PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

ofkan
31.05.2006, 00:54
Yönetim febeyi umutlandiriyo

gerçekefsane
31.05.2006, 00:55
unuttum, hatirlayan varmi busene kim sampiyon oldu.smileys/smiley2.gif

yarismaci arkadaslara basarilar smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifEdited by: gerçekefsane

Kemal Musaoğlu
31.05.2006, 00:59
<DIV id=haberer>
<DIV id=haberBaslik>Trabzon?da toplu intihar girisimi !</DIV>
<DIV id=haberTanitim>Trabzon?da imam hatip ögrencisi 4 genç kiz ilaç içerek intihar etti.</DIV></DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>
<DIV id=haberImage>http://image.haber3.com/haber/34827.jpg</DIV>
<DIV id=haberTarih>30 Mayis 200621:09

</DIV>Trabzon'un Çaykara ilçesindeki Imam Hatip Lisesinde ögrenim gören 4 kiz ögrenci, ilaç içerek intihara tesebbüs etti.

Alinan bilgiye göre, lisede yatili ögrenim gören 15 yaslarindaki M.G. H.G. H.Ç. ve K.D, arkadaslari tarafindan yatakhanedeki bir odada fenalasmis halde bulundu.

Ögrenciler, arkadaslarinin haber vermesiyle görevliler tarafindan Of Devlet Hastanesine kaldirildilar. Yapilan muayeneleri sonucunda intihar etmek için ilaç içtikleri belirlenen ögrenciler, tedavilerinin
ardindan ailelerine teslim edildiler.

Arkadas olduklari belirtilen ögrencilerin, derslerinde basarisiz olmalari nedeniyle böyle bir olaya kalkistiklarini söyledikleri belirtildi.

Ögrencilerin aileleri ile okul yetkilileri ise konuya iliskin açiklama yapmadilar. </DIV>

ctmeoy
31.05.2006, 01:02
bence bu fatih tekke olayinda ist medyasinin bu davranislarina dur diyecek lobimiz maalesef yok.ulusal medya kanallarindan herhangibirinin genel yayin yönetmeni trabzonlu trabzonsporlu olsaydi veya samimi dostlari trabzonlu olsaydi üstümüze bu kadar gelemezlerdi.

buradan trabzonumuzun saygi deger isadamlarina milletvekillerine bürokratlarina sesleniyorum lütfen trabzonspora sahip cikin .........

gerçekefsane
31.05.2006, 01:11
Cordoba beklemede

http://www.gunes.com/images/spacer.gif Trabzonspor yöneticisi Kafkas Kolombiyali kalecinin gelmek istedigini söyledi. Trabzon, Hayrettin ve Umut'u aldi
TRABZONSPOR Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas Besiktas'in kadro disi biraktigi Kolombiyali kaleci Cordoba'nin kulübe gelmek istedigini kendilerine ilettigini bildirdi. Kafkas,'Bize Türkiye'de tekrar görev yapmak istedigini ve yasadiklarini da unutamadigini söyledi. Yönetimde degerlendirdikten sonra olumlu veya olumsuz bir karar verecegiz' dedi.

O YILDIZ
TRABZONSPOR, G.Saray ve Besiktas'in da istedigi Sivasspor'lu Hayrettin ile anlasmaya vardi. Hayrettin'e karsilik kaleci Ahmet Sahin ve stoper Tayfun disinda 750 milyar lira da para verilecek. A.Gücü'nin 2.5 milyon dolari kabul etmesi üzerine Umut krizi de çözüldü.

gunes.com

smileys/smiley29.gifsmileys/smiley29.gifEdited by: gerçekefsane

ofkan
31.05.2006, 01:17
Haberlerin asli warsa hayirli olsun ne diyelim

Emre Emiroğlu
31.05.2006, 01:23
Biz Ne Haberler Okuduk Böyle smileys/smiley17.gifTakmayin.

KuĞu
31.05.2006, 01:24
Cordoba beklemede

http://www.gunes.com/images/spacer.gif Trabzonspor yöneticisi Kafkas Kolombiyali kalecinin gelmek istedigini söyledi. Trabzon, Hayrettin ve Umut'u aldi
TRABZONSPOR Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas Besiktas'in kadro disi biraktigi Kolombiyali kaleci Cordoba'nin kulübe gelmek istedigini kendilerine ilettigini bildirdi. Kafkas,'Bize Türkiye'de tekrar görev yapmak istedigini ve yasadiklarini da unutamadigini söyledi. Yönetimde degerlendirdikten sonra olumlu veya olumsuz bir karar verecegiz' dedi.

O YILDIZ
TRABZONSPOR, G.Saray ve Besiktas'in da istedigi Sivasspor'lu Hayrettin ile anlasmaya vardi. Hayrettin'e karsilik kaleci Ahmet Sahin ve stoper Tayfun disinda 750 milyar lira da para verilecek. A.Gücü'nin 2.5 milyon dolari kabul etmesi üzerine Umut krizi de çözüldü.

gunes.com

smileys/smiley29.gifsmileys/smiley29.gif

dostum tebrikler bu haberi nezaman nerden buldun bilmiyorum gece baskisi degil herhalde ama gün içerisinde buraya eklenen 50 haber birbirinin aynisiydi sadece cümlelerin yerleri degisikti, bu tuaf haberin için sagol ama sanki geçen haftanin haberi gibi duruyo gecenin bi yarisi nerden çikti böyle bir haber

gerçekefsane
31.05.2006, 01:27
Cordoba beklemede

O YILDIZ

gunes.com

smileys/smiley29.gifsmileys/smiley29.gif

dostum tebrikler bu haberi nezaman nerden buldun bilmiyorum gece baskisi degil herhalde ama gün içerisinde buraya eklenen 50 haber birbirinin aynisiydi sadece cümlelerin yerleri degisikti, bu tuaf haberin için sagol ama sanki geçen haftanin haberi gibi duruyo gecenin bi yarisi nerden çikti böyle bir haber

kaynagini yazdim.smileys/smiley2.gifbakip okursun smileys/smiley2.giftarihini de bak.smileys/smiley2.gifgeçen haftanin haberini de benzemiyor smileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

İleli
31.05.2006, 01:27
ise giderken interenet geldikten sonra internet yeter ya simdiden biktim bu transfer dedikodularindan...

Kemal Musaoğlu
31.05.2006, 01:32
ise giderken interenet geldikten sonra internet yeter ya simdiden biktim bu transfer dedikodularindan...

aynen bende öyle.

FANATIK61
31.05.2006, 01:41
Bizler mecburmuyuz bu dertleriböyle cekmeye, anlamis degilim....

Bizi Adam yerine koyan yoksmileys/smiley5.gif

ihsanbayram
31.05.2006, 01:53
umarim bu hafta antröner problemeni cözerler ,gelecek haftaya kalirsak isimiz zor,kaliteli yabanci antröner (steevens-cupergibi)veya ersun yanal heyecan verici olur ,yoksa trabzon da hocalik yapmis ve istifa edip gitmis hocalara kalirsak taraftar bölünmüs olur ,iki -üc hafta sonra horlamalar baslar yoksa bende giray bulak in gelmesini ama basarili olmasini isterim .

umarim direk ilk 11 de devamli oynayabilecek takimi tasiyabilecek 4-5 tane futbolcu alip transfer sezonunu kapatiriz ,artik lig basladiktan sonra halen futbolcu arar durumda olmak istemiyoruz.

bunlar ibrahim akin eger bjk veriyorsa ,hayrettin ,umut bulut,mehmet topuz,musa byük iki tane süper yabanci olabilir .

ama okan buruk sergen ali günes gibi doymus heyecanini kaybetmis takim ruhunu asagiya cekecek emeklileri istemiyoruz

um,arim iyi özetledim hadi size iyi geceler

gerçekefsane
31.05.2006, 02:07
supersport da nostaljismileys/smiley2.gif Trabzonspor- Gaziantepspor maçi varsmileys/smiley2.gif

Hami, Ogün, Abdullah, Ünal, Tolunay'li kadro smileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

eys_61
31.05.2006, 02:32
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">o maçtan gözüme çarpan oyuncular tolunay,ünal ve cemarauli olmustu benim</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=cebb6480>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE></BLOCKQUOTE>Edited by: eys_61

Nadir Bekar
31.05.2006, 03:57
arkadaslar

ben de dahil olmak üzere Trabzonspor u hep eski trabzonspor olarak görüyoruz ama maalesef degil

taraftar sayimiz bile gittikçe azaliyor yeni nesilin bir çogu fbli bundan 20 sene sonra trabzonsporlu sadece memleketi trabzon olanlardan baskalari olmayacak

tabiii futbolcusu da ayni degil eski trabzonlu ruhu olan futbolcularimiz artik yok görüyorsunuz ki fatihin transfer dedikodulari aldi basini gitti belkide dedi kodu degil bunlar

simdi siz fatihin yerinde olsaniz ne yapardiniz.?

ben söyleyeyim hemen tv nin karsisina geçip ben trabzonspor dan baska bir takimda özellikle de fbde oynamam derdim eminim ki sizde aynisini derdiniz.

egerki fatih febeye giderse yönetim hemen istifasini versin

balik bastan kokar yönetim sesini çikarmazsa fatihte gider heralde ondada azcik ruh olsaydi çikip bi açiklama yapardi

enbasta yönetimin basindaki gerçek trabzonsporlu olmasi lazim bu takim teknik adami olmayan transfer yapamayan onu birak elindekini bile kaptirirken rakibi ise üst üste transfer yaparken nasil sampiyon olacak

bu hayaller ancak hayal olarak kalacak uzuuunn yillarda böyle olacak taaki ne zamana kadar olacagi belli degil

sampiyon filan olamayiz unutun gitsin ben son iki sampiyonlugu hatirliyorum ve hersene sampiyonluk için ümidim vardi ama artik bu sene o ümit denilen sey kirildi........................................... .....

.................................................. .......... ...........................

.................................................. .......... ...........................

.................................................. .......... ............................

TheCrow
31.05.2006, 05:23
pasfotomaç gazete müsveddesinde manset:Fatih de fenerde!!!

Ama yaziyi okuyorsunuz,sonuna kadar tümerin transferi ile ilgili haberler,en sonda da iki satir "aziz yildirimla,NuriAlbayrak görüsüp el sikisti" ...

Bunlari denetleyen bir kurum,bir sikayet mercii yok mudur arkadaslar,bu isleri bilen bir arkadasimiz yol yordam göstersin bize...

bunyamin55
31.05.2006, 07:25
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sabah sabah beni küfür sahibi yapiyo bu fotomaç midir nedir.</TD></TR>

cemka
31.05.2006, 07:26
sabah sabah açtim agzimi yumdum gözümü... Bu gazeteyi alan bir tane Trabzonsporlu da varsa ona burdan sesleniyoruum... Trabzonspor taraftari Fotomaç okumaaaaaaaaaaz... Bu böyle bilineee...Ya arkadaslar su gazeteye toplu olarak bir protesto yapsakya...bu konuda bir organizasyon yapalim...

Faik Yılmaz
31.05.2006, 08:15
pasfotomaç gazete müsveddesinde manset:Fatih de fenerde!!!

Ama yaziyi okuyorsunuz,sonuna kadar tümerin transferi ile ilgili haberler,en sonda da iki satir "aziz yildirimla,NuriAlbayrak görüsüp el sikisti" ...

Bunlari denetleyen bir kurum,bir sikayet mercii yok mudur arkadaslar,bu isleri bilen bir arkadasimiz yol yordam göstersin bize...

tamamda yönetimimz bu konuda kesinlikle vermiyorz diye bi açiklama yaptimi hayir.....

klübün menfaatlerini göz önünde bulu8ndurup satabiliriz deniyor. en iyi silahini fenere ver sonrada sampiyonluk için oyna. simdi siz tuncayi yada alexi isteyin bakalim vereceklermi fiyati ne olursa olsun....

kusura bakmayin ama bu küçüklügün ifadesidir. TRABZONSPORLULUK ruhunu bilmeyen bi adam i baskan yaparsanizda olacagi budur....

ahmetansu61
31.05.2006, 08:20
trabzonspor futbolcualip satmadan da buyuyemez. herzaman diyorum bu adamlar geçici trabzonspor baki. yerine daha iileri gelicektir. hamide de aynisini yaptik biliyosunuz.

ama burda önemli olan trabzonsporun alt yapisindan yetismis bi futbolcunun istanbul takimlarina satilmasi. buna kesinlikle karsiyim. nekedar para verirlerse versin. fatihin türkiyede bordomavili formadan baska forma giymesi dusunulemez. fener 10 mu veriyo bayern 5 veriyosa bayern e satariz. satmak istiyosan fatih de gitmek istiyosa avrupan yapilan en buyuk teklife verirsin.

geronimo_61
31.05.2006, 08:40
öyle saniyorum ki bu yönetim trabzonspor taraftarinin sabir profilini ortay çikarmaya çalisiyor. sanirim ilk sonuslarda gayet iyi onlar açisindan... korkuyorum ve umudumu kaybediyorum artik.. bunlarin sebebleri basiretsiz ve ne yazik ki plansiz bir tutum sergilenmesi.

biz ise yarasin yaramasin bir sürü transfer istemiyoruz ama sorunlar belli alinacak tip oyuncular belli. herseyden önemlisi bir tanidik arkadas varsa sunlara söylesin... bize teknik direktör lazim

divicam
31.05.2006, 08:42
trabzonspor avrupa'ya futbolcu ihraç etmeyi ögrendigi zaman sampiyonluklarin yolu açilir... hollanda'nin ajax'i gibi olur... O zaman Türkiye'deki iyi oyuncular da Trabzonspor'a gelmek ister... Türkiye'nin brezilyasi olur trabzon...

Volkan Albayrak
31.05.2006, 08:44
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yine haber yok ..........................???????????????????????? ?????????? ?????</TD></TR>

Volkan Albayrak
31.05.2006, 09:06
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ah ulan ah su sayisal loto bi vursun anasini satayim direk yönetime adayim. siz o zaman görün nasil transfer yapiliyor</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=18986eb7>ah ulan ah su sayisal </BLOCKQUOTE>

divicam
31.05.2006, 09:12
Trabzon yönetimi Fatih Tekke transferinde ikna olmus... Fenerbahçe'ye veriyorlar... Görüsme Yeni Safak gazetesinde olmus... Baskan dün gece son karar için yeni teknik direktörü beklediklerini açikladi... Kisacasi "hoca istemedi biz de gönderdik" diyecekler... Eger Fatih'i fener'e satarlarsa....Bu yönetimi Fener ajani ilan ederim... bana destek olacak arkadaslarimla her türlü eylemi organize ederim... haberleri olsun...

Volkan Albayrak
31.05.2006, 09:16
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">divicam kaynak ne</TD></TR>

Volkan Albayrak
31.05.2006, 09:18
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar su ana kadar anladigim benim fatih gitmek istemiyor ama büyük baskan! hala fenerle görüsüyor yani durum bumudur.</TD></TR>

MAÇKA_61
31.05.2006, 09:19
Arkadaslar valla ben de dün çok korktum ama yok yok Fatih'imiz bir yer gitmiyo ."Ben Trabzonspor'un kaptaniyim ve Türkiye'de hiç bir takimda oynamam "dedi.Bu söylemtiler hep bu kartellesmis,kalleslelsmis medyanin .......gi

hamucera
31.05.2006, 09:22
Trabzon yönetimi Fatih Tekke transferinde ikna olmus... Fenerbahçe'ye veriyorlar... Görüsme Yeni Safak gazetesinde olmus... Baskan dün gece son karar için yeni teknik direktörü beklediklerini açikladi... Kisacasi "hoca istemedi biz de gönderdik" diyecekler... Eger Fatih'i fener'e satarlarsa....Bu yönetimi Fener ajani ilan ederim... bana destek olacak arkadaslarimla her türlü eylemi organize ederim... haberleri olsun...

abartmayalim istersen biz neden ibrahim akin konusunda son karari bjk teknik direktörü verecek dedik. çünkü kendisi ile anlastik.

fenerde fatih ile görüsüp ortak bi nokta bulmuski artik is yönetime kaldi. tabi basinda ki yansimalar bu sekilde ne kadar dogru oldugu bilinemez. ama su var gidecekse ve satilirsa iyi paraya satsinlar sorun yok. evet en büyük rakiplerimizden birisine satilacak ama burada birazda fatih in yanlisi var. paradan dolayi gitmis olacak avrupaya giderse kimse tepki göstermez ugurlama bile yapilir.

son söz fatihten çikar arkadaslar yönetim durup dururken öyle bir oyuncu için gelin size satalim demez. bekleyip görelim imza atilmadan oyuncumuzun ve yönetimimiz agzindan bu oyuncumuzu fenere sattik veya ben fenerle anlastim gibi cümleleri görerek duymadan biraz daha sakin yorum yapalim.

Mehmet
31.05.2006, 09:22
Hayirlisi olsun
eger 8000 euro para dogru ise iyi para.
Trabzonspor agir bir yükten kurtulmus demektir.
Satilmasi biz taraftarlar için tabiki hos degil ama.
Akilli tüccar ve patron isi diyebilirim.
Bizim baskan bayagi isini biliyor diyorum.
Bakalim dogrumu bunlar henüz resmi bir açiklama yok.
Ama FATIH TEKKE Aziz Yildirim'in evine konuk olmussa ipler kopmus demektir.

ahmetto
31.05.2006, 09:24
Arkadaslar fatih gitmez bunu biliyorum ama bu yönetim beni çok korkutuyor.Herseyi yüzlerine gözlerine bulastiriyorlar.Neden açiklama yapmazlar neden bizim satilik futbolcumuz yok.Kimse kapimizi çalmasin diye

Neden Misilleme yapmazlar bizde tuncay sanli ya Volkan Bekirogluna

Önder turaciya talibiz diye bu nasil strateji bu nasil yönetim allah bildigi gibi yapsin bunlari ya yeter stresten bunalim dan kendi kensdimi yedim

divicam
31.05.2006, 09:24
baskan'in açiklamasini lig tv'de agzindan dinledim... "transfer için teknik direktörün kararini bekliyoruz" dedi... Yeni Safak'taki görüsme yalan degil... Nihat Özdemir dün zaten Albayrak'la görüstüklerini açikladi... Sabah Gazetesi de görüsmenin yerini yazmis...

divicam
31.05.2006, 09:32
Murat Aksu kaptanlari Tümer'i Fenerle konustu diye "kovdum masadan" diyor... Agzindan dinledim televizyonda... Bizimkilerin yaptigina bak arkadas... o yönetici sözlesmesi biten adami kovuyor... Bizimkiler sözlesmeli oyunculari için pazarlik yapiyor... utanç verici bir durum... Trabzonspor yönetimi bunlara birkaç gömlek büyük geldi... geldikleri yere dönsünler bence... Fatih Tekke takimda kalsa da benim için farketmez... Fatihgörüsmemis olsa bile yönetim görüsüyor... Baskan hatali... Büyüksehir Belediye'ye dönsün... kendi takimini 10 yildir birinci lige çikardi ya... bizi de belki 10 yil içinde sampiyon yapar bu kafayla... daha çok bekleriz....

