PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

ErayAkyüz
20.01.2007, 12:06
Kaptan Cimşir’e Rusya’dan teklif

Trabzonspor kaptanı ve milli takımın değişmezlerinden Hüseyin Cimşir’e Rusya’nın Robin Kazan takımından resmi teklif geldi. Fatih Tekke’nin sezon başında Zenit takımına transferinden sonra bu kez de Ruslar kaptan Hüseyin Cimşir’e talip oldu. Aynı ülkenin Robin Kazan takımının yaptığı 3 buçuk milyon euroluk transfer teklifine Bordo-Mavililer olumsuz cevap verdi . Rus ekibinin menajerleri araya sokmadan yaptığı teklif, önceki gün Trabzonspor Kulübü’ne ulaştı. Ancak Trabzonspor yönetimi Ruslar’a, “Satış listemizde Hüseyin yok” cevabını verdi. Bu arada Beşiktaş Teknik Direktörü Jean Tigana’nın da Hüseyin’in mutlaka transfer edilmesi yönünde Siyah-Beyazlı yöneticilere rapor verdiği de öğrenildi.

yalan yazda bu kadar da degil

allahımm insallah dogrudurrrr

ErayAkyüz
20.01.2007, 12:07
Yordanov Konyasporla sözlesmesini karsilikli olarak fesh etti bu adami iste alsinlir bonservisi elinde para dökmeye gerek yok

yaa hocam yordonov kimdir trabzonda oynayacak bırakın yaa hemen yakıstırdınız yani takıma

ErayAkyüz
20.01.2007, 12:10
Kleberson kararını verdi !
Yurtdışından teklifler alan Beşiktaşlı Kleberson, kulübe gitRusya, Ukrayna ve Yunanistan’dan teklifler alan Brezilyalı futbolcu, "Beşiktaş’ı çok sevmeme rağmen iyi bir hava yakalayamadım. Gitmek en doğrusu" dedi. Siyah beyazlılar, Kleberson’un yerine ön libero arayışına başladı.

Beşiktaş’ta en çok tartışılan isimlerin başında gelen Kleberson Türkiye’den ayrılma kararı alırken, siyah beyazlı yönetim Brezilyalı oyuncunun yerine ön libero arayışına başladı.

2005 yılında büyük umutlarla transfer edildiği Beşiktaş’ta bekleneni veremediği için ağır eleştirilere hedef olan Kleberson, sözleşmesinin fesih görüşmelerini yürütmesi için menajerini İstanbul’a çağırdı.

Rusya, Ukrayna ve Yunanistan’dan öneriler alan Kleberson’un, menajerine, "En kısa sürede Türkiye’den ayrılıp, gelen tekliflerden birini değerlendirmek istiyorum. Beşiktaş’ı çok sevmeme rağmen iyi bir hava yakalayamadım. Teknik direktörümüzün bana pek sıcak bakmadığı bir gerçek. Tigana sürekli takımı gençleştirmek istediğini söylüyor. Benim için en iyisi bu takımdan gitmek" dediği belirtildi. Menajerin birkaç gün içinde İstanbul’a gelerek Beşiktaş yöneticileriyle masaya oturması bekleniyor.

Ön Libero Arayışı
Kleberson’un takımdan ayrılmak istediğini bildirmesinin ardından Beşiktaş yönetimi yeni bir ön libero arayışına başladı. Teknik direktör Jean Tigana’nın Brezilyalı futbolcunun yerine yine bir yabancının alınmasını istediği ifade edildi. Fransız çalıştırıcının Güney Amerika liglerinden futbolcu istemediği, İtalya, Almanya ve İngiltere’den oyuncu alınmasının daha doğru olacağı görüşünü savunduğu kaydedildi.

Yöneticilerin de Tigana’ya, istediği oyunculardan birinin alınacağı konusunda garanti verdiği kaydedildi. Siyah beyazlıların ayrıca, şartların uygun olması halinde orta sahaya bir oyuncu daha alabilecekleri de bildirildi.

Hürriyet mek istediğini açıkladı.

alıın size orta saha

GeZeGeN
20.01.2007, 12:14
yaa hocam yordonov kimdir trabzonda oynayacak bırakın yaa hemen yakıstırdınız yani takıma abi keceli ve musa büyük gibi adamlar bu Takimda oyniya biliyorsa bide transfer edilerek getiriliyorsa Yordanovda rahat oynar ona bakarsan

sbay
20.01.2007, 12:14
SAKATLANIRSAM PARA VERMEYİN!

Trabzonsporun yeni transferi Risp, yöneticiler ile yaptığı pazarlıklar esnasında söylediği "İsterseniz sözleşmeme 'sakatlanırsa para alamaz' maddesini koyun" sözü ile takdir topladı. Risp, profesyonel futbolcu olarak çıkıp sahada işini yapmak zorunda olduğunu belirtirken, "Bu nedenle güçlü olup kendime bakmak zorundayım. Bugüne kadar da böyle yaptım. Aldığım paranın karşılığını sahada vereceğim. İsterseniz, sözlememe sakatlanırsa para alamaz? maddesini de koyun" teklifini yaptı. Yönetim ise bu teklifi geri çevirdi.

champions
20.01.2007, 12:15
bi türk takımı avrupa kupalarında yabancı bi takımla oynar öne çıkan oyuncu ertesi gün transfer edilir arkadaşlar tarafından bi oyuncu sözleşmesini fesheder hemen alalım bi oyuncu gitmek ister acaba bize gelir mi yordanovmuş klebersonmuş geçelim bunları kalecin var mı yok sağbekin varmı oda yok umut dışında golcümüz yok öncelikleri iyi belirlemek gerek

sbay
20.01.2007, 12:20
bi türk takımı avrupa kupalarında yabancı bi takımla oynar öne çıkan oyuncu ertesi gün transfer edilir arkadaşlar tarafından bi oyuncu sözleşmesini fesheder hemen alalım bi oyuncu gitmek ister acaba bize gelir mi yordanovmuş klebersonmuş geçelim bunları kalecin var mı yok sağbekin varmı oda yok umut dışında golcümüz yok öncelikleri iyi belirlemek gerek
:yattara: golcu konusunda kesınlıkle katılıyorum...ersen ve umut sakatlansa kım oynıcak bellı değil

Cabri61
20.01.2007, 12:24
DAVA 2.5 MİLYON EURO

Trabzonspor’un Lange davasında dün yeni gelişmeler yaşandı.Yıllardır süren davada Yargıtay dan dün bordo-mavili kulübe sevindirici bir haber geldi.Yargıtay,Norveç mahkemelerinin Lange lehine aldığı kararı bozarak böyle bir karar veremeyeceğine karar verdi.Bu gelişme yönetimde büyük bir sevinç yarattı.Bu davayı Trabzonspor kaybetmiş olsaydı 2.5 milyon Euro ödemeye mahkum kalacaktı.Bilindiği gibi Lange sözleşmesine herhangi bir sorun durumunda Norveç mahkemesi yetkilidir ibaresi koydurmuştu.

Travelair
20.01.2007, 12:25
4. büyük yok!

Antalyaspor Kulübü Genel Koordinatörü Yılmaz Vural, F.Bahçe, G.Saray ve Beşiktaş dışında kimsenin şampiyon olamayacağına işaret etti ve "Artık 4. büyük yok" diyerek Trabzon'a gönderme yaptı. Vural "3 büyükler dışında başka bir takım şampiyon olamaz mı" sorusuna da "Onu da basın yanıtlasın" diye karşılık verdi. Vural "Harika bir altyapı hazırlıyoruz. Bu sene düşmeyiz" dedi.
Cengiz TOKGÖZ

İşte günün eğlencesi :)

marcelinhos100
20.01.2007, 12:27
Akyel Arayış İçindehttp://www.haber61.net/images/news/fatih_akyel.jpg20 Ocak 2007 11:54Trabzonspor'da Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel arayış içinde...Trabzonspor'da Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan ve Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun bütün uğraşlarına rağmen affedilmesini sağlayamadığı Fatih Akyel, kendisine teklif yapan kulüplerle görüşüyor.

Fatih'i K.Erciyes, Sakarya ve G.Birliği'nin istediği ancak tecrübeli oyuncunun öncelikle yurt dışını düşündüğü için biraz daha bekleme eğliminde olduğu belirtildi.

Yönetim de Fatih'e bonservisinde kolaylık sağlama sözü verdiği ifade edildi

Travelair
20.01.2007, 12:29
Trabzon'da Gürcü kampı

Gürcistan 20 Yaş Altı Futbol Milli Takımı, Trabzon'a geliyor. Federasyondan yapılan açıklamada, bugün Trabzon'a gelecek olan Gürcistan Milli Takımı'nın 20-24 Ocak tarihleri arasında Trabzon'daki Haluk Ulusoy Tesisleri'nde kamp yapacağı bildirildi.

Burçak
20.01.2007, 12:39
Yenilenmiş Trabzonspor Konyaspor sınavında

20 Ocak 2007Ömür AVCI / TRABZON,20,(DHA)
LİGİN ilk yarısında tarihinin en kötü performanslarından birini sergileyen Trabzonspor, yarın yenilenmiş kadrosuyla taraftarının huzuruna çıkacak.

Bu sezonki tek hedefi olan Fortis Türkiye Kupası’nda çeyrek finale çıkmak için Konyaspor karşısında beraberlik yeten Trabzonspor, sahadan galibiyetle ayrılıp taraftarlarını sevindirmek isteyecek. Trabzonspor’da, yeni transferler Ayman ve Risp’in de ilk 11’de yer alması bekleniyor.

Bordo mavili takımın teknik direktörü Ziya Doğan, Konyaspor maçında ortaya koyacakları futbolla kupadaki iddialarını göstereceklerini de vurgulayarak, “Konya maçının ardından da zorlu lig mücadelesi başlayacak. Amacımız her iki maçtan da yüzümüzün akıyla çıkıp taraftarlarımızı sevindirmek” dedi.

Trabzonspor’da yarınki karşılaşmada hafif sakatlığı bulunan Jefferson’un yerine Tolga Zengin’in forma giymesi bekleniyor. Savunmanın göbeğini Stepanov - Risp ikilisine teslim edecek olan Ziya Doğan, orta sahada da Hüseyin - Ayman ikilisini görevlendirecek. Savunmanın sağında Musa, solunda Celaleddin’in görev alması beklenirken, ileride Umut ve Gökdeniz ikilisine Yattara’nın eşlik edip etmeyeceği maç saatinde belli olacak. Uzun bir aradan sonra sahalara dönecek olan futbolcusunu riske etmek istemeyen Doğan’ın, Yattara’ya maçın ilerleyen bölümlerinde şans verebileceği vurgulandı. Doğan’ın Musampa’ya ise orta alanda oyun kuruculuk görevini vermesi bekleniyor.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Bu arada Trabzonspor’da transfer çalışmaları sürüyor. Gençlerbirliği’nden alınması gündemde olan Erkan için, Başkent ekibinin patronu Mesut Bakkal’ın olumsuz rapor vermesi bu transferin şimdilik askıya alınmasına neden oldu. Bordo mavililerin Erkan’la ücret konusunda da anlaşamadığı ve bu görüşmelerin Konya maçı sonrasına bırakıldığı belirtildi. Öte yandan Ziya Doğan’ın istediği Çaykur Rizespor’ un genç oyuncusu Serhat için de yeşil mavililere son teklifin iletildiği, bu transferin takas yoluyla yapılmasının gündemde olduğu öğrenildi.

MUHTEMEL KADRO

Tolga- Musa, Stepanov, Risp, Celaleddin- Yattara, Hüseyin, Ayman, Musampa- Gökdeniz, Umut

SAKAT: Hasan, Ömer Rıza

coolank
20.01.2007, 12:42
Artık sözü bırakın eylem yapın!

Yarın kupa maçı ardından Süper Lig'in ikinci devresi.. Görünen o ki, Trabzonspor devre arasında yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendirerek ikinci yarıya giriyor!
Kadrodan Marcelinho ile Szymkowiak gitti, eski oyuncularından Erdinç ile G.Birliği'nden Ayman ve Risp geldi. Yazık! Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. Düşünelim, Trabzonspor ilk yarıda bir çok maçta orta alanı organize edecek ve maçın kaderini değiştirebilecek oyuncu sıkıntısı çekti. Üstelik kadrosunda Marcelinho ve Szymkowiak gibi bu işi yapabilecek oyuncular vardı. Şu an bu oyuncular da yok. Bu durumda orta saha organizasyonunu yapabilecek oyuncuların transfer edilmesi beklenirken bir stoper ve bir ön libero Trabzonspor'a katılıyor. Bu şunu gösteriyor ki, Ziya Doğan'ın futbol felsefesinde estetiğe yer yok. Oluşturduğu takımın seyirciye keyif verme noktasında hiçbir amacı bulunmuyor. Aslında buna ne kadar felsefe denilebilir tartışılır da özü ve özeti şu; topu kazan ardı sıra ileriye vur yani şişir.
Bu durumda Trabzonspor'un maçları lehine çevirebilmesi Gökdeniz ve Yattara gibi kişisel becerisi olan oyuncuların gösterecekleri performansa kalıyor ki, bu da her maçta başarılı sonuçların alınabilmesini olanaklı kılmıyor.

SAİDOĞLU NELER DEMİŞTİ?
İşin gerçeği ikinci yarıda da Trabzonspor camiasını çok zor günlerin beklediğini söyleyebiliriz. Yönetim ise sadece günlük söylemlerle işi idare etmeye çalışıyor. Haşim Sayidoğlu açıklamalarında başarısızlığın en önemli sebebinin Trabzonspor lobisinin kendi içinde parçalanmış olduğunu, gruplaşmaların bulunduğunu, sosyal, sportif ve ekonomik sebeplerin varlığını ve herşeyden önemlisi İstanbul'u taklit eden yanlış transfer politikaları olarak görüyor. Peki Sayın Sayidoğlu'na sormak lazım, yönetime geldiğinizden bugüne kadar bu durumu düzeltmek için neler yaptınız?
Bugün Trabzonspor'un düştüğü duruma bakacak olursak, göreve başladığınız zamanla bugün arasında çok büyük farklılıkların olduğunu görüyoruz. Onun için sözü bırakın eylem yapın.

EmrahYalçınalp
20.01.2007, 12:42
Celaleddin??????

Vkgz
20.01.2007, 12:45
celoya şaşırmadım ama yapacak birşey yok murat ve keceli yeterli çapta değiller trabzon için

coolank
20.01.2007, 12:46
celaleddin e hiç şaşırmam ki ... manevi oglu .... şimdi bir şey yazacagım ...hem yönetime hem burada bulunan bayan taraftarlara saygısızlık olacak ...............ah ahh ahhhh yanarım da yanarım bu ziya xxxxxxx bu FORUMDA % 85 OYLA GELDİGİNE YANARIM ..... FUTBOLDAN EN İYİ ANLAYAN TARAFTAR % 85 OYLA ZİYA YI GETİRDİ .....DEMEK Kİ FORUMA GİREN TARAFTAR İLE GİRMEYEN TARAFTAR ARASINDA FARK VAR ....

diskus
20.01.2007, 12:47
bugün posta gazetesinde sayitoğlu demişki iki maç sonra ziyanın ne olcağı belli değil.
aslanım sayitoğlu. bunu tekmele peşinden kendinde git.

arkadas sadece gazete yazsaydi yalan haber diye düsünürdük.bunlari söyledigini televizyondan da gördüm.böyle yönetim düsman basina.

Haşimoğlu
20.01.2007, 12:48
MUHTEMEL KADRO

Tolga- Musa, Stepanov, Risp, Celaleddin- Yattara, Hüseyin, Ayman, Musampa- Gökdeniz, Umut

bu kadro fazlamı ofansif banamı öle geldi ilave bi ferhat yada altyapıdan bi önliberoyla fena olmazdı ne de olsa beraberlik kafi.hadi goreyim seni ziya ofansif kadro çıkarıp bizi mutlu etmeye hakkın yok

coolank
BİR DİGER OGLU DA ayman .... AMA anneler farklı galiba ... ten farkı var ...::) :)

Vkgz
ne gibi fark var girenle girmeyen arasında mesela

Muhalif
20.01.2007, 12:49
ah coolank abi ah yine alamadın bir kaleci:) vermişsin kendini son dakika açıklamalarına:D

coolank
20.01.2007, 12:53
VALLAHİ MUHALİF KARDEŞİM HAKLISIN .... bir kaç arkadaş ile mesajlaşıyoruz özelden bu kaleci hariç başka şeylerde çıktı .. fakat bu kaleci olayı gerçekten ilginç ... beni mi rezil etmek için yapıyor yönetim anlamadım ....:D :D :D ... hem vallahi hem billahi martinez işi de bitmişti tıpkı hırvat giibi ... bu jeff kara büyü mü yaptırıyor anlamadım ...:)

Vkgz
20.01.2007, 12:53
coolank abinin gazına gelip martinez-jeferson takası diye konu açmıştık ama yalan olduk galiba :)

Burçak
20.01.2007, 12:56
Ümit Milli Takım Kaptanı Ufuk'un hedefi A Milli Takım
http://www.sebat1923.com/k%FCc%FCk/resim/ufukozelresim.jpg
Akçaabat Sebatspor’un başarılı sol kanat oyuncusu Ufuk bu günlerde Ümit Milli Takım formasını giymiş olmanın mutluluğunu yaşıyor. Önceki akşam Ümit Milli Takımı’n Arnavutluk’la oynadığı özel maçta ilk kez bu formayı giyen Ufuk Bayraktar mutlu olduğunu söyledi. Daha önce 45 kez genç milli takım formasını giyen ve son 1,5 yıldır da 18 Yaş altı milli takımın kaptanlığını yapan genç oyuncu Ümit Milli Takım’daki ilk maçında kaptanlıkla onurlandırılmanın gururunu da yaşadı.

İlk Maçta Kaptan
Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Ünal Karaman’ın Arnavutluk’la oynanan karşılaşmada sahaya ilk onbirde sürdüğü ve kaptanlıkla görevlendirdiği Ufuk, hedefinin A Milli Takım formasını giymek olduğunu söyledi. Sol kanatta 75 dakika görev yapan ve izleyenlerin beğenisini toplayan Ufuk, “Milli takım forması giymek farklı bir duygu. Yıllardan beri genç milli takımlarda forma giyiyordum ancak ilk kez Ümit Milli Takım forması giydim. İlk maçımda kaptan olarak çıkmak farklı bir duygu” dedi.

