PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

mahmuter61
01.02.2007, 10:40
Pes doğrusu içimizde bu olaya neolacakyani diyen arkadaşlar varsa tebrik ediyorum ve bu kafa yapısıyla değil 2osene 120 sene de geçse başarı gelmez gelmesinde.Takım için çırpınan bir yönetici yok kabadayılık la külhanbeylikle bu işler yürümez.Bu kafa atan zat hangi platformda Trabzonsporun çıkarlarını savunma kabadayılığını göstermiş???Bu yönetime yüzbinlerce Trabzonspor taraftarı eleştiri yağdırıyor şimdi bunları sıraya dizip hepsine kafamı atacak bu zat!!!Ortada ciddi bir başarısızlık var artı birde rezillik ama ORTADA YÖNETİM YOK YÖNETİM!!!Dingonun ahırı olmuş nurinin çiftliği koskoca Trabzonspor kulübü yazık çok yazık...

Özkan Erdem
01.02.2007, 10:41
http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Ceyhun 12.00'de imza atıyor

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300107ceyhun.jpg
Kulübümüzün her konuda anlaşmaya vardığı Cehyhun Eriş bugün saat 12.00'de sözleşme imzalayacak. MKE Ankaragücü'den transfer edilen oyuncunun imza töreni Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.

www.trabzonspor.org.tr

Ali Özcan
01.02.2007, 10:43
http://www.trabzonspor.org.tr/images/sol_kvr.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/black.gif

Haberler http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Ceyhun 12.00'de imza atıyor
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300107ceyhun.jpgKulübümüzün her konuda anlaşmaya vardığı Cehyhun Eriş bugün saat 12.00'de sözleşme imzalayacak. MKE Ankaragücü'den transfer edilen oyuncunun imza töreni Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.

bayrağı öpecek anlamına geliyor bu...formayı da öper belki...herşes tastamam olacak...

unyelimetin
01.02.2007, 10:46
Sadece Fotomaç'ta yazan bir habere göre Ankaraspor'un kadro dışı olan ve son dünya kupasında da milli takımının kalesini koruyan Sırp kalecisi Jevriç,Jefferson ile yakas olacakmış.

Haberin kaynağı Fotomaç olduğu için ve sadece onda yazdığı için bomba bir haber olma olasılığı yüksek ama böyle bir transferin gerçekleşmesini çok isterim doğrusu.

Bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba?

Emorfo
01.02.2007, 10:47
FAŞİST ÜZERİNE: Kendisininkinden farklı bir düşünceye tahammülü olmayan ve onu kaba kuvvet kullanarak ezmek isteyen. Yalnız farklı düşünceyi değil, düşüncenin sahibini de yoketmek isteyen.Herkesi kendine benzetmek isteyen. O hangi müziği dinliyorsa herkes de onu dinleyecek, o ne içiyorsa herkes de onu içecektir. Aksi durumda şiddet ilk başvurduğudur.

Evet arkadaşımızın biri faşist kelimesini kullanmış dün şiddete başvuran yönetici için açıklama yapmıştır. Bu tarzda bu düşüncede insanların Trabzonsporumuzun yönetim kurulunda olmaması gerektiğini ifade etmiştir. Yüreğine sağlık. Bizler arkdaşımız ile hemfikiriz ve bu yöneticinin görevi bırakmasını talep ediyoruz. Protokol tribünde tabiri caizse haşa ama hepimizin ibadethanesinde bu tür olayların cereyan etmesine olanak veren Trabzonsporun yöneticisi ise söylenecek tek bir szö var. İstifa etmelidir. Eğer Trabzonun şiddetle anılmasını istemiyorsak eğer zorumuza gidiyorsa o zaman ne diye bu adamlara istifa etmeleri gerektiğini söyleyemiyoruz. Jeferson gitse ne olur Jefriç ya da bir başkası gelse ne olur. Onlarda bizim gündemimiz ama bugün gündem protokol tribünde bir yöneticinin eski bir yöneticiye şiddet uygulamasına tepki vermek olmalıdır. Bir arkadaşımız verdiği tepkiyi yargılamak kullandığı doğru ifadeleri kullanması gerektiği konusunda uyarılması faşizmi hatırlatmıyor değil. Siyasi bir söylem değildir faşizm ve kimsenin zoruna gitmesin. Solcu faşitstlerin de sağcı faşistlerin de bizleri sağcı ve solcu diye parçalayan faşitlerin de, sıradan faşitstlerin de karşısında olacağız/olmalıyız. Faşist kelimesinden korkmak, üstüne almaktır. Kimseyi söylemlerinden dolayı uyarmayalım ve yargılamayalım. Nesnelliğinizi kaybettiğiniz zaman söylemleriniz havada kalır. Bizim adamlarımız yok sadece adam olanların yanındayız. Yusuf Ziya umrumda değil, kafayı vuranda-umrumuzda olması gereken Trabzonsporun protokol tribününde, yöneticilik yapanların birbirine kafa atması, kan akması, şiddet. Halbuki bugünlerde tek yürek olma zamanı.Tüm Türkiye'ye Trabzon'luların şiddet yanlısı olmadığını gösterme zamanı. Sorumluluk zamanı. Kafa atma zamanı değil...

Her ne olursa olsun, bu kelimeyi burda kullanmayın, burası siyaset meydanı değil, adamı eleştirin ne yaparsınız yapın ama BMN forumlarında bir yöneticiyi faşist veya komünist olarak nitelemek Trabzonspor'a ve BMN'ye en büyük zarardır. kendi düşünce yapınıza çok ters gelebilir faşizanlık çaktırmadan propaganda da yapabilirsiniz o yüzden çok kaygan bir zemin. Adama cani deyin ne derseniz deyin burda faşist veya faşizan demeyin. Siz faşist görmemişsiniz... Ayrıca eleştirmekle hakaret edip çamur atmak ayrı olaylar. Bir tabir vardır kaldıramayacağın yükün altına girmeyeceksin. diye. Genel Kurulu kaçınız izlediniz bilmiyorum ama, Yusuf Ziya Yılmaz orda eleştirmiyordu bu forumlarda bazı arkadaşlarımızın da yaptığı gibi körü körüne saldırıyordu, eleştirmek saldırmak veya hakaret etmek değildir. Eleştirmek yol göstermektir. Olayı fazla uzatmanın anlamı yok, yakışmadı, ama bu olay üzerinden birilerinin nemalanmasına izin vermem forumda. Faşist vb söylemlerin burda yeri yok.

Ali Özcan
01.02.2007, 10:48
Sadece Fotomaç'ta yazan bir habere göre A.Gücü'nün kadro dışı olan ve son dünya kupasında da milli takımının kalesini koruyan Sırp kalecisi Jevriç,Jefferson ile yakas olacakmış.

Haberin kaynağı Fotomaç olduğu için ve sadece onda yazdığı için bomba bir haber olma olasılığı yüksek ama böyle bir transferin gerçekleşmesini çok isterim doğrusu.

Bu konuda bir bilgisi olan var mı acaba?

01 Şubat 2007
Beşiktaş, kaleci Ramazan'ı Ankaraspor'a kiraladı

A.A.

Beşiktaş Kulübü, kaleci Ramazan Kurşunlu'yu sezon sonuna kadar Ankaraspor'a kiraladı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen yazıda, Ramazan Kurşunlu'nun sezon sonuna dek Ankaraspor Kulübü'ne kiralık olarak verildiği bildirildi.

----------------------------------------------------------------------

abi bu habere göre jefferson un ankaraya gitme şansı kalmadı...gelirse jevriç ekstradan gelecek biz de jeffi başka yere kakalyacaz pardon satacaz...

unyelimetin
01.02.2007, 10:50
01 Şubat 2007
Beşiktaş, kaleci Ramazan'ı Ankaraspor'a kiraladı

A.A.

Beşiktaş Kulübü, kaleci Ramazan Kurşunlu'yu sezon sonuna kadar Ankaraspor'a kiraladı.

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'den, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen yazıda, Ramazan Kurşunlu'nun sezon sonuna dek Ankaraspor Kulübü'ne kiralık olarak verildiği bildirildi.

----------------------------------------------------------------------

abi bu habere göre jefferson un ankaraya gitme şansı kalmadı...gelirse jevriç ekstradan gelecek biz de jeffi başka yere kakalyacaz pardon satacaz...

Öyleyse böyle bir takas gerçekleşmez tabi.

maskeli61
01.02.2007, 10:52
Konu sulanıyor arkadaşlar..
Yok kim varmıs yok kim yokmuş..
Kim kaç yumruk vurmuş...
Bu reziliğe kim sebeb olduysa derhal gereğini yapmalı...
Kimler bizi küçük düşürüyor kimler oturduğu makamın agırlığüını tasıyamıyorsa çekip gitmeli....

ben senin dediginden şunu çıkarıyorum HEPSİ BIRAKIP GİTMELİ ÇÜNKÜ BU YÜKÜ HİÇBİRİ KALDIRAMIYOR...

kutoz
01.02.2007, 11:01
bayrağı öpecek anlamına geliyor bu...formayı da öper belki...herşes tastamam olacak...

Göreceğiz, bakalım öpecek mi.

zisinoli
01.02.2007, 11:06
EMORFO'nun yazısı üzerine

Güzel kardeşim yazdığım yazı okursan eğer ne söylemek istediğimi anlayacaksındır. Üstün körü okumuşsun anlaşılan. Faşizmin siyasi bir söylem olmadığını altını çizerek söylemeye çalıştım. Üstüne kimsenin almaması gerektiğini. Ne faşist ne de komünist diye söylemde bulunuyorsun. Benim söylediğimin aksini yani. Bu ülkede istemediğin kadar komünist faşistler var onları hangi keyefe koyacaksın. Faşist kelimesini hiçbir milliyetçi ya da sağcı üstüne almayacak o kadar. Hiçbir solcu da üzerine almayacak. Faşist kelimesine siyasi bakmayacağız o kadar. Faşist sıradan bir kelime. Şiddet gibi yani. Buna canımızı sıkmayalım. Arkadaşlarımızın bakış açılarına, tespitlerine destek verelim. Trabzonspor protokolünde şiddete başvuran bir yöneticiyi senin de içine sindirmeyeceğini biliyorum. Tıpkı benim Yusuf Ziyanın tahriklerini içime sindirmediğim gibi.

Vegas
01.02.2007, 11:08
Soyadi Aygun olan bir oyuncumuz vardi onu bonservisiyle satmislar.

gerçekefsane
01.02.2007, 11:09
Futbol federasyonun sitesinde jevric'in sözleşmesi tedbirli fesih gözüküyor

sismolog61
01.02.2007, 11:16
Soyadi Aygun olan bir oyuncumuz vardi onu bonservisiyle satmislar.

evet Aykut Aygun maltepe de oynuyordu zeytinburnuna bonservisiyle verilmiş

Cengiz Çubukcu
01.02.2007, 11:18
Kiralık verilmesini anlarım da neden sözleşmesi 2010'a kadar devam eden, 20 yaşında bir futbolcuyu, geleceğimiz olarak paf takımdan profesyonel sözleşme yaptığımız bir ismi, bonservisiyle birlikte, hiçbir bilgi verilmeden, bir "oldu bitti" ile 2. lig kulübüne gönderilir?
bunu neden yaptılar bilmemiz gerekmez mi? ben bu çocuğun ne olduğunu aylardır merak edip dururdum...hatta burada da birçok kez sordum ama bir türlü cevap bulamamıştık...ne ümitlerle a takıma alınmıştı...

Emorfo
01.02.2007, 11:19
Trabzonspor yönetim kurulu üyesine faşist veya faşizan duygularla saldırdı vb cümlelerle itham edemezsin. Aramızdaki fark nedir biliyor musun. Bende bu olaya üzülüyorum ama her ikisine de sahip çıkabiliyorum. ancak sen hep keseri başka tarafa yontuyorsun. Dünya yıkılsa yönetimden bileceksiniz, insaf yani. Bu forumda birileri siyaset yapmaya çalışıyor ki birileri tepki gösteriyor. Yusuf Ziya Yılmaz ne diyordu bu yönetim AKP'nin kuklasıdır siyaset bulaştırmıştır, felan filan. Tayyep Erdoğan Nuri Albayrak'a ne dedi bilmiyor musunuz, Trabsonspor başkanlığına aday olacağı zaman, olma dedi. Trabzonspor'a başkan olma dedi. Nuri Albayrak buna rağmen aday oldu, bir çok icraatında hükümetle ters düşmesine rağmen siyaset yapıyor oldu. Ya olayları iyi gözlemleyemiyorsunuz ya da art niyet var. Yusuf Ziya Yılmaz da gaza gelmiş sallamış bir sürü şey, yönetimden birisi onunla tartışmış, dışarda görüşürüz demiş, protokolde karşılaşmışlar, tartıştılar kavga ettiler. Oldu malesef ne yapalım. Bu zamanda kim kimin sesini veya düşüncesini kısıtlayabilir ki. Protokolde olay tamamen iki kişinin kişisel çekişmesi bunu faşizanlık veya başka kelimelerle isimlendirmek BMN'ye de zara verir farklı anlamalara yol açar. Bu kadar basit yani.

Cem Yavuz
01.02.2007, 11:30
Benim yazılarımı silen sayın yönetici....
"Yiyemeyeceğin seyin......" bu ibareyi içeren yazı neden silinmedi....
bunu ögrenebilirmiyim.....

zisinoli
01.02.2007, 11:43
Benim yazılarımı silen sayın yönetici....
"Yiyemeyeceğin seyin......" bu ibareyi içeren yazı neden silinmedi....
bunu ögrenebilirmiyim.....

Faşizm her yerde kardeş :) Burası Türkiye..

Emorfo çok siyasi bir adamsın. Bilgin olsun. Her mesajında siyaset var. Konuyu siyasetin dışına çekiyorum, siyasi görme diyorum dönüp dolaşıp aynı yere geliyorsun. Bordomavi net zarar görmesinmiş :) Bu arkadaşı küstürmek, siteye bir daha girmemesini sağlamak BMN ye zarar vermiyor mu? Biliyorum birçok değerli arkadışımız bu şekilde küstürüldü. Tuşların arkasından emirler verildi. Yapmayacaksın-etmeyeceksin-konuşmayacaksın lan diye-Burda herkesin bir şahsiyeti var ama hepimiz Trabzonsporu seviyoruz. Herşeyden çok. Tüm siyasi düşüncelerden, anlayıştan, sistemlerden daha çok...Yapmayın arkadaşlar, herkes kendine çeki düzen versin.

Emorfo
01.02.2007, 11:52
Yapma Gökhan abi benim ne siyasetimi gördün. Eskiden beri forumu takip edersin hiç bu kadar siyaset konuşuldu mu. Hepimiz Trabzonspor'a yönelik yorumlar yapardık, böyle boş işlerle uğraşmazdık. Bunda takımın kötü durumununda etkisi var. tribünde olsun nette olsun kimsenin siyasi görüşü ile şimdiye kadar hiç ilgilenmedim. Tribünde omuz omuza tezahürat yaptığım insanın siyasi görüşünden banane Trabzonspor olması yetiyor benim için. Her zaman düşüncem bu olmuştur, siyasetin nasıl boktan bir şey olduğunu bildiğim için siyasetin ön plana çıkmasını hiç bir yerde istemem, benim hassasiyetim buna. Siyasi görüşü nedeniyle forumdan atılan bir kişiye şimdiye kadar şahit olmadım. Forumdan ayrılananlar var evet. ancak onlar küçük olsun bizim olsun mantığına sahip küçük bir zümre. İcraat adamı değiller. üstelik ayrılış şekilleri de hiç hoş değildi. Üstelik onlar siyasi görüşleri için ayrılmadılar forumdan, birileri BMN'yi kişisel çıkarlarına alet etmeye başladığı noktada başına gelecek şey budur. Güle güle denir o insanlara. BMN nasıl kuruldu ne fedakarlık yapıldı biliyorsun çoğu insanı da tanırsın hiç bir çıkar ve rant peşinde koşmadıklarını bilirsin. Yazdığın yazıda kim kime ne demiş ne zaman demiş açıklarsan çok sevinirim. Ortaya bir şey attın ıspatlamak zorundasın.

ER Ramazan
01.02.2007, 11:56
:mad:Arkadaslar protokoldeki olayı onaylamıyoruz ama olan olmus o makamdaki insanlara yakışmadı belki, yinede o kişiler hakkında hoşlanmadığımız kelimeleri kullanmayın burası siyaset arenası değil ayrıca bu camiaya tamamen ters bi kelime.:mad:

sbay
01.02.2007, 11:57
Mükemmel Hüseyin
http://www.takagazete.com/haber_images/mukemmelhuseyin_01022007.090249.jpg
Trabzonspor’da oyun sitili nedeniyle en çok eleştirilen isimlerden olan Hüseyin, ikinci devrenin başlaması ile kendini buldu...
Orta alanda Ayman’ın gelmesi ile rahatlayan Hüseyin harikalar yaratmaya başladı. Dün oynanan Gaziantepspor maçında sahanın tartışmasız en iyi ismi olan Hüseyin, Ayman ile birlikte orta sahada hiçbir sıkıntı yaşamayacağının sinyallerini verdi.

kutoz
01.02.2007, 11:59
Arıca: Rövanş belirleyecek

Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, hava şartlarının oyun düzenlerini etkilediğini belirtti. Tecrübeli teknik adam, "1-0 belirleyici bir sonuç değil. Zaman zaman iyi bir oyun ortaya koyduk. Rövanşa çok iyi hazırlanıp, yarı finale çıkmak istiyoruz. Gaziantepspor yarı finale çıkabilecek güçte" diye konuştu.

CeSS
01.02.2007, 12:01
Hüseyin'in oynaması için kar yağması gerekiyor demekki :)

Dün akşamki performansı parmak ısırttı. Bravo Hüseyin...

sbay
01.02.2007, 12:03
http://image.haber3.com/spor3/haber/70394.jpg
Basında Trabzonspor..
Trabzonspor'un aldığı 1-0'lık galibiyet, basına 'Trabzonspor umut verdi' şeklinde yansıdı.

Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde Trabzonspor, yoğun kar yağışı altında oynanan maçta Gaziantepspor'u 1-0 yenerek rövanş maçı için avantaj yakaladı. Trabzonspor'un futbolu yazarlardan tam not aldı.

BÜLENT GÜRKAN: OLUMLU SİNYALLER (FOTOMAÇ)

Her şeyden önce her iki takım futbolcularını da tebrik etmek lazım. Sahadaki tüm oyuncular futbol oynamak için uygun olmayan hava ve saha koşullarında inanılmaz bir mücadele örneği sergilediler. Trabzonspor uzun bir aradan sonra ilk kez bu kadar organizeydi. Teknik direktör Ziya Doğan, son iki maçın aksine karşılaşmaya Yattara ile başladı. Nitekim Yattara, bordo-mavili takımın ilk yarıda oynadığı etkili futbolun ve yakaladığı pozisyonların baş mimarıydı. Ağır sahaya rağmen şovunu yaptı Yattara.

... Dünkü maçın ışığında bakacak olursak Trabzonspor'da gözle görülür bir düzelme var. Bordo-mavili takım gol yollarında yaşadığı sıkıntıları erken çözebilirse tırmanışa geçebilir.

CEMAL ERSEN: FARK EDİLDİLER (MİLLİYET)

Hava ve saha koşullarının tüm olumsuzluğuna karşın, Trabzonspor son 5 maçta bulamadığı kadar çok gol pozisyonunu ilk 45 dakikaya sığdırdı.
Aynı süreçte alışılmadık biçimde yan top kullanıp, Gaziantep savunmasına zor anlar yaşattı. Ancak bu kez son vuruşlardaki beceriksizlik ve şanssızlık istenen golün gelmesini geciktirdi.

İSKENDER GÜNEN: İSTİKRAR GEREKLİ! (SABAH)

Ziya Doğan'ı anlamak mümkün değil. Geldiği günden bugüne kadar arayış içerisinde! Yani belirli bir takım iskeleti ve de oyun anlayışı yok. Böyle takımların istikrarlı sonuçlar alabilmesi de çok zor. Gaziantep maçında da Kayseri karşılaşmasındaki savunmadan 3 oyuncu yoktu.

LÜTFÜ ÖZEL: GÖKDENİZ BİTİRDİ (VATAN)

Tekniğin, taktiğin öneminden çok fizik kapasitenin ön plana çıktığı bir karşılaşmaydı. Kar yağışının bozduğu ve ağırlaştırdığı zemin, her iki takım futbolcuları için de işi zorlaştıran, hataya zorlayan, her an bir "top azizliğinin" beklendiği bir durum yarattı. Açıkçası Trabzon şaşırttı ve çok umut verici bir performansla mücadele etti. Tıpkı Kayseri maçındaki gibi koştu, didindi ama bu kez pozisyon kısırlığı yaşamadı. Sadece üçü 25. dakikaya kadar olmak üzere ilk yarıda dört net pozisyondan yararlanamadı...

FEHMİ ÖZGÜLER: İŞTE TRABZONSPOR (FOTOMAÇ)

Fortis Türkiye Kupası'nda finali hedefleyen Trabzonspor, Gaziantep'i yenerek rövanş için avantaj sağlamak için sahaya çıkmıştı. Ancak, yağan karın ağırlaştırdığı Avni Aker Stadı'nın zemininde değil futbol oynamak, yürümek bile zordu. Yani yoğun kar yağışı planı bozmuştu. Trabzonspor sahaya Çağdaş, Musa ve Ersen Martin'in yerlerine Ufukhan, Erdinç ve Celaleddin ile çıkmıştı. Bordo-mavili ekibi bu sezon ilk defa istekli gördüm. Karadeniz ekibi ağır sahaya karşın rakip ceza alanı içinde oldukça etkiliydi...

Özkan Erdem
01.02.2007, 12:07
biriniz de Cem Demir'i yazın be..

Kasım Hilal
01.02.2007, 12:08
elin brezilyalısını kaleci yapmaya ne kadar da meraklıyız.Jevriç in tırnağı olamaz cenıfır.Nihayetinde milli takım kalecisi ve tecrübeli.Bütün transferlere kar sağlamak amacıyla yapmak zorundaymışız gibi bakmayın lütfen.O neden mutlaka alınmalı.Kaleci dediğin kendine baksın 40 yaşına kadar oynar.örneğin oliver kahn.

Tamam kardeşim ben de Jeff ile bu işin olamayacağını düşünenlerdenim.. Belki iyi bir kalei olur ilerde ama bize mayası tutmadı işte.. Gitsin. Gitsin de neden yerine hep Tolga'dan başkasını arıyoruz? Bence kalenin sahibi Tolga olmalıdır. Özellikle bu s ezon sonuna kadar Tolga'da - dizi dizi hatalar sıralasa dahi - ısrar edilmelidir. Bakın oyunculuğu da öğrenmek yürümeyi öğrenmeye benzer. Adama bir yarım sezon tahammül edelim -ki şu ana kadar neler yaptığını gördük son üç maçta- ve ondan sonra gerekirse başka bir kaleci arayalım. Bırakalım bu sezon sonuna kadar bir iki kere kıçüstü otursun yere, bırakalım bir iki kere tökezlesin. Ama inatla kalede bırakılsın ki o yerin sahibinin O olduğunu anlasın. Özgüveni yerine gelsin. Sorumluluğun ne demek olduğunu anlasın. Ve evvel Allah'ın da izni ile o kaleyi gole kapasın!

Atalay
01.02.2007, 12:09
degerli dostlar konuyu tartışırken yine özünden sapıyoruz!!konu genel kurulda yönetimi eleştirmiş ama agır ama hafif bunun üzerine yani muhalefete yani konuşana yani eleştirene Trabzonsporun en kutsal yerlerinden biri olan avni aker stadyumunun ŞEREF tribününde bir yönetim kurulu üyesi tarafından kafa atılmış darp edilmiş kan akıtılmış....şimdi bunu tartışmamız bu konuyu eleştirmemiz ve tepki koymamız gerekirken olur olmaz konularla bir birimize girmemiz bize yani bmn ye yakışmıyor...lütfen siyaseti degil olayı tartışalım ve tepkimizi koyalım gerçekten kanımca çok konuşulması ve tartışılması ve o yöneticinin istafa etmesi gerektigi etik bir konu!!!saygılarımla....

kutoz
01.02.2007, 12:14
TRABZON’DA REKABET ARTIYOR!

http://www.takagazete.com/haber_images/seytan_01022007.100232.jpg

Trabzonspor takımında rekabet artıyor. Gaziantepspor önünde sahaya yığılan kar değil, Ceyhun’un transferi futbolcuları motive etti...

Artık forma aslanın ağzında.
Kayseri maçındaki futbol için ‘Sanki taşta’ oynuyorlar demiştim. Bu maçta ise Trabzonspor daha rahattı. Özellikle Ayman ve Hüseyin.
Ligin ilk yarısında Hüseyin çok eleştirilmişti.
Neden fazla yük biniyordu, altından kalkamıyordu. Baskı görünce hata yapıyordu.

Ama Antep önünde öyle olmadı. Ayman ve Hüseyin güzel yardımlaştı. Erdinç’te Trabzonspor’da yeniden doğmuş gibi onlara arkadan güç verdi.
Savunmada Risp çok duyulmamasına rağmen görevini yaptı.. Sağ kenarda oynayan Ufukhan zaman, zaman aksasa bile çabuk bir oyuncu. Celalettin aylar sonra yerini yadırgamadı.

Trabzonspor’un Vestel önündeki en büyük zorluğu Stepanov-Ceyhun-Umut-Ersen-Yattara gibi oyuncuların nasıl değerlendirileceğidir.
Trabzonspor bu maçta, defansif önlemlerini de alarak korkmadan oynarsa Manisa’dan yeni bir galibiyetle dönebilir.

