PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

sarman61
03.03.2007, 10:09
Bu günki zaman gazetezinde4 büyük klubün Kadın taraftar grupları tanıtıldı. Trabzonsporumuzun Tsira grubuda yazıldı. Gerçekten güzel. En harbi bayan taraftar grubu Tsira olduğunu resimlerden de anlayabiliyoruz. Jimnastikcilerin taraftar grubu gece reynaya gidecekmiş gibi giyiniyorlar tam komedi. İnsanın sorası geliyor ne o yoksa handeye mi gidiyoruz Eller havaya yapmaya.

Bu arada yine bir resimden anlaşılan. Bizim Tsiramızda Başörtülü bayanlarında olması diğer taraftar gruplarına göre ne kadar özgün bir Taraftar grubuna sahip olduğumuzu gösteriyor.

jefferson61sefa
03.03.2007, 10:19
şotaya güvenelim de bu david siradze vardı gürcü milli takımında bize gol atan çok ii bir forvet arkasına benziodu takip etsek ii bir adam çıkabilir

Cem Yavuz
03.03.2007, 10:31
Bu günki zaman gazetezinde4 büyük klubün Kadın taraftar grupları tanıtıldı. Trabzonsporumuzun Tsira grubuda yazıldı. Gerçekten güzel. En harbi bayan taraftar grubu Tsira olduğunu resimlerden de anlayabiliyoruz. Jimnastikcilerin taraftar grubu gece reynaya gidecekmiş gibi giyiniyorlar tam komedi. İnsanın sorası geliyor ne o yoksa handeye mi gidiyoruz Eller havaya yapmaya.

Bu arada yine bir resimden anlaşılan. Bizim Tsiramızda Başörtülü bayanlarında olması diğer taraftar gruplarına göre ne kadar özgün bir Taraftar grubuna sahip olduğumuzu gösteriyor.

Ahlak ,sadece basın örtülmesiyle kıyaslanamayacak kadar geniş ve mühim bir değerdir...
Lütfen buraya yazı yazarken biraz daha dikkatli olalım...
Sonu gelmez polemikler yaratacak hamasi laflar burada bölünmeleri kaçınılmaz kılar...
Bizim Kızlarımız ,
Bizim ablalarımız kardeslerimiz...
Ve son derece güzel örgütlenmişler...
Tebrik etmek lazım....
Ama diğer takımların bayan taraftarlarını sadece giydikleri kıyafetle yargılamak Trabzonluya yakışmaz...
Diyeceğim budur...
Konu hassastır...
Sevgili Sarman bu konuyu uzatmaman ümidiyle bu yazıyı yazdım...

TSelif
03.03.2007, 10:33

Zaten Türkiye deki tek kaliteli ve futboldan anlayan bayan taraftarı Efsanemin taraftarıdır ... :atki: :tsatkı:

Salih Kara
03.03.2007, 11:48
http://www.fotomac.com.tr/2007/03/03/im/0B129EEEF3A01D4C86205F06b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifŞota'dan Trabzon'a Gogua önerisi

Trabzon'un eski futbolcusu Şota "Gogua ve Kvasknvadze çok faydalı olur" diyerek yönetime mesaj yolladı

Tam isabet

Trabzon'un eski futbolcusu Şota "Gogua ve Kvasknvadze çok faydalı olur" diyerek yönetime mesaj yolladı.

Akıllı Karar
Trabzonspor'un tarihine adını yazdıran Şota Alvaladze, Fotomaç'a ilginç açıklamalarda bulundu. Gazetemizde yer alan "Gürcü harekâtı" haberinin kendisini mutlu ettiğini belirten Şota "Transferde rotayı Gürcistan'a çeviren Trabzonspor en doğru kararı vermiş. Gürcü futbolcular hem ekonomik hem de yetenekli. Trabzon'a uyum sorunu da yaşamaz" dedi.

Fiyatları Da Uygun
Büyük takımların hep büyük paralar vererek transfer yaptığına değinen Şota " Trabzonspor'da bu hastalığı sürdürüyor. Çok büyük paralar veriliyor ve sonunda uyumsuzluk yüzünden futbolcu büyük zararla geri gidiyor. Gogua ve Kvasknvadze'yi Trabzonspor izliyormuş. Gerçekten tam isabet. Gogua çok tecrübeli bir sol kanat oyuncusu. Kvasknvadze de çok genç ve yetenekli" diye konuştu.

Yardıma Hazırız
Trabzonspor'a bu konuda her türlü yardımı yapacağını belirten Şota sözlerini şöyle noktaladı: " Kardeşim Arçil Gürcistan'da altyapıda ve bir çok genç yetenekleri, yıldızları yetiştiriyor. Ben de Arçil de Trabzonspor'u çok seviyoruz. Bu konuda Arçil'in her türlü yardımı yapacağını biliyorum. Trabzon'dan ayrıldık ama kalbimiz hep orada. İyi bir çıkış yaşadılar. Bu çıkışın devamlı olması çok önemli"
Yılmaz ŞENOL

Gürcistanla yaptığımız maçta gogou oyuna girerken taraftarları coşmuştu.Bildiğim kadarıyla genç bir oyuncu.Hatta golü de onun asistiyle atmışlardı.Şota da referans verdiğine göre yönetime bu transferi yapmak düşüyor.Çok uyum sorunu da çekmez biz de.

sbay
03.03.2007, 11:48
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12500trb.jpg

Trabzon, Konya'ya galibiyet için gitti

Turkcell Süper Ligi'nin 23. haftasında deplasmanda Konyaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor Konya'ya 3 puan için gitti. http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Türk Hava Yolları'na (THY) ait tarifeli uçakla saat 10.00'da Konya'ya hareket eden Trabzonspor kafilesinde 19 futbolcu yer alıyor. Sakatlıkları bulunan Ersen Martin ve ülkesinde tedavi görecek olan Risp kadroda yer almazken, kaleci Ahmet Şahin de kafilede yer almadı.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12499musampa.jpg (http://javascript<b></b>:resimAktar(1,'12499musampa.jpg'))

Konyaspor maçında kart cezalısı olduğu için forma giyemeyecek olan takım kaptanı Hüseyin Çimşir ise kafileye Konya'da katılacak. Sakatlığı nedeni ile Beşiktaş ve Gaziantepspor maçlarında forma giyemeyen İbrahim Yattara'nın ise Konyaspor maçında oynayıp oynamayacağı maç günü yapılacak olan kontrollerden sonra netlik kazanacak. Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Trabzonspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu ile birlikte bazı yöneticilerde kafile ile birlikte Konya'ya gitti.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12498tr.jpg

Konya'ya hareket etmeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, artık ligde kolay bir maçın olmadığını belirterek, "Artık ligde kolay maçlar yok. Her maç çok çekişmeli geçiyor. Konyaspor kolay bir takım değil. Zor bir maç olacak ama biz 3 puanı almak istiyoruz. Üst üste maçlar kazansak da ligdeki durumumuz bizi konum itibari ile mutlu etmiyor. Sıkıntılı bir dönem geçirdik. Konyaspor karşısında istediğimiz skoru elde edip Galatasaray karşısına moralli çıkmak istiyoruz" dedi.

Konyaspor ve Galatasaray maçlarını kazanmaları halinde 6 puanı hanelerine yazdıracaklarını ifade eden Kafkas, "Bu maçları kazanmamız halinde 6 puan elde edeceğiz. Ligde 2.'lik şansımız artacak. Hedefimiz Avrupa Kupaları'nda olmak. Önümüzdeki sezon için ve Trabzonspor'un geleceği için mutlaka Avrupa'da olmak istiyoruz. Zeyyat Kafkas, Pazartesi günü çekilecek olan Fortis Türkiye Kupası yarı final kuraları için ise rakip olarak içinde geçen takımın Beşiktaş olduğunu sözlerine ekledi.

Öte yandan, bordo-mavililerin Teknik Direktörü Ziya Doğan sarı kart alarmı verdi. Sarı kart sınırında olan Gökdeniz, Ceyhun, Umut ve Ferhat'ın Konyaspor maçında kart görmeleri halinde Galatasaray maçında forma giyemeyecekleri. Bu oyuncuları dikkatli olmaları konusunda uyaran Ziya Doğan, oyuncularına ise zorlu Konyaspor maçı öncesi konuşma yasağı getirdi.

sbay
03.03.2007, 11:57
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/9297kimseninhaddine0.jpg

Hacıosmanoğlu'ndan iddialı sözler

Trabzon'da son haftalarda üst üste alınan sonuçlar yüzleri güldürdü, Bordo- Mavili ekipte 2. Başkan Hacıosmanoğlu ise yapytığı açıklamada umutları daha artırdı.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Üst üste alınan başarılı sonuçlar Trabzon’u ayağa kaldırdı. İkinci Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu da, çok iddialı konuştu:

Adım adım zirveye...
Trabzonspor’da ligde ve kupada alınan başarılı sonuçlar yüzleri güldürdü... Gelecek haftalarda oynanacak maçlar öncesi camia tek yürek olurken, Bordo-Mavililer’in İkinci Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, taraftarı daha da umutlandırdı.

Arka arkaya gelen iyi sonuçlarla özgüvenlerini kazandıkları için başarılarının artacağını belirten Hacıosmanoğlu, “İkinci yarıya başlarken oyuncularının özgüvenlerini kazanmaları açısından alınacak sonuçların çok önemli olduğunu söylemiştik. Son olarak kupada yarı finale çıkmamız bizim için iyi bir adım oldu” dedi.

12. adama teşekkür...
Takımının ligde üst sıralarda olmayı hak ettiğini kaydeden Hacıosmanoğlu, “İlk yarıda başarısız sonuçlar aldık. Ancak Trabzonspor’u yukarılara çıkarmak, yine futbolcularımızın elinde. Onların da sahada yürekleriyle mücadele ettiğini düşünüyorum. Trabzonspor şu anda bir emekleme döneminde. Yavaş yavaş ayağa kalkacağız ve koşmaya başlayacağız. Şu anki futbolun ve takımın performansı, bize gelecek için umut veriyor. Bugüne kadar kötü günlerde takımlarını yalnız bırakmayan taraftarlarımız, bundan sonra da bırakmayacaklardır” ifadesini kullandı.

‘Hak eden kazansın’
“Artık ufak-büyük takım ayrımı yok” diyen Bordo-Mavili idareci, “Anadolu takımlarını bu açıdan tebrik etmek lazım. Büyük takımların Anadolu ekiplerine destek vermesi gerekir. Bizim yaklaşımımız hep bu yöndeydi. Anadolu takımlarına kiralık oyuncular verdik. Takımlar arasında kardeşlik istiyoruz. Konyaspor maçının da galibiyet serisinin devamı açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Futbolcularımızda maçı kazanacak cesaret, hız, teknik ve fizik var. İki takım açısından kritik bir maç olacak. Hak edenin kazanması en büyük temennimiz” açıklamasını yaptı

WERTHeR
03.03.2007, 12:00
Hacıosmanoğlu yine boş boş konuşup kendisini gündeme getirmeye uğraşıyor. Ulusoydan haber ver sen ne yapacan Trabzonsporu...

sbay
03.03.2007, 12:04
http://www.ajansspor.com/resim/konya_ts_2006_02.jpg

Trabzonspor'un Konya kabusu..

Trabzonspor ile Konyaspor yarın yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 18. kez karşılaşacaklar. Bordo-mavili takım, Konyaspor deplasmanında yaptığı maçlarda 3 puan elde etmekte zorlanıyor..

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 17 maçta, bordo-mavililerin galibiyetlerde 7-4 üstünlüğü bulunuyor. 6 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı.

Trabzonspor, 28 kez rakip fileleri havalandırırken kalesinde 21 gol gördü.

DEPLASMAN MAÇLARI
Trabzonspor, Konyaspor deplasmanında yaptığı maçlarda 3 puan elde etmekte zorlandı.

Bordo-mavililer, deplasmanda 8 maçta, 2 galibiyet, 5 beraberlik ve 1 yenilgi aldı.

2 takım arasında bu sezon lig ve Fortis Türkiye Kupası'nda Trabzon'da yapılan maçlar 1-1'lik beraberlikle sonuçlanmıştı.

sbay
03.03.2007, 12:08
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12501vural.jpg

Yılmaz Vural'dan şike itirafı!

Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Teke Tek programında "2004 yılında Ç.Rize-A.Sebat maçında hatır şikesi yapılmış olabilir" dedi. http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Teke Tek'te Fatih Altaylı'nın konuğu olan Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 2004'te ardından görevi bıraktığı Rize-Akçaabat maçında hatır şikesi olup olmadığı sorusuna "Olabilir" cevabını verdi. Programın ilk bölümüne konuk olan Vural, "Futbolda şikeler, teşvikler çirkinleşen boyutu artık hepimizi rahatsız ediyor. Şike de var, olmayan bir şey tartışılır mı?" dedi. 2004 yılında Rize'de saha kenarında gösterdiği tepkinin şikeden kaynaklanmadığını söyleyen Vural, bu tepkinin nedenini oyuncuların istediği performansı göstermemesi olarak açıkladı. Yılmaz Vural, öncesi oyuncularıma 'Benim istediğim performansı göstermezseniz bırakır giderim' dedim. Oyuncuların performansı da bana doyurucu gelmedi. Ben de görevi bırakıp gittim" şeklinde konuştu.

İNSAN OLARAK DAYANAMAZSIN
Ancak Yılmaz Vural, Fatih Altaylı'nın "Çaykur Rizespor-Akçaabat Sebatspor maçında bir hatır şikesi meselesi mi vardı?" sorusuna "Yani olabilir" cevabını verdi. Vural, Teke Tek programında itirafta da bulunarak, "Bu hatır şikelerini yeri geldi hepimiz yaptık" ifadesini kullandı.

PARA ALIP VERMEK YOK
Başarılı teknik direktör, hatır şikesiyle ilgili ilginç açıklamalarını sürdürerek "Açık konuşayım. Nasıl olduğuna gelince, insan oynamak istemiyor. Karşında sürekli ağlayan bir insan oluyor. O yüzden ben oyuncularıma yüklendim. Ligin son 6 haftasına bıraktım bu işi." yorumunu yaptı. Yılmaz Vural, "Çünkü insan olarak dayanamazsın. Karşındaki meslektaşın, zora düşmüş, senden yardım bekliyor. Bunun karşılığında ekonomik bir çıkar, para almak veya vermek gibi bir şey yok" dedi

Lucreto
03.03.2007, 12:35
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12501vural.jpg

Yılmaz Vural'dan şike itirafı!

Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, Teke Tek programında "2004 yılında Ç.Rize-A.Sebat maçında hatır şikesi yapılmış olabilir" dedi. http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Teke Tek'te Fatih Altaylı'nın konuğu olan Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 2004'te ardından görevi bıraktığı Rize-Akçaabat maçında hatır şikesi olup olmadığı sorusuna "Olabilir" cevabını verdi. Programın ilk bölümüne konuk olan Vural, "Futbolda şikeler, teşvikler çirkinleşen boyutu artık hepimizi rahatsız ediyor. Şike de var, olmayan bir şey tartışılır mı?" dedi. 2004 yılında Rize'de saha kenarında gösterdiği tepkinin şikeden kaynaklanmadığını söyleyen Vural, bu tepkinin nedenini oyuncuların istediği performansı göstermemesi olarak açıkladı. Yılmaz Vural, öncesi oyuncularıma 'Benim istediğim performansı göstermezseniz bırakır giderim' dedim. Oyuncuların performansı da bana doyurucu gelmedi. Ben de görevi bırakıp gittim" şeklinde konuştu.