Her Kademede Olacak
Kazanmanın ve gol atmanın mutluluğunun parayla ölçülemeyecek bir değerinin olduğuna dikkat çeken Ufuk, “Nerde oynadığınız ve rakibinizin kim olduğu hiç önemli değil. Maç sonunda galip gelmek çok güzel. O an yanınızda kim varsa ona sarılıyor ve mutluluğunuzu paylaşıyorsunuz. Sadece o anı yaşadığınız için başka bişey düşünmüyorsunuz. Bunun değeri hiçbir şeyle ölçülemez. Bu nedenle yaptığım işi çok seviyorum ve futbolun her kademesinde yer almak için çaba gösteriyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.sebat1923.com (http://www.sebat1923.com)

Dünya Şampiyonu TrabzonLisesi olur. Alt yapıda Türkiye Şampiyonlukları yeterince var. ama A takıma oyuncu verme konusunda yaşanan sıkıntıya bi anlam veremiyorum.

marcelinhos100
20.01.2007, 13:05
Trabzonspor' da yarınhki karşılaşmada hafif sakatlığı bulunan Jefferson' un yerine Tolga Zengin' in forma giymesi bekleniyor. Savunmanın göbeğini Stepanov - Risp ikilisine teslim edecek olan Ziya Doğan, orta sahada da Hüseyin - Ayman ikilisini görevlendirecek. Savunmanın sağında Musa, solunda Celaleddin' in görev alması beklenirken, ileride Umut ve Gökdeniz ikilisine Yattara' nın eşlik edip etmeyeceği maç saatinde belli olacak. Uzun bir aradan sonra sahalara dönecek olan futbolcusunu riske etmek istemeyen Doğan' ın, Yattara' ya maçın ilerleyen bölümlerinde şans verebileceği vurgulandı. Doğan' ın Musampa' ya ise orta alanda oyun kuruculuk görevini vermesi bekleniyor.
Trabzonspor' da transfer çalışmaları sürüyor. Gençlerbirliği' nden alınması gündemde olan Erkan için, Başkent ekibinin patronu Mesut Bakkal' ın olumsuz rapor vermesi bu transferin şimdilik askıya alınmasına neden oldu. Bordo - mavililerin Erkan' la ücret konusunda da anlaşamadığı ve bu görüşmelerin Konya maçı sonrasına bırakıldığı belirtildi. Öte yandan Ziya Doğan' ın istediği Çaykur Rizespor' un genç oyuncusu Serhat için de yeşil - mavililere son teklifin iletildiği, bu transferin takas yoluyla yapılmasının gündemde olduğu öğrenildi.

ya kardeşler bu musa işi bir avuç inciri berbat etmektir orada ufukhanı oynatmaz isen ne zaman bu çoçuğu oynatacaksın

celaleddin konusunda çok şüpheliyim iyi bir topçuydu ama ankaradaki gençler maçını unutamıyorum birde murat ocak cagdaş keçeli

birde yattara yı oynatmazsa gerçekten ama yazık olur ya bu adam bir aydır idman yapıyor

bide bunlar jeffi satacaklar bence ondan oynatmıyorlar

Vkgz
20.01.2007, 13:07
iyileş artık yattara yaa

Vkgz
20.01.2007, 13:09
he ayrıca ufukhanlada musaylada olacak iş değil sağ bek olayı . transfer şart. saga transfer olmazsa yapılan defansif transferlerin pek bi faydasını goremeyiz.

Özge
20.01.2007, 13:09
Yenilenmiş Trabzon sahaya çıkıyor..

Ligin ilk yarısında tarihinin en kötü performanslarından birini sergileyen Trabzonspor, yenilenmiş kadrosuyla Fortis Türkiye Kupası'nda Konyaspor ile yapacağı maçla, taraftarının huzuruna çıkacak. Bordo mavililerde yeni transferler Ayman ve Risp'in de kadroda yer alması bekleniyor.

Fortis Türkiye Kupası'nda yoluna devam etmek için Konyaspor karşısında mutlak galibiyet almayı hedefleyen Trabzonspor'da, yeni transferler Ayman ve Risp'in de kadroda yer alması bekleniyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Konyaspor maçında ortaya koyacakları futbolla kupadaki iddialarını göstereceklerini de vurgulayarak, "Konya maçının ardından da zorlu lig mücadelesi başlayacak. Amacımız her iki maçtan da yüzümüzün akıyla çıkıp taraftarlarımızı sevindirmek" dedi.

Trabzonspor'da yarınki karşılaşmada hafif sakatlığı bulunan Jefferson'un yerine Tolga Zengin'in forma giymesi bekleniyor. Savunmanın göbeğini Stepanov-Risp ikilisine teslim edecek olan Ziya Doğan, orta sahada da Hüseyin-Ayman ikilisini görevlendirecek.

Savunmanın sağında Musa, solunda Celaleddin'in görev alması beklenirken, ileride Umut ve Gökdeniz ikilisine Yattara'nın eşlik edip etmeyeceği maç saatinde belli olacak. Uzun bir aradan sonra sahalara dönecek olan futbolcusunu riske etmek istemeyen Doğan'ın, Yattara'ya maçın ilerleyen bölümlerinde şans verebileceği vurgulandı. Doğan'ın Musampa'ya ise orta alanda oyun kuruculuk görevini vermesi bekleniyor.

Trabzonspor'da transfer çalışmaları sürüyor. Gençlerbirliği'nden alınması gündemde olan Erkan için, Başkent ekibinin patronu Mesut Bakkal'ın olumsuz rapor vermesi bu transferin şimdilik askıya alınmasına neden oldu. Bordo - mavililerin Erkan'la ücret konusunda da anlaşamadığı ve bu görüşmelerin Konya maçı sonrasına bırakıldığı belirtildi. Öte yandan Ziya Doğan'ın istediği Çaykur Rizespor'un genç oyuncusu Serhat için de yeşil - mavililere son teklifin iletildiği, bu transferin takas yoluyla yapılmasının gündemde olduğu öğrenildi.

Trabzonspor' un muhtemel 11' i:
Tolga, Musa, Stepanov, Risp, Celaleddin- Yattara, Hüseyin, Ayman, Musampa- Gökdeniz, Umut

Sakat: Hasan, Ömer Rıza

Bilet fiyatları: Kale arkası: 5, Maraton: 10, Maraton Özel: 15, Kapalı: 25, VIP - 2: 50, VIP - 1: 100 YTL

marcelinhos100
20.01.2007, 13:11
GÜNDEM SERHAT!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/gundemserhattt.jpg
Teknik Direktör Ziya Doğan’ın yönetime verdiği transfer listesindeki önemli bir ismin de Çaykur Rizespor formasını giyen genç oyuncu Serhat Akyüz olduğu belirlendi. Ayman Abdelazez’in transferinin ‘şimdilik’ kaydıyla dondurulmasının ardından Doğan’ın, "Hem orta sahada, hem de savunmada oynayabilecek olan Serhat’ı alın" dediği vurgulandı. Yöneticilerin aslen Trabzonlu olan ve, "Trabzonspor yenildiğinde üzüntüden ağlıyorum" açıklamasıyla gündeme gelen Serhat için görüşmelere start verdi. Ancak Yeşil-Mavili yönetimin Serhat’ı bırakma niyetinde olmadığı dile getirildi.

poetricus
20.01.2007, 13:12
İyileş artık Yattara ya!
İyileş artık Ziya!
Yani mental olarak...

Vkgz
20.01.2007, 13:12
hoca bu haber eski yahu

littlebighorn
20.01.2007, 13:13
Bu Ufuk Bayraktar'dan çok umutluyum ben. İlk kez yanılmıyorsam 3 sezon önce bir hazırlık maçında izlemiş ve çok beğenmiştim. Biraz fiziği zayıftı ama çok yetenekli idi.

Akçaabat yerine keşke süperligte bir takıma kiralasalardı. Akçaabatta gidenler nedense kendilerini geliştiremiyorlar.

marcelinhos100
20.01.2007, 13:24
bence trabzonspor martinezi alacak çünkü bu yönetim hep aynısını yapıyor yarın kalede jef oynamayacak bunu kesin söylüyorum

erkan olayı da bitmiştir sadece yarın yapacakları maç sonrasına saklıyorlar haberi onların zor bir maçı var

serhat akyüz ferhat takası çok iyi olur serhat konusunda iyi duyumlar aldım ama tabi zannederim defans oynuyor yani hüseyin aymanın yerine oynayabilir belki bunlar hüseyini satacak ondandır bu ön libero aşkı

champions
20.01.2007, 13:25
Celaleddin??????
+musa:confused: :mad: allah ziya doğana akıl fikir versin bu oyuncuların oynatılmamaları
için tek seçenek var o da gitmeleri şu martinez takası bu yüzden önemli

__________________________________________________ __________________
Trabzonspor Kaptanı Hüseyin Çimşir, Bordo-Mavili camiada tartışılan isim olurken, Rus kulüplerinin ise gözdesi haline geldi. Daha önce Fatih Tekke’nin forma giydiği Zenit Petersburg tarafından transferi düşünülen Hüseyin’e şimdi de yine aynı ülkenin Rubin Kazan kulübünün talip olduğu belirtildi. Bu kulübün Trabzonspor’a 3,5 milyon avro bonservis bedeli önerdiğine işaret edildi. Bordo-Mavili yöneticilerin ise Hüseyin’e ihtiyaçları olduğunu dile getirerek, bu kulübün teklifini geri çevirdiği :mad: dile getirildi.

Tigana’da İstiyor
Rubin Kazan’ın astronomik önerisini kabul etmeyen Trabzonspor’un Hüseyin ile ilgili bir başka sıkıntısının da Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana olduğu ifade edildi. Ali Güneş, İbrahim Akın gibi isimlerin istendiği Siyah-Beyızlıların, "Hocamız, Hüseyin’i çok istiyor. Takas yapalım" teklifi ilettiği ama bunun da kabul görmediği bildirildi. Hüseyin Çimşir’in de, "Takımın bana çok ihtiyaç duyduğu :D böyle bir dönemde transfer tekliflerine açık olmam söz konusu bile değil:D " diyerek yönetimi rahatlattığı bildirildi.

Vkgz
20.01.2007, 13:26
sağ bek isteriz, kaleci isteriz.

61_dnc_TS
20.01.2007, 13:33
Bu Ufuk Bayraktar'dan çok umutluyum ben. İlk kez yanılmıyorsam 3 sezon önce bir hazırlık maçında izlemiş ve çok beğenmiştim. Biraz fiziği zayıftı ama çok yetenekli idi.

Akçaabat yerine keşke süperligte bir takıma kiralasalardı. Akçaabatta gidenler nedense kendilerini geliştiremiyorlar.

bende çok umutluyum ufuktan, dediğin gibi fiziğini biraz daha geliştirirse ileriki yıllarda sol kanadımızın değişilmezlerinden olabilir...
ümit millinin başında da üNAL KARAMANIN olması da büyük avantaj...
önümüzdeki yıl inşallah teknik heyetin gözüne girer..

tsmaniac
20.01.2007, 13:36
serhat akyüz- ferhat peki ne fark var aralarında?

zanoylu
20.01.2007, 13:54
Yaa Arkadaşlar dünkü gazetelerin birinde(fanatik veya fotomaç) Galatasarayın yelken yüzme su topu takımlarına Ağaoğlu şirketler grubunun sponsor olduğunu yazıyordu.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı.

MahmutHSO
20.01.2007, 14:12
Daha fazla bilgiye gerek varmı.Sponsor olmuş adam işte.

KUTADGU
20.01.2007, 14:16
transferlerde adı geçen oyunculara ve özelliklerine baktığımda keşke olsa diyebileceğim sadece Martinez transferi var. Kaleci kaleyi kaplamalı. sanırım martinez de bundan fazlası da var.

diğer transfer haberlerine baktığımda faydalı ama çok da büyük ümitler beslemediğim erkan transferi var. yararlı çünkü acil sağ beke ihtiyacımız var. çokda ümit beslemiyorum çünkü erkan çok da iyi bir futbolcu değil

tsmaniac
20.01.2007, 14:38
Yaa Arkadaşlar dünkü gazetelerin birinde(fanatik veya fotomaç) Galatasarayın yelken yüzme su topu takımlarına Ağaoğlu şirketler grubunun sponsor olduğunu yazıyordu.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı.

bizim Ağaoğlu mu yoksa?

MahmutHSO
20.01.2007, 14:42
Ali Ağaoğlu

Tahsin Armutcu
20.01.2007, 14:45
allahımm insallah dogrudurrrr

kaptanimiz huseyinin kiymeti de acaba zorla gonderildikten sonra mi ortaya cikacak?

sarman61
20.01.2007, 14:53
Arkadaşlar. Şu ufuk olayının üzerinde durmak lazım bence. Bende hazırlık maçlarında izlediğimde çok etkilenmiştim ufuktan. Yattara gibi çaalım yapmayı seviyor ondan olsa gerek. Birebirde adam geçebiliyor. Gerçekten çok yetenekli. Yönetimimiz gözünü dört açsın sakın ola böyle yetenekleri kaybetmesin. Sezon bitiminde Takımı getirilmeli ve monte edilmeli. Bakınız koskoca barcelona bile 17-18 yaşlarında ki genç oyuncuları takımında oynatıyor. Bu tarz oyunculara tecrübe kazandırmak isteniyorsa takımın yedek klübesine otutursun. 2-0 lık 3-1 lik maçlarda sokarsın. Kendini geliştirsin. İnşallah ufuk gibi çok sayıda kaliteli futbolcu yetiştiririz. Trabzonsporumuzda görürüz tez zamanda.

Erkan
20.01.2007, 14:55
Arkadaşlar. Şu ufuk olayının üzerinde durmak lazım bence. Bende hazırlık maçlarında izlediğimde çok etkilenmiştim ufuktan. Yattara gibi çaalım yapmayı seviyor ondan olsa gerek. Birebirde adam geçebiliyor. Gerçekten çok yetenekli. Yönetimimiz gözünü dört açsın sakın ola böyle yetenekleri kaybetmesin. Sezon bitiminde Takımı getirilmeli ve monte edilmeli. Bakınız koskoca barcelona bile 17-18 yaşlarında ki genç oyuncuları takımında oynatıyor. Bu tarz oyunculara tecrübe kazandırmak isteniyorsa takımın yedek klübesine otutursun. 2-0 lık 3-1 lik maçlarda sokarsın. Kendini geliştirsin. İnşallah ufuk gibi çok sayıda kaliteli futbolcu yetiştiririz. Trabzonsporumuzda görürüz tez zamanda.
Arda gibi bir futbolcu... katiliyorum... Superligde bir takimda oynasaydi cok daha guzel olurdu...

Semih GÜL
20.01.2007, 14:59
ufukan iç çekişlerim oldu benim sol kannat o kadar kötüyken onu kadroda bile görememk beni heo üzüyor bir gün kiymetini anlayacağız ama korkuyorum o gün bizde oynuyor olmayacak....

Erdem Keser
20.01.2007, 15:25
ardaya tanidiklari sansi acaba biz ne kadar tanidik ufuga bence ufugun tek eksik yonu fizik gucu yoksa bilegine cok hakim ve cok iyi adam gecebilen bir oyuncu en onemlisi driblingini hiziyla orantili bir sekilde cok iyi ayarliyo ve toplari ayagindan acmiyo ama dedigim gibi tek eksik yonu fizigi 3 sene oncede ayniydi simdide ayni eger biraz fizigi gelisirse turkiyenin en iyi sol acigi olur bundean eminim zaten ufugu canli olark izleyenler nasil bir futbolcu oldugunu bilir tarsismasiz turkiyenin gelecek vaadeden oyuncularindan biri insallah alisen abisi gibi olmaz

BDiler61
20.01.2007, 15:41
hüseyini o paraya gerçekten vermemişlerse yazık valla

Ömer SEVİNÇ
20.01.2007, 15:45
Yalandır hocam ya.

Kim verir Hüseyin'e o kadar parayı. Allah'ın Hüseyin'i işte...

Ali Özcan
20.01.2007, 15:52
Yalandır hocam ya.

Kim verir Hüseyin'e o kadar parayı. Allah'ın Hüseyin'i işte...

Hüseyin i beğenmeyenlere şaşırıyorum...Samimiyim...Ofansif yönü olmasa da defansif özellikjleri itibariyle vazgeçilmez bir oyuncu...

champions
20.01.2007, 15:54
Hüseyin i beğenmeyenlere şaşırıyorum...Samimiyim...Ofansif yönü olmasa da defansif özellikjleri itibariyle vazgeçilmez bir oyuncu...
şaştım kaldım valla :)

capa
20.01.2007, 15:55
Ne zaman babamla bizim altyapıyla alakalı konuşsak;
Sevecen bi ifadeyle,
Hani bi çelimsiz, solda oynayan bi çocuk vardı ben onu çok beğenmiştim nerde şimdi o der
o zaman hazırlık mçların da ilgimizi çekmişti.Hatırlıyorum bi hazırlık maçında ona doğru uzun bi pas atılmıştı, zor pozisyonda topu iyi bi şekilde stop etmişti benim ilgimi ilk o zaman çekti.Bu çocukta iş var demiştim

Travelair
20.01.2007, 17:58
Hüseyin'i anlamlı anlamsız yererek değerini düşürdüğünüzün farkında mısınız acaba? Bizim takımın sefasını Yattara çeker cefasını Hüseyin... Kötü adam Hüseyin olur. Neymiş gol atamıyormuş. Dikine pas atamıyormuş. Takımın kaptanını şamar oğlanına çeviriyorsunuz sonra da takımdan bişey bekliyorsunuz. Hangi tarafımız mükemmel de Hüseyin bu kadar ağır hakaretleri hak ediyor? Sonra efendim neden futbolcularımız para etmiyor neden oynayamıyorlar? Biraz sahip çıksak? Hani takımımızın oyuncusu o açıdan?

