PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

Miraç Atalay Çiftçi
29.05.2006, 17:31
yanlis hatirlamiyorsam ferrarinin üst düzey bir yöneticisi ile evli :)

bahadiroglu
29.05.2006, 17:33
<DIR>

Trabzonspor, takimin sembol isimlerinden birisi olan Fatih Tekke'nin aldigi kararla sarsildi. Trabzonspor taraftarlari ve yogun baskilar yildiz ismi kararindan döndüremedi... Yildiz golcü,Trabzonspor kariyerine noktayi koydu. 29 yasindaki futbolcu gelecek hafta Bayern'e imza atacak.

-------------------------------------------

bu haber dogru mu bilgisi olan var mi???</DIR>

bahadiroglu
29.05.2006, 17:35
bana da su an bir arkadasim haberi ulastirdi?? dogru mu acaba her yere bakiyorum valla bilgisi olan varsa lütfen cevap b ekliyoruz

Volkan Albayrak
29.05.2006, 17:36
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">kaynak</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

TSunami
29.05.2006, 17:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Maça geldiler ama topu unuttular...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2846futbol.gif</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>29 Mayis 2006 17:20

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Hatay Ikinci Amatör Küme'de mücadele eden Kumluspor ile Yayladagispor arasinda oynanmasi gereken maç, her iki takiminda dikkatsizligi yüzünden tatil edildi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Hatay Ikinci Amatör Küme'de mücadele eden Kumluspor ile Yayladagispor arasinda oynanmasi gereken maç, 2 takimin da futbol topu getirmemesi nedeniyle hakem Ahmet Yapici tarafindan tatil edildi.

Verilen tatil kararini degerlendiren Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Baskani Mehmet Öztürk, bundan sonraki maçlarda ev sahibi takimin müsabaka için 2 futbol topu bulundurma sartinin getirilecegini, konuyla ilgili dosyanin da yarin Il Tertip Kurulu tarafindan incelenecegini söyledi.

Hakem Ahmet Yapici?nin kurallara uygun bir karar verdigini belirten Il Hakem Kurulu Baskani Senol Kuyumcuoglu ise, ?Hakem arkadasimiz kurallara uygun bir sekilde davranarak, maçi oynatmamistir. Dogru olan da budur? dedi.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif</TD></TR></T></TABLE>hele su son cümle yok mu. ulen oynatsan ne olacak nasil oynatacan topsuz.smileys/smiley36.gif

Tahsin Armutcu
29.05.2006, 17:44
bayerne gidecekse basarilar. bizi en iyi sekilde temsil etmesini dilerim(haber dogruysa)

mahmuter61
29.05.2006, 17:49
Beyler mevcut yönetim tam bir fiyasko bukadar basiretsiz ve isgüzar bi yönetim 2.lig takimlarinda yok.Hata yapmamaktan bahsediyolar ama yaptiklari herhangi bisey yok.Bilal oflu bir çocuk ve buadami dahi alamiyorlar Çagdas hariç bisey yok kaldiki Çagdas bjk den kovulma biri bu gidisle takimlarindan kovulanlari toplariz.Beklemekle ne ele geçecek yönetime neyin sabri gösterilecek seçilmeden atip tutuyolardi sadece söhret olup TV ekranlarinda boy göstermek ticari islerine rant elde etmek için Trabzonsporu kullaniyorlar.Bunlarin takima saglayacaklari enufak bir fayda yok!!!

cemka
29.05.2006, 17:59
eger bayerne gidecekse fatih yolu açik olsun... degil köstek destek olmamaiz lazim... gelgi orada ne yapar orasida bilinmez ama insaallah basarili olur...

yönetime gelince.. ince eleyip sik dokuyorlar ama teknik direktör konusunu bir an önce halletmeleri lazim... acele transfere gerek yok.. Jun elimizde patladi iste.. neymis adam Çek ligi gol kraliymis..

daha takim 24 haziranda toplanacak... unutmayin önceki yönetim ön elemeye transferleri yetistirememisti... yani ben daha çildiracak zamanima gelmedim.. daha var... en azindan 24 hazirana kadar... o zaman strese gerek yok..

ahmetto
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top ="haberdetay">'Görüsmeler sürüyor'

<DIV ="haberokundu">29.05.2006 15:05 - Bu haber 2316 kisi, Spor haberleri bugün 144.460 kisi tarafindan okundu</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top ="Habericerik">http://img.mynet.com/sp/nurialbayrak.jpg
<DIV>Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, 3-4 teknik adam ile görüsme halinde olduklarini söyledi.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Albayrak, öncelikle teknik heyet sorununu çözümlemek istediklerini ve bu konuda çalismalari sürdürdüklerini ifade ederek, "Görüstügümüz 3-4 teknik adam var. Bunlarin içinde yabanci hocalar da var. Acele edip hata yapmak istemiyoruz" dedi.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Lee Yong'un disinda bordo-mavili takimda sözlesmesi biten oyuncu olmadigini dile getiren Albayrak, "Geçen sezon ligin ikinci yarisinda takim toparlanma süreci yasadi. Mevcut bir kadromuz var. Iç transferde rahatiz. Dis transferde de geç kalmis degiliz" diye konustu.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Fatih Tekke konusunda ise yeni gelecek teknik heyetin de düsüncelerinin önemli olacagini ifade eden Albayrak, söyle devam etti:"Fatih, yeni teknik direktör, yönetim kurulu hep birlikte karar verecegiz. Konu benim veya Fatih'in tek basina karar verecegi bir konu degil. Kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Kulübün faydasi ne gerektiriyorsa onu yapacagiz."
</DIV>

</TD></TR></T></T></TABLE>

Ne yani baskan burdan su anlamimi çikartmamiz gerekiyor.Fatih febe dahil tüm takimlara satilabilir.kulubün menfaati için öylemi.Eger fatihi menfaat için satmayi planliyorsaniz derhal o koltugu terkedip istifa edin trabzonsporum büyük kuluptür ve tek menfaati her sene sampiyon olmak veya sampiyonluga oynamaktir.futbolcu satarak para kazanmak degildir. Ha fatih yurt disina gitmek istiyor gönderirsiniz zorla güzellik olmaz ama yurtiçinden hiç bir kulube hemde en bas düsmanimiza yildizimizi vermek ha tarih affetmez sizi baskan aman ha böyle bir hataya düsmeyin.Yildiz alicaz trabzona büyük yildizlar kazandircaz diye geldiniz yildizlari satamassiniz.Trabzonsporum küçük düsünemez

Neyse içim çok dolu ama biraz daha bekleyecegim

divicam
bugün de bos geçti... bunaldim artik....daralttilar beni

divicam
29.05.2006, 18:00
su murat aksu'yu transfer etsek besiktas'tan... adam diyarbakirli ama bizimkilerden iyi is yapiyor

Yako
29.05.2006, 18:02
Giray BULAK kimin evladi pardon ?

FANATIK61
29.05.2006, 18:03
Arkadaslar Almanlar bizim Türk Medyasi gibi degil öyle atip tutmuyorlar. Ben Bayern Münih'in Menejerini cok iyi taniyorum sinsi biridir ser veriri sir vermez. Bakarsin Fatih Tekke coktan imza atti ve su an Tatile cikti kim bilir...

Emre7
29.05.2006, 18:03
Trabzon Sehir Tiyatrosu, Arjantinli yazar Roberto Cossa’nin “Babaannem Yüz Yasinda” isimli oyununu sergileyecek.

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</div>

Murat Bektasoglu’nun yönettigi oyunda, Adnan Akyüz, Zeki Kamber, Özlem
Sahin, Nuray Yesilaraz, Eda Memis, Ali Kemal Durmus, Isil Gezik rol
alacak.

Devlet Tiyatrosu Haluk Ongan Sahnesi’nde Trabzonlu
tiyatroseverlerle bulusacak oyunun, prömiyeri ise 31 Mayis 2006
Çarsamba günü saat 20.00’de yapilacak. Babaannem Yüz Yasinda oyununun
galasi da 4 Haziran 2006 Pazar günü saat 15.00 ve 20.00’de
gerçeklestirilecek.

Oyunu izlemek isteyenler biletleri Devlet Tiyatrosu Haluk Ongan
Sahnesi Gisesi’nden, Trabzonspor Sadri Sener Sosyal Tesisleri ile
H.Avni Aker Stadi’ndaki TS Club magazalarindan, Mirapark Alisveris
Merkezi ve Ipekyolu Is Merkezi önündeki standlardan temin
edebilecekler.

PROGRAM

31.05.2006 Çarsamba 20.00 (Ilk Oyun – Prömiyer)

04.06.2006 Pazar 15.00 ve 20.00 (Gala)

11.06.2006 Pazar 15.00 ve 20.00

14.12.2006 Çarsamba 20.00

18.12.2006 Pazar 15.00 ve 20.00

diyceksinizki bunun son dakka ile ne alaksi var walla resmi siteye haber koyamamislar(!) bunu koymuslar(!)....

Edited by: units

Salih61
29.05.2006, 18:04
bugün de bos geçti... bunaldim artik....daralttilar beni Gel sen baskan ol darlanmazsin...

halil ibo
29.05.2006, 18:04
Giray BULAK kimin evladi pardon ?

Anasi ile babasinin smileys/smiley36.gif

Nytre
29.05.2006, 18:06
bugun bir umutla açtmistim pc.yi ... ama yine fos çikti..

Salih61
29.05.2006, 18:08
Trabzonspor eski Baskani Sümer:"Fatih Tekke'nin FB'ye transfer olmasi gayet normal. Zaten su andaki yönetim de benim düsündügüm gibi düsünüyor"<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
"yönetim teknik direktör konusunda çok geç kaldi. yeni teknik direktör ne kadar geç gelirse Trabzonspor için o kadar kötü olur"<O:P></O:P>
<O:P></O:P>
"yönetimin yerinde olsam yerli bir teknik direktörle anlasirdim"<O:P></O:P> Bay MUHALIF bir daha ki seçimde söz oyumu sana vericem...

Emre7
29.05.2006, 18:09
<table cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%"><t><tr>
<td valign="top">'Görüsmeler sürüyor'

<div>29.05.2006 15:05</font> - Bu haber 2316 kisi, Spor haberleri bugün 144.460</font> kisi tarafindan okundu</div></td></tr>
<tr>
<td valign="top">http://img.mynet.com/sp/nurialbayrak.jpg
<div>Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, 3-4 teknik adam ile görüsme halinde olduklarini söyledi.
</div>
<div></div>
<div>Albayrak, öncelikle teknik heyet sorununu çözümlemek istediklerini ve bu konuda çalismalari sürdürdüklerini ifade ederek, "Görüstügümüz 3-4 teknik adam var. Bunlarin içinde yabanci hocalar da var. Acele edip hata yapmak istemiyoruz" dedi.
</div>
<div></div>
<div>Lee Yong'un disinda bordo-mavili takimda sözlesmesi biten oyuncu olmadigini dile getiren Albayrak, "Geçen sezon ligin ikinci yarisinda takim toparlanma süreci yasadi. Mevcut bir kadromuz var. Iç transferde rahatiz. Dis transferde de geç kalmis degiliz" diye konustu.
</div>
<div></div>
<div>Fatih Tekke konusunda ise yeni gelecek teknik heyetin de düsüncelerinin önemli olacagini ifade eden Albayrak, söyle devam etti:"Fatih, yeni teknik direktör, yönetim kurulu hep birlikte karar verecegiz. Konu benim veya Fatih'in tek basina karar verecegi bir konu degil. Kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Kulübün faydasi ne gerektiriyorsa onu yapacagiz."
</div>

</td></tr></t></table>

yürü git istanbul büyük sehirimi, yönetecen neyi yöneteceksen sikildim be bu ne ayip utan be utan... nasil bir karakteriniz var divan kurulu yapiliyo yoksun trabzonspor istanbuldan yönetilemez yürü git.....

halil ibo
29.05.2006, 18:09
Sümer tabii ki öyle söyleyecek,kendisine ortak ariyor.Malum hazret, Aurelio'yu fener vererek onlarin sampiyonlugunu perçinlemisti.smileys/smiley7.gif

Yako
29.05.2006, 18:11
Isiniz gucunuz birbirinizi pompaya vermek. Baka bir numara yok. Gecen isimleredegil atila(maya)n imzalara bakin. Tekke fenere falan gitmez. Bunu hepiniz biliyorsunuz yada bilmiyorsunuz, bilmeyen ogrensin. Kovulsa da gitmez. Bayern e gitsin tabii ama Hollanda'ya Ajax a yada Ingilterede herhangi kulube (orn. Wigan)gitse daha iyi olurdu.

Ovdunuz hevesle beklediniz Gokdeniz fisladi. yeni yonetim de fisliyor. Ama sehirden adam gibi yonetim cikmiyor. Bunu hic dusunmuyorsunuz. 20 yildir gelen ehr yonetim mi basarisiz? Hepsi mi yanlis yapti? Sormuyoruz, sorulmuyor...

Niye? Hadi sorun kendinize. Niye ?

divicam
29.05.2006, 18:16
haber yeni.... muhalif damgasi yiyecegimi bilseydim foruma yazmazdim... forza 61 kirdin beni simdi...

divicam
29.05.2006, 18:19
<DIV =Secti&#111;n1>
Trabzonspor eski Baskani Sümer:"Fatih Tekke'nin FB'ye transfer olmasi gayet normal. Zaten su andaki yönetim de benim düsündügüm gibi düsünüyor"<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

"yönetim teknik direktör konusunda çok geç kaldi. yeni teknik direktör ne kadar geç gelirse Trabzonspor için o kadar kötü olur"

"yönetimin yerinde olsam yerli bir teknik direktörle anlasirdim"

Danone'nin sponsorlugunda 2005 yilinda 2 bin 400 takimin ve yaklasik 33 bin 600 çocugun katilimiyla gerçeklesen T.C. Milli Egitim Bakanligi Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciligi Grup maçlarinin kura çekimine katilan Trabzonspor eski baskani Özkan Sümer, gelecegin yildizlarinin bu turnuvalardan yetistigini belirterek,"Küçük yastaki çocuklar böyle turnuvalarda kendilerini gelistiriyorlar. Burada kendi becerilerini görüyorlar ve ona göre kendilerini daha çok gelistiriyorlar. Böyle turnuvalar sayesinde ülkemiz bir çok yildiza sahip olacaklardir" dedi.

Fatih Tekke'nin baska takima transfer olmadan önce her iki tarafin da menfaatleri göz önünde bulundurulmasi gerektigini vurgulayan Özkan Sümer, "Fatih eger baska takima gedecek ise hem Fatih'in hem de Kulübün bu transferden fayda almasi gerekir. Fatih Tekke, Türkiye'deki takimlardan da birisine gidebilir, yurt disindaki takimlardan da birisine gidebilir. Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transfer olmasi gayet normal. Zaten su andaki yönetim benim düsündügüm gibi düsünüyor. Fatih Tekke'nin yurt disina transfer olmasi hepimizi gururlandirir. Fatih, Avrupa'da basarili olabilecek bir oyuncu" ifadelerini kullandi.

Bordo - mavili yönetimin teknik direktör konusunda çok geç kaldigini ifade eden Özkan Sümer, "Yönetim teknik direktör konusunda çok geç kaldi. Yeni hoca ne kadar geç gelirse Trabzonspor için o kadar kötü olur. Çünkü yeni teknik direktör'ün takimi tanimasi belli bir süre alacak. Istedigi sistemi oturmasi da belli bir süre alacak. Bunun için yönetim bu konuda çok geç kaldi. Ve buda Trabzonspor için iyi olmadi.

Sümer, yerli teknik direktörden yana oldugunu kaydederek,"Ben yerli teknik direktörden yanayim. Çünkü yabanci hoca geldigi zaman hiçbir futbolcuyu tanimiyor olacak. Futbolculari tanimasi süre alacak. Bunun için ben yönetimin yerinde olsam yerli bir teknik direktörle anlasirdim" diyerek sözlerini tamamladi.
</DIV>

Salih61
29.05.2006, 18:21
haber yeni.... muhalif damgasi yiyecegimi bilseydim foruma yazmazdim... forza 61 kirdin beni simdi... Kirdimsa Özür Dilerim ama sende çok muhalifsin ama...Yani her haberin yönetimi elestirmek için biz günlerdir ne diyoruz...Sadece 15-20 gün daha sabredin yok edemezseniz buyrun klübü siz yönetin...

Saygilarimla...

divicam
29.05.2006, 18:24
eloglu bos durmuyor....

EUROSPORT.COM'A GÖRE SOL CAMPBELL FENERBAHÇE'DE...<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Dünya'nin önde gelen spor kanallarindan Eurosport'un resmi internet sitesinde yer alan habere göre Arsenal'in ve Ingiltere Milli Takimi'nin yildiz futbolcusu Sol Campbell'in Fenerbahçe'ye transfer oldugu ifade edildi.

Premier ligin yani sira dünyanin önde gelen liglerindeki takimlarin transferlerini güncelleyen "www.eurosport.com" sitesi Campbell'in Fenerbahçe'ye transfer oldugunu yazdi. Dünya futbolundaki transferlerden bazi örnekler veren site, Arsenal'in Borussia Dortmund'dan Tomas Rosicky ile sözlesme yaptigini, Robert Pires'in Villarreal'e imza attigini da hatirlatiyor.
Fenerbahçe'nin yaklasik 1 aydir transfer listesinde olan ve daha sonra sari - lacivertli kulüp tarafindan "Sol Campbell ile ilgilenmiyoruz" diye yalanlanan transfer, böylece yeni bir boyut kazandi.
Öte yandan, istifa ettikten sonra Avrupa'ya giden ve bir dizi transfer görüsmelerinde bulunan baskan Aziz Yildirim'in Ingiliz futbolcunun menajeriyle görüstügü ve ön protokol imzaladigi ögrenildi.
Ingiliz oyuncunun her an imza için Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

KuĞu
29.05.2006, 18:29
özkan sümer bold yazdiginiz sekilde bir sey dememiski sadece avrupaya gitse daha iyi olur demis nerden buluyorsunuz bu uydurman haberleri haberin asli bu

---------------

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Sümer: Trabzon hocayi seçmeliydi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor Kulübü eski baskanlarindan ve teknik direktörlerinden Özkan Sümer, "Bordo - mavili camianin hocasini belirlemesi gerekiyor. Gecikme oldu,bu mazeret olarak kabul edilemez" dedi. </TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>29 Mayis 200617:31</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/7847.jpg
Danone Küçükler Futbol Türkiye Birinciligi kura çekimi sonrasinda basin mensuplarina açiklamalarda bulunan Sümer,"Yöneticiler bazen yönetenlerin etkisi altinda kaliyorlar. Kitlesel baskilar sonucunda istedikleri dogru kararlari veremiyorlar. Türkiye'de de bunun sikintisi yasaniyor. Yönetim kurullari teknik direktörleri belirleyemedigi takdirde oyuncu transferlerinde geç kaliyorlar" dedi.

Trabzonspor'a yerli bir teknik direktörün gelmesinden yana oldugunu kaydeden Sümer, "Yabanci hocanin geldigi ülkeyi tanimamasi, rakiplerini tanimamasi, onu yüzde 50 eksiyle baslatiyor. Basarili olmasi zora giriyor. Ben gönlüm Trabzonspor'un basina yerli hocanin gelmesinden yana" diye konustu.

Bir basin mensubunun, "Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye transferi gündemde. Bu transferi nasil degerlendiriyorsunuz?" seklindeki sorusuna Sümer, su yaniti verdi: "Bu karari yönetim kurulu ile birlikte Fatih Tekke verir. Transfer olayinda öncelikle Fatih'in arzulari önemlidir. Yönetim de onu göndermek isterse bir takima transfer olur. Bana göre Fatih Tekke yurt disindaki bir takima gitse daha iyi olur"

</TD></TR></T></TABLE>

bordoomavii
29.05.2006, 18:30
eloglu bos durmuyor....

EUROSPORT.COM'A GÖRE SOL CAMPBELL FENERBAHÇE'DE...<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
Dünya'nin önde gelen spor kanallarindan Eurosport'un resmi internet sitesinde yer alan habere göre Arsenal'in ve Ingiltere Milli Takimi'nin yildiz futbolcusu Sol Campbell'in Fenerbahçe'ye transfer oldugu ifade edildi.<O:P></O:P>
<O:P></O:P>
Premier ligin yani sira dünyanin önde gelen liglerindeki takimlarin transferlerini güncelleyen "www.eurosport.com" sitesi Campbell'in Fenerbahçe'ye transfer oldugunu yazdi. Dünya futbolundaki transferlerden bazi örnekler veren site, Arsenal'in Borussia Dortmund'dan Tomas Rosicky ile sözlesme yaptigini, Robert Pires'in Villarreal'e imza attigini da hatirlatiyor. <O:P></O:P>
Fenerbahçe'nin yaklasik 1 aydir transfer listesinde olan ve daha sonra sari - lacivertli kulüp tarafindan "Sol Campbell ile ilgilenmiyoruz" diye yalanlanan transfer, böylece yeni bir boyut kazandi.<O:P></O:P>
Öte yandan, istifa ettikten sonra Avrupa'ya giden ve bir dizi transfer görüsmelerinde bulunan baskan Aziz Yildirim'in Ingiliz futbolcunun menajeriyle görüstügü ve ön protokol imzaladigi ögrenildi. <O:P></O:P>
Ingiliz oyuncunun her an imza için Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.<O:P></O:P> böle yazilanlara inanirsak ricardinho ile okocha da bizde.

kutoz
29.05.2006, 18:30
<TABLE style="BORDER-BOTTOM: #00427b 1px solid" width=456>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3><A href="http://www.eurosport.com/football/teamfoot_tea1.shtml" target="_blank">
http://img1.eurosport.com/imgbk/footbl/all/md-i159103.jpg</IMG>http://layout.eurosport.com/i/label/label_hei20wid350lan0tea1_n094383ffffffl.png</IMG></A></TD></TR>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD vAlign=top width="25%">In (signed):</TD>
<TD vAlign=top width="71%">Tomas Rosicky (Borussia Dortmund - undisclosed)</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD vAlign=top width="25%">In (rumours):</TD>
<TD vAlign=top width="71%">Yoann Gourcuff (Rennes), Curtis Davies (West Brom), Ahmed Fathy (Ismailly), Dirk Kuyt (Feyenoord), Marco Caneira (Valencia), Didier Zokora (St Etienne), Yaya Touré (Olympiakos)</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD vAlign=top width="25%">Out (signed):</TD>
<TD vAlign=top width="71%">Dennis Bergkamp (retired)</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD vAlign=top width="25%">Out (rumours):</TD>
<TD vAlign=top width="71%">Sol Campbell (Fenerbahçe), Robert Pires (Villarreal)</TD></TR></T></TABLE>

Kaynak: Tikla (http://www.eurosport.com/football/premiership/2005-2006/teamtransfert.shtml)

Ben pek inanmiyorum ya, neyse...

Y.Sert
29.05.2006, 18:34
Isiniz gucunuz birbirinizi pompaya vermek. Baka bir numara yok. Gecen isimleredegil atila(maya)n imzalara bakin. Tekke fenere falan gitmez. Bunu hepiniz biliyorsunuz yada bilmiyorsunuz, bilmeyen ogrensin. Kovulsa da gitmez. Bayern e gitsin tabii ama Hollanda'ya Ajax a yada Ingilterede herhangi kulube (orn. Wigan)gitse daha iyi olurdu.

