PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

EmrahYalçınalp
14.02.2007, 16:21
bana göre bu ay sonuna kadar ersen i satarız.
samsung talipmiş.,
pazarlık sürüyor sanırım. epey bir para verdiler. birbuçuk milyonu aştık ikiye doğru gidiyoruz galiba.
ersen martin i satarız gibime geliyor!
bu arada musampa konusunda da eski iyimser tavrımı değiştiriyorum. eğer yönetim ayrıca bir baskı uygulamaz hoca da taraftardan çekinmezse musampa işi de bitmiştir diyebiliriz. hoca musampanın hazır olsa dahi bu kadroda kendine yer bulamayacağını düşünüyor.
kimi keseceksin de oynatacaksın diyor. verdiğim şansı hiç kullanamadı diyor. millet kompleksten yabancı olduğundan saçlarından dolayı beğeniyor diyor.
hasılı takımın ortasahasında top kapan adam kalmaz diyerek oynatmayacağını açıkça söylüyor.
dediğim gibi, bu konuda herhangi bir baskı hissetmezse musampayı oynatmayacak!
üzgünüm!
İyi de ben bunları zaten söylüyorken "Musampa hasta, iyileşince banko olacak" diyordunuz. Yoksa herşey çok güzel de mi olmayacak? :)

ZD Musampa'yı oynatmaz. Çünkü oynatsa yeni varyasyonlar, verkaçlar, ters koşular vs devreye girecek. İşin mi yok, ne güzel oynuyoruz işte dan-dun. İkna edebilirsek seneye de Hamza Yerlikaya'yı göbeğe alırız. Tamamdır...! Zaten Yattara'yı oynattığı için geceleri uyuyamıyordur ama benim tanıdığım Trabzon şehri ya Musampa'yı oynatır, ya ZD'ı yollar. Çok gitmez.

Vkgz
14.02.2007, 16:24
birisi ersen gidiyormu dedi. işte budur. çok iyi bir forvet almalıyız sene sonu

Sevgi
14.02.2007, 16:28
bana göre bu ay sonuna kadar ersen i satarız.
samsung talipmiş.,
pazarlık sürüyor sanırım. epey bir para verdiler. birbuçuk milyonu aştık ikiye doğru gidiyoruz galiba.
ersen martin i satarız gibime geliyor!
bu arada musampa konusunda da eski iyimser tavrımı değiştiriyorum. eğer yönetim ayrıca bir baskı uygulamaz hoca da taraftardan çekinmezse musampa işi de bitmiştir diyebiliriz. hoca musampanın hazır olsa dahi bu kadroda kendine yer bulamayacağını düşünüyor.
kimi keseceksin de oynatacaksın diyor. verdiğim şansı hiç kullanamadı diyor. millet kompleksten yabancı olduğundan saçlarından dolayı beğeniyor diyor.
hasılı takımın ortasahasında top kapan adam kalmaz diyerek oynatmayacağını açıkça söylüyor.
dediğim gibi, bu konuda herhangi bir baskı hissetmezse musampayı oynatmayacak!
üzgünüm!

Ziya Doğan musampaya ne zaman şans verdi ? Biz niye farketmedik bunu ? şanstan akstı nedir ? yada şans anlayışı nedir ? şans vermeye korkuyorum nitekim 2.Yattara vakasını bünyem kaldıramaz demiyor mu Dahi Doğan.Trabzonspor'u babanın çiftliği ya Zİya Doğan dilediğin gibi koştur atlarını ...

TSelif
14.02.2007, 16:30
İnşallah Tekke kadar hatta onun yarısı kadar başarılı olursun...Ol ki bizde şampiyon olalım . Hatta bizi ŞAMPİYON YAP..Tekke'nin yapamadığını yani .....Hazır Bıçakçı yokken :D:D

Barış
14.02.2007, 16:30
.hoca musampanın hazır olsa dahi bu kadroda kendine yer bulamayacağını düşünüyor.
kimi keseceksin de oynatacaksın diyor. verdiğim şansı hiç kullanamadı diyor.
!

Formsuz Keçeli forvet arkası oynuyor ama Musampa takımda asla yer bulamaz,güzel.

Verdiği şansı kullanamamış buna gülüyorum sadece.

Sonra da çıkıp "hayatımın anlamı gelişimdir benim" der..

bizle dalga geçmeye devam et ziya devam et..

Ba®ış
14.02.2007, 16:32
Ziya Doğan musampaya ne zaman şans verdi ? Biz niye farketmedik bunu ? şanstan akstı nedir ? yada şans anlayışı nedir ? şans vermeye korkuyorum nitekim 2.Yattara vakasını bünyem kaldıramaz demiyor mu Dahi Doğan.Trabzonspor'u babanın çiftliği ya Zİya Doğan dilediğin gibi koştur atlarını ...
valla musampayı oynatıp koştursa yeter

Cengiz Çubukcu
14.02.2007, 16:39

musampa maç başına oynarsa veya yedek kalırsa para alıyor mu? bunu biliyormusunuz? eğer alıyorsa bence o paraya değmeyeceğini düşündükleri için onu oynatmıyorlar...ziya hocaya yönetimden baskı da bu yüzden olmuyordur...demek ki musampa da oldukça rahat, o da aldığı garanti paranın yüzü suyu hürmetine paşalar gibi yaşıyor..mu acaba?

Travelair
14.02.2007, 16:39
Acaba Ziya hoca hipnoz filan mı kullanıyor etrafındakileri ikna etmek için?

Jester
14.02.2007, 16:43
Ersen'in gidişi iyidir.
1.5 diye bahsettiğin milyon dolar mı Stichus? Yoksa Euro'mu, TL mi?
Bu yılı 5. bitiririz, bir fazla bir eksik.
Önemli olan seneye ne olacağı.
Anlaşıldığı kadarıyla 3 veya 4 yabancı hakkımız olacak.
Yanılma payı bile olsa(1 oyuncu) şimdiden yapılacak sağlam bir çalışmayla çok sağlam bir takım yaratabiliriz.
Yönetimin hiç ama hiç vakit kaybetmeden bu işe yoğunlaşması lazım.
Konunun Ziya Hoca'nın kalıp kalmaması ile de bir alakası yok.
Nasıl olsa yabancı transferinde hoca değil, yönetimin dediği oluyor.
Musampa'ya da niye bu kadar üzülündüğünü anlamak mümkün değil.
Bu kadroda zaten oynayamayacağını herkes kabul etsin artık.
İyi bir fiyata pazarlasınlar yeter.
İyi bir araştırmayla Musampa'nın daha iyisi rahatlıkla alınabilir.

Ayhan Yüksek
14.02.2007, 16:44
Benim bildiğim adam oynamasda alıyor parasını tıkır tıkır bu yüzden oynatmama fikri mantıksız

champions
14.02.2007, 16:44
Kalın kafalı adamın biri Trabzonsporla, dolayısıyla taraftarla dalga geçiyor, koskoca kulüple resmen oyun oynuyor, valla helal olsun ne adammışsın be!Sinir sisteminin içine etmeye az kaldı nokta

stichus
14.02.2007, 16:52
jester para euro.
almancada bir atasözü var. eldeki kuş damdaki tavuktan iyidir şeklinde. musampa dünyadaki en iyi oyuncu değil ama kadrodaki en iyi oyunculardan biri ve kesinlikle en kariyerlisi.
evet parasını tıkır tıkır alıyor. anlaşmaya göre hotelde kalsa dahi parasını alıyor. o anlaşmayı o şekilde yapmak bizim hatamız da değil ayrıca hemn söyleyeyim. emrah kürşat volkan gibi oyuncularımız ve gökdeniz fatih gibi oyuncularımızın da sözleşmelerini inceledim. aynı.
onu oynatmayacak bir hoca düşünemedi demek ki anlaşmayı yapan.
bence taraftar baskısına ihtiyacımız var.
ceyhunu çıkarıp musampayı oynatsın demiyorum.
stepanovu çıkarıp erdinçi oynatıyor gerçi ama ben yine de keçeli veyahut forvetlerden biriyle yahut hüseyinle değişebilir diyorum.
aslında hereket noktam şu:
tüm yabancıların doksan dakika oynamalı.
bir de kalecin yerli olmalı.
eymen gibi türk statüsünü de hesaplıyoruz.
üç tane oyuncu kalıyor. üç türk oyuncu.
sağ bek, sol bek ve hüseyin yahut gökdeniz.
işte reçete.
:)

Travelair
14.02.2007, 16:56
İşin komiği antremansızken talep ediliyordu, şimdi idmanlı, yüzünde bakan yok :) Ersen de gidiyor oooo gelsin paralar... Musampa gidiyor oooo gelsin paralar... Sezon sonu Milan gidiyor oooo gelsin paralar... Şimdi yönetici olmak vardı. 3 gün önce Cem Sebat'a kiralanıyordu, 2 gün önce iyi maç oynadı göze girdi, dün kadroya alınmadı, bugün selefini yolluyor? Bu ne biçim yönetme Allah aşkına? Kimse ne yaptığını, kime hangi plana uyduğunu biliyor mu? Biri bişey söylüyor yapılıyor öteki başka bişey... yapılıyor. Sonra da ortaya çıkıp ne yapalım tüm dediklerinizi yaptık deniliyor. Pes..... Pes.....

TSelif
14.02.2007, 16:58
Diyorumya yönetimimizin en iyi yaptığı şey 5 'e alıp 10' a satmak....Ama ortada başarı yok o başka :mad:

Burçak
14.02.2007, 17:00
Gerçek Trabzonsporu ayağa kaldırmak için kimsenin bi çabası yok. Yönetim ve hoca hepsi günü kurtarma peşinde . Olurda buseneyi 4. bitirsek bile bu şekilde idare edilen bi yönetim ve hoca ile daha ilerisi olamaz.

Fatih
14.02.2007, 17:03
Gerçek Trabzonsporu ayağa kaldırmak için kimsenin bi çabası yok. Yönetim ve hoca hepsi günü kurtarma peşinde . Olurda buseneyi 4. bitirsek bile bu şekilde idare edilen bi yönetim ve hoca ile daha ilerisi olamaz.

burçak ne 4. mü çok iyimsersin :D

Burçak
14.02.2007, 17:06
bu imkansız değil fatih. 4. ile aradaki puan durumuna bak. :)
ama ben bu şekilde yazarken olurda 4. bitirirsek dedim yani:) bu gidişatla 4. lük busene için çok ii sayılır.

Burçak
14.02.2007, 17:07
Bayan taraftarlarımız toplanıyor
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140207davet.jpg
TSira_Şimal Yıldızı Trabzonspor bayan taraftar grubu gelenekselleştirmeyi planladığı toplantıların ilkini bu pazar günü İstanbul'da gerçekleştirecek.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Trabzonsporlu tüm bayanların davetli olduğu kahvaltılı toplantı 18 Şubat Pazar günü Saat: 10:00-14:00 arasında Darüzziyafe Türk Mutfağı’nda yapılacak. TSira Şimal Yıldızı taraftar topluğundan yapılan açıklamada rezervasyon için ahcakiroglu@bordomavi.net ya da www.bordomavi.net (http://www.bordomavi.net/) adresleriyle temasa geçilebileceği vurgulandı
Resmi Site

keles76
14.02.2007, 17:09
arkadaşlar bir ara ziyanın milanı beğenmediğini okumuştum bazıları yazmış milanıda gönderir zaten milan gidici İnşallah iyi paraya gider baksanıza 30 luk ceyhun bile trabzonsporu atlama taşı olarak görüyor arkadaş bizi beğenmiyor hedefi avrupaymış iki gol attıya biri buna ersenin gelir gelmez hemde sakatken neler yaptığını anlatsın yoksa bu iyice şaşıracak.
Ben bizde oynuyan adamın sesli olarak başka takıma gitmek istiyorum diye düşünmesini hazmedemem .Biz bu adamı bonservis parası verip 1.5 yıllığına aldık yani 1.5 yıl sonra boşta bonservisi elinde şimdide fiyatını yükseltmeye çalışıyor ben zaten kendisinden pek hoşlanmam ama o da kendini sevdirmemek için elinden gelen yapıyor.Kardeşim efendi ol otur oturduğun yerde kimse seni 32 yaşında avrupada oynatmaz hele bizim yönetim gibi 900-1 milyon doları kimse sana vermez elindekinin kıymetini bil.

champions
14.02.2007, 17:12
Diyorumya yönetimimizin en iyi yaptığı şey 5 'e alıp 10' a satmak....Ama ortada başarı yok o başka :mad:
öyle demeyin o da bir başarıdır sonuçta siz onu istemeseniz bile ya da yetinmeseniz her ne ise

tsmusampa61
14.02.2007, 17:13
Bu kalın kafalı inatçı ziyadan bi zıkkım olmaz. Şimdide galibiyeti abartmayın diyo, bizim abarttığımız yok ziya şükrediyoz 3 puana dipten kurtulduk diye, ama sen galiba ilerdeki malubiyetlere zemin hazırlıyosun heralde. Senin bu kadron bakalım kaç hafta gidebilcek.

WERTHeR
14.02.2007, 17:14
Erseni takımda tutmaları kabahat. Taliplisi varsa hemen versinler. Yanında da bonus olarak musa falan filan bir kaç gereksiz adamıda eklesinler:)

Vakfikebirli
14.02.2007, 17:17
Ersen Martini satmak yanlis olur. Sezon sonu düsünülebilir lakin daha iyisini alabiliyorsan tabii.
En azindan su Istanbul takimlariyla oynayacagimiz maclar beklenseydi...Ersen sever büyük maclari!

Bu arada su tavugun damda ne isi var anlayamadim...güvercin ( Taube ) olmasin o ...

stichus
14.02.2007, 17:31
spatze in der hand in der hand ist besser als 'taube' auf dem dach!
bu da bir diğer versiyonu sanırım.
bir şey yazarken dikkat etmek lazım. hatamı düzelten arkadaşımıza teşekkürlerimle..
vielen dank vakfıkebirli!

oskanonur
14.02.2007, 17:33
yine ne yonetimin ne de teknik heyetin istifa haberi yok:(((((

WERTHeR
14.02.2007, 17:53
yine ne yonetimin ne de teknik heyetin istifa haberi yok:(((((

Hükümet istifa eder bunlar istifa etmez:)

sbay
14.02.2007, 17:56
Trabzonspor'a Çok Ciddi Uyarı

Ziya Doğan, “Beklenti büyük. Artık hem içerde hem de dışarda kazanmak lazım” dedi Trabzonspor'a Çok Ciddi Uyarı
Ziya Doğan, “Beklenti büyük. Artık hem içerde hem de dışarda kazanmak lazım” dedi

Savunmaya mesaj
Haftayı Antep galibiyetiyle moralli kapatan Trabzonspor’da gözler artık Denizlispor ile oynanacak müsabakaya çevrildi. İlk prova için dün sahaya inen Bordo-Mavililer’de teknik heyet, futbolculara önemli uyarılarda bulundu, birçok konunun altını çizdi. Teknik direktör Ziya Doğan’ın önce Gaziantepspor müsabakasına değindiği kaydedilirken, bu 90 dakikada özellikle savunmada rakibe verilen pozisyonlar için defansının dikkatini çektiği bildirildi.

‘Rakip ayrımı yok’
Ziya Doğan’ın bundan sonraki haftalara ilişkin de bir takım değerlendirmelerde bulunduğu öğrenildi. Kendilerinden beklentilerin büyük olduğunu ekibine hatırlatan Bordo-Mavililer’in antrenörü, “Bize seri galibiyetler lazım. Bugüne kadar kaybettiğimiz puanları telafi etmek için hem içeride hem de dışarıda kazanmamız şart. Her maça aynı oranda değer vermenizi ve her maçta rakipten fazla mücadele etmenizi istiyorum” dediği kaydedildi.

Duran top paylaşımı
Son dönemlerde duran top kullanımı konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan Trabzonspor’da bu sorun da yavaş yavaş gideriliyor. Sakatlıktan kurtulan Yattara, artık duran topların tek ismi olarak görülüyorken, Gaziantepspor maçında Ceyhun da sahneye çıktı. Gineli, kaleye paralel serbest vuruşlar ve kornerleri kullanmak üzere görevlendirilirken, kaleyi karşıdan gören frikiklerde yeni transfer Ceyhun Eriş’in topun arkasına geçebileceği öğrenildi.

Misina
14.02.2007, 19:18
taka gazetesinin bugünki haberine göre antep maçından sonra ibrahim hacıosmanoğlu nu arayan cemal aydın sitem ederek benim size verdiğim oyuncu attığı 2 golle camianızı ayağa kaldırdı.sizin verdiğiniz oyuncu 20 dakikada çöktü... murat ocak ın kanadından 3 gol yedik demiş

WERTHeR
14.02.2007, 19:21
taka gazetesinin bugünki haberine göre antep maçından sonra ibrahim hacıosmanoğlu nu arayan cemal aydın sitem ederek benim size verdiğim oyuncu attığı 2 golle camianızı ayağa kaldırdı.sizin verdiğiniz oyuncu 20 dakikada çöktü... murat ocak ın kanadından 3 gol yedik demiş

O murat ocak için 1-2 milyon dolar para ve gencecik ali güzeldalımız gitmişti. Bu yönetimin transfer faaliyetlerini iktisat fakültelerinde ibret alınsın diye ders olarak koymak lazım:)

macka61
14.02.2007, 19:41
ya böyle bir şey mi olur bunu haber yapan gazeteyide kutlamak lazım hiç kimse arayıp böyle beyanat kullanmaz

Remzi
14.02.2007, 19:50

ya mustafa keçeliyi alsaydınız!!!! beterin beteri var:D:D:D

Özkan Uludag
14.02.2007, 19:54
Ya Arkadaslar en cok üzüldügüm sey ne biliyormusunuz!!!
Bu foruma gelince herkes Musampa oynamali ziya gitmeli yok yönetim gitmeli daha bircok sey!!!!Ama ne yazikki hic birinin tribünde olduklarinda bu düsünceleri aklina gelmiyo!!!!
1.bu foruma üye oldugumdan beri yaziyorum ama okuyup bunu ciddiye alan yok ne yazikki!!!Ziya dogan ilk trabzonspor zamaninda yattarayi hep yedek oynatiyo,ama bizim tribünlerdeki yattara baskina dayanamadi ve onu sürekli oynatmaya basladi,simdi oynatmasinin sebebi de o zaman yasadigi olaylarin tekrarlanmamasi icin!!!
2.Musampanin oynamasini hepimiz ama hepimiz cok istiyoruz ama bunun icin ne yaptik?hic bisey .Yattara icin yaptigimiz baskinin aynini simdi uygulama zamani geldi birini maca gidince elini vicdanina koysun ve burda yazdiklarini hatirlayip korkmadan birazda yürekle Ziyayi musampayi oynatmadigi icin protesto etsinler nasil mi onu size birakiyorum!!!!
3.Lütfen biseyler yapin ki su adam gitmeden ne kadar iyi bi oyuncuya sahip oldugumuzu görsün herkes ki ziyanin futboldan anlamadigini anlasinlar!!!!

nesta61
14.02.2007, 21:19
1 dakka da 2 gol yenilirmi bee ezik iste 1-3

volkan cok formsuz , 55 bin kisi alexi isikliyor ne vahim bir durum hahaha :D:D:D :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Egemen
14.02.2007, 21:19
tam alkmaarımızın 2. golünü yazıodum 3 oldu
yazıklar olsun fener..

Burçak
14.02.2007, 21:21
4 4 4 4 4
burdan devam
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=649896#post649896
:meşale2:

yns61
14.02.2007, 21:21
ye golleri fener :D:D:D aslanım az alkmarr

nesta61
14.02.2007, 21:22
2-3 Oldu Tony Atti

yns61
14.02.2007, 21:22
tühhhhh :( fark bire indi kötü olduuu

Çetin
14.02.2007, 21:25
ezikler bu oyunla hiçbirşey yapamaz

yns61
14.02.2007, 21:27
haydi çocuklar 4-2 yaapın.. atın ezikbahceye golüü...

nesta61
14.02.2007, 21:27
Yuzde Yuzde Penaltisini Vermede Fb Nin

yns61
14.02.2007, 21:28
ooooooo hakemde bizdenn :)

Burçak
14.02.2007, 21:29
arkadaşlar maç muhabbeti burdan
Son dakika Başlığını meşgul etmeyelim ;)
http://forum.bordomavi.net/showthrea...896#post649896 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=649896#post649896)

nesta61
14.02.2007, 21:30
ILKER YASIN DIYOR boukhari IYI ALISTI UZAKDAN gol atmayi :D:D

nesta61
14.02.2007, 21:31
yok boyle bir gol tumer salladi 3-3

Bartuğ13
14.02.2007, 21:40
iyi oldu iyi.inş 1 tane daha atarlarsa en azından orda beraberlik yeter.

@FLU
14.02.2007, 21:49
Erseni takımda tutmaları kabahat. Taliplisi varsa hemen versinler. Yanında da bonus olarak musa falan filan bir kaç gereksiz adamıda eklesinler:)

+ 1967 aynen katılıyorum bonus olarak

musa keçeli olabilir ...

cem demiri de artık 11 de görmek istiyoruz ziya bey

Bartuğ13
14.02.2007, 21:53
fener 3-3 berabere kaldı.işini çok zora soktu.neyse umarım deplasmanda galip gelebilirler.ama bu kafayla zor.dakka da bir ii kalede de pozisyon oldu anlamadım ben bu işi.

macka61
14.02.2007, 21:58
vallah fenere artık geçmiş olsun buraya kadar

Gürkan
14.02.2007, 22:01
Başlık Trabzonspor son dakika haberleri.

lovehakan
14.02.2007, 22:05
Saracoğlu'nda kan aktı!
F.Bahçe ile AZ Alkmaar arasında oynanan maçta, Migros tribününde kavga çıktı. Çıkan olaylarda üç kişi yaralanırken, yaralılardan birinin bıçaklandığı öğrenildi.

Karşılaşmanın 1. dakikasında Migros tribünün üst kısmında sarı lacivertli iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan arbedede, bir kişi bacağından bıçaklanırken, iki kişi de çeşitli yerlerinden yaralandı. Olaya müdahale eden polis, taraftarları sakinleştirirken, bıçaklama olayına karıştığı öğrenilen bir kişiyi gözaltına aldı.Bacağından yaralanan taraftar, ambulansla hastaneye kaldırıldı.
14.02.2007

Kaynak : DHA

Gürkan
14.02.2007, 22:10
birisi fenerin gollerini ve hazırladıgı fener klıbını ve resımlerıde koysunda tam olsun.

sayfa eksık kaldı.

Sefaenes
14.02.2007, 22:43
ya birakin feneri Biz Trabzonluguz burasida Trabzonspor son dakikasi
eger ile yazilacaksa super lig son dakika haberleridiye topic acilsin oraya yazalim derim

WERTHeR
14.02.2007, 22:57
Saracoğlu'nda kan aktı!
F.Bahçe ile AZ Alkmaar arasında oynanan maçta, Migros tribününde kavga çıktı. Çıkan olaylarda üç kişi yaralanırken, yaralılardan birinin bıçaklandığı öğrenildi.

Karşılaşmanın 1. dakikasında Migros tribünün üst kısmında sarı lacivertli iki grup arasında kavga çıktı. Çıkan arbedede, bir kişi bacağından bıçaklanırken, iki kişi de çeşitli yerlerinden yaralandı. Olaya müdahale eden polis, taraftarları sakinleştirirken, bıçaklama olayına karıştığı öğrenilen bir kişiyi gözaltına aldı.Bacağından yaralanan taraftar, ambulansla hastaneye kaldırıldı.
14.02.2007

Kaynak : DHA

Bizde olsaydı medya son dakika bağlantılarıyla Trabzonda vahşet diyerek haber yapardı.

