PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

a f s
03.02.2007, 14:28
Hüseyin geçen senede takıyordu beyaz bereyi, ulan sanki yeni keşfedildi beyaz bere kimse takmasın giymesin Hepimiz Hüseyiniz :)

Zorla millete beyaz bere giydirecekler. Mesele başka. Renkler, bereler masum adamların dertleri bambaşka.

Biz, bize yakışan duruşu sergileyelim yeter.

"Köpeklerin havlaması yıldızlara zarar vermez."

poetricus
03.02.2007, 14:31
"Köpeklerin havlaması yıldızlara zarar vermez."
Yıldızları keller söndürür.

Şaka bir tarafa ortada iğrenç bir karalama kampanyası var. Toplu beyaz bere
takmak gibi tepkiler sadece onların istediğini yapmak olur. Kendilerini haklı çıkarırlar.

Yeryüzünde bütün katiller giyiniktir. Öyleyse onlara benzememek için herkes çıplak dolaşsın.
Bütün sapıklar yemek yer. Öyleyse herkes açlık grevi yapsın.
Katillerin, sapıkların, tecavüzcülerin büyük bir kısmı erkektir. Öyleyse...
Tövbe tövbe...

Salih61
03.02.2007, 14:31
Adamın canı istemiş o gün beyaz bere giymiş kim ne diyebilir resmen öküz altında buzagı arıyorlar :(

AkYaZiLi61_Ts
03.02.2007, 14:40
yaa bırakın bunları takmayın ya....büyütmeyelim onlar birşey atıyorlar ortaya biz çok daha etkili bişey yapmamız gerekiyor...iyi bir cevap niteliğinde...ama onların istediği gibi düşmanca değil...herkese örnek olacak şekilde...

Güneş Avcı
03.02.2007, 14:41
Sabah gazetesinin yaptığı provakatörce habere karşılık ÇILGINLAR Grubu Resmi Sitesinin yaptığı manşet haber:

http://img149.imageshack.us/img149/3274/sabahsasirmajl2.jpg

Sabah Gazetesi'nin 02.02.2007 Cuma günü spor sayfalarından okuyucularına sunduğu haberde Kaptanımız Hüseyin Çimşir için,"dünkü idmana, Ermeni asıllı gazeteci Hrant Dink'in katil zanlısı Ogün Samast'ınkine benzer bir bereyle çıkması dikkat çekti" ifadelerini kullanmasını kınıyor, Sabah gazetesini edebe, adaba, hassas konularda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz !..

Sabah Grubunun Trabzon ile ilgili hassas konularda yaptığı gaflara, büyük hatalara her ne kadar alışsak da tamamiyle kasıtlı, Trabzonspor'u da kaptanı üzerinden günümüz gündemi içine yerleştirmeyi hedef alan ve bu hedef doğrultusunda ön hazırlık amacıyla okuyuculara sunulan bu küçük haber "Türkiye'nin En büyük gazetesi" sloganını taşıyan bu gazetenin büyüklüğünü(!) gözler önüne sermiştir.

Grup üyelerimizi ve taraftarlarımızı bu etik dışı, terbiye dışı habere tepki vermeye, davet ediyoruz...
ÇILGINLAR

SABAH GAZETESİ - Okur şikayetleri

e-posta: okur@sabah.com.tr
Tel: 0212 354 35 08
Fax: 0212 354 36 84

konuyla ilgili haber http://www.sabah.com.tr/2007/02/02/spo137.html

TSelif
03.02.2007, 14:43
Evet iyi olmuş .Bence de tepkisiz kalmamalıyız :mad:

sessizkral_1
03.02.2007, 14:47
Ceyhun iddialı konuştu
Trabzonspor'un, Ankaragücü'nden son günde transfer ettiği Ceyhun, dün 1.5 yıllık sözleşmeye imza attı. Yıldız oyuncu, "Riskli futbolu severim. Beklentilere yanıt vereceğim" dedi

Bordo-mavili takımda, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ısrarla istediği Ceyhun Eriş transferi mutlu sonla noktalandı. Karadeniz ekibi, hafta başında anlaşma sağladığı tecrübeli orta saha oyuncusuna transferin son gününde resmi sözleşme imzalattı.
Ceyhun, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Baturoğlu ve Serhat Akçay'ın da katıldığı törende kendisini 1.5 yıllığına Trabzonsporlu yapan sözleşmeye imza attı. Büyük hedefleri olan bir kulübe geldiğini belirten başarılı oyuncu, "Beklentilere cevap verebileceğimi düşünüyorum. Artık daha da olgunlaştım. Kesinlikle üzerimde bir baskı yok. Sonunda bizim işimiz bu. Baskılara alışmış bir oyuncuyum. Riski seviyorum. Oynadığım futbol da riskli bir futbol. Sadece beklentilerin boyutunun farkındayım. İnşallah iyi olacak. Zaman her şeyi gösterecek" ifadelerini kullandı.

'Geçimsiz değilim'
Ceyhun, çok takım değiştirmesiyle ilgili soruya da yanıt verdi. Deneyimli oyuncu, "Benim için agresif, geçimsiz diyorlar. Böyle bir şey yok. Ben Ortega olayından aslında sıkıldım. Vücut dilim agresif gibi gözüküyor. Sahada mücadeleci bir yapım var" dedi. Yönetici Serhat Akçay ise 20 numaralı formayı giyecek olan Ceyhun'dan büyük beklentileri olduğunu vurguladı.

Trabzon'a durmak yok

Trabzonspor, Vestel Manisa ile deplasmanda oynayacağı lig karşılaşmasının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Teknik Direktör Ziya Doğan yönetiminde karla kaplı zeminde yapılan idmana, gribal enfeksiyon geçiren Yattara katılmadı. Futbolcular, yarı sahada yapılan antrenmanda koşunun ardından pas çalışması gerçekleştirdi. Bordo-mavililer bugün Manisa'ya gidecek.
(Milliyet)

http://www.spordabugun.com/images/haber/8870.jpg

champions
03.02.2007, 15:14
bi yanlışlık olmuş hüseyin beyaz bereyi yine takmış fakat bu bereyi çok önceden yine hüseyini takarken görmüştüm bu kadar insafsızca bi haber olamaz bu kadar adi, tek taraflı bi medyada çok düşmanımız var hemde çok hüseyinde biraz akıllı olup beyaz takmayabilirdi adamlar aç kurt gibi ne bulsak da karalasak diye bakıyolar dikkatli olmak lazım

unyelimetin
03.02.2007, 15:19
Beyaz renk bere bu sene moda ve futbolcularımızın bir çoğu Antalya'daki kampta bu bereleri takmışlardı.

Ama ufku dar beyni Bizans olan İstanbul basınından fazlasını beklememek gerekir.

Tahsin Armutcu
03.02.2007, 15:23
Sabah gazetesinin yaptığı provakatörce habere karşılık ÇILGINLAR Grubu Resmi Sitesinin yaptığı manşet haber:

http://img149.imageshack.us/img149/3274/sabahsasirmajl2.jpg

Sabah Gazetesi'nin 02.02.2007 Cuma günü spor sayfalarından okuyucularına sunduğu haberde Kaptanımız Hüseyin Çimşir için,"dünkü idmana, Ermeni asıllı gazeteci Hrant Dink'in katil zanlısı Ogün Samast'ınkine benzer bir bereyle çıkması dikkat çekti" ifadelerini kullanmasını kınıyor, Sabah gazetesini edebe, adaba, hassas konularda daha duyarlı olmaya davet ediyoruz !..

Sabah Grubunun Trabzon ile ilgili hassas konularda yaptığı gaflara, büyük hatalara her ne kadar alışsak da tamamiyle kasıtlı, Trabzonspor'u da kaptanı üzerinden günümüz gündemi içine yerleştirmeyi hedef alan ve bu hedef doğrultusunda ön hazırlık amacıyla okuyuculara sunulan bu küçük haber "Türkiye'nin En büyük gazetesi" sloganını taşıyan bu gazetenin büyüklüğünü(!) gözler önüne sermiştir.

Grup üyelerimizi ve taraftarlarımızı bu etik dışı, terbiye dışı habere tepki vermeye, davet ediyoruz...
ÇILGINLAR

SABAH GAZETESİ - Okur şikayetleri

e-posta: okur@sabah.com.tr
Tel: 0212 354 35 08
Fax: 0212 354 36 84

arkadaslar bmn olarak bir sikayet mektubu hazirlayip herkes onu yollasa daha etkili olmaz mi??yani daha onceden oldugu gibi ortak bir mesaji yollayip mail yagmuruna tutalim

Şentürk
03.02.2007, 15:23
mesaj attım ama yayınlarlar mı bilmem:mad:

Adem Erdoğan
03.02.2007, 15:26
yinemi bu sabah gazetesi.10 yıl önceki kuyruk acıları devam ediyo heralde.

zafercalikoglu
03.02.2007, 15:33
............ gazete,bende bryaz bere takacam bundan sonra,inadına

sarman61
03.02.2007, 15:36
Ben mail gönderdim. Gerçi çok farklı yazırdım da. Sabır.

Sayın Sabah Gazetesi Yetkilisi
Bu linkte yapmış olduğunuz haber hakkında. http://www.sabah.com.tr/2007/02/02/spo137.html

Sizler bu ülkede sözde medya grubusunuz. Göreviniz halkı bilgilendirmek. Ama bugün öyle bir haber okudum ki. İnanın çok fazla sinirlendim. Sizin niyetiniz ne olay çıkarmak mı. Tepki toplamak mı. Sizi cumhuriyet savcılığına şikayet etsek insanları provoke ediyorsunuz diye yada Hüseyin hakkında çıkardığınız rencide haber için sizi mahkemeye verse( ben olsam verirdim). Sizin sabah gazetesi bünyesinde hiç beyaz bere giyinen yokmu onlarda potansiyal samast oluyor dimi Ama dur onlar trabzonlu değil dimi. Sizin niyetiniz trabzonluları karşınıza almaksa kutlarım başardınız. Sizki bu olaylar hakkında daha hassas olmanız gereken yaptığınıza bakın, sizin kendinizle sorununuz mu var. Benim çevremdeki bir çok trabzonlu beyaz bere kullanıyor ne yapacaksınız şimdi hepsi suçlumu oluyor hepsini haber mi yapacaksınız. Bu arada bu samast donda giyiniyordu. Şimdi bende giyiniyorum ne olacak bende suçlumu oluyorum. O zaman benide haber yapın. Bu trabzonlu samast gibi don giyiniyor. Bu arada samast ın kot ceketi vardı. Onuda unutmayalım. O zaman ne olacak her kot ceket giyen trabzonlu suçlu oluyor dimi. Peki size esas sorum şu zamanın da beyaz bere giyinip de askerde şehit düşen trabzonlular için ne diyeceksiniz. Sizi şiddetle kınıyorum. Allah ıslah etsin sizi. Yani aslında ne desem boş. Çünkü böyle bir haber yapan zihniyet ten ne beklenir ki. Yazıklar olsun. Ciddi olalım adam olalım. İşinizi yapın( Tabi işiniz halkı bilgilendirmekse. Yoksa halkı proveke etmek mi)

mahmuter61
03.02.2007, 15:39
Ula onu yazan ........ bende beyaz bere takıyom neolacak şimdi!Ben onamı sorcam kafama takçağım şeyin rengini!!!

Hüseyin Çümen
03.02.2007, 15:52
hepimiz hüseyin cimşiriz olan herkesin beyaz beresini giymesi lazım nedir bu gazetenin yaptığı şeref yoksunu hareket anlamak güç

Telha TANYILDIZI
03.02.2007, 15:53
sadece gülüyorum boxerlerinide inceleselerdi belki benimkiyle aynıdır

Gürkan
03.02.2007, 15:58
Hüseyinin niyetini o olmadığı açık.sadece özensiz davranmış.beyaz bere böyle saçma anlamlar yüklenildiği bir dönemde biraz daha dikkatli olup bu tarafa çekilebileceğini düşünmeli idi.gerçi resim eskimi yenimi bilmiyorum ama.zaten her fırsatta Trabzona ve Trabzonspora karşı yanlı yayın yapan medyanın eline malzeme vermiş oldu.

TSelif
03.02.2007, 16:01
Tabi şimdi adam kontrol edecek hergün medyayı o kadar işi gücü arasında .Bugün hangi renk sorunlu yarın ne giymem lazım ....Tövbe tövbe :mad: Bazı şeyler tesadüf olsa nolur ya . Zaten bizim sıkıntımız yeteri kadar fazla...

corleone
03.02.2007, 16:10
hüseyine veya klübe ulaşıp sabah gazetesine dava açtırmak lazım aslında...

AKSOY_61
03.02.2007, 16:11
konya denizliyi 5-1 yenmiş. vay anasını ülke nerelerede gidiyiiii

Sacit
03.02.2007, 16:11
Ula onu yazan ........ bende beyaz bere takıyom neolacak şimdi???Ya kardeşler burdan küfür etmeyin diyonuzda iyi güzel ama onu yazan benim çocuğum diyeyim ozaman anlayan anlar!!!Ben onamı sorcam kafama takçağım şeyin rengini!!!

Genel Kurallar:

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftalığına durdurulur. Ayni davranışın devamı halinde ise ceza 2 haftaya çıkacaktır.

EyüpKILIÇ61
03.02.2007, 16:13
Helal sana hüseyin alkışlıyorum seni...Arkadaşlar bu hüseyinden bize bir işarettir.Bizde taraftarlar olarak hepimiz beyaz bere takıp maç izlemeye gitmeliyiz :D

Adem Erdoğan
03.02.2007, 16:14
bi aralarda kaptanlık pazubandının yeşil olmasına takmıştılar.

Adem Erdoğan
03.02.2007, 16:15
Helal sana hüseyin alkışlıyorum seni...Arkadaşlar bu hüseyinden bize bir işarettir.Bizde taraftarlar olarak hepimiz beyaz bere takıp maç izlemeye gitmeliyiz :D

fena fikir değil aslında

Murat Hızal
03.02.2007, 16:51

Bu konu hakkında bir şey söylemiyim diyorum ama bu yorumları burda görünce yorum yapmadan duramıyırum:)

Tamam sabah gazetesi yapmış bir şuursuzluk affedilir tarafı yok.Ama şimdi siz tutmuşsunuz adamları haklı çıkarırcasına,''bu bize hüseyinden bir mesajdır hepimiz beyaz bere takıp maça gidelim''diyorsunuz.

Bizi taraf yapmaya çalışıyorlar,bir çok yerde Trazbzonspor-Sslazio yakıştırması yapıyorlar ve sizde buna çanak tutuyorsunuz.

Neymiş efendim beyaz bere takıp maça gidecekmişiz,gidin beyaz bereyle dışarda dolaşın ama Trabzonspor'u alet etmeye çalışmayın.

antagonist
03.02.2007, 16:56
@hodus,

Arkadaş espri yapmış,siz yanlış anlamışssınız...

Cümlenin sonundaki ":D" sembolüne dikkat!!!

EyüpKILIÇ61
03.02.2007, 16:56
Bu konu hakkında bir şey söylemiyim diyorum ama bu yorumları burda görünce yorum yapmadan duramıyırum:)

Tamam sabah gazetesi yapmış bir şuursuzluk affedilir tarafı yok.Ama şimdi siz tutmuşsunuz adamları haklı çıkarırcasına,''bu bize hüseyinden bir mesajdır hepimiz beyaz bere takıp maça gidelim''diyorsunuz.

Bizi taraf yapmaya çalışıyorlar,bir çok yerde Trazbzonspor-Sslazio yakıştırması yapıyorlar ve sizde buna çanak tutuyorsunuz.

Neymiş efendim beyaz bere takıp maça gidecekmişiz,gidin beyaz bereyle dışarda dolaşın ama Trabzonspor'u alet etmeye çalışmayın.

Yazımın sonuna gülücük koydum ama art niyetli arkadaşlarımız bunları anlayamıyor demek ki

EyüpKILIÇ61
03.02.2007, 16:57
@hodus,

Arkadaş espri yapmış,siz yanlış anlamışssınız...

Cümlenin sonundaki ":D" sembolüne dikkat!!!

Teşekkür ederim arkadaşım.Bu forumda senin gibi arkadaşlarımızı görmek çok güzel

Naim
03.02.2007, 16:59
sabahı kınıyorum, hüseyin'i de ayıplıyorum daha dikkakli davranmadığı için o bu takımın kaptanı çünkü

Hüseyinin niyetini o olmadığı açık.sadece özensiz davranmış.beyaz bere böyle saçma anlamlar yüklenildiği bir dönemde biraz daha dikkatli olup bu tarafa çekilebileceğini düşünmeli idi.gerçi resim eskimi yenimi bilmiyorum ama.zaten her fırsatta Trabzona ve Trabzonspora karşı yanlı yayın yapan medyanın eline malzeme vermiş oldu.

Özen mi???
Saçmalamayın arkadaşım
adam 1 yıldır takıyor bu bereyi
ne özeninden bahsediyorsun sen??

çıksın birde özür dilesin hüseyin istersen
Kusura bakmayın istanbul basını size sormadım beremin rengini diye
aklı elden bırakmayalım
Utanılacak bir şeyimiz yok
haklı biziz bu gibi yazılar yazıp hüseyin suçluymuş gibi gösteripde sinirlerimizi katlamayın
daha duyarlı olun

antagonist
03.02.2007, 17:01
Ogün Samast'ın cinayet günü üzerinde kot pantolon vardı.Ben de bugün kot pantolon giyiniyorum.Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum??? :eek:

Yahu pes doğrusu,böyle ufacık şeylerden tuhaf tuhaf manalar çıkarmanın anlamı nedir???

Gürkan
03.02.2007, 17:02
İsterse 20 yıldır taksın.İlla tatırşma mı yaratacaksın.çıksın özür dilesin demedim. bu olay başka taraflara çekilebilirdi öylede oldu. Hüseyinin bunu düşünmesi gerekirdi.

antagonist
03.02.2007, 17:05
@Gürkan Kalmuk

İsteyen istediğini giyinmekte özgürdür.İsterse beyaz bere,isterse siyah yani...Öyleyse ülkede bütün beyaz bere giyenler bir nev'i mesaj mı veriyor?

Bu arada tartışmayı yaratan Hüseyin mi,Sabah gazetesi mi?

Basının tuzağına düşmeyelim lütfen...

FANATIK61
03.02.2007, 17:07
Komutanların Fenerbahçe aşkı, Genelkurmay’ın yayınlarına da yansıdı. Genelkurmay Başkanlığı tarafından Atatürk’ün 125. doğum günü anısına hazırlanan “Geçmişten Günümüze Türkiye Cumhuriyeti” kitapçığında, komutanların Fenerbahçe hassasiyeti dikkat çekti. Türk siyasi hayatının anlatıldığı bölümde, takvimlerde yapılan değişikliklere de yer verildi. Hicri takvim yerine Miladi takvim kullanılmasına ilişkin değişikliğin 26 Aralık 1925’te yapılmasına karşın, kitapçığa 6 Kasım 2002 tarihini gösteren takvim yaprağı kondu. Espri de burada ortaya çıktı. 6 Kasım 2002, Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 6-0 yendiği tarih ve bu sonuç, aynı sayfaya konan takvim yaprağında da açıkça belirtiliyor

Gürkan
03.02.2007, 17:08
"tartışma" lafı hüseyine söylemedim.Tabiki herkes istediği şekilde giymekte özgür.Kimse Hüseyine karışamaz ne renk bere takmış diye.ama böyle uğraşmadan haber yapmaya alışmışlar zaten malzeme arıyorlar. ayrıca tuzağa kimin düştüğüde açık.

TSelif
03.02.2007, 17:08
Bakın da Hüseyin'i suçlu çıkaralım bu olay da :mad:

EyüpKILIÇ61
03.02.2007, 17:10
Ogün Samast'ın cinayet günü üzerinde kot pantolon vardı.Ben de bugün kot pantolon giyiniyorum.Acaba yanlış bir şey mi yapıyorum??? :eek:

Yahu pes doğrusu,böyle ufacık şeylerden tuhaf tuhaf manalar çıkarmanın anlamı nedir???

Bende yarın kot pantolon giyineyim bari.Beyaz berem de yokki taksam :D

EyüpKILIÇ61
03.02.2007, 17:13
Basın her zamanki gibi yapmış yapacağını neyi tartışıyorsunuz.Hüseyinin bu konuda hiçbir suçu yok(kendi kanaatince).

Bu ülkede her gün birileri birilerini öldürüyor.Basının yaptığını bari biz yapmayalım.Abartmanın bir alemi yok altı üstü bir şahıs öldü gitti.Gözümde gr değeri de yoktu zaten.

Murat Hızal
03.02.2007, 17:14
Yazımın sonuna gülücük koydum ama art niyetli arkadaşlarımız bunları anlayamıyor demek ki

Dikkat etmemişim o zaman size bir özür borcum var.

Fakat art niyetli yaklaştığım konusunda bana haksızlık yapmışsınız,neden size art niyet besliyim.

Sonuç olarak yanlış değerlendirmişim kusuruma bakmayın.

Fakat ben yinede yazdığım şeyi silmiyorum.Benim gibi ciddiye alan arkadaşlar için ibret olsun:)

Naim
İsterse 20 yıldır taksın.İlla tatırşma mı yaratacaksın.çıksın özür dilesin demedim. bu olay başka taraflara çekilebilirdi öylede oldu. Hüseyinin bunu düşünmesi gerekirdi.

Daha ayakları yere basan aklı başında ve Trabzona - Trabzonspora "TARAF" olan yazılar yazarsan tartışmaya gerek kalmaz

Öyle Tartışma yaratacak argumanlarla herkesden farklı düşünüyorum tarzıyla ortaya çıkmazsanız o zaman tartışmak gerekmez.
Anladın.

ErayAkyüz
yaa arkadaslar yeter daaa muhabbet bolumune cevirdiniz burayii son dakika diee giriorumm aynı konu tamam muhim bişe ama benim bildigim burda yorum degil yeni haberler yapılıoo

Ömer SEVİNÇ
03.02.2007, 17:15
Tartışmaya bile değmez yav. Saçma. Uzatmayalım artık bence...