Ovdunuz hevesle beklediniz Gokdeniz fisladi. yeni yonetim de fisliyor. Ama sehirden adam gibi yonetim cikmiyor. Bunu hic dusunmuyorsunuz. 20 yildir gelen ehr yonetim mi basarisiz? Hepsi mi yanlis yapti? Sormuyoruz, sorulmuyor...

Niye? Hadi sorun kendinize. Niye ?

sordum kardes: niye

geçen yil bizmi dedik atay beye tolgayi sat. bizmi dedik son dakikada junu al.

bizmi dedik gökdenize bahis oyna.

simkonun ayagini bizmi kirdik.

geçen yilin en suçlusu yönetimdir. bu yilki iskenceyi onlar yüzünden çektik.... sonraki suçlu gökdeniz....

bu duruma düsmemizdeki en ufak sebebse sansizlik.sakatliklar felan. ha bide suçu büyük olan levent biçakci ve cem papila var.

kisaca 23 yilin en suçlulari yönetim oluyor. en masumlariysa bizler..yani taraftar.

divicam
29.05.2006, 18:41
buda mi uydurma...

devletin ajansi yazmis....

-TRABZONSPOR KULÜBÜ ESKI BASKANI SÜMER: -''TEKNIK DIREKTÖR KONUSUNDA GEÇ KALINDI'' -''FATIH TEKKE'NIN YURT DISINDA OYNAMASINI ISTERIM'' ISTANBUL (A.A) - 29.05.2006 - Trabzonspor Kulübü'nün eski baskani Özkan Sümer, teknik direktör konusunda bordo-mavili kulübün geç kaldigini söyledi. Istanbul'da katildigi bir toplantidan sonra gazetecilerin sorularini yanitlayan Sümer, Trabzonspor'un teknik direktör arayislariyla ilgili, ''Teknik direktör çok önceden belirlenmeliydi, bir gecikme oldu. Bunun mazereti de olmaz'' dedi. Tercihinin yerli teknik direktörden yana oldugunu vurgulayan ÖzkanSümer, ''Gelen yabanci Türk futbolunu bilmiyorsa, yüzde 50 eksik ile baslar. Bir teknik direktörün isini iyi yapabilmesi için oyunculari verakipleri iyi tanimasi gerekir. Bu konuda benim tercihim yerli teknik direktörden yanadir'' diye konustu. Sümer, Fatih Tekke ile ilgili bir soru üzerine de sunlari söyledi: ''Fatih istiyorsa ve yönetim de gitmesi konusunda karar verirse budegerlendirilecektir. Yönetimin 'Fenerbahçe'ye vermeyelim, baska kulübe verelim' diye bir tutum içinde oldugunu sanmiyorum. Ülkemiz ve Trabzonspor için Fatih'in yurt disinda oynamasini ve basarili olmasiniisterim.''

Bülent Bayraktar
29.05.2006, 18:51
özkan sümerin dediklerine yorum yazmaya bile gerek duymuyorum

gerçekefsane
29.05.2006, 19:01
Defans oyuncusu Ömer Erdogan Bursaspor'la anlasirken, Macar orta saha oyuncusu Toth Balazs'in da Ankaraspor'la el sikistigi ögrenildi. Tecrübeli futbolculardan Serkan Bensol'un Kayseri Erciyespor, kaleci Fevzi'nin Vestel Manisaspor, ikinci kaleci Bora ile Bilal'in Trabzonspor ve Besiktas'la, Evren ve Mustafa Özkan'in da Trabzonspor'la görüsmelerini sürdürdükleri bildirildi. (kaynak için tikla) (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=27062)

Bu ne görüsmeymis anlayamadim. Devre arasindan beri görüsülüyor. Avrupa Birligi görüsmeleri bile bu kadar sürmedi. Du bakalim ne olacak...

Malatyaspor'un Haziran ayinin ilk haftasinda kongresi varsmileys/smiley2.gif Yeni yönetim belli olmadan bu transferlerin gerçeklesmesi çok zorsmileys/smiley2.gif Yeni yönetim belli olduktan sonra netice belli olur.smileys/smiley2.gif

Samsunspor'unda kongresi var. smileys/smiley2.gif

Malatyaspor ve Samsunspor'da kongrenin yapilmasi bekleniyor. Malatyaspor ve Samsunspor bazi yerli oyunculari veyabanci oyuncularinin büyük kismini elden çikartmak zorundalar, Lig A'da 2 yabanci oyuncuya izin veriliyor.smileys/smiley2.gif

Lig A ya düsen takimlarin gelecek sene havuzdan alacaklari paralarda azalma olacaksmileys/smiley2.gif. Bazi oyunculari elden çikartmak zorunda kalacaklar.smileys/smiley2.gif

Edited by: gerçekefsane

Travelair
29.05.2006, 19:05
Kongreden önce de sonra da futbolcu satilmaz benim bildigim. Ama sessiz sakin halledilirse o ayri

gerçekefsane
29.05.2006, 19:12
Kongreden önce de sonra da futbolcu satilmaz benim bildigim. Ama sessiz sakin halledilirse o ayri

bilgi verdim dasmileys/smiley2.gif, havuz gelirlerinde azalma olacaksmileys/smiley2.gif yüksek maliyetli oyunculari elden çikartmak zorunda kalacaklarsmileys/smiley2.gif. Lig A'da yabanci oyuncu olarak 2 oyuncu oynayacaksmileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

Nytre
29.05.2006, 19:14
Albayrak: Görüstügümüz 3-4 teknik adam var

A.A.

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1598159.jpgTeknik direktör konusunda somut bir adim atamayan Trabzonspor'da, Baskan Nuri Albayrak, 3-4 teknik adamla görüstüklerini söyledi. Albayrak, Fatih Tekke konusunda kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edeceklerini belirtti.

Nuri Albayrak, öncelikle teknik heyet sorununu çözümlemek istediklerini ve bu konuda çalismalari sürdürdüklerini belirterek, ?Görüstügümüz 3-4 teknik adam var. Bunlarin içinde yabanci hocalar da var. Acele edip hata da yapmak istemiyoruz.? dedi.

Lee Yong'un disinda sözlesmesi biten oyuncu olmadigini ifade eden Albayrak, ?Geçen sezon ligin ikinci yarisinda takim toparlanma süreci yasadi. Mevcut bir kadromuz var. Iç transferde rahatiz. Dis transferde de geç kalmis degiliz. Transfer dönemi de yeni basladi. Önümüzde epeyce bir süre var? diye konustu.

Fatih Tekke konusunda ise yeni gelecek teknik heyetin de düsüncelerinin önemli olacagini ifade eden Albayrak, söyle konustu: ?Fatih'ten önce teknik heyet konusunu belirlemek gerekiyor. Ona göre davranacagiz. Fatih, yeni teknik direktör, yönetim kurulu hep birlikte karar verecegiz. Fatih konusu benim veya Fatih'in tek basina karar verecegi bir konu degil. Fatih konusunda kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Kulübün faydasi ne gerektiriyorsa onu yapacagiz.?

gerçi bu tür haberlerin artik hiç ama hiç bir kiymeti YOKKK!

Travelair
29.05.2006, 19:16
Nasreddin hocanin borcu... smileys/smiley19.gifTilki yönetici ile is bitirici yönetici arasinda ince bir çizgi vardir. Ben is bitirici yöneticiyi tercih ederim

Özkan Erdem
29.05.2006, 19:17
Görüsün tabi baskanim.. insanlar görüse görüse..

Nytre
29.05.2006, 19:21
bunlar devlete basbakanmi seçiyorlar bu kadar neyin görüsmesi..

uslanmazlaz
29.05.2006, 19:23
walla bence bu baskan sikiyor getirecek basimiza bir tane yerli hocayi biz yine saç bas yolacaz baska yok gine olan büyük taraftara olacak okadar.giden gider kalan kalir ama isde is bizde bitior ...

samway
29.05.2006, 19:25
beyler galiyana gelmeyelim onemli olan iyi hoca getirmek anlasilir elbet biriyle isteseler hemen bi tane bulunurdu di mi ama en iyisi icin calisiliyo bence bicok buyuk kulup teknik direktor ariyo ama tabiki sabirsizlaniyoruz hepimiz ama bence en dogrusu bu cunku bundan onceki yonetim hemen teknik hoca bulduda ne oldu biraz sabir

İHSAN
29.05.2006, 19:33
<TABLE style="BORDER-BOTTOM: #00427b 1px solid" width=456><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3><A href="http://www.eurosport.com/football/teamfoot_tea1.shtml" target="_blank">
http://img1.eurosport.com/imgbk/footbl/all/md-i159103.jpg</IMG>http://layout.eurosport.com/i/label/label_hei20wid350lan0tea1_n094383ffffffl.png</IMG></A></TD></TR>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD vAlign=top width="25%">In (signed):</TD>
<TD vAlign=top width="71%">Tomas Rosicky (Borussia Dortmund - undisclosed)</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD vAlign=top width="25%">In (rumours):</TD>
<TD vAlign=top width="71%">Yoann Gourcuff (Rennes), Curtis Davies (West Brom), Ahmed Fathy (Ismailly), Dirk Kuyt (Feyenoord), Marco Caneira (Valencia), Didier Zokora (St Etienne), Yaya Touré (Olympiakos)</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD vAlign=top width="25%">Out (signed):</TD>
<TD vAlign=top width="71%">Dennis Bergkamp (retired)</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width="2%"></TD>
<TD vAlign=top width="25%">Out (rumours):</TD>
<TD vAlign=top width="71%">Sol Campbell (Fenerbahçe), Robert Pires (Villarreal)</TD></TR></T></T></TABLE>

Kaynak: Tikla (http://www.eurosport.com/football/premiership/2005-2006/teamtransfert.shtml)

Ben pek inanmiyorum ya, neyse... Campbell olayi yalanliyor dahasi var mi????

coach
29.05.2006, 19:39
Liglerin bitimine 1 hafta kala Vahid Hoca ayrilacagini belirtmis yönetimde bunun karsiliginda kendilerinin bir B plani oldugunu söylemislerdi.

Buraya kadar bi problem yok,yerli olur yabanci olur ahmet olur mehmet oda önemli degil asil problem bu konunun neden hala bi belirginlik kazanmadigidir,Sn.Sümer'inde belirtigi gibi hoca için geç kalindi.

zanoylu
29.05.2006, 19:46
Bunun adi acemilik, is bilmemezlik,beceriksizlik...vs

Bülent Bayraktar
29.05.2006, 19:52
azize yildirim kongrede aday olacakmis dönek herif

kutoz
29.05.2006, 19:55
Liglerin bitimine 1 hafta kala Vahid Hoca ayrilacagini belirtmis yönetimde bunun karsiliginda kendilerinin bir B plani oldugunu söylemislerdi.

Buraya kadar bi problem yok,yerli olur yabanci olur ahmet olur mehmet oda önemli degil asil problem bu konunun neden hala bi belirginlik kazanmadigidir,Sn.Sümer'inde belirtigi gibi hoca için geç kalindi.

Bu B'de keramet var diyordum hep. Acaba Bulak Giray olabilir mi?http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Özkan Erdem
29.05.2006, 20:19

Bu B'de keramet var diyordum hep. Acaba Bulak Giray olabilir mi?http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Olsa ne güzel olur, hem yakin taniyorum kendisini böylece transfer haberlerinde artik sikinti çekmeden bilgi aktarimi da saglariz.

tsmaniac
29.05.2006, 20:22
simdi birde ersun yanal çikti basimiza çok güzel her maçta 5 ane yeriz artik ara sira maçlarida satar oooh süper yani biz Trabzonsporuz her önüne gelen hoca olarak gelmemeli yanlismiyim hocam?

61_dnc_TS
29.05.2006, 20:26
biz çok B C D planlari gördük....smileys/smiley18.gif

galiba bu yöntimde böyle gidecek....

bunyamin55
29.05.2006, 20:32
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">transfer varda bana söylemiyorsaniz çok ayip edersiniz</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<BLOCKQUOTE id=feed17b9></BLOCKQUOTE>

DKaraduman
29.05.2006, 20:33
Millet bu sitede yönetimle alakali birsey yazinca admin arkadaslar 1 saat topa tutuyor dikkatli olun bence...

Travelair
29.05.2006, 20:36
Söz veriyorum ben yönetime gelirsem diger yönetimlerden farkli olacagim. Bizim alfa, beta, gama... planlarimiz var ötekiler gibi yerli yerli a b c planlarimiz yok beni seçin. Ayrica "Gökyüzünde yalniz gezen yildizlar, yeryüzünde sizin kadar yalnizim" diye sarki söylettirecegim size. Ruhunuz aç kalmasin ruh dostuyum ben smileys/smiley11.gif

ofkan
29.05.2006, 20:49
Söz veriyorum ben yönetime gelirsem diger yönetimlerden farkli olacagim. Bizim alfa, beta, gama... planlarimiz var ötekiler gibi yerli yerli a b c planlarimiz yok beni seçin. Ayrica "Gökyüzünde yalniz gezen yildizlar, yeryüzünde sizin kadar yalnizim" diye sarki söylettirecegim size. Ruhunuz aç kalmasin ruh dostuyum ben

smileys/smiley1.gifGüzel olr

Emre Emiroğlu
29.05.2006, 20:53
<H3>Auxerre Fernandez ile anlasti</H3>
<DIV id=metin>Jacques Santini ile yollarini ayiran Fransa Birinci Ligi takimlarindan Auxerre, yaptigi bir açiklama ile teknik direktörlük görevine Jean Fernandez'in getirildigini duyurdu.

16 Mayis'ta eski Fransa Milli Takimi teknik direktörlerinden Jacques Santini ile yollarini ayiran Fransa Ligi takimlarindan Auxerre, takimin basina 51 yasindaki Jean Fernandez'i getirdi. Konuyla ilgili olarak basina açiklama yapan Auxerre Kulübü Baskani Jean-Claude Hamel, bir çok teknik direktörle görüstüklerini ancak takim için en uygun adayin Fernandez oldugunu duyurdu.

Auxerre, takimin efsane isimlerinden Guy Roux'un yerine getirdigi Santini yönetiminde basarisiz sezon geçirmis ve Avrupa kupalarina katilma basarisi gösterememisti.
uyumaya devam !</DIV>

macka61
29.05.2006, 20:57
insallah kis uykusuna uymazlar erken uyansinlarda bu sezonda yoksa hüsran geçecek

KuĞu
29.05.2006, 21:00
hanimlar beyler sondakika tv haberlerine göre ersun yanal ile anlailmis menejer can çobanoglu yarin resmi açiklama yapilmasi bekleniyor.

Özkan Erdem
29.05.2006, 21:03
hanimlar beyler sondakika tv haberlerine göre ersun yanal ile anlailmis menejer can çobanoglu yarin resmi açiklama yapilmasi bekleniyor.

hangi kanal söyledi ya? smileys/smiley18.gif

Muhalif
29.05.2006, 21:04
Son duydugum haberlere göre:

Defansa Rus milli takimin stoperi Zangief alinacakmis.. Top geçer adam geçmez felsefesiyle oynuyormus bu adam..

Ortasahada oyun kurucu Dhalsim diye bi adam varmis Hindistanli mi ne.. en büyük özelligi uzak mesafeden yaptigi vuruslarmis...

Sagat diye bi kaleci de listedeymis.. çok iyi yumruga çiktigi hava toplarinda çok üstün oldugu rivayet ediliyo...

Yabanci kontenjani açilirsa Ryu,Ken,Guile gibi adamlar siradaymis... Ama siz benden duymus olmayin çok degerli bir böyügümüz kimseye söylememem kaydiyla söyledi mahçup olmayim kendisine...

TAMTÜRK61
29.05.2006, 21:04

Dogru mu bu haber kardes, kaynagin nedir?

Emre Emiroğlu
29.05.2006, 21:06

Defansa Rus milli takimin stoperi Zangief alinacakmis.. Top geçer adam geçmez felsefesiyle oynuyormus bu adam..

Ortasahada oyun kurucu Dhalsim diye bi adam varmis Hindistanli mi ne.. en büyük özelligi uzak mesafeden yaptigi vuruslarmis...

Sagat diye bi kaleci de listedeymis.. çok iyi yumruga çiktigi hava toplarinda çok üstün oldugu rivayet ediliyo...

Yabanci kontenjani açilirsa Ryu,Ken,Guile gibi adamlar siradaymis... Ama siz benden duymus olmayin çok degerli bir böyügümüz kimseye söylememem kaydiyla söyledi mahçup olmayim kendisine... Abi Akumayida Sol Tarafa Alalim ya..Adon Ile Bisonuda Kanatlara Almak Lazim.. Yaslari Var Ama Cok Iyi Is yaparlar

denizci61
29.05.2006, 21:13
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width=385>
<T>
<TR>
<TD =katayrintibaslik>GÜNES: ''BASARISIZ OLDUGUMUZDA YALNIZ BIRAKILAN KISILERIZ'' </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/385pxdots.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>TOKAT - (A) Milli Takimi'nin eski teknik direktörü Senol Günes, ''Genellikle basarisiz oldugumuz zamanlarda yalniz birakilan kisileriz. Kaleci olarak da, oyuncu olarak da'' dedi.</TD></TR></T></TABLE>AA

mensure 61
29.05.2006, 21:13
Hergün birileri aliniyorsmileys/smiley36.gif smileys/smiley19.gifsmileys/smiley36.gif

onurts61
29.05.2006, 21:15

Yabanci kontenjani açilirsa Ryu,Ken,Guile gibi adamlar siradaymis... Ama siz benden duymus olmayin çok degerli bir böyügümüz kimseye söylememem kaydiyla söyledi mahçup olmayim kendisine...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifSupersin yaaa cok guldurdun beni rus stoper zangief gercekten adam gecirmez daha dogrusu hic bir sey gecirmezsmileys/smiley36.gif

kutoz
29.05.2006, 21:15
<H3>Auxerre Fernandez ile anlasti</H3>
<DIV id=metin>Jacques Santini ile yollarini ayiran Fransa Birinci Ligi takimlarindan Auxerre, yaptigi bir açiklama ile teknik direktörlük görevine Jean Fernandez'in getirildigini duyurdu.

16 Mayis'ta eski Fransa Milli Takimi teknik direktörlerinden Jacques Santini ile yollarini ayiran Fransa Ligi takimlarindan Auxerre, takimin basina 51 yasindaki Jean Fernandez'i getirdi. Konuyla ilgili olarak basina açiklama yapan Auxerre Kulübü Baskani Jean-Claude Hamel, bir çok teknik direktörle görüstüklerini ancak takim için en uygun adayin Fernandez oldugunu duyurdu.

Auxerre, takimin efsane isimlerinden Guy Roux'un yerine getirdigi Santini yönetiminde basarisiz sezon geçirmis ve Avrupa kupalarina katilma basarisi gösterememisti.
uyumaya devam !</DIV>

Desena, Fernandezden beklenen haber geldi. Gelmiyorum... smileys/smiley4.gif

Oğuzhan Görkan
29.05.2006, 21:16
süper bi takim kurmusunuz tebriklersmileys/smiley36.gif(street fighter idmanyurdusmileys/smiley36.gif)

denizci61
29.05.2006, 21:17

Nerden duyuyorsunuz bu isimleri anlamiyorum..yoksa biz marsta mi yasiyoruzsmileys/smiley36.gif

ofkan
29.05.2006, 21:19
:D ya bencee E-honda yi kaleye alsinlar her topu kurtarir

kutoz
29.05.2006, 21:19

Cenk burada bir hata olmasin. Benimde hatirladigim, Hindistanin Eski Delhi takiminda sag açik oynuyordu. smileys/smiley4.gif

http://www.hindistangezi.com/ulke/DELHI/redfort.gif

Yönetim, yedurdun bize kafayi ya, size helal olsun. Edited by: kutoz

Bülent Bayraktar
29.05.2006, 21:21

yaw ne stoperi stopere ihtiyacimiz mi war sanki de.

Travelair
29.05.2006, 21:22
Ya bu biraz agir oldu smileys/smiley36.gifBi hevesle okumaya basladim tam çöktüm simdi smileys/smiley22.gif

selcuk
29.05.2006, 21:23
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>Ukrayna Futbol Federasyonu, kulüplerdeki yabanci oyuncu sayisini düsürmek için harekete geçti. Yeni kurala göre sekiz olan yabanci futbolcu sayisi bese indirilecek. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>

Ukrayna Futbol Federasyonu yönetim kurulu bir genelge yayimladi. Genelgede 2007/2008 sezonunda geçerli olmak üzere liglerdeki yabanci sayisinin bese düsürülecegi kaydedildi. Federasyon bu yönde hazirliklarini sürdürmesine ragmen kulüpler karardan dönülmesi için baskilarini sürdürüyor.

Ukrayna federasyonu ayrica UEFA kriterlerine göre sirket veya isadamlarinin birden fazla kulüpte hisse sahibi olmasini engelleyecek. </TD></TR></T></TABLE>

oh be en gec seneye tolgayi geri alabiliriz sanirim

ofkan
29.05.2006, 21:26
tolga lucescu gitmeden gelmez

selcuk
29.05.2006, 21:29
5 yabanci oynarmaya mecbur kalirsalar 17 yabancisi var shaktarin onlar def etmeye calisacaklar onu türkiyedede bizden baska birisine bizden izinsiz veremedikleri icin bize vereceklerdirler

ofkan
29.05.2006, 21:31
tolganin lucescudan torpili war smileys/smiley4.gifgelebilirde belki ama bize stoper lazim degl

Salih Yazıcı
29.05.2006, 21:34
ersun yanalkonusunda hangi kanal demis kaynak lütfen saka yapmayin

selcuk
29.05.2006, 21:35
lucescuda torpili lazim oldugu sürede sürer ise yaramadigi gün avrupada torpil denilen sey kalkar stepanov tolga böyle bi ikili lazim olmasmi sonra alternatifli kadro lazimmis daggggggggg

selcuk
29.05.2006, 21:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=463>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: #a8a5a5 1px solid" vAlign=top align=left width=0 height=0>http://www.skorvizy&#111;n.com/ni/12496e0e-eb4f-4d41-9668-a7bd83cc2bb8.jpg</TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =bslk style="PADDING-LEFT: 6px; BORDER-BOTTOM: #a8a5a5 1px solid; HEIGHT: 20px" width="100%" bgColor=#ebebeb height=0>
<DIV align=left>http://www.skorvizy&#111;n.com/images/ik&#111;n_30.gif Atletico Madrid'e 17'lik Arjantinli </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-TOP: 4px" vAlign=top width="100%" height="100%">
<DIV align=left>29.05.2006 - La Liga takimlarindan Atletico Madrid 17 yasindaki Arjantinli golcü Sergio Aguero'yu renklerine bagladi.</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV style="PADDING-TOP: 6px"></DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=463>
<T>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px" bgColor=#f6f6f6 colSpan=2 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">Atletico Madrid'in büyük hissedari Miguel Angel Gil Marin, birçok Avrupali kulübü pesinden kosturan Arjantinli 17 yasindaki yildiz Sergio Aguero'yla anlasmaya varildigini açikladi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px" bgColor=#f6f6f6 colSpan=2 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">Marin, ayni zamanda Arjantinli solbek Mariano Pernia ve Portekizli stoper Ze Castro'yla da anlasmaya varildigini açikladi. Baskent kulübü ismi Barcelona'yla anilan solbek Antonio Lopez'in de sözlesmesini 2012 yilina kadar uzattigini açikladi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

adamlara bak nasil gelecegin starlarini buluyorlar

BDiler61
29.05.2006, 21:46

Nerden duyuyorsunuz bu isimleri anlamiyorum..yoksa biz marsta mi yasiyoruzsmileys/smiley36.gif

valla ben dhalsim da uyandimsmileys/smiley4.gif

salihismet
29.05.2006, 21:50
Arkada$lar, bana göre bazi yanli$lar yapiyoruz, örnegin Ersun Yenal konusunda, Serhat Ulueren manyaginin ortaya attigi komplo teorileri adami milli takimdan etti, o gittikden sonra sular duruldu, siz o uluerenden te$vik verenler hakkinda hic bir konu$ma duydunuz mu? Ersun yenala kar$i mahkemeyi kaybetti tazminat ödemeye mahkum oldu, bu konulari tv de anlatmazlar. Unutmayin, bizde fb uef ya gitmesin diye, kendi sahamizda Malatyaya 0-2 yenildik hemde Sümerin ba$kanligi zamaninda, yani macimi satmi$ olduk? Böyle asilsiz uydurma $eylerle kimseyi karalamak dogru deyil, Türkiyede futbol kirledildi, bunu hekes biliyor, bunun icinden bir kac ki$iyi cekip alarak suclu gibi lanse etmek hic dogru deyildir.

