu ile karşılaşacak. Beşiktaş Akatlar Cola Turka Arena’daki müsabaka 23.00’de başlayacak ve Show TV’den naklen yayınlanacak. Çıktığı 18 resmi maçın 14’ünü nakavtla kazanan “Boğazın Boğası” lakaplı sporcumuz bugünkü mücadeleyi galip bitirirse WBC kemerini de alacak. 28 yaşındaki Gana asıllı boksör 32 maçın 30’undan zaferle ayrıldı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/8_261838_11FAN5CEYO2-C-B423.jpg

Aydın’dan ilginç sözler
İki tarafın da katıldığı basın toplantısı mütevazı bir şekilde devam ederken, Bonsu’nun kendi ekibini uzun uzun tanıtmasına çok kızan Aydın, “Bu kadar ayrıntılı konuşmayı biz de yapabilirdik. Bizim ekibimiz de profesyonellerden kurulu. Hepsi de değerli insanlar. Rakibim atletizm hocaları olduğunu söyledi. Onu yeneceğim için üzülüyordum ama şimdi üzülmüyorum. Çünkü maçı kaybettiğinde boksu bırakıp, en azından atlet olarak spora devam eder” diyerek tepkisini ortaya koydu.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/13_261839_11FAN05CEYO2-C-B423.jpg

Doğaneli başarı diledi
Tartıda rakibinden 200 gram fazla çıkan 25 yaşındaki boksörümüz 15 dakikalık bir koşu yaparak gerekli kiloya indi. Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli, Aydın’a başarılar diledi. Selçuk Aydın’ın adına mücadele ettiği Arena Spor Kulübü’nün sahibi olan menacer Ahmet Öner de sadece Avrupa’nın değil, orta sıklette dünyanın en iyi iki boksörünün karşılaşacağını belirterek, “Bu maçı İstanbul’da düzenlemekten mutlu ve gururluyum” dedi.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/15_261840_11FAN04CEYOOO4222.jpg

‘Böyle ilgisizlik görmedim’
Selçuk Aydın’ın destekçisi ve organizasyonun önemli isimlerinden olan işadamı İbrahim Hacıosmanoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni eleştirdi, devlet büyüklerine mesaj yolladı. Kadir Topbaş’a yüklenen Hacıosmanoğlu, “Dünya Boks Konfederasyonu Başkanı İstanbul’u boksun başkenti yapmak istiyor. Selçuk ülkeyi ABD’den Avrupa’ya kadar başarıyla temsil ediyor. Futbola milyonlar ayıranlar salon için bizden para istiyor. Bu iş ülke tanıtımıdır. Tesislerini açan Fenerbahçe Kulübü’ne ve salonu bedelsiz veren Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’e ise teşekkürlerimi borç bilirim” ifadesini kullandı.

fanatik.com.tr

POYRAZ
11.07.2009, 05:18

Yalçın'dan bir ricam var. Belki onlar baştan düşünmüştür; ama yine de söyleyeyim:

Maç sonrası için Türkiye Bayrağı yanında bir de Doğu Türkistan Bayrağı verebilir misiniz Selçuk'un eline? Bu katliama dikkat çekmenin en etkili yolundan biri bu olur.

Mükemmel bir düsünce. Umarim gerceklesir.

BALKAN 06
11.07.2009, 07:58

abi çok iyi düşünmüşsün
keşke yalçın abiye bir şekilde bu konu iletilebilse,manevi bir destek olur ve belki işine gelmeyen ve görmezden gelen dünya kamuoyu vicdanen rahatsız olur.

hadi Allah yardımcın olsun,inşallah bi şanssızlık yaşamazsın ve 17.galibiyetini alırsın,
dualarımız seninle...

samet aslan
11.07.2009, 09:14
ben maçı 7 de bılıodum acaba show tv banttanmı yayınlayacak yok gercekten 11 demı fatıhın uefa fınalıne donmesın bu iş

aaahmet61
11.07.2009, 09:31
maçıda orhan ayhan anlatacak .anlatışı benim çok hoşuma gidiyor.selçuk aydına başarlar.