EyüpKILIÇ61
03.02.2007, 17:17
Dikkat etmemişim o zaman size bir özür borcum var.

Fakat art niyetli yaklaştığım konusunda bana haksızlık yapmışsınız,neden size art niyet besliyim.

Sonuç olarak yanlış değerlendirmişim kusuruma bakmayın.

Fakat ben yinede yazdığım şeyi silmiyorum.Benim gibi ciddiye alan arkadaşlar için ibret olsun:)

Art niyet konusunda bende özür dilerim arkadaşım.

Eray senden ayrıca özür diliyorum hem kendim hem arkadaşlar adına.

Ömer SEVİNÇ
03.02.2007, 17:26
konya denizliyi 5-1 yenmiş. vay anasını ülke nerelerede gidiyiiii

Ne olmuş kardeş? Nerelere gidiyor ülke?

Özkan Erdem
03.02.2007, 17:40
Maçtan sonra polis Hüseyin'in ifadesini aldı falan yazarlar yarın da..
Böyle bir saçmalık olabilir mi arkadaşlar, kim dikkat eder böyle birşeye, ayrıca Hüseyin bundan öncede takıyordu beyaz bere, bundan sonra da takabilir. Hepimiz takabiliriz..

Cengiz Çubukcu
03.02.2007, 17:43
Daha ayakları yere basan aklı başında ve Trabzona - Trabzonspora "TARAF" olan yazılar yazarsan tartışmaya gerek kalmaz

Öyle Tartışma yaratacak argumanlarla herkesden farklı düşünüyorum tarzıyla ortaya çıkmazsanız o zaman tartışmak gerekmez.
Anladın.

Teşekkürler Naim kardeş, yine doğruları söyledin..iyi ki varsın..

mahmuter61
03.02.2007, 17:43
Ben onamı sorcam kafama takçağım şeyin rengini!!![/QUOTE]

Vkgz
03.02.2007, 17:52
Şok Açıklama:

İbrahim Hacıosmanoğlu ajansımıza yaptığı açıklamada " Aslında Gençlerbirliği spor kulübünü taraftarlarıyla beraber toptan satın almak istiyorduk fakat yönetimle yaptığımız son değerlendirme toplantısında bi avuç insandan oluşan bu takım taraftarlarının kulübümüzün 12. adamının gücüne etki yapacak düzeyde bir potansiyele sahip olmadığını gözönüne alarak bu toplu transferden vazgeçtik" dedi. Bu açıklama ortalığı karıştıracak gibi.

VHA

Ömer SEVİNÇ
03.02.2007, 17:55
Şok Açıklama:

İbrahim Hacıosmanoğlu ajansımıza yaptığı açıklamada " Aslında Gençlerbirliği spor kulübünü taraftarlarıyla beraber toptan satın almak istiyorduk fakat yönetimle yaptığımız son değerlendirme toplantısında bi avuç insandan oluşan bu takım taraftarlarının kulübümüzün 12. adamının gücüne etki yapacak düzeyde bir potansiyele sahip olmadığını gözönüne alarak bu toplu transferden vazgeçtik" dedi. Bu açıklama ortalığı karıştıracak gibi.

VHA

İzninizle:);

Saçmalamış herif yav. Ne yapacaz biz Gençlerbirliği takımını. Zaten yapmadıkları bir bu kalmıştı. Bunlar yakında Fener yedek takımını da alırlar. Albayrak istifa...

Ayrıca haber ajansının adını yanlış yazmışsın kardeş. DHA ya da İHA diye düzelt istersen. VHA diye bir ajans yok ki...

TSezgin61
03.02.2007, 17:58
İzninizle:);

Saçmalamış herif yav. Ne yapacaz biz Gençlerbirliği takımını. Zaten yapmadıkları bir bu kalmıştı. Bunlar yakında Fener yedek takımını da alırlar. Albayrak istifa...

Ayrıca haber ajansının adını yanlış yazmışsın kardeş. DHA ya da İHA diye düzelt istersen. VHA diye bir ajans yok ki...

yavasss, ya böyle bir haberin dogru olduguna inanmadin dimi arkadasim :)

Vkgz
03.02.2007, 18:03
yavasss, ya böyle bir haberin dogru olduguna inanmadin dimi arkadasim :)

UMARIM İNANMAMISTIR. :) haber ajansından olayı belli etmeye calısmıstım :)

EmrahYalçınalp
03.02.2007, 18:16
Arkadaşlar ciddiyet lütfen. Geyik için yeterince başlık mevcut...

Devamı halinde mesajlar editlenecektir, bilginize...

Ömer SEVİNÇ
03.02.2007, 18:49
Ben ciddiye falan almadım yav. Ti'ye ekleme yapmak istedim. Bugün birşey var ama neyse.:) Beni ciddiye alacağınızı bilsem yazmazdım valla. Özür dilerim...

sbay
03.02.2007, 21:35
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/11877ce.jpg

Trabzon, Manisa'da 1 puan çıkarttı

Yapılan transferlerle ilk yarıya oranla bambaşka bir kimliğe bürünen Trabzon, zorlu V.Manisaspor deplasmanında 1 puan çıkarttı... Ceyhun ilk maçında vasatı aşamadı.

sbay
03.02.2007, 21:50
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11849_ZiyaDogan006.jpg

Doğan: “Maçın hakkı beraberlikti“

Vestel Manisaspor maçının ardından Lig TV'den Can Karyağdı'nın sorularını yanıtlayan Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan "Maçın hakkı beraberlikti" açıklaması yaptı.
Karşılaşmayı değerlendiren Doğan, "Aslında maçın ilk 5-10 dakikasında rakip üstün oynadı. O Dakikadan sonrasında ise oyun dengedeydi. İkinci yarının belirli bölümlerinde de biz üstün oynadık ancak gol yollarında başarılı olamadık. Rakibin kapalı oyununun da bu sonucun çıkmasına etkisi vardı ancak bakarsak oyunun hakkı beraberlikti" dedi.
Bol pozisyonlu geçen Gaziantepspor maçının ardından çok az pozisyon elde edilen Vestel Manisaspor maçında futbolcuların beklediği performansı sergileyemediğini belirten Doğan, "Bugün pozisyon üretemedik ama rakibe de pozisyon vermedik. Yattara iki-üç gündür sağlam. Maçın ikinci yarısında oyuna girse daha etkili olabilirdi çünkü ikinci yarıda oyundan düştü" dedi.
"YATTARA'YI ÇIKARMAYI DÜŞÜNDÜM"
Doğan, Yattara'yı oyundan çıkarmayı düşündüğünü belirterek "Yattara'yı bir ara Ersen'le değiştirmeyi de düşündüm ancak Yattara'nın her an skoru değşiştirebilecek özellikleri nedeniyle oyunda tuttum dedi.
Trabzonspor'un gol yollarında yeterli olamadığını belirten Doğan "Bu konuyu da ilerleyen dönemlerde düzelteceğiz" dedi. Trabzonspor'un her maça kazanmak amacıyla çıktığını belirten Doğan, Ceyhun için "Sadece ter idmanıyla sahaya çıktı. Ceyhun bize çok faydalı olacak" dedi
"YAPACAK BİRŞEY YOK"
Vestel Manisaspor karşısında da "Yenemiyorsan yenilme" anlayışıyla mücadele ettiklerini belirten Doğan, mutlaka galip gelmek istedikleri bu maçtan alınan beraberliğin ardından yapılacak birşey olmadığını söyledi

U.Sadıkoğlu
03.02.2007, 21:52
"YAPACAK BİRŞEY YOK"

biz niye konusuyoruz...

macka61
03.02.2007, 21:52
küme düştükten sonra çözersin ziya hoca artık anlayın olmuyor bırajıp gidin ya

lovehakan
03.02.2007, 22:34
yapacak tek şey var o da şu tesbih alıp yaa sabır cekmek

sbay
03.02.2007, 22:46
http://www.ajansspor.com/resim/haciosmanoglu.jpg "Trabzonspor kazanmaya başlayacaktır"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Vestel Manisaspor maçı sonrası takımının eksiklikleri bulunduğunu, ancak ileriki günlerde bunları gidereceklerini söylerken, "Taraftarlar oyunculara sahip çıksın. Trabzonspor, ileriki maçlarda kazanmaya başlayacaktır" dedi..

Bir gazetecinin, ''kimi taraftarların kulüp başkanının istifasını istemeleri'' konusundaki sorusu üzerine Hacıosmanoğlu, ''Takımın bu durumda olması bizi de üzüyor. Seyircinin de üzülmesi normaldir ve tepki göstermesi doğaldır. Onlar da 3 puan istiyor. Taraftarlar oyunculara sahip çıksın. Trabzonspor, ileriki maçlarda kazanmaya başlayacaktır'' dedi.

sbay
03.02.2007, 22:49
http://www.ajansspor.com/resim/ersun_yanal_basin02.jpg "İstediğimiz oyunu oynayamadık..

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Trabzonspor önünde istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını ve 1 puanla yetinmek zorunda kaldıklarını söyledi..

3 Şubat 2007, 22:01

Ersun Yanal, maç sonrasında yaptığı açıklamada, devre arasında hazırlık kampına kimi futbolcuların geç katıldığını, Hakan ve Rafael'in sakat olduğunu, bunun için tam bir hazırlık dönemi geçiremediklerini söyledi.

Beşiktaş ile yaptıkları 2 maçta da bireysel hatalardan kaynaklanan yenilgiler aldıklarını kaydeden Yanal, bugün önemli bir karşılaşmaya çıktıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:
''Hakan ve Ümit'in oyundan sakatlanarak çıkmaları sistemi bozdu. Ardından maç kilitlendi. İstediğimiz oyunu oynayamadık. 1 puanla yetindik. En kısa sürede Vestel Manisaspor, ilk yarıdaki gibi kazanmaya devam edecek.''

Başkan Haluk Çubuk ise devre arasında takımı güçlendirdiklerini ve gerekli transferleri yaptıklarını belirterek, ''Ancak 3 gün arayla yaptığımız 2 Beşiktaş maçında ağır yenilgi aldık. Bunun da ötesinde iyi futbol oynayamamamız bizi üzdü'' dedi.

Birinci yarıdaki organizasyon eksikliklerini devre arasında gidermeye çalıştıklarını anlatan Çubukçu, Vestel Manisaspor'un ve Trabzonspor'un 3 puana ihtiyacı olduğunu, bu yüzden maçın kontrollü geçtiğini bildirdi. Çubukçu, ''Takımımız çok iyi diyemeyiz. Ama en kısa sürede Vestel Manisaspor, birinci yarıdaki performansına kavuşacaktır'' diye konuştu

Ozan
03.02.2007, 23:36
nasıl bir anlayışdır bu . " yenemiyorsan yenilme " . trabzonsporu o ve onun gibiler getirdi bu hale . nasıl yenemiyorsun . adam gibi teknikdirektörlüğü bilsen bu kadroyla tr de şampiyon olunur . bıkdım bunlardan yaa sinir hastası ettiler bizi :mad: . iyice saçmaladılar . defolup gitsinler artık .

erol-61
03.02.2007, 23:42
"YAPACAK BİRŞEY YOK"
Vestel Manisaspor karşısında da "Yenemiyorsan yenilme" anlayışıyla mücadele ettiklerini belirten Doğan, mutlaka galip gelmek istedikleri bu maçtan alınan beraberliğin ardından yapılacak birşey olmadığını söyledi

LAFA BAK DELİRMEMEK ELDE DEĞİL DEGOL DA DEFOL OZAMAN ......GİT YA kanser eddin bizi senin gibilere nedenir bilmemki anlayışı kıt herifler gidin

zedboysts
03.02.2007, 23:46
Maçtan sonra polis Hüseyin'in ifadesini aldı falan yazarlar yarın da..
Böyle bir saçmalık olabilir mi arkadaşlar, kim dikkat eder böyle birşeye, ayrıca Hüseyin bundan öncede takıyordu beyaz bere, bundan sonra da takabilir. Hepimiz takabiliriz..

valla sorma ya. Sen onu bırak şimdi polisler harbiden de alırlarmış :D:D:D:D:D

Jackdaniels
03.02.2007, 23:52
Şuraya son dakika haberi olarak biri ziya doğan istifa etti yazsın onun anlından öpmezsem ziya doğan gibi olayım...

DOĞA SARAÇ
03.02.2007, 23:55
http://www.ajansspor.com/resim/haciosmanoglu.jpg "Trabzonspor kazanmaya başlayacaktır"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Vestel Manisaspor maçı sonrası takımının eksiklikleri bulunduğunu, ancak ileriki günlerde bunları gidereceklerini söylerken, "Taraftarlar oyunculara sahip çıksın. Trabzonspor, ileriki maçlarda kazanmaya başlayacaktır" dedi..

Bir gazetecinin, ''kimi taraftarların kulüp başkanının istifasını istemeleri'' konusundaki sorusu üzerine Hacıosmanoğlu, ''Takımın bu durumda olması bizi de üzüyor. Seyircinin de üzülmesi normaldir ve tepki göstermesi doğaldır. Onlar da 3 puan istiyor. Taraftarlar oyunculara sahip çıksın. Trabzonspor, ileriki maçlarda kazanmaya başlayacaktır'' dedi.

Ya ileriki maç diye bişeymi var hangi ileriki maç sezonun yarısı bitti ikinci yarı başladı iki maç oynadık hala ileriki maç ne ilerisi ne gerisi sıyırdım vallahi kafayı yiycem artık bari böyle komik açıklamalar yapmayın

:bayrak:

zanoylu
04.02.2007, 00:00
Şuraya son dakika haberi olarak biri ziya doğan istifa etti yazsın onun anlından öpmezsem ziya doğan gibi olayım...
O şahıs bu hafta istifa etsin bi kurban adıyorum fakir fukaraya
, garip gurebaya bahşedicem.Sadaka dağıtıcam.1 hafta oruç tutacam.

surmeneli_keles
04.02.2007, 00:06
küme düsünce mi yenmeye baslıycaz bırakın bı işleri yaw hep taraftara sabredın dıyosunuz taraftar zaten 21 yıldır sabredıo yeter kadırmayın mılyonlarda trabzonspor taraftarını iş yapamıyosanız bırakın gıdın ziya hocaya gosterılen sabır şenol güneşe gösterılseydı trabzonspor bu hallere dusmezdi adam gibi adam şenol hoca ziya hoca sen mı degıstın yoksa takım mı senın oynattıgın takım oncekı yıllrda bu muydu boylemı futbol oynuyolardı

sbay
04.02.2007, 00:23
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/8669uu.jpg

Doğan gol atamamaktan yakındı

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, "Savunma ve orta sahada taşlar yerine oturdu. Forvetimiz gol atmaya başlayınca sıkıntılı günler geride kalacak" dedi.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Manisa deplasmanında alınan beraberliği normal karşılayan Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, "Savunma ve orta sahada taşlar yerine oturdu. Forvetimiz gol atmaya başlayınca sıkıntılı günler geride kalacak" dedi.

Ziya Doğan, Vestel Manisaspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Çok fazla pozisyon üretmedik ama rakibe de fazla pozisyon vermedik. Ağır bir grip geçiren Yattara'nın hastalıktan yeni çıkmış olması, hücum gücümüzü olumsuz etkiledi. Son 25 dakikada 4 forvetle oynamamıza karşın istediğimiz sonucu alamadık. Savunma ve orta sahada taşlar yerine oturdu. Forvetimiz de gol atmaya başlayınca sıkıntılı günler geride kalacak" dedi.

Ziya Doğan, oyunda kısa süre kalan Ceyhun'un futbolu hakkında yorum yapmazken tecrübeli oyuncunun Trabzonspor'a büyük katkı sağlayacağını vurguladı.

sbay
04.02.2007, 00:26
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11856_Umutuzuntu001.jpg

Trabzonspor deplasmanda kayıp

Vestel Manisaspor deplasmanından beraberlikle dönen Trabzonspor, Turkcell Süper Lig'de, deplasmanda aldığı son galibiyetin ardından oynadığı 6. deplasman maçından da galibiyet çıkaramadı.
Son 6 deplasman maçında 2 beraberlik 4 mağlubiyet alan Trabzonspor, Turkcell Süper Lig'de bu sezon deplasmanda sadece 5. haftada Beşiktaş'ı deplasmanda 3-2 yenmişti.
0-0 TRABZONSPOR TARİHİNE GEÇTİ
Trabzonspor Lig Tarihinde bugüne kadar 1071 maça çıkarken en çok tekrarlanan skor 150 sefer ile 0-0 oldu. Bu maçların 90'unda deplasmanda berabere kalan Trabzonspor 60 maçta ise kendi sahasında 0-0'lık sonucu aldı

salihismet
04.02.2007, 00:27
- alo, Nuri abi nasilsin?
- sana ne?
-ne demek sana ne ya,
senin iyi olman icin hep duaciyiz
-tabi tabi duacisiniz, onun icin mi istifa diye bagiriyorsunuz
-valla artik ben öyle bir $ey demiyorum, cünkü i$e yaramiyor,
ya Nuri abi, $u bizim kafa atan yöneticimiz varya, ona bi söylesende
$u Ziya Doganin yanindan bir- iki kere gecse
-i$e yarar mi acaba
-Nuri abi gözünü seveyim bi denemekte fayda var
-zaten bu Ziya benide kandirdi, Aymani santrafor diye aldirdi bana
-abi yüzüme telefonu kapatmasan sana bi $ey diyecegim
-bak yanli$ bir $ey dersen cok fena yaparim seni, zaten kafam bozuk
-Nuri abi gel sen istifa et
-alo alo, kapatti.

cemka
04.02.2007, 00:32
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/8669uu.jpg

Doğan gol atamamaktan yakındı

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, "Savunma ve orta sahada taşlar yerine oturdu. Forvetimiz gol atmaya başlayınca sıkıntılı günler geride kalacak" dedi.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Manisa deplasmanında alınan beraberliği normal karşılayan Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, "Savunma ve orta sahada taşlar yerine oturdu. Forvetimiz gol atmaya başlayınca sıkıntılı günler geride kalacak" dedi.

Ziya Doğan, Vestel Manisaspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Çok fazla pozisyon üretmedik ama rakibe de fazla pozisyon vermedik. Ağır bir grip geçiren Yattara'nın hastalıktan yeni çıkmış olması, hücum gücümüzü olumsuz etkiledi. Son 25 dakikada 4 forvetle oynamamıza karşın istediğimiz sonucu alamadık. Savunma ve orta sahada taşlar yerine oturdu. Forvetimiz de gol atmaya başlayınca sıkıntılı günler geride kalacak" dedi.

Ziya Doğan, oyunda kısa süre kalan Ceyhun'un futbolu hakkında yorum yapmazken tecrübeli oyuncunun Trabzonspor'a büyük katkı sağlayacağını vurguladı.

Hoca, hocaaaaaaa...
Gol atmak için saha içinde forvetle oynarsın... ama sen forvet çıkarıp orta saha alıyorsuun... Tabi gol atamazsıın...Hocaaaaa, bizimle kafa bulma Allah aşkına... şuna yenilmekten korktum desene... arada rastgele olurya bir gol bulusam maçı kazanırım felsefesi güttüğünü söylesen... gol atmaya yönelik bir varyasyonun varmı hoca... Ersen girdikten sonra ona orta yapan oldumu hoca... Anlamıyorum hoca anlamıyoruuum... böyle yapa yapa, bizi futbol profösörü yaptınız... sizin düşünmeniz gerekenleri biz düşünüyoruz artık... ondan sonrada kalkıp taraftar herşeye karışıyor diyorsunuuz... hoca, bu senin suçun hocaaa...

OZDEN61
04.02.2007, 00:51
Kel Zİya Nin Ve YÖnetİmİn İstİfasi İcİn Bİr Organİzasyon, YÜrÜyÜŞ, Gazete İlani...vs. LÜtfen Sİte YÖnetİcİlerİ Bunu Yapalim Katilim YÜksek Olur. Bellİ Bİr GÜnde Bİr Saatte Toplanalim Meydanda...

Fanatik28
04.02.2007, 01:15
Adam diyor ki, defans ve ortasahada taslar yerine oturdu, ama pozisyon üretip gol atamiyoruz. Bende soruyorum, ortasahasi oturan bir takim nasil pozisyon üretemez? Takimin basinda futbol cahili biri var ve biz hala birseyler yazip kendimizi tatmin etmeye calisiyoruz.

Buradan Trabzon`daki taraftara sesleniyorum. Ne yapin edin, ilk bu Ziya`yi, sonrada bu Yönetimi gönderin. LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Seleukia
04.02.2007, 01:22
karıstırmayalım arkadaslar orta saha derken mac boyunca oraya buraya saldıran,olumlu kullanamasa da top kapan arkadaslardan memnun oldugunu belirtiyor taktisyen hocamız,yani zaten taktik acısından "mantaliteye" uygun olan durum bu.
aynı orta saha oyuncularını hucum oyuncusu olarak da saydıgı icin hucum atraksiyonlarımızdan memnun degilmis beyfendi.
ilginc,ortada bi yanlıs anlama var ama du bakalım

54Sinan61
04.02.2007, 01:39
Allah askina biri bana söylesin.. Hangi dört forvet den sayikliyor bu adam? Gökdeniz forvet mi? degil... Kaleciyle 1000 kere teke tek kalsin, 1 kez atabilir...
Yattara forvet mi? degil....Kanat da oynar, olsa olsa 4-3-3 de forvet diye sayabilrisin! Klassik forvet degil!
Ceyhun forvet mi? degil... fazla izleyemedim Ankaragücü maclarini ama bence hic bir zaman forvet oynamadi....
Yani sen üc ortasa oyuncusunu forvet diye yuturmak istiyorsun bize ziya bey... ayip ediyorsun..

saygilarla....

