PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

Travelair
12.12.2006, 09:25
Bütçe açığı kapatılacak!

Başkan Nuri Albayrak'ın, 22 trilyonluk bütçe açığını kapatmak için formülü hazır. İstanbul Kartal'daki benzin istasyonundan gelecek 10 trilyon, Ülker'le yapılan sponsorluk anlaşmasından elde edilecek 7 trilyon ve kasadaki hisse satışı ile bütçe açığı kapatılacak.

///

Bravo Kulübün hisseleri, düzenli gelir getirecek denen benzin istasyonu satışı... Ne güzel. Böyle ben de kapatırım açığı. O açıkların hesabını sorabilen bir sistem yok zaten sat sav borç kapat

Faik Yılmaz
12.12.2006, 10:27
Bütçe açığı kapatılacak!

Başkan Nuri Albayrak'ın, 22 trilyonluk bütçe açığını kapatmak için formülü hazır. İstanbul Kartal'daki benzin istasyonundan gelecek 10 trilyon, Ülker'le yapılan sponsorluk anlaşmasından elde edilecek 7 trilyon ve kasadaki hisse satışı ile bütçe açığı kapatılacak.

///

Bravo Kulübün hisseleri, düzenli gelir getirecek denen benzin istasyonu satışı... Ne güzel. Böyle ben de kapatırım açığı. O açıkların hesabını sorabilen bir sistem yok zaten sat sav borç kapat

böyle bende kapatırım açığı.. ya bu adam kendisinden nefret etmemiz için elinden geleni yapıyor......

Fatih
12.12.2006, 10:33
bütçeyi açmayı bilen kapatmasını da bilir:)

Burak
12.12.2006, 10:35
bütçeyi açmayı bilen kapatmasını da bilir:)

stepanovu satarak kapatmazlar ınsallah

zeki gursoy
12.12.2006, 11:29
satılamayacak son 3 kişiden biridir milan..
ama para eden tek kişide aynı zamanda...

stepanovu satarak kapatmazlar ınsallah

Gürkan
12.12.2006, 11:32
futbolcu satarak borç kapatılacaksa bu işi herkes yapar.ne özelliği var bu yönetimin. takımı iyi ce küçültecekler. gelde düşünme.insanın aklına kötü şeyler geliyor.

Faik Yılmaz
12.12.2006, 11:53
Gündem mali kongre

ÖMÜR AVCI/DHA

Ankaraspor'u 3-0 yenerek rahat bir nefes almasına rağmen 19 puanla tarihinin en kötü ilk yarı performansına imza atan Trabzonspor'da cumartesi günü yapılacak olan mali genel kurul ve transfer konusu gündemin ilk sırasına oturdu.
Kongreye seçim maddesi konulmasına karşı çıkan Başkan Nuri Albayrak'ın, cumartesi gününe kadar Trabzon'da kalarak bazı ziyaretlerde bulunacağı bildirildi. Albayrak'ın, Divan Başkanı Nizamettin Algan ve kulübün önde gelen isimleriyle bir dizi görüşme yapacağı, mali genel kurul öncesi destek isteyeceği vurgulandı.
Futbol A.Ş.'deki yeniden yapılanma çalışmalarında bulunacak Albayrak'ın, bütçenin denk çıkmayacağını savunan muhalefete karşı, 22 milyon YTL olması beklenen açığı kapatma formülleri üzerinde durulmasını istediği belirtildi. Açığın, İstanbul'daki benzin istasyonu ile Ülker'le yapılan sponsorluk anlaşmasından gelecek parayla 7 milyon YTL'ye düşürüleceği kaydedildi.
Transfer çalışmalarına başlayan yönetimin, Ankaragücü'nden Abdurrahman, Sedat ve Emre, Rize'den Yasin ve Emrah, Beşiktaş'tan Ali Güneş'le ilgilendiği belirtildi.

Yüzler gülüyor

Trabzonspor, Ankaraspor'la cuma günü deplasmanda oynayacağı Türkiye Kupası maçının hazırlıklarına başladı. Kaleci Ahmet Şahin'in kızı Yağmur çalışmada oyuncuların neşe kaynağı olurken, antrenmanı izleyen Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Başkan Nuri Albayrak'la bir süre görüştü.

KuĞu
12.12.2006, 12:06
Bütçe açığı kapatılacak!

///

bu ne yaaa!!! beceremiyorsun harvurup haman savuruyorsun sana ait olmayanları satarak bak herşey yolunda diyorsun!!!!! Sen dükkanı satmışsın borç kapatmışsın, yarın o makam başın ayıkılıp uzaklaştırıldığında arkanda geliri elinden alınmış kulüp bırakıyorsun! ne diye geldin, neler yapıyorsun!!! Herşey ne kolay:alkış:

Burçak
12.12.2006, 12:13
kendimi enayi yerine konmuş gibi hissediyorum yaa. çok zeki olduğunu sanıyolar heralde. kulübün malını satarak mali tabloyu düzeltmeye çalışmak hangi mantığa sığar. o benzin istasyonundan gelecek para ile Trabzonspora yatırım yapın gelir getirici bişiler yapın. bu uyanıklar bu parayla borç kapatacaklar . vay vay vay. bu kimsenin aklına gelmemişti. sözleriniz nerede bee.. gününüz dolsada çekip gitseniz artık. paranızda sizin olsun. sabote etmeyi bırakın bizi. reklamınızı yaptınız tamam. ama bu reklam sizle ömür boyu kalacak. Trabzonsporu bu rezil duruma siz getirdiniz.

Travelair
12.12.2006, 12:20
İpli jeton modeli gibi bir model lazım bu yönetime. Fatih'e ip bağlayacaksın. Sattıktan sonra çekip başkasına satacaksın. Böyle birkaç defa yaparsan bütçe dengelenir. Ne oldu 7,4 milyon €? Daha önceki yönetimler nasıl ayakta durdu? Nerede bu paralar?

Bahtiyar
12.12.2006, 13:12
arkadaşlar milanla ilgili bişeyler yazmışsınız. ben daha farklı bir açıdan bakıyorum. borç dolayısıyla yönetim taraftarlığıyla falan alakalı değil benim düşüncem. milan bizde ençok para etcek oyunculardan biri ve dikkat ederseniz kendide gitmek istiyor teklif geldi geleli adam gibi top oynayamıyor hep hata yapıyor kafası dağılmış. bence defans oyuncusu için kontejan doldurmaya gerek yok. milan satılıp alınacak bikaç yerli defans oyuncusu ve isiin in yerine alınacak yabancı ön libero ve geri dönmüş bi eller bize çok güzel maç izlettirir. milan oyuna top sokamıyor sadece atakları kesiyor onun yerine bi popescu tarzı veya song tarzı birileride olabilir. ama bu dediklerim yapılamayacaksa milan kalsın derim.
bide en başta ziya gitmeli. sonra yönetiminde sağlam olması lazım.

Faik Yılmaz
12.12.2006, 13:15
arkadaşlar ankarayı yenmiş olmamış sorunlarımızı çözmüyor.....

yönetim belkide nmilanı satarak ve diğer projelerle borçları kapatmayı planlıyor.. peki hani verdikleri sözler.....

sheva
12.12.2006, 13:16
yorumları diğer başlıklarda yapmıyor muyuz? burası sadece haber başlığı değil mi?

Cüneyt Canlıca
12.12.2006, 13:58
Spor

12 Aralık 2006
Yattara: Takımda arkadaşlık şart

A.A.

Trabzonspor'un Gineli oyuncusu İbrahima Yattara, hızla takıma girmek için çaba sarfettiğini belirterek, "Takım şuan gol yollarında zorlanıyor ama ikinci yarıda benim de dönüşümle bu halledilir. Benim için önemli olan takıma hızla geri dönmek" dedi. Yattara, başarı için futbolcular arasında arkadaşlık başlarının sıklaştırılması gerektiğini söyledi.

İbrahima Yattara, Trabzonspor Dergisi'nin Aralık ayı sayısındaki röportajında, bu sezon 4 maç oynadıktan sonra kasık sakatlığı yaşadığını ve takımdaki yerini alamadığını belirtti.

Belçika'ya gittiğinde kulüp doktorunun kendisinde 2 değişik sakatlık tespit ettiğini belirten Yattara, “Bunlardan ilkinin kronik şikayetimle ikincisinin ise Denizlispor maçındaki sakatlıkla ilgili olduğunu söyledi. Sonuçta bana yaptığı ameliyat, kronik sakatlığımı gidermek içindi. Denizlispor maçından sonraki sakatlığın ise tedaviyle 3 ay sonra tamamen geçecek çok da önemli olmayan bir problem olduğunu belirtti. Artık tüm bunlar geride kaldı” diye konuştu. Trabzonspor'un gol yollarında sıkıntı yaşadığına değinen Yattara, şöyle devam etti: “Ben olduğum zaman takıma direkt olarak katkı yapıyorum, çünkü stilim atak futbol oynamaya yatkın. Geçmişte de bazı kritik maçları bu sayede kazandık. Örneğin, ben bir maçta arkadaşlarıma 15'e yakın orta yapıyorum ve bunlardan 2-3 tanesi ya gol oluyor ya da gol tehlikesi yaratıyor. Ancak şimdi benim olmadığım maçları izliyorum; sanki orta bile yapılmıyor, çoğu zaman Gökdeniz'in bu konuda gayretini görüyorum. Yine de bu şekilde gol atmak çok zor. Arkadaşlarımızın daha fazla orta yapmaları gerekiyor çünkü forvet hattımız gelen ortaları gole çevirebilecek oyunculardan kurulu. Bunun dışında, takımımız bence iyi futbol oynuyor. İkinci yarıda benim de dönüşümle birlikte bu konunun sorun olmaktan çıkacağını düşünüyorum. Takımdaki bütün arkadaşlarıma yardımcı olacağım, tabii onlar da bana. Birlikte çalışmamız lazım çünkü biz bir takımız.”

Futbolcunun bazı nedenlerden dolayı kafasının rahat olamayacağını ifade eden Yattara, “Maçları kaybediyoruz, zaten moralimiz bozuluyor, üstüne üstlük hiçbir ödeme yapılmayınca bu sefer konsantrasyonumuz kayboluyor. Diğer yandan, başarısızlığı tamamen buna bağlamak tabii ki mantıksız olur. Hele de geçen sezon Galatasaraylı oyuncuların para alamıyorken takımlarını şampiyon yapmaları gibi bir örnek önümüzde varken” dedi.

İlginç bir tespitinin daha olduğunu ifade eden Gineli futbolcu, “Bu sezon takım kötü bir performans çizdi. Geçen yıl ekipte 6-7 arkadaşımızı sakatlık ve cezalı oluşları nedeniyle kaybetmiş, forvet bölgesinde bir ben, bir de Mehmet Yılmaz kalmıştık. Ona rağmen Trabzonspor bu kadar kötü duruma düşmemişti. 4 yıldır buradayım hiç böyle olmamıştı. Bence takım içindeki arkadaşlık bağlarının sıklaştırılması lazım. Futbolcular arasında daha çok diyalog olmalı” diye konuştu.

ozcan_asanoglu
12.12.2006, 14:17
MEHMET ALİ YILMAZ;

"KÖŞEYE SIKIŞMIŞ DURUMDALAR"

Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, bordo mavili kulüpteki gidişatı değerlendirdi. Yönetimin köşeye sıkışmış durumda olduğunu belirten Yılmaz, "Belki söyleyeceklerine bile itibar edilmeyecek bir durumdalar. Bunun değişmesi ancak kaybettikleri güveni geri kazanmaları koşuluyla mümkün olabilir'' dedi..

12 Aralık 2006, 13:35

Yılmaz, Trabzonspor Dergisi'nin Aralık ayı sayısındaki röportajında, Trabzonspor'da geçmiş dönemlerde de yönetim kurulu oluşturulurken kendisine sorulduğunu belirterek, ''Seçilen bütün yönetimlerin yanında oldum, bundan sonra da olurum. Şimdiki yönetimin de yanındayım, zaten aralarında çok sevdiğim arkadaşlarım da var. Ancak seçilmeden önce yaptıkları yönetim kurulu hazırlıklarında bir eksiklik görüyorum'' diye konuştu.

''Yönetim kurulunun teşkili sırasında insanların birbirleriyle olan münasebetlerinde bir denetleme yapmak gereklidir'' diyen Yılmaz, ''Kişiler birlikte anlaşabileceklerinden ve kötü günlerinde bir arada olmayı sürdürebileceklerinden emin olmalı. Kendilerine bu konuda sorular sormalıdırlar. Şimdiki yönetim kurulunun da bunu tartması gerekiyordu. Hataları olmuş mudur? Fatih Tekke'yi satarsan, onun yerine gelenler ve mevcutlar Trabzonspor'un kalitesinde olmaz, işler iyi gitmezse zorlanırsın. Yönetimin içinde bulunduğu durum budur. Bu aşamada arkadaşlarımızın yapabilecekleri çok şey yok. Çünkü köşeye sıkışmış durumdalar. Belki de söyleyeceklerine bile itibar edilmeyecek bir durumdalar. Bunun değişmesi ancak kaybettikleri güveni geri kazanmaları koşuluyla mümkün olabilir.'' diye konuştu.

Devre arasında futbolcuların iyi bir çalışma ve kaynaşma dönemi geçirip ikinci yarının güzel geçeceğine dair açıklamalar yapıldığını dile getiren Yılmaz, ''Yıllardır bu işin içinde olan bir insan olarak bunun gerçekleşmesini zor buluyorum. Eğer kulübe getirmek istedikleri oyuncular varsa, bunu ocak ayının başında yapmaları lazım. Zira, sezon başında teknik direktör atamasının gecikmesi ve futbolcuların kadroya farklı zamanda katılması ahengi bozdu, takımı da olumsuz etkiledi'' dedi.

-''HOCA KONUSUNDA HATA YAPTILAR''-
Yılmaz, hoca seçiminde de yönetim kurulunun hata yaptığını savunarak, şöyle konuştu:
''Ben hoca seçiminde hata ettiklerini bugünkü yönetime de söyledim. Lazaroni'nin kariyerine baktığınız zaman bir şeyi ispatlamaktan vazgeçtiğini, işi ticarete döktüğünü görüyorsunuz. Anlaşma yapıyor, takım kötü gidiyor, 'Verin tazminatımı kovun beni' diyor ve gidiyor. Çabuk para kazanmanın yoluna bakıyor. Ziya Doğan da daha önce Trabzonspor'da çalışmış, denenmiş ve neden takımdan ayrıldığı iyice araştırılması gereken bir kişidir. Samet Aybaba için de aynı şey geçerlidir. Onun da çalıştığı dönemi mercek altına alıp incelemek ve bir daha teklif götürmeden önce iyice düşünmek gerekir.''

Oyuncu seçiminde de hoca seçiminde de hassas düşünmek gerektiğini belirten Yılmaz, ''İkisinin de miyadı dolmuş olmamalı. Trabzonspor, oyuncu satarak bütçesindeki eksikleri tamamlama cihetine gittiği sürece, sıradan kalmak zorunda kalır'' dedi.

''Oyuncu satıp daha iyisini alabiliyorsan olur ama transfer gelirini başka yerde kullanırsan, hedeflerini değiştirmen gerekir'' diyen Yılmaz, şunları söyledi:
''Hedefin ligde kalmak ya da orta sıralarda bitirmek olur. Bunu göze alamıyorsanız, göreve gelirken söylediklerinizi yapacaksınız. Trabzonspor yönetim kurulu odasındaki başkan fotoğraflarının arasına bir yenisini eklemek için başkan olmayacaksınız. Fatih'ten elde edilen paradan, daha önceden tespit edilmiş 2-3 futbolcu alınabilirdi ama Marcelinho alınmazdı. Adam topa girmiyor, kenarlarda dolaşıyor. Fatih'ten elde edilen paraların harcandığı yerlere bakıldığı zaman da istenildiği gibi kullanılamadığı görülüyor.''

-SİYASALLAŞMANIN ETKİSİ-
Yılmaz, Trabzonspor'da yöneticilik yapmanın hiç de göründüğü kadar kolay olmadığını, kendilerinin kazandığı ilk şampiyonluğun ihtilal döneminde gerçekleştiğini ifade ederek, şunları kaydetti:
''O dönemler henüz insanlar siyasallaşmamıştı. Başka bir deyişle, düşüncesinden dolayı çıkar hesabı içinde değillerdi. Daha sonra Türkiye'de siyaset gelişip farklı boyutlar kazandıkça, herkes kendi partisinin daha iyi olduğunu iddia ederek, tuttuğu partinin kulübe girmesini savunmak gibi Trabzonspor'un büyüklüğüne yakışmayacak düşüncelere saplandı. 1987 yılında yapılan referandumdan sonra yasaklı liderlerin siyasete girişiyle partiler teşkilatlandı. Trabzon'da her partinin il, ilçe ve belde teşkilatları oluştu. Bunların hepsi kentte bir güç elde etmeye çalıştı. Trabzon'un lokomotifi nedir? Trabzonspor. En etkin şekilde orada çalışabileceklerini düşündüler. Yıllarca mücadele etsek de, içeriye sızmalar oldu. Bu da Trabzonspor'un bütünlüğüne zarar verdi. Örneğin şimdi AK Parti tandaslı (görüşüne sahip) olduğu söylenen bir başkan var. CHP'li olanlar onun yönetimden gitmesini istiyorlar.''

-''BEN DE HATA YAPTIM''-
Mehmet Ali Yılmaz, kendisinin de başkanlık döneminde hatalar yaptığını belirterek, ''Hata yapmadan başkanlık yapılır mı? Yığınla yapmışımdır. Özellikle de baştan problem olmaz diye düşünüp sonradan çok sorun yaşadığım olmuştur. Birlikte çalışacağım yöneticileri seçerken ve isabetsiz oyuncu transferi anlamında hata yapmışımdır. İçlerinde güvendiğimiz arkadaşlarımızın bana yaptırdıkları da olmuştur. Mali güç anlamında imkanlarımız geniş olduğu için hatalı transferin yerine bir yenisini daha alabildim ve sorun yaşamadan popülaritemi kaybetmemeyi başardım'' dedi.