İNSAN OLARAK DAYANAMAZSIN
Ancak Yılmaz Vural, Fatih Altaylı'nın "Çaykur Rizespor-Akçaabat Sebatspor maçında bir hatır şikesi meselesi mi vardı?" sorusuna "Yani olabilir" cevabını verdi. Vural, Teke Tek programında itirafta da bulunarak, "Bu hatır şikelerini yeri geldi hepimiz yaptık" ifadesini kullandı.

PARA ALIP VERMEK YOK
Başarılı teknik direktör, hatır şikesiyle ilgili ilginç açıklamalarını sürdürerek "Açık konuşayım. Nasıl olduğuna gelince, insan oynamak istemiyor. Karşında sürekli ağlayan bir insan oluyor. O yüzden ben oyuncularıma yüklendim. Ligin son 6 haftasına bıraktım bu işi." yorumunu yaptı. Yılmaz Vural, "Çünkü insan olarak dayanamazsın. Karşındaki meslektaşın, zora düşmüş, senden yardım bekliyor. Bunun karşılığında ekonomik bir çıkar, para almak veya vermek gibi bir şey yok" dedi

Bu topiğe yorum yazılmasını sevmiyorum ama bir seferlik beni affedin.
Bütün sorun hiç kimsenin yaptığı işin aslında bir spor ve amacının insanları eğlendirmek olduğunu anlamak istememesinden kaynaklanıyor. Buna biz de dahiliz.
Ligte 18 takım var, bunlardan bir tanesi şampiyon oluyor, üç tanesi de ligten düşüyor her sene. Normal olması gereken herkesin performansının karşılığı olarak hakkını alması, saha dışı entrikalarla değil.
Kabul etmek lazım hiçbirimiz tam anlamıyla temiz değiliz. Bütün tartışmalar kim daha kirli ekseninde dönüyor.
Bir an önce yapılması gereken ise, geçmişi bir çırpıda silip yeni sayfa açmak ve bu sayfanın kirlenmesine ve kirletilmesine izin vermemek.
Kolay mı? Kesinlikle çok zor. Kendimizden başlasak örseleniyoruz. Başlamasak hiçbirşey düzelmiyor.
Şampiyon olunur, kupa alınır. Bunlar kolay şeyler. Zor olan temiz olmak ve temiz kalmak.

sbay
03.03.2007, 12:41
Trabzonspor Dünyada 147. sırada

Fenerbahce, Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) değerlendirmesinde şubat ayı sonu itibariyle, bir önceki aya göre 3 sıra yükselerek, 201 puanla 23. sıradan 20. sıraya yükseldi.
Takımların son bir yıllık sürede oynadıkları resmi maçlar baz alınarak belirlenen ve 1 Mart 2006 ile 28 Şubat 2007 tarihleri arasını kapsayan değerlendirmede, bir önceki ay 50. sırada bulunan Beşiktaş, 1 sıra yükselerek, 160.5 puanla 49. olurken, Galatasaray ise 4 sıra gerileyip, 131,5 puanla 80. oldu.
Türk takımlarından Kayserispor da ilk 100 içinde yer aldı. Listede 6 sıra birden yükselen Kayserispor, 128,5 puanla 82. oldu. İlk 100 içinde yer almayan Trabzonspor ise 164. sıradan 147. sıraya yükseldi. Bu arada, Fenerbahçe'yi UEFA Kupası'ndan eleyen AZ Alkmaar takımı ise 30. sıradan 27. sıraya çıktı

Değerlendirmede ilk 10 sırada bulunan takımlar ve puanları şöyle:

Sıra Takım Ülke Puan
---- ------- ------- ----
1. Sevilla İspanya 301
2. Inter İtalya 272
3. Barcelona İspanya 258
4. Liverpool İngiltere 255
5. Milan İtalya 254
6. Sao Paulo Brezilya 245
7. Arsenal İngiltere 241
8. Internacional Brezilya 240
9. Olympique Lyon Fransa 230
10. Newcastle United İngiltere 225

sbay
03.03.2007, 12:45
G.Saray'da 5 oyuncu sarı kart sınırında

Beşiktaş ile G.Saray arasında bugün yapılacak derbi öncesi G.Saray'da 5 oyuncu kart sınırında bulunuyor. Sarı-kırmızılıların bir sonraki hafta Trabzonspor ile oynayacak olması durumu daha kritik hale getiriyor. G.Saray'da, Ümit Karan, Inamoto, Cihan, Tomas ve Okan, kart görmeleri halinde Trabzonspor maçında cezalı duruma düşecek.

tsmusampa61
03.03.2007, 13:15
Trabzonspor Dünyada 147. sırada

Fenerbahce, Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) değerlendirmesinde şubat ayı sonu itibariyle, bir önceki aya göre 3 sıra yükselerek, 201 puanla 23. sıradan 20. sıraya yükseldi.
Takımların son bir yıllık sürede oynadıkları resmi maçlar baz alınarak belirlenen ve 1 Mart 2006 ile 28 Şubat 2007 tarihleri arasını kapsayan değerlendirmede, bir önceki ay 50. sırada bulunan Beşiktaş, 1 sıra yükselerek, 160.5 puanla 49. olurken, Galatasaray ise 4 sıra gerileyip, 131,5 puanla 80. oldu.
Türk takımlarından Kayserispor da ilk 100 içinde yer aldı. Listede 6 sıra birden yükselen Kayserispor, 128,5 puanla 82. oldu. İlk 100 içinde yer almayan Trabzonspor ise 164. sıradan 147. sıraya yükseldi. Bu arada, Fenerbahçe'yi UEFA Kupası'ndan eleyen AZ Alkmaar takımı ise 30. sıradan 27. sıraya çıktı

Değerlendirmede ilk 10 sırada bulunan takımlar ve puanları şöyle:

Sıra Takım Ülke Puan
---- ------- ------- ----
1. Sevilla İspanya 301
2. Inter İtalya 272
3. Barcelona İspanya 258
4. Liverpool İngiltere 255
5. Milan İtalya 254
6. Sao Paulo Brezilya 245
7. Arsenal İngiltere 241
8. Internacional Brezilya 240
9. Olympique Lyon Fransa 230
10. Newcastle United İngiltere 225

Zamanında içerde dışarda 4 tane çaktığımız lyon nerde biz nerdeyiz. Bu türk futbolu mafya ve diğer rezilliklerden kurtulmadıkça o yukarı sıraları görmemiz hayal.

tsmusampa61
03.03.2007, 13:19
Trabzon, Konya'ya galibiyet için gitti

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12499musampa.jpg (http://javascript<b></b>:resimAktar(1,'12499musampa.jpg'))

Garibim musampam bari çoluk çoçuğu gezdiriyim diye onlarıda getirmiş. Musampa sen çoluk çoçuğunla bi kadro kur onlarla maç yap. yetiştir oğlunu ama ziya gibi hocaların ellerine bırakma.:D

.

tsmusampa61
03.03.2007, 13:25

bende gidip bi zaman alıyım. bakayım pizum kızlar neler temuş.. Ayrıca bi arkadaş konuyu uzatma tarzı bi yazı yazmış. konu hiçte hassas değil bence başörüsü konusunu hassas hassas deyip bu hale getirerek insan hakları için basit bu konuyu bu hale getirdiler işte.

Vkgz
03.03.2007, 13:51
G.Saray'da 5 oyuncu sarı kart sınırında

Beşiktaş ile G.Saray arasında bugün yapılacak derbi öncesi G.Saray'da 5 oyuncu kart sınırında bulunuyor. Sarı-kırmızılıların bir sonraki hafta Trabzonspor ile oynayacak olması durumu daha kritik hale getiriyor. G.Saray'da, Ümit Karan, Inamoto, Cihan, Tomas ve Okan, kart görmeleri halinde Trabzonspor maçında cezalı duruma düşecek.

defanslarından biri gorsun yeter yani tomas ki kesin gorecektir. hatta bana bjk-gs maçında kırmızı kart olacak gibi geliyor

Akın NAZİFOĞLU
03.03.2007, 14:22
Şota sizin memlekette ön libero var mı ön libero. başka Yere transfer istemeyiz biz. Hepimiz ön liberoyuz:)

bu iyiydi werther

Akın NAZİFOĞLU
03.03.2007, 14:27
Gürcistanla yaptığımız maçta gogou oyuna girerken taraftarları coşmuştu.Bildiğim kadarıyla genç bir oyuncu.Hatta golü de onun asistiyle atmışlardı.Şota da referans verdiğine göre yönetime bu transferi yapmak düşüyor.Çok uyum sorunu da çekmez biz de.

iskoçyada (yanılmıyorsam) hibernian'da oynuyor.devre arası hamburg'a transferi gündemdeydi ama olmadı.nedenini bilmiyorum.gecen sene hem ümit millide hemde a millide oynuyordu.bonservisi 2.5 milyon eurodan aşağı değildir tahminimce.

Burçak
03.03.2007, 16:24
@maskeli61
Son dakika Başlığına sadece Trabzonsporla alakalı haberleri ekliyoruz.
Süperlig maçlarını ve maç hakkındaki yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz. mesajlarınız bu başlığa taşınmıştır.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4219&page=8

maskeli61
03.03.2007, 16:29
Trabzon 7, Konya 4 kez kazandı
Trabzonspor ile Konyaspor yarın yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 18. kez karşılaşacaklar. Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 17 maçta, bordo-mavililerin galibiyetlerde 7-4 üstünlüğü bulunuyor. 6 karşılaşmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrıldı. Trabzonspor, 28 kez rakip fileleri havalandırırken kalesinde 21 gol gördü.

-DEPLASMAN MAÇLARI-

Trabzonspor, Konyaspor deplasmanında yaptığı maçlarda 3 puan elde etmekte zorlandı. Bordo-mavililer, deplasmanda 8 maçta, 2 galibiyet, 5 beraberlik ve 1 yenilgi aldı. 2 takım arasında bu sezon lig ve Fortis Türkiye Kupası'nda Trabzon'da yapılan maçlar 1-1'lik beraberlikle sonuçlanmıştı.

03.03.2007

Kaynak : AA

maskeli61
03.03.2007, 16:31
Trabzon'a bayan desteği
Turkcell Süper Ligi'nin 23. haftasında deplasmanda Konyaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da bayan taraftarlar takımlarına destek vermek için dün akşam geç saatlerde Konya'ya hareket etti.

Trabzon Belediyesi önünde toplanan 40 kişilik bayan taraftar grubu, Trabzonspor Taraftarlar Derneği'nin organizasyonu ile dün akşam geç saatlerde Bordo-mavili takımı desteklemek için Konya'ya gittiler. Karadeniz Bölgesi'ne özgü kemençe eşliğinde zafer şarkıları söyleyen bayan taraftarlar bundan sonraki deplasmanlara da kendilerine destek olunması halinde gideceklerini belirttiler.

Trabzonspor Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal, Denizlispor deplasmanından yaşananlardan dolayı üzgün olduklarını belirterek, "Denizlispor ile oynanan maç sonrası yaşanan olayları bizleri çok üzdü. Trabzonspor taraftarının böyle olmaması gerekirdi. Orada yaşananları bütün Trabzonspor taraftarına da mal etmek çok yanlış. Konyaspor deplasmanına 4 otobüs giderek takımımız desteklemek istiyorduk ama son yaşananlar bizi engelledi. Onun için bayan taraftarlarımızı Konyaspor deplasmanına göndererek bu imajı silmek istiyoruz" dedi.

03.03.2007

Kaynak : İHA

maskeli61
03.03.2007, 16:33
Trabzon Konya'ya vardı
Konyaspor'la yarın karşılaşacak olan Trabzonspor, bugün özel uçakla Konya'ya geldi. Bordo mavili futbolculardan bazıları, Mevlana Müzesi'ni ziyaret etti. Futbolculardan Gökdeniz ve kendisini kulübün basın sorumlusu olarak tanıtan bir görevlinin, gazetecilerin görüntü almasını engellemek istemesi tepki çekti. Saat 11.40'da özel uçakla Konya Havaalanı'na gelen Trabzonspor kafilesini yaklaşık 30 taraftar karşıladı. Kafile ilk olarak otobüsle kamp yapacakları Rixos Otel'e geçti. Burada Ziya Doğan ve bazı futbolcular istirahat için otele girerken, bazı futbolcular ve kulüp sorumluları Mevlana Müzesi'ne geçti. Kendisini kulübün basın sorumlusu olarak tanıtan bir görevli ile futbolculardan Gökdeniz, gazetecilerin görüntü almasını engellemek istedi. Müze bahçesindeki çeşmede abdest alan futbolcular daha sonra müzeyi gezdi. Trabzonspor bu akşam saat 18.00'da Selçuk Üniversitesi Stadı'nda basına kapalı idman yapacak.

03.03.2007

Kaynak : DHA

TSKara61
03.03.2007, 19:05
Fanatik 2007 yilinin ilk derbisi diyor bugun. GS BJK maci yilin ilk derbisiymis. TS BJK maci neydi acaba?

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/Futbol/HaberDetay.aspx?hId=434665

#10 Fietra
03.03.2007, 19:09
Fanatik 2007 yilinin ilk derbisi diyor bugun. GS BJK maci yilin ilk derbisiymis. TS BJK maci neydi acaba?

Trabzonspor ile Beşiktaş arasındaki maçlar bana göre de derbi değildir.Büyük maçtır.Biz ne kadar niye derbi demiyorsanız diye diretirsek onların o kadar hoşuna gidecek.

fteotdgs
03.03.2007, 19:29

Derbi (ya da orijinali derby) olmasi icin macin ayni sehrin iki takimi arasinda oynanmasi lazim. Yani sadece Istanbul'un uc kucuklerinin kendi aralarindaki maclar derbi degil, Goztepe-Karsiyaka, Adanaspor-Adanademirspor maclari da derbi ama mesela Trabzonspor-BJK maci derbi degil.

Erdem Keser
03.03.2007, 19:36
allah askına fırsatı olanlar best fm i acsın gol oldu 5 dakıka sonra herif gol die bagırıyo bende neoluyo diyom

pretty61
03.03.2007, 20:01
trabzon son dakikada yendi

EN BÜYÜK TRABZON

champions
03.03.2007, 20:06
şu anda oynanan malum maçın gs galibiyeti dışında diğer 2 sonuçla bitmesi daha hayırlı olacaktır mümkünse beraberlik biri yenecekse karga yensin haydi karga!:)

Karga yenmiş fena da olmamış hani yarın konyayı yenmek farzdır bize Herşey güzel mi oluyor yoksa?:)

antagonist
03.03.2007, 20:59
[SIZE=4][ G.Saray'da, Ümit Karan, Inamoto, Cihan, Tomas ve Okan, kart görmeleri halinde Trabzonspor maçında cezalı duruma düşecek.

Maç sonucu: Bjk:2-Gs:1

Bu arada Ümit Karan ve Okan Buruk BJK maçında sarı kart gördü.Haftaya oynayamayacaklar...

Mustafa Önal
03.03.2007, 21:01
son 10 dk ya kadar izledim maçı berabere biter diye bıraktım. eve geldim gol olmuş. en hayırlı sonuç beraberlikti. yarın kazanmak farz oldu. başka şansımız yok.