Alpayer
31.05.2006, 09:33
Arkadaslar fatih gitmez bunu biliyorum ama bu yönetim beni çok korkutuyor.Herseyi yüzlerine gözlerine bulastiriyorlar.Neden açiklama yapmazlar neden bizim satilik futbolcumuz yok.Kimse kapimizi çalmasin diye

Neden Misilleme yapmazlar bizde tuncay sanli ya Volkan Bekirogluna

Önder turaciya talibiz diye bu nasil strateji bu nasil yönetim allah bildigi gibi yapsin bunlari ya yeter stresten bunalim dan kendi kensdimi yedim smileys/smiley36.gifTransfer yüzünden ne hallere geldik.Volkan Bekiroglundan zor kurtulduk zaten bidaha almayiz heralde.smileys/smiley36.gif

mahmuter61
31.05.2006, 09:42
Beyler hersey para degildir.Herne olursa olsun fenere hemde takim kaptanini vermek kadar yanlis ve taraftari galyana getirecek bir olay yoktur.Bu adam gitmek istiyor yurt disina satilsin ama herseyden önce fatih malesef adam degil bunu bilmek lazim.Arkadaslar bir insanin onuru ve gururu paradan önde gelir istanbul takimlarinin bizim eniyi futbolcularimiza el atmasi ve attirilmasi kadar üzücü ve düsündürücü bir olay olamaz biz neden onlarin silahlarini alamiyoruz?Bu ortama çanak tutan bu yönetim degilmi hep söyledim Trabzonspor tarihinin en REZIL ve en BECERIKSIZ YÖNETIMINE SAHIP suanda!!!Bunlarin zihniyeti farkli ve iyi incelenirse mutlaka alinda bunlarin istanbul sempatizani olduklari ortaya çikar may ve gürsoy kabilesi gibi...

Ahmet AYDIN-28
31.05.2006, 09:43
Bütün gazetelerde Trabzon'un lehine ve aleyhine transfer haberleri yogunlasmisken resmi sitemizde bu konularla ilgili ne var diye baktim. Bunlarla ilgili tek haber asagida...

Ibrahim Akin konusunda açiklama
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifKulübümüzden son günlerde basinda adi sikça çikmaya baslayan Ibrahim Akin konusunda bir açiklama yapildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Açiklamada Besiktas?in sözlesmeli oyuncusu Ibrahim Akin ile ilgilenilmedigine dikkat çekilerek, ?Bugüne kadar transfer konusunda etik degerlere azami özeni gösteren yönetim kurulumuzun sözlesmesi devam eden bir sporcuyla kulübünden habersiz görüsmesi mümkün degildir. Besiktas kulübüyle de Ibrahim Akin konusunda bu yönde bir görüsme yapilmamistir. Bahsettigimiz oyuncuya ancak kulübü satisina karar verdigi taktirde talip olabiliriz. Bunun disinda bir gelismenin yasanmasi mümkün degildir? görüsüne yer verildi.
<DIV align=right>30.05.2006 18:54:00</DIV>

champions
31.05.2006, 09:44
FATIH 8 MILYON EURO KARSIGINDA FBYE GITMIS DIYE DUYDUM

BI BASKA HABER YÖNETIM TOPLANTIDAN SONRA TRABZONDA KLACAGINI SÖYLEMIS

HANGISINE INANAYIM BILMIYORUMFATIHE AVRUPA KULÜPLERI

NE KADAR VERIYO DIYELIM KI 6 MILYON EURO FENERIN ALABILMESI IÇIN EN AZ 10-12 MILYON EURO VERMESI GEREKIR BU PARAYA DA

SÜPER BI FORVET ALABILIRIZ HATTA IKI TANE BILE ALABILIRIZ

AMA BENIM GÖNLÜM FATIHIN AVRUPADA OYNAMASINDAN YANA

BI DE FATIHI SATIYOSAK YERINE KIMI ALICAZ

ACABA ONUN YERINI UMUTLA DOLDURMAYI DÜSÜNMÜYOLARDIR HERHALDE UMUTUN YANINA KALITELI BI YABANCI

YINE YAZIYORUM BU PARAYA ALABILECEGIMIZ EN IYI ISIM ROBIN VAN PERSIE 7-8 MILYON EURO CIVARINDA ILERDE EN AZ 15-20 MILYON EURO EDER

ahmetto
31.05.2006, 09:45
Alpayer kardes haklisin yanlis yazdim kaleci volkan iste soyadini yanlis yazdim kusura bakma anlamisinizdir zaten ya ama sinir stres insani ne hale sokuyorsmileys/smiley36.gif

Yako
31.05.2006, 09:47
ticaret iyi bisey de, rakibine en guclu silahini vermek baska bisey. 8 milyon euro ya eziklere gdecegine 3 miyon yuroya ingiltere ye gitsin.

onrky
31.05.2006, 09:47
ben bu yönetimi hiç istemedim zaten. Bir kere parayla yönetici olunmaz. Biz ne fenerleri cimbomlari geçtik parasiz yöneticilerle ama onlar yönetmeyi biliyorlardi. Parali diye gelen hiç bir yönetim trabzona fayda saglamadi. Bunlar daha bi acayip. Gazetelere inanmiyorum televizyonda da fatih fb ye transfer oldu diyorlar ardindan fatihin agzindan türkiyede trabzondan baska takimda oynamam dedi diye haber yapiyorlar. ama eger bu yönetim paraiz var deyip büyük transfer yapacagiz diye gelip Trabzonsporun menfaatleri için yani para için Kaptanimiz Fatihi satarsa gitme zamanlari gelmistir. Teknik direktör istedi diye bir yalana da kimse kanmaz Fatihin yetenekleri ortada oynatamiyorsa TD Fatihi hiç gelmesin Trabzonspora. (Zaten kimsenin gelecegi yok) Ayrica bir de ersun yanal geyigi var. kardesim yabanci büyük hoca diye piyasaya çik(ki hiç bir asamada inanmadim) sonra EY ye dön yok deve. bundan önceki Atay Aktug yönetimi transferi iyi yapamadi diye gitmisti. daha hoca yok birak transferi Fatihi satip Para kazanalim onla da transfer yapariz diyecek kadar düsüncesiz olamazlar. böyle bir davranisin tek açiklamasi biz bu isi beceremedik gitmek için yol ariyoruzdur. Bir de yeni stat muhabbeti vardi ama o da transfer dönemine girince sogudu. Allah sonumuzu hayir etsin.

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 09:57
hiç kimse trabzonspordan üstün degildir.

atay aktug da, gökdeniz için kestirip atmisti ama arkadan gökdeniz imza atiyordu..

buna ek olarak, yenildigimiz bjk maçindan sonra bile gidecegim diyen bir fatih tekke için, trabzonspor baskaninin "vah fatih, tüh fatih, o olmazsa biz ölürüz, hiçbir yere vermeyiz" türünden açiklamalar yapmasi futbolcuyu kulübün üzerine çikarir. zaten yapisi buna müsait olan futbolcu da kendini herseyin üzerinde görür, takimda hoca, baskan gibi davranmaya baslar.

burada atip tutanlarin yaptigi gibi yöneticilik yapilmaz..

Trabzonspor kulübünün baskani, görüsme yaptigi fenerlilere hemen red cevabi vermemesi fatih'in satilacagi anlamina gelmeyecegi gibi fatih'in de bu kulübün bir isçisi oldugu, aldigi paranin karsiligini vermeye çalisan bir futbolcu olmasi gerektigi anlamini tasir.

sonuç olarak yönetim kalmasi yönünde fatih'i ikna edip 5 yillik daha imza attirmali, -fatih gitmek istiyorsa da- en fazla parayi veren kulübe satilmali..kulüp menfaati bunu gerektirir..

Burçak
31.05.2006, 09:58
ben onu bunu bilmem ama, saglam bi kaynaktan aldigim duyumlara göre ne fatih ne babasi ne de almanyadaki abisi onun fenere gitmesini istemiyorlar. hatta fatih bu haberlerin hepsi palavra diyormus inanmayin diyormus. Türkiyede sadece Trabzonspor olur diyormus. o yüzden benim içim biraz daha rahat yani.

Emin
31.05.2006, 10:00
Trabzonspor Kaptanina bu gidis yakismadi.

Fatih seni artik sevmek bir yana senden nefret ediyorum. Fatihin Trabzonda görecegi muamelenin Ogün ve Abdullahtan daha kötü olmasini diliyorum...... Avrupaya gideceksen ne ala da Fenere gitmek niye. Yaziklar olsun sana. Haram olsun Trabzonsporun ve taraftarininsana verdigi sevgi.....

Ayrica bu transfere sebep olan herkese de Allah belanizi versin diyorum.....

divicam
31.05.2006, 10:02
ben onu bunu bilmem ama, saglam bi kaynaktan aldigim duyumlara göre ne fatih ne babasi ne de almanyadaki abisi onun fenere gitmesini istemiyorlar. hatta fatih bu haberlerin hepsi palavra diyormus inanmayin diyormus. Türkiyede sadece Trabzonspor olur diyormus. o yüzden benim içim biraz daha rahat yani.

Fatih'in kalmasi da gitmesi de beni ilgilendirmiyor... Ali Kemal gitti ertesi sene sampiyon olduk... Fatih varken de sampiyon olamiyorduk... Takimi sampiyon yapacak oyuncular degildir... Yönetim bir orkestra sefi gibi olmali... herbiri ayri ses veren enstrümanlari bir melodi haline getirebilmeli... böyle bir yönetimin olursa fatih'in gitmesi de kalmasi da birseyi degistirmez... Benim öfkem böyle bir orkestra sefinin maalesep canim takimimin basinda bulunmamasi...

kolombo
31.05.2006, 10:06
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

arkadaslar sizden ricam lütfen bu konunun üzerinde artik durmaya gerek yoktur.yönetimden biri ile az önce yaptigim görüsmeyi açikliyorum.FATIH KESINLIKLE EZIKLERE GITMIYOR.çok küçük bi ihtimal olmakla birliktebesiktas olabilir..SAYGILARLA

</TD></TR>

divicam
31.05.2006, 10:10
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

arkadaslar sizden ricam lütfen bu konunun üzerinde artik durmaya gerek yoktur.yönetimden biri ile az önce yaptigim görüsmeyi açikliyorum.FATIH KESINLIKLE EZIKLERE GITMIYOR.çok küçük bi ihtimal olmakla birliktebesiktas olabilir..SAYGILARLA

bu neyi degistirir... kaptanini pazarlik masasina koymussun bir kere... yönetimin benim gözümde kredisi sifira indi... allahtan bütün futbolcularin sözlesmesini önceki yönetim uzatmis... birde o halde olsaydik düsünsenize... sözlesmeli futbolcusunu satmadi diye tesekkür mü edecegiz bu adamlara... defolup gitsinler basimizdan...</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Burçak
31.05.2006, 10:13
yönetim bencede pisirik kaliyor biraz. senin vahidle yollarini ayiracagin taa nezamandan belliydi. nerdeydiniz simdiye kadar. hoca gelmis transferler yapilmaya baslanmis olmaliydi!! smileys/smiley11.gif

lakerta
31.05.2006, 10:15
arkadaslar 3 5 gazetenin yazisina kanip hem yönetim hemde fatih hakkinda konusanlari kiniyorum.SAKIN OLUN BEKLEYIN....

champions
31.05.2006, 10:16
SON DAKIKA

Trabzonspor, Denizlispor?un orta saha oyuncusu Yusuf Simsek?le her konuda...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor, Denizlispor?un orta saha oyuncusu Yusuf Simsek?le her konuda anlasma sagladi, imza için yeni hoca bekleniyor
Hoca arayislarini yani sira transfer çalismalarini da sürdüren Trabzonspor yönetiminin Denizlispor?un tecrübeli oyuncusu Yusuf?u da listeye aldigi ögrenildi. Can Çobanoglu vasitasi ile bu oyuncu ile görüsmelere baslayan Bordo-Mavili yönetimin, Mustafa Keçeli için de çalismalarini sürdürdügü belirtildi. Yusuf?la anlasildigi, Denizlispor?un da ikna edilmesi halinde bu transferin gerçeklesecegi kaydedildi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

kolombo
31.05.2006, 10:18
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu kadar karamsar olmaya gerek yok ya adi transfer için adi geçen topçularin hepside kaliteli topçular 3 tanesini alalim seneye kafaya oynariz.yönetimi bu konu da çok rahat ve kendinden emin görüyorum insallah yanilmam..bence bi hafta daha sakince beklemek gerek..</TD></TR>

divicam
31.05.2006, 10:21
arkadaslar 3 5 gazetenin yazisina kanip hem yönetim hemde fatih hakkinda konusanlari kiniyorum.SAKIN OLUN BEKLEYIN....

sen kimsin ki kimi kiniyorsun... burada yazilanlari kinamak senin haddine mi düsmüs... saygili ol... senin yasin kadar benim takim takim taraftarligim var... saygili ol... lafini bil...

krilov
31.05.2006, 10:23
umut Bulut'un transferi arapsaçina döndü...

Trabzonspor?un israrla istedigi, PSG, Anderlecht, Ajax ve son olarak da Manchester City gibi Avrupa?nin önde gelen kulüplerinin kiskaca aldigi Ankaragücü?nün golcüsü Umut Bulut, transferi konusunda bir türlü karar veremiyor.
Baskan Cemal Aydin, genç oyuncu için Trabzonspor?a söz verdiklerini ancak kulübün menfaatlerini de düsünmek zorunda olduklarini belirtirken, ?Umut yarim saatte bir beni ariyor ve gelismeleri takip ediyoruz. Tekliflerin hepsi dogru. Biz Trabzon?dan Ömer Riza ya da Mehmet Yilmaz arti bir miktar para istedik. Ancak geri dönmediler'' dedi. Bu arada, Umut?un Karadeniz ekibiyle yaptigi görüsmelerde, anlasmaya varamadigi belirlendi.

immortal_TS
31.05.2006, 10:24
<T>

</TD></TR>

Arkadasimiz söylemis iste kendisiyle görüstügünüde söylüyor olayin üstüne gitmeyelim birakin .bne basin ne yazarsa yazsin.

TSunami
31.05.2006, 10:31
az önce radyosporda tigananin Ibrahim akin'i kadrodadüsünmedigi, bu oyuncuiçin besiktasla anlasildigi cuma günü sözlesme imzalanacagi söylendi.

lakerta
31.05.2006, 10:32
divicam sakin olmak lazim anlamiyosun sanirim tartismamda senle ama bi daha yaziyorum belki anlarsin!bu arada hersey yasla degil basla!ve taraftarlik klübe maddi manevi destekle belli olur burda saga sola bela okumakla olmaz...Ve klübün fatihi fb ye satip bütün tepkileri üzerine alacak kadar düsüncesiz olduguna inanmiyorum!!!Traj amaçli gazete ve basin organlarinin her gün yazdiklari yazilari sabah okuyup burda her agzina geleni söylemek bence taraftarlik sayilmaz.....Trabzonspor ne fatihe kalir nede senin gibi taraftarlara sakin olmadikça basimiza çok isler açariz geçen seneki tranferler gibi!!!!VE ÇOK IYI TARAFTARSAN ÇOK IYI BILIYOSAN BASKAN ADAYI OL SEÇELIM SENI VE GÖRELIM SONRA????

Volkan Albayrak
31.05.2006, 10:32
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">evet rutin açiklama saati yaklasiyor bakalimkaç gün süre istecekler</TD></TR>

Yako
31.05.2006, 10:34
sen kimsin ki kimi kiniyorsun... burada yazilanlari kinamak senin haddine mi düsmüs... saygili ol... senin yasin kadar benim takim takim taraftarligim var... saygili ol... lafini bil...

Asil sen kim oluyorsun da yasina guvenecegini sanarak karsindaki insani azarliyorsun? Sen kimsin? 3 gundur surada yaptigin yaygaranin hesbai yok. IRC ye cevirdiniz mekani, gikimiz cikmiyor. Bari yazdiginiz mesajalr dogru olsa. Alayi asparagas, ayni haberi 5 kere (hatta25 kere) yazip sonra da "vay anam ona veryansin, vay anam buna ver yansin"... Taraftarlik bu mudur? Seninle ayni renklere gonul vermis adamlar sana akli selim olmayi tavsiye ettigi icin posta mi koyuyorsun?

Cok mu agrina gitti 17 yasinda bir "cocugun" sana "akli selim" olmayi tavsiye etmesi? Dusuneceksin o zaman.

sen kimsin? Niye buradasin? eyyamci misin? pompaci misin? Gercek taraftar misin? kendini mi kulubunu mu baska kulupleri mi dusunuyorsun?

Bu ortamda kimsenin kimseye hakaret etmeye ezmeye hakki yok. O kadar.

Emre7
31.05.2006, 10:34
<table align="center" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100" width="90%"><t><tr><td ="sifreunut" height="20" valign="middle" width="90%">NIHAT ÖZDEMIR: ¨BASKANIMIZIN ISTIFA KARARINDA BIR DEGISIKLIK YOK¨ (http://www.dha.com.tr/haber.php?id=49851)</td>
<td ="alts" nowrap="nowrap" valign="middle"><div align="center">30-05-2006 22:45</div></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2" ="sifreunut" height="20" valign="top"> ISTANBUL (DHA) - Fenerbahçe Yönetim Kuru... (http://www.dha.com.tr/haber.php?id=49851)</td></tr></t></table>kaynak: dha

fotomacin saçmalamasindan öteye bir sey yok ortada bu dafenerin hosuna gidiyo böylece gaysenin sampiyonlugu yok oldu

krilov
31.05.2006, 10:36
Yusuf Simsek fenerli olsa da halihazirda türkiyenin en yetenekli orta saha oyuncusu... Teknik, akil, pas... her seyine hayranim ben yusufun. Gelmesi çok iyi olur. Szymek'imize çok iyi bir laternatif.. Ricardinho - Yusuf-Szymek-Gokdeniz-Yattara-Fatih Tekke... dusunebiliyor musunuz! bir de su huseyin'in yerine iyi bir defansif ortasaha alabilsek.

lakerta
31.05.2006, 10:40
Yako saol ama 17 yasinda degilim 26 yasindayim trabzonspor külübü üyesiyim her yil pesin olarak aidatlarimida öderim...her yil gerektigi kadar ts club tan alisverisimi yaparim...taraftarimizin artik bu noktaya gelmesi gerektigine inanirim...Imza atarken bi futbolcuyu görmeden onla ilgili hiç bir transfer haberinede inanmam!

krilov
31.05.2006, 10:40
Yusuf Simsek fenerli olsa da halihazirda türkiyenin en yetenekli orta saha oyuncusu... Teknik, akil, pas... her seyine hayranim ben yusufun. Gelmesi çok iyi olur. Szymek'imize çok iyi bir laternatif.. Ricardinho - Yusuf-Szymek-Gokdeniz-Yattara-Fatih Tekke... dusunebiliyor musunuz! bir de su huseyin'in yerine iyi bir defansif ortasaha alabilsek.