Hotaman
11.07.2009, 10:04
Gök Bayrak çok güzel olur.
Hadi Selçuk seninleyiz, ringe yürüken tam yanında olacak ruhlarımız.

aggressors
11.07.2009, 10:17
selçuk çakacak...gök bayrağı açacak...

cihatöztürk
11.07.2009, 10:34
ilk kez canlı izliycez işllah 1 dk içinde nakavt la indirir rakibini

hemen bordomavi bayrak ve kırmızı beyaz bayrak dalgalanır işllah

Volkan061
11.07.2009, 10:42
istanbulda olanlar bu maçı kaçırmasın. bu maç kaçmaz.

Murat 61
11.07.2009, 10:44
ilk kez canlı izliycez işllah 1 dk içinde nakavt la indirir rakibini

hemen bordomavi bayrak ve kırmızı beyaz bayrak dalgalanır işllah

Nettun:eek::eek::eek:

Bu kada zamandu boşami bekliyruk.

Bira hırpalasun bizum uşak o yamyami :D:D

Hüseyin Sahtiyan
11.07.2009, 11:21
akşam yanındayız inş. Selçuğun..

Tolunay Abdioğlu
11.07.2009, 12:12
Kesinlikle izleyeceğim..
Selçuk abinin rakibini çok kötü dövüceğini düşünüyorum..

Melek
11.07.2009, 12:24
İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Trabzon Dernekleri Federasyonu davetinde maç biletlerinin ücretsiz olduğunu ve bütün Trabzonlu gençleri orda görmek istediklerini söyledi..

Bilet almış olmam rağmen :D çok sevindim daha yoğun bir katılım olur ÜCRETSİZ olduğu için ..

Hürgün Aygün
11.07.2009, 12:29
bu AKŞAM :)

Hürgün Aygün
11.07.2009, 12:32
maç 11 buçuktaymış

Serdar Ersoy
11.07.2009, 13:05
maç 11 buçuktaymış

neden 23:30 daymış ?

FANATIK61
11.07.2009, 13:09
Herzaman böyle maclardan önce 1-2 boks maci oynanir. En sonda AS Boksör sahneyi alir ;)

ceserdar
11.07.2009, 13:09
Şunu bugün anladım. Türkiye'de spor yok, spor denen şey ise sadece futbol dedikodusu. Bu maça bu kadar mı ilgisiz olunur? Bakıyorum internet sitelerine, hiçbir haber, bugün şu olacak diyen tek bir satır neredeyse yok.

Alihan Ertürk
11.07.2009, 13:44
Bu Güne Özel Avatarlarımız Hazır ..

http://img27.imageshack.us/img27/8594/selukaydn.png

http://img190.imageshack.us/img190/376/selcuk1.png

http://img190.imageshack.us/img190/8720/selcukaydin120081109170.png

http://img140.imageshack.us/img140/1428/selcukaydn.png

Şahin_53
11.07.2009, 14:00
Başarılar ringlerin Fırtınası,kalbimiz seninle.

Sümeyye Şahin
11.07.2009, 14:03
Büyük bi gurur. Özlediğimiz anları alanında yaşatır inşallah bizlere...

Cem Akyüz
11.07.2009, 14:13
Hayde Selçuk

Enes Ünal Kaya
11.07.2009, 14:27
şimdi spiker haydi TRABZONLU boksör dicek ya herkesin tüyleri diken diken olucak = )

oflubektas
11.07.2009, 14:41
" Rakibime bol şanslar diliyorum çünkü buna çok ihtiyacı olacak. Karşısında hiç olmadığı kadar güçlü bir Selçuk Aydın bulacak. Önemli bir maça çıkacağımın bilincindeyim. Bu karşılaşmaya çıkabilmek için 18 maç üst üste kazandım ve 6 kilo vermek zorunda kaldım. Çok formdayım. Umarım yarın seyir zevki yüksek bir müsabakayı sizlere izlettireceğiz. Ayrıca rakibim için üzülüyordum. Fakat bugün antrenörünün iyi bir atletizmci olduğunu öğrenince benle karşılaştıktan sonra kariyerine koşucu olarak devam edeceğini düşünüyorum’ şeklinde konuştu. [/COLOR][/FONT][/SIZE]

