PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

coolank
28.11.2006, 15:42
NAİM kardeşim benim o yazdıgım yazı değil copy idi basından .... ama şu konuda çok haklısın ben ZİYA DOGAN hazretlerine önyargılı olarak ilk günden beri şiddetle karşıyım bunu da biliyorsun ve bu takımın başında 1 sn dahi kalmasını istemiyorum çünkü inanmıyorum ...başkan konusundaki görüşlerimi foruma açık açık yazarak gene aday olursa oy verecegimi yazmıştım o konuda da hiç bir değişikliğim yok ve kongre kararı almaması bence tek kendi insiyatifi değil agır toplarında destegi şeklinde oldu ....yoksa dayanamazdı ... ama öle bırakıp kaçmak yok gelip temizleyecek enkazı yani devam ederek ... ziya dogan ile olur mu dersen ben hiç inanmıyorum ...ben baştan beri yabancı hoca
isteyen bir taraftarım ama illa ama illa yerli olacaksa denizli olmasını isterdim fakat şu andan itibaren samet aybaba yı da açıkcası destekler ve dogru bulurum ...

senin bir yazın vardı en azından fener maçı için yönetim ve ziyaya destek olmalıyız anlamda ...bende çok dogru buldum ve destekledim hiç tasvip etmememe ragmen ... şimdi gelinen durum itibarıyla kongre olmayacagına göre en başta senin yönetimi desteklemen gerekmez mi ? her insana bir şans daha verilmeli öyle değil mi?

Nytre
28.11.2006, 15:42
bayan taraftarlarımızın karşılaması çok nazik bir durum meydana getirmiş..
.
helal olsun demekten başka bir şey yok!

oskanonur
28.11.2006, 15:44
Bu boyle bir sevgi iste.Herseye ragmen taraftar takimina sahip cikiyor.

coolank
28.11.2006, 15:46
NAİM kardeşim bir şey daha belirteyim ben başkanın hatalarını biliyorsun başkana açık mektup şeklinde foruma yazmıştım ....ve liderlik vasfının MALESEF olmadıgını çok ciddi hatalar yaptıgını da yazmıştım ...ama açıkcası şu an içinde bulundugumuz durumda en iyi başkan olabilecek kişinin gene başkan oldugunu düşünüyorum ...tek beklentim hatalarından ders alabilmesi ve en önemlisi ama en önemlisi DÜŞÜNDÜKLERİNİ YAPABİLMESİ ...veya yaptırabilmesi demek daha dogru ... şu an eline öyle bir güç geçti ....bekleyip görecegiz

Nytre
28.11.2006, 15:48
bu karşılamanın fotoaları var mı acaba

zky_ts
28.11.2006, 15:51
Bayan taraftarlar ayrıca ellerinde ''Sen ağlat, biz severiz seni'' yazılı pankart taşıdı.

İşte HERŞEYE RAĞMEN TRABZONSPOR...
Harikasınız kızlar...evet ya fotoğrafları yok mu acaba?

sweetrose
28.11.2006, 15:52
Şenol Güneş-Giray Bulak?

a f s
28.11.2006, 16:11
2. Hafta Ersen Martin

Cola Turka ile Futbolcu Günlüğü? köşesinin yeni konuğu Ersen Martin? Futbola başlangıcından kariyerindeki gelişmelere kadar her şeyi sizlerle paylaşan oyuncumuz, Trabzonspor?a olan bağlılığını da anlatıyor. İşte Ersen Martin?in ?Cola Turka ile Futbolcu Günlüğü? aracılığıyla taraftarlarımıza gönderdiği mesajlar:

http://trabzonspor.org.tr/colaturkagunluk.asp?MainID=448&PID=600&HaberID=35170

Özge
28.11.2006, 16:19
Akçay: "Çıkışa geçmek istiyoruz"
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/281106akcay.jpgBursaspor maçına Riva’da hazırlanmak üzere İstanbul’a giden kafilemizin başkanlığını üstlenen Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Akçay, ligin ilk yarısının son iki maçında kazanarak çıkışa geçmek istediklerini açıkladı.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Bursa’dan galip gelerek Trabzon’a dönmek istediklerini kaydeden Akçay, “Fenerbahçe yenilgisi camianın ve futbolcuların üzerinde psikolojik bir baskı oluşturdu. Bu baskıyı dağıtmak, maça daha rahat, daha sakin bir şekilde konsantre olmak için erken kampa gidiyoruz. Bunlar beklenmeyen neticeler. Biz de böyle olmasını istemezdik. Ancak futbolun içerisinde maalesef yaşanıyor, istediğiniz sonuçları alamayabiliyorsunuz” dedi.

Akçay, “Biz de bir çıkış yakalamak, ilk yarının sona haftasına kadar kalan 2 maçı kayıpsız atlatmak istiyor, onun için de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

a f s
28.11.2006, 17:32
28 Kasım 2006 17:20
sahaya giren kişinin, Fenerbahçeli ve futbolcu Tuncay Şanlı'nın hayranı olduğu öğrenildi.
Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda pazar günü oynanan karşılaşmada sahaya giren kişinin, Fenerbahçeli futbolcu Tuncay Şanlı'nın hayranı olduğu ve ona sarılmak için sahaya girdiği belirtildi.

Alınan bilgiye göre; deniz tarafındaki tribünde maçı izleyen İ.B, rahatsızlandığını söylemesi üzerine saha kenarında bulunan ambulansa götürüldü.

Ambulansta kontrolden geçirilen İ.B'nin, herhangi bir sağlık probleminin olmadığının belirlenmesi üzerine, tekrar tribüne gitmesi için araçtan indirildiği sırada koşarak sahaya girdiği belirtildi.

İ.B'nin emniyetteki ifadesinde, Fenerbahçeli Tuncay Şanlı'nın hayranı olduğunu belirterek, ''Tuncay Şanlı'nın hayranıyım. Sahaya girdikten sonra ona sarılmak için koştum, ancak sarılırsam tepki olur diye düşünerek karar değiştirdim. Güvenlik görevlilerinin bana doğru koşmaya başlaması üzerine ben de kaçtım. Sonra da beni yakaladılar'' dediği öğrenildi.

Sahaya giren İ.B'nin, ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı belirtildi.

Kaynak:
http://haber61.net/news_detail.php?id=955

My
28.11.2006, 17:47
Ulem bende adama febe maçına sarı lacicart giyindi diye kızıyordum meğer adam ezikmiş.

bordobluex
28.11.2006, 18:02
http://img176.imageshack.us/img176/9746/sahabv1.th.jpg (http://img176.imageshack.us/my.php?image=sahabv1.jpg)

volkanferhan
28.11.2006, 18:09
adi şerefsiz bide sahaya giriyor...

zafer6161
28.11.2006, 19:00
o zaman fb nin sahası kapatılsın nede olsa ezik girdi sahaya bizle alakası yok

turkercan
28.11.2006, 19:01
sallama haber bu. bu haberde anlatılmak istenen "trabzonda bile fener taraftarı var haberiniz olsun" dur.. tamamen uydurma.

bordobluex
28.11.2006, 21:12
sallama haber bu. bu haberde anlatılmak istenen "trabzonda bile fener taraftarı var haberiniz olsun" dur.. tamamen uydurma.

Ahahaha, harika bir yaklaşım :)

AYYILDIZ
28.11.2006, 21:39

Bende böyle düşünüyorum

zky_ts
28.11.2006, 21:42

Bencede doğruluğu yok bu haberin...öle kolay değil Avni Aker'e bir eziğin girmesi...

drmozlu
28.11.2006, 21:52
naim tamamen haklı.bu adamların yerine paftan yada yörenin diğer takımlarından gelen gençler oynasa bin kat iyi .bunlar oynamaya gelmiyo ki.turist bunlar turiiiist!!

zky_ts
28.11.2006, 21:52
Şimdi Trabzon yerli kanalda emniyet müdürü konuşuyo..bu çocuk rahatsızlanmışta ambulansa almışlar müdahale yapmışlar sonra iyiyim demiş ve ambulanstan çıkıp sahaya girmiş...:eek:

drmozlu
28.11.2006, 21:55
zaten futbolcuların çoğu bayan gibi oynuyo.topa girmeye korkuyo.bayanların karşılaması çok isabetli olmuş.

6Şafak Aydın1
28.11.2006, 22:28
dünki olaylara federasyon :

Ulusoy: "Raporu bekliyoruz"

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, futboldaki şike iddialarını takip ettiklerini söyledi.
Conrad Otel'de yapılan UEFA Sağlık Sempozyumu'nun açılış töreninden sonra gazetecilerle sohbet eden Ulusoy, kendisinin veya federasyondan birinin şike iddialarıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayacağını belirterek, ''Tabii ki gelişmeleri takip ediyoruz. Hukuk kurulumuz takip ediyor. Hukuk kurulumuzun raporunu bekliyoruz. Ona göre hareket edeceğiz'' dedi.
Haluk Ulusoy, ortamı germemek ve sözlerinin farklı yönlere çekilmesini önlemek için doğrudan açıklama yapmadıklarını, tüm açıklamaları yazılı yapacaklarını söyledi.

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=42097

Özge
29.11.2006, 00:56
Riva'da ilk antrenman
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/281106idman.jpgTakımımız Bursaspor'la yapacağı maçın hazırlıklarını bugün TFF'nin Riva'daki Özkan Olcay Tesisleri'nde saat 18.30'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
İdmanda takımımız çift kale maç yaptı.

turkercan
29.11.2006, 02:14
ziya doğanda hasan üçüncü gibi oldu :D kovsanızda gitmem :D

6Şafak Aydın1
29.11.2006, 07:56
günaydin...

Hepimize cenabi allahtan sabir diliyorum. Ne kadar kizsakta elestirsekte izdirap ceksekte yinede sabretmek zorundayiz. Baska teknik adam baska yönetim gelse bile sabr gerekecek.

Faik Yılmaz
29.11.2006, 08:35
Riva'da ilk antrenman
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/281106idman.jpgTakımımız Bursaspor'la yapacağı maçın hazırlıklarını bugün TFF'nin Riva'daki Özkan Olcay Tesisleri'nde saat 18.30'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

İdmanda takımımız çift kale maç yaptı.

böyle rezillik olmaz.. kendi takımımz bizden kaçıyor.. daha doğrusu Trabzonda kalacak yüzleri yok.....

Travelair
29.11.2006, 11:07
Tuncay hayranı

Fenerbahçe maçında Avni Aker tribünlerinden sahaya giren taraftar İ.B. "Tuncay hayranıyım. Ona sarılmak için koştum. Ama güvenlik yakaladı" diye ifade verdi.

Travelair
29.11.2006, 11:10
Szymek kaptan!

Trabzonspor'da Fatih Akyel'den alınan ikinci kaptanlık Szymkowiak'a verilecek. Teknik direktör Ziya Doğan'ın Polonyalı futbolcudan ikinci yarıda çok şeyler beklediği için onu onurlandırdığı öğrenildi. Ziya Doğan, "Szymek çok hırslı çalışıyor. İkinci yarıda büyük çıkış yapacak. İkinci kaptanlık da ona moral http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
verecek" diye konuştu.

Gürkan
29.11.2006, 11:37
böyle rezillik olmaz.. kendi takımımz bizden kaçıyor.. daha doğrusu Trabzonda kalacak yüzleri yok.....

sahaya girmenin normal adma dövmenin haklı görüldüğü bir yerde bende durmak istemezdim.pek de fazla kızamıyorum bu konuda.

Nytre
29.11.2006, 12:06
bence doğru olanı yaptılar.. kaçmadılar kafalarını dağıtsınlar.. belki istanbulda havaya girerler.. değişiklik iyidir.. kaçmak diye algılamayalım..
şimekin kaptan olması bence onun toparlanması için ona verilen bir lütuftur.

pReN@_61
29.11.2006, 13:50
bence doğru olanı yaptılar.. kaçmadılar kafalarını dağıtsınlar.. belki istanbulda havaya girerler.. değişiklik iyidir.. kaçmak diye algılamayalım..
şimekin kaptan olması bence onun toparlanması için ona verilen bir lütuftur.

umarım dağıtırlar kafalarını...

Berk Eren
29.11.2006, 14:18
inş once kafalarını sonrada bursasporu dagıtırlar,yoksa cok daha kotu dagılacaz..

Özge
29.11.2006, 17:19
PFDK'dan para cezası
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/tff.jpgProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu, 19 Kasım 2006 tarihinde oynanan Sivasspor-Trabzonspor karşılaşmasındaki saha olayları nedeniyle kulübümüze 2.500 YTL para cezası verdi ve meydana gelen hasarın tazminini istedi.

Özge
29.11.2006, 17:20
Szymek'e MR çekildi
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/051205szymek.jpgDün akşamki idmanda sakatlık geçiren futbolcumuz Miroslaw Szymkowiak'a bugün MR çekildi. Polonyalı futbolcumuzun sağ diz iç yan bağında birinci derece zedelenme tespit edildi.

Szymek'in durumuyla ilgili olarak Medya Merkezimize bir açıklama yapan Sağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, Szymek'in sağ diz iç yan bağında birinci derece zedelenme olduğunu belirterek, "Oyuncumuzun Bursaspor maçında forma giymeme ihtimalini bulunuyor. Ancak gelecek hafta oynanacak maça yetişeceğini söyleyebiliriz" diye konuştu

sweetrose
29.11.2006, 17:43
Szmek bu sene istenilen verimi veremedi. Sakatlıkta olunca bu takıma ne yararı olacak düşünüyoruum artık...

Özge
29.11.2006, 18:19
Trabzonspor Riva'da çalışıyor
Süper Lig'de 1 Aralık Cuma günü deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, Futbol Federasyonu Riva Kamp Eğitim Merkezi'nde hazırlıklarını sürdürüyor.

Dün gece ilk antrenmanını yapan bordo-mavili takım, bu akşam 18.00'de bir antrenman daha gerçekleştirecek ve yarın sabah da Bursa'ya hareket edecek.

Karadeniz ekibinde, Ömer Rıza, Yattara ve Celaleddin'in Bursaspor maçında forma giyemeycekleri, Ersen Martin'in ise zorlu karşılaşmada oynayabileceği bildirildi.

80 GÜNDÜR KAZANAMIYORLAR

Trabzonspor, Süper Lig'de deplasmandaki son galibiyetini, 80 gün önce aldı.

En son 10 Eylül'de yapılan ligin 5. haftası maçında Beşiktaş'ı deplasmanda 2-1 yenen bordo-mavili takım, daha sonra yaptığı 4 deplasman maçında 3 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.

DOĞAN'A GÜVEN

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, yönetim kurulunda teknik direktör Ziya Doğan konusunda herhangi bir tartışma yaşanmadığını bildirdi.

Kafkas, verdikleri mesajın açık olduğunu belirterek, ''Sorumluluk yönetim kurulumuzda olmakla birlikte takımı içinde bulunduğu olumsuz durumdan çıkaracak kesim yine bu teknik heyet ve futbolcu kadrosudur. Şu anda tek düşüncemiz devre arası hazırlık kampına kadar oynayacağımız maçlardan galibiyetle ayrılmaktır'' dedi.

pReN@_61
29.11.2006, 21:08
Trabzonspor Riva'da çalışıyor
Süper Lig'de 1 Aralık Cuma günü deplasmanda Bursaspor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, Futbol Federasyonu Riva Kamp Eğitim Merkezi'nde hazırlıklarını sürdürüyor.

Dün gece ilk antrenmanını yapan bordo-mavili takım, bu akşam 18.00'de bir antrenman daha gerçekleştirecek ve yarın sabah da Bursa'ya hareket edecek.

Karadeniz ekibinde, Ömer Rıza, Yattara ve Celaleddin'in Bursaspor maçında forma giyemeycekleri, Ersen Martin'in ise zorlu karşılaşmada oynayabileceği bildirildi.

80 GÜNDÜR KAZANAMIYORLAR

Trabzonspor, Süper Lig'de deplasmandaki son galibiyetini, 80 gün önce aldı.

En son 10 Eylül'de yapılan ligin 5. haftası maçında Beşiktaş'ı deplasmanda 2-1 yenen bordo-mavili takım, daha sonra yaptığı 4 deplasman maçında 3 mağlubiyet ve 1 beraberlik aldı.

DOĞAN'A GÜVEN

Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, yönetim kurulunda teknik direktör Ziya Doğan konusunda herhangi bir tartışma yaşanmadığını bildirdi.

Kafkas, verdikleri mesajın açık olduğunu belirterek, ''Sorumluluk yönetim kurulumuzda olmakla birlikte takımı içinde bulunduğu olumsuz durumdan çıkaracak kesim yine bu teknik heyet ve futbolcu kadrosudur. Şu anda tek düşüncemiz devre arası hazırlık kampına kadar oynayacağımız maçlardan galibiyetle ayrılmaktır'' dedi.

haydi hayırlısı.....şu maçı alalım

Lapina
29.11.2006, 22:00
Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm Şube Koordinatörü Cumhur Can ile Atletizm Hocası Ertan Hatipoğlu, Türkiye'ye Suriye üzerinden kaçak yollarla giren Etiyopyalı Atlet Mariam Hana'yı eğitime aldıkları iddiasıyla emniyette ifade verdi.

Etiyopya'dan 600 dolar karşılığı anlaştığı Iraklı bir insan kaççısı aracılığı ile Türkiye'ye gelen ve başka bir insan kaçakçısı olan Nazın Gültekin tarafından para karşılığı Fenerbahçe'ye verildiği öne sürülen Hana'nın kaçak olduğunu bilen Fenerbahçe hocası Hatipoğlu'nun emniyetteki ifadesinde, yeteneklerine hayran kaldığı için risk aldığını söylediği öğrenildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, pasaportlu olarak Türkiye'ye getirdikleri yabancı uyruklu şahısları kaçak yolardan Avrupa ülkelerine gönderen bir şebekeyi belirledi. Yaklaşık 3 ay boyunca devam eden teknik takip ve çalışmalar sonucunda şebekenin önde gelen isimleri Türk Nazım Gültekin, Yunanlı kadın insan kaçakçısı Armenoui Efraimidou, Ermeni Hermine Shmavonyan, Somalili Muhammen Ali'nin de aralarında toplam 8 kaçakçının toplantı yaptığı tespit edildi. 25 Kasım 2006 günü Aksaray Yunus Otel'e yapılan baskınla insan kaçakçılığı yapan 2 Türk, 1 Yunanlı kadın, 1 Moritanyalı, 3 Somalili ile birlikte Türkiye'ye pasaportlu olarak geldikten sonra kaçak yollardan yurtdışına gönderilmeyi bekleyen 20 Gürcü gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişiler sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi.

İnsan kaçakçısı şebekenin Türkiye'ye pasaportlu giriş yaptırdıkları kişileri kaçak olarak yurt dışına çıkardığı için çalışmaların uzun sürdüğünü ifade eden emniyet yetkilileri, şebekenin yakalanmamak çok dikkatli davrandığını kaydetti. Yunanlı insan kaçakçısı Armenoui Efraimidou'nun Avrupa'ya daha rahat sokabileceğini düşündüğü için Gürcü, Ermeni ve Rus kaçakları tercih ettiği, Afrika ve Asya'dan gelen kaçakları kabul etmediği bildirildi. Yapılan sorguların ardından 8 insan kaçakçısı Sultanahmet'deki İstanbul Adliyesine, 20 Gürcü ise sınırdışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü'ne gönderildi.