Özge
20.01.2007, 18:08
Fabiano Eller yine kayıplara karıştı
Fortis Türkiye Kupası'nda yarın sahasında Konyaspor'u konuk edecek olan bordo-mavili takımda, Brezilyalı Fabiano Eller yine izin almadan kenti terketti

Bordo-mavili takımda, yeni transferler Ayman ve Risp'in lisans işlemlerinin tamamlandığı ve teknik heyetin görev vermesi halinde yarınki karşılaşmada takımdaki yerlerini alabilecekleri bildirildi.

Ömer Rıza ve Hasan Üçüncü'nün sakatlıklarının sürdüğü ve yarınki maçta görev alamayacakları kaydedildi.

Trabzonspor'un yarınki maça Tolga, Musa, Stepanov, Risp, Celaleddin, Hüseyin, Ayman, Musampa, Yattara, Gökdeniz ve Umut 11'iyle sahaya çıkması bekleniyor.

Trabzonspor'da oynamak istemediğini açıklayan, ancak daha sonra Trabzon'a dönen Fabiano Eller'in yine izinsiz olarak kentten ayrıldığı öğrenildi.

Futbolcuyu isteyen Atletico Madrid ile bordo-mavili kulübün görüşmelerinin sürdüğü kaydedildi.

Selman
20.01.2007, 18:16

şaştım kaldım valla :)

Al benden de o kadar.Bu geri vitesi olmayan arabaya benziyor biraz.Hani öyle birşey yok ama ben öyle düşünüyorum biraz da.Efendim benim arabam çok iyidir.Ama geri gidemiyor işte tek sorunu bu.:)

salihismet
20.01.2007, 18:18
Hüseyin'i anlamlı anlamsız yererek değerini düşürdüğünüzün farkında mısınız acaba? Bizim takımın sefasını Yattara çeker cefasını Hüseyin... Kötü adam Hüseyin olur. Neymiş gol atamıyormuş. Dikine pas atamıyormuş. Takımın kaptanını şamar oğlanına çeviriyorsunuz sonra da takımdan bişey bekliyorsunuz. Hangi tarafımız mükemmel de Hüseyin bu kadar ağır hakaretleri hak ediyor? Sonra efendim neden futbolcularımız para etmiyor neden oynayamıyorlar? Biraz sahip çıksak? Hani takımımızın oyuncusu o açıdan?

Arkada$ size aynen katiliyorum, Trabzonsporun aksayan bir yönüde bu gibi taraftarlardir.

A.T.R
20.01.2007, 18:19
Hüseyin'i bu kadar anlamsız ve acımasız eleştirmek futbol cahilliğinin ötesinde kişisel kin ve garez gerektirir diye düşünüyorum. Lütfen söyler misiniz sayın insaf dışı eleştirici kardeşlerim Hüseyin bu takımda kaç yıldır oynuyor ve önceki yıllarda neden böyle anlamsız eleştirilmiyordu? Ne oldu ne değişiti?? Ve yine söyler misiniz bana lütfen Fatih Tekke ve Gökdeniz'in bile seçilemediği dönemlerde milli takımda bizi kim temsil ediyordu ve hem de ilk 11 de ? Ve szi çok bilen futbol alimleri Milli takımın ve Trabzonspor'un bunca Teknik direktör değiştirmiş olmasına rağmen T.Direktörlerin değişmez tercihi neden Hüseyin olmuştur? Ne yani Bu futbolu bir tek siz biliyorsunuz da diğerleri geyik mi yapıyorlar? Biraz insaf ve vicdana davet ediyorum sizi.

marcelinhos100
20.01.2007, 18:20
STEPANOV DİREKTEN DÖNMÜŞ!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/stepanovdirek.jpg Trabzonspor yönetiminin, futbolculara ve piyasaya bu ay içinde 6 milyon YTL’lik bir ödemede bulunacak olması ve ekonomik olarak yaşanan zorluklar nedeniyle Stepanov’un satışının gündeme geldiği ancak bu düşünceden son anda Marcelinho’ya yapılan önemli teklif nedeniyle rafa kalktığı kaydedildi. Vojvadine takımından 1 milyon dolar karşılığı transfer ettiği Milan Stepanov’un ara transfer döneminde Getafe’ye transferinin direkten döndüğü vurgulanırken, yönetimin imdadına Alman Wolfsburg kulübünün yetiştiği kaydedildi.

Getafe’ye Veriliyordu
Trabzonspor’a transferinin ardından Chelsea, İnter Milan gibi kulüplerden gelen transferle şaşkına dönen yöneticilerin en son İspanya’nın Getafe kulübünün devreye girmesiyle Stepanov’u satma noktasına geldikleri ifade edildi. İkinci yarıya ekonomik zorlukları aşarak girmeyi planlayan yönetimin, İspanyol kulübünün 5 milyon avro’luk (10 milyon YTL) teklifiyle birlikte Stepanov’un gönderilmesini bir süre tartıştığı ifade edildi. Bu oyuncunun satışından gelecek parayla hem yeni transfer, hem de ödemelerin yapılması planlandı.

Marcel İmdada Yetişti
Bordo-Mavili yönetim, tam Getafe’nin resmi teklifini istemeye hazırlanırken, Marcelinho için Wolfsburg kulübü devreye girdi. Bu oyuncu için yüksek bedel önerilmesi yönetimin düşüncesinin değişmesine neden oldu. Teknik Direktör Ziya Doğan ile de yapılan görüşmeden sonra Marcelinho’nun 2 milyon 750 bin avro (5,5 milyon YTL) karşılığı satışının daha doğru olacağına karar verdiler. Marcelinho’dan gelecek parayla birlikte ödemelerin yapılması düşünülürken, Milan Stepanov’un da İspanya’ya transferi böylece askıya alındı.

20.01.2007 - Bu haber 549 kişi, tarafından okundu.
http://www.gunebakis.com.tr/index_dosyalar/gobek_ayrac.gif

Vkgz
20.01.2007, 18:24
hüseyin okadar para ediyorsa ben 5m euro ederim heralde. vay be neymişim ben

marcelinhos100
20.01.2007, 18:25
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_10771_Ayman-Risp001.jpg

Risp ve Ayman heyecanı

Fortis Türkiye Kupası'nda yarın sahasında Konyaspor'u konuk edecek olan bordo-mavili takımda, yeni transferlerin forma giyebilecekleri açıklandı.
Bordo-mavili takımda, yeni transferler Ayman ve Risp'in lisans işlemlerinin tamamlandığı ve teknik heyetin görev vermesi halinde yarınki karşılaşmada takımdaki yerlerini alabilecekleri bildirildi.
Ömer Rıza ve Hasan Üçüncü'nün sakatlıklarının sürdüğü ve yarınki maçta görev alamayacakları kaydedildi.
Trabzonspor'un yarınki maça Tolga, Musa, Stepanov, Risp, Celaleddin, Hüseyin, Ayman, Musampa, Yattara, Gökdeniz ve Umut 11'iyle sahaya çıkması bekleniyor.
Trabzonspor'da oynamak istemediğini açıklayan, ancak daha sonra Trabzon'a dönen Fabiano Eller'in yine izinsiz olarak kentten ayrıldığı öğrenildi.
Futbolcuyu isteyen Atletico Madrid ile bordo-mavili kulübün görüşmelerinin sürdüğü kaydedildi.

horoz1977
20.01.2007, 18:28
gene ne olursa olsun hüseyin bizim adamımızdır.onu korumamız lazım ama geçen gün hami yi yerel bir kanalda dinledim bizim altyapıda oynayan gençlerden çok şikayetçi hepsinin kişilik sorunu var diyor.ben bunu çok kişiden duydum maalesef altyapımız bitmiş durumda A takıma çıkan havalara giriyor yani kısaqca ruh kalmmamış.

AyhanPe
20.01.2007, 18:29
bizde kimi elestirmiyorizki..sevdiklerimizi motive etme seklimiz dünyada belkide hicbir yerde yoktur. daha dogrusu beceremiyoruz taraftar olmayi...haketmiyoruzda ne hüseyinleri ne hamileri nede fatihleri...

Mert67
20.01.2007, 18:31
eğer stepanov gitseydi peşinden yönetimde giderdi.

tamuğ yamtar
20.01.2007, 18:40
Bu bir Trabzonspor rekorudur!
Bordo-Mavililer, 2003-2004 yılından bu yana 30 imza attırdığı futbolcusunun 29’unu göndererek ilginç bir rekora imza attı

1984 yılından bu yana şampiyonluk hasreti yaşayan Trabzonspor, yaptığı transferlerle lig şampiyonu olamadı ama son dönemlerde yaptığı transferlerle transfer şampiyonu oldu. Bordo-mavili kulüp, 2003-2004 sezonundan bu yana 30 isme imza attırırken, 29 ismi gönderdi. 6 oyuncusunu kiralık, bir oyuncusunu ise kadro dışı bıraktı. Bordo-mavili takımda 50 üzerinde oyuncu forma giyerken, Atay Aktuğ ve Nuri Albayrak dönemlerinde 7 kez teknik adam değişikliği yaşandı. </B>

Ziya Doğan, 2 kez takımın başına getirilirken, bu dönemde Şenol Güneş, Ziya Doğan, İhsan Derelioğlu, Orhan Çıkrıkçı, Vahid Halilhodziç ve Lazaroni takımın başında görev yapan isimler oldu. 2003-2004 sezonundaki kadrodan 2006-2007 sezona 4 isim kaldı. Takım kaptanı Hüseyin Çimşir, Gökdeniz Karadeniz, Hasan Üçüncü ve Yattara, takımda kalmayı başardı. Bordo-Mavili kulüp ayrıca Tayfun Cora, Erdinç Yavuz ve kaleci Hasan Sönmez’i kiralık olarak başka kulüplere verdi.

FANATIK61
20.01.2007, 18:46
Schalke 04 2 - 1 Zenit St. Petersburg

Dakika 40

Fatih Tekke oynamiyor, yedeklerde'de göremedim kendisini...

Mehmet_Mercanlı
20.01.2007, 18:53
TRABZONSPOR'DA YENİ TRANSFERLER, KONYASPOR MAÇINDA FORMA GİYECEK http://www117.mackolik.com/img/v3/tr.gifhttp://www117.mackolik.com/img/oyuncu/8914_01.jpg Trabzon - </B>TRABZON (A.A) - 20.01.2007 - Fortis Türkiye Kupası'nda yarın sahasında Konyaspor'u konuk edecek olan bordo-mavili takımda, yeni transferlerin forma giyebilecekleri açıklandı.
Trabzonspor'un yarınki maça Tolga, Musa, Stepanov, Risp, Celaleddin, Hüseyin, Ayman, Musampa, Yattara, Gökdeniz ve Umut 11'iyle sahaya çıkması bekleniyor. Trabzonspor'da oynamak istemediğini açıklayan, ancak daha sonra Trabzon'a dönen Fabiano Eller'in yine izinsiz olarak kentten ayrıldığı öğrenildi. Futbolcuyu isteyen Atletico Madrid ile bordo-mavili kulübün görüşmelerinin sürdüğü kaydedildi.

Mehmet_Mercanlı
20.01.2007, 18:54
KONYASPOR'UN YENİ TRANSFERİ NECA, İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPMAK İSTİYOR http://www117.mackolik.com/img/v3/tr.gifhttp://www117.mackolik.com/img/logo/buyuk/447.gif Konya - </B>KONYA (İHA) - Konyaspor'un Portekiz'in Maritimo takımından transfer ettiği 27 yaşındaki Joao Fernandes (Neca), Konyaspor formasıyla ilk maçına çıkmaya hazırlanıyor. Konyaspor'un yeni transferi Neca, ilk defa ülkesi Portekiz dışında üst düzey bir ülkede futbol oynayacağı için heyecanlı ve bir o kadar da sabırsız olduğunu belirtti. Neca, Konyaspor'un resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, 'Benim için yeni bir heyecan olacak. Konyaspor'a transfer olduğum için gerçekten mutluyum. Amacım yurt dışı tecrübemi yaşayacağım Konyaspor'da faydalı olmak ve beklentilere en iyi şekilde cevap vermek. Bunun için sabırsızlanıyorum. Kupada Trabzonspor ile oynayacağımız maçta oynamak ve Konyaspor formasıyla kariyerime iyi bir başlangıç yapmak istiyorum' dedi. Portekizli oyuncu henüz yeni olmasına rağmen takıma uyum sorunu yaşamadığını da söyledi. Sadece bir antrenmana çıktığını anlatan Neca, şöyle konuştu: 'Ama burada bulunduğum 3 gün içerisinde takımdaki arkadaşlığı ve birbirine kenetlenmeyi yakından gördüm. Bu benim performansıma olumlu derecede yansıyacaktır. Bu kadronun bir parçası olduğum için mutluyum.'

Punisher-61
20.01.2007, 18:58

abi yok öyle bisey bee..adam kendi yari alaninda öyle top kayiplari yapiyorki arkasindan hemen kalemizde tehlike yasiyoruz

Punisher-61
20.01.2007, 19:02
STEPANOV DİREKTEN DÖNMÜŞ!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/stepanovdirek.jpg Trabzonspor yönetiminin, futbolculara ve piyasaya bu ay içinde 6 milyon YTL’lik bir ödemede bulunacak olması ve ekonomik olarak yaşanan zorluklar nedeniyle Stepanov’un satışının gündeme geldiği ancak bu düşünceden son anda Marcelinho’ya yapılan önemli teklif nedeniyle rafa kalktığı kaydedildi. Vojvadine takımından 1 milyon dolar karşılığı transfer ettiği Milan Stepanov’un ara transfer döneminde Getafe’ye transferinin direkten döndüğü vurgulanırken, yönetimin imdadına Alman Wolfsburg kulübünün yetiştiği kaydedildi.

Getafe’ye Veriliyordu
Trabzonspor’a transferinin ardından Chelsea, İnter Milan gibi kulüplerden gelen transferle şaşkına dönen yöneticilerin en son İspanya’nın Getafe kulübünün devreye girmesiyle Stepanov’u satma noktasına geldikleri ifade edildi. İkinci yarıya ekonomik zorlukları aşarak girmeyi planlayan yönetimin, İspanyol kulübünün 5 milyon avro’luk (10 milyon YTL) teklifiyle birlikte Stepanov’un gönderilmesini bir süre tartıştığı ifade edildi. Bu oyuncunun satışından gelecek parayla hem yeni transfer, hem de ödemelerin yapılması planlandı.

Marcel İmdada Yetişti
Bordo-Mavili yönetim, tam Getafe’nin resmi teklifini istemeye hazırlanırken, Marcelinho için Wolfsburg kulübü devreye girdi. Bu oyuncu için yüksek bedel önerilmesi yönetimin düşüncesinin değişmesine neden oldu. Teknik Direktör Ziya Doğan ile de yapılan görüşmeden sonra Marcelinho’nun 2 milyon 750 bin avro (5,5 milyon YTL) karşılığı satışının daha doğru olacağına karar verdiler. Marcelinho’dan gelecek parayla birlikte ödemelerin yapılması düşünülürken, Milan Stepanov’un da İspanya’ya transferi böylece askıya alındı.

20.01.2007 - Bu haber 549 kişi, tarafından okundu.
http://www.gunebakis.com.tr/index_dosyalar/gobek_ayrac.gif

yani simdi paramiz yok mu??nerde bu paralar.. Bu yönetim KÜFÜR YEMEYI NE KADAR SEVIYOR...

Travelair
20.01.2007, 19:12
Soğuk Savaşı’n sonunda ekonomik bunalıma giren ancak daha sonra bu buhrandan kurtulan Rusya’da kulüpler kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. Yeni düzenin yarattığı dolar milyarderlerinin sahip olduğu takımlar oyuncu transferleri için kesenin ağzını açmaya devam ediyor. Yıldız oyuncuların transfer edilmesiyle atağa kalkan Rus futbolunda bir yandan da ünlü isimler ülke kulüplerine gelmeye devam ediyor. Son olarak Lokomotiv Moskova ara transferde Udinese’nin Ganalı golcüsü Asamoah Gyan’ı renklerine bağladı. Lokomotiv Asomah için 9 milyon Euro bonservis bedeli öderken, Ganalı futbolcunun kaç yıllık sözleşmeye imza attığı açıklanmadı.
Dünya Kupası finallerinde yıldızı parlayan ve Gana’nın Çek Cumhuriyeti’ni 1-0 yendiği maçın tek golünü atan ve Gana forması altında oynadığı 19 maçta 12 gol kaydeden Asamoah için, Arjantinli Fernando Cavenaghi’yi 10 milyon Euro ödeyerek Rusya Rekoru kıran Spartak Moskova’yla birlikte Saturn Moskovskaya Oblast da devredeydi.
Rusya’da Fatih Tekke’nin takımı FC Zenit St. Petersburg da Rus milli takım golcüsü Tom Tomsk takımından Pavel Pogrebnyak’ı 5, Rubin Kazan’ın Arjantinli golcü oyuncusu Alejandro Dominguez’i 7 milyon Euro’ya renklerine bağlamıştı.

Neredeyse 2 seneden beri bu adamı tavsiye eder dururum. Şimdi hayal oldu tabi

coolank
20.01.2007, 19:19
hüseyini tabii ki begenen savunan arkadaşlar olacak ama eger öyle 4 milyon euro verilmiş ve satılmamış ise çok fena yazık .....umarım sene sonu yollarlar kendi içinde iyi takım içinde iyi ... nasıl olsa 1 sezon sonra gene dönüp gelecek ...şunu anlamak mümkün değil hüseyinin nasıl bir özelliği var acaba yani onu degerli farklı kılan özellik ? tamam dikine pas atamaz yanına bile zor atar kafa atamaz gol atamaz ince pası hak getire ...yani koşup mücadele etmesi ? eh onu da yapsın artık ....topu kapsa ne yapacak .. ya geriye ya taca ya rakibe verecek ... yazık olmuş o paraya çok yazık .. fatih tekke bu takımdan 8 milyon euro ya gitti ... hüseyine yarısını veriyorlar ve satmıyorlar ... ziya istememiştir ....belki de ilk kez taraftar bu satışa çok ses çıkarmazdı .. yazık çok yazık

FANATIK61
20.01.2007, 19:23
Hazirlik Maci /Schalke Arena
Schalke 04 - Zenit St. Petersburg = 61.482 Seyirci

Türkiye Kupasi Maci/Olympiyat Stadi
Istanbul B.B - Ezikler = 2000 Seyirci

Travelair
20.01.2007, 19:26
Hüseyin'in demecinden:

-Zenit'in beni Ankaragücü maçında izlettirdiğini biliyorum ama sonradan ses çıkmadı...