My
04.02.2007, 01:41
Buradan Trabzon`daki taraftara sesleniyorum. Ne yapin edin, ilk bu Ziya`yi, sonrada bu Yönetimi gönderin. LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!Boşu boşuna kendini yoruyorsun. Onlar şu anda Ulusoy'a destek olmakla, aldıkları bedava biletlerin hakkını vermekle meşguller.

DOĞA SARAÇ
04.02.2007, 01:45
MY Tarafından yazılan: Boşu boşuna kendini yoruyorsun. Onlar şu anda Ulusoy'a destek olmakla, aldıkları bedava biletlerin hakkını vermekle meşguller.

Bence genelleme yapmayalım gerçekten söylediğin tarzda taraftarlarda var ama gerçekten bu takıma gönül vermiş ve hiçbir çıkar duygusu taşımayan arkadaşlarımız oldukca çok Trabzonda

My
04.02.2007, 02:03
Benim lafım maç günleri kombine ücret hanesinde sıfır yazan 2054 kombine sahibine.

salihismet
04.02.2007, 02:18
Bu saatten sonra ziyayla bu i$in hic yürümüyecgi kesin, gol yememek üzerine oynanan bir oyundan sonra, gol atamamaktan yakinan hocanin futbol bilgisi tarti$ilir, hatta rezilce bir durum var ortada, bu kadar bagirip cagirmadan sonra hala ayni $eyleri yapmaya devam ediyorsa bu i$i hic bilmiyor demektir.

Eger taraftardan korkmasa Yattarayida oyundan alacak, gerci Yattarada taraftardan torpilli oldugunu bildigi icin, i$ine geldigi zaman oynuyor. Artik bundan sonra yönetimin ve Ziyanin en büyük ba$arisi takimi dü$ürmemek olacaktir. Cünkü istifa etmiyorlar, anlamadigim bir $eyde $u; bunlar nasil bir ba$ari yakalayacaklarda orada kalmaya devam edecekler?

Artik bu Ziya Dogan havadan ku$ kapsa bile orada kalamayacagini kendiside biliyor, hala daha korkak ve ne oldugu belli olmayan bir futbol oynattiriyor, G.Antep macinda biraz canlanir gibi oldular, herkes sevindi, fakat üc günde ne olduda bu takimi bu hale getirdi anlamak mümkün deyil.

Ne olacak bu Trabzonsporun hali diye dü$ünmüyorum artik, ne olacak bu yöneticilerin ve teknik heyetin hali diye kara kara dü$ünüyorum, zira bu saatten sonra kimse i$ vermez onlara, ac kalacaklar diye üzülüyorum. Allahtan ara sira birilerine kafa atiyorlarda gündemde kaliyorlar.

Çebi
04.02.2007, 02:32
Benim lafım maç günleri kombine ücret hanesinde sıfır yazan 2054 kombine sahibine.

ben de onlardan biriyim, en azından grubumdaki en az 200 arkadaşım bu şekilde...Ne yapcaz şimdi ? Benim grubuma da öyle veya böyle bu biletlerden geldi sezon başında...Bize de dağıtıldı...Saklayacak bişey yok...Onları aldık diye onların mı olduk şimdi, yönetimin mi olduk ?

Aynı ben Ulusoy mitingini sitesinde protesto edip gitmeyen o grubun, sitesinde yönetimi istifaya ilk davet eden o grubun, her maç yönetim aleyhine bağıran o grubun üyesiyim...

Not: Söylediğiniz tarzda gruplar yok mu; tabi ki var...Ama yapmış olduğunuz genelleme içinde ben ve arkadaşlarım da olduğundan cevap verme gereği duydum...

nesta61
04.02.2007, 03:34
1) ceyhun hazir mi deyil ?

2) keceli o yaptigi harketden sonra yine ilk onbirde

3) musampa hala hazir mi deyil eger kinin varsa ersun yanal gibi cik de sistemime uymuyor de ama o yurek sende nerdeeee

4) ts en en golcu ismi ersen neden yedek ?

5) 6 defansla neden hayla israrcisin affedersiniz ama neden son on dakka 4, 5 FORVETE GECIYON adam gibi cikart su takimi

6) LUTFEN ISTIFA ET ARTIK SENI ADAM GIBI YUREKLI BILIRDIK ESKISI GIBI AMA CESARET KALMAMIS SENDE .

:) :) :atki: :tsatkı: :atki:

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Ali Özcan
04.02.2007, 10:41
ya madem bu adam çok forvet alıyo son dakikalarda, demekki golün öyle geleceğini biliyor...neden o zaman 11 de başlatmıyor adamları...çok gol atmaya karşı alerjisi mi vardır nedir ?

Rıza ÇOLAK
04.02.2007, 11:24
Futbol fukarası hint fakiri ziya git artık, pişkin pşikin açıklama yapmanı, hala Trabzonspor TD ü olmanı hazmedemiyorum DEFOLLL

sbay
04.02.2007, 14:09
http://image.haber3.com/spor3/haber/70836.jpg
Trabzon'da sular durulmuyor !
Trabzonspor cepgesinden Yusuf Ziya Yılmaz’a yapılan saldırıya kınama geldi.
Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun eski üyeleri, yaptıkları ortak açıklama ile kulübün eski Genel Sekreteri Yusuf Ziya Yılmaz'a yapılan saldırıyı kınadılar.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, 31 Ocak 2007 tarihinde Hüseyin Avni Aker Stadı VIP tribününde eski Genel Sekreter Yusuf Ziya Yılmaz'a yapılan çirkin saldırı hatırlatılarak, "Yönetim kurulları ve üyelerinin görevleri, tüzüklerde zamanla sınırlandırılmış olup bu zaman dilimi içerisinde kulübün sahibi, hamisi ve aynasıdırlar. Eski ve yeni tüm yöneticilerin bu bilinç içerisinde olması gerekliliğine rağmen mevcut bir Yönetim Kurulu üyesinin koşullar ve sebepler ne olursa olsun, görevi ve sorumluluklarını aşarak eski bir yönetici arkadaşımıza bırakın sözlü sataşmayı darbe varan bir saldırıda bulunmasına asla hakkı yok."

Açıklamada, olayın VIP tribününde yaşanmasının ayrı bir utanç kaynağı olduğu belirtilerek şöyle denildi: "Bu olay bir o kadar da düşündürücüdür. Kaldı ki bu eylemi gerçekleştiren Yönetim Kurulu üyesi, 16.12.2006 tarihindeki Genel Kurul'da da demokratik bir eleştiriye karşı antidemokratik bir tavır sergileyerek tahammülsüzlüğünü ortaya koymuştur. Her iki olay da Genel Kurul ve Gaziantepspor müsabakasının öneminin önüne geçmiş, ulusal medyanın odaklandığı konu olmuştur."

Son günlerde kavga ve terörle gündeme gelen kentin en büyük markası Trabzonspor'un da bir Yönetim Kurulu üyesinin bu tavırları sayesinde prestij kaybına uğramaya devam ettiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi: "Bu iki arkadaşımızın süreç içerisinde barışmaları en büyük dileğimizdir. Ancak ileride sağlanması olası olan bu barış, mevcut Yönetim Kurulu üyesinin göreve devam etmesi anlamını asla taşımamaktadır. Biz Trabzonspor'da görev yapmış eski Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Sekreterimiz Yusuf Ziya Yılmaz'a karşı yapılan bu çirkin saldırının tüm Trabzonspor camiasına yapılmış olduğu inancı ile olayı şiddetle kınıyor, kulübümüze sürülen bu lekenin bir an önce temizlenmesi adına Trabzonspor'umuzun emanet edildiği mevcut Yönetim Kurulu'nu gereğini yapması için göreve davet ediyoruz

TSelif
04.02.2007, 14:10
Yine istifa haberi yok :mad:

sbay
04.02.2007, 14:11
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11871_FatihTekke001.jpg

Trabzon 'Fatih'ini arıyor

Turkcell Süper Lig'in 19. haftasında deplasmanda Vestel Manisaspor'la, geçtiğimiz hafta da kendi evinde Kayserispor ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor'da gol yollarında sıkıntı çekiliyor. Karadeniz temsilcisi, Rusya'nın Zenit takımına verdiği son kralı Fatih Tekke'sini arıyor.
Sezona şampiyonluk umutları ile başlayan ve kadrosuna önemli takviyeler yapan Trabzonspor gol yollarında sıkıntısını bir türlü çözemedi. İleri uçta Umut Bulut, Ersen Martin, İbrahim Yattara ve Gökdeniz Karadeniz gibi önemli oyuncuları bulunmasına rağmen gol yollarında sıkıntı yaşayan Bordo-mavili takım, sezon başında Rusya'nın Zenit takımına 7.4 milyon Euro'luk rekor bir fiyata verdiği Fatih Tekke'yi arar oldu.
2002-2003 sezonunda Gaziantepspor'da oynadığı dönem Trabzonspor'a geri dönen Fatih Tekke, söz konusu dönemde Bordo-mavili forma altında 13 gole imza atmıştı. 2003-2004 sezonunda 11 gole imza atan Tekke, 2004-2005 sezonunda ise 31 golle gol kralı olmuştu.
Trabzonspor'un çöküş yaşadığı 2005-2006 sezonunda da golcü oyuncu 22 gol imza atarak 25 golle gol kralı olan Kayserispor'lu Gökhan Ünal'ın ardından gol krallığı sıralamasında 2. sırada yer almıştı. Fatih Tekke döneminde gol yollarında sıkıntısı bulunmayan Trabzonspor'un golcü oyuncusunun takımdan ayrılması ile birlikte gol yollarında büyük sorun yaşıyor.
2004-2005 sezonunda attığı 31 golle gol kralı olan ve Trabzonspor'un tarihinde bir sezonda en çok gol atan oyuncusu olan Fatih Tekke, Bordo-mavili takımın tarihindeki en önemli golcü olarak ilk sırada bulunuyor. Fatih, 22 maçta 18 gol atan Nemci Perekli ve 34 maçta 25 gol atarak gol kralı olan Şota'yı geride bırakmıştı. Fatih Tekke ayrıca, 2004-2005 Turkcell Süper Lig gol krallığının yanında A Milli Takımın 500. golünü atarken, 2005 yılında Avrupa da en çok gol atan ikinci oyuncu ödülünü aldı. Golcü oyuncu Trabzonspor forması altında oynadığı son 2 sezonda ise Turkcel Süper Ligi'nde 53, Fortis Türkiye Kupası'nda 5 ve Avrupa Kupalarında 3 gol atma başarısı gösterdi. Fatih Tekke son 2 sezon Bordo-mavili forma altında toplam 61 gol attı.
Sezon başında Fatih Tekke gibi önemli bir golcüsünü Rusya'nın Zenit takımına satan Trabzonspor Ankaragücü'nden Umut Bulut ve Ankaraspor'dan Ersen Martin'i transfer etti. Ersen Martin ligde 6, Umut Bulut da 5 gol kaydetti. İki oyuncu ligde Trabzonspor adına 11 gol attı. Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında 2'şer gol atarak patlama yapan Ersen Martin sonraki haftalarda gol yollarında etkili olamadı. Umut Bulut ise gol yollarında yetersiz kalınca Trabzonspor'da gol sıkıntısı 19. hafta sonunda daha da kendini hissettirdi.
Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Gökdeniz Karadeniz de bu sezon gol yollarında etkili olamadı. Yıldız oyuncu ligde takımı adına 3 gol atabildi. Sezon başında transfer edilen Brezilyalı yıldız Marcelinho da verimli olamayınca Trabzonspor bu oyuncu ile yollarını ayırdı. Gineli oyuncu İbrahim Yattara ise uzun bir sakatlık döneminin ardında sahalara dönerken şu ana kadar ligde etkisini gösteremedi.
Trabzonspor Turkcell Süper Lig'in 19. hafta sonu itibari ile 5 galibiyet, 6 beraberlik ve 8 mağlubiyet elde etti. Attığı 20 gole karşılık kalesinde 21 gol gördü ve 21 puan topladı. Trabzonspor, tarihinin en kötü günlerini yaşamaya devam ediyor

Murat Hızal
04.02.2007, 14:19
Bugün hürriyetde okuduğum habere göre;

Dün sabah gazetesinde Hüseyinle ilgili çıkan haber üzerine kulüp dava açmaya hazırlanıyormuş.

TSknbkTS
04.02.2007, 14:22
helede 1 puan da 1 puandır demiyomu o zaman çıldırtıyor insanı kel ziyan

Halil Yılmaz
04.02.2007, 14:31
ya arkadaşlar bu adamın tek amacı kovulmak geçen sefer istifa etti gittiya arkasından o kadar konuşuldu şimdi kendi bırakmak istemiyor kovulmak istiyorrrrrrrrr

murat
04.02.2007, 14:35
arkadaslar basligi tartisma basligina cevirmiyelim lutfen!

tesekkurler..

Şentürk
04.02.2007, 14:38
sebat-mardin maçı nasıl gidiyor?
sebat için çok önemli bir maç.

macka61
04.02.2007, 15:01
0-0 beraber devam ediyordu

Mehmet_Mercanlı
04.02.2007, 15:29
akcabat 0-0 mardın

ordu 1-2 istbld.

kocaeli 3-4 samsun

telekom 0-3 uşak

elazı 2-2 antep

Seyit Hoca
04.02.2007, 15:32
sebat 0 mardin 0
arsin 2 ş.urfa 1
http://www.macsonuclari.net/

Travelair
04.02.2007, 15:36
Altuntaş disipline

Antep ile oynanan kupa maçında eski genel sekreter Yusuf Ziya Yılmaz’a protokol tribününde kafa atan yönetici Kahraman Altuntaş’ın disiplin kuruluna sevk edilebileceği öğrenildi. Yönetimin divandan gelecek bilgiye göre hareket edeceği, ceza alması halinde Altuntaş’ın da istifasının gündeme gelebileceği vurgulandı.

macka61
04.02.2007, 15:39
akçaabat mardinsporla berabere kaldı

marcelinhos100
04.02.2007, 15:40
arkadaşlar rize yeniliyor rızanın kadroya bakın 2 forvet 8 savunmacı

Ayhan Yüksek
04.02.2007, 15:45
arkadaşlar rize yeniliyor rızanın kadroya bakın 2 forvet 8 savunmacı

neolacak oda bjk patentli ziyayla aynı kafa

marcelinhos100
04.02.2007, 15:45
1 Serkan Kırıntılı (javascript:sod(352,'2006/2007')) 2http://www117.mackolik.com/Img/icons/cik.gifAdam Petrous (javascript:sod(9529,'2006/2007')) 61 Abdurrahman Dereli (javascript:sod(768,'2006/2007')) 16 Ediz Bahtiyaroğlu (javascript:sod(24898,'2006/2007')) 2 Fehmi Emre Güngör (javascript:sod(258,'2006/2007')) 32http://www117.mackolik.com/Img/icons/gir.gifHamilton Henio Ferre Calheiros (javascript:sod(26061,'2006/2007')) 55http://www117.mackolik.com/Img/icons/cik.gifMurat Ocak (javascript:sod(3170,'2006/2007')) 0 Muhammed Çiftçi (javascript:sod(25609,'2006/2007')) 3 Sedat Bayrak (javascript:sod(788,'2006/2007')) 3 Radoslav Batak (javascript:sod(23014,'2006/2007')) 30http://www117.mackolik.com/Img/icons/gir.gifAlex Yordanov (javascript:sod(573,'2006/2007')) 6 Wederson Da Silva (javascript:sod(21287,'2006/2007')) 88http://www117.mackolik.com/Img/icons/cik.gifAndre Ferreira Da Silva (javascript:sod(25277,'2006/2007')) 66http://www117.mackolik.com/Img/icons/gir.gifAdem Koçak (javascript:sod(251,'2006/2007')) 28 Aytekin Viduşlu (javascript:sod(514,'2006/2007')) 19 Bilal Kısa (javascript:sod(21256,'2006/2007'))http://www117.mackolik.com/Img/icons/yellow.gif 99 Devran Ayhan (javascript:sod(645,'2006/2007')) 50 Hürriyet Güçer (javascript:sod(21290,'2006/2007')) http://www117.mackolik.com/Img/icons/goal.gif 25 Sedat Yeşilkaya (javascript:sod(596,'2006/2007')) 20 Özer Hurmacı (javascript:sod(23054,'2006/2007')) 11 Bebbe Mbangue Gustan Anilet (javascript:sod(24340,'2006/2007')) 53http://www117.mackolik.com/Img/icons/cik.gifMurat Hacıoğlu (javascript:sod(555,'2006/2007')) 16http://www117.mackolik.com/Img/icons/gir.gifSidney Cristiano Dos Santos(Tita) (javascript:sod(21220,'2006/2007')) 10 Silvino Joao De Carvalho(Jaba) (javascript:sod(21292,'2006/2007')) 9 Victor Agali (javascript:sod(7009,'2006/2007'))

murat ocak 55. dakikada oyundan çıkmış ceyhun gitti ankaragücü bitti

marcelinhos100
04.02.2007, 15:46
neolacak oda bjk patentli ziyayla aynı kafa

arkadaşım ben de onu söylemek iştedim bunların zihniyeti bu

sbay
04.02.2007, 18:03
http://www.ajansspor.com/resim/serkanbayar.jpg Trabzonspor kümeye !..

Korkaklar bin kez, cesurlar bir kez ölür. Bence Trabzon bir kez ölmeli sonra da çok daha güçlü şekilde bu lige dönüp, ligin tozunu atmalı.

Başlığı okudunuz küfrü patlattınız. Ama durun bir dinleyin! Ondan sonra atış serbest...
Trabzonspor kötü... İnanın bana sıradan bir Süper Lig takımından daha kötü futbol oynuyor. Adı Trabzonspor olmasa bu takım küme düşerdi. Diyeceksiniz ki, ‘Başta yazmışsın zaten. Daha ne istiyorsun!”

Bu benim dileğim... (Dileğimin nedeni, kısmına döneceğim) Ama başka bir bildiğim daha var. Trabzonspor küme düşmez. Sizin anlayacağınız Yahudi misali Trabzonspor’u ne öldürürler, ne de diriltirler. Ortalarda süründürürler.
Çünkü takım kötü yönetiliyor. Başkanın olayla hiç alakası yok. Bilgisi ve futbol kültürü de yok... Ziya Hoca takımı tanıyor ama o da boğulmuş gitmiş. Gelen de takım içindeki diğerlerine uyuyor ve takımın havasından mıdır, suyundan mıdır silinip gidiyor.
Takım içinde abi olacak, “hadi arkadaşlar şu işi kaldırıp koparalım” diyecek oyuncu da yok. Santrfor yok, oyun kurucu yok, pas dağıtıcı yok... Yok babam yok!

Aslında Trabzonspor’da bunlar da olsa bu takım yine adam olmaz. Çünkü biraz geri dönersek, Szymkowiak, Marcelinho, Gökdeniz, Fatih Tekke, Yattara hangi takımda var. Szymek en az Kleberson ve Appiah kadar iyiydi. Galatasaray’daki Inamoto’dan 10 gömlek ise daha kaliteli.
Marcelinho, Alex ve Ricardinho kadar kaliteliydi, İliç’ten daha iyiydi. Gökdeniz kalitesinde bir oyuncu şu anda 3 büyüklerde yok. Fatih Tekke, Hakan Şükür’den de iyi, Kezman’dan da, Bobo’dan da... Yattara’nın kalitesine ortak tek oyuncu ise Hasan Şaş. Ne Ümit Özat, ne de İbrahim Üzülmez eline su dökemez.
Köy orada kılavuz aramaya gerek var mı?..

Gelelim dileğime..
Trabzonspor ölmemek için çırpınıyor. Çünkü bu lige lazım olduğu için öldürmüyorlar. Kim mi öldürmüyor, yönetim, taraftar, federasyon, hakem komitesi vs... Fakat bence Trabzonspor küme düşerse, küllerinden doğan zümrüt-ü anka kuşu gibi yeniden ayaklanacaktır. Çünkü bu ülkenin her alandaki en yetenekli gençleri bu şehirden çıkıyor. Bu şehir futbolu biliyor. Bu şehirde herkes teknik adam.
O yüzden sadece bir sene 2. Lig’de oynayacak bir Trabzon kendi öz kaynaklarına dönecektir. Alt yapıdan çıkardığı oyuncularla geri çıktığı sezon kafaya oynayacaktır. Ben buna inanıyorum. Dünyada da buna benzer çok örnek vardır. Manchester United, K’Slautern, Fiorentina, A.Madrid bir çırpıda aklıma gelen en önemli örnekler.
Korkaklar bin kez, cesurlar bir kez ölür. Bence Trabzon bir kez ölmeli sonra da çok daha güçlü şekilde bu lige dönüp, ligin tozunu atmalı. Çünkü Türk futbolunun Trabzon’a çok ihtiyacı var.

Ali Özcan
04.02.2007, 20:04
saçmalamış hazret...

Tevfik Kılıç
04.02.2007, 20:14
saçmalamış hazret...

Al benden o kadar.Hazret fantazilerini kendine saklasın.

Travelair
04.02.2007, 20:51
Serkan Bayar çok uyanık galiba :D

Burda bir uyanık daha var gs bugün Kayseri ile maç yapıyor ama Adnan Polat 2 gündür bu haberlerle boş durmuyor :mad:

Topuz&Ünal zirvesi
gs Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Kayserisporlu yöneticilerden sezon sonu için Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal konusunda söz aldı. 04.02.2007
Teminatları Riva’dan...
Devre arasını ‘sıfır transferle’ noktalayan gs, yeni sezon için çalışmalarına şimdiden başladı. Riva’dan gelecek sıcak parayla kulübün borçlarının büyük bölümünü kapatıp rahat bir nefes alacak olan yönetim, Avrupalı yıldızlardan sonra rotayı Türkiye’ye çevirdi. “Bizim için Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal dosyası kapanmadı. Zaten Kayserispor Yönetimi de transferdeki öncelik hakkını bize tanıdı” diyerek gündem yaratan Adnan Polat, dün bu konudaki girişimlerine hız verdi.