KuĞu
29.05.2006, 21:58
tv 5 cnn de söyledi dye duydum ama ben henüz sahit degilim vestelin baskaninin abd den gelmesi bekleniyormus

champions
29.05.2006, 22:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=463><T>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: #a8a5a5 1px solid" vAlign=top align=left width=0 height=0>http://www.skorvizy&#111;n.com/ni/12496e0e-eb4f-4d41-9668-a7bd83cc2bb8.jpg</TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-LEFT: 6px; BORDER-BOTTOM: #a8a5a5 1px solid; HEIGHT: 20px" width="100%" bgColor=#ebebeb height=0 ="bslk">
<DIV align=left>http://www.skorvizy&#111;n.com/images/ik&#111;n_30.gif Atletico Madrid'e 17'lik Arjantinli </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-TOP: 4px" vAlign=top width="100%" height="100%" ="yazi">
<DIV align=left>29.05.2006 - La Liga takimlarindan Atletico Madrid 17 yasindaki Arjantinli golcü Sergio Aguero'yu renklerine bagladi.</DIV></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV style="PADDING-TOP: 6px"></DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=463><T>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px" bgColor=#f6f6f6 colSpan=2 height="100%" ="yazi">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">Atletico Madrid'in büyük hissedari Miguel Angel Gil Marin, birçok Avrupali kulübü pesinden kosturan Arjantinli 17 yasindaki yildiz Sergio Aguero'yla anlasmaya varildigini açikladi. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px" bgColor=#f6f6f6 colSpan=2 height="100%" ="yazi">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">Marin, ayni zamanda Arjantinli solbek Mariano Pernia ve Portekizli stoper Ze Castro'yla da anlasmaya varildigini açikladi. Baskent kulübü ismi Barcelona'yla anilan solbek Antonio Lopez'in de sözlesmesini 2012 yilina kadar uzattigini açikladi. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

adamlara bak nasil gelecegin starlarini buluyorlar

KAÇ GÜNDÜR BU ADAMIN ISMINI YAZA YAZA CANIM ÇIKTI

AMA DINLEYEN KIM

ofkan
29.05.2006, 22:16
ya bu isler deneme yanilmayla oluyo Mehmet ali Yilmaz'a shevsenko yu önermisler adam çok genç diye alinmamis alsaydi siz düsünün

no NAME
29.05.2006, 22:30

önce "muhalif"i alkisliyorum, son zamanlarda bu kadar güldügümü hatirlamiyorum.

lazikopat61 kardesimse esas öldürücü darbeyi vurdu. " ne stoperi" ha .hani derler ya "yikti perdeyi eyledi viran" aynen öyle oldum.kardesim;YÜCE RABBimden, her dileginin kabul olmasini dilerim.

selam ve hürmetlerimi sunarim.

( hala daha gülmekteyim)

TSelif
29.05.2006, 22:35
FATIH TEKKE konusunda kulübümüzün çikarlari dogrultusunda hareket edecegiz diyen sayin Albayrak....

Umarim bu çikarlarimiz dogrultusunda yolumuz ezikbahçe ile kesismek zorunda kalmaz ..bilmem anlatabildim mi???smileys/smiley7.gif

Alpayer
29.05.2006, 22:44
Fatih istemedikten sonra nasil yollayacaklar fenere Allah askina.Biraz daha sogukkanlu olalim.

Miraç Atalay Çiftçi
29.05.2006, 22:44
FATIH TEKKE konusunda kulübümüzün çikarlari dogrultusunda hareket edecegiz diyen sayin Albayrak....

Umarim bu çikarlarimiz dogrultusunda yolumuz ezikbahçe ile kesismek zorunda kalmaz ..bilmem anlatabildim mi???smileys/smiley7.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu çikar meseleleri beni hep korkutmustur :( halen de korkuyorum.

Mert67
29.05.2006, 22:46
yok ben arkadaslara büyük yemin ettim fatih fenere gitmez diye ins. öyle bisey olmazsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley19.gif

Travelair
29.05.2006, 22:50
Digitürk'teki baskanin röportajindan

Spiker: Fatih'in gitmesine taraftar çok tepki göstermez mi?

Nuri Albayrak: Niye? Eger yerine o isi yapabilecek bir adam bulabilirsek, kulübün menfaatlerine uygun bir sekilde olursa taraftarin fazla tepki gösterecegini sanmiyorum.

Burda tabi baskanin görüsleri güzel lakin gerçeklestigi sürece

Diger yandan benim de kafamda arada sirada Semih'in Fatih'in yapabilecegi seyleri yapabilecegi olusuyor ama Fatih'in lider özelligi var tecrübesi var ve kalitesi daha fazla. Bir diger nokta camialarin girecegi psikoloji. O yüzden feybeye gitmemeli. B. Munih umarim bu sakatliktan sonra vazgeçmemistir yine. Onlar da duruyor duruyor nazar degdirip gidiyor çocuga B. Munich'e yakisir FatihEdited by: Travelair

Emre Emiroğlu
29.05.2006, 22:54
Baskanin Yerine Getiremedigi Vaatleri Arasinda Fatihi SAtarim Yerine Daha Iyisini Alirm Diye Bise yoktu .. Bu Baskan Fatihi Fenere Satsin Kimin Ne Tepki Verecegini Avni Akerdeki Ilk Macta Görür. Edited by: lazmania

TSelif
29.05.2006, 22:59
Baskanin Yerine Getiremedigi Vaatleri Arasinda Fatihi SAtarim Yerine Daha Iyisini Alirm Diye Bise yoktu .. Bu Baskan Fatihi Satsin Kimin Ne Tepki Verecegini Avni Akerdeki Ilk Macta Görür.

Türkiye de TRABZONSPOR dan baska bir takima giderse bence ilk maçi beklemeyiz tepki için ..ve çok samimiyim bu baskanin kulüp çikarlari benim fazlasiyla canimi sikiyo .smileys/smiley7.gifFATIH i satip of ya düsünmek bile istemiyorum smileys/smiley5.gif

Saitoglu'nun haricinde baskan da dahil hiç bir yöneticinin agzindan ben duymadim FATIH baska takima gidemez diye smileys/smiley7.gif

Ibo61
29.05.2006, 22:59
Bayern München in Fatih ile ilgilendigini hic zannetmiyorum. Burada bütün medyayi takip ettim. Hicbiryerde birsey yazmiyor. Bizim basin yine palavra yazilari yaziyor.

Bayern Münchende Roy Makaay var. Yaninda oynayan Claudio Pizzarro ve Guerrero var.Birkac gün icindede 1. FC Köln den Alman milli takiminin yeni yildizi Lukas Podolskiyi transfer edecekler.

Bayern ilgilendikleri futbolcular bunlar:

Defans icin Van Buyten(Hamburger SV), Marcel Jansen(M.gladbach),

Orta saha:Thomas Kahlenberg(AJ Auxerre)

Forvet: Lukas Podolski

Bunun yaninda Fatih Tekkeyi almalari bence mümkün degil.

Fatih Tekke nin Trabzonspordan gidecegini zannetmiyorum.Sayet Bayern Münchene transfer olabilirse, ben buna birsey demem. Ama Türkiyede baska takimda oynarsa o zaman Fatih Tekke beni icin bitmistir!!!!!

Emre7
29.05.2006, 23:02
<h3>Yildirim aday oluyor!</h3>
<div id="metin">
Fenerbahçe Yönetim Kurulu, yarin baskan Aziz Yildirim yönetiminde saat
15.00'te biraraya gelecek. Toplantinin gündeminde baskan Aziz
Yildirim'in olaganüstü genel kurulda aday olup olmayacagi, 100. yil
öncesi genel af ve teknik direktör sorunu basta olmak üzere
transferlerle ilgili görüsmeler yapilacak.

Yildirim'in
olaganüstü genel kurulda büyük ihtimalle aday olacagi ifade edildi. Öte
yandan, 100. yil öncesi disiplin kurulu cezasi almis üyelerin affi
gündeme alinacak. Sadettin Saran'i da yakindan ilgilendiren bu af
yönetim kurulundan geçerse, 24 - 25 Haziran'da yapilacak genel kurulun
ilk gününde Sadettin Saran'in da içinde bulundugu bazi üyelerin affi
gündeme gelecek. Eger olaganüstü genel kurulun ilk gününde cezalarin
kalkmasi onaylanirsa, genel kurulun ikinci gününde Sadettin Saran
baskanliga aday olabilecek.

kaynak: superspor.com

bizim köyde bunun gibilere dönek derler bu ne la....smileys/smiley36.gifeminim sirf sarandan dolayi geri dönmüstür bu arada adamin istifa etmesi eziklerin sampiyonluklarinida söndürdü nerdeyse
</div>

ofkan
29.05.2006, 23:05
yaw kari gbi bu yildirm ne halt yedigi belli degil

kutoz
29.05.2006, 23:07
Baskanin Yerine Getiremedigi Vaatleri Arasinda Fatihi SAtarim Yerine Daha Iyisini Alirm Diye Bise yoktu .. Bu Baskan Fatihi Fenere Satsin Kimin Ne Tepki Verecegini Avni Akerdeki Ilk Macta Görür.

Serin tutun yüreginizi, Fatih'in onlar ancak resmini alirlar.

Özkan Erdem
29.05.2006, 23:08

bizim kadinlarimizin onda biri kadar delikanli olsa keske..

BDiler61
29.05.2006, 23:15
Baskanin Yerine Getiremedigi Vaatleri Arasinda Fatihi SAtarim Yerine Daha Iyisini Alirm Diye Bise yoktu .. Bu Baskan Fatihi Fenere Satsin Kimin Ne Tepki Verecegini Avni Akerdeki Ilk Macta Görür.

Serin tutun yüreginizi, Fatih'in onlar ancak resmini alirlar.

bencede alamazlar ama baskan nin çikip direk fatihi yuriçinde baska takima vermeyiz demesi lazim.Hadi olmaz ama olduda bu trabsfer gerçeklesti diyelim o zaman baskanda fatihin arkasindan gider

Emre7
29.05.2006, 23:18
<table align="center" border="0" cellpadding="2" cellspacing="2" width="100%"><t><tr><td valign="top"><h3>Gençler Selahattin ile anlasti!</h3>
<div id="metin">
Yeni sezon öncesi transfer çalismalarini sürdüren Gençlerbirligi,
Denizlispor'un tecrübeli golcüsü Selahattin Kinali ile söz kesti.

Yeni
sezona güçlü bir kadro ile girmeyi hedefleyen ve öncelikle golcü bir
oyuncu transfer etmek isteyen Gençlerbirligi, Denizlispor'un tecrübeli
golcüsü Selahattin Kinali ile prensipte anlasti. Gençlerbirligi Kulübü
Menajeri Cem Onuk, Karsiyaka'da görev yaptigi dönemde Kirmizi-yesilli
kulübe transfer ettigi 28 yasindaki golcü oyuncuyu bu sefer de baskent
ekibine getirmeye çalisiyor. Denizlispor'la sözlesmesi biten futbolcu
ile yapilan ilk görüsmelerin olumlu geçtigi ve prensip anlasmasi
yapildigi ögrenildi. Bir dönem Trabzonspor formasini da giyen golcü
oyuncuyla kisa süre içerisinde resmi sözlesme imzalanmasi bekleniyor.
Sezonun ikinci yarisinda Karsiyaka'dan Denizlispor'a gelen golcü oyuncu
Yesil-siyahli forma altinda 2'si Gençlerbirligi'ne olmak üzere 5 gol
atmisti.

kaynak:iha</span>

</div>
</td>
</tr>

<tr>
<td> </td>
</tr>

<tr>
<td> </td>
</tr>

<tr>

</tr>
<tr>
</tr></t></table>

Burçak
29.05.2006, 23:21
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=23fb06d3>

bizim kadinlarimizin onda biri kadar delikanli olsa keske..

dogru söze ne denir. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</BLOCKQUOTE>

TURHAN
29.05.2006, 23:48

Altin vurus buna derlersmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ümit Küçük
29.05.2006, 23:51
adamin istifadaki amci cinconun sanpiyonluguna golge dusrmekti bynuda basardi azize yildirim

kutoz
29.05.2006, 23:54
http://www.karakartal.com/i/glr/0411047cb9/sl194.jpg
Adamlar 2004'te istediler, üstelik pankart açarak istediler. Eeee, kismet bugüneymis. smileys/smiley4.gif
(Günün Eglencisi basligi Sf:16)

Özsu
29.05.2006, 23:58
smileys/smiley1.gif

fincher
30.05.2006, 00:12

yok mu stopere ihtiyacimiz???

fincher
30.05.2006, 00:16

yok mu stopere ihtiyacimiz???
allah iyiliginizi versin yeni çaktim mevzuyu smileys/smiley9.gif

ÇaGaTaY
30.05.2006, 00:20
yuh yani su parali yönetime güvenmistim.bunlarda ayni çikti.transfer dönemi yine çildiriyoruz...laf çok icraat yok smileys/smiley7.gif

macka61
30.05.2006, 00:22
ya birakin su eziklerin baskanini dönegin teki bu arada dönmeleri topluyorlar azizi alsalar ne iyi olur

Semih GÜL
30.05.2006, 00:24
Alacagiz dedikleri 2 yildizda medyada geçenler ise ben daha bu forma da girmem bu sene takimdan uzak dururrum valla.

Busene öldüm bittim artik halim yok.

Miraç Atalay Çiftçi
30.05.2006, 01:03
valla mesaj tv die bi kanal var orada lemi ile sadi tekelioglu vardi iki adam daha vardi trabzonsporlu isimlerini tam bilmiyorum:(

ziya doganla bugün itibari ile konusuldugunu ve ön görüsme oldugunu isin çarsamba halledilecegini söyledi. onun tahminine göre %70 ziya hoca takimin basina gelecekmis.

Semih GÜL
30.05.2006, 01:08
valla mesaj tv die bi kanal var orada lemi ile sadi tekelioglu vardi iki adam daha vardi trabzonsporlu isimlerini tam bilmiyorum:(

ziya doganla bugün itibari ile konusuldugunu ve ön görüsme oldugunu isin çarsamba halledilecegini söyledi. onun tahminine göre %70 ziya hoca takimin basina gelecekmis.

Tesekkürler cevap verdigin için

umarim dogrudur severim ziyayi.

Alpayer
30.05.2006, 01:10
Insallah Ziya Dogan gelir.Adam gibi adam sonuçta.

Dursun Ali Bahçekapılı
30.05.2006, 01:12
Hayirlisi ne ise o olsun

Semih GÜL
30.05.2006, 01:16
Hayirlisi ne ise o olsun

.Edited by: Semih(TS)

fincher
30.05.2006, 01:20
insan ersun olma ihtimalinden sonra herkese evet diyor,napalim.ziya olursa da hayirlisi olsun.ama ziyayi getirmek için de 1 aydir hoca aramaya gerek yoktu.bilmiyorum kaçinci alternatif ziya.yönetim bu yaptiklariyla güven vermiyor.bu kadar beklemeden sonra herkes kariyerli bir yabanci bekliyordu.bana kalirsa da giray ve sametin açiklamalarindan sonra ziyadan baska bir alternatif kalmamaisti zaten...

Alpayer
30.05.2006, 01:21
Hayirlisi ne ise o olsun

sen üstüne alma arkadasim.

Benim sahsi problemim ama bu lafi nedense hiç sevmiyorum. Bu lafi mi sevmiyorsun yoksa bizi bu saattebilgisayar basinda bekletenlerden mi sogudun.Ne olursa olsun hakkimizda hayirlisini isteyecegiz tabiiki.

Mehmet_Mercanlı
30.05.2006, 01:30
smileys/smiley32.gif

Baskan Trabzonspor'u o kadar çok seviyorsa,.. ihalede ödedigi para karsiligi Trabzonspor'a devretsin... o zaman samimi olduguna inanirim.... Trabzonspor'un elinden limanini al sonra gel takima baskan ol... son kongrede yasananlari saskinlikla karsiliyorum... smileys/smiley32.gif

FANATIK61
30.05.2006, 01:46
Adam gibi Adam Ziya Dogan, adama ayip oldu vallah sen bekle 1 aydan beri isin düstümü cal adamin kapisini oldumu simdi böyle...

Colakoglu
30.05.2006, 01:48
BU NASIL ISTIFA,YAKISTIMI SANA,ADAM GIBI ADAM DEGILMISSIN ZIYA DEGILMISSIN ZIYA OOOOOOOO

guera
30.05.2006, 01:56
ziya dogan belki iyi bir insan hatta ortalamanin ustunde de bir hoca ama onu ortalaminin üstünde bir hoca yapan yönü onun futbol bilgisinin cok genis olmasindna kaynaklanmiyor. bence sadece cok inatci ve isini seven birisi oldugu icin ortalamanin ustunde ve dogrusu takima ne katar diye sormadan edemiyorum kendime...o degil miydi yattarayi yedekte bekleten defansif futbol oynatan hatta senol gunes geldiginde takim hucum oynamaya baslamasi icin zamana ihtiyaci vardi cünkü hucuk oynamayi unutmustuk! ziyanin taktiginde fatih gokdeniz ve simkodan baska hangi oyuncu hucumda goruluyordu? yattarayi oyuna zaten dogru dürüst almiyordu bile... bilmiyorum ama anlasilan bir hoca dahi bulamadi yönetim... dogrusu ya ben daha fazlasini bekliyordum bu yönetimden cünkü secilirken oyle bir gurlediler ki siyasi görüslerine ragmen ben onlarin yönetime gelmesi taraftariydim ama anlasilan bunlardan da bir sey olmayacak...

FANATIK61
30.05.2006, 01:58
Ne diylelim Guera Kardes: Gelen gideni arartirmis !!!!!!!!

AyhanPe
30.05.2006, 01:59
yönetimin bir cok isimle görüsmesi normal.</span>.düsünsenize
bir futbolcu basindan cikan haberlerden sonra cikip bu kadar
futbolcuyla görüstünüz bana hic gelmeyin mi demeli..yani giray hoca ve
samet aybaba iyi gaza gelmis.yaptiklari cok acemice bence.birde
alinganlik yapiyorlar hayret bisey.

Colakoglu
30.05.2006, 02:03
Insallah Ziya Dogan gelmez diyorum ben bizi sampiyonlugu kovalarken
yari yolda birakip giden adamlara nekadar güvenilir ?? Ve unutmayalimki
ziya dogan iyi bir teknik direktör olabilir ( tartismaya acik ) ama
kilit maclarin adami olmadigini kaldigi süre icerisinde gösterdi..Ve
kacan 2 sampiyonlugumuzdada tek bir derbi maci fazla kazanmis olsaydik
sampiyon olabilecegimizi düsünürsek ??

AyhanPe
30.05.2006, 02:10
derbi maclarinin önemi abartiliyor.bunu bu sene daha iyi gördük.ziya
dogan in symek i yoktu.futbolcudan en maksimum verimi almasini en iyi
bilen teknik direktörlerden birisi.ziya doganin birakmasinda gökdeniz
olayinin ne kadar etkili oldugunu bilmiyoruz.konya macindan sonra
sadece fatih tekkeyle vedalasmis.herneyse bence farkli seyler var bu
isin icinde..gelirse cok seyi degistirecegine ve bu sefer halilhodzicin
getirdigi düzeni yani futbolcudan bagimsiz sistemi daha cok
gelistirecegine inaniyorum..

Colakoglu
30.05.2006, 02:13
yarisin her zaman 4 takim arasinda gectigini düsünürsek bu takimlarin
birbirinlen oynadigi maclarin önemini tartismaya bile gerek duymuyorum..

(bu senenin istisna oldugunuda kabul et )

Edited by: mission_61

AyhanPe
30.05.2006, 02:15
önemli tabiki ben önemsiz demiyorum ama abartildigini
düsünüyorum..mesala gecen sene hakem faciasiyla kaybettigimiz antep
macini alsaydik sampiyonduksmileys/smiley2.gif

Colakoglu
30.05.2006, 02:17
tek bir fener macini kazansaydik antep macindaki hakem faciasi umrumuzda bile olmucaktismileys/smiley2.gif

AyhanPe
30.05.2006, 02:19
orda hakem faciasi vardi 3-2 kaybetmistik fb yes karsi istanbulda 2 sene önce ziya dogan zamaninda ve yine üstün olan bizdiksmileys/smiley4.gif
ziya doganin en hatali oldugu mac bence 0-1 yenildigimiz macti fb ye
karsi kendi evimizde. kiew maci cok talihsizdi.üstelik ziya doganin
kadrosu daha zayifti.symek yoktu

Edited by: ölümüne_ts

Colakoglu
30.05.2006, 02:21
tamam ama derbi maclarida bi prestij meselesi haline geldi,ben hic bir
iddaamiz olmadigi zaman bile derbi maci kaybettikmi o gece uyku
uyuyamiyorum...

