PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

Kobalas61
27.12.2006, 23:38
Ronaldinho ve Nedved imzaladı!
Trabzon M.Ali Yılmaz tesislerinde kendilerini 3 yıllığına bordo mavi renklere bağlayan iki yıldızı imza töreninde hiç bir yöneticinin karşılamadığı dikkat çekti.
Durumun vahim olduğunu söyleyen Brezilyalı yıldız "herşey güzel olacak" dedi.

Diğer yandan Juventus'tan alınan Çek yıldız Pavel Nedved'in ise 3 Ocak'ta kampa katılacağı açıklandı...
Ronaldinho ve Nedved'in bonservis bedellerini Nuri ALBAYRAK'ın karşılayacağı bildirildi.Transferler camiada büyük bir heyecan yaşattı. Ziya Doğan'ın nasıl bir mantalite uygulayacağı merak konusu...
http://img47.imageshack.us/img47/4509/452pe8.jpg (http://imageshack.us)

http://img170.imageshack.us/img170/2967/260606imza3pb6.jpg (http://imageshack.us)

bi an Trabzon forumunda değiliz falan diye düşündüm
kendimizle alay etmek nededir bilmiyorum

Mehmet Aksu
27.12.2006, 23:41
Kızanlara da anlayıs göstermek lazım ama güzel görüntüler ama olmayacak görüntüler. herkesin anlayısı farklı :mad: artık şaka anlayacak yönümüz kalmamış anlaşılan çook ciddi bir müessese oldu be

Enes Berfin
27.12.2006, 23:42
Kızanlara da anlayıs göstermek lazım ama güzel görüntüler ama olmayacak görüntüler. herkesin anlayısı farklı :mad: artık şaka anlayacak yönümüz kalmamış anlaşılan çook ciddi bir müessese oldu be

Öle diyorsun ama bizler ne yaptigimizi bilmiyoruzki, takimin bu hale gelmesinden sonra kafayi iyice yedik.

Mehmet Aksu
27.12.2006, 23:44
bir an olsun kafamızı dağıttık iyi oldu fakat başka şeylere gülenler buna da gülüp geçebilirdi. illa ki bir sopa sokanlar oluyor. az ve öz...

tiredman
27.12.2006, 23:50
1)Yorumlarımda Kimin hangi dünya ve ahiret görüşü beni bağlamaz o görüşün bir mensubu kurum Trabzona Yaptığı Terbiyesizlikler beni bağlar ve cevabını bulur
2) Fotomaçın Değerli Büyük Müdürlerinide araştırınız

3)Madem Zaman Gazetesi Yalan yazmas iftira atmaz
Buyursun ispat etsin umut bulut Transferinde Yediği pisliği Size Hodri meydan!

4)İdeolojik Saplantılı Taraftar yorumunu Tamamiyle Arkadaşlara ve yaptığım yorumlara bırakıyorum
Kimin Hangi İdeolojik cemaatsel mazeretlerinden dolayı kimi savunmaya çalıştığı kimin kime hangi nedenlerden kızdığı
Kimin dünyada spora veya başka bir şeye hangi Görüşle baktığı belli oluyor
Ben Dünyaya Trabzonspor Penceresinden bakıyorum çok şükür bilen biliyor
Sizinde hangi zaviyeden baktığınızı görmüş olduk
Derya içinde Deryayı bilmez arkadaş Gözünü kapayıp sadece kendinegece yaparsın merak etme

He zaman ve o eşrafın muhabbetine hiç girmeyelim yeri burası değil ayrıca mahçup olursunuz ;)
şu foruma girdim gireli trabzonsporumuzun niye tepetaklak gittiğini çok daha iyi anladım.ben buraya trabzonsporla ilgili bi haber okumaya giriyorum.bakıyorum birisi ak partiye hakaret ediyor.ertesi gün bakıyorum birisi sevdiğim beğendiğim takdir ettiğim bi gazete grubuna salya atıyor.ne burası trabzonspor forumumu siyaset arenası mı?
gözünü kapayan kendinegece yapar sözünü kim niçin söylemiş iyi bilenlerdenim.sayın dünyaya futbol taraftarı olmaya geldiğini sanan hemşerim.Allah sana akıl fikir versin.
ben trabzonsporu çok seven biriyim ama dünyaya bu pencerden değil.bu dünyanın bir imtihan yeri olduğu penceresinden bakıyorum.
neyse dediğin gibi bu konuların yeri burası değil ama bu konuları hep başkaları açıyor.
gelelim trabzonspora...trabzonspor amatör kümeye bile gitse ömrümce tutacağım yegane takım olacaktır.ama şuda bir gerçektirki kıyamete dek trabzonsporun şampiyonluk tadacağına inanmıyorum.keşke bu konuda milyon kere yanılsam

Mehmet Aksu
27.12.2006, 23:54
anla.........

Barış
28.12.2006, 00:00
TRABZON'UN TRANSFERE İHTİYACI YOK -

Şenol Güneş, uzun dönem futbol oynadığı ve şampiyonluklar yaşadığı, teknik adamlığını yaptığı Trabzonspor'un içinde bulunduğu duruma üzüldüğünü de söyledi. Güneş, şöyle konuştu;

''Trabzonspor'un içinde bulunduğu krizden kurtulması için sorunlarını halletmeli. Bu sorunlar oyuncu teknik adam değil, başka sorunlar var. Trabzonspor'un şuanda transfere ihtiyacı yok. Kadro yeterli. İç sorunlar halledilirse bu takım sezonu ilk 5 içinde bitirir.''

Zaman

yok mu bi delikanlı şu sorunları gün ışığına çıkartacak?

mehmet yıldırım
28.12.2006, 00:00
arkadaşlar takımımız doğru dürüst transfer yapamıyor.birde siz böyle ronaldinho felan transferi deyip kendimizle dalga geçmeyelim.bu forum hepinizin malumu olduğu üzre herkese açık...

Lapina
28.12.2006, 00:01
şu foruma girdim gireli trabzonsporumuzun niye tepetaklak gittiğini çok daha iyi anladım.ben buraya trabzonsporla ilgili bi haber okumaya giriyorum.bakıyorum birisi ak partiye hakaret ediyor.ertesi gün bakıyorum birisi sevdiğim beğendiğim takdir ettiğim bi gazete grubuna salya atıyor.ne burası trabzonspor forumumu siyaset arenası mı?
gözünü kapayan kendinegece yapar sözünü kim niçin söylemiş iyi bilenlerdenim.sayın dünyaya futbol taraftarı olmaya geldiğini sanan hemşerim.Allah sana akıl fikir versin.
ben trabzonsporu çok seven biriyim ama dünyaya bu pencerden değil.bu dünyanın bir imtihan yeri olduğu penceresinden bakıyorum.
neyse dediğin gibi bu konuların yeri burası değil ama bu konuları hep başkaları açıyor.
gelelim trabzonspora...trabzonspor amatör kümeye bile gitse ömrümce tutacağım yegane takım olacaktır.ama şuda bir gerçektirki kıyamete dek trabzonsporun şampiyonluk tadacağına inanmıyorum.keşke bu konuda milyon kere yanılsam
inanmiyorsan yasama..!!

Murat Hızal
28.12.2006, 00:07
ben Trabzonsporu çok seven biriyim ama dünyaya bu pencerden değil.bu dünyanın bir imtihan yeri olduğu penceresinden bakıyorum.

Burası Trabzonspor'un her yönüyüle tartışıldığı bir forum doğru girdin arkadaşım.Bu kulübün kapısından içeri siyaseti sokan herkese bu forumlarda siyasi eleştiride yapılabilir.Konu Trabzonspor ise bunda beis görmüyorum ben.

Ayrıca sürekli bizlere siyaset yapıyorsunuz diyen arkadaşlarında sırf siyasi pencereleri bahçennin o tarafına açılıyor diye savunmaya geçmesini anlayamıyorum.

Ortada çok ciddi bir sorun var ki o da büyük medya kuruluşlarının ikiyüzlülüğüdür ve buna zaman gazeteside dahildir.Siz çok seviyorsunuz diye bu gazeteyi eleştirmeyelim mi? Hem salya atmakda ne demek onu biraz açabilirsiniz heralde.

''Şu foruma girdim gireli trabzonsporumuzun niye tepetaklak gittiğini çok daha iyi anladım''
Trabzonspor'un neden tepetaklak gittiğini zaten son paragrafınızda kendiniz açıklamışsınız.''Ama şuda bir gerçektirki kıyamete dek trabzonsporun şampiyonluk tadacağına inanmıyorum''

Neden Tranzonspor şampiyon olamıyor sanıyorsunuz,sizin gibi sevgili hemşerilerimiz yüzünden.

Bakın imzanızda ne güzel kendinizle çelişiyorsunuz.

Bir şeyleri değiştirmeye gücümüzde var ümidimizde.Çok afedersiniz ama değişime inanmayan arkadaşların , bizim safhımızda yeri olduğunu sanmıyorum.

tiredman
28.12.2006, 00:14
seninle aynı safta olmak gibi bi derdim yok.sen ilk önce imzanı düzelt.bu foruma bi sürü de kel giriyor.istanbulda yaşıyorsun.ve vaziyeti görüyorsun.sen bile inanmıyorsun bence şampiyonluğa.inanıyorsan hayal pilavı yiyorsun afiyet olsun...

Murat Hızal
28.12.2006, 00:25
Hödüs değil sevgili arkadaşım hodus.Ben senin ne ima etmeye çalıştığını çok iyi anladım:)Teşekkür ediyorum.

Ayrıca hızla kelleşen bir adam olarak;çağımızın çok önemli bir sorununa parmak bastığımı düşünüyorum:)

Şampiyonluğa inanıyorum ve hayal pilavı yiyorum.

Ne kolayda düşüyormuş gardınız.Yaşınızı bilmediğim için tek bir şey sormak istiyorum, lige çıktığımızın ikinci senesi acaba kaç kişi inanıyordu şampiyon olacağımıza.

Bence yanıtınız hiç kimse inanmıyordu olacak.Lige çıktığımız sene BİLE, futbolcular dahil bütün Trabzon inanıyordu şampiyon olacağımıza.Bunu çok iyi biliyorum çünkü sağolsunlar büyüklerimiz böyle söyledi bize.Umarım bu inancınız sayesinde kıyamet günü şampiyonluğumuzu görebilirsiniz.

Hödüs de güzel yakıştırmaymış çok yaklaştınız tebrikler.

Enes Berfin
28.12.2006, 00:28
ama şuda bir gerçektirki kıyamete dek trabzonsporun şampiyonluk tadacağına inanmıyorum.keşke bu konuda milyon kere yanılsam

Inanmiyorsan neden hala bu takimi destekliyorsun, bu takimin tek hedefi sampiyonluksa ve sen hala kiyamete kadar inanmiyorsan bu takimi tutma hatta renkdasimizin dedigi gibi yasama.

Özge
28.12.2006, 00:30
Hasan ve Szymek kontrolden geçecek
Futbolcularımızdan Hasan kasığındaki, Szymek ise sağ dizindeki ağrılar nedeniyle yarın İstanbul'da kontrolden geçecek.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Sağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, konuyla ilgili yaptığı açıklamada iki futbolcunun da şikayetleri olduğu bölgelerden yarın doktor kontrolünden geçeceklerini belirterek, "Durumları bu kontrollerden sonra netlik kazanacak" dedi.

Güney ayrıca, Enis'e de Antalya kampında MR çekildiğini açıklarken, "Enis'in tarak kemiğinde ödem tespit edildi. Bu futbolcumuzun 1-2 gün sürecek ilaç tedavisinden sonra sakatlığı geçecek" diye konuştu.

asem61
28.12.2006, 00:33
Sakatlığım nedeniyle yaklaşık 4 ay futboldan uzak kaldım. Bu ayrılıktan sonra takımla çalışmalara başladım. Şu anda tam hazır değilim. Fakat ikinci yarının başına kadar hazır olacağıma inanıyorum. Benim takıma katılmamla birlikte ikinci yarıda çok daha iyi bir Trabzonspor izlettireceğiz. İnşallah alacağımız sonuçlarla küme düşmeyeceğiz." diye konuştu............. ZAMAN GAZETESI
Trabzonspor?un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara?dan şaşırtıcı sözler. İlk yarıda yaşanan kötü tabloya rağmen kimsenin ağzına almak bile istemediği sözleri Gineli yıldız, ifade etmekten çekinmezken, sanki müjdeleyici bir ifade kullandı: " Trabzonspor küme düşmeyecek" İlk yarıda kötü bir süreç yaşadıklarını belirten Gineli yıldız, ancak kendisinin de katılımıyla ikinci yarıda Trabzonspor?un farklı olacağını söyledi. ........KARADENIZ GAZETESI
Ligin ilk yarısında aldığı sonuçlarla tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Trabzonspor'da, futbolcular da zirve yarışından ümidini kesmiş durumda. Sakatlığı nedeniyle yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalan İbrahim Yattara da, takımın küme düşmeyeceğini açıklaması üzüntüyle karşılandı, Yattara ilk devrede aldıkları sonuçlarla taraftarlarını üzdüklerini dile getirdi.

Yattara, " Şuanda tam hazır değilim. Fakat ikinci yarının başına kadar hazır olacağıma inanıyorum. Benim takıma katılmamla birlikte ikinci yarıda çok daha iyi bir Trabzonspor izlettireceğiz. İnşallah alacağımız sonuçlarla küme düşmeyeceğiz." diye konuştu. .....TAKA GAZETESI
SIZE ÜC GAZETEDEN ALINTI YAPTIP BU YAZILAR ARASINDA NE FARK VAR:HICBIR FARK YOK. zaman gazetesini suclamaniz yersiz cünkü yattaranin sözleri diger gazetelerdede ayni yazilmis. gelelim yattaranin sözlerine gayet acik konustu ve buda yönetimin isine gelmedi.taraftara pembe tablo ciziyorlar yattarada bunun yanlis oldugunu, gercegin böyle olmadigini söylüyor. ayaklarini yere basip öyle konusuyor. tabiki zor trabzonsporumuzun bu durumda olmasi ama yöneticilerin bu sekilde davranmalarida dogru degil. zaten bu durumumuzun tek suclusu onlar, simdide kalkmis ikinci yarida cosacagiz, ligin tozunu alacagiz diyorlar. utanmasalar sampiyon olacagiz diyecekler.

yazikki bizi hala oyaliyorlar. allah göstermesin bu dedikleri olmazsa cok agir bedel ödeyecekler.

dr.muhsin
28.12.2006, 00:35
ama şuda bir gerçektirki kıyamete dek trabzonsporun şampiyonluk tadacağına inanmıyorum.keşke bu konuda milyon kere yanılsam

Sevgili tiredman bu cümleyi Trabzonspor uzun zamandır şampiyon olamıyo diye ince bir siteminden dolayı yazdığını kabul etmek istiyorum yoksa kimbilirdi Trabzonspor daha 1. ligde bile değilken 6 kez şampiyon olacağını. O yüzden gel sen sana yakışanı yap ve karamsarlığa düşme. Biri gider biri gelir. Geçmişteki efsaneyi yaratanları da düşün ve her zaman umutlu ol. Unutma umut olmasa yaşam zaten çekilmezdi!!!

Şuşoğlu
28.12.2006, 00:44
bızım trabzonsporda hıcbır zaman sıyaset bıtmez... hiç kimsenın kulubu dusundugu yok herkes kendı menfaatının pesınde....... kımse kımseye laf söyletmıyorr hıckımsenın sucu yok herkesın nasıl olsa savunan bır kesımı var...

ben getırdım sankı bu takımı bu duruma...........

Bluefire
28.12.2006, 00:45

vallah arkadasim Trabzonspor Kiyamete kadar Sampionlugu tadmazsa bile(sacmalik) ben TS yi herzaman heryerde sonuna kadar desteklerim.

UtkUOnuR
28.12.2006, 00:55
Size katılıyorum kardeslerim...Bazen universitede kıl hocalar takılıyor bize "ulen sampiyon olamayan trabzonsporlular ne diye takımınızı hala tutarsınız" diye.O hocalara da soyledım yıne soyleyeyim: bu aşk var ya bu aşk...trabzonsporlu olmayan hıckımsenın anlayamayacagı bu ask hep var, ölene kadar da olacak...:tsamblem:

Oğuuz
28.12.2006, 01:01
..trabzonspor amatör kümeye bile gitse ömrümce tutacağım yegane takım olacaktır.
herkes bi cümlene takılıp yorum yapmış ben bi değişiklik yapıp bu cümlen için helel olsun renkdaşıma demek istiyorum.. :)

salihismet
28.12.2006, 01:18
Yattara o sözleri ne amacla söyledi bilmiyorum, fakat küme dü$meyecek diye söylemedim diyor. Ben Yattaranin bazan yalan konu$tuguna $ahit oldum. Eger böyle $eyler söylediyse birazda alay eder gibi oldu. Sanki kendisini dünyanin en iyi futbolcusu gibi görüyor. Aslinda onun dilinden en iyi Ziya hoca anliyor, ama ne yazik ki biraz zor durumda oldugumuz icin ona ihtiyac var, bu durumu kendiside biliyor.

miragef
28.12.2006, 01:21
ihtiyacımızın tek o olmadığınıda biliyor.

Asiye Seven
28.12.2006, 01:28
Hepimiz olumlu olumsuz yorumlar yapıyoruz ama hepimizde biliyoruzki bu aşk bitmez.Bizim trabzonsporumuza inanmamız lazım inanmalıyızki başarmalıyız (inanmak başarmanın yarısıdır dimi)

salihismet
28.12.2006, 01:30
ihtiyacımızın tek o olmadığınıda biliyor.

Nasil yani?

guera
28.12.2006, 04:59
assagida ziya efendinin defansif futbol anlayisinin ilk yarida nasil iflas ettiginin sayilarla göstergesini bulacaksiniz! sonra da buna bir yorum yapacagim!

Takım Verdiği Gol Pozisyonu Yediği gol Girdiği Gol Pozisyonu Attığı gol
Bursaspor 55 21 77 21
Kayserispor 57 20 83 22
Fenerbahçe 57 15 102 35
Ankaraspor 61 18 60 21
Antalyaspor 68 21 80 18
Beşiktaş 71 16 84 23
Konyaspor 75 20 71 19
Sivasspor 75 22 68 17
V.Manisaspor 75 23 95 32
Galatasaray 78 20 108 32
Trabzonspor 78 21 87 20
Gençlerbirliği 79 18 73 20
Denizlispor 80 15 59 13
Ankaragücü 85 16 71 20
Sakaryaspor 88 21 59 10
Gaziantepspor 96 25 66 18
Ç.Rizespor 100 20 74 14
Erciyesspor 100 38 61 15

kimileriniz diyecek ki bu ne simdi karisik ancak bena ciklayayim tkaimimizin girdigi pozisyon sayisi turkiye ortalamasinin biraz üzerinde buna karsin attigimiz gol sayisi yirmi! diyeceksiniz ki takim gol pozisyonuna giriyor ancak degerlendiremiyor! ziya mi cikip atacak golleri! tam da sorun burada arkadaslar girdigimiz gol pozisyonlarinda basari oranimizin düsük olmasinin ana sebebi de takimind efansif futbol anlayisina ayali olarak ileride cogalamamamiz ve bunun sonucu da o gol pozisyonlarinin devaminin olmamasi! yani kacan pozisyondan sonra atagin devam etmesi yerine kontratak yememiz ya da kontraatagi önlemek icin asiri efor harcamamiz!
verdigimiz gol pozisyonlarina gelince! türkiye ortalamasinin üzerinde ve yine ziya efendinin defansif futbol anlayisina ragmen yedigimiz gol sayisinin yüksek olmasi! hakkini verelima slinda cokta gol yememisiz ancak yedigimiz maclarda kaybetmisiz yani telafi edememisiz!
buradan yola cikarak diyebiliriz ki defansif futbol oynamak kimseye az gol yeme garantisi vermez! vermeyecegi gibi istatistiklerin de gösterdigi üzere böyle 7 maclik bir malubiyet serisi yapar insanlarin senden ntiksinmesine sebep olursun onlari futboldan sogutur yok yere küfür ettirir müslümanini gunaha sokar dinsizini de alkolik yaparsin! duyuyor musun ziya efendi! duymuyorsan bunu sana e-mail oalrak yollayalim...

ziyaaaaaaaaa... seni sevmiyoruz bunu biliyorsun ve gidecegin günlerin de yakin oldugunu hissediyorsun!
ölümü yakin olan sahis ve cami duvari sorunsali vardir bilmem anlatabildim mi?

Vegas
28.12.2006, 07:58
Fenerbahçe Kulübü'nü temsilen ise Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, Hukuk Kurulu Başkanı Avukat Metin Özer, eski bakanlardan Avukat Yüksel Yalova ve Avukat Ayhan Çopuroğlu toplantıda yer aldı. Avukatlar, toplantıda yaklaşık 2 buçuk saat savunma yaptı
Yuksel Yalova'nin ismini hatirliyorum da bu adam hangi partidendi, o da Sekip bey gibi gorevi bitince hemen yonetim kuruluna alinmis.

Gürkan
28.12.2006, 09:00
1 hemen hemen her kesi bir savunan var.peki Trabzonsporu bu hale kim getirdi.

2 birinin yaptıgı yanlıs diğerinin yaptıgı yanlısı haklı kılar mı.

3 siyaset yapılmasın deyip siyasetin babasını yapmak neyin nesidir.niye insanlar kendi taraflarına laf edilince siyaset yapılmasın çığlıkları atarlarda karsı tarafa laf sokuldugunda 3 maymunu oynarlar.

4 hayal plavı nedir,nasıl yapılır, kilo yapar mı.hangi yörenin yemeğidir.yemek istesek nerde iyisi yapılır.

Rıza ÇOLAK
28.12.2006, 10:05
:mad: Ziya Doğan, daha sonra oyuncularını sahanın hemen yanındaki ormana götürdü. Bordo mavili futbolcular, ormanda bir süre koşarak nefes açtılar. Bordo-Mavili futbolcuların çalışma sırasında hırslı oldukları dikkati çekti.:mad:
Ya niye hep masum insanlar ormanda kaybolur. Ziya Doğan ile birkaçı da o ormanda kaybolup gitse de kurtulsak Allahım. Nolur Bunu bize çok görme Allahım

Burçak
28.12.2006, 10:07
http://img151.imageshack.us/img151/8957/habrij7.jpg

:atki:

Rıza ÇOLAK
28.12.2006, 10:11
Kancalinho yu hatırladım bi an

A.Gökhan AKIN
28.12.2006, 10:18
arkadaşlar gözümüz aydın şimdide zelenkayı alıyormuşuz vaya kadro tümden değişti :))

Travelair
28.12.2006, 10:25
Evet Simek'le takas ama. Bişey değişmiyor. Bu sistemde Simek'ten ne kadar yararlanabiliyorsak Zelenka'dan da o kadar yararlanabiliriz. Tek artısı yaşı ama huysuz bir futbolcu olduğu söyleniyor. Uyum sorununa dikkat edilmeli

Travelair
28.12.2006, 10:46
Radyospor

"CANAYDIN VE KULÜP BAŞKANLARINA SİYASİ TEHDİT VAR"
27 Aralık 2006 Çarşamba | 15:33
ana sayfa

Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu Radyospor’a çarpıcı açıklamalar yaptı. Bülent Yüksel’le İmza programına katılan Hacıosmanoğlu, Bursaspor’un Federasyon’a yüklenme nedeni olarak belediyenin desteğinin çekme tehdidi olduğunu söyledi. Kulüpler Birliği başkanı Özhan Canaydın’ın da siyasiyerin etkisinde olduğunu vurgulayan Hacıosmanoğlu, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’in de Federasyon’a yönelik açıklamalarının kendilerini de ilgilendirdiğini söyledi.

Kulüpler Birliği toplantısını değerlendiren İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu, "Bundan bir buçuk ay önce seçime gerek olmadığı kararı veren Kulüpler Birliği’nin dünkü kararını nasıl değerlendiriyorsunuz? sorusunu şöyle cevaplandırdı, "Türkiye’de herkes bir şeyler istiyor ama herkes açık ve net konuşmuyor. İnsanlar açık ve net konuşmadığı sürece flu ortam devam eder. Dünkü toplantıya Yıldırım Demirören’in vekaletiyle hem Beşiktaş’ı hem de Trabzonspor’u temsilen katıldım. Toplantıdaki yaşanan olaylardan sonra erken ayrılan İlhan Cavcav ve İbrahim Kızıl da beni vekil tayin etti. Biz Kulüpler Birliği’ne bir öneri götürdük. Önerimiz seçim için tavsiye kararı alınmasıydı. Sivasspor başkanı Mecnun Odyakmaz’la bir önceki gün Futbol Federasyonu binasında Haluk Ulusoy’la gece 12.30’a kadar bu konuyu konuştuk. Sayın Ulusoy’a ne sayın Bakan’ı rencide edelim ne de UEFA ve FIFA kalkanını kullanarak orta yol bulalım konusunda anlaştık. Kulüpler Birliği toplantısında da seçim için tavsiye kararı alınsın önerisindemutabakata vardık. Toplantıda da bunu diğer üyelere söyledik. Kulüp başkanları mali kongrede Haluk Ulusoy’un bunu gerçekleştirmeme korkusu vardı. Ancak bizim kefil olmamızla ve önümüzdeki seçim değil tavsiye kararı alındı." dedi.

SİYASİ BASKI VAR

Kulüpler Birliği’nin önemli bir güç olduğunu vurgulayan ancak olumlu yönde kullanılmaması durumunda güvenirliğini kaybedeceğini savunan Hacıosmanoğlu, "Bu gücü iyi kullanırsanız Türk futbolu için önemli işler başarabilirsiniz. Kulüpler ülkedeki görsel şölen olan futbolun en geniş kitlelere ulaşması için varolan kuruluşlardır. Bu sosyal hizmeti gönüllü yapanlarla, kendi dediklerini yaptırmak isteyenler var. Bir buçuk ay önceki toplantıda da bulunmuştum. Bunun için dünkü toplantıya girdiğim için utanç duydum. Bunları dünkü toplantıda da söyledim. Eğer biz burada ayda bir toplanıp karar değiştirirsek, bu kulüpler birliğinin güvenirliğinin kalmayacağını ve toplum gözündede hiç bir itibarı olamayacağını beyan ettim. Bunu yaparsanız, Fenerbahçe’nin kurul toplantılarına katılmama gerekçesini haklı çıkarırsınız dedik. Önemli konuların konuşulduğu bu noktada, bir ay önceki kararınızı değiştiriyorsunuz. Bakan istedi diye, Sayın Canaydın ve diğer üyeler bir ay önceki kararları değiştirmeye çalışıyorsunuz. O zaman bu birliktekiler kulüp başkanları değilmiydi. Tüm bunlara rağmen, bugüne kadar siyasi baskıyı Trabzon’a ve Trabzon kulübüne yapamadığını söyledik. Diğer kulüp başkanlarının siyasi erkin baskısına boyun eğmelerine inanamıyorum."

Kulüp başkanlarına siyasi tehdit olduğunu kaydeden Hacıosmanoğlu, "Siyasi Kulüpler Birliği toplantısı sonrası, basın mensupları "Siyasi baskı var mı?" diye sormuştular. Toplantı sonrası "Benim ve kulüp olarak bizim üzerimizde olmadığı için yok" demiştim. Ancak Kulüpler Birliği’ndeki bazı arkadaşlara siyasi baskı değil, siyasi tehditler var En büyük örnek de Gaziantep Başkanı İbrahim Kızıl’ın bunları dile getirip toplantıyı terketmesidir." şeklinde konuştu.

