PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

hüseyin1975
26.12.2006, 07:38
En son Dakika Haberi

Baba Oldum :D
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5457

Gözün aydin olsun. Allah anali babali büyütsün.

Kizmi, erkekmi? :D

hüseyin1975
26.12.2006, 07:41
arkadaşlar keskin sirke küpüne zarar böyle asıp kesmekle takım bir yere varamaz.Martinez kim bir bakalım kimin kalesini koruyor Sakaryanın Sakarya ligde kaçıncı adam bir iki iyi top çıkardı diye hemen kahraman yapmayalım bence jef ondan çok daha kaliteli ve genç bir kaleci biraz sabır hem bizde tolga gibi bir değer varken neden harcarız bu çocuğu anlamam

Hangi deger?

Jeffin en kötü döneminde onu kesemiyorsa, bir eksigi var demekdir! :mad:

sarman61
26.12.2006, 08:06
En son Dakika Haberi

Allah analı babalı büyütsün naim abi. İnşallah senin uşakta senin gibi bir trabzonsporlu olur. :) Aslında Babası sen olduğun için şüphem yok. Aslında bu haber tam süper olmuş.

Bluefire
26.12.2006, 08:43
En son Dakika Haberi

Hayirli Olsun, Allah Anali Babali büyütsün!

Doğan BULAT
26.12.2006, 08:56
Bu transfer yaş abi.. bizimkiler 3 değil beş futbolcuda verirler ama eğer iş para ödemeye gelirse bizikilerden 5 kuruş çıkmaz.. He bu arada Martinez bize gelsede bu defansla Jafersondan farkı kalmaz.. Vizyonsuz yönetim gider ali güneşi transfer eder yedek ya en kolay transfer o olur..:mad:

Bahtiyar
26.12.2006, 09:00
HEP AYNI HATALAR...!...
ERGÜN LÜTFİ TOPALOĞLU
25.12.2006 07:36:43Ben büyük kulübüm diyorsan bu transfer işini fazla uzatmaz koparırsın istediğin adamı, böyle üçün beşin hesabını yapa yapa iyi futbolcuları hep başkalarna kaptırdık, şimdide vay efendim MARTİNEZ'E fazla para veremezmişiz o zaman hep sürünürsün aşağılarda, ÖZKAN SÜMER zamanında MARCO ' YU fenere kaptırdı şimdi adam fenerin orta sahasını sırtlıyor biraz fazla para verilseydi o paralar reklamdan şurdan burdan çıkardı ama nerdeee onun hesabını yapacak adam hep küçük hesaplar içindesiniz bakkal dükkanı işletir gibi tranfer politikası olmaaaz, hiç kiseyide kandırmaya çalışmayın JEFFERSON TÜRKİYEYİ TANIMIŞMIŞ falan tanısa ne olur TÜRKİYEDE onu tanıyor, geleni içeri alan kaleci diye, MARTİNEZİ bitirin yoksa siz bitiyorsunuz

adamın yaptığı yorum çok hoşuma gitti fanatik gazetesinde.
bastıracaksın parayı alacaksın üçün beşin hesabını yaparsan biz daha çok sürünürüz.

Doğan BULAT
26.12.2006, 09:02
ERGÜN LÜTFİ TOPALOĞLU
25.12.2006 07:36:43Ben büyük kulübüm diyorsan bu transfer işini fazla uzatmaz koparırsın istediğin adamı, böyle üçün beşin hesabını yapa yapa iyi futbolcuları hep başkalarna kaptırdık, şimdide vay efendim MARTİNEZ'E fazla para veremezmişiz o zaman hep sürünürsün aşağılarda, ÖZKAN SÜMER zamanında MARCO ' YU fenere kaptırdı şimdi adam fenerin orta sahasını sırtlıyor biraz fazla para verilseydi o paralar reklamdan şurdan burdan çıkardı ama nerdeee onun hesabını yapacak adam hep küçük hesaplar içindesiniz bakkal dükkanı işletir gibi tranfer politikası olmaaaz, hiç kiseyide kandırmaya çalışmayın JEFFERSON TÜRKİYEYİ TANIMIŞMIŞ falan tanısa ne olur TÜRKİYEDE onu tanıyor, geleni içeri alan kaleci diye, MARTİNEZİ bitirin yoksa siz bitiyorsunuz

Olay bu işte:alkış:

champions
26.12.2006, 09:33
FEDAKARLIK LAZIM
Trabzonspor?un genç oyuncusu Musa Büyük, ilk yarıda neden öyle kötü olduklarını kendilerinin de bilemediğini belirterek, "Sebebi bulabilseydik, tedavisi kolaydı ama olmadı:D " dedi. Musa Büyük, artık 2006?yı unutmak istediklerini ifade ederek, "Yeni yılda camiamıza güzellikler yaşatmak istiyoruz. Hazırlıklara erken başladık. Bayramda ve yılbaşında ailemizden uzağız. Bu, işimizin gereği tabiî ki. Ancak Trabzonspor bu duruma geldikten sonra herkesin fedakarlık gösterip takımı gerçek yerine çıkarması gerekiyor" dedi.
KENDİMİ BEĞENDİM
Kendisinin ilk yarıda performansının iyi olduğunu düşündüğünü:eek: ifade eden Musa Büyük, "Aslında tek tek bakarsanız takımımız gerçekten kaliteli. Ancak şu bir gerçek ki; bu kaliteli oyuncular bir ekip oluşturamadı. Bu olmayınca görüyorsunuz ki kimse takıma istenilen katkıyı yapamıyor. Birçok oyuncu yeni takımda, bu da uyum sorun
u yarattı. Ancak devre arasında iyi hazırlanıp, ikinci yarıda tüm sorunları hallederek lige iyi bir şekilde başlamak istiyoruz. Aksi durumda güvensizlik ilk yarıdaki sıkıntıları bize yeniden yaşatabilir. Bunun bilincindeyiz" diye konuştu.

Travelair
26.12.2006, 09:34
İkisi de tamam

Bordo-mavililer, Gençlerbirliği'nde başarılı futboluyla dikkat çeken Ayman ile Eskişehir'in Ümit Milli ön liberosu Mehmet Akif Tatlı'nın işini büyük ölçüde bitirdi. Ayman'ın gelişiyle orta sahada rahatlayacak olan Trabzonspor'un, Gençlerbirliği'nin savunma oyuncusu Risp'i de kırmızı-siyahlı kulüpten istediği belirtildi.
Yılmaz ŞENOL

Bu arada Ali Bilgin'i gs istiyormuşmuşmuş

emre81
26.12.2006, 09:37
Hasagic :)
Ayşe ninede Jeffersonun şampiyon Trabzonsporun kalecisi olmadığını söylemiş

Hasagiç alınacaksa Jeff'i göndermenin mantığı yok dengesiz zaman zaman müthiş hatalar yapan bir kaleci ne yapılacaksa bir an önce yapılsın yoksa Jeferson'dan bu ortamda bişey beklenmesin adamı zaten kafa olarak bitirdik şimdi kaleye nasıl geçireceğiz bilmiyorum.

Analyzer
26.12.2006, 09:41
Dün gecenin bi yarısı Lig TV'de GS'nin yeni yıl kutlamalarına rastladım. Avam insanlar, soğuk, bize uzak. Tangolar vs... Sonra başkan girdi sahneye, herkes ayağa kalkıp alkışlamaya başladı. Kıskandım. Sonra açık artırmada bir imzalı GS topuna Ümit Karan 5.500 YTL verdi. Kıskandım. Sonra, başkanları "ben 6000 veriyorum, topu da Ümit'e hediye ediyorum" dedi. Yine kıskandım. Sonra, bir forma çıktı satışa. Ümit kalktı "Beyler, bunda tüm gslilerin imzası var. Ederini verin haa" gibi şeyler söyledi. İnanmazsınız, yine kıskandım.

Şimdi de yukardaki yazıyı okuyorum... Şampiyonluk falan istemiyormuşum meğerse. Takımının yıldızlarından biri kupa finali sonrası canlı yayında para dilenmesin, diğeri "Avrupa" diye diye 7. sınıf ligin 17. sınıf takımında oynamasın, ve en önemlisi hiç kimse bunları yapmasına rağmen ağzından "Trabzonspor'luluğu" düşürmesin, bana yeter(miş).

Aferin Arda! Bir futbolsever olarak gurur duydum. Sabri'nin 90. dakikada attığı o muhteşem depar ve golü anlatırken utana sıkıla "gassaray'da oynamak yeter" demesiyle de...

Darısı başımıza.

Ribery gs'ye geldiği zamanlarda Mehmet Demirkol anlatıyordu. Takımın o zamanki kaptanları olan Bülent Korkmaz'la Hakan Şükür'ün, Ribery'nin üzerine nasıl titrediklerine şahit olmuş, hayranlıkla bahsediyordu. Yukarıda bahsedilen bizim 2 yıldız da takıma gelen yabancı yıldızlara Bülent ve Hakan gibi yaklaşıyorlardı eminim. Çok net belli oluyordu dışardan!

sarman61
26.12.2006, 09:42
Bu gazetede çıkan haberlere göre. Beşiktaş eller i istiyor yanında fatih akyelide istiyor. Karışlığında Ali Güneş İbrahim Akın ve Mehmet Sedef i istiyormuşuz. Bu haber doğru ise. Trabzonspor çok iyi bir iş yapmış olur. İbrahim Akın ve Mehmet Sedef ikiside genç ikiside bizde iş yapar. Hayırlısı olur inşallah.

Tansu Onur Erdoğan
26.12.2006, 09:47
Bu gazetede çıkan haberlere göre. Beşiktaş eller i istiyor yanında fatih akyelide istiyor. Karışlığında Ali Güneş İbrahim Akın ve Mehmet Sedef i istiyormuşuz. Bu haber doğru ise. Trabzonspor çok iyi bir iş yapmış olur. İbrahim Akın ve Mehmet Sedef ikiside genç ikiside bizde iş yapar. Hayırlısı olur inşallah.besiktas mehmet sedefi verirmi bi düsünün tigana üzerine titriyo bu adamın

Erdinç Dilek
26.12.2006, 09:51
Yattara rüzgarı http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifUzun süredir takımdan ayrı kalan ve dönüşü dört gözle beklenen Gineli yıldız, formuyla büyülüyor. Her zamankinin aksine kampa zamanında katılan Yattara’nın morali de son derece iyi. 26.12.2006
Yüzler güldü
Süper Lig’in ilk yarısının başlarında sakatlanan ve uzunca bir süre takımdan ayrı kalan Yattara, Bordo-Mavili formayı yeniden giymek için sabırsızlanıyor. Her zamankinin aksine kampa zamanında katılan ve şu an itibariyle takımdaki tek yabancı olan Gineli futbolcu, formuyla da büyük beğeni topluyor. Tecrübeli yıldızın moral ve motivasyonunun da çok iyi olması diğer arkadaşlarına da pozitif bir etki yaparken, Yattara’nın dönüşünü dört gözle bekleyen teknik direktör Ziya Doğan’ın da artık yüzü gülüyor.

Bilgi alıyor
Her fırsatta, “Yattara’nın iyileşip takıma katılması bizim en büyük transferimiz olacaktır” diyen Doğan’ın futbolcusuyla yakından ilgilendiği ve kampa zamanında katılmasından memnuniyet duyduğu gözlendi. Karadeniz ekibinin hocası artık dört gözle yönetime verdiği transfer listesinin hayata geçmesini bekliyor. Transfer komitesinin üyeleriyle sık sık temas kuran Trabzonspor’un hocasının, yaşanan tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgiler aldığı ve astronomik ücretlerle transfere karşı olduğu dile getirildi.
http://www.ekolay.net/fanatik/images1/futbol/trabzon/yattara2612.jpghttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifhttp://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif

http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gif

Erdinç Dilek
26.12.2006, 09:52
Eller, ‘Internacional’ diyor http://www.ekolay.net/fanatik/images/trans.gifTrabzonspor’un geri çağırdığı Brezilyalı’nın ülkesinde kalmak istediği öğrenildi.
Hiç sorunum yok’
Bonservisi Trabzonspor’da olan ve son dönemdeki çıkışı dolayısıyla birçok kulübü peşinden koşturan Fabiano Eller’in, futbol hayatına ülkesinde devam etmek istediği öğrenildi. Bordo-Mavili kulübün 1.6 milyon dolar bonservis bedeli isteyeceği Brezilyalı futbolcunun şu ana kadar gelen tüm teklifleri elinin tersiyle ittiği ve “Internacional’e çok alıştım, hiçbir sorunum yok. Burada kalacağım” dediği ortaya çıktı.

Menaceri gelecek
Brezilya’dan Santos, Corinthians ve Fluminense’nin de listesinde olan tecrübeli savunma oyuncusunun Trabzonspor’dan anlayış beklediği kaydedildi. Eller’in menacerinin birkaç gün içerisinde Türkiye’ye geleceği ve Trabzonsporlu yöneticilerle bu konuyu görüşmek üzere masaya oturacağı öğrenildi. Bordo-Mavili ekibin idarecileri de kiralama seçeneğinden çok Eller’i bonservisiyle birlikte göndermek istiyor.

A.Gökhan AKIN
26.12.2006, 10:00
neymiş paramız yokmuş koskoca ts kulubünün bir martinezi alabilecek parası yok demek ve bunun koskoca ts yönetimi utanmadan sıkılmadan Tv lere çıkıp basbas bağırabiliyor hiç utanmadan sıkılmadan!!! vay be koskoca çınarın düştüğü hallere bak anadolunun bir tanesi ne hallere gelmiş takım küme düşme hattının 2 puan üzerinde ilk yarıyı bitirecek ve sen halen daha kalkıp diyeceksiniki transfere verecek paramız yok,ancık takasla topçu alabiliriz,Beyefendi takas devirleri milattan öncelerde kaldı sana birisi hatırlatsın bunun kim bugüne kadar takasla iyi bir futbolcu almış aklın mahtığın alıyormu senin sayın yönetici kendin buna inanıyormusun sayın yönetci yazıklar olsun hepinize ki paraları har vurup harman savurdunuz kiminiz b<rezilyaya gitti üç üy rio sahillerinde capayero dansı izledi sonra gelip dediki süppperrrr bir topçu buldum ama adını söylemem yyoksa fiyatı artar.hadi ordan sayın yönetici hadi ordan kandırmayın bu taraftarı artık çekip gidin çıkın hayatımızdan,gölgeniz bile kalmasın ts nin üzerinde

Travelair
26.12.2006, 10:05
1,6 milyonu zaten geri çevirmiştik yanlış hatırlamıyorsam

Bu arada;

Haberler - M.Akif'in Bedeli 1 Milyon Dolar http://www.esesfan.com/images/haberresim/futbolcu/m.akif.gif
M.Akif'in Bedeli 1 Milyon Dolar
Eskişehirspor yönetimi, iki sezondur birçok kulübün peşinden koştuğu orta saha oyuncusu Mehmet Akif Tatlı'nın bonservis bedelini, 1 Milyon Dolar olarak belirledi.

Sezon başında Trabzon başta olmak üzere birçok kulübün transfer listesinde yer alan futbolcu, buna rağmen hiçbir kulüpten ciddi bir teklif almamış ve Eskişehirspor'la üç yıllık sözleşme yenilemişti. Alınan bilgilere göre devre arası transfer döneminde menajerlerin kanca attığı futbolcu için Trabzon, Beşiktaş, V. Manisa, Denizli ve Konya gibi takımlar sırada

Eklenme tarihi: 23.12.2006

6Şafak Aydın1
26.12.2006, 11:08
Trabzon: Haşim Sayitoğlu Başarıya İnanıyor

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Sayitoglu, Herşeyin Planlandığı Gibi Gittiğini Belirterek, "Başarının Geleceğine İnanmasam Burada Bir Gün Bile Durmam" Dedi.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Sayitoglu, herşeyin planlandığı gibi gittiğini belirterek, "Başarının geleceğine inanmasam burada bir gün bile durmam" dedi.

Trabzonspor'da kaybolan güven ortamını yeniden kazanarak ligin 2. yarısına gireceklerini anlatan Sayitoğlu, ortada olumsuz bir tablo bulunmadığını ve her şeyin planlandığı gibi yürüdüğünü söyledi. Şu an için önemli olan şeyin geçmişte yapılan eksiklik ve yanlışlardan dolayı oluşan güven bunalımının ortadan kaldırılması olduğunu anlatan Sayitoğlu, bu doğrultuda futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu arasında iletişimi daha sağlıklı hale getirmek için gerekli çalışmaların yapıldığını ifade etti.

Yönetim Kurulu'nda Necmi Perekli'nin oybirliğiyle Profesyonel Futbol Şube Menajerliği görevine getirildiğini belirten Sayitoğlu, "Trabzonspor'un geçmişini ve yapısını iyi bilen biri. Futbol takımıyla Yönetim Kurulu arasında köprü görevi yapacak. Başarılı olacağına inanıyoruz" dedi.

Önlerindeki bir ayın Trabzonspor için çok önemli olduğunu belirten Sayitoglu, bu süre de takımın yol haritasının belli olacağını söyledi.

Söz konusu dönem içinde Trabzonspor'un başarıyla yoluna devam edeceğine olan inançlarının tam olduğunu belirten Asbaskan,

şöyle konuştu: "Başarının geleceğine inanmasam burada bir gün bile durmam. Yönetim kurulları aldığı sorumlulukları yerine getirmeli. Biz bırakıp gidemeyiz. Trabzonspor yönetimi içinde olumsuz bir tablo yok. Başarıya giden yolda hep birlikte tek yumruk halinde çalışıyoruz."

Yabancı futbolcu transferinin de şu an söz konusu olmadığını, ancak yapılması durumunda bile bunun takas yolu ile olabileceğine dikkat çeken Sayitoğlu, şöyle konuştu: "Trabzonspor'un ara dönemde yabancı oyuncu transferi yapması söz konusu değil. Elimizdeki yabancı oyuncuları tazminat vererek göndermek gibi bir durumumuz olamaz. Yapacağınız yabancı transferler de sıradan olmayacağına göre, bunun belli bir maliyeti olacaktır. Şu an Trabzonspor'un mali anlamda böyle bir sorumluluk içine girmesinin kulübe bir fayda sağlamayacağını düşünüyoruz."

Ligin 2. yarı hazırlıklarının Antalya'da sürdüğünü, iyi bir hazırlık döneminden sonra 2. yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Sayitoğlu, Fortis Türkiye Kupası'nda da iddialı olduklarını, Konyaspor ile yapacakları maçı kazanarak yollarını devam etmek istediklerini sözlerine ekledi. (İhlas Haber Ajansı)

sbay
26.12.2006, 11:31
İŞTE ZİYA'NIN LİSTESİ

Gençlerden 3 isim

Trabzonspor Teknik Direktörü Doğan’ın Avrupa’dan oyuncu istemediği, sadece yerli olarak yönetime 10 kişilik bir liste sunduğu öğrenildi. Ziya Doğan’ın listesinde Gençlerbirliği’nden Risp, Erkan ve Ayman bulunurken, özellikle Risp’i istediği belirlendi. Trabzonspor, özellikle takasta Eller’i kullanmak istiyor.

İbrahim Akın uçurur

Ziya Doğan’ın sunduğu listede diğer ağırlık Beşiktaş’ta. Beşiktaş’ın Eller’i istemesi üzerine Doğan ‘Bir süre deneyeceğim olmazsa Ali Güneş ve İbrahim Akın’a karşılık verebilirim’ dediği bilgisine ulaşıldı. Ziya Doğan’ın transferde Fener’den Serkan Balcı, Can, Ankaragücü’nden Ceyhun ve Rizespor’dan Serhat için de arzulu olduğu öğrenildi.

Martinez sevindirir

İlk yarı boyunca kalesinde istikrar sağlayamayan Jefferson’u verip Martinez’in alımı konusunda da yönetime okey diyen Ziya Doğan, Martinez’e karşılık istenen Musa Büyük’ü elinden çıkarmaya yanaşmıyor. Ziya Doğan’ın Fatih Akyel’i neden affetmediğini bazı yöneticilere anlattığı ve yöneticilerin de kendisine hak verdiği konuşuluyor. Asbaşkan Sayitoğlu, yarın Antalya’ya giderek takımla birlikte olacak.

kaynak:taka

sbay
26.12.2006, 11:34
MARTiNEZ imzaya kaldı
Trabzonspor’un Kaleci Martinez transferinde her şey imzaya kaldı...

Trabzonspor’un Kaleci Martinez transferinde her şey imzaya kaldı.Sakaryaspor kulübünün Jefferson,Erdinç ve 1 milyon Euro para istemesinden sonra yapılan para pazarlığı da tatlıya bağlandı.Başkan Albayrak bu transferin halledilmesinden sonra dün Doğan’ın listesindeki diğer oyunculara yöneldi

Ayman da tamam
Trabzonspor Başkanı Nuri Abayrak Martinez den sonra dünde Ayman ve Risp için G.Birliği...

CAVCAV ONAY VERDİ

Trabzonspor Başkanı Nuri Abayrak Martinez den sonra dünde Ayman ve Risp için G.Birliği başkanı İlhan Cavcav’ın kapısını çaldı. Cavcav, Türk sdatütüsünde oynayan Ayman konusunda güçlük çıkarmazken bu transfer’e evet dediği öğrenildi. İlhan Cavcav yine aynı takımda oynayan stoper Frederik Risp’i ve Erkan’ı vermeyeceklerini açıkladı. Dün saatler süren pazarlıklar sonucunda başkan Albayrak Martinez den sonra Ayman’ın da işini bitirdiklerini doğruladı.

sbay
26.12.2006, 11:34
Serhat’a kanca
Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor’un gündemdeki isimler üzerinde çalışmaları sürüyor...

Transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Trabzonspor’un gündemdeki isimler üzerinde çalışmaları sürüyor. Bordo-Mavili takımda sağ kanata ve orta sahaya takviye yapmak için görüşmeler sürerken Çaykur Rizespor’da top koşturan Trabzonlu orta saha oyuncusu Serhat Akyüz’ün ismi ön plana çıktı. 1984 Maçka doğumlu olan genç futbolcu bu sezon Rizespor’da sadece bir maç kart cezalısı için oynayamadı. Oynadığı futbolla futbol otoritelerinin de beğenisini toplayan Serhat, Rizespor’a İstanbulspor’dan gelmişti.

Burçak
26.12.2006, 11:35
TEK YABANCI YATTARA
Trabzonsporun Antalya kampında tek yabancısı İbrahima Yattara. Dün akşam Antalyaya gelen Gineli oyuncu, sabah çalışmasında yer alırken, hırsı ve esprileriye neşe kaynağı olma özelliğini devam ettirdi. Yattara, koşularda geride kalan arkadaşlarını Hadi baba, koşun, durmayın diye şaka yollu fırçalıyor :))
Karadeniz Gazetesi

İslam Sezer
26.12.2006, 11:36
MARTiNEZ imzaya kaldı
Trabzonspor’un Kaleci Martinez transferinde her şey imzaya kaldı...

