PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

Enes Berfin
31.12.2006, 19:41
O zaman oeratasahamız yavaş yavaş şekilleniyor desene :)

Ayman - Hüseyin - Ferhat(Hasan)

Yoksa hocamız bir çılgınlık yapıp 4 önlibero ile mi oynar :rolleyes: Ulem yapar yapar he :D

Ziyanin isi belli olmaz kimi transfer ederse etsin, yeterki bu takimi 2. yarida uyandirsin, ben güveniyorum ve cani gönülden inaniyorum.

gerçekefsane
31.12.2006, 19:43
O zaman oeratasahamız yavaş yavaş şekilleniyor desene :)

Ayman - Hüseyin - Ferhat(Hasan)

Yoksa hocamız bir çılgınlık yapıp 4 önlibero ile mi oynar :rolleyes: Ulem yapar yapar he :D

Eller de geldimi Ayman hüseyin ferhat Eller, forvette gökdeniz umut

Yedekler yattara marcelinho musampa Ersen:) :eek:

Travelair
31.12.2006, 19:58
Bize çakı gibi fişek gibi futbolcular lazım. Zhirkov'un golünü gördüm demin. İmrendim adam yarı sahadan çalımlaya çalımlaya golünü atıyor fırtına gibi. Keşke alabilseler böyle oyuncular. Yeni yıl yepyeni umutlar, hayırlı bir sene dileğiyle

My
31.12.2006, 20:00
Türkiye kupası etelenmiş bu arada. Büyük olasılık Antalya kampımız uzatılacak.

gerçekefsane
31.12.2006, 20:01
mac 21 ocakta

Yönetim yıldırayı al gel :(

Ömer Aydın
31.12.2006, 20:23
mac 21 ocakta

Yönetim yıldırayı al gel :(

Nerde o yönetim...

Erdem Keser
31.12.2006, 20:32
buyuk ihtimalle serkan balciyi almisiz imza bnayramdan sonra atilacakmis
Erdoğan istedi Serkan Balcı gitti!
31 Aralık 2006 12:45

Trabzonspor uzun zamadır peşinde koştuğu Fenerbahçeli Serkan Balcı'yı ilginç bir operasyonla bitirdi.. İşte araya Başbakan Erdoğan'ın da girdiği Serkan operasyonu

Devre arasına girmeden 23 yaşındaki genç yıldızı Sarı-Lacivertliler'den isteyen ancak Başkan Aziz Yıldırım'ın ret cevabıyla eli boş dönen Bordo-Mavililer'in Başkanı Nuri Albayrak, sağ kanada ısrarla takviye isteyen Ziya Doğan'ın isteği üzerine Serkan için Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı.

İmzası bayram sonrası
F.Bahçeliliği'yle bilinen Erdoğan da arasının iyi olduğu Aziz Yıldırım'ı arayıp transfere izin verilmesini istedi. F.Bahçe Başkanı'nı ikna eden Erdoğan, daha sonra durumu Albayrak'a iletip pazarlığın yapılabileceğini söyledi. Trabzon'un bonservisiyle istediği genç oyuncu için Yıldırım, kiralama teklifinde bulundu. İki Başkan'ın transferin şeklini belirlemesi halinde Serkan, bayramdan sonra imzayı atacak.

G.Saray'ın ince planı
Bu arada G.Saray'ın da Serkan Balcı için deverede olduğu ve kendisini sezon sonu için iknaya çalıştığı bildirildi. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin genç orta alan oyuncusuna, "Seni şimdi istersek Fener bizden dünyaları ister. Sabret sezon sonunda sözleşmen bittiğinde, seni alalım" dediği ancak Serkan'ın "Daha fazla oturmak istemiyorum. 2. yarı oynayabilmeliyim" dediği ifade edildi.

Cem Akyüz
31.12.2006, 20:35
serkan balcı zelenka iyi adamlar alırlar insallah

Enes Berfin
31.12.2006, 20:41
buyuk ihtimalle serkan balciyi almisiz imza bnayramdan sonra atilacakmis
Erdoğan istedi Serkan Balcı gitti!
31 Aralık 2006 12:45

Trabzonspor uzun zamadır peşinde koştuğu Fenerbahçeli Serkan Balcı'yı ilginç bir operasyonla bitirdi.. İşte araya Başbakan Erdoğan'ın da girdiği Serkan operasyonu

Devre arasına girmeden 23 yaşındaki genç yıldızı Sarı-Lacivertliler'den isteyen ancak Başkan Aziz Yıldırım'ın ret cevabıyla eli boş dönen Bordo-Mavililer'in Başkanı Nuri Albayrak, sağ kanada ısrarla takviye isteyen Ziya Doğan'ın isteği üzerine Serkan için Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı.

İmzası bayram sonrası
F.Bahçeliliği'yle bilinen Erdoğan da arasının iyi olduğu Aziz Yıldırım'ı arayıp transfere izin verilmesini istedi. F.Bahçe Başkanı'nı ikna eden Erdoğan, daha sonra durumu Albayrak'a iletip pazarlığın yapılabileceğini söyledi. Trabzon'un bonservisiyle istediği genç oyuncu için Yıldırım, kiralama teklifinde bulundu. İki Başkan'ın transferin şeklini belirlemesi halinde Serkan, bayramdan sonra imzayı atacak.

G.Saray'ın ince planı
Bu arada G.Saray'ın da Serkan Balcı için deverede olduğu ve kendisini sezon sonu için iknaya çalıştığı bildirildi. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin genç orta alan oyuncusuna, "Seni şimdi istersek Fener bizden dünyaları ister. Sabret sezon sonunda sözleşmen bittiğinde, seni alalım" dediği ancak Serkan'ın "Daha fazla oturmak istemiyorum. 2. yarı oynayabilmeliyim" dediği ifade edildi.

Neden herzaman haberin sonunda kaynak yazilmiyor cok merak ediyorum, bize kaynagi ver ona göre yorumumuzu yapalim.

Erdem Keser
31.12.2006, 20:44
ya allah allah internet spor un haberi girde bak bizde kesin alindi die bisey yazmadik zaten yap degerli yorumlarini merakla bekliyoruz
http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=40763

My
31.12.2006, 21:12
ya allah allah internet spor un haberi girde bak bizde kesin alindi die bisey yazmadik zaten yap degerli yorumlarini merakla bekliyoruz

Sanırım arkadaş eğer haber fotospor yada fotomaç gibi tuvalet kağıtlarındansa diye yazmış onu. Bence de kaynak yazılırsa daha makbule geçer gibime geliyor :rolleyes:

Şuayip Aydın
31.12.2006, 21:29
bence oyle bişe yoktur be yaw...

Enes Berfin
31.12.2006, 21:44
Sanırım arkadaş eğer haber fotospor yada fotomaç gibi tuvalet kağıtlarındansa diye yazmış onu. Bence de kaynak yazılırsa daha makbule geçer gibime geliyor :rolleyes:

Aynen öle abe saolasin :D,
bu arada chovy kaynak icin tsk...

Semih Kırsüleymanoğlu
31.12.2006, 22:38
Kamp Günlüğü

Kampa geç katılan iki futbolcumuz Marcelinho ve Jefferson yardımcı antrenörümüz Turgut Kural tarafından çalıştırıldı.
Isınmayı teknik alıştırmalarla yapan Jefferson ve Marcelinho, kuvvet çalışmasıyla antrenmanı sürdürdüler.Son bölümde ise dayanıklılığa dayalı şut çalışması yaptılar.Yaklaşık 1 saat süren antrenmanda her iki oyuncumuda hırslarıyla dikkat çektiler.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/311206kamp1.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/311206kamp2.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/311206kamp3.jpg

Kaynak: Resmi Site

Erdem Keser
31.12.2006, 22:45
Aynen öle abe saolasin :D,
bu arada chovy kaynak icin tsk...

baba onemli degilde yanlis anlama sakin ben serkan balcinin alinmasini kesinlikle istemiyorum oyuzden yazmadim bu yaziyi sonuna kadar karsiyim trabzon serkan balciya kalacak takim degildirr

Enes Berfin
31.12.2006, 22:50
baba onemli degilde yanlis anlama sakin ben serkan balcinin alinmasini kesinlikle istemiyorum oyuzden yazmadim bu yaziyi sonuna kadar karsiyim trabzon serkan balciya kalacak takim degildirr

Neden neden? cünki o bir ezik o...:D

gerçekefsane
31.12.2006, 22:52
Serkan Yattara'nın açığını kapatacak oyuncu iyi transfer olur.

Enes Berfin
31.12.2006, 22:57

Iyi bi oyuncu olabilir ama biz eziklerden oyuncu alamayiz.

Semih Kırsüleymanoğlu
31.12.2006, 22:58

ne anlamda kapata bilir???
defansif mi?
yoksa onun sakat oldugu zaman mi?

turkercan
31.12.2006, 22:59
Sayın yönetim lütfen beni anlayın...

Bir iki cümle söylemek istiyorum.. Tekrar ediyorum lütfen...

148 tane gayri müslim için saddamı idam ettiler...ama 30 bin müslüman için, türk için, vatansever için, çocuk için kadın için apoyu asamıyorlar... lanet olsun yaaa :((( sesimi çıkarmıyacaktım ama az önce tv den aldığım haber beni yıktı :(( kürtlerin şiiilerin kutlamaları yüzünden bir türk öldürüldü ::((( saddam öldü diye bayram eden şiiiler kürtler bir türkün canına mal oldu :( o vatandaşımızın ailesi vardı kimbilir çocuğu vardı sevdiği vardı :((( lanet olun ne kadar şiii ve kürt varsa :((( hepinize lanet olsun...:((( atın suçlayın ceza verin ama msjımı silmeyin :((( ne diyeceğimi bilmiyorum :(((

gerçekefsane
31.12.2006, 23:01
Iyi bi oyuncu olabilir ama biz eziklerden oyuncu alamayiz.

Futbolcu Trabzonspora yararlıysa uzayda olsa uzaydan bile alırım. Fenerbahçedende alırım Galatasaraydanda alırım Beşiktaştanda alırım. Bu kadar basit.

Enes Berfin
31.12.2006, 23:06
Futbolcu Trabzonspora yararlıysa uzayda olsa uzaydan bile alırım. Fenerbahçedende alırım Galatasaraydanda alırım Beşiktaştanda alırım. Bu kadar basit.

^
|
|
|
| Senin yorumundur, Saygi duyarim ama benim görüs acim baskadir.

Haşimoğlu
31.12.2006, 23:26
bi kere serkan balci sag kanat degil önliberodur arkadaşlar.beygır gıbı koşmaktan başka ne işe yaradığını bugune kadar çözmüş değilim daum onu sağ bekte oynatıyodu aynı bizim marceden sol açık yapmaya çalışan hocamız gibi illada beygir gibi koşcak adam lazımsa zaten hasan var gereksiz transfer ama alır atletizm takımında 100 metreci yaparsak o zaman bişeler olabilir

Hüseyin Çümen
31.12.2006, 23:27

işte çağdaş düşünce katılıyorum sana kelimesi kelimesine

tiredman
31.12.2006, 23:27
şampiyon olacağım diyen bir takım en önemli rakibinin kadroya giremeyen topçusunu alabilmek için kırk takla atıyorsa maalesef o takım şampiyon olamaz.

Erdem Keser
31.12.2006, 23:53
şampiyon olacağım diyen bir takım en önemli rakibinin kadroya giremeyen topçusunu alabilmek için kırk takla atıyorsa maalesef o takım şampiyon olamaz.
iste olay burda biter

diskus
01.01.2007, 00:14
Kamp Günlüğü

Kampa geç katılan iki futbolcumuz Marcelinho ve Jefferson yardımcı antrenörümüz Turgut Kural tarafından çalıştırıldı.
Isınmayı teknik alıştırmalarla yapan Jefferson ve Marcelinho, kuvvet çalışmasıyla antrenmanı sürdürdüler.Son bölümde ise dayanıklılığa dayalı şut çalışması yaptılar.Yaklaşık 1 saat süren antrenmanda her iki oyuncumuda hırslarıyla dikkat çektiler.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/311206kamp1.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/311206kamp2.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/311206kamp3.jpg

Kaynak: Resmi Site

ya benim anlamadigim bir olay var bu futbolcularimiz ta brezilyadan gelmisler ve antremana baslamislar öbür yabancilarin özelligi neymis te daha gelmemisler.ben bu yönetimin.....yoksa musampa ve stepanov ilk yari cok iyi maclar cikardilar da ben görmeden onun icin mi hakettiler uzun tatili,yoksa sirbistan ve hollanda brezilyadan uzaktami gelmeleri zor olur diye onun icinmi izinleri daha uzun.lütfen arkadaslardan biri beni aydilatirsa cok sevinirim.tabi beni aydinlatan yönetimden olursa daha cok sevinirim.

sbay
01.01.2007, 02:17
Başkanımızdan Kurban Bayramı ve yeni yıl mesajı

Başkanımız Nuri Albayrak bir mesaj yayınlayarak camiamızın mübarek Kurban Bayramını ve yeni yılını kutladı.

2007 yılının tüm Trabzonsporlulara ve camiamıza mutluluk ve başarı getirmesi temennisinde bulunan Albayrak, “Bütün Trabzonsporlular el ele vererek zorlukları aşma ve istenen hedeflere ulaşma doğrultusunda gönül birliği içerisinde yürürsek ortadan kaldıramayacağımız hiçbir engel bulunmamaktadır. 2007 yılının ayrıca tüm spor camiasına fair-play ruhu içerisinde centilmence mücadelelere sahne olması da kulüp olarak en büyük dileğimizdir. Bu görüşler doğrultusunda bir kez daha camiamızın ve halkımızın mübarek Kurban Bayramı’nı kutlar, sağlık, başarı ve mutluluk dolu bir yıl dileriz” diye konuştu

nesta61
01.01.2007, 02:46
serkan balci yi mi almisiz,?

Travelair
01.01.2007, 10:26
Adnan ısrarı

1 milyon dolar istenen sağ kanat oyuncusu için yöneticiler Samsunspor'a 300 bin dolar ve 2 oyuncu teklifini sunacak.

Trabzonsporsezon sonu olarak anlaştığı Adnan'ı ara transferde renklerine katmak için Samsunspor'un kapısını son bir kez daha çalmaya hazırlanıyor. Kırmızı-beyazlı kulübün 1 milyon dolar önerisinin ardından geri adım atan Trabzonspor yönetimi yeni bir teklif hazırladı.

PAZARLIK ZAMANI
Bordo-mavililer, http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
Samsunspor'a 300 bin dolar artı iki futbolcu önerisini sunacak. Sezon sonunda serbest kalacak Adnan için kırmızıbeyazlılarla sıkı bir pazarlığa girecek olan Trabzon, önereceği iki oyuncuyla Samsun'u ikna etmeye çalışacak. Bu teklif kabul görmezse Adnan yeni sezonda gelecek.

ALTERNATİF M. AKİF
Öte yandan bordo-mavililer, Adnan Güngör'ün ara transferde gelememesi durumunda Eskişehirsporlu Mehmet Akif Tatlı'yı renklerine katmayı düşünüyor. 1 milyon dolar isteyen Eskişehirspor'dan bu futbolcudan bonservisinde indirim istenecek.

Musampa ülkesinde çalışıyor

Trabzon'un büyük umutlarla transfer ettiği ancak performansıyla hayal kırıklığı yaratan Musampa, kampa hazır gelmek için ükesinde çalışıyor. Teknik direktör Ziya ya Doğan, bordo- mavili oyuncunun verdikleri programı uyguladığını belirterek, "Musampa hazır dönecek" diye konuştu.

////

Adnan'ın sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Sağ kanat oyuncusu diyor. Sağ bek mi acaba? Acelesi yoksa şimdi gelecek sene için sözleşme yapılsın. Boş yere neden para+2 futbolcu veriyorlar?

Musampa da yine ülkesinde kendi başına çalışıyormuş inanalım mı :) Bunlar fotomaç haberi belirtmekte yarar var. Kızmayın yalan haber yapıyorlar diye. Yönetim yalan haber demedikçe, bunların üstesinden gelmedikçe ulusal basın bizi ilgilendirir

Şuayip Aydın
01.01.2007, 11:43
Eski yıl, Bordo-Mavililer’i saha içinde de, dışında da çok yordu... En büyük temenni herkesin tek tek ders alması. Aksi halde, Trabzonspor’un en kötüsünden ders çıkaramayanlar, bunun hesabını ne tarihe ne de Trabzonlulara verebilirler.

Kurşunlama olayları, UEFA faciası, hoca ve kadro değişiklikleri, kaptan Fatih Tekke’nin Rusya’ya gidişi... Aslında bir kulübün 10 yılda yaşayabileceği yoğunluğu bir sezona sığdırdı Bordo-Mavililer... Takım kadar şehir de yıprandı. Kim, kimi, ne için destekleyeceğini şaşırdı... Ama yeni sene yeni umutlar, yeni hedefler demektir.

Süper Lig’in ilk yarısında tarihinin en kötü performansını sergileyen, hatta küme düşme hattına kadar gerileyen Trabzonspor, kadro kalitesiyle ters orantılı konumuyla büyük bir hayal kırıklığı yarattı. Açıkçası gelinen noktada yönetiminden teknik heyetine kadar herkesin ciddi hataları oldu. Şüphesiz ki, en büyük sıkıntıyı, her başarısız sonuçtan sonra koltuğu tartışılan yöneticiler yaşadı. Fakat Trabzonspor gibi büyük bir kulübü yönetmek de tüm bu sorumlulukları taşımayı gerektiriyordu.

Klasiktir ama Trabzonspor camiasının her ferdinin geçmişten çıkarması gereken çok ders var. Çünkü 2007 yılı Bordo-Mavili takımın geleceğinin şekillenmesinde çok önemli bir süreç olabilir. Ligin ilk yarısını 14. sırada tamamlayan Karadeniz ekibi için artık bir strateji belirleme zamanı gelmiştir. Sezonu Avrupa potasında bitirmek Trabzonspor için bir başarı olarak görülebilir. Ancak, 2007’nin ikinci yarısı ne yönetimin, ne futbolcuların ne de kalırsa bu teknik heyetin fazla bir kredisi söz konusu olmayacak.

Kaliteli yabancılar
Şampiyonluk hasretiyle yanıp tutuşan, lig ikincilikleriyle biraz olsun özgüven bulan Trabzonspor’un çıtayı düşürme gibi bir lüksü söz konusu olamaz. Burada şu bir gerçek ki, büyük kulüplerde asıl olan gidenlerin yerini doldurmaktır. Trabzonspor hala Fatih Tekke’yi arıyorsa burada bir sorun vardır. Ama taraftarın da her kaybedilen puandan sonra Rusya’ya mesajlar göndermesi doğru kabul edilemez. Çünkü gidene ağlamak, ağıt yakmak yerine kalanları desteklemek, omuz vermek zorundalar.
Trabzonspor’un mevcut kadro kalitesi Süper Lig’i çok kolay kaldırabilecek hatta sürekli zirveye oynayabilecek seviyede. Bugün Marcelinho, Yattara ve Gökdeniz gibi isimleri zaten kimse tartışamaz. Aslına bakılırsa diğerlerinin de tartışamaz... Musampa Premier Lig görmüş, altyapısı çok sağlam bir futbolcu, Trabzon’da basamak atlayan Stepanov, Avrupa’da bile her takımda oynayacak seviyeye ulaştı... Beğenilmeyip gönderilen Eller, Internacional, Dünya Kulüpler şampiyonluğunu kazanırken mutlu sona giden yoldaki her maçta ilk 11’de oynadı. Jefferson’un da geldiği günden bu yana kazandığı tecrübeyi ve kaydettiği aşamayı kimse inkar edemez.

Doğan’ın yükü ağır
Tüm verileri alt alta sıraladığımızda ortaya çıkan eldeki malzemenin iyi kullanımı... Bu da Ziya Doğan’ın sorumluluğunda... Şu ana kadar hep takımla birlikte uzun süre geçiremediğini söyledi, ‘ligin devre arasını bekleyin’ dedi. Ancak şimdiye kadarki programı tartışmaya açık. Herkes kadar Ziya hocanın da hatalarından dersler çıkarması gerekir. Oyuncu psikolojisini en iyi bilen teknik adamlardan biri olan Ziya Doğan’ın bu süreçte takımına katması gereken çok şey var. Bunlar teknik-taktik kadar psikolojik katkılar. Çünkü bu ekibin zedelenmiş bir özgüveni var. Fakat daha önceki başarılarını ve geçtiği yolları düşünecek olursak, Doğan bu kadroyla bu işi sırtlar.

Transfer politikası
Şu sıralar yine dört koldan transfer harekatı yürüten Trabzonspor Yönetimi’nin de çok titiz davranması gerekiyor. Çünkü transfer tüm dengeleri bozabilecek bir unsur. Özellikle ara dönemde takviye yapmanın ne kadar riskli ve zor bir iş olduğunu bilmeyen yoktur. Küme düşme riski olan takımdan iyi oyuncusunu alamazsınız, ‘koyun can derdindedir’. Zirve ya da Avrupa planları ile boğuşan bir ekipten de servet ödemezseniz istediği futbolcuyu kadronuza ekleyemezsiniz. Trabzonspor’un bütçesi, geliri ve hatta gelecekteki gelirleri dahi bellidir. Yani fazlaca uçma şansı yoktur. O nedenle bu sezonu mevcut kadrodan maksimum şekilde yararlanarak noktalamak ve en azından gelecek dönemin transferleri için düğmeye basıp düşünülen oyuncuları izlemek, beğenilenlerle şimdiden görüşmek en mantıklı seçenek gibi durmakta... 2006’da çok yıpranan, sıkıntı yaşayan Trabzonspor camiasının daha iyi, başarılar ve huzur dolu bir yıl geçirmesini temenni ederiz.

Erdem Keser
01.01.2007, 12:42
Trabzonda serhat akin harekati
http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=40790

Şuayip Aydın
01.01.2007, 12:45
vallha abi her yerden taransefer haberi geliyo ama daha bi tane bile gercek haber yok ..... bize laf gereek mez imza gerekir ne zaamn imza atarız o zaman inanrim abi kusura bakama

Erdem Keser
01.01.2007, 12:52
serhati alabilirler bu haber ciddi olabilir cunku anderlechtin ellere talip oldugu gercek ve suan ki hocalarida serhati gozden cikarmis durumda tek puruz serhati takasta kullanip kullanmamalari

Şuayip Aydın
01.01.2007, 12:59
Trabzonspor'un Brezilyalı kalecisi Jefferson, Bordo-Mavili takımın ilk yarıda gösterdiği kötü performanstan sadece kendisinin sorumlu olmadığını söyledi. http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
1,5 yıl önce transfer edildiğinde geleceğin Brezilya Milli Takımı'nın kalesini koruyacak isim olarak gösterilen Jefferson, Trabzonspor'da kalıcı olacağını belirtti.

Jefferson, ilk haftaların aksine ligde oynanan Beşiktaş, Galatasaray, Kayseri Erciyesspor ve UEFA maçlarında gösterdiği performansla "Ben bu takımın kalesini koruyacak kalitedeyim." mesajını vermesine rağmen devre arasında gönderilecek isimlerin arasında bulunmaktan kurtulamadı. Sakaryaspor'un Kolombiyalı kalecisi Martinez'le takası gündeme gelen genç file bekçisi, Sakaryaspor'un bu transfere sıcak bakmaması sonucu şimdilik Trabzonspor'da kalmış gözüküyor.

Trabzonspor'un Antalya'daki kampına vatandaşı Marcelinho ile birlikte dönen Jefferson, ilk yarının aksine ikinci yarıda çok daha iyi performans göstereceğini iddia etti. Sezon başında Lazaroni'nin "İlk yarıda göstereceğin performansla bu takımda kalıp kalmayacağına karar vereceğiz." açıklamasına oldukça üzüldüğü kaydeden Brezilyalı kaleci, Ziya Doğan'ın gelişiyle birlikte özgüvenini tekrar kazandığını ifade etti.

Kulübünün, yerine kaleci arayışlarının yapılması ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğini dile getiren Brezilyalı kaleci, "Takımda kalıp kalmamam tamamen Ziya hocanın ve yönetimin takdiri. Ben sadece işimi yapıyorum. Şu an Trabzonspor'dayım ve burada başarılı olmak için çalışıyorum." dedi. İlk yarıda alınan başarısız sonuçlar ve yenilen goller sebebiyle sadece kendisine yüklenilmesinin doğru olmadığını kaydeden Jefferson şunları söyledi: "Alınan kötü sonuçlarda bir kişiyi suçlu olarak göstermek doğru değil. Eğer bir hata varsa, bu tüm takımındır. Bu kötü sonuçların sorumluluğunun bana veya birkaç arkadaşıma yüklenmesi yanlış. Başarıda, başarısızlıkta hepimiz sorumluyuz. Bunları kafama takmıyorum. İkinci yarı Trabzonspor'da yine elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. İkinci yarıda gerçek kimliğimize bürünüp çıkışa geçeceğiz."

champions
01.01.2007, 13:03
Serhat geri mi dönüyor?

Belçika Birinci Futbol Ligi takımlarından Anderlecht'te oynayan milli futbolcu Serhat Akın, Türkiye'ye geri dönebileceğini söyledi. Anderlecht'te umut ettiği şeyleri bulamadığını belirten Serhat Akın, ''Bu sezon çok şanssız geçti. Teknik direktör Frank Vercauteren ile pek anlaşamıyoruz. Ben geçirdiğim ağır sakatlıktan dolayı fazla oynayamadım, iyi olduğum zamanlar da o bana fazla forma şansı vermedi. Geleceğim çok büyük bir soru işareti. Her an geri dönüşüm olabilir. Değişik takımlarla görüşmelerim devam ediyor. Kalabilirim de gidebilirim de'' diye konuştu.
Fenerbahçe'nin çok büyük bir takım olduğunu vurgulayan milli futbolcu, ''Anderlecht de güzel bir kulüp ama Fenerbahçe ile kıyaslayamazsın. Bunun yanında Türkiye profesyonellik açısından da çok daha ileri durumda'' dedi.
Yeniden eski günlerine döneceğini ve bunun için çok çalıştığını dile getiren golcü oyuncu, şöyle konuştu:
''Futbol yaşamı boyunca her şey iyi gidecek diye bir kural yok. Bazen her şey çok çok iyi gidiyor, bazen da terslikler oluyor. Bunlar düzelecek ve yeniden yükselişe geçeceğim. Milli takım bana çok destek çıktı. Herkese bunun için teşekkür ediyorum. Beni hiç yalnız bırakmadılar. Zor durumumda bile yanımdalardı. Hep hatırımı sordular. Sakat olmama rağmen İtalya'ya kampa çağırdılar. Bu beni çok mutlu etti ve psikolojik açıdan büyük bir destek oldu.''
Anderlecht'in PAF takımında oynayan kardeşi Serkan Akın'ın ilk kez Ümit Milli Takımı'na çağırıldığını da anlatan Serhat, ''Sol bek mevkisinde çok iyi oynuyor. Ona da başka kulüplerden teklifler var'' ifadelerini kullandı.

