PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

AYYILDIZ
30.01.2007, 00:10
arkadaslar sota bi gol atmis bu hafta super ya su an tekke=sota ikilisi olsa forvette kesin sampiyonuz ziyaya ragmen

AYYILDIZ
30.01.2007, 00:15
simdi keitayi izledim bu adamda super bole adamlari alabilsek keske

Laz_61
30.01.2007, 00:35
ceyhun kesin olarak alinmis...az önce acik tribün´de dinledim..

attagümüshane
30.01.2007, 00:36
dikkat ettiğim bir son dakika olayıdır:
takımımız ligde erciyes ve rizeden sonra sakaryayla birlikte en çok mağlubiyet alan takım..tam 8 tane!!ve galibiyet sayımız topu topu 5!!!!(ikisi derbi biliyosunuz)
diceksiniz ligin sonudayız ve bu tabloda bu takımlarla bulunmak normal,zaten bilinen bişe..ama inanın bu şekilde gecenin bi yarısı bunun gözümün önüne çivilenmesi çok ama çok feci birşey..utanç verici!!!

Hüseyin Çümen
30.01.2007, 00:44
ceyhun kesin olarak alinmis...az önce acik tribün´de dinledim..

bizim yönetimin transfer politikası işler kötü gittimi hemen oyuncu alıolar :)

Hüseyin Çümen
30.01.2007, 00:49
haaa bir de dünkü maçta durgun olduğu haberleri var...bilmiyorum maçın özetini izlediniz mi ama golün asistini mükemmel bir ara pasıyla yaptı ve bir klaç pozisyonda mükemmel pozisyonlar hazırladı Bebbe ye...süper bir adam Ceyhun...ama şu şartla alınmalı :

.................................................. ............................................

.......................................Ayman...... .......................................

Yattara ..............Ceyhun...................Musampa.... .............Gökdeniz

.....................................Ersen (Umut)....................................

eğer böyle oynayacaksa gelsin...yok yedek kalacak ya da Gökdeniz,Yattara ya da Musampa dan birini kesecekse ki zaten oynatmıyor, gelmesinin bir yararı olmaz...

ahh böle oynayacak olsak ama nerde şimdi artık yattara yla musampa yı tamamen unutabiliriz bazı maçlar 2 sini birden hiç görmiycez bazı maçlar da da musampa yada yattara yı deişmeli olarak görmeycez
bu transfer yapılıyorsa faydalı olabilmesi için gerçekten ziya doğan gitmelidir bunların hiç birini oynatmayacak bu adam yazık oluyor vallahi yazık

Erdem Keser
30.01.2007, 00:51
SON TRABZONLU CEYHUN
Ceyhun Eriş’in transferine kesin gözüyle bakılıyor.
Tarih: 27.01.2007, 21:48:48 (4976 okuma)

A.Gücü ile yapılan pazarlıklar sonucunda Ceyhun Eriş’in transferine kesin gözüyle bakılıyor.

Trabzonspor da Ceyhun Eriş’in transferine kesin gözüyle bakılıyor.Başkent ekibi bu futbolcu için bordo-mavili takımdan Fatih Akyel ile birlikte Mustafa Keçeli yi talep etti. Trabzonspor bu teklife Fatih Akyel artı para,ya da Mustafa Keçeli artı para şeklinde cevap verdi.Dün A.Gücü 2. başkanının vefat etmesi nedeniyle görüşmeler Salı gününe ertelendi.Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu “İstediğimiz her oyuncuyu alırız”diyerek bu transferinde olumlu sonuçlanacağını söyledi.

Adem Erdoğan
30.01.2007, 00:54
ii sallamışlar.

DOĞA SARAÇ
30.01.2007, 00:58
İstediüimiz her oyuncuyu alırız demiyomu deli ediyor insanı

:bayrak:

Ali Özcan
30.01.2007, 01:19
Musa kötü değil ki. Musayı kötü yapan şey marceyi kötü yapan şeyle aynı. Yani yerinde oynamamak. Musa bu zamana kadar oynadığı hangi takımda sağ bek olarak oynadı bilen var mı? Defans yapmak beceri işi, öğrenme işi, çalışma işi.Eee Musa bunlara Trabzonspor'da başladı, burada bu işi öğrendikten sonra müthiş bir sağ bek olarak transfer bile yapabilir :D ;)

Musa kadar kolay çalım yiyen bir oyuncuyu amatör kümede bile göremezsiniz...bacakları çok kısa ve fiziksel olarak çok güçsüz...tek artısı hücuma çıkabiliyor...ama ZD nin prenslerinden olduğu için nasıl oynarsa oynasın yeri garanti...EEE O'nun mentalitesi var...

bmtr
30.01.2007, 06:05
Yahu kardesim su Brazil'den Trabzon'a bir daha oyuncu gelmesin. Bu civiklarin ne isi var Trabzon'da. Hem civik hem de kendini bir nane saniyorlar.

EmrahYalçınalp
30.01.2007, 07:06
haaa bir de dünkü maçta durgun olduğu haberleri var...bilmiyorum maçın özetini izlediniz mi ama golün asistini mükemmel bir ara pasıyla yaptı ve bir klaç pozisyonda mükemmel pozisyonlar hazırladı Bebbe ye...süper bir adam Ceyhun...ama şu şartla alınmalı :

.................................................. ............................................

.......................................Ayman...... .......................................

Yattara ..............Ceyhun...................Musampa.... .............Gökdeniz

.....................................Ersen (Umut)....................................

eğer böyle oynayacaksa gelsin...yok yedek kalacak ya da Gökdeniz,Yattara ya da Musampa dan birini kesecekse ki zaten oynatmıyor, gelmesinin bir yararı olmaz...
Musampa ayrılmak istediğini yönetime iletmiş. Kaynak falan yok, sağlam bir yer diyelim... Gözümüz aydın. Hamalspor'la kafa kafaya oynarız artık.

Lapina
30.01.2007, 07:26
Musampa ayrılmak istediğini yönetime iletmiş. Kaynak falan yok, sağlam bir yer diyelim... Gözümüz aydın. Hamalspor'la kafa kafaya oynarız artık.
Gokdeniz'de bu hafta sonu cok isteksizdi.Sira ona ve digerlerine gelecek anlasilan. Digerleri Yattara , Stephanov .. :mad:

sarman61
30.01.2007, 08:36
Bence bize acil golcü lazım. Son dakika haberlerine her sabah olurda yönetimimiz iyi bir oyuncu ile ilgilendiği haberi okuyayım diye bakıyorum ama olmuyor. Birde en çok Ziya Doğan istifa etti haberi duymak için bakıyorum. Bu iki haberide görmem kırmızı kar yağdığını görmem gibi bir şey olur herhalde.

Faik Yılmaz
30.01.2007, 08:40
EmrahYalçınalp tarafından yazılan

adam haklı tabi.. ferhat gibi bi adamı oynatıp onun kızağa çekildiği bi takımda kimse oynamak istemez... kimse onda kusur bulmasın.... bu yönetim ve bu hoca takımı küme düşürmeye gelmişler. aksini düşünmem için bi sebep yok....

zafercalikoglu
30.01.2007, 09:03
musampa da gider yattarada,milanda,gökdenizde,
sonrada aymanla celoyla oynayıp pyanyıp dururuz,

agahozlu
30.01.2007, 09:07
arkadaslar sota bi gol atmis bu hafta super ya su an tekke=sota ikilisi olsa forvette kesin sampiyonuz ziyaya ragmen

işte sota nın mükemmel golü : http://www.youtube.com/watch?v=Q7KXVeQ_bk8

Bilal 61
30.01.2007, 09:16
Ceyhun işi olursa iyi olur..Orta sahada gole dönük oynuyor iyi olur bence alsınlar..

Mehdi
30.01.2007, 09:21
arkadaşlar bence bu iş yusufla,ceyhunla olacak iş değil.önce şu kafanın, değişmesi lazım.bu takıma Ronaldinho gelse yedek bırakılır veya defansa koyulur.şu belanın başımızdan gitmesi için dua etmekten başka çare yok.

Travelair
30.01.2007, 09:40
"Açık Tribün" futbol programında bizimle ilgili bahsedilen diğer konu Lazaroni ile ilgiliydi. Konukların bir tanesinin Lazaroni'nin menejerine dayandırdığı haberde menejeri diyor ki Lazaroni Milli takımdan yardımcı istemedi bunun üzerine Hüsnü Özkara getirildi. Ama bir süre sonra Lazaroni ben bu insanla çalışamam herşeye karışıyor dedi. En sonunda da istifasını verdi, yönetim kabul etmedi. Halbuki istifasını verdikten bir hafta sonra yönetim tazminatını vererek hocayı yollama yolunu seçti

Yani bedava yollamamışız. "Aaa darılırım" tazminatlı yollamışız 1 hafta sonra :). Gel de şimdi buna yönetim de

since1967_
30.01.2007, 10:03
ya bu yönetim defolup gitsin yeter artık bu çile. ama en önemlisi ziyadan kurtulmak.

Bahtiyar
30.01.2007, 10:18
Ceyhun işi olursa iyi olur..Orta sahada gole dönük oynuyor iyi olur bence alsınlar..

ya ne ceyhunu bu adam hep yıldız olsa ne olacak senin takımında kim kaldı. szymek gitti, marce gitti, musampa gidiyor. daha ne ceyhunu bu adam kaç para ne iş yapar kariyeri ne istanbuldan kovulmakmı. alın ceyhunu bundan sonra darıspor la oynarız. ondan sonra ziya bizi amatörde şampiyon yapar sen çok yaşa ziya ve yönetim

sarman61
30.01.2007, 11:14
Ziya doğan gitsin artık. Transferde istemiyoruz. Ziya Doğan yeterki gitsin. Bu ziya doğan inadı devam ederse yönetimin. Bende artık desteğimi çekmek zorunda kalacam.

Yanlışda inat etmesinler. Yahu anlamıyorum Musampa gibi adamı bezdirdi. Bu adamı nasıl oynatmaz.

Faik Yılmaz
30.01.2007, 11:19
herhatın hasanın olduğu kadroda musampayı oynatmamak resmen futbolu katletmektir....

bunlar takımı düşürmeye gelmişler....

yattara musampa klübede diğerleri sahada bunun başka açıklaması yok...

coolank
30.01.2007, 11:21
EmrahYalçınalp tarafından yazılan

son derece dogru bir haber ..aslında şimdiye kadar gitmesi bekleniyordu geç dahi kaldı ...yaklaşık 10 15 gün önce olmuş son derece dogru bir haber ....

Travelair
30.01.2007, 11:35
Musampa da öyle mi? Plan kusursuz işliyor anlaşılan

chigannes
30.01.2007, 11:36
bu yönetimin amacı bu sezonu kurtarmak başka bişey için transfer yapmıyorlar
sene sonunda ne yönetim kalacak ne ziya kalacak sonuçta birsürü gereksiz futbolcu ordusuyla azalmamış borçlarla yeni bir başkan adayı arıyor olacağız
yazık bu yönetim sadece bu seneyi değil gelecek seneleri de yakıyor...

coolank
30.01.2007, 11:36
Szymek’e ABD’liler talip
Major League Soccer takımı, devre arasında futbolu bıraktığını açıklayan Polonyalı futbolcuya transfer teklif etti

Antalya kampı sırasında futbolu bıraktığını açıklayan Szymkowiak’a ABD’nin Major League Soccer (MLS) takımından menajerler aracılığıyla teklif geldi. Trabzon’da olmadığı her gün için noter tespiti yaptırılan Szymkowiak’ın ülkesinin futbol federasyonundan futbolu bırakmadığına dair resmi yazı gelmediği için UEFA’ya şikayet edilen Polonyalı oyuncuya ABD’den teklif gelmesi şaşkınlıkla karşılandı.

NOWAK ARACI OLDU

YÖNETİM, konuyla ilgili bugün yapacağı toplantıda gelen teklifi değerlendirecek. Amerika 23 yaş altı milli takımının asistanı Peter Nowak’ın bu transfer için aracı olduğu da bildirildi. Bu transfere Trabzon’a gelmek istemeyen Szymkowiak’ın eşinin de olumlu baktığı öğrenildi. Bu arada Konyaspor’la oynanan Türkiye Kupası maçında rakibine tekme atan ve kırmızı kart gören Stepanov’a 20 bin YTL para cezası verildi.

Haluk AYYILDIZ

Burçak
30.01.2007, 11:39
Trabzonsporu bukadar küçük duruma düşürdüler hala hangi yüzle orada aynı hikayeleri anlatarak durabiliyorlar hayret ediyorum.

Ali Özcan
30.01.2007, 11:42
Szymek’e ABD’liler talip
Major League Soccer takımı, devre arasında futbolu bıraktığını açıklayan Polonyalı futbolcuya transfer teklif etti

Antalya kampı sırasında futbolu bıraktığını açıklayan Szymkowiak’a ABD’nin Major League Soccer (MLS) takımından menajerler aracılığıyla teklif geldi. Trabzon’da olmadığı her gün için noter tespiti yaptırılan Szymkowiak’ın ülkesinin futbol federasyonundan futbolu bırakmadığına dair resmi yazı gelmediği için UEFA’ya şikayet edilen Polonyalı oyuncuya ABD’den teklif gelmesi şaşkınlıkla karşılandı.

NOWAK ARACI OLDU

YÖNETİM, konuyla ilgili bugün yapacağı toplantıda gelen teklifi değerlendirecek. Amerika 23 yaş altı milli takımının asistanı Peter Nowak’ın bu transfer için aracı olduğu da bildirildi. Bu transfere Trabzon’a gelmek istemeyen Szymkowiak’ın eşinin de olumlu baktığı öğrenildi. Bu arada Konyaspor’la oynanan Türkiye Kupası maçında rakibine tekme atan ve kırmızı kart gören Stepanov’a 20 bin YTL para cezası verildi.

Haluk AYYILDIZ

ya gitsin artık Szymek de...şu düştüğümüz durumda bu futbolcuların basiretsizliğinin de çok etkisi var...Marcelinho,Szymek,Musampa,Yattara...bu sene hiçbirşey vermediler takıma...biraz ruhu olsaydı şunların enaz ilk 3 te olurduk...

poetricus
30.01.2007, 11:53
Akşam TTV'de de gündeme geldi. Musampa menajeriyle birlikte Asbaşkan Haşim sayitoğlu'na müracaat edip; "2.5 aydır hazır olduğumhalde oynatılmıyorum. Artık futbol oynamak istiyorum. Burada şans bulamıyorum. Futbol oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum." demiş.

Buyurun, buradan yakın!

Ali Özcan
30.01.2007, 11:58
Akşam TTV'de de gündeme geldi. Musampa menajeriyle birlikte Asbaşkan Haşim sayitoğlu'na müracaat edip; "2.5 aydır hazır olduğumhalde oynatılmıyorum. Artık futbol oynamak istiyorum. Burada şans bulamıyorum. Futbol oynayabileceğim bir kulübe gitmek istiyorum." demiş.

Buyurun, buradan yakın!

adam sonuna kadar haklı...bu takımda potansiyeli ve kariyeri en yüksek oyuncu ama Bir inat uğruna ne güneşler batırıyor Ziya...

champions
30.01.2007, 12:04
kendinizi musampanın yerine koyun ve bi düşünün bakalım bir dakika bile burda dururmuydunuz ziya denen futbol katilini bu kulüpten bir an önce uzaklaştırmak lazım yönetim müthiş planlı çalışıyor maaşallah allah nazardan saklasın şurda 2 gün kalmış kim gelecek kim gidecek belli değil gelmesi gerekenler var mı var gitmesi gerekenler var mı oda var

antagonist
30.01.2007, 12:05
Gözümüz aydın,Musampa'dan da kurtuluyoruz...Gelsin Volkan Bekiroğlu, İbrahim Ege, Emrah Eren, Ferhat...

Ah kel ah...

Nebiye
30.01.2007, 12:08

Buyurun, buradan yakın!
Yani eğer aynen böle dediyse ağlancak halimiz var.
Ne zamandır onu bekliyos biz.Ha bu gün ha yarın.Yok idmansızı yok uyumdu bilmem ne.İnanmak istemiyorum bu habere hocam.
Alıp alıp satıyos,ticarethanemi açtık.:mad:

antagonist
30.01.2007, 12:20
Oto galeri gibi olduk hakikaten,al-sat,al-sat...

Fatih
30.01.2007, 12:25

Buyurun, buradan yakın!

allah aşkına ziya doğan çıksın desinki ben musampayı şu nedenlerden dolayı oynatmıyorm bakalım ne dicek

sbay
30.01.2007, 12:34
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11467_ZeyyatKafkas003.jpg

"Taraftar ivme kazanıyor"

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, taraftarı yere göğe sığdıramadı. Kafkas takımın kötü gittiğini fakat taraftarın her geçen gün daha iyi bir ivme yakaladığını belirti.
Kafkas, Fortis Türkiye Kupası çeyrek final maçında karşılaşacakları Gaziantepspor maçını çıkış maçı olarak gördüklerini belirterek, "Gol yemeden galip gelirsek turu geçeceğimize inanıyorum" dedi.
Zeyyat Kafkas, Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında karşılaşacakları Gaziantepspor maçının çok önemli olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Gaziantepspor maçı bizim için önemli, gol yemeden galip gelirsek turu geçeceğimize inanıyorum. Takımın özgüvenini yakalaması açısından da çok önemli bir müsabakaya çıkacağız. Bu maçı kazanıp çıkışa geçmek istiyoruz. Gaziantepspor maçından alacağımız galibiyetle ligde oynayacağımız zorlu Vestel Manisaspor deplasmanına moralli gitmek istiyoruz."
Trabzonspor taraftarının her geçen gün daha iyi bir ivme kazandığını belirten Zeyyat Kafkas, sözlerini şöyle tamamladı: "Taraftarımızı Gaziantepspor maçına bekliyoruz. Gerçekten Trabzonspor taraftarı bu sezon takımını çok iyi destekledi. Bu desteklerinin devam etmesini bekliyoruz. Takım olarak iyi gitmiyoruz ama onlar her geçen gün kendilerine daha iyi ivme katıyor. Biz onlara layık olabilmek için çalışıyoruz. Yarın oynayacağımız karşılaşmada stadyumdan hep birlikte gülerek çıkacağız

sbay
30.01.2007, 12:36
http://image.haber3.com/spor3/haber/45088.jpg
Trabzon'un aradığı 10 numara !

Orta alandaki oyun kurucu arayışlarını sürdüren Trabzonspor, Yusuf'a kancayı taktı.

Orta alandaki oyun kurucu krizini transferle çözmeyi planlayan Trabzonspor’un gizli bir girişimi de ortaya çıktı.

Uzun süredir Ankaragücü’nün tecrübeli ismi Ceyhun Eriş ile ilgilenen Bordo-Mavililer’in Denizlispor’un kaptanı Yusuf Şimşek’i de gündemine aldığı öğrenildi. Öneriyi doğrulayan bir açıklama yapan Yusuf, “Eğer ki Gaziantepspor maçını kazansaydık bu teklifi ciddi olarak düşünebilirdim. Ama kaybettik ve şu an bu konu gündemimden çıktı” sözleriyle konuya açıklık getirdi. Bu arada olayla ilgili yorum yapan Denizlispor Başkanı Ali İpek, Trabzonspor’un tavrını eleştirdi ve “Trabzonspor’un yaptığı hiç etik değil. Sözleşmesi sürmesine rağmen kulübüyle değil de oyuncuyla temasa geçilmesini anlayışla karşılamadık” diye konuştu.