Trabzonspor’un Kaleci Martinez transferinde her şey imzaya kaldı.Sakaryaspor kulübünün Jefferson,Erdinç ve 1 milyon Euro para istemesinden sonra yapılan para pazarlığı da tatlıya bağlandı.Başkan Albayrak bu transferin halledilmesinden sonra dün Doğan’ın listesindeki diğer oyunculara yöneldi
nerde bu haber kardeş?

sbay
26.12.2006, 11:43
nerde bu haber kardeş?
taka' dan alıntı....transferle ilgili ilginç haberler var....doğruluk payı tartışılır....

Samet Metin
26.12.2006, 12:29
TEK YABANCI YATTARA
Trabzonsporun Antalya kampında tek yabancısı İbrahima Yattara. Dün akşam Antalyaya gelen Gineli oyuncu, sabah çalışmasında yer alırken, hırsı ve esprileriye neşe kaynağı olma özelliğini devam ettirdi. Yattara, koşularda geride kalan arkadaşlarını Hadi baba, koşun, durmayın diye şaka yollu fırçalıyor :))
Karadeniz Gazetesi
Gercek futbolcu bu iste helal olsun sana YATTARA :tsbayrak:

Murat'
26.12.2006, 12:31
eskiden olsa en geço gelirdi yattara bir an önce forma giymak istiyor herhalde

Erdinç Dilek
26.12.2006, 12:34
Szymkowiak'tan veryansın
Trabzonspor'un Polonyalı futbolcusu Szymkowiak, Trabzonspor'da mutsuz olduğunu ve takımdan ayrılmak istediğini söyledi.

Szymkowiak, Polonya basına yaptığı açıklamada Teknik Direktör Ziya Doğan'ın taktiğini ağır dille eleştirdi.

Szymek ''Trabazonspor'da çok mutsuzum, eve dönmek istiyorum, Trabzonda durmum iyi değil, ya yarı devre oynuyorum, yada kulübede bekliyorum. Takım parçalandı, birçok hoca ve futbolcu değişti, Trabzona taransfer olduğum dönemden sadece iki futbolcu kaldı. Bu durum beni çok mutsuz etti''dedi.

Tekinik Direktör Ziya Doğan'la görüşmeyi düşündüğünü belirten Szymkowiak Polonya basınına alaycı bir şekilde ''Takımın taktiği benim için iyi değil, 4 savunma oyuncusu 4'te defansif orta saha var, ortada topla oynama imkanım yok, sadece tepemden geçen topları seyrediyorum. Hocamla konuşmayı planlıyorum benim mevkiimide stoper olarak değiştirsin belki bu benim için daha iyi olacak '' ifadesini kullandı.

Szymkowiak ayrılmak istediğini bir kez daha söyleyerek ''Ne yapabilirim? Ayrılmak istiyorum. Başta 1 milyon Euro teklif gelmesi durumunda bırakıcaklarını söylemişlerdi, şimdi durum değişti. Hoca gitmeme izin vermiyor. Sanıyorum 2007'yi de Trabzonspor'da geçireceğim. Biliyorum ki benim için en iyi seçenek kulüp değiştirmek olacak. Polonya'ya geri dönmeyi çok istiyorum. Galatasaray'ın benimle ilgilendiğini okudum. Ama bu sadece dedikodu resmi bir teklif gelmedi. Ocak'ta neler olur bilmiyorum.'' şeklinde konuştu.

Polonya basınında ayrıca Szymkowiak'a Wisla Krakow ve Korana'nın teklifte bulunduğu, Trabzonspor başkan yardımcısı Haşim Sayitoğlu'nun bu külüplere resmi bir yazı yazarak ''Szymkowiak bizim için çok önemli bir oyuncu onu bırakmayı düşünmüyoruz'' ifadelerine yer verildi.

SPORDABUGUN.COM
mavi renkle belirttiğim yerde söylediği kelime takımın oyun taktiğini tamamiyle ortaya koyuyor, biz bile maç seyrederken tenis maçı mı izliyoruz diye birbirimize sorar olmuştuk, doğruymuş

Serap
26.12.2006, 12:34
TEK YABANCI YATTARA
Karadeniz Gazetesi

aaa ne güselll :) sağol burçak.. :yattara:

Murat'
26.12.2006, 12:38
Szymkowiak'tan veryansın
Trabzonspor'un Polonyalı futbolcusu Szymkowiak, Trabzonspor'da mutsuz olduğunu ve takımdan ayrılmak istediğini söyledi.

Szymkowiak, Polonya basına yaptığı açıklamada Teknik Direktör Ziya Doğan'ın taktiğini ağır dille eleştirdi.

Szymek ''Trabazonspor'da çok mutsuzum, eve dönmek istiyorum, Trabzonda durmum iyi değil, ya yarı devre oynuyorum, yada kulübede bekliyorum. Takım parçalandı, birçok hoca ve futbolcu değişti, Trabzona taransfer olduğum dönemden sadece iki futbolcu kaldı. Bu durum beni çok mutsuz etti''dedi.

Tekinik Direktör Ziya Doğan'la görüşmeyi düşündüğünü belirten Szymkowiak Polonya basınına alaycı bir şekilde ''Takımın taktiği benim için iyi değil, 4 savunma oyuncusu 4'te defansif orta saha var, ortada topla oynama imkanım yok, sadece tepemden geçen topları seyrediyorum. Hocamla konuşmayı planlıyorum benim mevkiimide stoper olarak değiştirsin belki bu benim için daha iyi olacak '' ifadesini kullandı.

Szymkowiak ayrılmak istediğini bir kez daha söyleyerek ''Ne yapabilirim? Ayrılmak istiyorum. Başta 1 milyon Euro teklif gelmesi durumunda bırakıcaklarını söylemişlerdi, şimdi durum değişti. Hoca gitmeme izin vermiyor. Sanıyorum 2007'yi de Trabzonspor'da geçireceğim. Biliyorum ki benim için en iyi seçenek kulüp değiştirmek olacak. Polonya'ya geri dönmeyi çok istiyorum. Galatasaray'ın benimle ilgilendiğini okudum. Ama bu sadece dedikodu resmi bir teklif gelmedi. Ocak'ta neler olur bilmiyorum.'' şeklinde konuştu.

Polonya basınında ayrıca Szymkowiak'a Wisla Krakow ve Korana'nın teklifte bulunduğu, Trabzonspor başkan yardımcısı Haşim Sayitoğlu'nun bu külüplere resmi bir yazı yazarak ''Szymkowiak bizim için çok önemli bir oyuncu onu bırakmayı düşünmüyoruz'' ifadelerine yer verildi.

SPORDABUGUN.COM
mavi renkle belirttiğim yerde söylediği kelime takımın oyun taktiğini tamamiyle ortaya koyuyor, biz bile maç seyrederken tenis maçı mı izliyoruz diye birbirimize sorar olmuştuk, doğruymuş

gerçektende bu kadar mutsuzsa artık gitmesi lazım....adam doğru diyor ....defanstan toplar direkt forvete gidiyor....

Ömer SEVİNÇ
26.12.2006, 12:40
''Takımın taktiği benim için iyi değil, 4 savunma oyuncusu 4'te defansif orta saha var, ortada topla oynama imkanım yok, sadece tepemden geçen topları seyrediyorum. Hocamla konuşmayı planlıyorum benim mevkiimide stoper olarak değiştirsin belki bu benim için daha iyi olacak

Demek haklıymışız. Bu kel Marcelinho'yu hakkaten önliberonun solunda oynatıyormuş...

Volkan Yavuz
26.12.2006, 12:48
marcelinho tatilden insallah gec gelmez

Murat'
26.12.2006, 12:53
yaaa neden bizim yabncılar gelmiyorda türk futbolcular kamptalar...takımdaki ayrımcılık buradan başlıyor.....

salihismet
26.12.2006, 13:01
yaaa neden bizim yabncılar gelmiyorda türk futbolcular kamptalar...takımdaki ayrımcılık buradan başlıyor.....

Yabancilarin noel tatilleri var, bu avrupadada ayni, noel bittikden sonra kampa katilirlar.

kudu_61
26.12.2006, 13:03
Şimek haklı takımın taktiği bu 4 defans 4 ön libero 1 kaleci geriye kaldı 2 takımın puan sıralamasının eseri ziya hoca şimek sende iyi değilsin kabul et ikinizde go home...

Mayls
26.12.2006, 13:15
Yabancilarin noel tatilleri var, bu avrupadada ayni, noel bittikden sonra kampa katilirlar.

Olaya o acidan bakarsak o zaman Yerli futbolculara ve Yattara'ya Bayram'da izin verilmesi gerkmezmi

Murat'
26.12.2006, 13:20
tamam onu biliyoruz...anladık...o zamn bizim türklerede kurban tatili yapsınlar......bizim tatil tatil değil mi

AYYILDIZ
26.12.2006, 13:47
Syzmek haklı tek korkum ayman da gelince ferhat-hasan-hüseyin-ayman ilk onbirebile koyar ziya.

Murat Altun
26.12.2006, 13:58
syzmek haklı tabiki bir sezon boyunca söylemekten bağırmaktan bi tarafları yırtılan bizlerde haklıyız ama bu kel ziya bir türlü anlamıyorrrrrrrrrrrrrrrrrr

biri ziya ya anlatsınn futbolda ofansif oyunda var ve özelliklede Trabzonspor gibi şanlı büyük takımlar defansif korkak hiç oynamazlar

emre81
26.12.2006, 14:01
Öyle yada böyle artık bu Symek olayı kabak tadı vermeye başladı istemiyorsa yollasınlar bu adamı artık.

Napoleon61
26.12.2006, 14:08
trabzon u istemeyeni biz hiç isteyemeyiz ... kim olursa olsun!

biz o formaya renkleree aşığız içindekilere değil !

bu kadar sorun varken bırakın gitsinn. bide onunla uğraşmayalım !

maxim
26.12.2006, 14:29
Bence szymek'in yaptigini hic bir yabancı oyuncu yapmazdı..Yani adam mutsuz,oynatılmıyor,dedikleri doğru,taktik çok kötü,kadroya uygun değil..vs.vs..

Ama adam hala ne diyor "zannediyorum 2007'yi de trabzonda geçireceğim.."

Adamın aklında kaçmak,gitmek,sorun çıkarmak hiç gelmiyor..

Ben olsam bu adamla konuşur,sen en çok hangi oyun düzeninde verimli olursun diye sorar,dediklerini de gözüm kapalı uygular,bu adama göre takımı kurardım..

Bu adam giderse çok yazık olacak..

Son bi soru;Gökdeniz veya başka bir yerli kaliteli oyuncuya aynı muamele yapılsa,saçma sapan bi oyun düzeninde oynatılsa ve kendini gösteremese ne kadar dayanırdı?

Salih61
26.12.2006, 15:01
Sakaryaspor, kaleci Martinez'e karşılık Trabzonspor'dan 3 futbolcu istiyor. Teknik direktör Giray Bulak, kalecileri Martinez'in transferine karşılık Trabzon'dan, Jefferson, Musa Büyük ve Mustafa Keçeli'yi talep ettiklerini söyledi. Bulak, tekliflerini bordo-mavili kulübe sunduklarını söyledi. Kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket ettiklerini belirten Bulak, şu ana dek bordo-mavili kulüpten kendilerine yanıt gelmediğini kaydetti.
Yeni Şafak

keles76
26.12.2006, 15:40
gerçektende bu kadar mutsuzsa artık gitmesi lazım....adam doğru diyor ....defanstan toplar direkt forvete gidiyor....

hocam kim gitsin bence ziya hoca gider bu laflarla adam süper topçu düşüşüne belki bir mazeret olsun diyede söylemiş olsa ortada tespit var ciddiye alınması lazım eskiden olsa fatih tekke ve gökdeniz syzmek gol atıyorlardı şimdi sultan yok ve yeni taktik lazım hoca hala aynı taktik olmaz eldeki malzemeye göre takım kur.

EmrahYalçınalp
26.12.2006, 15:49

Szymek'in yaşı baya ilerledi ama öğrenmek için asla geç değildir. ZD'ın mentalitesini yakında o da öğrenir... Nerden buluruz şöyle futbol cahili adamları bilmem. Marce bilmez, Musampa bilmez, Akyel bilmez, Szymek bilmez...

Allah'tan kafası çalışan H2F, Celo falan var da kümede kalabileceğiz.

champions
26.12.2006, 15:52
Martinez gündemimizde yok"
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sakaryaspor teknik direktörü Giray Bulak'ın, "Kalecimiz Martinez'i isteyen Trabzonspor'dan Jefferson, Musa ve Fatih Akyel'i talep ettik" açıklamasına, "Martinez gündemimizde yok" cevabını verdi.
Sakaryasporlu Martinez ve Erdinç konusunda bir girişimleri olmadığını öne süren Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Sayitoğlu, takıma 2 oyuncu alacaklarını söyledi. Ancak 2 oyuncunun Martinez ve Erdinç olmadığını söyleyen Haşim Sayitoğlu, şöyle devam etti:
"Martinez'in Jefferson'dan hiç bir üstünlüğü yok. Benim görüşüme göre Jefferson'un daha üstün özellikleri var. Jefferson, birkaç hatalı gol yemiş olabilir ama kurtardığı maçları da gözönüne almamız lazım. Martinez'in de aklımızda kalan birkaç iyi maçı var. Martinez'i transfer etmek yerine Jefferson'u kazansak, bize daha faydalı olur."
"SAKARYASPOR'DAN ALINACAK FUTBOLCU CANGELE"
Asbaşkan Sayitoğlu, Erdinç'in transferiyle ilgili olarak da, "Trabzonspor'dan niye ayrıldı, şimdi niye geri dönüyor, bunlara bakmak lazım. Yaşanan olaylar, herkesin hafızasında. Sakaryaspor'dan futbolcu tranfer edilecekse bu isim Cangele olur" dedi.
"HATA ŞANSIMIZ YOK"
Teknik direktör Ziya Doğan'ın kendilerine bir transfer raporu verdiğini de hatırlatan Asbaşkan Sayidoğlu, sıradan oyuncu almayacaklarını vurgularken şöyle dedi:
"Bize direkt katkı yapacak oyuncularla ilgileneceğiz. İki mevkideki 2 oyuncu üzerinde duruyorum. Bu transferler gerçekleşirse takıma büyük güç katacaklar. Ziya Doğan, bize yine transferle ilgili bir rapor verebilir. Ancak rapor vermesi bizim bu doğrultuda transfer yapacağımız anlamına gelmez. Alacağımız oyuncunun takıma katkı sağlaması ve ekonomik olarak da hesaplı olması gerekir. Yönetim olarak artık hata yapma şansımız kalmadı. Nokta transfer yapacağız. Takas yoluyla transfer yapmanın daha mantıklı olduğu kanısındayız."

26.12.2006 http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

(bence bu adamın hiçbişeyden haberi yok )

Enes Berfin
26.12.2006, 15:59
Olaya o acidan bakarsak o zaman Yerli futbolculara ve Yattara'ya Bayram'da izin verilmesi gerkmezmi

Niye Yattara yabancimi oda bizim gibi müslüman onun icin onada tatil verilmedi.

Burçak
26.12.2006, 16:06
Haşim Sayitoğlu, Cem Demir ve Enis Kahraman’ın Akçaabat Sebatspor forması giyeceğini söyledi

CEM & ENİS GARANTİSİ

Enis’te Sorun Yok
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Akçaabat Sebatspor’un kadrosuna katmak istediği Enis Kahraman ve Cem Demir’in Kırmızı-Beyazlı formayı giyeceği garantisini verdi. Geçen sezon golcü oyuncu Ali Güzeldal konusunda yaşanan sıkıntıları hatırlatan Cem Demir konusunun sorun olmayacağına dikkat çeken Sayitoğlu, Teknik Direktör Ziya Doğan’ı bu konuda ikna edeceğini söyledi. Enis Kahraman için Teknik Direktör Ziya Doğan’ın onay verdiğini hatırlatan Sayitoğlu şunları söyledi.

Doğan’ı İkna Edecek
“Hocamız Enis’in A.Sebatspor’a verilmesi konusunda herhangi bir sakınca görmüyor. Ancak Cem Demir’in forvet mevkiinde görev yapması biraz daha düşünmesine neden oldu. Hocamız bu mevkideki oyuncularımızın durumlarını göz önünde bulunduruyor. Ancak ne olursa olsun Antalya’da yapılan kamp dönüşünde hocamız Ziya Doğan’ı ben Cem Demir konusun da ikna edeceğim ve bu oyuncunun hem biraz daha kendini geliştirmesi hem de Sebat’a yararlı olması için Kırmızı-Beyazlı formayı giymesini sağlayacağım.”

www.sebat1923.com (http://www.sebat1923.com)

Mehmet Fırat
26.12.2006, 16:17
klüpler birliği toplantısında beşiktaşı trabzonspor temsil ediyormuş.bu ne demek ya.bilgisi olan varsa yazsın lütfen.ben ntv de duydum...

sefa_61
26.12.2006, 16:34
"Martinez gündemimizde yok"

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sakaryaspor teknik direktörü Giray Bulak'ın, "Kalecimiz Martinez'i isteyen Trabzonspor'dan Jefferson, Musa ve Fatih Akyel'i talep ettik" açıklamasına, "Martinez gündemimizde yok" cevabını verdi.Sakaryasporlu Martinez ve Erdinç konusunda bir girişimleri olmadığını öne süren Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Sayitoğlu, takıma 2 oyuncu alacaklarını söyledi. Ancak 2 oyuncunun Martinez ve Erdinç olmadığını söyleyen Haşim Sayitoğlu, şöyle devam etti:
"Martinez'in Jefferson'dan hiç bir üstünlüğü yok. Benim görüşüme göre Jefferson'un daha üstün özellikleri var. Jefferson, birkaç hatalı gol yemiş olabilir ama kurtardığı maçları da gözönüne almamız lazım. Martinez'in de aklımızda kalan birkaç iyi maçı var. Martinez'i transfer etmek yerine Jefferson'u kazansak, bize daha faydalı olur."

A.Gökhan AKIN
26.12.2006, 16:37
arkadaşlar bir cangelemiz eksikti onunu içinde takımın geri kalının veririz sakaryaya hallederiz herşeyi ama ben kesinlikle katılıyorumki jefforsan da ısrar edilsin bu kadar tahammül edildi bu adama bir devre daha edlisni sanki bu saatten sonra şampiyonmu olacağız arkadaşlar jefforsanda ısrar edilmesi taraftarıyım olan oldu çünkü atı alan bırakın üsküdara varmayı adalara kadar gitti...

İleli
26.12.2006, 16:40
"Martinez gündemimizde yok". Martinez'i transfer etmek yerine Jefferson'u kazansak, bize daha faydalı olur."

ulan ne oldugunuz burdan belli be adammisiniz lan!

Sevgi
26.12.2006, 16:47

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sakaryaspor teknik direktörü Giray Bulak'ın, "Kalecimiz Martinez'i isteyen Trabzonspor'dan Jefferson, Musa ve Fatih Akyel'i talep ettik" açıklamasına, "Martinez gündemimizde yok" cevabını verdi.Sakaryasporlu Martinez ve Erdinç konusunda bir girişimleri olmadığını öne süren Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Sayitoğlu, takıma 2 oyuncu alacaklarını söyledi. Ancak 2 oyuncunun Martinez ve Erdinç olmadığını söyleyen Haşim Sayitoğlu, şöyle devam etti:

yuhhhhhhhhhh,pesssssssssssss Allahım Allahım bu kadar mı basit Trabzonspor'da yönetici olmak bu nasıl bir zihniyettir.Martinez in bir kaç maç iyi olduğunu görmüş ya Martinezin kaç maçını izledin Sayitoğluuuuu,3 maçını dimi üçünde çok iyiydi dimi :mad: Adam kolombiya milli takımında cordobayı monragonu kesmiş sen hala daha jeforsandan iyi değil diyorsun:mad: Allah aşkına birisi bana Jeforsanın kurtardığı 1 yazıyla bir maç söylesin :mad: Ankaraspor maçında wedorsonun üstüne üstüne vurduğu toplara kurtarış diyorsa sayitoğlu yuhhhh diyorum.Der gerçi bunlar demeseler bugün Trabzonspor bu halde olmazdı.Ciddi boyutlarda bunların art niyetli olduğunu düşünüyorum.:mad:

Murat Altun
26.12.2006, 16:48
klüpler birliği toplantısında beşiktaşı trabzonspor temsil ediyormuş.bu ne demek ya.bilgisi olan varsa yazsın lütfen.ben ntv de duydum...

beşiktaşa teknikdirektör yetiştiriyoruz ya onların teknik direktör altyapısı olduk ya ondandır :P:P

ziya gitsin samet ayababa rıza çalımbay gelsin diyenler var inanamıyorummmmmmm yaa yok artık sergen yalçın gelsin

Enes Berfin
26.12.2006, 16:55
yuhhhhhhhhhh,pesssssssssssss Allahım Allahım bu kadar mı basit Trabzonspor'da yönetici olmak bu nasıl bir zihniyettir.Martinez in bir kaç maç iyi olduğunu görmüş ya Martinezin kaç maçını izledin Sayitoğluuuuu,3 maçını dimi üçünde çok iyiydi dimi :mad: Adam kolombiya milli takımında cordobayı monragonu kesmiş sen hala daha jeforsandan iyi değil diyorsun:mad: Allah aşkına birisi bana Jeforsanın kurtardığı 1 yazıyla bir maç söylesin :mad: Ankaraspor maçında wedorsonun üstüne üstüne vurduğu toplara kurtarış diyorsa sayitoğlu yuhhhh diyorum.Der gerçi bunlar demeseler bugün Trabzonspor bu halde olmazdı.Ciddi boyutlarda bunların art niyetli olduğunu düşünüyorum.:mad:

Jeff kessinlike iyi bi kalecidir, buna itiraz edemessin kabul et.

Cabri61
26.12.2006, 16:56

inanmıyorum!!!!!!1 haftadır neydeler acaba.alamadık demektense ilgilenmiyoruz en güzel cevap oldu.tebrik ediyoruz

Sevgi
26.12.2006, 16:58
Jeff kessinlike iyi bi kalecidir, buna itiraz edemessin kabul et.

niye edemiyorum.Bak ne güzel ediyorum Jeferson Türkiye Süper liginde ki en kötü kalecidir.

metehan
26.12.2006, 17:01

Şayet yöneticilerimiz, Jefferson'u "maç kurtaran kaleci" olarak değerlendiriyorlarsa benim diyecek birşeyim yok. Ama şunu da ekleyeyim, Jeffersun'un problemi daha çok psikolojik, bunları aşması sağlanırsa performansı artacaktır.