Selman
01.01.2007, 13:09
Serhat Trabzonspor'da hangi mevkii de oynayacak?Fb'deyken Milli takıma alınmasına en çok karşı çıktığım kişiydi kendisi.Sağ kanatta oynasa, orta yapamaz.Forvet oynasa 1 tane adam çalımlayıpta gol atmışlığı yok.Adam çalımlama becerisi sağ kanatta var ama orda Yattara var.

Hatta bu konuda Fb'li bir arkadaşımla iddiaya bile girmiştim.Bir tane adam çalımlasın sonunda gol yapsın diye bir iddiam vardı.Türkiye'de bunu gerçekleştirdiğini henüz ben görmedim.Dediğim gibi ancak sağ kanat oynar ama Yattara?Zaten orta yapmak nedir bihaber olan bir futbolcu Serhat.

Travelair
01.01.2007, 13:36
Mevkileri dolu kaliteli oyuncu o da ayrı. İlla transfer edilecekse sakatlığına bakmak lazım

champions
01.01.2007, 13:47
Mevkileri dolu kaliteli oyuncu o da ayrı. İlla transfer edilecekse sakatlığına bakmak lazım
forvetde eksiğimiz var bi umut bi ersen bunun dışında forvetimiz yok forvet için bence iyi bi tercih olur ömer rıza bi işe yaramıyo onun yerine düşünülmelidir

Taraftar Risp'in kalmasını istiyor

Gençlerbirliği taraftarları, Trabzonspor'a transferi gündeme gelen İsveçli defans oyuncusu Fredrik Risp'in satılmasını istemiyor.
Gençlerbirliği taraftarları, Trabzonspor'un ara transfer döneminde kadrosuna katmak istediği Fredrik Risp'in bordo-mavili takıma transferine karşı çıkıyor. Bir dönem Gençlerbirliği'ni çalıştıran Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın Kırmızı-siyahlı ekibin başarılı futbolcuları Ayman ve Risp'e talip olması, Gençlerbirliği taraftarlarını harekete geçirdi. Kırmızı-siyahlı taraftarlar, sanal ortamda yoğun olarak buluştukları alkaralar.com ve gencler.org sitelerinde özellikle İsveçli savunma oyuncusu Risp'in takımdan ayrılmaması görüşünde birleşti. Risp'in takım için çok önemli bir futbolcu olduğunun altını çizen taraftarlar, bu oyuncunun satılması durumunda takımın beklenen hedeflere uzanmasının zor olacağını kaydetti.
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav'ın 'Her oyuncumuzu satabiliriz' açıklamalarına tepki gösteren taraftarlardan bazıları katıldıkları forumda, 'Risp'i satan, kendisini de satar' şeklinde açıklamalarda bulundu. Risp'in Türkiye'nin en iyi savunma oyuncusu olduğunu iddia eden Kırmızı-siyahlı taraftarlar, İsveçli oyuncunun satılması yerine kontratının uzatılması gerektiğini belirtti.
Gençlerbirliği taraftarları, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek Ayman'ın Trabzonspor'a satılmasına ise sıcak yaklaştıklarını ifade ettiler:mad: :mad: :mad: . Gençlerbirliği'ne geçen sezon başında İsveç'in Göteborg takımından gelen 26 yaşındaki savunma oyuncusu, istikrarlı oyunu ve adam markajındaki başarısıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir dönem İtalya Serie A ekiplerinden Chievo Verona formasını da giyen Risp, bu sezon Gençlerbirliği'nde oynadığı tüm karşılaşmalarda 90 dakika forma giymeyi başardı. Fredrik Risp'in sözleşmesi 2008 yılında sona eriyor.

01.01.2007 http://www.superspor.com/i/b.gif (görüldüğü üzere kendi taraftarı tarafından istenmeyen bi adamı almaya çalışıyoruz alın bakalım rispi sezon sonu milan gidecek şimdiden yerini doldurmaya baksak çok iyi olacak )
Kaynak : İHA

Travelair
01.01.2007, 14:30
Champions eduardo'ya "Yeni Suker"imiz diyorlar. Gerçekten araştırılması gerek. Asist yönü de kuvvetli. Ama sanki bizim için biraz sivrildi. Yönetimden böyle bir manevra beklemiyorum açıkçası. Genç bilinmedik isimlere yönelmezler.

Soru: Neden sezon sonu sözleşmesi biten oyunculara teklif götürülüyor?

Cevap: Para bitti

Soru: Kulüpler neden bıraksın sözleşmeleri biten futbolcuları? Sözleşmelerini yenilerler talip olunan oyuncuların?

Cevap: Belli ki artık kadrolarında görmek istemedikleri oyuncular bunlar

Soru: Peki bu oyuncular Trabzonspor kadrosundaki oyunculardan çok ileri seviyede oyuncular mı? Veya daha üst düzey takımlardan mı geliyorlar?

Cevap: Yorumsuz...

Soru: Peki madem yönetimin düşüncesi bu, kulübün menfaatleri düşünülerek bu oyuncularla gelecek sezonlar için anlaşma yapılsa, boş yere bonservis parası verilmese nasıl olur? Aynı isimlere sezon sonu olsaydı yönelinir miydi?

Cevap: İyi olur ama nedense sözleşmesi bitecek oyunculara bolca para ve göreceli olarak iyi oyuncular verilmeye devam ediliyor

Soru: Peki bu oyuncular çok daha yüksek seviyede oyuncular mı ki yangından mal kaçırılır gibi fahiş maliyetlerle transfer şartlarına göz yumuluyor?

Cevap: Hayır, o oyuncular gibisi takımda mevcut, armut piş ağzıma düş isteniyor. Verim alınamayan oyuncu bedava elden çıkarılırken gelen oyuncu ateş pahası oluyor. İyi araştırılmadığı için (mevki dengesi, mentalitesi :), teknik kapasitesi, uyum sorunu...) aynı oyuncu kısa zamanda benzer durumlara düşüyor. Ardından yine bir bilmezlikle aynı işlemler tekrarlanıyor. Borç katlanıyor. "Şanımız yürüsün" bir süre baki kalıyor. Olan ise Trabzonspor'a oluyor.

Trabzonspor'u düşünen kaliteli transferler yapmalı. Gb başkanı İlhan Cavcav bile " Satacağımız oyuncuların yerine daha kalitelileri aldığımız sürece sorun etmiyoruz diyebiliyor. Yani gb bize eskilerini verecek, kendisi daha kalitelilerini alacak. Bu işte bir terslik var. Ne dersiniz?

Mehmet_Mercanlı
01.01.2007, 14:41
http://www107.mackolik.com/img/haber/f/fatih_akyel_ts_k.jpg Trabzon - </B>TRABZON (İHA) - Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray'a dönmek gibi bir düşüncesinin olmadığını belirterek, Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun hakkında vereceği kararı beklediğini söyledi. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, henüz bir takımla anlaşmadığını belirterek, şu anda sadece Kurban Bayramı'nın 3. günü toplanacak Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun kendisi hakkında vereceği kararı beklediğini kaydetti. Bazı kulüplerin kendisiyle ilgilendiğini açıklayan tecrübeli futbolcu Fatih Akyel, çıkan söylenti ve yapılan yorumların aksine eski kulübü Galatasaray'a dönmeyi ise düşünmediğini ifade etti. Trabzonspor ile sözleşmesinin devam ettiğini de vurgulayan Fatih Akyel, 'Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun Kurban Bayramı'nın 3. günü yapacağı toplantıda hakkımda bir karar verileceğini bana ilettiler. Ben de şimdilik bu kararı bekliyorum' diye konuştu. Kulübe gönderdiği maille futbolu bıraktığını açıklayan takım arkadaşı Szymkowiak'ın davranışıyla ilgili yorum yapmaktan kaçınan Fatih Akyel, 'Szmykowiak çok iyi bir oyuncu, iyi bir profesyoneldi. Bu kararı almasında birçok neden olabilir. Kendine göre nedenleri vardır mutlaka. Ancak ben şu an yurtdışındayım ve gelişmeleri tam olarak bilmiyorum' ifadelerini kullandı. 30/12/2006 14:40

EmrahYalçınalp
01.01.2007, 14:48
Adamın hayaline bak yahu... 2004'te yapılmış haber, üstelik "tekrar depreşti" ifadesi var. Yani öncesi de varmış... Bu adamda olup da Marce'de, Musampa'da, Szymek'te göremediği ne var, cidden merak ediyorum.

http://arsiv.sabah.com.tr/2004/10/07/spo122.html

nesta61
01.01.2007, 17:24
Trabzonspor'un Polonyalı'sı Szymkowiak, ülkesine kaçtı. Cimbom transfer için devreye girdi. Bordo- Mavililer'e haber gönderen Galatasaray, Szymkowiak'a ulaşmaya çalışıyor.

İlginç teklif
Galatasaray, futbolu bıraktığını açıklayarak Trabzonspor'a dönmek istemeyen Szymek için Karadeniz kulübüne, "Polonyalı'yı 5 aylığına bedelsiz bize verin" önerisini sundu.

Polat devrede
G.Saray'dan Szymkowiak atağı... Sarı-Kırmızılılar futbolu bıraktığını açıklayarak Trabzonspor'a dönmeyeceğini bildiren Polonyalı yıldızı transfer etmek için Bordo-Mavili yönetime ilginç bir teklif sundu. 2. Başkan Adnan Polat'ın, Trabzon'a, "Szymek maden oynamak istemiyor, onu sezon sonuna kadar bize verin. Size Gerets'in de onay vereceği genç bir oyuncuyu verelim" önerisi getirdi.

Gerets de istiyor
Szymkowiak'ı özellikle Teknik Direktör Gerets'in çok istediği ve yönetime, "Eğer onu alabilirseniz önemli bir transfer gerçekleşir. Orta sahamızda bir zaafiyet var. Polonyalı futbolcu bu açığı en iyi şekilde kapatır" dediği belirlendi. Galatasaray'ın Trabzon'a vereceği genç oyuncunun Aydın, Ferhat, Cafercan'dan biri olacağı öne sürülürken en geç 2 gün içinde bu konunun netleşmesi bekleniyor.

Cevap bekleniyor
Yönetim ayrıca Polonyalı futbolcunun 5 aylık ücretini biz veririz. Sezon sonunda da bu oyuncu istediğiniz kulübe satarsınız" teklifi sundu. Trabzonspor'la sözleşmesi 2008 yılında bitecek olan Polonyalı yıldız için yapılan bu teklife Bordo-Mavili yönetim henüz bir cevap vermedi. Ancak Trabzonspor'un rest çeken Szymkowiak için yapılan bu öneriyi ciddi biçimde düşündüğü gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Takvim

Erdem Keser
01.01.2007, 17:33
Serkan Balcı Trabzon'a yakın
Trabzonspor'da transfer çalışmaları dört koldan devam ediyor. Bordo - mavililerin uzun süredir gündeminde olan Fenerbahçe'li Serkan Balcı'nın transferinde büyük aşama katedildiği öğrenildi.

Teknik Direktör Ziya Doğan' ın da çok istediği genç futbolcunun takımında forma şansı bulamadığı için Trabzonspor'un teklifine olumlu yaklaştığı kaydedildi. Yönetimler arasında yapılan görüşmeler pozitif geçerken, bu transferle ilgili son sözü Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico söylecek.

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ligin ikinci yarısında hak ettiklere yerlere geleceklerini belirterek, "Her şey çok daha güzel olacak" dedi.

İlk yarının kendileri için kabus gibi geçtiğini belirten Albayrak, "Artık bu kötü günler çok gerilerde kaldı. İkinci yarı öncesi takımımız iyi bir hazırlık dönemi geçiriyor. Hocamızdan aldığımız transfer raporu doğrultusunda yönetim olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Eksiklerimizi devre arasında tam olarak gidermek istiyoruz" dedi.

"2007' DEN BEKLENTİLER BÜYÜK"

İkinci yarıda farklı bir Trabzonspor izlettirmek istediklerini dile getiren Albayrak, "Amacımız herkesin özlediği ve beklediği Trabzonspor' u tekrar ortaya çıkarmak. Ben inanıyorum ki ligin ikinci yarısında gerçek gücümüzü herkese göstereceğiz. Bu nedenle 2007 yılından çok şeyler bekliyoruz. Herşey çok daha güzel olacak" diye konuştu.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Trabzonspor' da talip olunan diğer futbolcuların takıma kazandırılması için çalışmalar sürdürülüyor. Bordo - mavili transfer komitesi, Gençlerbirligi' nden Ayman, Erkan ve Samsunspor' dan Adnan için temaslarını sıklaştırdı. Futbolcularla yapılan görüşmeler olumlu geçerken kulüpleri ikna edilmeye çalışılıyor.

01.01.2007

Kaynak : DHA

Halit Aydın
01.01.2007, 17:39
Trabzonspor'un Polonyalı'sı Szymkowiak, ülkesine kaçtı. Cimbom transfer için devreye girdi. Bordo- Mavililer'e haber gönderen Galatasaray, Szymkowiak'a ulaşmaya çalışıyor.

İlginç teklif
Galatasaray, futbolu bıraktığını açıklayarak Trabzonspor'a dönmek istemeyen Szymek için Karadeniz kulübüne, "Polonyalı'yı 5 aylığına bedelsiz bize verin" önerisini sundu.

Polat devrede
G.Saray'dan Szymkowiak atağı... Sarı-Kırmızılılar futbolu bıraktığını açıklayarak Trabzonspor'a dönmeyeceğini bildiren Polonyalı yıldızı transfer etmek için Bordo-Mavili yönetime ilginç bir teklif sundu. 2. Başkan Adnan Polat'ın, Trabzon'a, "Szymek maden oynamak istemiyor, onu sezon sonuna kadar bize verin. Size Gerets'in de onay vereceği genç bir oyuncuyu verelim" önerisi getirdi.

Gerets de istiyor
Szymkowiak'ı özellikle Teknik Direktör Gerets'in çok istediği ve yönetime, "Eğer onu alabilirseniz önemli bir transfer gerçekleşir. Orta sahamızda bir zaafiyet var. Polonyalı futbolcu bu açığı en iyi şekilde kapatır" dediği belirlendi. Galatasaray'ın Trabzon'a vereceği genç oyuncunun Aydın, Ferhat, Cafercan'dan biri olacağı öne sürülürken en geç 2 gün içinde bu konunun netleşmesi bekleniyor.

Cevap bekleniyor
Yönetim ayrıca Polonyalı futbolcunun 5 aylık ücretini biz veririz. Sezon sonunda da bu oyuncu istediğiniz kulübe satarsınız" teklifi sundu. Trabzonspor'la sözleşmesi 2008 yılında bitecek olan Polonyalı yıldız için yapılan bu teklife Bordo-Mavili yönetim henüz bir cevap vermedi. Ancak Trabzonspor'un rest çeken Szymkowiak için yapılan bu öneriyi ciddi biçimde düşündüğü gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Takvim

eğer gs den genç bir futbolcu bonservisi ile birlikte verilirse ok. diğer türlü tıssss.

6Şafak Aydın1
01.01.2007, 17:59
resmi site acilmiyo sabahtan beri !

karayamayman
01.01.2007, 18:00
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ligin ikinci yarısında hak ettiklere yerlere geleceklerini belirterek, "Her şey çok daha güzel olacak" dedi.

:D :D :D :D :D :D
hiç güleceğim yoktu yaw...

şaka bir yana işler yine hiç de iyi gitmiyor...

Allah sonumuzu hayretsin...

Özge
01.01.2007, 18:01
resmi site acilmiyo sabahtan beri !
evet aynı soruyu bende soracaktım acaba benden mi kaynaklanıyor diye düşündüm ama değilmiş demek

champions
01.01.2007, 18:05
evet aynı soruyu bende soracaktım acaba benden mi kaynaklanıyor diye düşündüm ama değilmiş demek

evet evet bende tam aynı şeyi yazacaktım:D niye açılmıyor:confused: yoksa süpriz falan mı yapacaklar:confused: süüüüüüüüüüüpriiiiiiiiz ayman trabzonsporda pek süpriz olmaz ama neyse:) ...

herşey güzel mi olacak heh komik ama gülemiyorum:mad: stichusun işidir bu:)
yakında ziya doğanda açıklama yaparsa her şey güzel olacak diye şaşırmam zaten ona yakın bişeyler demişti

littlebighorn
01.01.2007, 18:19
Serkan Balcı: Fenerbahçe'ye yeni transfer olmuş gibiyim
Fenerbahçe’de bu sezon şans bulmakta zorlanan Serkan Balcı, kendisini Fenerbahçe’ye yeni transfer olmuş gibi hissettiğini söyledi.
Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesine açıklama yapan Serkan, geçirdiği burun ameliyatından sonra performansının yüzde yüz artacağını söyleyerek "Ameliyattan sonra daha rahat nefes almaya başladım. Kuşadası’nda kendime özel kamp programı uyguladım, denedim ve gördüm. Çok daha hızlı olacağım" dedi. Deviasyon ameliyatı ile tek burun deliğinden aldığı havanın ikiye katlandığını ve artık nefes alma probleminin kalmadığını söyleyen futbolcu, "Dünya varmış, daha süratli olacağım kesin. Ameliyattan hiç iz kalmadı. İkinci devre eğer şans bulursam formamı kimseye kaptırmayacağım" ifadesini kullandı.
"Kendimi Fenerbahçe’ye yeni transfer olmuş oyuncu gibi hissediyorum" diyen Serkan Balcı "Süratim iki katına çıkacak. Antalya kampı için bütün hazırlıklarımı tamamladım. Eğer Zico bana forma şansı verirse artık o formayı üzerimden zor çıkartırlar" diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Milliyet

hüseyin1975
01.01.2007, 19:10
evet evet bende tam aynı şeyi yazacaktım:D niye açılmıyor:confused: yoksa süpriz falan mı yapacaklar:confused: süüüüüüüüüüüpriiiiiiiiz ayman trabzonsporda pek süpriz olmaz ama neyse:) ...

herşey güzel mi olacak heh komik ama gülemiyorum:mad: stichusun işidir bu:)
yakında ziya doğanda açıklama yaparsa her şey güzel olacak diye şaşırmam zaten ona yakın bişeyler demişti

Acaba bu Hersey güzel olacak meselesi bir sarkidan alintimi??

Eylem adinda güzel bir gurbetci kizi söylüyor: Hersey güzel olacak. Bak gör sen.... :D :D :D

Ali Özcan
01.01.2007, 23:46
Fener maçı öncesinin posterini koymuşlar resmi sitenin açılışına bayram mesajı olarak...

Not : Resimde Szymek de var...OOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFF.......

28TS61
01.01.2007, 23:48
Fener maçı öncesinin posterini koymuşlar resmi sitenin açılışına bayram mesajı olarak...

Not : Resimde Szymek de var...OOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFF OFFFFFFFFFF.......

bizim resmi site kadar rezil site görmedim gercekten
bazi amatör takimlarin bile daha ciddi resmi sayfalari var

Kobalas61
01.01.2007, 23:49
yine bu sayfa kolpa transfer haberleriyle dolup taşıyor
maalesef yüzümüzü güldürecek adam gibi bi faaliyet yoq:(

gerçekefsane
01.01.2007, 23:54
Son dakika resmi site açıldı :)

sbay
01.01.2007, 23:55
CAN ARAT
“Trabzonspor da oynamak isterim”...

TRABZONSPOR’UN transfer listesinde yer alan Can Arat iki külübün anlaşması halinde Trabzonspor da seve seve futbol oynayacağını söyledi.Trabzonspor da özellikle Gökdeniz ve Yattara yı çok begendiğini belirten Can Arat “Bu iki fubolcuyla aynı takımda oynamaktan büyük mutluluk duyarım”dedi. F.Bahçe de şişkin kadro sebebiyle forma şansı bulamayan milli futbolcu savunmada görev yapıyor.

kaynak:taka

28TS61
01.01.2007, 23:57
Son dakika resmi site açıldı :)

acildi ama yine ayni rezil halinde. degisen bisey yok

Ali Özcan
01.01.2007, 23:58
CAN ARAT

TRABZONSPOR’UN transfer listesinde yer alan Can Arat iki külübün anlaşması halinde Trabzonspor da seve seve futbol oynayacağını söyledi.Trabzonspor da özellikle Gökdeniz ve Yattara yı çok begendiğini belirten Can Arat “Bu iki fubolcuyla aynı takımda oynamaktan büyük mutluluk duyarım”dedi. F.Bahçe de şişkin kadro sebebiyle forma şansı bulamayan milli futbolcu savunmada görev yapıyor.

Arkadaşım haberin kaynağı neydi...Bu da güzel haber...

sbay
01.01.2007, 23:59
DOĞAN’IN AYMAN AŞKI
İbrahim Hacıosmanoğlu nun şer koyduğu transferin mutlaka gerçekleşmesini istedi...

OLMAZSA OLMAZ’I

Trabzonspor da İbrahim Hacıosmanoğlu nun “Hocamızın eski oyuncusu olması bir şeyi değişirmez”diyerek şer koyduğu Ayman transferinde mutlu sona yaklaşıldı.Doğan’ın olmazsa olmaz’ı olan Mısır lı futbolcu nun Ziya Doğan nezninde önemli kariyeri var.Bu oyuncuyu Hüseyin’in yanında hucuma dönük olarak kullanmak isteyen Doğan özellikle orta alan ve savunmanın güçlendirilmesini bekliyor

YILDIRAY SÜRPRİZİ
Marcelinho,Hertha Berlin de birlikte harikalar yarattığı Yıldıray Baştürk’ü Trabzonspor’a istedi...

SÜPER İKİLİ OLUR

Hertha Berlin menajeri Dieter Hoeness'in Yıldıray Baştürk'ü gözden çıkardıklarını açıklaması üzerine önce Galatasaray devreye girip, Dubai'de tatil yapan milli futbolcu ile görüştü. Ardından Fenerbahçe, Yıldıray'a "Fenerbahçe'ye gel" çağrısı yaptı. Artık Türkiye'ye sıcak bakan Türk yıldız, iki kulüpten aldığı cazip teklifleri değerlendiriyor. Bu gelişmeler Trabzonspor’u da harekete geçirdi. Daha önce özellikle Marcelinho nun çok alınmasını istediği milli futbolcu için Trabzonspor Alman kulübüyle görüşme kararı aldı.

MARCELİNHO İSTİYOR

Önceki gün Hertha Berlin menajeri Dieter Hoeness'in, Yıldıray'ı gözden çıkardıklarını ve Türk yıldızın yerine başka futbolcu aradıklarını ifade etmesinin ardından Marçelinho Trabzonspor’a teklifte bulundu. Sambacı, Dubai'de yılbaşı ve bayram tatilini geçiren Yıldıray ile bir telefon görüşmesi yaparak, "Seninle Trabzonspor da oynamaya ne dersin?” diyerek eski takım arkadaşına çağrı yaptığı öğrenildi.

Kaynak:taka

Erdem Keser
01.01.2007, 23:59
oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sitemiz acildiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ama hala ayni bi degisiklik yok

Kasım Hilal
02.01.2007, 00:02
CAN ARAT

kaynak:taka

Bu olursa iyi olur bak...
İnşallah balon değildir!

gerçekefsane
02.01.2007, 00:05
Yıldıraya karşılık eller ve musampayı verelim. Yönetim uyuma, Yıldırayı al

muhalifler konge yaklaşınca ortaya çıkıyosunuz başka zaman gözükmüyorsunuz Yıldırayı alında Trabzonspora destek verin. Murat Bozoğlu metin akbaşoğlu Yıldırayı alın

Ali Özcan
02.01.2007, 00:05
bilmediğimden soruyorum Taka güvenilir bir gazetemidir.Yani fotomaç mıdır? fanatik midir ?

Kasım Hilal
02.01.2007, 00:09
Yıldıraya karşılık eller ve musampayı verelim. Yönetim uyuma, Yıldırayı al

muhalifler konge yaklaşınca ortaya çıkıyosunuz Yıldırayı alında Trabzonspora destek verin. Murat Bozoğlu Yıldırayı al
Yıldıray'a karşılık Eller ve Mushampa verilmez...
Ya bizim geride eksiğimiz varken Eller hiç verilmez..
Kaliteli bir bek almadan Eller verilmez..
Kaldı ki bizde Yıldıray'ın yerini doldurabilecek oyuncular mevcut..
Bizim sorunumuz geride neden hala oyun kurucu alalım ki?

h@msi61
02.01.2007, 00:09
bilmediğimden soruyorum Taka güvenilir bir gazetemidir.Yani fotomaç mıdır? fanatik midir ?

taka sanırım yerel fotomaç... hatta burda okuduklarımıza göre fotomaç haltetmiş...

Ali Özcan
02.01.2007, 00:11
taka sanırım yerel fotomaç... hatta burda okuduklarımıza göre fotomaç haltetmiş...

demekki boşuna seviniyorum 7-8 dakikadır...insanların duygularıyla oynamaktan ne anlıyor bu gazeteler anlamıyorum...Serhat ı alıcaz beyler...Buraya yazıyorum...

gerçekefsane
02.01.2007, 00:13
Trabzonsporun oyun kurucusu kim. Yıldırayı alacaksam Elleri veririm.

sbay
02.01.2007, 00:15
Trabzonspor'da M.Ali Yılmaz Şoku

01 Ocak 2007 23:22

Trabzonspor Onursal Başkanı M.Ali Yılmaz çok önemli açıklamalarda bulundu.

Onursal Başkan'ın 2007 yılının ilk gününde Tercüman Gazetesi'nde yayınlanan röportajı, Trabzon gündemine bomba gibi düştü. Tercüman Gazetesi'nde yayınlanan "Işte Trabzon'un Kurtarıcıları" adlı özel dosyanın tam metni:

Mehmet Ali Yılmaz, Bordo-Mavi fırtınanın eskisi gibi önüne gelen yıkıp geçmesi için 6 kişinin fedakarlığının şart olduğunu belirtiyor. Ve ekliyor: Onlar varda ben de varım Peki Trabzon’un kurtarıcıları kim: Özak, Kahraman, Algan, İskender, Önal, Usta Sohbetin konusu Trabzonspor olunca, Mehmet Ali Yılmaz’ın sözü, bizim de sorularımız bitmiyor. Tartışmasız futbol artık başlı başına bir endüstri. Böyle olunca da, ekonomi yine hayati önemli hale geliyor. Acaba Trabzonspor’un ekonomik tablosu ne durumda, Yılmaz’a soruyoruz: “Havuz sisteminin ardından futbol kulüpleri için yayın gelirleri çok önemli bir hale geldi. Ancak maalesef, yayın gelirleri Trabzonspor’a yetmiyor. Kulüpte çarkın dönmesi için, yönetimlerin kaynak üretmeleri gerek. Ya da kendileri para verecek. Ancak artık kulübe borç verip, geri almak benden sonra pek görülmüyor. Kimsenin bir şey bağışladığını zaten hiç duymadım! Ama buna rağmen, bazen benim için ‘Kulübü kötü bırakıp gitti’ diyenler de oluyor! Bunların nasıl söylenebildiğini anlamıyorum. Ama Allah’ın çeşitli yarattıkları vardır, aynaya baktıklarında onlar kendilerin benden iyi görüyorlar. Hoş görmek gerek!”

