PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70] 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

DOĞA SARAÇ
09.01.2007, 23:16
Doğan: “Trabzonspor Türkiye’nin en büyüğüdür”
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/080107hoca.jpg Teknik Direktörümüz Ziya doğan, Trabzonspor’un Türkiye’nin en büyüğü olduğunu vurguladı. Antalya kampında çeşitli konularda açıklamalarda bulunan Doğan, “Trabzonspor’da başarının en büyüğünü yaşamak istiyorum” dedi.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
“İkinci devre başarılı olacağız”
Takımın ikinci yarıda başarılı olacağına inandığını kaydeden Doğan, “Yönetimle aramda hiçbir sıkıntı bulunmuyor. Trabzonspor 7 maçtır kazanamayan bir teknik direktörü görevde tuttu. Bu istikrar arayışının en güzel örneğidir” diye konuştu.

“İstemeyenin peşinde koşmam”
Hiçbir zaman Trabzonspor formasını giymek istemeyen futbolcunun peşinde koşmayacağını kaydeden Doğan, şunları söyledi: “Türk insanı çok kompleksli bir toplum haline geldi. Özellikle sporda yabancılara olan hayranlığı anlayamıyorum. Ben Türk antrenörlerin Türk toplumunu, Türk psikolojisini çok iyi bildiği için yabancılardan daha faydalı olacaklarına inanıyorum”

“Zafer sarhoşu olmadım”
Büyük maçların kazanıldığı dönemlerde dahi zafer sarhoşu olmadığının altını çizen Ziya Doğan, “Ama maalesef bu skorlar çok büyütüldü. Yenildiğimiz maçların 3-4 tanesinde ezici üstünlüğümüz vardı. Basit hatalarla goller yedik, gol atamadık. Buna önlem alamadık. O kötü gidişatta bir galibiyet alsaydık, mutlaka düzelecektik. 3 Puanlık sistemde, ligin ikincisi ve üçüncüsüyle kıyaslarsanız arada uçurum gibi bir fark yok. Karamsar değiliz, ikinci yarıda eksik olan takım oyununu da sahaya yansıtarak, başarılı olacağımıza inanıyorum" ifadelerini kullandı.

“Taraftara karşı mahçubum”
Görev yaptığı hiçbir takımda hedefini farklı bir takım gitmek olarak belirlemediğini de seslendiren Doğan, “Benim hedefim bulunduğum takımda başarılı olmak. Şu an Türkiye'nin 4 büyük takımından birindeyim. Hatta iddia ediyorum, Trabzonspor Türkiye'nin en büyüğü. Kaç yıllık süre içerisinde kaç kere şampiyon olmuş ve 6 milyonluk taraftar kitlesine ulaşmış. Büyük bir takımdayım, hedefim bu takımda başarılı olmak. Hiçbir zaman hiçbir şeye talip olmadım. Ama talip olurlarsa ben varım. Trabzonspor'da mutluyum, taraftarına karşı ise mahçubum. Trabzonspor'da başarının en büyüğünü yakalamak istiyorum. İkinci yarıda onları coşturmak, başarıya götürmek hedefimiz" yorumunu yaptı.

Tebrikler Ziya DOĞAN:bayrak:

DOĞA SARAÇ
09.01.2007, 23:18
Kesinlikle hayır !
Ben sadece tezahurat yapan takımlar için söyledim.
Beceriksizler için söylemedim !
Bende bunları duymayı haketmediğimizi söyledim aynı şeylerden bahsediyoruz

DOĞA SARAÇ
09.01.2007, 23:21
TRABZON BU OLAMAZ!
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/14394.jpg
SAVUNMA VE HÜCUM
Trabzonspor?a erken uyarı. Antalya?da ikinci yarı için hazırlıklarını yaklaşık 2 haftadır sürdüren Bordo-Mavililer, ilk hazırlık maçında Ankaraspor karşısında yine kötü bir futbol ortaya koyarken, lig için iyi sinyal vermedi. Savunma sıkıntısının aşılamadığı Ankaraspor maçında ortaya çıkarken, Bordo-Mavililer hücum hattında da istediği üretkenliği sergileyememe problemini de çözemediği görüldü.
DOĞAN YİNE UMUTLU
Ankaraspor maçında lig öncesi endişe veren tabloya rağmen Teknik Patron Ziya Doğan, böyle müsabakalarda skorun önemli olmadığını belirterek, "Çok oyuncu değişikliği yaptığımız için takım uyumu olmadı. Ancak ben yine de takımımın mücadelesinden memnunum, sadece skordan memnun değilim. Lige kadar eksiklerimizi gidererek, kupadaki Konyaspor maçıyla gerçek futbolumuzu sahaya yansıtmaya başlayacağız" diye konuştu.

Gerçek futtbolmuş bekliyoruz bakalım

DOĞA SARAÇ
09.01.2007, 23:24
HER ŞEY GÜZEL OLACAKTrabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ikinci yarıda hak ettikleri yere geleceklerine inandığını söyledi. Albayrak, ilk yarının kendileri açısından kötü geçtiğini ancak 2007?da camialarına başarılı bir tablo sunmayı amaçladıklarını ifade ederek, "Ziya hoca ve futbolcularımıza güvenimiz tam. Gerekli takviyeleri de mutlaka yapacağız. İkinci yarıda Trabzonspor?u layık olduğu noktaya çıkartacağız" diye konuştu.

Albayrak, ligi bitirebildikleri en iyi yerde noktalamak istediklerini de ifade ederek, "İnanıyorum ki takımımız gerçek kalitesini sahaya yansıtır ve saha dışı şanssızlıklar yaşamadığımız takdirde Trabzonspor üst sıralara çıkacaktır. Tabi ki Trabzonspor?un Avrupa Kupaları?na katılamaması başarısızlıktır. Bunun için kupayı alarak Avrupa arenasında gelecek yıl yine yerimizi almak istiyoruz. Bunu başaracak güçteyiz" diye konuştu.

Bunlar dalgamı geçiyor bizle

DOĞA SARAÇ
09.01.2007, 23:27
AYMAN REZALETİ
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/14447.jpg
KONTROLDEN BİLE GEÇİRDİLER
Trabzonspor Yönetim Kurulu, Gençlerbirliği?nin Mısırlı oyuncusu Ayman?ın transferini resmen eline-yüzüne bulaştırdı? Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav?ın, "Ayman?ı Trabzonspor?a verdik" açıklamasından sonra Bordo-Mavililer, Mısırlı oyuncuyu İstanbul?a getirerek sağlık kontrolünden geçirdi. Kontrol için Trabzonspor 1. doktoru da Antalya?dan İstanbul?a gönderildi. Kontrolünde herhangi bir soruna rastlanmayan Ayman için Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Kendisiyle 3.5 yıllık sözleşme imzalayacağız ve daha sonra kampa katılacak" açıklamasını yaptı.
İŞLER TERSİNE DÖNÜNCE
Trabzonspor yönetimi, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile sözlü olarak Ayman, Risp ve Erkan için 2 milyon euro karşılığında anlaşmaşa vardı. Ancak, Eller?in geri dönmesi nedeniyle yabancı transferinde eli kolu bağlanan Trabzonspor yönetimi, Cavcav?dan ilk olarak Ayma
n?ı istedi. Trabzonspor için sağlık kontrolünden geçen Ayman için 900 bin euro bonservis bedeli isteyen Cavcav, Trabzonspor yönetimini ikiye böldü.
900 BİN EURO BONSERVİS
Özellikle Ziya Doğan oyuncunun alınmasını isterken, bazıyöneticiler de 900 bin euroluk bonservis ücretinin fazla olduğunu dile getirdi. Başkan Albayrak da 900 bin euroluk fiyatı fazla bulanca transfer olumsuz sonuçlandı ve Ayman dün takımı Gençlerbirliği?nin kampına döndü. Trabzonspor yönetimi, Ayman defterini kapatırkan, oyuncunun menajeri Erdem Atlaş, Ayman?ın hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.
BAKKAL: BİR YERE GİTMİYOR
Alataş, "Ayman?ın büyük bir heyecanı vardı.Trabzonspor?un taraftarı ve şampiyonluk hedefleri onu heyecanlandırıyordu. Ziya Doğan ile de çalışmak istiyordu, ancak bu bekleme süresinde heyecanını yitirdi. Ayman, şu anda Trabzonspor?u düşünmüyor. Gençlerbirliği Kulübü ile görüştük ve Ayman yeniden kampa katıldı" diye konuştu. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal ise satılık oyuncuları olmadığını ve Ayman?ın da bir yere gitmeyeceğini söyledi.

gerçekefsane
09.01.2007, 23:28
Ziya Doğan Jeffersonu ne zaman oynatcak hazırlık maçındada bile oynatmamış

Emre7
09.01.2007, 23:33
AYMAN REZALETİ
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/14447.jpg
KONTROLDEN BİLE GEÇİRDİLER
Trabzonspor Yönetim Kurulu, Gençlerbirliği?nin Mısırlı oyuncusu Ayman?ın transferini resmen eline-yüzüne bulaştırdı? Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav?ın, "Ayman?ı Trabzonspor?a verdik" açıklamasından sonra Bordo-Mavililer, Mısırlı oyuncuyu İstanbul?a getirerek sağlık kontrolünden geçirdi. Kontrol için Trabzonspor 1. doktoru da Antalya?dan İstanbul?a gönderildi. Kontrolünde herhangi bir soruna rastlanmayan Ayman için Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, "Kendisiyle 3.5 yıllık sözleşme imzalayacağız ve daha sonra kampa katılacak" açıklamasını yaptı.
İŞLER TERSİNE DÖNÜNCE
Trabzonspor yönetimi, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile sözlü olarak Ayman, Risp ve Erkan için 2 milyon euro karşılığında anlaşmaşa vardı. Ancak, Eller?in geri dönmesi nedeniyle yabancı transferinde eli kolu bağlanan Trabzonspor yönetimi, Cavcav?dan ilk olarak Ayma
n?ı istedi. Trabzonspor için sağlık kontrolünden geçen Ayman için 900 bin euro bonservis bedeli isteyen Cavcav, Trabzonspor yönetimini ikiye böldü.
900 BİN EURO BONSERVİS
Özellikle Ziya Doğan oyuncunun alınmasını isterken, bazıyöneticiler de 900 bin euroluk bonservis ücretinin fazla olduğunu dile getirdi. Başkan Albayrak da 900 bin euroluk fiyatı fazla bulanca transfer olumsuz sonuçlandı ve Ayman dün takımı Gençlerbirliği?nin kampına döndü. Trabzonspor yönetimi, Ayman defterini kapatırkan, oyuncunun menajeri Erdem Atlaş, Ayman?ın hayal kırıklığı yaşadığını söyledi.
BAKKAL: BİR YERE GİTMİYOR
Alataş, "Ayman?ın büyük bir heyecanı vardı.Trabzonspor?un taraftarı ve şampiyonluk hedefleri onu heyecanlandırıyordu. Ziya Doğan ile de çalışmak istiyordu, ancak bu bekleme süresinde heyecanını yitirdi. Ayman, şu anda Trabzonspor?u düşünmüyor. Gençlerbirliği Kulübü ile görüştük ve Ayman yeniden kampa katıldı" diye konuştu. Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal ise satılık oyuncuları olmadığını ve Ayman?ın da bir yere gitmeyeceğini söyledi.
eeeee yeter şu formda Allah aşkına daha Ayman ismi geçmesin bu ne ya almadık akıllandı yönetim dinledi taraftarı yapmadı transferi sıktı yaw ufff

DOĞA SARAÇ
09.01.2007, 23:33
<DIV id=newsAll>
<SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Verdana">Trabzonspor Antalya da ki ikinci hazırlık maçını oynadı. Rakip ise Almanya’nın ikinci lig takımlarından Kalshruher takımı.. Rakip değişse de skor değişmedi.. Yine hüsran yine hüzün.. İyi ki bu maçlar hazırlık maçı. Yenilgi hakkımızı bu tür hazırlık maçlarında kullanırsak itirazım yok eyvallah derim.. Ama lig ve kupada kullanırsak vay halimize..

Emre7
09.01.2007, 23:34
Ziya Doğan Jeffersonu ne zaman oynatcak hazırlık maçındada bile oynatmamış

ahmet kim yaw bu takıma nasıl geldi anlamadım bir futbolcuya olumsuz yaklaştığım yoktur ama bu adam nasıl geldi buraya ya

salihismet
10.01.2007, 00:02
ahmet kim yaw bu takıma nasıl geldi anlamadım bir futbolcuya olumsuz yaklaştığım yoktur ama bu adam nasıl geldi buraya ya

$öyle geldi; ilk önce ba$kanimiz istanbul Büyük$ehir belediyesporun kapisini caldi, ve dediki; ben futboldan anlarim, bu cocukta i$ var, ben bunu Trabzonspora kakalayayim, pardon alayim. Böylece Trabzonspora alindi. Oynadigi ilk resmi macta Kayseriden 4 gol yiyince bizim ba$kanin futboldan anlamadigi ortaya cikti, fakat herzamanki gibi i$ i$ten coktan gecmi$ oldu, yani sizin anlayacaginiz en kolay aldigimiz yanli$ futbolcularin biriside bu Ahmet oluyor.

Adem Erdoğan
10.01.2007, 00:06
istikrarı yakaladık yine he.

sbay
10.01.2007, 00:14
http://www.ilkhabergazete.com/foto/step.gif (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=1209)
Stepanov için Trabzonspor’a, son olarak Alman devi Bayern München’den 6.5 Milyon Euro’luk teklif geldi. Oyuncunun kafası çok karışık, yönetim ve teknik heyet kalması için uğraşıyor. Trabzonspor’un Sırp yıldızı Milan Stepanov paylaşılamıyor. Sezon başında Chelsea ve Milan’ın teklif sunduğu bu oyuncuya, İspanyol Real Zaragoza ve Getafe’den sonra Alman devi Bayern München de talip oldu. Alman temsilcisinin bu oyuncu için Trabzonspor kulübüne 6.5 Milyon Euro’luk resmi teklif sunduğu öğrenildi. Zaragoza ve Getafe de 5 Milyon Euro’luk teklif iletmişti.

İKNA ÇABASI
Gelen bu teklifler karşısında Bordo-Mavili yönetim Stepanov’u bırakmak istemiyor. Ancak Sırp oyuncunun kafasının karışık olduğu ve Avrupa’da oynamak istediği öğrenildi. Stepanov’un takım arkadaşlarına, “Avrupa’da oynamak istiyorum. Gitmek istiyorum” dediği öğrenilirken, yönetim ve teknik heyetin de bu oyuncuyu kalması yönünde ikna etmeye çalıştığı ifade edildi.

Emre7
10.01.2007, 00:16
http://www.ilkhabergazete.com/foto/step.gif (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=1209)
Stepanov için Trabzonspor’a, son olarak Alman devi Bayern München’den 6.5 Milyon Euro’luk teklif geldi. Oyuncunun kafası çok karışık, yönetim ve teknik heyet kalması için uğraşıyor. Trabzonspor’un Sırp yıldızı Milan Stepanov paylaşılamıyor. Sezon başında Chelsea ve Milan’ın teklif sunduğu bu oyuncuya, İspanyol Real Zaragoza ve Getafe’den sonra Alman devi Bayern München de talip oldu. Alman temsilcisinin bu oyuncu için Trabzonspor kulübüne 6.5 Milyon Euro’luk resmi teklif sunduğu öğrenildi. Zaragoza ve Getafe de 5 Milyon Euro’luk teklif iletmişti.

İKNA ÇABASI
Gelen bu teklifler karşısında Bordo-Mavili yönetim Stepanov’u bırakmak istemiyor. Ancak Sırp oyuncunun kafasının karışık olduğu ve Avrupa’da oynamak istediği öğrenildi. Stepanov’un takım arkadaşlarına, “Avrupa’da oynamak istiyorum. Gitmek istiyorum” dediği öğrenilirken, yönetim ve teknik heyetin de bu oyuncuyu kalması yönünde ikna etmeye çalıştığı ifade edildi.
biz özümüze dönelim bayer gibi olalım derken bu sayfada gezen gazeteci kılıklı herifler mi uydurdu bu haberi yoksa şakası bile kötü o da giderse bu takım düşer :eek:

Recep Çaltepe
10.01.2007, 00:19
Stepanov haberleri medyanın Trabzonspor ile şöyle bir düşüncesi olduğunu ortaya koyuyor bence:

"Aymanı olayını gördük, Trabzonspor adına oyuncu alma haberi yapamayız hayatta, kimse yemez. Bari ellerindeki hazırlara niyetelenelim."

HALİT KARAKAŞ
10.01.2007, 00:25
:tsbayrak: Arkadaşlar,takım hazırlık maçı filan demiyor çoştu bir kere durdurmak imkansız.önüne gelene yeniliyor.ayıptır,günahtır,bu taraftara yazıktır.biraz ALLAH korkusu varsa kendinizi düzeltin artık,YETER,,,,,,cinnet geçirtmeyin bizlere,,,,

salihismet
10.01.2007, 00:40
:tsbayrak: Arkadaşlar,takım hazırlık maçı filan demiyor çoştu bir kere durdurmak imkansız.önüne gelene yeniliyor.ayıptır,günahtır,bu taraftara yazıktır.biraz ALLAH korkusu varsa kendinizi düzeltin artık,YETER,,,,,,cinnet geçirtmeyin bizlere,,,,

Taraftar git gide azaliyor, sizde cinnet gecirirseniz dahada azaliriz, aman ha!

nesta61
10.01.2007, 01:03
hehehe piere van hooijdonk cin cona 45 metreden frikik sallamis ayana saglik be breee heheh adam 40 yasinda hala cekiyor beee, ayni hamii : )

Erdem Keser
10.01.2007, 01:25
hehehe piere van hooijdonk cin cona 45 metreden frikik sallamis ayana saglik be breee heheh adam 40 yasinda hala cekiyor beee, ayni hamii : )
aman allahim o nasil bir goldu oyle yok boyle birsey herif ortsahadan catala takti kendine bakan adamin 40 yasina gelsede top oynayabileceginin en onemli ispatidir van hooijdonk umarim bizede birgun boyle bilincli profesyonel bir adam gelirr

nesta61
10.01.2007, 02:10
bizde bu yonetim oldukdan sonra ts de oynayan futbolcular bile futboldan sogudu artik trabzona yabanci oyuncu bile gelmez ... anca yetistirirsek alt yapimiza cok onem vermemiz lazim, alt yapida ne hamiler varr ama goren yok

TSezgin61
10.01.2007, 03:52
bu iste bir is var, birseyler ters. böyle futbolculari olan bir takimi ugrassan bu kadar kötü futbol oynatamazsin....yok yok birseyler dönüyor ama hayirlisi.

İleli
10.01.2007, 04:07
bu iste bir is var, birseyler ters. böyle futbolculari olan bir takimi ugrassan bu kadar kötü futbol oynatamazsin....yok yok birseyler dönüyor ama hayirlisi.

aynen senin gibi dusunuyorum hemso bukadar iyi kadroya ragmen ligin en berbat futbolunu biz oynuyoruz, gerci futbol demeye 1000 sahit lazimya..

bunlarin amaci bizleri Dinden Imandan cikarmak herhalde...

EmrahYalçınalp
10.01.2007, 08:04
kendine bakan adamin 40 yasina gelsede top oynayabileceginin en onemli ispatidir van hooijdonk umarim bizede birgun boyle bilincli profesyonel bir adam gelirr
Gelmez... Bizdekiler 27 yaşında topçu olduklarının farkına varıp 29'da hedefi Avrupa olarak koyarlar...

Bu arada tebrikler Hooijdonk:D

sismolog61
10.01.2007, 08:07
FANATİK buldu
Trabzon yönetimi, ‘Trabzon’a dönmek istemiyorum. Yoksa futbolu bırakırım” sözlerinin Miroslav Szymkowik’ya ait olup olmadığını öğrenemezken, FANATİK, yıldız oyuncunun ülkesinde basına yaptığı açıklamaları buldu. Trabzon’a ilk geldiği günlerde her şeyin dört dörtlük olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu “Ama gün geçtikçe her şey tersine döndü. Yönetimler değişiyor. Futbolcular gelip gidiyor ve sürekli yeni bir teknik ekiple çalışmak zorunda kalıyordum. Bu kaos bana göre değildi. Bu yüzden ayrılmak istedim” dedi.

‘Sıkıntı çekiyorum’
Korono’dan teklif geldiğinde Bordo-Mavili yönetimin kendisini bırakmak istemediğini kaydeden Szymek, “Ardından başka tekliflere de aynı yanıtı verdiler. Takımda da sıkıntı çekiyorum. Çok garip sistemle oynuyorduk. Çok defansif bir anlayış vardı sanki. İleri giden toplar ya kanatlardan ya da uzun toplardan. Çok az topla buluşunca adeta bunalıma girdim. Top sanki sürekli stoperlerdeydi. O kadar zoruma gitti ki, az kalsın teknik direktöre gidip “Ben de stoper oynamak istiyorum” diyecektim” ifadesini kullandı.

‘Başarı imkansız’
Takımda düzen olmadığını da sözlerine ekleyen Szymkowiak, “Bu nedenle başarı zaten imkansızdı. Katı kurallar da vardı. Sıkılmıştım ve bu nedenle de Trabzonspor formasını artık giyemezdim. Kulübe mektup gönderdim. Zaten 2-3 hafta içinde de avukatımla birlikte bir basın toplantısı yapacağım ve bu konuların hepsini anlatacağım. Eğer Trabzonspor Kulübü beni bu olaylardan sonra hala göndermemekte ısrar ederse, evet futbolu bırakmak zorunda kalacağım” diye konuştu.

Mehmet DEMİRCAN
fanatik

muratt
10.01.2007, 08:35
FANATİK buldu
Trabzon yönetimi, ‘Trabzon’a dönmek istemiyorum. Yoksa futbolu bırakırım” sözlerinin Miroslav Szymkowik’ya ait olup olmadığını öğrenemezken, FANATİK, yıldız oyuncunun ülkesinde basına yaptığı açıklamaları buldu. Trabzon’a ilk geldiği günlerde her şeyin dört dörtlük olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu “Ama gün geçtikçe her şey tersine döndü. Yönetimler değişiyor. Futbolcular gelip gidiyor ve sürekli yeni bir teknik ekiple çalışmak zorunda kalıyordum. Bu kaos bana göre değildi. Bu yüzden ayrılmak istedim” dedi.

‘Sıkıntı çekiyorum’
Korono’dan teklif geldiğinde Bordo-Mavili yönetimin kendisini bırakmak istemediğini kaydeden Szymek, “Ardından başka tekliflere de aynı yanıtı verdiler. Takımda da sıkıntı çekiyorum. Çok garip sistemle oynuyorduk. Çok defansif bir anlayış vardı sanki. İleri giden toplar ya kanatlardan ya da uzun toplardan. Çok az topla buluşunca adeta bunalıma girdim. Top sanki sürekli stoperlerdeydi. O kadar zoruma gitti ki, az kalsın teknik direktöre gidip “Ben de stoper oynamak istiyorum” diyecektim” ifadesini kullandı.

‘Başarı imkansız’
Takımda düzen olmadığını da sözlerine ekleyen Szymkowiak, “Bu nedenle başarı zaten imkansızdı. Katı kurallar da vardı. Sıkılmıştım ve bu nedenle de Trabzonspor formasını artık giyemezdim. Kulübe mektup gönderdim. Zaten 2-3 hafta içinde de avukatımla birlikte bir basın toplantısı yapacağım ve bu konuların hepsini anlatacağım. Eğer Trabzonspor Kulübü beni bu olaylardan sonra hala göndermemekte ısrar ederse, evet futbolu bırakmak zorunda kalacağım” diye konuştu.