Trabzon kazanınca herkes gibi bende keyif alıyorum. Şunun için, Trabzon takımı Türkiye’nin ve Karadeniz’in rengidir, coşkusudur. Onun galibiyetlerini anlatmak keyif veriyor. Bundan bizi mahrum etmeyin.

Rıdvan Dilmen

Ömer SEVİNÇ
01.02.2007, 12:14
stichus geri dönmüş. Özlettiniz kendinizi valla...

kafa atma mevzunda da zaten bu olayı tasvip edecek birisini bulmak imkansız herhalde. Bu yöneticinin istifa etmesi gerektiği de açıktır bence. Kimse Trabzonspor yönetici olup da adam dövemez. İster protokolda olsun ister dışarıda. Ama bu olay üzerinde yönetimin hepsine yüklenmek çok saçma bence. Ne yani başkan mı dövdürdü adamı? Yusuf Ziya Yılmaz'ın dövülmesinden yönetim ne gibi bir kazanç sağlayabilir ki? Bence Yusuf Ziya eğer kongrede konuştuğu fikirlerine hala bağlıysa dayak yediğine sevinmiştir bile...

champions
01.02.2007, 12:21
transfer 1 gün uzatılmış belki 1 transfer daha olabilirmiş alla alla:) :confused: forvet transferi iyi olur

sarman61
01.02.2007, 12:34
Olayı tam anlamadan yorum yapıyoruz. Bence olay aydınlatılmalı. Kim niçin neden, bu adamın burnu neden kanıyor. Bu konuda bilgi verilsin. Kulakdan duyma bilgilerle yorum yapmamamız için bizleri aydınlatın.

Mehmet
01.02.2007, 12:39
Arıca: Rövanş belirleyecek

Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca, hava şartlarının oyun düzenlerini etkilediğini belirtti. Tecrübeli teknik adam, "1-0 belirleyici bir sonuç değil. Zaman zaman iyi bir oyun ortaya koyduk. Rövanşa çok iyi hazırlanıp, yarı finale çıkmak istiyoruz. Gaziantepspor yarı finale çıkabilecek güçte" diye konuştu.

O zaman bizde daha iyi oynayacağız demektir.
Bu karda aynı şartlarda oynayıp galip geldiysek G.Antep te işimiz daha kolay olacaktır. Daha farklı kazanabiliriz.

Salih61
01.02.2007, 12:43
Bu maça ragmen hala diyorum yönetim İSTİFA!!! ZD Defol!!!!!

zisinoli
01.02.2007, 12:44
EMORFO'nun YAZISI ÜZERİNE

Güzel kardeşim, aslında evet siyaset yapmıyorsun, yapılmasını istemiyorsun, nefret ediyorsun ama maalesef yapıldığını düşünüyorsun ve kendini hep tartışmanın içinde buluyorsun. Siyaset yapılmasın diye mücadele edeceğim derken. Söylemim bu nedenledir. Zaten söylemimin içine muhabbet kattığımı görebilirsin ifadelerimden. Ciddiye almaman gerektiğini gösterebilmek için. Israrla anlatmaya çalışıyorum lütfen diye/Faşist kelimesini sıradan görelim diye. Üzerimize alırsak kendimize haksızlık etmiş oluruz. Trabzonspor yönetimi muhafazakar arkadaşlardan oluşuyormuş diye bu yönetime faşist diyen farsa bilmem ne çocuğudur. Bunda anlaşalım. Ama o zat protokol tribünde kan akıttıysa ve bir arkadaşımız tarafından faşist olarak nitelendirildiyse/Haklıdır. Bu ayrımı içimizde yapabiliriz hepimiz. Elbette. Hassasiyetini anlıyorum. Biliyorum. O hassasiyeti hepimizin taşıması da temennimdir. Ama kırmadan, yanlış anlamadan, sahip çıkarak birbirimize. Yanlış anlayınca, yanlış anlaşılıyoruz.

gerçekefsane
01.02.2007, 12:49
Fatih Akyel Gençlerbirliğinde

macka61
01.02.2007, 12:50
ceme daha çok şans verilmeli dün girdikten sonra çok güzel işler yaptı böyle devam etsin

Fatih
01.02.2007, 12:51
İşte özlenen Trabzon"
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Finali ilk maçında sahasında Gaziantepspor'u 1-0 yenen Trabzonspor'un iyi bir futbol ortaya koyduğunu belirterek, ''Özellikle ilk yarıdaki futbol bize, ''işte özlenen Trabzonspor' dedirtti'' dedi.

Hacıosmanoğlu, zorlu saha koşullarında Gaziantepspor ile karşılaştıklarını belirterek, ''Ağır şartlara rağmen sahada futbolcular ve hakem iyi niyetli olunca herşey güzel oluyor, güzel futbol izleniyor. İlk yarı yüzde yüzlük goller kaçırdık. Skordan daha çok, oynanan futbol, özellikle ilk yarıdaki futbol bize 'işte özlenen Trabzonspor' dedirtti'' diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, maçın devre arasında şeref tribününde çıkan olayların tasvip edilecek şeyler olmadığını kaydetti.

Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas ise Gaziantepspor maçında gol yemeden galip gelmenin önemli olduğunu belirterek, ''Ama tur için çok çok avantajlı bir skor değil. İkinci maçtan da istediğimiz sonuçla ayrılarak turu geçmek istiyoruz'' dedi.

Sİze dedirtmiş olabilir ama bize asla bu kadar küçülmeye gerek yok biz bundan çok daha iyisini oynamalıyız ki ayrıca evinde antepi 1-0 yenmek deplamsna için hiç bişi ifade etmez şahsen turu çok rahat geçecemize inanmıyorum

gerçekefsane
01.02.2007, 12:52
Süper Lig'de haftanın hakemlerihttp://www.internetspor.com/v3/resim/haber/8443hakemm.jpg01 Şubat 2007 12:46

Süper Lig’de 19. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı. MHK’ndan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarında görevli hakemler şunlar: http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Turkcell Süper Lig’de 19. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarında görevli hakemler şunlar:

2 Şubat Cuma:
20.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği: Tolga Özkalfa.

3 Şubat Cumartesi:
19.00 Vestel Manisaspor-Trabzonspor: Bünyamin Gezer.
14.00 Konyaspor-Denizlispor: Cüneyt Çakır.
14.00 Antalyaspor-Sakaryaspor: Selçuk Dereli.

4 Şubat Pazar:
14.00 Sivasspor-Çaykur Rizespor: Özgüç Türkalp.
14.00 Bursaspor-Kayseri Erciyesspor: Hakan Özkan.
19.00 Kayserispor-Galatasaray: Mustafa Kamil Abitoğlu.
16.00 Gaziantepspor-Beşiktaş: Yunus Yıldırım.

internetspor.com

sbay
01.02.2007, 12:53
http://image.haber3.com/spor3/haber/38402.jpg
Fatih Akyel G.Birliği'nde !
Fatih Akyel, transferin son gününde Gençlerbirliği ile anlaştı.

Futbolda ara transfer döneminin bitmesine saatler kala, Gençlerbirliği, Trabzonspor’da kadrodışı bırakılan Fatih Akyel ile 1,5 yıllığına anlaştı.
Trabzonspor ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç alan kırmızı-siyahlı takımın, bugün deneyimli savunma oyuncusuyla noter huzurunda sözleşme imzalayacağı açıklandı.
Bu arada Fatih Akyel ile birkaç gün içinde Ankara’da bir imza töreni düzenleneceği belirtildi

Ömer SEVİNÇ
01.02.2007, 12:56
İşte özlenen Trabzon"
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Finali ilk maçında sahasında Gaziantepspor'u 1-0 yenen Trabzonspor'un iyi bir futbol ortaya koyduğunu belirterek, ''Özellikle ilk yarıdaki futbol bize, ''işte özlenen Trabzonspor' dedirtti'' dedi.

Hacıosmanoğlu, zorlu saha koşullarında Gaziantepspor ile karşılaştıklarını belirterek, ''Ağır şartlara rağmen sahada futbolcular ve hakem iyi niyetli olunca herşey güzel oluyor, güzel futbol izleniyor. İlk yarı yüzde yüzlük goller kaçırdık. Skordan daha çok, oynanan futbol, özellikle ilk yarıdaki futbol bize 'işte özlenen Trabzonspor' dedirtti'' diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, maçın devre arasında şeref tribününde çıkan olayların tasvip edilecek şeyler olmadığını kaydetti.

Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas ise Gaziantepspor maçında gol yemeden galip gelmenin önemli olduğunu belirterek, ''Ama tur için çok çok avantajlı bir skor değil. İkinci maçtan da istediğimiz sonuçla ayrılarak turu geçmek istiyoruz'' dedi.

Sİze dedirtmiş olabilir ama bize asla bu kadar küçülmeye gerek yok biz bundan çok daha iyisini oynamalıyız ki ayrıca evinde antepi 1-0 yenmek deplamsna için hiç bişi ifade etmez şahsen turu çok rahat geçecemize inanmıyorum

Yok abi ya. Antep'in yemeden 2 gol atması lazım turu geçmek için. Bizim gibi bir kontratak takımına karşı. Yavaş:D Bir 3 atarız bence Antepte...

Salih61
01.02.2007, 12:59
Benim yazımdan yönetimi savunmakla alakalı nasıl bir sonuca vardın. Olayı tabki tasvip etmiyorum. Ancak kaba tabirle Yusuf Ziya Yılmaz dayağı haketmiştir. Yönetimi eleştirmek başka Genel Kurul'da yönetime ağza alınmayacak şekilde eleştirerek hatta hakaret ederek boşuna rüzgar yapmak başka. Olaya çok fazla duygusal baktığınız için size çok büyük bir olay gibi geliyor. Protokol tribünde tartışmılardır, tartışma kavgaya dönüşmüştür. Anlık olay yani. Bu olay neticesinde bu adamlar faşist kendileri gibi düşünmeyeni böyle yapıyorlar demek insafsızlıktır. Kavga çözüm müdür değildir tabiki, ama kavga denen olay bu kadar basittir büyük kaptanın dediği gibi. :)
Faruk yapma lütfen artık bu yönetimin savunulacak birşeyi kalmadı Yusuf Ziya Yılmaz bazı hataları ile birlikte çok degerli bir abimdir(Kendisi ile tanışma ve 5-10 dk konuşma fırsatım oldu) Kaldı ki yönetimi eleştirmek onun da hakkıdır sonuçta iyisi ve kötüsüyle yöneticilik yapmıştır bu hakkını da genel kurulda kullanmıştır ama eleştirisi hazmedilememiştir bunu böyle görmeni isterim ayrıca Trabzonsporun durumu hiç iyi degil bunu tek maç ile geçiştiremeyiz tek maçla bir karar vermek imkansızdır son olayda ise tam bir kamuran altuntaş TERBİYESİZLİGİ!!! yaşanmıştır şeref tribünün de sadece Trabzonspor yöneticileri degil Gaziantepspor yetkilileri ve başkanı da vardı onlara karşı çok iyi bir izlenim uyandırdık emin ol!!!!

Mert67
01.02.2007, 13:01
fatih akyel in giddğine sevindim.

sbay
01.02.2007, 13:08
az once can lig tvde jevric ile her konuda anlasildigini ve jeff ile takas edilebilecegi soledi...ceyhunun da manisa kafilesinde yeralcagini soledi...ziya macta sans verecekmis ceyhuna

hüseyin1975
01.02.2007, 13:09
http://image.haber3.com/spor3/haber/38402.jpg
Fatih Akyel G.Birliği'nde !
Fatih Akyel, transferin son gününde Gençlerbirliği ile anlaştı.

Futbolda ara transfer döneminin bitmesine saatler kala, Gençlerbirliği, Trabzonspor’da kadrodışı bırakılan Fatih Akyel ile 1,5 yıllığına anlaştı.
Trabzonspor ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç alan kırmızı-siyahlı takımın, bugün deneyimli savunma oyuncusuyla noter huzurunda sözleşme imzalayacağı açıklandı.
Bu arada Fatih Akyel ile birkaç gün içinde Ankara’da bir imza töreni düzenleneceği belirtildi

Acaba Fatihi Genclerbirligine vermemiz Erkan Transferinin önünü acarmi???

Nihayetinde ikiside Sag Kanat oyuncusu :confused:

Salih61
01.02.2007, 13:10
az once can lig tvde jevric ile her konuda anlasildigini ve jeff ile takas edilebilecegi soledi...

Haydaaaaa!!! Senin elinde Tolga gibi genç ve yetenekli bir kaleci varken neden 33 yaşında bir adamı alırsın? Bu nasıl bir mantıksızlık nasıl bir düşünce tarzı? 5 yaşında cocuk sizden daha iyi yöneticilik yapar artık bundan emin oldum :(

hüseyin1975
01.02.2007, 13:11
az once can lig tvde jevric ile her konuda anlasildigini ve jeff ile takas edilebilecegi soledi...

Jevricin yasi ilerlemis ama Kalecilerde bu pek fazla bir sorun degil.

Jeffersonu yinede Bonservisi ile vermesinler. Kiralik olabilir. Birde Sag Kanat icin birini alirlarsa degmeyin keyfime :D

KuĞu
01.02.2007, 13:13
son transferimiz muhtemelen ankarasporun kalecisi jevric olacak...

Salih61
01.02.2007, 13:14
Arkadaslar hadi jevric için sevinelim 33 yaşında zımba gibi bir kalecimiz oldu tolgayı s...tir edin ondan birşey olmaz zaten :( :( :(

sbay
01.02.2007, 13:18
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11660_Jevric001.jpg
Jevric de mi geliyor?

Trabzonspor transferin son gününde hareketli saatler yaşıyor. Devre arasında Risp, Ayman ve Ceyhun'u renklerine bağlayan Trabzonspor'un şimdi de Ankaraspor'un kalecisi Jevric'e yöneldiği öğrenildi.
LİG TV'den Can Karyağdı'nın haberine göre Ankaraspor'un serbest bıraktığı Jevric Trabzonspor ile anlaşmak üzere. Trabzonspor yönetiminin ise Jevric'e karşılık Jefferson'ı önerdiği belirtild

stichus
01.02.2007, 13:18
:)
asla memnun olmuyoruz değil mi!
bu ne muhteşem istikrar.. bu ne kendini beğenmezlik.. bu ne asil muhalif ruhtur arkadaş..
trabzon seyircisi futboldan anlıyor.. hem de hepsi..
kuyruklu yalan!

gerçekefsane
01.02.2007, 13:19
jevriç iyi transfer sezon başında yazdıydım. :) sağ tarafada ömer aysanı alsak :(

Mehmet_Mercanlı
01.02.2007, 13:20
Ceyhun Eriş resmen Trabzonspor'da...
Trabzonspor, Ankaragücü’nden aldığı Ceyhun Eriş ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.
Ceyhun, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde kulüp yönetim kurulu üyesi Serhat Akçay’ın hazır bulunduğu imza töreninde, kendisini 1.5 yıllığına bordo-mavili kulübün renklerine bağlayan sözleşmeye imza attı.
Ceyhun, imza töreninde yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Hedefleri büyük olan bir yere geldim, bunun farkındayım. Bu beklentilere cevap verebileceğimi düşünüyorum" dedi.
Artık daha da olgunlaştığını ifade eden Ceyhun, "Bu anlaşmanın hem benim hem Trabzonspor için iyi olacağını düşünüyorum. Kesinlikle üzerimde bir baskı yok. Sonunda bizim işimiz bu. Baskılara alışmış bir oyuncuyum. Riski seviyorum.
Oynadığım futbol da riskli bir futbol. Sadece beklentilerin boyutunun farkındayım. Cevap vereceğimi düşünüyorum. İnşallah iyi olacak. Zaman herşeyi gösterecek" diye konuştu.
Ligde çok takım değiştirdiğini ve bu nedenle çok yer gördüğünü kaydeden Ceyhun, şöyle devam etti:
"Bunun keyifli olduğunu düşünüyorum, çünkü başka yerler görüyoruz. Takım değiştirmekle ilgili benimle bazı spekülasyonlar oluyor. Benim için agresif, geçinmeyen bir oyuncu diyorlar. Böyle bir şey yok. Ben Ortega olayından sıkıldım.
İnsanlar bu olayla ilgili bana soru sormadan bıkmadı, ben söylemekten bıktım.
Vücut dilim agresif gibi gözüküyor. Takımda geçinemeyen bir oyuncu değilim."

AKÇAY’IN KONUŞMASI
Yönetim kurulu üyesi Serhat Akçay ise Ceyhun Eriş ile 1.5 yıllık sözleşme yaptıkları ve karşılığında Murat Ocak’ı sezon sonuna kadar Ankaragücü’ne verdiklerini söyledi.
Ceyhun’dan beklentilerinin çok büyük olduğunu ifade eden Akçay, "Türkiye’nin en güzide kulüplerinden birine geldi. Kendisi de bunu ifade etti, Trabzonspor, büyük bir camia. Ceyhun arkadaşımızı bize katkı sağlayacağı için renklerimize bağladık" diye konuştu.
Akçay, transfer döneminin bittiğini ve artık transfer yapmayı düşünmediklerini de sözlerine ekledi.

Fatih
01.02.2007, 13:21
Jevric de mi geliyor?

Trabzonspor transferin son gününde hareketli saatler yaşıyor. Devre arasında Risp, Ayman ve Ceyhun'u renklerine bağlayan Trabzonspor'un şimdi de Ankaraspor'un kalecisi Jevric'e yöneldiği öğrenildi.

LİG TV'den Can Karyağdı'nın haberine göre Ankaraspor'un serbest bıraktığı Jevric Trabzonspor ile anlaşmak üzere. Trabzonspor yönetiminin ise Jevric'e karşılık Jefferson'ı önerdiği belirtildi.

anlamadığım adam serbest se jeffersonu kime veriyoruz ???
ayrıca kesinlikle karşıyım jefersson jevricten daha iyi kaleci

Faik Yılmaz
01.02.2007, 13:21
***TSPOR***CEYHUN ERİŞ, TRABZONSPOR'LA SÖZLEŞME İMZALADI

***TSPOR***CEYHUN ERİŞ, TRABZONSPOR'LA SÖZLEŞME İMZALADI

Trabzonspor, Ankaragücü'nden aldığı Ceyhun Eriş ile 1.5 yıllık sözleşme
imzaladı.
Ceyhun, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde kulüp yönetim kurulu üyesi Serhat
Akçay'ın hazır bulunduğu imza töreninde, kendisini 1.5 yıllığına bordo-mavili
kulübün renklerine bağlayan sözleşmeye imza attı.
Ceyhun, imza töreninde yaptığı açıklamada, Trabzonspor ile anlaşmaktan
dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Hedefleri büyük olan bir yere geldim, bunun
farkındayım. Bu beklentilere cevap verebileceğimi düşünüyorum" dedi.
Artık daha da olgunlaştığını ifade eden Ceyhun, "Bu anlaşmanın hem benim
hem Trabzonspor için iyi olacağını düşünüyorum. Kesinlikle üzerimde bir baskı
yok. Sonunda bizim işimiz bu. Baskılara alışmış bir oyuncuyum. Riski seviyorum.
Oynadığım futbol da riskli bir futbol. Sadece beklentilerin boyutunun
farkındayım. Cevap vereceğimi düşünüyorum. İnşallah iyi olacak. Zaman herşeyi
gösterecek" diye konuştu.
Ligde çok takım değiştirdiğini ve bu nedenle çok yer gördüğünü kaydeden
Ceyhun, şöyle devam etti:
"Bunun keyifli olduğunu düşünüyorum, çünkü başka yerler görüyoruz. Takım
değiştirmekle ilgili benimle bazı spekülasyonlar oluyor. Benim için agresif,
geçinmeyen bir oyuncu diyorlar. Böyle bir şey yok. Ben Ortega olayından
sıkıldım. İnsanlar bu olayla ilgili bana soru sormadan bıkmadı, ben söylemekten
bıktım. Vücut dilim agresif gibi gözüküyor. Takımda geçinemeyen bir oyuncu
değilim."
-AKÇAY'IN KONUŞMASI-
Yönetim kurulu üyesi Serhat Akçay ise Ceyhun Eriş ile 1.5 yıllık sözleşme
yaptıkları ve karşılığında Murat Ocak'ı sezon sonuna kadar Ankaragücü'ne
verdiklerini söyledi.
Ceyhun'dan beklentilerinin çok büyük olduğunu ifade eden Akçay,
"Türkiye'nin en güzide kulüplerinden birine geldi. Kendisi de bunu ifade etti,
Trabzonspor, büyük bir camia. Ceyhun arkadaşımızı bize katkı sağlayacağı için
renklerimize bağladık" diye konuştu.
Akçay, transfer döneminin bittiğini ve artık transfer yapmayı
düşünmediklerini de sözlerine ekledi.

arkadaşlar buda borsada çıkan haber.....

gerçekefsane
01.02.2007, 13:22
jevriç serbest değil sözleşmesi tetbirli fesih, szymekte sözleşmesi tedbirli feshedildi

Gürkan
01.02.2007, 13:23
Hiç bir işten mennun olmamak mı
yoksa hiçbir işi doğru yapamamak mı

işte bütün mesele.

Salih61
01.02.2007, 13:24
bu ne muhteşem istikrar.. bu ne kendini beğenmezlik.. bu ne asil muhalif ruhtur arkadaş..
kuyruklu yalan!
Ben sizin bu kadar olumsuzları görmemenize katlanamıyorum ayrıca evet taraftar herşeyi görüyor ve yakında çok şeyler olacak bundan emin olun!!!

Sinan Akyıldız
01.02.2007, 13:25
kuyruklu yalan!

Nihayet tekardan aramıza döndünüz :D

İstikrar yalanı atanların söledikleri yalanları itikrarlı bir şekilde eleştiriyoruz , yalan söylemeye devam ettikleri sürede eleştireceğiz .

Cem Yavuz
01.02.2007, 13:26
ALBAYRAK...
Kona....moşe....kuse....GENÇLERBRLİĞİ
hayati....samet......hakan kutlu....ANKARAGÜCÜ
erkan...metin diyadinn....taner...nihat....GENÇLERBİRLİĞİ..

ALIN BUNLARIN HEPSİNİ ALIN....
toplayın trabzona....

KuĞu
01.02.2007, 13:26
Süper Lig'de haftanın hakemleri01 Şubat 2007 12:46

3 Şubat Cumartesi:
19.00 Vestel Manisaspor-Trabzonspor: Bünyamin Gezer.

4 Şubat Pazar:
16.00 Gaziantepspor-Beşiktaş: Yunus Yıldırım.

internetspor.com

yahu ben bu taz şeylerden hiç hoşlanmıyorum çok sıkıcı :S şimdi sonraki hafta yine anteple lig maçı sonra yine aynı takımla kupa rovanşı :S

champions
01.02.2007, 13:27
şimdiden söyleyeyim jevric transferine hiç olumlu bakmıyorum her ne kadar fazla güvenmesemde tolga iyi gidiyor zaten savunma kurgusunu iyi oturttuktan sonra öyle muhteşem bi kaleciye gerek yoktur jeff gitsin ama yerine jevric falan değil yerli bi kaleci alınsın(yabancı olmazsa en azından ) serkan olabilir mesela bi yabancı kontenjanı çok önemli boş bile kalabilir ama jeffle doldurulmaz
ha martinezi alırsın jeff musa mustafa verirsin o zaman alkışlanırsın hayırlısı olsun

ErayAkyüz
01.02.2007, 13:27
nası iş bu yaa ceyhunun transferi hala resmi siteye dusmedii

Salih61
01.02.2007, 13:28
Sayın Stichus
Pazartesi günü yerel kanallarımızın birinde bir yönetici abimiz çıkıyor ve taraftarın sordugu soruya şu cevabı veriyor aynen aktarıyorum
ÇIKIŞA GEÇMEMİZ İÇİN ÖNCE BİR DİBE VURMAMIZ LAZIM!!! Bunu bana mantıklı şekilde açıklayın ve bu takımı faha tutmuyacagım size söz veriyorum

Şahinoğlu
01.02.2007, 13:28
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11660_Jevric001.jpg
Jevric de mi geliyor?

LİG TV'den Can Karyağdı'nın haberine göre Ankaraspor'un serbest bıraktığı Jevric Trabzonspor ile anlaşmak üzere. Trabzonspor yönetiminin ise Jevric'e karşılık Jefferson'ı önerdiği belirtild

Madem serbest bırakmışlar niye takas için futbolcu veriyoruz anlamadım .

Sinan Akyıldız
01.02.2007, 13:29
Resmi siteye epey bi geç düşer :D hatta bazen düşmediği bile görülüyo :D:D

Salih61
Madem serbest bırakmışlar niye takas için futbolcu veriyoruz anlamadım .Keriziz de ondan :(

Faik Yılmaz
nası iş bu yaa ceyhunun transferi hala resmi siteye dusmedii

edıt........

yanlış anlamışım ben....

champions
01.02.2007, 13:33
şimdi aklıma geldi şaka maka marcelinho transferini resmi site hala yazmadı :D yoksa ben mi kaçırdım:confused: al sana bi komedi daha

gerçekefsane
01.02.2007, 13:33
jevric Ankaraspor'un oyuncusu tedbirli fesih. Ankaraspor'un hakları saklı

hüseyin1975
01.02.2007, 13:35
Keriziz de ondan :(

Kardes Jevric serbest degil. Yanlizca mukavelesi askida (tipki Szymekde oldugu gibi). Yani Jevrici alabilmemiz icin Ankaraspor ile anlasmamiz gerekir cünkü halen onlarin "Mali".

Ama korkmayin Jeffi ankaraya veremeyiz cünkü bugün Besikdasdan Ramazani aldilar ve Jevric ile birlikde tam 4 kalecileri var!!!