Kulübün içinde bulunduğu durum itibariyle herkesin kendisini sevdiğini sandığını ifade eden Yılmaz, şöyle dedi:
''Bunu derken, halk tabanını kastetmiyorum. Çünkü o kesim zaten beni seviyordur. Benim kastettiğim birlikte çalıştığım kişiler. Onlara çeşitli vesilelerle ve sebeplerle faydamız dokunmasına rağmen sonradan sadece mevki ve itibar elde etmek adına benim yanımda olduklarını fark etmişimdir. Bu tür davranışlar zaten insanın doğasında hep vardır ve engellenemez. Ben de o dönemde Trabzon'da olmadığımdan, üstelik Türkiye çapında da iyi bir itibarım olduğundan bu tip küçük şeylere bakmıyordum. Bana ihtiyaç vardı, seviliyordum ve memleketime hizmet ediyordum. Hem de işimden, zamanımdan ve paramdan veriyordum. Hem de hiçbir çıkar beklemeden. Sonuçta 1992 yılına kadar böyle geldik ve ben tesadüfen, hiç aklımda yokken siyasete girdim, seçildim. Ertesi gün de spor bakanı oldum. Hiç devlet tecrübem yoktu, memurluk da yapmamıştım. Bakan olunca iki görev aynı anda yürümez diye görevi Sadri Şener'e bıraktım ama sonradan öğrendim ki, ikisini de bir anda yürütebilirmişim. Sonra bakanlığı da bıraktım ve Trabzonspor'un Onursal Başkanı oldum. Cumhuriyet tarihinde Türk futboluna tesis kazandıran 1 numaralı kişi benim. Futbol ve gençlikle ilgili çıkan iki kanunu da ben çıkardım. Bunları ben Trabzonspor'un başkanlığından edindiğim tecrübeyle yapabildim. Yoksa normal bir siyasetçi olarak aklıma bile gelmezdi.''

salihismet
12.12.2006, 14:36
Bütce acigini bir$eyleri satarak kapitirlarda, beyin aciklarini nasil kapatacaklar?

Faik Yılmaz
12.12.2006, 15:50
Fenerbahçe'ye 3 maç ceza
Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu Fenerbahçe'ye Galatasaray derbisinde çıkan olaylardan dolayı, 3 maç seyircisiz oynama cezası verdi.

bizle pek ilgili değil ama bize verildi bakalım onların itirazı sonucu kaç maça inecek. bakalım onların yönetimi itiraz edecekmi....

Burçak
12.12.2006, 15:53
bu ceza çok normal. adamın kafasını yardılar.atılan okadar şey. başka ne ceza bekliyolardı.
2 bin YTL mi

Travelair
12.12.2006, 15:55
Bize olsaydı günlerce Ana haber bültenlerinin ilk haberi olur açık oturumlar düzenlenir barbar ilan edinilir ve bu cezanın en az 2 katı ceza alırdık

Faik Yılmaz
12.12.2006, 15:56
Şenol Güneş: Federasyonun Fenerbahçe kararı dalga geçmektir

(A) Milli Futbol Takımı ve Trabzonspor’un eski teknik direktörü Şenol Güneş, Güney Kore’nin FC Seul takımıyla 3 yıllığına anlaştığını, Ocak ayında bu ülkeye giderek, takımın başına geçeceğini söyledi.
İstanbul Polat Renaissance Oteli’nde basın toplantısı düzenleyen Şenol Güneş, FC Seul’e transferi, Trabzonspor’un durumu ve Türk futbolundaki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı.

"FEDERASYONUN FENERBAHÇE KARARI ALDATICIDIR"

Şenol Güneş, milli takımdan ayrıldığı basın toplantısında, kendisinden kaynaklanmayan hukuki sorunun, araştırılıp, açığa çıkmasını söylediğini hatırlatarak, "Hala hukuken açıklanmadı. Eğer suç bendeyse cezasını çekmeliyim, aksi halde gecikmiş adalet, adalet değil" dedi.
Futbol Federasyonu’nun Fenerbahçe ile ilgili şike iddialarıyla ilgili aldığı kararı da eleştiren Güneş, "Fenerbahçe ile ilgili Futbol Federasyonu’nun aldığı karar aldatıcıdır, böyle bir karar olmaz. Dalga geçmektir bu. Ülkenin dalga geçilecek insanı yoktur. Bu ülkenin her insanı ve kurumu saygıdeğerdir" diye konuştu.

KARAR NEYDİ?

Futbol Federasyonu, şike yapıldığı iddialarıyla spor gündemini işgal eden 2000-2001 sezonundaki Samsunspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak, ilgililerin başvurusu durumunda, olayın zaman aşımına uğraması nedeniyle disiplin talimatlarının uygulanmaması kaydıyla özel bir soruşturma yapılmasına karar verdi.
Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada, Mersin’de gerçekleştirilen toplantıda, yönetim kurulunun konuya ilişkin iddialara ilişkin hukuk kurulu raporu üzerinde inceleme yaptığı kaydedilerek, "Söz konusu maçın oynandığı tarihte 1 Kasım 1992 tarihli Futbol Disiplin Talimatı’nın yürürlükte olduğunu, bu talimatın ’Hileli ve Danışıklı Futbol Müsabakası’ başlıklı 38. ve ’Sair Hallerde Menfaat’ başlıklı 40. maddelerinin, aynı dönemde yürürlükte bulunan ’Soruşturma ve Ceza Zaman Aşımı’ başlıklı 68. madde uyarınca, uygulanmasının hukuken mümkün olmadığı görüşünde birleşildi" denildi.
Yönetim kurulunun, özellikle Fenerbahçe Kulübü’nün somut iddialar henüz ortaya çıkmadan Futbol Federasyonu’na sunmuş olduğu ’Haklarındaki iddiaların incelenmesi’ talebini gözönünde tutarak, sarı-lacivertli kulübe yazı yazılmasını uygun gördüğü belirtilen açıklamada, "Olayın geçtiği tarihteki talimat hükümlerini dikkate alarak, 68. madde uyarınca o tarihte 3 yıl olan soruşturma zaman aşımı nedeniyle Futbol Federasyonu’nun hukuki sonuçlar doğurmaması kaydıyla, Fenerbahçe Spor Kulübü’ne somut iddiaların incelenmesini talep edip etmediğinin sorulmasına karar verdi" ifadelerine yer verildi.
Toplantıda yönetim kurulunun ayrıca, 23 Nisan 2006’da yapılan Samsunspor- Ankaragücü ile 14 Mayıs 2006’da yapılan Gaziantepspor-Malatyaspor maçlarına yönelik iddiaların Şike Araştırma Kurulu tarafından soruşturulması sonrası hazırlanan ve şike bulgusuna rastlanmadığı belirtilen raporları da onadığı kaydedildi.
Bu arada toplantıda, federasyon sağlık kurulunun, 21-23 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak Kulüp Sağlık Ekipleri Sürekli Eğitim Programı’na Azerbaycan, Gürcistan ve Kazakistan Futbol Federasyonları’ndan sağlık ekiplerinin davet edilmesine yönelik isteği de olumlu karşılandı.

irfanköse276
12.12.2006, 16:10
F.Bahçe 3 maç seyircisiz !!!

PFDK, Galatasaray ile oynadıkları maçta çıkan olayların ardından Fenerbahçe'ye 3 maç seyircisiz oynama cezası verdi !.. 3 maçlık cezanın 1 maçlık kısmı, Beşiktaş maçının ardından ceza verilmesine rağmen aynı fiilin tekrarlanmasından dolayı, 2 maçlık kısmı ise doğrudan Galatasaray maçında çıkan olaylardan ötürü verildi.

Bu arada Galatasaray'a da Fenerbahçe maçında taraftarlarının açtığı pankart ve çıkardığı olaylar nedeniyle toplam 60.000 YTL ceza geldi.

İşte konuyla ilgili yapılan resmi açıklama:

03.12.2006 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Galatasaray A.Ş. müsabakasında; Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 19.11.2006 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında kulüp taraftarlarının çirkin ve kötü tezahüratta bulunmaları nedeniyle 30.11.2006 tarih ve 2006-2007/342 E ve 2006-2007/714 K. Sayılı karar ile 30.000.-YTL para cezası verilmiş ve bu karar Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulunca 07.12.2006 günlü toplantıda onanmış olmakla, bu kez Futbol Disiplin Talimatı’nın 3173 maddesine göre aynı sezon içinde fiil 2.kez tekrar edildiğinden, 31/3 maddeye göre resmi müsabakayı kendi sahasında 1 maç seyircisiz oynama cezası verilmesine,

Ayrıca müsabakada çıkan saha olayları nedeniyle 2 maç seyircisiz oynama cezası verilmesine,

Böylece toplam 3 maç seyircisiz oynama cezası verilmesine,

Ayrıca da; Anons sisteminin talimatlara aykırı şekilde kullanılması nedeniyle 1.000.-YTL; Yine merdiven boşluklarının boş bırakılmayarak talimatlara aykırı davranışta bulunulması nedeniyle 1.000.-YTL; Toplam 2.000.-YTL (İkibin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine,

Galatasaray A.Ş. Kulübü hakkında: 03.12.2006 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Galatasaray A.Ş. müsabakasında; spor ahlakına aykırı pankart açmak suretiyle talimatlara aykırı davranışta bulunulması nedeniyle 20.000.-YTL; müsabakada çıkan saha olayları nedeniyle 40.000.-YTL; Toplam 60.000.-YTL (Altmışbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine, ayrıca hasarın tazmin edilmesine,

ligtc.com.tr

Fatih
12.12.2006, 16:15

PFDK, Galatasaray ile oynadıkları maçta çıkan olayların ardından Fenerbahçe'ye 3 maç seyircisiz oynama cezası verdi !.. 3 maçlık cezanın 1 maçlık kısmı, Beşiktaş maçının ardından ceza verilmesine rağmen aynı fiilin tekrarlanmasından dolayı, 2 maçlık kısmı ise doğrudan Galatasaray maçında çıkan olaylardan ötürü verildi.

Bu arada Galatasaray'a da Fenerbahçe maçında taraftarlarının açtığı pankart ve çıkardığı olaylar nedeniyle toplam 60.000 YTL ceza geldi.

03.12.2006 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Galatasaray A.Ş. müsabakasında; Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 19.11.2006 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Beşiktaş A.Ş. müsabakasında kulüp taraftarlarının çirkin ve kötü tezahüratta bulunmaları nedeniyle 30.11.2006 tarih ve 2006-2007/342 E ve 2006-2007/714 K. Sayılı karar ile 30.000.-YTL para cezası verilmiş ve bu karar Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulunca 07.12.2006 günlü toplantıda onanmış olmakla, bu kez Futbol Disiplin Talimatı’nın 3173 maddesine göre aynı sezon içinde fiil 2.kez tekrar edildiğinden, 31/3 maddeye göre resmi müsabakayı kendi sahasında 1 maç seyircisiz oynama cezası verilmesine,

Ayrıca müsabakada çıkan saha olayları nedeniyle 2 maç seyircisiz oynama cezası verilmesine,

Ayrıca da; Anons sisteminin talimatlara aykırı şekilde kullanılması nedeniyle 1.000.-YTL; Yine merdiven boşluklarının boş bırakılmayarak talimatlara aykırı davranışta bulunulması nedeniyle 1.000.-YTL; Toplam 2.000.-YTL (İkibin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine,

Galatasaray A.Ş. Kulübü hakkında: 03.12.2006 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Galatasaray A.Ş. müsabakasında; spor ahlakına aykırı pankart açmak suretiyle talimatlara aykırı davranışta bulunulması nedeniyle 20.000.-YTL; müsabakada çıkan saha olayları nedeniyle 40.000.-YTL; Toplam 60.000.-YTL (Altmışbin Yeni Türk Lirası) para cezası verilmesine, ayrıca hasarın tazmin edilmesine,

ligtc.com.tr

buna da itiraz eder bu yüzsüzler.şayet sayın recep tayyip erdoğan da bi yorum yaparsa gerek kalmaz

irfanköse276
12.12.2006, 16:16
ben pfdk nın yeni hamlesini çok başarılı buluyorum:D eğer 1 maç verseydi, tahkimde kalkacaktı. 3 maç verdi en fazla 1e inecek:D

Şuayip Aydın
12.12.2006, 16:37
fenerrum bu ona işlemez be ya onlar para coookk para ile kapatırlar be ya....

Enes Berfin
12.12.2006, 16:52
Cezayi hakk ettiler, Ezikler :mad:

Gökhan Bozyiğit
12.12.2006, 16:59
Sevgili BMN üyeleri

Bu akşam 20.00'da Radyo Karadeniz'e BMN üyelerimizden Cemil Sezgin konuk olarak katılacaktır. Kendisi Ankaraspor maçı ile ilgili açıklamalar yapacağını söyledi. Saat 20.00'da Radyo Karadeniz'e bekliyoruz.

Frekans: 88.6

Online Radyo: www.radyokaradeniz.com.tr (http://www.radyokaradeniz.com.tr)

Burçak
12.12.2006, 17:09
ama canlı yayın linkini bulamadım ben.?
daha doğrusu tıklanmıyor..

Gökhan Bozyiğit
12.12.2006, 17:20
Site açıldığında sayfanın altında gri renki bir bar ve üzerinde play tuşu var görmüşsündür. Oraya tıklayınca canlı yayına geçiyor.

Enes Berfin
12.12.2006, 17:23
Site açıldığında sayfanın altında gri renki bir bar ve üzerinde play tuşu var görmüşsündür. Oraya tıklayınca canlı yayına geçiyor.

Ne bari renkdas, radyoyu bulamiyorum, nasil aciliyor radyo?

Burçak
12.12.2006, 17:23
gördüm ama etkin değilki.tıklanmıyor bende. acaba yayının başlaması mı gerek ?
yada dinleyebilmek için üyelikmi gerekiyor

cemilsezgin
12.12.2006, 17:27
radyokaradeniz.com.tr/ üye olmaya gerek yoktu bilidim kadarıyla ben üye olmadan dinliyebiliyorum

Muhalif
12.12.2006, 17:30
''Taraftarlar bazen saha içinde olanlara duygusal tepkiler veriyor. Seyircisiz oynayacağımız maçlarda taraftarımızın eksikliğini hissedeceğiz ama bu eksilklik onlar içinde olacak. Bizimle birlikte olamayacaklar. Bu tip cezaların sadece bize değil, tüm taraftarlara örnek olmasını diliyorum. ''

Zico üstteki açıklamayı yapmış ceza ile ilgili.. Takdire şayan bir açıklama.. bizim maçın ardından yorumunun tamamını seyirci ve tribündeki olaylar için yapmış olması çoğumuzu kızdırmıştı ama bu açıklamasıyla bu tip olayları kendi seyircisi yapmış olsa da tasvip etmediğini ortaya koydu..
Ben bugüne kadar 3 maç ceza alan hiç bir takım teknik direktörünün ' bize gelince öyle..' şeklinde başlamayan açıklamasını duymadığım için bana garip geldi bu açıklamaları:)

Nebiye
12.12.2006, 17:32
Linke tıkladım,giriş yazan yerede tıkladım.Radyo çalmaya başladı bende.:confused:

Burçak
12.12.2006, 17:33
nasılsa cezanın düşürüleceği kuvvetle muhtemel olduğu için bu açıklamalar yaptırılmış olabilir.fenerden herşeyi beklerim ben

Özge
12.12.2006, 17:36
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/121206milan.jpg

Asbaşkan Sayitoğlu: "Stepanov için teklif gelmedi"
Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu oyuncumuz Milan Stepanov’a İtalya’nın Milan kulübünden transfer teklifleri geldiği yolunda bazı basın organlarında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Stepanov’la sezon başında sadece Chelsea’nin dolaylı yoldan ilgilendiğinin altını çizen Sayitoğlu, “Bunun dışında oyuncumuza Milan’ın teklif yaptığı ve bunun Stepanov’a duyurulmadığı şeklindeki haberler tamamen gerçek dışıdır” ifadesini kullandı.

Stepanov’un sözleşmesinin sürdüğünü ve kulübün de kendisinden son derece memnun olduğunu dile getiren Sayitoğlu, “Yaşanmamış olayları gerçek gibi gündeme taşıyarak kamuoyu oluşturmaya çalışmanın ne bunu yapanlara ne de Trabzonspor’a bir faydası vardır” diye konuştu.

tamuğ yamtar
12.12.2006, 17:37
gördüm ama etkin değilki.tıklanmıyor bende. acaba yayının başlaması mı gerek ?
yada dinleyebilmek için üyelikmi gerekiyor

Herhangi birşey yapmanıza gerek yok.

Kendiliğinden yayına bağlanıyor zaten.

www.radyokaradeniz.com.tr

zky_ts
12.12.2006, 17:37
evet bendede açıldı şimdi reklamları veriyo hatta...:)

Burçak
12.12.2006, 17:40
vallahi bende açılmıyor nedense . belki pc ile alakalıdır. anlamadım bişe.

pReN@_61
12.12.2006, 18:01

ligtc.com.tr

az bile EZİKlere....

:atki:

Gürkan
12.12.2006, 18:35
Olacagaı soyleyeyım.fb ıtıraz edecek.

RTE bu olay yanlıs suclu gerets kask taksaymıs bence Trabzonsporun ceza alması gerekir diyecek.ceza kalkacak.bizde iyi halden yırtrız

karatasof
12.12.2006, 18:48
Şu Stepanov olayının doğruluk payı varmıdır diye soruyorum.Ben bu adamın 7 milyon euro edeceğine inanmıyorum da.Ayrıca Milan'ın bu parayı verdiği doğru ise bence yönetim kabul edebilir, bir sakıncası yok.Stepanov ilk müdahaleyi yaptı yaptı aksi halde rakip kim olursa olsun yanından kolayca geçip gidiyor.

Özge
12.12.2006, 18:49
Şu Stepanov olayının doğruluk payı varmıdır diye soruyorum.Ben bu adamın 7 milyon euro edeceğine inanmıyorum da.Ayrıca Milan'ın bu parayı verdiği doğru ise bence yönetim kabul edebilir, bir sakıncası yok.Stepanov ilk müdahaleyi yaptı yaptı aksi halde rakip kim olursa olsun yanından kolayca geçip gidiyor.
biraz üste bakarsan görürsün :D

irfanköse276
12.12.2006, 18:49

haşim sayitoğlu yalanladı

karatasof
12.12.2006, 18:54
İyi güzelde ya biride çıkıp Haşim Sayitoğlu'nu yalanlarsa.Zira onun açıklaması tipik bir yönetici açıklaması gibi suya sabuna dokunmayan,biz topçumuzdan memnunuz bizimle sözleşmesi devam ediyor neviinden.Hatırlatırım benzeri açıklamaları Fatih Tekke gitmeden öncede duymuştuk..

hayat61
12.12.2006, 19:42
1. Karadeniz Spor Oyunları başlıyor..

1. Karadeniz Spor Oyunları 2-7 Temmuz 2007 tarihleri arasında Trabzon, Giresun ve Rize'de yapılacak..

12 Aralık 2006

Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Yunus Akgül, 11 ülke sporcularının 9 branşta yarışacağı oyunlarda Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nün sadece atletizm yarışmaları için Trabzon'un Moloz ilçesinde yapılması düşünülen tesise 1 milyon 500 bin YTL ayırdığını ve tesisin 2007 yılında hazır olacağını bildirdi.

Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Yunus Akgül, yaptığı açıklamada, Trabzon'un merkez olacağı oyunlar çerçevesinde sporcu, idareci, antrenör ve teknik ekip olmak üzere 3 bin kişinin Trabzon'a gelmesini beklediklerini söyledi.

Karedeniz Ekonomik İşbirliği ülkelerinin çeşitli alanlarda var olan birlikteliklerinin yanı sıra, spor alanında da bir işbirliğine giriş sürecinin Karadeniz Oyunları ile pekiştirilmesi hedeflendiğini belirten Akgül, Karadeniz Ekonomik İşbirliği ülkelerinin özellikle bölgesel bütünleşme, sosyal ve kültürel alanlardaki ilişkilerin gelişimi, Akdeniz, Amerikan, Asya spor oyunları gibi bölgesel bir aktivite ile ülkeler arası dostluğun geliştirilmesi amaçlandığını söyledi.

1. Karadeniz Spor Oyunlarının daha popüler bir hale gelebilmesi ve daha çok sporcunun katılımının sağlanması amacıyla oyunlara Karadeniz Ekonomik İşbirliğine üye ülkelerin tümünün katılımının planlandığını ifade eden Akgül, Oyunların ikincisinin ise 3 yıl sonra 2010 yılında organize edileceğini ve daha sonraki oyunların da 4 yılda bir yapılacağını bildirdi.

Trabzon, Giresun ve Rize'nin ev sahipliğini yapacağı oyunlarla ilgili bir sonraki İdari Komite toplantısı, 2007 Şubat ayı içinde Trabzon'da yapılacak. Karadeniz Oyunları'nda sporcular atletizm, basketbol (erkekler), ritmik cimnastik, güreş, okçuluk, tekvando, voleybol (bayanlar), yüzme ve futbol branşlarında yarışacaklar.

Oyunlara Türkiye'nin yanı sıra Sırbistan, Moldova, Rusya, Romanya, Ermenistan, Yunanistan, Gürcistan, Arnavutluk, Ukrayna ve Azerbaycan katılacak.Karadeniz Oyunları'na sporcu, idareci, antrenör ve teknik ekip olmak üzere yaklaşık 3 bin kişi Trabzon'a gelecek.

-TESİSLER-
1. Karadeniz Oyunları'nda merkez Trabzon olmak üzere Giresun ve Rize illerindeki tesisler organizasyon için kullanılacak.

Trabzon'da Yorma, Sürmene, Araklı, Vakfıkebir, Of ve Akçaabat ilçelerindeki spor tesisleri de organizasyon için hazırlanıyor. Atletizm yarışmaları için Moloz'da yapılması düşünülen tesise Trabzon Belediyesi yer tahsisinde bulunurken, GSGM 1 milyon 500 bin YTL'yi bu tesisin yapımı için ayırdı. Tesis 2007 yılında hazır olacak.

Karadeniz Teknik Üniversitesi de (KTÜ) spor tesisinin yanı sıra kampüste oyunlar köyünün hazırlıklarına başladı. Organizasyon boyunca KTÜ Oyunlar Köyü olarak kullanılacak. Yurtlar, yemekhaneler ve tesisler tamamen bu organizasyon için hazır olacak.

-OYUNLARIN WEB SİTESİ- Oyunların resmi web siteleri olan www.karadenizoyunlari.org.tr ve www.2007 blacksea.org.tr internet adreslerinin faaliyete geçtiği bildirildi.

Sitelerin içeriğinde, katılan ülkeler, branşlar, oyunlar ile ilgili genel bilgiler, güncel haberler, ev sahibi kent Trabzon ve iletişim ile ilgili bilgiler bulunuyor. Oyunlar süresince de bu sitelerden sonuçlar ve her türlü bilgi takip edilebilecek.

lovehakan
12.12.2006, 21:41
reklamımızı yapıyo:)

sarman61
12.12.2006, 23:12
Arkadaşlar fotomac reklamını gördim tv de. Trabzon 2 süpriz imza diye reklam yapıyor ne acaba bu imzalar. Yoksa yine fotomacın düzme haberimi.

28TS61
12.12.2006, 23:15
Arkadaşlar fotomac reklamını gördim tv de. Trabzon 2 süpriz imza diye reklam yapıyor ne acaba bu imzalar. Yoksa yine fotomacın düzme haberimi.

yalannn yalan yalannn bu haberlerin hepsi yalannn

vse61
12.12.2006, 23:26
Bi defa bizim yönetim bu saatte transfere başlamayacağına göre haber yalan...

BDiler61
12.12.2006, 23:49
kesin yalandır

emre_erbayts
12.12.2006, 23:53
son dakika haberi : ziya doğan hala istifa etmedi.maalesef..

6Şafak Aydın1
13.12.2006, 02:42
"Bordo-Mavili ekibimiz daha önce planlandığı gibi devre arası kampını 24 Aralık - 6 Ocak tarihleri arasında Antalya'daki Gloria Golf Resort'da yapacak."

Gloria Golf Resortun Ahmet Agaoglunla bi alakasi varmi ? Bildigim kadar Agaoglu Türkiyenin Golf Baskani.

6Şafak Aydın1
13.12.2006, 03:00
herhalde birimiz bu haberi buraya yansitmisdir fakat önemli oldugu icin bakmadan tekrar görüntülemekte fayda görüyorum

Güneş'ten çok çarpıcı açıklamalar!

12 Aralık 2006 15:25

Milli Takım ve Trabzon'un eski teknik direktörü Şenol Güneş, FC Seul'e transferi, Trabzonspor'un durumu ve Türk futbolundaki gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı.
http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
(A) Milli Futbol Takımı ve Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şenol Güneş, Güney Kore'nin FC Seul takımıyla 3 yıllığına anlaştığını, Ocak ayında bu ülkeye giderek, takımın başına geçeceğini söyledi.

İstanbul Polat Renaissance Oteli'nde basın toplantısı düzenleyen Şenol
Güneş, FC Seul'e transferi, Trabzonspor'un durumu ve Türk futbolundaki
gelişmelerle ilgili açıklamalar yaptı.

Güneş, 2002 Dünya Kupası'nda Güney Korelilerle güzel günler yaşadıklarını
belirterek, ''Milli takımdan ayrıldıktan bir süre sonra FC Seul ile anlaşmıştım
ama o günlerde Trabzonspor yönetimi istedi ve kamuoyunun da arzusuyla
Trabzonspor'a gitmek zorunda kaldım. Kendilerinden özür diledim. Çünkü protokol olmamıştı, fakat söz vermiştim. O zamanki anlaşma şimdi gerçekleşti. 2 artı 1 yıl olmak üzere 3 yıllık anlaştım'' dedi.

Dubai ve Katar'dan da kendisine teklifler geldiğini kaydeden Güneş, çalışma
ortamı bakımından en uygunu Seul olduğu için bu ülkeyi tercih ettiğini söyledi.
-''HEDEF ŞAMPİYONLUK''-

Toplantıda Güney Kore futbolu ve FC Seul hakkında da bilgiler veren Şenol
Güneş, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu kaydetti.

FC Seul'de antrenörlerin birinin Türk olacağını belirten Şenol Güneş, şöyle
devam etti:

''Şu anda Türkiye'de olmayan bir Türk antrenör olabilir, bir de kaleci
antrenörü olabilir. Şu anda Türk oyuncu düşünmüyorum. 3 yabancı hakkı var, 2 yabancının sözleşmesi devam ediyor. 3. yabancı konusunda karar vereceğim. Güney Kore'de lig Kasım ayında sona erdi. Ocak ayı itibariyle antrenmanlara başlayacağız. 4 Mart'ta ligler başlıyor. Temmuz ayında 3 hafta ara veriliyor. Lig Kasım ayı sonunda bitecek. 10-15 bin civarında seyirci potansiyeli var. Hücum futbolunu oynayacak bir yapıyı düşünüyoruz. Lig öncesi 2 kamp yapacağız. 2. kampı Türkiye'de yapmayı düşünüyorum.''

FC Seul'un ligde son sezon 4. olduğunu anlatan Güneş, ''Güney Kore Ligi'nde biri askeri takım olmak üzere 14 takım var. Şampiyonluk için ilk 4 takım play- off oynuyor, birinci olan takım Asya Şampiyonası'na katılıyor. FC Seul genç bir kadroya sahip. Hedefimiz ligde şampiyonluk, Asya Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak ve dünyaya açılmak. Bunu yapacak gücümüz var'' diye konuştu.

Trabzonspor'un eski futbolcusu Lee Young'ın da FC Seul'de oynadığını
belirten Güneş, kulübün çok büyük paralar harcamadığını, kendisinin de Türkiye'de Süper Lig'de en az para alan antrenöre yakın para aldığını söyledi.

''BİRİKİMİMİ TÜRKİYE'DE VEREBİLECEK İMKAN YOK''

Şenol Güneş, 40 yıllık birikimini Türkiye'de verebilecek imkan olmadığını
düşündüğü için bu kararı aldığını ifade etti.

Türkiye'de çocukluğundaki hedeflerimin birçoğuna kavuştuğunu anlatan Güneş, ''Ama tepeye geldikten sonra bir takım düş kırıklığım oldu. Özellikle hukuk ve adalet açısından bu ülke insanına yakışmayan sıkıntılar gördüm. Türkiye'de 40 yıllık birikimimi, tecrübemi hayata geçirme şansı olmadığını gördüğüm için ülke dışında çalışacağım. Trabzonspor'dan ayrıldıktan sonra özellikle kendi kabuğuma çekildim. Ülkede değişen bir şey yok, çok kaos ortamı yaratılmaya çalışıyor.

Konuşulan konuların çözüm olmaması için yapıldığını gördüm'' dedi.
Şike ve şiddetin Türkiye'de çok konuşulduğunu vurgulayan Şenol Güneş,
şunları söyledi:

''Özellikle şike ve şiddet herkesin sorunu. Oyuncu, yönetici, sivil toplum
örgütleri, medya, hakemler... Şikeyi ve şiddeti sadece yöneticilere bırakırsanız, güç yarışmasına girerler ve bunlar çözümlenmez. Her birimin işin içine katılmasıyla bu sorun çözülür. Beyaz sayfa açmak isteyenlerin de kalbinin temiz, iyi niyetli olması gerekiyor.

Futbolun sivil toplum örgütlerinin biraz daha ortaya çıkması lazım ama
tekelciliğe karşıyım. Bugün Kulüpler Birliği'ne olduğu gibi. Sadece Kulüpler
Birliği olmaz, antrenör derneği, futbolcu ve hakem derneğinde aynı oranda güç dengesi olmalı. Kulüpler kendi çıkarı için farkında olmadan ülke futbolunu baltalıyorlar. Amatör yöneticilerin, profesyonel kulüpleri yönetmek için kendi günlük başarıları ve menfaatleri için gelecekle ilgili yanlış kararlar aldığını düşünüyorum. Futbolcularla ilgili kararı futbolcular derneğinin alması gerekiyor. Futbolun geleceğinin planlanması gerekiyor. Hakemlerimiz de dik durmalı, inandıkları kararları vermelidir.''

Türkiye'de sorun çözmek yerine sorun üreten kesiminin hala kabul gördüğünü ve önde olduğunu savunan Şenol Güneş, ''Konuşulan konular her sene aynı. Şiddeti önlemek için kanun çıkıyor, devlet istiyor, halk istiyor, niye olmuyor, birileri engelliyor. O birileri demek ki daha güçlü. Hukukun bile gücün altında kalması çok acıdır. Bu çok ağır bir sözdür. Bunu yaşayan biri olarak söylüyorum. Yaşadım ama yılmıyorum. Karadeniz'in hırçın dalgalarında büyüdüm. Ülkede tükürdüğünü yalamaktan zevk alan insanlar var ve hala bunlar bu ülkede saygı görüyorlar. Çok acıdır bu'' dedi.
Şenol Güneş, Türk futbolunun fazla yabancı oyuncuyu kaldırmayacağını, 3
yabancının Türkiye için ideal olduğunu kaydetti.

''FEDERASYONUN FENERBAHÇE KARARI ALDATICIDIR''

Şenol Güneş, milli takımdan ayrıldığı basın toplantısında, kendisinden
kaynaklanmayan hukuki sorunun, araştırılıp, açığa çıkmasını söylediğini
hatırlatarak, ''Hala hukuken açıklanmadı. Eğer suç bendeyse cezasını çekmeliyim, aksi halde gecikmiş adalet, adalet değil'' dedi.

Futbol Federasyonu'nun Fenerbahçe ile ilgili şike iddialarıyla ilgili aldığı
kararı da eleştiren Güneş, ''Fenerbahçe ile ilgili Futbol Federasyonu'nun aldığı karar aldatıcıdır, böyle bir karar olmaz. Dalga geçmektir bu. Ülkenin dalga geçilecek insanı yoktur. Bu ülkenin her insanı ve kurumu saygıdeğerdir'' diye konuştu.

''TRABZON BÜYÜK BİR CAMİADIR AMA HALA SESSİZ''

Şenol Güneş, Trabzon'un doğduğu, büyüdüğü bir kent olduğunu ifade ederek, ''Trabzonspor'un ta kendisiyim ben, ama işimi yaparken duygusal bağım ortaya çıkmadı. Türk futbolunun iyi bir Trabzonspor'a ihtiyacı var'' dedi.

Trabzonspor'un sorununun sportif başarısızlık olmadığını anlatan Güneş,
şunları kaydetti: ''Sorun sportif başarısızlık değil, ilkeli ve planlı olmamasıdır.
Trabzonspor'da iki maç kaybettim de gittim. İki maçla gitmez antrenör. Trabzon'da öyle bir gelişme oldu ki, kaosa gidiyordu. Oyuncuya, yöneticiye, seyirciye, medyaya vereceğim bir ortam kalmadı. Belden aşağı vurmalar başladı, ben bunu yapmam. Bugün Trabzon'da antrenörün, yönetimin gitmesi hiçbir şeyi çözmez. Eğer planınız, ilkeniz varsa siz mutlaka iyi bir yere varırsınız. Önemli olan Trabzon camiasıdır. Camiası güçlü olmayan bir kulüp asla büyük olamaz. Trabzon büyük bir camiadır ama hala sessizliğini koruyor. Çünkü bezginliği var, tıpkı Türkiye'deki insanların sindirilmiş olması gibi, orada bir eziklik var.''

Şenol Güneş, bir soru üzerine, bu dönemde kendisine Trabzonspor'dan teklif gelmediğini belirterek, ''Gelse de kabul etmezdim. Trabzonspor'da, Türkiye'de çalışmayı düşünmüyorum. Ben o dönemde FC Seul'e söz verdim ama sözümü Trabzonspor için bozmuştum. Bu benim hayatım boyunca vicdani ezikliğimdir. Çünkü ben verdiğim sözü çiğnemem. Trabzonspor adına bozdum, bunun ne demek olduğunu o gün beni oraya getiren, getirmek isteyenlerin anlaması gerekirdi. Ne getirirken anladılar, ne giderken anladılar. Böyle bir camianın ne olacağını da size bırakıyorum.''

Şenol Güneş, ''Güney Kore'den geri döndüğünüzde işleri düzeltmek için Futbol Federasyonu Başkanlığı'na adaylığınız söz konusu olur mu?'' şeklindeki soru üzerine, ''Yok, hayır. Allah bize neyi nasip eder bilmiyorum. Ülkeye katkının yeri ve mevkisi yoktur. Hiçbir zaman mevki peşinde koşmadım ama geri döndüğümde bana böyle bir görev düşerse bilgim de varsa bunu sunmak isterim. Makam olursa onun gereğini yaparım'' diyerek sözlerini tamamladı.
Bu haber toplam 2759 defa okunmuştur.

nesta61
13.12.2006, 07:31
Stepanov Trabzon'u şaşırttı

Trabzonspor'un 750 bin dolara aldığı Stepanov için dünya devleri kapışıyor. Milan'ın 7 milyon euro teklif ettiği tecrübeli savunmacı için bu kez Chelsea devreye girdi. İngiliz devi, Stepanov için 12 milyon euro önerdi.

Devler kapıştı

Sırp futbolcuya Milan'ın 7 milyon euro teklif ettiğini duyan Chelsea fiyatı artırıp devre arasında Trabzon'la masaya oturmaya hazırlanıyor.

Mourinho ısrarlı
Stepanov için iki dev kapışıyor... Milan Kulübü'nün 7 milyon euro'luk teklifi sonrasında Sırp futbolcuyu sezon başından beri almak isteyen İngiliz kulübü Chelsea de fiyat artırdı: 10 milyon euro... Chelsea'nin hocası Mourinho'nun Stepanov'u ısrarla istemesi üzerine İngilizler devre arasında Trabzon'a gelecek.

Ancak
sezon sonu
Stepanov'un gitmek istemesi Trabzon'da hayal kırıklığı yarattı. Sırp futbolcunun yöneticilere "Her futbolcu gibi benim de hayalim dev takımlardan birinde oynamak" dediği öğrenildi. Teknik direktör Ziya Doğan'ın "Eller dönecekse sorun yok" dediği iddia edildi. Bazı yöneticiler ise "Ancak sezon sonu satarız" diyor.
YILMAZ ŞENOL
SATIN SATIN UTANMAYIN FATIHE DE 10 MILYON DOLAR VERDILER BUNUDA VERIN 10 MILYONA SIZ CEBINIZI DOLDURUN AMA TS YI DUSUNMEYIN TS YI BU HALLERE DUSURENLERIN ALLAH ISLAH ETSIN

sarman61
13.12.2006, 07:59
Arouca için gizli harekât

Trabzon, sezon başından beri gitme planları yapan Szymek'in yerine Brezilyalı buldu: Arouca Da Silva.

Kanca görüşüyor
Trabzon sezon başından beri gitmek istediğini söyleyen Szymek'in yerini dolduracak futbolcuyu Brezilya'da buldu: Arouca da Silva... Yönetici Faruk Kanca'nın kupa maçını etkilememesi için gizlilikle sürdürdüğü transfer görüşmeleri şimdilik saklanıyor.

'Beyin' gibi çalışır
Sezon başında Kanca'nın gözlem
altına aldığı öğrenilen Arouca, 21 yaşında. Orta sahada görev yapan Brezilyalı oyuncu 169 maçta 4 gole de imza attı. Bordo-mavililer orta alanda takımı yönlendireceğini düşündüğü Arouca'yı kampa yetiştirmeye çalışıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=Or2h52R71AI

Lapina
13.12.2006, 08:10

Trabzon, sezon başından beri gitme planları yapan Szymek'in yerine Brezilyalı buldu: Arouca Da Silva.

