PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

Faik Yılmaz
23.11.2006, 13:16
bence öncelikle futbolcular bu ankete katılmamlı... çünkü sahada oynayacak olan onlar.....

irfanköse276
23.11.2006, 13:17
Kara Kartal eski göz ağrısı Rumen teknik direktörle kesin anlaşmaya vardı.

Fanatik gazetesinin haberine göre, Kara Kartal eski göz ağrısı Rumen teknik direktörle kesin anlaşmaya vardı. Luce’nin önce Donetsk ile arasındaki tazminat halledilecek. Tayfur Havutçu da antrenör olarak görev alacak.

Çok gizli operasyon

Beşiktaş’ta bu sene Süper Lig’de ve Avrupa’da alınan başarısız sonuçların ardından istenmeyen adam ilan edilen Jean Tigana’nın yerine teknik adam arayışlarını hızlandıran yöneticilerin, Mircea Lucescu’yla kesin olarak anlaştığı öğrenildi. Başkan Yıldırım Demirören’in hemen hemen her fırsatta Tigana ile yola devam edeceklerini açıklamasına karşın, Lucescu ile prensipte el sıkıştığı iddia edildi. Bu operasyonun devre arasında gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Devre arasında bitecek

Fakat Rumen teknik adamın Shaktar Donetsk ile sözleşmesinin sürmesi bu transferin önündeki en büyük engel olarak gösteriliyor. Devre arasına kadar bu sorunu da ortadan kaldırmayı planlayan Beşiktaş yöneticilerinin, aralık ayının ortalarında eski teknik direktörlerini tekrar takımın başına getirecekleri bildirildi. Lucescu’nun yardımcılığına da eski takım kaptanlarından Tayfur Havutçu getirilecek. Kondisyoner görevini ise Luce’nin sağ kolu Carlo üstlenecek.

GençTürk Haber
23 Kasım 2006 13:05

Erdogan
23.11.2006, 14:16
arkadaslar sIk sIk yaziyorum ama herkes görsün diye.

Lütfen ankete katilalim,

http://www.fotomac.com.tr/

Naim
23.11.2006, 15:21
Stepanov'a anne morali
Turkcell Süper Ligi'nin 15. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde lider Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Trabzonspor zorlu maçın hazırlıklarını sürdürürken, Bordo-mavili takımın savunma oyuncusu Milan Stepanov'un annesi Aha Stepanov zor karşılaşma öncesi oğlunan moral vermek için Trabzon'a geldi.

Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Milan Stepanov, takımla birlikte zorlu Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürürken annesi Aha'nın da desteğini alıyor. Anne Stepanov oğlunun dün akşam yapılan idmanını saha kenarından izlerken, basın mensuplarının ilgisinden de rahatsız olduğu gözlendi.

Sırbistan'dan gelen anne Aha'nın ülkesinden oğluna özlem duyduğu çeşitli hediyelerde getirdiği de öğrenildi.

Hadi Hayırlısı :D

Hüseyin Kurt
23.11.2006, 15:59
vay anasını be:)
söyleyelim hepsinin annesi gelsin moral versin.belki işe yarar:)

Sarıalibey
23.11.2006, 16:03
Stepanov'a anne morali
Turkcell Süper Ligi'nin 15. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde lider Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Trabzonspor zorlu maçın hazırlıklarını sürdürürken, Bordo-mavili takımın savunma oyuncusu Milan Stepanov'un annesi Aha Stepanov zor karşılaşma öncesi oğlunan moral vermek için Trabzon'a geldi.

Trabzonspor'un başarılı savunma oyuncusu Milan Stepanov, takımla birlikte zorlu Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürürken annesi Aha'nın da desteğini alıyor. Anne Stepanov oğlunun dün akşam yapılan idmanını saha kenarından izlerken, basın mensuplarının ilgisinden de rahatsız olduğu gözlendi.

Sırbistan'dan gelen anne Aha'nın ülkesinden oğluna özlem duyduğu çeşitli hediyelerde getirdiği de öğrenildi.

Hadi Hayırlısı :D

szmek ın eşi gs maçına gelmişti maçı almıştık.uğurlu geliyo bu ziyaretler inşallah devam eder

Hüseyin Kurt
23.11.2006, 16:08
abi olmadı hepsinin sülalesini çağıralım belki fark atarız:):)

FANATIK61
23.11.2006, 16:30
Ve Canaydın yeniden başkan!
Flaş! Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı, Ankara'da başladı. 7 Aralık 2005 tarihinde birlik başkanlığına seçilen ve 1 yıldır bu görevi sürdüren Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın yeniden Kulüpler Birliği Başkanlığı'na seçildi!..

oskanonur
23.11.2006, 16:40
Canaydin icin Klublerbirligi ile mahkemelek diyorlar.bilgisi olan varmi?

U.Sadıkoğlu
23.11.2006, 16:56
vay anasını be:)
söyleyelim hepsinin annesi gelsin moral versin.belki işe yarar:)

hiç sanmam:D hele marceninki:D:D

Badaloğlu
23.11.2006, 17:42
Ve Canaydın yeniden başkan!
Flaş! Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı, Ankara'da başladı. 7 Aralık 2005 tarihinde birlik başkanlığına seçilen ve 1 yıldır bu görevi sürdüren Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın yeniden Kulüpler Birliği Başkanlığı'na seçildi!..

Ne iş yaparlar?Koca koca adamlar bir fener ile baş edemediler!...:mad:

Şuayip Aydın
23.11.2006, 18:00
katilmiyorum.....

bastirir parayi alirsin istedigin oyuncuyu......

aksini iddia etmek acizliktir......

Külünkoğlu
23.11.2006, 18:03
" Fenerbahçe camiasını karşısına almadan olayı nasıl inceleyebileceklerini tartıştıkları belirtildi."

Bu zihniyetteki bir kurum ne yapabilir sorarım size ? İstanbulspor'la yaptıkları şike muhasebe kayıtlarına bile geçmişti !!! elin oğlu Milan'ı Juventusu kime düşürür bu mallarda aman kimse darılmadan nasıl yaparız desinler. Şimdi küfür edecem !!!

ttrabzonsporr
23.11.2006, 18:11
yattarayi neden karsliamadi yönetimden bir kişi? cunku herkesin kendi havasinda.. hic biri organize degil..

Selman
23.11.2006, 18:14
" Fenerbahçe camiasını karşısına almadan olayı nasıl inceleyebileceklerini tartıştıkları belirtildi."

Bu zihniyetteki bir kurum ne yapabilir sorarım size ? İstanbulspor'la yaptıkları şike muhasebe kayıtlarına bile geçmişti !!! elin oğlu Milan'ı Juventusu kime düşürür bu mallarda aman kimse darılmadan nasıl yaparız desinler. Şimdi küfür edecem !!!

Fanatik gazetisnde okudum bende bugün Metin abi.Biri çıkmış şike var diyor ama yetkililer fb camiasının tepkisini almaktan korkuyor.Buna yuh denmez de ne denir?:mad:

Lucreto
23.11.2006, 18:14
yattarayi neden karsliamadi yönetimden bir kişi? cunku herkesin kendi havasinda.. hic biri organize degil..
Valla ben bu kadar senedir çalışıyorum. Hiç beni bir yerden döndüğümde karşılayan patronum olmadı.
Yattara'nın da olmasın.

Lapina
23.11.2006, 18:37
Valla ben bu kadar senedir çalışıyorum. Hiç beni bir yerden döndüğümde karşılayan patronum olmadı.
Yattara'nın da olmasın.
Sen patronunun reklamini yapmasi para kazanmasini saglamak ihalelere girmesi icin isini yaparken dusup bi tarafini kirdin mi ?

macka61
23.11.2006, 18:49
Boksta Hasibe Erkoç dünya şampiyonu
23.11.2006 14:13 - Bu haber 353 kişi, Spor haberleri bugün 82.688 kişi tarafından okundu

Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de düzenlenen 4. Dünya Bayanlar Boks Şampiyonası'nda, 50 kiloda Hasibe Erkoç dünya şampiyonu oldu.

3 günden bu yana grip hastalığı ve yüksek ateşle mücadele eden Hasibe Erkoç, bugün finalde Çinli boksör Li Siyuan ile mücadele etti. Baştan sona üstün bir performans gösteren Hasibe Erkoç, rakibini 18-12 yenerek 50 kiloda dünya şampiyonu oldu ve bir ilke imza attı.

34 ülkeden 200 boksörün katıldığı 4. Dünya Bayanlar Boks Şampiyonası'nda Türkiye, 1 altın madalyanın yanı sıra Şemsi Yaralı ile 1 de bronz madalya kazandı.

Hasibe Erkoç, final maçının sona ermesiyle birlikte Türk bayrağıyla ringde şampiyonluk turu atarken, şampiyonluğun keyfini doyasıya yaşadı.

Maçın hemen ardından Türk bayrağına sarılı olarak Hasibe Erkoç,, olanlara halen inanamadığını, 3 gündür grip nedeniyle, yüksek ateşle hasta yattığını söyledi.

Erkoç, ''Maçın son raundunda hocam Selahattin Başaran'ın, önde olduğumu söylediğini ve 'gez gez' diye bağırdığını duydum. Fakat ayaklarımda gezecek derman yoktu. Son raundun nasıl geçtiğini inanın bilmiyorum. Bu şampiyonluğumun Türk milletine hayırlı olmasını diliyorum. Bize boks yapma fırsatı veren Caner Doğaneli ve değerli hocam Selahattin Başaran'a teşekkür ediyorum'' dedi

Lucreto
23.11.2006, 18:49
Sen patronunun reklamini yapmasi para kazanmasini saglamak ihalelere girmesi icin isini yaparken dusup bi tarafini kirdin mi ?
Ben de onun yaptığı gibi karşılığında para aldığım işi yaptım bu güne kadar.

Lapina
23.11.2006, 18:55
Ben de onun yaptığı gibi karşılığında para aldığım işi yaptım bu güne kadar.

Ama o sakatlandi .. Sen sakatlanmadin..Fark var iste.. Kara gun dostlugu diye bi kavram var ..Hem milyonlara mal olmus birisi .

Selman
23.11.2006, 19:13

Öyle deme Öztekin abi şimdi birileri çıkıpta bedavayamı oynuyor bu adam diyebilir yani...

Benim düşüncem değil vallahi:)

turkercan
23.11.2006, 19:31
Arda ödülünü de kaybetti

Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Fransa'nın Bordeaux takımıyla yapılan maçta rakibine kafa atarak kırmızı kart gören Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'a verilen altın adam ödülünün, geri alınmasına karar verildi.

Memorial 11 Altın Adam Organizasyonu Yönetim Kurulu, yaptığı olağanüstü toplantıda, jüri tarafından, 2006-07 sezonunun 14 Ekim'de yapılan ikinci toplantısında eylül ayının altın adamı seçilen Arda'nın, Galatasaray-Bordeaux maçındaki davranışından dolayı tüzük uyarınca ödülünü yitirdiğine karar verdi.

Bu arada, altın adam ödülünün, Arda yerine, jüri oylamasında ikinci sırada yer alan Trabzonsporlu Gökdeniz Karadeniz'e verilmesi kararlaştırıldı.

(verildiyse özür dilerim)

Egemen
23.11.2006, 19:34
takım dipte ama hala altın adam çıkarabiliyoruz buda bi iş :)

macka61
23.11.2006, 22:06
nihat özdemirin açıklamalarını dinledim şu şerefsiz fenerbahçe gibi takım yok yok bülent demirleki dikkatli izleyin kamuoyu buna çok dikkat edsin ALLAHIM ne olur şunları bi yenelim o günü bana ve tüm TRABZONSPORLULARA gösterin

volkanferhan
23.11.2006, 22:08
nihat özdemirin açıklamalarını dinledim şu şerefsiz fenerbahçe gibi takım yok yok bülent demirleki dikkatli izleyin kamuoyu buna çok dikkat edsin ALLAHIM ne olur şunları bi yenelim o günü bana ve tüm TRABZONSPORLULARA gösterin

o adam kadar çirkef birisini daha görmedim yaa öylede yenecez böylede yenecez.
yaw aklıma ula bunlar 5 kırmızıdan hükmen yenilsede toptan kurtulsak geçiyor hey allahım yaaa

Fanatik28
23.11.2006, 22:16

Hepimiz dinledik. Acaba Yönetim`den birileride dinledi mi? Hakemi simdiden etki altina almaya calisiyorlar, her zaman yaptiklari gibi. Hakem sayesinde hep maclari alirlar, ama bu söylemlerden hic geri kalmazlar. Yok efendim GS maci varmis. Yöneticilerden gereken cevabin verilmesini talep ediyorum.
Bülent Demirlek FB lehine cok kolay penalti calan biri. Diger konulara hic girmiyorum.

eren_61
23.11.2006, 22:35
ya bu şerefsizler her zaman aynısını yapıyor.2 sene önce de ali şen bu takımı şampiyon yapıcaklar dikkat edin dedi.şidide bu maça dikkat edin yok hakeme bakın.
ulan adi şerefsiz herif geçen seneki buz gibi penaltımızı neden konuşmuyon.
güya maçlardan sonra konuşmuyolar mış.adi herif siz maçtan önce bağlıyonuz maçı önce konuşuyonuz.maçtan sonra konuşmaya gerek yok.ayrıca biliyonuz ki bittikten sonra bişe değişmiyo
adiii şerefsizllerrrrr

eren_61
23.11.2006, 22:37
buna bi basın toplantısıyla karşılık verilmesi lazım.maçtan sonra konuşmak boş.önce konuşalım.syn ibrahim bey şimdi konuşsun.tehdit mi ediyo napıyosa şimdi yapsın.maç bittikten sonra faydası yok.
ayrıca bu fener artık ermeni ile oynasa bir gram tutarsam içimden yensin şunları dersem bende ermeni olıyım.köpeksiniz hepiniz.adilerrr

macka61
23.11.2006, 22:45
bizim yönetimmi bu yönetim sadece koltuğa oturmayı becerir başka bir şey değil

TSelif
23.11.2006, 22:45
Kuzeytv'de 1997 TARABZONSPOR-fenerbahçe maçı var.

28TS61
23.11.2006, 23:00
Kuzeytv'de 1997 TARABZONSPOR-fenerbahçe maçı var.

ya su kuzey tv nicin avrupaya yayin yapmiyor ya

TSelif
23.11.2006, 23:02
Valla kızacaklar bana burda ama 3-0 öndeyiz daha dakka 25.Galiba 3-1 bitecek

28TS61
23.11.2006, 23:09
Bülent Demirlek´e Tepki

Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir Palermo maçı sonrası çarpıcı açıklamalar yaparken MHK'nın Trabzonspor maçına Bülent Demirlek'i atamasına tepki gösterdi

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, farklı Palermo galibiyetiyle UEFA Kupası'nda avantaj yakaladıklarını belirtirken, ligde hafta sonu oynayacakları Trabzonspor maçına hakem Bülent Demirlek'in atanmasına tepki gösterdi.

Nihat Özdemir, "Bizi derin düşünceye iten bir manzara var. Geçen sezon kaybettiğimiz Fortis Türkiye Kupası finalinde de hakem Bülent Demirlek'ti. Onun yaptığı bariz hatalar sonucu kaybettik. Hatta Mustafa Çulcu bile hakemin hatalı olduğunu söylemişti" dedi.

Tüm spor kamuoyunun dikkatini Trabzonspor maçına vermesi gerektiğini belirten Özdemir, "Hakemin kasıtlı hatalarından dolayı oyuncularımızı kaybedersek, G.Saray maçına eksik çıkacağız. Bu maçın buna göre değerlendirilmesini istiyorum" diye konuştu.

sbay
23.11.2006, 23:13
fener camiasında bitek nihat özdemire sempatim vardı oda bitti...bunlar kendilerini dev aynasında görüyolar herhalde.ortamı geriyolar...fener camiası zaten bunlara alışık...her yol mubahtır hesabı...

turkercan
23.11.2006, 23:20
yuh yaa yuuuuuuuuuuuuuhhhh..
ibrahim hacıosmanoğlunun konuşması var şu anda trabzon tv de.
arkasındaki adam burnunu karıştırıyo yarım saattir ayıp yaa ayıp..
kolunu sokcak nerdeyse töbe yaaa :mad:

bi yandan cep telefonları çalar, arkadaki adam burnunu karıştırır bu ne yaa ne rezillik bu :mad:

Naim
23.11.2006, 23:22

bi yandan cep telefonları çalar, arkadaki adam burnunu karıştırır bu ne yaa ne rezillik bu :mad:

ne diyor Hacı osman efendi?