AyhanPe
30.05.2006, 02:25
evet bi kac macta takimi daha korkak oynatti.daha dogrusu elinde
yattara gibi saatli pomba vardi.oynatilmamasi gerektigi macta
oynatti.oynatmasi gerektigi macta oynatmadi.ama senol günes zamaninda
yattara olmadan gelistirdigimiz bir atak bile yoktu.yani hücüm gücünü
onun üzerine kurmustu.ziya hoca zamaninda kadrosu daha zayif olmasina
karsin herkes hücüma katiliyordu volkan bile..yaaa yeni bi haberde yokki
Edited by: ölümüne_ts

Colakoglu
30.05.2006, 02:39
evet bi kac macta takimi daha korkak oynatti.daha dogrusu elinde
yattara gibi saatli pomba vardi.oynatilmamasi gerektigi macta
oynatti.oynatmasi gerektigi macta oynatmadi.ama senol günes zamaninda
yattara olmadan gelistirdigimiz bir atak bile yoktu.yani hücüm gücünü
onun üzerine kurmustu.ziya hoca zamaninda kadrosu daha zayif olmasina
karsin herkes hücüma katiliyordu volkan bile..yaaa yeni bi haberde yokki

ben oynattigi futbolu cok begeniyorum ona sözüm yok ama büyük maclarida almaliyiz...güzel futbolla olmuyo hersey

Colakoglu
30.05.2006, 02:40
yeni haber olsada bu saatte ancak gazete haberleri cikar onalarda hicbi
ise yaramaz ben dün demistim bugünde diyorum haber beklemeyin bugünde
bi gelisme olmucak transfer konusunda icimden persembe geciyosmileys/smiley1.gif

AyhanPe
30.05.2006, 02:47
büyük maclarida aliriz insallahsmileys/smiley4.gif ama kadrosu daha zengin bi ziya dogan bize cok daha verimli olacaktir diye düsünüyorumsmileys/smiley1.gif

Colakoglu
30.05.2006, 03:03
iste budur.. arkadasim rica etsem bu yaziyi birde futbolcular bölümünde fatih tekke bölümüne koyarmisin...

giresunTS
30.05.2006, 03:11
"Fatih Tekke?ye Açik Mektup" http://www.gunebakis.com.tr/resim/sungur.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/yazilar2.asp?id=1473)<DETAILS>
Seni daha 16 yasinda PAF takimi oyuncusuyken tanidim. Bir idmanda Okan Özke?nin, Mehmet Ipek?in, Metin Aktas?in, Akin Saglam?in genç milli takimda oynadigi yillardi. Yani 1995?ler? Senin için de, ?Müthis bir yetenek? deniyordu. Idmanda gördügüm Fatih yetenekleriyle gerçekten sasirticiydi. Patlayici süratinle 10 metrede rakibine 3 metre fark atiyordun. Kivraktin, müthis dripling yapabiliyor, iki ayagin da raket gibiydi. Kafan havada top sürebiliyor, vucudunun her yerini kullanabiliyordun. Öldürücü toplar attigina tanik oldum. "Iste gelecek ?15 yil Trabzonspor?u zirvede tutacak yeteneklerden biri? dedim kendi kendime..
Ve Bir sezon sonra Senol Günes seninle birlikte 4 arkadasini A takima alabilmek için savas verdi.
Altyapi sorumlusu Özkan Sümer ise, "Henüz olgunlasmadilar. PAF takiminda en azindan bir yil daha oynamalilar, eksiklerini tamamlamalilar. Sonra sadece idman oyuncusu olacaklarsa kaybolurlar" diyordu. Günes?in israrlari sonucu A takima çiktiniz. Ilk sansi bulan oyuncularin basindaydik. O görkemli Trabzonspor kadrosu içinde güven duyulmaya baslanan bir isimdin? Zaman zaman orta sahada oynadin ve gelecek için umut veriyordun. Ama daha o sezonun sonunda bir Eskisehir deplasmani vardi. Kadrodaydin ama, ?Kadroda yokum? diyerek kafileye katilmadin. Trabzon?da bir arkadasinla birlikte isyeri bastin, araya hatirli insanlar girerek savcilik olmaktan kurtuldun.
Sikintili bir süreç baslamisti. Senin bir kulübe gidip biraz olgunlasman istendi ve Altay?a gönderildin. Çok da iyiydin. Henüz 19 yasinda Bayern Münih pesindeydi. Ancak sansiz bir sekilde ayagin kirildi. Uzun süre sahalardan uzak kaldin. Trabzonspor?a dönüs yaptin. Yine herkes senden umutluydu. Ve "degistim" diyordun? Ama döndükten sonra takimdaki agabeylerini dinlememekle ünlendin. Sorun yaratiyordun. Belki de babanin iki kati yasi olan ve Trabzonspor efsanesini yaratan isimlerden biri olan Ahmet Suat Özyazici?ya karsi geldigin oldu.
Giray Bulak geldi, Hami?ye karsi seni vitrine etmek istedi. Bir türlü gol atamiyordun, simdiki gibi? Bir de sahada vurdumduymaz bir hava sergiliyordun. Tribünleri sildirtmistin, aldigin tepkiye ayni sekilde karsilik vermistin. Burada ömrün yine tükeniyordu. Harcanmak istenen Hami, tribünlerle baristirdi seni? Giray Bulak?i bile yildirdin? Gaziantepspor?a hem de Erhan Namli gibi bir oyuncuya karsilik, üste 950 bin dolar verilerek gönderildin.
Antep?de de futbol yeteneklerini konusturuyordun. Fenerbahçe?ye karsi sampiyonlugu kilpayi kaçirmistiniz. Ama ne hikmetse Samet Aybaba?da seni kadro disi birakmisti. Süreç içinde o kadar basarili olmana ragmen Gaziantepspor devre arasinda kapi önüne koydu seni? Sadece Kocaelispor vardi pesinde? Hem de küme düsmemek için çirpinan bir takimdi? Faruk Özak, Rasim Yilmaz gibi isimler, Trabzonspor?a getirilmen için çabaladilar. Özkan Sümer de, Trabzonspor?un degerlerini yeniden kazanma adina aldi götürdü seni Trabzonspor?a? Gaziantepspor?a ödenen bedel sadece 400 milyar liraydi.
Ve Trabzonspor formasiyla çiktigin ilk maç olan Adanaspor?a karsi attigin golle galibiyeti getirdin. ?Degistim, olgunlastim ve futbolu Trabzonspor?da birakacagim? diyordun? Ilk iki yilin sonunda belli bir seviye kazanmistin?
Önceki sezon sözlesmenin yenilenmesi için masaya oturulmak istendiginde seninle, "Gökdeniz?in isini halledin, ben hemen imza atarim" diyordun. Oysa takima geldiginin daha 10?ncu haftasinda kaptanlik mertebesine çikarimlas olan senin imza atman ve Gökdeniz?i de zorlaman gerekiyordu. Ama ne yazik ki sen Gökdeniz?i toplumun önüne atip, ?iyi polis?i oynadin? Ve Gökdeniz 1 trilyon 650 milyar lira yillik ve her yil enflasyon oraninda zam alma kaydiyla imza attin.
Takim kaptani olarak senden camiani iyi temsil etmen isteniyordu. Yaptigin ise her basarili sonuçtan sonra, "Biz rakiplerimize oranla çok az para aliyoruz. Buna ragmen arkadaslarimiz büyük özveriyle mücadele ediyor ve basarili olur" seklindeydi. Yani sürekli parayi konusuyordun. Kazanilan paranin sonunun olmadigini bir türlü anlamiyordun. Hep baskalarinin kazandigindaydi gözün? Imza attiginda, "Eger param zamaninda ödenmezse ortaligi bir birine katarim. Tepki gösteririm, çünkü hiçbir yönetici benim kadar Trabzonsporlu degil" diyerek de saskinlik yaratiyordun. Siradan taraftarin bile kulübü için senden çok daha fazla özveride bulundugunu, yöneticinin ise Bordo-Mavi sevgisiyle zamanini, parasini, sagligini harcadigini da hiçe sayiyor gibiydin?
Sonra gol krali oldun. Avrupa?dan teklifler gelmeye basladi. Vitrindeydin artik. Gaziantep?de çok önemli isler yapmana ragmen, seni görmeyenlerin Trabzonspor formasi altinda yaptiklarinla gözlerini kamastiriyordun. Bu da Bordo-Mavi formanin görkemini anlatmaya yeterdi her halde?
Takim arkadaslarinin birçogu senden rahatsizdi. Korkuyorlardi, kiziyorlardi. Bazilari senin gitmen halinde bayram yapacak gibiydi. Sanki hiç kimsenin senden daha çok vitrine çikmasini istemiyordun. Kaptan olarak toparlayici rolü alman, en çok çalismasi gerekenlerin basinda gelmen gerektigini unuttun. Hemen hemen her Ramazan ayinda sakatlik geçirdin. Artik sahada mücadele eden, savasan, top kazanan Fatih Tekke yoktu. Fatih sadece kendisine sunulan gol paslarini degerlendiren bir futbolcu oldun çiktin. Hafta baslari ve sonlarinda ya adale, ya bel agrilarini öne sürerek idmanlara çikmadin.
Bir gün kursunlanma olayinda bas aktör oldun. Girdigin iliskiler nedeniyle Trabzonspor camiasinin sarsilmasina neden olan, Asim Atmaz?in dövülmesi, hakem tokatlanmasi ve daha bir dizi huzursuzluk kaynagi olayda adin geçti. Gol attin ama camiayi da rencide ettin. Gün geldi, ?Misyonumu tamamladim? dedin? Simdi de, "Kulübüm beni satarsa para kazanir, yoksa gelecek sezon bedava giderim" diyorsun.
Siradan Anadolu kulüplerinde iki-üç sezon forma giyen futbolcular, kulüplerine para kazandirma adina sözlesme yenileme yoluna giderken, senin bir sezon öncesinden yönetime adeta ?aba altindan sopa gösterme? gayretini anlayamadik.
Bugün zirvedesin ve isteyenin de çoktur. Bunlar çok da cazip olabilir. Bas döndürebilir. Trabzonspor sana onlarin yarisini da veremeyebilir. Ama Kaptanlik mertebesine yükseldigin ve futbolda Anadolu Devrimine imza atmis bir kulüpte simgelesmenin ne anlama geldigini hala bilmiyorsun. Ogün-Abdullah gitti de ne oldu? Çok daha fazla para kazandilar peki simdi neredeler? Kaptanlar, camialarin sahadaki temsilcileridir. Davranislariyla, konusmalariyla, ilkeleriyle formasini giydikleri kulüplerin vizyon ve misyonu üstlenirler. Futbola getirdikleri bakis açisinin yesil çimler üzerindeki uzantilaridir. Ordu komutani, savasta yaralandigi için misyonunu bitirmez. Ölüm döseginde olsa bile savasin kazanilmasi için strateji gelistirmeye çalisir. Gerçek kahramanlar o meydanda ölümü göze alabildiginde ortaya çikarlar. Ve onlar için ölüm, hayatin sonlanmasi degil, savasin kaybedilmesidir.
Ve seni izliyorum 12 yildir? Vardigim sonuç senin anlayisindaki bir kaptanla birlikte Trabzonspor?un büyük ideallere ulasma sansinin olmadigidir. Git ve üstlendigin yeni misyonunu tamamla? Güle güle Fatih Tekke?
Yolun açik olsun!!!

fincher
30.05.2006, 03:22
ayni seyleri temcit pilavi gibi isitip isitip koymayin buraya arkadasim.lavugun teki kit akliyla fatihe salliyor iste...

Colakoglu
30.05.2006, 03:46
ayni seyleri temcit pilavi gibi isitip isitip
koymayin buraya arkadasim.lavugun teki kit akliyla fatihe salliyor
iste...

salliyormu gercekten ??

Colakoglu
30.05.2006, 04:00
FOTOMAC gazatesinin manseti FENER ILE ANLASTIM diyormus Fatih Tekke

fincher
30.05.2006, 04:04
ayni seyleri temcit pilavi gibi isitip isitip
koymayin buraya arkadasim.lavugun teki kit akliyla fatihe salliyor
iste...

salliyormu gercekten ??

evet salliyor.yazdiklarinin 9/10 u abartili ve yalan yanlis seyler.provakasyon kokan maksatli yazilmis bir yazi.Fatih Tekkenin özverisini tartismak için bir adam ya kör olmali yada artniyetli.bu yazar bozmasi da art niyetlilerden...

champions
30.05.2006, 07:54
UMUT ELDEN GIDIYOR YÖNETIM NE YAPIYOR

<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Umut?a müthis teklif </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Ingiltere Premier Ligi takimlarindan Manchester City, Ankaragücü?nün yildizi için 3 milyon Euro?yu gözden çikardi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>30.05.2006</TD></TR></T></TABLE>Teklifi degerlendirmeye alan Baskent temsilcisi, gelecek hafta içerisinde son kararini Ingilizler?e bildirecek

Anelka?dan sonra...
Süper Lig ekiplerinin uzun süredir pesinden kostugu Ankaragücü?nün golcü futbolcusu Umut Bulut?a Ada?dan talip var... Premier Lig?in köklü temsilcisi Manchester City, yildiz oyuncu için Sari-Lacivertliler?e 3 milyon Euro önerdi. Anelka?nin Fenerbahçe?ye transfer olmasindan sonra gol yollarinda büyük sikinti yasayan Ingiliz ekibinin teknik direktörü Stuart Pierce?in Umut?u izleyerek çok begendigi ve mutlaka kadroya katilmasi yönünde yönetime rapor sundugu belirlendi.

Trabzonspor?a ret!
Ankaragücü Yönetimi, teklifi degerlendirmeye alirken, gelismenin ardindan Trabzonspor?un Umut için önerdigi 2 milyon Euro arti Ömer Riza seçenegini reddetmeyi planliyor. Umut Bulut?un ise Manchester City?nin kendisiyle ilgilenmesinden dolayi çok mutlu oldugu ve Ada?da futbol oynamanin hayalleri arasinda yeraldigi ögrenildi. Umut, transfer gerçeklesirse, Hakan Sükür, Hakan Ünsal, Emre Belözoglu ve Tugay Kerimoglu?nun ardindan ülkemizi Ingiltere?de temsil eden 5. futbolcu olacak. </TD></TR></T></TABLE>

ahmetto
30.05.2006, 08:29
Ah yönetim ah daha ne diyeyim ben sana

Eyüphan
30.05.2006, 08:30
fatih'e uzanan eller kirilsin...

champions
30.05.2006, 08:30
BESIKTAS?LA 2?NCI KAPISMA!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/besiktasla2.kapisma.jpg <DETAILS>

Trabzonspor dis transferde bu sezon özellikle Besiktas ile büyük bir yarisin içine girdi. Ilk mücadeleden galip ayrilan ise Siyah-Beyazli yönetim oldu. Besiktas, Bordo-Mavililerin de talip oldugu Çaykur Rizesporlu Fahri Tatan, Fenerbahçeli Marcio Nobre, Antalyasporlu Burak Yilmaz ve Gençlerbirligi?nden de Baki Mercimek ile sözlesme yapmisti. Bu transferler Trabzonspor?a önemli bir darbe olmustu. Yönetim ise ikinci raundu lehine çevirmenin mücadelesini veriyor.

Simdi de Iki Yabanci Savasi
Bordo-Mavililer ile Siyah-Beyazlilar arasindaki ikinci büyük transfer savasi ise Gineli Pascal Feindouno ile Arjantinli Mattias Emilo Delgado için yasaniyor. Trabzonspor, Isviçre?nin Basel takiminda forma giyen Delgado?ya 2 ay öncesinden kancayi takmisti. Fransa?nin St. Ettienne takiminda oynayan Pascal Feindouno?yu da devre arasindan beri takip edilirken bu kez isinin bitirilmesi için büyük çaba sarfediyor. Ancak yine karsisinda Besiktas?i bulmanin saskinligi yasaniyor

Demirören?e ?Aradan Çekil? Ricasi
Trabzonspor kurmaylari sözlesmesinde, ?3 milyon avro?ya serbest kalir? maddesi bulunan orta saha oyuncusu Delgado için Yildirim Demirören?e, ?Aradan çekil, bu savas size de zarar verir? ricasinda bulunuldu. Demirören ise özellikle bu oyuncu için büyük mücadele verdiklerini ve isini bitirmeye çalistiklarini vurguladi. Bordo-Mavili yöneticiler ise Delgado için son bir atak yaparak bu hafta içinde isini bitirip, Besiktas?dan rövansi almaya çalisacak.

Pascal Için de Büyük Kapisma
Devre arasinda alinmasi için büyük çaba gösterilen Pascal Feindouno?yla ilgili olarak Besiktas?in devreye girmesi isleri arapsaçina döndürdü. Trabzonspor kurmaylari, ?Pascal ve Delgado ayni alanda oynuyor. Besiktas da bu iki oyuncuya talip? Hem Delgado, hem de Pascal için mücadele veriyoruz. Birini alacagiz. Delgado olursa, Pascal?i Besiktas bitirebilir. Ama onlar Delgado?da israr ederse bu kez biz Pascal Feindouno?yu renklerimize baglayacagiz? dediler

Erbay
30.05.2006, 08:32
Fotomaç yine yazmis,Fatih Tekke'nin böyle dedigi ögrenildi.Yakinlarnina söyle dedigi ögrenildi.smileys/smiley36.gifDünkü haberlerin aynisi.

Eyüphan
30.05.2006, 08:32
Besiktasi anlamak çok güç..5 yil sonra gs'den daha beter olacaklar.Bakalim onlarda oynayan topçular maas alamayinca sahaya çikacaklar mi?Edited by: eyuphan

emre1inci
30.05.2006, 08:43
gelsin laz ziya ya yani ziya santinismileys/smiley36.gif

Faik Yılmaz
30.05.2006, 09:01
orda hakem faciasi vardi 3-2 kaybetmistik fb yes karsi istanbulda 2 sene önce ziya dogan zamaninda ve yine üstün olan bizdiksmileys/smiley4.gif ziya doganin en hatali oldugu mac bence 0-1 yenildigimiz macti fb ye karsi kendi evimizde. kiew maci cok talihsizdi.üstelik ziya doganin kadrosu daha zayifti.symek yoktu

evet ama son 5 yildir en sistemli ve doyurucu futbolumuzu ziya hoca zananinda oynuyorduk buda bi gerçek.....

kiev maçi ise tam bir faciaydi olabilecek bütün olumsuzluklar bizi buldu.

suda bir gerçekki bugüne kadar t. direktör isinin ayarlanmamais olmasi yönetimin ayibi ve acizligidir.....

kolombo
30.05.2006, 09:19
smileys/smiley32.gif
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=6c742044>
"Fatih Tekke?ye Açik Mektup" http://www.gunebakis.com.tr/resim/sungur.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/yazilar2.asp?id=1473)<DETAILS>
Seni daha 16 yasinda PAF takimi oyuncusuyken tanidim. Bir idmanda Okan Özke?nin, Mehmet Ipek?in, Metin Aktas?in, Akin Saglam?in genç milli takimda oynadigi yillardi. Yani 1995?ler? Senin için de, ?Müthis bir yetenek? deniyordu. Idmanda gördügüm Fatih yetenekleriyle gerçekten sasirticiydi. Patlayici süratinle 10 metrede rakibine 3 metre fark atiyordun. Kivraktin, müthis dripling yapabiliyor, iki ayagin da raket gibiydi. Kafan havada top sürebiliyor, vucudunun her yerini kullanabiliyordun. Öldürücü toplar attigina tanik oldum. "Iste gelecek ?15 yil Trabzonspor?u zirvede tutacak yeteneklerden biri? dedim kendi kendime..
Ve Bir sezon sonra Senol Günes seninle birlikte 4 arkadasini A takima alabilmek için savas verdi.
Altyapi sorumlusu Özkan Sümer ise, "Henüz olgunlasmadilar. PAF takiminda en azindan bir yil daha oynamalilar, eksiklerini tamamlamalilar. Sonra sadece idman oyuncusu olacaklarsa kaybolurlar" diyordu. Günes?in israrlari sonucu A takima çiktiniz. Ilk sansi bulan oyuncularin basindaydik. O görkemli Trabzonspor kadrosu içinde güven duyulmaya baslanan bir isimdin? Zaman zaman orta sahada oynadin ve gelecek için umut veriyordun. Ama daha o sezonun sonunda bir Eskisehir deplasmani vardi. Kadrodaydin ama, ?Kadroda yokum? diyerek kafileye katilmadin. Trabzon?da bir arkadasinla birlikte isyeri bastin, araya hatirli insanlar girerek savcilik olmaktan kurtuldun.
Sikintili bir süreç baslamisti. Senin bir kulübe gidip biraz olgunlasman istendi ve Altay?a gönderildin. Çok da iyiydin. Henüz 19 yasinda Bayern Münih pesindeydi. Ancak sansiz bir sekilde ayagin kirildi. Uzun süre sahalardan uzak kaldin. Trabzonspor?a dönüs yaptin. Yine herkes senden umutluydu. Ve "degistim" diyordun? Ama döndükten sonra takimdaki agabeylerini dinlememekle ünlendin. Sorun yaratiyordun. Belki de babanin iki kati yasi olan ve Trabzonspor efsanesini yaratan isimlerden biri olan Ahmet Suat Özyazici?ya karsi geldigin oldu.
Giray Bulak geldi, Hami?ye karsi seni vitrine etmek istedi. Bir türlü gol atamiyordun, simdiki gibi? Bir de sahada vurdumduymaz bir hava sergiliyordun. Tribünleri sildirtmistin, aldigin tepkiye ayni sekilde karsilik vermistin. Burada ömrün yine tükeniyordu. Harcanmak istenen Hami, tribünlerle baristirdi seni? Giray Bulak?i bile yildirdin? Gaziantepspor?a hem de Erhan Namli gibi bir oyuncuya karsilik, üste 950 bin dolar verilerek gönderildin.
Antep?de de futbol yeteneklerini konusturuyordun. Fenerbahçe?ye karsi sampiyonlugu kilpayi kaçirmistiniz. Ama ne hikmetse Samet Aybaba?da seni kadro disi birakmisti. Süreç içinde o kadar basarili olmana ragmen Gaziantepspor devre arasinda kapi önüne koydu seni? Sadece Kocaelispor vardi pesinde? Hem de küme düsmemek için çirpinan bir takimdi? Faruk Özak, Rasim Yilmaz gibi isimler, Trabzonspor?a getirilmen için çabaladilar. Özkan Sümer de, Trabzonspor?un degerlerini yeniden kazanma adina aldi götürdü seni Trabzonspor?a? Gaziantepspor?a ödenen bedel sadece 400 milyar liraydi.
Ve Trabzonspor formasiyla çiktigin ilk maç olan Adanaspor?a karsi attigin golle galibiyeti getirdin. ?Degistim, olgunlastim ve futbolu Trabzonspor?da birakacagim? diyordun? Ilk iki yilin sonunda belli bir seviye kazanmistin?
Önceki sezon sözlesmenin yenilenmesi için masaya oturulmak istendiginde seninle, "Gökdeniz?in isini halledin, ben hemen imza atarim" diyordun. Oysa takima geldiginin daha 10?ncu haftasinda kaptanlik mertebesine çikarimlas olan senin imza atman ve Gökdeniz?i de zorlaman gerekiyordu. Ama ne yazik ki sen Gökdeniz?i toplumun önüne atip, ?iyi polis?i oynadin? Ve Gökdeniz 1 trilyon 650 milyar lira yillik ve her yil enflasyon oraninda zam alma kaydiyla imza attin.
Takim kaptani olarak senden camiani iyi temsil etmen isteniyordu. Yaptigin ise her basarili sonuçtan sonra, "Biz rakiplerimize oranla çok az para aliyoruz. Buna ragmen arkadaslarimiz büyük özveriyle mücadele ediyor ve basarili olur" seklindeydi. Yani sürekli parayi konusuyordun. Kazanilan paranin sonunun olmadigini bir türlü anlamiyordun. Hep baskalarinin kazandigindaydi gözün? Imza attiginda, "Eger param zamaninda ödenmezse ortaligi bir birine katarim. Tepki gösteririm, çünkü hiçbir yönetici benim kadar Trabzonsporlu degil" diyerek de saskinlik yaratiyordun. Siradan taraftarin bile kulübü için senden çok daha fazla özveride bulundugunu, yöneticinin ise Bordo-Mavi sevgisiyle zamanini, parasini, sagligini harcadigini da hiçe sayiyor gibiydin?
Sonra gol krali oldun. Avrupa?dan teklifler gelmeye basladi. Vitrindeydin artik. Gaziantep?de çok önemli isler yapmana ragmen, seni görmeyenlerin Trabzonspor formasi altinda yaptiklarinla gözlerini kamastiriyordun. Bu da Bordo-Mavi formanin görkemini anlatmaya yeterdi her halde?
Takim arkadaslarinin birçogu senden rahatsizdi. Korkuyorlardi, kiziyorlardi. Bazilari senin gitmen halinde bayram yapacak gibiydi. Sanki hiç kimsenin senden daha çok vitrine çikmasini istemiyordun. Kaptan olarak toparlayici rolü alman, en çok çalismasi gerekenlerin basinda gelmen gerektigini unuttun. Hemen hemen her Ramazan ayinda sakatlik geçirdin. Artik sahada mücadele eden, savasan, top kazanan Fatih Tekke yoktu. Fatih sadece kendisine sunulan gol paslarini degerlendiren bir futbolcu oldun çiktin. Hafta baslari ve sonlarinda ya adale, ya bel agrilarini öne sürerek idmanlara çikmadin.
Bir gün kursunlanma olayinda bas aktör oldun. Girdigin iliskiler nedeniyle Trabzonspor camiasinin sarsilmasina neden olan, Asim Atmaz?in dövülmesi, hakem tokatlanmasi ve daha bir dizi huzursuzluk kaynagi olayda adin geçti. Gol attin ama camiayi da rencide ettin. Gün geldi, ?Misyonumu tamamladim? dedin? Simdi de, "Kulübüm beni satarsa para kazanir, yoksa gelecek sezon bedava giderim" diyorsun.
Siradan Anadolu kulüplerinde iki-üç sezon forma giyen futbolcular, kulüplerine para kazandirma adina sözlesme yenileme yoluna giderken, senin bir sezon öncesinden yönetime adeta ?aba altindan sopa gösterme? gayretini anlayamadik.
Bugün zirvedesin ve isteyenin de çoktur. Bunlar çok da cazip olabilir. Bas döndürebilir. Trabzonspor sana onlarin yarisini da veremeyebilir. Ama Kaptanlik mertebesine yükseldigin ve futbolda Anadolu Devrimine imza atmis bir kulüpte simgelesmenin ne anlama geldigini hala bilmiyorsun. Ogün-Abdullah gitti de ne oldu? Çok daha fazla para kazandilar peki simdi neredeler? Kaptanlar, camialarin sahadaki temsilcileridir. Davranislariyla, konusmalariyla, ilkeleriyle formasini giydikleri kulüplerin vizyon ve misyonu üstlenirler. Futbola getirdikleri bakis açisinin yesil çimler üzerindeki uzantilaridir. Ordu komutani, savasta yaralandigi için misyonunu bitirmez. Ölüm döseginde olsa bile savasin kazanilmasi için strateji gelistirmeye çalisir. Gerçek kahramanlar o meydanda ölümü göze alabildiginde ortaya çikarlar. Ve onlar için ölüm, hayatin sonlanmasi degil, savasin kaybedilmesidir.
Ve seni izliyorum 12 yildir? Vardigim sonuç senin anlayisindaki bir kaptanla birlikte Trabzonspor?un büyük ideallere ulasma sansinin olmadigidir. Git ve üstlendigin yeni misyonunu tamamla? Güle güle Fatih Tekke?
Yolun açik olsun!!!muhabir olali ilk kez yazini begendimTEBRIK ederimsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</BLOCKQUOTE>