Hüseyin Çümen
14.02.2007, 23:37
aynen hatta TRABZON DA yaşansaydı bu olaylar uefa dan bize ceza verilmesi için uğraşırdı bu lanet basın

erol-61
15.02.2007, 00:15
bırakın şunları ya adını bile anabiliyosunuz yani reklamını yapmayın şunların ya

WERTHeR
15.02.2007, 01:10
Ceyhun ve Musa’dan ortak mesajlar http://www.trabzonspor.org.tr/images/video.gif
Takımımızın başarılı oyuncuları Ceyhun Eriş ve Musa Büyük M.Ali Yılmaz Tesisleri' nde bir basın toplantısı düzenleyerek soruları cevapladılar. Ceyhun hedefinin, Trabzonspor’a Fatih Tekke kadar veya ondan daha fazla katkıda bulunmak olduğunu belirtirken, Musa ise artık takımın gol sorunu aştığını vurguladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140207ceyhunmusa.jpg"Özgüven kazandık"
Deneyimli oyuncumuz Ceyhun Gaziantepspor karşısında alınan galibiyetle takımın özgüveninin yerine geldiğini belirterek, "Taraftarımızın önünde bu galibiyet iyi oldu. Aşağılarda olan özgüven yukarı çıktı. Denizlispor karşısında da galip gelip üst sıralara doğru yavaş yavaş tırmanışa geçmek istiyoruz. Ayrıca stad atmosferi beni çok etkiledi. Bunu en iyi şekilde kullanmamız gerekiyor. Golü attıktan sonra büyük sevinç yaşadım. Hemen yedek kulübesine koştum. İlk maçımda seyircinin önünde kendini göstermek önemliydi. Mutlu başlangıç yaptık" dedi.

"Sorunlu futbolcu değilim"
Sorunlu bir futbolcu olmadığını vurgulayan Ceyhun, "Çok takım değiştirmem sorunlu olduğum anlamına gelmez. Belli dönemlerde sakatlıklar yaşadım. Kulüpler de hiçbir dönem sakat futbolcuyu bünyesinde tutmak istemez. Oyuncu fayda sağlayamayacağını anlayınca takımdan ayrılmak zorunda kalır. Onun haricinde de gelen tekliflerden dolayı takım değiştirdim. Sakatlıklar bana 2 yıl kaybettirdi. İnsanlar bana karşı önyargılı davranıp sorunlu olduğumu düşünüyorlar. Bu durum bana maddi manevi birçok şey kaybettirdi. Ayrıca yaş ve zaman olarak da kayıplarım oldu. Amacım bundan sonraki dönemi iyi geçirmek" yorumunu yaptı

"Fatih Tekke kadar başarılı olmak istiyorum"
Hedefinin her zaman sahaya çıkıp başarılı bir futbol oynamak olduğunu ifade eden Ceyhun, "Fatih Tekke çok kaliteli bir futbolcu ancak ikimiz ayrı mevkilerin oyuncularıyız. İnsanlar benzetebilir. Amacım Fatih'in burada yaptıkları kadar veya ondan daha başarılı olabilmek" görüşünü seslendirdi

"Yabancılara tolerans var"
Yabancı futbolcular ve teknik adamların yerlilere göre Türkiye'de daha ayrıcalıklı olduğunu ifade eden Ceyhun, aynı toleransın yerli futbolcu ve teknik adamlara da gösterilmesi gerektiğini vurguladı.

Yabancılara daha fazla maddi kaynak ayrıldığını ve bunun karşılığının alınması için daha fazla müsamaha gösterildiğini söyleyen Ceyhun, bu anlayışın yerliler lehine giderek değişmeye başladığını da kaydetti.

"Attırmak da keyifli"
Gol atmanın çok keyifli olduğunu ve bunun ancak yaşanılarak anlaşılabileceğini kaydeden Ceyhun, "Ancak atmak kadar attırmak da keyifli. Seyircinin önünde oynadığınız bir maçta gol atmak da çok önemli. Bu açıdan çok mutlu oldum. İyi bir başlangıç yaptığımı düşünüyorum. İnşallah devamı gelecek" dedi.

Ayrıldığı Ankaragücü kulübünün şu anda zor durumda olduğu ve eğer kümeye düşerse bundan bir vicdan azabı duyup duymayacağıyla ilgili bir soruya Ceyhun, şöyle cevap verdi:
"Ben profesyonel bir futbolcuyum. 11 takım değiştirdim, hiçbir zaman pişman olmadım. Sonuçta orada benim dışımda oynayan 20-25 futbolcu var. İnşallah düzelecektir. Kümeye düşseler üzülürüm mutlaka. Sonuçta orada 5 ayım geçti. Kötü olmasını istemem"

"İyi bir birlikteliğimiz oldu"
Takımımızın başarılı oyuncusu Musa ise takımın yeni katılan oyuncularla birlikte güç kazandığını vurgulayarak, "Gaziantepspor maçıyla yaşadığımız gol sorununu aştık. Denizlispor maçını kazanıp daha yukarılara çıkmak istiyoruz. Bir seri yakalarsak kadromuz da yeterli, daha yukarılara çıkacağımıza eminim. Ligin ilk yarısında inişli çıkışlı grafik çizdik. İkinci yarıya hem kendim hem takım iyi başladı. Önceden çoğu maçta iyi oynayıp kazanamıyorduk. 7-0, 8-0 bitecek maçlar ya berabere bitiyordu ya da mağlup oluyorduk. Artık bu sorunu aştığımızı düşünüyorum" dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/video.gif Ceyhun ve Musa basın toplantısı (http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/140207ceyhunmusa.mpg)

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140207ceyhunmusa2.jpg

sismolog61
15.02.2007, 08:52
Yürü be Ceyhun!

Trabzon’un yeni yıldızı ilk basın toplantısında oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.
15.02.2007

Fatih Tekke’ye benzetiliyorum ama özelliklerimiz farklı. Fakat benim amacım burada onun kadar ya da daha fazla başarılı olmak. İnsanlar bana karşı önyargılı. Çok takım değiştirmiş olmam sorunlu olduğum anlamına gelmez. Bu yöndeki düşünce değişmeli.

İki gol atmıştı
Gaziantepspor müsabakasında attığı iki golle takımının yıldızı olan ve bir anda taraftarın sevgilisi haline gelen Ceyhun Eriş, düzenlediği basın toplantısında oldukça iddialı açıklamalar yaptı. Zenit’e transfer olan Fatih Tekke’ye benzetilen Bordo-Mavili ekibin tecrübeli futbolcusu, önceliği bu konuyu verirken, “Fatih ile özelliklerimiz aynı değil ama inşallah burada Fatih Tekke kadar ya da ondan daha fazla başarılı olabilirim” yorumunu yaptı.

‘Fener’e gittim ama...’
Antep galibiyetinin özgüveni artırdığını vurgulayarak geleceğe ilişkin açıklamalar yapan Karadeniz ekibinin tecrübeli ismi, Denizli maçından da zaferle ayrılmaları halinde rüzgarı arkalarına alacaklarını ileri sürdü. Daha önce de Trabzon’a transferinin söz konusu olduğunu hatırlatan Ceyhun Eriş, “Siirt’ten Fener’e giderken bir tercih kullanmadım. Durum maddiyatla alakalıydı. Trabzon ise resmi teklif bile yapmamıştı” ifadesini kullandı.

‘Tarzımı anlamak lazım’
Kendisini ‘sorunlu futbolcu’ ilan edenlere de göndermede bulunan Trabzon’un yıldızı, “Çok takım değiştirmem problemli olduğumu göstermez. Bu önyargı bana maddi-manevi çok şey kaybettirdi. Geriye dönüp bakmak istemiyorum” diye konuştu. Tarzı hakkında da bilgi veren Ceyhun, “Çok top kaybettiğim söyleniyor ama bu riskli oyun tarzımdan kaynaklanıyor. Böyle geçen maç sayısı da sezonda 2 ya da 3’tür. Bunu iyi ayırt etmek gerekir” dedi.

‘Sorun goldü, çözdük’
Ceyhun ile birlikte toplantıya katılan ve kısa bir konuşma yapan Musa ise şunları söyledi: “İyi bir hazırlık kampı geçirdik. Bu süreçte iyi bir birliktelik yarattık. Takımımızın en büyük sorunu goldü. Onu da artık aştığımıza inanıyorum. Trabzonspor, üst üste kazandığı bir seri yakalayabilirse çok iyi olacak. Kadromuz da bunun için fazlasıyla yeterli. Daha yukarılara çıkacağımızı düşünüyoruz.”

Ömür AVCI/DHA

Vegas
15.02.2007, 09:54
Ceyhun ve Musa’dan ortak mesajlar
...................

Musa Buyuk Ankaraspor'a gonderilmemis miydi:confused:

poetricus
15.02.2007, 10:44
“Siirt’ten Fener’e giderken bir tercih kullanmadım. Durum maddiyatla alakalıydı. Trabzon ise resmi teklif bile yapmamıştı.”
Bu ifade tamamen yalandır. Başkan Takiyettin Yarayan'ın o günkü açıklaması: "Ceyhun konusu bizim için bitmiştir. Trabzonspor'a bir söz verdik. FB daha yüksek bir rakam teklif etti ama verilmiş bir sözümüz var ve ondan dönmeyeceğiz."
Ama Ceyhun Efendi o sırada kaçıp FB kampına sığınmıştı. Böyle kıvırıp gözümüze baka baka yalan söyleyeceğine adam gibi konuşsa daha takdire değer olurdu.

Konuş Ceyhun, konuş! Bu camianın midesi son yıllarda öyle şeyler kaldırdı ki seni haydi haydi kaldırır.

Dursun Ali Bahçekapılı
15.02.2007, 10:46
Musa Buyuk Ankaraspor'a gonderilmemis miydi:confused:

Ankaraspordan aldıgımız futbolcuyu neden tekrar Ankaraspora gönderelim ki.Kastettigin Ceyhun'un karşılıgında Ankaragücüne kimi verdigimiz ise Murat Ocak'ı 1.5 yıllık kiralık verdik

HALANİK
15.02.2007, 10:58
Bu ifade tamamen yalandır. Başkan Takiyettin Yarayan'ın o günkü açıklaması: "Ceyhun konusu bizim için bitmiştir. Trabzonspor'a bir söz verdik. FB daha yüksek bir rakam teklif etti ama verilmiş bir sözümüz var ve ondan dönmeyeceğiz."
Ama Ceyhun Efendi o sırada kaçıp FB kampına sığınmıştı. Böyle kıvırıp gözümüze baka baka yalan söyleyeceğine adam gibi konuşsa daha takdire değer olurdu.

Konuş Ceyhun, konuş! Bu camianın midesi son yıllarda öyle şeyler kaldırdı ki seni haydi haydi kaldırır.
aynen kardeş sonuna kadar katılıyorum sana

WERTHeR
15.02.2007, 11:20

Kızmayın ceyhuna. Onu transfer eden yönetimin etik değerleri diye bir mukaddesatı yok. Eğer olmuş olsaydı Trabzonspor taraftarına küfreden, Trabzonspor taraftarının delikanlılığını Şükrü Saraçoğlunda görüşürüz diyerek tartışmaya açan fatih akyeli takıma sokmazlardı. Ceyhunun yatığı hiç bir şey. hem bize her şey müstehak. Paralı başkan istedik sonunda para tüm ruhumuzu satın aldı. Ahlakmış, değerlermiş, kültürmüş unuttuk gitti. Sakaryadan erdinçi geri almamız en büyük ahlaksızlığımız olarak tarihe geçti. Say say bitmez.

poetricus
15.02.2007, 11:23
Lütfen son cümlemi bir daha oku WERTHeR!

oskanonur
15.02.2007, 11:25
bugun de istifa haberi yok:(

WERTHeR
15.02.2007, 11:27
Lütfen son cümlemi bir daha oku WERTHeR!

Sana söylenmiş bir eleştiri yok. Yanlış anlamışsın. Senin söylediklerine zaten katılıyorum. Kusura bakma

Semih Kırsüleymanoğlu
15.02.2007, 11:31
SESSİZCE KAPANDI

YATTARA OLMAZ
Trabzonspor'da Fatih Akyel'in takımdan ayrılmasından sonra 2.kaptanlık için Yattara'nın ismi ağırlık kazanmıştı. Ancak Teknik Patron Ziya Doğan, bu olayın büyütülmemesini isteyerek, "Tolga'da oynadığına göre Hasan 3.kaptanlıktan 2.'liğe alalım. Tolga'yı da 3.kaptan yapalım" yönünde isteği doğrultusunda kaptanlık olayı bu şekilde kapatıldı. Yattara'nın Gökdeniz gibi kaptanlığı istememesinin de Doğan'ın bu yöndeki kararında etkili olduğu da ifade edildi.

Semih Kırsüleymanoğlu
15.02.2007, 11:33
YATTARA'YA UYARI
http://www.rfi.fr/actufr/images/073/GuiIbrahimaYattara150.jpg

Trabzonspor'da V.Manisa ve G.Antep maçlarında 11'de sahaya çıkmasına rağmen istenilen performansı sergileyemeyen Yattara'ya Ziya Doğan'dan uyarı geldi. Özellikle G.Antep maçında sağ kanatta istenilen etkiyi yapamayan Gineli oyuncudan artık toparlanmasını isteyen Doğan, "Topu ayağında çok tutma. İleride kalıyorsun, senin bölgenden sıkıntı yaşıyoruz" diye uyarıda bulundu.

Kaynak: Karadenizgazete

Semih Kırsüleymanoğlu
15.02.2007, 11:35
MUSAMBA BU NE HAL!
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/16532.jpg

ARTIK TOPARLAN
Doğan, Musampa'yı görüşme odasına çağırdı. İkinci yarıda da kulübeden çıkamayan, bunun üzerine V.Manisa ve G.Antep maçlarında hastalığı nedeniyle kadroya da giremeyen siyahi oyuncu ile özel olarak görüşen Teknik Patron Ziya Doğan, Antalya Kampı yakaladığı formunun düşmesi nedeniyle Musampa'yı uyardığı belirtildi. Doğan, "Kampta çok iyiydin. Ama burada yine kayıpsın. Bir an önce kendini toparla" dediği öğrenildi.
ÖZEL UYARI!
Doğan, "Ben senin iyi bir oyuncu olduğunu biliyorum. İyi olduğun sürece her zaman takımda yerin var. Ancak bu halinle değil. Hastalıktan kurtulduktan sonra iyi çalış ve formanı al. Kamptaki Musampa'yı geri istiyorum" diye konuşarak Musampa'yı hem uyardığı hem de motive ettiği belirtildi. Doğan'ın özel yaşamına dikkat etmesini istediği Musampa'ya sol kanatta da görev verebileceği ifade edildi.

Semih Kırsüleymanoğlu
15.02.2007, 11:40
TRABZON ÇOK DEĞİŞTİ

http://futbol.milliyet.com.tr/Images/OyuncuFotograf/432.jpg

DAHA İYİYDİK
Musa Büyük, Trabzonspor'un ilk yarıda şanssızlıklar yaşadıklarını ifade ederek, "Farklı kazanacağımız maçları kaybedince bu noktaya geldik" dedi. Ligin ilk yarısında çoğu maçta iyi futbol ortaya koyduklarını savunan Musa, ''7-0, 8-0 bitecek karşılaşmaları kaybettik. Veya bu maçlarda yenildik.Şimdi öne geçiyoruz ve bu üstünlüğümüzü koruyoruz. Denizlispor maçını kazanıp daha yukarılara çıkmak istiyoruz. 2 maç üst üste kazanamadık. İlk olarak bunu gerçekleştirip bir seri yakalamak istiyoruz'' dedi.

Semih Kırsüleymanoğlu
15.02.2007, 11:42
BİR RÜYAYDI GERÇEK OLAN!
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/11522_1_060630125215.jpg

KALICI OLMAK
Ufukhan Bayraktar, alt yapıda forma giyen her oyuncu gibi kendisinin de en büyük hayalinin bir gün Trabzonspor'da yer almak olduğunu ifade ederek, "O zaman hayal gibiydi. Ancak hayali gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyorum şimdi" dedi. Futbolcunun hiçbir zaman hayalinin bitmemesi gerektiğini ifade eden Ufukhan, "Bu genç yaşta Trabzonspor'da yer almanın anlamını iyi biliyorum. Şimdi hedefim burada başarılı olmak" dedi.
FARKLI BİR DUYGU
Tesislerde idman yapan minikleri görünce, geçmişe gittiğini ifade eden Ufukhan, "Ben de o zamanlar A.Aker'e bir gün bile çıksam yeter diye geçiriyordum içimden. Ancak şimdi Trabzonspor'dayım. Bu tarifsiz bir mutluluk. Artık Trabzonspor'da kalıcı olmak adına elimden gelenin en iyisini yapacağım. Buraya olmak güzel ama bu forma ile daha da büyük hedeflere ulaşmak istiyorum. Bunun için herşeyi yapacağım" dedi.

Bahtiyar
15.02.2007, 12:44
MUSAMBA BU NE HAL!
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/16532.jpg

ARTIK TOPARLAN
Doğan, Musampa'yı görüşme odasına çağırdı. İkinci yarıda da kulübeden çıkamayan, bunun üzerine V.Manisa ve G.Antep maçlarında hastalığı nedeniyle kadroya da giremeyen siyahi oyuncu ile özel olarak görüşen Teknik Patron Ziya Doğan, Antalya Kampı yakaladığı formunun düşmesi nedeniyle Musampa'yı uyardığı belirtildi. Doğan, "Kampta çok iyiydin. Ama burada yine kayıpsın. Bir an önce kendini toparla" dediği öğrenildi.
ÖZEL UYARI!
Doğan, "Ben senin iyi bir oyuncu olduğunu biliyorum. İyi olduğun sürece her zaman takımda yerin var. Ancak bu halinle değil. Hastalıktan kurtulduktan sonra iyi çalış ve formanı al. Kamptaki Musampa'yı geri istiyorum" diye konuşarak Musampa'yı hem uyardığı hem de motive ettiği belirtildi. Doğan'ın özel yaşamına dikkat etmesini istediği Musampa'ya sol kanatta da görev verebileceği ifade edildi.

bu haberi bende okudum.şimdi ziya nın forma şansı vereceğine inanalım mı?

sbay
15.02.2007, 12:53
http://haber61.net/images/news/stepanov.jpg

Trabzonspor’da Stepanov’un ilk 11 de oynamaması yönetimde de rahatsızlık yarattı.

Yönetim Ziya Doğan'ı Uyaracak
Trabzonspor’un başarılı stoperinin son oynanan Gaziantepspor maçında ilk 11 de sahaya çıkmaması, transfer döneminde bu futbolcudan büyük bir gelir bekleyen yönetimde tedirginlik yarattığı öğrenildi.

Bilindiği gibi Chelsea kulübü Trabzonspor’a Stepanov için 4 milyon Avro luk resmi teklifte bulunmuş, Trabzonspor 10 milyon avro isteyince bu transfer gerçekleşmemişti.

Stepanov, Chelsea başta olmak üzere bir çok kulübün transfer listelerinde birinci sırada yer alıyor.

Sezon sonunda Stepanov’u iyi paraya satmayı hedefleyen Trabzonspor külübü bu futbolcunun göz önünde ve ilk onbirde kadroda yer almasını istiyor.

Stepanov’u 7-8 milyon Avro’ya satmayı düşünen Trabzonsporun, bu futbolcunun ilk 11 de oynamamasından dolayı bu transferden istediği parayı alamayacağı görülüyor.

Biz haber61.net olarak, Vestel Manisaspor maçından önce Ziya Doğan’ın Stepanov’a külübe çekeceğini haberimizde okuyucularımızla paylaşmıştık.
Haberimizde Vestel Manisaspor maçının tahmini takım kadrolarını verirken, Stepanov’un oynamayacağını ve kulübeye çekileceğini duyurmuştuk.

Vestel Manisaspor maçı öncesi Erdinç’in şiddetli grip olması Doğan’ın kafasındaki düşünceyi hayata geçirmesini engelledi.

Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, futbolcuyu oynatıp oynatmama kararının teknik direktörde olduğu fakat Türkiye’nin en başarılı stoperlerinden biri olan Stepanov’un oynatılmamasının Trabzonspor’a büyük zarar vereceği herkes tarafından bilinmektedir. Bu konuda yönetim maddi zararların teknik direktör Ziya Doğan’a bildireceği ve kararını bir kez daha gözden geçirmesinin

sbay
15.02.2007, 12:53
İşte haftanın hakemleri..

Turkcell Süper Lig'de 21. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.. İşte, Konyaspor-Beşiktaş karşılaşmasıyla start alacak hafatada düdük çalacak isimler..

16 Şubat Cuma:
20.00 Konyaspor-Beşiktaş: Tolga Özkalfa

17 Şubat Cumartesi:
14.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor: Bünyamin Gezer
19.00 Gaziantepspor-Galatasaray: Cem Deda

18 Şubat Pazar:
14.00 Kayserispor-Kayseri Erciyesspor: Uğur Söylemez
14.00 Sivasspor-Antalyaspor: İsmet Arzuman
14.00 Ankaraspor-Gençlerbirliği: Hakan Sivriservi
14.00 Vestel Manisaspor-Ankaragücü: Cemil Şensöz
16.00 Denizlispor-Trabzonspor: Yunus Yıldırım
19.00 Fenerbahçe-Sakaryaspor: Bülent Yıldırım

Faik Yılmaz
15.02.2007, 12:54
kendisini hazırlık maçlarında bile 2. yarıda alan bi adamın konuşmaya hakkı yok bence.....

stichus
15.02.2007, 13:05
ben inanamıyorum maalesef.
belkibaskı ile mecbur bırakabiliriz hocayı.
kendiliğinden oynatmayacak..

Fatih
15.02.2007, 13:40
Trabzonspor'un hedefi ligi ilk 4 takım arasında bitirmek

Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Şimşek, Gaziantepspor galibiyetiyle ligde yaşadıkları kötü dönemin geride kaldığını ve önlerindeki Denizlispor maçını da kazanıp yollarına devam edeceklerini söyledi.
Şimşek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, devre arasında yaptıkları transferlerle birlikte takımın performansının üst seviyeye çıktığını belirterek, ''Yaptığımız transferlerin performanslarından memnunuz. Ayrıca yeni transferler, takımdaki diğer oyuncuların da yükünü azalttı ve takımda alternatif arttı. Ligin en kaliteli ekiplerinden birine sahibiz'' dedi.
Gaziantepspor maçıyla birlikte yeni bir sayfa açtıklarını ifade eden Şimşek, ''Gaziantepspor galibiyetiyle kötü dönem geride kalmıştır. Denizlispor'u da yenip yolumuza devam edeceğiz. Denizlispor maçıyla da deplasman galibiyeti özlemine son vermek ve galibiyetleri sürdürmek istiyoruz'' diye konuştu.
Şimşek, Trabzonspor'un ligin ilk yarısında taraftarını çok üzdüğünü ifade ederek, şöyle konuştu:
''Alacağımız galibiyetlerle ligi ilk 4 takım arasında bitireceğimize inanıyoruz. Bunu da başaracak bir kadromuz var. Bu yıl en azından Avrupa Kupaları'na katılmak istiyoruz. 3 puanlık sistemde her an herşey olabilir. Önümüzdeki 4 maçta 12 puan alırsak, puan cetvelinde üst sıralarda kendimize yer bulabiliriz.''

coolank
15.02.2007, 13:47
yahu bu takım zaten şu anda dahi hocası olmasın 4 . olur.. sorun o adam da

Recep Çaltepe
15.02.2007, 13:48
Trabzonspor deplasmanda zorlanıyor !..

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, dış saha maçlarında puan almakta zorlanıyor.. Bordo-mavililer, bu sezon ligde tek deplasman galibiyetini 158 gün önce Beşiktaş'ı yenerek aldı..

15 Şubat 2007, 10:57

Karadeniz ekibi, 15 Eylül'de yapılan ligin 5. hafta maçında Beşiktaş'ı 3-2 mağlup ederek bu sezon ilk deplasman galibiyetini alırken, bu tarihten sonra da dış saha galibiyeti elde edemedi.

Trabzonspor, Denizlispor'u yenmesi halinde ligde 161 gün sonra deplasmanda galibiyet elde etmiş olacak ve deplasman galibiyeti özlemini de gidermiş olacak.