Enes Berfin
26.12.2006, 17:01
niye edemiyorum.Bak ne güzel ediyorum Jeferson Türkiye Süper liginde ki en kötü kalecidir.

Ozaman bi Kalecinin görevi nedir bilmiyorsun.

TSelif
26.12.2006, 17:06
İşte klasik her transfer dönemi YALAN haberleri ...Ama ben bu Sayitoğlu'nu ve Albayrak'ı hiç sevmniyorum.Yoruma da gerek yok

Hüseyin Çümen
26.12.2006, 17:08

2. ligde dahi daha ii kaleciler vardır bence aynen katılıyorum kalcinin görevleri neymiş örenmek isterim gerçekten jeff in yaptıklarıysa hemen yazayım
üstüne gelen topları içeri almak yan topların hiç birini alamamak açılan ortalar üstüne gelmesine ramen onları tokatlayarak karşı takıma güzel poz,syonlar hazılamak bide ankaraspor maçında 35 mt den çekilen şutları kurtarıp kahraman olmak bunlarmı bi kalecinin görevleri

Travelair
26.12.2006, 17:10
Böyle aldık gibi yapıp milleti kandırmalarına artık kızmıyorum, onu geçtim de;

Yönetimin medyaya verdiği demeçler bende çok alerji yapmaya başladı artık.

Laflara bakın:

Bence Jefferson daha iyi, Martinez de kimmiş?
Jefferson'da ısrarlıyız kazanacağız...
3 maç oynadı havalandı ilgilenmiyoruz...
Sakaryaspor'dan alınacak bir oyuncu varsa o da Cangele'dir...
Aaa Cangele kiralık....
Olsun zaten yabancı kontenjanımız dolu...
Yabancı alacak kadar bütçemiz yok...
Başarılı olacağı garanti olsa 2 katını veririz ama başarılı olacağı garanti değil onun için çok fazla istenen miktar...

Martinez alınsın demiyorum ama sizden ben yönetim olarak umudumu kestim. Talip ol vazgeç pahalı gelsin yok onu kaybetme yok bilmemne. Trabzonspor talip olduğu oyuncuyu alır. Böyle rahat bir yönetim anlayışı olamaz. Hiç olmazsa sessiz kalın ama onu da beceremiyorsunuz

Mehmet_Mercanlı
arkadaşlar sizi anlamıyorum bu yönetimden nasıl olurda hala bişeyler beklersiniz anlamıyorum . yok siz akıllanmıcaksınız.

Hüseyin Çümen
Martinez gündemimizde yok"
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Sakaryaspor teknik direktörü Giray Bulak'ın, "Kalecimiz Martinez'i isteyen Trabzonspor'dan Jefferson, Musa ve Fatih Akyel'i talep ettik" açıklamasına, "Martinez gündemimizde yok" cevabını verdi.
Sakaryasporlu Martinez ve Erdinç konusunda bir girişimleri olmadığını öne süren Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Sayitoğlu, takıma 2 oyuncu alacaklarını söyledi. Ancak 2 oyuncunun Martinez ve Erdinç olmadığını söyleyen Haşim Sayitoğlu, şöyle devam etti:
"SAKARYASPOR'DAN ALINACAK FUTBOLCU CANGELE"
Asbaşkan Sayitoğlu, Erdinç'in transferiyle ilgili olarak da, "Trabzonspor'dan niye ayrıldı, şimdi niye geri dönüyor, bunlara bakmak lazım. Yaşanan olaylar, herkesin hafızasında. Sakaryaspor'dan futbolcu tranfer edilecekse bu isim Cangele olur" dedi.
"HATA ŞANSIMIZ YOK"
Teknik direktör Ziya Doğan'ın kendilerine bir transfer raporu verdiğini de hatırlatan Asbaşkan Sayidoğlu, sıradan oyuncu almayacaklarını vurgularken şöyle dedi:
"Bize direkt katkı yapacak oyuncularla ilgileneceğiz. İki mevkideki 2 oyuncu üzerinde duruyorum. Bu transferler gerçekleşirse takıma büyük güç katacaklar. Ziya Doğan, bize yine transferle ilgili bir rapor verebilir. Ancak rapor vermesi bizim bu doğrultuda transfer yapacağımız anlamına gelmez. Alacağımız oyuncunun takıma katkı sağlaması ve ekonomik olarak da hesaplı olması gerekir. Yönetim olarak artık hata yapma şansımız kalmadı. Nokta transfer yapacağız. Takas yoluyla transfer yapmanın daha mantıklı olduğu kanısındayız."

26.12.2006 http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

(bence bu adamın hiçbişeyden haberi yok )

bu nasıl bi haber ya cangele kim nabacaz biz onu hayret bişe

fincher
26.12.2006, 17:15
kaleciler benim gözümde 3'e ayrılır.
1-bolca hatalı gol yiyen kötü kaleciler.
2-çok hatalı gol yemese de ekstra,maç kurtaran kurtarışlar da yapamayan vasat kaleciler.
3-maç kurtaran ve kupa getiren kaleciler.
benim değerlendirmemde,jefferson 2.grup,Martinez 3. grup kalecilerden...

bordoomavii
26.12.2006, 17:16
o kadar haberden sonra ne kadarda ümitlenmiştik ilk defa doğru bir transfer yapıcağınıza. Ama yok gene beceremediniz. Defolun gidin. Bide utanmadan açıklama yapıyorsun jefferson daha üstün diye. Futbol cahili yönetici istemyioruz.

Barış
26.12.2006, 17:17
iyi de cangele sakarya nın topçusu değil ki kiralık değil mi o sakaryada?

Muhalif
26.12.2006, 17:18
Şayet yöneticilerimiz, Jefferson'u "maç kurtaran kaleci" olarak değerlendiriyorlarsa benim diyecek birşeyim yok. Ama şunu da ekleyeyim, Jeffersun'un problemi daha çok psikolojik, bunları aşması sağlanırsa performansı artacaktır.

Ya Metehan abi sen yapma bari:)
Bir kalecinin 40 maçını izleyip, 40 ında da üzerine gelen en rahat topu ya da kolayca çıkıp alabileceği bir topu yumruklayarak fünyesi çekilmiş el bombası gibi sağa sola savurduğunu görüp de hala daha sorununun psikolojik olduğunu söylemek biraz uygun değil gibi he:) yani bence abi..

Travelair
26.12.2006, 17:18
Çocuk kandırıyorlar. Özrü kabahatinden büyük derler bu laflara. Ciddiyet yok

stichus
26.12.2006, 17:20
hmm.. cidden garip..
şimdi bu açıklamayı farklı bir gözle ele alalım..
diyelim ki asbaşkan kendisine biçilen kötü polis rolünü oynuyor ve martinez konusunda sakaryaspor yetkililerinin inadını kırmaya çalışıyoruz..
e o durumda bu açıklamayı güçlü olsun diye asbaşkana yaptırma zorunluluğunu anladık diyelim.. peki asbaşkanın camia nezdindeki itibarı kimseyi -kendisini mesela- rahatsız etmiyor mu?
eller kampa katılacak diyen de asbaşkandı.. elleri köşeye sıkıştırmak için yapıldı diye düşünmüştüm de..
bu beni de aşıyor artık..
ya sabır!
p.s. benim nazarımda da kaleciler kategorize edilebilir.. ama ısrarla ve inatla savunuyorum. jefferson kaleci değildir..

FANATIK61
Şu an için önemli olan şeyin geçmişte yapılan eksiklik ve yanlışlardan dolayı oluşan güven bunalımının ortadan kaldırılması olduğunu anlatan Sayitoğlu, bu doğrultuda futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu arasında iletişimi daha sağlıklı hale getirmek için gerekli çalışmaların yapıldığını ifade etti.

Yönetim Kurulu'nda Necmi Perekli'nin oybirliğiyle Profesyonel Futbol Şube Menajerliği görevine getirildiğini belirten Sayitoğlu, "Trabzonspor'un geçmişini ve yapısını iyi bilen biri. Futbol takımıyla Yönetim Kurulu arasında köprü görevi yapacak. Başarılı olacağına inanıyoruz" dedi.

Önlerindeki bir ayın Trabzonspor için çok önemli olduğunu belirten Haşim Sayitoğlu, bu süre de takımın yol haritasının belli olacağını söyledi.
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, kaybolan güven ortamını yeniden kazanarak ligin 2. yarısına gireceklerini, ortada olumsuz bir tablo bulunmadığını ve her şeyin planlandığı gibi yürüdüğünü belirterek, "Başarının geleceğine inanmasam burada bir gün bile durmam" dedi

Söz konusu dönem içinde Trabzonspor'un başarıyla yoluna devam edeceğine olan inançlarının tam olduğunu belirten Haşim Sayitoğlu, şöyle konuştu:
"Başarının geleceğine inanmasam burada bir gün bile durmam. Yönetim kurulları aldığı sorumlulukları yerine getirmeli. Biz bırakıp gidemeyiz. Trabzonspor yönetimi içinde olumsuz bir tablo yok. Başarıya giden yolda hep birlikte tek yumruk halinde çalışıyoruz."

Yabancı futbolcu transferinin de şu an söz konusu olmadığını, ancak yapılması durumunda bile bunun takas yolu ile olabileceğine dikkat çeken Sayitoğlu, "Trabzonspor'un ara dönemde yabancı oyuncu transferi yapması söz konusu değil. Elimizdeki yabancı oyuncuları tazminat vererek göndermek gibi bir durumumuz olamaz. Yapacağınız yabancı transferler de sıradan olmayacağına göre, bunun belli bir maliyeti olacaktır. Şu an Trabzonspor'un mali anlamda böyle bir sorumluluk içine girmesinin kulübe bir fayda sağlamayacağını düşünüyoruz." dedi.

Ligin 2. yarı hazırlıklarının Antalya'da sürdüğünü, iyi bir hazırlık döneminden sonra 2. yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Sayitoğlu, Fortis Türkiye Kupası'nda da iddialı olduklarını, Konyaspor ile yapacakları maçı kazanarak yollarını devam etmek istediklerini sözlerine ekledi.

Enes Berfin
2. ligde dahi daha ii kaleciler vardır bence aynen katılıyorum kalcinin görevleri neymiş örenmek isterim gerçekten jeff in yaptıklarıysa hemen yazayım
üstüne gelen topları içeri almak yan topların hiç birini alamamak açılan ortalar üstüne gelmesine ramen onları tokatlayarak karşı takıma güzel poz,syonlar hazılamak bide ankaraspor maçında 35 mt den çekilen şutları kurtarıp kahraman olmak bunlarmı bi kalecinin görevleri

Kafadanmi atip duruyorsun anlayamadim, Jeff asla yan toplarda sasmayan bi kaleci zaten en güclü tarafi odur yan toptan gelen toplari 99% tutuyor hic kacirmiyor elinden, ve üstüne gelen toplarida tek hamlede tutuyor, bir tek rakip oyuncuyla bas basa kaldigi zaman cikmada sorun yasiyor tam zamaninda cikmiyor veya cok gec cikiyor, bundan haric hatalari yok.

Cabri61
26.12.2006, 17:21
iyi de cangele sakarya nın topçusu değil ki kiralık değil mi o sakaryada?

farketmez cangele yi madem beğeniyorlardı sene başında niye almadılar.trabzonspora önerilmişti bu adam.ayrıca bizim cangeleye ihtiyacımız yok

fincher
26.12.2006, 17:22
Cangele nerde oynar,nasıl bir stili var,hiç izlemiş mi Sayitoğlu.Futbol cahilisin bari belli etme sus.Şu anki kadro yapımızla en ihtiyacımız olmayan adam Cangele...

mahmuter61
26.12.2006, 17:23
Her defasında yazdım bu yönetimin transfer çalışmaları fiyaskoyla sonuçlanır diye.Daha başlangıçta lastik patladı boş adam bunlar işleri sade medyada görünmek onca yedikleri laflardan sonra hala daha konuşup saçmalıyorlarsa bunların suratlarına tükürsen YARABBİ ŞÜKÜR YAĞMUR YAĞDI deme cüretini gösterirler.

Muhalif
26.12.2006, 17:23
Bu arada Haşin Sayitoğlu için de bir çift sözüm var.. anlaşıldı bizimkiler bu işi beceremediler, eh elimizdeki kaleciye moral verelim bari ayağına Jef'in Martinez'den iyi kaleci olduğunu söyletmiş Sayitoğlu.. Hayır bu adam sene başında da Lazaroni'den yana tavır koyup Jeferson'un gitmesini istememişti sanırım.. dönen hikayeler böyleydi.. Ara transferde takımın iskeletiyle oynamadan bir tek kaleci alınmalıydı, onu da beceremediler görünen.. Yok yahu tüzüğe madde ekletip bu kulübe soyadı 'Oğlu' ile biten yönetici sokmayacaksın aslında da arada 'Ağaoğlu' da gider ona yanarım..

bordoomavii
26.12.2006, 17:24
Ozaman bi Kalecinin görevi nedir bilmiyorsun.

günlerdir jeffersonu çıkıp savunuyorsun. sen bi kalecinin görevi nedir peki biliyormusun?
bi kalecinin görevi ceza alanı dışından atılan her 10 şuttan 2sini içeri almak değildir. Bursa maçında olduğu gibi amatör goller yemek değildir. Fener maçında ufukhanın çizgiden çıkardığı topu izlemek değildir, hamle yapmaktır. bi kalecinin görevi yandan ortalara çıkmaktır. çıkıp tutamadığı topları rakiplerin önüne yumruklamak değildir.

Bizmi yanlış kaleciyi izliyoruz, yoksa senmi milyonlarca trabzon taraftarının göremediklerini görüyorsun anlamadım.

metehan
26.12.2006, 17:25
Ya Metehan abi sen yapma bari:)
Bir kalecinin 40 maçını izleyip, 40 ında da üzerine gelen en rahat topu ya da kolayca çıkıp alabileceği bir topu yumruklayarak fünyesi çekilmiş el bombası gibi sağa sola savurduğunu görüp de hala daha sorununun psikolojik olduğunu söylemek biraz uygun değil gibi he:) yani bence abi..

Cenk, ben Jefferson'un iyi kaleci olduğunu söylemedim zaten. Sadece bir yakınımdan duyduğum bazı şeylere dayanarak bu yorumu yaptım. Yani mevcut durumdan biraz daha iyi seviyeye gelebilir demek istiyorum. Yoksa TS'un kalesini koruması konusundaki fikrimi biliyorsundur. Ben her zaman "maç kurtaran" kaleciden yanayım. Rüştü, Mondragon, vs gibi.

littlebighorn
26.12.2006, 17:27
Eğer 2 oyuncu alacaklarsa bunun birinin kaleci olmaması mantıklı. Sağ bek, stoper ve ön libero çok daha acil.

Ömer SEVİNÇ
26.12.2006, 17:28
Ben kendi içinde bu kadar tutarsız bir yönetim görmedim.

Aslında ben böyle bir yönetim görmedim...

zafer6161
26.12.2006, 17:32
cangele yattara tarzında bir oyuncu sakaryada kiralık oynuyor ilk yardıda sakarya fb macını izleyenler hatırlar bence mükemmel futbolcu

Enes Berfin
26.12.2006, 17:32
günlerdir jeffersonu çıkıp savunuyorsun. sen bi kalecinin görevi nedir peki biliyormusun?
bi kalecinin görevi ceza alanı dışından atılan her 10 şuttan 2sini içeri almak değildir. Bursa maçında olduğu gibi amatör goller yemek değildir. Fener maçında ufukhanın çizgiden çıkardığı topu izlemek değildir, hamle yapmaktır. bi kalecinin görevi yandan ortalara çıkmaktır. çıkıp tutamadığı topları rakiplerin önüne yumruklamak değildir.

Bizmi yanlış kaleciyi izliyoruz, yoksa senmi milyonlarca trabzon taraftarının göremediklerini görüyorsun anlamadım.

Peki Ankaraspor, Osasuna rövansla birlikte, Galatasaray bu maclarda ve daha saymadigim maclarda iyi performans gösterdi bunu neye bagliyorsun? Özellikle osasuna macinda kritik kurtarislari hepsi sence tesadüfmü?
Ben sana demiyorumki jeff hata yapmiyor diye, hatalari var ama bu birseysel hatalar onun vasat bi kaleci olmasi anlamina gelmez bu hatalari takim halinda düsünürsen dahah iiy anlarsin.

eren_61
26.12.2006, 17:35
CAVCAV ONAY VERDİ

Trabzonspor Başkanı Nuri Abayrak Martinez den sonra dünde Ayman ve Risp için G.Birliği başkanı İlhan Cavcav’ın kapısını çaldı. Cavcav, Türk sdatütüsünde oynayan Ayman konusunda güçlük çıkarmazken bu transfer’e evet dediği öğrenildi. İlhan Cavcav yine aynı takımda oynayan stoper Frederik Risp’i ve Erkan’ı vermeyeceklerini açıkladı. Dün saatler süren pazarlıklar sonucunda başkan Albayrak Martinez den sonra Ayman’ın da işini bitirdiklerini doğruladı.
Bu haber 1890 defa okundu.

taka gazete kolpamı acaba

Cabri61
26.12.2006, 17:37
Peki Ankaraspor, Osasuna rövansla birlikte, Galatasaray bu maclarda ve daha saymadigim maclarda iyi performans gösterdi bunu neye bagliyorsun? Özellikle osasuna macinda kritik kurtarislari hepsi sence tesadüfmü?
Ben sana demiyorumki jeff hata yapmiyor diye, hatalari var ama bu birseysel hatalar onun vasat bi kaleci olmasi anlamina gelmez bu hatalari takim halinda düsünürsen dahah iiy anlarsin.
evet o maçlarda iyiydi ama genel oalrak jeferson bomba gibi bir kaleci.kritk zamanalrımızda bizi kritik yerlerden indiriyor.sonra gol bulmak için uğraş!!!!sonra açık ver vs vs
kaleci formsuz olur anlarız bir iki hafta ama jeff i anlayamıyoruz.
mesela bazen çok iyi olması beni şaşırtıyor

bordoomavii
saydığın 3 maç var. Ankara maçında bütün toplar üstüne geldi. Köşeye gitse görürdük. Osasuna ilk maçında yakmış bizi ikinci maçta kurtardıkları hiçte önemli değil. Geriye bi Gayse maçı kalıyor. O maçta kurtardığı kritik top hatırlamıyorum ama hadi dediğin gibi olsun. 1 yada 2 maç top tutmuş. evet bunlarda tesadüf oluyor. 10 20 maç kurtarır yetenek derizde. 1 2 3 4 maç olunca tesadüf oluyor.

Berk Eren
Ben sana demiyorumki jeff hata yapmiyor diye, hatalari var ama bu birseysel hatalar onun vasat bi kaleci olmasi anlamina gelmez bu hatalari takim halinda düsünürsen dahah iiy anlarsin.inonudekı beşiktaş macınıda ekleyelım oraya lutfen..bence o macı jeff almıstır..
bence jeffersonun onune yanı stepanovun yanına ıyı adamlar alabılırsek ve bırbırlerıne uyum sıkıntısı cekmezlerse Jeffersonun nasıl bır kalecı oldugunu gorebılırız..

marcelinhos100
26.12.2006, 17:39

defolun gidin tgrabzonsporumuzdan yazıklar olsun jefferson iyiymiş lan bizi takımdan soguttunuz sen degilmisin sene başında lazaroniyi getiren bu kaleciyi göndertmeten amacın ne sayitoğlu ya nefret eder olduk sizden

Terzioğlu
26.12.2006, 17:40
ya ne aymani ne rispi bu futbolcular trabzonspora yakismiyor . adam gibi bi martinezi alacaklardi onuda beceremediler , ben ümidimi kestim artik .

Enes Berfin
26.12.2006, 17:40
saydığın 3 maç var. Ankara maçında bütün toplar üstüne geldi. Köşeye gitse görürdük. Osasuna ilk maçında yakmış bizi ikinci maçta kurtardıkları hiçte önemli değil. Geriye bi Gayse maçı kalıyor. O maçta kurtardığı kritik top hatırlamıyorum ama hadi dediğin gibi olsun. 1 yada 2 maç top tutmuş. evet bunlarda tesadüf oluyor. 10 20 maç kurtarır yetenek derizde. 1 2 3 4 maç olunca tesadüf oluyor.

Ankarasporlu Bilalin sutu üstünemi geldi sencE? :)

o bilalin sutunu nasil cikardi ben bile sasirmistim inanilmaz bir reflexti, sana göre hersey tesadüf olsada bana göre degil, giderse sonra pisman olmayin.

Enes Berfin
26.12.2006, 17:43
inonudekı beşiktaş macınıda ekleyelım oraya lutfen..bence o macı jeff almıstır..
bence jeffersonun onune yanı stepanovun yanına ıyı adamlar alabılırsek ve bırbırlerıne uyum sıkıntısı cekmezlerse Jeffersonun nasıl bır kalecı oldugunu gorebılırız..

Ama burdaki cogu kisiler sucu jeffersonun üstüne yüklüyorlar, defansta kessinlikle burda rol oynuyor.

Terzioğlu
26.12.2006, 17:43
jefferson 2-3 sene icinde kaliteli bir kaleci olabilir ama bize hazir oyuncu lazim . biz brezilyaya oyuncu mu yetistirecegiz?!

AYYILDIZ
26.12.2006, 17:45
Gençlerbirliği Aymanı vermk istiyosa demekki önemli bir katkısı yok.Biz niye Aymanın peşinden koşuyoruz.Gündemdeki adamlarıda alamıyoruz zaten.

DİNÇ
26.12.2006, 17:47
Ankarasporlu Bilalin sutu üstünemi geldi sencE? :)

o bilalin sutunu nasil cikardi ben bile sasirmistim inanilmaz bir reflexti, sana göre hersey tesadüf olsada bana göre degil, giderse sonra pisman olmayin.

Jefferson gitti diye Kulubü basarız...
Yakarız yıkarız...
Nasıl satarsınız Jeffersonu...
Geleceğin Didasını (Didadan özür dilerim...)

Jeffersona iyi kaleci diyen arkadaşlar...
2 senedir ne verdi bize?
Hangi kupayı kazandırdı??
Ben kaleci diye Mondragona derim...
Adam belki 2-3 maç akıl almaz goller yiyor...
Ama 15-20 maç onun sayesinde kazanılıyor ve şampiyon olunuyor...
Martinez de bizim kalecimiz olamaz...
Eğer kaleci istiyorsanız Ankarasporlu hakanı alın hem yabancı kontenjanını açın hem de Tolga ile rekabetini arttırın...
Jeffersondan kaleci olmaz...
Olsa olsa makarna canavarı olur....