Bahtiyar
30.01.2007, 12:36
evet taraftar geriliyo ama arkasıda uçurum ne yazikki

marcelinhos100
30.01.2007, 12:38
İdeal Trabzon iki hafta sonra..."
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, kimsenin karamsarlığa kapılmaması gerektiğini, özlenen ve ideal Trabzonspor' un iki hafta sonra sahada olacağını söyledi.
TSYD Trabzon Şubesi' nde düzenlediği basın toplantısında, Antalya kampında bazı oyuncuların kampa katılması nedeniyle taktiksel anlamda verimle çalışamadıklarını ancak fiziksel olarak iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini vurgulayan Ziya Doğan, "İkinci yarı için 'Trabzonspor çok daha iyi olacak' dedik. Beklentiler karşısında sizler de büyük çıkış bekliyorsunuz. Hakkınız var. Ama bünyemize katacağımız oyuncuları transfer ayında çok uğraşmamıza rağmen kısa sürede bünyemize katamadık. İki idmanla maça çıktılar. Ara transferde oyuncu almak kolay değil. Hala o sıkıntı devam ediyor. Takımla birlikte 2 - 3 maç yaparlarsa çok oturmuş takım olarak lige girerdik. Bazı oyuncuların alınmasında ısrar etmemdeki sebep, takıma uyumlarında sorun yaşanmayacağını düşünmemdi. Yönetim kurulunun büyük gayreti var yeni transferler konusunda" dedi.
KARAMSAR OLMAYIN
Ligin daha yeni başladığını ve oyuncuların da takımla henüz iki maça çıktıklarını belirten Doğan, "Tamam çıkış bekleyenler haklı olabilir ama bir taraftan da insaf demek lazım. Dün bir bugün iki. Bugün bakıyoruz karamsar hava var. Trabzonsporlular karamsar olmasın. Trabzonspor iyi yolda. Yaptığımız ve yapacağımız 1 - 2 transferle hem rekabet üst seviyeye geldi, hem de idman temposu üst seviyeye taşındı. Alternatif olmayan mevkilerde rekabet ortamı yaratamıyorduk. 2 oyuncu ve Erdinç geldi, 2 de beklentimiz var Lig arasında transfer zor. Olursa iyi olur ama olmazsa da önemli değil Takımı yeni toplamışsın. Yeni kadroya bir iki oyuncu katılınca her şeyin en iyisini yapacağız diye bir şeyin dünyada örneği yok. Ben yine de memnunum. Oynadığımız iki maçta farklılıklar var. Kısa sürede yüzde 100 değişimi beklemek hayalcilik olur. 1 - 2 hafta sonra takımın gerçek gücünü göreceksiniz. Katılımı olan oyuncular oldu ve sakatlık, sarı kart cezalısı durumları vardı. İdeal 11' imizi henüz sahaya çıkaramadık" dedi.
Doğan, Yattara' nın neden ilk 11' de başlamadığıyla ilgili eleştirileri yanıtlarken de, "Yattara her iki maçta da özellikle birinci maçta, 'adalelerimde ağrılar var kendimi çok iyi hissetmiyorum, ikinci yarı daha etkili olacağımı düşünüyorum' dedi. Bu hafta da maça iki gün kala aynı düşünceleri taşıyordu. Ben de muallaktaydım, kendisinin de öyle bir yaklaşımı olduğu için yedek bekledi. Ama bunu alıp oynatılmadığını gündeme getirerek polemik yaratmanın manası yok. Bugün Yattara önemli bir oyuncu oldu. Belli bir süreci yaşaması lazımdı. Kamuoyu zaman zaman yanlış bilgilendiriliyor. Ben de bu yüzden mutlaka bir şeyler konuşmam gerektiğine inandım" diye konuştu.
TAKIMI ZENGİNLEŞTİRDİK
Ziya Doğan, takımın iyi yolda olduğunu tekrarlayarak, "Önemli bir iskelet oluşturduk. Stoper ve orta sahaya zenginlik geldi. Bir tane oyuncu sakat veya cezalı olursa, eskiden çok zorlanıyorduk, bu anlamda takım artık zorlanmayacak. Zengin bir kadro oluştu. Marcelinho' yu gönderdik ama orta saha ve müdafaaya alternatifli kadro yaptık. Teknik direktörün takım içindeki bazı dengeleri iyi ayarlaması lazım. Ben bunları çok iyi ayarladığımı biliyorum. Trabzonspor kesinlikle çıkış yapıp iyi futbol oynayacaktır. Herkes rahat olsun. Oyuncuların üzerinde büyük baskı var. Alacağımız bir iki sonuçla özgüven de gelecek ve Trabzonspor' un oyuncularının nasıl iyi oyuncular ve takımının nasıl bir takım olduğunu herkes görecek. Ligin altındayız. Ama 3 puan sisteminde iki maç aldığımız zaman nereye gideceğimiz açıktır" dedi.
HAKEMLERİ SUÇLAMIYORUM AMA..
Ziya Doğan, 4 - 5 maçta hakem hatalarıyla puan kaybettiklerini vurgulayarak, "Bugün 9 puan eklemiş olsanız, şampiyonlukta bile iddialı konumda olurduk. Biraz daha geniş düşünerek bazı şeyleri değerlendirmek lazım. Hakem mazeretine sığınmadım ama
mesela burada golün ve penaltının verilmediği Antalya maçı var. Sivas' ta yediğimiz golü düşünün. Birkaç örnek daha verebilirim. Tam havayı yakalayacaktık ama bunlar oldu. Bunları söylerken hakemleri kötülemek amacıyla söylemiyorum. Sadece takımın bazı şanssızlıklar yaşadığını dile getiriyorum. O zaman kimse karamsar olmasın. Trabzon iyi yolda. Alternatifli kadro oluşturdu. Transfer yapılan oyuncunun yarın gelip de takımı tek başına sırtlamasını beklemeyin. Dünyada böyle bir şey yok. Risp, geçen hafta Milan bu hafta Çağdaş' la oynadı. Oyuncuların birbiriyle uyum süreci de önemli. Bazı arkadaşlarımız daha başlar başlamaz çok karamsar bir hava estiriyor. Trabzonspor hepimizin. Biz hep söyledik, yerel medya bize destek olmalıdır. Gerçekten takımın iyi yöne ve kamuoyunu olumlu yöne itin ve bu çıkışta sizin de payınız olsun" dedi.
İDEAL TRABZONSPOR İKİ HAFTA SONRA SAHADA
Ceyhun' un transferinde önemli ilerleme kaydedildiğini ve bugün olumlu ya da olumsuz bir sonuç alacaklarını umduklarını ifade eden Ziya Doğan, "İdeal Trabzonspor' u iki hafta içinde sahada görürsünüz. Yattara' nın da fiziksel açığını yavaş yavaş kapatıyoruz" diye konuştu. Doğan, Kayseri maçının ikinci yarısındaki oyundan memnun olduğunu da vurgulayarak, takımı savunma oyuncusu ağırlıklı oynattığı için yapılan eleştirileri yanıtladı. Doğan, "İki santrafor ve Gökdeniz' i oynattık. Mustafa' yı da soldan ileriye dönük oynattık. 4 hücum ağırlıklı oyuncuyla mücadele ettik. Bunun neresi defansif. Takımın oturmasını engellemek isteyen insanlar bunu kasıtlı gündeme getirerek bizi yıpratıyor. Fenerbahçe tek santrafor oynuyor ama lider. Bazen 4 forvet oynuyorum. Bizi bu tür şeylerle oyalayıp kamuoyunu yanlış bilgilendirmemek lazım. Başarılı olduğumuz dönemlere bakın. Gökdeniz ve Fatih önde. Geri kalanı orta saha. Ama daha çok gol attık. Şimdi daha hücuma yönelik oynuyoruz ama ezberlemişler defansif diye" ifadesini kullandı.
Doğan, kupada final oynamak istediklerini de vurgulayarak, "İnşallah kupayı da alacağız. İddialıyız. Antep de moralli geldi. Seyircimizin desteğiyle buradan avantajlı skor alacağız. Ama bir maçla bitmiyor. Turu geçen taraf olacağımızı düşünüyorum. Desteğe ihtiyacımız var. Kimse karamsar olmasın. Takımı desteklesin. Trabzon' un hedef hiçbir zaman küçük olamaz. Beklentileri biliyoruz. Hedefimiz kupayı olmak" dedi.
Doğan, oynatmadığı oyuncularla ilgili bir soruya ise, "Her oyuncum ihtiyacım olduğu için benim kadromda. Yeri ve zamanı gelince hepsini oynatıyorum. Gol yerlerinde etkisiz kaldık Kayseri maçında. Rakibin de kapanmasını göz önüne almak lazım. İyi kapanan takımlara karşı zorlamamız lazım. Kayseri maçında bunu zorlayamadık. Futbolcularla da özel görüşmeler yapıyoruz. Bu sorunu çözeceğiz. Hiç korkmayın bu Trabzonspor. Trabzonspor' un büyüklüğünü sizlerin de önce kabul etmesi lazım" diye konuştu.
STEPANOV' A CEZA
Trabzonspor' da, Konyaspor maçının son dakikasında rakibine kasti tekme atarak kırmızı kart gören ve takımını Kayseri karşısında yalnız bırakan Stepanov' a ceza geldi. Yönetim kurulu, dün akşam yaptığı toplantıda, Teknik Direktör Ziya Doğan' ın raporu doğrultusunda Sırp oyuncuya 20 bin YTL para cezası verdi. Bu arada Yattara ve Milan Stepanov milli takıma çağırıldılar. Yattara, Gine' nin 6 Şubat' ta Benin ile yapacağı karşılaşmaya davet edildi. Stepanov ise Sırbistan Milli takımının Fildişi Sahilleri ile Belgrad' da yapacağı maç hava koşullarının uygun olmaması nedeniyle ertelenmesine rağmen, Sırp Milli Takımı' nın FIFA takvimine göre belirlenen 5 - 7 Şubat maç tarihlerini Kovilovo' da antrenman yaparak değerlendirme kararı sonucu kampa davet edildi.

arkadaşlar şu yazıyı okuyun ve başımızda ne kadar bize yakışan bir adam var anlayın satılacagı söyleyen mustafa keçeliyi oynatıyor ama sol açık oyuncusu musampa oynamıyor kadroyu zengişlertirmiş ALLAH seni bildiğin gibi yapsın

14. sıradaymışız lan biz lazaroniyi gönderdik o zaman 47 günde hala takımı hazırlayamadıysan bu yine musampa ve yattara ile başlamayacak yazık bunu istifaya çagırmayanın trabzonspor sevgisinden şüphe ederim

Fatih
30.01.2007, 12:42
Ziya Doğan, "İdeal Trabzonspor' u iki hafta içinde sahada görürsünüz. Yattara' nın da fiziksel açığını yavaş yavaş kapatıyoruz" diye konuştu. Doğan, Kayseri maçının ikinci yarısındaki oyundan memnun olduğunu da vurgulayarak, takımı savunma oyuncusu ağırlıklı oynattığı için yapılan eleştirileri yanıtladı. Doğan, "İki santrafor ve Gökdeniz' i oynattık. Mustafa' yı da soldan ileriye dönük oynattık. 4 hücum ağırlıklı oyuncuyla mücadele ettik. Bunun neresi defansif. Takımın oturmasını engellemek isteyen insanlar bunu kasıtlı gündeme getirerek bizi yıpratıyor. Fenerbahçe tek santrafor oynuyor ama lider. Bazen 4 forvet oynuyorum. Bizi bu tür şeylerle oyalayıp kamuoyunu yanlış bilgilendirmemek lazım.

ideal trabzonu 84 ten beri bekliyoruz kandır bakalım milleti ziya doğan ama emin ol ki taraftarın sana güvenci kalmamıştır

champions
30.01.2007, 12:42
aylardır bekliyoruz 2 hafta daha bekleyelim bakalım görelim ideal trabzonspor nasıl bişeymiş

Burçak
30.01.2007, 12:45
Lafonten'in pabucu dama atıldı artık.

Kaan Dilek
30.01.2007, 12:46
yeter be ceza yersemde yerim yetti ya icim daraldi piskolojim bozuldu ulan ziya sen varya sen gördügüm en inat futbol katili futbolun f sinden anlamayan bir insansin senin bu yaptigim karaktersizliktir ellindeki nekadar iyi futbolcu varsa gönder nerede bir kazma var onu al vallahi billahi bu adami barcelonanin basina getir adamin ilk yapacagi is ronaldinho eto deco messiyi satmak olur onlarin yerine ayman risp ceyhun erkan hüseyin keceli ferhan vs yi getirir of ya ne bu birak git da tabi yönetimde ondan geri degil icim bukadar daralmamisti bu forumdaki seviyemi hep ayni tutmaya calisiyorum ama bunlarin yüzünden olmuyor darlandim bunalidim be

Faik Yılmaz
30.01.2007, 12:46
1 Yil Oldu Ayni Teraneler....

Artik SÖyledİklerİne Kendİsİde İnanmaz Oldu....

Travelair
30.01.2007, 12:51
4 forvet? Atağa çıkanı forvet mi sayıyor? Kalan oyuncularla yeterince kısa pas uzun pas ara pas asist orta vs yapabilseler, ileriyi besleyebilseler, dediğini anlayabileceğim ama bu dizilişle, tek yönlü oynayan oyuncuları geriye toplayıp 4 "forvet" oynuyorum demenin bir anlamı yok. O zaman defans yapanlar ve atak yapanlar diye 2'ye ayırmış oluyorsun takımı zaten. Bence ortasahadan daha çok faydalanmak lazım. Bölge olarak...

kutoz
30.01.2007, 12:56
Ziya Doğan : İdeal Trabzonspor'u iki hafta içinde sahada görürsünüz.

Tabi tabi salağızya, haşimdi inandık bizde... Ruh hastası yaptın bizi hoca, ruh hastası...

emre sami
30.01.2007, 12:58
Ama halkta inaniyomus hocaya oyle diyorlar kendileri..

salihismet
30.01.2007, 13:01
$u durumda istifa bir cözüm getirmez, bunun icin macta Z.D yi istifaya cagirmak Trabzonspora zarar verecektir, cok dikkatli olmak lazim, sezon ortasinda yabanci hocanin hicbir $ey yapamayacagini, Brigel örneginde gördük.

Bahtiyar
30.01.2007, 13:06
$u durumda istifa bir cözüm getirmez, bunun icin macta Z.D yi istifaya cagirmak Trabzonspora zarar verecektir, cok dikkatli olmak lazim, sezon ortasinda yabanci hocanin hicbir $ey yapamayacagini, Brigel örneginde gördük.

hayır
uzaydan gelsin daha iyi yapar.

Özgür Öztürk
30.01.2007, 13:10
Musampa :confused:

Ziya ya kafa göz dalsam kaç ay yerim ? :mad: :mad:

salihismet
30.01.2007, 13:13

18 den kücüksen az yersin, eger büyüksen 16 ya$inda birini bulman lazim.

Zeyno Tomar
30.01.2007, 13:14
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_11467_ZeyyatKafkas003.jpg

"Taraftar ivme kazanıyor"

ulan sayenizde çıldırmaya doğru ivme kazanıyoruz. biz bu ivmeyle gelip sana toslarız.
ulan takım ne halde, oynadığı şeye futbol bile denemez. taraftar ivme kazanıyor diyor ya haspunellah!.....kafayı yiyeceğim. yeter ula!

Badaloğlu
30.01.2007, 13:25
Evet taraftar ivme kazanıyor, doğru ama hızla ligin dibine doğru ivme kazanıyoruz.Taraftarı rezil ettiniz daha ne ivmesi bu???Dalgamı geçiyor bu insanlar ya...

Ayşe Aygün
30.01.2007, 13:27
Ziya Hocam ben sana garanti veremiyorum ama 2 hafta daha ruh dengemin yerinde kalacağına.sen nasıl 2 hafta zaman istersin.Sayende paranoyak olduk be.

Murat Hızal
30.01.2007, 13:49
Bu şabalaklar sazı ellerine aldılar,dalga geçiyorlar bizimle başka bir açıklaması olamaz.

Mehdi
30.01.2007, 13:55
yaw battık gidiyoz.rize bizi geçmiş.14 sıradayız.takımda bi nane yok hala seyirci ivme kazandı diyolar.size ne seyirciden.sen takıma bak takımaa.şu seyircinin kaznadığı ivmeyi sizede yerleştircez.bekleyin az kaldı

Cem Yavuz
30.01.2007, 13:55
Bu taraftar size öyle bir ivme kazandıracak ki,
ne sizi besleyenler...
ne de sizin beslemeleriniz
kurtaramayacak sizi.....

zeki gursoy
30.01.2007, 14:05
yardımcı hoca yönetsin takım daha iyi be..ne demek ziyanın istifası bize bişey kazandırmaz...çok şey kazandırır.ziya varda ne kazanıyoruz arkadaşım...sıfıra sıfır..tolga penaltı kurtardı 1 puan aldık, onumu yoruyorsun ziyaya...
bırakın bu işleri ya..takımın başına eski topçulardan biri gelse bundan kötü olma ihtimali varmı...7 hafta = 1 puan...bumu başarı...

Selman
30.01.2007, 14:10

Bu planı bende yapıyorum ama yönetim de içinde.

Yok ciddi ciddi düşünmeye başladım.Bunlar komplocu mu diye.Bizi batırmak için mi buraya geldiler diye.Yaptıkları icraatlara ve çıkıp pişkin pişkin konuşmalarına bakıp, böyle bir kanaate varmak bence doğru.Nedir bu kardeşim ya?Şimdi de Musampa.Allah belanızı versin.:mad:

Can basten
30.01.2007, 14:12

Aman diyeyim kardeş, Ziya'yı kahraman yaparsın...

Ba®ış
30.01.2007, 14:14
Aman diyeyim kardeş, Ziya'yı kahraman yaparsın...

sonra çıkıp hepimiz ziyayız falan derler mazallah

Şentürk
30.01.2007, 14:20
Bu Ziya Doğanın neden kafası çalışmıyor anlamıyorum,Ayman ve Hüseyinden vazgeçemiyorsan oynat onları ve sadece defansif ortasaha olarak taktik ver, yattarayı musampa gökdenizi de oynat tek forvette ersen veya umutu oynat,
Bunlarda %20 defans yapsalar yeter,sanki barcelona ile falan oynuyoruz,rakiplerimiz alttarafı kayseri antep vs.
Bunlar zaten yattara musampa gökdenizli bir takıma karşı hücum etmekten korkarlar.
Futbolu bu kadar zorlaştırma be kardeşim.

DİNÇ
30.01.2007, 14:22
Benzini Shell den Aklı KEL den alacaksın derler.....

Shell in benzinini bilmem de Kelin Ziya olanı adamı Kahrediyor...

Açıkçası ben bu Ziya Doğanın Mentalitesinin Trabzonsporumuzu uçuruma sürüklediği kanısındayım...

Çıkmış basın toplantısında hala vaadler şöyle iyi olacağız yok 9 puanı hakemler yemiş.Yemeseymiş şampiyoluk potasındaymışız...

Ziya Hocam sen bu takıma ait değilsin...
Emanet eşya gibi duruyorsun....
Sen git Malatyayı çalıştır (Dikkat et 2B kategorisine düşürme)
Trabzon senin mentalitene uygun değil...
Benden söylemesi Ziya Hocam...
Dost acı söyler...
Bu işi beceremiyorsun...

poetricus
30.01.2007, 14:27
Ziya Doğan; "İdeal Trabzonspor'u iki hafta içinde sahada görürsünüz."
Sizin takviminizde bir hafta kaç günden meydana geliyor Sayın Doğan?

tskolik34
30.01.2007, 14:29
Bu Ziya Doğanın neden kafası çalışmıyor anlamıyorum,Ayman ve Hüseyinden vazgeçemiyorsan oynat onları ve sadece defansif ortasaha olarak taktik ver, yattarayı musampa gökdenizi de oynat tek forvette ersen veya umutu oynat,
Bunlarda %20 defans yapsalar yeter,sanki barcelona ile falan oynuyoruz,rakiplerimiz alttarafı kayseri antep vs.
Bunlar zaten yattara musampa gökdenizli bir takıma karşı hücum etmekten korkarlar.
Futbolu bu kadar zorlaştırma be kardeşim.

ya tamam diğer takımlarda 2önlibero oynuyo ama ileriye dönük saldıran adamlarıda diziyo önüne keçeli kimdir ferhat kimdirki kadroya giriyo m.keçelinin denizlideyken fenere gol atmaktan başka yaptığı birşey söyleyin feneri şamp.etti diye aldık heralde ,Trabzonsporda yaptığı bi ortayı yada bi icraatı söyleyin.koy musampa ve yattarayı be adam hala tehlikenin farkında değiller herkes Trabzon düşmez diyo ama icraat yok

sismolog61
30.01.2007, 14:33
Trabzonspor'un hedefi büyük

Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Finali'nde yarın sahasında Gaziantepspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da, teknik direktör Ziya Doğan, kupayı almak istediklerini söyledi.

Doğan, Türkiye Spor Yazarları Derneği Trabzon Şubesi'nde düzenlediği basın toplantısında, Gaziantepspor ile yapacakları ilk maçta avantajlı bir skor almak istediklerini belirterek, ''Hedefimiz, kupada final oynamak. İnşallah kupayı da alacağız. Bu konuda iddialıyız'' dedi.

Gaziantepspor'un Denizlispor'u ligde 2-0 yendiğini dile getiren Doğan, ''Trabzon'a moralli geldiler. Seyircimizin desteğiyle avantajlı bir sonuç almak istiyoruz. Sonuçta turu geçecek taraf olacağımıza inanıyoruz. Desteğe ihtiyacımız var. Kimse karamsar olmasın. Trabzonspor'un küçük hedefi olmaz. Trabzonspor'dan beklentileri biliyoruz'' diye konuştu.

bu futbollamı ???

sismolog61
30.01.2007, 14:34
edit..... ....

zeki gursoy
30.01.2007, 14:41
tüm taraftarlar, hatta taraftar olmayanlar, spor proğramı yorumcuları yapımcılar hemen hemen herkes tek yattara diyorsa,
hiç bişey yapamayan ferhatın daha neler yapabileceğini göremediğimiz ama mazsisi çok başarılı olan musampayı kestiğini kimse anlayamıyorsa,
transferini istediği futbolcuların 35 yaşına yaklaşmış oldukları göz önüne alınırsa ...
biz çok büyük bi günah işledikki Allah bizim başımız bu garabetleri sardı...
bizim okuncaklık işimiz var annaşılan...oflu bi hoca lazım bize...
yoksa akıl işi değil bu..hala sabretmemiz gerektiği, çok iyi yolda olduğumuz palavrasını sıkacak kadar yüzsüz adi insanlar bunlar...

Mehdi
30.01.2007, 14:43
Trabzonspor'da Stepanov'a ceza
http://image.haber7.com/haber/41544.jpg
Trabzonspor, savunma oyuncusu Milan Stepanov'a 20 bin YTL para cezası verdi. Yönetim kurulunun teknik heyetten rapor gelmesi üzerine bu raporu değerlendirerek ceza verdiği kaydedildi.

Fortis Türkiye Kupası'nda Konyaspor ile yapılan maçın son dakikasında rakip takım oyuncusunu düşürürek penaltı yaptıran ve kırmızı kart gören Milan Stepanov'a, dün akşam toplanan bordo-mavili yönetim kurulunun 20 bin YTL para cezası verdiği bildirildi.

Yönetim kurulunun teknik heyetten rapor gelmesi üzerine bu raporu değerlendirerek ceza verdiği kaydedildi.
Bordo-mavili takım, 1-0 önde götürdüğü maçtan son dakikada penaltıdan yediği golle 1-1'lik beraberlikle ayrılmıştı.

Yorumlar

Alaettin SAK tarafından 30 Ocak 2007 14:32 tarihinde
.... işinize bakın
Anodolunun değil Türkiye'nin 4. Büyüğüyüz.
Aklın varsa www.trabzovspor.org.tr gir de bir bak.. (kayseriden yusuf)

--------------------------------------------------------------------------
yavuz hamit tarafından 30 Ocak 2007 14:30 tarihinde
Trabzon düşmanlarına
çekememe nedenleriniz üzerinde durmayacağım. fakat bilmelisinizki Trabzonun üzerine oynanan oyunların bir ayağıdır Trabzonspora oynan oyunlar. önce sivriler sindiriliyor..sportif alan kamusal alan farketmeden:)

sevinmeyin hiç kayserili kardeşlerim bize olan aslında sizde oluyorr. saygılar.

----------------------------------------------------------------------------
ADEM İPEKÇİ tarafından 30 Ocak 2007 14:20 tarihinde
kayserili yusuf kardeşime
kardeş aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış. bu ligde kalıcı olacak olan trabzondur günü geldiğinde gene kümenin yolunu tutacaksınız. hepiminiz gene bizim sömürgemizde kalmaya devam edeceksiniz. baharda yaşayan kelebekler gibi bugün var yarın yoksunuz...

-------------------------------------------------------------------------------
kayseriden yusuf tarafından 30 Ocak 2007 13:49 tarihinde

inşallah manisalı kardeşlerim bu hafta potaya sokacaklar trabzonu, erciyesimle kafa kafaya çekişir artık ...

--------------------------------------------------------------------
kayseriden yusuf tarafından 30 Ocak 2007 13:48 tarihinde

bi tane dişe dokunur bi futbolcuları var onada ceza veriyolar :)

Adem SARIOĞLAN tarafından 30 Ocak 2007 13:48 tarihinde
KİME CEZA
Bu adam bitirmiş kafasında trabzonu.Szmekin yaptığını yapıp giderse şaşmam.gitmek istiyorum diye bas bas bağırıyo siz bulunmaz hint kumaşı gibi sarılıyonuz.ya bu durumlara kökten çözüm bulacaksınız yada çekişp gideceksiniz.ama 1 dk beklemeden bi sefer ziya hocaya eline sağlık demesini becermeniz lazım.bu hocayla değil bu yıl ölene kadar başarı olmaz.sizi tbr ederim ki iyi bulup gietiriyorsunuz bunları.böyle hocaları.becerdiğiniz tek şey bu.

---------------------------------------------------------------------

kayseriden yusuf tarafından 30 Ocak 2007 13:47 tarihinde

bundan sonra ne ceza verirlerse versinler zaten kendilerinden geçmiş adamlar eze eze oynamışız penaltıda kaçmasa tamam kendi seyircisi önünde yemedikleri laf kalmadı iyiki trabzonsporlu deilim Allaha çok şükür ...