MAÇKA_61
30.05.2006, 09:32
Abi ne oluyor bu Umut isi,yilan hikayesine döndü.Bir haber yayildi ondan sonra ses yok.Yav bi de yabanci yildiz alcaklarmis siz onu birakin da yerli yildiz alin.Dikkatisuraya çekmek istiyorum;bakin senelerdir Anadolu takimlarinda olan yildizlard&lt;an bi tane alamadik.(Ugur BORAL,Mehmet TOPUZ,Gökhan ÜNAL,Fahri,Hayrettin,Ibrahim AKIN vs)bunlar gibi bir çogu. Tamam belki hepsi Trabzona yaramaz ama alamiyoruz iste.Hep Istanbul takimlari.

Faik Yılmaz
30.05.2006, 09:36
Bulak: Nöbetçi antrenör olmayiz

http://www.milliyet.com.tr/2006/05/30/spor/resim/spo04.jpg
Trabzonspor Yönetimi'ne, Samet Aybaba'dan sonra bir tepki de Giray Bulak'tan geldi.
Bordo-mavili kulüpten teknik direktörlük konusunda bugüne kadar teklif almadigini ve hiçbir yöneticiyle konusmadigini ifade eden Bulak, "Biz herkese gidilip de sonunda kimseyle anlasilamayinca kapisi çalinacak nöbetçi antrenör olmadik, olmayacagiz da... Trabzonsporluyuz ve Trabzonlu'yuz ama bunlar onurumuzdan ödün verecegimiz anlamina gelmez" dedi.
Bu kulübe bir gün geri dönecegini de vurgulayan tecrübeli teknik adam, "Böyle bir hakkim var. Ama bu Trabzonspor, taraftariyla kucaklasmis, herkesin ortak noktada bulustugu bir Trabzonspor olacak" ifadesini kullandi.
Baskan Nuri Albayrak, Giray Bulak'in sert çikisina, "Hem Trabzonlu, hem de profesyonel bir teknik adam. Böyle bir açiklama yapmamasi gerekirdi" yorumuyla yaklasti.

Baskandan savunma

ÖMÜR AVCI /DHA

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, teknik adam bulunamamasi ve transferde geç kalindigi yolundaki elestirilere katilmadigini söyledi, "Geç kalmadik" diye konustu.
Albayrak, "Hazirda bekleyen, gel, dedigimizde kosa kosa gelecek bir çok antrenör var. Ama bizim amacimiz takimin basina yetenekli, kaliteli ve herkesin isminde mutabik kalacagi bir antrenör getirmek" dedi.
Taraftarin gönlüne su serpen Albayrak, "Içleri rahat olsun. En iyisini yapmak için el birligiyle çalisiyoruz. Kadroya da gerekli takviyeler yapacagiz. Acele edip hata yapmayacagiz" ifadesini kullandi.

V.Manisa'dan hatirlatma!

Vestel Manisaspor Asbaskani Semih Vardarer, Trabzonspor'un istedigi Ersun Yanal'a 750 bin Euroluk tazminat maddesini hatirlatti. Vardarer "Kimseyi zorla tutamayiz. Ayrilmak isteyen vecibelerini yerine getirir" dedi. Siyah - beyazli yönetici, "Biz kalmasini isteriz. Ancak bir baska kulübü tercih ederse, kimseyi zorla çalistiramayiz" diye konustu. Semih Vardarer, Ersun Yanal'in 2 yili opsiyonlu 5 yillik sözlesmesinin bulundugunu ifade etti.

Fatih'in gidisi hocaya bagli

Fatih Tekke'nin transferi, yeni teknik direktörün göreve baslamasi sonrasinda belirlenecek. Göreve baslamasinin ardindan Baskan Nuri Albayrak ve yönetim ile bir araya gelecek olan teknik adamin, Fatih Tekke konusunda görüs belirtecegi vurgulandi. Albayrak, Fatih konusunda kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Kulübün faydasi ne gerektiriyorsa onu yapacagiz" dedi.

MahmutHSO
30.05.2006, 09:55
Eger Fatih delikanliysa,basar imzayi Trabzonspora,ondan sonra gider transfer görüsmeleri yapar.Ozaman istedigi yere gider.

Trabzonsporun elinin zayif oldugu bir zamanda,yani simdi satmazsak seneye bedava gider,korkusunu yasatmaz Trabzonspora.

Fatih dedigi kadar Trabzonluysa,hadi bakalim yapsin dedigimi.

Kimse karsisindaki insanlari aptal zannetmesin.Hele Trabzonsporlulari hiç.

Kimse de vatan millet edebiyati yapmasin.

Hiçkimse de saflik yapmasin.Hep basina yükleniyoruz.Haberler yalan diye.Lütfen herkes hatirlasin,önceki yillardaki Gökdeniz-fb transfer hikayelerini.Herkes yalan diyordu ama ögrendik ki gerçekmis.

Hatta ben bu haberler yüzünden,simdi tam hatirlamiyorum ozamanlar Takvim,ya da Vatan gazetesinin spor müdürü ile telefonda tartismistim .Adam bazi seyler söylemisti ozaman inanmamistim.Ama gerçekmis meger.

Futbolcular çok uyaniktir unutmayin.Bilirler ki gazete haberlerini yalanlamak en kolay istir ve taraftarida kolayca ikna edebilirler bu konuda.Ama diger yandan bu haberlerin de çikmasini isterler.

Biz de burada birbirimizi yeriz.Yok Fatih fb ye gitmezmis,yok sadece avrupaya gidermis,yok babasi söyle demis.

Arkadaslar bunlarin hepsi masallllllll.

Delilkanli Fatihten ,harbi trabzonsporlu Fatihten yapmasi gereken seyi bekliyorum.Yapsin da görelim bakalim nekadar Trabzonsporluymus.

ahmetansu61
30.05.2006, 10:00
eger yabanci alamazlarsa kesinlikle ziya hocayla anlasilacakmis. ziya haber bekliyomus.

kaynak: saglam

kutoz
30.05.2006, 10:08
Ayni nakarat!

Trabzonspor her zaman oldugu gibi yeni sezona yanlislarla baslama aliskanligini sürdürüyor! Özellikle teknik adam konusunda büyük çeliskiler yasaniyor. Su anki yönetim kurulu göreve geldiginde karsisinda Vahid Halilhodziç'i buldu. Dolayisiyla Halilhodziç'le devam etmeleri son derece dogru bir karardi. Ne var ki, geçen sezon sonuna dogru Bosnak hocayla devam edip etmeme noktasinda bir görüs birligi içerisinde olmadilar. Bu yüzden Vahid Halilhodziç, ailevi sorunlarini öne sürerek görevinden ayrildi.

Teknik adamin görevinden ayrilmasindan sonra görüldü ki, Trabzonspor yönetiminin bir 'B Plani' yok. Öncelikle, 'yabanci mi, yerli mi?' konusunda bile kendi aralarinda büyük yetmezlikler yasadilar. Isin gerçegi, bu yönetimin görüsülen yabanci teknik adamlari is basina getiremeyecegi herkes tarafindan biliniyor. Buna ragmen havanda su dövülüyor. Iste yillardir her firsatta belirttigim gibi Trabzonspor'un sorunu 'YÖNETILEMEMEK' .

Çagdas anlamda bir kulüp yönetimi teknik adam konusunda bu kadar yanlis yapabilir mi? Peki simdi ne olacak? Su ana kadar Trabzonspor'un kadrosuna katmaya çalistigi oyuncular var. Bu oyuncular alindigi zaman gelecek teknik adam yeni sezonda bir basarisizlik durumunda "Bunlari ben istemedim" demez mi?

Görünen o ki, Trabzon geçtigimiz sezonlardan ders almamis. Iki kez Sampiyonlar Ligi kapisindan dönen takimin teknik adam ve transfer yanlislarini masaya yatirmasi gerekiyordu. Sampiyonlugu hedef seçmek dogaldir ki Trabzon'un köklerinde barindirdigi bir olgu. Ancak hedef seçtiginiz ideale ulasabilmeniz için öncelikle büyük kulüp olgusunu yasama geçirmek zorundasiniz. Gelinen noktada Trabzon'un bu yönetim anlayisiyla sampiyonluga ortak olabilecek kadroyu olusturabilmesi olanaksiz görünüyor. Çünkü; belirli bir programi olmayan, sadece günlük düsünen ve kendi aralarinda bile üretkenligi çok yetersiz olan bugünkü yönetimle kimse kusura bakmasin önümüzdeki sezon da Trabzonspor'u çok zor günler bekliyor.

Son olarak çok sevdigim bir söz ile yazimi noktaliyorum: "Gidecegi limani bilmeyen gemiye hiçbir rüzgardan hayir gelmez."

Iskender GÜNEN

Alpayer
30.05.2006, 10:19
eger yabanci alamazlarsa kesinlikle ziya hocayla anlasilacakmis. ziya haber bekliyomus.

kaynak: saglam smileys/smiley36.gifAllah razi olsun sabah sabah güldürdün.

Yako
30.05.2006, 10:20
Giray gelseydi ya :(

emre81
30.05.2006, 10:22
Yapilabilecek en iyi sey Fatih'i satip parasini da Endonezya depremzedelerine yollamak nasilsa bu takim bu zihniyetle hayatta sampiyon olamayacak bari biseylere hizmet etsin.

Badaloğlu
30.05.2006, 10:29
Bu gazetelerin bu tip mansetleri hep bizim yönetimin yüzünden olmaktadir.Fatih Tekke, Almanya kampinin ilk günlerinde canli yayinda TRT ekranlarindan Türkiye'de,Trabzonspor'da oynarim ya da Avrupa'ya giderim demismiydi?Evet demisti.Peki simdi ne degistide bu gazete müsvetteleri fener ile anlastim diye yazip duruyorlar!!!

Çünkü Trabzonspor baskani agzinda eveleyip geveleyip Fatih Tekke'yi bu takimdan bir yere göndermem diyemiyor.Ne diyor? ''Trabzonspor kulübünün menfaatleri ne gerektiriyorsa o yapilacaktir'' Bunun açilimi ne? Yani demek istiyorki baskanimiz: ''Fenerbahçe'de olsa istedigimiz parayi verirselerFatih Tekke'yi, Fener'e satariz'' Iste basinda olan biten bu...Trabzonspor yönetimi bu tip cümleleri kurdugu sürece Istanbul basinini cesaretlendiriyor.Onlarda istedikleri gibi yazip çiziyorlar.

Trabzonsporbaskani daha takimin basina bir hoca bulamazken; kulübün menfeatleri söz konusu degilmidir?Ne kadar geç bir hoca ile anlasirsak bizim için o kadar geç kalmis sayilmayizmidir?Neden bu konuyu düsünmüyorda Fatih Tekke üzerinden kulüp menfeatleri düsünülüyor?

Baskanim, komik olmaya basladiniz.Isin kolayina kaçmanin alemi yok.Eger sen bu takimi sampiyonluga oynatacagim deyip,bu takima yildiz alacagim sözü verirken, elindeki en etkili bir silahi neden en nefret ettigimiz takima vermek için ayak oyunlari yapiyorsun?Neden camiamiza tabiri caiz ise zarf atip,nabiz yokluyorsunuz?Bu taraftar bu yaptiginiz ahmakligin hesabini sizeer geç sorar.Bizimle dalga geçmeyin.Eger bize yildiz alacaginiz sözünü verdiyseniz o zaman Fatih Tekke'den daha büyük bir yildizmi getireceksiniz?Attirin Fatih'e o zaman 5 yillik imza da bizde verdiginiz sözü böylece unutalim...

Yako
30.05.2006, 10:33
Umut Bulut imza atmadi mi?

Zeki Çelenkoğlu
30.05.2006, 10:34
beyler banada bi arkadas söyledi nekadar dogru bilmiyorum ama... meltem tv de izlemis dün... Fatih Tekke türkiye ye geldikten sonra otobüsün üstünde elinde mikrofonla hiç bir yere gitmeyecegini söylemis.. ben arkadasi yemin ettirdim ama yine de tam bilmiyorum..

Semih GÜL
30.05.2006, 10:43
Umut Bulut imza atmadi mi?

bayere mi?

TS yemi?

Cevap henüz 2sinide atmadismileys/smiley17.gif

FANATIK61
30.05.2006, 10:56
<TABLE id=Aut&#111;number4 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number5 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#5c564b colSpan=2>
Günes'ten antrenör adaylarina tavsiyeler</TD></TR>
<TR>
<TD width=250 bgColor=#f5f5f5>http://www.futbollig.com/resimler/futbol61202664.jpg</TD>
<TD>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%"></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%">Tokat'ta düzenlenen "Türk futbolu ve gelecegi" konulu konferansta konusan Milli Takimlar eski hocasi Senol Günes antrenör adaylarina önerilerde bulundu. Günes'in Ilk önerisi ise: </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%"></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number6 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%">

<TABLE id=Aut&#111;number10 cellSpacing=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=justify width="65%">Konferans ver vermek Üzere Tokat?a gelen Milli Takimlar eski hocasi Senol Günes Türk Futbolu ve gelecegi konulu konferans verdi. Konferansa Tokat Belediye Baskani Doç. Dr. Adnan Çiçek Gazi Osman Pasa Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Zehra Seyfikli ve davetliler katildi.

Konferansinda teknik bilgilerin ötesinde kisisel yasamindan da örnekler vererek sunumunu yapan Senol Günes? spor akademisi ögrencilerine, futbol antrenörlerine çok önemli mesajlar verdi.

Aile yasamindan hareketle sözü kisilik meselesine getiren Günes, futbol yasamina Kaleci olarak 1 numara ile basladigini hatirlatirken, son zamanlarda Kalecilerin 1 numara giymemeyi tercih etmelerine atifta bulunarak 1 numaranin önemini su sözlerle ifade etti. ?Bir ögretmenimiz, 1 numarayi anlatirken tahtaya 1?in karsisina kisilik yazar, yanina 0 koyar, 10 olur, onun karsiligina basari yazar, bir 0 daha koyar 100 olur, karsiligina tecrübe yazar, bir 0 daha, 1000 olur karsiligina sevgi yazar ve her sifir koydugunda farkli özellikleri yazmaya devam eder, sonra dönüp bastaki 1?i siliyor ve o rakamin, diger sifirlarin manasi kalmiyor. Onun için kisiligimiz çok önemli.?

Senol Günes, antrenör arkadaslarina su tavsiyelerde bulundu: ?Antrenör arkadaslarin rekabetleri bir birine yumurta vurarak kirmak gibi olmamali. Ölçülü ve seviyeli olmali. Ben ögrencilerin de, futbolcularin da, antrenörlerin de çalisma ortamlarinin huzurlu olmasini istiyorum. Biz düsünen, üreten, gerektiginde kullanabilen bir toplum istiyoruz. Antrenör arkadaslarim kisilik sahibi olmali, duygusal dayanikliligi olmali, ilkeli olmali, yarismaci olmali, sabirli olmali, her seyin basinda ekip ruhu içinde çalismayi becerebilmeli, kendini yenileyebilmelidir.?

Yaklasik 45 dakikalik bir konusma yapan Senol GÜNES sonrasinda sorular aldi ve bu sorulari cevapladi. Konferansin sonunda kendisine GOP. Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Zehra Seyfikli, TÜFAD Tokat Sube Baskani Ercan Süsoy tarafindan plaket takdim edildi. ?Tokat?a elim bos gelmistim, simdi ellerim dolu gidecegim, ayni sekilde yüregim de bos gelmistim, simdi yüregim de dolu gidecegim? diyerek plaketleri alan Senol Günes?e bir anlamli hediye de Tokat spor Kulübü Yönetimi?nce verildi.

Tokat spor Asbaskani Erkan Kapici oglu, Tokat spor?un Bordo-Beyaz renkli 60 numarali, Senol GÜNES yazili formasini takdim etti. Senol Günes de büyük bir jest yaparak, ceketini çikardi ve formayi giydi. Büyük alkis alan Senol hoca, formanin yakistigini da söyledi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Kemal Musaoğlu
30.05.2006, 10:56
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =haberbaslik align=middle>Trabzon Ersun Yanal'la Anlasamadi</TD></TR>
<TR>
<TD =red_text align=right colSpan=2>30.05.2006 08:59</TD></TR>
<TR>
<TD =mansetozet>Yilan hikayesine dönen hoca arayislarinda Ersun Yanal'dan da sonuç alinamadi. Bordo- Mavililer, dün ani bir manevrayla rotayi Hollandali hocaya çevirdi...</TD></TR>
<TR>
<TD =small_text align=left>http://www.aktifhaber.com/images/news/ersunyanaldusunuyor.jpg

Trabzonspor yaklasik 1 aydir süren hoca arayislarinda yine netice alamadi. Yabanci teknik adamlari ikna edemeyen Bordo-Mavililer temasa geçtikleri Manisaspor'un çalistiricisi Ersun Yanal'dan da sonuç alamadi. Yönetim, "Manisaspor'u ikna edin" sartini kosan Yanal'in istegini yerine getiremeyince is zora girdi.

STEVENS OLUMLU BAKTI
YANAL transferinin simdilik imkansizlasmasi nedeniyle Trabzonspor yönetimi, Schalke'yi UEFA Sampiyonu yapan Huub Stevens'a yöneldi. 53 yasindaki Hollandali hocayla yapilan ilk temaslar olumlu geçti. Ziya Dogan ve Joachim Löw de Bordo-Mavililer'in alternatif isimleri.

Stepanov üzüldü

SIRBISTAN Karadag Ümit Milli Takimi'nin Fransa'ya 2-0 yenildigi maçta 90 daika oynayan Stepanov, maçin adami seçildi. Takimi yenilmesine ragmen UEFA tarafindan maçi adami seçilen Stepanov, sevinemedi.

Tayfun Cora, yolcu

BORDO-Mavili takimin genç savunma oyuncusu Tayfun Cora, takimdan ayrilmak istedigini yönetime de iletti. G.Birligi ve Kayserispor'un talip oldugu Tayfun, yönetimin belirleyecegi bonservi bedelini bekliyor.

Transfer zor olmaz

TRABZONSPOR Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, hoca konusunun netlik kazanmasindan sonra transferin kendileri için zor olmayacagini söyledi. Kafkas, "Hocamizin istedigi oyunculari kadroya katacak güç ve büyüklüge sahibiz" diye konustu</TD></TR></T></TABLE>KAYNAK:aktif haber

TSelif
30.05.2006, 10:59
Adnan Sungur

Igrenç bir yazi yazmissin ..smileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gif

Kemal Musaoğlu
30.05.2006, 11:03
<DIV ="news_title">Trabzon bombalari patlatiyor</DIV>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, teknik direktör sorununu 48 saat içinde çözeceklerini ve ardindan da arka arkaya transfer bombalarini patlatacaklarini söyledi.

Trabzonspor'un transferde yavas davrandigi seklindeki yorumlarin dogru olmadigini ifade eden Kafkas, henüz hiçbir seyde geç kalinmadigini ve çalismalarin sürdürüldügünü kaydetti. Trabzonspor'un yeni teknik direktörünün 48 saat içinde belirlenecegini belirten Kafkas, bu ismi yönetim kurulunda alinan karar geregi Kulüp Baskani Nuri Albayrak'in açiklayacaginin altini çizdi.

Yeni teknik direktörün belirlenmesinin ardindan siranin futbolcu transferlerine gelecegini belirten Kafkas, "Transferde geç kalmis degiliz. Ön protokol yaptigimiz futbolcular var. Arka arkaya transferde bombalari patlatacagiz. Bu yönde taraftarimiz rahat olsun. Hiçbir seyde geç kalmis degiliz" diye konustu.
Besiktasli futbolcu Ibrahim Akin'in transfer edilmesinin de Teknik Direktör Jean Tigana'nin bu oyuncuyla ilgili kararina bagli oldugunu dile getiren Kafkas, Ibrahim Akin'in serbest birakilmasi durumunda mutlaka Trabzonspor formasi giyecegini vurguladi.