Konu ile ilgili olarak Mali Şube Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm Şubesi'nde eğitilen Etiyopyalı atlet Mariam Hana'nın da Suriye üzerinden kaçak olarak Türkiye'ye getirildikten sonra Fenerbahçe'ye para karşılığı verildiği ifade edildi. Mariam Hana'nın Iraklı Imat isimli bir insan kaçakçısı tarafından Etiyopya'dan Lübnan'a, Lübnan'dan Suriye'ye buradan da Türkiye'ye getirildiği, İstanbul'da Iraklı kaçakçıdan Nazım Gültekin tarafından alınarak belirli bir para karşılığında Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm Şubesi'ne verildiği tespit edildi. Mali Şube Müdürlüğü ekipleri, kaçak yolardan Türkiye'ye giriş yapan Mariam Hana'yı Fenerbahçe'nin Dereağzı tesislerine giderek gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğüne getirilerek sorgulanan Hana'nın Türkiye'ye gelebilmek için Iraklı kaçakçıya 600 dolar verdiği, yaklaşık 2 buçuk ay önce Türkiye'ye giriş yaptığı ve 2 aydır da Fenerbahçe Atletizm Şubesinde eğitildiği kaydedildi. Ayrıca Nazım Gültekin'in Mariam'ı Fenerbahçe'ye vermeden önce ENKA spor kulübü ile anlaşmaya çalıştığı ancak herhangi bir anlaşmanın yapılamadığı tespit edildi.

Yapılan tahkikatlarda, Fenerbahçe Spor Kulübü Atletizm Şubesi'nin de Mariam Hana'nın pasaportsuz olarak kaçak giriş yaptığını bildiği belirlendi. Bunun üzerine Atletizm Şubesi Koordinatörü Cumhur Can ile atletizm takımının hocalığını yaptığı öğrenilen Ertan Hatipoğlu, 28 Kasım 2006 günü akşam saatlerinde Mali Şube Müdürlüğü'ne gelerek ifade verdi. Can ve Hatipoğlu'nun savcılık talimatıyla izinsiz insan çalıştırmak suçundan ifadeleri alındı. Cumhur Can'ın ifadesinde, bazı yöneticilerin Mairam'ın kaçak yollardan Türkiye'ye geldiği için kulüp adına yarıştırılmasını uygun görmediğini söylediği öğrenildi. Polise Mariam'ın olağanüstü yeteneklere sahip olduğunu ve gelecekte dünya şampiyonu olacağına inandığını söyleyen atletizm takımı hocası Ertan Hatipoğlu'nun ise atletin kabiliyetleri hayran kaldığı için riski göze aldığını belirttiği bildirildi.

Otoritelerin Elvan Abeylegeyse'den daha yetenekli olduğunu söyledikleri ileri sürülen Mariam Hana işlemlerinin ardından Çocuk Şube Müdürlüğü'ne teslim edildi.

Zaman
Insan kacakciliginada baslamislar..

Emre7
29.11.2006, 22:08
yattara ne zman geliyo
şmek bana mı öle geldi formu yükseliyo mu

Erdem Keser
29.11.2006, 22:20
of ulan offfffff bı rıcardınhomuz olmadı gıtıı yaa su adamı getıremedıler takıma buyuk futbolcu rıcardınho muthıs bı arapası verdı besıktas beraberlık golunu attı

macka61
29.11.2006, 22:20
yo şimekin perfonması yükseliyoe musampada iyide fener maçındda

bordobluex
29.11.2006, 22:29
yattara ne zman geliyo

Yattara geldi ki :) Hatta Fener maçı öncesi Trabzon seyirsini selamladı. Üzerine atılan atkıyı da boynuna taktı.

Tabi sorduğun soruyu anlamamışta olabilir.

Erdem Keser
29.11.2006, 22:32
besıktas macını ızleyen arkadaslar kutfen rıcardınhonun oynadıgı pozısyona dıkkat etsın oyun genelınde pek oyunda gorunmedı kosmadı ama top ona geldıgınde cok olumlu kullandı guzel paslar attı gerı hıc gelmedı kendını gereksız yormadı cok akıllı bı futbolcu ...buarada ılk yarı 1-1 berabere bıttı

Emre7
29.11.2006, 22:41
Yattara geldi ki :) Hatta Fener maçı öncesi Trabzon seyirsini selamladı. Üzerine atılan atkıyı da boynuna taktı.

Tabi sorduğun soruyu anlamamışta olabilir.
geldi de ne zaman başlıyo diyom maçlara
arkadaşlar sorular saçma olabilir ama sadece golleri izliyebiliyom maçları izleyemiyom çünkü tv imkanım yok öğrenciyim :S

Emre7
29.11.2006, 22:45
Fenerliler mum yakacak
Fenerbahçeli taraftarlar, Sarı-Lacivertli ekibin şampiyon olduğu 2001-2002 sezonun son haftasıyla ilgili şike ve teşvik iddialarını, mum yakarak protesto edecek.
29.11.2006

,

Şike protesto edilecek
İnternetteki taraftar sitesi "www.antu.com" da yapılan duyuruda, 2 Aralık Cumartesi saat 19.07’de bir protesto organizasyonu yapılacağı bildirildi. Şike iddialarıyla ilgili kişi ve kurumların protesto edileceği kaydedilen duyuruda, Fenerium tribünü önünde mumlar yakılarak gerçekleştirilecek protesto organizasyonuna katılmaları için taraftarlara çağrı yapıldı.

100 kişi yetr protestoya kuş beynliler

Lapina
29.11.2006, 23:38
http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=35182

Riva Kamp Ziyareti ile ilgili haber..

HALİT KARAKAŞ
29.11.2006, 23:56
takımın istanbulda olması değişiklik için iyi olabilir,asıl iyi olan takımın seri galibiyetlere başlamasıdır,szyemek 2.kaptan olmasını kendisi için moral olacağı kanaatindeyim,hoşçakalın

Faik Yılmaz
30.11.2006, 08:58
symek sonuna kadar kullanılmalı ....

oynayınca takıma çok şey katıyor....

fb ve sivas maçındada biraz istekli göründü.. az daha silkelenirse gökdenizle birlikte büyük güç katar takıma....

Erdinç Dilek
30.11.2006, 10:39
Trabzon'da Şenol Güneş bombası
30 Kasım 2006 09:40

Ziya Doğan'ın sallantıda olduğu Trabzon'da, Şenol Güneş’in Lemi Çelik’i Brezilya’ya futbolcu takibi için gönderdiğinin ortaya çıkması gündeme adeta bomba gibi düştü.

Trabzonspor’da Ziya Doğan’ın tahtının sallandığı bir ortamda ilginç bir gelişme yaşandı. Şenol Güneş’in Lemi Çelik’i Brezilya’ya futbolcu takibi için gönderdiğinin ortaya çıkması gündeme adeta bomba gibi düştü. Güneş’in Trabzonspor için mi yoksa başka bir takım için mi futbolcu takibi yaptırdığı netleşmezken, bu haber kulislerde farklı yorumların yapılmasına yol açtı.

TRABZON A.Ş. Mİ?

Kulislerdeki yorumlara göre devre arasında gönderilmesi düşünülen Ziya Doğan’ın yerine tekrar Şenol Güneş görev alacak.

Güneş’in bu ciddi ve planlı çalışma şeklinin yol açtığı bir başka yorum da tecrübeli teknik adamın Trabonspor Futbol A.Ş’nin başına getirilebileceği şeklinde.

Brezilya’da futbolcu taramasına başlayan Lemi Çelik’in yaptığı futbolcu araştırmalarını önümüzdeki günlerde Şenol Güneş’e sunacağı da öğrenildi.

Kaynak: Akşam
Haber: Haluk Ayyıldız

oskanonur
30.11.2006, 11:21
Bu ne pehriz, bu ne lahana tursusu.Anlasilan yonetim bahsetmis oldugu radikal kararlari alana kadar bu tur dedikodulari daha cok duyacagiz.Gel artik devre arasi...

zeki gursoy
30.11.2006, 11:26
hakaten ya..
şu devre arasını çok merak ettim bak şimdi..

sbay
30.11.2006, 11:37
şenol güneş bu takımda t.direktör olarak görev almamalı....ziya onun altında çalışan bi antrenör olarak kalıp şenol hocayı futbol aş. nin başına getirsinler....

KuĞu
30.11.2006, 11:45
bu haber saçmalık kokuyor, hala lemiye futbolcu izlettiriyorsa bu yönetim defolup gitsin:mad: lemi kendi beğendiği oyuncuları utanmadan tv başlarında eleştiren adam değilmiydi kim, keşfetmiş lemi onca zaman!!! robinho yu müthiş bir yetenek keşfettim dediği zamanlarda realmadrid adama 30milyon avroyu gözden çıkarmıştı bile!!!!
hani kanca nın izledikleri orada kaldığı 40 günde yaptığı çevre kankalıkları?! neyse hala brezilyadan futbolcu bakıyorlarmış yaa hayret

Harun
30.11.2006, 11:51
http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&PID=589&HaberID=35182

sbay
30.11.2006, 11:57
BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI...
Hepimiz kırgınız; Son yıllarda yaşadığımız hüzünlü günlerimize, çektiğimiz cefakar davranışların karşılığını alamadığımıza, 15 Mayıs 2004 tarihini bizlere yaşatan insanlara ve kurumlara gereken cevapları veremediğimize, arzu ettiğimiz Bursasporu yaşayamadığımıza, tribünlerimizin ve camiamızın bölünmüşlüğüne...

Türk Futbol Federasyonu'nun yanlı tutumu, Bursasporumuza vermek istediği zararı hiç birimizin gözünden kaçmamaktadır. Özellikle sezon başından beri külübümüze verilen anlamsız cezalar ve son hafta edilen çirkin küfürler bunun sadece bir göstergesidir.

Önümüze serilen iki seçenek bulunuyor...
Başkanımızı, bize %5 lik hakkımızı ayırmadığı için ve futbolcularımızı arzu ettiğimiz davranışları, mücadeleyi ve skoru elde edemedikleri için protesto edebiliriz! Kısacası üstümüze oynayan binbir insanın ekmeğine yağ sürmüş oluruz...

Birde bize yakışanı yaparız.
Görülmemiş biçimde Başkanlarımıza sahip çıkarız. Bursamızın arkasında değil, yanında olduğumuzu gösteririz, futbolcularımıza sahip çıkarız, takımımıza Trabzonspor karşısında geçmiş yıllarda özlenen birliktelik içinde 12. adam görevini Türkiye'de görülmemiş biçimde yerine getiririz. Trabzonspor'u yerle bir ederek yenebiliriz...

Puan tablosuna göz atmanızı diliyoruz. Bu hafta Trabzonspor, ardından Galatasaray deplasmanından alınacak 6 puan, Bursasporumuzun Turkcell Super Liginde kimsenin beklemediği bir yerde bulunmasını sağlayacaktır.

Büyük Bursaspor camiası artık tek yumruk olma vakti geldi...
Kentin dinamikleri, camiamızın eski Başkanları, eski Yöneticileri, Teksaslısı, TSClisi, Partisanslısı, Radikallisi, Unitimsahlısı, hiç bir gruba üye olmayan değerli Bursaspor taraftarları... Her birimiz artık TEK YUMRUK, TEK GÜÇ OLMAMIZ GEREKİYOR!

Bırakalım kırgınlıklarımızı, kızgınlıklarımızı, kavgalarımızı... Sarılalım TEK OLAN BURSASPORUMUZA.
Herkese karşı göğüs gerelim. Bir TEK BİZ, bir de onların hepsi.

Biz çok büyük zorluklar atladık, bunların hepsini birlik beraberlik içinde başardık. Asla bir daha bölünmeksizin omuz omuza, kol kola verelim.

Ne Ahmet için, ne Mehmet için... SADECE VE SADECE BURSASPORUMUZ İÇİN!

BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI BİLİYORUZ Kİ BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİR KEZ DAHA GÖSTERECEKTİR! BİZLERİ KİMSE YOLUMUZDAN CAYDIRAMAZ, CAYDIRAMAYACAKTIR.

Herkes günü geldiğinde nasibini alacaktır! Trabzonspor'luların " Bursa kümeye " tezahüratlarını bizler unutmadık...

kandemir
30.11.2006, 12:10
Sevgili Bursalılar limana bakarmısınız kum gemisi kıyıya yaklaştımı:D

Oldunuz adam yaaa

saglam
30.11.2006, 12:12
Ya bunların gazına gelip maça gidecem, hala kendime gelemedim zaten:o

Gürkan
30.11.2006, 12:17
:mad:
BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI...
Hepimiz kırgınız; Son yıllarda yaşadığımız hüzünlü günlerimize, çektiğimiz cefakar davranışların karşılığını alamadığımıza, 15 Mayıs 2004 tarihini bizlere yaşatan insanlara ve kurumlara gereken cevapları veremediğimize, arzu ettiğimiz Bursasporu yaşayamadığımıza, tribünlerimizin ve camiamızın bölünmüşlüğüne...

Türk Futbol Federasyonu'nun yanlı tutumu, Bursasporumuza vermek istediği zararı hiç birimizin gözünden kaçmamaktadır. Özellikle sezon başından beri külübümüze verilen anlamsız cezalar ve son hafta edilen çirkin küfürler bunun sadece bir göstergesidir.

Önümüze serilen iki seçenek bulunuyor...
Başkanımızı, bize %5 lik hakkımızı ayırmadığı için ve futbolcularımızı arzu ettiğimiz davranışları, mücadeleyi ve skoru elde edemedikleri için protesto edebiliriz! Kısacası üstümüze oynayan binbir insanın ekmeğine yağ sürmüş oluruz...

Birde bize yakışanı yaparız.
Görülmemiş biçimde Başkanlarımıza sahip çıkarız. Bursamızın arkasında değil, yanında olduğumuzu gösteririz, futbolcularımıza sahip çıkarız, takımımıza Trabzonspor karşısında geçmiş yıllarda özlenen birliktelik içinde 12. adam görevini Türkiye'de görülmemiş biçimde yerine getiririz. Trabzonspor'u yerle bir ederek yenebiliriz...

Puan tablosuna göz atmanızı diliyoruz. Bu hafta Trabzonspor, ardından Galatasaray deplasmanından alınacak 6 puan, Bursasporumuzun Turkcell Super Liginde kimsenin beklemediği bir yerde bulunmasını sağlayacaktır.

Büyük Bursaspor camiası artık tek yumruk olma vakti geldi...
Kentin dinamikleri, camiamızın eski Başkanları, eski Yöneticileri, Teksaslısı, TSClisi, Partisanslısı, Radikallisi, Unitimsahlısı, hiç bir gruba üye olmayan değerli Bursaspor taraftarları... Her birimiz artık TEK YUMRUK, TEK GÜÇ OLMAMIZ GEREKİYOR!

Bırakalım kırgınlıklarımızı, kızgınlıklarımızı, kavgalarımızı... Sarılalım TEK OLAN BURSASPORUMUZA.
Herkese karşı göğüs gerelim. Bir TEK BİZ, bir de onların hepsi.

Biz çok büyük zorluklar atladık, bunların hepsini birlik beraberlik içinde başardık. Asla bir daha bölünmeksizin omuz omuza, kol kola verelim.

Ne Ahmet için, ne Mehmet için... SADECE VE SADECE BURSASPORUMUZ İÇİN!

BÜYÜK BURSASPOR CAMİASI BİLİYORUZ Kİ BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİR KEZ DAHA GÖSTERECEKTİR! BİZLERİ KİMSE YOLUMUZDAN CAYDIRAMAZ, CAYDIRAMAYACAKTIR.

Herkes günü geldiğinde nasibini alacaktır! Trabzonspor'luların " Bursa kümeye " tezahüratlarını bizler unutmadık...

bu yazı nerden alıntı.:confused:

kandemir
30.11.2006, 12:19
bursasporum.com olması lazım

Burçak
30.11.2006, 12:22
www.radyobordomavi.com (http://www.radyobordomavi.com) ' da şuanda Trabzonspor konuşuluyor.

tamuğ yamtar
30.11.2006, 12:26
:mad:

bu yazı nerden alıntı.:confused:

Yazıya neden sinirlendiğinizi anlayamadım.

Travelair
30.11.2006, 12:26
Şimdi de bu çıktı. Milleti birbirine kırdırmak. Oyuna gelmeyelim. Bence o bursa taraftarı da nefreti körüklediği için kendi forum yöneticisinden ceza almalı

kandemir
30.11.2006, 12:37
Şimdi de bu çıktı. Milleti birbirine kırdırmak. Oyuna gelmeyelim. Bence o bursa taraftarı da nefreti körüklediği için kendi forum yöneticisinden ceza almalı
dostum bunu bursaspor yöneticileri anasayfalarında yazmışlar..adamlarda kuruk acısı var

Burçak
30.11.2006, 12:48
bi yönetici konuşuyo sabah beri dinleyin bence. www.radyobordomavi.com (http://www.radyobordomavi.com)
faruk kancaymış :)

Gürkan
30.11.2006, 12:49
Yazıya neden sinirlendiğinizi anlayamadım.

yazının buraya alınmasına kızdım.Trabzonsporu birleştirdik bursamı kaldı.

TSknbkTS
30.11.2006, 13:17
Trabzonspor'luların " Bursa kümeye " tezahüratlarını bizler unutmadık...

Amma ileri görüşlü taraftar kitlemiz var." Bursa kümeye " Dedik ve düştüler.Çok iyi hatırlıyorum onlarda enflasyon düşer bursa düşmez diyorlardı.Ama ikiside düştü.
zuhahahahaahahhhhh.......

Burçak
30.11.2006, 13:35
ne yani şimdi akılları sıra intikanmmı alacaklar. :)) bunlar Trabzonsporun en kötü günleriydi . sanıyolar ki hep böyle devam edecek. bi zamanlar kupa maçındaki gibi 5 1 lik skor alıp nasıl yapmıştık bunları. illaki kümeye gönderin bizi diyorlar.

kandemir
30.11.2006, 13:45
sadece kümeye atma meselesi değil olay...yıllar önce herkese posta koydukları bursada Gurbetçi Gençlerden yedikleri dayak hala içlerinde yara olsa gerek...kuyruk acısı burdan beri devam ediyor:D

Külünkoğlu
30.11.2006, 13:53
Bir dakka bir dakka !!!

2001- 2002 sezonu Trabzonspor kötü durumdadır, Arka arkaya mağlubiyetler alır bir türlü maç kazanamaz durum hiç de iyi değildir. Buna rağmen 2 otobüs Bursa'ya gideriz. Maçın sonlarına doğru 2-1 öndeyiz. Son dakikalarda hakemin hediye ettiği golü yeriz ve maç 2-2 olur. Son 10 kişi kalana dek Bursa tribunlerinden şu ses duyulur.

" Trabzon Kümeye ! Trabzon Kümeye ! "

O an Allah'ım bana burda öyle bir maç nasip etki Bursaspor küme düşme mücadelesi versin ve Trabzon'um kazansın aynısı bende bağırayım.

Veee gelir 2003 - 2004 sezonu.. Bursa A.Sebat ile birlikte küme düşmeme mücadelesi verir. Hemde bizim maç 29. haftada kaçırımıyım tabi.
2-1 alırız maçı avazım çıktığı kadar bağırırım

" Bursa Kümeye ! Bursa Kümeye ! "

Bize kim bu şekilde bağırmışsa iflah olmamıştır. Bursa'da layığını bulmuştur.

sismolog61
30.11.2006, 13:58
süpersin külünkoğlu :) nede olsa etme bulma dünyası

oskanonur
30.11.2006, 14:03
Hala akillanmamis bursali arkadaslar.Atesle oynamayin, yazik olur size yesil bursanin seftali taraftarlari.

cınar#7
30.11.2006, 14:29
Szymek-Serkan Takası

TRABZONSPOR’da devre arası için transfer çalışmaları hızla sürüyor. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın yönetime verdiği isimler doğrultusunda görüşmelerini sürdüren bordo-mavililer, Fenerbahçe’den Serkan Balcı’nın transferine ağırlık verdi. Fenerbahçe’nin Szymkowiak’ı istemesi üzerine bu futbolcuyu verip yerine Serkan Balcı’yı almayı planlayan Trabzonspor bu futbolcunun yanında bir futbolcuyu daha kadrosuna katmanın peşinde.