Ayrıca H.Sayitoğlu ve arkadaşları futboldan anlıyorsa burası bordomavi.net değil....

nesta61
26.12.2006, 18:01
FLASH ... FLASH ... FLASH ... TV8 spor haberlerinde demin ts ali gunesi bjkden almis ali gunesin bjkden alacaklarina karsilik bonversini vermisler,

hahahahahaha servet gibi adam varken ali gunesin ts de ne isi var yuh be

Berk Eren
26.12.2006, 18:02
nesta61;
lutfen şaka oldugunu söle:(:(

Parolinho
26.12.2006, 18:04
FLASH ... FLASH ... FLASH ... TV8 spor haberlerinde demin ts ali gunesi bjkden almis ali gunesin bjkden alacaklarina karsilik bonversini vermisler,

hahahahahaha servet gibi adam varken ali gunesin ts de ne isi var yuh beinşallah şakadır..

İslam Sezer
26.12.2006, 18:04

hahahahahaha servet gibi adam varken ali gunesin ts de ne isi var yuh be
yav bu yönetim yetti artık ya,yeter bıkmadınız mı istanbul çöplüğünden,ali güneş neye ilaç olacak biri açıklasın...

Parolinho
26.12.2006, 18:07
yav bu yönetim yetti artık ya,yeter bıkmadınız mı istanbul çöplüğünden,ali güneş neye ilaç olacak biri açıklasın...doldurulan moloz çöplüğünü tekrardan halka açacaklar galiba

nesta61
26.12.2006, 18:07
tv8 deki spor spikeri oyle dedi ben onun yalancisiyim

Cabri61
26.12.2006, 18:09
bombalar patlıyor vay bea gözlerim kamaştı

Travelair
26.12.2006, 18:12
Soru 1: bjk'den alacağına karşılık bonservisi Trabzonspor'a mı verildi? Yoksa Ali Güneş'e mi verildi?

Soru 2: bjk'den alacağı ne kadardı?

Soru 3: Ali Güneş'in borçlarını üstlenmişsek neden üstlendik? Zaten bu futbolcunun sezon sonu sözleşmesi sona eriyordu.

Soru 4: Sözleşmesi biten bjk futbolcularına bonservis ödemeyi ne zaman bırakacağız?

Cabri61
26.12.2006, 18:13
bu arada resmi siteden sayitoğlunu açıklaması...ya kestiler ya da basın ekleme yaptı

Asbaşkan Sayitoğlu: “Başarıya inanıyorum”
Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu, bir açıklama yaparak, kulupte her şeyin planlandığı gibi gittiğini vurguladı.

“Güven bunalım kalkacak”
Kaybolan güven ortamını yeniden kazanarak ligin ikinci yarısına girileceğini anlatan Sayitoğlu, şunları söyledi: “Ortada olumsuz bir tablo bulunmuyor. Şu an için önemli olan geçmişte yapılan eksiklik ve yanlışlardan dolayı doğan güven bunalımının ortadan kaldırılmasıdır. Bu doğrultuda futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu arasında iletişimi daha sağlıklı hale getirmek için gerekli çalışmalar da yapılmaktadır”

“Perekli köprü olacak”
Yönetim Kurulu'nda Necmi Perekli'nin oybirliğiyle Profesyonel Futbol Şube Menajerliği görevine getirildiğini belirten Asbaşkanımız Sayitoğlu, "Necmi Perekli Trabzonspor'un geçmişini ve yapısını iyi bilen biri. Futbol takımıyla Yönetim Kurulu arasında köprü görevi yapacak. Başarılı olacağına inanıyoruz" dedi.

“Yol haritası belli olacak”
Önümüzdeki bir ayın Trabzonspor için çok önemli olduğunu dile getiren Haşim Sayitoğlu, bu sürede takımın yol haritasının belli olacağını da söyledi. Sayitoğlu şöyle devam etti: “Bu dönemde Trabzonspor'un başarıyla yoluna devam edeceğine olan inancımız tamdır. Yönetim kurulları aldığı sorumlulukları yerine getirmeli. Biz bırakıp gidemeyiz. Yönetim içinde olumsuz bir tablo yok. Başarıya giden yolda hep birlikte tek yumruk halinde çalışıyoruz"

“Transfer sıradan olamaz”
Yabancı futbolcu transferinin şu an söz konusu olmadığını, ancak yapılması durumunda bile bunun takas yoluyla gerçekleşebileceğine dikkat çeken Sayitoğlu, şunları söyledi: "Ara dönemde yabancı transferi yapmamız söz konusu değil. Elimizdeki yabancıları tazminat vererek göndermek gibi bir durumumuz olamaz. Yapacağımız yabancı transferler de sıradan olmayacağına göre, bu belli bir maliyet taşıyacaktır. Şu an Trabzonspor'un mali anlamda böyle bir sorumluluk içine girmesinin kulübe fayda sağlamayacağını düşünüyoruz."

Olumlu başlangıç isteği
Antalya'da iyi bir hazırlık döneminden sonra ikinci olumlu bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Sayitoğlu, Fortis Türkiye Kupası'nda da iddialı olduğumuz, Konyaspor’u yenerek yolumuza devam etmek istediğimizi sözlerine ekledi.

Terzioğlu
26.12.2006, 18:24
bu arada resmi siteden sayitoğlunu açıklaması...ya kestiler ya da basın ekleme yaptı

Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu, bir açıklama yaparak, kulupte her şeyin planlandığı gibi gittiğini vurguladı.

“Güven bunalım kalkacak”
Kaybolan güven ortamını yeniden kazanarak ligin ikinci yarısına girileceğini anlatan Sayitoğlu, şunları söyledi: “Ortada olumsuz bir tablo bulunmuyor. Şu an için önemli olan geçmişte yapılan eksiklik ve yanlışlardan dolayı doğan güven bunalımının ortadan kaldırılmasıdır. Bu doğrultuda futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu arasında iletişimi daha sağlıklı hale getirmek için gerekli çalışmalar da yapılmaktadır”

“Perekli köprü olacak”
Yönetim Kurulu'nda Necmi Perekli'nin oybirliğiyle Profesyonel Futbol Şube Menajerliği görevine getirildiğini belirten Asbaşkanımız Sayitoğlu, "Necmi Perekli Trabzonspor'un geçmişini ve yapısını iyi bilen biri. Futbol takımıyla Yönetim Kurulu arasında köprü görevi yapacak. Başarılı olacağına inanıyoruz" dedi.

Önümüzdeki bir ayın Trabzonspor için çok önemli olduğunu dile getiren Haşim Sayitoğlu, bu sürede takımın yol haritasının belli olacağını da söyledi. Sayitoğlu şöyle devam etti: “Bu dönemde Trabzonspor'un başarıyla yoluna devam edeceğine olan inancımız tamdır. Yönetim kurulları aldığı sorumlulukları yerine getirmeli. Biz bırakıp gidemeyiz. Yönetim içinde olumsuz bir tablo yok. Başarıya giden yolda hep birlikte tek yumruk halinde çalışıyoruz"

Yabancı futbolcu transferinin şu an söz konusu olmadığını, ancak yapılması durumunda bile bunun takas yoluyla gerçekleşebileceğine dikkat çeken Sayitoğlu, şunları söyledi: "Ara dönemde yabancı transferi yapmamız söz konusu değil. Elimizdeki yabancıları tazminat vererek göndermek gibi bir durumumuz olamaz. Yapacağımız yabancı transferler de sıradan olmayacağına göre, bu belli bir maliyet taşıyacaktır. Şu an Trabzonspor'un mali anlamda böyle bir sorumluluk içine girmesinin kulübe fayda sağlamayacağını düşünüyoruz."

Olumlu başlangıç isteği
Antalya'da iyi bir hazırlık döneminden sonra ikinci olumlu bir başlangıç yapmak istediklerini anlatan Sayitoğlu, Fortis Türkiye Kupası'nda da iddialı olduğumuz, Konyaspor’u yenerek yolumuza devam etmek istediğimizi sözlerine ekledi.

evet resmi sitede martinezle ilgili bir aciklama yok

nesta61
26.12.2006, 18:28
Soru Soru 1: bjk'den alacağına karşılık bonservisi Trabzonspor'a mı verildi? Yoksa Ali Güneş'e mi verildi?

Soru 2: bjk'den alacağı ne kadardı?

Soru 3: Ali Güneş'in borçlarını üstlenmişsek neden üstlendik? Zaten bu futbolcunun sezon sonu sözleşmesi sona eriyordu.

Soru 4: Sözleşmesi biten bjk futbolcularına bonservis ödemeyi ne zaman bırakacağız?

soru 1: ali gunes verildi ne yazikki umarim balon haberdir

soru 2: bilmiyorum

soru 3: trabzonspor bu bol keseden veriyorlar

soru 4: hic bir zaman birakmaz sanirim trabzonda ezik sempatikligi var kadroya giremeyen topculari topluyoo bizim takim copluk deyildir arkadas dogru s$oyluyor doldurulan moloz daki coplugu halka acacaklar
:tsbayrak: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsmeşale: :tsbayrak:

Cengiz Çubukcu
26.12.2006, 18:30
Ali Güneşi mi alıyoruz? olmaz böyle şey , fener bjk'ye bjk bize ...bu 2. el değil olsa olsa 3. el olur....kazma ali güneş bu takımda oynayacak benim aslanlar gibi feridunum kiralanacak....İnşallah olmaz..

karatasof
26.12.2006, 18:34
Martinez'e karşılık Giray BULAK bizden Fatih Akyel ve Musa Büyük'ü istemiş.Ben işte bu yüzden bu Giray Hoca'yı seviyorum.Hala TS sevgisini içinde taşıyor ve TS'a sorun olanları Sakarya'ya isteyerek takımımızın elini güçlendirmeye çalışıyor.

nesta61
26.12.2006, 18:37
Martinez'e karşılık Giray BULAK bizden Fatih Akyel ve Musa Büyük'ü istemiş.Ben işte bu yüzden bu Giray Hoca'yı seviyorum.Hala TS sevgisini içinde taşıyor ve TS'a sorun olanları Sakarya'ya isteyerek takımımızın elini güçlendirmeye çalışıyor.

jefferson da dahil :meşale1:

Ömer SEVİNÇ
26.12.2006, 18:41

Onları iyi olduklarını düşündüğü için istiyor olmasın...

Samet Metin
26.12.2006, 18:44
ne güzel isteyenleri de varmıs verelim gurtulalım şu fati ve mısa dan.

karatasof
26.12.2006, 18:47
Onları iyi olduklarını düşündüğü için istiyor olmasın...
Eğer sayılan topçuların iyi olduğunu düşünüyor ise zaten onunda TD bilgisi ZD kadardır ki ben Giray BULAK'ın ZD'dan 10 gömlek üstün olduğuna inanıyorum.Tüm samimiyetimle bu haliyle bile TS'u düşündüğüne inanıyorum.Yoksa sen ZD varken Fatih'i zaten kullanamayacaksın,Musa Büyük bütün iyi niyetine rağmen koşmak dışında bir özelliği olmayan belki kaba bir tabir ama Ersen'i alana yanında hediyesi babından bir futbolcu.Jeff'i saymadım bile zaten ben onu hiç bir zaman ilk onbirde saymadımki......

Mustafa Mahmutoğlu
26.12.2006, 18:49
valla türkiye gazetesinde artık trabzonda yazıyordu martinez için.

Badaloğlu
26.12.2006, 18:52

Giray Bulak çok iyi bir Trabzonsporludur.

Cabri61
26.12.2006, 18:52
Fenerbahçe'nin katılmadığı Kulüpler Birliği Vakfı toplantısından Türkiye Futbol Federasyonu'na genel kurul tavsiyesi çıktı. Canaydın alınan kararı şöyle açıkladı

Yaklaşık 4 saat süren İstanbul'daki toplantının ardından kısa bir açıklama yapan Kulüpler Birliği Başkanı Özhan Canaydın, toplantıda ağırlıklı olarak Türkiye Futbol Federasyonu'na genel kurul tavsiye edilmesi kararı çıktığını, bazı üyelerin ise genel kurulun Haziran'daki mali genel kurula bırakılması yönünde görüş belirttiğini açıkladı.

F.BAHÇE KATILMADI

F.Bahçe Kulübü, İstanbul'daki Kulüpler Birliği Vakfı toplantısına katılmama kararı aldı. Kulüpten yapılan açıklamada, “Öncelikle Kulüpler Birliği'ne, birliğin üyesi kulüplere ve futbol ailesinin tüm bireylerine karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olduğumuzu tüm kamuoyu ve spor camiası ile bir kez daha paylaşmak isteriz” denildi.

“Bu sorumluluk ve bilinç içerisinde futbolun ortak yüksek değerlerine her zaman ve her kademede katkı sağlamaya, sorumlu aile bireyi olarak görev ve yükümlülüklerimizi eksiksiz yerine getirmeye amadeyiz” denilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

“Bu anlayışla Kulüpler Birliği'nin geçtiğimiz ay yaptığı toplantıya katılma ve müşterek sorunlara çözüm üretme konusunda karar almıştık, ancak söz konusu toplantıya anlamadığımız bir sebeple Kulüpler Birliği Başkanlığı tarafından katılımımız engellenmişti. Geçtiğimiz toplantıya iştirak edebilseydik bugün daha da derinleşen, Türk futbolunun içine sürüklendiği kriz ortamının önlenmesi için önerilerimizi sunarak ciddi katkı sağlayacağımızı düşünmekteydik. Bugün gelinen noktada ise kronikleşen krizin artık sadece Kulüpler Birliği eliyle çözümlenmesini imkan dahilinde görmemekteyiz. Türk futbolunda yaşanılan sorunların çözümü ancak futbol ailesini oluşturan tüm kişi ve kurumların bir araya gelmesi ve ortak çözüm üretmesi ile mümkün olabilir. Bu sebeple Kulüpler Birliği önderliğinde federasyon genel kurulunu oluşturan tüm kulüp ve kuruluşları içine alan bir çözüme ve buna ilişkin yapılacak çalışmaya her türlü katkıyı vermeye hazırız.

Toplantıya katılan tüm kulüplere çalışmalarında başarılar diliyor ve çabalarına saygı duyuyoruz. Bugünkü toplantıya katılmama kararımızın, birlik dışında kalma olarak algılanmamasını diliyoruz. Yukarıda ifade ettiğimiz üzere, gelinen noktada tüm paydaşların katılımı ile sağlanabilecek ortak çözümün tek başına Kulüpler Birliği platformu üzerinden sağlanamayacağını düşündüğümüz için toplantıya katılmıyoruz.”

Parolinho
26.12.2006, 18:55
Giray Bulak çok iyi bir Trabzonsporludur.Peki neden bizim çocuklarımıza gerçek Trabzonsporlulara tenik direktörlük görevini verdik mi kıyameti koparıyoruz...Giray olsa ilk 4 de olacaktık kim bilir

tsmaniac
26.12.2006, 19:07
martinezi almışız lan taka gastesinde okudum alındı diyo

bordoomavii
26.12.2006, 19:11
Giray Bulak çok iyi bir Trabzonsporludur.
giray bulak martinezi bize verip, takımımızda pekte işe yaramayan oyuncuları alıp bir sonraki senenin trabzonunu hazırlıyor olmasın abi :) bi bakmışız seneye takımın başında.

Erdem Keser
26.12.2006, 19:40
biri ali gunesi aldik diyo biri martinezle imzaladik diyo biri alamadik diyo kesin bi haber yok mu usaklar

Şuayip Aydın
26.12.2006, 19:46
Trabzonspor transfer bombasını kaleci Martinez le patlattı. Kaleci arayışlarını son günlerde Martinez üzerinde yoğunlaştıran bordo-mavili takım Sakaryaspor’un başarılı file bekçisini Jefferson ve Erdinç’i vererek renklerine bağladı.Martinez transferi dün bordo-mavili camiada bomba etkisi yarattı. Türkiyenin ilk yarıda en başarılı kalecisi olan Martinez 2 ocak ta Antalya kampına giderek kafileye dahil olacak.

28TS61
26.12.2006, 19:49
Trabzonspor transfer bombasını kaleci Martinez le patlattı. Kaleci arayışlarını son günlerde Martinez üzerinde yoğunlaştıran bordo-mavili takım Sakaryaspor’un başarılı file bekçisini Jefferson ve Erdinç’i vererek renklerine bağladı.Martinez transferi dün bordo-mavili camiada bomba etkisi yarattı. Türkiyenin ilk yarıda en başarılı kalecisi olan Martinez 2 ocak ta Antalya kampına giderek kafileye dahil olacak.

KAYNAK NEREDE ?????

Lapina
26.12.2006, 20:04
giray bulak martinezi bize verip, takımımızda pekte işe yaramayan oyuncuları alıp bir sonraki senenin trabzonunu hazırlıyor olmasın abi :) bi bakmışız seneye takımın başında.

Sakarya forumlarindada bu gorusler agir basar durumda.Giray hoca 6 aylik bi anlasma imzalamis, Sakarya'nin aldigi futbolcularda yarim donem oynayip kendine baska kapilar arayacak topcular oldugunu , Giray BULAK'in Trabzonspor basina gelecegini , Sakaryaspor'un kucuk Trabzonspor yapilmakta oldugunu,Sakarya yonetiminde TrabzonSpor taraftari yoneticilerin oldugunu soyluyuorlar..

AYYILDIZ
26.12.2006, 20:13
Eğer Ali güneş geldiyse vay halimize.

Enes Berfin
26.12.2006, 20:15
www.trabzonspor.org.tr

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
“Güven bunalım kalkacak”

“Perekli köprü olacak”

Olumlu başlangıç isteği

Ali Özcan
26.12.2006, 20:24
Lig Tv de Can Karyağdı söyledi haberlerde.Martinez işi yatmış,kadro yeterliymiş ve transfer yokmuşşş.Haber kesin tüm transfer başlıkları kapatılsın...

Semih GÜL
26.12.2006, 20:24
Beşiktaş'tan Trabzonspor'a vekalet!

Fenerbahçe'nin katılmadığı Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında Beşiktaş ise Trabzonspor Kulübü'ne vekalet vererek yer almadı..

:D benim gibi yöneticilerde sevbiyor beşiktaşlıları anlaşılan

6Şafak Aydın1
26.12.2006, 20:27
Szymkowiak'tan veryansın

SPORDABUGUN.COM

polanya basininda böyle bir haber yok ....

denizci61
26.12.2006, 20:29
Bu yönetim bir gün de iyi bir şey yapsın dişimi kırıcam! Yine taraftarı hasta edecekler ha bugün, ha yarın diye...

sbay
26.12.2006, 20:37
Trabzon kararı beğenmedi

26 Aralık 2006 Salı 20:21
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği toplantısını, sağlıklı bir karar alınmadığı için terkettiklerini belirterek, "Haluk Ulusoy'u, mali genel kurulda seçim için ikna etmiştik" dedi.

Fenerbahçe Kulübü'nün, toplantıya "teşrif" etmediğini, sitelerinde duyurdukları açıklamada da, "Türk futbolundaki gerçekleri izah ediyoruz, kulüpler sağlıklı bir karar alamayacak" denildiğini hatırlatan İbrahim Hacıosmanoğlu, "Gelinen noktada sanki onlar haklı olmuş gibi bir ortam var. Sağlıklı bir karar alınamadı" dedi.

Türk futbolundaki genel kaosun ortadan kalkması için öneride bulunduğunu belirten Hacıosmanoğlu, "Futbol Federasyonu'nun mali genel kurulundaki delegasyonunun, seçim olması için orada karar vermesi önerisinde bulunduk. Haluk Ulusoy'u da bu konuda ikna etmiştik. O delegasyona saygı duyma adına, yine aynı kararı delegasyonun vermesi gerektiğini düşündük. Bu noktada görüş birliğine varamadık. Biz de görüş birliğine varamadığımız noktada, toplantıdan ayrılma gereği duyduk. Bu kararı, toplantı için vekaletlerini aldığım Gençlerbirliği, Gaziantepspor ve Beşiktaş kulüplerinin başkanlarıyla görüşüp aldım" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, toplantıda alınan kararın tavsiye özelliğini taşıdığına dikkat çekerek, "Bağlayıcı değildir. İmza toplanıp genel kurul kararı alınsa bile 3 aylık süreç var, bu sürecin Türk futboluna hiç katkısı olmaz. Milli takım maçları var. Biz bunların hepsini dün gece 24.00'e kadar başkan Ulusoy ile görüştük. İyi bir ortamın sağlanması adına mali genel kurulda bu konunun gündeme getirilmesi için ikna ettik, o da kabul etti. Kulüpler Birliği'nin bu yönde alacağı tavsiye kararına uyacağını, yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında deklare edecekti" dedi.

AYYILDIZ
26.12.2006, 20:40
Lig Tv de Can Karyağdı söyledi haberlerde.Martinez işi yatmış,kadro yeterliymiş ve transfer yokmuşşş.Haber kesin tüm transfer başlıkları kapatılsın...

Allah ikinci yarı hepimiz sabır versin.

denizci61
26.12.2006, 20:54
Trabzon kararı beğenmedi

26 Aralık 2006 Salı 20:21
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği toplantısını, sağlıklı bir karar alınmadığı için terkettiklerini belirterek, "Haluk Ulusoy'u, mali genel kurulda seçim için ikna etmiştik" dedi.

Fenerbahçe Kulübü'nün, toplantıya "teşrif" etmediğini, sitelerinde duyurdukları açıklamada da, "Türk futbolundaki gerçekleri izah ediyoruz, kulüpler sağlıklı bir karar alamayacak" denildiğini hatırlatan İbrahim Hacıosmanoğlu, "Gelinen noktada sanki onlar haklı olmuş gibi bir ortam var. Sağlıklı bir karar alınamadı" dedi.

Türk futbolundaki genel kaosun ortadan kalkması için öneride bulunduğunu belirten Hacıosmanoğlu, "Futbol Federasyonu'nun mali genel kurulundaki delegasyonunun, seçim olması için orada karar vermesi önerisinde bulunduk. Haluk Ulusoy'u da bu konuda ikna etmiştik. O delegasyona saygı duyma adına, yine aynı kararı delegasyonun vermesi gerektiğini düşündük. Bu noktada görüş birliğine varamadık. Biz de görüş birliğine varamadığımız noktada, toplantıdan ayrılma gereği duyduk. Bu kararı, toplantı için vekaletlerini aldığım Gençlerbirliği, Gaziantepspor ve Beşiktaş kulüplerinin başkanlarıyla görüşüp aldım" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, toplantıda alınan kararın tavsiye özelliğini taşıdığına dikkat çekerek, "Bağlayıcı değildir. İmza toplanıp genel kurul kararı alınsa bile 3 aylık süreç var, bu sürecin Türk futboluna hiç katkısı olmaz. Milli takım maçları var. Biz bunların hepsini dün gece 24.00'e kadar başkan Ulusoy ile görüştük. İyi bir ortamın sağlanması adına mali genel kurulda bu konunun gündeme getirilmesi için ikna ettik, o da kabul etti. Kulüpler Birliği'nin bu yönde alacağı tavsiye kararına uyacağını, yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında deklare edecekti" dedi.