YUSUF SZYMEK - YUSUF SIMEK - YUSUF SIMSEK... spikerler bir tasla iki isim birden soyleyip, aralarindaki mükemmel verkaçlari daha kolay anlatabilecekler.. yusuf - szymek - yusuf-syzmek-fatih 'gol' !

kolombo
31.05.2006, 10:42
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=57b5f29a>

Asil sen kim oluyorsun da yasina guvenecegini sanarak karsindaki insani azarliyorsun? Sen kimsin? 3 gundur surada yaptigin yaygaranin hesbai yok. IRC ye cevirdiniz mekani, gikimiz cikmiyor. Bari yazdiginiz mesajalr dogru olsa. Alayi asparagas, ayni haberi 5 kere (hatta25 kere) yazip sonra da "vay anam ona veryansin, vay anam buna ver yansin"... Taraftarlik bu mudur? Seninle ayni renklere gonul vermis adamlar sana akli selim olmayi tavsiye ettigi icin posta mi koyuyorsun?

Cok mu agrina gitti 17 yasinda bir "cocugun" sana "akli selim" olmayi tavsiye etmesi? Dusuneceksin o zaman.

sen kimsin? Niye buradasin? eyyamci misin? pompaci misin? Gercek taraftar misin? kendini mi kulubunu mu baska kulupleri mi dusunuyorsun?

Bu ortamda kimsenin kimseye hakaret etmeye ezmeye hakki yok. O kadar.

arkadaslar lütfen trabzon sehrine ve trabzonspora yakisan sekilde forumu kullanalim.unutmayalimki hepimiz burada trabzonspora olan sevgimizden ve ne sekilde faydali olabiriz gerçeginden dolayibulunuyoruz..</BLOCKQUOTE>

selçukabi
31.05.2006, 10:47
umut Bulut'un transferi arapsaçina döndü...

Trabzonspor?un israrla istedigi, PSG, Anderlecht, Ajax ve son olarak da Manchester City gibi Avrupa?nin önde gelen kulüplerinin kiskaca aldigi Ankaragücü?nün golcüsü Umut Bulut, transferi konusunda bir türlü karar veremiyor.
Baskan Cemal Aydin, genç oyuncu için Trabzonspor?a söz verdiklerini ancak kulübün menfaatlerini de düsünmek zorunda olduklarini belirtirken, ?Umut yarim saatte bir beni ariyor ve gelismeleri takip ediyoruz. Tekliflerin hepsi dogru. Biz Trabzon?dan Ömer Riza ya da Mehmet Yilmaz arti bir miktar para istedik. Ancak geri dönmediler'' dedi. Bu arada, Umut?un Karadeniz ekibiyle yaptigi görüsmelerde, anlasmaya varamadigi belirlendi.

BMN Ankara olarak Umut Bulut'u kaçirmayi teklif ediyorum...smileys/smiley17.gif

Naim
31.05.2006, 10:51
Elin oglunun Baskani yok
Transfer de herpinizi burun büktügübir adami aldilar 100 yilin transferi diye yutturuyorlar
en büyük Transfer ümitleri sene basindan beri burada agir elestrilere maruz kalan fatih tekke
En önemli oyunculari sizin 50 bin dolar vermemek için kovdugunuz adam
ve hala Taraftalari bir kö.pegin sadakakti biçiminde takimlarina destek oluyor

siz de burada birbinizi yemekle bindefa gitmiyorum açiklamalari yapilmasina ragmen -ki TS ye hayri olacaksa gitsin- hala aptal bir gazetenin tam sayfalarini yapistirmaklar ugrasiyorsunuz
sonrada bu büyük taraftara sampiyonluk yakisir
Kusura bakmayinda ortada büyük taraftar falan yok
klubun her adimina küfür eden
taraftar büyük olmaz
adamlar 2 gün sabredin dei daha onu bile beceremiyorsaniz uzun soluklu bir kurusallasma çabalari falan fasa fiso 23 senedir her sene sampiyon olmak için yirtincagimiza her sene bir altyapi akademisi açilsa bir tugla konulmus olsa idi simdi ye Trabzon tüm türkiyede parmakla gösterilirdi
50 yil sampiyon olamamii bir chelsea forumlari 3 yil once nasildi acaba??
ama küme düsen sunderlandi alkislarla ugurlayan insanlarin oldugu bir memelekette eminim Chelsea liler yönetime dümdüz sövmüyorlardi
48 saat bekleme zahmetinde bulunamayan taraftar zahmet edip 2-3 sene bekleyip sampiyonluk aramasin
yol yakinken dönsün baska yerlere
bizimde asabimizi bozup bilgisayar basinda sigaradan öldürmesin

Özkan Erdem
31.05.2006, 10:51
az önce radyosporda tigananin Ibrahim akin'i kadrodadüsünmedigi, bu oyuncuiçin besiktasla anlasildigi cuma günü sözlesme imzalanacagi söylendi.

insallah dogrudur..

Erdem Keser
31.05.2006, 10:54
abi bende sana katiliyorum herturlu plan içinde varim yaz adimi

Muhammet Ali Senocak
31.05.2006, 10:57
Elin oglunun Baskani yok
Transfer de herpinizi burun büktügübir adami aldilar 100 yilin transferi diye yutturuyorlar
en büyük Transfer ümitleri sene basindan beri burada agir elestrilere maruz kalan fatih tekke

siz de burada birbinizi yemekle bindefa gitmiyorum açiklamalari yapilmasina ragmen -ki TS ye hayri olacaksa gitsin- hala aptal bir gazetenin tam sayfalarini yapistirmaklar ugrasiyorsunuz
taraftar büyük olmaz
adamlar 2 gün sabredin dei daha onu bile beceremiyorsaniz uzun soluklu bir kurusallasma çabalari falan fasa fiso 23 senedir her sene sampiyon olmak için yirtincagimiza her sene bir altyapi akademisi açilsa bir tugla konulmus olsa idi simdi ye Trabzon tüm türkiyede parmakla gösterilirdi
ama küme düsen sunderlandi alkislarla ugurlayan insanlarin oldugu bir memelekette eminim Chelsea liler yönetime dümdüz sövmüyorlardi
48 saat bekleme zahmetinde bulunamayan taraftar zahmet edip 2-3 sene bekleyip sampiyonluk aramasin

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

söyLenecek seyLeri tamamen söyLemissin

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 10:57
ligin bittigi 2. günden itibaren "bu yönetimden hiçbir sey olmaz, hani stad, hani transferler" diyen bi taraftar kitlesine sahibiz..bunu yillarin birikimine, özellikle son 2 yilda yasanan sok olaylara bagliyorum..

Erdem Keser
31.05.2006, 10:59
fatihin transferiyle ilgili bi haber daha

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=10043 (http://www.marat&#111;n.com.tr/news.php?news_id=10043)

Erdem Keser
31.05.2006, 11:02
ya inanmiyorum 1.5 milyon euroya anlastigi yaziyo ya bu nasil istir bu adam zaten bizde 2 trilyona yakin para aliyo sabah sabah kafayi yicem

denizci61
31.05.2006, 11:06
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>100.YIL BOMBALARI</DIV>
31 Mayis 2006 Çarsamba &gt; Emre Bol-Türkiye Gazetesi

Fatih?le üç yillik anlasma
Aziz Yildirim aksam da Trabzonspor?un yildiz futbolcusu Fatih Tekke?yle üç yillik anlasma sagladi. Bordo-mavili kulübün baskani Nuri Albayrak ve Fatih Tekke?yle birlikte sari-lacivertli yönetici Ilhan Eksioglu?nu yanina alarak zirve görüsmesine giren Aziz Yildirim nikahi kiydi. Fatih Tekke, Baskan Nuri Albayrak?in bas basa görüsmede sordugu ?Fener?e gitmek istiyor musun?? sorusuna ?Baskanim, siz de uygun görüyorsaniz evet? cevabini verince süper transfer gerçeklesti. Fatih?le yilligi iki milyon euro olmak üzere üç yilligina anlasildi. Bu transferden Trabzonspor?un 8 milyon euro alacagi ögrenildi. Yildirim?in bugün yurtdisina çikacagi ve yüksek ihtimalle Sol Campbell?in isini biterecegi belirtildi. Öte yandan diger bomba transfer Roberto Carlos?la iki ay önce Yildirim?in ön protokol yaptigi ve bu futbolcunun sari-lacivertli takimin izni disinda hiçbir takima gidemeyecegi ögrenildi.

Türkiye?den al haberi
F.Bahçe?nin Tümer?le kesin olarak anlastigini ve Fatih Tekke?nin sirada oldugunu pazartesi günkü gazetemizde genis bir sekilde duyurmustuk. Ancak bu haberin ardindan resmi siteden ?yalanlama? geçen sari-lacivertli yönetim, dün Tümer?e imza attirip, forma giydirdi. Fatih Tekke ile de 3 yillik anlasma sagladi. Dünkü nüshamizda da Yildirim?in dönüsünün muhtesem olacagini yayinlamistik.</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px"></DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">TÜRKIYE Gazetesi de yaziyorsa artik ben bu isten killanmaya basladim arkadas...Kimse çikipta "bu konuyu kapatin, Fatih yurtdisindan baska takimda oynamayacagini açikladi" falandemesin. Ates olmayan yerden duman çikmaz diye bir sözün var oldugunu unutmayin. Özellikle bu sene yasadigimiz acilardan sonraFatih'te eziklere giderse sasirmam. Bu beceriksizyönetim varken bunu da bize yasatirlar...herseye kendimizi hazirlayalim...Fatih su an Istanbul'da,merak ediyorumyaninda bir yönetici varmi? Bunlar önemli ve hassas konular...Ben Fatih'e inanmak istiyorum insallah bizi yaniltmaz...Aksi takdirde manevi bir yikim olur benim için...</DIV>

divicam
31.05.2006, 11:07
fatih tekke gitmis... kaynak türkiye gazetesi... bu adamlarin yazdigina inanirim...

"Aziz Yildirim aksam da Trabzonspor?un yildiz futbolcusu Fatih Tekke?yle üç yillik anlasma sagladi. Bordo-mavili kulübün baskani Nuri Albayrak ve Fatih Tekke?yle birlikte sari-lacivertli yönetici Ilhan Eksioglu?nu yanina alarak zirve görüsmesine giren Aziz Yildirim nikahi kiydi. Fatih Tekke, Baskan Nuri Albayrak?in bas basa görüsmede sordugu ?Fener?e gitmek istiyor musun?? sorusuna ?Baskanim, siz de uygun görüyorsaniz evet? cevabini verince süper transfer gerçeklesti. Fatih?le yilligi iki milyon euro olmak üzere üç yilligina anlasildi. Bu transferden Trabzonspor?un 8 milyon euro alacagi ögrenildi. "

Bu yönetim fener ajani mi yoksa MAY gibi...

kolombo
31.05.2006, 11:08
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=71964a3b>

fatihin transferiyle ilgili bi haber daha

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=10043 (http://www.marat&#111;n.com.tr/news.php?news_id=10043) LÜTFEN RICA EDIYORUM FATIH TEKKE ILE ILGILI HABER YAZILMASIN BU ADAM ZATEN IMZA ATAR ISE SAYET O AN DA TÜM TÜRKIYEDEDUYULUR artik midem bulanmaya basladi....arkadas üzerine alinma genele yaziyorum..</BLOCKQUOTE>

lakerta
31.05.2006, 11:08
ironmaster haklisin bende zaten senin gibi düsünüyorum sabredin demek bile insanlarimiza zor geliyo bekleyin cumaya kadar gazeteleri ok fazla takmayin imzali resimler yoksa inanmayin...

halil ibo
31.05.2006, 11:09
@ ironmaster

Canim kardesim bahsettigin duyarliliga sahip bir taraftar kitlesine sahip olsaydik zaten bugün Avrupa'nin saygin vesayili kulüpleri arasinda yerimiz olurdu.

Karsiyiz karsi herkese karsi ; kendi baskanimiza,yönetimimize, futbolcumuza ve birbirimize o kadar igrençifadeler kullanabiliyoruz ki hanirakibeihtiyacimiz yokdersek yeridir.

Ara sira olumsuz mesajlara o kadar kendimi kaptiriyorum ki ben bile bazen ipin ucunu kaçirabiliyorum.Bu yüzden forumada katilmak istemiyorum.Hatta aramizdan ayrilan degerli arkadaslarimizi daha iyi anliyorum.Halbuki olumlu düsünsek,hersey daha iyi olacak beklentisi içinde olsak ne kaybederiz.23 senedir bekleyen yüce taraftar ! 23 saat,23 gün daha bekleyebilir sanirim.

Naim
31.05.2006, 11:09
Fatih Fb ile daha önce anlasmis ise
ve klubde bu Transferden 8 milyon Euro almis ise Helal olsun o nuri albayraka diyorum baska demiyorum
olay bu mihavalde oldu ise
yönetime kizmanin ne anlami var?
Kardesim sen gitmek istiyormusunu diye sormus ben giderim demisse fatih birakin gitsin
Trabzon tarihine senol günesin Necmi Perekin yanina adi yazilacagina ogün ün yanina adi kazilir
Niye kafaya takiyorsunuz
ben artik takmiyorum
8 milyon € yu akilli kullansinlar yeter

selokal61
31.05.2006, 11:10
ulan birileri çikip adam gibi bir açiklama yapsin kafayi yiyecem fatih gittmi gitmedimi smileys/smiley5.gif

kolombo
31.05.2006, 11:10
<T>
<BLOCKQUOTE id=2b94455e>

<T>

arkadaslar sizden ricam lütfen bu konunun üzerinde artik durmaya gerek yoktur.yönetimden biri ile az önce yaptigim görüsmeyi açikliyorum.FATIH KESINLIKLE EZIKLERE GITMIYOR........SAYGILARLA

</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE> </BLOCKQUOTE>

kolombo
31.05.2006, 11:13
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">aha size haberi aldigim kaynagiza yaziyorum yazmicaktim ama yeter artik IBRAHIM BATUROGLU...</TD></TR>

zafercalikoglu
31.05.2006, 11:14
Fatih Fb ile daha önce anlasmis ise
ve klubde bu Transferden 8 milyon Euro almis ise Helal olsun o nuri albayraka diyorum baska demiyorum
olay bu mihavalde oldu ise
yönetime kizmanin ne anlami var?
Kardesim sen gitmek istiyormusunu diye sormus ben giderim demisse fatih birakin gitsin
Trabzon tarihine senol günesin Necmi Perekin yanina adi yazilacagina ogün ün yanina adi kazilir
Niye kafaya takiyorsunuz
ben artik takmiyorum
8 milyon ? yu akilli kullansinlar yeter

Emre7
31.05.2006, 11:15
ezikler smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

file:///C:/DOCUME%7E1/EMREKA%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgLyon:

Pauleta (PSG), Drogba (Chelsea), Trezeguet</span> (Juventus), Morientes</span>
(Liverpool), Makoun (Lille), K. Keita (Lille), Gourcuff (Rennes),
Ribéry (Marseille), Giuly (Barcelone)

arkadaslar ben bu lyonu çok seviyom yaaa

Faik Yılmaz
31.05.2006, 11:16
Elin oglunun Baskani yok

taraftar büyük olmaz

KARDESIM BEN 25 YASINDAYIM VE 20 YILDIR BEKLIYORUM.....

daha ne kadar bekleyecem söylermisin.....

hem yönetimin basiretsizligi ortadayken dana hiç bir hoca ile bile anlasma yapamamisken ne sabrindan bahsediyosun anlamadim.....

bu yönetim geleli 7 ay oldu ve daha bi icraatlarini göremedik....

ne yildiz aldilar....

ne stad projesini yapiyolar....

ned etrbazonspor ruhunu canlandiracak bi faaliyetlerini göremedik....

ne sabri ALLAH ASKINA BOGAZIMIZA KADAR DOLDUK.......

krilov
31.05.2006, 11:17
8 milyon euro harika para ya... helal olsun.

Kemal Musaoğlu
Ersun Yanal konusunda Ahmet Zorlu'yu ikna etmek için eski baskanlardan Mehmet Ali Yilmaz ve Faruk Özak'i devreye sokan Bordo-Mavililer, aldiklari olumsuz cevap karsisinda rotayi John Benjamin Toshack'a çevirdi. Trabzonsporlu yöneticilerin bir dönem Besiktas'i da çalistiran ve Türkiye'yi yakindan taniyan Galli çalistiriya teklif götürdügü ifade edildi. Halen Galler Milli Takimi'nda görev yapan Toshack'in önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelmesi bekleniyor. Bu arada Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, teknik direktör sorununu 48 saat içinde çözeceklerini ve ardindan da arka arkaya transfer bombalarini patlatacaklarini söyledi. Trabzonspor'un transferde yavas davrandigi seklindeki yorumlarin dogru olmadigini ifade eden Kafkas, henüz hiçbir seyde geç kalinmadigini ve çalismalarin sürdürüldügünü kaydetti.

Yeni teknik direktörün belirlenmesinin ardindan siranin futbolcu transferlerine gelecegini belirten Kafkas, "Transferde geç kalmis degiliz. Ön protokol yaptigimiz futbolcular var. Arka arkaya transferde bombalari patlatacagiz. Bu yönde taraftarimiz rahat olsun. Hiçbir seyde geç kalmis degiliz." diye konustu. Besiktasli futbolcu Ibrahim Akin'in transfer edilmesinin de Teknik Direktör Jean Tigana'nin bu oyuncuyla ilgili kararina bagli oldugunu dile getiren Kafkas, Ibrahim Akin'in serbest birakilmasi durumunda mutlaka Trabzonspor formasi giyecegini vurguladi.