DİNÇ
30.01.2007, 14:43
Türkiye Süper Ligi futbolcularından 13'ü yaptıkları transferler ile "Seyyah futbolcu" ünvanına ulaştı. Tolga Doğantez futbola başladığı seneden bu seneye kadar yaptığı 13 transfer ile ilk sırayı aldı.

Tolga'yı 11'er transfer ile Evren Turhan ve Mustafa Kocabey izliyor. Ceyhun Eriş, Ümit Ozan, Niyazi Güney, Ahmet Yıldırım ve Tamer Tuna futbol yaşantıları boyunca 9 kulübe transferlerini gerçekleştirdiler..

Şenol Karagöl 8, Altan Aksoy, Cenk İşler 7, Okan Koç ve Yusuf Şimşek de 6'şar transfere imza attılar..

En çok imza atan futbolcu olan Tolga Doğantez sırasıyla 1994 yılından bugüne kadar Y.Turgutluspor (2), Y.Bornovaspor (2), Aliağaspor, Adıyamanspor, Gençlerbirliği, Beşiktaş, İstanbulspor, Ankaragücü (2), Ankaraspor, Samsunspor, Diyarbakırspor, Sivasspor'da forma giydi.

Tolga'nın şu anki takımı ise Çaykur Rizespor. Mustafa Kocabey ise 1993 yılından bu güne kadar Galatasaray, Kocaelispor, Çanakkale Dardanelspor (4), Zeytinburnuspor, Kayserispor (2), Y.Yozgatspor, Samsunspor, Konyaspor, Vestel Manisaspor, Kayseri Erciyesspor ve Etimesgut Şekerspor takımlarının formasını taşıdı.

Bir diğer futbolcu Evren Turhan ise 1992 yılından bugüne kadar sırasıyla Balıkesirspor, Kocaelispor (2), Galatasaray, Siirt Jet-Paspor, Adanaspor, Malatyaspor (2), Diyarbakırspor, Samsunspor, Ankaragücü, Etimesgut Şekerspor ve son olarak da Sakaryasporla sözleşme imzaladı.

Diğer Futbolcular ve imza attıkları takımlar şöyle :

Ceyhun ERİŞ : Galatasaray (3), Çaykur Rizespor, Göztepe (2), Siirt Jet-Pa, Fenerbahçe, Ankaragücü (2), Gençlerbirliği, Konyaspor ve Samsunspor. Halen Ankaragücü'nde oynuyor.

Ümit OZAN : Ç.Rizespor (2), Bulancakspor, Pazarspor, Ankaragücü, Diyarbakırspor, Adanaspor (2), Bursaspor, Urfaspor, A.Sebatspor

Niyazi GÜNEY : PTT, G.Antepspor (2), D.Ç.Karabükspor, Ankaragücü, Beşiktaş, Konyaspor, Diyarbakırspor, Ankaragücü (3), Mardinspor, Uşakspor..

Ahmet YILDIRIM : İzmirspor, Fenerbahçe (2), Samsunspor, Ankaragücü, İstanbulspor, Galatasaray, Beşiktaş, Ankaraspor, Etimesgut Şekerspor

Tamer TUNA : Galatasaray (2), Petrolofisi, Denizlispor, Ç.Dardanelspor, Trabzonspor, Beşiktaş, Bursaspor, Samsunspor, Etimesgut Şekerspor

Şenol KARAGÖL : Beypazarı Bel.Spor, Şekerspor, Bursaspor, Diyarbakırspor, Ankaraspor, Sakaryaspor, Antalyaspor, Malatyaspor..

Altan AKSOY : Göztepe, İstanbulspor, Adanaspor, Kocaelispor, Konyaspor, Galatasaray, Rizespor..

Cenk İŞLER : Samsunspor (3), Ünyespor, Adanaspor, İstanbulspor, Konyaspor, Ankaragücü, Kayseri Erciyesspor

Okan KOÇ : Ç.Dardanelspor, Gençlerbirliği, Beşiktaş (2), Konyaspor (2), Ankaragücü (2), V.Manisaspor

Yusuf ŞİMŞEK : Kemerspor, Denizlispor (2), Fenerbahçe (2), Gaziantepspor, Ankaraspor, Sebatspor..

NOT : Parantez içindeki rakamlar futbolcuların o takımla kaç kez transfer olduğunu gösterir.

Yeşil sahaların en seyyah futbolcularından Ceyhun....
Ve bizim muhteşem teknik direktörümüz alınsın diye çırpınıyor...

Ziya Hocam,
Ceyhun iyi futbolcu olsa 9 tane kulüp dolaşırmıydı?
Anladın sen Ziya Hocam....

Mehdi
30.01.2007, 14:45
şu bitarafı kırık Kayseriliyi konuşturuyonuz ya,Allah sizin cezanızı tezinden versin.teknik heyetten yönetimine kadar.

Mehmet Fatih Yavuz
ziya hoca ancak futbolun evliya çelebilerini ister.
ama sadece gezme anasında.
yoksa gittiği hiçbir yerde tutunmamış tipleri trabzona doldurma amacının tek adı, düşüyorum yılana sarılmam lazımdır.
bu adamla bu takım düşer..
derhal gitmesi lazım.

Burçak
edit___---

Mehmet Fatih Yavuz
30.01.2007, 14:46
ziya hoca ancak futbolun evliya çelebilerini ister.
ama sadece gezme manasında.
yoksa gittiği hiçbir yerde tutunmamış tipleri trabzona doldurma amacının tek adı, düşüyorum yılana sarılmam lazımdır.
bu adamla bu takım düşer..
derhal gitmesi lazım.

Burçak
30.01.2007, 14:47
tarafsız gözlerde bunları söylüyor ziya hoca!!!!!!!
trabzon: Tolga xxx, Musa xx, Risp xx, Çağdaş xx, Murat x (Dk. 46 Musampa x), Hüseyin xx, Ayman xx, Mustafa xx, Gökdeniz xx, Umut xx, Ersen Martin x (Dk. 46 Yattara xx)

yattara ve musampa gibi iki önemli kanat oyuncusu var bu lazioda(bence bizde de diğer istanbul takımlarında da böyle kanat oyuncuları yok)..ama büyük hoca yedek bırakmış..marcelinhoyu beğeneyip aymanı almak vizyon olsa gerek..elleri kazanmaya çalışma git anadolu takımı oyuncularıla oyna..ben trabzonlu olsam çıldırırdım valla nasıl sabrediyorlar anlamıyorum..ziya doğan anadolu takımlarından arkadaşlarıyla oynamaya devam ederse küme düşmede iddalı olular bence..

şu 11 e baktım da ersen martin ayman falan anadolu takımlarından farkı kalmamış trabzonun..

*/*/*/
ziya dogan trabzona son gelisinde ayagının tozu ile besiktas ve galatasaray galibiyetleri almıstı yanlıs hatırlamıyorsam daha sonra takım düşüşe geçti ve şu an bulundugu yere geldi.Takım kötü sonuçlar alınca ziya hoca lazaroni bu takım iyi çalıştırmamış diye göndermede bulunmuştu peki o zaman lazaroni gider gitmez bu iki derbiyi nasıl kazandı hocam? Demek ki o derbileri lazoroni hocanın verdigi calışma sayesinde kazandın.

anaras
30.01.2007, 14:54
Ya Ben Neye ŞaŞiriyorum Bİlİyomusunuz ArkadaŞlar Bakin Ajans Sporda Hala Bu Adamlar DemeÇ Verİyo Ve İnanin İnsan Olan İnsana Bu Kadar Hakaret Yapilmaz Herkez Vuruyor Bunlara Ama İnanin HİÇ Umursamiyolar :))) Sİz KonuŞ İstedİĞİnİz Kadar Dİyorlar Ben Anlamadim Gİttİ Bunlarda Zerre Kadar Gurur KalmamiŞ Ne Kadar YÜzssÜz İnsanlara Bİz TRABZON SPORUMNUZU Emenet EtmİŞİz Şİmdİ Daha İyİ Anliyorum Allah Onlarda Tez Vakİtte Bİzİ Kurtarir.

keles76
Ceyhun ERİŞ : Galatasaray (3), Çaykur Rizespor, Göztepe (2), Siirt Jet-Pa, Fenerbahçe, Ankaragücü (2), Gençlerbirliği, Konyaspor ve Samsunspor. Halen Ankaragücü'nde oynuyor.
bu adamı kurtarıcı gören arkadaşlara tavsiyem hangi takımı tuttuklarını tekrar düşünüp ona göre konuşsunlar bu adam tarih yazmış hiçbir yerde tutunamamış ve biz istediğimizde bizi reddetmiş şimdi iki futbolcu artık 900euro ya alınacakmış basit hesap 2.5 euro yani marceden pahalı bakın trabzonsporun parası o kadar çok değil trabzonsporu ligin çöplüğü haline getirmeyelim .Genç yetenekli futbolcular alıp geleceğin takımını kuralım herkesten rica ediyorum hatta yalvarıyorum standardı düşük yaşlı yerliye karşı tepki koyalım yoksa bu işin sonu ikinci lig .
evanilson alınacakmış kim lan bu 32 yaşında sağ tarafta defansif oyuncu bir bu eksikti kancanın 20lik 24lük star adaylarına ne oldu da bu adama kaldık.

Fatih
Trabzonspor’da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ile Teknik Direktör Ziya Doğan arasında yaşanan soğuk savaş sürüyor...

Her olayda gün yüzüne çıkan bu gerginlik dünkü idmanda da gözler önüne çıktı. İdmanı izlemeye gelen Haşim Sayitoğlu, Menajer Necmi Perekli ile sohbet ederken yanlarına gelen Teknik Direktör Ziya Doğan’a soğuk tavırları dikkat çekti. Birbirleri ile uzak durmayı tercih eden ikili kısa bir süre sohbet etti.

taka

ah Trabzonum ah ne hallere kaldık

Bahtiyar
30.01.2007, 14:55
ziya dogan trabzona son gelisinde ayagının tozu ile besiktas ve galatasaray galibiyetleri almıstı yanlıs hatırlamıyorsam daha sonra takım düşüşe geçti ve şu an bulundugu yere geldi.Takım kötü sonuçlar alınca ziya hoca lazaroni bu takım iyi çalıştırmamış diye göndermede bulunmuştu peki o zaman lazaroni gider gitmez bu iki derbiyi nasıl kazandı hocam? Demek ki o derbileri lazoroni hocanın verdigi calışma sayesinde kazandın.

aynen ha habunuda bi düşünmek lazım bu galibiyetler vazoroninin sayesinde olabilirmi çünkü ondan sonra galibiyet göremedik.

Mollasalihoğlu
30.01.2007, 14:55
Trabzonspor'da Stepanov'a ceza
http://image.haber7.com/haber/41544.jpg
Trabzonspor, savunma oyuncusu Milan Stepanov'a 20 bin YTL para cezası verdi. Yönetim kurulunun teknik heyetten rapor gelmesi üzerine bu raporu değerlendirerek ceza verdiği kaydedildi.

Fortis Türkiye Kupası'nda Konyaspor ile yapılan maçın son dakikasında rakip takım oyuncusunu düşürürek penaltı yaptıran ve kırmızı kart gören Milan Stepanov'a, dün akşam toplanan bordo-mavili yönetim kurulunun 20 bin YTL para cezası verdiği bildirildi.

Yönetim kurulunun teknik heyetten rapor gelmesi üzerine bu raporu değerlendirerek ceza verdiği kaydedildi.
Bordo-mavili takım, 1-0 önde götürdüğü maçtan son dakikada penaltıdan yediği golle 1-1'lik beraberlikle ayrılmıştı.

Yorumlar

kayseriden yusuf tarafından 30 Ocak 2007 13:49 tarihinde

inşallah manisalı kardeşlerim bu hafta potaya sokacaklar trabzonu, erciyesimle kafa kafaya çekişir artık ...

kayseriden yusuf tarafından 30 Ocak 2007 13:48 tarihinde

bi tane dişe dokunur bi futbolcuları var onada ceza veriyolar :)

Adem SARIOĞLAN tarafından 30 Ocak 2007 13:48 tarihinde
KİME CEZA
Bu adam bitirmiş kafasında trabzonu.Szmekin yaptığını yapıp giderse şaşmam.gitmek istiyorum diye bas bas bağırıyo siz bulunmaz hint kumaşı gibi sarılıyonuz.ya bu durumlara kökten çözüm bulacaksınız yada çekişp gideceksiniz.ama 1 dk beklemeden bi sefer ziya hocaya eline sağlık demesini becermeniz lazım.bu hocayla değil bu yıl ölene kadar başarı olmaz.sizi tbr ederim ki iyi bulup gietiriyorsunuz bunları.böyle hocaları.becerdiğiniz tek şey bu.

---------------------------------------------------------------------

kayseriden yusuf tarafından 30 Ocak 2007 13:47 tarihinde

bundan sonra ne ceza verirlerse versinler zaten kendilerinden geçmiş adamlar eze eze oynamışız penaltıda kaçmasa tamam kendi seyircisi önünde yemedikleri laf kalmadı iyiki trabzonsporlu deilim Allaha çok şükür ...

ya o kayserili bugün konuşur yarın konuşur,takmamak lazım..kiralık oyuncularla nereye kadar gidecek o kayseri..topuz,gökhan v.s. kayseri'de zorla tutuluyo adam daha szymek'le milan'la ilgili konuşuyo..
herkes haddini bilecek..bugün bilmezse yarın bilecek..!

Emorfo
30.01.2007, 14:58
Trabzonspor'a zarar veren en büyük etkenlerden biri de yerel gazetedir. Trabzon küçük bir yer buna rağmen yere gazete ve tvler çok fazla. hepsi de dedikodu makinası gibi çalışıyor. Trabzon bu şartlar başarılı olması baya zor. Bu kulübün başına her kim gelecekse ilk yapacağı şey medyayı ve basını elinin altına alıp yalan yanlış haberleri engellerek, yerel ve ulusal medyayı Trabzonspor'a hizmet edecek hale getirmek olmalıdır.

Özge
30.01.2007, 15:49
Trabzonspor'un kabusu..

Trabzonspor camiası bu sezon puan cetvelinde bu kadar alt sıralarda olmalarının sebebi olarak hakemlerin de büyük etkisi olduğunu düşünüyor.. Trabzon kulisleri kaybedilen puanlar sonrasında adeta çalkalanıyor.

Vestel Manisaspor maçı
Sezonun ikinci maçında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda Trabzonspor'un Vestel Manisaspor ile yaptığı maçın hakemi Cem Deda'ydı.. Manisaspor lehine verilen verilen tartışmalı penaltı sonunca Trabzonspor 1-0 geriye düştüğü maçta Umut'la beraberliği sağladı ve maçı da 2 puan kayıpla tamamladı.. Bu maçta Deda'nın kararları camiaca eleştirildi..

Konyaspor ve Antalyaspor maçları
Bordo-mavililerin Konyaspor ile yaptığı maçın hakemi Fırat Aydınus'du.. Takdir haklarını hep aleyhte kullandığı iddia edilen Aydınus'un Karadeniz ekibinin oyunda hakimiyeti kurduğu anlarda Hüseyin'i oyundan atması ve Trabzon'un son 30 dakikada 10 kişi oynamasının yanı sıra yine Fırat Aydınus'un yönettiği Antalyaspor maçında ise ofsayt kararlarıyla 2 yüzde yüzlük atağı kesildiği ve bir nizami golü de iptal edildiği iddia edilen Trabzonspor bu maçta da 2 puan bıraktı..

Sivasspor ve Sakaryaspor maçları
Hakem Cüney Çakır'ın yönettiği maçta Sivasspor'a 1-0 mağlup olan Trabzonspor'da faulden gol yedi ve 3 önemli oyuncusu Fenerbahçe maçı öncesi cezalı duruma düştü.. Bordo-mavililer Sakaryaspor maçında ise Sivasspor maçında yediği gole benzer bir gol atmasına karşın maçın hakemi İsmet Arzuman bu golü iptal etti ve bordo-mavili ekip puan kayıplarına devam etti..

Konyaspor kupa maçı
Fortis Türkiye Kupası'nda Kuddusi Müftüoğlu'nun yönettiği Konyaspor maçında bordo-mavili ekipte 6 oyuncu sarı kart görürken maçın son dakikasında gösterilen kırmızı kart ve verilen penaltı Trabzonspor camiasına büyük tepkilere sebep oldu. Bu arada Trabzonspor'un da bu maçta bir penaltısının verilmediği konuşuldu..

Kayserispor maçı
Turkcell Süper Lig'de ikinci yarının ilk ve sezonun 18. karşılaşmasında Hüseyin Avni Aker Stadı'ndaki Kayserispor mücadelesinin hakemi Vedat Yüksel'di.. Trabzonspor'un 5 sarı kart gördüğü maçta, Kayserispor lehine tartışmalı bir penaltı çalan ve Trabzonspor lehine bir penaltıyı vermediği belirtilen Vedat Yüksel'in kararları Trabzonspor camiasında bir kez daha büyük tartışmalara yol açtı..

Puan kayıplarında hakemlerinde etkisi olduğunu düşünen camia, daha dikkatli maçlar yönetilmesi için temennisini sürdürdü..

Avrupa'da da hakemler ön plana çıktı
Trabzonspor'un Turkcell Süper Lig ve Fortis Türkiye Kupası'nda zorlu bir dönem yaşadığı sezonda Avrupa serüveninde de camia, hakemlerin yanlış kararlar verdiği yönünde ifadelerde bulundu..

Hakem ve gözlemci raporuyla Apoel maçından kaynaklanan bir ceza alan bordo-mavililer, Osasuna maçını seyircisiz oynamak zorunda kaldı. Trabzon'daki ilk Osasuna maçında Jaroslav Jara, çok kötü bir yönetim gösterince müsabakada tansiyon yükseldi ve mücadelede berabere tamamlandı.. İkinci karşılaşmada ise bu kez Belçikalı Serge Gumienny düdük çaldı.. Ofsayttan kestiği ataklar ile eleştirilen hakem Ersen Martin'in attığı nizami golü vermeyerek camiada büyük tepkiye yol açtı..

Cabri61
30.01.2007, 16:00
Milan STEPHANOV (Trabzonspor A.Ş. futbolcusu) 21.01.2007 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş.-Konyaspor Fortis Türkiye Kupası müsabakasında, rakip takım futbolcusuna kasten tekme vurarak eylemli saldırıda bulunmaktan 2 resmi müsabakadan men cezası verilmesine,

lig tv

Özge
30.01.2007, 16:03
İki gencimize milli davet
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/300107genc.jpgİki genç oyuncumuza milli takımdan davet geldi. Buna göre Kadir Keleş ve Ziya Şakar 06-09 Şubat 2007 tarihleri arasında TFF Riva Özkan Olcay Tesisleri’nde Makedonya Genç Milli takımı’yla iki özel maç oynayacak U-19 Genç Milli Takımı kadrosuna alındılar.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif

Mustafa Önal
30.01.2007, 16:09
Ziya Hocam ben sana garanti veremiyorum ama 2 hafta daha ruh dengemin yerinde kalacağına.sen nasıl 2 hafta zaman istersin.Sayende paranoyak olduk be.

ayşe abla ben sana bi karşılaşamızda sohbet arasında biz kayseriyi yenemeyiz hele manisadan kötü bir sonuç alırsak halimiz duman olur dedim. sende bana kayseriyi rahat yeneriz. taraftarımız böyle düşünmesin demiştin . bende sana çok kötü fikstürümüz var hele ilk iki maç bizde her türlü kaosu oluşturabilir demiştim.böle biraz tartışmıştık. gel görkü malesef ki alınan sonuçlar bizi her türlü ızdırabı bu sene yaşayacağımızı gösteriyor.

Emorfo
30.01.2007, 16:15
Stepanov’a 2 maç ceza verildi
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/140206step.jpgProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu oyuncumuz Milan Stepanov’a 2 maç ceza verdi. PFDK’nın 30.01.2007 tarih ve 44 Sayılı toplantısında aldığı karar, “Milan Stepanov 21.01.2007 tarihinde oynanan Trabzonspor A.Ş. - Konyaspor Fortis Türkiye Kupası müsabakasında, rakip takım futbolcusuna kasten tekme vurarak eylemli saldırıda bulunmaktan 2 resmi müsabakadan men edilmiştir” olarak açıklandı.

Buna göre oyuncumuz Turkcell Süper Lig’de oynanan Kayserispor maçının ardından yarınki Fortis Türkiye Kupası karşılaşmasında da forma giyemeyecek.
----------------------------------------------

Hiç şaşırmadım. Bu hafta Song'un tekmesi sarı kartla geçiştirilirken Stepanov'a 2 maç ceza veriliyor, hiç şaşırmadım hiç.

Şahinoğlu
30.01.2007, 16:17
Trabzonspor'a zarar veren en büyük etkenlerden biri de yerel gazetedir. Trabzon küçük bir yer buna rağmen yere gazete ve tvler çok fazla. hepsi de dedikodu makinası gibi çalışıyor. Trabzon bu şartlar başarılı olması baya zor. Bu kulübün başına her kim gelecekse ilk yapacağı şey medyayı ve basını elinin altına alıp yalan yanlış haberleri engellerek, yerel ve ulusal medyayı Trabzonspor'a hizmet edecek hale getirmek olmalıdır.

Yereli geçtik be Faruk ulusal medyada Trabzonspor'a hizmet edecek kim var , kulübün başına gelecek insan yaptığı iyi icraatlarla hem yerel medyayı hem ulusal medyayı susturmasını bilecek .

Emorfo
30.01.2007, 16:21
Yereli geçtik be Faruk ulusal medyada Trabzonspor'a hizmet edecek kim var , kulübün başına gelecek insan yaptığı iyi icraatlarla hem yerel medyayı hem ulusal medyayı susturmasını bilecek .

Başarılı ile olmuyor, Trabzonspor'un şampiyonluğa yaklaştığı bir kaç sene öncesini hatırlasana. Ulusal Medya nasıl saldırıyor, Faruk Özak Gençlerbirliği maçını 1-0'a bağlamışmış, yok efendim Çakıcı Trabzon'a yol verin demişmiş hatırlasın. Başarı yetmiyor, birilerinin kafasına vurara vurara medyayı susturacaksın emrine sokacaksın, bunu kim yapacak orasını Allah bilir :)

Fatih
30.01.2007, 16:27
neden bi anket yapmıyoruz bmn olarak yüzde 90 la ziya doğanı destekledik şimdi de istifaya çağırma zamanı bence

oflu_61_ts
30.01.2007, 16:31
Ceyhun transferinde sıcak saatler...

LİG TV'de yayınlanan Futbol Gündemi adlı programa telefonla bağlanan Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas Ankaragücü'nden Ceyhun'u Ziya Doğan'ın çok istediğini vurgulayarak transferin henüz netlik kazanmadığını ama 1-2 saat içinde transferin çözüleceğini söyledi.