Terzioğlu
20.01.2007, 19:35
Hazirlik Maci /Schalke Arena
Schalke 04 - Zenit St. Petersburg = 61.482 Seyirci

Türkiye Kupasi Maci/Olympiyat Stadi
Istanbul B.B - Ezikler = 2000 Seyirci

usta schalke macini nerden takip ediyorsun?

Semih Kırsüleymanoğlu
20.01.2007, 19:38

bunu bende bilmek isterim

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 19:40
evet ya maç nerede yayınlanıyor???

A.T.R
20.01.2007, 19:41
ezikbahce :2 BBspor:0

Terzioğlu
20.01.2007, 19:44
3-0
tuncay

erdal6167
20.01.2007, 19:46
arkadaşlar mümkünse şunların sonuçlarını bizi özellikle hiç ilgilendirmeyen sonuclarını burada yayınlamasak

FANATIK61
20.01.2007, 19:57

Arena/Premiere Kanali veriyor Mac bitti...

Schalke 04 2 - 1 St. Zenit

Fatih oynamadi

A.T.R
20.01.2007, 19:57
Sonuçta hoşumuza gitse de gitmese de haber haberdir ve bu başlık son dakika haberleri

Ufukhan20
20.01.2007, 20:22
Arkadaslar Ali Güzeldala dikkat edin! gercekten yazik...

FANATIK61
20.01.2007, 20:35
Ali kendi basina döktürüyor masallah :)

cengizbdn32
20.01.2007, 20:35
SALZBURGVfL WOLFSBURG-0-1--MARCELINHO(18)

adam ilk maçında golunu atııı..:)

serseerii
20.01.2007, 20:36
[QUOTE=cengizbdn32;614205]SALZBURGVfL WOLFSBURG-0-1--MARCELINHO(18)

:):):) dicek bişey yokkk:(

cengizbdn32
20.01.2007, 20:36
canım sıkıldı şimdii....

Ömer SEVİNÇ
20.01.2007, 20:41
Ne bekliyordunuz arkadaşlar. Marcelinho'nun orada da sol bek oynayacağını mı sandınız. Bu adam AMC'dir. Orada oynayınca da sonuç yukarıda işte...

Ah Ziya Ah. Ne diyeyim ben sana...

karatasof
20.01.2007, 20:43

Bu gol öncelikle kendini TD zanneden ZD'ye ve onun kendisini TD zannetmesine DESTEK olan muhibbilerine (sevenleri) KAPAK OLSUN.

Punisher-61
20.01.2007, 20:51
adami yerinde oynatirsan Golleri siralar.. kedini teknik direktörü sanan coban ziya dogana iyi bir cevap oldu bu

cemka
20.01.2007, 20:52

Marcelinho, Trabzonspora çok yanlış zamanda geldi... Bu takım kim glirse gelsin başını yerdi adamın.. Bu Marcelinho oldu... Bizim taraftarımızdan Marcelinho yu beğenmeyip, hatta çok kötü eleştirenler oldu... Benim gibi acizane topa vurmasını bilen herhangi bir kişinin arkasına Keçeliyi, yan tarafına Ferhatı ön tarafınada Erseni koyarsan topa vurmasını unutur alimallah...
Kim ne derse desin, ben Marcelinho nun futbolculuğuna saygılyım... Bundesligada oynarken, bordo mavili forma ile hayal ettiğim adam bir baktım Avni Akerin çimlerinde futbol oynuyoor... Gelişinde muhteşemdi, gidişinde bir o kadar muhteşem oldu... Sana Bundesligada başarılara diliyoruum... En azından maçlarını seyrederken daha bir yakın seyredeceeem.... Çünkü bu alemde bir dönemde olsa Trabzonsporlu oldun....

volkanferhan
20.01.2007, 20:53
kör ziyaya bi at gözlüğü verip bu maçın özetini izlettirmek lazım

pReN@_61
20.01.2007, 20:53
adamı dogru yerde oynatmak çok önemliymiş demek ki...öyle değil mi Ziya BeY?

Punisher-61
20.01.2007, 20:55
ziya dogan ne demisti: bir futbolcunun oynayabilecegi en iyi yeri teknik direktör bilir...malesef sen teknik direktörü degilsin kel ziya

Selman
20.01.2007, 21:11

Bu bilgi nerde var?Böyle bir maç oynanmıyor gözüküyor şu an.Hiçbir bahis sitesinde yok.

serseerii
20.01.2007, 21:17
Bu bilgi nerde var?Böyle bir maç oynanmıyor gözüküyor şu an.Hiçbir bahis sitesinde yok.

www.futbol24.com var

cengizbdn32
20.01.2007, 21:19
http://www.xscores.com/LiveScore.do sitesinde..

Selman
20.01.2007, 21:20
www.futbol24.com var

Benim gözlerinmde sorun var sanırım.Ben SALZBURGVfL-WOLFSBURG maçının olduğunu göremiyorum burda da.

cengizbdn32
20.01.2007, 21:23
20:002 HF 64'http://www.xscores.com/f/friendly%20games.gifFR (javascript:;)SALZBURGVfL WOLFSBURG0-10-2--MARCELINHO(18)

arkadaşım 7. maç:)

serseerii
20.01.2007, 21:23
Benim gözlerinmde sorun var sanırım.Ben SALZBURGVfL-WOLFSBURG maçının olduğunu göremiyorum burda da.

senin gözünde sorun var abi tabi ordaki kırmızı live now tıkladıysan

Erdem Keser
20.01.2007, 21:27
alin iste marceyi begenmeyenler oynatildigi zaman nasil oynuyormus bu adam herifin futbolculugunu bile tartistik demedigimizi birakmadik basimizdaki cok bilen hoca sol dis mahkum etti sesini bile cikarmadi ama adam buyuk topcu oldugunu gosteriyo bizede burdan izlemek dusuyo kim ne derse desin turkiyeye gelmis gecmis en iyi 3yabancidan birisiydi

Erkan
20.01.2007, 21:31
---- gereksiz msg

Selman
20.01.2007, 21:35
Şimdi gördüm teşekkürler.İlginç ama bildiğim bahis sitelerinin hiçbirinde yok bu maç.Neyse Marce beni ilgendirmiyor zaten.Ne hali varsa görsün.

EmrahYalçınalp
20.01.2007, 21:42
20:002 HF 64'http://www.xscores.com/f/friendly%20games.gifFR (http://javascript<b></b>:;)SALZBURGVfL WOLFSBURG0-10-2--MARCELINHO(18)

arkadaşım 7. maç:)
Anaaa... Bizim solbek golle başlamış :D
Aslanım Marce, biliyordum ;)

KUTADGU
20.01.2007, 21:45
kesin o sol bekten aldığı topla hareketlenmiş ceza sahsı içinde tek başına bekleyen forvete orta yapmaya çalışmış olmamış defans adamına çarpmış kaleci ters ayakta yakalanmış topta yuvarlana yuvarlana gol olmuştur..

Bunun başka açıklaması yoktur yahuuu. olamaz da. olamazzzzzzzzzzzzz

Gürkan
20.01.2007, 21:54

adamların solbekı bıle gol atıyo.harbı adamlar futbolu bayagı ılerletmıs.

TSelif
20.01.2007, 21:55
Marce bu takımdan gitti mi ...? Gitti...Tıpkı diğerleri gibi..Gittiği ilk gün gol mü atmış...? Açıkcası çok ta umrumda değil. Bu takımdan öyle giden (satılan) kişler oldu ki kimsenin umrunda olmadığı gibi:D

poetricus
20.01.2007, 21:59
Marce bu takımdan gitti mi ...? Gitti...Tıpkı diğerleri gibi..Gittiği ilk gün gol mü atmış...? Açıkcası çok ta umrumda değil. Bu takımdan öyle giden (satılan) kişler oldu ki kimsenin umrunda olmadığı gibi

Yine lafı Fatih Tekke'ye getireceksin değil mi Elif?

Selman
20.01.2007, 21:59
Marce bu takımdan gitti mi ...? Gitti...Tıpkı diğerleri gibi..Gittiği ilk gün gol mü atmış...? Açıkcası çok ta umrumda değil. Bu takımdan öyle giden (satılan) kişler oldu ki kimsenin umrunda olmadığı gibi:D

Neyse konumuza dönelim.gs Denizli'yi 2-1 yendi hazırlık maçında:D

Ali Şahin
20.01.2007, 22:02
takımdan gönderenler kına yaksınlar .ziya da iyi seyretsin adam nasıl oynatılırmış gorsün .gerçi ziya nresiyle seyrediyosa marce bugün gelse stoper oynatır.onun adı ziyaaaaaaaaaaa

TSelif
Yine lafı Fatih Tekke'ye getireceksin değil mi Elif?

Öyle mi oldu hocam .Alla alla hiç te farkında değilim :rolleyes: :D
Neyse tamam Selman konumuza döndük.
Cincon 2-1 yenmiş :D

poetricus

Hocam,
Yalancı yamacı hikâyesini bilirsiniz. Her hâlükârda Mr. Doğan'da keramet görenler bizim baktığımız gibi bakmayacak. Ya uyum sağlamadı ya da kasten oynamadı diyecekler.

Nee!.. Demeye başladılar mı? Daha şimdiden mi?

Bahtiyar
20.01.2007, 22:14
marce yi de yedikya helal olsun bize demekki adam gerçekten topçuymuş.
ferat, hasan, isiin. ofya marce çok kötü resmen elfireni.

pReN@_61
20.01.2007, 22:15
Eyvah ki evyah! Şimdi Ziya Doğan ofansif mantaletenin zararlarını anlatmak için bu olayı kullanır. Artık ateşlere yandığımızın resmi, hatta vesikalık fotoğrafıdır.

ziya da çareLer tükenmiyor.....:)

OFLU
20.01.2007, 22:16
ee ziyaya da kına yakmak düşer...Buyrun kına gecesine..

EmrahYalçınalp
20.01.2007, 22:17
Benzetmeye devam o zaman...

Fatih Tekke gitmek istedi mi, istedi. (Ha istediği yere gidemedi, o ayrı, becerip gitseydi iyi bir takıma, Şota gibi, Marce gibi, Tugay, Hami gibi... ya da madem yapamayacaktı, hiç konuşmasaydı) Sonunun pişmanlık olacağını ve geri dönmek isteyeceğini tahmin ettiğim, her şeyden önce kaliteli bir insan olduğu için onun adına üzülmüştüm. Ama profesyonellik başka şey Elif kardeş. Fatih Tekke bir maçın 15 dakikasında sol kanatta oynatılmak istense neler olurdu tahmin bile edemiyorum. Biz tanıyoruz, büyük topçu diyoruz, öyle de. Ama İngiltere'de, İtalya'da kimsenin adını bilmediği adamla Marce'yi bir de bu açıdan kıyaslayalım o zaman...

Fatih'in yanlış yaptığını düşünüyorum, ama asla emeklerine saygısızlık etmem. Marce de Trabzon'da yaşamış, beklenenin aksine sorun çıkartmamış, para kazandırmış ve gitmiştir. Umurumuzda olmayı hak ediyordur diye düşünüyorum.

pReN@_61
20.01.2007, 22:18
ee ziyaya da kına yakmak düşer...Buyrun kına gecesine..

kına gecesi yakındaymış :D

TSelif
20.01.2007, 22:23
Hayır Marce umrumda olabilir ama attığı goller umrumda değil.Çünkü çoğu kişi de aynı şeyi demiyo mu zaten .Gittiği takımda attı ......atacakta ..Bizi ilgilendirmez .Onu demek istemiştim söz Fatih'e kadar geldi.
Neyse şimdi kızarsınız son dakika haberlerini katletmeyin diye.....Konuyu kapatalım

sümela61
20.01.2007, 22:34
Zanlının kimliği belirlendi
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in katil zanlısının Trabzon nüfusuna kayıtlı Ogün S. olduğu belirlendi.
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, zanlının fotoğrafının yayınlanmasının ardından yapılan ihbarları değerlendiren polis, katil zanlısının Trabzon nüfusuna kayıtlı Ogün S. olduğunu tespit etti.
Trabzon'daki adresi belirlenen zanlının yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatıldı

Trabzonspor'un üzerine dönen oyunlara ilaveten Trabzon şehrinin üzerine de oyunlar dönmeye başladı...

Trabzon şehrini, Trabzonsporluları ve Trabzonlu insanları ülke genelinde "itici" gösterme faaliyetleri devam ediyor...

geçen seneki papaz cinayetinden sonra, bu sene de bu olayın içinde Trabzon adının geçmesi bence rastlantı olamaz...

elbette planlar Trabzon şehrinin üzerine kurulmayacak kadar küçük planlar değildir zannımca ama, maşaların Trabzon'dan seçilmesi ilginç...

celilmuhcu
20.01.2007, 23:51
marcelinyo gider gitmez golünü atmış adam .nasıl iş bu anlamıyorum

Gürkan
20.01.2007, 23:53
bence anlasılması zor olması gerken.neden yerınde oynatılmadı ve neden satıldı.

Murat Hızal
20.01.2007, 23:54
marcelinyo gider gitmez golünü atmış adam .nasıl iş bu anlamıyorum

yahu mentalite farkı işte adamı koyarsan forvet arkasına hem atar hem attırır:)

TSelif
20.01.2007, 23:57
TRABZONSPOR'um-Konyaspor
Kupa maçı
Yarın saat 16:00' da sanırım bu daha önemli bizim için dimi

Kaya
21.01.2007, 00:04
KONU HAKKINDA YAPILACAK TÜM YORUMLAR SİLİNECEKTİR...

BAŞLIK AÇILMIŞTIR!..

Enes Berfin
21.01.2007, 01:26
KONU HAKKINDA YAPILACAK TÜM YORUMLAR SİLİNECEKTİR...

BAŞLIK AÇILMIŞTIR!..

Basligin adi deyistirilmis, sadece trabzonspor hakkindami yorum yapilacak burada?

Halit Aydın
21.01.2007, 01:29
Basligin adi deyistirilmis, sadece trabzonspor hakkindami yorum yapilacak burada?

hayır, sadece son dakika haberleri yer alacak fakat haberler üzerine yorumlar yapılmayacak... aslında suan bu konuyu mesgul ediyoruz...

Tunga
21.01.2007, 01:47
celaleddin e hiç şaşırmam ki ... manevi oglu .... şimdi bir şey yazacagım ...hem yönetime hem burada bulunan bayan taraftarlara saygısızlık olacak ...............ah ahh ahhhh yanarım da yanarım bu ziya xxxxxxx bu FORUMDA % 85 OYLA GELDİGİNE YANARIM ..... FUTBOLDAN EN İYİ ANLAYAN TARAFTAR % 85 OYLA ZİYA YI GETİRDİ .....DEMEK Kİ FORUMA GİREN TARAFTAR İLE GİRMEYEN TARAFTAR ARASINDA FARK VAR ....

Keşke ceza almasaydınız da bunu tartışabilseydik.

Ben de diyorum ki bu forumda da, kongrede de ezici bir çoğunluk "Albayrak" da demişti.

Çoğunluk her zaman haklıdır ama gerçekten haklı olduğu için değil, güçlü olduğu için. %70 civarında bir oy da Albayrak için çıkmıştı. Ama daha geçen ay taraftar anketimizde, bu durumdan sorumlu olarak da ezici bir çoğunlukla "yönetim" çıktı.

SiNo
21.01.2007, 02:39
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifMilan planı
Trabzonspor yönetiminin, Sırp oyuncunun gitme ihtimaline karşılık Risp'i aldığı ve Erdinç'i de geri çağırdığı iddia edildi.

Trabzonspor'da transfer bitmiyor... Ara transferin hızlı takımı bordo-mavililer şimdi de Milan Stepanov'u veriyor. İddialara göre iki İspanyol ekibinin (biri Osasuna) yetkilileri Antalya kampına gelerek Sırp oyuncuyu, yönetimden resmen istedi. Görüşmelerin olumlu geçtiği de iddialar arasında.

6 MİLYON EURO
Daha http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)önce Milan ve Chelsea gibi takımların da transfer listesine giren Milan Stepanov'a Osasuna'nın 6 milyon euro vermeye hazır olduğu belirtiliyor. Hatta bordo-mavili yönetimin Stepanov'un gitme ihtimalini düşünerek Risp'i transfer ettiği, Sakarya'ya giden Erdinç'i de geri çağırdığı iddia ediliyor.

YÖNETİM BÖLÜNDÜ
Stepanov'un gitmesine teknik direktör Ziya Doğan ve bazı yöneticilerin karşı çıktığı da belirtiliyor. Bazı yöneticiler ise "Lig treni kaçtı. Kupada yolumuza devam edecek gücümüz var. Risp alındı, Erdinç döndü. Eksiği hissedilmez. Teklif edilen para da cazip. Verelim gitsin" diye görüş belirtiyor.
Yılmaz ŞENOL

SiNo
21.01.2007, 02:39
Eller kaçtı

Atletico Madrid ile görüşmeler sürerken Eller, Trabzon'dan ayrıldı. Bordomavili kulüpte oynamak istemediğini defalarca söyleyen Brezilyalı futbolcunun nereye gittiği bilinmiyor. Asbaşkan ve futbol şube sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Atletico Madrid ile henüz anlaşma sağlanamadığını söyledi. İspanyol ekibi 1 milyon 100 bin euro veriyor, Trabzonspor ise iki http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)katını istiyor.

SiNo
21.01.2007, 02:40
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/01/21/im/6D99133060B4564DB2CF367Db.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifYeni sayfa umudu
Trabzonspor yenilenen kadrosuyla Konyaspor'u konuk ediyor. Kaplan'a beraberlik bile yetiyor.