Mehmet Özhaseki sözü
Kayseri’de yöneticilerle gizlice buluştuktan sonra yerel bir televizyon kanalına çıkan Polat, Beşiktaş’ın da çok istediği iki futbolcu hakkında şu ifadeleri kullandı: “Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ile görüştük, söz aldık. Mehmet ve Gökhan’ın ilk adresi gs olacaktır.” Başkan Özhan Canaydın ve teknik direktör Eric Gerets hakkında da yorum yapan Polat, “Günde en az 6 saat Özhan Ağabey ile beraberiz. Gerets ile aramızdaki samimiyet de ortada” dedi.

Raşit ALTUN

Hüseyin Çümen
04.02.2007, 20:56
serkan bayar sana lucescusun sevdiği bi rumen atasözüyle karşılık vereyim
atlar köpekler istediği için ölmezler

#10 Fietra
04.02.2007, 20:58
saçmalamış hazret...
Hayır aksine süper yazmış Serkan BAYAR.Aynı benim gibi düşünüyor.

Ali Şahin
04.02.2007, 21:17
kesinlikle saçmalamış

AYYILDIZ
04.02.2007, 21:33
sacmalamis bole bisey olur mu bu dedigi yeniden yapilanmayi zamana yayarak 1.ligde tekrar yapabilir hem diger 3 takim kotu gittigi sezonlarda avarajla ligde kaldigi sezonlarda var.Ayrica Trabzonspor bu kotu gunleri asacak gucte

Travelair
04.02.2007, 21:57
Serkan Bayar çok kötü yazıyor bu aralar... Bence şu anki işinden ayrılıp Patagonya yerel gazetesine iş için başvurmalı. Malum, bu onun fikirlerini yeniler, önünde yeni ufuklar açar. Hem böylece kendini geliştirme fırsatı da bulur, hatta birkaç sene sonra kimbilir bulunduğu seviyeye bile geri gelebilir değil mi sevgili Serkan kardeşim?

macka61
04.02.2007, 21:57
ya bu adam kim trabzon küme düşerse sadece bunlar olmaz onuda bilsin

#10 Fietra
04.02.2007, 22:03
Bu kadar kompleksli olmaya gerek yok.

salihismet
04.02.2007, 22:14
Bu Serkan Bayara birisi kafami atti?

KuĞu
04.02.2007, 22:15
bahsettiği işi yapmak için küme düşmeye gerek yok!
şu anki durumda olmamız küme düşmüşüz gibi acı veriyor zaten!

liginefendisi
04.02.2007, 22:16
Selam

Bu yazı en azından tartışılmaya değer...Düşüp M.U'da olabilirsiniz ama Leeds olmayacağımız ne malum?Yukarı sıçramak için dibe inmemiz gerekiyorsa zaten ordayız.Bundan fazlası bence sadece kabus olur.Yine de öneri bence artniyetli değil en azından bir altyapısı var...Gördük işte; ne Tolga'nın Jef'den,Ne Ufukhan'ın Musa'dan, ne de Cem'in Umut'tan bir eksiği var...Onlara şans vermek için küme düşmeye gerek yok sadece cesaret yeter...

bordox
04.02.2007, 22:29
Küme düşelim ondan sonra tekrar yeniden başa dönelim lafı belirli seviyede olan liglerde geçerli olabilir ki zaten ligin kalitesi sonucu küme düşersin kimse de gözünün yaşına bakmaz.
Ama Türkiye'de ve Trabzonspor'dan bahsediyorsak bir iki sezon şampiyonlukta iddiamız yok önümüzdeki yılların takımını kurruyoruz dersin ona göre de taraftarını hazırlarsın.

Ama şu anda lig 4.ile aranda 8 puan varken ve henüz ligin ikinci devresi yeni başlamışken yazılan yazıya 'hadi be ordan' derim.
Sanki ikinci lige düşünce bir anda sihirli değnek verecekler elimize her istediğimizi yapacağız.
İkinci lige düşünce ilk önce yayın gelirlerini, reklam gelirlerini sonra iyi futbolcularını kaybedeceksin.

Ben ne yazıyorum ya tartıştığımız şeye bak.Trabzonspor 2-3 sene şampiyonluk amacım yok geleceğin takımını kuracağız desin bakalım kim sessiz kalıyor kaldı ki küme düşmek.

Vegas
04.02.2007, 22:44
Akcaabat'da sicramak icin dusmustu degil mi?

Vegas
04.02.2007, 22:44
Akcaabat'da sicramak icin dusmustu degil mi?

telvin
04.02.2007, 23:06
takımımızın kurtuluşunu küme düşmemiz olarak görecek kadar aciz ve çaresiz duruma düştük...eminim ki arkadaşta bu çaresizlik içersinde bunu yazdı ama atladığı bir nokta var ki takımımız her şampiyonluk yarışından koptuğunda zaten bizlerin gözünde küme düşmüş kadar etki yapıyo bu da bizim sıradan bir anadolu klübü olmadığımızdan şampiyonluktan başka hiçbir alternatifi kabul etmediğimizden ileri gelmekte...aklıma bir eski bjk yöneticisinin lafı geldi daha doğrusu arkadaşın önerisi gibi bir öneri ki ben bu öneriyede şiddetle karşıyım...önerisi takımımızın istanbula taşınması idi yoksa bir daha şampiyonluğu göremezmişiz...ha küme düştük ha takımı başka yere taşıdık ha bunlara benzer trabzonsporu trabzonspor yapan değerler dışında bir öneri...müzemizdeki kupaların hiçbiri ne istanbula taşınıp alındı ne de küme düşüp çıkılıp alındı...biz yine şampiyon olacağız hem de eze eze yeterki akıllı olalım bu tür saçma sapan öneriler yerine gerçekçi çözümler getirelim...

Travelair
04.02.2007, 23:07
Yazının hangi amaçla yazıldığını bilmiyorum ama verdiği mesajlarla iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.

İlk olarak baştan Trabzon camiasına korkak diyor. Bizi 2. lige aitmişiz gibi gösteriyor. Bunu nasıl yapıyor? Geçmişte olduğu gibi diyor, hele önce evinize bir geri dönün, ondan sonra yine ordan müthiş bir sıçrama yaparak yine süperligi sarsarsınız, siz bir düşün hele

İkinci olarak saçma tezini Manchester United gibi büyük takımları örnek göstererek mantığa bürümeye çalışıyor. Dileğim Trabzonspor'un düşmesi, böylelikle ertesi sene başa oynar" kim der Allah aşkına bu hangi mantığa sığar?

3. olarak "Yahudi misali ne öldürürler ne diriltirler, ortada süründürürler" ne demek? Bizi kimse istemiyor ve süründürenler mi oluyor bizi? Hem Yahudilerle Trabzonspor'un ne alakası var? Ne biçim bir örnek bu? Bunu bir açıklasın

4. olarak, ne hikmetse gidenler badem gözlü oluyor sanki onlar döneminde şampiyonluklar yaşamışız havasında, o 3 ukaladan iyiydi bu 3 ukaladan iyiydi şimdi onlar gitti yok oldular bittiler edebiyatını yaratıyor. Ziya Hoca'dan tabiri caiz ise yaka silken taraftarı görmemezlikten de gelerek nedense sahip de çıkıp hak verdiği, ama ordakiler arasında boğulan bir kişi imajı veriyor. Öldükler bittiler edebiyatını iyiden iyiye okuyucunun beynine yerleştiriyor

Sonra ağzındaki baklayı çıkartıyor:

"Gelelim dileğime..
Trabzonspor ölmemek için çırpınıyor. Çünkü bu lige lazım olduğu için öldürmüyorlar. Kim mi öldürmüyor, yönetim, taraftar, federasyon, hakem komitesi vs..."

Yani biz buraya baştan yakışmıyoruz bizi federasyon, hakem komitesi koruyor. Araya da belli olmasın diye yönetimi taraftarı sokuşturuveriyor cümlesinin içine...

En sonunda yazısını Trabzon kaynaklarına dönecek, en yetenekli gençler orda, orda herkes futboldan anlar şahlanırlar yağlama ballama palavralarıyla bitiriyor

Şimdi ben bu yazının samimiyetine inanacak mıyım? Fietra sen yine beni kompleksli gör, gerçi bu haddini yaşına veriyorum, ama hayır inanmayacağım

Mehmet Fatih Yavuz
04.02.2007, 23:12
ya bi gidin işinize.
2. lige düşmekle neler kaybedilecek farkında mısınız?
dibi görmekmiş.
trbzonspor için dip budur zaten.
daha dibi olamaz.
naklen yayın gelirlerin bitecek, borsaya açık şiketsin başına geleceklerden haberin var mı?
hisse senetlerin ne duruma gelir??
peki kaybedeceğin itibarı hiç düşündün mü???
saçma sapan dahi diyemeyeceğim öneriler getirilmesin allah aşkına.
saçmalamanın da bir düzeyi var.
oha yani..
hakikatten oha...

Ömer SEVİNÇ
04.02.2007, 23:15
ya bi gidin işinize.
2. lige düşmekle neler kaybedilecek farkında mısınız?
dibi görmekmiş.
trbzonspor için dip budur zaten.
daha dibi olamaz.
naklen yayın gelirlerin bitecek, borsaya açık şiketsin başına geleceklerden haberin var mı?
hisse senetlerin ne duruma gelir??
peki kaybedeceğin itibarı hiç düşündün mü???
saçma sapan dahi diyemeyeceğim öneriler getirilmesin allah aşkına.
saçmalamanın da bir düzeyi var.
oha yani..
hakikatten oha...

Aynen katılmaktayım. Ne saçma bir mantıktır yav. Sıçramak için küme düşelim. Gitsin Bjk küme düşsün o zaman. Biz değil...

Kaya
04.02.2007, 23:18
Trabzonspor'un puan durumunda 14-15 civarında bulunması zaten 2.lig kadar kötüdür. Yok efendim 2.lige düşsün, sonra toparlansın düşüncesi çözüm değildir.

SiNaNi
04.02.2007, 23:22
Bu ne diyor yaa.Biz şampiyon olurken fener averajla kümede kalmış.Ne saçmalıyor bu.Sezon bitince görüşürüz.Hayatımda duyduğum en saçma yorum

oguzkoc
04.02.2007, 23:23
ula güldürdün beni akşam akşam serkan, allah da seni güldürsün..

Ali Özcan
04.02.2007, 23:23
o zaman bütün büyük takımlara bir taban yaptıralım...sonra tavan yaparlar nasılsa...doğru ya galatasaray uefa yı almadan iki sezon önce küme düşüp tekrar çıkmıştı di mi ? Allahım sabır ya...Trabzonspor un şu ölü hali bu ligi en kötü dördüncü bitirecektir...yukardaki hazret kendini boşuna kasmış bu yazıyı yazmak için...ölümüz yeter...formayı atsak sahay forma oynar...kimse bana "geröekleri gör" falan demesin şimdi...Bir abimiz diyor ki "Trabzonspor büyüktür...çünkü onun fıtratı büyüktür." o kadar...kafamız attırmasınlar...çok sinirlendim...

h@msi61
04.02.2007, 23:26
müthiş dar bir bakış açısıyla yazılmış bir yazı. Trabzonsporun 4 büyük olarak anılmasının tek nedeni sadece şampiyon olan 4 takımdan biri olması değil aynı zamanda küme düşmemiş olan aynı 4 takımdan biri olmasıdır. böyle bir yazı yazdığı için bu adam kendi kategorisinde küme düşmeli...

tsonur61
04.02.2007, 23:28
beyler nedir bizim bu aramızda küme küme diye tutturduk gidiyoruz şu küme işini kafamızdan silmemiz gerek . bu takım küme düşmez . bence ilk 6 ya gireriz ama 2-3 maç peşpeşe alırsak tamamdır..

sbay
04.02.2007, 23:44
Trabzonspor'dan 'Bere' Davası

Trabzonspor Kulübü, Önceki Gün Ulusal Bir Gazetede Yer Alan ve Kaptan Hüseyin Çimşir' İn Beyaz Bereyle Antrenmana Çıkmasını Eleştiren Haberle İlgili Sözkonusu Gazeteye Dava Açmaya Hazırlanıyor.

Trabzonspor Kulübü, önceki gün ulusal bir gazetede yer alan ve Kaptan Hüseyin Çimşir' in beyaz bereyle antrenmana çıkmasını eleştiren haberle ilgili sözkonusu gazeteye dava açmaya hazırlanıyor.

Gazetede, 'Beyaz Bereli Hüseyin' başlığıyla yer alan ve Hüseyin'in takımın düz koşusu sırasında beyaz bereyle çekilmiş fotoğrafının bulunduğu haberde, Hüseyin' in, Hrant Dink (http://www.haberler.com/hrant-dink/)' in katil zanlısı Ogün Samast (http://www.haberler.com/ogun-samast/)' ınkine benzeyen beyaz bir bereyle antrenmana çıkmasının dikkat çekici olduğu vurgulanmıştı.

Trabzonspor Kulübü, bu haberle ilgili sözkonusu gazeteyi mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Bordo - mavili kulübün yöneticilerinin, kulübün avukatlarına talimat verdiği, önce gazeteye bir tekzip yazısı gönderileceği ardından da hukuki yollara başvurulacağı belirtildi.

Hüseyin' in de haberden ötürü çok üzgün olduğu ve yakın çevresine, "Böyle saçma birşeyle suçlanacağım aklıma bile gelmemişti. Biz bu bereleri ilk defa takmıyoruz. Sezon başından bu yana kullanıyoruz" dediği ifade edildi.

Trabzonspor yöneticileri de, "Kulübümüzün beyaz forması var. Malzeme tedarikçimiz Puma firması, sezon başında hazırladığı 3 farklı formaya göre ürünler çıkardı. Beyaz formayla uygun olması açısından da beyaz bereler piyasaya sürüldü. Yani futbolcularımız bu bereleri sezon başından bu yana kullanıyor. Trabzonspor' un veya herhangi bir futbolcumuzun bu olayla bağdaştırılması kulübümüzü üzdü" dediler. Öte yandan Puma'nın da hukuki yollara başvurabileceği vurgulandı

Ali Özcan
05.02.2007, 00:02
Trabzonspor'dan 'Bere' Davası

Trabzonspor Kulübü, Önceki Gün Ulusal Bir Gazetede Yer Alan ve Kaptan Hüseyin Çimşir' İn Beyaz Bereyle Antrenmana Çıkmasını Eleştiren Haberle İlgili Sözkonusu Gazeteye Dava Açmaya Hazırlanıyor.

Trabzonspor Kulübü, önceki gün ulusal bir gazetede yer alan ve Kaptan Hüseyin Çimşir' in beyaz bereyle antrenmana çıkmasını eleştiren haberle ilgili sözkonusu gazeteye dava açmaya hazırlanıyor.

Gazetede, 'Beyaz Bereli Hüseyin' başlığıyla yer alan ve Hüseyin'in takımın düz koşusu sırasında beyaz bereyle çekilmiş fotoğrafının bulunduğu haberde, Hüseyin' in, Hrant Dink (http://www.haberler.com/hrant-dink/)' in katil zanlısı Ogün Samast (http://www.haberler.com/ogun-samast/)' ınkine benzeyen beyaz bir bereyle antrenmana çıkmasının dikkat çekici olduğu vurgulanmıştı.

Trabzonspor Kulübü, bu haberle ilgili sözkonusu gazeteyi mahkemeye vermeye hazırlanıyor. Bordo - mavili kulübün yöneticilerinin, kulübün avukatlarına talimat verdiği, önce gazeteye bir tekzip yazısı gönderileceği ardından da hukuki yollara başvurulacağı belirtildi.

Hüseyin' in de haberden ötürü çok üzgün olduğu ve yakın çevresine, "Böyle saçma birşeyle suçlanacağım aklıma bile gelmemişti. Biz bu bereleri ilk defa takmıyoruz. Sezon başından bu yana kullanıyoruz" dediği ifade edildi.

Trabzonspor yöneticileri de, "Kulübümüzün beyaz forması var. Malzeme tedarikçimiz Puma firması, sezon başında hazırladığı 3 farklı formaya göre ürünler çıkardı. Beyaz formayla uygun olması açısından da beyaz bereler piyasaya sürüldü. Yani futbolcularımız bu bereleri sezon başından bu yana kullanıyor. Trabzonspor' un veya herhangi bir futbolcumuzun bu olayla bağdaştırılması kulübümüzü üzdü" dediler. Öte yandan Puma'nın da hukuki yollara başvurabileceği vurgulandı

arada bir mantıklı işler de yapılıyor...bu dava açılmalıdır...sabah gazetesi gerekirse kapattırılana kadar mücadele verilmelidir...resmen provokasyon...

Özgür Öztürk
05.02.2007, 00:11
Her yerden saldırmaya başladı bu karakteri bozuk insanlar. Allah sonumuzu hayır etsin ve bu karaktersiz insanlarada haddini bildirsin.

Gürkan
05.02.2007, 00:31
Trabzonsporun taraftarının kafasında düşmeyi mantıklı bir nedene sokmaya çalışıyorlar.böylece olanlara yapılantepkilerde bir nebze azalacak.

mantıga bak.ikinc lige gidin tekrar dönersiniz.

Murat Hızal
05.02.2007, 00:34
Bu arkadaş klişe amerikan gençlik filmlerini çok izlemiş.

Açın gözünüzü artık 70 li yıllarda değiliz Trabzonspor küme düşerse biter iflas eder bu kadar basit.

Bir aralar fırtına gibi esen es-es, göztepe vs vardı ne oldu onlara??

sbay
05.02.2007, 00:36
maratonda erman'in konusmasinin bir bolumu:

VESTEL MANİSASPOR-TRABZONSPOR

ŞANSAL BÜYÜKA: Manisa iki farklı Beşiktaş yenilgisinden sonra kendi evine döndü… Trabzonspor transfere doymuyor, ancak Manisa ile birlikte futbol severleri de gole ve futbola doyuramadılar… İki takımada galibiyet çok gerekliydi… 0-0 iki taraf içinde zoraki bir mutluluk gibi görünüyor…
Hocam Ceyhun’u almışsın… Hazır geldi.. Hemen oynatırmısın?

ERMAN TOROĞLU: İlk 11’de oynatırım..

ŞANSAL BÜYÜKA: Ama 59. dakikada girdi…

ERMAN TOROĞLU: Ben ilk 11’de oynatırım.. Çünkü Ceyhun önemli bir oyuncu… Sen pas yapmakta zorlanıyorsun. Ceyhun’u kenarda tutarsan yanlış yaparsın…

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam Gaziantep maçının devre arasında protokol tribününde şimdinin bir yöneticisi, geçmiş dönem yöneticisine kafa atıyor…

ERMAN TOROĞLU: Böyle bir şey İngiltere’de olsa ne olur?

ŞANSAL BÜYÜKA: Peki, şiddet yasasını neden uygulamıyorsun..

ERMAN TOROĞLU: Peki sana bir soru… Bu yönetici bu olaydan sonra ne yaptı?

ŞANSAL BÜYÜKA: Manisa’ya gitti…

ERMAN TOROĞLU: Peki bir soru daha… Federasyon nerede? Neden ceza vermiyor? Bu yönetici bir daha yöneticilik yapamamalı… Futbol Federasyonu ceza vermez ise Trabzonspor yönetimi onunla yollarını ayırmalı… Ben burada kameramana kafa attığımda sen benimle yollarını ayırmazsan ben kademe kademe Ertan Beye kadar çıkarım… Öyleyse biz burada futbol takımına niye bakıyoruz ki?

ŞANSAL BÜYÜKA: Tartışmalı iki pozisyon var hocam..

ERMAN TOROĞLU: Tavır koyalım ona da bakmayalım..

Şeref Kürsüsü: 1. Tolga 2. Holosko 3. Fevzi

laz_hayri_61
05.02.2007, 00:42
ne demek ya küme düşelim toparlanırız geri dönelim.birileri bile bile bu haberleri yapıyo tepkiyi azaltmak için.BİZ TRABZON uz gerekirse paf takımıyla çıkılır TRABZONUM yine küme düşmez.ne kümesi arkadaşlar bırakın şu düşelim geri dönüşümüz muhteşem olur laflarını

Adem Erdoğan
05.02.2007, 00:47
o kadar kolay değil.birsürü puan kaybettik bjk gs ile 12 puan fark var.onlarda düşer o zaman.

lazzist
05.02.2007, 01:03
böyle sacma düsünceleri tartışmaya gerek bile yok uzatmayalım arkadaslar baska konulara deginelim bu son olsun

macka61
05.02.2007, 01:37
bu arkadaşın futbol bilgisinden şüphe diyorum o zaman her kötü sezon geçiren takım alt lige düşüp tekrar gelsin ingilterinin avrupa şampiyonu olmuş takımı forest ligden düştü şimdi geldi mi dönüp şampiyon oldumu bu kişileri kahle almak gerekmiyor arkadaşlar bende son kez yazıyorum bunlar bizi birbirimize düşürüp yok etmek istiyorlar

chigannes
05.02.2007, 02:14
ne küme düşmesinden bahsediyosunuz siz
bu takımın ölüsü bile ilk dörtte tamamlayacak bu ligi...
ilk yarıdaki gibi kötü futbol oynamıyor artık takım arkadaşlar
ahanda buraya yazıyorum kalan maçlarda 35-40 puan arası toplayacak bu takım ve 55-60 puan arsında ligi ilk dörtte bitirecek...(bu kabus sezonda burda bitecek)

Mehmet Fatih Yavuz
05.02.2007, 02:22
ahanda buraya yazıyorum kalan maçlarda 35-40 puan arası toplayacak bu takım ve 55-60 puan arsında ligi ilk dörtte bitirecek...(bu kabus sezonda burda bitecek)

hangi maçı izliyorsun arkadaşım anlamadım ki...
iki lig maçında gol pozisyonu yok takımın .. huhhuhu..
vestel manisaya karşı...
2 maçta bjk ye nerdeyse 30 tane gol pozisyonu vermiş takıma karşı 1 tek pozisyon yok.
la havle vela....
kötü oynamıyormuşmuş.
8 kişi ile savunma yapıp sadece gol yememek üzerine küçük takımlar oynar.
ve küçük takım gibi oynayan trabzonspor a da berbat oynuyor denir.
bunun adına iyi futbol diyen ya futbol bilmiyordur ya da küçük takım taraftarıdır...