Besiktas'in Kolombiyali eski kalecisi Cordoba ile ilgilenmediklerini kaydeden Kafkas, "Aksine Cordoba bize mesaj gönderdi. Türkiye'de çok haksizliga ugradigini, hirsli oldugunu ve Trabzonspor'da oynamak istedigini bize iletti. Ancak biz Cordoba'yi düsünmüyoruz" diye konustu. </DIV>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">kaynak:internet haber </DIV>Edited by: tsasik

kolombo
30.05.2006, 11:03
<T>
<BLOCKQUOTE id=68e79688>

Adnan Sungur

Igrenç bir yazi yazmissin ..http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley11.gif dogrular ne zamandan beri igrençlik olarak kabul ediliyor</BLOCKQUOTE>

TSelif
30.05.2006, 11:06
Bana göre igrenç bir yazi ..Benim görüsüm .. alinti yapip muhalefet olmana gerek yok..

Hatta igrenç ötesiiiiiismileys/smiley11.gif

Salih61
30.05.2006, 11:10
smileys/smiley32.gif
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=6c742044>
Yolun açik olsun!!!muhabir olali ilk kez yazini begendimTEBRIK ederimsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif</BLOCKQUOTE> Kolombo senin Trabzonspor taraftari olduguna pek inanmiyorum...Bu yaziyi nasil kabul edebildin sasiriyorum...Yoksa sen FIT(Fener Istihbarat Teskilati)üyesimin?...smileys/smiley5.gif

selçukabi
30.05.2006, 11:13
Baskanim, komik olmaya basladiniz.Isin kolayina kaçmanin alemi yok.Eger sen bu takimi sampiyonluga oynatacagim deyip,bu takima yildiz alacagim sözü verirken, elindeki en etkili bir silahi neden en nefret ettigimiz takima vermek için ayak oyunlari yapiyorsun?Neden camiamiza tabiri caiz ise zarf atip,nabiz yokluyorsunuz?Bu taraftar bu yaptiginiz ahmakligin hesabini sizeer geç sorar.Bizimle dalga geçmeyin.Eger bize yildiz alacaginiz sözünü verdiyseniz o zaman Fatih Tekke'den daha büyük bir yildizmi getireceksiniz?Attirin Fatih'e o zaman 5 yillik imza da bizde verdiginiz sözü böylece unutalim...

smileys/smiley20.gifAynen abicim, baskan hemen çiksin ve Tekke'yi hiç bir yere satmiyoruz diye açiklama yapsin.Trabzonsporda, Tekke için lafi geçen parayla ondan daha iyi transfer yapacak yönetici ben göremiyorum baskan basta olmak üzere, bu riskin altina girebiliyorsa; elini tasin altina koymak degil boynunu giyotinin altina uzatmak denir buna...herkes haddini konumunu bilsin...iste o kadar...

Erdinç Dilek
30.05.2006, 11:13
Trabzon'da hasret gideren Arçil, Iashvili için "Çok kaliteli bir futbolcu. Faydasi olur, alin" dedi.

Dosttan Öneri

Trabzonspor'un eski futbolcusu Arçil, Trabzon'da hasret giderirken, yöneticilere de Gürcü futbolcu Iashvili için uyari yapmayi ihmal etmedi. Arçil "Almanya'nin Freiburg takiminin kaptani olan Alexander Iashvili'yi mutlaka alin. Çok basarili bir futbolcu" diye konustu.

300 Bin Euro'ya

28 yasindaki Iashvili'nin Freiburg takimi ile 1 yillik daha sözlesmesi var. Arçil bu konuda "300 bin euro'ya alinabilir. Milli Takimimizin hocasi Toppmöller de onu çok begeniyor. Trabzon alirsa pisman olmaz. Freiburg da seneye serbest kalacagi için satacak" ifadesini kullandi.
Edited by: erdinç67

Oruç
30.05.2006, 11:14
ayni seyleri temcit pilavi gibi isitip isitip koymayin buraya arkadasim.lavugun teki kit akliyla fatihe salliyor iste...

salliyormu gercekten ??

evet salliyor.yazdiklarinin 9/10 u abartili ve yalan yanlis seyler.provakasyon kokan maksatli yazilmis bir yazi.Fatih Tekkenin özverisini tartismak için bir adam ya kör olmali yada artniyetli.bu yazar bozmasi da art niyetlilerden...

Kendini yormana gerek yok abicim. Bu yazi için topic açildi, Fatih gitmeli mi topicine konuldu... Adnan beyefendinin ne kadar 'dogru (!)' haberler yazdigini çogu kisi biliyor. Objektif (!) bir adam için kendini yorma.

selçukabi
30.05.2006, 11:16
Arkadas Forza61, Adnan Sungur'un yazisini bende onaylamiyorum.Ama burasi karsi görüsteki insanlarin Trabzonsporlulugunu sorgulama müessesesi olmadi ve olmayacak.Ahmet (kolombo)'nun ne kadar Trabzonsporlu olduguna ben kefilim, ötesi varsa sapkami önüme koyarim.Edited by: selçukabi

TSelif
30.05.2006, 11:17
Evet (!) isaretlerinden hakikaten ne kadar dogru bir yazi yazdigi belli oluyoooosmileys/smiley36.gif

O adam Günebakis gazetesine geçtigi günden beri o gazeteyi almiyorum smileys/smiley11.gif

Gicik bir adam..amaci ortami germeksmileys/smiley7.gif

Salih61
30.05.2006, 11:17
Arkadas Faroz61, Adnan Sungur'un yazisini bende onaylamiyorum.Ama burasi karsi görüsteki insanlarin Trabzonsporlulugunu sorgulama müessesesi olmadi ve olmayacak.Ahmet (kolombo)'nun ne kadar Trabzonsporlu olduguna ben kefilim, ötesi varsa sapkami önüme koyarim. Abi arada sen varsan...Sorun yok...Özür Dilerim...Hem senden hem ondan...Zaten IRONI yapmistim...smileys/smiley2.gif

champions
30.05.2006, 11:27
HELE SÜKÜR IYI BI HABER GELDI

<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Kafkas, Trabzonlular'a müjdeyi verdi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/222222260.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>30 Mayis 2006 11:08

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzon'un sözcüsü Kafkas, teknik direktör sorununu 48 saat içinde çözeceklerini ve ardindan da arka arkaya transfer bombalarini patlatacaklarini söyledi... </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, teknik direktör sorununu 48 saat içinde çözeceklerini ve ardindan da arka arkaya transfer bombalarini patlatacaklarini söyledi.

Trabzonspor'un transferde yavas davrandigi seklindeki yorumlarin dogru olmadigini ifade eden Kafkas, henüz hiçbir seyde geç kalinmadigini ve çalismalarin sürdürüldügünü kaydetti. Trabzonspor'un yeni teknik direktörünün 48 saat içinde belirlenecegini belirten Kafkas, bu ismi yönetim kurulunda alinan karar geregi Kulüp Baskani Nuri Albayrak'in açiklayacaginin altini çizdi.

Yeni teknik direktörün belirlenmesinin ardindan siranin futbolcu transferlerine gelecegini belirten Kafkas, "Transferde geç kalmis degiliz. Ön protokol yaptigimiz futbolcular var. Arka arkaya transferde bombalari patlatacagiz. Bu yönde taraftarimiz rahat olsun. Hiçbir seyde geç kalmis degiliz" diye konustu.

Besiktasli futbolcu Ibrahim Akin'in transfer edilmesinin de Teknik Direktör Jean Tigana'nin bu oyuncuyla ilgili kararina bagli oldugunu dile getiren Kafkas, Ibrahim Akin'in serbest birakilmasi durumunda mutlaka Trabzonspor formasi giyecegini vurguladi.

Besiktas'in Kolombiyali eski kalecisi Cordoba ile ilgilenmediklerini kaydeden Kafkas, "Aksine Cordoba bize mesaj gönderdi. Türkiye'de çok haksizliga ugradigini, hirsli oldugunu ve Trabzonspor'da oynamak istedigini bize iletti. Ancak biz Cordoba'yi düsünmüyoruz" diye konustu. </TD></TR></T></TABLE>

Oruç
30.05.2006, 11:32
Siz gidin kaleci taklidi yapanJefferson'u düsünün!!! Edited by: thepatfhinder

yakutlu61
30.05.2006, 11:34
insallah patlatirlar bombalari 48 saat daha bekleriz..

ama sunu soyleyeyim bence barutlari islak biraz fiisssssssssssss

diye bi ses cikmasinda..

BEKLIYORUZ INSALLAH PATLATIRLARDA AYAKTA ALKISLARIZ KENDILERINI...

hay1699
30.05.2006, 11:35
Transferde sok gelisme... Besiktasli Tümer dün gece Aziz Yildirim'in evinde Fenerbahçe ile 3 yillik sözlesme imzaladi. Sabah haberin duyulmasi üzerine Tümer, transfer haberini kendisinden duymalari için Ümraniye'nin yolunu tuttu.

Askerlik sorunu nedeniyle yurt disinda oynamak isteyen ancak kendisine kulüp bulamayan Tümer?in son olarak Ajax ve ondan önce de Borussia Dortmund kulüpleri ile temasa geçtigi ancak transferinin gerçeklesmemesi nedeniyle yeniden Türkiye?ye yönelip, Besiktas Kulübü ile görüsmeler yaptigi sirada Fenerbahçe yönetiminin kendisi ile temasa geçmesi, Tümer için yeni bir umut oldu.

Nihat Özdemir?in, Tümer?e "Aziz Bey senin askerlik sorununu çözer" diyerek garanti verirken, Tümer de kariyeri için Sari-Lacivertlilere prensipte evet dedi.

ayrica, Besiktas yönetiminin takimda kalmasi halinde yillik 1 milyon 750 bin YTL önerdigi ögrenilirken, Fenerbahçe?den kendisine 3 milyon YTL
teklif geldi.

Kaynak: Milliyet

kolombo
30.05.2006, 11:39
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

trabzonda tek bir spor yazari var oda sahsi görüsüm altug gerçekden yazilarini begenerek okudum ve okumaya da devam edecegim konusu geçen köse yazari arkadasinda yazilarini gazete elimde olsa bile okumam fakat foruma düsünce ve fatih ile ilgili oluncada ilgiimmi çekti ve okudum yazilanlarin büyük bi kisminda dogruluk payiinin oldugunu görüyor ve biliyorum...saygilar..</TD></TR>

bahadır2561
30.05.2006, 11:43
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Ankaragücü, Vugrinec ile anlasti...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/6259Vugrinec.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>30 Mayis 2006 11:10

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen A.Gücü, bir dönem Trabzonspor formasi da giyen Hirvat golcü Davor Vugrinec ile prensip anlasmasina vardi.
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Ankaragücü, bir dönem Trabzonspor formasi da giyen Hirvat golcü Davor Vugrinec ile prensip anlasmasina vardi.

Umut Bulut'un takimdan ayrilma ihtimaline karsin golcü oyuncu arayislarini sürdüren Ankaragücü, Hirvat golcü Davor Vugrinec ile anlasmaya vardi.

Bir dönem Trabzonspor formasi giyen ve burada oynadigi futbolla begeni toplayan Vugrinec ile bir görüsme yapan sari-lacivertli yöneticiler, golcü oyuncuyla prensip anlasmasina vardi.

Trabzonspor'dan sonra Italya 1. Ligi Serie A'da Lecce ve Atalanta formalari giyen 31 yasindaki Hirvat golcü, son olarak ülkesinin takimi Rijeka'da forma giyiyordu. Trabzonspor'da forma giydigi dönemde 78 maçta 31 gol atma basarisi gösteren Vugrinec, 21 defa formasini giydigi Hirvatistan Milli Takimi'nda ise 7 gole imzasini atti. </TD></TR></T></TABLE>

ne diyelim hayirli olsun!!

selcuk
30.05.2006, 11:44
Trabzon'da hasret gideren Arçil, Iashvili için "Çok kaliteli bir futbolcu. Faydasi olur, alin" dedi.

Dosttan Öneri

Trabzonspor'un eski futbolcusu Arçil, Trabzon'da hasret giderirken, yöneticilere de Gürcü futbolcu Iashvili için uyari yapmayi ihmal etmedi. Arçil "Almanya'nin Freiburg takiminin kaptani olan Alexander Iashvili'yi mutlaka alin. Çok basarili bir futbolcu" diye konustu.

300 Bin Euro'ya

28 yasindaki Iashvili'nin Freiburg takimi ile 1 yillik daha sözlesmesi var. Arçil bu konuda "300 bin euro'ya alinabilir. Milli Takimimizin hocasi Toppmöller de onu çok begeniyor. Trabzon alirsa pisman olmaz. Freiburg da seneye serbest kalacagi için satacak" ifadesini kullandi.

gercekten iyi bir oyuncu

Barış
30.05.2006, 11:46
Transferde sok gelisme... Besiktasli Tümer dün gece Aziz Yildirim'in evinde Fenerbahçe ile 3 yillik sözlesme imzaladi. Sabah haberin duyulmasi üzerine Tümer, transfer haberini kendisinden duymalari için Ümraniye'nin yolunu tuttu.

Askerlik sorunu nedeniyle yurt disinda oynamak isteyen ancak kendisine kulüp bulamayan Tümer?in son olarak Ajax ve ondan önce de Borussia Dortmund kulüpleri ile temasa geçtigi ancak transferinin gerçeklesmemesi nedeniyle yeniden Türkiye?ye yönelip, Besiktas Kulübü ile görüsmeler yaptigi sirada Fenerbahçe yönetiminin kendisi ile temasa geçmesi, Tümer için yeni bir umut oldu.

Nihat Özdemir?in, Tümer?e "Aziz Bey senin askerlik sorununu çözer" diyerek garanti verirken, Tümer de kariyeri için Sari-Lacivertlilere prensipte evet dedi.

ayrica, Besiktas yönetiminin takimda kalmasi halinde yillik 1 milyon 750 bin YTL önerdigi ögrenilirken, Fenerbahçe?den kendisine 3 milyon YTL
teklif geldi.

Kaynak: Milliyet

bu satilmis heriflere bi tepki göstermek lazimda nasil.aziz bey kimdir la askerlikle ilgili sorunu çözecek.kaldi ki haber de yalantartismak bile yersiz,asagilik herifler.

Serrialkilla_61
30.05.2006, 11:52
offf bize cok iyi transferler lazim!!

ibrahim_yattara
30.05.2006, 11:52
ahhhhhhhhhhhhhhhh

ben bu vugrineçe bayiliyordum ya.

uzaktan ne füzeleri vardi

hey gidi günler...

Semih GÜL
30.05.2006, 11:54
ahhhhhhhhhhhhhhhh

hey gidi günler...

Birak onu ben uzaktan gol atan bordo mavi forma altinda bi futbolcuya hasret kaldim.

Uzaktan gol atacak adam yok ya.HErsey gibi onada hasretim.

Nerdesin HAMIsmileys/smiley19.gif

serdag
30.05.2006, 11:58
Benim merak ettigim bir konu var ? bu febe 'nin dönek baskani nasil tümerin askerlik sorununu çözecek? bu adam devlet mi ? sampiyonluklari satin aldigina nasil inanmayayim bu adamin ?

ahmetansu61
30.05.2006, 12:12
çözerler merak etmeyin ama tümerde bence fenere gitmez. keske bize gelse ama nerde. valla besiktasta iki adam var bence biri tümer digeri ibrahim akin. ama heralde ikisinide alamayiz.

bu arada kanaatimce ligde transfer olmuyosa bu demekki fener ve trabzon transferleri bagladi teknik adam sorununu çözmeye çalisiyolar.

ben teknik drektörümüz belli olduktan sonra transferlerin tek tek patliyacagina inaniyorum.

baskana hermanki gibi katiliyorum. bende onun gibi düsünüyorum. artik trabzonun basina yillarca hizmet edebilecek birisini istiyorum. oda kolay bulunmuyo. ama bulamiyosam baskanim zorlama burda ziya beklemede.oda olur. biçok insan biliyoki ziya gitmeseydi biz geçen sene sampiyonduk.

Faik Yılmaz
30.05.2006, 12:13
ahhhhhhhhhhhhhhhh

hey gidi günler...

Birak onu ben uzaktan gol atan bordo mavi forma altinda bi futbolcuya hasret kaldim.

Uzaktan gol atacak adam yok ya.HErsey gibi onada hasretim.

Nerdesin HAMIsmileys/smiley19.gif

evet 18 in disindan sut çekebilen....

ne bileyim serbest vurus olunca rakibi korkuya bogan.....

bi adamimimz yok 5 yildir....

Hekimoğlu
30.05.2006, 12:16
hami zamaninda frikik oldumu penalti olmus gibi sevinirdik hey gidi günler.

Oruç
30.05.2006, 12:18
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Kulüplere kati kurallar geliyor</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Futbol Federasyonu, kulüplerle futbolcular arasinda yapilan özel sözlesmeleri kesinlikle tanimayacak. Borcu olan kulübün tescili yapilmayacak.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>30 Mayis 200610:29</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0></TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/4930.jpg

Federasyon yönetiminin, 2006-2007 sezonu ile ilgili olarak talimatlarda yaptigi degisiklikler Resmi Gazete'de yayimlanarak yürürlüge girerken, Profesyonel Futbol Transfer Talimati'nin 25. maddesinde yapilan degisiklikle, kulüp ile futbolcu arasinda Futbol Federasyonu tarafindan belirlenen tek tip sözlesmenin imzalanmasinin sart oldugu kurali getirildi.

Talimatin yürürlüge girmesinden sonra, Federasyonca tescil edilen
tip sözlesme disinda, taraflar baskaca yazili bir anlasma imzaladiklarinda, bu sözlesmelerin Federasyon ve vergi mevzuatlarina aykiri davranmak veya ilgili makamlardan bilgi gizlemek amaciyla düzenlendiginin tespit edilmesi halinde, bu tür sözlesmelere dayali taleplerin reddedilecegi hükmü getirildi.

Ayrica, bu sözlesmeye taraf olan kulüp ve futbolcunun Profesyonel
Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edilecegi belirtilirken, böyle bir
durumda kulübe 100 bin YTL ile 500 bin YTL arasinda para cezasi
verilecegi, futbolcularin da 4 ile 6 ay arasinda müsabakalardan men
cezasina çarptirilacagi karari uygulamaya konuldu.

-BORCU OLAN KULÜP TESCIL EDILMEYECEK-

Profesyonel Futbol Transfer Talimati'na göre, borcu bulunan
kulübün tescili yapilmayacak.
Karara göre, ''kulüplerin, Futbol Federasyonu'na, diger kulüplere,
futbolcularina ve antrenörlerine, lisansli futbolcu temsilcilerine,
ayrica FIFA kararlari dogrultusunda futbolculara, baska federasyonlara
bagli kulüplere, lisansli futbolcu temsilcilerine, lisansli maç
organizatörlerine ve antrenörlere olan kesinlesmis borçlarinin
tamaminin ödendigine dair belgenin Futbol Federasyonu'na verilmesi
gerekir'' seklinde düzenleme yapildi.

-YABANCILAR IÇIN ALINAN ALT YAPI FONUNUN YARISI HAVUZA-

Süper Lig kulüplerinin gerçeklestirdikleri yabanci oyuncu
transferinden alt yapi fonu için alinan paranin yüzde 50'sinin bir
havuzda biriktirilmesine ve kulüplerin istenen kosullari yerine
getirmesi halinde bu paranin dagitilmasina karar verildi.
Yabanci uyruklu futbolcu transfer edecek kulüplerin ödeyecekleri
alt yapi fonu ücreti ise söyle:
Birinci yabanci uyruklu futbolcu için: 22 bin YTL
Ikinci yabanci uyruklu futbolcu için: 27 bin 500 YTL
Üçüncü yabanci uyruklu futbolcu için: 33 bin YTL
Dördüncü yabanci uyruklu futbolcu için: 38 bin 500 YTL
Besinci yabanci uyruklu futbolcu için: 44 bin YTL
Altinci yabanci uyruklu futbolcu için: 55 bin YTL
Yabanci oyunculardan birisinin kaleci olmasi durumunda ise
transfer edilis sirasina bakilmaksizin alt yapi fonu için 77 bin YTL
alinmasina karar verilirken, havuzda toplanan bedelin yüzde 50'sinin
kulüplerin gençlik gelistirme programina uygun olarak tesvik amaciyla
ödenmesine karar verildi.

AA

Federasyonda bu kurallari uygulayacak cesaret var mi acaba? Üstelik futbolcularina parasini ödeyemeyen gs taraftari olan Haluk Ulusoy bunlari uygulayacak mi çok merak ediyorum dogrusu...</TD></TR></T></TABLE>

Özkan Erdem
30.05.2006, 12:19
Tümer Metin 3 yilligina Fenerbahçeyle anlasti.

Kaynak : NTV spor haberleri &amp; FB TV

Semih Kırsüleymanoğlu
30.05.2006, 12:26
<h3 style="font-weight: bold; text-decorati&#111;n: underline; font-family: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;">Tekke: "Fenerbahçe ile anlaştım"smileys/smiley19.gif</h3>
<div id="metin">
Milli yıldız, "F.Bahçe'den gelen teklif, Wigan ve Everton'dan çok daha
cazipti. Yerimde kim olsa bu öneriyi kabul ederdi. Kulübüm de izin
verirse Fener'e gideceğim" dedi..

En iyi teklif Fenerbahçe'den
Trabzonspor'un
süper forveti Fatih Tekke, sonunda sessizliğini bozdu ve "F.Bahçe ile
anlaştım" dedi. Fatih, ara transfer döneminde Wigan ve Everton'dan da
transfer teklifleri aldığının altını çizerek, "Ancak F.Bahçe'den
öylesine cazip bir öneri geldi ki, yerimde kim olsa bu teklifi kabul
ederdi. Ben de F.Bahçe
ile şartlarda anlaştım. Kulübümle bir yıllık
daha sözleşmem var. Eğer yönetim kurulumuz da gitmeme izin verirse,
yeni sezonda F.Bahçe formasını giyerim" dedi.

Albayrak da sıcak bakıyor
Fatih
Tekke'nin, Milli Takım'la birlikte gittiği Almanya'da da yakın
çevresindekilere Fenerbahçe ile ön protokol anlaşması yaptığını
söylediği öğrenildi. Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ise dün yaptığı
açıklamada "Fatih Tekke ile F.Bahçe'nin ilgilendiği doğrudur. Fatih
konusunda kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğiz. Yönetim
kurulumuz bu futbolcumuzun gitmesine izin verirse, Fatih de gitmek
isterse, bu transfer gerçekleşir" ifadesini kullandı.

</span>yani rüyamda görsem inanmazdim! adam aurupa da oynamak istiyorum diyor! fener de mi oynicak aurupa! fener nezaman basarali oldu ki aurupa. </span><br style="font-family: Courier New,Courier,mono;">Kalsin trabzon da burda aurupa oynasin</span>smileys/smiley7.gif
</div>

Salih Yazıcı
30.05.2006, 12:26
tümer bu adamin askerligi ne olacak aziz nasil haledecek ? Edited by: saaalih

emre81
30.05.2006, 12:29
HELE SÜKÜR IYI BI HABER GELDI

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Kafkas, Trabzonlular'a müjdeyi verdi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/222222260.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">30 Mayis 2006 11:08

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Trabzon'un sözcüsü Kafkas, teknik direktör sorununu 48 saat içinde çözeceklerini ve ardindan da arka arkaya transfer bombalarini patlatacaklarini söyledi... </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, teknik direktör sorununu 48 saat içinde çözeceklerini ve ardindan da arka arkaya transfer bombalarini patlatacaklarini söyledi.