Jevrici alirsak Jeffersonu baska bir takima kiralik yada bonservisi ile göndermemiz gerekir. Gönderirsek insallah kiralik olur...

Küçükalioğlu
habu ceyhun her yerde imzayı attıda bide bizim resmi sitede atsa artık. Şimal Yıldızı - Tunga abimin resmi sitenin başına geçmesini istiyorum. :D

Sinan Akyıldız
şimdi aklıma geldi şaka maka marcelinho transferini resmi site hala yazmadı :D yoksa ben mi kaçırdım:confused: al sana bi komedi daha

Ceyhun hele bi maça çıksın acelesi ne :D zaten resmi siteyi kim takıyoki afedersiniz ama , sadece teyid etmek için giriliyor , bazende gazete sayfalarını bulamadığım zaman giriyorum :D

ErayAkyüz

huehuehueuhuehuheuheu evet hala yazmadıı ama bi degişiklik var orda marcelinhonun fotosunnu koymuolar gunun onur konugu yerine gerce szymek hala var:)

Salih61
01.02.2007, 13:36
Komedi olmayan bir durum mu var herşey komedi al birini vur ötekine kısacası biz de herşey var yönetici adam döver resmi site çalışmaz 7 maç üst üste kaybedersin teknik direktörün hala görevde olur yani buraya kadar geldigimize şükür edelim

keles76
01.02.2007, 13:36
bence martinez çok iyi olurdu 10 yıl kalemizi korurdu ama şuda var jef kiralık veriyorsak sorun yok jevriç en fazla 1,5 yıl oynar gider jeff geri döner ankarada brezilyalı çok jeffe trepi gibi olur bizden giden rahatlıyor kendini gösteriyor ama takas saçma olur ben arjantin maçını izledim hiç gol yemiyor denen jevrç kovaya döndüydü meğer sırpların defansı süpermiş hepside sakatlanmış dünya kupası öncesi zaten milan hala milli takıma direk girememesinin sebebi budur.Jevriç iyi tercih değildir fakat ben kim alınmasın dedimse herifin arkasından gittiler bu konuda tarafsızım olay şudur geleceğin takımını kuralımı benden ve benim gibi düşünen azınlık taraftar grubundan başka kimse istemiyor kendi sahamızda 1-0 yendiğimiz maç sonrasıki eleme usulü bir maç takımı bir anda süper yaptık yani o kadar yenilgiyi unutan ve günlük aylık düşünen taraftara yönetime göre jevriç iyi transferdir hemde onlar bize djokaj işinde yardımcı olmuşlardı borcumuzu ödemiş oluruz. Jevriç herzaman ve her dururmda tolgaya beş gömlek büyük gelir tolga trabzonspor formasını taşıyacak kabiliyette değildir bence tabiki

Salih61
01.02.2007, 13:38
Kardes Jevric serbest degil. Yanlizca mukavelesi askida (tipki Szymekde oldugu gibi). Yani Jevrici alabilmemiz icin Ankaraspor ile anlasmamiz gerekir cünkü halen onlarin "Mali".

Ama korkmayin Jeffi ankaraya veremeyiz cünkü bugün Besikdasdan Ramazani aldilar ve Jevric ile birlikde tam 4 kalecileri var!!!

Jevrici alirsak Jeffersonu baska bir takima kiralik yada bonservisi ile göndermemiz gerekir. Gönderirsek insallah kiralik olur...Usta ne bileyim bizimkilerden herşey beklenir bak Atletico Madrid bile bize takmaya kalkıyor adamlar daha para vermemişler eller için tam komedi hep komedi :) :)

stichus
protokoldekiolayı öğrendim. basit bir kişisel tartışma neticesi o fotoğraftaki arkadaş biraz tartaklanmış.
şu olmamış yani:
yönetim kurulu protokol tribununde muhalif avına çıkıp bu arkadaşı bulup iki kişi kollarına girip biri de ayaklarına sarılmak suretiyle sırayla kafa atmamışlar.
iki trabzonlu tartışmış.
araya girenlere rağmen biri erken davranıp bu sonuca sebep olmuş.
hoş değil. ayıp. utandım.
bu forumda ceza almakla ilgili de birşey söyleyeyim izin verirseniz. iki haftadır cezalıyım ya o bakımdan az biraz tecrübelendim.
iki ayrı ceza aldım ben. itirazda da bulunmadım.
birinci cezamdan hemen sonra ikinci cezamı aldığımdan ve bu da ayrıca bir değerlendirme doğurduğundan normalden daha uzun süre cezalı kaldım.
birinci ceza sebebim forumda siyaset yapılma yasağı kuralını ihlal etmemdi.
yaptığım gözlemler sonunda net olarak söylüyorum: bu forumda siyaset yapmak yasak değildir. sadece siyasi bir partiye sempati ile yaklaşmak yasaktır. her türden siyasi partiye serbestçe yüklenebilir hatta kantarın topuzunda ayarlamalar yapmak suretiyle ağır hakaretlerde bulunabilrisiniz. başkan yönetim kurulu ve hocaya söylenebilecek sözlerin üst sınırı epey yukarılardadır. elbette onları da savunmak serbesttir ama bu defa diğer kullanıcılar tarafından üzerinize gelinir.
forum kullanıcılarının bazılarında ciddi bir seviye sorunu var. lütfen hiç uzatmayalım, var!
ikinci cezamı alma sebebim bana cezayı veren merci tarafından şöyle izah edilmiş: szymek ve eller için karaktersiz ifadesi kullandınız!
şöyle geriye tarayıp kimler hocaya başkana başbakana neler demişler diye de bakabilirim ama..
benim farklı bir yöntemim olacak..
Allah aşkına söyleyin.. szymek ve eller nasıl insanlar? bu şehrin insanları onların takıma yaptıklarını gururla evlatlarına anlatacaklar da ben mi farketmedim?
bu yazdığım yazıdan ceza almayı beklemiyorum.
forum yöneticilerinin bana özel bir hassasiyet geliştirdiklerini düşünmek gururumu okşar, ancak eğer bu yazdıklarımdan dolayı yeni bir ceza alırsam bunda kasıt arayacağım.
vesselam!

Burhan61
Jevriç mi? ben Tolga ile Jeff'e razıyım.

hüseyin1975
01.02.2007, 13:41
Usta ne bileyim bizimkilerden herşey beklenir bak Atletico Madrid bile bize takmaya kalkıyor adamlar daha para vermemişler eller için tam komedi hep komedi :) :)

Yok korkma kardes. Bu kadarda bilincsiz degillerdir (INSALLAH) :D

Atletico Madrid olayina gelince. Anlasma geregini yerine getirmezseler, tipis tipis geri döner ve bizde oynar (tabi kendine yer bulabilirse).

Ama seninde dedigin gibi.... Bizim yönetim sert uygulamalar yapabilirmi orasi süpheli....

Faik Yılmaz
01.02.2007, 13:41
Bu arada Fatih Akyel ile birkaç gün içinde Ankara’da bir imza töreni düzenleneceği belirtildi.

Salih61
01.02.2007, 13:43
protokoldekiolayı öğrendim. basit bir kişisel tartışma neticesi o fotoğraftaki arkadaş biraz tartaklanmış.
şu olmamış yani:
yönetim kurulu protokol tribununde muhalif avına çıkıp bu arkadaşı bulup iki kişi kollarına girip biri de ayaklarına sarılmak suretiyle sırayla kafa atmamışlar.
iki trabzonlu tartışmış.
bu forumda ceza almakla ilgili de birşey söyleyeyim izin verirseniz. iki haftadır cezalıyım ya o bakımdan az biraz tecrübelendim.
birinci cezamdan hemen sonra ikinci cezamı aldığımdan ve bu da ayrıca bir değerlendirme doğurduğundan normalden daha uzun süre cezalı kaldım.
yaptığım gözlemler sonunda net olarak söylüyorum: bu forumda siyaset yapmak yasak değildir. sadece siyasi bir partiye sempati ile yaklaşmak yasaktır. her türden siyasi partiye serbestçe yüklenebilir hatta kantarın topuzunda ayarlamalar yapmak suretiyle ağır hakaretlerde bulunabilrisiniz. başkan yönetim kurulu ve hocaya söylenebilecek sözlerin üst sınırı epey yukarılardadır. elbette onları da savunmak serbesttir ama bu defa diğer kullanıcılar tarafından üzerinize gelinir.
forum kullanıcılarının bazılarında ciddi bir seviye sorunu var. lütfen hiç uzatmayalım, var!
ikinci cezamı alma sebebim bana cezayı veren merci tarafından şöyle izah edilmiş: szymek ve eller için karaktersiz ifadesi kullandınız!
şöyle geriye tarayıp kimler hocaya başkana başbakana neler demişler diye de bakabilirim ama..
Allah aşkına söyleyin.. szymek ve eller nasıl insanlar? bu şehrin insanları onların takıma yaptıklarını gururla evlatlarına anlatacaklar da ben mi farketmedim?
forum yöneticilerinin bana özel bir hassasiyet geliştirdiklerini düşünmek gururumu okşar, ancak eğer bu yazdıklarımdan dolayı yeni bir ceza alırsam bunda kasıt arayacağım.
vesselam!Sayın Stichus yukarıda yazdıklarınızdan sizin Trabzonsporu taraftarı oldugu için degil de sadece başkanın siyasi parti ilişkileri nedeniyle savundugunuz ortaya çıkıyor veya ben mi öyle anlıyorum bilemiyorum ayrıca protokolde ki olayı çok basitmış gibi anlatmanız sizin olaylara yüzeysel baktıgınızı gösterir ki orda gaziantepspor başkanı da bulunuyordu seviye konusuna gelince inanın burda ki bütün abilerim veya arkadaslarım seviyeli insanlardır bir de sizce yönetimin hiç mi hatası yoktur sormuştum şimdi tekrar soruyorum cevap verirseniz sevinirim

ErayAkyüz
01.02.2007, 13:46
http://www.ajansspor.com/video/seyret?v=VYMrCxBWIWdKTWuzLhFyTPBwWRFBjH ceyhunun acıklamaları

Ali Özcan
01.02.2007, 13:49
http://www.ajansspor.com/video/seyret?v=VYMrCxBWIWdKTWuzLhFyTPBwWRFBjH ceyhunun acıklamaları

"Onların" yani Trabzonspor un daha iyi olması için elimden geleni yapacağım...diYOR Ceyhun...onlar diyor ya...pek benimseyememiş gibi geldi bana...

ErayAkyüz
01.02.2007, 13:49
resmii sitede bi degişklik var galiba ceyhun haberi gelioo

Salih61
01.02.2007, 13:50
"Onların" yani Trabzonspor un daha iyi olması için elimden geleni yapacağım...diYOR Ceyhun...onlar diyor ya...pek benimseyememiş gibi geldi bana...
Fenerden sonra Trabzona gelmek biraz onu zorlamış gibi ben de seninle aynı kanıdayım

ErayAkyüz

o acıklamalar ankarada yapıldı sanırım daha sıcagısıcagına oldugundan oyle demiş olabilri

antagonist
Veee resmi site :

Ceyhun Eriş sözleşme imzaladı
Yeni transferimiz Ceyhun Eriş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni sonrası kendisini 1.5 yıllığına Trabzonspor’a bağlayan imzayı attı.
Yönetim Kurulu Üyelerimiz Serhat Akçay ve İbrahim Baturoğlu’nun da hazır bulunduğu imza töreni sonrası konuşan Ceyhun Eriş Trabzonspor’a gelmekten dolayı oldukça mutlu olduğunu belirterek, “Beklentilerin büyük olduğu bir camiaya geldim. Ben de bu beklentilere cevap verebileceğimi düşünüyorum. Artık eskiye oranla daha olgunum. Bordo – Mavili camianın büyük olması nedeniyle üzerimde baskı yok. Riski seviyorum. Sorunlu bir futbolcu değilim. Sadece sahada agresif bir yapım var” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat Akçay ise Ceyhun’un çok kaliteli bir futbolcu ifade
ederek, “Ceyhun’la gücümüze güç kattık. Kendisinden beklentilerimiz büyük. Büyük bir camiaya geldi. O da bunun farkında. Bu transfer karşılığında Murat Ocak’ı sezon sonuna kadar Ankaragücü’ne verdik. Ayrıca devre arasında başka bir transfer yapmayı düşünmüyoruz” yorumunu yaptı.

Takımımızda Ceyhun’un 20 numaralı formayı giymesi kararlaştırıldı.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun1.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun2.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun3.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun4.jpg

Sinan Akyıldız
01.02.2007, 13:52
@FORZA61

Renkdaş tamam hepimizin canı yanıyo ama biraz daha sakin olmakta yarar var , yanıt almaya çalıştığın kişi yetkili merci değil , varsayalım ki yönetim de suçlu dedi bundan bizim kazancımız nedir ? yada yanıtı verenin kaybı nedir ? Konuyu çok fazla uzatmadan kapatmakta fayda var soru cevap şeklinde giderse hem forum düzeninde hemde konun amacında sapmalar meydana gelir ;)

stichus
01.02.2007, 13:53
cevap vermemi istediğin için yazıyorum. alıntı yaptığın yazıyı anlamamışsın. tekrar okumanı öneririm. çıkacak sonuçla çıkarmak istediğin sonuç arasında epey mesafe var.
yöneticilerin ve başkanın hataları çoktur.
hocanın da hala vazgeçmediğini gördüğümüz takıntıları ve her zaman tekrarladığı yığınla hata var.
bunları söylemek bana zor gelmiyor.
ikinci başkanı nasıl yerden yere vurduğumu da bilen bilir.
başkanımı da kıyasıya eleştiririm.
'karşıyız karşı, her şeye karşı' cemaatinden değilim yalnızca..
takımı tutmam da tercih değil, mecburiyet.
e trabzonluyum ayıptır söylemesi!

ErayAkyüz
nihayetttttttttttttttttt

keles76
şu olmamış yani:
iki trabzonlu tartışmış.
vesselam!

bu forumu yıllardır takip ederim ama eler gibi syzmek gibi bizi yüz üstü bırakan bizi sırf doğru dürüst bonservis almayalım diye uğraştıran iki insan müsvettesine sahip çıkılmasını anlayamdım benim bu adamlardan yaram varsa tüm trabzonun vardır hizmetlerini unutturmak için ellerin geleni yapıyorlar ben bu adamların kötü örnekliğinin insanlarda infial doğurmamasını ve olaya empati ile yaklaşıp eleştirinin dozunu kaçırdın deyip bir trabzonsporluya ceza verilmesini anlayamıyorum.Burada ben iadeyi itibar merciyi değilim ama olsaydım inanın verirdim çünkü herzaman renkdaşıma karşı muhabbetim ve saygım iki satıcı topçudan fazladır.

Salih61
01.02.2007, 13:54
Resimler...

Ali Özcan
01.02.2007, 13:56
Veee resmi site :

Ceyhun Eriş sözleşme imzaladı
Yeni transferimiz Ceyhun Eriş, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni sonrası kendisini 1.5 yıllığına Trabzonspor’a bağlayan imzayı attı.
Yönetim Kurulu Üyelerimiz Serhat Akçay ve İbrahim Baturoğlu’nun da hazır bulunduğu imza töreni sonrası konuşan Ceyhun Eriş Trabzonspor’a gelmekten dolayı oldukça mutlu olduğunu belirterek, “Beklentilerin büyük olduğu bir camiaya geldim. Ben de bu beklentilere cevap verebileceğimi düşünüyorum. Artık eskiye oranla daha olgunum. Bordo – Mavili camianın büyük olması nedeniyle üzerimde baskı yok. Riski seviyorum. Sorunlu bir futbolcu değilim. Sadece sahada agresif bir yapım var” dedi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Serhat Akçay ise Ceyhun’un çok kaliteli bir futbolcu ifade
ederek, “Ceyhun’la gücümüze güç kattık. Kendisinden beklentilerimiz büyük. Büyük bir camiaya geldi. O da bunun farkında. Bu transfer karşılığında Murat Ocak’ı sezon sonuna kadar Ankaragücü’ne verdik. Ayrıca devre arasında başka bir transfer yapmayı düşünmüyoruz” yorumunu yaptı.

Takımımızda Ceyhun’un 20 numaralı formayı giymesi kararlaştırıldı.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun1.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun2.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun3.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207ceyhun4.jpg

@Erkan abi...yani Kutoz...

abi artık bir açıklama getrirmeni rica ediyorum...Ceyhun un elinde bayrak ve forma da var...sanırım öpmüştür de...evet...çok merak ettim olayı...özelden de yazabilirsin...

Sinan Akyıldız
01.02.2007, 13:58
Bu transfer karşılığında Murat Ocak’ı sezon sonuna kadar Ankaragücü’ne verdik

????????

Salih61
cevap vermemi istediğin için yazıyorum. alıntı yaptığın yazıyı anlamamışsın. tekrar okumanı öneririm. çıkacak sonuçla çıkarmak istediğin sonuç arasında epey mesafe var.
yöneticilerin ve başkanın hataları çoktur.
hocanın da hala vazgeçmediğini gördüğümüz takıntıları ve her zaman tekrarladığı yığınla hata var.
bunları söylemek bana zor gelmiyor.
ikinci başkanı nasıl yerden yere vurduğumu da bilen bilir.
başkanımı da kıyasıya eleştiririm.
'karşıyız karşı, her şeye karşı' cemaatinden değilim yalnızca..
takımı tutmam da tercih değil, mecburiyet.
e trabzonluyum ayıptır söylemesi!

Evet ben anlamadım cevabınız için tşk ederim iyi günler

champions
soldaki yönetici kasap sağdaki psikopat gibi maaşallah buda benden olsun !

Sinan Akyıldız
01.02.2007, 14:00
Bu transfer karşılığında Murat Ocak’ı sezon sonuna kadar Ankaragücü’ne verdik

Şunu tekrar gönderiyim :D 1,5 yıl değilmiydi ?? şimdide sezonsonuna kadar oldu , ??

Uğurtan
01.02.2007, 14:30
Fifa, Türkiye Futbol Federasyonunu, Spordan sorumlu bakanı ve Uefa'yı toplantıya çağırmış..

Kaynak: Telsim :)

KuĞu
01.02.2007, 14:34
nası resmi siteden haber veriyorsunuz anlayamadım, ben saatlerdir refresh yapıyorum hala antep maçı vs. var resmi sitede.

Naim
01.02.2007, 14:42
nası resmi siteden haber veriyorsunuz anlayamadım, ben saatlerdir refresh yapıyorum hala antep maçı vs. var resmi sitede.

ctrl+F5 yapınız
Cacheden alıyordur görüntüleri haberleri

Emirhan Makul
01.02.2007, 14:45
ya jevrici de almışızz doğrumuuu

sarman61
01.02.2007, 14:56
Bir sorum olacak yeri değil ama. Bu Futbol gecesi için bir başlık varmı ben göremedim de.

gerçekefsane
01.02.2007, 14:57
Ankaraspor macar oyuncu almış, Tamer Gaziantepspora, A.Dursun Antalyaspora, sivassporlu cem sakaryaspora transfer olmuş

Burçak
01.02.2007, 15:10
Bir sorum olacak yeri değil ama. Bu Futbol gecesi için bir başlık varmı ben göremedim de.
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5572&page=2

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:28
Trabzonspor'da Vestel Manisaspor Maçı Hazırlıkları
Trabzonspor'da, Hafta Sonu Ligde Vestel Manisaspor ile Yapacağı Maçın Hazırlıklarına Ara Vermeden Başlandı.
Teknik direktör Ziya Doğan (http://www.haberler.com/ziya-dogan/) yönetimindeki antremana gribal enfeksiyon geçiren Yattara katılmadı.

Antrenman öncesi karla kaplı olan saha zemini görevlilerin yaptığı çalışmayla temizlendi. Futbolcular, yarı sahada yapılan antrenmanda koşunun ardından pas çalışması gerçekleştirdi. (Anadolu Ajansı)

:bayrak:

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:31
Turkcell Süper Lig'de Haftanın Hakemleri Belli Oldu
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından yapılan açıklamaya göre, 19. hafta maçlarında görev alacak hakemler şöyle:

2 Şubat Cuma:

20.00 Fenerbahçe - Gençlerbirliği: Tolga Özkalfa

3 Şubat Cumartesi:

14.00 Konyaspor - Denizlispor: Cüneyt Çakır

14.00 Antalyaspor A.Ş. - Sakaryaspor A.Ş.: Selçuk Dereli (http://www.haberler.com/selcuk-dereli/)
19.00 Vestel Manisaspor - Trabzonspor A.Ş.: Bünyamin Gezer

4 Şubat Pazar:

14.00 Sivasspor - Çaykur Rizespor: Özgüç Türkalp (http://www.haberler.com/ozguc-turkalp/)

14.00 Bursaspor - Kayseri Erciyesspor: Hakan Özkan

14.00 Ankaraspor A.Ş. - MKE Ankaragücü: Hüseyin Göçek

16.00 Gaziantepspor - Beşiktaş A.Ş.: Yunus Yıldırım

19.00 Kayserispor - Galatasaray A.Ş: Mustafa Kamil Abitoğlu "

(İY-İY-ÖK-S) (İhlas Haber Ajansı)

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:32
http://www.trabzonspor.com/images/black.gif

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Haberlerhttp://www.trabzonspor.com/images/t_s.gif
Enis Kahraman A.Sebatspor’a kiralandı
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207enis.jpgKulübümüz sporcularından Enis Kahraman kiralık olarak A.Sebatspor Kulübü’ne verildi. Buna göre genç oyuncu sezonun ikinci devresinin sonuna kadar Kırmızı – Beyazlı formayı giyecek.

01.02.2007 15:00:00

Özgür Öztürk
01.02.2007, 15:32
.....edit.....

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:41
Olumlu sinyaller

Her şeyden önce her iki takım futbolcularını da tebrik etmek lazım. Sahadaki tüm oyuncular futbol oynamak için uygun olmayan hava ve saha koşullarında inanılmaz bir mücadele örneği sergilediler. Trabzonspor uzun bir aradan sonra ilk kez bu kadar organizeydi. Teknik direktör Ziya Doğan, son iki maçın aksine karşılaşmaya Yattara ile başladı. Nitekim Yattara, bordo-mavili takımın ilk yarıda oynadığı etkili futbolun ve yakaladığı pozisyonların baş mimarıydı. Ağır sahaya rağmen şovunu yaptı Yattara. Bir topu direkten döndü, bir topunu Gaziantepspor savunması ağlara giderken çeldi, bir pozisyonda da verdiği nefis pasla Gökdeniz'i kaleciyle karşı karşıya bıraktı. Ama Ziya Doğan ne hikmetse Yattara'yı ikinci yarının başında oyundan aldı. Gerçi onun yerine giren Cem'in hakkını yemeyelim. Genç futbolcu, haftalar sonra sahaya çıkmasına rağmen mücadelesi ile göz doldurdu.

M. Keçeli ayıp etti
Umut'un forvette yalnız kaldığını düşünen Ziya Doğan, ilk yarının bitmesini beklemeden Mustafa Keçeli'yi çıkarıp Ersen Martin'i oyuna soktu. Bu arada Mustafa Keçeli'nin oyundan çıkarken yaptığı el-kol hareketleri tasvip edilecek cinsten değil. Ligin ikinci yarısında Trabzonspor savunmasında gözle görülür bir düzelme var. Tolga oynadıkça kendine güveni artıyor. Stepanov'un yokluğunda Erdinç-Risp ikilisi 90 dakikayı büyük bir hata yapmadan tamamladılar. Ufukhan aylar sonra bulduğu formayı hak etmek için canla başla çalıştı. Hüseyin-Ayman ikilisi ise sanki yıllardır yan yana oynuyormuş havasında. Top kazanmakta gösterdikleri beceriyi bu topları kullanırken de gösterseler takıma katkıları bir kat daha artacak. Tek gollük skor iki ayaklı kupa mücadelesi için büyük bir avantaj değil. Ama geçiş döneminde alınan bu galibiyetin bordo-mavili takım için büyük önemi var. Dünkü maçın ışığında bakacak olursak Trabzonspor'da gözle görülür bir düzelme var. Bordo-mavili takım gol yollarında yaşadığı sıkıntıları erken çözebilirse tırmanışa geçebilir.

Bülent gürkan

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:42
İşte Trabzonspor

Fortis Türkiye Kupası'nda finali hedefleyen Trabzonspor, Gaziantep'i yenerek rövanş için avantaj sağlamak için sahaya çıkmıştı. Ancak, yağan karın ağırlaştırdığı Avni Aker Stadı'nın zemininde değil futbol oynamak, yürümek bile zordu. Yani yoğun kar yağışı planı bozmuştu. Trabzonspor sahaya Çağdaş, Musa ve Ersen Martin'in yerlerine Ufukhan, Erdinç ve Celaleddin ile çıkmıştı. Bordo-mavili ekibi bu sezon ilk defa istekli gördüm. Karadeniz ekibi ağır sahaya karşın rakip ceza alanı içinde oldukça etkiliydi. Nitekim ilk yarıda Gökdeniz ve Mustafa Keçeli girdikleri yüzde yüzlük pozisyonları bir türlü değerlendiremezken, Yattara'nın bir şutu da yan direkten geri döndü.