Kanca görüşüyor
Trabzon sezon başından beri gitmek istediğini söyleyen Szymek'in yerini dolduracak futbolcuyu Brezilya'da buldu: Arouca da Silva... Yönetici Faruk Kanca'nın kupa maçını etkilememesi için gizlilikle sürdürdüğü transfer görüşmeleri şimdilik saklanıyor.

'Beyin' gibi çalışır
Sezon başında Kanca'nın gözlem
altına aldığı öğrenilen Arouca, 21 yaşında. Orta sahada görev yapan Brezilyalı oyuncu 169 maçta 4 gole de imza attı. Bordo-mavililer orta alanda takımı yönlendireceğini düşündüğü Arouca'yı kampa yetiştirmeye çalışıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=Or2h52R71AI
Faruk KANCA mi:tsbayrak:

zeki gursoy
13.12.2006, 08:40
:tsbayrak: eğer bu doğruysa stepanovu tutamayız...
oynayamaz zaten kendini veripte...
birde chelse diyoruz, her futbolcunun gitmek istediği bir takım...
bence gitmek istiyorsa gitmeli..şimek gibi olmasın..
teşekkür edip, elini sıkıp uğurlamalı..
ayrıca kazandırdığı paralar ve aldığı paranın hakkını verdiği için..
ben kendi adıma teşekkür ediyorum srtepanova..

Trabzonspor'un 750 bin dolara aldığı Stepanov için dünya devleri kapışıyor. Milan'ın 7 milyon euro teklif ettiği tecrübeli savunmacı için bu kez Chelsea devreye girdi. İngiliz devi, Stepanov için 12 milyon euro önerdi.

Devler kapıştı

Sırp futbolcuya Milan'ın 7 milyon euro teklif ettiğini duyan Chelsea fiyatı artırıp devre arasında Trabzon'la masaya oturmaya hazırlanıyor.

Mourinho ısrarlı
Stepanov için iki dev kapışıyor... Milan Kulübü'nün 7 milyon euro'luk teklifi sonrasında Sırp futbolcuyu sezon başından beri almak isteyen İngiliz kulübü Chelsea de fiyat artırdı: 10 milyon euro... Chelsea'nin hocası Mourinho'nun Stepanov'u ısrarla istemesi üzerine İngilizler devre arasında Trabzon'a gelecek.

Ancak
sezon sonu
Stepanov'un gitmek istemesi Trabzon'da hayal kırıklığı yarattı. Sırp futbolcunun yöneticilere "Her futbolcu gibi benim de hayalim dev takımlardan birinde oynamak" dediği öğrenildi. Teknik direktör Ziya Doğan'ın "Eller dönecekse sorun yok" dediği iddia edildi. Bazı yöneticiler ise "Ancak sezon sonu satarız" diyor.
YILMAZ ŞENOL
SATIN SATIN UTANMAYIN FATIHE DE 10 MILYON DOLAR VERDILER BUNUDA VERIN 10 MILYONA SIZ CEBINIZI DOLDURUN AMA TS YI DUSUNMEYIN TS YI BU HALLERE DUSURENLERIN ALLAH ISLAH ETSIN

Erdinç Dilek
13.12.2006, 08:45
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/121206mmilan.jpg
Asbaşkan Sayitoğlu: "Stepanov için teklif gelmedi"
Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu oyuncumuz Milan Stepanov’a İtalya’nın Milan kulübünden transfer teklifleri geldiği yolunda bazı basın organlarında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Stepanov’la sezon başında sadece Chelsea’nin dolaylı yoldan ilgilendiğinin altını çizen Sayitoğlu, “Bunun dışında oyuncumuza Milan’ın teklif yaptığı ve bunun Stepanov’a duyurulmadığı şeklindeki haberler tamamen gerçek dışıdır” ifadesini kullandı.

Stepanov’un sözleşmesinin sürdüğünü ve kulübün de kendisinden son derece memnun olduğunu dile getiren Sayitoğlu, “Yaşanmamış olayları gerçek gibi gündeme taşıyarak kamuoyu oluşturmaya çalışmanın ne bunu yapanlara ne de Trabzonspor’a bir faydası vardır” diye konuştu.

fincher
13.12.2006, 08:50
haberin doğru olma ihtimali hiç yok.7 V 12 milyon euroya Albayrak değil stephanovu babasının oğlunu gözünü kırpmadan satar.birisi 7 m euro teklif etcek de yönetim satmıycak.Akıl mantık alıyormu bunu?

ErayAkyüz
13.12.2006, 09:10

Kanca görüşüyor

kanca bey iki ay kaldı brezilyada 1 ayda simdi kalır bi adam alamadan gelir:tsbayrak:

Emre B.
13.12.2006, 09:21
İşkence yine mi başlıyo?

KuĞu
13.12.2006, 09:22
bu haberin kaynağı neresi arkadaşım o nu da eklesen de bizde haberi ciddiye alsak;)

ErayAkyüz
13.12.2006, 09:23
bu haberin kaynağı neresi arkadaşım o nu da eklesen de bizde haberi ciddiye alsak;)malesef fotomac

Cafer KILIÇSOY
13.12.2006, 09:27
haberin doğru olma ihtimali hiç yok.7 V 12 milyon euroya Albayrak değil stephanovu babasının oğlunu gözünü kırpmadan satar.birisi 7 m euro teklif etcek de yönetim satmıycak.Akıl mantık alıyormu bunu?

Gelde katılma. Aynı şeyı düşünüyorum:)

hüseyin1975
13.12.2006, 09:28
Okudugum kadari ile Arouca 169 macda 4 gol atabilmis. Bir defans oyuncusu bile fazlasini atardi herhalde :mad:

Acaba 169 macda kac tane asist yapti??? :tsbayrak:

zeki gursoy
13.12.2006, 09:30
ziya doğan karadeniz gazetesine açıklamalarda bulunmuş..
uzun uzun yazmiyayım..
takımla kendi arasına giren şer odaklarından bahsediyo...2.yarı bunları dağıtmaya adadım kendimi diyo..
şimekin gitmesini istemiyo..
takımdan 1-2 değil çok futbolcu yolluycaz diyo..
musampanın özel hayatından memnun değilmiş o yüzden takıntım var diyo..
alıp sanki kendine eş yapıcaan, adamı oynat banane özel hayatından be...
manyak bu adam, italyadaki temizeller savcısı gibi poerasyon yapmaya adamış kendini bu..
trabzonun ilacı sanıyo kendini..

caykarali_erdal
13.12.2006, 09:32
arkadaslar bu cesit haberlerin yeri bura degil lutven bu cesit basliklari medyada acalim allah askina ya nerden buluyorsunuz okuyorsunuz bu cesit haberleri birakin ya gazateler sizlerle alay gecercesine yaziyorlar sizlerde okuyor vede bu cesit haberleri buraya kopyaliyorsunuz kusuruma bakmayin ama rezillik turk medyasinin ne pislik oldugunu Trabzon vede Trabzonsporlulardan baskasi daha iyi bilmez bilemez onun icin arkadaslar bu cesit haberleri lutven genele yazmiyalim medyaya yazin.

bmn yoneticilerindende bu cesit haberlerin tasinmasini rica ediyorum.

soylentiler dogru olsaydi su an Maradona pele ve de dedeim Trabzonsporda oynuyordu birakin bu cesit laka kukalari

champions
13.12.2006, 09:38
yine transfer listemizdeki jonatosu espanyol takımı transfer etmiş

Badaloğlu
13.12.2006, 09:39

Demek ki; reklam amacına ulaşmış.

Burçak
13.12.2006, 09:44
ooo şuanda www.karadenizradyo.com.tr (http://www.karadenizradyo.com.tr) de ankaraspor maçı için tandoğanda buluşulacağı meşaleler eşliğinde yürüyüş olacağı felan anlatılıyo. reklamlar bomba gibi. bordomavi.net in organizasyonu felan diyo. ;)

Badaloğlu
13.12.2006, 09:50
Yinemi Kanca? başlığı, son dakika haberlerine eklenmiştir.Aramayın sağda solda arkadaşlar...

Vegas
13.12.2006, 10:01
kanca bey iki ay kaldı brezilyada 1 ayda simdi kalır bi adam alamadan gelir:tsbayrak:

Kanca yine mi gitti Guney Amerika'ya:tsmeşale:

yakutlu61
13.12.2006, 10:43
Trabzonspor yabancı avında

13 Aralık 2006 Çarşamba 10:36
Yönetimin takibindeki ilk isim Fluminense'den Arouca da Silva. Bordo-Mavili yönetim, transfer harekatını genişleterek yurt dışına yöneldi. Özellikle Brezilyalı oyuncularla ilgilenen yöneticilerin, Fluminense'de hücuma dönük oynayan 21 yaşında ve 1.69 boyundaki orta saha oyuncusu Arouca da Silva ile görüştüğü öğrenildi. Bir yabancı kaleciyle de ilgilenen yönetimi düşündüren ise kadrodaki yabancıların çokluğu. Yöneticiler, kiralık giden Eller'in yıl sonunda dönmesiyle 7'ye çıkan yabancıların, tazminat sorunlarıyla köşeye sıkışmış durumda. Ayrıca kesinlikle gönderilmeyeceği açıklanan Stepanov'a da Milan'dan sonra Chelsea'nin de 3 milyonluk artışla 10 milyon euroluk teklif yapmaya hazırlandığı iddia edildi.

yakutlu61
13.12.2006, 10:50
Trabzon'da Fatih Akyel'e af geliyor
13 Aralık 2006 09:30

Trabzonspor'da Ziya Doğan tarafından disiplinsiz olduğu gerekçesiyle kadro dışı kalan Fatih Akyel için devre arasında af gündeme geldi...

Ziya Doğan tarafından disiplinsiz hareketler yaptığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan, Galatasaray’ın transfer listesinde de adı yer alan Fatih Akyel’e af çıkması bekleniyor.

İzinsiz İstanbul’a gittiği tespit edildikten sonra Fenerbahçe maçı öncesi kadro dışı bırakılan ve PAF takımına gönderilen Fatih Akyel’in Bordo-Mavili takımın ikinci devre hazırlıklarına katılacağı öğrenildi.

Yöneticiler, Fatih’in cezasının zaten devre arasına kadar olduğunu, bu nedenle de olayın büyütülmemesi gerektiği şeklinde görüş bildirdi.

Trabzonspor’la mayıs ayına kadar sözleşmesi bulunan Fatih Akyel de Bordo-Mavili takımda mutlu olduğunu söyledi.

Affedileceği bilgisinin kendisine ulaşmadığını belirten milli futbolcu, sözleşmesinin devam ettiğini dile getirdi.

Kaynak: Akşam
Haber: Haluk Yıldız

GELMESİN ABİ.
Ne affı ya fatıh akyel bu takıma gelırken karsıydım cogumuz karsıydık gıderkende zaten gelmemesı lazımdı dıyorum
Ziya Doğan la çalısmam o varsa ben yokum dıyen adam nasıl affedılecek.

Faik Yılmaz
13.12.2006, 10:53
Trabzon'da Fatih Akyel'e af geliyor
13 Aralık 2006 09:30

Trabzonspor'da Ziya Doğan tarafından disiplinsiz olduğu gerekçesiyle kadro dışı kalan Fatih Akyel için devre arasında af gündeme geldi...

çok iyi bir haber zaten kadromuz kısıtlı devre arasıda yıldız almak çok zor bari elimizdekilerin kıymetini bilmek lazım....

littlebighorn
13.12.2006, 10:54
Ligde zor günler yaşayan Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, takımın huzurunu bozan şer odakları olduğunu ve bunu temizlemek için her şeyi yapacağını söyledi.

Doğan, yerel bir gazeteye verdiği röportajda, takımla kendisi arasına girerek huzur bozan şer odakları olduğunu öne sürerek, “Bunları temizlemek için her şeyi yapacağım. Futbolcularımı baştan çıkartarak ahengi bozuyorlar. Bu şer odakları ile mücadele ederek, takımda disiplini sağlayacağım. Başarılı olabilmemiz için bunu yapmak zorundayız” dedi.
Kulüp başkanı Nuri Albayrak ile bu yönde görüştüğünü ifade eden Doğan, Albayrak'ın da kendisiyle aynı fikri paylaştığını ve kendisine destek verdiğini kaydetti.

Doğan, devre arasını iyi değerlendirip ikinci yarıda Trabzonspor'u hak ettiği noktaya çıkaracaklarını ifade ederek, “Ankaraspor maçında galibiyet bunun ilk adımıydı. Rakibimizi kupada da yenerek devreyi güzel kapatmak istiyoruz. Trabzonspor için ikinci yarı çok farklı olacak. Bunun için her şeyi yapacağız” dedi.

“BİRÇOK OYUNCU GÖNDERİLECEK”

Doğan, Trabzonspor'da devre arasında takımdan 1-2 değil, birçok oyuncunun gideceğini belirterek, şöyle konuştu:
“Çünkü ikinci yarı iyi bir takım yaratma arzusundayız. Şu anda bu yönde listemi büyük ölçüde belirledim. Ankaraspor maçı sonrasında başkan Nuri Albayrak ile görüşeceğim. Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa yapacağız. Çünkü ilk yarıda camiamızı çok üzdük, ikinci yarıda kendimizi affettirmemiz gerekiyor.”

TOLGA, ADEM VE ERDİNÇ'İ İSTİYOR

Doğan, Galatasaraylı Tolga Seyhan, Ankarasporlu Adem Koçak ve Sakaryaspor'da oynayan kiralık oyuncuları Erdinç Yavuz'u istediğini belirterek, “Bu oyuncuların alınmasını istiyorum, ancak tabi ki şartların uyup uymamasını başkanla yapacağımız görüşmede masaya yatıracağız. Eğer bu yönde hemfikir olursak Tolga, Erdinç ve Adem'i kulüplerine resmi teklif yaparak, transferini bitirmeye çalışacağız” dedi.

“SZYMEK'İN KAFASI KARIŞIK”

Doğan, Polonyalı oyuncu Szymkowiak'ın takımda kalmasını istediğini, bunun için mücadele ettiğini ifade ederek, “Ancak menajeri para kazanmak için bu futbolcuyu dolduruyor. Trabzon'da 1,5 yılda alacağı para belli. Transfer yaparak bunun daha fazlasını alacağı yönünde kendisinin aklını karıştırıyor. Ben Szymek'in eşi ile konuştum, (Onu rahat bırakın. Aldığı parayı nerelerde kazanabilirsiniz) dedim. Buna rağmen Szymek gitme eğiliminde. Oyuncuyu gerekirse paf takımına gönderirim. Çünkü onu kazanmak istiyorum” diye konuştu.

Kaynak: Hürriyet

littlebighorn
13.12.2006, 10:55
Ne Erdinç'i, ne Adem'i allahaşkına ya...

Ne yapıyorsun Ziya Hoca ya...

Ali İhsan
13.12.2006, 11:00
Ne Erdinç'i, ne Adem'i allahaşkına ya...

Ne yapıyorsun Ziya Hoca ya...

Erdinçi bilmem ama Adem bence Hasan Hüseyin Ferhata göre çok iyi. Hele çalım atarken bazen Tekke zannederdim onu o açıdan da takımda görmek istediğim bir oyuncu. Erdinç eski Erdinç olsa gelsin derdim ama çok hırçın son yıllarda. Kafası futbolda değil bence. Aynı şey Tolga için de geçerli bence sadece Adem gelsin.

littlebighorn
13.12.2006, 11:06
Erdinçi bilmem ama Adem bence Hasan Hüseyin Ferhata göre çok iyi. Hele çalım atarken bazen Tekke zannederdim onu o açıdan da takımda görmek istediğim bir oyuncu. Erdinç eski Erdinç olsa gelsin derdim ama çok hırçın son yıllarda. Kafası futbolda değil bence. Aynı şey Tolga için de geçerli bence sadece Adem gelsin.
Ferhat' la karşılaştırırsan Adem hakkında haklısın ama Ferhat' la mı karşılaştırmamız gerekiyor? Ölçütümüz Ferhat mı?

Saygılar

sbay
13.12.2006, 11:14
"Beyaz bir sayfa açağız.."

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, alınan sonuçların takımı şu anda istenmeyen bir yere götürdüğünü, fakat takımın kalitesinin içinde bulunulan durumla orantılı olmadığı konusunda camianın hemfikir olduğunu belirterek, "Kriz ortamı oluşmasını istemiyorum. Devre arasında beyaz bir sayfa açacağız" dedi..

13 Aralık 2006, 11:00

Sezon başında lig standartlarının üzerinde bir kadro kurduklarını ifade eden Albayrak, Trabzonspor Dergisi' nin Aralık sayısında taraftarlara seslendi.

Albayrak, "İyi bir takım kurduk ama tabii ki her şeyi yüzde yüz doğru yaptığımızı söyleyemeyiz. Bazı maçlara istediğimiz gibi başlayamadık. Sakat ve cezalı oyuncularımız nedeniyle de istediğimiz performansı sergileyemedik. Bunların yanısıra hakem hatalarının da bulunduğumuz durumda büyük etkisi oldu" dedi.

Başkan Albayrak, devre arasında kamp çalışmalarının çok yararnlı olacağına inandığını da vurgulayarak, "Sakat olan bazı önemli oyuncularımız da iyileşerek takıma dönecekler. Bu dönemde takımın iyi bir yola gireceğine inanıyorum. Transfer çalışmaları konusunda teknik direktörün raporu doğrultusunda hareket ediyoruz" diye konuştu.

Trabzonspor' a başkanlık etmenin onurunu yaşadığını da vurgulayan Albayrak, "Bir yıl içinde birçok badire atlattık. Ancak camianın gücü sayesinde bunların üstesinden geldik. Birçok oyuncumuz sakatlandı, bazıları hiç istenmeyecek bazı saha dışı eylemlere maruz kaldı. Ne yazık ki, Trabzonspor formasını giymeyi haketmeyen ve burada oynamak istemeyen bir ekibi yenilemek zorunda kaldık. Takımda bir revizyon yaşandı. Bunun sonucunda da takım ruhu oluşturmakta zorluklar çektik. Oyuncularımız bireysel olarak bakıldığında çok kaliteli sporcular. Bu özelliklerini de birnçok maçta ortaya koydular. Ama onların da eksikleri var ve bunun için onlara zaman tanımak gerekiyor" dedi.