Ligde istediğini bulamayan ve kötü günler yaşayan Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda Konyaspor'u ağırlıyor. Gruptan çıkmak isteyen bordomavili takımda yeni transferler Risp ve Ayman'ın oynamaları bekleniyor. Üç maçta 5 puanı olan Trabzonspor'a beraberlik yetiyor. Yenilgi halinde ise bugün aynı saatte oynanacak http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)Ankaraspor- Vestel Manisa maçının sonucu beklenecek. Grupta maçlarını tamamlayan Eskişehirspor dışında tüm takımların ikinci tura çıkma şansı bugünkü maçların sonucuna bağlı.

TRABZON
TOLGA
MUSA
STEPANOV
RİSP
CELALEDDİN
HÜSEYİN
AYMAN
MUSAMPA
YATTARA
UMUT
GÖKDENİZ

KONYASPOR
ÖZDEN
OZAN
ÖMER
EL SAKA
DA SİLVA
SEDAT
MUSTAFA ER
ERMAN ÖZGÜR
ERMAN ERGİN
NECA
TAYFUN

SiNo
21.01.2007, 02:40
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/01/21/im/B8820721C650094199B132A8b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifYattara'yı özlemiştik

Sakatlığı nedeniyle uzun süredir sahalardan uzak kalan Yattara bugün özlem giderecek. Teknik direktör Ziya Doğan, ilk 11'de mi yoksa ilerleyen dakikalarda mı görev vereceğine henüz karar vermedi. Yattara, "Futbolu özledim. Oynamayı ben de istiyorum. Karar hocamın" diye konuştu. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

fotomac

SiNo
21.01.2007, 02:41
Kalede Tolga var

Trabzonspor 2007'nin ilk maçına Hasan Üçüncü ve Ömer Rıza'dan yoksun başlıyor. İki oyuncunun da tedavileri sürüyor. Ayrıca Ziya Doğan'ın sakatlığı süren Jefferson'ın da bugünkü Konyaspor maçında riske etmeyeceği, kaleyi Tolga Zengin'e teslim edeceği de belirtiliyor. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

fotomac

http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifKiki'ye özel görev verildi

ZİYA Doğan, geldiği günden beri eleştirilen Musampa'yı bugünkü maçta oyun kurucu olarak oynatacak. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Serhat her an bitebilir

Rizespor'dan istenen Serhat için yeşil-mavili kulübe Ferhat takası önerilmişti. Rizespor henüz cevap vermezken, bu transferin her an olabileceği konuşuluyor. G.Birliği'nde istenen Erkan'ın transferi ise, teknik direktör Mesut Bakkal'ın olumsuz raporu nedeniyle askıya alındı. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

nesta61
21.01.2007, 04:48
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifMilan planı
Trabzonspor yönetiminin, Sırp oyuncunun gitme ihtimaline karşılık Risp'i aldığı ve Erdinç'i de geri çağırdığı iddia edildi.

Trabzonspor'da transfer bitmiyor... Ara transferin hızlı takımı bordo-mavililer şimdi de Milan Stepanov'u veriyor. İddialara göre iki İspanyol ekibinin (biri Osasuna) yetkilileri Antalya kampına gelerek Sırp oyuncuyu, yönetimden resmen istedi. Görüşmelerin olumlu geçtiği de iddialar arasında.

6 MİLYON EURO
Daha http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)önce Milan ve Chelsea gibi takımların da transfer listesine giren Milan Stepanov'a Osasuna'nın 6 milyon euro vermeye hazır olduğu belirtiliyor. Hatta bordo-mavili yönetimin Stepanov'un gitme ihtimalini düşünerek Risp'i transfer ettiği, Sakarya'ya giden Erdinç'i de geri çağırdığı iddia ediliyor.

YÖNETİM BÖLÜNDÜ
Stepanov'un gitmesine teknik direktör Ziya Doğan ve bazı yöneticilerin karşı çıktığı da belirtiliyor. Bazı yöneticiler ise "Lig treni kaçtı. Kupada yolumuza devam edecek gücümüz var. Risp alındı, Erdinç döndü. Eksiği hissedilmez. Teklif edilen para da cazip. Verelim gitsin" diye görüş belirtiyor.
Yılmaz ŞENOL

sirada stepanov bunlarin amaci trabzonun ic kaleden den yikmak ama buna izin vermeyiz ben istiyorum kupadan elenelim kayseriye yenilelim ilk posta ziya ikinci posta da of li ya koyariz

Eyüphan
21.01.2007, 08:10
................

Travelair
21.01.2007, 10:00
Haydi Avni Aker’e http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif 13 haftadır yeşil sahalardan uzak olan İbrahima Yattara, Bordo-Mavili taraftarlara seslendi. 21.01.2007 http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/yattara2101.jpg

“İnanın ki, Trabzon taraftarlarını ve futbolu çok özledim. Sahada sıkıntı yaşayan arkadaşlarımın yanında olamamak sakatlığım kadar zor geldi. Konya maçıyla şov başlıyor”

Ligin ilk yarısının 4. haftasıydı... Rakip Denizlispor, Marcelinho ilk golünü atmış, Bordo-Mavililer de sezonun ilk galibiyetine koşuyordu. Dakikalar 80’i gösterirken, Yattara, protokol tribünü tarafında ceza sahasının sağ ucunda topla buluştu, tribünler “gol” diye ayağa kalktı ama Gineli kötü vurmuş, meşin yuvarlak farklı şekilde auta gitmişti. Yattara yere yığıldı. Herkes kaçan gole üzülüyor sandı ama acısı daha büyüktü. O an, belki de Trabzon’un kader anlarından biriydi. Çünkü yerde yatan Yattara’nın kasığında ciddi bir yırtık oluşmuş, sonrasında ilk yarıyı kapamıştı...
Abartı diyenler olabilir ama Gineli sakatlanmasaydı, Trabzonspor bu kadar sıkıntı yaşamazdı. Bu sadece benim değil, birçok futbolcunun da fikri. Hepsinin ve hocasının beklediği an da büyük bir olasılıkla bugün geliyor, Yattara son dakikada bir aksilik olmazsa Konyaspor maçıyla dönüyor...

Beklenen gün geldi
Dile kolay, 13 lig maçında yoktu yıldız oyuncu. Kendi izlenimlerimden de biliyorum ki, herkes onu çok özledi. O nedenle ilk bunu sordum kendisine, sen neler hissediyorsun, diye...
Hiç tereddüt etmedi, artık neredeyse bir Türk kadar akıcı konuştuğu Türkçesi ile yanıtladı: “Onlar beni özlemiştir eminim. Çünkü aramızda geldiğim günden bu yana çok iyi bir iletişim var. Ama inanın ki ben onları ve futbolu daha fazla özledim. Trabzonspor’u uzaktan izlemek, sahada sıkıntı yaşayan arkadaşlarımın yanında olamamak, sakatlığım kadar zor geldi. Kendime sakatlığım döneminde çok iyi baktım. Verilen programları aksatmadan uyguladım ki, bir maç bile erken dönsem kârdır diye düşündüm. Ve benim heyecanla beklediğim gün geldi. Konya maçında oynarsam elimden geleni yapacağım.”

Sıra Trabzonspor’un yaşadığı problemlere gelmişti... Önce, “Bu takım bunu hiç hak etmiyor” dedi. Sonra çözüm yollarını kendince anlattı: “Kadroda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Sadece takımın iskeleti denilebilecek oyuncular bir arada oynayamadı. Ben sakatlandım, Ersen sorunlar yaşadı, savunmada problemler oldu. Ama Trabzonspor’un çıkışının pek sorun olmayacağına inanıyorum. Çünkü her alanda kaliteli oyuncularımız var. Devre arasında takviyeler de yapıldı. Zaten Ziya Doğan her futbolcunun sevdiği bir teknik adam. Ben de onu daha önce beraber çalıştığım için yakından tanıyorum.”

‘Yeni sezon gibi düşünün’
“Artık sahada konuşmalıyız. Biz futbolcuların işi bu olacak. Çünkü taraftar ve camia üzüldü. Herkesin beklentileri özellikle kazanılan Beşiktaş ve Galatasaray maçlarından sonra çok artmıştı ama olmadı. Şimdi sezonu en iyi noktada kapatmak için kapasitemizi zorlayacağız. Taraftarımız da yeni bir sezon başlıyormuş gibi düşünmeli. Evet şampiyonluk hedefinden uzak kaldık ama ligi Avrupa potasında kapatma ihtimali var ve tabii ki Türkiye Kupası. Bunlar hâlâ ulaşılabilecek hedefler. Seyircimiz bizi yolun devamında yalnız bırakmamalı.”

Gerçek şu: Fatih artık yok
Yattara’ya Fatih Tekke’yi sormadan edemezdik. Ne de olsa iyi bir ikiliydiler. Milli oyuncuya büyük övgüler yağdıran Yattara, önemli mesajlar vermeyi de ihmal etmedi: “Evet, Fatih çok üst düzey bir oyuncuydu. Onun kalitesi tartışılmaz. Avrupa’da da istediği her takımda rahatlıkla oynardı. Tercihini Rusya’dan yana kullandı, saygı duymak lazım. Buraya büyük hizmetleri oldu, giderken de bildiğim kadarıyla büyük para kazandırdı. Ona başarı dilemeli, alkışlamalıyız. Ama sonuçta yola onsuz devam ediyoruz. Olayın gerçek kısmı da bu.”

SERHAT DEMİRTAŞ

okan6161
21.01.2007, 10:27
Milan planı

6 MİLYON EURO
Daha
önce Milan ve Chelsea gibi takımların da transfer listesine giren Milan Stepanov'a Osasuna'nın 6 milyon euro vermeye hazır olduğu belirtiliyor. Hatta bordo-mavili yönetimin Stepanov'un gitme ihtimalini düşünerek Risp'i transfer ettiği, Sakarya'ya giden Erdinç'i de geri çağırdığı iddia ediliyor.

YÖNETİM BÖLÜNDÜ

bune şimdi yaw kardeşim yıktınız yıktını bu kadar geldmi kardeşim al sen eline malanı çimentonu git inşaatlarını yap yıkacaksan onları yık çek ellerini trabzon sporumuzun üstünden

siz_61
21.01.2007, 10:38
bunlar ne yapmak istiyo yaw bilmiyorum milanni neden sataCAklar anlamadım ben daha 2010yılna kadar sozleşmesi var yaw_^^^:):):):)

Egemen Yılmaz
21.01.2007, 11:32
satarlar kardeşim satarlar bunlar Fatih Tekke'yi satmış adamlar.. Yattara'yı da satarlar Gökdeniz'i de satarlar yarın bir gün

macka61
21.01.2007, 11:43
ondan sonra Trabzonsporluyuz demesinler hangi yönetim takımın en iyi futbolcularına satarak şampiyon olacağına inanır

marcelinhos100
21.01.2007, 12:34
Futbol24 > Live FTSalzburg0-1Wolfsburg18'http://i.futbol24.com/i/akcja_info_1.gifMarcelinho

Sinan Akyıldız
21.01.2007, 12:41
buyrun burdan yakın :D

oguzkoc
21.01.2007, 12:44
3 gün içerisinde milanın satışı gerçekleştirilecek gibime geliyor.. Alalh korusun...

BDiler61
21.01.2007, 12:54
milan da giderse sırada yattara ve gökdeniz var demektir

DKaraduman
21.01.2007, 12:56
Futbol24 > Live FTSalzburg0-1Wolfsburg18'http://i.futbol24.com/i/akcja_info_1.gifMarcelinho

kardes maç bittimi devam ediyormu eğer devam ediyorsa hangi kanalda??

fincher
21.01.2007, 12:59
Şaban Yıldırım Sakaryaspor'da
Giray Bulak'tan boşalan Sakaryaspor teknik direktörlüğüne Şaban Yıldırım'ın getirildiği bildirildi. Sakaryaspor Kulübü Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, yönetim kurulunun aldığı kararla, takımın teknik direktörlüğü için Şaban Yıldırım'a teklif götürdüklerini ve kendisinin bu teklifi kabul ettiğini bildirdi...

Sinan Akyıldız
21.01.2007, 13:01

Gazete haberini pek inandırıcı bulmasamda eğer bu yorumu bir yönetici yapmışsa bugun hiç düşünmeden pılını prtını toplayıp Trabzonu terketsin , ulen siz Milan'ın eksikliğini erdinçlen mi kapatacaksınız beceriksiz adamlar eksikliği hissedilmezmiş ... neyse kendimi tutıyım :)

marcelinhos100
21.01.2007, 13:01
CEYHUN BOMBASI!DOĞAN İSTEDİ
Trabzonspor'un Ceyhun atağı. Kadrosuna devre arasında kadrosuna Ayman, Risp ve Erdinç'i katan Bordo-Mavililer, şimdi de Ankaragücü'nün yıldız oyuncusunu kadrosuna katmak için harekete geçiyor. Teknik Patron Ziya Doğan'ın orta alana top kullanma yeteneği olan kaliteli bir oyuncunun gerekliliğini vurgulayarak, "Ceyhun bu yönde alabileceğimiz en iyi isim" diyerek transferini istemesi üzerine yönetimin, Konya maçı sonrası A.Gücü'nün kapısını çalacak.
ERKAN'I DA İSTİYOR
Trabzonspor'un Ceyhun için kesenin ağzını açmayı düşünürken, Ankaragücü'nün iyi bir bonservis ücreti alması durumunda transfere onay vermesi bekleniyor. Bordo-Mavililer'in listesindeki diğer isim olan G.Birliği'nden Erkan içinde Doğan'ın "Mutlaka almalıyız" yönünde ısrarcılığını sürdürürken, yönetimin Ceyhun ile birlikte Erkan'ın da işini gelecek hafta bitirmeyi planladığı sızan bilgiler arasında.

marcelinhos100
21.01.2007, 13:03
FİTİLİMİ TARAFTAR ATEŞLER! BÜYÜK ETKEN OLDU
Trabzonspor'un yeni transferi Ayman Abdülaziz, Karadeniz'e özel açıklamalar yaparken, kendisinin buraya gelişinde taraftar atmosferinin büyük rol oynadığını söyledi. "G.Birliği'nde ne taraftar ne de takıma heyecan getirecek bir atmosfer vardı. Böyle olması sizi etkiliyor" diyen Mısırlı oyuncu, "Başarı kazansanız da bunun sevincini buruk yaşıyorsunuz. Taraftarın ateşleyici faktörü beni sahada etkiliyor. Trabzonspor'a gelişimde bunun etkisi büyük" dedi.
BASKI BAŞARI GETİRİR
Trabzonspor taraftarının hep başarıya aç olduğunu ve takımını her zaman büyük destek verdiğini ifade eden Ayman, "Böyle bir atmosferde futbolcunun coşmaması mümkün değil. Benim için bu daha da önemli. Taraftar fitilimi ateşleyince, içimdeki gerçek Ayman ortaya çıkacaktır. Taraftarımızın sahada herşeyini veren oyuncuya sempatisi olduğunu biliyorum. Ben de bu yapıdayım zaten. Trabzonspor için sahada herşeyimi hatta fazlasını vereceğim" dedi.
AVRUPA'YA ÇIKARIZ
Ayman, büyük takımların kötü günleri olabileceğini, Trabzonspor'un da ilk yarıda bunu yaşadığını ifade ederek, "Bizim işimiz şimdi bu tabloyu Trabzonspor'a yakışan noktaya getirmek. Ligde çıkabileceğimiz yere kadar ulaşmak istiyoruz. Avrupa Kupaları'na katılmak için kupa önemli. Konya engelini geçip, kupa yolunda bir engeli daha aşmak istiyoruz. A.Aker'i bu maçta coşkulu ve dolu görmek istiyoruz. Bu hepimiz için önemli" dedi.

kardeş maç dündü bitti marce golünü attı

marcelinhos100
21.01.2007, 13:04
VE ELLER'İN OLDU!TRABZON'DAN AYRILDI
Eller A.Madrid'te. Trabzonspor'un uzun süredir başını ağırtan Eller, dün Atletico Madrid ile sözleşme imzalamak için Trabzon'dan ayrılıp, İspanya'ya gitti. Trabzonspor, 800 bin $ aldığı Eller'i A.Madrid'e 1 milyon EURO'ya sattı. Bordo-Mavililer, zaten elden çıkartmak istediği bu oyuncudan böylelikle kar elde etmiş oldu.
HACIOSMANOĞLU'NUN UĞRAŞI
Bu transferde federasyonun da verdiği rahatlıkla tok satıcı havasında A.Madrid ile pazarlık yapan Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Eller'in de ayak oyunlarını da yok edip kulübün kasasına da önemli bir gelir girmesini de sağladı. Eller, bugün veya yarın yeni takımı ile 2.5 yıllık sözleşme imzalayacağı açıklandı.

Vkgz
21.01.2007, 13:04
adam(marce) almanyayı ozlemiş anlasılan. trabzonsporumuza başarılar

Vkgz
21.01.2007, 13:05
eller gittimi. :):):) oleyyy .

macka61
21.01.2007, 13:12
iyi futbolcuydu ama mecbur satılmalıydı çünkü bizde oynamak istemiyordu hemde kulübümüze gelir sağlamış olduk

sbay
21.01.2007, 13:36
http://www.trabzonspor.com/images/t_s.gif
İyiki doğdun Gökdeniz
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/200107gokdeniz.jpgTakımımız bugün akşam yemeğinden sonra futbolcumuz Gökdeniz Karadeniz için sürpriz bir doğum günü kutlaması yaptı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Gökdeniz 27. yaş günü pastasını keserken onu ilk kutlayan Teknik Direktörümüz Ziya Doğan oldu. Futbolcularımızın yarın ki Konyaspor maçı öncesi oldukça moralli olduğu gözlendi.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/200107gokdeniz1.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/200107gokdeniz2.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/200107gokdeniz3.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/200107gokdeniz4.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/200107gokdeniz5.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/200107gokdeniz6.jpg

cınar#7
21.01.2007, 13:44
"HüSEYiN’E SERVET" http://www.gunebakis.com.tr/resim/hüseyineservet.jpg Trabzonspor Kaptanı Hüseyin Çimşir, Bordo-Mavili camiada tartışılan isim olurken, Rus kulüplerinin ise gözdesi haline geldi. Daha önce Fatih Tekke’nin forma giydiği Zenit Petersburg tarafından transferi düşünülen Hüseyin’e şimdi de yine aynı ülkenin Rubin Kazan kulübünün talip olduğu belirtildi. Bu kulübün Trabzonspor’a 3,5 milyon avro bonservis bedeli önerdiğine işaret edildi. Bordo-Mavili yöneticilerin ise Hüseyin’e ihtiyaçları olduğunu dile getirerek, bu kulübün teklifini geri çevirdiği dile getirildi.