Forveti dörtledi
İkinci yarıya Ziya Doğan, yorulan Yattara'nın yerine Cem'i aldı. Forveti Umut, Gökdeniz, Ersen Martin ve Cem ile dörtleyen Trabzonspor, rakibinin üstüne gitti ve hata yapmaya zorladı. Nitekim Gaziantep savunmasının kesemediği topu Gökdeniz ağlara göndererek bordo-mavili takımı öne geçirdi. Trabzonspor savunmasında ilk kez görev yapan Erdinç Yavuz mükemmel oynadı. Erdinç, Gaziantepspor'un forvet oyuncusu Veysel ile girdiği bütün pozisyonları kazanıp, 90 dakikayı alnının akıyla tamamladı. Gaziantepspor da sahaya galibiyet için çıkmıştı. Ancak karşısında çok koşan, pres yapan bir Trabzonspor bulunca ne yapacağını şaşırdı. İkinci yarıda Gökdeniz'in attığı gole yanıt veremeyen Gaziantepspor, rakibine yenilmekten kurtulamadı. Orta hakem Bülent Yıldırım ağır sahaya rağmen en az futbolcular kadar koştu. Yardımcıları ile uyum içinde olduğu gözlenen Yıldırım bana göre temiz bir yönetim gösterdi

Fehmi Özgüler

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:44
Trabzon'u Gökdeniz ısıttıSüper Lig'de tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşayan Trabzonspor, Türkiye Kupası'nda emin adımlarla yoluna devam ediyor. Çeyrek final ilk maçında Gaziantepspor'u konuk eden Bordo-Mavili takım, kar yağışı altında oynanan mücadeleyi Gökdeniz'in golüyle 1-0 kazanarak tur için avantaj yakaladı.http://medya.zaman.com.tr/2007/02/01/gokdeniz.jpgGaziantepspor karşısında etkili bir futbol sergileyen Trabzonspor'un bir şutu da direkten döndü. Bordo-Mavili takımın gol umudu Ersen Martin ise bekleneni veremedi.
Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında Trabzonspor evinde Gaziantepspor'u 1-0 yenerek rövanş maçı için avantaj yakaladı. Maça çok istekli ve arzulu başlayan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doğan, geçtiğimiz hafta oynanan Kayserispor maçının aksine farklı bir kadro sahaya sürdü. Defansta Çağdaş'ın yerine Erdinç'i ilk 11'de sahaya süren Doğan, sağ kanatta ise Musa'nın yerine Ufukhan'a görev verdi. İleride ise Ersen Martin'i yedek soyunduran deneyimli teknik adam, İbrahim Yattara'yı ilk 11'de sahaya sürdü. Bordo-Mavili ekip, özellikle uzun bir aradan sonra ilk 11'de maça başlayan Yattara'nın sağ kanattan geliştirdiği ataklarla etkili oldu. Maç boyunca devam eden yoğun kar yağışı ise her iki takımında futbolunu olumsuz yönde etkilerken yağan kar zemini ağırlaştırdı. Hakem Bülent Yıldırım maçı birkaç kez durdurarak çizgilerin belirgin hale gelmesi için görevlileri sahaya çağırdı.
Karşılaşmanın 14. dakikasında Yattara'nın sert vuruşu direkte patladı. Bu dakikalardan sonra da baskılarını arttıran Trabzonspor istediği gole bir türlü ulaşamadı. 16.dakikada Diawara topu ceza alanı dışındaki Krita'ya topu çıkardı. Ruman futbolcu sert vurdu kaleci Tolga güçlükle topu çeldi. 17.dakikada Umut topu Mustafa Keçeli'ye indirdi. uygun durumda Mustafa topa vurdu . Kaleciden döndü. Top tekrar Keçeli'nin önünden kaldı. Kaleciyi çalımlamak isterken son anda Hasagiç uzandı ve topu uzaklaştırdı. 19.dakikada Yattara'nın ara pasında Gökdeniz hareketlendi. Gökdeniz'in uygun durumdaki vuruşunda top direğin dibinden auta çıktı. Devrenin sonuna doğru 38. dakikada Ziya Doğan, Mustafa Keçeli'nin yerine oyuna Ersen Martin'i sürdü. Ancak bu değişiklik ilk yarının golsüz eşitsizlikle sona ermesine engel olamadı. İkinci yarıya da ev sahibi takım atak başladı. 50.dakikada Umut'un ceza alanı içerisinden çektiği sert şut kaleci Hasagiç'in ellerinde eridi. Bu pozisyonun hemen ardından Trabzon'un golü geldi. 51.dakikada Ersen ceza alanı içerisinde topla buluştu. Onun vuruşunda top Hasagiç'ten sekti. Gökdeniz fırsatçılığını konuşturdu ve Trabzonspor'u öne geçiren golü kaydetti: 1-0. 63.dakikada Cem yayın üzerinden kafayla çok sert vurdu. Hasagiç son anda topun kaleye gitmesini önledi. 75.dakikada G.Antepspor'un sol çaprazdan kazandığı serbest vuruşta topun başına Krita geldi. rumen futbolcunun sert şutu az farkla auta gitti.
Kalan dakikalarda başka gol olmayınca Trabzonspor, maçı 1-0 kazanarak yarı final kapısını araladı.

Yoğun kar yağışı çizgileri örttü
Trabzonspor ile Gaziantepspor arasında oynanan Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçının ilk yarısı yoğun kar yağışı altında oynandı. Zaman zaman oyuncuların topu görmesine engel olan yağış, ilk yarının sonuna doğru çizgileri kapatında, orta hakem Bülent Yıldırım maçı durdurdu ve kenardan, çizgilerin belirlenmesini istedi. Stat görevlileri, hemen saha içine girerek, kale ve kenar çizgileri belirgin hale getirdikten sonra oyun yeniden başladı.
Keçeli, Ziya Doğan'a sinirlendi
Trabzonspor'un sezon başında Denizlispor'dan aldığı sol kanat oyuncusu Mustafa Keçeli, ilk yarının sonuna doğru Ziya Doğan tarafından oyundan alındı, yerine Ersen Martin dahil oldu. Keçeli, bu değişikliğe çok sinirlendi ve oyundan çıkarken, hem mimik hem de sesli tepkiler verdi. Bu arada Bordo-Mavili takım maçın ilk yarısında Yattara, Gökdeniz, Umut ve Celaleddin'in ayaklarından 4 net gol pozisyonundan yararlanamadı.

TRABZON: 1 - G.ANTEP: 0
TRABZON: Tolga 6, Ufukhan 6, Risp 5, Erdinç 5, Celaleddin 6, Hüseyin 7, Ayman 6, Mustafa 5 (Dk. 38 Ersen Martin 6), Gökdeniz 8, Umut 6 (Dk. 88 Ferhat ?), Yattara 6 (Dk. 46 Cem 6)
G.ANTEP: Hasagiç 4, Krita 5, Bekir 4, Mehmet 5, Afanou 5 (Dk. 45 Özgür 4), Diawara 5, Zurita 4 (Dk. 56 De Nigris ?), Ekrem 5 (Dk. 78 Erdal ?), Faruk 5, Veysel 6, Göksel 5.
GOL: Dk. 51 Gökdeniz SARI KARTLAR: Veysel,Nigris, Bekir (Gaziantepspor) HAKEMLER: Bülent Yıldırım, Alper Ulusoy, İsmail Şencan

Zaman

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:45
Ankara takımları Trabzonspor'a çalışıyorTrabzonspor, Ankaragücü'nden Ceyhun Eriş'i kadrosuna katarak bu sezon Ankara'dan 6. futbolcu transferini gerçekleştirmiş oldu.http://medya.zaman.com.tr/2007/02/01/umut.jpgUmut, A.Gücü'nden Trabzon'a transfer olmuştu.
Başkent, bu sezon Trabzonspor'a sattığı futbolcularla adeta Bordo-Mavili ekibin futbolcu fabrikası haline geldi. Geçtiğimiz sezon Gençlerbirliği'ni çalıştıran ve Ankara'da top koşturan futbolcuları yakından tanıyan Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, bu sezon futbolcu transferinde tercihlerini başkent takımlarının oyuncularından yana kullandı. Doğan'ın istekleri doğrultusunda Trabzonspor, Ankara'yı Süper Lig'de temsil eden Ankaraspor, Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nden 2'şer futbolcu olmak üzere toplam 6 futbolcu transfer etti. Sezon başında Ankaraspor'dan Ersen Martin ve Musa Büyük'ü transfer eden Bordo-Mavililer, Ankaragücü'nden de golcü futbolcu Umut Bulut'u renklerine katmıştı. Süper Lig'in ilk yarısının Trabzonspor'un istediği gibi geçmemesi Ziya Doğan'ı yeniden transfer arayışına itti. Devre arası transfer döneminde rotasını yeniden Ankara'ya çeviren Trabzonspor, 3 futbolcuyu daha transfer etmeyi başardı. Devre arası transfer döneminde Gençlerbirliği'nden Ayman Abdelaziz ve Fredrik Risp'i transfer eden Trabzonspor, son olarak Ankaragücü'nün yıldız orta saha oyuncusu Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı. Ankara'dan 6 futbolcuyu renklerine katan Trabzonspor'un bu sezon ayrıca transfer gündemine Gençlerbirliği'nden Erkan Özbey, Ankaragücü'nden Abdurrahman Dereli ve Sedat Bayrak ile Ankaraspor'dan Adem Koçak da gelmişti. Spor Servisi
01/02/2007

Zaman

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:47
Serbest kalacak olan Fatih Akyel'in, Ankaragücü ve Gençlerbirliği ile görüştüğü belirtildi. Tecrübeli futbolcunun menajeri Saffet Sancaklı da büyük olasılıkla A.Gücü ile anlaşabileceklerini söyledi. Bu arada Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, İspanya'nın Atletico Madrid Kulübü'ne transfer olan Fabiano Eller'in bonservisinin henüz bu kulübe verilmediğini söyledi. Sayitoğlu, Atletico Madrid'in şu ana kadar Bordo-Mavili kulübe hiçbir ödeme yapmadığını belirterek, birkaç gün içinde ödeme yapılmaması halinde gerekli yasal işlemleri yapacaklarını kaydetti. Öte yandan, devre arasında futbolu bıraktığını açıklayan ve ülkesinden Trabzon'a dönmeyen Miroslaw Szymkowiak'a Polonya Futbol Federasyonu'nun da ulaşamadığı ve bu futbolcu hakkında henüz bir işlem yapılmadığı öğrenildi. Polonya Futbol Federasyonu'nun Türkiye Futbol Federasyonu ve Trabzonspor'a bir yazı göndererek Szymkowiak'a ulaşamadıkları ve milli futbolcularının kendileri için de bir kayıp olduğunu ifade ettikleri belirtildi. İbrahim Şahin, Trabzon
01/02/2007

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:53
Mutluluğun resmidir! 1-0 http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifÇeyrek final ilk maçında Antep’i ağırlayan Trabzon, buz pistine dönen sahada yine sayısız gol kaçırdı ama bu kez kazandı. Gökdeniz’in sayısı, Avni Aker’i ısıttı, beraberlik zinciri kırıldı. 01.02.2007
Stat: Hüseyin Avni Aker
Hakemler: Bülent Yıldırım, Alper Ulusoy, İsmail Şencan
Trabzonspor: Tolga xx, Ufukhan xx Risp xx, Erdinç xxx, Celaleddin xx, Hüseyin xxx, Ayman xxx, Mustafa xx (Dk. 38 Ersen Martin xx), Gökdeniz xxx, Umut xx (Dk. 86 Ferhat ?), Yattara xx (Dk. 46 Cem x)
Gaziantepspor: Hasagiç xx, Göksel xx, Bekir xx, Afanou x (Dk. 46 Özgür x), Faruk xx, Kirita Giani xx, Mehmet xx, Zurita xx (Dk. 56 Nigris x), Ekrem xx (Dk. 78 Cem x), Diawara xx, Veysel xxx
Gol: Dk. 52 Gökdeniz (Trabzonspor)
Sarı Kartlar: Dk. 68 Veysel, Dk. 83 Nigris, Dk. 90 Bekir (Gaziantepspor)

Neler kaçtı neler
Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında Gaziantep’i ağırlayan Trabzonspor, sahadan 2007 yılının ilk galibiyetini alarak ayrıldı. Daha önce Konya ile kupada, Kayseri ile de ligde 0-0 berabere kalan Bordo-Mavililer, dün de sayısız gol pozisyonunu harcadı ama Gökdeniz’in tek sayısı, Trabzonsporlular’ı coşturmaya yetti. 7’de Umut karşı karşıya pozisyonda Hasagiç’e, 14’te Yattara ise direğe takılırken, Antep’in ilk yarıdaki tek tehlikesinde Diawara’nın şutunu Tolga çeldi. Gökdeniz, 19 ve 35’te yine fırsatları harcadı ama golün de sinyalini verdi. Devre Yattara’nın topukla yaptığı vuruşun çizgiden çıkarılmasıyla tamamlandı.

Cem hareket getirdi
İkinci bölümde Trabzonspor’un baskısı devam etti. Trabzonspor’un üzerine ancak uzun toplarla gidebilen Gaziantepspor, direnmeye çalışsa da 53’te teslim oldu. Önce 50’de Umut’un şutunu Hasagiç çeldi ama 3 dakika sonra o kadar şanslı değildi. Ersen’in plasesini çelen Hasagiç devamında Gökdeniz’in şutunda çaresizdi: 1-0. Oyuna Cem’in girmesi, Trabzonspor’un hücum gücünü daha da yükseltirken, genç futbolcu üst üste gollük fırsatlar yakaladı. 63’te ceza sahası içindeki şutu kaleyi bulmazken, hemen 2 dakika sonra vurduğu nefis kafayı Hasagiç son anda çeldi. Maçta başka gol olmadı ve Trabzon bu kez taraftarının yüzünü güldürdü.

Maçtan notlar
Doğan’dan sürpriz kadro
Ve Erdinç sahada
Ziya Doğan, Gaziantepspor karşısında son maçlara oranla farklı bir 11 ile mücadele etti. Lisans sorunu çözülen Erdinç, ilk kez Bordo-Mavili formayı giyerek 90 dakika sahada kaldı. Konya ve Kayseri maçlarında ikinci yarıda oyuna giren Yattara, bu kez ilk 11’de başladı ama sahada 45 dakika kaldı. Onun yerine şans bulan Cem Demir, performansıyla beğeni topladı. Celalettin ve Ufukhan da sağ ve sol kanattaki değişimler arasındaydı.

Mustafa çok kızdı
Maçın 37. dakikasında oyundan alınan ve yerini Ersen Martin’e bırakan Mustafa Keçeli, sahayı çok kızgın bir şekilde terk etti. Teknik direktör Ziya Doğan, arkasından seslenmesine rağmen kulübe yerine direkt soyunma odasına giden tecrübeli futbolcunun moralinin bozuk olduğu gözlendi.

Gaziantep dönemedi
Trabzonspor’a 1-0 yenilerek çeyrek final ilk maçından üzgün ayrılan Gaziantepspor kafilesini, karşılaşmanın ardından bir kötü sürpriz daha bekliyordu. Apar topar otellerine dönen Kırmızı-Siyahlılar, dönüş hazırlığı yaparken, seferlerin iptal olduğunu öğrendiler. Geceyi Trabzon’da geçirmek zorunda kalan Gaziantepspor kafilesi, bugün dönmeye çalışacak.

Fanatik

Travelair
01.02.2007, 15:53
Fatih Akyel'i Gb'ye veriyorsak aynı mevki Erkan'ı alabiliriz mi demek oluyor? Bir de 33 yaşına gelmiş Jevric, Jefferson'dan ve Tolga'dan çok daha iyi bir kaleci mi?

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 15:57
Ben hala bu takımın kalecisi Tolgadır diyorum Jefersonda da iş var bence

zeki gursoy
01.02.2007, 16:43
ziya doğan derki: nekadar yaşlı, okadar tecrübeli...
adam genç futbolcuyu ve yıldız futbolcuyu sevmiyor.anlamadınızmı hala..
hastalık buda işte naapcaan!

Fatih Akyel'i Gb'ye veriyorsak aynı mevki Erkan'ı alabiliriz mi demek oluyor? Bir de 33 yaşına gelmiş Jevric, Jefferson'dan ve Tolga'dan çok daha iyi bir kaleci mi?

Erdem Keser
01.02.2007, 16:56
Trabzonspor'da JEVRİÇ Sürprizi

01 Şubat 2007 10:13

Ziya Doğan'ın 'Bize kaleci de gerekli' demesinin ardından gizli olarak anlaşma sağlanan jevriç'le anlaşma imzalanması bekleniyor.

Emir BAYRAK
01.02.2007, 17:00
Ne jevric'i ya?
Amacımız ne?
Adam gibi kalecilerimiz var başta Tolga.
Koy oyuncuyu oynasın işte. Gelecek 10 yıl kaleyi düşünme...
AMA NERDEEE?

Ali Özcan
01.02.2007, 17:12
Ne jevric'i ya?
Amacımız ne?
Adam gibi kalecilerimiz var başta Tolga.
Koy oyuncuyu oynasın işte. Gelecek 10 yıl kaleyi düşünme...
AMA NERDEEE?

Tolga da ısrar edilmeli bence de ama Ziya garanticidir...Öyle pek sevmez gençleri falan...

macka61
01.02.2007, 17:31
Fatih Akyel Gençlerbirliği’ne verildi
Sporcularımızdan Fatih Akyel Gençlerbirliği’ne transfer oldu. Buna göre Fatih Akyel’in fesihnamesi ilgili mercilere gönderildi. Yunanistan’ın PAOK takımıyla sözleşmesini feshettikten sonra 2 Ocak 2006 tarihinde kulübümüze transfer olan Fatih Akyel bu sezon 11 maçta toplam 968 dakika forma giydi ve 1 sarı kart gördü.

bordobluex
01.02.2007, 17:41
Buda haberin linki olsun.
http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35606

Ali Özcan
01.02.2007, 17:43
Fatih Akyel Gençlerbirliği’ne verildi
Sporcularımızdan Fatih Akyel Gençlerbirliği’ne transfer oldu. Buna göre Fatih Akyel’in fesihnamesi ilgili mercilere gönderildi. Yunanistan’ın PAOK takımıyla sözleşmesini feshettikten sonra 2 Ocak 2006 tarihinde kulübümüze transfer olan Fatih Akyel bu sezon 11 maçta toplam 968 dakika forma giydi ve 1 sarı kart gördü.

iyi ya da kötü hizmetleri oldu...hayırlı uğurlu olsun...yolu açık olsun...

Vkgz
01.02.2007, 17:45
heryerden sorunlu ayrılan ilginç bir arkadaş fatih akyel

Ali Özcan
01.02.2007, 17:48
Transferin son gününde Trabzonspor'dan alınan milli futbolcu Fatih Akyel Gençlerbirliği ile 1.5 yıllık sözleşme imzalarken eski hocasını topa tuttu

Transferin son gününde Trabzonspor'dan alınan milli futbolcu Fatih Akyel Gençlerbirliği ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Fatih Akyel, noter huzurunda kendisini kırmızı-siyahlı renklere bağlayan sözleşmeyi imzalamadan önce kulüpte AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nin kendisine talip olduklarını belirterek, ''Ancak ben Gençlerbirliği'ni tercih ettim. Çünkü futbolu Gençlerbirliği'nde bırakmayı düşünüyorum'' dedi.

Milli futbolcu, Trabzonspor'dan, teknik direktör Ziya Doğan'ın baskılı tutumu nedeniyle ayrıldığını ifade ederek, şöyle konuştu: ''Trabzonspor'dan ayrılmama Ziya Doğan sebep oldu. Ziya hocayla anlaşamamamızın sebebi askeri eğitim gibi baskıcı yöntem izlemesiydi. Bu tutum bana ağır geldi. Özel hayatla ilgili birtakım yasaklar getiriyordu. Ben de kendisine (sizinle çalışamayacağım) dedim. Zaten kendisi de beni kadro dışı bıraktmıştı. Ziya hoca yüzünden Trabzonspor ile sözleşmemi karşılıklı olarak feshetmek zorunda kaldım'' Akyel, bir gün Ziya Doğan'ın Gençlerbirliği'nin başına gelmesi durumunda buradan da ayrılacağını bildirdi.

-GENÇLERBİRLİĞİ'NDEKİ HEDEFLERİ-

Futbolu 5 yıl daha oynamayı düşündüğünü dile getiren Akyel, büyük bir aksilik olmadığı takdirde futbol yaşamını Gençlerbirliği forması altında tamamlamayı düşündüğünü söyledi.
Akyel, Gençlerbirliği'ndeki hedeflerini ise şöyle anlattı:
''Gençlerbirliği'nde iyi futbol oynayıp, başarılı olmak istiyorum. Gençlerbirliği'ni en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Her futbolcunun hayali gibi benim de tekrar milli takım formasını giyme hayalim var. İnşallah bu hayalimi de bu takımda gerçekleştireceğim.''

Ali Özcan
01.02.2007, 17:51
Trabzonsporlu futbolcu Umut Bulut, bordo-mavili kulübe transfer olarak hedeflerini büyük ölçüde gerçekleştirdiğini, önündeki tek hedefin ne olduğunu açıkladı

Trabzonsporlu futbolcu Umut Bulut, bordo-mavili kulübe transfer olarak hedeflerini büyük ölçüde gerçekleştirdiğini, önündeki tek hedefin (A) Milli Takım formasını giymek olduğunu söyledi.

Umut, Futbol Federasyonu’nun aylık yayın organı "TamSaha"da yer alan röportajında, Türkiye’de düşlerini süsleyen 4 kulüpten biri olan Trabzonspor’da forma giydiği için çok mutlu olduğunu, burada kalıcılığını sağlayıp, Fatih ve Şota gibi takımın tarihine geçen golcülerden biri olmak istediğini kaydetti.

En kısa zamanda (A) Milli Takım formasını giymek için çalışacağını ifade eden Umut, "(A) Milli Takım formasını giymek istiyorum. Trabzonspor’da gol krallığı ve şampiyonluk yaşamayı çok arzuluyorum. Bu başarıları elde ettikten sonra Avrupa’da oynamayı amaçlıyorum. Türkiye’de hedeflediğim noktaya geldim.

Trabzonspor forması giydikten sonra ulaşabileceğim daha yüksek bir hedef yok önümde. Bundan sonrası için tek yol Avrupa" dedi.
Tuttuğunu koparan bir yapıya sahip bulunduğunu, bu nedenle, Avrupa’ya giderse kolay kolay geri dönmeyeceğini ve orada tutunmak için elinden geleni yapacağını dile getiren Umut, şunları söyledi:

"Tercihim İspanya, İngiltere veya İtalya. Hangisi olsa olur, ama ben İspanya ligini kendim için daha uygun görüyorum. Oradaki iklimin daha yumuşak olmasını avantaj olarak değerlendiriyorum. Sıcak havada futbol oynamayı daha fazla seviyorum."

"KENDİMİ GELİŞTİRMEM GEREK"
Umut, kendisini her yönden geliştirmesi gerektiğini belirtirken, "Her geçen gün gol vuruşlarımı geliştiriyorum. Pas alışverişini daha iyi yapmam gerekiyor.
Topla daha fazla haşir neşir olmam lazım, bunun farkındayım. Rakip defansı oyalamayı biraz daha öğrenmeliyim. Kapasitemi de biliyorum ve her maçta bu eksiklerimi gidermeye çalışıyorum" dedi.
Önde pres yapan bir oyuncu olduğu için, tek santrfor oynarken zorlandığını anlatan Umut, "Bunu tek başıma uyguladığım zaman, hemen ardından gelen pozisyonda güçsüz kalıyorum. Yanımdaki santrfor pres yapıp, benim dinç kaldığım pozisyonlarda ise daha başarılı oluyorum. Çift santrfor oynadığmız zaman kendimi çok daha rahat hissediyorum" diye konuştu.

"KENDİMİZİ ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI GÖRÜYORDUM"
Umut Bulut, sezon başında şampiyonluğun en büyük adayı olarak kendilerini gördüğünü, ancak ligin ilk yarısında işlerin istedikleri gibi gitmediğini söyledi.
Umut, "Trabzonspor’un şampiyonluk iddiasının, Fenerbahçe’den daha fazla olacağını düşünüyordum. Şampiyonluğun en büyük adayı olarak kendimizi görüyordum, çünkü takımda bir kadro zenginliği var. Kulüpteki maddi manevi tüm şartlar mükemmel, taraftarlarımız da şampiyonluğa aç ama sezonun ilk yarısında işler istediğimiz gibi gitmedi" dedi.
Sezon başında iyi sonuçlar alamadıklarını, kötü başlayıp, kötü devam ettiklerini, maç yitirdikçe motivasyonlarını da yitirdiklerini ve üzerlerinde bir baskı oluştuğunu anlatan Umut, bu duruma çok üzüldüklerini, daha da kötüsü, maçlara yine puan yitirecekleri endişesi ve baskısıyla çıktıklarını dile getirdi.

Umut, kadro olarak bir eksikleri bulunmadığına inandığını vurgulayarak, "Trabzonspor’un en kötü hali, bu ligi 4., 5. sırada bitirir. Bizim amacımız, bu sıraların üzeerine çıkabilmek" diye görüş bildirdi.

Ali Özcan
01.02.2007, 17:53
Bu bir Işık mı?

Bugünki maç bir daha gösterdi ki bu takımın kadrosu iyi olmasına rağmen takdik olarak bir şeyler eksik kalıyor nedense. Ilk yarıda kaçırılan pozisyonlar gol yapılabilse kesin fark olurdu fakat biraz saha şartları birazda forvetlerin beceriksizliği bunu engelledi. Golün olduğu pozisyonda bile karşı karşıya kalınan bir pozisyonda Ersen’in nasıl gol kaçırdığını gördük. Allah’tan top Gökdeniz’in ayağına geldi de golü yaptı yoksa işimiz bayağı zordu.