Başkan Albayrak, ileriye umutla bakılması gerektiğinin de altını çizerek, "İkinci yarıda takımımızın bu kötü günleri unutturacağına ve yeni başarılara hep beraber ulaşacağıma eminim. Devre arasında başlayacak olan trendimiz lig sonunda bizi haklı çıkaracaktır. Sıkıntılı günleri hep beraber aşmamızı diliyorum. Sıkıntıları ve üzüntüleri, bir Trabzonspor taraftarı ve icraatın başındaki kişi olarak ben de drerinden yaşıyorum. Ama camiamdan aldığım güçle yoluma devam ediyorum. Herkesi kulübün iyiliğini düşünmeye çağırıyorum" dedi. Albayrak, yeni stadyum projesinin tamamlandığını, ön çalışma ve fizibilite raporunun da sona erdiğini belirterek, önümüzdeki günlerde ihale açılacağını vurguladı.

kaynak..ajansspor

sbay
13.12.2006, 11:19
Trabzon'da ücret krizi
Trabzonspor'un yabancı oyuncuları arasında ücret rahatsızlığı var. Özellikle Szymkowiak’ın sürekli iyileştirme talep etmesinin rahatsızlığının göstergesi olarak yorumlandı. Düşük ücret alan öteki yabancı oyuncuların da bu rahatsızlıklarını zaman zaman aktardıkları iddia edildi.

Trabzonspor’da Stepanov 90 bini peşin 210 bini maaş olmak üzere yıllık 300 bin Euro, Szymkowiak 440 bini peşin 100 bini maç başı olmak üzere yıllık 540 bin Euro, Yattara 250 bini peşin, 250 bini maaş, 300 bini de maç başına olmak üzere 800 bin dolar alıyor. Kaleci Jefferson yıllık 400 bin dolara forma giyiyor. Yeni alınan Marcelinho ve Musampa’nın hem aldıkları ücret, hem de ödeme planının rahatsızlığa yol açtığı belirtiliyor. Yılda 2 milyon Euro karşılığı anlaşan Marcelinho, 1 milyon Euro’yu peşin, 1 milyon Euro’sunu ise maaş olarak alıyor.

Musampa ise 800 bini peşin, 400 bini maaş yıllık 1 milyon 200 bin Euro alıyor. İki oyuncunun da sözleşmelerinde diğer yabancılardan farklı olarak maç başı ücret olmaması ve tüm ücretlerinin garanti para olarak verilmesi tepki çekiyor

Kaynak : Hürriyet

eren_61
13.12.2006, 11:39
TEKKE: “HEMEN ALIN” DEDİ

Ara transferde kadrosunu süper iki yabancı ve üç yerli oyuncuyla takviye etmek isteyen Trabzonspor da ilk hedef olarak Rusya nın Tom Tonsk kulübünde oynayan golcü futbolcu Pavel Pogrebnyak’ı almak için harekete geçiyor.Bu futbolcuyla ilgili olumlu raporlar alan Başkan Nuri Albayrak aynı ligde oynayan Fatih Tekke ile de görüştü.Tekke nin bu oyuncuyla ilgili raporu “Hemen alın”oldu.

DOĞAN İSTEMEDİ

Trabzonspor da alınacak iki yabancı futbolcunun karşılığında gönderilecek iki oyuncunun Musampa ile birlikte Szymek olduğu öğrenildi.Ziya Doğan’ın bu iki oyuncuyu istemediği ve satılması için yönetime rapor verdiği öğrenildi.Öte yandan yerli futbolcularla ilgili çalışmalarını da sürdüren Başkan Nuri Albayrak transferi bizzat kendisi yönetiyor.Yerlilerde Servet,Serkan Balcı,Abdurrahman’ın adı geçiyor.
Bu haber 314 defa okundu.

taka pek inanılmaz ama

sbay
13.12.2006, 11:43

Devler kapıştı

Mourinho ısrarlı

Ancak
sezon sonu
YILMAZ ŞENOL

Travelair
13.12.2006, 12:13
Pavel Zenit'in 3 senelik anlaşma yapmış

Travelair
13.12.2006, 12:21
Trabzon'da ücret krizi
Trabzonspor'un yabancı oyuncuları arasında ücret rahatsızlığı var. Özellikle Szymkowiak’ın sürekli iyileştirme talep etmesinin rahatsızlığının göstergesi olarak yorumlandı. Düşük ücret alan öteki yabancı oyuncuların da bu rahatsızlıklarını zaman zaman aktardıkları iddia edildi.

Trabzonspor’da Stepanov 90 bini peşin 210 bini maaş olmak üzere yıllık 300 bin Euro, Szymkowiak 440 bini peşin 100 bini maç başı olmak üzere yıllık 540 bin Euro, Yattara 250 bini peşin, 250 bini maaş, 300 bini de maç başına olmak üzere 800 bin dolar alıyor. Kaleci Jefferson yıllık 400 bin dolara forma giyiyor. Yeni alınan Marcelinho ve Musampa’nın hem aldıkları ücret, hem de ödeme planının rahatsızlığa yol açtığı belirtiliyor. Yılda 2 milyon Euro karşılığı anlaşan Marcelinho, 1 milyon Euro’yu peşin, 1 milyon Euro’sunu ise maaş olarak alıyor.

Musampa ise 800 bini peşin, 400 bini maaş yıllık 1 milyon 200 bin Euro alıyor. İki oyuncunun da sözleşmelerinde diğer yabancılardan farklı olarak maç başı ücret olmaması ve tüm ücretlerinin garanti para olarak verilmesi tepki çekiyor

Kaynak : Hürriyet

Takım ligin dibinde. Ne verdiler ki ne istiyorlar? Bir sözüm de Hürriyet'e. feybeli Alex ile Kezman ne kadar alıyor? Buna karşılık Aurelio ne kadar alıyor? Türk oyuncuları ne kadar alıyor. Bunu da bir araştırıversinler. 3 maymunları oynamayacaklarsa artık

redflag
13.12.2006, 12:23
sana ne hürriyet sanaaaaneeeeeeeee.

canim TS
13.12.2006, 13:02
Dogan Szymeki kazanmak istiyor, Dogan Musampa ve Szymeki istemiyor.

iki ayri kaynak

mmmh hangisine inanalim? neyse bakip görecegiz.

Fatih
13.12.2006, 13:06
ziya doğan musampayı istemiyorsa bende onu istemiyorum elinde igiltere ispanya kariyeri olan adam var istemiyorum diyo doğru ona ayman yeter
bu kadar küçük düşünme ziya hoca

A.T.R
13.12.2006, 13:08

Devler kapıştı

Mourinho ısrarlı

Ancak
sezon sonu
YILMAZ ŞENOL

Bu Folomac denen paçavra aynı haber içinde bile tutarlılık gösteremeycek kadara yalan haber yapma şampiyonu.

1. Ticari bakalım siz 7 milyon teklif edile n bir oyuncuya en fazla 1 milyon euro fazla teklif edersiniz değil mi? Ama chalse habere göre 3 milyon fazla veriyor yani 10 milyon eur
2. Eee eger chalse 10 veriyorsa 1 paragraf yukarıdaki 12 milyon nerden çıkmış??

Gazete değil ya paçavra

Burçak
13.12.2006, 13:10
öyle deme abi, soba alıştırmak için iyi işe yarıyo. gerçekten.

A.T.R
13.12.2006, 13:12
hehe hakaten Burçak bi o işe yarıyor :D

zeki gursoy
13.12.2006, 13:16
Trabzon - Trabzonsporlu futbolcular Gökdeniz Karadeniz ile Marcelihno, basın toplantısı düzenleyerek ilk yarının değerlendirmesini yaptı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki basın toplantısında ilk olarak konuşan Gökdeniz, Trabzonspor'un son oynadığı Ankaraspor maçına kadar 7 haftalık periyotta kendilerine yakışmayan sonuçlar aldıklarını söyledi.

Suçlu aramaktansa çözüm yolu aranması gerektiğini ifade eden Gökdeniz, "Çözüm üretmek lazım. Bu 7 haftalık dönemden önce Galatasaray ve Beşiktaş'ı yendik. Bu dönemde ligin en iyi futbol oynayan ve şampiyonluğun en güçlü adayının Trabzonspor olduğu söyleniyordu. Ancak her zaman işler iyi gitmiyor, bazen kötü gidiyor. Üzerimizdeki karabulutları Ankaraspor maçıyla dağıttık. Trabzonspor'u layık olduğu yere taşıyacağız" diye konuştu.

Marcelinho ise en kısa sürede özlenen Trabzonspor'u göstereceklerini söyledi.

Marcelinho, Ankaraspor maçıyla galibiyet hasretine son verdiklerini ve yapacakları çalışmalarla ikinci yarıda Trabzonspor'u hak ettikleri yere taşıyacaklarını belirterek, "İyi bir dönem geçiremedik ama bunun için belli bir sebep gösteremiyorum. Önemli olan buna bir çözüm bulup tekrar yükselişe geçmemiz. Futbolda bu tarz iniş ve çıkış olabilir. Belki iyi başladık ama ondan sonra kötü gidişat başladı. Umuyorum ki bunları tekrar etmeyeceğiz. En kısa sürede düzelip özlenen Trabzonspor'u göstereceğiz"dedi.

sarman61
13.12.2006, 13:19
Şu musampa dan ne istiyorlar. Takımda en iyi oynayan oyunculardan biri kendisi. Bu takımda kalmalı.

macka61
13.12.2006, 13:41
bencede musampa takımda kalmalı geldiği günle şimdiki durum arasında çok fark var fener ve bursa maçında en iyiydi ankara maçında o kısa sürede nerdeyse gol atacaktı harika bir hareket yaptı bence kalmalı polonyalıda kalmalı

zeki gursoy
13.12.2006, 13:44
kalmalıda büyyük hoca ziya adamın özel hayatını sevmiyorum demiş..
nooacak şimdi..
siz sevgilimisiniz ya?..
sanane adamın özel hayatından, sahada oynayamazsa dersinki özel hayatın yüzünden...
ama admı ferhat kesiyo buna yanıyorum...

bencede musampa takımda kalmalı geldiği günle şimdiki durum arasında çok fark var fener ve bursa maçında en iyiydi ankara maçında o kısa sürede nerdeyse gol atacaktı harika bir hareket yaptı bence kalmalı polonyalıda kalmalı

sismolog61
13.12.2006, 13:53
13 Aralık 2006 13:40

Trabzonsporlu futbolcular Gökdeniz Karadeniz ile Marcelihno, basın toplantısı düzenleyerek ilk yarının değerlendirmesini yaptı... İşte 2 yıldızın açıklamaları:

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki basın toplantısında ilk olarak konuşan Gökdeniz, Trabzonspor'un son oynadığı Ankaraspor maçına kadar 7 haftalık periyotta kendilerine yakışmayan sonuçlar aldıklarını söyledi.

Suçlu aramaktansa çözüm yolu aranması gerektiğini ifade eden Gökdeniz, ''Çözüm üretmek lazım. Bu 7 haftalık dönemden önce Galatasaray ve Beşiktaş'ı yendik. Bu dönemde ligin en iyi futbol oynayan ve şampiyonluğun en güçlü adayının Trabzonspor olduğu söyleniyordu. Ancak her zaman işler iyi gitmiyor, bazen kötü gidiyor. Üzerimizdeki karabulutları Ankaraspor maçıyla dağıttık. Trabzonspor'u layık olduğu yere taşıyacağız'' diye konuştu.
Takımda arkadaşlığın iyi olduğunu dile getiren Gökdeniz, şunları söyledi:

''Arkadaşlık iyi, teknik kadro iyi, taraftar iyi. Camianın verdiği destek iyi. Baktığınızda ortada problem yok. Takım olarak şampiyonluk potasına, şampiyonluk söylentilerine girdiğimiz zaman anlaşıldı ki tam konsantrasyon ve motive olarak şampiyonluğa hazır değiliz. Onun belki ağırlığını kaldıramadık.''

MARCELİNHO'NUN AÇIKLAMALARI

Trabzonsporlu Marcelinho ise en kısa sürede özlenen Trabzonspor'u göstereceklerini söyledi.

Marcelinho, Ankaraspor maçıyla galibiyet hasretine son verdiklerini ve yapacakları çalışmalarla ikinci yarıda Trabzonspor'u hak ettikleri yere taşıyacaklarını belirterek, şöyle dedi:

''İyi bir dönem geçiremedik ama bunun için belli bir sebep gösteremiyorum. Önemli olan buna bir çözüm bulup tekrar yükselişe geçmemiz. Futbolda bu tarz iniş ve çıkış olabilir. Belki iyi başladık ama ondan sonra kötü gidişat başladı. Umuyorum ki bunları tekrar etmeyeceğiz. En kısa sürede düzelip özlenen Trabzonspor'u göstereceğiz.'' Trabzonspor'da kapasitesinin ancak yüzde 50'sini gösterebildiğini ifade eden Marcelinho, Herhta Berlin'deki günleri gösterebilmek istediğini belirterek, ''Tam olarak istediğim pozisyonda oynamadım. Hocamızın görevlerini yerine getirmeye çalıştım. Ama buraya taktik tartışmaya gelmedim. Sonuçta teknik direktörümüz var. İstenen, beklenen Marcelinho'nun geri gelmesi için elimden geleni yapacağım. Hertha'da Yıldıray ile iyi bir ikili oluşturmuştuk'' diye konuştu.

Marcelinho, Bursaspor maçı öncesi kendilerini taşıyan otobüse taraftarların yumurta ve taş ile yaptığı saldırıyla ilgili olarak ise, ''Bir futbolcu olarak alışık olmadığım durumdu. Tabi Trabzonspor, taraftarını tanıyorum. Biliyorum onlarda bizim iyi olmamızı istiyorlar. Tekrar bu olayların olmasını kimse istemez'' dedi.

zky_ts
13.12.2006, 14:16
Gökdeniz: Şampiyonluğa hazır değiliz

Trabzonsporlu futbolcular Gökdeniz Karadeniz ile Marcelihno, düzenledikleri bir basın toplantısıyla ilk yarının değerlendirmesini yaptı. Gökdeniz, "Üzerimizdeki karabulutları Ankaraspor maçıyla dağıttık. Trabzonspor'u layık olduğu yere taşıyacağız" derken Marcelinho, "En kısa zamanda özlenen Trabzonspor'u göstereceğiz" müjdesini verdi.

"KARA BULUTLARI DAĞITTIK"

Suçlu aramaktansa çözüm yolu aranması gerektiğini ifade eden Gökdeniz, ”Çözüm üretmek lazım. Bu 7 haftalık dönemden önce Galatasaray ve Beşiktaş'ı yendik. Bu dönemde ligin en iyi futbol oynayan ve şampiyonluğun en güçlü adayının Trabzonspor olduğu söyleniyordu. Ancak her zaman işler iyi gitmiyor, bazen kötü gidiyor. Üzerimizdeki karabulutları Ankaraspor maçıyla dağıttık. Trabzonspor'u layık olduğu yere taşıyacağız” diye konuştu.

Takımda arkadaşlığın iyi olduğunu dile getiren Gökdeniz, şunları söyledi: “Arkadaşlık iyi, teknik kadro iyi, taraftar iyi. Camianın verdiği destek iyi. Baktığınızda ortada problem yok. Takım olarak şampiyonluk potasına, şampiyonluk söylentilerine girdiğimiz zaman anlaşıldı ki tam konsantrasyon ve motive olarak şampiyonluğa hazır değiliz. Onun belki ağırlığını kaldıramadık.”

"İYİ BAŞLADIK KÖTÜ GİTTİ"

Trabzonsporlu Marcelinho ise en kısa sürede özlenen Trabzonspor'u göstereceklerini söyledi. Marcelinho, Ankaraspor maçıyla galibiyet hasretine son verdiklerini ve yapacakları çalışmalarla ikinci yarıda Trabzonspor'u hak ettikleri yere taşıyacaklarını belirterek, şöyle dedi: “İyi bir dönem geçiremedik ama bunun için belli bir sebep gösteremiyorum. Önemli olan buna bir çözüm bulup tekrar yükselişe geçmemiz. Futbolda bu tarz iniş ve çıkış olabilir. Belki iyi başladık ama ondan sonra kötü gidişat başladı. Umuyorum ki bunları tekrar etmeyeceğiz.”

Trabzonspor'da kapasitesinin ancak yüzde 50'sini gösterebildiğini ifade eden Marcelinho, Herhta Berlin'deki günleri gösterebilmek istediğini belirterek, “Tam olarak istediğim pozisyonda oynamadım. Hocamızın görevlerini yerine getirmeye çalıştım. Ama buraya taktik tartışmaya gelmedim. Sonuçta teknik direktörümüz var. İstenen, beklenen Marcelinho'nun geri gelmesi için elimden geleni yapacağım. Hertha'da Yıldıray ile iyi bir ikili oluşturmuştuk” diye konuştu.

zeki gursoy
13.12.2006, 14:56
arkadaşlar, gökdenizle marchenin basın toplantısını 5. kez koyduk buraya..
okursak sayfaları koymayız aslında ama...

hayat61
13.12.2006, 15:23
Nazmi Avluca çok mutlu !..

2006'da Dünya Şampiyonası'nda ikincilik, Avrupa Şampiyonası'nda üçüncülük ve Golden Grand Prix'te altın madalya kazanarak, FILA tarafından grekoromen stilde 2006 yılının en iyi güreşçisi seçilen Nazmi Avluca, Türk güreşine böyle bir ünvanı getirmekten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi..

13 Aralık 2006,

Milli güreşci, Türk güreşine böyle bir ünvanı getirmekten dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Uluslararası Güreş Federasyonları Birliği (FILA) yetkilileri bu ödülü bana verirken Grand Prix turnuvaları, Avrupa ve Dünya şampiyonalarındaki başarılarımı baz alarak bir değerlendirme yaptılar. Böyle bir başarıyı yakalamak benim için gurur verici. Amatör sporcuların Türkiye'de çok büyük sıkıntıları var ve bu sıkıntılarımızın özerkleşen federasyonlarımız tarafından azaltılacağını düşünüyorum. Amatör sporların temel direği olan kulüplerimiz bize çok destek veriyor. Ben Konya Şekerspor Kulübü adına güreşiyorum. Aylarca eşimizden, ailemizden uzak kalarak şampiyonalar için kamplar yapıyoruz. Turnuvalar, şampiyonalar bir günde bitiyor ama bu organizasyonlara hazırlanmak ve en üst seviyelere çıkabilmek yıllarımızı alıyor" dedi.