Mehmet DEMİRCAN
fanatik

Her gun sabah internete girdigimizde farkli bi rezillikle mi karsilasacagiz ? Iyi haberlerden biktik bari kotu haber olmasin yaa.. Bugun Szymek'in aciklamalari, dun Ayman komedisi ve Ayman'in "artik gelmem" demesi (bu demece sevinsem mi uzulsem mi anlayamadim bende), ondan onceki gun Ankaraspor'u ustun ! bir futbolla ezip galibiyeti kacirmamiz.. Bakalim yarin ne olcak.. Topic acilsin bence.. Yarin ne rezillik yasiyacagiz ?? topigi

Erdinç Dilek
10.01.2007, 08:37
istikrarı yakaladık yine he.
toprağım benim ya dün akşam skoru öğrendiğimde ilk dediğim kelime de aynen buydu:) iyi tespit bravo

Cüneyt Canlıca
10.01.2007, 09:22
Trabzonspor siyasi parti mi oluyor?
Şu 2006 yılı bitsin de öyle yazayım diyordum. Olmadı; lig bitti yönetim hala saçmalamaya devam ediyor. NTV Spor haberlerini seyrediyordum, rahat bırakmadılar, dayanamadım ‘Artık içimi dökmem lazım.’ dedim. İki arkadaşımı aradım, bağırdım çağırdım yetmedi, oturdum mecburen klavyenin başına.

NTVSPOR
Güncelleme: 16:47 TSİ 4 Ocak 2007 Perşembe

Haftalardır her maç sırasında notlar alıyorum, tam oturup yazımı yazacağım sırada bütün hevesim kaçıyor. Takımı yenilen teknik direktör basın toplantısına çıkmaz ya, benimki de o hesap. Ne yapayım ben takım tutmayan bir köşe yazarı değilim ki. Trabzonsporluyum…

Ntv Spor Haberleri. İlk haber: Trabzonspor Asbaşkanı İbrahim Hacıosmanoğlu yine mangalda kül bırakmıyor. Önce Canaydın nasibini alıyor. Özhan Canaydın’ı yalancılıkla ve ihanetle suçluyor Hacıosmanoğlu. Toplantıdan önce Hacıosmanoğlu, Özhan Canaydın’a gidip gündemde 1.5 ay önce çözümledikleri konunun olup olmadığını, eğer varsa bu toplantıya girmelerinin gerekmediğini söylüyor. Canaydın da ‘Hayır. Böyle bir konu konuşulmayacak’ diyor. Ardından toplantı sırasında Haluk Ulusoy konusu açılıyor ve Özhan Canaydın duruma müdahele edip, konunun açılmasını engellemiyor. Kendi çıkarları için Türk Futbolu’na ihanet ediyor ve Hacıosmanoğlu’na toplantı öncesinde yalan söylediği için yalancı oluyor. Hacıosmanoğlu sonra başlıyor bakan Mehmet Ali Şahin’e yüklenmeye. Türk Futbolu’nun içine düştüğü kaostan bakanı sorumlu tutup hemen istifa etmesi gerektiğini söylüyor. Arada başarı ile sürdürdüğü başbakan yardımcılığı görevinden de bahsedip bir yandan da gönlünü alıyor. Ardından zaten her zaman belirttiği Aziz Yıldırım sempatisini tekrar vurgulayarak Aziz Yıldırım’ın duruşunu beğendiğini bildiriyor. Tüm konuşma ilkokul müsameresi gibi.‘O bana bunu dedi ama bak sonra bunu yaptı, yalancı Canaydın.’

İkinci haber: Syzmek Trabzonspor’a futbolu bıraktığını ve kesinlikle Trabzon’a dönmeyeceğini bildiren bir mektup yollamış; telefonun öbür tarafında çiçeği burnunda kulüpte futboldan sorumlu olan Haşim Sayidoğlu var. Syzmek’e ulaşamadığını, psikolojik sorunları olan Syzmek’in menejerine ulaştığını ve mektubun Szmek tarafından yazıldığını doğrulattığını söylüyor. Futbolu bırakmasının tek taraflı bir karar olduğunu yapacak bir şey olmadığını söylüyor. Syzmek Trabzonspor kulübünün en basit anlamıyla malvarlığı. Bu adamın ne kadar sıkıntılı bir zaman yaşadığı ortadayken kulübün tavrı bu mu olmalıdır?

Yönetimdeki arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz? Trabzonspor’un spor bakanı ile ilgili ‘İstifa etsin. Türk Futbolu’ndaki kaosun sorumlusu kendisidir.’ şeklinde yapacağı açıklama Hacıosmanoğlu tarafından mı yoksa kulübün başkanı tarafından mı yapılmalı. Ama başkan böylesine sert bir açıklamayı yapamaz ki. Çünkü Trabzonspor siyasetin içine boğazına kadar batmış durumda. Nuri Albayrak başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çok yakın aile dostu. Başbakan yardımcısı Mehmet Ali Şahin’e bu kadar net bir mesaj vermesi yakışık kaçmayabilir. Kaldı ki zaten Trabzonspor’un devletin spor bakanı ile ilgili bu kadar fütursuz açıklamalarda bulunmasının ne kadar kulübün yararına olduğunu size bırakıyorum. Öbür taraftan Haluk Ulusoy ise Trabzonlu ve yargılandığı konular arasında Trabzon’da yapılan birtakım usülsüz harcamalar var. Durum böyle iken bir de işin içine Ankaraspor onursal başkanı olan ve adı Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı olduğu takdirde AKP’nin başkanlığı için de geçen Melih Gökçek giriyor. Ankaraspor maçından 2 gün önce Trabzon’a gelen Gökçek, Trabzon’dan çok olumlu dayanışma mesajları verdi. Haluk Ulusoy gittiği takdirde federasyon başkanlığı adaylığı için ortada dolaşan isimlerden biri de Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek’ti zaten.

Kimin haklı, kimin haksız olduğu beni hiç ilgilendirmiyor. Takım tutar gibi Ulusoy’cu olmayı da anlayamıyorum. Bunlar ne biçim işler, Trabzonspor’u bu kadar siyasetin ve pazarlıkların içine sokmanın kime ne faydası var? AKP’nin futbolla yakından ilgilenme politikasının sonucu Ankaraspor ve Trabzonspor’un iktidar partisiyle olan yakınlığı su götürmez. Futbol federasyonu kılpayı kurtuldu, şimdi yeni seçimde ne olacağı belli değil. Belediye destekli klüp yönetimlerini ise hiç karıştırmıyorum. Ancak gerçek futbolseverler politik futboldan her ne kadar nefret ediyor olsalar da, Haluk Ulusoy da o kadar sıkıntılı bir futbol federasyonu başkanı ki futbol camiası tarafından istenmiyor. Yani memlekette şöyle doğrudüzgün siyasetle ilgisi olmayan ve bu futbol federasyonunu yönetebilecek bir kişi yok benim gördüğüm kadarıyla.

Trabzonspor’a çok yazık oluyor. Bu kadar büyük bir kulüp ve camia saçmasapan ve kısır çekişmelerin içinde sürüklenip gidiyor. Taraftarın nefret ettiği Fatih Akyel’i kurtarıcı olarak transfer ediyor, oyuncusu futbolu bırakıyor, teknik direktörü dedektif gibi kim hangi uçakla nereye gitti geldinin peşinden koşuyor, takım ilk devredeki 10 maçın 2 tanesini seyircisiz oynamak zorunda kalıyor. Takımın futbol çaresizliğini ise Gökdeniz’in Bursaspor maçında kendisine ‘Topu bana neden vermedin?’ diyen Umut’a bakışı ortaya koyuyor.

Şu takımı siyasetin içine bu kadar soktunuz ya sırf bunun için ‘Bırakın, gidin be kardeşim. Şu ana kadar okuduğunuz yazının ne kadarı futbol yorumu size bırakıyorum. Bu takım çok kötü yönetimler ve teknik adamlar gördü ama ben kendimi hiç bu kadar takımdan ve futboldan uzak hissetmemiştim.

Travelair
10.01.2007, 09:32
Trabzon'dan çakır atağı

Ayman'ın transferinde hüsran yaşayan Trabzonspor, gözünü G.Birliğili Mehmet Çakır'a çevirdi. Bordo-mavililerin listesinde ayrıca Mehmet Nas, Mehmet Çoğum ve Bekir de var.

Çakır harekatı

Tecrübeli hoca, G.Birliği'nden Mehmet Çakır ve Mehmet Nas'ı istedi. Bekir ile Mehmet Çoğum için de G.Antep'le temasa geçilecek.

Hedef G.Birliği Trabzonspor transferde istenilen adımları atamayınca teknik direktör Ziya Doğan, yönetime yepyeni bir liste sundu. Özellikle Gençlerbirliği'nde oynayan Mehmet Çakır'da ısrar eden tecrübeli hoca, Mehmet Nas için de başkent ekibi ile mutlaka pazarlık yapılmasını istedi.

Stoper gerekli
"Stoper gerekli" diyen Doğan, bu mevki için G.Antep'in başarılı defans oyuncusu Bekir İrtegül'ü işaret etti. Tecrübeli hoca, aynı takımda oynayan Mehmet Çoğum'u da listesine kattı. Doğan'ın yönetime "4 isimden ikisi transfer edilmeli" dediği öğrenildi.
Yılmaz ŞENOL

ErayAkyüz
10.01.2007, 10:56
SÜRPRİZ TEKLİF

http://www.takagazete.com/uploads/1631_surprizteklif.jpg

Brezilyanın Flumunse kulübü Eller’e karşılık Trabzonspor’un istediği her hangi bir oyuncuyu verebileceğini bildirdi...

AKLI ÜLKESİNDE

Trabzonspor da oynamak istemediğini yönetime bildiren Fabiano Eller’e ülkesinden teklifler gelmeye devam ediyor.Bu oyuncudan ekonomik olarak yararlanmayı planlayan Albayrak ve ekibi dün Flumense nin takas teklifiyle karşı karşıya kaldı.Eller’in Antalya da ki menajeri Brezilya kulübünün Eller’e karşılık takımdan istenilen her hangi bir futbolcuyu verebileceğini bildirdi.

KANCA ÇAĞRILDI

Dün Antalya da yaşanan bu sürpriz gelişme üzerine kulüp başkanı Nuri Albayrak sezon başında Brezilyada iki ay kalan yönetici Faruk Kanca yı bilgilerine başvurulmak üzere Antalya ya çağırdı. Yönetici Kanca nın Brezilya da alınabilecek futbolcu listesinde özellikle 9 isim bulunuyor. Flumunense kulübünde ise orta saha futbolcusu Carlos Alberto dahil savunma oyuncusu Arauca yer alıyor.

Faik Yılmaz
10.01.2007, 10:59
KANCA ÇAĞRILDI

Dün Antalya da yaşanan bu sürpriz gelişme üzerine kulüp başkanı Nuri Albayrak sezon başında Brezilyada iki ay kalan yönetici Faruk Kanca yı bilgilerine başvurulmak üzere Antalya ya çağırdı. Yönetici Kanca nın Brezilya da alınabilecek futbolcu listesinde özellikle 9 isim bulunuyor. Flumunense kulübünde ise orta saha futbolcusu Carlos Alberto dahil savunma oyuncusu Arauca yer alıyor.

Kanca bulaştıysa o iş yatmıştır..... yine tatil yapası geldi heralde....

gerçekefsane
10.01.2007, 11:00
Brezilya seferi yinemi başladı :eek: Yönetici Kanca bir koşuda al getir :D Kabus kabus kabus:eek:

champions
10.01.2007, 11:35
Kanca bulaştıysa o iş yatmıştır..... yine tatil yapası geldi heralde....

şimdiye kadar neyi yatırmış kanca :confused: adamın günahını almayın:)

Nigdeli
10.01.2007, 12:03
Bende gönüllüyüm çok güzel transfer çalışması yaparım benide miamiye yollasınlar bir araştırıp geleyim valla futbocu bakacam sözz

Faik Yılmaz
10.01.2007, 12:04
şimdiye kadar neyi yatırmış kanca :confused: adamın günahını almayın:)

ula adam bizim jeffersondan çok kaldı brezilyada bir icraatınımı gördük.. gitti geldi gitti geldi icraat yok..... daha ne olsun.....

Faik Yılmaz
10.01.2007, 12:05
bu arada arkadaşlar az önce DrKöksal Güneyden aldığım bilgiye göre Hasan ÜÇÜNCÜ sezonu kapatmış...... Ziya HOcaya kötü haber......

ErayAkyüz
10.01.2007, 12:06
bu arada arkadaşlar az önce DrKöksal Güneyden aldığım bilgiye göre Hasan ÜÇÜNCÜ sezonu kapatmış...... Ziya HOcaya kötü haber......

darısı huseyinin başınaa

champions
10.01.2007, 12:09
ula adam bizim jeffersondan çok kaldı brezilyada bir icraatınımı gördük.. gitti geldi gitti geldi icraat yok..... daha ne olsun.....
senin yönetimin son dakikaya kadar uğraştığı halde yabancı kontenjanını açamadıysa kancanın bunda suçu ne :confused:

Bahtiyar
10.01.2007, 12:31
darısı huseyinin başınaa

:D :D :D aynen öyle.

Hüseyin Çümen
10.01.2007, 12:35
darısı huseyinin başınaa

bilader bu dediğin ayıp değilmidir nekadar sevmesende bi futbolcunun sakatlığını istemen düşündürürcü

_OziloZ_
10.01.2007, 12:37
Hüseyin son maçlarda iyiydi.
Tek önliberonun zararı yok aslında..
Önemli olan mantalite..

ErayAkyüz
10.01.2007, 12:37
bilader bu dediğin ayıp değilmidir nekadar sevmesende bi futbolcunun sakatlığını istemen düşündürürcü

biz Trabzonspor için ter döken herkesi savunuruz ve ben ark niyetli olarak demedim onu şaka dedik yafff

Faik Yılmaz
10.01.2007, 13:05
senin yönetimin son dakikaya kadar uğraştığı halde yabancı kontenjanını açamadıysa kancanın bunda suçu ne :confused:

o futbolcuyla anlaştıda iş kontenjanamı kaldı hem o gittiğinde marce ve musampada alınmamıştı.....

Berk Akçay
10.01.2007, 13:27
Suc faruk kancada degil onuoraya futbolcu beğenmesi için gönderende ve futbolcuya şu kadar para verebilirsin diye sınır koyanda suç ben faruk kanca beyi tanıyorum kendisi çok efendi biridir gerçektende burada söylenenleri hakedecek birisi degil diye düşünüyorum

ender77
10.01.2007, 13:32
şu takımın başına beni getirin söz veriyorum bundan kötü olmaz

nesta61
10.01.2007, 13:36
Bende gönüllüyüm çok güzel transfer çalışması yaparım benide miamiye yollasınlar bir araştırıp geleyim valla futbocu bakacam sözz

benide avustrulya'ya yollasinlar ben ordaki madeni kesf ederim :D :D HERSEY TRABZON ICIN :tsbayrak:

Ümit Küçük
10.01.2007, 13:36
darısı huseyinin başınaa

aynen ama ferhatında musanında mustafanında basına tez zamanda insallah amin

nesta61
10.01.2007, 13:40
0-1 YENILmisiz kalsrhue midir nedir, yazik yazik ziya yine der sonuc onemli deyil oyun onemli hhhaaha , anadolu takimlarina sesleniyorum ziya'yi alana yaninda musampa bedava:D :D :D dogru ya 1 senedir hazir deyil : ) ozaman ay aman aymani verek :D :D :D

champions
10.01.2007, 13:56
o futbolcuyla anlaştıda iş kontenjanamı kaldı hem o gittiğinde marce ve musampada alınmamıştı.....

ben ne diyorum sen ne diyosun marce ve musampa yada başkası alınacaktı hani 2 yıldız sözü vardıya o bakımdan anladın mı kancanın transfer yapamamasının tek nedeni szymeğin gönderilememesi dolayısıyla kontenjandır. oldu mu şimdi:confused:

nesta61
10.01.2007, 13:59
Bir daha asla’

Yönetimdeki fikir ayrılıkları Ayman transferini komediye çevirdi. İstanbul’da sağlık kontrolünden geçtikten sonra kampa çağrılmayı bekleyen Mısırlı, kendisinden vazgeçen Bordo-Mavililer’i topa tuttu: Bu saatten sonra hayatta Trabzon’a gitmem

seni zaten hic almadikki alalim aymancigim sen otur oturdugun yerde , bi sen eksiktin zaten

Faik Yılmaz
10.01.2007, 14:02
ben ne diyorum sen ne diyosun marce ve musampa yada başkası alınacaktı hani 2 yıldız sözü vardıya o bakımdan anladın mı kancanın transfer yapamamasının tek nedeni szymeğin gönderilememesi dolayısıyla kontenjandır. oldu mu şimdi:confused:

madem kontenjanımız dolu idi 3 ay brezilyada ne işi vardı. gitmeseydi.... yıldız illaki yabancı olmaz yerlide olsa kabul ederdik..... faruk kancanın hatalı olduğunu olduğunu herkes kabul ediyor bi sen etmiyorsun.. neden acaba çok merak ettim ?

nesta61
10.01.2007, 14:09
Ulusoy neden ısrarcı

Bazı kesimler “Bu kadar tepki var. Futbol işleri iyi değil. Ulusoy neden çekilmiyor, niçin ısrar ediyor” diyenler var. Bana göre bunun çok önemli iki nedeni var. Birincisi: Haluk Ulusoy seçilmiş bir başkan. Seçimle geldiği için seçimle gitmesi gerektiğini düşünüyor. Politikaya papuç kaptırmak istemiyor. Herkes bilmeli ki, yarıdan bir fazla olan 113 oyu bulmadan Haluk Ulusoy’u kimse götüremez, gönderemez. Kabul edelim ki 113 oyu bulmak da çok kolay değil. İkincisi: Haluk Ulusoy’un ilk genel seçimde memleketi Trabzon’dan liste başı olarak milletvekili seçilmek ve Meclis’e girmek gibi bir niyeti olduğu söyleniyor. Hatta niyeti bununla da sınırlı değil. Olası bir iktidar değişikliğinde, olası bir koalisyon hükümetinde Ulusoy’un spor bakanlığı bile konuşuluyor. Ulusoy şimdilerdeki kararlı ve inatçı duruşuyla AKP karşıtlarının sempatisini ve desteğini topluyor. Ulusoy için çember daralsa bile, Ulusoy’a beyaz mendil sallatmak kolay iş değil. Sonuç şu: İki cephede de işler gerçekten zor.

utanmadan bide trabzondan aday olcak adama bak yaaa sen git bizans da aday ol onlar seni secerler trabzon senin gibilerine ihtiyaci yok be breee ulusoyun baskanlik doneminde kac kere faydasi dokundu trabzona hep cincon hep cincon ,:cool:

champions
10.01.2007, 14:10
madem kontenjanımız dolu idi 3 ay brezilyada ne işi vardı. gitmeseydi.... yıldız illaki yabancı olmaz yerlide olsa kabul ederdik..... faruk kancanın hatalı olduğunu olduğunu herkes kabul ediyor bi sen etmiyorsun.. neden acaba çok merak ettim ?

adam brezilya aşığı olduğu için mi gitti git dediler o da gitti
kontenjan doluydu szymek gidecekti ama gitmeyince bu işde olmadı
yıldız tartışmasına girmiyorum
herkes dediğin kimdir :confused:
evet etmiyorum neden acaba:confused: bişeyler olmalı dimi ama ne :confused: aklına ne geliyorsa umrumda değil

Faik Yılmaz
10.01.2007, 14:16
adam brezilya aşığı olduğu için mi gitti git dediler o da gitti
kontenjan doluydu szymek gidecekti ama gitmeyince bu işde olmadı
yıldız tartışmasına girmiyorum
herkes dediğin kimdir :confused:
evet etmiyorum neden acaba:confused: bişeyler olmalı dimi ama ne :confused: aklına ne geliyorsa umrumda değil

sen kendisine karşı bir sempati içinde olabilirsin ama bu onun yönetimdeki diğer arkadaşları gibi beceriksiz olduğu gerçeğini saklamıyor. 3 ay boyunca orda ne yapmıştır bu adam symekimi beklemiştir.madem gitmeyecekti orda ne işi vardır... üç ayda yeni bir takım bile kurulurdu kaldıki babasının parasını değil senin benim verdiğim bilet paralarını harcamıştır orda.... bve başarısızca geri dönmüştür...

symeki yolayamayanda , yerine adam alamayanda o ve diğer arkadaşları. ayrıca takımın 13. lükteki küme hattındaki yeride göz önünde bulunduğunda Faruk Kancayı ve yönetimdeki her hangi bi zatı muhteremi savunabilecek senden başka kişi varmııdır bilemiyorum. savunanlarıda kamuoyunun takdirine bırakıyorum....

champions
10.01.2007, 14:25
hemen bi kalıba sok hiç bekleme sempatiymiş yok böyle bişey o zaman bende senin için kanca düşmanı diyebilirim bi kişiyi haksız yere suçluyosun ben sadece buna karşıyım anla artık

benim derdim kimseyi savunmak değil ilgili ilgisiz yönetim içindeki herkes sorumludur şu anki durumdan fakat kancanın transfer yapamadığı 3 ay boyunca tatil yapdığı gibi uydurmalarda hiç hoş değil

eleştiri yapacaksan mantıklı bişey için yap

Faik Yılmaz
10.01.2007, 14:32
hemen bi kalıba sok hiç bekleme sempatiymiş yok böyle bişey o zaman bende senin için kanca düşmanı diyebilirim bi kişiyi haksız yere suçluyosun ben sadece buna karşıyım anla artık

benim derdim kimseyi savunmak değil ilgili ilgisiz yönetim içindeki herkes sorumludur şu anki durumdan fakat kancanın transfer yapamadığı 3 ay boyunca tatil yapdığı gibi uydurmalarda hiç hoş değil

eleştiri yapacaksan mantıklı bişey için yap

arkadaşım ben sonuca bakarım teferruat beni hiç ilgilendirmez...

bu adam transfer için gitmişmidir
_ evet gitmiştir...

peki 3 ay kalmışmıdır
-evet kalmıştır

peki sonuç:
kocaman bir 0 transfer yok.......

sonuç başarısızlıktır. daha nasıl mantıklı olacağım anlamadım.......

bu arada bu zatı muhteremle ilgili serbest kürsüde Faruk KANCA nerede diye bi bölüm var okursan BMN üyelerinin genel görüşlerinide öğrenmiş olursun......

hem artık istersen bu münazarayı keselim Son dakika haberleri kısmını yeterince işgal ettik....

champions
10.01.2007, 14:42
işine gelmezse teferruat ilgilendirmez tabi...
teferruat seni ilgilendirdiği zaman mantıklı olacaksın anladın ...
kesdim münazarayı...

SZYMEK55
10.01.2007, 14:45
FANATİK buldu

‘Sıkıntı çekiyorum’

‘Başarı imkansız’

Mehmet DEMİRCAN
fanatik

szymekin şu söylediklerine bakın. yazık ya. bu adamı da kendimize benzetmişiz demek ki. geçmiş şimdi de sisteme çamur atıo. kıvırdığı her halinden belli.
-bi kere sistemden şikayet eden adam futbolu bıraktım die mektup yazarak ülkesine kaçmaz. bekler, ztn takım başarısız, ziya doğanın da koltuğu sallanıyor, yakında gidebilir dersin ve çalışmalarına dewam edersin
-ayrıca szymek öle hucüm futbaolunun içinden gelen bi adam diil. polonyanın tüm takımları fiziğe dayalı defansif futbol oynar.
-szymek adına çok üzüldüm. çıkıp adam gibi 'eşimden bu kadar uzun süre ayrı kalmak beni çok üzdü.' diyebilirdi. bakın vahid hoca öle dedi ve gitti. şu anda trabzonspor taraftarı vahid hocayı, geçmişte mükemmel futbolunu izlemeye alıştığımız szymek'ten dah çok seviodur.

yazık, çok yazık

argentina
10.01.2007, 15:04
fatih akyelle bir dostumuns ayesinde bir yerde sohbet etme sansı buldum ve neler duydum neler duyduklarıma inanmıyorum

en çok etkilendiğim sey ise celladetin başta olmak üzere evde bira partıleri verip bunlara sesi çıkarmayan ziya doğan tarflıkla suçaldı hüseyinin fatıhın kaptan olmasını çewkemeyip takımda ikliğe kadar seyler anlattı

vah trabzonsporum vah

argentina
10.01.2007, 15:04
şimekin gelmiyeceğini ben dahil bütün futbolcular biliyordu herkese donmiyeceğini zaten soylemiş ve yonetim hiç birsey yapmamış

Telha TANYILDIZI
10.01.2007, 15:05
fatih akyelle bir dostumuns ayesinde bir yerde sohbet etme sansı buldum ve neler duydum neler duyduklarıma inanmıyorum

en çok etkilendiğim sey ise celladetin başta olmak üzere evde bira partıleri verip bunlara sesi çıkarmayan ziya doğan tarflıkla suçaldı hüseyinin fatıhın kaptan olmasını çewkemeyip takımda ikliğe kadar seyler anlattı

vah trabzonsporum vah

bence bu fatih akyel gider ayak kendini aklamaya çalışmış :bmnorg:

argentina
10.01.2007, 15:08
bence bu fatih akyel gider ayak kendini aklamaya çalışmış :bmnorg:

ben doğru konsutuğu kantindeyim aklanmak için yapsaydı bunu medya ile paylaşırdı oyle arkdasla biraz gazladık açtı ağzını yumdu gozunu

calladenin aylarca sakat olup sırf ziyanın adamı olduğu için hemen kadroya almasi
musmapanın uykuya dalıp gene o takımla çalışması madem çok displinlisin uyuya kalmış adamı nasıl sen halen o kulubde tutarsın
traftara orta parmak yapan musampa formayı yere atan marcelinhoo

Badaloğlu
10.01.2007, 15:25
Flash,flash,flash...
http://www.trabzonhaber.net/

kuzey_lee
10.01.2007, 15:30

vah trabzonsporum vah

celalettinin böyle olduğunu sağır sultan biliyor trabzonda da bu fatih akyelin yalancı olduğu gerçeğini değiştiriyor mu?

galyanlim
10.01.2007, 15:31
Flash,flash,flash...
açmay siteyi abi

Badaloğlu
10.01.2007, 15:39
açmay siteyi abi

Etma ola...Bende açayi

tamuğ yamtar
10.01.2007, 15:43
ben doğru konsutuğu kantindeyim aklanmak için yapsaydı bunu medya ile paylaşırdı oyle arkdasla biraz gazladık açtı ağzını yumdu gozunu

calladenin aylarca sakat olup sırf ziyanın adamı olduğu için hemen kadroya almasi
musmapanın uykuya dalıp gene o takımla çalışması madem çok displinlisin uyuya kalmış adamı nasıl sen halen o kulubde tutarsın
traftara orta parmak yapan musampa formayı yere atan marcelinhoo

Disiplin filan hikaye zaten. Çırpınıyor kendi kendine işte.