Hacıosmanoğlu sen bırak Ulusoy'u da, Trabzonspor'u nasıl kurtarırız diye düşün.

Ulusoy'da sağolsun bu kötü dönemimizde "büyük bir vefa örneği göstererek" borcunu ödedi Trabzon camiasına!!!

Rıza ÇOLAK
26.12.2006, 20:59

Diyor Da sayın Asbaşkan Size inanan Trabzonsporluların olduğuna artık biz inanmıyoruz. Bunu anlayamadınız gitti..

Bahtiyar
26.12.2006, 21:46
şimdi martinezi aldıkmı almadıkmı?

Özgür Öztürk
26.12.2006, 21:54
şimdi martinezi aldıkmı almadıkmı?

Bi Sakarya havası aldık geldik.

pReN@_61
26.12.2006, 21:55
Bi Sakarya havası aldık geldik.

galiba öyle oldu :)

28TS61
26.12.2006, 21:56
biz daha cok hava aliriz bu gidise

taner1967
26.12.2006, 21:56
Giray hoca bi kıyak yapar belkii bakalım.

Özgür Öztürk
26.12.2006, 21:57
Giray hoca bi kıyak yapar belkii bakalım.

Giray hoca kıyak değil Sakarya dağlarında kayak yapar ancak.

pReN@_61
26.12.2006, 21:58
biz daha cok hava aliriz bu gidise

hava ala ala abad olduk :D

taner1967
26.12.2006, 22:02
ikinci yarıda biz havalarını almaya başlayacaz bak gör..

Çetin
26.12.2006, 22:05
ya zetn amrtinez transferi olmasın o şartlarda. ya jeffle takas olsun sadece ya da olmasın. o kadar abartı bir kalecide değil ayrıca.

pReN@_61
26.12.2006, 22:08
ikinci yarıda biz havalarını almaya başlayacaz bak gör..

umarım öyle olur...

tsmaniac
26.12.2006, 22:19
kadromuz yeterli musa büyük murat ocak neyimize yetmiyor

BDiler61
26.12.2006, 22:19
szymek doğru söylemiş son derece haklı o maviyle yazılan yerde bence olayı çok net açıklıyor

İleli
26.12.2006, 22:28

olurmu boyle sey transfer olmali olacakta insallah..

sbay
26.12.2006, 22:37
Kim evet kim hayır dedi?

26 Aralık 2006 Salı 21:01
Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında Futbol Federasyonu'na genel kurula gitmesi yönünde tavsiye kararının oy çokluğu ile alındığı öğrenildi. 10 kulüp seçime gidilmesi yönünde oy kullanırken, 7 kulüp ise hayır oyu verdi.

Erken seçimi istemeyen ya da Haziran'dan önce seçim olmamasından yana görüş bildirenler şöyle:
İBRAHİM KIZIL (Gaziantepspor)
LEVENT KIZIL (Bursaspor)
ALİ İPEK (Denizlispor)
İLHAN CAVCAV (Gençlerbirliği)
CEMAL AYDIN (Ankaragücü)
İBRAHİM HACIOSMANOĞLU (Trabzonspor)
İbrahim Hacıosmanoğlu'na vekalet veren (Beşiktaş)

Seçim tavsiyesinde bulunanlar ise şöyle:
ÖZHAN CANAYDIN (Galatasaray)
RECEP MAMUR (Kayserispor)
EKREM CENGİZ (Ç.Rizespor)
AHMET GÖKÇEK (Ankaraspor)
AHMET ŞAN (Konyaspor)
EROL BEDİR (Erciyes)
SEDAT PEKER (Antalya)
MECNUN ODYAKMAZ (Sivaspor)
TUNCER ERDOĞAN (Vestel Manisaspor)
RECEP HACI EYÜPOĞLU (Sakaryaspor)

FENERBAHÇE HAKLI ÇIKTI
"Kulüpler Birliği'nde birlik yok" diyen Fenerbahçe kanadı haklı çıktı. Kulüpler 10'a 7 olarak bölünürken olağanüstü erken seçim için gerekli %40 oranındaki imzanın da toplanamayacağı görüldü.

SEÇİM İSTEYENLER 59’DA KALIR
Genel Kurula gitmek için 90 delegenin imzasının gerektiği ortamda kaba bir hesap yapılırsa toplanabilecek imza sayısının 59 olabileceği ortaya çıkıyor.

Erken seçim tavsiyesinde bulunan 10 Kulüpten Galatasaray'ın 7, diğer 9 kulübün 5'er oyu bulunuyor. Fenerbahçe'nin de Ulusoy yönetimi aleyhinde olduğunu düşünürsek 7 oy da oradan gelecek. Yani toplamda 59 olacak. Taban birlikleri, 2. lig ve 3. lig kulüplerinin ise 1 yıl önceki son seçimde de olduğu gibi büyük çoğunluğu Ulusoy’dan yana.

HESAP KİTAP BAŞLADI

Toplam 236 delegeyi biraz açacak olursak; A Kategorisinin 36, B Kategorisinin 36, 3. ligin 12, taban birliklerinin 54, 4 büyüklerin 7'şer ve diğer kulüplerin 5'er oyu olduğunu görürüz.

Fenerbahçe ile seçim tavsiyesinde bulunan 10 kulübün 59 oyuna, Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Şahin'in en az 30 daha eklemesi lazım ki genel kurul kararı alınsın. Yani toplam oy oranının %40'ına ulaşılsın. Seçim için ise yarıdan bir fazla oy gerikyor. Yani 236'nın yarısı olan 118'den bir fazlası olan 119.

FEDERASYONUN ERKEN SEÇİM NİYETİ YOK

Bu gelişmeleri yakından takip eden Futbol Federasyonu'nun kulüplerde belirgin bir birliğin sağlanmaması durumunda erken seçim kararı almayacağı öğrenildi. Görevlerinin başında olduklarını belirten yöneticiler, Şahin genel kurul isterse, bu sürecin en az 3.5 süreceği, ve Federasyonun bunu ağırdan alacağı da düşünceler arasında. Böye bir durumda Nisan ayından önce hiç bir seçimin olamayacağı görülüyor. O tarihlerdeki milli maçlar ve liglerin sonunun yaklaşması ise olası bir erken seçimi zaten Haziran’a kadar sarkıtır. Haziran ayındaki mali kurulda ise erken seçim bir kez daha gündeme gelebilir. Burada da güven oylaması yapılır.

GÖZLER BAKAN’A ÇEVRİLDİ
Önce Sri Lanka, ardından da Endonezya’da gezide bulunan Bakan Mehmet Ali Şahin’in ise bu karadan sonra tutumu merakla bekleniyor. Yarın gece (Çarşamba) Ankara’ya dönecek olan Bakan’ın Perşembe günü mesaisine futboldaki bu gelişmelere ilişkin değerlendirme ile başlaması bekleniyor

Özge
26.12.2006, 22:40
Ziya Doğan Ayman'ı istiyormuş bu da yönetimi ikiye ayırmış ama çoğu istemiyormuş Can Karyağdı söyledi

Ayman'ı napıcaz anlamıyorum

bordoomavii
26.12.2006, 22:51
ya koca beşiktaştan neden kimse katılmamışta bizim hacıosmanoğlu onları temsil ediyor. son derece ilginç. İnşallah bu yakınlaşma transferdede olur. ibrahim akın gelir :)

Emre7
26.12.2006, 22:54
kadromuz yeterli musa büyük murat ocak neyimize yetmiyor

şurda 1000 bilmem kaçta yorum yapmışsın bunların hepsi muhalefet varya ciddi diyorum senin gibi insanlara ihtiyacı var sanki buranın bi hava al da gel hadi

Terzioğlu
26.12.2006, 23:15
ya taktilar kafayi aymana uyuz oluyorum bu ismi duyunca artik transfer yapmasinlar szymeki gönderip elleri alalim geri.illaki transfer yapacaksak bu kesinlikle sag bek olmali baskada oyuncuya ihtiyacimiz yok. martinez cok güzel olurdu ama ne yazikki olmadi saglik olsun.bundan sonra jeffersona güvenmekten baska caremiz yok.

since1967_
26.12.2006, 23:30
Beşiktaş'tan Trabzonspor'a vekalet!

Fenerbahçe'nin katılmadığı Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında Beşiktaş ise Trabzonspor Kulübü'ne vekalet vererek yer almadı..

:D benim gibi yöneticilerde sevbiyor beşiktaşlıları anlaşılan

trabzonspor taraftarının açık ve net tavrı anti istanbuldur kardeşim. ve burası bordomavi.net forumu. biz hiçbir istanbul kulübüne sempati duyamayız. hele hele üç kız kardeş benzetmesi yaptığımız istanbul eziklerine asla. bu forumda bu şekilde konuşmanı büyük bir talihsizlik olarak değerlendiriyor ve seni bu açıklamandan dolayı kınıyorum. teessüf ederim. trabzonspor taraftarı diğer anadolu klüplerinin aksine tek bir takıma sempati duymasıyla ismini duyurmuştur. tek büyük ve gerçek vardır. trabzonspor bizim yaşama sevincimizdir. herkese duyurulurur.

zafercalikoglu
26.12.2006, 23:31
ayman kimmiş ne yapmmış,bilmem ,ama bildiğim bir şey oda ziya hocanın mantalitesine uyuorsa gelir trabzona:)

ziya hocanın mantalitesi nedir ,onu da bilemem

bunlar adam akıllı transfer falan yapamazlar,
ayırca simek gitmek mi istyor sat gitsin yok kazanalım ,yok onu edelim bunu edelim,hava civa bunlar
yada satmıyacaksan sutla celoyu ,ona verdiğin 1,2 Trilyonu ver simeke bak nasıl oynuyor,

adam haklı toptan anlamayanalr ,sahada gezinenler dunya para alıyor,ben de yatayım diyor,

mantalite bu olsa gerek ,ben bunu biliyorum

Erdem Keser
26.12.2006, 23:43
takti aymana kafayi almadan rahat etmez ziya bey

gerçekefsane
26.12.2006, 23:50
ortasaha : ??? Hüseyin, Ayman ???

orta sahamız gökdeniz yattara szymek marcelinho musampa Mustafa keçeli Ferhat H. Üçüncü Ömer Rıza'dan ikisi hocanın işi zormuş

forvet : Ersen Umut

Mehmet_Mercanlı
27.12.2006, 00:04
bu yönetimden hala bir umut birşeler bekleyen arkadaşlara kusura bakmayın ama acıyorum sizee.

salihismet
27.12.2006, 00:09
bu yönetimden hala bir umut birşeler bekleyen arkadaşlara kusura bakmayın ama acıyorum sizee.

Ona umut baglayanlara acima, onlara bir $ey olmaz, olan Trabzonspora oluyor.

salihismet
27.12.2006, 00:17
takti aymana kafayi almadan rahat etmez ziya bey

$imdi bir yerde anla$mamiz lazim, Ayman bizim icin iyi bir futbolcu olmayabilir, Z.D hoca olduguna göre transferi onun yapmasi gerekmiyor mu? Eger onun istedigi futbolcu alinmasa aynen ilk yarida oldugu gibi yerlerde sürünecegiz.

Adem Erdoğan
27.12.2006, 00:23
aymanıda alalım batmanıda alalım spidermanıda alalım.

Tansu Onur Erdoğan
27.12.2006, 00:25
ya bu arada ayman türk statüsündeydi diye hatırllıyorum bileniniz warmı yanlısmı hatırlıyorum ben ya

Özgür Öztürk
27.12.2006, 00:25
ya bu arada ayman türk statüsündeydi diye hatırllıyorum bileniniz warmı yanlısmı hatırlıyorum ben ya

Evet Türk statüsünde

hasannuhoglu
27.12.2006, 00:26
ya beyler yeter artık ya,bıkmadınızmı ya o gelsin bu istifa etsin su gitsin....ulan cok merak ediyorum..bitaneniz söleyin 10 yıldır 10 yönetim 30 teknik direktör degiştirdikde noldu söleyin yaw cevaplayınne karı oldu bu takımın ne faydası oldu daha cok bölünmek ve parcalanmaktan başka!!!!..ne bu sabırsızlık bu tahammülsüzlük..ya tamam türküz sabrı az bir milletiz yapımız bu ama bu kadarda olmaz yaa !!! yaptıgımız gercek taraftarlıga sığmaz insanlığa sığmazz..ziya dogan besiktaşla cimbomu yendigi zaman yine okumustum forumdaki bütün yorumları.cogunluk yere göge sıgdıramıyodu.nolduuu!!! bumudur yane takım kötü gitti sonra ziya defol git..tamam diyelim gitti baskası geldi iki maglubiyett hooobaa sende git senden adam olmaz ....sonrada biz gercek trabzon taraftarıyız,biz oyuz biz şuyuz..sen neler yapabiliyosun takımın icin,kendi içinde bunun muhasebesini yaptınmı bi kere!!!! ben ktüde elektrik-elektronik mühendisliği 2.sınıf ögrencisiyim,ailem ankaradayken buraya daha cok trabzonum icin geldim.su takımın kac tane macına gittim ama yapılan taraftarlıktan bi kere haz aldıysam namert olayim..yüzümü güldüren sadece trabzonumun golleri oldu..bizim topcu hata yapar hoooobaa bi ugultu adamın agzına edilir.biton taraftar grubu hepsi ayrı agızdan kimin ne dedigi belli deil..en iyi yaptıkları şey birbiriyle dalaşmak..biton kavgaya sahit oldum taraftarların kenddi icinde bee!!SORUYORUM SİZE BU MU TARAFTARLIK!!benim fikrim maclar bir yıl icerde trabzonda oynanmasın ve bu takımın kıymeti daha iyi anlasılsın..ben bu takımda topçu olsaydım eger icerde mac yapmaktan daha fazla nefret ederdim inanın. kac kere dile getirdim burda forumda abiler,büyüklerimiz su avniakerin atmosferi icin bişeler yapın yok..!! haliyle kimse tınmadı.takımım icin kederlenmekten baska bişe yapamadım hep,nekadar acı!! herkes kendinde bi hata bulsun lütfen önce takımın bugünkü hali için..OKADAR KOLAY DEĞİL YÖNETİM İSTİFA ZİYA DOĞAN İSTİFA DEMEK ARKADAŞIMM !!!!OHH NE GÜZELYA HERKES SIYRILSIN BÖLE İŞİN İÇİNDEN..
burda ziya doğan gitsin su gelsin diyen herkese sölüyorum: sen gec takımın basına ozmn.vallahi gec billahi gec nasısa okadar kolay bu iş size göre !!!! nasısa senide kovmak,göndermek cok zor olmuycak ) ziya doğan bu takımı senden benden herkessten cok seviyo arkadasımmm neyin peşindesin sen !!! cevap ver bana....

Evet gercek trabzon gönüldaşları size sölüyorum..artık takımınızın arkasında durmayı futbolcusundan yöneticisine teknik yönetimden başkana bu insanları herzman korumayı ve destek cıkmayı ögrenelim hemde hepberaber..çünki onlar trabzonu temsil eden insanlar..onlar trabzonsporun ta kendisi..zaten yeterince düşmanımız var bide siz düşman olmayın bu takıma yeter yaa!!!...bu camiada TRABZONSPORUMUZUN kötülüğünü istiycek bir kişi olduguna inanan varsa cagrıma kulak vermesin!!kendi fesatlıgıyla yaşamaya devam etsin...benden bukadar oohhh beee!!

BEN BORDO-MAVİNİN AŞIĞIYIM...AŞKIMLA OYNAMAYIN !!!

dr.muhsin
27.12.2006, 00:27
aymanıda alalım batmanıda alalım spidermanıda alalım.
:) İnsan sinirlenince daha iyi düşünüyor bazen. Ama merak etme o son dakika diye duyduğumuz haberlerin hepsi fasa fiso. Buraya hergün herkes bi haber getiriyo son dakika diye birisi daha gerçekleşmiş değil.:D

Tansu Onur Erdoğan
27.12.2006, 00:27
ben ibrahim akının alınmasını cok istiyorum

Tansu Onur Erdoğan
27.12.2006, 00:28
ziya sezonun sonuna doğru sutlanır aymanda elimizde bela olarak kalır ne diyim allah akıl fikir versin

Tansu Onur Erdoğan
27.12.2006, 00:29
Evet Türk statüsünde
türk statüsündeyse alınsın ferhattan daha iyidir o kesin :D:atki:

Semih Kırsüleymanoğlu
27.12.2006, 00:43
http://www.superspor.com/images/1/29/5941_B_IbrahimHaciosmanoglu002.jpg

Trabzon toplantıdan tepkili ayrıldı
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Kulüpler Birliği Vakfı toplantısını, sağlıklı bir karar alınmadığı için terkettiklerini söyledi.

Fenerbahçe Kulübü'nün, toplantıya ''teşrif'' etmediğini, sitelerinde duyurdukları açıklamada da, ''Türk futbolundaki gerçekleri izah ediyoruz, kulüpler sağlıklı bir karar alamayacak'' denildiğini hatırlatan İbrahim Hacıosmanoğlu, ''Gelinen noktada sanki onlar haklı olmuş gibi bir ortam var. Sağlıklı bir karar alınamadı'' dedi.

Türk futbolundaki genel kaosun ortadan kalkması için öneride bulunduğunu belirten Hacıosmanoğlu, ''Futbol Federasyonu'nun mali genel kurulundaki delegasyonunun, seçim olması için orada karar vermesi önerisinde bulunduk. Haluk Ulusoy'u da bu konuda ikna etmiştik. Federasyon yönetim kurulunu seçen, delegasyondu. O delegasyona saygı duyma adına, yine aynı kararı delegasyonun vermesi gerektiğini düşündük. Bu noktada görüş birliğine varamadık. Biz de görüş birliğine varamadığımız noktada, toplantıdan ayrılma gereği duyduk. Bu kararı, toplantı için vekaletlerini aldığım Gençlerbirliği, Gaziantepspor ve Beşiktaş kulüplerinin başkanlarıyla görüşüp aldım'' diye konuştu.

Hacıosmanoğlu, toplantıda alınan kararın tavsiye özelliğini taşıdığına dikkat çekerek, şöyle devam etti:

''Bağlayıcı değildir. İmza toplanıp genel kurul kararı alınsa bile 3 aylık süreç var, bu sürecin Türk futboluna hiç katkısı olmaz. Milli takım maçları var. Biz bunların hepsini dün gece 24.00'e kadar başkan Ulusoy ile görüştük. İyi bir ortamın sağlanması adına mali genel kurulda bu konunun gündeme getirilmesi için ikna ettik, o da kabul etti. Kulüpler Birliği'nin bu yönde alacağı tavsiye kararına uyacağını, yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında deklare edecekti.''

Kulüplerin çoğunun seçimi hemen istediğini anlatan Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'a kimsenin baskı yapmadığını ve yapamayacağını vurguladı.

Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği, Gaziantepspor, Beşiktaş, Trabzonspor, Ankaragücü ve Denizlispor'un, Futbol Federasyonu'nun mali genel kurulunda seçim yapılması görüşünde olduklarını sözlerine ekledi.

Kaynak : AA

hüseyin1975
27.12.2006, 00:52

türk statüsünde. yani zarar vermez :D

salihismet
27.12.2006, 01:12
[QUOTE=hasannuhoglu;583638]

Taraftarlar konusunda yazdiklariniza katiliyorum, malisef herkes kendi bildigini okuyor, hata yapan futbolcularin üzerine cok gidiliyor, ve onlarda Trabzonsporu terketmek zorunda kaliyorlar, taraftarda diyorki gittigi takimda iyi oynuyor bizde niye oynamiyordu? Bu gibi taraftarlar yüzünden oynayamiyordu.
Özkan Sümer, bu taraftar mantalitesi degi$mesi lazim diyordu, cok yerinde bir fikirdi bu.

nesta61
27.12.2006, 01:14
aymanin yerine ben oynasam onu 10 na katlarim , ama bizim dayimiz yokki biyerlerde oyniyalim

Erdogdu61
27.12.2006, 03:52
aymanin yerine ben oynasam onu 10 na katlarim , ama bizim dayimiz yokki biyerlerde oyniyalim

dayiya ihtiyacin yok, bi kel yeterli aslinda

Bahtiyar
27.12.2006, 08:59
Lazarov pazarlığı

Trabzon, Erciyes ile Lazarov için görüşmelerini sürdürüyor. Yönetim, Bulgar oyuncuya karşılık Erciyes'e Celaleddin ve Mustafa Keçeli'yi önermişti. Erciyes, bu takasa karşı çıkarken, Trabzon'a "Bir milyon dolara Lazarov'u satarız" önerisinde bulundu. Yönetim, önümüzdeki günlerde bu transfer için kararını verecek.

fotomaç

Bahtiyar
27.12.2006, 09:00
Martinez komedisi

Bordo- mavililer, Martinez transferine son noktayı koydu. Sakaryaspor'un kaleci Martinez'e karşılık Fatih Akyel, Jefferson ve Mustafa Keçeli takasında diretmesinin ardından bordo-mavili yönetim pes etti. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun "Martinez zaten gündemimizde değildi" açıklaması ise herkesi şaşırttı.

Mayls
27.12.2006, 09:27
Martinez komedisi

Bordo- mavililer, Martinez transferine son noktayı koydu. Sakaryaspor'un kaleci Martinez'e karşılık Fatih Akyel, Jefferson ve Mustafa Keçeli takasında diretmesinin ardından bordo-mavili yönetim pes etti. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun "Martinez zaten gündemimizde değildi" açıklaması ise herkesi şaşırttı.

Tam komedi ya Zaten gündemimizde degilmis. :D

A.T.R
27.12.2006, 09:30
GİTMEK İSTİYOR
Trabzonspor?da ilk yarıda sadece 1 maçta 11?de oynayan ve takıma hiçbir katkı yapmaması nedeniyle sürekli eleştirilen Kiki Musampa, tatilde boş durmuyormuş. Trabzonspor?da istenmediğini düşünerek, menajerine ?Bana kulüp bul? diye talimat veren siyahi oyuncu, iyi bir takımla anlaşması durumunda yönetime gitmek istediğini söyleyecek.
YÖNETİM RAZI
Trabzonspor yönetimi ise Kongo asıllı Hollandalı futbolcu Musampa?nın böyle bir istekte bulunması durumunda ?zararın neresinden dönülürse kardır? düşüncesiyle satışına onay vermeyi düşünüyor. Böylece hem Kiki Musampa?ya ödenecek 2.5 yıllık paradan kurtulunacak hem de az da olsa verilen ücret bonservisle kurtarılmış olacak.