"Sporcunun gözü aç olur" diyen Nazmi Avluca, "Ben de önümdeki şampiyonalarda altın madalyalar alıp, bayrağımızı dalgalandırmak istiyorum. Ve şimdi 2008'deki olimpiyatlara tüm hızıyla hazırlanıyorum. Bu olimpiyatlarda takımdaki tüm arkadaşlarımın da şampiyon olmasını istiyorum. Bilindiği üzere Türk milli takımı Avrupa Şampiyonası'nda şampiyon olduktan sonra Çin'de yapılan dünya şampiyonasında da tarihimizde ilk defa şampiyon olduk. Umarım Türk milli takımı bu başarılarını 2008 olimpiyatlarında da devam ettirir" dedi.

macka61
13.12.2006, 15:44
inşallah güreş her zaman bizim öncelikli sporumuzdur ama gereken önemi veremiyoruz bu bi kaç yıllarda toparlanma oldu inşallah pekin olimpiyatlrında da istediğimiz sonuçları alırız

Burçak
13.12.2006, 15:47
http://www.fortistk.com/enbuyuk_kim.aspx sizde katılın

Özgür Öztürk
13.12.2006, 15:55

Sitenin rekleri ofsayt.

sweetrose
13.12.2006, 16:50

Bir kere sitenin renkleri yamuk....

BDiler61
13.12.2006, 21:54
acaba gs birinci diyemi site onların renkleri

Erdem Keser
13.12.2006, 21:56
gooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
takahara atti FRANKFURT 1-0fenerbahce

Lapina
13.12.2006, 22:01
ezikler yeniliyor

Çetin
13.12.2006, 22:09
oh be inşallah maç böyle biter

Punisher-61
13.12.2006, 22:09
Frankfurtta Albert Streita dikkat..tam bize göre bi eleman 8 numara

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 22:19
1-0 yetmez devamı gelir inşallah..

Şuşoğlu
13.12.2006, 22:34
takahara allahım ne guzel ısım bu yaaa :)
kimmm takahara:)
takacagı adından bellı:)

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 22:42
güzel uymuş rones

Ömer SEVİNÇ
13.12.2006, 22:43
Bence fenerin yenilmesi kötü olur. İnşallah kazanırlar. Ne kadar sevmesem de almanlardan daha çok sevdiğim kesin.

Berk Eren
13.12.2006, 22:44
su takaharayı ve celtıcdekı nakamurayı zamanında ben kesfetmıstım ama iş işden gectı walla:)bızde olacakdıkı o ıkısı..frankurt tek atak tek gol,demekkı atak oynasalar ne olcaktı:)

Tahsin Armutcu
13.12.2006, 22:46
arkadaslar ben de fenerden nefret ediyorum.hatta hic bir fenerliye merhamet bile edemiyorum.ama bence bu yaptigimiz biraz yanlis.o igrenc ezik adi renklerin uzerinde kutsal Ay-Yildizimiz var.ben de eziklerin her yerde ezilmesini isterim.ama uluslararasi alanda bir basarisizlik olursa, Turkler basaramadi derler.bunun icin avrupa macerasinda, uzerindeki AY-YILDIZIN hatrina destek olmaliyiz

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 22:47
maç bittimi??

Ömer SEVİNÇ
13.12.2006, 22:48
İlk yarısı bitti.

Berk Eren
13.12.2006, 22:48
ıkıncı yarı basladı..

Şuşoğlu
13.12.2006, 22:52
yıne takaharaaaa:)

Lapina
13.12.2006, 22:53
gollllllllllllllll hahaha

Berk Eren
2 oldu..yıne takahara attı..ben sıze bunu onceden kesfewttıgımı demısmıydım:)

(benım ımzamda bı sorun yoktu yıne duzeltılmeye gıdıldı acaba)

Lapina
spiker diyor 2 kez geldiler 2 gol oldu.. dilegimiz 3-5 kere gelmeleri.

Tunga
13.12.2006, 22:54
Ne oldi fenerium,
Tenhada sıkıştırdılar mı..?
:dansmuz: 0-2 :dansmuz:

Recep Çaltepe
TAKahara TAKtı :D

Şuşoğlu
kardesım rakıbın forvetının adı takahara ıse buyuk onlem alacaksın :)
adı ustunde taka hara
:):):)

highlaz_61
13.12.2006, 22:55
vaaaaak iki oldu hehehe ya moralim düzeldi wallaa....

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 22:56
güzel..hadi nerde devamı:D

Tunga
13.12.2006, 22:56
kardesım rakıbın forvetının adı takahara ıse buyuk onlem alacaksın :)
adı ustunde taka hara
:):):)

Bu fener de ne çekiyor bu adamlardan :)

İki sene önce de :dansmuz: diarraa :dansmuz: vardı, hatırlıyorum, onlar da güzel günlerdi...

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 22:58
Bu fener de ne çekiyor bu adamlardan :)

İki sene önce de :dansmuz: diarraa :dansmuz: vardı, hatırlıyorum, onlar da güzel günlerdi...

ne olursa olsun fener havada karada denizde TAKADA her yerde yenilir..yer-mekan farketmez..:mp3:

Erdem Keser
13.12.2006, 22:59
catttttttttttttttttttt fincani tastan oyarlar fenerde boyle...............

Recep Çaltepe
13.12.2006, 23:02
Anket: "TAK"ahara, son yarım saatte febeye bir tane daha "TAK"ar mı ? :D

Erdem Keser
13.12.2006, 23:06
tuh bee yedik bitane olsun ama atacaz haydi aslanlarim yenin su bizansin tohumlarini haydi TAKahara

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 23:07

Kanca görüşüyor

'Beyin' gibi çalışır
Sezon başında Kanca'nın gözlem altına aldığı öğrenilen Arouca, 21 yaşında. Orta sahada görev yapan Brezilyalı oyuncu 169 maçta 4 gole de imza attı. Bordo-mavililer orta alanda takımı yönlendireceğini düşündüğü Arouca'yı kampa yetiştirmeye çalışıyor.

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 23:14

Devler kapıştı

Mourinho ısrarlı

Ancak sezon sonu

Mustafa Mahmutoğlu
13.12.2006, 23:22
2-1 mi oldu neyse

Şuşoğlu
13.12.2006, 23:24
2-2 kahretsın yaa

highlaz_61
13.12.2006, 23:25
yedik lanet olsun...

Dursun Ali Bahçekapılı
13.12.2006, 23:28
Arkadaşlar Ezik olsa da fener bir TÜRK takımıdır.Almanlar sevincegine TÜRKLER sevinsin.

bordoylamavi
13.12.2006, 23:34
yani iyice ülke duyguları yok olmuş bakıyorum da elin almanını tutmaya başladık hayret valla

nesta61
13.12.2006, 23:38
spiker ilker yasin nediyor diyork glasgow yolunda raydan cikmadik , ilker yasin sanirim ruyasinda gormus uefa finalini fb nin glasgowda oynadiigni huuuuuhahahahahah

Enes Berfin
13.12.2006, 23:40
yani iyice ülke duyguları yok olmuş bakıyorum da elin almanını tutmaya başladık hayret valla

Ezikleri destekleyecegime alman takimini desteklerim, frankfurt cok aptalca oynadi.

Cok Sinirlendim bu eziklerin gruptan cikmasina.

Uğur Aydın
13.12.2006, 23:41
Yazık oldu frankfurta:(

Recep Çaltepe
13.12.2006, 23:41
Yarınki gazeteler artık febe UEFA Kupası'nı almış gibi başlık atarlar.

Enes Berfin
13.12.2006, 23:42
spiker ilker yasin nediyor diyork glasgow yolunda raydan cikmadik , ilker yasin sanirim ruyasinda gormus uefa finalini fb nin glasgowda oynadiigni huuuuuhahahahahah

O serefsizi hic sevmiyorum zaten, sövmek istiyorum ama... :mad:

Tunga
13.12.2006, 23:44
Çok üzüldüm.

Soru: Fener Türk Takımı mıdır?
Cevap: Bazı Alman takımlarında bile daha çok Türk oyuncu var!

Sevmiyorum feneri, hiç bir yerde. "Milli Duygu" ve "fener" aynı cümle içinde bile abes kaçıyor!

Cyzio
13.12.2006, 23:44
Çok üzüldüm.

Soru: Fener Türk Takımı mıdır?
Cevap: Bazı Alman takımlarında bile daha çok Türk oyuncu var!

Sevmiyorum feneri, hiç bir yerde. "Milli Duygu" ve "fener" aynı cümle içinde bile abes kaçıyor!

Aynen üstadım.

bordoylamavi
13.12.2006, 23:45
inşallah birgün bir türk takımı ermeni veya rum takımıyla oynarken de onları desteklemeyiz. kimse kusura bakmasın ama şu anda almanyadaki binlerce gurbetçi başları dik yarın almanya ve frankfurt sokaklarında dolaşacaklar. bu sonuçla belki de biz uefa kupasına ikinci üçüncü takım olarak gideceğiz. bazı şeyleri birbirine karıştırmmak gerekir benim kanımca

Şuşoğlu
13.12.2006, 23:47
adamlar sampıyonlugumuzu elmızden alıyor her turlu pıslıgı yapıyor her haltı yıyor bazılarımızda fener TURK takımı destekleyın dıyor.......
bu kadar basıt mı bu ıs yaaa 10 yasımdan berı sampıyonluk görmedım bu pıslıklerden sebep......... dünyanın hangi takımı fenerle oynarsa oynasın ben yınede feneri tutmam DES-TEK-LE-MEM..........

Recep Çaltepe
13.12.2006, 23:50
inşallah birgün bir türk takımı ermeni veya rum takımıyla oynarken de onları desteklemeyiz. kimse kusura bakmasın ama şu anda almanyadaki binlerce gurbetçi başları dik yarın almanya ve frankfurt sokaklarında dolaşacaklar. bu sonuçla belki de biz uefa kupasına ikinci üçüncü takım olarak gideceğiz. bazı şeyleri birbirine karıştırmmak gerekir benim kanımca

Aslında burada bir çelişki var arkadaşım. Evet haklısın yarın tüm Almanya sokaklarında güleryüzlü ve gururlu Türkler olacak febe sayesinde ama onları gurbet ellerde elalemin gavuruna karşı güldüren takım, maalesef kendi öz vatanlarında "Cumhuriyet içinde cumhuriyet" edası ile hareket etmektedir. Asıl sorun buradan çıkmaktadır.

Enes Berfin
13.12.2006, 23:52
adamlar sampıyonlugumuzu elmızden alıyor her turlu pıslıgı yapıyor her haltı yıyor bazılarımızda fener TURK takımı destekleyın dıyor.......
bu kadar basıt mı bu ıs yaaa 10 yasımdan berı sampıyonluk görmedım bu pıslıklerden sebep......... dünyanın hangi takımı fenerle oynarsa oynasın ben yınede feneri tutmam DES-TEK-LE-MEM..........

Aynen abimm Ezik bunlar Ezik.

Erdem Keser
13.12.2006, 23:56
fener sayesinde bi yerlere gideceksek hic gitmeyelim onlardan gelecek yardim allahtan gelsin bizansin pisliklerini tutacagima alman takimini tutarimda desteklerimde

Selman
13.12.2006, 23:57
Ne yalan söyliyim Celta Vigo maçı öncesine kadar bende ayrım yapmadan Türk takımlarının kazanmasından yanaydım hep.Ülke puanı açısından.Celta Vigo maçının reklamlarını görünce şoke oldum.Uefa kupasının favorisi ezikbahçe Celta Vigo'ya karşı diye reklam yapıyorlar.Gelde bunları destekle şimdi.Tarihllerinde kaç tur geçmişlerde favori olmuşlar Allah'ım ya.

En yakın zamanda elenmeleri dileğiyle.

Şuşoğlu
14.12.2006, 00:01
fener sayesinde bi yerlere gideceksek hic gitmeyelim onlardan gelecek yardim allahtan gelsin bizansin pisliklerini tutacagima alman takimini tutarimda desteklerimde

olay budur

Şuşoğlu
14.12.2006, 00:04
Ne yalan söyliyim Celta Vigo maçı öncesine kadar bende ayrım yapmadan Türk takımlarının kazanmasından yanaydım hep.Ülke puanı açısından.Celta Vigo maçının reklamlarını görünce şoke oldum.Uefa kupasının favorisi ezikbahçe Celta Vigo'ya karşı diye reklam yapıyorlar.Gelde bunları destekle şimdi.Tarihllerinde kaç tur geçmişlerde favori olmuşlar Allah'ım ya.

En yakın zamanda elenmeleri dileğiyle.

:)
papila yok ki orada
papila olsa sampıyonlar lıgını alır bunlar

vse61
14.12.2006, 01:08
Patagonya takımıyla da oynasalar yenilsin azizenin .... .... .... .... .... ....leri

Erdogdu61
14.12.2006, 03:10
ben almanyada yasiyorum, eger frankfurt yenseydi ts fb gs bjk ayrimi yapmadan türkleri yendik derlerdi. bende burda yasayan bir TÜRK olduguma göre fb nin frankfurtu elemesine sevindim. aslinda fb den nefret ederim ama yabanci takimlarla oynadimi yenilmesini istemem, bu gs bjk ve diger takimlarimiz icinde gecerlidir. belki türkiyede yasasam degisik düsünebilirdim...

kelkitli29
14.12.2006, 08:51
Aynen. Semihin golündeki sevincimi uzun zamandir yasamadim. En son böyle bir sevinci Necatinin penaltisinda yasamistim 3-1 Isvicrede. Resmen bögürdüm golde :)

emre81
14.12.2006, 09:44
Frankfurtta Albert Streita dikkat..tam bize göre bi eleman 8 numara

Aynen öyle 4-5 tane frankfurt maçında seyrettim adamı süper bir oyuncu geçen hafta 6 yedikleri Werder maçında bile çok iyiydi alınsa ortasahada süper iş yapar

Faik Yılmaz
14.12.2006, 09:52

iki tane gavur takımının maçı hangisi yense farketmez.....

hatta akşamki maçta turki diye bi ismli futbolcu girdi. almanları daha yakın hissettim. kezman, appiah, aurelio, lugano, edu ,david ne de türk takımıymış be......

eskiden formalarının üstünde TÜRK BAYRAĞI vardı şimdi oda yok...... neyini tutayım bunların....

Faik Yılmaz
14.12.2006, 10:06
Trabzon hıncını kupadan çıkaracak
Fortis Türkiye Kupası maçında yarın Ankaraspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, Ankara'ya gitti. Ligde kötü günler yaşan Trabzonspor kupada başarı kazanarak kendine gelmek istiyor.
14 Aralık 2006 09:54
Yazı boyutunu büyütmek için

12 Aralık Pazar günü seyircisiz oynadığı maçta kendi evinde Ankaraspor'u 3-0 mağlup eden Trabzonspor, bu kez rakibi ile Fortis Türkiye Kupası'nda karşılaşacak. B Gurubunda mücadele eden ve 4 puanla lider durumda bulunan Bordo-mavili takım Ankara'ya 3 puan için gitti.
Türk Hava Yolları'na (THY) ait tarifeli uçakla bu sabah saat 07:00'de Ankara'ya giden bordo-mavili kafilede 19 futbolcu yer alırken, bazı yöneticiler takımla birlikte Ankara'ya gitti. Sakatlıkları devam eden İbrahim Yattara, Ömer Rıza, Celaleddin ve Hasan Üçüncü kadroda yer almadı. Kaleci Tolga Zengin de Doğan tarafından kadroya dahil edilmedi. Trabzonspor bu akşam saat 19:00'da Ankaragücü Tesislerinde yapacağı son çalışma ile maç saatini beklemeye başlayacak.

(İHA)

zeki gursoy
14.12.2006, 10:13
Ula bendemi bi terslik var!!!
bende o golden sora peşpeşe yaktım sigarayı, sinirden...
sevinmek ne kelime sinirden deli oldum...
:mad: :mad: :mad:

Aynen. Semihin golündeki sevincimi uzun zamandir yasamadim. En son böyle bir sevinci Necatinin penaltisinda yasamistim 3-1 Isvicrede. Resmen bögürdüm golde :)

My
14.12.2006, 10:13
Dünya kulüpler finalinde bir Trabzonlu
Trabzonspor’dan gönderilen Brezilyalı yıldız futbolcu Eller, kiralık olarak giydiği Internacional formasıyla Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda final oynayacak...

Jefferson ile birlikte transfer edilmiş ama Şenol Güneş’in gözüne girememişti. Dolayısıyla tez elden gözden çıkarıldı, Internacional’e kiralandı.

Trabzon’un kıymetini bilemediği Eller, bundan sonraki süreçte cevabını sahada futboluyla verdi, üst üste birçok başarıya imza attı. Şu an ülkenin en iyileri arasında gösterilen Eller, pazar günü bir başka gururu daha yaşayacak...

Dünya Kulüpler Şampiyonası yarı finalinde Al Ahly’yi 2-1 yenen Internacional’de 90 dakika görev yapan tecrübeli futbolcunun finalde de ilk 11’de olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu akşam oynanacak America-Barcelona galibinin karşısında kupa için ter dökecek Sambacı, daha sonra Trabzonspor cephesinden gelecek haberi bekleyecek.

Kiralık sözleşmesi biten Eller’in Bordo-Mavili takımda mı, yoksa yine ülkesinde mi futbol hayatına devam edeceği belirsizliğini korurken, Sambacı’nın gelişi bir anlamda da kadrodaki mevcut yabancılardan birinin yollanmasına bağlı. (İnternetspor)

Cem Yavuz
14.12.2006, 10:41
Ula bendemi bi terslik var!!!
bende o golden sora peşpeşe yaktım sigarayı, sinirden...
sevinmek ne kelime sinirden deli oldum...
:mad: :mad: :mad:

sende terslik değil düzlük var..Yani yaptığın normal..Ayni hisleri yasamısız aksam..Fener kendini o kadar asağalık bir mahluk haline getirdiki bizde böyle ters duygular yasatıyor....

Erkan
14.12.2006, 10:51
fenerin yuzunden iddaayi kaybetim... Arkadaslan iddaaya girmistim... ben fener yenilir demistim o turu atlar demisti:( 0-2 yeniliyorkene hic bu yapilacak is mi?!!!

Fatih
14.12.2006, 11:34
Trabzon'un 'Eller'i kıymete bindi
FIFA Dünya Kulüpler Kupası’nda ilk finalist Brezilya’dan Internacional oldu. Tokyo’da düzenlenen kupa mücadelesinde Mısır’ın El Ahli Kahire takımı ile yarı finalde karşılaşan Internacional, sahadan 2-1 galip ayrıldı.

Internacional’ın gollerini 23. dakikada Pato Alexandre, 72’de Luiz Adriano atarken, El Ahli’nin golü 54’te Flavio’dan geldi. 17 Aralık’taki finalde Internacional’ın rakibi bugün Barcelona-America yarı final maçının galibi olacak. Trabzon’dan gönderilen Brezilyalı, kiralık olarak giydiği Internacional formasıyla Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda final oynayacak.

vay be trabzonspora değil ellere yaradı:)

poetricus
14.12.2006, 11:34

Kısa ve öz.
İşte bu kadar.