"Sayın başbakan Federasyonla ilgili biz bu konuya müdahil değiliz dedi. Şimdi sayın Başbakanımızın söylediği yerde, insanların hala siyasi baskı altına alınmasını deşifre edelim." şeklinde sözlerine devam eden Hacıosmanoğlu, "Başbakanın bu söylemine rağmen insanlar siyasiler tarafından tehditler ediliyorsa, bu ikdarı kullanan insanları deşifre edelim. Kulüpler Birliği başkanına doğruları kamuoyuna açıklayalım dedim. Toplantı sonrasında basın mensuplarına cevap vermediğim için üzülüyorum. Ama önümüzdeki günlerde gelişmelere paralel olarak çok çarpıcı açıklamalar yapacağım." ifadelerini kullandı.

ÖZHAN CANAYDIN DA TELKİN ALMIŞ

Özhan Bey’e Kulüpler Birliği Başkanı olarak asil duruşu olması lazım, Bir karar alınmış. Alınan kararlarda asil davranmamız gerek. Biz de ya Fenerbahçe gibi yaparız ya da daha önce alınan kararları uygulanır." dediğini kaydeden Hacıosmanoğlu, "Sadece sohbet edeceğimizi ve İddiaa’nın sponsorluğuyla ilgili konsöyledi. Ama toplantının ilerleyen safhalarında kendisinin de telkinler sonucu toplantıyı düzenlediğini gördük. Toplantının başında bunları söyleseydi biz de toplantıya katılmazdık.

LEVENT KIZIL’IN DERDİ 5 TRİLYONMUŞ

Bursaspor Başkanı Levent Kızıl’ın Federasyon Başkanının yeniden seçilmesi gerek" açıklamalarını da değerlendiren Hacıosmanoğlu, "-Levent Bey, ben belediyeden beş trilyon para alıyorum ve bunun karşılığında da onun söylediklerini uygulamak zorundayım- demişti. İşin acı olan tarafı bu. Kulüpler kaynak bulmak zorunda ama siyasi baskıya gidecek kaynaklar yarın başınızı derde sokabilir. Şimdi siyasilerden kaynak alırsanız yarın da kaynak bulduğunuz yerlere mi kendinizi teslim edeceksiniz. Bunlar Türk futbolunu karanlığa sürüklediğinin kanıtıdır.

SORUN ULUSOY’A OY VERENLERİN SORUNUDUR

Federasyon’la ilgili yaşananların Mehmet Ali Şahin - Haluk Ulusoy meselesi olmadığını kaydeden Trabzonspor başkan yardımcısı Ethem Hacıosmanoğlu, "Bu, hür demokratik ortamda genel kurul delegelerinin verdiği oylarla sandıktan çıkan bir olaydır. Sayın bakanın şuna dikkat etmesi lazım. Sayın Federasyon Başkanı ile ilgili söylediği her sözü her ithamı, şu andan itibaren O’na oy veren delegelere de söylediğini unutmasın. Biz şu andan itibaren bunu üzerimizi alıyoruz. Haluk Ulusoy’a oy veren diğer delegelerin onuru ve haysiyetleri varsa onlar da üzerlerine alırlar. Ama kulüpler birliğindeki bazı arkadaşlar bir talimat almışlar, bu talimatı yerine getirmeye çalışıyorlar. Eğer kulüp başkanları hür iradelerle seçilmiş olsaydı, şimdi bu kaos ortaya çıkmazdı. Siyaseten baskı yok diyebilirdim ama Kulüpler Birliği’nde siyasetin kendisi vardı. Yedi kulüp başkanı belediye başkanının uhdesinde olan başkanlardı. Belediye başkanının maddi kaynağına ihtiyacı olan başkanlardı." şeklinde konuştu.

MEHMET ALİ ŞAHİN İSTİFA ETMELİDİR

Hacıosmanoğlu sözlerini Spordan Sorumlu Devlet Bakanı ve Başbakan yardımcısı Mehmet Ali Şahin’i istifaya davet ederek "Biz puanlarımız çalınan kulübüz. En bağırması gereken biziz. Ama biz bir orta yol bulalım diyoruz. Federasyon başkanının bir kulüp başkanının sözüne bakılarak, rencide edilmesi ve hukuk kurullarınca araştırılması Türk futbolu için son derece zararlıdır. Herkes benim dediğim olsun diye türk futbolu bu noktalara görtürülmek isteniyor. Benim devlet adamlığına saygı duyduğum, başbakan yardımcılığını konusunda takdir edilecek bir insan olan sayın Şahin spor konusunda sınıfta kalmıştır. Spordaki kaosun yegane nedenlerinden biridir. Her mikrofonu gördüğünde federasyonla ilgili bir kelime ortaya atmasıyla ve öneride bulunmasıyla Türk futboluna zarar veriyor. Türk futboluyla ilgili açıklamalar yapacağına bir an önce istifa etmelidir." şeklinde sözlerini bitirdi.

Haber: İsmail Keleş

champions
28.12.2006, 10:48
Trabzonspor’un uzun zamandır transfer etmek için uğraştığı Hollanda’nın Nac Breda takımında forma giyen genç futbolcu Aykut Demir’i yeniden izlettiği ve transferi için girişimlere başladığı belirtildi. İzleme komitesi üyeleri Cemil Canalioğlu ve Ömer Uzun’un bu ülkeye giderek izlediği ve alınabilir diye rapor sunduğu Demir’i kadrosuna katmak isteyen yönetim girişimlerini sürdürüyor. Bu futbolcunun da Trabzonspor’da oynamaya sıcak baktığı öğrenilirken, kulübüyle olan küçük pürüzlerin giderilmeye çalışıldığı belirtiliyor

selçukabi
28.12.2006, 10:50
TRABZON BELEDİYESİ: 31 - İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: 30

Salon: 19 Mayıs

Hakemler: Ayhan Sümer x, Zeki Ölken x

Trabzon Belediyesi: Ömür xx (Sedat xx), İsmail xx 3, Murat Yeralan xx 2, Murat Bilgin xxx 5, Erdal xxx 5, Ahmet xx 2, Ender xxx 14, Emre x, Barış x

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Namık xx (Erdem xx), Emin xxx 9, Çağlayan xxx 4, Cafer xx 2, Caner xx 3, Gökhan xxx 7, Yasin xxx 5, Cihan x, Osman x, Tolga x İlk yarı sonucu: 16-13 (Trabzon Belediyesi)

2 dakika ceza alanlar: Erdal (2), Ömür, Emre, İsmail, Murat Bilgin, Murat Yerelan (Trabzon Belediyesi), Caner (2) (İzmir Büyükşehir Belediyesi)

Diskalifiye: Barış, Erdal (Trabzon Belediyesi), Caner (İzmir Büyükşehir Belediyesi)

Maçın bitimine 2 saniye kala 30-30 devam eden karşılaşmada, Trabzon Belediyesi'nden Barış ile İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden Caner arasında ikili mücadele sırasında tartışma yaşandı. Bu arada karşılaşmanın hakemi Trabzon Belediyesi lehine 7 metre atışı verdi.

Tartışmanın büyümesi üzerine, İzmir Büyükşehir Belediyesi sporcuları ile Trabzon Belediyesi sporcuları ve sahaya inen ev sahibi takımın birkaç taraftarı arasında kavga çıktı.

Karşılaşmanın hakemleri olaylar nedeniyle soyunma odasına giderken, güvenlik güçlere kavgaya müdahale etti. Kavga edenleri ayıran polis, tribünlerdeki taraftarları da salon dışına çıkarttı.

Olayların yatıştırılması ve hakemlerin sahaya dönmesiyle tekrar başlayan maçı, 7 metre atışını gole çeviren Trabzon Belediyespor, 31-30 kazandı.

Hentbol takımımız küme düşecek tepki yok, 03.02.2007'de Ankarada Polis Koleji maçı var.BMN Ankara orada olacak susmayacak takıma bir galibiyet daha kazandıracak salonu rakibin başına yıkacak...

Travelair
28.12.2006, 10:58
Oftaş'a talip var

Türk Telekom Lig A’da liderlik koltuğunda oturan Gençlerbirliği Oftaş’a, Fortis Bank talip oldu.
Süper Lig’de mücadele eden Gençlerbirliği’nin pilot takımı olarak tanınan, ancak bu unvanına rağmen Türk Telekom Lig A’da liderlik koltuğunda oturan Oftaş’a, Fortis Bank’tan müthiş bir teklif geldi. Belçika’nın önde gelen bankaları arasında yer alan ve Türkiye piyasasına yeni giren Fortis, Kırmızı-Siyahlı takım için 16 milyon Dolar’ı gözden çıkardı. Aynı zamanda Türkiye Kupası’nın da isim hakkını satın alan bankanın, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’a teklif sunduğu öğrenildi. Fortis Bank yönetiminin, takımın Süper Lig’e çıkması durumunda kulübü satın almak için harekete geçeceği ifade edildi. Cavcav’ın da gelen bu teklife sıcak baktığı, Gençlerbirliği Oftaş’ın Süper Lig’e çıkması durumunda konunun masaya yatırılacağı kaydedildi. Spora yaptığı yatırımlarla tanınan Fortis, Belçika Ligi takımlarından Anderlecht’in de ana sponsoru

////

Bize sponsor olmayıp 2. lig kulübünü almaya çalışıyorlarsa burda bir sorun var

Bülent Bayraktar
28.12.2006, 11:26
sonunda takımlarımızı almaya başladılar inş. böle bişe olmaz
TÜRKİYE yakında tamamen satılacak kimsenin ses çıkardığı yok...

Ayaz
28.12.2006, 11:34
yasalarla alınanlar, yine yasalarla geri alınırlar... yalnız küresellik denen canvarın esiriyiz, bu sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada böyle.. bunun önüne geçmek elimizde yabancı menşeli firmalara, ürünlere, paralara, gibi şeylerden ihtiyaç dışındaki birçok şeyden faydalanmamakla olabilir. mesela fortisbank da bir mevduat hesabı açmaz ve kapısından içeri girmezsinde işbankası ile çalışmak gibi. yerliyi korumalı yerli ile çalışırsak bunun önüne bu şekilde geçebiliriz.. ekonomik gücümüzü tam olarak elimize almadığımız sürece gidişat da böyle olacak..

bordoomavii
28.12.2006, 12:08
Galatasaray Su Sporları Takımları’na Ağaoğlu Şirketler Grubundan Tam Destek!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Galatasaray Spor Kulübü’nün yelken, su topu ve yüzme takımlarına destek olma kararı aldı.

Ağaoğlu Şirketler Grubu ve GS Spor Kulübü arasında imzalanan sponsorluk anlaşması, amatör branşların gelişimine destek olmayı hedefliyor.

Yaşam mimarı Ağaoğlu, Türkiye’nin en köklü spor kulübü Galatasaray ile imzaladığı anlaşmayla 2006-2007 sezonu boyunca Galatasaray Su Sporları Takımları’nın altın sponsoru oldu. İmzalanan sponsorluk anlaşmasıyla, Galatasaraylı sporcuların hem Türkiye Şampiyonaları hem de Avrupa’da düzenlenecek müsabakalara en iyi şekilde hazırlanmaları amaçlanıyor. Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun su sporlarına yönelik olarak verdiği bu destek, ülkemizin uluslararası arenada en iyi şekilde temsil edilmesini ve Türkiye’de su sporlarının gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir..

-------------

bildiğimiz ağaoğlumu oluyor bu ?

stichus
28.12.2006, 12:16
başkan adayı olarak kendisi ziyaret edildiğinde bir yıldız da benden diye söz veren ve o topluluğun içindeki herkesi bugün kendisinden soğutan adamın da üyesi bulunduğu aile..
ta kendisi!
uzun yıllar kulübe hizmet etmiş ve başkanlığa bir türlü ulaşamamış sonradan kendini golfe vermiş taraftarın kendisine yakın hissettiği ve dünyayı yakından takip eden ahmet ağaoğlu değil yalnız..
çok uzak da değiller elbette!

Tunga
28.12.2006, 12:52
-------------

bildiğimiz ağaoğlumu oluyor bu ?

Hayır o değil. Ahmet Ağaoğlu ile akrabadırlar ama Ahmet Ağaoğlu'nun bu şirkette bir iştiraki ya da bir tasarrufu bulunmamaktadır.

Ama sanırım Ahmet Ağaoğlu'nun gölgesinden korkanlar, tedirgin olanlar için iyi bir "sallama" sebebi olabilir.

Tunga
28.12.2006, 12:54
http://img151.imageshack.us/img151/8957/habrij7.jpg

Evet, evet ben de bu transferi bekliyordum. Yalnız bu adamdan faydalanmak için "Turkcell Süper Lig Hemen Başlasın!"

Semih Kırsüleymanoğlu
28.12.2006, 13:07
http://karadenizgazete.com.tr/haberresim/13576.jpg

FUTBOLCU MENAJERLERİNİ TRABZONSPOR'DAN UZAKLAŞTIRACAĞIZ

ONUR VE GURUR VERİCİ
Yıllarca Trabzonspor?a futbolcu olarak hizmet verdi. Bordo-Mavili forma ile şampiyonluk kupalarını kaldırdı. Trabzonspor?un ilk gol kralı olurken Bordo-Mavili taraftarlar, "Kral" olarak onu bağırlarına bastı. Şimdilerde ise menajer olarak ikinci kez Trabzonspor?a hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyor Necmi Perekli. İlk röportajinı Karadeniz?e veren Perekli, her şeyden önce Trabzonsporlu olduğunun altını çizerek söze başlarken, çarpıcı açıklamalar yaptı. Perekli: "Trabzonspor?da bu göreve getirilmem benim için onur ve gurur vericidir. Her ne kadar bizler bu işi profesyonel olarak yapsak da her şeyden önce Trabzonsporluyuz. Ben futbol dünyasında Necmi Perekli olmuşsam bunu Trabzonspor sayesinde yakalamışımdır.. Şimdi bana Necmi Perekli kimliğini kazandıran bu kuruma en iyi hizmet etmek için gecemi gündüzüme katacağım."

HER ŞEY BİR ANDA GELİŞTİ
"Menejerlik görevine getirilmem bir anda gelişip oluştu, kimse bunun altında başka bir şey aramasın. Sayın Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Emin Kahraman, Ahmet Uğur Zihni ile buluşup bana teklif getirdiler, ben de Trabzonspor?un bu zor döneminde seve seve yanlarında olacağımı söyledim. Takım sabah Antalya?ya gidiyor, benim de takımla gitmemi istediler ve hayırlı olsun dileklerinden sonra yanlarından ayrıldım. Göreve getirilmem bu şekilde olmuştur. Mutlaka başka şeyler de konuşmuşuz, ancak detayları ileriki günlerde şekillendireceğiz. Şu an bizler önemli değiliz; önemli olan, Trabzonspor?dur. Trabzonspor?u yaşadığı bu kötü süreçten çıkarmaktır.."

DOĞRULARDAN ŞAŞMAM
Benim futbolculuk ve futboldan sonraki hayatımda kimseyle bir problemim olmamıştır. Hep bildiğim doğruları savunmuşumdur. Kimselerin arkasından ne bir dedikodu ne de bir başka söylemim olmuştur. İlişkilerim hep mesafeliydi ancak saygı ve sevgiyi bütün hayatım boyunca ön planda tutmaya çalışmışımdır. Mutlaka benim de insan olarak bazı eksiklerim vardır ama bunları da zaman içerisinde tolere etmeye çalışıyorum. Ne kadar başarılı oluyorum, onu da sizlerin takdirine bırakıyorum.

ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM
Eleştirilmeyecek hiç kimse yoktur. Bu ülkenin cumhurbaşkanı ve başbakanının eleştirildiği yerde elbette bizler de eleştiriye maruz kalacağız. Ben hayatım boyunca eleştirirken bile yapıcı olmaya çalıştım. Hiçbir kurumu ve kişileri eleştirirken kişisel hesaplaşma yapıp bir beklenti içerisine girmedim. Daha doğrusu küçük hesaplar peşinde hiç olmadım, bundan sonra da olmam. Önemli olan, yapılan eleştirilerin dozajını iyi ayarlamaktır, yoksa vurun abalıya misali en kolaycı yol olur, bu da kimseye bir fayda getirmez.

SİSTEM MUTLAKA OLMALIDIR
Benim bu göreve getirilmem oldukça önemli bir hadisedir; Trabzonspor?da bir şeylerin yeniden yapılanmasının göstergesidir. Ben biliyorum ki başarılı olduğum halde, olması gereken menajerlik görevinin bundan böyle Trabzonspor?da devam edeceğidir. Yine benim başarılı olmam bu işi yapan birçok Trabzonlu ve Trabzonsporlunun önünü açacaktır. Bütün dünyada menajerlik sistemi vardır. Bu sistem takımlar için kaçınılmazdır. İnşallah bu işin üstesinden hep beraber geliriz. Geleceğimize inancım sonsuzdur.

HER ŞEYİN SONU VAR
Bizler geldiğimiz görevlere çakılı olarak gelmiyoruz. Nasıl bir şeyin başlangıcı varsa mutlaka bir sonu da olacaktır. Ancak bütün gayretimiz ve uğraşımız, bize tevhi edilen görevleri en iyi şekilde yapmak ve yerine getirmektir. Bu bir bayrak yarışıdır. Şu an bayrak bizde, yeri ve zamanı geldiğinde bu bayrağı bir başka arkadaşımıza bırakacağız. Kimse bu koltuklarda ilelebet oturmayacaktır.=

Trabzonspor büyük bir camiadır
Trabzonspor ligin ilk yarısında kötü bir süreç yaşamıştır, bunu kabul etmek zorundayız. Yaşanan bazı talihsizlikler bu kötü sürecin yaşanmasına neden olmuştur.
Trabzonspor?un şu anki puan durumundan ne keyiflenmeli ne de kaygılanmalı. Mutlaka alınan puan camiayı kaygıya sürüklemiştir. Ancak şu unutulmamalıdır ki Trabzonspor büyük bir camiadır, bu gibi badireleri atlatmasını bilir, yeter ki birlik bütünlük içerisinde olalım. Trabzonspor puan sıralamasında kısa zamanda ismine yakışır bir yerde olacaktır. Ben buna inanıyorum.

SAMİMİ HAVA VE ARKADAŞLIK ÜST DÜZEYDE
ilk kez Trabzonspor kadrosuyla bu kadar iç içe oldum. Futbolcu arkadaşlara bakıyorum da hepsi iyi niyetli. Takımımızda samimi bir hava var. Arkadaşlık bağları üst düzeyde. Ben böyle ortamlarda çok bulundum ama yaşadığım bu günkü ortam mükemmel diyebilirim. Futbolcu arkadaşlarımız çalışmalarını sabırlı bir şekilde sürdüyorlar. Onlar da yaşanan bu kötü süreçten kısa zamanda çıkacaklarına inanıyorlar. Zaten inanmak işi yarı yarıya çözmek demektir.
Ben başaracaklarına inanıyorum. Herkesin de inanmasını istiyorum.

Sorunları futbolcularla çözeceğiz
Trabzonspor yılardır futbolcu menajerlerinden çekiyor ve hala çekmektedir. Bir kere bu futbolcu menajerlerinin ilişkisini Trabzonspor?la keseceğiz. Futbolcu menajerleri bu işleri çok suistimal ediyorlar, futbolcuların aklını çeliyorlarlar. Böyle olunca da futbolcularla kulüp arasında büyük sorunlar yaşanıyor. Biz bunların olmasına fırsat vermeyeceğiz. Trabzonspor?a futbolcu pazarlayan menajerlere ne fırsat tanıyacağız ne de onları kulübün çevresine yanaştıracağız. İmkanlarımız ve gücümüz nispetinde bu işleri futbolcularla bire bir çözme gayreti içerisinde olacağız.
Organizasyon ve iletişim
Şu anda yaptığım iş, teknik direktör, futbolcu ve yönetim arasında organizasyon ve iletişimi sağlamaktır. Şimdi bunu yapıyorum. Bir kere şunun altını iyi çizmek gerekiyor. Herkes görevinin ne olduğunu ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler Trabzonspor?un başarısı için buralardayız, kimse kimsenin görev alanına girme gibi bir uğraşı yok. Kime yönetim kurulu ne görev verdiyse onu yapıyor. Görevi dışında kimsenin bir şey yaptığı yok.

HERKESIN GÖREVI BELLI
Bakıyorum da herkes görev alanımı tartışıyor. Görevim açık bir şekilde ifade edilmiştir: Profesyonel Şube Menajeri. Ha, detayları ve çizgilerini yöneticilerle yaptığımız toplantıda, daha sonra belirleyeceğimize dair karara vardık. Benim saha içerisine karışma gibi bir durumum söz konusu değil. Saha içi Ziya Hoca?nın. Onun görevi düdükle başlar, düdükle biter. Ondan sonraki görev benim.

Kaynak: Karadenizgazete

BÜYÜK_TRABZON
28.12.2006, 13:29
Hasagiç bitiyor

Martinez'den vazgeçen bordo-mavililer, G.Antep'in file bekçisini renklerine katmak üzere. Zelenka için Vestel'le pazarlık sürüyor.

Trabzon'da transfer harekatı sürüyor. Sakarya'nın başarılı kalecisi Martinez'den vazgeçen bordo-mavililer, rotayı Gaziantep'in file bekçisi Hasagiç'e çevirdi. Trabzonspor, Gaziantep yönetiminden Boşnak kaleciyi isterken, kırmızısiyahlılar, "Jefferson, Celaleddin ve 500 bin http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)dolar verirseniz Hasagiç'i size satarız" yanıtını aldılar. G.Antep'in 500 bin dolarda indirim yapabileceği ve bu transferin gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğu öğrenildi.

Takas önerdiler
Hasagiç transferinin önümüzdeki günlerde netlik kazanması beklenirken bordo-mavililer, Manisaspor'un başarılı oyuncusu Zelenka için de pazarlıkları sürdürüyor. Teknik direktör Doğan'ın ısrarla istediği Çek futbolcu için Trabzonspor yönetiminin ilk etapta takas önerdiği öğrenildi. Bordo-mavililer, "Szymkowiak'ı alın, Zelenka'yı bize verin" önerisinden gelecek yanıtı bekliyor.

BÜYÜK_TRABZON
28.12.2006, 13:34
gelelim trabzonspora...trabzonspor amatör kümeye bile gitse ömrümce tutacağım yegane takım olacaktır.ama şuda bir gerçektirki kıyamete dek trabzonsporun şampiyonluk tadacağına inanmıyorum.keşke bu konuda milyon kere yanılsamYa artık sıkıldım yeter sadece TRABZONSPOR taraftarı olun bırakın şunu bunu herkes sizi dinlemek ve sizin sevdiklerinizi sevmek zorunda degil :mad:

Murat Hızal
28.12.2006, 13:34
Hasagiç mi birileri bizimle dalga geçiyor sanırım:)

BÜYÜK_TRABZON
28.12.2006, 13:38
Hasagiç mi birileri bizimle dalga geçiyor sanırım:)
Hasagiçi ben de anlamadım ama zelenka iyi bir transfer olur çok katkı saglar ilk yarıda vestel de yaptıkları belli

champions
28.12.2006, 13:51
Trabzonspor Yönetimi, takıma hemen adapte olacak oyuncuların yanında genç isimleri de bünyeye katabilmek için yoğun bir çaba harcıyor. Bordo-Mavililer, Altay’da forma giyen ümit milli futbolcu Eren Güngör ile Bayer Leverkusen’in genç yıldızı Tevfik Köse için:alkış: düğmeye bastı. Bu iki oyuncunun işinin bitirilmesi için Asbaşkan Haşim Sayitoğlu özel çaba harcıyor. Öte yandan NAC Breda’nın yine Trabzonlu ümit milli stoperi Aykut Demir ile birlikte Eskişehirspor’un milli oyuncusu Mehmet Akif için de girişimlerin devam ettiği dile getirildi.

her zamanki anlayış; bi başkası almaya kalksa hemen eleştiririz yönetimi
bizimki yapsa(ki ortada henüz bişey yok )ooo bizde ondan çok derler bu anlayışla yetenekli genç oyuncuda alamazsın arsenalde altyapı yoktuki gitti barcelonanın paf takımından cesc fabregası aldı herhalde

Travelair
28.12.2006, 14:02
Tebrik ederim Yapılacak belki de en akıllıca iş gurbetçilerden faydalanmak şu aşamada

SDanışmaz
28.12.2006, 14:11
Tebrik ederim Yapılacak belki de en akıllıca iş gurbetçilerden faydalanmak şu aşamada

TransferLeri gerçekLeştirebiLirseLer öyLe...

Naim
28.12.2006, 14:11
başkan adayı olarak kendisi ziyaret edildiğinde bir yıldız da benden diye söz veren ve o topluluğun içindeki herkesi bugün kendisinden soğutan adamın da üyesi bulunduğu aile..
ta kendisi!
uzun yıllar kulübe hizmet etmiş ve başkanlığa bir türlü ulaşamamış sonradan kendini golfe vermiş taraftarın kendisine yakın hissettiği ve dünyayı yakından takip eden ahmet ağaoğlu değil yalnız..
çok uzak da değiller elbette!

ooo Mal bulmuş Mağribli gibi saldırıyorsun Değerli başkanına korumaya kollamaya ve rakiplerine karşı olabilecek her olayda

Reklam kokan Hareketleri bırakalım mayk birazda faydalı işler de görelim sizin gibi gençleri!

tsmaniac
28.12.2006, 14:23
Trabzonspor Yönetimi, takıma hemen adapte olacak oyuncuların yanında genç isimleri de bünyeye katabilmek için yoğun bir çaba harcıyor. Bordo-Mavililer, Altay’da forma giyen ümit milli futbolcu Eren Güngör ile Bayer Leverkusen’in genç yıldızı Tevfik Köse için:alkış: düğmeye bastı. Bu iki oyuncunun işinin bitirilmesi için Asbaşkan Haşim Sayitoğlu özel çaba harcıyor. Öte yandan NAC Breda’nın yine Trabzonlu ümit milli stoperi Aykut Demir ile birlikte Eskişehirspor’un milli oyuncusu Mehmet Akif için de girişimlerin devam ettiği dile getirildi.

lafla peynir gemisi yürüseydi , bunların mutlaka b,c,d, planları vardır

ender77
28.12.2006, 14:32
yalvarıyoruz bırakın istanbul takımlarının döküntülerini ümit milli futbolculardan 2-3 tane alın ve de iyi bir golcü alın tamamdır bu iş

ender77
28.12.2006, 14:37
1-NAC Breda’nın ümit milli stoperi Aykut Demir 2-Tevfik Köse

6Şafak Aydın1
28.12.2006, 14:48
1-NAC Breda’nın ümit milli stoperi Aykut Demir 2-Tevfik Köse

ikiside 18 yasinda ..... bizim pafta bunlardan dolu ...

Şuşoğlu
28.12.2006, 14:52
ooo Mal bulmuş Mağribli gibi saldırıyorsun Değerli başkanına korumaya kollamaya ve rakiplerine karşı olabilecek her olayda

Reklam kokan Hareketleri bırakalım mayk birazda faydalı işler de görelim sizin gibi gençleri!

eeee bu işler boyle yaaa...... kım kımı ne ıcın desteklıyor bellı degıl.....
albayrak olunca tık yok agaoglu olunca ver sopayı..........

mahmuter61
28.12.2006, 15:07
Bende bugün düğmeye bastım beyler!!!Haşim gibiiiii....Düğme basan haşşşşşim...