-9 MAÇTA 5 PUAN-
Trabzonspor, deplasmanda yaptığı 9 maçta sadece 5 puan toplayabildi. Bordo-mavililer, 9 deplasman maçında, 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 6 mağlubiyet aldı.

Karadeniz ekibi, söz konusu maçlarda 14 gol yerken 7 gol atabildi.

-DEPLASMAN MAÇLARI-
Trabzonspor'un bu sezon ligde deplasmanda yaptığı maçlar ve aldığı sonuçlar şöyle:
Kayserispor-Trabzonspor.........: 1-0
Gaziantepspor-Trabzonspor.......: 2-1
Beşiktaş-Trabzonspor............: 2-3
Ankaragücü-Trabzonspor..........: 2-2
Gençlerbirliği-Trabzonspor......: 3-0
Sakaryaspor-Trabzonspor.........: 1-0
Sivasspor-Trabzonspor...........: 1-0
Bursaspor-Trabzonspor...........: 2-1
Vestel Manisaspor-Trabzonspor...: 0-0

www.ajansspor.com

Burçak
15.02.2007, 14:29
Sümer incelemelerde bulundu
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207sumer.jpg
Eğitim ve Bölge Koordinatörümüz Özkan Sümer, bugün Türkiye Futbol Federasyonu ve Milli Eğitim Bakanlığı'yla ortaklaşa olarak 75. Yıl Pelitli Cumhuriyet İlköğretim Okulu için yapılması planlanan futbol sahası için bölgede incelemelerde bulundu.

Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Yakup Bırasaoğlu ve Paf Takım Antrenörümüz Ahmet Özen'le birlikte okul bahçesinde fizibilite çalışması yapan Sümer, Pelitli'ye güzel bir tesis kazandırmaya çalıştıklarını söyledi. Sümer ön çalışmanın ardından önümüzdeki günlerde daha kapsamlı bir organizasyon için harekete geçileceğinin de altını çizdi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207sumer1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207sumer2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207sumer3.jpg

sarman61
15.02.2007, 14:38
Musampa için ziya hoca öyle demiş hade be. En formda gözüktüğü maçın ardından yapılan maçta oyanatmadı. Neden oynatsın ki şimdi. Mustafa Keçelide yaptığı ısrarın yarısını musampa dan yana yapsaydı Şimdi sol kanat sorunumuz olmaz dı.

Recep Çaltepe
15.02.2007, 14:40
Eller'in parası geldi !..

Trabzonspor, Fabiano Eller'in satışı nedeniyle İspanyol Kulübü Atletico Madrid'den alacağı bonservis ücretinin ikinci taksitini de tahsil etti.. Madrid ekibinin yöneticileri, 550 bin euroluk ikinci taksiti göndererek, bonservis bedelinin tümünü ödemiş oldu..

15 Şubat 2007, 14:20

Haber: Ömür Avcı - DHA

İspanyollar bir süre önce gecikmeli olarak 450 bin euroluk ilk taksiti yatırmışlardı. Madrid kulübü yöneticileri, dün de 550 bin euroluk ikinci taksiti göndererek, bonservis bedelinin tümünü ödemiş oldu.

www.ajansspor.com

Fatih
15.02.2007, 14:43
Doğan'dan basına tepki

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Gaziantep maçında alınan 3 puanın abartılmaması gerektiğini söyledi. Doğan basına, yaptığı haberlerden dolayı da tepki gösterdi...

Doğan'dan basına tepki
"İYİ SİNYALLER VERİYORUZ"
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Ziya Doğan, Gaziantep karşısında alınan galibiyetin önemli olduğunu belirterek, "Her şey yolundaymış gibi gösteriliyor. Ama bazı mevkilerde oyun anlayışında istediğimiz seviyeyi tam anlamıyla yakalayamadık. Bunu da yakaladığımız zaman iyi takım olacağız. Şu anda sadece iyi sinyaller veriyoruz. Ama bu yeterli değil. Bir maç kazanmakla her şeyin güllük gülistanlık gösterilmesi doğru değil. Kamuoyu haftalar sonra galibiyete sevindi, bu galibiyet moral oldu belki ama durum bence abartılıyor. Ayaklarımızın yere basması lazım. Eksiklerimiz var. Bunları her geçen gün düzelteceğimizden eminiz" dedi.

"BÜYÜK-KÜÇÜK KULÜP YOK"
Ziya Doğan, bu hafta ligin düşme hattındaki takımlarından biriyle oynayacaklarını ifade ederek, "Denizlispor, bu hafta gol yiyene kadar fazla pozisyon vermedi. Türkiye'de büyük – küçük kulüp yok. Sadece havasını yakalamış, moral motivasyonunu en üst seviyeye getirmiş takımlar var. Bunların karşısında bir de özgüvenini bulamamış takımlar var. Puan cetvelindeki durumu o takımın kötü olduğunu göstermez. Gerçekten zor, mücadeleci ve üst seviyede maç olacak. Onlar açısından gergin bir maç olacak. Varını yoğunu sahaya koyacaklarını biliyoruz. Bizden sonra da Galatasaray ile oynayacaklar. Bunun için bizi mutlak yenmek isteyen takıma karşı biz de mutlak galibiyet için gidiyoruz. Rakibi küçük görme gibi bir lüksümüz yok. 3 puanla Beşiktaş maçı öncesi morali motivasyonumuz üst durumda eve dönmek istiyoruz. Oynanmamış maçı kazanmış gibi gösterme taraftarı değilim" diye konuştu.

HABERLERE TEPKİ
Doğan, zaman zaman medyada futbolcularla ilişkileri hakkında bazı haberler yayınlandığını da vurgulayarak, "Bugün Musampa ile ilgili, beni yönetime şikayet ettiğine dair haberler var mesela. Gerçekle hiç alakası yok. Kiki önemli oyunculardan biridir. Sadece görev verilen oyuncu önemli değildir. Oynamayanlar da görev yapanlar kadar değerlidir. Stepanov'u oynatmam gerektiği yoksa değer kaybedeceği yönünde yönetimin bana baskı yaptığıyla ilgili haberlerin de gerçekle alakası yok. Biz Trabzonspor'un değerini her şeyin üstünde tutarız. Önemli olan Trabzonspor'un değerinin düşmemesi. Bizim 23 kişilik bir kadromuz var. Rekabet üst seviyeye geldi. Hiç kimsenin forması garanti değil. Bu rekabeti yaratmak çok önemli. Biz bunu yarattık. Oynamayanın da oynayan kadar değerli olduğu takım oluşturacağız. Kimi hazırsa onu oynatırız. Galatasaray Avrupa şampiyonu olduğu zaman Arif ligde çok az maç oynamıştı ama o dönemin sonunda Avrupa'ya transfer oldu. Her oyuncunun mutlaka kendini hazır tutması lazım. 23 kişiden 18 yaparken zorlanıyorum. Bu beni mutlu ediyor. İlk yarıda bu yoktu. Kötü oyuncuyu oynatmaya mecbur kalıyordum. Çünkü alternatifi yoktu. Bugün sayısal olarak azalmamıza rağmen alternatifli kadro oluşturduk. Oyuncularımın da beni bu konuda çok iyi anladıklarından eminim. Teknik direktör olarak, insan olarak adaletli davranmayı kendime ilke edindim. Sadece yeni transferlerin katılımıyla takım iyi sinyaller vermiyor. Diğer oyuncuların da büyük katkısı var. Takım oyununa uyum sağladıkça iyi olacaklar" dedi.

"HERKES HAZIR OLMAK ZORUNDA"
Doğan, geçen hafta Çağdaş'ı 18 dışında tuttuklarını ancak bundan kimsenin Çağdaş'ın kötü olduğu anlamını çıkarmaması gerektiğini de ifade ederek, "Oyuncu bazında da mantaliteyi değiştirmek istiyoruz. Futbolcunun küsme hakkı yoktur. Profesyonel futbolcu mutlaka Avrupalı meslektaşı gibi düşünmek zorunda. Yan etkenler bu çocukların mantalitelerinin düzelmesini engelliyor. Oyuncular seçimlerimden ve uygulamalarımdan rahatsız değil ve onlarla anlayışlı biçimde, huzurlu çalışma ortamı içindeyiz. Ama genç oyuncular bu tür dedikodularla oldukça yıpranır. Buna izin vermememiz gerekir" dedi.

"ZAMAN ZAMAN AKSAKLIKLAR OLACAK"
Musampa'nın da geldiği günle bugünkü durumu arasında yüzde 100 fark olduğunu vurgulayan Doğan, "Bir haftadır gripti, karın kaslarında spazm oldu. Bugün iyi gözüken oyuncuların yarın formsuz dönemleri de olacak. Benim görevim hepsini hazır tutmak. Şu anda tüm oyuncularım 11'de oynayacak seviyede. Rakibe göre bazen ummadığınız adamlar 11 dışında kalır. Oyuncular alıştı. Çünkü mantıklı düşünmeye başladılar. Mantalite değişecek. Bu maçtan olumlu sonuçla gelirsek, Trabzonspor tam havasını yakalar. Biz bu maça önem veriyoruz. Takım oyununa çok önem veriyorum. Zaman zaman takımda aksaklıklar olacak. Ama oyucularımızla çalışarak eksiklerimizi gidereceğiz ve ideal duruma geleceğiz. Bir teknik adam kazandığı maçtan sonra eksikleri görmüyorsa bu hocanın eksikliğidir. Biz artıları cebimize koyduk, eksikleri nasıl tamamlarız onu düşünüyoruz. 3 tane oyuncunun gelmesiyle bu takımın şekli değişmedi, 23 kişinin şekli değişti. Takımın beraber hareket etmesinde bu düşünceler önemli rol oynuyor" diye konuştu.

Doğan, kendisinin ve futbolcuların alacaklarını alamadığıyla ilgili yorumları değerlendirirken de, "Sadece Trabzonspor olarak bakmamak lazım. Türkiye'nin hayat şartlarını göz önünde bulundurarak hareket etmemiz lazım. Bunların şimdi ne yeri ne de zamanı. Her takımda olduğu gibi aksaklıklar olabilir. Bunu çözeceklerine inanıyorum. Benim için ise fark etmez. Ufak tefek problemler olduğu zaman bunu çok da büyütmemek gerektiğine inanırız. Ben başka şeylerle gündeme gelmek istiyorum" ifadesini kullandı.

Doğan, Trabzonspor'un dengeli bir takım olması için bazı eksiklikleri olduğunu da belirterek, "Şu anda tam istediğim seviyede değiliz" dedi. Takımda Hüseyin'den sonra ikinci kaptanlığa Hasan, üçüncü kaptanlığa ise Tolga Zengin'in getirildiğini ve bunun yönetimce de onaylandığını ifade eden tecrübeli teknik adam, takımda yaptığı oyuncu seçimlerine herkesin saygı duymasını beklediğini de vurgulayarak, "Ben buranın teknik direktörüyüm. Oynatıp oynatmama kararını ben veririm. Ama hiçbir teknik direktörün hiçbir oyuncuya duygusal davranma hakkı yoktur. Bindiği dalı kesmez teknik direktör. Avrupa'da önemli takımlar 3 – 5 kişi değiştiriyorsa, biz de öyle olacağız. Biz ilk yarıda rekabetli bir takım oluşturamadık. Bazı mevkilerde fazla oyuncu vardı, ama bazılarında oyuncu azlığı vardı. İstikrar olursa Türkiye'de her teknik direktör başarılı olur. Türkiye'de de inşallah bu yapı değişecek. Bazı takımlar iki haftalığına teknik direktör değişiyor. Bu dünyada kabul gören bir şey değil. İstikrarda karar vermenin Türk futboluna çok faydası var" dedi.

poetricus
15.02.2007, 14:44
"Topu ayağında çok tutma. İleride kalıyorsun, senin bölgenden sıkıntı yaşıyoruz".

İşte bu: Yaşasın mantalite!

Şuayip Aydın
15.02.2007, 15:07
Denizli'ye bileniyorlar
Hafta sonunda Denizli deplasmana çıkacak Trabzonspor, dün yaptığı tek idmanla bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Ziya Doğan'ın hata yapan oyuncuları sert şekilde uyardığı gözlendi. İdmana kasığında ağrı olan Hasan Üçüncü katılmadı.

Kalıcı olmak istiyorum
Sakaryaspor'dan transfer edilen Erdinç, performansıyla teknik heyeti sevindiriyor. Gaziantepspor karşılaşmasında Risp ile birlikte çok iyi bir ikili olan bordo-mavili futbolcu, "Burada çok iyi bir ortam buldum. Hedefim kalıcı olabilmek" ifadelerini kullandı.

Kaptandan garanti
Bordo-mavili takımın kaptanı Hüseyin Çimşir, Denizlispor karşılaşmasını kazanacaklarını iddi etti. Trabzonsporlu oyuncu, karşılaşmaya çok iyi hazırlandıklarını belirterek, "İyi bir hava yakaladık. Alnımızın akıyla deplasmandan istediğimizi alarak döneriz" dedi.

Bayanlar toplanıyor
Tsira-Şimal Yıldızı Trabzonspor bayan taraftar grubu gelenekselleştirmeyi planladığı toplantıların ilkini bu pazar günü İstanbul'da gerçekleştirecek. Trabzonsporlu tüm bayanların davetli olduğu kahvaltılı toplantı saat 10.00 ile 14:00 arasında yapılacak.

Bilekleri hiç bükülmedi
Deplasmanlı Bölgesel Basketbol Ligi H Grubu'nu 20 puanla namağlup lider tamamlayan Trabzonspor, ligler arasında da önemli başarılara imza attı. Grubunda oynadığı 10 karşılaşmadan da galip ayrılan bordomavili basketbol takımı grubunda namağlup durumda.

Masa tenisi gurur verdi
Masa Tenisi Türkiye 2. Ligi B Grubu'nda mücadele eden Trabzonspor erkek ve bayan takımlar müsabakalarına devam ediyor. Erkek takımı, oynamış olduğu 17 maçta 15 galibiyet ve 2 mağlubiyet elde ederek 1. Lige çıkmayı büyük oranda garantiledi

marcelinhos100
15.02.2007, 15:19
Trabzonspor bu oyuna gelmeyecekhttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/9202milan.jpg14 Şubat 2007 10:55

Birçok Avrupa takımının transfer listesinde yer alan Trabzon'un yıldız futbolcusu Stephanov'un Chelsea'ye gitmek için yaptığı hesaplar kulübü harekete geçirdi.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
İngiliz devi Chelsea ile gizlice anlaştığı iddia edilen Sırp yıldızın kasıtlı olarak kırmızı kart görmesi yönetimi harekete geçirdi.

Tekme attı, yattı...
Milan Stepanov sezon sonunda Trabzonspor'dan ayrılıyor. Chelsea ile anlaştığı iddia edilen Sırp oyuncunun, gönderilmesi için ne gerekiyorsa yapması bordo-mavili yönetimi harekete geçirdi. Performansını kasıtlı olarak düşüren Stepanov'un Konyaspor maçında da kasıtlı olarak kırmızı kart görmesi bardağı taşırdı.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/115251.jpg (javascript:resimAktar(1,'115251.jpg'))

6 milyon dolar...
Daha önce Szymek'te zarar eden Trabzonspor'un, gitmek isteyen Sırp futbolcudan da zarar etmemek için savunmaya takviye yaptığı iddia edildi.
Defansı Risp ve Erdinç ile güçlendiren yönetim, Stepanov'a "Resmi teklifi getir, fiyatın 6 milyon dolar" mesajını verdi. Şimdi söz Chelsea'de.

Kaynak: Fotomaç

ya çıldırmamak elde degil adamı oynatmayarak medyanın da diline düşünüyorsun milan böyle birşey yapmaz ALLAH seni bildiği gibi yapsın dogan erdinçde ne buldun ki stephanovu oynatmıyorsun futbolcu kırmızı kart görmez mi kezman sürekli görüyor bunun sabote etmekle ne alkası var

Burçak
15.02.2007, 15:22
ulan Folomaç fırsat doğdu size dimi. sallayın bakalım:mad:

Travelair
15.02.2007, 15:26
6 milyon $ değil 7 milyon € teklif geldi en son Getafe'den öyle değil mi?
Basın oyuncumuzun değerini düşürmekle meşgulken bi diğer yöneticimiz Trabzon TV'ye "Elimizde 4-5 milyon $'lık oyuncu var onu değerlendirirsek..." diye kulübün ekonomisini açıklıyor. Yani bizimkiler daha uygun fiyat çekmiş. Borcu kapasın yeter mi diyorlar ne? Değerli olduğunu düşündüğünüz herşey satılık mıdır sizin gözünüzde? Olur mu hiç? Hiç yatırım haberi duyamayacak mıyız ayrıca?

Recep Çaltepe
15.02.2007, 15:30
Hani bazen diyoruz ya "Trabzonsporumuz basında daha fazla yer alsın" diye. Böyle yer alacaksa hiç yer almasın arkadaş, biz bir şekilde öğreniyoruz gerekli haberleri.

Misina
15.02.2007, 15:51
6 milyon $ değil 7 milyon € teklif geldi en son Getafe'den öyle değil mi?
Basın oyuncumuzun değerini düşürmekle meşgulken bi diğer yöneticimiz Trabzon TV'ye "Elimizde 4-5 milyon $'lık oyuncu var onu değerlendirirsek..." diye kulübün ekonomisini açıklıyor. Yani bizimkiler daha uygun fiyat çekmiş. Borcu kapasın yeter mi diyorlar ne? Değerli olduğunu düşündüğünüz herşey satılık mıdır sizin gözünüzde? Olur mu hiç? Hiç yatırım haberi duyamayacak mıyız ayrıca?

10 milyon euro+sonraki satıştan %30 pay satılsın

sarman61
15.02.2007, 16:09
..............

zafercalikoglu
15.02.2007, 16:22
toplam 5 puan alımışız deplesmandan
yazıklar olsun ne acı tablo bu ,
sonrada antepi yenip ,habire basın toplantıları yapıyorlar,ne gereği varki,

macka61
15.02.2007, 17:35
resmi sitede bi resmimiz var

Recep Çaltepe
15.02.2007, 17:39
Kahraman Altuntaş'a 1 yıl ceza !..

Profesyonel Disiplin Kurulu, 31 Ocak Çarşamba günü yapılan Trabzonspor-Gaziantepspor Fortis Türkiye Kupası maçında, eski bir kulüp yöneticisini darp ederek, sportmenliğe ağır şekilde aykırı davranışta bulunmaktan, Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş'a 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi..

15 Şubat 2007, 16:04

www.ajansspor.com (http://www.ajansspor.com)

-----

Bu yönetim adını tarihe altın harflerle yazdırmaya devam ediyor.

Nebiye
15.02.2007, 17:45
Tesis günlüğü
Takımımız, 18 Şubat Pazar günü deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarının Trabzon etabını bugün saat 16:00'da basına kapalı olarak yaptığı tek antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan yönetiminde yapılan anterenmana hafif sakatlığı bulunan Hasan Üçüncü katılmadı.

Bordo- Mavili ekibimizin antrenmanına gelen bordomavi.net taraftar grubu üyeleri teknik heyet ve futbolculara moral verdi.
http://www.trabzonspor.org.tr./images/haberpic/150207idman1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr./images/haberpic/150207idman2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr./images/haberpic/150207idman3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr./images/haberpic/150207idman5.jpg

WERTHeR
15.02.2007, 17:54
Kahraman Altuntaş'a 1 yıl ceza !..

Profesyonel Disiplin Kurulu, 31 Ocak Çarşamba günü yapılan Trabzonspor-Gaziantepspor Fortis Türkiye Kupası maçında, eski bir kulüp yöneticisini darp ederek, sportmenliğe ağır şekilde aykırı davranışta bulunmaktan, Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş'a 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi..

15 Şubat 2007, 16:04

www.ajansspor.com (http://www.ajansspor.com)

-----

Bu yönetim adını tarihe altın harflerle yazdırmaya devam ediyor.

Ahlaki açıdan yönetimimiz...:alkış:

FANATIK61
15.02.2007, 17:54
Kötü ve çirkin tezahürattan dolayı birer maçlarını seyircisiz oynayan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor, bundan sonra her küfürde otomatikman seyircisiz oynama cezası alacaklar.

Sezon bitmeden kötü ve çirkin tezahürattan 6. kez ceza olan kulübün üç puanı silinecek. İtalya’da saha dışı olaylar nedeniyle ligler durdu, kulüplere ağır faturalar kesildi. Türkiye’de ise neredeyse olay çıkartanlara, ceza yerine ödül veriliyor. Arka arkaya aynı suçtan dolayı Profesyonel Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edilen kulüpler katlamalı ceza almak yerine, küçük para cezalarıyla günü kurtarmayı başarıyor.

Bunun en güzel örneği Beşiktaş. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi 2006-2007 sezonunun da PFDK’ya sevk rekortmeni. 15 kez kurula sevk edilen Siyah-Beyazlı kulüp, sadece bir kez 1 maç seyircisiz oynama ceza aldı. 10 kez çıkan saha olayları nedeniyle kurulda dosyası görüşülen Beşiktaş, para cezaları ödemeye çarptırıldı. PFDK’ya 12 kez Galatasaray, 6’şar kez de Trabzon ile Fenerbahçe dosyası sevk edildi. Bunlardan ağır denebilecek cezayı, Sarı-Lacivertli kulüp gördü ve 2 maçı seyircisiz, 1 maçı da başka sahada oynamak zorunda kaldı. Sarı-Kırmızılılar ile Bordo-Mavililer’in 1’er kez maçları seyircisiz oynandı. Sakaryaspor (8 kez-2 maç seyircisiz), Vestel Manisa (8 kez sevk), Gaziantep (9 kez sevk) ve Antalyaspor (6 kez sevk), PFDK’nın kadrolu kulüpleri. Ligin en centilmen ekipleri, Başkent’ten çıktı. Yok denecek kadar taraftarı olduğu için Ankaraspor sadece bin, Gençlerbirliği de 5 bin YTL ceza aldı.

hamdi bey
15.02.2007, 18:00
Sümer incelemelerde bulundu
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207sumer.jpg
Eğitim ve Bölge Koordinatörümüz Özkan Sümer, bugün Türkiye Futbol Federasyonu ve Milli Eğitim Bakanlığı'yla ortaklaşa olarak 75. Yıl Pelitli Cumhuriyet İlköğretim Okulu için yapılması planlanan futbol sahası için bölgede incelemelerde bulundu.

Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Yakup Bırasaoğlu ve Paf Takım Antrenörümüz Ahmet Özen'le birlikte okul bahçesinde fizibilite çalışması yapan Sümer, Pelitli'ye güzel bir tesis kazandırmaya çalıştıklarını söyledi. Sümer ön çalışmanın ardından önümüzdeki günlerde daha kapsamlı bir organizasyon için harekete geçileceğinin de altını çizdi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207sumer1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207sumer2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/150207sumer3.jpg

heeyt bee helal olsun sonunda büyük başkanımız stad sözünü tutuyor :D

champions
15.02.2007, 18:14
aaaa! musa ve celalettin yedek takımda başımıza taş yağacak herhalde yeni bi taktik olmasın!

sbay
15.02.2007, 18:36
HACIOSMAN GERÇEĞİ
http://www.takagazete.com/haber_images/hacismangercegi_15022007.090237.jpg

Trabzonspor başkan yardımcısı, Risp, Ayman ve Ceyhun’un transfer edilmesinde başrol oynadı. İlhan Cavcav ve Cemal Aydın’dan oyuncuları o kopararak bordo-mavili takıma kazandırdı.

ÖNEMLİ ROL OYNADI
Trabzonspor’un ara transferde renklerine kattığı Ayman, Risp ve Ceyhun Eriş transferinin perde arkasını TAKA ortaya çıkardı. Bu oyuncuları kulüpleri G.Birliği ve Ankaragücü’nden koparan ismin başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu olduğu ortaya çıktı. G.Birliği başkanı İlhan Cavcav ve A.Gücü başkanı Cemal Aydın’ı ikna ederek bu oyuncuları yönetim içindeki muhalefete rağmen bordo-mavili takıma kazandırdı.