Gamze
05.02.2007, 03:03
2007 En iyimser Trabzonsporlu adayım:Chigannes... :) daha ne diyim...

nesta61
05.02.2007, 04:34
ziya sengul newcastle da emre'ye le roportajini dinledim demin emre diyorki newcastle ayni trabzonspor gibi insanlar sadece futbol la yatip kalkiyor bak simdi newcastle ilgim simdi daha da cok arti :D :D

EmrahYalçınalp
05.02.2007, 07:13
ziya sengul newcastle da emre'ye le roportajini dinledim demin emre diyorki newcastle ayni trabzonspor gibi insanlar sadece futbol la yatip kalkiyor bak simdi newcastle ilgim simdi daha da cok arti :D :D
Eğer hala seyretmediysen "goal" filmini şiddetle tavsiye ederim. Seveceksin... Seyrederken de Newcastle yerine Trabzonspor'u koyacaksın. Brüksel'deysen Avanue Louise'e çıkan sokakların birinde net işi yapan bi yer vardı kopyalayıp 2 euroya satan... Ben de ordan almıştım ;)

sarman61
05.02.2007, 08:02
Eğer hala seyretmediysen "goal" filmini şiddetle tavsiye ederim. Seveceksin... Seyrederken de Newcastle yerine Trabzonspor'u koyacaksın. Brüksel'deysen Avanue Louise'e çıkan sokakların birinde net işi yapan bi yer vardı kopyalayıp 2 euroya satan... Ben de ordan almıştım ;)

Bende bu filim var filim çok süper santiago munez. Emrah abimizin dediği gibi her futbol hayranının izlemesi gerekiyor.

Faik Yılmaz
05.02.2007, 09:47
Bende bu filim var filim çok süper santiago munez. Emrah abimizin dediği gibi her futbol hayranının izlemesi gerekiyor.

EVET futbolun filmi olmaz sahada oynanır diyordum ama gerçek bi futbolcunun hayatını izledikten sonra fikrim değişti....

gerçekten çok güzel bi film...

Gürkan
05.02.2007, 09:52
ne küme düşmesinden bahsediyosunuz siz
bu takımın ölüsü bile ilk dörtte tamamlayacak bu ligi...

Herhalde Tüm maçları berabere bitirip bonus kazanacağız.

Mehdi
05.02.2007, 11:48
bir kendini bilmez yazarın yükselmek için dibe vurmak gibi fikri Trabzonspora uyarlayarak bizi çekemeyenlerin ekmeğine yağ sürmek gibi amacı güden fikrini dile getirmesi bir yana,bunu içimizden arkadaşlarımızın mantıklıymış gibi desteklemesine bir anlam veremiyorum.

Trabzonspor ikinci lige düştüğünde neler kaybedeceğini hiç düşünmüyormusunuz?Trabzonspor için ilk 10'dan aşağısının 2.lig olduğunu anlamıyormusunuz?bu fikri savunup bunu yıllar önce yapmış ve bizi birinci lige gururla çıkartıp şampiyon yapan takıma ve o ruha resmen hakaret etmiş olduğunuzu farketmiyormusunuz?

1.lig ne takımlar görmüştür.burdan düştükten sonra birdaha çıkmanın,kaybedilen prestijin ve değerlerin yanında hiçbir kıymeti yoktur.

Erkut Ay
05.02.2007, 12:04
bence aldanıyoruz şu anda bir ceyhunun transferi çoğumuzu susturdu ama inanın takım kötüye gitmeye devam ediyor hep birlik olalım

tsonur61
05.02.2007, 12:11
Bence bu seneki transferlerin hepsi tam isabaet önceden defans denen bişey yoktu o oldu. ortasahamızda idare eder . şimdi sıra forvette 2 tane yabancı forvet aldın mı bu iş tamamdır .( TS 3 yabancı ile sahaya çıkıyor )

TS :gol:

macka61
05.02.2007, 12:36
isterseler ronaldinhoyu getirsinler ziya ve bu yönetim olduktan sonra bu takım düelmez

Şahinoğlu
05.02.2007, 12:36
Böyle adamların yazılarını ne diye buraya koyarsınız anlamam kimdir bu yorumunu tartışcaz, bu takım sene sonu herşeye rağmen ilk 4 te yerini alıcaktır formamız 4.olur geçen senede son maçta son dakikada golü yemesek 3.oluyoduk o kadar kötü sezona rağmen , gene takımımız kendine ait yerlere zirveye çıkacaktır bundan şüpheniz olmasın.

Cabri61
05.02.2007, 12:48
Trabzon yaşlanıyor!..

Turkcell Süper Ligi'nin 2. yarısında kadrosuna 4 oyuncu katan Trabzonspor'da yaş ortalaması arttı. Bordo-mavili takımda, sezon başında 24 olan yaş ortalaması 26'ya yükseldi.

Trabzonspor zaman zaman yönetim ve hoca değişiklikleri yaşamasına rağmen 2002-2003 sezonundan bu yana yaptığı transferlerle 26 yaş ortalamasını geçmedi. Karadeniz ekibinde, göreve gelen yönetim kurulları yaş ortalamasına dikkat etmesine rağmen yapılan transferlerde yaş ortalamasının istenilen seviyede olmaması dikkat çekiyor.

Ara transfer döneminde Risp, Ayman, Ceyhun ve Sakaryaspor'da kiralık oynayan oyuncusu Erdinç'i kadrosuna katan Trabzonspor, takımın en yaşlı oyuncuları olan 31 yaşındaki Marcelinho ile yollarını ayırdı. Szymkowiak'tan ise halen haber alamıyor.

Takımın en genç oyuncusu 21 yaşındaki Ufukhan Bayraktar olurken en yaşlı oyuncular 30 yaş ile Celaleddin, Musampa ve Ceyhun Eriş oldu.

Trabzonspor'da 2002-2003 sezonunda 25 olan yaş ortalaması, 2003-2004 sezonunda 23'e düşerken, 2004-2005 sezonunda tekrar 25'e çıktı. 2005-2006 sezonunda ise 26 olan yaş ortalaması 2006-2007 sezonunda 24'ten 26'ya çıktı.

Trabzonspor'da ikinci yarıda mücadele edecek oyuncuların yaşları şöyle:
"Celaleddin, Musampa, Ceyhun (30), Ayman, Ahmet Şahin, Mustafa Keçeli, Erdinç (29), Ersen Martin, Ömer Rıza, Hüseyin Çimşir (28), Çağdaş, Gökdeniz, Hasan, Risp, Musa (27), Milan Stepanov, Jefferson, Tolgan Zengin, Umut Bulut (24), Ferhat, Cem (22), Ufukhan (21)"

tsukru61
05.02.2007, 12:53
Fatura Ziya Doğan’a - Fanatik 05.02.2007
Oyuncu tercihleri ve hamleleri tartışılan tecrübeli hoca, eleştirilerde aslan payını aldı.

Özeleştiri yaptı
Trabzonspor’un 2. yarının 2. maçından da beraberlikle ayrılıp beklenen çıkışı yapamaması, camiada keyifleri kaçırdı. Kaybedilen 2 kritik puandan sonra bir sorumlu aranırken, teknik direktör Ziya Doğan, eleştirilerin odak noktası oldu. Tecrübeli hoca, özellikle oyuncu tercihleri ve maç içerisindeki hamleleriyle tartışıldı. Zaten Doğan da 90 dakika bitiminde “Pozisyon bulamadık” dedi.

7 gol yemişti!
Son iki Beşiktaş maçında tam 7 gol yiyen Vestel Manisa’nın kalesine gitmekte dahi zorlanan Trabzonspor’da Doğan’ın en çok tartışılan seçimi şüphesiz Yattara ile ilgiliydi. Kalabane’nin oynadığı ve Vestel’in yumuşak karnı olarak bilinen sağ kanadı Gineli ile kullanmak yerine Yattara’yı ileri uca yakın oynatması, kanat bindirmelerini de inanılmaz ölçüde azalttı.

Neden oynamadı?
Doğan’ın bir başka tartışılan hamlesi ise yeni transfer edilen ve hazır halde Trabzonspor’a gelen Ceyhun Eriş’i tam 58 dakika boyunca yanında oturtmasıydı. Bu andan sonra oyuna giren yıldız oyuncu, maça hareket getirdi. Ceyhun girdi ama bu kez Umut oyundan çıktı, takım santrforsuz kaldı. Bunu fark eden ve risk alan Ziya Doğan, Ersen Martin’i 78’de sahaya sürdü ama verim alamadı.

chigannes
05.02.2007, 13:00
2007 En iyimser Trabzonsporlu adayım:Chigannes... :) daha ne diyim...

siz ziya hocanın geldiği gün adam gibi adam ziya doğan süper hoca bilmem ne derken ben onun ilk geldiğinde de samet hocanın mirasyedisi olduğunu söylemiştim ancak şimdi biraz pozitif düşünme zamanı artık arkadaşlar...
3-5 hafta sonra en iyimser adayın olmaktan çıkıp en geleceği gören adayın olacağım gamze61
bu takım sezonu ilk dörtte bi-ti-re-cek en az 35 puan toplayarak...

UğuR
05.02.2007, 13:02
siz ziya hocanın geldiği gün adam gibi adam ziya doğan süper hoca bilmem ne derken ben onun ilk geldiğinde de samet hocanın mirasyedisi olduğunu söylemiştim ancak şimdi biraz pozitif düşünme zamanı artık arkadaşlar...
3-5 hafta sonra en iyimser adayın olmaktan çıkıp en geleceği gören adayın olacağım gamze61

Sana katılmak isterdim ama bu MANTALİDE ile çok zor.hemde çok zor.

Erol Karadeniz
05.02.2007, 13:07
istanbulda kar başladı :)

Erkut Ay
05.02.2007, 13:08
acaba neye dayanarak söyleyebiliyorsun valla forumda yüzlerce kişinin umudu yok bu takımla bu yönetimle bu iş olmaz emin ol

KuĞu
05.02.2007, 13:09
ziya doğan elindekileri kullanmayı beceremiyor;
18 parçalık bir puzzel ı bir araya toplayamayan bir hocayla ilk dörte girmek hocaya rağmen büyük bir başarı olur, biz seri galibiyetler almaya başladığımızda sanırım ligin dibi gelecek en iyi ihtimalle ilk 10 da yer buluruz.

hasannuhoglu
05.02.2007, 13:13

katılıyorum arkadaşım sana...helal olsun.en azından olumlu olabilen insanları görmek cok güzel ya!! AYRICA,trabzon küme düşsünde geri gelsin tarzı bi köse yazısı yazan arkadasa yazıklar olsun !!! trabzon taraftarına böle bişeyi tartıstıran zihniyetine yazıklar olsun !! konusmaya bişe sölemeye degmezsin..TRABZONUMUZU BEYİNLERİMİZDE DÜŞÜNCEMİZDE BU KADAR KÜCÜLTMEYİN ARKADAŞLAR !! BU TAKIMIN SEVDALILARI OLARAK BARİ İZİN VERMEYİN !!

since1967_
05.02.2007, 13:13
ziya doğan elindekileri kullanmayı beceremiyor;
18 parçalık bir puzzel ı bir araya toplayamayan bir hocayla ilk dörte girmek hocaya rağmen büyük bir başarı olur, biz seri galibiyetler almaya başladığımızda sanırım ligin dibi gelecek en iyi ihtimalle ilk 10 da yer buluruz.

tamamen katılıyorum fikirlerine işimiz çok zor.

ErayAkyüz
05.02.2007, 13:15
istanbulda kar başladı :)

hocam ne taraftaa avrupa tarafındamı var kar?

Emirhan Ömeroğlu
05.02.2007, 13:17
bravo trabzon spora sesimizi duymayanlara da bravo

hasannuhoglu
05.02.2007, 13:17
bu ara beyler ilk 10a girmeyiz ligde ancak kalırız diyen arkadaslara da sunu söliim: gecen yılın 19. hafta puan tablosuna baksınlar.trabzonumuz 21 puanla 10.sıradaydı...lig sonu : son dakika golüyle 3.lügü kacırıp 4. olduk..hemde hic begenmedigimiz halilhodzice ragmen...karamsarlıga son verin artık

ErayAkyüz
05.02.2007, 13:18
bu ara beyler ilk 10a girmeyiz ligde ancak kalırız diyen arkadaslara da sunu söliim: gecen yılın 19. hafta puan tablosuna baksınlar.trabzonumuz 21 puanla 10.sıradaydı...lig sonu : son dakika golüyle 3.lügü kacırıp 4. olduk..hemde hic begenmedigimiz halilhodzice ragmen...karamsarlıga son verin artık

o zamn fatih tekke vardı

hasannuhoglu
05.02.2007, 13:18
23 puanla pardon ..yani şimdikinden iki puan fazla

hasannuhoglu
05.02.2007, 13:20
şimdi ceyhun var yattara var o var bu var su var...TRABZONUMUN İSMİ VAR !! Biz kişilere baglı bir kurum deiliz.ha ama fatih tekkemizi sevmezmiyiz,canı gönülden sevmeye devam ederiz

serdar61
05.02.2007, 13:32
şimdi ceyhun var yattara var o var bu var su var...TRABZONUMUN İSMİ VAR !! Biz kişilere baglı bir kurum deiliz.ha ama fatih tekkemizi sevmezmiyiz,canı gönülden sevmeye devam ederiz

kimse sevmem demiyorki trabzonsporu kimse trabzon sevgisi trabzonspor sevgisini başkasıyla bir tutamaz. ama gerçekler vardır oda şudur bu takım ligin dibindedir küme düşememe mücadelesi vermektedir.. maçtan sonra rakip taraftarların trabzon kümeye trabzon kümeye demesi beni sadece kahretmiştir.. kimsenin trabzonsporlu taraftarları üzmeye hakkı yok.. biz taraftar olarak bu forumda değişik kafalardan çözüm yolu arıyoruz bu konu hakkında.. kimse pembe gözlüklerle bakmasın

sbay
05.02.2007, 14:11
http://www.takagazete.com/haber_images/gokdeniznerede_05022007.090225.jpg

Gökdeniz Nerede?

Trabzonspor’un önemli oyuncularından Gökdeniz Karadeniz’in suskunluğu da üzüntü yaratıyor...

Manisa karşısında hiçbir hucum organizasyonunda bulunamayan yıldız futbolcu nun performansındaki bu inanılmaz düşüş tepki almaya başladı.Yıldız futbolcu maç kurtarandır,yorumuna tam tezat bir görüntü veriyor. Trabzonspor’da lider oyuncu olması gereken Gökdeniz bu performansıyla kulübenin yolunu tutacak

Şahinoğlu
05.02.2007, 14:24

Gökdeniz Nerede?

Trabzonspor’un önemli oyuncularından Gökdeniz Karadeniz’in suskunluğu da üzüntü yaratıyor...

Manisa karşısında hiçbir hucum organizasyonunda bulunamayan yıldız futbolcu nun performansındaki bu inanılmaz düşüş tepki almaya başladı.Yıldız futbolcu maç kurtarandır,yorumuna tam tezat bir görüntü veriyor. Trabzonspor’da lider oyuncu olması gereken Gökdeniz bu performansıyla kulübenin yolunu tutacak

Salla taka salla fotomaçtan farkın yok .

serdar61
05.02.2007, 14:30

Gökdeniz Nerede?

komik bu komik kim oynayacak orda o zman

Çetin
05.02.2007, 14:45
bencede gökdeniz oynamasın yerine bir önlibero oynasın!?!

Abdallı61
05.02.2007, 14:48

Gökdeniz Nerede?

musa büyük gibi bir gizli silah dururken neden gökdeniz?

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 14:49
TRABZONSPOR"DA BEYAZ BERE İSYANI!
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/15927.jpg
Bir ulusal gazetinin Kaptan Hüseyin’in beyaz bereyle antremana çıkmasını Ogün Samast’ın beyaz beresine benzetip eleştirmesine Trabzonspor yönetimi büyük tepki gösterdi. Yönetim haberle ilgili hukuki yollara başvurmaya hazırlanıyor.
Gazetede, ’Beyaz Bereli Hüseyin’ başlığıyla yer alan, takımın düz koşusu sırasında beyaz bereyle çekilmiş fotoğrafının bulunduğu haberde, Hüseyin’in, Hrant Dink’in katil zanlısı Ogün Samast’ınkine benzeyen beyaz bereyle antrenmana çıkmasının dikkat çekici olduğu vurgulanmıştı.
Bordo mavili kulübün yöneticilerinin, kulübün avukatlarına talimat verdiği, önce gazeteye bir tekzip yazısı gönderileceği ardından da hukuki yollara başvurulacağı belirtildi. Hüseyin’in de haberden ötürü çok üzgün olduğu ve yakın çevresine, "Böyle saçma bir şeyle suçlanacağım aklıma bile gelmemişti. Biz bu bereleri ilk defa takmıyoruz. Sezon başından bu yana kullanıyoruz"
dedi. Trabzonspor yöneticileri de, "Kulübümüzün beyaz forması var. Malzeme tedarikçimiz Puma firması, sezon başında hazırladığı 3 farklı formaya göre ürünler çıkardı. Beyaz formayla uygun olması açısından da beyaz bereler piyasaya sürüldü. Yani futbolcularımız bu bereleri sezon başından bu yana kullanıyor. Trabzonspor’un veya herhangi bir futbolcumuzun bu olayla bağdaştırılması kulübümüzü üzdü" dediler.

Haber Tarihi : 2007-02-05
KARADENİZ

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 14:51
BU YATTARA NASIL OYNAR!DOĞAN MI HAKLI?
Trabzonspor'da Teknik Patron Ziya Doğan'ın Konya ve Kayseri maçlarında ikinci yarıda oyuna sürmesi nedeniyle eleştirildiği Yattara, 11'de oynadığı maçlarda etkisiz kaldı. G.Antep maçında vasatı aşamayan Gineli oyuncu, V.Manisa karşısında ise hiçbir varlık gösteremedi. Bu durum Doğan'ın düşüncesinde haklılığını güçlendirirken, Yattara'nın henüz tam olarak hazır olmadığını gösteriyor.

Haber Tarihi : 2007-02-05
KARADENİZ

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 14:54
Haber Tarihi : 2007-02-05LÜTFEEN! GOL ATIN
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/15884.jpg
Trabzonspor’da ilk yarıda büyük sıkıntı yaşanan savunma oturmaya başlarken, V.Manispor maçında da görüldü ki sorun artık gol yollarında yaşanıyor. Savunma elemanların da artık tek sorunun gol bölgelerinde yaşandığını belirterek, Karadeniz aracılığıylaforvete mesaj yolladı: "Artık gol yemiyoruz. Gol atarsanız, kazanırız"
Şimdi söz savunmada

TRABZON İYİ YOLDA
Ufukhan, yeni transferlerle savunmadaki sorunun artık aşıldığını, orta sahanında iyi bir hale geldiğini ifade ederek, "Manisa maçında rakibe ciddi anlamda pozisyon dahi vermedik. Ancak bu iyiye gidiş gol atıp, kazanamayınca göz ardı ediliyor. İnanıyorum ki gol sorununu çözdüğümüz zaman işler yoluna girecek" dedi.
ARTIK GOL YEMİYORUZ
Celaleddin, takımın artık gol yemediğini ifade ederek, "İlk yarıda en sancı olan yer, artık güvenilir hale geldi. Manisa maçında bu görüldü. Savunma ve orta alanda iskelet
oturmaya başladı. Şimdi sorunumuz gol atamıyoruz. Forvetlerimiz de işini yapmaya başlayınca, Trabzonspor iyi bir çıkış yakalayacaktır" diye konuştu.
KOLAY GOL YOK
Erdinç, defansta alternatifli bir kadroya sahip olduklarını ifade ederek, "G.Antep maçındaki gibi Manisa’ya da fazla pozisyon vermedik. Trabzonspor artık kolay kolay gol yemez. Tabi ki gol yememek iyi bir şey ama atamayınca, kazanamıyorsun. Şimdi görev forvette. Bana göre iyi forvetimiz var, ancak şanssızlar. Bu şanssızlığı kırarsa, Trabzon tırmanışa geçecektir"dedi.

KARADENİZ

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 14:55
Haber Tarihi : 2007-02-05TARAFTARIN SABRI TAŞTI!STAD DIŞINDA SÜRDÜ
Yönetim ve Ziya Doğan "Trabzonspor iyi yolda" dese de taraftar takımından hiç de memnun değil. Bundan önceki maçlarda olduğu gibi berabere biten V.Manisaspor müsabakasından sonrada taraftarlar uzun süre "Albayrak istifa" diye tempo tuttu. Çevre illerden ve Trabzon'dan gelen yaklaşık bine yakın Bordo-Mavili taraftar, stad çıkışında da yönetimi protestosunu sürdürdü.
TEPKİDE HAKLILAR AMA
Taraftarın bu tepkisi karşısında Başkan Nuri Albayrak, sessizliğini korurken, Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Taraftarda galibiyet istiyor. Olmayınca tepki göstermesi normal. Ancak takım iyi yolda. Bir galibiyetin ardından gerisi gelecektir. Taraftarımızdan sabır ve destek bekliyoruz" dedi.