Turan AKYILDIZ
28.12.2006, 15:09
ELLER-SERHAT DEĞİŞ-TOKUŞ"
Belçika’nın ünlü kulübü Anderlecht’in Fabiano Eller’i ısrarla istemesi nedeniyle, bu kulüpten Serhat Akın talep edildi. Geçen sezon Fenerbahçe’den Belçika kulübüne geçen ancak burada mutsuz olan Serhat Akın ile büyük oranda anlaşmaya varılırken, kulübüyle de görüşmelerin son aşamaya getirildiği dile getirildi. Fabiano Eller’in de kabul etmesi halinde Serhat Akın takasının kısa sürede sonuçlanması bekleniyor. Trabzonspor’un Beşiktaş’dan Ali Güneş ve Fenerbahçe’den Serkan Balcı’yla ilgili ısrarları da sürüyor. Ancak bu isimlerin henüz bitme aşamasına gelmediği vurgulandı.

Ayman Bitti Bitiriliyor
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan Ayman ve Risp’i kadroda görmeyi çok isterken, dün gündüz saatlerinde Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmenin ardından ise Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile Cavcav bir araya geldiler. Albayrak ilk etapta Ayman’ı talep ederken, daha sonra da Risp’in transferini düşündüklerini dile getirdi. İlhan Cavcav, Ayman’a karşılık Szymek’i talep etti. Tarafların anlaşmak üzere olduğu ve bugün transfere son noktanın konulabileceği ifade edildi. Doğan da aldığı bu haberle moral buldu.

Sedat-A.Rahman Teklifi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın Erdinç Yavuz ısrarından bir sonuç alamaması sonucu rotayı değiştirdiği belirtildi. Başkent ekibinden Abdurrahman ile birlikte Trabzonspor orjinli stoper Sedat Bayrak’ın istendiğine edildi. Bu iki oyuncu için görüşmelerin son aşamaya geldiği iddia edildi. Sedat ve Abdurrahman’ın sezon sonunda sözleşmelerinin bitecek olması ise avantaj kabul ediliyor. Emre Güngör’den ise vazgeçildi. Öte yandan sezon başında anlaşmaya varılmasına rağmen Samsunspor’un uzlaşmaz tutumu nedeniyle alınamayan Adnan Güngör’le ilgili de girişimler başlatıldı.

Kaynak:Günebakış Gazetesi

''Habere bak yav.çıldırmak elde değil.bu ziya simeği sattırıp aymanı takıma aldırsın yeminle söylüyorum trabzon iflah olmaz.allah aşkına ayman nerde simek nerde...elinde ferrari araban var yok pahasına elden çıkar kötü murat 131'e talim et.var mı böyle bişey arkadaşlar.eğer bu haber doğruysa bir şekilde engelleyelim kulübü faks yağmuruna tutalım.yoksa bu ziyanın elinde takım iyice küçülecek.ziya hoca al o çok sevdiğin aymanınıda yanına kendine egolarını tatmin edebileceğin küçük düşünen hiç bir hedefi olmayan takımlara git.çünkü sende yıldız ve iyi futbolcu takıntısı var.eminimki sen ikinci yarı yattarayıda oynatmayacaksın biliyorum ama sakın öyle bişey yapma yoksa bir an bile duramazsın o koltukta.şuraya bak ya takımda onca gidecek adam varken takmışlar kafayı simeğe başka bişey bilmiyorlar.arkadaşlar kendinizi bir simeğin yerine koyun aileniz yanınızda değil takıma en çok katkı sağlamanıza rağmen yeni gelen ve bütün ilk yarı boyunca yatan futbolcudan daha az kazancınız olsun ve de ağır sakatlıktan yeni çıkmışsınız ne yapardınız.tabiki simeğin morali bozuk olur.adam 2.5 yıldır burda ama ailesi yanına gelmeye yanaşmıyor ve de bana göre bu yıl hariç oynadığının karşılığınıda alamıyor.hadi dersinizki o zaman öyle sözleşme imzalamasaydı o zaman da ben size derimki hüseyine hasana erdinçe emraha yapılan iyileştirmeden neden takımın en iyi oyuncularında birine yapılmadı.hasan hüseyin bizim evladımız tamam ama adam yabancı diye hakkını vermeyelimmi.ikinci yarı yönetimin ,ziya hocanın, hatta hatta kral necmi pereklinin ne yapıp ne edip simeğin sorunlarını gidermesine yardımcı olup onu bir an önce kazanmalılar.sağlam bir simek bizim ikinci yarı en büyük transferimiz olur.ama ziya hoca bu kafayı değiştirmedikçe iş zor görünüyor ve elimizdeki ender iyi topçulardan birini daha kaybetmek üzereyiz ne yazık ki..inşallah ben yanılırım.''

selçukabi
28.12.2006, 15:22

Diğerlerini bilmem ama en yalan haber bu.Bizim yönetimin böyle transfer yapma olasılığı var mıdır? Ali Güneşler falan dururken tövbe tövbe

Burçak
28.12.2006, 15:42
Yunus Emre’ye milli davet
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifKulübümüz sporcularından Yunus Emre Haliloğlu U-18 Milli Futbol Takımı’nın 06-14 Ocak 2007 tarihleri arasında Rusya’da katılacağı Valentin Grenatkin Turnuvası için davet aldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Futbol Federasyonu’ndan kulübümüze gönderilen yazıda Yunus Emre’nin 2 Ocak 2007 Salı günü TFF Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi Tesisleri’nde hazır bulunması istendi.

Talihli taraftarımız hediyelerini aldı
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/colaturka.jpgCola Turka Ayın Golü yarışmasında Ekim ayının en güzel golünü seçen talihli taraftarımız Davut Sultan Genç / İstanbul ödüllerini teslim aldı. Gökdeniz Karadeniz'in Vestel Manisaspor'a Fortis Kupası'nda attığı golü ayın golü seçerek ödüle hak kazanan Davut Sultan Genç’e Cola Turka tarafından hazırlanan hediyeleri teslim edildi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Taraftarımıza yarışmaya katılımından dolayı teşekkür ediyor, başarısından dolayı kendisini tebrik ediyor, sağlıklı, başarılı ve mutlu yarınlar diliyoruz.

Erdem Keser
28.12.2006, 15:44
eger syzmeki verip aymani alirsa ziya dogan trabzona gelmesin bu kadar beyinsizlik basiretsizlik olur mu hic ya

hasannuhoglu
28.12.2006, 16:08
beyler önce bu tarz yalan haberlere inanmayıp,hadi onuda gectim bunların üstüne en azından yorum dahi yapmamayı ögrenin...lütfen ya!!! yerel basın ve medyanın işi gücü yok,gazete satsın diye bu tarz senaryoları sürüyolar piyasaya...artık haber kovalama devri bırakıldı senaryo yazma devri başladı millet uyanın !!!!

coach
28.12.2006, 16:08
Symzek'in bu takıma vericek bi şeyi kaldığına inanmıyorum kendisine teşekkür edilip takas veya satma yoluyla yolların ayrılması gerekir.

littlebighorn
28.12.2006, 16:17
Symzek'in bu takıma vericek bi şeyi kaldığına inanmıyorum kendisine teşekkür edilip takas veya satma yoluyla yolların ayrılması gerekir.
Bence Symek kazanılabilir fakat daha da önemlisi 2. Symek olmaya aday Milan'ın kaybedilmemesidir.

Transferde takım içi dengeler diye diye geldikleri nokta budur. Bir de demeselerdi.....

sweetrose
28.12.2006, 16:19
Öncelikle Szmek'i bu hale getirenlerden hesap sormalı...

ErayAkyüz
28.12.2006, 16:35
Belçika’nın ünlü kulübü Anderlecht’in Fabiano Eller’i ısrarla istemesi nedeniyle, bu kulüpten Serhat Akın talep edildi. Geçen sezon Fenerbahçe’den Belçika kulübüne geçen ancak burada mutsuz olan Serhat Akın ile büyük oranda anlaşmaya varılırken, kulübüyle de görüşmelerin son aşamaya getirildiği dile getirildi. Fabiano Eller’in de kabul etmesi halinde Serhat Akın takasının kısa sürede sonuçlanması bekleniyor.

eger bu transfer gerceklesirse cok super olur gercekten serhat bize cok faydalı olur insallah yalan haber degildir forvet arkası ve forvette super bi adam allahım insallah alırlar haydeee bismillahirahmanirahim:tsbayrak: :meşale2: :tsmeşale:

tsakrep61
28.12.2006, 16:41
szmek bu sene kac macta oynadı kı bı fener macını hatırlıyorum -90 dakıka olarak- bi asıst yaptı artı huseyının dırekten donen topunun ortasını da o actı demem o kı szmek oynatılırsa kendısıne deger verılırse eskı szmekı gorecegız ama zıya dogan buna ızın verırımı bılmem...

SDanışmaz
28.12.2006, 16:41
Belçika’nın ünlü kulübü Anderlecht’in Fabiano Eller’i ısrarla istemesi nedeniyle, bu kulüpten Serhat Akın talep edildi. Geçen sezon Fenerbahçe’den Belçika kulübüne geçen ancak burada mutsuz olan Serhat Akın ile büyük oranda anlaşmaya varılırken, kulübüyle de görüşmelerin son aşamaya getirildiği dile getirildi. Fabiano Eller’in de kabul etmesi halinde Serhat Akın takasının kısa sürede sonuçlanması bekleniyor.

eger bu transfer gerceklesirse cok super olur gercekten serhat bize cok faydalı olur insallah yalan haber degildir forvet arkası ve forvette super bi adam allahım insallah alırlar haydeee bismillahirahmanirahim:tsbayrak: :meşale2: :tsmeşale:

Eğer bu gerçekLeşirse Serhat bizde iş yapmaz.

ErayAkyüz
28.12.2006, 16:44
Eğer bu gerçekLeşirse Serhat bizde iş yapmaz.

neye gore konuosunn

volkanferhan
28.12.2006, 16:47
bende serhatın bizde iş yapacağını zannetmiyorum
Z.D eller i önliboru pozisyonundaki bi futbolcuyla ile takas yaptırır bana kalırsa:)

zeki gursoy
28.12.2006, 16:52
değerli başkan acaba transfer sezonunun kapanmasına 3 gün kala iki üç topçu alıp bunların takıma alışması için yarım sezon gerekiyor geyiğinimi yapacak acaba nedir?
dedikodudan başka tık yok...
olanlarda erdinç ayman zava ve zingo..
nedir bunlar ya...Allahın manyakları nedir bunlar..sezon bitti kulüp imajı yerlerde geziyo milletin dalgası olduk hala bunlar masal anlatıyo..
siz hiç sağlamına bi tokat yemediniz besbelli...az kaldı , o tribün hep çekirdek yemez...kimse olayların bundan kötü olabileceğini düşünmek bile istemiyor, sabrı bundandır bu taraftarın...
yoksa kendini asacak kadar takımını seven bu taraftar size hiç acımaz sayın başkan ve yöneticiler...ve tepkiler sadece yönetim istifa şeklinde olmaz...
işin sonunda bırakın o hep aklınızda olan siyaseti, daha Trabzona giremezsiniz...
ne yapacaksanız yapın artık...

SDanışmaz
28.12.2006, 16:58
neye gore konuosunn

DeneyeLim göreLim, ama inşaLLah ben yanıLırım.

Cabri61
28.12.2006, 17:00
Ferhat’a gol cezası!
Önceki akşam yapılan antrenman keyifli anlara sahne oldu. Kenar ortalardan gelen toplarla yapılan gol çalışması sırasında teknik direktör Ziya Doğan, rekabeti artırmak için farklı bir uygulamaya gitti. Tecrübeli hoca, gol atanın idmandan çıkması talimatını verince, sayı birer birer azalmaya başladı. Ve sona kaptan Hüseyin ile Ferhat kaldı, büyük rekabet yaşandı. Çünkü sonuncuyu ekstra koşu cezası bekliyordu. Ve son golü de Ferhat attı ama antrenmanı bırakmadı. Genç oyuncunun ağları havalandırdığını Doğan da görmeyince Hüseyin’in hemen bir sonraki pozisyondaki golü geçerli sayıldı. Ferhat tam koşusuna başlamıştı ki, arkadaşlarının uyarısı üzerine gülüşmeler içinde ceza yarım kaldı.

burdan artık ziya hoca bir şeyi görmüştür umarım

Cengiz Çubukcu
28.12.2006, 17:37
Ronaldinho törende gözyaşlarını tutamadı!

Barcelona'nın Brezilyalı yıldızı Ronaldinho, Brezilya'da doğduğu gecekondu mahallesinde yardıma muhtaç çocuklar için yaptırdığı özel okulun açılışında gözyaşlarına boğuldu.
İki kez FIFA tarafından Dünyada Yılın Futbolcusu ödülüne layık görülen Barcelona'nın yıldız futbolcusu Ronaldinho, Brezilya'nın güneyindeki Porto Alegre'de yardıma muhtaç çocuklar için yapılan kendi ismini taşıyacak özel okulun açılışında duygusal anlar yaşadı.
Hayır işleriyle adını duyurmaya devam eden yıldız futbolcunun açtığı okul gelir düzeyi düşün ailelerin çocuklarını kabul edecek. Önümüzdeki yıl Mart ayında kapılarını açacak olan okul, 11.7 hektarlık alanı kaplayacak ve 3 bin 500 çocuğa eğitim hizmeti verecek. Okulda futbolun yanı sıra tiyatro, dans, dil ve bilgisayar dersleri de verilecek.
Okulun müdürü olan Ronaldinho’nun erkek kardeşi Roberto de Assis şöyle konuştu: ‘Bu enstitü bu çocukların gelişmesi için olanak sağlayacak’.

Bluefire
28.12.2006, 17:39
Belçika’nın ünlü kulübü Anderlecht’in Fabiano Eller’i ısrarla istemesi nedeniyle, bu kulüpten Serhat Akın talep edildi. Geçen sezon Fenerbahçe’den Belçika kulübüne geçen ancak burada mutsuz olan Serhat Akın ile büyük oranda anlaşmaya varılırken, kulübüyle de görüşmelerin son aşamaya getirildiği dile getirildi. Fabiano Eller’in de kabul etmesi halinde Serhat Akın takasının kısa sürede sonuçlanması bekleniyor. Trabzonspor’un Beşiktaş’dan Ali Güneş ve Fenerbahçe’den Serkan Balcı’yla ilgili ısrarları da sürüyor. Ancak bu isimlerin henüz bitme aşamasına gelmediği vurgulandı.

Ayman Bitti Bitiriliyor
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan Ayman ve Risp’i kadroda görmeyi çok isterken, dün gündüz saatlerinde Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ile bir görüşme gerçekleştirdi. Bu görüşmenin ardından ise Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile Cavcav bir araya geldiler. Albayrak ilk etapta Ayman’ı talep ederken, daha sonra da Risp’in transferini düşündüklerini dile getirdi. İlhan Cavcav, Ayman’a karşılık Szymek’i talep etti. Tarafların anlaşmak üzere olduğu ve bugün transfere son noktanın konulabileceği ifade edildi. Doğan da aldığı bu haberle moral buldu.

Sedat-A.Rahman Teklifi
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan’ın Erdinç Yavuz ısrarından bir sonuç alamaması sonucu rotayı değiştirdiği belirtildi. Başkent ekibinden Abdurrahman ile birlikte Trabzonspor orjinli stoper Sedat Bayrak’ın istendiğine edildi. Bu iki oyuncu için görüşmelerin son aşamaya geldiği iddia edildi. Sedat ve Abdurrahman’ın sezon sonunda sözleşmelerinin bitecek olması ise avantaj kabul ediliyor. Emre Güngör’den ise vazgeçildi. Öte yandan sezon başında anlaşmaya varılmasına rağmen Samsunspor’un uzlaşmaz tutumu nedeniyle alınamayan Adnan Güngör’le ilgili de girişimler başlatıldı.

''Habere bak yav.çıldırmak elde değil.bu ziya simeği sattırıp aymanı takıma aldırsın yeminle söylüyorum trabzon iflah olmaz.allah aşkına ayman nerde simek nerde...elinde ferrari araban var yok pahasına elden çıkar kötü murat 131'e talim et.var mı böyle bişey arkadaşlar.eğer bu haber doğruysa bir şekilde engelleyelim kulübü faks yağmuruna tutalım.yoksa bu ziyanın elinde takım iyice küçülecek.ziya hoca al o çok sevdiğin aymanınıda yanına kendine egolarını tatmin edebileceğin küçük düşünen hiç bir hedefi olmayan takımlara git.çünkü sende yıldız ve iyi futbolcu takıntısı var.eminimki sen ikinci yarı yattarayıda oynatmayacaksın biliyorum ama sakın öyle bişey yapma yoksa bir an bile duramazsın o koltukta.şuraya bak ya takımda onca gidecek adam varken takmışlar kafayı simeğe başka bişey bilmiyorlar.arkadaşlar kendinizi bir simeğin yerine koyun aileniz yanınızda değil takıma en çok katkı sağlamanıza rağmen yeni gelen ve bütün ilk yarı boyunca yatan futbolcudan daha az kazancınız olsun ve de ağır sakatlıktan yeni çıkmışsınız ne yapardınız.tabiki simeğin morali bozuk olur.adam 2.5 yıldır burda ama ailesi yanına gelmeye yanaşmıyor ve de bana göre bu yıl hariç oynadığının karşılığınıda alamıyor.hadi dersinizki o zaman öyle sözleşme imzalamasaydı o zaman da ben size derimki hüseyine hasana erdinçe emraha yapılan iyileştirmeden neden takımın en iyi oyuncularında birine yapılmadı.hasan hüseyin bizim evladımız tamam ama adam yabancı diye hakkını vermeyelimmi.ikinci yarı yönetimin ,ziya hocanın, hatta hatta kral necmi pereklinin ne yapıp ne edip simeğin sorunlarını gidermesine yardımcı olup onu bir an önce kazanmalılar.sağlam bir simek bizim ikinci yarı en büyük transferimiz olur.ama ziya hoca bu kafayı değiştirmedikçe iş zor görünüyor ve elimizdeki ender iyi topçulardan birini daha kaybetmek üzereyiz ne yazık ki..inşallah ben yanılırım.''

muhahahahaha :D hic gülesim yoktu yav, Günebakış Gazetesi Ucmus.
Symek-Ayman Takasi birde Emre Güngör’den vazgeçilmis :D Gerci bizimkilerden hersey beklenir ya.

Ömer SEVİNÇ
28.12.2006, 17:47
Ferhat’a gol cezası!
Önceki akşam yapılan antrenman keyifli anlara sahne oldu. Kenar ortalardan gelen toplarla yapılan gol çalışması sırasında teknik direktör Ziya Doğan, rekabeti artırmak için farklı bir uygulamaya gitti. Tecrübeli hoca, gol atanın idmandan çıkması talimatını verince, sayı birer birer azalmaya başladı. Ve sona kaptan Hüseyin ile Ferhat kaldı, büyük rekabet yaşandı. Çünkü sonuncuyu ekstra koşu cezası bekliyordu. Ve son golü de Ferhat attı ama antrenmanı bırakmadı. Genç oyuncunun ağları havalandırdığını Doğan da görmeyince Hüseyin’in hemen bir sonraki pozisyondaki golü geçerli sayıldı. Ferhat tam koşusuna başlamıştı ki, arkadaşlarının uyarısı üzerine gülüşmeler içinde ceza yarım kaldı.

Şu son 2'ye kalan futbolcu(!)larımıza baksanıza. Bir şeyler düşündürüyor dimi?

Kasım Hilal
28.12.2006, 18:02
Sevilla'ya Rus golcü 2006 UEFA Kupası şampiyonu Sevilla, Rus takımı Zenit St. Petersburg'un golcüsü Alexander Kerzhakov'u kadrosuna kattı.

İspanya La Liga takımlarından Sevilla, Rusya'nın Zenit St. Petersburg takımının golcü futbolcusu Alexander Kerzhakov'u renklerine bağladı.

Rus kulübü'nden yapılan açıklamada geçen yılın UEFA Kupası şampiyonu Sevilla ile Alexander Kerzhakov'un transferiyle ilgili tüm sorunların giderildiği ve futbolcunun yeni takımıyla 5.5 yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi.

Fatih Tekke'nin de formasını giydiği Zenit takımının, ayrıca Sevilla ile toplam 15 milyon Euro'luk bir ticari anlaşma imzaladığı kaydedildi.

Zenit Spor Direktörü Konstantin Sarsania, ''Rusya tarihinde yapılmış en büyük anlaşma'' diye nitelediği ticari ortaklığın, futbolla ilgili birçok alanı kapsadığını ifade etti.

Medyada çıkan haberlere göre, 24 yaşındaki Rus milli futbolcusu Kerzhakov, Sevilla'ya yaklaşık 5 milyon Euro'ya maloldu. 2 yıl önce Rus Birinci Ligi'nde gol kralı olan Kerzhakov, takımın başına Hollandalı Dick Advocaat'ın gelmesinin ardından fazla forma şansı bulamamıştı.

Kaynak: NTV

------------------------

Anlaşılan meydan Fatih Tekke'ye kalacak!

maskeli61
28.12.2006, 18:34
değerli başkan acaba transfer sezonunun kapanmasına 3 gün kala iki üç topçu alıp bunların takıma alışması için yarım sezon gerekiyor geyiğinimi yapacak acaba nedir?
dedikodudan başka tık yok...
olanlarda erdinç ayman zava ve zingo..
nedir bunlar ya...Allahın manyakları nedir bunlar..sezon bitti kulüp imajı yerlerde geziyo milletin dalgası olduk hala bunlar masal anlatıyo..
siz hiç sağlamına bi tokat yemediniz besbelli...az kaldı , o tribün hep çekirdek yemez...kimse olayların bundan kötü olabileceğini düşünmek bile istemiyor, sabrı bundandır bu taraftarın...
yoksa kendini asacak kadar takımını seven bu taraftar size hiç acımaz sayın başkan ve yöneticiler...ve tepkiler sadece yönetim istifa şeklinde olmaz...
işin sonunda bırakın o hep aklınızda olan siyaseti, daha Trabzona giremezsiniz...
ne yapacaksanız yapın artık...
bişey eklemeye gerek yok heralde.....

6Şafak Aydın1
28.12.2006, 19:01
Ferhat’a gol cezası!

nasil gülebiliyolar sayin oyuncularimiz .... ? zevkleri yerindemi....

Gürkan
28.12.2006, 19:06
ikiside 18 yasinda ..... bizim pafta bunlardan dolu ...

evet her takımın paf takımında 18 yasında adam doludurda, bahsettigin yaslarımı yoksa izledinde yeteklerinimi begenmedin.

a planı bır suru ısım ortaya surulur
b planı onlar olmaz bır alt sınıfa yonelınır
c planı onlarlada anlasılamaz ama aynı takımda oynayan diger mevkidekine yonelınır
d planı adı hıc gecmeyen vasat takımda aynı mevkıde 2 -3 tane daha olan adam alınır.

yonetım ıs yaptım sanır.

6Şafak Aydın1
28.12.2006, 19:15
yani bizim paftakiler yeteneksizmi ?

İstanbul: 17 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, Belçika ile 2 Özel Maç Yapacak17 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, 9 ve 11 Ocak'ta Tarsus'ta Belçika ile 2 Özel Maç Yapacak

17 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, 9 ve 11 Ocak'ta Tarsus'ta Belçika ile 2 özel maç yapacak.

Burhanettin Kocamaz (http://www.haberler.com/burhanettin-kocamaz/) Stadı'nda oynanacak her 2 karşılaşma da saat 13.30'da başlayacak. 17 Yaş Altı Milli Takımı'nın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

"Ceyhun Demircan, Eren Albayrak, Fatih Serkan Kurtuluş, Sercan Yıldırım, Serdar Aziz(Bursaspor), Emre Çolak, Ersel Çetinkaya, Gökhan Öztürk, Murat Akça, Semih Kaya (Galatasaray A.Ş.), Batuhan Karadeniz (Beşiktaş A.Ş.), Barış Memiş (Trabzonspor A.Ş.), Umut Sözen (Altay), Erdi Güleç (İnegölspor), Savaş Yılmaz (Zeytinburnuspor), Furkan Özcal (1860 Münih), Taner Taktak (Fortuna Sittard), Tunay Torun (Hamburger SV), Uğur Demirkol (Hertha BSC Berlin), Şahin Aygüneş (Karlsruher SC)." (İhlas Haber Ajansı)

U-larin TD leri kimler bilen varmi ? tolunay,hami hangileri TD leri ...

Enes Berfin
28.12.2006, 20:31
Turkcell Süperlig ilk yari altin 11 oylamasini yap.

Buyrun: http://www.superspor.com/detail.php?Type=anaSayfa

Özgür Öztürk
28.12.2006, 21:30

Bu oylamada Marcelinho yu Erciyesli olarak gösteriyor. Biz ne zaman sattık Marcelinhoyu :D

Enes Berfin
28.12.2006, 21:33
Bu oylamada Marcelinho yu Erciyesli olarak gösteriyor. Biz ne zaman sattık Marcelinhoyu :D

Hakkaten ya bende simdi farkina vardim, denyolar ya :D

Şuayip Aydın
28.12.2006, 21:37
aynen yaw bu ne ya morselinyo trabzonsporun oyuncusudur

redflag
28.12.2006, 21:42
morselinyo trabzonsporun oyuncusudur

hiç gülecegim yoktu kardesim Morselinyo :D:D:D:D:D:D Sen beni güldürdün Allah ta seni güldrsn ( ve bizi )

Enes Berfin
28.12.2006, 21:44
morselinyo

Buda yeni bi transfermi :D:D:D

Erdem Keser
28.12.2006, 21:45
marceyi bronz karmada kadroya koymuslar sol acik olarak herif 30 undan sonra sol acik oldu

Enes Berfin
28.12.2006, 21:48
marceyi bronz karmada kadroya koymuslar sol acik olarak herif 30 undan sonra sol acik oldu

Evet onun asil mevkisi frovert arkasi ama bu dengesizler sol aciga koymuslar onu.

pReN@_61
28.12.2006, 21:57
Evet onun asil mevkisi frovert arkasi ama bu dengesizler sol aciga koymuslar onu.

birşeyi de doğru yapsalar şaşarım zaten...

erol-61
28.12.2006, 22:01
arkadaşım belki farkında değilsin ama ayman türk statüsünde oynuyor bilgilerine saygılarımla

erol-61
28.12.2006, 22:03

Ayman Bitti Bitiriliyor

Sedat-A.Rahman Teklifi

arkadaşım belki farkında değilsin ama AYMAN TÜRK STATÜSÜNDE OYNUYOR bilginize saygılarımla

6Şafak Aydın1
28.12.2006, 22:25

anketin sonuclari biraz sacma .... altin karmada Gerets TD, Stepanov yok .... Hüseyin yok ...:p vs..

A.T.R
28.12.2006, 22:35
Trabzonspor Kulübü'ne Polonyalı oyuncu Miraslaw Szymkowiak adına mektup geldiği ve mektupta ''Futbolu bıraktım. Trabzon'a dönmeyeceğim'' ifadelerinin yer aldığı belirtildi.

Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzonspor Kulübü'ne bugün Polonyalı oyuncunun ismiyle yabancı dilde yazılmış bir mektup geldiğini belirtti. Szymkowiak'ın mektupta futbolu bıraktığından ve Trabzon'a dönmeyeceğinden bahsettiğini ifade eden Sayitoğlu, ''Bu mektup herhangi birinden gelebilir ama bugün bu futbolcu kampa katılacaktı. Ancak katılmadı. Telefonla da ona ulaşamıyoruz. Kuşkularımız iyice arttı'' dedi.