Egemen
23.11.2006, 23:23

auhauhau aga çok güldüm yaa. ağlanacak halimize gülecek durumlara da geldik eyyy gidi yönetim..

The Legend
23.11.2006, 23:26
Valla kızacaklar bana burda ama 3-0 öndeyiz daha dakka 25.Galiba 3-1 bitecek

tühh be desene kaçırdık golleri. o maçın ilk yarısını 4-0 önde bitiriyoruz.ama maç sonucu 4-3.

ttrabzonsporr
23.11.2006, 23:29
fb.nin aldığı sonuç süprizdi... ardanın yaptığı hareket medyanın onu şımartmasından..

turkercan
23.11.2006, 23:31
kuzeytv de çok güzel görüntüler var arkadaşlar. kupalar resimler unutulmaz maçlar falan filan bide arkadan arabesk fon müziği koymuşlar ağlıyacam :D :D
harbi çok acıklı olmuş :D
arada yazılar giriyo ekrana şimdi birlik olma zamanı takımına sahip çık falan yazıyolar cidden çok güsel görüntüler yapmışlar.

Naim
23.11.2006, 23:35
Kuzey TV izlemek için
www.kuzeymedya.com

turkercan
23.11.2006, 23:47
zigana tv de dobra dobra programında şu anda 15 tane fener maçı bileti dağıtılacakmış ama neye göre dağıtacaklar bilmiyorum. yarışmamı yapacakalr acaba :D

Naim
23.11.2006, 23:48
zigana tv de dobra dobra programında şu anda 15 tane fener maçı bileti dağıtılacakmış ama neye göre dağıtacaklar bilmiyorum. yarışmamı yapacakalr acaba :D

Yerel TV lerden Haber Vermek yasaklansın
canımız Çekiyor Yaw :o

YEREL TVLER UYDUYA!!

kutoz
23.11.2006, 23:50
Kuzey TV izlemek için
www.kuzeymedya.com

Bu adreste radyo var sadece. Acaba Kuzey Tv yine ekranı mı kararttı. ;)

sbay
23.11.2006, 23:56
aha da tam açtım boliç golü atttı....ayrıca adresten izlenebiliyo...

kutoz
24.11.2006, 00:01
Nilat Özdemir'in demeci konusunda bir oldu bittiye gelmemek gerek. Gerekirse bu konu hakkında bir başlık açıp, onların etkilemeye çalıştığı hakemın yalnız kalmaması için, yada diğer bir deyişle fb.lehine dönmemesi için çaba harcamalıyız.

28TS61
24.11.2006, 00:01
aha da tam açtım boliç golü atttı....ayrıca adresten izlenebiliyo...

nasil hangi adresten izleniyor

Sarıalibey
24.11.2006, 00:04
bi kaç sezon önce yılın 11 ine seçilen kaptan fatih sezon başı hazırlık maçlarında hakeme tokat attığı için ödülü alınmış ve hindi tuncay a verilmişti. arda nın durumuda son derece normal ve doğruu

sbay
24.11.2006, 00:09
yarın nihatın açıklamalarına bi cevap gelir bence bizim yönetimden....çünkü adam resmen hakemi tehdit etti....

sbay
24.11.2006, 00:11
nasil hangi adresten izleniyor

www.kuzeymedya.com ben burda izledim az önce tam açtım boliç golü attı.spor haberlerini bekliyyorum şimdi ama maç devam ediyo hala

28TS61
24.11.2006, 00:17
yarın nihatın açıklamalarına bi cevap gelir bence bizim yönetimden....çünkü adam resmen hakemi tehdit etti....

bizimkiler aciklama yapsa ne olur yapmasa ne olur.
aciklama yapmasini beceremiyorlarki.
mesela deseki gecen hafta fb-bjk macindaki pozisyonlar sonra her hafta fb ye karsi oyanyan takimlar eksik oynuyor
ve bide cem papila nin hatalarini sorsun

sbay
24.11.2006, 00:20
hacıosmanoğlu var o yeter hepsine tek başına....bu yönetimden en güvendiğim adam ötekiler yapmassa o yapar mutlaka

Volkan Yavuz
24.11.2006, 00:33
hacıosmanoğlu var o yeter hepsine tek başına....bu yönetimden en güvendiğim adam ötekiler yapmassa o yapar mutlaka

vallah bence de en iyi o ! o bizim baskanimiz olsun !! :p

Volkan Yavuz
24.11.2006, 00:39
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/231106idman1.jpg

Yattara da resimde var sol üst tarfata sari kafasi görünüyo eyyyy yattara senin varligin takima güc verir!!!

EyüpKILIÇ61
24.11.2006, 01:30
GÖKDENİZ'E BİR ÖDÜL DAHA
Memorial 11 Altin Adam Organizasyonu Yönetim Kurulu, yaptigi olaganüstü toplantida, jüri tarafindan, 2006-07 sezonunun 14 Ekim'de yapilan ikinci toplantisinda eylül ayinin altin adami seçilen Arda'nin, Galatasaray-Bordeaux maçindaki davranisindan dolayi tüzük uyarinca ödülünü yitirdigine karar verdi.

Bu arada, altin adam ödülünün, Arda yerine, jüri oylamasinda ikinci sirada yer alanTrabzonsporlu Gökdeniz Karadeniz'e verilmesi kararlastirildi.

6Şafak Aydın1
24.11.2006, 07:07
Trabzon'da skandal!

Trabzon'da takıma üç aydır para verilemezken Gökdeniz, Hüseyin ve Stepanov'a torpil yapılması, yönetimi böldü!..

Para skandalı

Trabzon'da takıma üç aydır para verilemezken Gökdeniz, Hüseyin ve Stepanov'a torpil yapılması, yönetimi böldü!...

Ortalık karıştı
Trabzon'da 3 oyuncuya el altından yapılan ödeme yönetimi karıştırdı. Nakit sıkıntısı nedeniyle 3 aydır futbolculara para ödeyemeyen bordo-mavili ekipte, 2. başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Gökdeniz, Hüseyin ve Stepanov'a gizlice para verdiği ortaya çıktı. Hacıosmanoğlu, bunu yönetimde de söyleyince ortalık karıştı.

Başkan cok kızdı
Başkan Nuri Albayrak'ın bu durumun huzuru bozacağı endişesi ile Hacıosmanoğlu'na tepki gösterdiği bildirildi. Kahraman Altıntaş ve diğer yöneticilerin de 2. başkanla tartıştığı öğrenildi. Ödeme skandalı diğer futbolcuların da kulağına gitti. Ancak F.Bahçe derbisi öncesi sessiz kalarak olgunluk gösterdiler.
Yılmaz ŞENOL

http://www.fotomac.com.tr/tra101.html

My
24.11.2006, 07:39
Ha şu folomaştan bişey komayın buraya Allah'ınızı severseniz ya.

littlebighorn
24.11.2006, 07:51
Ben kendi yorumumu yazayım:

Şu yazdığın "Trabzon' a gitsem mi gitmesem mi" denemesini biraz değiştirip "İstifa etse mi etmesem mi

emre81
24.11.2006, 09:37
Ulan deli olacam ya cepten milyon dolarlık futbolcu alacağı sözüyle gelen yönetim futbolculara para mı ödeyemiyor anlamıyorum. Halka arzdan Fatih'ten gelne paralar nereye gitti birileri çıksın da açıklasın ya para mı yeniyor bu klüpte nedir mali durumumuz bu nasıl halka açık şirket anlamadım yakında SPK bizim kağıdın tahtasını kapatır bu gidişle.

Naim
24.11.2006, 09:54
Yılmaz Şenol
a bakıp Gaza gelmeyelim arkadaşlar
Yılmaz Şenol
fb menşeli TS yazarı
MAY ın Kadim Dostu ve işçisi
Fotomaç gibi bir şerefsiz gazetenin yazarı

bunları alt alta koyunca toplamı sıfır bile etmeyen birisi
takmayıverin

ttrabzonsporr
24.11.2006, 10:05
arkadaslar buraya verilen haberlerin ilk once dogru olup olmadigina en azindan kaynaklarina bakarak bir anlayalim.. her haberi buraya koymayalım...
bu haberin bir kere "yalan" oldugu belli...
bunu da ayirt edelim.. biraz duyarli olalim

Travelair
24.11.2006, 10:31
Yılmaz Şenol'un yaptığı iş değil. Haber doğru olsa bile feybe maçı öncesi bu haberi vermenin ne anlamı var? Herhalde Trabzonspor batarsa kendi de işsiz kalacağını hesap edemiyor. Kaldı ki doğru haber olduğuna inanmıyorum. Yöneticilerden gerekli adımı atıp yalan haberi tekzip etmelerini, hatta dava açıp haklarını aramalarını bekliyorum

TSknbkTS
24.11.2006, 10:47
Futbolculara el altından para ödendi iddaası..
Tam fener maçı öncesi febenin sesi (fotomaç) gazetesi iş başında.Trabzonspor da 3 aydır para ödenmeyen futbolculardan bazılarına el altından paralar ödeniyormuş.Peki neden ezik febe maçını beklediniz bunu açıklamak için.yada neden böyle bir yalan haber yapma ihtiyacı duydunuz ezik febe maçı öncesi.Sahada mücadele edip kazanmak yerine rakibi demorolize edip avantaj sağlamaya çalışmak ancak sizin gibi kazanmak adına fair play onurunu çiğneyip fanatizmini ön planda tutan amigo medya zihniyetine yakışır.Trabzonspor taraftarlığımdan önce bir T.C vatandaşı olarak bu ezik bizans oyunlarınızı görünce iğreniyorum.unutmayınki siz sadece ezik febenin gazetesi değilsiniz.Tüm türkiyede yayınlanan ulusal bir gazetesiniz.Sizin gibi amigo zihniyetli medyalar yüzünden Türk futbolu 1 adım bile ileriye gidemiyor ve gidemeyecekte.

Artık almıyorum.Bilgisayarımda da sık kullanılarlardan sildim.

tacon
24.11.2006, 11:08
arkadaşlar ligtv'nin sitesinde TRABZONSPOR - febe maçı ile ilgili bir anket var.

konusu maçı kimin kazanacağı yönünde.
herkez oy versinde takımımız anketten birinci çıksın.

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx

şuanki durum: Anket
Trabzonspor-Fenerbahçe maçı nasıl sonuçlanır?

Trabzonspor kazanır:

%40

Fenerbahçe kazanır:

%49

Berabere biter:

%12

volkanferhan
24.11.2006, 11:31
TRABZON'DAN ÖZDEMİR'E YANIT GELECEK Mİ?..
Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, Trabzonspor maçının hakemi Bülent Demirlek hakkında Palermo maçı sonrasında ilginç sözler sarf etmişti.. Özdemir, Bülent Demirlek'in bu maça atanmasının üzücü olduğunu söylemiş, ardından Demirlek'in vereceği yanlış karaların Galatasaray derbisini etkilemesi halinde bu atamanın düşündürücü olacağını belirtmişti..

Maraton.Com.Tr, Bordo Mavili kulübün yönetiminde görev yapan isimlere ulaşarak Özdemir'in açıklamalarını nasıl değerlendirdiklerini sordu. Trabzonsporlu yöneticiler Özdemir'in hakem Bülent Demirlek'i baskı altına almaya çalıştığını belirterek, konuyla ilgili kapsamlı bir açıklama yapılacağını belirttiler..

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın Özdemir'e zehir zemberek yanıtlar vereceği sızan bilgiler arasında..

merakla bizde bekliyoruz...

ttrabzonsporr
24.11.2006, 12:05
BİLETLERE YOĞUN İLGİ
Trabzonspor - Fenerbahçe maçı biletleri bu sabahtan itibaren satışa çıkarıldı. Sabahın erken saatlerinde bilet satış noktalarının önünde bekleyen bordo - mavili taraftarların biletlere büyük ilgi gösterdiği belirtildi. Taraftarlar, bordo - mavili takımdan galibiyet beklediklerinin altını çizerken, "Takım kötü gidişe dur demeli. Fenerbahçe maçı bunun için büyük fırsat. Hepimiz galibiyet bekliyoruz. Fenerbahçe' ye yenilirsek daha kötü şeyler olur" dediler.
------------------

bırakın düzmece haberleri buraya taşımayı...
asıl haber üstte...
tscluba gidiyim dedim kalabalık var önünde millet bilete hücüm etmiş durumda

ttrabzonsporr
24.11.2006, 12:12
Trabzon-Fener biletleri kapışılıyor

Turkcell Süper Lig'de Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında 26 Kasım Pazar günü yapılacak karşılaşmanın biletleri satışa çıktı. Bordo-mavili taraftarlar, sabahın erken saatlerinden itibaren Sadri Şener Sosyal Tesisleri'nde bulunan TS Clup Mağazası'nın önünde kuyruk oluşturdu.
Sabah kuyruk oluşturan taraftarlar, öğle saatlerinde biletlerin satışa sunulmasıyla biletlerini almaya başladı.

Karşılaşmanın biletleri açık tribün 5 YTL, Maraton tribün 10 YTL, Maraton Özel Tribün 15, Kapalı tribün biletleri ise 25 YTL'den satışa sunuldu.

Naim
24.11.2006, 12:20
"Trabzonspor'a kimse kızamaz"

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, son maçlarda alınan kötü sonuçlar dolayısıyla yönetime, teknik heyete ve futbolculara herkesin kızabileceğini, ancak Trabzonspor'a kızmaya kimsenin hakkı olmadığını söyledi.

Trabzonspor'un zor günler geçirdiğini, bunun da üstesinden ancak birlik ve beraberlikle gelinebileceğini anlatan Sayitoğlu, bu açıdan Fenerbahçe maçında kendilerine değil Trabzonspor'a destek olunmasını istedi.

"İnsanlar bize kızabilir, yönetim kurulumuzu sevmeyebilir, teknik heyete ve futbolculara kızabilirler ama bunlardan dolayı Trabzonspor'a hiç kimsenin kızmaya hakkı yok" diyen Sayitoğlu, kişilere değil kuruma sahip çıkma zamanı olduğunu söyledi.

Trabzonspor herkesin ortak değeri ise 'Ben Trabzonsporluyum' diyen herkesle birlikte bu değerlere sahip gerektiğini anlatan Sayitoğlu, 'Trabzonsporluyum' diyenlerin kulübe kızmaya hakkı olmadığını anlattı.
Trabzonspor'un taraftarıyla bütünleştiğinde her şeyin üstesinden gelinebileceğine dikkat çeken Sayitoğlu, şöyle konuştu: "Trabzonspor taraftarının bu sezon gösterdiği sağduyu ve gösterdikleri tablo her kulübün taraftarına örnek olabilecek düzeyde. Taraftarımız gerçekten bu sezon takımlarını çok iyi desteklemiştir. Birilerinin baskısına ve galeyanına gelmemiştir. Fenerbahçe maçında da bundan önce gösterdikleri olumlu desteklerini devam ettireceklerine inancım tam."

ligtv.com.tr

zky_ts
24.11.2006, 12:20
Trabzon: Haşim Sayitoğlu'ndan Fenerbahçe Maçı Öncesi Camiaya Birlik Çağrısı

Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Son Maçlarda Alınan Kötü Sonuçlar Dolayısıyla Yönetime, Teknik Heyete ve Futbolculara Herkesin Kızabileceğini, Ancak Trabzonspor'a Kızmaya Kimsenin Hakkı Olmadığını Söyledi.

Trabzonspor'un zor günler geçirdiğini, bunun da üstesinden ancak birlik ve beraberlikle gelinebileceğini anlatan Sayitoğlu, bu açıdan Fenerbahçe maçında kendilerine değil Trabzonspor'a destek olunmasını istedi.

"İnsanlar bize kızabilir, yönetim kurulumuzu sevmeyebilir, teknik heyete ve futbolculara kızabilirler ama bunlardan dolayı Trabzonspor'a hiç kimsenin kızmaya hakkı yok" diyen Sayitoğlu, kişilere değil kuruma sahip çıkma zamanı olduğunu söyledi.
Trabzonspor herkesin ortak değeri ise 'Ben Trabzonsporluyum' diyen herkesle birlikte bu değerlere sahip gerektiğini anlatan Sayitoğlu, 'Trabzonsporluyum' diyenlerin kulübe kızmaya hakkı olmadığını anlattı.