"Önemli olan galip gelmekti, kazandık mutluyuz. Artık önümüzdeki maçlara bakıcaz" klişeleri kadar her maç öncesi boksörlerin bu tür saçma ve Amerikanvari sözleri bana çok itici geliyor. Dünyanın her yerindeki büyük boksörler böyle konuşmak zorunda mı? Yanlış bilmiyorsam bu işi başlatan Muhammed Ali idi ama ona yakışıyordu. Çünkü bu lafları bir "mecburiyetin" değil,renkli kişiliğinin gereği idi. Askerlik çağrısına uymadığı için Amerikan Devleti onun hem altın kemerini aldı, hem de maç yasağı getirdi ama neden askere gitmediği kendisine sorulduğunda "Amerika'nın savaşı haksız ve kirli bir saldırıdır, hem Vietkong gerillaları da bana birşey yapmadı" diyerek taşı gediğine oturtmuştu.

Ama Selçuk Aydın'ın böyle saçma demeçlerle bir alakası olmasın. İnşallah bu maçı da nakavtla bitsin ama karşısındakinin de bir meslektaşı olduğu, bu işten ekmek yediğini, rakibine saygı göstermesinin aynı zamanda mesleğine saygı göstermek anlamına geldiği unutulmasın.

yorumsuz6117
11.07.2009, 14:42
rakibi 32 maç yapmış profesyonel olarak 30'unu kazanmış..

Hasan ZAİMOĞLU
11.07.2009, 14:43
bu maça TRabzonsporumuzun bayrağından ziyade Türkistanımızın bayrağıyla çıkmanı isterim

evrents
11.07.2009, 14:45
Hadi Selçuk görelim seni.Başarılar.

Serdar Ersoy
11.07.2009, 14:53
2-0 kazanırız :D

selçuk bu akşam fırtına estir hayde selçuk

mehmetali61_55
11.07.2009, 15:08
bu maça TRabzonsporumuzun bayrağından ziyade Türkistanımızın bayrağıyla çıkmanı isterim
aynı şeyi ben yazacaktım sen yazmışın böylece dünyanın gözü buraya çevrilebilir bir çok kanalda canlı yayınlacakmış maç maça çıkarken Türkistan bayrağı ile çıkabilir kendisinin bugün nakaltla galip geleceğine inanıyorum başarılar selçuk

Hürgün Aygün
11.07.2009, 15:10
neden 23:30 daymış ?
ne bilimhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

blacksilva
11.07.2009, 15:22
bu maci banttan verecek show cünkü yemekteyiz programmi canli

Alihan Ertürk
11.07.2009, 15:24
aynı şeyi ben yazacaktım sen yazmışın böylece dünyanın gözü buraya çevrilebilir bir çok kanalda canlı yayınlacakmış maç maça çıkarken Türkistan bayrağı ile çıkabilir kendisinin bugün nakaltla galip geleceğine inanıyorum başarılar selçuk

Hem TRABZONSPOR hemde TÜRKİSTAN bayrağını yanyana taşısa daha güzel olmaz mı ?

Selçuk'un elinde bayrağımızı gören araştırmaya başlayacak hemen TRABZONSPOR'u.Belki de onlarca taraftar kazanacağız.

blacksilva
11.07.2009, 15:27
mac simdi canli mi???

Alihan Ertürk
11.07.2009, 15:31
mac simdi canli mi???

Maç 20.00'de yazıyordu burada.

Show Tv 23.30'de yayınlayacak.

Maçın saati mi değişti yoksa Show banttan mı yayınlayacak bilmiyorum.Ama Show Tv herzaman yaptığı gibi banttan yayınlar bence..

:S

Hürgün Aygün
11.07.2009, 15:32
yok maç 23:30da canlı

blacksilva
11.07.2009, 15:33
bakip görcez artik

Alihan Ertürk
11.07.2009, 15:35
Şeker Jackson'ı tuza çevirecek bu gece Selçuk Aydın !!

:D

İleli
11.07.2009, 17:09
bugun flaman gazetesinde okudum belcikali zenci arkadas baya iddaali konusmus, ''o aydini yicem'' demis..

kemaLAZ61
11.07.2009, 17:17
Mac canlimi degilmi arkadaslar?

Birisi 20:00 diyor birisi 23:30. Kesin birsey söyleyinde milletin akli karismasin daa.