Reha
14.12.2006, 11:48
edit.........

yakutlu61
14.12.2006, 11:56
hiç unutmam bu ezikler bi senesi sigma OLOMUC dıye bı takımla oynuyolar ozaman.sanırım 6 tane takmıstılar ezıklere yanı sevındıgım zaferlerden bırıdır,ezıkler kımınle oynarsa oynasın karsı tarafı tutuyorum elımde değil ya kımısı ya nasıl Türk sunuz dıo ama bunun Türklükle ilgisi yok arkadaslar ısraılle oynasınlar ısraılı tutarım bu boyle....

Burçak
14.12.2006, 12:01
fener kendini sevdirecek ne yaptı ? nasıl sempatik gelsinki?

haksız ve hertürlü yola başvurarak maç kazanan ve bu şekilde avrupa maçları oynamaya hak kazanıp Türkiyeyi avrupada rezil eden bi cumhuriyeti!!! desteklememi bekleyemez kimse.

keles76
14.12.2006, 12:21
Hocam ama bu forumda en son konuşulacak şey siyaset bu bizi böler herkesin kendine göre siyasi yaklaşımı var biz toparlanalım birleşelim derken bazı arkadaşlarımızı sırf akp li olduğu için aforozmu edeceğiz yada birileri akp karşısında diye sarmalıyacakmıyız bence herkes istediğini sevebilir istediği partiye oy verir bu konuların işlendiği başka forumlar var orada siyasetinizi kusun burada sadece lütfen spor konuşalım .

Selçuk Baki
14.12.2006, 12:30
http://www.youtube.com/watch?v=wKwtwh6fUEA&eurl=

uşaklar izledim koptum... gül gül gül hal kalmadı bende... sonu da muhteşem....

My
14.12.2006, 13:00
Az biraz önce izledim de hakaten züper birşey :D Hele hele sonu çok çok acaip :D:D:tsbayrak:

zeki gursoy
14.12.2006, 13:03
topraam, süper bişe ya...
varoool delikanlı varol!
:tsbayrak:

http://www.youtube.com/watch?v=wKwtwh6fUEA&eurl=

uşaklar izledim koptum... gül gül gül hal kalmadı bende... sonu da muhteşem....

YAVUZ_61
14.12.2006, 13:21
Ziya Doganin Listesinde Tolga Seyhan,servet,erdİnÇ,emrah,adem KoÇak Var Oze Donus Yapiyo Ama Bunlarin Yasi Gecti Ufukhan,enİs,cem Akcabat Sebata Kiralaniyo Sanki Cok Kanat Oyuncumuz Vardida Ufukhani Veriyosunuz Verin Ama Adam Gibi Sag Ve Sol Kanat Alin Zaten Akcabattan Aldiniz Adamlari Sebati Gucsuz Biraktiniz

saglam
14.12.2006, 14:03
Evet bugün gazetede de haber yer almış.

Sebat'a Trabzon desteği

2.Lig A Kategorisi'nde zor günler geçiren A.Sebatspor'a Trabzonspor'dan destek geldi.

http://image.haber3.com/haber/57446.jpg
14 Aralık 2006 13:04

Akçaabat Sebat Başkanı Ali Kemal Başaran, Trabzonspor'dan destek geldiğini söyledi. Başaran, Trabzon'un kendilerine Cem, Ufukhan ve Enis'i vereceğini söyledi. Onursal başkan Selami Yankı ve başkan yardımcısı Ahmet Bıyıkoğlu, ligde kalmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Pas Fotomaç

Murat'
14.12.2006, 14:05
evet yaaa bence arsinspora da bi kaç tane futbolcu verilmeli onları da ikinci ligde görmek istiyoruz

caykarali_erdal
14.12.2006, 14:05
Ula usaklar Akcabata seve seve yardim edelimde Bize kim Yardim edecek.

Burçak
14.12.2006, 14:13
Sebat'a Trabzon desteği

2.Lig A Kategorisi'nde zor günler geçiren A.Sebatspor'a Trabzonspor'dan destek geldi.

http://image.haber3.com/haber/57446.jpg
14 Aralık 2006 13:04

Akçaabat Sebat Başkanı Ali Kemal Başaran, Trabzonspor'dan destek geldiğini söyledi. Başaran, Trabzon'un kendilerine Cem, Ufukhan ve Enis'i vereceğini söyledi. Onursal başkan Selami Yankı ve başkan yardımcısı Ahmet Bıyıkoğlu, ligde kalmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Pas Fotomaç

Burada adı geçen isimlerin zaten Sebatspora gitme durumunun olduğunu bilmeyen yok. güya fotomaç çok önemli bişi bulmuş gibi kesin bir dille bu haberi yapmışlar. Sebatspor başkanı Alikemal Başaranın Trabzonspor bize oyuncu yardımında bulunacak derken doğru diyor. ama kesin bir şey yok ortada. yani hangi futbolcular olacağı konusunda kesin değil.
ayrıca fotomaçın nekadar ciddiyetsiz ve uydurma haberler yaptığına çok defa şahit olduk. bi ciddiyetsizliğinide sebatsporumuzun koskoca onursal Başkanının adını Selami Yankı olarak yazdıklarını görerek anlayabiliriz.

İşin gerçeği şu,Asbaşkanının söylediğine göre Trabzonspor kulübünün gerekli yardımda tabiki bulunulacağını fakat bu oyuncuların Ziya Doğanın 2. devrede düşünmediği oyunculardan olacakları. kısacası netleşmiş isim yok.

EmrahYalçınalp
14.12.2006, 14:28
İşin gerçeği şu,Asbaşkanının söylediğine göre Trabzonspor kulübünün gerekli yardımda tabiki bulunulacağını fakat bu oyuncuların Ziya Doğanın 2. devrede düşünmediği oyunculardan olacakları. kısacası netleşmiş isim yok.
Musampa'yı seyretmeye Akçaabat'a mı gidecez şimdi Burçak? :)

Ali İhsan
14.12.2006, 14:36
Musampa'yı seyretmeye Akçaabat'a mı gidecez şimdi Burçak? :)

Yabancı oyuncu kiralanabilir olsaydı ikinci lige güzel olurdu aslında ama Musampa kesinlikle kalmalı. Yattarayla birlikte hem eğlendirip hem suratlarına baktığımda ya ne şeker bunlar diyip hem de galibiyetlerde gülmek isterim. Futbolcu dediğin insanı heyecanlandıracak acaba şimdi ne yapacak dedirtecek. Ah Yattara zamanı mıydı sakatlanmanın.

Abdallı61
14.12.2006, 14:37
marcelinhoyuda versinler sebata

Burçak
14.12.2006, 14:44
okadar da değil yani :D

Mehmet_Mercanlı
14.12.2006, 17:14
Sanık Süleyman: Fatih Tekke mafya işlerini severdi
Trabzon’da Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eşlerinin otomobilleri ve iş yerlerinin kurşunlanması olayına karıştıkları iddiasıyla tutuklu bulunan 3 sanığın yargılanmasına, Erzurum 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi.
Duruşmaya, tutuklu sanıklar Hakan Süleyman, Fatih Bulut ve Erdem Kılıç ile avukatları ve sanık yakınları katıldı.
Duruşmada, olayla ilgili bilgilerinin istenmesi nedeniyle Fatih Tekke ile diğer mağdur ve tanıkların bulundukları bölgedeki mahkemece alınan ifadeleri okundu.
Daha sonra sanıklardan Hakan Süleyman üzerine atılı suçları kabul etmediğini belirterek, Gökdeniz Karadeniz ile kendisini tanıştıran kişinin Fatih Tekke olduğunu öne sürdü.
Gökdeniz’den para istediği iddiasının doğru olmadığını savunan Süleyman, şöyle konuştu:
"Trabzon’da adam öldürme olayından sonra failler bulunamayınca ilde işlenen suçlar benim üzerine atıldı. Fatih Tekke, mafya işlerini severdi. Maçka’da havaya serseri gibi ateş eden de odur. Bir keresinde Fatih Tekke kendisiyle birlikteyken Gökdeniz’i çağırmıştı. Beni Gökdeniz ile tanıştıran odur. Bana sadece çay ısmarlamak düşmüştü. Ben kendi paramı nereye harcayacağıma şaşırmış durumdayım.
Başkasından neden para isteyeyim?" Gökdeniz Karadeniz’in bahis oyunlarına adının karışması ve Veli Sezgin’in vurulması olayından ceza almaması için kollanmaya çalışıldığını iddia eden Süleyman, şöyle konuştu:
"Benim bir tane tabancam bile yok. Adını duymadığım insanlar hakkımda ifade veriyor. Suçlamaları kabul etmiyorum. Tahliyemi istiyorum." Sanık Fatih Bulut da hakkındaki suçlamaların bir kısmını kabul ettiğini, ancak kendisi kadar Gökdeniz Karadeniz’in de suçlu olduğunu iddia etti.
Gökdeniz’in futbolcu olmasının suç işlemeyeceği anlamına gelmediğini kaydeden Bulut, "Herkes bonservis bedelinden dolayı Gökdeniz’i kollamaktadır.
Çünkü ceza alırsa lisansı iptal olacak" diye konuştu.
Sanık Erdem Kılıç ise hakkında silahla adam yaralama olayıyla ilgili suçlamalarda bulunan Yaşar Öksüz’ün ifadesinin doğru olmadığını ve kendisinin mahalle arkadaşı olduğunu ifade eden Yaşar Öksüz’ün hayatında adını bile duymadığını iddia etti.

FATİH TEKKE’NİN DAVAYA MÜDAHİL OLMASI
Sanık Hakan Süleyman’ın avukatı Ali Sürmen ise Trabzon’da ifadesi alınan Fatih Tekke’nin ilk önce davaya müdahil olmak istemediğini, ancak sivil emniyet görevlilerinin müdahalesiyle davaya müdahil olmaya karar verdiğini öne sürdü.
Bu durumun davanın akıbetiyle ilgili kendilerini endişeye sevk ettiğini ifade eden Sürmen, "Biz hukuk mücadelesi mi vereceğiz, yoksa devletin bir takım kurumlarının arzularını mı takip edeceğiz" dedi.
Fatih Tekke’nin "Ben Gökdeniz’e seni vuracaklar dediğimde önemsemedi" diye ifadesi bulunduğuna dikkati çeken Sürmen, "Fatih Tekke bu olayı organize ediyor ya da Trabzonspor’a zarar gelmemesi için bu olay kapatılmaya çalışılıyor" diye konuştu.
Sanık Erdem Kılıç’ın avukatı Erol Gür de söz konusu davada bir tarafta Trabzonspor ve milli futbolcular, diğer tarafta ise sanıklar Erdem Kılıç, Hakan Süleyman ve Fatih Bulut’un bulunduğunu iddia ederek, şöyle dedi:
"Gökdeniz bahis oyunlarından dolayı gözden kaçırılmaya çalışılıyor.
Maçka’daki kurşunlama olayına Fatih Tekke’nin de iştirak etmesi göz ardı edilmiştir. Ayrıca Adli Tıp Kurumuna gönderilmesi istenilen eşyalar hala gönderilmemiştir. Bu da bizde davayla ilgili birtakım şüpheler uyandırıyor." Daha sonra mahkeme heyeti, Fatih Tekke’nin davaya müdahil olmasına, müşteki Veli Sezgin’in bulunduğu bölgedeki mahkemece ifadesinin alınmasına ve sanıkların tutukluluk hallerini devamına karar vererek, duruşmayı erteledi.
Trabzon’da Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eşlerinin otomobilleri ve iş yerlerinin kurşunlanması olayına karıştıkları iddiasıyla tutuklanan 3 sanık, "suç işlemek amacıyla örgüt kurmak", "adam öldürmek" ve "nitelikli yağma ve mala zarar verme" iddiasıyla yargılanıyorlar.

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 17:25
Takımı Dağıtacağım

ziya doğan yaptığı açıklamada takımdan birkaç kişi değil çoğunu dağıtacakmış.szymek i kazanmak istiyormuş eğer gitmek isterse onu pafa yollarım dedi.

turkercan
14.12.2006, 17:32
tv de altyazı geçti aziz yıldıvım 1 yıl hak mahrumiyeti almış :D :D :D

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 17:37
ewt aldı cezayı:D

Özgür Öztürk
14.12.2006, 17:38
tv de altyazı geçti aziz yıldıvım 1 yıl hak mahrumiyeti almış :D :D :D

Neden almış ?

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 17:51
Neden almış ?

ya yine yapmıştır bişeler nede olsa fenerli:tsbayrak: :tsatkı: :ts: :tsmeşale: :meşale2: :trabzonspor: :yattara: :dansmuz: :tsamblem:

Şuayip Aydın
14.12.2006, 17:54
http://www.maraton.com.tr/images/boxtitles_icon.gif Anket YILIN ANKETİNİ MARATON.COM.TR YAPIYOR... HAYDİ FUTBOLSEVERLER GÖSTERİN KENDİNİZİ, BELLİ EDİN RENGİNİZİ... EN BÜYÜK KİM? BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE GALATASARAY TRABZONSPOR Anket Sonuçları

Geçen Haftanın
Anket Sonuçları Bakın rezillige......http://www.maraton.com.tr/index.php?mode=3&newstype=5 tıkla layıp gırun rezilligi....

cabri
14.12.2006, 17:54
Cihan Oskay ın açıklamalarından sonra bu olayın federasyonun fb ye bir komplosu olduğunu söylemişti. Ondan yemiştir cezayı ;)

turkercan
14.12.2006, 17:55
Neden almış ?

şike olayları yüzünden basın toplantısı yapmıştı federasyonu suçlamıştı bi ara onun yüzünden aldı pfdk dan

Özgür Öztürk
14.12.2006, 17:56
hımmm ben olsam ülke sınırlarına bile sokmam o adamı. Az bile vermişler.

Enes Berfin
14.12.2006, 18:05
AZİZ YILDIRIM'A TARİHİ CEZA!!!

Profesyonel Disiplin Kurulu, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a şike iddiaları için düzenlediği basın toplantısında Futbol Federasyonu aleyhindeki açıklamaları nedeniyle 1 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi.. Aziz Yıldırım'a ayrıca 20 bin YTL para cezası verildi..

Kuruldan yapılan yazılı açıklamada, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın 29 Kasım 2006 tarihinde şike iddiaları üzerine yaptığı basın toplantısında sarf ettiği, ''Bu kadar pisliğe batmış bir ortamın altından federasyon kalkamaz. Çünkü işin içinde onlar var, onların olduğu yerde temizlik olmaz'' şeklindeki sözlerinin federasyon ve mensuplarını küçük düşüren, onları hedef göstererek toplum husumetine maruz bırakan ve kişilik haklarına ağır saldırı teşkil ettiği gerekçesiyle, Yıldırım'a 1 yıl hak mahrumiyeti ile birlikte 20 bin YTL para cezası verildiği belirtildi.

PFDK tarafından 1 yıl hak mahrumiyet ve 20 bin YTL para cezasına çarptırılan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın bu karara itiraz edip etmeyeceği yönetim kurulu ile yapalacak değerlendirmeden sonra belli olacak. 7 gün içinde itiraz etme hakkı bulunan Yıldırım'ın Tahkim Kurulu'na gitmemesi veya itirazının Tahkim Kurulu tarafından kabul edilmemesi durumunda 1 yıl boyunca Protokol tribününde yer alamayacak. Ancak, Yıldırım; maçları protokol tribün dışındaki yerlerden izleyebilecek.

Bunun yanısıra Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Türkiye Futbol Federasyonu ile yapılan resmi yazışmalarda imza hakkını kullanamayacak. Yıldırım ayrıca Futbol Federasyonu'nunda Fenerbahçe'yi temsil hakkınada kullnamayacak. Aziz Yıldırım Futbol Federasyonu dışındaki diger yapılan resmi yazışmalarda ise imza hakkını kullanabilecek.

Ohhh ohhhhh yüzüm gözüm acildi be, bu sana az bile azize :D

tsmaniac
14.12.2006, 18:31
siz buna cezamı diyosunuz hadi ordan, yaptıkları şikenin cezası ne olacak peki?

Özgür Öztürk
14.12.2006, 18:45
siz buna cezamı diyosunuz hadi ordan, yaptıkları şikenin cezası ne olacak peki?

Federasyon şimdilik antreman yapıyor. Adamın elini kolunu bağladıktan sonra son darbeyi vuracak. (İnşallah (amin) ) :D

Çetin
14.12.2006, 18:47
Böyle ceza olur mu? O şeref yoksunu takım neden küme düşürülmüyor? Böyle adalet olmaz.

Enes Berfin
14.12.2006, 19:06
600. sayfaya az kaldi hade hayirli olsun :D

Lapina
14.12.2006, 19:15
600 olunca ne olacak ki ?
+ 1967

redflag
14.12.2006, 19:19
bugun baskanımız Nuri ALBAYRAK 'ın dogum qünü ... KMSEDE YOK BENDE WAR HABER

Özgür Öztürk
14.12.2006, 19:30

Biz onun sayesinde her gün ölüp ölüp diriliyoruz.

Enes Berfin
14.12.2006, 19:36

Cok umrumdaydida, aslinda böle bi gününde ona karsi protesta yapilmasi lazim.

Enes Berfin
14.12.2006, 19:36
600 olunca ne olacak ki ?
+ 1967

Bilmemki ölesin iste :D

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 20:41
hehe..olsun.

Armağan Dere
14.12.2006, 20:45
Dershanede İstiklal Marşı skandalı
ÖSS deneme sınavında sorulan istiklal marşı sorusu öğrencilerin tepkisine neden oldu.

14.12.2006 20:20
Bir dershanenin Trabzon'da yaptığı deneme sınavında, İstiklal Marşı'nın bir kıtasının sözlerinin değiştirilmiş haline yer verilmesi öğrencilerin tepkisine neden oldu.

Alınan bilgiye göre, Uğur Dershanesi Trabzon Şubesi tarafından, Akçaabat
ilçesindeki bir lisede, ÖSS adaylarına yönelik deneme sınavı yapıldı.

Sınav kitapçığının edebiyat bölümündeki bir soruda, ''Bastığın yerleri
'toprak' diyerek geçme/Sermayeye satılık her santimi, her gramı/Sen şehit oğlusun incitme yazıktır atanı/Kim çok verirse ona sat bu cennet vatanı'' şeklindeki dörtlüğe yer verilerek, bunun hangi şiir türüne örnek olduğu soruldu.