Sayın Zıya Doğan kademe kademe düzeltiyor takımı ama tam düzelmeden liglerin bitmesinden çok korkuyorum. Önce defansı toparladı sonra ortasahayı ama forvette hesapları tutmadı. Ersen ve Umut birlikte üretmeye çalışmıyorlar ve pozisyonlarda kendileri gol arıyorlar. Ikisininde geç Cem Demir’den çok ögrenecekleri var. Cem’in oyunu Lazaroni’nin haklılığının bir göstergesiydi. Bu çocuğa yeterli şans verilmiş olsa belkide ikinci Fatih Tekke olacaktı. Uzun boyuna rağmen bilekleri mükemmel. Maç eksiği yüzünden son vuruşları zayıf kaldı ama topa yükselmesi ve gol atmayı ve attırmayı her saniye düşünmesi mükemmel. Bir de utanmadan bu çocuğu kiralık olarak yollayacaklardı. Ben iddia ediyorum ortasahasaki Enis’e de şans verilsin çok iyi sonuç alınır. Takımdaki bütün gençleri kiralık verirsen onları zamanla kaybedersin.

Neticede bu maç Trabzonspor’un yedeklerinin aslarından daha hazır olduğunu gösterdi. Burada bir sorun var demektir. Ya sayın Ziya Doğan ilk 11’e koyduğu futbolculara çok şans veriyor yada bu futbolcular zaten yedeğiz diye idmanlarda bir şey yapmıyor. Her iki durumda da tabiki suç sayın Ziya Doğan’ın oluyor.

Cem’in yanında Celaleddin ve Ufukhan’da hiç sırıtmadılar. Daha takıma dün gelen Erdinç bile Risp ile çok iyi uyum sağladı. Her zaman dediğimiz gibi bu takımda yeterli futbolcu var önemli olan hepsini hazır tutabilmek. Öyle görünüyor ki sayın Ziya Doğan takımdaki bütün futbolcuları forma sokmaya başlamış. Yiğidi öldürsekte hakkını vermemiz lazım takım iyi çalışmış kondisyon olarak. Yanlız kendisininde kabul ettiği gibi takdik çalışmanın yeterince yapılamadığı çok bariz görülüyor. Inşaallah takım daha çok yara almadan takdik çalışmalarda yapılırsa bu takım ligin dibinden rahat kurtulur. Eğer kurtulamazsa bunun tek sorumlusu sayın Ziya Doğan olur çünki beğenmediğimiz yönetim bile hangi mevkiye futbolcu istediyse aldı. Artık helva yapmak ona düşüyor.

Şimdi gelelim Ceyhun’un nasıl takıma alınacağına. Ziya hoca bugün açık vermedi ama benim tahminim onu ön libero’da oynatacak olması. Böylece geleceğin sistemi dediği sistemi oynatabilir. Yani Hüseyin, Ayman, ve Ceyhun önliberoda oynayacaklar. Zaten bizim eleştirimizde sistemine değil eldeki futbolcuların bu sistema kaldıracak yetenekte olmadığı idi. Şimdi Ceyhun ve Ayman’ı Hüseyin’in yanında oynatmak ile Hasan ve Ferhat’ı oynatmak bir mi? Sistem diyerek yetersiz oyuncuları takımda tutmak en ufağından takımın alacağı sonuçlara ipotek koydurmaktır. Elinde kaliteli ön libero olduktan sonra 4 ön libero ilede oynarsın sorun çıkmaz çünki bu oyuncular hem defans hemde ofans yapabilirler. Ayman’ın gelişi Hüseyin’in performansının yükselmesine sebep oldu. Daha az yoruluyor ve artık çalımlarını atıp topu adam gibi oyuna sokabiliyor.

Bu sistemde defansta dört kişi olduğuna göre, geriye üç kişi kalıyor. Bu üç kişilik posizyon için elde olan futbolcular şöyle: Gökdeniz, Yattara, Kiki, Ersen, Umut, Cem, Ömer Rıza. Yani seç beğen al. Bu kadar alternatifli kadro ligdeki çoğu takımda yok. Eğer bu kadrodan da başarı çıkarılamaz ise pek yapacak bir şey kalmıyor geriye. Ben olsam Yattara, Gökdeniz, ve Cem ile başlarım ileri üçlüde. Böylece sistemde 4-3-2-1 olur çünki 3 liberolu sistemde iki forvetle oynamak forvet arkasındaki kişinin çok yük altına girmesi demektir.

Eğer Ziya hoca üç ön liberolu sistemden vaz geçerse o zaman takım daha üretken olur ve iki forvetli sisteme rahatlıkla geçilebilir. O zaman Gökdeniz ve Ceyhun’u hemen ön liberoların önüne yerleştirip Yattara’yı forvet hattına bile kaydırabilir. Yattara’nın oynadığı yere göre sistem 4-2-3-1 yada 4-2-2-2 olarak uygulanabilir. Hatta 4-4-2 bile rahatlıkla oynatılabilir ama o zaman ya Yattara ya da Ceyhun forvet oynamak zorunda kalır. Aksi takdirde ya Gökdeniz ya da Yattara kesik yer Ceyhun’un oynayabilmesi için. Aslına bakarsanız kadroda o kadar çok oyuncu varki hangi sistemi uygulamak istesen malzeme mevcut artık. Bundan sonra sıra futbolcuların kalitelerinin artırılmasında.

Birde unutmadan söyleyeyim. Fatih Tekke bu takımın herşeyiymiş. Bugünki 6-7 gol pozisyonunun en az dördünü atardı Fatih Tekke. Daha önceki yazımda bahsettiğim gibi futbolda 2+2 = 4 kuralı işlemez. Belki bugün sayı olarak 3-4 forvet vardı sahada bir ara ama tek Fatih Tekke olsaydı en az 2-0 olurdu ilk yarı. Tam 4 defa kaleci ile karşı karşıya kalmalarına rağmen hiç birisini gol yapamadılar. Herhalde Ziya hocanın bir mevkiye daha oyuncu alabiliriz dediği yer forvet olsa gerek.

Olumsuz hava koşullarına rağmen Trabzonspor’un yedeklerinin verdiği mücadele gerçekten takdir edilecek seviyede idi. Bu takım yavaş yavaş kendine inanmaya başlamış. Bir kaç iyi sonuçta işler biraz düzelir ama tam düzelebilmek için forvet hattında kaliteli bir golcüye ihtiyaç var malesef. Bugünki Cem Demir’den ileriki haftalarda yararlanılmaz ise çok büyük haksızlık yapmış olur Ziya hoca. Her zaman adil olduğundan bahseden bir kişi için çok kötü bir örnek olur. Sayın hocam ne Ufukhan’ı ne de Cem Demir’i küçük görme. Her ikiside belli dönemlerde hep ilk 11’de oynadılar ve başarılı oldular. Artık inadı bırak ve bu kadro zenginliği içinde en iyilerini oynat.

Dediğim gibi sanki biraz ışık gördüm takımda ama havalara girmenin hiç lüzumu yok. Eğer futbolcular sahadaki inançlı oyunlarını devam ettirir ise bu takım yavaşda olsa düzelir yeterki dısarıdan karıştırılmasın.

En son olarak Mustafa Keçeli kardeşimize bir hatırlatma. Unutmaki sen bir profesyonel futbolcusun ve son maçlarda pek iyi performansında yok. Oyundan çıkarken yaptığın hareket gerçekten sana yakışmadı. Murat Ocak gitti takıma rahat girerim diyorsan bence yanılırsın. Senin yerinde oynayabilecek o kadar çok futbolcu varki senin takımda kalabilmen için çok iyi olman lazım. Umarım aklını başına toplarsın.

Sevgiyle kalın.

Ömer SEVİNÇ
01.02.2007, 18:34
Helal olsun Umut'a. Çok güzel konuşmuş. Bu adamda ışık var. Yeter ki kendini geliştirsin. Kişilik olarak mükemmel bir insan...

erdal6167
01.02.2007, 18:34
18:04 İBB'li Fikret Bolsupor'a imza attı
18:00 'Fadime Hala bunlardan iyi hakem'
17:47 PFDK'dan üç kulübe ağır ceza
17:30 Yıldırım: Alex'le pazarlık yapmadık
17:26 Yozgatspor'dan son gün bombaları
17:15 Ribery ve Anelka'ya milli davet
17:15 Yalovaspor'un transfer bombası
17:10 Beşiktaş'ta Nobre'nin durumu kritik
17:00 FATİH AKYEL'den Doğan'a ağır eleştiri
17:00 Trabzon'a Umut saçan açıklama
16:45 Aykut Kocaman'dan şok sözler
16:30 Beşiktaş'ın yükselen değeri: Bobo
16:18 Akçaabat Sebatspor'a üç takviye
16:15 Fener-G. Birliği maçına geniş önlem
16:00 Vestel Manisa kupaya havlu attı
15:45 Lig A'da haftanın hakemleri atandı
15:45 Trabzon'da yüzler sonunda güldü
15:30 Beşiktaş'a bahar erken geldi
15:25 Ara transfere R.Madrid damga vurdu
15:20 Sabri başarısının sırrını açıkladı
15:14 Eczacı Dicle'ye reçete vermedi
15:10 Ankaragücü'nden Gökçek'e tepki
15:00 NBA maçında topun inadı tutunca...
14:58 Fenerbahçe İzmir'e gitti...
14:55 Liverpool ara transferin hızlısı oldu
14:50 Ankara, Macar golcü transfer etti
14:15 Antalya Kartal'ın eski yıldızını kaptı
14:00 FİFA, gelişmelere el koydu...
13:58 Potada derbi maçın biletleri satışta
13:30 Canaydın'dan çok iddialı açıklamalar

BU KADAR OLMAZ BU HABER AJANSINDA FATİH AKYELİN OLUMSUZ ACIKLAMALARI VARKEN NEDEN CEYHUN TRANSFERİNDEN BİR TEK KELİMA YOK ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL. BU MEDYAYI ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL, TSTV CIKSA DA SADECE ONU TAKİP ETSEK YADA TS GAZETESİ

nesta61
01.02.2007, 18:48
FLAŞ GELİŞME!... BAKAN MEHMET ALİ ŞAHİN VE HALUK ULUSOY ARASINDA YAŞANAN ÇEKİŞMENİN ARDINDAN FIFA TÜRK FUTBOLUNA EL KOYDU!...

m sahin futbolu kaosa itti cekildi ne adam yaaa hemen istifa etsinn

61_dnc_TS
01.02.2007, 19:00
Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Minikler iki maçı kazandı
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifMarmaris Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübünün organize ettiği "Geleceğin Yıldızları Minikler Futbol Turnuvası"na katılan minik takımımız grubunda oynadığı ilk iki karşılaşmayı kazandı.

Turnuvanın 1.Grubunda Ankaragücü, Beşiktaş, Gençleribrliği ve Denizlispor’la eşleşen ekibimiz Beşiktaş’ı 3-1, Ankaragücü’nü de 2-1’lik skorlarla mağlup etti. Miniklerimiz Denizlispor ve Gençlerbirliği ile oynayacağı müsabakalarda alacakları sonuçlara göre ikinci tura yükselecekler.

1994 doğumlu sporcularımızın katıldığı turnuvanın 2. Grubunda ise Fenerbahçe, Bursaspor, İzmir Karması, Marmaris Belediyesi ve Früt (Almanya) takımları mücadele ediyor.

Ömer SEVİNÇ
01.02.2007, 19:02
Bence geri çekilmesi gereken biri varsa o da Ulusoy'dur. İstemiyor kardeşim seni kimse. Git artık. Ama ah o koltuk sevdası var ya...

pitbull_1978
01.02.2007, 19:04
ellerin antlaimasında pürüzlerçıkmış

Naim
01.02.2007, 20:43
Göreceğiz, bakalım öpecek mi.

Çok düşündürücü
:rolleyes:
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010207ceyhun1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010207ceyhun3.jpg

fincher
01.02.2007, 20:50
kaçtır rastlıyorum,bu öpme muhabbeti nedir,biri beni aydınlatabilir mi?

OZDEN61
01.02.2007, 21:16
sitede yapılan haberde yöneticilerimizin kavgası yazıyor.ama haberi okuyanların trabzon ve trabzon halkı icin yazdıkları hos degil.lutfen duyarlı olalım ve bizde mesaj yazalım.
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=65916

Gürkan
01.02.2007, 21:31
kaçtır rastlıyorum,bu öpme muhabbeti nedir,biri beni aydınlatabilir mi?

evet bılen bılmeyenlere anlatsın.bende merak ettım.

volkanferhan
01.02.2007, 21:43
Milli Futbolcumuz Fatih Tekke’nin takımı Zenit Saint Petersburg’da iki takım arkadaşının saha ortasında yumruk yumruğa kavga etmesi Rusya’da gündemin en çok konuşan maddeleri arasına girdi. Hollandalı futbolcu Riksen ile Rus takım arkadaşı Radimov Malaga ile oynanan hazırlık maçında yumruk yumruğa birbirlerine girdiler.
İki oyuncu hakem tarafından oyundan atıldıktan sonra da birbirlerini tehdit etmeye devam ettiler. Zenit Yönetimi kavgaya karışan oyunculara büyük ceza vereceğini açıkladı. İşte Futbol sahalarında çok ender görülen bu kavganın görüntüleri.

kaynak:www.maraton.com.tr

DOĞA SARAÇ
01.02.2007, 21:48
sitede yapılan haberde yöneticilerimizin kavgası yazıyor.ama haberi okuyanların trabzon ve trabzon halkı icin yazdıkları hos degil.lutfen duyarlı olalım ve bizde mesaj yazalım.
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=65916
Bitane cizreli çıkmış PKK besleyicisi Trabzona dil uzatıyo herkes gerekli cevabı vermeli bence

sbay
01.02.2007, 22:05
Futbolseverler maça doyacak !..

Turkcell Süper Lig’in 20, 21 ve 22. Hafta maç programı açıklandı. Futbolcuların 7 Şubat'taki Gürcistan Milli maçıyla başlayacak yoğun programı şöyle:
07 Şubat 2007 Çarşamba 21.00
Gürcistan -Türkiye (A Milli) Boris Paichadze
TURKCELL SÜPER LİG 20. HAFTA
09 Şubat 2007 Cuma
Ankaragücü - Kayserispor (19 Mayıs Stadı 14:00)
10 Şubat 2007 Cumartesi
Çaykur Rizespor - Fenerbahçe (Rize Atatürk Stadı 14:00)
Beşiktaş - Denizlispor (BJK İnönü 19:00)
11 Şubat 2007 Pazar
K. Erciyesspor - Ankaraspor (BŞ.BLD.Atatürk Stadı 14:00)
Sakaryaspor - Sivasspor (Sakarya Atatürk Stadı 14:00)
Antalyaspor - Konyaspor (Antalya Atatürk Stadı 14:00)
Gençlerbirliği - Bursaspor (19 Mayıs Stadı 14:00)
Trabzonspor - Gaziantepspor (Avni Aker Stadı 16:00)
Galatasaray - V. Manisaspor (Ali Sami Yen Stadı 19:00)
UEFA KUPASI 3. TUR İLK MAÇI
14 Şubat 2007 Çarşamba
Fenerbahçe - AZ Alkmaar (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu 19:45)
TURKCELL SÜPER LİG 21. HAFTA
16 Şubat 2007 Cuma
Konyaspor - Beşiktaş (Konya Atatürk 20:00)
17 Şubat 2007 Cumartesi
Bursaspor - Ç.Rizespor (Bursa Atatürk 14:00)
Gaziantepspor - Galatasaray (Kamil Ocak Stadı 19:00)
18 Şubat 2007 Pazar
Kayserispor - K.Erciyesspor (B. Bld. Atatürk Stadı 14:00)
Sivasspor - Antalyaspor (4 Eylül Stadı 14:00)
Ankaraspor - Gençlerbirliği (19 Mayıs Stadı 14:00)
V. Manisaspor - Ankaragücü (19 Mayıs Stadı 14:00)
Denizlispor - Trabzonspor (Denizli Atatürk Stadı 16:00)
Fenerbahçe - Sakaryaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu 19:00)
UEFA KUPASI 3. TUR 2. MAÇI
22 Şubat 2007 Perşembe
AZ Alkmaar - Fenerbahçe (Alkmaarder Hout Stadı)
TURKCELL SÜPER LİG 22. HAFTA
23 Şubat 2007 Cuma
Galatasaray - Denizlispor (Ali Sami Yen Stadı 20:00)
K.Erciyesspor - V.Manisaspor (B.Bld.Atatürk Stadı 20:00)
24 Şubat 2007 Cumartesi
Ankaragücü - Gaziantepspor (19 Mayıs Stadı 14:00)
Trabzonspor - Beşiktaş (Avni Aker Stadı 19.00)
25 Şubat 2007 Pazar
Gençlerbirliği - Kayserispor (19 Mayıs Stadı 14:00)
Sivasspor - Konyaspor (4 Eylül Stadı 14:00)
Ç.Rizespor - Ankaraspor (Rize Atatürk Stadı 14:00)
Sakaryaspor - Bursaspor (Bursa Atatürk Stadı 14:00)
Antalyaspor - Fenerbahçe (Antalya Atatürk Stadı 19:00)

Misina
01.02.2007, 22:05
dikkat ettiniz mi bu akyel her gittiği takımda futbolu burda bırakacağım diyo ama hiçbiyerde 1 seneden fazla kalamıyo :) arızalıydı gitmesi iyi oldu gözümüzün içine bakarak bize sövmesi hala gözümün önünde

Gürkan
01.02.2007, 22:07
dikkat ettiniz mi bu akyel her gittiği takımda futbolu burda bırakacağım diyo ama hiçbiyerde 1 seneden fazla kalamıyo :) arızalıydı gitmesi iyi oldu gözümüzün içine bakarak bize sövmesi hala gözümün önünde

O küfrü ben göremedim.

sbay
01.02.2007, 22:08
http://image.haber3.com/spor3/haber/44315.jpg
AKP'den hakemlere tepki !
AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan, hakemlerin Trabzonspor'a haksızlık yaptığını ileri sürdü

AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan,Trabzon’da zaman zaman oluşan gerilimli ortamların çok önemli bir gerekçesinin de Trabzonspor’un sahada uğradığı haksızlık olduğunu öne sürdü.
Asım Aykan, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu’ya gönderdiği yazıda, Trabzonspor’un, Fortis Türkiye Kupası’nda dün Gaziantespor ile yaptığı karşılaşma ile Turkcell Süper Lig’in son 5-6 maçındaki hakem hatalarını tüm Türkiye’nin izlediğini öne sürdü.
Aykan, şunları kaydetti:
"Hakemler ya kasıtlı ya da acemiler. Lütfen bu olaylara müdahil olunuz.
’Hakem de insandır, hata yapabilir’ gerekçesini de lütfen bırakınız. Trabzonlu Fadime halayı hakem yapsak onlardan daha iyi maç yönetirdi. Nedense bu yıl hakem hataları hep bizi buluyor. Şehrimizde zaman zaman oluşan gerilimli ortamların çok önemli bir gerekçesi de Trabzonspor’umuzun sahada uğradığı haksızlıktır.
Sizlerden sadece adalet ve objektif hareket bekliyoruz. Lütfen adaletsizliğin kaynağı olmayınız. Herkes kendisine çeki düzen versin

Enes Berfin
01.02.2007, 22:12
Trabzonlu Fadime halayı hakem yapsak onlardan daha iyi maç yönetirdi.

Muhahahaah koptum ya :D bu iyiydi :)

sbay
01.02.2007, 22:15
Gürcan Bilgiç
http://www.superspor.com/images/yazar/14.jpg
Ceyhun neden önemli?
01.02.2007 Sezonun en önemli transferini Trabzonspor gerçekleştirdi. Ceyhun Eriş, şu anda Türk futbolunun en stratejik oyuncusuydu. Ve bir çok önemli ismini, takıma yaptığı katkılar sınırlı olmasına rağmen kaybetmeninin sıkıntısını yaşayan trabzonspor, belki de tüm gidenleri aratmayacak bir oyuncu aldı.

Aslında Ceyhun’u, Beşiktaş’ın transfer etmesini bekledim. Yapı olarak takım lideri olmaya seven bir oyuncuydu. Fenerbahçe’deki sıkıntıları da aslında buradan kaynaklandı. Sakatlanmasa yine vazgeçmeyeceklerdi ama beklenti içinde kalmaktansa Ceyhun’un kendi yolunu çizmesini seçtiler.
Ceyhun neden önemli?
Bugün hangi teknik direktöre sorarsanız, kaleye dikine giden ve adam eksilten bir oyuncusu olmasını ister. Üstelik bu futbolcunun kalitesi çok yukardaysa, kesinlikle ister. Ziya Doğan’ın maliyetine rağmen ısrarının nedeni de budur.

Ceyhun ile Ankaragücü – Fenerbahçe maçının dönüşünde, uzun uzun konuştuk. “Herkes beni asi zannediyor. Aslında görünüşüm böyle olduğu için. Yoksa yumuşak başlıyımdır. Nerede, ne zaman horozluk yapılacağını iyi bilirim. Büyük bir kulüpte farklı olmam gerektiğini de iyi bilirim” dedi.

Trabzonspor’un hücuma dönük aksiyonlarının nasıl değişeceğini, ne kadar farklı ve efektif hücum edeceğini, Ceyhun takıma uyum sağladıkça göreceğiz. Bu transfer milli takım için de önemli olacak. Küçük takımlarda bir türlü kendini beğendiremeyen Ceyhun’undan A milli forma altında da yararlanmaya başlayacağız.

HALİT KARAKAŞ
01.02.2007, 22:21
ceyhunun 5,6 maç sonra direkt milli takıma gideceğinden eminim.yolun ve yolumuz açık olsun Ceyhun kardeş,,,

#10 Fietra
01.02.2007, 22:22
O küfrü ben göremedim.
Youtube'da videosu vardı.Hatta bi ara imzama da koymuştum ama kaldırmışlar galiba.Kısaca Avni Aker'de aslan kesilen Trabzonspor taraftarı Kadıköy'de niye kedi kesiliyor demişti.

tiredman
01.02.2007, 22:36
Trabzonspor'da JEVRİÇ Sürprizihttp://www.haber61.net/images/news/jevric.jpg01 Şubat 2007 10:13Ziya Doğan'ın 'Bize kaleci de gerekli' demesinin ardından gizli olarak anlaşma sağlanan jevriç'le anlaşma imzalanması bekleniyor.

Trabzonspor'da JEVRİÇ Sürprizi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın,“Bize kaleci de gerekli' demesinin ardından bir süredir giz­li olarak ilgilenilen ve alacaklarını tahsil edemediği için bir süre önce Ankaraspor ile yollarını, ayıran Sırp kaleciyi renk­lerine bağlıyor. Transferin bugün sona ereceği gerçeğinden hareketle tecrübeli kaleci ile yapılan. anlaşma gizli tutuluyor. Atletcio Madrid'in Eller için ödemesi gereken 1 milyon av­ro'yu bankaya yatırdığı anda Jevriç ile hemen sözleşme ya­pılıp, Futbol Federasyonu'na bildirilecek. Jevriç ile ilgili transferin gizli tutulmasının nedeni ise yabancı. kontenjanı sorununun yaşanması gösterildi. Trabzonspor Sırp kaleciye bu sezon sonuna kadar 250 bin avro ödeyecek.

A.nkaraspor ile yollarını ayırdığı için bonservis bedeli ödenmeyecek olan Jevriç, Trabzon’da çocuğunun Ingilizce eğitim alacağı okulu da araştırdJ. Ozel Neşem Ilköğ­retim Okulu'nun da uygun bulunduğu dile getirildi. Jevriç'in alınmasıyla birlikte Trabzonspor'un transfere noktayı koya­cağı belirtildi. Uç sezondur Ankaraspor'da forma giyen 33 yaşındaki Jevriç J. 90 santimetre boyunda ... Son dönemler­de başarısız olduğu için kaleyi Hakan Arıkan'a kaptıran Jev­riç daha önce 4 sezon Kızılyıldız, 5,5 sezon da Hollanda'nın Vitesse takımında forma giy­mişti. Jevriç 27 kez de Sırp Mil­li Takımının kalesini korudu.

Misina
01.02.2007, 22:45
O küfrü ben göremedim.

avniakerdeki sebat fb maçından sonra tribünlere hepinizin demişti.

Naim
01.02.2007, 22:46
http://image.haber3.com/spor3/haber/44315.jpg
AKP'den hakemlere tepki !
AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan, hakemlerin Trabzonspor'a haksızlık yaptığını ileri sürdü

AK Parti Trabzon Milletvekili Asım Aykan,Trabzon’da zaman zaman oluşan gerilimli ortamların çok önemli bir gerekçesinin de Trabzonspor’un sahada uğradığı haksızlık olduğunu öne sürdü.
Asım Aykan, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Mustafa Çulcu’ya gönderdiği yazıda, Trabzonspor’un, Fortis Türkiye Kupası’nda dün Gaziantespor ile yaptığı karşılaşma ile Turkcell Süper Lig’in son 5-6 maçındaki hakem hatalarını tüm Türkiye’nin izlediğini öne sürdü.
Aykan, şunları kaydetti:
"Hakemler ya kasıtlı ya da acemiler. Lütfen bu olaylara müdahil olunuz.
’Hakem de insandır, hata yapabilir’ gerekçesini de lütfen bırakınız. Trabzonlu Fadime halayı hakem yapsak onlardan daha iyi maç yönetirdi. Nedense bu yıl hakem hataları hep bizi buluyor. Şehrimizde zaman zaman oluşan gerilimli ortamların çok önemli bir gerekçesi de Trabzonspor’umuzun sahada uğradığı haksızlıktır.
Sizlerden sadece adalet ve objektif hareket bekliyoruz. Lütfen adaletsizliğin kaynağı olmayınız. Herkes kendisine çeki düzen versin

Asım Bey işine Baksın
Hatta mümkünse bu tarafa hiç bakmasın
Göstersin Trabzonspor sevgisini açsın internet sitesinden bun yönetim için de bi anket
bizde Trabzonspor Yönetimi Siyasi Baskılarla ve manevralarla gelmiştir söylemimizi tekrar gözden geçirelim

kutoz
01.02.2007, 23:25
http://www.haber61.net/images/news/hasim_sayitoglu.jpg

Fabiano Eller'de Geri Dönüş Sinyali

Trabzonspor'un İspanyol Atletico Madrid kulübüne verdiği Brezilyalı futbolcu Fabiano Eller'in bonservis ücretinin şu ana kadar Bordo-mavili kulübe ödenmediği ve bu futbolcunun Trabzonspor'a geri dönebileceği öğrenildi.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Şuana kadar Atletico Madrid oyuncunun evraklarını bizden istemedi. Anlaşma gereği belirlenen transfer ücreti olan 1 milyon Euro'yu da kulübümüzün hesabına yatırmadı. Fabiano Eller bu durumda hala bizim oyuncumuz. Eğer İspanyol kulübü bu tutumunu devam ettirirse Eller, Trabzonspor'a geri dönecektir. Gelişmeleri takip ediyoruz" dedi.