Terzioğlu
11.07.2009, 17:18
Arkadaslar bir kac kez yazildi ama ben yinede yazayim. Bu gece Selcuk Aydin'in müsabakasindan öncede bir kac dövüs olacak. Selcuk ise TSI 23 civari cikacak macina ve sanirim Show TV bu andan itibaren baglanacak.

aaahmet61
11.07.2009, 17:19
maç canlı.aslında maçlar 9.30 da başlıyor.enson maç selçuk aydının oda 23.00 da başlıyor.show tv sadece selçuk aydının maçını verecek.

yorumsuz6117
11.07.2009, 17:19
maç 23.30'da başlıcak show tv'den naklen yayınlanıcak..

kemaLAZ61
11.07.2009, 17:20
Show Türk web sitesinde:

20:30 (TSI)

Selcuk Aydin - Jackson Osei Bonsu

Hafif Orta siklet Kemer maci CANLI

,yaziyor. Nekadar dogru bilemem...

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 17:20
Kalbimiz seninle olacak Selçuk.

Başarılar.

vaslat
11.07.2009, 17:23
dualarımız seninle olacak göster dünyaya türkün gücünü

Mustafa Önal
11.07.2009, 17:28
akşam maça gidecektim . gitmek için imakanımız var ama çok yorgun olduğum ve dönüş saatim sıkıntılı olduğundan gitmekten vazgeçtim

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 17:32
Mustafa abi bilet aldıysan eğer gönüllü birileri vardır bence. :)

Volkan061
11.07.2009, 17:56
arkadaşlar defalarca söyledik yine söylüyoruz. maç: 23:00 da show tv den canlı bağlanılacak. inanmayan varsa show tv yi açsın orada veriyor reklamı defalarca. aynı şeyleri tekrarlamayın artık.

elif dikmen
11.07.2009, 17:57
yarın yola çıkıyorum ama geç saate kadar da olsa seyretcem:)

E. Cumur61
11.07.2009, 18:39
maci orhan ayhan anlatiyor! harika bir haber

Mustafa ÖZDEMİR
11.07.2009, 18:40
selçuğa güveniyoruz...

yorumsuz6117
11.07.2009, 18:41
maci orhan ayhan anlatiyor! harika bir haber

bu süper oldu işte..boks maçlarını mükemmel anlatıyor..:alkış:

KUTADGU
11.07.2009, 18:44
Allah yardımcın olsun Selçuk!

Dualarımız seninle.

Sana yakışanı yapacağımızdan hiç şüphemiz yok.

E. Cumur61
11.07.2009, 18:47
ben simdiden basladim show izlemeye reklamlari bile keyif veriyor selcuk'un

Muhammet*
11.07.2009, 18:47
Başarılar Selçuk,kazanacağına inancımız tam...

Adulyan7
11.07.2009, 18:58
showturkte canlı galiba maç showtv banttan verecek galiba showtürkün sitesinde 20.30 da canlı yazıyo showtvnin sitesinde 23.30 yazıyo canlı yazmıyo ama..

danger00
11.07.2009, 19:01
showturkte canlı galiba maç showtv banttan verecek galiba showtürkün sitesinde 20.30 da canlı yazıyo showtvnin sitesinde 23.30 yazıyo canlı yazmıyo ama..

arkadaşım yüz kere yazıldı.
selçuk'un maçı 23.30 da başladığı için show tv o zaman yayına başlayacak

E. Cumur61
11.07.2009, 19:02
showturkte canlı galiba maç showtv banttan verecek galiba showtürkün sitesinde 20.30 da canlı yazıyo showtvnin sitesinde 23.30 yazıyo canlı yazmıyo ama..mac canli selcuk'un maci 23 de baslayacak ondan once de maclar var onlar showturkte olabilir

Hüdai Pervaneli
11.07.2009, 20:44
Yavas yavas maca bakmaya gidelim

Oğuzhan Akyıldız
11.07.2009, 21:24
maç 23.30 da show tv deymiş sitede 20.30 da diyordu yanlış hatırlamıyorsam herhalde banttan verilecek karşılaşma

aaahmet61
11.07.2009, 21:27
100 kere yazıldı maç canlı verilecek diye.hala bantdan verilecek yazıyorsunuz.

yorumsuz6117
11.07.2009, 21:34
23.05'de başlıcak maçta 23.30'da başlıyo şu anda yemekteyiz var:D

matalar
11.07.2009, 21:34
hani maç yok mu

cihatöztürk
11.07.2009, 22:17
sabır lütfen daha 45 dk var

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 22:19
Bekliyoruz hala.