Ne yapacakları konusunda şimdilik bir düşüncelerinin olmadığını ifade eden Sayitoğlu, ''Olay daha çok sıcak. İyice bir netleşsin ona göre gereken yapılır'' diye konuştu. 30 yaşındaki Polonyalı oyuncunun, bordo-mavili takım ile 2008 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Kaynak İnternetspor.com

Dogru mu dersiniz?

yakutlu61
28.12.2006, 22:35
Trabzon'u şoke eden mektup
Trabzonspor'da Polonyalı yıldız Szymkowiak'ın futbolu bıraktığına yönelik iddialar şok yarattı.

28 Aralık 2006 Perşembe 22:23
Trabzonspor Kulübü'ne Polonyalı oyuncu Miraslaw Szymkowiak adına mektup geldiği ve mektupta ''Futbolu bıraktım. Trabzon'a dönmeyeceğim'' ifadelerinin yer aldığı belirtildi.

Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, yaptığı açıklamada, Trabzonspor Kulübü'ne bugün Polonyalı oyuncunun ismiyle yabancı dilde yazılmış bir mektup geldiğini belirtti. Szymkowiak'ın mektupta futbolu bıraktığından ve Trabzon'a dönmeyeceğinden bahsettiğini ifade eden Sayitoğlu, ''Bu mektup herhangi birinden gelebilir ama bugün bu futbolcu kampa katılacaktı. Ancak katılmadı. Telefonla da ona ulaşamıyoruz. Kuşkularımız iyice arttı'' dedi.

Ne yapacakları konusunda şimdilik bir düşüncelerinin olmadığını ifade eden Sayitoğlu, ''Olay daha çok sıcak. İyice bir netleşsin ona göre gereken yapılır'' diye konuştu. 30 yaşındaki Polonyalı oyuncunun, bordo-mavili takım ile 2008 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

bordoomavii
28.12.2006, 22:36
Szymkowiak futbolu bıraktı mı?

Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu yaptığı açıklamada, Trabzonspor Kulübü'ne bugün Polonyalı oyuncunun ismiyle yabancı dilde yazılmış bir mektup geldiğini belirtti.

Szymkowiak'ın mektupta futbolu bıraktığından ve Trabzon'a dönmeyeceğinden bahsettiğini ifade eden Sayitoğlu, ''Bu mektup herhangi birinden gelebilir ama bugün bu futbolcu kampa katılacaktı. Ancak katılmadı. Telefonla da ona ulaşamıyoruz. Kuşkularımız iyice arttı'' dedi.

Ne yapacakları konusunda şimdilik bir düşüncelerinin olmadığını ifade eden Sayitoğlu, ''Olay daha çok sıcak. İyice bir netleşsin ona göre gereken yapılır'' diye konuştu.

30 yaşındaki Polonyalı oyuncunun, bordo-mavili takım ile 2008 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

28.12.2006

Kaynak : AA

ya bu AA bir yerlerinden haber uyduruyor, yada bu superspor denilen yukarda anketleri verilen site AA adına haber yazıyor. Yada yazılanlar gerçekten doğru - ki bu haber baya bir saçma gibi yani.

tsukru61
28.12.2006, 22:37
28 Aralık 2006 22:30 internetspor.com

Trabzonspor Kulübü'ne Polonyalı oyuncu Miraslaw Szymkowiak adına mektup geldiği ve mektupta bordo-mavili camiayı şok eden açıklamalar olduğu belirtildi

Kulüp Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzonspor Kulübü'ne bugün Polonyalı oyuncunun ismiyle yabancı dilde yazılmış bir mektup geldiğini belirtti. Szymkowiak'ın mektupta futbolu bıraktığından ve Trabzon'a dönmeyeceğinden bahsettiğini ifade eden Sayitoğlu, ''Bu mektup herhangi birinden gelebilir ama bugün bu futbolcu kampa katılacaktı. Ancak katılmadı. Telefonla da ona ulaşamıyoruz. Kuşkularımız iyice arttı'' dedi.

bordoomavii
aynı anda farklı farklı yerlerden aynı konuyu göndermişiz. bütün siteler aynı anda verdiğine göre haberi ortaya gerçtekten bir ajansın verdiği kesin.

Özge
Szymkowiak futbolu bıraktı!!!Lig tvde gördüm.Trabzonspora futbolu bıraktığını açıklayan mektup yazmış.Haberi okuyunca ekrana bakakaldım şok oldum resmen

EmrahYalçınalp
28.12.2006, 22:39
Yazık olmuş. Gönder gitsin adamı...

yakutlu61
ya bıde su var bole bı mektup varsa bıle olayın dogrulugunu ogrenmeden futbolcuyla baglantı kurmadan basına acıklama yapılmıssa kı bılemıyoruz nasıl bır yonetıcılıktır ve ne buyuk bır dallamalıktır......

pReN@_61
Szymkowiak futbolu bıraktı!!!Lig tvde gördüm.Trabzonspora futbolu bıraktığını açıklayan mektup yazmış.Haberi okuyunca ekrana bakakaldım şok oldum resmen

haydaaa...bu adama bişeyler oldugu belliydi de bu kadarını beklemiyordum
:(

TSelif
28.12.2006, 22:40
:eek: Bismillahirrahmanirrahim:eek: :mad:

pReN@_61
28.12.2006, 22:42
şok oldum...kesin doğru mu?

..

HALİT KARAKAŞ
28.12.2006, 22:43
:trabzonspor: :gol: :tsbayrak: tam olarak konu net değil ,aradan 2 3 gün geçsin durum ortaya çıkar.eğer futbolu bırakacaksan adam gibi söylersin .kaçmanın anlamı yok.senin gibi topçular TRABZON,a daha çok gelir gider kardeşim,külübe hiç bir şey olmaz,sen fifa,da sürünürsün szymek ....akıllı ol...... hatandan geri dön,,,,,

EmrahYalçınalp
28.12.2006, 22:44
Szymek futbolu bırakamaz!!! Daha mentalite öğrenecekti. Motivasyonunu artırmak için bir kez daha kadro dışı kalamsı, PAF takıma gönderilmesi gerekiyordu. Bırakamaz...!!! Eğer bırakırsa onu ödüllendirmiş oluruz...

Ahan işte kebapçı dükkanı idare edemeyecek mentaliteye Polonya takımının 10 numarasını emanet edersen böyle olur.

külübe hiç bir şey olmaz,sen fifa,da sürünürsün szymek ....akıllı ol...... hatandan geri dön,,,,,
Futbolu bıraktığı an sözleşmenin bağlayıcılığı kalmaz diye biliyorum.

yakutlu61
28.12.2006, 22:47
valla bırakırsa ekıme kadar bırakmasssaaaa ... kasıma kadara yolu var.
ama saıtoglunun bunu acıklaması yanlıs daha futbolcunla gorusmemıssın.
ozaman bende yarın albayrak adına bı ıstıfa mektubu yazcam onuda acıklıcakmı baskan tüydü diye alla alla ya

h@msi61
28.12.2006, 22:49
bu da bela oldu başımıza, hadi hayırlısı....

TSelif
Sözleşmesi devam eden profösyonel bir futbolcu:eek: inanmıyorum ben bunu yapsın ...yapamaz çünkü:mad:

yakutlu61
hem nıye mektup yazıo, e mail var telefon var cep mesaj var bu adam polonyadan mektup yazdıysa 10 gunde gelır cok komık ya dumala haber gonderseymıs ya ben futbolu bıraktım stop gelmıom stop...

batugol
28.12.2006, 22:51
biraksa ne olur birakmasa
zaten oynamiyor, yok ziya kovulacak da yeni direktor gelecek de symek oynamaya karar verecek de top oynayacak

batugol
28.12.2006, 22:54
zaten taliplisi de yoktu satip para kazanamiyorduk kontenjan bosaldi iste

laz_hayri_61
28.12.2006, 23:00
adam gitmek istiyorum dediği zaman göndermeliydik zaten 2 seneden beri topmu oynuyo

Erdem Keser
28.12.2006, 23:00
yau bizim resmi sitemiz ne ise yariyo bi tane adam akilli haber yok

28TS61
28.12.2006, 23:03
yau bizim resmi sitemiz ne ise yariyo bi tane adam akilli haber yok

resmi site diye bisey yokki kardes
haftada bir aktuellesio o sayfa bide buyuk takim olcaz
buyuk takim dedigin en ufak detayindan baslar buyuklugunu gostermeye

Özsu
28.12.2006, 23:07
Szymek futbolu bırakamaz!!! Daha mentalite öğrenecekti. Motivasyonunu artırmak için bir kez daha kadro dışı kalamsı, PAF takıma gönderilmesi gerekiyordu. Bırakamaz...!!! Eğer bırakırsa onu ödüllendirmiş oluruz...

Ahan işte kebapçı dükkanı idare edemeyecek mentaliteye Polonya takımının 10 numarasını emanet edersen böyle olur.

Abi harfıyen katılıyorum..

Travelair
28.12.2006, 23:13
Hayırdır inşallah... Sabah niyetine.. Hayırdır.. hayırdır.. hayırdır? Offffffffff

Kulübün huyundan mıdır suyundan mıdır bilinmez ne kadar antika olay, kişi varsa bizi buluyor, buna yöneticilik "maharetlileri" de dahil

Özgür Öztürk
28.12.2006, 23:24
Bismillahirrahmanirrahim....Buyrun cenaze namazına....:eek::eek::eek::eek::eek:

Ahmet Karaman
28.12.2006, 23:25
aymanı bu takıma layık görüpte transfer etmek isteyen zihniyetin olduğu bir camianın mensubu olmak hiç bu kadar canımı acıtmamıştı. bu mudur transfer * bu mudur vizyon ? bu mudur hocalık ziyan doğan? aymanı transfer etmek isteyen bir hocayı hala görevden almıyorsa bu yönetim vahh halimize bizim.

Özkan Erdem
28.12.2006, 23:36
bi yöneticide çıksın bi açıklama yapsın kardeşim ya resmi siteye bişeye..

Ahmet Karaman
28.12.2006, 23:37

:alkış: :tsbayrak: :alkış:

kutoz
28.12.2006, 23:38
Bu konuyla ilgili başlık açıldı. Hızınızı alamadınız, birde son dakika haberlerde mi kurtlarınızı döküyorsunuz... ;)

yakutlu61
28.12.2006, 23:55
Bu konuyla ilgili başlık açıldı. Hızınızı alamadınız, birde son dakika haberlerde mi kurtlarınızı döküyorsunuz... ;)

arkadasım konu ne zaman acılmıs son dk ne zaman yazılmıs az dıkkat etsen..
bıde habere bak son dk haberı dımı bu yazmak ıçın yazmıcan sırf elestırı olsun dıye elestırmıcen ama yazık klavyen asınıo

Haşimoğlu
29.12.2006, 00:05
Hasan ve Szymek kontrolden geçecek
Futbolcularımızdan Hasan kasığındaki, Szymek ise sağ dizindeki ağrılar nedeniyle yarın İstanbul'da kontrolden geçecek.

Sağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, konuyla ilgili yaptığı açıklamada iki futbolcunun da şikayetleri olduğu bölgelerden yarın doktor kontrolünden geçeceklerini belirterek, "Durumları bu kontrollerden sonra netlik kazanacak" dedi.

Güney ayrıca, Enis'e de Antalya kampında MR çekildiğini açıklarken, "Enis'in tarak kemiğinde ödem tespit edildi. Bu futbolcumuzun 1-2 gün sürecek ilaç tedavisinden sonra sakatlığı geçecek" diye konuştu.

27.12.2006 20:57:00
kaynak:www.trabzonspor.org.tr resmi site

şaka olsa gerek heralde bügün için kontrolden geçeceği soleniyor istanbulda bu nası iştir

A.T.R
29.12.2006, 00:09
Şu an digiturkte Can Karyagdi baglandi ve Syzmek için saglik kontrolunden gecmek üzere randevuların alındığını ama şu saate kadar gelmediğini dolayısı ile klübe gelen mektubun Syzmek'e ait olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu , yönetimin yarin antremana noter getirerek durumu kayıt altına aldıracağını söyledi. Anlaşılan Syzmek gitti gider. bahanesi de taraftarın Bursa maçı sonrası otobüsü taşlaması olmuş. ( bence gerçekten sadece bu bile Syzmek için özelde Trabzonspor genelde Türkiyede top oynamaktan vazgeçmesine yeterli bir sebeptir ki bu ayıp bize yeter. Umarım bu ilkel tavır bir daha gerçekleşmez ve bizler tepkilerimizi ve sevgimizi daha normal bir şekilde ifade ederiz)

ofkan
29.12.2006, 00:13
lig tv gece haberinde can karyağdı bağlandı ve szymek bugün istanbulda dr raduvusu varmış onada gelmemiş yarın kampa katılması gerekiyormuş ama katılmaz diye yarın noter çağırcaklarmış antremana szymek bursa maçından sonra traftardan çok korkmuş ve ben burda daha duramam demiş iplerin tamamen koptuğunu söyledi artık

A.T.R
29.12.2006, 00:16
Abi harfıyen katılıyorum..

Ben ikinize de katılmıyorum bu yönetimden ziyade kendini taraftar zanneden bir işi adam taşlama vandallığına kadar vardıranların becerisidir. Lütfen buna sebep olanları bir kenara bırakıp sadece yönetimi ve ZD yi suçlamayalım.Artık bazılarımızın ciddi ciddi oturup " ben nasıl bir taraftarım böyle " diye sorgulaması lazım.

dr.muhsin
29.12.2006, 00:20
Mektup yazmış öylemi:) . Arkadaşlar biraz uyanık olun telefon la görüşme varken ya da birine söyletme varken bunu yapar mı biri? Hiç gülesim yoktu teşekkürler...

Mehmet Fırat
29.12.2006, 00:22
Mektup yazmış öylemi:) . Arkadaşlar biraz uyanık olun telefon la görüşme varken ya da birine söyletme varken bunu yapar mı biri? Hiç gülesim yoktu teşekkürler...

belki de olayı dramatikleştirmek istiyordur...:)

A.Gökhan AKIN
29.12.2006, 00:23
evet ben sadece gülüyorum bu habere şimdi ben bir mektup yazsam yurtdışından başka bir dildeve hüseyiinin futbolu bıraktığını söylesem inanırmısınız? biliyorum inanmak için kendinizi zorlarsınız iş hüseyin olunca ama eminimki inanmazsınız :))) bu kadar cbasit bir yöntemmi olur bari mail atsaydı kardeşim bu ne böyle

dr.muhsin
29.12.2006, 00:27
belki de olayı dramatikleştirmek istiyordur...:)

:yattara: Doğru diyosun Türk filmi gibi oldu yav bir de Cengiz Kurtoğlu ekledik mi tamam. Gelin olmuş gidiyorsun olabilir mesela.:)

turkercan
29.12.2006, 01:54
Bırakın gitsin yaa. Zaten adamdan hayır yok silmiş kafasından trabzonsporu. bide şu açıdan bakın 1.yabancı kontenjanı açıldı. 2. gitmek isteyen ve hçbir faydası olmayan adamdan kurtulduk. 3. ise mahkemeye verilir para cezası alır ve bonservisi ile satmış gibi oluruz :alkış: ben bu duruma sevindim açıkcası.

6Şafak Aydın1
29.12.2006, 01:58
Bırakın gitsin yaa. Zaten adamdan hayır yok silmiş kafasından trabzonsporu. bide şu açıdan bakın 1.yabancı kontenjanı açıldı. 2. gitmek isteyen ve hçbir faydası olmayan adamdan kurtulduk. 3. ise mahkemeye verilir para cezası alır ve bonservisi ile satmış gibi oluruz :alkış: ben bu duruma sevindim açıkcası.

bu saatten sonra böyle düsünmek gerek evet....

cabri
29.12.2006, 02:33
İlginç yorumlar var gerçekten :)

Altında syzmek in imzası olan bir mektup gelmiş ise bu syzmek ten gelmiş demektir. Bu kadar basit. Ta ki ortaya çıkıp ben böyle bir mektup göndermedim diyene kadar.

Ayrıca sözleşmesi devam ettiği için ceza ödemek zorunda değil adam. Başka bir takımda oynar ise fifalık olur. O da vugrineç olayı gibi sonu belirsiz aylar yıllar alabilir. Fifa ne karar verirse artık.

Futbolu bırakırsa da kimse hiçbirşey yapamaz. İsterse paşalar gibi gider. Kimseyi zorla biryerde futbol oynatamazsın... Adam Dünya kupasında takımının 10 numarası burda ziya nın oyuncağı... Ziya hayatında dünya kupası görmüş mü? Bu tür futbolcuların başına kariyer ve vizyon olarak onlardan daha üst seviye td ler getirmek zorundasın. Evlilikte kadın erkekten daha okumuş ve kültürlü ise sonu boşanmaya kadar giden uyumsuzluklar oluyor... Bu da öyle işte.
İnşallah diğerleri de kaçmaz.

6Şafak Aydın1
29.12.2006, 02:42
Kısa süre önce 3 milyon Euro’luk resmi teklif yapan Chelsea’den sonra İtalya’nın köklü kulübü Milan’ın da genç yıldız için harekete geçtiği kaydedildi. Kırmızı-Siyahlılar’ın, bir menacerini Türkiye’ye gönderdiği ve Chelsea’den çok daha fazla para önerdiği bildirildi. Ancak ligde zor günler geçiren Bordo-Mavililer’in, 2010’a kadar sözleşmesi bulunan Stepanov için Çizme ekibine ‘hayır’ dediği belirtildi.
Orhan YILDIRIM

http://www.ekolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&HID=9&HaberID=429846

al sana bi sorun daha

dr.muhsin
29.12.2006, 02:46
Yabancı kontenjanımız açılıyo artık Djokaj ve Tomas Jun dönünce banko oynarlar. :D

guera
29.12.2006, 02:50
off... offf...
eger bu haber dogruysa ve symek bir mektupla sehirdne tkaimdan kacmissa ki öyle görünüyor bu trabzonsporun kurulusundan bu yana yasanabilecek en kötü haber olarak kaydedilmeli! ama bakiyorum da olayin vehametini anlayamayan bazi sig kafali arkadaslar hala yönetimi ve bir partiyi savunma derdinde...

6Şafak Aydın1
29.12.2006, 03:10
kismi olarak iletmistiniz Necmi Perekli nin karadenizgazetesine yaptigi konusmanin tümü

FUTBOLCU MENAJERLERİNİ TRABZONSPOR'DAN UZAKLAŞTIRACAĞIZ

ONUR VE GURUR VERİCİ
Yıllarca Trabzonspor?a futbolcu olarak hizmet verdi. Bordo-Mavili forma ile şampiyonluk kupalarını kaldırdı. Trabzonspor?un ilk gol kralı olurken Bordo-Mavili taraftarlar, "Kral" olarak onu bağırlarına bastı. Şimdilerde ise menajer olarak ikinci kez Trabzonspor?a hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşıyor Necmi Perekli. İlk röportajinı Karadeniz?e veren Perekli, her şeyden önce Trabzonsporlu olduğunun altını çizerek söze başlarken, çarpıcı açıklamalar yaptı. Perekli: "Trabzonspor?da bu göreve getirilmem benim için onur ve gurur vericidir. Her ne kadar bizler bu işi profesyonel olarak yapsak da her şeyden önce Trabzonsporluyuz. Ben futbol dünyasında Necmi Perekli olmuşsam bunu Trabzonspor sayesinde yakalamışımdır.. Şimdi bana Necmi Perekli kimliğini kazandıran bu kuruma en iyi hizmet etmek için gecemi gündüzüme katacağım."

HER ŞEY BİR ANDA GELİŞTİ

"Menejerlik görevine getirilmem bir anda gelişip oluştu, kimse bunun altında başka bir şey aramasın. Sayın Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Emin Kahraman, Ahmet Uğur Zihni ile buluşup bana teklif getirdiler, ben de Trabzonspor?un bu zor döneminde seve seve yanlarında olacağımı söyledim. Takım sabah Antalya?ya gidiyor, benim de takımla gitmemi istediler ve hayırlı olsun dileklerinden sonra yanlarından ayrıldım. Göreve getirilmem bu şekilde olmuştur. Mutlaka başka şeyler de konuşmuşuz, ancak detayları ileriki günlerde şekillendireceğiz. Şu an bizler önemli değiliz; önemli olan, Trabzonspor?dur. Trabzonspor?u yaşadığı bu kötü süreçten çıkarmaktır.."

DOĞRULARDAN ŞAŞMAM
Benim futbolculuk ve futboldan sonraki hayatımda kimseyle bir problemim olmamıştır. Hep bildiğim doğruları savunmuşumdur. Kimselerin arkasından ne bir dedikodu ne de bir başka söylemim olmuştur. İlişkilerim hep mesafeliydi ancak saygı ve sevgiyi bütün hayatım boyunca ön planda tutmaya çalışmışımdır. Mutlaka benim de insan olarak bazı eksiklerim vardır ama bunları da zaman içerisinde tolere etmeye çalışıyorum. Ne kadar başarılı oluyorum, onu da sizlerin takdirine bırakıyorum.

ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM
Eleştirilmeyecek hiç kimse yoktur. Bu ülkenin cumhurbaşkanı ve başbakanının eleştirildiği yerde elbette bizler de eleştiriye maruz kalacağız. Ben hayatım boyunca eleştirirken bile yapıcı olmaya çalıştım. Hiçbir kurumu ve kişileri eleştirirken kişisel hesaplaşma yapıp bir beklenti içerisine girmedim. Daha doğrusu küçük hesaplar peşinde hiç olmadım, bundan sonra da olmam. Önemli olan, yapılan eleştirilerin dozajını iyi ayarlamaktır, yoksa vurun abalıya misali en kolaycı yol olur, bu da kimseye bir fayda getirmez.

SİSTEM MUTLAKA OLMALIDIR
Benim bu göreve getirilmem oldukça önemli bir hadisedir; Trabzonspor?da bir şeylerin yeniden yapılanmasının göstergesidir. Ben biliyorum ki başarılı olduğum halde, olması gereken menajerlik görevinin bundan böyle Trabzonspor?da devam edeceğidir. Yine benim başarılı olmam bu işi yapan birçok Trabzonlu ve Trabzonsporlunun önünü açacaktır. Bütün dünyada menajerlik sistemi vardır. Bu sistem takımlar için kaçınılmazdır. İnşallah bu işin üstesinden hep beraber geliriz. Geleceğimize inancım sonsuzdur.

HER ŞEYİN SONU VAR
Bizler geldiğimiz görevlere çakılı olarak gelmiyoruz. Nasıl bir şeyin başlangıcı varsa mutlaka bir sonu da olacaktır. Ancak bütün gayretimiz ve uğraşımız, bize tevhi edilen görevleri en iyi şekilde yapmak ve yerine getirmektir. Bu bir bayrak yarışıdır. Şu an bayrak bizde, yeri ve zamanı geldiğinde bu bayrağı bir başka arkadaşımıza bırakacağız. Kimse bu koltuklarda ilelebet oturmayacaktır.=

Trabzonspor büyük bir camiadır
Trabzonspor ligin ilk yarısında kötü bir süreç yaşamıştır, bunu kabul etmek zorundayız. Yaşanan bazı talihsizlikler bu kötü sürecin yaşanmasına neden olmuştur.
Trabzonspor?un şu anki puan durumundan ne keyiflenmeli ne de kaygılanmalı. Mutlaka alınan puan camiayı kaygıya sürüklemiştir. Ancak şu unutulmamalıdır ki Trabzonspor büyük bir camiadır, bu gibi badireleri atlatmasını bilir, yeter ki birlik bütünlük içerisinde olalım. Trabzonspor puan sıralamasında kısa zamanda ismine yakışır bir yerde olacaktır. Ben buna inanıyorum.

SAMİMİ HAVA VE ARKADAŞLIK ÜST DÜZEYDE
ilk kez Trabzonspor kadrosuyla bu kadar iç içe oldum. Futbolcu arkadaşlara bakıyorum da hepsi iyi niyetli. Takımımızda samimi bir hava var. Arkadaşlık bağları üst düzeyde. Ben böyle ortamlarda çok bulundum ama yaşadığım bu günkü ortam mükemmel diyebilirim. Futbolcu arkadaşlarımız çalışmalarını sabırlı bir şekilde sürdüyorlar. Onlar da yaşanan bu kötü süreçten kısa zamanda çıkacaklarına inanıyorlar. Zaten inanmak işi yarı yarıya çözmek demektir.
Ben başaracaklarına inanıyorum. Herkesin de inanmasını istiyorum.

Sorunları futbolcularla çözeceğiz
Trabzonspor yılardır futbolcu menajerlerinden çekiyor ve hala çekmektedir. Bir kere bu futbolcu menajerlerinin ilişkisini Trabzonspor?la keseceğiz. Futbolcu menajerleri bu işleri çok suistimal ediyorlar, futbolcuların aklını çeliyorlarlar. Böyle olunca da futbolcularla kulüp arasında büyük sorunlar yaşanıyor. Biz bunların olmasına fırsat vermeyeceğiz. Trabzonspor?a futbolcu pazarlayan menajerlere ne fırsat tanıyacağız ne de onları kulübün çevresine yanaştıracağız. İmkanlarımız ve gücümüz nispetinde bu işleri futbolcularla bire bir çözme gayreti içerisinde olacağız.

Organizasyon ve iletişim
Şu anda yaptığım iş, teknik direktör, futbolcu ve yönetim arasında organizasyon ve iletişimi sağlamaktır. Şimdi bunu yapıyorum. Bir kere şunun altını iyi çizmek gerekiyor. Herkes görevinin ne olduğunu ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler Trabzonspor?un başarısı için buralardayız, kimse kimsenin görev alanına girme gibi bir uğraşı yok. Kime yönetim kurulu ne görev verdiyse onu yapıyor. Görevi dışında kimsenin bir şey yaptığı yok.

Herkesin görevi belli
Bakıyorum da herkes görev alanımı tartışıyor. Görevim açık bir şekilde ifade edilmiştir: Profesyonel Şube Menajeri. Ha, detayları ve çizgilerini yöneticilerle yaptığımız toplantıda, daha sonra belirleyeceğimize dair karara vardık. Benim saha içerisine karışma gibi bir durumum söz konusu değil. Saha içi Ziya Hoca?nın. Onun görevi düdükle başlar, düdükle biter. Ondan sonraki görev benim.

turkercan
29.12.2006, 03:13
İlginç yorumlar var gerçekten :)

Altında syzmek in imzası olan bir mektup gelmiş ise bu syzmek ten gelmiş demektir. Bu kadar basit. Ta ki ortaya çıkıp ben böyle bir mektup göndermedim diyene kadar.

Ayrıca sözleşmesi devam ettiği için ceza ödemek zorunda değil adam. Başka bir takımda oynar ise fifalık olur. O da vugrineç olayı gibi sonu belirsiz aylar yıllar alabilir. Fifa ne karar verirse artık.

Futbolu bırakırsa da kimse hiçbirşey yapamaz. İsterse paşalar gibi gider. Kimseyi zorla biryerde futbol oynatamazsın... Adam Dünya kupasında takımının 10 numarası burda ziya nın oyuncağı... Ziya hayatında dünya kupası görmüş mü? Bu tür futbolcuların başına kariyer ve vizyon olarak onlardan daha üst seviye td ler getirmek zorundasın. Evlilikte kadın erkekten daha okumuş ve kültürlü ise sonu boşanmaya kadar giden uyumsuzluklar oluyor... Bu da öyle işte.
İnşallah diğerleri de kaçmaz.

tam tersine sözleşmesi devam ettiği için ceza alır. çünkü parası ödenmiş yarıda bırakıp gitmiş. antremanlara çıkmak zorundadır. hırsızlıktan farkı yoktur bunun. parasını alıp işini yapmadan kaçmak!!