Trabzonspor'un taraftarıyla bütünleştiğinde her şeyin üstesinden gelinebileceğine dikkat çeken Sayitoğlu, şöyle konuştu: "Trabzonspor taraftarının bu sezon gösterdiği sağduyu ve gösterdikleri tablo her kulübün taraftarına örnek olabilecek düzeyde. Taraftarımız gerçekten bu sezon takımlarını çok iyi desteklemiştir. Birilerinin baskısına ve galeyanına gelmemiştir. Fenerbahçe maçında da bundan önce gösterdikleri olumlu desteklerini devam ettireceklerine inancım tam." (İhlas Haber Ajansı)

Faik Yılmaz
24.11.2006, 13:16
biz takıma zaten sahip çıkıyoruz ama yöneticiler olrak futbolcular olarak sizde görevinizi yapmanız için oradassınız.. böyle hamasi nutuklarla olmaz o iş...

Erdinç Dilek
24.11.2006, 13:22
doğru söze nedir ki...

oskanonur
24.11.2006, 13:29
taraftar acisindan bakildiginda kesinlikle cok dogru sozler icermektedir.Ancak Sayin Saitoglundan buna benzer sozleri kendileri, teknik heyet ve futbolcular icinde bekliyorum

Berk Eren
24.11.2006, 16:00
Oyuncumuz Gökdeniz Karadeniz Memorial Hastanesi’nin sponsorluğunda düzenlenen 11 Altın Adam yarışmasının Eylül ayının “Ayın Altın Adamı” seçilen Arda Turan’dan alınarak kendisine verilen ödülü iade etti.

Gökdeniz Karadeniz bu konudaki görüşünü içeren yazıyı ilgili organizasyona gönderdi. Gökdeniz yazısında şu görüşlere yer verdi:

“Şahsımı ekim ayı itibariyle yapılan değerlendirmede “Ayın 11 Altın Adamı” yarışmasında birinci seçerek göstermiş olduğunuz teveccühe teşekkür ederim. Benim için son derece anlamlı olan bu ödüle layık görülmem nedeniyle yaşadığım gururun yanı sıra; Bordeaux-Galatasaray maçındaki davranışı ve gördüğü kırmızı kart nedeniyle bir nevi cezalandırma sonucu futbolcu kardeşim Arda’dan alınması beni bir o kadar da rahatsız etmiştir.

Arda, Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği çok özel yeteneklere sahip ender oyunculardan birisidir ve asla bu tür davranışlar sergileyecek bir arkadaşımız değildir. Yaşının gençliği ve heyecanı nedeniyle böyle bir hata yaptığını düşünüyor ve kendisine sahip çıkılması gerektiğine inanıyorum. Sonuç itibariyle bu kararı alan büyüklerimin görüşüne saygı duymakla birlikte bahsettiğim yaklaşımdan dolayı bu ödülü almayı içime sindiremediğimi sizlerle paylaşıyor ve özür dileyerek kabul edemeyeceğimi bildiriyorum. Saygılarımla”

24.11.2006 15:53:00
yazıldıysa kusura bakmayın ama goremedım..
bence cok guzel bı davranıs,boylelıkle ardayı kaybetmeye degıl kazanmaya calısan bırılerı oldugunu anladık ve bu ısımde gokdenız..
gokdenız oynadıgın futbolla kendını affettırdın,bu hareketınle bı alkıs daha aldın,şampıyonluk kupasınıda bu takımda aldıgın zaman,herkes degerını anlayacak..

Burçak
24.11.2006, 16:06
Hacıosmanoğlu'ndan açıklama
Başkan Yardımcımız İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Hacıosmanoğlu toplantıda şu görüşlere yer verdi:

Fenerbahçe maç sonu
Ülkemizin güzide spor kulüplerinden Fenerbahçe’nin Türkiye’yi Avrupa’da temsil ettiği, UEFA Kupası’nda çok önemli sayılan ve İtalya Lig ikincisi Palermo gibi güçlü bir takıma karşı elde ettiği faklı ve haklı bir galibiyetin mutluluğunu bütün Türk kamuoyuyla paylaşacağı noktada, karşılaşmanın hemen ardından, mutluluğu yaşamak yerine her zamanki ayak oyunlarını gündeme taşınmasını ve böylesine bir zaferi gölgede bırakmasını esefle ve hayretle izlemenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Hakem üzerinde baskı
Bilindiği gibi Sayın Özdemir’in geçmiş maçlara da atıfta bulunarak müsabakaya atanan sayın Demirlek’in sanki yanlı bir tutum sergileyeceği imasını yaratıp geçmiş karşılaşmalardan da örnek vererek baskı kurmaya çalışmasını doğmamış çocuğa ad koyma olarak yorumluyoruz.

Sayın Özdemir bu söylemleriyle kamuoyunu yanlış yollara sevk ederek yaşanabilecek nahoş olaylara çanak tutmaktadır. Sayın Özdemir’in geçmiş maçlara atıfta bulunarak kamuoyu yaratma adına izlediği yolun Türk Futboluna hiçbir şey vermeyeceği ortadadır.

Demirlek'in maçları
Bülent Demirlek’in şu ana kadar yönetmiş olduğu 5 büyük takımın maçlarında Galatasaray’ın 1 galibiyeti, Beşiktaş’ın 2 maçtan 1 galibiyet, 1 beraberliği, Fenerbahçe’nin de Erciyesspor’a karşı farklı galip geldiği ortadadır.

Geçen sezon Cüneyt Çakır
yine geçmiş dönemdeki maç atamaları bizim açımızdan değerlendirildiğinde, Fenerbahçe’nin şampiyonlukta Galatasaray’ı 4-0 gibi farklı bir skorla yendiği ve o maçtaki kararlarıyla kamuoyu tarafından yüksek oranda eleştiri alan Cüneyt Çakır’ın geçen hafta yanlı kararlarıyla oyuna hakim olması ve tansiyonu dengeleme adına hakim olması gerekirken tam tersine sarı kart sınırında bulunan önemli 3 oyuncumuzu cımbızla seçerek cezalı duruma düşürüp, tüm otoritelerin ifade ettiği gibi bariz faul golümüzü vererek,Sivasspor’un nizami golünü vermeyerek ne kadar hatalı bir yönetim gösterdiği ortadadır.
Hakem bu yönetimiyle adeta takımımızın Fenerbahçe maçındaki kadrosunu şekillendirmiştir.

MHK ve hakemlere güven
Bütün bu olumsuzluklara rağmen kendi özgüvenini kaybetmeyen bir camia olarak biz, Mustafa Çulcu Başkanlığındaki MHK’nin adaletine güveniyoruz.

Aziz Yıldırım'ın söylemi
Bu noktada, Sayın Özdemir’in kamuoyunun dikkatini yanlış yöne sevk etme üslubunun Fenerbahçe spor kulübünün yöneticilerinin geleneğinde olduğunun, sayın başkan Aziz Yıldırım’ın da “şampiyonlukların sahada kazanılmadığını öğrendik” açıklamasını kamuoyuyla paylaşması, ayrıca 1996 sezonunda Fenerbahçe’nin yine bildik entrikalarıyla o zamanki Başkanı Ali Şen’in itiraf ettiği gibi bize kaybettirdiği şampiyonlukta da bunu açıkça sergilemiştir.

Hep Aynı Entrikalar
İşte böyle önemli bir maç öncesinde yine sayın özdemir’in açıklamalarının ne kadar gerçek dışı ne kadar seviyesiz ve türk futboluna hiçbir katkısının olmayacağı ortadayken, kutuplaşmalar adına futbolunu kaosa sürükleyeceğini güzide spor camiasıyla paylaşmayı Trabzonspr adına bir görev biliyoruz.

Tezgah mı?
“Kişi neyse karşısındakini öyle sanır” fikrinden hareketle Fenerbahçe bu işleri hep tezgahla mı yürütüyor da karşısındaki kulüplerin böyle davrandığını düşünüyor?

Burçak
24.11.2006, 16:06
Başkan Yardımcımız İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Fenerbahçe maç sonu
Ülkemizin güzide spor kulüplerinden Fenerbahçe’nin Türkiye’yi Avrupa’da temsil ettiği, UEFA Kupası’nda çok önemli sayılan ve İtalya Lig ikincisi Palermo gibi güçlü bir takıma karşı elde ettiği faklı ve haklı bir galibiyetin mutluluğunu bütün Türk kamuoyuyla paylaşacağı noktada, karşılaşmanın hemen ardından, mutluluğu yaşamak yerine her zamanki ayak oyunlarını gündeme taşınmasını ve böylesine bir zaferi gölgede bırakmasını esefle ve hayretle izlemenin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Hakem üzerinde baskı
Bilindiği gibi Sayın Özdemir’in geçmiş maçlara da atıfta bulunarak müsabakaya atanan sayın Demirlek’in sanki yanlı bir tutum sergileyeceği imasını yaratıp geçmiş karşılaşmalardan da örnek vererek baskı kurmaya çalışmasını doğmamış çocuğa ad koyma olarak yorumluyoruz.

Sayın Özdemir bu söylemleriyle kamuoyunu yanlış yollara sevk ederek yaşanabilecek nahoş olaylara çanak tutmaktadır. Sayın Özdemir’in geçmiş maçlara atıfta bulunarak kamuoyu yaratma adına izlediği yolun Türk Futboluna hiçbir şey vermeyeceği ortadadır.

Demirlek'in maçları
Bülent Demirlek’in şu ana kadar yönetmiş olduğu 5 büyük takımın maçlarında Galatasaray’ın 1 galibiyeti, Beşiktaş’ın 2 maçtan 1 galibiyet, 1 beraberliği, Fenerbahçe’nin de Erciyesspor’a karşı farklı galip geldiği ortadadır.

Geçen sezon Cüneyt Çakır
yine geçmiş dönemdeki maç atamaları bizim açımızdan değerlendirildiğinde, Fenerbahçe’nin şampiyonlukta Galatasaray’ı 4-0 gibi farklı bir skorla yendiği ve o maçtaki kararlarıyla kamuoyu tarafından yüksek oranda eleştiri alan Cüneyt Çakır’ın geçen hafta yanlı kararlarıyla oyuna hakim olması ve tansiyonu dengeleme adına hakim olması gerekirken tam tersine sarı kart sınırında bulunan önemli 3 oyuncumuzu cımbızla seçerek cezalı duruma düşürüp, tüm otoritelerin ifade ettiği gibi bariz faul golümüzü vererek,Sivasspor’un nizami golünü vermeyerek ne kadar hatalı bir yönetim gösterdiği ortadadır.
Hakem bu yönetimiyle adeta takımımızın Fenerbahçe maçındaki kadrosunu şekillendirmiştir.

MHK ve hakemlere güven
Bütün bu olumsuzluklara rağmen kendi özgüvenini kaybetmeyen bir camia olarak biz, Mustafa Çulcu Başkanlığındaki MHK’nin adaletine güveniyoruz.

Aziz Yıldırım'ın söylemi
Bu noktada, Sayın Özdemir’in kamuoyunun dikkatini yanlış yöne sevk etme üslubunun Fenerbahçe spor kulübünün yöneticilerinin geleneğinde olduğunun, sayın başkan Aziz Yıldırım’ın da “şampiyonlukların sahada kazanılmadığını öğrendik” açıklamasını kamuoyuyla paylaşması, ayrıca 1996 sezonunda Fenerbahçe’nin yine bildik entrikalarıyla o zamanki Başkanı Ali Şen’in itiraf ettiği gibi bize kaybettirdiği şampiyonlukta da bunu açıkça sergilemiştir.

Hep Aynı Entrikalar
İşte böyle önemli bir maç öncesinde yine sayın özdemir’in açıklamalarının ne kadar gerçek dışı ne kadar seviyesiz ve türk futboluna hiçbir katkısının olmayacağı ortadayken, kutuplaşmalar adına futbolunu kaosa sürükleyeceğini güzide spor camiasıyla paylaşmayı Trabzonspr adına bir görev biliyoruz.

Tezgah mı?
“Kişi neyse karşısındakini öyle sanır” fikrinden hareketle Fenerbahçe bu işleri hep tezgahla mı yürütüyor da karşısındaki kulüplerin böyle davrandığını düşünüyor.?
www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

Özge
24.11.2006, 16:37
Sayitoğlu: F.Bahçe maçı zorlu geçecek

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, hafta sonunda ligde Fenerbahçe ile zorlu bir karşılaşma yapacaklarını, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Sayitoğlu, ligde son haftalarda iyi sonuçlar alamadıklarını, Fenerbahçe'nin ise dün gece İtalya'nın Palermo takımı karşısında çok iyi bir futbol ortaya
koyarak galibiyet elde ettiğini belirtti. Sayitoğlu, ''Ancak biz de kazanmak zorundayız. İyi bir mücadele ortaya koyup istediğimiz sonucu almak istiyoruz'' dedi.

Trabzonspor olarak zor bir dönem geçirdiklerini ifade eden Sayitoğlu, şunları söyledi:

''Bu iş yönetim kurulu üyelerini, teknik adamı veya futbolcuyu sevmek işi değil. Bizlerin karşısında olanlar olabilir, teknik adamı sevmeyenler de, hatta futbolculara bile sıcak bakılmayabilir ama bu konu bireysellikten çıkmıştır. Pazar günü Trabzonspor'un tüm güçleriyle birlikte hareket etme günü olmalıdır.''Sayitoğlu, bordo-mavili taraftarları Fenerbahçe maçında da yanlarında görmek istediklerini ve onların da her zaman kulübün, takımın yanında olduğunu gösterdiğini sözlerine ekledi.

TRABZON VALİSİ YAVUZDEMİR: MAÇLA İLGİLİ HER TÜRLÜ TEDBİRİ ALDIK

Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ile ilgili normal tedbirleri aldıklarını söyledi.

Vali Yavuzdemir, Turkcell Süper Lig'de hafta sonu yapılacak Trabzonspor-Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak gazetecilerin sorularını yanıtladı.Trabzonspor-Fenerbahçe maçı ile ilgili normal tedbirleri aldıklarını ifade eden Vali Yavuzdemir, ''Aşırı bir tedbir düşünmüyoruz, diğer derbi maçlarda aldığımız tedbirin aynısını bu maçta da alacağız. Trabzon seyircisinin duyarlı davranacağına inanıyoruz'' dedi.

Trabzonsporlu oyuncuların maça iyi motive olmalarını ve Fenerbahçe'yi yenmelerini arzu ettiklerini belirten Vali Yavuzdemir, ''Trabzonspor artık bu kötü gidişe 'dur' demeli. Seyirciyi tatmin edecek bir oyun istiyoruz. Centilmence bir mücadele olsun istiyoruz. Gönlümüz Trabzonspor'un başarısıdır. Geçmiş yıllarda olduğu gibi seyircinin zevkli bir maç izleyeceğini, bir taşkınlığa neden olmayacağını ifade ediyorum'' diye konuştu.

Vali Yavuzdemir, Fenerbahçe taraftarı konusunda henüz kendilerine gelen bir bilgi olmadığını kaydederek, ''Taraftar konusunda bize şu ana kadar intikal etmiş bir bilgi yok. Olsa da Fenerbahçe seyircisine yerini ayırırız'' dedi.

Vali Yavuzdemir, karşılaşmanın sonucuyla ilgili tahminin olup olmadığı yönündeki bir soruyu ise şöyle yanıtladı:
''Ben '1-0 olsun bizim olsun' derim. Ama önemli olan dostluk, kardeşlik, barış içinde maçın oynanması. Geçmiş yıllarda bir olumsuz duruma rastlanmadı. Trabzonlular ve Trabzonspor'a güveniyoruz. İyi tahmin yapamam ama maçı 2-1 veya 1-0 kazanırız gibi geliyor. Maçın aşırı gollü olacağını tahmin etmiyorum. İnşallah iyi bir maç olur.''

sweetrose
24.11.2006, 16:45
Güvenlik önlemleri yine üst düzeyde. Ünifeb'in Ktü ve çevre illerde ki febeliler için gizli bir organizasyon düzenlediği gelen haberler arasında... provokasyona dikkat!!!

My
24.11.2006, 16:46
Gerçekten çok şaşırdım. Yani Gökdeniz'in ödülü iade edişine. Malum sebeplerden dolayı Gökdenizi hiç sevmem ama bu yaptığı çok klas bir hareketti. Vallaha bravo. Belkide kendi geçmişinden etkilenmiştir ama ben takdir ettim.