KARADENİZ

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 14:58
Haber Tarihi : 2007-02-05CEYHUN İYİ GELİRDENİZCİ GÜVENİYOR
Trabzonspor'un A.Gücü'nden transfer ettiği "10 numaralı adamı" Ceyhun ilk kez V.Manisa maçında sahne aldı. Biz de son 32 dakikada oyuna giren Ceyhun ile ilgili ilk izlenimleri efsane futbolcular Ali Kemal Denizci, Serdar Bali ve Kadir Özcan'a sorduk. Denizci, "İlk maçta bile kalitesini gösterdi. Trabzon'un orta sahasına derman olacaktır" dedi.
MARCE DE OYNARDI
Bali ise, orta alanda topu tutma yönünde sıkıntı yaşayan Trabzonspor'a Ceyhun önemli katkı yapacağını belirterek, "Kaleyi gördüğünde de şut atması bu yönde eksiği olan Trabzon için bir başka artı" diye konuşurken, Özcan ise yıllardır böyle bir oyun kurucuya ihtiyaç olmasına rağmen alınmamasını eleştirirken, "Marcelinho bu işi daha iyi yapardı. Ceyhun klası belli. Güç katacaktır" dedi.

KARADENİZ

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 14:59
Haber Tarihi : 2007-02-05TRABZON'UN KABUSU!EN SON BEŞİKTAŞ
Trabzonspor, deplasmanda galibiyeti unuttu. Ara transferde kadrosunu Ayman, Risp, Erdinç ve Ceyhun ile güçlendiren Bordo-Mavililer, ligde istediği sonuçları bir türlü alamıyor. En son deplasman galibiyetini ligin 5.haftasında Beşiktaş'ı 3-2 yenerek alan Bordo-Mavililer, bu maçtan sonra dış sahada kazanamadı.
DOĞAN İLE 4 YENİLGİ
V.Manisa ile de berabere kalarak, deplasmandaki galibiyet hasreti 145 güne çıkan Trabzonspor, dış sahada oynadığı 9 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik, 6 da yenilgi aldı. Bu maçlarda attığı 7 gole karşılık Bordo-Mavililer, kalesinde 14 gol gördü. Doğan ile Trabzon, deplasmanda 1 galibiyet, 2 beraberlik, 4 yenilgi aldı.

KARADENİZ

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 15:00
Haber Tarihi : 2007-02-05UÇURUMUN KENARINDA!
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/15939.jpg
UMUT VERMİYOR AMA..
Trabzon dipte ama yönetenleri umut aşılıyor, hatta yüksek uçuyor. Kayseri'den sonra V.Manisa karşısında da kazanamayan Bordo-Mavililer, camiayı gelecek için karamsarlığa sürüklerken, Teknik Patron Ziya Doğan ve yöneticiler, "İyi yoldayız. Trabzon kısa sürede hakettiği yere gelecek" diye umut aşılamaktan başka bir şey yapmıyor. Manisa karşısında yine beklenenden uzak bir futbol oynayan Trabzonspor, gelecek için hiç de umut vermiyor. Taraftar isyanda, camia karamsar ama takımı yönetenler sanki rahat bir havada!
ŞİMDİ SORUN FORVETTE
İlk yarıda başarısızlığın faturası savunmaya çıkarılırken, şimdi suçlu forvet. Hep bir mazeret var kazanamayınca Trabzon'da. Trabzon hala uçurumun kenarında ama Doğan yine gelecek için umut dağıtıyor: "Manisa hiçbir zaman bu kadar savunma ağırlıklı oynamadı. Bu durum kısır maç olmasına neden oldu. Savunma ve orta alanda so
runları çözdük. Sıkıntımız forvette. Bu bölgedeki sorunu çözünce iyi takım olacağız. Her geçen gün iyiye gidiyoruz. Bundan sonraki her maçı kazanmak istiyoruz."

KARADENİZ

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 15:01
Haber Tarihi : 2007-02-05ELLER'DA KARAR GÜNÜTrabzonspor'da 1 milyon EURO'ya A.Madrid'e satılan ancak parası henüz yatmadığı için geri dönüşü söz konusu olan Eller'de karar günü. Paranın ödenmesi için bugüne kadar süre isteyen A.Madrid eğer bonservis ücretini ödemezse, Eller'in Trabzon'a çağrılacağı belirtildi. Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Paranın bugün yatacağını düşünüyoruz" dedi.

karadeniz

DOĞA SARAÇ
05.02.2007, 15:03
Trabzonspor, deplasmanda galibiyete hasret kaldıTrabzonspor, bu sezon deplasmanda galip gelmekte zorluk çekiyor. Bordo-Mavili ekip, geride kalan 19 haftada sadece Beşiktaş'ı deplasmanda yenme başarısı gösterebildi. Karadeniz ekibinin gol yollarındaki sıkıntısı da sürüyor.http://medya.zaman.com.tr/2007/02/05/trabzon.jpgBordo-Mavililer, 145 gündür deplasmanda 3 puan yüzü göremedi.Süper Lig'e 'şampiyonluk' parolasıyla başlayan; fakat ligin 4. haftasından sonra Lazaroni'yi göndererek yerine Ziya Doğan'ı getiren Trabzonspor, istenilen çıkışı bir türlü yakalayamıyor. Ligin ilk yarısını tarihin en kötü sezonu olarak tamamlayan Bordo-Mavili ekip, devre arasında G.Birliği'nden Risp ve Ayman ile A.Gücü'nden Ceyhun'u renklerine bağladı. Karadeniz ekibi bu transferlere rağmen ilk yarıdaki başarısızlığını sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Vestel Manisa ile deplasmanda 0-0 berabere kalan Trabzonspor, ligin alt sıralarından bir türlü kurtulamıyor. Ziya Doğan ve ekibi, özellikle deplasman maçlarındaki başarısızlıklarıyla da dikkat çekiyor. Bu sezon 9 deplasman maçına çıkan Trabzonspor, bu karşılaşmalardan sadece Beşiktaş ile ligin 5. haftasında oynadığı maçı 3-2 kazandı. Bu maç öncesi ve sonrasında oynadığı diğer maçlardan 3 puanla ayrılmayı başaramayan Bordo-Mavili ekip, 8 maç sonunda 2 beraberlik (Ankargücü: 2-2, V.Manisa: 0-0) ve 6 mağlubiyet aldı. Deplasmandaki galibiyete 145 günden beri hasret kalan Karadeniz ekibi, 9 maç sonunda attığı 7 gole karşılık kalesinde 14 gol gördü. Trabzonspor, sezon başında Zenit'e sattığı Fatih Tekke'nin yerini dolduramadı. A.Gücü'nden Umut ve Ankaraspor'dan Ersen'i transfer ederek yıldız oyuncunun açığını gidermeye çalışan Bordo-Mavili ekip, bunda başarılı olamadı. Ersen 6, Umut da 5 gole imza attı. Beşiktaş ve G.Saray derbilerinde rakip filelere 2'şer gol atarak patlama yapan Ersen'in gol suskunluğu ise sürüyor. Gökdeniz de bu sezon gol yollarında etkili olamazken, ligde sadece 3 golü bulunuyor. İbrahim Şahin, Trabzon
05/02/2007

ZAMAN

6Şafak Aydın1
05.02.2007, 15:08
kac oyuncumuz oldu kadroda ??... insallah ayliklar gecikmez....hesabi yapan iyi yapmistir insallah...

Tolga Zengin rekora doğru

Jefferson'dan kaleyi devralan Tolga Zengin güven verdi. Kupada G.Antep, ligde Kayseri ve Vestel Manisaspor maçlarında kaleyi koruyan Tolga tam 270 dakikadır gol yemedi. Kayseri maçında da bir penaltı kurtaran genç kalecinin kendine güveni geldi. Tolga "Önemli olan takım olarak üst sıralara çıkmamız" dedi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Semih Kırsüleymanoğlu
05.02.2007, 15:38
kac oyuncumuz oldu kadroda ??... insallah ayliklar gecikmez....hesabi yapan iyi yapmistir insallah...

Tolga Zengin rekora doğru

Jefferson'dan kaleyi devralan Tolga Zengin güven verdi. Kupada G.Antep, ligde Kayseri ve Vestel Manisaspor maçlarında kaleyi koruyan Tolga tam 270 dakikadır gol yemedi. Kayseri maçında da bir penaltı kurtaran genç kalecinin kendine güveni geldi. Tolga "Önemli olan takım olarak üst sıralara çıkmamız" dedi. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Senol Günesin rekorunu kiricagini sanmam!
Senol günes benim bildigime göre dünyada ya 7. yada 12. en fazla süre gol yemeyen kaleci!

macka61
05.02.2007, 16:18
15 yada 16 cıydı şeneol güneş

Salih61
05.02.2007, 16:20
Sabırlar taştı

Lige şampiyonluk parolasıyla başlayıp düşme potasına yaklaşan Trabzon'da G.Antepspor maçı Doğan'ın son şansı.

Lige şampiyonluk parolasıyla başlayıp ilk yarıyı tarihinin en kötü dönemini yaşayarak noktalayan Trabzonspor'da ikinci devredeki başlangıç da umut vermedi. Risp, Ayman, Ceyhun ve Erdinç takviyeli bordo-mavili takımın, Kayseri ve Vestel maçlarında 4 puan bırakıp ligde 13. sıraya inmesi camiadaki tepkileri artırdı. Vestel Manisaspor beraberliği sonrasında
başkan Nuri Albayrak'ın teknik direktör Ziya Doğan ile konuşup, uyardığı öğrenildi.

SON UYARI
Görüşmede başkan Nuri Albayrak'ın teknik direktör Ziya Doğan'a tribünlerdeki istifa seslerini hatırlatarak "G.Antep maçında da kazanamazsak tepkilere ben bile göğüs geremem" dediği öğrenildi. Camiada hafta sonunda yapılacak olan Gaziantep maçının da kazanılamaması durumunda teknik direktör Ziya Doğan'ın gönderileceği ve yönetimin şimdiden gizli arayışlara başladığı söylentileri çıktı.

Mayls
05.02.2007, 16:21
Senol günes benim bildigime göre dünyada ya 7. yada 12. en fazla süre gol yemeyen kaleci!

En azindan bu kötü günlerde takimda adam gibi elinden gelen herseyi yapan bir futbolcumuz var. Insallah böyle devam eder. Manisa'da macin ilk dakikalarinda net bir pozisyonu kurtardi. Kayseri karsisindada müthisti. Tolga bence Milli takimdan Volkan'i keser cok yakinda.

Mehmet Fatih Yavuz
05.02.2007, 16:21
Sabırlar taştı

Lige şampiyonluk parolasıyla başlayıp düşme potasına yaklaşan Trabzon'da G.Antepspor maçı Doğan'ın son şansı.

Lige şampiyonluk parolasıyla başlayıp ilk yarıyı tarihinin en kötü dönemini yaşayarak noktalayan Trabzonspor'da ikinci devredeki başlangıç da umut vermedi. Risp, Ayman, Ceyhun ve Erdinç takviyeli bordo-mavili takımın, Kayseri ve Vestel maçlarında 4 puan bırakıp ligde 13. sıraya inmesi camiadaki tepkileri artırdı. Vestel Manisaspor beraberliği sonrasında
başkan Nuri Albayrak'ın teknik direktör Ziya Doğan ile konuşup, uyardığı öğrenildi.

SON UYARI
Görüşmede başkan Nuri Albayrak'ın teknik direktör Ziya Doğan'a tribünlerdeki istifa seslerini hatırlatarak "G.Antep maçında da kazanamazsak tepkilere ben bile göğüs geremem" dediği öğrenildi. Camiada hafta sonunda yapılacak olan Gaziantep maçının da kazanılamaması durumunda teknik direktör Ziya Doğan'ın gönderileceği ve yönetimin şimdiden gizli arayışlara başladığı söylentileri çıktı.

HALA ziyayı kurtarmaya çalışıyor.
seni kim kurtaracak allah ın yalancısı...

Mayls
05.02.2007, 16:23
Sabırlar taştı

SON UYARI

Eger haber dogruysa bir kelden hafta sonu kurtuluruz. keske öbür kelle beraber defolup gitseler

pReN@_61
05.02.2007, 16:29
Eger haber dogruysa bir kelden hafta sonu kurtuluruz. keske öbür kelle beraber defolup gitseler

umarım defoluP giderler..

Salih61
05.02.2007, 16:37
İlk önce ilk kel sonra sırada BÜYÜK KEL olacak hepsi gidecek inş.

pReN@_61
05.02.2007, 16:40
İlk önce ilk kel sonra sırada BÜYÜK KEL olacak hepsi gidecek inş.

İNŞALLAH çok geç olmadan terkedeRleR

smertkan
05.02.2007, 16:45
Trabzonspor'da yönetici Altuntaş, disiplin kuruluna sevkini istedi

Trabzonspor'da Fortis Türkiye Kupası'nda Gaziantepspor ile yapılan maçın devre arasında, kulüp eski genel sekreteri Yusuf Ziya Yılmaz ile protokol tribünde kavga eden yönetim kurulu üyesi Kahraman Altuntaş, yönetim kurulundan disiplin kuruluna sevk edilmesini istedi.
Altuntaş yaptığı yazılı açıklamada, bordo-mavili takımın Gaziantepspor ile yaptığı Fortis Türkiye Kupası karşılaşmasında yaşanan talihsiz olay nedeniyle açıklama yapmayı uygun gördüğünü belirtti.
Trabzonspor yöneticisi olarak sergilediği tutumun yanlışlığını vurgulamak istediğini ifade eden Altuntaş, şunları kaydetti:
''Bir anlık gerginlik nedeniyle tartışma yaşadığımız arkadaştan ve tüm camiamızdan özür diliyorum. Bu gerekçeyle kamu vicdanında aklanma adına, yönetim kurulumuzdan Disiplin Kurulu'na sevk edilmeyi talep ediyor, bu yöndeki isteğimin kabul görmesini bekliyorum.
Konunun detaylarını ise kulübümüzün Disiplin Kurulu'na aktarmanın daha doğru olacağı kanaatindeyim. Disiplin Kurulundan çıkacak karara da şimdiden saygılıyım. Temennim camiamızda bu tür istenmeyen olayların tekrarlanmamasıdır.''

milliyet son dakika haberi

Ayhan Yüksek
05.02.2007, 16:48
illa gitmesi için bir maç kaybetmemizmi lazım nekadar saçma bi düşünce yani Antepi yenersek bu adam kalacak ve herşey süt limanmı olacak bence artık kazansakta kaybetsekte gitmesi lazım miyadı doldu,bu saatten sonra takıma zerre faydası olmaz

Naim
05.02.2007, 16:50
Trabzonspor'da yönetici Altuntaş, disiplin kuruluna sevkini istedi

Trabzonspor'da Fortis Türkiye Kupası'nda Gaziantepspor ile yapılan maçın devre arasında, kulüp eski genel sekreteri Yusuf Ziya Yılmaz ile protokol tribünde kavga eden yönetim kurulu üyesi Kahraman Altuntaş, yönetim kurulundan disiplin kuruluna sevk edilmesini istedi.
Altuntaş yaptığı yazılı açıklamada, bordo-mavili takımın Gaziantepspor ile yaptığı Fortis Türkiye Kupası karşılaşmasında yaşanan talihsiz olay nedeniyle açıklama yapmayı uygun gördüğünü belirtti.
Trabzonspor yöneticisi olarak sergilediği tutumun yanlışlığını vurgulamak istediğini ifade eden Altuntaş, şunları kaydetti:
''Bir anlık gerginlik nedeniyle tartışma yaşadığımız arkadaştan ve tüm camiamızdan özür diliyorum. Bu gerekçeyle kamu vicdanında aklanma adına, yönetim kurulumuzdan Disiplin Kurulu'na sevk edilmeyi talep ediyor, bu yöndeki isteğimin kabul görmesini bekliyorum.
Konunun detaylarını ise kulübümüzün Disiplin Kurulu'na aktarmanın daha doğru olacağı kanaatindeyim. Disiplin Kurulundan çıkacak karara da şimdiden saygılıyım. Temennim camiamızda bu tür istenmeyen olayların tekrarlanmamasıdır.''

milliyet son dakika haberi

Şu yönetimden bir açıklama gelsinde
La havle Çekmeden okuyalım diyorum ama
yok yok yok

Temennim camiamızda bu tür istenmeyen olayların tekrarlanmamasıdır.''
Be mübarek Kahraman bey
vurmayında tekrar vuku bulmasın olay.

Ayrıca Ben istifa etmiyorum yiyiyorsa bu sırat durumunda yönetim beni ihraç etsin diyor
E tabi Yerse
Komediydi Yönetim
İşler İyice Drama dönmeye Başladı
Ligin son Haftalarına doğru Gerilim ve Korkuya Hazırl olun

Gamze
05.02.2007, 17:15
iyimserlikle hayalcilik arasındaki fark önemlidir...

Ziyankar takımın başına getirildiğinde her futbolsever gibi Lazaroniden kurtulduğumuzu,ondan daha başarısız olamayacağını düşünmüştük.(başarısızlıktan kastım: hatalı kadrolar-futbolcuların kondisyon eksikliği-maçı okuyamama ve yerinde olmayan müdehaleler vs.)Ziyanın ''gerici'' futbol anlayışı korkutsa da sevinenlerden biriydim sayın Chigannes..Denize düşüp farkında olmadan yılana sarılanlardan yani ;) Ancak Ziya'nın futbolu unuttuğunu hesap edemezdik!..Bugün görünen tabloda geride kalan 15 haftada 40-45 puan toplarız demek Enver paşanın doğu hakkındaki hayalci planlarına benziyor.Keşke sizi destekleyebilseydim,inanın bunu çok isterdim.Ama görünen tablo ''her zaman inanç ve umut'' diyen beni de karamsarlığa itmiştir.Allah sonumuzu hayrede...

BDiler61
05.02.2007, 17:30

hiç belli olmaz 7 ön liberolu sistemle oynuyoruz tolgada iyi kırabilir rekoru.Biz daha çok 0-0 maç bitiririz

sbay
05.02.2007, 18:20
En iyi transfer Ceyhun
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhunk.jpgFutbolseverler Turkcell Süper Ligi'nde devre arasının en iyi transferini Ceyhun Eriş olarak belirledi. Superspor.com'un 'Sizce Turkcell Süper Lig'de devre arasının en iyi transferi hangisidir?' sorulu anketinde ara transferin en iyisi olarak Ankaragücü'nden takımımıza transfer olan Ceyhun Eriş seçildi.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Yeni transferimiz Ceyhun oyların yüzde 35.6'sını (8838) alarak en iyi seçilirken, Vestel Manisaspor'un yeni Brezilyalısı Reinaldo oyların yüzde 29.5'iyle (7326) devre arasının en iyi ikinci transferi olarak belirlendi.

24821 oyun katılımıyla gerçekleşen ankette G.Saray'dan Kayserispor'a giden Özgürcan da oyların yüzde 13.1'ni (3247) alarak üçüncü oldu.

nesta61
05.02.2007, 18:43
Salla taka salla fotomaçtan farkın yok .

bu medya bile sasirmis antep macinda gokdeniz ove ove bitiremiyen basin simdik yerlere vuruyor yazikk ya

sbay
05.02.2007, 19:00
Şenol Güneş'ten tuhaf benzetme

Güney Kore'nin Seul takımını çalıştıran teknik direktör Şenol Güneş, Kore futboluna bir renk katmak, iz bırakmak istediğini söyledi.

Güneş, ligtv'nin internet sitesinde yer alan röportajında, kurumsal kimliği, tesisleri ve sahası olması, öğrenme hevesi, girişim içinde bulunması ve çalışma ortamının daha sağlıklı olması nedeniyle FC Seul'da çalışmayı kabul ettiğini belirtirken, ''Kore futbolunda birtakım değişiklikler oldu. 2002 Dünya Kupası'nda başarılı sonuçlar aldılar ama sonrasında bir bocalama oldu. Yeni bir heyecan duymak istiyorlar, ben de o heyecanı duymak, bir renk katmak istiyorum. Kore futbolunda bir iz bırakmak istiyorum'' dedi.

MUSAMPA'YA, MUŞAMBA BENZETMESİ
Şenol Güneş, daha önce Trabzonspor'da oynayan Lee Young'un, takımında kaptan olarak forma giymesini anlatırken, ''Bu tip oyuncular göze batmazlar ama görev adamıdır ve bana göre Trabzon'da orada hala bir boşluk var'' dedi.

Trabzonspor'un orta sahaya birçok oyuncu aldığını vurgulayan Güneş, ''Hücuma diye aldılar, hücum değil, savunma diye aldılar, savunma değil, Szymkowiak iyi oyuncu, faydalanamadılar. Ortaya Musampa'yı aldılar. Ben muşamba diyorum, örtmek için aldılar. Lee Young onlardan çok daha iyi, daha ucuz oyuncu'' diye konuştu.

Erkan
05.02.2007, 19:03
Katili(mi)yorum... Musampa yi begeniyorum, ama lee niye satildi ki??? nereye gitti?

Tansu Onur Erdoğan
05.02.2007, 19:29
yok ABİCİM birinci sınıfta topcu alıyosan hocanda 1.sınıf olacak al musampayı al marce yi ver ziya doğan a sonra hoca kalsın oyuncular gitsin yazık be yazık

erdal6167
05.02.2007, 19:34
ya bu alınan adamlarda saha da pek birşey vermediler hani, 17 macta 1 gol atmakta biraz abes değil mi.. .

serseerii
05.02.2007, 21:52

Güney Kore'nin Seul takımını çalıştıran teknik direktör Şenol Güneş, Kore futboluna bir renk katmak, iz bırakmak istediğini söyledi.

Güneş, ligtv'nin internet sitesinde yer alan röportajında, kurumsal kimliği, tesisleri ve sahası olması, öğrenme hevesi, girişim içinde bulunması ve çalışma ortamının daha sağlıklı olması nedeniyle FC Seul'da çalışmayı kabul ettiğini belirtirken, ''Kore futbolunda birtakım değişiklikler oldu. 2002 Dünya Kupası'nda başarılı sonuçlar aldılar ama sonrasında bir bocalama oldu. Yeni bir heyecan duymak istiyorlar, ben de o heyecanı duymak, bir renk katmak istiyorum. Kore futbolunda bir iz bırakmak istiyorum'' dedi.