Yattara'nın yedek kalması ile ilgili sorulara da cevap veren Zeyyat Kafkas "Ziya Doğan bu takımın teknik direktörüdür ve biz bu işlere karışamayız. Sonuçta o da takımın başarısını istiyor. Ben de aynen Ziya Hoca gibi düşünüyorum. İyi mücadele ediyoruz ama 2-3 haftaya daha iyi sonuçlar alacağımızı inanıyorum" dedi.

www.ligtv.com.tr

keles76
30.01.2007, 16:37
İki gencimize milli davet
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/300107genc.jpgİki genç oyuncumuza milli takımdan davet geldi. Buna göre Kadir Keleş ve Ziya Şakar 06-09 Şubat 2007 tarihleri arasında TFF Riva Özkan Olcay Tesisleri’nde Makedonya Genç Milli takımı’yla iki özel maç oynayacak U-19 Genç Milli Takımı kadrosuna alındılar.

kardeşim bu adamlar torpilli, falan değilse neden a takımda görev almıyor yada yeteneksizlerse ne işleri var milli takımlarda çünkü buda oluyor adam yıllarca genç milli takımlar çağırılmış iki maç direk oynamamış bizim lobimiz küçümsenecek bir lobi değildir milli maç dahi olsa lobicilik yaparız .(bunları yazma sebebi bu gençleri izlemedim şimdi bunlardan birşey olmaz derler diye.)
Demem o ki gençleri A takıma kazandıralım dilimde tüy bitti ceyhun yusuf ayman yok şimdi evanilson yerine bu gençleri kazanalım o zaman 15.ci olsakta sorun değil geleceğe dair unmudumuz olur hem 30luk adamları takıma doldur hemde hepsine milyon dolar mertebesinde para ver hemde 15.ci ol ayıptır.

tskolik34
30.01.2007, 16:40
off Allahım offf şimdide ceyhunu başımıza saracak bunlar küçük takım oluyoruz diyincede kızıyolar marce gibi adamı gönderdik ceyhunu alıyoz bu adam bizde başarılı olurmu olmazmı diye bakmıyorum bunlar sadece günü kurtarmaya çalışıyolar günü kurtarırken dahada geriye gittiklerinin farkında değiller maksat biz transfer yaptık gördüğünüz gibi demek için ben bu ziya kadar vizyonsuz adam görmedim bu adam hiç avrupadaki maçları seyretmiyomu hiçmi araştırmıyo gidiyo 2.sınıf topcuları bize 10 numara diye getiriyo yemin ediyorum yattaraya üzülüyorum harcanıyo bu takımda yattara ve step musampa dışında kadroya bi bakın bana şu futbolcu 3ezikde oynar diyin kafamı kesecem

KuĞu
30.01.2007, 16:42
Faruğa katılıyorum Trabzonda alternatif iş sahaları olmadığından, genel olarak dolmuşçuluk, esnaf ve yerel medyada yığılmalar olmuştur. Yerel medyanın oluşmasında en büyük etken Trabzonspordur, Trabzonsporun maddi manevi getirileri insanların bu kaynaktan faydalanmaya itmiştir. Yerel medyamız ne yazıkki işin ehli olmayan istanbul medyasını izleyerek alaylı medyacı olmuş insanlardır ve bu insanlardan yayıncılık habercilik anlayışı konusunda farklı bir uslup beklemek yanlış olur.

Daha fazla gazete satmak daha çok izlenmek isteniyorsa bolca TS haberi gerekmektedir. O halde? Yapılacak haberlerin de içeriği büyük önem kazanmaktadır, en çok sattıracak haber! Yada birileriyle yapılan dedikoduların anında medya yansıması!

Üzülerek söylüyorum yerel medyamız, bu işe emek verenler ekmek parası kazananlar kapasitelerinin çok üzerinde bir işe kalkışıyorlar. Bir yolcu otobüsüne, değil otobüs kullanmak araç kullanma konusunda yeteneği olmayan uvzuları tam olarak işlemeyen birinin şoför yapılması gibi. Doğurduğu doğuracağı sonuçlar ortadadır.

Medyamızı eleştirirken bu işe yıllarını vermiş gazetecilikten başlayarak işin duayeni olmuşları ayrı tutuyorum fakat Konu çok derindir ve aslında gömemezlikten geldiğimiz yaramızda!

Nebiye
30.01.2007, 16:47
Bu ve arkadaşları her yere fb tribün resimleri ekliyorlar.
ilgilenen yok mu?

TSerdar_61
30.01.2007, 16:48
boyle kume dusmemeye oynayan bir takımın sitesi olması ilginc dogrusu hani BUYUK FENERBAHCE GİBİ tarihiniz olsa efsane olsanız neyse siz gidin de anadolutakımlarıyla ugrasın orada buyuksunuz ama turkiye de tek BÜYÜK VAR O DA TARTISMASIZ FENERBAHCE
HER ZAMAN HER YERDE EN BUYUK FENER
TRABZON KÜMEYE

kaybol la mılletı katıl mı yapmak istıyon

Fatih
30.01.2007, 16:50
pek trabzonlu goremiyorum herkes kabullenmis herhalde sizde haklısınız ama kolayı var FENERLİ olun AYRICALIKLI olun

la kaybol senin amacın belli bide utanmdan nickine 61 eklemiş

AyhanPe
30.01.2007, 16:51
pek trabzonlu goremiyorum herkes kabullenmis herhalde sizde haklısınız ama kolayı var FENERLİ olun AYRICALIKLI olun

baska isi yok gelmis bizimle ugrasiyor "büyük takim" taraftari..

keles76
30.01.2007, 16:53
kardeşim burada yüzlerce kişi yazdı yaşlı topçularla geleceğimiz kararıyor diye ama bir tane başlık açılmadı ceyhuna ve yusufa karşı istemiyoruz diye, demekki benim inandığım kadar herkes bu olaya inanmıyor ama aynı gemideyiz sizi inandırmak lazım günlük aylık planlara karşı birleşmeliyiz .kulübün paralarını eziklerde yıllarca başarısız olmuş adamlara vermenin zarararını daha anlıyamadık paralar oluk gibi akıyor takım sıradanlaşıyor ama hala zeyyat efendi ankaragücünün peşinde bu ne rezalet adam birde gelmeyide istemiyor Allah Aşkına bizi bu kadar rezil rüsva etmeye hakları varmı adam 9 kez kulüb değiştirmiş dansöze dönmüş içi geçmiş bizide beğenmiyor ve biz peşindeyiz lütfen istifa et zeyyat ve diyerleri.

hamdi bey
30.01.2007, 16:59
site yönetimi uyuyormu? bu ist. yalakasını kuş beyinliyi haçan atın daaa burdan

Napoleon61
dikilcek g.t yaprağa yakın gezermiş fenerli kardeşim az daha yaklaş alalım gazını !

Nebiye
Uyarı atıp duruyom yöneticilere Ama adam hala ekliyo.:confused:

Ertan 51
30.01.2007, 17:08
dikilcek g.t yaprağa yakın gezermiş fenerli kardeşim az daha yaklaş alalım gazını !

ANLADI ONLAR ANLADI.

Cabri61
30.01.2007, 17:15
cikcikelr dalını şaşırmış olmalılar.gush beyinliler

a f s
30.01.2007, 17:16
Köpeklerin havlaması yıldızlara zarar vermez.

Biz işimize bakalım beyler

:tsamblem:

Erdem Keser
30.01.2007, 17:20
biri benden su fenerlinin kardesine selam solesin o bilir

Ali Özcan
30.01.2007, 17:25
sakin olun arkadaşlar...uğraşmayın kuşla köpekle...

TSelif
30.01.2007, 17:30
Alıntı yapan arkadaşlar bi zahmet mesajlarınızı düzeltsenizde o iğrenç yazılar tekrar görünmese ....Bu resimide derhal yok edin bi zahmet :mad:

champions
30.01.2007, 17:31
bişeyi anlamıyorum yapılmaması gereken bi durum var ortada bunu neden alıntı yaparızki ne diyelim eziklik duygusu böyle bişey olsa gerek

Engenius
30.01.2007, 17:32
STEPANOV'A ŞOK CEZA

PFDK, Trabzonspor-Konyaspor Fortis Türkiye Kupası müsabakasında, rakip takım futbolcusuna kasten tekme vurmaktan suçlu bulduğu bordo mavili Milan Stephanov'a 2 maç men cezası verirken, Ankaragücü'nden Yasin Çelik'i rakip takım futbolcusuna sözle hakaret etmekten yine aynı cezaya çarptırdı.

kaynak : http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=43045

haydaaaa!!!!

oflu_61_ts
30.01.2007, 17:32
kyriLL61 lannnnnnn serefsizzzzzzzzzzzzzzz

lopsang
30.01.2007, 17:35
Ceyhun Trabzonspor'da!..

Trabzonspor, bir süredir ilgilendiği Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'in transferinde mutlu sona ulaştı. Marcelinho ve Szymkowiak'ın takımdan ayrılmasıyla orta sahada oyuncu eksikliği çeken Trabzonspor, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın çok istediği Ceyhun'un transferi için Ankaragücü ile anlaşma sağladı. Trabzonspor ile Ankaragücü yönetiminin bir süredir Ceyhun'un transferi için yaptığı görüşmeler mutlu sonla noktalandı.

Bu sezon oynadığı futbolla Ankaragücü'nün aldığı başarılı sonuçlarda büyük katkısı olan 30 yaşındaki Ceyhun, ligin ikinci yarısında Bordo-mavili ekibin formasını giyecek. Sezon sonunda Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona erecek olan Ceyhun'un transferi için Trabzonspor'un Sarı-lacivertli ekibe savunma oyuncusu Murat Ocak'ı ve bir miktar para vereceği öğrenildi. Trabzonspor, Ceyhun'u transferiyle, bu sezon başkentten 6. futbolcu transferini yapmış oldu. Bordo-mavililer, bu sezon Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin, Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp ile Ankaragücü'nde Umut Bulut'u transfer etmişti.

Erdem Keser
30.01.2007, 17:38
lan fenerli misafirlerden olan i.ne burdaki nekadar trabzonlu varsa hepsi senin bizzat yakinlarini taniyo herkese bizden selam seviyorum sulaleni

oflu_61_ts
30.01.2007, 17:38
ula sizin gibi köpekleri a..... yapmak lazum

Ali Özcan
30.01.2007, 17:46
İspanyol kulübü Atletico Madrid'le anlaşan ve bu takımla idmanlara çıkan Brezilyalı futbolcu Fabiano Eller'in bonservis bedeli olan 1 milyon Euro'nun söz konusu kulüp tarafından Trabzonspor Kulübü'ne bir haftadır ödenmediği ortaya çıktı. İspanyol kulübünün yapılan protokol gereği 3 gün içinde peşinatı ödemesi gerektiği ancak ödemenin 1 hafta geçmesine rağmen yapılmadığı ve bu konuyla ilgili de İspanyol kulübünden bir cevap alınamadığı öğrenildi. Devre arası transfer sezonunun bitimine kadar ödeme yapmaması halinde Brezilyalı futbolcunun Trabzon'a geri döneceği belirtildi.

Öte yandan, devre arasında futbolu bıraktığını açıklayan ve ülkesinden Trabzon'a dönmeyen Polonyalı futbolcu Szymkowiak'a Polonya Futbol Federasyonu'nun da ulaşamadığı ve bu futbolcu hakkında henüz bir işlem yapılmadığı öğrenildi. Polonya Futbol Federasyonu'nun Türkiye Futbol Federasyonu ve Trabzonspor Kulübü'ne bir yazı göndererek Szymkowiak'a ulaşamadıkları ve milli futbolcularının kendileri için de bir kayıp olduğunu ifade ettikleri belirtildi.

Haber: Gökmen Şahin/ İHA

AKSOY_61
30.01.2007, 17:51
stefanova 2 maç ceza gelmiş yuh ya
futbolculuğunu elinden alsaydınız bari

Ali Özcan
30.01.2007, 17:52

direk kırmızı kart gördüğü için çok normal bir ceza bu...

EmrahYalçınalp
30.01.2007, 17:52
Adamın kendisi bile inşallah 2 maçtan fazla gelmez diyordu, sana ne oldu böyle :D
Doğrudan kırmızıda minimum iki maç zaten.

AKSOY_61
30.01.2007, 17:54
direk kırmızı kart gördüğü için çok normal bir ceza bu...

aynı hareketi alex yapsa bu ceza verilirmiydi acaba:(

AKSOY_61
30.01.2007, 17:55
vay be bunu bilmiyodum
cezalar artmış:D

Jackdaniels
30.01.2007, 17:55
Aynı cezaları galatasaraylı song ve beşiktaşlı fahriyede vermelerini beklerdim...

Ali Özcan
30.01.2007, 17:56
vay be bunu bilmiyodum
cezalar artmış:D

Alex yapsa da Ronaldnho yapsa da direk kırmızı karttan iki maç ceza kardeşim...;) :D ;)

Ali Özcan
30.01.2007, 17:57
Aynı cezaları galatasaraylı song ve beşiktaşlı fahriyede vermelerini beklerdim...

çok doğru özellikle gs maçında song hakemin burnunun dibinde Aikido yaptı...ama atacak cesaret yok hakemde...bence yine düğmeye basıldı ve fenere 100. yıl zehir edilecek...etsinler...beter olsun hepsi...

AKSOY_61
30.01.2007, 17:58
Alex yapsa da Ronaldnho yapsa da direk kırmızı karttan iki maç ceza kardeşim...;) :D ;)

neyse ya demekki haketmiş cazayı
bende boşu boşuna kulağını çınlatmıştım malum yerin:D :D neyse

champions
30.01.2007, 18:04
direk kırmızı karttan sonra kaç maç ceza almasını bekliyordunuz

Cyzio
30.01.2007, 18:10
Aslında buraya yorum yazılmadığını biliyorum ama, bildiğim kadarıyla konuya bir açıklık getireyim.

Çift sarıdan ihraç: 1 maç

Direkt kırmızıdan ihraç: 2 maç.

Bu yazdıklarım, eğer futbolcu ihraç olduktan sonra, efendice sahayı terk ederse geçerli ve minimum cezalar. Sözlü ve elle yapılan tacizler, cezalı maç sayısını arttırıyor.

Yani iki maç, Stephanov'un tam hakkı. Ne eksik, ne fazla.

trapezus61
30.01.2007, 18:15
Aslında buraya yorum yazılmadığını biliyorum ama, bildiğim kadarıyla konuya bir açıklık getireyim.

Çift sarıdan ihraç: 1 maç

Direkt kırmızıdan ihraç: 2 maç.

Bu yazdıklarım, eğer futbolcu ihraç olduktan sonra, efendice sahayı terk ederse geçerli ve minimum cezalar. Sözlü ve elle yapılan tacizler, cezalı maç sayısını arttırıyor.

Yani iki maç, Stephanov'un tam hakkı. Ne eksik, ne fazla.

Direk kırmızı karta illada iki maç ceza verilecek diye birşey yok. İşlenen eyleme göre Bir maçda verilebilir. Ama stepanovun pozisyonunda verilen iki maç ceza bence adil olmuş. Gönül isterdi ki aynı uygulamalar istanbul ezikleri için de geçerli olabilseydi.

Cyzio
30.01.2007, 18:18
Direk kırmızı karta illada iki maç ceza verilecek diye birşey yok. .

Doğru, haklısınız. Meselâ, kaleye girmekte olan bir topu elle kesip ihraç olursanız, 1 maç ceza olur. Ama tekme, en az iki maç gerektiriyor. Tam da emin değilim.

bordoylamavi
30.01.2007, 18:21
itirazla 2 maçın 3 maçın 1 maça düştüğü çok görülen bir durum ama bizimkiler cezalara itiraz etmiyor. saha kaptmaya etmemişlerdi hatırladığım kadarıyla

Cyzio
30.01.2007, 18:23
itirazla 2 maçın 3 maçın 1 maça düştüğü çok görülen bir durum ama bizimkiler cezalara itiraz etmiyor. saha kaptmaya etmemişlerdi hatırladığım kadarıyla

Siz de haklısınız. Ben olması gerekenleri yazıyorum. Ama olanlar, çok değişik.

FANATIK61
30.01.2007, 19:28
Eller ve Szymek sorunu sürüyor
Trabzonspor için Fabiano Eller ve Miroslaw Szymkowiak sorun olmaya devam ediyor.

İspanyol kulübü Atletico Madrid'le anlaşan ve bu takımla idmanlara çıkan Brezilyalı futbolcu Fabiano Eller'in bonservis bedeli olan 1 milyon Euro'nun söz konusu kulüp tarafından Trabzonspor Kulübü'ne bir haftadır ödenmediği ortaya çıktı. İspanyol kulübünün yapılan protokol gereği 3 gün içinde peşinatı ödemesi gerektiği ancak ödemenin 1 hafta geçmesine rağmen yapılmadığı ve bu konuyla ilgili de İspanyol kulübünden bir cevap alınamadığı öğrenildi. Devre arası transfer sezonunun bitimine kadar ödeme yapmaması halinde Brezilyalı futbolcunun Trabzon'a geri döneceği belirtildi.

Öte yandan, devre arasında futbolu bıraktığını açıklayan ve ülkesinden Trabzon'a dönmeyen Polonyalı futbolcu Szymkowiak'a Polonya Futbol Federasyonu'nun da ulaşamadığı ve bu futbolcu hakkında henüz bir işlem yapılmadığı öğrenildi. Polonya Futbol Federasyonu'nun Türkiye Futbol Federasyonu ve Trabzonspor Kulübü'ne bir yazı göndererek Szymkowiak'a ulaşamadıkları ve milli futbolcularının kendileri için de bir kayıp olduğunu ifade ettikleri belirtildi.

ErayAkyüz
30.01.2007, 19:44
resmi site

Ceyhun Eriş’le anlaşma sağlandı
Yönetim kurulumuz MKE Ankaragücü’nün başarılı orta saha oyuncusu Ceyhun Eriş’le anlaşma sağladı.

Bu futbolcunun kulübüyle yürütülen görüşmelerden de olumlu sonuç alındı. Buna göre Ceyhun yarın (31.01.2007 Çarşamba) Trabzon’a gelecek ve son görüşmenin ardından 1.5 yıllık sözleşme imzalayacak.

xenit
30.01.2007, 19:46
Kral Fatih Tekke 1 saat önce biten hazırlık maçında ispanyol Malaga takımına 2 gol attı... Umarım Futbol sevdalısı nuri ile futbol dehası ziya fatihi seyredip değerini anlar...

Bartuğ13
30.01.2007, 21:11
şuraya bir de sağ bek alındığı haberini yazsanız da okusak

serseerii
30.01.2007, 21:17
Kral Fatih Tekke 1 saat önce biten hazırlık maçında ispanyol Malaga takımına 2 gol attı... Umarım Futbol sevdalısı nuri ile futbol dehası ziya fatihi seyredip değerini anlar...

bide suna fatih terimi katsak tam süper olacak:)

Ömer SEVİNÇ
30.01.2007, 22:52
Eller ve Szymek sorunu sürüyor
Trabzonspor için Fabiano Eller ve Miroslaw Szymkowiak sorun olmaya devam ediyor.

Yeter daa. Bir bitmedi sorunları bunların da...

Murat61
31.01.2007, 00:22
çok doğru özellikle gs maçında song hakemin burnunun dibinde Aikido yaptı...ama atacak cesaret yok hakemde...bence yine düğmeye basıldı ve fenere 100. yıl zehir edilecek...etsinler...beter olsun hepsi...

aikido deyince aklima hasan ucuncu geldi:):):) ne alemde bilen varmi?

Kaya
31.01.2007, 00:24
Anasayfadaki anket değişmiştir...

fincher
31.01.2007, 00:35
FENERBAHÇE'YE DOPİNG ŞOKU!
Fenerbahçe'nin yıldız ismi Kaspars Kambala'da doping çıktı. Sonuca itiraz edecek olan Kambala süresiz kadro dışı bırakıldı. Sarı lacivertlilerin 13 Aralık 2006'da EuroLeague'de Aris ile oynadığı maç sonrası Kambala'dan alınan idrar örneğinde, doping maddesine rastlandığı belirtilirken basketbolcu CSKA Moskova maçında oynayamayacak.

http://www.ajansspor.com/haber/167521

nesta61
31.01.2007, 01:37
Kambala depremi!

Fenerbahçe’nin Letonyalı pivotu Kaspars Kambala'nın, Aris'le oynanan maç sonrası alınan idrar örneğinde, doping maddesine rastlandı.

bunlar tam ezilmis :D:D:D BIRI SI TAKSICIYE ISER DIGERI DOPING YAPAR ZUUAHAHAHHAHAHA

AKSOY_61
31.01.2007, 02:30
Kambala depremi!

Fenerbahçe’nin Letonyalı pivotu Kaspars Kambala'nın, Aris'le oynanan maç sonrası alınan idrar örneğinde, doping maddesine rastlandı.

bunlar tam ezilmis :D:D:D BIRI SI TAKSICIYE ISER DIGERI DOPING YAPAR ZUUAHAHAHHAHAHA

şaşırmadım fenerli değilmi.. beklenir..;)

My
31.01.2007, 05:55
Kambala depremi!

Bunların rezillikleri, pislikleri saymakla bitmez.

27 Ocak 2007 12:35
F.Bahçe yönetimi bu adamı artık kulüpte tutmaz... ABD'li oyuncu Taksim'de alkolü fazla kaçırınca haddini aştı... Bakın Solomon'un pislediği yerde ne vardı...http://forum.bordomavi.net/cid:image001.gif@01C74242.93422990

Fenerbahçe, İtalyan Napoli'ye yenilip Avrupa Ligi'nde işi zora soktu. Yıkılan oyuncular evlerine dönerken, ABD'li Solomon, tercümanı Serkan İnan ve arkadaşı Brown ile barda eğlendi. Grup, çıkışta bir taksici ile tartışmaya başladı.

Taksiciler isyan etti...
Hırsını alamayan Solomon, Turgut Çamcı'ya ait taksinin kapısına tuvaletini yaptı... Çamcı ve taksiciler, aracın kapısındaki Türk bayrağına hakaret edildiğini görünce polis çağırdı. Solomon, tercümanı ve arkadaşı gözaltına alındı.

Dallas, barda vurulmuştu
1996'da Fenerbahçe'nin ABD'li oyuncusu Dallas, Tofaş maçından sonra Bursa'da gittiği barda olay çıkarmıştı. Bir kadının üzerine sigara atan Dallas'a, kadının erkek arkadaşı da kurşun yağdırmıştı...

Solomon çizgiye bastı

Maç sonrası eğlence
İstanbul'da Fenerbahçe Ülker basketbol takımı ile Eldo Napoli karşı karşıya geldi. Fenerbahçe yenilerek Avrupa şansını zora soktu. Maçtan sonra, Fenerbahçeli Willie Solomon, arkadaşı Hendry Brown ve tercümanı Serkan İnan ile Taksim'e eğlenmeye gitti. Sabaha kadar bir barda içen 3 arkadaş, araçlarına binerek yola çıktı. http://forum.bordomavi.net/cid:image003.jpg@01C74242.93422990 (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:resimAktar%281,%2711671taksi.jpg%27%29)

Bayrak tartışması...
Taksim'den ayrılmak isteyen grup, park etmiş bir taksi nedeniyle yollarına devam edemedi. İddiaya göre, Solomon taksinin kapısındaki Türk bayrağına tuvaletini yaptı. Sınırı aşan Solomon ile taksinin şoförü Turgut Camcı arasında kavga çıktı. 3 arkadaş karakola götürüldü. Tarafları barıştıran polis, basının olayı duyması üzerine işlem başlattı.