Kaynak :Karadeniz Gazetesi.

Ya bu istanbul basını bu yalanları yapıyor da bizimkilere ne oluyor bunlar bari böyle yapmasa olmaz mı? Yoksa gazeteciliğin temeli mi yalancılık.Hani etik??

Travelair
27.12.2006, 09:34
08:21 Trabzon'da okullar kar nedeniyle tatil Trabzon'da kar yağışı nedeniyle okulların 1 gün süreyle tatil edildiği bildirildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinde başlayan ve halen devam eden kar yağışının il genelinde etkili olması nedeniyle okullardaki eğitime bugün ara verildi. Kar yağışının sürmesi durumunda tatilin uzayabileceği belirtildi. (stargazete.com.tr)

champions
27.12.2006, 10:25
çok değerli işbilir yöneticilerimiz neyin derdindeler amaçları ne bu adamların ,birisi yapar birisi bozar nası başarılı olacak bu kulüp , haşim denen adam gitmedikçe kulüp düzlüğe çıkamaz 40 yılın başında yapılacak doğruları önlüyor bu utanmaz adam tek başına bitiriyor koskoca takımı

YİNE AYNI SENARYO
Sezon başında Faruk Kanca ile as başkan Haşim Sayıtoğlu arasında yaşanan transfer karmaşasının bir benzer senaryosu bugün yaşanmaya başlandı.As başkan Haşim Sayıtoğlu, İstanbul da transfer çalışmalarını sürdüren başkan Nuri Albayrak ve başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu nun girişimlerine destek vermemesi yeni kaosun habercisi.

İKİ FARKLI AÇIKLAMA
Başkan Albayrak ve Hacıosmanoğlu kaleci Martinez’in transferinde Sakaryaspor kulübüyle anlaşırken as başkan Haşim Sayıtoğlu dün bir açıklama yaparak bu transferin gündemlerinde olmadığını bildirmesi kafaları karıştırdı. Sayıtoğlu , Sakaryaspor’un Martinez’e karşılık Fatih Akyel, M.Keçeli, Musa Büyük ve Jefferson’u istediği yönündeki açıklamasına da yeşil-siyahlı kulüpten yalanlama geldi.

a f s
27.12.2006, 10:25
Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra sürpriz bir şekilde Suudi Arabistan'ın Al-İttihad takımının başına geçen Vahid Halilhodziç'ten Beşiktaş'a mesaj var.

Al-İttihad ile sözleşmesi sona eren Vahid Halilhodziç, teklif geldiği takdirde Beşiktaş'a sıcak bakacağını söyledi.
Zaman aracılığıyla Siyah-Beyazlı yönetime Paris'ten seslenen Boşnak teknik adam, "Umarım Tigana görevinin başında kalır. Ancak Tigana giderse Beşiktaş'a gelmeye hazırım." diye konuştu.

Haberin devamı: http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/haber.do?haberno=478836

EmrahYalçınalp
27.12.2006, 10:30
burda ziya doğan gitsin su gelsin diyen herkese sölüyorum: sen gec takımın basına ozmn.vallahi gec billahi gec nasısa okadar kolay bu iş size göre !!!! nasısa senide kovmak,göndermek cok zor olmuycak ) ziya doğan bu takımı senden benden herkessten cok seviyo arkadasımmm neyin peşindesin sen !!! cevap ver bana....

Cevap veriyorum : :)

ZD'nın Ayman'lı, 2HF'lı kadrosunu seyretmek istemiyorum. Trabzonspor'da bu topçuların biri -belki- oynar. Beşiktaş'ı Trabzon'da Gökdeniz'in golüyle 1-0 yendiğimiz maçtan sonra "Yahu bir derbi kanadık, nasıl sevinemiyorum" demiştim kendi kendime... Adamın futbol mentalitesinin olduğunu sanmıyorum, en azından inanmıyorum... Yıllardır bu ligde teknik direktörlük yapan birinin, hadi onu geçtim, evinde Lig TV olan, FM oynayan, İddaa takip eden birinin yapmaması gereken bir sürü ciddi fundamental hata... Hasan-Hüseyin-Ferhat'ı yanyana oynatan bir adam nasıl olur da kazayla "Musampa-Marce-çift forvet" denemez. 6 maçta 6 mağlubiyetten daha kötü bir sonuç mu alacaktık yani?

Neyse... Sonuçta camiaya senin gibi düşünen arkadaşlar da lazım. Öyle ya da böyle hala hocamız ve en azından sırf bu nedenle saygıyı ve desteği hak ediyor.

Bizden çok sevdiği meselesine gelince... Bu adam Beşiktaş'lıdır. Beşiktaş'ın bir teklifiyle afallamış, bizi yüz üstü bırakıp gitmiştir. Trabzonspor sevgisinin benim sevgimle kıyaslanmasını saygısızlık olarak değerlendiriyorum.

Erdem Keser
27.12.2006, 10:49

ZD'nın Ayman'lı, 2HF'lı kadrosunu seyretmek istemiyorum. Trabzonspor'da bu topçuların biri -belki- oynar. Beşiktaş'ı Trabzon'da Gökdeniz'in golüyle 1-0 yendiğimiz maçtan sonra "Yahu bir derbi kanadık, nasıl sevinemiyorum" demiştim kendi kendime... Adamın futbol mentalitesinin olduğunu sanmıyorum, en azından inanmıyorum... Yıllardır bu ligde teknik direktörlük yapan birinin, hadi onu geçtim, evinde Lig TV olan, FM oynayan, İddaa takip eden birinin yapmaması gereken bir sürü ciddi fundamental hata... Hasan-Hüseyin-Ferhat'ı yanyana oynatan bir adam nasıl olur da kazayla "Musampa-Marce-çift forvet" denemez. 6 maçta 6 mağlubiyetten daha kötü bir sonuç mu alacaktık yani?

Neyse... Sonuçta camiaya senin gibi düşünen arkadaşlar da lazım. Öyle ya da böyle hala hocamız ve en azından sırf bu nedenle saygıyı ve desteği hak ediyor.

Bizden çok sevdiği meselesine gelince... Bu adam Beşiktaş'lıdır. Beşiktaş'ın bir teklifiyle afallamış, bizi yüz üstü bırakıp gitmiştir. Trabzonspor sevgisinin benim sevgimle kıyaslanmasını saygısızlık olarak değerlendiriyorum.

her kelimesine birebir katiliyorum cok dogru yazmisssin abi

Bluefire
27.12.2006, 11:03
[QUOTE=champions;583810]çok değerli işbilir yöneticilerimiz neyin derdindeler amaçları ne bu adamların ,birisi yapar birisi bozar nası başarılı olacak bu kulüp , haşim denen adam gitmedikçe kulüp düzlüğe çıkamaz 40 yılın başında yapılacak doğruları önlüyor bu utanmaz adam tek başına bitiriyor koskoca takımı

desene biz burda bosuna iyi Haberler bekliyoruz! Böyle bir sey olurmu yaa anlamiyorum. Hasim denen Adam hangi Akla Hizmet veriyor bu Takima

6Şafak Aydın1
27.12.2006, 11:09
Kulüpler Birliği Toplantısı'nın Perde Arkası

Fenerbahçe'nin Katılmadığı Kulüpler Birliği Toplantısı'nda Futbol Federasyonu'nun Olağanüstü Genel Kurula Gitmesi Yönünde Tavsiye Kararı Aldı.

Fenerbahçe'nin katılmadığı Kulüpler Birliği Toplantısı'nda Futbol Federasyonu'nun olağanüstü genel kurula gitmesi yönünde tavsiye kararı aldı.

Toplantının ardından basın toplantısı düzenleyen Birlik Başkanı Özhan Canaydın (http://www.haberler.com/ozhan-canaydin/), "Haluk Ulusoy (http://www.haberler.com/haluk-ulusoy/) federasyonu bizim federasyonumuzdur. Bu federasyon demokratik bir ortamda seçilmiştir. Ama hukukun üstünlüğüne inanıyorsak ve Türkiye bir hukuk devleti ise genel kuruldan çekinmemek lazım. Ayrıca, polemiklerin ve sorunların tırmandığı bir ortamda genel kurul yapmak, Türk futbolunu sorunlarından arındıracaktır. Böylece daha net bir ortama kavuşuruz. Kulüpler Birliği, genel kurul konusunda ancak tavsiye kararı alabilir. Yaptığımız toplantı sonucunda ağırlıklı olarak seçim yapılması tavsiye kararı alınmıştır. Bazı üyeler seçim tarihinin mali genel kurulla birlikte yapılması yönünde görüş belirmiştir. TFF Genel Kurul Üyeleri'nin yüzde 40'ına tekabül eden 90 imzanın toplanmasıyla seçim şartlı genel kurul çağrısı yapılabilir" dedi.

10 KULÜP İSTEDİ , 7 KULÜP "HAYIR,HAZİRAN'DAN ÖNCE SEÇİM ZARARLI" DEDİ

Kulüpler Birliği toplantısında Federasyona genel kurula gitmesi yönünde tavsiye kararının oy çokluğu ile alındığı öğrenildi. 10 kulüp Federasyon'un seçime gitmesi yönünde oy kullanırken, 7 kulüp ise hayır oyu verdi. Tavsiye kararı bu oylama sonucunda 7'ye karşı 10 oyla alındı...

Toplantıyı erken terkeden ve erken seçimi istemeyen ya da Haziran'dan önce olmamasından yana görüş bildiren kulüp ve başkanları şöyle:

H.İBRAHİM KIZIL (Gaziantepspor)

LEVENT KIZIL (Bursaspor)

ALİ İPEK (Denizlispor)

İLHAN CAVCAV (Gençlerbirliği)

CEMAL AYDIN (Ankaragücü)

İBRAHİM HACIOSMANOĞLU (Trabzonspor)

ve Hacıosmanoğlu'na vekalet veren BEŞİKTAŞ...

Toplantıyı sonuna kadar bırakmayan ve seçim tavsiyesinde bulunanlar ise şöyle:

ÖZHAN CANAYDIN (Galatasaray)

RECEP MAMUR (Kayserispor)

EKREM CENGİZ (Ç.Rizespor)

AHMET GÖKÇEK (Ankaraspor)

AHMET ŞAN (Konyaspor)

EROL BEDİR (Erciyes)

Sedat Peker (http://www.haberler.com/sedat-peker/) (Antalya)

MECNUN ODYAKMAZ (Sivaspor)

TUNCER ERDOĞAN (Vestel Manisaspor)

RECEP HACI EYÜPOĞLU (Sakaryaspor)

Fenerbahçe ise toplantıya mazeret bildirerek katılmadı.

LAV EDİLSİN !..

Toplantının oldukça hararetli geçtiği öğrenilirken, "Bu federasyon lav edilsin !" sözlerinin ortamı gerdiği anlatılırken, bu düşüncede olan kulüp Başkanı'nın Gaziantepli İbrahim Kızıl olduğu öğrenildi.

Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl, Birinci Lig Kulüpler Birliği Vakfı'nı adeta topa tuttu.

Katıldığı Kulüpler Birliği Vakfı toplantısından erken ayrılan İbrahim Kızıl, toplantıda, federasyon ile Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin (http://www.haberler.com/mehmet-ali-sahin/) arasındaki tartışmanın konuşulduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Kulüpler Birliği olarak bütün kulüplerin sıkıntıları ve geleceği ile ilgili bir adım atmamakla birlikte tamamen kaosun içine gidiyoruz. Bundan dolayı üzüntü duyuyorum. Ciddi hiçbir karar almıyoruz. Birlik beraberlik yok. Birlik olarak neredeyse tamamen bir parti haline geldik. Kutuplaşma olmuştur. Görünen o ki kimse Türk futbolunun ilerlemesi için bir adım atmıyor, ama Kulüpler Birliği tam tersine hükümet ile federasyon arasındaki olaya alet edilen bir kurum haline geldi. Görüntüyü böyle görüyorum. Rahatsızım, böyle devam ederse Fenerbahçe'nin dediklerine katılıyorum, birlik lağvedilse daha iyidir."

Toplantıda, Gaziantepspor Kulübü Başkanı olarak bakanın ve federasyonun yaptığı şeylere alet olmak istemediğini söylediğini kaydeden Kızıl, şöyle devam etti:

"Türk futbolunu kaosa götürmemek için, dereyi geçerken at değiştirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Bu kadar önemli milli maçlarımız var. Zaten Türk futbolu kaos içinde. Toplantıda, bundan sonra bataklığa gidilmemesi ve Türk futbolunun geleceği için yeni bir seçim olması gerekmediğini ifade ettim. Bunlar sezon sonu mali genel kurulda görüşebilir ve Türk futbolunun menfaati için karar verilir.

Kulüpler Birliği şu anda bu kararı verecek yetkide değildir. Bu kararı bakan verir. Bakan bir karar verir veya kongre kararı alır, saygı duyarız. Ondan sonraki hukuki durum nedir, bilemiyorum. Türk futbolunun geleceği için, 3 ayda bir seçim olmaması lazım. Türk futbolunu daha ileri götürebilmek için uğraşırken, ikide bir federasyonla oynamaya kimsenin hakkı yoktur. Türk futbolunun kaosa gitmesine kimsenin müsaade etmemesi lazım. Bunu şu anda doğru bulmuyorum."

İbrahim Kızıl, "Bundan sonra toplantılara katılmamanız söz konusu olur mu?" şeklindeki bir soruya "Benim kulübümün ve Türk futbolunun menfaati neyse, o şekilde davranırım" yanıtını verdi.

KULÜPLERDE BİRLİK YOK DİYEN FENERBAHÇE HAKLI ÇIKTI

Bu konuda bir uzlaşma sağlanamazken, Kulüpler Birliği'nde birlik yok diyen Fenerbahçe kanadı bir kez daha haklı çıktı. Kulüpler 10'a 7 olarak bölünürken olağanüstü erken seçim için gerekli %40 oranındaki imzanın da toplanamayacağı görüldü.

İMZA TOPLANIRSA SEÇİM İSTEYENLER 59'DA KALIR

Genel Kurula gitmek için 90 delegenin imzasının gerektiği ortamda kaba bir hesap yapılırsa toplanabilecek imza sayısının 59 olabileceği ortaya çıkıyor.

Erken seçim tavsiyesinde bulunan 10 Kulüpten Galatasaray'ın 7, diğer 9 Kulübün 5'er oyu bulunuyor. Fenerbahçe'nin de Ulusoy yönetimi aleyhinde olduğunu düşünürsek 7 oy da oradan gelecek. Yani toplamda 59 olacak. Taban birlikleri, 2.lig ve 3.lig kulüplerinin ise 1 yıl önceki son seçimde de olduğu gibi büyük çoğunluğu Ulusoy'dan yana...

KALEM KAĞIT ALINDI, HESAP KİTAP BAŞLADI

Toplam 236 delegeyi biraz açacak olursak; 2. lig A Kategorisinin 36, B Kategorisinin 36, 3. ligin 12, Taban birliklerinin 54, 4 büyüklerin 7'er ve diğer kulüplerin 5'er oyu olduğunu görürüz.

Fenerbahçe ile seçim tavsiyesinde bulunan 10 kulübün 59 oyuna, Bakan Şahin'in en az 30 daha eklemesi lazım ki genel kurul kararı alınsın. Yani toplam oy oranının %40'ına ulaşılsın. Seçim için ise yarıdan bir fazla oy gerikyor. Yani 236'nın yarısı olan 118 'den bir fazlası olan 119...

FEDERASYONUN ERKEN SEÇİM KARARI ALMA NİYETİ YOK

Öte yandan bu gelişmeleri yakından takip eden Futbol Federasyonu'nun Kulüplerde belirgin bir birliğin sağlanmaması durumunda erken seçim kararı almayacağı öğrenildi. Görevlerinin başında olduklarını belirten yöneticiler, Bakan Şahin illa da genel kurul toplarsa, bu sürecin en az 3.5 süreceği, ve Federasyonun bunu ağırdan alacağı da düşünceler arasında. Böye bir durumda, Ankaragücü Başkanı Cemal Aydın'ın da söylediği gibi Nisan ayından önce hiç bir seçimin olamayacağı görülüyor. O tarihlerdeki milli maçlar ve liglerin sonunun yaklaşması ise olası bir erken seçimi zaten Haziran'a kadar sarkıtır. Haziran ayındaki mali kurulda ise erken seçim bir kez daha gündeme gelebilir. Burada da güven oylaması yapılır.

GÖZLER BAKAN'A ÇEVRİLDİ

Önce Sri Lanka, ardından da Endonezya'da gezide bulunan Bakan Mehmet Ali Şahin (http://www.haberler.com/mehmet-ali-sahin/)'in ise bu karadan sonra tutumu merakla bekleniyor. Yarın gece (Çarşamba) Ankara'ya dönecek olan Bakan'ın Perşembe günü mesaisine futboldaki bu gelişmelere ilişkin değerlendirme ile başlaması bekleniyor

Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul DHA (Doğan Haber Ajansı)

Erman
27.12.2006, 11:11
Arkadaslar, önce bugün Fanatik'te cikan su haberi bir okuyun:
Eller’in eski takım arkadaşları, Sambacı hakkında bir hayli olumlu görüşler belirtiyor. İşte, onunla aynı dönemde oynayan Celalettin, Erdinç ve Ufukhan’ın Eller ile ilgili izlenim ve gözlemleri: Celalettin: En büyük problemlerinden biri dil sorunuydu. Kalsaydı elbetteki takımda yer bulabilirdi. Biraz ağırdı ama sezgileri çok iyiydi. Geri dönerse Trabzonspor’a faydalı olacağı inancındayım. Göbekte Hüseyin ile beraber başarılı olurlar. (...) Ufukhan: Sezgileri çok güçlü ve soğukkanlı bir oyuncuydu. Onunla oynadığımda kendimi daha güvende hissediyordum. Dönerse faydalı olur.
Bu haberi desifre ettigimizde takimdaki asil sorun kendini acik acik belli ediyor. Dikkat ederseniz, haberde adi gecen Celalettin ve Ufukhan "Eller dönerse iyi olur" demisler. Bu ikisi halen Trabzonspor'un futbolculari ve cok iyi biliyorlar ki Eller'in dönmesi halinde yabanci arkadaslarindan biri gitmek zorunda.

Iste beyler bayanlar. Icinde oldugumuz durumun hali pür meali. Takimda arkadaslik denen bir sey yok. Gruplar var. Iki futbolcu da "dönsün" derken, gidecek olani düsünmüyor. Böyle bir kaygilari yok haberden anladigimiz kadariyla.

Arkadaslik sifir; futbolcular arasinda iletisim yok, herkes gruplar halinde takiliyor; canini disine takarak tekmeye kafa uzatanla eli belinde oynayan ve hatta hic oynamayan arasinda daglar kadar para farki var; basimiza futboldan anlamayan yönetim tünemis durumda, hocamiz ise bu kadar kaliteli futbolcuyu rüyasinda dahi görmemis, hücüm futbolunu bilmeyen bir adam...

Acaba "bu" Trabzonspor'dan baska ne bekliyoruz?

sbay
27.12.2006, 11:12
KAPTAN SZYMEK Mİ?

Trabzonspor da Szymek’i kazanmak için yönetimin Polonyalı oyuncuya kaptanlık...

Trabzonspor da Szymek’i kazanmak için yönetimin Polonyalı oyuncuya kaptanlık sorumluluğu vermeyi planladığı öğrenildi. 2 Ocakta Trabzon’a dönecek olan Szymek ile ilgili bu uygulamayı Teknik Direktör ziya Doğan’ın istediği öğrenildi. Hüseyin, kaptanlığın kendisinden alınıp başkasına verilme düşüncesiyle ilgili olarak da, "Bu konuda benim yorum yapmam doğru olmaz. O konuda kararı hoca ve yönetim kurulu verir." ifadelerini kullandı.

sbay
27.12.2006, 11:15
Eller'e karşılık Serhat Akın

Trabzonspor'un Brezilya'nın Internacional takımında kiralık olarak forma giyen futbolcusu Fabiano Eller'i transfer etmek isteyen kulüpler her geçen gün artıyor. Internacional takımıyla Barcelona'yı yenerek Dünya Kulüpler Kupası Şampiyonluğuna uzanan ve değeri kat kat artan Eller'i Fluminense, Flamengo ve Santos'un yanı sıra Avrupa kulüpleri de transfer listesine aldı.

Bunlardan biri de Anderlecht. Ahmed Hassan ve Serhat Akın'ı kadrosunda barındıran Belçika takımı Trabzonsporlu Fabiano Eller'i transfer etmek istediğini resmen duyurdu. Trabzonsporlu yöneticilerle Brezilyalı futbolcu için görüşen Anderlecht'in transferi bitirmek için harekete geçtiği öğrenildi.

Trabzonspor'un Eller'e karşılık Anderlecht'te mutsuz olan ve ayrılmak isteyen Serhat Akın'ı istedikleri bildirildi. Eller'i Beşiktaş'ın da istediği kulislerde konuşuluyor.

Bahtiyar
27.12.2006, 11:59
Giresun a kar yağışı yoğun bi şekilde yine başladı.

6Şafak Aydın1
27.12.2006, 12:14
valla bu medyamiz ne kadar aciz, biri basladi polonya basinina Szymek konusmus diye böyle böyle veryansin etmis ... polonya basininda böyle bi haber bile yok .... simdi gazete gazete dolasiyor arastirmadan sirf haber olsun diye ....

Adem Erdoğan
27.12.2006, 12:35
alex bjk ye gizlice imzamı atmış.Yoksa benmi yanlış gördüm.

immortal_TS
27.12.2006, 12:38
Arkadaslar, önce bugün Fanatik'te cikan su haberi bir okuyun:
Eller’in eski takım arkadaşları, Sambacı hakkında bir hayli olumlu görüşler belirtiyor. İşte, onunla aynı dönemde oynayan Celalettin, Erdinç ve Ufukhan’ın Eller ile ilgili izlenim ve gözlemleri: Celalettin: En büyük problemlerinden biri dil sorunuydu. Kalsaydı elbetteki takımda yer bulabilirdi. Biraz ağırdı ama sezgileri çok iyiydi. Geri dönerse Trabzonspor’a faydalı olacağı inancındayım. Göbekte Hüseyin ile beraber başarılı olurlar. (...) Ufukhan: Sezgileri çok güçlü ve soğukkanlı bir oyuncuydu. Onunla oynadığımda kendimi daha güvende hissediyordum. Dönerse faydalı olur.
Bu haberi desifre ettigimizde takimdaki asil sorun kendini acik acik belli ediyor. Dikkat ederseniz, haberde adi gecen Celalettin ve Ufukhan "Eller dönerse iyi olur" demisler. Bu ikisi halen Trabzonspor'un futbolculari ve cok iyi biliyorlar ki Eller'in dönmesi halinde yabanci arkadaslarindan biri gitmek zorunda.