Musampa'nın orta parmak yapma olayı ne zaman oldu?

Bu arada www.trabzonhaber.net (http://www.trabzonhaber.net) açılıyor.

muratt
10.01.2007, 15:45
işine gelmezse teferruat ilgilendirmez tabi...
teferruat seni ilgilendirdiği zaman mantıklı olacaksın anladın ...
kesdim münazarayı...

Arkadaslar bu Kanca olayini fazla uzatmanin bir anlami yok. Adamcagizin iyi niyetli bir sekilde calistigini herkes biliyor. Brezilya'da 3 ay tatil yapmadigini da herkes biliyor. Burdaki problem; bu isi bu adamin degil bu isin uzmanlarinin teknik direktor veya menejerin kontrolunde yapmasi gerektigi. (Ilhan Cavcav yillarini verdi bu ise kendisi gidip begenip aliyor. Kanca ne bilgisi varda futbolcu begenecek. Neye gore begenecek?) Ve hatta 3 ay degil surekli yapilmasi gerekiyor. Su anda bile birilerinin orda raporlar tutmasi gerekiyor. Yonetimin amatorlugu burda iste.. Santiye yonetir gibi kulup yonetebilceklerini saniyorlar.. Sonra bizde kavga ediyoruz..

Deveye demisler niye boynun egri, demis nerem dogru.. ?

Son bir hafta icinde yasananlar :

Ayman Rezilligi
Hazirlik maclari skorlari
Szyemk olayi
Unuttugum olabilir belki aklima bunlar geldi simdilik ..

Özge
10.01.2007, 15:54
ELLER KAMPTAN AYRILDI..

Kiralık sözleşmesi tamamlandıktan sonra Trabzon'a dönen ve Antalya kampına katılan Eller, "Burada kalmak istemiyorum" açıklamasının ardından, çarşamba günü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ile görüşerek Antalya kampından ayrıldı. Sayitoğlu ise kamptan ayrılan Eller'in Trabzonspor'da oynamak zorunda olduğunu belirtti.

Brezilya'dan teklif aldığını iddia eden ve bordo-mavili kulüpte forma giymek istemediğini açıklayan Brezilyalı oyuncu, bugün kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ile bir görüşme yaptı.

Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, Fabiano Eller'in Trabzon'a geldiğini ve birkaç gün izin istediğini söyledi.

Fabiano Eller'nin Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusu olduğunu ifade eden Sayitoğlu, ''Trabzonspor, istemediği sürece bir yere gidemez ve Trabzonspor'da oynamak zorundadır. Bana göre de birkaç gün sonra idmanlara başlayacak'' dedi.

Sayitoğlu, Fabiano Eller konusunda bordo-mavili takıma resmi bir teklif gelmediğini belirtti.

AYMAN VE RİSP TRANSFERİ
Bu arada Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediği Gençlerbirliği'nin oyuncuları Ayman ve Risp'in transferlerinin kapanmadığı öğrenildi.

Bordo-mavili takımın yabancı kontenjanını boşaltması halinde Ayman'ın yanı sıra Risp'in de transferlerinin gerçekleşebileceği belirtildi.

tamuğ yamtar
10.01.2007, 16:06
Bu transfer olayı başladığında tepki vermiştik.

Fiyatın çok olduğundan ve gereksiz bir topçu olduğundan bahsetmiştik.

Ama olay sağlık kontrolünden geçirilmesinden sonra (hem de 10 kez) farklı bir boyut kazanmıştı artık.

Alınması gerekliliği ortaya çıkmıştı bence.

O zaman da belirtmiştim bunu. Bu işe başlanıldıysa bitirilmesi gerekiyordu.

Sebebi ise Trabzonspor'un marka değeri ve ağzımızdan düşürmediğimiz büyüklüğümüzdü.

BÜYÜKLÜK?

Fatih
10.01.2007, 16:20
Brezilya'nın İnternacional Takımı'nda kiralık olarak forma giyen ve sözleşmesi sona eren Fabiano Eller, Trabzonspor'un Antalya kampından ayrılarak Trabzon'a döndü.

hayret bişi yaa bu kadar da olmaz ki transfer yapamıyosun yapamdıın gibi elindeki oyuncuları da kaçırıyosun

geronimo_61
10.01.2007, 16:26
Flash,flash,flash...

hey gidi koca bordomavi.net

Gürkan
10.01.2007, 16:27

demekki son maçta ideale yakın çıkardıgı kadro bu yüzden mi idi.

Hüseyin içinde aynı şeyi dileyenlere teessüflerimi bildiririm.ne olursa olsun şaka da olsa bir insan için böyle bir şey dilemek ayıptır günahtır.

Fatih Akelin açıklamaları daha evvel birilerinin çıtlattıgı ile örtüşüyor ama adam hala yalancı.

Badaloğlu
10.01.2007, 16:34
ELLER KAMPTAN AYRILDI..

Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, Fabiano Eller'in Trabzon'a geldiğini ve birkaç gün izin istediğini söyledi.

Fabiano Eller'nin Trabzonspor'un sözleşmeli oyuncusu olduğunu ifade eden Sayitoğlu, ''Trabzonspor, istemediği sürece bir yere gidemez ve Trabzonspor'da oynamak zorundadır. Bana göre de birkaç gün sonra idmanlara başlayacak'' dedi.

Valla sayın yöneticimiz sayın Haşim SAYİTOĞLU ne söylediğinden haberi yok galiba!...Söyledikleri ile takımın içindeki durum tam bir tezat oluşturuyor.

Trabzonspor, istemediği halde Szymkowıak'ı elinde tutamıyor,takımda oynatamıyor.Adamın nerede olduğu belli deyil, ama bizim yöneticimiz taraftarlara masal okuyor.Eller gitti,geçmiş olsun.Kimse kimseyi kandırmaya kalkmasın.Adam kendi söylüyor ben Trabzonda oynamak istemiyorum diye siz millete hikaye okuyorsunuz.Bizimle dalga geçmeyi bırakın...

Erdinç Dilek
AYMAN VE RİSP TRANSFERİ-
Bu arada Trabzonspor'un kadrosuna katmak istediği Gençlerbirliği'nin oyuncuları Ayman ve Risp'in transferlerinin kapanmadığı öğrenildi.
Bordo-mavili takımın yabancı kontenjanını boşaltması halinde Ayman'ın yanı sıra Risp'in de transferlerinin gerçekleşebileceği belirtildi.

poetricus
Gelmez... Bizdekiler 27 yaşında topçu olduklarının farkına varıp 29'da hedefi Avrupa olarak koyarlar...
30-31 yaşlarında jübile yapar ya da ıskartaya çıkarılırlar. Sonraki bir-iki yıl içinde de "göreve hazır" teknik direktörler haline gelirler.

Bu arada tebrikler Hooijdonk:D

ozcan_asanoglu
10.01.2007, 16:42
ya çıldırmamak elde değil..bu haşim sayitoğlu 20 sene amatör kulüpler birliği federasyonu başkanlığı yaptı..o yüzden halâ "amatör mü" kaldı nedir?

DİNÇ
10.01.2007, 17:24
en çok etkilendiğim sey ise Celladetin başta olmak üzere evde bira partıleri verip bunlara sesi çıkarmayan ziya doğan taraflıkla suçladı.Hüseyinin fatihin kaptan olmasını çekemeyip takımda ikilik çıkardığına dair şeyler anlattı.

vah trabzonsporum vah

Yaw adamlar içmesinde kim içsin...
Takım düşme hattına yakın...
7 Haftada alınan 1 puan...
Siz sanmayın zevkine içiyorlar...
İçiyorlarsa bir dertleri var...
Kederlerinden içiyorlar...

TSelif
10.01.2007, 17:48
Hiç bir gelişme yok.Bıraktığım yerden devam :mad:

mehmet yıldırım
10.01.2007, 17:49
arkadaşlar 5 dakika evvel ellerin eşi yanımda idi.epey konuştuk.biraz isteksizlermiş trrabzonsporda kalmak için.çünki kovulurcasına gönderildik felan dediler.ama sanki biraz ellerde yumuşama olmuş gibi geldi bana.eşi belli değil belki brezilyaya döner belki burda kalırız felan dedi.
bana sanki kalacakmış gibi geldi.hayırlısı olsun takımıız için bakalım

Emre7
10.01.2007, 17:50
Szymkowiak açtı ağzını yumdu gözünü...

Bordo-Mavili yönetim, Szymkowiak imzalı, “Trabzon’a dönmek istemiyorum'' yazılı mektubun Polonyalı’ya ait olup olmadığı araştırırken, yıldız oyuncu ülkesinde olay yarattı.

FANATİK buldu

Trabzon yönetimi, ‘Trabzon’a dönmek istemiyorum. Yoksa futbolu bırakırım'' sözlerinin Miroslav Szymkowik’ya ait olup olmadığını öğrenemezken, FANATİK, yıldız oyuncunun ülkesinde basına yaptığı açıklamaları buldu. Trabzon’a ilk geldiği günlerde her şeyin dört dörtlük olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu “Ama gün geçtikçe her şey tersine döndü. Yönetimler değişiyor. Futbolcular gelip gidiyor ve sürekli yeni bir teknik ekiple çalışmak zorunda kalıyordum. Bu kaos bana göre değildi. Bu yüzden ayrılmak istedim'' dedi.

‘Sıkıntı çekiyorum’

Korono’dan teklif geldiğinde Bordo-Mavili yönetimin kendisini bırakmak istemediğini kaydeden Szymek, “Ardından başka tekliflere de aynı yanıtı verdiler. Takımda da sıkıntı çekiyorum. Çok garip sistemle oynuyorduk. Çok defansif bir anlayış vardı sanki. İleri giden toplar ya kanatlardan ya da uzun toplardan. Çok az topla buluşunca adeta bunalıma girdim. Top sanki sürekli stoperlerdeydi. O kadar zoruma gitti ki, az kalsın teknik direktöre gidip “Ben de stoper oynamak istiyorum'' diyecektim'' ifadesini kullandı.

‘Başarı imkansız’

Takımda düzen olmadığını da sözlerine ekleyen Szymkowiak, “Bu nedenle başarı zaten imkansızdı. Katı kurallar da vardı. Sıkılmıştım ve bu nedenle de Trabzonspor formasını artık giyemezdim. Kulübe mektup gönderdim. Zaten 2-3 hafta içinde de avukatımla birlikte bir basın toplantısı yapacağım ve bu konuların hepsini anlatacağım. Eğer Trabzonspor Kulübü beni bu olaylardan sonra hala göndermemekte ısrar ederse, evet futbolu bırakmak zorunda kalacağım'' diye konuştu.

kaynak: milliyet bilmiyorum şu yazı bugün kaç defa konuldu ama şu satırların hepsi doğru ve trabzonsporun başarıszlığının ve akan paralarının belgesidir bu satırlar

dino1974
10.01.2007, 18:21
Szymkowiak açtı ağzını yumdu gözünü...

Bordo-Mavili yönetim, Szymkowiak imzalı, “Trabzon’a dönmek istemiyorum'' yazılı mektubun Polonyalı’ya ait olup olmadığı araştırırken, yıldız oyuncu ülkesinde olay yarattı.

FANATİK buldu

Trabzon yönetimi, ‘Trabzon’a dönmek istemiyorum. Yoksa futbolu bırakırım'' sözlerinin Miroslav Szymkowik’ya ait olup olmadığını öğrenemezken, FANATİK, yıldız oyuncunun ülkesinde basına yaptığı açıklamaları buldu. Trabzon’a ilk geldiği günlerde her şeyin dört dörtlük olduğunu ifade eden tecrübeli futbolcu “Ama gün geçtikçe her şey tersine döndü. Yönetimler değişiyor. Futbolcular gelip gidiyor ve sürekli yeni bir teknik ekiple çalışmak zorunda kalıyordum. Bu kaos bana göre değildi. Bu yüzden ayrılmak istedim'' dedi.

‘Sıkıntı çekiyorum’

Korono’dan teklif geldiğinde Bordo-Mavili yönetimin kendisini bırakmak istemediğini kaydeden Szymek, “Ardından başka tekliflere de aynı yanıtı verdiler. Takımda da sıkıntı çekiyorum. Çok garip sistemle oynuyorduk. Çok defansif bir anlayış vardı sanki. İleri giden toplar ya kanatlardan ya da uzun toplardan. Çok az topla buluşunca adeta bunalıma girdim. Top sanki sürekli stoperlerdeydi. O kadar zoruma gitti ki, az kalsın teknik direktöre gidip “Ben de stoper oynamak istiyorum'' diyecektim'' ifadesini kullandı.

‘Başarı imkansız’

Takımda düzen olmadığını da sözlerine ekleyen Szymkowiak, “Bu nedenle başarı zaten imkansızdı. Katı kurallar da vardı. Sıkılmıştım ve bu nedenle de Trabzonspor formasını artık giyemezdim. Kulübe mektup gönderdim. Zaten 2-3 hafta içinde de avukatımla birlikte bir basın toplantısı yapacağım ve bu konuların hepsini anlatacağım. Eğer Trabzonspor Kulübü beni bu olaylardan sonra hala göndermemekte ısrar ederse, evet futbolu bırakmak zorunda kalacağım'' diye konuştu.

kaynak: milliyet bilmiyorum şu yazı bugün kaç defa konuldu ama şu satırların hepsi doğru ve trabzonsporun başarıszlığının ve akan paralarının belgesidir bu satırlar
Szymkowiak açıklamalarında tamamiyle haklı.Böyle bir yönetim ve böyle amatör ,beceriksiz bir teknik adamla daha çoook üzülürüz.Allah bütün Trabzonsporlulara sabır versin.

Cengiz Çubukcu
10.01.2007, 18:24
arkadaşlar 5 dakika evvel ellerin eşi yanımda idi.epey konuştuk.biraz isteksizlermiş trrabzonsporda kalmak için.çünki kovulurcasına gönderildik felan dediler.ama sanki biraz ellerde yumuşama olmuş gibi geldi bana.eşi belli değil belki brezilyaya döner belki burda kalırız felan dedi.
bana sanki kalacakmış gibi geldi.hayırlısı olsun takımıız için bakalım
eğer eller kalırsa haber kaynağı siz olacaksınız o zaman

Cengiz Çubukcu
10.01.2007, 18:26
Szymkowiak açıklamalarında tamamiyle haklı.Böyle bir yönetim ve böyle amatör ,beceriksiz bir teknik adamla daha çoook üzülürüz.Allah bütün Trabzonsporlulara sabır versin.

smek bir kere açıklama yapmış hatta bu açıklamaları gitmeden de yapmış galiba...gel gelelim ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar, hakikaten gına geldi..

Punisher-61
10.01.2007, 18:29
Szymekin söylediklerine katilmamak elde degil...

Travelair
10.01.2007, 18:30
Yönetimi ciddiye alan kalmadı galiba. Şimek kaçtı gitti... Musampa annem dedi nasıl olduysa ikna edildi bir şekil...Eller sözleşmesi olduğu kulübe burda oynamam diyor hadi eyvallah bikaç gün izin verdim kendime diyor. Ziya Doğan Eller'i nasıl görecek de uyumlu mu uyumsuz mu anlayacak. Bunun adı kaostur. Yönetim ipin ucunu kaçırıyor. Acil olumlu adım atmaları lazım

uğurlu2000
10.01.2007, 18:43
bu sene küme düşmeye en aday takımlardan biri biziz albayrak 1 ligde değilde galiba bizi 2 ligde şampiyon yapacak nede olsa 2 ligde çalışmaya alışmışlar

Vkgz
10.01.2007, 18:45
szymek önce top oynasın sonra konussun

Vkgz
10.01.2007, 18:46
Trabzonu şampiyonluga kosturan bu adamdı ve bu adama adam gibi adam diyenlerde sizdiniz

Salih61
10.01.2007, 18:47
bana sanki kalacakmış gibi geldi.hayırlısı olsun takımıız için bakalımAdam da haklı abi zamanında KAZMA dediler gönderdiler umarım bizim kelZiYa bu sefer bu işi eline yüzüne bulaştırmaz

Vkgz
10.01.2007, 18:49
zamanında kimse beğenmemişti adamı şimdi değerli oldu. ziya hocam bilir işini

bordoylamavi
10.01.2007, 18:57
Suc faruk kancada degil onuoraya futbolcu beğenmesi için gönderende ve futbolcuya şu kadar para verebilirsin diye sınır koyanda suç ben faruk kanca beyi tanıyorum kendisi çok efendi biridir gerçektende burada söylenenleri hakedecek birisi degil diye düşünüyorum
bence bu mesajı dikkate almak lazım. sırf ismi çok geçtiği için sürekli faruk kancaya yükleniyoruz. bir nevi günah keçisi oluyor. o yüzden bence de onunla ilgili konuşrken biraz daha dikkatli olmak lazım.

Salih61
10.01.2007, 18:59
Senin nasıl bir fikrin var ya imzanda demişsin sen bu taraftara bakma ne demek istiyorsun yani sen taraftar degilsin,bizden degilsin kısacası 'O' nun adamısın kim oldugunu sen bilirsin ayrıca ziya dogan işini degil düz yolda bile yürüyemez çünkü maddiyatçı sadece alacagı parayı düşünen hergün yüzlerce küfür yemesine ragmen koltugunda oturup pişmiş kelle gibi sırıtan mantalite yoksunu anladın mı? Ayrıca Burda yüzlerce taraftar yönetimi ve ziya doganı eleştirirken senin SEN BUNLARA BAKMA tarzı yazı yazman hangi akla hizmettir lütfen açıkla!!!!

Vkgz
10.01.2007, 19:09
no osu arkadaşım yönetimede inanıyordum bir hafta öncesine kadar ama son yaptıklarından sonra benide desteğimi kaybettiler ama ziya hocaya laf ettirmem çunku o bana trabzonspor taraftarlığımdaki en iyi yılları yaşatan adam. trabzonsporun kaybetmesinin en buyuk nedenlerinden birisi taraftar profilidir. herzaman kostek olan bir yapı var taraftarda. Kimsenin taraftarı değilim ama ziyayıda oynattığı topuda seviyorum. . . son iki yonetimin hataları şuandaki durumun sebebi, ziyanın hiçbir suçu yok.

Salih61
10.01.2007, 19:14
no osu arkadaşım yönetimede inanıyordum bir hafta öncesine kadar ama son yaptıklarından sonra benide desteğimi kaybettiler ama ziya hocaya laf ettirmem çunku o bana trabzonspor taraftarlığımdaki en iyi yılları yaşatan adam. trabzonsporun kaybetmesinin en buyuk nedenlerinden birisi taraftar profilidir. herzaman kostek olan bir yapı var taraftarda. Kimsenin taraftarı değilim ama ziyayıda oynattığı topuda seviyorum. . . son iki yonetimin hataları şuandaki durumun sebebi, ziyanın hiçbir suçu yok.
dostum o adam sana iyi yıllarını gökdeniz,fatih,yattaranın formda oldugu zamanda yaşattı bunu unutma bu ziya zamanında bjk ile adı anıldı ben asla bu takımı bırakmam dedi 2 hafta sonra hiçbir neden yokken istifa etti neden istifa etti belki beni bjkye td yaparlar diye ama yemedi olmadı önce konyaspora gitti orda tutunamadı sonra gençlerbirligine gitti ilhan cavcav tarafından kovuldu malatyasporu küme düşürdü degiştim dedi tekrar bize geri döndü ama yok arkadasım yok ya sen hayatında Trabzonsporun tarihini okumadın ya da herşeye inanıyorsun

Travelair
10.01.2007, 19:20
Suçlu taraftar öyle mi? Kabak yine başımıza patladı yani. Böyle olacağı belliydi. Taraftar bu ruh haline kendi kendine gelmedi. 1 düzgün adım görelim 10 adım atarız. Ama düzgün adım diye gösterilmeye çalışılanlar bile göz boyamadan öteye geçemiyor. Tabi ki kantarın topuzunu zaman zaman kaçıranlar oluyor, "Taş olayı"nda olduğu gibi. Onları da en sert biçimde eleştiriyor, aramıza sokmamaya çalışıyoruz. Ama Ziya sen devam et derken sanki taraftarı ünlü bir deyişimizdeki gibi bir konuma düşürmek çok yanlış

Salih61
10.01.2007, 19:37
Ziya Dogan ve hayranları size küçük rüyalarınızla başbaşa bırakıyoruz

Salih61
10.01.2007, 19:52
Müminhan Bilgin Eskrim Federasyonu Başkanı
Kulübümüzün eski yönetim kurulu üyelerinden Müminhan Bilgin Eskrim Federasyonu Başkanlığına seçildi.

Bilgin özerkleşen Eskrim Federasyonu'nun 1. Olağan Genel Kurulu'nda, geçerli 142 oyun 72'sini alarak başkanlığa getirildi.

Angora Otel'de gerçekleştirilen ve divan başkanlığını Hüseyin Ar'ın yaptığı genel kurulda, eski başkan Erol Bülbül, Müminhan Bilgin ve Cemal Burnaz listeleriyle yarıştılar.

Erol Bülbül'ün listesinde de yer alan Cemal Burnaz, genel kurulda başkan adaylığından çekildiğini açıkladı ve seçimlere iki başkan adayı katıldı.

Federasyonun 166 delegesinden 143'ünün oy kullandığı seçimlerde, geçerli 142 oyun 72'sini alan Müminhan Bilgin, federasyonun yeni başkanı seçilirken, eski başkan Erol Bülbül ise 70 oy elde etti. Seçimlerde 1 oy da geçersiz sayıldı.