Ertan 51
31.01.2007, 08:23
FENERBAHÇE'YE DOPİNG ŞOKU!
Fenerbahçe'nin yıldız ismi Kaspars Kambala'da doping çıktı. Sonuca itiraz edecek olan Kambala süresiz kadro dışı bırakıldı. Sarı lacivertlilerin 13 Aralık 2006'da EuroLeague'de Aris ile oynadığı maç sonrası Kambala'dan alınan idrar örneğinde, doping maddesine rastlandığı belirtilirken basketbolcu CSKA Moskova maçında oynayamayacak.

http://www.ajansspor.com/haber/167521

bunlarda utanma yokki şimdi azize çıkar gene kendi dünyasından bir iki üfürür sonra ''ar namus tertemiz'' hiçbişey olmamış gibi pişkin pişkin konuşur.şaşırmadım kulüp politikaları bunların.aslında yorum bile yazık bunlara.

Mehmet_Mercanlı
31.01.2007, 09:45
Kambala depremi!

NEKADAR KIŞILIKSIZ İŞLER VAR BUNLARDA

bordoylamavi
31.01.2007, 10:54
isterseniz bir de fenerbahçe haberleri diye bir başlık açalım baksana ilgiye

Özge
31.01.2007, 11:56
CEYHUN RÖTARLI, AKYEL BELİRSİZ..

Trabzonspor'un, 1.5 yıllığına prensipte anlaştığı ve bugün sözleşme imzalayacağını duyurduğu Ankaragücülü Ceyhun Eriş'in bu akşam Trabzon'a geleceği ve futbolcuyla yarın sözleşme imzalanacağı kaydedildi. Öte yandan Fatih Akyel de Ajansspor'a transferi konusunda açıklamalar yaptı..

Fatih Akyel Ajansspor'a yaptığı açıklamada, Ankaragücü'ne transferi ile ilgili geçen hafta gelişmelerin olduğunu ancak şu anda böyle bir durumun olmadığını belirtti.. Akyel, Trabzonspor'dan alacaklarına karşılık ise bonservisinin verileceğini söylerken, ''Gençlerbirliği ile hiç görüşmedim'' dedi.. Fatih Akyel ikinci yarıda durumunun ne olacağı konusunda belirsizliğin sürdüğünü de belirtti..

ELLER SORUN OLMAYA DEVAM EDİYOR
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, İspanya'nın Atletico Madrid Kulübü'ne transfer olan Fabiano Eller'in bonservisinin henüz bu kulübe verilmediği söyledi.

Sayitoğlu, Atletico Madrid'in şu ana dek bordo-mavili kulübe hiçbir ödeme yapmadığı belirterek, birkaç gün içinde ödeme yapılmaması halinde gerekli yasal işlem yapacaklarını kaydetti.

Çetin
31.01.2007, 12:13
bize kesinlikle adam gibi bir avukat lazım yoksa ömrümüz zarar etmekle geçecek

pReN@_61
31.01.2007, 12:16
hey Allahım ne hallere düştük...

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 14:01
Trabzonspor' da Ceyhun Yarın İmzalıyor...
Trabzonspor'un Ankaragücü'nden Transfer Ettiği ve Bugün İmza Atacağı Açıklanan Ceyhun Eriş' İn İmza Töreni Yarına Kaldı.

Tecrübeli futbolcunun bu akşam Trazon'a geleceği ve son bir görüşme yaptıktan sonra yarın imza atacağı belirtildi. Ceyhun' a karşılık 1.5 yıllığına Ankaragücü' ne kiralık olarak verilen Murat Ocak' ın ise yarın Ankara'da başkent kulübü yöneticileriyle görüşme yapacağı belirtildi
Trabzonspor, ara transferin son günlerinde sorunlu olduğu futbolcularla problemlerini de halletmek için büyük çaba sarfediyor. Bordo - mavililer, Teknik Direktör Ziya Doğan (http://www.haberler.com/ziya-dogan/) tarafından kadrodışı bırakılan ve affedilmeyen Fatih Akyel'e, yaklaşık 300 bin YTL'lik alacakları karşılığında bonservisini verecek. Fatih'in Ankaragücü ve Gençlerbirliği ile görüşmelerini sürdürdüğü ancak Ankaragücü' ne daha yakın olduğu ifade edildi.

Trabzonspor'un sorunlu oyuncuları Szymkowiak ve Eller'de ise sorun devam ediyor. Szymkowiak'tan hala beklenen yazının gelmediği ifade edilirken, Polonya Futbol Federasyonu'nun da Trabzonspor'a gönderdiği yazıda, bu futbolcuya ulaşamadıklarını bildirdiği öğrenildi. Atletico Madrid'le anlaşan ve bu takımla antrenmanlara çıkan Fabiano Eller'in ise bonservis bedelinin hala bordo - mavili kulübün hesabına geçmemesi nedeniyle gerekli belgelerin İspanya Futbol Federasyonu' na gönderilmediği kaydedildi. İspanyol kulübü yöneticilerinin, en geç 1 - 2 gün içinde bu sorunu halledeceklerini bildirdikleri ifade edildi.

Ömür AVCI - TRABZON / DHA (Doğan Haber Ajansı)

1 saat önce..

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 14:24
Ziyaretler sürüyor
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310107muhittinn.jpg2006-2007 Trabzon Futbol Gecesi için destek ziyaretleri tüm hızıyla sürüyor. 17 Şubat’ta Grand Cevahir Otel’de yapılacak olan Futbol Gecesi öncesinde İstanbul’da bulunan Trabzonlu kulüp yöneticileri eski Trabzonspor Başkan Yardımcısı Muhittin Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler.

Öztürk, kulüp temsilcilerine teşekkür ederken, “Birlik ve beraberlik açısından yapılacak olan gecenin Trazbzon’a her konuda çok büyük bir katkı sağlayacağına inanıyorum. Gecede Trabzonlular birbirleriyle kaynaşma fırsatı bulacaklar. Bu gecede kötü düşünceler yok olacak. Ben de elimden geldiğince bu geceye destek olacağım” diye konuştu.

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 14:31
İki hafta içinde düzlüğe çıkarızTrabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, özlenen ve beklenen Trabzonspor'un en geç iki hafta içinde sahada olacağını söyledi. Doğan, bu yıl Türkiye Kupası'nı kazanmak istediklerini belirtti.http://medya.zaman.com.tr/2007/01/31/ziya.jpgZiya Doğan, karamsarlığa kapılmayacaklarını söyledi.
İkinci yarı için 'Trabzonspor çok daha iyi olacak.' ifadelerini kullanan Ziya Doğan, "Herkes doğal olarak büyük çıkış bekliyor. Buna herkesin hakkı var. Ama transfer etmek istediğimiz oyuncuları zamanında kadromuza katamadık. Ara transferde oyuncu almak kolay değil. Hâlâ o sıkıntı devam ediyor." diye konuştu.
Bordo-Mavili camianın karamsarlığa düşmemesi gerektiğini vurgulayan Doğan, "Tamam çıkış bekleyenler haklı olabilir; ama bir taraftan da insaf demek lazım. Dün bir bugün iki. Bugün bakıyoruz karamsar hava var. Trabzonsporlular karamsar olmasın. Trabzonspor iyi yolda. Yaptığımız ve yapacağımız 1-2 transferle hem rekabet üst seviyeye geldi, hem de idman temposu üst seviyeye taşındı. Kadroya bir iki oyuncu katılınca her şeyin en iyisini yapacağız diye bir şeyin dünyada örneği yok. Ben yine de memnunum. Kısa sürede yüzde 100 değişimi beklemek hayalcilik olur." ifadelerini kullandı. Ziya Doğan, takımın iyi yolda olduğunu vurgulayarak, "Trabzonspor kesinlikle çıkış yapıp iyi futbol oynayacaktır. Herkes rahat olsun. Oyuncuların üzerinde büyük baskı var. Alacağımız bir iki sonuçla futbolcuların kendilerine olan özgüveni geri gelecek ve Trabzonspor'un oyuncularının nasıl iyi oyuncular ve takımının nasıl bir takım olduğunu herkes görecek. İdeal Trabzonspor'u iki hafta içinde sahada görürsünüz." dedi.
Türkiye Kupası'nda bugün kendi sahalarında oynayacakları Gaziantepspor maçıyla ilgili de değerlendirmede bulunan Ziya Doğan, final oynayarak kupayı almak istediklerini belirterek, konuşmasını şöyle tamamladı: "İnşallah kupayı da alacağız. Bu kulvarda iddialıyız. Antep de moralli geldi. Seyircimizin desteğiyle buradan avantajlı skor alacağız. Ama bir maçla iş bitmiyor. Turu geçen taraf olacağımızı düşünüyorum. Desteğe ihtiyacımız var. Trabzon'un hedefi hiçbir zaman küçük olamaz. Beklentileri biliyoruz. Hedefimiz kupayı almak."
Bu arada Trabzonspor, savunma oyuncusu Milan Stepanov'a 20 bin YTL para cezası verdi. Türkiye Kupası'nda Konyaspor ile yapılan maçın son dakikasında rakip takım oyuncusunu düşürerek penaltı yaptıran ve kırmızı kart gören Milan Stepanov'a önceki akşam toplanan Bordo-Mavili yönetim kurulunun, 20 bin YTL para cezası verdiği bildirildi. Yönetim kurulunun teknik heyetten gelen raporu değerlendirerek ceza verdiği kaydedildi.

MUHTEMEL KADROLAR
TRABZON
Tolga, Risp, Çağdaş, Musa Büyük, Murat Ocak (Mustafa), Hüseyin, Ayman, Gökdeniz, Musampa, Yattara, Umut
GAZİANTEP
Kenan, Bekir, Mehmet, Affanou, Faruk, Ekrem, Göksel, Zürita, Krita, Diawara, Veysel Stat: Avni Aker Saat: 17.00 Hakem: Bülent Yıldırım Yayın: Lig TV

zaman

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 14:33
Trabzonspor'da oynamak gurur vericiTrabzonspor, Ankaragücü'nün yıldız futbolcusu Ceyhun Eriş'i bonservisi ile birlikte 1,5 yıllığına renklerine bağladı. Bordo-Mavililer, başkent ekibine Murat Ocak'ı da verdi.http://medya.zaman.com.tr/2007/01/31/ceyhun.jpgTrabzonspor'a transfer olan Ceyhun Eriş Bordo-Mavili kulüpte uzun yıllar top koşturmak istediğini söyledi.
Trabzonspor formasını giyeceği için mutlu olduğunu belirten 29 yaşındaki yıldız futbolcu, bu transferin kendisine yeni bir hava vereceğini ifade etti. Ceyhun, "Bordo-Mavili forma beni hep heyecanlandırmıştır." yorumunu yaptı. Transferin gerçekleşmesinin ardından telefonla sorularımızı cevaplayan yeni Trabzonsporlu futbolcu şöyle konuştu: "Uzun zamandan beri kulübüm Ankaragücü ile temas halinde olduklarını biliyordum. Ama bu transferin ben biraz dışındaydım. İki kulüp arasında anlaşma sağlanınca ben de menajerimle birlikte kulüp yetkilileriyle masaya oturup anlaşma sağladık. Şu an gayet rahatım. Keyfim yerinde. Ziya Doğan ile daha önce bir temasım olmadı. Ama beni çok istediğini biliyordum. Ziya Doğan çok takdir ettiğim bir teknik adam. Onu utandırmak istemiyorum. Umarım takımın kötü gidişine dur diyebiliriz. Bunda benim de emeğim olursa son derece mutlu olurum." Son zamanlarda basında kendisinin Trabzonspor'a transferinin çok fazla yer bulduğunu anlatan Ceyhun Eriş, sürekli tebrik telefonları aldığını açıkladı. Eski Ankaragücülü yeni Trabzonsporlu futbolcu Ceyhun Eriş, "Açıkçası hocam Hikmet Karaman gitmemi istemiyordu. Neticede takımın formda oyuncularından biriyim. Ve hiçbir teknik adam performansını beğendiği bir oyuncuyu kaybetmek istemez. Aslına bakarsanız çok fazla heyecan duymuyorum. Çünkü yeterince kulüp dolaştığımı düşünüyorum. Üst düzey takımların da formasını giydim. Ama gururlu olduğumu söyleyebilirim. Sonuçta Trabzon'da benden büyük beklentiler olduğunu biliyorum. Bu beklentiler beni strese sokmaz tam aksine hırslandırır. İnanıyorum ki takım arkadaşlarımla birlikte Karadeniz ekibinde çok başarılı işlere imza atacağız." açıklamasını yaptı. Bu arada Trabzonspor, Ceyhun'un transferiyle bu sezon kadrosuna 6. başkentli oyuncuyu katmış oldu. Bordo-Mavili ekip, sezon başında Ankaragücü'nden Umut Bulut, Ankaraspor'dan Musa Büyük ve Ersen Martin ile devre arasında Gençlerbirliği'nde Ayman ve Risp'i renklerine katmıştı.

zaman

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 14:35
Şahin'den tribünlerdeki siyasî pankartlara uyarıDevlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, gazeteci Hrant Dink'in ölümüyle sonuçlanan saldırı sonrasında futbol sahalarında geçen hafta sonunda açılan pankartlar ve atılan sloganlarla ilgili olarak yetkilileri göreve çağırdı.http://medya.zaman.com.tr/2007/01/31/sahin.jpgBakan Şahin, futbol sahalarında siyasi pankartların hoş olmadığını ifade ederek yetkili organları göreve çağırdı.Bakan Şahin, İçişleri Bakanlığı ve Futbol Federasyonu'na gönderdiği yazıda, gazeteci Hrant Dink'e yönelik menfur saldırının ardından, bazı illerde gerçekleştirilen futbol karşılaşmalarında ortaya konulan, futbolun ve sporun ruhuna tamamen aykırı pankart ve sloganların medyaya da yansıdığına dikkat çekerek, şöyle dedi: "Örneğin, Malatya İnönü Stadı'nda, 28 Ocak Pazar günü gerçekleşen Malatyaspor-Elazığspor Lig A futbol karşılaşması sırasında, ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, Anayasa'mızın teminatı altındaki vatandaşlık ilkesini açıkça ihlal eden son derece çirkin pankartlar açılmış ve sloganlar atılmıştır. Çıkan olaylarda, aralarında güvenlik güçlerimizin de bulunduğu pek çok vatandaşımız yaralanmıştır. Sporun ve futbolun, toplumsal anlamda ilk amacı, hiç kuşku yok ki, vatandaşlarımız arasındaki milli dayanışmayı güçlendirerek, farklılıklarımızı değil, ortak noktalarımızı öne çıkarması ve kardeşliğimizin vurgulanmasıdır." Spor Servisi

zaman

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 14:38
"Mecliste Trabzon kavgası" http://www.gunebakis.com.tr/resim/meclistetrabzonkavgasi.jpg
TRABZON’DA yaşanan olaylar TBMM gündemine taşındı. CHP Trabzon milletvekili Şevket Arz ve arkadaşlarının Trabzon’u masaya yatırma istemi sert tartışmaların yaşanmasına neden oldu. Arz, “Trabzon Valisi ve Emniyet Müdürü’nü görevden alıyorsanız Ankara, İstanbul, İzmir vali ve emniyet müdürlerini 100 kere görevden almanız lazım” dedi.
AKP Milletvekili Kemalettin Göktaş, önerge aleyhine konuşarak Arz’ı eleştirdi. Göktaş, “Trabzon hakkında böyle bir önerge yazıp meclis tutanaklarına koymak Trabzon’a yapılmış en büyük haksızlıktır. Ayrıca başbakana yumurta atan ve belediye başkanı tarafından işe alınan kişiyle ilgili olay bu önergeye neden yazılmamıştır” dedi.
ÖNERGE lehinde söz alan Trabzon kökenli İstanbul Milletvekili Halil Akyüz, Gazi Davası’nın Trabzon’a aktarılmasının gençleri tahrik ettiğini ve dışardan birilerinin bunları kullandığını söyledi. Akyüz, “Şimdi bir önerge verildi. Bu önergeyi kabul edelim Trabzon’dan ve Trabzonlu’dan şikayet varsa, bu olayların hepsini açığa çıkaralım” şeklinde konuştu.
ÖNERGE aleyhinde son konuşmayı Milletvekili Asım Aykan yaptı. Aykan, bu tür cinayetlerin Türkiye’nin her yerindeki gençlerin kullanılarak yapılabileceğini belirtti. Gazi Davası’nı Trabzon’a mahkemenin naklettiğini belirten Aykan, “Şehri odak haline getirmek suretiyle Türkiye’nin gündemini değiştirmek istemektedirler. Hükümetimiz bu olayı takip ediyor” dedi.

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 14:41
"DOĞAN SU SERPTİ!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/dogansuserp.jpg
Teknik Direktör Ziya Doğan, Yattara’nın ilk on birden neden oynatılmadığı eleştirilerine cevap verdi. Oyuncunun dört aydır oynamadığına işaret eden Doğan, “Ablasının ölümü nedeniyle 15 gün de ara vermişti. Bu kadar idmansız bir oyuncuyu 90 dakika boyunca sahada nasıl tutabilirsiniz. Ben gerçek durumunu görmek için onu bazı maçlarda nabız ölçen saatle oynattım. Yattara gibi bir futbolcuyu benden daha çok kim oynatmak ister. Yattara’nın oynamasıyla ilgili kendisiyle görüşerek karar veriyoruz. Bu konuya da açıklık getirmek isterim” dedi.

Çok Büyük Değişim Gösterdi
Yattara’nın Konyaspor ve Kayserispor maçı öncesinde kendisiyle konuştuğunu da belirten Doğan, “Oyuncunun kendisiyle konuştum ve bana ikinci yarıda rakip yorulduğunda daha etkili olabileceğini söyledi ve ben de bu yönde düşündüğüm için ikinci yarıda oyuna girdi. Kayserispor maçında da aynı şekilde oldu. Bir oyuncu uzun süre oynamayınca adalelerinde çekmeler oluyor. İyileşince iyileşti olmuyor. İyileşme sonrasında oyuncuyu hazırlamanın belirli kuralları var. Bilinçsizce eleştirilmesin” ifadelerini kullandı.

İki hafta yeterli Olacak
Teknik Direktör Ziya Doğan iki hafta sonra Trabzonspor’un gerçek gücüne ulaşması için yeterli olacağını söyledi. Transferde yapılan tercihlerin uyum süresini kısalttığını savunan Doğan, “Transferlerin hepsi bildiğimiz oyuncular. İki hafta yeterli” dedi. Konyaspor karşısının tümünden, Kayserispor maçının ikinci yarısında ortaya koyulan oyundan memnun olduğunu dile getiren Doğan, “Lig önemli ancak Kupa’da da iddaalıyız. Antep moralli geldi. Seyircimizin büyük desteğiyle buradan avantajlı skor almalıyız. Biliyorsunuz bir maçla bitmiyor. Turu geçen taraf olacağımızı düşünüyoruz” diye konuştu.

Kamp Dönemi Sorunlu
Kamp döneminden başlayarak Trabzonspor’un şu anki durumuna kadar bilgi veren Ziya Doğan, kampta oyuncuların bir bölümünün geç katıldığına dikkat çekti. Sakatlıklar yaşadıklarını ve transferlerin kampa yetişmediğine işaret eden Doğan, “Taktik değil ancak fiziksel anlamda çok iyi çalıştık. Zaten taktiksel çalışmalar için sayı yeterli değildi. Yeni transferlerin katılımı geç oldu. Risp bir Ayman ise iki idmanla maça çıktılar. Trabzonspor çok daha iyi olacak dedik. Beklentiler bu yönde gelişti. Başarı beklemek herkesin hakkı ancak olaya geniş çaplı bakmalıyız” şeklinde konuştu.

Transfer Sıkıntısı Yaşadık
Ara transferde kadroya oyuncu katmanın zorluğuna da işaret eden Doğan, “Bunun sıkıntısını yaşadık. Bekledik ki 25 gün gibi bir sürede transferleri bitirip Antalya’daki özel maçlarla buraya hazır dönelim. Ancak olmadı. Alınmasını istediğim bazı oyuncular konusunda ısrar etmem uyum sorunu yaşamayacak olmalarıydı. Bir günde her şey değişecek diye bir şey yok. İnsaf demek lazım. Dün bir bugün iki. Alınan bir beraberlik sonrasında karamsar bir hava oluşturuluyor. İyi yoldayız. Bu karamsarlığa gerek yok. İyi bir kadro ortaya çıkardık. Beklediğimiz iki oyuncu daha var” diye konuştu.

Rekabet Artırıldı
Yapılan transferlerin takım içerisindeki rekabeti üst seviyeye çıkarttığını dile getiren Doğan şunları söyledi: “Yaptığımız ve yapacağımız transferlerle hem rekabet kızıştı hem de alternatifli bir kadro ortaya çıktı. Erdinç, Risp ve Ayman’ın katılışının ardından beklediğimiz oyuncular var. Olmazsa yapacak bir şey yok. Çok önemli değil diyeceğiz. Sadece şunun bilinmesinde fayda var; Takımı yeni toplamışsın. İlk maçta her şeyin en iyisini yapacaksın diye bişey yok. Ben yine de memnunum. Oynadığımız maçlarda farklılıklar var. Ancak yüzde yüzlük bir değişim beklemek mümkün değil.”

Değişimi Göreceksiniz
“İlerleyen haftalarda değişimi göreceksiniz” diyen Doğan, şöyle devam etti: “Zaman zaman kamuoyu yanlış bilgilendiriliyor. Trabzonspor iyi yoldadır. Önemli bir iskelet oluşturduk. İlk yarıda spoter ve bazı mevkilerde birkaç oyuncuya mahkumduk. Şimdi dört alternatifli kadromuz var. Orta sahada da zenginlik var. Sakatlık ve cezalılarda zorlanıyorduk. Bu anlamda zorlanmayacak Trabzonspor. Marccelinho’yu gönderdik ancak savunma ve orta sahayı alternatifli isimlerden oluştuk. Dengeyi çok iyi ayarladığımı düşünüyorum. Bu anlamda Trabzonspor kesinlikle çıkış yapacaktır.”

Herkes Rahat Olsun
Taraftarından basınına kadar herkesin rahat olması gerektiğini savunan Teknik Direktör Ziya Doğan, alınacak birkaç galibiyet sonra takımın öz güveninin geri geleceğini ve üzerlerindeki baskıyı atacaklarını söyledi. Trabzonspor’un 20 puanla alt sıralarda bulunduğunun hatırlatılması üzerine Doğan, “Trabzonspor bugün ilgin altlarında. 3 puanlı sistemde birkaç hafta kazanılması halinde neler yapılabileceğini tahmin edebilirsiniz. 4-5 maçta bariz hakem hataları nedeniyle puanlar kaybettik. Bugün 9 puan eklesek şampiyonluğa aday bir takım olurduk. Mazeretleri sevmem ancak geniş bakmak gerek” ifadelerini kullandı.