Iste beyler bayanlar. Icinde oldugumuz durumun hali pür meali. Takimda arkadaslik denen bir sey yok. Gruplar var. Iki futbolcu da "dönsün" derken, gidecek olani düsünmüyor. Böyle bir kaygilari yok haberden anladigimiz kadariyla.

Arkadaslik sifir; futbolcular arasinda iletisim yok, herkes gruplar halinde takiliyor; canini disine takarak tekmeye kafa uzatanla eli belinde oynayan ve hatta hic oynamayan arasinda daglar kadar para farki var; basimiza futboldan anlamayan yönetim tünemis durumda, hocamiz ise bu kadar kaliteli futbolcuyu rüyasinda dahi görmemis, hücüm futbolunu bilmeyen bir adam...

Acaba "bu" Trabzonspor'dan baska ne bekliyoruz?

Kesinlikle katılmıyorum düşüncene, adamlar gelip sormuştur Ellerin dönmesini istiyormusunuz yararlı olduğunu düşünüyormusunuz, adamlar da cevap vermişler neyinde art niyet arıyosunuz bunun yok şunu düşünmemişler yok arkadaşlık havası bilmem ne iyice paranoyak düşüncelere saplanıyorsunuz arkadaşlar çıkın şu hallerinizden.

littlebighorn
27.12.2006, 12:45
Beşiktaş'a 13 milyon dolarlık gelir...
Beşiktaş Kulübü ile Saran Media arasında BJK İnönü Stadı saha içi ve stadyum dış cephesini içeren 13 milyon dolarlık reklam pazarlama anlaşması yapıldı.
Saran Media'dan yapılan açıklamada, Beşiktaş ile 2012 yılının mayıs ayına dek sürecek bir anlaşma imzalandığı bildirildi. Saran Media Spor Programları Direktörü Selim Usta, konuyla ilgili olarak ''Beşiktaş ile yaptığımız bu anlaşmadan yine Türk futbolu kazanacak. Bu da spora olan desteğimizin bir göstergesidir. Biz bu alandaki çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz'' dedi.

Aynı şirkete bizde aynı hakkı satmıştık ama çok çok daha düşük bir bedele diye biliyorum....

BÜYÜK_TRABZON
27.12.2006, 13:55
ayman kimmiş ne yapmmış,bilmem ,ama bildiğim bir şey oda ziya hocanın mantalitesine uyuorsa gelir trabzona:)

ziya hocanın mantalitesi nedir ,onu da bilemem

bunlar adam akıllı transfer falan yapamazlar,
ayırca simek gitmek mi istyor sat gitsin yok kazanalım ,yok onu edelim bunu edelim,hava civa bunlar
yada satmıyacaksan sutla celoyu ,ona verdiğin 1,2 Trilyonu ver simeke bak nasıl oynuyor,

adam haklı toptan anlamayanalr ,sahada gezinenler dunya para alıyor,ben de yatayım diyor,

mantalite bu olsa gerek ,ben bunu biliyorum
ZD kimmiş onu adam eden gene Trabzonspordur eger beceremiyorsa çeksin gitsin ayrıca ondan mantık var mı ki mantalite arıyoruz azcık aklını kullansa Marcelinhonun sol kanat oyuncusu olmadıgı anlar :mad:

Nigdeli
27.12.2006, 15:11
selam arkadaşlar ben Niğde den Ramazan ben 32 yaşındayım ve kendimi bildim bileli Trabazonsporluyum ve aileminde %90 nı Trabzonsporlu bizde Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalık olarak görülür ve her durumda Trabzonspor sevgisi devam eder yenilince üzülünür kazanınca sevinilir hatta çok önemli bir maç kaybedilince oturup ağlayanlar olur(96 yılı çorakbahçe maçı)ama asla Trabzonspor hor görülmez ve aşağılanmaz.son zamanlarda bakıyorum herkes her konudan anlıyor adam transferide teknik direktörlüğüde en iyi şekilde biliyor yorum yapmadığı konu uzmanlık alanına girmeyen mesele yok.Jeffersonun transfer haberlerinin olduğu dönemki yorumları okudum herkes havalarda dünyanın en iyi kalecilerinden birini alıyoruz kesin şampiyonuz ifadeleri var jeff 3 maç uynadıktan sonraki yorumlar bu ne biçim bir kaleci Türkiyenin en kötü kalecisi şeklini alıyor yabancı teknik adam geliyor 3 maç dayanıyor herkes istifa diye bağırıyor ziya Hoca geliyor millet havalarda adam gibi adam ziya Doğan sloganları atılıyor bugün ziya hoca hiç bir şeyden anlamayan futbolu bilmeyen bir teknikdirektör.Şenol hoca takımın başına geçiyor herkes muhalefet adamı bıktırana kadar çalışılıyor yani her gelen kötü her futbolcu sahtekar tahammülsüzlük hat safhaya ulaşmış durumda sonrada 22 yıldır şampiyonluk özlemi ne zaman bitecek diye ağıtlar yakılıyor.Trabzonspor lu önce oturup öz eleştirisini yapacak biz ne haldeyiz diyecekler,takımın üzerindeki taraftar baskısını kaldıracaklar.Avni aker eski cennet halini alacak,gelen takımlar korkarak gelecek,şimdi bizim takım korkarak çıkıyor sahaya futbolcu sahaya çıkarken kafasında acaba sorusu olmayacak,gelene bir sabredilecek mesela jeferson adam 22 yaşında hiç tanımadığı,her şeyiyle yabancı olduğu bir ortama geliyor ve biz bu adamdan hemen başarı bekliyoruz biz komşuya misafir gitsek alışana kadar rahat hareket edemiyoruzda adamlara bir alışma süresi tanımıyoruz.her yıl yeni yeni simalar her yıl yeni bir teknik adam ve her yıl yeni bir yönetim,ondan sonra başarı! İstikrarın olmadığı bir yerde başarı nasıl olur?bilen varsa izah etsin bizde bilelim. örnek challse kimleri aldılar ilk yıl başarılı olabildilermi?ama şimdi nasıllar.Hasılı kelam lütfen sabır arkadaşlar sabır sabır savaş zafer adım trabzon vesselam...........

demokles
27.12.2006, 15:19
selam arkadaşlar ben Niğde den Ramazan ben 32 yaşındayım ve kendimi bildim bileli Trabazonsporluyum ve aileminde %90 nı Trabzonsporlu bizde Trabzonsporlu olmak bir ayrıcalık olarak görülür ve her durumda Trabzonspor sevgisi devam eder yenilince üzülünür kazanınca sevinilir hatta çok önemli bir maç kaybedilince oturup ağlayanlar olur(96 yılı çorakbahçe maçı)ama asla Trabzonspor hor görülmez ve aşağılanmaz.son zamanlarda bakıyorum herkes her konudan anlıyor adam transferide teknik direktörlüğüde en iyi şekilde biliyor yorum yapmadığı konu uzmanlık alanına girmeyen mesele yok.Jeffersonun transfer haberlerinin olduğu dönemki yorumları okudum herkes havalarda dünyanın en iyi kalecilerinden birini alıyoruz kesin şampiyonuz ifadeleri var jeff 3 maç uynadıktan sonraki yorumlar bu ne biçim bir kaleci Türkiyenin en kötü kalecisi şeklini alıyor yabancı teknik adam geliyor 3 maç dayanıyor herkes istifa diye bağırıyor ziya Hoca geliyor millet havalarda adam gibi adam ziya Doğan sloganları atılıyor bugün ziya hoca hiç bir şeyden anlamayan futbolu bilmeyen bir teknikdirektör.Şenol hoca takımın başına geçiyor herkes muhalefet adamı bıktırana kadar çalışılıyor yani her gelen kötü her futbolcu sahtekar tahammülsüzlük hat safhaya ulaşmış durumda sonrada 22 yıldır şampiyonluk özlemi ne zaman bitecek diye ağıtlar yakılıyor.Trabzonspor lu önce oturup öz eleştirisini yapacak biz ne haldeyiz diyecekler,takımın üzerindeki taraftar baskısını kaldıracaklar.Avni aker eski cennet halini alacak,gelen takımlar korkarak gelecek,şimdi bizim takım korkarak çıkıyor sahaya futbolcu sahaya çıkarken kafasında acaba sorusu olmayacak,gelene bir sabredilecek mesela jeferson adam 22 yaşında hiç tanımadığı,her şeyiyle yabancı olduğu bir ortama geliyor ve biz bu adamdan hemen başarı bekliyoruz biz komşuya misafir gitsek alışana kadar rahat hareket edemiyoruzda adamlara bir alışma süresi tanımıyoruz.her yıl yeni yeni simalar her yıl yeni bir teknik adam ve her yıl yeni bir yönetim,ondan sonra başarı! İstikrarın olmadığı bir yerde başarı nasıl olur?bilen varsa izah etsin bizde bilelim. örnek challse kimleri aldılar ilk yıl başarılı olabildilermi?ama şimdi nasıllar.Hasılı kelam lütfen sabır arkadaşlar sabır sabır savaş zafer adım trabzon vesselam...........

inanınki sizin gibiler gururumuzu okşuyor iyi ki varsınız ve iyi ki trabzonspor sevdasına kapılmışsınız...

Nigdeli
27.12.2006, 15:26
inanınki sizin gibiler gururumuzu okşuyor iyi ki varsınız ve iyi ki trabzonspor sevdasına kapılmışsınız...

:tsbayrak:
eyvallah kardeş Bir gün herkes fenerbahçeli oabilir ama Trabzonsporlu olamaz çünkü bu bir ayrıcalıktır.

Ertan 51
27.12.2006, 15:48

hemşerim tespitlerin mükemmel öyle güzel bi forum da karşılaştıkki çok menmun oldum.95-96 nın acısı benim de hala içimde inşallah o günleri unutturacak seviyeye geliriz.saygılar.

Özge
27.12.2006, 16:18
Yattara konusunda açıklama
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, bir açıklama yaparak oyuncumuz Ibrahima Yattara’ya atfen bazı gazetelerde yer alan ifadelerin amacından saptırıldığının tespit edildiğini vurguladı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Profesyonel Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli’nin Antalya kampında Yattara’yla bir görüşme yaptığını ve bu konuda kendilerine bilgi verdiğini kaydeden Kafkas, “Buna göre oyuncumuzun farklı amaçla dile getirdiği söylemlerinin kamuoyuna bazı medya organlarınca yanlış aksettirildiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız” ifadesini kullandı.

Kafkas, şunları söyledi: “Oyuncumuz Yattara, Menajerimiz Sayın Perekli’ye olayın doğrusunu aktarmış ve gazetecilerin yönelttiği soruya karşılık bırakın küme düşmeyi, takımın ikinci yarıda kendisinin de katılımıyla çok daha üst sıralara yükseleceğini bildirmiştir. Zaten bazı basın organlarında haber aynen bu şekilde yer almış ancak bazılarında da farklı yorumlarla okuyucuya aktarılmıştır. Yanlış anlamadan kaynaklandığını düşündüğümüz bu hatayı yapan değerli basın mensubu arkadaşlarımızı daha dikkatli olmaya çağırıyor, bu hatanın da aynı şekilde düzeltilmesini bekliyoruz.”

Erdinç Dilek
27.12.2006, 16:23
hay ağzını öpeyim son dönemde okudum en aklı başında yazı idi:alkış:

champions
27.12.2006, 17:20
Trabzon Kratochvil'i istiyor

İkinci yarı öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Denizlispor'un tecrübeli futbolcusu Roman Kratochvil'e talip oldu.
Karadeniz ekibinin Slovak savunma oyuncusuna karşılık yeşil-siyahlı kulübe ilk yarıda kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'in yanı sıra bir miktar para teklif ettiği öğrenildi. Trabzonspor'a geçen sezon Ömer Rıza'yı, bu sezon başında da Mustafa Keçeli'yi satan Denizlispor'un takas teklifine sıcak bakmadığı, ancak para karşılığında bu transfere onay verebileceği bildirildi.
Devre arası tatili nedeniyle Slovakya'da bulunan tecrübeli futbolcu, Türkiye'deki gelişmelerden haberdar olmadığını söylerken, "Trabzonspor'un benimle ilgilendiğini daha önce duymuştum. Sözleşmem sezon sonunda sona erecek. Eğer kulüpler anlaşırsa, Trabzonspor'da oynamayı isterim" dedi
DHA

Analyzer
27.12.2006, 17:48
Trabzon Kratochvil'i istiyor

İkinci yarı öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Denizlispor'un tecrübeli futbolcusu Roman Kratochvil'e talip oldu.
Karadeniz ekibinin Slovak savunma oyuncusuna karşılık yeşil-siyahlı kulübe ilk yarıda kadro dışı bırakılan Fatih Akyel'in yanı sıra bir miktar para teklif ettiği öğrenildi. Trabzonspor'a geçen sezon Ömer Rıza'yı, bu sezon başında da Mustafa Keçeli'yi satan Denizlispor'un takas teklifine sıcak bakmadığı, ancak para karşılığında bu transfere onay verebileceği bildirildi.
Devre arası tatili nedeniyle Slovakya'da bulunan tecrübeli futbolcu, Türkiye'deki gelişmelerden haberdar olmadığını söylerken, "Trabzonspor'un benimle ilgilendiğini daha önce duymuştum. Sözleşmem sezon sonunda sona erecek. Eğer kulüpler anlaşırsa, Trabzonspor'da oynamayı isterim" dedi
DHA

Son zamanlarda Trabzonspor ile ilgili olarak duyduğum en güzel haber bu. Bu adamın yanında kim oynadıysa yıldız olup transfer yaptı: Çağdaş, Burak, Özgür Servet (Kanımca hepsi kazma). Asıl keramet Kratochvil'deydi ama anlayan çıkmamıştı. Umarım bu haber doğrudur.

bordoomavii
27.12.2006, 17:53
denizlide hep Kratochvil oyuyordu ama gençler piyasa yapıp transfer oluyordu. eğer Kratochvil alınırsa gerçekten çok güzel olur. Ama martinez ile bizi umutlandırıp almayan yönetimin Kratochvil için önce umutlandırıp sonra bizi yanıltmasından korkuyorum.

Kasım Hilal
27.12.2006, 17:59
'İnşallah bu sezon kümeye düşmeyeceğiz'
Trabzonspor'un Gineli yıldızı İbrahim Yattara, ikinci yarıda gösterecekleri performansla küme düşmeyeceklerini söyledi.

Süper Lig'in ilk yarısında aldığı sonuçlarla tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Bordo-Mavili takımda futbolcular da zirve yarışından adeta ümidini kesmiş durumda. Sakatlığı nedeniyle yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalan Yattara da, takımın küme düşmeyeceğini ifade ederek herkesi şaşırttı. İlk devrede aldıkları sonuçlarla taraftarlarını üzdüklerini dile getiren Yattara, "Sakatlığım nedeniyle yaklaşık 4 ay futboldan uzak kaldım. Bu ayrılıktan sonra takımla çalışmalara başladım. Şu anda tam hazır değilim. Fakat ikinci yarının başına kadar hazır olacağıma inanıyorum. Benim takıma katılmamla birlikte ikinci yarıda çok daha iyi bir Trabzonspor izlettireceğiz. İnşallah alacağımız sonuçlarla küme düşmeyeceğiz." diye konuştu.
Bu arada Szymkowiak, Polonya basınına yaptığı açıklamada Teknik Direktör Ziya Doğan'ın taktiğini ağır dille eleştirerek Trabzonspor'da mutsuz olduğunu ve takımdan ayrılmak istediğini belirtti. Szymkowiak, "Trabzon'da durumum iyi değil, ya yarı devre oynuyorum ya da kulübede bekliyorum. Takım parçalandı, birçok hoca ve futbolcu değişti. Trabzon'a transfer olduğum dönemden sadece iki futbolcu kaldı. Bu durum beni çok mutsuz etti.'' dedi. Ziya Doğan'la görüşmeyi düşündüğünü kaydeden Szymkowiak, "Takımın taktiği benim için iyi değil, 4 savunma oyuncusu 4 de defansif orta saha var, ortada topla oynama imkanım yok, sadece tepemden geçen topları seyrediyorum. Hocamla konuşmayı planlıyorum, benim mevkiimi de stoper olarak değiştirsin, belki bu benim için daha iyi olacak." şeklinde konuşarak alaycı bir şekilde hocasını eleştirdi.
Öte yandan Bordo-Mavili ekibin Antalya'daki hazırlıkları sürüyor. Dün sabah yapılan kros çalışmasına hasta olan Umut katılmadı. Kasıklarında çekme olan Hasan Üçüncü ise idmanı yarıda bırakırken Ziya Doğan'ın tek tek bütün oyuncularla özel olarak ilgilenmesi dikkat çekti.

Kaynak: Zaman

bordoomavii
27.12.2006, 18:22
yattaranın açıklamalarını gerçekten çarpıtmışlar.

degok
27.12.2006, 18:23
ama simkowyak haklı Takımın taktiği benim için iyi değil, 4 savunma oyuncusu 4 de defansif orta saha var derken

Ali Özcan
27.12.2006, 18:26
ama simkowyak haklı Takımın taktiği benim için iyi değil, 4 savunma oyuncusu 4 de defansif orta saha var derken

Szymek teknik direktör olsun Zıyadan daha başarılı olur...

Ayrıca Kratochwil iyi futbolcudur ama çok yaşlı.Sanırım 32 civarında bi yaşı var...

Naim
27.12.2006, 18:31
Ah zaman ah
paralarını verip dünyanın heryerinde seslerinin çıkmasını sağlayan anadoluya sırtını dönüp istanbula yalamaya başlayan yüce(!) camia
yazık yazık
Fikriyatında iki paralık olduğu dünyada kendini kabullendirebilmek için satmaktan çekinmemiş
En temiz zannetiklerimiz kirleneli çook Zaman olmuş
eskiden koşa koşa aldığım gazeteyi şimdi görüp okumamak için çaba gösteriyorum

6Şafak Aydın1
27.12.2006, 18:33
kratochvile karsilik kim gidiyo bu defa ? - bence yine balon haber....

Kasım Hilal
27.12.2006, 18:37

Terazini kefesini kırdın be hocam!

Naim
27.12.2006, 18:39
Yattara konusunda açıklama
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, bir açıklama yaparak oyuncumuz Ibrahima Yattara’ya atfen bazı gazetelerde yer alan ifadelerin amacından saptırıldığının tespit edildiğini vurguladı.

Profesyonel Futbol Şube Menajeri Necmi Perekli’nin Antalya kampında Yattara’yla bir görüşme yaptığını ve bu konuda kendilerine bilgi verdiğini kaydeden Kafkas, “Buna göre oyuncumuzun farklı amaçla dile getirdiği söylemlerinin kamuoyuna bazı medya organlarınca yanlış aksettirildiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız” ifadesini kullandı.

Kafkas, şunları söyledi: “Oyuncumuz Yattara, Menajerimiz Sayın Perekli’ye olayın doğrusunu aktarmış ve gazetecilerin yönelttiği soruya karşılık bırakın küme düşmeyi, takımın ikinci yarıda kendisinin de katılımıyla çok daha üst sıralara yükseleceğini bildirmiştir. Zaten bazı basın organlarında haber aynen bu şekilde yer almış ancak bazılarında da farklı yorumlarla okuyucuya aktarılmıştır. Yanlış anlamadan kaynaklandığını düşündüğümüz bu hatayı yapan değerli basın mensubu arkadaşlarımızı daha dikkatli olmaya çağırıyor, bu hatanın da aynı şekilde düzeltilmesini bekliyoruz.”

İstanbulu Yalayan Köpeklere Kapak Olsun
Bugun itibariyle Zaman Ve tüm diğer ifade ettikleri Gözümde Bitmiştir!
Ne evime girerler ne benim olduğum ortama

Naim
27.12.2006, 18:40
Terazini kefesini kırdın be hocam!

Terazinin Kefesini Bir gözüne Parayı
Bir gözüne İmanı koyanlar Kırmış hocam

cemka
27.12.2006, 18:42
Ah zaman ah
paralarını verip dünyanın heryerinde seslerinin çıkmasını sağlayan anadoluya sırtını dönüp istanbula yalamaya başlayan yüce(!) camia
yazık yazık
Fikriyatında iki paralık olduğu dünyada kendini kabullendirebilmek için satmaktan çekinmemiş

ya bende büyük hayal kırıklığı yaşamaya başladım uzun ZAMANdır... Her ZAMAN tasvip ettiğim gazeteyi sırf spor haberlerinden dolayı almamaya başlayacam yakında... çok bozulmaya başladım yaaa...

Naim
27.12.2006, 18:50
Hatırlayanlar olacaktır
Umut Bulut Transferiyle alakalı yazdıkları Karaktersiz yazılar vardı Sporda bugun isimli sitelerinde
O zaman bunu gören bir Zaman camiası seven dostumuz irtibata geçirmişti site yönetimiyle Haberin kaynağı olarak bir fb eski yöneticisi demişti
bende haysiyetin şerefin iki paralık değilse ses bantlarını verirsin Yönetime açar ana avrat söver her türlü pisliğide kendi yönetimime yaparım demiştim
Ama kasetin yoksa aradaki aracıyı unutur senin tüm cibilliyetinle alakalı küfürleri sıralarım demiştim
Kem küm kaset falan başka kaynaktan diyordu
yani o zamandan beri dikkat ediyor ve okumamaya çalışıyorum

Beni bu konuda Başka amaçları vardır diye eleştiren derdin başka diyen olursada alnını karışlarım!

irfanb
27.12.2006, 18:56
Transferde son Aday

Yeşil-siyahlı kulüp, takas teklifine sıcak bakmıyor.

Trabzonspor'un Kratochvil'e karşılık yeşil-siyahlı kulübe ilk yarıda kadro dışı bıraktığı Fatih Akyel'in yanı sıra para teklif ettiği öğrenildi.

Trabzonspor'a önceki sezon Ersen Martin'i, geçen sezon Ömer Rıza'yı, bu sezon başında da Mustafa Keçeli'yi satan Denizlispor'un takas teklifine sıcak bakmadığı, ancak para karşılığında bu transfere onay verebileceği belirtildi.

Devre arası tatili nedeniyle Slovakya'da bulunan tecrübeli futbolcu, gelişmelerden haberi olmadığını belirterek, "Trabzonspor'un benimle ilgilendiğini, daha önce duymuştum. Sözleşmem sezon sonunda sona erecek. Eğer kulüpler anlaşırsa, Trabzonspor'da oynamayı isterim" dedi.

Emre7
27.12.2006, 19:01
Transferde son Aday

Trabzonspor'un Kratochvil'e karşılık yeşil-siyahlı kulübe ilk yarıda kadro dışı bıraktığı Fatih Akyel'in yanı sıra para teklif ettiği öğrenildi.