Müminhan Bilgin'i kutluyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz

Mümin abim benim dayımın ogludur ve bu tür bir görev aldıgı için kendisi kutluyor başarılar diliyorum

Emre7
10.01.2007, 20:14
Yönetimi ciddiye alan kalmadı galiba. Şimek kaçtı gitti... Musampa annem dedi nasıl olduysa ikna edildi bir şekil...Eller sözleşmesi olduğu kulübe burda oynamam diyor hadi eyvallah bikaç gün izin verdim kendime diyor. Ziya Doğan Eller'i nasıl görecek de uyumlu mu uyumsuz mu anlayacak. Bunun adı kaostur. Yönetim ipin ucunu kaçırıyor. Acil olumlu adım atmaları lazım

sorun başta kardeş sorun başta sen yönetimsin bir adamın takımda mutlu değilse ve de gitmek istiyorsa gidecek yada adamı mutlu edecen maaşına zam yapacan... bu adam niye mutlu değil bu takımda teknik adamdan dolayı bu takım niye burda teknik adam ve yönetimden dolayı oyuncuların hiç birine kızmayın yalandan yere bağırmayın ben forvet arkası oynatım diyen hatta çığıran adamı 4 ay boyunca solda oynatırsan sol oynayan adamı ön libero oynatırsan bu takım bu hallere gelir

Emre7
10.01.2007, 20:17

eğer hocalık 3 ön libero ile takım oynatmak ve de gene gol yiyorsan olmaz ziya zamanında sametin yaptığı yemekten yedi ... yoksa bu ziyanın takıma hiç bir katkısı yok hatta zararı var. zararı puan cetveli değil zararı oyuncuları birer birer elden çıkarılması (kaçması)

tsanimer
10.01.2007, 23:05
Rİzesporlu Serhat Mi Serdar Mi Ne
Bİr Futbolcu Var
Bİr Demecİnde Trabzonluyum Ve Trabzon Yenİlİnce AĞliyorum DedİĞİ İÇİn YÖnetİm Tarafindan Transfer Lİstesİne AlinmiŞ
Ben Haberİn Cİddİ OlduĞuna İnanmiyorum Ama EĞer Cİddİyse Benİm Bİr ArkadaŞimin Kuzenİ Var Kirk YaŞinda Hali Saha Futbolcusudur Ve O Da Trabzon Yenİlİnce AĞliyor Acaba O Da Transfer Lİstesİne Alinir Mi?

AYYILDIZ
10.01.2007, 23:11
Rİzesporlu Serhat Mi Serdar Mi Ne
Bİr Futbolcu Var
Bİr Demecİnde Trabzonluyum Ve Trabzon Yenİlİnce AĞliyorum DedİĞİ İÇİn YÖnetİm Tarafindan Transfer Lİstesİne AlinmiŞ
Ben Haberİn Cİddİ OlduĞuna İnanmiyorum Ama EĞer Cİddİyse Benİm Bİr ArkadaŞimin Kuzenİ Var Kirk YaŞinda Hali Saha Futbolcusudur Ve O Da Trabzon Yenİlİnce AĞliyor Acaba O Da Transfer Lİstesİne Alinir Mi?

Onu bilmemde ziya hoca için önlibero olman önemli tekniğe falan gerek yok önliberoysan tamam.

HALİT KARAKAŞ
10.01.2007, 23:20
arkadaşlar,bu gidişat beni tedirgin ediyor,bu ne biçim iş,bu ne vurdumduymazlık,,,takım hazırlık maçlarında bile dökülüyor,takım aynı,yönetimden bir girişim yok, hayretler içinde kalıyorum.bu gidişata dur diyecek kimse yokmu,,,,,,,,

nesta61
11.01.2007, 00:00
DİKKAT!.. “GÖRÜNTÜLÜ HABER!” GENÇ YAŞINDA KANSERE YENİK DÜŞEREK ARAMIZDAN AYRILAN KARADENİZİN ASİ SESİ KAZIM KOYUNCU YENİ ALBÜMÜYLE HAYRANLARIYLA BULUŞTU!.. KAZIM KOYUNCU ANISINA YAPILMIŞ VE YENİ ŞARKISIYLA SÜSLENMİŞ KLİBİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!..

10/1/2007 23:30

İşte Karadenizin asi sesi Kazım Koyuncu anısına yapılan bir slayt gösterisi;

http://www.youtube.com/watch?v=iWM6W29fXe8&eurl=

super soylemis yoww mekani cennet olsun

vatandas61
11.01.2007, 00:21
gercekten güzel olmus.

tonyali_61
11.01.2007, 04:20
mekanı cennet olsun

Travelair
11.01.2007, 09:07
Diawara hamlesi

Stoper arayışlarını sürdüren bordo mavili kulüp, St. Etienne'in başarılı ismini transfer etmek için harekete geçti.

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, stoper arayışlarına hız verdi. Bordo-mavililer, St. Etienne takımının defans oyuncusu Fousseni Diawara'yı transfer etmenin planlarını yapıyor. Malili olan ve Fransa pasaportu da taşıyan Diawara'nın transferi önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. Yöneticiler, Süper Lig'de de stoper arayışlarına devam ediyor.

Selçuk için alarm
Gençlerbirliği'nden Mehmet Çakır ve Gaziantep'den Bekir İrtegül'e de teklif götüren ve yanıt bekleyen Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın isteği üzerine listesine yeni bir isim daha ekledi. Dardanelspor'daki futboluyla dikkat çeken Selçuk Bice için de girişimlerini hızlandıran yöneticiler 22 yaşındaki oyuncuyu, bordo-mavili renklere bağlamak istiyor.
Yılmaz ŞENOL

Erdinç Dilek
11.01.2007, 09:12
klibi ben izleyemedim yaa

WERTHeR
11.01.2007, 09:47
Trabzonspor'a ilaç olacak başkanYönetimden memnun olmayan Trabzon taraftarı, M. Ali Yılmaz'ın kulübe el koyup, fırtınayı başarılı günlerine döndürmesini bekliyor..http://image.haber7.com/haber/13554.jpg
Yönetimden memnun olmayan Trabzon taraftarı, M. Ali Yılmaz'ın kulübe el koyup, fırtınayı başarılı günlerine döndürmesini bekliyor.

Taraftar istiyor
Trabzonspor'un kötü gidişi üzerine analiz yapan futbolplus dergisi, taraftarın isteğinin onursal başkan M. Ali Yılmaz olduğunu irdeledi. Bordo-mavili camianın, Mehmet Ali Yılmaz'ın vereceği kararı beklediği belirtildi.

Yeni bir oluşum
Borç batağına girmek üzere olan, ligde dibe vurmuş, yönetimde çekişmeler yaşanan Trabzonspor'un kurtuluşu için tek yol Mehmet Ali Yılmaz olarak gösteriliyor. Yeni bir konsorsiyumun oluşabileceği de ihtimaller arasında.

El bile koyabilir
Bu dibe vuruş sonrasında onursal başkanın fazla bekleyemeyeceği de savunulurken, taraftarların, Karadeniz Fırtınası'nı eski günlerine dönmesi için Mehmet Ali Yılmaz'ın kulübe el koymasını istediği de ifade edildi.

ErayAkyüz
11.01.2007, 10:10
Trabzonspor'a ilaç olacak başkanYönetimden memnun olmayan Trabzon taraftarı, M. Ali Yılmaz'ın kulübe el koyup, fırtınayı başarılı günlerine döndürmesini bekliyor..http://image.haber7.com/haber/13554.jpg
Yönetimden memnun olmayan Trabzon taraftarı, M. Ali Yılmaz'ın kulübe el koyup, fırtınayı başarılı günlerine döndürmesini bekliyor.

Taraftar istiyor
Trabzonspor'un kötü gidişi üzerine analiz yapan futbolplus dergisi, taraftarın isteğinin onursal başkan M. Ali Yılmaz olduğunu irdeledi. Bordo-mavili camianın, Mehmet Ali Yılmaz'ın vereceği kararı beklediği belirtildi.

Yeni bir oluşum
Borç batağına girmek üzere olan, ligde dibe vurmuş, yönetimde çekişmeler yaşanan Trabzonspor'un kurtuluşu için tek yol Mehmet Ali Yılmaz olarak gösteriliyor. Yeni bir konsorsiyumun oluşabileceği de ihtimaller arasında.

El bile koyabilir
Bu dibe vuruş sonrasında onursal başkanın fazla bekleyemeyeceği de savunulurken, taraftarların, Karadeniz Fırtınası'nı eski günlerine dönmesi için Mehmet Ali Yılmaz'ın kulübe el koymasını istediği de ifade edildi.

keşke gelse artık ama bizde o şans yok gitmez bunlar

Emre B.
11.01.2007, 10:11
Klübü borç batağına sokan Mehmet Ali Yılmazdı.Fırtınayı dindiren Mehmet Ali Yılmazdı.Geri gelmesini kim istiyo?

ErayAkyüz
11.01.2007, 10:13
Klübü bor batağına sokan Mehmet Ali Yılmazdı.Fırtınayı dindiren Mehmet Ali Yılmazdı.Geri gelmesini kim istiyo?

sen mehmet ali yılmazın yaptıgı kurumsallasmayı hangi baskanda gordun albayraktamı şu anki mevcut baskandan cok daha iyidir hiç olmazsa kendi öz evladımız bunlar gibi nerden geldigi mechul insan degil

Emre B.
11.01.2007, 10:14
sen mehmet ali yılmazın yaptıgı kurumsallasmayı hangi baskanda gordun albayraktamı şu anki mevcut baskandan cok daha iyidir hiç olmazsa kendi öz evladımız bunlar gibi nerden geldigi mechul insan degil
Şimdiki yönetimden herkes iyidir.Ama Mehmet Ali Yılmaz'ın klüpten uzak durması lazım.

ErayAkyüz
11.01.2007, 10:19
Şimdiki yönetimden herkes iyidir.Ama Mehmet Ali Yılmaz'ın klüpten uzak durması lazım.
sevgili emrecan kusra bakma ama yaşını gordum simdi bazı seyleri hatırlamaman doğal tabii nokta

Berk Eren
11.01.2007, 10:23
emre can'ın hatırlayıp hatırlamadıgını bılmem ama dogru demıs..mehmet alı yılmazz'ın kulupden uzak durması gerek..yaptıklarını ben hala hatırlıyorum..

ayrıca Avnı Aker'de tum stadın Yılmaz'a "hırsız yılmaz" dıye bagırmasınıda cok ıyı hatırlıyorum..

ErayAkyüz
11.01.2007, 10:26
emre can'ın hatırlayıp hatırlamadıgını bılmem ama dogru demıs..mehmet alı yılmazz'ın kulupden uzak durması gerek..yaptıklarını ben hala hatırlıyorum..

ayrıca Avnı Aker'de tum stadın Yılmaz'a "hırsız yılmaz" dıye bagırmasınıda cok ıyı hatırlıyorum..

ya arkadaslar olabilir tabii ama hiçmi katkısı olmadı kulube yaa
gercek şu ki mevcut yonetim ismini anmaktan bile iğreniyorum şu an bunlardan cok daha iiydii

Berk Eren
11.01.2007, 10:29
gercek şu ki mevcut yonetim ismini anmaktan bile iğreniyorum şu an bunlardan cok daha iiydii
unutmamak gerekırkı arkadasım;hep aynı seyı yapıyoruz..bunlar gıtsın kım gelırse gelsın,Atay aktug yonetımınıde aynı sekılde ugurladık ama gelen gıdenı arattı..
yanlıs anlasılmasın ben bu yonetımın yaptıgı hıcbır davranısı onaylamıyor ve ıstıfalarını beklıyorum..ama yerıne yılmaz'ın gelmesı tam bır fıyasko olur..

ErayAkyüz
11.01.2007, 10:29
ayman ve rispte son viraj

trabzonsporun istedigi iki oyuncuda sona gelindi

Bu arada Trabzonspor’un kadrosuna katmak istediği G.Birliği’nin oyuncuları Ayman ve Risp’in transferlerinin gerçekleşebileceği öğrenildi. Öte yandan ligde ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Trabzonspor dün barbekü partisi ile stres attı. Birbirlerine Karadeniz fıkraları anlatan futbolcular, neşeli tavırlarıyla dikkati çekti.

Hürriyet

93

ErayAkyüz
11.01.2007, 10:31
unutmamak gerekırkı arkadasım;hep aynı seyı yapıyoruz..bunlar gıtsın kım gelırse gelsın,Atay aktug yonetımınıde aynı sekılde ugurladık ama gelen gıdenı arattı..
yanlıs anlasılmasın ben bu yonetımın yaptıgı hıcbır davranısı onaylamıyor ve ıstıfalarını beklıyorum..ama yerıne yılmaz'ın gelmesı tam bır fıyasko olur..
insallah yanılan ben olurum

WERTHeR
11.01.2007, 10:44

M.ali yılmazın nuri albayraktan farkı aziz yıldırıma kafa tutabilecek bir karaktere sahip olmasıdır. Nihat özdemir vakti zamanında yaptığı açıklamalar sırasında başkan yılmaz olsaydı adam akıllı cevap verilirdi. M. ali yılmazın vizyonu olduğu gerçek. Ama tüm bunlara rağmen bende temkinliyim...

TSelif
11.01.2007, 10:56
Öte yandan ligde ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Trabzonspor dün barbekü partisi ile stres attı. Birbirlerine Karadeniz fıkraları anlatan futbolcular, neşeli tavırlarıyla dikkati çekti.

Umarım ikinci yarı Avni Aker'de bize de stres attırırsınız neşeli ve sevinçli tavırlarınızla pardon gollerinizle .

ErayAkyüz
11.01.2007, 11:01
insallahh...

Faik Yılmaz
11.01.2007, 11:44
M.ali yılmazın nuri albayraktan farkı aziz yıldırıma kafa tutabilecek bir karaktere sahip olmasıdır. Nihat özdemir vakti zamanında yaptığı açıklamalar sırasında başkan yılmaz olsaydı adam akıllı cevap verilirdi. M. ali yılmazın vizyonu olduğu gerçek. Ama tüm bunlara rağmen bende temkinliyim...

arkadaşlar sanki başkan adayları kapının önünde sıra olmuşta adam beğenmiyoruz...

Mehmet Ali Yılmaz başkan adayları içinde en iyisidir.. herkes Ağaoğlu diyor ama bi açıklamasını göremedik bu zatı muhteremin. bugün konuşmayacaksa takım bu haldeyken konuşmayacaksa bi şeyler yapmayacaksa otursun uturduğu yerde istemiyoruz onu....

hataları olabilir ama MEHMET aLİ yılmaz mevcut adaylar içinde en iyisidir.

her şeyden önce güçlü bağlantılrı var hakem hatalarını televizyondan izleyip çocuk gibi ağlayarak seyirciye şikayet etmez gereğini yapar..

3-5 gereksiz transfer yapar ama campelli pfaff gibi gerçek dünya yıldızlarınıda getirir.....

kimseyi takımımzı küçük düşürecek şekilde konuşturmaz....

adam 20 tane açıklama yaptı göreve hazırım diyor Sayın Ağaoğlunun gıkı çıkmıyor siz hala onu savunuyorsunuz....

Berk Eren
11.01.2007, 12:03
mehmet ali yılmaz donemınde kulupun tek bır malı defterı oldugunu ve bu deftere sadece hıkmet onur ve yılmaz baktıgını cogu kısı bılır,bılmeyenlerde artık ogrensın..Trabzonspor bakkal gıbı yonetılemez..

ıkıncı olarak;evet yılmaz'ın bır vızyonu vardır ve medya uzuerınde etkısı bulunabılır..ancak bu ısler bu kadar kolay yurumemektedır..ozaman dusunuldugunde Atay aktug mıkrafonlara acıklama yapmakta,derdını anlatabılmekte ve Trabzonspor'un baskanlıgının verdıgı nıtelıkte yorum yapmada dıger cogu baskandan ve adayından cok daha ustundur..ama 3 yanlıs bır dogruyu goturur..

son olarak;yılmaz getırdıgı yıldızlara ılgınc ve kotu lakaplar bularak,kacmasına(ne hıkmettır aynı sımdıkı yonetım gıbı)kacmalarına neden olur..bkzn:yamyam-campbell..

.......... tezahuratının nıye yapıldıgını anlatmama gerek varmı?

Trabzonspoe buyuk bır camiyadır..durmadan aynı kısılerın baskanlıga gelmeyecek kadar buyuk..

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Trabzonspor başkanlığı yapan bir insana hemde onursal bir başkana isminin başına böyle bir sıfat takarak hitap etmeni yadırgıyorum!...

maskeli61
11.01.2007, 12:28
evet katkısı oldu 1 emek koydu 100 emek çaldı yaptıklarından dolayı kendisini bolca beddua edilmiştir ben yanında teşekkürde ediyorum ama bize uzak olsun ha bi yerde dedigin dogru bu yönetimden iyidi en azından bişeler vardı idare ediyodu ama olsun ne albayrak nede may takımdan uzak dursun ayrıca kurumsallaşma diyosan bende atag aktug diyorum adam gibi adam ve şuan bizi bu durumdan kurtaracak tek adam bilgili görgülü trabzonlu TRABZONSPOR SEVDALISI ahmet agaogludur...

maskeli61
11.01.2007, 12:35
Mehmet Ali Yılmaz başkan adayları içinde en iyisidir.. herkes Ağaoğlu diyor ama bi açıklamasını göremedik bu zatı muhteremin. bugün konuşmayacaksa takım bu haldeyken konuşmayacaksa bi şeyler yapmayacaksa otursun uturduğu yerde istemiyoruz onu....
.

ahmet agaoglu her zaman söylüyo ben TRABZONSPORUMUN her zaman emrindeyim bana ihtiyaç duyuldugu anda ordayım diye . Ama sanırım sen iyi takip etmiyosun stv de her pazar programı var orda söylüyo bunları yani. Ayrıca ortada fol yok yumurta yok seçim yok bişey yok ne desin adam çıkıpta ben başkan olmak istiyorummu desin sonra ne dicekler aha koltuk sevdalısı dicekler o yüzden herkes ne zaman ne yapacagını bilir merak etme heleki bu ahmet agaogluysa o herkesten iyi bilir...

ErayAkyüz
11.01.2007, 12:40
hüsnü hayali gelsin:D :D

maskeli61
11.01.2007, 12:50
hüsnü hayali gelsin:D :D

:):alkış: :tsbayrak: :( ortaya karışık yaptım

ErayAkyüz
11.01.2007, 13:03
:):alkış: :tsbayrak: :( ortaya karışık yaptım

ya bak sen arsinlisin arsinsporun kafası calıosuu gel baskan ol bize maskeli 61:)

ErayAkyüz
11.01.2007, 13:08
KİKİ HEP BÖYLE KAL!
BU KEZ BEĞENİLDİ ?Trabzonspor'da geldiği günden beri hep tartışılan Kiki Musampa, Karsruher ile oynanan hazırlık maçındaki iyi futboluyla beğeni kazandı. Teknik Direktör Ziya Doğan'ın 90 dakika şans verdiği siyahi oyuncu, hem ikili mücadelelerden galip çıktı hem de Marcelinho dışarı alınınca ikinci yarı takımı adeta maestro gibi yönetti. Musampa?nın fizik olarak giderek iyi duruma geldiği görüldü.
BİRAZ HAREKETLENSE...
?Musampa'nın tek olumsuz görüntüsü sahada ağır kalışı olarak göze çarparken, giderek bu yönde aşama kaydettiği, orta sahada pres uygulayıp arkadaşlarına da bu yönde direktifler verdiği dikkati çekti. Musampa, oynadıkça daha iyi olacağını ve Trabzonspor'a ancak o zaman katkı yapabileceğini ifade ederek, "Bana görev verilirse, ben çıkıp takımım için elimden gelenin en iyisini yaparım. Verilmezse yapacak bir şeyim yok" diye konuştu.

ErayAkyüz
11.01.2007, 13:09
YALNIZ DA SAVAŞIRIM
TEK GİBİ GÖRÜNÜYOR
?Trabzonspor'un genç golcüsü Umut Bulut, Karadeniz'e özel açıklamalar yaparak, "Çift forvet oynamak isterim ama tek kalırsam da takımımın başarısı için elimden geleni yaparım" dedi. İkinci yarıda Ziya Doğan?ın sisteminin tek forvete dayalı olduğunu belli ettiğini ifade eden Umut, "Tabii benim için ikili forvetle oynamak daha avantajlı. Ancak karar hocamın. Tek kalsam da Trabzonspor'un başarılı olması adına terimin son damlasına kadar savaşırım" dedi.
BAŞARIYA MECBURUZ
?Umut, ilk yarıdaki tabloyu tekrarlamamak adına herkesin elinden gelen gayreti gösterdiğini vurgularken, "Kötü bir ilk yarı geçirdik. Herkes gibi bu dönemde biz de büyük acılar yaşadık. Ancak şimdi geçmişi unutup, ikinci yarıda Trabzonspor'u layık olduğu yere çıkarmalıyız. Bunun için herkes sorumluluğunun bilincinde... İlk yarıda gol sıkıntısı çektik. Ancak ben veya Ersen ya da ikimiz birlikte Trabzonspor'un bu kez gol sorunu yaşamayacağına inanıyoruz" dedi.
SON DURAK MİLLİ TAKIM
?Hazırlık maçlarındaki sonuçların ölçü olmadığının altını çizen Umut, "Hocamız hep arayışta... Bunun üzerine ağır idman yorgunluğu eklenince bu, maçlara yansıyor. Ancak eksiklerimiz var ve bunları kalan sürede gidermeliyiz" dedi. Milli Takıma yükselmenin her Türk oyuncu gibi hayali olduğunu söyleyen Umut Bulut, "Ancak bunun için Trabzonspor'da başarılı olmak zorundayım. Zaten burada başarılı olursam Milli Takım kapısı bana açılacaktır. Hakan Şükür gibi, Milli Takımın önemli isimlerinden biri olmak istiyorum" diye konuştu.

ErayAkyüz
11.01.2007, 13:09
DAĞILMADI GİTTİ!
?Trabzonspor?un Ankaraspor'dan sonra Kalsruher'e de 1-0 mağlup olmasını değerlendiren kaptan Hüseyin, ilk yarıda üzerlerindeki kara bulutların hazırlık maçlarında bile dağılmadığını ifade ederek, ''Tabii ki hazırlık maçlarındaki sonuçlar önemli değil ama Trabzonspor?un her maçtaki hedefi kazanmaktır'' dedi.
?Hüseyin, hazırlık maçlarında kazanmalarının kendilerine moral sağlayacağını ancak bunu bir türlü başaramadıklarını söyleyip, ''Yine de bunları düşünmemeliyiz'' diyerek sağduyu çağrısı yaptı.

WERTHeR
11.01.2007, 13:17
DAĞILMADI GİTTİ!
?Trabzonspor?un Ankaraspor'dan sonra Kalsruher'e de 1-0 mağlup olmasını değerlendiren kaptan Hüseyin, ilk yarıda üzerlerindeki kara bulutların hazırlık maçlarında bile dağılmadığını ifade ederek, ''Tabii ki hazırlık maçlarındaki sonuçlar önemli değil ama Trabzonspor?un her maçtaki hedefi kazanmaktır'' dedi.
?Hüseyin, hazırlık maçlarında kazanmalarının kendilerine moral sağlayacağını ancak bunu bir türlü başaramadıklarını söyleyip, ''Yine de bunları düşünmemeliyiz'' diyerek sağduyu çağrısı yaptı.

Hüseyin Çimşir defol!!!:mad:

zafercalikoglu
11.01.2007, 13:38
ula huseyin senden kaptan olursa bendende vali olur trabzona ,yine dediğini demiş :)

maskeli61
11.01.2007, 13:38
ya bak sen arsinlisin arsinsporun kafası calıosuu gel baskan ol bize maskeli 61:)

:) eyvallah ahmet agaoglu gelsin kendi aklındakilerini yapsın yeter aynı düşüncelerdeyiz zaten :)

Faik Yılmaz
11.01.2007, 13:47
arkadaşlar sadece ahmet ağaoğlu ile olmazbu iş o zaten özkan sümer döneminde başkan yardımcısı idi... eski yüzler istemiyoruz diyenler bu gerçeği unuttular galiba.. ayrıca tek isim istemeyenler ağağoğlu gelsin diyor bu garip...
AĞAOĞLU tek başına güçlü bi kadrosuz hiöçbir şey yapamaz.. ya nedir bu adam elinde sihirli deynekmi var....

maskeli61
11.01.2007, 13:54
arkadaşlar sadece ahmet ağaoğlu ile olmazbu iş o zaten özkan sümer döneminde başkan yardımcısı idi... eski yüzler istemiyoruz diyenler bu gerçeği unuttular galiba.. ayrıca tek isim istemeyenler ağağoğlu gelsin diyor bu garip...
AĞAOĞLU tek başına güçlü bi kadrosuz hiöçbir şey yapamaz.. ya nedir bu adam elinde sihirli deynekmi var....
evetg dedigin gibi AGAOGLU yöneticiyken yaptıgı hatalarında farkında o zman yaptıkları yanlış transferlerinde farkında şimdi daha bilgili ve daha çok kendine hakim

ayrıca AGAOGLU güçlü bi kadrosus hiç bişey yapamaz demişsin yazılarını az çok okuyorum her konuda bilgi sahibisin AGAOGLUNUN TRABZONDAN gidiş (kaçış) sebebinide bilirsin tekrar tekrar yazmama gerek yok . Yani bu adam kendisi bi liste yapmak istiyodu zaten eş dost degil hatır degil kendi gibi iş yapacak adamalr o yüzden her yönüyle AGAOGLUNA güveniyorum ve inannıyorum bence sizde böyle düşünün şıuan TRABZONSPORUMUZU en iyi tanıyan ADAM GİBİ ADAM TRABZONSPORLULUK RUHU bulunana tek başkan adayı ama dedigim gibi şuan seçim yok kongre yok onunda eli kolu baglı... saygılar...