Nerenizle İzliyorsunuz?
Bazı kesimlerin bilerek karamsar hava oluşturmaya çalışıldığını savunan Doğan, “Trabzonspor hepimizin. Yerel medyanın bize destek olması gerektiğini daha önce de söylemiştim. Kamuoyunu önemli yönde etkileyebilirsiniz. İnsanların fikirlerine saygılıyız. Fazla savunma oyuncusu olduğu söyleniyor. Ancak Mustafa ve Gökdeniz’i bile defans sayıyorlar. Takımın oturmasını engellemek isteyenler bunu bilerek yapıyor. Oyunun skoru gereceği zaman zaman dört forveti kullanıyoruz. Bunu hala savunma ağırlıklı oynatıyorsunuz diyenlere futbolu nerenizle seyrediyorsunuz deriz” dedi.

Savunma Yapmıyoruz
“Başarılı olduğumuz dönemlere bakıldığında sadece Gökdeniz ve Fatih önde oynuyordu” diyen Doğan, “Şimdi daha ofansif oynuyoruz hala savunma ağırlıklı oynatıldığı söyleniyor. Yeri geldiğinde herkese görev vereceğiz. Gol yollarında biraz etkisiz kalıyoruz ancak rakibin iyi kapanmasını da göz önüne almak lazım. İleride bunu zorlayamadık. Futbolcularla özel görüşmeler yapıyoruz. Transfer konusunda illa da şunu alacaksınız diye diretmedim bir iki isim hariç. Devre arasında kadroya oyuncu katmanın zorluklarını biliyorum. Alternatifli bir isim verdik. Bunlardan biri Ceyhun’du” ifadelerini kullandı.

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 14:42
"ŞOV BAŞLASIN" http://www.gunebakis.com.tr/resim/sovbaslasin.jpg
FORTİS Türkiye Kupası’nda B Grubu’nda ikinci olarak çeyrek finale adını yazdıran Trabzonspor, bu akşam saat 17.00’de Avni Aker’de Gaziantepspor’u ağırlıyor. Bordo-Mavililer, bu kritik maçı kazanarak hem ligde aldığı Kayserispor beraberliğinin yarattığı olumsuz etkiden kurtulmak, hem de rövanş için avantaj yakalamak istiyor. Haftalardır Hrant Dink cinayetiyle ülke gündeminden düşmeyen, futbol sahalarında alınan başarısız sonuçlarla büyük bir moral çöküntüsü yaşayan Trabzon, bu akşam bir zaferle birlikle bayram yapmak ve yeniden hayata sarılmak istiyor.

Yattara-Musampa Sahada
Bordo-Mavili takım, taraftarı önünde güçlü Gaziantep maçına mutlak 3 puan parolasıyla çıkacak. Hedef en az 2 veya 3 farklı bir galibiyet alarak yarı final vizesi için avantaj elde etmek isteyecek. Doğan bu kez Yattara’yı ilk 11’de oynatarak, Ersen’i kulübeye çekecek. Musampa’nın da takımdaki yerini alması bekleniyor. Sol kanatta ise Celalettin forma giyecek. Murat Ocak ile Mustafa’nın yedek soyunması bekleniyor. Lisansı henüz çıkmayan Erdinç ile sakatlıkları süren Hasan Üçüncü ve Ömer Rıza’nın dışında kırmızı kart cezalısı Stepanov’da takımdaki yerini bu maçta da alamayacak.

jefferson61sefa
31.01.2007, 14:46
trabzonda bugun kavga falan mı olmuş stadın önünde ben izmirdeyim trabzonda chatten biri söledi

Özkan Erdem
31.01.2007, 14:59
Aykut Akgün Zeytinburnuspor’da
Kulübümüz sporcularından Aykut Akgün’ün bonservisi Zeytinburnuspor’a verildi. Böylelikle ligin ilk yarısında kiralık olarak Maltepe'de forma giyen Aykut, sezonun ikinci devresinde Zeytinburnuspor’da görev yapacak.

www.trabzonspor.org.tr

Gelecek vaadettiği söylenen bir isimdi, kendisine yeni kulübünde başarılar.

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 15:00
Barış Memiş’e milli davet
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/tff.jpgKulübümüz sporcularından Barış Memiş’e U-17 Milli Takımı’ndan davet geldi. Buna göre Barış Memiş 06-08 Şubat 2007 tarihleri arasında Tarsus'ta Ukrayna ile iki özel maç yapacak olan U-17 Milli Takımımızın kadrosuna davet edildi.

nesta61
31.01.2007, 15:10
Ligde en son Kayserispor ile berabere kalan Karadeniz ekibi, son çalışmasını dün yaparak kampa girerken, teknik direktör Ziya Doğan’ın özellikle hücum varyasyonları üzerinde durduğu öğrenildi.

hucum dedigi kadroya bak 7 defans oynuyoruz resmen ya ayip ayipp gunahdir yaa kariyerini boyle ayaklar altina alma ziya hoca sana yakismiyor bu biz eski adam gibi adam ziya hocayi ariyoruz NERDESIN ordamisin

Tolga
Musa
Risp
Çağdaş
Mustafa
Gökdeniz
Hüseyin
Ayman
Ferhat
Umut
Ersen

bu adam yattara ve musampa dan ne istiyor

sarman61
31.01.2007, 15:24
Gerçekten çok üzülüyorum. Bu alçak avrupalılar bizleri birbirimize düşürüyorlar. Bakınız Malatya-Elazığ maçı. Ve Trabzonumuz üzerinde oynanan oyunlar, neden sizce. Çünkü en milliyetci insanlar Trabzondan çıkıyor. Bu tarz olaylarla bizleri kışkırtmak olay çıkarttırmak isteniyor. Allah yardımcımız olsun. Bizleri kendi ülkelerinde yaşanan kaos ortamına çekmek istiyorlar. Fransa gibi, İngiltere vs. Bizler ki öyle bir neslin torunlarıyız ki bu tarz oyunlara gelmememiz gerekiyor. İnşallah herkez bilinçli olur. Ve ülkemizde gerginlik oluşturacak olaylara meğil vermeyiz.

İleli
31.01.2007, 15:55
CEYHUN RÖTARLI, AKYEL BELİRSİZ..

Trabzonspor'un, 1.5 yıllığına prensipte anlaştığı ve bugün sözleşme imzalayacağını duyurduğu Ankaragücülü Ceyhun Eriş'in bu akşam Trabzon'a geleceği ve futbolcuyla yarın sözleşme imzalanacağı kaydedildi. Öte yandan Fatih Akyel de Ajansspor'a transferi konusunda açıklamalar yaptı..

Fatih Akyel Ajansspor'a yaptığı açıklamada, Ankaragücü'ne transferi ile ilgili geçen hafta gelişmelerin olduğunu ancak şu anda böyle bir durumun olmadığını belirtti.. Akyel, Trabzonspor'dan alacaklarına karşılık ise bonservisinin verileceğini söylerken, ''Gençlerbirliği ile hiç görüşmedim'' dedi.. Fatih Akyel ikinci yarıda durumunun ne olacağı konusunda belirsizliğin sürdüğünü de belirtti..

ELLER SORUN OLMAYA DEVAM EDİYOR
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, İspanya'nın Atletico Madrid Kulübü'ne transfer olan Fabiano Eller'in bonservisinin henüz bu kulübe verilmediği söyledi.

Sayitoğlu, Atletico Madrid'in şu ana dek bordo-mavili kulübe hiçbir ödeme yapmadığı belirterek, birkaç gün içinde ödeme yapılmaması halinde gerekli yasal işlem yapacaklarını kaydetti.

hakikaten bizim yoneticilerimzi bu isten hic anlamiyor once vugrinec sonra lange bu topcularin problemleri cozulmus bile degil belkide..simdi szymek ve eller vay halimize..

Emorfo
31.01.2007, 16:11
Futbol Extra dergisinde İbrahim Hacıosmanoğlu ve Ahmet Ağaoğlu'nun röportajlarını kesin okuyun...
Bu arada Fatih Akyel Gençlerbirliği'nde gibi.

TSezgin61
31.01.2007, 16:16
ya bugün mac var ama forumda sanki kimse yazmiyor.. yoksa unuttularmi bugün FORTIS KUPASINDA TRABZONUMUZUN ANTEPLEN OYNADIGINI TÜRKIYE SAATIYLE 17 DE :D

Bahtiyar
31.01.2007, 16:18
ya bugün mac var ama forumda sanki kimse yazmiyor.. yoksa unuttularmi bugün FORTIS KUPASINDA TRABZONUMUZUN ANTEPLEN OYNADIGINI TÜRKIYE SAATIYLE 17 DE :D

acaba neden istikrar yüzünden olabilirmi

Ali Özcan
31.01.2007, 16:20
Futbol Extra dergisinde İbrahim Hacıosmanoğlu ve Ahmet Ağaoğlu'nun röportajlarını kesin okuyun...
Bu arada Fatih Akyel Gençlerbirliği'nde gibi.

röportajları ana hatlarıyla özetleyebilir misin Faruk ? çok merak ettim ve dergiye şuanda ulaşmam imkansız...Fatih Akyel ??? bizim için kayıp olduğunu düşünenlerdenim...

Emorfo
31.01.2007, 16:29
röportajları ana hatlarıyla özetleyebilir misin Faruk ? çok merak ettim ve dergiye şuanda ulaşmam imkansız...Fatih Akyel ??? bizim için kayıp olduğunu düşünenlerdenim...

Hacıosmanoğlu'nun açıklamaları.
http://www.ajansspor.com/haber/167617

Ahmet Ağaoğlu ise Trabzon'dan ayrılmak zorunda kaldığı kongre sürecinde yaşananları ve gelecekte Trabzonspor'a başkanlık ile ilgili görüşleri var.

Başkanlığı düşünmüyorum diyor. çok zayıf bir ihtimal, kafama uyan bir yönetim olursa seve seve görev alırım diyor. Günümüzün yöneticilik anlayışını eleştiriyor. Profesyonellikten bahsediyor. Yönetime destek verdiği söylüyor. Trabzonspor son 5 senede 4 yönetim değiştirdi diyor. Başarsızlığın en büyük nedeni budur diyor. Yönetimde istikrar şart diyor. Taraftarın istediği paralı başkan profilinin yanlış olduğunu söylüyor.

pReN@_61
31.01.2007, 16:32
bilgilendirmeler için Teşekkürler uşaklar ;)

Vkgz
31.01.2007, 16:40
ağaoğlu geçen gün samanyolu haber tvde. "beni kulüpten içeri alan bekçiyi bana çay veren çaycı kulüpten kovdular. şimdide taraftarlar başkan ol diyorlar . olda nasıl ol " tarzında birşeyler soyledi. Entrikalarla dolu bir kulübüz vesselam

EmrahYalçınalp
31.01.2007, 16:43
bu adam yattara ve musampa dan ne istiyorSorun da o zaten, birşey istemiyor...

Badaloğlu
31.01.2007, 16:53
Şahin'den tribünlerdeki siyasî pankartlara uyarıDevlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, gazeteci Hrant Dink'in ölümüyle sonuçlanan saldırı sonrasında futbol sahalarında geçen hafta sonunda açılan pankartlar ve atılan sloganlarla ilgili olarak yetkilileri göreve çağırdı.http://medya.zaman.com.tr/2007/01/31/sahin.jpgBakan Şahin, futbol sahalarında siyasi pankartların hoş olmadığını ifade ederek yetkili organları göreve çağırdı.Bakan Şahin, İçişleri Bakanlığı ve Futbol Federasyonu'na gönderdiği yazıda, gazeteci Hrant Dink'e yönelik menfur saldırının ardından, bazı illerde gerçekleştirilen futbol karşılaşmalarında ortaya konulan, futbolun ve sporun ruhuna tamamen aykırı pankart ve sloganların medyaya da yansıdığına dikkat çekerek, şöyle dedi: "Örneğin, Malatya İnönü Stadı'nda, 28 Ocak Pazar günü gerçekleşen Malatyaspor-Elazığspor Lig A futbol karşılaşması sırasında, ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, Anayasa'mızın teminatı altındaki vatandaşlık ilkesini açıkça ihlal eden son derece çirkin pankartlar açılmış ve sloganlar atılmıştır. Çıkan olaylarda, aralarında güvenlik güçlerimizin de bulunduğu pek çok vatandaşımız yaralanmıştır. Sporun ve futbolun, toplumsal anlamda ilk amacı, hiç kuşku yok ki, vatandaşlarımız arasındaki milli dayanışmayı güçlendirerek, farklılıklarımızı değil, ortak noktalarımızı öne çıkarması ve kardeşliğimizin vurgulanmasıdır." Spor Servisi

zaman

Habertürk kanalı Ordu Trabzon'a dediğinde de böyle bir açıklama yapsaydınız ya sayın bakanım...Stadlarda siyasi pankartlar istemiyorsanız,siyaseti spora bulaştırmazsınız diyeceğim ama her alanda yaksını bırakmıyorsunuz spor'un!Trabzon'un yakasını bir bırakmadınız gitti.

Travelair
31.01.2007, 18:52
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo-mavili kulübün desteğini çekmesi halinde Haluk Ulusoy’un federasyon başkanlığında oturamayacağını iddia etti.
Hacıosmanoğlu, Futbol Extra Dergisi’nde yer alan röportajında, kulüp başkanı Nuri Albayrak’ın Ulusoy’a ’’Aday olma’’ telkininde bulunması halinde Haluk Ulusoy’un son seçimde aday olmama tavrına gireceğini ifade ederek, ’’Albayrak, destek vermeseydi zaten kazanamayacaktı. Bugün Trabzonspor desteğini çeksin, Ulusoy o koltukta oturamaz’’ dedi.
Federasyon yönetiminin seçildiği gün tartışmaların başladığını vurgulayan Trabzonsporlu yönetici, şunları söyledi:
’’Tartışmaları ilk başlatan Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız Mehmet Ali Şahin, ikincisi Fenerbahçe olmuştur. Böylesine baskılara rağmen, federasyonu hür iradesiyle seçen delegasyonunun kararına saygı duymamak çok doğru değil. Bu tartışmayı daha kongrenin bittiği gün başlatanların Türk futbolunda güzel yarınları istediğine inanmıyorum. Sayın Bakan, ’Benim Genel Kurul’u olağanüstü toplantıya çağırma yetkim var’ diyor, ama çağıramıyor. UEFA’nın, FIFA’nın yaptırımından mı korkuyor, yoksa Türk futbolunu düşündüğü için mi çağırmıyor? Bunların hepsi kendisinde saklı. Ama bu süre içinde ’Çağırdım, çağırıyorum, geldim, gidiyorum’ sözleri, Türk futbolunda kaos ortamını hazırlayan tavırlardır.’’

’’SEÇİM OLURSA ULUSOY AÇIK FARKLA KAZANIR’’
İbrahim Hacıosmanoğlu, Haluk Ulusoy’un haziran ayında seçime girmesi halinde bu kez açık farkla kazanacağını iddia etti.
Ulusoy’un bu atmosferde aday olması halinde kendisinden yana olacaklarını dile getiren Hacıosmanoğlu, ’’Bizim insanımız dayatmalara karşı tepki göstermiştir. Bizim toplumumuzun iradesi dayatmaya karşı tepki verir. Yapılacak seçimde Haluk Ulusoy adaylığını koysun açık farkla kazanır. Karşısında kim olursa olsun’’ diye konuştu.
Kulüpler Birliği Vakfı’nın seçimle ilgili aldığı kararın tartışıldığı toplantıya değinen Hacıosmanoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
’’Orada duyduklarıma inanamadım. Herkes bir ağızdan ’Biz Haluk Ulusoy federasyonundan memnunuz. Haluk Ulusoy dursun, ama Sayın Bakanımız da seçim istiyor, onu da küstürmeyelim, seçim kararı alalım. Seçime gidelim ama orada da hep beraber Haluk Ulusoy’u destekleyelim, ondan sonra da Haluk Ulusoy ile Sayın Bakanımızı barıştıralım’ dedi. Ben de ’O zaman kaos ve seçim yaşamaya ne gerek var? Nasıl olsa şimdiki başkanı tekrar seçmeyecek miyiz? Ulusoy’u Bakan ile şimdi barıştıralım’ dedim. Seçime gerek yok kararı çıktı ve ayrıldık. Yapılan oylamada Özhan Canaydın görüş belirtmedi. 9 devam, 7 seçim kararı çıktı.’’

’’BAKAN’IN BABACAN YÜZÜNÜ GÖRMEK İSTİYORUZ’’
Mehmet Ali Şahin’in Başbakan Yardımcılığını babacan tavrıyla çok iyi yaptığını belirterek, şöyle konuştu:
’’Ama ben aynı babacan tavrı Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı kimliğiyle de sergilemesini istiyorum. Eğer bir yanlış varsa yine o babacan tavrıyla hesabını sormasını bekliyorum. Eğer yanlış yapanlar varsa ve bunun hesabını Sayın Bakanımıza vermiyorsa, o zaman genel kurulu oluşturan aktörler olarak biz de müdahale ederiz. Devlet Bakanlığı makamına saygısızlık yapılmasına müsaade etmeyiz. Ama bu süreçte Sayın Bakanımızın bu babacan tavrını sergilemediğini maalesef kamuoyuyla beraber izledik. Bunun da futbolun şu anki noktaya gelmesinde katkısı var diye düşünüyorum.’’ Hacıosmanoğlu, Haluk Ulusoy’un uzlaşma konusunda çok adım attığını ileri sürerek, ’’Sayın Bakan Mehmet Ali Şahin’e federasyon başkanının saygısızlık yapması söz konusu değil. Kaldı ki bizim desteklediğimiz bir başkan, haksız yere tavır alacak ya da o makamlara saygısızlık yapacak bir insan değildir. Bu süreçte Sayın Bakanımız Sayın Ulusoy’u çağırsın, ’Şu yanlışları yapma, şöyle yap, böyle yap, Türk futboluna daha iyi hizmet edersin’ demesini beklerdim’’ diye konuştu.

’’LEVENT KIZIL BURSASPOR’UN 5 OYUNU BİLE TOPLAYAMAZ’’
Federasyonun seçime gitmesi yönünde imza toplayan Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl’ı da eleştiren Hacıosmanoğlu, ’’Levent Kızıl Bursaspor’un 5 oyunu bile toplayamaz’’ dedi.
Levent Kızıl’ın 106 imzayı kendi ricasıyla toplaması halinde başkanlığa adaylığını koyması çağrısında bulunan İbrahim Hacıosmanoğlu, şunları söyledi:
’’Levent Kızıl’ın yüz ifadesi bana taşeron olarak kullanılan ve eline metin tutuşturulup ’Çık bu açıklamayı yap’ denilen insanın profilini çizdi. Levent Kızıl’ın Bursaspor’un 5 oyunu dahi kendi ricasıyla toplayabildiğini düşünmüyorum. Ben ilk Kulüpler Birliği toplantısının ardından kendisiyle sohbet ettim ve ona ’Bak, çok güzide bir ilimizin başkanısın. Eğer kendini bir yerlere taşımak gibi bir hedefin varsa, kendini birilerine kullandırarak bir yerlere taşınacağını zannediyorsan, sadece kukla olursun. Hiçbir zaman varlığınla oralarda bulunamazsın. Birilerinin oturtmasıyla bir yere gelirsin ama Levent Bıçakcı’nın durumuna düşersin’ dedim. O da bana ’Başkanım doğru söylüyorsun ama ben belediyeden yılda 5 trilyona yakın kaynak alıyorum. Ben belediye başkanının dediğini yapmak zorundayım’ cevabını verdi.’’ Hacıosmanoğlu, Levent Bıçakçı döneminde federasyonda yönetici olan Hasan Doğan’ı da eleştirerek, ’’Normal insanların ona antipati duymaması anormal. Hasan Doğan’ın yeni yapının içinde olması bana göre Türk futboluna yapılacak en büyük kötülük olurdu’’ dedi.
Türk futbolunda en büyük tehlikenin imza toplama işi olduğunu savunan Trabzonsporlu yönetici, ’’Diyelim ki benim istemediğim biri başkan seçiliyor. Ben de kendime hobi arıyorum ve üye başına belli bir para verip 90 imza topluyorum, federasyonu yeniden Genel Kurul’a götürüyorum. Yapamam mı bunu, yaparım. Herkes de yapabilir. ’Bu yolun açılmış olması çok tehlikeli’ dendi, ama ne ilginçtir ortaya federasyondan bir şikayet konulmadı. Niye seçime gidiyoruz, Bakan istiyor da ondan. Futbolda bu kaosun sorumluları bu kutuplaşmayı ortaya çıkartanlardır. Ve bunun bedelini ödeyecekler’’ diye konuştu.
İbrahim Hacıosmanoğlu, futbolda yaşanan kaosta Hasan Doğan’ın ve Kayseri Büyükşehir Belediye başkanının etkisi olduğunu düşündüğünü söyledi.

’’NE YILDIRIM NE DE CANAYDIN’’
Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı başkanlığı için ne Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı, ne de Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın’ı istediğini dile getirdi.
İki kulüp başkanının da duruşunu beğenmediğini ifade eden bordo-mavili kulübün yöneticisi, ’’Özhan Canaydın’ın kendisine göre iyi bir lider değil. Türk futbolunun şu anda yaşadığı kaostaki baş aktörlerden bir tanesi de Özhan Canaydın’dır’’ dedi.

’’HAMDİ AKIN İKİNCİ BIÇAKCI OLUR’’
Hacıosmanoğlu, federasyon başkanlığı için adı geçen Hamdi Akın’ın ise ikinci Levent Bıçakçı olacağını söyledi.
Akın’ın bağımsız ve hür iradesiyle ortaya çıkan biri olmadığını savunan İbrahim Hocıosmanoğlu, ’’O da ikinci bir Levent Bıçakcı türü bir aday. Haluk Ulusoy hakkında yargıda dosyaları var deniliyor. Ama Hamdi Akın’ın da bir çanta hikayesi var. Hamdi Akın’ın o çanta hikayesi konusunda kamuoyunu iyi bilgilendirdikten sonra aday olması gerektiğini düşünüyorum. Boyutunun ne olduğunu bilmiyorum ama o çanta konusunun iyi araştırılması gerektiğini düşünüyorum’’ diye konuştu.
Yönetici olarak içinde bulunduğu futbol ortamını beğenmediğini kaydeden Hacıosmanoğlu, ’’Smokinli, papyonlu kulüp başkanlarının o duruşlarının birçoğunun sahte olduğunu gördüm. Beraber yürüdüğümüz yolda gördüklerim bana hiç tat ve haz vermedi. Görev sürem bitince de çok özel durumlar olmadıktan sonra sürdürme yanlısı değilim. Bu karmaşık dünyadan başımı derde sokmadan ayrılıp evime gidersem diye de kurban adadım. Bu kadar olumsuzluğun, bu kadar çarpıklığın olduğu yerde her an başımıza bir dert alabiliriz, hazmedemediğimiz şeyler olabilir’’ diye konuştu.
Trabzonsporlu yönetici, ilk yarı sonunda federasyonun şimdiki yönetimine oy vermeyenlerin büyük çoğunluğunun sıralamada yukarıda olduğunu anlatarak, sözlerini şöyle tamamladı.
’’Federasyon’a oy verenler ise aşağıda. Trabzonspor bu destekçiler arasında en altta. Ama Trabzonspor’un en aşağıda olması sportif başarısızlığından değil hakem arkadaşlarımızın yanlış kararlarından kaynaklanmaktadır. Bizim şikayet etmemiz gereken yerde eğer yukarıdakiler şikayet ediyorsa burada art niyet aramak lazım. Eğer burada federasyonun gitmesini gerektirecek olaylar varsa, zaten bizim bu federasyonu savunmak gibi bir lüksümüz olmaz. Sırf ’Trabzonspor kendi seçtirdiği federasyona baskı yapıyor, işlerini düzeltiyor’ demesinler diye, sırf ’Trabzonspor diyet alacak’ diyen insanları haklı çıkarmamak için bütün bunlara katlandık.’’

ts_fan
31.01.2007, 18:56
Trabzonspor yöneticisi Kahraman Altuntaş, Gaziantepspor maçının devre arasında eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz'a kafa atıp, Yılmaz'ın burnunu kırdı.Yakışmadı!:mad:

Travelair
31.01.2007, 19:00
Yöneticimiz fazla mı konuşuyor?