OFLU DİYE SUSTUK

Yılmaz’a, Başkan Nuri Albayrak için, “Hükümetin gölgesiyle göreve geldi” yorumunu yapmıştı. Peki neden kimse böyle bir harekete “dur” demedi. Yılmaz hemşehricilikten dem vuruyor: “Albayrak’ın daha önce Başbakan Tayyip Erdoğan ile birlikte çalışması dikkat çekti, kader birlikleri var gibi göründü. Hükümetin Trabzonspor’a bir desteği olur düşüncesi ağır bastı. Kongrede biz de destek verdik. Ama bizim desteğimizin sebebi, hemşehrilikti. Çünkü Albayrak da bizim gibi Oflu. Bir de Özkan Sümer utanmadan aday oldu. Rakip olduğu Başkan’ın yanında çalışıyor şimdi! Rakipti, şimdi personel. Ben 2000 yılındaki kongrede de Sümer için bunu demiştim. ‘Şimdi bu adam bana rakip oluyorsa, siz buna bir şey demiyorsanız, ben aday değilim’. dedim. Çünkü O benim yanımda çalışıyordu. Ben O’na ne diyeceğim. ‘Buna bir tepki gösterin’ dedim, o gün olmadı.

MAŞALARLA BU İŞ OLMAZ

Konumuz sadece geçmişi konuşmak değil tabi... Röportajın en kritik yerinde, Trabzonspor’un kurtuluşu için kimlere görev düştüğünü soruyoruz Onursal Başkan Yılmaz’a. Başlıyor anlatmaya... “Bugünkü hali geçmişe dönüştürmek için bazı arkadaşların fedakarlığı gerekiyor. Bunlar Faruk Özak, Besim Kahraman, Nizamettin Algan, Kenan İskender, İskender Önal, Hüseyin Usta... Böyle değerli arkadaşların işe el atması gerekiyor. Bunlar bu kulübün temelinden beri var olan insanlar. Bilinçlidirler, meseleye hakimdirler, yaptıkları işin üstünden gelirler. Trabzon’un öz kimliğini iyi bilirler. Adam gibi adamdırlar. Onlar varsa, ben de varım. Ancak yoğun işleri var, zamanları az. Kulübü yönetmeyi istemeyebilirler. Ancak eğer isterlerse, eğer el ele verirlerse, kulüp birden boyut değiştirir, sıçrama yapar. Maşalarla bu iş olmaz!”

BEN SON NOKTAYIM

Trabzonspor’u eski güzel günlere döndürecek isimler belli ise, o zaman bu ekibi harekete geçirmek gerek. Peki bunu kim yapacak? Cevabı yine Mehmet Ali Yılmaz veriyor: “Evet bu isimleri devreye sokmak biri düğmeye basmalı. Eskiden bu işleri İbrahim Cevahir yapardı. Ama şu an O da çok yoğun çalışıyor. Bu ekibi Nizamettin Algan harekete geçirebilir, Besim Kahraman harekete geçirebilir, Faruk Özak harekete geçirebilir. Ama ben harekete geçiremem. Çünkü ben fiiliyatçıyım. O arkadaşlarımın bu işi istediğinden emin olmam gerek. O ekip hazırsa, ‘Haydi başkan’ derlerse, o zaman sorun yok. Ama tabii ki, şu anda bir yönetim var. Yönetim kongre kararı alır ya da almaz. Mevcut gidişi düzelteceğine inanır, devam eder. Demokrasinin olduğu yerlerde kabalık olmaz. Ama yönetim ‘Biz bu işi yapamıyoruz’ derse, o zaman çözümün yolu bu arkadaşlardan geçer.”

OMURGADA EKSİK VAR

“Peki bugün başkanlık koltuğuna otursanız, nasıl bir operasyon yaparsınız” diyoruz Sayın Yılmaz’a. Cevap biraz politik oluyor: “Şimdi operasyonu söylemek doğru olmaz. Benim söylediğim ekip işin başına gelirse, zaten onlar nasıl bir operasyon yapılması gerektiğini iyi bilir. Benim Trabzon’a gitmeme bile gerek kalmaz. Zaten mevcut kadronun da yeri burası değil. Yönetimin şemsiye olamayışı, futbolcuların ahengi ve uyumu sahaya yansıtamaması takımı bu noktaya getirdi. At sahibine göre kişner. Ama şampiyonluk derseniz, tabii ki takviye gerek. Herkesin gönlünde bir aslan yatar. Benim de birkaç aslan var tabii aklımda. Takımın omurgasında, sağ ve sol kanatta eksikler var.”

KİMSE KİMSEYİ GEÇMEDİ

Karadeniz insanı, aklına geleni bir anda söyleyebilecek kadar mert, korkusuz ve açıksözlü. Bir diğer Karadenizli Ergun Gürsoy’un, “Fenerbahçe, her alanda Galatasaray’ı geçti” sözlerini hatırlatıyoruz Mehmet Ali Yılmaz’a. Acaba katılıyor mu Gürsoy’un bu düşüncesine... “Bence Ergun Ağabey bu sözleri Galatasaray’ı gaza getirmek için söylemiştir. Fenerbahçe’nin yaptığı stadı kıskanabilirsin, sponsorluklarını, gelirlerini kıskanabilirsin. Ama Galatasaray dünyanın, Avrupa’nın en büyüğü oldu. Türkiye Cumhuriyeti’nin gururu oldu. Önce UEFA Kupası’nı, ardından Süper Kupa’yı aldı. Böyle bir başarıyı geride bırakmak çok zor. Şampiyonlar Ligi’nin şampiyonu olacaksın ki, Galatasaray geçmiş ol! Bugünkü tablo kumar gibi. Bugün kazanırsın, yarın kaybedersin. Her kulübün borcu var. Kimsenin birbirini geçtiği yok. Şampiyon kim olursa, o rakiplerini geçiyor. Ergün Ağabey, Galatasaray camiasını, taraftarını ayağa kaldırmak, sarsmak için böyle bir yorum yaptı duyi düşünüyorum. Bence beklenen tepkiyi de aldı.”

BAKAN KONUŞMAZ, YAPAR

Söz Futbol Federasyonu’na geliyor. Mehmet Ali Yılmaz, Haluk Ulusoy hakkındaki görüşlerini aktarıyor: “Federasyon Başkanlığı’nı çok uzun süre yapmak doğru değil. Yıpranmamak mümkün değil. Ulusoy, aksi uyarılara karşın seçime girdi ve kazandı. Şimdi bakan, mahkemeye verdi. Federasyon istifa etmeyip, raporların yanlış olduğunu iddia etti. Bakan, kanunun verdiği yetkileri kullanmadı. Bu süreç, öyle devam ediyor. Ancak şu var ki, bir bakan konuştuğu zaman yapması, söylediğini yapması lazım.” Yılmaz’a veda etmeden önce son bir soru soruyoruz. Bu sene şampiyonluk için favorisini öğrenmek istiyoruz. Son cevabı da, kendisine has oluyor: “Eğer ikinci yarıda rakipler kuş kondurmazsa, F.Bahçe şampiyon olacak gibi görünüyor.”

YILDIRIM’A ÖNERİLER

Trabzonspor denilince akla gelen ilk isimlerden biri olsa da, Mehmet Ali Yılmaz Türk Sporu’na mal olmuş bir spor adamı. Türkiye’de bugünün en çok konuşulan başkanı Aziz Yıldırım’ı soruyoruz kendisine. Acaba Yıldırım’ın yönetim şeklini nasıl buluyor: “Aziz Yıldırım başarılı bir başkan. Ancak ortada bir sorun söz konusu. O da Fenerbahçe’yi antipatik kılmak. Halbuki, Fenerbahçe büyük bir kulüp. O büyüklüğü, sempatiyi yansıtması gerek. O sempati Federasyon’da da, kulüplerin ortak girişimlerinde de hissedilmeli. Sadece ‘Ben’ dedin mi olmaz! Başarını, çalışkanlığını, sempati ile birleştirirsen, herkes seni sever. Yıldırım’da mütevazilik eksik. Kulüp başkanlığı yarıştır, sevgidir, kardeşliktir. Ama asla kavga değildir. Entrikalara girerek lehinde bir şeyler yapmak doru değil. Bunu istesek biz yapardık. Kimsenin de gücü yetmezdi bize. İstesek her sene şampiyon olurduk.”
kaynak:tercüman

Şuayip Aydın
02.01.2007, 00:20
helal olsun sen hep dogru soyledin zaten ama bi tek başina sadece hakemelre yetiyon başka bişe yapmıyon gelsen bi hakem lerden ayna şansımız artar başkada bişe olmaz...

sbay
02.01.2007, 00:33
Marcelinho: Kendimi affettireceğim

Sezon başında büyük ümitlerle transfer edilen Brezilyalı yıldız futbolcu Marcelinho da, ilk yarıda kendisinden bekleneni veremediğini bildiğini ifade ederek ikinci yarıda kendisini affettireceğinin sözünü verdi. İkinci yarıda her şeyin güzel olacağını ifade eden Marcelinho, "Sezonun ilk yarısında benden bekleneni veremediğimi biliyorum. Ama ikinci yarıda herkes benim kalitemi görecek. Çünkü çok iyi bir tatil dönemi geçirdim ve takıma hazır geldim." şeklinde konuştu. Bu arada devre arası kampını Antalya'da geçiren Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doğan'ın bayram ve yılbaşı dolayısıyla oyunculara üç gün izin vermesinin ardından, Bordo-Mavili takım dağıldı. Antalya'da bir tek malzemeci, doktorlar kalırken, Marcelinho ve Jefferson kamp yapılan otelde bulunuyor. Kampa geç gelen bu iki oyuncu çalışmalarını sürdürüyor.
kaynak:zaman

Ömer SEVİNÇ
02.01.2007, 00:47
Szymek-Ali Bilgin takası iyi olurdu. Ah be Simko...

sbay
02.01.2007, 00:55
Ağaoğlu yine zirvede
Trabzonspor yönetim kurulu eski üyesi ve Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2006’nın en başarılı spor adamı seçildi. Ağaoğlu, 2005 yılında da yılın spor adamı yarışmasında ilk sırayı yer almıştı. Geleneksel anketin son haftasında büyük bir atağa kalkan ve gazeteye ulaşan toplu oylarla zirveyi ele geçiren Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yılın Spor Adamı kategorisinde açık farkla bu unvanın sahibi oldu. Ağaoğlu’nun birinci seçilmesinde Trabzon’da ve Trabzon dışında yaşayan Trabzonlular’ın oylarının çok büyük etkisi oldu. Yakında Trabzon’a gelerek buradaki hemşerilerine teşekkür edeceği belirtilen Ağaoğlu’nu Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ikinci, Galatasaray Kulüp Başkanı Özhan Canaydın ise üçüncü sırada takip etti. Ağaoğlu bu sıralama ile kendisini ikinci ve üçüncü olarak izleyen spor adamlarının yanı sıra Mehmet Ali Şahin, Aziz Yıldırım, Mehmet Atalay, Haluk Ulusoy gibi çok konuşulan isimlerin arasından ‘en başarılı spor adamı’ seçilerek farklı bir gurur yaşadı. Yılın Futbolcusu kategorisinde zafer adadaki başarılı futbol elçimiz Tugay Kerimoğlu'nun oldu. Dünyada Yılın Sporcusu yarışı ise F1 pilotu Fernando Alonso'nun ezici üstünlüğüyle sona erdi

Ahmet Agaoğlunu tebrik ederim umarım trabzonsporda da başarılı işlere imza atar...

Hüseyin Çümen
02.01.2007, 00:57
tgrt spor da serhat ın tükiyeye dönüş sinyalini verdiini ama takım açıklmadıını söledi bize gelecek bence eller i vericez serhat + para alıcaz ama tuhh şimdi hatırladım o da istanbul eziğinde oynadı olmaz mekruh olmuştur oo

Tirgiloglu
02.01.2007, 01:12
Uyumayin be!!!!!!!
Ne tuhaf bir kulübüz anlayamadim gitti....?
Herkes ahkam kesiyor kimse icrat yapmiyor ve en kötüsü bu gidisata kimse dur diyemiyor?
Baskan nerede o yer yerinden oynatacak transferlerin ne oldu senin stad projen?
Göreve gelene kadar mangalda kül birakmadin ama geldikten sonra ilk isin canimiz cigerimiz olan fatihimizi sattin. Devre arasi transfer yapacaksiniz diye hocamiz kampi erkene aldi! Neden? Yeni transferlerin uyum sürecini kisaltmak icin. N E R E D E bizim yeni transferler?
Bizim bu baskani truva atina benzetiyorum yönetim kurulu üyelerinide atin icindeki askerlere ve bu ati kapimiza koyanlarda ampulcüler.
Bir cift sözümde bizim meshur antalya`liya yine reklama ihtiyacin var galiba gündemden düsünce bizim varligimizin simgesi olan kulübümüzü agzina sakiz edersin. Yeter artik kes senin palavralarini dinleyecek hal kalmadi bizde.

Nigdeli
02.01.2007, 02:03
....CEZA ALMIŞ BİR ÜYENİN CEZA ALMIŞ MESAJINI ALINTI YAPMAYIN! MUAMELE AYNI OLACAKTIR!.......

Hala o eski ırkçı nazi kafası vah vah.Kardeş titre ve kendine gel lanet okurken genelleme yapma ki ucu taa sana dokunmasın çünkü saydığın topluluklar yıllardır aynı coğrafyayı paylaşıyorlar.Onu da geç içlerindeki iyi insanların suçu neki hepsine lanet okuyorsun bence tevbe et Allahtan af dile onun yarattığı bir varlığa lanet okuma.ki onlardan bir farkın olsun.Selam ve dua ile

TSelif
02.01.2007, 02:25
Ahmet Agaoğlunu tebrik ederim umarım Trabzonspor'da da başarılı işlere imza atar...

Takımım için tek dileğim bu :(

Kasım Hilal
02.01.2007, 03:23
Ağaoğlu yine zirvede
Ahmet Agaoğlunu tebrik ederim umarım trabzonsporda da başarılı işlere imza atar...

Baba sanki takıma başkan oldu, dur hele!

immortal_TS
02.01.2007, 10:44
Hala o eski ırkçı nazi kafası vah vah.Kardeş titre ve kendine gel lanet okurken genelleme yapma ki ucu taa sana dokunmasın çünkü saydığın topluluklar yıllardır aynı coğrafyayı paylaşıyorlar.Onu da geç içlerindeki iyi insanların suçu neki hepsine lanet okuyorsun bence tevbe et Allahtan af dile onun yarattığı bir varlığa lanet okuma.ki onlardan bir farkın olsun.Selam ve dua ile

Arkadaş orda Türk öldü diye lanet okuyor iyide okumuş hani!!

champions
02.01.2007, 10:52
Arkadaş orda Türk öldü diye lanet okuyor iyide okumuş hani!!
arkadaşda lanet okumasına değil bunu yaparken genelleme yapmasına karşı çıkmış... trabzonda bi kısım insan tarafında gerçekleştirilen bi olaydan sonra bi kişide çıkıp lanet olsun trabzonlulara dese hoş olmaz değil mi

karatasof
02.01.2007, 11:10
Trabzonspor'u gsnin yetiştirme yurdumu sandın kardeş , Adnan Polat Ziya Doğan'ın ismini vermemesindeki sebep bizim büyük takım olmamız ve ezeli rakip olmamızdır ,senin dediğin gibi Ziya hocanın ismini verse bizi amaçsız sıradan bir anadolu takımı olarak görmüş olurdu, Adnan Polat bunların farkında ama sen farkında değilsin sanırım saygılar.
Kardeşim öncelikle bayramını tebrik ederek hayırlı seneler dilerim.Benim yazımdan sizin anladığınız bu ise size ancak iyi seneler dilerim.Cümle alemin bildiği bir şeyi Adnan Polat söylemiş diye yanlış zannederek gerçekten kaçamazsın.AP ifadesinde gayet açık bir şekilde kiraya verecekleri topçuyu geliştirebilecek ona bilgi birikim katabilecek tecrubeye sahip inandığımız bir teknik direktöre teslim edeceğiz diyor ve ZD'nın bu kriterlere sahip olmadığını gayet net bir şekilde ortaya koyuyor.Eline teslim edilen topçuları bile çıldırtarak en nihayetinde futbolu bırakmalarına sebebiyet verme gibi bir tecrubeyide TS'umuza yaşatan ZD'ı değil TD takıma malzemeci bile yapmayacakları ortada olan kuluplerin onu kıskandıkları gibi bir düşünceye sahip olmadığını sadece espri yapmaya çalıştığını düşünüyorum.
Senin pek beğendiğini anladığım ZD'ın en önemli kariyeri TS'a TD olmaktır ve görüp göreceği en üst seviyede budur.Umarım 2007 yılı TS'umuzu kendi seviyesine ( 2.lig) indirmeden ondan kurtuluş yılımız olur.

kuzey_lee
02.01.2007, 11:34
Ağaoğlu yine zirvede
Trabzonspor yönetim kurulu eski üyesi ve Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, 2006’nın en başarılı spor adamı seçildi. Ağaoğlu, 2005 yılında da yılın spor adamı yarışmasında ilk sırayı yer almıştı. Geleneksel anketin son haftasında büyük bir atağa kalkan ve gazeteye ulaşan toplu oylarla zirveyi ele geçiren Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Yılın Spor Adamı kategorisinde açık farkla bu unvanın sahibi oldu. Ağaoğlu’nun birinci seçilmesinde Trabzon’da ve Trabzon dışında yaşayan Trabzonlular’ın oylarının çok büyük etkisi oldu. Yakında Trabzon’a gelerek buradaki hemşerilerine teşekkür edeceği belirtilen Ağaoğlu’nu Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel ikinci, Galatasaray Kulüp Başkanı Özhan Canaydın ise üçüncü sırada takip etti. Ağaoğlu bu sıralama ile kendisini ikinci ve üçüncü olarak izleyen spor adamlarının yanı sıra Mehmet Ali Şahin, Aziz Yıldırım, Mehmet Atalay, Haluk Ulusoy gibi çok konuşulan isimlerin arasından ‘en başarılı spor adamı’ seçilerek farklı bir gurur yaşadı. Yılın Futbolcusu kategorisinde zafer adadaki başarılı futbol elçimiz Tugay Kerimoğlu'nun oldu. Dünyada Yılın Sporcusu yarışı ise F1 pilotu Fernando Alonso'nun ezici üstünlüğüyle sona erdi

önce istanbuldakilere teşekkür etsin.teşekkür etmesi gerekenler trabzonda değil istanbuldaaaa ;)

dimi kayaaaa,dimi atiiiii

sbay
02.01.2007, 13:17
FATİH PSV YOLUNDA
KARAR ANI
Trabzonspor?da Teknik Patron Ziya Doğan tarafından gönderilmesi istenen Fatih Akyel Hollanda yolcusu. Yönetimin birçok takım ile görüşmesinde takas için kullanmayı düşündüğü Fatih, gideceği takıma kendisinin karar vereceğini ifade ederek, PSV Eindhoven ile masaya oturarak büyük ölçüde anlaştı. Yönetim ise yarın Fatih konusunda karar vereceği belirtildi.
OLAY BİTTİ
Trabzonspor?da kalmayı istediğini bunun için uzun süredir beklediğini ifade eden Fatih Akyel, ancak gelinen noktadan sonra bunun mümkün olmadığını gördüğünü belirterek, "Ben de kendi yolumu çizmeye karar verdim" dedi. Yönetimin Fatih?i isteyen PSV ile önümüzdeki günlerde masaya oturacağı ifade edildi.

karadeniz

Özkan Erdem
02.01.2007, 13:41
Wederson'un da PSV ile anlaştığına dair haberler var.

Bluefire
02.01.2007, 13:50
Wederson'un da PSV ile anlaştığına dair haberler var.

http://www.ekolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=327&HID=8&HaberID=430137 ;)

BÜYÜK_TRABZON
02.01.2007, 14:21
[quote=Nigdeli;589674]............................ :tr:

tiredman
02.01.2007, 15:18
son dakika hberleri başlığında her tüelü hezeyan -siyaset -şövenizm ve saçmalık var.yorum yapacaklar başka yere gitsin burda sadece son dakika haberleri görmek istiyoruz

antagonist
02.01.2007, 15:23
son dakika hberleri başlığında her tüelü hezeyan -siyaset -şövenizm ve saçmalık var.yorum yapacaklar başka yere gitsin burda sadece son dakika haberleri görmek istiyoruz

Asıl böyle mesajların lüzumu yok.Bir sıkıntınız varsa "BMN Danışma" bölümüne yazın ve mümkünse daha kibar bir üslup kullanın...

Ertan 51
02.01.2007, 15:30
........................... :tr:

ne alaka arkadaş. niğdeli ne yazmış sen konuyu nerelere getirmişsin o yazıyı tekrar oku bide champions un yazısını oku belki anlama ihtimalin doğar.senin yazdığın İZM le biten ideolojileri millet boşadı artık devir insanlık devri haberin olsun.

Kasım Hilal
02.01.2007, 15:35
.................................. :tr:

Başkalarını düşman olarak görmeden de milletimizi sevebiliriz pek'ala..
Kaldı ki böyle bir konu neden bu başlıkta tartışılıyor anlayabilmiş değilim...

Ömer SEVİNÇ
02.01.2007, 15:45
Asıl böyle mesajların lüzumu yok.Bir sıkıntınız varsa "BMN Danışma" bölümüne yazın ve mümkünse daha kibar bir üslup kullanın...

Bu mantıkla olaya bakacak olursak bu mesajın da burada yeri yok. Ya senin de danışmaya yazman ya da özelden atman gerekir.

Yanlış mıyım...

@FLU
02.01.2007, 16:41
bence şimeki gs ye carussa ya karşılık vermeliyiz bizde sol açıkta iş yapar o adam

bordobluex
02.01.2007, 16:53
Çok yanlış düşünceler bunlar.

Punisher-61
02.01.2007, 16:57
bence şimeki gs ye carussa ya karşılık vermeliyiz bizde sol açıkta iş yapar o adam
carussa mi?? yok be abi adamdan bi cacik olmaz.. bence symek gitti mi yerine gelecek sezon icin transfer yapilmali..cünkü bu sezan basindaki hale kalmayiz

Laz_61
02.01.2007, 17:37
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği Başkanı Özhan Canaydın'ın son kulüpler birliği toplantısında hangi düşünceyle hareket ettiğini şu ana dek anlamadığını söyledi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan
Hacıosmanoğlu, Özhan Canaydın'ın yapmış olduğu açıklamalarda verdiği cevaplarını kendisine yönelik olmadığını belirterek, ''Ben bu konuları çok konuşup sulandıran bir insan değilim. Kimse bana bir cevap vermedi. Ben kimseye cevap verecek pozisyon yaratmıyorum. Gerçekleri konuşuyorum. Şu anda baktığınız zaman bana verilmiş cevap değil. Ben konuştuktan 3 gün sonra Cemal Aydın'ın konuşması üzerine cevap verdi ve bunda adım geçti. Benim her türlü olaya gerçekleri konuşarak cevap vereceğimi kamuoyu biliyor'' dedi.

Canaydın'ın son Kulüpler Birliği toplantısındaki tavrını anlamakta zorluk
çektiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, şunları söyledi:

''Özhan Canaydın'ın, hangi düşünceyle hareket ettiğini şu ana kadar anlamış değilim. İllaki hemen seçimden yana karar alınmasını savundu. Bir ay önce vermiş olduğu kararın aksine bir karar istedi. Kendini tekzip edercesine kararını değiştirme arzusu içindeydi. Ama görünen o ki bu ortam Türk futboluna yarar değil zarar getirecek, süreç sağlıklı biçimde gelişmeyecek. Çatışmanın devam ettiği bir yerde hiç kimse barış içinde Türk futbolunun güzel yarınlara gideceğini söyleyemez.''

Türk futbolunda kaos ortamının olduğunu savunan Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti:

''Birilerinin aday çıkarıp da federasyon başkanı yapmasıyla değil, futbolun
içinden gelen, geniş kitleleri kucaklayabilen, o iradeye sahip olan adayın
kendiliğinden çıkması, kendi oluşumuyla aday olması ve kazanması Türk futbolunun önüne açacaktır. Birilerinin organizasyonu ile o organizasyon başına aktör koyma ile Türk futbolunu hiç bir yere taşımayacağımızı, dün nasılsa bugün daha farklı olmayacağının bilinmesi lazım. Bunları anlatmaya çalıştım. Anlayan anlıyor mu? anlamıyor. Herkes diyor ki benim dediğim olsun.''

Kimsenin Türk futbolunu düşünmediğini iddia eden Hacıosmanoğlu, şöyle
konuştu:

''Herkes kendi egosunu tatmin etme peşinde. Bu böyle olduğu sürece herkes
arzuladığı gibi çoluğunu, çocuğunu, eşini alıp tiyatro seyreder gibi statlara
gidemeyecek. Böyle bir ortam sağlanamayacak. Bunu sağlamanın tek yolu iletişim ve hoşgörüyle birbirine sarılan, herkesin benimsediği, futbolu güzel yarınlara taşıyacak insanların, birileri tarafından atanmış değil de kendi gücü, iradesiyle insanları peşinden sürekleyen bir yapı ile federasyon başkanlığına aday olup o koltuğa oturursun. O zaman Türk futbolunu güzel yarınlara taşırız. Aksi durumda yarın bugünden farklı olmayacaktır.''
__________________________________________________ _______________

ona buna laf yetistircene adam gibi transfer yapin bu takima...sonra ligtv ye cikipta daha cok duygu sömürüsü göz yaslari dökersin...

karatasof
02.01.2007, 19:17
Türk futbolu için kurtuluş reçetesi nasıl üç istanbul sülüğüne karşı yapılan pozitif ayrımcılıktan uzaklaşmak ise ;TS içinde kurtuluş bir zamanlar Trabzon idman ocağının rengide sarı kırmızı idi gibi geyiklerle yapılan GS tarafgirliğini izaha çalışma aymazlığıdır.Bir TS taraftarının helede Trabzonlu TS taraftarının herhengi bir gerekçe ile benim ikinci takımım diye bir istanbul sülüğünü işaret ediyorsa o kişi benim gönlümde hiç bir zaman TS'lu olmamıştır olmayacaktır ve OLAMAZDA!Bu anlamda Trabzonda en çok mevcut olan AntiFB akımındanda fırsatla yapılan GS sempatisini pazarlama oyununu artık kendisini TS'lu olarak tanımlayan herkesin karşı çıkması gereken bir hal almıştır.Yok Ergün Gürsoy bizdendır, yok Hakan Şükür bizim şampiyon olmamızı istedi gibi aslı astarı olmayan hikayelerle oluşturulmaya çalışılan geseperverlik oyunu bütün çıplaklığı ile ortada iken bizim yapmamız gereken bütün bu istanbul takımlarına eşit uzaklıkta olmaktır.Teşbihte hata olmaz kabilinden belki ağır olacak ama ''Zina'ya yaklaşmayın'' ayeti misalı bu üç takımda bizim aynı mahiyetde olup değil yapmak yaklaşmanın dahi yasak olması gereken hükümdedir.Belki bu vesile ile şöyle erdemli böyle büyük adam diye pazarlanan Özhan Canaydın nezdinde tüm geselilerin kendi menfaatleri dışında kimseyi sevemeyecekleri dolayısıyla onlarla birlik olunamayacağını anlamamıza yarayacaktır.

sbay
02.01.2007, 20:38
Musampa kampa gelmedi !..