ELLER İÇİN TALİMAT
Trabzonspor elinde yabancı oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle Futbol Federasyonundan bu konuda destek istedi. Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu yaptığı çalışmalarla Federasyondan “Kulüpleriyle sorunlu olan yabancı oyuncular kontenjandan sayılmazlar” talimatını çıkardı. Trabzonspor kulübü böylelikle Szymek’i kontenjan dışına çıkarıp Eller den tam 1 milyon Euro para kazanmayı başardı.

sbay
15.02.2007, 18:41
http://www.denizlispor.org.tr/tr/images/spacer.gif
http://www.kuluponline.com/denizlispor/haber/47-07215162728bg.JPG

Mahçup etmeyeceğiz..

Hafta sonunda kendi saha ve seyircimiz önünde ağırlayacağımız Trabzonspor maçının hazırlıkları sürüyor. Yoğun tempoda çalıştıklarını belirten teknik direktör Güvenç Kurtar, Trabzonspor karşısında alacakları galibiyetle tırmanışa geçmeyi hedeflediklerini söyledi. Ligde kolay maç olmadığını ifade eden Kurtar, “Rakibimizi iyi tanıyoruz. Etkili adamları var. Ancak bizde iyi bir takımız. Zor bir maç olacak. Bu maçtan galip gelerek Galatasaray maçına moralli çıkmak istiyoruz. Bize güvenenleri mahçup etmeyeceğiz” dedi.

stichus
15.02.2007, 18:49
bu haber başkan yardımcısı tarafından yazdırılmıştır.
ancak hangi başkan yardımcısı tarafından yazdırıldığını çözemedim.
haşim bey olabilir zira kendisi bizzat yazdıracak kadar toplum psikolojisinden uzak bir başkan yardımıcımız olduğuna inanmak istemiyorum.
bu haberi okuyup bu fotoğrafa bakan bir insan memnun olabilir diyorsanız o başka tabii!
bu kadar oyuncuyu transfer eden başkan yardımcısı olabilir mi yahu?
ben de bazen ofisboya sigara aldırıyorum canım..
biliyoruz yani işlerin nasıl yürüdüğünü..

nesta61
15.02.2007, 19:18
Tesis günlüğü
Takımımız, 18 Şubat Pazar günü deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçı hazırlıklarının Trabzon etabını bugün saat 16:00'da basına kapalı olarak yaptığı tek antrenmanla tamamladı.

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan yönetiminde yapılan anterenmana hafif sakatlığı bulunan Hasan Üçüncü katılmadı.

Bordo- Mavili ekibimizin antrenmanına gelen bordomavi.net taraftar grubu üyeleri teknik heyet ve futbolculara moral verdi.
http://www.trabzonspor.org.tr./images/haberpic/150207idman1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr./images/haberpic/150207idman2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr./images/haberpic/150207idman3.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr./images/haberpic/150207idman5.jpg

ts nin fotorafcisi bile musampaya odaklanmis hep onun resimlerini cekmis , resimci bile onun nasil bir yildiz oldugunu goruyorda kel ziya niye gormuyorrr :atki: :tsatkı: :atki:

lovehakan
15.02.2007, 21:40
Horoz kurban kesti
Denizlispor'da pazar günü oynanacak Trabzonspor maçının hazırlıkları sürerken, yönetim ikinci yarıda yaşanan şanssızlıkların sona ermesi için bugünkü antrenman öncesi kurban kesti.

Recep Çaltepe
15.02.2007, 21:44
Horoz kurban kesti
Denizlispor'da pazar günü oynanacak Trabzonspor maçının hazırlıkları sürerken, yönetim ikinci yarıda yaşanan şanssızlıkların sona ermesi için bugünkü antrenman öncesi kurban kesti.

İnşallah haftasonu da kendileri kurban olur. :D

Ba®ış
15.02.2007, 21:45
Horoz kurban kesti
kendilerini bize kurban ettiler demekki helal olsun akıllı adamlarmış :D:atki:

asem61
16.02.2007, 00:08
arkadaslar bunu nereye yazacagimi bilemedim, biraz farkli bir konu. kurtlar vadisi terör dizisi yayindan kaldirilmis. showtv baskilara dayanamamis. bu nasil istir, nedersiniz?

Recep Çaltepe
16.02.2007, 00:10
arkadaslar bunu nereye yazacagimi bilemedim, biraz farkli bir konu. kurtlar vadisi terör dizisi yayindan kaldirilmis. showtv baskilara dayanamamis. bu nasil istir, nedersiniz?

Burada var bir şeyler, belki alakalıdır.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5500&page=15

asem61
16.02.2007, 00:18
tesekkürler ts1983 beni aydinlattin

sismolog61
16.02.2007, 08:16
'Başkan olsam hayatım kararırdı' http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifTrabzonspor'un eski yöneticisi Ahmet Ağaoğlu, camiaya önemli mesajlar yolladı. 16.02.2007Trabzonspor camiasının yakından
tanıdığı isimlerden biri olan ve daha önce Karadeniz ekibinde yöneticilik yapan Ahmet Ağaoğlu, yazarımız Hamit Turhan ile Murat Ağca’nın D-Spor’da hazırladığı Spor Meydanı programında camiaya önemli mesajlar yolladı. Aynı zamanda Golf Federasyonu Başkanı da olan Ağaoğlu, yakın geçmişte Trabzonspor başkanlığına talip olmuştu. O süreçteki durumu değerlendiren eski idareci, “Devamlı yönetim ve teknik heyet değişikliği büyük hata. Eğer o dönemde başkan olsaydım, benim de hayatım kararırdı. Çünkü öyle bir kaos ortamında başarılı olabilecek takım dünyada yok” ifadesini kullandı. Trabzonspor’un kişisel kimliği haline geldiğini vurgulayan Ahmet Ağaoğlu, “Bir hoca geliyor, o sezon şampiyon yapamazsa gönderiliyor. Bu mantıklı değil. Dünyada bunun aksi yönünde birçok başarılı örnekler var. Bir Arsenal, bir Manchester baz alınabilir. Bence Trabzonspor’da Şenol Güneş’in gönderilmesi hataydı. Sonuçta Trabzonspor bir maçla şampiyonluğu kaybetti. Bu kadar çökmemeliydi” yorumunu yaptı. Adı futbol federasyonu başkanlığı konusunda da geçen Ağaoğlu, bu konuda şunları söyledi: “Seçimler hakkında konuşmak için çok erken. Ancak şunu söyleyebilirim ki, Şenes Erzik, Futbol Federasyonu Başkanı olursa yönetiminde görev yapmaktan keyif alırım.”

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif

Travelair
16.02.2007, 08:37
'Başkan olsam hayatım kararırdı' http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifTrabzonspor'un eski yöneticisi Ahmet Ağaoğlu, camiaya önemli mesajlar yolladı. 16.02.2007Trabzonspor camiasının yakından
tanıdığı isimlerden biri olan ve daha önce Karadeniz ekibinde yöneticilik yapan Ahmet Ağaoğlu, yazarımız Hamit Turhan ile Murat Ağca’nın D-Spor’da hazırladığı Spor Meydanı programında camiaya önemli mesajlar yolladı. Aynı zamanda Golf Federasyonu Başkanı da olan Ağaoğlu, yakın geçmişte Trabzonspor başkanlığına talip olmuştu. O süreçteki durumu değerlendiren eski idareci, “Devamlı yönetim ve teknik heyet değişikliği büyük hata. Eğer o dönemde başkan olsaydım, benim de hayatım kararırdı. Çünkü öyle bir kaos ortamında başarılı olabilecek takım dünyada yok” ifadesini kullandı. Trabzonspor’un kişisel kimliği haline geldiğini vurgulayan Ahmet Ağaoğlu, “Bir hoca geliyor, o sezon şampiyon yapamazsa gönderiliyor. Bu mantıklı değil. Dünyada bunun aksi yönünde birçok başarılı örnekler var. Bir Arsenal, bir Manchester baz alınabilir. Bence Trabzonspor’da Şenol Güneş’in gönderilmesi hataydı. Sonuçta Trabzonspor bir maçla şampiyonluğu kaybetti. Bu kadar çökmemeliydi” yorumunu yaptı. Adı futbol federasyonu başkanlığı konusunda da geçen Ağaoğlu, bu konuda şunları söyledi: “Seçimler hakkında konuşmak için çok erken. Ancak şunu söyleyebilirim ki, Şenes Erzik, Futbol Federasyonu Başkanı olursa yönetiminde görev yapmaktan keyif alırım.”

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif

Bu insanın Trabzonspor'a başkan adayı olma gibi bir hedefi yok. Anca Trabzonspor üzerinden caka satıyor. Başkanlık için adı geçtiğinde hemen 90 derece dönüyor. Hakkında fikirlerimi değiştirdim

Travelair
16.02.2007, 08:43
Musampa açıklaması /fanatik http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif Musampa ile ilgili olarak teknik direktör Ziya Doğan, çarpıcı açıklamalar yaptı. 16.02.2007

Uzun süreli forma şansı bulduğu bir dönemin ardından yeniden yedek kulübesine oturan Musampa ile ilgili olarak teknik direktör Ziya Doğan, çarpıcı açıklamalar yaptı. Söze, Hollandalı oyuncunun forma giymediği için kendisini yönetime şikayet ettiği yönündeki haberlerin gerçek dışı olduğunu belirterek başlayan tecrübeli hoca, “Musampa, önemli oyunculardan biri. Oynayanlar kadar oynamayanlar da değerlidir. Teknik adam kimi hazır görürse onu oynatır” ifadesini kullandı. Musampa’nın geldiği günden bu yana büyük aşama kaydettiğini de sözlerine ekleyen Ziya Doğan, “Geçen hafta gripti. İyileşti, sonra karın kaslarında spazm oldu. Bunun için de yatmak zorunda kaldı. Altında bir şey aranmamalı” diye konuştu.

sismolog61
16.02.2007, 10:08
TRABZONSPOR SİTESİNDE SANSÜR MÜ?Trabzonsporlu bayan taraftarlarýn İstanbul’da bir araya gelip dayanışması ve kaynaşmasına yönelik toplantıların haberdar edildiği bir duyuru Trabzonspor’un resmi internet sitesinde yer aldý. Bu duyuruyu tıkladığınızda bir başka siteye link baðlantısı sağlanıyor. O da bordomavi.net sitesi. Oraya Trabzonspor sitesi üzerinden bağlanıldığında ortaya şu ilginç durum çıkıyor: Söz konusu bordomavi.net sitesinde yönetime dönük ağır eleştiriler yer alıyor. Bunu gören bazı yöneticilerin uyarısı üzerine bağlantı engellendi. Bazı dostlarımız bunu bir sansür olarak nitelendirdi, bazıları ise kurumun kendi kendini savunma yöntemi olarak. Biz bir yorum getirmiyoruz. Takdir taraftarın.
karadeniz gazetesi

Faik Yılmaz
16.02.2007, 10:18
EleŞtİrye AÇik Olmayan İnsanlar Asla BaŞarili Olamaz...

Hüseyin Kurt
16.02.2007, 10:25
TRABZONSPOR SİTESİNDE SANSÜR MÜ?Trabzonsporlu bayan taraftarlarýn İstanbul’da bir araya gelip dayanışması ve kaynaşmasına yönelik toplantıların haberdar edildiği bir duyuru Trabzonspor’un resmi internet sitesinde yer aldý. Bu duyuruyu tıkladığınızda bir başka siteye link baðlantısı sağlanıyor. O da bordomavi.net sitesi. Oraya Trabzonspor sitesi üzerinden bağlanıldığında ortaya şu ilginç durum çıkıyor: Söz konusu bordomavi.net sitesinde yönetime dönük ağır eleştiriler yer alıyor. Bunu gören bazı yöneticilerin uyarısı üzerine bağlantı engellendi. Bazı dostlarımız bunu bir sansür olarak nitelendirdi, bazıları ise kurumun kendi kendini savunma yöntemi olarak. Biz bir yorum getirmiyoruz. Takdir taraftarın.
karadeniz gazetesi

yönetim çok kızgın bize:p
bu,grubun ne kadar etkili olduğunun göstergesidir.

Bahtiyar
16.02.2007, 10:39
HACIOSMAN GERÇEĞİ

Trabzonspor başkan yardımcısı, Risp, Ayman ve Ceyhun’un transfer edilmesinde başrol oynadı. İlhan Cavcav ve Cemal Aydın’dan oyuncuları o kopararak bordo-mavili takıma kazandırdı.

ÖNEMLİ ROL OYNADI
Trabzonspor’un ara transferde renklerine kattığı Ayman, Risp ve Ceyhun Eriş transferinin perde arkasını TAKA ortaya çıkardı. Bu oyuncuları kulüpleri G.Birliği ve Ankaragücü’nden koparan ismin başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu olduğu ortaya çıktı. G.Birliği başkanı İlhan Cavcav ve A.Gücü başkanı Cemal Aydın’ı ikna ederek bu oyuncuları yönetim içindeki muhalefete rağmen bordo-mavili takıma kazandırdı.

ELLER İÇİN TALİMAT
Trabzonspor elinde yabancı oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle Futbol Federasyonundan bu konuda destek istedi. Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu yaptığı çalışmalarla Federasyondan “Kulüpleriyle sorunlu olan yabancı oyuncular kontenjandan sayılmazlar” talimatını çıkardı. Trabzonspor kulübü böylelikle Szymek’i kontenjan dışına çıkarıp Eller den tam 1 milyon Euro para kazanmayı başardı.

la get şimdi sövesim geldi.
ziyanı da al ve git.

Hüseyin Kurt
16.02.2007, 10:58
HACIOSMAN GERÇEĞİ

ÖNEMLİ ROL OYNADI

ELLER İÇİN TALİMAT
bu ne yaa
şaka gibi
ne kadar başarılıymış meğer arkadaş.vay anasını.

Ayşe Aygün
16.02.2007, 11:14
Ellerden para kazanmayı başaranlar bizleri ne kadar rezil ettiklerinide açıklasalar ne güzel olur.Hangi başarıdan söz ediyo acaba.Adamın asabını bozarak.

Cüneyt Canlıca
16.02.2007, 11:52
Devre arasında Trabzonspor'dan Gençlerbirliği'ne transfer olan tecrübeli futbolcu Fatih Akyel, Galatasaray'dan 500 bin dolar alacağı olduğunu açıklayarak, "Galatasaray yönetimi, 'bizde kimsenin parası kalmaz' diyor, ama ben bu parayı alacağımı zannetmiyorum" dedi.

En çok Galatasaray'da forma giydiğini belirten Fatih Akyel, "Futbola bu kulüpte başladım. Her futbolcunun bu mesleğe başlarken ilk hedefi maddi olarak rahat etmektir. Ben de maddi olarak çok rahatım. Benim oynadığım kulüpler arasından bir tek Galatasaray'dan 500 bin dolar alacağım kaldı. Fenerbahçe'den ayrıldığımda bu kulüpten de alacağım vardı, ama daha sonra başka takıma gittiğim halde bile Fenerbahçe yönetimi alacaklarımı ödemişti. Galatasaray yönetimi 'bizde kimsenin parası kalmaz' diyor, ama ben bu parayı alacağımı zannetmiyorum" diye konuştu.

Galatasaray forması giyerken yurtdışında futbol oynamak gibi bir hayalinin olduğunu ifade eden tecrübeli oyuncu, "Yurtdışına gitmeden bir yıl önce bana çok ciddi teklifler vardı, ama Galatasaray beni bırakmadı. sözleşmem sona erince Galatasaray'dan sözleşmemi uzatmam için herhangi bir teklif gelmedi. Mallorca'ya gitmeden önce hiçbir Galatasaray yöneticisi bana 'gel oturalım, konuşalım' demedi. Bu kulüpten hiçbir teklif gelmeyince ben de İspanya'ya transfer oldum. Benim Galatasaray'a herhangi bir kırgınlığım yok. Profesyonel hayatta kırgınlık diye bir şey olmaz. Bu nankör futbol camiasında geleceğimi garanti altına almak için aldığım paraya bakarım. Türkiye'de başarılı olan insanların manevi olarak pek fazla hakkı verilmiyor" şeklinde konuştu.

Ziya Doğan'ın Trabzonspor'un başına hakkıyla gelmediğini de vurgulayan Fatih Akyel, şunları söyledi:
"Trabzonspor'a gittiğimden beri iyi performans sergiledim. Taraftar da beni çok seviyordu. Ben Trabzon caddelerinde yürüdüğümde insanların sevgi gösterileriyle sıkça karşılaşıyordum. Ayrılacağım güne kadar taraftarlardan hep olumlu tepkiler aldım. Bu mutlu günler Ziya Doğan Trabzonspor'a gelene kadar sürdü. Takımın başına Ziya Hoca geldikten sonra problemler yaşamaya başladım. Benim Ziya Hoca'yla 'sorun yok' denecek kadar küçük bir problemim vardı. Yani hiç büyütülmeyecek, ufacık bir sorundu. Ziya Doğan bu sorunu abarttı ve ben bu duruma hiç anlam veremedim. Ziya Hoca'nın takımın başına hakkıyla gelmediğini ve Trabzonspor'a gelirken bir takım olayların döndüğünü biliyorum. Ben bu durumu bildiğim için de kendisi beni takımdan uzaklaştırmaya çalıştı. Benim bir hatamı kollayıp, takımdan ayrı kalmamı sağlayacak hareketlerde bulundu. Bir hoca bir futbolcusuyla çalışmak istemeyebilir, ben de kendisine onunla çalışmak istemediğimi söyledim. Ben daha önce hiçbir hocayla böyle bir diyalog yaşamadım. Fatih Terim, Mustafa Denizli, Şenol Güneş, Daum, Lucescu gibi üst düzey teknik adamlarla çalıştım, ama bu hocalarla benim hiçbir zaman bir problemim olmadı. Fatih Terim beni oynatmadığında bile onunla kötü diyaloglarım olmadı. Ziya Doğan'ın Trabzonspor'un başına hakkıyla gelmediğini ve birtakım oyunların olduğunu biliyorum ve buradan Ziya Hoca yüzünden ayrıldım. Bu sorunları yaşarken yönetimle görüşmedim. Hocayla aranız açıksa, istediğiniz kadar yönetimle görüşün, sonuçta son söz antrenöre aittir. Ben de bu takımdan ayrılma kararı aldım. Zaten Ziya Hoca da takımdan ayrılmam gerektiği yönünde yönetime bir rapor vermiş."

Fatih Akyel, Trabzonspor'dan ayrıldığı için üzgün olduğunu da sözlerine ekleyerek, "Teknik adamlar, takımlarında bir ağabey, bir baba gibi oyuncularının yaptığı hataları kapatmaları lazım. Çünkü 20- 25 oyuncuyu idare etmek zorundasınız. Eğer idare edemiyorsanız, bu işi yapmayacaksınız. Eğer bir futbolcunun hatasını görüp kapatıyorsanız, ancak başka futbolcunun hatasını görüp büyütüyorsanız o kişiye kasıtlı davranmış olursunuz. Trabzonspor'dan ayrıldığım için çok üzgünüm. Taraftarlar beni hala arayıp üzgünlüklerini belirtiyorlar. Ziya Doğan ve İbrahim Hacıosmanoğlu dışındaki tüm Trabzonspor camiasına teşekkür ediyorum" dedi.

Yabancı teknik direktörlerle Türk teknik direktörler arasında fazla bir farkın olmadığını düşündüğünü ifade eden tecrübeli oyuncu, "Her zaman Avrupalı hocaların daha iyi olduğu söyleniyor, ama ben bu görüşe katılmıyorum. Hatta Türk antrenörler yabancı antrenörlerden daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Mesut Bakkal milli takımda da çalışmış deneyimli bir antrenör. Kendisi kısa zamanda güzel şeyler yaptı. Gençlerbirliği'nde başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Artık hep beraber iyi günler yaşayacağımızı umuyorum" diye konuştu.

Fatih Akyel son olarak, Gençlerbirliği forması altında başarılı olup, tekrar Milli Takım'da oynamak istediğini de belirtti.

Mustafa Önal
16.02.2007, 12:05
Devre arasında Trabzonspor'dan Gençlerbirliği'ne transfer olan tecrübeli futbolcu Fatih Akyel, Galatasaray'dan 500 bin dolar alacağı olduğunu açıklayarak, "Galatasaray yönetimi, 'bizde kimsenin parası kalmaz' diyor, ama ben bu parayı alacağımı zannetmiyorum" dedi.

En çok Galatasaray'da forma giydiğini belirten Fatih Akyel, "Futbola bu kulüpte başladım. Her futbolcunun bu mesleğe başlarken ilk hedefi maddi olarak rahat etmektir. Ben de maddi olarak çok rahatım. Benim oynadığım kulüpler arasından bir tek Galatasaray'dan 500 bin dolar alacağım kaldı. Fenerbahçe'den ayrıldığımda bu kulüpten de alacağım vardı, ama daha sonra başka takıma gittiğim halde bile Fenerbahçe yönetimi alacaklarımı ödemişti. Galatasaray yönetimi 'bizde kimsenin parası kalmaz' diyor, ama ben bu parayı alacağımı zannetmiyorum" diye konuştu.

Galatasaray forması giyerken yurtdışında futbol oynamak gibi bir hayalinin olduğunu ifade eden tecrübeli oyuncu, "Yurtdışına gitmeden bir yıl önce bana çok ciddi teklifler vardı, ama Galatasaray beni bırakmadı. sözleşmem sona erince Galatasaray'dan sözleşmemi uzatmam için herhangi bir teklif gelmedi. Mallorca'ya gitmeden önce hiçbir Galatasaray yöneticisi bana 'gel oturalım, konuşalım' demedi. Bu kulüpten hiçbir teklif gelmeyince ben de İspanya'ya transfer oldum. Benim Galatasaray'a herhangi bir kırgınlığım yok. Profesyonel hayatta kırgınlık diye bir şey olmaz. Bu nankör futbol camiasında geleceğimi garanti altına almak için aldığım paraya bakarım. Türkiye'de başarılı olan insanların manevi olarak pek fazla hakkı verilmiyor" şeklinde konuştu.

Ziya Doğan'ın Trabzonspor'un başına hakkıyla gelmediğini de vurgulayan Fatih Akyel, şunları söyledi:
"Trabzonspor'a gittiğimden beri iyi performans sergiledim. Taraftar da beni çok seviyordu. Ben Trabzon caddelerinde yürüdüğümde insanların sevgi gösterileriyle sıkça karşılaşıyordum. Ayrılacağım güne kadar taraftarlardan hep olumlu tepkiler aldım. Bu mutlu günler Ziya Doğan Trabzonspor'a gelene kadar sürdü. Takımın başına Ziya Hoca geldikten sonra problemler yaşamaya başladım. Benim Ziya Hoca'yla 'sorun yok' denecek kadar küçük bir problemim vardı. Yani hiç büyütülmeyecek, ufacık bir sorundu. Ziya Doğan bu sorunu abarttı ve ben bu duruma hiç anlam veremedim. Ziya Hoca'nın takımın başına hakkıyla gelmediğini ve Trabzonspor'a gelirken bir takım olayların döndüğünü biliyorum. Ben bu durumu bildiğim için de kendisi beni takımdan uzaklaştırmaya çalıştı. Benim bir hatamı kollayıp, takımdan ayrı kalmamı sağlayacak hareketlerde bulundu. Bir hoca bir futbolcusuyla çalışmak istemeyebilir, ben de kendisine onunla çalışmak istemediğimi söyledim. Ben daha önce hiçbir hocayla böyle bir diyalog yaşamadım. Fatih Terim, Mustafa Denizli, Şenol Güneş, Daum, Lucescu gibi üst düzey teknik adamlarla çalıştım, ama bu hocalarla benim hiçbir zaman bir problemim olmadı. Fatih Terim beni oynatmadığında bile onunla kötü diyaloglarım olmadı. Ziya Doğan'ın Trabzonspor'un başına hakkıyla gelmediğini ve birtakım oyunların olduğunu biliyorum ve buradan Ziya Hoca yüzünden ayrıldım. Bu sorunları yaşarken yönetimle görüşmedim. Hocayla aranız açıksa, istediğiniz kadar yönetimle görüşün, sonuçta son söz antrenöre aittir. Ben de bu takımdan ayrılma kararı aldım. Zaten Ziya Hoca da takımdan ayrılmam gerektiği yönünde yönetime bir rapor vermiş."