Zaman

macka61
tgrtede de fatih fenere gitmeyecegim diyor ya nedir bu ya çikip bir basin toplantisi yapsin ne dogru ne yanlis anlayalim

Emre7
31.05.2006, 11:23
tgrtede de fatih fenere gitmeyecegim diyor ya nedir bu ya çikip bir basin toplantisi yapsin ne dogru ne yanlis anlayalim
sükür birini daha benle ayni fikirde oldugunu gördüm oda benm memleketten çikti....

yaw çik 15dk alir deki bu sene trabzondayim ve bu yil veya bundan sonra eziklere gitmeyecem... de bitir kapatalim konuyu yaw

divicam
31.05.2006, 11:23
Fatihi satarlarsa bu duruma en çok fenerbahçeli siyasetçiler sevinecektir... Baskanimiz malum fenerbahçeli'nin ricasini kiracak degil ya... bize de parayla avunmak kalacak anlasilan...

chigannes
31.05.2006, 11:29
su olayada siyaset sokmasaniz olmaz di mismileys/smiley7.gif

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 11:31
evet yani.siyasetle ne alakasi var bu isin

FANATIK61
31.05.2006, 11:32
F.Bahçe'nin Tümer'den sonra bir diger yerli yildiz Fatih Tekke ile de kesin anlasma sagladigi belirtildi. Nihat Özdemir, Fatih Tekke için "Onu almak istiyoruz. Fatih için Trabzonspor'a resmi teklifimizi ilettik" dedi. Fatih konusunda son gelisme ise dün aksam yasandi. Baskan

Aziz Yildirim, dün aksam Yeni Safak gazetesinde Nuri Albayrak ile bir arayageldi ve prensipte anlasma sagladi. Kanarya'nin bonservis bedeli olarak Trabzon'a 8 milyon dolar verecegi ögrenildi. Sari-lacivertli takimin da Fatih ile 3 yilligina söz kestigi bildirildi. Bu arada Kayserili Mehmet Topuz da F.Bahçe'nin bitirdigi bir baska transfer oldu.

Gülelim mi aglayalim mi halimize bilemiyorumki....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley19.gif

denizci61
31.05.2006, 11:35
evet yani.siyasetle ne alakasi var bu isin Çok alakasi var...Nerde yasiyorsunuz siz...

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 11:38
asil sen nerde yasadigina dikkat et..siyasetle ne ilgisi var tabi..

akdin
31.05.2006, 11:38
SABIR.......;önce sunu sormak gerekir,taraftar niçin sabirsiz?Yillarca yönetim amatörlüklerini yasadik,deyim yerindeyse avutulduk;öyle olmadi mi?Kendi ihtiraslari yüzünden Trabzonspor kullanilmadi mi?Bir göreve talip olmadan önce;projeni,planini yaparsin,sonra da uygularsin.Transfer deniyor,seneye hangi taktikle oynayacagimiz belli degil ki oyuncu alinsin.Hatta alacagin hoca senin geleneksel futbol yapina uygun olmalidir.Ahmet olmadi Mehmet'i alalim mantigi ne kadar dogrudur?Son söz,taraftarin heyecani sabirsizligi,haykirisi çok dogrudur,bu heyecan dogru yönetilmelidir,bundan kazanç saglanmalidir,kimseyi küstürmenin alemi yok,isin basindakiler görevlerini zamaninda ve dogru bir sekilde yerine getirmelidirler,isin anahtari budur.............

divicam
31.05.2006, 11:40
bu operasyonda kendi çikarlari için yönetim trabzonspor'u kullaniyor... bunun siyasetle direkt ilgisi var...

chigannes
31.05.2006, 11:41
bu son yazilanlardan sonra hiç ihtimal vermedigim transferin gerçeklestigini düsünmeye basladim artik

hala içimde bir umut var olmayacagina dair amaaaa

olursada hayirli ugurlu olsun panik yapmaya falan hiç gerek yok trabzon fatih tekkeden ibaret degil

bu takimdan fatih gibi ne oyuncular geldi geçti,trabzonspor kulübü büyük kulüptür adi fatih olmaz ali-veli olur ama yeni sultanlar çikaracak potansiyeli olan bir takimdir trabzonspor....

kaldi ki 8 milyon euro da inanilmaz bir rakam kulübe büyük katki saglar.

tek endisem bu 8 milyon euro nun dogru kullanilabilmesi...

Faik Yılmaz
evet yani.siyasetle ne alakasi var bu isin Çok alakasi var...Nerde yasiyorsunuz siz...

su anda sporumuz ve özeelikle futbol bransi bogazina kadar siyasetin içinde....

zaten TRABZONA bir çivisi bile olamayan nuri albayragin gelmeside siyasi bir karar sonucu idi....

bunu aksini inkar etmek cahilliktir.....

denizci61

Siyasetle ilgisi yok diyen siyaset yapandir

Salih61
31.05.2006, 11:42
Ersun Yanal konusunda Ahmet Zorlu'yu ikna etmek için eski baskanlardan Mehmet Ali Yilmaz ve Faruk Özak'i devreye sokan Bordo-Mavililer, aldiklari olumsuz cevap karsisinda rotayi John Benjamin Toshack'a çevirdi. Trabzonsporlu yöneticilerin bir dönem Besiktas'i da çalistiran ve Türkiye'yi yakindan taniyan Galli çalistiriya teklif götürdügü ifade edildi. Halen Galler Milli Takimi'nda görev yapan Toshack'in önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelmesi bekleniyor. Bu arada Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, teknik direktör sorununu 48 saat içinde çözeceklerini ve ardindan da arka arkaya transfer bombalarini patlatacaklarini söyledi. Trabzonspor'un transferde yavas davrandigi seklindeki yorumlarin dogru olmadigini ifade eden Kafkas, henüz hiçbir seyde geç kalinmadigini ve çalismalarin sürdürüldügünü kaydetti.

Yeni teknik direktörün belirlenmesinin ardindan siranin futbolcu transferlerine gelecegini belirten Kafkas, "Transferde geç kalmis degiliz. Ön protokol yaptigimiz futbolcular var. Arka arkaya transferde bombalari patlatacagiz. Bu yönde taraftarimiz rahat olsun. Hiçbir seyde geç kalmis degiliz." diye konustu. Besiktasli futbolcu Ibrahim Akin'in transfer edilmesinin de Teknik Direktör Jean Tigana'nin bu oyuncuyla ilgili kararina bagli oldugunu dile getiren Kafkas, Ibrahim Akin'in serbest birakilmasi durumunda mutlaka Trabzonspor formasi giyecegini vurguladi.

Zaman
Resmen Toshack geçiyorlar ya...smileys/smiley5.gif

Volkan Albayrak
31.05.2006, 11:42
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">in su fatih mevzusunu gitmek istiyosa kendi kaybeder trabzona hiç bisey olmaz ogün abdullah tolunay ne oldu bide ünal a bakin...t.d. arayislarinda bile su anda hiç tecrübesi olmamasina ragmen her taraftarin aklina ünal karaman ismi geliyor. herkes onun klüpte görev almasini istiyor. bi allahin kulu çikip tolunay ogün yada abdullah diyormu eger fatih 3 yil diye hesaplarsak yillik 1 trilyondan 3 trilyon fazla paraya oraya gitmeye raziysa durmasin gitsin futbol sonrasi yasamini bitirsin</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=632cbe0f>birak</BLOCKQUOTE>

Salih61
31.05.2006, 11:44

Siyasetle ilgisi yok diyen siyaset yapandir Kendi siyasi görüsünü buraya yansitma...Burasi Siyaset meydani degil...smileys/smiley5.gif

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 11:45
evet denizci61 kardes.belki hakli olabilirsin ama koca trabzonspor baskanininda bu kadar basit bir olay için siyasete basvurabilecegini sanmadigim için yazdim o cümleyi.bilirsinki dünyanin neresinde olursa olsun spora siyaseti karistiranlar her zaman hüsrana ugramistir.

chigannes
divicam ve spor

siyasetle hiç alakasi yok bu olayin birakin bu komplo teorilerini gereksiz sanrilarda bulunmayin

eger siyasal bir komplo varsa bu iste ne güzel bir komplo teorisine göre de trabzonu recep tayyip sampiyon yapacakti buna da inaniyosunuzdur siz .....

Volkan Albayrak
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">su yönetime yakin bi arkadas yokmu allah askina bize saglikli haberler verecek bunlarin çocuklari yokmu arayip bulalaim maas verelimde su foruma gelismeleri aktarsinlar</TD></TR>

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 11:48
akli selim trabzonspor taraftari nasil ki seçimde tokati yapistirmissa, fenerli basbakanin desteklemedigi federasyon baskanini desteklemeyerek bol keseden sallayanlara bi tokat da baskan ve yönetim atmissa yine aynisin gerçeklesecektir..hiç merak etmeyin..

Gamze_TS
31.05.2006, 11:49
Siyasetle ilgisi olmaz mi bizim baskan kimin has adami? Hangi buyuk fb'linin? Hatta bas fb'linin demek daha dogru olur. Sizce onun ricasini geri cevirebilir mi? Tabi rica geldi mi gelmedi mi bilemem ama geldiyse kiramayacagini bilirim koltuga mal olsa bile.

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 11:51
akli selim trabzonspor taraftari nasil ki seçimde tokati yapistirmissa, fenerli basbakanin desteklemedigi federasyon baskanini destekleyerek bol keseden sallayanlara bi tokat da baskan ve yönetim atmissa yine aynisin gerçeklesecektir..hiç merak etmeyin..

Miraç Atalay Çiftçi
31.05.2006, 11:52
fatihin satilmasi(yurt içine) sampiyonlugun kaybedilmesidir.

senin en fazla sikintinin oldugu bölümünün en iyi futbolcusunu en yakin rakibine satiyorsun ki onlarinda bu transfere ihtiyaclari var neden? çünkü yabanci kontenjanini bosalttilar ve baska bölgeye yabanci alacaklar.

peki trabzon ne yapacak 8m avroyualip oturacak.(sonra da kimbilir en anlamsiz yere harcanacak!!!)

trabzonspor bir destan bir efsane.

trabzonspor bir ask'tir.

nasilki bir kalpte iki sevgili olmaz,olamaz ise trabzonsporun futbolcu,taraftar,yönetimi de sadece trabzonsporu düsünmelidir.

para,mal,mülk onlar için önemli olmamalidir.

kulübün menfaatlerinden bahseden sayin albayrak size soruyorum.

yönetime talip oldugunuzda sampiyonluk,stad ve yildiz sözü verdiniz.peki simdi fatihi satmanizi nasil degerlendirecegiz!(ki benim hala azda olsa ümidim var fatihin gitmeyecegine dair.)

bu takimin kaptanini,Fatih Sultan TEKKE sini eziklere satmak nasil degerlendirilebilir.

o zaman demekki bu kulübün dolayisi ile yöneten sizlerin menfaatden anladiginiz sampiyonluk yolunda her yerde güçlü bir trabzonspor degil sadece para.

bu fatih konusunda diger konulara nazaran daha duygusal davraniyorum çünkü fatih transferi bir çok yönden trabzonspor ve taraftari için olumsuz etki yapar.

saygilarimla...Edited by: miracciftci

denizci61
31.05.2006, 11:54
Benim biraz önce telefonla ögrendigime göre Fatih'te anlasmis, kulüplerde...Hayirli olsun ne diyelim.Kimse Trabzonspor'dan büyük degildir. Bu yönetim o koltukta oturacagini sanmiyordur herhalde...

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 11:58
hay agzina saglik

Gamze_TS
31.05.2006, 11:59
gercekten olmus mu ?

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 12:01
fatih önceden anlasmiski fenerlilere baskana gitmis..bjk.ya yenildigimiz maçtan sonra bile gitmek istedigini söyleyen fatih ortadayken ve seneye bes parasiz gitme ihtimale varken ne yapacakti yönetim..

burda atip tutanlar en ön saflarda "vay, niye parasiz gitti, geçen sene o kadar para verdiler niye satmadiniz" diyecekler seneye..adim gibi de eminim..

yönetim gayet dogru isler yapiyor..

Salih61
Benim biraz önce telefonla ögrendigime göre Fatih'te anlasmis, kulüplerde...Hayirli olsun ne diyelim.Kimse Trabzonspor'dan büyük degildir. Bu yönetim o koltukta oturacagini sanmiyordur herhalde... Gazete haberini buraya tasima lütfenh yaa...

kolombo
<T>
<BLOCKQUOTE id=ec35b75e>
Benim biraz önce telefonla ögrendigime göre Fatih'te anlasmis, kulüplerde...Hayirli olsun ne diyelim.Kimse Trabzonspor'dan büyük degildir. Bu yönetim o koltukta oturacagini sanmiyordur herhalde... kardes insanin asabini bozmayin tlf ile konusmusun kimle konustun söyle ben açikça söylüyorum kimin ile konustugumu ve böyle bi transferin olmadigini.....yeter artik ayiptir</BLOCKQUOTE>

kutoz
31.05.2006, 12:03
Geçmis olsun. Bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz. Hiç kimse Trabzonspor'dan büyük degildir. Herkes hak ettigi muameleyi görür. Fatih'e Sultan ünvanini veren bu büyük taraftar, sökmesini de bilir.

FEDAİ
31.05.2006, 12:03
baskan gece lig tv de izliyorum diyor ki.TS nin menfaatleri dogrultusunda herseyi yapabiliriz.onlarin menfaat anlayislarina göre Gökdeniz i gayseye yattarayi fbye syzmyeki bjkye verelim.gelen paralarla da 5 yildizli bi otel kursunlar.nede olsa turizm sezonu iyi para kazanirlar.TRABZONSPOR mu?paftan oyuncu çikarir oynatirlar canim.ne TSsi yau o kimin umrunda ...

Salih61
31.05.2006, 12:04
<T>
<BLOCKQUOTE id=ec35b75e>
Benim biraz önce telefonla ögrendigime göre Fatih'te anlasmis, kulüplerde...Hayirli olsun ne diyelim.Kimse Trabzonspor'dan büyük degildir. Bu yönetim o koltukta oturacagini sanmiyordur herhalde... kardes insanin asabini bozmayin tlf ile konusmusun kimle konustun söyle ben açikça söylüyorum kimin ile konustugumu ve böyle bi transferin olmadigini.....yeter artik ayiptir</BLOCKQUOTE> Ilk defa seni kutluyorum abi...Gerçekden sagduyulu hareket ediyorsun...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kutoz
31.05.2006, 12:05
@kolombo;

dünden beri telefonla görüstüm, Fatih biryere gitmeyecek diyordun. Sen kiminle konustugunu açikla, bende açikliyim.

Salih Yazıcı
31.05.2006, 12:06
fatih gitmek istemisse paraya satiysa yaziklar olsun çok yoruldum demisti bizde inandik avrupaya gidecem demisti artik rahat olsun fener e satimissa bizi benim için her sey bitti fatih için 8 milyon euro yönetim bence suçlu degil gitmek istiyen e kapiyi gösterceksin trabzonspor kimseden büyük degildir yaziklar olsun fatihsmileys/smiley7.gif

Salih61
31.05.2006, 12:08
EGER FENERE GITMEDIYSE BU GITTI DIYEN ARKADASLARIN BIZ GERCEK TARAFTARLARDAN BIR ÖZÜR BORCU OLACAK...smileys/smiley5.gif

chigannes
bu transfer gerçeklesmis gibi konusuyor herkes neler oluyor anlayabilmis degilim

Volkan Albayrak
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">çok kötü bi sessizlik var bu da beni geriyor</TD></TR>

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 12:09
ya anlamiyorum trabzonspor hiçbir zaman en büyük rakibine futbolcu vermez veremez hele hele para için.fatihi mutlaka göndermek istiyorsalar avrupaya göndersinler belki eziklerden daha az para aliriz ama en büyük silahimizi rakibimize vermemis oluruz.eziklerin parasindan bize hayir gelme geçmiste oldugu gibi(ogün,abdullah)sattikta ne oldu paralariyla hayirmi gördük.ah fatih ah çikipta diyemedin bu yönetim beni kovsa bile bn bu takimin kaptaniyim türkiyede hiç bir yere gitmem.anca yurtdisi olursa gitmek isterim diye.ben sana ne diyeyim ha.su eziklerin medyasini konusturuyorsun ya en çokta o koyuyor bana.

kutoz
31.05.2006, 12:10
EGER FENERE GITMEDIYSE BU GITTI DIYEN ARKADASLARIN BIZ GERCEK TARAFTARLARDAN BIR ÖZÜR BORCU OLACAK...smileys/smiley5.gif

öyle ya, siz gerçek taraftar biz fason. sanki biz fatihin gitmesini istiyoruz. saçma sapan yazipta insanin keyfini kaçirmayin. birsey duyduk ki, sizinle paylasiyoruz. Bizde üzülüyoruz ama olmussa da kendimizi daglara vuracak degiliz ya. Hiç kimse Trabzonspor'dan büyük degildir.

Salih61
Ortami geren bazi arkadaslar bundan menfaat elde etmeye çalisiyorlar...Yaziklar olsun sizin Trabzonsporlulugunuza...smileys/smiley7.gif

krilov
fatihin satilmasi(yurt içine) sampiyonlugun kaybedilmesidir.

senin en fazla sikintinin oldugu bölümünün en iyi futbolcusunu en yakin rakibine satiyorsun ki onlarinda bu transfere ihtiyaclari var neden? çünkü yabanci kontenjanini bosalttilar ve baska bölgeye yabanci alacaklar.

peki trabzon ne yapacak 8m avroyualip oturacak.(sonra da kimbilir en anlamsiz yere harcanacak!!!)

trabzonspor bir destan bir efsane.

trabzonspor bir ask'tir.

nasilki bir kalpte iki sevgili olmaz,olamaz ise trabzonsporun futbolcu,taraftar,yönetimi de sadece trabzonsporu düsünmelidir.

para,mal,mülk onlar için önemli olmamalidir.

kulübün menfaatlerinden bahseden sayin albayrak size soruyorum.

yönetime talip oldugunuzda sampiyonluk,stad ve yildiz sözü verdiniz.peki simdi fatihi satmanizi nasil degerlendirecegiz!(ki benim hala azda olsa ümidim var fatihin gitmeyecegine dair.)

bu takimin kaptanini,Fatih Sultan TEKKE sini eziklere satmak nasil degerlendirilebilir.

o zaman demekki bu kulübün dolayisi ile yöneten sizlerin menfaatden anladiginiz sampiyonluk yolunda her yerde güçlü bir trabzonspor degil sadece para.

bu fatih konusunda diger konulara nazaran daha duygusal davraniyorum çünkü fatih transferi bir çok yönden trabzonspor ve taraftari için olumsuz etki yapar.

saygilarimla...

uluslarasi iliskiler dersi vermeye niyetim yok ama bazi futbolcular belli cografyalar için antropolojik degerlerini yitirmis olabilirler. Vieira örnegini hatirlayalim. PAtrick Vieira'yla ingiltere sampiyonu olan Arsenal (your Arsenal) sampiyonlar liginde basarili olamiyordu. ya sakatlaniyordu, ya da baska sendromlar nedenyle takimin rutinlerini aksatiyordu. Vieira varken takim yildiz bir oyuncu transfer edemiyor ya da onun ortasahadaki taktiksel agirligini baska bir verimli taktikle degis tokus etmek de imkansizlasiyordu. Ha barcelona'ya gidecek, ha milana geri dönecek söylentileri arasinda bir bas belasiydi vieiraArsenal için. Ayni seyi çok yakin bir gelecekte liverpool Steven Gerrard'la yasayacak. Sonuçta vieira gitti ve arsenal avrupada firtina gibi esti. Wenger'in insanin aklini basindan alan taktikleri de geri dönmüs oldu. Hleb'i defansif orta saha yapabldi, fabregas'i ileri surebildi, ljundberg'i Vieira'nin yerine cekebildi. Takimin taktik refleksleri guclendi. Su an bizim Yattara'nin inanilmasi guc calimlarindan baska taktik refleksimiz var mi. O orta yapacak Fatih golu imkansiz yere vuracak..kusura bakmayin ama böyle basarili olamayiz.