Maça kimlerin gittiğini bilseydik keşke. Canlı bağlantı falan yapabilirdik. :)

ARAGORN01
11.07.2009, 22:39
Başarılar dilerim.

Arkadaşlar bence ekrandan fazla uzaklaşmayın çünkü maçın başlaması ile bitmesi bir olabilir.

kudu_61
11.07.2009, 22:58
bu maçı show verecek mi eminmisiniz

Terzioğlu
11.07.2009, 22:58
Verecek biraz daha sabir. Yarim saat sonra baslamasi lazim.

Allah yardimcisi olsun güc, dayaniklilik versin.

Hadi bakalim dualarimiz seninle.

Bekir
11.07.2009, 22:59
Başarılar dilerim.

Arkadaşlar bence ekrandan fazla uzaklaşmayın çünkü maçın başlaması ile bitmesi bir olabilir.
Yok abi bu mac kolay degil,uzun sürer...

Ali Yerlikaya
11.07.2009, 23:00
Sabirsizlikla maci bekliyoz ins hüsran olmaz, rakibi sirf kasdan olusuyor:D
Ama Selcuk onuda yer bitirir ins. Ama öyle ilk turda K. O beklemeyin en kötü sayiylada olsa yenelimde nasil olursa olsun.

tuncay1984
11.07.2009, 23:00
ya allah bismillah

.....
11.07.2009, 23:01
saat su an 23,00 sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Terzioğlu
11.07.2009, 23:02
Yok abi bu mac kolay degil,uzun sürer...
Rakip zorlu olsada mac cabuk sona erebilir bence.

Selcuk rakibini cabuk knockout edebilir. Rakip oldukca acik dövüsen ve kapanmasini cok iyi beceremeyen bir boksör. Böyle rakipler Selcuk icin daha kolay bana göre. Iyi kapanmayi bilen boksörlere karsi Said Ouali macindada gördügümüz gibi zorlanabiliyor.

E. Cumur61
11.07.2009, 23:06
forumun diger sakinlerini de buraya bekliyoruz

Ali Yerlikaya
11.07.2009, 23:07
Rakip zorlu olsada mac cabuk sona erebilir bence.

Selcuk rakibini cabuk knockout edebilir. Rakip oldukca acik dövüsen ve kapanmasini cok iyi beceremeyen bir boksör. Böyle rakipler Selcuk icin daha kolay bana göre. Iyi kapanmayi bilen boksörlere karsi Said Ouali macindada gördügümüz gibi zorlanabiliyor.

Öylede Murat aynisi Selcugumuz icinde gecerli ikiside cok acik ve maalesef ufak bi hata hüsran yaratabilir. Ins cok dikkatli oynar ve rakibe acik vermez.

.....
11.07.2009, 23:08
Haydi Türkiye ,

Haydi Trabzon,

Haydi Selçuk , Sen bizim grurumuzsun Allah yardımcın olsun , dualarımız seninle

Yazici_61
11.07.2009, 23:08
Dualarım seninle olacak göster kendini Selcuk!
Sevindir bizi az sonra, güvencimiz sana cok!

ilhan
11.07.2009, 23:09
Yerimizi alalım yavaş yavaş :)

Semih Kırsüleymanoğlu
11.07.2009, 23:09
Disiplinli bi sekilde box edicektir selcuk insallah. Show yapmaya gerek yok.
Kazanacagindan süphem yok

tuncay1984
11.07.2009, 23:10
koltukda yerimi alayim
see you later

Terzioğlu
11.07.2009, 23:10
Öylede Murat aynisi Selcugumuz icinde gecerli ikiside cok acik ve maalesef ufak bi hata hüsran yaratabilir. Ins cok dikkatli oynar ve rakibe acik vermez.
Haklisin ama Selcuk biraz daha iyi bu konuda. Ayrica rakip bozulabilen bir isim ve daha önce yere inmis. Selcuk ise daha dayanikli ve kariyerinde yanilmiyorsam amatör maclarida dahil hic yere inmemis.

Yunus Emre SEYHAN
11.07.2009, 23:11
Maç kaçta başlıyor? Yayını demiyorum maçı kastediyorum.
Tşk.

Selman
11.07.2009, 23:11
Şu dövüşü de sevdirdin ya bize helal olsun :) Vurduğun boş gitmesin Selçuk.

Mehdi
11.07.2009, 23:12
Evet başlıyor arkadaşlar.

Yumruğuna kuvvet Selçuk.

İndir şunu coştur bizi.

Allah yardımcın olsun.

Ali Yerlikaya
11.07.2009, 23:12
Haklisin ama Selcuk biraz daha iyi bu konuda. Ayrica rakip bozulabilen bir isim ve daha önce yere inmis. Selcuk ise daha dayanikli ve kariyerinde yanilmiyorsam amatör maclarida dahil hic yere inmemis.

Ins. Murat temennimiz bu tabi box ne kadar dikkate alinmaz bi sporsada cok ciddi bi spor dalidir.
Bizi gururla temsil edicekdir evvlallah.

Muhammed KOÇ
11.07.2009, 23:14
demedi demeyin ilk raund 61. sn de nakavt :D

Hüseyin İlkin
11.07.2009, 23:15
Başladı mı maç?

Başarılar Selçuk.

Mehdi
11.07.2009, 23:15
Bize her yer Trabzon:)

Helal olsun.

Fatih Kuloğlu
11.07.2009, 23:16
Bize Heryer Trabzon sesleri yükselmeye başladı bile

Fatih Özkan
11.07.2009, 23:16
14 Dk kaldı...
Heyecan ile bekliyorum!

Mehmet Zeki
11.07.2009, 23:19
Allah yardimcin olsun Selcuk abi. Insaallah kazanirsin.

Selman
11.07.2009, 23:21
Burası Trabzon burdan çıkış yok sesleri, helal be :)

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 23:21
Hadi bakalım Selçuk.

İstiklal Marşı..

Mehmet Zeki
11.07.2009, 23:23
Burası Trabzon burdan çıkış yok sesleri, helal be :)

Az önce de Bizeheryertrabzon sesleri :)

Mehdi
11.07.2009, 23:24
http://img8.imageshack.us/img8/3184/lv01.jpg

Serdar Ersoy
11.07.2009, 23:24
başlıyor iyi şanslar selçuk

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 23:25
Hadi Bismillah...

Serdar Ersoy
11.07.2009, 23:27
maç tam anlamıyla kafa kafaya gidiyor :D

aaahmet61
11.07.2009, 23:27
rakip çok dişli çıktı.navakt çok zor gibime geliyor.

Mehdi
11.07.2009, 23:29
Haydi Selçuk.Olacak

Mehmet Zeki
Ve ilk raund bitti.

Mustafa Ayazoğlu
Selçuk Aydın'ın fiziğine bakıyorum kas yapısı çok iyi değil rakibe göre.

Mehmet Zeki
11.07.2009, 23:33
Ikinci raundda bitti...

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 23:33
İyi puan aldı Selçuk. :)

EyüpKILIÇ61
11.07.2009, 23:35
Süper gidiyor yaa :) Böyle giderse indirir yakında :)

Onur
11.07.2009, 23:35
Alacaz bu maçı başka yolu yok!!! Haydi aslanım

turkish0061
11.07.2009, 23:36
Haydiiiiiiiiiiiiiiii selcukkkkkkkkkkkkk

turkish0061
11.07.2009, 23:37
Mukemelsin selcukkkkkkkkk boyle devam

aaahmet61
selçuk aydın bugün gününde değil.

Kazım Uzunboy
Selçuk son saniyelerde acayip dövdü uşağı :)

Mehmet Zeki
3. raundda bitti. Iyi gidiyor iyi :)

Fatih Özkan
Sanki yorgun gibi aslan parçası...
Gerçi bokstan anlamam ama...

asimetrik
11.07.2009, 23:38
Selçuk iyi gidiyor da ihtar almaz inşallah. Çok kafayı uzatıyor.

Mehdi
11.07.2009, 23:39
Bu kadaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

Selman
Yıktı işte be :D

asimetrik
Selçuk çok iyi, Orhan da iyi

Kazım Uzunboy
İndirdi adamı, adam kalkıyor ama karşılaştığı durum aynı. :):)

magicyattara
Tank gibi vuruyor:)

Mustafa Ayazoğlu
11.07.2009, 23:40
Aldı maçı helal olsun :)

EyüpKILIÇ61
11.07.2009, 23:41
Demiştim indirir birazdan diye :D

Kazım Uzunboy
Acayip aparkat vuruyor Selçuk.

İyi çalışmış belli.

4. raund sona erdi.

Mehdi
Trabzonsporumu ringde izliyorum işte.

Süreklilik yok:D

Mehmet Zeki
Mukemmel aslan Selcuk abi.

Fatih Özkan
Selçuk adamı patosa vurdu (:

asimetrik
Ne maç oluyor ama ...

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 23:42
7. raundda bu iş biter.

aaahmet61
selçuk aydın gününde olsa rakip bu ravunttan çıkamazdı.sağlık olsun

Hürgün Aygün
selçuk fuırtına estiriyo

asimetrik
Selçuk adamı patosa vurdu (:

Harikaydı..

Hürgün Aygün
11.07.2009, 23:43
5. round başladı haydi selçuk

turkish0061
11.07.2009, 23:44
haydi aslanimm

Ali Yerlikaya
11.07.2009, 23:45
Rakibi insan degil yaa düz yürüyemiyor ama halen ayakda duruyor nasil bi is anlamadim, dikkatli devam ederse alir maic ins.

Kazım Uzunboy
11.07.2009, 23:46
Burnu kanıyor Selçuk'un.

6. raund başladı.

turkish0061
11.07.2009, 23:46
Haydi bismillah, allah yardimcisi olsun selcugun. zor ama kazanacak

Hürgün Aygün
11.07.2009, 23:47
uff müthiş vurdu

Mehdi
Olacak yaa.Bilgisayarı yumruklayacağım hırstan

Durma kardeşim.Devam yaa

Kazım Uzunboy
Spiker coştu.

Selçuk hadi nefes aldırma adama..

Fatih Özkan
11.07.2009, 23:49
Selçuk adam yıkıldı devam et!
Mahalle ayakta (:

Hürgün Aygün
11.07.2009, 23:49
cidden spiker:hepsi one minute one minute one minute :D

turkish0061
11.07.2009, 23:51
Dayan selcukkk haydi selcuk

İbrahim Keleşoğlu
selçuk bilerek uzatıyo bu round yada bi dahaki raund biter

turkish0061
Spiker delileniyorr

7can61
Adam kan revan oldu

matalar
maç kaç raund

Erdal
11.07.2009, 23:52
Yahu bunun puanlaması nasıl?

Kazım Uzunboy
Adam yıkılmak bilmiyor ki !

İbrahim Keleşoğlu
12 raund galiba

asem61
arkadaslar internetten nasil bakabilirim.tv seyretme imkanim yok.bryerden bakiyorum ancak görüntü kotü

7can61
11.07.2009, 23:53
maç kaç raund
12 olması lazım

Mustafa K. Demirbaş
haydi Selçuk 12. raunda bırakma işi

Ali Yerlikaya

Bildiigm kadariylan puan almak iicn yüze vurmak lazim kafaya vurmak yetmiyor.
Ama bi puandan fazla aliniyormu bilmiyom Erdal abi:D

Selman
11.07.2009, 23:54

Selçuk rakibi 2 kere yıktığı için 1 kere yıkılsa ve kalksa bile maçı garanti alır.Puanlamaları raund raund abi.Kim daha çok raund kazanırsa maçı o alır.

turkish0061
spiker hayatini anlati vllah

7can61
Bildiigm kadariylan puan almak iicn yüze vurmak lazim kafaya vurmak yetmiyor.
Ama bi puandan fazla aliniyormu bilmiyom Erdal abi:D

net vuruş yapmak lazım mideye karaciğere çeneye nereye gelirse artık :)

Hürgün Aygün
spiker doru dedi tvler gazteler bu maçı fazla nem vermedi yer almadı haberlerde

turkish0061
8 raund evet

ramazan-54
11.07.2009, 23:55
arkadaslar internetten nasil bakabilirim.tv seyretme imkanim yok.bryerden bakiyorum ancak görüntü kotü
show tv net canlı yayın izle

Erdal
11.07.2009, 23:55
Ulan Trabzonspor... Hayatta sevmediğim şu oyunu seyrettiriyorsun ya bana :)

matalar
11.07.2009, 23:56
sanki selçuk biraz yoruldu gibi

Yunus Emre AYAZ
selçuk dayakmı yiyor bana mı öyle geldi :D

Kazım Uzunboy
Selçuk yoruldu gibi...