Fatih Akyel, Trabzonspor'dan ayrıldığı için üzgün olduğunu da sözlerine ekleyerek, "Teknik adamlar, takımlarında bir ağabey, bir baba gibi oyuncularının yaptığı hataları kapatmaları lazım. Çünkü 20- 25 oyuncuyu idare etmek zorundasınız. Eğer idare edemiyorsanız, bu işi yapmayacaksınız. Eğer bir futbolcunun hatasını görüp kapatıyorsanız, ancak başka futbolcunun hatasını görüp büyütüyorsanız o kişiye kasıtlı davranmış olursunuz. Trabzonspor'dan ayrıldığım için çok üzgünüm. Taraftarlar beni hala arayıp üzgünlüklerini belirtiyorlar. Ziya Doğan ve İbrahim Hacıosmanoğlu dışındaki tüm Trabzonspor camiasına teşekkür ediyorum" dedi.

Yabancı teknik direktörlerle Türk teknik direktörler arasında fazla bir farkın olmadığını düşündüğünü ifade eden tecrübeli oyuncu, "Her zaman Avrupalı hocaların daha iyi olduğu söyleniyor, ama ben bu görüşe katılmıyorum. Hatta Türk antrenörler yabancı antrenörlerden daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. Mesut Bakkal milli takımda da çalışmış deneyimli bir antrenör. Kendisi kısa zamanda güzel şeyler yaptı. Gençlerbirliği'nde başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Artık hep beraber iyi günler yaşayacağımızı umuyorum" diye konuştu.

Fatih Akyel son olarak, Gençlerbirliği forması altında başarılı olup, tekrar Milli Takım'da oynamak istediğini de belirtti.

kapanmış bir konuyu tekrar gündeme getirmende senin ne kadar karekterin olduğunu gösteriyor. ayrıca söylediğin bu sözler TRABZONSPOR camiasına zarar verdiğinin farkındamısın fatih bey . artık git işine bak seviyorsan bizim camiayı içinde kalsın sevgin. ilerde gelir maçlarını izlersin çok seviyorsan seni kimse kovmaz staddan. şimdi istersen sus biraz işine bak.

TSezgin61
16.02.2007, 12:32
karadeniz gazetesi

puhahahahahah:D

sbay
16.02.2007, 14:40
S.PRAG TRABZON’A DUACI
http://www.takagazete.com/haber_images/spragtrabzona_16022007.090239.jpg Bordo-Mavili kulüp bugüne kadar hiç yararlanamadığı Tomas Jun için Çek kulübüne 3 milyon 450 bin Euro ödedi.

YOK YEMEYE VAR VERMEYE
Trabzonspor, Fabiano Eller'in satışı nedeniyle İspanyol Kulübü Atletico Madrid'den alacağı bonservis ücretinin ikinci taksitini de tahsil etti. Ara transferde 1 milyon euroya Aletico Madrid'e satılan Eller için İspanyollar bir süre önce gecikmeli olarak 450 bin euroluk ilk taksiti yatırmışlardı. Madrid kulübü yöneticileri, dün de 550 bin euroluk ikinci taksiti göndererek, bonservis bedelinin tümünü ödemiş oldu. Trabzonspor'un, Eller'in transferinden gelen parayla, Çek kulübü Sparta Prag'a Tomas Jun'un transferinden doğan borcunun son bölümünü ödeyecek ve bu borcu kapatacak. Bordo – mavililer, bugüne kadar Tomas Jun için Sparta Prag'a 3 milyon 450 bin avro ödediler. Trabzonspor'da forma giydiği dönemde başarılı olamayan Jun'un, hala eski takımı Sparta Prag'da kiralık olarak forma giydiği ve sezon sonunda bordo – mavilileri döneceği belirtildi.

sbay
16.02.2007, 14:45
GOGUA TAKiBi
http://www.takagazete.com/haber_images/goguatakibi_16022007.090209.jpg

Trabzonspor Gürcülerin süper starının transferi için eski futbolcusu Arçil’i görevlendirecek.

Gürcİstan milli takımının en etkili futbolcusu Gogua yı Trabzonspor takibe alıyor.İlk kez TAKA nın gündeme getirdiği Gogua için Arçil den yardım istenecek.İskoç yanın Hearts kulübünde forma giyinen sol kanat oyuncusuyla önümüzdeki günlerde görüşme zemini aranacak.Bu konuda Teknik Direktör Ziya Doğan ile bir görüşme yapılarak Gogua nın sezon sonu transferi için harekete geçilecek. Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu futbolcu izleme komitesini en kısa zamanda oluşturup bu bölgede futbolcu tarama çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

sbay
16.02.2007, 14:47
http://www.gunebakis.com.tr/resim/mahserin4atlisi.jpg

MAHŞERİN DÖRT ATLISI"
Trabzonspor’un iki kez Türkiye Kupası kazanmasında, iki kez de ligde şampiyonluğu kıl payı kaçırmasında önemli rol oynayan isimler olarak Szymkowiak, Yattara, Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz 4’lüsünün rolü büyüktü. Bu 4’lünün başarılı performans gösterdiği her maçta Trabzonspor rakiplerini adeta eziyor ve sahadan hep 3 puanla ayrılıyordu. Ve ligde şampiyonluğu kaçırmasına karşın ‘gönüllerin şampiyonu’ olmayı da başarıyordu. Ancak Fatih Zenit Petersburg’a transfer olurken, Miraslow Szymkowiak’da futbolu bıraktığını açıklayarak ülkesinin yolunu tuttu.

İlk Yarı Kabus Gibiydi
Fatih’in gitmesi, Szymek’in verimsizliğisonucu Trabzonspor kabuslar yaşadı. Eski fırtına 4’lüden sadece Yattara ve Gökdeniz kalmıştı. Gökdeniz biraz çabalıyor, Yattara sakatlığı nedeniyle sahalarda boy gösteremiyordu. Bunun sonucu olarak da Trabzonspor ligin ilk yarısında adeta tel tel döküldü ve küme düşme hattının biraz üzerinde yer alırken, taraftarına da korkulu günler gösterdi. Bordo-Mavili yönetim çareyi süreli olarak transfer yapmakta buldu. Fatih’in yerine Umut Bulut alınırken, Szymek’in boşluğu da devre arasında Ceyhun ile doldurulmaya çalışıldı.

Yeni Dörtlü Sahne Aldı
Gökdeniz yavaş yavaş eski günlerine dönmeye başladı. Yattara’da sakatlıktan kurtulup sevenleriyle buluştu. Umut Bulut bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi, hava toplarındaki etkinliği ve uzaktan attığı şutlarla birlikte takımın önemli gücü olabileceğini gösterdi. Ceyhun’da yeni katıldığı bu ekip içinde çok iyi bir rol üstlendi. Ziya Doğan’ın yeni oyun stratejisinde Ceyhun-Yattara-Gökdeniz-Umut önemli yer tutarken taraftarlar da, bu isimlere "Mahşerin 4 Atlısı" ismini taktılar. Yeni kare as’ın eskisi kadar etkili olup olamayacağını ise zaman gösterecek.

Murat Hızal
16.02.2007, 14:58
''Ceyhun-Yattara-Gökdeniz-Umut önemli yer tutarken taraftarlar da, bu isimlere "Mahşerin 4 Atlısı" ismini taktılar. Yeni kare as’ın eskisi kadar etkili olup olamayacağını ise zaman gösterecek.''

Allah allah ilk defa duydum:)

Hüseyin Kurt
16.02.2007, 15:02
:D:D
kim takmış bunu??

Recep Çaltepe
16.02.2007, 15:05
:D:D
kim takmış bunu??

Ziya Doğan. Hani mahşer, sıkıntı, stres... Ofansif bir durum sonuçta :D

Berk Eren
16.02.2007, 15:06
bu hafta oynanan uefa kupası macında Zulte waregen 1-newcastle 3..

zulte waregenın golunu eskı oyuncumuz karel dhaene attı..

Egemen
16.02.2007, 15:06
gökdeniz yattara tekke szymkowiak 4lüsü için de denmemişmiydi????

Ali Özcan
16.02.2007, 15:08
valla bence ersen yattara ceyhun gökdeniz musampa umut...yani mahşerin 6 atlısı şeklinde olmalı olay...

Egemen
16.02.2007, 15:10
valla bence ersen yattara ceyhun gökdeniz musampa umut...yani mahşerin 6 atlısı şeklinde olmalı olay...

aga ziya duymasın kalp malp vurur alimallah..

a f s
16.02.2007, 15:12

"At sahibine göre kişner" atasözünü aklıma getirdi nedense.
Eski gollerimizi ataklarımızı hatırladım bir an. Acaba mahşerin dört atlısına sahip olmak mı önemli onu gerektiği gibi değerlendirmek mi?

Ali Özcan
16.02.2007, 15:14
aga ziya duymasın kalp malp vurur alimallah..

:D vurabilir valla Egemen...antep kupa maçında tırlatıp 4 forvet oynatmıştı, Musampa da sahadaydı...aynı cesareti göstermesini bekliyorum ama her hafta beklentilerim boşa çıkıyor...son maçta 4 ofansif oyuncu oynattı...bir düzelme var sanki Mr. mentalite de...:rolleyes:

Hüseyin Kurt
16.02.2007, 15:25
:D vurabilir valla Egemen...antep kupa maçında tırlatıp 4 forvet oynatmıştı, Musampa da sahadaydı...aynı cesareti göstermesini bekliyorum ama her hafta beklentilerim boşa çıkıyor...son maçta 4 ofansif oyuncu oynattı...bir düzelme var sanki Mr. mentalite de...:rolleyes:
düzelme değil korku var korku:D tekmeyi yeme korkusu olmasaydı sittin sene oynatmazdı o adamları.

sbay
16.02.2007, 16:45
Trabzon yönetimden para dopingihttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/10276t1r.jpg

Turkcell Süper Ligi'nin 21. haftasında deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da yönetim maç öncesi futbolculara para dopingi yaptı. http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Futbolcularına maç başı alacakları ve maaşları olan toplam 1 milyon 100 bin YTL'lik bir ödeme yapan Trabzonspor Yönetimi, zorlu Denizlispor maçı öncesi oyuncularına moral verdi. Trabzonspor Genel Saymanı Emin Kahraman, oyuncuların geçmiş dönemlere ait alacaklarını ödediklerini belirterek şöyle konuştu:

"Trabzonspor yönetim kurulu olarak futbolcuların alacakları konusunda çok hassas davranan bir yönetimiz. Futbolcularımıza gereken ödemeleri yaptık. Maddi ve manevi her zaman oyuncularımızın yanındayız. Bordo-mavili formayı giyen hiçbir oyuncunun sıkıntısı olmaz."

Öte yandan İspanyol Atletico Madrid Kulübü'nün Fabiano Eller'in bonservis bedeli olarak Bordo-mavili kulübe 450 bin Euro'yu nakit olarak ödediği, ancak geri kalan 550 bin Euro'luk ödemeyi 15 Mart 2007 tarihine çek olarak verdiği öğrenildi.

champions
16.02.2007, 17:44
Sporcularımızdan Celaleddin Koçak iki maç üst üste kazanmayı bu sezon başaramadıklarını vurgulayarak, "Denizlispor karşısında bunu başarmak istiyoruz" dedi.
Takımın çok iyi çalıştığına mücadele ettiğine dikkati çeken tecrübeli futbolcu, "Bundan sonra çıkış yakalamanın zamanı geldi. Denizlispor maçını kazanarak istediğimiz çıkışı yakalamak ve bunu sezon sonuna kadar sürdürmek istiyoruz" ifadelerini kullandı

biz denizli ve bjkyi peş peşe yenmemiş miydik alla alla

Rıza ÇOLAK
16.02.2007, 17:55
Daha habunlara parami veriyiler?
bunların paralan yaptıklarını başkaları üste para vererek yapayi

Travelair
16.02.2007, 18:00
radyospor

Türk futbolunun Avrupa’daki temsilcilerinden Emre Belözoğlu, yeni bir ırkçılık suçlamasıyla karşı karşıya kaldı. Mirror gazetesi, İngiltere’nin Newcastle United takımında forma giyen Emre’nin, Bolton’un yıldız oyuncularından El Hadji Diouf’a, ’’s... maymun’’ diyerek hakaret ettiğini ileri sürdü. Haberde, İngiltere Futbol Federasyonu’nun, Everton’da oynayan Joseph Yobo, Tim Howard ve Joleon Lescott’a ırkçı hakarette bulunmakla suçlanan Emre hakkında soruşturma başlattığı hatırlatıldı ve yeni iddiayla Emre’nin başının iyice derde girdiği yazdı.
Gazete, Newcastle United ile Bolton arasında ekim ayında oynanan maç sırasında, Emre’nin, iki gol atan Diouf ile didişirken ırkçı hakarette bulunduğunu ve bu olaydan bir kaç dakika sonra oyundan alındığını iddia etti.
Emre’nin sözleri üzerine, saha kenarındaki Boltonlular tarafından zaptedilen ve karşılık vermesi engellenen Senegalli oyuncu Diouf’un, şu ana kadar olayla ilgili hiçbir açıklamada bulunmadığı da belirtildi. Ancak olaya yakın kaynakların, ’’Aslında ırkçı bir konuşma. Diouf çok sinirliydi. Ancak olayı basınla paylaşmadı’’ şeklindeki açıklamalarına yer verildi.
Mirror ayrıca, Newcastle’da oynayan bazı oyuncuların, Emre’nin saha içindeki tavır ve davranışlarından duydukları kaygıyı iletmek üzere kulüp menajeri Glenn Roeder ile görüştüklerini de ileri sürdü.
Emre, Everton’da oynayan siyahi oyunculara, ırkçı hakarette bulunmakla suçlanmıştı. Roeder’in, olayın yaşandığı Newcastle-Everton maçından sonra Everton’un soyunma odasına giderek sorunun önüne geçmeye çalıştığı iddia edilmişti.

Recep Çaltepe
16.02.2007, 18:08
Sporcularımızdan Celaleddin Koçak iki maç üst üste kazanmayı bu sezon başaramadıklarını vurgulayarak, "Denizlispor karşısında bunu başarmak istiyoruz" dedi.
Takımın çok iyi çalıştığına mücadele ettiğine dikkati çeken tecrübeli futbolcu, "Bundan sonra çıkış yakalamanın zamanı geldi. Denizlispor maçını kazanarak istediğimiz çıkışı yakalamak ve bunu sezon sonuna kadar sürdürmek istiyoruz" ifadelerini kullandı

biz denizli ve bjkyi peş peşe yenmemiş miydik alla alla

Adamlara "İlk yarıyı kafanızdan silin, geleceğe bakın" demişlerdir ama bunlar baya ciddiye almışlar anlaşılan bu sözü. Oynadıkları maçları bile unutmuşlar :D

Travelair
16.02.2007, 18:09
Tribündeki bıçaklama olayını Aziz Yıldırım’a sormak lazım
Bir kulübün feybe taraftarı gibi bir taraftara sahip olmasının o kulüp için büyük onur ve gurur olduğunu vurgulayan Cavcav, çarşamba günü oynanan feybe -AZ Alkmaar maçında bilet ve tribün hakimiyeti kavgası nedeniyle yaşandığı iddia edilen bıçaklı adam yaralama ve kavga olayına da değinerek, "Basından okuduğumuz kadarıyla AZ Alkmaar maçında tribünde bıçaklı, adam öldürmeye gidecek kadar bir kavga çıkıyorsa, hele ki bu olay feybe’nin çok önemli bir maçı olan ve bir Türk takımıyla değil bir Hollanda takımıyla oynadığı karşılaşmada gerçekleşiyorsa, bunun da hesabını orada bıçaklayan değil bu işi bu hale getiren Aziz Yıldırım’a sormak lazım.
Sayın savcımız Ankara’da kurşun döktürme nedeniyle Gençlerbirliği hakkında böyle bir dava açıyorsa, ülkemizdeki savcılarında feybe kulübümüzü yöneten bu değerli başkan hakkında bu olayları buraya getirdiği için soruşturma açması lazım" şeklinde konuştu.
Ben Aziz Yıldırım düşmanı değilim
"feybe büyük? bir kulüp saygı duymamak mümkün değil" diyen Gençlerbirliği başkanı, "Ben öyle bir duruma geldim ki sanki Aziz Yıldırım düşmanıyım. Ben Aziz Yıldırım düşmanı değilim.
Yıldırım sanayici işadamı çok da saygı duyduğum bir insan. Ama tutum ve davranışları, artık bıçak gırtlağa geldi. Yeter artık. Federasyonu başkanı gelmesin, yok bu gelmesin. Sen kimsin kardeşim. Bu aba altından sopa göstermektir. Yani gelecek olursan olacak hadiselerden ben sorumlu değilim.

Bu taraftarı tahriktir. Esas savcı Gençlerbirliği kulübü için dava açıyorsa, İstanbul’da bulunan sayın savcılarımızın da bu olaydan dolayı dava açması gerekir diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

yaranozlu
16.02.2007, 18:10
harbi bu celalettin sarhoş yaaaa.. böle bişe dememiştir inş. Mahşerin 4 atlısını da ilk defa duyuyom:) La havle vela kuvvete. Nerden böle atmasyon benzetmeler buluyo bu basın. Kaplan sıfatını da iyice yüklediler zaten bize.

smertkan
16.02.2007, 20:40
harbi bu celalettin sarhoş yaaaa.. böle bişe dememiştir inş. Mahşerin 4 atlısını da ilk defa duyuyom:) La havle vela kuvvete. Nerden böle atmasyon benzetmeler buluyo bu basın. Kaplan sıfatını da iyice yüklediler zaten bize.

Senede 1250000 € garanti para alıp üstüne dan dun futboluyla ilk 11 giren adam sarhoş olmazda kim olur.Yakında Türkiye cumhuriyetinin yönetimiyle ilgili beyanat verirsede şaşmamak lazım.

marcelinhos100
16.02.2007, 21:01
Trabzon, Denizli önünde ilk peşindehttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/12089ziya.jpg16 Şubat 2007 14:50

Turkcell Süper Ligi'nde bu sezon kötü günler geçiren Trabzonspor, Denizlispor karşısında teknik direktör Ziya Doğan'la bir ilke imza atmak istiyor... http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
2006-2007 sezonuna kötü bir başlangıç yapan ve bir türlü çıkışa geçemeyen Bordo-mavili takım, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Denizlispor maçını kazanarak kötü gidişe dur demek istiyor. Teknik Direktör Ziya Doğan ile bu sezon üst üste maç kazanamayan Trabzonspor, Denizlispor'u yenmesi durumunda bu sezon bir ilke imza atarak Ziya Doğan ile üst üste iki maç kazanmış olacak.

Brezilyalı teknik adam Sebastiao Lazaroni yönetiminde ligin 4. haftasında Denizlispor'u yenen Trabzonspor, Lazaroni'nin görevine son verilmesinin ardından takımın başına gelen Ziya Doğan yönetiminde 5. Hafta Beşiktaş'ı deplasmanda 3-2 mağlup etmişti. Trabzonspor, iki teknik adamın görev değişikliği sırasında üst üste maç kazanabildi.

Bu sezon oynadığı 20 lig maçında 6 galibiyet, 6 beraberlik ve 8 mağlubiyet alan Trabzonspor, attığı 22 gole karşılık kalesinde ise 21 gol gördü. Ligde 24 puan ile 11. sırada olan Bordo-mavili Karadeniz temsilcisi, 20. hafta itibariyle son 20 yılın en az puanını toplarken, 20. hafta itibariyle üst üste uzun süreli iki maç kazanamadığı sezon görülmedi. Bu sezon tarihinin en kötü dönemine geçiren Bordo-mavili takım ligin alt sıralarında bulunan ve zor günler geçiren Denizlispor'u yenerek bu sezon ilk kez arka arkaya maç kazanmayı ve bir galibiyet serisi yakalamayı istiyor.

Trabzonspor'un 2006-2007 sezonunda oynadığı maçlar ve aldığı sonuçlar şöyle:

"1. Hafta: Kayserispor - Trabzonspor: 1-0
2. Hafta: Trabzonspor - Vestel Manisaspor: 1-1
3. Hafta: Gaziantepspor - Trabzonspor: 2-1
4. Hafta: Trabzonspor - Denizlispor: 1-0
5. Hafta: Beşiktaş - Trabzonspor: 2-3
6. Hafta: Trabzonspor - Konyaspor: 1-1
7. Hafta: Trabzonspor - Galatasaray: 3-1
8. Hafta: Ankaragücü - Trabzonspor: 2-2
9. Hafta: Trabzonspor - Kayseri Erciyespor: 3-1
10. Hafta: Gençlerbirliği - Trabzonspor: 3-0
11. Hafta: Trabzonspor - Çaykur Rizespor: 0-1
12. Hafta: Sakaryaspor - Trabzonspor: 1-0
13. Hafta: Trabzonspor - Antalyaspor: 0-0
14. Hafta: Sivasspor - Trabzonspor: 1-0
15. Hafta: Trabzonspor - Fenerbahçe: 1-2
16. Hafta: Bursaspor - Trabzonspor: 2-1
17. Hafta: Trabzonspor - Ankaraspor: 3-0
18. Hafta: Trabzonspor - Kayserispor: 0-0
19. Hafta: Vestel Manisaspor - Trabzonspor: 0-0
20. Hafta: Trabzonspor - Gaziantepspor: 2-0".

arkadaşlar maalesef celo haklı oda ziya dogan dönemini kastediyor

ziya dogan ufukhan çok formda çok iyi çalıştı ama onun bölgesinde alternatif çok var

başkan : kim var ziya

:musa var kel olan var ya

marcelinhos100
16.02.2007, 21:14
Daha önce Mısır basınına da Anderlecht'ten ayrılacağını söyleyen Hassan "Ben hayatım boyunca sahada serbest oynadım. Şimdi Ronaldinho'ya sol bek oyna diyebilir misiniz? Teknik direktörümüz bu işten anlamıyor. Ben ki Essien ve Drogba'nın da oynadığı Afrika Kupası'nda en iyi futbolcu seçildim. O zaman beni seçenler futboldan anlamıyorlar mı?" ifadesini kullanarak yöneticilerden büyük tepki aldı.

Anderlecht taraftarının her zaman kendisine destek verdiğini de belirten Hassan sadece takımda yaşadığı sorunlar ve polemiklerden dolayı değil ailevi sorunlar nedeniyle de bu kararı aldığını savundu.

ah ahmet hassan senin hocan ziya olacakki sen gör ssol beki hemen o hafta tribünde kendini bulurdun adı da şokladım onu olurdu şu kadroyu ziyaya teslim etmek en büyük suç

Kasım Hilal
16.02.2007, 23:07
Hehee..
bjk yenilmiş 2-1 konya'ya!

pacos_bill
17.02.2007, 01:30
Başlıkla ilgisiz mesajlar silinmiş ya da ilgili başlıklara taşınmıştır. Lütfen yorumlarımızı diğer başlıklar altında yapalım, burada sadece son gelişmeler paylaşılmaktadır.

Vkgz
17.02.2007, 02:35
16. Hafta: Bursaspor - Trabzonspor: 2-1
17. Hafta: Trabzonspor - Ankaraspor: 3-0
18. Hafta: Trabzonspor - Kayserispor: 0-0
19. Hafta: Vestel Manisaspor - Trabzonspor: 0-0
20. Hafta: Trabzonspor - Gaziantepspor: 2-0".

bu serinin hiç farkında değildim 7 maçlık seri olunca bu pek goze gelmiyordu

sbay
17.02.2007, 02:39
Hazırlıklar devam etti
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/160207idman.jpgHaftasonu deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak olan takımımız bugün 16:30'da Richmond Otel’in sahasında yaptığı antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Kafilede yer alan tüm futbolcuların katıldığı antrenmanda takımımız taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/160207idman1.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/160207idman2.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/160207idman3.jpg

sbay
17.02.2007, 02:40
Asbaşkan Sayitoğlu: “Taraftara ve camiaya güven vereceğiz"
Asbaşkanımız ve Futbol Şube Sorumlumuz Haşim Sayitoğlu, Denizlispor karşılaşmasında 3 puanın hedeflendiğini açıkladı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/070207sayitogluk.jpgGaziantepspor karşısında gelen galibiyetle moral bulunduğunu ancak Denizlispor karşılaşmasının çıkış için büyük önem taşıdığını kaydeden Sayitoğlu, "Denizlispor'un durumunu biliyoruz. Onların da galibiyete ihtiyacı var. Bize karşı tüm güçleriyle oynayacaklar. Bizim de galibiyet serisine ihtiyacımız var. Bunun için Denizlispor maçını mutlaka kazanmamız gerekiyor. Oyuncularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz." dedi.