Bir ayrı konuda HACIOSMANOĞLU'nun açıklaması. Az söylemiş çok söylemiş ayrı birşeyde söylediklerinin arasında öyle bir yer var ki çok ilgimi çekti. HACIOSMANOĞLU ''Sivasspor’un nizami golünü vermeyerek '' diyor. Belki ufacıcık bir ayrıntı olarak görebilirsiniz ama bir Trabzonsporlu olarak HACIOSMANOĞLU'nun at gözlüğü takmadan konuşması beni sevindirdi.

oskanonur
24.11.2006, 16:46
Haciosmanoglunun bu demeci ulusal basinda da yer burdu mu acaba?Bilgi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim.

Naim
24.11.2006, 16:50

Demirlek'in maçları
5. büyükmü icad ettik???

volkanferhan
24.11.2006, 16:50
Akçaabat Sebatspor yönetimi bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gelerek Başkanımız Nuri Albayrak ve yönetim kurulu üyelerimizle görüştüler.
Başkan Ali Kemal Başaran ve yönetim kurulu üyeleri Trabzonspor yönetim kurulu üyeleriyle gündemdeki konular hakkında bir süre sohbet ettiler.

kaynak:http://www.trabzonspor.com

Burçak
24.11.2006, 16:52
Haciosmanoglunun bu demeci ulusal basinda da yer burdu mu acaba?Bilgi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim.
ajanslara düşmeye başlamış.
http://www.ajansspor.com/haber/160693

@Naim

ben herdefasında diyorum . bu kaçıncı söylediğim olacak bilmiyorum ama Trabzonspor sitesinde bu haberleri ekleyen her kimse bu tür hataları çok sık yapıyor. işte yine bir örnek daha.

volkanferhan
24.11.2006, 16:55
superspor.com ve http://www.internetspor.com dada manşette yer aldı

oskanonur
24.11.2006, 16:56
saol forever61

Insallah gerektigi gibi ses getirir.Haciosmanoglunun olaylari tarafsiz gozle irdelemesi de ayri bir guzellik katmis yaziya.Bu densizlerin ogrenecek cok seyleri var bizden.

oskanonur
24.11.2006, 16:56
sende saol volkanferhan...

zky_ts
24.11.2006, 17:02
'Özdemir'in açıklamaları gerçek dışı ve seviyesiz' 24 Kasım 2006

A.A.

Ligde Pazar günü sahasında Fenerbahçe'yi konuk edecek Trabzonspor'da, Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Palermo maçından sonra sarı-lacivertli kulübün asbaşkanı Nihat Özdemir'in yaptığı açıklamalara tepki gösterdi.

Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, "Ülkemizin güzide spor kulüplerinden Fenerbahçe'nin Türkiye'yi Avrupa'da temsil ettiği, UEFA Kupası'nda çok önemli sayılan ve Palermo gibi güçlü bir takıma karşı elde ettiği faklı ve haklı bir galibiyetin mutluluğunu bütün Türk kamuoyuyla paylaşacağı noktada, karşılaşmanın hemen ardından her zamanki ayak oyunlarını gündeme taşınmasını ve böylesine bir zaferi gölgede bırakmasını esefle ve hayretle izlemenin üzüntüsünü yaşıyoruz" dedi.

"Özdemir'in geçmiş maçlara da atıfta bulunarak müsabakaya atanan sayın Demirlek'in sanki yanlı bir tutum sergileyeceği imasını yaratıp baskı kurmaya çalışmasını doğmamış çocuğa ad koyma olarak yorumluyoruz" diyen Hacıosmanoğlu, "Sayın Özdemir, bu söylemleriyle kamuoyunu yanlış yollara sevk ederek yaşanabilecek nahoş olaylara çanak tutmaktadır. Sayın Özdemir'in geçmiş maçlara atıfta bulunarak kamuoyu yaratma adına izlediği yolun Türk futboluna hiçbir şey vermeyeceği ortadadır. Bülent Demirlek'in şu ana kadar yönetmiş olduğu büyük takımın maçlarında Galatasaray'ın 1 galibiyeti, Beşiktaş'ın 2 maçtan 1 galibiyet, 1 beraberliği, Fenerbahçe'nin de Erciyesspor'a karşı farklı galibiyeti bulunduğu ortadadır.

Yine geçmiş dönemdeki maç atamaları bizim açımızdan değerlendirildiğinde, Fenerbahçe'nin şampiyonluktaki rakibi Galatasaray'ı 4-0 yendiği maçtaki kararlarıyla kamuoyundan büyük eleştiri alan Cüneyt Çakır'ın, geçen hafta yanlı kararlarıyla sarı kart sınırında bulunan önemli 3 oyuncumuzu cımbızla seçerek cezalı duruma düşürüp, tüm otoritelerin ifade ettiği gibi bariz faul pozisyonda atılan rakibimizin golünü vererek, daha sonra da Sivasspor'un nizami golünü vermeyerek ne kadar hatalı bir yönetim gösterdiği ortadadır. Hakem bu yönetimiyle adeta takımımızın Fenerbahçe maçındaki kadrosunu şekillendirmiştir" diye konuştu.

MHK ve hakemlere güvenlerini sürdürdüklerini ifade eden Hacıosmanoğlu, "Bütün bu olumsuzluklara rağmen özgüvenini kaybetmeyen bir camia olarak biz, Mustafa Çulcu başkanlığındaki MHK'nin adaletine güveniyoruz" dedi.
Özdemir'in kamuoyunun dikkatini yanlış yöne sevk etme üslubunun Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yöneticilerinin geleneğinde olduğunu savunan Hacıosmanoğlu, "Sayın başkan Aziz Yıldırım'ın da (şampiyonlukların sahada kazanılmadığını öğrendik) açıklamasını kamuoyuyla paylaşması, ayrıca 1996 sezonunda Fenerbahçe'nin yine bildik entrikalarıyla o zamanki başkan Ali Şen'in itiraf ettiği gibi bize kaybettirdiği şampiyonlukta da bunu açıkça sergilemiştir. Özdemir'in açıklamalarının ne kadar gerçek dışı ne kadar seviyesiz ve Türk futboluna hiçbir katkısının olmayacağını ve Türk futbolunu kaosa sürükleyeceğini güzide spor camiasıyla paylaşmayı Trabzonspor adına bir görev biliyoruz. (Kişi neyse karşısındakini öyle sanır) fikrinden hareketle Fenerbahçe bu işleri hep tezgahla mı yürütüyor da karşısındaki kulüplerin böyle davrandığını düşünüyor?" şeklinde konuştu.

turkercan
24.11.2006, 17:03
son dakika haber değil ama gördüm ve sinirlerim bozuldu sizinlede paylaşayım istedim. internetspor.com da ergun gürsoyun konuşmaları var iki satırı kopyalıyorum gerisi bizi ilgilendirmiyo zaten.

-Trabzon’lu Ergun Gürsoy nasıl G.Saray’lı oldu?

Trabzon’un yarıdan fazlası G.Saraylıdır.

sinirden deliriyorum :mad:

volkanferhan
24.11.2006, 17:05
futbol fedarasyonundanda sert bi cewap geldi...

Fenerbahçe Başkanvekili Nihat Özdemir'in Trabzonspor maçına atanan Hakem Bülent Demirlek hakkındaki şok açıklamalarına Federasyon'dan çok sert bir yanıt geldi... İşte Futbol Federasyonu'nun Özdemir'in açıklamaları üzerine yayınladığı açıklama...

"Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Sayın Nihat Özdemir’in, hepimizi gururlandıran Palermo galibiyetinin ardından, Trabzonspor-Fenerbahçe maçına yapılan hakem atamasına ilişkin beyanları, en hafifinden spor adamlığı sorumluluğuyla bağdaşmamaktadır.

Türkiye Futbol Federasyonu, ilkeleri, prensipleri, duruşu ve tarafsız görev anlayışıyla, her şeyden önce tüm kulüplere eşit mesafede durmaktadır.

Gerek federasyonumuz, gerekse federasyonumuza bağlı olarak çalışan kurul ve kişiler hiçbir zaman kasıtlı, önyargılı, tarafgir bir yaklaşım içerisine girerek görev yapmaz.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun çatısı altında, bu tarz girişimlere zaten müsaade edilmez. Bu çatı altındaki hiçbir kişi, herhangi bir vesileyle herhangi bir oyunun içinde olmaz, olamaz.

Hal böyleyken, gerçekçi olmayan, etik durmayan, Fair Play olgusuyla hiç bağdaşmayan, son derece saygın, değerli ve köklü bir camiayı da bağlayan bu tür söylemlerin, kaos yaratmak dışında bir amaca hizmet etmediğini belirtmekte fayda görüyoruz.

Türkiye Futbol Federasyonu, dün olduğu gibi bugün de hiçbir kurum ya da futbol ailesi mensubunu bulanık suda balık avlamak fantezisine seyirci kalmayacaktır.

Bu ailenin mensupları, futbolun değerlerini yok etmek değil, korumak ve yüceltmekle yükümlüdür. Aksini yapanlara talimatlarımız gereği gerekli yaptırımlar derhal uygulanacak, ve Türk futbolunun, görevde olduğumuz süre içerisinde böylesine gerçekdışı ve yakışıksız söylemlerin oluşturacağı kaos ortamına sürüklenmesine asla izin verilmeyecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Türkiye Futbol Federasyonu"

My
24.11.2006, 17:21
Üffff çok sert olmuş. Şu sertliğe bakar mısınız. Ha şu açıklamalarında bile popolarını yalamaktan geri duramıyorlar deyyuzlar.

... son derece saygın, değerli ve köklü bir camiayı da bağlayan bu tür söylemlerin, kaos yaratmak dışında bir amaca hizmet etmediğini belirtmekte fayda görüyoruz.

Bu yinede iyi geçende de febe camiasını karşılarına almadan nasıl febenin şikesini araştırabileceklerini düşünüyorlardı.

Ayrıca daha ligin başında bizim başkana 1 ay hak mahrumiyeti verenler nerde göreceğiz şimdi. Açıklamada mı kalacak yalamada mı.

mahmuter61
24.11.2006, 17:55
Ya bu adamı ilah edenler vardı,bizde bu adamın boş adam olduğunu diyordu.Evet Hacıosmanoğlu da kendini tanıtmak için çabalayan boş konuşan saçmalayan boş adamın biridir.Ayyy çok korktu ezikler yapmayın hakkımızı çok fena koruyorsunuz ya bunlar için yazı yazmaya değmez.Biz TRABZONSPORLUYUZ ne o kulübü yönetenlere nede şuan o formayı giyenlere saygım yok!!!

Oruç
24.11.2006, 19:09
Jest mi? İntikam mı?

(Özel Haber: Cem Kurel)

Gökdeniz Altın Adam ödülü niçin reddetti? Genç bir futbolcu olan Arda'ya jest mi yaptı? Yoksa 3 yıl öncesinin intikamı mı alındı? İşte 3 yılda yaşanan benzer 2 olay ve sorular:

ARDA KAFA ATTI, ÖDÜLÜ ELİNDEN ALINDI

Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Fransa'nın Bordeaux takımıyla yapılan maçta rakibine kafa atarak kırmızı kart gören Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'a verilen altın adam ödülü tüzük uyarınca geri alınmıştı. Ödül, aynı yarışmada 2. olan Gökdeniz Karadeniz'e verilmişti.

Ancak Trabzonsporlu futbolcu, bugün yaptığı açıklamada ödülü içine sindiremediğini ve kabul edemeyeceğini söyledi.

Gökdeniz'in bu tavrı bir kesim tarafından Arda'ya jest olarak nitelendirilirken bir kesimin de aklına "Trabzonspor intikam mı alıyor?" sorusunu getirdi.

FATİH TEKKE'NİN DE ÖDÜLÜ GERİ ALINMIŞTI

Yıllardır aralıksız olarak düzenlenen "11 Altın Adam Yarışması" centilmenliği verilen üst düzey önemle hafızalara kazındı. Sporcuların saha içindeki performansının yanı sıra fair-play'e de azami önem verildiği için alınan kararlar, zaman zaman tartışmalara yol açtı.

Bunlardan biri de tıpkı Arda Turan olayında olduğu gibi 2003 yığlında Fatih Tekke'nin başına gelmişti.

2002-03 sezonunun Altın 11'ine seçilen Tekke, 2003'ün Ağustos ayında yapılacak ödül töreninden kısa bir süre önce bir hazırlık maçında yaptıkları yüzünden karmadan çıkarılmıştı. Fatih Tekke’nin A. Wien ile oynanan hazırlık maçında hakeme tokat atması sonucu kırmızı kart görmesiyle altın adamlığı da düşmüştü.

"Altın adamlık yarışmasının ana kuralı aday gösterilen sporcuların Fair-Play'e uyum ve tam sportmenlik sergilemesidir" açıklamasıyla Fatih Tekke'nin ödülü iptal edilmiş ve onun yerine Fenerbahçeli Tuncay Şanlı yılın 11 altın adamı listesine alışmıştı.

Trabzonspor, alınan bu karara o dönem tepki göstermişti.

JEST Mİ? İNTİKAM MI?

Bu olayın 3 yıl sonrası bu kez Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan'ın elinden alınan ödülün yeni sahibi olan Trabzonsporlu Gökdeniz'in ödülü reddetmesi kafalarda soru işaretleri uyandırdı.
Bir kesim, Gökdeniz'in Arda'ya jest yaptığını savunurken, bir kesim de Trabzonspor'un 3 sene öncesinin intikamını almış olabileceğini öne sürdü.

ligtv.com.tr

irfanköse276
24.11.2006, 19:14
JEST Mİ? İNTİKAM MI?

Bu olayın 3 yıl sonrası bu kez Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan'ın elinden alınan ödülün yeni sahibi olan Trabzonsporlu Gökdeniz'in ödülü reddetmesi kafalarda soru işaretleri uyandırdı.
Bir kesim, Gökdeniz'in Arda'ya jest yaptığını savunurken, bir kesim de Trabzonspor'un 3 sene öncesinin intikamını almış olabileceğini öne sürdü.

ligtv.com.tr

ya bu medya süper walla:D yuhh demekten başka bişey diyemiyorum

pReN@_61
24.11.2006, 20:39
haberLer için teşekkürler arkadaşlar

Erdem Keser
24.11.2006, 20:48
besiktasa caktilar

Mehmet Fırat
24.11.2006, 21:08
bjk 1-1 :(

Erdem Keser
24.11.2006, 21:12
daha atar bursa eziktasa gerci biri bursa biri besiktas al birini vur otekine

Remzi
24.11.2006, 21:14
daha atar bursa eziktasa gerci biri bursa biri besiktas al birini vur otekine
2-1:( yedi bile

Mehmet Fırat
24.11.2006, 21:48
3-1 oldu yaw:(

Özsu
25.11.2006, 00:50
yuh be yuhh.. bursada cok kacırmıs dıolar..

sbay
25.11.2006, 00:53
nihat özdemir dsiplin kuruluna sevkedilmiş.....umarım bizim maça cezalı olur...

Selman
25.11.2006, 01:25
'Özdemir'in açıklamaları gerçek dışı ve seviyesiz' 24 Kasım 2006

Yine geçmiş dönemdeki maç atamaları bizim açımızdan değerlendirildiğinde, Fenerbahçe'nin şampiyonluktaki rakibi Galatasaray'ı 4-0 yendiği maçtaki kararlarıyla kamuoyundan büyük eleştiri alan Cüneyt Çakır'ın, geçen hafta yanlı kararlarıyla sarı kart sınırında bulunan önemli 3 oyuncumuzu cımbızla seçerek cezalı duruma düşürüp, tüm otoritelerin ifade ettiği gibi bariz faul pozisyonda atılan rakibimizin golünü vererek, daha sonra da Sivasspor'un nizami golünü vermeyerek ne kadar hatalı bir yönetim gösterdiği ortadadır. Hakem bu yönetimiyle adeta takımımızın Fenerbahçe maçındaki kadrosunu şekillendirmiştir" diye konuştu.

Herşeyi geçtimde siyahla işaretlediğim kelimeleri Türkiye'de söyliyebilecek başka bir takımın yöneticisi var mıdır?Trabzonspor tarihinin en kötü yönetimi olmalarına rağmen tebrik ediyorum.

Bizim istediğimiz adil yönetim Nihat efendi!!!