Şenol Güneş, daha önce Trabzonspor'da oynayan Lee Young'un, takımında kaptan olarak forma giymesini anlatırken, ''Bu tip oyuncular göze batmazlar ama görev adamıdır ve bana göre Trabzon'da orada hala bir boşluk var'' dedi.

Trabzonspor'un orta sahaya birçok oyuncu aldığını vurgulayan Güneş, ''Hücuma diye aldılar, hücum değil, savunma diye aldılar, savunma değil, Szymkowiak iyi oyuncu, faydalanamadılar. Ortaya Musampa'yı aldılar. Ben muşamba diyorum, örtmek için aldılar. Lee Young onlardan çok daha iyi, daha ucuz oyuncu'' diye konuştu.

şenol hoca sadece kendi oyuncusunu poh poh lamışş lee kim musampa kimm:)

tsonur61
05.02.2007, 21:59
bence Musampa çok kaliteli bir oyuncu fizik güzel top tekniği çok yüksek kabiliyetli bir oyuncu ama ilk 11 de bi oynasa ...
Bence Şenol Güneş kur yapıyor . Musampayı satıp kendi almak istiyor olabilir..bu benim düşüncem tabi !...

TS:gol:

Kasım Hilal
05.02.2007, 22:01
Şenol hocam ayıp etmiş belki ama suçu da yok o kadar..
Adamın ne zaman oydağını gördük ki?
Afedersiniz; ne zaman oynatıldığını gördük ki?

Ali Şahin
05.02.2007, 22:07
musampa lee yi cebinden çıkarır amaaa lee ye verilen şansın yarısı musampaya verilmesi şartıyla

EmrahYalçınalp
05.02.2007, 22:15
Lee tıngır mıngır da olsa giden, 74 model bir araba işte...
Musampa yeni, spor görünümüyle "uçacağını" belli eden, ama aylardır ustanın gelip jantlarını takmasını bekleyen krikodaki Porche.

Şenol hoca haklı... Niyetin "ayaklarımı yerden kessin yeter"
ise Porche'a o parayı vermeye gerek yok. Zaten o Porche'u sana satanda kabahat. Gerçi daha önce Ferrari (Marce)'ye LPG(sol kanat) attıran bir örneği de gördüğümüzden buna bile şükrediyoruz...

Önce Porche'tan anlayan bir usta lazım bize ;)

AtalaY_BuğrA
05.02.2007, 22:19
Gerçi daha önce Ferrari (Marce)'ye LPG(sol kanat) attıran bir örneği de gördüğümüzden buna bile şükrediyoruz...

O hikayedeki gibi Almanlarda Bizim Ferrariye paramızı verip el koydular :)

fteotdgs
05.02.2007, 22:22
Takimin basinda Ziya Dogan varken Szymek, Musampa, Marcelinho, Yattara ve simdi Ceyhun, bu adamlari transfer etmeye ne gerek var? Bu adamlar Ziya hocanin takiminda oynayabilmek icin gerekli mantaliteye sahip degiller. Bir kere hicbiri kazma degil, topu biliyor hepsi. Sonra cok kosmuyorlar. Oysa Ziya hocanin topcusu top oyunda degilken bile kosmali, kosmaliiii, kosmaliiiii. Top olmasa da olur, o onemsiz bir ayrinti. Bir de bu adamlar ne kadar iyi niyetli olursa olsunlar top kendilerine geldiginde bazen dayanamayip yaraticilik gosterebilirler, teketekte adam gecebilirler, ya da arkadaslarini pozisyona sokabilirler hatta Allah gostermesin gol, evet gol atabilirler ya da attirabilirler. Yani tamami ile mantaliteye aykiri, sacma sapan seyler yapabilirler. Marcelinho ve Szymek’ten sonra elimizde kalan diger mantalite yoksunu adamlari da kendileri futbolu birakacak dereceye gelmeden bir an once satmaliyiz. Basimizda Ziya hocamiz varken ne gerek var boyle gereksiz futbolculara?

nesta61
06.02.2007, 00:15

hadi bee senol resmen sacmalamis kendisi niye kore ye gitti niye avrupa da bir takim calistirmiyoo hee turkiyenin gelmis gecmis en iyi kariyerli hocalarindan birtanesi niye korede avrupa da deyil musampaya tas atmasin eger musampa ya muşamba diye biliyorsa once kendi kariyerine baksin musampa kac mac oynadi kac kez ilk onbirde sans verildi senol hocanin yaptigi yargisiz infazz bide kalkmis lee young u koruyoo kendisi korelilere yaranmak istiorr isini biliyor bizim panterr :D :D

cicero9
06.02.2007, 00:23
Hocam, Trabzonspor tarihinin en saygıdeğer isimlerindendir.

Fakat kendisine, içeride uzunca bir süre çalıştıktan sonra dışarıdan atmak yakışmıyor. Kendisinden teşvik bekliyoruz.

:yattara:

stichus
06.02.2007, 00:37
hocama saygılar.
süper konuşmuş.. bula bula muşamba benzetmesi yapmış olması zekasına yakışmadı. ama hayatında böyle bir oyuncusu olmadığı için gerginleşmiş olabilir.
trabzonspora ne dediğini bir kenara bırakıyorum da sevgili hocamın federasyonla ilgili sözlerine bakıyorum..
dünya üçüncüsü takımın hocası olacağım..
beni kovacaklar..
hakkımı arayamayacağım..
arkamda inandığım güvendiğim camiam bile olmayacak..
yapayalnız kalacağım..
ondan seneler sonra bile..
saati sorana bile..
bıkmadan usanmadan ağlayacağım..
bunun adı da erdem mücadelesi olacak!
hocam!
tamam yeter rezil olduk, sus artık!

sbay
06.02.2007, 00:50
http://www.ajansspor.com/resim/tugay_poz01.jpg Tugay: "Çok mutluyum.."

Kendi isteğiyle Milli Takım'dan ayrılan ancak Fatih Terim tarafından uzun bir aradan sonra kadroya çağrılan Tugay Kerimoğlu, bundan mutluluk duyduğunu söyledi..

Kendi isteğiyle milli takımdan ayrılan, ancak teknik direktör Fatih Terim tarafından Gürcistan maçının aday kadrosuna çağrılan Tugay, millilerin Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki antrenman öncesi yaptığı açıklamada, ''Milli takımda olmaktan, ülkemin milli formasını yeniden giyecek olmaktan dolayı mutluyum'' dedi.

Türkiye liginde futbol oynamış herkesin üzerinde büyük emeği olan Fatih Terim'in görev yapıyor olmasının, milli takıma dönüşünde etkili olduğunu ifade eden Tugay, ''Söylenecek fazla bir şey yok. Önemli olan çarşamba günkü Gürcistan maçı. Dönüşümün fazla büyütülmesine gerek yok'' diye konuştu.

Tugay gibi yurt dışında forma giyen milli futbolculardan Fatih Tekke de Gürcistan maçıyla ilgili şunları söyledi:
''Bir hazırlık maçı oynayacağız. Tabii ki galibiyet için çıkacağız. Bunun ardından Yunanistan ve Norveç ile iki önemli maçımız var. O maçlar için iyi bir hazırlık maçı olacak. Hedefimiz, bu maçları galip kapatmak. Kendimize güveniyoruz.''

Rusya'nın Zenith takımında forma giyen Fatih, ''Türkiye'yi özlüyor musun?'' sorusuna, ''Türkiye'yi ve Trabzon'u çok özlüyorum, ama yurt dışındaki görevimi henüz tamamlamadım'' yanıtını verdi

omerkucuk
06.02.2007, 03:18
Hüsnü HayaLi saat 03:00 itißiriyLe atv teLevizyonunda yayınLanan Santra Programını kuLLanmak suretiyLe Traßzonspor ßaşkanLığına gidecek yoLdaki iLk adımını atmıştır.
ßu adımı atarken dünya 3.lüğümüz dahiL futßoL içerisindeki ßütün ßaşarıLarın pisLik içerisinde kazanıLdığını söyLemiştir.

cyberentalpi
06.02.2007, 03:52
En azindan bu kötü günlerde takimda adam gibi elinden gelen herseyi yapan bir futbolcumuz var. Insallah böyle devam eder. Manisa'da macin ilk dakikalarinda net bir pozisyonu kurtardi. Kayseri karsisindada müthisti. Tolga bence Milli takimdan Volkan'i keser cok yakinda.

FT ezberci zihniyetin onde gideni. Volkani olan hatasina rahmen hala oynatiyor. Aylardir oynamayan serhat milli takimda. sabri nin Gs ye faydasi yok milli takimda ne is var. Hakan sukur daha kac tane gencin onunu kesecek.

AYYILDIZ
06.02.2007, 03:52
Hüsnü HayaLi saat 03:00 itißiriyLe atv teLevizyonunda yayınLanan Santra Programını kuLLanmak suretiyLe Traßzonspor ßaşkanLığına gidecek yoLdaki iLk adımını atmıştır.
ßu adımı atarken dünya 3.lüğümüz dahiL futßoL içerisindeki ßütün ßaşarıLarın pisLik içerisinde kazanıLdığını söyLemiştir.

Kardeş Ne dedi Trabzonsporla ilgili?

Travelair
06.02.2007, 09:33

saat 3'e kalamadım ama yüzü kapalı birisinin röportajının reklamaını yapıyordu atv atıp tutuyordu Ulusoy'a bilmem kime. Daha ordan seviyesiz buldum. Sabah gazetesi ile mahkemelik oldu isek atv'yi de karşımıza alacağız demektir. Bu tip şeylere hazırlıklı olmamız lazım

Travelair
06.02.2007, 09:33
Stepanov'a özel

SAVUNMANIN başarılı isimlerinden Stepanov'a Doğan'dan özel izin. Risp ile birlikte savunmanın göbeğinde önemli bir görev yapan Sırp futbolcunun hücuma da katılabilecek. Özellikle korner atışlarında Stepanov'a Doğan, "İleri çıkıp gol arayabilme" yetkisi verdiği öğrenildi.

İyi oldu ama hayırdır inşallah :)?

Travelair
06.02.2007, 09:34
Eller'i mecbur
Bordo-mavililer, İspanyollara "lisansı bizde, dönmek zorunda" haberini yolladı. Kaybolan Szymek'e de 600 bin dolarlık tazminat davası açıldı.

BAŞKA ÇARESİ YOK
Trabzon, İspanya'nın Atletico Madrid kulübüne transfer olduğu halde peşinatı yatırılmayan Brezilyalı Eller için harekete geçti. Bordo-mavililer, Atletico Madrid'e protesto çekti. Yazıda "Türkiye'de lisans çıkarttığımız futbolcumuz için sözleşmede belirtilen parayı yatırmadığınız takdirde futbolcumuz geri dönmek zorunda. Artık sorumluluk size ait" dendi.

ŞİKAYET EDİLECEK
Eller, Trabzon'a dönmezse FIFA'ya şikayet edilip Trabzonspor'u zarara soktuğu için tazminat davası açılacak. Bu arada yönetim, Trabzon'a faks çekerek "Futbolu bıraktım" haberi gönderen ve ortadan kaybolan Szymek için de 600 bin dolarlık tazminat davası açtı. Davada Polonyalı futbolcu "Trabzonspor kulübüne zarar vermek" suçundan yargılanacak.

emre81
06.02.2007, 09:40
saat 3'e kalamadım ama yüzü kapalı birisinin röportajının reklamaını yapıyordu atv atıp tutuyordu Ulusoy'a bilmem kime. Daha ordan seviyesiz buldum. Sabah gazetesi ile mahkemelik oldu isek atv'yi de karşımıza alacağız demektir. Bu tip şeylere hazırlıklı olmamız lazım

ATV ve Sabah 'la zaten köprüleri attık ki biz hiç atv spor haberlerinde Trabzonspor haberlerine rastladınız mı onlar zaten tamamıyla bize düşmanlar

Faik Yılmaz
06.02.2007, 10:01
Şenol Güneş'ten Musampa'ya 'muşamba' benzetmesi

Yeni işine heyecanla başladığını, her şeyin yolunda gittiğini ifade eden Güneş, şunları kaydetti:
''Eskiye dayanan tarihi ilişkilerimiz, sportif olarak da gelişiyor. Umarım katkı yaparım ama sadece ilişkiden kaynaklanan bir şey değil, beklentileri var. O beklentilere cevap vermek istiyorum. Kariyerim ve bilgi birikimimden faydalanmak istiyorlar. Ben de onlara aktarmak istiyorum. Orada bir heyecan duyuyorum. Karşılıklı bir heyecan var.
Takımın tesisleri var. Maç sahası, Türkiye-Çin maçını oynadığımız saha. Oyuncular öğrenmeye meraklı, hevesli. Saygılı ve çalışkanlar. Kabiliyet olarak baktığımız zaman birçok oyuncunun özelliği de var. Şu anda Avrupa'ya açılan çok oyuncu var. Bir atılım yapmak istiyorlar. Bu atılıma ben de katkı yaparsam mutlu olurum.''

''6 AY SONRA İYİ YERLERE GELECEĞİZ''
FC Seul'ün, günlük başarıları kovalarken, öncelikle uzun vadede hedefleri bulunan bir kulüp olduğunu anlatan Şenol Güneş, kısa vadede keyif veren, göze hoş gelen futbol oynamayı, Seul'deki taraftar sayısını çoğaltmayı, Kore'de en çok sevilen kulüp olmayı, ardından Asya'da başarılı olup, daha sonra da dünya takımı olmayı amaçladıklarını, ancak bunların 20-30 yıllık hedefler olduğunu bildirdi.
Bu sezon şampiyonluk yarışı içinde olmak istedikleri, Kore'ye gitmesiyle, kulübün beklentilerinin de büyüdüğünü belirten Güneş, oyun sisteminde değişiklikler yaptığını ve şu anda oyuncuların bu değişime ayak uydurmaya çalıştığını söyledi.
Doğru düşünceleri paylaşıp, onları devreye sokmanın önemli olduğunu dile getiren Güneş, ''Bocalayacağız biraz. Her şey düşündüğümüz gibi gitmeyebilir. En kısa zamanda sonuç almak için, en iyisini yapmaya çalışacağız. Eğer biz olumsuz da gitsek, doğrulardan vazgeçmeyeceğiz. 6 ay sonra mutlaka çok iyi yerlere geleceğiz'' dedi.

''TÜRKİYE'DE ÖZERKLİK YOK''
Söyleşisinde Türk futbolu ile ilgili görüşlerini de açıklayan Şenol Güneş, ''Türk futbolunda özerklik konuşuluyor. Türkiye'de özerklik yok, özerk diye bir şey yok'' dedi.
Özerkliğin çıkışının doğru, ancak uygulanış biçiminin çok çirkin ve yanlış olduğu iddiasında bulunan Güneş, ''Serbest mahkemelerin yerine geçip de kendi kendilerine kararlar veren ve insanların haklarını gasp eden bir kurum olabilir mi? Orada keyfilik olabilir mi? O nedenle Türkiye'deki futbol federasyonu anlayışı iflas etmiştir'' diye görüş belirtti.
Bugün için Türkiye'de çalışacağı bir ortam olmadığını kaydeden Güneş, şöyle devam etti:
''Milli takımdan ayrıldıktan sonra zaten çalışmayı düşünmüyordum. Çünkü hakikaten çok canım sıkıldı, o ayrılış şeklim çok çirkindi. Milli takım hocası bu şekilde gönderiliyorsa ve buna duyarsız kalınıyorsa, o ülkede futboldan bahsedilemez, bahsedilmemeli. Aynı şey yarın Fatih Hoca'ya da yapılırsa, Ersun'a da yapılırsa çok çirkindir, çok bayağıdır, çok büyük haksızlıktır. Bu pek işlenmedi. Bu işlenmediği için de Türk futbolu ileride ilahi adalet tecellisiyle hak ettiği yeri bulamayabilir.
Kanunlar nezdinde, kanuna uydurursun bazı şeyleri. 40 senesini futbola veren bir adamı yok etmeye çalışıyorsunuz. Edersiniz, hiç önemli değil, 10 kişiyi de 100 kişiyi de yok edersiniz, ama aslında kendinizi yok ediyorsunuz. Çünkü değerlerinizi yok ettiğiniz zaman, o değerler gittiği zaman, değersiz kalırsınız.''

Trabzonspor'un orta sahaya birçok oyuncu aldığını vurgulayan Güneş, ''Hücuma diye aldılar, hücum değil, savunma diye aldılar, savunma değil, Szymkowiak iyi oyuncu, faydalanamadılar. Ortaya Musampa'yı aldılar. Ben muşamba diyorum, örtmek için aldılar. Lee Young onlardan çok daha iyi, daha ucuz oyuncu'' diye konuştu

bordoylamavi
06.02.2007, 10:16
şenol güneş musampayı muşamba olarak değerlendirmiş.bence demeye çalıştığı şey ihtiyacımız olmayan bir oyuncu alınmış o yüzden de kullanılamıyor. bu kadar sene şenol güneşin konuşmalarını bilen biri olarak herhangi bir hakaret amaçlı söylediğini sanmıyorum. ama lee konusunda haklı biz lee den hep gösterişli bir oyun bekledik. oysa o sol tarafın bütün yükünü çekti bun şimdiki sol tarafı görünce daha iyi anlayabiliriz.musampa lee den daha popüler ve pahalı biri olabilir ama lee nin eksikliğini kapatacak cinsten bir oyuncu değil. gayet iyi işler yapan sommers i de öyle gönderdik ya. sırf onun attığı taçlardan kaç tane gol ve gol pozisyonu oldu. ama biz bir oyuncu saçını örmedikçe kuaföreden çıkmadıkça nedense para etmez diye düşünüyoruz

Badaloğlu
06.02.2007, 10:21
Ne olursa olsun Şenol hoca ayıp etmiş!Lee Young'ın iyi topçu olduğunu bizlere anlatmak için; Trabzonspor'un bir futbolcusuna Türkçe karşılığı muşamba'ya yakın olduğu için bu benzetmeyi yapmasını Şenol hoca'ya açıkcası hiç yakıştıramadım.

Travelair
06.02.2007, 10:21
"Ortaya Musampa'yı aldılar. Ben muşamba diyorum, örtmek için aldılar..."

Ben de göz boyamak diyordum. 2. dünya yıldızı diye getirildi değil mi? Zamanlaması, hazır olmaması vs konuyu açabilirsiniz. Takıma transferleri işin inceliklerini bilen birisi yapmadığı sürece o transferlerden elde edeceğimiz verim verimsizlik işte böyle çok şeylere gebe olur

Nebiye
06.02.2007, 10:24
http://www.aktifhaber.com/images/news/ErsenMartin001[1].jpg

Gol Atsa Rahatlayacak
Trabzonspor'un gol ayaklarından Ersen Martin, gol atamadığı için psikolojik olarak yıprandığını söyledi.

Golcü oyuncu çok kısa zamanda form tutacağını ve golleriyle lige damga vuracağını söyledi.

Trabzonspor'un gol ayaklarından Ersen Martin, gol atamadığı için psikolojik olarak yıprandığını söyledi. Uzun bir zaman gol atmayan her golcünün kendisi gibi stres yaşayabileceğini ifade eden yıldız oyuncu, “Şu anda üzerimde baskı hissediyorum. Bu da oyunumu etkiliyor. Bir gol atarsam herşey düzelecek. Çok iyi bir kadromuz var. Kale ağzında bazı sıkıntılar yaşadığımız bir gerçek. Ancak bu problemi geçecek gücümüz var. Oyuncular olarak çok çalışıyoruz. Ben de patlama yapacağım” diye konuştu.

DEFANS UYUM SAĞLADI

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, ligin ilk yarısında defansta yapılan hatalara çözüm bularken, bu kez hücum hattında yaşanan sıkıntıları çözmek için kolları sıvadı. Son üç maçında Trabzonspor kalesine görmezken, bir türlü istediği golleri bulamaması nedeniyle puan kayıpları yaşadı. Genç Tolga'nın da kalede bir hayli iyi performans göstermesi ve defansta yeni transferler Risp ve Ayman'ın uyumu teknik direktör Ziya Doğan'ın yüzünü güldürürken, tek sorun Yattara, Gökdeniz ve Ersen'in form tutamaması.

En iyi transfer Ceyhun Eriş

Futbolsever devre arasında yapılan en iyi transferi Ceyhun Eriş olarak belirledi. Ceyhun, 'Superspor.com' adlı internet sitesinin anketinde oyların yüzde 35.6'sını alarak en iyi transfer seçildi. Yüzde 29.5 ile V.Manisalı Reinaldo 2., 13.1 ile Kayserisporlu Özgürcan 3. oldu.

-----------------------
http://www.sporsitesi.net/news.php?nID=100628 den alıntıdır.
Eklendi mi bilmiyorum.

Erkut Ay
06.02.2007, 10:32
ya en iyi transfer falan hikaye bu yönetim olsun ziya doğan olsun artık bunca güvensiz ortamdan sonra başarılı olamaz imkansız çoğumuz sinir küpü olduk yalnışmı trabzonsporun 13 sırada olması büyük ayıp onurlu bir insan gerçekten çoktan kabullenip gitmişti hala mafya babaları gibi televizyona çıkıp kendilerini savunup başkalarına çamur atabiliyorlar ama ne olursa olsun er yada geç bırakacaklar çünkü başka çareleri yok şimdi bırakmaları biraz daha onurlu olduklarını gösterirdi ama demekki o onura ihtiyaçları yok hayret

TSelif
06.02.2007, 10:34
Ceyhun Eriş Gökdeniz'in ardından 8 asist ile ikinci sırada. Hazır geldi TRABZONSPOR'a yani ....Umarım asist sayını arttırırsın Ceyhun:)

Küçükalioğlu
06.02.2007, 10:44
Ceyhun Eriş Gökdeniz'in ardından 8 asist ile ikinci sırada. Hazır geldi TRABZONSPOR'a yani ....Umarım asist sayını arttırırsın Ceyhun:)
ceyhun çok asist yaparda gol atacak adam lazım.

degok
06.02.2007, 11:02
Ne olursa olsun Şenol hoca ayıp etmiş!Lee Young'ın iyi topçu olduğunu bizlere anlatmak için; Trabzonspor'un bir futbolcusuna Türkçe karşılığı muşamba'ya yakın olduğu için bu benzetmeyi yapmasını Şenol hoca'ya açıkcası hiç yakıştıramadım.