Takımın kaliteli bir kadroya sahip olduğuna işaret eden Sayitoğlu, "Sezon başında istediğimiz havayı bir türlü yakalayamamıştık. Ara transfer döneminde kadromuza kattığımız oyuncularlarla diğer futbolcularımızın birlikte oynamaları ve uyum sağlamaları zaman istiyor. Ocak ayında yaptığımız transferlerin takıma katılmaları ve kısa zamanda uyum sağlamaları takımımız adına çok olumlu oldu. Oyuncularımız kaynaştıkça arzuladığımız takım ruhunu yakalayacağız. Taraftarına ve camiasına güven veren bir takım olacağız" diye konuştui

Cumartesi günü İstanbul Grand Cevahir Otel'de gerçekleştirilecek 2006-2007 Trabzon Futbol Gecesi'ne yönetim kurulu olarak tam kadro katılacaklarını da seslendiren Sayitoğlu, şöyle konuştu: "Trabzon futbolunun geleceği için bu gece çok önemli, birlik ve beraberliğimizi ve Trabzon lobisinin ne kadar güçlü bir lobi olduğunu bu gece hep birlikte göstereceğiz

My
17.02.2007, 03:12
Trabzon yönetimden para dopingi
Turkcell Süper Ligi'nin 21. haftasında deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da yönetim maç öncesi futbolculara para dopingi yaptı.

Futbolcularına maç başı alacakları ve maaşları olan toplam 1 milyon 100 bin YTL'lik bir ödeme yapan Trabzonspor Yönetimi, zorlu Denizlispor maçı öncesi oyuncularına moral verdi. Trabzonspor Genel Saymanı Emin Kahraman, oyuncuların geçmiş dönemlere ait alacaklarını ödediklerini belirterek şöyle konuştu:

"Trabzonspor yönetim kurulu olarak futbolcuların alacakları konusunda çok hassas davranan bir yönetimiz. Futbolcularımıza gereken ödemeleri yaptık. Maddi ve manevi her zaman oyuncularımızın yanındayız. Bordo-mavili formayı giyen hiçbir oyuncunun sıkıntısı olmaz."

Öte yandan İspanyol Atletico Madrid Kulübü'nün Fabiano Eller'in bonservis bedeli olarak Bordo-mavili kulübe 450 bin Euro'yu nakit olarak ödediği, ancak geri kalan 550 bin Euro'luk ödemeyi 15 Mart 2007 tarihine çek olarak verdiği öğrenildi. (İnternetspor)

11. Trabzonspor Galibiyet:6 Beraberlik:6 Mağlubiyet:8 Attığı:22 Yediği:21 Puan:24

Travelair
17.02.2007, 11:13
Böylesi yok
Trabzon, hiç faydalanamadığı Jun'u yine eski takımı Sparta Prag'a kiralık verip tam 3 milyon 400 bin euro'yu çöpe attı.

Trabzonspor'un Tomas Jun transferi tarihe kara bir leke olarak geçti. Eski başkan Atay Aktuğ döneminde 3 milyon 400 bin euro'ya alınan Tomas Jun için Albayrak yönetimi son taksidi de Eller'den gelen parayla ödeyecek. Atletico Madrid'in daha önce Eller için gönderdiği 450 bin euro'dan sonra 550 bin euro'yu da yatırmasıyla toplam 1 milyon euro, Jun'un bonservis ücretinin son taksidi olarak Sparta Prag'a ödenecek.

PRAG'A PİYANGO
Ligde 16 maçta 592 dakika sahada kalan Çek Ligi gol kralı, bordomavili forma altında hiçbir resmi maçta gol atma başarısı gösterememişti. bjk'ya kiralık verilen Jun burada da başarılı olamayınca eski takımı Sparta Prag'a kiralandı. Trabzonspor'da faciaya dönen Jun transferinde yüzü gülen Sparta Prag takımı oldu. Hem futbolcusunu büyük paraya sattı, hem de bedavaya geri aldı ve oynatıyor.

Cem Yavuz
17.02.2007, 11:16
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifYönetim Kurulu üyemiz İbrahim Baturoğlu'nun Trabzon KaradenizHastanesi'nde bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Baturoğlu Emirhan ismi verilen bebekle üçüncü kez baba olma sevinci yaşadı. Trabzonspor Kulübü olarak yeni doğan bebeğe sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz.

Devam »» (http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35706)

Allah analı babalı mutlu saglıklı büyüsütmeyi nasp eylesin....
Bu olayın insani boyutu...
Diyecek biseyimiz yok...

Fakat bu haberin resmi sitede ne işi var...
Geçenlerde Naim inde oğlu oldu...
O zaman onuda yazsalardı....
Altuğ Atalay Medya birim sorumlusu saçmalamaya aynen devam ediyor...
Marcelinyo nun satılmasıu haberi sitede hala verilmedi...
Ama vefat düğün ve doğum haberleri aynen deavam...
Bu takımı bu kadar basitleştirmeyin...
Yazıktır....

Travelair
17.02.2007, 11:16
Trabzon'dan tarihi balo http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif Trabzon Futbol Gecesi, 2 bin kişinin katılımıyla bugün İstanbul'da gerçekleşiyor. 17.02.2007 http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/sibelcan1702.jpg

Başbakan’ın da davetli olduğu balodan yaklaşık 2 milyon YTL gelir bekleniyor.

Başbakan da bekleniyor
İstanbul Grand Cevahir Otel’de bugün Trabzonlular bir araya geliyor. 2 bin kişinin davetli olduğu 2006-2007 Trabzon Futbol Gecesi saat 19.00’da başlayacak. Karadenizli bakan ve milletvekillerinin de davet edildiği baloya, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da gelmesi bekleniyor. Trabzonspor’un önderliğinde A.Sebat, Arsin, Araklı, Değirmendere, Ofspor ve Sürmenespor kulüplerinin buluşturulmasının planlandığı organizasyondan yaklaşık 2 milyon YTL gelir elde edilecek.

Ünlü sanatçılar geliyor
Elde edilen gelirin, Bordo-Mavililer dışındaki diğer takımlara bölüştürüleceği öğrenilirken, ilk defa tüm profesyonel kulüplerin bir araya geldiği bir gecenin organize edildiği açıklandı. Gelirden hiçbir pay almayacak olan Trabzonspor Yönetimi, diğer kulüplere jest yapmak amacıyla baloya iştirak edecek. Gecede Trabzonlu sanatçı Volkan Konak ile Sibel Can da konser verecek. Ayrıca, bu baloyla kentin sportif değerlerinin birleştirilmesi hedefleniyor.

a f s
17.02.2007, 11:41
http://www.fotomac.com.tr/yaz1238-50140-111.html

Cengiz Tokgöz

Bugün İstanbul'da Trabzonspor'un gecesi var. Spor gazeteleri çıkmadan 20 yıl Trabzonspor'u İstanbul'da tek yazan biri olarak bana davetiye gelmedi. Bu takım, dünya şampiyonu olsa ne yazar.

Travelair
17.02.2007, 11:55
Garip yazmış. Ne demek "Bu takım dünya şampiyonu olsa ne yazar?" Ayıp bir laf. 20 sene Trabzonspor sayesinde ekmek yemişsin, Trabzonspor senin sayende Trabzonspor olmadı yani, sonra kalkıp bu lafı et. Oldu mu şimdi?

Ayrıca bildiğim kadarıyla davetiye gelmiyor kimseye. Paralı davetiyeler. Gelir amaçlı. Trabzonspor'un gecesi de değil Trabzon Futbol Gecesi. O zaman ben de 20 senedir taraftarıyım, haklarını koruyorum, bana da davetiye gelmedi, ben de diyeyim bana davetiye gelmedi, bana sahip çıkmadı artık dünya şampiyonu olsa ne yazar... İyi niyetle; değerlerine sahip çıkmayan bir kulüp dünya şampiyonu olsa ne yazar demiştir ama her halikarda çok yanlış bir söz

sbay
17.02.2007, 12:05

Cengiz Tokgöz

Bugün İstanbul'da Trabzonspor'un gecesi var. Spor gazeteleri çıkmadan 20 yıl Trabzonspor'u İstanbul'da tek yazan biri olarak bana davetiye gelmedi. Bu takım, dünya şampiyonu olsa ne yazar.

cengiz tokgöz fener tv de fenerbahçenin voleybol maçlarını yorumluyo bildiğim kadarıyla...belki o yüzden davet edilmemiş olabilir....

Özge
17.02.2007, 12:12
Trabzon Denizli'de kazanıyor !
Trabzonspor ile Denizlispor yarın yapacakları karşılaşmayla birlikte ligde 32. kez karşı karşıya gelecekler.

Bugüne dek 2 takım arasında yapılan 31 maçta bordo-mavililerin galibiyetlerde 20-4 üstünlüğü bulunuyor. 7 karşılaşma ise beraberlikle sonuçlandı.
Trabzonspor, 47 kez rakip fileleri havalandırırken kalesinde 19 gol gördü.

SON 3 SEZONDUR KAZANIYOR

Trabzonspor, Denizlispor deplasmanından son 3 sezondur galibiyetle ayrılmayı başardı.
Bordo-mavililer, 2003-2004 ve 2005-2006 sezonunda 1-0, 2004-2005 sezonunda ise 2-0'lık galibiyetlerle Denizli'de 3 puan elde eden taraf oldu.
Genel olarak yapılan 15 deplasman maçında ise Trabzonspor 7 galibiyet, 4 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı.

WERTHeR
17.02.2007, 12:17
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifYönetim Kurulu üyemiz İbrahim Baturoğlu'nun Trabzon KaradenizHastanesi'nde bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Baturoğlu Emirhan ismi verilen bebekle üçüncü kez baba olma sevinci yaşadı. Trabzonspor Kulübü olarak yeni doğan bebeğe sağlıklı ve uzun ömürler diliyoruz.

Devam »» (http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35706)

Allah analı babalı mutlu saglıklı büyüsütmeyi nasp eylesin....
Bu olayın insani boyutu...
Diyecek biseyimiz yok...

Fakat bu haberin resmi sitede ne işi var...
Geçenlerde Naim inde oğlu oldu...
O zaman onuda yazsalardı....
Altuğ Atalay Medya birim sorumlusu saçmalamaya aynen devam ediyor...
Marcelinyo nun satılmasıu haberi sitede hala verilmedi...
Ama vefat düğün ve doğum haberleri aynen deavam...
Bu takımı bu kadar basitleştirmeyin...
Yazıktır....

Haksızlık yapmayalım lütfen resmi sitemizin tek misyonu doğum günü kutlamak, doğumları tebrik etmek, düğünlerden haber vermek daha ne bekliyorsunuz ki!!!

WERTHeR
17.02.2007, 12:19

Cengiz Tokgöz

Bu sözü diyen adamı davet etsen ne yazar:tsbayrak:

Semih Kırsüleymanoğlu
17.02.2007, 12:21
TOLGA'NIN GURURU
http://www.trabzonspor.org.tr/images/futbolcu/tolga1.jpg
MUTLULUK VERİCİ
Trabzonspor'da ikinci yarıda kaleyi Jefferson'dan devralarak başarılı performansı ile alkış alan Tolga Zengin'in haklı gururu. Yıllardır kulübeye mahkum olan genç kaleci, Trabzonspor'da kaleyi devralmanın mutluluğunun yanı sıra şimdi kaptanlık gururunu da yaşıyor. Bordo-Mavililer'de 3. kaptanlığa getirilen Tolga, bunun kendisine gurur verdiğini söyledi.
ŞİMDİ MİLLİ TAKIM
Tolga, Trabzonspor'da kaptanlığa layık görülmesinin mutluluk verici olduğunu ifade ederek, "Şimdi sorumluluğum daha da arttı. Hedefim, uzun yıllar Trabzonspor'da başarılı olmak ve bir gün buradan Milli Takıma yükselmek. Gencim ve bu hedeflerime ulaşmak için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.

Kaynak: karadenizgazete

sbay
17.02.2007, 12:22
http://haber61.net/images/news/ayman.20070117120752.jpg

Ayman Mısır'da Dışlandım

Ayman, ‘Mısır’da bana kızgınlar. Sakatlanmasaydım daha önce Trabzon’a geliyordum’ Ayman Mısır'da Dışlandım
Ayman, ‘Türk pasaportum var olduğu için Mısır’da bana kızgınlar. Sakatlanmasaydım daha önce Trabzon’a geliyordum’ dedi

TRABZONSPOR’UN yeni transferi Ayman, ‘Çapraz bağlarım koptuğu için Trabzon’a gelememiştim’ dedi. Mısırlı oyuncu, ‘Malatya’da oynarken bu talihsiz sakatlık olmasaydı Bordo-Mavili formayı daha önce giyecektim. Ziya Doğan ile aramda güçlü bir bağ var. Karakterlerimiz bile örtüşüyor. 7 yıldır Türkiye’deyim. Mısır’da da büyük takımda oynadığım için taraftar baskısına alışkınım. Trabzonspor en kötü ihtimalle UEFA Kupası’na katılır. Gelecek sene ise bu takım şampiyonluğa oynar. Zaten Trabzonspor’dan başka bir Anadolu takımının bu ligde şampiyon olacağına da inanmıyorum. Mısır’da Milli takımla sorunlarım var. Askerlik problemi yaşıyorum. Ayrıca Türk pasaportu aldığım için de bana kızgınlar’ dedi.

Semih Kırsüleymanoğlu
17.02.2007, 12:23
GOLSÜZLÜK KABUS GİBİ

http://www.futbolmerkezi.com/resimler/oyuncular/turkiye/umut_bulut_agucu.JPG

GOLE HASRET
Trabzonspor'da tam 68 gündür gole hasret olan Umut Bulut, şanssızlığına Denizlispor karşısında son vermek amacında. Her golcünün gol atamadığı böyle dönemlerin olabileceğini dile getiren Umut, "Tabii bu üstünüzdeki baskıyı arttırıyor. Kabus gibi bir şey. Ancak Denizli'ye gol atıp bu kabusu bitireceğim" dedi.
SERİ BAŞLAMALI
Umut, G.Antep'ten sonra Denizlispor'u da yenmek istediklerini kaydederken, "Zor maç olacak ama gücümüzü sahaya yansıtırsak istediğimizi alacağımıza inanıyorum. Bir seri yakalamak istiyoruz. Denizli'yi yenip, çıkışımızı sürdüreceğiz. Ardından da Beşiktaş’ı mağlup ederek üst sıralara tırmanacağız" dedi.

sbay
17.02.2007, 12:42
Ceyhun’dan söz
Ankaragücü’nden transferin son günü Bordo-Mavi renklere katılan Ceyhun Eriş, ilk kez doksan dakika oynadığı Antep maçında attığı iki golle takımını galibiyete taşıyan isim olmuştu. Aynı Ceyhun, Denizlispor maçında da gol atacağını belirterek, kendine çok güvendiğini söyledi. Ceyhun, Trabzonspor’un elinde güçlü bir kadro olduğunu da ifade ederek, “Denizlispor’u yenecek güçteyiz. Ancak rakibimizin ligdeki konumu bu maçın hayli gergin olacağının göstergesidir. Attığım iki golle hem takımımız hem de ben büyük hava yakaladım. Denizlispor maçında da gol atmak istiyorum. Bordo-Mavili taraftarlarımıza artık seri galibiyetler sunmak istiyoruz. Fazla lafa gerek yok. Her şey artık çok güzel olacak” diye konuştu.

sbay
17.02.2007, 12:52
Kurtar kararsız
Denizlispor yarınki Trabzonspor maçına hazır ama Teknik Direktör Güvenç Kurtar, forvetteki oyuncunun Adriano mu yoksa Kroupa mı olacağına karar veremedi.

http://www.denizlili.net/haberresim/170207guvenckurtar.jpg “Çek Kroupa hava toplarında, Brezilyalı Adriano ise yerden daha etkili ve vücudunu iyi kullanıyor” diyen Kurtar tercihini karşılaşmada uygulayacağı hücum planına göre yapacağını söyledi.

Trabzon’a gittikten sonra etkili futbol oynayan ve tutulamayan Ceyhun için özel önlem alacağını söyleyen Güvenç Kurtar, ''Ahmet, Yattara'ya, Bülent'de Gökdeniz'e yakın oynayacak. Ceyhun'u ise bulunduğu noktada kim yakınsa o kontrol edecek. Bu 3 ismi durdurursak, işimiz kolaylaşır. Bu maçta bizim en büyük kozumuz ise Yusuf olacak'' dedi.

WERTHeR
17.02.2007, 13:13
Kurtar kararsız
Denizlispor yarınki Trabzonspor maçına hazır ama Teknik Direktör Güvenç Kurtar, forvetteki oyuncunun Adriano mu yoksa Kroupa mı olacağına karar veremedi.

http://www.denizlili.net/haberresim/170207guvenckurtar.jpg “Çek Kroupa hava toplarında, Brezilyalı Adriano ise yerden daha etkili ve vücudunu iyi kullanıyor” diyen Kurtar tercihini karşılaşmada uygulayacağı hücum planına göre yapacağını söyledi.

Trabzon’a gittikten sonra etkili futbol oynayan ve tutulamayan Ceyhun için özel önlem alacağını söyleyen Güvenç Kurtar, ''Ahmet, Yattara'ya, Bülent'de Gökdeniz'e yakın oynayacak. Ceyhun'u ise bulunduğu noktada kim yakınsa o kontrol edecek. Bu 3 ismi durdurursak, işimiz kolaylaşır. Bu maçta bizim en büyük kozumuz ise Yusuf olacak'' dedi.

Bu adam kendi çapında iyi bir hocadır. Talihsizliği ise hep küme düşen takımları çalıştırmasıdır. Yabana atmayalım bence. Futbol bilgisi muhteşem. Sürpriz yaparsa şaşırmayın.(temennim aksi yönde)

Şentürk
17.02.2007, 13:15
Trabzon’a gittikten sonra etkili futbol oynayan ve tutulamayan Ceyhun için özel önlem alacağını söyleyen Güvenç Kurtar, ''Ahmet, Yattara'ya, Bülent'de Gökdeniz'e yakın oynayacak. Ceyhun'u ise bulunduğu noktada kim yakınsa o kontrol edecek. Bu 3 ismi durdurursak, işimiz kolaylaşır. Bu maçta bizim en büyük kozumuz ise Yusuf olacak'' dedi.[/FONT]
Hangi oyuncularla oynamayı düşünüyormuş?:eek:
15 oyuncuyla mı oynayacakmış:D :D

Şentürk
17.02.2007, 13:19
Bu adam kendi çapında iyi bir hocadır. Talihsizliği ise hep küme düşen takımları çalıştırmasıdır. Yabana atmayalım bence. Futbol bilgisi muhteşem. Sürpriz yaparsa şaşırmayın.(temennim aksi yönde)
Geçen hafta TRT'de izledim yenilmişti Denizli,
Daha yeni geldim takımın başına,2-3 gün sonraya kadar toparlarız takımı haftaya (yani yarın) tam hazır oluruz:eek:
Komik adam şu Kurtar:D :D

Mehmet_Mercanlı
17.02.2007, 13:32
Güvenç hoca bizi bu maçta zorlar gibime geliyo.

Şentürk
17.02.2007, 13:35
Güvenç hoca bizi bu maçta zorlar gibime geliyo.

Güvenç Kurtar'ın en son Rize'nin başındaydı:D
6-1 bitmişti maç:D
Gözünüz de büyütmeyin Güvenç Kurtarı;)

sbay
17.02.2007, 13:37
ALTUNTAŞ'TAN TEPKİ
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş, PFDK tarafından verilen 1 yıl hak mahrumiyeti cezasına tepki gösterdi. Altuntaş, "Olay gereksiz yere büyütüldü. Türkiye'de bir kişiyi ayağından vurana 6 ay ceza veriliyor. Benim olayımın cezasıda bu kadar fazla olmamalıydı. Zaten Federasyonla yazışma durumum yok. Bu nedenle imza atmamın kısıtlanması da önemli değil. Ben adam mı vurdum da bu kadar ceza verdiler anlamadım. Olayı protokol tribününde olmuş gibi gösterdiler. Ama aslında kapalı tribünde oldu. Tabii ki böyle bir olayla anılmak istemezdik. Ama bu kadar fazla ceza da olmamalıydı" dedi.

Altuntaş, kesinlikle kendisini haklı çıkarma gibi bir uğraş içinde olmadığını çünkü kulüp yöneticilerinin böyle olaylarla anılmaması gerektiğini de vurgulayarak, Ama bu tür cezalarda çifte standart uygulanmaması lazım. Ankaragücü - Fenerbahçe maçında başkanlar birbirine girdi. Yumruklar görüldü. O maçta olay çıkaran yöneticilere PFDK ne ceza verdi? Çifte standardın bu kadarı olmaz. Çeşitli örnekler vererek itiraz edeceğim ve hakkımı arayacağız. Benim için asıl önemli olan Trabzonspor Disiplin Kurulu'nun vereceği karardır" diye konuştu. Kahraman Altuntaş, yönetim kurulu tarafından geçen haftaki toplantıda kendi başvurusu üzerine Disiplin Kurulu'na sevkedilmişti.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, yarınki Denizlispor maçında, Gaziantepspor karşılaşmasındaki kadroyu bozmayı düşünmüyor. Kalede Tolga'nın yeri sağlamlaşırken, defansta Stepanov ve Çağdaş'ın yine yedekte oturması, Risp - Erdinç ikilisinin görev alması bekleniyor. Tecrübeli hocanın ayrıca ileride Umut ve Yattara'nın arkasında yine Gökdeniz - Ceyhun ikilisini oynatacağı belirtildi. Bu arada ilginç bir iddia, bordo mavililerin gündemini meşgul ediyor. Erdinç'in gelişinden sonra takımdan kesilen Stepanov'un, bu duruma moralinin bozuk olduğu ve Erdinç'le arasının da soğuk olduğu belirtildi. Gaziantepspor galibiyeti sonrası soyunma odasında Sırp oyuncunun tüm takım arkadaşların ellerini sıkarak tebrik ettiği ancak, Erdinç'in elini sıkmadığı iddia edildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ise, bordo mavili takımda her oyuncunun profesyonel olduğunu belirterek, "Tüm oyuncular hazır durumda olmalmı. O maçın taktiğine veya oyuncuların form durumlarına göre kimin forma giyeceğine ben karar veririm. Tüm oyuncularım da bunu kabul ediyor ve bu konuda onlarla çok iyi anlaşıyoruz. Beni anlamaya başladılar" dedi.

Trabzonspor'un Denizlispor karşısına şu 11'le çıkması bekleniyor: Tolga, Musa, Risp, Erdinç, Celaleddin, Gökdeniz, Hüseyin, Ayman, Ceyhun, Yattara, Umut

sbay
17.02.2007, 13:46
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_12828_GuvencKurtar001.jpg

"Taraftarımıza büyük görev düşüyor"

Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamlayan Denizlispor, kampa girdi.

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Trabzonspor maçının kendileri için büyük önem taşıdığını ve mutlaka kazanmak için mücadele edeceklerini söyledi. Selahattin ve İbrahim Çelik dışında eksikleri bulunmadığını belirten Kurtar, "Trabzonspor'un etkili silahları var. Ancak bizim de mutlaka bu maçtan puanla ayrılmamız gerekiyor. Zor geçeceğine inandığımız bu maçta, hiçbir zaman oyun disiplininden kopmayarak istediğimizi almak zorundayız. Taraftarlarımıza büyük görev düşüyor. Bu zor maçta bizi yalnız bırakmamalarını istiyoruz" dedi.