Besiktas'in Kolombiyali eski kalecisi Cordoba ile ilgilenmediklerini kaydeden Kafkas, "Aksine Cordoba bize mesaj gönderdi. Türkiye'de çok haksizliga ugradigini, hirsli oldugunu ve Trabzonspor'da oynamak istedigini bize iletti. Ancak biz Cordoba'yi düsünmüyoruz" diye konustu. </TD></TR></T></T></TABLE>

Yine basladik biz bu masali her zaman duyuyoruz ve nedense hep yiyoruz en geçcuma hoca isi hallolacakti transfere hiz verilecekti 48 saat daha istiyolar simdi alin size 48000 saat bizden bir halt olmayacak belli ne yazikki benim umudum yok artik basariya dair içimde kalan tek sey Trabzonspor sevgisi umut ve basariya dair beklentilerimizi dizginlememiz gerkiyor artik bizim baska türlü izdirap devam edecek

macka61
30.05.2006, 12:29
bu transfer gerçeklesirse fatih ve yönetim benim için biter

Salih Yazıcı
30.05.2006, 12:32
fatih konusunda fotomaç güvenmiyorum ama eger fenerin teklifini kabul etmis ise yönetim bir dakika tutmasin hani avrupaya gitmek istiyordu kabul etmis se yaziklar olsun smileys/smiley7.giftrabzonsporu fenere tercih etmisse yönetim bence suçlu degil bencesatsinlar trabzonspor kimseye yalvarmaz ve o oyuncularida hiç unutmazEdited by: saaalih

selcuk
30.05.2006, 12:33
yav her bo.ka ne inanirsiniz anlamadim gitti

Volkan Albayrak
30.05.2006, 12:36
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yildiz transferi 4 gün içinde olacakti. bugün 4. gün. t.d. geçen hafta bitecekti 1 hafta geçti son 48 saat offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffff ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffff ffffffffffffff</TD></TR>

kolombo
30.05.2006, 12:37
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<H3 style="FONT-WEIGHT: bold; FONT-FAMILY: Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif; TEXT-DECORATI&#079;N: underline">Tekke: "Fenerbahçe ile anlastim"http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif</H3>
<DIV id=metin>Milli yildiz, "F.Bahçe'den gelen teklif, Wigan ve Everton'dan çok daha cazipti. Yerimde kim olsa bu öneriyi kabul ederdi. Kulübüm de izin verirse Fener'e gidecegim" dedi.. fatih artik konus bu hasberler yayinlaniyor ve sende türkiyede sin sayet kameralarin karsisina geçip ciddi sekilde açiklama yapmiyosan ben neden bu habere itibar etmeyeyimki.yönetim ve fatih in ortak bir basin açiklamasi yapmasini bekliyorum...artik biktik bu haberlerden inanin cep telefonu olsa hemen aricam soracam ya yeter artik...herkes bi açiklama yapiyor ama birileri aptal numarasimi yapiyo anlamadim ki...</DIV></TD></TR>

Şenol YİĞİT
30.05.2006, 12:39
ADAM GIT-MI-YE-CEM DIYO BIZ HALA YORUM YAPIYORUZ BURDA???

BIRAZ FAZLA UZATTIK GALIBA...

melrok
30.05.2006, 12:40
bu 48 saat ne zaman basliyor, açiklamadan hemen sonrami gün bitikten sonrami deli olacaz hepimiz deli. ama bunda giden yönetiminde suçu var geçen transfer dönemi öyle seyler yasatilarki artik yogurdu üfleyerek bile yiyemiyoruz.

kolombo
30.05.2006, 12:41
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ii kardes biz de güvenmiyoruz da birileri çikar bu haberlerin üzerine bi açiklama yapma ihtiyaci duyar.bunu da fatih in kendisi yapmasi gerek diye düsünüyorum.fatih avrupa da iken anladik asparagas haberler çikardilar yoklugundan dolayi fakat fatih türkiyeye döndü ve ayni haberler gelde inanma bu haberlere..</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=adea3da1>
fatih konusunda fotomaç güvenmiyorum ama eger fenerin teklifini kabul etmis ise yönetim bir dakika tutmasin hani avrupaya gitmek istiyordu kabul etmis se yaziklar olsun http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.giftrabzonsporu fenere tercih etmisse yönetim bence suçlu degil bencesatsinlar trabzonspor kimseye yalvarmaz ve o oyuncularida hiç unutmaz </BLOCKQUOTE>

FANATIK61
30.05.2006, 12:42
Demek artik hersey paraya döndü Forma aski kalmadi daha. Su an Tümer Eziklerin Formasi ile FBTV'de.

bahadır2561
30.05.2006, 12:44
valla artik hersey para olmus..yaziklar olsun...

Naim
30.05.2006, 12:45
Hay sizede Fotomaça da
yaw fatih boy boy açiklama yapiyor umrunuzda olmuyor
Ki.çi kirik fotop.iç yaziyor herkes baliklama atliyor anlamiyorumki sizleri
smileys/smiley32.gif

kolombo
30.05.2006, 12:46
<T>
<BLOCKQUOTE id=a97c5d20>
Demek artik hersey paraya döndü Forma aski kalmadi daha. Su an Tümer Eziklerin Formasi ile FBTV'de. kardes artik para aski moda duymadinmi yoksa</BLOCKQUOTE>

divicam
30.05.2006, 12:47
halil hocayi gönderdiler... adam aglayarak gitti... bir hoca bile bulamiyorlar... madem bulamayacaktin adamin kalmasini saglasaydin bari....

Volkan Albayrak
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tümerin fenere gitmesi yeni gelecek t.d. yi çok sikintiya sokar yok alex le tümer yanyana oynar muhabbeti oynamaz muhabbeti onlari mahveder ii oldu</TD></TR>

Hekimoğlu
tümer gitmis fenere çok karaktersizmis be ama fatih öyle degil.

My
30.05.2006, 12:48
Simdi kaktim yataktan, bi umut kosa kosa pcyi açtim hocayi görürüm diye. Göre göre Fatih'in haberini gördümsmileys/smiley4.gif Bos haber ya yinede canim sikildi. Kaç zaman geçti hala somut bir adim yok ya. Don lastigi gibi uzadikça uzuyorsmileys/smiley29.gif

divicam
30.05.2006, 12:50
az önce cnn'de fenerbahçe kulübüne baglandilar... Tümer Metin'in kesin olarak transfer oldugunu söyledi muhabir... Fatih Tekke transferinin de an meselesi oldugunu anlatti... anlasilan pazarlik asamasindalar....

halil ibo
30.05.2006, 12:51
80'li yillardaki malum dönüsümle birlikte maddiyat en büyük deger olarak topluma pompalanmaya baslandi.Tabii kispor ve özelde Trabzonspor'dabundan nasibini aldi.Maneviyatin çökmesiyle birlikte o eski parlak günlerimizi özlemeye basladik.Yani ''Tüfek icat oldu mertlik bozuldu.'' gibi birsey yasadiklarimiz.Eskiden rahatlikla alabildigimiz yildiz adaylari yedek kulübesine mahkum olacagini,hatta baska takimlara kiralanacagini bildigi halde ezikleri tercih ediyor.Gökdeniz bahis-sikeyle gündeme oturuyor.Simdi de Fatih anlasmissa sasirmam.

Biz büyüdük ve kirlendi dünya...

Volkan Albayrak
30.05.2006, 12:53
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya yönetime fatih konusunda suç bulmayalim eger trabzon kaptanligina kadar yükselmis birisi i.........elere gitmek istiyorsa gitsin trabzonu bu günlere fatih getirmesi fatihin gitmesiylede küçülmez bu büyük camiyaya daha ne fatihler gelir</TD></TR>

divicam
30.05.2006, 12:57
arkadaslar türkiye'deki iyi futbolculari toplamak istiyorsan hollanda'nin ajax takimi gibi olacaksin... paran olmasa da iyi oyuncu gelir o zaman... nedir kural peki? gayet basit... 25-26 yasina kadar takimda tut sonra sat. ama nereye tabii ki avrupaya... Trabzonspor'un avrupa pazarinda marka olma sansi çok yüksek... ama bunu akil edecek yönetici yok... Avrupa'da dikis tutturan ve yildiz muamelesi gören futbolcularin hepsi Trabzonlu. Tugay, emre, okan, nihat.... Hattaavrupa takimlarinin altyapilari bile trabzonlu oyuncularla dolu... Ama bu isin ticaretini bir türlü ögrenemedik... Avrupa'ya gitmek isteyen iyi oyuncunun türkiye'deki son istasyonu olabilir trabzon. Ama bunu yapabilmek için yönetimine dil bilen adamlar alacaksin... avrupa futbolunu bilen insanlar olacak... Ve kongre de parali adamlara degil bilgili insanlara itibar edecek... O zaman bak nasil sampiyon oluyorsun.... Yoksa böyle elden medet um... sayginligimiz kalmadi... Çok üzülüyorum. Çok...

Salih Yazıcı
30.05.2006, 12:59
smileys/smiley19.gifeger fatih e avrupadan teklif varken fenere tercih etiyse yönetim bir dk durmasin satisin izmirde yatigi açiklamayi unutmadim fatih in

Naim
30.05.2006, 13:01
Ali kemal gitti Trabzonmu bitti?
Bisi olmaz fatih gider Ali gelir
Ali gider ayhan akgun gelir
gelir oglu gelir
ama fatih 3-4 miyon fazla alicam diye gelecekte muhtemel bir Trabzon camiasindaki Yerini Sarsacaksa yolu açik olsun

onurts61
30.05.2006, 13:03
smileys/smiley19.gifeger fatih e avrupadan teklif varken fenere tercih etiyse yönetim bir dk durmasin satisin izmirde yatigi açiklamayi unutmadim fatih in

Inanmiyorum yaa yonetim once klubun menfaatlerini dusunmek zorunda hem yonetim fenerle anlassa bile fatih ben gitmiyorum derse onu kim gonderebilirki karar fatih verecek gidersede kimse yonetime laf etmesin sorumlu fatihtir ama bu transfer gerceklesirse trabzonsporun yararinadir.

bahadır2561
30.05.2006, 13:04
gelir oglu gelir
ama fatih 3-4 miyon fazla alicam diye gelecekte muhtemel bir Trabzon camiasindaki Yerini Sarsacaksa yolu açik olsun

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ögün abdullah gitti simdi onlardan bahseden varmi??

gidene gel gelene git demeyiz!!!

champions
30.05.2006, 13:05
BIRKAÇ IYI HABER

RICARDINHO ILE PRENSIPTE ANLASILDI

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Brezilyali oyuncu Ricardinho' nun transferinde sorun olmadigini söyledi. Brezilyali oyuncu ve menajeri ile yaptiklari görüsmede her konuda anlasmaya vardiklarini söyleyen Baskan Nuri Albayrak, "Seçim öncesi verdigimiz yildiz sözünü gerçeklestirecegiz. Bu konuda Ricardinho ile prensip anlasmasina vardik. Dünya Kupasi maçlarindan sonra herhangi bir aksilik olmazsa sözlesme imzalayacagiz. Ricardinho' dan kupada üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni talipler çikartmasini istemiyoruz" dedi.(BU KONU BIRAZ SAKAT KUPADA IYI OYNARSA SAKATA GELEBILIR)

CORDOBA ILE ILGILENMIYORUZ

Trabzonspor' a transferi gündemde olan kaleci Oscar Cordoba için yönetimden açiklama geldi. Basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, "Cordoba ile kesinlikle ilgilenmiyoruz. Sadece o bizi bir kere arayip Trabzonspor' a gelmeyi çok istedigini söyledi. Bizde olumsuz cevap verdik. Onun disinda baska bir gelisme yok" açiklamasinda bulundu. Kafkas ayrica Besiktas' dan Ibrahim Akin ile her konuda anlastiklarini ve transferin gerçeklesmesi için siyah - beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana' dan cevap beklediklerini ifade etti.

<T>
<TR>
<TD =D2>IBRAHIM AKIN?LA ANLASTIK??

Zeyyat Kafkas, bu arada, ?Besiktas?in milli futbolcusu Ibrahim Akin?la her konuda prensipte anlastik. Transferinin gerçeklesebilmesi için de siyah beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana?dan cevap bekliyoruz? dedi. </TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD vAlign=center align=middle>
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Volkan Albayrak
30.05.2006, 13:07
<T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>ironmaster Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>Ali kemal gitti Trabzonmu bitti?
gelir oglu gelir
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

gidene gel gelene git demeyiz!!!</TD></TR>

iste bu kadar

Dursun Ali Bahçekapılı
30.05.2006, 13:07
<H3>Fatih son noktayi koydu: "Fener'e gitmiyorum"</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor yilan hikayesine dönen teknik direktör arayislarina 2 gün içinde son vermek istiyor. Gümdemdeki son yabanci Huub Steveens' dan haber bekleyen bordo mavililer, olumsuzluk durumunda Ersun Yanal ile anlasacak.

YABANCI DEFTERI KAPANACAK

Vahid Halilhodziç' in takimdan ayrilmasiyla birlikte baslayan teknik direktör arayislari için birçok yabanci isimle görüsen ancak çesitli nedenlerden dolayi olumsuz yanit alan Trabzonspor yönetimi, bu konuda son hamlesini yaparak Hollandali Huub Steveens' e teklif götürdü. Shalke 04' ün eski hocasi Steveens' dan son kararini vermesini bekleyen yönetim olumsuz yanit durumunda yurt disi arayislarina son noktayi koyacak ve yurt içine yönelecek. Bu konuda ise en güçlü aday ise Ersun Yanal. Yönetim, Yanal konusunda girisimlerini araliksiz sürdürürken alternatif isimleride gündeminde tutuyor. Trabzonspor' un eski yöneticileri ise, takimin basinda Ziya Dogan' i görmek istiyor.

HAZIRAN' DA HOCAMIZ BELLI OLACAK

Trabzonspor Asbaskani Hasim Sayitoglu, teknik direktör arayislarini son asamaya getirdiklerini belirterek, "Arayislarimiz büyük bir hizla devam ediyor. Birkaç isimle görüsmelerimizi son asamaya getirdik. Bu konuda tam yetki verdigimiz baskanimiz 2 gün içinde büyük ihtimalle yeni hocamizin ismini açiklayacak. Ondan sonra teknik direktörümüzün belirleyecegi isimlere göre transfer çalismalarina baslayacagiz. Ayrica gündemi sürekli mesgul eden Fatih Tekke konusunda ayni kararliliktayiz. Fatih Tekke' yi yurt içine vermeyecegiz. Herkesin içi rahat olsun" dedi.

RICARDINHO ILE PRENSIPTE ANLASILDI

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Brezilyali oyuncu Ricardinho' nun transferinde sorun olmadigini söyledi. Brezilyali oyuncu ve menajeri ile yaptiklari görüsmede her konuda anlasmaya vardiklarini söyleyen Baskan Nuri Albayrak, "Seçim öncesi verdigimiz yildiz sözünü gerçeklestirecegiz. Bu konuda Ricardinho ile prensip anlasmasina vardik. Dünya Kupasi maçlarindan sonra herhangi bir aksilik olmazsa sözlesme imzalayacagiz. Ricardinho' dan kupada üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni talipler çikartmasini istemiyoruz" dedi.

FATIH TRANSFERI KONUSUNDA SON NOKTAYI KOYDU: FENER' E GITMIYORUM

Trabzonspor' un yildiz futbolcusu Fatih Tekke, son günlerde adinin Fenerbahçe ile anilmasina çok sasirdigini belirterek, "Ben Trabzonspor Kaptan' i Fatih Tekke' yim. Kesinlikle yurt içinde bir takimda forma giymeyi düsünmüyorum. Avrupa' ya giderek Trabzon' u en iyi sekilde temsil etmek istiyorum. Bu düsüncemi yönetim kurulumuza aktardim. Ayrica Trabzonspor' la bir yillik sözlesmem var. Onlarin verecegi karar da çok önemli" diye konustu.

CORDOBA ILE ILGILENMIYORUZ

Trabzonspor' a transferi gündemde olan kaleci Oscar Cordoba için yönetimden açiklama geldi. Basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, "Cordoba ile kesinlikle ilgilenmiyoruz. Sadece o bizi bir kere arayip Trabzonspor' a gelmeyi çok istedigini söyledi. Bizde olumsuz cevap verdik. Onun disinda baska bir gelisme yok" açiklamasinda bulundu. Kafkas ayrica Besiktas' dan Ibrahim Akin ile her konuda anlastiklarini ve transferin gerçeklesmesi için siyah - beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana' dan cevap beklediklerini ifade etti.</DIV>

onurts61
30.05.2006, 13:09
gelir oglu gelir

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Zaten diger anadolu takimlarimzdan farkimiz bu olmali yildiz oyuncularini sattilarmi yandik bittik edebiyati yapiyorlar biz buyuksek ki oyleyiz fatih gider buyuklugumuze zerre kadar etki etmez sakalimiz kesilir ama yerine daha gur

Git kadikoye ordada kendini yerlere at antremanlardan kac yani her zaman yaptigini yap bize yapacagin en buyuk iyilik o olur ama arada bir attigin jeneriklik gollerle orada ayakta kalabilecegini zannediyorsan yaniliyorsun 3 mac kotu oyna kufuru yersin burdaki sevgiyi hic bir yerde bulamazsin

Yako
30.05.2006, 13:10
ARKADASLAR,

AYNI HABERLERI FORUMA YAPISTIRMADAN ONCE BIR ZAHMET BAKIN BAKALIM DAHA ONCE BIR BASKASI YAPISTIRMIS MI? YETER AYNI HABERI 20 ci YE OKUYORUZ...

ahmetto
30.05.2006, 13:11
bu tümerde çok s.sizmis bejeke den askerlik sorunum var diye ayrildi fener de olmuyacakmi askerlik sorunun tümer efendi dogru ya o ezikler kendini cumhuriyet saniyorlardi pkk cumhuriyrti galiba sana iyi rütbe teklif ettiler.

Volkan Albayrak
<T>

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Brezilyali oyuncu Ricardinho' nun transferinde sorun olmadigini söyledi. Brezilyali oyuncu ve menajeri ile yaptiklari görüsmede her konuda anlasmaya vardiklarini söyleyen Baskan Nuri Albayrak, "Seçim öncesi verdigimiz yildiz sözünü gerçeklestirecegiz. Bu konuda Ricardinho ile prensip anlasmasina vardik. Dünya Kupasi maçlarindan sonra herhangi bir aksilik olmazsa sözlesme imzalayacagiz. Ricardinho' dan kupada üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni talipler çikartmasini istemiyoruz" dedi.

bu kadar beceriksizlik olmaz adamla anlastiysan imzala bitsin gitsin</TD></TR>

Travelair
Travelair Yazdi:

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>champions Yazdi:

<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =text>BESIKTAS?LA 2?NCI KAPISMA!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/besiktasla2.kapisma.jpg <DETAILS>

Trabzonspor dis transferde bu sezon özellikle Besiktas ile büyük bir yarisin içine girdi. Ilk mücadeleden galip ayrilan ise Siyah-Beyazli yönetim oldu. Besiktas, Bordo-Mavililerin de talip oldugu Çaykur Rizesporlu Fahri Tatan, Fenerbahçeli Marcio Nobre, Antalyasporlu Burak Yilmaz ve Gençlerbirligi?nden de Baki Mercimek ile sözlesme yapmisti. Bu transferler Trabzonspor?a önemli bir darbe olmustu. Yönetim ise ikinci raundu lehine çevirmenin mücadelesini veriyor.

Simdi de Iki Yabanci Savasi
Bordo-Mavililer ile Siyah-Beyazlilar arasindaki ikinci büyük transfer savasi ise Gineli Pascal Feindouno ile Arjantinli Mattias Emilo Delgado için yasaniyor. Trabzonspor, Isviçre?nin Basel takiminda forma giyen Delgado?ya 2 ay öncesinden kancayi takmisti. Fransa?nin St. Ettienne takiminda oynayan Pascal Feindouno?yu da devre arasindan beri takip edilirken bu kez isinin bitirilmesi için büyük çaba sarfediyor. Ancak yine karsisinda Besiktas?i bulmanin saskinligi yasaniyor

Demirören?e ?Aradan Çekil? Ricasi
Trabzonspor kurmaylari sözlesmesinde, ?3 milyon avro?ya serbest kalir? maddesi bulunan orta saha oyuncusu Delgado için Yildirim Demirören?e, ?Aradan çekil, bu savas size de zarar verir? ricasinda bulunuldu. Demirören ise özellikle bu oyuncu için büyük mücadele verdiklerini ve isini bitirmeye çalistiklarini vurguladi. Bordo-Mavili yöneticiler ise Delgado için son bir atak yaparak bu hafta içinde isini bitirip, Besiktas?dan rövansi almaya çalisacak.

Pascal Için de Büyük Kapisma
Devre arasinda alinmasi için büyük çaba gösterilen Pascal Feindouno?yla ilgili olarak Besiktas?in devreye girmesi isleri arapsaçina döndürdü. Trabzonspor kurmaylari, ?Pascal ve Delgado ayni alanda oynuyor. Besiktas da bu iki oyuncuya talip? Hem Delgado, hem de Pascal için mücadele veriyoruz. Birini alacagiz. Delgado olursa, Pascal?i Besiktas bitirebilir. Ama onlar Delgado?da israr ederse bu kez biz Pascal Feindouno?yu renklerimize baglayacagiz? dediler

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Bundan bir ay kadar önce, tv8'de Sinan Engin Trabzonspor taraftarina müjdeyi verdi:

Trabzonspor Baskaniyla konustum. Çok önemli futbolcularin pesindeler.

Ben de eyvah bu adam Bjk'nin adami demistim.

Ardindan bombalar patlamaya basladi: Fahri, Baki, Burak, Nobre...

Simdi de yabancilar. Benim anlamadigim muhtemelen futbolcu paylasimi için yapilan bu görüsmede bize "lütfedilen" isimlerin ne oldugu? Hepsini Bjk aldi zaten?

Bir diger anlamadigim bizim baskan saf mi Trabzonspor'un listesindeki adamlari rakibine açikliyor?

Artik iyice bu yönetimin kapasitesinden süphe etmeye basladim</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Ayrica Adnan Sungur (Günebakis) 'un yazilarini bilmem kendisini de tanimam ama makalesini çok begendim. Fatih'e bu taraftar çok sahip çikti. Ama o bunun degerini bilemedi. Allah'i var son 2 sezon çok iyi performans gösterdi. Ama kariyeri boyunca Trabzonspor'a sorunlar getirdi. Üstelik isin hep na-profesyonel tarafina bakti. Öyle olmasa o hayiflandigi mevkilere çok daha önceden gelebilecekyeteneklere sahipti. Eger fikirlerinde samimi olsaydi, giderdi Kadiköy'de bir yere, kurardi masasini, verirdi röportajini: Ben feybe'ye gitmek istemiyorum, Avrupa'ya gitmek istiyorum diye. Yoksa otobüsün üstünden mikrofonla "ben bi yere gitmiyorum..." geçiniz bunlari...

Fatih'i çok severim ama artik kim ne kadar ediyorsa o kadar deger vermek de yarar oldugunu görüyorum. Anlasilan feybe transferinde durum ciddi. Baskanin sözlerinden ve Fatih'in oyalama demeçlerinden anladigim Fatih'in feybe'ye para+ futbolcu ( Semih ve digerleri ) seklinde verilecegidir.