Sayitoğlu, Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan savunma oyuncusu Fatih Akyel'in Gençlerbirliği'ne, Enis'in ise kiralık olarak Akçaabat Sebatspor'a verdiklerini açıkladı. (haber61)

Buyur buradan yak... Şimdi Eller gelir, oynamak istiyorum der... Saracasın ona, keser sapini... Doğru PAF takımına gönderilmeli, gelirse... Trabzonspor'la dalga geçmek neymiş anlasın...

cakir28
02.02.2007, 00:59
Kac yabanci oluyor...Symek den bosalan yeri mi veriyorlar

Gürkan
02.02.2007, 08:50
avniakerdeki sebat fb maçından sonra tribünlere hepinizin demişti.

bahsettiğin aslen kedi muhabbetimi.yoksa başka bir zamanda başka bir olay mı oldu.
peki o sırada ve daha öncesinde fatihe küfür edenler fatihle aynı karakterde mi oluyor.

Cem Yavuz
02.02.2007, 09:23
İSTİFANI VER KAHRAMAN!
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/15680.jpg
EL KOYDU
Albayrak olaya el koydu! Trabzonspor’da G.Antep maçının devre arasında yönetici Kahraman Altuntaş’ın eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz’a kafa atmasıyla yaşanan tatsız olaya Başkan Nuri Albayrak tepki göstererek, Altuntaş’ın istifasını istedi. Albayrak, yönetici Altuntaş ile yaptığı görüşmede böyle bir hareketin kendisine yakışmadığını belirterek, "Bu şartlarda en doğrusu istifa etmendir" dediği belirtildi.
GEREK YOK
Albayrak’ın bu çıkışına rağmen Altuntaş’ın istifaya sıcak bakmadığı belirtildi. Yönetici Altuntaş, istenmeyen bir olayın yaşandığını ancak bunu çözeceklerine inandığını belirtirken, "İstifa etmem gibi bir durum söz konusu olamaz. İnanıyorum ki bu olayı kısa sürede aramızda tatlıya bağlayacağız" dedi. Albayrak’ın, Altuntaş’ı istifası konusunda ısrarcı olduğu ancak bu konuyu Manisa maçı sonrasına bıraktığı bildirildi.

Yutmuyoruz bu ucuz ve basit numaraları...
Bu adam hala görevde ve hala Trabzonspor u temsil eden makamlarda oturuyor....
Kamuoyunun olayı unutmasını beklemek gibi bir tavır ancak ALBAYRAK zihniyetine yakışırdı...

Ali Özcan
02.02.2007, 09:25
Jevriç olmamış...süper...Tolgayla devam...

Naim
02.02.2007, 09:41
İSTİFANI VER KAHRAMAN!
EL KOYDU
Albayrak olaya el koydu! Trabzonspor’da G.Antep maçının devre arasında yönetici Kahraman Altuntaş’ın eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz’a kafa atmasıyla yaşanan tatsız olaya Başkan Nuri Albayrak tepki göstererek, Altuntaş’ın istifasını istedi. Albayrak, yönetici Altuntaş ile yaptığı görüşmede böyle bir hareketin kendisine yakışmadığını belirterek, "Bu şartlarda en doğrusu istifa etmendir" dediği belirtildi.
GEREK YOK
Albayrak’ın bu çıkışına rağmen Altuntaş’ın istifaya sıcak bakmadığı belirtildi. Yönetici Altuntaş, istenmeyen bir olayın yaşandığını ancak bunu çözeceklerine inandığını belirtirken, "İstifa etmem gibi bir durum söz konusu olamaz. İnanıyorum ki bu olayı kısa sürede aramızda tatlıya bağlayacağız" dedi. Albayrak’ın, Altuntaş’ı istifası konusunda ısrarcı olduğu ancak bu konuyu Manisa maçı sonrasına bıraktığı bildirildi.

Kamuoyunun olayı unutmasını beklemek gibi bir tavır ancak ALBAYRAK zihniyetine yakışırdı...

Olası Senaryolar:
Manisada Kötü Sonuç: Birlik ve Beraberlik olmamız lazım Tüm Yönetim birlikte geldik birlikte gideriz
Manisada ve Devamında iyi sonuç: Birlik ve Beraberlik içerisindeyiz Büyütülecek bir olay değil ufak bir tartışma her protokolde olabilir...

Bir avuç
İyi gelir

ErayAkyüz
02.02.2007, 10:24
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11726_Kafile003.jpg

Trabzon İzmir'e gitti!

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu Vestel Manisaspor'la karşılaşacak olan Trabzonspor, İzmir'e gitti.

Trabzon Havaalanı'ndan yönetim kurulu üyesi Köksal Güney başkanlığında, İzmir'e hareket eden bordo-mavili kafilede 20 futbolcu yer aldı.

Sakatlıkları bulunan Hasan Üçüncü ve Ömer Rıza ile kaleci Ahmet Şahin kadroda yer almadı. Trabzonspor kafilesi, İzmir'den karayoluyla Manisa'ya geçecek

Ali Özcan
02.02.2007, 10:46
Ceyhun var mıymış kafilede ?

ErayAkyüz
02.02.2007, 10:48
olmasıı lazımmm yanii olmazsaa olmaz yaaa:p

Faik Yılmaz
02.02.2007, 10:51
Trabzon İzmir'e 3 puan için uçtu
Turkcell Süper Ligi'nin 19. haftasında deplasmanda Vestel Manisaspor'la karşılaşacak olan Trabzonspor, bu maç için sabah saatlerinde uçakla İzmir'e gitti.
02 Şubat 2007 10:09
Yazı boyutunu büyütmek için

Sun Ekspress'e ait uçakla saat 09:20'de Trabzon'dan İzmir'e giden Kahraman Altuntaş başkanlığındaki Bordo-mavili kafilede 20 futbolcu yer aldı. Teknik Direktör Ziya Doğan, yeni transfer Ceyhun'u da kadroya alırken, Hasan Üçüncü, Ömer Rıza ve Ahmet Şahin 20 kişilik kadroda yer almadı.

İzmir'den kara yoluyla Manisa'ya gidecek olan Trabzonspor, bugün saat 16:30'da Vestel Manisaspor Tesisleri'nde basına kapalı olarak son antrenmanını yaparak maç saatini bekleyecek.

evet son haberlere göre ceyhunda kadroda istermisiniz ziya hoca kayserideki gibi yapsın ceyhunu 11 de sahaya sürsün....

Cabri61
02.02.2007, 10:55
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11726_Kafile003.jpg

Trabzon İzmir'e gitti!

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu Vestel Manisaspor'la karşılaşacak olan Trabzonspor, İzmir'e gitti.

Trabzon Havaalanı'ndan yönetim kurulu üyesi Köksal Güney başkanlığında, İzmir'e hareket eden bordo-mavili kafilede 20 futbolcu yer aldı.

Sakatlıkları bulunan Hasan Üçüncü ve Ömer Rıza ile kaleci Ahmet Şahin kadroda yer almadı. Trabzonspor kafilesi, İzmir'den karayoluyla Manisa'ya geçecek
murat ocak mı tolganın yanındaki

Oruç
02.02.2007, 10:55
Tolga ve Umut'un arasındaki Murat değil mi ? Hani vermiştik O'nu ?

Erol Karadeniz
02.02.2007, 10:58
fotoraf eski olabilir

Mehdi
02.02.2007, 10:59
galiba resim eski

ErayAkyüz
02.02.2007, 10:59

valla arkadaslar www.ligtv.com.tr de bu foto var eski foto sanırım

bordoylamavi
02.02.2007, 11:01
ömer rızaya benzettim ama kafilede değilmiş eski resim olabilir

Cabri61
02.02.2007, 11:01
Zenit'te yumruklar konuştu
Milli futbolcumuz Fatih Tekke'nin ekibi Zenit Saint Petersburg'un, İspanyol ekibi Malaga ile yaptığı hazırlık maçında aynı takım oyuncuları birbirine girdi...

Fatih Tekke’nin takımı Zenit'te iki takım arkadaşı maç esnasında yumruk yumruğa kavga etti. Hollandalı Ricksen'le, Rus Radimov'un kavgası izleyenleri şaşkına çevirdi...

Fatih Tekke’nin ekibi Zenit'te 2 takım arkadaşı saha ortasında yumruk yumruğa kavga etti. Tekke'nin iki gol attığı Malaga ile oynanan hazırlık maçında Zenit'in Hollandalı futbolcusu Ricksen ile Rus takım arkadaşı Radimov'un kavgası izleyenleri şaşkına çevirdi. Kavgacılar oyundan atıldıktan sonra da didişmeyi sürdürdü. Maçı 3-1 Zenit kazanırken Rus ekibin yönetim kurulu, kavgaya karışan oyunculara büyük ceza vereceğini açıkladı. Daha sonra Ricksen ve Radimov herkesten özür diledi...
TEKKE'DEN 2 GOL
La Rosaleda Stadı'nda oynanan Malaga-Zenit maçını konuk ekip 3-1 kazanırken gollerin ikisini Milli futbolcumuz Fatih Tekke attı. Zenit'in diğer golü ise Anukov'dan geldi.

Naim
02.02.2007, 11:02
Trabzon İzmir'e 3 puan için uçtu
Turkcell Süper Ligi'nin 19. haftasında deplasmanda Vestel Manisaspor'la karşılaşacak olan Trabzonspor, bu maç için sabah saatlerinde uçakla İzmir'e gitti.
02 Şubat 2007 10:09
Yazı boyutunu büyütmek için

Sun Ekspress'e ait uçakla saat 09:20'de Trabzon'dan İzmir'e giden Kahraman Altuntaş başkanlığındaki Bordo-mavili kafilede 20 futbolcu yer aldı. Teknik Direktör Ziya Doğan, yeni transfer Ceyhun'u da kadroya alırken, Hasan Üçüncü, Ömer Rıza ve Ahmet Şahin 20 kişilik kadroda yer almadı.

İzmir'den kara yoluyla Manisa'ya gidecek olan Trabzonspor, bugün saat 16:30'da Vestel Manisaspor Tesisleri'nde basına kapalı olarak son antrenmanını yaparak maç saatini bekleyecek.

evet son haberlere göre ceyhunda kadroda istermisiniz ziya hoca kayserideki gibi yapsın ceyhunu 11 de sahaya sürsün....

Kafile Başkanı Köksal Güney diye biliyorum
ama yok eğer Göksal Güney değilde Kahraman altuntaş ise

Yuh Diyorum!

Ömer SEVİNÇ
02.02.2007, 11:15
İSTİFANI VER KAHRAMAN!
EL KOYDU
GEREK YOK

Yok yok. Bu taraftara yaranılmaz. Adama istifasını iste diyorsunuz, isteyince yemeyiz bu numaraları diyorsunuz.
Valla böyle taraftarları görünce hakkaten Allah bizim yönetime sabır versin demekten başka bir şey gelmiyor aklıma...

Travelair
02.02.2007, 11:16
Kafa atarım ama yöneticilik bende

Cem Yavuz
02.02.2007, 11:26
""Yok yok. Bu taraftara yaranılmaz. Adama istifasını iste diyorsunuz, isteyince yemeyiz bu numaraları diyorsunuz.
Valla böyle taraftarları görünce hakkaten Allah bizim yönetime sabır versin demekten başka bir şey gelmiyor aklıma...""

İstifa istenmez...
Alınır...
Baskan olarak koyarsın ağırlığını hemen alırsın istifasını..
Sonra da yollarsın disiplin kuruluna ...
Orda gereği yapılır....
AMA OLAYI SAVSAKLAMAZSIN...
MAÇ SKORLARINA ENDEKSLEMEZSİN....
İLKELER HERSEYDEN ÖNCE GELİR....
TABİİ İLKELİ ADAMLAR İÇİN...
BUNLAR İÇİN DEĞİL.....

Travelair
02.02.2007, 11:28
Rus şirketinin Türkiye’deki ortağı Ali Şen, sponsorluk anlaşması için çalışıyor. Buradan gelmesi beklenen 50 milyon euro ile feybe sınıf atlayacak.

-------------------------------------------------------

GSGM, verilen taahhütlerin yerine getirilmediği iddiasıyla sözleşmeyi tek taraflı feshetti, Cikcuk’u icraya verdi. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, yıkımı yılan hikayesine dönen Ali Sami Yen Stadyumu ile ilgili olarak gs ile imzaladığı sözleşmeyi tek taraflı feshetti. Fesih davası açan Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, taraflar arasındaki sözleşmeye göre Ali Sami Yen’in üst kullanım hakkının 49 yıllığına gs’ye verildiğini ancak karşılığında kendilerine verilen taahhütlerin yerine getirilmediğini iddia etti. Bu taahhütler; Gürpınar’da 15 bin kişilik bir stat yapılması ve Ali Sami Yen’in yenilenmesi olarak listelendi.

2 MİLYON YTL’LİK İHTARNAME
gs, kullanım bedellerini de ödemeyince, İstanbul 8. İcra Müdürlüğü ile Ankara 26, 28 ve 24 İcra Müdürlükleri’nde icra takibi başlatıldı. Sözleşmenin feshi halinde kulübün Ali Sami Yen’deki üst kullanım hakkının sona ereceği öğrenildi. Ayrıca noter kanalıyla gs’ye gönderilen ihtarnamede "Sözleşmenin feshi dolayısıyla uğradığımız 2 milyon YTL’nin gs’den tahsiline karar verilmesini talep ediyoruz" denildi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ankaraspor’un Türk vatandaşlığına geçen Gana asıllı file bekçisi Faruk Gürsoy, yoklamasını yaptırmadığı için kaçak duruma düştü.
Ankaraspor Kulübü Onursal Başkanı Melih Gökçek, gazetecilere yaptığı açıklamada, Faruk Gürsoy’un askerlik yoklamasını yaptırmadığı için kaçak duruma düştüğünü belirterek, ’’Eğer yoklamasını yaptırsaydı 33 yaşına kadar serbestti. Yaptırmadığı için bizde onu mecburen askere göndermek zorunda kaldık. Onun için biz Beşiktaş’tan kaleci Ramazan’ı kiraladık’’ diye konuştu.
Öte yandan Ankaraspor’un süresiz kadro dışı bıraktığı Sırp kaleci Jevriç’in kendisine hala bir kulüp bulamadığı ve çalışmalarını Ankara’da sürdürdüğü belirtildi.

Özge
02.02.2007, 13:03
Ceyhun Eriş kadroda..

Turkcell Süper Lig'de yarın Manisa'da Vestel Manisaspor ile karşılaşacak Trabzonspor İzmir'e gelirken, ara transferde Ankaragücü'nden transfer edilen Ceyhun Eriş'in de 20 kişilik kadroda yer aldığı görüldü..

Adnan Menderes Havalimanına tarifeli uçakla gelen bordo mavili ekibi az sayıda taraftarı karşıladı. Ara transferde Ankaragücü'nden transfer edilen Ceyhun Eriş'in de 20 kişilik kadroda yer aldığı görüldü.

Bordo Mavili ekip daha sonra maçın yapılacağı Manisa'ya karayoluyla hareket etti.

Trabzonspor'un bugün Manisa'da bir idman yapacağı daha sonra kamp yaptığı otelde maç saatini bekleyeceği öğrenildi.

Özge
02.02.2007, 13:04
TRABZON'UN DEPLASMAN KABUSU..

Son deplasman galibiyetini Turkcell Süper Ligi'nin 5. haftasında Beşiktaş'a karşı 3-2'lik skorla elde eden Bordo-mavili ekip, bu maçtan sonra deplasmanda maç kazanamadı. Trabzonspor bu karşılaşma sonrasında oynadığı 5 deplasman maçında 1 beraberlik, 4 mağlubiyet alırken, galibiyet elde edemedi.

Trabzonspor, 145 gündür deplasmanda kazanamıyor.

Vestel Manisspor karşısında 145 günlük deplasman galibiyet özlemine son vermek isteyen Bordo-mavili takım, bu fobisini de yenmek istiyor.

Trabzonspor son deplasman galibiyetinin ardından çıktığı 5 maçta kalesinde 9 gol gördü ve rakip fileleri 3 kez havalandırdı.

Turkcell Süper Ligi'nin 19. haftasında deplasmanda Vestel Manisspor ile karşılaşacak Trabzonspor, rakibi ile bugüne kadar 3 kez karşı karşıya geldi. Bordo-mavili takımın 1 galibiyeti bulunurken, Vestel Manisaspor da Trabzonspor'a karşı 1 galibiyet elde etti. 1 maç ise beraberlikle sonuçlandı.

Trabzonspor bu maçlarda 3 gol atarken, kendi kalesinde 4 gol gördü. Geçtiğimiz sezon iki takım arasında oynanan maçlarda Bordo-mavili takım ilk maçı kendi evinde 2-0 kaybetmişti. Bu maç sonrası teknik direktör Şenol Güneş görevinden istifa etmişti. İkinci maçta ise Bordo-mavili takım deplasmanda Vestel Manissaspor'u 2-1 mağlup etmişti. 2006-2007 sezonunun ilk yarısında Trabzon'da oynanan ilk maç ise 1-1 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Trabzonspor'un Beşiktaş maçı sonrası deplasman karnesi ise şu şekilde oluştu:
Beşiktaş - Trabzonspor: 2-3
Ankaragücü - Trabzonspor: 2 -2
Gençlerbirliği - Trabzonspor: 3-0
Sakaryaspor - Trabzonspor: 1-0
Sivasspor - Trabzonspor: 1-0
Bursaspor - Trabzonspor: 2-1

Özge
02.02.2007, 13:14
Takımımız Manisa’da
Yarın Vestel Manisaspor ile deplasmanda karşılaşacak takımımız Manisa'ya gitti.

Trabzon’dan 09:20’de Sun Express’e ait tarifeli uçak ile 1 saat 50 dakikalık yolculuğun ardından İzmir’e inen kafilemiz karayolu ile Manisa’ya geçti.

Konaklayacağı Anemon Otel’e yerleşen ekibimiz akşam saat 16:30’da yapacağı antrenmanın ardından maç saatini beklemeye başlayacak.

Kafilemiz İzmir ve Manisa'da bir grup taraftar tarafından karşılanarak kendilerine verilen çiçekleri aldılar.

Naim
02.02.2007, 13:26
Taraftardan Akyel'e tepki
Gençlerbirliği taraftarları, ara transfer döneminin son gününde Fatih Akyel'in transfer edilmesine tepki gösterdi. Kırmızı-siyahlı taraftarlar, sanal ortamda sık olarak buluştukları 'www.alkaralar.com' ve 'www.gencler.org' adlı taraftar sitelerinde Fatih Akyel'in transferine tepki gösterdi. Gençlerbirliği taraftarları, sanal ortamda yaptıkları yorumlarda Fatih Akyel'in gittiği takımlarda huzursuzluğa yol açtığını ve bu transferin takıma olumsuz olarak yansıyacağını iddia etti. Fatih Akyel'in forma giydiği kulüplerde disiplinsiz davranışlarıyla dikkati çektiğinin altını çizen taraftarlar, Fatih Akyel'in Gençlerbirliği'nin genç futbolcularına kötü bir örnek olacağını kaydetti. Kırmızı-siyahlı taraftarlar Fatih Akyel transferiyle Gençlerbirliği'nin vizyonunun örtüşmediğini belirterek, transferi gerçekleştiren Gençlerbirliği yönetimine tepki gösterdi. Gençlerbirliği taraftarları ayrıca Fatih Akyel'in imzayı attıktan sonra 'Futbolu Gençlerbirliği'nde bırakmak istiyorum' şeklindeki sözlerini ise samimiyetsiz bulduklarını ifade etti. Öte yandan Kırmızı-siyahlı bazı taraftarlar da, Fatih Akyel'in tecrübesiyle takıma katkı sağlayacağını ve Gençlerbirliği'nde eski başarılı günlerine döneceğine inandıklarını kaydetti.

Geçmiş olsun alkaralar

Cengiz Çubukcu
02.02.2007, 13:29
Ankaraspor Kulübü Onursal Başkanı Melih Gökçek, gazetecilere yaptığı açıklamada, Faruk Gürsoy’un askerlik yoklamasını yaptırmadığı için kaçak duruma düştüğünü belirterek, ’’Eğer yoklamasını yaptırsaydı 33 yaşına kadar serbestti. Yaptırmadığı için bizde onu mecburen askere göndermek zorunda kaldık. Onun için biz Beşiktaş’tan kaleci Ramazan’ı kiraladık’’ diye konuştu.
Öte yandan Ankaraspor’un süresiz kadro dışı bıraktığı Sırp kaleci Jevriç’in kendisine hala bir kulüp bulamadığı ve çalışmalarını Ankara’da sürdürdüğü belirtildi.

bu kadar komik birşey olamaz....ne yani şimdi kingston'ı askere mi aldılar?

Özge
02.02.2007, 13:42
Müsabaka programları belli oldu
Takımımızın Türkcell Süper Ligi'nin 20 ve 21. haftaları ile Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanşında oynayacağı müsabakaların programı belli oldu.

Buna göre takımımız ligin 20.haftasında 11 Şubat Pazar günü saat 16.00'da H.Avni Aker Stadı'nda Gaziantepspor'la karşılaşacak.

Ligin 21.haftasındaki Denizlispor - Trabzonspor mücadelesi ise Denizli Atatürk Stadı'nda yine saat 16.00'da başlayacak.

Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Final rövanş mücadelesi ise 28 Şubat Çarşamba günü saat 17.00'de Gaziantep Kamil Ocak Stadı'nda oynanacak.

Travelair
02.02.2007, 14:22
cnnturk Trabzon tartışılıyor

Şuayip Aydın
02.02.2007, 14:24
takımız inşalhal bu mac dan galiiple geri doner inaşlah

Burçak
02.02.2007, 14:35
herkes Gelsin arkadaşlar forum Ödülleri açıklanıyor :)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=632375#post632375

zedboysts
02.02.2007, 14:51
Şu Fatih Akyel Gençlerbirliğine gittiğinde ne demiş yaaa... çok güldüm ya. Bari yalan söylüyosun ama değişik söyle. Hele şu lafı yok mu "futbolu burda bırakmak istiyorum" hem bizde söyledi hemde gençlere transfer olduğunda

Salih61
02.02.2007, 14:52
Şu Fatih Akyel Gençlerbirliğine gittiğinde ne demiş yaaa... çok güldüm ya. Bari yalan söylüyosun ama değişik söyle. Hele şu lafı yok mu "futbolu burda bırakmak istiyorum" hem bizde söyledi hemde gençlere transfer olduğundaDiyorum abi adam baştan sona kadar ''KOLPA''

sbay
02.02.2007, 15:45
DEMEK Kİ OLUYORMUŞ!HAMLE YAPINCA
Trabzonspor’a defansif futbol oynattığı için eleştirilen Teknik Patron Ziya Doğan, G.Antep maçında risk alınca, galibiyet geldi. Maça Umut’u tek forvet oynatarak başlayan Doğan, ardından önce ilk yarıda Ersen Martin’i daha sonra da Cem Demir’i oyuna aldı. Bu hamle rakibe baskı altına alınca, gol ve galibiyet geldi.
CEM ETKİLİYDİ
Özellikle Cem’in ileri uçtaki etkinliği hücum hattına güç katarken, golü bulmakla beraber Trabzonspor önemli pozisyonlarda yakaladı. G.Antep maçı Trabzonspor’un ofansı da düşündüğü zaman başarılı olacağını gösterirken, özellikle takımdaki kazanma hırsı ilerisi için umut vericiydi.

sbay
02.02.2007, 15:49
http://haber61.net/images/news/arif_akkale.20070127224655.jpg
Emniyet Müdürü Arif Akkale'nin Koyu Trabzonspor Taraftarı olduğu Öğrenildi.
Trabzonspor Aşığı Emniyet Müdürü
Dink cinayetinin ardından görevden alınan Reşat Altay'ın yerine atanan yeni Emniyet Müdürü Arif Akkale'nin Trabzonspor'un ı.Lig'e çıktığı tarihten itibaren Bordo Mavili takımın fanatiği olduğu öğrenildi.

Akkale'nin Maraşlı olmasından dolayı ve Maraş ile Trabzon'un kardeş şehir olması nedeniyle Trabzon'a karşı aşırı sevgisi olduğu belirlendi. Akkale, 1974-75 sezonundan beri koyu bir Trabzonspor taraftarı.

onurkaradeniz
02.02.2007, 15:50
Hüseyin ve Gökdeniz’e milli görev
7 Şubat’ta deplasmanda Gürcistan’la bir hazırlık maçı oynayacak olan A Milli Takımımızın kadrosu ve programı belli oldu. Buna göre oyuncularımızdan Hüseyin Cimşir ile Gökdeniz Karadeniz aday kadroya davet edildiler.