6Şafak Aydın1
29.12.2006, 03:40
Bakırköy'e de Doğan
Trabzonspor'un teknik direktörü Ziya Doğan'ın kardeşi Tacettin Doğan, Bakırköyspor'un hocası oldu. Üçüncü ligde mücadele eden Bakırköyspor'un Tacettin Doğan ile iki yıllık bir sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Ziya Doğan, kardeşini arayıp başarı diledi.
http://www.fotomac.com.tr/tra110.htmlFatih Akyel İtalya'da
İtalya'ya eşi ile birlikte giden Fatih Akyel havaalanında gazetecilere "Sadece tatil yapacağım" dedi. Adı birçok kulüpte geçen Fatih "Şu an ne olduğunu bilmiyorum. Bayram tatili yapıp döneceğim. Dönünce de beni isteyen kulüplerle görüşeceğim" açıklamasını yaptı.

2 yabancı Antalya'da
Antalya kampına dün 2 yabancı daha katıldı. Kaleci Jefferson ve Marcelinho dün ögleden sonra Antalya kampına dahil oldular. Teknik direktör Doğan, bugünden itibaren çalışmalara başlayacak olan Jefferson ve Marcelinho'dan açığı kapatmasını istedi.

helaö marce akillanmissin..ins dogrudur

Terzioğlu
29.12.2006, 03:58
helal olsun marcelinhoya almanlari utandirdi ;)

Emre7
29.12.2006, 08:00
Şu an digiturkte Can Karyagdi baglandi ve Syzmek için saglik kontrolunden gecmek üzere randevuların alındığını ama şu saate kadar gelmediğini dolayısı ile klübe gelen mektubun Syzmek'e ait olma ihtimalinin çok yüksek olduğunu , yönetimin yarin antremana noter getirerek durumu kayıt altına aldıracağını söyledi. Anlaşılan Syzmek gitti gider. bahanesi de taraftarın Bursa maçı sonrası otobüsü taşlaması olmuş. ( bence gerçekten sadece bu bile Syzmek için özelde Trabzonspor genelde Türkiyede top oynamaktan vazgeçmesine yeterli bir sebeptir ki bu ayıp bize yeter. Umarım bu ilkel tavır bir daha gerçekleşmez ve bizler tepkilerimizi ve sevgimizi daha normal bir şekilde ifade ederiz)

eyyyyy büyük Trabzonspor yönetimi vede Büyük TARAFTAR okuyun bu satırları okuyun sonrada bişeyler aydınlansın kafanızda o da basarsa

Doğan BULAT
29.12.2006, 08:47
Bir takım düşünün ve o takım ülkenin en büyük takımlarından biri olarak gözüküyor ama gelin görünkü transfer yapmak istediğinde istediği futbolcuları kasasından fazla para çıkacak diye alamıyor, ihtiyacı varken en iyi futbolcusunu para için satıyor, ve en gözde futbolcusu külübe dönmeyip kaçıyorsa vay halimize.. Ne hallere düştük Artık utanıyorum ilk defa utanıyorum:mad: Bu hale getirenlere yazıklar olsun

emre81
29.12.2006, 09:21
Valla Symek'i ben bi kaç trabzonspor kampında gözlemledim adamın bariz mutlu olmadığı belliydi otelde herkes gülüp konuşurken adamın yüzü hep ağlamaklıydı ona da kızmamak lazım ne psikolojide bilemiyorum ama bunu öngörüp bişeyler yapmak gerekirdi şimdiye kadar. Sonuçta mektupla bildirmesi de muhtemel bir durum çünkü düzgün bir ruh hali olmadığı kesin.

Tansu Onur Erdoğan
29.12.2006, 10:08
benim bildiğim intihar edecek olan arkadan mektup bırakır muhahah :D

Tansu Onur Erdoğan
29.12.2006, 10:10
bende ziya doğan icin bi mektup yazim yollim kulübe imza olayını ayarlarım ben cok gülünç olduk biz ya

Gürkan
29.12.2006, 10:30
kafamın takıldıgı bir soru var.adam başka takıma gitmedikten sonra bıkarkırssa bir şey yapılamaz.

ben adma binlerce dolar para sayacam bana 3 yıl top yna diye adam 1.yılın sonunda ben futbolu bıraktım diyecek. bunun bir uygulaması kuralı vardır gibime geliyo. yoksa al parayı sonra bırak yata yata askerlik gibi yata yata futbol.

Ömer Aydın
29.12.2006, 10:46
yaw...su marcelinhonun geldigi kesin mi ya?

Mayls
29.12.2006, 11:28
kafamın takıldıgı bir soru var.adam başka takıma gitmedikten sonra bıkarkırssa bir şey yapılamaz.

ben adma binlerce dolar para sayacam bana 3 yıl top yna diye adam 1.yılın sonunda ben futbolu bıraktım diyecek. bunun bir uygulaması kuralı vardır gibime geliyo. yoksa al parayı sonra bırak yata yata askerlik gibi yata yata futbol.

Aslinda futbolu birakmak isteyen yönetimle oturur ve kontrati karsilikli olarak fesh eder. Ama yönetim Szymek'ten para istedi ve 1 milyonu getirdigi taktirde kendisini serbest birakacaklarini söylemis benim duyduguma göre.

coolank
29.12.2006, 11:35
Tehlikeli restleşme

29 Aralık 2006 Cuma

İşte Ziya’nın listesi
Teknik Direktör Ziya Doğan, Trabzon yönetimine ara transferde alınmasını istediği 10 futbolcuyu bildirdi. Ancak Doğan’a karşı olan ve istifa kararından Futbol Şube Başkanlığı’na getirilince dönen Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, bu listeyi ciddiye almadı. Doğan; Risp, Erkan, Ayman (G.Birliği), Ali Güneş, İbrahim Akın (Beşiktaş), Serkan Balcı, Can Arat, Ceyhun (A.Gücü), Serhat (Ç.Rize) ve Martinez’in (Sakarya) alınmasını istedi. Takasta ise Jefferson ve Eller’in dışında hiçbir oyuncusunun kullanılmamasını belirtti. Ancak Sayitoğlu istenilen transferler konusunda gereken gayreti göstermiyor. Bu da teknik kadro ile aralarındaki restleşmeyi su yüzüne çıkardı.

Kozlar paylaşılacak
Ziya Doğan, İbrahim Akın ve Ali Güneş’in Trabzonspor’a çok önemli katkı sağlayacağını yönetime iletti. Bu iki oyuncu için Beşiktaş’a Eller’i teklif eden bordo-mavili yönetim, cevap bekliyor. Ziya Doğan bazı yöneticilerin Musa Büyük’ü takasta kullanma fikrine ise şiddetle karşı çıktı. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu bugün Antalya’ya giderek kampa katılacak. Ziya Doğan ile Haşim Sayitoğlu görüşmesi Trabzonspor’da önemi gelişmelerin habercisi olarak nitelendiriliyor. Doğan’ın ara transferde gerekenlerin yapılmaması halinde istifasının cebinde olduğu öne sürülüyor. Haşim Sayitoğlu’nun da başından beri karşı çıktığı Ziya Doğan’ı bu şekilde yıldırma düşüncesi taşıdığı gelen bilgiler arasında.

Napoleon61
29.12.2006, 11:41
Bu adamların çıkar çatışmlarıı kişisel sorunlarını Trabzon un değerlerinin üzerlerinde görmesi TRABZON a TRABZONSPOR a ihanettir. Bu kabullenemez!

of82lu
29.12.2006, 12:20
KardeŞİm Trabzonspor Kİmsenİn OyuncaĞi DeĞİldİr,restleŞmek İstİyorlarsa Rİnge Çiksinlar Yesİnler Bİrbİrlerİnİ Yada Hepsİ Defolup Gİtsİn.ne Buya Hoca Futbolcu İsteyecek Adamlar Kendİ İstedİklerİnİ Yapacak.bÖyle BİŞey Yok DÜnyanin HİÇ Bİr Yerİnde.heyyy YÖnetİm Nerde Vaatlerİnİz Borcumuz Yok Dİye BaĞiriyorsunuz O Zaman Yapacaksin Transfer KardeŞİm.yÖnetİcİ Transfer Yapmayacaksa YÖnetİmİn Bİr Anlami Yok.o Takim Kendİ BaŞinada Çikar Kral Gİbİ Oynar.takimi GÖkdenİz Sahaya Çikarsin HİÇ Kİmseyİ İstemİyoruz Artik Trabzonsporumuzun BaŞina,eĞer BÖyle Yapacaklarsa...yeter Artik Ya.

of82lu
29.12.2006, 12:30
ayrıca takımımızın defans hariç futbolcuya ihtiyacı yoktur bu ziya doğan nasıl göremez.defans hariç dizdiğim takıma bir bakın.
jefferson

Musa stepanov çağdaş M.Keçeli

Szymek

yattara musampa
gökdeniz
marcelinho

umut

( varmı ötesi dikkat defansı dikkate almayın)

Bahtiyar
29.12.2006, 12:48
Tehlikeli restleşme

29 Aralık 2006 Cuma

İşte Ziya’nın listesi
Teknik Direktör Ziya Doğan, Trabzon yönetimine ara transferde alınmasını istediği 10 futbolcuyu bildirdi. Ancak Doğan’a karşı olan ve istifa kararından Futbol Şube Başkanlığı’na getirilince dönen Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, bu listeyi ciddiye almadı. Doğan; Risp, Erkan, Ayman (G.Birliği), Ali Güneş, İbrahim Akın (Beşiktaş), Serkan Balcı, Can Arat, Ceyhun (A.Gücü), Serhat (Ç.Rize) ve Martinez’in (Sakarya) alınmasını istedi. Takasta ise Jefferson ve Eller’in dışında hiçbir oyuncusunun kullanılmamasını belirtti. Ancak Sayitoğlu istenilen transferler konusunda gereken gayreti göstermiyor. Bu da teknik kadro ile aralarındaki restleşmeyi su yüzüne çıkardı.

Kozlar paylaşılacak
Ziya Doğan, İbrahim Akın ve Ali Güneş’in Trabzonspor’a çok önemli katkı sağlayacağını yönetime iletti. Bu iki oyuncu için Beşiktaş’a Eller’i teklif eden bordo-mavili yönetim, cevap bekliyor. Ziya Doğan bazı yöneticilerin Musa Büyük’ü takasta kullanma fikrine ise şiddetle karşı çıktı. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu bugün Antalya’ya giderek kampa katılacak. Ziya Doğan ile Haşim Sayitoğlu görüşmesi Trabzonspor’da önemi gelişmelerin habercisi olarak nitelendiriliyor. Doğan’ın ara transferde gerekenlerin yapılmaması halinde istifasının cebinde olduğu öne sürülüyor. Haşim Sayitoğlu’nun da başından beri karşı çıktığı Ziya Doğan’ı bu şekilde yıldırma düşüncesi taşıdığı gelen bilgiler arasında.

tabi restleşsinler. haşim i de sevmem ama ziyayı gönderecek tek adam. ziya herhalde bu topçuları alıp stad inşatında kullanacak. böylece işçilik bedavaya gelecek. ben ziyanın ibo akın ve martinez i istediğine inanmıyorum habere çok bişeyler karışmış.
benim için şimdilik en büyük başarı ziyanın istediği transferleri yapmadan sezonu kapatmak sonrada ilk yenilgide tekmeye vurmak. takımımı kuramadım falan derse de şu şarkıyı kendisine armağan ediyorum.
yıllarca aynı rol aynı perde sevdimde katlandım bu derde.

EmrahYalçınalp
29.12.2006, 13:17

Daha önce de yazmıştım... Çok iddialı değilim, öyle olmadığını söyleyen arkadaşlar da olmuş ama benim bildiğim bir futbolcu futbolu bırakırsa sözleşmesinin yasal yükümlülüklerinden kurtulur. Ya da aklımda öyle kalmış... Buna karşın oynamadığı zaman dilimi için para da almaz tabi ki. Yani 'Szymek son senenin parasını alır ama oynamaz' diye bir şey yok.

Yine de yanılıyor olabilirim, başta söylediğim gibi...

Burçak
29.12.2006, 13:40
Trabzonspor: Canaydın ve Bakan Şahin görevini bırakmalı
Gökçeyan YILDIRIM DHA

KULÜPLER Birliği Vakfı'nın en son yaptığı toplantıyı terk eden temsilcilerden biri olan Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, DHA’ya özel konuştu.
Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği Başkanı Özhan Canaydın’ı ve Spordan Sorumlu Bakan Mehmet Ali Şahin’i görevlerinden istifa etmeleri gerektiğini söyledi. İbrahim Hacıosmanoğlu ayrıca, Kulüpler Birliğini toplantısına katılmadığı için Aziz Yıldırım’a hak vererek, Yıldırım’ı tebrik ettiğini ifade etti.
Hacıosmanoğlu,Trabzonspor ’u temsilen Kulüpler Birliği toplantısına katıldığını belirterek,"Toplantı başlamadan önce başkan Canaydın’a özel olarak 1,5 ay önce aldığımız karardan vazgeçme yönünde bir konu ele alınacaksa bu toplantıyı terk edeceğimizi ve bunu da deklare edeceğimizi söyledim. Bir ay önce aldığımız kararın aksine çıkacak bir kararın Kulüpler Birliği’nin güvenilirliğini yitireceğini söyledik. O da bize böyle bir değerlendirme olmayacağını söyledi, bu konuda söz verdi ve toplantıya katıldık. Ancak başkan bize söz vermesine rağmen konu tartışılmaya başlandı. Böylesine bir birliğini almış olduğu kararların arkasında sürekli durabilmesi gerekir. Kısa sürelerde fikirlerinizi değiştirirseniz güven ve inanırlığınızı kaybedersiniz. Fenerbahçe Kulübünün toplantıdan önce yayınladığı bildiride Kulüpler Birliği’nin bu sorunu çözemeyeceğini daha geniş kapsamlı spor camiasının toplanıp çözülebileceğini bildirdi. Biz de bunun üzerine tekrar 1,5 ay önce aldığımız karardan vazgeçme yönünde bir konu ele alınacaksa bu toplantıyı terk edeceğimizi ve bunu da deklare edeceğimizi söyledim. Özhan Canaydın’da İddaa konusunu konuşacağımızı söyledi. İddaa’nın kalkma durumunun olduğunu ve bu konuda görüşeceğimizi söyledi. Toplantıda birinci madde olarak Fenerbahçe’nin ihracı ile ilgili konuşuldu. Ondan sonra ikinci madde olarak İddaa konusu konuşuldu. Spor Toto Teşkilat Müdürünün toplantıdan önce bütün kulüpleri arayarak İddaa’da tehlike olduğunu ama bunun ortadan kalkması içinde Bakanlar Kurulu’nun kararı gerektiğini söyledi" ifadelerini kullandı.
1,5 ay önce Kulüpler Birliği’nin aldığı kararla federasyonun seçime gitmesinin gündeme geldiğini vurgulayan İbrahim Hacıosmanoğlu şunları söyledi:"Özhan Canaydın bu konunun kendi aramızda konuşulması gerektiğini söyledi. Ama baktık ki konuşmanın mecrahı sanki bir önceki yapılan oylamayı ortadan kaldırıp yeni bir değerlendirmeye gidildiğini gördüm. Türk futbolundaki ortam şuanda hiç hoş değil. Şuanda ki kaosu ortadan kaldırmak için Kulüpler Birliğine büyük görev düşüyordu. Bizde bu kaosun ortadan kalkması için gece geç saatlerde Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile Haluk Ulusoy ile görüştük."
Kulüpler Birliğini terkettiği zaman basın mensuplarına yaptığı açıklamaların yanlış anlaşıldığını ifade eden Hacıosmanoğlu, sözlerine şöyle devam etti:"Dışarıda medyaya durumu açıklarken bana içeride siyasi baskının olup olmadığı soruldu. Ben de Trabzonspor’a kimsenin siyasi baskı yapamayacağını söyledim. Ancak bu yanlış anlaşıldı sanki içeride siyasi baskı yok dedim şeklinde yorumlandı. Halbuki içeride siyasi baskı yok, siyasi tehdit vardı. Siyasetin kendisi içerideydi. İçeride bir anlamda belediyeler tarafından yönetilen, tüm maddi gelirleri belediyelere bağlı 7 kulüp temsilcisi vardı. Eğer Özhan Canaydın dünkü toplantıda isteseydi, dirayetli davranabilseydi, Türk futbolunu kaostan kurtaracak bir toplantı olabilirdi. Toplantı başlarken verdiği sözün tamamen aksine hareket ederek, güvenilmeyeceğini gösterdi. Kişisel çıkarlar uğruna hem diğer kulüplere ihanet etti, hem de Türk futbolunu kaosa sürükledi. Kimse kimseyi kandırmasın, kimse bu tür davranışlarla Türk futbolunun önünü açamaz. Canaydın bu davranışıyla Kulüpler Birliğine hizmet edemeyeceğini göstermiştir. Bunun için Özhan Canaydın Kulüpler Birliği Başkanlığından istia etmelidir. Çünkü Özhan Canaydın bu görevini iyi yapamıyor. Bunun için bu görevini bırakmalıdır." İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ali Şahin’in istifa etmesi gerektiğini belirterek,"Artık Kulüpler Birliği inanılırlığını yitirmiştir. Birlik derhal yeniden yapılanmaya gitmelidir. Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Devlet Bakanlığı konusunda başarılı olabilir. Ancak spor bakanlığı konusunda sınıfta kalmıştır. İsteseydi iletişim yoluyla bu sorunu daha uzlaşmacı yollarla çözebilirdi. Ama o öteki yolu tercih etti. Bugün gelinen noktanın tek sorumlusu Mehmet Ali Şahin’dir. Ve biran önce görevinden istifa etmelidir" ifadelerini kullandı.
Aziz Yıldırım’ın Kulüpler Birliği toplantısına katılmadığı için takdir ettiğini vurgulayan Hacıosmanoğlu şunları belirtti:"Aziz Yıldırım’ı bir kez daha takdir ettim. Daha önce kendisini tebrik etmiştim. Fenerbahçe Başkanı’nı zaman zaman eleştirmemize rağmen tutarlı tavırları nedeniyle takdir ederdim. Ama dünkü toplantıda gördük ki Aziz Yıldırım bu toplantıya katılmayarak tutarlı davranışını sürdürdü ve bir kez daha haklı çıktı. Kendisini tebrik ediyorum. Yıldırım’ın sevmediğimi huyları da var. Ama Kulüpler Birliğini toplantısına katılmadığı için onu tekrar tebrik ediyorum. Aziz Yıldırım ile ilk karşılaştığımız yerde bu tebrikimi yüzüne söyleyeceğim"

Külünkoğlu
29.12.2006, 13:44
Yürü be Türk futbolu.. yürü de nereye gidiyorsun ?

__________________________________________________ _____________________________

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki maraton ve Fenerium tribünlerinin dış yüzüne yaptırılan ışıklandırma, törenle devreye sokuldu. Törene Fenerbahçe camiasının yanısıra Bursaspor başkanı Levent Kızıl ve bazı kulüp başkanları da katıldı. Açılışta Aziz Yıldırım'la Levent Kızıl'ın konuşması dikkat çekti. İkilinin sohbeti sırasında açık bulunan mikrofon herkesi şoke etti. Aziz Yıldırım, Futbol Federasyonu'nun hemen istifa etmesi için gerekli destek beklediğini belirtirken Bursaspor Başkanı Levent Kızıl'ın "Merak etmeyin hem Futbol Federasyonu'nu bitireceğim hem de Beşiktaş'ı " demesi büyük şaşkınlığa neden oldu. İkilinin bu sözlerinin mikrofonlar aracılğıyla duyulmasının ardından Malatyaspor eski Başkanı Hikmet Tanrıverdi, Yıldırım ve Kızıl'ı uyarmasıyla ikili sohbeti kesmek zorunda kaldı. Aziz Yıldırım ve Levent Kızıl'ın basın mensuplarının sorularını yanıtlamadan törenden ayrılmaları dikkat çekti.

FBTV, Beşiktaş Kulübü'nün görüntüleri izleme istedğini geri çevirdi
Levent Kızıl'ın, Aziz yıldırım'a söylediği "Hem Federasyonu bitireceğiz hem de Beşiktaş'ı" sözlerinin canlı yayında yayınlandığı iddiasıyla Beşiktaşlı taraftarlar FBTV'yi telefon yağmuruna tuttu. sarı-Lacivertli kulübün Başkanı Aziz Yıldırım da FBTV yetkilileri bu görüntülerin medyaya yansımaması için uyardığı öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın dünkü açıılışla ilgili görüntüleri özel kasasında gizlediği iddia edildi. Yıldırım, geçtiğimiz yıl Türkiye-İsviçre maçında soyunma odası koridorlarında yaşanan olayları izlediğini ancak bu görüntüleri özel olarak sakladığını belirtmişti.

ozcan_asanoglu
29.12.2006, 14:05
ulusoy seçildiği son seçimde de canaydın önce ulusoyu desteklediğini açıklamış ama son anda kıvırarak bermek'e oy vermişti.dapa sonra kulüpler birliği ile ilgili olarak da birçok kez çelişkili, yanar döner tutum takındı.

bunlar masoniktir..bunlar için herşey mübah, çıkarlar için her türlü değeri çiğnemek meşrudur.resmen midemi bulandırıyor canaydın ve camiası..hacıosman haklı..fener hiç olmasa bize göre yanlışta olsa bi yolda sabit duruyor.

bu arada levent kızıl yalakası da en büyük döneklerden biridir. imza mimza toplamaya başlamış.ama taban birlikleri, amatörlerden, 2 ve 3. liglerden, eski futbolcu ve hakemlerden gelecek oylarla ulusoy veya desteklediği aday seçilir gene..

immortal_TS
29.12.2006, 14:09
Vayy bee adamlara bak, ya bu Levent Kızıl aranıyo gerçekten sen kim beşiktaşla uğraşmak kim şişko herif mikrofonun açık olması iyi olmuş Levent topoşu yla aziz oğlanı iyice düşmanlarını arttırsınlar bakalım, düşeceğiniz yer çoktan belli.

metehan
29.12.2006, 14:33
Futbol denen bu oyun Türkiye'de artık mide bulandırır bir hal aldı. Bu arada Hacıosmanoğlu'nun açıklamaları da Aziz Yıldırım'ın ekmeğine yağ sürecek cinsten. Hacıosmanoğlu, bugüne kadar klüpler birliğini boykot eden FB'yi bir yerde haklı gibi gösteriyor. Oysa hepimiz biliyoruz ki, FB'nin bunu yapmakta başka amaçları da var. Olay sadece klüpler birliğinin tutarsızlığı falan değil. Ben ce klüpler birliği diye bir oluşuma gerek yok, uygulamalardan da görüleceği gibi bir faydası da yok. Ama böyle bir oluşum varsa buna ya toplu iştirak edilir, ya da kapatılır. "Ben büyüğüm" diyerek kafasına göre hareket ederse herkes, olacağı budur yani kaos !

tsakrep61
29.12.2006, 14:44
Trabzonspor: Canaydın ve Bakan Şahin görevini bırakmalı
Gökçeyan YILDIRIM DHA

KULÜPLER Birliği Vakfı'nın en son yaptığı toplantıyı terk eden temsilcilerden biri olan Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, DHA’ya özel konuştu.
Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği Başkanı Özhan Canaydın’ı ve Spordan Sorumlu Bakan Mehmet Ali Şahin’i görevlerinden istifa etmeleri gerektiğini söyledi. İbrahim Hacıosmanoğlu ayrıca, Kulüpler Birliğini toplantısına katılmadığı için Aziz Yıldırım’a hak vererek, Yıldırım’ı tebrik ettiğini ifade etti.
Hacıosmanoğlu,Trabzonspor ’u temsilen Kulüpler Birliği toplantısına katıldığını belirterek,"Toplantı başlamadan önce başkan Canaydın’a özel olarak 1,5 ay önce aldığımız karardan vazgeçme yönünde bir konu ele alınacaksa bu toplantıyı terk edeceğimizi ve bunu da deklare edeceğimizi söyledim. Bir ay önce aldığımız kararın aksine çıkacak bir kararın Kulüpler Birliği’nin güvenilirliğini yitireceğini söyledik. O da bize böyle bir değerlendirme olmayacağını söyledi, bu konuda söz verdi ve toplantıya katıldık. Ancak başkan bize söz vermesine rağmen konu tartışılmaya başlandı. Böylesine bir birliğini almış olduğu kararların arkasında sürekli durabilmesi gerekir. Kısa sürelerde fikirlerinizi değiştirirseniz güven ve inanırlığınızı kaybedersiniz. Fenerbahçe Kulübünün toplantıdan önce yayınladığı bildiride Kulüpler Birliği’nin bu sorunu çözemeyeceğini daha geniş kapsamlı spor camiasının toplanıp çözülebileceğini bildirdi. Biz de bunun üzerine tekrar 1,5 ay önce aldığımız karardan vazgeçme yönünde bir konu ele alınacaksa bu toplantıyı terk edeceğimizi ve bunu da deklare edeceğimizi söyledim. Özhan Canaydın’da İddaa konusunu konuşacağımızı söyledi. İddaa’nın kalkma durumunun olduğunu ve bu konuda görüşeceğimizi söyledi. Toplantıda birinci madde olarak Fenerbahçe’nin ihracı ile ilgili konuşuldu. Ondan sonra ikinci madde olarak İddaa konusu konuşuldu. Spor Toto Teşkilat Müdürünün toplantıdan önce bütün kulüpleri arayarak İddaa’da tehlike olduğunu ama bunun ortadan kalkması içinde Bakanlar Kurulu’nun kararı gerektiğini söyledi" ifadelerini kullandı.
1,5 ay önce Kulüpler Birliği’nin aldığı kararla federasyonun seçime gitmesinin gündeme geldiğini vurgulayan İbrahim Hacıosmanoğlu şunları söyledi:"Özhan Canaydın bu konunun kendi aramızda konuşulması gerektiğini söyledi. Ama baktık ki konuşmanın mecrahı sanki bir önceki yapılan oylamayı ortadan kaldırıp yeni bir değerlendirmeye gidildiğini gördüm. Türk futbolundaki ortam şuanda hiç hoş değil. Şuanda ki kaosu ortadan kaldırmak için Kulüpler Birliğine büyük görev düşüyordu. Bizde bu kaosun ortadan kalkması için gece geç saatlerde Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile Haluk Ulusoy ile görüştük."
Kulüpler Birliğini terkettiği zaman basın mensuplarına yaptığı açıklamaların yanlış anlaşıldığını ifade eden Hacıosmanoğlu, sözlerine şöyle devam etti:"Dışarıda medyaya durumu açıklarken bana içeride siyasi baskının olup olmadığı soruldu. Ben de Trabzonspor’a kimsenin siyasi baskı yapamayacağını söyledim. Ancak bu yanlış anlaşıldı sanki içeride siyasi baskı yok dedim şeklinde yorumlandı. Halbuki içeride siyasi baskı yok, siyasi tehdit vardı. Siyasetin kendisi içerideydi. İçeride bir anlamda belediyeler tarafından yönetilen, tüm maddi gelirleri belediyelere bağlı 7 kulüp temsilcisi vardı. Eğer Özhan Canaydın dünkü toplantıda isteseydi, dirayetli davranabilseydi, Türk futbolunu kaostan kurtaracak bir toplantı olabilirdi. Toplantı başlarken verdiği sözün tamamen aksine hareket ederek, güvenilmeyeceğini gösterdi. Kişisel çıkarlar uğruna hem diğer kulüplere ihanet etti, hem de Türk futbolunu kaosa sürükledi. Kimse kimseyi kandırmasın, kimse bu tür davranışlarla Türk futbolunun önünü açamaz. Canaydın bu davranışıyla Kulüpler Birliğine hizmet edemeyeceğini göstermiştir. Bunun için Özhan Canaydın Kulüpler Birliği Başkanlığından istia etmelidir. Çünkü Özhan Canaydın bu görevini iyi yapamıyor. Bunun için bu görevini bırakmalıdır." İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ali Şahin’in istifa etmesi gerektiğini belirterek,"Artık Kulüpler Birliği inanılırlığını yitirmiştir. Birlik derhal yeniden yapılanmaya gitmelidir. Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Devlet Bakanlığı konusunda başarılı olabilir. Ancak spor bakanlığı konusunda sınıfta kalmıştır. İsteseydi iletişim yoluyla bu sorunu daha uzlaşmacı yollarla çözebilirdi. Ama o öteki yolu tercih etti. Bugün gelinen noktanın tek sorumlusu Mehmet Ali Şahin’dir. Ve biran önce görevinden istifa etmelidir" ifadelerini kullandı.
Aziz Yıldırım’ın Kulüpler Birliği toplantısına katılmadığı için takdir ettiğini vurgulayan Hacıosmanoğlu şunları belirtti:"Aziz Yıldırım’ı bir kez daha takdir ettim. Daha önce kendisini tebrik etmiştim. Fenerbahçe Başkanı’nı zaman zaman eleştirmemize rağmen tutarlı tavırları nedeniyle takdir ederdim. Ama dünkü toplantıda gördük ki Aziz Yıldırım bu toplantıya katılmayarak tutarlı davranışını sürdürdü ve bir kez daha haklı çıktı. Kendisini tebrik ediyorum. Yıldırım’ın sevmediğimi huyları da var. Ama Kulüpler Birliğini toplantısına katılmadığı için onu tekrar tebrik ediyorum. Aziz Yıldırım ile ilk karşılaştığımız yerde bu tebrikimi yüzüne söyleyeceğim"

bu acıklamadan sonra bızde ıstıfa edıyoruz deseydıde bı ıse yarasaydı acıklamar

Travelair
29.12.2006, 14:49
Bunların arkasında hep feybenin finans olarak diğer kulüplere fark atması yatıyor. Amerika örneğinde olduğu gibi. Finans olarak kulüpler birbirine yakın olsalar kimse bu ukalalar gibi birbirlerine horozlanamaz

erdal6167
29.12.2006, 14:52
Trabzonspor’un talip olduğu futbolcuların kulüplerinin öne sürdüğü şartlar bordo mavilileri transferde çıkmaza doğru sürüklüyor. Servet’ten yüksek bonservis bedeli, Yasin ve Emrah’tan da Rıza Çalımbay’ın vetosu nedeniyle vazgeçmek zorunda kalan Trabzonspor, Sakaryaspor kalecisi Martinez için de Giray Bulak engeline takıldı.

erdal6167
29.12.2006, 14:53
'Trabzon'dan teklif gelirse satarız'İlhan Cavcav, Ayman ve Risp'in transferleri ile ilgili açıklamalar yaptı.

bodozlama
29.12.2006, 14:58
Futbol denen bu oyun Türkiye'de artık mide bulandırır bir hal aldı. Bu arada Hacıosmanoğlu'nun açıklamaları da Aziz Yıldırım'ın ekmeğine yağ sürecek cinsten. Hacıosmanoğlu, bugüne kadar klüpler birliğini boykot eden FB'yi bir yerde haklı gibi gösteriyor. Oysa hepimiz biliyoruz ki, FB'nin bunu yapmakta başka amaçları da var. Olay sadece klüpler birliğinin tutarsızlığı falan değil. Ben ce klüpler birliği diye bir oluşuma gerek yok, uygulamalardan da görüleceği gibi bir faydası da yok. Ama böyle bir oluşum varsa buna ya toplu iştirak edilir, ya da kapatılır. "Ben büyüğüm" diyerek kafasına göre hareket ederse herkes, olacağı budur yani kaos !