Erdem Keser
11.01.2007, 14:12
evetg dedigin gibi AGAOGLU yöneticiyken yaptıgı hatalarında farkında o zman yaptıkları yanlış transferlerinde farkında şimdi daha bilgili ve daha çok kendine hakim

ayrıca AGAOGLU güçlü bi kadrosus hiç bişey yapamaz demişsin yazılarını az çok okuyorum her konuda bilgi sahibisin AGAOGLUNUN TRABZONDAN gidiş (kaçış) sebebinide bilirsin tekrar tekrar yazmama gerek yok . Yani bu adam kendisi bi liste yapmak istiyodu zaten eş dost degil hatır degil kendi gibi iş yapacak adamalr o yüzden her yönüyle AGAOGLUNA güveniyorum ve inannıyorum bence sizde böyle düşünün şıuan TRABZONSPORUMUZU en iyi tanıyan ADAM GİBİ ADAM TRABZONSPORLULUK RUHU bulunana tek başkan adayı ama dedigim gibi şuan seçim yok kongre yok onunda eli kolu baglı... saygılar...
ahmet agaoglu ismi sadece burda gecer baskanlik icin kendisi her platformda belirtti baskan olmayacagini cunku isin icinde isler var agaoglunun yerinde kim olsa ayni seyi yapardi sonucta bir ailesi var ve sorumluluklari varr ama kendisi gercek bir taraftardir

maskeli61
11.01.2007, 14:25
ahmet agaoglu ismi sadece burda gecer baskanlik icin kendisi her platformda belirtti baskan olmayacagini cunku isin icinde isler var agaoglunun yerinde kim olsa ayni seyi yapardi sonucta bir ailesi var ve sorumluluklari varr ama kendisi gercek bir taraftardir
son haftaya kadar her hafta AGAOGLUNU dinledim izledim son programda bile şunu dedi TRABZONSPOR İÇİN HER ZAMAN VARI YETERKİ BANA İHTİYAÇ OLSUN hatta spiker sordu başkanlık hakkında bişeyler AYNEN ŞUNU DEDİ ONLARI KONUŞMAK İÇİN ŞUAN YERİ VE ZAMANI DEGİL AMA YERİ VE ZAMANI GELİNCE ELİMİZİ TAŞIN ALTINA SOKMASINIDA BİLİRİZ .. aynen böyledir kulaklarımla duydum gözlerimel gördüm bundan başka bişeyi savunmam dedigin gibi bi ailesi var ve herşeyden önemli olan hepimizin ailesidir. İllaki kararı verecek olandan o insandır ama ben AGAOGLUNUN BAŞKANLIKTA yokum dedigini duymadım görmedim inanmam... o yüzden bi başkan seçilkecekse bu AGAOGLUDUR.....

ErayAkyüz
11.01.2007, 14:30
ağaoğlu gelse tam super olacak:)

Cem Yavuz
11.01.2007, 14:52
[quote=blackseastorm;599848]arkadaşlar sanki başkan adayları kapının önünde sıra olmuşta adam beğenmiyoruz...

hataları olabilir ama MEHMET aLİ yılmaz mevcut adaylar içinde en iyisidir.

her şeyden önce güçlü bağlantılrı var hakem hatalarını televizyondan izleyip çocuk gibi ağlayarak seyirciye şikayet etmez gereğini yapar..

3-5 gereksiz transfer yapar ama campelli pfaff gibi gerçek dünya yıldızlarınıda getirir.....

Su anda tam MAYlık takım var....
Camia umutsuz,düzensiz ve sahipsiz..
Yani kaos var....
Tam MAY A uygun hersey.....
Aynen geçmişte olduğu gibi...
Bizim onursal baskan agır takılır...
Çagırsınlar gelirim der....
Çok lazım ya....
Ben aday olmam der...
Kulislere adını salar...
Aday gösterilsin diye çevirmediği dümen kalmaz...
Elindeb tesbih yaka bağır satılmış gazetecilerin programlarına çıkar...
Ki bu satılmışlar FLASH Tv, vs kadar da düşmüştür...
Ancak oralarda yer bulur kendine....
Ordan atar tutar...
En çok da FUTBOL YASASINI BEN YAPTIM DER...
Agır delikanlı takılır...
Klübe haciz yollatır...
İçide cız etmez....
Sonra bizimonursal baskan futbolu da çok iyi bilir....
Recepler fetiler bülent uygunlar misse misseler tanseller seyit cem ler
Dahası futbolcuya yamyam demeler....
Yöneticiler rahat kumar oynasın diye kıbrıs ta kamp yapmalar...
...............
...............
..............

YEMEZLER ONURSAL BASKAN YEMEZLER....
GEÇTİ O DEVİRLER....
TRABZON ESKİ SAF TRABZON DEĞİL...
TANIDI SENİ....

Altan 61
11.01.2007, 14:53
Hamit Altıntop cumartesi Florya'da!
Son dakika! Lig TV'de futbol gündemi programına katılan Almanya muhabiri Taner Güven'in verdiği habere göre Hamit Altıntop cumartesi günü İstanbul'a gelip Galatasaray ile sözleşme imzalayacak. Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan ismi elinden çıkarmak isteyen Schalke 04'ün Galatasaray ile anlaştığı belirtildi

FEDAİ
11.01.2007, 15:02
Trabzon - TRABZON (İHA) - Trabzospor'dan sezon başında Rusya'nın Zenit St. Petersburg takımına transfer olan milli futbolcu Fatih Tekke, Trabzon'u ve Trabzonspor'u çok özlediğini belirterek, 'Bugün isteseler bugün dönerim. Ama şu an bu kolay bir şey değil' dedi. Rusya Ligi'nin sona ermesinin ardından Türkiye'ye dönen ve yaptığı tatilin ardından hacca da giderek hacı olan Fatih Tekke, Trabzon'daki son gününü 4 yaşındaki oğlu Muhammet Berkay ile gezerek ve bir restoranda yemek yiyerek geçirdi. Zenit'in yeni sezon öncesi kampına katılmak üzere Trabzon'dan ayrılan Fatih Tekke, İHA muhabirine özel açıklamalarda bulundu. Trabzonspor'un içinde bulunduğu durumun kendisini çok üzdüğünü kaydeden Fatih Tekke, 'Trabzonspor, Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında çok iyi oynadı, ama bu maçlardan sonra bir seri yakalayamadı. 2-3 maç arka arkaya maç alabilselerdi takım olarak şu an bulundukları durumdan çok daha iyi olabilirdi. Çünkü 'tam kendilerine olan güveni yakaladık' dedikleri anda mağlubiyetlerle veya içeride beraberliklerle karşı karşıya kaldılar. Bu tabi kendilerine olan güveni sarstı. Bence en büyük sıkıntı buydu. Takım kendine olan güveni tam olarak yakalayamadı. Bunu yakalarlarsa ligin 2. yarısında çok büyük bir problem yaşayacaklarını tahmin etmiyorum. Çünkü Beşiktaş ve Galatasaray maçlarını özelikle izledim. Gördüğüm bu takım bunları yapabiliyorsa her şeyin üstesinden gelebilirler. Büyük maçları çok iyi bir şekilde geçirdiler. Diğer maçlarda şansları yaver gitmedi' diye konuştu. Bordo-mavili yönetimin transfer politikası hakkında yorum yapmasının doğru olmayacağını belirten Fatih Tekke, 'Şampiyonluğu arka arkaya 2 sene kaçırdığımız ve Türkiye Kupası'nı aldığımız, başarılı olduğumuz, insanların gönlünde şampiyon olduğumuz o dönemden bugüne baktığımız zaman kadroda kalan oyuncu sayısı sadece 2 ve bunlar da Gökdeniz ile Hüseyin. Bunun böyle olmaması gerekiyordu. Ama bu şu andaki yönetim ile ilgili olan bir durum değil. Bundan önceki verilen kararlarda eksiklik vardı. İyi takım kolay kurulmuyor. İyi karakterleri her zaman bir araya toplayamıyorsunuz. O dönem bizim iyi bir takımımız vardı. Şu anki kadroda iyi bir kadro ve kaliteli oyunculardan kurulu ama o kalitelerini daha henüz sergileyemediler. Bu takımın kötü olmasını isteyen bir sürü insan var. Trabzon ve Trabzonspor camiası olarak bütün olmak zorundayız. Birbirimize sarılırsak işler iyi gidecektir. Bu ülkede Trabzonlu ve Trabzonsporlu olmak bazı kesimleri rahatsız ediyor. O yüzden birlik ve beraberlik şart' ifadelerini kullandı. 'ZENİT'DE 9 HAFTA GOL ATAMAYINCA TARAFTAR YUHALASA DA RAHATLASAM DİYE DÜŞÜNDÜM' Sözleşmesinde bulunan 'Gittiği ilk sezon Türkiye'ye Trabzonspor'dan başka bir takıma dönemez' maddesi ile ilgili yapılan spekülasyonlara da değinen Fatih Tekke, 'O dönemde Fenerbahçe'ye transfer olacağım şeklinde basında haberler çıkıyordu. Menajerler milletin kafası rahat olsun diye böyle bir madde koydurdular. Böyle bir şey de zaten söz konusu değil. Bunun olması da mümkün değil. '1 sene Türkiye'ye dönüş yok' diye sözleşmede madde bulunduğunu biliyorum. Trabzonspor beni isterse dönerim. Bunu duygusal olarak söylüyorum. Böyle bir durumda tabi ki dönerim. En azından ağabey olarak ihtiyaç anlamında bir şeyler verebilirim. Ama şu an bu kolay bir şey değil' diyerek, Trabzonspor'u asla unutamadığını söyledi. Rusya ile Türkiye arasında futbol anlayışı açısından büyük farkların olduğuna dikkat çeken Fatih Tekke, 'İki ülkede futbola bakış açısından çok fark var. 9 hafta ben orada gol atamadım ve Zenit takımının en pahalı transferiyim. Buna rağmen bir kez bile tribünlerden 'yuh' sesi çıkmadı. Bir ara yuhalasalar da bir rahatlasam diye düşündüm. Çünkü Türkiye'de taraftarın böyle bir transfere vereceği tepkiyi biliyoruz. Orada insanların eğitim düzeyleri yüksek. İnsanlar kendilerini coşkuya hazırlamıyor. Galibiyete de mağlubiyete de hep destek veriyorlar' diye konuştu. Vestel Manisaspor'dan Rusya'nın CSKA Moskova takımına transfer olan Caner'in Rusya Ligi'nde mücadele edecek 2. Türk futbolcu olmasının kendisini gururlandırdığını ifade eden Fatih Tekke, 'Caner benimle birlikte bu ligde forma giyecek 2. Türk futbolcu olacak. İnşallah bunun sayısı artar. Caner çok kaliteli ve karakterli bir oyuncu. Onun transferinde benim bir referansım olmadı, ama kendisini Genç Milli Takım'da da izlemiştim. Bana göre iyi bir karar verdi. Futbola hem kafa olarak hem de maddi olarak daha farklı bakabilecek. Onun için hayırlı uğurlu olur inşallah' dedi. 'KENDİMİ TRABZONSPOR TEKNİK DİREKTÖRLÜĞÜNE HAZIRLIYORUM' Milli futbolcu Fatih Tekke, 29 yaşında olduğunu ve beyninin vücuduna ve ayaklarına hükmettiği sürece futbol oynamaya devam edeceğini ifade ederek, 'Hayat devam ediyor. En iyi yapabildiğim iş bu. Beynim vücuduma ve ayaklarıma hükmettiği sürece futbol oynayacağım. Futboldan sonra teknik adam olarak çok büyük hedeflerim var. Teknik direktör olarak Trabzonspor'a hizmet etmek istiyorum. Bu yönde hedeflerim var. Şu andan itibaren kendimi buna hazırlıyorum. İnşallah bu yönde fırsat gelirse hoca olarak hizmet etmek istiyorum' dedi. A Milli Takım forması altında çok şansızlıklar yaşadığını da kaydeden milli futbolcu, 'Milli forma altında çok sakatlık yaşadım. Oynayacağımız maçların öncesinde veya antrenmanlarda sakatlanıyorum. Hep talihsizlik yaşıyorum. Son Macaristan ve Moldova maçında sakattım. İtalya maçında ise sakat sakat 10-15 dakika oynadım. Milli takımda bana görev verildiği sürece ben elimden gelenin en iyisini yaparım. Trabzonlu olmamış olsaydık belki Milli takımdaki durumumuz çok daha farklı olabilirdi. Bu çok önemli değil. Benim için orası görev yeri ne verilirse 5 dakika, 10 dakika ve 90 dakika elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım' dedi. Trabzonspor altyapısından çok yetenekli oyuncuların çıkmasını istediğini, ama çok yetenekli futbolcu göremediğini söyleyen Fatih Tekke, 'Benim veliaht bırakacak veya gösterecek bir durumum yok. Ben Trabzonspor'un altyapısından çok yetenekli oyuncuların çıkmasını isterdim. Hüseyinler, Gökdenizler gibi. Ama bu tarz futbolcular göremiyorum. Türkiye'de altyapı olarak Galasaray'ın altyapısında bir hareketlilik var. Genç ve yetenekli oyuncular var. Galatasaray'ın altyapısında Oğuz diye genç bir oyuncu var. Vestel Manisaspor'a kiralandığını duydum. Kendisini 20 dakika izledim. Kendine çok iyi bakarsa ve dikkat ederse o çok iyi bir yıldız oyuncu olabilir' ifadelerini kullandı.

bilmiyorum daha önce yazan oldumu ama Kral'ın açıklamaları var
kraldan gelen parayla marçe gelmişti şimdide marçeden gelecek parayla kralı geri alsınlar bari gerçi bu çapsız yönetimden beklenmez ama belli mi olur yinede...

Vkgz
11.01.2007, 15:25
neler oluyor boyle...

fincher
11.01.2007, 15:42
Kayseri Erciyesspor'da Werner Lorant dönemi sona erdi. Mevcut başkan Erol Bedir ve başkan olmasına kesin gözle bakılan Ziya Eren Ligtv.com.tr'ye yaptıkları açıklamada Lorant haberinin detaylarını verdi.

Daha önce Fenerbahçe'de de görev yapan Alman teknik adam büyük umutlarla İran'dan getirilmiş ve Kayseri Erciyesspor'da Mustafa Uğur'un yerine çalışmalara başlamıştı.

Kayseri Erciyesspor'un 13 Ocak'ta yapılacak olan Genel Kurul toplantısında yeni başkanı olmasına kesin gözüyle bakılan Ziya Eren mevcut başkan Erol Bedir'in ricasıyla Kayseri Erciyesspor kampına giderek Lorant'ın görevine son verdi.

http://www.ajansspor.com/haber/165186

Altan 61
11.01.2007, 15:44
Edinho Trabzonspor yolunda iddiası

Ayman transferini bitiremeyen Trabzonspor'da transfer iddiaları bitmek bilmiyor. Brezilya basını ise Trabzonspor'un Brezilya'da ilgilendiği futbolcuları yazmaktan geri kalmıyor. Brezilya'dan Gazeta do Sul, Trabzonspor'dan ayrılmak isteyen Eller'e karşılık Trabzonspor'un Internacional'de forma giyen Edinho'yu transfer etmek istediğini iddia etti.

Trabzonspor'un Brezilya'daki işlerini halleden Jaider Moreira'nın da doğruladığı bu haberde Internacional'in bu transfer gerçekleşirse Trabzonspor'a 1 milyon dolar vereceği de aktarıldı.

Vkgz
11.01.2007, 15:49
Ayman ve Risp’te son virajTrabzonspor’un istediği Ayman ve Risp konusunda sona gelindi.11 Ocak 2007 10:09Bu arada Trabzonspor’un kadrosuna katmak istediği G.Birliği’nin oyuncuları Ayman ve Risp’in transferlerinin gerçekleşebileceği öğrenildi. Öte yandan ligde ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Trabzonspor dün barbekü partisi ile stres attı. Birbirlerine Karadeniz fıkraları anlatan futbolcular, neşeli tavırlarıyla dikkati çekti.

Hürriyet

Faik Yılmaz
11.01.2007, 16:06
taraftarın haricinde herkes memnun hayatından anlaşılan....

bu başarısızlık kimsenin umurunda değil....

karayamayman
11.01.2007, 16:24
Trabzonspor'un Brezilya'daki işlerini halleden Jaider Moreira'nın.

Allah Allah Brezilya'daki işlerimizi "halleden" birisi de varmış:alkış: :alkış:

keles76
11.01.2007, 16:45

Taraftar istiyor

Yeni bir oluşum

El bile koyabilir

bu kadar anket yapıldı başkan kim olsun diye kimse onursal başkan gelsin demedi ben hiç daha önce başkanlık yapmamış biri gelsin isterim eski tas eski hamam bana uymaz. Ben onursal başkanın gelip şu yönetimin yerine gelmesinide istemem. Buradan söyleyeyim eski başkanlarımız yaptıkları unutulamaz ama eskiye dönmek bize hiç bir şey kazandırmaz .

Emre7
11.01.2007, 16:52

Taraftar istiyor

Yeni bir oluşum

El bile koyabilir

bu adamın gelesini istemiyom.... ama taraftar için birinci aday olur heleki şu durumumuzda şu adam birini isterse o adam yarın takımla çalışır... ama sonra 10 sene arkadan borç toplarız başarı gelir mi gelmez çünkü başta ziya var...ama ziya giderse şu takıma karı olmz değil (şu durumumuzda)

tsmaniac
11.01.2007, 16:54
şu bela yönetim gitsinde kim gelirse gelsin

Ali Özcan
11.01.2007, 16:54
Taraftarı tarafından istenmeyen bir Onursal Başkan...Güleceğim de yüreğim elvermiyor...

keles76
11.01.2007, 17:00
Taraftarı tarafından istenmeyen bir Onursal Başkan...Güleceğim de yüreğim elvermiyor...

Sorun onursal başkanla değil sayın başkanın yönetim tarzı artık bitti yönetimdeki herkes varlığını belli etmeye çalışıyor başkanlık artık sorumluluklarını paylaşıyor ağalık bitti.Böyle bir yönetim eğer başkana uarsa gelsin ama o hala Özkan sümere falan laf yetiştiriyor bende buna güleceğim ama yüreğim elvermiyor.

EmrahYalçınalp
11.01.2007, 17:24
"El koymak"???

BDiler61
11.01.2007, 17:26
babasının malımıymışta el koyacakmış

oflu_61_ts
11.01.2007, 18:09
KEŞKE Koysa bunlar gitsede kim gelirse gelsin albayrak şunu bilsin bu takım sahipsiz deil

Punisher-61
11.01.2007, 18:10
bu yönetim gitsin kim gelirse gelsin.. sinir hastasi oldum

hüseyin toraman
11.01.2007, 18:16
M.A.Y. gelecekmiş yağmurdan kaçarken doluya tutulacağız

allah sonumuzu hayırlı etsin

hiç umudumda yok

oflu_61_ts
11.01.2007, 18:23
MAY kuraban olayım atay başkan a kurban olayım bunlar bizi rezil etiler napmaya çalışıyorlar bilmiyorum ama yeterrrrrrrrrrrrrr

Hekimoğlu
11.01.2007, 18:41
neye el koyuyormuş yavaş gelsin.

a f s
11.01.2007, 19:00
neye el koyuyormuş yavaş gelsin.

Aynen katılıyorum. Sakın gelmesin.

Felaket günlerini kollayıp kendini kurtarıcı gibi göstermek yakışmıyor.
96 yılındaki Ali Şen'e karşı suskunluğunu hiç unutamıyorum. Çıkıp bir açıklama yapsa bugün burada olmazdık. Aynı takımı bir iki transferle şampiyon yaparım diye düşündü, yaptığı ortada. Onursal başkan olarak kal mazide, ama uzaktan, lütfen!

Biri bizi şu kurtarıcılardan kurtabilir mi acaba?

Şuayip Aydın
11.01.2007, 19:17
bence uygundur nede olsa elni masaya vurdumu hakem lere ip gibi sıraya giriyo

Emre7
11.01.2007, 19:33
rize mısır milli takımı liberosuna(ibrahim saied) 3 yıllık imza attırdı.

macka61
11.01.2007, 19:36
mayı bu albayraka tercih ederim hiç değilse medyaya ve bazı kişlere karşı gücü vardı

Emre7
11.01.2007, 19:36
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, transferle ilgili yönetimin çalışmalarının devam ettiğini, ancak devre arasında transferin zor olduğunu söyledi.

Lucreto
11.01.2007, 19:48
Moraller sıfırın altında. Konuyu dağıtayım bari.
Beckham 250 Milyon USD karşılığında Los Angeles Galaxy ile anlaşmış.
Kaynak www.ntvspor.net
Bu adamlarda ne para var be.

OfluMo
11.01.2007, 19:49
Moraller sıfırın altında. Konuyu dağıtayım bari.
Beckham 250 Milyon USD karşılığında Los Angeles Galaxy ile anlaşmış.
Kaynak www.ntvspor.net
Bu adamlarda ne para var be.

5 yil icin alacagi paradir. Ama yinede biraz abartmis bu Amerikalilar. Nerde abartmiyorlarki :D

Salih61
11.01.2007, 20:55
mayı bu albayraka tercih ederim hiç değilse medyaya ve bazı kişlere karşı gücü vardı
May zamanında Trabzonluluk ruhu her yerde üstün gelirdi adam elini masaya vurabilen biriydi tabi ki albayrakdan üstündür

Rıza ÇOLAK
11.01.2007, 20:58
Bence ikisini kıyaslamak bile gereksiz. May nerdeeeeeee. Nuri nerdeeeeeeeeeeeeee

Salih61
11.01.2007, 21:03
ey gidi mayy canlı yayında uzun 2000 içmesini hala unutmuyorum ne adamdı :)

bordoylamavi
11.01.2007, 21:10
hamiti kmise alamaz sanıyorduk gs transferi bitirmek üzereymiş

Enes Berfin
11.01.2007, 21:16

Bu Haberler Sadece gercek disi haberlerdir.

Punisher-61
11.01.2007, 21:22

evt alman basinida yazmaya basladi

Özge
11.01.2007, 21:24
Schalke menajeri Hamit'in gitmeyeceğini söyledi

TSelif
11.01.2007, 21:25

Biz de bir ara Emre'yi alıyoduk:mad:

HALİT KARAKAŞ
11.01.2007, 22:00
Arkadaşlar,biz kimseyi alamıyoruz,alsakta 2 sene sonra tam verimli olacağı zaman elimizde tutamıyoruz,,,ilginç,,,,

lopsang
11.01.2007, 22:18
DOĞAN HABER AJANSI'NIN KULLANICILARINA GEÇTİĞİ HABER ŞU ŞEKİLDE:

Trabzonspor'un Brezilyalı futbolcusu Marcelinho, 2 milyon 750 bin Euro bonservis bedeli karşılığında Almanya'nın Wolfsburg takımına verildi.

Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgilere göre Wolfsburg Kulübü yöneticileriyle yapılan bonservis bedeli pazarlığı sonucunda uzlaşmaya varıldı.

Brezilyalı oyuncunun Almanya'da geçeceği sağlık kontrolü sonrasında resmi sözleşmeye imza atacağı bildirildi.

Ali Şahin
11.01.2007, 22:21
may hala savunan arkadaşlar varya hayret ediyom yaa.2000 ihtilalinden sonra yaptıklarını nasıl unuttunuz temliklerle kulübü borc batagına itti bide el koyacakmış.bak sen

Semih GÜL
11.01.2007, 22:28
Katılıyorum maya ama gülmekten bırakın şaklabanı geldiği gün yapacağı ilk şeyi söyliyeytim ben size gökdenizi cimboma vermek...

nesta61
12.01.2007, 03:29
OnursaL Baskana Laf Yok

SENE 2000 LI YILLARDI HERHALDE M.A.Y 5,6 TOPCU TRANSFER ETMISTI VE SOZLERI HALA KULAGIMDA CINLIYOR DEMIS DI KI EGER BU TOPCULARLA SAMPIYON OLMAZSAK HEPIMIZ GIDERIZ DEMSTI VE GITMIS DI DE,

Adem Erdoğan
12.01.2007, 03:36
fenerde bi aralar roberto carlosu alıyodu.

Travelair
12.01.2007, 09:16
Daha önce anlaşma sağlanan Ayman’ı, Risp ile birlikte kadroda görmek istediğini açıklayan Ziya Doğan’ın bu transferin bir an önce bitirilmesini istediği öğrenildi. Szymkowiak’ın durumundaki belirsizlik, Eller ve Marcelinho’nun gidecek olması Karadeniz temsilcisini yabancı arayışlarına yöneltmiş ve Doğan, Türkiye’yi tanıyan yabancıları tercih edeceğini ifade etmişti.

Trabzon’da gözler kupada
Antalya’daki hazırlık çalışmalarını dün yaptığı özel maçla tamamlayan Bordo-Mavililer akşam saatlerinde Trabzon’a gitti. Anterenmanlarını Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde sürdürecek olan Trabzonspor gözünü 21 Ocak’ta Konya ile oynayacağı Fortis Türkiye Kupası karşılaşmasına çevirdi. Bordo-Mavililer günde çift idmanla kupa maçının hazırlıklarını sürdürecek.

Fatih Akyel’in durumu belirsiz
Trabzonspor’da kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, durumunun belirsiz olduğunu söyledi. Milli futbolcu yaptığı açıklamada, affedileceği yönünde basından duyumlarının olduğunu, ancak şu ana dek kendisine bu konuda herhangi bir şey söylenmediğini söyledi. Kadro dışı cezasının sürmesi yönünde çıkan kararın da kendisine tebliğ edilmediğini ifade eden Akyel, “Şu an bekliyorum. Bir belirsizlik var. PSV Eindhoven ile görüştüm, ama bonservis fiyatımı bile kulüp açıklamadı” dedi.

Erdinç Yavuz geri geliyor
Sezon başında kiralık olarak Sakaryaspor’a verilen Erdinç Yavuz’un, Yeşil-Siyahlı takımla olan sözleşmesini fesh ettiği öğrenildi. Teknik direktör Ziya Doğan’ın stoper mevkiinde oluşan boşluk nedeniyle genç oyuncuyu takımda görmek istediği ve bunun üzerine yönetimin Erdinç’i geri çağırdığı bildirildi. Takımdan gönderilen Fatih Akyel’in yerine kadroda düşünülen Erdinç’in, Trabzon’da takımla birlikte çalışmalara başlayacağı ifade edildi.
Fanatik

Faik Yılmaz
12.01.2007, 09:58
Eller'e karşı Edinho
Internacional, Eller’i tekrar kadrosuna katmak için her yolu deniyor. Brezilya ekibi şimdi de cazip bir takas önerisiyle Trabzonspor’un kapısını çalmaya hazırlanıyor.
12 Ocak 2007 09:45
Yazı boyutunu büyütmek için

Internacıonal’in Eller sevdası bitmek bilmiyor... Geçtiğimiz günlerde Antalya’ya gitmesine karşın Trabzonspor’da oynamak istemediğini belirtip, kampı terkeden ve Trabzon’a dönen sambacı oyuncu için Brezilya ekibinin cazip bir teklifle Bordo-Mavili kulübün kapısını çalmaya hazırlandığı kaydedildi. Sambacılar’ın Eller’e karşılık Edinho’yu takasta önermeyi planladığı ifade edildi. Bu konuda Brezilya kulübünü temsilen Jaider Moreira’nın önümüzdeki günlerde yönetim ile masaya oturacağı bildirildi.

Gelecek vaadediyor
Beşiktaş’ın da kadrosuna katamak istediği sambacı oyuncu için temaslarını sıklaştıran Internacional’ın ne pahasına olursa olsun tecrübeli savunmacıyı renklerine bağlamayı planladığı kaydedildi. Szymkowiak’ın takımdan ayrılmasından sonra ön libero mevkiinde bir boşluk oluşan Bordo-Mavili takımda Edinho’nun takas teklifinin kabul görebileceği öğrenildi. 23 yaşındaki Brezilyalı Edinho ülkesinde gelecek vaadeden oyuncular arasında gösteriliyor.

Emre7
12.01.2007, 10:39
OnursaL Baskana Laf Yok

SENE 2000 LI YILLARDI HERHALDE M.A.Y 5,6 TOPCU TRANSFER ETMISTI VE SOZLERI HALA KULAGIMDA CINLIYOR DEMIS DI KI EGER BU TOPCULARLA SAMPIYON OLMAZSAK HEPIMIZ GIDERIZ DEMSTI VE GITMIS DI DE,

ama aynı adamın yüzünden sen yıllarca borç ödedin onun arkasından

Burçak
12.01.2007, 10:40
fenerde bi aralar roberto carlosu alıyodu.
fener paso alıyo zaten :)

ErayAkyüz
12.01.2007, 11:05
MARCE GİTTİ RİSP YOLDA
Almanya'nın Wolfsburg Kulübü Bordo-Mavili takımın Brezilyalı oyuncusu Marcelinho'yu resmen Trabzonspor'dan istedi. 2 milyon 750 bin Euro’da anlaşma sağlandı...
FİYAT FARKI VARDI

ALMANYA Birinci Ligi Bundesliga’da mücadele eden Worlsburg Brezilyalı yıldız için Trabzonspor'a, dün 2,5 milyon Euroluk transfer teklifinde bulunduğu belirtildi. Trabzonspor'un ise Wolfsburg Kulübü'nden 3 milyon Euro istedi. Gün boyu süren pazarlıklar sonucunda 2 milyon 750 bin euroda uzlaşmaya varıldı. Kulüp yetkilileri Marcelinho’nun Wolsburg’da forma giyeceğini açıkladı.

ErayAkyüz
12.01.2007, 11:09
http://www.stargazete.com/starextra/resimler/dunya/Son%20dakika.jpg

http://www.takagazete.com/uploads/1661_fatihtekke.jpg

Fatih Tekke’ye yönetimden karşılık

Trabzonspor’dan transfer olduğunda gündeme bomba gibi düşen Fatih Tekke’nin dün yaptığı açıklamalar bordo-mavili yönetimi hareke geçirdi. Tekke’nin yaptığı Trabzonspor beni şimdi istesin seve seve gelirim açıklamalarından sonra Trabzonspor yönetim kurulunda telefon trafiği hız kazandı. Şu ana kadar istediği futbolcuları alamayan yönetimin flaş transferinin Fatih Tekke olabileceği söylendi.

Yönetim Kurulu’ndan konuştuğumuz bir isim, “Fatih Tekke eğer Trabzonspor’a gelmek istiyorsa bizim kapılarımız ona sonuna kadar açıktır. Biz yönetim kurulu olarak Fatih Tekke’nin de gitmeyi çok istemesi üzerine böyle bir karar almıştık. Fatih Tekke gibi değerler bize her zaman lazımdır. Böyle bir transfer neden gerçekleşmesin. En kısa zamanda bu olay ile ilgili gelişmeler olabilir” diye konuştu.

ErayAkyüz
12.01.2007, 11:19
insallah boyle bişe olur kral geri doner allahımm:tsbayrak:

ErayAkyüz
12.01.2007, 11:21
Erdinç Yavuz geri geliyor !
Ziya Doğan'ın çok istediği Erdinç Yavuz'un Sakaryaspor ile sözleşmesini feshettiği öğrenildi.

http://image.haber3.com/haber/38066.jpg

Sezon başında kiralık olarak Sakaryaspor’a verilen Erdinç Yavuz’un, Yeşil-Siyahlı takımla olan sözleşmesini fesh ettiği öğrenildi. Teknik direktör Ziya Doğan’ın stoper mevkiinde oluşan boşluk nedeniyle genç oyuncuyu takımda görmek istediği ve bunun üzerine yönetimin Erdinç’i geri çağırdığı bildirildi. Takımdan gönderilen Fatih Akyel’in yerine kadroda düşünülen Erdinç’in, Trabzon’da takımla birlikte çalışmalara başlayacağı ifade edildi.

Mehmet Fırat
12.01.2007, 11:36

Trabzonspor’dan transfer olduğunda gündeme bomba gibi düşen Fatih Tekke’nin dün yaptığı açıklamalar bordo-mavili yönetimi hareke geçirdi. Tekke’nin yaptığı Trabzonspor beni şimdi istesin seve seve gelirim açıklamalarından sonra Trabzonspor yönetim kurulunda telefon trafiği hız kazandı. Şu ana kadar istediği futbolcuları alamayan yönetimin flaş transferinin Fatih Tekke olabileceği söylendi.

Yönetim Kurulu’ndan konuştuğumuz bir isim, “Fatih Tekke eğer Trabzonspor’a gelmek istiyorsa bizim kapılarımız ona sonuna kadar açıktır. Biz yönetim kurulu olarak Fatih Tekke’nin de gitmeyi çok istemesi üzerine böyle bir karar almıştık. Fatih Tekke gibi değerler bize her zaman lazımdır. Böyle bir transfer neden gerçekleşmesin. En kısa zamanda bu olay ile ilgili gelişmeler olabilir” diye konuştu.

bir yıl içinde türkiyeden hiçbir takıma gidemez maddesi bizi kapsamıyor mu acaba:confused: :confused:

ErayAkyüz
12.01.2007, 11:38
bir yıl içinde türkiyeden hiçbir takıma gidemez maddesi bizi kapsamıyor mu acaba:confused: :confused:

umarım kapsamıyordur

Telha TANYILDIZI
12.01.2007, 13:36
her zamanki gibi hikaye anlatmışlar

hay1699
12.01.2007, 13:48
hayal bunlar, adamlar bonservisine çuvalla para vermişler, parayı çarçur etmişsin; şimdi yok kapımız açık bilmemne...

Faik Yılmaz
12.01.2007, 13:52
***TSPOR***TRABZONSPOR, MARCELINHO'YU 2.75 MİLYON EURO'YA ALMAN WOLFSBURG'A VER

***TSPOR***TRABZONSPOR, MARCELINHO'YU 2.75 MİLYON EURO'YA ALMAN WOLFSBURG'A VERDİ

Trabzonspor, sezon başında Almanya'nın Hertha bsc Berlin takımından aldığı
Marcelinho'yu, yine aynı ülkenin VFL Wolfsburg takımına verdi.
Kulüp asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada,
Marcelinho'yu isteyen Almanya'nın WFL Wolfsburg takımıyla dün başlayan
görüşmelerin olumlu sonuçlandığını söyledi.
İki kulüp olarak prensipte bir anlaşma sağlandığını ifade eden Sayitoğlu,
futbolcunun Almanya'ya gittiğini kaydetti.
Trabzonspor ile WFL Wolfsburg'un 2 milyon 750 bin Avro'ya anlaştığı ve
Brezilyalı oyuncunun bugün sağlık kontrolünden geçtikten sonra herhangi bir
sorun çıkmaması durumunda imza atacağı kaydedildi.
Marcelinho, sezon başında Hertha BSC Berlin'den 2 milyon 325 bin Avro
bonservis bedeliyle alınmıştı.
-MARCELINHO'NUN PERFORMANSI-
Trabzonspor ile bu sezon 17 lig maçının 15'inde ilk 11'de forma giyen ve
1290 dakika sahada kalan Marcelinho, 2 gol kaydedebildi.
Ankaragücü ve Denizlispor maçlarında 1'er gol atma başarısı gösteren 31
yaşındaki oyuncu, zaman zamanda ortaya koyduğu performansla eleştiriler almıştı.
-HERTHA'DA 65 GOL-
2001-2006 yılları arasında Almanya'nın Hertha BSC Berlin takımında forma
giyen Marcelinho, 155 lig maçında 65 gol atma başarısı göstermişti.
5 kez Brezilya'nın (A) Milli Takımı'na çağrılan futbolcu, milli takım
forması altında 1 gol kaydetmişti.

vadaa55
12.01.2007, 13:56
ya arkadaşlar bu edinho kim ya ellere karşılık1milyon dolar +edinhoyu alacakmışız.kaç maç oynamış mevkisi ne madem iyi topçu internacionel niye bu adamı vermek istiyor.bu takıma bir oyun kurucu iki bek sağa ve sola bide santrafor ya arkadaşlar bu aymanın hasan hüso ve ferhattan ne artısı var ki yaşıda 30a dayanmış tabiri yerinde ise bu adamların hepsi balta ayrıca dünya yıldızının paralarını böle 2. sınıf topçulara niye dağıtıyoruz.bu smek denen adam futbolu bıraktıysa bizim yabancı kontenjan sıkıntısı olmaması lazım. risp de kim çağdaştan ne artısı var(ben hasan hüseyin ferat ve çağdaşı övmüyorum yanlış transfer lerden söz deiyorum)

Murat Altun
12.01.2007, 13:59
kapımız herkese açık tabikide mesela ronaldinho yada açık amaa iyi bir futbolcu alabilecek onu trabzonspora getirebilecek başkan nerde yönetim nerede hadi getirdiler diyelim oynatabiliecek teknik direktör neredee

fatih gelse süper olur amaa fatih e de yazık kıyamamıyorum ben kaptana bu basiretsiz yönetim ve bu korkak teknikdirektör varken fatihede yazık olurrrrr

Egemen Yılmaz
12.01.2007, 14:11

fatih'i artık unutmalıyız bence... nasıl gelecek ki? yarım yıl mı oynayacak? yoksa bonservisiyle mi alınacak? kiralanacak mı? bence bunların hepsi imkansız.

tsmaniac
12.01.2007, 14:55
edinho kim yaa? yönetim takımın içine EDİNHO

Ozan
12.01.2007, 15:36
yine aynı haberler. sattığımız , gönderdiğimiz oyuncuları yeniden alıyoruz . bu şekilde bir yere gelemeyiz . kaç yıldır aynı şeyler ve hiçbirşey olduğu yok .

Erdinç Dilek
12.01.2007, 15:39
edinho kim yaa? yönetim takımın içine EDİNHO
:alkış: :alkış: :alkış: çok doğru dEDİNHO..!

Özge
12.01.2007, 15:57
"Karamsarlığa düşmedim.."

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, takımın içinde bulunduğu durumun pek iç açıcı olmadığını ancak hiçbir zaman karamsarlığa düşmediğini söyledi.. Doğan, transfer hakkında da konuştu.

Doğan, Ligtv.com.tr'de yer alan röportajında Trabzonspor'un durumunun pek iç açıcı olmadığını ifade ederek, ''Ama ben hiç bir zaman karamsarlığa düşmedim. Yenilenen bir kadro, Anadolu'dan, Avrupa'dan yapılan transferlerle takımın yüzde 90'ı tamamen değişmiş. Bir takım olgusunu ortaya getirmek çok zor mu? Biz bunun bir bölümünü başardık. Orta saha ve forvetteki sıkıntıyı atlattık. Ancak defansif anlamdaki önlemlerimiz maalesef tutmadı'' dedi.

Taktiksel olarak bordo-mavili takım ile fazla çalışma imkanı bulamadıklarını kaydeden Doğan, şöyle devam etti:
''Şu an itibariyle tam manasıyla çalışamadık. Çünkü 2 tane stoperin olmadığı idmanda taktik çalışma yapamazsın. 2 tane forvetin sakat olduğu yerde yapamazsın. Tabii ki ben durumu izah ediyorum. Taktiksel anlamda orta sahada Hasan Üçüncü sakat, Ferhat'ın tendonunda bir problem oldu, orta sahada da bu taktiksel anlamda çalışamadık. İşte biz şu lig haftasında inşallah yönetimden bekliyorum 2-3 gün içerisinde mutlaka transferde çalışmalar var, oldukça iyi bir çalışma içerisindeler, çok da acele ediyorlar biliyorum, pazartesiden itibaren taktiksel anlamdaki eksikliğimizi gidermek için çalışacağız.''

Doğan, defansa 2 hatta 3 tane, orta sahaya 1 takviye yapılmasını beklediğini, bu fikrini yönetim kuruluna sunduğunu ve yönetim kurulununda transferi sonuçlandırmak için uğraştığını kaydetti.

Trabzonspor'un lig ikinci ve üçüncüsüyle arasındaki puan farkının kapanmayacak gibi olmadığını ve üç puanlık sistemde 2. yarı takımı nasıl yukarıya taşıyabileceklerinin hesabını yaptıklarını belirtti.

-İSTİKRAR GEREKLİ-
Doğan, yönetim kurullarını sadece 2 sezonla değerlendirmemek gerektiğini ifade ederek, ''Yani istikrar genel olarak lazım. Sadece teknik direktör değil, yönetimde de istikrar lazım. Fenerbahçe şampiyon olmadığında Aziz Yıldırım'ın yaptığı çok önemli şeyler, neredeyse hiç gündeme gelmedi. Fenerbahçe'nin başarısızlığı konuşuldu. Kafaları değiştirmek lazım. Kalıcı başarılara hamle yapan insanlara destek vermek lazım'' dedi.

-FENERBAHÇE'NİN SİSTEMİ-
Doğan, Fenerbahçe'nin hep niye bu kadar orta sahasız oynuyor diye eleştirildiğini dile getirerek, şöyle konuştu:
''Bugün bir bakıyorum ki Ziya Doğan'ın 5 yıl önce oynattığı sisteme dönmüş, 3 ön liberolu oynuyor ve güçlü bir takım oldu. Demek ki biz 5 yıl önde gidiyoruz. Bakın dikkat edin. Bir şeyleri çok iyi takip etmek lazım. Fenerbahçe takımı şu anda Avrupa'da başarılı. Avrupa'da hedefi var, final oynayabilir. Bakın Deniz'i getirdi önlibero yaptı. Şimdi onlar oynattığı zaman defansif değil biz oynattığımız zaman niye bu kadar defansif diyorlar. Yani kimin neyi istediği belli değil daha. Herkes doğruları öğrenecek ondan sonra konuşacak. Bunu da zaman gösterecek.''

-GERETS'İN BAŞARISI-
Dünyada en çok teknik direktör değiştiren ülkelerin başında Türkiye'nin geldiğini ifade eden Doğan, ''Ama ben ne yapabilirim veya ben ne diyebilirim. Yurt dışında uzun yıllara dayanan planlar projeler yapılıyor. Bizde de çok kısa oluyor. Galatasaray takımında Gerets geçen sene mucizeyi başarmıştır. 4. haftanın gazetelerine alın bakın gönderilecek diye yazıyorlardı. Ama o zaman birşey var burada'' diye konuştu.

EmrahYalçınalp
12.01.2007, 16:02
Orta saha ve forvetteki sıkıntıyı atlattık.
Yuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!

6 maçta gol atamamış TS kaybettiği maçlarda gol yemese hocamıza göre başarılı olacaktı demek ki.

Yazık...

antagonist
12.01.2007, 16:05
"
Doğan, defansa 2 hatta 3 tane, orta sahaya 1 takviye yapılmasını beklediğini, bu fikrini yönetim kuruluna sunduğunu ve yönetim kurulununda transferi sonuçlandırmak için uğraştığını kaydetti.

Yuuh diyorum başka bir şey demiyorum...

Kaan Dilek
12.01.2007, 16:07
yaw bu adam konusmaktan baska birsey bilmezmi isi gücü konusmak,hala daha takimlan tam manasiyla calisamadik diyorya deli olacam peki sen ne yapiyorsun ozaman?
Orta saha ve forvetteki sıkıntıyı atlattık:
buna gülermisin aglarmisin!!
adamda ne mentalite varya büyük antrenör sen böyle devam et

EmrahYalçınalp
12.01.2007, 16:10
-FENERBAHÇE'NİN SİSTEMİ-
Doğan, Fenerbahçe'nin hep niye bu kadar orta sahasız oynuyor diye eleştirildiğini dile getirerek, şöyle konuştu:
''Bugün bir bakıyorum ki Ziya Doğan'ın 5 yıl önce oynattığı sisteme dönmüş, 3 ön liberolu oynuyor ve güçlü bir takım oldu. Demek ki biz 5 yıl önde gidiyoruz. Bakın dikkat edin. Bir şeyleri çok iyi takip etmek lazım. Fenerbahçe takımı şu anda Avrupa'da başarılı. Avrupa'da hedefi var, final oynayabilir. Bakın Deniz'i getirdi önlibero yaptı. Şimdi onlar oynattığı zaman defansif değil biz oynattığımız zaman niye bu kadar defansif diyorlar.

Cevap veriyorum...:)
Çünkü Appiah ve Aurello'nun gözünü bağla, 30 metreye % 90 başarı oranıyla pas atarlar. Her yıl 6-7 tane de gol atarlar. Zaten ön libero falan değil, baya baya ortasaha adamları, oyun kuran, defansa zaman kazandıran vs. Bizde ısrar edilen adamların 30 m ileriye kafalarını kaldırıp bakabileceklerine ihtimal vermiyorum. Fotokopi ile çoğaltılmış 3 adamı yanyana dizip "fb de benim bulduğum sistemle oynuyor" demek, ne ola...

WERTHeR
12.01.2007, 16:12
Cevap veriyorum...:)
Çünkü Appiah ve Aurello'nun gözünü bağla, 30 metreye % 90 başarı oranıyla pas atarlar. Her yıl 6-7 tane de gol atarlar. Zaten ön libero falan değil, baya baya ortasaha adamları, oyun kuran, defansa zaman kazandıran vs. Bizde ısrar edilen adamların 30 m ileriye kafalarını kaldırıp bakabileceklerine ihtimal vermiyorum. Fotokopi ile çoğaltılmış 3 adamı yanyana dizip "fb de benim bulduğum sistemle oynuyor" demek, ne ola...

Ziya Doğanı desteklemiyorum ama adamın eline o mevkide oynayacak kimi verdiler...

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 16:15
Ziya Doğanı desteklemiyorum ama adamın eline o mevkide oynayacak kimi verdiler...

walla eline verilenleri nasıl kullandı ki ne verilsin.
fener in başına gelen hangi hoca alex i sol açık ya da sol bek oynatır.
elindekileri kullanmayı beceremedi ki eline verilmeyenlerin hesabını yapalım.

Kaan Dilek
12.01.2007, 16:16

helal sana be zd ama yok yok 2-3 defans az sen 4-5 tane al yakisir,nasil olsa ikinci yari bambaska bir Trabzonspor izleyecegizya acaba nasil bir Trabzonspor cok merak ediyorum allah sonumuzu hayir etsin ve bunlardanda insallah biran önce kurtarmayi nasip etsin

Barış
12.01.2007, 16:21
''Bugün bir bakıyorum ki Ziya Doğan'ın 5 yıl önce oynattığı sisteme dönmüş, 3 ön liberolu oynuyor ve güçlü bir takım oldu. Demek ki biz 5 yıl önde gidiyoruz. Bakın dikkat edin. Bir şeyleri çok iyi takip etmek lazım

Hadi ya yoksa İtalya Milli takımı da senden mi öğrendi bu 3 ön liberolu sistemi?.Acaba fenerde Ferhat ve Musampa olsa ön liberoda hangisini oynatır ?Heralde senin sistemini uyguladıklarına göre Ferhat ı oynatırdı.Yoksa mentalite yoksunu Musampa oynayacak değil heralde !

WERTHeR
12.01.2007, 16:23

helal sana be zd ama yok yok 2-3 defans az sen 4-5 tane al yakisir,nasil olsa ikinci yari bambaska bir Trabzonspor izleyecegizya acaba nasil bir Trabzonspor cok merak ediyorum allah sonumuzu hayir etsin ve bunlardanda insallah biran önce kurtarmayi nasip etsin

Şaşırmış bu ziya tutunacak dalımız yok valla futbolcuların imanına kaldık

Sacit
12.01.2007, 16:24
ona göre italya değil bütün dünya ondan öğrendi taktikleri :mad:

Muhalif
12.01.2007, 16:28
Ben de cevap vereyim.. Fb Türkiye'nin en kaliteli önliberoları olan Aurello ve Appiah'a rağmen geçen sene şampiyonluğu Gs'ye kaptırmıştır.. zamanında tek önlibero(Aurello) ile 2 sene üst üste şampiyon olmuştur.. 3 önlibero oynanacak maçlar vardır illa ki.. deplasmanda Barca'ya, Milan'a falan oynarsınız kabul.. ama kendi sahasında Rize'ye Hasan-Hüseyin-Ferhat gibi üç önlibero ile oynuyorsan orada bir sorun var demektir..(ki önlibero dediğin sadece dan dun top uzaklaştırmaz, oyun da kurar)
Yahu bu takıntılı adam bizi kanser etti, futboldan soğuttu bunu göremiyor musunuz Allah aşkına! Hala daha Ziya Doğan'ın gelişime açık,çağdaş futbol oynatabilecek bir adam olduğunu düşünenler varsa ben bir şey demiyorum artık. .Trabzonspor taraftarı futbolu iyi bilir deyip çıkarım işin içinden!

Muhalif
12.01.2007, 16:31
Bir de şu adamın basın toplantısında olmak isterdim.. Fb böyle başarılı oldu diyor.. Gs geçen sene 3 forvetle oynadı şampiyon oldu buna ne diyorsunuz diyemez mi bir gazeteci yahu? ya da Barca'nın şampiyonlar ligini aldığını söyleyemez mi bir Allah kulu? meydan boş anasını satayım 5 sene sonra benim sistemimi keşfettiler diye kasılmış zevat! Lanet olsun sistemine be!

champions
12.01.2007, 16:33
siz bilmezsiniz ziya doğan istanbulsporu çalıştırırken marcelo lippi ve otto rehhagel onun yardımcılarıydı ordan kapmışlar işi!

murat
12.01.2007, 16:34
arkadaslar, son dakika haberlerinden baska birsey yazmiyalim lutfen...

WERTHeR
12.01.2007, 16:35
siz bilmezsiniz ziya doğan istanbulsporu çalıştırırken marcelo lippi ve otto rehhagel onun yardımcılarıydı ordan kapmışlar işi!

:) :) :) :) :) Bomba budur işte:)

İslam Sezer
12.01.2007, 16:37
edit.............

Reha
12.01.2007, 17:03
Son aldığım duyumlara göre Musampa'nın menejerine "takım bul" denmiş!!!Oh ne güzel İstanbul............

cınar#7
12.01.2007, 17:12
Son aldığım duyumlara göre Musampa'nın menejerine "takım bul" denmiş!!!Oh ne güzel İstanbul............
kaynak?zaten marcede gıttı musampada gıtsın artık gerek yok yerıne brezılyadan genç oyuncular alınabılınır

Reha
12.01.2007, 17:13
kaynak?zaten marcede gıttı musampada gıtsın artık gerek yok yerıne brezılyadan genç oyuncular alınabılınır

Kaynak radyo spor saat 15,52...

nesta61
12.01.2007, 17:40
ama aynı adamın yüzünden sen yıllarca borç ödedin onun arkasından

sozunde durmak mi iyidir yoksa soz veripde durmamakmi iyidir ??

sanki albayrak kendi cebinden oduyor topcularin maasini , bende fatihi satarsam bende 10 tane kasap toplarim takima

Özge
12.01.2007, 17:46
Fabiano Eller Trabzon'da kalıyor!

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Brezilyalı oyuncu Fabiano Eller'in bordo-mavili takımla tekrar çalışmalara başlayacağını söyledi.

Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Brezilyalı oyuncuları Fabiano Eller konusunda resmi bir teklif almadıklarını belirtti. Fabiano Eller'e birkaç gün izin verdiklerini dile getiren Sayitoğlu, ''Eller, Trabzon'da hafta başından sonra takımla birlikte çalışmalara başlayacak'' dedi.

Bu arada Trabzonspor, bordo-mavili kulübe mektup göndererek futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı oyuncusu Miroslaw Szymkowiak'ın avukatından konuyla ilgili yazılı belge bekliyor. Belgenin gelmemesi halinde bordo-mavili kulüp, konuyu FIFA'ya götürecek.

Vkgz
12.01.2007, 17:53
bu haşim baba hacıosmanğlunu bayagı kızdırdı bu devre arası

Emre B.
12.01.2007, 17:56
O zaman sistemini değiştirsin.;)

Medallion
12.01.2007, 18:31
O zaman sistemini değiştirsin.;)

Sistemi mi var? Corba sistemi herhalde.

mhayri
12.01.2007, 19:02
Marcelinho'da sıcak gelişme!
Trabzonsporlu Brezilyalı futbolcu Marcelinho, Alman 1. Ligi takımlarından VfL Wolfsburg'a geliyor.

Kulübün bir sözcüsü, Marcelinho'yla anlaşmaya vardıklarını doğruladı.

Marcelinho'nun transfer ücretinin 2,75 milyon avro olduğu ve sözleşmesinin 2009 yılına kadar süreceği bildirildi.

Wolfsburg kentine gelen Marcelinho'nun bugün doktor tedavisinden sonra hemen sözleşmesini imzalaması bekleniyor.

12.01.2007

Kaynak : AA

ileri_libero
12.01.2007, 19:15
ziya futbol tarihine gecen kıymeti henüz bilinmeyen teknik direktördür.fb'nin onun bulmuş olduğu sistemle şampiyon olması (nasıl olduysa ve nasıl oynadıysa ben görmedim) onun futbol dehasını ortaya koymaktadır.çünkü ziya aynı sistemi tam beş sene önce dünya futbol kamuoyuna sunmuştu da ozaman anlaşılamamıştı....
fb hiç üç önlibero ile oynamamıştır.şampiyon olduğu papilalı senelerde tek ön libero ile oynamıştır.gecen sezon zaman zaman iki ön libero oynamıştır. apiah ön libero olarak değil ortasaha olarak oynamıştır. bu sene de aynıdır. önliberda iki kişi varken orta sağ ve solda apiah ve tuncay oynamaktadır.sayın ziya herhalde maçlara farklı gözle bakıyor...

neyse ziyaya zaman verelim.zamanla birlikte ayman da verelim...

Salih Kara
12.01.2007, 19:31
İngiliz Futbol Federasyonu: Emre ırkçılıktan suçlu!

İngiltere Futbol Federasyonu, 30 Aralık'ta oynanan Everton maçında rakip kaleciye 'ırkçı sözler' söylediği iddia edilen Emre Belözoğlu'nun suçlu olduğuna karar verdi. Yapılan açıklamada, Emre Belözoğlu’nun "ırkçı, onur kırıcı ve küfre varan kelimeler" kullanmaktan suçlu bulunduğu açıklandı.
Federasyon, Newcastle United forması giyen milli oyuncumuz Belözoğlu'nun 29 Ocak'a kadar itiraz edebileceğini bildirdi. Emre itiraz sonrasında da suçlu bulunursa çok ağır bir ceza ile karşı karşıya kalacak.
Maçın hakemi Dermot Gallagher'ın raporu sonrası harekete geçen Federasyon, maçın 42. dakikasında Emre'nin siyahi oyuncular ABD'li kaleci Tim Howard ve savunmacı Joleon Lescott'a ırkçı sözler sarf ettiği iddiasını inceledi. Hakem, raporunda Emre'nin ırkçı sözlerini duymadığını ancak Everton'lı oyuncuların Emre hakkında şikayette bulunduklarını yazdı.
Milli oyuncumuz, İngiltere Futbol Federasyonu tarafından ırkçı saldırıdan suçlu bulunan ilk oyuncu oldu.
Söz konusu maçta Newcastle Everton'a 3-0 mağlup olmuştu.

"CEZA GELİRSE ADA'DAN AYRILIRIM" DEMİŞTİ

Emre Belözoğlu daha önce yaptığı açıklamalarda takımdaki en yakın arkadaşının siyahi futbolcu Obafemi Martins olduğunu söyleyerek kendisi hakkında ortaya atılan iddiaların gerçek olmadığını belirtmişti.
Bu soruşturmanın ardından kendisine ırkçılık suçu ile Futbol Federasyonu'ndan bir ceza gelmesi üzerine ise Emre: "Eğer böyle birşey olursa tepkim çok sert olur. Ada'daki futbol kariyerimi tekrar gözden geçiririm ve ayrılmayı düşünebilirim." dedi.

kaynak:milliyet

TSelif
12.01.2007, 19:58
Sayın başkan .Al hadi Emre'yi .Ne o? O da mı dengelerimizi bozar .Ya da Yattara'mıza bişey der dimi kara diye. Bahane çok nasıl olsa. Para çıkmasın da ...ipe un ser sen n'olacak :mad:

poetricus
12.01.2007, 20:23
(...) Ya da Yattara'mıza bir şey der değil mi, kara diye!

Sakin ol Elif,
Dur bakalım Yattara'mız önümüzdeki günlerde de bizim Yattara'mız olarak kalabilecek mi?

Travelair
12.01.2007, 20:24
“Türkiye'de kafalar değişecek“

Lige Fenerbahçe'nin de bir dönem çalıştırıcılığını yapan Lazaroni ile başlayan ancak ilk haftalardan Brezilyalı hocayı gönderip Ziya Doğan'ı takımın başına getiren Trabzonspor saha sonuçlarında aradığını yine de bulamamıştı. Doğan'ın göreve gelmesiyle üstüste önemli galibiyetler alan ancak ardından 2. bir düşüş yaşayan bordo mavililer, ligin ilk yarısını alt sıralarda kapadı.

İkinci yarı hazırlıklarını sürdürdükleri Antalya kampının son gününde Ligtv.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Cem Kurel ve Haber Müdürü Erdem Erol'u konuk eden Ziya Doğan önemli açıklamalar yaptı. Doğan ile birlikte, gündemdeki konuların yanı sıra Türk futbolunun ve yan öğelerinin genel durumu da masaya yatırdık:

"Bir devrim yapacağız..
Bazı Türk hocalar kulüplerine saygısızlık yapıyor..
Ben kaçmam..
Gerets bir mucize başardı..
Varlığımdan rahatsız olan gazeteciler var.."

"DURUMUMUZ İÇ AÇICI DEĞİL AMA UMUTSUZ DA DEĞİLİM"
-Klasik başlamak istiyorum. Trabzonspor’un ilk yarı itibariyle içinde bulunduğu durum ortada. Bunun nedenlerini en iyi siz biliyorsunuz. Devre arasını bu doğrultuda nasıl geçiriyorsunuz? Planlarınız gerçekleşiyor mu?
Tabii ki Trabzonspor'un durumu pek iç açıcı değil. Ama ben hiç bir zaman karamsarlığa düşmedim. Yenilenen bir kadro, Anadolu'dan, Avrupa'dan yapılan transferlerle takımın yüzde 90'ı tamamen değişmiş ve bir takım olgusunu ortaya getirmek çok zor mu biz bunun bir bölümünü başardık. Orta saha ve forvetteki sıkıntıyı atlattık. Ancak defansif anlamdaki önlemlerimiz maalesef tutmadı. Çok defans hataları yaptık ve sonuçlar da kötü gelince oyuncular da özgüvenini yitirmesin diye biz oldukça çaba sarfettik. Ama maalesef Trabzonspor hedefi şampiyonluk diye başladığı sezonda baskılar oluştu. Bu baskılar futbolcuyu çok olumsuz yönde etkiledi. Baskılar doğru muydu? Ben her zaman diyorum ki Trabzonspor taraftarı inanılmaz bir sevgiyle bağlı kulübüne, oyuncusuna. Çok aşırı sevgi olan yerde de tepki olması doğaldır.

"G.SARAY VE BEŞİKTAŞ DA YILLARCA ŞAMPİYON OLAMADI"
-Aslında bu konuya daha ileride gelmek istiyordum ama siz konuyu oraya getirdiniz. Ben kendimi Trabzonspor taraftarı yerine koyuyorum. Efsane yıllar aşanmış, Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ne ise o büyüklüğe erişmişler. Hatta o dönem onları ezmişler geçmişler. Ama uzun yıllardır Trabzonspor'un diğer Anadolu takımlarından bir farkı kalmamış baktığınız zaman.
Zaman zaman takımlar böyle düşüş dönemi geçiriyor. Ama bir Galatasaray 15 yıl şampiyon olamadı, bir Beşiktaş 15 yıl şampiyon olamadı. Ben hatırlıyorum, Beşiktaş takımında 1 sezonda Türkiye Ligi'nin en iyi oyuncularını topladılar, 17 tane transfer yapıldı ama ligde çok alt sıralarda bitirdiğini biliyoruz. Demek ki zaman zaman bu büyük kulüplerin hepsinde de oldu. Tabi Trabzonspor'un biraz daha fazla oldu. İlk soru da 2. yarıya nasıl hazırlandınız anlamında ben devam edeyim. Tam manasıyla çalışmalar fiziksel anlamdaki eksiklerimizi giderdiğimizi biliyorum. Oyuncuların değerlerinde büyük bir çıkış var. Futbolcuyu ilk aldığımız durumla bugünkü arasına fark ne, %30-40 bir artış var fiziksel anlamda. Ama taktiksel anlamda iy çalıştınız mı derseniz, iyi çalışamadık. Çünkü 14-15 kişiyle çalıştık. Bazı sakatlarımız vardı, transferde beklediğimiz oyuncular ligin ortası olduğu için gerçekten takımalardan futbolcu almak çok zor. Transferde bünyemize katmak istediğimiz rekabeti arttırmak isediğimiz bir ortamı burada sağlayamadık. O zaman da, zaman zaman bazı oyuncularımız sakatlık yaşadı. Tam manasıyla taktiksel anlamda çalıştınız mı derseniz, taktiksel anlamda değil ama fiziksel anlamda takımım oldukça iyi çalıştı.

-Bu taktiksel anlamdaki eksiklik 2. yarıya olumsuz yansımayacak mı?
Şimdi biz onu kapatmaya çalışacağız. Şu anda 2. yarıya yansımasını söyleyemem ama şu anki durumu izah ediyorum. Şu an itibariyle tam manasıyla çalışamadık. Çünkü 2 tane stoperin olmadığı idmanda taktik çalışma yapamazsın. 2 tane forvetin sakat olduğu yerde yapamazsın. Tabii ki ben durumu izah ediyorum. Taktiksel anlamda orta sahada Hasan Üçüncü sakat, Ferhat'ın tendonunda bir problem oldu, orta sahada da bu taktiksel anlamda çalışamadık. İşte biz şu lig haftasında inşallah yönetimden bekliyorum 2-3 gün içerisinde mutlaka transferde çalışmalar var, oldukça iyi bir çalışma içerisindeler, çok da acele ediyorlar biliyorum, pazartesiden itibaren taktiksel anlamdaki eksikliğimizi gidermek için çalışacağız.

"4 TANE TAKVİYE BEKLİYORUM"
-Kaç tane ve hangi mevkilere oyuncu bekliyorsunuz?
Defansa 2 hatta 3 tane, orta sahaya 1 tane takviye bekliyorum. Bu konuda da ben fikrimi yönetime sundum onlar da çok sıcak baktılar. En kısa süre içinde de transferi sonuçlandırmak için uğraşıyorlar.

-Şu ana kadar gelen yok.
Yok.

-Biraz ağır mı kalındı?
Aslında ligin arasında transfer yapmak çok kolay değil. Herkes futbolcusunun değerini 2'ye katlıyor. İyi oyuncuyu kimse vermek istemiyor. Kulüplerin de ekonomik durumu belli. Kimse boşuna para harcamak istemiyor. Onun için de pazarlıkların uzaması doğal.

"BAŞARISIZ SONUÇLAR UYUM SÜRECİNİ DE GECİKTİRİYOR"
-Sezon başı yapılan transferler nasıldı?
İşte sıkıntı sezon başı takımın büyük bir bölümünün değişmesi ve o oyuncuların uyum sürecinin başarısız sonuçlar yüzünden gecikmesi. Bu da çok doğaldır. Çünkü moral motivasyon açısından biraz iyi olması için takımın sonuçlarının iyi olması lazımdı. Onlar olmayınca da ister istemez uyum gecikiyor. Özellikle yabancı oyuncu yeni geliyor, yeni oyuncuyla oyun yapısını bilmediği oyuncuyla üstelik de bir yarışın içine giriyor. Üstelik de çok başarı beklenen bir ortamda. Bunları doğal karşılıyoruz. Ha Trabzonspor'un şu an puan cetvelindeki durumu iç açıcı değil ama şöyle iyi bir incelersek Lig 2.'si, 3.'süyle arasındaki puan farkı da kapanmayacak gibi değil. Tamam düşme potasına yakın gözüküyor ama 3 puanlık sisteminde yukarıya da çok yakın. Trabzonspor'u biz 2. yarı yukarılara nasıl taşırız onun hesabını yapıyoruz.

"DÜŞME KORKUSU YAŞAMIYORUZ"
-Bu hesapları yaparken hiç küme düşme ihtimali, korkusu hissediyor musunuz?
Biz onun lafını bile yapmak istemiyoruz.

-Futbolcularda böyle bir endişe var mı?
Yok, yok. Trabzonspor futbolcusunun hepsinin kafasında, teknik heyet ve yönetimin hepsinin kafasında 2. yarı büyük bir çıkış yapağımızı biliyoruz.

-Kesin mi bu?
Kesin diye bir şey yok futbolda ama o düşünceleri taşıyoruz.

-Hedef dediğiniz neresi?
Bizim geldiğimiz ilk dönemi hatırlayın, Beşiktaş'ın 11 puan gerisindeydik 13 puan önünde bitirdik. Demek ki 24 puan fark yaptık. Demek ki futbolda bazı şeyler var. Onun için bu konuda %100 çıkış yapacağız inancını taşımak doğru bir düşünce ama ben de diyorum ki bazı eksikliklerimiz var o eksiklikler giderildikten sonra kamuoyuna bizim hedeflerimiz hakkında konuşalım. Şu anda o eksiklikleri giderip ona göre konuşmak istiyorum.

-Ama ben de diyorum ki Trabzonspor'un her zaman, en kötü sezonunda bile hedefi ilk 5 olmalı. Avrupa'ya gidebilmeli.
Kesinlikle, bunu kimse inkar edemez.

"SZYMKOWIAK'I KAZANMAK İÇİN ÇABALADIM"
-Ama bu sezon Trabzon'da şöyle de bir şey oldu. Eldeki iyi bir yabancı, en azından bu sezon başına kadar gösterdiği performansla hakikaten bütün futbolseverlerin beğenisini kazanan, çok üstün yetenekli bir oyuncu değil ama istikrarlı bir oyuncu olan Szymkowiak bavulunu toplayıp gitti. Ne oldu? Hatta dün bir açıklaması oldu Polonya basınında. Tabi doğru m değil mi bilmiyoruz.
Ben şu anda yapılan açıklamaların hiçbirine inanmıyorum. Çok yanlış şeyler söyleniyor. Bir gazeteci bir televizyonda devamlı şekilde Musampa'nın solda oynatılmasını söylüyor, futbolcunun da orada oynamak istediğini söylüyor ama futboılcuyla biraz önce konuştum. Futbolcu sol taraftan ziyade ön liberoda oynamak istiyor. Bunun adı Musampa. Dışarıdaki insanlar futbolcuya benim kadar yakın değil. Kilometrelerce uzakta olacaksın, idman izlemeyeceksin, böyle kafana göre konuşacaksın. Teknik direktörün bir özeliği olması lazım. Futbolcusunu her zaman korumak zorunda, futbolcusu için her zaman neler yaptığını kendi biliyor. Ama dışarıya yansıması başka oluyor. Buna yapacak bir şey yok ancak doğru bilgi almak lazım. Doğru yönlendirmek lazım. Kulaktan dolma şeylerle yapılanlara ben hiç önem vermiyorum.

-Biz de direk size soruyoruz onun için.
Siz doğru yapıyorsunuz.

-Szymkowiak'ın açıklamalarının doğruluğunu bilmiyoruz. Onun için bu soruyu geçelim o zaman.
Yo sorun söylediğini.

-Söylediği şu: "Trabzonspor çok defansizf oynuyordu, bunalıma girdim, top gelmiyordu hatta, en çok stoperler topla oynuyordu, artık en sonunda hocaya gidip beni de stoperde oynat diyecek hale gelmiştim."
Bunlar tamamen yalan haberler. Szymkowiak'ın başka sorunları var. O sorunlarıyla ben çok yakından ilgilendim. Hatta Polonyalı bir kızcağız var Trabzonlu birisile evli ve tercümanlığını da o yaptı. Bizim doktor da onunla Rusça konuştu. Sıkıntıları var. Bir kere hanımını getiremiyor. Gelmiyor. Sezon başı Dünya Kupası'ndan hiç ara vermedeni hiç dinlenmeden gelmiş önemli sakatlıklar geçirmiş. Onu getirten benim. Yani seyreden, tavsiye eden. Ben ayrıldıktan sonra alınan bir oyuncu. Bu da onun farkındaydı. Hatta zaman zaman ben geldiğimde kafasında Trabzonspor'u bitirmişti. Benim onu ısrarla istediğimi biliyordu, onun için de bir çaba sarfetti fakat o yaşadığı sakatlıklardan dolayı da gitmek istedi. Sezon başı tüm gazetelerde bugün gidiyor deniyor, Celtic takımı istiyor, yönetim bırakmyor, bu sefer bunu sorun yapıyor, gitmek için büyük bir çaba içerisinde olduğunu söylüyor. Ve bunların hepsini biriktirip en sonunda da ayın 28'nde İstanbul'a gelecekti ve oraya da gelemiyor. Mektubu kendinin yazıp yazmadığını da bilmiyoruz. Hala kimse yok. Şu anda net bir şey konuşmak istemiyorum ama sorunları olduğunu çok iyi biliyorum. O sorunlardan kurtarmak için kendisiyle çok uğraştığımızı biliyoruz. İnanılmaz bir çaba içerisine girdik. Kendisine her türlü yardımı yaptık. Ailevi sıkıntıları olduğunu kendisi iletiyor ama basına yansıyanlar bunun tam tersi.

"VARLIĞIMDAN RAHATSIZ OLAN GAZETECİLER VAR"
-Onun sıkıntıları size de sorun yarattı tabi. Bir de değerli bir oyuncu sonuçta.
Biz alışkınız. Ne yapalım, futbolcudan en iyi verimi nasıl alırsak biz onun için uğraşıyoruz. Defansif oynuyor dediler. Ziya Doğa'nın defansif oynadığını söyleyenler bir kaç tane ayaklı gazeteci ki onların kim olduğunu biliyorum. Ziya Doğan'ın varlığından rahatsız olan birkaç kişinin uydurması. Ama her çalıştığı takımda en çok gol atan en az gol yiyen ben, nasıl defansif oynuyorum? Bak, Türkiye bir şeyleri öğrenecek de zamana ihtiyacı var. Bazıları bazı şeyleri öğrenecek de bazı şeylere ihtiyacı var. Trabzonspor'u alın inceleyin, ofans halindeyken rakip defans kapalıyken, kaptığı toplarla gol atmış. Benim sağ bekimi karşı tarafın sol kenarında pres yaparken görürsünüz. Türkiye'de başka takımda göremezsiniz. Ama bunlar bazılarını rahatsız ediyor. Onların hedefleri var, onların başka saplantıları var.

-Kişisel problemler mi?
Kişisel değil onların menfaatlerinde kişiler var. Onun için Ziya Doğan bazılarını rahatsız ediyor. Bunları hepsini bir gün çok rahatlıkla açıklayabilirim. Onun için de sadece kafaları karıştırıyorlar. Bu bölümü çok net olarak bildirin. Meyve veren ağaç Türkiye'de taşlanır. Meyve verirken de taviz vermiyorsan sana çok saldırırlar. Onun için uydurma haberler yapan insanlar var. Bunu çok fazla uzatmak istemiyorum zaman herşeyi gösterecek.

-Trabzonspor'da olduğunuz dönemlerde mi oluyor diğer takımlarda olduğunuz dönemlerdede mi?
Yok fazla detaya girmeyelim.

-Daha çok Trabzonspor'da olduğun zaman oluyor çünkü zirve yapman istenmiyor o zaman.
Bakacağız. Onların hepsini zaman içerisinde herkes görecek.