WERTHeR
03.03.2007, 21:01
Maç sonucu: Bjk:2-Gs:1

Bu arada Ümit Karan ve Okan Buruk BJK maçında sarı kart gördü.Haftaya oynayamayacaklar...

Ümit karanın olmaması çok iyi

Mert67
03.03.2007, 21:15
oley hakan şükür oynasın bizim maçta.

AKSOY_61
03.03.2007, 21:22
oo ümit karanın oynamaması iyi oldu.

Salih Kara
03.03.2007, 21:35
galatasaray bu haftaki kadrosuyla bize karşı oynasın sami yende harcarız onları

Naim
03.03.2007, 21:39
TV de verilen habere göre mondragon sakatlandı
4 hafa kadar sahalardan uzak kalacak :D:D:D:D
süper Yaa

buda Ajans Haberi

Mondragon şoku!

Beşiktaş'a 2-1 yenilen Galatasaray'da, maçın ardından konuşan Galatasaray kalecisi Mondragon, karşılaşmanın son 4 dakikasını zor geçirdiğini ifade ederken, durumunun MR'dan sonra belli olacağını ama 4-6 hafta oynayamayacağını tahmin ettiğini ifade etti.

Mert67
03.03.2007, 21:40
süper Yaa
of ne güzel haber

Recep Çaltepe
03.03.2007, 21:43
süper Yaa

buda Ajans Haberi

Mondragon şoku!

Beşiktaş'a 2-1 yenilen Galatasaray'da, maçın ardından konuşan Galatasaray kalecisi Mondragon, karşılaşmanın son 4 dakikasını zor geçirdiğini ifade ederken, durumunun MR'dan sonra belli olacağını ama 4-6 hafta oynayamayacağını tahmin ettiğini ifade etti.

Son dakikalarda bir pozisyonda bejeke geseyi kontrada yakaladı, Mondragon hatta kaleye bile dönemedi, bi sakatlık vardı yani.

Ama kaleci olarak benim favorim Runjeeeee Runjeeeeee!!! :D

Can Tuna Kurt
03.03.2007, 21:46
Gönül Runje'i isterdi tabii. (:

Naim
03.03.2007, 21:47

Yok öyle Hep Runjeeee Runjeeee
Arada Aykuttttt tut tut tutma da lazım dimi ama :D:D

Şaka bir yana bu hafta Gökdeniz Ceyhun Umut da sarı kart sınırında GS bu kadar kötü yakalanmışken hakemle bizimde kolumuzu kanadımızı kırmasın? :o
Ersen Sakat umut Ceyhun Cezalı olursa hepten Ayvayı yeriz

Mert67
03.03.2007, 21:47
o zaten vazgeçilmez isim.:D

Misina
03.03.2007, 21:49
mondragon un sakatlanmasına üzüldüm gerçi.ama bize karşı oynayamayacak olmasına sevindim.tartışmasız bu ligin en iyi kalecisi sonuçta

WERTHeR
03.03.2007, 21:51

Şaka bir yana bu hafta Gökdeniz Ceyhun Umut da sarı kart sınırında GS bu kadar kötü yakalanmışken hakemle bizimde kolumuzu kanadımızı kırmasın? :o

Hacıosmanoğlundan Haluk Ulusoyu savunduğu kadar takımımızı savunmasını beklerim...

eren_61
03.03.2007, 21:54

naim abi çok doğru söylüyosun cincon çok fire verdi biz kayıpsız atlatmamız lazım.yoksa bizim için hiç iyi olmaz

AKSOY_61
03.03.2007, 22:07
ümit karan ve mondi yok çok güzel valla :atki:

gs nin 2. kalecisi uzun zamandan beri ilk maçına çıkacak ve inşallah kalede bozguna uğrayacak:tsbayrak:

Enes Berfin
03.03.2007, 22:07
Aman Umut, Gökdeniz ve ceyhun dikkatli olsun ücüde sari kart yerseöer bu macta gs macinda isimiz cok zor olacaktir, bu üc oyuncuda bizim icin cok önemli.

Recep Çaltepe
03.03.2007, 22:12
Aman Umut, Gökdeniz ve ceyhun dikkatli olsun ücüde sari kart yerseöer bu macta gs macinda isimiz cok zor olacaktir, bu üc oyuncuda bizim icin cok önemli.

Arkadaşlar Ferhat da kart sınırında onu es geçmeyelim. Ziya Hoca Umut'u Ceyhun'u değil asıl Ferhat'ı düşünüyordur bence. :D

jefferson61sefa
03.03.2007, 22:48
ümit karan ve mondi yok çok güzel valla :atki:

gs nin 2. kalecisi uzun zamandan beri ilk maçına çıkacak ve inşallah kalede bozguna uğrayacak:tsbayrak:

mondi ve ü.karan neden oynamıcak ki bizim maçta
ü.karan sarı mı gördü vay be

Tahsin Armutcu
03.03.2007, 22:50
gsnin bizi trabzonda 4-2 yendigi macta kalede aykut vardi arkadaslar.o yuzden aykutu hafife almamaliyiz.ama oyuncularimiz kesinlikle hakemle oynamamali

Ali Özcan
03.03.2007, 22:51
mondi ve ü.karan neden oynamıcak ki bizim maçta
ü.karan sarı mı gördü vay be

mondi sakatlanmış...4 hafta yok...Ümit Karan ve Okan Buruk kart cezalısı...

jefferson61sefa
03.03.2007, 22:57
mondi sakatlanmış...4 hafta yok...Ümit Karan ve Okan Buruk kart cezalısı...

süper haber bunlar ama tabi istanbul basını yanıltması değilse mondi haberi neyse yattara da bizde bari konya maçında 45 dk oyanayabilse gs maçında ilk 11 de olamsı lazım

Şuşoğlu
03.03.2007, 23:02
3 sene once aykut kaleye gecmıstı trabzonda adam panter kesılmıstı yıne aynı olur o herıf

erol-61
03.03.2007, 23:05

derbi demek büyük maç demek değildir aslında DERBİ MAÇ aynı şehrin iki takımı arasındaki müsabakaya derbi denir; örn:gençler b.- ankara g. gibi maçlarda derbidir dikkat edersen TRABZONSPOR umuzun rize veya samsunla yapacağı maçlarada kara deniz derbisi diyolar SAYGILARIMLA.

sbay
03.03.2007, 23:13
3 sene once aykut kaleye gecmıstı trabzonda adam panter kesılmıstı yıne aynı olur o herıf

4=2 kaybettigimiz macti....aykut o macta hayatinin macini oynamisti...bu macta belkide fevzi oynar belli mi olur....

sbay
03.03.2007, 23:33
http://www.haber61.net/images/news/yattara.20070223125406.jpg

Yattara Karar Verecek

Sakat Yattara, Konya maçında takımdaki yerini alabilecek mi #

Beşiktaş maçından bir gün önce sakatlanan Yattara, Konya sınavına yetiştirilmeye çalışılıyor.

Tedavisine devam edilen yıldız oyuncunun, maç günü tekrar kontrolden geçeceği belirtildi.

Gineli oyuncunun son kontrollerinin ardından oynayıp, oynayamayacağına kendisinin karar vereceği ifade edildi. Kendisini kötü hissetmesi halinde sağ kanatta yerine Mustafa Keçeli forma şansı bulacak.

Ali Özcan
03.03.2007, 23:36
Gözlerimle gördüm bugün...Yattara takımla birlikte öçalıştı,Ceylan gibi sekiyor valla, hiçbirşeyi yok yani...Ziya Hoca oynatırsa oynar...sorun yok...

Cabri61
03.03.2007, 23:37
Ali Şen'den çarpıcı açıklamalar
"Türkiye’yi yöneten bir kişi olsam Kürdistan’ın kurulmasını savunan ilk kişi ben olurdum"

03.03.2007 22:59
Yayın hayatına yeni başlayan Fox TV'de Korkmaz Karaca ile Pazar Sohbeti’ne ünlü işadamı ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Ali Şen konuk oldu.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

Pazar günü saat 11:05'de ekrana gelecek olan programda Ali Şen'in çarpıcı açıklamaları uzun süre gündemde yer alacak gibi gözüküyor.

7. cumhurbaşkanı Kenan Evren'in "Türkiye 8 eyalete bölünsün, üniter devlet kurulsun" açıklamalarından sonra Fenerbahçe eski başkanı, işadamı Ali Şen'den de ilginç açıklamalar geldi.

Ali şen, gerçeklerden kaçılmaz diyerek başladığı konuşmasında Kuzey ırak'ta bir Kürt devleti kurulmasının Türkiye’nin yararına olacağını vurguladı ve "Türkiye’yi yöneten bir kişi olsam Kürdistan’ın kurulmasını savunan ilk kişi ben olurdum" dedi.

bunlar tozuttu

Ali Özcan
03.03.2007, 23:40
Ali Şen'den çarpıcı açıklamalar
"Türkiye’yi yöneten bir kişi olsam Kürdistan’ın kurulmasını savunan ilk kişi ben olurdum"

03.03.2007 22:59
Yayın hayatına yeni başlayan Fox TV'de Korkmaz Karaca ile Pazar Sohbeti’ne ünlü işadamı ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Ali Şen konuk oldu.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

Pazar günü saat 11:05'de ekrana gelecek olan programda Ali Şen'in çarpıcı açıklamaları uzun süre gündemde yer alacak gibi gözüküyor.

7. cumhurbaşkanı Kenan Evren'in "Türkiye 8 eyalete bölünsün, üniter devlet kurulsun" açıklamalarından sonra Fenerbahçe eski başkanı, işadamı Ali Şen'den de ilginç açıklamalar geldi.

Ali şen, gerçeklerden kaçılmaz diyerek başladığı konuşmasında Kuzey ırak'ta bir Kürt devleti kurulmasının Türkiye’nin yararına olacağını vurguladı ve "Türkiye’yi yöneten bir kişi olsam Kürdistan’ın kurulmasını savunan ilk kişi ben olurdum" dedi.

bunlar tozuttu

Ali Şen Türk değil zaten...sanırım göçmen...bu adamlardan herşey beklenir..."Haddini bilen merttir, vatan bölünmez tektir, cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran namerttir, Ne Mutlu Türk'üm Diyene"

gkhn61
03.03.2007, 23:42
bu ali şen futbolda teroristti şimdide tüm türkiyede terorist olmaya çalışıyor..

antagonist
03.03.2007, 23:43
Gineli oyuncunun son kontrollerinin ardından oynayıp, oynayamayacağına kendisinin karar vereceği ifade edildi. Kendisini kötü hissetmesi halinde sağ kanatta yerine Mustafa Keçeli forma şansı bulacak.

@ıloveyouszymek,

Hocam Yattara'yı bu gece kaçırın,gönlünü hoş tutun,bara mara götürün ki yarın keyfi yerinde olsun da oynasın :) Keçeli'yi izlemeyelim,ne olur :rolleyes: :rolleyes:

WERTHeR
03.03.2007, 23:46
@ıloveyouszymek,

Hocam Yattara'yı bu gece kaçırın,gönlünü hoş tutun,bara mara götürün ki yarın keyfi yerinde olsun da oynasın :) Keçeli'yi izlemeyelim,ne olur :rolleyes: :rolleyes:

Yattara kaçtımı daha bulamazsınız bir iki ay:)

sbay
03.03.2007, 23:49
keceli nerden cikti ya bu ziya deli edecek bizi yaa....su musampayi bi izleyemedim yau....

Ali Özcan
03.03.2007, 23:49
@ıloveyouszymek,

operasyon için bekliyoruz arkadaşlar...Ziya Hoca yatmadı daha...Otelle bizim ev yakın...Ziya Hocanın odasının ışığı yanıyor...O yatsın Yattarayla Konya gecelerine akacaz inşallah...:D Sözleştik onla...Otel 20 katlı...Aşağıya çarşaf sarkıtacak...:D

sefa_61
03.03.2007, 23:56
Gözlerimle gördüm bugün...Yattara takımla birlikte öçalıştı,Ceylan gibi sekiyor valla, hiçbirşeyi yok yani...Ziya Hoca oynatırsa oynar...sorun yok... abim ne göz varmış maşallah allah zeval vermesin adam lar 1 saat mr makinesinde duruyo sen bi baktın gördün ne var ne yok :alkış::)

Çetin
04.03.2007, 00:23
musampa varya hayatının transferini yaptı adam resmen "yattığı yerden" para kazanıyor..

Oğuuz
04.03.2007, 00:33
@ıloveyouszymek,

Hocam Yattara'yı bu gece kaçırın,
dostlar yattarayı değilde becerebiliyorsanız keçeli ile celo'yu kaçırın maçtan sonra tekrar ieade edersiniz ziya hocamıza...:)

Gürkan
04.03.2007, 01:50
süper Yaa

buda Ajans Haberi

Mondragon şoku!

macta son dakıkalarda uzun bır atıs kullandı.top kontra atak olarak gerı dondu ama mondragon gerı kosamadı.ciddi bir sakatlıgı olabilir.

Özgür Öztürk
04.03.2007, 02:12
derbi demek büyük maç demek değildir aslında DERBİ MAÇ aynı şehrin iki takımı arasındaki müsabakaya derbi denir; örn:gençler b.- ankara g. gibi maçlarda derbidir dikkat edersen TRABZONSPOR umuzun rize veya samsunla yapacağı maçlarada kara deniz derbisi diyolar SAYGILARIMLA.

TFF veya MHK (tam hatırlamıyorum) tüzüğüne göre derbi; bir önceki sezonu ilk dört içersinde bitiren takımların birbiri ile yaptıkları müsabakalar derbi olarak geçiyor ve hakemlerde bu müsabakalardan farklı bir tarife ile ücret alıyor.

Ama genel olarak bilinen 4 büyüklerin veya il takımlarının birbiri ile yaptıkları maçlar derbi olarak belirtiliyor.

kelkitli29
04.03.2007, 07:55
Arkadaslar haftaya Okan Buruk , Ümit Karan cezali duruma düstü degilmi? Mondi de sakatmis. Eger dogruysa cok zevkli ve farkli bir mac olacak gibi.
Heyecanlandim simdi durup dururken.

Ali Özcan
04.03.2007, 07:56
Arkadaslar haftaya Okan Buruk , Ümit Karan cezali duruma düstü degilmi? Mondi de sakatmis. Eger dogruysa cok zevkli ve farkli bir mac olacak gibi.

Bunların hepsi doğru...Zaten Konya maçı Gs maçından çok daha zor olacak...Konyayı geçtik mi, cinconu sileriz sahadan...

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 08:03
gs nin hafta içi as takım, dün de seyreltilmiş takımı ile oynadığı maça baktıktan sonra...
3 ten aşağı yazmaz bu taksimetre Gs ye...

hele önden bi konyayı yenelim. arkasından samiyende işimiz daha kolay..

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 08:38
tolga nın Gs deki halini görünce kesinlikle artık inanmaya başladım..
şehri hiçe sayıp trabzondan kaçan yerli hiçbir futbolcunun beli doğrulmuyor..
adamı şamar oğlanına çevirdiler resmen gs taraftarları...

2 sene önce bizdeyken tolga neydi.. şimdi ne...?

yazık.. kıymetini bilmiyorlar bazı şeylerin.. sonra kaybettiğini bulmak mümkün olmuyor...

osman salih
04.03.2007, 09:12
arkadaşlar alişen iflas etti parasıda kalmadı ne yapsın böyle üzücü açıklamalar yaparak gündemde kalmaya çalışıyo hemde aziz yıldırım çelmeyi tktı alişene senin ekmeğini keserim dedi neden şimdi alişen azizin arkasından laf konuşmuyo geçenlerde aziz alişene ihala aldı verdi arkamdan konuşursam harcarım dedi.