Trabzonumuzun kosmayan bir forvete (vugrineclerle nasil süründügümüzü hatirlayin) taktik olarak bagimli oldugu sürece yüksek bir ideali gerçeklestiremez. 8 mliyon euro'nun çok verimli kullanilmasi durumunda Fatih Tekke'den gereken degeri almis olacagiz.

Gamze_TS
31.05.2006, 12:12
Gitti mi gitmedi mi ne oluyo deliricem her kafadan bir ses cikiyo lig tv'de birsey yok nerden duyuyorsunuz bunlari? Kimle konusuyorsunuz telefonda catlatmayin adami

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 12:12
son haber;
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>"Fatih kimseyle sözlesme yapmadi"</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Fenerbahçe'nin, Trabzonspor kaptani Fatih Tekke ile 3 yillik sözlesme imzaladigi iddia edilirken, milli oyuncunun menajeri Ceylan Çaliskan, su anda kimseyle sözlesme yapmadiklarini söyledi..</DIV>
<DIV id=tarih>31Mayis2006, 11:36</DIV></DIV>
<DIV id=haberic><&#076;INK href="../css/icerik.css" type=text/css rel=stylesheet target="_blank">
<DIV id=habericreklam style="FLOAT: right; OVERFLOW: visible; WIDTH: 300px; TEXT-ALIGN: center">
<DIV =ad style="TEXT-ALIGN: center">http://www.ajansspor.com/anket/reklam.gif</DIV>

//var nt=String(Math.random()).substr(2,10);
//document.write ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=17&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< =text/><!--
google_ad_client = "pub-3582908076215513";
google_alternate_color = "ffffFF";
google_ad_width = 300;
google_ad_height = 250;
google_ad_at = "300x250_as";
google_ad_ = "text_image";
google_ad_channel ="8590271848";
google_color_border = "CE0000";
google_color_bg = "FFFFFF";
google_color_link = "002D6F";
google_color_url = "002D6F";
google_color_text = "333333";
//-->

< src="http://pagead2.googlesyndicati&#111;n.com/pagead/show_ads.js" =text/>

</DIV>

Çaliskan, ''Fatih'in kesinlikle hiçbir kulüple görüsmesi olmamistir. Trabzonspor Kulübü kime verirse, Fatih için de uygun olursa bu dogrultuda transfer olabilir'' dedi.

Ceylan Çaliskan, ''Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe ile anlasirsa, Fatih, Fenerbahçe'ye gidebilir. Kulüp, Avrupa'da bir takimla anlasirsa Fatih oraya gider. Su an kesinlikle bir sözlesme söz konusu degil'' diye konustu.</DIV>

Miraç Atalay Çiftçi
31.05.2006, 12:13
Ibrahim Akin hakkinda resmi siteye haber koydunuz ee benim degerli yönetimim toplantinizda aldiginiz karari koyunda bizde bakalim kim dogru kim yanlis.smileys/smiley7.gif

gerçekefsane
31.05.2006, 12:13
Tekke Fenerbahçe'ye dogru
<DIV id=c&#111;ntent style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Fenerbahçe Kulübünün Trabzonsporlu Fatih Tekke ile 3 yillik sözlesme imzaladigi iddia edilirken, milli oyuncunun menajeri Ceylan Çaliskan, su anda kimseyle sözlesme yapmadiklarini söyledi.

Çaliskan, AA muhabirine yaptigi açiklamada, milli futbolcunun henüz kimseyle anlasmadigini vurgulayarak, ''Fatih'in kesinlikle hiçbir kulüple görüsmesi olmamistir. Trabzonspor Kulübü kime verirse,Fatih için de uygun olursa bu dogrultuda transfer olabilir'' dedi.

Fenerbahçe'nin Trabzonspor Kulübü ile görüstügünü açikladigina dikkati çeken Çaliskan, ''Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe ile anlasirsa, Fatih, Fenerbahçe'ye gidebilir. Kulüp, Avrupa'da bir takimla anlasirsa Fatih oraya gider. Su an kesinlikle bir sözlesme söz konusu degil'' diye konustu. </DIV>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">internethaber.com</DIV>

denizci61
31.05.2006, 12:14
Burada sizinle aldigim bir haberi paylasiyorum ama siz haberle degil haberi kimden aldigimla ilgileniyorsunuz. alakasi olmayan biriyle konusmadik herhalde ki buraya yaziyoruz. zaten bir sinirdir gidiyor forumda anlamiyorum. Isteyen inanir isteyen inanmaz...Nasil olsa bu olay çözülecek kisa bir süre sonra.neyin ne oldugunu görücez. burda birbirimizi kirmaya gerek yok. üsluplara dikkat edelim lütfen...

DarkMax
Tekke'nin menajeri kapiyi açik birakti

Fenerbahçe Kulübünün Trabzonsporlu Fatih Tekke ile 3 yillik sözlesme imzaladigi
iddia edilirken, milli oyuncunun menajeri Ceylan Çaliskan, su anda kimseyle
sözlesme yapmadiklarini söyledi.

Çaliskan, AA muhabirine yaptigi
açiklamada, milli futbolcunun henüz kimseyle anlasmadigini vurgulayarak,
''Fatih'in kesinlikle hiçbir kulüple görüsmesi olmamistir. Trabzonspor Kulübü
kime verirse, Fatih için de uygun olursa bu dogrultuda transfer olabilir''
dedi.

Fenerbahçe'nin Trabzonspor Kulübü ile görüstügünü açikladigina
dikkati çeken Çaliskan, ''Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe ile anlasirsa, Fatih,
Fenerbahçe'ye gidebilir. Kulüp, Avrupa'da bir takimla anlasirsa Fatih oraya
gider. Su an kesinlikle bir sözlesme söz konusu degil'' diye konustu.

internetspor.com

kutoz
Ortami geren bazi arkadaslar bundan menfaat elde etmeye çalisiyorlar...Yaziklar olsun sizin Trabzonsporlulugunuza...smileys/smiley7.gif

Kime yazdin bu cümleyi? Açik açik isim belirtirmisin. Ortami kim geriyor. Sanki ben fb.ye imza atiyorum, sanki ben fatihi satiyorum. illede bir yere tepki vereceksen, kulüp Trabzon'da. Atlarsin dolmusa, gider hesabini sorarsin. Benim ne menfaatim olabilir ki bu isten. Isin tadini kaçirmaya gerek yok.

Tahsin Armutcu

yapmayin ya adam rahat rahat hayatini surdururken babasinin hayrina mi geldi klubun basina?cogu insan baskanin gelisinin asil nedenini biliyor?baskan istifa etmedigi surece seneye zaten mecbur ayrilacak

MahmutHSO
31.05.2006, 12:16
Krilov arkadasa katiliyorum.Bütün yazdiklari dogru ama hani su "hazmetme kapasitesi" varya insanin en çok zoruna giden bu.Fenere gitmesi halinde fenerlileri düsünebiliyormusunuz.fb basar paraya istedigi topçuyu alir diyecekler.Futbol günümüzde nekadar ticari bir oyun olsa da taraftarlik bambaska birseydir.Insanin zoruna giden konu bu

divicam
31.05.2006, 12:16
40 bin kisi yürümüstük geçen yil hatirliyormusunuz arkadaslar... o zaman neden yürümüstük biliyorsunuz... Alisen atay baskani Tv8'de küçük düsürücü konusmak istedigi için Ali Sen gücün varsa gösterirsin demisti... 5 gün sonra organize olup gücümüzü gösterdik... Sagduyudan bir sey kaybettik mi hayir... yönetimin elini güçlendirdik... bükük kalan boynunu dogrulttuk... paramiz yoktu ama gururumuz vardi... simdi paramiz var... ama artik gururumuz da kalbinde trabzon sevgisi olan futbolcularimiz da yok....

Tahsin Armutcu
31.05.2006, 12:17
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya kalir hami olur, ya gider abdullah,ogun olur.hos hala hamiye jubile yapmadik ya o ayri bir rezilliksmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=abc11317>

</BLOCKQUOTE>Edited by: armutcu61

Gamze_TS
31.05.2006, 12:18
Dogru niye herkes birbirine saldiriyor anlamadim .Hepimizin siniri bozuk gerginiz ama biz birbirimizi anlamazsak bizi kim anlayacak.

Salih61
31.05.2006, 12:20

Kime yazdin bu cümleyi? Açik açik isim belirtirmisin. Ortami kim geriyor. Sanki ben fb.ye imza atiyorum, sanki ben fatihi satiyorum. illede bir yere tepki vereceksen, kulüp Trabzon'da. Atlarsin dolmusa, gider hesabini sorarsin. Benim ne menfaatim olabilir ki bu isten. Isin tadini kaçirmaya gerek yok. Yalan haber yapan sizsiniz?....Tabi ki öyle birsey olursa bütün trabzon klübü basar...Buna cesaret edemezler trabzonda bir gece de ihtilal olur...Kimse bunu göze alamaz...Ama simdiden siz milleti gaza getiriyorsunuz...Bilmem anlatabildim mi?...

kutoz
31.05.2006, 12:21
Trabzon'da görüstügümüz kulübe çok yakin olan (bu abi Samsunsporlu Adnan ile de ön protokol yapildigini söyledi) degerli bir abimiz, Fatih'in 8 milyon euro'ya fb.ile anlastigini söyledi. Insallah, ona gelen haberler yanlistir. Insallah, menejerin söyledikleri dogrudur.

Sunu da belirtemeden geçemeyecegim. Hiç kimse benim Trabzonspor'lulugumu, taraftarligimi ölçme yetisine sahip degildir. Herkes önce kendisine özelestiri yapacak, ondan sonra karsisindakine elestiri yöneltecek.

Bu konuda ki son sözümdür. Fatih'e olan sevgiye bagli olarak, duygusal davranip, karsisindakini tanimadan elestiri yöneltenleri daha sagduyulu olmaya çagiriyorum.

Gamze_TS
31.05.2006, 12:23
Bu yazilar sikti artik yok yazik senin Trabzonluguna yok senin gibiTS'li olmaz olsun yok sen fenerlisin.Arkadaslar ayip biraz saygili olalim birbirimize de Trabzonlulugumuza da.TS'yi dusunmeyenin burda isi ne?

FEDAİ
31.05.2006, 12:24
40 bin kisi yürümüstük geçen yil hatirliyormusunuz arkadaslar... o zaman neden yürümüstük biliyorsunuz... Alisen atay baskani Tv8'de küçük düsürücü konusmak istedigi için Ali Sen gücün varsa gösterirsin demisti... 5 gün sonra organize olup gücümüzü gösterdik... Sagduyudan bir sey kaybettik mi hayir... yönetimin elini güçlendirdik... bükük kalan boynunu dogrulttuk... paramiz yoktu ama gururumuz vardi... simdi paramiz var... ama artik gururumuz da kalbinde trabzon sevgisi olan futbolcularimiz da yok....

hangi para sevgili kardesim.banane n.albayragin parasindan.Trabzonspor'umun parasi var mi?biz ona bakalim.bu yönetim zaten sezonu tamamlayamaz ama hep beraber görücez nasil bir enkaz biraktigini.nuri efendi derhal pilini pirtisini toplamali vedefolup gitmelidir bu takimin basindan.vazifesini tamamladigi için basbakanina gidip secde edebilir artik

divicam
31.05.2006, 12:25
Dogru niye herkes birbirine saldiriyor anlamadim .Hepimizin siniri bozuk gerginiz ama biz birbirimizi anlamazsak bizi kim anlayacak.

bazi arkadaslar kendilerini yönetimin yerine koydugu için ortam geriliyor... taraftar siteleri her türlü öfkenin saygi hudutlari içinde dile getirildigi yerlerdir.. yönetimler de gelir buralari okur tepkileri degerlendirir... alinan kararlarda bu tepkilerin rolü vardir... itidal tavsiye eden arkadaslarin bu hususu dikkate almasini öneririm... biz hepimiz kardesiz...

kolombo
31.05.2006, 12:27
<T>
<BLOCKQUOTE id=71d9a09d>

@kolombo;

dünden beri telefonla görüstüm, Fatih biryere gitmeyecek diyordun. Sen kiminle konustugunu açikla, bende açikliyim. ibrahim baturoglu hadi seni bekliyorum açikla...</BLOCKQUOTE>

Faik Yılmaz
31.05.2006, 12:28
siyasi yönünü biliyoruz birilerine siyasi rant saglamak birilerinin kaybettigi seçimlerinideki sonuçlari için gelmistir bu adam....

bunu bastan beri söylüyorum yinede söyleyecegim.....

Gamze_TS
En buyuk TRABZON baska buyuk yok icimden geldi n'apiym

BORDOOOOO

kutoz
Yalan haber yapan sizsiniz?....Tabi ki öyle birsey olursa bütün trabzon klübü basar...Buna cesaret edemezler trabzonda bir gece de ihtilal olur...Kimse bunu göze alamaz...Ama simdiden siz milleti gaza getiriyorsunuz...Bilmem anlatabildim mi?...

Duygusal davranip, insanlarin taraftarligini, Trabzonspor'lulugunu ölçmek senin haddine degil. Haber yalan mi dogru mu bilemiyorum. Yukarida yazdigim mesajda da belirttigim gibi, almis oldugumuz bir duyumu paylastik.

Kimseyi galayana getirmek gibi bir amacim olamaz benim. Beni taniyanlar iyi tanir. Burada herkes akli basinda insanlar. Galayana gelseydi, bir haftadir gazetelerde çikan haberlere istinaden galayana gelirdi. Sanirim sadece sen galayana geliyorsun, burada.

61_dnc_TS
31.05.2006, 12:30
mavi

Gamze_TS
31.05.2006, 12:34
Arkadasim tepki gosterelim tabi yonetim de ona gore testi kirilmadan ayagini denk alsin ama ben birbirimize hakaret etmeyelim diyorum

chigannes
31.05.2006, 12:34
hangi deli atti tasi bilinmiyor ama hepimiz çikarmaya çalisiyoruz kuyudan

hadi bakalim kolay gelsin

sabahtan beri bmn-lig tv arasinda mekik dokuyorum hatta fbtvyi bile izler oldum bisey yakalarmiyim diye ama yok bir haber fatihten...

oooof of bu transfer döneminde yasadigim stresi fener maçlarinda bile yasamiyorum...

rigormortis
31.05.2006, 12:35
Fatih te Ogün Abdullah yolunda... Yazik oldu onada...smileys/smiley5.gif

MahmutHSO
31.05.2006, 12:36
Fatihin transferine bir nebze olumlu bakan arkadaslarin tek savunmalari gelecek 8 milyon euro ya da buna benzer bir rakam sanirim.

Ama su açidan düsündük mü hiç.tomas jun a verilen 3.5 milyon$ bosa gitti degilmi.Yani belirsiz bir adama verilen ve bosa giden dolarlar.Seneye serbest kalacak deyip satacagina seneye ona daha fazla para verirsin kalir.Çünkü fatih senin istatistiksel olarak ve gerçek te de en faydali futbolcun.Fatihle beraber yasanacak muhtemel basarilardan gelecek dolarlari da düsünmek ,lazim ticari bakiyorsak olaya.

Gamze_TS
31.05.2006, 12:38
SAMPIYONNNNNNN

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 12:41
trabzon

Gamze_TS
31.05.2006, 12:41
AHH o Jun'a verilen para hakkaten cok aci kim begenmisti o adami sahiden?

Barış BAKIRTAŞ
31.05.2006, 12:42
<DIV id=Baslik>"Fatih kimseyle sözlesme yapmadi"</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Fenerbahçe'nin, Trabzonspor kaptani Fatih Tekke ile 3 yillik sözlesme imzaladigi iddia edilirken, milli oyuncunun menajeri Ceylan Çaliskan, su anda kimseyle sözlesme yapmadiklarini söyledi.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>

Çaliskan, ''Fatih'in kesinlikle hiçbir kulüple görüsmesi olmamistir. Trabzonspor Kulübü kime verirse, Fatih için de uygun olursa bu dogrultuda transfer olabilir'' dedi.

Ceylan Çaliskan, ''Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe ile anlasirsa, Fatih, Fenerbahçe'ye gidebilir. Kulüp, Avrupa'da bir takimla anlasirsa Fatih oraya gider. Su an kesinlikle bir sözlesme söz konusu degil'' diye konustu.</DIV>
<DIV>Kaynak www.Ajanspor.com (http://www.Ajanspor.com)</DIV>

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 12:43
EN BÜYÜK

Nytre
31.05.2006, 12:44
arkadaslar ortada bir sey yok!...

medyanin fatihi bize küstürmeye çalismasindan baskabir sey degil..

bunlar insana herseyi yaptirir inanmadigi bir seye de çok güzel inandirir...

Fatih fenere neden gider? avrupa takimi mi? hayir!... para ? sanmiyorum... fatih paragöz bir insan hiç bir zaman olmadi ...

ee ?

Fatihin fenere gidecegine inanmiyorum....

ha kafasi esti gitti... (yine inanmiyorum)

Her Sey Para Degildir...

Gurur Onur Mücadele Daha Degerlidir derim...