"TEKKE HAKKINDA KONUŞURSAM POLEMİK OLUR"
-Hocam sizinle beraber bir haber aldık. Fatih Tekke bir açıklama yaptı: "Dönmeye hazırım"
Ben şimdi böyle açıklama yaptığı için bu konuyla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Fatih Tekke'nin çok önemli bir oyuncu olduğunu, Avrupa'da bile önemli bir oyuncu olduğunu söyleyebilirim. Çalıştığım süre içerisinde en küçük bir problem bile yaşamadığım oyuncuların başında geliyor. Zaman zaman çocuğu çok problemli gösterdikleri de oldu, ben hepsini inceledim. İşte biraz önceki şeye benzer şeyler. Bunlar zaman zaman iyiyi kötü, kötüyü iyi gösterebiliyorlar. Fatih Tekke bu ülkede profesyonel anlayışta inanılmaz doğru ve lider, önemli bir kaptan. Trabzonspor’a çok katkıları olmuştur. Bulunduğu yerde ben ona başarılar diliyoırum. Gönlüm her zaman onu sevmiştir. Birbirimize sevgi saygı çerçeve içerisinde olduk ayrıldıktan sonra da. Ama şu anda Fatih Tekke bir başka takımın oyuncusu. Onun açıklamaları Fatih Tekke'yi bağlar. Ben o konuda bir yorum yaparsam yine polemik konusu olur.

-Bir Fatih Tekke, Ziya Doğan'ın kadrosunda her zaman yer bulur değil mi?
Şimdi bakın siz bu konuyu yazacaksınız. Ama bu konuyu başkaları alıp "Ziya Dogan, Fatih Tekke'yi istiyor"a getirecek. O da kaos yaratacak. Çarpıtılan çok şey var. Ben 3-4 aydır açıklama yapmıyordum. İnnertet sayfamdan veriyordum. Şimdi bir beyaz sayfa açtık. Anlatabiliyor muyum? Medya bu ülkenin önemli bir gücüdür. Eğitimin de önemli bir koludur, dünyada eğitici ve yönlendirici olarak çok etkilidir. Ben onu biliyorum. Ağzımdan çıkan herşeyin arkasında duran bir adamım. Tabii ki sıkıntılar var, birbirimizi iyi anlamamız lazım. Ziya Doğan sıkıyor kendini, konuşuyor, bazı şeylerde yorum yapmıyor. Niye yorum yapıyor. Benim sizin internet sitenizde verdiğim bir demeci alıp bambaşka bir şekil çıkaran arkadaşlar oluyor. O zaman sen de dikkatli konuşmak zorundasın.

-Fatih Tekke'yi niye sordum? Sormasaydım söylediğiniz şekilde kalsaydı yine polemik konusu olabilirdi. Ama bunu sorduktan sonra sizin bu açıklamalarınızı da yazacağmız için o zaman herşey netleşmiş oluyor. Öbür türlü "Hoca, Fatih'i istemiyor"a kalıyor iş.
İsteyip istememenin şu anda ne faydası var ki.

"F.BAHÇE'NİN SİSTEMİNİ BEN 5 YIL ÖNCE OYNATMIŞTIM"
-Defansif anlamda 2 hatta 3 oyuncu istiyorum dediniz.
Defansif derken şuranın altını çiziyorum. Fenerbahçe takımı hep eleştiriliyordu, niye bu kadar orta sahasız oynuyor diye. Bugün bir bakıyorum ki Ziya Doğan'ın 5 yıl önce oynattığı sisteme dönmüş, 3 ön liberolu oynuyor ve güçlü bir takım oldu. Demek ki biz 5 yıl önde gidiyoruz. Bakın dikkat edin. Bir şeyleri çok iyi takip etmek lazım. Fenerbahçe takımı şu anda Avrupa'da başarılı. Avrupa'da hedefi var, final oynayabilir. Bakın Deniz'i getirdi önlibero yaptı. Şimdi onlar oynattığı zaman defansif değil biz oynattığımız zaman niye bu kadar defansif diyorlar. Yani kimin neyi istediği belli değil daha. Herkes doğruları öğrenecek ondan sonra konuşacak. Bunu da zaman gösterecek.

-Sezon ortasında alacağınız oyuncuları önümüzdeki sezonu da düşünerek alıyorsunuz değil mi?
Biliyorsunuz ki bu sene başarılı olmazsanız önündeki senenin hesaplarını kimse yapmıyor. İstikrar yok ülkede.

"BU ÜLKEYE İSTİKRAR LAZIM"
-Teknik adam istikrarlılığı mı?
Ben Basel'le UEFA Mupası maçları oynadım. 32 milyon dolar harcadıkları dönem, Avrupa'da başarılı olmak istiyorlardı. Bizi geçtikten sonra 2. turda elendi. Kaç senedir dünyanın parasını harcıyor. Ama geçen gün televizyonda seyrediyorum Basel'in teknik direktörü aynen 5 yıldır orada. Bu ülkede istikrar lazım istikrar. İstikrar olursa her antrenör başarılı olur.

-İstikrar derken nasıl bir istikrar. Yönetimlerin teknik adamlara bakış açısı ortada. Teknik adamları 3-5 maçla değerlendirmemek lazım.
Yönetimleri de 2 sezonla değerlendirmemek lazım. Yani istikrar genel olarak lazım. Sadece teknik direktör değil, yönetimde de istikrar lazım. Fenerbahçe şampiyon olmadığında Aziz Yıldırım'ın yaptığı çok önemli şeyler, neredeyse hiç gündeme gelmedi. Fenerbahçe'nin başarısızlığı konuşuldu. Kafaları değiştirmek lazım. Kalıcı başarılara hamle yapan insanlara destek vermek lazım.

-Ziya Doğan kendi adına bu kafaları değiştirmek için ne yapıyor?
Benim işim değil. Ben sadece fikirlerimi söylerim.

-Mesela Fenerbahçe'de defansif dediğiniz Appiah hücumda da çok önemli olan bir oyuncu.
İşte ben de oraya geleceğim. Dünyada önemli oyuncular pahalı oyuncular. 2 işi birara da yaptığı için değerini de ona göre katlıyor. İşte o oyuncuları bulmak önemli. Kim hayır der hem defansif görev yapan hem ofansa katkı sağlayan oyuncuya.

-Cok net bir soru. Ziya Doğan şu anda Trabzonspor'da mutlu mu?
Mutluyum.

-Sıkıntılı mı?
Sıkıntılıyım. Biz o kadar maç kaybettik Ziya Doğan’a olan ilgi ve Ziya Doğan’a olan sevgi destek azalmadı. Bu çok önemli. Ben de onları başarıya götürmek onların bizden beklentilerine cevap vermek için mücadele ediyorum. Onun sıkıntısını yaşıyorum.

-Trabzon'da umutsuzluğa düşen bir halk var değil mi? Size çok büyük bir destek veriyorlar ama bir yandan da umutsuzuk yaşıyorlar?
Umutsuzluk değil olay, sevginin tepkiye dönüşmesi. Hangi şehirde hedefleri büyük koyduğun ama başarı gelmediği zaman umutsuzluk, mutsuzluk yaşanmıyor. Toplum ya mutlu ya mutsuz oluyor. Ortası yok. Toplumun sorunu. Sporda mutsuz olunmamalı. Spor bir zevktir. Yenilgiyi namus meselesi halinde tutan bir toplumu düşünün. Türkiye’de var mı, var. Yenilgiyi suç kabul eden var. Spor suç değildir. Spor suç değildir. Spor başarı ya da başarısızlıktır; yenilgi ya da galibiyettir. Ama sen onu suç diye kabul edersen o zaman bir yerde bir eksiklik var. Spor suç olur mu?

-Teknik adam değil de, sadece Trabzonspor taraftarı olsaydınız; siz nasıl konuşurdunuz, ne hissedersiniz? Bir taraftar olrak size mikrofon uzatsaydık neler söylerdiniz?
Trabzonspor taraftarı bilinçli bir taraftar ki şu ana o taraftar fazlasıyla var. Bilinçli bir taraftar ve futbolu bilen bir taraftar. Bir yapılanmanın gerektiğine inanıyor. Eğer taraftar olsam o yapılanmanın, yeniden Trabzonspor temellerinin gelecekteki başarının temellerinin atıldığını görürdüm.

-Ne yapıldı peki bu anlamda?
Bu anlamda ne yapıldı bekliyoruz. Yapılacak çok şeyler var. Birden olmuyor. Biraz zamana ihtiyaç var.

"TÜRKİYE'DE KAFALAR DEĞİŞECEK"
-Yönetimde istikrar, camiada istikrar, teknik adamda istikrar. Yani kafalar değişecek.
Türkiye'de kafalar değişecek.

-O zaman işiniz çok zor.
Zorsa ne yapalım. Bir yerden başlayacaksın teslim mi olalım. Ben şimdi sizin meslektaşlarınızla ilgili bir örnek vereyim. Bir Anadolu takımı çalıştırıyorum. Gittiğim ilk günler, her gün çağrı bırakıyor, çaldırıp kapatıyor. Baktım 7 tane çağrı var, aramayacaktım ama kimdir bu dedim ve aradım. Ben gazeteciyim diyor. Hocam bugün idmanda ne oldu diyor. Hem bana çağrı bırakacaksın hem ben seni arayacağım hem takımla ilgili bilgi vereceğim.

-Çaldırıp kapatıyor mu?
Çaldırıp kapatıyor masraf olmasın diye. Şimdi böyle zihniyetler var. Kusura bakma idmanda ne oldu merak ediyorsan gelip göreceksin dedim. Hocam ama biz zor geçiniyoruz falan dedi. O zaman patronuna söyle televizyonu kapatsın dedim. Ben ne yapabilirim. Şimdi önceden alışmamış olsa bunu yapar mı?

"ZİYA DOĞAN KAÇMIYOR"
-Peki daha sonra tavrında olumsuz bir değişiklik oldu mu gazetecinin?
Kesinlikle oldu. Bu duruş karşısında kesinlikle oldu. Bakın siz burada çok güzel sorular soruyorsunuz. Ben kendimi ifade etmek açısından programlarda bunları konuşmak isterim. Ziya Doğan kaçmıyor. Ziya Doğan bazı şeylerden kaçıyorsa dedikodu, polemik ortamından kaçıyor. Ama bunları, insanları doğru bilgilendirmek amacıyla her zaman çıkıp çok rahatlıkla konuşurum. Bu otelde, zayıf dönemimizde Malatyaspor'la kaldığımızda devletin kanallarından bir tanesi "Hocam geldim Antepliler'le görüştüm geçerken bir de seninle konuşabilir miyiz?" dedi. Ben de "Bak biz de güçlü takımız, göreceksin bir gün randevu alıp geleceksin" dedim. 1 sene sonra, "Aynı hataya düşmeyeyim. Görüşebilir miyiz?" dedi. Biz neler yaşıyoruz. Şimdi biz bunları söylerken birilerini suçlamıyoruz. Sizin bizim hepimizin hep beraber doğruları anlayış haline getirmek için bir mücadele vermemiz lazım ama gemisini kurtaran kaptan. Gelecek nesili hiç düşünmeden gününü kurtaran kaptan olarak bakarsan doğruları bulamazsın.

-Peki hocam çuvaldızı kendinize de batırın. Sizin hatalarınız neler oldu bugüne kadar? Siz biryerlerde hata yaptınız mı?
Sizin varsa hata diye değerlendirebileceğiniz bir şey sorun ben cevap vereyim. Açığım yani. Bak çok ciddi sorular sordunuz, ciddi cevaplar aldınız. Ben diyorum ki bir televizyon programında bunları bana sorun. Geliyorlar "Sen Fenerbahçe için Zico'dan iyi çalıştırırım" deyin; gündem yaparız diyorlar. Ben öyle bir adam değilim. Ama bir şeyler var. Bakın toplamdun birşeyler almak mı topluma birşeyler topluma vermek mi, yoksa reyting yapmak mı önemli olan.

-Biz televizyonda programlar da yaptık sizinle. Hatta Trabzon'a gelip oradan da canlı yayınlanan programlar yaptık.
Biliyorum.

-Orada da sorduk. O zınaman şunu söylüyorum. Onu televizyon programları yapanlar düşünsün o zaman. Ziya Doğan bir taraftar güzel sorular soruyorsunuz diyor bir taraftan da televizyonlar bize bunları sormuyorlar diyorsa, kendi adıma mutlu oluyorum ama medya adına da üzülüyorum.
Bilemiyorum artık.

-Türkiye'de en büyük sorun bana göre topluma model olan kişilerin, yani basın mensubu, futbolcu, yönetici ve teknik adamların toplumun seviyesine inmesi.
Bravo bravo.

-Toplumu aşağılamak için söylemiyorum bunları da. Ama muhakkak ki topluma model olan insanlar daha yukarılardadır birşeyleri daha iyi biliyorlardır, olaylara daha hakimdirler demektir. Dolayısıyla onalrın toplumun seviyesine inmesi çok yanlış diye düşünüyorum.
Aslında bu bir röportaj değil de bu bir söyleşi olur. Çok güzel.

-Biz de yazı olarak sayfalarımıza yansıtıyoruz zaten. Şunu sormak istiyorum 18 tane Süper Lig takımı var. Bunların en az 4-5 tanesinin hocası yabancı oluyor gerisi Türk oluyor. Senelerdir aynı isimler gidiyorlar geliyorlar, gidiyorlar geliyorlar. bu isimler doğruysa doğrudur, yanlışsa yanlış. Aynı takımların aynı direktörleri 2-3 senede bir getrip göndermesini ben anlıyamıyorum. Teknik direktörler bir birlik olsa bir tavır sergilese. Bu sözkonusu olamıyor mu?
Yani bütün şeyi ben mi düzelteceğim.

-Siz de bunun bir parçasısınız
Diyorum ki bazı yanlışlar varsa bu ülkede, bu yanlışlarda herkesin rolü vardır. Eğer futbolun içerisinde bir sıkıntı varsa bu sıkıntı sade teknik direktör, sade yönetim, sade futbolcu gözüyle bakmayacaksın. Bütün etkenler aynı şekilde.

"GERETS GEÇEN SENE MUCİZEYİ BAŞARDI"
-İşte bunlardan bir tanesi de buydu ve benim için sorundu ben de onu sordum.
Onun muhatabı ben değilim ki. Dünyada en çok teknik direktör değiştiren ülkelerin başındayız. Ama ben ne yapabilirim veya ben ne diyebilirim. Ben size istikrar dedim, Basel örneğini gösterdim. Teknik direktörünü söyledim. Uzun yıllara dayanan planlar projeler yapılıyor. Bizde de çok kısa oluyor. Galatasaray takımında Gerets geçen sene mucizeyi başarmıştır. 4. haftanın gazeteelrine alın bakın gönderilecek diye yazıyorlardı. Ama o zaman birşey var burada.

-Bu sene de gönderilecek diye yazılıyor sürekli.
Önemli olan o ortamı yaratanlara da bakmak lazım. Demek ki siz de suçlusunuz, yönetim de suçlu, hocalar da suçlu. Bu işte kimse ben çok temizim demesin üste çıkarmaya çalışmasın. Bu ülkede sistem çevresinde herkes doğruları yaparsa bütün sorunları çözersin. Ama yönlendirici olarak siz bile rahatsızsınız değil mi? O zaman buna benim yapacağım bir şey yok.

-Herşey güzel olursa ben de daha güzel işler apacağım çünkü.
Tabii ki.

-Yani ben bu masanın tek ayağıyım. Tek başıma ayakta tutamam. Diğer ayakların da düzgün olması, sağlam olması lazım.
Bak Gerets'in geçen seneki şampiyonluğu çok anlamlı. Yerli - yabancı ayırımı yaparak bir yere varamazsın. Yerlinin de iyisine, yabancının da iyisine sahip çıkmak lazım.

"BAZI TÜRK HOCALAR KULÜBÜNE SAYGISIZLIK YAPIYOR"
-Fenerbahçe'yi Galatasaray'ı biz sormadık, siz dile getirdiniz. Ama Ziya Doğan ismi Beşiktaş ile özdeşleşmiş bir isim olduğu için Beşiktaş’ı soruyorum. Beşiktaş'la ilgili düşüncelerinizi merak ediyorum.
Beni bir başka takım fazla ilgilendirmiyor. Ben bulunduğum her yerde bulunduğum takımda başarılı olmak istiyorum. Ama Türkiye'de şöyle bir sorun da var. Antrenörlerin şu mantığına karşıyım, ben bunu hiç söylemedim. Daha antrenörlüğe adım atıyor, çalıştığı eski takımının büyük oyuncusuysa hemen 2. gün diyor ki hedefim Beşiktaş, Galatasaray ya da Fenerbahçe. Bu yanlış. Hiçbirşeye kendim talip değilim.

"TRABZONSPOR YÖNETİMİ BANA BİR MİSYON VERDİ"
-O bahsettiğiniz hocalar çalıştığı takımı basamak gibi mi görüyor?
Bu bir kere saygısızlık. Çalıştığı takıma saygısızlık. Senin hedefin olabilir. Önce başar sonra hedefle. Önce ortam yaratayım ondan da besleneyim. Bunu ben hiç söylemedim. Burada doğru bir mesaj veriyorum. Söylenmeyen şeyi söylüyorum Türkiye'de. Arşivleri açıp bakın benim hedefim bu demedim. Benim hedefim çalıştığım takımda başarılı olmak. Ben başarılı oldukça hedefler büyür. Mutlaka benim de hayallerim var. Ama ben kalkıp da komik duruma düşmek istemem. Bir şeye talip olmam. Olmadım. 3. Lig'de de çalışsam benim hedefim takımı başarılı yapmak, Süper Lig'de de çalışsam hedefim başarılı olmak. Ondan sonra seni görürler seni gerektiğin yere getirirler. Ama maalesef bazı meslektaşlarımız bunu başlar başlamaz söylüyor ben bunu söylemiyorum. Ben şu anda da Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birinde teknik direktörüm. Benim şu andaki tek düşüncem buradan, şu konumdan bu takımı yukarılara taşımak, önümüzdeki senenin hesaplarını yapmak. Başarısız olduğum zaman biliyorum ki asla düşünmezler. Çünkü Türkiye'nin şartları bu. Bir misyon üstlendim kimse farkında değil. Bu misyonu da Trabzonspor yönetimi bana verdi.

"BİR DEVRİM YAPACAĞIZ"
-O misyon nedir?
7 maç büyük bir düşüş içerisinde olan bir takımın antrenörü bekleniyordu bırakacak diye ve yönetim bırakmadı. Ben şimdi herşeyin farkındayım. Bu Türkiye'de bir yerde devrim olacak. İstikrar isteyen çevrelere önemli bir mesajdı bu. Fatih Terim’in Galatasaray'da yönetim ısrarla arkasında durdu ondan sonra Terim 4 kere şampiyonluk yaşadı, bir de Avrupa Şampiyonluğu yaşadı.

-İyi de hocam biz akıllanmıyor muyuz? Bunun örneğini Galatasaray'da Fatih Terim'le yaşadık. Bu bir örnekti. Avrupa'da örnek gösterilen Galatasaray'ı bakın biz bugün ne hale getirdik. Ve o örneği de iyi değerlendirtemedik?
Bu söylediklerini, bu fikirlerini de yazacak mısın?

-Tabii ki. Birebir.
Aynen!

-Aynen yazıyoruz.
Ne güzel o zaman. Topluma çok faydalı işler yapıyorsun. Müthiş.

-Diyorsunuz ki Trabzonspor yönetimi bir devrim gerçekleştirdi. 7 hafta kötü giden takımın teknik direktörünü göndermedi.
Aslında doğal işi yaptı ama Türkiye'de alışılmamış bir şey.

"BİZİM AMACIMIZ İNCİTMEK DEĞİL"
-Şimdi bir yandan da siz kendinizi daha da başarılı olmak zorunda hissediyorsunuz.
Sadece Trabzonspor adına değil Türk futbolu adına. Ama bu ülkemizde Galatasaray'ın Fatih Terim’e verdiği destek ve sonrasında yaşanan ikinci bir şans oluyor. İnşallah başarırız.

-Üçüncü şansı yakalayamayabiliriz ülke futbolu olarak.
Çok teşekkürler bence çok çok doğru şeyler söyledik. Sizin ve benim söylediklerim şuna inanıyorum ki Türkiye'de eksiklikler. Eksiklikleri söylerken birileri incinmesin. Bizim kimseyi incitmek gibi bir niyetimiz yok. Bu kadar alıngan bir toplum olursak doğruları saklarız. Biz doğruları saklamıyoruz doğrular bunlar. Biz kendi geleceğimizden ziyade, Türk futbolunun gelecekte bu eksiklikleri giderip daha ileri gitmesi için bunları söylüyoruz. Türk gencinin Avrupalı'dan daha yetenekli olduğunu ben çok iyi biliyorum. Günlük başarılar temeli oluşturmaz. Dünya 3.sü olduk Türk futbolu o günden bugüne ilerledi mi? Kulüpleri dört dörtlük bir hale getirirsen o zaman Milli Takımın başarıları da kalıcı olur. O zaman Türk futbolu kalkınır.

Olgun Cabri dostumuzun bulup yayınladığı geniş bir Ziya Doğan röportajı

TSelif
12.01.2007, 20:30
KTV de Traftarlar derneği başkanı Özgür Özal konuşuyor .Miting için :mad:

tirabzonli
12.01.2007, 21:20
http://www.haberler.com/medya/haber/45/642045_3062_b.jpg

Ali Şahin
12.01.2007, 21:25
gayseli kızları trabzon lu yapmışlar

since1967_
12.01.2007, 21:27
mitinge geç bile kalındı nuri paşa in o koltuktan

TSelif
12.01.2007, 21:28
mitinge geç bile kalındı nuri paşa in o koltuktan

Nuri paşa için değil maalesef:mad:

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 21:34
hala ulusoy için mi meeting yapyorlar??
vah vah vah hale bak..
evde yangın var bunlar başkalarının yangınına merhem olacaklar.
:mad:

Mustafa Mahmutoğlu
12.01.2007, 21:53
gs plakalı araba kiminmiş??

Remzi
12.01.2007, 21:56
Balon haberdir öyle saçmalık mı olur

Şahinoğlu
12.01.2007, 22:09
KTV de Traftarlar derneği başkanı Özgür Özal konuşuyor .Miting için :mad:

Ulusoy için kılımı kıpırdatmam kıpırdatanıda ciddiye almam kendi kendine miting yapsınlar 10 kişiyle tebriklerimi sunuyorum burdan.

Mehmet Fatih Yavuz
12.01.2007, 22:11
Ulusoy için kılımı kıpırdatmam kıpırdatanıda ciddiye almam kendi kendine miting yapsınlar 10 kişiyle tebriklerimi sunuyorum burdan.

kendi kulübüne sahipi çıkmaktan aciz adamlar ne amaca hizmet ettikleri belli olmayan bir şekilde federasyon için eylem peşinde.
federasyona gelene kadar önce kendi takımındaki sorunu çöz.

EmrahYalçınalp
12.01.2007, 22:21
Yattara ve Musampa beraber gitseler yakalanmazlardı. Ferhat kesin ağır kalmıştır...

Şahinoğlu
12.01.2007, 22:25
Yattara ve Musampa beraber gitseler yakalanmazlardı. Ferhat kesin ağır kalmıştır...

Boş haberler yoruma bile gerek yok.

Erdem Keser
12.01.2007, 22:38
yanliz bu resimde gosterilen musampa degil dikkatli bakin

Can52
12.01.2007, 22:38

Ferhat Formaylami girmis Reinaya?:D

Gidemezlermi??? Bunun ne kadar habercilik olayi varki?

Ise bak birde GS plakali otomobil :)

kuzey_lee
12.01.2007, 22:40
yanlış istihbarat malesef..yattara reinaya takılmaz..

beyoğlu civarına takılır.mekan adı vermeyelim :)

Punisher-61
12.01.2007, 22:41
bizim taraftan hala bi aciklama yok marcelinho ile ilgili

redflag
12.01.2007, 22:43
yanlış istihbarat malesef..yattara reinaya takılmaz..

beyoğlu civarına takılır.mekan adı vermeyelim :)

:):) Sen öyle diosan öyledir :)

Şahinoğlu
12.01.2007, 22:46
yanliz bu resimde gosterilen musampa degil dikkatli bakin

Zuhaha okadar sallamaki haber resime Seedorf'u koymuşlar Musampa diye .:)

Gürkan
12.01.2007, 22:46
adamlar uyum sorunu yasamamak ıcın bırlıkte gezıyorlar alısmak ıcın.

ne kadar da fesatsınız.

Punisher-61
12.01.2007, 22:49
resimdeki bi ara Galatasarayda oynayan Mbo Mpenza