TRABZONSPOR’da mutsuz olduğu gerekçesi ile ayrılmayı kafasına koyan ve sergilediği performans ile eski günlerini fazlası ile aratan Polonyalı futbolcuya Fenerbahçe’nin talip olmasını fırsat bilen yönetim Doğan’ın da ısrarla istediği futbolcular arasında olan Serkan Balcı transferinin gerçekleşmesi için takası gündeme getirdi. Bu teklife Fenerbahçe’nin de sıcak baktığı öğrenilirken, ikinci isim konusunda Kemal’in adı geçiyor

Haberin gerçek olma ihtimali düşük olsada Serkan Balcının gelmesi bizim için çok iyi olur cunku eksik oldugumuz yerlerde hem defansif orta sahada hemde defansın sagında oynayabilir

marcelinhos100
30.11.2006, 14:39
Trabzonspor'un muhtemel 11'i:
Jefferson- :mad: Stepanov, Çağdaş, :mad: - Gökdeniz, Hüseyin, :mad: Marcelinho- Umut, Ersen sizce kim bu suratlar ben diyeyim büyük sag bek musa müthiş yetenek ligin en formda oyuncusu hasan birde meşhur malımız pardon beckham mustafa keçi yazık yine yok murat ocak musampa ufukhan

marcelinhos100
30.11.2006, 14:42
[quote=yattara show;549685]Szymek-Serkan Takası

TRABZONSPOR’da devre arası için transfer çalışmaları hızla sürüyor. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın yönetime verdiği isimler doğrultusunda görüşmelerini sürdüren bordo-mavililer, Fenerbahçe’den Serkan Balcı’nın transferine ağırlık verdi. Fenerbahçe’nin Szymkowiak’ı istemesi üzerine bu futbolcuyu verip yerine Serkan Balcı’yı almayı planlayan Trabzonspor bu futbolcunun yanında bir futbolcuyu daha kadrosuna katmanın peşinde.

TRABZONSPOR’da mutsuz olduğu gerekçesi ile ayrılmayı kafasına koyan ve sergilediği performans ile eski günlerini fazlası ile aratan Polonyalı futbolcuya Fenerbahçe’nin talip olmasını fırsat bilen yönetim Doğan’ın da ısrarla istediği futbolcular arasında olan Serkan Balcı transferinin gerçekleşmesi için takası gündeme getirdi. Bu teklife Fenerbahçe’nin de sıcak baktığı öğrenilirken, ikinci isim konusunda Kemal’in adı geçiyor

syzmeki verip serkanı alacaklar vereceklerse musa büyük ile keçeliyi verselerle fenere bekçi aranıyormuş ama bu ziyadan herşey beklenir aymana karşılık da marceyi vereirler real gençlere

marcelinhos100
30.11.2006, 14:43
Manisaspor Alex ile anlaştı

Siyah beyazlılar, İnternacional'ın orta sahasında görev yapan Brezilyalı futbolcunun işini devre arasında bitirecek. Transfer çalışmalarını sürdüren Vestel Manisaspor'un Brezilya 1. lig takımlarından İnternacional'ın orta sahasında görev yapan Alex Raphael Meschini ile el sıkıştığı öğrenildi.
Brezilya'ya giderek 24 yaşındaki futbolcuyu izleyen antrenörler Serdar Dayat ile Sercan Görgülü'nün teknik direktör Ersun Yanal'a olumlu rapor verdiği, siyah beyazlı takımın teklifine sıcak bakan oyuncunun devre arasında transfer edileceği bildirildi.
Sol ayak başparmağından geçirdiği ameliyat nedeniyle devreyi kapatan Borbiconi idmanlara başladı. Fransız futbolcunun ikinci yarıdan itibaren takımdaki yerini alacağı açıklandı.
Bu arada Vali Refik Arslan Öztürk, Cumhuriyet Başsavcısı Sait Gürlek, 1. Er Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Naim Babüroğlu ve Emniyet Müdürü Adem Aydemir, Başkan Haluk Çubukçu ile Ersun Yanal'ı ziyaret edip Gaziantep maçı öncesi başarı dilediler. bu alex bizim sene başından beri alamadıgımız adam degilmi

KuĞu
30.11.2006, 15:21
büyük ihtimalle o dur ama bu brezilyalıların %40 alex zaten,
gerçi bizim yönetim saşkıcı alex i bile alamaz brazilyadan alex alsın
o da olmazsa alex kid adında küçüklüğümün bomba oyunu olan bir SEGA oyunu vardı ben yönetime verebilirim

Özge
30.11.2006, 15:48
Takımımız Bursa'da
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/301106gelis.jpgİstanbul'dan 09.30'da Bursa'ya hareket eden takımımız bu kente vardı.

Kamp yapacağı otele yerleşen takımımız, saat 15.30'da basına kapalı bir antrenman yapacak.

marcelinhos100
30.11.2006, 15:49
İkİncİ Yari Takim Şenol GÜneŞe Ve Ünal Karamana Teslİm Edİlmelİ Onlara Destek Verİlmelİ Transfrelerİ Şenol Hoca Ve Ünal Yapmali Tabİ Menajer Can ÇobanoĞlu Olmali Trabzonumuzu Ancak Kalİtelİ Bİr Ekİp BaŞariya UlaŞtirir Yoksa Kendİ Karİyerİnİ DÜŞÜnÜn Trabzonu YÜzÜstÜ Birakan Bjk İÇİn Ama Şİmdİ Birakmayan Zİya Dogan Postalansin Olmaz Abİ Zİyayla Olmaz

Özge
30.11.2006, 15:49
Bursaspor maçı Yüksel'in
Turkcell Süper Lig'de 16. Hafta maçlarını yönetecek hakemler bugün Merkez Hakem Kurulu tarafından açıklandı. Buna göre yarın Bursaspor'la yapacağımız karşılaşmayı Vedat Yüksel yönetecek.

KuĞu
30.11.2006, 15:56
Szymek-Serkan Takası

Haberin gerçek olma ihtimali düşük olsada Serkan Balcının gelmesi bizim için çok iyi olur cunku eksik oldugumuz yerlerde hem defansif orta sahada hemde defansın sagında oynayabilir

rezalet bir haber daha serkan balcı evet tipik ziya doğan futbolcusu syzmek gitmek istiyorsa ülkesine dönsün

Nytre
30.11.2006, 16:24
""""""""""Brezilya'ya giderek 24 yaşındaki futbolcuyu izleyen ANTRENÖRLER!!! Serdar Dayat ile Sercan Görgülü'nün teknik direktör Ersun Yanal'a olumlu rapor verdiği, siyah beyazlı takımın teklifine sıcak bakan oyuncunun devre arasında transfer edileceği bildirildi."""""""""

düşünün bir kere... manisa bile antrenör gönderirken biz brezilyaya sıradan bir insanı gönderiyoruz... brezilya da ne iş yaptı bu kanca?

oskanonur
30.11.2006, 16:40
İleriye donuk cok faydali bilgiler toplamis ya kanca abimiz:) O bilgilerin icerigi konusunda kimsenin bir fikri olduguna da inanmiyorum

Fanatik28
30.11.2006, 16:55
Daha hala ögrenemedik, su Ezik futbolcularin bize fayda saglayamiyacagini. Iclerinden 3-5 tanesini cikar, gerisi karakter olarak bes para etmez.

Gelelim isin diger kismina, FB`nin zaten alti yabancisi var. kimi göndereceklerde Symek`i alacaklar? Hadi aldilar, üstüne para verip, Serkan`i mi alacagiz?

Zamaninda Fatih Tekke arti Para, Erhan Namli`yi almistik. Hüseyin arti bir futbolcu arti 8 milyon dolar, Zafer`i almistik. Ya biz enayi olmak mi zorundayiz?

Yukarida bir arkadasin belirttigi gibi, eger Symek`i göndereceksek, yurtdisina satalim. Bizde belki iyi olmayan, ama ligdeki takimlarin % 90 rahatlikla oynayabilecek topculari, üste para verip yerine baska oyuncu almak sevdasindan ne zaman vazgececegiz?

oskanonur
30.11.2006, 17:02
Daha simdiden basladi transfer dedikodulari.Yonetimimizin sezon basindaki transfer politikasini hatirladikca cekilecek cok cilem varmis demekten baska birsey gelmiyor aklima.

Kaya
30.11.2006, 17:08
Bmn-Bursa'dan Trabzonspor'umuza Karşılama

Bmn-Bursa üyeleri saat 12:30'da Bursa'ya varan takımımızı büyük bir coşkuyla karşıladılar. Kaptanımız Hüseyin'e çiçek veren üyelerimiz, oyuncularımıza destek mesajlarını ilettiler

http://www.bordomavi.net/images/haber/o_bmnbursa001.jpg

FANATIK61
30.11.2006, 18:34
İçten yıkılıyoruz"

Fenerbahçe maçı öncesi eleştiriler alan Trabzonspor'da İbrahim Hacıosmanoğlu, muhalefet ve eski yöneticilere sert tepki gösterdi. Hacıosmanoğlu, yönetim olarak sürekli takım için daha iyisini nasıl yapacaklarının peşinde olduklarını ve kendisini Trabzonsporlu hisseden herkesin de bu amaç uğruna yönetime destek olmasını beklediklerini ifade ederek, "Takımın şu andaki durumu ortada. Bu işleri elbirliği ile düzeltmeliyiz. Trabzonspor'un sorunlarının olduğunu kimse inkar edemez. Bu sorunları zöçmek yönetimin işidir. Ama yönetime bu görevini yerine getirirken insanların köstek değil destek olması lazım. Ama biz insanlardan bunları beklerken, bir de bakıyorsunuz ki sağduyuyla hareket etmesini beklediğiniz bazı insanlar Fenerbahçe gibi önemli bir maç öncesi toplantı yapıyor. Bunlardan bazıları televizyonlara çıkıp çığırtkanlıkla, Trabzonspor'un değerlerini ayaklar altına alıyor" dedi.

FENERBAHÇE'Yİ KİMSE KARŞILAMIYOR AMA..

İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe maçı öncesi yaşananların bu toplantıyla da sınırlı kalmadığını ifade ederek, "Toplantıyı düzenliyorlar, sonra da Trabzon' a gelip Fenerbahçe kafilesini karşılıyorlar. O Fenerbahçe Başkanı ve Yönetim kurulunu Türkiye' de sadece Trabzon' da değil, hiçbir şehirde hiçbir takımın yöneticisi karşılamıyor, yemek davetlerine icabet etmiyor. O zaman sormak lazım, bizim eski yöneticilerimiz niye karşıladılar? Onlarla birlikte havalimanından doğruca niye yemeğe gittiler? Bunların hepsinin yanıtlarını bu camiaya vermek zorundadırlar. Bu durumda insanların, 'Acaba maç öncesi camianın birliğini zedeleyici İstanbul' daki toplantıyı düzenlerken bu insanlarla müşterek mi hareket ettiler?' sorusu akıllara geliyor. Adeta içimizden satılıyoruz, içten yıkılıyoruz" diye konuştu. Hacıosmanoğlu, herkesten destek bekledikleri bir zamanda bu tür hareketlerin camianın birliğine vurulan en büyük darbe olduğunu da söyledi.

BAŞKANDAN NET TAVIR

Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak'ın, yönetim kurulu toplantısında her şart altında Teknik Direktör Ziya Doğan'ın arkasında duracağını açıkladığı ve bazı yöneticilerin Doğan'ı eleştirmesini engellediği belirtildi.

Pazartesi akşamı yapılan ve yönetim kurulunun tamamına yakınının katıldığı toplantıda, Fenerbahçe mağlubiyeti ve takımın son durumunun masaya yatırıldığı, oyunculara devre arasına kadar herhangi bir ceza uygulamasına gidilmemesi yönündeki görüşün benimsendiği vurgulandı. Başkan Nuri Albayrak'ın, toplantının son bölümünde Teknik Direktör Ziya Doğan'la ilgili eleştirilerde bulunan bazı yöneticilerin sözünü keserek, "Şu anda hocayı tartışma durumunda değiliz. Kesinlekle hocamızın arkasında durmalıyız. bu nedenle bu konuyu tartışmaya gerek yok" dediği ifade edildi.

Emre B.
30.11.2006, 18:36
Szymek-Serkan takası felaket olur.Musa yada Keçeliyle olabilir.Ama Szymek olmaz.

DELETE
30.11.2006, 18:45
evet szymek olmaz szymek bizim bel kemiğimiz di

littlebighorn
30.11.2006, 18:49
Szymek-Serkan takası felaket olur.Musa yada Keçeliyle olabilir.Ama Szymek olmaz.
Ancak Musa ile olur. Keçeli ile de olmaz.

hay1699
30.11.2006, 18:51
bence bu takas haberi çok buyuk yalan, Szymek turk mu, nasıl alacak fener...saçmalık işte...

Özge
30.11.2006, 19:35
Başkan Albayrak: "Galibiyete ihtiyacımız var"
Başkanımız Nuri Albayrak, takımımızın şu anda bir galibiyete ihtiyaç duyduğun belirterek, “Bunu aldığımız an her şey yoluna girecektir” dedi.

Sezon başında iyi bir kadro kurulduğunu kaydeden Albayrak, “Ancak maçlara istediğimiz gibi başlayamadık. Daha sonra da sakat ve cezalı oyuncularımız nedeniyle istediğimiz performansı sergileyemedik. Bunların yanı sıra hakem hatalarının da şu anda bulunduğumuz durumda etkisi var. Bir galibiyete ihtiyaç duyuyoruz. İnşallah onu alıp yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.

Devre arasında özellikle kamp çalışmalarının çok faydalı olacağına, sakat oyuncuların da iyileşeceğine dikkati çeken Başkanımız Albayrak, “Bu dönemde takımın iyi bir yola gireceğine inanıyoruz. Transfer çalışmaları konusunda Teknik Direktör Ziya Doğan'ın raporu doğrultusunda hareket edeceğiz. Hocamız önümüzdeki hafta bu konuda raporunu bize sunacak. Her gün takımla birlikteyiz. İstanbul Futbol Federasyonu Riva Tesisleri'nde 2 gün kamp yaptık. Takım oradan Bursa'ya geçti. Biz de yarın Bursa'ya giderek, maçta sporcularımızla birlikte olacağız" açıklamasında bulundu.

fteotdgs
30.11.2006, 19:49
Symek nereee, Serkan nereee? Ancak Ziya Dogan zihniyetindekiler dusunebilir boyle bir takasi. Olmaz ya, bu takas gerceklesirse Symek Fener'de dokturdukce ve bu zihniyetle biz daha coooook sacimizi basimizi yolariz.

ftunsal
30.11.2006, 20:55
serkan yada kemal ile takas demek szmek e hakarettir.(üstelik ölüsü sayılabilecek bu haline bile)

Emre7
30.11.2006, 21:23
bu haberi hangi ezik yazdı söyleyin bakim kuş beyinlikler

bu gazeteciler hiç uslanmayacak

formu azcık yükselen adamıza bile sulanıyolar

uyuyan arkadaşlar görün trabzonsporlunun -trabzonsporludan- başka dostu yok

oguzkoc
30.11.2006, 21:33
internacional da oynayan iki tane alex var.. bu bizim talip olduğumuz alex çünkü yaşı 24

şimdiden bişey demek istemiyorum ama olurda bu adam gözlerimizin önünde şov yaparsa ozaman sorarım ben yönetime....

Erdem Keser
30.11.2006, 21:44
suaraya bak bızım en onemlı adamlarımızdan bırısını vercez fenerde 18 e gıremeyen adamı alcaz ne dıyım kazma eksıktı serkanıda alsınlar tam olur

Şuayip Aydın
30.11.2006, 22:04
DOĞAN’IN RAPORU
Göreve devam edip devre arasında güçlü bir kadro için plan yapmaya başlayan yönetim kurulunun elini kolunu yabancı oyuncularla yapılan sözleşmeler bağlıyor.Teknik Direktör Ziya Doğan’ın sözlü raporundan sonra harekete geçen yönetim kurulu Marcelinho,Musampa ve Szymek’i elden çıkarmak için harekete geçti.İlk planda bu oyuncuları kiralık ve takasta kullanmak isteyen Trabzonspor yönetimi kadroya dahil edilecek 3 kaliteli yabancıyla rahatlamak istiyor.Ziya Doğan yazılı raporunu Bursaspor maçından sonra verecek.

KİMLER İSTİYOR
Trabzonspor kulübüne şuana kadar bu oyuncularla ilgili resmi bir teklif gelmedi.Ancak menajerler Marcelinho yu Arabistan’ın ünlü takımlarından Al-Hilal ile birlikte Almanya dan B.Dortmunt’un alabileceğini kulübe iletti..Bir türlü istenilen formunu yakalayamayan ancak kulüple 2008’e kadar sözleşmesi bulunan Szymek’e Antalyaspor ve Ankaraspor’un resmen talip olduğu biliniyor.Bu futbolcu ile G.Saray ve F.Bahçe ninde ilgilendiği belirtildi.Musampa ya ise talip yok.Ancak yönetim bu oyuncunun menajerini Trabzon’a çağırıp görüşecek.
ne diyosunuz arkadaslar

kaynak..:http://www.takagazete.com/newsdetails.php?newsId=884

Şuayip Aydın
30.11.2006, 22:06
HAMİT’E TEKLİFLER VAR
Bundesliga'da lider durumda bulunan Schalke 04'te oynayan milli futbolcu Hamit Altıntop'un menajeri Rıza Fazeli, 2007 yılının Haziran ayında sözleşmesi bitecek olan Hamit'e Avrupa'nın çeşitli kulüplerinden tekliflerin olduğunu söyledi.Fazeli, ''SportBild'' dergisine yaptığı açıklamada, Hamit'ın çeşitli takımlar tarafından izlendiğini ifade ederek, ''İtalya dahil, Avrupa'nın çeşitli takımlarindan teklifler var'' dedi. Schalke 04 Kulübü, 2007 yılının Haziran ayı sonunda sözleşmesi bitecek Hamit ile olan sözleşmesini uzatmak istiyor.

MARCE’Yİ GÖNDERİN
Trabzonspor taraftarına yıldız sözü veren ancak aldığı 30 yaşındaki Marcelinho dan bir türlü umduğunu bulamayan yönetim kurulu bu transferde Marcelinho yu Alman kulübüne takas artı parada da kullanabilir.Almanların çok tuttuğu Marcelinho dan bu şekilde hem zarar edilmesi önlenmiş olur hem de Schalke için cazibesi artmış olur. As başkan Haşim Sayıtoğlu Hamit’in çok kaliteli bir futbolcu olduğunu belirterek “Onu kim almak istemez,Bursaspor maçından sonra hocamızın raporunu alıp çalışmalarımız başlayacak”dedi.

nasıl ama guzelmi arkadaslar...

Şuayip Aydın
30.11.2006, 22:08
TRABZONSPOR’da mutsuz olduğu gerekçesi ile ayrılmayı kafasına koyan ve sergilediği performans ile eski günlerini fazlası ile aratan Polonyalı futbolcuya Fenerbahçe’nin talip olmasını fırsat bilen yönetim Doğan’ın da ısrarla istediği futbolcular arasında olan Serkan Balcı transferinin gerçekleşmesi için takası gündeme getirdi. Bu teklife Fenerbahçe’nin de sıcak baktığı öğrenilirken, ikinci isim konusunda Kemal’in adı geçiyor.

ya bu nasıl iştir anlayamadım ben ilk once 2. kaptanlık verirler sonra satmaya karar verirler...

Şuayip Aydın
30.11.2006, 22:10
G.Birliği’nde oynayan ve Teknik Direktör Ziya Doğan’ın alınmasını çok istediği Ayman’ın iki hafta önce antreman da sakatlanarak ilk yarıyı kapadığı ortaya çıktı.Malatyaspor da oynarken de aynı sakatlığı nükseden ve 3 ay sahalardan uzak kalan Ayman konusunda yönetimin dikkatli olması istendi.Ziya Doğan’ın bu futbolcuyla ilgili alacağı karar merakla bekleniyor.

simdide aymanı almaya karar verdiler be ya bunların ne yapcagı belli olmuyo vallaha

Egemen
30.11.2006, 22:21
serkan mı?? yuh artık yaa.. tuncayı verseler belki.. szymeki bu kadar ezdirmeyelim arkadaslar.. yazık günah..

Tevfik Kılıç
30.11.2006, 22:38
İstanbul eziklerinden asla futbolcu almamalıyız İstanbuldan gelenlerin hangisi faydalı oldu da Serkanla Kemal faydalı olsun gelenlerin hepsi sanki sabotaj için gelmişler

Egemen
30.11.2006, 22:39
alınmamalı tabiki hele çaycılar asla.. (serkan balcı)

Selman
30.11.2006, 22:42
Şakadır bu yahu.Ne Serkan'ı.Düz topcu ver önüne topu koşsun at gibi.Bizim takımda çok var ondan.Allah göstermesin birde üstüne Syzmek'miş.

empty61
30.11.2006, 22:47
Bize kümeye diye bağıran 3 takım hatırlıyorum..Biri altay,biri samsun,biri de bursa..Allah çok büyük..

Bahtiyar
30.11.2006, 22:48
başkanda arkasında ya ziya asla gitmez. bizde yabancılardan vazgeçer onları göndeririz.
ziya= 1 milyo dolar etmez
marce, kiki, szymek, yattara= 20 milyon dolar dan fazla eder.

BDiler61
30.11.2006, 22:48
celta-fener maçında yine pkk lıların gazıyla pankart açtılar aynı bölücü pankart bizim ossasuna maçındada açılmıştı bu şerefsizlere bir dur demek lazım

Bahtiyar
30.11.2006, 22:53
bide ziya hazretleri yabancı transferini kendi yapmadıya sırf gıcığına kiki, marce gitsin diyo hazret iş yapcak o zaman kendini bişey sanacak veya öyle gösterecek büyük adam yahu:) şu adamın ağzıyla transfer yapılırsa bilemiyom artık.

macka61
30.11.2006, 22:53
başımızda böyle başbakanlamı dur diyecez

kagan61
30.11.2006, 22:57
güzel bir gelismede benden olsun.az önce show net spor sayfasindan arakladim.insallah trabzonumuz icin hayirli olur

Trabzonspor�da Ziya Doğan�ın tahtının sallandığı bir ortamda ilginç bir gelişme yaşandı. Şenol Güneş�in Lemi Çelik�i Brezilya�ya futbolcu takibi için gönderdiğinin ortaya çıkması gündeme adeta bomba gibi düştü.

Güneş�in Trabzonspor için mi yoksa başka bir takım için mi futbolcu takibi yaptırdığı netleşmezken, bu haber kulislerde farklı yorumların yapılmasına yol açtı.

TRABZON A.Ş. Mİ?

Kulislerdeki yorumlara göre devre arasında gönderilmesi düşünülen Ziya Doğan�ın yerine tekrar Şenol Güneş görev alacak. Güneş�in bu ciddi ve planlı çalışma şeklinin yol açtığı bir başka yorum da tecrübeli teknik adamın Trabonspor Futbol A.Ş�nin başına getirilebileceği şeklinde. Brezilya�da futbolcu taramasına başlayan Lemi Çelik�in yaptığı futbolcu araştırmalarını önümüzdeki günlerde Şenol Güneş�e sunacağı da öğrenildi.

oguzkoc
30.11.2006, 23:12
bu haber doğruysa bile şundan çekiniyorum. taktiksel açıdan çok iyi hatta gelebilecek en iyi hoca olabilecek şenol güneş evet

ama şenol güneş malesef kampları iyi değerlendiremeyen bir hoca ve 1,5 aylık kamp dönemi bizim için çok önemli bu unutulmamalı...

ziya doğan kondisyon sorunları için iyi bir kamp için kalsa ve sonra şenol hoca gelse daha iyi olur :)

Selman
30.11.2006, 23:18
Bize kümeye diye bağıran 3 takım hatırlıyorum..Biri altay,biri samsun,biri de bursa..Allah çok büyük..

Kocaeli ve Diyarbakır'ı unutmayalım:)

macka61
30.11.2006, 23:26
celta vigo 1-0 fener yedi dk 77

macka61
30.11.2006, 23:55
nihat şerefsizine 20 gün ceza vermişler

Çelikts
30.11.2006, 23:57
çok mutluyum fener yenildi

saglam
01.12.2006, 00:30
Kanal D 32.Gün programında Şike konuşuluyor;)

Naim
01.12.2006, 00:37
Kanal D 32.Gün programında Şike konuşuluyor;)

Konu fb diyorsun yani

saglam
01.12.2006, 00:39
Konu fb diyorsun yani
:) Konuk olarak Ali Sen de var;) Osman Tanburacı, Serhat Ulueren'de ekürileri...

Fanatik28
01.12.2006, 00:51
Ey Türkiye`de yasayan Trabzonspor sevdalilari!!!

Ne yapin, edin ve bu Yönetim ile Ziya`yi bu takimdan uzaklastirin. Transferler hakkinda yazilan haberlerin sadece yarisi dogru ise battigimizin resmidir. Marcelo, Musampa ve Symek`e kötüler de, ama kendine hic bakma. Fatih Tekke`yi sattilar ne oldu? Bugün onlari satanlar, yarin Stepanov ve Yattara`yi da satar. Malum eziklerden gelen tekliflerden gurur duyan bir Yönetimimiz var.

Artik bu tehlikeyi görün. Bana istikrardan bahsetmeyin. Cünkü son 11 mactaki istikrarimizi sürdürüsek, yilsonunda ilk 15 icinde maalesef olamayacagiz.

erdal6167
01.12.2006, 00:51
bu işten fener de tertemiz cıkar bakında görün, belkide bunu fener tezgahladı, ulusoyun üstüne atacaklar ve artık hiç şansı kalmayacak diye. bu fener ne cakaldır bir bilseniz.

federasyondan da bir adam tutarlar onlan bu adamı 10-10 defa konuşturular biraz para yatırılar hesabına işte size derler acık ortada bu adamı federasyon saldı üzerimize. tezgaha bak.

Ali Özcan
01.12.2006, 01:15
TRABZONSPOR’da mutsuz olduğu gerekçesi ile ayrılmayı kafasına koyan ve sergilediği performans ile eski günlerini fazlası ile aratan Polonyalı futbolcuya Fenerbahçe’nin talip olmasını fırsat bilen yönetim Doğan’ın da ısrarla istediği futbolcular arasında olan Serkan Balcı transferinin gerçekleşmesi için takası gündeme getirdi. Bu teklife Fenerbahçe’nin de sıcak baktığı öğrenilirken, ikinci isim konusunda Kemal’in adı geçiyor.

ya bu nasıl iştir anlayamadım ben ilk once 2. kaptanlık verirler sonra satmaya karar verirler...

Bu haberin yalan olduğuna dair kafamı koyarım ortaya...Saçma sapan masa başı haberleri bunlar...

saglam
01.12.2006, 01:18
Bu haberin yalan olduğuna dair kafamı koyarım ortaya...Saçma sapan masa başı haberleri bunlar...Şimdi merak ettim, Szymek-Serkan takası olursa üye adını iloveyouserkan diye değiştirecekmisin?

Ali Özcan
01.12.2006, 01:23
Şimdi merak ettim, Szymek-Serkan takası olursa üye adını iloveyouserkan diye değiştirecekmisin?

Burdayken merakını gidereyim kardeş...Bizde sevda pazara kadar değil mezara kadar...Szymek dedik o kadar...O nerede olursa olsun Trabzonspor a verdiklerini unutmayacağım ve nick im hep böyle kalacak...

saglam
01.12.2006, 01:24
Teşekkür ederim.

turkercan
01.12.2006, 02:12
fener yabancı kontenjanını szymek le doldurmaz bu konuyu konuşmaya gerek bile yok.

kuzey_lee
01.12.2006, 02:21
Fatih Tekke kampı ziyaret etti
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/301106fatih.jpgTakımımızın eski kaptanı Fatih Tekke bu akşam ağabeyi Salih Tekke ile birlikte takımımızın kamp yaptığı Holiday Inn oteline gelerek teknik kadromuz ve oyuncularımıza moral verdi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Akşam saatlerinde otele gelen ve yaklaşık 1 saat burada kalan Fatih, önce Teknik Direktörümüz Ziya Doğan'la bir süre görüştü, daha daha sonra da futbolcularla sohbet etti.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/301106fatih1.jpg

insan hani bazen ağlamak ister de gözyaşları gözünden akamaz ya,işte öyle bir şey ''O''nu şu karede Trabzonspor eşofmanları giyerken görememek..keşke diyorum,hiç gitmeseydin..

Mesut AKYILDIZ
01.12.2006, 02:36
Vay kaptanımız, canımız gelmiş ne cok özlemişim seni be kaptan, inşallah seni yine otellerde Ts'li eşofmanlarınla görmek bize nasip olur, seni otelde sivil görmek garibime gitti dogrusu.

Adem Erdoğan
01.12.2006, 03:41
Telefonda ’Kahveci’yi sakın unutma’ tehdidi
1 Aralık 2006
Ümit ÇETİN / ANKARA
Acaristanbul ve Acarkent’teki yapılaşma skandalına karşı çıkışıyla gündeme gelen Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe, 2 yıl kadar önce yine bir orman olayı nedeniyle tehdit telefonları aldığını açıkladı. Pepe, gizemli bir şekilde "Adnan Kahveci’yi sakın unutma" diye tehdit edildiğini söyledi.

Pepe, dün CNN Türk’te yayınlanan "Cafe Siyaset" programında Fikret Bila ve Murat Yetkin’e Acarkent olayını anlatırken çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kim olursa olsun kaçak yapıların üzerine gideceklerini söyleyen Pepe, bu konuda tehdit alıp almadığı konusu sorulduğunda, daha önce kaçak yapılaşmanın üzerine giderken tehdit telefonları aldığını anlattı. Pepe, "Bakanlığın santralinden bağlanan bazı kişiler ’Adnan Kahveci’yi sakın unutma’ şeklinde beni tehdit ettiler" diye konuştu.

TELEFON EDEN BULUNDU

Programın ardından sorularımızı yanıtlayan Pepe, olayın 2003 ya da 2004 yılında olduğunu belirterek, şunları söyledi:

"Bu geçmiş bir olay. 2003 ya da 2004 yılıydı, orman olayıyla alakalıydı. Bizim bulunduğumuz yerde bulunan insanlara yazılı, sözlü, imzasız pek çok şey gelir. Bu da onlardan biri. Ben o konuyu ciddiye almadım. Emniyet soruşturma yaptı. Telefonun edildiği adres tespit edildi. Emniyet’in burada yaptığı incelemede, adresten cezai ehliyeti olmayan bir adam çıktı. Niçin Adnan Kahveci ismi verildi anlamadım. O bir muamma. Aynen böyle tehdit edildim, ama bana bunu söyleyen adamın bir cezai ehliyeti olmadığı bildirildi. Başka da bir şey bilmiyorum."

Özal’ın prensiydi/_newsimages/2523755.jpg

TURGUT Özal’ın Başbakanlığı döneminde prenslerinden olan Adnan Kahveci, 5 Şubat 1993’te Bolu’da geçirdiği bir trafik kazasında karısı ve kızıyla birlikte hayatını kaybetmişti. Kahveci’nin kendisinin kullandığı aracı ile kapalı yola girdiği açıklanmıştı. Dürüstlüğü, çalışkanlığı ve bürokrasideki rüşvete karşı tavrı ile bilinen Kahveci’nin Özal sonrası ANAP’ın lideri ve Başbakan olacağı şeklindeki kanaat yüzünden ölümü "ortadan kaldırıldı" şeklinde yorumlanmıştı. Kazanın üzerindeki sis perdesi de aralanamamıştı.

Ne yazıktırki 2 side trabzonlu(ydu).1 ini götürdüler bakalım 2.sine güçleri yetebilecekmi.

Lapina
01.12.2006, 07:54
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/301106fatih.jpgTakımımızın eski kaptanı Fatih Tekke bu akşam ağabeyi Salih Tekke ile birlikte takımımızın kamp yaptığı Holiday Inn oteline gelerek teknik kadromuz ve oyuncularımıza moral verdi.

Akşam saatlerinde otele gelen ve yaklaşık 1 saat burada kalan Fatih, önce Teknik Direktörümüz Ziya Doğan'la bir süre görüştü, daha daha sonra da futbolcularla sohbet etti.

insan hani bazen ağlamak ister de gözyaşları gözünden akamaz ya,işte öyle bir şey ''O''nu şu karede Trabzonspor eşofmanları giyerken görememek..keşke diyorum,hiç gitmeseydin..

TEKKE Ruhu Bursa'da..Bursa'yi yeneriz kesin..Abimiz Hosgeldin.Hakikaten ozlemisiz seniiiiiiii...

selçukabi
01.12.2006, 08:12
fener yabancı kontenjanını szymek le doldurmaz bu konuyu konuşmaya gerek bile yok.

İşte neden şampiyon olamadığımızın kısa bir özeti.

sismolog61
01.12.2006, 08:22
TEKKE Ruhu Bursa'da..Bursa'yi yeneriz kesin..Abimiz Hosgeldin.Hakikaten ozlemisiz seniiiiiiii...

büyük kaptan seninvarlığın bile yetecektir.ÇOK ÖZLEDİK ÇOOOKKK

KuĞu
01.12.2006, 08:59
tekkeyi bir daha ancak olursa t.direktör olarak görürüz

Cyzio
01.12.2006, 09:01
tekkeyi bir daha ancak olursa t.direktör olarak görürüz

İşte benim korkularımdan biri de bu. İşin yoksa bir "Öz Evlât"la daha uğraş...

KuĞu
01.12.2006, 09:42
Başarılı olabilecekse olsun cyzio sakıncası yok bence, zaten 96 dan hala bi teknikdirektör sahibi olamadık hala ali kemal, sadi, giray, turgay! var mı yeni biri?

Nytre
01.12.2006, 11:37
fatih tekke biraz ruh yurek versin takima yeter.

kuzey_lee
01.12.2006, 12:03
İşte benim korkularımdan biri de bu. İşin yoksa bir "Öz Evlât"la daha uğraş...

iyi güzel de sayın hocam artık siz de öz evlada öcü gibi bakmayı bir kenara bıraksanız nasıl olur?

fatih tekkeyi ''ancak'' teknik direktör olarak görebiliriz demiş arkadaş,illaki teknik direktör olacak dememiş ki..

kalı ki trabzonspor futbol takımında oynayıp da trabzonsporda teknik direktörlük yapmış kişi sayısı dışardan gelenlerinkinden çok fazla.bunun yanında dışarıdan gelip de (breams ve samet aybabayı hariç) bir şekilde başarılı olmuş kaç hoca var ki?

ayrıca gelen öz evlatlar sadece öz evlatoldukları için değil,teknik direktör oldukları ve trabzonspordan önce başka takımlarda çalıştıkları,çalıştırdıkları takımlarda başarılı oldukları için geliyor (tıpkı diğerleri gibi)...

uzun lafın kısası hocam,sizden istirhamım artık öz evlatlara öcü muamelesi yapmamanız.

Erdem Keser
01.12.2006, 12:06
fatıh tekke ıstıfaa ıstıfaaaaaaaaa derız ondan sonrada

cınar#7
01.12.2006, 13:24
TRABZON'UN GÖZDELERİ
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/11826.jpg

ERDİNÇ GELİYOR(yandık)
Trabzonspor'da Ocak harekatı. Ligde kötü günler yaşayan Bordo-Mavililer, devre arasında transfer taarruzuna hazırlanırken, Teknik Patron Ziya Doğan listesini şekillendirmeye başladı. Tecrübeli hocanın, önceliği yurt içine verdiği belirtilirken, Ankaragücü'nden Abdurrahman ve Emre, V.Manisa'dan Hakan Balta, G.Birliği'nden Mehmet Çakır ve Fenerbahçe'den Serkan Balcı'yı listesine aldığı belirtildi. Doğan, Erdinç'in de kiralandığı Sakarya'dan alınması da kesinleşti.

2 YABANCI ALINACAK
A.Gücü'nden Sedat, F.Bahçe'den Can Arat ve M.Yozgatlı ve V.Manisa'dan Selçuk'unda alternatif listede yer aldığı öğrenildi. Bordo-Mavililer, devre arasında iki yabancı almayı düşünürken, kaleci Jefferson, Musampa ve Szymek'ten en az ikisinin gönderileceği belirtildi. Doğan'ın, ilk yarının bitiminde Başkan Nuri Albayrak ve transfer komitesi ile biraraya gelerek, transfe
r rotasını çizecekleri ifade edildi.

oskanonur
01.12.2006, 13:28
Allahim yarabbim ayni sıkıntıalrı bir daha yasamak istemiyorum.Iste yine bir transfer sezonu ve bu donemde cikmasi muhtemel dedikodular ile beceriksiz bir yonetim:(

AYYILDIZ
01.12.2006, 13:42
Fatih Sultan Tekkeyi özlemişim be belki şimdikiler biraz etkilenirde bursayı yeneriz

ozcan_asanoglu
01.12.2006, 13:48
Deutsche Bank, Trabzonspor'a ortak oldu

Ligde 14’ncü sıraya inen ve taraftarın bile sırt çevirdiği Trabzonspor’a Deutsche Bank yüzde 5 ortak oldu. Deutsche, Fener yenilgisinden sonra da borsada hisse satın aldı.
01 Aralık 2006 09:45
Yazı boyutunu büyütmek için

Üst üste kaybettiği puanlarla Turkcell Super Lig’de 14’üncülüğe gerileyen, taraftarının son Fenerbahçe yenilgisinin ardından tribünlerdeki koltukları kırıp, yönetimini istifaya çağırdığı Trabzonspor en güçlü desteği borsada buldu. Dünya devi Alman Deutsche Bank, Trabzonspor’un yüzde 5’lik hissesini satın alarak kulübün borsadaki en büyük kurumsal yatırımcısı haline geldi. Deutsche’nin Trabzonspor’a ortaklığı dün borsaya gönderilen açıklamayla duyrulurken, bankanın Fenerbahçe yenilgisinin ardından bile Trabzonspor’a yatırım yapmayı sürdürdüğü ortaya çıktı. Deutsche Bank elindeki hisselerin değeri dünkü fiyatlara göre 3.7 milyon doları geçiyor.

Geçen yıl 8 Nisan’da 98 milyon dolarlık piyasa değeri üzerinden halka açılan Trabzonspor Sportif A.Ş, halka arzdan 24.5 milyon dolarlık gelir sağlamıştı. Halka arzın ardından hisse senetleri hızlı bir tırmanış yaşarken, şirketin değeri bu yılın Şubat ayında 116 milyon dolara kadar yükseldi.

İMKB’YE AÇIKLADI
Ardından hem piyasalardaki dalgalanma, hem de ligde aldığı kötü sonuçlar nedeniyle hisseler düşüşe geçti. Trabzonspor Sportif’in değeri dün itibarıyla 73.7 milyon dolara kadar geriledi. Trabzonspor’un performansı tarftarlarını ve borsadaki yatırımcılarını üzerken, Deutsche Bank’ın şirketin hisselerini topladığı anlaşıldı. Deutsche Bank 29 Kasım’da yaptığı 15 bin 697 lotluk son alımın ardından yüzde 5 olan bildirim zorunluluğu limitini aştığı için İMKB’ye bir açıklama yolladı. Açıklamada “Deutsche Bank AG ve onun iştiraki kuruluşlar Trabzonspor Sportif Yatırım yüzde 5.06’sını sahiptir” denildi.

Cimbom ve Fener yabancıyı çekiyor
Yabancı yatırımcıların Türk futbol takımlarının borsadaki şirketlerine ilgisi sadece Trabzonspor’la sınırlı değil. Yabancılar Galatasaray ve Fenerbahçe’nin borsadaki şirketlerine de yatırım yapıyor. İngiltere orijinli yatırım fonu QVT, her iki kulübünde borsadaki en büyük kurumsal yatırımcısı durumunda. QVT halen Galatasaray Sportif A.Ş’nin yüzde 13.52’sine sahip. Fonun şirketteki hisselerinin değeri 12.9 milyon doları buluyor.

QVT, aynı zamanda Fenerbahçe Sportif hisselerinin de yüzde 4.84’ünü elinde bulunduruyor. QVT’nin, Fenerbahçe Sportif’teki hisselerinin toplam değeri ise 17 milyon dolar.

Vatan

Bu haber 1,443 defa okundu.

oskanonur
01.12.2006, 14:07
Artik bir Alman Ortagimiz var...

champions
01.12.2006, 14:09
manchester united henrik larsonu(35) 3 aylığına kiralamış

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={B4CEE8FA-9A47-47BC-B069-3F7A2F35DB70}&newsid=383600

Muhalif
01.12.2006, 14:17
yok daha neler:) cjampions sen diyorsan vardır bir bildiğin.. Adamım emekli oldu gitti yakasını bırakmıyorlar yahu:D
Çok sevindim:)

Fatih
01.12.2006, 14:20
transfer listesindeki (tabi doğrusya) futbolcular trabzonsporun ihtaycı olmayan futbolcular yine aynı masalllar

Murat'
01.12.2006, 15:01

fatih tekke işin içinde varsa ve eğer maçımızıseyrederse kesin kazanırız...

champions
01.12.2006, 15:38
Başarılı teknik adamlardan Sakıp Özberk, Trabzonspor'a talip olduğunu belirterek ilginç açıklamalarda bulundu.

Turkcell Süper Ligi'ne şampiyonluk parolasıyla başlayan, Marcelinho, Ersen Martin, Kiki Musampa ve Umut Bulut gibi yıldız oyuncuları kadrosuna dahil eden Trabzonspor, daha sonra arka arkaya aldığı kötü sonuçlarla taraftarlarını hayal kırıklığına uğratıyor. Trabzonspor'un bu durumu spor otoritelerinin de dikkatini çekiyor.

Teknik Direktör Sakıp Özberk, Trabzonspor'u yakından takip ettiğini belirterek "Kadrosunda yıldız futbolcular bulunmasına rağmen hiç de layık olmadığı bir yerde bulunuyor. Bunu, takım içindeki kopukluk ve yıldız futbolcuların oyuna ağırlığını koyamamasına bağlayabiliriz. Trabzonspor'un şu an tek ihtiyacı, takım oyununu ön plana çıkarıp camia olarak kenetlenmesi, saha içi ve saha dışında dostluk ortamının oluşturulması başarıyı da beraberinde getirecektir. Bunun en iyi örneği Ankaragücü'dür" dedi.

Bugüne kadar hiçbir büyük takımda çalışmadığını, hep Anadolu takımlarında görev yaptığını anlatan Özberk, kısıtlı kadro ve imkanlarla büyük başarılara imza attığını hatırlattı. Sakıp Özberk, Trabzonspor'da görev alması halinde Bordo-mavilileri eski günlerinde olduğu gibi büyük başarılara taşıyabileceğine inandığını belirtti.

Trabzonspor'la anlaşması halinde yönetimle birlikte oturup hastalığa teşhis koyduktan sonra gereken mevkilere transfer yapılabileceğini anlatan Özberk, şöyle konuştu: "Fatih Tekke gibi Türkiye'nin ender yetiştirdiği bir futbolcu ile her teknik adam çalışmak ister. Fatih'e Altay'da bir yıl emek verdim. Daha sonra Gaziantepspor'da birlikte iyi işler yaptık. Erhan Albayrak ile Gaziantep'de çok güzel işler yaptık. Bu yetenekleri kadromda görmek isterim. Ama ilk etapta, Fatih olmadan neler yapabiliriz, Trabzonspor'u bu krizden nasıl kurtarabiliriz, bunun çaresini bulmalıyız."

Trabzonspor'un uzun zamandır şampiyonluk özlemi olduğunu, şehir takımı olması nedeniyle işinin zor olacağını bildiğini anlatan Özberk sözlerini şöyle sürdürdü: "Başarılı olamayacağımı düşündüğüm bir kulüpte zaten çalışmam. Şu an takımın başında çok sevdiğim dostum Ziya Doğan var. Çalışmak için teklif gelirse, zaman dilimi hem Trabzonspor hem de benim için devre arası hazırlıkları ve daha sağlıklı çalışma ortamı bulmak açısından takımla birlikte olmak çok önemli"

01.12.2006

Kaynak : İHA

oskanonur
01.12.2006, 15:44
Kendine olan guveni acisindan tebrike etmek gerekir Sakip Hocayi.

Özge
01.12.2006, 15:53
gerçekten tebrik etmek gerekir

littlebighorn
01.12.2006, 16:04
Büyük ihtimalle Symek'in piyasasını artırmak için uydurulmuş bir haber.İyileştirme falan düşünülüyor herhalde.

littlebighorn
01.12.2006, 16:06
fatih tekke işin içinde varsa ve eğer maçımızıseyrederse kesin kazanırız...
Çıkıp oynaması lazım.

turkercan
01.12.2006, 16:25
Deutsche Bank, Trabzonspor'a ortak oldu

Ligde 14’ncü sıraya inen ve taraftarın bile sırt çevirdiği Trabzonspor’a Deutsche Bank yüzde 5 ortak oldu. Deutsche, Fener yenilgisinden sonra da borsada hisse satın aldı.
01 Aralık 2006 09:45
Yazı boyutunu büyütmek için

Üst üste kaybettiği puanlarla Turkcell Super Lig’de 14’üncülüğe gerileyen, taraftarının son Fenerbahçe yenilgisinin ardından tribünlerdeki koltukları kırıp, yönetimini istifaya çağırdığı Trabzonspor en güçlü desteği borsada buldu. Dünya devi Alman Deutsche Bank, Trabzonspor’un yüzde 5’lik hissesini satın alarak kulübün borsadaki en büyük kurumsal yatırımcısı haline geldi. Deutsche’nin Trabzonspor’a ortaklığı dün borsaya gönderilen açıklamayla duyrulurken, bankanın Fenerbahçe yenilgisinin ardından bile Trabzonspor’a yatırım yapmayı sürdürdüğü ortaya çıktı. Deutsche Bank elindeki hisselerin değeri dünkü fiyatlara göre 3.7 milyon doları geçiyor.

Geçen yıl 8 Nisan’da 98 milyon dolarlık piyasa değeri üzerinden halka açılan Trabzonspor Sportif A.Ş, halka arzdan 24.5 milyon dolarlık gelir sağlamıştı. Halka arzın ardından hisse senetleri hızlı bir tırmanış yaşarken, şirketin değeri bu yılın Şubat ayında 116 milyon dolara kadar yükseldi.

İMKB’YE AÇIKLADI
Ardından hem piyasalardaki dalgalanma, hem de ligde aldığı kötü sonuçlar nedeniyle hisseler düşüşe geçti. Trabzonspor Sportif’in değeri dün itibarıyla 73.7 milyon dolara kadar geriledi. Trabzonspor’un performansı tarftarlarını ve borsadaki yatırımcılarını üzerken, Deutsche Bank’ın şirketin hisselerini topladığı anlaşıldı. Deutsche Bank 29 Kasım’da yaptığı 15 bin 697 lotluk son alımın ardından yüzde 5 olan bildirim zorunluluğu limitini aştığı için İMKB’ye bir açıklama yolladı. Açıklamada “Deutsche Bank AG ve onun iştiraki kuruluşlar Trabzonspor Sportif Yatırım yüzde 5.06’sını sahiptir” denildi.

Cimbom ve Fener yabancıyı çekiyor
Yabancı yatırımcıların Türk futbol takımlarının borsadaki şirketlerine ilgisi sadece Trabzonspor’la sınırlı değil. Yabancılar Galatasaray ve Fenerbahçe’nin borsadaki şirketlerine de yatırım yapıyor. İngiltere orijinli yatırım fonu QVT, her iki kulübünde borsadaki en büyük kurumsal yatırımcısı durumunda. QVT halen Galatasaray Sportif A.Ş’nin yüzde 13.52’sine sahip. Fonun şirketteki hisselerinin değeri 12.9 milyon doları buluyor.

QVT, aynı zamanda Fenerbahçe Sportif hisselerinin de yüzde 4.84’ünü elinde bulunduruyor. QVT’nin, Fenerbahçe Sportif’teki hisselerinin toplam değeri ise 17 milyon dolar.

Vatan

Bu haber 1,443 defa okundu.

heralde bunu marcelinho ya borçluyuz :D :D

Ali Özcan
01.12.2006, 18:30
heralde bunu marcelinho ya borçluyuz :D :D

iyi bari sonunda Marcelinho nun da bir katkısı oldu takıma...;)

Cabri61
01.12.2006, 19:50
resmi sitemiz göçmüş

Mehmet Fırat
01.12.2006, 19:56
maçın canlı anlatımı burda olacak mı???

MarceloTS
01.12.2006, 20:01

burda son dk haberleri olduğu için yapılmayacak ama Bursaspor-TRABZONSPOR konusuna gidersen orda maç heyecanını yakalarsın:D

pReN@_61
01.12.2006, 20:09

umarım oluR

hay1699
01.12.2006, 21:58
"90'+2, Bursaspor taraftarı Trabzon kümeye tezahüralarına başladı."

Radyospor'dan yorumsuz!!!

drmozlu
01.12.2006, 22:17
tabiii
yorum yapmayalım
başkanınız albayrak takımı küme düşürsün hiç muhalefet olmasın
ts siyasete alet olsun öyle mi yok yaaaaaaa

Naim
01.12.2006, 22:21
Şu sayfaya Nuriş istifa etti Kel ziya İstifa etti diye ilk doğru haber verene en kralından Yemek ısmarlamayan Nuriş gibi siyasilerin elinde topaç olsun

Lapina
01.12.2006, 22:42
Sirtimda istanbul turu attiririm ben . Tukeniyoruz degil tukendik.TrabzonSpor'un tukenecegi yer burasidir.Artik ayaga kalkma zamani.

saglam
01.12.2006, 22:43
"90'+2, Bursaspor taraftarı Trabzon kümeye tezahüralarına başladı."

Radyospor'dan yorumsuz!!!

Maç boyu yapıldı o tezahüratlar... Ama kızamıyorum söyleyenlere, acılara alıştık mı ne oldu...

coolank
01.12.2006, 22:49
ziya acaba istifasını bugün yarın açıklar mı

yaranozlu
01.12.2006, 22:51
sölenecek söz yok. yıkıldık, çöktük, bittik... bilmiyorum kimsede zerre kadar heyecan kaldı mı? efsaneyi resmen bitirmeye çalışıolar. sağolsun hakemler de az değil.merak ediyorum hala utanmadan maçtan sonra kovulsam da gitmem gibi laflar sölicek mi ziya veya bu sene takımlar çok güçlü, puan kayıpları normal dicek mi nuri... off off...

marcelinhos100
01.12.2006, 22:55
Söyleyecek sözüm yok"
Bursaspor'a deplasmanda, 2-1 yenilen Trabzonspor'da teknik sorumlu Ziya Doğan, yaptığı basın toplantısında, söylenecek bir sözüm yok dedi.

Profosyonel bir takımın bu kadar kolay goller yemesini bir türlü anlayamadığını ifade eden Doğan, "İlk yarı her zaman ki gibi kötüydük ve hatalı goller yemeye devam ettik. Bu hataların önüne geçemiyoruz." derken, suçlu aramadığını ama elindeki en iyi müdafa oyuncularıyla defans kurduğuna inandığını söyledi.

Doğan, kendisinin de hatalı gollerin önüne geçilememesinden dolayı kendisine de pay çıkartırken, defans oyuncularının hatalarının kendilerine çok pahalıya mal olduğunu sözlerine ekledi.

İkinci yarı daha iyi olduklarını sözlerine ekleyen Doğan, rakibin kendileri gibi kolay gol yemediğini ve pozisyon vermediğini söyledi.

coolank
01.12.2006, 22:56
Söyleyecek sözüm yok"
Bursaspor'a deplasmanda, 2-1 yenilen Trabzonspor'da teknik sorumlu Ziya Doğan, yaptığı basın toplantısında, söylenecek bir sözüm yok dedi.

Profosyonel bir takımın bu kadar kolay goller yemesini bir türlü anlayamadığını ifade eden Doğan, "İlk yarı her zaman ki gibi kötüydük ve hatalı goller yemeye devam ettik. Bu hataların önüne geçemiyoruz." derken, suçlu aramadığını ama elindeki en iyi müdafa oyuncularıyla defans kurduğuna inandığını söyledi.

Doğan, kendisinin de hatalı gollerin önüne geçilememesinden dolayı kendisine de pay çıkartırken, defans oyuncularının hatalarının kendilerine çok pahalıya mal olduğunu sözlerine ekledi.

İkinci yarı daha iyi olduklarını sözlerine ekleyen Doğan, rakibin kendileri gibi kolay gol yemediğini ve pozisyon

ziya dogan bir de söyleyecek sözün olsaydı bari :mad:

Naim
01.12.2006, 23:03
ziya acaba istifasını bugün yarın açıklar mı

O işi bi kalem geçeceksin Coolank

Azcık Haysiti şerefi olan Ziyayi Hedef gösterip Kıçını koltuğa yapıştırmaz
Lazo kötüydü Defoldu
ziya kötü def olacak
eee
sonra
Sevgili nuriciğin o koltukda kalacakmı
Artık Herkes Safını belli etsin
yönetimden Yanamısınız Trabzonspordan yanamı

macka61
01.12.2006, 23:07
ben böyle insan görmedim herhalde japon yapışrtıcısıyla koltuğa yapıştı gitmiyor hala trabzonda şunu dövmediler ya şaşıyorum atay aktuğ bir jun transferinden gitti ve bu adam hala görevde olacak iş değil acaba taraftarlardan bazıları paramı alıyorda mı susuyorlar daha ne kadar kötü olacaz defolun gidin bu kulüpten ziya ve yönetim

macka61
01.12.2006, 23:08
ve de tabiki ruhsuz futbolcular

Running Wild
01.12.2006, 23:08
Söyleyecek sözüm yok"

İkinci yarı daha iyi olduklarını sözlerine ekleyen Doğan, rakibin kendileri gibi kolay gol yemediğini ve pozisyon

ziya dogan bir de söyleyecek sözün olsaydı bari :mad:

Hayret..Gelecek hafta kimle oynayacağımızı söylememiş bu sefer:confused: Yoksa gelecek hafta kahvede okey oynuyor mu olacak;)

Emre7
01.12.2006, 23:11
FlaŞ..flaŞ.. BaŞkan Nurİ Albayrak Ve YÖnetİm GÖrevİ Birakiyor
MaÇ Sonrasinda Sicak GelİŞmeler YaŞaniyor.. YÖnetİcİlerİ ÇoĞu GÖrevİ Birakma Konusunda GÖrÜŞlerİnİ Dİle Getİrdİler

fteotdgs
01.12.2006, 23:12
Ziya Dogan hala defanstan bahsediyor, kafayi yiyecegim ya. Tamam defansimiz evlere senlik, bunu cumle alem biliyor artik da biz senin o dahiyane taktiginle sahaya surdugun ilk 11'le nasil gol atacagiz Ziya hoca? Tum takimlar biliyor artik bizim kos taktigi. Karsinda sana tum takim deli danalar gibi saldiran bir rakip olmadikca bu taktikle tek gol atamazsin. Yalan mi? Al bak sana 7 hafta. Bunu anlamak icin 7 hafta yetmedi mi??? "Lazaroni"'den kotusu olamaz demistim gittiginde cok buyuk laf etmisim. Lafimi yedirdin bana Ziya hocam helal olsun. Eeeeee, ne zaman gidiyorsun insallah????????

saglam
01.12.2006, 23:12
FlaŞ..flaŞ.. BaŞkan Nurİ Albayrak Ve YÖnetİm GÖrevİ Birakiyor
MaÇ Sonrasinda Sicak GelİŞmeler YaŞaniyor.. YÖnetİcİlerİ ÇoĞu GÖrevİ Birakma Konusunda GÖrÜŞlerİnİ Dİle Getİrdİler
Kaynaksız haber yazmayalım!

zafer6161
01.12.2006, 23:13
bu adam ne sacmalıyo yaaaaa 7 haftadır aynı kelimeleri dinliyoruz konuşma ziya icat yap sanki biz bilmiyoruz nasıl gol yediğini nasıl gol attığını nasıl oynadığını

Emre7
01.12.2006, 23:14
Kaynaksız haber yazmayalım!

http://www.trabzonhaber.net/

sbay
01.12.2006, 23:16
sakıp özberk terbiyesizlik yapmış.....ne kadar kötü olursa olsun bu takımın başında bi hoca varken ben takıma talibim denmez....getireceği futbolcu erhan albayrakmış.....biz çok gördük onları.....

Emre7
01.12.2006, 23:17
Taraftarlar çileden çıktı!
Trabzonspor'un Bursaspor deplasmanından mağlubiyetle ayrılması Bordo-mavili taraftarları çileden çıkardı. Taraftarlar, maçın ardından Bursa Atatürk Stadyumu'ndaki koltukları kırdı.

Bursaspor'un 2-1 galibiyetle ayrıldığı maçın ardından Yeşil-beyazlı futbolcular ise, kendilerini 90 dakika boyunca yanlız bırakmayan taraftarlarının yanına koştu. Büyük sevinç yaşayan futbolcular, timsah yürüyüşü yaparak galibiyetin mutluluğunu taraftarlarıyla paylaştı. Trabzonspor'u desteklemeye gelen bini aşkın Bordo-mavili taraftar ise, 20 bin Bursaspor taraftarının, "Trabzon kümeye" şeklindeki tezahüratlarıyla tamamlanan maçın ardından stattaki koltukları kırdı. Emniyet Müdürlüğü olay çıkartan taraftarları kamerayla tespit ederken, Bordo-mavili taraftarlar yönetimi istifaya davet etti.

Bu arada, şuanda Trabzon Emniyet Müdürü olan Bursa'nın eski Emniyet Müdürü Reşat Altay da karşılaşmayı protokol tribününde izledi.

Öte yandan, muhtemel olayların önlenmesi açısından misafir takımın taraftarları, stattan karşılaşmanın bitiminden yarım saat sonra çıkartıldı.

fteotdgs
01.12.2006, 23:19
Ziya hocam! Eeeeee, nerde kaldi istifa? Bak hepimiz bekliyoruz burada.

macka61
01.12.2006, 23:20
sbay bu yazında haklısın yanlış bir davranış koskoca trabzonum ne duruma düştü ne hocalara kaldık

sbay
01.12.2006, 23:30
Zİya DoĞan'in İstİfasi Cebİnde

MaÇ Sonrasinda Zİya DoĞan'in İstİfa EdeceĞİ Tansİyonu İyİce YÜkselttİ.. GelİŞmeler Trabzonhaber'de

batugol
01.12.2006, 23:35
biz istifayi cepte degil masada gormek istiyoruz

fteotdgs
01.12.2006, 23:44
Evet Ziya hocam utanma sikilma. Olllllmadi. Napalim? Neyse, takilip kalmayalim. Sana kariyerinin geri kalaninda, 2.lig takimlari ile basarilar. Evet, istifa diyorduk hocam......

fteotdgs
01.12.2006, 23:46
"Istifa" hocam "istifa" diyorum. Iyi biliyordun, unuttun mu simdi?

Volkan Yavuz
01.12.2006, 23:52
umutun golü bomba gibi ayni musampa gibi

Erdem Keser
02.12.2006, 00:00
bızım resmı sıtemız ne ıse yarar bılen var mı

ftunsal
02.12.2006, 00:04
bızım resmı sıtemız ne ıse yarar bılen var mı

hezimeti resmi olarak yayınlamaya

tirabzonli
02.12.2006, 00:10
Trabzonsporlu Hasan Geceyi Hastanede Geçirecek
Bursaspor-trabzonspor Maçında Yüzüne Aldığı Darbe Sonucu Hastaneye Kaldırılan Trabzonsporlu Oyuncu Hasan Üçüncü'nün, Geceyi Hastanede Kontrol Altında Geçireceği Bildirildi.

Bursaspor-Trabzonspor maçında yüzüne aldığı darbe sonucu hastaneye kaldırılan Trabzonsporlu oyuncu Hasan Üçüncü'nün, geceyi hastanede kontrol altında geçireceği bildirildi.

Acıbadem Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Jale Aydınlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, karşılaşmanın 14. dakikasında Bursasporlu oyuncu Frasineanu'nun ayağının yüzüne çarpması sonucu ambulansla hastaneye getirilen Hasan Üçüncü'ye gerekli müdahalenin yapıldığını söyledi.

Oyuncunun hastaneye getirildiğinde görme bozukluğu yaşadığını belirten Aydınlı, ''Künt travmaya bağlı göz içi travması vardı. Hastamızın ilk müdahalesi yapıldı. Şu an için bu kanama kontrol altına alındı. Görmesi açılmaya başladı. Bu gece gözlem altında tutacağız. Yarınki durumuna göre tekrar değerlendirip ne zaman taburcu edileceğini bildireceğiz'' dedi. (Anadolu Ajansı)

HALİT KARAKAŞ
02.12.2006, 00:14
Arkadaşlar,buradan şuçluları işaret ediyor ve işareti alanlar ardına bakmadan acil yol alıyor,1.nuri albayrak ve ekibi2,ziya hoca ekibi,3 futbolcular,malzemeciler, vb sahsiyetler,,,,,tek suçsuz emektar taraftar gerisi yalan,,,,takım 2.yarı altyapı oyuncularına deneyim kazandırsın veya trabzon lisesi yerimize oynasın daha başarılı olur kanaatindeyim.hoşçakalın

cakir28
02.12.2006, 02:33
Muhalefet Toplanip mevcut Basakani ve tayfasini istifaya Davet ediyor...kaynak TS Haber

My
02.12.2006, 04:31
BİR STAD, İKİ YILDIZLA ALBAYRAK BAŞKAN!
Trabzonspor'un 'Hedef 100 Bin Üye' kampanyası, bir ihtilal gibi algılandı. Ve o ihtilal bu kampanyanın evladı Atay Aktuğ'u yedi. Trabzonspor'un 5 bine yakın genel kurul delegesi artık kontrolden çıkmıştı. '100 Bin Üye' kampanyasında gruplar halinde yapılan üyelik furyasında kitle örgütleri, mahalleler, iş adamları yığınla üyeyi kontrol ediyor, başkan adayları ile pazarlığa rahatlıkla oturup kontrol ettiği üye sayısına tekabül edecek yönetim kurulu üyelik kontenjanını da istiyordu. Yani, artık genel kurul delegeleri hem kontrol altında, hem de değildi.

Önümüzdeki genel kurulda oy kullanacak genel kurul delege sayısı tahminen 8 bin olacak. 8 bin kişinin sandığa gideceği bir genel kurul, mini bir yerel seçimdir ve bu mini yerel seçimde seçmene dönük vaatler sandığın da kaderini belirleyecektir. 2005 genel kurulu da öyle oldu.

YILDIZLA GİRDİ, STATTA BİTİRDİ
Trabzonspor'un ihtiyaçlarını, taraftar beklentisini, bu beklentinin genel kurula yapacağı baskıyı iyi tespit eden Nuri Albayrak, başkanlık sürecine start verdiği anda vaatleri de beraberinde geldi. İki yıldız alacak, stadı yeniden yapacaktı. Bu vaatler toplumun hoşuna gitti. 5 bine yakın genel kurul delegesinin gönlünü okşadı ve o tarihi farkla sandıktan galip çıktı.

İTTİFAK OLSAYDI NE OLURDU?
Albayrak'ı başkanlık sürecine taşıyan sebepleri art arda sıraladığımızda Albayrak'a karşı bir ittifakla iki adaylı seçime girilseydi ne olurdu? Bu sosyal tahmini yapmak zor. Çünkü ortada bir sonuç var ve o sonucun çıkardığı gerçek de Albayrak'ın başkan olduğudur. Eğer Albayrak karşısında bir rakiple yarışmış olsaydı değişen bir şey olmayacaktı. Çünkü artık taraftar bazındaki Albayrak 'beklentilerin adamı' tanıma oturuyordu.

Vaatler ve beklentiler kişide çakışınca o gücün karşısında kimse duramayacaktı. Yani taraftar vaatleri, o vaatleri gerçekleştirebileceği insanın cüzdan gücü ile üst üste koyuyordu. Vaatler kadar vadedenlerin inandırıcılığı da önemliydi. Albayrak bu inandırıcılığını limanın sahibi, ünlü iş adamı, medya patronu ve üstelik başbakanın en yakınındaki isim olarak zaten çoktan topluma kazandırmıştı.

EN İYİ LİSTE KİMİNDİ?
2005 genel kurulunda delegasyon tercihini (En iyi kim yönetir, en iyi kim üretir, en iyi kim listesini şekillendirmiştir?) kriterlerinden çok, (En iyi kim gönlümü okşayarak vaatte bulunuyor?) idi. Albayrak'ın ekonomik durumu, var olan ekonomik gücü ve vaatleri çakışınca seçimin kaderi Albayrak'ın lehine çoktan belirlenmişti bile. Genel kurul delegesinin dikkat ettiği bir husus da popülist söylem sahiplerinin cüzdan güçleri ile paralellik göstermesi... Bu da Albayrak'ı başkan yapan en önemli faktörlerin başında yer aldı.

ÖNAL "BEN ÖYLE KONUŞAMAM"
2005 genel kurulundaki ince bir ayrıntıdan bahsedelim. Albayrak'ın iki yıldız ve stat vaadlerine karşılık başkan adayı İskender Önal'a kurmayları gelerek şunu söyledi: "Biz de bazı vaatlerde bulunalım." Önal'ın cevabı şöyle oldu: "Yapamayacağım vaatte bulunamam." Bu, 2005 genel kurulunun vaatler konusunda ne denli belirleyici bir rol oynadığının da ifadesiydi.

SEÇİM KAZANMA LİSTESİ
2005 genel kurulun bir başka belirleyici faktörü ise, her üç başkan adayının da seçimi kazanma listesi yapması... Birbirlerini yakın markaja alan adaylar, karşı listeye darbe vuracağını inandığı isimleri listelerine aldılar. Örneğin, biri bir ilçeden listesine birini almışsa öteki iki aday da aynı ilçeden yönetimine adam aldı. Bu da listelerin şekillenmesinde 'göreve göre adam değil, karşı listenin gücünü delme anlamında adam bulma' şeklinde biçimlendi.

ÜÇÜMÜZDE ÇEKİLELİM
2005 genel kurulunun üç başkan adayı (Nuri Albayrak, Özkan Sümer ve İskender Önal) seçimden birkaç gün önce bir araya gelip medyaya samimi pozlar verdiler, birlik ve bütünlükten, yarış sonrası kim başkansa ona biat etmekten bahsettiler. Ama bu görüşmenin perde arkasında ilginç bir olay yaşandı. Başkan adayı Özkan Sümer, iki başkan adayına, o başkan adaylarınca da kabul edilmeyeceğini bildiği bir öneri getirdi: "Üçümüz de başkanlıktan çekilelim. Bir başka aday etrafında toplanalım." Bu, Sümer'in bir (B) planı mı, yoksa ileride koz olarak kullanacağı hamlesi miydi? Bunu Sümer'den başka kimse bilemiyor. Eğer hem Albayrak hem de Önal Sümer'in bu teklifine "Evet, kabul ediyoruz" deselerdi ve "Kimi öneriyorsun?" şeklinde bir soru yöneltselerdi, Sümer kimi başkan olarak önerecekti? Bu da muamma... Ama ortadaki gerçek, yüzüp yüzüp kuyruğuna gelindiği bir anda Sümer'in ?Üçümüz de çekilelim? teklifi idi.

ÖZAK TELEFONLA OY İSTEDİ
2005 genel kurulunun en önemli ayrıntılarından birinin Bayındırlık Bakanı olarak Faruk Özak'ın İskender Önal'ın listesine telefonla oy istemesiydi. Bu da Ak Parti'nin genel kurul sürecinde bütünlük içinde hareket etmediğinin bir kanıtı olarak kayda geçti. Önal, başkan adaylığını açıklamasındaki en önemli sebeplerden birini de şu şekilde aktarıyordu: "Eğer o an görevden kaçsaydım, Önal da Özak da Albayrak'ın başkanlık önünü açtı, yorumunu yapacaklardı."

BAŞBAKAN BARIŞMAK İSTİYOR
Nuri Albayrak'ın Trabzonspor başkanı olmasındaki en büyük faktör, Trabzonspor ile Başbakan R.Tayyip Erdoğan arasında esen soğuk rüzgarlardı. Sümer'in istifasından sonra Trabzonspor camiası ile Başbakan arasında ipler gerildi. Albayrak, Erdoğan'a yakın bir isimdi ve O'nun başkan adaylığını açıklaması şehirde hemen şu efsaneyi yarattı: "Başbakan, Albayrak'ı Trabzonspor ile barışmak üzere gönderdi." Bu şehir efsanesini Albayrak da çok iyi değerlendirdi, hatta söylemlerinde "Siyasi iktidarla uyumlu, barışık bir yönetim biçimi sergileyeceğiz" dedi. (Karadeniz Gazetesi)

coolank
02.12.2006, 09:26
bugün yarın çok hayırlı açıklamalar gelebilir

Bahtiyar
02.12.2006, 09:47
Biletler kesilecek
Trabzonspor’da devre arasında yapılması planlanan operasyonun ilk somut adımı bu hafta içinde atılacak... Başarısız sonuçların ardından sıkça teknik direktör adaylarının gündeme getirilmesinden çok rahatsız olan Karadeniz ekibinin Başkanı Nuri Albayrak’ın Bordo-Mavililer’in hocası Ziya Doğan ile bir araya gelip, konuyu masaya yatıracağı öğrenildi.

Denizci seferde...
Ziya Doğan’dan kapsamlı bir rapor talep eden Başkan Albayrak ve kurmaylarının da bir an önce harekete geçeceği belirtildi. Doğan’ın takımdan gitmesini istediği oyuncuların yanı sıra, transfere ilişkin isteklerinin de bu raporda yer alacağı öğrenildi. Bu arada yardımcı antrenörlerden Osman Denizci’nin önceki gün A.Wien ile S.Prag Şampiyonlar Ligi maçını izlediği öğrenildi.
fanatik gazetesi.
yinemi ziya. başarısızlığın istikrarı olurmu ya.

macka61
02.12.2006, 10:03
ya bunlar bu kadar mı gurursuz ya defolun gidin anlayın artık sizlerle olmuyor

Fatih
02.12.2006, 10:07
bu takımı bu hale getiren başta yönetimdir.ziya doğanın da yaptıkları ortada nolursa olsun bir takım bu kadar kötü oynayamaz.bu kadar korkak teknik direktör olur mu ya 1-0 mağlubuz hasan çıkıyo ferhaet giriyo bi tane daha yemeyelim die.ziya doğanın takım üztünde hiç bi yetksi yok.top şişirme,pas yap,kanatları kullan , oyunu yay bunları diyemiyossa DEFOLSUN GİTSİN

laz_hayri_61
02.12.2006, 10:51
arkadaşlar takım zannedersem bugün sabiha gökçenden gidecek miş Trabzona bi uğurlama yapalım aynı şekilde Çılgınlar ordan karşılayacaklar

Bahtiyar
02.12.2006, 11:03
Muhalefet Toplanip mevcut Basakani ve tayfasini istifaya Davet ediyor...kaynak TS Haber

bunlar trabzon un satılmış yerel haber kaynakları. işte bunları bıraksalar iki dakka adam olsalar trabzonda herşey düzelir. yarın başkası gelecek onun muhalifi bunlara bi bira bi yemek ısmarlayacak onun hakkında da aynı şeyi yazacaklar.

A.Alper
02.12.2006, 11:27
hezimeti resmi olarak yayınlamaya
süpersin...

Özge
02.12.2006, 11:46
ZİYA DOĞAN DÖNEMİNDE 'HÜSRAN'

Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde aldığı sonuçlarla tarihinin en kötü dönemini yaşadı. Bordo-mavili ekip, Ziya Doğan döneminde, 12 lig maçında 6 yenilgi alırken 3 galibiyet elde edebildi. Bordo-mavililer, 3 maçtan da beraberlikle ayrıldı ve tam 24 puan kaybetti.

Trabzonspor, Ziya Doğan döneminde 12 maçta 24 puan kaybederek hem şampiyonluk yarışından erken koptu hem de ligde hiç alışık olmadığı bir yerde kendine yer buldu.

33 yıldır aralıksız olarak mücadele ettiği ligde 6 şampiyonluk elde etme başarısı gösteren Trabzonspor, aldığı sonuçlarla da alt sıralardan bir türlü kurtulamıyor.

İLK DÖNEMİN ÇOK UZAĞINDA
Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın ilk görev yaptığı dönemde ise başarılı bir grafik sergilemişti.

Doğan'ın ilk döneminde Trabzonspor, 29 maçta 21 galibiyet, 5 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde etmişti.

7 MAÇTIR GALİBİYET YOK
Trabzonspor, teknik direktör Doğan yönetiminde ligde 7 maçtır galibiyet elde edemedi.

Son 7 maçta 6 yenilgi ve 1 beraberlik alan Karadeniz ekibi, tarihinde üst üste galibiyetsiz böyle bir dönem yaşamadı.

LAZARONİ, GALİBİYETLERLE GİTTİ
Trabzonspor'da, Brezilyalı Teknik Direktör Sebastia Lazaroni'nin görevine ise galibiyetlerle son verilmişti.

Bordo-mavili takımın, UEFA Kupası'nda Kıbrıs Rum Kesimi'nin APOEL FC takımını 1-0 yenerek kupadan elemesine ve ardından da Denizlispor'u 1-0 yenmesine rağmen Brezilyalı çalıştırıcının görevine son vermişti.

Lazaroni döneminde Trabzonspor, UEFA Kupası'nda tur atlamış ligde ise 4 maçta 4 puan almıştı.

MAÇLAR
Trabzonspor'un Doğan ve Lazaroni döneminde ligde yaptığı maçlar ve aldığı sonuçlar şöyle:
Ziya Doğan dönemi
-----------------
Beşiktaş-Trabzonspor...........: 2-3
Trabzonspor-Konyaspor..........: 1-1
Trabzonspor-Galatasaray........: 3-1
Ankaragücü-Trabzonspor.........: 2-2
Trabzonspor-Kayseri Erciyesspor: 3-1
Gençlerbirliği-Trabzonspor.....: 3-0
Trabzonspor-Çaykur Rizespor....: 0-1
Sakaryaspor-Trabzonspor........: 1-0
Trabzonspor-Antalyaspor........: 0-0
Sivasspor-Trabzonspor..........: 1-0
Trabzonspor-Fenerbahçe.........: 1-2
Bursaspor-Trabzonspor..........: 2-1

LAZARONİ DÖNEMİ

Kayserispor-Trabzonspor........: 1-0
Trabzonspor-Vestel Manisaspor..: 1-1
Gaziantepspor-Trabzonspor......: 2-1
Trabzonspor-Denizlispor........: 1-0

CAFER ÖZER
02.12.2006, 12:09
Trabzonspor'da Ziya Doğan şoku!
02 Aralık 2006 12:02

Turkcell Süper Lig'de Bursaspor'a 2-1 mağlup olan Trabzonspor'da, teknik direktör Ziya Doğan'ın, bu sabah Bursa'da yapılan çalışmaya katılmadığı öğrenildi.

Ziya Doğan'ın bu sabah İstanbul'a gittiği ve takımın antrenmanına katılmadığı bildirildi.

1 saata yakın süren antrenmanı yardımcı antrenörlerin yönettiği ve hafif bir idman yapıldığı kaydedildi.

Trabzonspor'un Bursa'dan İstanbul'a geçeceği ve oradan da akşam saatlerinde uçakla Trabzon'a geleceği bildirildi.

Bu haber toplam 54 defa okunmuştur.

Ne şoku be böyle bir şey varsa Bu günü Bayram ilan edeceğim.

Özge
02.12.2006, 12:20
Basketbol takımımız Rize deplasmanında
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/091106basket.jpg

Basketbol Takımımız Bölgesel Basketbol Ligi H Grubu'ndaki 5. maçında yarın deplasmanda Rize Belediyespor'la karşılaşacak.

Rize Atarük Kapalı Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşma saat 18.00'da başlayacak.

Basketbol takımımızın Coach'ı Osman Arz, lider durumda oynayacakları grubun son maçından da galibiyetle ayrılarak, yola devam etmek istediklerini açıkladı.

hüseyin1975
02.12.2006, 12:37
Ziya Doğan antrenmana çıkmadı
Turkcell Süper Lig'de Bursaspor'a 2-1 mağlup olan Trabzonspor'da, teknik direktör Ziya Doğan'ın, bu sabah Bursa'da yapılan çalışmaya katılmadığı öğrenildi.
Ziya Doğan'ın bu sabah İstanbul'a gittiği ve takımın antrenmanına katılmadığı bildirildi.
1 saata yakın süren antrenmanı yardımcı antrenörlerin yönettiği ve hafif bir idman yapıldığı kaydedildi.
Trabzonspor'un Bursa'dan İstanbul'a geçeceği ve oradan da akşam saatlerinde uçakla Trabzon'a geleceği bildirildi.

acaba istifami etti?? bir bilen, duyan varmi???

Murat Altun
02.12.2006, 12:47
özge kardeş şu avatarı değştirebilirmisn ilk bakışta selçuk yula sanıyorum hep gıcık oluyorum :P

Özge
02.12.2006, 13:09
özge kardeş şu avatarı değştirebilirmisn ilk bakışta selçuk yula sanıyorum hep gıcık oluyorum :P
selçuk yula mı:D neresi benziyo ama değiştiriyim yinede:D

kurtefe
02.12.2006, 13:16
hasan kabze olsaydı yinede gıcık olurmuydunuz acaba

poetricus
02.12.2006, 13:21
Ne şoku be böyle bir şey varsa Bu günü Bayram ilan edeceğim.

Önce dönmeyeceğinden emin olalım. Sonra bayramı hep birlikte kutlarız.

Murat Altun
02.12.2006, 13:36
hasan kabze olsaydı yinede gıcık olurmuydunuz acaba

bordo mavili olmayanların alayına gıcığım :)

haa birde nuri ve ziyaya bu ikisine ilk geldikleirnden beri gıcıktım zaten çünkü bunlara kapasite vizyon bilgi felsefe gönülverdikleri değerler takımlar bakımından hiç güvenemedim

esezgun
02.12.2006, 14:06
Selam arkadaşlar, Dünkü maçıda kaybettik daha doğrusu kazanmayıda beklemiyordum. Neler yapacağız da takımımızı bu hezimet tablosundan kurtaracağız. Trabzonda yürüyüşden bahsediliyor ben istanbulda olan birçok hemşerim gibi trabzonla eş zamanlı bir protesto yapmayı öneriyorum. lütfen toplayacı özelliği olan büyüklerimiz trabzonla eş zamanlı bir organizasyon yapın. eskiden takım top oynardı ruh vardı ama hersene geçtikçe bu ruhu kaybettik. kaybettiğimiz yetmiyormuş gibi bunun sormluları hala elleri kolları bağlı oturuyor. hiç bir futbolcu trabzon halkı ve trabzonspor dan üstün değil hepsinin becerisi ortada gerekirse paf takımı çıkartacak cesaretli yöneticiler istiyorum. kafam önde yürümek istemiyorum, bütün memlekete madara olduk adamlar kümeye kümeye diye tempo tutuyorlar bizim gibi şanlı geçmişi olan bir takıma. bizi bu hala getirenler kese doldurmayı bırakın en kötü zamanımızı yaşıyoruz. YA BIRAKIN YA BIRAKIN .... BECEREMEDİNİZ.. BU İSTANBUL BÜYÜKŞEHİRBELEDİYE SPORU YÖNETMEYE BENZEMEZ BURASI TRABZONSPOR

hayat61
02.12.2006, 14:15
Trabzon'da sular ısınıyor
Trabzonspor'un Bursaspor' a da yenilerek son 7 maçında 6' ıncı mağlubiyetini alması sabırları taşırdı. Camiada Doğan' ın gönderilmesi ve yönetimin istifa ederek 16 Aralık' taki Mali Genel Kurul' a seçim maddesi konulması için baskılar artarken, Başkan Nuri Albayrak' ın devam etme kararında olduğu, Ziya Doğan' ın durumunun ise hafta başına kadar netleşeceği vurgulandı. Albayrak' ın Doğan' la devam etmek istemesine rağmen, yönetimin Başkan' a Doğan' ın gönderilmesi yönünde baskı yaptığı Başkan' ı bu konuda ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

YÖNETİM GÖNDERSİN

Trabzonspor' da 10. haftadaki Gençlerbirliği maçıyla başlayan çöküş sürecine çare bulamayan, bordo - mavililerin son 7 maçında sadece bir puan alıp, 2 gol atabilmesine rağmen bir türlü toparlanma sürecine sokamayan Teknik Direktör Ziya Doğan' ın, Bursa maçından sonraki tutumu merakla bekleniyor. İkinci kez geldiği Trabzonspor' dan yine istifa ederek gitmek istemediği bilinen Doğan' ın, daha önce "Yönetim beni kovmadan gitmem" sözlerinin de istifa etmemesinin en büyük sebebi olduğu ifade edildi. Doğan' ın, istifa etmeyi düşündüğü ancak daha önce söylediği sözlerin kendisini bağlaması nedeniyle yönetimin kendisiyle ilgili bir tasarrufta bulunmasını beklediği vurgulandı. Başkan Nuri Albayrak' ın, şahsi olarak Doğan' ın gönderilmesinden yana olmadığı ancak yönetimin büyük çoğunluğunun tecrübeli teknik adamın görevine son verilmesi yönünde camiadan gelen baskıları Başkan' a ileterek, neşterin vurulmasının gerekliliğini vurguladıkları öğrenildi. Bu arada yönetimin büyük kısmının da Ziya Doğan' ın gönderilmesinden yana tavır koyduğu ve Başkan Nuri Albayrak' ı bu yönde ikna etmeye uğraştıkları sızan haberler arasında yer aldı.

İKİ SEÇENEK VAR

Yaklaşan kongre öncesi Başkan Nuri Albayrak' ın, camianın tansiyonunu düşürmek için önünde iki seçenek bulunuyor. Albayrak, ilk senaryoya göre Ziya Doğan' ın görevine son verecek ve camiada ismi geçen teknik adamlardan biriyle anlaşarak yoluna devam edecek. Bu isimler arasında yönetim tarafından yalanlanmasına rağmen Samet Aybaba, Giray Bulak, Rıza Çalımbay' ın bulunduğu, Şenol Güneş' in de sürpriz bir kararla göreve yeniden getirilebileceği konuşuluyor. Fakat Güneş' in, teknik direktörlük görevinden çok kulübün futbolla ilgili tüm inisiyatiflerini elinde tutabileceği bir göreve gelmeyi düşündüğü, ancak bunun zamanına karar vermediği vurgulandı. Güneş' in bir süre önce Lemi Çelik' i futbolcu izlemek üzere Brezilya' ya göndermesi de bu göreve hazırlık olarak yorumlandı. Başkan Nuri Albayrak' ın önündeki ikinci seçenek ise, 16 Aralık' taki Mali Genel Kurul' da veya bir süre sonra seçim yapılacağını açıklayarak yeniden aday olmak. Albayrak' ın, bu kararı almasının ardından, "Kulübü bu hale biz getirdik, bu halde bırakıp gidemeyiz" düşüncesinden hareketle yönetimini yenileyerek yeniden aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

DEFANS KAYIPLARDA

Trabzonspor' da Bursaspor maçında alınan mağlubiyetin ardından defans ve kaleci Jefferson yine tepki çekti. Jefferson' un yediği iki golde de hatalı olması, Murat Ocak, Stepanov ve Ufukhan' ın müdahalelerde gecikmesi, defans sorununu bir kez daha gündeme getirdi. Ligde oynadığı 16 karşılaşmada attığı 17 gole karşılık 21 gol yiyen Trabzonspor, 14 karşılaşmada kalesinde gol gördü. Sadece 4. haftada Avni Aker' de 1 - 0 kazanılan Denizlispor ve 13. haftada yine Avni Aker' de golsüz biten Antalyaspor karşılaşmalarında kalesinde gol görmeyen bordo - mavililer, en farklı mağlubiyetini ise 3 - 0' la 10. haftada deplasmanda oynanan Gençlerbirliği maçıyla aldı. Bordo - mavililer deplasmanda oynadıkları tüm maçlarda ise gol yedi.

DOĞAN: "ELİMDEKİNİN EN İYİSİ BU"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Bursa karşılaşmasını kaybetmelerinin faturasını ise defansa çıkardı. Doğan yenilen hatalı gollerin önüne bir türlü geçemediklerinin altını çizerek, "Defansif anlamda önemli hatalar yapıyoruz. Gol yiyince bunu telafi etmek için de çok fazla efor sarfediyoruz. Profesyonel bir takımın bu kadar kolay gol yememesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle defans oyuncularının yaptığı hatalar bize çok pahalıya mal oluyor. Suçlu aramıyorum ama elimdeki en iyi savunmayı sahaya çıkarıyorum. Durum ortada" dedi.

ÇERNOBİL BENZETMESİ

Bordo - mavili takımda Fenerbahçe yenilgisi sonrası bile Teknik Direktör Ziya Doğan' a fazla tepki göstermeyen ve eleştirilerini Başkan Nuri Albayrak ve yönetim üzerinde yoğunlaştıran taraftar ve yerel basın, Bursa yenilgisi sonrası Teknik Direktör Ziya Doğan' ı da hedef aldı. Bursa' da takım otobüsünün önünü keserek futbolculara tepki gösterip Doğan' ı istifaya davet eden taraftarların ardından yerel gazeteler de yönetim ve Doğan' ın hemen istifa etmesi gerektiği görüşünde birleşti. Günebakış Gazetesi "Bir Şanlı tarih ağlıyor" başlığıyla verdiği haberde, Doğan ve Albayrak' ın fotoğraflarının yanına "Rezil Ettiniz" manşetini atarken, Karadeniz, "Gereğini yapın" başlığıyla yönetime açık mektup sundu ve istifa etmeleri gerektiğini vurguladı. Aynı gazetenin spor eki ise, futbolcuların fotoğraflarının yanına "40 yıllık efsane, rezil oluyor sizinle" başlığını çekti. İlkhaber, Yattara' nın büyük bir fotoğrafını maç haberinde kullanarak, "Neredesin sen" yazdı. Gazete, spor ekinde ise yönetim ve takımın fotoğraflarıyla süslediği sayfasına, "Devam devam dediniz, ömrümüzü yediniz, işte eseriniz, lütfen gidiniz" başlığını attı. Kuzey Ekspres Gazetesi ise spor sayfasını "Bu işte bir terslik var" başlığıyla tersten basarken, takımın içinde bulunduğu durumla camiayı yeni bir Çernobil faciasıyla karşı karşıya getirdiği yorumunda bulundu.

karayamayman
02.12.2006, 14:46
Tekke’den Pavel önerisi

Tarihinin en kötü günlerini yaşayan Trabzonspor, devre arasındaki transfer döneminde takımı güçlendirmenin yollarını ararken, eski futbolcusu Fatih Tekke, Bordo-Mavili yönetime Rusya’dan bir oyuncu önerdi. Zenit forması giyen milli futbolcu, Rusya Birinci Lig takımı Tomszk’da oynayan Pavel Pogrenbnyak’ı Trabzonzon’a tavsiye ettiği öğrenildi. Trabzonsporlu kurmayların da geçen hafta Zetin-Tomszk takımları arasında oynanan maçı izledikleri ve Pogrebnyak’ı çok beğendikleri bildirildi. 23 yaşında ve 1.83 boyunda olan Pavel Pogrebnyak’ın transferi için girişimlere başlanacağı belirtildi. Bu arada Fatih Tekke, önceki akşam Bursa’da bulunan Bordo-Mavili takımın kampını ziyaret etti. Futbolcularla sohbet eden golcü futbolcu eski takım arkadaşlarıyla hasret giderip, Bordo-Mavili oyunculara moral verdi. Ziya Doğan’la da görüşen Fatih Tekke, Trabzonspor’un bu zorlu günleri atlatacağını ve en kısa zamana eski gücüne kavuşacağını vurguladı.

fincher
02.12.2006, 15:19
Doğan, yaptığı açıklamada, hafta sonunda Avrupa'da birkaç maç izlemek üzere Bursaspor maçı öncesi bir program yaptığını belirtti.

Bugün saat 15.00'te uçak ile Avrupa'ya gitmeyi planladığını ifade eden Doğan, ''Başkan, Caner Çuvalcıoğlu aracılığıyla 'gelsin bir konuşalım' dedi. Ben de onun için İstanbul'a geldim. Başkan Albayrak çağırdığı için İstanbul'da bulunuyorum. Bu nedenle sabah yapılan idmana çıkamadım'' dedi.

coolank
02.12.2006, 15:24
başkanın dengesi hepten sıfırladı kabul etsene
istifayı başkan ne konuşması hala neyi bekliyorsun amma inatsın ya

mhayri
02.12.2006, 15:38
Nuri Albayrak, teknik direktör Ziya Doğan ile bir toplantı yapıp “Sonuna dek arkandayız. İstediğin transferleri yapacağız. Takımı başarıya taşıyacağız” dedi

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, teknik direktör Ziya Doğan’la gerçekleştirdiği görüşmede “Yapacağın her türlü icraatın arkasında duracağız. Konuşan bazı isimlere kulak verme. Görevine son verme düşüncemiz de asla olmadı. Burada olduğumuz sürece sen de burada olacaksın” dedi. Albayrak’ın özellikle son günlerde alınan kötü sonuçlar nedeniyle Samet Aybaba ve Şenol Güneş isminin ortaya atılmasından rahatsızlık duyan Ziya Doğan’ın arkasında her şartta duracaklarını ilettiği belirtildi

TRANSFER GARANTİSİ
Başkan Nuri Albayrak’ın görüşmede devre arasında takıma yapılacak transferler konusunda da Ziya Doğan’ın içini rahatlattığı ve “İstediğin mevkilere gereken takviyeleri gerçekleştirmek için yönetim olarak elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Kendi aklındaki ekibi kurmanı ve bize vaadettiğin takımı yaratman için her türlü desteği vereceğiz. Söylentilere kesinlikle kulaklarını tıka. Biz burada olduğumuz sürece, sen de burada olacaksın. Medyada ya da camiada adı geçen isimlerle hiç bir şekilde görüşme yapmadık. Sen sadece takımı ve gerçekleştireceğin değişiklikleri düşünerek, iyi konsantre ol” şeklinde ifadeler kullandığı öğrenildi

RAPOR HAZIRLANIYOR
Teknik direktör Ziya Doğan’ın, Nuri Albayrak’la yaptığı görüşmenin ardından, devre arasındaki takviyeler için hazırladığı raporu son aşamaya getirdiği ve önümüzdeki hafta içinde başkan ve yönetimin onayına sunacağı da bildirildi. Bu arada Nuri Albayrak ise devre arasında gerçekleştirilecek kamp çalışmalarının takım için son derece yararlı geçeceğine inandığını da vurgulayarak “Sakat futbolcularımız iyileşecek. Bu dönemde takımın iyi bir yola girip, performansını yükselteceğine gönülden inanıyoruz.

‘ELBİRLİĞİ YAPACAĞIZ’
Transfer çalışmaları konusunda ise hocamız Ziya Doğan’ın bize sunacağı rapor doğrultusunda hareket edeceğiz. Önümüzdeki hafta bu konudaki raporunu verecek. Bundan sonra da hemen harekete geçerek, Trabzonspor’un hak ettiği yere tırmanması için elbirliğiyle çalışacağız” yorumunu yaptı

galyanlim
02.12.2006, 15:42
bu adam hala konuşuyormu yaw o hala o tkımın başkanımı

Naim
02.12.2006, 15:47
Nuri Albayrak, teknik direktör Ziya Doğan ile bir toplantı yapıp “Sonuna dek arkandayız. İstediğin transferleri yapacağız. Takımı başarıya taşıyacağız” dedi

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, teknik direktör Ziya Doğan’la gerçekleştirdiği görüşmede “Yapacağın her türlü icraatın arkasında duracağız. Konuşan bazı isimlere kulak verme. Görevine son verme düşüncemiz de asla olmadı. Burada olduğumuz sürece sen de burada olacaksın” dedi.
Evet Coolank
şimdi söyle bakalım

Kimi Göndermek gerekiyormuş??
Sadece Ziyayımı
ziyanın Kıçına yapışanları mı??

salihismet
02.12.2006, 15:51
Yakla$ik bir yil önce Nihat Genc aynen $öyle demi$ti: Ben Trabzonspor taraftari yerinde olsam Atay Aktugun ömür boyu takimin ba$inda ba$kan olarak kalmasini saglarim. Bizim taraftar ve kongre üyeleri ne yapti? Istanbul takimlarinin yaptigi transferler kar$isinda ezilen Trabzonsporu kurtarmak icin, 2 yildiz sözü veren yönetmekten aciz yöneticileri secti, takimin kurulu bir iskeleti varken öyle transferler yaptilarki, iskeletten vazgectik takimda kemik erimesi ba$ladi. Yildiz görmek isteyen gökyüzüne baksin diyen diger aday oy alamazken, taraftar her mactan önce gökyüzüne bakarak yildiz aramiyor, fakat, Allahim yardim ette bu maci alalim diye gökyüzüne bakarak dua ediyor, cünkü i$imiz gercekten Allaha kaldi. Ne gariptirki care aranirken hala akillanmayan taraftar, bunlari istemiyor fakat bunlarin devami olan diger isimleri ortaya atiyorlar. Onlarida deneyelim zihniyeti Trabzonsporu rezil durumlara dü$ürüyor. Ba$kanimiz cikip diyor ki, $imdiye kadar yaptiklarimizin daha iyisini yapacagiz, hey Allahin adami, senin yönetme kabiliyetin bundan öteye gecemiyecek mi? Senin nasil zengin olduguna hayret ediyorum, gökten üzerine para mi yagdida biz göremedik? Kendi takimlarinda dogru düzgün oynamayan oyunculari aldin, takimi dü$me potasina soktular, bizden gidenlerde takimlarinda kurtarici oldular. Bu giden oyuncularda Fatih Tekkenin di$indakilerin cogu taraftar baskisindan gönderildi. Taraftar futbolu biliyormu$, hayir efendim bende bilmiyor diyorum, zaten bu laf ortaya atilti atilali Trabzonda i$ler hep ters gitti, cünkü herkes bu i$i biliyoruz diye her $eye müdahale hakkini kendinde buldu ve müdahalede etti, ayrica bu futbolu bilme lafinida ilk ortaya atan ki$ide Ali $entir. O lafi ortaya atarak kendi i$lerini kolayla$tirdi. Ziya Dogan 3 ön libero oynatiyormu$, yok efendim korkak oynatiyormu$ta ondan yeniliyoruz, adamin elindeki malzeme bu kadarina müsaade ettigi icin böyle oynatiyor adam, ayrica cesur futbolu bilmeyen adam korkak futbol oynatamaz. Ziya dogan gidecek veya gitmeyecek, hic umurumda deyil, benim derdim Trabzonspor, dü$mekten ve bunlarin elinden kurtulsunda nasil kurtulursa kurtulsun.

fteotdgs
02.12.2006, 16:01
Arkasindalarmis hala Ziya hocanin. Bozacinin sahidi siraci. Bravo! Bulunmaz Hint kumasi, ulu insan, buyuk teknik direktor Z.D. ile aynen devam aynen kumeye. Yuh ulan! Yuh olsun be!

My
02.12.2006, 16:15
Birde şu haberlerin kaynaklarını, nereden alındığını yazsak çok güsel olacak gibime geliyor :)

macka61
02.12.2006, 16:15
ya şunu küpten döverek talım ya yoksa bu gitmeyecek böyle birisini görmedim

antinuri
02.12.2006, 16:32
Tekke’den Pavel önerisi

Tarihinin en kötü günlerini yaşayan Trabzonspor, devre arasındaki transfer döneminde takımı güçlendirmenin yollarını ararken, eski futbolcusu Fatih Tekke, Bordo-Mavili yönetime Rusya’dan bir oyuncu önerdi. Zenit forması giyen milli futbolcu, Rusya Birinci Lig takımı Tomszk’da oynayan Pavel Pogrenbnyak’ı Trabzonzon’a tavsiye ettiği öğrenildi. Trabzonsporlu kurmayların da geçen hafta Zetin-Tomszk takımları arasında oynanan maçı izledikleri ve Pogrebnyak’ı çok beğendikleri bildirildi. 23 yaşında ve 1.83 boyunda olan Pavel Pogrebnyak’ın transferi için girişimlere başlanacağı belirtildi. Bu arada Fatih Tekke, önceki akşam Bursa’da bulunan Bordo-Mavili takımın kampını ziyaret etti. Futbolcularla sohbet eden golcü futbolcu eski takım arkadaşlarıyla hasret giderip, Bordo-Mavili oyunculara moral verdi. Ziya Doğan’la da görüşen Fatih Tekke, Trabzonspor’un bu zorlu günleri atlatacağını ve en kısa zamana eski gücüne kavuşacağını vurguladı.

kendi gitti rusyaya şimdide futbolcumu öneriyo bize..

FANATIK61
02.12.2006, 16:34
Hasan Üçüncü taburcu oldu
Bursaspor-Trabzonspor maçında yüzüne aldığı darbe sonucu hastaneye kaldırılan Trabzonsporlu oyuncu Hasan Üçüncü'nün, taburcu edildiği bildirildi.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, karşılaşmanın 14. dakikasında Bursasporlu oyuncu Frasineanu'nun ayağının yüzüne çarpması sonucu ambulansla Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Hasan Üçüncü, geceyi doktor kontrolünde geçirdi.
Oyuncunun, sabah erken saatlerde yeniden doktor muayenesinden geçirildikten sonra taburcu edilmesine karar verildiği belirtildi.

Üçüncü'nün dün akşam yapılan muayenesinde, ''Künk travmaya bağlı göz içi travması'' geçirdiği bildirilmişti

fincher
02.12.2006, 16:42
Kayserispor 1-0 Denizlispor
Sivasspor 2-1 Ankaragucu
Konyaspor 2-0 Rizespor

caykarali_erdal
02.12.2006, 16:51

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Bursa karşılaşmasını kaybetmelerinin faturasını ise defansa çıkardı. Doğan yenilen hatalı gollerin önüne bir türlü geçemediklerinin altını çizerek, "Defansif anlamda önemli hatalar yapıyoruz. Gol yiyince bunu telafi etmek için de çok fazla efor sarfediyoruz. Profesyonel bir takımın bu kadar kolay gol yememesi gerektiğini düşünüyorum. Özellikle defans oyuncularının yaptığı hatalar bize çok pahalıya mal oluyor. Suçlu aramıyorum ama elimdeki en iyi savunmayı sahaya çıkarıyorum. Durum ortada" dedi.

ARkadaslar benim dedigimde bu gercekdende yalan dememis arkadaslar bu takim dan olsa olsa ancak bu olur yapmayin adama biraz olsun hak verin.

GONDERILECEK varsa kokunden gonderilecek tek yonetim vede bir kac kisi degil futbolcular yonetim klubde calisanlar vede ziya hoca ve gerisi.......

EmrahYalçınalp
02.12.2006, 17:05

ARkadaslar benim dedigimde bu gercekdende yalan dememis arkadaslar bu takim dan olsa olsa ancak bu olur yapmayin adama biraz olsun hak verin.

GONDERILECEK varsa kokunden gonderilecek tek yonetim vede bir kac kisi degil futbolcular yonetim klubde calisanlar vede ziya hoca ve gerisi.......

Yanlış mı anlıyorum? Elindekinin en iyisi o ise;
Ufukhan-Step-Çağdaş-Murat en iyi dörtlü demek istiyor.

Öyleyse Celo'yu hangi akla hizmet 2 ay üstüne ilk 11'de sahaya sürdün Gençler maçında? Niye Keçeli'yi seyrettik durduk haftalardır? (Sakatlanmasa onu seyredecektik gerçi)

Ufukhan sağbekte iyi ise niye ona gelinceye kadar Ferhat'tan Musa'ya kadar denemediğin adam kalmadı? "Disiplin disiplin" diye tutturup Fatih'i kadro dışı bıraktın... Şimdi senin disiplin anlayışının bize en az 6 puan kaybettirdiği kesin. Ne kazandırdığını da söyle bilelim... Bu nasıl disiplindir de "dün geldim Trabzon'a" dendiğinde yalanı anlıyor da "sigara içmiyorum" dendiğinde bişey olmuyor...

Trabzonspor'un mevcut kadrosu -bile- gs ve bjk'yi rezil etti, fb'yi sıkıştırdı. İlk 4 hesapları yapan Kayseri ve Vestel'i de görüyoruz işte. Bu kadro yeterlidir-yetersizdir tartışılır. Ama bu kadronun ilk 3'te olmaması başarısızlıktır, o tartışılmaz. Elinde Stephanov, Fatih Akyel, Gökdeniz, Marce, Musampa, Umut, Ersen gibi adamlar varsa bunları oynatırsın ve şansın çok iyi değilse, hakemler hep aleyhine çalışırsa 2-3 maç kaybedersin. 6 maçtır mağlup oluyoruz, takımda değişmeyen adamlar hep aynı.

fincher
02.12.2006, 17:05

ben de bu noktada ziya hocaya hak veriyorum.sezon başında stephanov'un yanına iyi bir stoper şartken bjk yedeği çağdaş alındı.sol bek murat ocak,sağ bek ufukhan.bu dörtlünün arasında heryere yetişmeye çalışan,üçünün hatalarını örtmeye çalışan ve bu kadar kötü adamların arasında mecburen hatalar yapan bir stephanov var.ziya değil mourinho olsa bu dörtlüyle ve arkalarındaki jeffersonla bu kadar olur ancak. böyle bir defans dörtlüsünün önüne 3 önlibero az bile kalır.kaldı ki önliberolarımızın da kalitesi ortada.mevcut durumdan baş sorumlu yönetimdir...

coolank
02.12.2006, 17:36
ziya dogan ın istifasını kabul etmeyen başkan gitmeli ... tek şansı bu olabilirdi ...

nesta61
02.12.2006, 17:47
bu takimda STEPANOV GOKDENIZ YATTARA KALSIN A DAN Z BASKANINA KADAR HEPSINI S...R EDICEN

Selçuk Baki
02.12.2006, 18:06
Ziya Doğan antrenmana çıkmadı

kurnaze
02.12.2006, 19:07
takım öncelikle kaleci sorununa çare bulmalı yalandan yere goller yiyoruz defans sonrasında bocalıyor yanlıs anlamayın defansı övmüyorum gol yiyene kadar çapulcu defansımız yine iyi işler yapıo ama bir kalecimiz var ki evlere şenlik önce jeffersonun gazabından kurtulmamız lazım sonra defansı iyi bir hale sokmamız lazım defans her ne kadar iyi olsa da bu top kaleye elbet gidecek o kalede de jefferson olduktan sonra da telaşlanmamak mumkun değil

Muhalif
02.12.2006, 19:12
Coolank sen mümkünse bize haber verme.. her dediğinin tersi oluyor biz de umutlanıyoruz burada.. şimdi de Ziya istifa etmiş,başkan kabul etmemiş diyorsun.. Hay Allah yahu!
Keltoşa da hatırlatayım elimdekinin en iyisi bu diyerek kimseye top atmasın korkak mahluk! Geldiğinin ilk günü Trabzonspor'un kadrosu yeterlidir diyen de kendisiydi.. otursun oturduğu yerde de 3-5 önlibero ile maç kazanma taktikleri geliştirmeye devam etsin.. Nefret ettirdi bizi be, gözümüz açık gideceğiz Ersen-Gökdeniz-Marce-Musampa-Şimek i bir arada izleyemeden!

fteotdgs
02.12.2006, 19:13
Ziya Dogan hala bu takimin basinda mi yaa? Inanamiyorum. Sirf bu, Trabzonspor'un ne hallere dustugunun gostergesi. Baska bir lafa gerek yok. Adam hala "defans" diyor yaa, cildirmamak elde degil. Adam bunlari soylerken bir Allahin kulu da cikip "Ehh be kardesim defans defans diyorsun, al sana Chelsea'nin defansi ama bana bu takim nasil gol atacak bi onu aciklar misin?" demiyor. Bu taktikle en iyi ihtimalle her maci berabere bitirirsin, cok buyuk ihtimalle de kume dusersin. Bu nasil bir mantiktir, bu derece korkakligin sebebi nedir, bu kisisel korkakliga koskoca camianin ortak edilmesine bu yonetim nasil seyirci kalir? Trabzonspor'u hic bu kadar kotu, umutsuz bir durumda hatirlamiyorum. Her gune "Insallah bu adamlar bugun oyle ya da boyle gitmislerdir bu takimin basindan" umidi ile basliyorum; inanin.

kandemir
02.12.2006, 19:15
şu anda 100 kişilik grup havaalanında protesto yapıyor...takımı başka yerden çıkarıyorlar...polisle çatışma var.otobüsün bi camını kırmışlar..otobüsün peşine gidiyormuş taraftarlar

Harun
02.12.2006, 19:33
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, kulüp başkanı Nuri Albayrak’ın kendisini çağırdığı için İstanbul’da bulunduğunu ve bu nedenle sabah yapılan idmanda yer alamadığını söyledi.

Doğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonunda Avrupa’da birkaç maç izlemek üzere Bursaspor maçı öncesi bir program yaptığını belirtti.
Bugün saat 15.00’te uçak ile Avrupa’ya gitmeyi planladığını ifade eden Doğan, ’’Başkan, Caner Çuvalcıoğlu aracılığıyla ’gelsin bir konuşalım’ dedi. Ben de onun için İstanbul’a geldim. Başkan Albayrak çağırdığı için İstanbul’da bulunuyorum. Bu nedenle sabah yapılan idmana çıkamadım’’ dedi.

Harun
02.12.2006, 19:37
Otobüse saldırdılar!
Flaş! Turkcell Süper Lig'de Bursaspor'a da 2-1 mağlup olarak ligdeki kötü gidişine dur diyemeyen Trabzonspor'da taraftarlardan büyük tepki geldi. Bordo - Mavili takımı taşıyan otobüs Trabzon'da taraftarların saldırısına uğradı. Otobüsün camlarını kıran Trabzonspor'lu taraftarlar taşlı - sopalı ve yumurtalı saldırı düzenledi.

t-sat
02.12.2006, 19:40
Yanlış mı anlıyorum? Elindekinin en iyisi o ise;
Ufukhan-Step-Çağdaş-Murat en iyi dörtlü demek istiyor.

Öyleyse Celo'yu hangi akla hizmet 2 ay üstüne ilk 11'de sahaya sürdün Gençler maçında? Niye Keçeli'yi seyrettik durduk haftalardır? (Sakatlanmasa onu seyredecektik gerçi)

Ufukhan sağbekte iyi ise niye ona gelinceye kadar Ferhat'tan Musa'ya kadar denemediğin adam kalmadı? "Disiplin disiplin" diye tutturup Fatih'i kadro dışı bıraktın... Şimdi senin disiplin anlayışının bize en az 6 puan kaybettirdiği kesin. Ne kazandırdığını da söyle bilelim... Bu nasıl disiplindir de "dün geldim Trabzon'a" dendiğinde yalanı anlıyor da "sigara içmiyorum" dendiğinde bişey olmuyor...

Trabzonspor'un mevcut kadrosu -bile- gs ve bjk'yi rezil etti, fb'yi sıkıştırdı. İlk 4 hesapları yapan Kayseri ve Vestel'i de görüyoruz işte. Bu kadro yeterlidir-yetersizdir tartışılır. Ama bu kadronun ilk 3'te olmaması başarısızlıktır, o tartışılmaz. Elinde Stephanov, Fatih Akyel, Gökdeniz, Marce, Musampa, Umut, Ersen gibi adamlar varsa bunları oynatırsın ve şansın çok iyi değilse, hakemler hep aleyhine çalışırsa 2-3 maç kaybedersin. 6 maçtır mağlup oluyoruz, takımda değişmeyen adamlar hep aynı.

Gs ve bjk'yi rezil etmedik,yani takım olarak demek istiyorum,Gökdeniz tek başına rezil etti.bjk maçında Gökhan Zan,gs maçında da genç bi çocuk,ferhat galiba,karşısında tutunamayınca ve Gökdeniz de kariyerinin en iyi ortalarını yapınca Ersen Martine biz kazandık.
Yazınca sanki iyi bir kadro gibi gözüküyor ama,F.Akyel,Gökdeniz,Marce,Musampa,Umut,Ersen hiç de iyi oynamıyorlar ki.
Hatta bir tane daha yazalım Szymek var.Ben de görmemiş olsam bu günleri böyle bir ortasaha neler yapar be derdim ama maalesef durumumuz ortada.
Stepanov dışında top oynayan yok.Kabahatin büyüğü yönetimde.
Ziya da suçlu canım,sucsuz demiyorum ama Musa'ya,Keçeli'ye ne yapsın yani.
Daha saymıyorum,sayamıyorum.Usandım artık.
Birisi yazmıştı,hep kahır hep kahır,bıktım be.
Yalan da olsa hosuma gidiyor,bana şampiyon olduğumuzu söyle.

Lapina
02.12.2006, 19:54
+++++++++++++++++++1967

Tevfik Kılıç
02.12.2006, 20:27
Kadro yeterli diyen kendisi değilmiydi? şimdi de futbolcularına sahip çıkacağına onları gambazlayıp taraftarın önüne hedef olarak atıyor.
verdiği demeç affedilir gibi değil,ama en azından karekteri belli oldu
lütfen ziya daha fazla saçmalamadan defoooooooooool!

Harun
02.12.2006, 21:28
Ankaraspor yine berabere kaldı.Ligin en az mağlup olma ünvanını sürdürdü. Aykut Kocaman gittiği her takıma birşeyler katıyor.Kendisini tebrik ediyorum.

Kaya
02.12.2006, 21:38
Ankaraspor yine berabere kaldı.Ligin en az mağlup olma ünvanını sürdürdü. Aykut Kocaman gittiği her takıma birşeyler katıyor.Kendisini tebrik ediyorum.

Öyle valla Harun. Ankaraspor çok sağlam bir takım...

Muhalif
02.12.2006, 21:42
He yahu birlik ve beraberlik deyip duruyoruz Aykut Kocaman beraberliği getirir takıma,bize gelsin:D 12. beraberliğini aldılar herhalde.. bahiste b.b ankara maçlarına beraberlik oranları düşük oluyordur herhal.. eh haftaya en azından beraberlik garanti bizim de:D

Harun
02.12.2006, 21:46
He yahu birlik ve beraberlik deyip duruyoruz Aykut Kocaman beraberliği getirir takıma,bize gelsin:D 12. beraberliğini aldılar herhalde.. bahiste b.b ankara maçlarına beraberlik oranları düşük oluyordur herhal.. eh haftaya en azından beraberlik garanti bizim de:D

Haftaya berabere kalırsak Trabzonspor değil Ankara puan kaybetti diyecekler:D

Lapina
02.12.2006, 21:47
Basite alalim bunlarida.
Ayrica bi haber ...

İstanbul'un Levent, Sarıyer ve Şişli bölgesinde gerçekleştirilecek olan İETT özelleştirmesi pazartesi günü yapılıyor. İhaleye katılan tek firma ise Albayraklar
İETT, İstanbul trafiğini rahatlatmak amacıyla özelleştirmeye gidiyor. Bununla ilgili ilk adım olarak, Ayazağa garajı çıkışlı hatların özelleştirilmesine karar verildi ve bununla ilgili ihale şartnamesi hazırlandı. Şartnamede 7 trilyonluk teminat mektubu ve 75 trilyonluk referans mektubu şartı var. Konunun uzmanları, bu şartnameyle ihale yapıldığını ihaleyi alacak şirketin yılda 45 milyon YTL (45 trilyon TL) kar edeceğini hesaplıyorlar.</B>

İlk etapta Levent, Sarıyer ve Şişli bölgelerini içeren ihalenin birkaç gün içinde hazırlandığı ve pazartesi günü gerçekleşmesi bekleniyor. İhaleye Varan ve Ulusoy'un ortak gireceği öne sürülürken, bunun dışında da hükümete yakınlığıyla bilinen Albayraklar'ın dışında kimsenin konudan haberdar olmadığı bildirildi. </B>

Süre kısa tutuldu</B>

Konuyla ilgili Varan Turizm yetkilileri açıklama yapmaktan kaçınırken, Ulusoy'dan açıklama geldi. Ulusoy Genel Müdürü Mustafa Yıldırım, 'Varan'la birlikte ihaleye gireceğimiz doğru değildir. Onlar ayrı bir ihale dosyası aldı, biz ayrı aldık, inceledik. Birlikte hareket etme düşüncemiz yok. Zaten ihale şartları bizi aşıyor' dedi. Şu anda böyle bir taşıma modeline geçmeyi düşünmediklerini belirten Yıldırım, 'Bu şartnamede daha çok, çokuluslu, yani yabancı sermaye tercihi aranıyor. %70 yabancı sermaye tercihi istiyorlar. Geriye dönük bu işi yapmış olma şartı istiyorlar. Bizim elimizde olmayan birtakım şartlar var. Bizim şartlarımız buna elverişli değil. Bu iş ancak, bu işi yapmış konsorsiyumlar oluşturularak olur. Ulusoy ailesinin de böyle bir isteği yok' diye konuştu. </B>

İhale süresinin çok kısa tutulduğuna değinen Genel Müdür Mustafa Yıldırım, bu iş için en azından 1 ay süre koymaları gerektiğini söyledi. İhale şartlarından edindikleri bilgilere göre bu şartlarda ihaleye girmelerinin mümkün olmadığını söyleyen Yıldırım, 'Bizim düşüncemizde şu anda İstanbul-Ankara arası raylı sistem ve şehirlerarası taşımacılığın kalitesini artırmak var' dedi. Yıldırım, Varan'la ortak girişim konusunda da böyle bir şeyin olmadığını, bunun tamamen kendilerinin dışında bir yakıştırma olduğunu söyleyerek, 'Ama olmayacak bir şey de değildir' diyerek açık kapı bıraktı. </B>

Albayraklar'la ilgisi yok</B>

İhalenin Albayraklar'a verilmek istendiği konusunda ise Mustafa Yıldırım, 'Birkaç nokta hariç ihalenin şartlarını gayet normal bulduklarını belirterek şunları söyledi: 'Tabii ki bu tür işleri yapacak firmalardan tecrübe istemeleri lazım. Bu işi kısmen yapanlarla arada kalite farkı doğar, bu tür şartlar bu yüzden koyulur. İhale şartnamesi bence yeterli. Araç tipleri konusunda, piyasada 1 yaşında yada 0 kilometre şartı istiyorlar. 500 aracı bu kadar kısa zamanda temin etme şansımız yok. Çünkü fabrikaların elinde bu kadar araç zaten hazırda yok. Onun için Albayraklar'ı tarif etme konusunu söylemenin çok doğru olmayacağını düşünüyorum. Ancak ihale süresini kısa tutmalarının ayrı bir şeyi var mıdır bilemem.' </B>

Kaynak..
http://www.tercuman.com.tr/v1/haber.asp?id=49837&baslik=İETT,%20AİETT%20mi%20oluyor?&katid=1
Bizim NURİ mi acaba?

Kaya
02.12.2006, 21:49
İstanbul'un Levent, Sarıyer ve Şişli bölgesinde gerçekleştirilecek olan İETT özelleştirmesi pazartesi günü yapılıyor. İhaleye katılan tek firma ise Albayraklar
İETT, İstanbul trafiğini rahatlatmak amacıyla özelleştirmeye gidiyor. Bununla ilgili ilk adım olarak, Ayazağa garajı çıkışlı hatların özelleştirilmesine karar verildi ve bununla ilgili ihale şartnamesi hazırlandı. Şartnamede 7 trilyonluk teminat mektubu ve 75 trilyonluk referans mektubu şartı var. Konunun uzmanları, bu şartnameyle ihale yapıldığını ihaleyi alacak şirketin yılda 45 milyon YTL (45 trilyon TL) kar edeceğini hesaplıyorlar.</B>

Eyvah diyorum...

Şu güne kadar hiç aksama olmayan hat bakalım ne olacak...

Bundan sonra evden bir saat önce mi çıkmam gerekir acaba?..

Lapina
02.12.2006, 21:52
Eyvah diyorum...

Polis Kimligi ile biniyorum ben İETT ye acaba biletle mi bincez bundan sonra :D

Running Wild
02.12.2006, 21:59

Ziya Doğan denen gudubet aynen böyle söylemiş. Lafı eveleyip gevelemeden, direkt olarak sorayım. Hatta bu soruyu, şurada neyse ki birkaç kişiden ibaret olan Ziya Doğan taraftarı arkadaşlarımıza da soracağım:

"Bu camia, tepesindeki 16 takımdan da daha mı kötü bir kadroya, yönetime, stadyuma ve taraftara sahip, yoksa üzerimizde bulunan onca takımın teknik direktörlerinden çok daha rezil bir teknik direktöre mi"

Soru gayet açık ve net...

Tevfik Kılıç
02.12.2006, 22:05
Ziya Doğan denen gudubet aynen böyle söylemiş. Lafı eveleyip gevelemeden, direkt olarak sorayım. Hatta bu soruyu, şurada neyse ki birkaç kişiden ibaret olan Ziya Doğan taraftarı arkadaşlarımıza da soracağım:

"Bu camia, tepesindeki 16 takımdan da daha mı kötü bir kadroya, yönetime, stadyuma ve taraftara sahip, yoksa üzerimizde bulunan onca takımın teknik direktörlerinden çok daha rezil bir teknik direktöre mi"

Soru gayet açık ve net...

Tabiiki ikincisi

YIKILMAZ_61
02.12.2006, 22:40
TRABZONSPOR'A OLAYLI KARŞILAMA!

Turkcell Süper Lig'de Bursaspor'a 2-1 yenilen Trabzonspor'un kente gelişinde olay yaşandı. Bordo mavili kafileyi karşılayan yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu, ellerindeki taş ve yumurtaları oyuncuları taşıyan otobüse attılar ve yönetimi istifaya çağırdılar..

http://www.ajansspor.com/anket/reklam.gif
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);if (spor == "2006dunyakupasi"){var zone=67//document.write ('')}else{}//document.write ('');
THY'ye ait tarifeli uçakla İstanbul'dan kente dönen bordo-mavili takımı, Trabzon Havaalanı'nda yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu karşıladı.
Havaalanında herhangi bir olay yaşanmaması için geniş güvenlik önlemleri alınarak, takım VIP Salonu'ndan çıkartıldı.

Bordo mavili takım, VIP Salonu'ndan jandarma eşliğinde çıktığı sırada taraftarlar, otobüse ellerinde bulunan yumurtaları attılar. Bu sırada taş atılması sonucu otobüsün camı kırıldı.
Taraftarlar, yönetim kurulunu istifaya çağırırlarken, futbolculara da tezahüratlarla tepki gösterdiler.

Bordo-mavili futbolcuları taşıyan otobüs, polis eskortu eşliğinde Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin yolunu tutarken, Başkan Nuri Albayrak ile İstanbul'da görüştüğü öğrenilen Teknik Direktör Ziya Doğan takımla birlikte Trabzon'a dönmedi.

Trabzonspor kafilesi, geniş güvenlik önlemleri altında Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne hareket etti. Jandarmanın da tesislerin çevresinde güvenlik önlemleri aldığı gözlendi.

2 Aralık 2006, 19:51

littlebighorn
02.12.2006, 22:48
Eyvah diyorum...

Süper. Ayrıca şöförlere dikkat.

littlebighorn
02.12.2006, 22:49
Tabiiki ikincisi
Ben 1.sini de yabana atmayın derim....

Travelair
02.12.2006, 23:23
Taşlama olayı kötü olmuş. Ne işiniz var taşla? Kim bu taraftarlar?

pReN@_61
02.12.2006, 23:23
haberler için teşekkürler...