Mayls
04.03.2007, 09:12

Gercekten iyi oldu ama Fevzi'yi veya Aykut'uda kücümsememek lazim onlarda cok yetenekli kaleciler

Mayls
04.03.2007, 09:16
tolga nın Gs deki halini görünce kesinlikle artık inanmaya başladım..
şehri hiçe sayıp trabzondan kaçan yerli hiçbir futbolcunun beli doğrulmuyor..
adamı şamar oğlanına çevirdiler resmen gs taraftarları...

2 sene önce bizdeyken tolga neydi.. şimdi ne...?

yazık.. kıymetini bilmiyorlar bazı şeylerin.. sonra kaybettiğini bulmak mümkün olmuyor...

Dogru. Ama bence Tolga'yi GS harcamadi. Tolga kendi kendini harcadi. Senol hoca Tolga'ya gitmeden demisti Avrupa'da basarili olmazsin diye Tolga dinlemedi hocasini gitti ve sonraki durumu malum. Shaktar'da yedek kaldi 4-5 macta bir oynadi. Senol hocanin dedigi gibi "Biz Tolga'yi kaybetmedik. Tolga bizi kaybetti"

saygilar

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 09:20
söylemek istediğim de o zaten...
futbolculardan bahsediyorum bazı şeylerin kıymetini bilmiyorular derken..

küçük orhandan bu yana zaferler tamer tuna lar.. şimdi tolga...
bizdeyken el üstünde tutulup milli olanlar, değerini bilmeyip terk edince marizlenip geri geliyorlar..

EmrahYalçınalp
04.03.2007, 10:11
Dogru. Ama bence Tolga'yi GS harcamadi. Tolga kendi kendini harcadi. Senol hoca Tolga'ya gitmeden demisti Avrupa'da basarili olmazsin diye Tolga dinlemedi hocasini gitti ve sonraki durumu malum. Shaktar'da yedek kaldi 4-5 macta bir oynadi. Senol hocanin dedigi gibi "Biz Tolga'yi kaybetmedik. Tolga bizi kaybetti"

saygilar
Kusura bakma da, hangi Avrupa??? :)
Futbolculardaki bu sınırsız kompleks sonlanmadıkça daha çok burunları sürter öyle. Kendine bir hedef koy. "Çok para" de, "iyi takım" de, "dünyaca şöhret" de. Ama "Avrupa" ne yaw, böyle saçma sapan laf mı olur? İnsanın amacı nasıl körü körüne başka bir kıtada top oynamak olabilir? Koala değiliz ki biz Okaliptus'a bağımlıyız diye başka bir yeri kendimize hedef seçelim. Ne bileyim, operaya gidemiyorsun diye performansın mı düşüyor veya?
Hasılı, Tolga tam "tutturduğu" sırada "Avrupa" diye gide gide o dönem insanların dışarı çıkamadığı, becerip bir genel seçimi yapamadığı bir yere gitti. Ben o zaman kapasitesinin ne olduğunu az-çok anlamıştım, şu anki durumu sürpriz olmadı. Allah yolunu açık etsin, sanırım Giresunspor'la karyerine noktayı koyar...

TSelif
04.03.2007, 10:17

Bizimde sınırda olan futbolcularımız var. Ceyhun , Gökdeniz ve Umut...ALLAH korusun üçüde önemli . Ne yalan söyliyim Ceyhun'dan korkuyorum. Daha kaç maçtır bizimle 4 sarı kart. Umarım kazasız atlatırız bu Konya maçını. Yoksa bence de gs kolay bizim için :)

h@msi61
04.03.2007, 10:48
Bizimde sınırda olan futbolcularımız var. Ceyhun , Gökdeniz ve Umut...ALLAH korusun üçüde önemli . Ne yalan söyliyim Ceyhun'dan korkuyorum. Daha kaç maçtır bizimle 4 sarı kart. Umarım kazasız atlatırız bu Konya maçını. Yoksa bence de gs kolay bizim için :)

inşallah bir sakatlık yaşamayız, özellikle cinconun panzehiri Gökdeniz dikkat etmeli. Umut ve Ceyhun itirazları yüzünden kart görüyorlar, dikkat ederlerse inşallah bir sıkıntı olmaz. Gökdeniz ise sinirlenir yaptığı gereksiz faullerle çok kart gördü, inşallah bugün tekrarlanmaz. ayrıca Ferhat da kart sınırında bunu nasıl atlarsınız:)

sbay
04.03.2007, 11:39
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/8669uu.jpg

Ziya Doğan'ın en tatlı sıkıntısı

Gökdeniz, Ceyhun ve Umut’un yüksek performansıyla yüzü gülen Ziya Doğan, İbrahim Yattara ve Ömer Rıza’nın takıma dönüşüyle, formayı kime vereceğini şaşırdı! http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Gökdeniz, Ceyhun ve Umut’un yüksek performansıyla yüzü gülen Trabzonspor Teknik Patronu, Yattara ve Ömer Rıza’nın takıma dönüşüyle, formayı kime vereceğini şaşırdı!

Ligde son 3 maçını galibiyetle kapatan, Türkiye Kupası’nda da yarı finalist olan Trabzonspor, bugün Konyaspor ile karşı karşıya gelecek. Konya Atatürk Stadı’ndaki maç saat 15.00’te başlayacak. Trabzonspor’da, cezalı Hüseyin ile birlikte sakatları süren Ersen Martin ve tedavi için İsveç’e giden Risp forma giyemeyecek. Bordo-Mavililerde, uzun süren sakatlık dönemi sonrası Ömer Rıza, Yattara ve Hasan Üçüncü ise maç kadrosuna alındı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın, Gökdeniz, Umut, Ceyhun, Yattara, Ömer Rıza gibi yıldızların hangisi kulübeye çekeceği merak konusu oldu. Tecrübeli hocanın, Umut’un arkasında Ceyhun ve Gökdeniz ikilisine görev vermesi, cezalı Hüseyin’in yerine de Ferhat’ı sahaya sürmesi bekleniyor.

sbay
04.03.2007, 11:42
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/11519tr.jpg

Zirveyi isteyen Trazon Konya önünde

10 maçtır yenilmeyen Trabzonspor’un bugünkü rakibi, ligin flaş ekibi Konyaspor... Bordo-Mavili ekipte Risp, Hüseyin ve Ersen gibi 3 banko yok...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Gelecek hafta Galatasaray’a konuk olacak olan Karadeniz temsilcisinde bir büyük sıkıntı daha var: Umut, Ceyhun, Gökdeniz, Ferhat ceza sınırında.

Konyaspor: Özden, Erkan, El Saka, Ömer, Da Silva, Erman Özgür, Mustafa, Sedat, Neca, Tayfun, Eren

Trabzonspor: Tolga, Musa, Stepanov, Erdinç, Celaleddin, Ferhat, Ayman, Gökdeniz, Mustafa K. (Yattara), Ceyhun, Umut

Stat: Atatürk
Saat: 15.00
Yayın: Lig Tv
Hakem: Süleyman Abay

Süper Lig puan durumu

Seriye bağlandı
Gaziantepspor, Denizlispor ve Beşiktaş karşılaşmalarını kazanan ve kupayı da kapsayan son 10 maçlık dilimde yenilgi yüzü görmeyerek ligde basamakları hızla çıkan Trabzonspor, bugün oldukça zorlu bir sınav verecek. Süper Lig’in flaş ekibi Konyaspor’a konuk olacak Bordo-Mavililer’de çok önemli eksiklerin olması teknik heyeti zora sokarken, bu olumsuz şartlara rağmen tüm hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor.

Üst üste geldi
Sakat olan Risp ve Ersen’in yanı sıra kart cezalısı Hüseyin’den yoksun olarak sahaya çıkacak Trabzonspor’da teknik heyet bir yandan da gelecek hafta oynanacak Galatasaray mücadelesini düşünüyor. O karşılaşmaya tam kadro çıkmak isteyen Ziya Doğan, kart sınırındaki Umut, Ceyhun, Gökdeniz ve Ferhat’ı özel olarak uyardı. Formda iki ekibin Atatürk Stadı’ndaki maçı 15.00’te başlayacak, müsabakayı Süleyman Abay yönetecek

iyattara
04.03.2007, 11:47

Gökdeniz, Ceyhun ve Umut’un yüksek performansıyla yüzü gülen Ziya Doğan, İbrahim Yattara ve Ömer Rıza’nın takıma dönüşüyle, formayı kime vereceğini şaşırdı! http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Gökdeniz, Ceyhun ve Umut’un yüksek performansıyla yüzü gülen Trabzonspor Teknik Patronu, Yattara ve Ömer Rıza’nın takıma dönüşüyle, formayı kime vereceğini şaşırdı!

Ligde son 3 maçını galibiyetle kapatan, Türkiye Kupası’nda da yarı finalist olan Trabzonspor, bugün Konyaspor ile karşı karşıya gelecek. Konya Atatürk Stadı’ndaki maç saat 15.00’te başlayacak. Trabzonspor’da, cezalı Hüseyin ile birlikte sakatları süren Ersen Martin ve tedavi için İsveç’e giden Risp forma giyemeyecek. Bordo-Mavililerde, uzun süren sakatlık dönemi sonrası Ömer Rıza, Yattara ve Hasan Üçüncü ise maç kadrosuna alındı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın, Gökdeniz, Umut, Ceyhun, Yattara, Ömer Rıza gibi yıldızların hangisi kulübeye çekeceği merak konusu oldu. Tecrübeli hocanın, Umut’un arkasında Ceyhun ve Gökdeniz ikilisine görev vermesi, cezalı Hüseyin’in yerine de Ferhat’ı sahaya sürmesi bekleniyor.

formayı kime verecegini şaşırdı ne demek ya yattara ya vericek tabi ki :yattara:

sbay
04.03.2007, 11:47
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_13824_celalettin001.jpg

“Takıma virüs girmişti!..“

Ligtv.com.tr'de Karadeniz fırtınasında son konuğumuz Celalettin. Bordo mavili takımda yaşadığı sıkıntılar, sakatlıklar derken yeniden formasına kavuşan Celalettin, hem kendisini hem Trabzonspor'u anlattı.

"Trabzon farklı bir yer, burada futbol oynamak zordur" diyen Celalettin hep hırsıyla mücadele etti. Sorunlar yaşadı, sakatlıklar yaşadı ama yılmadı. Çalıştı, çabaladı yeniden formasına kavuştu. Trabzonspor ve kendisiyle ilgili saptamalarda bulundu. Yaşanan sıkıntıları,"Takıma bir virüs girmişti" diye yorumladı ama o virüsü yavaş yavaş attıklarınıda ifade etti. Celalettin'le Ligtv.com.tr Haber Müdürü Erdem Erol ve Ligtv.com.tr Editörü Ahmet Sivaslı konuştu.

http://www.ligtv.com.tr/uploads/Files_13/Image/celo-erdem.jpg

"FUTBOLCU 38 YAŞINA KADAR OYNAYABİLİR"
-Celalettin kaç yaşında oldun?
29 yaşına geldik.
-Futbolun baharı mı 29 yaş?
Aslında tam zamanı. Türkiye’de 32-33 yaşına geldin mi yaşlı durumuna geçiyorsunuz. Ama aslında doğru değil. Futbolcular 36-37 hatta 38 yaşına kadar oynayabiliyorlar. Önemli olan hem takımın hem kendinin rahat olması. Futbolcu kafasındaki düşünceleri yapabiliyorsa, bir takım sıkıntılar oluyor tabii onları aşabiliyorsa uzun zaman oynayabilir.

"TRABZON'DAN ARTIK GİTMEK İSTEMEM"
-Malatyaspor’da oynarken Antalya kampında, “Geldim 26 yaşına, Beşiktaş beni alacaktı. Bir türlü olmadı. Umudu kestim” demiştin.
-Hep direkten döndük. Beşiktaş’a transferim Diyarbakırspor'dayken ve Malatyaspor'dayken vardı ama olmamıştı. Bende artık bu gidişle olmayacak demeye başlamıştım. Ama büyük takıma gidemeyeceğim diye düşünmedim hiç. Her zaman aklımda vardı. Tabii ondan sonra Trabzonspor’a geldim. Burası çok büyük bir camia. Önceden istanbul'a gitmek istrerdim. Ama dediğim gibi Trabzon çok büyük bir camia ve inanıyorum başarılı olacağız. Ben Trabzon’dan artık bir yere gitmek istemem. Önemli olan istikrarı yakalayıp, Avrupa’da da başarılı olmak.

"TAKIMA VİRÜS GİRMİŞTİ"
-Neler yaşadın Trabzonspor’da.
Çok iyi günlerim geçti. Çok kötü günlerim de geçti diyebilirim. Takım olarak bazı durumlar kötü oldu. Sakatlıklar yaşadık. Bir çöküş yaşadık takım olarak. Hoca değişiklikleri oldu. Her şey karman çorman oldu. Allahtan şimdi takım olarak o sıkıntıları atlattık. Bir senedir kötü şeyler yaşadık. Bu hem kendi adıma hem takım adına böyle oldu. İnsanlar, “Ne oldu Celalettin’e” demeye başladılar. Bir tek Celalettin’e bakmamak lazım, takım olarak bir bozukluk vardı. Takıma bir virüs girmişti. Şimdi virüsü yavaş yavaş atıyoruz. İnşallah daha iyi olacağız.
"PROBLEM YARATMDIM"
-Geçen sezon bazı sıkıntılar yaşadın. O konulara biraz açıklık geitrmek istermizin?
Geçen sene hoca değişikliği oldu. Hoca kafasında beni düşünmedi. Aramızda hocayla problem yaşandı. Hatta bir tek benimle değil bir kaç futbolcuyla da yaşadı. Herhangi bir problem yaratmadım, niye oynamıyorum veya gitmek istiyorum demedim. Bekledim, susmayı tercih ettim. Bir gün mutlaka şansım dönecekti. Sonra sakatlık geçirdik. Arka adalemde, alt baldırda sakatlık vardı. Şimdi Allah'a şükür çok iyiyim. Bir sıkıntım yok.
"ZİYA HOCA DESTEK VERDİ"
-Ziya hucayla uyum nasıl?
Ziya hocayı çok uzun zamandır tanıdığım için bir problemim olmadı. Bana çok destek verdi. Sana ihtiyacım var dedi. Bende çalışmalarımı sürdürdüm.
-Sezonun ilk yarısı bir istikrarsızlık yaşadınız, kötü sonuçlar aldınız . Sakatlıkalrın oldu ve topu çok özledin bu arada tabii. Neler düşünüyorsun bu sezon için. Kendi adına neler yapabileceksin, ne kadar hırslandın?
Ben hep hırsımla mücadele ettim. Belki o hırsımdan dolayı faydalı olabiliyorum. Geçen sene ve bu sene yaşadığımız sıkıntıları ikinci yarıda bitirmek için uğraşıyoruz. Başarmak istiyoruz ve başarıyoruzda. 2-3 hafta kazandık mı zirveye oynayacağız. Takımda iyi gidiyor. Benimde katkım varsa ne mutlu bana.
http://www.ligtv.com.tr/uploads/Files_13/Image/celo-ahmet.jpg
"ÖNEMLİ OLAN MÜCADELE ETMEK"
-İlk yarıda yaşadıklarınız stres oluşturdu mu sizde?
Takım galip geldiği zaman olmuyor ama beraberlik ve yenilgilerde oluyıor tabii. Trabzon'da top oynamak zordur. Burası farklı bir yer. İnsanlar hep geçmişe bakıyor ve "Buraya ne takımlar gelirdi ama orta sahayı bile geçemezdi" gibi söylemlerde bulunuyorlar. yine onu görmek istiyorlar. Ama futbol artık çok değişti. Eskisi gibi oynanmıyor. Herkes birbirine karşı dişini gösteriyıor. Bizde elimizden geldiği kadar mücadele ediyoruz. Önemli olan zaten mücadele etmek. Mücadele etmedin mi orada bir sorun vardır.
-Milli takımla ilgili neler düşünüyorsun. Alman vatandaşı olduğın için milli formayı giyemedin. Avrupa konusunda düşüncelerin neler? Kimi örnek alıyorsun?
Avrupada çok iyi futbolcular var. Mesela Raul gibi futbolcuları çok severim. İstikrarlı futbolcular. Milli takıma gelince Alman vatandaşı olduğum için oynayamıyorum. Zaten milli takımımızın sol tarafında bir sorun yok.
"ALMAYA'DA RAHATLAR"
-Şimdi Marcelinho geldi ama istikrar yakalayamadı. Mesela Ailton, Almanya’nın en iyi adamlarından biriydi. Bunun nedenleri sence nedir?
Almanya farklı bir yer. Almanya'da daha rahatlar. İstediklerini yapabiliyorlar. Maçtan sonra kafalarını dağıtmak için içmeye gidiyorlar. Gece yaşamı var. Beyin olarak rahatlamak istiyorlar. Burası öyle bir yer olmadığı için sıkıntıları oldu. Tabii "İstediğim bölgede de oynayamıyorum" dedi.
-Sohbete yaşını sorarak başladık, yine yaşınla bitirelim. Kaç yaşına kadar oynamak istiyorsun?
35'e kadar oynamak isterim.

sbay
04.03.2007, 11:48
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_13878_Eller002.jpg

Atletico'da Eller krizi!