Turkcell Süper Ligi'nin 21. haftasında yarın kendi sahasında Trabzonspor ile karşılaşacak olan Denizlispor, maçın hazırlıklarını tamamladı. Ligin ikinci yarısında oynadığı 3 maçı da kaybeden ve henüz puanla tanışamayan Yeşil-siyahlılar, Trabzonspor'u yenmenin hesaplarını yapıyor. Gümüşler Haluk Ulusoy Tesisleri'nde günde tek idmanla maça hazırlanan Yeşil-siyahlı ekipte sakat olan Selahattin ve İbrahim Çelik dışında eksik bulunmazken, Tomas, Bülent Ertuğrul, Yusuf, Erman ve Fatih Egedik, Trabzonspor maçına 3'er sarı kartla çıkacak. İkinci yarıda oynanan 3 maçta kalesinde 9 gol gören kaleci Süleyman'ın yerine kaleyi Kamerunlu kaleci Hamidou Suleymanou'nun koruması beklenirken, yönetim bilet fiyatlarında indirim yaparak taraftarlara maça gelme çağrısında bulundu. Sezon başında belirlenen 5-10-25 YTL'lik bilet fiyatları, Trabzonspor maçı için kale arkası 3, maraton tribün 5 ve kapalı tribün 15 olarak değiştirildi.

Denizlispor'un Trabzonspor karşısına, Soleymanou, Bülent Ertuğrul, Roman, Erman, Ahmet Çağıran, Tomas, İbrahim Ege, Serhat, Cesar Moriera, Yusuf, Karel Kroupa ilk 11 ile çıkması bekleniyor

Murat Hızal
17.02.2007, 13:55
Trabzonspor'un Denizlispor karşısına şu 11'le çıkması bekleniyor: Tolga, Musa, Risp, Erdinç, Celaleddin, Gökdeniz, Hüseyin, Ayman, Ceyhun, Yattara, Umut

Stepanov niye oynamıyor, madem oynamayacaktı devre arasında satsalardı.
Erdinç ancak yedek olur daha fazla olmaz,Stephanov'un yedek bırakılmasının hiç bir mantıklı izahı olamaz.

Umarım yanlış duyumdur:)

TSelif
17.02.2007, 14:08
Yaw çok ilginç doğrusu. Sırada ki kurban Stepanov'mu yoksa :mad:

Recep Çaltepe
17.02.2007, 14:10
ALTUNTAŞ'TAN TEPKİ
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş, PFDK tarafından verilen 1 yıl hak mahrumiyeti cezasına tepki gösterdi. Altuntaş, "Olay gereksiz yere büyütüldü. Türkiye'de bir kişiyi ayağından vurana 6 ay ceza veriliyor. Benim olayımın cezasıda bu kadar fazla olmamalıydı. Zaten Federasyonla yazışma durumum yok. Bu nedenle imza atmamın kısıtlanması da önemli değil. Ben adam mı vurdum da bu kadar ceza verdiler anlamadım. Olayı protokol tribününde olmuş gibi gösterdiler. Ama aslında kapalı tribünde oldu. Tabii ki böyle bir olayla anılmak istemezdik. Ama bu kadar fazla ceza da olmamalıydı" dedi...

Böyle Trabzonspor yöneticisi olmaz olsun! Hala daha yaptığı olayı savunmaya çalışıyor. Elimde olsa, sırf bu sözlerinden dolayı bu adama + 1 sene daha ceza verirdim.

Recep Çaltepe
17.02.2007, 14:15

Stepanov niye oynamıyor, madem oynamayacaktı devre arasında satsalardı.
Erdinç ancak yedek olur daha fazla olmaz,Stephanov'un yedek bırakılmasının hiç bir mantıklı izahı olamaz.

Umarım yanlış duyumdur:)

Açıkçası bu maç da ben Stepanov'un oynayacağına inanıyorum. Tabi Ziya bu, yıldız avcısı(!), hiç belli olmaz ne yapacağı.

nesta61
17.02.2007, 14:42
milan gidiciii , gozlerine kestirdiler, bunlar yildiz satmaya gelmiss

oskanonur
17.02.2007, 14:45
bugun de ne yonetimden nede teknik heyetten istifa haberi yok.daha ne bekliyorlar ki...

yaranozlu
17.02.2007, 14:54
ts1983, katılıyorum sana, sırf bu sözlerinden ceza katlanmalı. Utanmaz rezil adam yaaa, bunu nasıl yönetici yaparlar anlamak mümkün değil. Adam mı öldürdük diyo, daha napcan, yarın adam öldürmeyeceğini garanti edebiliyo musun? Alla alla yaaa, utanıyorum bu tip adamlardan..

erdal6167
17.02.2007, 15:32
ne varmış milanın oynamamsında, adam durup duruken penaltı yaptı ve yerine oynayan adamın formuda iyi olunca yedekte bekliyor. bu konuda ziya doğan yerden göğe kadar haklı, o kadar para alan bir adan 90 dakikada galipken adama itti diye tekme atıp penaltıya sebep olamaz, olursa cezası kesilir.

bravo ziya hoca. . .

Fatih
17.02.2007, 15:36
iyi olan oynasın arkdaşlar büyütecek bişi yok bence erdinç yıllardır bu takımda görev yapıyo kimse yadırgamasın stepanov un kendisini düzletmesi lazım

Ömer SEVİNÇ
17.02.2007, 15:50
Bir gidin yav...

Erdinç kimmiş ki Stepanovu kesecek. Stepanov'u Chelsea istiyor, Erdinçi kim istiyor?

EmrahYalçınalp
17.02.2007, 15:52
ne varmış milanın oynamamsında, adam durup duruken penaltı yaptı ve yerine oynayan adamın formuda iyi olunca yedekte bekliyor. bu konuda ziya doğan yerden göğe kadar haklı, o kadar para alan bir adan 90 dakikada galipken adama itti diye tekme atıp penaltıya sebep olamaz, olursa cezası kesilir.

bravo ziya hoca. . .
Şöyle söyleyeyim...
Milan 21-22 yaşında, yani ehliyet almaya hak kazanalı bile 3 sene olmuş. Novi Sad'dan geliyor, çılgın, gece hayatının, eğlence kültürünün dorukta olduğu bir yer. Parasını alamadığı, mafyanın futbolun içinden çıkmadığı takımlardan... Sonra Kezman'ın, İliç'in gidemediği milli takıma çağrılıp en değerli oyuncu seçilmiş. İngiltere'nin en iyi kulübü istemiş. Bir de kafa karıştıran menajerler tabi...

Milan'la baya bi muhabbetimiz var. Her konuştuğumuz aklıma gelmiyor, gelenlerden de hepsini yazmıyorum. Ama genel olarak oynatılmamasının zarar getireceğini düşünüyorum. Yanılıyor olma ihtimalim elbette var. Ancak adam çok genç, alışık olmadığı bir disiplin içinde ve üzerine koyarak oynuyor, iyi mücadele ediyor. ZD'nın kazanmak istdiği diğer topçuları da düşününce (Marcel, Syzmek, Akyel, Musampa vb) insan işgilleniyor haliyle :)

Bu kadar yazdık, bari haber değeri taşıyan bir şey yazayım da başlığa uygun olsun :) Milan takımda en düşük parayı alan adam.

Bahtiyar
17.02.2007, 16:02
sırf bu zd. milan ı takımdan kestiği için gönderilmeli. şampiyonluğa mı oynuyon yok, oynattığın adam gençmi yok peki durup dururken milanı niye kesiyorsun. adam oynamadımı değeride düşüyor sene sonu gelecek milyon dolarları elinin tersiyle istemem der gibi bişey bu.

Murat Hızal
17.02.2007, 16:23
Arkadaşlar geçen hafta Erdinç pek de parlak bir grafik çizmedi.Tamam haklısınız hak eden giysin formayı ama, Stepanov mu Erdinç mi diye sorsak büyük çoğunluk tereddütsüz Stepanov der.

Yeni bir haber bulamadım,bulunca eklerim:)

Mehmet_Mercanlı
17.02.2007, 16:35
akradaşlar milan'ın ölüsü erdinç'ten iyidir... gecen hafta kulubede oturdu ders, oldu bunları öğrenicek . milan cok hırslı bir oyuncu yaptıhı hatanın cezasını cekti bence budan daha ağırı oyuncuyu kaybetmemize neden olur.
MİLAN STEPANOV butakımda yedek kulubesinde oturucek son adamdır.

celilmuhcu
17.02.2007, 16:39
Z.D. TAKINTILARINA BİR YENİSİ EKLİYO YANİ SIRADAKİ MİLAN KÖRVE SAĞIR BİR YÖNETİM NE BEKLENİR:mad:

Recep Çaltepe
17.02.2007, 16:43
...Stepanov mu Erdinç mi diye sorsak büyük çoğunluk tereddütsüz Stepanov der...

Stepanov...

celilmuhcu
17.02.2007, 16:47
Stepanov...
KESİNLİKLE

Mehmet_Mercanlı
17.02.2007, 16:53
erdinç diyen cıkmaz sanıyorum....
bence saçma bir soruu

EmrahYalçınalp
17.02.2007, 17:10
Camianın önde gelenlerinden birinden aldığım, ama açıkcası inan(a)madığım ve teyit de ettiremediğin bir bilgi. Musampa'nın (güya) ilk onbirde çıkma ihtimali oldukça yüksekmiş. Bekleyip göreceğiz...

eren_61
17.02.2007, 17:11
buna bitek ziya doğan erdinc der.oda egosunu tatmin etmek için

Ömer SEVİNÇ
17.02.2007, 17:18
Camianın önde gelenlerinden birinden aldığım, ama açıkcası inan(a)madığım ve teyit de ettiremediğin bir bilgi. Musampa'nın (güya) ilk onbirde çıkma ihtimali oldukça yüksekmiş. Bekleyip göreceğiz...

O zaman Yattara!ya kulübe görünür. İki mantalite düşmanı bir arada oynayamaz asla...

bordolumavi61
17.02.2007, 17:19
sizin gözleriniz kör olmuş stepanovun gecen hafta oynamaması cok dogaldı ziya ondan hiç vazgecmedi ama stepanov kendine ve trabzona yakışmayan hareketler yaptı o maç aldıgı kırmızı ve yaptırdıgı maçı gecin diğer maçalrdada aynı hareket ve tavırları yaptı hakemlerin biraz insaflı davranmasıyla penaltıalrdan kurtardık bu maç oynayacagını düşünüyorum umarım kendini düzeltmiştir bu maç olmazsa bir dahaki maç kesin oynayacaktır sürekli yedeğe çekilemez
bir haftada adamın kariyerini bitirdiniz bu kadarda olmaz durun bir kaç hafatada ha gecsin anlarız ne oldugunu

Ömer SEVİNÇ
17.02.2007, 17:26
sizin gözleriniz kör olmuş stepanovun gecen hafta oynamaması cok dogaldı ziya ondan hiç vazgecmedi ama stepanov kendine ve trabzona yakışmayan hareketler yaptı o maç aldıgı kırmızı ve yaptırdıgı maçı gecin diğer maçalrdada aynı hareket ve tavırları yaptı hakemlerin biraz insaflı davranmasıyla penaltıalrdan kurtardık bu maç oynayacagını düşünüyorum umarım kendini düzeltmiştir bu maç olmazsa bir dahaki maç kesin oynayacaktır sürekli yedeğe çekilemez
bir haftada adamın kariyerini bitirdiniz bu kadarda olmaz durun bir kaç hafatada ha gecsin anlarız ne oldugunu

Kardeş madem öyleydi Manisa maçında neden oynadı? Bence kör olan biz değiliz Ziya...

bordolumavi61
17.02.2007, 17:30
O zaman Yattara!ya kulübe görünür. İki mantalite düşmanı bir arada oynayamaz asla...

yattara hayatımında en cok sevdiğim oyuncu diyebilirim odamda posterleri dolu

ama yatara 90 dakika oyuncusu değil ve bazen cok iyi bazen kötü gaziantep maçında çok çok kötüydü

kaybettiği toplar bize çok zarar veriyor birde atması gerken yerde bas atamıyor bir futbolcuya çalım atmala olmuyor işler

eski performansına geri dnsün ve
gaziantep maçındaki gibi oynayacaksa oynamasın

şımarmış gördüm kendisini

onun yerine musampa oynasın

ama ben bu takımda başta musampa çağdaş ve stepanovun banko oynamasını istiyorum

yedege çekilmesi gerekenler ise mustafa musa celalettin +erdincte olabilir

marcelinhos100
17.02.2007, 18:22
http://www1.livescore.com/img/flash.gif 90'Wolfsburg [2 - 2] Schalke11'[0 - 1]K. Kuranyi http://www1.livescore.com/img/goal.gif29'[0 - 2]K. Kuranyi http://www1.livescore.com/img/goal.gif45'M.d.S. Marcelinho http://www1.livescore.com/img/yellow.gif50'A. Madlung http://www1.livescore.com/img/yellow.gif56'[1 - 2]D. Klimowicz http://www1.livescore.com/img/goal.gif61'H. Altintop http://www1.livescore.com/img/yellow.gif67'L. Kobiaschwili http://www1.livescore.com/img/yellow.gif81'F. Quiroga http://www1.livescore.com/img/yellow.gif89'[2 - 2]D. Klimowicz http://www1.livescore.com/img/goal.gif

2 asist marcelinhodan

Berk Eren
17.02.2007, 18:27
marcelınhos100;
bende her hafta takıp edıyorum..her mac asıst yapıyor marce..
bıse demek ıstemıyorum cunku dıyınce bırılerı cıkıp marce takımda ne yaptı satılması dogru fılan dıyolar,gerılıyorum..

Devam et marce,bazılarının yuzu kızarsın..

gerçekefsane
17.02.2007, 18:37
.....edit....

Travelair
17.02.2007, 18:39
Abdülkadir'e talih kuşu

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/ap2.jpg

16 Milli Takımı'nın kaptanı Abdülkadir Kayalı, Manchester City'nin futbol akademisinde eğitim görüyor.
17.02.2007

Batıkent Kaya Beyazıtoğlu Lisesi öğrencisi genç futbolcu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 10 gün süreyle Manchester City Futbol Akademisi'nde eğitim göreceğini belirterek, bu şansı yakalamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Manchester City'nin, İrlanda'da geçen yıl yapılan milli takım kampında kendisini beğenerek davet ettiğini ifade eden genç futbolcu, Juventus, Arsenal, Bolton Wanderers ve Totthenam'dan da davet aldığını belirterek, ''Manchester City, milli takımın İrlanda kampı sırasında beni izlemiş ve beğenmiş. Dünyaca ünlü bir kulübün beni beğenerek davet etmesi onur verici. Kulübün davetlisi olarak 10 gün Manchester City'i tanıma şansım olacak. Bu süre sonunda kendileriyle görüşmelerimiz olacak'' diye konuştu.

Milli futbolcunun menajeri Aytaç Erenler de yaptığı açıklamada, Manchester City Futbol Akademisi'nin İngiltere'deki en köklü eğitim kurumlarından birisi olduğunu belirterek, ''İngiltere Premier Ligi'nde bütün kulüplerin akademileri kuruluş itibariyle birbirine benzer fakat aralarında işleyiş bakımından büyük farklar vardır. Bundan maksat, oyuncu bulma organizasyonu, eğitim programları, profesyonel olma oranları, A takımda aldıkları sürelerdir. Gençlere en fazla şansı bu kulüp verir. Abdülkadir'i daha önce de davet etmiştik fakat çeşitli nedenlerle gelememişti'' dedi.

Bir genç futbolcunun, bu kadar rekabetin olduğu bir sektörde başarılı olabilmesi için futbol yeteneklerinden başka şeylere de sahip olması gerektiğini ifade eden Erenler, şunları söyledi:

''Abdülkadir çok iyi bir öğrenci. Kendisi daha önce de defalarca izlenmişti. Abdülkadir, liderliği ve tekniği ile Manchester yöneticilerini çok etkiledi. Burada önce kendisine tüm akademi tanıtıldı ve önemli antrenör ve futbol adamları ile tanıştı. Burada günde 2 antrenmana çıkıyor. Dün yapılan maçta üst yaş grubuna karşı oynadı. Çok rahat bir oyun ortaya koyan Abdülkadir yaptığı preslerle de dikkatleri üzerinde topladı.''

------------------------------------------------------------

Savunmasını İstediler

feybe Kulübü Disiplin Kurulu, bugün yaptığı toplantıda, Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın'ın durumunu görüştü.

Komikliğe bak Bir kulübün başkanı diğer kulüpte üye Hiç etik değil

gerçekefsane
17.02.2007, 18:48
KanalA da St Etienne - Rennes maçı var, güzel maç oluyor Pascal'ı seyredin. Pascal'ı transfer etsinler ;)

Vkgz
17.02.2007, 18:58
stephanov çok kötü oynuyordu yedeğe çekilme kararı dogruydu

dino1974
17.02.2007, 19:00
hami'nin attığı ve direği kıran golünü bakın spiker nasıl anlatmış
http://www.youtube.com/watch?v=sZoEjqaoolY

Vkgz
17.02.2007, 19:01
marcelınhos100;
bende her hafta takıp edıyorum..her mac asıst yapıyor marce..
bıse demek ıstemıyorum cunku dıyınce bırılerı cıkıp marce takımda ne yaptı satılması dogru fılan dıyolar,gerılıyorum..

Devam et marce,bazılarının yuzu kızarsın..

Marce Almanya ya gidince ne dedi. "Türkiye ye gitmemin tek sebebi paraydı" dedi. Buraya "Tek" gelme sebebi para oyuncu hiçbir zaman verim vermez. tıpkı kezman anelka carew vsvs. "Tek" kelimesi kilit. Yanlıs bir transferdi, maya tutmadı malesef

cyberentalpi
17.02.2007, 19:02
Bu ziya sayesinde cok degerli 3 yabancimizdan biri yada belkide hepsini kaybedecez. Bakalim 1 kim olcak. Step. Yattara. musampa
ya bir defolup neden gitmiyot bu adam.

cyberentalpi
17.02.2007, 19:03
Marce Almanya ya gidince ne dedi. "Türkiye ye gitmemin tek sebebi paraydı" dedi. Buraya "Tek" gelme sebebi para oyuncu hiçbir zaman verim vermez. tıpkı kezman anelka carew vsvs. "Tek" kelimesi kilit. Yanlıs bir transferdi, maya tutmadı malesef

abi marce aslinda takim ona uydurulsa burda bal gibi yapardi. Ama ziya gibi bir adamla maya tutmaz zaten

aaahmet61
17.02.2007, 19:11
marcelinho hiçbir takımda uyum sağlıyamaz bundan alman takımında bile iyi oynamıyor

champions
17.02.2007, 19:14
stephanov çok kötü oynuyordu yedeğe çekilme kararı dogruydu
diyelim ki haklısın bu konuda celalettin ?musa?milanın onlarca kez gösterdiği performansı kaç kere göstermişler? ya da gösterebilirler mi?onlar çoğu zaman kötüler bundan dolayı ne zaman yedek kaldılar? karşılaştırma biraz abes kaçtı milana haksızlık yaptım galiba

Jackdaniels
17.02.2007, 19:26
[QUOTE=Vkgz;654147]stephanov çok kötü oynuyordu yedeğe çekilme kararı dogruydu[/QUOTe

Milanın yerine oynayanların kötü oynamasına bile gerek yok çünkü zaten kötüler...Bide bu açıdan düşün bakalım;)

erdal6167
17.02.2007, 20:04
Şöyle söyleyeyim...
Milan 21-22 yaşında, yani ehliyet almaya hak kazanalı bile 3 sene olmuş. Novi Sad'dan geliyor, çılgın, gece hayatının, eğlence kültürünün dorukta olduğu bir yer. Parasını alamadığı, mafyanın futbolun içinden çıkmadığı takımlardan... Sonra Kezman'ın, İliç'in gidemediği milli takıma çağrılıp en değerli oyuncu seçilmiş. İngiltere'nin en iyi kulübü istemiş. Bir de kafa karıştıran menajerler tabi...

Milan'la baya bi muhabbetimiz var. Her konuştuğumuz aklıma gelmiyor, gelenlerden de hepsini yazmıyorum. Ama genel olarak oynatılmamasının zarar getireceğini düşünüyorum. Yanılıyor olma ihtimalim elbette var. Ancak adam çok genç, alışık olmadığı bir disiplin içinde ve üzerine koyarak oynuyor, iyi mücadele ediyor. ZD'nın kazanmak istdiği diğer topçuları da düşününce (Marcel, Syzmek, Akyel, Musampa vb) insan işgilleniyor haliyle :)

Bu kadar yazdık, bari haber değeri taşıyan bir şey yazayım da başlığa uygun olsun :) Milan takımda en düşük parayı alan adam.

mutlaka chelsea istiyordur onu, ama trabzonun elinden oyuncu almak kolay mı dimi, alamamıştır haliyle. konuyu erdinç milan muhabbetine cevirmeyelim. tabi ki milan oynasın ama bazı şeylerin farkına varsın birde şu yönden bakalım, tekmeyi attı hiç bir yaptırım yok, yarın bir gün daha kritik bir macta ve anda aynı işi yaptı o zaman kim olacak bunu sorumlusu, ona bu disiplini veremeyen ziya mı yoksa atttı tekmeyi iyi yaptı diyen arkadaşlar mıi

ARKADAŞLAR BU FORMA TRABZONSPOR FORMASI, MİLANA DA KALMADI, OYNASIN EYVALLAH SÖZÜMÜZ YOK AMA ADAM GİBİ OYNASIN. . .

marcelinhos100
17.02.2007, 20:14
bu ne biçim anlayış nasıl yorumlar öyle bu ziya bizi bile şaşırttı milan oynamsın gitsin diyoruz arkadaşlar milan stephanov 24 yaşında TRABZONSPORDA elliden fazla maça çıktı son konya maçında dakika 90 da yaptığı hareket dışında bir tane daha böyle hareket gördünüz mü

arkadaşlar bunun disipsizlikle ne alakası var materazzi nesta galatasarayda uefa finalinde hagi emre daha türkiye liginde kezman arda hep biz mi terbiye edecegiz bunları

niye diyemiyorsunuzki erdinçin celaleddinin oynaması musampanın ferhatı keçeliyi bir türlü kesememesi bir ziya dogan klasiğidir yanlışıdır

ben mi yanlış düşünüyorum erdinç 78 dogumlu 29 yaşında bir kere bile A milli olmaış

MİLAN A MİLLİ VE GÖZDE

erdal6167
17.02.2007, 20:37
80' IY 0-0

Gaziantepspor
0 - 0
Galatasaray

erdal6167
17.02.2007, 20:44
87'
Gaziantepspor 1 - 0 Galatasaray

Erkan
17.02.2007, 20:55
Yani.... cincon ve judoculari yenersek aramizda 6-7 puan farki kaliyor...

---
yarin yenersek buyuk ihtimalle 10 cuyuz... ankaraspor yenmese yoksa 11..

A.T.R
17.02.2007, 20:57
Antep 1 Gs: 0
Hayırlı olsun

champions
17.02.2007, 21:01
bu sonuçtan sonra yarınki maçı kazandığımız taktirde şampiyonlar ligine 10 puan kalıyor yaw:D 10 puan dediğin nedir ki :) bjk konya ve gs maçlarını alırsak sezon sonuna kadar kovalarız 2.liği bu kötü sezonda düşünsenize şampiyonlar ligine gittiğimizi ne hayal kurdum be:)

Erkan
17.02.2007, 21:03
bu sonuçtan sonra yarınki maçı kazandığımız taktirde şampiyonlar ligine 10 puan kalıyor yaw:D 10 puan dediğin nedir ki :) bjk konya ve gs maçlarını alırsak sezon sonuna kadar kovalarız 2.liği bu kötü sezonda düşünsenize şampiyonlar ligine gittiğimizi ne hayal kurdum be:)

Benim hayalimin yaninda senin hayalin hic kalir... Ben sampiyonluk hayalleri yapmaya basladim :D.