Trabzonspor'a önceki sezon Ersen Martin'i, geçen sezon Ömer Rıza'yı, bu sezon başında da Mustafa Keçeli'yi satan Denizlispor'un takas teklifine sıcak bakmadığı, ancak para karşılığında bu transfere onay verebileceği belirtildi.

Devre arası tatili nedeniyle Slovakya'da bulunan tecrübeli futbolcu, gelişmelerden haberi olmadığını belirterek, "Trabzonspor'un benimle ilgilendiğini, daha önce duymuştum. Sözleşmem sezon sonunda sona erecek. Eğer kulüpler anlaşırsa, Trabzonspor'da oynamayı isterim" dedi.

bıktım yaaaaaaaaaaaaa

hergün başka bir haber

uffffffffffffffffffff

UFUKHAN
27.12.2006, 19:05
ama bu adam iyidir versinler fatihle rizayi tamam

laz_hayri_61
27.12.2006, 19:11
Ah zaman ah
yazık yazık

kardeşim sana aynen katılıyorum

Berk Eren
27.12.2006, 19:27
Kratochvil;
Bu adam yabancı statusunde oynamıyor mu?
ee ozaman balon haber der gecerız..(iyi adam o baska)

AYYILDIZ
27.12.2006, 19:31
her gün birini alıyoruz gazetelere göre.

Mayls
27.12.2006, 19:39
Transferde son Aday

al bir de urdan yak
biktim artik hergün degisik haber okumaktan. ayrica Fatih Akyel'i vereceklermis. Sanki Fatih Akyel gidince yabanci kontenjani acilacakta Kratochvili alacaklar. Yoksa Kratochvil türk statüsündemi? Hem hangi parayi verecekler Denizli'ye borc girtlakta.

Ayaz
27.12.2006, 19:44
gereksiz bir transfer olacağı kanısındayım..

turkercan
27.12.2006, 20:03
Elimizdeki kazmaları gönderelim transfer yapmıyalım. Bu bile bize yeter. En azından ziya doğanın yanlış mantalitesine maruz kalmayız.

Şuşoğlu
27.12.2006, 20:05
bu arada azız yıldırımın 1 senelık cezası 5 aya dusmus fenerın 3 mac seyırcısız ceazsıda 2 mac seyırcısız 1 mac saha kapatmaya cevırırlmıs..

bu ısler ne guzel oluyor yaaa....
ver cezayı sonra yarısından cogunu ıptal et.........

hadı şotam kes sunların cezasını müebbet olsunn........

macka61
27.12.2006, 20:23
korkak federasyon başka bir şey değil

Gürkan
27.12.2006, 20:34
bu arada azız yıldırımın 1 senelık cezası 5 aya dusmus fenerın 3 mac seyırcısız ceazsıda 2 mac seyırcısız 1 mac saha kapatmaya cevırırlmıs..

daha bu bir şey değil.

o ceza bır ay sonra o ceza 3 aya da iner.

federasyonmus.

Enes Berfin
27.12.2006, 20:43

Sererfsizler!!!

Erdem Keser
27.12.2006, 20:52
bunlarin yaptiklari danisikli dovus bir allahin kulu bu serefsizlere bisey yapamaz.... ben encokta su feneri avrupada destekleyelim diyen taraftarimiza kiziyorum herturlu pisligi yapsinlar sonra onlari destekleyelim oldu ..

Murat61
27.12.2006, 21:03
Kratochvil;
Bu adam yabancı statusunde oynamıyor mu?
ee ozaman balon haber der gecerız..(iyi adam o baska)

ii de bu adam baya yaslandı diye hatırlıorum

Şuşoğlu
27.12.2006, 21:09
bunlarin yaptiklari danisikli dovus bir allahin kulu bu serefsizlere bisey yapamaz.... ben encokta su feneri avrupada destekleyelim diyen taraftarimiza kiziyorum herturlu pisligi yapsinlar sonra onlari destekleyelim oldu ..

evvet bende uyuz oluyorum bu ıse nasıl boyle dusunebılıyorlar aklım almıyorr

bize karsı yaptıkları o kadar cok şerefsi_likleri varken nasıl desteklerım o takımı yaa..... puan ıcınmıs dınamo kıevı trabzonda yenseydık onların aldıgı puanlarlamı sampıyonlar lıgıne kalmıs olacaktık.

golebshera
27.12.2006, 21:17
Ayrıca Türkiye Cumhuriyetine dahil olmadığını iddaa eden, kendini herkesin ve herşeyin üstünde gören, ülke içinde bölücülük yapan bir camiayı neden destekleyelimki?

Hem (haşa) Allah tan sonra onlar geliyor, bizim desteğimize ihtiyaçları mı var?

Ne halleri varsa görsünler. Ha Ermeni diasporası, ha onlar.. Milli anlamda beni ilgilendirmiyorlar.

nesta61
27.12.2006, 21:23
GEÇEN SENE YİTİRDİĞİMİZ KARADENİZ’İN ASİ SESİ KAZIM KOYUNCU’NUN ÜÇÜNCÜ SOLO ALBÜMÜ MÜZİK MARKETLERDE!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
Kazım Koyuncu kanserle mücadele verirken kansere yenik düşmüştü geçen yıl.
Şimdilerde ise bir solo albümü daha çıktı Karadeniz'in Asi Sesi'nin.
Arkadaşları, "Kazım’dan kalan ne varsa en iyi şekliyle ulaştırabilmek amacıyla, sevenlerinin arşivine koyabilmesi için gerçekleştirildi bu albüm" diyerek çıkartmışlar bu albümü.
Albüm’de sürpriz olarak bir de Kazım’ın fotoğraflarından ve yakın arkadaşlarının Kazım’la ilgili yorumlarından oluşan bir kitapçık bulunuyor. “Halkevleri” adında çıkan albümde Kazım’ın duyulmamış eserleri ve konser kayıtlarından oluşan 18 parça bulunuyor.

HER KARADENIZLIN ALMASI GEREKN KASET VEYA CD, herkez birtane alsin :)

miragef
27.12.2006, 21:27
teşekkürler arkadaşım

Enes Berfin
27.12.2006, 21:29
GEÇEN SENE YİTİRDİĞİMİZ KARADENİZ’İN ASİ SESİ KAZIM KOYUNCU’NUN ÜÇÜNCÜ SOLO ALBÜMÜ MÜZİK MARKETLERDE!.. HABERİN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN!..
Arkadaşları, "Kazım’dan kalan ne varsa en iyi şekliyle ulaştırabilmek amacıyla, sevenlerinin arşivine koyabilmesi için gerçekleştirildi bu albüm" diyerek çıkartmışlar bu albümü.
Albüm’de sürpriz olarak bir de Kazım’ın fotoğraflarından ve yakın arkadaşlarının Kazım’la ilgili yorumlarından oluşan bir kitapçık bulunuyor. “Halkevleri” adında çıkan albümde Kazım’ın duyulmamış eserleri ve konser kayıtlarından oluşan 18 parça bulunuyor.

Cok güzel ama sen aldinmi? yani bu kasetleride avrupada bulmak mevcutmu pek sanmiyorum onun icin bende o kasete malesef ulasamiyacagim :(

nesta61
27.12.2006, 21:33
ben kuzeni aradim demin cargoyla yollicak

Enes Berfin
27.12.2006, 21:33
ben kuzeni aradim demin cargoyla yollicak

Ozaman sen cok sanslisin :)

tiredman
27.12.2006, 21:36
Ah zaman ah
yazık yazık
dostum bu foruma her görüşten trabzonspor taraftarı insan girebilir.yorumlarımızda başkalarının fikirlerini aşağılamayalım.bende zaman gazetesinin bi ferdiyim.bu gazetenin spor müdürü trabzon yomralıdır(hayri beşer).en az senin iki katın trabzonspor sevdalısıdır.ve zaman gazetesi asla yalan yazmaz çarpıtmaz tahrik etmez-iftira atmaz-karalamaz hele satma kirlenme vs bu kelimelerin hepsini sana iade ediyorum..haberde tercüme hatası olabilir(sen yattaranın beyanatını dinledinmi?).ayrıca inşallah bu sene küme düşmeyiz diye bu forumda yüzlerce kişi yorumlar yapmıştır şaka yollu.acı ama durummuzun vehametini mizahi bi şekilde anlatmak için yapılmış bi haberdir bu.dikkat edin ulusal gazeteler içinde zaman kadar ulusal tv ler içinde stv kadar trabzonspora yer veren başaka ulusal medya yoktur.
Allah nankör kullarının yüzünü güldürmez.sizin gibi ideolojik saplantılı trabzonspor taraftarı sayısı inşallah fazla değildir.yoksa çok daha şampiyonluk hayali kurarız biz.

champions
27.12.2006, 21:39
tiredman
herşeyde haklıs olabilirsin ama' en az senin iki katın trabzonspor sevdalısıdır'cümlesi seni haksız çıkarır kimsenin trabzonspor sevdasını ölçemezsin
__________________________________________________ ____-
tahminde edemezsin iddaamı bu tahmin ediyosun
her 2 tarafıda tanıyormusunki tahmin edesin
bu tür düşünceler yanlıştır

tiredman
27.12.2006, 21:40
[quote=champions;584545]tiredman
herşeyde haklıs olabilirsin ama' en az senin iki katın trabzonspor sevdalısıdır'cümlesi seni haksız çıkarır kimsenin trabzonspor sevdasını ölçemezsin [/quot
elbette ölçemem .sadece öyle tahmin ediyorum :)

tiredman
27.12.2006, 21:49
bizim yöneticiler eğer yöneticiyse bende kozmonotum arkadaş.
kratochvil kimdir ya.vasat oğlu vasat birini transfer diye trabzonspora mı geitrecekler.
1.)yıldız getireceğiz denildi alınan yıldlz sönmüş yıldız .takımın kontraataklarını durduran fizik gücü bitmiş marcelinho
2.)günlerce uğraş ver musampayı al ama adamı takıma adapte edemiyorlar
3.)sağa musa sola mustafa keçeli ikiside orta yapmayı bilmiyor.etkisiz ve sıradan altı topçular
4.)forvet diye yıllarca takım takım gezen-ayağında top varken sürekli faul yapan 60 dklık oyuncu ersen alındı
5.)ben trabzonda oynamak istemiyorum diye bas bas bağıran erdinçi yüzsüz adam misali isteyip duruyoruz
6.)istanbula transfer oldu diye şıkıdım şıkıdım oynıyan tolgayı istiyoruz.ayrı bi ayıp
7.)kovarcasına yolladığımız emrahı rizeden tekrar geri istiyoruz.
daha aklıma gelmeyen bisürü şey.bu kadar da zül fazla ya.ayıp ya.
arkadaşlar ayrıca ben ziya doğanın iyi bir futboladamı olmadığına yürekten inanıyorum.sadece hırs yapıp futbolcuyu ters motivasyon yapma gibi bişeyi var.hangi takımda sistemli bir futbolu var bu adamın.futbolcudanda anlamıyor.yattara gibi yıldızoğlu yıldızı kulubede oturtan adam hocamıdır.
inşallah iyi oluruz.benim pek umudum yok

macka61
27.12.2006, 22:18

süper bir haber bu en kısa zamanda alacam

Nigdeli
27.12.2006, 22:37
hemşerim tespitlerin mükemmel öyle güzel bi forum da karşılaştıkki çok menmun oldum.95-96 nın acısı benim de hala içimde inşallah o günleri unutturacak seviyeye geliriz.saygılar.

Saol kardeş bende memnun oldum inşallah o güzel günler geri gelir ve kendinden emin bir şekilde Avni Aker'e çıkarız.

Bir de her transfer haberine yorum yapıp kafa yormayalım arkadaşlar.bunlar hep uydurma masa başı haberler.Şu kartel medyasının içinde Trabzonsporu araştırarak yazı yazan kaç tane yazar var.Ben şuna inanıyorumki biz şampiyon olsak (İNŞALLAH) bu medya bizim şampiyonluğumuzu değil çorakbahçenin şampiyonluğu nasıl kaçırdığını tartışır.Örnek geçen yılki GS nin şampiyonluğu GS nin şampiyonluğu bırakıldı aciz yıldırımın istifası konuşuldu. Bırakın şu kartel medyasını ben almıyorum ve okumuyorum bile tavsiye ederim rahat oluyor.

alexispapas
27.12.2006, 22:38
flaş flaş flaş.
1)Ziya keli istifa etmiş
2) Albayraklar defolup gitmiş
3) Marcelinho forvet arkasında kendi yerinde oynayacakmış
4)Musampa her hafta banko 11 deymiş.
5)Ferhat futbolu bırakıp taraftar olacakmış.
6)Jefferson bi daha gol yemeyecekmiş.
7) Forvete yeni adam almak yerine dengeleri bozmamak adına Ahmet Şahin son idmanlarda forvette deneniyormuş ve pek randımanlı imiş.
8)Fabiano Eller hatasını anlamış ve Trabzona geri dönmek için yalvarmaktaymış.
9)Tomas Jun Dünya gol kralı olacakmış.
10) ve son.. Haluk Ulusoy Trabzon'dan (hemşehrilerinden) milletvekili adayı olacakmış, seçilirse de kimseler sakın ama sakın şaşırmayacakmış.

Ahmet Karaman
27.12.2006, 22:58

işte bu yaa. olay bundan ibaret. ziyan doğan denen yaratık inat ediyor. inadı uğruna bu hallere düştük biz. ve işin garip tarafı hala utanmadan hoca olarak orda duruyor. yönetimimizde o yaratığı gönderemeyecek kadar aciz durumda.

Halit Aydın
27.12.2006, 23:21
Ronaldinho ve Nedved imzaladı!
Trabzon M.Ali Yılmaz tesislerinde kendilerini 3 yıllığına bordo mavi renklere bağlayan iki yıldızı imza töreninde hiç bir yöneticinin karşılamadığı dikkat çekti.
Durumun vahim olduğunu söyleyen Brezilyalı yıldız "herşey güzel olacak" dedi.

Diğer yandan Juventus'tan alınan Çek yıldız Pavel Nedved'in ise 3 Ocak'ta kampa katılacağı açıklandı...
Ronaldinho ve Nedved'in bonservis bedellerini Nuri ALBAYRAK'ın karşılayacağı bildirildi.Transferler camiada büyük bir heyecan yaşattı. Ziya Doğan'ın nasıl bir mantalite uygulayacağı merak konusu...
http://img47.imageshack.us/img47/4509/452pe8.jpg (http://imageshack.us)

http://img170.imageshack.us/img170/2967/260606imza3pb6.jpg (http://imageshack.us)

Semih Kırsüleymanoğlu
27.12.2006, 23:24
Trabzon M.Ali Yılmaz tesislerinde kendilerini 3 yıllığına bordo mavi renklere bağlayan iki yıldızı imza töreninde hiç bir yöneticinin karşılamadığı dikkat çekti.

Diğer yandan Juventus'tan alınan Çek yıldız Pavel Nedved'in ise 3 Ocak'ta kampa katılacağı açıklandı...
Ronaldinho ve Nedved'in bonservis bedellerini Nuri ALBAYRAK'ın karşılayacağı bildirildi.Transferler camiada büyük bir heyecan yaşattı. Ziya Doğan'ın nasıl bir mantalite uygulayacağı merak konusu...

[img=http://img170.imageshack.us/img170/5157/452pg6.jpg] (http://imageshack.us)

[img=http://img170.imageshack.us/img170/2967/260606imza3pb6.jpg] (http://imageshack.us)

Ronaldinho yu acagip yapmisin:) hahah
süper yaa

Analyzer
27.12.2006, 23:28

http://img170.imageshack.us/img170/2967/260606imza3pb6.jpg (http://imageshack.us)

:D Süper olmuş :D Yalnız Nedved konsomatris gibi çıkmış yaw ne o öyle:D

Enes Berfin
27.12.2006, 23:30

Hayirli ugurlu olsun insallah basarili olurlar ve hasret kaldigimiz sampiyonlugumuza ulasiriz.

Halit Aydın
27.12.2006, 23:32
ziya da haklı ama. hüseyin varken nedved için hüseyin kesilmez.
zaten ronaldinho nun yerinde marcelinho var oooo mantalite buysa
:D

Ahmet Karaman
27.12.2006, 23:32
ziyan bu ikisinide oynatmazdı. ( çünkü top teknikleri var- çalım atabiliyorlar- topu istedikleri yere atabiliyorlar- zekiler- hücum aksiyonları çok fazla- ferhat hasan ve hüseyinde daha az koşuyorlar)

Lapina
27.12.2006, 23:33
dostum bu foruma her görüşten trabzonspor taraftarı insan girebilir.yorumlarımızda başkalarının fikirlerini aşağılamayalım.bende zaman gazetesinin bi ferdiyim.bu gazetenin spor müdürü trabzon yomralıdır(hayri beşer).en az senin iki katın trabzonspor sevdalısıdır.ve zaman gazetesi asla yalan yazmaz çarpıtmaz tahrik etmez-iftira atmaz-karalamaz hele satma kirlenme vs bu kelimelerin hepsini sana iade ediyorum..haberde tercüme hatası olabilir(sen yattaranın beyanatını dinledinmi?).ayrıca inşallah bu sene küme düşmeyiz diye bu forumda yüzlerce kişi yorumlar yapmıştır şaka yollu.acı ama durummuzun vehametini mizahi bi şekilde anlatmak için yapılmış bi haberdir bu.dikkat edin ulusal gazeteler içinde zaman kadar ulusal tv ler içinde stv kadar trabzonspora yer veren başaka ulusal medya yoktur.
Allah nankör kullarının yüzünü güldürmez.sizin gibi ideolojik saplantılı trabzonspor taraftarı sayısı inşallah fazla değildir.yoksa çok daha şampiyonluk hayali kurarız biz.

Bak kardes , ben Zaman gazetesi abonesiydim.Yuzde 99 Hayri BESER o zamanda Spor Muduru idi.Aboneligi iptal ettireli fazla olmadi.Cartel Medya denilen bi kavram dolanirdi bu ulkede dillerde.Cartel Medyaya inat Zaman gazetesine abone oldum.Uc bes satiri gecmeyen Trabzonspor haberleri vardi gazetenizde. Nedeni Hayri BESER'in Yomrali Spor Muduru olmasi mi acaba.Yattara'nin beyanatlarini dun TRT - 2 Spor haberlerinde kendi agizindan duymasam bile duydum.Sen ciddi gazete isen , ovundugun bi seyler varsa ciddi haber yapacaksin.Bu takimin buyuklugunu Hayri BESER'de bilecek , Aydin DOGAN'da bilecek Turgay CİNER'de bilecek.Biz TrabzonSporuz..Bize taklada atmaya gerek yok , camurda atmaya..
Kimsenin TrabzonSpor sevdasini kimseyle kiyaslama..Senin TrabzonSpor sevdasini olcmeye kalktigin insan daha 2 gun once dogan cocugunun uzerine TrabzonSpor formasi atacak kadar bu renklere asik..
Hayri BESER giysin Bordo-Mavi formasini ciksin bi kac TV de karsimiza..

TSelif
27.12.2006, 23:33
Kendi kendimizle dalga geçer hale geldik....ama kimsenin utandığı da yok:mad:

Harun-61
27.12.2006, 23:35
Fatih Tekke'nin takim arada$i -Kerzakov- Sevilla'yaya imza atmi$- 5 milyon euro'ya ...

Naim
27.12.2006, 23:35
Ah zaman ah
yazık yazık

1dostum bu foruma her görüşten trabzonspor taraftarı insan girebilir.yorumlarımızda başkalarının fikirlerini aşağılamayalım.bende zaman gazetesinin bi ferdiyim.2bu gazetenin spor müdürü trabzon yomralıdır(hayri beşer).3en az senin iki katın trabzonspor sevdalısıdır.ve zaman gazetesi asla yalan yazmaz çarpıtmaz tahrik etmez-iftira atmaz-karalamaz hele satma kirlenme vs bu kelimelerin hepsini sana iade ediyorum..haberde tercüme hatası olabilir(sen yattaranın beyanatını dinledinmi?).ayrıca inşallah bu sene küme düşmeyiz diye bu forumda yüzlerce kişi yorumlar yapmıştır şaka yollu.acı ama durummuzun vehametini mizahi bi şekilde anlatmak için yapılmış bi haberdir bu.dikkat edin ulusal gazeteler içinde zaman kadar ulusal tv ler içinde stv kadar trabzonspora yer veren başaka ulusal medya yoktur.
4Allah nankör kullarının yüzünü güldürmez.sizin gibi ideolojik saplantılı trabzonspor taraftarı sayısı inşallah fazla değildir.yoksa çok daha şampiyonluk hayali kurarız biz.

1)Yorumlarımda Kimin hangi dünya ve ahiret görüşü beni bağlamaz o görüşün bir mensubu kurum Trabzona Yaptığı Terbiyesizlikler beni bağlar ve cevabını bulur
2) Fotomaçın Değerli Büyük Müdürlerinide araştırınız

3)Madem Zaman Gazetesi Yalan yazmas iftira atmaz
Buyursun ispat etsin umut bulut Transferinde Yediği pisliği Size Hodri meydan!

4)İdeolojik Saplantılı Taraftar yorumunu Tamamiyle Arkadaşlara ve yaptığım yorumlara bırakıyorum
Kimin Hangi İdeolojik cemaatsel mazeretlerinden dolayı kimi savunmaya çalıştığı kimin kime hangi nedenlerden kızdığı
Kimin dünyada spora veya başka bir şeye hangi Görüşle baktığı belli oluyor
Ben Dünyaya Trabzonspor Penceresinden bakıyorum çok şükür bilen biliyor
Sizinde hangi zaviyeden baktığınızı görmüş olduk
Derya içinde Deryayı bilmez arkadaş Gözünü kapayıp sadece kendinegece yaparsın merak etme

He zaman ve o eşrafın muhabbetine hiç girmeyelim yeri burası değil ayrıca mahçup olursunuz ;)

Mehmet Aksu
27.12.2006, 23:36
Kendi kendimizle dalga geçer hale geldik....ama kimsenin utandığı da yok:mad:
bizi bu hale düşürenler utansun

Enes Berfin
27.12.2006, 23:36
ziya da haklı ama. hüseyin varken nedved için hüseyin kesilmez.
zaten ronaldinho nun yerinde marcelinho var oooo mantalite buysa
:D

Marcelinhonun asil mevkisi forvert arkasi marceyi oraya alir ve orta saha sol kanat'da sikintimiz bitmis olur cünki o mevkide ronaldinho oynayacak.

hmm bence Hüseyin nedved konusu tartisilir ama hüseyini biraz zor keser nedved, ulen ziya bosu bosuna almisiz nedvedi desene :)

Ahmet Karaman
27.12.2006, 23:37
ferhat ın yanına gelemez bu topçular yahuuu diyordur ziyan !!!