Travelair
31.01.2007, 19:00
Trabzonspor yöneticisi Kahraman Altuntaş, Gaziantepspor maçının devre arasında eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz'a kafa atıp, Yılmaz'ın burnunu kırdı.Yakışmadı!:mad:

İhraç nedeni olmalı

keles76
31.01.2007, 19:09
kafa atması daha öncek bir husumetleri olmuştu demekki unutamamış kahraman altuntaş bu seçim zamanı yusuf ziya yılmaz eleştirince bu bir ara yerinde duramamıştı siyaset bulaştı falan muhabbetleri etmişti yusuf ziya yılmaz. Demekki kahraman altuntaş kıstıramadı yusuf yılmaz iş buraya kaldı.Kesinlikle yanlış bir olay yöneticimize yakıştırmıyorum .Ben yusuf ziya yılmazın eleştirdiği zamanda böyle eleştirinin hazmedilemeyeceğini söylemiştim çünkü kolay kaldırılır şey değildi bizim öncelikli aşkımız trabzonspordur siyaset değildir sen birileri siyaset için yönetime girdi dersen bunu adam yediremez ki zaten öyle olmuş. Olay yanlıştır büyük ihtimalle istifasını sunar.

AKSOY_61
31.01.2007, 19:25
antepi yendik
:D son dakika haberi olarak vereyim dedim:D :D
:tsbayrak:

Ali Özcan
31.01.2007, 19:34
Hacıosmanoğlu'nun açıklamaları.
http://www.ajansspor.com/haber/167617

Ahmet Ağaoğlu ise Trabzon'dan ayrılmak zorunda kaldığı kongre sürecinde yaşananları ve gelecekte Trabzonspor'a başkanlık ile ilgili görüşleri var.

Başkanlığı düşünmüyorum diyor. çok zayıf bir ihtimal, kafama uyan bir yönetim olursa seve seve görev alırım diyor. Günümüzün yöneticilik anlayışını eleştiriyor. Profesyonellikten bahsediyor. Yönetime destek verdiği söylüyor. Trabzonspor son 5 senede 4 yönetim değiştirdi diyor. Başarsızlığın en büyük nedeni budur diyor. Yönetimde istikrar şart diyor. Taraftarın istediği paralı başkan profilinin yanlış olduğunu söylüyor.

çok teşekkürler...bu foruma ve Trabzonspor a katkıların eşsiz...sağolasın varolasın...

Murat Hızal
31.01.2007, 19:38
Biri şu sayın yöneticimizi sustursun.Konuşacaksada ulusoyun hamisi gibi davranmaktan vazgeçsin ve ligdeki durumumuzu hakem hatalarına bağlamasın.Bizi konuşsun yeter.

Özkan Erdem
31.01.2007, 19:41
yuh artık.. yöneticisin orda ya, temsil ettiğin mahalle takımı değil TRABZONSPOR...
mevzu neymiş onu merak ettim gerçi ama ne olursa olsun yakışmadı..

Cyzio
31.01.2007, 19:47
antepi yendik

İyiydi :alkış:

Emre B.
31.01.2007, 20:18
antepi yendik
Kaynak nedir?:D :D :atki: :atki: :meşale2:

Özge
31.01.2007, 20:20
Protokol tribününde kavga..

Trabzonspor'un Aralık ayında yapılan Mali Genel Kurulu'nda tartışan Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ile eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz arasında Gaziantepspor ile oynanan kupa maçında protokol tribününde yine tartışma çıktı.

Trabzonspor'un Aralık ayında yapılan Mali Genel Kurulu'nda tartışan Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ile eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz arasında Gaziantepspor ile oynanan kupa maçında protokol tribününde yine tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayda Yusuf Ziya Yılmaz'ın yüzüne ve burnuna aldığı darbeler nedeniyle yaralandığı öğrenildi.

nesta61
31.01.2007, 20:27
trabzonu tebrik edelim boyle berbatt havadaa 1-O kazandik 70 DAKKA tek kale oynadik. hersey yavas yavas oturacak ceyhun'un da takima girmesiyle huseyin yada ayman dan teki kesinlikle kesmeli ozaman FIRTINA geri ESECEK

karatasof
31.01.2007, 20:27
antepi yendik
Sen bunu son dakika haberi olarak vermişsin ama ben müsadenle buna bir ilave yapayım.Bu TS'un ZD yönetiminde 2007 senesindeki ilk galibiyeti aynı zamanda.İyi niyetle ilk diyorum inşaallah arkası gelir.
Ne yapalım ''Umut fakirin ekmeği'' bizimde forvetimiz olduktan ;ZD'da takımın başında olduğu müddet galibiyetleri pek sık göreceğimizi zannetmiyorumya hadi hayırlısı.Allahtan ümit kesilmez....

Travelair
31.01.2007, 20:28
Bjk-Manisaspor maçı öncesi

----> Fatih Terim ve kurmayları Oğuz Çetin, Müfik Erkasap ve Metin Tekin karşılaşmayı yan yana izleyecekler..

Ayıp be bari biriniz sıcak koltuğunuzu bırakıp bizim maçı izleme zahmetinde bulunun :mad:

Selman
31.01.2007, 20:31
Beşiktaş:2 Manisa:0

FANATIK61
31.01.2007, 20:36
Fatih Akyel G.Birliği'nde iddiası!
Gençlerbirliği'nin, Trabzonspor'un gözden çıkardığı savunma oyuncusu Fatih Akyel ile kesin olarak anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Ayman ve Risp'i Trabzonspor'a verdikten sonra savunmada sıkıntı yaşamak istemeyen Gençlerbirliği'nin, Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından gözden çıkarılan savunma oyuncusu Fatih Akyel ile anlaştığı belirtildi.

Gençlerbirliği ile Trabzonspor arasında Ayman ve Risp'in transferi sırasında kurulan dostluğun karşılığında Bordo-mavili ekibin Fatih Akyel'i başkent temsilcisine verdiği ifade edildi. Ligin ikinci yarısında Gençlerbirliği forması giymeye hazırlanan 29 yaşındaki Fatih Akyel ile maç başı anlaşma sağlandığı öğrenildi.

sbay
31.01.2007, 20:59
yönetimde sanki hacıosmanoğlu ile sayitoğlunu arasını yapmak için başkan görev dağılımı yapmış....

hacıosmanoğlu: lobi faaliyetlerini yürütecek
sayitoğlu:takımla ilgilenecek

pReN@_61
31.01.2007, 21:17
Beşiktaş:2 Manisa:0

darısı başımıza...

Bahtiyar
31.01.2007, 21:23
Biri şu sayın yöneticimizi sustursun.Konuşacaksada ulusoyun hamisi gibi davranmaktan vazgeçsin ve ligdeki durumumuzu hakem hatalarına bağlamasın.Bizi konuşsun yeter.

o yöneticimiz sezon başında vazoroniyi iki saat içinde getirip şehir turu attıranlar gereğini yapsın diyordu. sadece bir veya iki maç kaybetmişti(tam hatırlamıyorum.) acaba şimdi niye sesi çıkmıyo erkek adam kamera karşısında ağlıyomu karı kılıklı şey.

attagümüshane
31.01.2007, 21:29
o yöneticimiz sezon başında vazoroniyi iki saat içinde getirip şehir turu attıranlar gereğini yapsın diyordu. sadece bir veya iki maç kaybetmişti(tam hatırlamıyorum.) acaba şimdi niye sesi çıkmıyo erkek adam kamera karşısında ağlıyomu karı kılıklı şey.

cotanak senin imzan ne güzelmiş yaaa:-)tebrikler yerinde ötesi tesbit..2hf siz ha:-)

Bahtiyar
31.01.2007, 21:33
cotanak senin imzan ne güzelmiş yaaa:-)tebrikler yerinde ötesi tesbit..2hf siz ha:-)

sağol. imza güzel ama bu heriflerin futbolu bırakmalarına daha çok var.

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 22:58
Trabzonspor Kupada Tur için Avantaj Sağladı
Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçında evinde Gaziantepspor'u 1-0 mağlup etti.

Yoğun kar yağışı altında oynanan ve zaman zaman saha temizleme çalışmaları sebebiyle duran karşılaşma sonrasında Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, maçta elde edilen galibiyetten fazla, futbolcuların kazanma azminden ve mücadelelerinden dolayı mutlu olduklarını söyledi. İki takımın futbolcularının da iyi niyetli mücadele ettiğini kaydeden Hacıosmanoğlu, "Maç boyunca çok sayıda gol pozisyonuna girdik. Onları değerlendirebilseydik maçı daha farklı bir skorla kazanabilirdik" dedi.
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan (http://www.haberler.com/ziya-dogan/), maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, ilk maçta turu garantileyecek bir skorla sahadan ayrılmak istediklerini, ancak turu garantileyecek bir sonuçla sahadan ayrılamadıklarını dile getirdi. Çok sayıda gol pozisyonuna girdiklerini belirten Doğan, zeminin kötü olması sebebiyle gol vuruşlarında etkili olamadıklarını söyledi. Alınan 1-0'lık galibiyetin iyi bir sonuç olduğunu kaydeden Doğan, "Bu sahada futbol oynamak çok zordu. İki takımın futbolcularını da kutluyorum. İkinci yarıdaki baskılı futbolumuzun karşılığında bir gol bulduk. Ancak turu garantileyecek skoru elde edemedik. İlk yarıda yakaladığımız pozisyonları gole çevirebilseydik, devreyi 3-0 önde kapatabilirdik. Maalesef böyle oldu. Futbolcularımın kazanma azminden son derece memnunum" diye konuştu.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Erdoğan Arıca ise, maçın zor şartlar altında oynandığını ifade ederek, iki takımın futbolcularının iyi bir fizik antrenmanı yaptığını kaydetti. Arıca, Trabzonspor'un kazanmak için daha istekli bir futbol sergilediğini ve maçı da kazandığını söyledi.

Gaziantepspor'un tecrübeli golcüsü Veysel, hava şartlarına rağmen iki takımın da iyi mücadele ettiğini, kazanmak istedikleri bir maçtan mağlup ayrıldıklarını belirterek, ikinci maçta turu geçmek için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti. Gaziantepsporlu bir diğer futbolcu Göksel ise, Trabzonspor'un daha istekli bir futbol sergiyelerek maçı kazandığını dile getirerek, artık ikinci maça bakacaklarını ifade etti.

Öte yandan, Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, karşılaşmanın devre arasında Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş ile Trabzonspor Kulübü eski Genel Sekreteri Yusuf Ziya Yılmaz (http://www.haberler.com/yusuf-ziya-yilmaz/) arasında şeref tribününde yaşanan kavgayı tasvip etmediklerini belirterek, "Üzücü bir olay. Ama bunu fazla büyütmemek lazım" şeklinde konuştu.

(GÖK-MU-KÇ-OK-S) (İhlas Haber Ajansı)

selcuk
31.01.2007, 23:02
bayern münih Felix magath i kovdu sezon sonuna kadar takimi ottmar hitzfeld idare edecekmis

özbalkesli
31.01.2007, 23:03

zaman

Saraçoğlu Stadyumu'nun tribününü boydan boya kaplayan ve bir maç boyunca asılı duran "ADAM GİBİ ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN" pankartı siyasi pankart olmasa gerek...

Harun-61
31.01.2007, 23:04
Kulübümüz sporcularından Aykut Akgün’ün bonservisi Zeytinburnuspor’a verildi. Böylelikle ligin ilk yarısında kiralık olarak Maltepe'de forma giyen Aykut, sezonun ikinci devresinde Zeytinburnuspor’da görev yapacak.

gerçekefsane
31.01.2007, 23:08
...edit.....

Zurawski
31.01.2007, 23:10

Bu adam çok iyiydi yaşı da genç fiziği de çok iyi.BJK tv de Paf maçımızı izlemiştim Aykut diğerlerinin çok çok üzerinde bir futbolcuydu 1. lig topçusu gibi fark ediliyordu.Şimdii bonservisi neden verildi peki ,kaç yüzbin dolara verildi. Yoksa zeytinburnu başkanı bizim başkanın arkadaşı mı ?

selcuk
31.01.2007, 23:16
Bu adam çok iyiydi yaşı da genç fiziği de çok iyi.BJK tv de Paf maçımızı izlemiştim Aykut diğerlerinin çok çok üzerinde bir futbolcuydu 1. lig topçusu gibi fark ediliyordu.Şimdii bonservisi neden verildi peki ,kaç yüzbin dolara verildi. Yoksa zeytinburnu başkanı bizim başkanın arkadaşı mı ?
öylebisedir baksana akcaabat istiyor onlara vermiyorlar maltepe zeytinburnu gibi neyin nesi oldugu bizi ilgilendirmeyen takimlara gelecegimizi hediye ediyorlar yazik oluyor aynisi aliyede yapildiydi cocuk bu hafta 2tanede sebata atti acaba cemden ersenden umutdan eksigi neydi

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 23:21
OLAY! OLAY! OLAY !Tarih: 31.01.2007, 20:00:22 (133 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/olay2_31012007.210153.jpg Trabzonspor'un Aralık ayında yapılan Mali Genel Kurulu'nda tartışan Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ile eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz arasında Gaziantepspor ile oynanan kupa maçında protokol tribününde yine tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayda Yusuf Ziya Yılmaz'ın yüzüne ve burnuna aldığı darbeler nedeniyle yaralandığı öğrenildi.

Trabzonspor'un Aralık ayında yapılan Mali Genel Kurulu'nda tartışan Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ile eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz arasında Gaziantepspor ile oynanan kupa maçında protokol tribününde yine tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayda Yusuf Ziya Yılmaz'ın yüzüne ve burnuna aldığı darbeler nedeniyle yaralandığı öğrenildi.

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 23:22
Ayıp yakışmıyor bu camiaya

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 23:24
ÇOK İYİ OLUYORUZ!MÜKEMMEL FUTBOLTarih: 31.01.2007, 19:47:09 (169 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/SPOR%20MANSET_31012007.190132.jpg Gaziantepspor maçında önceki haftalara oranla iyi bir görüntü sergileyen Trabzonspor, ilerleyen haftalar için umut verdi

MÜKEMMEL FUTBOL

Ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmayan Trabzonspor, Gaziantepspor maçında Konya ve Kayserispor maçlarından çok uzak bir görüntü sergiledi. Rakibi kendi sahasında boğan ve sağlı sollu ataklarla, tehlikeli pozisyonlar bulan Trabzonspor ilk yarıda 3 net gol pozisyonundan yararlanamadı. Geçtiğimiz haftadan 4 farklı futbolcu ile sahaya çıkan Trabzonspor, sergilediği performans ile ilerleyen haftalar için umut verdi.

KADRODA 4 DEĞİŞİKLİK
Savunmada Musa’nın yerine Ufukhan, sol kenarda Murat Ocak’ın yerine Celaleddin’i oynatan Teknik Direktör Ziya Doğan, orta alanda Ferhat’ı keserek Yattara’ya görev verdi. Savunmada en büyük sürprizi Çağdaş’ı keserek yapan Doğan, bu mevkide Erdinç’e görev verdi. Rakip kaleyi abluka altına alan Trabzonspor, son zamanların en iyi futbolunu sergiledi. Orta sahada Hüseyin ve Ayman yıldızlaşan isimler oldu.

Keçeli öfkelendi

Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından Gaziantepspor maçının ikinci yarısında oyundan alınan Keçeli, ateş püskürdü İYİ OYNUYORDU Gaziantepspor maçında Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından ilk 11’de sahaya sürülen ve 36. dakikaya kadar iyi bir performans sergileyen Mustafa Keçeli, bu dakikada oyundan alınmasına öfke saçtı. Yerine oyuna giren Ersen Martin ile tokalaştıktan sonra soyunma odasına doğru ilerleyen Keçeli, kendisine bağıran Ziya Doğan el işareti ile, bırak beni der gibiydi. ÖFKELENDİ Devre arası kendisine bir çok kulüpten transfer teklifi gelen Mustafa’ya Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından vize verilmemişti. Kupadaki Konyaspor maçında sol kanatta Çağdaş, oynatılınca Mustafa Keçeli, bu olaya sesini çıkarmamış, ancak sonraki haftadaki idman performansı ile göz doldurmuştu. Mustafa’nın yaptığı bu hareketten sonra ceza yiyip yemeyeceği ise Doğan’ın raporuna bağlı.

FORVET BOLLUĞU

Doğan, Gaziantep maçında kendini eleştirenlere cevap verir gibi hücuma dönük oyunculara şans verdi Trabzonspor’da Teknik Direktör Ziya Doğan, en çok eleştirildiği konu olan Defansif oynatıyorsunuz, diyenlere Gaziantepspor maçında cevap verdi. Karşılaşmaya hücuma dönük futbolcu ile başlayan Doğan, bu sayıyı daha sonra Ersen’i ve Cem’i oyuna alarak 6’ya çıkardı. Doğan’ın bu oyun sitili kendisini eleştirenlere cevap verdi diye yorumlandı. Bu adada Doğan, karşılaşmanın ilk yarısında Ersen’i oyuna alarak onsuz yapamadığını bir kez daha gösterdi. Doğan ikinci sürprizi ise Cem’i oyuna alarak yaptı. Daha önce bu oyuncu kadroda düşünmediğini söyleyen Doğan’ın Cem’i oyuna sürmesi şaşkınlık yarattı. Cem ise sergilediği performans ile göz doldurdu.

Savunmada iki büyük sürpriz Konyaspor maçına Musa, Stepanov, Risp ve Çağdaş dörtlüsü ile başlayan Trabzonspor’un savunması Kayserispor maçında Musa, Risp, Çağdaş ve Murat Ocak’tan oluşmuştu. Gelenek bozumları her hafta iki kişinin yerinin değiştiği savunmada bu haftada Musa’nın yerine Ufukhan, Murat Ocak’ın yerine Celalettin, Çağdaş’ın yerine ise Erdinç forma giydi. Erdinç’in karşılaşmada forma giymesi federasyondan gelen son dakika belgesi ile gerçekleştirilebildi.

Saha zemini AĞIRLAŞTI Fortis Türkiye Kupası maçında Avni Aker Stadyumu’nda Trabzonspor ile Gaziantepspor arasında oynanan karşılaşma yoğun kar yağışı altında oynandı. Taraftarların da fazla ilgi göstermediği karşılaşma hakem Bülent Yıldırım tarafından zaman zaman durdurularak çizgiler belirlenince devam ettirildi. Uzun zamandır yağmayan kar, bir anda bastırınca taraftarların bazıları soğuğa fazla dayanamadı.

Mükemmel Hüseyin Ayman’ın gelmesi ile orta alanda rahatlayan Hüseyin, harikalar yaratmaya başladı Trabzonspor’da oyun sitili nedeniyle en çok eleştirilen isimlerden olan Hüseyin, ikinci devrenin başlaması ile kendini buldu. Orta alanda Ayman’ın gelmesi ile rahatlayan Hüseyin harikalar yaratmaya başladı. Dün oynanan Gaziantepspor maçında sahanın tartışmasız en iyi ismi olan Hüseyin, Ayman ile birlikte orta sahada hiçbir sıkıntı yaşamayacağının sinyallerini verdi.

Taraftar susmadı Trabzonspor’da Gaziantepspor maçını izlemeye gelen az sayıda taraftar 90 dakika boyunca hiç susmadı. İyi bir görüntü sergileyen Trabzonsporlu futbolcuları yalnız bırakmayan taraftarlar en güzel hediyeyi 90 dakika sonunda alınan 1-0’lık galibiyetle yaşadı. Maç sonunda takımı yanına çağıran futbolcularla büyük bir coşku yaşayan taraftarların coşkusu görülmeye değerdi.

Taka

Hemen havaya girdik

Kasım Hilal
31.01.2007, 23:27
İyi ki bir maç aldık ha..
Gazeteler de hemen manyadı..
O da antep'i o da 1-0 ile üstelik..
Neyse..
Dileyelim de devamı gelsin..
1-0 olsun da hep bizim olsun!

serseerii
31.01.2007, 23:30
İyi ki bir maç aldık ha..
Gazeteler de hemen manyadı..
O da antep'i o da 1-0 ile üstelik..
Neyse..
Dileyelim de devamı gelsin..
1-0 olsun da hep bizim olsun!

abi zaten önemli olan skor degil ki takımın oynadıgı futbol bence çok ii futbol oynadık insallah böyle devam eder

Kasım Hilal
31.01.2007, 23:31
Ya bilmiyorum belki de öküzün altında buzağı arayanlardanım..
Ama neden Musampa oynamıyor hala?

Ali Özcan
31.01.2007, 23:31
süper havaya girmişiz...taka nın haberini gören takım açık ara şampiyonluğa gidiyor zanneder...sadece bir maç kazandık...bu takıma akıllı takviyelerle seneye şampiyonluğa oynayabilir...

Ali Özcan
31.01.2007, 23:33
bu arada Trabzon daki arkadaşlara soruyorum : Ceyhun Trabzon a indi mi ? Bilgisi olan varsa yazabilir mi ?

serseerii
31.01.2007, 23:33
süper havaya girmişiz...taka nın haberini gören takım açık ara şampiyonluğa gidiyor zanneder...sadece bir maç kazandık...bu takıma akıllı takviyelerle seneye şampiyonluğa oynayabilir...

bu laf aslında bana her sene tanıdık geliyoo

gerçekefsane
31.01.2007, 23:35
Karadeniz gazetesinde kaleci jevric haberi yazıyor

Ali Özcan
31.01.2007, 23:38

dünya kupasında sırbistan karadağ milli takımının formasını giydi...sonra kampa geç katıldığı için Aykut Kocaman Ankaraspor dan kovdu...iyi bir kaleci ama Tolga bence iyi oynuyor bu aralar...bu gazı yakalamışken üstünde durulmalı bence...ne de olsa bu yıl kaybedicek çok şeyimiz kalmadı...en azından Tolgayı kazanırız...3 maçta bir gol yedi...penaltıdan ve bir de penaltı kurtardı...toparlanıyor...