Tigana’da İstiyor
Rubin Kazan’ın astronomik önerisini kabul etmeyen Trabzonspor’un Hüseyin ile ilgili bir başka sıkıntısının da Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana olduğu ifade edildi. Ali Güneş, İbrahim Akın gibi isimlerin istendiği Siyah-Beyızlıların, "Hocamız, Hüseyin’i çok istiyor. Takas yapalım" teklifi ilettiği ama bunun da kabul görmediği bildirildi. Hüseyin Çimşir’in de, "Takımın bana çok ihtiyaç duyduğu böyle bir dönemde transfer tekliflerine açık olmam söz konusu bile değil" diyerek yönetimi rahatlattığı bildirildi.

kaynak:Günebakış

eğer haber doğruysa Hüseyinin İbrahim Akın ve Ali Güneş karşılıgı verilmemesi yada 3.5 milyon euroya verilmemesi tam bi saçmalıktır!

KUTADGU
21.01.2007, 13:44
ula bu adamlar bu sene kaçıncı doğumgünü kutluyorlar

kutlamalardan hazırlanamıyorlar demek ki maçlara

burada bir mantalite eksikliği varr...

sbay
21.01.2007, 13:53
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/8915sebat.jpg

Trabzon'un gençleri Sebat yolunda
Türk Telekom Lig A ekiplerinden Akçaabat Sebatspor'da, kulüp başkanı Ali Kemal Başaran, Trabzonspor'dan iki futbolcuyu renklerine bağlayacaklarını açıkladıhttp://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Türk Telekom Lig A ekiplerinden Akçaabat Sebatspor'da, kulüp başkanı Ali Kemal Başaran, Trabzonspor'dan Cem Demir ile Enis'in transferi konusunun birkaç gün içerisinde netleşeceğini söyledi.

Başaran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takım içerisindeki arkadaşlığın üst seviyeye ulaştığını belirterek, ''Takım içerisinde çok iyi ahenk ve beraberlik var. Mutlu bir hazırlık dönemi geçiriyoruz'' dedi. Futbolculara gerekli ödemeleri yaptıklarını, ancak yapılan bu ödemelerin yeterli olmadığını ifade eden Başaran, ''Bu çocuklar ekmek paralarını futboldan kazanıyor. Bizim onlara bakış açımız kendi oğlumuzdan farklı değil. Futbolcularımız, onlara verdiğimiz değerin farkındalar ve ona göre çalışıyorlar. Bu birlik ve beraberliğin önümüzdeki dönemlerde bize çok katkısı olacağı kanaatindeyim'' diye konuştu.

Trabzonspor'dan transfer etmek istedikleri Cem Demir ve Enis'in durumunun birkaç gün içerisinde netlik kazanacağını kaydeden Başaran, ''Bu futbolcular konusunda Trabzonspor ile bir sorunumuz yok. Gerekli yardım ve desteği Trabzonsporlu yöneticiler bizlere gösterdi. Birkaç gün içerisinde bu futbolcuların takıma katılmalarını umut ediyorum'' dedi. Başaran, anlaşmaya vardıkları Kazak futbolcu Ali Aliyev'in bugün çalışmalara katılacağını da sözlerine ekledi

Vkgz
21.01.2007, 13:54
FİTİLİMİ TARAFTAR ATEŞLER! BÜYÜK ETKEN OLDU
Trabzonspor'un yeni transferi Ayman Abdülaziz, Karadeniz'e özel açıklamalar yaparken, kendisinin buraya gelişinde taraftar atmosferinin büyük rol oynadığını söyledi. "G.Birliği'nde ne taraftar ne de takıma heyecan getirecek bir atmosfer vardı. Böyle olması sizi etkiliyor" diyen Mısırlı oyuncu, "Başarı kazansanız da bunun sevincini buruk yaşıyorsunuz. Taraftarın ateşleyici faktörü beni sahada etkiliyor. Trabzonspor'a gelişimde bunun etkisi büyük" dedi.
BASKI BAŞARI GETİRİR
Trabzonspor taraftarının hep başarıya aç olduğunu ve takımını her zaman büyük destek verdiğini ifade eden Ayman, "Böyle bir atmosferde futbolcunun coşmaması mümkün değil. Benim için bu daha da önemli. Taraftar fitilimi ateşleyince, içimdeki gerçek Ayman ortaya çıkacaktır. Taraftarımızın sahada herşeyini veren oyuncuya sempatisi olduğunu biliyorum. Ben de bu yapıdayım zaten. Trabzonspor için sahada herşeyimi hatta fazlasını vereceğim" dedi.
AVRUPA'YA ÇIKARIZ
Ayman, büyük takımların kötü günleri olabileceğini, Trabzonspor'un da ilk yarıda bunu yaşadığını ifade ederek, "Bizim işimiz şimdi bu tabloyu Trabzonspor'a yakışan noktaya getirmek. Ligde çıkabileceğimiz yere kadar ulaşmak istiyoruz. Avrupa Kupaları'na katılmak için kupa önemli. Konya engelini geçip, kupa yolunda bir engeli daha aşmak istiyoruz. A.Aker'i bu maçta coşkulu ve dolu görmek istiyoruz. Bu hepimiz için önemli" dedi.

aymanada bak sen bakalım goreceğiz. nekadar etkiliyormus taraftar

muratbesir61
21.01.2007, 13:56
ohh bee su eller manyagından kurtuldukk...lanet olsun onaa...bırden kıymete bındıı bee...ayrıca huseyının yurıcı dıılde yurtdısına satılması tabe yuksek rakam olabılır...

Ali Özcan
21.01.2007, 14:05
Ayman bence birçok kişinin düşündüğünün aksine çok faydalı olacak...Ferhat ı Hasanı gördükten sonra ilaçtır bu adam...

Vkgz
21.01.2007, 14:13
Ayman bence birçok kişinin düşündüğünün aksine çok faydalı olacak...Ferhat ı Hasanı gördükten sonra ilaçtır bu adam...

sonunda beni ve ziyayı anlayan bi adam çıktı :) ı love you szymek :)

TSezgin61
21.01.2007, 14:23

abi zaten bana kalirsa bu ziyayi nekadar asip kessekte, bagirsak küfür etsekte, birseyler yapacak bu takimla.. öyle görünüyorki yillardir olmayan istikrar gelecek. ve insallahta hayirlisi olur, basarilar gelir. bir an önce otursada bizde kanser olmaktan kurtulsak, tabi buda madalyonun diger yüzü...

amaaaa .....beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldir.....

Bartuğ13
21.01.2007, 14:24
"HüSEYiN’E SERVET" http://www.gunebakis.com.tr/resim/hüseyineservet.jpg Trabzonspor Kaptanı Hüseyin Çimşir, Bordo-Mavili camiada tartışılan isim olurken, Rus kulüplerinin ise gözdesi haline geldi. Daha önce Fatih Tekke’nin forma giydiği Zenit Petersburg tarafından transferi düşünülen Hüseyin’e şimdi de yine aynı ülkenin Rubin Kazan kulübünün talip olduğu belirtildi. Bu kulübün Trabzonspor’a 3,5 milyon avro bonservis bedeli önerdiğine işaret edildi. Bordo-Mavili yöneticilerin ise Hüseyin’e ihtiyaçları olduğunu dile getirerek, bu kulübün teklifini geri çevirdiği dile getirildi.

Tigana’da İstiyor
Rubin Kazan’ın astronomik önerisini kabul etmeyen Trabzonspor’un Hüseyin ile ilgili bir başka sıkıntısının da Beşiktaş Teknik Direktörü Tigana olduğu ifade edildi. Ali Güneş, İbrahim Akın gibi isimlerin istendiği Siyah-Beyızlıların, "Hocamız, Hüseyin’i çok istiyor. Takas yapalım" teklifi ilettiği ama bunun da kabul görmediği bildirildi. Hüseyin Çimşir’in de, "Takımın bana çok ihtiyaç duyduğu böyle bir dönemde transfer tekliflerine açık olmam söz konusu bile değil" diyerek yönetimi rahatlattığı bildirildi.

kaynak:Günebakış

eğer haber doğruysa Hüseyinin İbrahim Akın ve Ali Güneş karşılıgı verilmemesi yada 3.5 milyon euroya verilmemesi tam bi saçmalıktır!

eğer 3,5 milyon euroyu hüseyin için reddedip az önce okuduğum bir haberde 6 milyon euroya stepanovu satmayı düşünüyosa bu yönetim kendini karadenizde boğğmalıdır.

hüseyine 3,5 milyon euro veip de satmayanstepanovu satmayı düşünen yönetim trabzonspora hainlik etmektedir

Ali Özcan
21.01.2007, 14:30

teşekkürler...:) ;) :)

Travelair
21.01.2007, 14:36
Serhat, Köln yolunda Andercleht Kulübü menajeri Herman Van Holsbeeck, Serhat Akın'ın Almanya İkinci Ligi takımlarından FC Köln'e transfer olacağını açıkladı. http://www.ntvspor.net/i/blank.gif http://www.ntvspor.net/Images/9247.jpg http://www.ntvspor.net/i/blank.gif
http://www.ntvspor.net/i/blank.gif
http://www.ntvspor.net/i/blank.gif http://www.ntvspor.net/i/blank.gif http://www.ntvspor.net/i/blank.gif NTVSPOR ve Ajanslar Güncelleme: 13:31 TSİ 20 Ocak 2007 Cumartesi

Belçika Kulübü Andercleht'te sorunlar yaşayan milli futbolcu Serhat Akın, Christoph Daum'un çalıştırdığı Almanya İkinci Lig takımı FC Köln'e transfer oluyor.

Andercleht Kulübü menajeri Holsbeeck Van Holsbeeck, Belçika'nın Het Laatste Nieuws'a gazetesine yaptığı açıklamada, milli futbolcunun 6 aylığına FC Köln'e kiralanacağını bildirdi.

Bu hafta içinde transferin gerçekleşeceğini belirten Holsbeeck, Serhat Akın'ın Haziran 2008'e kadar sözleşmesinin sürdüğünü ve yıldız futbolcunun bu transfer için maddi indirimde bulunduğunu söyledi.

EmrahYalçınalp
21.01.2007, 14:45
Daha "Tigana da istiyor" yazmayı beceremeyen basının nesine güveneceğiz?

Cüneyt Canlıca
21.01.2007, 15:01
Trabzonspor'dan Almanya 1. Lig ekibi VFL Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho yeni takımının 1-0 kazandığı ilk hazırlık maçında Red Bull Salzburg'a tek golü kaydetti. Brezilyalı golcü futbolcu sahanın en iyi futbolcusu olarak gözükürken özellikle verdiği gollük paslarla dikkat çekti.

Antrenörlüğünü Lothar Matthaeus, teknik direktörlüğünü ünlü İtalyan futbol adamı Giovanni Trappotani'nin yaptığı Avusturya'nın güçlü takımı karşısında topla en fazla buluşan oyuncu olarak dikkat çeken Marcelinho için Alman basını," İlk maç, ilk gol, Marcelinho'dan rüya gibi bir başlangıç" manşetiyle haber yaptı.

Wolfsburg'un sezonun ilk yarısında tüm maçlarda eksikliğini hissettiği oyun kurucuya kavuştuğunun yorumlarıda yapılan haberlerde," Uzun zamandan beri böyle güçlü, bir Marcelinho seyretmemiştik. Attığı gol bile zayıf sağ ayağından geldi. Haata geriye gelip defansınıda yardım etmesi güzel şeylerdi" denilerek övgüler yağdırıldı.

Gelecek hafta ikinci yarıya tekrar start verecek olan Bundesliga'da eski takımı Hertha karşısında yeni takımı Wolfsburg formasını ilk kez giyecek olan Marcelinho, ise" Çok heyecanlıyım. Hertha'ya karşı da Berlin'de golüm var" açıklamasını yaptı.

Adam oyun kurucuymus meğerse. Biz sol kanat zannediyorduk..Tüh kaçırdık adamı

Erdal
21.01.2007, 15:01
Sayin baskanim, Nuri Albayrak...

Su basinda,görsel medyada çikan haberleri görüyorsunuz.Trabzonsporu ne hale soktular!Bu adamlarin anladigi dilden konusalim.Bu takimi sampisyon yapin sizi omuzlarimizda tasiyalim.Yok eger sizde bizi oyalamaya devam edecekseniz, elimizdeki degerleri saga soal sirf para için vereceksebizhiç vakit kaybetmeden Allah askina birakin gidin, biz gökteki yildizlari seyretmeye razi olacagiz...

Trabzonspor bir Antep,bir Gençlerbirligi olamaaaaaaaaaaaaaz...
Maçı beklerken eski yazılara bakayım dedim .mayıs ayında yazılmış ve malesef hala güncel bilmemki badaloğlunu mu takdir etmeli başkanı mı tenkid etmeli ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN

Ömer SEVİNÇ
21.01.2007, 15:06
Haata geriye gelip defansınıda yardım etmesi güzel şeylerdi

Şaka gibi yav:(

pReN@_61
21.01.2007, 15:07
bilgilendirmeler için TeşekkürleR

Erdem Keser
21.01.2007, 15:12
bidaha boyle bir adami ancak ruyamizda goruruz allahim neolurdu marce kalsaydida ziya gitseydi

Erkan
21.01.2007, 15:13
Tamda ihtiyacimiz olan bir adami kaybettik:(...

pReN@_61
21.01.2007, 15:13
maça 45 dk kaldı....hayde TRABZON!

Erdogan
21.01.2007, 15:18
marchelinio yeni takiminda ciktigi ilk macta gol atmis, ve sahanin en iyi oyuncusu olmus.

bizim kadreimiz bu zaten.... daha cok aglariz biz.

muratbesir61
21.01.2007, 15:38
gıtmesıydı cokk ii olurdu ama gidene kal demek zawallılara mahsustur o yuzden kasmaya gerek yok gıttı gıttı...

jefferson61sefa
21.01.2007, 16:12
marcelinho ilk maçta harika oynadı 1 gol attı 2 tane attırıo du ama atamadılar çok iii oynadı süper

Ertan1982
21.01.2007, 16:21
Zeyyat Kafkas Ellerin Atletico ya verildini acikladi.

http://www.maraton.com.tr/news.php?news_id=21860

zafercalikoglu
21.01.2007, 16:52
marceyi adam gibi yerinde oynatmayan ziya utansın

Özkan Erdem
21.01.2007, 17:00
Tebrik edelim Marcelinho'yu.. Onun golü ve iyi futboluyla 1-0 kazanmışlar.. Artık bakalım biz Ayman'ın golüyle kazanabilecekmiyiz..

drexcalibur
21.01.2007, 17:41
şu marcelinhoyu yerinde bi kere oynatmadılar ya yazık.bi alex gibi ersenle umutun arkasında oynasa çok farklı olacaktı herşey

since1967_
21.01.2007, 18:01
adam gittiği yerde istediği mevkiide oynamış. golüde atmış. bizim ziya radyoyu veya elektriği yeniden keşfedecek ya. allam ya. sövecem olmayacak. kazmaya sap olamayacak adam bize teknik direktör olmuş ya ona yanarım.

nesta61
21.01.2007, 18:22
Marcelinho golle başladı
Marcelinho yeni takımı Wolfsburg formasıyla çıktığı ilk hazırlık maçında göz doldurdu. Takımını Avusturya Wien karşısında galibiyete taşıyan tek golü de kaydeden Marcelinho oynadığı futbolla da alkış topladı.

Trabzonspor'dan Almanya 1. Lig ekibi VFL Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho yeni takımının 1-0 kazandığı ilk hazırlık maçında Red Bull Salzburg'a tek golü kaydetti. Brezilyalı golcü futbolcu sahanın en iyi futbolcusu olarak gözükürken özellikle verdiği gollük paslarla dikkat çekti. Antrenörlüğünü Lothar Matthaeus, teknik direktörlüğünü ünlü İtalyan futbol adamı Giovanni Trappotani'nin yaptığı Avusturya'nın güçlü takımı karşısında topla en fazla buluşan oyuncu olarak dikkat çeken Marcelinho için Alman basını," İlk maç, ilk gol, Marcelinho'dan rüya gibi bir başlangıç" manşetiyle haber yaptı. Wolfsburg'un sezonun ilk yarısında tüm maçlarda eksikliğini hissettiği oyun kurucuya kavuştuğunun yorumlarıda yapılan haberlerde," Uzun zamandan beri böyle güçlü, bir Marcelinho seyretmemiştik. Attığı gol bile zayıf sağ ayağından geldi. Haata geriye gelip defansınıda yardım etmesi güzel şeylerdi" denilerek övgüler yağdırıldı.

Gelecek hafta ikinci yarıya tekrar start verecek olan Bundesliga'da eski takımı Hertha karşısında yeni takımı Wolfsburg formasını ilk kez giyecek olan Marcelinho, ise" Çok heyecanlıyım. Hertha'ya karşı da Berlin'de golüm var" açıklamasını yaptı

BEN YAZMISTIM WOLFSBURG DE COSACAK DIYEE , KEL ZIYA BU ADAMI FORVETIN ARKASINDA OYNATSAYDI SIMDI BURALARDA OLMAZDIK YAZIK VALA YAZIK

pReN@_61
21.01.2007, 18:25
Marcelinho golle başladı
Marcelinho yeni takımı Wolfsburg formasıyla çıktığı ilk hazırlık maçında göz doldurdu. Takımını Avusturya Wien karşısında galibiyete taşıyan tek golü de kaydeden Marcelinho oynadığı futbolla da alkış topladı.