Lapina
25.11.2006, 08:07
nihat özdemir dsiplin kuruluna sevkedilmiş.....umarım bizim maça cezalı olur...
O kadar erken aciklanmaz cezasi ama ARTIK FORUMU KİRLETMESEK BU ADAMLA

natta_TS
25.11.2006, 10:47
O kadar erken aciklanmaz cezasi ama ARTIK FORUMU KİRLETMESEK BU ADAMLA

evet bencede haklısın. ismini andıkça forumumuz kirleniyor. buna lakap mı taksak ne? Hiç değilse adını kullanmamış oluruz.:rolleyes:

Telha TANYILDIZI
25.11.2006, 10:49
Başkan Nuri Albayrak'ın Trabzon'a gelişiyle hareketlenen Trabzonspor Yönetimi, ara transfer için düğmeye bastı. Teknik Direktör Doğan'dan gelen rapor üzerine harekete geçen yönetim, Ocak ayında en az 3 takviye yapmayı planlıyor. Karadeniz ekibinin listesindeki ilk isim Mehmet Yozgatlı. Sezon başında transfer edilen Musa Büyük'ten beklenen verimi alamayan Teknik Direktör Doğan'ın, F.Bahçe'de yeterince şans bulamayan Yozgatlı'yı çok istediği öğrenildi.

Trabzonspor'un Ocak harekatında bir diğer hedef ise Mehmet Aurelio. Hüseyin'i Zenit'e satmayı planlayan yönetim, bu oyuncunun yerini F.Bahçe'de gözden düşen eski futbolcusu ile doldurmak istiyor. İki oyuncu için girişimlerin başladığı, ancak operasyonun şimdilik çok gizli yürütüldüğü ifade edildi. Ersen ve Ömer Rıza'nın sakatlığı nedeniyle forvette de sıkıntı yaşayan ekipte, G.Birliği'nin yıldızı Isaac da gündemde. Nijeryalı'nın bonservisinde indirim istendi.

Kaynak : TERCÜMAN

shotaarveladze
25.11.2006, 11:23
Gökdeniz ödülü iade etti!

--------------------------------------------------------------------------------

Trabzonsporlu Gökdeniz Karadeniz, Memorial Hastanesi'nin sponsorluğunda düzenlen 11 Altın Adam yarışmasının Eylül ayının ''Ayın Altın Adamı'' ödülünü iade etti.
Bordo-mavili kulübün internet sitesinden verilen bilgide Gökdeniz Karadeniz'in bu konudaki görüşünü içeren yazıyı ilgili organizasyona gönderdiği belirtildi.
Gökdeniz Karadeniz'in gönderdiği yazısında şu görüşlere yer verdiği ifade edildi:''Şahsımı ekim ayı itibariyle yapılan değerlendirmede, Ayın 11 Altın Adamı yarışmasında birinci seçerek göstermiş olduğunuz teveccühe teşekkür ederim. Benim için son derece anlamlı olan bu ödüle layık görülmem nedeniyle yaşadığım gururun yanı sıra; Bordeaux-Galatasaray maçındaki davranışı ve gördüğü kırmızı kart nedeniyle bir nevi cezalandırma sonucu futbolcu kardeşim Arda'dan alınması beni bir o kadar da rahatsız etmiştir.
Arda, Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği çok özel yeteneklere sahip ender oyunculardan birisidir ve asla bu tür davranışlar sergileyecek bir arkadaşımız değildir. Yaşının gençliği ve heyecanı nedeniyle böyle bir hata yaptığını düşünüyor ve kendisine sahip çıkılması gerektiğine inanıyorum. Sonuç itibariyle bu kararı alan büyüklerimin görüşüne saygı duymakla birlikte bahsettiğim yaklaşımdan dolayı bu ödülü almayı içime sindiremediğimi sizlerle paylaşıyor ve özür dileyerek kabul edemeyeceğimi bildiriyorum. Saygılarımla.''

24.11.2006
Kaynak : AA

Burçak
25.11.2006, 11:25
Maç Siteden Canlı
Türk Telekomspor'la Fatih Stadı'nda oynayacağımız müsabakayı sitemizin canlı yayın bölümünden Cumartesi saat 13.30 itibariyle dakika dakika takip edebilirsiniz.
http://www.sebat1923.com/haber/HaberResim/canli-anons.gif

www.sebat1923.com (http://www.sebat1923.com/)

Burçak
25.11.2006, 14:00
GOOOOOoooooooooooolll Sebat attııı 1-0

Burçak
25.11.2006, 14:02
Gooooooooooollll 2 oldu 222222 işte buuuuuuuu
peşpeşeee ilk golü ufuk attııı.

Ceza alanina girerken Emre'nin müthis ara pasiyla bulusan Ufuktopu T.Telekom aglarina yolladi A.Sebatspor 1-0 öne geçti

Ufuk'un ara pasinda ceza akani içinde topla bulusan Emre Köksal yerden bir vurusla mesin yuvarlagii ikinci A.Sebatspor golü olarak rakip aglara gönderdi.2-0

My
25.11.2006, 14:05
Vay be :D Hade lem Akçaabat yürrü be kim tutar seni.

İleli
25.11.2006, 14:14
hadi Akcaabat bu seferde uzmeyin bizi bari alin su maci ya..

Remzi
25.11.2006, 14:16
2-1 olmuş:(

Berat
25.11.2006, 14:16
2-1 oldu....

İleli
25.11.2006, 14:18
tipik bi Akcaabat maci olmasin yine ya

Burçak
25.11.2006, 14:20
burdan devam edelim .
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=542024#post542024

Naim
25.11.2006, 18:06
Ezik Tvde volkan Canalioğlu konuşuyor
La bu ne Yaaa
Akçabatta Fevzipaşa ik öğretim okulu bayan voleybol takımı varmış
hepsinde FB forması
Nedirla bunlar

bu kadarRezillikmi olur yaaa
Tüm takıma fb forması giydirmişler fb diye bağırıyorlar
allah Belasını versin

sweetrose
25.11.2006, 18:11
Ezik Tvde volkan Canalioğlu konuşuyor
La bu ne Yaaa
Akçabatta Fevzipaşa ik öğretim okulu bayan voleybol takımı varmış
hepsinde FB forması
Nedirla bunlar

bu kadarRezillikmi olur yaaa
Tüm takıma fb forması giydirmişler fb diye bağırıyorlar
allah Belasını versin

Naim abi ne diyorsun* Yine fahişe beyinlerin bakir düşüncelerini taciz etmeye başladılar....ah halkım ah...

Naim
25.11.2006, 18:14
Hakan Dinç diye bir fb yönetim kurulu üyesi formaları vermiş
XXXX Trabzonspor yönetimi
bir Gram HaysitenizVarmı sizin

Ya çıldırmak üzereyim
ya böyle bir şey olurmu
fb gelip şehrinde okullara yardım ediyor
... yönetim uyuyor

Susayım
Ağır konuşucam yoksa

Köksal USTAOĞLU
bu ismi Yazın bir kenara
Fb TV yi Trabzonda Ağırlayan KEL

Naim
25.11.2006, 18:19
Erdoğdular Derneğindeler
Başkan Savaş Konuşuyor şuanda
spikere Trabzon atkısı taktılar
:D
helal olsun ya
Avrupada Geziyorum 3.5 yıl
fb gs maçı büyük diyolar
kimse avrupada takmıyor
TS fb denince tüm Türkiyenin dikkatleri burada oluyor dedi

Erdem Keser
25.11.2006, 18:21
la serefsizler antu da ensendeyiz demirlek die yazi yazmislar ya bunlar nekadar donek tirsak adamlar allah asina bu kadarmi serefsizlik olur agzimi bozmim diyorum ama bunlarin beyni kus kadar bile calismiyo sanki hakemlerle hersene sampiyon olan bu ezik oglu ezikler degil

Naim
25.11.2006, 18:24
Trabzon Mahalle kültürü Sebebiyle tribünlerde Bölünmeler var
Mikro milliyetçilik var
tribünde mahalleler farklı mahallenin tezahuratını yapmıyorlar

Mustafa Mahmutoğlu
25.11.2006, 18:24
birazdan gs maçı başlıcak..

Naim
25.11.2006, 18:27
Trabzon Tezahuratları Yapmaya başladılar
FB tvde
:D :D

sweetrose
25.11.2006, 18:29
Bu adamlar barış güvercinleri:)

volkanferhan
25.11.2006, 18:52

Artvin Belediyespor 43 - 152 Trabzonspor
Basketbol takımımız bugün deplasmanda oynadığı karşılaşmada Artvin Belediyespor’u 152 – 43 mağlup etti. Bordo-mavililerimiz böylece ligdeki üst üste dördüncü galibiyetlerine ulaşmış oldular.
Periyot Skorları

I. Periyot: 9-27
II. Periyot: 11-42
III. Periyot: 4-54
IV. Periyot: 18-29

Şuayip Aydın
25.11.2006, 19:00
futbolda kazanamıyoz ama birakın da bari baketbolda kazanalım dimi....

Harun
25.11.2006, 19:30
Şuraya bakya Gs geçen hafta yenildiğimiz sivasa 2 gol attı daha maçın 20. dakikası:(

İleli
25.11.2006, 19:34
Şuraya bakya Gs geçen hafta yenildiğimiz sivasa 2 gol attı daha maçın 20. dakikası:(

kediler kendi evlerinde hucumun babasini yapiyor hemen salliyor iste ya biz?

6Şafak Aydın1
25.11.2006, 19:39
allah allah. nö`lerden daha hakeme yönelik aciklama yokmu GS 2-0 öndeymis 20.dk .

ErseN_MaRTiN_61
25.11.2006, 19:45

Basketbol takımımız bugün deplasmanda oynadığı karşılaşmada Artvin Belediyespor’u 152 – 43 mağlup etti. Bordo-mavililerimiz böylece ligdeki üst üste dördüncü galibiyetlerine ulaşmış oldular.
Periyot Skorları

hey maşallah şuraya bak:D

6Şafak Aydın1
25.11.2006, 19:46
ohaaaaaa :D . Kesin hakemde bisiler vardir :D töbe töbe:)

volkanferhan
25.11.2006, 19:49
gs 3 yaptı beeah işe bak yaaa

bordobluex
25.11.2006, 20:02
TS taraftarlarından sağduyu çağrısı

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=116&go=41691

Lapina
25.11.2006, 20:11

Periyot Skorları

Bu ne abi 3'e katlamisiz..Insallah yarinda olur bu katlama

volkanferhan
25.11.2006, 20:14
Bu ne abi 3'e katlamisiz..Insallah yarinda olur bu katlama

acaba yarında aynı skoru alırmıyız efeneri karşısında:D

macka61
25.11.2006, 20:20
gs 3-1 sivas

Lapina
25.11.2006, 20:23
bide bursaspor macimiz cuma gunu haftaya. illet bi durum. maca gitme hesaplari yapiyorken kafamda federasyona takildik.

kuzey
25.11.2006, 20:25
en büyük Trabzon Spor :osmanlı başkenti ,sporun başkenti....

volkanferhan
25.11.2006, 20:31
bide bursaspor macimiz cuma gunu haftaya. illet bi durum. maca gitme hesaplari yapiyorken kafamda federasyona takildik.

aynen yaa bende tüm hazırlıklarımı yaptım ula bi bakarsun maç tarihine yikildum..
sinirlendim ama ne çare inşallah şu basiretsiz yönetim tarihi değiştirir..
cumartesi olsun sabah namazında olsun yeterki..

ErseN_MaRTiN_61
25.11.2006, 20:39
olsn cuma mubarek gun:D

kuzey
25.11.2006, 21:05
En BÜyÜk Trabzon Spor...ÜmÜtler Sonsuza Dek SÜrmelİ....

Halit Aydın
25.11.2006, 22:29
Mutlu yıllar Celaleddin!
Futbolcularımızdan Celaleddin Koçak 28. yaş gününü bugün takım arkadaşlarıyla ve teknik heyetle birlikte kutladı.
Kutlamaya Başkan Yardımcımız İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu da katıldı.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/251106celo2.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/251106celo1.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/251106celo3.jpg

HALİT KARAKAŞ
25.11.2006, 22:34
Arkadaşlar,yarınki fb maçını ve bundan sonraki 2 maçıda alacağız.inanmak başarmanın yarısıdır.unutmayalım,,,tam destek zamanı şimdi...lütfen destek ve sağduyu,,,,hoşçakalın

ttrabzonsporr
25.11.2006, 23:34
ne demek oradaki okuldaki oyuncuların fb. forması olduğu .? hangi alçak o formaları vermiş.. kimse ağzını açıp bu ne ya dememiş mi?

Mehmet Fırat
25.11.2006, 23:43
yaw bu sivas eziktaşla bizi yeniyo gayseden fark yiyo nasıl bi iş anlamadım antalya da öyleydi bu takımlar maçı mı satıyo nedir yaw

volkanferhan
25.11.2006, 23:58
son 19 saat
az kalmıs yaww

Özkan Uludag
26.11.2006, 03:12
arkadaslar yeter bes haftadir bi kadro var basarisiz,bu ne bicim bi mantikdir ne bicim bi inatdir!!!Musampa bence su anki takimdaki en iyi yabanci oyunculardan biri (Yattara haric cünkü o bizden yabanci degil)!!!!Bu musa bu hassan bu ferhat inadi nedir kardesim symekin ölüsü ferhatdan iyi oynar ama yedek!!!musampa yi tartismak bile istemiyom suna bi sans verseler de ne demek istedigimi anlarsiniz ben bu adamin bu son üc senede avrupada yaptigi bütün maclari biliyom tarzi ayni appiah ama bi sutu var süper!!!!!marca bu ikisi oynasin yaninda bide gökdeniz bu fener maci bizim ama ziya bey inadindan vaz gececek gibi degil aciyorum musampaya valla !!!!!

goldeneye61
26.11.2006, 12:04
sımdı okudumbır haberde ezıklerın taraftrları trabzona gelmek ıcınorganızasyon yapmamısalr yaaa.ne kadar uzuldumm keske gelselerdı de taraftar ve trabzonun havasını onalra bır koklatsaydık yaa.tuuhh ne akdar uzulduumm.. yaa:)

Remzi
26.11.2006, 12:24
http://www.superspor.com/images/1/29/6984_B_HasimSayitoglu001.jpg
"Yeneceğiz başka yolu yok"
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Fenerbahçe'den çekinmediklerini ve önemli eksiklere rağmen rakiplerini mağlup edeceklerini ileri sürdü. Puan sıralamasındaki yerlerinden memnun olmadıklarını vurgulayan Sayitoğlu, 'Net bir şekilde söylüyorum. Fenerbahçe'yi yeneceğiz. Yeter ki taraftarlarımız bizi bu maçta yalnız bırakmasınlar. Çünkü onların desteğine şiddetle ihtiyacımız var. Şimdi birlik ve beraberlik zamanıdır. Tüm küskünlükler bir kenara bırakılmalı ve herkes var gücüyle takıma destek olmalı. Hocamız Ziya Doğan'a güveniyoruz. Bu karşılaşmadan anlının akıyla çıkacağından da hiç şüphemiz yok' dedi.

Travelair
26.11.2006, 12:33
Mutlu yıllar Celaleddin! (http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35154)
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/251106celo.jpgFutbolcularımızdan Celaleddin Koçak 28. yaş gününü bugün takım arkadaşlarıyla ve teknik heyetle birlikte kutladı.
Devam »» (http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35154)

25.11.2006 21:34:00

///

Bu haberde bir yanlışlık var. Celaleddin 28. yaşına geçişini kutluyor gibi gözüküyor ama aslında 24.11.1977 doğumlu. Buna göre Celaleddin 29'u bitirip 30. yaşını kutluyor. Nice mutlu yıllara Celaleddin

nesta61
26.11.2006, 13:58
seyirciler simdi baslar bagirmaya mac basladimi herkez baslar cit cit yapmaya

Erdem Keser
26.11.2006, 14:33
arkadaslar taka gazetesinde ersen martin oynayamayacak diyo bi bilgisi olan varmi

TheCrow
26.11.2006, 14:59
Mutlu yıllar Celaleddin! (http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35154)
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/251106celo.jpgFutbolcularımızdan Celaleddin Koçak 28. yaş gününü bugün takım arkadaşlarıyla ve teknik heyetle birlikte kutladı.
Devam »» (http://www.trabzonspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=35154)

25.11.2006 21:34:00

///

Bu haberde bir yanlışlık var. Celaleddin 28. yaşına geçişini kutluyor gibi gözüküyor ama aslında 24.11.1977 doğumlu. Buna göre Celaleddin 29'u bitirip 30. yaşını kutluyor. Nice mutlu yıllara Celaleddin

Futbolcular 26 yaşından sonra 2 yılda 1 yaş alıyorlar...

Mehmet Fırat
26.11.2006, 16:43
son 2 saat 17 dakika :) (çok heyecanlıyım)

Lapina
26.11.2006, 17:15
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/251106ismail.jpgYaklaşık 4 yıldır kulüp foto muhabirliği görevini üstlenen arkadaşımız İsmail Başer askerlik görevini yerine getirmek üzere İskenderun'a gitti.

Resmi internet sayfamızın ve Trabzonspor Dergisi'nin fotoğraflarını çeken ve ayrıca Medya Merkezi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren İsmail Başer'e vatani görevinde başarılar ve hayırlı teskereler dileriz.

Bu aksam ki resimleri kim cekecek.Insallah tarihe taniklik edecek fotolar profosyonel bir elden cikar.

Bartuğ13
26.11.2006, 21:29
biri de şuraya ziya ve yönetim gitti diye yazsın nolur ya

Hasan Cubukcu
26.11.2006, 21:39
amin shooter13 insallah duan tutar

Selçuk Baki
26.11.2006, 22:42
biri de şuraya ziya ve yönetim gitti diye yazsın nolur ya

nerde....:mad: :mad:

volkanferhan
26.11.2006, 23:14
laz ziyanın maçtan sonraki açıklamaları...

İlk yarı çok kötü oynadık. Özellikle beraberlik golünü bulduktan sonra galibiyete yakın olan taraf bizdik. Fenerbahçe bizim bulduğumuz gole kadar kalemize gelemedi diyebiliriz. Fakat bizim beraberlik golünden sonra oyuncularımız çok geriye yaslandı.

Özellik ilk yarıdaki kötü futbol için çok üzgünüm. Beraberlik golünden sonra geriye çok çekilen futbolcularım mağlubiyeti adeta davet etti.

Trabzonspor taraftarı umutsuzluğa kapılmasın. Burdan çok iddialı olarak şunu söylüyorum. Bu takıma iyi dikkat edin. Devre arasında sonra 2. yarıya bomba gibi gireceğiz. Şimdi belirtmek istemediğim bazı isimleri takıma takviye edeceğiz. Yoğun bir şekilde ikinci yarıya hazırlanacağız. Takımdaki mantalite değişecek. İlk yarıyı en az kayıpla atlatıp ikinci yarıya en iyi şekilde gireceğiz.

Geçen sezonlarda ilk yarıyı liderin 13 puna gerisinden gelip geçtik. Şampiyon olamadık ama ligi ikinci bitirmeyi başardık. Trabzonspor'da bu potansiyelin olduğunu yine göstereceğiz.

Görevimin başındayım. Asla zor durumlarda bırakıp kaçmam. Herkese iyi bir Trabzonspor seyrettiirmeden bir yere gitmeyeceğimi çok net bir şekilde dile getiriyorum.

Takımda hataları teşhis ettik. İkinci yarıda hatalarımızı telafi edeceğiz. Tabi burdan söylenecek çok şey var. Fakat bahanelere sığındığımız yorumları yapılır diye konuşmuyorum.

Takıma takviye yapacağız. Ama şu futbolcuyu göndereceğiz diye birşey söylemem. Kimin gidip kimin kalacağını zaman gösterecek

ErseN_MaRTiN_61
26.11.2006, 23:19
konussun konussun

Volkan Yavuz
26.11.2006, 23:29
ZIYA DOGAN´i destekliyelim

Mehmet Fırat
26.11.2006, 23:39
ZIYA DOGAN´i destekliyelim

katiliyorum...

Tansu Onur Erdoğan
26.11.2006, 23:46
mecburuz ziyayı desteklemeye yeni gelenede zaman gerekicek nasılsa

volkanferhan
26.11.2006, 23:55
bede destekliyorum ama ikinci devrenin ilk maçına kadar haa baktım gene 7 defans oyuncusuyla oynuyorsak söylenecek tek söz hemen istifa etmesi..

ttrabzonsporr
27.11.2006, 10:04
ziya hocayı destekleriz ama taktiğini , anlayışını ve de bir çok futbolcuyu değiştirirse

Erdinç Dilek
27.11.2006, 10:08
şu ortamda en mantıklı da bu zaten, takımın ne halde olduğunu bilen bir tek o var çünkü...

Erdinç Dilek
27.11.2006, 10:18
Fatih Tekke'nin formasını giydiği Zenit St. Petersburg, Rusya Ligi'nin kapanış maçında kendi sahasında Tom ile 0-0 berabere kaldı.

Karşılaşmanın 51'inci dakikasında, Zenit takımından Hagen, Tom'dan ise 70. dakikada Klimov kırmızı kart görerek oyun dışı kaldılar.

Zenit bu beraberlikle puanını 50'ye yükselterek, sezonu 4'üncü sırada tamamladı. Mavi beyazlı takım, UEFA Kupası'na katılmaya hak kazandı.

Erdinç Dilek
27.11.2006, 10:20
Serkan'a Trabzon kancası
Süper Lig'de en kötü dönemini geçiren Trabzonspor'da yönetim, devre arasında kadrosunu takviye yapmak için kolları sıvadı. Bordo mavililerin gündemindeki isimlerden biri, Fenerbahçe'de forma şansı bulamayan Serkan Balcı. Bordo mavili takımın teknik direktörü Ziya Doğan'ın alınmasını istediği genç futbolcu için yöneticilerin harekete geçecekleri öğrenildi.

Dinamo Kiev'le oynanan Şampiyonlar Ligi ön eleme turu ilk maçında gördüğü kırmızı karttan sonra gözden düşen ve 18 kişilik kadroya giremeyen Serkan'ın mutsuz olması bordo mavilileri bu transfer için ümitlendiriyor.

Özellikle orta sahasında mücadele gücü yüksek oyuncu eksikliği çeken Ziya Doğan'ın yöneticilere, Serkan'ın mutlaka alınması gerektiğini söylediği belirtildi

böyle burnunun dikine giden adamlar çok var bizde ya.. zahmet edipte almasınlar. örneğin musa agam...

Naim
27.11.2006, 10:25
Sekani alacağına Ufukhanı oynat 2 hafta
Hadi beğenmiyorsun ufukhanı Serkani alacağına git hamidi al

Emre B.
27.11.2006, 10:27
Eziklerin artıklarını topluyolar yine

Napoleon61
27.11.2006, 10:57
http://www.superspor.com/detail.php?...ri=29&go=41834 (http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=41834)

ARKADAŞLAR KAZIM KANAT ' IN YAZISI LÜTFEN OKUYUN VE SAYFANIN ALTINDAKİ LİNKTEN BU GEREKSİZ ŞAHSİYETE GEREKEN CEVABI VERİN!

irfanköse276
27.11.2006, 11:01
tel örgü dışında dedikleri malesef doğru

Şentürk
27.11.2006, 11:38
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/aktug.jpg

Atay Aktuğ'dan kurtuluş reçetesi

Fenerbahçe maçını çıkış noktası olarak gören ancak kendi evinde sahadan 2-1 mağlup ayrılan Trabzonspor'da kurtuluş reçetesini eski başkan Atay Aktuğ verdi!

Fenerbahçe maçını çıkış noktası olarak gören ancak sahadan 2-1 mağlup ayrılan Trabzonspor'da işler iyi gitmiyor. Trabzonspor taraftarları Fenerbahçe maçının son dakikalarında yönetimi istifaya davet etti.

Bordo mavililerde yaşananları ligtv.com'a değerlendiren Trabzonspor Kulübü eski başkanı Atay Aktuğ, ilginç açıklamalarda bulundu.

- Fenerbahçe maçını nasıl değerlendiriyorsunuz? İkinci yuarıda daha istekli bir Trabzonspor vardı ama 3 puan kaybetti?

- "Bu maç ortada bir maçtı. Maçın hakkı Trabzonsporun mağlubiyeti değildi. İkinci yarı biz çok baskılı oynadık ama şanssızdık. Son dakikalarda direkten dönen top gol olsa maç berabere bitecek. Maçın hakkı beraberlikti. Çok kolay goler yiyoruz. İlk yediğimiz golde kaleci kontrpiyede kaldı. Trabzonspor çok çok iyi oynadı denemez. Son haftalara oranla iyiydi. Son haftalara göre takım daha baskılı, daha arzuluydu ama şans da yardım etmedi. Sonuç olarak maçın hakkı beraberlikti deyip de olmuyor işte. Golü yiyince yeniliyorsun, atınca yeniyorsun. Bu iş böyle."

- Hakem Bülent Demirlek'i nasıl buldunuz?

- "Zaten zor bir maç değildi. Kıran kırana bir maç da değildi."

- "SAHA SONUÇLARINA GÖRE SLOGAN ATILIYOR" -

- Son haftalara oranla Fenerbahçe'ye oranla iyi oynayan bir takım var sahada ama taraftarın yönetime istifa çağrısı da var. Bunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

- "Türkiye'nin her yerinde böyle bu iş. Saha sonuçları kötü olunca tribünler böyle sloganlar atıyor. Saha sonuçları çok önemli futbolda ama böyle her maçtan sonra yönetimleri istifaya davet etmek; bizim dönemimizde de böyleydi, şimdi de böyle. Geçen sene Galatasaray şampiyon oldu, şampiyon olurken bile taraftarları istifa diye bağırıyorlardı."

- Taraftarın yönetime olan tepkisinin dikkate alınmaması mı lazım o zaman?

- "Hayır dikkate alınmaması olayı değil tabi. Buna yönetim kendileri karar verir. Çözüm başka şeylerde. Bu istifa seslerinde ne yapacaklarına yönetim kurulu oturur karar verir ama bu aşamada yönetim değişiklikleri çok sağlıklı çözümler getirmez. Bu sene böyle gidecek."

- Yönetim ne yapmalı o zaman, çözüm ne?

- "Trabzonspor'da hem furbol takımı toparlanmalı hem de bence yönetim kendi birliğini sağlamalı. Bir bütün oluşturmalı. Başka türlü bu iş olmaz."

- Çözümler ne olabilir?

- "Bu aşamada çözüm önce kulübün kendi içinde bütünlüğünün sağlanması, sonra camianın bütünlüğü, desteği. Artı futbolcuların daha iyi olmaları. Daha iyi performans göstermeleri, daha çok çalışmaları. Önemli olan bu. Bugün önceki maçlara göre daha fazla kıpırtadılar. Trabzonspor futbol takımındaki oyuncular gerçekten formalarının hakkını verirlerse onlar da bir bütün birliktelik içinde olursa Trabzonspor düzelir. Bunu daha önceki senelerde zaman zaman yaşadık ama bu seviyede yaşamadık."

- Yönetimde birlik konusunda bir problem mi var?

- "Öyle görünüyor. Birlik olmuş bir yönetim camiayı bütünleştirebilir. En azından bundan sonra Trabzonspor iyi gider. Burada görev ilk önce başkana ve yönetime düşer. Onların arzularına bağlı, onların isteklerine bağlı. Konuşarak olacak işler değil bunlar."

- Trabzonspor yönetiminde tek sesliliğin ötesinde çok seslilik mi var?

- "Benim demek istediğim de o zaten. Önce yönetimin bütünlüğü önemli. Yönetimde böyle bir şey varsa, herkes kendi kafasına göre olayları değerlendiriyorsa o yanlıştır. Önce o sağlanmalı. Sonra takımın bütünlüğü sağlanmalı. Ondan sonra taraftarıyla camiasıyla bütünlük sağlanır zaten. Bu aşamada yapılacak budur. Elinde çok fazla futbolcu var Trabzonspor'un. O futbolcuların daha iyi motive edilmeleri lazım. Çok basit goller yiyoruz, çok basit golleri kaçırıyoruz. Çok fazla mücadele etmiyoruz. Trabzonspor'a yakışmıyor. Çok geniş kadro olduğu söyleniyor ama sahada çok fazla mücadele göremiyoruz."

- "İNANÇ VE RUH LAZIM" -

- Mücadele olmamasının Ziya Doğan'la ilgisi olabilir mi?

- "Ziya hırslıdır, çalıştırması da öyledir. Kazanmak için çalışır. Ama takım çok değişti. 15-16 kişi değişti. Zaman ister. Çok futbolcu verildi, çok futbolcu alındı. Henüz takım olamadı. Takım olması için de bir inanç olması lazım, bir ruh olması lazım."

- Trabzonspor ruhunun bir yerde geri gelmesi lazım yani?

- "Bu Trabzonluluk ruhu falan değil. O ruh çok eskilerde kaldı zaten. Önemli olan takım ruhu. Profesyonelliğin icabı bunlar. Oyunculara böyle tek tek baktığında fena değiller. İyi oyuncular ama takım olarak maalesef takım olamıyoruz. İşte bütün camianın, taraftarının, yöneticisinin, eski yöneticisinin Trabzonsporlu olan herkesin Trabzonspor için bütünleşmesi gerekiyor."

Şentürk
27.11.2006, 11:52
http://www.fotomac.com.tr/2006/11/27/im/1AC13A22BA378848A6063674b.jpg

Şapka çıkarın

Takımı ateşlemek için her şeyi yapan Trabzonspor taraftarı, alkışı hak etti Maç boyu susmayan bordo-mavililer adeta eski parlak günleri yad ettiler.

90 dakika sürdü
Trabzonspor tarihinin en kötü dönemlerinden birini yaşıyor olsa da kritik maçta takımını yalnız bırakmayan tam 20 bin Trabzonlu, Avni Aker'i doldurup, muhteşem şovlara imza attı. Maç öncesi havai fişek gösterileri ile başlayan karnaval, 90 dakika boyunca da devam etti.

Stat ateş yumağı
Avni Aker Stadı'nı ateş yumağı haline getirerek hafızalara kazınacak görüntülere imza atan bordo-mavililer, işin şov tarafına yönelik görevlerini kusursuz bir şekilde yaptılar. Küfürler ve sahaya atılan maddeler ise muhteşem geceye gölge düşürdü.

Kaya
27.11.2006, 14:08
Koltuğu Nuri Albayrak'a bırakan bir başkanın "kurtuluş reçetesi" sunması ne kadar saçma. Sen kullansaydınya o reçeteyi...

Hayret bir şey...

AyhanPe
27.11.2006, 14:21
oda birligi saglayamadigi icin birakti zaten.yönetim transfer yüzünden bölünmüstü.suanki yönetimde ayni

Burçak
27.11.2006, 14:42

şu fotoların büyüğünü çeken yokmu acaba. çok güzel atmosfer olmuştu. ismail askere gitti tribün fotoları çıkmadı resmi sitede.

yaranozlu
27.11.2006, 14:52
atay başkan döneminde 1 türkiye kupası ve 2 kılpayı kaçırılan şampiyonluk elde ettik. Bir Jun yüzünden yönetim harcandı.(Jun da geldiği ligde gol kralı ve çek c. ini dünya kupasına gönderen adamlardan biri) Yazıkk... hem de Fatihi elden kaçırmadılar.... SAhte yıldızlarla kimseyi kandırmadılar......

zky_ts
27.11.2006, 15:03
Hacıosmanoğlu: Önlem alacağız

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un tarihinde böyle üst üste mağlubiyetler almadığını belirterek, ''Fenerbahçe'ye şanssız yenildik. Beraberliği yakaladık, ancak öne geçebileceğimiz bir dönemde gol yedik. Hüseyin'in kafa topu direğin dibine vurup içeri girmedi, ama bunlar mazeret değil. Trabzonspor, her takımı sahasında eze eze yenmeli'' dedi.

Taraftarın sabırlı olması gerektiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, ''Bu sonuçların bir sonu var. Fenerbahçe'ye kaybettik, ama yolumuza devam edeceğiz. Eksiklikleri, aksaklıkları gidereceğiz. İstikrar adına gereken önlemleri alacağız. Taraftarın istediği Trabzonspor'u seyrettireceğiz diye düşünüyorum'' diye konuştu.