Sevgili badaloğlu şenol hoca aslında trabzonsporun futbolcusuna bu benzetmeyi yapmamış bana sorarsan. Yönetimine yaptığınız hataları muşambayla örtmek için musampayı aldınız demiş bana sorarsan.

TSelif
06.02.2007, 11:06
Sevgili badaloğlu şenol hoca aslında trabzonsporun futbolcusuna bu benzetmeyi yapmamış bana sorarsan. Yönetimine yaptığınız hataları muşambayla örtmek için musampayı aldınız demiş bana sorarsan.

Evet bende bu şekilde anladım . Yönetime gönderme yapmış gibi geldi. Ama yine de muşamba benzetmesi iyi olmamış.

EmrahYalçınalp
06.02.2007, 11:28
Öyle bile olsa bu kadar veciz söz duymaya alıştığımız hocadan 4 yaşındaki çocuların bile kullanmaktan vazgeçtikleri bu lafı duymak çok hoş olmadı. İnsan en azından daha yaratıcı biçimde ifade etmesini bekliyor...

Bir de keşke ışığı gözümüze değil de önümüze tutsaydı!!! Severim kendisini, ve de saygı duyarım ama...

h@msi61
06.02.2007, 11:39

paslar golle sonuçlanınca asist adını alıyorlar, bu halimizde Ceyhunun asist sayısını arttırması pek olası gözükmüyor. mümkünse Ceyhun direk gol atsın...

sbay
06.02.2007, 12:13
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/10276t1r.jpg

Bordo-Mavililer'in büyük yemini!

Gelinen nokta, taraftarlar kadar futbolcuların da moralini alt üst etti. Bordo-Mavili oyuncular, Manisa maçı sonrası teknik heyete, toparlanacaklarına dair söz verdi.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Gelinen nokta, taraftarlar kadar futbolcuların da moralini alt üst etti. Bordo-Mavili oyuncular, Vestel Manisa maçı sonrası teknik heyete, toparlanacaklarına dair söz verdi.

Onlar da bunaldı...
Trabzonspor’un ikinci yarıya 4 puan kayıpla girmesi taraftarlar kadar, teknik heyetin ve futbolcuların da keyfini kaçırdı. Üst üste gelen eleştirilerden bunalan Bordo-Mavili oyuncuların son oynanan ve 0-0’lık eşitlikle sonuçlanan Vestel Manisaspor müsabakasından sonra Ziya Doğan’a hafta sonundaki Gaziantepspor maçıyla beraber çıkışa geçeceklerine dair söz verdiği öğrenildi.

Yönetim seferber...
Bu gibi olayların Bordo-Mavili kulüpte yaşanmaması gerektiğini sözlerine ekleyen ünlü futbol adamı, “Bu çirkin olay derhal temizlemeli. Biz kendilerini 5-6 ay önce de uyardık. Siz bu işi yapamıyorsunuz, derhal istifa edin diye. Ama bakıyorum şimdilerde de sürekli TV’de boy gösteren bir arkadaşımız var. Bıraksın TV’de konuşmayı da Trabzonspor’a hizmet etsin. Eleştirilere tahammülü olmayan insanlar yöneticilik yapamaz” şeklinde konuştu

poetricus
06.02.2007, 12:14
Şenol Güneş'in alışılageldiğimiz kişiliğine yakışmayan bir benzetme.
Ayıp etmiş.

sbay
06.02.2007, 12:18
http://www.ajansspor.com/resim/haciosmanoglu.jpg "
"FUTBOL KAOSA SÜRÜKLENİYOR
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, televizyonlarda yayınlanan programları seyredince Türk futbolu adına üzüntü duyduğunu belirtirken, Türkiye'de futbolu kaosa sürükleyen bir yapı olduğunu söyledi.. Hacıomanoğlu, hakemlerinden bu durumdan etkilenerek hata yaptığını ifade etti..

Hacıosmanoğlu, televizyonlarda yayınlanan programları seyredince ben Türk futbolu adına üzüntü duyduğunu belirterek, "Çünkü hızla kutuplaşmaya doğru gidiliyor. Bu kutuplaşmanın da Türk futbolunu güzel yarınlara değil, çirkin yarınlara taşıyacağını her yerde söylüyorum. Hakemlerde bu durumdan etkileniyor. Hakemler maçlarını yönetirken, 'Acaba bu federasyon durur mu, bu federasyonu destekleyen kulüplerin lehine karar versem, yeni gelecek olanlar benim önümü keser mi' psikolojisi altında kalıyorlar. Bu psikoloji ile maçlara çıktıkları zaman da kasti olarak yaptıklarına inanmıyorum ama hatalar yapıyorlar. Bu hatalarda kritik noktadaki takımları etkiliyor. Bu kaosun, hakemlerin kararsızlığına sebebiyet veren baş sorumlular kutuplaşmayı yaratan ve Türk futbolunu yönetme adına kendi tekeline almaya çalışan insanlardır. Biz bunların hesabını yapmadan bu şekilde devam edersek, Türk futbolunu güzel yarınlara taşıyamayız. Amacımız Türk futbolunu güzel yarınlara taşımaksa, uzlaşı kültürünü öne plana çıkarıp. bu ülkede federasyona aday olacak insanların birilerinin güdümünde değil; hür iradeleriyle, bilgi ve birikimleri ile ortaya çıkmaları gerektiğini söylüyoruz. Ama sporla ilgili herkes konuşuyor ama bu uzlaşı kültürüyle ilgili kimse konuşmuyor. Herkes kendi şahsi ihtirası adına konuşuyor. Bunun için bu kaos ortamını yaratanlar kimse, Trabzonspor ve yöneticileri olarak bizler isek bunun faturasını ödeyecek diye düşünüyorum. Bu nedenle herkesi sağduyuya çağırıyorum" dedi.

Son günlerde sert açıklamaları ile gündeme gelen Trabzonspor Başkan Yardımcısı bu zamana kadar kimseyi hedef alarak konuşmadığının altını çizerek, "Ben yaşananları konuşuyorum. Kapı arkasında ne koşuyorsam, kapı önünde de onu konuşuyorum. Ama Türk futboluna yön vermek isteyenler, Türk futbolunu yönetmek isteyenler kapı arkasında farklı, kapı önünde farklı konuşmayı bırakacaklar. Hiç kimseyle duelloya çıkmadık. Benim yaşantımı herkes biliyor. Söylediklerimi de herkes biliyor. Yaşananların hepsini artısıyla eksisiyle kamuoyu ile paylaşıyorum. Bu insanlar 15-20 kişi bir araya gelip biz aileyiz diyorlar. Ben böyle düşünmüyorum. Ben, taraftarlar, basın ve spor camiasındaki herkesi spor ailesi olarak görüyorum. böyle kısır dar alana sıkıştırdığınız, dışarıda farklı içerde farklı davrandığınız zamanda hizmet edemiyorsunuz. Ben doğruları söylüyorum ama bugüne kadar benim doğru söylemediğimi söyleyen bir insana rastlamadım. Niye böyle biri çıkmadı çünkü benim söylediklerimin hepsi gerçektir, yaşananlardır" ifadelerini kullandı.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un ikinci yarı performansıyla ilgili olarak ise şöyle konuştu:
"İlk yarıda defansif zaafı olan bir takımdık. Bundan dolayı şikayetlerimiz vardı. Defans zaaflarımızı giderek ikinci yarı başlayınca, Kayserispor ile berabere kaldık ve Gaziantepspor'u hava muhalefetine rağmen iyi top oynayarak 1-0 mağlup ettik. Takımda ikinci yarıda bir toparlanma var. Vestel Manisaspor Beşiktaş ile üst üste oynadığı iki maçta 7 tane gol yedi. Buna rağmen ben Ersun Yanal'ın takımını ilk defa bizim maçımızda 5 kişi çakılı defans yaparken gördüm. Bu nedenle oradan da beraberlikle ayrıldık. Tabi ki Trabzonspor puan kaybettiği zaman ligde bulunduğu yer nedeniyle sıkıntı yaratıyor. 4 maçta sadece penaltıdan bir gol yedik. Ofansta gol noktalarında bir sıkıntımız var. Bu nedenle gol bölgesindeki oyunculara yardım etsin diye Ceyhun'u transfer ettik. Vestel maçında takımla antrenmana çıkamadığı için ilk 11'de oynamadı. Ama bundan sonraki maçlar için hazır ve hocamız kendisine çok güveniyor. Ceyhun forma giyince gol bölgesindeki oyuncularımız çok daha rahatlayacak diye düşünüyorum. 1-2 maç sonra herkesin özlediği Trabzonspor'u hep beraber seyredeceğimize dair inancımız yüksek."

Trabzonspor'un 21 puanla ligin alt sıralarında olmasının herkesi rahatsız ettiği gibi yönetimi de rahatsız ettiğini belirten Hacıosmanoğlu, "Taraftarımızın rahatsızlığı da takımın istenen yerde olmamasından. Ama ikinci yarıda bu takıma takviyeler yapıldı. İki maç berabere bitti ama bundan sonraki süreçte takımın yükselişe geçtiği ortada. Takım ilk yarıya oranla daha derli toplu oynuyor. Galibiyet gerekiyor. Gaziantepspor maçıyla da bu galibiyet serisine başlarız diye düşünüyorum. Taraftarlarımız sabırlı olsun" dedi.

Rusya'nın Zenit takımına transfer olan milli futbolcu Fatih Tekke'nin yeniden Trabzonspor'a döneceğiyle ilgili haberleri ise "Fatih Tekke'nin geri dönmesi gündemizde değil. Fatih yüksek bir bedelde Rusya'nın Zenit kulübüne transfer oldu. Bizim temennimiz oradan Avrupa'nın ünlü bir takımına transfer olması" diye konuştu

sbay
06.02.2007, 12:25
http://haber61.net/images/news/szyowiak.20061229201028
Trabzonspor Szymk'e Dava Açıyor

Kulübü, Miroslaw Szymkowiak için kulübün avukatına dava açması için yetki verdi.Trabzonspor Szymk'e Dava Açıyor
Futbolu bıraktığını açıklayıp, kayıplara karışan ve bir daha haber alınamayan Miroslaw Szymkowiak için kulübün avukatına dava açması için yetki verildi.
Trabzonspor'u maddi zarara uğrattığı için Polonyalı futbolcudan 600 bin avro talep edileceği kaydedildi.
Davanın FİFA nezdinde açılacağı Avrupa Futbol Makkemesi (CAS)'ne kadar da gidileceği dile getirildi

Cabri61
06.02.2007, 12:29
TOLGA İLE 2010"A
Trabzonspor'da ikinci yarıda Jefferson'dan kaleyi devraldıktan sonra başarılı performansı ile göz dolduran kaleci Tolga'nın sözleşmesi 3 yıl uzatıldı. Sezon sonu mukavelesi sona erecek olan genç eldivenin süper çıkışından sonra harekete geçen yönetim, Tolga'nın sözleşmesini 2010'a kadar uzatılması yönünde anlaşma sağladı.
ÇOK MUTLUYUM
Trabzonspor'dan ayrılmayı hiçbir zaman düşünmediğini ifade eden Tolga, "Trabzon'un kalesini korumak gurur ve mutluluk verici. Trabzonspor'un kalesini uzun yıllar korumak istiyorum. Eğer takıma katkı yapabiliyorsam, ne mutlu bana" dedi. Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'da Tolga'ya güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

sbay
06.02.2007, 12:31
http://haber61.net/images/news/ziya_dogan.20061015063008.jpg
Doğan’ın, Trabzonspor’un gerçek kimliğine kavuşması için verdiği 2 haftalık sürenin 1 haftası geride kaldı.

Doğan Kredisini Bitirdi

Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın, Trabzonspor’un gerçek kimliğine kavuşması için verdiği 2 haftalık sürenin 1 haftası geride kaldı. G.Antep maçı son şans olarak görülüyor. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısında, “2 hafta sonra Trabzonspor’un gerçek yüzünü göreceksiniz” şeklindeki açıklamasından sonra Kupa’da G.Antepspor karşısında galip gelinmesine rağmen, Vestel Manisaspor ile oynanan lig maçında yine kötü futbol vardı. İlk haftayı yine kayıp ve etkisiz futbolla geçen Trabzonspor’da son şans olarak G.Antepspor maçı gösterildi.

GOLCÜLER SUSKUN
Defans ve orta sahaya takviyeler yaparak alternatifli bir kadro kuran Trabzonspor gol yollarında sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Bordo-Mavililer Umut Bulut ve burnunun kırılmasından sonra Ersen Martin’den bir türlü istenen verimi alamadı. Kupada ve ligde oynanan toplam 4 maçta bu oyuncular gol atma başarısı gösteremedi. Şimdi Ziya Doğan’ın söylediği Trabzonspor’un 1 hafta sonra sahalarda olup olmayacağı merak ediliyor.

Cabri61
06.02.2007, 12:32
Fenerbahçe ve Trabzonspor yönetimleri, önceki gün gecelerine katıldıkları eski futbolcuları Sedat Balkanlı ve İsmail Gökçek için yardım maçı yapma kararı aldı.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/9816ai.jpg

ALS- MNH Derneği'nin Crown Plaza Otel'de hastalarına destek amacıyla düzenlediği moral gecesine katılan Fenerbahçe AS Başkanı Şekip Mosturoğlu ve Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, kısa bir süre içerisinde yayın, hasılat, reklam geliri Sedat ve İsmail'e kalmak üzere bir özel maç yapacaklarını futbolcuların ailelerine bildirdiler.

Fenerbahçe ve Trabzonspor'dan gelen bu müjde futbolcuların eşleri Şükran Balkanlı ve Adalet Gökçek'i duygulandırdı.

Fenerbahçe AS Başkanı Şekip Mosturoğlu, yaptığı açıklamada, "Sadece Sedat değil İsmail de bizim öz evladımız. Fenerbahçe Kulübü olarak bugüne kadar hep onların yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Futbolumuza uzun yıllar hizmet etmiş, güzide takımlarımızın formasını giymiş Sedat ve İsmail'e sadece Fenerbahçe ve Trabzonspor'un değil tüm futbol camiasının sahip çıkmasını istiyoruz" dedi.

İbrahim Hacıosmanoğlu da yaptığı konuşmada, Trabzonspor Kulübü olarak Fenerbahçe'nin bu konudaki duyarlılığına teşekkür ederken, "Onlar İsmail'imize sahip çıktığı gibi biz de Fenerbahçeli Sedat'ı kucaklıyoruz. Sedat ve İsmail Trabzonspor'un öz evlatları gibidir" ifadelerini kullandı.

Miraç Atalay Çiftçi
06.02.2007, 12:33
---edit---

sbay
06.02.2007, 12:34
http://haber61.net/images/news/ceyhun.20070206000625.jpg
Trabzon’un yeni transferinin daha ilk maçta taraftarlarla kapışması camianın tepkisini çekti Ceyhun'a Yakışmadı
Trabzon’un yeni transferinin daha ilk maçta taraftarlarla kapışması camianın tepkisini çekti

HUYLU huyundan vazgeçmiyor... Agresif tavırları ile tanınan Trabzonspor’un yeni futbolcusu Ceyhun, Bordo-Mavili takıma imza atarken, ‘Artık olgunlaştım’ diyerek, eski kimliğinden uzaklaştığını söylemişti.

Ancak daha ilk maçta Ceyhun, değişmediğini gösterdi. Vestel Manisaspor maçında tribündeki bir taraftarın, ‘Nereye gitsen, batırıyorsun’ şeklindeki sataşmasına tepki gösteren Ceyhun bu kişinin üzerine yürümüş, güçlükle sakinleştirilmişti.

Trabzonlu taraftarlar, ‘Ceyhun profesyonel futbolcu. Bu tip oyunlara gelmemeli. Böyle devam ederse, yarardan çok zararı olur’ dediler

Çetin
06.02.2007, 12:36
hem ceyhun hemde şenol hoca ayıp etmiş

okan6161
06.02.2007, 12:36
kardeşim bular her yenilgi yada beraberlik sonrası yemin ediyor galiba bereberlik için yemin ediyorlar çok güzel

Muhalif
06.02.2007, 12:38
Bu Hacıosmanoğlu gitsin federasyon başkanlığına aday olsun yahu.. ulan takım elden gidiyor adamın işi gücü Türk futbolu, federasyon seçimleri, kulüpler birliği v.b konular.Sırf dikkat çekmek için yakında popstar juri üyeliği bile yapar bu adam. Bülent Ersoy'la fevkaladenin fevkini tartışsın gidip. Şu işten hayırlısıyla bir kurtulsam kurban keseceğim demiş futbol dünyasındaki oyunları görünce.. ya bi git kurbanı biz keseriz!
Futbol kaosa sürükleniyormuş, takım kümeye sürükleniyor be adam önce işini yap sonra kurtarırsın Türk futbolunu!
Türk Futbolunu Kurtaran Adam diye film de çekersin üstüne, hadi ordan.

Burçak
06.02.2007, 12:40
Hayali’den bombardıman! http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifFederasyon eski yöneticisi, “Yaşananlar Trabzon camiasına yakışmıyor” dedi. 06.02.2007http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif
Galibiyeti unuttuk’
Federasyon eski yöneticisi Hüsnü Hayali, Trabzonspor’daki düşüşün artık sona erdirilmesi gerektiğini söyledi. Hayali, kulübün çok kötü yönetildiğine dikkat çekerek, “Galibiyeti unuttuk. Taraftar isyanda ama yönetimin kılı kıpırdamıyor. Protokolde kafa atılıyor, yine tık yok. Şimdi açık söylüyorum, Yusuf Ziya Yılmaz’a kafa atan Kahraman Altuntaş derhal istifa etmelidir. İstifa etmiyorsa eğer, yönetim ve başkan Albayrak gitmelidir” dedi.

‘Bu olay temizlenmeli’
Bu gibi olayların Bordo-Mavili kulüpte yaşanmaması gerektiğini sözlerine ekleyen ünlü futbol adamı, “Bu çirkin olay derhal temizlemeli. Biz kendilerini 5-6 ay önce de uyardık. Siz bu işi yapamıyorsunuz, derhal istifa edin diye. Ama bakıyorum şimdilerde de sürekli TV’de boy gösteren bir arkadaşımız var. Bıraksın TV’de konuşmayı da Trabzonspor’a hizmet etsin. Eleştirilere tahammülü olmayan insanlar yöneticilik yapamaz” şeklinde konuştu.
fanatik

#10 Fietra
06.02.2007, 12:43
Trabzonlu taraftarlar, ‘Ceyhun profesyonel futbolcu. Bu tip oyunlara gelmemeli. Böyle devam ederse, yarardan çok zararı olur’ dediler
Şu ifadeyi acayip seviyorum.Öyle dediler böyle dediler.Gören de Avni Aker'de hep bir ağızdan ‘Ceyhun profesyonel futbolcu. Bu tip oyunlara gelmemeli. Böyle devam ederse, yarardan çok zararı olur’ diye tezahürat yaptılar sanacak hey Allahım:)

eren_61
06.02.2007, 12:44
hem ceyhun hemde şenol hoca ayıp etmiş

hep suç ceyhunda dimi.ya bırakın bu işleri.tamam yaptığı doğru değil ben ceyhunuda korumam ama taraftarımızın daha ilk maçında oyuna sonradan giren ve maçın bizim için en net pozisyonunu bulan(şutundan bahsediyorum kalecinin çıkardığı) bir adama söylediği lafa bak.bence bunu yapan taraftarın terbiyesizliği.kimse kusura bakmasın

smertkan
06.02.2007, 12:45
Bu Hacıosmanoğlu gitsin federasyon başkanlığına aday olsun yahu.. ulan takım elden gidiyor adamın işi gücü Türk futbolu, federasyon seçimleri, kulüpler birliği v.b konular.Sırf dikkat çekmek için yakında popstar juri üyeliği bile yapar bu adam. Bülent Ersoy'la fevkaladenin fevkini tartışsın gidip. Şu işten hayırlısıyla bir kurtulsam kurban keseceğim demiş futbol dünyasındaki oyunları görünce.. ya bi git kurbanı biz keseriz!
Futbol kaosa sürükleniyormuş, takım kümeye sürükleniyor be adam önce işini yap sonra kurtarırsın Türk futbolunu!
Türk Futbolunu Kurtaran Adam diye film de çekersin üstüne, hadi ordan.

+ Serhat Uluerenin programına çıkıp (Aklı başında adam oraya çıkmaz) Cem PAPİLADAN Trabzonsporu katlettiniz lafını yiyen adamdır kendisi.

Ya düşünebiliyormusunuz o adamı muhatap alıyor.Efendileri duruken uşağına tokat atmaya çalışıyor.Tabi karşı tarafta yavuz hırsız

sarman61
06.02.2007, 13:34
Ben ceyhun a bu olaydan ötürü kızmıyorum.Ama taraftar haddini aşmış. Abi ne demek gittiğin takımı batırıyorsun. Ceyhun gelmeden öncede biz böyleydik. Bu taraftara sormak lazım liderdik te bu halemi geldik. Ayıpdır bea.

Kasım Hilal
06.02.2007, 13:36
Ceyhun da geldikten sonra Musampa iyice unutuldu kulübede..
Yahu diyorum şöyle 90 dk Musampa Musampa tezahüretı yapılsa statta, bu Ziya Doğan yine de yedekte mi tutar onu?
Artık böyle bağıra bağıra biz mi kursak takımı ne?

tsmusampa61
06.02.2007, 13:53
İbrahim Hacıosmanoğlu Ziyanın kafaya bi şaplak indirirse Musampayı oynatır belki. Bence indirmeli bi şaplak. Tam tepeden.