Trabzonspor'dan Almanya 1. Lig ekibi VFL Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho yeni takımının 1-0 kazandığı ilk hazırlık maçında Red Bull Salzburg'a tek golü kaydetti. Brezilyalı golcü futbolcu sahanın en iyi futbolcusu olarak gözükürken özellikle verdiği gollük paslarla dikkat çekti. Antrenörlüğünü Lothar Matthaeus, teknik direktörlüğünü ünlü İtalyan futbol adamı Giovanni Trappotani'nin yaptığı Avusturya'nın güçlü takımı karşısında topla en fazla buluşan oyuncu olarak dikkat çeken Marcelinho için Alman basını," İlk maç, ilk gol, Marcelinho'dan rüya gibi bir başlangıç" manşetiyle haber yaptı. Wolfsburg'un sezonun ilk yarısında tüm maçlarda eksikliğini hissettiği oyun kurucuya kavuştuğunun yorumlarıda yapılan haberlerde," Uzun zamandan beri böyle güçlü, bir Marcelinho seyretmemiştik. Attığı gol bile zayıf sağ ayağından geldi. Haata geriye gelip defansınıda yardım etmesi güzel şeylerdi" denilerek övgüler yağdırıldı.

Gelecek hafta ikinci yarıya tekrar start verecek olan Bundesliga'da eski takımı Hertha karşısında yeni takımı Wolfsburg formasını ilk kez giyecek olan Marcelinho, ise" Çok heyecanlıyım. Hertha'ya karşı da Berlin'de golüm var" açıklamasını yaptı

BEN YAZMISTIM WOLFSBURG DE COSACAK DIYEE , KEL ZIYA BU ADAMI FORVETIN ARKASINDA OYNATSAYDI SIMDI BURALARDA OLMAZDIK YAZIK VALA YAZIK

ziya klasiklerinden biri işte naparsın

Ahmet Burak
21.01.2007, 18:31
yattara yattara yattara

Erol Karadeniz
21.01.2007, 18:31
Hakemliği bırakan Cem Papila, Merkez Hakem Kurulu Başkanı olabilmek için ilerleyen dönemlerde çalışmaya başlayacağını söyledi.

Boluspor ve Bolu Barosu Başkanlığı’nın düzenlediği “Eğitimli Taraftar'' seminerine konuşmacı olarak eski hakem Cem Papila katıldı. MHK’nın, FİFA listesinden çıkartması nedeniyle hakemliği bırakan Cem Papila, kendi ekibini seçebilmesi durumunda MHK başkanlığına aday olabileceğini açıklayarak, “Kendi ekibimle birlikte görev yapabileceksem Merkez Hakem Kurulu Başkanı olmayı ilerleyen dönemlerde düşünüyorum'' dedi. Hakemleri maç sırasında etkileyen en önemli faktörün, taraftardan çok futbolcu olduğunu söyleyen Papila, şöyle konuştu:
“Maç esnasında taraftarlar hakemi çok fazla baskı altına alamazlar. Hakem sadece futbolcunun kendisi ile ikili konuşmalarından sonra oyunun hakimiyetinden uzaklaşır. Bu da her iki takım için hatalı düdüklerin çalınmasına neden olabilir. Türkiye’de taraftarların en çok yapması gereken ıslıkla tepkidir. Hakem sahaya çıktığı zaman taraftarın küfürlerini duymaz. Ancak ıslık çok fazla etkileyebilir. Bunun Türkiye’de en iyi Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda yapıldığı söylenir. Ancak, Trabzon Avni Aker Stadyumu’nun akustiği çok enteresandır. Orada maç yönetmesi bir hayli zordur'' Avukat Yener Bandakçıoğlu ve Tuncay Alnıak, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nden araştırma görevlisi Önder Şemşek’in de taraftarlara bilgiler verdiği seminerde, 150 taraftara sertifika verildi

pReN@_61
21.01.2007, 18:33
kuddusi kötü yönetti maçı

trapezus61
21.01.2007, 18:35
yattara yattara yattara

Vay kardeş yaşıyorsun demek...
Bu kezde hakemler bırakmadı yakamızı. Ama olsun fena top oynamadık bugün
:tsbayrak:

pReN@_61
21.01.2007, 18:37
İ.YaTTaRa'ya HELAL OLSUN....!
çok iyi maç çıkardı,daha da iyi olacaKTıR

Erdogan
21.01.2007, 19:38
kim ne derse desin ziya dogan ile devam edersek seneye kesin sampiyonuz,

ama hangi lig de oluruz onu bilemem iste.

Cabri61
21.01.2007, 19:40
Trabzonspor'da transfer bitmiyor... Ara transferin hızlı takımı bordo-mavililer şimdi de Milan Stepanov'u veriyor... Sırp yıldız için İspanyol kulübü servet önerdi...

6 Milyon Euro
Daha önce Milan ve Chelsea gibi takımların da transfer listesine giren Milan Stepanov'a Osasuna'nın 6 milyon euro vermeye hazır olduğu belirtiliyor. Hatta bordo-mavili yönetimin Stepanov'un gitme ihtimalini düşünerek Risp'i transfer ettiği, Sakarya'ya giden Erdinç'i de geri çağırdığı iddia ediliyor.

Yönetim bölündü

yönetim bölünmüş biz de o bölünen tarafları bi görmek isteriz."verelim gitsin" mal satıyor sanki.

Erkan
21.01.2007, 19:50
oyuncu moyuncu istemiyorum satmayin kralimizi..

Egemen Yılmaz
21.01.2007, 19:53
Trabzonspor'da transfer bitmiyor... Ara transferin hızlı takımı bordo-mavililer şimdi de Milan Stepanov'u veriyor... Sırp yıldız için İspanyol kulübü servet önerdi...

6 Milyon Euro
Daha önce Milan ve Chelsea gibi takımların da transfer listesine giren Milan Stepanov'a Osasuna'nın 6 milyon euro vermeye hazır olduğu belirtiliyor. Hatta bordo-mavili yönetimin Stepanov'un gitme ihtimalini düşünerek Risp'i transfer ettiği, Sakarya'ya giden Erdinç'i de geri çağırdığı iddia ediliyor.

Yönetim bölündü

yönetim bölünmüş biz de o bölünen tarafları bi görmek isteriz."verelim gitsin" mal satıyor sanki.

kesin hissedilmez eksikliği :mad: bu adamlar bizi salak mı zannediyor? yeni yeni oturmaya başlayan defansın kilit oyuncusunu satarsan kesin hiçbir şey hissedilmez yönetim... sat gitsin sat bakalım nereye kadar satacaksın

tamuğ yamtar
21.01.2007, 19:53
Araklıspor da bugün yenilmezlik ünvanını kaybetti.

Gümüşhanespor:3 Araklıspor:1

Geçmiş olsun...

Erkan
21.01.2007, 19:55
kac macti?

marcelinhos100
21.01.2007, 19:55
Eller'de son nokta...

Trabzonspor'da oynamak istemediğini açıklayan Fabiano Eller'in Atletico Madrid takımına verildiği açıklandı. Konyaspor maçı öncesi LİG TV mikrofonlarına konuşan Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas transfere bitmiş gözüyle baktıklarını belirtirken "Eller artık Atletico Madrid'de diyebiliriz" ifadesini kullandı.

tamuğ yamtar
21.01.2007, 19:58
kac macti?

Türkiye'nin tek Avrupa'nın 7 yenilgisiz takımından biri: Araklıspor
http://www.futbolmerkezi.com/resimler/haberler/sonspo26.jpg TÜRKİYE profesyonel liglerinde mücadele eden 150 takım arasında mağlup olmayan tek kulüp olan Araklıspor, aynı zamanda Avrupa'da da 7 yenilgisiz takım arasına girmeyi başardı.
Üçüncü Lig 2'nci Grup'ta oynayan Araklıspor, ligde oynadığı 13 maçta yenilgi yüzü görmedi. Grubunda 31 puanla lider durumda bulunan yeşil siyahlı ekip şu ana kadar oynadığı 13 müsabakada 9 galibiyet 4 beraberlik aldı. Araklıspor, bu maçlarda rakip filelere 19 gol gönderirken kalesinde 7 gol gördü. Araklıspor, en yakın rakibi Bugsaşspor'un 5 puan önünde ligi sürdürülor.

AVRUPA'DA DA 7 TAKIM ARASINDA

Türkiye'nin namağlup tek takım olan Araklıspor'u aldıkları 1'er yenilgiyle Ankaraspor, Bugsaşspor, Bulancakspor, Bozüyükspor ve Gaziosmanpaşaspor izliyor. Araklıspor, Türkiye'nin yanı sıra Avrupa'da da namağlup 7 takım arasında bulunuyor. Yeşil siyahlı takımla birlikte Avrupa'nın yenilgisiz takımları şunlar:
“İtalya'dan İnter, Belçika'dan Genk, Bulgaristan'dan Levski Sofya, Almanya 2'nci Lig takımı Hansta Rostock, Andora’dan Santacolomana, Norveç’den Notedden ve Moldova’dan Sheriff“

Kesin bilgim yok...

celilmuhcu
21.01.2007, 19:58
kuttüsü katletti bizi ya .bu kadar olur yani kartkolik yaptı bizi ş..z.
yattara yine farkını belli etti şova devam.ayman canla başla mücadele etti.maçın yıldızdı.helal olsun bukadarda beklemezdim .ziyz her zamanki yanlış takım çıkarma adetlerine devam ediyo.

Bahtiyar
21.01.2007, 19:59
bence milan satılabilir satılsında tepkim olmaz çünkü kafasında hep gitmek var bence. kim istemezki adam öte tarafta milyonları veriyo ve sen üç kuruşa top oynuyorsun biraz düşünelim derim. geçen yıl defansta belkide bizi kurtaran oyuncuydu ama bu yıl alternatifleride var defans ta oyuncu bol hazırda para ediyo bence satılsın.

Özgür Öztürk
21.01.2007, 20:00
Eller'de son nokta...

Trabzonspor'da oynamak istemediğini açıklayan Fabiano Eller'in Atletico Madrid takımına verildiği açıklandı. Konyaspor maçı öncesi LİG TV mikrofonlarına konuşan Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas transfere bitmiş gözüyle baktıklarını belirtirken "Eller artık Atletico Madrid'de diyebiliriz" ifadesini kullandı.

Fatih Tekke
Szymkowiak
Marcelinho
Eller

Sıra Stepanovda mı ? :mad: :mad:

marcelinhos100
21.01.2007, 20:15
http://image.haber3.com/haber/68416.jpg

marcenin golü

marcelinhos100
21.01.2007, 20:22
yazık ya adamlara verdikleri penaltıya bak bide bizim maçta yapılanlara

Enes Berfin
21.01.2007, 20:27
Marcelinho golle başladı http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif Marcelinho yeni takımı Wolfsburg formasıyla çıktığı ilk hazırlık maçında göz doldurdu. 21.01.2007

Takımını Avusturya Wien karşısında galibiyete taşıyan tek golü de kaydeden Marcelinho oynadığı futbolla da alkış topladı.

Gelecek hafta ikinci yarıya tekrar start verecek olan Bundesliga'da eski takımı Hertha karşısında yeni takımı Wolfsburg formasını ilk kez giyecek olan Marcelinho, ise" Çok heyecanlıyım. Hertha'ya karşı da Berlin'de golüm var" açıklamasını yaptı.

nesta61
21.01.2007, 20:29
Trabzonspor ile Konyaspor arasında oynanan Fortis Türkiye Kupası maçında bir taraftar, karşılaşmanın ilk yarısında bacağından bıçaklanarak yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, maraton tribününde karşılaşmayı izlemek üzere stada giren Metin Ö. (23), karşılaşmanın başında henüz belirlenemeyen bir nedenle sol bacağından bıçaklandı. Kim tarafından bıçaklandığı belirlenemeyen Metin Ö., ambulansla Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

buyrun burdan yakin

Bartuğ13
21.01.2007, 20:39
Araklıspor da bugün yenilmezlik ünvanını kaybetti.

Gümüşhanespor:3 Araklıspor:1

Geçmiş olsun...
araklıya geçmiş memleketimize hayırlı olsun.çok sevindim bea:D

pReN@_61
21.01.2007, 20:52
EdinileN bilgiye göre, maraton tribününde karşılaşmayı izlemek üzere stada giren Metin Ö. (23), karşılaşmanın başında henüz belirlenemeyen bir nedenle sol bacağından bıçaklandı. Kim tarafından bıçaklandığı belirlenemeyen Metin Ö., ambulansla Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

marcelinhos100
21.01.2007, 21:03
arkadaşlar bu hakemler olduğu sürece türkiyede hiçbirşey olmaz adam attı ankaragücülüyü işte desteklediğimiz federasyon

28TS61
21.01.2007, 21:05
Marcelinho golle başladı http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif Marcelinho yeni takımı Wolfsburg formasıyla çıktığı ilk hazırlık maçında göz doldurdu.

biz daha cok arariz marcelinhoyu

Salih61
21.01.2007, 21:06
Biraz geç oldu ama Hrant Dink hakkında naçizane şunları belirtmek isterim biz osmanlının torunlarıyız ne kadar da kendisi Türk Düşmanı olsa da(Mahkeme ile kanıtlanmış)bu tür bir cinayeti kesinlikle tasvip etmek dogru degil biz onlar gibi degiliz biz Türküz biz Dünyaya hoş görümüzle nam salmış bir milletiz ne kadar da hoşgörü görmesekde Peygamber efendimiz bir hadis-i Şerifi vardır bir gün ümmetine ''Biri Size kötülük yaparsa ona yardım edermisiniz?'' sormuş Ümmeti ''Evet Ya Resulallah'' diye cevap vermişler Peygamberimiz tekrar sormuş yine Ümmeti aynı cevabı vermiş ücüncü kez sordugu zamanda bu sefer ümmeti hiç cevap vermemiş bunun anlamı Yardım etmeyiz demekmiş O anda Hz.Ali(r.a) gelmiş Peygamberimiz ona da aynı soruyu üç kere sormuş ve üç kere de ''Yardım ederim Ya Resulallah'' Cevabını almış bunun üzerine peygamberimiz içinizde en hakikatınız Alidir cevabını vermiştir bu hadis den yola çıkarak ne olursa olsun Türk-İslam inancını taşıyan kişiler olarak kendi vatanımızda yaşayan kişilere her ne olursa olsun bu tür yaklaşmamalıyız ne kadar da kötülük ve Katliamları yaşasak bile
Saygılarımla...

mkmsas
21.01.2007, 21:07
http://image.haber3.com/haber/68416.jpg

marcenin golü

marce'nin golü değil sanırım bu. çünkü haberde golü sağ ayağı ile attığı yazıyor...

marcelinhos100
21.01.2007, 21:09
marce'nin golü değil sanırım bu. çünkü haberde golü sağ ayağı ile attığı yazıyor...

bende onu farkettim ama marce orada 32 numaralı formalı giyiyor bu olmalı

mkmsas
21.01.2007, 21:15
bende onu farkettim ama marce orada 32 numaralı formalı giyiyor bu olmalı

yok fotodaki marce zaten. ama bu attığı gol değil diye yazdım.. gerçi önemli değil .biz daha çok hayıflanırız o gol attıkça ..

Tahsin Armutcu
21.01.2007, 21:37
arkadaslar milanin yedigi karta kimse itiraz etmesin.resmen sallamis tekmeyi.o sereften yoksun hakem de sansina gozunun onundeki olayi, bi de trabzon olunca kacirir mi basti penaltiyi.benim anlamadigim bu adam musampanin umutun bicildigi pozisyonlarda nerdeydi?bize peynir ekmek gibi sari karti basrken neden konyaya karsi bu kadar comert deildi

Bartuğ13
21.01.2007, 21:39
bence milan satılabilir satılsında tepkim olmaz çünkü kafasında hep gitmek var bence. kim istemezki adam öte tarafta milyonları veriyo ve sen üç kuruşa top oynuyorsun biraz düşünelim derim. geçen yıl defansta belkide bizi kurtaran oyuncuydu ama bu yıl alternatifleride var defans ta oyuncu bol hazırda para ediyo bence satılsın.

ben sana katiyyen katılmıyorum.
bu adam daha çok genç iki sene sonra bundan çok daha fazla para eder.
eğer biz büyük takımsak yedek kulübemizin de güçlü olması laızm.giren oyuncu diğerini aratamamalı.
hele şu anda takımda tek doğru düzgün oynayan stepanovken onu nereye satıyoruz.bence bu yönetim bu adamı satarsa trabzonspora hainlik etmiş demektir bu akdar net.daha önce de yazdım ama tekrar ettmeden geçemiyeceğim

Özkan Uludag
21.01.2007, 21:51
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/2007/01/21/im/4CA5D6A3DCE7284BAB88D36Bb.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Milan plani
Trabzonspor yönetiminin, Sirp oyuncunun gitme ihtimaline karsilik Risp'i aldigi ve Erdinç'i de geri çagirdigi iddia edildi.

Trabzonspor'da transfer bitmiyor... Ara transferin hizli takimi bordo-mavililer simdi de Milan Stepanov'u veriyor. iddialara göre iki ispanyol ekibinin (biri Osasuna) yetkilileri Antalya kampina gelerek Sirp oyuncuyu, yönetimden resmen istedi. Görüsmelerin olumlu geçtigi de iddialar arasinda.

6 MILYON EURO
Daha
önce Milan ve Chelsea gibi takimlrinn da transfer listesine giren Milan Stepanov'a Osasuna'nin 6 milyon euro vermeye hazir oldugu belirtiliyor. Hatta bordo-mavili yönetimin Stepanov'un gitme ihtimalini düsünerek Risp'i transfer ettigi, Sakarya'ya giden Erdinç'i de geri çagirdigi iddia ediliyor.

YÖNETIM BÖLÜNDÜ
Stepanov'un gitmesine teknik direktör Ziya Dogan ve bazi yöneticilerin karsi çiktigi da belirtiliyor. Bazi yöneticiler ise "Lig treni kaçti Kupada yolumuza devam edecek gücümüz var. Risp alindi, Erdinç döndü. Eksigi hissedilmez. Teklif edilen para da cazip. Verelim gitsin" diye görüs belirtiyor.
FOTOMAC

:mad:Alin size transfer:mad:

Recep Çaltepe
21.01.2007, 21:55
Şu tip transfer haberlerine, daha doğrusu dedikodularına pek itibar etmemek gerekiyor. Bakın gidecek olan oyuncu nasıl gitti iki günde. "Kampın en çalışkan oyuncusu" falan filan derken, bir baktık ki adam Wolfsburg'da.