Nede olsa 18 puan dedigin nedir :D .

lazutlarlivera
17.02.2007, 21:46
eğer yarın denizlispor u yenersek idda ediyorum ki gayse ve kargaların önünde bitirecez ligi.bana kimse hayal falan da demesin diyene gülerim.

jefferson61sefa
17.02.2007, 22:22
beyler saka maka önümüzdeki 3 maçı kazandık mı ligde bjk ile aynı puana gelioz

Ömer SEVİNÇ
17.02.2007, 22:24
eğer yarın denizlispor u yenersek idda ediyorum ki gayse ve kargaların önünde bitirecez ligi.bana kimse hayal falan da demesin diyene gülerim.

Hocam daha dün hep birlikte biz denizliyi bile zor yeneriz demiyor muyduk? Şimdi şampiyonluk hesapları oldu. Bu ne yaman çelişkidir. BU takım bjk ve gs'nin ikisini birden yenebilir mi sizce? Bir kere oldu ama 2. kez imkansız gibi geliyor bana...

HALİT KARAKAŞ
17.02.2007, 22:30
Arkadaşlar,denizli maçı çok rahat geçeçek eminim maç 3,4 fark olur,,,,bekleyip görcez......

hasannuhoglu
17.02.2007, 22:45
Allah Utandirmasin Bİzİ..bukadar Çİleden Sonra Bu Sevİncİ Gercekten Hakedİyoruz...haydİ Trabzonum 4 Te 4

Ali Özcan
17.02.2007, 22:46
bu takım bu haliyle bile çok işler yapar...bence yarınki denizli maçı karga maçından daha zor...denizliyi yenersek önümüz açılır...

Fanatik28
17.02.2007, 23:31
Marcelinho`nun degerini bilmediniz. Ama Almanya`da yerinde oynuyor ve Wolfsburg`un golleri onun ayayigla hazirlaniyor. Böyle bir futbolcu bu takima bir daha gelmeyecek, bunu bilin.

Futboldan zerre kadar anlamayan bir futbol taraftarina sahibiz. O yüzden Sampiyon olmamiz cok zor.

emre_erbayts
17.02.2007, 23:33
Marcelinho`nun degerini bilmediniz. Ama Almanya`da yerinde oynuyor ve Wolfsburg`un golleri onun ayayigla hazirlaniyor. Böyle bir futbolcu bu takima bir daha gelmeyecek, bunu bilin.

Futboldan zerre kadar anlamayan bir futbol taraftarina sahibiz. O yüzden Sampiyon olmamiz cok zor.
bizim ziyan doğan denen ve mentalitesiyle dünyaya örnek olan dünya çapında bir hocamız varya yeter.... defolup gitsede kurtarsak yoksa yattarayıda stepanovuda gönderecek o zihniyetiyle..

emre_erbayts
17.02.2007, 23:38
Son 6 maçında aldığı galibiyetlerle rakipleriyle arasındaki puanr farkını 6'ya çıkaran lider Schalke, maçın 10. dakikasında Kuranyi'nin klasikleşen kafa gollerinden biriyle öne geçti. Brezilyalı yıldız, bu golden 10 dakika sonra Wolfsburg defansının yaptığı hatayı affetmkedi ve farkı 2'ye çıkardı. İkinci yarıya bu rahatlıkla başlayan Schalke, bunun faturasını ağır ödedi. 50. dakikada Marcelinho ortaladı, Arjantinli Diego Klimowicz farkı 1'e indirdi. Tecrübeli golcü, son dakikada Marcelinoh'nun müthiş ortasına bir kez daha kafa vurdu ve skoru 2-2 olarak belirledi.
www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr)
işte bizim ziyan doğan denen çapsız vizyonsuz hocamız. gitti marcelinho geldi ayman. yazıklar olsun ziya yı orada tutan yönetime yazıklar olsun ziyan doğana..

Erdal
17.02.2007, 23:40
bu takım bu haliyle bile çok işler yapar...bence yarınki denizli maçı karga maçından daha zor...denizliyi yenersek önümüz açılır...
çok iş kavramını biraz açarmısın ..............

sbay
18.02.2007, 00:11
BIR ARAYA GELDILERhttp://www.internethaber.com/images/word/z0.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z0.gif

http://www.internethaber.com/images/news/18176.jpg
Trabzon'daki futbol kulüplerinin birlikte düzenlediği ''Trabzon Futbol Gecesi'' İstanbul'da yapıldı.

Trabzonsporlular buluştu

Grand Cevahir Otel'de Trabzonspor, Akçaabat Sebatspor, Arsinspor, Araklıspor, Değirmenderespor, Ofspor ve Sürmenespor'un organizasyonuyla gerçekleştirilen gecede yaklaşık 2 bin kişi yer aldı.

Kulüp başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda davetlinin bulunduğu gecede, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Mehmet Ağar, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Gençlik Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay ve Trabzon Belediye Başkanı Volkan Can Alioğlu da yer aldı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, gecenin açılış konuşmasında, bu organizasyonun futbolun birleştiriciliğinin kanıtı olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:

''Camia olarak hep beraber buradayız. Dönem dönem iş adamlarımızla bir araya gelip, kulüplerimiz için neler yapabileceğimizi tartışıyoruz. Kulüplerimiz, hedeflerine ulaşma noktasında bugün her zamankinden daha yakın olacaklardır. Bizim, Trabzon'dan çıkıp başarılarla belli mevkilere gelmiş insanlar olarak şimdi borcumuzu ödeme zamanıdır.'' Davetlilere, Trabzon kulüplerine destekte bulunma çağrısı yapılırken, elde edilecek gelirden Trabzonspor'un pay almayacağı belirtildi.

ULUSOY İÇİN ISLIK VE ALKIŞ
Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci'nin konuşmasında, ağır solunum yolları enfeksiyonu geçiren Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'u temsilen burada bulunduğunu belirtmesinin ardından, Ulusoy'un selamlarını getirdiğini söylemesi, salonda ıslık ve alkışlarla karşılandı.

HORONLU EĞELENCE
''Trabzon Futbol Gecesi''nde davetliler, kemençe ve horon havalarıyla eğlendiler.

Davetlilere, Trabzonlu sanatçı Volkan Konak ile sanatçı Sibel Can da konser verdi.

GARSON KAVGASI
Organizasyonun düzenlediği salonda gece başlamadan önce garsonlar arasında kavga çıktı.

Misafirlerin kokteyl salonuna henüz gelmeye başladığı esnada salondaki bir grup garson arasındaki tartışma kavgaya dönüşürken, şişe ve bıçakların da kullanıldığı kavgada bazı garsonların yaralandığı görüldü.

Olay daha sonra güvenlik tarafından yatıştırılırken, kan içinde kalan bazı garsonlar arkadaşlarının yardımıyla salondan çıkartıldı.

yanbeyi61
18.02.2007, 00:18
Bu tur olaylar.olmaması gereken şeyler.Trabzona ve Trabzonsporlulara mal ediliyor sonunda.ben boyle bir olayın vuku bulmasından şahsen uzuldum:(

erol-61
18.02.2007, 00:56
Spor ( Taka gazetesi )
GOGUA TAKiBi

Tarih: 16.02.2007, 09:10:56 (2468 okuma)

Trabzonspor Gürcülerin süper starının transferi için eski futbolcusu Arçil’i görevlendirecek.

Gürcİstan milli takımının en etkili futbolcusu Gogua yı Trabzonspor takibe alıyor.

İlk kez TAKA nın gündeme getirdiği Gogua için Arçil den yardım istenecek.İskoç yanın Hearts kulübünde forma giyinen sol kanat oyuncusuyla önümüzdeki günlerde görüşme zemini aranacak.Bu konuda Teknik Direktör Ziya Doğan ile bir görüşme yapılarak Gogua nın sezon sonu transferi için harekete geçilecek. Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu futbolcu izleme komitesini en kısa zamanda oluşturup bu bölgede futbolcu tarama çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

nesta61
18.02.2007, 02:18
biz ilk yarida 7 mac arka arkaya yenilmeseydik eger en azindan 5galibiyet alsaydik simdi 2iydik vay beee aaag trabzon aggg

bordolumavi61
18.02.2007, 02:21
hatırlatırım marcelinho

ankarasporu yendiğimiz maçtada 2 asist yapmıştı bu kadar abrtmaya gerek yok ama şüphesiz orda burdakinden daha iyi olacaktır o mantıkla bakarsak onun yerine aldıgımız ceyhun ilk maçında iki gol attı diyebilir

ama böyle degerlendirmeler yanlış olur uzun vadede bakmak laızm olaya

sbay
18.02.2007, 11:28
SEVİYORUZ SİZLERİ SEVİNDİRİN BİZLERİ

KAZANMAK ZORUNDAYIZ
http://www.takagazete.com/haber_images/seviyoruzsizleri_18022007.090231.jpg

G.Antep galibiyetiyle çıkışa geçen bordo-mavili takım bugün deplasmanda Denizlispor ile kritik bir sınava çıkıyor

KAZANMAK ZORUNDA
Ligin ikinci yarısına büyük umutlarla giren ve geçtiğimiz hafta kazandığı G.Antep maçıyla çıkışa geçen Trabzonspor bugün deplasmanda Denizlispor ile mücadele edecek. Ligde sıkıntılı günler yaşayan rakibi karşısında mutlak kazanmayı hedefleyen bordo-mavili takımda Hasan Üçüncü dışında eksik bulunmuyor. Bu maçla ilgili son çalışmasını dün yaparak maç saatini bekleyen bordo-mavili camia galibiyetten başka bir şey düşünmüyor.

YILDIRIM YÖNETECEK
Trabzonspor’un bu kritik sınavını Manisa bölgesinden Beden Eğitimi öğretmeni Yunus Yıldırım yönetecek. Saat 16.00’da başlayacak olan karşılaşmayı Lig TV ekranlara taşıyacak. Trabzonspor menajeri Necmi Perekli futbolcuların moral motivasyonunun üst seviyede olduğunu belirterek, Denizlispor maçını kazanacaklarını iddia etti. Bordo-Mavili takımda tek hedef seri galibiyetlerle 5 hafta içerisinde ilk sıralara yükselmek.

Vkgz
18.02.2007, 11:35
hatırlatırım marcelinho

ankarasporu yendiğimiz maçtada 2 asist yapmıştı bu kadar abrtmaya gerek yok ama şüphesiz orda burdakinden daha iyi olacaktır o mantıkla bakarsak onun yerine aldıgımız ceyhun ilk maçında iki gol attı diyebilir

ama böyle degerlendirmeler yanlış olur uzun vadede bakmak laızm olaya

kesinlikle daha iyi olacak çünkü tanıdıgı bir ülke, uyum sorunu falan yok sonucta

sbay
18.02.2007, 11:35
TRABZON'UN İŞTAHI KABARDI

UMUT İSTİYOR
Trabzonspor, 4 maçlık kritik bir dönemece giriyor. Fortis Türkiye Kupası'nda da mücadelesini sürdüren Bordo-Mavililer, Avrupa'ya gitmek için işi sağlama almaya çalııyor. önümüzdeki 4 haftada alınacak 12 puanla ilk 3 için yeniden iddialı konuma gelecek olan Trabzonspor, ilk olarak Denizlispor'u yenip moral bulmak, gelecek haftalara umut taşımak istiyor.
KRİTİK SÜREÇ
Beşiktaş, Kayseri, Vestel Manisa ve Kayserispor gibi takımların sürekli puan kaybetmesiyle hırslanan Bordo-Mavili ekip, Denizli maçının ardından oynayacağı Beyiktaş, Konya ve Galatasaray maçlarını kayıpsız geçmesi durumunda büyük bir avantaj sağlayacak. 4 haftalık kritik süreç atlatıldığında bu kez fikstür avantajı ortaya çıkacak ve işler daha kolaylaşacak.
GÜCÜMÜZ VAR
Fikstüre göre 25. haftadaan itibaren iyice rahatlayacak olan Trabzonspor'un kalan 10 hafta da kısmen daha kolay maçlar oynayacak. Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Baturoğlu, "4 haftada hayati derecede önemli 4 önemli maç oynayacağız. Bu maçları kazanırsak ilk 3 için oldukça iddialı hale gelebiliriz. Bunu başaracak gücümüz var" diye konuştu

WERTHeR
18.02.2007, 11:42
TRABZON'UN İŞTAHI KABARDI

UMUT İSTİYOR
Trabzonspor, 4 maçlık kritik bir dönemece giriyor. Fortis Türkiye Kupası'nda da mücadelesini sürdüren Bordo-Mavililer, Avrupa'ya gitmek için işi sağlama almaya çalııyor. önümüzdeki 4 haftada alınacak 12 puanla ilk 3 için yeniden iddialı konuma gelecek olan Trabzonspor, ilk olarak Denizlispor'u yenip moral bulmak, gelecek haftalara umut taşımak istiyor.
KRİTİK SÜREÇ
Beşiktaş, Kayseri, Vestel Manisa ve Kayserispor gibi takımların sürekli puan kaybetmesiyle hırslanan Bordo-Mavili ekip, Denizli maçının ardından oynayacağı Beyiktaş, Konya ve Galatasaray maçlarını kayıpsız geçmesi durumunda büyük bir avantaj sağlayacak. 4 haftalık kritik süreç atlatıldığında bu kez fikstür avantajı ortaya çıkacak ve işler daha kolaylaşacak.
GÜCÜMÜZ VAR
Fikstüre göre 25. haftadaan itibaren iyice rahatlayacak olan Trabzonspor'un kalan 10 hafta da kısmen daha kolay maçlar oynayacak. Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Baturoğlu, "4 haftada hayati derecede önemli 4 önemli maç oynayacağız. Bu maçları kazanırsak ilk 3 için oldukça iddialı hale gelebiliriz. Bunu başaracak gücümüz var" diye konuştu

İnsan hayalgücü oranında yaşamdan zevk alır. Sallayın bakalım....

WERTHeR
18.02.2007, 11:44
BIR ARAYA GELDILERhttp://www.internethaber.com/images/word/z0.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z0.gif

http://www.internethaber.com/images/news/18176.jpg

Bir fotoğraf bu kadar mı itici olur:)

Erdem Keser
18.02.2007, 12:01
acaba bır daha marcelınho klasında bı adamı ruyalarımızda gorebılecekmıyız

WERTHeR
18.02.2007, 12:04
acaba bır daha marcelınho klasında bı adamı ruyalarımızda gorebılecekmıyız

Bence imkansız. Çünkü artık hiçbir delege yıldız sözüne kanmaz. Bunu acı bir tecrübeyle öğrendiler. Marcelinho klasında ve onun gibi kariyerli bir futbolcu Trabzona gelmaz aşırı para almadıkça. Bırakın Trabzon'u Türkiyeye gelmezler. Bir düşünün bakalım Brezilya A milli takımında oynamış kaç futbolcu gelmiş ülkemize...

Travelair
18.02.2007, 12:13
Trabzonspor.org.tr

'2006-07 TRABZON FUTBOL GECESİ' İstanbul’da yapıldı
'2006-07 Trabzon Futbol Gecesi', İstanbul'da yapıldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170207gecem1.jpg Grand Cevahir Hotel'de gerçekleştirilen geceye Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, Doğru Yol Partisi Genel Başkanı Mehmet Ağar, AK Parti ve CHP Trabzon Milletvekilleri, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Affan Keçeci, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Başkanımız Nuri Albayrak, Trabzonspor Kulübü eski başkanları Salih Erdem ile Mustafa Günaydın, Trabzon'daki profesyonel futbol kulüplerinin başkanları, kulübümüzün yönetim kurulu üyeleri ve 2 bine yakın davetli katıldı.

Bakan Pepe: Trabzon’un olduğu her yerde varız
Gecede bir konuşma yapan Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, böyle bir gecede olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, "Bu akşam burada Trabzonspor'umuzun değerli başkanı ve diğer Trabzon takımlarının kıymetli başkan ve yöneticileri var. Trabzon'daki kulüp başkanlarının, taraftarlarının ve hemşehrilerimizin olduğu böyle bir gecede arkadaşlarımızla, dostlarımızla olduğum için son derece mutluyum. Trabzon'un olduğu her yerde biz varız" dedi.

Başkanımız Albayrak: Bu gece başlangıç olacak
Başkanımız Nuri Albayrak ise, bu gecenin bir başlangıç olduğunu kaydederek, "Trabzon'daki bütün kulüplerle, Trabzonspor çatısı altında böyle bir geceyi tertipledik. Bu bir başlangıç, bundan sonra devamı gelecek. Kulüplerimizin hepsine maddi ve manevi destek sağlamak istiyoruz. Trabzon, İstanbul ve diğer bütün kentlerdeki Trabzonlular'ın ve Trabzonsporlular'ın, Trabzon'daki kulüplerimize desteğini bekliyoruz. Bu organizasyon için Trabzon'daki bütün kulüplerimizin başkanlarını ve yöneticilerini tebrik ediyorum" diye konuştu.

TFF Başkan Vekili Keçeci: Trabzon’un futbola katkısı büyüktür
TFF Başkan Vekili Affan Keçeci de, yaptığı konuşmada, Başkanı Haluk Ulusoy'un rahatsızlığı nedeniyle kendisini temsilen geceye katıldığını ifade ederek, "Gecede bulunmaktan son derece mutluyum. Trabzon yöresinin ve Karadeniz'in Türk futboluna katkıları çok büyüktür. Türk futbolunun belli bir noktaya gelmesi için çok önemli futbolcular yetiştirmiştir. Trabzon'daki kulüplere destek amacıyla düzenlenen bu gecenin kulüplerimize çok büyük katkı yapacağını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Bakan Şahin: Trabzon sporla yaşayan bir kenttir
Gecede daha sonra söz alan Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, spor yoluyla tanıtımın önünün açılacağını belirterek şunları söyledi: "Trabzon, sporu yaşam biçimi haline getiren, sporla yaşayan bir kent. Bu organizasyon son derece güzel ancak Trabzon futbolu daha çok seviyor ve bu alana daha çok ilgi duyuyor. Diğer branşlara da Trabzonsporumuzun ve diğer kulüplerin bir eğilim içinde olmasını diliyorum. Trabzon, Karadeniz Oyunları'na ve 2011 yılında Gençlik Olimpiyatları'na ev sahipliği yapacaktır. Bu anlamda tesisleşme çalışmalarımız sürüyor. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde amatör kulüplerimiz için bir bütçe ayırdık. Trabzon'daki amatör kulüplerimiz de bu konuda hemşerileri olan Mehmet Atalay'a başvurabilirler". Trabzonspor'un, ligde yaşadığı süreci şanssızlık olarak gördüğünü de kaydeden Bakan Şahin, "Bordo-Mavililer, yeniden o eski günlerine kavuşacak ve ülkemizi Avrupa'da en iyi şekilde temsil edecektir" yorumunu yaptı.

Mehmet Ağar: Trabzonspor'un gönlümdeki yeri farklıdır
'2006-07 Trabzon Futbol Gecesi'ne katılan Doğru Yol Partisi (DYP) Genel Başkanı Mehmet Ağar da Bordo-Mavili kulübün Cumhuriyet'le özdeşleşmiş bir futbol geçmişi olduğunu söyleyerek, "Trabzonspor, Anadolu'ya şampiyonluk kupasını getiren büyük bir kulüptür. Trabzonspor'un gönlümde ayrı bir yeri olduğunu herkes bilir. Benim ikinci takımımdır Trabzonspor. Yaşadığı bu dönemi şanssızlık olarak değerlendiriyor ve geçici olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor, layık olduğu yere gelerek, yeniden şampiyonluklar kazanacaktır" açıklamasını yaptı.

Gecede, konuşmaların ardından Volkan Konak ile Sibel Can sahne aldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170207gecem2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170207gecem3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170207gecem5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170207gecem4.jpg

sbay
18.02.2007, 12:17
http://www.fotomac.com.tr/2007/02/18/im/7599B8FFAA193A44904EA06Ab.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifGökdeniz'den itiraf
"Bu sezon benden beklenen patlamayı yapamadım".

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Gökdeniz, bu sezon istenilen performansı ortaya koyamadığını itiraf etti. Bordo-mavili oyuncu, "Takımıma çok daha faydalı olmak isterdim ama futbolumu üst düzeye çıkartamadım. Ligde çıkışa geçtik. Kalan karşılaşmalarda başarılı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım" şeklinde konuştu. Gökdeniz Karadeniz, şu anda transferi hiç düşünmediğini de belirterek, "Sanırım Avrupa bana çok uzak" dedi.

WERTHeR
18.02.2007, 12:19
http://www.fotomac.com.tr/2007/02/18/im/7599B8FFAA193A44904EA06Ab.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifGökdeniz'den itiraf
"Bu sezon benden beklenen patlamayı yapamadım".

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Gökdeniz, bu sezon istenilen performansı ortaya koyamadığını itiraf etti. Bordo-mavili oyuncu, "Takımıma çok daha faydalı olmak isterdim ama futbolumu üst düzeye çıkartamadım. Ligde çıkışa geçtik. Kalan karşılaşmalarda başarılı olmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım" şeklinde konuştu. Gökdeniz Karadeniz, şu anda transferi hiç düşünmediğini de belirterek, "Sanırım Avrupa bana çok uzak" dedi.

Yazık vallahi gökdenizin düştüğü duruma bak. Türkiyenin en önemli yeteneklerinden birisi Avrupa bana uzak diyor...

sbay
18.02.2007, 12:22
http://www.sabah.com.tr/2007/02/18/im//9BCFD4DA2FAC2A43A3AEDB56b.jpg
http://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://img.sabah.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif

En büyük koz Ceyhun

Geçen hafta Gaziantep'e iki gol atan Ceyhun, Denizli önünde Trabzon'un en büyük silahı....

Deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, dış sahadaki galibiyet hasretine son vermek istiyor. Bordo-mavili ekip, bu sezonki tek deplasman galibiyetini ligin 5. haftasındaki Beşiktaş karşılaşmasında aldı. Trabzonspor'da, geçen hafta Gaziantep ağlarına iki gol bırakan Ceyhun Eriş yine en büyük hücum silahı olacak. Avni Aker'e bordomavili formayla çıktığı ilk maçta döktüren Ceyhun, Denizlispor filelerini de sarsmak niyetinde. Öte yandan Trabzonspor, son dönemde Denizlispor'a karşı büyük bir üstünlük kurmuş durumda. Karadeniz ekibi, Denizlispor ile oynadığı son 7 maçı da kazanmayı başardı. Üstelik bu mücadeleler de kalesinde hiç gol görmedi. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan yaptığı açıklamada, "

Zor bir karşılaşma olacak. Rakibimizin durumu kritik. Ama kazanmak istiyoruz" şeklinde konuştu

Cabri61
18.02.2007, 12:38
trabzonspor son dakika haberleri olduğu için yapıştırmıyorum
http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=12844 :)

61_dnc_TS
18.02.2007, 12:44

korku filmi gibi birşeydi oooooo...

Recep Çaltepe
18.02.2007, 12:58

...Bir Alfred Hitchcock klasiği, Azize Maskeler! :D

Ama asıl korku filmi, Perşembe günü Şota yönetmenliğinde Hollanda'da çekilecek haberleri yok. :D

Burak61
18.02.2007, 13:55

+1967 cok haklisin

Erkan
18.02.2007, 14:14
25 yas ve uzeri icin, - olumsuz ornek olusturabilecek davranislar, korku ve siddet

erol-61
18.02.2007, 14:29
bu günki maç çok zor ama sıkıntılıda olsa alacaz maçı ilk 45 de 2 gol bulurda ziya takımı sabote edmezse çok zevkli bir maç olur bizim açımızdan.ALLAH KÖTÜLERDEN korusun..

erdal6167
18.02.2007, 14:34
alex iğne ile oynamış, ondan kötü imiş hatta fedeakarlık yapmış

işte türk futbolununacı gerceği,
1.fenerbahceli isen sırtın yere gelmez cünkü arkanda medya var
2.fenerbahceli yabancı iseniz siz süpersiniz. . .

serseerii
18.02.2007, 15:09
sebat 2 uşak 0:)