Hacıosmanoğlu orada ironi yapıyor.Yani fb bunlardan bi bok olmaz dedi idi biz gene de adam yerine koyduk fakat dönek çıktılar demeye getiriyor.fb gibi Ulusoy'a karşı iseniz adam gibi zamanında ortaya çıksaydınız şimdi ne kıvırıyonuz yalakalar diyor:)

cabri
29.12.2006, 14:58

Daha önce de yazmıştım... Çok iddialı değilim, öyle olmadığını söyleyen arkadaşlar da olmuş ama benim bildiğim bir futbolcu futbolu bırakırsa sözleşmesinin yasal yükümlülüklerinden kurtulur. Ya da aklımda öyle kalmış... Buna karşın oynamadığı zaman dilimi için para da almaz tabi ki. Yani 'Szymek son senenin parasını alır ama oynamaz' diye bir şey yok.

Yine de yanılıyor olabilirim, başta söylediğim gibi...

Yani mantık olarak, oynaması gereken zamanın parasını peşin olarak aldıysa bunu geri vermek zorundadır. Aylardır zaten ödeme yapılmadı futbolculara. Kim borçlu kim alacaklı? Trabzonspor borçlu çıkmasında :)

Sonuçta kulüp bonservis bedelinden mahrum kalacak. Bu işin sonucunda öyle tazminatmış cezaymış falan... kimse boşuna heveslenmesin.

Özsu
29.12.2006, 15:00
Symkowıak : Telefona çıkmıyor
Yönetimi topa tutan tecrübeli futbolcu, mektubunu şöyle tamamladı: "Bana başka çıkar yol bırakmadınız. Trabzon'a bir daha dönmeyeceğim. Çok sevmeme rağmen, futbolu bıraktım. Beni futbola da küstürdünüz. Hepinize hayırlı olsun. Bundan zevk duyacak mısınız bilmiyorum ama herhalde hepinizin hoşunuza gitmiştir." Asbaşkan Haşim Sayitoğlu mektubu doğruladı ve "Ona telefonla ulaşamıyoruz" açıklamasını yaptı

Bune ya şakamı?:(

Travelair
29.12.2006, 15:13
Benzer olay bjk'nin başına geldi. Letckov Bulgaristan'a kaçtı Futbolu bıraktım dedi. Sonra 2 yıl civarı sonra kendi ülkesinde yeniden oynamaya başladı. Onun üzerine bjk belli bir miktar bonservis aldı. Yoksa benim de bildiğim kadarıyla futbolu bırakırsa "tapunuz" da yanıyor haliyle

Burçak
29.12.2006, 15:21
Szymkowiak, bugün de gelmedi
29 Aralık 2006
http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/2650322.jpg
Trabzonspor'un Antalya kampı sürüyor. Bugünkü antrenmana katılması beklenen Polonyalı oyuncu Miroslaw Szymkowiak gelmezken, teknik heyet ve futbolcular bu konuda konuşmak istemedi.

Belek'teki kampta Trabzonspor oyuncuları, teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde günde çift idman yaparak ikinci yarı hazırlıklarına devam etti.

Trabzonspor'un kampa katılan tek yabancı oyuncusu Gineli İbrahim Yattara hafif sakatlığı nedeniyle bugün takımla antrenmana çıkmadı ve otelde yalnız çalıştı.

Dün Antalya'ya gelerek bugünkü antrenmana katılması beklenen Polonyalı oyuncu Miroslaw Szymkowiak, gelmedi. Ziya Doğan, bu konuda konuşmak istemediğini belirterek, yönetimin toplanarak karar alacağını söyledi.

Doğan, Futbol Federasyonu'nun Türkiye Kupası maçlarını bir hafta ertelemesini beklediklerini de kaydederek, "Kupa maçları bir hafta ertelenirse futbolculara bayram izni vereceğim. Erteleme olmazsa izin yok" diye konuştu.

TRABZONSPOR'UN MİNİK KONUKLARI

Trabzonspor'un bugünkü antrenmanında minik konukları da vardı. Başarı Koleji öğrencileri bordo-mavili takımın antrenmanını izledi ve futbolcularla fotoğraf çektirerek, imza aldı. http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/5696315.asp?gid=71

Burçak
29.12.2006, 15:46
Ayşe Ninemiz şuanda BMN de
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=586787#post586787

guera
29.12.2006, 15:52
"Doğan, Futbol Federasyonu'nun Türkiye Kupası maçlarını bir hafta ertelemesini beklediklerini de kaydederek, "Kupa maçları bir hafta ertelenirse futbolculara bayram izni vereceğim. Erteleme olmazsa izin yok" diye konuştu."

ben senin hoca gibi!!!! sanki federasyona güvenip takimi erken kampa aldin! böyle bir insan olamaz yahu! bu gitsin de yerine kim gelirse sgelsin bir yil desteklemeyenin ayaklarinda mantarlar ciksin !
olmaz böyle bir enayilik,cahillik, vurdumduymazlik!
bu yönetim görmemekte midir bu aciklamalari! yok mudur su camiada bu aptalliklara bir dur bakalim kardes ne diyorsun ne yapiyorsun diyecek delikanli!

Özge
29.12.2006, 17:25
Hasan Üçüncü’ye başarılı operasyon
Oyuncularımızdan Hasan Üçüncü’ye bugün İstanbul’da başarılı bir kasık operasyonu uygulandı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Türkiye Gazetesi Hastanesi’nde Prof. Dr. Hasan Taşçı tarafından gerçekleştirilen operasyonla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Sağlık İşleri Sorumlusu Dr. Köksal Güney, Hasan Üçüncü’nün 2 gün içinde taburcu olacağını belirterek, “Operasyonu gerçekleştiren doktordan aldığımız bilgilere göre oyuncumuz 1 hafta içerisinde koşulara, 3. haftadan sonra da futbol oynamaya başlayabilecektir” diye konuştu.

Güney, Ömer Rıza’nın da İngiltere’de düz koşulara başladığını kaydederek, “Kendisi 10-15 Ocak tarihleri arasında Türkiye’ye gelerek takıma katılacaktır. Büyük bir aksilik yaşanmazsa Ömer Rıza da 1-2 Şubat tarihlerinde takımla çalışmalara başlayabilecek” ifadelerini kullandı.

Travelair
29.12.2006, 17:42
Şunu anlamıyorum. Bu ameliyat devre arasına 1-2 hafta kala yapılıp devre arası hazırlıklarına futbolcu iyileşmiş olarak yetiştirilemez miydi? Yönetimi eleştirmeyin diyorsunuz ama ben bu tarzdan hiçbirşey anlamıyorum (Futbolcu kasık sorununu uzun süredir yaşıyordu)

metehan
29.12.2006, 17:58
Hacıosmanoğlu orada ironi yapıyor.Yani fb bunlardan bi bok olmaz dedi idi biz gene de adam yerine koyduk fakat dönek çıktılar demeye getiriyor.fb gibi Ulusoy'a karşı iseniz adam gibi zamanında ortaya çıksaydınız şimdi ne kıvırıyonuz yalakalar diyor:)

Biz beğenmesek bile FB'nin kendi açısından tavrını koruması elbette takdir edilebilir, buna itirazım yok. Ama FB'nin klüpler birliğinden kopmasının tek nedeni de Ulusoy değil. FB, kendini diğer klüplerden soyutladı. Sürekli kavgayı teşvik ediyorlar.

Klüpler birliğinin kararından çark ettiği doğrudur. Zaten Hacıosmanoğlu'nun tepkisi de bunadır. Ama bunun nedenini yine kendisi açıklamış. Olaylar tamamen siyasetin gölgesinde ilerliyor. Klüpler birliğini bu karar değişimine iten de siyasi baskılardır. Ülkenin bakanı işi gücü bırakmış, federasyon başkanı ile uğraşıyor. Ulusoy'un artık direnmeye çalışmasının anlamı yok. Kendince haklı bile olsa artık bırakması ve sine-i millete dönmesi gerekiyor :-)))

ErayAkyüz
29.12.2006, 17:59
Cavcav: Teklif Yok ki
Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, ara transferlerle ilgili olarak, 'Biz her futbolcusunu satan bir takımız. Ancak hiçbir teklif yokken de satmaya karar veremeyiz' dedi.

Sisteme Eklenme Tarihi: 2006-12-29 14:09:00

Cavcav, Trabzonspor'un Ayman ve Risp'i istediği yönünde kendilerine gelmiş resmi bir teklif olmadığını belirterek, 'Biz her futbolcusunu satan bir takımız. Bir futbolcuyu satar yerine yenisini alırız.

Zaten her takım oyuncusunu verirken, yerine daha iyisini koyması gerekir. Kaldı ki bize bu konuda gelmiş resmi bir teklif de yok. Sadece Ayman'ı almak istediklerini duydum. Zaten transfer sezonu daha başlamadı. Bu konuda Trabzonspor'dan bir teklif alırsak, hocamızla da görüşerek bu transfere karar veririz' dedi

saygıdeger basınımız ayman için nuri balparmak masaya oturdu imzaya kaldı gibilerinden yazıp ciziyorlardı her haber gibi buda balon birinden oburunden duymalık hepsi

6Şafak Aydın1
29.12.2006, 18:57
Akçaabat Sebatspor, Trabzonspor'un eski milli oyuncusu Osman Özköylü ile anlaştı.

Kulüp Asbaşkanı Temel Kazancıoğlu, en son Uşakspor'da forma giyen ve bonservisi elinde olan Osman Özköylü ile dün akşam bir görüşme yaptıklarını ve sezon sonuna dek anlaşmaya vardıklarını söyledi.

Kazancıoğlu, Osman Özköylü ile Antalya kampında veya dönüşte sözleşme
imzalayacaklarını belirterek, ''Osman'ın, tecrübesiyle Akçaabat Sebatspor'a fayda sağlayacağına inanıyoruz'' dedi.

Emre B.
29.12.2006, 19:20
Osman hala oynuyo mu?

Erol Karadeniz
29.12.2006, 19:54
uşaksporda oynuyodu.yanılmıyosam sondan üçüncü haftada bi kafa golü atmıştı.

zanoylu
29.12.2006, 20:13
Show sporda şu an Miroslaw'ın futbolu bıraktığını menajerinin olayı doğruladığı ve kulübün Fifaya gideceğini söylüyor.Konusu geçtimi burda bilimiyorum ,bu ne iş yaaaw.

zanoylu
29.12.2006, 20:23
Forumda haberi buldum .Pardon

Sefa Murat Dokuz
29.12.2006, 20:34
Haşim Saitoğlu:
Martinez gündemimizde yok"
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sakaryaspor teknik direktörü Giray Bulak'ın, "Kalecimiz Martinez'i isteyen Trabzonspor'dan Jefferson, Musa ve Fatih Akyel'i talep ettik" açıklamasına, "Martinez gündemimizde yok" cevabını verdi.
Sakaryasporlu Martinez ve Erdinç konusunda bir girişimleri olmadığını öne süren Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Sayitoğlu, takıma 2 oyuncu alacaklarını söyledi. Ancak 2 oyuncunun Martinez ve Erdinç olmadığını söyleyen Haşim Sayitoğlu, şöyle devam etti:
"Martinez'in Jefferson'dan hiç bir üstünlüğü yok. Benim görüşüme göre Jefferson'un daha üstün özellikleri var. Jefferson, birkaç hatalı gol yemiş olabilir ama kurtardığı maçları da gözönüne almamız lazım. Martinez'in de aklımızda kalan birkaç iyi maçı var. Martinez'i transfer etmek yerine Jefferson'u kazansak, bize daha faydalı olur."
bu duruma göre ara tranferde kaleye takviye yok
bu arada vestelin aldığı brezilyalı akşam saatlerinde gelmiş istanbula valla bakalım ii topçumu jefferson la aynı takımda oynamışlar botafogodayken

6Şafak Aydın1
29.12.2006, 21:03
NE OLACAK HALİMİZ!BELLİ OLSUN
Trabzonsporda kiraya verilmesi düşünülen ve takasta kullanılması planlanan oyuncuların geleceklerinin ne olacağı düşüncesiyle idmanlarda moralsiz oldukları gözleniyor. Genç oyuncular Feridun, Cem, Enis, Ufukhan ile takasta birçok takıma teklif edilen Mustafa Keçeli, Musa Büyük ve Murat Ocak, gelecekleri ile ilgili durumun şekillenmesini bekliyor.

karadenizgazete.com.tr

Telha TANYILDIZI
29.12.2006, 21:12
Teknik Direktör Ziya Doğan, Trabzon yönetimine ara transferde alınmasını istediği 10 futbolcuyu bildirdi. Ancak Doğan’a karşı olan ve istifa kararından Futbol Şube Başkanlığı’na getirilince dönen Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, bu listeyi ciddiye almadı.

Doğan; Risp, Erkan, Ayman (G.Birliği), Ali Güneş, İbrahim Akın (Beşiktaş), Serkan Balcı, Can Arat, Ceyhun (A.Gücü), Serhat (Ç.Rize) ve Martinez’in (Sakarya) alınmasını istedi.

Takasta ise Jefferson ve Eller’in dışında hiçbir oyuncusunun kullanılmamasını belirtti. Ancak Sayitoğlu istenilen transferler konusunda gereken gayreti göstermiyor. Bu da teknik kadro ile aralarındaki restleşmeyi su yüzüne çıkardı.

Kozlar paylaşılacak

Şuayip Aydın
29.12.2006, 21:36
hanı nerde o gunker bunlar o fubolcularn hic birini alamaz lar ziya gider başkası gelir ne oalcak ki degişen bişe omayacak aynı trabzon spor devam etcek bari ligi 4. bitirsek bari ya bu yontimden bişe olmaz be ya biz yonetimin degişmesini istiyoz son kelime bu ziya gitmiş gimemiş onem lidegil be ya benim için hersey yonetimde bitiyo onalar ne isterse o oluyo yeter artık be gidin şu takımın başindan da takımın ustundeki kara bulutlar gidsin be ya sene 2003-2004 de ziyo dogan gecmişti takın başına o zamn iyi idi de şimdimi kotu oldu beyaw......

Mayls
29.12.2006, 21:38
Haşim Saitoğlu:
Martinez gündemimizde yok"
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sakaryaspor teknik direktörü Giray Bulak'ın, "Kalecimiz Martinez'i isteyen Trabzonspor'dan Jefferson, Musa ve Fatih Akyel'i talep ettik" açıklamasına, "Martinez gündemimizde yok" cevabını verdi.
Sakaryasporlu Martinez ve Erdinç konusunda bir girişimleri olmadığını öne süren Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Sayitoğlu, takıma 2 oyuncu alacaklarını söyledi. Ancak 2 oyuncunun Martinez ve Erdinç olmadığını söyleyen Haşim Sayitoğlu, şöyle devam etti:
"Martinez'in Jefferson'dan hiç bir üstünlüğü yok. Benim görüşüme göre Jefferson'un daha üstün özellikleri var. Jefferson, birkaç hatalı gol yemiş olabilir ama kurtardığı maçları da gözönüne almamız lazım. Martinez'in de aklımızda kalan birkaç iyi maçı var. Martinez'i transfer etmek yerine Jefferson'u kazansak, bize daha faydalı olur."
bu duruma göre ara tranferde kaleye takviye yok
bu arada vestelin aldığı brezilyalı akşam saatlerinde gelmiş istanbula valla bakalım ii topçumu jefferson la aynı takımda oynamışlar botafogodayken

Eger kendi kalecini yetistireceksen kalecini elin brezilyasindan alip yetistirmezsin. paf takimin kalecisini koyarsin kaleye. en azindan kendi öz evladimizi yetistirmis oluruz. birakin brezilya kendi kendine gelisir zaten. sen elindeki kaynaklari degerlendir. Yeter artik Yönetim

yakutlu61
29.12.2006, 21:39
bu gelen bılgıler nerden gelıo sorması ayıppp

Mayls
29.12.2006, 21:43
bu gelen bılgıler nerden gelıo sorması ayıppp

Hakkaten ya
bir kaynak verirseniz cok güzel olur arkadaslar

Şuayip Aydın
29.12.2006, 21:53
http://www.youtube.com/watch?v=nzg4NL6PTvc bize onlar gibi fubol cu lazım ve yani zamn da onlar gibi futbol ruhu lazım...

Şuşoğlu
29.12.2006, 23:46
Hıcbır sekılde bırlık olusturamıyoruzz.....
Yönetime hiçbir şekılde guvenmıyorum....
Arkadaslar kım ne derse desın ben korkmaya basladım..........
Bu işin sonu benı cok korkutuyor...
Uyutuluyoruz ve Uyuyoruz.......
Allah sonumuzu hayretsin......

Enes Berfin
29.12.2006, 23:50
Hıcbır sekılde bırlık olusturamıyoruzz.....
Yönetime hiçbir şekılde guvenmıyorum....
Arkadaslar kım ne derse desın ben korkmaya basladım..........
Bu işin sonu benı cok korkutuyor...
Uyutuluyoruz ve Uyuyoruz.......
Allah sonumuzu hayretsin......

Iste bende bundan cok korkuyorum, Allahim sen bize yardimci ol sen bize güc ver :(

Erdal
29.12.2006, 23:58
son dakika sorusu ; bizim bir başşşşşşşkanımız ve yönetimimiz varmı allah aşkına ...........................................

Şuşoğlu
29.12.2006, 23:59
Iste bende bundan cok korkuyorum, Allahim sen bize yardimci ol sen bize güc ver :(

kayserı ve vestel maclarından dogru duzgun puan alamazsak ve yattarada ıstenen katkıyı saglayamazsa ( herkes ümitlerini bunlara baglamıs) cumle aleme rezıl oluruz... o zaman bak bakalım yattaranın dedıgı gercek mı degıl mı...............

Şuşoğlu
30.12.2006, 00:01
son dakika sorusu ; bizim bir başşşşşşşkanımız ve yönetimimiz varmı allah aşkına ...........................................

sankı bırılerı bızım baskanı git su trabzonu darmadagın et rezıl et dıye göndermıs yaaa.........

özbalkesli
30.12.2006, 01:02
Bugün Trabzonlu bir arkadaşımla konuştum.

Kulübün etrafında çok şeyler döndüğünü,

Gerek camianın içinden gerekse dışından pekçok kişinin, kulüp üzerinden futbol dışı hesaplar yürütmeye çalıştığını,

Kulübün futbol dışı bazı alışveriş ve oluşumların içine çekilmeye çalışıldığını,

İkinci yarıda sorunların ve başarısızlıkların azalmak yerine daha da artacağını

söyledi.

Bundan iki hafta önce, yukarıda söz ettiğim arkadaşı tanımayan (hatta onunla aynı ilçeden olmayan) başka bir Trabzonlu arkadaşım da hemen hemen aynı şeyleri söylemişti.

Bu iki arkadaşım da Trabzon merkezinde ve kendi ilçelerinde oldukça çevresi geniş kişiler olup, her ikisinin de kulüple dolaylı yoldan da olsa ilişkileri mevcuttur. Dedikleri şeyleri başka kaynaklardan da duymaktayım.

Kısacası, herkes birşeyler söylüyor ama kimse net konuşmuyor. Birileri birşeyler biliyor da söylemiyor gibi. Herkesin mırıldandığı birşeyler var ama kimse açık konuşmuyor.

Bu ne hal Allahaşkına?

sbay
30.12.2006, 01:08
500.000 Dolar bıraktım, 100 Dolar vermedin“

Fatih Akyel'den Fatih Altaylı'ya bombardıman !..

Akyel, kendisini hakkında;
"Galatasaray'da yine etik dışı işlerin tezgahı kuruluyor" diye okuyorum, duyuyorum. Galatasaray'a ve Galatasaraylı büyüklerine akıl almaz hakaretlerde bulunarak Galatasaray'dan ayrılan, daha sonra gittiği hiçbir kulüpte dikiş tutturamayan ve son olarak Trabzonspor'da süresiz kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray'a geri getirilecekmiş.

Tartışsak da, kulübü yönetme biçimine kızsam da Galatasaray'a sevgisinden hiçbir zaman şüphe etmediğim Özhan Canaydın Başkanıma, Ağabeyime bir çift sözüm var: Eğer o terbiye özürlü futbolcu Galatasaray'la sözleşme imzalarsa o gün 30 yıllık Galatasaray Spor Kulübü üyelik kartımı getirir kulübün kapısına yapıştırırım.

Haberiniz olsun." Şeklinde bir yazı kaleme alan Fatih Altaylı'ya sert biçimde yüklendi.

İşte Akyel'in yazılı açıklaması:
30 yıllık üyelik tarihinden bahsediliyor. Benim Galatasaray’daki 13 yıllık futbolculuk tarihim onun 30 yıllık üyelik tarihinden daha şanlı ve daha şereflidir. Dört sene üst üste Türkiye Şampiyonluğu, bir UEFA Kupası Şampiyonluğu, bir Süper Kupa Şampiyonluğu, Bir Milli Takım Dünya üçüncülüğü. Üç kez Türkiye Kupası Şampiyonu Kendisine bunları hatırlatmak isterim. Daha düne kadar Özhan Canaydın’a kendisinin sunduğu bir programda “sizin yerinize başkan adayı arıyoruz” diyen bir insan Galatasaray Başkanı’na ve Yönetimi’ne ağza alınmayacak çirkin eleştiriler yapan bu adam şimdi görüyorum ki Galatasaray Başkanı’nın kapısını çalıyor. Bütün Galatasaray camiası biliyor ki bu insan bir önceki Faruk Süren dönemindeki yönetimi Ve Faruk Süren’i çok ağır şekilde eleştirip ertesi günde bu eleştirileri hiç yapmamış; bu çirkin yazıları hiç yazmamış gibi kabul edip ertesi gün Faruk Süren ile yemek yemiştir. Aynı problemi Mehmet Cansun ile de yaşayan bu şahsın Galatasaray’ı ne kadar düşündüğünü de bana göre de ortadadır.

Aynı şahıs bir Galatasaray-Fenerbahçe maçında Ali Sami Yen Stadı’ndaki maçta şeref tribününde bazı Fenerbahçeli yöneticilere saldırmış ve kavga etmiştir ve o kavgada dayak yemiştir. Burada hiçbir Galatasaraylının karışmadığı görülmüştür. Bu da Fatih Altaylının Galatasaray camiasında bana göre ne kadar sevildiğini gösterir.

Aynı insan bir sonraki Olimpiyat Stadında oynana Galatasaray-Fenerbahçe maçında Fenerbahçeli yöneticilere şeref tribününe viski bardağı atmıştır. Bana göre geçmişi bu kadar çirkin olan bir insan; bana ahlak dersi vermeye kalkmasın. Ben kendisine şunu tavsiye ederim ki; bir gün üyelik kartını alıp Galatasaray Kulübünün kapısına yapıştırmaya kalksın. Bakalım ona hangi Galatasaraylı engel olacaktır. Aksine bütün Galatasaraylıların sevineceğine inanıyorum. Benden ona bir tavsiyedir; bir gün bunu denesin.

Benimle olan şahsi problemini Galatasaray Kulübünü araya katmadan ya da Galatasaray Kulübü’nün adını kullanmadan halletmesini isterim. Bir Dönem yöneticilik yapan Fatih Altaylı’ya soruyorum. Ben Galatasaray’dan İspanya’ya giderken Galatasaray Kulübü’nün 500.000 dolar alacağımı bırakarak gittim; acaba kendisi yöneticilik yaptığı dönemde Galatasaray’ın kasasına 100 doları geçmiş midir?
Bana göre; Galatasaray tribününden hangi bir Galatasaraylıyı yönetici yapsanız; ondan daha başarılı olacağına inanıyorum. Tekrar şunu vurgulamak istiyorum ki; benimle olan şahsi problemini Galatasaray camiasını adını kullanarak yapmasın. Kendisini de Galatasaray camiası için çok önemli bir insan gibi göstermeye çalışmasın.