DOĞA SARAÇ
21.01.2007, 23:02
ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI
http://www.takagazete.com/uploads/1813_simdibirlikzamani.jpgAs başkan Haşim Sayıtoğlu nun “2-3 maç sonra ne olur bilinmez”açıklaması tepkiyle karşılandı...

<STRONG><DIV id=newsAll>
<SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Verdana; mso-bidi-font-family: HelveticaTU">BÖYLE KONUŞMANIN ZAMANI MI?

celilmuhcu
21.01.2007, 23:05
Bu YÖnetİm Dİ Fatİh Tekkeyİ Satan Stefİ Haylİ Haylİ Satarlar
Teklİf Edİlen Ücretler De İyİ Olunca,bİrde Defansa Alinan Rİsp Ve ErdİnÇ Den Sonra Akillara Sadece SatilacaĞi Gelİyo

DOĞA SARAÇ
21.01.2007, 23:07
ARAS PEREKLİ : TRABZONSPOR?A DOST MU DÜŞMAN MI?
http://www.karadenizgazete.com.tr/yazarresim/12.jpg
İnsan bir kere takılmayı görsün.."Kafayı sana taktım" der gibi ne yapsan artık yaranman mümkün değil.
Bu günlerde de Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan?a eleştiri yöneltmek eleştiri den öteye saldırı düzenlemek adeta yazarlar prim getiren hisse senedi gibi oldu.
Yazımı kolay geçerli Reşat altını sanki.
Arayan yok soran yok.
İş bulamadın "Vur Ziya?ya" ne olacak Ziya hoca adeta basında "Abalı" gibi olmuş.
Niye önce şunu dedin şimdi böyle yaptın.
Peki senin takımın dörtbaşı mamurmu idi?
Elbette değil, dün rva görmediğime bugün şartların gereği "Cici mama" dedim, ne yapalım yani. Yok, gaye başka, konu yok millet işin ko
layını bulmuş.
"Vur abalıya"?Olsun devam.
Şimdi ben Ziya Doğan?a avukat mı oldum?
Elebtte değil de?şimdi bana da kulp takarlar. Durun daha sonucu bağlamadım?bekleyin.
Dün meydan?da bir gazetede gözüme ilişti kocaman puntolarla. Haşim saitoğlu "Kendimi asarım" demiş. Eeee..niye?"Falanca futbolcudan menfaat temin ettiğimi ıspat edilirse" demiş?Tövbe..! Bir söz vardır "Söz var halk içinde, söz var hulk içinde"
Yani "Hulk" demek gırtlakta boğazda, ağızdan çıkmamış anlamı taşır.
Bu gibi lâflar belgesiz şahitsiz halk içinde gevelenir mi? Valla ayıp yani?İnsanın şerefi var haysiyeti var.
Şimdi, be birader yani, bizler Trabzonspor?un iyiliğini mi istiyoruz yoksa tepetaklak gitmesini mi?
Herkes kendince bu kulübün başına gelenlere her fırsatta kulp takmaya ve saldırmaya devam ederse bu kulübe daha kimse sahip çıkmaz.
Bakın eskisi gibi kaliteli futbolcu Trabzon?a gelmek istiyor mu?
Yook..niye?Trabzon futbol şehri olmaktan çıkmış cehennem olmuş adeta, herkes birbirinin bacağını çekiştirip duruyor.
Peki eleştirileri yol gösteri şeklinde yapsak ve bir miktar sabretsek te insanlar da rahat nefes alıp işlerini mantıklı yapmak için sağlıklı düşünebilseler olmaz mı?
Olmaaaz?niye olmaz?.. Ben sonra ne yazacam? E, yaz o zaman.
Peki "Takım nerede ise küme hattında sen daha ne konuşuyorsun ?" dersen bana.
Canım bizim de gözümüz görüyor, elbette biz de razı değiliz durumdan, birileri de sırada bekliyor ise ille de o Trabzon?a gelmesi gerekiyorsa bir gün o da gelir. Ama bırakın şu an çalışan insanlar idarecisi, hocası, antrenörü neyse aklı başında çalışsın. Başarı ...İstikrar?la, İstikrar ise süreklilikle kaimdir. Millet?te bu çene varken, ne bir hoca bu takım?da üç yıl çalışabilir, ne de bir yönetim iki devre kalabilir.
Bu şekilde "nah" şuraya yazıyorum bu takımı küme?ye atarız.
Ondan sonra da Bayburt?lunun yaptığı gibi "Kargaşada adamı dövmüşler, adam komalık olunca başlamışlar birbirlerine sormaya?"Yahu bu adam ne yapmıştı da biz bu adamı dövdük(!)" "?Buyurun şimdi cenaze merasimine.

YA TRANSFERLER??
Gelelim Transferlere yapılan eleştirilere.
Takım gol atamaz ken yapılan transferler hep savunma ağırlıklı bu mantık tenakuz değil mi?
Erdinç trasferine de takacaklar.
"Madem kıymetli idi?.Niye gitti, şimdi niye alındı?" Dün dündür, bugün bugündür?zaman göre adapte olmayı öğrenmek gerek.
Yapılan transferlerinde hep savunmaya dönük olduğu ayrı bir eleştiri bombardımanı.
Peki yapılan ve uygulanan mantık doğru mu?
Aynen doğrudur?Bu transferlere eleştir getirmek, Futbol?un saha içi kuralını bilmemekten kaynaklanmaktadır. Bu takımın en büyük zaafı sık ve beleş goller yenmesidir. Neden?...Bir?Vasıf olarak, yeterli oyuncu bulunamadığından savunmada istikrarlı bir düzen ve kadro oluşturulamadı. İki....bu sebepten Trabzonspor çok sayıda bedava denilecek goller yedi. Üç?Bir takımın savunması paldır küldür beleş gol yerse forvetin gol atmaya mecali kalmaz. Onun için Ziya hocanın eleştirilen "Savunmaya dönük sistem"
Veya "Korkak futbol" anlayışı bu düzen içerisinde geçerlilik kazanmıştır?mantık ve en akılcı anlayışta budur. Dolayısı ile yapılan transferler son derece isabetlidir.
Tabii oyun içerisinde umut edilen randımanın alınması safhasını da mecburen " bekle gör" olarak izleyeceğiz. Bu yazıyı kesip saklayın?sonra tekrar konuşacağız. :bayrak:

DOĞA SARAÇ
21.01.2007, 23:22
Ziya Doğan: Hedefimize ulaştık
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/210107ziya.jpgTeknik Direktörümüz Ziya Doğan müsabakadan sonra yaptığı açıklamada, ''Kazanamadık ama hedefimize ulaştık'' dedi.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Kendi sahamızda oynadığımızdan dolayı maça avantajlı başladığımızı ifade eden Doğan, "Grup birincisi olarak turu geçmek istiyorduk ama son dakikada yaptığımız hatayla bu olmadı. Takımımın her iki devredeki mücadelesinden çok memnum kaldım. Belki çok farklı galip geleceğimiz maçta son dakikalarda riske girdik. Eksiklerimiz var. Çok sarı kart gördük. Mücadele anında sarı kartlara tamam diyebiliriz ama itirazlar sonrası gördüğümüz sarı kartlar bize yakışmadı'' diye konuştu.

Doğan, ''Oyunun genelinde üstün taraf bizdik. Rakibe pozisyon vermedik, birçok pozisyona girdik. Önümüzdeki haftayı düşünmek zorundayız. Lige de iyi bir başlangıç yaparsak ikinci yarı çok iyi bir Trabzonspor izlettireceğimizi düşünüyoruz" yorumunu yaptı.

"Hakem için fazla konuşmaya gerek yok'' diyen Doğan, "Yalnız bir pozisyonumuz vardı. Hakem takdirini öyle kullandı. Umut Bulut'un düşürülmesi bence penaltıydı. Stepanov'un gördüğü kırmızı kart doğruydu. Milan Stepanov'un rakibine tekme attığını gördük. O ise rakibinin kendisine dirsek attığını söyledi. Tekme atmak doğru değil, Milan'a yakışmadı. Bugün oyuncularım kazanmak için her şeyi yaptı. Maçı kazanamadık ama turu geçtik" ifadelerini kullandı.

21.01.2007 23:08:00

:bayrak:

HALİT KARAKAŞ
21.01.2007, 23:22
marcelino golle başlamış.hiç şaşırmadım adamlar görev yerinde oynatıyor.bizde nerde oynadığı belli değildi.kendilerine başarılar diliyorum,,,

DOĞA SARAÇ
21.01.2007, 23:29
Trabzonspor-Konyaspor Maçında Bıçakla YaralamaTrabzonspor ile Konyaspor Arasında Oynanan Maçta Bir Taraftar Bacağından Bıçakla Hafif Şekilde Yaralandı.

Trabzonspor ile Konyaspor arasında oynanan maçta bir taraftar bacağından bıçakla hafif şekilde yaralandı.

Avni Aker Stadyumu'nda iki takım arasında oynanan Fortis Türkiye Kupası maçında Trabzonsporlu taraftar Metin Ö, sol bacağından bıçakla yaralandı.

Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Metin Ö'nün ayakta yapılan tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

Metin Ö'yü yaralayan kişinin belirlenmesine çalışıldığı belirtildi. (Anadolu Ajansı

DOĞA SARAÇ
21.01.2007, 23:32
Trabzonspor'da Tur SevinciFortis Türkiye Kupası'nda Kendi Saha ve Seyircisi Önünde Konyaspor ile 1-1 Berabere Kalarak Gruptan Çıkan Trabzonspor'da, Çeyrek Finale Kalmanın Sevinci Yaşanıyor.

Fortis Türkiye Kupası'nda kendi saha ve seyircisi önünde Konyaspor ile 1-1 berabere kalarak gruptan çıkan Trabzonspor'da, çeyrek finale kalmanın sevinci yaşanıyor.

Sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan ayrı kalan ve 147 gün sonra resmi bir müsabakaya çıkan İbrahim Yattara (http://www.haberler.com/ibrahim-yattara/), sahalara golle döndüğü için mutlu olduğunu belirterek, "Golle sahalara döndüğüm için mutluyum. Arkadaşlarımla birlikte iyi mücadele ettik. İnşallah bunun sonunu getireceğiz" diye konuştu. Trabzonspor'un golcü oyuncusu Umut Bulut ise, takım olarak iyi mücadele ettiklerini söyleyerek, "Takım olarak gerçekten çok iyi mücadele ettik. Galip gelemedik ama tur atladığımız için mutluyum. İnşallah Kayserispor maçı ile lige iyi bir başlangıç yaparız" dedi. Kaleci Tolga da, takımın ve kendisinin performansından memnun olduğunu kaydederek, "Takım olarak çok iyi mücadele ettik. Kendi performansım ise bana göre bu akşam iyiydi. Stepanov'un yaptığı faul öncesi ona faul yapıldı. Bu tartışılması gereken bir konu" ifadelerini kullandı.

Bordo-mavili takımın bir diğer golcü futbolcusu Ersen Martin ise, farklı galip gelebilecekleri müsabakadan beraberlikle ayrıldıklarını belirterek, "Farklı galip geleceğimiz bir karşılaşmadan beraberlikle ayrıldık. Ama turu geçtiğimiz için sevinçliyiz. Bunun sonunu getireceğiz ve kupayı kazanacağız" şeklinde konuştu. Trabzonspor'da savunmanın solunda görev yapan Çağdaş Atan da, takım olarak çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, karşılaşmanın hakemi Kuddisi Müftüoğlu'nun galibiyetlerini engeldiğini iddia etti.

(GÖK-KÇ-OK-S) (İhlas Haber Ajansı)

gerçekefsane
21.01.2007, 23:39
Zeyyat Kafkas: ''İstediğimiz sonucu aldık''
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, Stepanov'un gördüğü kırmızı kartın haklı olduğunu ifade ederek, "Hakemin bu kararında bir hata yok ama böylesine kolay geçen bir maçı bu kadar zorlaştıran bir hakem triosuyla Türk futbolu nereye kadar gidecek çok merak ediyorum'' dedi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
İlk yarıda takımın kontrollü bir futbol oynadığını kaydeden Kafkas, ''İkinci yarıda hücumda etkili olunca rakip de çıkamadı. İstediğimiz sonucu aldık. Önemli olan kişiler değil, önemli olan takım olarak iyi oynamaktı. Bugün sahada kazanmak isteyen bir Trabzonspor vardı" dedi.

Bundan sonra transfer yapılacağını sanmadığını belirten Kafkas, "Sağ kanada bir oyuncu üzerinde çalışma yapıyorduk ama şu aşamadan sonra olacağını düşünmüyorum" diye konuştu.

trabzonspor.org.tr

28TS61
21.01.2007, 23:52
Telegolde Ibrahim Haciosmanoglu Var Canli Yayin Konuyu

Semih Kırsüleymanoğlu
21.01.2007, 23:55
Telegolde Ibrahim Haciosmanoglu Var Canli Yayin Konuyu

ne dediyse bize aktarirsin ins.

28TS61
21.01.2007, 23:59
ne dediyse bize aktarirsin ins.

herkes izlerse guzel olur yorumlar cogalir

Semih Kırsüleymanoğlu
22.01.2007, 00:02
herkes izlerse guzel olur yorumlar cogalir

izleme imkanim yok malesef

28TS61
22.01.2007, 00:04
iyi basladi

hepimiz tek cumhuriyetiz ama fb kendileri ikinci cumhuriyet olarak ilan etti diyor

28TS61
22.01.2007, 00:12
haciosmanoglu iyi gidiyor ama serefsiz sunucu engel oluyor

28TS61
22.01.2007, 00:14
sike ve papilaya degindi ama nedense serhat ulueren engel olmaya calisiyor
medyayada laf atiyor

spotreis
22.01.2007, 00:17
ula herif valla nası konusuyor karızma olunca adam boyle oluyor ıste :)

Semih Kırsüleymanoğlu
22.01.2007, 00:17
sike ve papilaya degindi ama nedense serhat ulueren engel olmaya calisiyor
medyayada laf atiyor

yaw ben bu adami seviyorum ya:yattara:

Murat61
22.01.2007, 00:19
ibrahim hacıosmanoglu gercekleri soyledi ziya sengul cekemedi simdi diyo fenerbahce klubunu kucultmek istedigi icin bu sikeleri soyluyo fln 95 96 daki olayı hatırlatıyo sengul gecen seneki uzatılmıs mactaki kaybedilmis mactan bahsediyo bu dogalda sizin ki neden dogal degil dedi hacıosmanogluna

Murat61
22.01.2007, 00:21
hizmet icin geldim macta hata yaptım fln diyo ulan papila hizmeti fenere yaptın daha ne konusuyosun

28TS61
22.01.2007, 00:21
ziya sengul konusuyor :

fb-ts maci 95-96 sezonunda giriyor lafa ve papila macini deginiyo
beraberlik yterdi size falan filan anlatiyor
fb-denizli macina degindi 3defa durdu 16dk uzadi cok rahat sampion olurmus fb ama sanssz olamadik
ve fb yi kucultmek icin sampiyonlugu karalamak icin gelmis programa diyor ve cvp vermem dedi

cem papila:
ben ts icin hizmet etmeye geldim. benim icin yaptigi yorumu kendi icin yapabilirmi diyor papila haciosmanogluna.
papila ben o macta hata yapabilirim ama yaptimda dedi normal dedi

spotreis
22.01.2007, 00:22
aslında hacıosmanoglu bu kurtların arasında ezılmese barı herkes bı taraf hacıosmanoglu bı taraf ıste bakın trabzonsporlu olmak yurek ıster bundan

Özgür Öztürk
22.01.2007, 00:24
Papilaya postayı koydu helal olsun.

Murat61
22.01.2007, 00:25
ibrahim atarı koydu papila tırstı :D soncta konuktur dedi hacıosman oglu su an dokturuyo daha yorum yapma trabzon hakkında macı katlettin dedi once fener macının pozisyonları degerlendir sonra bize yorum yap dedi

28TS61
haciosmanoglu:
papilaya siz bana trabzonlu trabzonsporlu birini gosterin cem papila adini duyunca tugleri diken diken olmayan eger sizi seven varsa ben trabzon nufusundan silin dedi.

spotreis
adam has trabzonlu yaw baskan olacak adam boyle olacak ıste

28TS61
22.01.2007, 00:26
kuddusi muftuoglunu yorumladigin kadar ts-fb macinida yorumla diyor objektif sekilde

helal be haciosmanoglu

Lapina
22.01.2007, 00:27
haciosmanoglu Star'da Telegol'de Cem Papİla'ya Kapak Ustune Kapak Takiyor!!!!

Murat61
22.01.2007, 00:27
papila trabzonlu cıktı biz ne hata yaptık?

spotreis
22.01.2007, 00:28
yaw bu adam harbıden trabzonlumu yazık bunun soludugu havaya

28TS61
22.01.2007, 00:28
ulueren gecmisin hesabinimi yapion burda diye karsi cikio serefsiz

28TS61
22.01.2007, 00:30
vakfikebirli cikti serefsiz papila zonguldak dogumluymus

spotreis
22.01.2007, 00:31
yok trabzonlu degılmıs sımdı duygu sömürüsü yapıyor yazık ettın bıze papıla

Hüseyin Çümen
22.01.2007, 00:32
helal olsun ibrahim abiye beah izleebilseydim keşke :(

vse61
Ben de Beşikdüzülüyüm bu i.nenin anası nasıl bizim ordan olur...

28TS61
vay be papila bize yardim etmis ben trabzonluyum kanser hastalarina yardim ettim
paramdan kestim ekmeginden kestim vaybe papila sen neymissin

aybaba girdi araya bjk yide yaktin tsyide

Özgür Öztürk
22.01.2007, 00:33
olayı nasıl başka tarafa çektiler :mad:

spotreis
22.01.2007, 00:35
konu trabzonspor ya kapatın butun konuları yaptıgınız orf bas ettınız sıkeler cıkaca

kusura bakmayın dayanamadım sevdıgın degerlere uzatılan artnıyetlı ellerı gorunce kaptırıverdım kendımı okuyanlar kusura bakkmayın