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 23:39
Bence tolga iyi kaleci Karşı çıkanlar olacak mutlaka ama bu çocuğu elimizden kaçırmamalıyız

gerçekefsane
31.01.2007, 23:42
dünya kupasında sırbistan karadağ milli takımının formasını giydi...sonra kampa geç katıldığı için Aykut Kocaman Ankaraspor dan kovdu...iyi bir kaleci ama Tolga bence iyi oynuyor bu aralar...bu gazı yakalamışken üstünde durulmalı bence...ne de olsa bu yıl kaybedicek çok şeyimiz kalmadı...en azından Tolgayı kazanırız...3 maçta bir gol yedi...penaltıdan ve bir de penaltı kurtardı...toparlanıyor...

Penaltıyı kaleci kurtarmaz;) penaltıyı futbolcu kaçırır ;)

AKSOY_61
31.01.2007, 23:43
arkadaşlar bi kanalda akyelin gençlerbirliğine gittiğini
birisinde de ankaragücüne gittiğini yazdı.
bugün akşam haberlerinde. hangisi doğru acaba .belki gittiği de yalandır

Kasım Hilal
31.01.2007, 23:44

Allah muhafaza..
O kadar dedim zaten bu yıl için kötü bile oynasa bırakalım da Jeff değil Tolga kötü oynasın...
İnşalah iyi yetişir..
İnşallah maç kurtaran bir kaleci kazanabiliriz..
BEn çok seviyorum bu çocuğu ya!

volkanferhan
31.01.2007, 23:46
Allah muhafaza..
O kadar dedim zaten bu yıl için kötü bile oynasa bırakalım da Jeff değil Tolga kötü oynasın...
İnşalah iyi yetişir..

bende çok seviyorum TOLGA yı ve iki maçtır süper bana göre
tek dileğim şu kaleci atışlarını iyi kullanabilse...

DOĞA SARAÇ
31.01.2007, 23:48
bende çok seviyorum TOLGA yı ve iki maçtır süper bana göre
tek dileğim şu kaleci atışlarını iyi kullanabilse...
Bence oda olacak ben çok umutluyum bu çocuktan oynadıkca daha iyi olacak

Gürkan
31.01.2007, 23:57
Protokol tribününde kavga..

Trabzonspor'un Aralık ayında yapılan Mali Genel Kurulu'nda tartışan Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ile eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz arasında Gaziantepspor ile oynanan kupa maçında protokol tribününde yine tartışma çıktı.

bunların yüzünden şeref tirübününün adı değişti protokol tirübünü oldu.

iyiki değişmiş.

volkanferhan
01.02.2007, 00:02
Türkiye İkinci Lig B Yükselme Grubu'nda mücadele eden Arsinspor, Trabzonspor'un eski oyuncularından Çetin Güner ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Kulüp başkan yardımcısı Şeref Bektaşoğlu, imza töreninde yaptığı konuşmada, forvette yaşadıoları sıkıntıyı Çetin'in transferiyle gidereceklerine inandıklarını belirtti.

Çetin'in transferiyle ara transferi bitkrdiklerini ifade elen Bektaşoğlu,
''Arsinspor, son transferimizle birlikte hedefine emim adımlarla yürüyecektir.
İlk hafta Kırakkalespor maçında aldığımız kötü sonucu da bu hafta Şanlıurfaspor'u yenerek unutturacağımıza inanıyoruz'' dedi.

En son Eskişehirspor'da forma giyen Çetin ise daha önce yaşadığı bir kente
geldiğini belirterek, ''Arsinspor'a transfer olduğum için mutluyum. İyi bir
takıma geldiğime inanıyorum. Arsinspor, geçen sene iyi bir çıkış yakaladı. Bu çıkışını bu yıl da sürdürüyor. Hedefimiz Arsinspor'u Lig A'ya çıkarmaktır'' diye konuştu.

bu arada sanırım 20 000 mesajı yolluyorum:D

crazyalp
01.02.2007, 00:06
...::: DEV PRODÜKSİYON:::...

Bir Eziğin Anıları

İbret Alınması Gereken Bir Olay,
Günün Birinde Herkes Doğru Yolu Bulacak

Bir Ata-Uni ÇILGINLAR Yapımıdır. by Alptekin

http://www.youtube.com/watch?v=r12QQ56bJcY

İzleyin...

Bartuğ13
01.02.2007, 00:25
Allah muhafaza..
İnşalah iyi yetişir..

işte ayağını kullanmayı öğrendiğinde tam süper olacak.ben de hep diyorum jaferin yeidği hatalı goller yerine tolganın yediği hatalı gollerle maç kaybetmeyi tercih ederim(allah hatalı golden ve tüm gollerden korusun kalemizi ama ...)

attagümüshane
01.02.2007, 00:28
jeff kaleci mi ki kıyas yapıyosunuz??tolga dan bi efsane çıksa da rüyalar gerçek olsa inşallah.

attagümüshane
01.02.2007, 00:34
...::: DEV PRODÜKSİYON:::...

Bir Eziğin Anıları

İbret Alınması Gereken Bir Olay,
Günün Birinde Herkes Doğru Yolu Bulacak

Bir Ata-Uni ÇILGINLAR Yapımıdır. by Alptekin

http://www.youtube.com/watch?v=r12QQ56bJcY

İzleyin...

tebrikler:-)ama arkadaki kurtlar müziği febeli arkadaşın dediklerini biraz bastıryo pek iyi duyulmuyo.

TSezgin61
01.02.2007, 00:44
arkadaslar kim ne derse desin, bizim begenmedigimiz kel ziya inat etti önliberodan vazgecmedi, ama ofansif gücünüde gösterdiyse, bu inat varken onda seneye bizi bu takimla sampiyon yapar. sadece destek verelim...

salihismet
01.02.2007, 00:59
arkadaslar kim ne derse desin, bizim begenmedigimiz kel ziya inat etti önliberodan vazgecmedi, ama ofansif gücünüde gösterdiyse, bu inat varken onda seneye bizi bu takimla sampiyon yapar. sadece destek verelim...

Iyi fikir.

Çetin
01.02.2007, 01:26
jeff kaleci mi ki kıyas yapıyosunuz??tolga dan bi efsane çıksa da rüyalar gerçek olsa inşallah.

tolgayla maç yaaprken adam halısahada bile dışarıya çıkan toplara uçuyordu normal kaleler daha büyük olduğu ve ona alışması gerektiği için. şimdi iyi kaleci olur umarım. yabancı kontenjanı azalsın yeni bir ön libero alırız :)

emre81
01.02.2007, 09:20
http://www.takagazete.com/haber_images/olay2_31012007.210153.jpg Trabzonspor'un Aralık ayında yapılan Mali Genel Kurulu'nda tartışan Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ile eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz arasında Gaziantepspor ile oynanan kupa maçında protokol tribününde yine tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayda Yusuf Ziya Yılmaz'ın yüzüne ve burnuna aldığı darbeler nedeniyle yaralandığı öğrenildi.

Rezillik başka bişey değil bunlar bi de Ajdar Alihan arasında yaşanıyor başka yerde değil. Böyle bir olayla karşımıza çıkan insanlar artık bu takımda yöneticilik yapmamalı bence, ayıp denen bişey var ya.

Travelair
01.02.2007, 09:29

Kiralık verilmesini anlarım da neden sözleşmesi 2010'a kadar devam eden, 20 yaşında bir futbolcuyu, geleceğimiz olarak paf takımdan profesyonel sözleşme yaptığımız bir ismi, bonservisiyle birlikte, hiçbir bilgi verilmeden, bir "oldu bitti" ile 2. lig kulübüne gönderilir?

jefferson61sefa
01.02.2007, 09:37
jevriçi bonservisiyle alıp jeffi kiralıo dio fotomac insallah yalandır jevriç de kaleci mi ya kingston ona bin basar aynen jeff ve tolgada

Travelair
01.02.2007, 09:39
Son gün bombası
Bordo-mavililer, başkent takımının file bekçisi Jevriç'i alıp, Jefferson'ı verecek.

Ara transferde büyük hareketlilik yaşayan Trabzon, son gün bombasını da kalede patlatıyor. Bordo-mavili yönetimin, ilk yarıda performansından memnun olmadığı kaleci Jefferson'ı Ankaraspor'a kiralamak ve başkent ekibinde kadro dışı olan file bekçisi Jevriç'i almak için harekete geçtiği öğrenildi.

Doğan ısrarcı oldu
Bordo-mavililerin teknik direktörü Ziya Doğan'ın ısrarla istediği Jevriç'i bonservisiyle birlikte transfer etmek istediği belirtiliyor. 33 yaşındaki Sırp kalecinin işlemleri, transferin son günü olan bugün mesai bitimine kadar yetiştirilmeye çalışılacak. Jevriç son Dünya Kupası'nda ülkesinin kalesini korumuştu.
Fehmi ÖZGÜLER

33 yaşında kalecinin bir de bonservisini mi alacağız? Yabancı kontenjanı bir yana, jübilesi bir yana. Kiralasak olmuyor mu? Bunlar ne kadar ters adamlar yahu?

Kadir
01.02.2007, 09:42
Son gün bombası
Bordo-mavililer, başkent takımının file bekçisi Jevriç'i alıp, Jefferson'ı verecek.

Ara transferde büyük hareketlilik yaşayan Trabzon, son gün bombasını da kalede patlatıyor. Bordo-mavili yönetimin, ilk yarıda performansından memnun olmadığı kaleci Jefferson'ı Ankaraspor'a kiralamak ve başkent ekibinde kadro dışı olan file bekçisi Jevriç'i almak için harekete geçtiği öğrenildi.

Doğan ısrarcı oldu
Bordo-mavililerin teknik direktörü Ziya Doğan'ın ısrarla istediği Jevriç'i bonservisiyle birlikte transfer etmek istediği belirtiliyor. 33 yaşındaki Sırp kalecinin işlemleri, transferin son günü olan bugün mesai bitimine kadar yetiştirilmeye çalışılacak. Jevriç son Dünya Kupası'nda ülkesinin kalesini korumuştu.
Fehmi ÖZGÜLER

33 yaşında kalecinin bir de bonservisini mi alacağız? Yabancı kontenjanı bir yana, jübilesi bir yana. Kiralasak olmuyor mu? Bunlar ne kadar ters adamlar yahu?

arkadaşım transfer dönemi bitmedimi bugün 1 şubat .

ztn alınmaması gereken bi oyuncu dünya kupasında arjantinden 6 gol yiyince gözden düşmüştü ankaraspor dada

Cem Yavuz
01.02.2007, 09:45
DOĞA SARAÇ tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=629992#post629992)

Trabzonspor'un Aralık ayında yapılan Mali Genel Kurulu'nda tartışan Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntaş ile eski yöneticilerden Yusuf Ziya Yılmaz arasında Gaziantepspor ile oynanan kupa maçında protokol tribününde yine tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüştüğü olayda Yusuf Ziya Yılmaz'ın yüzüne ve burnuna aldığı darbeler nedeniyle yaralandığı öğrenildi

İşte ALBAYRAK ve adamlarının zihniyeti...
İşte bunların vizyonu...
İşte bunların karizması...
Tam bir derebeylik düzeni...
Tam bir faşizan düzen....
Bizi eleştirirsen maça da gelemezsin...
Gelirsen de dayagı yersin....

Şimdi sana sesleniyorum...
TRABZONSPOR ONUR KURULU...
Disiplin kurulu...

Bu derebeyi zihniyetindeki adam hala bu takımda yöneticilik yapacak mı...
Biz bu faşist zihniyetle mi büyüklüğümüğzü koruyacagız...

Yazık yazık...

champions
01.02.2007, 09:47
bu transfer tam komedi olur bence ankarada oynayamayan 33 yaşında yabancı bi kaleci transferin son gününde hemde tam tolga kendine gelmişken zamanlama ancak bu kadar kötü olabilir jeff +2 futbolcu verip martinezi alırlar ona bişey diyemem

Emorfo
01.02.2007, 09:51
Cem Yavuz
Faşist vb şeyler kullanmayalım, sonuçta biri yeni diğer eski yönetici ayıp oluyor. Her maç bir rezillik, bakalım daha neler göreceğiz.

Cem Yavuz
01.02.2007, 09:58
İster yönetici olsun isterse başkan...
Benim makamlarla bir sorunum yok....
Makamlara saygımız herzamn var...
AMA,
Eger o makamlara butarz adamlar oturtuluyorsa,
Ve bu adamlar benim takımımı ve camiamı eylem ve davranışlarıyla rezil ediyorsa,
Derebeyi gibi tribinde adam dövüp darp ediyorsa...
Sesi biraz çıkan butarz olaylarla yıldırılınıyorsa...
Bunun ismi faşistlik ve bu düzen faşizan düzen dir....

Emorfo
01.02.2007, 10:04
Bu ilk değil ki, protokol tribünlerinde neler oluyor. Birbirine silah çekende var. Yusuf Ziya Yılmaz medyaya güzel poz verdiği için hemen gündeme geldi. Bu gibi olayları dayak yiyende saklaması lazım. Bunda faşizan bir şey göremiyorum iki kişi biribirine zıt kavga ettiler biri dayak yedi, yeri tribün değil ayrı konu.. herşeyi de faşizanlığa bağlamayın kardeşim alalala :)

Naim
01.02.2007, 10:05
Gazetede Yazarsın Gazeteniz ve Siz Tehdit edilirsiniz.
En doğal Hakkınızı Kullanır Kongrede Konuşursunuz Şeref tribününde Dayak Yersiniz.
Başka Platformlarda Yazarsınız Yazma Diye uyarılırsınız.Yazarsanız Başınıza Gelmedik Kalmaz ne hainliğiniz Kalır ne yüzünüze vurulan iyiliklikler

Acaba Bu yönetim bir nevi Dokunanı yakarız özelliğine ve korkutuculuğuna mı sahip?
Bu kadar alen başarısızlığa rağmen eleştirmek yasak ama Tehditler saldırılar serbest

Atay beyin karakterinişimdi çok daha iyi anlıyorum
hiç değilse git dedik ve gitmeyi bildi adam

Naim
01.02.2007, 10:08
Bu ilk değil ki, protokol tribünlerinde neler oluyor. Birbirine silah çekende var. Yusuf Ziya Yılmaz medyaya güzel poz verdiği için hemen gündeme geldi. Bu gibi olayları dayak yiyende saklaması lazım. Bunda faşizan bir şey göremiyorum iki kişi biribirine zıt kavga ettiler biri dayak yedi, yeri tribün değil ayrı konu.. herşeyi de faşizanlığa bağlamayın kardeşim alalala :)

Faruk
bu iş iki mahalle çocuğunun kavgası ve ya iki Tribün grubunun kavgası değil
tamamiyle Trabzonspor Kongresinde yönetimi eleştiren eski bir yöneticinin Protokol tribününde bizi eleştirirseniz sonu kötü olur tehditlerinin tezahuru
Kahraman altuntaş yarından tezi yok istifa etmelidir
Trabzonspor Yöneticisinin Olmasada Trabzonspor Yönetiminin bir ağırlığı bir haysiyeti mevcuttur
Taşıyamayan kenara çekilsin bir zahmet

Travelair
01.02.2007, 10:10
Ne kadar basit? Bu insan Trabzonspor kimliği altında adam dövüyor. Vakit geçirilmeden disiplin kuruluna sevk edilmesi lazım. Sonra ağlarız işte neden Ahmet Ağaoğlu adaylığını çekti vs. diye. Neresi burası Teksas mı? En basiti suçtur bunun adı

Cem Yavuz
01.02.2007, 10:10
İki kişi kavga etti..
Biri dayak yedi...
Bu kadar basit yani....
Ayıp kardesim ayıp...
Albayrak ı bu yönetimi savunabilirsiniz...
Bu sizin tercihinizdir ama....
Bunu körü körüne yapmayın.....
Millet yemiyor bunları....
Kavga yeri tribün değil diyosun...
Doğru..
Peki neresi kavga yeri...
Uzun sokak mı...
MAY tesislerimi...
Yani neyi savunacağınızı şasırıyorsunuz...
Kavga her yerde ayıp her yerde yakışıksız...

Atalay
01.02.2007, 10:11
hakikatten nedir bu rezillik!! adam yönetimi eleştiriyor şeref tribününde kafa yiyor.. bizim camiadanda hala ses yok. tık yok.. bu kulübü kahve mantıgı ile yönetemezsiniz efendiler!!!

Atalay
01.02.2007, 10:15
dün akşamdan beri bu konuyla alakalı bir topic açılmasını bekliyorum..çünkü ben açsam ahan muhalif yine başladı demesinler diye ama hala bir cengaver çıkmadı bu konunun daha geniş olarak kendi başlıgından tartışılması gerekmiyormu??

stichus
01.02.2007, 10:17
nasıl gerçekleşmiş bu olay?
ayırmaya çalışan falan olmamış mı?
protokol tribunu yalnızca yönetim için değildir sanıyorum.
detay bilen var mı?

Emorfo
01.02.2007, 10:19
İki kişi kavga etti..
Biri dayak yedi...
Bu kadar basit yani....
Ayıp kardesim ayıp...
Albayrak ı bu yönetimi savunabilirsiniz...
Bu sizin tercihinizdir ama....
Bunu körü körüne yapmayın.....
Millet yemiyor bunları....
Kavga yeri tribün değil diyosun...
Doğru..
Peki neresi kavga yeri...
Uzun sokak mı...
MAY tesislerimi...
Yani neyi savunacağınızı şasırıyorsunuz...
Kavga her yerde ayıp her yerde yakışıksız...

Benim yazımdan yönetimi savunmakla alakalı nasıl bir sonuca vardın. Olayı tabki tasvip etmiyorum. Ancak kaba tabirle Yusuf Ziya Yılmaz dayağı haketmiştir. Yönetimi eleştirmek başka Genel Kurul'da yönetime ağza alınmayacak şekilde eleştirerek hatta hakaret ederek boşuna rüzgar yapmak başka. Olaya çok fazla duygusal baktığınız için size çok büyük bir olay gibi geliyor. Protokol tribünde tartışmılardır, tartışma kavgaya dönüşmüştür. Anlık olay yani. Bu olay neticesinde bu adamlar faşist kendileri gibi düşünmeyeni böyle yapıyorlar demek insafsızlıktır. Kavga çözüm müdür değildir tabiki, ama kavga denen olay bu kadar basittir büyük kaptanın dediği gibi. :)

Cem Yavuz
01.02.2007, 10:21
Konu sulanıyor arkadaşlar..
Yok kim varmıs yok kim yokmuş..
Kim kaç yumruk vurmuş...
Bu reziliğe kim sebeb olduysa derhal gereğini yapmalı...
Kimler bizi küçük düşürüyor kimler oturduğu makamın agırlığüını tasıyamıyorsa çekip gitmeli....

TSknbkTS
01.02.2007, 10:23
elin brezilyalısını kaleci yapmaya ne kadar da meraklıyız.Jevriç in tırnağı olamaz cenıfır.Nihayetinde milli takım kalecisi ve tecrübeli.Bütün transferlere kar sağlamak amacıyla yapmak zorundaymışız gibi bakmayın lütfen.O neden mutlaka alınmalı.Kaleci dediğin kendine baksın 40 yaşına kadar oynar.örneğin oliver kahn.

Cem Yavuz
01.02.2007, 10:27
Doğru haketmiştir....
Kim ki Yusuf ziya Yılmaz...
Kimdir o...
Onun ne haddine ALBAYRAKLARI ELEŞTİRMEK...
ONUN NE HADDİNE GELMİŞ GEÇMİŞ EN BASARILI YÖNETİCİLERİ ELEŞTİRMEK...
ONUN NE HADDİNE Bu takımın olmayan paralarını saga sola peşkeş çekenleri uyarmak...
Onun ne haddine klübün itibarını yerlebir edenlerşi tenkit etmek...

DAYAGI HAK ETTİ O...
HATTA AZ VURDULAR...
AYAKLARINA SIKSAYDILAR.....

zisinoli
01.02.2007, 10:36
FAŞİST ÜZERİNE: Kendisininkinden farklı bir düşünceye tahammülü olmayan ve onu kaba kuvvet kullanarak ezmek isteyen. Yalnız farklı düşünceyi değil, düşüncenin sahibini de yoketmek isteyen.Herkesi kendine benzetmek isteyen. O hangi müziği dinliyorsa herkes de onu dinleyecek, o ne içiyorsa herkes de onu içecektir. Aksi durumda şiddet ilk başvurduğudur.

Evet arkadaşımızın biri faşist kelimesini kullanmış dün şiddete başvuran yönetici için açıklama yapmıştır. Bu tarzda bu düşüncede insanların Trabzonsporumuzun yönetim kurulunda olmaması gerektiğini ifade etmiştir. Yüreğine sağlık. Bizler arkdaşımız ile hemfikiriz ve bu yöneticinin görevi bırakmasını talep ediyoruz. Protokol tribünde tabiri caizse haşa ama hepimizin ibadethanesinde bu tür olayların cereyan etmesine olanak veren Trabzonsporun yöneticisi ise söylenecek tek bir szö var. İstifa etmelidir. Eğer Trabzonun şiddetle anılmasını istemiyorsak eğer zorumuza gidiyorsa o zaman ne diye bu adamlara istifa etmeleri gerektiğini söyleyemiyoruz. Jeferson gitse ne olur Jefriç ya da bir başkası gelse ne olur. Onlarda bizim gündemimiz ama bugün gündem protokol tribünde bir yöneticinin eski bir yöneticiye şiddet uygulamasına tepki vermek olmalıdır. Bir arkadaşımız verdiği tepkiyi yargılamak kullandığı doğru ifadeleri kullanması gerektiği konusunda uyarılması faşizmi hatırlatmıyor değil. Siyasi bir söylem değildir faşizm ve kimsenin zoruna gitmesin. Solcu faşitstlerin de sağcı faşistlerin de bizleri sağcı ve solcu diye parçalayan faşitlerin de, sıradan faşitstlerin de karşısında olacağız/olmalıyız. Faşist kelimesinden korkmak, üstüne almaktır. Kimseyi söylemlerinden dolayı uyarmayalım ve yargılamayalım. Nesnelliğinizi kaybettiğiniz zaman söylemleriniz havada kalır. Bizim adamlarımız yok sadece adam olanların yanındayız. Yusuf Ziya umrumda değil, kafayı vuranda-umrumuzda olması gereken Trabzonsporun protokol tribününde, yöneticilik yapanların birbirine kafa atması, kan akması, şiddet. Halbuki bugünlerde tek yürek olma zamanı.Tüm Türkiye'ye Trabzon'luların şiddet yanlısı olmadığını gösterme zamanı. Sorumluluk zamanı. Kafa atma zamanı değil...

Faik Yılmaz
01.02.2007, 10:36
şu işe bakın ya....

çocuk yapmaz bunların yaptıklarını.....

yöneticiliği beceremedikleri gibi uygarca konuşmayıda beceremiyorlar.....

bu yönetimle rezil olmaya devam.....