-------------

bu arada lütfen birbirimizi kirmayalim... herkesin siniri bozuk biliyorum ama sinirlerimize hakim olalim...

carlito
31.05.2006, 12:46
2 senedir gitmek istiyom diye bas bas bagiran fatih degilmi.... son maclardaki isteksizliginden belliydi.
nereye giderse gitsin sonucta parayi secti.... nasil olsa bu sene olmassa seneye kesin gider .
8milyon iyi paradir ... eminim ondan iyisini buluruz o paraya.

MahmutHSO
Baskan ne yapmaya çalisiyor bir anlasak

Nytre
ayrica bu turgut yeter yine güzel sayilacak bir yazi yazmis...

http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=1817

Travelair
31.05.2006, 12:47
Trabzonspor 3 ukalalarla parayla savasamaz. Yüregiyle savasir. Fatih diyor zaten ben yurt içinde Trabzonspor'dan baska takimda oynamam. Samimiyetine güveniyorum. Diger yandan topu yönetime atiyor hakli olarak. Yönetim de alinacak yanlis bir karari kaldirmaya cesareti olmadigindan karari gelecek olan yeni teknik direktöre birakti. Yani sonuçta Fatih kalacak gibi görünüyor. Benim de kafam karisti açikçasi.

Öte yandan bir 8 milyon ? lafidir uçusuyor. Arkadaslar Fatih satilsa bile bu 8 milyon ? trink banka hesabimiza mi yatacak saniyorsunuz? En az 2 senede gelir bu para bize. ve tabi söyle seyler de yasamamiz olasi: Gs'ye yenilirsek para tahsil etmekte güçlük çekeriz Fb aleyhine tezahurat yaparsak keza. Fb'li yöneticilerin aleyhine de demeç vermek yok... Sen rakibine futbolcu satarsan sana böyle yapar. Deniz Baris konusunda yaptiklari kaypakliklari herkes biliyor.

Fatih oglum git Avrupa'ya. Anladik bizde oynamak istemiyorsun, bari kendini küçük düsürme

Gamze_TS
31.05.2006, 12:47
Dogru diyorsun KaanTS .Eger satildiysa gercekten bari o parayi iyi kullaniriz insallah. Alinan adam kapali kutu oluyor. Ne kadar iyi de olsa takima sehre uyar mi o bile bilinmez. Bari futbolcu da alsak paranin yaninda yozgatliyla semih diyorlardi o is ne oldu?

TURHAN
31.05.2006, 12:50
Resmibir haber gelmeden daha sonradan üzülecegimiz yorumlar yapmayalim.

Gamze_TS
31.05.2006, 12:51
TRABZONNNNNNNNNNNNNsmileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

divicam
31.05.2006, 12:54
<CENTER>'Allah affeder Çarsi affetmez' </CENTER>

Tümer'in transferine Besiktas taraftarlari da tepki gösterdi. Daha önceki açiklamalarinda, "Türkiye'de Besiktas'tan baska bir kulüpte forma giymem" diyen Tümer'in, sürpriz bir kararla ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye gitmesini protesto eden taraftarlar, internet sitelerinde milli futbolcuya tepkilerini dile getirdi.
Siyah-Beyazlilarin önde gelen taraftar grubu Çarsi'nin internet sitesi, Tümer'in 11 numarali Fenerbahçe formasi ile çekilmis bir fotografinin yanina, "Beni sadece Allah yargilar dedin ama bir seyi unuttun, Allah affeder, Çarsi affetmez" yazisini koydu. Taraftar sitelerindeki forumlarda Tümer'in yaptiginin dogru olmadigini savunan Siyah-Beyazli taraftarlar, tepkilerini dile getirdiler.
Bu arada Tümer'in Besiktas'tan ayrilisi ile ilgili taraftar sitelerinde anketler konuldu. Anketlere katilan taraftarlarin büyük bir bölümü, milli futbolcunun ayrilis seklini etik bulma-diklarini vurguladi.

Bizde ayni durumda kalabiliriz.... tepkileri agirmi olmus sizce...

Salih Yazıcı
31.05.2006, 12:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>Fenerbahçe?nin israrla istedigi Trabzonsporlu Fatih Tekke, sari-lacivertlerle 3 yillik anlasma sagladi. Milli oyuncunun menajeri Ceylan Çaliskan su anda kimseyle sözlesme yapmadiklarini açiklamasina ragmen kulübe yakin kaynaklardan, Tekke?nin bugün ögleden sonra resmi sözlesmeyi imzalayacak. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>

Biraktigi baskanlik koltuguna yeniden oturmasina kesin gözüyle bakilan Aziz Yildirim yanina yönetici Ilhan Eksioglu?nu da alarak Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak?la görüserek bonservis konusunda da anlasma sagladi...

Fatih Tekke ile tipki Tümer gibi 3 yillik sözlesme imzalayacak Fenerbahçe milli golcüye yillik 1.5 milyon euro verecek...

Ceylan Çaliskan ise henüz kimseyle anlasmadiklarini söylerken, ??Fatih?in kesinlikle hiçbir kulüple görüsmesi olmamistir. Trabzonspor Kulübü kime verirse, Fatih için de uygun olursa bu dogrultuda transfer olabilir?? dedi.
Fenerbahçe?nin Trabzonspor Kulübü ile görüstügünü açikladigina dikkati çeken Çaliskan, ??Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe ile anlasirsa, Fatih, Fenerbahçe?ye gidebilir. Kulüp, Avrupa?da bir takimla anlasirsa Fatih oraya gider. Su an kesinlikle bir sözlesme söz konusu degil?? diye konustu</TD></TR></T></TABLE>radyosporsmileys/smiley7.gif bir açiklama yap artik yönetimmmmmm

Cengiz Çubukcu
31.05.2006, 12:57
yeter arkadaslar bu fatih konusundan gina geldi...lütfen bu konuda yazi yazacaksaniz fatih tekke topic'inde belirtin fikirlerinizi...

Burçak
31.05.2006, 12:59
yaa varyaa Allahtan sözlesmesi biten baska futbolcumuz yok. hiçbirini tutamazlardi takimda bunlar

Miraç Atalay Çiftçi
31.05.2006, 13:00
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636><T>
<T>
<TR>
<TD>Fenerbahçe?nin israrla istedigi Trabzonsporlu Fatih Tekke, sari-lacivertlerle 3 yillik anlasma sagladi. Milli oyuncunun menajeri Ceylan Çaliskan su anda kimseyle sözlesme yapmadiklarini açiklamasina ragmen kulübe yakin kaynaklardan, Tekke?nin bugün ögleden sonra resmi sözlesmeyi imzalayacak. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="D2">

Biraktigi baskanlik koltuguna yeniden oturmasina kesin gözüyle bakilan Aziz Yildirim yanina yönetici Ilhan Eksioglu?nu da alarak Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak?la görüserek bonservis konusunda da anlasma sagladi...

Fatih Tekke ile tipki Tümer gibi 3 yillik sözlesme imzalayacak Fenerbahçe milli golcüye yillik 1.5 milyon euro verecek...

Ceylan Çaliskan ise henüz kimseyle anlasmadiklarini söylerken, ??Fatih?in kesinlikle hiçbir kulüple görüsmesi olmamistir. Trabzonspor Kulübü kime verirse, Fatih için de uygun olursa bu dogrultuda transfer olabilir?? dedi.
Fenerbahçe?nin Trabzonspor Kulübü ile görüstügünü açikladigina dikkati çeken Çaliskan, ??Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe ile anlasirsa, Fatih, Fenerbahçe?ye gidebilir. Kulüp, Avrupa?da bir takimla anlasirsa Fatih oraya gider. Su an kesinlikle bir sözlesme söz konusu degil?? diye konustu</TD></TR></T></T></TABLE>

radyosporsmileys/smiley7.gif bir açiklama yap artik yönetimmmmmm

o zaman bugün ögleden sonra gelecek ve bizde görecegiz derim !!!

Travelair
31.05.2006, 13:02
Trabzonspor 3 ukalalarla parayla savasamaz. Yüregiyle savasir. Fatih diyor zaten ben yurt içinde Trabzonspor'dan baska takimda oynamam. Samimiyetine güveniyorum. Diger yandan topu yönetime atiyor hakli olarak. Yönetim de alinacak yanlis bir karari kaldirmaya cesareti olmadigindan karari gelecek olan yeni teknik direktöre birakti. Yani sonuçta Fatih kalacak gibi görünüyor. Benim de kafam karisti açikçasi.

Öte yandan bir 8 milyon ? lafidir uçusuyor. Arkadaslar Fatih satilsa bile bu 8 milyon ? trink banka hesabimiza mi yatacak saniyorsunuz? En az 2 senede gelir bu para bize. ve tabi söyle seyler de yasamamiz olasi: Gs'ye yenilirsek para tahsil etmekte güçlük çekeriz Fb aleyhine tezahurat yaparsak keza. Fb'li yöneticilerin aleyhine de demeç vermek yok... Sen rakibine futbolcu satarsan sana böyle yapar. Deniz Baris konusunda yaptiklari kaypakliklari herkes biliyor.

Fatih oglum git Avrupa'ya. Anladik bizde oynamak istemiyorsun, bari kendini küçük düsürme

Itidal

Emre7
31.05.2006, 13:02
arkadaslar maldiniyi bilirsiniz milan defansinin göbegi... bu adam 15 yasinda milanda basladi futbola ve su an 35-36 yasinda o kadar takim teklif yapti futbola basladigi takimdan baska takima gitmedi....ama bizim oyuncularimiz ki bunu fatih için demiyorum daima sevgiyi degil parayi seçiyolar bunlar trabzonspor örnegi çok küçük orhanlar, abdullahlar, ogünler, ama bide hamiler var avrupadan teklif aldiginda yönetimin her türlü imkani saglayip avrupada nadir oynayan oyunculardan biri idi bir zamanlar sonra ne oldu orada basarili olamayinca geri geldi kaldigi yerden devam etti. fatihte ayni olabilir ayni ligde oynayacaksin ama orda emin ol 50 000 kisinin içinden 18500 kisiyi arayacaksin çünkü bizdeki duygu, 5 günde 40 000 kisiyi sokaga döktü 15 milyon taraftarim var diyen takim bile sadece 2500-3000 kisi yürüyüce geçti... bizdeki yürüyüce tüm trabzon halki katildi baskanindan isçisine ama orda birakin bi yönetimden kisiyi dernek yetkilileri bile katilmadi o 2500 kisi de yürüyüs kadiköy denen yerde oldugundan dolayidir... diyecegim o ki fatih Sultan tekke. 18500 kisi içinde sifatini saklamak istiyorsan çik bugün ve de ki ben türkiye liginde hiç bir takima gitmeyecegim yada trt baglan ve deki ben hiç bir takima gitmeyecegim. bu kadar bizde sen bu isi yaptiktan sonra kaldigimiz yerden devam edelim stadta en çok desteklenen ve her trabzonspor evinde odanin basinda duran posterine daha içtenli bakalim... yoksa emin ol belki çok abartili gelecek ama trabzon'a bir daha giremeyeceksin...

CAFER ÖZER
31.05.2006, 13:05
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Tekke'nin menajeri kapiyi açik birakti</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/5985tekke.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>31 Mayis 2006 12:10

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Fenerbahçe Kulübünün Trabzonsporlu Fatih Tekke ile 3 yillik sözlesme imzaladigi iddia edilirken, milli oyuncunun menajeri Ceylan Çaliskan, sunlari söyledi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Fenerbahçe Kulübünün Trabzonsporlu Fatih Tekke ile 3 yillik sözlesme imzaladigi iddia edilirken, milli oyuncunun menajeri Ceylan Çaliskan, su anda kimseyle sözlesme yapmadiklarini söyledi.

Çaliskan, AA muhabirine yaptigi açiklamada, milli futbolcunun henüz kimseyle anlasmadigini vurgulayarak, ''Fatih'in kesinlikle hiçbir kulüple görüsmesi olmamistir. Trabzonspor Kulübü kime verirse, Fatih için de uygun olursa bu dogrultuda transfer olabilir'' dedi.

Fenerbahçe'nin Trabzonspor Kulübü ile görüstügünü açikladigina dikkati çeken Çaliskan, ''Trabzonspor Kulübü Fenerbahçe ile anlasirsa, Fatih, Fenerbahçe'ye gidebilir. Kulüp, Avrupa'da bir takimla anlasirsa Fatih oraya gider. Su an kesinlikle bir sözlesme söz konusu degil'' diye konustu.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
Bu haber toplam 1815 defa okunmustur.

</TD></TR></T></TABLE>

Haberlerde nasil çarpitma oldugu Haber dikkatlice okunursa belli oluyor.Gazetlere bangir bangir Fatih Fenerde diyor.Fatih yok diyor,Yönetim yok diyor,Fatihin menejeri Kimseyle sözlesme imzalanmadi diyor.Hala medya FB ile anlasma imzalandi diyor.Kesinlikle Medyada çikan haberlere Imzalar atilmadan,Hiç bir seye inanmiyorum.

Trabzonspor Su anda ÇAGDAS ile sözlesme imzalamistir.Gerisi hepsi hikayedir.

onurts61
31.05.2006, 13:06
Angut da fatih in fener formasiyla resmini yayinladilar tabi fotoshop ama anlasildi yaziyorlar

eksisozlukte fenerli oldugunu sandigim birisinin fatih tekke ile ilgili sozleri:

-top rakipteyken oyuna girdigi, pres yaptigi görülmüs degildir

-trabzonspor'la bütün basarisi, tükiye ligleri'nde attigi gollerdir. (zafer biryol da gol kralidir) bunun disinda ne milli takimda ne avrupa kupalarinda, takimi adina olumlu isler yaptigi görülmemistir

yukaridaki iki maddede cok acik fazla abartmamak lazim fatihi

eger bu transfer gerceklesirse klubumuzun bireylere bagli olmadigini gosteren guzel bir gelisme olacak zmaninda ali kemal gitse ne olur , hami gitse ne olur , unal gitse ne olur denildi hepsi gitti biz dim dik ayaktayiz ve ayakta kalacagzi biz bireylere mahkum degiliz bir fatih gider altyapidan 10 tane gelir

Kimse yonetimi elestirmeye kalkmasin eger en az 2 tane avrupa duzeyinde yildiz almazlar ise ornegin ricardinho gibi o zaman elestiri yapilabilinir ve herkes sunu dusunsun lutfen fatih istemezse bu transfer gerceklesmez eger gerceklestiyse onun onayiyla olmustur.

Atilan bu adim gelecege daha guvenle bakmami sagliyor biz trabzonsporuz isimler gelip gecicidir aslolan trabzonspordur lutfen kisilere saplanip kalmayalim.

Emre7
31.05.2006, 13:10
Angut da fatih in fener formasiyla resmini yayinladilar tabi fotoshop ama anlasildi yaziyorlar

eksisozlukte fenerli oldugunu sandigim birisinin fatih tekke ile ilgili sozleri:

-top rakipteyken oyuna girdigi, pres yaptigi görülmüs degildir

-trabzonspor'la bütün basarisi, tükiye ligleri'nde attigi gollerdir. (zafer biryol da gol kralidir) bunun disinda ne milli takimda ne avrupa kupalarinda, takimi adina olumlu isler yaptigi görülmemistir

yukaridaki iki maddede cok acik fazla abartmamak lazim fatihi

eger bu transfer gerceklesirse klubumuzun bireylere bagli olmadigini gosteren guzel bir gelisme olacak zmaninda ali kemal gitse ne olur , hami gitse ne olur , unal gitse ne olur denildi hepsi gitti biz dim dik ayaktayiz ve ayakta kalacagzi biz bireylere mahkum degiliz bir fatih gider altyapidan 10 tane gelir

Kimse yonetimi elestirmeye kalkmasin eger en az 2 tane avrupa duzeyinde yildiz almazlar ise ornegin ricardinho gibi o zaman elestiri yapilabilinir ve herkes sunu dusunsun lutfen fatih istemezse bu transfer gerceklesmez eger gerceklestiyse onun onayiyla olmustur.

Atilan bu adim gelecege daha guvenle bakmami sagliyor biz trabzonsporuz isimler gelip gecicidir aslolan trabzonspordur lutfen kisilere saplanip kalmayalim.
olay bitmistir ......bu kadar daha konusmaya gerek yok.... eger giderse onayi alinmistir daha konusmaya gerek yok.....