4 Şubat Pazar günü saat 17.00’de Polat Renaissance Otel’de toplanacak olan Ay-Yıldızlı ekip, 5 Şubat Pazartesi günü saat 18.00’de Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bir antrenman yaptıktan sonra 6 Şubat Salı günü saat 12.30’da Gürcistan’a hareket edecek.

A Milli Takımımızın Gürcistan maçı kadrosunda Hüseyin ve Gökdeniz dışında şu oyuncular yer aldı:

Volkan Demirel, Mehmet Aurelio, Tuncay Şanlı, Tümer Metin (Fenerbahçe), Sabri Sarıoğlu, Arda Turan (Galatasaray), Gökhan Zan, İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez(Beşiktaş A.Ş.), Mehmet Topuz, Aydın Toscalı, Gökhan Ünal (Kayserispor), Servet Çetin (Sivasspor), Hakan Arıkan (Ankaraspor A.Ş.), Serkan Kırıntılı (MKE Ankaragücü), Selçuk İnan (Vestel Manisaspor), Hamit Altıntop, Halil Altıntop (Schalke 04), Serhat Akın (FC Köln), Nuri Şahin (B.Dortmund), Tugay Kerimoğlu (Blackburn Rovers), Fatih Tekke (Zenit), Emre Belözoğlu (Newcastle United)

Naim
02.02.2007, 15:51
http://haber61.net/images/news/arif_akkale.20070127224655.jpg
Emniyet Müdürü Arif Akkale'nin Koyu Trabzonspor Taraftarı olduğu Öğrenildi.
Trabzonspor Aşığı Emniyet Müdürü
Dink cinayetinin ardından görevden alınan Reşat Altay'ın yerine atanan yeni Emniyet Müdürü Arif Akkale'nin Trabzonspor'un ı.Lig'e çıktı­ğı tarihten itibaren Bordo ­Mavili takımın fanatiği olduğu öğrenildi.

Akkale'nin Maraşlı olma­sından dolayı ve Ma­raş ile Trabzon'un kar­deş şehir olması nede­niyle Trabzon'a karşı aşırı sevgisi olduğu be­lirlendi. Akkale, 1974-75 sezonun­dan beri koyu bir Trabzonspor taraftarı.

Bir Avuç Fındık

Ne güzel Reklam Yapmış adamlar
tebrik ederim FTG

sbay
02.02.2007, 15:53
Protokol Kavgasında Savunma

AlTUNTAŞ”YANLIŞ OLDU”
Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Kahraman Altuntaş kendini savundu. Altuntaş olayın bir anlık gerginlikten kaynaklandığını,Yılmaz'ın bir sözüne karşılık sinirlendiğini ifade ederek" Bana ve yönetime laf attı. Tahrik etti kendimi tutamadım sonrada o üzücü olay meydana gel­di Bu bize yakışmadı .Yinede olmamahydı üzgünüm Olayı büyütmenin anlamı yok Gerekirse sarılır barışırım ." dedi .

OLAYI BÜYÜTMEYiN
Altuntaş istifa etmeyeceğini belirterek, "İstifalık bir durum söz konusu değil Eğer benim istifa etmem isteniyorsa Asbaşkanımız Haşım Sayitoğlu'nun da Başkan Yardımcımız İbrahim Hacıasmanoğlu 'nun da istifa etmeleri gerekiyor. Bu olaylar yönetimden ayrılmamı gerektirmez. Zaten başkandan da böyle bir talep gelmedi. Görevimin başındayım. Olayı medya aracılığıyla büyütmenin de anlamı yok" dedi .

YILMAZ: KÜFÜR ETMEDiM
Olayda burnuna darbe alan eski genel sekreter Yusuf Ziya Yılmaz "Bu olay camianın, yöne­timin bu kulübe hizmet edenlere bakışını gösterecektir. Benim olayda onda bir kusurum yok. Ayrıca bu iş Trabzonspor'un problemidir. Bu aşamadan sonra ben bir taraftarım. Konuşmanın da anlamı yok. Ben ne küfür' ettim nede kötü bir söz söyledim. "dedi

KAFA ATTI
Yılmaz Olayı şöyle anlattı.:Ben normal numar­alı yerimde oturuyordum o geldi arkamdaki boş koltuğa oturdu.Yerinde oturmadı.Demek ki niyeti belliydi.Ayaklarımın üzerinden geçerken burası yol değil buradan geçme ded­im.Sonra tartışmayalım diye ekledim.O da İy­ice yanıma yaklaşarak bana kafa attı."

TAHRiK ETMEDiM
Yılmaz; Altuntaş'ı tahrik edip etmediği ve "Yö­neticilerin halkın arasında geçecek yüzü var mı " şeklinde laf atıp atmadığı sorusuna ise "O esna­da ne oldu bilmiyorum.Ayağımın üzerinden geçerken ona müdahale ettim. Tamam dedi O es­nada da kafa attı diye cevap verdi Trabzonspor tarihinde ilk kez meydana gelen olayın taraftar­larına kulüp disiplin kurulu tarafından ceza ver­ilip verilmeyeceği merak ediliyor

Mehmet_Mercanlı
02.02.2007, 15:57
Bir Avuç Fındık

Ne güzel Reklam Yapmış adamlar
tebrik ederim FTG
bunlar olağan ve olması gereken şeyler . bu adam cıkıpta ben eziim desee TRABZONA emnyt. müd. olabilirmi:mad:
bunlar bu tarz olaylarla bizi bitir meye calışıyorlar bence
ama yinede ...İNŞALLAH BAŞARILI OLUR . İNŞALLAH görevinii tam manasıyla yerine getirir.

(butur reklmlara gerek yok biz zaten biliyoruz TRABZON SPORLU OLDUHUNU CANIM);)

Naim
02.02.2007, 15:59

AlTUNTAŞ”YANLIŞ OLDU”
Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Kahraman Altuntaş kendini savundu. Altuntaş olayın bir anlık gerginlikten kaynaklandığını,Yılmaz'ın bir sözüne karşılık sinirlendiğini ifade ederek" Bana ve yönetime laf attı. Tahrik etti kendimi tutamadım sonrada o üzücü olay meydana gel­di Bu bize yakışmadı .Yinede olmamahydı üzgünüm Olayı büyütmenin anlamı yok Gerekirse sarılır barışırım ." dedi .

OLAYI BÜYÜTMEYiN
Altuntaş istifa etmeyeceğini belirterek, "İstifalık bir durum söz konusu değil Eğer benim istifa etmem isteniyorsa Asbaşkanımız Haşım Sayitoğlu'nun da Başkan Yardımcımız İbrahim Hacıasmanoğlu 'nun da istifa etmeleri gerekiyor. Bu olaylar yönetimden ayrılmamı gerektirmez. Zaten başkandan da böyle bir talep gelmedi. Görevimin başındayım. Olayı medya aracılığıyla büyütmenin de anlamı yok" dedi .

Diyorki
dinime Söven Müslüman olsa bari
Sayın başkanım
İnsanı böyle imameye takıp sallarlar
cevap bile veremezsiniz
AHH ahhh
Resmi siteden Trabzonspor Başkanlık makamına saygı gösterin yazacağınıza
Yöneticilerinize keşke Trabzonspor makamlarında otururken Saygılı olmayı öğütleyi verseydiniz keşke

işin içinde siz olunca ne kadar da keşke li cümleler kuruluyor:rolleyes:

erdal6167
02.02.2007, 16:12

Sakatlıkları bulunan Hasan Üçüncü ve Ömer Rıza ile kaleci Ahmet Şahin kadroda yer almadı.

Trabzonspor kafilesi, İzmir'den karayoluyla Manisa'ya GECTİ

erdal6167
02.02.2007, 16:14
F.Bahçe'nin eski futbolcusu Pierre Van Hooijdonk, 400 bin dolarlık alacağı için FIFA'ya gidiyor.

F.Bahçe'de oynadığı dönemde sarı lacivertli taraftarların gönlünde taht kuran Pierre Van Hooijdonk, yaklaşık 2 yıldır alamadığı 400 bin euro içmein eski kulübüyle karşı karşıya geliyor. Hollandalı oyuncunun menajeri Rob Jansen, bugün FIFA’ya başvuracaklarını söyledi. Jansen, “Pierre aslında dosyayı FIFA’ya göndermemizi istemedi, çünkü Fenerbahçe’ye çok değer veriyor. Ancak biz kulübe bir çok kez faks gönderdik, uyardık. Kimse oralı olmadı. Şirketimizin çalışma sistemi budur. Artık yapacak bir şey yok” diye konuştu.

2 SENE OLDU

Son olarak Antalya kampında F.Bahçe'ye bir uyarı daha yaptıklarının belirtildiği Fanatik Gazetesi'nin haberine göre Jansen, “31 Ocak’tan önce işi çözeriz’ denmişti ama ödeme yapılmadı. 2 sene oldu. Pierre forma giydiği dönemde takıma büyük katkı sağladı. Bunu kimse inkar edemez. Fenerbahçe’nin hâlâ büyük bir kulüp olduğunu söylüyor ama büyük kulüplerde bu gibi basit olaylar yaşanmaz. Dosyayı gönderiyoruz” ifadesini kullandı.

FAİZİNİ DE İSTİYOR

Hollandalı yıldızın menajeri ve avukatlarının 400 bin euro’luk alacağın, 2 senelik faiziyle birlikte ödenmesini talep edecekleri belirtildi. Bu arada Fenerbahçe Kulübü’nün, eski oyuncularından Erol Bulut, Mustafa Doğan ve Ali Güneş’e de borçlu olduğu, ancak bu üçlünün FIFA’ya başvurmayı düşünmedikleri öğrenildi.

cicero9
02.02.2007, 17:22
Kahraman Altuntaş ne kahraman adammışsın (!)

Kahraman, sen bizim babamızsın, sen ne dersen o olur(!)

glz7nbeni
02.02.2007, 17:46
İşte özlenen Trabzonspor !

Bordo-Mavili takımın zorlu saha şartlarında sergilediği güzel futbol, yönetimin beğenisini kazandı. Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, G.Antepspor karşısında alınan skordan çok Bordo-Mavili takımın ortaya koyduğu futbola tam not verdiklerini söyledi. Hacıosmanoğlu, yoğun kar yağışı altında Gaziantepspor ile karşılaştıklarını belirterek, "Ağır şartlara rağmen sahada futbolcular ve hakem iyi niyetli olunca her şey güzel oluyor, güzel futbol izleniyor. İlk yarı yüzde yüzlük goller kaçırdık. Skordan daha çok, oynanan futbol, özellikle ilk yarıdaki futbol bize 'işte özlenen Trabzonspor' dedirtti.'' diye konuştu. Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas ise Gaziantepspor maçında gol yemeden galip gelmenin önemli olduğunu ifade ederek, "Ama tur için çok çok avantajlı bir skor değil. İkinci maçtan da istediğimiz sonuçla ayrılarak turu geçmek istiyoruz.'' dedi.

Trabzonspor ile Gaziantepspor karşılaşmasının devre arasında, protokol tribününde yer alan yönetim kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ile eski yönetim kurulu üyesi Yusuf Ziya Yılmaz arasındaki kavga, camiada üzüntüye sebep oldu. Protokol tribününde yer alan ikilinin sözlü başlayan tartışması daha sonra fiili saldırıya dönüştü. Altuntaş'ın kafa atması sonucu Yılmaz'ın burnunda çatlak oluşurken, tribünde bulunanların araya girmesiyle olay büyümeden önlendi. İki yönetici 16 Aralık'ta yapılan mali kongrede de birbirlerine karşı ağır ifadeler kullanmıştı. Mevcut yönetimde yer alan Altuntaş'ın 45 gün içerisinde yaptığı iki hareket sonrası kulübün küçük düşürüldüğünü dile getiren camianın önde gelenleri, Altuntaş'ın görevinden istifa etmesini istediler.

Bordo-Mavili takımın Gineli futbolcusu Yattar'nın kullandığı araç Yıldızlı mevkiinde kaza yaptı. Kaza sonrası araçta büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Bu arada Trabzonspor'da Eller'in A.Madrid'e transferi henüz netlik kazanmazken, Brezilyalı futbolcunun Bordo-Mavili takımda kalabileceği belirtildi. Öte yandan Bordo-Mavili ekip deplasmanda karşılaşacağı Vestel Manisaspor maçının hazırlıklarına ara vermeden başladı. Gaziantepspor maçının ilk 11'inde oynayan futbolcular kısa süreli bir çalışma yaparken, diğer futbolcularsa taktik ağırlıklı bir idman yaptı. Önceki akşamdan beri etkili olan kar yağışı nedeniyle idman sahası beyaza büründü. Sahanın yarısı kardan temizlenirken, idman da bu alanda yapıldı.

Travelair
02.02.2007, 19:30
(A) Milli Futbol Takımı’nın Gürcistan ile 7 Şubat Çarşamba günü deplasmanda yapacağı maçın kadrosu ve maçın programı belli oldu.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre, milli takım aday kadrosunda yer alan futbolcular, 4 Şubat Pazar gününden itibaren İstanbul Polat Renaissance Oteli’nde toplanmaya başlayacak.
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, 5 Şubat Pazartesi günü saat 12.00’de aynı otelde bir basın toplantısı düzenleyecek. Milliler, aynı gün akşam Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ilk çalışmasını yapacak.
(A) Milli Takım, 6 Şubat Salı günü öğle saatlerinde özel bir uçakla Gürcistan’a gidecek. Tiflis’te Marriott Courtyard Oteli’nde konaklayacak milliler, akşam saatlerinde maçın oynanacağı Boris Paichadze Stadı’nda yapacakları antrenmanla Gürcistan maçı hazırlıklarını tamamlayacak.
Milli takım kafilesi, 7 Şubat Çarşamba günü TSİ 19.00’da başlayacak maçın ardından İstanbul’a dönecek.

-LETONYALI HAKEM YÖNETECEK-

Gürcistan-Türkiye maçını Letonyalı hakem Roman Lajuks yönetecek.
Karşılaşmada Lajuks’un yardımcılıklarını Sergejs Braga ve Janis Pukijans yapacak.
Ümit Milli Futbol Takımı kadrosunda şu futbolcular bulunuyor:
’’Ferhat Öztorun (Galatasaray), Serdar Kurtuluş, İbrahim Kaş (Beşiktaş), Ufuk Ceylan, Oğuz Sabankay (Vestel Manisaspor), Uğur Uçar, İlhan Parlak (Kayserispor), Ediz Bahtiyaroğlu, Özer Hurmacı (Ankaraspor), Uğur Yanıkdemir (Konyaspor), Ali Güzeldal(İstanbul Büyükşehir Belediyespor), Orhan Şam (Gençlerbirliği OFTAŞ Spor), Volkan Babacan (İstanbulspor), Barış Ataş (Diyarbakırspor), Alp Ergin (Altay), Mehmet Batdal (Bucaspor), Eyüp Kadri Ataoğlu (Sarıyer), Ceyhun Gülselam (Unterhachıng), Mevlüt Erdinç (Sochaux), Zafer Yelen (Hansa Rostock)

/ Acaba yöneticilerimiz pişman mı? Yoksa biz kafamızı taşlara vurmakla mı kalıyoruz sadece?

uquR Ayaz
03.02.2007, 01:21
POLİS ÖLDÜ, LİGLER İPTAL EDİLDİ..

İtalyan futboluna olaylı Sicilya derbisi ağır bir darbe vurdu.. Catania ile Palermo arasında oynana derbi sonrası yaşanan taraftar kavgasında atılan el yapımı bomba bir polisin ölümüne neden oldu.. İtalyan Futbol Federasyonu da aldığı olağanüstü kararla, Serie A'dan amatör lige kadar İtalya'daki bütün ligleri durdurdu..
Sicilya adasında bulunan Catanya kentinde Massimino stadında yapılan maç, gergin başladı. İlk yarı sona erdiğide saha dıiında taraftarlar ve polis arasında arbede yaşandı. Maçın ikinci yarısında 13'ncü dakikaya gelindiğinde sahaya çok fazla yabancı cisim atılması ve iki takımın taraftarları arasında şiddet olaylarının başlaması üzerine maça yarım saat ara verildi. Bu arada polis ekipleri müdehale etti. Taraftarların yatıştırılmasının ardından maç yeniden başladı. Palermo'nun 2-1 galip geldiği maçın bitiminde ise tam anlamıyla bir savaş yaşandı.

Saha dışında birbirlerine saldıran taraftarlara polis yeniden müdehale etti. Polisin göz yaşartıcı bombalarla müdehaşle ettiği fanatikler, bu kez polisi hedef aldı. Ellerine geçen her şeyle polise saldıya geçen fanatiklerden birinin attıği molotof polis araçlarından birine denkgeldi. Aracın içinde bulunan 38 yaşındaki evli ve iki çocuk babası polis memuru Filippo Raciti'nin yüzüne denk geldi. Raciti olay yerinde hayatını kaybetti. Yaklaşık 100 kişi de yaralı olarak çevre hastanelere kaldırıldı.

Olaylar üzerine olağanüstü toplantı yapan İtalya Futbol Federasyonu (Figc) Yönetim kurulu, şampıyonayı durdurma kararı aldı. Kararı açıklayan Figc Başkanı Luca Pancalli, "Federasyon olarak, Serie A'dan amatör lige kadar sampiyonaları şu an itibariyle durdurduk" dedi. Başbakan Romano Prodi de olayları kınayarak, "Federesyonun kararını destekliyorum" diye konuştu.

Çebi
03.02.2007, 01:23

AlTUNTAŞ”YANLIŞ OLDU”

OLAYI BÜYÜTMEYiN

YILMAZ: KÜFÜR ETMEDiM
Olayda burnuna darbe alan eski genel sekreter Yusuf Ziya Yılmaz "Bu olay camianın, yöne­timin bu kulübe hizmet edenlere bakışını gösterecektir. Benim olayda onda bir kusurum yok. Ayrıca bu iş Trabzonspor'un problemidir. Bu aşamadan sonra ben bir taraftarım. Konuşmanın da anlamı yok. Ben ne küfür' ettim nede kötü bir söz söyledim. "dedi

KAFA ATTI
Yılmaz Olayı şöyle anlattı.:Ben normal numar­alı yerimde oturuyordum o geldi arkamdaki boş koltuğa oturdu.Yerinde oturmadı.Demek ki niyeti belliydi.Ayaklarımın üzerinden geçerken burası yol değil buradan geçme ded­im.Sonra tartışmayalım diye ekledim.O da İy­ice yanıma yaklaşarak bana kafa attı."

TAHRiK ETMEDiM
Yılmaz; Altuntaş'ı tahrik edip etmediği ve "Yö­neticilerin halkın arasında geçecek yüzü var mı " şeklinde laf atıp atmadığı sorusuna ise "O esna­da ne oldu bilmiyorum.Ayağımın üzerinden geçerken ona müdahale ettim. Tamam dedi O es­nada da kafa attı diye cevap verdi Trabzonspor tarihinde ilk kez meydana gelen olayın taraftar­larına kulüp disiplin kurulu tarafından ceza ver­ilip verilmeyeceği merak ediliyor

İlk müsabakada Altuntaş efendiye en iyi dileklerimizi sunacağız...
Bize de kafa atar belki...

Adem Erdoğan
03.02.2007, 01:28
Futbolla ilgili her pisliğin içinde italyanlar var.fifanın bunlara artık bi ders vermesi lazım.

memoafs
03.02.2007, 01:37
adamlar en azından küt diye seri a' yı b'yi felan durdurmuşlar. bizde bjk' nin stadında adam "öldürüldü." 3 - 5 maç saha kapama cezası verildi. üç beş gün konusuldu sonra örtpas edildi.

attagümüshane
03.02.2007, 01:48
orda da pislik var..bizde de..ama orada standart var ,sıkışınca uyguluyolar işte..küme düşürme olayları da öyle olmadı mı işte??ama bizde kimse kıyamet kopsa sıkış-a-madığı için kurallar uygulanamıyo..

attagümüshane
03.02.2007, 01:50
ha birde; cnn türk de izlerken reha erus!! tam bi savaş alanından bahsetti...sanki gerillalar var flan diyodu..
yani biz barbarız onlar insan ya o açıdan paylaşıyim dedim:-)

Cabri61
03.02.2007, 01:52
""Yok yok. Bu taraftara yaranılmaz. Adama istifasını iste diyorsunuz, isteyince yemeyiz bu numaraları diyorsunuz.
Valla böyle taraftarları görünce hakkaten Allah bizim yönetime sabır versin demekten başka bir şey gelmiyor aklıma...""

İstifa istenmez...
Alınır...
Baskan olarak koyarsın ağırlığını hemen alırsın istifasını..
Sonra da yollarsın disiplin kuruluna ...
Orda gereği yapılır....
AMA OLAYI SAVSAKLAMAZSIN...
MAÇ SKORLARINA ENDEKSLEMEZSİN....
İLKELER HERSEYDEN ÖNCE GELİR....
TABİİ İLKELİ ADAMLAR İÇİN...
BUNLAR İÇİN DEĞİL.....
bu bizim başkanın iyi niyeti acaba ne zaman trabzonspor için çalışacak

volkanferhan
03.02.2007, 01:56
adamlar en azından küt diye seri a' yı b'yi felan durdurmuşlar. bizde bjk' nin stadında adam "öldürüldü." 3 - 5 maç saha kapama cezası verildi. üç beş gün konusuldu sonra örtpas edildi.

bana kalsada bizim PFDK bu olaylarI hemen kapatıP üstüne bi bardak su içerlerdi.
bizde öle lig durdurma falan gibi anlayış yok ne yazıkki

sbay
03.02.2007, 11:26
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/10276t1r.jpg

Trabzon yenileriyle Manisa önünde

Yapılan transferlerle ilk yarıya oranla bambaşka bir kimliğe bürünen Trabzon, bugün ilk kez tam kadro olarak V. Manisaspor’un önüne çıkıyor...İşte muhtemel 11'ler...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Trabzon, ilk yarının flaş ekibi Vestel’e konuk oluyor. Ev sahibi kötü durumda, Bordo-Mavililer güçlü kadrosuyla çıkış peşinde. Marcelinho, Fatih Akyel, Murat Ocak yok ama Doğan, yeni gözdeleri Ceyhun, Risp, Ayman ve Yattara’ya çok güveniyor.

Bambaşka Trabzon
Yapılan transferlerle kadrosunu bir hayli güçlendiren ve ilk yarıya oranla bambaşka bir kimliğe bürünen Trabzonspor, bugün ilk kez tam kadro olarak Vestel Manisaspor’un önüne çıkıyor. Kaleyi son üç maçta Jefferson’un yerine Tolga’ya emanet eden teknik direktör Ziya Doğan, savunma kurgusunu da değiştirdi. Fatih’in gidişiyle sağ kanat Musa’ya, stoper mevkisi ise yeni transfer Risp ile Stepanov’a verildi. Sol kanatta da değişim kaçınılmaz oldu, Mustafa Keçeli’nin yerine son dönemin formda ismi Çağdaş Atan monte edilmeye çalışıldı.

Taşlar temelden oynadı
Orta alanda Hüseyin’in yeni partneri Doğan’ın gözdesi Ayman olurken, ‘beyin’ görevi de uzun uğraşların ardından transfer edilen Ceyhun’a verilecek. Yattara’nın iyileşmesi de Trabzonspor teknik heyetini en az bir transfer kadar sevindirdi. Formda bir şekilde sahalara dönen Yattara, sağ kanadın etkili ismi haline geldi. İlk yarının asist kralı Gökdeniz’in sola çekilmesine kesin gözüyle bakılırken, forvette rekabet iyice arttı. Umut-Ersen ikilisinin birlikte oynayamayacağı dönemlerde Doğan çok zorlanacak. İyileşen Ömer de onları zorlayacak.

V.Manisaspor :Bülent, Ümit, Burak, Kalabane, Hakan Balta, Holosko, Borbiconi, Uğur, Nizamettin, Reinaldo, Rafael,

Trabzonspor: Tolga, Musa, Risp, Stepanov, Çağdaş, Hüseyin, Ayman, Gökdeniz, Ceyhun, Yattara, Umut

Stat: 19 Mayıs
Saat: 19.00
Yayın: Lig TV
Hakem: Bünyamin Gezer

Bu sezon kazanan yok!
Trabzon ile Vestel, bu sezon iki kez karşı karşıya geldi. İlk yarı Trabzon’daki maç 1-1 tamamlandı. İki takım, kupada da aynı gruptaydı. Bu kez Manisa’daki müsabaka 1-1’lik skorla bitti. Birbirine henüz üstünlük kuramayan 2 takım için de bugünkü 90 dakika büyük önem taşıyor. Vestel’in son 2 maçında 7 gol yiyip 1 gol bulması, savunma zaaflarına işaret ediyor.

Maçın son hazırlıkları Manisa’da tamamlandı
Sabah erken saatlerde havayoluyla İzmir’e, oradan da otobüsle Manisa’ya giden Trabzonspor kafilesi, bugünkü maçın son hazırlığını Vestel Manisaspor’un tesislerinde gerçekleştirdi. Hafif bir ter idmanından sonra kısa süreli bir toplu çalışma yaptıran teknik direktör Ziya Doğan ve ekibi, müsabaka saatini beklemeye başladı

sbay
03.02.2007, 11:41
KORKUNÇ İDDİA
http://www.takagazete.com/haber_images/korkunciddia_03022007.100254.jpg Takım tam ayağa kalkarken yönetici Altuntaş’ın yarattığı huzursuzluk camiayı gerdi. Altuntaş’ın dün takımla birlikte Manisa’ya gitmesi olaya tuz biber ekti...