Trabzonspor'da forma giymek istemediğini açıkladıktan sonra İspanya'nın Atletico Madrid takımına transfer olan Fabiano Eller hala İspanyol ekibinin formasını giyemedi.

Ocak ayında Atletico'ya imza atan Eller'in hala İspanya'da oynamak için belgelerinin hazır olmaması Madrid ekibini sıkmaya başladı. Teknik direktörden izin alarak Brezilya'ya giden Eller burada gereken belgeleri alacak ve İspanya'ya dönecek

Atletico Madrid teknik direktörü Javier Aguirre ise yaptığı açıklamada Eller'e Brezilya'ya gitmesi için izin verdiğini ifade ederken taraftarlarına da Brezilyalı futbolcunun 2 hafta sonra forma giyebileceğinin müjdesini verdi. Eller Internacional'de kendini tekrar göstermiş ve birçok Avrupa kulübünden ciddi transfer teklifleri almıştı. İspanya'yı tercih eden Eller'in Atletico Madrid ile 2009'a kadar sözleşmesi bulunuyor...

sbay
04.03.2007, 11:52
http://image.haber3.com/spor3/haber/72741.jpg

Ümit Trabzon maçında yok !
Sarı kart sınırında bulunan Ümit, gördüğü sarı kart'la cezal oduruma düştü.

Gerets’in 11’e almayıp 68’de skor 1-1 olduktan sonra oynattığı Ü.Karan gol atamazken sarı kart görüp Trabzon maçı için de cezalı duruma düştü

G.Saray'da teknik direktör Eric Gerets’in, Beşiktaş derbisinin ilk yarısında yedek kulübede oturtup, ikinci yarıda gol umudu’ olarak sahaya sürdüğü forvet oyuncusu Ümit Karan, dün bu sezonki 4. sarı kartını görerek, cezalı duruma düştü. Ümit Karan, sarı-kırmızılı takımın gelecek hafta Trabzon ile oynayacağı zorlu karşılaşmada takımdaki yerini alamayacak

SiNaNi
04.03.2007, 12:41

Bu muhabbeti önceden hatırlıyorum.Şu Ziya hoca ilk geldiği zaman.Hani bjk gs yi yendikten sonra.Bayram havası oluşmuştu ama sonra büyük hezimete uğramıştık.İnşallah tekrar öyle olmaz.Aaaah ah nasıl yanıyorum o puanlara..

sbay
04.03.2007, 12:54
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12321ersen.jpg

Trabzon'un golcüleri Kartal'ı istedi

Trabzonspor’un iki yıldızı Ersen Martin ile Umut Bulut "Fortis Türkiye Kupası’nın yarı finalinde bu sezon 2 kez yendiğimiz Kartal’la eşleşmek istiyoruz" dedilerhttp://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Trabzonspor’un iki yıldızı Ersen Martin ile Umut Bulut ‘Fortis Türkiye Kupası’nın yarı finalinde bu sezon 2 kez yendiğimiz Kartal’la eşleşmek istiyoruz. Hedefimiz şampiyonluk’ diye konuştu.

ERSEN Martin ve Umut Bulut, Kartal’ı bir kez daha gözlerine kestirdi. Geçen hafta nefes kesen karşılaşmada 2-0 geriden gelerek Beşiktaş’ı 3-2 mağlup ederken attıkları gollerle Bordo-Mavili takımı galibiyete taşıyan iki futbolcu, ‘Fortis Türkiye Kupası’nda yarın çekilecek kurada yarı finaldeki rakibimiz belli olacak. Hedefimiz kupayı kazanmak. Bunun için de yarı finalde hangi takımla eşleştiğimiz önemli değil. Ancak biz Beşiktaş’la eşleşmek istiyoruz’ dediler.

Sakatlığı nedeniyle Konya’ya götürülmeyen Ersen Martin, ‘Ligde yükselişe geçtik. İnanıyorum ki sezonu iyi bir yerde bitirip, kupayı da alacağız’ diye konuştu.

Son haftalarda attığı gollerle dikkat çeken Umut da, ‘Beşiktaş’ı bu sezon hem İstanbul’da hem de Trabzon’da yendik. Kupada eşleşirsek turu geçip, finale adımızı yazdıracağımıza inanıyorum’ dedi

serseerii
04.03.2007, 13:00
ya bu arada mondragon un olmaması süper benceee

mesut61
04.03.2007, 13:01
konya su anda cok ii futbol oynuyor
insallah kazanırız diyelim . kazanmasak bile kaybetmeyelim. bunları da soyledik ya ne durumda oldugumuzu anlayın artık.

Travelair
04.03.2007, 13:04
"-Şimdi Marcelinho geldi ama istikrar yakalayamadı. Mesela Ailton, Almanya’nın en iyi adamlarından biriydi. Bunun nedenleri sence nedir?

Almanya farklı bir yer. Almanya'da daha rahatlar. İstediklerini yapabiliyorlar. Maçtan sonra kafalarını dağıtmak için içmeye gidiyorlar. Gece yaşamı var. Beyin olarak rahatlamak istiyorlar. Burası öyle bir yer olmadığı için sıkıntıları oldu. Tabii "İstediğim bölgede de oynayamıyorum" dedi

Yorumsuz

MarceloTS
04.03.2007, 13:04
konya su anda cok ii futbol oynuyor
insallah kazanırız diyelim . kazanmasak bile kaybetmeyelim. bunları da soyledik ya ne durumda oldugumuzu anlayın artık.

bunda utanılacak ne varki artık herşey eskisi gibi değil her takım her takımı yenebiliyo kesin kazanırız diyeceğimiz bi maç yok konyada bu senenin iyi takımlarından ama tabiki her maç olduğu gibi yenmemiz gereken bi maç :atki::tsatkı:

leka
04.03.2007, 13:09
Arkadasllar Mondragonun sakatlıgına o kadar seivmilmis ki cok sasırdım Sonucta o bir insan ve sakatlandı . Her sey Futbol degil ki :'(

mesut61
04.03.2007, 13:32
bende zaten en kotu beraberlik istiyorum.

AKSOY_61
04.03.2007, 13:43

Zirveyi isteyen Trazon Konya önünde

10 maçtır yenilmeyen Trabzonspor’un bugünkü rakibi, ligin flaş ekibi Konyaspor... Bordo-Mavili ekipte Risp, Hüseyin ve Ersen gibi 3 banko yok...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Gelecek hafta Galatasaray’a konuk olacak olan Karadeniz temsilcisinde bir büyük sıkıntı daha var: Umut, Ceyhun, Gökdeniz, Ferhat ceza sınırında.

Konyaspor: Özden, Erkan, El Saka, Ömer, Da Silva, Erman Özgür, Mustafa, Sedat, Neca, Tayfun, Eren

Trabzonspor: Tolga, Musa, Stepanov, Erdinç, Celaleddin, Ferhat, Ayman, Gökdeniz, Mustafa K. (Yattara), Ceyhun, Umut

Stat: Atatürk
Saat: 15.00
Yayın: Lig Tv
Hakem: Süleyman Abay

Süper Lig puan durumu

Seriye bağlandı
Gaziantepspor, Denizlispor ve Beşiktaş karşılaşmalarını kazanan ve kupayı da kapsayan son 10 maçlık dilimde yenilgi yüzü görmeyerek ligde basamakları hızla çıkan Trabzonspor, bugün oldukça zorlu bir sınav verecek. Süper Lig’in flaş ekibi Konyaspor’a konuk olacak Bordo-Mavililer’de çok önemli eksiklerin olması teknik heyeti zora sokarken, bu olumsuz şartlara rağmen tüm hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor.

Üst üste geldi
Sakat olan Risp ve Ersen’in yanı sıra kart cezalısı Hüseyin’den yoksun olarak sahaya çıkacak Trabzonspor’da teknik heyet bir yandan da gelecek hafta oynanacak Galatasaray mücadelesini düşünüyor. O karşılaşmaya tam kadro çıkmak isteyen Ziya Doğan, kart sınırındaki Umut, Ceyhun, Gökdeniz ve Ferhat’ı özel olarak uyardı. Formda iki ekibin Atatürk Stadı’ndaki maçı 15.00’te başlayacak, müsabakayı Süleyman Abay yönetecek

bu ziya bir türlü celo ve musa seçiminden vazgeçmedi.hadi musa neyse ofansa da yardımı var
eğer yattarada oynarsa genelde güzel bir kadro.:alkış:
ben hasanıda oynatır demiştim.görünen oki oynamayacak

Emir BAYRAK
04.03.2007, 13:58
fatih tekke 2. dakikada golünü attı....

FATİH SULTAN TEKKEEEE.....

abbas
04.03.2007, 14:10
ZENIT SATURN MOSCOW REGION kupa maçinda sultan yazdi golünü 2. dk de...

sweetrose
04.03.2007, 14:14
Fatihten uzun süredir haber alamıyorduk; iyi oldu valla..

marcelinhos100
04.03.2007, 14:16
Şenol Güneş İyi Başladıhttp://www.haber61.net/images/news/senol_gunes.20070119182140.jpg04 Mart 2007

13:26

Şenol Güneş Güney Kore macerasına 2-0 la iyi bir başlangıç yaptı. Şenol Güneş İyi Başladı
Güney Kore'nin FcSeoul takımıyla anlaştıktan sonra ilk maçına bugün çıkan Şenol Güneş takımıyla ilk galibiyetini 2-0 gibi net skor ile aldı.
Fc Seoul ile ilk maçında Daegu karşısına çıkan Şenol hoca yağmur altında oynanan maçta 2-0 lık bir skorla lige güzel bir başlangıç yaptı.
Şenol Güneş'e biz de Haber61 olarak başarılar diler,tüm Trabzonsporluların başarılarını istediğini bildiririz..

maskeli61
04.03.2007, 14:18
bende zaten en kotu beraberlik istiyorum.

hangi berberlik?? bizim isticemiz tek şey galibiyettir ...

Mustafa
04.03.2007, 14:18
fatih tekke 2. dakikada golünü attı....

FATİH SULTAN TEKKEEEE.....

kaptana büyük tebrikler ver alkışlar

forza61ts
04.03.2007, 14:26
hangi berberlik?? bizim isticemiz tek şey galibiyettir ...
yani ne beranerliği allah askına yenecez yaa bundan sonra yokole beraberlık maraberlık butun macları alacaz bundan sonra ılk golu yerız ama macı alırız benden solemesi......:tsbayrak:

Mert67
04.03.2007, 14:29
inşallah şans bizden yana olur.

Burak61
04.03.2007, 14:32
:tsmeşale: :tsmeşale: :gol: Fatih Sultan Tekke atti yine

forza61ts
04.03.2007, 14:32
bundan sonra sans da bızm yanımızda..basımız dik adımlarımız emin olduktan sonra bızı kımse devıremez... FORZA TRABZONSPOR....

forza61ts
04.03.2007, 14:33
:tsmeşale: :tsmeşale: :gol: Fatih Sultan Tekke atti yine

İZLEYORSAN KANALIN ISMINI SOLERMISN KARDES...

Adem Erdoğan
04.03.2007, 14:36
rus ligi başladımı

Mustafa
04.03.2007, 14:50
rus ligi başladımı

lig degil bu rusya kupası macı macta 59 dakika kaptanımızın goluyle zenit önde 1 0 macta 6 sarı kart varmıs baya sert bi mac anlasılan umarım kaptanı sakatlamazlar bu sertlikte

FANATIK61
04.03.2007, 14:54
65' Zenit St. Petersburg [1 - 0] Saturn

2' [1 - 0] F. Tekke

Sari Kartlar:

4' J. Durica

10' A. Gorshkov

19' K.D. Zin

27' M. Skrtel

30' A. Eremenko

52' A. Kirichenko

FANATIK61
04.03.2007, 15:29
Mac bitti Zenit Maci 1:0 aldi.

2' [1 - 0] F. Tekke

Sari Kartlar :

4' J. Durica

10' A. Gorshkov

19' K.D. Zin

27' M. Skrtel

30' A. Eremenko

52' A. Kirichenko

58' F. Tekke :D

63' A. Igonin

64' V. Radimov

67' G. Gogua

69' A. Pershin

80' D. Polovinchuk

Fatih Efe
04.03.2007, 15:31
paf takımımız konya ile berabere kaldı 3-3

macka61
04.03.2007, 17:11
helal olsun kaptana her zaman yanındayız büyük kaptan FATİH SULTAN TEKKE

sbay
04.03.2007, 17:25

Trabzon'un hızını Konya'da kesemedi

Trabzonspor fırtınası Konyaspor deplasmanında da hız kesmedi... Bordo-Mavili ekip ilk yarıda bulduğu gollerle zorlu deplasmanda galip gelerek çıkışını sürdürdü...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Trabzonspor'un hızını Konyaspor'da kesemedi. Son saniyeleri nefes kesen karşılaşmada Konyaspor golü buldu. Musampa hakemle didişip kırmızı kart gördü. Bordo-Mavili ekip savunmasında iyi direnip Konyaspor deplasmanında 2-1'lik galip gelerek 3 puanın sahibi oldu.

MAÇ SONUCU: KONYASPOR: 1-2 :TRABZONSPOR

sweetrose
04.03.2007, 17:39
Fatih ve Trabzonsporumuzun galibiyeti gerçekten mutluluk verici..

memoafs
04.03.2007, 19:18
fb :1 - 0 Sivas :( :( :(

serseerii
04.03.2007, 19:20

YOK ABİ 1-1:)

maskeli61
ezik bahçeye çaktılar bi tane :D:D

gerçekefsane
fenerbahçe-sivasspor 1-1

memoafs
04.03.2007, 19:21
fb : 1 - 1 :sivas :) :) :)

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:22

bu maç berabere biter.

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:23
fb : 1 - 1 :sivas :) :) :)

vay beee içimize doğmuş heee:D

nuri45
04.03.2007, 19:24
oyunu sivas oynuyor

memoafs
04.03.2007, 19:29
fb nin yenilmesi iyimi olacak kötümü olacak bilmiyorum ama inşallah yenilir... :)

eğer febe bu gün yenilirse haftaya gese maca daha çok asılır...

ilhan
04.03.2007, 19:31
oyunu sivas oynuyor

Topa sahip olma:
Fenerbahçe: %63
Sivasspor: %37

:) buna ne demeli

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:34
febe yenilsin ortalık biraz daha kızışsın.bakarsınız aradan sıyrılır biz şampiyon oluruz.:D

nuri45
04.03.2007, 19:35
ah balili ah kacarmi bu be

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:36
Topa sahip olma:
Fenerbahçe: %63
Sivasspor: %37

:) buna ne demeli

fener sürekli pas yapıyo ama somut bişe yok sivasta kontratak oynuyosa bir önceki arkadaşın dediği mantıklı oluyor.;)

MarceloTS
04.03.2007, 19:36
Turkcell Süper Lig'in 23. hafta mücadelesinde Konyaspor'u deplasmanda 2-1 yenen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ilk yarı zor olan maçı çok daha kolay hale getirebilme fırsatları yakaladıklarını dile getirerek, şunları kaydetti: ''İkinci yarı zeminin de sert olması nedeniyle iki takım da iyi pas yapamadı. Topu yere indiremedik. İndirdiğimiz bölümlerde de final paslarını iyi yapamadık. Final paslarını iyi yapabilseydik, sonuç çok daha farklı olabilirdi. İkinci yarının son dakikalarında onların da pozisyonları vardı ama biz, pozisyon zenginliği açısından galibiyeti daha fazla hak eden taraftık. Maçın son dakikasında sıkıntı çektik. Çok farklı kazanacağımız maçı az daha berabere bitirebilirdik.''

nuri45
04.03.2007, 19:37
fazla topa sahip ler ama tehlikeli ataklar sivastan

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 19:38
sivas güzel oynuyor. nazar değmeye:)
gene kaçırdılar bi dene.. neyse .. böle bitsin yeter:)

nuri45
04.03.2007, 19:38
sivas atti 1-2 oldu

memoafs
04.03.2007, 19:39
siiiiiiiiiiiiivvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaassssssss 2 :)

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 19:39
ahanda 2 yi attı sivas:)

tsmusampa61
04.03.2007, 19:40
hade beee..!

maskeli61
04.03.2007, 19:41
yandı canım keten helva :) 2-1 oldu sivas fark atmasın sakın :)

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:41
serveeeeeeeeeeeeettt.

dumanpub
04.03.2007, 19:42
:tsatkı: :atki: :atki: 37. dakika. Sivasspor, Servet'in kafa golüyle Kadıköy'de öne geçti. Sağ kanattan kullanılan köşe atışından gelen topu ön direkte iyi takip eden Servet kafayı vurup topu üst ağlara taktı.

Servet'in şık golüyle Sivasspor, Kadıköy'de Fenerbahçe karşısında 2-1 öne geçti.
:tsbayrak:

ilhan
04.03.2007, 19:42
Sivasspor 2-1 öne geçti.. Kornerde ceza sahasına yapılan ortada ön direğe hareketlenen Servet'in kafa vuruşu köşeden ağlarla buluştu..

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:43
eziklerin ayarı bozuldu kayış attılar.helal olsun yiğidolara aynen devam.Vurun kahpe fenere.

tsmusampa61
04.03.2007, 19:43
yıldırım sakına baktı sahada kazanamayacak 2. yarı gene masa başında kazanmaya çalışmasın!

tamuğ yamtar
04.03.2007, 19:44
Ah ah 7 haftalık periyoda gelde yanma şimdi.

Bu sene bu ligde çok rahat şampiyon olurduk.

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 19:45

sorma yaw..
şu 7 maçtan 3 tanesini alsak kafa kafayaydık fenerle..

Rıza ÇOLAK
04.03.2007, 19:45

Ahhhhh ahhhh
Ah Capello

nuri45
04.03.2007, 19:48
fb-sivas:1-2 ilk yari sonucu

ilhan
04.03.2007, 19:49

Ahh , Ahhh ..

3 Beraberlik , 2 Galibiyet bile yeterdi.

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:49
http://img266.imageshack.us/img266/8291/ads305zxx8.png

bu arada kuponda iyi yolda.

Şahin Yılmaz
04.03.2007, 19:51
Eğer Ezikbahçe bu maçı kaybederse ,Önümüzdeki tüm maçları kazanabilirsek bence Şampiyon oluruz.

Fazla iyimser miyim nedir?

champions
04.03.2007, 19:53
Biri içerdeki fb maçı olmak üzere 3 maç kazanmış olsaydık şu anda liderdik mentalite yandaşlarına duyurulur !

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 19:53
11 maç 11 puan kalıyor.. bir maçımızın fenerle olduğunu düşünürsek bizim dışımızda 8 puan kaybetmeleri lazım..
olmayacak şey değil.. hele bu oyunla...
ama biz tam takır gider miyiz onu bilemem....
3 mağlubiyet almaz mı fener şu futbolla.. bence 5 bile alır. heleki son maçlarının tammaı büyüklerle..

yanbeyi61
04.03.2007, 19:55
11 maç 11 puan kalıyor.. bir maçımızın fenerle olduğunu düşünürsek bizim dışımızda 8 puan kaybetmeleri lazım..
3 mağlubiyet almaz mı fener şu futbolla.. bence 5 bile alır. heleki son maçlarının tammaı büyüklerle..

Bukadfar hayalcı olduğunu bilmiyodum.sen bu takıma bukada guveniyormusun da bu hayalleri kuruyon.ben kursam neyse.:alkış:

TameRHan
beyler basının yaptığı gibi takımı tuzağa düşürücü düşüncelerden uzaklaşalım. şampiyonluktan bahsetmemiz için en az bi 5 puan falan yaklaşmamız lazım. olmayacak duaya amin şimdiden demeyelim. kısacası gereksiz hayal kurmayalım. hedef ikincilik olmalı. şampiyonlar ligi için bize borcu var bu takımın

Cafer KILIÇSOY
Eğer Ezikbahçe bu maçı kaybederse ,Önümüzdeki tüm maçları kazanabilirsek bence Şampiyon oluruz.

Fazla iyimser miyim nedir?
Aynı benim düşündüklerimi düşünüyorsun Dostum.

Trabzonspor kalan bütün maçlardan 3 puan çıkarsın şampiyondur diyorum.

İsteyen gülsün

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:57
şampiyon olmak için önümüzdeki 6 takımın önüne geçmemiz lazım.en az bizim kadar şampiyonluk şansları var ve gençlerle kayseri önüne geleni deviriyo.

Mehmet Fatih Yavuz
Bukadfar hayalcı olduğunu bilmiyodum.sen bu takıma bukada guveniyormusun da bu hayalleri kuruyon.ben kursam neyse.:alkış:

rakiplerin çok kötü..
dikkat et kuzen emmi çekincemin bizim futbolumuz olduğunu belirttim.
yoksa bizim haricimizdekiler çok puan kaybedecek ona eminim...

TameRHan
işte bizim taraftarımızın özelliği

daha bir kaç gün önce kümeye düşeceğiz diye korkuluyordu
şimdide şampiyonluk söylemleri gündeme düştü (:

beyler az bi sakin olalım. soğukkanlı olalım. ne fazla karamsar ne de fazla iyimser olalım. sonra bozulan moraller,darlanan bizler oluyoruz ;)

Adem Erdoğan
04.03.2007, 19:58

neden olmaınki son haftalarda üç derbi maçı oynayacklar üstüste.

laznrock61
04.03.2007, 19:59
yuru be sivas!!

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 20:00
işin özü.. kalan maçların hepsini kazanırsak ancak böyle birşeyden bahsedilir..
tek puan kaybında bu iş olmaza gider..

ama şampiyonlar ligi daha belirgin hedef...

lakkin ziya doğan..
neyse bugün konyayı yendi laf etmeyecem..

Cafer KILIÇSOY
04.03.2007, 20:00
işte bizim taraftarımızın özelliği

daha bir kaç gün önce kümeye düşeceğiz diye korkuluyordu
şimdide şampiyonluk söylemleri gündeme düştü (:

beyler az bi sakin olalım. soğukkanlı olalım. ne fazla karamsar ne de fazla iyimser olalım. sonra bozulan moraller,darlanan bizler oluyoruz ;)
Doğru diyor arkadaş.

Bence bu düşünce takımı baskı altına sokar. Sözümü geri alıyorum

Şahin Yılmaz
04.03.2007, 20:01
Şampiyonluğa biz inanmazsak söylermisiniz Takım nasıl inanıp Şampiyon olacak.

Şampiyon olmak için önce inanmak lazim.Tereddütsüz inandığımız anda bu takım Şampiyon olacak. Şüpheyle inanırsak 23 yıldır olduğu gibi bir 23 yıl daha bekleriz.

Önce inanıp pozitif sinerji yaratmalıyız.

yanbeyi61
04.03.2007, 20:02
rakiplerin çok kötü..
dikkat et kuzen emmi çekincemin bizim futbolumuz olduğunu belirttim.
yoksa bizim haricimizdekiler çok puan kaybedecek ona eminim...

Puan kayberderler ama bizim bu oyunumuz bu hayali cok kısa zamanda suya duşururler.Trabzonspor bunu yapar veya yapar dı ama ben futbolcuların bunu yapabileceklerini sanmıyorum kuzen.bilirsin ben teknik heyetten cok futbolculara kafayı takarım cunku verilen takdiği yerine getirecek olan onlar.yani saha da dilerseler daha da iyisini yapmak ellerinde.bugun olduğu gibi ikinci yarıda gökdeniz ve diğerleri geriye gelip de yardım bile etmediler.bu anlayışla puan toplamak gercekden zor.cunku son 30 saniyede beraber bile kalabilirdik.

erol-61
04.03.2007, 20:02
ligin ilk dört sırasında ezikler olmasa nekadar güzel olacak bu oyunlarıyla hak etmiyolar zaten

nuri45
04.03.2007, 20:03
bu fener bu futbolla daha cok puan kaybederde, biz bu istikrari sürdürürmüyüz.
isin zoru burda

saglam
04.03.2007, 20:03
Biri içerdeki fb maçı olmak üzere 3 maç kazanmış olsaydık şu anda liderdik mentalite yandaşlarına duyurulur !

Ama mentalitesiz olmaz ki; Fatih Akyel'e kim ceza verecekti? hem Sakaryaspor'un mağlup ettiği üç takımda biri olabilecekmiydik?

yanbeyi61
04.03.2007, 20:04
işin özü.. kalan maçların hepsini kazanırsak ancak böyle birşeyden bahsedilir..
tek puan kaybında bu iş olmaza gider..

ama şampiyonlar ligi daha belirgin hedef...

lakkin ziya doğan..
neyse bugün konyayı yendi laf etmeyecem..

Şampiyonlar ligi daha belirgin bende oyle duşunuyorum.ama can isterki butun macları alıp bi de lider bitirmek var sezonu.lider olarak şampiyonlar liginde yer almak ne diyelim inşallah hayallerimiz gercek olur:yattara:

Adem Erdoğan
04.03.2007, 20:04
şampiyon olamayız ama olsakda böylke şampiyonluk lazım diil.96 da eze eze bir sezon geçirdik ama olamadık.aynı o sezondaki gibi yine eze eze oynayarak şampiyon olmak isterim.

erol-61
04.03.2007, 20:06
sanmayolu tv yi açın bakın ezikler gıcık olmuşlardır maç skoru yazan yerde ki renkler ASİL BORDO MAVİ

Şahin Yılmaz
04.03.2007, 20:06
Fener yenildi. Trabzonsporumuzun Şampiyonluk şansı konulu topic açacam ama korkuyorum.Şu açıdan;
1- Fener yeniverir veya yenilmez
2- Sizlerin diline düşerim:))))))

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 20:09
Puan kayberderler ama bizim bu oyunumuz bu hayali cok kısa zamanda suya duşururler.Trabzonspor bunu yapar veya yapar dı ama ben futbolcuların bunu yapabileceklerini sanmıyorum kuzen.bilirsin ben teknik heyetten cok futbolculara kafayı takarım cunku verilen takdiği yerine getirecek olan onlar.yani saha da dilerseler daha da iyisini yapmak ellerinde.bugun olduğu gibi ikinci yarıda gökdeniz ve diğerleri geriye gelip de yardım bile etmediler.bu anlayışla puan toplamak gercekden zor.cunku son 30 saniyede beraber bile kalabilirdik.

bugüne laf etmiyorum.. ikinci yarı bundan sonraki maçların en zorunu oynadık..
kazandılar.. başka laf etmiyorum.. çünkü konya deplasmanı 2 yönden zor.
birincisi biz yıllardır kazanamıyoruz-ki ziya doğan ın istifasına sebep olan maçlardan biri de budur..
ikincisi bu sene orada fener dışında kazanan yok...

bu yönü ile ilk yarı oynana futbol sonrası yorgunlukla beraber kötü futbola itiraz etmeyeceğim.. sadece bu seferlik.. çünkü zor süreç.. bjk-kupada antep- konya üçlüsü zordu. üçünü de geçtik.. bu sürecin son maçının son yarısında kötü oynadığı için kızmıyorum. hayıflanıyorum ama kızmıyorum..

ama bundan sonrası için neler olur bilinmez. ben ziya doğan a güvenmeyen biriyim.. bundan sonra neler yapar allahtan başkası bilemez:)
diyorum sana işte.. bundan sonraki her maçını kazansın 0 kayıpla şampiyon bitirir..
üzerimizdeki her takım bizim için gereken puanı kaybedecektir.. mühim olan biz kayıpsız gider miyiz??
bu çok zor işte..
çünkü tüm kredileri harcadık.

AYYILDIZ
04.03.2007, 20:10
bu sezon artik gecti seneye 3 nokta transferle sampiyon oluruz insallah eger haftaya gsyi yenersek sampiyonlar ligi hayal degil

forza61ts
04.03.2007, 20:13
Trabzon seriye bağladı

Turkcell Süper Lig'in 23. haftasında Trabzonspor, Konyaspor'u deplasmanda 2-1 mağlup ederek, haftaya oynanacak Galatasaray maçı öncesinde büyük moral kazandı.

İlk yarıda iki gol

Konya Atatürk Stadyumu'nda oynanan maça sakat olan Risp, Ersen ve kart cezalısı Hüseyin'den yoksun olarak çıkan Trabzonspor, Konyaspor karşısında maçın 9. dakikasında Ferhat'ın ayağından kazandığı golle 1-0 öne geçti.
Evinde oynadığı maçlarda rakiplerine karşı etkili oyunuyla tanınan Konyaspor'un maç boyunca etkisiz göründüğü maçta Trabzonspor 41. dakikasında Gökdeniz'le 2-0 öne geçti. İlk yarıda başka gol olmayınca karşılaşma bu skorla tamamlandı.
İkinci yarının başlamasıyla beraber daha diri görünen Konyaspor, Tayfun ve Neca ile birlikte karşı kalede gol aradı.
Bu yarıda Ceyhun'un yerine oyuna giren Musampa ve Umut'la gol arayan Trabzonspor'un ataklarından bu yarıda sonuç çıkmadı. Maçın 2-0 sonuçlanacağı düşünülürken, Ömer uzatma dakikalarında attığı kafa golüyle fark 1'e indi.

Karşılaşmada başka gol olmayınca maç 2-1 Trabzonspor'un üstünlüğüyle sonuçlandı.

Musampa kızardı

Konyaspor, son dakika içinde serbest vuruş kazandı. Bu sırada hakeme itiraz eden Musampa sarı kart gördü. Musampa, sarı karttan sonra hakemi alkışlayınca ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

Bu sonuçla birlikte 11 haftadır mağlubiyet yüzü görmeyen Trabzonspor 33 puanla 7. sıraya yükselirken, Konyaspor 34 puanla 6. sıradaki yerini korudu.

Trabzonspor'da Musampa'nın dışında bu maçta sarı kart gören Ferhat'da cezalı duruma düştü. İki futbolcu haftaya oynanacak G.Saray maçında takımdaki yerlerini alamayacak.
http://www.superspor.com/images/galeri/29/2925/O_446f1d79e886f22a7d829abcde8678e6.jpg (javascript:ss.hotlink())

Rıza ÇOLAK
04.03.2007, 20:14
bu sezon artik gecti seneye 3 nokta transferle sampiyon oluruz insallah eger haftaya gsyi yenersek sampiyonlar ligi hayal degil
Nokta mı ?
Bunlar Yedek klübesine nokta atışı yaparlar

champions
04.03.2007, 20:15
Yahu ne şampiyonluğu komik olmayalım bu takım şampiyonluğu hiç mi hiç haketmiyor

forza61ts
http://www.superspor.com/images/galeri/29/2925/B_ccb95f80acbc990b878476b3cc920046.jpg (http://www.superspor.com/rGalerisi/bImage.php?a=29&b=2925&jsessionId=c8594e4cd288540d36b4691a1d479079&img=ccb95f80acbc990b878476b3cc920046&sira=1&total=10&#)

durduramassınız adamda ne cıger varmiş beaaaaa

yanbeyi61
bugüne laf etmiyorum.. ikinci yarı bundan sonraki maçların en zorunu oynadık..
kazandılar.. başka laf etmiyorum.. çünkü konya deplasmanı 2 yönden zor.
birincisi biz yıllardır kazanamıyoruz-ki ziya doğan ın istifasına sebep olan maçlardan biri de budur..
ikincisi bu sene orada fener dışında kazanan yok...

bu yönü ile ilk yarı oynana futbol sonrası yorgunlukla beraber kötü futbola itiraz etmeyeceğim.. sadece bu seferlik.. çünkü zor süreç.. bjk-kupada antep- konya üçlüsü zordu. üçünü de geçtik.. bu sürecin son maçının son yarısında kötü oynadığı için kızmıyorum. hayıflanıyorum ama kızmıyorum..

ama bundan sonrası için neler olur bilinmez. ben ziya doğan a güvenmeyen biriyim.. bundan sonra neler yapar allahtan başkası bilemez:)
diyorum sana işte.. bundan sonraki her maçını kazansın 0 kayıpla şampiyon bitirir..
üzerimizdeki her takım bizim için gereken puanı kaybedecektir.. mühim olan biz kayıpsız gider miyiz??
bu çok zor işte..
çünkü tüm kredileri harcadık.

Haklısın bundan sonra harcanacak kredi kalmadı.gercekden cok zor donemde ve ust uste alınan puanlar bu kötu oynu bir nebze olsa da unutturuyor.dileğimiz bundan sonra bu takımın en kötu olduğu dönemde bile alttan gelip lider olma veya liderlik başarısını tum turkıyeye göstermesi.bazıları eze eze şampiyon olmak istese de bu ezmekden beter eder adamı.

forza61ts
04.03.2007, 20:17
Yahu ne şampiyonluğu komik olmayalım bu takım şampiyonluğu hiç mi hiç haketmiyor
det. ola sağaaaaaaaaaaaaa dettttttttttttt:dansmuz:

Mehmet Fatih Yavuz
04.03.2007, 20:18
hakettiğimiz zaman pislikle elimizden alınanlara sayarlar olursa böyle bir mucize:)

forza61ts
04.03.2007, 20:18
http://www.superspor.com/images/galeri/29/2925/B_a05c0c503e5a2c9592582a94784319ac.jpg (http://www.superspor.com/rGalerisi/bImage.php?a=29&b=2925&jsessionId=c8594e4cd288540d36b4691a1d479079&img=ccb95f80acbc990b878476b3cc920046&sira=7&total=10&#)

alamssın topu ugrasma .......... hheheehhehe

forza61ts
04.03.2007, 20:20
http://www.superspor.com/images/galeri/29/2925/B_717d92ec201f33dda7302bcb09b6a682.jpg (http://www.superspor.com/rGalerisi/bImage.php?a=29&b=2925&jsessionId=c8594e4cd288540d36b4691a1d479079&img=ccb95f80acbc990b878476b3cc920046&sira=8&total=10&#)

seyret mustafa seyret adam orda yatayi sen seyret tiyatro izlıuo sankı:):))

Rıza ÇOLAK
http://www.superspor.com/images/galeri/29/2925/B_ccb95f80acbc990b878476b3cc920046.jpg (http://www.superspor.com/rGalerisi/bImage.php?a=29&b=2925&jsessionId=c8594e4cd288540d36b4691a1d479079&img=ccb95f80acbc990b878476b3cc920046&sira=1&total=10&#)

durduramassınız adamda ne cıger varmiş beaaaaa

Hızlı Gonzalez gibi mübarek:D

yanbeyi61
hakettiğimiz zaman pislikle elimizden alınanlara sayarlar olursa böyle bir mucize:)

Hay ağzına sağlık ..ne dersin belki beraber coşarız:tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale:

metehan
04.03.2007, 20:22

Doğrudur haketmiyor. Peki hakeden var mı sence ?

nuri45
04.03.2007, 20:24
sivas farki kaciriyor

Şahin Yılmaz
04.03.2007, 20:26
Fener Kaybederse bugün, haftaya da Cinconu yenersek ahan da buraya yazıyorum Şampiyon olacağız.

Gülenlere, bu oyunla şampiyonluk istemem diyenlere veya bu oyunla Ziya Doğanla şampiyon olamayız diyenlere hiç ama hiç bakmayacağım.

Zevkini çıkara çıkara takımın Şampiyonluğa koşmasını izleyeceğim.

nuri45
04.03.2007, 20:26
olacagi buydu 2-2

forza61ts
04.03.2007, 20:27
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/125541.jpg (javascript:resimAktar(1,'125541.jpg'))

http://i.eurosport.com/2006/01/09/238687.png37. dakika. Sivasspor, Servet'in kafa golüyle Kadıköy'de öne geçti. Sağ kanattan kullanılan köşe atışından gelen topu ön direkte iyi takip eden Servet kafayı vurup topu üst ağlara taktı.

Servet'in şık golüyle Sivasspor, Kadıköy'de Fenerbahçe karşısında 2-1 öne geçti.

Mehmet Fatih Yavuz
ulen kaçırdılar kaçırdılar yediler sonunda..
2-2

Şahin Yılmaz
201. mesajımıda bu forumda Şampiyonluk naraları atarken Şampiyonluğu kutlarken alıntı yapıp Sizlere tekrar okutacağım:))

Şahin Yılmaz
04.03.2007, 20:29
Yuhhh be 2-2 oldu.

dumanpub
kim attı yaaaa :((((

forza61ts
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/125451.jpg (javascript:resimAktar(1,'125451.jpg'))

ucayi mubarekkkkkk......

tsmusampa61
04.03.2007, 20:39
201. mesajımıda bu forumda Şampiyonluk naraları atarken Şampiyonluğu kutlarken alıntı yapıp Sizlere tekrar okutacağım:))

bakıyorumda hayallerin suya düşmeye başladı.

nuri45
04.03.2007, 20:46
ne goller kaciriyor sivas olamaz böle sans

abbas
04.03.2007, 20:49
http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29

arkadaslar ankete katilalim..

sizce Trabzonspor sampiyonlar ligine katilabilicek mi?

anketinde ezikler hayir demisler hep.. oran düsük.. hadi bi el atalim..

antagonist
04.03.2007, 20:51

Ben bu anket işlerini pek sevmiyorum;açıkcası adamlar ne derlerse desinler yani,bize ne.Bizim yanıtımız sahada olsun...

Tanju
04.03.2007, 20:54
hele şükür bitti! 2-2

nuri45
04.03.2007, 20:56
yazik oldu galibiyeti kacirdi sivas.
fener seyircisi mac bitiminde zico istifa diye bagirdilar.
karissin ezikler

Gamze
04.03.2007, 20:57
Beraberlik iyi sonuç.Sivas önümüze geçememiş oldu. ;)

abbas
04.03.2007, 21:03
Ben bu anket işlerini pek sevmiyorum;açıkcası adamlar ne derlerse desinler yani,bize ne.Bizim yanıtımız sahada olsun...

tabi ki saha içidir önemli olan haklisin.. ama saha disindada Trabzonspor kendini göstermeli.. yani biz taraftarlar olarak takimi sahiplenmeliyiz böyle konularda.. ki elin ezikleri Trabzon taraftarini küçümsemesin...

Sefaenes
04.03.2007, 21:04
ah trabzonum keske 3 mac fazla galip gelseydin sampiyonlugun en büyük adaylarindan biri olacaktik neyse can sagligi olsun ama yinede bir mucize olursa Almanyayi Trabzon diye inledirim :)

forza61ts
04.03.2007, 21:13
Fener'e evlat kurşunu
04 Mart 2007 Pazar 20:56

Fenerbahçe puan saçmaya devam ediyor. Kadıköy'de konuk ettiği Sivassspor'u geçip puan farkını en yakın takipcisiyle 8'e çıkartma şansını yakalayan Sarı Kanaryalar, Yiğidolar'dan beraberliği zor kurtararak bu şansını kullanamadı..

Fenerbahçe'yi engelleyen isimler eski futbolcuları olan şimdiki Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun ile sezon başında sattığı Servet oldu..

MAÇ SONUCU: FENERBAHÇE: 2-2 :SİVASSPOR

forza61ts
04.03.2007, 21:15

sbay
04.03.2007, 21:19
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_13919_MondragonKadikoy001.jpg

G.Saray'da sakatlar baş ağrıtıyor

Galatasaray'da, Beşiktaş maçında sakatlanan kaleci Mondragon'un durumunun yarın belli olcağı açıklandı.

Kulüp doktoru Murat Çevik, Mondragon'un çekilen MR tetkik sonucunu, cihazdaki teknik sorun nedeniyle bugün alamadıklarını belirterek, "Kendisinin ödemi ve şişliği var. Teknik bir nedenden dolayı MR sonucunu bugün alamadık. Durumu yarın kesinlik kazanacak" dedi. Murat Çevik, Okan'ın bacak arka adalesinde ödem bulunduğunu belirterek, bu oyuncunun Trabzonspor maçında oynamasının zor olduğunu kaydetti. Sol kaburgasında, dirsek darbesine bağlı yumuşak doku zedelenmesi meydana gelen Arda'nın tedavisine başladıklarını da ifade eden Çevik, bu oyuncunun oynama şansının bulunduğunu sözlerine ekledi.

sbay
04.03.2007, 21:22
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/040307step.jpg

Milan Stepanov: Takım olarak çok sevindik

Takımımızın savunma oyuncularından Milan Stepanov, çok zor bir maç oynadıklarını belirterek, ''Bu zorlu müsabaka sonrasında alınan galibiyete takım olarak çok sevindik'' dedi.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Önümüzde zorlu bir Galatasaray maçı olduğunu da hatırlatan Stepanov, ''Burada aldığımız 3 puan bu yüzden çok değerli. Son dakikalarda kalemizde golü gördük. Biraz panikledik fakat sahadan galip ayrıldığımız için çok mutluyuz" diye konuştu

ilhan
04.03.2007, 21:24
Belki alakasız olucak ama Dikkatinizi buraya Cekmek istiyorum Arkadaşlar..

Forum yönetimi mağdur görsün:(

http://www.youtube.com/watch?v=mEwN7darG5k isimli videoda büyük bir rezalet yaşanıyor Ulu Önder'imiz adına koyulmuş bu ideo kemal gay turk adıyla yayında

Video un kaldırılması için (Flag as Ina ropriate) Linkine Basınız ve sonra (Hate Speech) seçiniz
Ve en önemlisi bu maili arkadaşlarınıza da forward ediniz

sbay
04.03.2007, 21:26
Sağlam: "Galip bile gelebilirdik''

Konyaspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, Trabzonspor'a 2-1 yenildikleri maçtan sonra yaptığı açıklamada, ''60. dakikadan sonra yakaladığımız pozisyonları gole çevirebilseydik, bırakın beraberliği galip bile gelebilirdik'' dedi..

İkinci yarıya istekli, arzulu ve galibiyete inanarak başladıklarını vurgulayan Sağlam, '' Oyunun başında kendi hatamızdan kaynaklanan kötü bir gol yedik. İkinci devrede etkili pozisyonlar bulduk. İkinci yarı futbol şansı yanımızda olmadı. Bazı toplar gole dönüşmedi. Son dakikalarda golü bulabildik'' diye konuştu.

Nurullah Sağlam, karşılaşmanın hakeminin verdiği kararları da eleştirerek, ''Trabzonsporlu oyuncu Ferhat'ın 4 net sarı kartlık pozisyonu var. Hakem kendisine gereken kartları göstermedi'' dedi.

forza61ts
04.03.2007, 21:29
Belki alakasız olucak ama Dikkatinizi buraya Cekmek istiyorum Arkadaşlar..

Forum yönetimi mağdur görsün:(

http://www.youtube.com/watch?v=mEwN7darG5k isimli videoda büyük bir rezalet yaşanıyor Ulu Önder'imiz adına koyulmuş bu ideo kemal gay turk adıyla yayında

Video un kaldırılması için (Flag as Ina ropriate) Linkine Basınız ve sonra (Hate Speech) seçiniz
Ve en önemlisi bu maili arkadaşlarınıza da forward ediniz
dogrı dıyosun kardes onemlı konu .....

Mustafa Önal
04.03.2007, 21:48
Fener'e evlat kurşunu
04 Mart 2007 Pazar 20:56

Fenerbahçe puan saçmaya devam ediyor. Kadıköy'de konuk ettiği Sivassspor'u geçip puan farkını en yakın takipcisiyle 8'e çıkartma şansını yakalayan Sarı Kanaryalar, Yiğidolar'dan beraberliği zor kurtararak bu şansını kullanamadı..

Fenerbahçe'yi engelleyen isimler eski futbolcuları olan şimdiki Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun ile sezon başında sattığı Servet oldu..

MAÇ SONUCU: FENERBAHÇE: 2-2 :SİVASSPOR

bu maçı özellikle izledim. ve her zaman dediğim gibi akıllı ve cesur oynayan her takım feneri kadıköyde yener. maç 2-1 iken sivas çok net golü kaçırdı. ve hemn sonra çok amatörce gol yedi . sonra fener bastırdı iki topu direkten döndü. ancak son 10 dk balili ve mehmet yıldız biraz dikaktli olsalardı feneri 5 lik yaparlardı. sivas kazancağı bir maç verdi. haftaya konya fenerden yine puan alır böyle oynarsa fener.

celilmuhcu
04.03.2007, 21:57
sivas fener maçında kural hatası olduğu
4 oyuncu değiştirildiği için fener yönetimi itirazda bulunmuşlar .çamur bunlar ya

Lapina
04.03.2007, 21:59
bu maçı özellikle izledim. ve her zaman dediğim gibi akıllı ve cesur oynayan her takım feneri kadıköyde yener. maç 2-1 iken sivas çok net golü kaçırdı. ve hemn sonra çok amatörce gol yedi . sonra fener bastırdı iki topu direkten döndü. ancak son 10 dk balili ve mehmet yıldız biraz dikaktli olsalardı feneri 5 lik yaparlardı. sivas kazancağı bir maç verdi. haftaya konya fenerden yine puan alır böyle oynarsa fener.
Sezonun kazanan olmamasına rağmen en kaliteli maçı olarak lanse ettiler TRT-1'de.Devletin kanalına bak!

nesta61
04.03.2007, 22:31
BEN GECEN HAFTA TS SAMPIYONLAR LIGINE GIDEBILIRMI DIYE BASLIK ACTIM BAKTIM KILITLENDI , GERCEKTEN YAZIK YAAA BURANIN YONETIMI BILE HIC BIR SEYE INANMIYOR , SIMDIDE BAKIYORUMM TS 2 lik hedefi diye baslik goruyorum bu niye kapanmiyorda benimki kapaniyor yoksa haftalar ilerledikce puan farkinin kapanmasi dan mi:mad: :mad: :mad:

Bartuğ13
04.03.2007, 23:02
BEN GECEN HAFTA TS SAMPIYONLAR LIGINE GIDEBILIRMI DIYE BASLIK ACTIM BAKTIM KILITLENDI , GERCEKTEN YAZIK YAAA BURANIN YONETIMI BILE HIC BIR SEYE INANMIYOR , SIMDIDE BAKIYORUMM TS 2 lik hedefi diye baslik goruyorum bu niye kapanmiyorda benimki kapaniyor yoksa haftalar ilerledikce puan farkinin kapanmasi dan mi:mad: :mad: :mad:

o başlığın kilitlenme sebebi uefa konusudna da bir başlık olması olabilir.olmalıdır da.

Trabzonli_61
04.03.2007, 23:34

HADI ARKADASLAR HEPIMIZ OY VRERELIM BÜYÜKLÜGÜMÜZÜ GÖSTERELIM

nesta61
04.03.2007, 23:42
o başlığın kilitlenme sebebi uefa konusudna da bir başlık olması olabilir.olmalıdır da.

bizim gibi takimin hedefi hic bir zaman uefa deyildir hedef sampiyonluk

tsonur61
05.03.2007, 00:18
Arkadaşalar Müjde !!!

GS maçında Mondragon YOK ( GS yöneticisi Söyledi ) en az 6 Hafta
Ümit Karan YOk
Okan YOK

Maça kadarda bi adamı sakatlanırsa iyi olur :D :D

Berk Eren
05.03.2007, 00:20
su tomas nasıl sarı gormedı bu hafta yaa..:(

Berk Eren
05.03.2007, 00:20
su tomas nasıl sarı gormedı bu hafta yaa..:(

tsonur61
05.03.2007, 00:22
Mondragonun Sözleri ;

Tecrübeli kaleci maç sonrası yaptığı açıklamada, sakatlığının ciddi olduğunu tahmin ettiğini kaydederek, ''Bir kasımın koptuğunu hissettim. Yarın MR'ım çekilecek. Sanırım 4-6 hafta kadar sahalardan uzak kalabilirim'' dedi :D

Şuşoğlu
05.03.2007, 01:40
fenerbahcenın köpeği cem papılayıne fenerı kurtarmanın pesınde ş.refsiz

Lapina
05.03.2007, 09:04
FIRTINA ZİRVEYE ESİYOR !..

Trabzonspor fırtınası esmeye devam ediyor.. İkinci yarıyla birlikle çıkış yakalayan bordo mavililerin son kurbanı Konyaspor oldu.. Trabzonspor, deplasmanda karşılaştığı rakibini Ferhat ve Gökdeniz'in golleri ile 2-1 mağlup ederek üst üste 4. galibiyetini aldı..

İlk yarı şöyle 4 galibiyetimiz olsaydı neredeydik arkadaşlar farkındaysanız.

6Şafak Aydın1
05.03.2007, 09:33
ilk yari tek biz kaldik krizlerde , simdi ise sira ötekilerde... son gülen iyi gülermis

Şuayip Aydın
05.03.2007, 09:42
aynen kaılıyorum......

Faik Yılmaz
05.03.2007, 11:09
İkinci yarının lideri Trabzonspor

Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısında en başarılı grafiği Trabzonspor çiziyor. Ligin ilk yarısında tarihinin en başarısız dönemini geçiren bordo-mavili takım, ikinci yarının ilk 6 haftasında en fazla puan toplayan takım oldu. 05 Mart 2007 10:24Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif http://image.haber7.com/haber/53413.jpg
Karadeniz ekibi, ilk 6 haftada 4 galibiyet ve 2 beraberlik alarak 14 puan topladı. Bordo-mavili takım, böylece ilk yarı sonunda 19 puanla bulunduğu 13. sıradan, 7. sıraya kadar yükseldi.
ANADOLU TAKIMLARININ BAŞARISI
Ligin ikinci yarısında Anadolu takımlarının, İstanbul'un şampiyonluğa oynayan takımlarından daha fazla puan toplaması dikkat çekiyor. Trabzonspor'u 13 puan ile Antalyaspor, 12 puan ile Kayserispor, 11 puan ile ilk yarıda ligin son sırasında bulunan Kayseri Erciyesspor, takip ediyor.
ÜÇ BÜYÜKLER HÜSRAN
''Üç büyükler'' ise ligin ikinci yarısında şampiyonluk yarışında şu ana kadar önemli puanlar yitirdiler. Beşiktaş söz konusu dönemde 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet alıp 10 puan toplayarak ikinci yarının puan cetvelinde 6. sırada yer alıyor. Galatasaray ise 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile 8 puan toplayıp 10. sırada yer aldı. Ligin lideri Fenerbahçe ise bu dönemde 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile 8 puan toplayabildi ve averajla sarı-kırmızılı takımın ardından 11. sırada kendine yer bulabildi. İlk yarıda zirve yarışı sürdüren Vestel Manisaspor'un ise ikinci yarıda 6 maçta sadece 1 puan toplaması ise dikkat çekiyor.
İKİNCİ YARININ PUAN DURUMU
Ligin ikinci yarısının ilk 6 haftasına bakılarak yapılan puan cetveli şu şekilde oluştu:

Takımlar O G B M A Y Av p
1-Trabzonspor 6 4 2 - 11 6 5 14
2-Antalyaspor 6 4 1 1 4 1 3 13
3-Kayserispor 6 3 3 - 8 2 6 12
4-K.Erciyesspor 6 3 2 1 4 2 2 11
5-Konyaspor 6 3 1 2 12 7 5 10
6-Beşiktaş 6 3 1 2 10 7 3 10
7-Gençlerbirliği6 3 1 2 9 6 3 10
8-Sivasspor 6 3 1 2 8 7 1 10
9-Bursaspor 6 2 3 1 5 3 2 9
10-Galatasaray 6 2 2 2 8 4 4 8
11-Fenerbahçe 6 2 2 2 7 7 - 8
12-Ç.Rizespor 6 2 1 3 4 5 -1 7
13-Gaziantepspor6 2 1 3 4 5 -1 7
14-Ankaraspor 6 2 1 3 4 6 -2 7
15-Ankaragücü 6 2 1 3 4 8 -4 7
16-Denizlispor 6 1 1 4 6 14 -8 4
17-Sakaryaspor 6 - 1 5 3 10 -7 1
18-V.Manisaspor 6 - 1 5 1 12 -11 1

Şentürk
05.03.2007, 13:13
TRABZON'DA YATTARA MÜJDESİ!..

Turkcell Süper Lig'de dün Konyaspor'u deplasmanda 2-1 yenen Trabzonspor'da, futbolcular günü izinli geçirecekler.

Bordo-mavili futbolcular, yarın 19.30'da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapacağı antrenmanla deplasmanda Galatasaray ile yapacakları maçın hazırlıklarına başlayacaklar.

Beşiktaş ve Konyaspor maçlarında forma giyemeyen İbrahima Yattara'nın ise büyük olasılıkla Galatasaray maçında takımdaki yerini alabileceği açıklandı.

Kulüp Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, İbrahima Yattara'nın kasıklarından daha önce ciddi bir sakatlık geçirdiğini belirterek, ''Bu nedenle tam olarak iyileşmesini bekliyoruz. Hafif ağrıları olduğu için Konyaspor maçında takımdaki yerini alamadı. Galatasaray maçında ise yüzde 90 forma giyecek'' diye konuştu.

Ersen Martin'in de Galatasaray maçına yetişebileceği, cezalı olan Ferhat ve Musampa'nın ise sarı-kırmızılı takım karşısında görev alamayacağı öğrenildi.

STEPANOV FORMAYI ALDI

Trabzonspor'da son haftalarda yedek kulübesinde oturtulan Stepanov, Risp'in sakatlığında ilk 11'de forma şansı buldu.

Stepanov, Konyaspor ile çok zor bir maç yaptıklarını belirterek, ''Bu zorlu maç sonrası alınan galibiyete çok sevindik. Son dakikalarda biraz panikledik fakat sahadan galip ayrılmayı başardık. Önümüzde Galatasaray ile zorlu bir maç var. Artık bu maçı düşünüyoruz'' dedi.
kaynak:maraton

Murat61
05.03.2007, 13:53
arkadaslar kura cekimi 7 8 dakika sonra cnn turk un verecegini umut ediyorum

Murat Aydın
05.03.2007, 13:55
bende lig tv açık bekliyom kesin verir kura çekimini rakibimiz birazdan belli olacak

Murat Aydın
05.03.2007, 14:02
eweT lig tv veriyo kura çekimini birazdan rakibimizi iletecem size

Murat Aydın
05.03.2007, 14:07
kupadaki rakibimiz kayseri erciyes
hayırlı olsun

Murat61
05.03.2007, 14:07
guzel kura oldu beyler ama kim ciksa fark etmezdi genede :D

sbay
05.03.2007, 14:08
kurada erciyes ile esletik

Naim
05.03.2007, 14:08
hayırlı olsun

Güzel Oldu
İkinci Yarının En iyi çıkş yapan iki takımı
finale Eziklerden birisi
Neye artık yola düşücez final için bunada şükür ne diyelim :D

Ba®ış
05.03.2007, 14:09
ilk maç nerde ?

TameRHan
ben demiştim erciyes çıkacak bize diye (:
İnşallah Kupa Bizim Olacak!!!!!!!!!!!

Kamil Çakmak
valla çok güzel oldu bu kura. ezikler birbirini yesinler. bizede ankarada 19 mayıs stadyumunda final maçına gitmek kalıyor artık:)

capa
ciddi mi hayırlısı olsun

Önceden Erciyes olmasın da hangisi olursa olsun demiştim ne yapalım

Erciyesi geçip kupayı alacağız inişallah

Murat Aydın
ılk mac avnı akerde

aaahmet61
05.03.2007, 14:10
artık finaldeyiz.erciyes formalite maçı olacak

DİNÇ
05.03.2007, 14:11
FB-BJK kapışa dursun biz finaldeyiz İnşallah...

CeSS
hayırlı olsun

Ankara'ya bi deplesman daha gözüktü...

Ba®ış
ilk maçın Trabzonda olması iyi oldu iyi bi skor elde edersek çıkarız finale

Kamil Çakmak
http://ligtv.kokteyl.com/adserver/ad/banners/165x220_v2_.jpg (http://ligtv.kokteyl.com/adserver/adx/goto2.aspx?pbk=80-64-58)

Fortis Türkiye Kupası

Fikstür ve Sonuçlar (http://www.ligtv.com.tr/KupaSonuclarFikstur.aspx)Takımlar (http://www.ligtv.com.tr/KupaTakimlar.aspx)Tarihçe (http://www.ligtv.com.tr/KupaTarihce.aspx)

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_13963_Logo001.jpg

İşte eşleşmeler

Fortis Türkiye Kupası'nda yarı final eşleşmeleri belli oldu. İlk maçlar 4 Nisan'da rövanş mücadeleleri ise 18 Nisan'da oynanacak.

Fortis Türkiye Kupası yarı final mücadelelerinde çekilen kura sonucu oluşan eşleşmeler şöyle:
Trabzonspor-K.Erciyesspor
Beşiktaş-Fenerbahçe

TameRHan
05.03.2007, 14:14
il maç iyi bir skor
sonra gelsin final
beyler ayrıca erciyesi fazla küçük görmeyin.

Faik Yılmaz
05.03.2007, 14:14
hayırlı olsun....

mackali_81
05.03.2007, 14:17
Dikkatli olmak gerekir adamlar eski Erciyes değil, şu anda bir Konya veya Gençler gibi top oynuyorlar. Fazla hafife alırsak canımız sıkılabilir.

mimozam
05.03.2007, 14:18
süper eşleşme oldu finaldeyiz inş.

Kamil Çakmak
05.03.2007, 14:24
valla iyi oldu . heralde finalı bjk ile oynarız ankarada

hüseyin1975
05.03.2007, 14:24
Finaldeki Rakip ilk iki arasina girerse biz UEFA Kupasina katilma hakkini elde ediyormuyuz yoksa kesinlikle Kupayi almamizmi gerekir. Bilen beni bilgilendirsin lütfen!

Murat61
05.03.2007, 14:27
eger bizi yenip kupayi alan sampiyonlar ligine gidiyosa direk uefaya gidiyoruz diye biliyorum ben ama aliriz biz kupayi

Kamil Çakmak
05.03.2007, 14:28
Finaldeki Rakip ilk iki arasina girerse biz UEFA Kupasina katilma hakkini elde ediyormuyuz yoksa kesinlikle Kupayi almamizmi gerekir. Bilen beni bilgilendirsin lütfen!

kupayı alamassak bile dördüncü olursak uefa ya gideriz

cavenaghi
05.03.2007, 14:28

bjk fener ılk ıkı sırayı paylasır bızde fınale cıkarsak uefaya gıdıyoruz.
ancak hem turkye kupasında fınal hemde lıgı 2ncı bıtırme ınancım tamdır.

sbay
05.03.2007, 14:32
"Beşiktaş veya F.Bahçe'den birini istiyorduk"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, yarı final kura çekimi sonrası yaptığı açıklamada, "Beşiktaş veya Fenerbahçe'den birini istiyorduk" dedi..

"Beşiktaş veya Fenerbahçe'den birini istiyorduk. Önemli olan futbolun bir şölen olduğu unutulmadan maçları n oynanması. Erciyesspor, ikinci yarıda Bülen hocayla birlikte iyi bir çıkış yakaladı. Anadolu'nun iyi bir takımı. Hedefimiz kupayı almak."