Tepkinizi anliyorum ama is bu noktaya gidiyor. Fikrime katilmayabilirsiniz ama lütfen olan bitenleri siz de bir gözden geçirin

ahmetto
30.05.2006, 13:12
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Ewet mademki anlastin bastir imzayi gitsin daha dünya kupasinin baslamasina 10-15 gün var

MAÇKA_61
30.05.2006, 13:13
Yok yok arkadaslar inanamam,olamaz.Yav Fatihiler çok yetisecek bizde ama biz Fatihimizi o igrenç formada görmeye dayanamayiz.Hele düsünün Avni Akerde sayiliyor.Volkan ,Önder,SERKAN,aLEX,Tuncay,Fatih TEKKE imkani yok kabüllenemez.Tamam kulüp menfaatleri de önemli ama bu bir gurur meselesi.

Naim
30.05.2006, 13:14
Aman Yeter be
Hoca Ersun Yanal
Menajer Can Çobanoglu
Sol kanat
ibrahim akin Murat ocak
Forvet umut fatih
Orta sahada Ricardinho sag kanat yattara
ulan güzel seyler duymak ne güzel be
Alllaaah tutmayin beni gidip bir Horon Tepeyim smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
30.05.2006, 13:16
gelir oglu gelir

Gözümüzde Fatih Tekke belki gelecekteki hocamizdi, varsin isterse gitsin, çok dogru söylemissiniz. Ali Kemal gitti yine Trabzon sampiyon oldu.

CAFER ÖZER
30.05.2006, 13:19
http://www.milliyet.com.tr/2006/05/30/son/sonspo18.asp (http://www.milliyet.com.tr/2006/05/30/s&#111;n/s&#111;nspo18.asp)

sON DAKIKA milliyet gazetesi Önemli açiklamalar var

IBRAHIM AKIN Trabzonspor da diye yazmislar.

aka5
30.05.2006, 13:20
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Tümer'in ardindan Tekke'de geliyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4831tekke.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>30 Mayis 2006 13:15

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>F.Bahçe, Besiktas'in yildiz ismi Tümer'i sürpriz bir imza ile renklerine bagladiktan sonra simdi siraya Fatih Tekke'yi aldi. Tekke transferi için sunu söyledi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
F.Bahçe, Besiktas'in yildiz ismi Tümer'i sürpriz bir imza ile renklerine bagladiktan sonra simdi siraya Fatih Tekke'yi aldi. Tekke transferi için sunu söyledi...

Milli yildiz, "F.Bahçe'den gelen teklif, Wigan ve Everton'dan çok daha cazipti. Yerimde kim olsa bu öneriyi kabul ederdi. Kulübüm de izin verirse Fener'e gidecegim" dedi..

En iyi teklif Fenerbahçe'den...
Trabzonspor'un süper forveti Fatih Tekke, sonunda sessizligini bozdu ve "F.Bahçe ile anlastim" dedi. Fatih, ara transfer döneminde Wigan ve Everton'dan da transfer teklifleri aldiginin altini çizerek, "Ancak F.Bahçe'den öylesine cazip bir öneri geldi ki, yerimde kim olsa bu teklifi kabul ederdi. Ben de F.Bahçe ile sartlarda anlastim. Kulübümle bir yillik daha sözlesmem var. Eger yönetim kurulumuz da gitmeme izin verirse, yeni sezonda F.Bahçe formasini giyerim" dedi.

Albayrak da sicak bakiyor...
Fatih Tekke'nin, Milli Takim'la birlikte gittigi Almanya'da da yakin çevresindekilere Fenerbahçe ile ön protokol anlasmasi yaptigini söyledigi ögrenildi. Trabzon Baskani Nuri Albayrak ise dün yaptigi açiklamada "Fatih Tekke ile F.Bahçe'nin ilgilendigi dogrudur. Fatih konusunda kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Yönetim kurulumuz bu futbolcumuzun gitmesine izin verirse, Fatih de gitmek isterse, bu transfer gerçeklesir" ifadesini kullandi.
</TD></TR></T></TABLE>

champions
30.05.2006, 13:23
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>

<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Ewet mademki anlastin bastir imzayi gitsin daha dünya kupasinin baslamasina 10-15 gün var

GÜZEL BI HABER AMA BIRAZ SAKAT GALIBA YA KARDESIM NIYE DÜNYA KUPASI SONRASI YOKSA YINE BI OYALAMA TAKTIGI MI

SIMDI IMZALASINLARDA BREZILYA MILLI TAKIMINI DAHA DIKKTLI BI SEKILDE IZLERIZ

bahadır2561
30.05.2006, 13:23
ben bu filmi izlemistim neymis efendim dünya kupasinda iyi oynayip talihlileri artabilirmis..yok ya bas imzayi bakalim nereye gidebiiyor..transfer yatacak ne o efendim biz ön anlasma yapmistik..anlasma yap kardesim ön anlasma degil...

Travelair
30.05.2006, 13:27
Bir hatirlatma Necmi perekli/ Fotomac

Bir zamanlar tüm Türkiye'nin futbolcu tarlasi olan Trabzon'un adini tasiyan Trabzonspor'un su haline bakin... Takim, kadro olusturabilecek kadar futbolcuya sahip degil. Yani kadro zafiyeti içinde... Bir zamanlar Trabzon'un herhangi bir amatör futbol takiminda oynayip begenilen ve transfer edilen Trabzonlu bir futbolcu hemen Trabzonspor'a ve lige kolay uyum saglar ve adapte olurken simdi Trabzonspor, Trabzon'dan Trabzonspor'a transfer edecegi futbolculari bulamiyor. Acaba bu tarla verimden mi düstü? Yoksa Trabzonspor mu bu tarlaya bakmiyor. Galiba Trabzonspor bu tarlaya bakmiyor. Çünkü degisik ve yanlis yönlere isaret edeni çok. Bu bakmamanin cezasini ve bakimsiz kalanlarin bedduasi, Trabzon'a her transfer döneminde Djokaj'lar, Eller'ler, Jun'lar ve daha birçoklarindan hiçbir sekilde karsiligi alinamayanlar, büyük meblalar ödenerek ilahi adaletin tecellisini sagliyor.

Paralari sokaga atmayin
Simdi yine fakat bu saatten sonra mecburen Trabzonsporlu yöneticiler, yabanci futbolcu ve teknik adam transferi için faliyette. Dilegimiz ve baskandan bekledigimiz bu yabanci transferlerini bir an önce gündemden düsürmesidir. Yabanci oyunculara saglanan paranin çok az bir miktarina Djokaj, Eller, Jun, Jefferson gibi yüzlerce Avrupa çapinda futbolcunun Samsun, Artvin, Hopa arasi Karadeniz kiyisinda var oldugunu ve yetisecegini söylemek ilgili bir gözün kolayca tespit edecegi bir gerçektir. Yani Trabzon'u yönetenler transferi yaparken büyük ve uzagi gösteren gözlügü takarcasina sadece bir dogrultuya yabanci futbolculara bakmayin. Yukarida kodlarini vermeye çalistigim yerlere lütfen kafanizi ve dikkatlerinizi verin. Trabzon'un asil futbolcu kaynagi ve membagi buralaridir. Hatirlatir ve bilgilerinize sunarim.

champions
30.05.2006, 13:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Tümer'in ardindan Tekke'de geliyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4831tekke.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">30 Mayis 2006 13:15

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">F.Bahçe, Besiktas'in yildiz ismi Tümer'i sürpriz bir imza ile renklerine bagladiktan sonra simdi siraya Fatih Tekke'yi aldi. Tekke transferi için sunu söyledi...</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
F.Bahçe, Besiktas'in yildiz ismi Tümer'i sürpriz bir imza ile renklerine bagladiktan sonra simdi siraya Fatih Tekke'yi aldi. Tekke transferi için sunu söyledi...

Milli yildiz, "F.Bahçe'den gelen teklif, Wigan ve Everton'dan çok daha cazipti. Yerimde kim olsa bu öneriyi kabul ederdi. Kulübüm de izin verirse Fener'e gidecegim" dedi..

En iyi teklif Fenerbahçe'den...
Trabzonspor'un süper forveti Fatih Tekke, sonunda sessizligini bozdu ve "F.Bahçe ile anlastim" dedi. Fatih, ara transfer döneminde Wigan ve Everton'dan da transfer teklifleri aldiginin altini çizerek, "Ancak F.Bahçe'den öylesine cazip bir öneri geldi ki, yerimde kim olsa bu teklifi kabul ederdi. Ben de F.Bahçe ile sartlarda anlastim. Kulübümle bir yillik daha sözlesmem var. Eger yönetim kurulumuz da gitmeme izin verirse, yeni sezonda F.Bahçe formasini giyerim" dedi.

Albayrak da sicak bakiyor...
Fatih Tekke'nin, Milli Takim'la birlikte gittigi Almanya'da da yakin çevresindekilere Fenerbahçe ile ön protokol anlasmasi yaptigini söyledigi ögrenildi. Trabzon Baskani Nuri Albayrak ise dün yaptigi açiklamada "Fatih Tekke ile F.Bahçe'nin ilgilendigi dogrudur. Fatih konusunda kulübün menfaatleri dogrultusunda hareket edecegiz. Yönetim kurulumuz bu futbolcumuzun gitmesine izin verirse, Fatih de gitmek isterse, bu transfer gerçeklesir" ifadesini kullandi.
</TD></TR></T></T></TABLE>

FATIH TEKKE HABERLERINI KAPATIN ARTIK ADAM DAHA KAÇ KERE SÖYLESIN FENERE GITMIYORUM DIYE HERGÜN SAÇMA HABERLERI

URAYA YAZMAYI BIRAKIN

FANATIK61
30.05.2006, 13:28
http://www.spor3.com/haberimaj/ibrahimakin3005.jpgFatih Tekke kaldi, I.Akin?la anlastilar !

Fatih Tekke, Fenerbahçe?ye gitmeyecegini açiklarken, Ibrahim Akin ile de prensip anlasmasina varildigi açiklandi.

Bitsin artik bu Konu.....

bahadır2561
30.05.2006, 13:31
i.akin ve ricardinho imzalarsa cok acayip seyler olacak..hadi olum be imzalayin....

Taner Gündoğdu
30.05.2006, 13:32
ya iki tane gazetenin haberi sürekli burada dönüp duruyor. yeter artik yaa! adam dedi iste gitmiyorum. daha niye uzatip kendi kendinizi yiyorsunuz?fatihin azindan açiklamalara mi inancaz yoksa gazetede yazdigi gibi "yakin çevresine söyledigine göre..." gibi yuvarlak cümlelere mi?

yakutlu61
30.05.2006, 13:34
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-TOP: #bfc0c1 1px solid; BORDER-LEFT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-BOTTOM: #bfc0c1 1px solid" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=528>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =news_title>Artçi sok Ibrahim Akin!</DIV>
<DIV id=c&#111;ntent style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">TRABZONSPOR'un yilan hikayesine dönen teknik direktör arayislarina 2 gün içinde son vermek istedigi, gündemindeki son isim Huub Steveens'dan haber bekledigi bildirilirken Besiktasli Ibrahim Akin'la prensipte anlasma
saglandigi açiklandi.

OLMAZSA YABANCI ARAYISINA SON VERILECEK

Vahid Halilhodziç'in takimdan ayrilmasiyla birlikte baslayan teknik direktör arayislari için bir çok yabanci antrenörle görüsmesine ragmen çesitli nedenlerle olumsuz yanit alan Trabzonspor yönetimi, son olarak Hollandali Huub Steveens'e teklif götürdü. Daha önce Shalke 04'ü çalistiran Steveens'in kararini vermesini bekleyen yönetimin olumsuz cevap almasi halinde yurt disi arayislarini bitirecegi ve yurt içine yönelecegi belirtildi.

YERLIDE YANAL

Yerli antrenör konusunda ise en güçlü adayin Ersun Yanal oldugu kaydedildi. Yönetimin Ersun Yanal'i ilk siraya aldigi öne sürülürken alternatif isimleri de gündemine aldi. Bu arada Trabzonspor'un eski yöneticileri, takimin basinda Ziya Dogan'i görmek istediklerini söylediler.

''SON ASAMAYA GELDIK''

Arayislarini son asamaya getirdiklerini belirten Asbaskan Hasim Sayitoglu, bazi isimlerle görüsme yaptiklari açikladi. Konunun önümüzdeki günlerde çözümlenecegini öne süren Asbaskan Hasim Sayitoglu, söyle devam etti:

?Tam yetki verdigimiz Baskan Nuri Albayrak, büyük ihtimalle 2 gün içinde yeni antrenörümüzün adini açiklayacak. Ondan sonra da teknik irektörümüzün belirleyecegi isimlere göre transfer çalismalarina baslayacagiz. Ayrica gündemi sürekli mesgul eden Fatih Tekke konusunda da ayni kararliliktayiz. Fatih Tekke'yi yurt içine vermeyecegiz. Herkesin içi rahat olsun.?

''RICARDINHO'DA SORUN YOK''

Baskan Nuri Albayrak ise Brezilyali Ricardinho'nun transferinde sorun olmadigini söyledi. Brezilyali oyuncu ve menajeriyle yaptiklari görüsmede her konuda anlasmaya vardiklarini söyleyen Baskan Nuri Albayrak, söyle
konustu:

?Seçim öncesi verdigimiz yildiz sözünü gerçeklestirecegiz. Bu konuda Ricardinho ile prensip anlasmasina vardik. Dünya Kupasi maçlarindan sonra
herhangi bir aksilik olmazsa sözlesme imzalayacagiz. Ricardinho'dan kupada
üstün bir performans bekliyoruz. Ancak bu performansin kendisine yeni
talipler çikartmasini istemiyoruz.?

?CORDOBA ILE ILGILENMIYORUZ?

Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Trabzonspor'a transferi gündemde olan Besiktas'in kalecisi Oscar Cordoba konusunda bir açiklama yapti. Kolombiyali kaleciyle ilgilenmediklerini belirten Zeyyat Kafkas, ?Sadece o
bizi bir kere arayip Trabzonspor'a gelmeyi çok istedigini söyledi. Biz de
olumsuz cevap verdik. Onun disinda baska bir gelisme yok? diye konustu.

?IBRAHIM AKIN'LA ANLASTIK''

Zeyyat Kafkas, bu arada, ?Besiktas'in milli futbolcusu Ibrahim Akin'la her konuda prensipte anlastik. Transferinin gerçeklesebilmesi için de siyah beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana'dan cevap bekliyoruz? dedi.</DIV>
<>
var tmp;
tmp = document.getElementById("content").getElementsByTagName("a") ;
for(i=0; i<tmp.length; i++)
tmp[i].target = "_blank";

</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.internethaber.com/images/author_article_01.gif</TD></TR></T></TABLE>

Ahmet Erkan Sezgün
30.05.2006, 13:39
Merhabalar,

Merkan ettigim Kulübümüzün resmi sitesine neden Baskan veya Yöneticiler demeç vermezler ? Bu onlarin agzindan yazildigi söylenen cümlelerin asil yeri satilmis basin mi,yoksa Kulübün resmi sitesi mi olmali ? Yok bu laflar söylenmediyse problem yok,satilmis basin herzaman ki gibi tutarli davraniyor demektir ! Ama bir kismi dogru bile olsa be bu Kulübün taraftari olarak o açiklamalari resmi sitemizde görmek isterim.Sehir Tiyatrosunun oyun sergilenmesi haberi yerine Yönetici veya Baskanin açiklamalari beni daha çok ilgilendiriyor açikcasi.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

Emre Emiroğlu
30.05.2006, 13:43
Egger Richardinho Ibrahim Akin Gelir Ve Fatih Kalirsa Bu Ligi Mahfederiz.

Bu Tümerde Allahsiizin Tekiymis. Kansiz HerifEdited by: lazmania

Yako
30.05.2006, 13:45
Hic tarzim degil ama An-Tu da Fatih'in imza attigi soyleniyor...

Faik Yılmaz
30.05.2006, 13:45
UMUTfakirin ekmegidir....

fethetmek istersen göndermek FATIH I

buyurun halil IBRAHIM AKIN sofrasina.....

BILAL I HABESI sampiyonluk diye bagirirken.....

ZIYA SI senlerdirsin gönüllerimizi.....

YABANCI kalmayalim bide YABANCI alalim....

sonrada keyfimize bakalim.....

İleli
30.05.2006, 13:49
Hic tarzim degil ama An-Tu da Fatih'in imza attigi soyleniyor...

ordaki eziklere bakarsan ronaldinho zidane henry'de imzayi atmis onlara

onurts61
30.05.2006, 13:50
UMUTfakirin ekmegidir....

fethetmek istersen göndermek FATIH I

buyurun halil IBRAHIM AKIN sofrasina.....

BILAL I HABESI sampiyonluk diye bagirirken.....

ZIYA SI senlerdirsin gönüllerimizi.....

YABANCI kalmayalim bide YABANCI alalim....

sonrada keyfimize bakalim.....

Super olmus ama ziya haric , o adam mantalite olarak buyuk maclara hazir degil trabzondaki fener ,galatasaray hatta galip geldigimiz besiktas , 2. kiev maci bize gosterdiki korkularinda arinamiyor buyuk takim buyuk oynamali buda buyuk dusunen insanlarla olur suan ziya o durumda degil 9 defans ileriye fatih-gokdenizle trabzondaki bir buyuk maca cikan adam sence ne kadar trabzonspor mantalitesini tasiyor

halil ibo
30.05.2006, 14:02
Konu ile ilgili açiklamada bulunan 2. Baskan Murat Aksu, Tümer Metin'in Besiktas'a yanlis yaptigini belirterek, "Kendisi bizden bir süre istemisti, biz de kendisine bu süreyi verdik. Bugün gelip bizimle masaya oturacakti. Nitekim geldi. Ben kendisine 'Tümer bu gazetelerde seninle ilgili yazilanlar dogru mu?' dedim, kendisi de bana 'Evet abi dogru Fenerbahçe ile görüstüm' dedi. Ben de kendisine 'Fenerbahçe ile masaya oturan Besiktas kaptani ile benim isim olmaz' dedim, kendisiyle para pul hiçbir sey konusmadim. Besiktas'in Tümer'e hiçbir teklifi olmamistir. Tümer'e teklif yapmadim, kovdum, gitti" ifadelerini kullandi.

IHA
Eger Fatih'te o ser .ef..siz lerle masaya oturmussa;aynidavranisi bir farkla yapmali Trabzon yönetimi getir parayi sonra ....... . Bir dahada Trabzon'la adi anilmaz kaptanin.Böyle birseye cesaretedecegine inanamiyorum.Ama Gökdeniz içinde bizler iyi niyetli düsünüyorduk.O ise para için türlü rezillik yapmisti geçen sene.Kaptan eger takimi satarsa biter,gerçekten biter.

macka61
30.05.2006, 14:11
insallah her sey kulübümüz için hayirli olur

CAFER ÖZER
30.05.2006, 14:11
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>V. Manisa, Yanal?i Trabzon?a vermedi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Teknik Direktör sorununu Ersun Yanal ile çözmek isteyen Trabzonspor'a Baskan Ahmet Zorlu'dan red cevabi geldi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>30 Mayis 200613:36</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/19484.jpg

Halil Ibranim Ekiz'in haberi

Teknik direktör Vahid Halilhodzij'in Fransa'ya dönecegi için Trabzonspor'dan ayrilmasinin ardindan teknik adam arayislarina baslayan Bordo - mavili ekibin baskani Nuri Albayrak yerli ve yabanci teknik adamlarla temasa geçmisti. Galatasaray ve Besiktas'i da çalistiran Mircea Lucescu, Galatasaray'in eski teknik direktörü Grehem Souness ve Besiktas'in eski çalistiricisi John Benjamin Toschak'la görüsen ve anlasamayan yönetim Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'la temasa geçmisti.

Ziya Dogan ve Samed Aybaba ile de görüsen, ancak Ersun Yanal olmazsa siz diyen Bordo - mavili yönetimini bu tutumuna Samed Aybaba ve Ziya Dogan tepki göstermisti. Ersun Yanal'a odaklanan Baskan Nuri Albayrak, Trabzonspor'un eski baskanlari Mehmet Ali Yilmaz ve Faruk Özak'i da devreye soktu ama bir sonuç alamadi.

Mehmet Ali Yilmaz'in fazla ilgi göstermedigi teknik adam arayisina eski baskanlardan ve ayni zamanda Imar ve Iskan Bakani olan Faruk Özak büyük ilgi gösterdi. Ersun Yanal'in birakip kaçan adam olmak istemedigini belirterek, "Ben seve seve gelirim. Siz yeterki Vestel Manisaspor'u ve Sayin Ahmet Zorlu'yu ikna edin. Birakip kaçti dedirtmek istemiyorum" demesi üzerine Bakan Özak'in Vestel Manisaspor Baskani Ahmet Zorlu ile birkaç kez telefonla görüstügü ve ikna etmeye çalistigi belirtildi.

Bakan Özak'in israrina ve telefon trafigine ragmen Vestel Manisaspor Baskani Ahmet Zorlu'nun ikna olmadigi, Trabzonspor'un da Ersun Yanal'dan vazgeçtigi belirtildi.

Bu gelismeler üzerine Bordo - mavili yönetimin Galler Milli Takimi'ni çalistiran ve 2009 yilina kadar da sözlesmesi olan John Benjamin Toschak'la yeniden temasa geçtigi ögrenildi. Trabzonspor yönetiminin israri üzerine Toschak'in önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

(Cihan)

</TD></TR></T></TABLE>

CAFER ÖZER
30.05.2006, 14:12
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Ibrahim Akin Trabzonspor'da</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor'un Besiktasli Ibrahim Akin'la prensipte anlasma saglandigi açiklandi. Kulübün basin sözcüsü Zeyyat Kafkas yapigi açiklamada ?Besiktas'in milli futbolcusu Ibrahim Akin'la her konuda prensipte anlastik. dedi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>30 Mayis 200613:19</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/21318.jpg
Ibrahim Akin Trabzonspor ile anlasti!
Trabzonspor'un Besiktasli Ibrahim Akin'la prensipte anlasma saglandigi açiklandi. Kulübün basin sözcüsü Zeyyat Kafkas yapigi açiklamada ?Besiktas'in milli futbolcusu Ibrahim Akin'la her konuda prensipte anlastik. Transferinin gerçeklesebilmesi için de siyah beyazli ekibin teknik direktörü Jean Tigana'dan cevap bekliyoruz? dedi.

</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall>Bu haber 2119 defa okunmustur.
</TD></TR></T></TABLE>

CAFER ÖZER
30.05.2006, 14:14
Ibrahim Akin olursa çok sevinirim Ibrahim bir tv kanalinda,Ailesinin Fanatik Trabzonspor taraftari oldugunu ve kendisinin de Trabzonsporlu oldugunu söylemisti.Hemde sol kanatta büyük bir bosluk doldurur.BJK daki hirsinin 2 katini bizde gösterir.çünkü o BIR TRABZONSPORLU

melrok
30.05.2006, 14:14
sakin olalim medya bizi istedigi kivama getirdi sonunda, giden gider kalan kalir, biz hep burdayiz askimiz TRABZONSPOR'da.

Naim
30.05.2006, 14:19
yaw tigana ben bu oyuncuyu birakmam diyordu yasi genç falan haberleri çikiyordu
daha 2 gün önce
ne degisti?

lakerta
30.05.2006, 14:20
hayirlisi imza atmadan inanmamali...