Dörtlüğü okuyan öğrencilerden bir bölümü İstiklal Marşı'nın aşağılandığı
gerekçesiyle sınavı terk ederken, diğer öğrenciler de sınavı hazırlayan
yetkililere tepki gösterdiler.

Dershane Müdürü Mustafa Kul, A.A muhabirine, sorunun yer aldığı sınav
kitapçıklarının tamamen hata sonucu dağıtıldığını belirterek, kasıt olmadığını
savundu.

Kul, geçmiş dönemde bu soru ile ilgili problem yaşandığını ifade ederek,
şunları söyledi: ''Soru kitapçıkları imha edilmek üzere dershanemizde arşive kaldırılmıştı. Fakat orada görevli arkadaşın dikkatinden kaçan bu ayrıntı, dergilerin yanlışlıkla bir okula dağıtılmasına neden oldu. Üzgünüz. Bu dergilerin dağıtılması tamamen yanlışlık sonucu olmuştur. Velilerden ve öğrencilerden özür diliyorum.''

Söz konusu soru, 2006 Şubat ayında Kayseri'de bir deneme sınavında
kullanılmış, soruya hazırlayanlar hakkında, ''İstiklal Marşı'nın alenen
aşağılandığı'' gerekçesiyle soruşturma açılmıştı.

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 20:48
böyle terbiyesizlik olmaz ya..

Travelair
14.12.2006, 20:54
Marcelinho'nun 'Allah' kolyesi
http://www.milliyet.com.tr/2006/12/14/spor/resim/spo04.jpg

Trabzonspor'un iki yıldız futbolcusu Marcelinho ile Gökdeniz dün basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, ikilinin görüşlerinden çok, Marcelinho'nun boynunda Arapça "Allah" yazan kolye konuşuldu.
İkinci yarıdaki futbollarıyla kendilerini affettireceklerini söyleyen Trabzonsporlu futbolcular, ilk devrede taraftarı üzdüklerini söylediler. Gökdeniz, suçlu aramak yerine bu kötü durumu telafi etmek istediklerini ifade etti, "Bunu da yapacak olan bizleriz" diye konuştu.
Marcelinho ile şöyle konuştu: "Büyük oyuncular bu tür durumlarda kendini gösterir. Takımı ikinci yarıda layık olduğu yere taşıyacağız."

Enes Berfin
14.12.2006, 20:57

Trabzonspor'un iki yıldız futbolcusu Marcelinho ile Gökdeniz dün basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, ikilinin görüşlerinden çok, Marcelinho'nun boynunda Arapça "Allah" yazan kolye konuşuldu.
İkinci yarıdaki futbollarıyla kendilerini affettireceklerini söyleyen Trabzonsporlu futbolcular, ilk devrede taraftarı üzdüklerini söylediler. Gökdeniz, suçlu aramak yerine bu kötü durumu telafi etmek istediklerini ifade etti, "Bunu da yapacak olan bizleriz" diye konuştu.
Marcelinho ile şöyle konuştu: "Büyük oyuncular bu tür durumlarda kendini gösterir. Takımı ikinci yarıda layık olduğu yere taşıyacağız."

Gercektende kolyesinde "Allah'mi" yaziyor?

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 20:58
inşallah doğru yolu bulup MÜSLÜMAN olmuştur..

Mehmet Fırat
14.12.2006, 20:59

hiç şaşırmamak lazım bugünlerde bunu bile moda yaptılar:mad:en olmadık kişiler bile takıyor

Mustafa Mahmutoğlu
14.12.2006, 20:59

valla öyle gözüküor..

Enes Berfin
14.12.2006, 21:00
valla öyle gözüküor..

Allah Allah :eek:

turkercan
14.12.2006, 22:19
neden olmasınki? anelka müslüman oluyoda marcelinho niye olmasın :S

pReN@_61
14.12.2006, 22:21
şaşırttın beni marCe...

Erdem Keser
14.12.2006, 22:22
ya yanarim yanarimda su ricardinhoyu alamadigimiza yanarim adam tek basina sov yapay

Lapina
14.12.2006, 22:29
Evet..Bugun ulusal bi gazetede acikca gostermislerdi.

bodozlama
14.12.2006, 22:47
Dershanede İstiklal Marşı skandalı
ÖSS deneme sınavında sorulan istiklal marşı sorusu öğrencilerin tepkisine neden oldu.

14.12.2006 20:20
Bir dershanenin Trabzon'da yaptığı deneme sınavında, İstiklal Marşı'nın bir kıtasının sözlerinin değiştirilmiş haline yer verilmesi öğrencilerin tepkisine neden oldu.

Alınan bilgiye göre, Uğur Dershanesi Trabzon Şubesi tarafından, Akçaabat
ilçesindeki bir lisede, ÖSS adaylarına yönelik deneme sınavı yapıldı.

Sınav kitapçığının edebiyat bölümündeki bir soruda, ''Bastığın yerleri
'toprak' diyerek geçme/Sermayeye satılık her santimi, her gramı/Sen şehit oğlusun incitme yazıktır atanı/Kim çok verirse ona sat bu cennet vatanı'' şeklindeki dörtlüğe yer verilerek, bunun hangi şiir türüne örnek olduğu soruldu.

Dörtlüğü okuyan öğrencilerden bir bölümü İstiklal Marşı'nın aşağılandığı
gerekçesiyle sınavı terk ederken, diğer öğrenciler de sınavı hazırlayan
yetkililere tepki gösterdiler.

Dershane Müdürü Mustafa Kul, A.A muhabirine, sorunun yer aldığı sınav
kitapçıklarının tamamen hata sonucu dağıtıldığını belirterek, kasıt olmadığını
savundu.

Kul, geçmiş dönemde bu soru ile ilgili problem yaşandığını ifade ederek,
şunları söyledi: ''Soru kitapçıkları imha edilmek üzere dershanemizde arşive kaldırılmıştı. Fakat orada görevli arkadaşın dikkatinden kaçan bu ayrıntı, dergilerin yanlışlıkla bir okula dağıtılmasına neden oldu. Üzgünüz. Bu dergilerin dağıtılması tamamen yanlışlık sonucu olmuştur. Velilerden ve öğrencilerden özür diliyorum.''

Söz konusu soru, 2006 Şubat ayında Kayseri'de bir deneme sınavında
kullanılmış, soruya hazırlayanlar hakkında, ''İstiklal Marşı'nın alenen
aşağılandığı'' gerekçesiyle soruşturma açılmıştı.

Sanırım bi yanlışlık var çünkü bu olay yeni değil en az 1 sene önce falan olmuştu.Niye yeniymiş gibi çıktı bilmiyorum.

Ünlü bir Temel Fıkrası vardır:
Temel Yahudinin birinin boynuna bıçağı dayamış ve sormuş:
"Hz.Zekeriya'yı niye öldürdünüz"
Yahudi:
"Kardeşim o dediği 3000 sene önce olmuş hem benim ne günahım var"
Temel:
"Olsun ben şimdi duydum":)

Velhasıl ne zaman duyarsak duyalım yanlış bir olay.Amacı ÖSS'ye hazırlık olan bir kursun hem de İstiklal Marşını kullanarak başka emeller gütmesi doğru olmaz.
Fakat bugün gelinen nokta verilmek istenen mesajın Hüsnü kuruntu olmadığı da çok açık.

Özge
14.12.2006, 22:55
EFES SON ÇEYREKTE DÖNDÜ !..

Euro League A Grubu'nda 8 maçında Polanya'nın Prokom Trefl takımıyla karşılaşanan Efes Pilsen, salondan zaferle ayrıldı.. Uzun süre geride götürdüğü karşılaşmayı son çeyrekteki etkili oyunuyla 81-74 kazanan temsilcimiz, gruptaki dördüncü galibiyetini elde etti.

Cafer KILIÇSOY
14.12.2006, 22:56
inşallah doğru yolu bulup MÜSLÜMAN olmuştur..

Öyle kolye takmakla müslümanlık olmaz. ALLAH yazısını boğazına değıl kalbine yüreğine takması lazım. Gidin sorun ona kolyede yazılanın anlamını bilmez.

Özge
14.12.2006, 23:05
Leverkusen gol attı

Ahmet Karaman
14.12.2006, 23:12
şuan saat 23:15 ve ziya doğan hala istifa etmedi. maalesef..

Berk Eren
14.12.2006, 23:13
bjk macını ızleyenler dıkkat ettınız mı bılmıyorum ama...

penaltıda runje topu cıkarınca,leverkusen teknık dırektorun hemen onunde oturan Trabzonspor atkılı renkdasımız ayaga kalktı sevınmeye basladı..

derken donen topu tamamladı almanlar,renkdasımız basını ellerının arasına alıp yerıne yavasca otururken,etrafındakıler ayaga fırladı...

Özge
14.12.2006, 23:14
Leverkusen 2 oldu

Recep Çaltepe
14.12.2006, 23:14
Leverkusen 2-0 yaptı. Golü Sergej Barbarez attı. Dakika 85.

Özge
14.12.2006, 23:15

penaltıda runje topu cıkarınca,leverkusen teknık dırektorun hemen onunde oturan Trabzonspor atkılı renkdasımız ayaga kalktı sevınmeye basladı..

derken donen topu tamamladı almanlar,renkdasımız basını ellerının arasına alıp yerıne yavasca otururken,etrafındakıler ayaga fırladı...
bende gördüm

Özge
14.12.2006, 23:17
bjk penaltı kullanıyor

Bartuğ13
14.12.2006, 23:18
hadi ya ben görmnedim onu.canım renkdaşım

Lapina
14.12.2006, 23:20
Öyle kolye takmakla müslümanlık olmaz. ALLAH yazısını boğazına değıl kalbine yüreğine takması lazım. Gidin sorun ona kolyede yazılanın anlamını bilmez.
Yok canim o kadarda degil..Bilirdir..

Uğur Aydın
14.12.2006, 23:26

Yıllar önce bizim schalke ile 3-3 kalıp elendiğimiz bir maç vardı,biz evimizde oynuyorduk bjkde evinde bir avrupa maçı oynuyordu onların maç daha başlamamıştı,oturduğum muhit dolayısıyla(üsk-sahil)inönünün sesi bize rahatlıkla geliyor,bizim her gol attığımızda inönüdende gol sesi geldiğini dün gibi hatırlıyorum,ayrıca anlattığın olayı bende gördüm

Bahtiyar
14.12.2006, 23:27
yazık oldu beceke ye. biz yenilmişiz gibi üzüldüm. almanya da o şerefsizleri eleyip gelmek vardı.

Berk Eren
14.12.2006, 23:29
85' Parma 0 - 3 Osasuna

ahh ahhh...:(

Enes Berfin
14.12.2006, 23:29
Gercekten Yazik oldu, su baki o faulu yapmasaydi simdi belkide Bjk gurbtan cikacakti, ayrica su ali tandogan denen amatörde hic birsey yapamiyor cok tecrübesiz oyuncu.

Bahtiyar
14.12.2006, 23:33
ya yanarim yanarimda su ricardinhoyu alamadigimiza yanarim adam tek basina sov yapay

adam tek başına şov yapmıyo. adam marce gibi ayağa pas atabiliyor. oynadığı mevki gereğide oyunu çok iyi yönlendiriyor. eğer dikkatli izlediyseniz marce ile ikisinin hareketleri aynı hep boşa uzak yerlere ve de ayağa pas atıyolar doldur boşalt yapmıyolar. ama ricardo oyunu yönlendiriyo marce ise kanatta top sürüyo fark burda.

Enes Berfin
14.12.2006, 23:37
adam tek başına şov yapmıyo. adam marce gibi ayağa pas atabiliyor. oynadığı mevki gereğide oyunu çok iyi yönlendiriyor. eğer dikkatli izlediyseniz marce ile ikisinin hareketleri aynı hep boşa uzak yerlere ve de ayağa pas atıyolar doldur boşalt yapmıyolar. ama ricardo oyunu yönlendiriyo marce ise kanatta top sürüyo fark burda.

Su anda hangisi daha iyi oynuyor dersen Kessinlikle Ricardinho derim sonuc ortada.

Berk Eren
14.12.2006, 23:37
adam tek başına şov yapmıyo. adam marce gibi ayağa pas atabiliyor. oynadığı mevki gereğide oyunu çok iyi yönlendiriyor. eğer dikkatli izlediyseniz marce ile ikisinin hareketleri aynı hep boşa uzak yerlere ve de ayağa pas atıyolar doldur boşalt yapmıyolar. ama ricardo oyunu yönlendiriyo marce ise kanatta top sürüyo fark burda.imza...zıya hoca su olayı bı gorup anlayabılse...

6Şafak Aydın1
14.12.2006, 23:44
bu kadar korkak oynanmaz . Kartal ve sanli Besiktas diye tezahürat yapanlara sasmamak elde degil.

6Şafak Aydın1
14.12.2006, 23:44
edit-edit-

fteotdgs
14.12.2006, 23:49
Bizim Sota bugun deplasmanda Sevilla'ya karsi iki tane yazdi. Ikinci gol son dakikalarda. 2-1 galip geldiler. Ziya hocam ,ne dersin bu Sota oynar mi bizim canavar takimda? Efendim, dogru dogru defans yapmiyor, yaramaz bize. Dogrusun cesur zihniyetli, cagdas teknik direktorum, Ziya Dogan hocam benim.

Enes Berfin
14.12.2006, 23:51
Sevilla-AZ Alkamaar karsilasmasi Alkmaarin 1-2 galibiyetiyle tamamlandi ve eski yildizimiz o unutamadigimiz yildiz oyuncumuz sota o iki golün ikisinide o atti, ve son dakkada takimini beraberlikten kurtararak galibiyete ulastirdi.

Helal olsun hala yasina göre firtina gibi hic degismemis.

28TS61
14.12.2006, 23:51
Bizim Sota bugun deplasmanda Sevilla'ya karsi iki tane yazdi. Ikinci gol son dakikalarda. 2-1 galip geldiler. Ziya hocam ,ne dersin bu Sota oynar mi bizim canavar takimda? Efendim, dogru dogru defans yapmiyor, yaramaz bize. Dogrusun cesur zihniyetli, cagdas teknik direktorum, Ziya Dogan hocam benim.

sotaya helal olsun her hafta takip ederim maclarini gol attimi diye

bize sotanin ölüsü bile yeter

nerde sota ah be ah nerde o eski gunlerimiz

6Şafak Aydın1
14.12.2006, 23:54
Sevilla-AZ Alkmaar karsilasmasi Alkmaarin 1-2 galibiyetiyle tamamlandi ve eski yildizimiz o unutamadigimiz yildiz oyuncumuz sota o iki golün ikisinide o atti, ve son dakkada takimini beraberlikten kurtararak galibiyete ulastirdi.

Helal olsun hala yasina göre firtina gibi hic degismemis.

vaybee üzülerek alkislarim :meşale1:

Emrah Aksoy
14.12.2006, 23:55
hey gidi hey ,,

sota bugun yine ikitane cakti .

Sevilla [1 - 2] AZ Alkmaar52'[1 - 0]E.J. Chevanton (pen.) http://www1.livescore.com/img/goal.gif62'[1 - 1]S. Arveladze http://www1.livescore.com/img/goal.gif90'[1 - 2]S. Arveladze

Enes Berfin
14.12.2006, 23:57
hey gidi hey ,,

Sevilla [1 - 2] AZ Alkmaar52'[1 - 0]E.J. Chevanton (pen.) http://www1.livescore.com/img/goal.gif62'[1 - 1]S. Arveladze http://www1.livescore.com/img/goal.gif90'[1 - 2]S. Arveladze

Helal :alkış:

trapezus61
14.12.2006, 23:59
hey gidi hey ,,

Şhota 90. dakikada yaktı beni. İddada maça 0 vermiştim. Diğer tüm maçları almış o maçın bitmesini beklerken 90+4 de shotanın golü geldi. Tam 154 ytl me mal oldu.

Canın sağolsun şhota... Az güldürmedin yüzümüzü... Trabzonsporumuza çok emeğin geçti. Hepsi helal olsun sana.

28TS61
15.12.2006, 00:03
birazdan eurosport ta izlenir sotanin golleri

suan eurosport uefa maclarinin özetini gösteriyor. ilk görüntüler ezikbahce-frankfurt macindan

Cafer KILIÇSOY
15.12.2006, 00:20
birazdan eurosport ta izlenir sotanin golleri

suan eurosport uefa maclarinin özetini gösteriyor. ilk görüntüler ezikbahce-frankfurt macindan

Eurosport'u nasıl izleyebiliriz arkadaşlar. Yardımcı olabilecek olan varmı?

28TS61
15.12.2006, 00:23
Eurosport'u nasıl izleyebiliriz arkadaşlar. Yardımcı olabilecek olan varmı?

ben almanyada yasadigim icin bakma imkanim var kablolu yayindan seyrediyorum eurosprtu

tr de heralde sadece digiturk paketinden izleniyor diye biliyorum

Erman
15.12.2006, 00:28
Ah Baki ah! Sen Gencler'deyken de kazmaydin, hala öylesin. Her macta sana az icimizden saymadik! Helal olsun sana, cok istikrarlisin, Besiktas'ta da bir yolunu bulup kendine küfür ettirebiliyorsun.

Besiktas'a bugün gercekten yazik oldu. Eeee o kadar pozisyonda gol atamazsan, sana haksiz yollardan da olsa atarlar.

dr.muhsin
15.12.2006, 00:32
yazık oldu bjk ye rudi föller(nası yazılıyo bilmiyom) penaltıya çok sevindi. Düşünün Alman efsane penaltı oldu olsa da kazansak razıyım der halde
alman futbolu da çöküşte

Oğuuz
15.12.2006, 00:36
bencede çok yazık oldu beşiktaşa haketmedi elenmeyi, üzüldüm..

Ahmet Karaman
15.12.2006, 01:22
saat gece 01:23 ve ziya doğan hala istifa etmedi...

fteotdgs
15.12.2006, 01:28
bencede çok yazık oldu beşiktaşa haketmedi elenmeyi, üzüldüm..
Uzulen arkadaslara bir lafim yok. Istanbul'lu uc kucuklerin basina gelen her kotu, olumsuz sey beni ancak mutlu edebilir. BJK'nin boyle debelene debelene elenmesi beni daha da mutlu etti. Kendilerinin Avrupa basarilari efsane!dir zaten. Bir Romen takimina karsi Sanli Sarialioglu'nun kaptanligi doneminde elenmeleri icin son 3 dakikada 3 gol yemeleri gerekirken bunu basarmak! gibi bir efsaneleri vardir kiii dadindan yinmez; her aklima geldiginde o Rumen takimi ile kardes takim olmak isterim.