Trabzonspor'un Antalya'daki kampına bugün katılması gereken Kiki Musampa, Antalya'ya gelmedi.. Stepanov'la birlikte 2 Ocak'a kadar izinli olan Musampa, kampa katılmazken, asbaşkan Haşim Sayitoğlu ise Musampa'nın bu gece Türkiye'ye gelmesini beklediklerini söyledi..

2 Ocak 2007, 20:04

Haber: Ömür AVCI - TRABZON / DHA

Trabzonspor'da, Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından Fenerbahçe karşılaşması öncesi disiplinsiz hareketleri nedeniyle kadrodışı bırakılan Fatih Akyel' e bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında da af çıkmadı.

Bayramlaşma töreni için Trabzon'a gelen Başkan Nuri Albayrak'ın başkanlığında gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında, Fatih Akyel'in affı gündemin ilk sırasında yer aldı. Yönetim Kurulu, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın raporunu da gözönüne alarak Fatih'in kadrodışı cezasının uzatılmasına karar verdi. Yönetimde ayrıca başka bir takıma gitmek istemesi ve teklif gelmesi halinde Fatih'in gidişine onay verilmesi konusunda da görüşbirliğine varıldı.

Öte yandan Antalya'daki kampa bugün katılması gereken Musampa, Antalya' ya gelmedi. Stepanov'la birlikte 2 Ocak'a kadar izinli olan musampa, Sırp yıldızın Antalya'ya gelmesine rağmen kampa katılmadı.
Bordo-mavili kulübün yetkilileri, Hollandalı futbolcuya henüz ulaşamadıklarını ifade ettiler.

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ise Musampa'nın bu gece Türkiye'ye gelmesini beklediklerini söyledi

AYYILDIZ
02.01.2007, 20:41
Trabzon'a 2. şok Musampa'dan
Szymkowiak'ın gönderdiği mektupla sarsılan Trabzonspor'a 2. şok Musampa'dan geldi. Bordo Mavililer şimdi de Hollandalı futbolcudan haber alamıyor.
Ligtv'den Can Karyağdı'nın haberine göre, bugün kampta olması gereken Musampa'nın kulübe bıraktığı iki telefon numarası da cevap vermiyor. Trabzonspor idari sorumlusu Caner Çuvallıoğlu, yaptığı açıklamada şu anda Musampa'dan hiçbir şekilde haber alamadıklarını ama yarını bekleyeceklerini söyledi.

sbay
02.01.2007, 20:42
Fatih Akyel'in umutları suya düştü
02 Ocak 2007 19:45

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'e bu akşam yapılan yönetim kurulu toplantısında da af çıkmadı.

Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yönetim kurulu toplantısında Fatih Akyel konusunda görüştüklerini söyledi. Fatih Akyel'in kadro dışı cezasının sürdüğünü ifade eden Sayitoğlu, bu futbolcunun cezasının affı konusunda karar çıkmadığını kaydetti.

Bordo-mavili kulübün, bu futbolcu konusunda gelen teklifleri değerlendirmeye alacağı öğrenildi. Sayitoğlu, Antalya kampına henüz gelmeyen Musampa'nın ise bu gece Türkiye'ye geleceğini söyledi.

Tunga
02.01.2007, 20:57
Siyaset içerikli mesajlar konusunda BMN'nin vazifesi olan "UYARMA" görevi önceki sayfalarda tarafımızca yerine getirilmiştir.

Şimdi ceza zamanıdır! Uyarıya rağmen siyasi mesaj yazan arkadaşlar, Bayram Tatili'ni İKİ HAFTA daha uzatacaklardır.

Hepinizin bilgisine...

Ugur Kurucelik
02.01.2007, 20:58
oh valla kacan kacana, gerci daha birsey netlesmedi ama artik ne görsem sasmam.

Şahinoğlu
02.01.2007, 21:12
Kardeşim öncelikle bayramını tebrik ederek hayırlı seneler dilerim.Benim yazımdan sizin anladığınız bu ise size ancak iyi seneler dilerim.Cümle alemin bildiği bir şeyi Adnan Polat söylemiş diye yanlış zannederek gerçekten kaçamazsın.AP ifadesinde gayet açık bir şekilde kiraya verecekleri topçuyu geliştirebilecek ona bilgi birikim katabilecek tecrubeye sahip inandığımız bir teknik direktöre teslim edeceğiz diyor ve ZD'nın bu kriterlere sahip olmadığını gayet net bir şekilde ortaya koyuyor.Eline teslim edilen topçuları bile çıldırtarak en nihayetinde futbolu bırakmalarına sebebiyet verme gibi bir tecrubeyide TS'umuza yaşatan ZD'ı değil TD takıma malzemeci bile yapmayacakları ortada olan kuluplerin onu kıskandıkları gibi bir düşünceye sahip olmadığını sadece espri yapmaya çalıştığını düşünüyorum.
Senin pek beğendiğini anladığım ZD'ın en önemli kariyeri TS'a TD olmaktır ve görüp göreceği en üst seviyede budur.Umarım 2007 yılı TS'umuzu kendi seviyesine ( 2.lig) indirmeden ondan kurtuluş yılımız olur.

Eyvallah kardeşim seninde bayramın mübarek olsun. Ne demek istediğini anladım fakat sırf Ziya Doğan'ı eleştirmek için gsnin genç futbolcularını yetiştirmek için verebileceği antrenörler listesinde adı geçmiyo diyede
Ziya Doğan eleştirilmez eleştiri konusu bile olamaz gs kim adnanpolat kim , benim sana cevabımdan sonra Ziya hayranı ilan etmişin beni bir bjkliye hayran olacak kadar kaybedemem kendimi bunu bilesin, Ziya Doğan'ı eleştiriceksen terazinin öbür tarafına gsyi adnan polatı lütfen koyma eminim sende benim kadar gs ye antipati besliyosundur şüphem yok,ne demek istediğimi anlamışsındır eminim ben senin Ziya'yı eleştirmene değil eleştirirken verdiğin gs örneğine içerledim bunuda Ziya'ya olan kızgınlığından yaptığının farkındayım konuyu uzatmaya gerek yok bende Ziya hocadan memnun değilim saygılar.

Ömer SEVİNÇ
02.01.2007, 21:35
Musampa da futbolu bıraktı herhalde:)

Punisher-61
02.01.2007, 21:50
vay simdide musampa.. kardesim bu kadar futbolcu takima küsüyor..szymek,fatih,musampa...demekki teknik direktörde bi problem var..

hüseyin1975
02.01.2007, 22:00
vay simdide musampa.. kardesim bu kadar futbolcu takima küsüyor..szymek,fatih,musampa...demekki teknik direktörde bi problem var..

Teknik Direktörin her yedek birakdigi Futbolcu kacacaksa isimiz var!
Ziya Hoca ne yapsin? Adamlar zoru görünce kaciyor. Bizde Jeffersonu göndermeye calisiyoruz. Onun yerine kaleci araniyor. Peki o niye kacmiyor??? :ts2:

Hekimoğlu
02.01.2007, 22:07
Trabzon'a 2. şok Musampa'dan
Szymkowiak'ın gönderdiği mektupla sarsılan Trabzonspor'a 2. şok Musampa'dan geldi. Bordo Mavililer şimdi de Hollandalı futbolcudan haber alamıyor.
Ligtv'den Can Karyağdı'nın haberine göre, bugün kampta olması gereken Musampa'nın kulübe bıraktığı iki telefon numarası da cevap vermiyor. Trabzonspor idari sorumlusu Caner Çuvallıoğlu, yaptığı açıklamada şu anda Musampa'dan hiçbir şekilde haber alamadıklarını ama yarını bekleyeceklerini söyledi.
öyle parayı peşin alıp kaçmak yok.paşa paşa gelecek iyide bir ceza ödeyecek.

Erdem Keser
02.01.2007, 22:10
ziya hocanin hic bir sucu yok onun gul gibi hasan ferhat mustafa keceli musa gibi teknik ve yildiz oyunculari var marce musampa syzmek kim ki ya topcu mu onlar ziyanin hic bir sucu yok 7 macta 1 puan almamizada o sebep degil zaten

taraftar61a
02.01.2007, 22:11
iyi de Musampa kactı demediler ki .. zaten sorunlu bir oyuncuydu . ondan dolayı kampa gec gelecektir.

Hekimoğlu
02.01.2007, 22:14
ziyan doğan ellerini ovuşturuyordur şimdi.

Mert67
02.01.2007, 22:20
bu adam hiç trabzona gelmeden satılsın daha iyi.

Özge
02.01.2007, 22:22
bu gece gelmesi bekleniyormuş bakalım ne olacak

Remzi
02.01.2007, 22:22
Emekli takımı gibiyiz maşaalah:(

maçkaloji
02.01.2007, 22:23
Bende olsam bende gelmem kardeşim adam kulubeden çıkmıyoki. Bence musampaya hollandada bi kulube satın alalım maçlara ordan canlı bağlansın. gelmesine gerek yok yani. Ziya hoca nasıl olsa oynatmıyo....

Kobalas61
02.01.2007, 22:33
ne iştir abi ya lige kadar 11 oyuncu kalırsa elimizde ei dir.en azından kadromuzu cıkaralım :D

Mert67
02.01.2007, 22:37
koskoca Trabzon u ne hallere düşürdüler.yazıklar ol sun beee
giden gelmiyo ne biçim iştir ya.adamları futbola küstürüyolar.
ziya ve albayrak yönetimi istifa artık.

Şuayip Aydın
02.01.2007, 22:38
Ayman bitti

Bordo-mavili takım, G.Birliği'nin Türk statüsündeki futbolcusu ile el sıkıştı

Ayman tamam

Mutlu Son Yakın
Szymkowiak'ın kesin olarak dönmeyeceğini açıklamasından sonra transfer harekâtını hızlandıran Trabzonspor, bir süredir görüştüğü G.Birliği'nin Türk statütüsünde oynattığı Ayman ile el sıkıştı. Başkent ekibi ile de büyük ölçüde anlaşan bordo-mavili yöneticiler, sadece ödemeler konusunda küçük pürüzleri gidermeye çalışıyor.

Defans Arayışı
Önümüzdeki günlerde imza Trabzonspor'a imza atması beklenen Ayman, böylece Szymek'in yokluğunda bordo- mavililere ilaç olacak. Öte yandan G.Birliği, Trabzonspor'un ısrarla istediği Risp ile Erkan'ı satmayacağını açıkladı. Bunun üzerine bordo-mavililer defans oyuncusu için başka arayışlara yöneldi.

maçkaloji
02.01.2007, 22:45
Bravo valla tam küçük anadolu takımına döndük artık anadoluyu dolaşan için son durak trabzon. Ayman hiç değilse hüseyinden iyidir bi tesellimiz o bence..

karatasof
02.01.2007, 22:48
ziya hocanin hic bir sucu yok onun gul gibi hasan ferhat mustafa keceli musa gibi teknik ve yildiz oyunculari var marce musampa syzmek kim ki ya topcu mu onlar ziyanin hic bir sucu yok 7 macta 1 puan almamizada o sebep degil zaten
Tabi kardeş ZD hiç kabahati yok.Sen hala bu sitede TS'un bugünkü halinin sorumlusu kimdir anketine verilen cevaplara bakmadan konuşuyorsun heralde.Hala BMN anketinde bu soruya ZD sorumlu diyenlerin oranı sadece % 7 evet evet yanlış okumadın yüzde yedi.Demekki ZD'ı %85 ile TS'un başında görmek isteyen arkadaşlara bir çok arkadaşımız daha katılarak ZD destekçilerinin oranı yüzde 93'e ulaşmıştır.Bu durumda 7 maçta 1 puan kazanan takımın TD'ünde bizim göremediğimiz cevheri görenler var ve bunların sayısı yabana atılacak bir sayı değil.Bu durumda bizim gibilerin ZD'ın kerametini görememek gibi bir kusuru olmalı ve bir kenarda edebiyle oturup seyretmek dışında yapacağımız bir şey yok gibime geliyor.Ne yapalım bu kadar adam yanılıyor olamaz ya......

Emre B.
02.01.2007, 22:50
Kiki'nin haberi dogru mu?

eren_61
02.01.2007, 22:51
Tabi kardeş ZD hiç kabahati yok.Sen hala bu sitede TS'un bugünkü halinin sorumlusu kimdir anketine verilen cevaplara bakmadan konuşuyorsun heralde.Hala BMN anketinde bu soruya ZD sorumlu diyenlerin oranı sadece % 7 evet evet yanlış okumadın yüzde yedi.Demekki ZD'ı %85 ile TS'un başında görmek isteyen arkadaşlara bir çok arkadaşımız daha katılarak ZD destekçilerinin oranı yüzde 93'e ulaşmıştır.Bu durumda 7 maçta 1 puan kazanan takımın TD'ünde bizim göremediğimiz cevheri görenler var ve bunların sayısı yabana atılacak bir sayı değil.Bu durumda bizim gibilerin ZD'ın kerametini görememek gibi bir kusuru olmalı ve bir kenarda edebiyle oturup seyretmek dışında yapacağımız bir şey yok gibime geliyor.Ne yapalım bu kadar adam yanılıyor olamaz ya......

kardeşim bu ZD ı takımın başına getiren kim.lazaroniyi getiren kim.o yüzden o ankette zd o kadar çıkıyo

Erdem Keser
02.01.2007, 22:51
napalim be abi ziya dogan bu o hic hata yapar mi o hep hakli ne yani syzmek kacmissa sorumlusu ziya mi musampa yoksa sorumlusu ziya mi 7 haftada bir puan alip gol atamiyosan sorumlusu ziya mi hala ayni sistemiyle devam edeipte basarisiz olan ziya mi

Mert67
02.01.2007, 22:52
Trabzon çift antrenmanla çalışıyor
Antalya'da kampta bulunan Trabzonspor, ikinci yarı hazırlıklarını günde çift antrenmanla sürdürüyor.

Belek'teki Gloria Golf Otel'in sahasında, Teknik Direktör Ziya Doğan yönetiminde gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 saat süren antrenmanda Bordo-mavili futbolcular, düz koşunun ardından kültür fizik hareketleri yaptı. Bu arada, Bordo-mavililer'de Antalya kampına bugün katılması beklenen Kiki Musampa'nın, yarın kampa katılacağı bildirildi.

Trabzonspor, kamp çalışmalarına yarından itibaren Adora Golf Otel'de devam edecek.
02.01.2007

maçkaloji
02.01.2007, 22:54

karatasof kardeş ordaki ankete ZD %7 suçlu olması Zd nın destekleniyo manasına gelmez. ZD gitsin mi kalsın mı anketi açılırsa bence %80 lerin üstünde gitsin çıkcağına inanıyorum. Ordaki ankette en fazla sorumlu kimdir manasında yönetim çıkmaktadır. çünkü yönetim ZD nı hala bu takımın başında tutarak hata üstüne hata yapmaktadır.

karatasof
02.01.2007, 23:53
napalim be abi ziya dogan bu o hic hata yapar mi o hep hakli ne yani syzmek kacmissa sorumlusu ziya mi musampa yoksa sorumlusu ziya mi 7 haftada bir puan alip gol atamiyosan sorumlusu ziya mi hala ayni sistemiyle devam edeipte basarisiz olan ziya mi
Evet kardeş.Kerameti kendinden menkul sınırsız sorumsuz ZD her yaptığı kabul gören her tespiti tutan bir futbol dehası olup asla ve kat'a yanlışı olmayan kusursuz bir TD'dür.Onun verdiği taktiği anlayamıyorlar ve uygulayamıyorlarsa takımın kötü sonuçlar almasıda doğaldır elbet.Bunda ZD'nin en ufak bir kusuru olamaz.Şimek dediğin adam Polonya Milli takımının orta sahasında oynayabilir ama ZD'nın takımı için hazır değildir bir yarı devre beklemeli ve ikinci yarı hazırlık kampına katılıp ZD'nın devre başında rakiplerinden sakladığı sırları bu kampta öğrenmelidir.Musampa denilen adamı A.Madrit oynatmış olabilir ama ZD onun eksiklerini görmüş ve ancak 87.dkda oyuna girebileceğini keşfetmiştir.Marcelinho Almanya gibi 2.sınıf ülkelerde yılın topçusu seçilebilir yada almanları atlatabilir amma ZD bu kaçın kurrası onun gözünden kaçar mı.O bu adamın iyi bir sol kanat topçusu olduğunu bi bakışta anlamış ve Marce'de bu güne kadar en verimli olduğu bu sol kanatta daha önce neden oynatılmadım diye almanya'da geçirdiği yıllara hayıflanır olmuştur.Kısacası bu adam bir TD'ler Td'üdür ve bizim gibi cahil cühela anlamıyor diye bırakıp gidecek değildir ya.Hem bu adama taraftar inanıyor,yöneticiler inanıyor da sen ben kim oluyoruz ki....

yağız61
02.01.2007, 23:58
Koca kulübün nasıl yönetildiğine mi ağlarsın takımın son durumuna mı?böyle idarecilik böyle kulüp yöneticiliği olur mu? tonyasporu yönetiyorlar.yazıklar olsun.bu kafaylamı biz şampiyonluğa oynayacağız yazıkkkkk.istifa çözüm değilk ama BU BECERİKSİZLERİ GÖRÜNCE KAÇINILMAZ DİYESİM GELİYOR.ADM OLUN YAHU KAN AĞLIYORUZ.UYUMAYYYYYINNNNNNNN TRABZONSPORUN YÖNETİCİLERİSİNİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.

Punisher-61
03.01.2007, 00:00
bu yönetimden sokakta hic birini görmüyorum ya ona üzülüyorum... ama bir gün biri karsima cikar herhalde..ismail YK nasil dayak yediyse onlarda öyle yer

poetricus
03.01.2007, 02:00
Musampadan bir haber var mı?

ileri_libero
03.01.2007, 02:04
Evet kardeş.Kerameti kendinden menkul sınırsız sorumsuz ZD her yaptığı kabul gören her tespiti tutan bir futbol dehası olup asla ve kat'a yanlışı olmayan kusursuz bir TD'dür.Onun verdiği taktiği anlayamıyorlar ve uygulayamıyorlarsa takımın kötü sonuçlar almasıda doğaldır elbet.Bunda ZD'nin en ufak bir kusuru olamaz.Şimek dediğin adam Polonya Milli takımının orta sahasında oynayabilir ama ZD'nın takımı için hazır değildir bir yarı devre beklemeli ve ikinci yarı hazırlık kampına katılıp ZD'nın devre başında rakiplerinden sakladığı sırları bu kampta öğrenmelidir.Musampa denilen adamı A.Madrit oynatmış olabilir ama ZD onun eksiklerini görmüş ve ancak 87.dkda oyuna girebileceğini keşfetmiştir.Marcelinho Almanya gibi 2.sınıf ülkelerde yılın topçusu seçilebilir yada almanları atlatabilir amma ZD bu kaçın kurrası onun gözünden kaçar mı.O bu adamın iyi bir sol kanat topçusu olduğunu bi bakışta anlamış ve Marce'de bu güne kadar en verimli olduğu bu sol kanatta daha önce neden oynatılmadım diye almanya'da geçirdiği yıllara hayıflanır olmuştur.Kısacası bu adam bir TD'ler Td'üdür ve bizim gibi cahil cühela anlamıyor diye bırakıp gidecek değildir ya.Hem bu adama taraftar inanıyor,yöneticiler inanıyor da sen ben kim oluyoruz ki....

güzel bir yazı, tebrik ederim.

Özge
03.01.2007, 02:12
Musampadan bir haber var mı?
Musampa rötarlı geliyor !..

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da günde çift antrenmanla sürdürüren Trabzonspor'da, Antalya kampına bugün katılması beklenen Kiki Musampa'nın, yarın kampa katılacağı bildirildi.

Gazetecilerin Musampa ve Polonyalı Szymkowiak ile ilgili sorularını da yanıtlayan Çuvalcıoğlu, şunları kaydetti:
''Musampa tatil için ülkesine gitmişti. Bir süre kendisine ulaşamadık. Telefonları kapalıydı. Yakınlarına ulaşabildik. Musampa'nın yarın kampa katılmasını bekliyoruz. Szymkowiak ile ilgili olarak da yönetimimiz konuyu değerlendiriyor. Bu futbolcu için de gerekli girişimler yapılacak.''

Bahtiyar
03.01.2007, 09:07
Trabzonspor, Fransa'dan golcü getiriyor

Bordo-mavili yönetim, Fransız Sochaux takımının golcü oyuncusu Mevlüt Erdinç için istenen 400 bin doları düşürmeye çalışıyor.

Sıra Mevlüt'te

Bordo-mavili yönetim, Sochaux'nun golcüsü Mevlüt Erdinç'e talip oldu Fransız takımı, futbolcusu için 400 bin dolar istedi. Pazarlıklar sürüyor.

Trabzonspor dört koldan transfer harekâtını sürdürüyor. Gençlerbirliği'nden Ayman'ın işini bitiren bordo-mavili kulüp, bu kez de Fransa'da gurbetçi atağına kalktı. Sochaux'da forma giyen forvet oyuncusu Mevlüt Erdinç ile temasa geçen Trabzonspor, Fransız kulübüyle pazarlıklarını sürdürüyor. Bordo-mavili http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
yöneticiler, 400 bin dolalrık bonserviste indirim sağlarlarsa transfer bitecek.

M. AKİF'TE SON VİRAJ
Trabzon yönetimi, uzun zamandır peşinde olduğu Eskişehirsporlu M. Akif'in transferinde sona yaklaştı. 1 milyon dolar fiyat biçilen bu oyuncu için indirim isteyen bordomavililer, olumsuz yanıt alırsa rotayı Altaylı Eren'e çevirecek. İzmir ekibinde forma giyen genç oyuncu, performansıyla birçok kulübün listesinde. Trabzonspor önümüzdeki günlerde iki oyuncudan birisine imza attıracak.
Yılmaz ŞENOL
fotomaç

Bahtiyar
03.01.2007, 09:13
Kiki Kzito Musampa... Ajax’ın Şampiyonlar Ligi’ni kazanan kadrosunda yer aldı. Bordeaux, Malaga, Atletico Madrid ve Manchester City gibi önde gelen takımlarda forma giydi. Transferi tam bir muammaydı. Gitti denilirken, geri döndü ve imzayı attı. Başkan Nuri Albayrak’ın taraftara vaadettiği iki dünya yıldızından biri olarak Türkiye’ye geldi. Şu ana kadar bekleneni veremedi. İçi biraz buruk olsa da ligin ikinci yarısına umutlu bakıyor. ‘Cool’ tavrıyla dikkat çeken Kongo asıllı Hollandalı yıldız da konuşmak için Türk spor basınının lideri FANATİK’i tercih etti. 29 yaşındaki oyuncu Trabzonspor’daki krizden Türk futboluna kadar ilginç tespitler yaptı. Ve söz Amsterdam’da buluştuğumuz Musampa’da...

“Başta Trabzon’a ve takıma adaptasyon sorunu çektim. Bu bir gerçek. Ama futbol dünyanın her yerinde futboldur. Bu oyunun dili bir. Temel prensipleri yerine getirdiğiniz zaman sahaya çıkıp oynarsınız. Trabzonspor kadrosunda çok kaliteli oyuncular bulunuyor. Marcelinho, Gökdeniz ve Yattara gibi oyunculara her ekip sahip olmak ister. Ancak tek tek büyük oyuncular bir anlam ifade etmiyor. Önemli olan takım olmak. İlk yarıda biz bunu başaramadık. En önemli eksiğimiz buydu bence...

‘Seyirci baskısını hissetmem’
Ligde şu anki konumumuz itibariyle şampiyonluk ve derece yapmak çok zor. Sezon sonunda ligde nerede olacağımız bilemem, bunu bir tek Allah bilir. Ancak biz mücadelemizi edip, sonuna kadar savaşacağız. Gelecek sezon Avrupa Kupaları’na katılmak için Türkiye Kupası’nı kazanmak daha realistik bir hedef olur. Trabzonspor seyircisinin agresif olması takıma olan tutkularından ileri geliyor. Ama ben seyirciden olumlu ya da olumsuz pek etkilenmem. Sahada baskıyı hisseden oyuncu tipi değilimdir.

‘Süper Lig’de herkes herkesi yenebilir’
Teknik direktör Ziya Doğan ile aramızda bir problem bulunmuyor. Sonuçta takımımızın başındaki en yetkili kişi. Biz onun bize verdiği görevleri yerine getirip, ne diyorsa yapmak zorundayız. Sahada işimi yaparım, çünkü iyi bir profesyonelim. Türkiye Süper Ligi umduğumdan daha zorlu çıktı. Çok yarışmacı bir yapısı var. Ligde şampiyonlukları bulunan iyi bir maziye sahip takımlar belli ama şu anda herkes herkesi yenebilir.

‘Farklı olduğum için dikkat çekiyorum’
Doğruyu söylemek gerekirse Trabzon şehri hakkımda pek bir fikrim yok. Antrenman dışındaki boş zamanlarımı genelllikle dinlenerek, geçiriyorum. Gezmeye pek fırsatım olmuyor. İzmir çok güzel bir şehir, orası hoşuma gitmişti. Trabzon’da insanlar sıcakkanlı. Sokakta sizi görünce tanımasalar bile şöyle durup, bir bakıyorlar. Çünkü giyimimiz, kuşamımız ve ten rengimiz ile farklıyız.

‘Trabzonspor bu zor zamanları aşacaktır’
Takımda arkadaşlarım ile ilişkilerim çok iyi. Yattara, Szymek, Stefanov ve Enis ile çok iyi anlaşıyorum. Bana göre Gökdeniz, Türkiye’deki en büyük yetenek. Stefanov da birkaç yıl içinde Avrupa’nın en önemli savunma oyuncuları arasına girecek.
Ligin en iyi takımı şu anda Fenerbahçe. Zaten lider olmaları da bu durumun en önemli göstergesi. Kadroları çok kuvvetli. Şampiyonluğun şu an itibariyle en büyük favorisi Fenerbahçe. Son olarak taraftarlara şu mesajı vermek istiyorum: Daha önce görev aldığım başka takımlarda da buna benzer zor zamanlar geçirdim. Tünelin ucunda ışık görünüyor. Trabzonspor bu krizi aşacak potansiyele sahip. Bizi desteklemeye devam etsinler”

Röportaj: Kaan BORA

http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif
fanatik

EmrahYalçınalp
03.01.2007, 09:35
http://www.ekolay.net/fanatik/images1/futbol/trabzon/bayramm120.jpg
Fanatik'e çıkmışız ama "net"imizi yemişler :)

champions
03.01.2007, 09:43
serhat akın fanatikteki röportajında türkiyeyi düşünmediğini söylemiş o zaman eller ibrahim akın takasını düşünsek iyi olur bu arada sochaux takımından mevlütle ilgili çıkan inşaallah doğrudur bu sezon gençlere de normalden fazla şans vermeliyiz

http://www.milliyet.com.tr/2007/01/03/spor/resim/spo04.jpg buda milliyetden bunun neti de var

Remzi
03.01.2007, 11:05
"Kesinlikle bölünmedik"http://www.superspor.com/images/1/29/656_B_NuriAlbayrak002.jpg

Trabzonspor Başkanı, "Sağda solda bazı sesler çıkıyor. Bunlar önemli değil. Biz olumlu eleştirileri alıyoruz. Kesinlikle bölünmedik" dedi.