Erdal
11.07.2009, 23:57
Kadir İnanır mı orda:)

Mustafa K. Demirbaş
11.07.2009, 23:57
evet abi orda

Erdal
11.07.2009, 23:58
Bu raundu kaybettik herhalde?

mehmetali61_55
yeni geldim maç nasıl geçti genel anlamda maç heralde puanla bitecek gibi ama bellide olmaz sağlam vuruşlar indirebilir

Erdinç Dilek

http://www.turkavizyon.com/showtv.htm

Erdal
11.07.2009, 23:59
Tarafsız davranabilen biri daha önceki raundlarda durum nedir söyleyebilir mi :)

Kazım Uzunboy
Selçuk çaktırmadan kafa attı rakibe. Puan kaybetti biraz.

turkish0061
Yoruldu selcuk sanki

asimetrik
12.07.2009, 00:00
Tarafsız davranabilen biri daha önceki raundlarda durum nedir söyleyebilir mi :)

5-3 öndeyiz gibi

Mustafa K. Demirbaş
devam Selçuk devam..

Kazım Uzunboy
Adam acayip bir şey yahu.

Düşüyormuş gibi yapıyor sonra saldırıyor.

Hürgün Aygün
12.07.2009, 00:01
8. round hariç iiydik ama 8 de baya yoruldu selçuk

Mustafa K. Demirbaş
bittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Mehmet Zeki
Zafer bizim!

Enes Başkaya60
Oleyyyyyyyyyyyyyyyyy...................

Ali Yerlikaya
Ve Zafer biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

Aker
Bitti hahahah :D

matalar
ooollleeeyy

Kazım Uzunboy
Ve maç bitti.

TEBRİKLER SELÇUK :alkış: :alkış: :alkış:

Hürgün Aygün
bitti kazındıkkkkkkkkkkkk

Miraç Atalay Çiftçi
Zaferrrrrrr.......

Yunus Emre AYAZ
aha kazandı :D

mehmetali61_55
:alkış::alkış::alkış:çok mgüzel aldı maçı helal olsun aslanıma

Selman
Aslanım benim, işte bu kadar.Helal olsun.

mhayri
ve bitti...

aaahmet61
harika zafer

ramazan-54
tebrikler selçuk

Mehdi
Budur işte yaaa.

Akçaabatına kurban olayım.

İşte bu ulaaaaaaaaaan:D

Hüseyin İlkin
Tebrikler Selçuk.. :)

Ali Yerlikaya
12.07.2009, 00:02
Sonunda yaaa rakipp feci biseydi.

Şenol Altunsoy
helal sana be

magicyattara
Trabzon'da silahlar patlamaya başladı:)

serkanholep
Nakavvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvttttttttttttttt

Erdinç Dilek
bittiiiiiiiiiiiiiiiiii

Erdal
Abi hakem niye durdurdu ki...

LoVeRbOy
nakavkkk galİp selÇuk

Hürgün Aygün
zuhahaha rütbeni bileceksin şarkısı çalıyo ringde

Mustafa Ayazoğlu
Ağzı burnu kan içinde böyle sporun...

Travelair
İşte bu kadar !!!!!!!!!!!!!!!!!! Tebrikler Karadeniz Fırtınası

Alpayer
Allahım sana şükürler olsun.................
Allah yolunu açık eylesin................

E. Cumur61
nakavtttttttttttttttttttttttttttttt

Onur
Nakavttt :D

Mustafa K. Demirbaş
tebrikler Selçuk ,helal olsun sana...

turkish0061
12.07.2009, 00:03
Heyyyyyyyy kazandiii youpii

Kazım Uzunboy
Ring doldu.

Burada bari yapmayın..

Selman
Bu bizim insanımız varya, ne işin var kardeşim ringte, in aşağıya yahu.