Her fırsatta adım Galatasaray Kulübü ile anılmaktadır. Galatasaray Yöneticisi Sayın Adnan Polat ile bu güne kadar hiçbir görüşmem olmamıştır. Galatasaray camiasına saygı duyuyorum; çok güzel günler yaşayıp çok büyük başarılara imza attık fakat şu an Galatasaray’a dönmek gibi bir düşüncem kesinlikle yoktur. Hakkımda yazılıp çizilen bu dedikodulara bir son vermek için bu açıklamayı yapma gereğini duydum.

Saygılarımla
Fatih Akyel

sbay
30.12.2006, 01:17
AYMAN BİZE YARAMAZ”
İbrahim Hacıosmanoğlu,Ziya Doğan’ın çok istediği eski futbolcusu için ilginç açıklamalar yaptı...

SONA YAKLAŞTIK

Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmnanoğlu trasfer de adından söz edilen G.Birliği’nden Ayman için “Trabzonspor da oynayacak kalitede değil” yorumunu yaptı. Hacıosmanoğlu çok daha kaliteli oyuncularla görüştüklerini belirterek “İmza attırmadan konuşmak istemiyorum.” dedi. Hacıosmanoğlu nun dün F.Bahçe den Serkan Balcı ve Can Arat için başkan Aziz Yıldırım ile bir araya geldiği öğrenildi.

Travelair
30.12.2006, 10:14
Neden her yönetici istediği gibi konuşuyor demeç veriyor? Bu kulübün basın sözcüsü yok mu?

Ali Özcan
30.12.2006, 10:29
Haber Tarihi : 2006-12-30
ÇALIŞMA ZAMANI
Trabzonspor?da yabancı oyunculara özel program... Kampa geç katılan Yattara dışındaki yabancı oyuncular, yerli oyuncular tatil yaparken yardımcı antrenörler nezaretinde uygulatılacak özel program doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürecekler.

Szymek, Marcelinho ve Jefferson idmanlara başlarken, en şanslı isimler ise Stepanov, Musampa ve Eller olacak. Çünkü bu oyuncular takıma verilen iznin bitimi olan 2 Ocak?ta kampa katılacak, böylelikle takımla birlikte çalışmalara başlamış olacaklar.

www.karadenizgazete.com.tr

not : Bu kadar yalan olmaz...

Telha TANYILDIZI
30.12.2006, 11:28
Szymkowiak'tan ağır sözler

30 Aralık 2006 Cumartesi 08:32
Trabzonspor'a gönderdiği esrarengiz mektupla futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı milli futbolcu Miroslaw Szymkowiak, ülkesinde medyaya yaptığı açıklamalarla bordo-mavili kulübü eleştirdi.

Trabzon'da hayatının çok sıkıcı ve basit geçtiğini belirten Polonyalı oyuncu, "Askeri kampta gibiyiz. Tüm hayatım, antrenmanlar ve evim arasında geçiyor. Güvenlik sorunu yüzünden ailelerle dışarı çıkmak imkansız. Maç kazandığınız sürece el üstünde tutuluyor, kaybedince yerin dibine sokuluyorsunuz" gibi ifadeler kullandı.

Trabzonspor'da sık sık teknik adam değişikliğine gidildiğini de vurgulayan Szymkowiak, "Geldiğimden beri sürekli farklı teknik direktörlerle çalışıyorum. Trabzonspor'un bu kafayla başarılı olması çok zor" dedi.
Ocak ayında transfer yapmak istediğini ve Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini belirten Polonyalı oyuncu, dönerse de ancak iki vatandaşının oynadığı Antalyaspor'da forma giyebileceğini vurguladı, iki hafta içinde Polonya'da basın toplantısı yaparak durumuna açıklık getireceğini söyledi.

AKSOY_61
30.12.2006, 11:30
Haber Tarihi : 2006-12-30
ÇALIŞMA ZAMANI
Trabzonspor?da yabancı oyunculara özel program... Kampa geç katılan Yattara dışındaki yabancı oyuncular, yerli oyuncular tatil yaparken yardımcı antrenörler nezaretinde uygulatılacak özel program doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürecekler.

Szymek, Marcelinho ve Jefferson idmanlara başlarken, en şanslı isimler ise Stepanov, Musampa ve Eller olacak. Çünkü bu oyuncular takıma verilen iznin bitimi olan 2 Ocak?ta kampa katılacak, böylelikle takımla birlikte çalışmalara başlamış olacaklar.

www.karadenizgazete.com.tr

not : Bu kadar yalan olmaz...

vay be marcelinho gelmiş he hertada bile geç geliyodu
adam trabzona yararlı olma için bu sezon elinden geleni yapıcak galiba

tiredman
30.12.2006, 11:41
fatih-gökdeniz adlı oynadıkları uyumlu ve güzel futbolla herkese parmak ısırttıran ve bu ülkede yıldız futbolcu olmanın lütfunu kavrayamamış -karakterleri oturmamış bu densiz ikilinin yaptıkları işler-futbol dışı mafyatik ilişkileri trabzonspora ağır darbe vurmuştur.tam yaraları saralım.unutalım bu işleri ayağa kalkalım derken fatih akyel olayı ardından tam bir rezalet szymek in açıklamaları...bu kadar rezalet artık fazla.şimdi siz yabancı transferi nasıl yapacaksınız.talip olduğunuz futbolculara menajerler bu olayları söylemiycekmi?bu nasıl yöneticiler nasıl teknik hayet sorunları olan topçusuyla kaynaşamamış onunla hasbihal edememiş.akıllı ve ferasetli yönetici ileriyi görebilendir.bu yönetim tam bir bedevi zihniyetli yönetimdir.aynı kendileri gibi bir teknik direktör almışlar takıma.ziya doğana hiçbir zaman itimatım olmadı ve yine de yok.
ayrıca türkiyenin en yobaz taraftarları maalesef trabzonda yaşıyor.hemen beni bombardımana tutarsınız şimdi.olsun ben gözlemlerimle konuşuyorum.maç önceleri uzuzn sokakta bayan var teyze var aldırış etmeden koro halinde küfürlerle stada ilerliyen çete tipli taraftarlar maalesef sevinmeye layık değil.bunun yanında takımına tutku ile bağlı gerçek trabzonspor taraftarlarına sonsuz saygı duyuyorum .ama demekki lülük taraftar sayısı az değil ki bizim yüzümüz gülmüyor.
adam yurdunu yuvasını terk etmiş gelmiş yabancı yerde futbol oynuyor ama o yerde rahatça çocuklarıyla gezip eğlenemiyor.sen olsan böyle yere gidermisin?
tabiki futbolcular bu şartlarda istanbulu tercih eder.yazık çok yazık.müthiş üzülüyorum.bundan sonra ne olur bilmem ama öyle giderse gitsin asarız keseriz ya sev ya terket tarzı sloganlarla hiçbir yere varılmaz.akıllı feraset sahibi işbilen ve birbirleriyle reklam yarışı yapmıyan sadece trabzonsporun menfatlerini düşünen yöneticiler ve kaliteli taraftarlar gelsin trabzonsporumuza.
çok şey mi istedim yoksa

champions
30.12.2006, 12:00
Trabzonspor’da yaşanan Szymek kaosundan sonra gözler Brezilya’nın Figueirense takımında oynayan 23 yaşındaki Carlos Alberto de Oliveira Júnior’a çevrildi.
Yönetici Faruk Kanca’nın, “Apiah’dan daha iyi” dediği sambacı için çalışmalar başlatılacak. Ortasahada oynayan Alberto Kanca’nın Brezilya listesinin ilk sırasında.:alkış:

sbay
30.12.2006, 12:05
KORKUYORLAR
Serkan için bugün Yıldırım’la Albayrak buluşuyor...

Trabzonspor camiasının büyük umutlarla beklediği transferler bir türlü gerçekleşmiyor. Bir çok futbolcuyla sadece prensipte anlaşma sağlayan yönetim kurulu imza attıracak cesareti gösteremeyince transfer uzadıkça uzuyor. İsminin açıklanmasını istemeyen bir yönetici gecikmenin korkudan kaynaklandığını ve “Ya kötü çıkarsa”endişesi taşındığını söyledi.

sbay
30.12.2006, 12:07
SZYMEK O GÜN BİTİRDİ
Trabzon’a henüz dönmeyen Polonyalı futbolcunun bu kararını Bursa deplasmanı dönüşünde hava alanında yaşanan taraftar taşkınlığından sonra aldığı ortaya çıktı...

İSTEKSİZ VE BİTKİNDİ

Trabzonspor da uzun bir süreden beri oynadığı kötü futboluyla tartışılan Polonyalı futbolcu Szymek’in Bursaspor’a deplasmanda mağlup olunan 2-1 lik maçtan sonra hava alanında yaşanan taşkınlık olayından çok etkilendiği ve bu kararını orada verdiği ortaya çıktı.Bu düşüncesini futbolcu arkadaşlarıyla paylaşan Szymek’in devre arasında dönmeyeceğini takım arkadaşları biliyordu.

DİĞER SEBEP DOĞAN

Szymek'in geri dönmemesinin bir diğer nedeni olarak ise Doğan ile yaşadığı sorunlar olarak ileri sürdü. Doğan ailesiyle birlikte yaşamayan futbolculara tesislerde kalma zorunluluğu getirmiş, eşi Polonya'da olan Szymek'ten de aynı şeyi istemişti. Halen Lodz'da yaşayan ve burada çalışan eşi ise Trabzon'a gelmemiş, bu durum Szymek'in kendisini yalnız hissetmesine neden olmuştu.

HEP GİTMEK İSTEDİ

Son olarak Szymek'i geçtiğimiz günlerde Polonyalı bir kulübün transfer etmek istediği, ancak Trabzonspor'un buna izin vermediği, Polonyalı futbolcunun böylesi bir tavır içine girmesinin bir nedeninin de bu olduğu ileri sürüldü.Szymek’in Trabzonspor ile 2008’e kadar sözleşmesi bulunuyor.Polonyalı futbolcu Trabzonspor’a dönmediği taktirde ancak amatör olarak futbol yaşantısını devam ettirebilecek.

Emre B.
30.12.2006, 13:10
Zaten takıma faydası yoktu.Resmen sahada geziniyodu.

Faik Yılmaz
30.12.2006, 14:22
Trabzon'dan kaçan kaçana!
Trabzon'da Szymokiwak'ın geri dönmeyecek olması bir tartışmayı başlattı. Bordo Mavili ekibe yabancı futbolcu dayanmıyor. Karadeniz'e gelen ünlü yıldozlar bir bir kaçıyor.
30 Aralık 2006 13:02
Yazı boyutunu büyütmek için

Trabzon’a yabancı futbolcu dayanmıyor. Karadeniz’e gelen ünlü yıldızlar hep kaçıyor

Türk futbolunda 4. şampiyon olarak devrim yaratan Trabzonspor, 1984’ten bu yana getirdiği yabancılardan umduğunu bulamıyor. Şota dışında kimseyle mutlu olamayan Trabzon’a gelen yabancılar adeta birer birer kaçıyor. Son olarak gitmek için izin alamayan Szymek istifa etti. İşte Trabzon’dan olaylı kopan ünlü yabancılar ve ilginç bir dosya:

GROH: Trabzon’un ilk yabancısıydı. 1984-85 sezonunda oynadı. Alman yıldız için Başkan M.Ali Yılmaz, ’Mayıs köpeği çıktı’deyince ülkesine döndü.

JEAN-MARİE PFAFF: Belçikalı yıldız Trabzon’da yapamadı. Yediği kötü goller yüzünden adı ’kova’ya çıktı.

YESİÇ: Trabzon forması giyerken Rıdvan Dilmen’in ayağını kırınca ’kasap’ lakabını aldı ve kariyeri bitti.

KALİNTVİNTSEV: D.Kiev’de Sheva ve Rebrov’un kaptınlığını yapmış bir isim olarak Trabzon’a geldi ama futbolu bırakıp ülkesine döndü.

CAMPBELL: İngiliz futbolcu beklenen performansı veremedi. Başkan M.Ali Yılmaz’ın ’yamyam’ benzetmesi üzerine ’grev’e gidip Ada’ya kaçtı.

RADA: Euro 96’da final oynayan Çekler’in savunmadaki sigortasıydı ama Trabzon’dan adeta kovuldu.

OLİVERİA: Sambacı, 11 maç oynadı, 10 gün önce kalp krizi geçirip öldü.

VUGRİNEÇ: Lecce’ye kaçtığı için FIFA’lık olundu, büyük zarar edildi.

LANGE: Norveçli ’bomba’çıktı. Üstüne bir de alacakları ödenmediği için FIFA’ya gitti ve 1.5 milyon $ aldı.

BUSHİ: Adı Gökdeniz’le birlikte bahis olaylarına karıştı. Arnavut mafyasıyla iş yaptığı iddia edildi.

ELLER: Yarım devre kaldı. İstenmeyen adamdı. İnternacional’de Dünya Kulüpler Kupası’nı aldı.

JUN: S.Prag’dan 3.5 milyon $’ alındı. Önce Beşiktaş’a kiralandı, sonra ülkesine döndü. Trabzon’da dökülen bir ’Gol Kralı’ydı.

vatandas61
30.12.2006, 15:53
Bild: Hoeness Yıldıray'ı gözden çıkardı

Alman Bild gazetesi, Alman Birinci Ligi takımlarından Hertha Berlin’in menajeri Dieter Hoeness’in Yıldıray’ı gözden çıkardığını yazdı.
Hoenes, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, "Yıldıray’ın davranışlarından, kulübümüzü terk etme isteğinin kalma isteğinden daha fazla olduğunu anlıyorum" dedi.
Hoeness, Yıldıraysız kalmaları halinde endişeye gerek olmadığını ve Yıldıray’ın alternatifi olacak oyuncuları izlediklerini söyledi.
Hertha BSC Berlin ile sözleşmesi 2007 yazında sona erecek Yıldıray’ın Ocak ayından itibaren her türlü resmi transfer teklifini değerlendirme hakkı bulunuyor.
Yıldıray ise yaptığı açıklamada, "Danışmanımla birlikte Dubai’de tatildeydik. Onunla geleceğim hakkında konuştuk. Her şey açık. Ama önce şimdi oynamak istiyorum. Pek yakında kararımı verebilirim" dedi.

kaynak: milliyet

Yönetim büyük is yapmak istiyorsa iste firsati.

Özge
30.12.2006, 16:16
Szmykowiak'a Rada formülü..

Polonyalı oyuncu Miroslaw Szymkowiak'ın profesyonel futbol yaşantısını sonlandırdığını açıklamasının ardından Trabzonspor yönetimi, oyuncunun bütün yasal haklarını elinde bulundurmak amacıyla gerekli bütün işlemleri başlattı.

1998-99 sezonunda Trabzonspor'dan aynı şekilde ayrılan Çek oyuncu Karel Rada örneğinden yola çıkan Bordo-mavili kulüp, oyuncunun başka bir kulüpte profesyonel futbol yaşantısını sürdürmesi halinde UEFA ve FIFA kurallarına göre hareket ederek oyuncudan yüklü miktarda tazminat talep edebilecek.

Trabzonspor'da futbol oynadığı dönemde Szymkowiak gibi aldığı karar ile takımdan ayrılan Karel Rada amatör bir kulüpte futbol oynamaya başlamıştı. Bu noktada Rada için hiçbir yasal işlem başlatmayan Trabzonspor oyuncunun profesyonel bir takımda futbol oynadığını tespit etmesinin ardından sözleşme imzaladığı kulübünden 800 bin dolar tazminat almıştı.

Trabzonspor Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Szymkowiak'ın tek taraflı olarak bu davranışı gerçekleştirdiğini belirterek, "Bizimle 2008 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Trabzonspor'a karşı oyuncunun sorumluluğu var. Kulübün onayı alınmadan yapılan bir davranış bu, geçmişte bunun örneği var. Çek oyuncu Karel Rada aynı şekilde Trabzonspor'dan ayrıldı. Amatör olarak bir kulüpte futbol oynamaya başladı. Daha sonra profesyonel bir kulüp ile anlaşınca ve futbol oynamaya başlayınca Trabzonspor o kulüpten 800 bin dolar civarında bir tazminat aldı" dedi.

Özge
30.12.2006, 16:17
"G.Saray'a dönmeyi düşünmüyorum"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Fatih Akyel, Galatasaray'a dönmek gibi bir düşüncesinin olmadığını belirterek, Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun hakkında vereceği kararı beklediğini söyledi.

Fatih Akyel, henüz bir takımla anlaşmadığını belirterek, şu anda sadece Kurban Bayramı'nın 3. günü toplanacak Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun kendisi hakkında vereceği kararı beklediğini kaydetti.

Bazı kulüplerin kendisiyle ilgilendiğini açıklayan tecrübeli futbolcu Fatih Akyel, çıkan söylenti ve yapılan yorumların aksine eski kulübü Galatasaray'a dönmeyi ise düşünmediğini ifade etti. Trabzonspor ile sözleşmesinin devam ettiğini de vurgulayan Fatih Akyel, "Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun Kurban Bayramı'nın 3. günü yapacağı toplantıda hakkımda bir karar verileceğini bana ilettiler. Ben de şimdilik bu kararı bekliyorum" diye konuştu.

Kulübe gönderdiği maille futbolu bıraktığını açıklayan takım arkadaşı Szymkowiak'ın davranışıyla ilgili yorum yapmaktan kaçınan Fatih Akyel, "Szmykowiak çok iyi bir oyuncu, iyi bir profesyoneldi. Bu kararı almasında birçok neden olabilir. Kendine göre nedenleri vardır mutlaka. Ancak ben şu an yurtdışındayım ve gelişmeleri tam olarak bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Özge
30.12.2006, 16:30
'Peşinden mi koşalım?'
Ziya Doğan, Trabzonspor'da oynamak istemediğini açıklayan Szymek için net konuştu.
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, ’Trabzonspor’da oynamak istemiyorum’ diyen oyuncunun peşinden koşacak hallerinin olmadığını söyledi.
Doğan, bordo-mavili kulübe mektup göndererek futbolu bıraktığını bildiren Szymkowiak’ı kazanmak için çok uğraştıklarını belirterek, "Tabii sezona çok şansız başladı. Milli takım kampında da yer almasından dolayı futbola hiç ara veremedi ve dinlenme imkanı bulamadı. Fiziksel ve psikolojik olarak istediğimiz seviyeye gelemedi. Zaman zaman kendisiyle iyi diyaloglar kurduk. Düşüncelerimi kendisine anlattık. Ailevi sebepleri de vardı. Gitmek istediğini zaman zaman bize söylüyordu. Kalitesini bildiğimiz için kafasından bunların sileceğini düşündük ama olmadı" dedi.
Polonyalı oyuncunun dizinde de sakatlık problemi olduğunu dile getiren Doğan, "Kulüp doktorunu önceki gün İstanbul’a gönderdik ama son anda doktorumuza telefon açıp gelemeyeceğini söylemiş. Trabzonspor büyük kulüptür. Kulübümüz bu durumda haklarını da koruyacaktır. Artık bu durum onun sorunudur. ’Trabzonspor’da oynamak istemiyorum’ diyen oyuncunun da peşinden koşacak halimiz yoktur" diye konuştu.
Transfer döneminin henüz resmen başlamadığını ifade eden Doğan, şunları söyledi:
"Biz buraya gelirken, yönetimin transfer konusunda büyük çabası vardı. Ancak lig arasında transfer yapmak zordur. Hiçbir kulüp kaliteli oyuncusunu bırakmak istemiyor. Yönetimle yapmış olduğumuz toplantıda 3-4 alternatifli oyuncu isimi verdim. Bırakılmayan oyuncuyu transfer etmek zordur. Yöneticilerimizle her gün telefonla görüşüyoruz, onların da bu konuda büyük çaba içerisinde olduğunu biliyorum, takviye yapmayı onlarda istiyorlar. Defansif anlamda çok zaaflarımız oldu. Özellik bu bölgeye transfer yapmamız gerekiyor. Birkaç transfer yapılacağı sözünü aldım. Ama alamazsalar da yapacak bir şey yok."

"FARKLI BİR TRABZONSPOR SAHADA OLACAK"

Doğan, Trabzonspor olarak ilk yarıda hedeflerini yakalayamadıklarını belirterek, şöyle devam etti:
"Tabii bu durum hem bizleri hem de camiamızı üzmüştür. Bunun bilincindeyiz.
İkinci yarıda farklı bir Trabzonspor, sahada olacak. İkinci yarıdaki hedefimiz yukarıları zorlamak olacaktır. Matematiksel olarak da hiçbir iddiamızı kaybettik demiyoruz. Kupada da iddialıyız. İkinci yarı bizlere inananları mahcup etmeyeceğiz. Bu doğrultuda çalışıyoruz. Büyük kulüplerde zaman zaman böyle inişli grafikler olur ama Trabzonspor’un biraz fazla oldu. İlk yarıda defans anlamında büyük hatalar yaptık. Tüm bunlar bize pahalıya mal oldu. Eksiklerimizi giderip ikinci yarı iyi olacağız." Doğan, ilk yarıda ameliyat geçiren Yattara’nın çalışarak idman açığını gidereceğini kaydederek, "Yattara’nın doğal yapısında fiziksel eksiği yok.
Sadece kuvvete yönelik eksiği var. Açığı kapatmak için çalışıyor. Kalitesi belli.
Oyun anlayışı çok iyi. Yattara ikinci yarı bize faydalı olacak" dedi.
Ziya Doğan, Brezilyalı oyuncuları Fabiano Eller’in 5 Ocak’ta kampa katılacağını kaydetti.

Mollasalihoğlu
30.12.2006, 17:16
Trabzonspor’da yaşanan Szymek kaosundan sonra gözler Brezilya’nın Figueirense takımında oynayan 23 yaşındaki Carlos Alberto de Oliveira Júnior’a çevrildi.
Yönetici Faruk Kanca’nın, “Apiah’dan daha iyi” dediği sambacı için çalışmalar başlatılacak. Ortasahada oynayan Alberto Kanca’nın Brezilya listesinin ilk sırasında.:alkış:

var mı bu adamla ilgili malumat??

tsmaniac
30.12.2006, 18:40
suç szymekte değil suç ziyanda, onun çalıştırdığı takımda oynayan futboldan soğur

karatasof
30.12.2006, 18:50
Adnan Polat'ın geçenlerde yaptığı bir açıklama hem ilginç hemde manidardı.Tabii anlamak isteyene.Kendisi takımdaki genç futbolcularını kiralık vereceklerini ancak bunun için teknik direktörlerin önemli olduğunu söyledi.Bizim ilerde faydalanabilmemiz için bu topçularımızı inandığımız teknik adamlara emanet edeceğiz diyor ve isimde veriyordu üstelik.Ve o isimler arasındada bizim BÖYÜK TD ZD'nın adını işitmedim.

Şuayip Aydın
30.12.2006, 18:53
<DIV id=newsAll>
<SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Verdana; mso-bidi-font-family: HelveticaTU">Marcelinho ve Jefferson akşam antremanına katıldı. Szymkoviak için noter tespiti yaptırıldı.. İdman başlamak üzereyken saha içerisinde Menajer Perekli nin Gökdeniz ile konuşması dikkat çekti. Doğan, Gökdeniz’i idmana katılması için çağırdı. Perekli bir dakika diyerek izin istedi.

tsmaniac
30.12.2006, 18:56
DEMİR TRABZON’DA
Yabancı transferinde orta sahaya Apiah gibi oyuncu arayan Trabzonspor’un geçtiğimiz hafta izlettirdiği Lensli Keita Seydou yu da veto etti.Bu oyuncuyu izleyen bordo-mavili takımın kurmayları yönetime “Savaşcı değil, Szymek’in iyi hali”raporu verdi.Teknik Direktör Ziya Doğan’ın “Apiah gibi olmalı” yorumu üzerine bu oyuncu gündemden çıkarıldı.

savaşçı değilmiş, ulan ayman çokmu savaşçı musa böyük çokmu savaşçı, o beğenmediğiniz keita şampiyonlar liginde milanı tek başına çökertti, şu işe bak yaa koskoca Trabzon kimlerin elinde

Şuayip Aydın
30.12.2006, 18:58
<DIV id=newsAll>
<SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Verdana; mso-bidi-font-family: HelveticaTU">Marcelinho ve Jefferson akşam antremanına katıldı. Szymkoviak için noter tespiti yaptırıldı.. İdman başlamak üzereyken saha içerisinde Menajer Perekli nin Gökdeniz ile konuşması dikkat çekti. Doğan, Gökdeniz’i idmana katılması için çağırdı. Perekli bir dakika diyerek izin istedi.

6Şafak Aydın1
30.12.2006, 19:05
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/301206kamp8.jpg

karatasof
30.12.2006, 19:24
Marce'ye bir defa daha helal olsun demek lazım, adam gerçek bir profesyonel.Gerçekten verilen tarihte idmanlara başlamış.Ben başında ZD olan bir takımda durmam deyip ikinci yarı bırakır gider diyordum ama.İnşaallah Necmi Perekli bu ZD'a biraz etkili olurda 2.yarı Marcelinho'yu verimli olacağı forvetin arkasında serbest oynatır.Yok yine inatla sol kanada hapsedilirse bu adamda sezon sonu kaçacak bahane arar.

yakutlu61
30.12.2006, 19:28
suç szymekte değil suç ziyanda, onun çalıştırdığı takımda oynayan futboldan soğur

arkadasım zıya hocayla ne ılgısı var ılk geldıgınde alkıslayıp buyuk hoca demıyomudunuz ayıp ya ...

nesta61
30.12.2006, 19:35
szymek kaosu yasanirken, ellerde gelmek istemiyormus

serkan daumun takimi kolne gidiyor .

tsmaniac
30.12.2006, 19:51
arkadasım zıya hocayla ne ılgısı var ılk geldıgınde alkıslayıp buyuk hoca demıyomudunuz ayıp ya ...

ben demiyordum arkadaşım, hem o zaman desem bile önemli olan takımın şu anki durumudur bir iki maç kazandık tamam ama takım şu anda kümede kalmaya çalışıyor takım ne yapalım hala alkışlayalım mı? adamın mentalitesi ortada , bir iki maç kazanmayla iyi teknik direktör olunmuyor

Beytullah
30.12.2006, 20:02
bigun su sondakıka haberlerıne askerlık dustu diye yazarsın ınsalla:D

Oğuuz
30.12.2006, 20:10
bir iki maç kazanmayla iyi teknik direktör olunmuyor
kaç maç kazanmayla oluyor sence dostum..?

Oğuuz
30.12.2006, 20:17
11 maç üst üste kazanması yeter mi sence..?

http://img120.imageshack.us/img120/8676/adszof6.jpg

karatasof
30.12.2006, 20:18
Tüm BMN üyeleri nezdinde İslam Aleminin Kurban Bayramını kutlar yüce mevladan hakkımızda hayırlısını niyaz ederim.

#10 Fietra
30.12.2006, 20:50
Son dk haberi bir onur mücadelesi şu an TV8'de canlı yayında kaçırmayın.

Şahinoğlu
30.12.2006, 21:51
Adnan Polat'ın geçenlerde yaptığı bir açıklama hem ilginç hemde manidardı.Tabii anlamak isteyene.Kendisi takımdaki genç futbolcularını kiralık vereceklerini ancak bunun için teknik direktörlerin önemli olduğunu söyledi.Bizim ilerde faydalanabilmemiz için bu topçularımızı inandığımız teknik adamlara emanet edeceğiz diyor ve isimde veriyordu üstelik.Ve o isimler arasındada bizim BÖYÜK TD ZD'nın adını işitmedim.