Bu arada, Trabzonspor yönetim kurulunun bu akşam saatlerinde toplantı yapacağı öğrenildi.

harmancuk
27.11.2006, 15:32
Ya ölecem kardeşim ölecem.Bi sitede gördüm Trabzonspor 1974-75 sezonunda aynı lig sırasında aynı haftada.Albayrak daha yanında çalışan işçilerin paralarını veremiyor.Klübü kaç sene geriye çektiler.Yeter be yeter.

volkanferhan
27.11.2006, 15:35
Bursa seyahat programı açıklandı
Takımımızın 1 Aralık 2006 Cuma tarihinde Bursaspor'la deplasmanda oynayacağı Turkcell Süper Lig maçı için bu kente gidiş programı açıklandı.
28 Kasım 2006 Salı günü THY'ya ait tarifeli uçakla İstanbul'a gidecek takımımız burada 30 Kasım tarihine kadar kamp yapacak.

Trabzonspor kafilesi, 30 Kasım 2006 Perşembe günü karayoluyla Bursa'ya geçecek.

1 Aralık'ta Bursaspor'la karşılaşacak ekibimiz, 2 Aralık 2006 Cumartesi günü İstanbul'dan Trabzon'a dönecek.

PROGRAM

GİDİŞ: 28.11.2006 SALI SAAT 11.30 TRABZON - İSTANBUL (Sabiha Gökçen)

DÖNÜŞ: 02.12.2006 CUMARTESİ SAAT 17.30 İSTANBUL (Sabiha Gökçen)- TRABZON

ayrıca kamp yeri rivaymış

Napoleon61
27.11.2006, 16:28
ewet yarından intibaren riva da takım

Berk Akçay
27.11.2006, 16:49

şu fotoların büyüğünü çeken yokmu acaba. çok güzel atmosfer olmuştu. ismail askere gitti tribün fotoları çıkmadı resmi sitede.

gerçekten öyle burçak klubun fotografcısı asker gitti yerine artık hangi amtörü koyduysalar fotograf yok piyasada

EyüpKILIÇ61
27.11.2006, 17:29
aslında büyüğü de var ama güzel çıkmadı acemice çekilmiş bir fotoğraf

volkanferhan
27.11.2006, 19:43
TOPLANTIDAN ÖZETLER...

Trabzonspor Yönetim Kurulu: “Başkanlık makamı saygıdeğerdir”
Yönetim Kurulumuz haftalık olağan toplantısını Başkanımız Nuri Albayrak başkanlığında gerçekleştirdi.

Toplantı sonrasında yönetim kurulumuz adına resmi açıklama Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas tarafından yapıldı.

Kafkas, Trabzonspor Başkanlığı makamının bu kulübü sevenler açısından saygıdeğer olması gerektiğini vurgulayarak, “Yapılan her türlü eleştiriye açığız ve hak veriyoruz. Ancak başkanımıza yönelik hakaretleri kabul etmemiz mümkün değildir” diye konuştu.

Taraftarın alınan kötü sonuçlardan sonra kızgınlığını ve kırgınlığını normal bulduklarını dile getiren Kafkas, “Bu kulübü sevenler haklıdırlar, ancak haklılıkları onlara başkana ve makamına hakaret etme hakkını vermez. İnsanlar kişileri sevip sevmemekte, beğenip beğenmemekte özgürdürler ama Trabzonspor Başkanlığı makamını korumak her Trabzonsporlu’nun görevi olmalıdır” dedi.

Bu tarz tavırların hiçbir şekilde kabul edilemez olduğunun altını çizen Kafkas, “Sayın Albayrak ne bu kulübün ilk başkanıdır ne de son başkanı olacaktır. Ancak makamlar aynı düzeyde yıpratılmaya devam ederlerse, bundan bütün camia zarar görür. Bu kulübü seven herkesi bir kez daha duyarlı davranmaya ve makamlara sahip çıkmaya çağırıyoruz. Saha sonuçları sürekli değişebilir ancak kurumsal hiyerarşi ve saygı bir kez zedelendi mi bunun telafisi imkansız hale gelir” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu olarak ilk günkü kararlılıkta yola devam ettiklerini kaydeden Kafkas, sözlerini şöyle tamamladı: “Kurulumuz Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda gerekirse radikal tedbirleri almaya devam ederek görevinin başındadır. Bu konudaki güven ve birliktelik tüm üyelerimizde mevcuttur. Bundan sonraki yol haritamızı çizerken elbette camiamızın beklentilerine yönelik değerlendirmeleri de dikkat alarak hareket edeceğiz. Bugünkü sonuçların arkasında sorumluluk bizlerinse kurumu içinde bulunduğu ortamdan çıkaracak irade de yine bizler olmalıyız. Bu doğrultuda teknik heyetimize ve futbolcu kardeşlerimize olan inancımız tamdır. Camiamızı da bu zor günlerde kenetlenmiş biçimde yanımızda görmek istiyoruz. Zira Trabzonsporluluk her şartta ve ortamda kulübüne sahip çıkmayı her şeyden üstün kılar”

volkanferhan
27.11.2006, 19:49
zeyyat kafkasın açıklamaları içersinde
Trabzonspor Başkanlığı makamını korumak her Trabzonsporlu’nun görevi olmalıdır” dedi.

biz görevimizi yapıyoruz da sizler o koltuğa yapıştınız yaa bu kadar kötümü yönetilir takım.saha sonuçları ortada .sonra destek bekliyoruz takımı koruyun gibi laflar ediyorsunuz bigün yanlız bıraktıkmı takımı ?...erdemli bi şekilde istifa etmelerini beklerdim ben ama nerdeeee
istifaa edin ulaaaaaaaa

erol-61
27.11.2006, 20:23
istifa edmek büyüklüktür bunu yapacak insanlarda azıcık onur ve gurur olması lazım maalesef oda yok heralde O KOLTUKDA NE VARSA yapışdılar bırakıyolar hedfimize doğru ilerleyeceğiz diyorlar bunların hedefi takımı 2.LİGE düşermek heralde evet hedefinize az kaldı NURİ ALBAYRAK bey..... git işine be arkadaş senin ve senin gibi düşünen şahsiyetlerin BÜYÜK TRABZON takımının kapısında bile işi olamaz ama hangi ayak oyunlarıyla geldiğiniz gün be gün ortaya çıkıyor sizden tek birşey istiyoruz camia olarak İSTİFAAAAAAAAAAAAAA.
NOT : TÜRKÇE anlamıyosanız hangi dilden anlıyosanız açıklama yapın öyle konuşalım

My
27.11.2006, 20:55
Bence her ne sebep olursa olsun Trabzonspor Başkanlık Makamı'na saygılı olmalıyız. Kişiye değil makama! KAFKAS'ın başkanlık makamı konusunda ki açıklamasına katılıyorum.

Naim
27.11.2006, 21:30
Trabzonspor Yönetim Kurulu Ve Trabzonspor Başkanlığının Şerefi
Makamın Önünde ki İsimden Yani Trabzonspordan Gelir.
Makamda Oturan insan her nekadar bu saygınlık ve şerefi hak etmiyor olsa dahi Trabzonspor Başkanlığı makamında ki insana Sadece kartvizitinde ki TRABZONSPOR ibaresi nedeniyle saygı duyulur her ne kadar Bir mekanın şerefi orada bulunandan gelir denilsede Trabzonspor Başkanlığı ve Yönetimi bugune kadar şerefini makamlarının önünde ki Trabzonspor ifadesinden almıştır. bulunduğu Makama Kendinen bir şeref eklememiştir.

Bununla beraber bende geldiğimiz durum ve üzüntülerimizden dolayı Bu yüksek Makamın sahibine Makamın Haysitene ve şerefine yakışmayacak ifadelerde bulundum üzgünüm ama pişman değilim.

Lakin Trabzonspor Başkanlığı Makamı ve Yönetim Kurulu oluşan bu durumda yaptıkları toplantıda dahi aldıkları tek karar kişisel Haysiyet ve şeref nutukları ötesinde geçmiyorsa ,Makama olmasada O Makam sayesinde Evrende bir kütle dışında da anlamlar ifade edenlerin şahıslarına Trabzonspor ismiyle bağdaştırılmadan yapılan her türlü eleştiriyi hak ediyorlar demektir.

MahmutHSO
27.11.2006, 21:35
Nihat Genç Trabzonspor u yorumluyor.Skyturk 22.00

Naim
27.11.2006, 21:49
Nihat Genç Trabzonspor u yorumluyor.Skyturk 22.00

Nihat Genç Trabzonspor'u yorumluyor...

Bir dönem Anadolu efsanesini yarattı, istanbul'un şampiyonluk tekeline son verdi. O günden beri here sene lige şampiyonluk paralosuyla başladı ama bir daha olmadı.

Özüne döndü, Trabzonun değerleriyle şampiyonluk istedi, olmadı.

Yıldız transferler yaptı, büyük paralarla şampiyonluk hedefledi, olmadı.

Trabzonsporlular için futbol takımı hayal kırıklığının vucüd bulmuş hali oldu.

FunClub Trabzonspor'un neden bu hale düştüğünü, tüm çabalara rağmen neden şampiyon olmadığını, 4. Büyüklükten düşüp düşmediğini, bir efsanenin sona erip ermediğini Trabzonlularla konuşuyor..

Bir efsane sona mi eriyor, FunClub'ta Nihat Genç cevaplıyor.

FunClub bu gece 22:00'de skytürk'te...

6Şafak Aydın1
27.11.2006, 21:58
Nihat Genç Trabzonspor'u yorumluyor...

Bir dönem Anadolu efsanesini yarattı, istanbul'un şampiyonluk tekeline son verdi. O günden beri here sene lige şampiyonluk paralosuyla başladı ama bir daha olmadı.

Özüne döndü, Trabzonun değerleriyle şampiyonluk istedi, olmadı.

Yıldız transferler yaptı, büyük paralarla şampiyonluk hedefledi, olmadı.

Trabzonsporlular için futbol takımı hayal kırıklığının vucüd bulmuş hali oldu.

FunClub Trabzonspor'un neden bu hale düştüğünü, tüm çabalara rağmen neden şampiyon olmadığını, 4. Büyüklükten düşüp düşmediğini, bir efsanenin sona erip ermediğini Trabzonlularla konuşuyor..

Bir efsane sona mi eriyor, FunClub'ta Nihat Genç cevaplıyor.

FunClub bu gece 22:00'de skytürk'te...

eyvallah renktas gidip izliyelim.

turkercan
27.11.2006, 22:07
arkadaşlar söylediklerini bizimle paylaşırsanız sevnirim

MahmutHSO
27.11.2006, 22:09
Telegolde de karga Serhat yine birşeyler yumurtlayacak.

Naim
27.11.2006, 22:28
Alternatif Proje sahiplerini bekliyoruz 10 gün içerisinde çok faklı olaylar olacak diyor

Özkanın Şenolun Hayali isimlerinin projelerinin olduğunda bahsediliyor
Hayali isminede soğuk bakmıyoruz dedi
Ortaya Projelerinizi koyun getirin dedik diyor
10 gün süre içerisinde ne olacaksa olacak
Bundan daha Kötü Yönetim gelemez dedi

Naim
27.11.2006, 22:45
Sunay Akın Telefonla Bağlandı

400 yıl önceki ispanya kralı hatırlıyormusunuz dedi
Hatırlamazsınız Kralı ama 400 yıl önce ki bir Şovalyeyi Hatırlarsınız
Adı Don kişottur dedi

Trabzonspor Asla Yel Değirmeni Olmamıştır Olmayacaktır
Biz Şovalyeyiz Yeldeğirmenlerine karşı savaşıyoruz 400 yıl sonrada Don kişot olarak anılacağız
asla Yel Değirmeni olmayacağız!!

Cabri61
27.11.2006, 22:46
arkadaşlar starı açın... şike b elgeleriyle geliyormuş

ttrabzonsporr
27.11.2006, 22:46
şu anda hakan kulaçoğlu konuşuyor..

28TS61
27.11.2006, 22:48
i.ne ler bizi vurcak gibi geliyor icimden serefsizler
bu zamana kadar nerdeymis

bakalim bizim sampiyonlugu calan papila hakkinda yorum olacakmi

ttrabzonsporr
27.11.2006, 22:49
trabzonspor taraftarlar derneği başkanı konuşuyor

28TS61
27.11.2006, 22:52
stari izleyin
2001-02 son hafta maclarinda samsun-fb ve gs-ts maclarinda sike var dedi

volkanferhan
27.11.2006, 22:53
abi helal olsun taraftar derneği başkanına gözlerimi yaşarttı yaa
adama söz bırakmadı hatun
adem bey 4 büyük değil 4. büyük değil tek büyük vardır oda TARABZONSPORUMUZ DEDİ

ttrabzonsporr
27.11.2006, 22:54
sky turkun bu yayını hoşuma gitti aferin onlara bunda nihat gencinde emeği var sanırım.. sonunuda kazım abiyle bağladılar ..teşekkürler.

vse61
27.11.2006, 22:55
stari izleyin
2001-02 son hafta maclarinda samsun-fb ve gs-ts maclarinda sike var dedi
ben de gördüm şerefsiz serhat bizim takımın adının geçmediği bişi yapmaz ki...

28TS61
27.11.2006, 22:56
ben de gördüm şerefsiz serhat bizim takımın adının geçmediği bişi yapmaz ki...

aynen bunlar zaten bize dusmanlar
ama itirafci fb liymis ama aziz hakkindada kotu konuscak gibi

Naim
27.11.2006, 22:56
şu anda hakan kulaçoğlu konuşuyor..
Ulan Gargamel yüzünden Kaçırdık

Hakan Kulaçoğlu ne dedi onu yazsakk

Tahsin Armutcu
27.11.2006, 22:57
telegolu acin arkadaslar cok ciddi iddalar var

Travelair
27.11.2006, 23:00
Telegol'ü seyredin

LaZoNi
27.11.2006, 23:01
telegolde eğlence var :)

Uğur Aydın
27.11.2006, 23:02
Aziz yıldırım bize teşvik teklif etmiş

61_dnc_TS
azize trabzonspora teşvik pirimi teklif etmiş....

LaZoNi
Azize abla bize parami vermis diyo bu :=)

volkanferhan
27.11.2006, 23:03
yaa bu gerizekalılar ne konusuyo yaa biz azizeden teşvik primimi aldık ulan heriflerin şampiyonluk kavgasına bile bizi ortak yapıyor adi şerefsizler.

28TS61
LÜtfen Telegol Rezaleti Yazili Topicten Devam Edelim

ttrabzonsporr
bizim şampiyon olmadığımız yerde olmadığı için gerisi boş bence...

------

vse61
Aziz yıldırım bize teşvik teklif etmiş
o i...ler şampiyon olmasaydı da 10 tane yeseydik
yine insanın tepesini attırdılar

LaZoNi
27.11.2006, 23:04
diye kaldı o arada 300bin dolara anlaşmışlar :)) , komedi gibi ya adam konuşurken bile 10dk düşünüyor sallıyor o biçim...

28TS61
27.11.2006, 23:05
burdan devam edelim bu TELEGOL icin yazilari

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=546252#post546252

LaZoNi
27.11.2006, 23:05
28TS61 oyle bir baslik goremiyorum uzaydami bu baslik :)

28TS61
27.11.2006, 23:06
28TS61 oyle bir baslik goremiyorum uzaydami bu baslik :)

uzayda olamaz orada topaloglu var izinsoz topic actirmaz oraya topaloglu

Travelair
27.11.2006, 23:08
Trabzon kökenli futbolcuların haberi yokmuş

LaZoNi
27.11.2006, 23:08
Trabzon kökenli oyunculara bunu söylemiyelim onlar yanaşmaz demişler onlara para vermemişler :))

Uğur Aydın
27.11.2006, 23:09
Trabzon kökenli oyuncular şike yapmaz azize uymaz dediler onun için hamiye demedik diyo

TSelif
27.11.2006, 23:11
Ne diyo bunlar yaaaaaaaaaa:mad: :mad: :mad:
Ne zaman b u adi elini çekecek üzerimizden :mad: :mad:

zky_ts
27.11.2006, 23:12
Herzaman yaptıkları şey bunların...off ya neler duyuyoz valla...

28TS61
27.11.2006, 23:12
burdan devam edelim bu TELEGOL icin yazilari

http://forum.bordomavi.net/showthrea...252#post546293

Gürkan
27.11.2006, 23:13
işin içinde sergen ve oktay var.gokdenız ve hamı ısı bozarlar Trabzonlular dıye onlara bahsetmemısler.