KuĞu
31.05.2006, 13:10
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Fatih Kaliyor ... Dün Gece Toplantida Konusulanlari Açikliyoruz!!</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor baskani Nuri Albayrak ve kurmaylarinin dün gece ani bir kararla toplanmasi üzerine ekibimiz kapali kapilar arkasina yapilacak bu görüsmeyi önceden baskanin yakin akrabalarindan ögrenmis ve odaya verici yerlestirmislerdi. Iste o toplanti geçen konusmalar!!!</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>31 Mayis 200612:04</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/24334.jpg

Toplantiya katilan ekip içinde kurmaylarin yani sira genel menejer olacagi ifade edilen fakat resmi olarak henüz anlasilmamis olan Can Cobanoglu hazir bulundu. Toplantinin süpriz konugu Ersun Yanaldi.Baskan Nuri Albayragin Fatih Tekkesorusu üzerineErsun Yanalin Fatih Tekkeyi kesinliklevermemeliyiz, o Hüseyin ve Gökdeniz üzerine milli takimda çalismalarim vardi simdi bu çalismalari ayni ekibi bulmuskenTrabzonsporda yapmak istiyorum dedigi duyuldu.Baskanin teklif edilen 8 milyon avro sözü odada sessizlik olustursada Ersun Yanal olusturacagimiz ekiple bu kulübe o paranin 5 katini kazandiracagiz sözü ortami birden keyiflendirdi. Arada geçen konusmalari vericinin düsük frekansli yayini nedeniyle tam olarak anlayamadik. Toplantida geçen bir diger bomba isim ise Ricardinho idi, baskan bu transferin bittigini açiklarken Ersun Yanal Ibrahim Akin, Hayrettin,Murat Ocak,Bilal Kisa,Umut Bulut transferlerininde yapilabilmesi halinde UEFA kupasini kazanma sözü verdi. Toplantida taraftarin ve camianin sabirsizligi konusu görüsülürken, baskanin Ersun seni artik açiklayalim 1 Haziranda toplu imza düsünüyoruz, diger transferleri çagiralim, yildiz sözümüzü dünya kupasi sonrasinda gerçeklestirerek ikinci toplu imza törenini sonraya birakalim, gerilen ortami yumusatalim, dedigi, Ersun Yanalinda olur baskanim takip ettigim kadariyla BMN de tepkiler olusmaya basladi buna ihtiyaç varseklinde cevap verdigiduyuldu. Öteyandan diger kurmaylarin azindan bir söz duyulmadi. Aniden kapinin açilmasiyla panikleyen ekibimiz vericiyi de odada birakip olay yerini terketti.</TD></TR></T></TABLE>

Mehmet_Mercanlı
31.05.2006, 13:11
smileys/smiley7.gif

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 13:14
iste bu kadar. anca böyle düsünürsek bu kulüp bir yerlere varabilir.bizi istemeyeni bizde istememeliyiz

Emre7
31.05.2006, 13:16
<t>
</t><table cellpadding="5" cellspacing="0" width="490">
<t><tr>
<td bgcolor="#f9f9f0">Fatih Kaliyor ... Dün Gece Toplantida Konusulanlari Açikliyoruz!!</td></tr>
<tr>
<td bgcolor="#f9f9f0">Trabzonspor baskani Nuri Albayrak ve kurmaylarinin dün gece ani bir kararla toplanmasi üzerine ekibimiz kapali kapilar arkasina yapilacak bu görüsmeyi önceden baskanin yakin akrabalarindan ögrenmis ve odaya verici yerlestirmislerdi. Iste o toplanti geçen konusmalar!!!</td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#f9f9f0" height="10">31 Mayis 200612:04</td></tr>
<tr>
<td align="right" bgcolor="#f9f9f0">Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </td></tr>
<tr>
<td id="C&#111;ntent">http://image.haber7.com/haber/24334.jpg

Toplantiya katilan ekip içinde kurmaylarin yani sira genel menejer olacagi ifade edilen fakat resmi olarak henüz anlasilmamis olan Can Cobanoglu hazir bulundu. Toplantinin süpriz konugu Ersun Yanaldi.Baskan Nuri Albayragin Fatih Tekkesorusu üzerineErsun Yanalin Fatih Tekkeyi kesinliklevermemeliyiz, o Hüseyin ve Gökdeniz üzerine milli takimda çalismalarim vardi simdi bu çalismalari ayni ekibi bulmuskenTrabzonsporda yapmak istiyorum dedigi duyuldu.Baskanin teklif edilen 8 milyon avro sözü odada sessizlik olustursada Ersun Yanal olusturacagimiz ekiple bu kulübe o paranin 5 katini kazandiracagiz sözü ortami birden keyiflendirdi. Arada geçen konusmalari vericinin düsük frekansli yayini nedeniyle tam olarak anlayamadik. Toplantida geçen bir diger bomba isim ise Ricardinho idi, baskan bu transferin bittigini açiklarken Ersun Yanal Ibrahim Akin, Hayrettin,Murat Ocak,Bilal Kisa,Umut Bulut transferlerininde yapilabilmesi halinde UEFA kupasini kazanma sözü verdi. Toplantida taraftarin ve camianin sabirsizligi konusu görüsülürken, baskanin Ersun seni artik açiklayalim 1 Haziranda toplu imza düsünüyoruz, diger transferleri çagiralim, yildiz sözümüzü dünya kupasi sonrasinda gerçeklestirerek ikinci toplu imza törenini sonraya birakalim, gerilen ortami yumusatalim, dedigi, Ersun Yanalinda olur baskanim takip ettigim kadariyla BMN de tepkiler olusmaya basladi buna ihtiyaç varseklinde cevap verdigiduyuldu. Öteyandan diger kurmaylarin azindan bir söz duyulmadi. Aniden kapinin açilmasiyla panikleyen ekibimiz vericiyi de odada birakip olay yerini terketti.</td></tr></t></table>
bunu nerden aldin sen ya fotomaçtan mi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

gülmekten bisi olacam simdi böyele haber mi olur

krilov
31.05.2006, 13:16
8 milyon avro falan derken, su fblilerin sitesinde fatih'i fener formasiyla gormek cok yaralayiciymis. olmayacagini dusunerek tahlil yazmak, futbolun sosyolojisinden dem vurmak kolaymis benim icin ama bu fotograf yikti beni. Trabzonspor formasi benim icin kutsal bir pelerin gibi., ikinci bir ten, oteki kucagim. ama simdi fatih'in sirtinda o forma gezgin bir reklam panosuna donusmus. Artik Fatihin son vuruslarina duszdugum methiyeler nolacak, ya da gokdenizle beraber bir sanat eseri tukurur gibi attiklari golleri nasil unutacagiz. hepmizin zamana ihtiyaci olacak trabzonsporlularim. iskartaya cikarilmis 9 numarali bir forma mi kalacak bize Fatih?

Oruç
31.05.2006, 13:17
onurts61

Fb nin taraftar sitesinde(bu kisilerin fb li oldugu kesin) Fatih için yazilan 'iyi sözleri' göremedin herhalde! Milli takim da Imparator (!) umuz forma verdi de sanki Fatih pek katki yapamamismis mista mis...

Sürekli ayni seyleri yazmaktan bikar insan.Foruma attigin mesajlarin büyük çogunlugunda 'sürekli' ayni seyleri tekrarlayip duruyorsun. Ya da bana öyle geldi! Trabzonspor'un kisilere bagli olmadigini 'Fatih gidince görecez' (insallah ben yanilirim)

Gamze_TS
Su fatih yuzunden eziktv'ye bile bakiyorum ara ara. azizle ali seni bir arada gordum ikiugursuzberaber agir geldi bayagi. IYHHHH midem bulaniyo

MahmutHSO
smileys/smiley7.gif

zanoylu
Evet bir çok söylenti çikiyor ve kulüp buna karsilik susuyor,neden susuyor,susturuluyormu,baskimi görüyor. Transfer haberleri bu kadar ayyuka çikmisken neden yönetim olumlu veya olumsuz bir beyanat vermiyor yoksa çocugun göbegi kesildidemi taraftar baskisindanmi çekiniyorlar.Bir siyasi senaryolar dolasiyor ama hadi hayirlisi,aklimin bir kösesine takilan o soru iste düsündükçe bana EYVAH dedirten.Fatih TEKKE bir siyasi rövasatayami kurban gidiyor. 8-9 milyon Euro laflari dolasiyor. Kralin yeteneginde bir topçunun yani fatihe alternatif olacak topçuyu yönetimimiz kaça almayi planliyor 3-4 çikma 2.el adamlami bizi avutmaya çalisacaklar.

Evet yönetim atesle oynuyor.Trabzonspor futbol kulübü tarihinde olmamis ve olamayacak siyasi baskilara maruz kaliyor veya bu ortama isteyerek kendi gidiyor.Yoksa birilerine diyet borcumu ödeniyorda Fatih figüran oluyor. YAZIK......!

mahmuter61
Bravo kugu ensonunda güldürdün bizi yönetim güldüremiyo ama neyse güzel espirismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Burçak
31.05.2006, 13:18
@kugu

bu nedir sakami ?

TURHAN
31.05.2006, 13:19
gaza gelme kardesim, birsey olmusmu??

ahmetto
31.05.2006, 13:20
bu nasil haber ya

ulan sevinsem mi bilemiyorum ha dogrumu arkadas bu ersun yanal hariç diger bütün haberler dogruysa çok sevindim çok smileys/smiley36.gif

Naim
31.05.2006, 13:21
Kugu allah senin müstehakini vermesin hocam
bu kötü günde bizi güldürdün smileys/smiley36.gif

mensure 61
31.05.2006, 13:23
Hergün bir haber yayinlaniyor ve bizim yönetim uyuyor, niye biri çikip bir açiklama yapmiyo???????? Artik sinirimtepeme çikti smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifInsallah Fatih Tekke verilicek haberleri yalandir smileys/smiley7.gifyoksa bakalim o sahis Trabzon'a girebilecekmi !!!

kutoz
31.05.2006, 13:24
@kugu;

allah razi olsun senden. gerilen sinirlere birebir geldi bu haber. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

divicam
31.05.2006, 13:26
Evet bir çok söylenti çikiyor ve kulüp buna karsilik susuyor,neden susuyor,susturuluyormu,baskimi görüyor. Transfer haberleri bu kadar ayyuka çikmisken neden yönetim olumlu veya olumsuz bir beyanat vermiyor yoksa çocugun göbegi kesildidemi taraftar baskisindanmi çekiniyorlar.Bir siyasi senaryolar dolasiyor ama hadi hayirlisi,aklimin bir kösesine takilan o soru iste düsündükçe bana EYVAH dedirten.Fatih TEKKE bir siyasi rövasatayami kurban gidiyor. 8-9 milyon Euro laflari dolasiyor. Kralin yeteneginde bir topçunun yani fatihe alternatif olacak topçuyu yönetimimiz kaça almayi planliyor 3-4 çikma 2.el adamlami bizi avutmaya çalisacaklar.

Evet yönetim atesle oynuyor.Trabzonspor futbol kulübü tarihinde olmamis ve olamayacak siyasi baskilara maruz kaliyor veya bu ortama isteyerek kendi gidiyor.Yoksa birilerine diyet borcumu ödeniyorda Fatih figüran oluyor. YAZIK......!

klavyene saglik

Gamze_TS
31.05.2006, 13:29
Ruyamda feneri 15-0 yeniyorduk buna ne dersiniz cikar mi?

serseerii
31.05.2006, 13:32
fatih tekke gitsin trabzonun tek adama bagli olmadigini gösterelim

cevap=bizim kimseye birsey göstermeye ihtiyacimiz yok fatih gder yenisi gelir bu sefer yenisi gitsin dicekler onudami göndercez saçma düsünüyosunuz

bizi istemeyeni bizde istemeyiz

cevap=fatih'avrupada oynamak istiyorum futbolu TRABZONDA birakcam

bende sunu söylüyorum fatih tekke sen fenere gidersen trabzonda hiçbi bakkal soyadi tekke olana ekmek vermez

sen asla memleketine giremezsin

belki ögün gibi olmassin ama büyüyünce çocuguna anlatmaya utanirsin düsünsane ne dicen memleketimi sattim mi dicen

bence fatih böyle biri degil ama untmayin

BIZI SATANIN SÜLALESINI SATARIZ

krilov
31.05.2006, 13:34
Sayitoglu, Fatih Tekke'ye Besiktas ve Fenerbahçe kulüplerinin talip oldugunu belirterek, ''Bu kulüpler 'Fatih Tekke'yi satmayi düsünür müsünüz' biçiminde fikrimizi sordu. Biz de Fatih Tekke'yi yurt içinde bir takima satmayi düsünmüyoruz. Bunu da söyledik'' dedi.

Hasim Sayitoglu, ''Fatih, yurt içinde bir takima gitmeyi istemiyor. Biz de vermeyecegiz diyoruz. Fenerbahçe ile anlasildigi yönündeki haberler de gerçegi yansitmamaktadir. Kesinlikle öyle birsey yok'' diye konustu

onurts61
31.05.2006, 13:34
onurts61

Fb nin taraftar sitesinde(bu kisilerin fb li oldugu kesin) Fatih için yazilan 'iyi sözleri' göremedin herhalde! Milli takim da Imparator (!) umuz forma verdi de sanki Fatih pek katki yapamamismis mista mis...

Sürekli ayni seyleri yazmaktan bikar insan.Foruma attigin mesajlarin büyük çogunlugunda 'sürekli' ayni seyleri tekrarlayip duruyorsun. Ya da bana öyle geldi! Trabzonspor'un kisilere bagli olmadigini 'Fatih gidince görecez' (insallah ben yanilirim)

Sevgili arkadasim hala trabzonsporun kisilere bagli oldugunu dusundugunu son cumlenden hissediyorum buyuk takim hic bir zaman kisilere bagli olmaz olmamali eger olursa buyuk olmaz

Tespitin dogru genelde ayni seyleri yaziyorum sen nasil ki fatih i her ortamda savunuyorsun ki adim gibi eminim bunu trabzonsporu sevdigin icin yapiyorsun bende bu takimi en az senin kadar seviyorum bende kendi dusuncelerim dogrultusunda trabzonsporun daha iyi olacagini dusundugum icin genelde ayni seyleri yaziyorum.

divicam
31.05.2006, 13:35
fatih tekke gitsin trabzonun tek adama bagli olmadigini gösterelim

cevap=bizim kimseye birsey göstermeye ihtiyacimiz yok fatih gder yenisi gelir bu sefer yenisi gitsin dicekler onudami göndercez saçma düsünüyosunuz

bizi istemeyeni bizde istemeyiz

cevap=fatih'avrupada oynamak istiyorum futbolu TRABZONDA birakcam

bende sunu söylüyorum fatih tekke sen fenere gidersen trabzonda hiçbi bakkal soyadi tekke olana ekmek vermez

sen asla memleketine giremezsin

belki ögün gibi olmassin ama büyüyünce çocuguna anlatmaya utanirsin düsünsane ne dicen memleketimi sattim mi dicen

bence fatih böyle biri degil ama untmayin

BIZI SATANIN SÜLALESINI SATARIZ

HERKES AFFEDER TRABZON AFFETMEZ!!!!!

Mehmet_Mercanlı
31.05.2006, 13:35
smileys/smiley7.gif

selcuk
31.05.2006, 13:36
simal yidizi bunu bugün gibi günlere hazirladi sanirim bu fenere,fatihi fenere satmayi düsünenlere ve fatihe eger aklindan bir saniye bile gectiyse fenere gitmek

http://simal-yildizi.tripod.com/images/finger%20uncensored.jpgEdited by: selcuk

krilov
31.05.2006, 13:37
oh be sayitoglundan gereken aciklama geldi iste

selcuk
31.05.2006, 13:38
nerede

ozcan_asanoglu
31.05.2006, 13:39
evet son dakika;
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Sayitoglu'nda Fatih Tekke yalanlamasi..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye gidecegi yönündeki iddaalar hakkinda, "Fenerbahçe ile anlasildigi yönündeki haberler de gerçegi yansitmamaktadir. Kesinlikle öyle birsey yok'' diye konustu..</DIV>
<DIV id=tarih>31Mayis2006, 12:55</DIV></DIV>
<DIV id=haberic><&#076;INK href="../css/icerik.css" type=text/css rel=stylesheet target="_blank">
<DIV id=habericreklam style="FLOAT: right; OVERFLOW: visible; WIDTH: 300px; TEXT-ALIGN: center">
<DIV =ad style="TEXT-ALIGN: center"></DIV></DIV>

Sayitoglu, Fatih Tekke'ye Besiktas ve Fenerbahçe kulüplerinin talip oldugunu belirterek, ''Bu kulüpler 'Fatih Tekke'yi satmayi düsünür müsünüz' biçiminde fikrimizi sordu. Biz de Fatih Tekke'yi yurt içinde bir takima satmayi düsünmüyoruz. Bunu da söyledik'' dedi.

Hasim Sayitoglu, ''Fatih, yurt içinde bir takima gitmeyi istemiyor. Biz de vermeyecegiz diyoruz. Fenerbahçe ile anlasildigi yönündeki haberler de gerçegi yansitmamaktadir. Kesinlikle öyle birsey yok'' diye konustu. </DIV>

volkanferhan
zaten hurriyette de yalanlama haberi çiktigina göre ortada bisey yok sadece düzmece olan haberlerdi onlar pasftomaç gibi ne oldugu belirsiz bi gastenin uydurma haberleri FATIH SULTAN TEKKE ninde biyere gidecegi yok (bana kalirsa)
daha bize çoook yillar emek verecek FATIH...

BIZI BIRGÜN IÇIN SATANI BIZ HERGÜN SATARIZ...
<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
if(SymReal&#079;nLoad != null)
SymReal&#079;nLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

SymReal&#079;nLoad = window.&#111;nload;
window.&#111;nload = Sym&#079;nLoad;

//-->

emekcan
bu fatih tekke haberleri kabak tadi vermeye basladi tekke çiksin basin toplantisi yapsin bizde kurtulalim.geçesenede GÖKDENIZ olayi aynisekilde idi o kaldi.Tekniktraktör iside bir an önce halledilmeli

Burçak
31.05.2006, 13:40
ajansspordada var açiklama oooh beee

Turan AKYILDIZ
31.05.2006, 13:42
ha gene 100.sayfayi bulacaz ama yine hakkimizda hayirli ve iyi bir haber yazamadik bu ne biçim is ya .bir günde su sayfalara hayirli ve güzel haberler yazabilsek.Allah'im çok sey mi istiyorum.

sbay
31.05.2006, 13:42
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=1001>
<T>
<TR>
<TD width=16 bgColor=#ffffff></TD>
<TD vAlign=top bgColor=#ffffff rowSpan=8>
<T>
<TR>
<TD height=20></TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top height=275>http://www.antu.com/images/manset/mayis2006/fatih_transfer.jpg (http://www.antu.com/HaberOku.aspx?ID=4367)</TD></TR>
<TR>
<TD><A href="http://www.antu.com/HaberOku.aspx?ID=4367" target="_blank">Fatih Tekke Tamam
ANTU SMS'ten transfer bomblari devam ediyor. ANTU SMS'in geçtigi habere göre, Baskanimiz Aziz Yildirim ve Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak dün gece Yeni Safak Gazetesinde biraraya gelerek Fatih Tekke'nin Fenerbahçemiz'e transferine son noktayi koydular. Kulübümüz Trabzonspor ile her konuda anlasti. Fenerbahçe'ye gelmek isteyen Fatih Tekke konusunda böylece hiç bir pürüz kalmadi. Fatih Tekke artik Fenerbahçe'de. Fatih Tekke'nin hafta sonuna kadar imza atmasi bekleniyor. ...</A></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Bunlar nediyy yaw</TD></TR></T></TABLE>

macka61
31.05.2006, 13:44
güldürüyorlar bu fenerler sayitoglunun açiklamalarinida yazsin

Şentürk
31.05.2006, 13:45
zeyyat kafkasin vaad ettigi süre aksam 10 doluyor arkadaslar bakalim kim olucak t.direktörümüz???

champions
31.05.2006, 13:51
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=1001><T>
<T>
<TR>
<TD width=16 bgColor=#ffffff></TD>
<TD vAlign=top bgColor=#ffffff rowSpan=8>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD height=20></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top height=275>http://www.antu.com/images/manset/mayis2006/fatih_transfer.jpg (http://www.antu.com/HaberOku.aspx?ID=4367)</TD></TR>
<TR>
<TD><A href="http://www.antu.com/HaberOku.aspx?ID=4367" target="_blank">Fatih Tekke Tamam
ANTU SMS'ten transfer bomblari devam ediyor. ANTU SMS'in geçtigi habere göre, Baskanimiz Aziz Yildirim ve Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak dün gece Yeni Safak Gazetesinde biraraya gelerek Fatih Tekke'nin Fenerbahçemiz'e transferine son noktayi koydular. Kulübümüz Trabzonspor ile her konuda anlasti. Fenerbahçe'ye gelmek isteyen Fatih Tekke konusunda böylece hiç bir pürüz kalmadi. Fatih Tekke artik Fenerbahçe'de. Fatih Tekke'nin hafta sonuna kadar imza atmasi bekleniyor. ...</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Bunlar nediyy yaw</TD></TR></T></T></TABLE>

YA BEYLER SURAYA BAKIN YA RESMEN DALGA GEÇIYO BU NASIL YÖNETIM AYNINISINI BIZ BI FENERLI FUTBOLCUYA YAPSAK NE OLUR ACABA GERÇI ONLARDA FATIH GIBI B IFUTBOLCU YOK

Naim
31.05.2006, 13:52
N.Albayrak: Paraya ihtiyacimiz yok.Fatih Tekke'nin Trabzonda futbol hayatini sonlandirmasini istiyoruz. (tv8 de canli yayinda söyledi simdi)
olay bitmistir

fincher
31.05.2006, 13:54
baskan az önce tv 8 spor haberlerine telefonla katildi.fatih tekke için herhangi bir anlasma olmadigini,fatihi satmak istemediklerini,futbolu Trabzonsporda birakmasini istediklerini söyledi.yeni teknik direktör geldigi zaman fatihin durumunu görüseceklerini(t.d ve yönetimle)söyledi.spikerin fenerbahçe yüksek bir teklif sunarsa fikriniz degisirmi seklindeki sorusana da Trabzonspor için su anda paranin önemli olmadigini belirtti.

BDiler61
31.05.2006, 13:57
sükür açiklama yapmislar

sbay
31.05.2006, 13:58
fener forumund fatihin transferinin bittigi yaziyo..ezikler avrupanin en golcülerinden birini aldik diyolarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kutoz
Su açiklamalari, resmi sitede bu haberler patladiginda yapsalar adam gibi de, taraftari birbirine düsürmseler olmuyor mu.

Burçak
biliyomusunuz angut com da ki bu transferle ilgili topiclerine bakiyordum. ezikler ajanssporda çikan bu haberlerden sonra tek kelime yazmiyorlar. apisik kaldi ezik kuslar. smileys/smiley2.gif

serseerii
31.05.2006, 13:59
smileys/smiley17.giffenerliler size seyimle gülüyom olun fatih tekke sen karalsin baskan iki bveni rezil etmedim bölüge demistim fatih tekke fenere gitsisn bende gece gündüz ben ......yim diye gezcem fatih gerçekten kralsin sultansin fener senin ... yesinn

Gökhan Kutlu
31.05.2006, 14:00
2 senedir gitmek istiyom diye bas bas bagiran fatih degilmi.... son maclardaki isteksizliginden belliydi.
nereye giderse gitsin sonucta parayi secti.... nasil olsa bu sene olmassa seneye kesin gider .
8milyon iyi paradir ... eminim ondan iyisini buluruz o paraya.
aynen birader.gidecekse gitsin kalacaksa kalsin daral geldi artik final sinavlarimiz var çalisamiyoz fatih gidecekmi kalacak mi düsünüp duruyoz yazik taraftara transfer bile yapmiyolar

kolombo
31.05.2006, 14:01
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sabahtir bas bas bagriyoruz burda siz hala asilsiz asparagas fatih haberlerini okuyup yorum yapiyosunuz..caniniza yaziksmileys/smiley1.gif...</TD></TR>

Salih Yazıcı
31.05.2006, 14:01
ciddi misiniz albayrak canli yayinda böyle dedi mi

TS61_NL
31.05.2006, 14:02
Trabzon?un Fatih Tekke karari belli !

Trabzonspor Fatih Tekke hakkinda net bir açiklama yapti...

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, yildiz oyunculari Fatih Tekke'yi yurt içinde bir takima vermeyi düsünmediklerini söyledi. Sayitoglu, yaptigi açiklamada, Fatih Tekke'ye Besiktas ve Fenerbahçe kulüplerinin talip oldugunu ve bunu da daha önce kulüp baskani Nuri Albayrak'in açikladigini belirterek, ''Bu kulüpler 'Fatih Tekke'yi satmayi düsünür müsünüz' biçiminde fikrimizi sordu. Biz de Fatih Tekke'yi yurt içinde bir takima satmayi düsünmüyoruz. Bunu da söyledik'' dedi.

Fatih Tekke konusunda bu iki kulüple bir pazarliklarinin olmadigini dile getiren Sayitoglu, ''Fatih, yurt içinde bir takima gitmeyi istemiyor. Biz de vermeyecegiz diyoruz. Fenerbahçe ile anlasildigi yönündeki haberler de gerçegi yansitmamaktadir. Kesinlikle öyle birsey yok'' diye konustu.

Avrupa'dan teklif gelmesi halinde kulübün menfaatleri dogrultusunda Fatih Tekke'ye yardimci olacaklarini dile getiren Sayitoglu, su ana dek herhangi bir Avrupa kulübünden resmi bir teklif gelmedigini de sözlerine ekledi.

Teknik Heyet Konusu-

Sayitoglu, teknik direktör konusunun ise 1-2 gün içinde netlik kazanacagini söyledi.

Birkaç teknik adam ile görüsme halinde olduklarini ifade eden Sayitoglu, ''Bugün, yarin bu is bitecek. Bu konu hafta sonuna tasmayacak'' diye konustu.

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ile de görüsmelerin sürdügü, ancak tazminat sorunu nedeniyle bu transferin su ana dek gerçeklesmedigi kaydedildi.

Fatih bence bir yere gitmezzzzzzzzzzz!!!Edited by: TS61_NL

sbay
31.05.2006, 14:02
antu da alexle çok iyi anlasacagi en az 35 gol atacagini yazmislar....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Shota61
31.05.2006, 14:04
Ayni kafa devam ediyor Fatih tekkeyi iyi bir fiyata satsak hem takim
icin iyi olur hemde kulübümüz icin....30 yasina gelmis bayada iyi para
veriyorlar satip hem takima 2 yeni iyi transfer yapariz....yoksa
fatihde gökdeniz gibi sönüp gitcek...

Gamze_TS
Cok sukur valla fatihi o igrenc b..klu civciv formasiyla gorsem icime otururdu .Sahtesi bile mide bulandirdi gercekten giyse ben kaldiramazdim

Oruç
Fenerliler bile 'Fatih avrupanin en iyi golcülerinden' biridir diyor ama biz demiyoruz/isimize gelmiyor. Futboluen çok bizimbildigimizin (!)göstergesi iste!!!

Naim
31.05.2006, 14:06
antu da alexle çok iyi anlasacagi en az 35 gol atacagini yazmislar....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
alalim o zaman Alexi

yok yok alexi ne yapalim alalim Ricardinhoyu alex Brezilyada Tatil yaparken Ricardinho Milli takimla dünya kupasinda
smileys/smiley36.gif
GOOOO Ricardinho GOOO smileys/smiley36.gif

TS61_NL
31.05.2006, 14:07
Eziklere transferi gundemde olunca Fatih birden bire kiymetlendi kuslarin gozunde.......2 gun sonra bu olay ellerinde patlayincaayni sozleri tekrarlayacaklarmi cok merak ediyorum acikcasi...smileys/smiley36.gif

ihsanbayram
bence albayrak cok kaliteli bir insan veridigi demecler cok kibar ve net ,fatihi kulüb menfaati icin avrupaya satabilir ,ama adam gibi adam oldugu kesin ,umarim en kisa zamanda bir kac tane iyi futbolcu ve iyi bir hoca alarak bu yükün altindan simdilik kalkar

fatih insallah türkiyede bir yere gitmez ama avrupada iyi bir kulübe kimse birsey diyemez

selamlar

Kemal Musaoğlu
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Fatih Tekke için 'hayir' cevabi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, yildiz oyunculari ve takim kaptanlari Fatih Tekke'yi yurt içinde bir takima vermeyi düsünmediklerini açikladi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>31 Mayis 200613:48</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>

http://image.haber7.com/haber/3905.jpg
Sayitoglu, AA muhabirine yaptigi açiklamada, Fatih Tekke'ye
Besiktas ve Fenerbahçe kulüplerinin talip oldugunu ve bunu da daha
önce kulüp baskani Nuri Albayrak'in açikladigini belirterek, ''Bu
kulüpler 'Fatih Tekke'yi satmayi düsünür müsünüz' biçiminde fikrimizi
sordu. Biz de Fatih Tekke'yi yurt içinde bir takima satmayi
düsünmüyoruz. Bunu da söyledik'' dedi.
Fatih Tekke konusunda bu iki kulüple bir pazarliklarinin
olmadigini dile getiren Sayitoglu, ''Fatih, yurt içinde bir takima
gitmeyi istemiyor. Biz de vermeyecegiz diyoruz. Fenerbahçe ile
anlasildigi yönündeki haberler de gerçegi yansitmamaktadir. Kesinlikle
öyle birsey yok'' diye konustu.
Avrupa'dan teklif gelmesi halinde kulübün menfaatleri
dogrultusunda Fatih Tekke'ye yardimci olacaklarini dile getiren
Sayitoglu, su ana dek herhangi bir Avrupa kulübünden resmi bir teklif
gelmedigini de sözlerine ekledi.

-TEKNIK HEYET KONUSU-

Sayitoglu, teknik direktör konusunun ise 1-2 gün içinde netlik
kazanacagini söyledi.
Birkaç teknik adam ile görüsme halinde olduklarini ifade eden
Sayitoglu, ''Bugün, yarin bu is bitecek. Bu konu hafta sonuna
tasmayacak'' diye konustu.
Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ile de görüsmelerin
sürdügü, ancak tazminat sorunu nedeniyle bu transferin su ana dek
gerçeklesmedigi kaydedildi.

haber 7.com</TD></TR></T></TABLE>

sbay
alalim o zaman Alexi

yok yok alexi ne yapalim alalim Ricardinhoyu alex Brezilyada Tatil yaparken Ricardinho Milli takimla dünya kupasinda
smileys/smiley36.gif
GOOOO Ricardinho GOOO smileys/smiley36.gif

aynen katiliyorum ricardinho fatih ile çok iyi is yapar

serseerii
31.05.2006, 14:08
abi ben de düsünmeye vbasladim bi ara fatih simdi fener formasi giycek tümer gibi büyük bi takima geldim çok mutluyum trabzondan ayrilmak istiyodum bilmem ne bilmem ne sallar diye buyüzden senden çok özür diliyorum sen büyük kaptansin fatih sultan tekkee

Burçak
Ayni kafa devam ediyor Fatih tekkeyi iyi bir fiyata satsak hem takim icin iyi olur hemde kulübümüz icin....30 yasina gelmis bayada iyi para veriyorlar satip hem takima 2 yeni iyi transfer yapariz....yoksa fatihde gökdeniz gibi sönüp gitcek...

eger illaki satilmasi gerekirse bu sadece yurt disi olmali. sampiyonluk yarisi yapacagimiz rakipler degil özellikle ezikbahçe!!

Mehmet_Mercanlı
Fatih bence bir yere gitmezzzzzzzzzzz!

Edited by: Külünkoglu

Gamze_TS
31.05.2006, 14:10
Ya Fatih tamam da bir de sunu almisiz diye haber duymak istiyorum artik

Külünkoğlu
31.05.2006, 14:13
N.Albayrak: Paraya ihtiyacimiz yok.Fatih Tekke'nin Trabzonda futbol hayatini sonlandirmasini istiyoruz. (tv8 de canli yayinda söyledi simdi)
olay bitmistir

Gamze_TS
31.05.2006, 14:14
Ne diyo bu sadi tekelioglu ya her turk futbolcusu fb'de oynamak istermis (lig tv)

Mehmet_Mercanlı
31.05.2006, 14:15
Ya Fatih tamam da bir de sunu almisiz diye haber duymak istiyorum artik

hay aziina saglik

Miraç Atalay Çiftçi
31.05.2006, 14:16
Ne diyo bu sadi tekelioglu ya her turk futbolcusu fb'de oynamak istermis (lig tv)

yaw birak hocam sadi efendiyi.gecen böle sözleri baska bi tv kanalinda daha söyledi.

sanirim günes geçiyor kafasina yazin.kisinda üsütüyor ne yapsin kaderi öle yazilmis onunda !

Mehmet_Mercanlı
31.05.2006, 14:17
olay bitmistir arkadslar

yeter

Colakoglu
31.05.2006, 14:21
Teknik Heyet Konusu-

Sayitoglu, teknik direktör konusunun ise 1-2</font> gün içinde netlik kazanacagini söyledi.

Birkaç
teknik adam ile görüsme halinde olduklarini ifade eden Sayitoglu,
''Bugün, yarin bu is bitecek. Bu konu hafta sonuna tasmayacak'' diye
konustu.

Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal ile de
görüsmelerin sürdügü, ancak tazminat sorunu nedeniyle bu transferin su
ana dek gerçeklesmedigi kaydedildi.

</font>

bu 1-2 günler nezaman bitecek dalgami geciyo bunlar ya,ciksinlar
desinlerki 1 ay sora belli olacak,kimi kandiriyolar yine bir umut
gectim pcnin basina dedim belki biseyler vardir ama yine yok yine yok
yine yok acayip derede sikilmaya basladim bu iste...smileys/smiley7.gif

divicam
31.05.2006, 14:21
allah garip kulunu sevindirmek için önce sevdigi seyi kaybettirir sonra buldururmus.... biz fatihi tartisirken transfer taaruzu güme gitti.... yönetim uyuma taraftarin sesine kulak ver....

Bülent Bayraktar
31.05.2006, 14:22
<TABLE id=Aut&#111;number4 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number5 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Baskent ekibi Ankaragücü, bir dönem Trabzonspor formasi da giyen Hirvat golcü Davor Vugrinec ile prensip anlasmasina vardi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%"></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number6 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%">

<TABLE id=Aut&#111;number10 cellSpacing=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=justify width="65%">
Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Ankaragücü, bir dönem Trabzonspor formasi da giyen Hirvat golcü Davor Vugrinec ile prensip anlasmasina vardi.

Umut Bulut'un takimdan ayrilma ihtimaline karsin golcü oyuncu arayislarini sürdüren Ankaragücü, Hirvat golcü Davor Vugrinec ile anlasmaya vardi. Bir dönem Trabzonspor formasi giyen ve burada oynadigi futbolla begeni toplayan Vugrinec ile bir görüsme yapan sari-lacivertli yöneticiler, golcü oyuncuyla prensip anlasmasina vardi. Trabzonspor'dan sonra Italya 1. Ligi Serie A'da Lecce ve Atalanta formalari giyen 31 yasindaki Hirvat golcü, son olarak ülkesinin takimi Rijeka'da forma giyiyordu. Trabzonspor'da forma giydigi dönemde 78 maçta 31 gol atma basarisi gösteren Vugrinec, 21 defa formasini giydigi Hirvatistan Milli Takimi'nda ise 7 gole imzasini atti.
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

sbay
31.05.2006, 14:23
hasim sayitoglu dün 48 saat içinde teknik direktör konusu çözülür demisti kaldi 24 saati

Emre Emiroğlu
31.05.2006, 14:26
Sinirlerim Öyle Kabardi Öyle Kabardi ki ...... Sebebi Acaba Fatih Gerçekten Gittimi Degil.. Bunu O Kadar Aciklama Üstüne Sitelerinde Yazmalari..... BMN den Men Olmak Pahasina Simdi Küfür Edicemmmmm EN Iyisi Cikayim Ben

Mehmet_Mercanlı
31.05.2006, 14:26
arkadaslar o sersizler FATIHe cok güzel birteklif yapmislar ama fatih = BEN TÜRKIYEDE BASKA HIÇBIRTAKIMDA OYNAMAM DEDI

zaten fatihin kisiligini burda tartismamiza gerek yok herkez anun nasilbirisioldugunubiliyo böyle bisey yapicagini dusunen arkadaslar zaten fatihi tanimiyorlar

lütfen bu konuyu kapatalim cok saçma bundan daha önemli konular var ................sizdebiliyosunuz

Volkan Albayrak
31.05.2006, 14:30
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu fatih muhabbeti yönetimin isine geliyor millet fatih geldi ditti yle ugrasirken t.d. konusu fazla açilmiyor</TD></TR>

sbay
31.05.2006, 14:30
http://www.takagazete.com/resim/img/yusufsimsekleanlastilar.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Trabzonspor, Denizlispor?un orta saha oyuncusu Yusuf Simsek?le her konuda...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor, Denizlispor?un orta saha oyuncusu Yusuf Simsek?le her konuda anlasma sagladi, imza için yeni hoca bekleniyor
Hoca arayislarini yani sira transfer çalismalarini da sürdüren Trabzonspor yönetiminin Denizlispor?un tecrübeli oyuncusu Yusuf?u da listeye aldigi ögrenildi. Can Çobanoglu vasitasi ile bu oyuncu ile görüsmelere baslayan Bordo-Mavili yönetimin, Mustafa Keçeli için de çalismalarini sürdürdügü belirtildi. Yusuf?la anlasildigi, Denizlispor?un da ikna edilmesi halinde bu transferin gerçeklesecegi kaydedildi.

Mehmet_Mercanlı
31.05.2006, 14:32
imza için yeni hoca bekleniyor

iste bu beee haber böyle olur

Colakoglu
31.05.2006, 14:34
<t>
</t><table id="HB_Mail_C&#111;ntainer" unable="&#111;n" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%" width="100%">
<t><tr width="100%" unable="&#111;n" height="100%">
<td id="HB_Focus_Element" unable="off" background="" height="250" valign="top" width="100%">bu fatih muhabbeti yönetimin isine geliyor millet fatih geldi ditti yle ugrasirken t.d. konusu fazla açilmiyor</td></tr>
<tr hb_tag="1" unable="&#111;n">
<td style="font-size: 1pt;" unable="&#111;n" height="1">
<div id="hotbar_promo"></div>

</td></tr></t></table>

güzel bi tespit o yüzden aciklama yapmiyo olabilirler ama her 2
durumdada insani sinir ediyolar,bilgisayarin basina gectimmi,
tansiyonum firliyo,vucud kimyam biyolojim hepsi altüst oluyo yüzümün
geometrisi bile degisiyo,barut gibi oluyorum yeter beeee cin iskencesi
yapiyolar resmen...

Travelair
31.05.2006, 14:41
Fatih konusu kapanmistir. Artik çikan haberlere kulak asmayalim tartisma konusu yapmayalim. Haticeye degil neticeye bakalim