Trabzonspor'u gsnin yetiştirme yurdumu sandın kardeş , Adnan Polat Ziya Doğan'ın ismini vermemesindeki sebep bizim büyük takım olmamız ve ezeli rakip olmamızdır ,senin dediğin gibi Ziya hocanın ismini verse bizi amaçsız sıradan bir anadolu takımı olarak görmüş olurdu, Adnan Polat bunların farkında ama sen farkında değilsin sanırım saygılar.

Nigdeli
30.12.2006, 22:50
ibrahim’in imânı, ismail’in teslimiyeti için

bütün mazlumların acıları

bütün çocukların tebessümü

bütün yoksulların sevinci için

tekbir sesleriyle yankılanıyor dünya

kanı akıyor kurbanların

duâlar kanatlanıyor semaya

kalplerde şükür,dillerde tekbir

arınıyor dünya kirlerinden

O’nun rızası için

O’nun adıyla

\'\'kurban bayramınız mübarek olsun\'\'

tsmaniac
30.12.2006, 22:53
kaç maç kazanmayla oluyor sence dostum..?

birkaç maçı nenemde kazandırır önemli olan çok maç kazandırmak, yahu dalgamı geçiyorsunuz , takım t.d siz çıksa daha iyi oynar, sende en iyisi imzamı oku bilader

U.Sadıkoğlu
30.12.2006, 23:56
__*c*______* c *__* c *_______*c*
__*c*___________* c *__________*c*
__*c*__________________________*c*
___*c*_____KuRBaN_BaYRaMiN____*c*
____*c*_____MuBaReK_oLSuN____*c*
______*c*_____NiCe_MuTLu____*c*
________*c*____YiLLaRa____*c*
__________*c*___________*c*
____________*c*_______*c*
_____________*c*____*c*
_________________*c*

bodozlama
31.12.2006, 00:07
Bild: Hoeness Yıldıray'ı gözden çıkardı

Alman Bild gazetesi, Alman Birinci Ligi takımlarından Hertha Berlin’in menajeri Dieter Hoeness’in Yıldıray’ı gözden çıkardığını yazdı.
Hoenes, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, "Yıldıray’ın davranışlarından, kulübümüzü terk etme isteğinin kalma isteğinden daha fazla olduğunu anlıyorum" dedi.
Hoeness, Yıldıraysız kalmaları halinde endişeye gerek olmadığını ve Yıldıray’ın alternatifi olacak oyuncuları izlediklerini söyledi.
Hertha BSC Berlin ile sözleşmesi 2007 yazında sona erecek Yıldıray’ın Ocak ayından itibaren her türlü resmi transfer teklifini değerlendirme hakkı bulunuyor.
Yıldıray ise yaptığı açıklamada, "Danışmanımla birlikte Dubai’de tatildeydik. Onunla geleceğim hakkında konuştuk. Her şey açık. Ama önce şimdi oynamak istiyorum. Pek yakında kararımı verebilirim" dedi.

kaynak: milliyet

Yönetim büyük is yapmak istiyorsa iste firsati.

Hertha Eller'i istiyordu.takas yapalım işte ne süper olur:)

Haşimoğlu
31.12.2006, 00:10
Son dk haberi bir onur mücadelesi şu an TV8'de canlı yayında kaçırmayın.

abı ne mucadelesi bu izleyemeyenler için biraz anlatsan

Berk Eren
31.12.2006, 00:13
yıldıray basturk ve bızım yonetım:):):):):)guldum sadece:)

ama cok guzel bı yılbası ve bayram hedıyesı olurdu..
Allah 2007de bize bole hedıyeler verecek yonetımı göstersin..

emre_erbayts
31.12.2006, 00:26
yıldıray ın ziyan doğan gibi teknik adamın elinde heba olmasına çok üzülürüm. gelmesin yazık olur.

Parolinho
31.12.2006, 00:33
Trabzonspor'u gsnin yetiştirme yurdumu sandın kardeş , Adnan Polat Ziya Doğan'ın ismini vermemesindeki sebep bizim büyük takım olmamız ve ezeli rakip olmamızdır ,senin dediğin gibi Ziya hocanın ismini verse bizi amaçsız sıradan bir anadolu takımı olarak görmüş olurdu, Adnan Polat bunların farkında ama sen farkında değilsin sanırım saygılar.:tsbayrak:kurban olayım abicim sana konuş yaaa

of82lu
31.12.2006, 08:59
BMN üyeri kardeşlerim hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutlar aileniz ve sevgiklerinizle beraber nice bayramlar dilerim.

Travelair
31.12.2006, 09:42
Siyaset zaten oradaydı...

Yazarımız İsmet Tongo ile İbrahim Hacıosmanoğlu’nun röportajının 2. bölümü de ses getirecek... Noktasına, virgülüne dokunmadan yayınlıyoruz...
31.12.2006

* Değişim isteyenler belli bir belediye kesimi. Melih Gökçek, Özhaseki... Temeli onlar yapıyor gibi...
İ.H.: Türkiye’ye ivme kazandırdığını düşündüğüm bir başbakanımız var. Onunla aynı dünyayı paylaştığımı söylemek isterim. Ama bunlar kulüp yönetirken, ön plana çıkmaz. Biz Trabzonspor’u temsil ediyoruz. Trabzonspor’u da belli bir siyasi görüşün oluşturması söz konusu değildir. Trabzonspor bütün görüşlerin üstünde bir üstünlüktür. Zaten başbakanımız bir programda “Konuyla ilgim yok, yakınımdakilerin de. Ama Türk futbolunda bir kaos var ve bunu ortadan kalkmalı” dedi, çok da doğru söyledi.

* Başbakan bu işe karışmıyor diyorsunuz ama bizim isteklerimize bazı kişiler karşı çıktı diye sitem etti.
İ.H.: O bölümü dinlemedim, yorum yapamam. Toplantıdan sonra siyasi baskı var mı diye soruldu. Bana ve başkanıma hiç bir zaman siyasi baskı yapılmadı. Bize baskı yapacak hiçbir baba yiğit de yok. Diğerlerine olup olmadığını da onlara sorun. Aslında konuşmadığım için pişman oldum. Çünkü orada siyasetten etkilenen insanlar vardı. O manada yaşamı ile iş hayatı ile tehdit edilen bir başkan var.

* Kim mesela?
İ.H.: Onu Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, dile getirip toplantıyı terk etti zaten.

* Nasıl tehdit ediliyor?
İ.H.: Seçim olsun derseniz iş hayatınız iyi olacak ama demezseniz sıkıntıya gireceksiniz diye söylemler var.

* Kimlerce yapılıyor bu tehditler?
İ.H.: Gaziantep halkı bu başkanı omuzlarının üzerinde taşısın. Köklü bir aileden geldiğini, tüm varlıklarını kaybetse de erdemli duruşunu değiştirmeyeceğini, adamlığını muhafaza edeceğini söyleyip çıktı. Ne konuda etkilendiğini anlamadığım. Kulüp başkanlığı sıfatı dışında kulüpler birliği başkanı sıfatı taşıyan Özhan başkanın da mali kurulda seçim kararı alalım dememize rağmen seçimi hemen yapalım diye diretmesi diğer başkanları da etkiledi. Bir an önce seçim istemesini anlamadım. Tabii herkesin kendine göre bir sebepleri vardır.

* Çıkar dünyası haline gelmiş o zaman...
İ.H.: Baskı yoktu ama siyaset oradaydı. 7 kulüp tamamen belediye imkanları ile desteklenen kulüp. Galatasaray, Vestel ve Rize haricindeki kulüplerin tamamı belediye kaynakları ile besleniyor. Onların arasında fikir beyan edenler de var. Mesela Erciyes başkanı konuşup fikir beyan edebiliyor ama çoğunda bu yok.

Levent Kızıl’ın itirafı
* Neden?
İ.H.: Çünkü, bir çoğunun şunları söyleyeceksiniz diye gönderildiğine inanıyorum. Levent Kızıl, bir önceki toplantıda sohbet ederken, “Başkanım yapacak bir şeyim yok. Bursaspor’u tek başıma taşımam söz konusu değil. Belediye başkanım her sene bana 5 trilyona yakın para veriyor. Onun sözünün dışına çıkamam” dedi. Biz de ticaret yapıyoruz. Sermayeyi faize yatırıp, Dubai’de, Havai’de yaşarız ama ülkemizi seviyoruz, zaman ayırıp hizmete çalışıyoruz.

* Bundan sonra ne olacak? Seçime gidilse Ulusoy görevde kalabilir mi?
İ.H.: Samimiyetin olmadığı hiçbir yerde güzel şeylerin olma şansı yok. Bu işlerin Avrupa’da örnekleri var. Avrupa birliğine girme adına yaptıklarımız ortada, Avrupa’da futbolun nasıl yönetildiği ortada. Onlardan da örnek alalım o zaman. Kutuplaşma devam ederse Ulusoy’un yerine geleceklerin saygın duruş sergileyeceğinin garantisini kim verebilir? Kulüpler birliği inanılırlığını yitirmiştir. Acilen yeni yapılanma ve yeni başkana ihtiyacı var. Bu yapısı ile Türk futboluna bir şey veremeyeceğine inanıyorum.

‘Başkan olmak istemem’
* Seçime gidilmesi edeniz kim? Bir grup halinde mi destekleyeceksiniz?
İ.H.: Türk futbolunun tarafsız yönetilmesini isteyen bir başkan mı aranıyor? O zaman şunu soralım? Levent Bıçakcı seçildiği zaman karşısında Mehmet Ali Yılmaz vardı. Hem spor, hem de hayatta örnek aldığım bir insandır. Özel spor yasasını çıkartan, spor bakanlığı yapmış, başbakan yardımcılığı yapmış bir insandır. Çok da güçlüdür. Ama onun döneminde Trabzonspor’un haksız bir şekilde başarılar kazandığını gördünüz mü?

* Grup olarak mı hareket edeceksiniz?
İ.H.: Hayır, sadece insanların hür iradesi ile hareket etmesini istiyoruz.

* Federasyon başkanlığı teklif edilse kabul eder misiniz?
İ.H.: Hayır, etmem.

* Neden?
İ.H.: Çünkü, böylesine çarpık ilişkiler içerisinde olan insanlara başkanlık yapmak kolay değil. Yapmaya talip olan insanlara da Allah sabır versin.

İsmet Tongo

champions
31.12.2006, 10:03
DEFANS MI ORTA ALAN MI?
Szymek’ten umudunu kesen Trabzonspor’da gözler yeni yabancıya çevrildi. Geride bıraktığımız sezon Brezilya’da müthiş bir performans gösteren Fabiano Eller yeniden Bordo-Mavili takımın gündemine girerken orta alanda ise Carlos Alberto ismi gündeme geldi. Bu futbolcuyla ilgili yönetici Faruk Kanca’nın raporunda “Apiah’tan daha iyi” yorumu yer alıyor.

SAYİTOĞLU ONAY VERİR Mİ?
Trabzonspor’da Asbaşkan ve Futbol Şube Sorumlusu Haşim Sayitoğlu transferde son kararı veriyor. Başkan Albayrak ve başkan yardımcısı Hacıosmanoğlu’nun Martinez’in transferini bitirmesine karşı çıkan Sayitoğlu’nun Eller ve Carlos Alberto konusundaki kararı merakla bekleniyor. :mad: Sayitoğlu’nun Trabzonspor’da oynamak istemeyen Szymek’in halen kazanılmasından söz etmesi büyük tepki alıyor:mad:

bu arada ilgilendiğimiz söylenen carlos albertonun yaşla ilgili bi sorunu var 83 doğumlu gözüken carlos gerçekte 78 doğumlu :)

6Şafak Aydın1
31.12.2006, 11:08
Başka sorusu olan http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif

Trabzon’un hocası Doğan gündemi değerlendirdi: 3-4 alternatifli listem yönetimde, uğraşıyorlar. İlk yarıda çok savunma hatası yaptık, takviye şart. Szymek’in peşinden koşmayacağız.

31.12.2006

heyyt be....

7. gün tamamlandı
Trabzonspor’un Antalya kampında 7. gün geride kalırken, teknik direktör Ziya Doğan, gündemdeki gelişmeler hakkında çeşitli yorumlar yaptı. İkinci yarıya iyi bir ortamda hazırlandıklarını belirterek söze giren Bordo-Mavililer’in hocası, “Yabancıların katılımı geç olacak ama izin vermek zorundaydık. Yerliler için de aynı şey geçerli. İlerleyen periyotta kullanabilecekleri izni bayram sebebiyle erkene aldık” ifadesini kullandı.

‘Pahalıya mal oldu’
İlk yarıda her büyük takımın yaşayabileceği bir düşüş yaşadıklarını vurgulayan Trabzonspor’un hocası, “Ekip oyununun şablonunda ve özellikle de savunmada büyük hatalar yaptık, pahalıya mal oldu. Kimseyi göndermek istemiyorum. Ancak beklediğimiz transferlerin ardından bir yığılma olursa o zaman düşünürüz. Yönetime 3-4 alternatifli bir liste sunmuştum, çalışıyorlar. Ama ara transfer zor. Fakat savunmaya mutlaka takviye lazım” dedi.

‘Eller gelsin bakalım’
Yabancılar cephesinde yaşananları da yorumlayan Doğan şöyle devam etti: “Szymek’i kazanmak için çok uğraştık ama olmadı. Artık bu durum onun sorunu. Trabzon’da oynamak istemeyen bir oyuncunun peşinden koşmayız. Eller bizim oyuncumuz. Gelsin, durumuna, psikolojisine bakıp ona göre değerlendireceğiz. Yattara’da şanssızdık. İyileşti, ablasını kaybetti. Açığı kapatmaya çalışıyor. Diğerlerinde ise bir sıkıntımız yok.”

fantastik.com.tr

Bluefire
31.12.2006, 12:51
Başka sorusu olan http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif

Trabzon’un hocası Doğan gündemi değerlendirdi: 3-4 alternatifli listem yönetimde, uğraşıyorlar. İlk yarıda çok savunma hatası yaptık, takviye şart. Szymek’in peşinden koşmayacağız.

31.12.2006

heyyt be....

7. gün tamamlandı
Trabzonspor’un Antalya kampında 7. gün geride kalırken, teknik direktör Ziya Doğan, gündemdeki gelişmeler hakkında çeşitli yorumlar yaptı. İkinci yarıya iyi bir ortamda hazırlandıklarını belirterek söze giren Bordo-Mavililer’in hocası, “Yabancıların katılımı geç olacak ama izin vermek zorundaydık. Yerliler için de aynı şey geçerli. İlerleyen periyotta kullanabilecekleri izni bayram sebebiyle erkene aldık” ifadesini kullandı.

‘Pahalıya mal oldu’
İlk yarıda her büyük takımın yaşayabileceği bir düşüş yaşadıklarını vurgulayan Trabzonspor’un hocası, “Ekip oyununun şablonunda ve özellikle de savunmada büyük hatalar yaptık, pahalıya mal oldu. Kimseyi göndermek istemiyorum. Ancak beklediğimiz transferlerin ardından bir yığılma olursa o zaman düşünürüz. Yönetime 3-4 alternatifli bir liste sunmuştum, çalışıyorlar. Ama ara transfer zor. Fakat savunmaya mutlaka takviye lazım” dedi.

‘Eller gelsin bakalım’
Yabancılar cephesinde yaşananları da yorumlayan Doğan şöyle devam etti: “Szymek’i kazanmak için çok uğraştık ama olmadı. Artık bu durum onun sorunu. Trabzon’da oynamak istemeyen bir oyuncunun peşinden koşmayız. Eller bizim oyuncumuz. Gelsin, durumuna, psikolojisine bakıp ona göre değerlendireceğiz. Yattara’da şanssızdık. İyileşti, ablasını kaybetti. Açığı kapatmaya çalışıyor. Diğerlerinde ise bir sıkıntımız yok.”

fantastik.com.tr

artik alternatifler baslar, yok B Plani yok C Plani vesaire....

Özkan Erdem
31.12.2006, 13:19
SZYMKOWIAK : "YA ANTALYA YA HİÇ"
Ocak ayında transfer yapmak istediğini ve Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini belirten Polonyalı oyuncu, dönerse de ancak iki vatandaşının oynadığı Antalyaspor'da forma giyebileceğini vurguladı, iki hafta içinde Polonya'da basın toplantısı yaparak durumuna açıklık getireceğini söyledi.

Not: Kırmızı-beyazlı ekibimizde Tunuslu Zitouni'nn transferinin olması durumunda Szymkowiak transferi içinYılmaz Vural'ın gözden çıkardığı Straka'nın kesin gönderileceği ancak Straka kendisine kulüp bulamazsa Suazo ile yolların ayrılacağı iddia edildi.

alıntı adresi:
antalyasporum.com

-----------------------------------------------------------------------
Meydanı boş bulan kafasına göre yazıyor valla.. Buraya koydum, maksat çeşit olsun..

Kul
31.12.2006, 15:32
Szymek: Dön-mü-yo-rum
Trabzonspor'un Antalya kampına gelmeyeceğini ve futbolu bıraktığını açıklayan Polonyalı oyuncu Miroslaw Szmykowiak, kararın kesin olduğunu söyledi...

Cezaya razıyım, Trabzon'a dönmüyorum
Trabzonspor'un Polonyalı yıldız futbolcusu Szymkowiak, Türkiye'ye dönmemekte kararlı gözüküyor.
Polonya'da menajeri Grzegorz Bednarz aracılığıyla görüştüğümüz Szmykowiak, şu an Lodz kentinde olduğunu ifade ederek, "Trabzonspor'a bir mektup gönderdim. Beni FIFA'ya şikayet edeceklerini biliyorum. FIFA'dan da alacağım cezaya razıyım. Ancak kesin kararım Trabzonspor'a dönmüyorum." diye konuştu. Futbolu bırakmaya dünya kupasında karar verdiğini belirten Polonyalı yıldız, "Futboldan iyice soğudum. Trabzonspor geldiğimde Türkiye'nin en iyi takımıydı. Ancak şu an çok zor durumda. Daha fazla konuşmak istemiyorum. Ocak ayının ortasında bir basın toplantısı düzenleyip tüm ayrıntıları anlatacağım." dedi. Öte yandan Szmykowiak'ın üç ay önce Polonya 1. Lig takımlarından Korona Kielce'den teklif aldığı; ancak Trabzonspor'un futbolcuyu bırakmadığı öğrenildi.

Bu arada Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, futbolu bıraktığını ve Trabzonspor'a dönmeyeceğini açıklayan Miroslaw Szymkowiak'ın bu kararına şaşırmadığını söyledi. Takımdan gitmek isteyen bir oyuncunun peşinden koşacak halleri olmadığını dile getiren Doğan, Polanyalı futbolcunun yerine transfer yapılmaması halinde sıkıntı yaşayabileceklerini belirtti.

Doğan, "Szymkowiak'ı kazanmak için uğraştık. Tabii sezona çok şanssız başladı. Milli takımdan dolayı futbola hiç ara veremedi. Fiziksel ve psikolojik olarak istediğimiz seviyeye gelemedi. Ailevi sebepleri de vardı. Gitmek istediğini zaman zaman bize de söylüyordu. Kalitesini bildiğimiz için kafasından bunları sileceğini düşündük ama olmadı. 'Trabzonspor'da oynamak istemiyorum.' diyen bir oyuncunun peşinden koşacak halimiz yok." diye konuştu.

Trabzonspor'un ilk yarıda istediği hedefi yakalayamadığını da söyleyen Doğan, kupada iddialı olduklarını dile getirdi. İkinci yarıda kendilerine inananları mahçup etmeyeceklerini belirten Ziya Doğan, "Büyük kulüplerde böyle dönemler olur; ama Trabzonspor'un biraz fazla oldu. Eksiklerimizi giderip ikinci yarı iyi olacağız." dedi. Yönetimle yaptığı toplantıda 3-4 ismi önerdiğini ve transfer için söz aldığını açıklayan tecrübeli teknik adam, özellikle defansa takviye gerektiğini söyledi.

Kaynak :Zaman

turkercan
31.12.2006, 16:55
Milli takımdan dolayı futbola hiç ara veremedi. Fiziksel ve psikolojik olarak istediğimiz seviyeye gelemedi.

bu işe uyuz oluyorum yaa. ne demek bu şimdi. sanki sadece o gitti dünya kupasına :mad: gruptan bile çıkamadılar zaten ne çok yorulmuş yaa :mad: final oynayanlar bi sene ara versin o zaman futbola :@ :tsmeşale:

FANATIK61
31.12.2006, 17:15
Yarın resmen başlayacak olan ara transferde elini çabuk tutup bir an önce alınacak futbolcuları takıma katmak isteyen bordo - mavililer, Ankara' da Gençlerbirliği ile yapılan görüşmelerden mesafe alarak ayrıldı. Özellikle Ayman' ın transferi konusunda büyük oranda anlaşma sağlanırken, Risp ve Erkan' ın durumunun haftasonuna kadar belli olacağı ifade edildi. Teknik Direktör Ziya Doğan' ın, 5 Ocak' ta kampa katılması beklenen Eller ile bir görüşme yaptıktan sonra yabancı transferine onay vereceği, Eller' le gerçekleştirilecek görüşmenin olumlu sona ermesi halinde ise yabancı oyuncunun askıya alınacağı vurgulandı. Ziya Doğan' ın Eller' in gidişine onay vermesi halinde ise, Risp ilk aday olarak yerini koruyor. Ayrıca Vestel Manisa ile bağlarını koparan Zelenka da alternatifler arasında bulunuyor.

Bu arada Eller' e talip olan Belçika' nın Anderlecht kulübünün hafta içinde Trabzonspor' a resmi teklifini ileteceği belirtildi. Belçika kulübünden Eller' e karşılık para ve Serhat Akın' ı istemeye karar veren Trabzonspor, menaceri aracılığıyla Serhat' la da görüşecek ve bu futbolcuyu ikna etmeye çalışacak.

Bu arada Szymkowiak' ın gelmeyeceğinin hemen hemen kesinleşmesi üzerine bu futbolcunun takımdan ayrılması konusunda da bir çalışma başlatıldı. Szymkowiak' ın başka bir takıma gitmesi halinde bordo - mavili takıma tazminat ödemesi gerektiğini belirten Trabzonsporlu yöneticiler, bu konuda FIFA' nın kulübe tanıdığı tüm hakları sonuna kadar kullanacaklarını ve kesinlikle tolerans tanınmayacağını söylediler.

Bu arada Trabzonspor' da bayramlaşma salı günü saat 13.00' te Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri' nde gerçekleştirilecek.

Şuayip Aydın
31.12.2006, 17:30
ii guzel haber inaşalah olur yaw...

TSezgin61
31.12.2006, 18:25
yaaaa yeter yaaa bu ne yaaa.... her sene ayni filim ayni senaryo...teselli buldugumuz seylere bakarmisiniz yaa. symek niye gitti, kalsamiydi, bambaska trabzon, yok transferler yok stad....bittim yaa daha yasim kac verem ettiler beni, kanser oldum yaa. düsüne düsüne artik darlaniyorum düsündükce yaa. herifler resmen dalga gciyor bizle.

biktim yaa vallaha belki yeri zamani degil ama vallahi billahi biktim yaaa....sampiynoluk ne zaman gelecek diyoruz, göz göre göre hata yapiyoruz, ancak bu kadar ugrasilir sampiyon olmamak icin, bide soruyoruz neden diye.

PEKI YA BIZ:
YOK TRANSFERMIS YOK SU YOK BU YOK YÖÖNETIM ISTIFA FALAN...
TAKIM SAHADA BIZ TRIBÜNLERDE RUH GIBIYIZ. BIZ GÖREVIMIZI YAPIYORMUYUZ ALLAH ASKINA YAA...50 TANE GRUP...BIRI TRABZON ÖBÜRÜ FATIH TEKKE BAGIRIYOR...SONRADA YÖNETIM ISTIFA...HALIYLE TARAFTAR ISTIFA DIYE BAGIRACAK KIMSE YOK....CIKACAK BIRI; ALIN BU SIZIN BASKANINIZ...BUNUN DEDIGI OLACAK, YAAA YIKIN STADI DA ALLAHINIZI SEVERSENIZ..SONRA TAKIM KÖTÜYSE NAPARSANIZ YAPIN...AMA ÖNCE BIZ BI GÖREVIMIZI YAPALIM...

saygisizlik ettiysem özür dilerim herkesten; ama beni anlayacaginizi biliyorum,tepki olursada abimsiniz...saygilarimla

Bluefire
31.12.2006, 18:38
Yarın resmen başlayacak olan ara transferde elini çabuk tutup bir an önce alınacak futbolcuları takıma katmak isteyen bordo - mavililer, Ankara' da Gençlerbirliği ile yapılan görüşmelerden mesafe alarak ayrıldı. Özellikle Ayman' ın transferi konusunda büyük oranda anlaşma sağlanırken, Risp ve Erkan' ın durumunun haftasonuna kadar belli olacağı ifade edildi. Teknik Direktör Ziya Doğan' ın, 5 Ocak' ta kampa katılması beklenen Eller ile bir görüşme yaptıktan sonra yabancı transferine onay vereceği, Eller' le gerçekleştirilecek görüşmenin olumlu sona ermesi halinde ise yabancı oyuncunun askıya alınacağı vurgulandı. Ziya Doğan' ın Eller' in gidişine onay vermesi halinde ise, Risp ilk aday olarak yerini koruyor. Ayrıca Vestel Manisa ile bağlarını koparan Zelenka da alternatifler arasında bulunuyor.

Bu arada Eller' e talip olan Belçika' nın Anderlecht kulübünün hafta içinde Trabzonspor' a resmi teklifini ileteceği belirtildi. Belçika kulübünden Eller' e karşılık para ve Serhat Akın' ı istemeye karar veren Trabzonspor, menaceri aracılığıyla Serhat' la da görüşecek ve bu futbolcuyu ikna etmeye çalışacak.

Bu arada Szymkowiak' ın gelmeyeceğinin hemen hemen kesinleşmesi üzerine bu futbolcunun takımdan ayrılması konusunda da bir çalışma başlatıldı. Szymkowiak' ın başka bir takıma gitmesi halinde bordo - mavili takıma tazminat ödemesi gerektiğini belirten Trabzonsporlu yöneticiler, bu konuda FIFA' nın kulübe tanıdığı tüm hakları sonuna kadar kullanacaklarını ve kesinlikle tolerans tanınmayacağını söylediler.

Bu arada Trabzonspor' da bayramlaşma salı günü saat 13.00' te Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri' nde gerçekleştirilecek.

Bunlarlami Takim iyi olacak, yapmayin Allah Askina ya ne Erkani ne Aymani ne Rispi bunlardan baska Futbolcular yokmu yahu. Yönetim bu Isimlerle ancak sonunuzu Hazirliyorsunuz.

My
31.12.2006, 19:26
Tam 3 dakika kamp görüntüleri verdi Ligtv :) Can KARYAĞDI bugün yada yarın bir iki futbolcunun transfer olmasının beklendiğini söyledi. Ben o kadar ümitli değilim gerçi transfer konusunda ama akalım zaman ne gösterecek bizlere.

gerçekefsane
31.12.2006, 19:30
Tam 3 dakika kamp görüntüleri verdi Ligtv :) Can KARYAĞDI bugün yada yarın bir iki futbolcunun transfer olmasının beklendiğini söyledi. Ben o kadar ümitli değilim gerçi transfer konusunda ama akalım zaman ne gösterecek bizlere.

Ayman Mehmet Akif bekleniyor :eek:

My
31.12.2006, 19:39
O zaman oeratasahamız yavaş yavaş şekilleniyor desene :)

Ayman - Hüseyin - Ferhat(Hasan)

Yoksa hocamız bir çılgınlık yapıp 4 önlibero ile mi oynar :rolleyes: Ulem yapar yapar he :D