Trabzonspor’da düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan kulüp başkanı Nuri Albayrak, camianın her zaman birlik içinde olduğunu belirtti, "Kesinlikle bölünmedik" dedi.

Takımın eksiklerini gidermek için çaba harcadıklarını vurgulayan Nuri Albayrak, "İkinci yarı daha çok koşan, daha çok çalışan, başarılı bir Trabzonspor izlettirmek istiyoruz. İlk olarak kupa maçına çıkacağız. Bu maçtan başarıyla ayrılıp tur atlamak istiyoruz. Tüm camia olarak azimle mücadele edeceğiz.

İlgiden memnunuz

Trabzonspor, her zaman birlik içindedir. Sağda solda bazı sesler çıkıyor. Bunlar önemli değil. Biz olumlu eleştirileri alıyoruz. Kesinlikle bölünmedik. Bize karşı gösterilen ilgiden memnunuz. Trabzonspor olarak herkesi kucaklıyoruz. Transfer sezonu başladı. Szymkowiak’la ilgili olarak avukatı kanalıyla bir yazı geldi. Onunla ilgili konu bayramdan sonra hafta içinde netleşecek."

Yakışanı yaptık

Kulüpler Birliği’nde yaşanan son tartışmaları da değerlendiren Nuri Albayrak, bu konuda şöyle dedi: "Şu ana kadar Trabzonspor’a yakışanı yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Kulüpler Birliği toplantısından çıkan sonuçlar nihai değil. Sürekli değişkenlik sergiliyor." 03.01.2007

Kaynak : Hürriyet
bu kadar mı olur be daha ne kaldı bölünecek takımdan kaçan kaçana.Tek ziyayı yollasan yetecek.Bi züya yüzünden takımda oyuncu kalmadı

A.T.R
03.01.2007, 11:20
hehe Burçak da çıkmış resimde gerçi diger arkadaşlar da var ama ben onları tanımadığım için safi burçak dedim kimse alınmasın. Medyatik oldunuz leeen :)

hayat61
03.01.2007, 12:23
TRABZON'DA HEDEF DEVLER LİGİ..

Trabzonspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu, Kurban Bayramı ve yeni yıl dolayısıyla transfer çalışmalarını askıya aldıklarını belirtirken tatil sonrası transfer çalışmalarına hız vereceklerini bildirdi. Sayitoğlu, ligin 2. yarısında hedeflerinin Şampiyonlar Ligi'ne katılmak olduğunu da söyledi.

3 Ocak 2007

Ara dönemde transfer yapmanın zorluğuna dikkat çeken Sayitoğlu, bu nedenle somut gelişmelerin ortaya çıkması için henüz erken olduğunu söyledi. Maliyetin büyük olmaması şartıyla takas yöntemiyle transfer yapmaya çalışacaklarını anlatan Sayitoğlu, şöyle konuştu: "Bütün kulüpler kadrolarını güçlendirmek için transfer yapmaya çalışıyor. Ara transfer döneminde iyi futbolcu almak kolay bir şey değil. Çünkü rakiplerinizin durumu belli. Güç kaybetmek gibi bir lüksleri yok. Herkes güçlenmek için transfer yapmaya çalışıyor. Biz de o anlamda öncelikli ihtiyacımız olan futbolcuyu takas yolu ile almaya çalışacağız."

Trabzonspor'un sezona başlarken lig şampiyonluğu, Fortis Türkiye Kupası ve UEFA Kupası olmak üzere 3 hedefle yola çıktığını hatırlatan Sayitoğlu, sözlerine şöyle devam etti: "İlk olarak UEFA Kupası'ndan elendik. Ligde puan anlamında şampiyon olabiliriz ama aradaki puan farkına baktığımız zaman bunun kolay yakalanacak bir durum olmadığını görüyoruz. Şampiyonlar Ligi'ne katılma şansımız halen var. Bunu da sonuna kadar kovalayacağız. Fortis Türkiye Kupası'nda iddiamız da devam ediyor. Fortis Türkiye Kupası'nı alarak UEFA Kupası'na katılma hakkını elde edersek yine de hedeflerimizden birini yakalamış olarak sezonu tamamlarız diye düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için de sonuna kadar mücadelemiz sürecek. Bu anlamda teknik heyete ve sporcu kadromuza güveniyoruz. Bizim için en kötü hedef 3 veya 4.'lük olarak görünüyor"

"2006 yılının Trabzonspor için iyi bir yıl olduğunu söylemek mümkün değil" diyen Sayitoğlu, bunun takımın ligdeki konumuna bakıldığında rahatlıkla görülebileceğini söyledi. Bu kadronun çok daha güzel şeyler yapabileceğini anlatan Sayitoğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Güven tazeleme anlamında çalışmaları tekrar yaptık. Güven bunalımını ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. İkinci yarının başlangıç tarihinin bir hafta ileriye kaydırılması nedeni ile Antalya'da kamp süresini 5 Ocak'tan 13 Ocak'a uzattık. Arada 8 günlük bir süre var. Bu sürede sporcu kadrosu ile teknik ekip ve yönetim kurulu arasında özgüven kaybını tekrar sağlamaya çalışacağız. İnşallah onu sağlayıp 2. yarıya çok daha iyi başlayacağız. Olabilecek en iyi dereceyi yakalamaya çalışacağız."

Kulübe mektup göndererek futbolu bıraktığını açıklayan Polonyalı oyuncu Szymkowiak ile henüz görüşmediklerini anlatan Sayitoğlu, Szymkowiak'ın Trabzonspor Kulübü'ne yazdığı yazıyı Polonya Futbol Federasyonu'na da göndermesi durumunda bu futbolcunun durumunun netlik kazanacağını söyledi. Asbaşkan Sayitoğlu, Szymkowiak'ı ikna etmek için bazı girişimlerde bulunduklarını, ancak kendisinden henüz bir cevap alamadıklarını sözlerine ekledi.

sbay
03.01.2007, 12:30
AYMAN'A KARŞI UMUT!
İlhan Cavcav, Risp ve Ayman için 2.5 milyon Euro istedi.Trabzonspor bu rakamı yüksek bulunca takas teklif etti. Cavcav, bu teklife “ Umut Bulut ve Ferhat’ı”getirin cevabını verdi...

GÖRÜŞMELER TIKANDI

Ara transferi dikkatli yapmaya çalışan Trabzonspor da G.Birliği ile yapılan pazarlıklar tıkanma noktasına kadar geldi.Ankara ekibinden,Risp,Ayman ve Erkan’ı isteyen bordo-mavili takıma Risp ve Ayman için 2.5 milyon Euro fiyat biçildi.Erkan gündeme gelmeden takas formülü öne sürüldü.Bütün bu gelişmeler dün Trabzon da yapılan kritik yönetim kurulu toplantısında gündeme damgasını vurdu.

CAVCAV UMUT’U İSTEDİ

Trabzonspor başkanı Nuri Albayrak ve başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu nun yürüttüğü transfer görüşmesinde takas formülü öne sürüldü.Ancak İlhan Cavcav bu kez sadece Ayman’a karşılık Umut Bulut’u talep etti.Görüşmeler bununla da bitmedi.İlhan Cavcav takas ta ikinci isteğini bordo-mavili takıma iletti. “Risp ve Ayman’a karşı Umut Bulut ve Ferhat’ı isterim.”Bunun üzerine görüşmeler tıkandı ve iki kulüp Cuma günü yeniden görüşme kararı aldı.
taka

Remzi
03.01.2007, 12:32
cavcav da takımı isteseydi bari.Bi ayman umut+ferhat oldu başka arzun

atlantis
03.01.2007, 12:33
Lafla peynir gemisi yürümez.
neyinize güveneyim

sbay
03.01.2007, 12:42
Beşiktaş Szymkowiak'a talip oldu

Siyah-beyazlı ekip, sürpriz bir hamleyle Trabzon'un Polonyalı yıldızının peşine düştü. Bordo-mavili yönetim, Szymkowiak'a karşılık Beşiktaş'tan Ali Güneş ve 700 bin dolar talep etti. Kartal "Para olmasın, futbolcu takasıyla işi bitirelim" deyince Trabzon, Ali Güneş ve İbrahim Akın'ı istedi. Son karar Tigana'nın.

Szymkowiak takası

Trabzonspor'un Ali Güneş artı 1 trilyon önerisi kabul görmedi. Son teklif Ali Güneş artı İbrahim Akın.

Para Olmamalı
Beşiktaş, Szymkowiak için bordo-mavililere teklifte bulundu. Trabzon'da futbol oynamak istemediğini açıklayan Polonyalı yıldıza talip olan siyah-beyazlılardan, bu oyuncu karşılığında Ali Güneş+700 bin dolar (1 trilyon lira) istendi. Ancak Karadeniz temsilcisinin bu önerisine, "Para olmasın, futbolcu takasıyla işi bitirelim"
yanıtı verildi. Trabzonspor bu kez iki oyuncu istedi.

Son Söz Hocada
Bordo-mavili yetkililer, Szymkowiak'ı isteyen Beşiktaş'a, "Ali Güneş ile birlikte İbrahim Akın'ı da verirseniz, transfer biter" önerisini getirdi. Beşiktaş'ın da bu teklife sıcak baktığı ve "Önce Tigana ile görüşmeliyiz" dediği ifade edildi. Fransız hoca, ilk yarı fazla şans vermediği İbrahim Akın'ı gönderirse, transferin bitmesinin an meselesi olduğu belirtildi.
fotomac

A.T.R
03.01.2007, 12:47
Beşiktaş Szymkowiak'a talip oldu

Siyah-beyazlı ekip, sürpriz bir hamleyle Trabzon'un Polonyalı yıldızının peşine düştü. Bordo-mavili yönetim, Szymkowiak'a karşılık Beşiktaş'tan Ali Güneş ve 700 bin dolar talep etti. Kartal "Para olmasın, futbolcu takasıyla işi bitirelim" deyince Trabzon, Ali Güneş ve İbrahim Akın'ı istedi. Son karar Tigana'nın.

Szymkowiak takası

Trabzonspor'un Ali Güneş artı 1 trilyon önerisi kabul görmedi. Son teklif Ali Güneş artı İbrahim Akın.

Para Olmamalı
Beşiktaş, Szymkowiak için bordo-mavililere teklifte bulundu. Trabzon'da futbol oynamak istemediğini açıklayan Polonyalı yıldıza talip olan siyah-beyazlılardan, bu oyuncu karşılığında Ali Güneş+700 bin dolar (1 trilyon lira) istendi. Ancak Karadeniz temsilcisinin bu önerisine, "Para olmasın, futbolcu takasıyla işi bitirelim"
yanıtı verildi. Trabzonspor bu kez iki oyuncu istedi.

Son Söz Hocada
Bordo-mavili yetkililer, Szymkowiak'ı isteyen Beşiktaş'a, "Ali Güneş ile birlikte İbrahim Akın'ı da verirseniz, transfer biter" önerisini getirdi. Beşiktaş'ın da bu teklife sıcak baktığı ve "Önce Tigana ile görüşmeliyiz" dediği ifade edildi. Fransız hoca, ilk yarı fazla şans vermediği İbrahim Akın'ı gönderirse, transferin bitmesinin an meselesi olduğu belirtildi.
fotomac

Hani bir şarkı vardı nakaratı şöyleydi:

Yalaaaaaann ( burada sesi dalgalandırıyorsunuz) yalaaaan !!
Bu heriflerin verdiği hiç bir haber mümkün degil dogru değildir :)
Yakında yine Fatih Tekke Fenerde haberine başlarlar :D

Ertan 51
03.01.2007, 12:53
bence ibrahim akın ara transferde yönetimin bahsettiği isimlerin içinde bize umut olabilecek tek isim .zira diğer isimleri şöyle bi düşünün komediydi.ali güneş olayıda o komedinin bir parçası ama szymek vakasını çözmek açısından değerlendirilebilir.eğer çok akıllı bir yönetim olsa ara transferde en avantajlı kulup biz olmamız lazım eller ve szymek iyi kullanılsada takıma direk katkı yapacak 3 topçu alsan bak neler olur ama hani bunu başarabilecek insanlar.

Adem CAKIR
03.01.2007, 12:56

tek kelime ile "Süpersin"

Onur
03.01.2007, 13:00
balon bu haberler adamlarda delgado ve rico var szymek i napsınlar... ahh szymek ah...

gerçekefsane
03.01.2007, 13:05
balon bu haberler adamlarda delgado ve rico var szymek i napsınlar... ahh szymek ah...

klebersonun yerine :)

MahmutHSO
03.01.2007, 13:09
tek kelime ile "Süpersin"

Alkışşşş...

MahmutHSO
03.01.2007, 13:10

Buna alkış pardon

Faik Yılmaz
03.01.2007, 13:16
milliyet ve günebakış gazaetelerinde haberlerimiz vardı...

milliyet rersmin bı kısmını yer darlığından çıkarmamış şükrü ve ben bu operasyonun kurbanı oolduk.....

ama reklam açısından çok güzel bi organizasyon oldu...

Ali Özcan
03.01.2007, 13:19
Ben artık şu tarz haberler okumak istiyorum Son Dakika başlığında...

"Risp imzaladı"
"İbrahim Akın Trabzon'da"
"Trabzonspor Ayman dan vazgeçti"
"Martinezle sözleşme imzalandı"
"Eller-Serhat takası gerçekleşti"
"Ziya Doğan istifa etti"

gibi...

Bu tür haberler olmalı burada...

Mert67
03.01.2007, 13:22

"Risp imzaladı"
"Ziya Doğan istifa etti"

gibi...

bunların olması için albayrak yönetiminin gitmesi lazım.

h@msi61
03.01.2007, 13:25

"Risp imzaladı"
"Ziya Doğan istifa etti"

gibi...

bunların olması için kırmızı kar yağması, ineklerin uçması lazım....

maçkaloji
03.01.2007, 13:26
Cavcav bunamış artık bıraksın gitsin. Ayman ve risp için umutu istiyo başka arzun varmı cavcav.....

Abdallı61
Fanatik'e çıkmışız ama "net"imizi yemişler :)

sizin gibi taraftarlar olduğu sürece artık 5. lig bile fazla bize :mad: çok sevdiğiniz böyük başkanla hasret giderebildinizmi bari

sbay
TEŞEKKÜRLER ALBAYRAK

Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi İbrahim Usta, Albayrak’a desteklerinden dolayı teşekkür etti...

Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi İbrahim Usta Federasyona olan esteklerinden dolayı başkan Albayrak ve yönetimine dünkü bayramlaşmada teşekkür etti. Albayrak, Futbol Federasyonu ile ilgili yaşanan gelişmelerde, Trabzonspor olarak bugüne kadar kendilerine yakışanı yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Şuayip Aydın
03.01.2007, 13:42
gecen gun albayrakla bmn uyeleri bayramlaştı haber zaman

Faik Yılmaz
03.01.2007, 13:44
gecen gun albayrakla bmn uyeleri bayramlaştı haber zaman

resimde varmı arkadaşım.......

her ne kadar kendisini sevmesekte bulunduğu makama saygımız sonsuzdur ondan dolayı bayramlaşıcaz tabi...

Tunga
03.01.2007, 13:51
@ Abdallı61

1- Bayram kavramının ne olduğu hakkında bir bilgin var mı? Kurban ya da Şeker Bayramını özellikli kılan nedir? Nedir bayramların amacı?

2- Kişilere değilse bile, kurumlara ve makamlara saygı nedir diye bir fikrin var mı?

3- Nezaket diye bir sıfatın ne olduğu hakkında bilgin var mı? Beraber olduğun insanlara yakıştırmak istediğin etiketin, bu insanlara ne hissettirdiği hakkında fikrin?

antagonist
03.01.2007, 13:54
sizin gibi taraftarlar olduğu sürece artık 5. lig bile fazla bize :mad: çok sevdiğiniz böyük başkanla hasret giderebildinizmi bari

İşte özlediğimiz(!) taraftar profili...:mad: :mad:

Punisher-61
03.01.2007, 13:55
bilmem duydunuz mu
HEDEF DEVLER LIGI... yönetimin xxxxxx oldugu belliydi zaten ama bu aciklama ile altini cizdiler

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Miraç Atalay Çiftçi
03.01.2007, 13:59
İbretle izliyorum arkadaşlar sizi.Bu kadar yıkıcı ve zedeleyici yorumlar sizlere yakısmıyor...

Faik Yılmaz
03.01.2007, 13:59
Bmn Trabzon üyelerinden ve dünkü bayramlaşmaya katılan birisi olarak Abdallı arkadaşın sözlerini hayretle karşıladım....

- Nuri Albayrağın şu anki makamı Trabzonbsporumuzun en yüksek mevkiiidir. kendisini bende sevmem gitse arkasından en çok sevinenlerden birisiyim ama bu onunla bayramlaşmamı engellemez.." kol kırılır yen içinde kalır " diye bi laf vardır.....

- biz dün Nuri Albayrakla değil Trabzonsporumuzun Başkanı ile bayramlaştık. ayrıca çok değerli klübe emeği olan insanlarlada konuşma fırsatı bulduk. bunun neresi kötü anlamadım....

hayat61
03.01.2007, 14:01
"TRABZON'UN DURUMU ÜZÜNTÜ VERİCİ"

Güney Kore'nin FC Seoul takımıyla anlaşan ve cuma günü yeni takımıyla çalışmalara başlamak üzere hazırlanan Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şenol Güneş, yeni görevini ve futboldaki gelişmeleri değerlendirdiği basın toplantısında, Trabzonspor'un durumunun üzüntü verici olduğunu belirtti.

3 Ocak 2007,

Yeni bir misyona soyunduğunun altını çizen Şenol Güneş, Güney Kore'yi tercih etmesinin sebeplerini anlatırken, Trabzonspor hakkında da açıklamalarda bulundu.

Güneş: "Batıdaki futbol anlayışına henüz uyum sağlayamadık. Bizim de eksikliğimiz var. Uzakdoğu futbolda yeni bir dünya. Batıda ticari boyut üst seviyeye çıktı. Ama batıda olan doymuşluk da en üst seviyeye ulaştı. Uzakdoğu' nun bu konuda yeni bir dönem olacağını düşünüyorum. Ekonominin yanında futbola açlık da çok fazla. Futbolda yenilik yapma adına uğraşları var. Öğrenmek istiyorlar. Onlara biraz katkı yapmayı düşünürken kurumsal kimliklerini de görme olanağı bulacağız. Şu anda 1967'de futbola ve 1987'de antrenörlüğe başladığım andaki heyecanın aynısını duyuyorum. Milli takımdan ayrıldıktan sonra Türkiye'de çalışma olanağını zor görüyordum. Ama çok şey borçlu olduğum Trabzonspor'u geri çeviremedim. Fakat bu süreçten hem ben, hem de takım yara alınca ayrılmak zorunda kaldık. Seoul genç bir takım. Kore'deki ilk üç takımdan biri. Lee Yong var orda. Yeni bir döneme başlayacağım. Nelerin beni beklediğini bilmiyorum. Amacım oradaki futbola katkı yapmak. Profesyonel anlamda çalışmayı seviyorlar ama teknik ve taktik olarak eksiklikler var. Beceri olarak onlara futbol bilgimizle bir şey katabilirsek çok şeyi öne geçirmiş olabiliriz" şeklinde konuştu.

GÜZELLİK ÖN PLANDA
Güneş, Kore'de futbolun güzelliğini sahada görmek istediklerini belirterek, "Bizde saha sonucu ön planda. Orada güzel futbol daha ön planda. Bu da benim işim. Çalıştırdığım takımlarda güzel futbol oynattığımı düşünüyorum. Ben hala o futbolun oynandığını göremiyorum. 2007'de 40. yılımı kutluyorum. Güney Kore' ye 200 milyon dolar ihraç ürünü gönderirken, 3 milyar dolara yakın ürün alıyoruz. Bizim aleyhimize işliyor. Ürünlerimizi satma şansı bulabiliriz, turizmi kullanabiliriz. Tanıtım için benim de oraya gitmem yararlı olur" dedi.

TRABZONSPOR DURUMU ÜZÜNTÜ VERİCİ
Şenol Güneş, geriye dönük yaptığı hiçbir şeyden rahatsız olmadığını ifade ederek, "Bugün Trabzonspor' un geldiği nokta üzüntü vericidir. Sonuç olarak başarısız görülüyor. Ama Trabzon' un camia olarak büyüklüğünü ve başarılarını biliyorum. Bu noktada bir deneyimi var. Hataları ve sıkıntıları da var. Bu hatalar herkesin başına gelebilir. Ama önemli olan bu başarısızlıkların nasıl değiştirilebileceğini araştırmaktır. Bu Trabzonspor'un sahiplerine düşen bir görevdir. Teknik heyet ve yönetimi incitmeden onlara yön vermek lazım. Bir hata yapıyoruz. Hocalar, gelen yönetimlere saygısızlık olmasın diye uzak durarak, onların belki de hata yapmasına neden olduk. Yönetimin karar payı 40 - 60 arasında olmalı. Aksi halde sürekli borç yapan ve borcu ortadan kaldırmak isteyen takımlar ve oyuncular gelir. Bu kadronun ve bu takımın da ilk 5' e gireceğini düşünüyorum. Ama öylesine yanlışlar ve sıkıntılar olmuş ki onlar hala çözüme kavuşmadı. Eğer o hatalar olmasa bugün ilk 5'te olurdu. Büyük paralar harcayarak yapacağı transferler Trabzonspor'u şampiyon yapmaz, dibe götürür" dedi.

TRABZONSPOR ANAYASASI
Şenol Güneş, yönetimde bölünmeler olduğunu ve sen - ben kavgasının fazlalaştığını vurgulayarak, "Ama çözüm tarafına geldiğimizde bir araya gelemiyoruz. Trabzonspor sadece bugünkü yönetime bırakılmamalı. Bugüne kadar bir çoğunu tanımıyorduk. Trabzonspor Anayasası ortaya çıkmalı. Ortaya çıkacak fikirlerden sonra ben de yönetici olarak gelsem, nasıl bir bütçeyle çalışacağım nasıl oyuncu alacağım belli olmalı. Bunlar kesinlikle kağıt üzerine olmalı. Aksi halde herkesin elinde başka yere gidiyor Trabzonspor. Biz maddiyatı tutacağız ama onları asıl tutacak değerler, Trabzonspor' un değerleri olmalıdır. Trabzonspor, yeni bir Trabzonspor olgusunu ortaya koyarak yarışa girmeli. Bugünkü antrenörler Trabzonspor' u kurtaramaz. Bunu Ziya Doğan için söylemiyorum. Ben de olsam aynı şey olur. Bu yönetimin hataları var, eksikleri var. Ama onların da sorunları var. İyi yapmaya çalışırken yanlış yollara gidebilirler. İyi transfer için fazla para harcarken yanlış yollara girilebilir. Ben ayrıldıktan sonra iyiye gidildiğini görmedim. Ayrılığın bana yararı yoktu. Takıma yararı olacağını düşündüm ama olmadı. Saha sonuçları değil, ilkelerin değişmesi lazım. İlke ve prensipler ortaya konacak. Bunlar antrenör, yönetim,oyuncu ve taraftar için olmalı. Tesislere gittiğimde jandarma koruyorsa orayı, kapatırım o kulübü. Kendi başarılarımız kulübün üstüne çıkmamalı. Takım büyümüyor ama antrenör, ama yönetici ama sporcu büyümeye çalışıyor" dedi.

BAŞARI VE BAŞARISIZLIK YÖNETİMİN
FC Seoul Teknik Direktörü Şenol Güneş, başarı ve başarısızlığın yönetimlerin olduğunu ifade ederek, "Bugün Türkiye' nin sorunu UEFA ve FIFA kriterlerine kulüplerin uymamasıdır. Hala eski patron zihniyetiyle yönetiliyor kulüpler. Seçim kazanabilirsiniz, bu başarıdır. Ama asıl başarı kulübü yönetmektir. Bir antrenör alıp da yönetim onu suçluyorsa onun orada yeri yok. Eğer medya mensubuna antrenörünüzü suçluyorsanız, kendi başarısızlığınıza kılıf arıyorsunuz demektir. Siz görev verdiğiniz kişiden şikayetçi olamazsınız. Bu sadece bizim yönetimin değil, Türkiye' nin sorunu. Yöneticiler düşünce üretmiyor, uygulama yapıyor. İşi bilen adama fikir verilir. Yöneticiler bu işi bilmeli, aklı selim olmalı" dedi. Güneş, bugüne kadar hiçbir şekilde siyaset düşünmediğini, bunun zaman zaman gündeme getirilmesinin de hem kendine hem de Trabzonspor' a zarar verdiğini vurgulayarak, "Siyasi bir partiye tabi olmadım olmam da. Benim duruşum var ve kimse beni etki altına alamaz. Benim kimseye bir borcum yoktur. Hiçbir parti beni alet etmesin bu işlere. Ama doğru yapan bir parti olursa dışarıdan da destek olurum" diye konuştu. Futbol Federasyonu üzerindeki son tartışmaları da değerlendiren Şenol Güneş, "Seçim yönetimle ilgili, takımla değil. Takımda işleyiş devam ediyor. Seçimin neden yapılmak istendiğine bakmak lazım. O anlatılamadı tam olarak. Seçime gerek kalmadan bahsedilen olumsuz şeylerin halledilebilmesi lazım. Yönetimin gitmesi istenen sebep meşru bir şey değilse ortaya konulmalıdır. Bizden saklanmamalı. Şüphelerle, güvensizlikle yaşayamayız. Seçimle gelen seçimle gitmelidir. Güvenmeyen bu yönetime neden güvenmediğini ortaya koymalıdır. Sahadaki mücadelenin devam edeceğini düşünüyorum. Gelişmeler Fatih Terim' i de, takımı da etkilemez bence" dedi.

KADINLAR GİBİ DEDİKODU YAPTILAR
Trabzonspor'daki son döneminde özellikle Futbol AŞ'nin başına geçmemesi ve kararsızlıkla suçlanan Şenol Güneş, bu konularda sürekli arkasından konuşulduğunu ifade ederek, "Sokaktaki kadınlar gibi yaptıkları dedikodular var. Dertleri varsa gelsinler bana söylesinler. Yüzüme söylesinler. Antrenörlük bilmemeden, disiplinsizliğimden, kararsızlığımdan dem vurdular.Ben böyle biri değilim. Ben üstlerine gitsem, konuşsam, sokağa bile çıkamazlar. Zurawski' nin transferinde kararsız kaldığımı söylediler. Hepsinin yüzü orada. Zurawski'ye 3.5 milyon Euro vermeye hazırlardı madem, niye daha ucuz fiyata Halil'i almadılar. Dedikodu ile, sokakta konuşarak sorunları çözemezsiniz ve toplumu kandıramazsınız" ifadesini kullandı.

Güneş, Türkiye'ye döndüğünde bulunduğundan daha üst bir konumda çalışmayı arzuladığını da vurgulayarak, "Trabzonspor olur mu olmaz mı bilemem. Trabzonspor benim kulübüm, ben Trabzonspor'um. Gel dediler geldim, git dediler gittim" şeklinde konuştu.

Güneş, Cuma günü Seul'e gideceğini, takımıyla Kore'de bir hazırlık kampı yaptıktan sonra 29 Ocak'ta Antalya'ya gelerek 20 günlük bir hazırlık kampı daha yapacaklarını ifade etti.

antagonist
03.01.2007, 14:07
Şenol Güneş:"Trabzonspor benim kulübüm, ben Trabzonspor'um. Gel dediler geldim, git dediler gittim" şeklinde konuştu.

İşte seni bu yüzden seviyordum...:tsmeşale:

Şuayip Aydın
03.01.2007, 14:15
resimde varmı arkadaşım.......

her ne kadar kendisini sevmesekte bulunduğu makama saygımız sonsuzdur ondan dolayı bayramlaşıcaz tabi...
var abi bizim eve hergun zaman gastesi geliondan gordum ve yazdım abi

bordoylamavi
03.01.2007, 14:37
Trabzonspor'da bu kez Musampa krizi

İKİNCİ yarı hazırlıklarını Antalya Belek'te sürdüren Trabzonspor'da Polonyalı Szymkowiak'ın Türkiye'ye dönmeyeceğini bildirmesinin ardından bu kez de Musampa krizi yaşanmaya başlandı. 2 Ocak'ta Antalya kampına katılması gereken Musampa'nın telefonlarına da ulaşılamadığı bildirildi.
Belek Gloria Golf Otel'de 2'nci yarı hazırlıkları için yeniden topbaşı yapan Trabzonspor'un Kongo asıllı Hollandalı siyahi futbolcusu Musampa, bugün de bordo mavili kafileye katılmadı. Tatil için Hollanda'ya giden siyahi futbolcuyla temas kurma çabaları da sonuç vermedi. Musampa'nın kampa katılmaması, şok etkisi yaratırken teknik direktör Ziya Doğan ve yöneticiler, konuyla ilgili her hangi bir açıklama yapmadılar.
Öte yandan bordo mavili takım, bu sabah ormanda kondisyon ağırlıklı sabah antrenmanı yaptı. Önce düz koşu yapan bordo mavili futbolcular, hırslı çalışmalarıyla göz doldurdu. Ziya Doğan, tek tek ilgilendiği futbolcularına daha sonra da dayanıklılık antrenmanı yaptırdı.
Otelle antrenman alanının uzak olması nedeniyle Trabzonspor yönetimi, Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda bir karar aldı. Bordo mavili takımın Belek'teki Adora Golf Resort Otel'e yerleşip kampın sürdürmesi kararlaştırıldı. Taşınma işleminin bu akşam yapılacak antrenmana kadar tamamlanacağı bildirildi

bu nasıl bir organizasyondur da o kadar sahası olan otel yerine sahaya uzak olan bir otel bulmuşlar. bir de transfer bekliyoruz bu yönetimden

Abdallı61
03.01.2007, 14:41
@ Abdallı61

1- Bayram kavramının ne olduğu hakkında bir bilgin var mı? Kurban ya da Şeker Bayramını özellikli kılan nedir? Nedir bayramların amacı?

2- Kişilere değilse bile, kurumlara ve makamlara saygı nedir diye bir fikrin var mı?

3- Nezaket diye bir sıfatın ne olduğu hakkında bilgin var mı? Beraber olduğun insanlara yakıştırmak istediğin etiketin, bu insanlara ne hissettirdiği hakkında fikrin?

bayramların amacı hayatımızdan daha çok sevdiğimiz bir takımı, Trabzonsporu babasının malı gibi kullanan, siyasi çıkar sağlamaya çalışan, bataklığın içine sokan ve pişkin pişkin o koltukta hala oturup düzeleceğiz lafından başka birşey yapmayan birinin taa ayağına gidip sanki yaptığı işi çok beğeniyormuş gibi tebrik edip bayramını kutlamak değildir,

ha madem saygıdan nezaketten bahsediyorsunuz, peki onların taraftara saygısı nezaketi varmıdır? pardon varmidur?

ha madem kurumlara saygıdan bahsediyorsunuz, o adam Trabzonspor başkanlığı makamına yakışıyormu?

artık seneyede 2. ligde aldığımız seri galibiyetleride kutlarsınız möhterem böyük paralı iş bilen başkanınızla

Bahtiyar
03.01.2007, 14:45
şu rezilliğe bak ya takımdan kaçan kaçan adam bi sorar bu futbolcular niye kaçıyor diye şimdi musampa pekde haksız sayılmaz yapılanları hepimiz biliyoz.

Abdallı61
03.01.2007, 14:45
Bmn Trabzon üyelerinden ve dünkü bayramlaşmaya katılan birisi olarak Abdallı arkadaşın sözlerini hayretle karşıladım....

- Nuri Albayrağın şu anki makamı Trabzonbsporumuzun en yüksek mevkiiidir. kendisini bende sevmem gitse arkasından en çok sevinenlerden birisiyim ama bu onunla bayramlaşmamı engellemez.." kol kırılır yen içinde kalır " diye bi laf vardır.....

- biz dün Nuri Albayrakla değil Trabzonsporumuzun Başkanı ile bayramlaştık. ayrıca çok değerli klübe emeği olan insanlarlada konuşma fırsatı bulduk. bunun neresi kötü anlamadım....

bu adam haketmiyor, Trabzonspor neden bu halde diye hesap soracağınıza birde gidip çok iyi bişey yapmış gibi bayramını kutluyorsunuz , burası büyükşehir belediye değil

ayrıca daha önceki başkanlarada aynı nezaketi hoşgörüyü sabırı göstermişmiydiniz hiç? bari bmn atkılarını göstermeseydiniz işin içine bizide katmış oldunuz

Erdem Keser
03.01.2007, 14:47
abi bu nasil bir mantiktir yaa bu adam afedersin kafir mi ne yapti basari ve basarisizlik futbolun icinde olan bir sey sirf basarisiz die bir baskana boyle bir yaklasimda bulunmak taraftarimiza yakisir mi her seyden once bir insan ve trabzonsporlu ama bizde bu zihniyet oldugu surece biz daha cok bekleriz sampiyon olacagimiz gunlerii....

Burçak
03.01.2007, 14:49
@Abdallı61
Yönetimin başarısız olduğunu bizde biliyoruz.! Ama bu Bayram . Biz Trabzonspor ile bayramlaşmaya gittik. Trabzonsporu temsilende ister kabul edilsin ister edilmesin o makamda Nuri Albayrak var.
Senin dediğin gibi yapılsaydı, o tesislere Özkan Sümerde gitmemeliydi Divan Kurulu başkanı Nizamettin Alganda Gitmemeliydi. Hami Mandıralıda orda olmamalıydı, Kenan İskenderde gitmemeliydi. Daha ismini sayamadığım diğer birçok Trabzonsporluda gitmemeliydi. Ama herkes orda idi.
Trabzonspor ile Bayramlaşmak için!

kuzey_lee
03.01.2007, 14:55
özkan sümeri hami mandıralıyı nizamettin algan'ı bilmem de 7 gün 24 saat nuri albayrak'a internette sallayan dama orda onla resim çektirmemeliydi.

ne diyoruz,şimdi reklamlar

bordoylamavi
03.01.2007, 14:55
nedense başarısızlık konusunda başkana gösterilen özen ziya doğana gösterilmiyor. başkanın başarısız olması doğal karşılanbilirken ziya doğan kendi kurmadığı bir takımla ve başkanın aldığı futbolcularla başarısız olunca yer yerinden oynuyor

Naim
03.01.2007, 14:58
bu adam haketmiyor, Trabzonspor neden bu halde diye hesap soracağınıza birde gidip çok iyi bişey yapmış gibi bayramını kutluyorsunuz , burası büyükşehir belediye değil

ayrıca daha önceki başkanlarada aynı nezaketi hoşgörüyü sabırı göstermişmiydiniz hiç? bari bmn atkılarını göstermeseydiniz işin içine bizide katmış oldunuz

eleştirmek Sevmemek doğru bulmamak ile Terbiyesizlik arasında koca kalın bir çizgi var belki görülmüyor o bakış açısından
ama Arkadaşlar Terbiyesizlik sathına nüfus etmeyip adam gibi makama Kulube olan saygılarını göstermişler
Kendilerini tebrik ediyorum

Burası Büyük şehir değil Haklısın Koskoca Trabzonspor Camiasının bordomavi.net topluluğu
Başkanı Hatalarından Dolayı Yerin dibine görnderdiği gibi Bayramdada elini sıkmasını bilir.

Vkgz
03.01.2007, 14:59
başkana ve hocaya sezon sonuna kadar tam destek. kim ne derse desin.

Berk Akçay
03.01.2007, 14:59
Ben açıkcası bu yazılanları biraz yanlış birazda dogru buluyorum TRABZONSPOR ile bayramlaşma eger takımımız kampda olmasaydı yani trabzonda olsaydı kesinlikle bende giderdim ama bu yönetimlen mi asla gitmezdim , gitmedimde bence gerek bile yoktu bu kadar kötü sonuçlardan sorna yönetime bayramlaşmaya gitmek biraz degil epeyce bir abest olurdu ve zaten buradada göstermeye başladı tepkilerini

TSelif
03.01.2007, 15:09
Hep demiyormuyuz kişilerle işimiz yok diye. Bu konuda en çok ben dertliyim herkes bilir.
Madem kişilerle işimiz yok iyi işte bizde TRABZONSPOR'umuzun bayramını kutlamaya gittik.

Atalay
03.01.2007, 15:09
eleştirmek Sevmemek doğru bulmamak ile Terbiyesizlik arasında koca kalın bir çizgi var belki görülmüyor o bakış açısından
ama Arkadaşlar Terbiyesizlik sathına nüfus etmeyip adam gibi makama Kulube olan saygılarını göstermişler
Kendilerini tebrik ediyorum

Burası Büyük şehir değil Haklısın Koskoca Trabzonspor Camiasının bordomavi.net topluluğu
Başkanı Hatalarından Dolayı Yerin dibine görnderdiği gibi Bayramdada elini sıkmasını bilir.

naimin yazdıklarına katılmamak mümkün degil..bende nuri albayraktan nefret edenlerdenim.. fakat takım istanbula kamp yapmaya rivaya geldiginde ziyarete gittik...takımımıza zor günlerinde moral vermeye çalıştık.. başkanlada karşılaştık tokkalaştık vede ziyaretimiz anısına toplu fotograf çektirdik...yani sapla samanı bir birine karıştırmadık.. sonuçta ne olursa olsun trabzonspor gibi bir degerin başkanı ne kadar kızsak nefret etsekte gerekli saygıyıda gerektıgi yerde göstermek bmn gibi kaliteli bir oluşumun bir kalite göstergesidir...herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum...

Berk Akçay
03.01.2007, 15:16
TRABZONSPOR gibi değeli klubü bu duruma düşüren bir kişiliği belkide bir yönetimi topluluğu degil ziyarete ben yanalrından bile geçmem geçememede kendi içime sığdıramam bu yapılanı bence çok ama çok yanlış ARKADAŞALR biz oraya TRABZONSPOR u ziyarete gitik deselrede yani öylede görünse orada YÖNETİMLEN BAYRAMLAŞILDI arkdaşlar ister inanaın ister inanamayın bu durum böyle idi

Başkan bakıyorki o taraftarlar hala bize saygı gösteriyor geliyor demkki ben hala dogru birşey yapıyorum demektir oda böyel yapmaya devam edmeye devam eder ...

kuzey_lee
03.01.2007, 15:16
takıma destek vermek ya da bayramlaşmak farklı bir olgu,hep arkasından salladığın insanları görünce yüzünün şeklinin değişmesi onlarla gülüşmeler epsriler farklı şeyler..

öncelikle şunu iyi kavramak gerekiyor ki internet üzerinden salladığın adamları görünce ''internette'' söylediklerini unutmuşcasına davranmak bana göre tutarsızlık örneği.her daim şikayet ettiğimiz duruş kavramı burada ortaya çıkıyor işte.oraya bayramlaşmaya gitmişsin,en kötü ihtimalle tokalaşır bayramını kutlarsın olur biter.resim çektirmek de neyin nesi anlamadım.

aynı şey riva ziyareti için de geçerli.takımın kötü gününde yönetime değil profesyonel futbolcu kadrosuna desteğe gidildi.alkışlarsın topçunu,verirsin çiçeğini,size güveniyoruz dersin olur biter.ama başkan uzaktayken ''sayın başkanla bi resim çektirelim'' ricasında bulunmak benim mantığıma uymuyor.demek ki oraya takıma desteğe gidilmemiş.

aslında çok da önemsememek gerekiyor.sonuçta kamera görünce yüzünün şekli değişen insanların yaşadığı bi ülkenin vatandaşıyız.az biraz ünlü adı duyulmuş birini görünce şekilden şekle girer bizim insanımız.o yüzden normal..

ne demiştik,şimdi reklamlar

EmrahYalçınalp
03.01.2007, 15:19
Önce lafını bil güzel kardeşim. "Sizin gibi taraftar" derken kastettiğin şeyin ne olduğunu bilmiyorum. Zaten özel bir işimden dolayı tesislere gidemedim de. Ancak giden arkadaşlarımın da sonuna kadar arkasındayım...

Bayram dediğimiz şeyin ortaya çıkış amacının ne olduğunu bilemeyen adam bizim taraftarlığımızı beğense ne olur, beğenmese ne...

Arkadaşlarımın her birini teker teker kutluyor, tebrik ediyorum. Muhtemelen basın mensuplarının fotoğraf çekme taleplerini geri çevirmeme nezaketini gösterdikleri için de ayrıca "helal olsun" diyorum. Gazetede 3x5 cm boyutlarında çıkan uyduruk bir fotoğrafa "reklam" diyecek kadar çapsız adam da yok bizim aramızda. Reklamın kralını çocuk yuvasına çağıracağımız TV'lerle, gazetecilerle yapardık, ki çok yakın basın mensubu dostlarımıza bile haber vermedik.

İnsanlar bayram günü bir araya gelip bir şeyler yapmaya çalışıyorlar. Milletin hevesini kırıp tuhaf ithamlarda bulunmak son derece yakışıksız. Camianın bayramlaşma törenine katılmak da suç ve reklam oldu ya...

TSelif
03.01.2007, 15:20
Valla ben dün tesislerin duvarında parıl parıl parlayan FATİH'imin TEKKE'min posterini gördüm bide görgüsüz gibi resmini çektim ......:D

antagonist
03.01.2007, 15:36
Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur.

HYMAN RICKOVER

Yani aslolan "Trabzonspor Klübü başkanlığı"dır.Nuri Albayrak'ın şahsı değildir...

kuzey_lee
03.01.2007, 15:37
Büyük beyinler fikirleri, orta beyinler olayları, küçük beyinler ise kişileri konuşur.

HYMAN RICKOVER

ciddi olamazsın..

Cengiz Çubukcu
03.01.2007, 15:38
ziyarete katılan ve emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler..

bordobluex
03.01.2007, 15:41
Hiç biriniz başkanı sevdiğiniz den bu resmi çektirmediniz. Hiç birinizin aklının ucundan bile geçmedi bu yazılan düşünceler.

Biz sonuca bakalım.

Sonuşta medyanın elinde 120*150 çözünürlükte bir resim var ki bu medyanın bakış açısına sığan bir kare.
Ve resmin anlattığı şudur:
Taraftar, hatta BMN başkanın yanında ve destekçisi :)

Bu resmi sokaktaki adama da göstersen söyliyeceği budur!
Onlar nerden bilsin geleneksel bir bayramlaşma ziyaretinin dönüşü, tamamen plansız gitdiğiniz tesislerde başkanla karşılaşıp resim çekildiğinizi!

poetricus
03.01.2007, 15:44
Annemin yaşadığı ani ve ciddi rahatsızlık ve sonrasında geçirdiği operasyon yüzünden bu bayramı da Farabi Hastanesi'nde idrak ettiğim için Trabzon'daki organizasyonların hiçbirine katılamadım.

Organizasyonları düzenleyen, katılan, maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür ediyorum!

Tahir
03.01.2007, 15:51
birileri sever birileri sevmez nuri albayrakı bu beni ilgilendirmez ama onun isminin önüne gelen TS başkanı sıfatından dolayı herkes ona saygı göstermelidir konuşmalarında seviyeli olmalıdır.şimdi herkesi bu fikirler doğrultusunda bir kez daha düşünmeye davet ediyorum.başkanla aynı kareyi paylaşan arkadaşlaRI TEBRİK EDİYOR SAYGILAR SUNUYORUM

Tahir
03.01.2007, 16:13
şenol güneşin son açıklamaklamalarına ulaşan var mı

Tahir
03.01.2007, 16:15
Güneş, antrenörlüğe başladığı ilk günkü heyecanla G.Kore'ye gideceğini söyledi... Deneyimli hoca, basın toplantısında gider ayak bomba gibi açıklamalar yaptı:

FC Seoul Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, antrenörlüğe başladığı ilk günkü heyecanla Güney Kore'ye gideceğini söyledi.

Güneş, Usta Otel'de düzenlediği basın toplantısında, Güney Kore seyahati
öncesinde yeni takımı ve Trabzonspor ile ilgili olarak kendisine yöneltilen
soruları yanıtladı.

Güneş, Uzakdoğunun kendisi için yeni bir dönem olacağını belirterek,
''Batıdaki futbol anlayışına uyum sağlayamadık. Maalesef ülke olarak o sıkıntımız var. Batıda ticari boyut üst seviyeye ulaştı. Güney Kore'de ise futbola ve başarıya açlar. Güzel futbol izlemek istiyorlar. Benim işim de bunu sağlamak'' dedi.

1967'de futbola başladığını 1987 yılında da antrenör olduğunu dile getiren
Güneş, şunları söyledi:

''Antrenörlüğe başladığım ilk günkü heyecanla Güney Kore'ye gidiyorum.
Nelerin beni beklediğini bilmiyorum. Hayalimde oradaki futbola katkı yapmak var. Profesyonel olanlarla çalışmayı seviyorlar ancak teknik taktik eksiklikleri gördüm. Beceri olarak onlara birşey katmaya çalışacağız. Futbol dışında da kazanacağımız şeyler olabilir. Türkiye, 200 milyon dolar ihraç ürünü gönderirken 3 milyar dolar oradan satın alıyor. Türkiye'nin ürünlerini satabiliriz, turizmi kullanabiliriz. Daha iyisi Kore halkı bizi seviyor. Benim de oraya gitmem bunlara vesile olur diye düşünüyorum.''

''ÇOK HATALAR YAPILDI''

Trabzonspor konusunda değerlendirmelerde bulunan Şenol Güneş, bordo-mavili kulüpte çok hatalar yapıldığını söyledi.

Güneş, Trabzonspor'un geldiği noktanın üzüntü verici olduğunu belirterek,
şunları söyledi:

''Trabzonspor, başarısız gözüküyor. 1967 yılında kuruldu. Deneyimi var ancak hataları var. Hatalar herkesin başına gelebilir. Önemli olan bu başarısızlıkları nasıl değiştirebileceğinin tespitin yapılması. Bunlar Trabzonspor'un sahiplerine düşen görevdir. Teknik heyet ve yönetime incitmeden yön vermek lazım. Taraftar, çizgisini kaybetti. Trabzonspor bizimdir, bizim olacak ama hata yapıyoruz. Görevde bulunanlara saygısızlık olmasın diye uzak durarak daha fazla hata yapmalarına neden olduk. Trabzonspor'un ilk 5'e gireceğini düşünüyorum. Öyle yanlışlar yapıldı. O hatalar olmasaydı takım ilk 5'de olurdu. Büyük paralar harcanarak yapılan transferler Trabzonspor'u şampiyon yapmaz, dibe getirir.'' Trabzonspor'da bölünmelerin olduğunu ifade eden Güneş, ''Sen ben kavgaları yoğunlaştı. Çözüm tarafına geldi mi bir araya gelmeyi düşünmüyoruz. Bugünkü yönetime sadece herşey bırakılmamalı. Trabzonspor'un anayasası ortaya çıkartılmalı. Yeni çıkacak fikirlere göre kim yönetici gelirse gelsin, nasıl bir bütçeyle çalışacağını, nasıl oyuncu alacağını önceden bilmeli. Bunun belirlenmesi yapılmalı. Herkesin elinde Trabzonspor, başka yere gidiyor. Trabzonspor anlayışına uygun bir yapı olmalı. Trabzonspor, ilkeler, prensipler koyacak. 'Biz böyle antrenör istiyoruz, böyle futbolcu istiyoruz' diyecek. Devamlı dışarıdan yardım alan Trabzonspor başarılı olamaz. Kendi özdeğerlerini de kullanmalı'' diye
konuştu.

''DOĞAN DA KURTARAMAZ''

Güneş, Trabzonspor'u, içinde bulunduğu durumdan bir teknik direktörün
kurtaramayacağı söyledi. ''Bugünkü antrenör Trabzonspor'u kurtaramaz'' diyen Güneş, ''Bunu Ziya Doğan ile ilgili söylemiyorum. Çünkü tek başına birşey yapamaz. Ben de olsam yapamam'' dedi.

Güneş, başarı ve başarısızlığın sahibinin yönetim kurulu olduğunu da
belirterek, ''UEFA kriterlerine uymamak Türkiye'nin sorunudur. Eski patron
zihniyetiyle kulüpler yönetiliyor. Kurumsallaşmayla yönetilse sorun olmaz. Bir antrenör alınıp daha sonra suçlanılmamalı. Demek ki kendi başarısızlığına kılıf arıyorsun. Görev verdiğiniz elinizden, kolunuzdan şikayetsiniz. Gittiğim kulüpte 2 profesyonel var. Bütçem bu, şartlar bu, böyle çalışacağız. İş bitiyor. Aldığınız oyuncuyu kovmak için bahane arıyorsunuz. Yöneticiler düşünce üretmeli'' diye konuştu.

Güneş, görevi bıraktıktan sonra kimseye cevap vermediğini kaydederek, şöyle devam etti:

''Sokakta kadınlar gibi dedikodu yapıyorlar. Derdi olan varsa benimle
konuşmalı. Bunları kavga yapmak için söylemiyorum. Transferdeki kararsızlığım ile ilgili konuşuluyor. Devre arasında Szymkowiak'ı aldılar, peki neden Zurawski'yi almadılar. Bu isimleri ben verdim. Ancak 'Zurawski'nin parası fazla' dediler. 'O zaman almayın' dedim. Sonra gidip aynı paraya başka oyuncu alıyorsun. Benim disiplinsiz olduğumu söylüyor. Herkes benimle ilgili konuşuyor. Ağzımı açsam sokağa çıkamazlar. 'Futbol A.Ş'nin başına geçmedi' diyorlar. Ne A.Ş'si, hangi A.Ş.? Parayı kazanacaklar bana al harca mı diyecekler? 'Altyapı tesisi için harcama yapalım' dedim, yapmadılar. Oyuncuya prim vermiyorlar. Niye geçeyim daha Futbol A.Ş'nin başına. Sen oyuncuyu zehirlemişsin. İneği dereye getirebilirsin ama zorla su içeremezsin.''

Güneş, bir gazetecinin ''Futbol Federasyonunun seçime gitmesi milli takımı
olumsuz etkiler mi'' şeklindeki sorusuna ise, ''Seçimler yönetimlerle ilgili,
takımla ilgili değil. Milli takıma gelen fahri olarak geliyor. Fatih Terim'i de
etkileyeceğini sanmıyorum'' dedi.

Güneş, meşru olmayan bir şey varsa bunun ortaya koyulması gerektiğini ifade ederek, 'Bu devletin, federasyonun, herkesin görevi olmalı. Seçimle gelen seçimle gitmeli. Ama şüphelerle, güvensizlikle yaşayamayız. İnsanların birbirlerine güvensizliği var. Her alanda böyle. Bugünkü federasyon bunu taşıyamaz hale geldi. Gelene güvenecek miyiz, belli değil'' diye konuştu.

Ertan 51
03.01.2007, 16:30
ziyareti yapan arkadaşlara teşekkürler bu işin bu kadar büyütülmesine hainlik iki yüzlülük boyutuna getirmenin anlamı yok.insan babasınıda evladınıda eleştiriyor ama ne yaparsınki canın ciğerin vaz geçilemiyor.Trabzonsporda bizim canımız ciğerimiz yapılan olay iyiniyetle yapılmış örf ve adetlerimizin gereğidir.bu eleştiriyi yapan arkadaşlar normal hayatlarında aynı duruma onlarca kez düşmüşlerdir iyi düşünsünler.bide bu kadar kırıcı olmanın gereği yok daha bayramdayız unutmayın bari bayramı bayram gibi yaşayalım.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2007, 16:37
Bayramın ne demek olduğunu anlayamayacak insanlarla bunu tartışmanın yersiz olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca bunu tartışmanın yeri de bura olmasa gerek...

Erdem Keser
03.01.2007, 16:49
Bayramın ne demek olduğunu anlayamayacak insanlarla bunu tartışmanın yersiz olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca bunu tartışmanın yeri de bura olmasa gerek...
evet bu soz yeterli olmus zaten

salihismet
03.01.2007, 16:52
Senede iki bayramimiz var, bu bayramlari kutlarken kiminle payla$alim, kiminle payla$mayalimin hesabini yapmak yanli$ olur. $imdi bmn deki arkada$lar Nuri Albayrakla bayramla$ti diye, Albayrak dogru i$ler yapiyor anlamina gelmiyor bu bayramla$ma. Sayin Albayrak aciklasaki; Trabzonspor yönetimine hergün bayram, o zaman $ubattada bayramla$abiliriz, fakat $u ana kadar öyle bir aciklamasi olmadigina göre Albayrakla bayramla$mak cok normaldir.

Ben $uana kadar kendi kendime $öyle bir soru hic sormadim; Nuri Albayragi seviyormuyum sevmiyormuyum diye? cok gereksiz bir soru bu, sevmek apayri bir $eydir cünkü, gereksiz $eyler icin harcanmaz. Zaten benim sevgimede ihtiyaci yoktur sayin Albayragin.

Nuri Albayragin Trabzonspor ba$kani olmasi, benim Trabzonsporu sevmeme bir engel te$kil etmez, Trabzonsporu sevmem, ba$kaninida sevecegim anlamina gelmez.

Barış
03.01.2007, 17:12
Forumda "Allah belanızı versin" dediğin kişiyle yüzyüze görüşünce hiç bişey yokmuş gibi davranıp gülüşmek,bayramlaşmak saygının bi göstergesiymiş,vay be :)

Miraç Atalay Çiftçi
03.01.2007, 17:30
Fatih Akyelden açıklama: ''Bana af çıkmasını zaten beklemiyorum.Takasla degil kendi istedigim bir takıma giderim.''

Kaynak:Lig TV.

hayat61
03.01.2007, 17:36
Doğan'dan Musampa açıklaması!
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, 2 Ocak' ta kampa katılması gereken Hollandalı oyuncu Musampa' nın, ailevi nedenlerden dolayı kendilerinden 4 Ocak' a kadar izin aldığını söyledi.

Doğan, Kzito Musampa ile telefonla bir görüşme yaptıklarını ifade ederek, "Annesini yalnız bırakamayacak bir durumda olduğunu söyledi. 'Bugün gelirsem, bir telefonla her an geri dönebilirim. Bu nedenle bana biraz daha izin verin' dedi. Abisiyle de görüştük. Kendisine inandık tabi ama mazeritini önemli bulmadık. Fakat, çabuk gelirse iyi olacağını söyledik. 4 Ocak' ta geleceğini söyledi. Bekliyoruz. Gelmezse cezai şartlarımızı uygulamaya koyarız" dedi.

TRANSFER YORUMU

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, transfer çalışmalarını da değerlendirirken, "Yönetime verdiğim listede müdafaya ve orta sahaya yönelik oyuncular bulunuyor. İlla bir oyuncuya yoğunlaşıp onu istemedim. Ama önceliğim benimle birlikte çalışmış olanlar. Erkan, Ayman ve Risp bunların içinde önde gelenler. Bu isimleri artık kamuoyunda çok fazla konuşulduğu için telaffuz etmekte sakınca görmüyorum. Önceliği onlara vermemdeki sebep, benimle daha önce çalışmaları ve 4 - 5 günde takıma uyum sağlayacaklarını bilmem. Yoğun tempoya gireceğiz. Uyum sorunu yaşansın istemiyorum. Avrupa' da da oyuncular var ama dünyanın parasını verip uyum sıkıntısı çekmelerinden korkuyoruz. Her mevkide 3 - 4 alternatif sundum. Yönetim iyi niyetli.

Yönetime de hak veriyorum. Lig arasındaki transfer zor. Bir taraftan da geç kalıyoruz. O da doğrudur. Ama ellerinden geleni yapıyorlar" diye konuştu.

AYYILDIZ
03.01.2007, 17:46
Erkan-risp iyi adamlar ama ayman bizim takımda zor oynar ferhat-ömerrıza-akyel takasıyla bu işi bitirmeliyiz

TSelif
03.01.2007, 17:49
Yönetime de hak veriyorum. Lig arasındaki transfer zor. Bir taraftan da geç kalıyoruz. O da doğrudur. Ama ellerinden geleni yapıyorlar" diye konuştu.
Lig arasında ki transfer zor :D Lig bitimide ki transferlerimiz muhteşem ya :mad:

Laz_61
03.01.2007, 17:56
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, ligin ikinci yarısında iyi duruma geleceklerini, kupada da en iddialı takımlardan biri olacaklarını söyledi.

Doğan, Antalya Kampı'nda bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada,
istedikleri oyuncular olduğunu belirterek, ''Bunları aldığımız zaman dengeli bir takım olacağız. Tam dengeli bir takım değiliz. Bunun sıkıntılarını yaşadık. Bazı mevkilerde rekabet yok. İsteklerimiz konusunda yönetim kurulu da çalışıyor. En kısa süre içinde sonuç alacaklarını sanıyorum'' dedi.

Savunma ve orta saha konusunda yönetim kuruluna isimler sunduğunu ifade eden Doğan, şöyle devam etti:

''Risp, Erkan ve Ayman'ı istiyorum. Bu oyuncuları tercih etmekte birinci
önceliğim, benle daha önce çalıştılar. Lig için dar zaman var. 4-5 gün içinde
takıma uyum sağlayacaklarına inanıyorum. Avrupa'da oyuncular var ama hemen uyum sağlayamıyorlar. Her mevkide 3-4 alternatif sundum. Bekliyoruz, yönetim kurulu iyi niyetle çaba içerisinde. Her takımın kendine göre hedefi var. Eskiden rahat takımlar futbolcularını verebiliyordu. Şimdi hiçbir takım oyuncusunu satmıyor. Düşünüyor ki, 2-3 maç aldığı zaman galibiyetlere prim geliyor. Onun için transferlerin şu ana kadar sonuçlanmamasını anlayışla karşılıyorum. Tabii bir taraftan da geç kalıyoruz. En kısa sürede çözümleneceğini düşünüyorum.'' Ligin ilk yarısında defansif hatalar yaptıklarını belirten Doğan, ''Çalıştığım her takımda en az gol yiyen ekip olduk. Geçen yıl Malatyaspor'daki dönem hariç. İlk defa bu konuda başarısızım. Defansif anlamdaki eksiği tamamlayamadım. Çok hatalar yaptık. Önlem alamadık. Defansa takviye yapmak lazım. İkinci yarı ligde iyi duruma geleceğiz. Kupada da en iddialı takımlardan biriyiz'' diye konuştu.

MUSAMPA'NIN DURUMU

Doğan, Afrika kökenli oyuncuların mantalitesinin zayıf olduğunu ifade
ederek, ''Musampa, 2 Ocak'ta burada olacaktı. Dün arayıp (Annemi bırakamam) dedi.

Ağabeyinin, bir başkasının annesine bakacağını düşünerek izin vermedik.
(Gerçekten gelmek istiyorum ama bir anda telefon gelir geri dönebilirim. Bana ihtiyacı var) dedi. Ona inandık ama çabuk gelmesinin iyi olacağını kendisine ilettik. 4'ünde gelebileceğini söyledi. Gelmezse cezai şartlarımızı ortaya koyarız'' dedi.

Yönetim kurulu ile diyaloğunun iyi olduğunu kaydeden Doğan, görevinden
istifa etmeyi hiç düşünmediğini belirtti.
__________________________________________________ _______________

biraz bilgi vereyim....

Erkan Özbey....10.02.1978 Rize dogumlu..yani 29 yasinda...
Lars Fredrik Risp...15.12.1980 isvec dogumlu..yani 26 yasinda...
Ayman Aziz...20.11.1978 Misir dogumlu...28 yasinda...

3 üne istenilen fiyat 2.5 milyon dolar...yani marcelinhoya verilen 2.250 milyon euro ile ayni fiyata geliyor...genclerbirligine risp 300 bin dolara gelmis...ayman bedelsiz gelmis malatyadan...erkanda uzun yillardir oynuyor zaten oda gelse gelse 100-200 bin dolar civari gelmisdir...yani toplam olarak toplasak 500 bin dolar bile etmiyor bu ücü,ama cavcav 2.5 milyon dolar istiyor...Yorumuda siz yapin artik..acaba ziya cavcava ortakmi akla gelmiyor degil..

Özge
03.01.2007, 18:00
Fatih Akyel, takasa karşı !..

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan ve Yönetim Kurulu tarafından affedilmeyen Fatih Akyel, takas yoluyla transferi düşünmediğini belirterek, kendi istediği bir takımda futbol oynamak istediğini söyledi.

Trabzonspor'da Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Yönetim Kurulu toplantısında kendisi hakkında af kararı çıkmamasına şaşırmadığını ve böyle bir kararı beklediğini anlattı.
Kendisinin de Ziya Doğan'ın takımın başında olduğu sürece Trabzonspor'da futbol oynamayı düşünmediğini belirten Fatih Akyel, kendi istediği bir takıma transfer olarak futbol hayatını sürdürmek istediğini ifade etti.
Gelecek transfer tekliflerini değerlendireceğini anlatan Fatih Akyel, takas yoluyla transferi düşünmediğini, kendi anlayışına uygun bir kulübü tercih edeceğini sözlerine ekledi.

Barış
03.01.2007, 18:20
Erkan-risp iyi adamlar ama ayman bizim takımda zor oynar ferhat-ömerrıza-akyel takasıyla bu işi bitirmeliyiz

Ayman-Ferhat-Serkan Balcı 3 lüsü ortada,Erkan sağda Celo solda..Bu şekilde olursa 2.yarı tozu dumana katacakmışız, vay be takıma bak..

TSelif
03.01.2007, 18:21
Şu Serkan Balcı'nın ismini dahi duymaya tahammül edemiyorum Yarabbim:mad:

Özge
03.01.2007, 18:24
Şu Serkan Balcı'nın ismini dahi duymaya tahammül edemiyorum Yarabbim:mad:
aynen abla yaa bi de Trabzonspor ve Serkan Balcı isimleri yanyana geldiğinde daha kötü oluyorum:mad:

Özge
03.01.2007, 18:40
Barış Yurduseven Trt'de bugün Yattara ile kısa bi röportaj yapmış.Söylediklerini Yattara'nın söylediği gibi aktarıcam:DHocamız inandı arkadaşlar inandı hepimiz inandık garanti garanti garanti(:D:D:D) uefa'ya gidicez

Abdallı61
03.01.2007, 19:11
"küçük beyinler kişileri konuşur" evet çok doğru bir laf

ya ya ya şa şa şa böyük başkan nöri albayrak çok yaşa , en böyük nöri başka büyük yok , başkan küme düşürsede takımı satsada her zaman arkasındayız, başkanı çok seviyoruz Trabzonsporu satıp savsın ondan önemlimi? yürü beee

şakşakşakşakşakşakşakşakaşaşaşaşkşak şak şak

Abdallı61
03.01.2007, 19:15
Hep demiyormuyuz kişilerle işimiz yok diye. Bu konuda en çok ben dertliyim herkes bilir.
Madem kişilerle işimiz yok iyi işte bizde TRABZONSPOR'umuzun bayramını kutlamaya gittik.

önceki başkanların zamanında bir kere gittinizmi bayramlaşmaya? yazıklar olsun şu kişileri kurumlardan böyük gören zihniyete

Abdallı61
03.01.2007, 19:20
@Abdallı61
Yönetimin başarısız olduğunu bizde biliyoruz.! Ama bu Bayram . Biz Trabzonspor ile bayramlaşmaya gittik. Trabzonsporu temsilende ister kabul edilsin ister edilmesin o makamda Nuri Albayrak var.
Senin dediğin gibi yapılsaydı, o tesislere Özkan Sümerde gitmemeliydi Divan Kurulu başkanı Nizamettin Alganda Gitmemeliydi. Hami Mandıralıda orda olmamalıydı, Kenan İskenderde gitmemeliydi. Daha ismini sayamadığım diğer birçok Trabzonsporluda gitmemeliydi. Ama herkes orda idi.
Trabzonspor ile Bayramlaşmak için!

Trabzonsporla bayramlaşmak için gidilmedi çok möhterem böyük paralı başkanı pohpohlamak için gidildi , daha önceki yönetimlerde 2 maç kaybedildiği zaman kıyametler koparan o futbolu bilen taraftar bize tarihimizin en büyük utancını yaşatanların önünde el pençe divan? yani ne haliniz varsa görün ne diyim artık

taraftar61a
03.01.2007, 19:21
Serkan balcıya niye tahammul edemisonz bence cok iyi bir oyncu qelirse faydalı olur hemde fazlasıyla Musadan ii

TSelif
03.01.2007, 19:22
önceki başkanların zamanında bir kere gittinizmi bayramlaşmaya? yazıklar olsun şu kişileri kurumlardan böyük gören zihniyete

Senin sıkıntın nedir arkadaş? Ya okudunu anlamıyorsun yada anladığını kendi bildiğin gibi yorumluyorsun .Hayret bişi ya :mad:

TSelif
03.01.2007, 19:26
Trabzonsporla bayramlaşmak için gidilmedi çok möhterem böyük paralı başkanı pohpohlamak için gidildi , daha önceki yönetimlerde 2 maç kaybedildiği zaman kıyametler koparan o futbolu bilen taraftar bize tarihimizin en büyük utancını yaşatanların önünde el pençe divan? yani ne haliniz varsa görün ne diyim artık

Bak seeeeen . Sen o insanların içini nerden biliyorsun.Pohpohlamak için gidilmiş zihniyete bak

salihismet
03.01.2007, 19:54
Bundan önceki ba$kanlarla bayramla$ilmadiysa, demekki bayramla$mak ki$ilere göre degi$iyormu$ Trabzonda.

Emorfo
03.01.2007, 20:04
Muzspor başkanıyla bayramlaştılar sanki, beğensenizde beğenmesenizde Nuri Albayrak hala başkan bayramlaşılırda selamlaşılırda, şakalaşılırda. Okuyanda apo çipi ile bayramlaştılar felan sanacak. Tövbe tövbe Kendinize gelin.

Ahmet Burak
03.01.2007, 20:18
kardeş yeni yılda trabzonspor'la birlikte mutlu olman dileğiyle

Miraç Atalay Çiftçi
03.01.2007, 20:21
Prof.İşler sorumlumuz Caner Çuvaloglu: Musampa ile ilgili sorun çözüldü kendisi yarın kampa katılacak...(Akşam idmanına yetişecek)

Abdallı61
03.01.2007, 20:26
Muzspor başkanıyla bayramlaştılar sanki, beğensenizde beğenmesenizde Nuri Albayrak hala başkan bayramlaşılırda selamlaşılırda, şakalaşılırda. Okuyanda apo çipi ile bayramlaştılar felan sanacak. Tövbe tövbe Kendinize gelin.

bence pek bir fark yok aralarında, ikiside zarar :mad:

Ali Özcan
03.01.2007, 20:28
Beyler bu tartışmanın arasına gireyim izninizle...Herkes izlesin, kendine gelsin....İzlemeyen Fenerli Olsun...

http://www.izlesene.com/video/spor/23751/trabzonspor

Emorfo
03.01.2007, 20:44
bence pek bir fark yok aralarında, ikiside zarar :mad:

Birisi sana öyle dese apo ile bir farkın yok dese hoşuna gider mi. Biraz aklı selim mantıklı yorumlar yapın Allah'ınızı seviyorsanız.

Hekimoğlu
03.01.2007, 20:54
Beyler bu tartışmanın arasına gireyim izninizle...Herkes izlesin, kendine gelsin....İzlemeyen Fenerli Olsun...

http://www.izlesene.com/video/spor/23751/trabzonsporkardeş harika bir video hazırlayanın ellerine sağlık tüylerim diken diken oldu.herkez izlesin derim ben.

EmrahYalçınalp
03.01.2007, 21:16
Bundan önceki ba$kanlarla bayramla$ilmadiysa, demekki bayramla$mak ki$ilere göre degi$iyormu$ Trabzonda.
Bundan önce çocuk yuvası ziyaretine de gidilmiyordu. Zat-ı alinizin bu konudaki öngörüleri nelerdir?

sbay
03.01.2007, 21:55
http://www.haber61.net/images/news/musampa.jpg

Musampa Sorununda Gelişme
Trabzonspor Kulübü Profesyonel İşler Sorumlusu , Musampa ile ilgili sorunda gelişme olduğunu söyledi. Trabzonspor, ligin ikinci yarısının hazırlıklarını bugün yaptığı çift antrenmanla sürdürdü.

Antalya Belek'te bulunan Gloria Golf Otel'de kampa giren Trabzonspor, kamp süresinin 13 Ocak tarihine kadar uzatılması kararından sonra, kaldıkları otelin sahasında diğer takımlarla antrenman saatlerinin çakışması nedeniyle Adora Otel'e yerleşti.

Adora Otel'in sahasında, teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde akşam antrenmanına çıkan bordo-mavili futbolcular, taktik ağırlıklı çift kale maç yaptılar.

Trabzonspor'da sakatlıkları süren Hasan Üçüncü havuzda, Murat Ocak ise takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü.

“MUSAMPA SORUNU ÇÖZÜLDÜ”

Trabzonspor Kulübü Profesyonel İşler Sorumlusu Caner Çuvalcıoğlu, henüz Türkiye'ye gelmeyen Musampa ile ilgili sorunun çözüldüğünü söyledi.

Musampa'nın yarın Hollanda'nın başkenti Amsterdam'dan öğle saatlerinde uçağa bineceğini belirten Çuvalcıoğlu, “Akşam antrenmanına yetişmesini beklemiyoruz ama kampa katılması kesin” dedi.

“GERÇEK YATTARA'YI GÖRECEKLER”

Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahim Yattara, ikinci yarıda Trabzonsporlu taraftarların gerçek performansını göreceklerini söyledi.

Ligin ilk yarısında yaşadığı sakatlıklar nedeniyle zor günler geçirdiğini ifade eden Yattara, şunları söyledi:
“Şu anda bunları aşmış durumdayım. Trabzonspor taraftarının, bana olan inancını biliyorum. Ben de buna karşılık elimden gelenin en iyisini yapmak zorundayım. Onlara, görmeyi istedikleri Yattara'yı ikinci yarıda izlettireceğim. İkinci yarıda taraftarlar gerçek Yattara'yı izleyecek.”
</B>

gerçekefsane
03.01.2007, 21:59
Ayman yerli statüdemi oynuyor :confused: :confused:

HALİT KARAKAŞ
03.01.2007, 21:59
:tsbayrak: Arkadaşlar,bügünkü gazetelerde sitemizin atkııyla arkadaşlarımız resim çektirmiş.Başkanla gayet samimi pozlar verilmiş.acaba sitemizde bayramla ilgili organizasyon varmıydı.hayırlısı inşallah,,,,,

TSelif
03.01.2007, 22:02
Hayır özellikle düzenlenmiş bir organizasyon yoktu.Tamamen aniden verilmiş bir kararla tesislere gidildi.(Çocuk yuvası ziyaretinden sonra) Ama bu kadar sorun olacağını bilseydik ..................

taraftar61a
03.01.2007, 22:11
:tsbayrak: Arkadaşlar,bügünkü gazetelerde sitemizin atkııyla arkadaşlarımız resim çektirmiş.Başkanla gayet samimi pozlar verilmiş.acaba sitemizde bayramla ilgili organizasyon varmıydı.hayırlısı inşallah,,,,,

bendim o kardes

saka saka

HALİT KARAKAŞ
03.01.2007, 22:22
:tsbayrak: Arkadaşlar,yanlış yorum olmasın.Başkan veya yöneticilerle resim çekmek için kimsenin kimseden izin alacağı anlamı çıkartılmasın ,herkes yaptığından sorumludur.bence sorun değil,,

Sefaenes
03.01.2007, 22:43
katilan arkadaslara tsk lerimi bildiririm. Bende yönetimi begenmiyorum ama bayram baska, istememek baska. Bayram da kincilik olmaz. Düsmaninda olsa bayramlasacaksin.

A.T.R
03.01.2007, 23:51
Sayın forum yöneticileri bilerek buraya yazıyorum çünkü siz de buraya yazmışsınız. Burası SON DAKİKA HABERLERİ ve ben SAYFALARDIR Musampa ile ilgili bir gelişme var mı diye ararken ABDALLI61 Rumuzlu bir xxxxx sizler de dahil bir sürü kişi cevap yetiştirme telaşına düşmüş ve başlığı amcından uzaklaştırmışsınız. Derhal kendinizi bu sebepten ve anlamsız bir cevap yetiştirme çapasından dolayı CEZANLANDIRINIZ ve 1 HAFTA foruma ugramayınız. Ne bu yahu aklı başında olduklarını düşündüklerimiz bile provake olmuş uçup gitmişler. Olmuyor beyler madem bu kadar seviyorsunuz incir çekirdeği doldurma işini bunun için de bir topic açın işinizi orada halledin. Yormayın bizi lütfen

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

YAVUZ_61
04.01.2007, 00:00
Ziya Dogan Genclerbirliginden Rİsp,erkan,ayman Yonetimden Alinmalarini Istemis Defans Ve Orta Sahaya Takviye Olcak Dedi Her Mevki Icin 3 Kisi Soylemis Yonetime Bakip Gorcez Ama Gec Kaldik Gene Transferde Yorum Sizlerin Talip Oldugumuz Oyunculara Bir Bakin

Recep Çaltepe
04.01.2007, 00:10
...Ama Gec Kaldik Gene Transferde...

Bırak geç kalmayı, hiç bir transfer yapmasak bu ara dönemde çok daha iyi olacak bence.

sbay
04.01.2007, 00:17
@hotleo

katılıyorum....

tiredman
04.01.2007, 01:29
Sayın forum yöneticileri bilerek buraya yazıyorum çünkü siz de buraya yazmışsınız. Burası SON DAKİKA HABERLERİ ve ben SAYFALARDIR Musampa ile ilgili bir gelişme var mı diye ararken ABDALLI61 Rumuzlu bir xxxxx sizler de dahil bir sürü kişi cevap yetiştirme telaşına düşmüş ve başlığı amcından uzaklaştırmışsınız. Derhal kendinizi bu sebepten ve anlamsız bir cevap yetiştirme çapasından dolayı CEZANLANDIRINIZ ve 1 HAFTA foruma ugramayınız. Ne bu yahu aklı başında olduklarını düşündüklerimiz bile provake olmuş uçup gitmişler. Olmuyor beyler madem bu kadar seviyorsunuz incir çekirdeği doldurma işini bunun için de bir topic açın işinizi orada halledin. Yormayın bizi lütfen
bu mesaja aynen katılıyorum.son dakika haberi bilen varsa yazsın yoksa doğru başka topic e:mad:

sbay
04.01.2007, 01:32
http://www.takagazete.com/uploads/1511_transfertaktigi.jpg

Transferde talip olduğu futbolculara astronomik fiyatlar istenmesi üzerine Trabzonspor geri adım attı ve görüşmeleri dondurdu.G.Birliği’nden Ayman ve Risp için başkan İlhan Cavcav’ın 2.5 milyon Euro talep etmesi üzerine başkan Albayrak transferde bu kulüplerle bir süre görüşmeme kararı aldı.Trabzonspor F.Bahçe den Serkan Balcı için ise beklemeye devam ediyor.Önceki gün bir yöneticinin “Serkan Perşembe imzalar”şeklinde ortaya attığı iddiaya As başkan Haşim Sayıtoğlu cevap verdi.Sayıtoğlu Serkan la ilgilendiklerini doğruladı ancak şuan için olumlu bir gelişmenin olmadığını söyledi.
taka

erdal6167
04.01.2007, 01:49
Musampa'nın yarın Hollanda'nın başkenti Amsterdam'dan öğle saatlerinde uçağa bineceğini belirten Çuvalcıoğlu, “Akşam antrenmanına yetişmesini beklemiyoruz ama kampa katılması kesin” dedi.

erdal6167
04.01.2007, 01:49
Yattara'dan taraftarlara ilginç mesaj
04 Ocak 2007 00:30

Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahim Yattara, ikinci yarıda bordo-mavili taraftarların gerçek performansını göreceklerini söyledi.

Ligin ilk yarısında yaşadığı sakatlıklar nedeniyle zor günler geçirdiğini ifade eden Yattara, şunları söyledi:
“Şu anda bunları aşmış durumdayım. Trabzonspor taraftarının, bana olan inancını biliyorum. Ben de buna karşılık elimden gelenin en iyisini yapmak zorundayım. Onlara, görmeyi istedikleri Yattara'yı ikinci yarıda izlettireceğim. İkinci yarıda taraftarlar gerçek Yattara'yı izleyecek.”

erdal6167
04.01.2007, 01:56
Güneş bombaladı

Güneş Kore'ye gitmeden önce Trabzonspor ve kendisi hakkında son derece önemli açıklamalar yaptı.
03.01.2007

FC Seoul Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş, antrenörlüğe başladığı ilk günkü heyecanla Güney Kore’ye gideceğini söyledi. Güneş, Uzakdoğunun kendisi için yeni bir dönem olacağını belirterek, "Batıdaki futbol anlayışına uyum sağlayamadık. Maalesef ülke olarak o sıkıntımız var. Batıda ticari boyut üst seviyeye ulaştı. Güney Kore’de ise futbola ve başarıya açlar. Güzel futbol izlemek istiyorlar. Benim işim de bunu sağlamak" dedi.
‘Çok hata yapıldı’
Trabzonspor konusunda değerlendirmelerde bulunan Şenol Güneş, Bordo-Mavili kulüpte çok hatalar yapıldığını söyledi.
Güneş, Trabzonspor’un geldiği noktanın üzüntü verici olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Trabzonspor, başarısız gözüküyor. 1967 yılında kuruldu. Deneyimi var ancak hataları var. Hatalar herkesin başına gelebilir. Önemli olan bu başarısızlıkları nasıl değiştirebileceğinin tespitin yapılması. Bunlar Trabzonspor’un sahiplerine düşen görevdir. Teknik heyet ve yönetime incitmeden yön vermek lazım. Taraftar, çizgisini kaybetti. Trabzonspor bizimdir, bizim olacak ama hata yapıyoruz. Görevde bulunanlara saygısızlık olmasın diye uzak durarak daha fazla hata yapmalarına neden olduk. Trabzonspor’un ilk 5’e gireceğini düşünüyorum. Öyle yanlışlar yapıldı. O hatalar olmasaydı takım ilk 5’de olurdu. Büyük paralar harcanarak yapılan transferler Trabzonspor’u şampiyon yapmaz, dibe getirir."
Trabzonspor’da bölünmelerin olduğunu ifade eden Güneş, "Sen ben kavgaları yoğunlaştı. Çözüm tarafına geldi mi bir araya gelmeyi düşünmüyoruz. Bugünkü yönetime sadece herşey bırakılmamalı. Trabzonspor’un anayasası ortaya çıkartılmalı. Yeni çıkacak fikirlere göre kim yönetici gelirse gelsin, nasıl bir bütçeyle çalışacağını, nasıl oyuncu alacağını önceden bilmeli. Bunun belirlenmesi yapılmalı. Herkesin elinde Trabzonspor, başka yere gidiyor. Trabzonspor anlayışına uygun bir yapı olmalı. Trabzonspor, ilkeler, prensipler koyacak. ’Biz böyle antrenör istiyoruz, böyle futbolcu istiyoruz’ diyecek. Devamlı dışarıdan
yardım alan Trabzonspor başarılı olamaz. Kendi özdeğerlerini de kullanmalı" diye konuştu.
‘Doğan da kurtaramaz’
Güneş, Trabzonspor’u, içinde bulunduğu durumdan bir teknik direktörün kurtaramayacağı söyledi. "Bugünkü antrenör Trabzonspor’u kurtaramaz" diyen Güneş, "Bunu Ziya Doğan
ile ilgili söylemiyorum. Çünkü tek başına birşey yapamaz. Ben de olsam yapamam" dedi.
Güneş, başarı ve başarısızlığın sahibinin yönetim kurulu olduğunu da belirterek, "UEFA kriterlerine uymamak Türkiye’nin sorunudur. Eski patron zihniyetiyle kulüpler yönetiliyor. Kurumsallaşmayla yönetilse sorun olmaz. Bir antrenör alınıp daha sonra suçlanılmamalı. Demek ki kendi başarısızlığına kılıf
arıyorsun. Görev verdiğiniz elinizden, kolunuzdan şikayetsiniz. Gittiğim kulüpte 2 profesyonel var. Bütçem bu, şartlar bu, böyle çalışacağız. İş bitiyor. Aldığınız oyuncuyu kovmak için bahane arıyorsunuz. Yöneticiler düşünce üretmeli" diye konuştu.
Güneş, görevi bıraktıktan sonra kimseye cevap vermediğini kaydederek, şöyle devam etti: "Sokakta kadınlar gibi dedikodu yapıyorlar. Derdi olan varsa benimle konuşmalı. Bunları kavga yapmak için söylemiyorum. Transferdeki kararsızlığım ile ilgili konuşuluyor. Devre arasında Szymkowiak’ı aldılar, peki neden Zurawski’yi almadılar. Bu isimleri ben verdim. Ancak Zurawski’nin parası fazla’ dediler. ’O zaman almayın’ dedim. Sonra gidip aynı paraya başka oyuncu alıyorsun. Benim disiplinsiz olduğumu söylüyor. Herkes benimle ilgili konuşuyor. Ağzımı açsam sokağa çıkamazlar. ’Futbol A.Ş’nin başına geçmedi’ diyorlar. Ne A.Ş’si, hangi A.Ş.? Parayı kazanacaklar bana al harca mı diyecekler? ’Altyapı tesisi için harcama yapalım’ dedim, yapmadılar. Oyuncuya prim vermiyorlar. Niye geçeyim daha Futbol A.Ş’nin başına. Sen oyuncuyu zehirlemişsin. İneği dereye getirebilirsin ama zorla su içeremezsin."