SABOTE EDİLİYORUZ
Trabzonspor-G.Antepspor maçının devre arasında kavga çıkararak eski genel sekreter Y.Ziya Yılmaz’a kafa atıp burnunu çatlatan yönetici Kahraman Altuntaş’ın dün takımla birlikte Manisa’ya gitmesi ortalılığı yeniden gerdi. Mevcut bir yönetim kurulu üyesi bu gelişmelerden sonra takımın sabote edilmesinden kuşku duyduklarını söyledi.

AMAÇ ÇOK FARKLI
İlgili yönetici yaptığı açıklamada Kahraman Altuntaş’ın Manisa’ya gitmesinin çok düşündürücü olduğunu belirterek “Böyle bir ortamda takımla seyahat etmesi çok sakıncalı.Kenara çekilip bu olayın soğuması gerekirdi.Sabote kuşkumuz var.Amaçları takımı mağlup edip Ziya Doğan’ı yollamak.”diyerek tüyler ürpertici açıklamalarda bulundu.

sbay
03.02.2007, 11:54
BENİM ADIM CEYHUN!
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/15776.jpg

KARADENİZ’E ÖZEL
Huzurlarınızda Ceyhun Eriş. Trabzonspor’un ’10 numaralı’ transferi yıldız oyuncu da, ilk özel röportajını Karadeniz’e verirken, "Trabzon’un beni böyle istemesi gurur ve mutluluk verici. Bunun karşılığını sahada vermekte benim boynumun borcu" dedi. Beklentilerin büyük olmasının kendisine pozitif etki yaptığını belirten Ceyhun, "Risk almadan başarıya ulaşılmaz. Takımım için de sahada herşeyimi veririm" dedi.
TRABZON BUNU AŞAR
Trabzonspor’un her kulüpte olabilecek çalkantılı bir dönemden geçtiğini belirten Ceyhun, "Yıkmak kolaydır, ama yapmak ve bunu korumak zordur. Onun için sabır ve destek gerek. Trabzonspor büyük bir kulüp ve iyi bir kadroya sahip. İnanıyorum ki bu fırtınalı günleri aşacak ve hakettiği yere gelecektir" dedi.
KİMSENİN VELİAHTI DEĞİLİM
Ceyhun, Trabzon’da Ünal’ın veliahtı gösterilmesiyle ilgili olarakta, "Ünal hoca ile özel bir
ilişkim var ama ben kimsenin veliahtı değilim. Benim adım Ceyhun. Futbolumun en olgun ve zirve dönemindeyim. Zaman ve yaşadıkları insanı olgunlaştırıyor. Tabi ki futboluma da etkisi oldu. Trabzon için elimden geleni yapacağım" dedi.
SORUNLU DEĞİL SORUMLUYUM
Trabzonspor’un futbol hayatındaki 10.takımı olduğunu ve buranın son durak olmasını istediğini ifade eden yıldız oyuncu, "Bu kadar sevgi ve ilgi gördüğüm yerde ki; bu Trabzonspor gibi büyük bir camia olunca, uzun yıllar oynamak isterim. İsteğim Trabzon’da iz bırakmak. Sorunlu değil, sorumlu oyuncu olduğumu görecekler" dedi.

bordolumavi61
03.02.2007, 12:07
BENİM ADIM CEYHUN!
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/15776.jpg

KARADENİZ’E ÖZEL
Huzurlarınızda Ceyhun Eriş. Trabzonspor’un ’10 numaralı’ transferi yıldız oyuncu da, ilk özel röportajını Karadeniz’e verirken, "Trabzon’un beni böyle istemesi gurur ve mutluluk verici. Bunun karşılığını sahada vermekte benim boynumun borcu" dedi. Beklentilerin büyük olmasının kendisine pozitif etki yaptığını belirten Ceyhun, "Risk almadan başarıya ulaşılmaz. Takımım için de sahada herşeyimi veririm" dedi.
TRABZON BUNU AŞAR
Trabzonspor’un her kulüpte olabilecek çalkantılı bir dönemden geçtiğini belirten Ceyhun, "Yıkmak kolaydır, ama yapmak ve bunu korumak zordur. Onun için sabır ve destek gerek. Trabzonspor büyük bir kulüp ve iyi bir kadroya sahip. İnanıyorum ki bu fırtınalı günleri aşacak ve hakettiği yere gelecektir" dedi.
KİMSENİN VELİAHTI DEĞİLİM
Ceyhun, Trabzon’da Ünal’ın veliahtı gösterilmesiyle ilgili olarakta, "Ünal hoca ile özel bir
ilişkim var ama ben kimsenin veliahtı değilim. Benim adım Ceyhun. Futbolumun en olgun ve zirve dönemindeyim. Zaman ve yaşadıkları insanı olgunlaştırıyor. Tabi ki futboluma da etkisi oldu. Trabzon için elimden geleni yapacağım" dedi.
SORUNLU DEĞİL SORUMLUYUM
Trabzonspor’un futbol hayatındaki 10.takımı olduğunu ve buranın son durak olmasını istediğini ifade eden yıldız oyuncu, "Bu kadar sevgi ve ilgi gördüğüm yerde ki; bu Trabzonspor gibi büyük bir camia olunca, uzun yıllar oynamak isterim. İsteğim Trabzon’da iz bırakmak. Sorunlu değil, sorumlu oyuncu olduğumu görecekler" dedi.
hadi bakalım inşalalh güzel konuşmuş bunuda futboluna yansıtır inşalalh

:tsbayrak:

pReN@_61
03.02.2007, 12:09
hadi bakalım inşalalh güzel konuşmuş bunuda futboluna yansıtır inşalalh

:tsbayrak:

İNŞALLAH...

Naim
03.02.2007, 12:23
KORKUNÇ İDDİA
http://www.takagazete.com/haber_images/korkunciddia_03022007.100254.jpg Takım tam ayağa kalkarken yönetici Altuntaş’ın yarattığı huzursuzluk camiayı gerdi. Altuntaş’ın dün takımla birlikte Manisa’ya gitmesi olaya tuz biber ekti...

SABOTE EDİLİYORUZ
Trabzonspor-G.Antepspor maçının devre arasında kavga çıkararak eski genel sekreter Y.Ziya Yılmaz’a kafa atıp burnunu çatlatan yönetici Kahraman Altuntaş’ın dün takımla birlikte Manisa’ya gitmesi ortalılığı yeniden gerdi. Mevcut bir yönetim kurulu üyesi bu gelişmelerden sonra takımın sabote edilmesinden kuşku duyduklarını söyledi.

AMAÇ ÇOK FARKLI
İlgili yönetici yaptığı açıklamada Kahraman Altuntaş’ın Manisa’ya gitmesinin çok düşündürücü olduğunu belirterek “Böyle bir ortamda takımla seyahat etmesi çok sakıncalı.Kenara çekilip bu olayın soğuması gerekirdi.Sabote kuşkumuz var.Amaçları takımı mağlup edip Ziya Doğan’ı yollamak.”diyerek tüyler ürpertici açıklamalarda bulundu.

Bu olay gerçekse bu olayın adı nedir size soruyorum ey bmn ahalisi!!

Salih61
03.02.2007, 12:26
Tam entrika hep entrika Allah sonumuzu hayır etsin ama sonumuz hiç de iyi görünmüyor Allah korusun!!!! :( :(

poetricus
03.02.2007, 12:42
Bu bizim başkanın iyi niyeti acaba ne zaman trabzonspor için çalışacak?
Uzman sorusu. Cavabı bulan hayatın anlamını çözmüş, Nirvana'ya ulaşmış olacak.

Fatih
03.02.2007, 12:45
helal olsun bu yönetim de dallası geçti

gurkankyildiz
03.02.2007, 12:49
Önceden bir dizi vardı YALAN RÜZGARI diye.Sanırım bizimkiler bu diziden biraz fazla etkilenmiş

poetricus
03.02.2007, 12:49
Mevcut bir yönetim kurulu üyesi bu gelişmelerden sonra takımın sabote edilmesinden kuşku duyduklarını söyledi.
Kim bu yönetici?

Sabote kuşkumuz var.Amaçları takımı mağlup edip Ziya Doğan’ı yollamak.”diyerek tüyler ürpertici açıklamalarda bulundu.
Bu ifade yalansa Türk basının namusu üzerinde düşünmek gerek. Eğer doğruysa başkan başta olmak üzere bu yönetim kurulu topluca intihar etmeli. İstifa yetmez. Onuru kırılmış Japon samurayları gibi seppuku yapmaları lazım. Kafalarını kesme onurunu da Ziya Doğan'a bıraksınlar.

Fatih Sağır
03.02.2007, 12:56
Tekke'nin Takımında Kavga
Rusya'nın St. Petersburg kentinin futbol takımı Zenit'in dün İspanya'nın Malaga takımıyla oynadığı karşılaşmada çıkan kavgayı, rakip takım oyuncularının ayırdığı bildirildi.

Sovietskiy Sport gazetesi bugün yayımlanan sayısında, dün oynanan maçın son dakikalarında Zenitli futbolcu Martin'in ceza sahasına gelen bir topu uzaklaştırdığı kaydedildi. Zenit futbol takımının kaptanı Vladislav'ın topu ceza sahası dışına gönderen takım oyuncusu Martin'in yanına gelerek kısa bir süre tartıştığı belirtilen haberde, “Vladislav, Martine'e bir şeyler söyledikten sonra onu elleriyle itti. Hollandalı futbolcu Fernando ise Martin'i savunmak için hemen olay yerine geldi. Fernando ve kaptanı Vladislav kısa süren bir tartıışmadan sonra yumruk yumruğa birbirlerine girdi” denildi.

Gazete, Fernando ve takım kaptanı Vladislav'ı ayırmak isteyen Martin'in, Fernando'nun sert yumruğunun başına isabet etmesi üzerine yere yıkıldığını belirterek, şunları kaydetti: “Yumruğunun yanlışlıkla Martin'e geldiğini fark eden Fernando bu defa da kaptanı Vladislav'a okkalı bir yumruk savurdu. Zenitli futbolcular arasında çıkan kavgayı ayırmak Malagalı futbolculara düştü. Ancak maçın bitiş düdüğünün ardından soyunma odasına giden Fernando'ya saldırmak isteyen kaptan Vladislav, takım arkadaşları tarafından engellendi.”

Teknik Direktör Dick Advocaat milli futbolcu Fatih Tekke'nin 2 gol attığı ve 3-1 Zenit'in üstünlüğüyle sona eren karşılaşmadan sonra yaptığı açıklamada, Vladislav'dan kaptanlık bandının alındığını söyledi.
Advocaat, bu futbolcuların bir daha kavga etmeleri halinde takımdan atılacaklarını belirterek, “Aynı takımda 2 futbolcunun saha içinde kavga etmesi kabul edilemez bir şey. Bir daha kavga ederlerse, oyuncunun kalitesine ve başka verilerine bakmadan takımdan atarım” uyarısında

Salih61
03.02.2007, 12:58
Önceden bir dizi vardı YALAN RÜZGARI diye.Sanırım bizimkiler bu diziden biraz fazla etkilenmiş
yok baba DALLAS acaba ceyar kim?

salihismet
03.02.2007, 13:05
Kafayi atanla kafayi yiyeni ba$kan ayni kefeye koydu galiba? Eger bu Trabzonspor sevgisiyse daha cok kafayi yiyene rastlariz. Bu duruma seyirci kalan yönetime, bir gün taraftar cikip, bu takimi rezil ettiniz diye kafa göz girerse, hic kimse taraftari suclayamaz. Cünkü yönetimin kafasi atinca, kafayi atacak birilerini bulabiliyorssa, taraftarda bir gün mutlaka kafa atacak birilerini bulur.

Canİlker
03.02.2007, 13:09
fatih 2 gol atmış iyi ya sevindim :D

Çetin
03.02.2007, 13:12
böyle yönetici olmaz olsun. lanetliyorum.

Mustafa Önal
03.02.2007, 13:18
Beyaz Bereli Hüseyin!

Trabzonsporlu Hüseyin Çimşir'in, dünkü idmana, Ermeni asıllı gazeteci Hrant Dink'in katil zanlısı Ogün Samast'ınkine benzer bir bereyle çıkması dikkat çekti.

çılgınların sitesine baktığımda gördüm. bu insanlar iyice azıttı.

poetricus
03.02.2007, 13:20
Başkan kafayı atanla yiyeni ayni kefeye koydu galiba?
Aklıma yıllar evvel bir yöneticimizin sarf ettiği bir söz geldi. Bu olaya uyarlıyorum:
Kafayı atan da yiyen de kahramandır!

Çetin
03.02.2007, 13:22
sabahı kınıyorum, hüseyin'i de ayıplıyorum daha dikkakli davranmadığı için o bu takımın kaptanı çünkü

Mustafa Önal
03.02.2007, 13:23
SABAH GAZETESİ - Okur şikayetleri

e-posta: okur@sabah.com.tr
Tel: 0212 354 35 08
Fax: 0212 354 36 84

Haberin görüntüsü: http://www.sabah.com.tr/2007/02/02/spo137.html

bmn de bu konuya dikkat çekildimi bilmiyorum . ama beyaz bere takan kaptanımız hakkında bu şekilde haber yapan ,yorum yapan dengesizlere uyarı yapmak gerekiyor bence.

poetricus
03.02.2007, 13:27
Bu tarz ifadeleri benden pek duymazsınız ama bu ................ Ne yani bir cinayet sanığı bere taktı diye o bereyi takanlar hep katil mi oluyor. Abdullah Öcalan bıyıklı diye herkes bıyıklarını kessin o zaman.

Sinsi ve şerefsiz bir yıpratma politikası. Birkaç gün öne Ayşe Önal Trabzon'a kin, nefret ve irin kusuyordu şimdi böyle bir haber.

Düşman uyumaz!

a f s
03.02.2007, 13:32
Arşiv görüntülerine baksak Hüseyin'in ve diğer futbolcuların beyaz bereyi daha öncede giydiğini görürüz.

Beyaz rengini Ogün mü bulmuş. Ne yapalım şimdi? Hiç beyaz birşey giyemeyecekmiyiz.
Yine herşeyi aleyhimize kullanacak şekilde malzeme yapabiliyorlar. Tamam biz de kendimize tavırlarımıza dikkat edelim, ama bazı şeyleri de abartmayalım.

İncir çekirdeğini doldurmayacak meseleler. Ne günlere geldik, neler konuşuyoruz aman Allahım.

Cengiz Çubukcu
03.02.2007, 13:33
Bu tarz ifadeleri benden pek duymazsınız ama bu şerefsizlik. Ne yani bir cinayet sanığı bere taktı diye o bereyi takanlar hep katil mi oluyor. Abdullah Öcalan bıyıklı diye herkes bıyıklarını kessin o zaman.

Sinsi ve şerefsiz bir yıpratma politikası. Birkaç gün öne Ayşe Önal Trabzon'a kin, nefret ve irin kusuyordu şimdi böyle bir haber.

Düşman uyumaz!
bu haberi yapan da yayınlayan editör ....başka haber mi kalmadı?

KuĞu
03.02.2007, 13:33
:D habere bak

zorla aldıracaklar bana beyaz bi bere :)

Nebiye
03.02.2007, 13:36
Şimdik buraya böle bişi yazmak istemezdim ama Kuğucum almana gerek yok.Benim ördüğüm beyaza yakın bi krem.Montuna uysun dedimdi.:D
Bu haberi yazanlarıda şiddetle kınıyorum.Ayıp denen bişi var.Bölede bişi yazılır mı?ne yapmak istiyolar anlamış değilim.Yuhhh yaniii.:mad:

KuĞu
03.02.2007, 13:39
Şimdik buraya böle bişi yazmak istemezdim ama Kuğucum almana gerek yok.Benim ördüğüm beyaza yakın bi krem.Montuna uysun dedimdi.:D
Bu haberi yazanlarıda şiddetle kınıyorum.Ayıp denen bişi var.Bölede bişi yazılır mı?ne yapmak istiyolar anlamış değilim.Yuhhh yaniii.:mad:

aaaaa :D cidden mi ???
nezaman ördün yahu :D
ne güzel bi süpriz bu böyle, teşekkür ederim çok mutlu oldum :D
bugün albilirmiyim:rolleyes:
:dansmuz:

A.Hilal Çakıroğlu
03.02.2007, 13:39
Hem papaz hem de Hrant Dink cinayeti sonrası "Trabzon'da neler oluyor?" haberleri eşliğinde özellikle maç öncesi Avni Aker'in önünde çekilmiş görüntüleri vermeleri de tesadüf değil buna benzer haberler de.:mad:

Fatih
03.02.2007, 13:40
sabah gazetesi veya fotomac gazetesi sürekli kasıtlı haber yapıyo tepkimizi koyalım bence

Şahinoğlu
03.02.2007, 13:40
Beyler Amerikan uşağı medyaya sahip ülkemiz , ne bekliyodunuz en ufak bir açık yakaladımı saldırır bu kahpeler, ve başlarındada Fatih Altay'lı denen Trabzon'u ve Trabzonspor'u içine sindirememiş , terör örgütü başı abdullah öcalanla seneler önce en çok şehit verdiğimiz dönemlerde kampına giderek onunla röpörtaj ederken ceketini ilikleyen abdullah bey diye sözlerine başlayan sizi yanlış tanımışız aslında hiç öyle biri değilmişsiniz diyen ........... amerikan yanlısı yazar müsvettesi var, şu basının bize duyduğu kinin %80 sebebi Trabzonspor'dur Trabzonspor'a olan kinlerini en ufak olayda kullanıp şehir üstüne yıkmaya uğraşıyolar , almayın şu adamların gazetesini tv'sini de izlemeyin, milletin gözünü nasıl boyuyolar .

kutoz
03.02.2007, 13:41
Aynı gazete bugün "Tetiği çeken Hayal'di" diye haber yaptı... Bunlar mütareke basınını da geçmiş durumdalar. Kendi kendilerini yalanlıyorlar...

Beyaz berenin ne günahı var, iyice zıvanadan çıktı bunlar. Sanki katil çıplaktı da, üzerinde sadece bere vardı.

OFLU
03.02.2007, 13:45
............................ böle bi haberi nasıl yapıyor bu .......... ruhsuz ........... zihniyet ya..Söze bak hüseyinin antrenmanda Hrant Dinkin katil zanlısı Ogün Samastla aynı renk bere takması dikkat çekti..Sanane .................... allahım ya bundan sonra bende beyaz bereyle gezecem inadına

Mustafa Önal
03.02.2007, 13:50
gerçekten insanın tüylerini ürpertiyor. idmandan fotoyu çekmişler yanna haberi yazmışlar. adim ....... bunların hepsi.

a f s
03.02.2007, 13:51
Resmi sitemizdeki antreman görüntülerinde bırakın Hüseyin'i kimse beyaz bere takmış görünmüyor. Trabzonspor idmanını seyredip haber yapacaklarını sanmıyorum.

Tahmin ettiğim gibi eski görüntüler üstüne masabaşı, yalan, kasıtlı bir haber.

Gazeteciler cemiyetinin ve kulübümüzün devreye girip yaptırım uygulaması gerekir.
Ortamı ger, yaptığın yanına kar kalsın olmamalı. Yeter artık. Taraftar olarak da demokratik tavrımızı koyalım rezil olsun yalancılar.

Salih61
03.02.2007, 13:51
Fenerbahçeden Cumhuriyet diyr bahseden bir gazeteden daha ne beklersiniz ............. olduklarını biliyorduk ama ........ olduklarını şimdi ögrendik!!!!

sarman61
03.02.2007, 13:56
Allah bunların başına öyle bir musibet versin ki. Bu musibetle uğraşmaktan çevrelerine zarar veremez olsunlar. Allah sizleri ıslah etsin. Trabzon kadar başınıza taşlar düşsün. Büyük Allah ım gör bu .............. yaptıklarını.

emre sami
03.02.2007, 13:58
Sinopluyum ama bu adilere inat nufusumu Trabzona aldiracagim.

Mustafa Önal
03.02.2007, 14:00
http://www.sabah.com.tr/2007/02/02/spo137.html
ali fuat abi bu linkte gördüm bend e fotoyu biraz incelemeye çalıştım fotoyu ama net deil dieğer futbolcular. ama trabzonda çekilmiş bir foto olduğu kesin.

TSelif
03.02.2007, 14:04
Eee başlayalım o zaman maillere ..telefonlara ...faxlara ....:mad:

a f s
03.02.2007, 14:04
http://www.sabah.com.tr/2007/02/02/spo137.html
ali fuat abi bu linkte gördüm bend e fotoyu biraz incelemeye çalıştım fotoyu ama net deil dieğer futbolcular. ama trabzonda çekilmiş bir foto olduğu kesin.

Tarih önemli. Eski fotoğrafın altına yeni çekilmiş gibi -sanki cinayet sonrası kasti takmış gibi göstererek- yalan haber yazdıklarının delili.

Şimdi çok meşgulüm ama musait olan bir arkadaş resmi sitemizden eski idman görüntülerine ulaşıp yalan haber yapılan resmi tarihi ile birlikte bulabilir.

Ayrıca Trabzon son idmanını Manisa'da yaptı.
http://trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35618

sarman61
03.02.2007, 14:05
Birşeyler yapalım bu ............. böyle rezillik olmaz tel fax mail. Valla haberi okudukca sinirleniyorum. Ne haysiyetsiz insan bunlar. Böyle birşey mi olur ya. Sen hangi akla hizmet ediyorsunuz ............. Trabzon lu şehitleri ne çabuk unuttunuz. Yarabbim tez zamanda bunlara musubet ver gazeteleri batsın borç batağına girsinler adları her türlü yolsuzluk olayları ile anılsın iki yakaları bir araya gelmesin.

Fatih
03.02.2007, 14:07
arkadaşlar editor@sabah.com.tr bu adrese mail gönderebilirz

Emorfo
03.02.2007, 14:09
Bu resim geçen senin resmi. Hatta Fatih Tekke'nin araçlar kurşunladığı zaman Hüseyin Fatih'i ziyaret ettiği zamanda beyaz bere giyiyordu. Sabah gazetesinin yaptığı gerçekten büyük şerefsizlik. Bunların Selahaddin Duman olayından kalma dertleri var o günden beri Trabzon düşmanı bu adamlar. Hatırlarsınız Selahaddin Duman'ın yazdığı yazıdan sonra İstanbul'da sabah gazetesi basıldı Trabzon'da Sabah Tesisleri kurşulandı ve aylarca Sabah gazetesi Trabzon'a sokulmadı satılmadı. Bitmez bunların derdi.

#10 Fietra
03.02.2007, 14:15
----xxx----

a f s
03.02.2007, 14:19
Tarih önemli. Eski fotoğrafın altına yeni çekilmiş gibi -sanki cinayet sonrası kasti takmış gibi göstererek- yalan haber yazdıklarının delili.

Şimdi çok meşgulüm ama musait olan bir arkadaş resmi sitemizden eski idman görüntülerine ulaşıp yalan haber yapılan resmi tarihi ile birlikte bulabilir.

Ayrıca Trabzon son idmanını Manisa'da yaptı.
http://trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35618

Resmi sitemizdeki görüntü bu:
http://trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35601
ama son idmanda kimse beyaz giymemiş.
Adamlar hırsız olduğu için herkesi hırsız gibi görmeleri normal.

Resim bu ayın birinde çekilmiş ama bugün bu şekilde haber yapılması manidar. Ortada kasıt olduğu kesin.

Çebi
03.02.2007, 14:20
Tesis Günlüğü
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207idman.jpgTakımımız, 3 Şubat Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Vestel Manisaspor maçı hazırlıklarına başladı.

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan yönetiminde yapılan çalışmada, Gaziantepspor maçında oynayan oyuncular düz koşunun ardından antrenmanı tamamlarken, diğer oyuncular ise yarı sahada çift kale maç yaptı.

Çalışmaya hafif sakatlığı bulunan Yattara katılmadı.

resim 01.02.2007'ye ait...haberi de ertesi gün yapmışlar.....Yani eski değil resim burada bir sorun yok da haberin içeriği tamamiyle kasıtlı belirtildiği üzere...Takımın da belli tek bir bere takmayışı bu idmanda ayrı bir ayıp...malzemeciler ne iş yapar...Arkada gökdeniz başka, hüseyin başka, diğeri başka...amatör takım sanki....

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207idman1.jpg

Mustafa Önal
03.02.2007, 14:24
Tesis Günlüğü
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207idman.jpgTakımımız, 3 Şubat Cumartesi günü deplasmanda oynayacağı Vestel Manisaspor maçı hazırlıklarına başladı.

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan yönetiminde yapılan çalışmada, Gaziantepspor maçında oynayan oyuncular düz koşunun ardından antrenmanı tamamlarken, diğer oyuncular ise yarı sahada çift kale maç yaptı.

Çalışmaya hafif sakatlığı bulunan Yattara katılmadı.

resim 01.02.2007'ye ait...haberi de ertesi gün yapmışlar.....Yani eski değil resim burada bir sorun yok da haberin içeriği tamamiyle kasıtlı belirtildiği üzere...Takımın da belli tek bir bere takmayışı bu idmanda ayrı bir ayıp...malzemeciler ne iş yapar...Arkada gökdeniz başka, hüseyin başka, diğeri başka...amatör takım sanki....

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/010207idman1.jpg
ben koycaktım tam abi sen koydun fotoları . tamamen kasıtlı yapılan bir haber .

Emorfo
03.02.2007, 14:24
Hüseyin geçen senede takıyordu beyaz bereyi, ulan sanki yeni keşfedildi beyaz bere kimse takmasın giymesin Hepimiz Hüseyiniz :)

TSelif
03.02.2007, 14:25
Bu akşam maçı izlemeye gelen arkadaşlarımdan rica ediyorum .Herkes beyaz bereli gelsin :mad: