PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

Travelair
14.01.2007, 17:32
Ve dakika 61 :)

nesta61
14.01.2007, 17:43
Trabzonspor'un kurucularından Sabit Sabır, Bordo-mavili takımın şampiyon olamamasındaki en büyük nedenlerin başında yönetim kurulları ve daha sonra Trabzon halkının geldiğini söyledi.

Trabzonzspor'un 20 kurucu üyesinden biri olan Sabit Sabır, Bordo-mavili takımın temellerini atarken yaşadıklarını, kurma aşamasında Trabzon camiasının içindeki iç çekişmeleri ve 23 yıldır beklenen şampiyonluğun gelmemesinin nedenlerini anlattı.

Trabzonspor camiasına ve Trabzon halkına sitemde bulunan Sabır, herkesin önce sabırlı olması gerektiğinin altını çizdi. Sporla 1952 yılında ilgilenmeye başladığını ve Robert Koleji'ni bitirdikten sonra Trabzon'a geldiğini belirten Sabit Sabır, "İdman Gücü'nde sporcu lisansı çıkardım. 1954 yılında İdman Gücü beni idari heyetine seçti. 1955-56 yıllarında ben İdman Gücü Kulübü'nde spor amirliği yaptım. 2 yıl üst üste takım şampiyon oldu. 1966 yılında 1. lig maçları bittikten sonra, yönetim kurulu odasında Refik Karaağaçlı ile otururken aklıma birden bire 'Trabzonspor'u niye kurmuyoruz' fikri geldi. Çünkü o dönemde her vilayet bir şehir takımı kuruyordu. 'Trabzon niye yok' dedim. İdman Gücü bunun önderliğini yapsın istedik. Genel Sekreterimiz Refik Karaağaçlı'ya gerekli yazışmaları yapmasını istedim. Trabzon'daki kulüpler olarak bir toplantı yaptık. O toplantıda meseleyi açtık. İdman Ocağı Kulübü Başkanı rahmetli Rıfat Dedeoğlu, 'Biz böyle bir teşebbüste yokuz' demesine rağmen sonradan 'Biz kulüp olarak bunu kurmak istiyoruz' dedi. Bunun üzerine ikili bir çalışma oldu. İdman Ocağı maalesef 1966 yılında kurulan Trabzonspor'un içinde yer almadı. İdman Ocağı'nın 1. Lig'e çıkmak için daha önceden müracaatı olduğu için dönemin Federasyon Başkanı Orhan Şeref Apak onlara söz vermiş. Trabzon da yapılan ikili çalışma karşısında zor durumda kaldı. İdman Ocağı Kulübü'ne 'Gene de siz renkleri sarı-kırmızı değil, ismi İdman Ocağı değil, Trabzonspor ve Kırmızı-Beyaz'ı kabul edin, siz kurun' denmesine rağmen inat ettiler, kabul etmediler. Bununu üzerine Federasyon, İdman Gücü, Karadeniz Gücü ve Martıspor kulüplerinin Trabzonspor'u kurmasına karar verdi. 1966 yılında Trabzonspor resmen kuruldu. İdman Ocağı elindeki oyuncuların Trabzonspor'a gitmemesi için milli oyuncularını sağ sola dağıttı. Eğer bu oyuncular gitmeseydi, Trabzonspor kurulduğunun birinci senesi 1. Lig'e çıkacaktı" dedi.

Trabzonspor'un aslında 1966 yılında kurulduğunu kaydeden Sabır "İdman Ocağı kulübü Danıştay'a müracaat etti. Federasyon da iyi bir Trabzonspor'un kurulması için birleşmemizi çok istiyordu. İdman Ocağı'nın Danıştay'a müracaatı sonrası bizim kurduğumuz Trabzonspor iptal oldu. Daha sonra İdman Ocağı'nın da içinde yer aldığı Trabzonspor kuruldu. Trabzonspor, 1966 yılında kurulmasına rağmen birleşme olduğu için tüzüğünde 1967 yazıyor" diye konuştu.

"TRABZONSPOR'UN KADROSU İYİ İDARE EDİLİRSE LİGDE DUMAN ATTIRIR"
İç rekabetin Trabzon futboluna çok şeyler kattığını, ancak bu rekabetin Trabzonspor kurulduktan sonra unutulması gerekmesine rağmen unutulmadığını ifade eden Sabır "İdman Ocağı hata yaptı. 1966 yılında bir çatı altında olabilseydik, bugünkü Trabzonspor daha farklı olurdu. Trabzon'daki bütün iyi futbolcular sağ sola gitti. Kurulduğumuz ilk yılı 1. Lig'e çıkabilirdik, ama olmadı. Daha sonra epey uğraştık lige çıkmak için. Ama bugün bütün bunlar unutuldu. Trabzonspor hiçbir vilayet takımının yapamadığını yaptı. Daha da yapacaktır. Bundan hiçbir şüphem yok" dedi. Futbol takımı yöneticiliğinin sıradan bir iş olmadığının altını çizen Sabır, söyle konuştu:

"Trabzonspor'un 23 seneden beri şampiyonluk özlemi içinde olmamasının en büyük nedenlerinin başında yönetim kurulları ve Trabzon halkı gelir. Futbol takımı yöneticiliği sıradan bir iş değildir. Gençlikten yetişerek gelinen bir iştir. Birden Trabzonspor'a gelip de yönetici oldum demekle bu iş olmaz. Trabzonspor'un şampiyon olamamasında yönetim kurullarının büyük hataları var. Onlar kadar Trabzon halkının hatası var. Trabzonsporlular'ın hatası var. Trabzon halkı futbola o kadar aşık, o kadar ilgili ki herkes başkan, herkes teknik direktör, herkes antrenör, herkes oyuncu. Herkes asıp, kesiyor. Bu futbol takımımıza bazen çok büyük zarar veriyor. Futbolcularımızı rahatsız ediyor. Son yıllara baktığımız zaman kendi sahasında Trabzonspor büyük puan kayıpları yaşıyor. Bunu irdelesek bunun sebebi korkudan geliyor. Yöneticiler de tesir altında kalıyor. Antrenörler bile bunun tesiri altında kalıyor"

"Yönetim Kurulu'na seçilen insanların yöneticiliği öğrenmeden değişmesi ve yeni bir yönetimin gelmesi Trabzonspor'a zarar veriyor" diyen Sabit Sabır, "Göreve gelen yönetimlere imkan ve zaman vermeliyiz. Göreve gelen antrenöre zaman vermeliyiz. Tezcanlılık ve acelenin bize çok zararı dokunuyor. Yönetim Kurulu'nun bilgili insanlardan oluşması gerekiyor. Bir de yönetim kurulu kendi içinde iç çekişme yaşamayacak, bencil hareket etmeyecek. 'Ben ön planda olayım, ben konuşayım' demeyecek. Ben bazı şeyleri görünce çok üzülüyorum. Ancak hiçbir zaman bittik, gittik gibi bir hisse kapılmadım. Allah saklasın Trabzonspor'un 2. Lig'e düşmesini hiçbir zaman düşünmüyorum. Ama düşse bile bir milim dahi moralim bozulmaz. Çünkü Trabzon, futbolla kuvvetlidir. Yine başarır, ama böyle bir şey olmaması gerekir. Onun için Trabzonspor'un tekrar şampiyonluklar kazanacağını düşünmelidir. Ama illa bu sene olalım diye düşünmemelidir. İlla bu sene olalım diye düşündük, 23 sene geçti. Şu anda bile Trabzonspor camiası bir dahaki seneye kadar sabredemiyor. Bu sabırsızlık ve kendini büyük görme hastalığı da olmamalı. Bükemediğin eli öpeceksin, sen bükmek için gerekeni yapacaksın. Trabzonspor'un çok iyi bir kadrosu olduğunu görüyorum. İyi idare edilsin, ligde duman attırır" ifadelerini kullandı.

Kaynak : İHA

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 17:44
duman attırmakla ilgili başlıkta ayrıntısına girdik nesta:)
neyin dumanını kim attıracaksa..
taraftarın dumanını attırıyorlar işte..

nesta61
14.01.2007, 17:47
duman attırmakla ilgili başlıkta ayrıntısına girdik nesta:)
neyin dumanını kim attıracaksa..
taraftarın dumanını attırıyorlar işte..

bunu ben demiyorum sabiT sabir diyor ../

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 17:49
bunu ben demiyorum sabiT sabir diyor ../

biliyorum..
divan kurulu üyelerinden de şüphe duymaya başlayacağım yakında..
mali genel kurulda ibra edenler ve hala yönetimin arkasındaki divan üyeleri.

bu desteği atay aktuğ a verselerdi keşke.
o en azından yönetmeyi de futbolu da bunlardan çok daha iyi biliyordu.

marcelinhos100
14.01.2007, 17:53
http://www.milliyet.com.tr/2007/01/14/resim/311manset1.jpg (http://www.milliyet.com.tr/2007/01/14/son/sonspo13.asp)

My
14.01.2007, 17:55
...Antalya’da bir araya gelen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Trabzonspor’un patronu Nuri Albayrak’ın transfer konusunu gündeme getirdikleri, Siyah-Beyazlılar’ın Eller ve Stepanov’un yanı sıra Marcelinho’yu da istediği öğrenildi...

Çüşşşşş...! Akşam küspeyi fazla kaçırmış heralde bunu yazan. Bu ne la :D

Ha bu haberi hangi gazate vermiş acaba çok merak ettim doğrusu. Şu haberlere birde kaynak yazsanızda bizlerde kime sallayacağımızı bilsek diyorum hani :rolleyes:

WERTHeR
14.01.2007, 18:06
Çüşşşşş...! Akşam küspeyi fazla kaçırmış heralde bunu yazan. Bu ne la :D

Ha bu haberi hangi gazate vermiş acaba çok merak ettim doğrusu. Şu haberlere birde kaynak yazsanızda bizlerde kime sallayacağımızı bilsek diyorum hani :rolleyes:

:) :) :) :) :) :)

marcelinhos100
14.01.2007, 18:07
Yüksek tansiyon düşmezse, durum kritik! " http://www.gunebakis.com.tr/resim/servetozkara.jpg
Ne zamandır iyi şeyler yazmayı özler olduk Trabzonspor için.
Özlemek bir yana, unuttuk!
Takım Antalya'da kampta.
Çalışıyor, hazırlık maçları oynuyor...
Saha sonuçları önemli değil elbette, bu tür karşılaşmalarda...
Beş atsan ne olur, üç yesen ne yazar...
Ancak Trabzonspor'u izleyen arkadaşların anlattıklarına göre, durum hiç de iç açıcı değil...
Her şeyden önce yüksek tansiyon var.
Beklenen sürede bir türlü iyileşemeyen hastalarda görülen karamsarlık var.
Bu yüzden sinirler gergin ve en küçük bir kıvılcımda patlamaya hazır.
İki iyi sonucun yaratacağı rahatlık vücudun bozulan kimyasını yeniden sağlayacak gibi. Örneğin 21 Ocak'taki Konyaspor kupa maçı çok önemli...
Aksi bir sonuç, yüksek tansiyona bağlı beyin kanamasına yol açacak, Kayserispor şoku ise komaya sokacak.
Peki ne yapmalı?
Şampiyon olamayacağına, istesen de küme düşemeyeceğine göre Trabzonspor bu yılı en az zararla atlatmanın hesabını yapmalı bence...
İşe de ekonomik yoldan kurtarabildiğini kurtarmakla başlamalı.
Yani zararın neresinden dönersem kardır mantığıyla hareket etmeli...
İlk etapta da eğer gazetelerin yazdığı gibi Almanya'nın Wolfsburg kulübü Marcelinho'ya gerçekten 2.8 milyon Avro veriyorsa bir saniye bile beklenilmemeli...
Marcelinho kampta çok iyi olabilir, oynadığı maçlarda gayretli gözükebilir, hiç önemli değil...
Önemli olan şu;
Eğer oynamazsa Trabzonspor güç kaybeder mi?
Kesinlikle hayır...
O halde otur pazarlığa, fiyatını arttırabilirsen arttır, olmazsa 2.8 milyon Avro'yu kabul et.
Zaten Yattara, Marcelinho ve Musampa'nın birlikte oynaması düşünülemeyeceğine göre, hem ilk yarıda yararlanamadığın Mustafa Keçeli'yi kazanırsın, hem de oynama şansı bulduğunda daha yararlı olabilecek Musampa'ya yer açarsın...
Böylece Musampa'yı da vitrine çıkarır, verdiğin paranın daha fazlasına elden çıkarma şansı yakalayarak yönetimi duman eden, kasayı da tam takır eden iki transferden kar ederek kurtulursun.
Ha, Musampa eski formunu yakalar da takımı sırtlarsa çok iyi bir oyuncu kazanmış olur, elde tutarak "Al sana yıldız" dersin.
Bu arada belli ki Stepanov'u beş ay sonra elinde tutamayacaksın...
Zaten tutman da gereksiz, zira bu iş bir yerde kar-zarar hesabı...
İki liraya yerini doldurabileceksem, altı lira verilen oyuncuyu ne diye saklayayım ki?
Turşusunu mu kuracağım?
O zaman şimdiden Stepanov'un alternatifini arayıp bulacaksın, gerekirse avansını verip ön anlaşma imzalayarak el altında hazır bulunduracaksın.
İşte bunun adına da yöneticilik deniyor...
Gelecek yıl için bir başka hazırlık daha yapacaksın.
İnandığınız, güvendiğiniz, Trabzon gerçeğini ve Trabzonspor'u iyi bildiğine inandığınız, güvendiğiniz birini tez elden Trabzonspor A.Ş'.nin başına getireceksiniz.
Ve yönetimler futboldan elini çekecek Trabzonspor'da...
Yoksa "Ali yapar, Veli bozar" mantığıyla her yıl yapılan silbaştanlar devam eder...
Bizler de Trabzonspor için iki satır iyi yazı yazabilmek için sinekten yağ çıkarmanın peşine düşeriz!
Örneğin Ayman'ın alınmamasını övdüğümüz gibi.
Ancak onu bile doğru, dürüst beceremedik!
Çünkü, bu futbolcunun alınmaması ne kadar doğruysa, izlenen yol da o kadar yanlıştır.
Adamı İstanbul'a devet edip muayene ettireceksiniz, "aldık" deyip Bordo-Mavili formayla fotoğraf çektireceksiniz, sonra da "Olmadı" deyip göndereceksiniz.
Hadi oyuncu almayı beceremiyoruz tamam da, almamayı da yüzümüze gözümüze bulaştırdık.
Yakışmadı...

şu yazıyı bir okuyun da arkadaşlar yönetimin fikir babalarının kimler olduğunu anlayın sat sat sat bama hiç alma mustafa keçeliyi kazan ama musampa oynarsa onu sat yazıklar olsun

Ahmet Burak
14.01.2007, 18:08
yeni üye elif bulem'e hoşgeldiniz diyorum.

WERTHeR
14.01.2007, 18:12
Yüksek tansiyon düşmezse, durum kritik! " http://www.gunebakis.com.tr/resim/servetozkara.jpg
Ne zamandır iyi şeyler yazmayı özler olduk Trabzonspor için.
Özlemek bir yana, unuttuk!
Takım Antalya'da kampta.
Çalışıyor, hazırlık maçları oynuyor...
Saha sonuçları önemli değil elbette, bu tür karşılaşmalarda...
Beş atsan ne olur, üç yesen ne yazar...
Ancak Trabzonspor'u izleyen arkadaşların anlattıklarına göre, durum hiç de iç açıcı değil...
Her şeyden önce yüksek tansiyon var.
Beklenen sürede bir türlü iyileşemeyen hastalarda görülen karamsarlık var.
Bu yüzden sinirler gergin ve en küçük bir kıvılcımda patlamaya hazır.
İki iyi sonucun yaratacağı rahatlık vücudun bozulan kimyasını yeniden sağlayacak gibi. Örneğin 21 Ocak'taki Konyaspor kupa maçı çok önemli...
Aksi bir sonuç, yüksek tansiyona bağlı beyin kanamasına yol açacak, Kayserispor şoku ise komaya sokacak.
Peki ne yapmalı?
Şampiyon olamayacağına, istesen de küme düşemeyeceğine göre Trabzonspor bu yılı en az zararla atlatmanın hesabını yapmalı bence...
İşe de ekonomik yoldan kurtarabildiğini kurtarmakla başlamalı.
Yani zararın neresinden dönersem kardır mantığıyla hareket etmeli...
İlk etapta da eğer gazetelerin yazdığı gibi Almanya'nın Wolfsburg kulübü Marcelinho'ya gerçekten 2.8 milyon Avro veriyorsa bir saniye bile beklenilmemeli...
Marcelinho kampta çok iyi olabilir, oynadığı maçlarda gayretli gözükebilir, hiç önemli değil...
Önemli olan şu;
Eğer oynamazsa Trabzonspor güç kaybeder mi?
Kesinlikle hayır...
O halde otur pazarlığa, fiyatını arttırabilirsen arttır, olmazsa 2.8 milyon Avro'yu kabul et.
Zaten Yattara, Marcelinho ve Musampa'nın birlikte oynaması düşünülemeyeceğine göre, hem ilk yarıda yararlanamadığın Mustafa Keçeli'yi kazanırsın, hem de oynama şansı bulduğunda daha yararlı olabilecek Musampa'ya yer açarsın...
Böylece Musampa'yı da vitrine çıkarır, verdiğin paranın daha fazlasına elden çıkarma şansı yakalayarak yönetimi duman eden, kasayı da tam takır eden iki transferden kar ederek kurtulursun.
Ha, Musampa eski formunu yakalar da takımı sırtlarsa çok iyi bir oyuncu kazanmış olur, elde tutarak "Al sana yıldız" dersin.
Bu arada belli ki Stepanov'u beş ay sonra elinde tutamayacaksın...
Zaten tutman da gereksiz, zira bu iş bir yerde kar-zarar hesabı...
İki liraya yerini doldurabileceksem, altı lira verilen oyuncuyu ne diye saklayayım ki?
Turşusunu mu kuracağım?
O zaman şimdiden Stepanov'un alternatifini arayıp bulacaksın, gerekirse avansını verip ön anlaşma imzalayarak el altında hazır bulunduracaksın.
İşte bunun adına da yöneticilik deniyor...
Gelecek yıl için bir başka hazırlık daha yapacaksın.
İnandığınız, güvendiğiniz, Trabzon gerçeğini ve Trabzonspor'u iyi bildiğine inandığınız, güvendiğiniz birini tez elden Trabzonspor A.Ş'.nin başına getireceksiniz.
Ve yönetimler futboldan elini çekecek Trabzonspor'da...
Yoksa "Ali yapar, Veli bozar" mantığıyla her yıl yapılan silbaştanlar devam eder...
Bizler de Trabzonspor için iki satır iyi yazı yazabilmek için sinekten yağ çıkarmanın peşine düşeriz!
Örneğin Ayman'ın alınmamasını övdüğümüz gibi.
Ancak onu bile doğru, dürüst beceremedik!
Çünkü, bu futbolcunun alınmaması ne kadar doğruysa, izlenen yol da o kadar yanlıştır.
Adamı İstanbul'a devet edip muayene ettireceksiniz, "aldık" deyip Bordo-Mavili formayla fotoğraf çektireceksiniz, sonra da "Olmadı" deyip göndereceksiniz.
Hadi oyuncu almayı beceremiyoruz tamam da, almamayı da yüzümüze gözümüze bulaştırdık.
Yakışmadı...

şu yazıyı bir okuyun da arkadaşlar yönetimin fikir babalarının kimler olduğunu anlayın sat sat sat bama hiç alma mustafa keçeliyi kazan ama musampa oynarsa onu sat yazıklar olsun

Yakında Nuri Albayrak tarafından kendi gazetesine verilmiş bir ilan görürsek sakın şaşırmayın.(Malum yeni şafak gazetesine ilan verince ucuza bağlar işi)
İlan şöyle olabilir: Acele sahibnden satılık kelepir kulüp. İlgilenenler info@trabzonspor.org.tr adresinden irtibata geçebilirler.

kuzey_lee
14.01.2007, 18:55
yarın klube gelecek fakslara göre milan stepanov ispanya yolcusu olabilir..

ayrıca hüseyin cimşir de her an rusyaya gidebilir.

Adem Erdoğan
14.01.2007, 18:57
onlarda gitsin bakalım sonunda ziya çıkıp kendisi oynar artık.

Erdem Keser
14.01.2007, 18:57

insallah satarlarda turkiyeyide terk ederler

WERTHeR
14.01.2007, 18:58

Öyle bir durumda bazıları kara toprak yolcusu olabilir:mad:

champions

getafeye mi gidecek:eek: daha iyi bi kulübe gitmeli
hüseyin gitmesi iyi olur şu yönden brezilyadan bi önlibero alınacak birde ayman hüseyine yer kalmıyor

h@msi61

yok artık lebron james....

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 18:59

taraftar piyasasını da bir sorsak kulüpteki idarecilere.
ben mesela sesim çok gürdür, 90 dakika oturmam, inönüde kapalıda aldım eğitimi..
kaça pazarlıyorlarmış..

yakında müzedeki kupaları da satmaya başlarlar.

WERTHeR
14.01.2007, 19:02
ben mesela sesim çok gürdür, 90 dakika oturmam, inönüde kapalıda aldım eğitimi..
kaça pazarlıyorlarmış..

Çarşı gurubundanmısın:)

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:04
Çarşı gurubundanmısın:)

15-16 yaşlarında kanımız kaynarken trabzon uzak olduğu için ( etrafımda çarşıdan çok adam vardı) sırf bağırmak için aralarına katılır maçlara giderdim..
yoksa çarşı falan anlamam ben.
karadenizden gelmeyen ses vızıltı benim için.

Gürkan
14.01.2007, 19:08
kaça pazarlıyorlarmış..

eğitimi iyi aldın mı.

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:09
eğitimi iyi aldın mı.

ooo acayip...
trabzonda maçlarda çok bağırdığım için maratonda çok fırça yedim büyüklerden.

Gürkan
14.01.2007, 19:10
stepanovun satılması mantıklı.
stepanov yaslanmıstı zaten.hem o parayı (ne kadar sa artık) baska klubte vermesdı ayrıca.ıyı olur satılması.

yattarada satılırsa tam kaymaklı ekmek kadayıfı olur.

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:12
stepanovun satılması mantıklı.
stepanov yaslanmıstı zaten.hem o parayı (ne kadar sa artık) baska klubte vermesdı ayrıca.ıyı olur satılması.

yattarada satılırsa tam kaymaklı ekmek kadayıfı olur.

gökdenizi de unutmamak lazım.
adı her ne kadar bir zamanlar kötü de anılsa piyasası her zaman vardır.
ii de para eder. yaşı da 25 i geçti.
hemen verelim.
ii para vereceklerinde şüphem yok.

ya şu müzedeki ortadan ikiye bölünmüş kupa kaç para. pek örneği yok ondan da nasplensinler.

WERTHeR
14.01.2007, 19:14
15-16 yaşlarında kanımız kaynarken trabzon uzak olduğu için ( etrafımda çarşıdan çok adam vardı) sırf bağırmak için aralarına katılır maçlara giderdim..
yoksa çarşı falan anlamam ben.
karadenizden gelmeyen ses vızıltı benim için.

Espriydi savunmaya geçme

WERTHeR
14.01.2007, 19:15
Bir müslüman çıksa nuriyede değer biçse o parayıda verse bizde kurtulsak

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:17
Espriydi savunmaya geçme

:D :D
ziya doğan hocamızdan aldık.. durmadan defans yapma isteği var.
beni de geçirirler mi takımın başına acaba .:ts:

Travelair
14.01.2007, 19:19
Sabrımızı taşırmasınlar. Getafe'ymiş. Bakkal dükkanına çevirdiniz kulübü

kuzey_lee
14.01.2007, 19:21
klup ismi vermedim.2 teklif var.

stepanov-menajer-başkan-2.başkan-asbaşkan-hoca oturmuş konuşmuşlar..

yarın klube faks gelirse konuyla ilgili,3 aydır maç başı para alamayan milan'ı ispanyol klubünde görebilirsiniz.

Travelair
14.01.2007, 19:24

yarın klube faks gelirse konuyla ilgili,3 aydır maç başı para alamayan milan'ı ispanyol klubünde görebilirsiniz.

Tüh taktik tutmadı :) Birden Getafe diyesim geldi umarım daha büyüktür hiç olmazsa. 3 aydır para alamaması performansında düşüş olduğu söylemlerini açıklıyor

marcelinhos100
14.01.2007, 19:25
kardeş stephanov damı satılıyor bu konuda emin misin kaynagın kim birde faks dediğin resmi teklifmi

Mehmet Fatih Yavuz

başkan-2.başkan-asbaşkan-hoca...
of of of ekibe bak...
aynı odadan çıkıp farklı beyanat verirler artık.

bu arada 3 aydır neden parasını alamıyor adam. onu da zorla gönderip, kendi gitmek istiyor mu diyecekler?

WERTHeR

Öyle bir durum gerçekleşir ve bmn yine yönetimi istifa davet etmezse ayıp olur cidden

WERTHeR
14.01.2007, 19:27
başkan-2.başkan-asbaşkan-hoca...
of of of ekibe bak...
aynı odadan çıkıp farklı beyanat verirler artık.

bu arada 3 aydır neden parasını alamıyor adam. onu da zorla gönderip, kendi gitmek istiyor mu diyecekler?

ben bu filmi izlemiştim sanki bir yerlerden anımsıyorum(FATİH SULTAN TEKKE)

kuzey_lee
14.01.2007, 19:28
eksiklik olmasın,sadece stepanov değil hiçbir topçu (en azından bilinen) 3 aydır maç başı paralarını alamıyor..kasa tam takır..

nokta

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:30
ben bu filmi izlemiştim sanki bir yerlerden anımsıyorum(FATİH SULTAN TEKKE)

walla film beni korkutmaya başladı....

DEMOLİTİON OF TRABZONSPOR

cast

albayrak
sayitoğlu
hacıosmanoğlu
doğan
.
.
.
.

The End

Abdallı61
14.01.2007, 19:30
bunlar kulübün internet sitesini bile satarlar , ne var ne yok satarlar eee bal tutan parmağını yalar, bunların dini imanı para işte görün

nesta61
14.01.2007, 19:31
Trabzonspor'un Ayman ile birlikte alabilmek için transferini ertelediği ve yabancı kontenjanının açılmasını beklediği Gençlerbirliği'nin defans oyuncusu Fredrik Risp'in alternatifinin hazır olduğu ortaya çıktı.

Marcelinho'nun Wolfsburg'a transfer olması ile yabancı sayısı 6'ya düşen ancak Eller ve Szymek'e takımdan ayrılacak gözüyle bakılması nedeniyle, transfer sezonu bitmeden yabancı futbolcu sayısını 4'e indirecek olan Trabzonspor, Geçlerbirliği'nin başarılı futbolcusu Risp'in transferinde ısrarlı olması üzerine harekete geçen Gençlerbirliği yönetimi, alternatifini Hollanda'da buldu.

Risp'in transferi durumunda defansta zorluk yaşamak istemeyen Gençlerbirliği yönetimi, PSV'nin defans oyuncusu Michael Lamey'e kanca attı. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde PSV Enidhoven'ın oynadığı 6 maçın sadece bir tanesinde forma şansı bulan Lamey, 2 maçta da yedek kulübesinde bekledi. Galatasaray'ın da bulunduğu C Grubu'nda yer alan PSV'nin Bordeaux ile oynadığı karşılaşmada forma giyen Lamey 85. dakikada Chamakh'a yaptığı faulden dolayı kırmızı kartla oyun dışı kalmıştı.

KOEMAN: "KENDİNE KULÜP BUL!"
Ronald Koeman için sezon başında vazgeçilmezlerden olan ve ligde oynadığı maçlarda 2 sarı kart gören Lamey, PSV Eindhoven'ın Sparta Rotterdam'ı 7-0 yendiği ve 90 dakika forma giydiği maçtan beri tam 11 maçtır forma şansı bulamadı. Koeman tarafından 2006'nın son günlerinde kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Michael Ball ve Arvid Smit'le beraber Michael Lamey de kendilerine kulüp bulmaları istenen isimlerden oldu.

MICHAEL LAMEY KİMDİR?
Ajax'ın dünyaca ünlü altyapısında yetişen futbolculardan birisi olan Lamey, 2000 yılının Ağustos ayında RKC Waalwijk takımında, 20 yaşındayken profesyonel futbola adım attı. O sezon gösterdiği başarıyla PSV'nin dikkatini çeken Lamey, 2001 yılında PSV ile sözleşme imzalamasına rağmen, kendini geliştirmesi için bir sezon daha Waalwijk'te oynadı. Sezon sonu takıma dönmek istemesine rağmen, görev yaptığı bölgedeki futbolcu sayısının çokluğu ve kalitesi nedeniyle 2002'de AZ Alkmaar, bir sonraki sezon da Utrecht'te kiralık olarak görev yaptıktan sonra, 2004-2005 sezonunda PSV Eindhoven'a döndü. O sezon takımda 5 maçta görev yapan Lamey, Hollanda Kupası'nda, gol attığı karşılaşmada Ajax'a yenildikleri maça kadar takımda düzenli olarak yer almayı başardı.

Geçen yıl PSV Enidhoven'daki altın sezonunu yaşayan ve toplam 26 maçta oynayıp bir de gol atan Lamey bu sezon ligde oynadıkları 20 maçın 6 tanesinde forma şansı bulabildi. Lamey, hocasından 517 dakika süre alırken, bu 6 maçın 5 tanesinde 90 dakikalık süre görev yaptı. Ligde PSV Eindhoven'ın Sparta Rotterdam'ı 7-0 yendiği maçta 90 dakika forma giyen Lamey, o maçtan sonra 11 maçta forma şansı bulamadı.

WERTHeR
14.01.2007, 19:31
bunlar kulübün internet sitesini bile satarlar , ne var ne yok satarlar eee bal tutan parmağını yalar, bunların dini imanı para işte görün

Bunlar bal tutup parmaklarını yalamıyorlar direk arı kovanını yutuyorlar

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:32
eksiklik olmasın,sadece stepanov değil hiçbir topçu (en azından bilinen) 3 aydır maç başı paralarını alamıyor..kasa tam takır..

nokta

oooo maşallah. neden adam sattıkları belli oldu.
aslan parçaları be...
neymiş verimli değilmiş.
nere gitti bu kulübün parası anlamadım ki.
sadece fatih ten gelen para yaptıkları transferleri karşılıyor nerdeyse.
bu kulübün reklam-naklen yayın vs. gibi gelirleri nere kayıp..............

bu ne yahu....
anlayan var mı benim anladığımdan başkasını..?

Bahtiyar
14.01.2007, 19:33
bence step satılabilir ama tabi isiin de gidiyomuş onun için diyom(ziya nasıl izin veriyor hayret) isiin gitmeyecekse kalsın çünkü isiin in hatalarını kapatacak adam lazım. bide defanstan oyun kuramıyorsa baştan beri söylüyorum yabancı olmasına gerek yok.

Travelair
14.01.2007, 19:36
Stepanov'u satan tabi ki dışarıya kasa tamtakır diyecek. Pek inandırıcı değil. Ha bunlar plan yapmasını bilmiyorlardı. Paradan da anlamıyorlar doğru ya. İnandım şimdi :mad:

marcelinhos100
14.01.2007, 19:37
Erdinç Sakarya'da mutlu"
Sakaryaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ergün Özkan, futbolcu Erdinç'in menajerinin sözleşmesini tek taraflı feshettiğini belirterek, ''Erdinç kampı terk etmedi, izinli olarak ayrıldı. Futbolcumuz Sakaryaspor'da mutlu olduğunu söyledi. Sorunu çözmeye çalışıyoruz'' dedi.
Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, defans oyuncuları Erdinç'in menajeri Murat Üçüncü'nün, futbolcunun alacaklarının ödenmediğini noter kanalıyla tesbit ettirerek, federasyona başvurup sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini belirtti.
Erdinç'in Antalya'daki kampı terk ettiği iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade eden Özkan, şunları söyledi:
''Erdinç, kampı terk etmedi. Hocasının ve yönetimin bilgisi dahilinde izin alarak ayrıldı. Menajeri, sözleşmeden doğan hakkını kullanarak, noter tespiti yaptırmış. Sözleşmeyi tek taraflı olarak fesh etmiş. Ancak biz futbolcumuzla görüşüyoruz. Sakaryaspor'da mutlu olduğunu ve kalmak istediğini bildirdi. Sorunu çözmeye çalışıyoruz. Oyuncumuzu Trabzonspor istiyordu. Sorunu çözdükten sonra oturur, karşılıklı konuşuruz. Gitmek isterse gidebilir. Biz kimseyi zorla kulüpte tutmayız.''
Özkan, transferlerle ilgili olarak, Polonya'dan anlaştıkları iki oyuncunun gelmesini beklediklerini de sözlerine ekledi.

Mehmet Fatih Yavuz
Stepanov'u satan tabi ki dışarıya kasa tamtakır diyecek. Pek inandırıcı değil. Ha bunlar plan yapmasını bilmiyorlardı. Paradan da anlamıyorlar doğru ya. İnandım şimdi :mad:

kulübün lehine olan planları beceremiyorlar.
yoksa ne hindir onlar...

WERTHeR
bence step satılabilir ama tabi isiin de gidiyomuş onun için diyom(ziya nasıl izin veriyor hayret) isiin gitmeyecekse kalsın çünkü isiin in hatalarını kapatacak adam lazım. bide defanstan oyun kuramıyorsa baştan beri söylüyorum yabancı olmasına gerek yok.

Bu yorumda stepanov ile alakalı düşünce karşısında söyleyecek laf bulmakta zorlanıyorum. sadece PES diyorum...

Gürkan
14.01.2007, 19:39
david backhem real kadro dısıymıs

mantalıteye uyarmı acaba.

WERTHeR
14.01.2007, 19:40
david backhem real kadro dısıymıs

mantalıteye uyarmı acaba.

Nuriciğim hemen alsın onu. Sezon sonu satar nasıl olsa:)

Bahtiyar
14.01.2007, 19:42
benim yorumum isiin le falan alakalı değil sadece madem rusya da isiin i istiyor o da gitsin dedim.(seviniriz) step ise iyi para veren olursa satılır bence defansta dan dun oynayan topu taça atan adamı yabancı almaya gerek yok daha seri olanını türkiyeden 100 tane bulursun ama bu zamana kadar alınıp yetiştirilmeliydi.
şimdi sezon sonuna kadar step beklemeli.

WERTHeR
14.01.2007, 19:44
benim yorumum isiin le falan alakalı değil sadece madem rusya da isiin i istiyor o da gitsin dedim.(seviniriz) step ise iyi para veren olursa satılır bence defansta dan dun oynayan topu taça atan adamı yabancı almaya gerek yok daha seri olanını türkiyeden 100 tane bulursun ama bu zamana kadar alınıp yetiştirilmeliydi.
şimdi sezon sonuna kadar step beklemeli.

Stepanovdan iyisini türkiyede bulacaksak bu adamı isteyen takımlar saf mı o kadar para veriyorlar. Giderler bizim bulacağımız adamı alırlar

Bahtiyar
14.01.2007, 19:49
Stepanovdan iyisini türkiyede bulacaksak bu adamı isteyen takımlar saf mı o kadar para veriyorlar. Giderler bizim bulacağımız adamı alırlar

zaten satma sebebinde piyasasının olması yoksa sat bakalım isiin i hasn ı ferat ı satabiliyonmu bunlar ancak posası çıkınca kurtulursun. step e teklif yapanlarla senin durumun bir değil seninde başkanın petrol zengini olsa sende rüya takım kurarsın. ama bizim için elde bekletmeye gelmez.

Cabri61
14.01.2007, 19:49
yok daha neler stepanov damı...devre arasında yönetim bunları mı bize vaad etti.
ne gibi bir katkısı oldu bu yönetimin anlamadım.bu nuri bizden sefil çıktı.klübe tek bir kuruş kazandırdığından şüpheliyim.

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 19:50
abi merak ediyorum. kulübü fatih i de sattıktan sonra + vaziyette devralan bir ekip, nere yollamış bu paraları...
yakını falan mali genel kurula katılan var mı?
bunun hesabını da sille tokat biz mi soracağız.?
ne diye mali genel kurul yapılıyor.?
verelim tapuyu o zaman başkana, padişah gibi kursun sistemini.
denetim mekanizmaları nasıl işlemez..
Gs nin durumuna düşeceğiz anlaşılan.
ama arada fark var.
adamlar başarının en üst noktasını görerek mali olarak dibe vurdu.
bizse başarısızlığın en dip noktasına ulaşırken mali olarak da yamulduk.

yönetime edeceğim her laf kifayetsiz kalacak.

kuzey_lee
14.01.2007, 19:54
konumuz son dakika haberleri.haberi yazdık muhabbetler olmasa topicin takip edilirliği daha kolay olur.

champions
14.01.2007, 20:01
her futbolcu satılabilir değerini bulması ve yeri doldurulması şartıyla stepanov en geç sezon sonu gidecek zaten ,şampiyonluğa mı oynuyoruz hayır şampiyonlar ligine mi oda zor uefa ya zaten gidebiliriz rispin alınacağını düşünürsek 2 yabancı stoperde kullanılması gereksizdir forvet transferi için
hem kontenjan açılmış hemde maddi kaynak hazırlanmış olur tabi bu parayı futbolcu alacakları için kullanmayacaklarsa :mad:

hüseyinin gitmesi çok iyi bi iş olur özellikle rusyaya gitmesi değerinin üstünde bonservis anlamına gelir

Bahtiyar
14.01.2007, 20:04
her futbolcu satılabilir değerini bulması ve yeri doldurulması şartıyla stepanov en geç sezon sonu gidecek zaten ,şampiyonluğa mı oynuyoruz hayır şampiyonlar ligine mi oda zor uefa ya zaten gidebiliriz rispin alınacağını düşünürsek 2 yabancı stoperde kullanılması gereksizdir forvet transferi için
hem kontenjan açılmış hemde maddi kaynak hazırlanmış olur tabi bu parayı futbolcu alacakları için kullanmayacaklarsa :mad:

hüseyinin gitmesi çok iyi bi iş olur özellikle rusyaya gitmesi değerinin üstünde bonservis anlamına gelir

ohbe ya benim gibi düşünen varmış demekki defansta ne işi var yabancının bi tane yeter. bide ben satılırken daha iyi yerlere transfer yapılacağını düşünmüştüm.

WERTHeR
14.01.2007, 20:19
zaten satma sebebinde piyasasının olması yoksa sat bakalım isiin i hasn ı ferat ı satabiliyonmu bunlar ancak posası çıkınca kurtulursun. step e teklif yapanlarla senin durumun bir değil seninde başkanın petrol zengini olsa sende rüya takım kurarsın. ama bizim için elde bekletmeye gelmez.

Aynı takımın taraftarı olduğumuzdan emin değilim açıkçası. benim tuttuğum takım her ne şartta olursa olsun şampiyonluk parolasıyla oynar. İyi ya da kötü bunu yapar. Yazlnız sizin tutuuğunuz takım tacir ilhan cavcavın takım politikasından farklı değil. Ne düşer ne çıkar.

Bahtiyar
14.01.2007, 20:27
Aynı takımın taraftarı olduğumuzdan emin değilim açıkçası. benim tuttuğum takım her ne şartta olursa olsun şampiyonluk parolasıyla oynar. İyi ya da kötü bunu yapar. Yazlnız sizin tutuuğunuz takım tacir ilhan cavcavın takım politikasından farklı değil. Ne düşer ne çıkar.

size öyle geliyo şimdi anlaşamıyoruz eyse kapatalım

Emre7
14.01.2007, 20:32

evet yazdığın satırlar doğru da konudan uzak kaldım devre arasında step gibi bir adamı satman seni bitirir ne olursa olsun böyle bir adamı satamazsın yani bu ipini asmak olur belki başka örnek verdin farketmez bu umut içinde geçerli ersen içinde hüseyin içinde

Cem Akyüz
14.01.2007, 20:58
yönetim yıldız alicaz diye elimizdeki yıldızları satıyolar vay beee ters orantı kurmuşlar demekki

Travelair
14.01.2007, 21:15
bjk başarısız olduğu sene futbolcularını topladı. Bu başarısızlık nedeniyle şampiyonlar ligine gidemiyoruz büyük gelir kaybımız var başarıyı paylaştığımız gibi başarısızlığı da paylaşacağız dedi ve futbolcuların sözleşmelerinde büyük indirimler yapıldı. Keza feybede de oldu zamanında

Biz niye hiç yapmadık? Diplerde sürünüyoruz ama futbolcular şampiyon ücreti alıyorlar. Neden ücretleri yeniden düzenlemiyor yönetim? Ama kime diyorsun? Marcelinho 1 milyon €'yu peşin hüpletmiş, Musampa oynamadığı devrenin 500bin €'sunu peşin hüpletmiş, Lazaroni ve tayfası tazminatını peşin hüpletmiş...Bol keseden dağıtan yönetim şimdi de kasa tamtakır diyor, armutun pişip, pardon Stepanov ve arkadaşlarının ağızlarına düşmesini bekliyorlar. Böylece belki sonra da bol keseden dağıtma fırsatları doğacak. Böyle yönetim olmaz

Selman
14.01.2007, 21:19
evet yazdığın satırlar doğru da konudan uzak kaldım devre arasında step gibi bir adamı satman seni bitirir ne olursa olsun böyle bir adamı satamazsın yani bu ipini asmak olur belki başka örnek verdin farketmez bu umut içinde geçerli ersen içinde hüseyin içinde

Fatih Tekke için de geçerliydi.Syzmek için de.Bazılarına göre Marce içinde.Ama hepsi gitti.Yönetim Stepanov'u seneye kalırlarsa para için satacaktır.Stepanov'un yerinde kim olsa bu takımda durmaz ayrıca.Kendimizi kandırmayalım.

pReN@_61
14.01.2007, 21:20
bjk başarısız olduğu sene futbolcularını topladı. Bu başarısızlık nedeniyle şampiyonlar ligine gidemiyoruz büyük gelir kaybımız var başarıyı paylaştığımız gibi başarısızlığı da paylaşacağız dedi ve futbolcuların sözleşmelerinde büyük indirimler yapıldı. Keza feybede de oldu zamanında

Biz niye hiç yapmadık? Diplerde sürünüyoruz ama futbolcular şampiyon ücreti alıyorlar. Neden ücretleri yeniden düzenlemiyor yönetim? Ama kime diyorsun? Marcelinho 1 milyon €'yu peşin hüpletmiş, Musampa oynamadığı devrenin 500bin €'sunu peşin hüpletmiş, Lazaroni ve tayfası tazminatını peşin hüpletmiş...Bol keseden dağıtan yönetim şimdi de kasa tamtakır diyor, armutun pişip, pardon Stepanov ve arkadaşlarının ağızlarına düşmesini bekliyorlar. Böylece belki sonra da bol keseden dağıtma fırsatları doğacak. Böyle yönetim olmaz

çok haklısın abi...böyle yönetim olmaz olsun!

ofkan
14.01.2007, 22:31
İşlem tamam mı?

Trabzonspor, Gençlerbirliği'nden transfer etmek istediği futbolcular Ayman, Erkan ve Risp'in transferinde son aşamaya geldi. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ısrarla istediği bu 3 futbolcu için uzun süredir görüşmelerini sürdüren Trabzonspor ile Gençlerbirliği'nin anlaşmaya vardığı, Trabzonspor'un bu 3 futbolcu için Gençlerbirliği ile yaklaşık 2 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi. Trabzonspor'un bu 3 futbolcudan Ayman ile kesin olarak anlaşma sağladığı, Risp ve Erkan ile de parasal konularda anlaşma zemini aradığı ifade edildi.

Gençlerbirliği'nin İsveçli futbolcusu Risp'in, Bordo-mavili ekipten yıllık 700 bin Euro talep ettiği belirtilirken, Trabzonspor'un İsveçli futbolcuya 550 bin Euro önerdiği kaydedildi. Gençlerbirliği kaptanı Erkan Özbey'in transferini de bitirmek isteyen Trabzonspor'un, tecrübeli futbolcunun menajeriyle görüşmelerinin sürdüğü öğrenildi. Ayman'ın ardından Risp ve Erkan ile de anlaşma sağlanması durumunda, bu 3 oyuncunun transferinin kamuoyuna duyurulmasının planlandığı kaydedildi.

Bu arada Gençlerbirliği'nin, Risp'in takımdan ayrılması durumunda Hollanda ekibi PSV Eindhoven takımı tarafından satış listesine konan futbolcu Michael Lamey'i transfer etmek istediği öğrenildi www.ligtv.com.tr

Erdem Keser
14.01.2007, 22:33
Transferde Sona Doğru Gelindi

14 Ocak 2007 22:28

Trabzonspor, transfer etmek istediği futbolcular Ayman, Erkan ve Risp'in transferinde son aşamaya geldi

Trabzonspor, Gençlerbirliği'nden transfer etmek istediği futbolcular Ayman, Erkan ve Risp'in transferinde son aşamaya geldi. Trabzonspor'un bu 3 futbolcu için Gençlerbirliği ile yaklaşık 2 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi

Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ısrarla istediği bu 3 futbolcu için uzun süredir görüşmelerini sürdüren Trabzonspor ile Gençlerbirliği'nin anlaşmaya vardığı, Trabzonspor'un bu 3 futbolcu için Gençlerbirliği ile yaklaşık 2 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi. Trabzonspor'un bu 3 futbolcudan Ayman ile kesin olarak anlaşma sağladığı, Risp ve Erkan ile de parasal konularda anlaşma zemini aradığı ifade edildi. Gençlerbirliği'nin İsveçli futbolcusu Risp'in, Bordo-mavili ekipten yıllık 700 bin Euro talep ettiği belirtilirken, Trabzonspor'un İsveçli futbolcuya 550 bin Euro önerdiği kaydedildi. Gençlerbirliği kaptanı Erkan Özbey'in transferini de bitirmek isteyen Trabzonspor'un, tecrübeli futbolcunun menajeriyle görüşmelerinin sürdüğü öğrenildi.

Ayman'ın ardından Risp ve Erkan ile de anlaşma sağlanması durumunda, bu 3 oyuncunun transferinin kamuoyuna duyurulmasının planlandığı kaydedildi.

Bu arada Gençlerbirliği'nin, Risp'in takımdan ayrılması durumunda Hollanda ekibi PSV Eindhoven takımı tarafından satış listesine konan futbolcu Michael Lamey'i transfer etmek istediği öğrenildi

kaynak www.haber61.net

Punisher-61
14.01.2007, 22:36
genclerbirligine resmen 2 milyon yatiriyoruz kel öyle istiyor diye..duyanda madriden uzun ugraslar sonra robinhoyu aliyoruz sanacak

devbey
14.01.2007, 22:59
Trabzonspor Taraftarı : "Trabzonumun bağrına "Şimşir taraklılar" dayamış hançerini, yok mudur; KURTARACAK, BAHT-I KARA MADERİNİ ?"

Trabzonspor Taraftarı : "Trabzonumun bağrına "Şimşir taraklılar" dayamışsa hançerini, bulunur elbet; KURTARACAK, BAHT-I KARA MADERİNİ ?"

ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ , ÇARE SİZSİNİZ...

bordolumavi61
14.01.2007, 23:17
Trabzonspor'dan 3 bombaTrabzonspor, Gençlerbirliği'nden transfer etmek istediği futbolcular Ayman, Erkan ve Risp'in transferinde son aşamaya geldi. Trabzonspor'un bu 3 futbolcu için Gençlerbirliği ile yaklaşık 2 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi.14 Ocak 2007 22:19Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif http://image.haber7.com/haber/49360.jpg
Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ısrarla istediği bu 3 futbolcu için uzun süredir görüşmelerini sürdüren Trabzonspor ile Gençlerbirliği'nin anlaşmaya vardığı, Trabzonspor'un bu 3 futbolcu için Gençlerbirliği ile yaklaşık 2 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi. Trabzonspor'un bu 3 futbolcudan Ayman ile kesin olarak anlaşma sağladığı, Risp ve Erkan ile de parasal konularda anlaşma zemini aradığı ifade edildi. Gençlerbirliği'nin İsveçli futbolcusu Risp'in, Bordo-mavili ekipten yıllık 700 bin Euro talep ettiği belirtilirken, Trabzonspor'un İsveçli futbolcuya 550 bin Euro önerdiği kaydedildi. Gençlerbirliği kaptanı Erkan Özbey'in transferini de bitirmek isteyen Trabzonspor'un, tecrübeli futbolcunun menajeriyle görüşmelerinin sürdüğü öğrenildi. Ayman'ın ardından Risp ve Erkan ile de anlaşma sağlanması durumunda, bu 3 oyuncunun transferinin kamuoyuna duyurulmasının planlandığı kaydedildi.
Bu arada Gençlerbirliği'nin, Risp'in takımdan ayrılması durumunda Hollanda ekibi PSV Eindhoven takımı tarafından satış listesine konan futbolcu Michael Lamey'i transfer etmek istediği öğrenildi.

İHA

geronimo_61
14.01.2007, 23:20
heyttt beee

işte budur 1 ver 3 all

yönetim dediğin böle oolur
ve ey önyargılı taraftar kitlesi mort oldunuz mu bu transfer haberiyle
daha ne diyeceksiniz bakalım

Hüseyin Çümen
14.01.2007, 23:22
heyttt beee

işte budur 1 ver 3 all

:D amma hırs yapmışın be kardeş du bakalım sen bu transferlere yapılıcak eleştrileri bi bekle

Ali İhsan
14.01.2007, 23:22
Habu üç adam Gençlerin mantalitesine uymayan üç artığı bence. Alınmasınlar. Alınacaksa Mehmet Çakır var güzel siyahi oyuncuları var Oftaşta yetişen tonla oyuncuları var onlar alınsın. İstanbulun artıkçısıydık şimdi de Cavcav'ın. Yönetimi ve hocayı severdim ama Trabzonspor gibi bir takım zor durumlara düşerken böyle transferler yapmaz. 2 milyon doları o üçüne vereceğine 2 daha kat da git Brezilyadan taş gibi ortasaha oyuncusu al... Bu takımın gol yeme sebebi ne kaleci ne de stoperdir gene sallantıda kaleci var ve stoper yığıyoruz. Beklerimiz sağlam değil özellikle sağımızdan gelen geçiyo...

irfanb
14.01.2007, 23:24
Aymani almayin !
Risp`i alip riske girmeyin !
Erkan degil aranan kan !

yağız61
14.01.2007, 23:25
heyttt beee

işte budur 1 ver 3 all

biz alınan oyunculara(en azından ben) karşı değiliz.bu adamların herşeyi yüzüne gözüne bulaştırmalarına karşıyız.birkaç başlıktada belirtmiştim AYMAN' I istemeyen yöneteciler ne değişmiş olacak ki ayman transferini de onaylamış olacaklar.ayrıca hemen sevinme daha adamlar imza atmadı benden söylemesi.çünkü daha önce çok canımız yandı.:tsbayrak:

Mehmet Fatih Yavuz
heyttt beee

işte budur 1 ver 3 all

evet kalifiye mühendisi işten çıkarıp, 3 tane vasıfsız eleman aldık.

yaşlı diye gönderilen adamın yerine 2 tane 30 yaşında eleman alındı.
neder ?
risp i almak için..
ne çok paramız varmış.
promosyon düzenliyoruz artık.
iyi futolcusunu verenin eskilerini de fahiş fiyata alıyoruz.

Zurawski
Risp’e alternatif bulundu !
Trabzonspor, Risp’in transferinin gerçekleşmemesi durumunda alternatifi hazırladı.14 Ocak 2007 13:30Trabzonspor'un Ayman ile birlikte alabilmek için transferini ertelediği ve yabancı kontenjanının açılmasını beklediği Gençlerbirliği'nin defans oyuncusu Fredrik Risp'in alternatifinin hazır olduğu ortaya çıktı.

Marcelinho'nun Wolfsburg'a transfer olması ile yabancı sayısı 6'ya düşen ancak Eller ve Szymek'e takımdan ayrılacak gözüyle bakılması nedeniyle, transfer sezonu bitmeden yabancı futbolcu sayısını 4'e indirecek olan Trabzonspor, Geçlerbirliği'nin başarılı futbolcusu Risp'in transferinde ısrarlı olması üzerine harekete geçen Gençlerbirliği yönetimi, alternatifini Hollanda'da buldu.

Risp'in transferi durumunda defansta zorluk yaşamak istemeyen Gençlerbirliği yönetimi, PSV'nin defans oyuncusu Michael Lamey'e kanca attı. Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde PSV Enidhoven'ın oynadığı 6 maçın sadece bir tanesinde forma şansı bulan Lamey, 2 maçta da yedek kulübesinde bekledi. Galatasaray'ın da bulunduğu C Grubu'nda yer alan PSV'nin Bordeaux ile oynadığı karşılaşmada forma giyen Lamey 85. dakikada Chamakh'a yaptığı faulden dolayı kırmızı kartla oyun dışı kalmıştı.

Koeman: "Kendine Kulüp Bul!"
Ronald Koeman için sezon başında vazgeçilmezlerden olan ve ligde oynadığı maçlarda 2 sarı kart gören Lamey, PSV Eindhoven'ın Sparta Rotterdam'ı 7-0 yendiği ve 90 dakika forma giydiği maçtan beri tam 11 maçtır forma şansı bulamadı. Koeman tarafından 2006'nın son günlerinde kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Michael Ball ve Arvid Smit'le beraber Michael Lamey de kendilerine kulüp bulmaları istenen isimlerden oldu.

Michael Lamey Kimdir?
Ajax'ın dünyaca ünlü altyapısında yetişen futbolculardan birisi olan Lamey, 2000 yılının Ağustos ayında RKC Waalwijk takımında, 20 yaşındayken profesyonel futbola adım attı. O sezon gösterdiği başarıyla PSV'nin dikkatini çeken Lamey, 2001 yılında PSV ile sözleşme imzalamasına rağmen, kendini geliştirmesi için bir sezon daha Waalwijk'te oynadı. Sezon sonu takıma dönmek istemesine rağmen, görev yaptığı bölgedeki futbolcu sayısının çokluğu ve kalitesi nedeniyle 2002'de AZ Alkmaar, bir sonraki sezon da Utrecht'te kiralık olarak görev yaptıktan sonra, 2004-2005 sezonunda PSV Eindhoven'a döndü. O sezon takımda 5 maçta görev yapan Lamey, Hollanda Kupası'nda, gol attığı karşılaşmada Ajax'a yenildikleri maça kadar takımda düzenli olarak yer almayı başardı.

Geçen yıl PSV Enidhoven'daki altın sezonunu yaşayan ve toplam 26 maçta oynayıp bir de gol atan Lamey bu sezon ligde oynadıkları 20 maçın 6 tanesinde forma şansı bulabildi. Lamey, hocasından 517 dakika süre alırken, bu 6 maçın 5 tanesinde 90 dakikalık süre görev yaptı. Ligde PSV Eindhoven'ın Sparta Rotterdam'ı 7-0 yendiği maçta 90 dakika forma giyen Lamey, o maçtan sonra 11 maçta forma şansı bulamadı.

Lig TV

Yuh ya böyle habercilik mi olur haber nasıl başlıyor nasıl devam ediyor rezil herifler.

geronimo_61
14.01.2007, 23:27
heyttt beee

işte budur 1 ver 3 all

yanlış anlaşıldım tamamen ironi yaptım
gerçi ironi yaptım deyince anlamı da kalmıyor ama

neyse

Erdem Keser
14.01.2007, 23:28
giden ikitane hucum pozisyonunda oynayan adam gelen 3 tane neidgu belirsiz adam 3 ude defansif hey koca trabzon ne gunlere kaldin

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 23:29
giden ikitane hucum pozisyonunda oynayan adam gelen 3 tane neidgu belirsiz adam 3 ude defansif hey koca trabzon ne gunlere kaldin

ne olacak üstadım 1 verip 3 aldık..
lidyalılardan önceki takas sistemi.
elindeki elmas da olsa farkı yok.
ver elmayı al armudu...
taş devri modeli.

emre1inci
14.01.2007, 23:31
herkes transfer kesinmiş gibi konuşup duruyo ama bu kulup trabzon nolcağı belli olmaz,sahada görmemiz lazım..bigaranti şuan o da erdinç!!!

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 23:33
herkes transfer kesinmiş gibi konuşup duruyo ama bu kulup trabzon nolcağı belli olmaz,sahada görmemiz lazım..bigaranti şuan o da erdinç!!!

o da kesin değil.
sakarya biz kendisi ile kouştuk gitmek istemiyor.
menejeri ile olan sorundan kaynaklandı vs.vs.vs. diye açıklama yaptı.

yağız61
14.01.2007, 23:38
ya gerçekten bu iş tamam mı? herkes alınmışlar gibi konuşuyorda.

Mehmet Fatih Yavuz
14.01.2007, 23:40
walla olsa da olmasa da artık farketmez....
digitürk ü iade vakti geldi..
2-3 oyuncu kaldı.
onları da yolladıkları zaman kurdukları takım bizim fındıklıkta iyi fındık toplar.
onu izlemek için de aylık para verecek halimiz yok.

nesta61
14.01.2007, 23:46
ne aymani gelmesin onun gibi kasap cok ts de

Vkgz
14.01.2007, 23:50
Ve sonunda Beklediğim Transferler Gerçekleşiyor

.....
İşlem tamam mı?

Trabzonspor, Gençlerbirliği'nden transfer etmek istediği futbolcular Ayman, Erkan ve Risp'in transferinde son aşamaya geldi. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ısrarla istediği bu 3 futbolcu için uzun süredir görüşmelerini sürdüren Trabzonspor ile Gençlerbirliği'nin anlaşmaya vardığı, Trabzonspor'un bu 3 futbolcu için Gençlerbirliği ile yaklaşık 2 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi. Trabzonspor'un bu 3 futbolcudan Ayman ile kesin olarak anlaşma sağladığı, Risp ve Erkan ile de parasal konularda anlaşma zemini aradığı ifade edildi.

Gençlerbirliği'nin İsveçli futbolcusu Risp'in, Bordo-mavili ekipten yıllık 700 bin Euro talep ettiği belirtilirken, Trabzonspor'un İsveçli futbolcuya 550 bin Euro önerdiği kaydedildi. Gençlerbirliği kaptanı Erkan Özbey'in transferini de bitirmek isteyen Trabzonspor'un, tecrübeli futbolcunun menajeriyle görüşmelerinin sürdüğü öğrenildi. Ayman'ın ardından Risp ve Erkan ile de anlaşma sağlanması durumunda, bu 3 oyuncunun transferinin kamuoyuna duyurulmasının planlandığı kaydedildi.

Bu arada Gençlerbirliği'nin, Risp'in takımdan ayrılması durumunda Hollanda ekibi PSV Eindhoven takımı tarafından satış listesine konan futbolcu Michael Lamey'i transfer etmek istediği öğrenildi.
LİGTV

Vkgz
14.01.2007, 23:52
Trabzonspor, Gençlerbirliği'nden transfer etmek istediği futbolcular Ayman, Erkan ve Risp'in transferinde son aşamaya geldi.. Bordo mavililerin bu 3 futbolcu için Gençlerbirliği ile yaklaşık 2 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi..

Trabzonspor'un bu 3 futbolcudan Ayman ile kesin olarak anlaşma sağladığı, Risp ve Erkan ile de parasal konularda anlaşma zemini aradığı ifade edildi. Gençlerbirliği'nin İsveçli futbolcusu Risp'in, Bordo-mavili ekipten yıllık 700 bin Euro talep ettiği belirtilirken, Trabzonspor'un İsveçli futbolcuya 550 bin Euro önerdiği kaydedildi.

Gençlerbirliği kaptanı Erkan Özbey'in transferini de bitirmek isteyen Trabzonspor'un, tecrübeli futbolcunun menajeriyle görüşmelerinin sürdüğü öğrenildi. Ayman'ın ardından Risp ve Erkan ile de anlaşma sağlanması durumunda, bu 3 oyuncunun transferinin kamuoyuna duyurulmasının planlandığı kaydedildi.

kaynak: iha

Erdem Keser
15.01.2007, 00:07
takimda kazma eksikligi varmis gibi 3 tane daha getirecekler inanamiyorum guluyoruz aglanacak halimize

vse61
15.01.2007, 00:17
takimda kazma eksikligi varmis gibi 3 tane daha getirecekler inanamiyorum guluyoruz aglanacak halimize
ŞOK ŞOK ŞOK.. 2007 ÖSS soruları çalındı. Basına çıkan bir soru aşağıda:

Bayramda bir baba 2 çocuğuna 50şer ytl bayram harçlığı verir.. Çocuklardan büyük ve kurnaz olan küçük ve saf olana der ki "bak ben sana 3 tane para (hepsi 1 YTL) vereyim, sen bana elindeki 1 tane (50YTL) parayı wer... Böylece küçüğü bir güzel kazıklar. Bu hikayedeki küçük ve saf çocuk aşağıdakilerden hangisi olabilir?

a) Nuri Albayrak
b) Ziya Doğan
c) Her ikisi de

Gürkan
15.01.2007, 00:28
şimdi lıg tv de ılhan cavcavın roportajını dınledım,

verdıgım surede bana donmedıler.sadece ayman ıcın bır opsıyonum var zıya hoca cok ıstedıgı ıcın.dıger ıkı oyuncunun (rısp ve erkan) su saatten sonra satılması soz konusu degıldır.bızımde haftaya maclarımız var.

Erdem Keser
15.01.2007, 00:31

verdıgım surede bana donmedıler.sadece ayman ıcın bır opsıyonum var zıya hoca cok ıstedıgı ıcın.dıger ıkı oyuncunun (rısp ve erkan) su saatten sonra satılması soz konusu degıldır.bızımde haftaya maclarımız var.
insallah dogru soyluyodur cavcav bize bir iyilik yapta verme su adamlari ne olursun ilhan

bingolts
15.01.2007, 00:38
arkadaşlar bu futbolcu simsarı teknik direktör
defolup gitsin ve bu takımın yakasını bıraksın ilhan cavcav nerden bilirmiş ZDnin bu futbolcuyu çok istediğini sırf o istemiş diye opsiyonlu davranacakmış vallah yuh be ziya sana
defol tek kelimeyle seni görmek bana acı veriyor.
dahası bu takımı satmadan git
ne yıldızlar kaçtı haberimiz yok aymanmış rsipmiş erkanmış hiçbiri yaramaz bize çok iyilerse oynadıkları takım neden lider değil ne başarıları var bizi yenmekten başka oda ZD'nin kazmalığından o maçtaydım bence bu adam TD. yaptığı takımlardan durmadan bize transfer yapmasın yaptığı tekbir işi futbolcu değirmeni gibi oyuncu yonttu korkkak ve ruhsuz

bu arada bunuda yazmadan geçemeyecem gecenin bu saatinde
taraftar acayip soğudu takımdan hatta hiçkimse ilgilenmez oldu maalesef bir ablamız aynı bunu diyordu ve çok fanatikti benim oğlum bilew artık trabzonspor ismini duymak istemiyor diyordu ki o bayan trabzonlu ve fanatik oğlu ondan fanatikti işte görünen köy ve bizi bu hale düşürenler utansın kaç aydan sonra siteye ilk girişim
yazıklar olsun takımı bu hale getirenlere

ben ki her gün ortala 5 saat okurdum BMN'i
işte tablo bu

BDiler61

cavcav parayı gördümü satar vakit önemli değil onun için

Gürkan
insallah dogru soyluyodur cavcav bize bir iyilik yapta verme su adamlari ne olursun ilhan

Aminnnnnnnn.

Özgür Öztürk
15.01.2007, 00:43

O zaman rezilliklere kaldığımız yerden devam edeceğiz desene ...:mad:

Cabri61
15.01.2007, 00:44
zaten alternatif kelimesi bize çok tanıdıkdı!

Adem Erdoğan
15.01.2007, 00:46
bi forma giyer dönerler geriye yine

Punisher-61
15.01.2007, 00:46

Abi bu cümle cok önemli "bu saatten sonra satilmasi söz konusu degildir.bizimde haftaya maclarimiz var"

yani sattik mi bundan sonra kimleri alabilir daha demek istiyor orta yerde kaliriz.. malesef Marcelinhoyu satan TÜM Yönetimin bu bir kisinin akli kadar yok

WERTHeR
15.01.2007, 01:01
Merak etmeyin bu yönetimin B C D E F G H ........Z PLANLARI VARDIR:)

Özgür Öztürk
15.01.2007, 01:05
Merak etmeyin bu yönetimin B C D E F G H ........Z PLANLARI VARDIR:)

Artık latin alfabesinden bile harf transferi yapmayı düşünüyorlar. Türkçedeki harf planları bitti.

WERTHeR
15.01.2007, 01:10
Nuri çocuk oyunu sandı bu işi. Futbol topunu gösersen adama bu nedir diye hemen adamın elinden kapar karakola koşar bomba buldum diye. Yaptılar adamı başkan alın size takım...

cabri
15.01.2007, 01:29
heyttt beee

işte budur 1 ver 3 all

Günün Bombası... :D Demek yönetimi eleştirenler önyargılı ha.... :D
Onların bile kendilerini savunacak yüzleri yok! emin ol.

Kaldı ki apoletinde dünya kupasında takımının 10 numarası olmuş bir diğeri Bundesliga da yılın futbolcusu seçilmiş hala taliplileri olan bir diğeri Barcelona ile dünya kulüpler finali oynamış... altın karmaya girmiş.

Sen bu adamlardan verim alamıyorsun, satıp kurtuldum deyip dandik süper ligin orta sıra takımından 3 futbolcu almayı başarı kabul ediyorsan... şampiyonluk falan beklemeyin ...orta sıra takımından daha iyisi olmaz, fazlasını bekleyenlere de iyi uykular ;)

nesta61
15.01.2007, 01:55
fasa fiso hic birini alamazlar eger cavcav oyle dediyse birtek aymani alirlar oda goz boyamak icin halbuki sezon sonunda bos olacak ayman bonservis sorunu olmaz ama iste gelde bizim kellere anlat

chigannes
15.01.2007, 02:05
marcelinhoyu satma cesaretini ancak fatih tekke yi geri alacaklarsa gösterebilir bu yönetim
nasıl fatihin gidişini marce ile örtbas ettilerse bu dönemdeki transfer yanlışını da fatihi geri alarak örtmeye çalışacaklarını umut ediyorum...
içimden bir ses sultan tekke geri döndü dönecek diyor...
(her ne kadar mantıksız olsada böyle bir olay)

sbay
15.01.2007, 02:16
Trabzonspor siyasi parti mi oluyor?
Şu 2006 yılı bitsin de öyle yazayım diyordum. Olmadı; lig bitti yönetim hala saçmalamaya devam ediyor. NTV Spor haberlerini seyrediyordum, rahat bırakmadılar, dayanamadım ‘Artık içimi dökmem lazım.’ dedim. İki arkadaşımı aradım, bağırdım çağırdım yetmedi, oturdum mecburen klavyenin başına.
http://www.ntvspor.net/i/blank.gifhttp://www.ntvspor.net/i/blank.gif

Haftalardır her maç sırasında notlar alıyorum, tam oturup yazımı yazacağım sırada bütün hevesim kaçıyor. Takımı yenilen teknik direktör basın toplantısına çıkmaz ya, benimki de o hesap. Ne yapayım ben takım tutmayan bir köşe yazarı değilim ki. Trabzonsporluyum…

Ntv Spor Haberleri. İlk haber: Trabzonspor Asbaşkanı İbrahim Hacıosmanoğlu yine mangalda kül bırakmıyor. Önce Canaydın nasibini alıyor. Özhan Canaydın’ı yalancılıkla ve ihanetle suçluyor Hacıosmanoğlu. Toplantıdan önce Hacıosmanoğlu, Özhan Canaydın’a gidip gündemde 1.5 ay önce çözümledikleri konunun olup olmadığını, eğer varsa bu toplantıya girmelerinin gerekmediğini söylüyor. Canaydın da ‘Hayır. Böyle bir konu konuşulmayacak’ diyor. Ardından toplantı sırasında Haluk Ulusoy konusu açılıyor ve Özhan Canaydın duruma müdahele edip, konunun açılmasını engellemiyor. Kendi çıkarları için Türk Futbolu’na ihanet ediyor ve Hacıosmanoğlu’na toplantı öncesinde yalan söylediği için yalancı oluyor. Hacıosmanoğlu sonra başlıyor bakan Mehmet Ali Şahin’e yüklenmeye. Türk Futbolu’nun içine düştüğü kaostan bakanı sorumlu tutup hemen istifa etmesi gerektiğini söylüyor. Arada başarı ile sürdürdüğü başbakan yardımcılığı görevinden de bahsedip bir yandan da gönlünü alıyor. Ardından zaten her zaman belirttiği Aziz Yıldırım sempatisini tekrar vurgulayarak Aziz Yıldırım’ın duruşunu beğendiğini bildiriyor. Tüm konuşma ilkokul müsameresi gibi.‘O bana bunu dedi ama bak sonra bunu yaptı, yalancı Canaydın.’

İkinci haber: Syzmek Trabzonspor’a futbolu bıraktığını ve kesinlikle Trabzon’a dönmeyeceğini bildiren bir mektup yollamış; telefonun öbür tarafında çiçeği burnunda kulüpte futboldan sorumlu olan Haşim Sayidoğlu var. Syzmek’e ulaşamadığını, psikolojik sorunları olan Syzmek’in menejerine ulaştığını ve mektubun Szmek tarafından yazıldığını doğrulattığını söylüyor. Futbolu bırakmasının tek taraflı bir karar olduğunu yapacak bir şey olmadığını söylüyor. Syzmek Trabzonspor kulübünün en basit anlamıyla malvarlığı. Bu adamın ne kadar sıkıntılı bir zaman yaşadığı ortadayken kulübün tavrı bu mu olmalıdır?

Yönetimdeki arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz? Trabzonspor’un spor bakanı ile ilgili ‘İstifa etsin. Türk Futbolu’ndaki kaosun sorumlusu kendisidir.’ şeklinde yapacağı açıklama Hacıosmanoğlu tarafından mı yoksa kulübün başkanı tarafından mı yapılmalı. Ama başkan böylesine sert bir açıklamayı yapamaz ki. Çünkü Trabzonspor siyasetin içine boğazına kadar batmış durumda. Nuri Albayrak başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çok yakın aile dostu. Başbakan yardımcısı Mehmet Ali Şahin’e bu kadar net bir mesaj vermesi yakışık kaçmayabilir. Kaldı ki zaten Trabzonspor’un devletin spor bakanı ile ilgili bu kadar fütursuz açıklamalarda bulunmasının ne kadar kulübün yararına olduğunu size bırakıyorum. Öbür taraftan Haluk Ulusoy ise Trabzonlu ve yargılandığı konular arasında Trabzon’da yapılan birtakım usülsüz harcamalar var. Durum böyle iken bir de işin içine Ankaraspor onursal başkanı olan ve adı Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı olduğu takdirde AKP’nin başkanlığı için de geçen Melih Gökçek giriyor. Ankaraspor maçından 2 gün önce Trabzon’a gelen Gökçek, Trabzon’dan çok olumlu dayanışma mesajları verdi. Haluk Ulusoy gittiği takdirde federasyon başkanlığı adaylığı için ortada dolaşan isimlerden biri de Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek’ti zaten.

Kimin haklı, kimin haksız olduğu beni hiç ilgilendirmiyor. Takım tutar gibi Ulusoy’cu olmayı da anlayamıyorum. Bunlar ne biçim işler, Trabzonspor’u bu kadar siyasetin ve pazarlıkların içine sokmanın kime ne faydası var? AKP’nin futbolla yakından ilgilenme politikasının sonucu Ankaraspor ve Trabzonspor’un iktidar partisiyle olan yakınlığı su götürmez. Futbol federasyonu kılpayı kurtuldu, şimdi yeni seçimde ne olacağı belli değil. Belediye destekli klüp yönetimlerini ise hiç karıştırmıyorum. Ancak gerçek futbolseverler politik futboldan her ne kadar nefret ediyor olsalar da, Haluk Ulusoy da o kadar sıkıntılı bir futbol federasyonu başkanı ki futbol camiası tarafından istenmiyor. Yani memlekette şöyle doğrudüzgün siyasetle ilgisi olmayan ve bu futbol federasyonunu yönetebilecek bir kişi yok benim gördüğüm kadarıyla.

Trabzonspor’a çok yazık oluyor. Bu kadar büyük bir kulüp ve camia saçmasapan ve kısır çekişmelerin içinde sürüklenip gidiyor. Taraftarın nefret ettiği Fatih Akyel’i kurtarıcı olarak transfer ediyor, oyuncusu futbolu bırakıyor, teknik direktörü dedektif gibi kim hangi uçakla nereye gitti geldinin peşinden koşuyor, takım ilk devredeki 10 maçın 2 tanesini seyircisiz oynamak zorunda kalıyor. Takımın futbol çaresizliğini ise Gökdeniz’in Bursaspor maçında kendisine ‘Topu bana neden vermedin?’ diyen Umut’a bakışı ortaya koyuyor.

Şu takımı siyasetin içine bu kadar soktunuz ya sırf bunun için ‘Bırakın, gidin be kardeşim. Şu ana kadar okuduğunuz yazının ne kadarı futbol yorumu size bırakıyorum. Bu takım çok kötü yönetimler ve teknik adamlar gördü ama ben kendimi hiç bu kadar takımdan ve futboldan uzak hissetmemiştim

Ugur Kurucelik
15.01.2007, 09:02
Fıkra gibi rekor!
Trabzonspor, son 2.5 sezonda sergilediği kadro sirkülasyonuyla dünya rekoru kırdı. 1984 yılından bu yana şampiyonluk yüzü görmeyen bordo-mavili takımda temmuz 2004’ten bu yana 30 ayda 25 yeni transfer yapıldı,

50 farklı oyuncu forma giydi, 28 isim de gönderildi. Bu dönemde Atay Aktuğ ve Nuri Albayrak başkanlık yaparken 7 kez teknik direktör değişimi yaşandı. Ziya Doğan 2 kez göreve gelirken, İhsan Derelioğlu, Şenol Güneş, Orhan Çıkrıkçı, Vahid Halilhodziç ve Lazaroni takımın başında bulundu.

YABANCILARI DERT
Özellikle yabancı konusunda tarihi ’fiyasko’lar yaşayan bordo-mavili takım Thijs, Szymek, Tomas Jun, Eller, Djokaj, Marcelinho kazaları ile büyük yara aldı. Belçikalı Thijs için 2 ay uğraşan Trabzon, bu oyuncuyu 5 ay sonra gönderdi. Tomas Jun’a 5 yıllık imza attırıp 2.5 milyon Euro’yu sokağa atan Trabzonspor, bu sezon Marcelinho’yu 2 milyon 325 bin Euro’ya alıp, 2 milyon 750 bin Euro’ya geri sattı. Karadeniz ekibi yerli ve yabancı transferinde 26 oyuncu için 40 milyon doların üzerinde bir para harcadı.

11.5 MİLYON EURO
2004’te Szymek, Özgür, Lee, Celaladdin, Adem, Thijs’i alan Trabzon geçen yıl Jefferson, Eller, Jun, Kürşat, A.Şahin, Fatih Akyel, Stepanov, Ö.Rıza, Djokaj, Ferhat transferleriyle başarı aradı. Bu sezon Çağdaş, M.Ocak, Musa Büyük, Marcelinho, Cem Demir, Umut, Ersen, M.Keçeli ve Musapma’yı almasına rağmen tarihin en kötü ilk yarısını yaşayan bordo-mavilililer, Fatih’i 7.5, Tolga’yı 4 milyon Euro’ya sattı.

Travelair
15.01.2007, 09:28
Arkadaşlar sanırım Ayman'la Cavcav alelacele sözleşme yeniledi 2008'de bitiyor sözleşmesi, öyle haberler çıktı medyada ne kadar doğru bilemiyorum

Travelair
15.01.2007, 09:40
Başvuru yaptılar
21 Ocak’ta Türkiye Kupası’nda oynanacak Konyaspor maçına Süper Lig’de şans vermeyi düşündüğü bir ekiple çıkmayı çok isteyen teknik direktör Ziya Doğan’ın isteklerinin gerçekleşmesi an meselesi. Marcelinho’yu Almanya’nın Wolfsburg takımına satarak, kasasına 2 milyon 750 bin Euro’yu koyan Bordo-Mavililer, bugün de Polonya’dan gelecek olan haberi bekliyorlar. Avukatlar aracılığıyla Polonya Federasyonu’na yapılan başvurunun sonucu, Karadeniz ekibinin transfer politikasını belirleyecek.

Teyid istiyorlar
Szymek’in yolladığı, “Futbolu bıraktım” mektubunun karşılığında ya federasyon durumu teyid edecek ve Trabzonspor tecrübeli oyuncunun mukavelesini tek taraflı olarak fesh edecek ya da konuyu FIFA ve UEFA’ya taşıyarak haklar saklı kalmak kaydıyla mukavele askıya alınacak. Her iki durumda da Trabzonspor’un yabancı kontenjanı transfere uygun hale gelecek. Aynı zamanda kulübün şartlarından faydalanmaya çalışan Fabiano Eller konusunda da ipler tam manasıyla Trabzonspor Kulübü’ne geçmiş olacak.

Giden çok ama...
Eller’i isteyen Internacional’in 500 bin dolar artı, sonraki satıştan yüzde 40 pay talebini beğenmeyen Bordo-Mavili yönetimin 1 milyon dolar artı yüzde 40 pay üzerinde direttiği de edinilen son bilgiler arasında. Brezilyalı oyuncunun kulüp yetkilileriyle görüşüp bu konuyu en kısa zamanda çözmek için büyük çaba sarfettiği öğrenildi. Şu ana kadar birçok oyuncusunu yitiren Trabzon’un için de bugünden itibaren transfer harekatında son sözler söylenecek. Tabii ki gündemde Gençler’in yıldızları var.

Erdinç’te rötar oldu
Yönetimin daha önce görüşüp anlaşmaya vardığı Ayman ve Risp’in Trabzon’a gelmesi artık an meselesi. Doğan’ın son gözdesi Erkan için de tüm imkanlar zorlanacak. Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın yakın çevresine yaptığı, “Verdiğimiz süre doldu” açıklamasına rağmen 2.4 milyon Euro’luk bir ücretle bitmesi planlanan transfere halen yeşil ışık yakmaya hazır olduğu bildirildi. Sakarya ile bağlarını koparan Erdinç ise belgeleri bugün federasyona sunacak ve yarından itibaren Trabzonspor ile çalışmaya başlayacak.

http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif

Travelair
15.01.2007, 09:41
Gereken ders alındı http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif Marcelinho ile Musampa’nın ağır sözleşme şartları, Trabzonspor’un gelecekteki yabancı transferlerinde daha dikkatli olmasını sağlayacak. 15.01.2007

Garanti 900 bin Euro
Trabzonspor’da sezon başında transfer edilen Brezilyalı Marcelinho ile Hollandalı Musampa’nın ağır sözleşme şartları, yönetimi köşeye sıkıştırdı. Wolfsburg’a transfer olan Marcelinho ile gönderilmesi gündemde olan Musampa’nın kontratındaki maddeler Bordo-Mavili yöneticileri zor durumda bıraktı. Ziya Doğan’ın fazla forma şansı tanımadığı tecrübeli oyuncu kenarda beklese bile yılda 900 bin Euro kazanacak.

Sözleşmelere dikkat
Karadeniz temsilcisinin yeni sezonda yapacağı transferler öncesinde bir toplantı yapan Bordo-Mavili yöneticiler önemli kararlar aldı. Oyuncularla imzalanacak sözleşmelere dikkat edilmesi gerektiğinin altı çizildi. Bilindiği gibi Fabiano Eller ve Miroslaw Szymkowiak’ın ağır kontrat bedelleri, Trabzonspor yönetimini ekonomik açıdan zor durumda bırakmıştı. Bu giderler nedeniyle Bordo-Mavililer kadroya takviye yapmakta da güçlük çekmişti.

http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif

Travelair
15.01.2007, 09:44
Fener, Kartal ve Trabzon'a Sakarya'dan Martinez teklifi

Maddi krize giren Sakaryaspor, daha önce Kolombiyalı file bekçisine talip olan Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'a çağrıda bulundu. Kaleci Martinez için 2 milyon euro bonservis bedeli talep eden Sakaryaspor, üç dev takıma para artı takas önerisini sundu.

Sakarya'nın Martinez için F.Bahçe'den Serkan artı 1 milyon euro, Beşiktaş'tan Kleberson artı 500 bin euro, Trabzon'dan ise Mustafa Keçeli, Musa ve Jefferson'u istediği belirtildi. Üç külübün de Sakarya'dan gelen teklifi değerlendirdikleri öğrenildi.
M. YILMAZ ŞENOL

Bahtiyar
15.01.2007, 09:51
ama cavcav ayman a açık kapı bırakıyor zşya çok istemişmiş.

Travelair
15.01.2007, 09:54
Eller mecbur
Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, "İnternacional'in hiç bir talebi olmadı Eller idmanlara katılıp, Trabzon'un başarısı için ter dökecek" dedi.

Trabzonspor'da oynamayı düşünmediğini açıklayan Eller'e resmi teklif gelmeyince, Brezilyalı oyuncu, köşeye sıkıştı. Yönetimden özel izin alan sambacı şayet bugünkü antrenmana katılmazsa hakkında ikinci kez noter tespiti yapılacak. Bordo-mavili yönetimin, Antalya kampının ilk iki idmanına çıkmayan Eller için aynı uygulamayı yaptığı öğrenildi.

BUNLAR SÖYLENTİ
Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Eller ile ilgili kendilerine resmi bir teklif gelmediğini belirtti. Sayitoğlu, "İnternacional'de oynayan Edinho için takas söylenilerini duyuyoruz. Ancak bize şu ana kadar gelen resmi bir teklif yok. Belki de menacerler bu söylentileri ortaya çıkartıyorlar. Biz somut adımlar atmak zorundayız" dedi.

OYNAMAK ZORUNDA
Eller'in kendilerine "Avrupa'ya gitmek istiyorum" ısrarında bulunduğunu belirten Sayitoğlu, "Biz de ona 'seni isteyen bir kulüp başvursun, konuşalım' dedik. O bu önerimize bir çözüm getiremedi. Eller, Trabzon'un oyuncusu. Teklifle gelemezse antrenmana çıkacak ve takımın başarısı için terini dökecek" diye konuştu.
Yılmaz ŞENOL

--------------------------------------------------------------------

Cavcav şaşırttı
G.Birliği başkanının, "Risp ve Erkan'ı Trabzon'a satmam" açıklaması kafaları karıştırdı.

YILAN HİKAYESİ
Trabzonspor'da Erkan, Risp ve Ayman transferi tam anlamıyla yılan hikayesine döndü. G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav'ın, "Belki Ayman'ın transferi olabilir ama Risp ile Erkan'ı Trabzonspor'a vermem" şeklinde konuşması kafa karıştırdı.

KIZIŞTIRIYOR
Cavcav'ın bu açıklamayı yapma sebebinin, süren pazarlığı kızıştırmak olduğu öğrenildi. Gençlerbirliği başkanının, iki oyuncusunun fiyatını yükseterek, ısrarcı gözüken Trabzonspor'dan fazla para koparmaya çalıştığı belirtiliyor.
Fehmi ÖZGÜLER

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dünkü maçtan önce yedek kulübesinde görenleri şaşırtan gelişmeler yaşandı. Ümit Özat ve Lugano arasındaki olay kaptana yakışmadı... Kaptan Ümit Özat, kulübede oturan Lugano’yu "Burası benim yerim" diyerek yerinden kaldırdı. Şaşkına dönen Lugano yerini değiştirirken, Ümit daha sonra gülerek Lugano’nun yerine oturdu.

Fatih
15.01.2007, 10:24
Trabzonspor sona yaklaştı !..

Trabzonspor, Gençlerbirliği'nden transfer etmek istediği futbolcular Ayman, Erkan ve Risp'in transferinde son aşamaya geldi.. Bordo mavililerin bu 3 futbolcu için Gençlerbirliği ile yaklaşık 2 milyon Euro'ya el sıkıştığı öğrenildi..

helal olsun böylelikle ligde kalma umutlarımız artmış oluyo
teşekkürler yönetim teşekkürler ziya doğan

poetricus
15.01.2007, 10:53
Trabzonspor sona yaklaştı !..

Helal olsun! Uzun zamandır sona bu kadar yaklaşamamıştık. Şu an 13. sıradayız. İkinci yarı yönetim ve Ziya Hoca'nın gayretiyle sona ereceğiz.

Talih utansın!

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 10:53
TEKLİF BEKLENİYOR
Trabzonspor’da ilk yarıda bekleneni veremeyen Musampa’nın kulüp çıkarları doğrultusunda satılabileceği belirtildi. Kendisine ödenen bonservis bedelinden fazla bir miktarda Trabzonspor’a teklif gelmesi halinde yönetimin, bu teklifi hemen değerlendirmeye alacağı ve bu futbolcuyu satmaya hazır olduğu öğrenildi.

KULÜP ÇIKARLARI ÖNEMLİ
Ligin ilk yarısında kendisinden bekleneni bir türlü veremeyen ve Antalya kampına da iki gün geç katılan futbolcu hakkında son kararı teknik Direktör Ziya Doğan verecek. Bilindiği gibi Doğan, idmanlarda ve sahada koşmuyor diye futbolcuyu sürekli uyarıyordu. Haşim Sayıtoğlu ile Perekli dün akşam bir toplantı yaptı.

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 10:54
neden saçmaladı anlamadım. kopyala yapıştır yaptım ikisinde de abuk sabuk mesajlar verdi.. uyuşmadı demek...

sosn seferde düzelttik çok şükür..

neyse velhasılı, musampa da satılıkmış..

bu gidiş nereye....?

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 10:59
Trabzonspor’da Asbaşkan ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, yapılan tüm transferleri veto ediyor. Sayitoğlu, sezon başında da Faruk Kanca’nın Brezilya’da anlaştığı futbolcuları veto ederek Musampa nın transferini gerçekleştirmişti.Sayitoğlu şimdide Brezilya’nın İnternacional takımından takas ile alınması gündemde olan Edinho’yu veto ediyor. Sayitoğlu’nun bu tavırları bordo-mavili taraftarlar ve yöneticiler tarafından tepki almaya başladı.

taka gazetesi

ne denir bilmem ki...

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 11:02
MARCE KALSAYDI ZİYA GİTSEYDİ!
Trabzonspor'da Wolsfburg'a satılan Marcelinho ile ilgili olarak Sicil Kurulu Başkanı Tayfun Sezer, şok sözler sarfetti. Zigana TV'deki 'Dobra Dobra' programında Sezer, "Marce ikinci yarıda bu takıma çok şey katacak gibi görünüyordu. Böyle bir oyuncunun satılmasına karşıyım. Yönetim herkesi satıyor, neden şu Ziya Doğan'ı da göndermiyor? 'Marce gitsin' diyen Ziya Doğan bence gitmeli, Marcelinho kalmalıydı" dedi.

karadeniz gazetesi

hay ağzına sağlık...
1-2 tane aklı yerinde erk sahibi var demek.

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 11:18
Doğan “duvar” örüyor

15 Ocak 2007 Pazartesi

Cavcav’dan 3 istek
Ligin ilk yarısında yaşanan defans hatalarıyla canından bezen Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, “taş” gibi bir savunma bloğu hazırlamanın derdine düştü. Transferde önceliği bu mevkiye veren Doğan, Çağdaş ve Stepanov’un yanına, Sakarya’da kiralık oynayan Erdinç’i ekledi. Kadro dışı bırakılan Fatih Akyel’in affı da gündeme gelirken tecrübeli teknik adam G.Birliği’nin vazgeçilmezi Risp’in transferinde de ısrarlı. Marcelinho’nun boşluğunu Başkent ekibinin Mısırlısı Ayman ile doldurmayı planlayan Ziya Hoca’nın, Gençler’den istediği bir diğer oyuncu ise sağ bek Erkan. Bordo-mavili Yönetim bu 3 oyuncunun transferi için tekrar İlhan Cavcav’ın kapısına dayanmış durumda.

Orta saha ne olacak?
Tüm ağırlığını savunmaya veren Trabzonspor’da orta sahanın durumu ise pek parlak görünmüyor. Szymkowiak’ı elinden kaçıran, Marcelinho’yu Wolfsburg’a satan bordo-mavililer Hollandalı Musampa’yı da gözden çıkardı. Doğan’ın “Koşmuyor, mücadele etmiyor” diye eleştirdiği futbolcu uygun bir alıcı olması halinde satılacak. Bu mevkii için tek hamlesi Ayman olan Trabzonspor’da camianın istediği bir diğer isim ise Edinho. Internacional’ın Eller’e karşılık vermeye hazır olduğu Brezilyalı, oyun kuruculuğunun yanı sıra top çalmadaki başarısıyla da ön plana çıkıyor. Erdinç’in olduğu bir kadroda Risp’in gereksiz olduğunu düşünen camia, tercihin Edinho’dan yana yapılması için yönetime baskı yapıyor.

türkiye gazetesi

Bahtiyar
15.01.2007, 11:24
marcenin boşluğunu aymanmı dolduracak tam ziya mantalitesi.

sbay
15.01.2007, 11:27
http://www.gunebakis.com.tr/resim/trabzonucokseviy.jpg

"TRABZON’U ÇOK SEVİYORUM"

Trabzonspor’un kadro dışı bırakılan futbolcusu Fatih Akyel, Trabzon’u ve Bordo-Mavili takımı çok sevdiğini söyledi. Affedilip edilmeyeceği henüz belli olmayan ve şu anda ortada kalan Fatih Akyel, "Geçen sezon Trabzonspor’da çok iyi performans sergiledim Taraftarın beni sevdiğini hissettim. Aynı şekilde ben de Trabzonspor’un taraftarını çok sevdim" dedi. Disiplinsiz hareketlerden dolayı kadro dışı kaldığını söyleyenlere cevap veren Fatih Akyel, "Vahid hoca zamanında Trabzon- spor’a geldim. Hiçbir disiplinsizlik yapmadım. Aynı şekilde Lazaroni zamanında da bu gibi şeyleri yaşamadım" dedi.

Doğan’la Her Şey Değişti
Fatih daha sonra ise, "Ziya Hoca geldi şartlar tamamen değişti. Onun kendi koyduğu kurallara karşılık veremeyeceğimi söyledim. Takımda görülen bazı olayları göz ardı etmemek lazımdı. Bu olayları Ziya Hoca da biliyordu. Ziya Hoca gelene kadar her şey güzel gidiyordu. Szymek’de sorunlar yaşadı. Onun da dönmemesine üzüldüm. Sanıyorum baskılardan dolayı bunaldı, ailevi sorunları yaşıyordu" ifadelerini kullandı. Haşim Sayitoğlu’nun futbolun başına getirilmesinin çok doğru bir karar olduğunu da söyleyen Fatih Akyel şu ifadeleri kullandı:

Futbolun İçinden Geldi
“Haşim Abi futbolun içinden gelen birisi… İşine karışılmadığı zaman Trabzonspor’u düzlüğe çıkaracağına inanıyorum." Kadro dışı kalmasına gerekçe olan olaya da değinen Fatih Akyel, "Maçtan sonra İstanbul’a gidip gelmemden ve uçağı kaçırmamdan dolayı kadroya alınmadım. Olay çok büyütüldü. Fenerbahçe maçında oynamayı çok isterdim. Trabzonspor’a geldiğim günden beri formayı iyi taşıdığıma inanıyorum. Trabzonspor’da çok güzel günler geçirdim. Kaliteli bir kadrosu var ikinci yarı Türkiye kupasını almak için mücadele eder" dedi

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 11:32
marcenin boşluğunu aymanmı dolduracak tam ziya mantalitesi.

çanakkale geçilmezi oynayacağız anlaşılan 2. yarı...
bu kafadaki yönetim ve hoca dan ne bekliyoruz ki
musampayı da satacaklarmış...
bela bile okumuyorum artık..

sbay
15.01.2007, 11:54
http://image.haber3.com/spor3/haber/58992.jpg
Trabzon'da neler olmuş neler !
Aktuğ ve Albayrak yönetimleri zamanında tam 40 milyon $ harcandı ama..

Aktuğ ve Albayrak yönetimleri, 26 yeni futbolcu transfer ederken yaklaşık 40 milyon dolar harcadı. Bu dönemde ise bordo-mavililerden 28 futbolcu ayrıldı.Trabzonspor’da sadece son 30 ayda 50 oyuncu forma giydi, 7 kez hoca değişti

Trabzonspor, son 2.5 sezonda sergilediği kadro sirkülasyonuyla dünya rekoru kırdı. 1984 yılından bu yana şampiyonluk yüzü görmeyen bordo-mavili takımda temmuz 2004’ten bu yana 30 ayda 25 yeni transfer yapıldı, 50 farklı oyuncu forma giydi, 28 isim de gönderildi. Bu dönemde Atay Aktuğ ve Nuri Albayrak başkanlık yaparken 7 kez teknik direktör değişimi yaşandı. Ziya Doğan 2 kez göreve gelirken, İhsan Derelioğlu, Şenol Güneş, Orhan Çıkrıkçı, Vahid Halilhodziç ve Lazaroni takımın başında bulundu.

YABANCILARI DERT

Özellikle yabancı konusunda tarihi ’fiyasko’lar yaşayan bordo-mavili takım Thijs, Szymek, Tomas Jun, Eller, Djokaj, Marcelinho kazaları ile büyük yara aldı. Belçikalı Thijs için 2 ay uğraşan Trabzon, bu oyuncuyu 5 ay sonra gönderdi. Tomas Jun’a 5 yıllık imza attırıp 2.5 milyon Euro’yu sokağa atan Trabzonspor, bu sezon Marcelinho’yu 2 milyon 325 bin Euro’ya alıp, 2 milyon 750 bin Euro’ya geri sattı. Karadeniz ekibi yerli ve yabancı transferinde 26 oyuncu için 40 milyon doların üzerinde bir para harcadı.

11.5 MİLYON EURO

2004’te Szymek, Özgür, Lee, Celaladdin, Adem, Thijs’i alan Trabzon geçen yıl Jefferson, Eller, Jun, Kürşat, A.Şahin, Fatih Akyel, Stepanov, Ö.Rıza, Djokaj, Ferhat transferleriyle başarı aradı. Bu sezon Çağdaş, M.Ocak, Musa Büyük, Marcelinho, Cem Demir, Umut, Ersen, M.Keçeli ve Musapma’yı almasına rağmen tarihin en kötü ilk yarısını yaşayan bordo-mavilililer, Fatih’i 7.5, Tolga’yı 4 milyon Euro’ya sattı

sbay
15.01.2007, 11:56
http://image.haber3.com/spor3/haber/54597.jpg
'Trabzon bir kabustu !'
Trabzonspor'dan ayrılan ve Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho'dan beklenmedik sözler..
takımdan Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho, Türkiye'ye gelmesinin bir hata olduğunu söyledi. Brezilyalı futbolcu, "Trabzon'u bundan sonra aklıma bile getirmem" dedi..

BURADA KENDİMİ YALNIZ HİSSETTİM

Marcelinho bombaladı... Trabzonspor'dan Wolfsburg'a transfer olan Brezilyalı yıldız, Bundesliga'ya yeniden döndüğü için çok mutlu olduğunu söyleyerek, "Trabzon'a gitmek benim için en büyük hataydı. Burada sosyal hayatım yoktu. Kendimi bu kentte her zaman yalnız hissettim" diye konuştu.

DÜNYAYI VERSELER BİLE DÖNMEM

Trabzonspor'dan erken kurtulmasının kendisi için büyük şans olduğunu dile getiren Marcelinho, "Buradaki günlerim benim için kabustan farksızdı. Bir daha Trabzonspor'un adını bile anmam. Bana dünyaları verseler buraya dönmem söz konusu olamaz. Kurtulduğum için çok mutluyum" dedi.

demokles
15.01.2007, 12:00
'Trabzon bir kabustu !'
Trabzonspor'dan ayrılan ve Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho'dan beklenmedik sözler..
takımdan Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho, Türkiye'ye gelmesinin bir hata olduğunu söyledi. Brezilyalı futbolcu, "Trabzon'u bundan sonra aklıma bile getirmem" dedi..

Marcelinho bombaladı... Trabzonspor'dan Wolfsburg'a transfer olan Brezilyalı yıldız, Bundesliga'ya yeniden döndüğü için çok mutlu olduğunu söyleyerek, "Trabzon'a gitmek benim için en büyük hataydı. Burada sosyal hayatım yoktu. Kendimi bu kentte her zaman yalnız hissettim" diye konuştu.

Trabzonspor'dan erken kurtulmasının kendisi için büyük şans olduğunu dile getiren Marcelinho, "Buradaki günlerim benim için kabustan farksızdı. Bir daha Trabzonspor'un adını bile anmam. Bana dünyaları verseler buraya dönmem söz konusu olamaz. Kurtulduğum için çok mutluyum" dedi.

Haklı burası yıldızlar için çok basit bir kent anelkalar bile istanbulda yaşıyamazken marce ne yapsın burada...

Mehdi
15.01.2007, 12:01
yolun açık olsun marce.biz seni herşeye rağmen sevdik.onca yanlış hareketine karşın yuhalamadık.seni omuzlarda karşıladık,her maç alkışla uğurladık.sende kabahat yokki.seni yıldız diye getirip faydalanmayı bilmeyenler utansın

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 12:03
yıldız oyunculara birşeyler sunacaksın abi. ne sunduk adama.?
şehrin küçük kent olmasının eksikliğini giderecek heyecanı verebildik mi adama?
almanyadan türkiyeye küme düşmemeye oynayan, başında oyuncuların mevkiilerinden bihaber bir hoca bulunduran, devamlı büyük oyuncu satıp vasıfsız oyuncu alan,tribünleri 90 dakka çekirdek çıtlayan,hocası yıldızları pasifize edip postalama derdine düşmüş bi takımda oynamaya mı geldi?
ne işi var marcelinho gibi adamın bu vasıflardaki bi takımda.

tersi durum olsaydı eminim kentin küçük olmasını hissetmezdi bile.

Mehdi
15.01.2007, 12:05
abi Allah aşkına.bu adam buraya futbol oynamayamı geldi yoksa şehir gezisi yapmayamı.akmerkezde,beşiktaşta,kadıköyde gezmesini herkes yapar.yani kabahati başka birşeye bulamadıda şehirde buldu.

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 12:07
abi Allah aşkına.bu adam buraya futbol oynamayamı geldi yoksa şehir gezisi yapmayamı.akmerkezde,beşiktaşta,kadıköyde gezmesini herkes yapar.yani kabahati başka birşeye bulamadı şehire buluyo

şehir bahanesi bu işin.
bu kadar berbat bir ortamda adam ne deseydi giderken,
takımdan bi halt olmaz, hocası beş para etmez, yönetimi zaten yok, benim gibi adamın oynayacağı yer değil deyip aşşağılasa daha mı hoş olurdu.
adam gene en nazik yerden vurmuş bence.

Mehdi
15.01.2007, 12:08
şehir bahanesi bu işin.
bu kadar berbat bir ortamda adam ne deseydi giderken,
takımdan bi halt olmaz, hocası beş para etmez, yönetimi zaten yok, benim gibi adamın oynayacağı yer değil deyip aşşağılasa daha mı hoş olurdu.
adam gene en nazik yerden vurmuş bence.

hah.anlatmak istediğim buydu.çok yaşa.şehir bu işin bahanesiydi.

volkanferhan
15.01.2007, 12:09
ben yukardaki haberin doğru olduğuna inanmıyorum.resmen bizi ve TRABZON u assağılamıs haberde..saçmaaaa

Faik Yılmaz
15.01.2007, 12:13
işte şampiyonluğa oynayan büyük hedefleri olan bi takımı ne hale getirdiler....

marcenin böyle konuşması konuşturulması takımı küme düşmemeye oynatan yönetimin eseridir...

şampiyonluğa oynayan bi kadromuz olsaydı marcede gitmezdi.....

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 12:17

marcenin böyle konuşması konuşturulması takımı küme düşmemeye oynatan yönetimin eseridir...

aynen katılıyorum.
konuşana değil konuşmasına sebep olanlara bakmak lazım.
adamlar oyuncuların maç bşaı ücretlerini ödeyemeyecek duruma getirmişler takımı..

40m dolar abi.
1 senede 40m dolar harca, takımın 13. kasada fareler cirit atıyor.
kim ne yapsın bu takımı bizden başka.

Travelair
15.01.2007, 12:17
Yine de yaptığı ayıp. Ekmeğini yediği, Almanya'da 2 sezonda kazanacağı parayı yarım sezonda önceden peşin kazandığı bir yere kabus gibi bir yer, öldürseler dönmem demek nankörlük. Formayı yere fırlatan bir oyuncuyu efendi deyip yıldız deyip başımızın tepesine koyarsak o da böyle demeçler verir. Bizi dışarda zor duruma düşürür. Onun için futbolcunun karakterli olanını seçeceksin, ağzını açıp geçmişte yaşadığını, yanlış veya doğru, milletin ağzına düşürmeyecek. Tabi dünkü çocuk Jun'la başladı bu furya , Eller Simek derken Marcelinho da başarısızlığına bir kulp bulmak zorundaydı. Sana para yetiştirelim gönlünü hoş tutalım diye takım arkadaşların maç başılarını alamaz oldu Marcelinho. Bari onlara saygı gösterip kulübüne laf etmeseydin. Başarısızlığına kulp bulmasaydın. Anladınız mı artık arkadaşlar futbolcunun futbol kalitesi kadar karakterinin de en az o kadar önemli olduğunu?

Şenol YİĞİT
15.01.2007, 12:27
Son haber, site girişinde tüm detaylarıyla verilmemiş. Ben en ince detayına kadar olmasa da, haberi size daha geniş bir özet geçeyim:

1-Cumartesi günü, TS transfer komitesi başkanı İbrahim bilmem ne ve pek sevgili(!)Ziya Doğan başkanı arayıp 3 oyuncu için konuşuyor. Parada anlaşılıyor. Ancak başkan, aynı gün akşam saat 21'e kadar kulübe veya işyerine bir faksla artık net bir şekilde son kararın bildirilmesini istiyor TS tarafından. Sanırım bir nevi resmiyete dökülme prosedürünün gerçekleşmesini istiyor.

2-Cavcav Antalya'ya, takımın yanına, vardığı pazar günü hiçbir faks alınmadığını öğreniyor. Akabinde sevgili zavallı Ziya Doğan menajerler vasıtasıyla arıyor Cavcav'ı ve pazartesiye bu işin kesin sonuçlanacağını söylüyor ancak Cavcav Rips(evet, başkan net olarak 2 telaffuzunda da Rips dedi Risp'e. Ertuğrul Eryiğit'e özürlerimizle...) ve Erkan'ın gönderilmesinin artık kesinlikle mümkün olmadığını kendisine belirtiyor, daha önce söylediği söz gereği. Ancak Ayman'ı hala Trabzon'a vermek istediklerini ekliyor.

Şimdi haberin detayına, cümlelerin arkasındaki manalara gelirsek...

Cavcav aşağıdaki anlama gelen sözler sarf etti pazar günkü reddini anlatırken:

Erkan, Rips ve Ayman takımımızın %30 eder, 3 futbolcu. Kupa maçımıza 1 hafta kaldı ve bu kadar uzaması artık işimize gelmez bu transferlerin. Çünkü alternatiflerini takıma oturtmakta problem yaşarız. Rips'in alternatifini bulduk, onu beklemede tutuyoruz ancak pazartesi diyorlar hala, o yüzden bu iş yatar.

Özellikle ilk cümlenin başkana teknik direktörümüz tarafından birebir söylendiğine dair her şeyine bahse girerim. Yani Mesut Bakkal, kesinlikle takımının iskeletinin gönderilmesine karşı olduğu gibi, anti-propagandayı da layıkıyla yapmış başkana ve meyvelerini bugün itibariyle topladık zannediyorum. Yani cumartesi faksı, cart-curt biraz bahane gibime geliyor. Efe'nin, taaaa transfer söylentileri ilk çıktığında ''TS YÖNETİMİNİN BU TRANSFERİ YAPABİLECEK ÇAPTA YÖNETİCİLERDEN OLUŞMADIĞINI'' belirttiğini hatırlıyorum. %100 haklı çıktı.

Ayman konusu ise şöyle; onun yerine Brezilyalı aldığımız ve takımda hali hazırda bu transfer hariç 3 önlibero da bulunduğu için(Nas-Kerem-Sedat) Ayman gönderilmesi gereken bir adam pozisyonuna geldi. Mutual bir durum sözkonusu. Hem fellik fellik önlibero -hatta fetişizm boyutunda Ayman- arayan bir Ziya Doğan ve önliberosunu iyi fiyata okutabileceğinden emin bir Cavcav. Bence bu transfer bitmiş durumda.

Ama öyle veya böyle Rips(!)-Erkan'ın takımda kalması çok sevindirici gelişme. Hepimizin gözü aydın.
(Gençlerbirliği taraftar sitesinden alıntıdır)

aaahmet61
15.01.2007, 12:27
yazık marcelinho sana ekmek yemişsin burdan.bu haber inşallah doğru değildir.ama maalesef yıldızları elimizde tutamıyoruz.eğer bu şehir bu kadar küçük futbolcuyu bu kadar boğuyorsa yıldızları .artık stadı istanbulda yapmamızın zamanı geldi.demekki trabzonda şampiyon olmamız imkansız.camppel ,marcelinho.ogun abdullah tolunay,gökdeniz(bir ara fenere imza atmıştı) hiçbiri trabzonda duramadı.bence stadı yanlış yerde yapıyoruz.inşallah 2. yarı düzelir trabzonum

Cengiz Çubukcu
15.01.2007, 12:32

84'ten beri şampiyonluğa öyle ya da böyle oynayamıyoruz (1-2 kere hariç), hedefler büyük ama gerçekler de acı...adam açıklamalarında eğer gerçekse trabzonda sıkıldığını söylemiş, demek oluyor ki biz transferleri şehrin sosyal yapısına uyum sağlayacak oyunculardan yapmalıyız..bu problem sırf bu yönetime indirgenemez....campell olayını unutmayın, norveçli rekdalın trabzona gelip hemen geri dönüşünü hatırlayın....bize en fazla 3 yabancı lazım bunlar da gelecek vaadeden, yaşı genç, milli takımda oynama potansiyeli olan, ekonomik yönden rahat olmayan ülkelerin futbolcularından olmalıdır..

Vkgz
15.01.2007, 12:35
adamın yyaşadığı şehirlerle trabzonumuz aynı değil malesef

Vkgz
15.01.2007, 12:37
dünden beri transfer haberi bekliyorum hala haraket yok

Faik Yılmaz
15.01.2007, 12:39
84'ten beri şampiyonluğa öyle ya da böyle oynayamıyoruz (1-2 kere hariç), hedefler büyük ama gerçekler de acı...adam açıklamalarında eğer gerçekse trabzonda sıkıldığını söylemiş, demek oluyor ki biz transferleri şehrin sosyal yapısına uyum sağlayacak oyunculardan yapmalıyız..bu problem sırf bu yönetime indirgenemez....campell olayını unutmayın, norveçli rekdalın trabzona gelip hemen geri dönüşünü hatırlayın....bize en fazla 3 yabancı lazım bunlar da gelecek vaadeden, yaşı genç, milli takımda oynama potansiyeli olan, ekonomik yönden rahat olmayan ülkelerin futbolcularından olmalıdır..

b,de bizim yapımıza uygun yabancılar bulmakta lazım.. önümüzde şota örneği var..yapımıza uygun bizi bilen futbolcular bulmamaız gerekiyor.. rus liginde çok kaliteli ve ucuz adamlar var nedne o tarafa hiç bakmıyoruz anlamadım.. marce bunun için gitmedi ama sözleşmesi bitince büyük ihtimalle gitmek isteyecekti....

yaşı genç her futbolcuda ülkesinde ayrılmak istemez uyum sorunu filan çıkar.... çünkü genellikle böyle futbolcular ülkerinden başka yerde oynanmaış oluyorlar...

ancak marcenin gitmesi ancak ve ancak yönetimin hatasıdır.... buda acı bir gerçektir....

büyük takımız diyoruz ama kimse bizde oynamak istemiyor..... geçen yıl bizim alamadığımız bilal kısa denilen sıradan bir futbolcuyu bile ankaraspora kaptırıyoruz.. bu acizliktir, bu takmın büyüklüğünün farkında olmamaktır...

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 12:41
önceki başkanlar döneminde de bu kulübe yabancılar geldi, ben hiç faruk özak sadri şener gibi gibi başkanların bulunduğu dönemde böyle bir açıklama duymadım.
karakter sahibi olduğundn dahi şüphe ettiğim adamların yönettiği bir kurumda futbolcuların karakter tahliline sıra gelmiyor maalesef.
yöneticilerin birbirlerini yalancı drumuna düşürdüğü bir kulüpte futbolcunun giderken dümdüz gitmediğine şükrediyorum ben.

ama işin özüne gelirsek söylediklerini tabii ki kabul etmiyorum. yediği kaba pislemek dahi diyebilirim. adamı yargılarken de sebeplerini es geçmeyelim.
neyse gitti artık.
bakalım sırada kim var.
daha ne kadar küçüleceğiiz..

blackseastorm un yaptığı bilal yorumunun altına imzamı atarım.
ne hallere düştüğümüzün acı bir tezahürüdür bu.
artık ankara belediye spor a giden adamlar buraya gelmek istemiyor.
hem de geldiği yer malatya.
yani öyle metropolden gelmiyor.

Fatih
15.01.2007, 12:41
marcelinhonun bu sözleri sölediğine inanmıyorum ben medyanın çarpıtması asıl amaç trabzonsporu kötülemek

Mert67
15.01.2007, 12:51
marcelinhonun bu sözleri sölediğine inanmıyorum ben medyanın çarpıtması asıl amaç trabzonsporu kötülemek
kesinlikle aynı düşüncelere sahibim.

champions
15.01.2007, 12:51
"MESELE VERİLEN SÖZLERİN TUTULMASI MESELESİDİR"
Trabzonspor'un Anadolu Kulüplerinin öncüsü olduğunu belirten Cavcav, "Anadolu kulüplerinin temsilcisi Trabzonspor'un da ayakta kalması adına :D Ayman için opsiyonu açık tutuyoruz:mad: ancak diğer oyuncular için şu andan itibaren transfer mümkün değil. Futbolcularımla da konuştum, şu andan itibaren mesele para meselesi değil:confused: , verilen sözlerin tutulması meselesidir" dedi

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 12:53
Trabzonspor'un Anadolu Kulüplerinin öncüsü olduğunu belirten Cavcav, "Anadolu kulüplerinin temsilcisi Trabzonspor'un da ayakta kalması adına :D Ayman için opsiyonu açık tutuyoruz:mad: ancak diğer oyuncular için şu andan itibaren transfer mümkün değil. Futbolcularımla da konuştum, şu andan itibaren mesele para meselesi değil:confused: , verilen sözlerin tutulması meselesidir" dedi

ayakta kalmak için cavcav ın insafına da kaldık yani....
sözlerin tutulmadığı da söylenmiş.
bu yönetimin son 10 günde yaptığı skandalları trabzon tarihini toplasak bulamayız ..

Fatih
15.01.2007, 12:53

ne hallere düştük yaa ilhan cavcavın insafına kaldık yani öle mi bu kadar da düşülmezki yaa

Travelair
15.01.2007, 13:01
İnsafını bırakın adam resmen Trabzonspor'u kullanarak kendini yüceltiyor reklamını yapıyor. Bu adam değil mi feybe marşı eşliğinde elinde feybe forması en büyük feybe diyen? Ölümlü, içkili trafik kazalarına karışan? Olay mahallini terkedip milleti ayazda 8 saat donduran? Aklı sıra sırtımızdan prestij kazanmaya çalışıyor. Bizim yönetimi bir kenara koydum :mad:, "Trabzonspor'un ayakta kalması adına Ayman opsiyonunu açık tutuyorum" ne demek? Bu adamdan tek futbolcu almam bana kalsa. Bu insanlara Trabzonspor ismini peşkeş çektirmiyorlar mı sinir olmamak içten değil. Allah'lık yönetimimiz var bakalım günahlarını nasıl sevaba çevirecekler?

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 13:03
İnsafını bırakın adam resmen Trabzonspor'u kullanarak kendini yüceltiyor reklamını yapıyor. u adam değil mi feybe marşı eşliğinde elinde feybe forması en büyük feybe diyen? Aklı sıra sırtımızdan prestij kazanmaya çalışıyor. Bizim yönetimi bir kenara koydum :mad:

birileri kaldırıp yönetimden bir tarafa koysa bunları da rahatlasak.

28TS61
15.01.2007, 13:03
su cavcav trafik kazalarindan dolayi ceza evine girse coik guzel olur ama nerde öyle ceza verecek devlet

bordoylamavi
15.01.2007, 13:14
'Trabzon bir kabustu !'

marcelinho severler ne diyecek bu sözlere

Mert67
15.01.2007, 13:16
bence medyanın çarpıtması ben asla böyle şeyler diyeceğine inamıyorum.

Salih61
15.01.2007, 13:17
TRABZON'A VEDA ETTİ
Wolsfburg?la anlaşan Trabzonspor'un Brezilyalı yıldızı Marcelinho, önceki akşam eşyalarını toplamak için Trabzon'a gelirken, dün de idmanda futbolcu arkadaşlarıyla vedalaştı. Trabzonspor'da güzel günler yaşadığını, Trabzon?un kendisi için hep özel kalacağını ifade eden yıldız oyuncu, "Trabzonspor'a sahada da beklenen katkıyı sağlamak isterdim ama olmadı. İnanıyorum ki Trabzonspor ikinci yarıda hak ettiği yere gelecek" dedi.

Marcelinho sana çok tşk ederiz her ne olursa olsun her zaman kalbimizde olacaksın tekrar tşk ederim yolun açık olsun

demokles
15.01.2007, 13:17
http://image.haber3.com/spor3/haber/58992.jpg
Trabzon'da neler olmuş neler !

Aktuğ ve Albayrak yönetimleri, 26 yeni futbolcu transfer ederken yaklaşık 40 milyon dolar harcadı. Bu dönemde ise bordo-mavililerden 28 futbolcu ayrıldı.Trabzonspor’da sadece son 30 ayda 50 oyuncu forma giydi, 7 kez hoca değişti

Trabzonspor, son 2.5 sezonda sergilediği kadro sirkülasyonuyla dünya rekoru kırdı. 1984 yılından bu yana şampiyonluk yüzü görmeyen bordo-mavili takımda temmuz 2004’ten bu yana 30 ayda 25 yeni transfer yapıldı, 50 farklı oyuncu forma giydi, 28 isim de gönderildi. Bu dönemde Atay Aktuğ ve Nuri Albayrak başkanlık yaparken 7 kez teknik direktör değişimi yaşandı. Ziya Doğan 2 kez göreve gelirken, İhsan Derelioğlu, Şenol Güneş, Orhan Çıkrıkçı, Vahid Halilhodziç ve Lazaroni takımın başında bulundu.

YABANCILARI DERT

11.5 MİLYON EURO

2004’te Szymek, Özgür, Lee, Celaladdin, Adem, Thijs’i alan Trabzon geçen yıl Jefferson, Eller, Jun, Kürşat, A.Şahin, Fatih Akyel, Stepanov, Ö.Rıza, Djokaj, Ferhat transferleriyle başarı aradı. Bu sezon Çağdaş, M.Ocak, Musa Büyük, Marcelinho, Cem Demir, Umut, Ersen, M.Keçeli ve Musapma’yı almasına rağmen tarihin en kötü ilk yarısını yaşayan bordo-mavilililer, Fatih’i 7.5, Tolga’yı 4 milyon Euro’ya sattı

spor3.com

Bahtiyar
15.01.2007, 13:20
TRABZON'A VEDA ETTİ
Wolsfburg?la anlaşan Trabzonspor'un Brezilyalı yıldızı Marcelinho, önceki akşam eşyalarını toplamak için Trabzon'a gelirken, dün de idmanda futbolcu arkadaşlarıyla vedalaştı. Trabzonspor'da güzel günler yaşadığını, Trabzon?un kendisi için hep özel kalacağını ifade eden yıldız oyuncu, "Trabzonspor'a sahada da beklenen katkıyı sağlamak isterdim ama olmadı. İnanıyorum ki Trabzonspor ikinci yarıda hak ettiği yere gelecek" dedi.

Marcelinho sana çok tşk ederiz her ne olursa olsun her zaman kalbimizde olacaksın tekrar tşk ederim yolun açık olsun

..............aynen

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 13:20

hala kişiler üzerine anlaşılmaz şekilde takılıyorsunuz anlamıyorum.
marcelinho veya bi başkası beni ilgilendirmez.
büyük topçu satarsan büyük topçu alırsın.
bu büyük takım özelliğidir.

10 milyonluk banknot verip yerine 3 tane 50 kruşluk metal para almanın büyük takım olmakla ilgisi yok.
marcelinho yu beğenmiyorsan yollarsın, yerine de o ayarda adam alırsın.
alabiliyorsan büyüksün. yoksa küçülüyorsun demektir.
tıpkı fatih giderken olduğu gibi.
fatih marcelinho hami şota x,y,z farketmez....
bunun adı hedef küçültmektir.
zaten küçük olan yönetimin takımı da kendine benzetmesidir.

Bahtiyar
15.01.2007, 13:23

bişey demeye gerek varmı? görünen köy kılavuz istemez.

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 13:24
TRABZON'A VEDA ETTİ

bu da sanırım yeterli cevap olmuştur, herne kadar şahsı üzerinden girilen tartışmaları önemsemesem de.

28TS61
15.01.2007, 13:29
biri cikip marcelinhoyu kötülüyo herkes inaniyo
digeri cikip marcelinho iyi diyor herkes inaniyor
hepsi dedikodu baska bisey degil
marcelinhonun agzindan ne cikarsa onun hakkinda yorum yapilmalidir bence

Mehmet Fatih Yavuz
15.01.2007, 13:32
biri cikip marcelinhoyu kötülüyo herkes inaniyo
digeri cikip marcelinho iyi diyor herkes inaniyor
hepsi dedikodu baska bisey degil
marcelinhonun agzindan ne cikarsa onun hakkinda yorum yapilmalidir bence

herşeyin bu kadar bozuk olduğu bir takımda sorun edilecek son şey topuların demeçleri...
ondan öncesini bi temizlesinler topçuların çenesi otomatik kapanır zaten.

Emre7
15.01.2007, 13:37

Trabzonspor’un kadro dışı bırakılan futbolcusu Fatih Akyel, Trabzon’u ve Bordo-Mavili takımı çok sevdiğini söyledi. Affedilip edilmeyeceği henüz belli olmayan ve şu anda ortada kalan Fatih Akyel, "Geçen sezon Trabzonspor’da çok iyi performans sergiledim Taraftarın beni sevdiğini hissettim. Aynı şekilde ben de Trabzonspor’un taraftarını çok sevdim" dedi. Disiplinsiz hareketlerden dolayı kadro dışı kaldığını söyleyenlere cevap veren Fatih Akyel, "Vahid hoca zamanında Trabzon- spor’a geldim. Hiçbir disiplinsizlik yapmadım. Aynı şekilde Lazaroni zamanında da bu gibi şeyleri yaşamadım" dedi.

Doğan’la Her Şey Değişti
Fatih daha sonra ise, "Ziya Hoca geldi şartlar tamamen değişti. Onun kendi koyduğu kurallara karşılık veremeyeceğimi söyledim. Takımda görülen bazı olayları göz ardı etmemek lazımdı. Bu olayları Ziya Hoca da biliyordu. Ziya Hoca gelene kadar her şey güzel gidiyordu. Szymek’de sorunlar yaşadı. Onun da dönmemesine üzüldüm. Sanıyorum baskılardan dolayı bunaldı, ailevi sorunları yaşıyordu" ifadelerini kullandı. Haşim Sayitoğlu’nun futbolun başına getirilmesinin çok doğru bir karar olduğunu da söyleyen Fatih Akyel şu ifadeleri kullandı:

Futbolun İçinden Geldi
“Haşim Abi futbolun içinden gelen birisi… İşine karışılmadığı zaman Trabzonspor’u düzlüğe çıkaracağına inanıyorum." Kadro dışı kalmasına gerekçe olan olaya da değinen Fatih Akyel, "Maçtan sonra İstanbul’a gidip gelmemden ve uçağı kaçırmamdan dolayı kadroya alınmadım. Olay çok büyütüldü. Fenerbahçe maçında oynamayı çok isterdim. Trabzonspor’a geldiğim günden beri formayı iyi taşıdığıma inanıyorum. Trabzonspor’da çok güzel günler geçirdim. Kaliteli bir kadrosu var ikinci yarı Türkiye kupasını almak için mücadele eder" dedi

eğer bu söler ona aitse ben onun affedilmesinden yanayım en azından erdinç kazmasından kurturuluruz

Emre7
15.01.2007, 13:41

yorumun ona ait olduğunu kim söyleyebilir eğer gerçekse yorum yapalım kağıt parçalarının laflarına ki bu bir futbolcu için inanmam canlı olarak çıksın vede söylesin ki de ben izlediğimde öle bir şey yoktu ki de öyle olsa vedalaşmaya dahi gelmezdi

Emre7
15.01.2007, 13:46
kötü haber şimdi geldi eller idmana çıkmamış işin kötü tarafı izin de yok.... sanırım takım buldu kendine.............

ozcan_asanoglu
15.01.2007, 13:53
arkadaşlar marce haberlerine inanmayın.adam daha Trabzon'da yönetim ona plaket verecek, öyle bir açıklama yapar mı..adi medyanın uydurması tamamen...

------------------------------
Eller izinsiz olarak idmana katılmadı
Trabzonspor, 21 Ocak Pazar günü Konyaspor ile Fortis Türkiye Kupası'nda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Antrenmana daha önce bordo-mavili takımda oynamak istemediğini açıklayan Fabiano Eller katılmadı.
15 Ocak 2007 13:32
Yazı boyutunu büyütmek için

Teknik direktör semineri için Antalya'da bulunan Ziya Doğan'ın yer almadığı antrenmanı, yardımcı antrenör Fatih Kavlak yönetti.

Antrenmana daha önce bordo-mavili takımda oynamak istemediğini açıklayan Fabiano Eller katılmadı. Bu futbolcunun izinsiz olarak idmanda yer almadığı bildirildi.

Eller'in yanı sıra reklam çekimi için izinli olan Gökdeniz, hasta olan Feridun, sakatlığı süren Ömer Rıza çalışmada yer almadı. Ömer Rıza'nın, yarın İngiltere'den Türkiye'ye döneceği ve koşulara başlayacağı belirtildi.

Sakatlıkları bulunan Hasan Üçüncü ve Jefferson ise takımdan ayrı olarak bir süre koşu yaptı. Karın adalesinde ezilme olan Jefferson, antrenmandan sonra MR çektirmeye gitti.

Bu arada, Trabzonspor'un Wolfsburg Kulübü'ne verdiği Marcehinho'nun sözleşmesi bugün feshedildi. Yönetim kurulunun bu akşam Marcelinho'ya bir plaket vermesinin düşünüldüğü de kaydedildi. Brezilyalı oyuncu, yarın sabah Almanya'ya gidecek.

champions
15.01.2007, 13:56
neden plaket vereceklermiş marcelinhoya kaçmadığı için mi :eek:

ozcan_asanoglu
15.01.2007, 13:59
Eller ve Szymkowiak açıklaması..

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, bu sabah bordo-mavili takımın antrenmanına izinsiz olarak katılmayan Fabiano Eller'e bu tutumunu sürdürmesi halinde ceza vereceklerini söylerken, Polonyalı oyuncu Miroslaw Szymkowiak'ın avukatına da son ihtarı çektiklerini söyledi..

15 Ocak 2007, 13:34

Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, Fabiano Eller ile geçen hafta bir görüşme yaptıklarını ve kendisine bir kaç gün izin verdiklerini belirtti.

Fabiano'ya verilen iznin bugün dolduğunu ve bu futbolcunun bugünkü çalışmada yer alması gerektiğini ifade eden Sayitoğlu, ''Ancak izinsiz olarak çalışmada yer almadı. Kendisine ulaşılamadı. Herhangi bir izin de vermedik. Ancak daha görüşülmeyecek. Kendisi profesyonel bir futbolcunun yapması gerekeni yapacak. Aksi halde ceza alacak'' diye konuştu.

Fabiano Eller konusunda kendilerine resmi bir teklif gelmediğini ifade eden Sayitoğlu, bu oyuncunun eski kulübü İnternacional'dan kendilerine takas veya herhangi yolla bir teklifte bulunulmadığını belirtti.

SZYMKOWIAK İÇİN SON İHTAR

Trabzonspor Kulübü bordo-mavili kulübe mektup göndererek futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı oyuncu Miroslaw Szymkowiak'ın avukatına son ihtarı çekti. Asbaşkan Sayitoğlu, daha önce futbolcunun avukatından Szymkowiak'ın futbolu bıraktığına dair bir belgeyi Polonya Futbol Federasyonu kanalıyla istediklerini, ancak bunun kendilerine şu ana dek ulaşmadığını belirtti.

Szymkowiak'ın avukatına son ihtarı çektiklerini ifade eden Sayitoğlu, ''Eğer yazı gelmezse FIFA'ya konuyu bildireceğiz. Szymkowiak'ın bizim sözleşmeli oyuncumuz olduğunu, ancak izinsiz olarak kampa katılmadığını ve profesyonel futbolcunun yapması gerekenlere uymadığını bildireceğiz. Szymkowiak'ın sözleşmesini, hakları Trabzonspor Kulübü'nde saklı kalmak koşuluyla tek taraflı feshedebiliriz'' diye konuştu.

Berk Eren
15.01.2007, 14:18
Kayseri - KAYSERİ (DHA) - A milli takım ve Galatasaray'ın efsane kaptanı ve son olarak Gençlerbirliği'nin antrenörlüğünü yapan Bülent Korkmaz, Erciyesspor teknik direktörlüğüne getirildi. Genç teknik adam Korkmaz, İstanbuh'dan ayağının tozuyla kampa katılarak, futbolcularıyla tanışıp çalışmalara başladı. Erciyesspor'da Lorant'ın görevine son verilmesinin ardından anlaşmaya varılan ve Antalya'ya gelen Ümit milli takım antrenörü Tolunay Kafkas'ın ailevi nedenler yüzünden görev alamayacağını söylemesi üzerine, mavi siyahlılar teknik direktörlüğe Bülent Korkmaz'ı getirdi. Kulüp Başkanı Ziya Eren 'Bazı nedenler yüzünden Tolunay Kafkas bizimle çalışamayacağını söyledi. Anlayış göstererek, Galatasaray ve A milli takımın defalarca formasını giymiş , kaptanlığını yapmış, hırsı ve çalışma arzusuyla takdir ettiğimiz Bülent Korkmaz'la anlaşarak, teknik direktörlüğe getirdik. şimdi var gücümüzle, teknik direktörümüzün de görüşleri doğrultusunda transferi tamamlayıp, ligin ikinci yarısına zımba gibi gireceğiz' dedi. DHA'ya konuşan Bülent Korkmaz da 'Antalya kampına yeni katıldım. Futbolcu kardeşlerimle görüşüp, elbirliğiyle bu olumsuzluğu anlatıp ligde kalmanın yollarını arayacağımızı söyleyeceğim. Kayseri halkının yanımızda olması da , bize destek vermesi de bir avantaj. Karamsar değilim, el ele tüm güçlükleri aşmak için mücadele edeceğiz. herkesin yardımına ve katkısına ihtiyacımız var'şeklinde konuştu.

Hüseyin Çümen
15.01.2007, 14:52

Doğan’la Her Şey Değişti

Futbolun İçinden Geldi
yazık yani ziya şu adamdan ne istedi hayret bişey en az hata yapanlardandı o sırf taraftarın gözünü boyamak için bitirdi adamı bukadar küçük hesap lar peşinde olması ayıptır

Faik Yılmaz
15.01.2007, 15:08
Erdİncİ Gerİ Getİrecek Yerde Onu Afedelİm....

Cem Yavuz
15.01.2007, 15:22
Trabzonspor: Gençlerbirliği ile görüşmeler sürüyor...
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği’nde forma giyen futbolcular Ayman, Risp ve Erkan konusunda görüşmelerin sürdüğünü söyledi.
Hacıosmanoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ayman ve Risp’in transferlerinin gerçekleşme olasılığının olduğunu belirterek, "Erkan’ın transferi ise zor gözüküyor. Görüşmelerimiz bugün yarın sonuçlanır, ancak şu ana dek bitmiş bir şey yok" diye konuştu.
Erdinç’in Sakaryaspor ile sözleşmesini feshetmesinin kendileri dışında bir gelişme olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, şöyle konuştu:
"Erdinç, Trabzonspor’un oyuncusu, evladı. Trabzonspor’a dönerse ona sahip çıkacağız. Trabzonspor’un da ona her zaman ihtiyacı var. Daha önce Fatih, Hüseyin gibi oyuncular Trabzonspor’dan ayrılıp geri döndükten sonra daha başarılı oldular. Erdinç’e de döndüğü zaman vereceğimiz moral ve motivasyonla bu futbolcu tekrar milli takım formasına kavuşacaktır."

nedir kardeşim bu kepazelik...
Alttarafı iki tane sıradan adammm...
Sanki dünya starları bu adamlar...
30 gündür aynı terane...
Yok imza attı, yok vazgeçildi...
Yok cavcav söyle dedi..Yok ziya böyle dediş....

Bırakın allah askına bu işleri....
Risp gibi isveç liginde 20 tane adam bulursun...
Hemde konusulan rakamların 10 bir fiyatına...
Ayman desen hasan ın hüseyin in ruh ikizi...

Bizimkiler bir aydır bu adamlarla ugrasıyoer...
Paralı baskan isteyenler..
Bakın ne becerikli idarecilerimiz var...
Ne kadar vizyon sahibiler dimi...
Hani bunlar kurtaracaktı bizi...
Uyuyan devi uyandıracaktılar....
Ne uyandırması öldürüp rezil ettiler o devi...

Hacıosman oğlu seni artık ağlamakta kurtarmayacak...
Albayrak ile ziya ya artık yazı bile yazmak istemiyorum........
Ha birde Sayitoğlumuz var...
Bence havaalanına bir adam koysun da gece yarısı kaçan futbolculardan belki haberdar olur...
Bugün de Eller gitmiş....

Özge
15.01.2007, 15:22
Szymkowiak’ın avukatından resmi yazı istendi
Kulübümüze futbolu bıraktığını bildiren oyuncumuz Szmykowiak’ın avukatından bu konuyla ilgili Polonya Futbol Federasyonu kanalıyla resmi yazı talebinde bulunuldu.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu, yazının gelmemesi halinde konunun FIFA'ya bildirileceğini kaydederek, “Szymkowiak'ın sözleşmesini, hakları kulübümüzde saklı kalması koşuluyla tek taraflı feshedebiliriz” açıklamasında bulundu.

Özgür Öztürk
15.01.2007, 15:25
Szymkowiak’ın avukatından resmi yazı istendi
Kulübümüze futbolu bıraktığını bildiren oyuncumuz Szmykowiak’ın avukatından bu konuyla ilgili Polonya Futbol Federasyonu kanalıyla resmi yazı talebinde bulunuldu.

Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu, yazının gelmemesi halinde konunun FIFA'ya bildirileceğini kaydederek, “Szymkowiak'ın sözleşmesini, hakları kulübümüzde saklı kalması koşuluyla tek taraflı feshedebiliriz” açıklamasında bulundu.

Szymkowiak gidenden beri bu yazıyı istiyorlar. Kaç gün geçti be yavs.. Bu kadar beceriksiz bir yönetim olabilir mi. Bu haberi hemen hemen her gün görüyorum ve :mad:

Mehdi
15.01.2007, 15:31
Fiyasko rekoru

Trabzonspor, son 2.5 sezonda sergilediği kadro sirkülasyonuyla dünya rekoru kırdı. Aktuğ ve Albayrak yönetimleri, 26 yeni futbolcu transfer ederken yaklaşık 40 milyon dolar harcadı...

Aktuğ ve Albayrak yönetimleri, 26 yeni futbolcu transfer ederken yaklaşık 40 milyon dolar harcadı. Bu dönemde ise bordo-mavililerden 28 futbolcu ayrıldıTrabzonspor’da sadece son 30 ayda 50 oyuncu forma giydi, 7 kez hoca değişti

YABANCILARI DERT

11.5 MİLYON EURO

Mehdi
15.01.2007, 15:32
işte rekorumuz.hayırlı uğurlu olsun

Küçükalioğlu
15.01.2007, 15:35
Bir hevesle geçiyorum PC'nın başına gene aynı ayman gelecek risp midir nedir gelecek erkan mıdır nedir gelecek biri futbolu bırakmış diğeri idamana çıkmamış öbürü almanyaya gitmiş başkan ortalıkta yok teknik adam 4 stoperli oyun sistemini uygulayabilmek için antalyada kursta maşallah futbol takımı değil bu sefillerin elinde rozalinda dizisi gibi olduk.

Misina
15.01.2007, 15:42
marcelinho açıklamalarıyla çok haklı.Trabzona yabancı futbolcuların sosyal hayatı hiç yok.

champions
15.01.2007, 16:24
http://www.superspor.com/images/1/29/1386_B_tsira001.jpg

Trabzonlu bayan taraftarlar tepkili!

Trabzonspor bayan taraftar grubu TSira* üyeleri, TS Clup’ları kapatması gündeme gelen yönetimi protesto etmek amacıyla 13 Ocak Cumartesi günü Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bulunan TS Clup’ta bir araya geldi.

TS Clup’lara daha profesyonel bir yönetim anlayışıyla yaklaşılması gerektiği yönündeki görüşlerini yönetime ilettiler ve alınan kararı protesto ettiler.
GERÇEK TARAFTAR LİSANSLI ÜRÜN KULLANIR! BULABİLİRSE!
TS Clup’ların kapatılmasını protesto eden Trabzonspor bayan taraftar grubu TSira, “Kurumsallaşma yönünde önemli bir adım olan TS Clup'lar zarar ediyorsa, kâr ettirmenin yolları aranacağına kapatılmasına karar verilmesi, okullar olmasaydı şu milli eğitimi ne güzel idare edilirdi gibi bir sözü hatırlatıyor.. Trabzonspor yönetimi geldiklerinden beri kurumsallaşma ve profesyonelleşme alanında bir önceki yönetimin yapmış olduğu ne kadar doğru proje ve atılım varsa hepsini yok ettiler. Biz ancak kurumsallaşma ile düzlüğe çıkabilecekken, kurumsallaşmanın organlarından biri olan TS Club’ları kapatmakta ne demektir ?” diyerek yönetimin almış olduğu bu karara tepkisini dile getirdi.

* Trabzonspor’un bayan taraftarlarını ortak bir çatı altında birleştiren TSira, karadeniz yöresinde 'kız' anlamında kullanılmakla birlikte 'kurbanın olayım' gibi aşırı sevgiyi de ifade ediyor.

15.01.2007 http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : SuperSpor.com

kudu_61
15.01.2007, 16:30
Sen inanıyormusun bu yazılanlara
ben hala Trabzonspor taraftarını anlayamadım resmen istanbul medyası bizi böldü ikiye ve hala istanbul medyasının her sözüne inananlar var içimizde biz marseyi beceriksizliğimizden elimizde tutamadık bu iki iki dört şu aşamada gitmesi çok mantıklıydı ama kullanamayanların beceriksizlikleri onu bu hale getirdi ve marse bu karakterde bir futbolcu olsa futbolcular idman öncesi I love you marse diyip tempo tutmazlar

Vkgz
15.01.2007, 16:32
HACIOSMANOĞLU: "ERKAN'IN TRANSFERİ ZOR GÖZÜKÜYOR"

TRABZON - Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği'nde forma giyen futbolcular Ayman, Risp ve Erkan konusunda görüşmelerin sürdüğünü söyledi. Hacıosmanoğlu, Ayman ve Risp'in transferlerinin gerçekleşme olasılığının olduğunu belirterek, ''Erkan'ın transferi ise zor gözüküyor. Görüşmelerimiz bugün yarın sonuçlanır, ancak şu ana dek bitmiş bir şey yok'' dedi.
AA

Travelair
15.01.2007, 16:35
Her tarafımız eksik ama en ihtiyacımız olan mevki sağ bek. Erkan da sağ bek. Bu durumda başka bir sağ bek transferi mi beklemek gerekiyor?

gerçekefsane
15.01.2007, 16:37
Erkan Gençlerbirliğinde sağbekmi Mehmet Nas'ta stopermi

Rıza ÇOLAK
15.01.2007, 16:54
Eller için noter tespiti yapıldı
Kulübümüz tarafından antrenmana çıkması gerektiği halde çıkmayan Fabiano Eller için noter tespiti yaptırıldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/151101ellerk.jpgBu sabahki çalışmaya mazeret göstermeden katılmayan Eller için noter kanalıyla tutanak tutturuldu.

Resmi Siteden alıntı....
İyiki Noter tespiti yaptırmayı becerdiniz. Ben ondan da şüpheliyim gerçi... Noter Trabzonlu olmasa onu bile zor becerirdiniz gibime geliyor.

Mehdi
15.01.2007, 16:59
Eller için noter tespiti yapıldı
Kulübümüz tarafından antrenmana çıkması gerektiği halde çıkmayan Fabiano Eller için noter tespiti yaptırıldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/151101ellerk.jpgBu sabahki çalışmaya mazeret göstermeden katılmayan Eller için noter kanalıyla tutanak tutturuldu.

Resmi Siteden alıntı....
İyiki Noter tespiti yaptırmayı becerdiniz. Ben ondan da şüpheliyim gerçi... Noter Trabzonlu olmasa onu bile zor becerirdiniz gibime geliyor.

noter bu aralar sırf bize çalışıyo.Allah sonumuzu hayretsin

Rıza ÇOLAK
15.01.2007, 17:06
Hani diyorum Şu Ziya DOĞAN a Noter kanalı ile bu hoca filan deeldir diye bi tespit yaptırsak....
Hazır Noterde elimizdeyken....
Belki Kurtuluruz .....:D

Barış
15.01.2007, 17:25
Erkan Gençlerbirliğinde sağbekmi Mehmet Nas'ta stopermi

Mehmet Nas ön libero olması lazım.

Salih Kara
15.01.2007, 17:30
aymanla o kadar uğraşacaklarına mehmet nası alsınlar daha iyi çok daha yararlı olur

S@K@RON_61
15.01.2007, 17:40
O zaman Hüseyin'i takasa sürsün.....

EmrahYalçınalp
15.01.2007, 18:17
marcelinho açıklamalarıyla çok haklı.Trabzona yabancı futbolcuların sosyal hayatı hiç yok.
Ayıptır söylemesi ama hasbel kader dünyanın bir kaç "baba" yerlerinde bulunmak ve yaşamak kısmet oldu. Trabzon'da fundamentali güçlü bir adamı tatmin edemeyecek, -mesela- NY'ta, Londra'da, Tokyô'da yapıpta burda yapamayacağı hiç bir şey yok. Hele Avrupa'nın kıytırık ülkelerinin küçük şehirleriyle falan hiç kıyaslamamak lazım. 3-5 sene sonra çok daha iyi olacak. Kimse iş çıkartmasın boş yere. Kültür, dil, yemek vs derseniz anlarım, ama hepsi o. Dünya artık çok küçük. Her yerde her tv kanalı var, internet var. Bar vs de öyle. Kimseyi köle olarak almıyoruz. Gelip 3-5 sene "manyak" paralara top oynayıp omuzlarda taşınıyorlar. Bu da farklılıklara adapte olmak için yeterince büyük bir sebep.

Erdem Keser
15.01.2007, 18:22
neden hala israrla defansa adam istiyolar takimda iki tane hucum oyuncusu gitmis biz hala defansa adam yigiyoruz bu nasil mantik su takimda birtane geriden oyun kuracak adam var mi neden bu pozisyonda adam arayisinda degillerde hala gidip erkanlarla risplerle ugrasiyolar

Şuayip Aydın
15.01.2007, 18:45
noter bu aralar sırf bize çalışıyo.Allah sonumuzu hayretsin
aynen katılıyom sana abi

marcelinhos100
15.01.2007, 18:52
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/01/15/im/D4936C17A04CDF45BA9F56F0b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifFener, Kartal ve Trabzon'a Sakarya'dan Martinez teklifi

Maddi krize giren Sakaryaspor, daha önce Kolombiyalı file bekçisine talip olan Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'a çağrıda bulundu. Kaleci Martinez için 2 milyon euro bonservis bedeli talep eden Sakaryaspor, üç dev takıma para artı takas önerisini sundu.

Sakarya'nın Martinez için F.Bahçe'den Serkan artı 1 milyon euro, Beşiktaş'tan Kleberson http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)artı 500 bin euro, Trabzon'dan ise Mustafa Keçeli, Musa ve Jefferson'u istediği belirtildi. Üç külübün de Sakarya'dan gelen teklifi değerlendirdikleri öğrenildi.
M. YILMAZ ŞENOL
haydi daha ne bekliyorsunuz verin fatih akyel keçeli jeffi alın şu kaleciyi

marcelinhos100
15.01.2007, 18:53
Şimdi de Atletico Madrid

Trabzonspor'da forma giymek istemediğini açıklayan ve Trabzonspor yönetiminin de ısrarla remi teklif gelmediğini belirttiği Fabiano Eller için İspanyol Atletico Madrid'in de devreye girdiği öğrenildi.
Atletico Madrid'in Brezilyalı futbolcuya 3 yıllık bir sözleşme önereceği ve Trabzonspor'a da 1.5 milyon dolarlık teklifle geleceği belirtildi.
Internacional Başkanı Vitório Piffero'nun da Brezilya basınına yaptığı açıklamalar bu transfer girişimini doğrular nitelikte. Piffero "Atletico Madrid ile Eller konusunda bir yarış içerisindeyiz. Önemli miktarlar konuşuluyor. İspanyol kulübün teklifine yaklaşmamız zor görünüyor" açıklamasını yaparak Eller'in Internacional'in geri dönmesinin zor olduğunu açıkladı.
Eller de kulüpten aldığı izni doldurmasına karşın bugün yapılan antrenmana katılmayarak dikkatleri yine üzerine çekti. Trabzonspor'un Eller'i kesin olarak gözden çıkardığı konuşulurken gelen transfer tekliflerini en iyi şekilde değerlendirerek Eller'den boşalan yabancı kontenjanından yararlanmak istiyor.
Fabiano'nun adı daha önce Flamengo, Fluminense, Bordeaux ve Monaco gibi kulüplerle anılmıştı.

marcelinhos100
15.01.2007, 18:54
Fonte: Das agências de notícias

http://globoesporte.globo.com/Portal/esportes/globoesporte/img/ico_lupa.gif http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,6585779,00.jpg (javascript:abreFoto('http://globoesporte.globo.com/ESP/0,,PPF0-4274-6585779-1420752,00.html');)Inter tenta segurar Fabiano Eller, mas zagueiro não fica
PORTO ALEGRE - O zagueiro Fabiano Eller dá adeus às pretensões do Internacional (http://globoesporte.com/internacional) em mantê-lo por mais uma temporada no Beira-Rio. Ele deve acertar nesta segunda-feira com o Atlético de Madrid, fechando um contrato de três anos.
Eller estava desde o dia 05 de janeiro na Turquia onde, após o seu compromisso com o Inter, se reapresentou ao Trabzonspor para cumprir o contrato que tem com o clube turco. Com a valorização adquirida pela conquista do Mundial no Japão, o zagueiro não conseguiu facilidades para seguir no Inter. O Trabzonspor exigia U$ 1,5 milhão para liberar Eller. Porém a proposta do Colorado foi considerada baixa: U$ 500mil mais 40% de uma futura venda.
O zagueiro segue para Madri onde deve definir a sua situação ainda nesta segunda. Com isso, o Inter vai em busca de um novo zagueiro. A direção, atenta ao mercado da Argentina, Uruguai e Paraguai, poderá buscar um nome no exterior. Mas o mais provável é que Rafael Santos, ex-Ponte Preta, assuma a posição e Gum, que veio do Marília, passe para a reserva do grupo principal junto com Ediglê

arkadaşlar bu haberin aslı globeesporteden bir tercime etsin arkadaş

oguzkoc
15.01.2007, 19:07
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/01/15/im/D4936C17A04CDF45BA9F56F0b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifFener, Kartal ve Trabzon'a Sakarya'dan Martinez teklifi

Sakarya'nın Martinez için F.Bahçe'den Serkan artı 1 milyon euro, Beşiktaş'tan Kleberson artı 500 bin euro, Trabzon'dan ise Mustafa Keçeli, Musa ve Jefferson'u istediği belirtildi. Üç külübün de Sakarya'dan gelen teklifi değerlendirdikleri öğrenildi.
M. YILMAZ ŞENOL

aynı haberi azevvel bende okudum eğer doğruysa bu fırsat kaçmaz. ama bizimkilerin gözünde musa ve keçeli yıldız oyuncu olduğu için muhtemelen pazarlığa girerler ve bu iş yatar.

bence musa+jefferson(kiralık)+500 bin euro verirlerse bu iş biter...

marcelinhos100
15.01.2007, 19:11
15/01/2007 - 11h30
Zagueiro Fabiano Eller deve trocar o Inter pelo Atlético de Madri

Da Redação
Em Porto Alegre Fabiano Eller está perto de deixar o Inter. Segundo o jornal Zero Hora, o jogador já estaria na Espanha negociando com a direção do Atlético de Madri a sua transferência. Ele teria deixado a Turquia - onde realizava pré-temporada com o Trabzonspor, na cidade de Anatalya, litoral turco - a fim de concluir pessoalmente a transação.

". (http://esporte.uol.com.br/futebol/ultimas/2007/01/15/ult59u110762.jhtm)http://img.uol.com.br/ico_assistir.gif (http://tvuol.uol.com.br/esporte/videos/bandsports/2007/01/15/ult3292u2643.jhtm)
O Atlético de Madri pagará US$ 1,5 milhão ao Trabzonspor para contar com Eller por três temporadas. O jogador forçou a transferência, uma vez que não desejava mais permanecer na Turquia. O Inter tentou a sua recontratação junto ao Trabzonspor, mas não aceitou pagar o valor exigido. Chegou a oferecer US$ 500 mil mais 40% de uma futura venda do jogador. Acabou ficando sem o zagueiro.

"Nós temos a informação (que Eller negocia com o Atlético de Madri), pois estamos acompanhado de perto. É difícil concorrer com euros, mas ainda estamos no páreo", disse o presidente do Inter, Vitório Piffero. "Ele teve uma projeção mundial, é claro que despertaria o interesse de outros clubes, mas nós não desistimos ainda", acrescentou o dirigente.

Sem Eller, o Inter terá dificuldades para encontrar o parceiro de Índio. Rafael Santos, contratado no ano passado à Ponte Preta, e Gum, ex-Marília, são considerados inexperientes. Ediglê, o reserva imediato da defesa colorada, é inconfiável.

O Inter vasculha o mercado uruguaio e argentino e poderá contratar um defensor estrangeiro até o dia 31 de janeiro, quando fecha a janela da CBF para transferências internacionais.

"Nós temos um grupo numeroso e de qualidade. Estamos atentos ao mercado, se for o caso, poderemos trazer jogadores que agreguem qualidade. Mas ainda estamos pensando no Fabiano Eller", afirmou Piffero.

Murat Hızal
15.01.2007, 19:16
Marcelinhos100 sen de haklısın şimdiye kadar ispanyolca öğrenmemiz gerekiyordu:)

UFUKHAN
15.01.2007, 20:07
bunlar en önemli seyi unutuyor bize cok iyi bir golcü lazim görmedinizmi kac maci almamiz lazimdi ama hepsi beceriksiz iyi bir yabanci golcüüüüüüüü

Mehmet_Mercanlı
15.01.2007, 20:09
Marcelinhos100 sen de haklısın şimdiye kadar ispanyolca öğrenmemiz gerekiyordu:)
:) :tsbayrak:

marcelinhos100
15.01.2007, 20:34
Erdinç, Trabzonspor’un oyuncusu, evladı. Trabzonspor’a dönerse ona sahip çıkacağız. Trabzonspor’un da ona her zaman ihtiyacı var. Daha önce Fatih, Hüseyin gibi oyuncular Trabzonspor’dan ayrılıp geri döndükten sonra daha başarılı oldular. Erdinç’e de döndüğü zaman vereceğimiz moral ve motivasyonla bu futbolcu tekrar milli takım formasına kavuşacaktır

lafa bak bu hacıosmanoğlunda da bir espri yok erdinç ile fatih tekkeyi karşılaştırıyor birde moral motivasyon veriyormuş kardeş sizin verdiğiniz futbolu bırakıyor

sbay
15.01.2007, 20:55
Tesis Günlüğü
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/150107idman.jpgTakımımız bugün kü çalışmalarını bitirdi.Antrenör seminerinde bulunan Teknik Direktörümüz Ziya Doğan akşamki antrenmana yetişti.

Takımımız bugün kü ilk antrenmanı bitirdi. Düz koşuyla başlayan antrenman, dayanıklılık çalışmasıyla devam etti. Antrenmanın son bölümünde ise topla kısa süreli bir çalışma yapıldı.

Sabahki çalışmaya, antrenör seminerinde bulunan Teknik Direktör Ziya Doğan katılmazken, oyuncularımız Antrenör Fatih Kavlak ve Hakan Polat nezaretinde çalıştı.

İdmanda reklam çekimi için Antalya'ya giden Gökdeniz yer almadı. Sakatlıkları bulunan Hasan Üçüncü ve Jefferson ise düz koşu yaptı.

Akşamki antrenmana düz koşuyla başlayan takımımız,dayanıklılık çalışmasıyla devam etti.Antrenmanın son bölümünde ise taktik ağırlıklı yarı saha çift kale maçla çalışmayı bitirdi.

Yapılan çift kale maçta oyuncularımızdan Milan Stepanov hafif bir saktlık geçirdi.

İdmanda reklam çekimi için Antalya'ya giden Gökdeniz yer almadı. Sakatlıkları bulunan Hasan Üçüncü,Ufukhan ve Jefferson ise düz koşu yaptı

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/150107idman5.jpg

celilmuhcu
15.01.2007, 21:12
Hani diyorum Şu Ziya DOĞAN a Noter kanalı ile bu hoca filan deeldir diye bi tespit yaptırsak....
Hazır Noterde elimizdeyken....
Belki Kurtuluruz .....:D
hey ağzına sağlık nede güzel olurdu

tiredman
15.01.2007, 21:15
trabzonsporda oynıyan diğer oyuncular patlıcanmı?eskiye nazaran trabzon baya gelişti.sosyal hayattan kasıt nedir.trabzon bence parası olan için yaşamak için gayet güzel biyer.elbette istanbulla kıyaslanmaz ama çoğu yerden bin kere iyidir.marcelinho eğer bu açıklamaları yapmışsa yazıklar yuhlar olsun ona.türkiyenin değişik yerlerinden trabzona gelipte hayranlıklarını söyleyen onlarca kişi biliyorum ben.bana göre paristen de güzel.marcelinho ilk maçından itibaren söyledim ben.bitmiş sönmüş bir yıldızdır.adam nerdeyse tüm maçlarda oynadı hangi maçı kopardı?yattara gibi sonucu değiştirecek bi topçu değil.kimse solda oynadı felan demesin.o hikaye klas topçu her haliyel belli olur.eskiden bende iki ayağımı açar yere otururdum.marcelinho çaptan düşmüş vasat altı bir topçu olmuş eski bir yıldızdır bana göre.satılması hata değil ama.yerine süper oyuncular alınmalı ve musa-ferhat-keçeli bedava bile olsa mutllaka gönderilmeli

Travelair
15.01.2007, 21:23
Fonte: Das agências de notícias

http://globoesporte.globo.com/Portal/esportes/globoesporte/img/ico_lupa.gif http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,6585779,00.jpg (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:abreFoto%28%27http://globoesporte.globo.com/ESP/0,,PPF0-4274-6585779-1420752,00.html%27%29;)Inter tenta segurar Fabiano Eller, mas zagueiro não fica
PORTO ALEGRE - O zagueiro Fabiano Eller dá adeus às pretensões do Internacional (http://globoesporte.com/internacional) em mantê-lo por mais uma temporada no Beira-Rio. Ele deve acertar nesta segunda-feira com o Atlético de Madrid, fechando um contrato de três anos.
Eller estava desde o dia 05 de janeiro na Turquia onde, após o seu compromisso com o Inter, se reapresentou ao Trabzonspor para cumprir o contrato que tem com o clube turco. Com a valorização adquirida pela conquista do Mundial no Japão, o zagueiro não conseguiu facilidades para seguir no Inter. O Trabzonspor exigia U$ 1,5 milhão para liberar Eller. Porém a proposta do Colorado foi considerada baixa: U$ 500mil mais 40% de uma futura venda.
O zagueiro segue para Madri onde deve definir a sua situação ainda nesta segunda. Com isso, o Inter vai em busca de um novo zagueiro. A direção, atenta ao mercado da Argentina, Uruguai e Paraguai, poderá buscar um nome no exterior. Mas o mais provável é que Rafael Santos, ex-Ponte Preta, assuma a posição e Gum, que veio do Marília, passe para a reserva do grupo principal junto com Ediglê

arkadaşlar bu haberin aslı globeesporteden bir tercime etsin arkadaş

Eller ayın 5'inden beri Türkiye'de. Eller'in İnternacional'e bağlılığından Trabzonspor'da yumuşama yok. İstenilen para 1,5 milyon $. İnternacional'in verdiği 500bin$ + başka takıma transfer olursa bonservisinden %40. Bu durumda gözler kulaklar Atletico Madrid'de. Eller olmazsa Arjantin, Paraguay vs de araştırmalar devam ediyor İnter'in. En yakın aday Rafael Saints...

Adem Erdoğan
15.01.2007, 21:53
Trabzonlu bayan taraftarlar tepkili!
Trabzonspor bayan taraftar grubu TSira* üyeleri, TS Clup’ları kapatması gündeme gelen yönetimi protesto etmek amacıyla 13 Ocak Cumartesi günü Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bulunan TS Clup’ta bir araya geldi.

TS Clup’lara daha profesyonel bir yönetim anlayışıyla yaklaşılması gerektiği yönündeki görüşlerini yönetime ilettiler ve alınan kararı protesto ettiler.

GERÇEK TARAFTAR LİSANSLI ÜRÜN KULLANIR! BULABİLİRSE!

TS Clup’ların kapatılmasını protesto eden Trabzonspor bayan taraftar grubu TSira, “Kurumsallaşma yönünde önemli bir adım olan TS Clup'lar zarar ediyorsa, kâr ettirmenin yolları aranacağına kapatılmasına karar verilmesi, okullar olmasaydı şu milli eğitimi ne güzel idare edilirdi gibi bir sözü hatırlatıyor.. Trabzonspor yönetimi geldiklerinden beri kurumsallaşma ve profesyonelleşme alanında bir önceki yönetimin yapmış olduğu ne kadar doğru proje ve atılım varsa hepsini yok ettiler. Biz ancak kurumsallaşma ile düzlüğe çıkabilecekken, kurumsallaşmanın organlarından biri olan TS Club’ları kapatmakta ne demektir ?” diyerek yönetimin almış olduğu bu karara tepkisini dile getirdi.

* Trabzonspor’un bayan taraftarlarını ortak bir çatı altında birleştiren TSira, karadeniz yöresinde 'kız' anlamında kullanılmakla birlikte 'kurbanın olayım' gibi aşırı sevgiyi de ifade ediyor.
15.01.2007

Kaynak : SuperSpor.com

Enes Berfin
15.01.2007, 22:23
Erciyes'te Bülent Korkmaz dönemi.. 15 Ocak 2007, 12:00

Son olarak Gençlerbirliği'nde antrenör olarak görev yapan Bülent Korkmaz, Erciyesspor teknik direktörlüğüne getirildi. Genç teknik adam, İstanbul'dan ayağının tozuyla kampa katılarak, futbolcularıyla tanışıp çalışmalara başladı..

Erciyesspor'da Lorant'ın görevine son verilmesinin ardından anlaşmaya varılan ve Antalya'ya gelen Ümit milli takım antrenörü Tolunay Kafkas'ın ailevi nedenler yüzünden görev alamayacağını söylemesi üzerine, mavi siyahlılar teknik direktörlüğe Bülent Korkmaz'ı getirdi.

Başkan Ziya Eren, "Bazı nedenler yüzünden Tolunay Kafkas bizimle çalışamayacağını söyledi. Anlayış göstererek, Galatasaray ve A Milli Takım'ın defalarca formasını giymiş, kaptanlığını yapmış, hırsı ve çalışma arzusuyla takdir ettiğimiz Bülent Korkmaz'la anlaşarak, teknik direktörlüğe getirdik. şimdi var gücümüzle, teknik direktörümüzün de görüşleri doğrultusunda transferi tamamlayıp, ligin ikinci yarısına zımba gibi gireceğiz" dedi.

Eren, Kayserisporlu Johnson ve Muhammet Hanifi'nin transferi konusunda ise yetkinin teknik direktör Bülent Korkmaz'da olduğunu sözlerine ekledi.

Bülent Korkmaz da, "Antalya kampına yeni katıldım. Futbolcu kardeşlerimle görüşüp, elbirliğiyle bu olumsuzluğu anlatıp ligde kalmanın yollarını arayacağımızı söyleyeceğim. Kayseri halkının yanımızda olması da , bize destek vermesi de bir avantaj. Karamsar değilim, el ele tüm güçlükleri aşmak için mücadele edeceğiz. herkesin yardımına ve katkısına ihtiyacımız var" şeklinde konuştu.

Kaynak: http://www.ajansspor.com/haber/165513

Basarilar'ini dileyelim Bülent Korkmaz'a.

Misina
15.01.2007, 22:24
trabzonsporda oynıyan diğer oyuncular patlıcanmı?eskiye nazaran trabzon baya gelişti.sosyal hayattan kasıt nedir.trabzon bence parası olan için yaşamak için gayet güzel biyer.elbette istanbulla kıyaslanmaz ama çoğu yerden bin kere iyidir.marcelinho eğer bu açıklamaları yapmışsa yazıklar yuhlar olsun ona.türkiyenin değişik yerlerinden trabzona gelipte hayranlıklarını söyleyen onlarca kişi biliyorum ben.bana göre paristen de güzel.marcelinho ilk maçından itibaren söyledim ben.bitmiş sönmüş bir yıldızdır.adam nerdeyse tüm maçlarda oynadı hangi maçı kopardı?yattara gibi sonucu değiştirecek bi topçu değil.kimse solda oynadı felan demesin.o hikaye klas topçu her haliyel belli olur.eskiden bende iki ayağımı açar yere otururdum.marcelinho çaptan düşmüş vasat altı bir topçu olmuş eski bir yıldızdır bana göre.satılması hata değil ama.yerine süper oyuncular alınmalı ve musa-ferhat-keçeli bedava bile olsa mutllaka gönderilmeli

senin benim için trabzon sosyal açıdan çok yeterlidir buna katılıyorum.fakat bu topçuların geldiği yerdeki sosyal yaşamı da düşünerek yorum yapmanı tavsiye ederim.

mhayri
15.01.2007, 23:10
Trabzonspor'da yabancılar sorun olmaya devam ediyor.. Szymkowiak ile başlayan sıkıntılar, Marcelinho'nun satılması ile artmıştı.. İnternacional takımı ile Dünya Kulüpler Şampiyonasında şampiyonluk yaşayan ve Teknik Direktör Ziya Doğan'ın isteği ile Trabzon'a kiralık olarak gittiği İnternacional'den ayrılarak geri dönen Brezilyalı Fabiano Eller'in Bordo Mavili takımda oynamak istemediği öğrenildi..

Eller'in Trabzonspor'da oynamak istemediği ve kendisine gelen teklifleri değerlendirmek için harekete geçtiği belirtilirken, edinilen bilgiye göre Eller ve menajeri İspanya Ligi La Liga'nın güçlü takımlarından Athletico Madrid ile görüşüyor.. Madrid ekibinin bu oyuncuyla anlaşma sağlaması halinde Trabzonspor yönetimi ile de masaya oturacağı ve Bordo Mavililerin transfer konusunda zorluk çıkartmayacağı iddia ediliyor..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

HALİT KARAKAŞ
15.01.2007, 23:14
Arkadaşlar,TRABZON,da sosyal hayat yaşayamayan topçulara koca bir gözlük vermek lazım.TRABZON her yeriyle mükemmel bir yer,doğasıyla,insanının yaşam sevinciyle vb. bunları görmeden yorum yapmak çok yanlış.topçular belli amaç için gelirler,işleri bitiminde.gece külübü vb yerler için bizim oralar yanlış adres,,,,,örnek...ÜNAL KARAMAN İSTANBUL,dan kaçmasının nedeni gece hayatı,,,,,insanı bitirir kardeşim.....

Gürkan
15.01.2007, 23:14

acaba bu fakslarla ilgili bir gelişme varmı.

kuzey_lee
15.01.2007, 23:31
kesin bir transfer olmadığını söylemeye çalışmıştım dün gece bu saatlerde.şimdilik bi gelişme yok..bundan sonraki gelişmeleri zaten basından duyarsınız

Vkgz
15.01.2007, 23:35
gelsin bakalım su fakslar gelecekse ama gelsin yani artık birşeyler

bordobluex
15.01.2007, 23:37
Ne iç açıcı haberler! Peki Nuri Albayrak her an bir yerlere gidebilir mi?
Ona da biz faks çekelim olmazsa GELİYORUZ diye.

CeSS
15.01.2007, 23:53
Trabzonspor'un Gençlerbirliği'nden Ayman, Risp ve Erkan'ın transferi konusundaki ısrarı sürerken Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'dan Trabzonspor'a Risp ve Erkan konusunda red cevabı geldi. Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav "Biz sözlerle iş yapan insanlarız" derken, verdiği söz nedeniyle sadece Ayman'ın transferi konusunu değerlendirmeye alabileceklerini açıkladı.

İlhan Cavcav, "Bu 3 futbolcumuza da Trabzonspor'un talip olduğu doğru. Trabzonspor 2. Başkanı İbrahim Bey'le Ankara'ya geldiği zaman görüştüm ve genel olarak fiyatlarda mutabık kaldık ancak yabancı oyuncu kontenjanlarını boşaltamadıkları için Risp'in transferinde bir gecikme oldu. Ayman İstanbul'a giderek sağlık kontrolünden geçti ancak sanırım Trabzonspor yönetiminde bir sıkıntı yaşandı ki Ayman tekrar kampımıza dönmek zorunda kaldı" dedi.

"TRABZONSPORLU YÖNETİCİLERE ULAŞAMADIM"
Bu gelişmeler üzerine Trabzonsporlu yöneticilerin kendisini tekrar aradığını belirten Cavcav, "Daha önceden verilmiş bir sözümüz olduğu ve Trabzonsporlu yöneticilere ulaşamadığım için Ziya Doğan'la tekrar görüştüm. Ziya Doğan'a sözümden dönen bir insan olmadığımı, akşam saat 21.00'e kadar teklifi ilettikleri taktirde sözümüzün geçerli olacağını, bunun için de kendi içlerinde mutabık kalabilirlerse bunu işyerime veya kulübe faks yoluyla göndererek transferi teyit etmelerini istedim. Şu ana kadar bana ulaşana herhangi bir başvuru olmadı ancak Ziya Doğan'la henüz yaptığım görüşmede Pazartesi (bugün) transferin biteceğinİ söylediler" dedi.

"TAKIMIN YÜZDE 30'U"
Adı geçen futbolcuların Gençlerbirliği takımının %30'u olduğunu belirten Cavcav, "Bizim için önemli futbolcular. Biz kampa döndükten sonra transferi onayladıklarını söylüyorlar ancak bugün artık çok geç. Bir hafta sonra Fortis Türkiye Kupası'nda çok önemli bir maçımız var ve Risp'in yerine Avrupa'dan alacağımız futbolcuyu da daha fazla bekletemem, şu andan itibaren Trabzonspor'a sözümüz nedeniyle sadece Ayman için transfer görüşmesi yapabiliriz" dedi.

Trabzonspor'un Anadolu Kulüplerinin öncüsü olduğunu belirten Cavcav, "Anadolu kulüplerinin temsilcisi Trabzonspor'un da ayakta kalması adına Ayman için opsiyonu açık tutuyoruz ancak diğer oyuncular için şu andan itibaren transfer mümkün değil. Futbolcularımla da konuştum, şu andan itibaren mesele para meselesi değil, verilen sözlerin tutulması meselesidir" dedi.

Trabzonspor'un Ayman'ı almaması durumunda da herhangi bir kayıplarının olmayacağını belirten Cavcav, Risp ve Erkan için de "İki yeni futbolcu transfer etmiş gibi olduk" dedi.

kaynak: ligtv.com.tr

SAyın Cavcav'ın şu açıklamalarını gıpta ile okudum. İşte yönetim dedirten bir açıklama...

selcukuzun
15.01.2007, 23:56
Haber doğruysa gelde çıldırma. Milletin maskarası olduk.
:mad:

CeSS
15.01.2007, 23:59

Trabzonspor'un bu 3 futbolcudan Ayman ile kesin olarak anlaşma sağladığı, Risp ve Erkan ile de parasal konularda anlaşma zemini aradığı ifade edildi. Gençlerbirliği'nin İsveçli futbolcusu Risp'in, Bordo-mavili ekipten yıllık 700 bin Euro talep ettiği belirtilirken, Trabzonspor'un İsveçli futbolcuya 550 bin Euro önerdiği kaydedildi.

Gençlerbirliği kaptanı Erkan Özbey'in transferini de bitirmek isteyen Trabzonspor'un, tecrübeli futbolcunun menajeriyle görüşmelerinin sürdüğü öğrenildi. Ayman'ın ardından Risp ve Erkan ile de anlaşma sağlanması durumunda, bu 3 oyuncunun transferinin kamuoyuna duyurulmasının planlandığı kaydedildi.

kaynak: iha

Buda iha'dan , hangisine inanacaksınız bilmiyorum karar sizin...Bana lig tv nin haberi daha mantıklı geliyor...

sbay
16.01.2007, 00:00
cavcav hakli bizde yoneticiyim diye dolasan iş bilmezler yüzünden oldu bütün bunlar....

sbay
16.01.2007, 00:04
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_10399_Eller004.jpg

Şimdi de Atletico Madrid...

Trabzonspor'da forma giymek istemediğini açıklayan ve Trabzonspor yönetiminin de ısrarla resmi teklif gelmediğini belirttiği Fabiano Eller için İspanyol Atletico Madrid'in de devreye girdiği öğrenildi.
Atletico Madrid'in Brezilyalı futbolcuya 3 yıllık bir sözleşme önereceği ve Trabzonspor'a da 1.5 milyon dolarlık teklifle geleceği belirtildi.
Internacional Başkanı Vitório Piffero'nun da Brezilya basınına yaptığı açıklamalar bu transfer girişimini doğrular nitelikte. Piffero "Atletico Madrid ile Eller konusunda bir yarış içerisindeyiz. Önemli miktarlar konuşuluyor. İspanyol kulübün teklifine yaklaşmamız zor görünüyor" açıklamasını yaparak Eller'in Internacional'in geri dönmesinin zor olduğunu açıkladı.
Eller de kulüpten aldığı izni doldurmasına karşın bugün yapılan antrenmana katılmayarak dikkatleri yine üzerine çekti. Trabzonspor'un Eller'i kesin olarak gözden çıkardığı konuşulurken gelen transfer tekliflerini en iyi şekilde değerlendirerek Eller'den boşalan yabancı kontenjanından yararlanmak istiyor.
Fabiano'nun adı daha önce Flamengo, Fluminense, Bordeaux ve Monaco gibi kulüplerle anılmıştı.

Gürkan
16.01.2007, 00:14
Haber doğruysa gelde çıldırma. Milletin maskarası olduk.

lıg tv nınkı dogru cunku ben lıg tvde bızzat roportajı dınledım cavcavın agzından.yanı sadece yazılı degıl sozlu bır roportaj.

Vkgz
16.01.2007, 00:23
arkadaşlar dunku haberler hepsi bugun ajanslara sadace hacıosmanoglunun " erkan zor ama diğerleri bugun yarın biter haberi düştü" yani buda demek oluyorki kalmaya gonullu olmayan eller gonderilecek yerine risp-ayman alınacak. Genclerde psv den lamey denen topçuyu alacak. Kilit adam Eller şu durumda .

Terzioğlu
16.01.2007, 00:24
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_10399_Eller004.jpg

Şimdi de Atletico Madrid...

Trabzonspor'da forma giymek istemediğini açıklayan ve Trabzonspor yönetiminin de ısrarla resmi teklif gelmediğini belirttiği Fabiano Eller için İspanyol Atletico Madrid'in de devreye girdiği öğrenildi.

su adami satsinlar daha baska bisey istemiyorum kil oldum buna tam artist. ondan gelen parayla risp ve bir sag bek(serkan balci) alinsin.

bordolumavi61
16.01.2007, 00:43
http://www.ajansspor.com/resim/erdinc_sivil.jpg Erdinç Ziya Doğan'la geldi !..

Sezon başında Trabzonspor'un, Sakaryaspor'a 1 yıllığına kiralık olarak verdiği Erdinç Yavuz, Trabzon'a geldi.. Teknik direktör Ziya Doğan ile birlikte şehre gelen Erdinç'in, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan çıkacak izin sonrası takımla birlikte çalışmalara başlayabileceği belirtildi..

15 Ocak 2007, 21:20

http://www.ajansspor.com/anket/reklam.gif
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);if (spor == "2006dunyakupasi"){var zone=67//document.write ('')}else{}//document.write ('');
Teknik direktör Ziya Doğan'la birlikte aynı uçakla Trabzon'a gelen savunma oyuncusunun, Doğan ile yan yana gelmemesi dikkat çekerken, Erdinç, durumunun netlik kazanmaması nedeniyle bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Öte yandan Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu akşam yaptığı çalışma ile sürdürdü. Antalya'da teknik direktörlük seminerine katılması nedeniyle dün ve bu sabah yapılan çalışmada yer alamayan Ziya Doğan, Trabzon'a gelir gelmez takımla birlikte çalışmalara başladı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, Teknik direktör Ziya Doğan nezaretinde yapılan çalışmaya hasta olan Feridun Sungur ve Ömer Rıza katılmadı. Çalışma sırasında hafif sakatlık geçiren İbrahim Yattara ise antrenmanı yarıda bıraktı. Hasan Üçüncü, Ufukhan ve kaleci Jefferson da takımdan ayrı düz koşu yaptı. Bordo-mavili futbolcular, düz koşu ve kondisyona dayalı çalışmanın ardından yarı sahada taktik bir çalışma gerçekleştirdi.

Bu arada, antrenmanlara çıkmayan Fabiano Eller için noter tespiti yapılırken, Brezilyalı futbolcu, bu akşam yapılan antrenmanda da yer almadı. Uzun süren sakatlığının ardından Ömer Rıza da akşam saatlerinde İngiltere'den İstanbul aktarmalı olarak Trabzon'a geldi.

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 02:17
ya tolunay nie istemedi erciyes i ama mantıken de adamlar küme düşme potasında potansiyel hoca kovma makinesi gibi çalışcaklar tolunay da bunu gördü hayılrısı artık

abbas
16.01.2007, 02:36
erdinç ide aldık ya dahada sırtımızz yere gelmez....:atki:

Barış
16.01.2007, 02:59
Habere bak,Atletico Madrid Eller i alıp kimi kesecek takımdan,orta sahada Maniche yi mi yoksa defansta Parea yı mı.Eller tarzı 252365346 tane topçu var Brezilyada, gider daha gencini alırlar.

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 04:45
Şaşırtan rekor

Trabzonspor 30 ayda 2 başkan, 7 teknik adam ve 50 farklı futbolcuya forma giydirerek, inanılması güç bir rekor kırdı.

Aktuğ Ve Albayrak
Atay Aktuğ ve Nuri Albayrak'ın başkanlığına denk gelen bu dönemde 7 hoca görev yaptı. Ziya Doğan 2 kez göreve gelirken İhsan Derelioğlu, Şenol Güneş, Orhan Çıkrıkçı, Halilhodziç ve Lazaroni 30 ay süreyle Trabzonspor'da görev yaptı.

25 Aldı, 28 Yolladı
Trabzonspor, son
2.5 sezonda kadrosuna alıp gönderdikleriyle şaşırtan bir rekor kırdı. Bordo-mavili takımda Temmuz 2004'ten bu yana 30 ayda 25 yeni transfer, 50 farklı oyuncu forma giydi. 28 futbolcu da başka takımlara gönderildi.

vay anasını rekora bak be :(

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 04:47
Kader günü

Trabzonspor, G.Birliği ile iki futbolcu için anlaştı. Ancak tek pürüz başkent ekibinin vermediği Erkan. Son karar bugün

Kader günü

Trabzonspor'un almak istediği Ayman, Risp ve Erkan transferinde artık son nokta bugün koyulacak. 20 günü aşkın zamandır üç futbolcu için pazarlıklarını sürdüren Trabzonspor'un Erkan'ı vermek istemeyen başkent ekibine "Ya üçü ya da hiçbiri" diye rest çektiği öğrenildi. G.Birliği Başkanı Cavcav'ın dün de "Erkan'ı
veremeyiz. İkisini alın bu iş yarın (bugün) artık son olsun" dediği söyleniyor.

KONTENJAN SORUNU
İkinci yarının başlamasına sayılı günler kala Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın, bordo-mavili yönetime "Verdiklerimizin yerini doldurmak için transfer yapmalıyız. Bu iş çok uzadı" sitemini etti. Trabzonspor yönetimi ise transfer sürecinin uzamasının sebebini, Fabiano Eller ve Miroslaw Szymkowiak'ın durumlarının bir türlü netlik kazanamaması olarak gösteriyor.

pasfotomac

haberin yalan olma ihtimali yüksek sonuçta fotomac

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 04:48
hehe .. demin ben de okudum ama kaale almadım..
yalan haberlerin usta gazetesi kendileri:)

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 05:02
hehe .. demin ben de okudum ama kaale almadım..
yalan haberlerin usta gazetesi kendileri:)

senin finalin yokmu bu saate ayaktasın :D

Faik Yılmaz
16.01.2007, 08:36
Ayman-Risp bitiyor

Trabzonspor Yönetimi, Mısırlı yıldız ve İsveçli savunmacı için Gençlerbirliği ile büyük oranda anlaştı. Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, bu transferlerin 1-2 gün içinde bitebileceğini açıkladı

NURİ BEKAR/DHA

Karadeniz ekibi, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ısrarla istediği Gençlerbirliği'nin iki yıldızı Ayman ve Risp'i renklerine bağlamak için çok önemli adımlar attı. Bordo - mavili yöneticilerin, Başkent ekibiyle, Mısırlı orta saha oyuncusu Ayman ve İsveçli savunmacı Risp için büyük ölçüde anlaşma sağladığı vurgulandı. Ziya Doğan'ın listesindeki bir diğer savunmacı Erkan için yapılan görüşmelerde ise ilerleme kaydedilemediği ifade edildi.

Albayrak devrede
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın, Başkent ekibinin Başkanı İlhan Cavcav'la görüşerek el sıkıştığı, Ayman ile Risp'in kısa süre içinde kadroya dahil edileceği belirtildi.
Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği ile pazarlıkların sürdüğünü vurgulayarak, "Görüşmeler birkaç gün içinde sonuçlanır. Erkan'ın transferi ise zor görünüyor" açıklamasını yaptı. Hacıosmanoğlu, Erdinç'in Sakaryaspor ile sözleşmesini fesh etmesinin kendileri dışında bir gelişme olduğunu, ancak Trabzon'a dönmesi halinde tecrübeli futbolcuya sahip çıkacaklarını sözlerine ekledi.

Ömer Rıza dönüyor

Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda Konyaspor'la pazar günü oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör semineri için Antalya'da bulunan Ziya Doğan'ın yer almadığı antrenmanı, yardımcı antrenör Fatih Kavlak yönetti. Reklam çekimi için izin verilen Gökdeniz ve hastalığı olan Feridun antrenmana katılmadı. Uzun süredir İngiltere'de tedavi olan Ömer Rıza'nın bugün Trabzon'a dönerek koşulara başlayacağı açıklandı. Bu arada karın adalesinde ezilme olan Jefferson'un MR'ı çekildi.

Sambacı Eller kayıplarda

Bordo - mavili takımdan ayrılmak istediğini açıklayan Brezilyalı savunmacı Fabiano Eller dünkü antrenmana katılmadı. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Eller'e bu tutumunu sürdürmesi halinde ceza vereceklerini söyledi.
Geçen hafta bir görüşme yaptıkları sambacı için hiçbir teklif almadıklarını vurgulayan Sayitoğlu, "Eller'le bir daha görüşmeyeceğiz. Kendisi ya antrenmana çıkacak ya da ceza alacak" dedi.
Bu arada yönetim, futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı oyuncu Szymkowiak'ın avukatına son ihtarı çekti. Asbaşkan Sayitoğlu, Szymkowiak için Polonya Futbol Federasyonu'ndan futbolu bıraktığına dair istedikleri yazının halen kendilerine ulaşmadığını açıkladı.

capa
16.01.2007, 08:44
Trabzon’dan hiç ayrılmadım ki’ http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifSakarya’dan Trabzonspor’a dönen Erdinç Yavuz, “Lazaroni yüzünden ayrıldım, camia ile hiç sorunum olmadı” dedi ve “Rekabetten korkmam. İyi durumdaysam ben oynarım” yorumunu yaptı. 16.01.2007

http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifParası ödenmedi
Kiralık oynadığı Sakarya ile yaşadığı sorunların ardından Yeşil-Siyahlı kulüple bağlarını koparan ve Trabzon’a dönen Erdinç Yavuz, mutluluktan uçuyor. Yönetimsel bazdaki sıkıntıların ayrılığı kaçınılmaz kıldığını anlatan tecrübeli oyuncu, “Trabzon’a dönmek kelimelerle anlatılmaz. Çünkü sadece Lazaroni ile yaşadığım problemler sonucunda ayrıldığımda ne kadar üzüldüğümü kimse tahmin bile edemez. Sevdiğim, iyi işler yapacağıma inandığım takımımdan ayrılmıştım” ifadesini kullandı.

Doğan’ın eski talebesi
Ziya Doğan ile daha önce de çalıştığını ve uyum sorunu yaşamayacağını belirten Erdinç Yavuz, “Trabzonla bağlarımı hiç koparmadım. İlk yarıdaki sıkıntıları unutturacağız. Buna inanmasam dönmezdim” yorumunu yaptı. Dışarıdan gözlemlediği kadarıyla Trabzonspor’un zaman zaman ciddi savunma sıkıntıları yaşadığını belirten başarılı savunmacı şöyle devam etti: “Kendime güveniyorum. Yapılan, yapılacak transferler ve rekabeti sorun etmem. İyi bir Erdinç, formanın ilk adayıdır.”

Ömer Rıza Trabzon’da
Operasyon ve tedavi sürecini İngiltere’de geçiren Ömer Rıza, dün Türkiye’ye döndü. Henüz topla çalışmalara başlayamayacağı açıklanan Bordo-Mavili futbolcunun, Trabzon’da bazı kontrollerden geçip, İngiltere’den getireceği sonuçların da ışığı doğrultusunda farklı bir programa tabi tutulacağı belirtildi. Ömer Rıza’nın ikinci yarının 4. haftasından sonra tam manasıyla hazır hale gelmesi bekleniyor.

Taraftarlar rotayı çizdi
Trabzonspor taraftarının yoğun ilgi gösterdiği sanal buluşma ortamlarından biri olan bordomavi.net internet sitesinde yer alan bir anket, tribünlerin bu sezonki hedefi hakkında bilgi verdi. ‘Trabzonspor bu sezonu kaçıncı bitirir?’ sorusunun sorulduğu ankete katılan taraftarların yüzde 55’lik dilimi 4 ile 7.’lik arasındaki bir sırayı işaret etti. Yüzde 25, takımın ilk 3’e gireceğini savunurken, diğer sporseverler, takımın ligi daha alt sıralarda bitirebileceğini öne sürdü.

Marcel’e plaket
Geçmişteki kariyerinin aksine, Trabzonspor’da kaldığı süre boyunca hiçbir sıkıntı yaratmayan ve giderken de bonservis bedeli bazında kulübe para kazandıran Marcelinho’ya yönetim bir teşekkür plaketi verdi. Her fırsatta iyi anılarla Türkiye’den ayrıldığını söyleyen Sambacı ile oldukça duygusal anlar yaşandı.

Travelair
16.01.2007, 09:50
Galatasaray’da Japon yıldız İnamoto yıllık 200 bin dolara (284 bin YTL), Beşiktaş’ta geleceğin yıldızı olarak gösterilen Serdar Kurtuluş 250 bin YTL garanti artı maç başı 15 bin YTL’ye, Trabzonspor’da Yattara 750 bin dolara (1 milyon 65 bin YTL), Sakaryaspor’da ise devlerin gözdesi kaleci Martinez 250 bin Euro’ya (456 bin YTL) oynuyor.

//////

Yattara 900bin $ almıyor muydu?

Travelair
16.01.2007, 09:55
Önce milli forma, sonra Avrupa http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifLigin 2. yarısı öncesinde Ziya Doğan’ın en çok güvendiği isimlerden biri olan Ersen Martin, hedeflerini FANATİK ile paylaştı, Trabzonspor’un geleceğine ilişkin fikirlerini açıkladı... 16.01.2007http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images1/futbol/trabzon/16FAN4ERSAN1-B-Y1200.jpg

İlk yarıda vitrine çıktığı Beşiktaş ve Galatasaray maçlarından sonra burnu önce çatlayan, daha sonra da kırılan 27 yaşındaki tecrübeli futbolcu, bu sakatlığın kendisine pahalıya mal olduğunu belirtti. “6-7 maçımı etkiledi. Bu süreçte tam kapasite ile oynasam belki Trabzonspor daha fazla puan toplayabilirdi” diyen Bordo-Mavililer’in yıldızı, “Havamı bulduğum bir anda talihsizlikler yaşadım. Ama şimdi toparlandım, çok iyiyim. Kamp da tam istediğim gibi geçti. Kaldığım yerden devam edeceğim” ifadesini kullandı.

‘Yattara ile coşarım’
Yattara’nın takıma dönmesine en çok sevinen isimlerin başında gelen Ersen, ilk geldiğinde yine FANATİK’e yaptığı “Gökdeniz-Yattara beni kral yapar” açıklamasını da hatırlattı. Sakatlığı yüzünden Yattara ile beraber oynayamadığını söyleyen Bordo-Mavili oyuncu, “Gökdeniz beni haklı çıkardı, asist kralı oldu. Şimdi biri sağdan, biri soldan forveti besleyecek. Oyun stilim gereği kenar ortalarla daha verimli olduğumu bilen Yattara da benimle oynayacağı günü dört gözle bekliyor” dedi.

Hedefi en az 15 gol
Trabzon’a gelirken en az 15 golü hedeflediğini ve öncelikle bu sayıya ulaşmak için mücadele edeceğini anlatan Ersen şöyle devam etti: “Tek santrfor oynamak gerçekten zor. Şimdi ikimizde iyiyiz, Umutla başarılı bir ikili olacağımıza inanıyorum. O tipik bir santrfor değil, geriden gelmeyi, şutlarla gol aramayı seviyor. Ziya hoca da ikili forvetten yana. Trabzonspor’un gol sorunu yaşayacağını sanmıyorum...”

‘Büyük kulüp avantajlı’
“Büyük bir kulüpte oynamanın avantajını yaşıyorum; gözönündeyim. Bu sayede öncelikle Fatih hocanın beni en kısa zamanda farkedeceğine inanıyorum. Sonraki amacım da Avrupa... Trabzonspor’dan ayrılırsam artık ülke dışına çıkarım. Daha önce de benimle ilgilenenler olmuştu ama bonservisim problem yaratmıştı. Trabzonspor’u el birliğiyle istenen noktaya taşıdıktan sonra kişisel amaçlarıma da ulaşmak istiyorum...”

‘Maskeyi fırlatıp attım’
“Gidenler ve gelenlerle biz ilgilenmiyoruz. Hocamız yeteri kadar tecrübeli, ona sonsuz güvenimiz var. Onun herşeyi düşüneceğinden eminiz. Ama Marcelinho için birşeyler söylemek istiyorum. Sorunlu dediler hep ama en ufak bir problem yaratmadı. Onu çok sevdik, çok şey öğrendik. O da bizi sevdi, taraftarı sevdi. Biz de Avni Aker’i yeniden canlandıracağız. Onları çok üzdük, biliyoruz. Hatta bir maçta maskeyle oynarken, gol kaçırdım. Tribünlere döndüm bir an. Oradaki insanların çilesini görünce, maskeyi fırlatım attım, daha rahat olup birşeyler yapabilmek için.”

Röportaj: Serhat Demirtaş

Travelair
16.01.2007, 10:00
http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/D73636F54274CB498B93AA30b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifEfsane geri dönecek

Trabzonspor'un Künyesi
Adı: Trabzonspor Kulübü Kuruluş: 2 Ağustos 1967 Renkler: Koyu Bordo - Açık Mavi Kurucular: M. Rıfat Dedeoğlu, A. Osman Ulusoy, Sebahattin Kundupoğlu, Refik Karaağaçlı, Hasan Ataç, Nihat Karanis, Bahri Yıldız, Mahmut Danış, E. Sabri Uğurbaş, Zeyyad Nemli, İrhan Kazancıoğlu, Nizamettin Algan, Ruhan Öngür, A. Salih Erdem, Avni Yurdagül, Nihat Özgür, Osman Tomruk, Ahmet Yıldırım, Süha Akçay, Sabit Sabır İlk Başkan: A.Osman ULUSOY / İlk Kaptan: Şevki GENÇOSMANOĞLU İlk Gol Kralı: Necmi PEREKLİ / En Çok Forma Giyen: Hami MANDIRALI (558 kez) / En Uzun Süre Kaptanlık Yapan: Şenol GÜNEŞ (10 yıl) Başkan: Nuri ALBAYRAK / Teknik Direktör: Ziya Doğan

http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/EE2F09FCA508F847B9FBBAEBb.jpg

KULÜBÜN KURULUŞU
Trabzon'da 1930'lu yıllarda başlayan İdmanocağı-İdmangücü rekabeti; 1940'lı, 1950'li, 1960'lı yıllarda olanca şiddetiyle devam etti. 1962-63 sezonunda tüm yurtta bir il takımı kurulması öngörüldü. Ancak İdmanocağı ile İdmangücü'nün bir çatı altında toplanmasına imkân yoktu. Öte yandan Futbol Federasyonu'nun il kulüpleri için tanıdığı sürenin de sonu yaklaşıyordu. 21 Haziran 1966'da İdmanocağı, Martıspor ve Yıldızspor'un da katılımı ile sarı-kırmızı renkler altında Türkiye 2. Ligi'ne alındı. 20 Temmuz 1966'da bu kez İdmangücü, Karadenizgücü, Martıspor ve Yolspor'un katılmasıyla Trabzonspor kuruldu. Ne var ki İdmanocağı, Danıştay'da açtığı dava ile yürütmeyi durdurma kararı aldırınca ortalık yine karıştı. Trabzon'daki gergin durum üzerine araya zamanın Beden Terbiyesi Genel Müdürü Ulvi Yenal girdi. Ulvi Yenal, İdmanocağı ve İdmangücü'nün birleşmemeleri halinde iki kulübün de Türkiye 2. Ligi'ne alınmayacağını bildirdi. Bu tehdit üzerine, İdmanocağı ile İdmangücü birleşti. Ve Trabzonspor; İdmanocağı, İdmangücü, Karadenizgücü ve Martıspor'un bir araya gelmesiyle kuruldu.

ULA UŞAKLAR RENGİMİZ NE OLACAK?
Trabzonspor'un kuruluşu gibi, renklerinin belirlenmesi de çok zor oldu. Trabzon'da uzun yıllar süren İdmanocağı-İdmangücü rekabetinde sarı-kırmızı ve yeşilbeyaz renkler hakimdi. Trabzonspor'un renkleri bunların dışında olmalıydı. Trabzon'u ve Karadeniz'i simgeleyen renkler aranıyordu. Renk için geceli gündüzlü toplantılar düzenlendi. Ulvi Yenal bir kez daha devreye girdi ve iki kulübün temsilcilerinden birer renk seçmesini talep etti. İdmanocağı koyu bordo, İdmangücü ise açık mavi üzerinde görüş bildirdi. Sonuçta Trabzonspor'un rengi bordo-mavi oldu.

http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/7BA85BEA0852D74D95A2781Db.jpg

TRABZON'UN KAZANDIĞI KUPALAR
Lig şampiyonluğu 6
Türkiye Kupası 7
Cumhurbaşkanlığı 7
Başbakanlık 5

http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/84F288A88549B54B991957FAb.jpg

FUTBOL TUTKUSU FIKRALARDA
Rizeli imamlarla Trabzonlu imamlar turnuva düzenleyip ayda bir maç yaparlarmış. Ama maçı hep Rizeli imamlar kazanırmış. Trabzonlular bir gün "Bu böyle gitmez, haçan buna bir çare bulalum, hep yeniliyruk'' demişler. Takım kaptanı olan Temel hoca şöyle bir teklifte bulunmuş: "Ula bizim Trabzonsporlu Hami'ye sariği, cübbeyi giydirelum, bu da bizim Hami hoca, merkez caminin imami, yeni tayin oldu diye kandiriruk" demiş. Bu teklifi kabul edilmiş ve ilk maçta Hami'yi de alıp Rize'ye gitmişler. Ama maçı yine 2-1 kaybetmişler. Dönüşte takım kaptanı Temel hocaya komşusu sormuş: "Temel ne oldi bizum maçin sonuci, kazanabilduniz mi?" - "Yok ya, Rizeliler bizi 2-1 yendu." - "Yapma ya, kim atti golleri?" - "Bizim golü Hami hoca atti, onlarin gollerini Del Pierro hoca ile Roberto Carlos hoca atti..."

http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/35B17C458847DB4FAE807509b.jpg

AHMET SUAT ÖZYAZICI
1936'da Trabzon'da doğan Ahmet Suat Özyazıcı'nın teknik direktörlüğünde Trabzonspor altın çağını yaşadı. Özyazıcı, 1975-76, 1976-77, 1979-80 ve 1983-84 sezonlarında takımı dört kez şampiyon yaptı.
ŞENOL GÜNEŞ
1972-1987 arasında 15 yıl kaleyi korudu ve 6 lig şampiyonluğu, 5 Türkiye, 4 Başbakanlık, 7 Cumhurbaşkanlığı Kupası gördü. Antrenörlüğünde 1 Türkiye, 1 Başbakanlık, 1 Cumhurbaşkanlığı Kupası kazandı.

http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/23745CC171E6E54EBBEF2E41b.jpg

ALİ KEMAL DENİZCİ
Trabzon'un görkemli günlerinin "Fırtına Ali Kemal'i." Kanatlarda attığı inanılmaz deparlarla rakip savunmacıyı perişan ederdi. Fenerbahçe'ye satılacağını öğrendiğinde ise hüngür hüngür ağlamıştı.

http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/41A74681E1F9F64381B09044b.jpg

Travelair
16.01.2007, 10:01
HAMİ MANDIRALI
Attığı 217 golle Trabzonspor'un en golcü futbolcusu olan Hami Mandıralı'nın şutları, görenlerin hafızalarına kazındı. Uzak-yakın demeden, mesafe tanımadan kaleye mermi gibi şutlar çeken, frikiklerde barajdaki oyuncuları sakatlayan Hami, sadece Trabzonsporlu değil, tüm futbolseverlerin gönlünde taht kurdu. Yıllarca Trabzonspor'un kaptanlığını yapan Hami, tertemiz yüreği, hep gülen yüzüyle tüm futbolseverlerin sevgisini kazandı. Hami ayrıca, Trabzonspor'dan Avrupa'ya transfer olan ilk Türk futbolcu unvanına sahip. Almanya'nın Schalke 04 takımında 2 sezon forma giydikten sonra yeniden yuvaya dönen Hami Mandıralı, Trabzonspor'un http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/B59F564C489F85439C95473Cb.jpgefsaneleri arasındaki yerini aldı.

ÖZKAN SÜMER
Trabzonspor'da futbol oynadı, teknik direktörlük yaptı. Hocalığında Trabzonspor 2 şampiyonluk yaşadı. 2001- 2003 arasında kulüp başkanlığı yaptı. F.Bahçe'ye verilen ceza kaldırılınca istifa etti.

NECMİ PEREKLİ
Trabzon'un ilk gol kralı. 1976- 77 sezonunda 18 golle gol kralı oldu. Kıvrak çalımları, ceza alanı içerisindeki bitiriciliği, sert şutlarıyla tanındı. Perekli şu anda da menajer olarak kulüpte görev yapıyor.

ŞOTA ARVELADZE
Trabzonspor'un unutulmaz yabancısı. İkizi Archil ile birlikte fırtına gibi esti. 1995-96'da üstelik hiç penaltı kullanmadan 25 gol atarak gol kralı oldu ve Trabzonspor'un 2. http://www.fotomac.com.tr/2007/01/16/im/E125077F6EB47447B2A8FB88b.jpggol kralı olarak tarihe geçti.

Kılpayı kaçan zafer
İstanbul saltanatını yıkan Trabzonspor, 1995-96'da öne geçtiği maçta Oğuz ve Aykut'un golüyle 2-1 yenilir, şampiyonluğu F.Bahçe'ye kaptırır.

Nineler tribünde
Trabzon'da futbol tutkusu o kadar yoğundur ki, 70 yaşındaki nineler bile maçın sonucunu merak eder. Hatta bazıları bizzat maçlara dahi gider.

Liverpool zaferi
Bordo-mavili ekibin unutulmaz zaferlerinden biri de 1976'da Şampiyon Kulüpler'de, o yılların Real Madrid'i olan Liverpool'u 1-0 yenmesiydi.
İŞTE EFSANE KADRO
Ayaktakiler: Tuncay, Hüseyin, Necati, Bekir, Şenol, Cemil Oturanlar: Kadir, Turgay, Ali Kemal, Mehmet Cemil, Ali Yavuz

zeki gursoy
16.01.2007, 10:53
bir haftadan beri hasta olmam sebebiyle ne siteye nede doğru dürüst tv ye bakabildim..
aklım hep iyi bi transfer olurmu acabadaydı...
tam beklenen olmuş...
aslar birer birer gitmeye eskimişler tekrar takıma dönmeye başlamış...
yıldız beklerken yıldızlar kaymış...
doktor, zatüre tehliken var dedi.sigarayı bırakmam lazımmış...
içmemiştim bugüne kadar...ama yaktım işte...
herşey bu kadar kötümü olmalıydı, nezaman nerde bi günah işledikki Allah başımıza böyle bir yönetim böyle bişr hoca ve basiretsiz topçu yığını nasip etti...
bizim okuncaklık işimiz var anlaşılan, bi oflu hocaya danışmalı...
hala kabusmu görmeye devam ediyorum yoksa bunlar marcheyi gerçekten sattımı....
Trabzonspora gelmiş en iyi yabancılardan belki ama adamı oynatacak kapasite yok...ve işi kökünden halletmişler..SATIN GİTSİN!
çok eskiden 45-50 yıl önce köyde evlerde su yokken eve 50m uzaklıkta bahçede çıkan suyu annemin ısrarı ile babam kapıya getirmeye çalışıyormuş...tabi boru falan yok, kazmayla küçük oluklar yapa yapa...
evin başına kadar gelmişler ve bi saya denk gelmişler...orda becerip suyu bi yoluna sokamamışlar ne yaptılarsa olmamış..su dönmüş kapıya aşşağı bi türlü kontrol edemiyolar, babam kızmış git demiş anneme suyu gözünden kes...annem gitmiş oluğu ilk açmaya başladığı yerden tekrar kesmiş ve su eski yoluna devam etmeye annemde yine suyu çeşmeden taşımaya devam etmiş...yani evin başına kadar gelen suyu içeri lamayınca orda en azından bi sarnıç bile yapamayınca suyu kesmişler sorun çözülmüş...
bu marche işide aynı oldu...sen kalk bir yıldızı ve sorunlu denilmesine rağmen hiçbir sorun çıkarmayan kaprissiz birini kulübe getir ama oynatmayı becertemeyince sat....ve sorunu çöz...ne diyim ben size...annem bana bu hikayeyi anlatınca gülmüştüm ama bunlara gülecek durumda değilim..hastayım biraz.tencere kalaysız...biraz kalay ister!!!!
anladın sen onu hoca!

Fatih
16.01.2007, 11:34
''GENEL KURULDA MESAJI ALDIK''-

Sayitoğlu, aralık ayında yapılan mali genel kurulda delegelerin mesajını aldıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

''Yönetim kurulu olarak olaya daha fazla vakıf olup sorunlara erken çözüm getirerek Trabzonspor'u hem saha içi hem de saha dışında dengeli tutmamız gerektiğinin mesajını aldık. Bizler eleştirilere açık insanlarız. Zaten toplumun ve taraftarın gözü sizin üzerinizde. Her türlü pozitif ve negatif hareketinizi inceleyip yorum yapıyorlar, yol gösteriyorlar. Fakat kimi zaman yapılan suçlamaları doğru bulmuyorum. Suçlamalarla bugüne kadar bir yere varılmamış, bundan sonra da varılacağına inanmıyorum. Maçta 90 dakika kontrollü ve konsantre olmuş biçimde oynarsanız tek gol atıp maçı kazanabilirsiniz. Futbol yöneticiliği de sahadaki futbol oyunu gibidir, belli bir sabrı gerektirir. Kendi tecrübemizle eleştirilerin hepsini alıyoruz. Bunun yanında haksız eleştiriler de geliyor. Yine de, Trabzonspor genel kurullarından çıkacak neticelere herkesin saygı duyması gerekirken, genel kurulların maksadı dışında belli yönlere çekilmemesi de şart. Eğer bu yapılırsa camia, toplum gözünde bir güven zaafına uğrar. Bu da takımın ve kulübün performansını aşağı düşürür.''

Yönetim içinde fikir ayrılıklarının olmasının doğal olduğunu kaydeden Sayitoğlu, ''Farklı fikirler düşünülüp tartışılmazsa doğruyu bulmak mümkün değildir. Fikirler tartışılır ve sonuçta bir karar alınır. Bu karara herkes saygılı olur ve bizler de yolumuza devam ederiz. Zaman içinde farklı fikirlerin seslendirilmesi kamuoyuna değişik şekilde yansıyabilir ama herkesin düşüncesine de saygı duymak gereklidir. Yönetim kurulundaki bütün arkadaşlarımız bu esaslara riayet ediyorlar. Dolayısıyla bizim yönetimimizde herhangi bir ahenk sorunu yok'' diye konuştu.

trabzonspor taraftarı da enayiyidi dimi

Vkgz
16.01.2007, 11:44
Önce milli forma, sonra Avrupa http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifLigin 2. yarısı öncesinde Ziya Doğan’ın en çok güvendiği isimlerden biri olan Ersen Martin, hedeflerini FANATİK ile paylaştı, Trabzonspor’un geleceğine ilişkin fikirlerini açıkladı... 16.01.2007http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images1/futbol/trabzon/16FAN4ERSAN1-B-Y1200.jpg

İlk yarıda vitrine çıktığı Beşiktaş ve Galatasaray maçlarından sonra burnu önce çatlayan, daha sonra da kırılan 27 yaşındaki tecrübeli futbolcu, bu sakatlığın kendisine pahalıya mal olduğunu belirtti. “6-7 maçımı etkiledi. Bu süreçte tam kapasite ile oynasam belki Trabzonspor daha fazla puan toplayabilirdi” diyen Bordo-Mavililer’in yıldızı, “Havamı bulduğum bir anda talihsizlikler yaşadım. Ama şimdi toparlandım, çok iyiyim. Kamp da tam istediğim gibi geçti. Kaldığım yerden devam edeceğim” ifadesini kullandı.

‘Yattara ile coşarım’
Yattara’nın takıma dönmesine en çok sevinen isimlerin başında gelen Ersen, ilk geldiğinde yine FANATİK’e yaptığı “Gökdeniz-Yattara beni kral yapar” açıklamasını da hatırlattı. Sakatlığı yüzünden Yattara ile beraber oynayamadığını söyleyen Bordo-Mavili oyuncu, “Gökdeniz beni haklı çıkardı, asist kralı oldu. Şimdi biri sağdan, biri soldan forveti besleyecek. Oyun stilim gereği kenar ortalarla daha verimli olduğumu bilen Yattara da benimle oynayacağı günü dört gözle bekliyor” dedi.

Hedefi en az 15 gol
Trabzon’a gelirken en az 15 golü hedeflediğini ve öncelikle bu sayıya ulaşmak için mücadele edeceğini anlatan Ersen şöyle devam etti: “Tek santrfor oynamak gerçekten zor. Şimdi ikimizde iyiyiz, Umutla başarılı bir ikili olacağımıza inanıyorum. O tipik bir santrfor değil, geriden gelmeyi, şutlarla gol aramayı seviyor. Ziya hoca da ikili forvetten yana. Trabzonspor’un gol sorunu yaşayacağını sanmıyorum...”

‘Büyük kulüp avantajlı’
“Büyük bir kulüpte oynamanın avantajını yaşıyorum; gözönündeyim. Bu sayede öncelikle Fatih hocanın beni en kısa zamanda farkedeceğine inanıyorum. Sonraki amacım da Avrupa... Trabzonspor’dan ayrılırsam artık ülke dışına çıkarım. Daha önce de benimle ilgilenenler olmuştu ama bonservisim problem yaratmıştı. Trabzonspor’u el birliğiyle istenen noktaya taşıdıktan sonra kişisel amaçlarıma da ulaşmak istiyorum...”

‘Maskeyi fırlatıp attım’
“Gidenler ve gelenlerle biz ilgilenmiyoruz. Hocamız yeteri kadar tecrübeli, ona sonsuz güvenimiz var. Onun herşeyi düşüneceğinden eminiz. Ama Marcelinho için birşeyler söylemek istiyorum. Sorunlu dediler hep ama en ufak bir problem yaratmadı. Onu çok sevdik, çok şey öğrendik. O da bizi sevdi, taraftarı sevdi. Biz de Avni Aker’i yeniden canlandıracağız. Onları çok üzdük, biliyoruz. Hatta bir maçta maskeyle oynarken, gol kaçırdım. Tribünlere döndüm bir an. Oradaki insanların çilesini görünce, maskeyi fırlatım attım, daha rahat olup birşeyler yapabilmek için.”

Röportaj: Serhat Demirtaş

çok hayal kuruyor galiba ersen arkadaşımız

trapezus61
16.01.2007, 11:44
Cavcav'da Risp'e açıktan 50 bin dolar
16 Ocak 2007 11:35

Trabzonspor’un ısrarla istediği Gençlerbirliği’nin savunma oyuncusu Risp’i bu transfer için ikna edebilme adına İlhan Cavcav da seferber oldu...

Bordo mavili ekibe gitmek istemeyen İsveçli futbolcuya açıktan 50 bin euro vereceğini bildiren G.Birliği’nin kurt başkanı Cavcav, satış gerçekleşirse 1 milyon Euro bonservis ücreti alacak.

Dün Antalya’da biraraya gelen Başkent ekibinin başkanı Cavcav, Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’la Risp konusunu görüştü.

Futbolcusunun takımdan ayrılmak istemediğini vurgulayan Cavcav, "Risp, Trabzon’a giderse parasını alamayacağını düşünüyor. Üstelik Ziya Doğan ayrılırsa yedek kalacağını da hesaplıyor. İkna edebilmek için kendisine açıktan 50 bin Euro vereceğim. Herhalde bu şekilde ikna olur. Çünkü bu transferden biz de kazançlı çıkacağız" dedi.

Bu arada G.Birliği’nde yıllık 250 bin Euro’ya top koşturan Risp’in, Trabzonspor’da 450 bin Euro’ya imza atacağı bildirildi.

Öte yandan iki kulüp Ayman’ın transferinde de tam anlaşmaya varırken, Başkent ekibinin bu iki satıştan 1’er milyon Euro olmak üzere 2 milyon Euro bonservis ücreti alacağı öğrenildi.

Bu haber toplam 139 defa okunmuştur.

Bu haberi yazdır

Bu haberi arkadaşına gönder

Bu habere yorum ekle

Bu habere yorum yapmaya gerek var mı????
Lanet olsun diyorum başka birşey demiyorum. Adam topçuları bize kakalamak için açıktan para verdiğini bile söyleyerek adeta bizimle dalga geçiyor... Daha çokkk şey söylemek istiyorum ama neyse...

kutoz
16.01.2007, 11:47
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160107marce2.jpg

Artık plaketleri hava alanında mı veriyoruz... Yok mu bizim kulüp binamız...

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 11:48
''GENEL KURULDA MESAJI ALDIK''-

Sayitoğlu, aralık ayında yapılan mali genel kurulda delegelerin mesajını aldıklarını ifade ederek, şöyle konuştu:

''Yönetim kurulu olarak olaya daha fazla vakıf olup sorunlara erken çözüm getirerek Trabzonspor'u hem saha içi hem de saha dışında dengeli tutmamız gerektiğinin mesajını aldık. Bizler eleştirilere açık insanlarız. Zaten toplumun ve taraftarın gözü sizin üzerinizde. Her türlü pozitif ve negatif hareketinizi inceleyip yorum yapıyorlar, yol gösteriyorlar. Fakat kimi zaman yapılan suçlamaları doğru bulmuyorum. Suçlamalarla bugüne kadar bir yere varılmamış, bundan sonra da varılacağına inanmıyorum. Maçta 90 dakika kontrollü ve konsantre olmuş biçimde oynarsanız tek gol atıp maçı kazanabilirsiniz. Futbol yöneticiliği de sahadaki futbol oyunu gibidir, belli bir sabrı gerektirir. Kendi tecrübemizle eleştirilerin hepsini alıyoruz. Bunun yanında haksız eleştiriler de geliyor. Yine de, Trabzonspor genel kurullarından çıkacak neticelere herkesin saygı duyması gerekirken, genel kurulların maksadı dışında belli yönlere çekilmemesi de şart. Eğer bu yapılırsa camia, toplum gözünde bir güven zaafına uğrar. Bu da takımın ve kulübün performansını aşağı düşürür.''

Yönetim içinde fikir ayrılıklarının olmasının doğal olduğunu kaydeden Sayitoğlu, ''Farklı fikirler düşünülüp tartışılmazsa doğruyu bulmak mümkün değildir. Fikirler tartışılır ve sonuçta bir karar alınır. Bu karara herkes saygılı olur ve bizler de yolumuza devam ederiz. Zaman içinde farklı fikirlerin seslendirilmesi kamuoyuna değişik şekilde yansıyabilir ama herkesin düşüncesine de saygı duymak gereklidir. Yönetim kurulundaki bütün arkadaşlarımız bu esaslara riayet ediyorlar. Dolayısıyla bizim yönetimimizde herhangi bir ahenk sorunu yok'' diye konuştu.

fikir ayrııkları, gereken zaman diliminde sonuçladırılamayıp yapılan her girişimi sonuçsuz bırakıyorsa, sonuçsuz da değil kepazelik seviyesine getiriyorsa bunun adı yönetim acziyeti olur.
beyler fikirleri tartışıp doğruyu bulana kadar takım küme düşecek.
bu kadar "kağnı" hızında öğrenme düzeyiniz olduğunu tahmin edememiştik.
kaldı ki futbol yönetimi bu.
neyi yönetiyorsunuz ki fikirlerin çarpışması bu kadar uzun sürdü.
futbolcuların bacaklarındaki kılları bi argüman olarak almalıyız bu kadar uzun süreli anlaşmazlıkları anlamak için.
ya da söyledikleri gibi fikirler değil maalesef "çıkarlar" çatışması yaşanıyor.
ha bak o cidden uzun sürer..

temiz_61
16.01.2007, 11:51
şimdi bu dünya yıldızımız bu takımdan gitti ama düşünüyorumda bır yıldız bir takımda çok iyi şeyler an lar bırakıp gıder şahsen ben hatırlamıyom hatırlayan varmı bırde o dediğinız 3 lü sence bizi kume düşmektenmı kurtaracak dendı ne ?????????????????????? ne denebılırkı trabzonsporu kume düşmek gibi bir duruma getırenler vicdanı rahatmıdır acaba yazık yazık

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 11:55
şimdi bu dünya yıldızımız bu takımdan gitti ama düşünüyorumda bır yıldız bir takımda çok iyi şeyler an lar bırakıp gıder şahsen ben hatırlamıyom hatırlayan varmı bırde o dediğinız 3 lü sence bizi kume düşmektenmı kurtaracak dendı ne ?????????????????????? ne denebılırkı trabzonsporu kume düşmek gibi bir duruma getırenler vicdanı rahatmıdır acaba yazık yazık

yeni gelmiş olduğu takımın ilk 3 ayında, hem de her hattı ile dökülürken üzerine de alakası olmayan kanada hapsedilmişken, ona rağmen belkide futbol hayatında yapmadığı kadar koştu pres yaptı.
işi olmayan şeyleri yükleyip bu kadar dökülen bir takımda adamı çizgiye hapsedip bi de ondan kalıcı ve iyi izleri bu kadar kısa sürede yapmasını beklemek bence doğru değil.

selçukabi
16.01.2007, 12:00
Konya kupa maçı 21.01.2007 günü (pazar) Saat 16:00'da
http://www.tff.org/default.aspx?DuyuruId=266

Vkgz
16.01.2007, 12:24
Servet'e Zenit talip

Sivasspor'un milli futbolcusu Servet Çetin'i Rusya'nın Saint Petersburg kentinin Zenit takımının resmen istediği bildirildi. Sivasspor'un "www.sivasspor.org.tr" adresli resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Sivasspor'un Antalya'da kamp yaptığı otelde Çaykur Rizespor yöneticileri ile bir araya gelen kırmızı-beyazlı ekibin yöneticilerinin Brezilyalı golcü futbolcu Dos Santos Anderson'un bu takıma transferi konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi.

kaynak: zenitturkey.net

sbay
16.01.2007, 12:25
son 1 aydir risp ve aymanin transferlerini basin hergun bitiriyo bi bizim yonetim bitiremyo...ilginc

poetricus
16.01.2007, 12:27
Konya kupa maçı 21.01.2007 günü (pazar) Saat 16:00'da
http://www.tff.org/default.aspx?DuyuruId=266

Of, of! Kâbuslar yine başlıyor?

sbay
16.01.2007, 12:36
Ne zaman transfer yapacaklar?

Ara transfer döneminin başlamasının üzerinden 15 gün geçmesine rağmen Süper Lig'in dört büyük kulubünde sessizlik sürüyor. Lider Fenerbahçe, en yakın rakibinden 7 puan önde bulunmasının verdiği rehavetle kadrosuna takviye yapmazken, ezeli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş'ta da adeta yaprak kımıldamıyor.

Bunun yanı sıra Trabzonspor'da ise daha hareketli günler yaşanıyor. Ancak bu hareketlilik şimdilik Bordo-Mavili kulübün aleyhine işliyor. Karadeniz temsilcisi Szymkowiak'tan hâlâ haber alamayıp Eller'i de kalması için ikna etmeye çalışırken, Marcelinho'yu Wolfsburg'a sattı.
Sadece nabız yokladılar
Süper Lig'de ikinci perdenin açılmasına 12 gün kala dört büyükler henüz herhangi bir transfere imza atamadı. Geçtiğimiz yılların aksine oldukça ince eleyip sık dokuyan kulüplerin başında Fenerbahçe geliyor. Yabancı kontenjanı dolu olan Sarı-Lacivertliler, ara transferin başlamasıyla birlikte Kayserisporlu Mehmet Topuz ve Hertha Berlin'den Yıldıray Baştürk için sadece nabız yoklamakla yetindi. İngiltere'den ayrılması gündemde olan Emre Belözoğlu için de pusuda bekleyen Fenerbahçe'nin bu gelişmelere rağmen ara transfer döneminde kadrosuna takviye yapması beklenmiyor.
Aslan Wederson ile heyecan yaşadı
Lig ikincisi Galatasaray'da da durum pek farklı değil. Ara transfer döneminin ilk günlerinde Ankarasporlu Wederson'la sıcak temaslar kuran Sarı-Kırmızılı ekip, Schalke 04'te forma giyen Hamit Altıntop için biraz umutlanmış, ancak milli futbolcunun astronomik rakam istemesi nedeniyle geri adım atmak zorunda kalmıştı. Galatasaray, Antalya kampında denediği gurbetçi oyuncu Bilal'i ise beğenmeyip geri göndermişti.
Beşiktaş kongreyi bekliyor
Önümüzdeki hafta sonu kongre heyecanı yaşayacak olan Beşiktaş da transfer döneminin suskun kulüplerinden oldu. Bir ara Antalyasporlu Ali Bilgin ve Kayserispor'un gözde oyuncusu Mehmet Topuz için girişimlerde bulunan Siyah-Beyazlı yönetim, geçtiğimiz sezonlara nazaran transferde iştahsız görünüyor.
Trabzonspor'da herkes gidiyor
Beşiktaş gibi ilk yarıda umduğunu bulamayan Trabzonspor ise daha çok, oyuncularını kaybetmesiyle gündeme geldi. Trabzon'a dönmeyeceğini açıklayan Polonyalı futbolcu Szymkowiak'tan umudunu kesen Bordo-Mavili kulüp, Brezilyalı yıldız futbolcusu Marcelinho'yu da Wolfsburg'a kaptırdı. Bir diğer sambacı oyuncusu Fabiano Eller'i de kadrosunda tutmak için yoğun çaba harcayan Karadeniz ekibi, Gençlerbirliği'nden Ayman'ı da çok istemesine rağmen ona bir türlü imzayı attıramadı. Mısırlı oyuncuyu sağlık kontrollerinden geçiren, ancak son anda bu transferi askıya alan Trabzonspor, başkent temsilcisinin başarılı savunma oyuncusu Risp'i de almak için temaslarını sürdürüyor

Murat Hızal
16.01.2007, 12:39
''Risp, Trabzon’a giderse parasını alamayacağını düşünüyor. Üstelik Ziya Doğan ayrılırsa yedek kalacağını da hesaplıyor. İkna edebilmek için kendisine açıktan 50 bin Euro vereceğim. Herhalde bu şekilde ikna olur. Çünkü bu transferden biz de kazançlı çıkacağız" dedi.

Bu günleride gördük , bu adamların bu lafları etmesinede sebep olduk. Daha söylenecek bir şey kaldı mı?

Mehmet Fatih Yavuz
16.01.2007, 12:44
''Risp, Trabzon’a giderse parasını alamayacağını düşünüyor. Üstelik Ziya Doğan ayrılırsa yedek kalacağını da hesaplıyor. İkna edebilmek için kendisine açıktan 50 bin Euro vereceğim. Herhalde bu şekilde ikna olur. Çünkü bu transferden biz de kazançlı çıkacağız" dedi.

Bu günleride gördük , bu adamların bu lafları etmesinede sebep olduk. Daha söylenecek bir şey kaldı mı?

bu yönetim için istikrar isteyenlere yeterli bir belge olduğunu düşünüyorum.
eskiden biz himmet ederdik anadoluya.
şimdi -kendi himmete muhtaç dede, başkasına nasıl himmet ede- durumundayız.
adam bize topçusunu yollayabilmek için üzerine para veriyor.
böyle bir rezilliği tarih yazdı mı?
istikrar deyip daha büyük rezillikler göreceğiz anlaşılan.

ne itibar kaldı, ne şeref...
mlletin diline sakız olduk...
teşekkürler albayrak ve saz ekibi.

gerçekefsane
16.01.2007, 12:46
duyacağım okuyacağım sözler
31 Ocaka kadar transfer süre var :confused: paramızı sokağa atmak istemiyoruz.:( eksiklerimizi tamamlayacağız :eek: taraftarımız merak etmesin.:rolleyes: Görüşmeler bugün yarın sonuçlanır. :(

Yönetim, teknik direktör istifa

Ertan 51
16.01.2007, 12:53
31 Ocaka kadar transfer süre var :confused: paramızı sokağa atmak istemiyoruz.:( eksiklerimizi tamamlayacağız :eek: taraftarımız merak etmesin.:rolleyes: Görüşmeler bugün yarın sonuçlanır. :D

Yönetim, teknik direktör istifa

:alkış: :alkış: :alkış:
dört gözle bekliyoruz yıldızlarımızı ayman,risp ve erkanımızı
sayın başkanım siz işi biliyorsunuz biz merak etmiyoruz zaten:mad: :confused:

Fatih
16.01.2007, 12:55
efsane başkandan efsane palvralar

gerçekefsane
16.01.2007, 12:56
:alkış: :alkış: :alkış:
dört gözle bekliyoruz yıldızlarımızı ayman,risp ve erkanımızı
sayın başkanım siz işi biliyorsunuz biz merak etmiyoruz zaten:mad: :confused:

Başkan söylemedi transfer döneminde okuduklarımı yazdım. 31 ocak a kadar bu sözleri çok duyacağız ;)

Rıza ÇOLAK
16.01.2007, 13:08
Şu transfer dönemi bitsede bizde kurtulsak Allahım.