Ömer SEVİNÇ
04.01.2007, 05:14
Başarısızım

Çalıştırdığı takımların hep en az gol yiyen ekipler arasına girdiğini belirten tecrübeli hoca: Ama Trabzonspor'da bunu sağlayamadım.

Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, ilgi çeken açıklamalarda bulundu. Doğan, ligin yarısında defansif hatalar yaptıkların ve bu nedenle istenmeyen sonuçlara imza attıklarını söyledi. Tecrübeli teknik adam, "Çalıştığım her takımda en az gol yiyen unvanını aldık. Geçen yıl Malatyaspor'daki dönem hariç. İlk defa bu konuda bu kadar
başarısızım. Defansif anlamdaki eksiği bir türlü tamamlayamadım. Savunmaya takviye yapmak lazım. Zaten yöneticilerimiz de bunu biliyor" şeklinde konuştu.

KAMP GAYET GÜZEL
Doğan, Antalya kampının çok iyi sürdüğünü de ifade etti. Bordo- mavili takımın hocası, "Tam dengeli bir takım değiliz. Bunun sıkıntılarını yaşadık. Yapılacak transferlerle bu sorunları ortadan kaldıracağız" yorumunu yaptı. Tecrübeli teknik adam, "Yönetim ile aramda sorun varmış gibi gösteriliyor. Hiçbir problem yok. İstifayı düşünmedim. Başarısızlıkta hep fatura teknik adamlara kesiliyor. Ama artık bu mantelitenin değişmesi gerek" dedi.

Ben ne dersem o yapılır!

Teknik direktör Ziya Doğan, kampta Marcelinho ile yakından ilgileniyor. Tecrübeli teknik adam, "Marcelinho bana yerinde oynamadığını söyledi ama ben futbolculuk yaşamımda forvet olmama rağmen defansta da oynadım. Bu kararı hoca verir" açıklamasını yaptı.

Gene mentalite falan diyor.

Bi git Ziya bi git yaa.

Bir de utanmadan ben forvettim defans oynadım diyor. Ulan kel(bu kadarına izin var ne yazık ki) geçici olarak 2 maçlık zaten oynarsın ne olcak ondan. Ayrıca madem yanlış niye aynısını Marce'ye yapıyorsun. Marce sol kanatta devam edecek anlaşılan. Adam gitmiş demiş yerimde oynatılmıyorum diye. Ne yapsın daha. Git Marce bir mektup da sen yaz yav. Allah'ım yarabbim ya. Gecenin bu saati deli etti gene yav. Hakkaten işimiz zor.

Defol git Ziya. Defol Trabzonsporun başından. DEFOL!!!

Ömer SEVİNÇ
04.01.2007, 05:21
Üçünü de istedim

Trabzonspor'un teknik direktörü Ziya Doğan: Risp, Erkan ve Ayman'ı sistemime uyduğu için istedim. Transferde geciktik.

ESKİ ÖĞRENCİLERİ...
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, savunma ve orta saha konusunda yönetim kuruluna isimler sunduğunu söyledi ve "Transferde gecikiyoruz" dedi. Tecrübeli hoca, "Risp, Erkan ve Ayman'ı istiyorum. Bu oyuncuları tercih etme sebebim hem eski öğrencilerim hem de benim sistemime uyuyor. Bunlar önemli
isimler" şeklinde konuştu.

UYUM SAĞLARLAR
Doğan "Lig için zaman dar. Bu üç oyuncu alınırsa 4-5 gün içinde takıma uyum sağlayacaklarına inanıyorum. Avrupa'da oyuncular var ama hemen uyum sağlayamıyorlar. Transferlerin en kısa zamanda çözümleneceğini düşünüyorum" dedi. Doğan, "Hedefimiz güçlü bir kadro oluşturmak. Yöneticilerimiz bunun için çok çalışıyor" diye konuştu.

Bunları da demiş kel efendi. Ayman konusunu zaten biliyoruz. Havhav bir keklik çıksa da satsam diye kırk takla atıyor. Ayrıca sene sonu sözleşmesi bitiyor. Erkan konusunda yorum bile yapmayacağım. Musasından tut Ferhatına kadar takım onlarla dolu zaten.

Beni en çok Risp deli ediyor. Bre kel elinde dünya şampiyonu olmuş bir takımın stoperi var. Ne yapacan Rispi mispi. Ulan hangi mantık Eller varken gider Risp'i ister. Cannavaro'yu alsak istemeyecek hazret. Mentalitesine uymaz. BU öküzler uyuyormuş mentalitesine. Ziya'nın mentalitesine uyan adamdan hayır mı gelir be.

stichus'un bir sözü vardı. Eline sınırsız para versen nasıl bir takım kurar diye. Bu adam o takıma Ayman'ı koymazsa ben de adam değilim.

Bir kez daha Defol kel. Defol Trabzonsporun başından. DEFOL!!!

EmrahYalçınalp
04.01.2007, 07:57

Provake olduğumuz falan yok. Ses çıkartmazsak bir sonraki bayramda -haklı olarak- "ya bi kere gittik, burnumuzdan geldi, bayram bayram işimiz mi yok" demesi muhtemel üyeleri siz motive edip katlımlarıyla sağlayacakları maddi-manevi desteği de siz karşılayacaksanız özür dileriz, boş konuşmuşuz.

Bahtiyar
04.01.2007, 08:29
Ben ne dersem o yapılır!

Teknik direktör Ziya Doğan, kampta Marcelinho ile yakından ilgileniyor. Tecrübeli teknik adam, "Marcelinho bana yerinde oynamadığını söyledi ama ben futbolculuk yaşamımda forvet olmama rağmen defansta da oynadım. Bu kararı hoca verir" açıklamasını yaptı.

Gene mentalite falan diyor.

Bi git Ziya bi git yaa.

Bir de utanmadan ben forvettim defans oynadım diyor. Ulan kel(bu kadarına izin var ne yazık ki) geçici olarak 2 maçlık zaten oynarsın ne olcak ondan. Ayrıca madem yanlış niye aynısını Marce'ye yapıyorsun. Marce sol kanatta devam edecek anlaşılan. Adam gitmiş demiş yerimde oynatılmıyorum diye. Ne yapsın daha. Git Marce bir mektup da sen yaz yav. Allah'ım yarabbim ya. Gecenin bu saati deli etti gene yav. Hakkaten işimiz zor.

bi mektup ta marce yazsa ne güzel olur.
ben gidiyom aha dese.

Faik Yılmaz
04.01.2007, 08:36
arkadaşlar

1- daha önceki başkanlara bayramlaşmaya gidilmedi deniliyor daha önce böyle organizasyonlar yapılmıyordu bundan dolayı gidilmedi. daha öncede hamsi organizasyonu ve çocuk yuvası ziyaretide yapmıyorduk ama bu sene hepsini yaptık.

2- bayramlaşma nedenimizi klüptede söyledim. ben TRABZONSPOR Başkanı ile bayramklaştım. bu bayramda yüzlerce kişi ile bayramlaştım aralarına sevmediklerimde vardı ama bayramlaşmanın gereği budur. televizyonda siyasileri izlemiyormusunuz güleryüzle bayramklaşıyorlar 5 dakika sonra eleştirmeye devam ediyorlar. kaldiki bayramlaşmaya gitmeden bile yanlışlarını arkadaşlarla konuştum. yani insan o gün düşmanı ile bile bayramlaşır.

3- bu onlara destek verdiğimiz anlamına gelmez o gün bütün siyasi görüşlerden insanlarda oradaydı hatta ona her türlü eleştiriyi yapan bütün televizyoncularda oradaydı. ve hepside bayramlaştı yönetim ile ve bundada kötü bi şey yok....

4- kaldıki bu konunun yeri burasıda değildir. ancak bazı arkadaşların kafası karışmasın diye burada yazmak zorunda kaldım. bu meselenin polemik haline geitirilmesini istemiyorum.

Cüneyt Canlıca
04.01.2007, 11:06
Doğan, Antalya Kampı'nda bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, istedikleri oyuncular olduğunu belirterek, ''Bunları aldığımız zaman dengeli bir takım olacağız. Tam dengeli bir takım değiliz. Bunun sıkıntılarını yaşadık. Bazı mevkilerde rekabet yok. İsteklerimiz konusunda yönetim kurulu da çalışıyor. En kısa süre içinde sonuç alacaklarını sanıyorum'' dedi.

Savunma ve orta saha konusunda yönetim kuruluna isimler sunduğunu ifade eden Doğan, şöyle devam etti:
''Risp, Erkan ve Ayman'ı istiyorum. Bu oyuncuları tercih etmekte birinci önceliğim, benle daha önce çalıştılar. Lig için dar zaman var. 4-5 gün içinde takıma uyum sağlayacaklarına inanıyorum. Avrupa'da oyuncular var ama hemen uyum sağlayamıyorlar. Her mevkide 3-4 alternatif sundum. Bekliyoruz, yönetim kurulu iyi niyetle çaba içerisinde. Her takımın kendine göre hedefi var. Eskiden rahat takımlar futbolcularını verebiliyordu. Şimdi hiçbir takım oyuncusunu satmıyor. Düşünüyor ki, 2-3 maç aldığı zaman galibiyetlere prim geliyor. Onun için transferlerin şu ana kadar sonuçlanmamasını anlayışla karşılıyorum. Tabii bir taraftan da geç kalıyoruz. En kısa sürede çözümleneceğini düşünüyorum.''

Ligin ilk yarısında defansif hatalar yaptıklarını belirten Doğan, ''Çalıştığım her takımda en az gol yiyen ekip olduk. Geçen yıl Malatyaspor'daki dönem hariç. İlk defa bu konuda başarısızım. Defansif anlamdaki eksiği tamamlayamadım. Çok hatalar yaptık. Önlem alamadık. Defansa takviye yapmak lazım. İkinci yarı ligde iyi duruma geleceğiz. Kupada da en iddialı takımlardan biriyiz'' diye konuştu.

-MUSAMPA'NIN DURUMU-
Doğan, Afrika kökenli oyuncuların mantalitesinin zayıf olduğunu ifade ederek, ''Musampa, 2 Ocak'ta burada olacaktı. Dün arayıp (Annemi bırakamam) dedi. Ağabeyinin, bir başkasının annesine bakacağını düşünerek izin vermedik. (Gerçekten gelmek istiyorum ama bir anda telefon gelir geri dönebilirim. Bana ihtiyacı var) dedi. Ona inandık ama çabuk gelmesinin iyi olacağını kendisine ilettik. 4'ünde gelebileceğini söyledi. Gelmezse cezai şartlarımızı ortaya koyarız'' dedi.

Yönetim kurulu ile diyaloğunun iyi olduğunu kaydeden Doğan, görevinden istifa etmeyi hiç düşünmediğini belirtti.

Berk Eren
04.01.2007, 12:02
Trabzonspor yönetiminin renkli ismi A.Uğur Zihni bayramlaşma törenlerine damgasını vurdu.Bir Tv proğramında “Ziya gelirse ben giderim”diyen Uğur Zihni yaptığı karizmayla “En şık yönetici”seçildi. A.Uğur Zihni bu görüntüsüyle tartışılan yönetiminde imajını değiştirdi.Böyle renkli bir yönetici “Transferin kralını yapmalı”şeklinde de değerlendirildi
KAYNAK:TAKA

herkes kafa yapmaya basladi,nedır bu yaa..

Mert67
04.01.2007, 12:25
Yattara: "Hedef UEFA"
Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahim Yattara, ikinci yarıda gösterecekleri performansla UEFA Kupası'na katılmayı garantileyeceklerini söyledi.

Antalya'da çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Gineli oyuncu Yattara, "Takımda arkadaşlık çok iyi bir düzeyde, gün geçtikçe birbirimizi daha iyi anlıyor ve daha iyi kaynaşıyoruz. Ligin ilk yarısında yaşadığı sakatlık nedeniyle çok zor günler geçirdim. Bir an önce oynamak istedim, ancak doktorum buna izin vermedi. Ama bu zor dönemi çok çalışarak ve sabırlı davranarak geçtim. Kendimi çok iyi hisedeyorum ve ligin 2. yarısını bekliyorum. Taraftarın özlediği ve beklediği Yattara'yı izlettireceğim" dedi.

Ligin ilk yarısında takım olarak şanssız bir dönem geçirdiklerini belirten Gineli oyuncu Yattara, "2. yarıda farklı bir Trabzonspor olacak sahada. Çok üzdüğümüz taraftarımızı şampiyonluk dışında bir şey mutlu etmeyecek, ama oynayacağımız güzel futbolla onları sevindirmek istiyoruz. Gelecek günlerden umutlu olmalarını göstermek istiyoruz. Puan cetvelindeki yeri kadro olarak hak etmiyoruz, ama 2. yarıda takım olarak UEFA Kupası'na katılacağımıza inanıyoruz. Göstereceğimiz performansla bunu garantileyeceğiz" ifadelerini kullandı.
04.01.2007

Şentürk
04.01.2007, 12:33
Trabzonspor yönetiminin renkli ismi A.Uğur Zihni bayramlaşma törenlerine damgasını vurdu.Bir Tv proğramında “Ziya gelirse ben giderim”diyen Uğur Zihni yaptığı karizmayla “En şık yönetici”seçildi. A.Uğur Zihni bu görüntüsüyle tartışılan yönetiminde imajını değiştirdi.Böyle renkli bir yönetici “Transferin kralını yapmalı”şeklinde de değerlendirildi
KAYNAK:TAKA

herkes kafa yapmaya basladi,nedır bu yaa..
Şu cümlesini Kuzey TV de karambol programında kulaklarınla duymuştum,ey gidi ne oldu şimdi!!

littlebighorn
04.01.2007, 12:39
Kaynak: Milliyet
Ziya Doğan'dan itiraf: İlk kez defansif anlamda başarılı olamadım

Ömür AVCI / TRABZON (DHA)

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ziya Doğan, futbol hayatında ilk defa defansif anlamda başarısız olduğunu söyledi.
Doğan, kendi oyun yapısı için fiziksel gücü üst düzeyde oyunculara ihtiyacı olduğunu belirterek, “Sistemimi rakibe kabul ettirebilmek için fiziksel güce ihtiyaç var. Benim 3-4 sene önce düşündüğümü bugün bazı takımlar yapıyor. Artık herkes fiziksel olarak güçlü takımlar kurdu ve bu yüzden liglerde denge var artık. Demek ki biz 4 - 5 yıldır doğruyu yapmışız. Türk takımlarının fiziksel anlamda da Avrupa takımları ile mücadele edecek seviyeye gelmesi lazım. Fenerbahçe bile bugün sadece Alex’i taşıyabiliyor. Zaten bugün hiçbir takımın 2 Alex taşıyacak durumu yok. Savunma ağırlıklı oynadığım yönünde eleştiriler geliyor. Ama benim savunma anlayışım farklı. Biz en iyi defansın ileride yapılır olduğunu savunuyorduk. Önceki görev dönemimde rakip sahada kaptığımız toplarla attığımız gol yüzde 40’tı. Bu da savunmamızın rakip sahada başladığının en iyi göstergesidir bana göre. Artık Fenerbahçe bile tek forvetle oynuyor. İtalya’nın Dünya Kupası’ nda nasıl oynadığı ortada'' dedi.
Ziya Doğan, şu anda dengeli bir takım olmadıklarının da altını çizerek, “İstediğimiz oyuncuları aldığımız anda dengeli takım olacağız. Şu anda tam dengeli takım değiliz. Bunun sıkıntılarını yaşadık. Bazı mevkilerde alternatif eksikliği ve sıkıntı vardı, bazılarında fazla vardı. Takımda tek tek bakıldığında iyi oyuncular var ama denge yok. Bu dengeyi oluşturmak için bazı isteklerimiz var. Yönetim kurulumuz uğraşıyor ve en kısa sürede sonuç alacağımızı sanıyorum'' dedi.
Ziya Doğan, Szymkowiak’ın kaliteli bir oyuncu olduğunu da vurgulayarak, “Bu sezona şanssız girdi. Milli takımdan geldi dinlenmedi ve sakatlıklar yaşadı. Psikolojik olarak toparlanamadı. Benden önce yanlış yerde oynatıldığını söyledi bana. Ailevi sıkıntıları vardı. Eşini Trabzon’a getirtemiyordu. Ona yardımcı olmak istedik. Bu dönemde 10-12 gün izin verirsek kafasının rahat edeceğini tahmin ediyorduk. Son güne kadar gelme taraftarıydı. Bir ara ayrılma düşüncesindeydi. Ama konuştuk, baba - abi şefkatiyle yaklaştık. Çünkü yeteneklerini biliyorduk. Fakat menaceri veya başka birileri kafasına giriyor. Türkiye’de bir şeyi değiştirmek istiyorum. Yabancı 1-2 sene oynuyor, oynadığı takımdan az miktarda alacağı kaldığı zaman da, menacerler yaklaşıyor, 1 - 1.5 milyon avroluk teklif varsa kafasına giriyor. Gençlerbirliği’nde Youla’da yaşadım bu sorunu. Szymek’te böyle bir tutum gördük. Karşı çıktık. ‘Çıkıp oynayacaksın insanlar senden bir şeyler bekliyor’ dedik. Kendisini ikna ettik. Bir ara kımıldanma görüldü. Sivasspor ve Fener maçında oldukça iyi oynadı. Bize yazdığı mektupta da, ‘Ameliyat geçirdim, fiziksel ve psikolojik olarak koptum’ demiş. Ben bırakacağını sanmıyorum. Gelmeyen oyuncunun peşinden koşmam ama kulübün de kanuni hakları var. Onlar sonuna kadar haklarını koruyacaklardır. O olsaydı iyi olurda ama olmadı diye de her gün bunu gündemde tutmak istemiyorum'' dedi.

MARCELİNHO’YA MESAJ
Ziya Doğan, Marcelinho’nun alışık olduğu yerde oynatılmadığı yönündeki açıklamalarını yorumlarken de, “Profesyonel oyuncunun teknik direktörü nerede uygun görürse orada oynaması lazım. En doğru kararı teknik direktör verir. O iyi bir profesyonel. İyi çalışıyor. Hazır geldi. Biz de ondan faydalanacağız. Futbolcunun özünde şu var; işler kötü gittiği zaman, ‘Ben şurada oynasam daha iyi olurdu’ der. Onun nerede başarılı olacağını ben daha iyi biliyorum. Avrupa’da santrafor arkası oynadı ama burada alternatif var o bölgede. Bu yüzden solda ihtiyacımız var ona. Eller’i de niye düşünmeyeyim. Sözleşmeli oyuncumuz. Takım içinde göreceğim önce, ondan sonra bir karar vereceğiz'' dedi.

TARTIŞMALAR BENİ BAĞLAMAZ, İŞİMİN BAŞINDAYIM
Doğan, görevine son verilmesi yönünde yönetim içinde ortaya çıkan tartışmaları da değerlendirirken, “Yönetimle diyaloğum çok iyi. Bazen yönetimlerde bu tür şeyler olabilir. İnanlar fikir tartışması yapabilir. Bazıları ister, bazıları istemez. Bu gayet doğal. Ama sonuçta Trabzonspor’dayım. O karar alınırken neler oldu beni fazla ilgilendirmiyor. Ama beni burada tuttukları için sorun yok. Ben teknik direktör olarak istifayı hiç düşünmedim. Türkiye’de bazı şeylerin değişmesi lazım. Fatih Terim’e sabrettiler, 4 yıllık şampiyonluk serisi ve Avrupa şampiyonluğu geldi. Kötü giderse gündemi değiştirmek için hemen teknik direktör ortaya atılıyor. Transferi kendim yaptığım dönemdeki oluşturduğum takımlara bakın aradaki farkı görürsünüz. Bir teknik adamın kendi oyun yapısını sahaya yansıtması için zamana ihtiyacı var. Bun zamanı değerlendirmek lazım. Türkiye’de bu süre 3 ay Avrupa’da 5 sene. Bugün Türk antrenörlerin hiçbiri Avrupalı meslektaşlarından eksik değil. Fazlası var. Ama biz dışarıdaki teknik adamlara inanılmaz hayranlık duyuyoruz. Kendi kalitemizin kendi kişiliğimizin farkında değiliz'' ifadesini kullandı.
Doğan, yerli teknik adamların yabancı teknik adamlar karşısında hiçbir zaman savunulmadığını da ileri sürerek, “Lazaroni konusunda o amaçla söylemediğim bir kondisyon lafını ne hale getirdiler. Ben değerlere bakarak konuştum ve yorumumu yaptım. Ama ben hiçbir şeyi unutmam. Rıza Beşiktaş’tan ayrıldı Tigana geldi. Tigana ilk maçtan sonra, belki de rakamlara bile bakmadan, ‘Takımın kondisyonu düşük’ dedi. Kimse Tigana’yı ayıplamadı, Rıza’ya ‘Takımı niye iyi çalıştırmadın’ diye yüklendi. Böyle çifte standartla gelişemezsiniz. O da insan biz de insanız. Benim bu seneki görevime son verilecek beklentileri belki Türk futbolu için kazanç olacak. ‘Trabzonspor ısrar etti ve başarıyı yakaladı’ diyecekler'' dedi.
Doğan, 7 maçlık kazanamama serisinde bile kontrolü hiçbir zaman kaybetmediğini vurgulayarak, “Bilakis kontrolü elime aldım. Liderler öyle zamanlarda ortaya çıkar. Ben az konuşup iş yapmak istiyorum'' dedi.

HAYATIMDA BİR İLK
Doğan, ligin ilk yarısında özellikle defansif anlamda çok hata yaptıklarını da ifade ederek, “Çalıştırdığım her takım en az gol yiyen takımlar arasında yer aldı. İlk defa defansif anlamda başarısızım. Defansif anlamdaki eksiği tamamlayamadık. Önlemleri alamadık. Bütün yediğimiz gollerin kasetlerini seyrediyoruz. Bunun birçok sebebi var. Taktiksel anlamdaki eksiğimizi tamamlayamadık. Bunu tamamladığımız anda işimiz kolay. İkinci yarıda ligde iyi duruma geleceğiz, kupada da en iddialı takımlardan biriyiz'' dedi.

Salih61
04.01.2007, 12:43
Ziya Dogan sen kral mısın? taraftar seni bu takımda istemiyor artık İSTİFA ET!!!!

Bahtiyar
04.01.2007, 12:51
MARCELİNHO’YA MESAJ
Ziya Doğan, Marcelinho’nun alışık olduğu yerde oynatılmadığı yönündeki açıklamalarını yorumlarken de, “Profesyonel oyuncunun teknik direktörü nerede uygun görürse orada oynaması lazım. En doğru kararı teknik direktör verir. O iyi bir profesyonel. İyi çalışıyor. Hazır geldi. Biz de ondan faydalanacağız. Futbolcunun özünde şu var; işler kötü gittiği zaman, ‘Ben şurada oynasam daha iyi olurdu’ der. Onun nerede başarılı olacağını ben daha iyi biliyorum. Avrupa’da santrafor arkası oynadı ama burada alternatif var o bölgede. Bu yüzden solda ihtiyacımız var ona. Eller’i de niye düşünmeyeyim. Sözleşmeli oyuncumuz. Takım içinde göreceğim önce, ondan sonra bir karar vereceğiz'' dedi.

bu ziyaya doya doya sövmek istiyorum bana şimdi marce nin alternetifinin gökdeniz olduğunu (gelmesine katkıda bulunanlara vefa borcunu ödediğini) söylemiyor. neymiş alternatifi varmış. pas atmayan gökdenizmi marce nin alternatifi( en önemli mevkiide bahisçi oynayacak, üç topun ikisini kaptıracak.) ama milyon dolarlık oyuncular harcanacak ziyanın egosu tatmin olacak oh ne ala.

Travelair
04.01.2007, 13:07
Ziya hocanın ofsayta düştüğü yorumları:

*Benim 3-4 sene önce düşündüğümü bugün bazı takımlar yapıyor. Artık herkes fiziksel olarak güçlü takımlar kurdu ve bu yüzden liglerde denge var artık. Demek ki biz 4 - 5 yıldır doğruyu yapmışız.

- 3-4 mü 4-5 mi? 3-4 sene önce düşündüğünüzü 4-5 senedir nasıl uyguluyorsunuzu? Hangisi? Denge hayranı hocamız bizi de dengeye getir ona da razı geldik

*Bir teknik adamın kendi oyun yapısını sahaya yansıtması için zamana ihtiyacı var. Bun zamanı değerlendirmek lazım. Türkiye’de bu süre 3 ay Avrupa’da 5 sene

-Emin misin hocam? 5 sene mi? Avrupa'dan gelen hocalara bizim gerimizdeler derken herhalde bunu kastediyor değildin :)

* HAYATIMDA BİR İLK
Doğan, ligin ilk yarısında özellikle defansif anlamda çok hata yaptıklarını da ifade ederek, “Çalıştırdığım her takım en az gol yiyen takımlar arasında yer aldı. İlk defa defansif anlamda başarısızım...

-Ofansif anlamda başarılı oldunuz mu bari hocam? Defansif oynayamamak bu kadar etkiliyor ama ofansif oynayamamak etkilemiyor sizi neden? Sizin defansif anlayışınız farklı. Defans yapıp top kaparsanız atak yapıp gol atacaksınız. Anlayışınız bu. Eskiden bu sistemi Barcelona'ya karşı uygulardık. Sonra kontra atak futbolu iyi bişeymiş gibi gösterip üstümüze yıktılar çok başarılıyız diye artık kendi sahamızda bile böyle oynar olduk en kötü takıma bile. O yüzden geleneği devam ettiren bir hoca olarak size kızamıyorum. Bizi bu düşünceye mahkum eden kulüp anlayışına sahip çıkanlara kızıyorum. Büyük kulüp dominant futbol oynar. Rakibin hatasını beklemez

Travelair
04.01.2007, 13:08
...........

littlebighorn
04.01.2007, 13:11
MARCELİNHO’YA MESAJ

bu ziyaya doya doya sövmek istiyorum bana şimdi marce nin alternetifinin gökdeniz olduğunu (gelmesine katkıda bulunanlara vefa borcunu ödediğini) söylemiyor. neymiş alternatifi varmış. pas atmayan gökdenizmi marce nin alternatifi( en önemli mevkiide bahisçi oynayacak, üç topun ikisini kaptıracak.) ama milyon dolarlık oyuncular harcanacak ziyanın egosu tatmin olacak oh ne ala.
Biraz serinkanlı düşünün öyle yazın. Trabzonspor'a zarar verecek ifadeler kullanıyorsunuz. Şuraya yazılanları rakipler görse, adamların Trabzonspor'a saldırmak için bir şey düşünmesine gerek kalmaz....

volkanferhan
04.01.2007, 13:14
H.Avni Aker’de 2 milli maç

Futbol Federasyonu’ndan kulübümüze gönderilen yazıda Genç milli takımımızın 14.03.2007 Salı günü saat 13.30’da ve 16.03.2007 Perşembe günü saat 13.30’da Çek Cumhuriyeti ile yapacağı karşılaşmaların H.Avni Aker Stadı’nda oynanmasına karar verildiği bildirildi.
Yazıda stadyumun söz konusu müsabakalar için tahsis edilmesi talebinde bulunuldu.