Semih GÜL
27.11.2006, 23:13
Ne diyo bunlar yaaaaaaaaaa:mad: :mad: :mad:
Ne zaman b u adi elini çekecek üzerimizden :mad: :mad:

Sahada ve medyada hükmümüz gececek kadar gücümüz olduğu zaman...

Serhat ulu eren değil töbe töbe..

28TS61
27.11.2006, 23:14
TELEGOL ICIN YORUMLAR BURAYA LÜTFEN

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=546301#post546301

agahozlu
27.11.2006, 23:15
öncelikle SKYTURK ü hazırlamış olduğu bu güzel programdan dolayı tebrik ediyorum.Nihat genç,hakan kulaçoğlu,sunay akın ve taraftarlar derneği başkanın konuşmaları iyiydi.özellikel sunay akın ın don kişot benzetmesi çok iyiydi.Bu isim TRABZONSPOR asla yok olmaz mesajı vardı.taraftarlar derneği başkanıda çok iyi konuştu.ist. takımlarının bir kaç hafta üstüste yenilince ne olduğunu gördük bkz.bejeke....kapanışında kazım koyuncu ile yapılması iyi oldu.

Harun
27.11.2006, 23:34
telegolü izleyin .....

ttrabzonsporr
28.11.2006, 00:39
Fenerbahçe'ye şok iddialar!

Star TV'deki Telegol programına katılan bir dönem Fenerbahçe camiasının içinde olan Cihan Oskay Türk futbolunu sarsacak açıklamalarda bulunuyor. Oskay, 2000-2001 sezonun son haftasında lider Fenerbahçe'nin rakibi Samsunspor'a 150.000 dolar verdiğini, Samsunspor kadrosunun İstanbul'dan bizzat Aziz Yıldırım tarafından yapıldığını iddia ederken o sezon aynı hafta oynanacak Galatasaray - Trabzonspor maçı için ise o sıralar Trabzonspor'da forma giyen Oktay Derelioğlu vasıtası ile 250.000 dolar teşvik priminin kendisi vasıtası ile önerildiğini iddaa etti. Cihan Oskay konuşmasını telefon numaraları ve kasetlerle destekledi.
Cihan Oskay, Aziz Yıldırım'ın Ümraniye'deki ofisinden 150.000 dolar aldığını, yine Aziz Başkan'ın talimatı ile kulüp muhasebe müdüründen 100.000 dolar alıp, Marmara Otel'inde kamp yapan Trabzonspor kafilesini görmeye gittiğini, arka kapısından girdiği otelde Oktay Derelioğlu'nun kaldığı oda içinde 250.000 doları yatağın üzerine döktüklerini ve Trabzonspor'da oynayan, Trabzon orijinli futbolcular hariç diğer futbolcuların ikişer ikişer odaya alınıp paraların gösterildiğini ve galip gelmeleri ya da en fazla 1 farkla yenilmeleri durumunda bu parayı alacaklarını söylediğini iddaa etti.
Cihan Oskay açıklamalarının ardından o sırada Trabzonspor'da oynayan Tamer Tuna ve Oktay Derelioğlu olan konuşmaların kasetlerini dinlettirdi.
Programa bağlanan Fenerbahçe Spor Külübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu Cihan Oskay için "meczup" ifadesini kullanırken, Telegol programını yanlı yayın yapmakla suçladı. Fenerbahçe Spor Külübü adına açıklama yaptığını söyleyen Mosturoğlu, Cihan Oskay için yurtdışına çıkma yasağı olduğunu, şirketlerini batırdığını gibi kişisel suçlamalarda bulunup Fenerbahçe'nin hukuki yoldan hakkını arayacağını söyledikten sonra programdan ayrıldı.
Şekip Mosturoğlu'nun kimseyi dinlemeden telefonu kapatması programn konukları tarafından tepki ile karşılandı. Program yapımcısı Serhat Uluren saat 18.00'de Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı aradığını, bugün konuşulacak konuların Fenerbahçe ile ilgili olduğunu ilettiğini ve kendisi ile görüşme talebinde bulunduğunu ancak Aziz Başkan'ın bunu reddettiğini söyledi.
Programa bağlanan Petrol Ofisi Kulübü Başkanı Şahin Ulu olayın şahidi olarak programa bağlandı. The Marmara Oteli odasındaki teşvik primi olayını doğruladı.
Programa bağlanan Oktay Derelioğlu suçlamaları reddederek "Kimse benim hakkımda şöyle yaptım böyle yaptım diyemez. O ses kayıtlarında da hiç bir şey yok. 13-14 yılda o kadar şey gördüm ancak hiç bir zaman içine girmedim. Sahaya çıktığımda hiç bir zaman formanın hakkını vermemzlik yapmadım. Her futbolcuya bazen en yakın bildiği kişilerden bile böyle teklifler gelir, her futbolcu bunu yaşamıştır ama esas olan sahadır, orada yaptığın mücadeledir" dedi. Ayrıca Oktay, Cihan Oskay'ın kendisine borcu olduğunu iddaa etti.
Oktay, Aziz Başkanın ricası ile kendisine vekalet verdiğini ve Fenerbahçe kulübüne transfrinde imzayı o sırada arasının çok iyi olduğu Cihan Oskay'ın attığını söyledi. Ardından Oktay Cihan Oskay'ın kendi adına "Oktay'ın eşi doğum yapacak, acil paraya ihtiyacı var" diyerek kulüpten 20.000 dolar aldığını iddaa etti.
Oskay ise bu iddaayı reddederek Oktay'ın kayınbiraderi ile parayı birlikte aldıklarını ve parayı Oktay'a gönderdiğini iddaa etti.

Program halen devam etmekte...

Erdinç Dilek
28.11.2006, 08:44
Trabzonspor yönetimi toplandı!

Trabzonspor yönetik kurulu başkan Buri Albayrak yönetiminde toplandı.

Toplantı sonrasında yönetim kurulu adına resmi açıklama Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas tarafından yapıldı.

Kafkas, Trabzonspor Başkanlığı makamının bu kulübü sevenler açısından saygıdeğer olması gerektiğini vurgulayarak, “Yapılan her türlü eleştiriye açığız ve hak veriyoruz. Ancak başkanımıza yönelik hakaretleri kabul etmemiz mümkün değildir” diye konuştu.

Taraftarın alınan kötü sonuçlardan sonra kızgınlığını ve kırgınlığını normal bulduklarını dile getiren Kafkas, “Bu kulübü sevenler haklıdırlar, ancak haklılıkları onlara başkana ve makamına hakaret etme hakkını vermez. İnsanlar kişileri sevip sevmemekte, beğenip beğenmemekte özgürdürler ama Trabzonspor Başkanlığı makamını korumak her Trabzonsporlu’nun görevi olmalıdır” dedi.

Bu tarz tavırların hiçbir şekilde kabul edilemez olduğunun altını çizen Kafkas, “Sayın Albayrak ne bu kulübün ilk başkanıdır ne de son başkanı olacaktır. Ancak makamlar aynı düzeyde yıpratılmaya devam ederlerse, bundan bütün camia zarar görür. Bu kulübü seven herkesi bir kez daha duyarlı davranmaya ve makamlara sahip çıkmaya çağırıyoruz. Saha sonuçları sürekli değişebilir ancak kurumsal hiyerarşi ve saygı bir kez zedelendi mi bunun telafisi imkansız hale gelir” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu olarak ilk günkü kararlılıkta yola devam ettiklerini kaydeden Kafkas, sözlerini şöyle tamamladı: “Kurulumuz Trabzonspor’un menfaatleri doğrultusunda gerekirse radikal tedbirleri almaya devam ederek görevinin başındadır. Bu konudaki güven ve birliktelik tüm üyelerimizde mevcuttur. Bundan sonraki yol haritamızı çizerken elbette camiamızın beklentilerine yönelik değerlendirmeleri de dikkat alarak hareket edeceğiz. Bugünkü sonuçların arkasında sorumluluk bizlerinse kurumu içinde bulunduğu ortamdan çıkaracak irade de yine bizler olmalıyız. Bu doğrultuda teknik heyetimize ve futbolcu kardeşlerimize olan inancımız tamdır. Camiamızı da bu zor günlerde kenetlenmiş biçimde yanımızda görmek istiyoruz. Zira Trabzonsporluluk her şartta ve ortamda kulübüne sahip çıkmayı her şeyden üstün kılar

coolank
28.11.2006, 08:46

Hemen gel

Doğan ile devre arasında yollar ayrılıyor. Hollanda'da bulunan Aybaba'ya teklif yapıldı ve İstanbul'a çağrıldı.

İstifasını versin
Trabzon'daki gizli operasyonu Fotomaç açıklıyor. F.Bahçe yenilgisi sonrasında başkan Nuri Albayrak'ın asbaşkan Haşim Sayitoğlu'na "Doğan'ın istifasını yarın masamda istiyorum" dediği iddia edildi. Yeni bir hoca operasyonunun tepkilerinden çekinen yöneticilerin, başkanı, Doğan'ın devre arasına
kadar kalması için ikna ettikleri öğrenildi.

Telefonla teklif
Teknik direktör arayışını hızlandıran Trabzonspor'un daha önce de takımı çalıştıran Samet Aybaba'nın nabzını yokladığı öğrenildi. Gece geç saatlerde Hollanda'ya maç izlemek için giden Samet Aybaba'yı telefon ile arayan Sayitoğlu'nun teklif verdiğini bordo-mavili bir yönetici de doğruladı. Sayitoğlu'nun Aybaba'ya "Hemen gel. Takımın başına geçmeni istiyoruz" dediği iddia edildi.

Çekimser kaldı
Aybaba'nın takımın başında bir hoca olması nedeniyle görüşmek istemediğini belirtmesine rağmen konuşmanın geç saatlere kadar uzadığı söyleniyor. Aybaba'nın Trabzon'da görev yaptığı dönemde kendisine para cezası verildiğini hatırlattığı ve kulübün verdiği telefonun habersiz kesilmesini örnek gösterdiği söyleniyor. Bordoma- vili yönetim ise Aybaba'ya gelmesi durumunda garanti verdi.

Beşiktaş engeli
Aybaba'nın Trabzonspor'un teklifine net yanıt verememesinin ardında Beşiktaş'ın olduğu iddia edildi. Beşiktaş'ın Tigana'dan memnun olmadığı ve Aybaba'nın da kendisine yapılacak muhtemel bir teklifi beklediği için Trabzon'a acele yanıt vermediği söyleniyor.

coolank
28.11.2006, 08:47
On'a karşı 5

15 kişilik yönetimde 10 yöneticinin hemen gitmesini istediği Doğan'a 5 kalsın oyu çıktı.

DEVRE ARASI ŞANSI
Fenerbahçe yenilgisi ile tarihinin en kötü dönemini yaşayan Trabzonspor'da yönetimin Ziya Doğan'ı gizlice oyladığı iddia edildi. 15 kişilik yönetimde 10 yöneticinin Doğan'ın hemen bırakıp gitmesini istediği, 5 yöneticinin ise devre arasına kadar şans verilmesinden yana oldukları öğrenildi.

TEPKİ KORKUTTU
Taraftarın tepkisinden çekinen yöneticilerden İbrahim Hacıosmanoğlu, Aydın Pişiren, Cemal Sağlam, Yusuf Şimşek ve Köksal Güney'in Doğan ile devam etme yönünde oy kullandıkları iddia edildi. Doğan'a da tazminat ödemek istemeyen yönetim Doğan'ın istifa etmesini bekleme kararı verdi!

Naim
28.11.2006, 09:18
On'a karşı 5

15 kişilik yönetimde 10 yöneticinin hemen gitmesini istediği Doğan'a 5 kalsın oyu çıktı.

DEVRE ARASI ŞANSI
Fenerbahçe yenilgisi ile tarihinin en kötü dönemini yaşayan Trabzonspor'da yönetimin Ziya Doğan'ı gizlice oyladığı iddia edildi. 15 kişilik yönetimde 10 yöneticinin Doğan'ın hemen bırakıp gitmesini istediği, 5 yöneticinin ise devre arasına kadar şans verilmesinden yana oldukları öğrenildi.

TEPKİ KORKUTTU
Taraftarın tepkisinden çekinen yöneticilerden İbrahim Hacıosmanoğlu, Aydın Pişiren, Cemal Sağlam, Yusuf Şimşek ve Köksal Güney'in Doğan ile devam etme yönünde oy kullandıkları iddia edildi. Doğan'a da tazminat ödemek istemeyen yönetim Doğan'ın istifa etmesini bekleme kararı verdi!
Bravo Coolank abim
Faturayı Yine Ziyaya keselim
Allah muhafaza altlarından koltuk giderse ne olur
onu oraya atayan iradenin hesapları bozulur sonra

Coolank abim tamam Nuri yi seviyorsunuz belki inanıyorda olabilirsiniz
ama bu kadar şey ortada iken koruma gayretleri size olan inancımızıda sarsıyor

Hadi anladık futbol Takımında ki kötü gidişin sorumlusu Lazaroni ve ziya doğan idi
Ya kulupteki rezil ekonomik durumun ve kurumsal acziyetlerin sorumlusu kim??
Yardımcı antrenörler mi?

Vegas
28.11.2006, 10:05
On'a karşı 5

DEVRE ARASI ŞANSI

TEPKİ KORKUTTU

Bunlar hala Dogan kalsin mi gitsin mi diye oylama mi yapiyor:D Demek 10-5 gitsin demis.

Biz burda bilmem kac bine karsi sifir yonetim gitsin diyoruz, onlarin hali ne olacak?

Naim
28.11.2006, 10:08
http://www.kalearkasi.net/kangiris.jpg

ozayarda
28.11.2006, 10:18
ALLAHım ya RABbim geçen isimlere bakarmısınız...eziklerden serkan balcı

diyolar ya...adam orta özürlü boşa koşmaktan başka ne iş yapıyor

bilmiyorum..musa büyük bile on tane serkan eder...bir de eğer doğru ise

s.aybaba ismi gündeme gelmiş bir yanlışı bir yanlışla daha düzeltmeye

kalkıyorlar.Vah trabzonum vah kimlerin eline kalmış...hala denediklerinden

medet umuyorlar...yazık çok yazık:bu aciz yönetime,ar damarı çatlamış

yüzünde ö.derisi olan yüzsüz ziya doğana,deniz gibi futbol fakiri bir adamı

yıldız yapan ruhsuz topçulara..yav daha ne diyeyim bilmiyorum..üf ya ALLAHım

sen sabır ver sen sonumuzu hayır eyle...volkan emrah erdinç m.yılmaz gibi en

azından kadroyu takımı benimsemiş futbolcuları(kaliteleri tartışılabilir) satıp

yerlerine hala kendilerini ispat etme çabasında bulunan topçuları (umut hariç)

kadroya katanlar istanbul belediyesinde oynayan evladımız ali güzeldalın

günahı neydi bilmemki...jeffersona bu kadar sabır gösteren zihniyet hala

jefferson dan medet umuyorsanız siz hiç bir şey bilmiyorsunuz...evet belki

kumaşı var ilerde iyi kaleci olur diyebilirsiniz ki ben bunada katılmıyorum..

trabzonumun ileriyi bekleyecek vakti kalmadı onu bekleyeceksek bırakında

tolgayı bekleyelim o zaman sözün özü bu takıma tecrübeli bir kaleci şart ama

cordoba gibi değil yada genç ama her şeyiyle kaleci gibi kaleci alın...sakarya

bile kaleci buluyor sizde tık yok...gerçi ne söylesek boş biz yine aynı kadehten

aynı zehri içmeye devam edeceğiz...saygılarımla gerçek trabzonsporlulara..

6Şafak Aydın1
28.11.2006, 11:11
son dakika haberi degil ama antrenmanlari merak edenlere

Trabzonspor'da Bursaspor mesaisi..

Trabzonspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı Bursaspor maçının hazırlıklarına Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde başladı..

27 Kasım 2006, 16:37

İdmanda dünkü maçta forma giyen futbolcular düz koşu yaparken, Antalya'dan gelen bir gurup taraftar teknik direktör Ziya Doğan'a çiçek verdi.

Sakat Celalettin, yurt dışında tedavisini sürdüren Ömer Rıza idmana katılmazken, sakat İbrahim Yattara ise doktor kontrolünde düz koşu yaptı. İdmanı bordo-mavili yöneticiler de izlerken, yönetim kurulunun bu akşam Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde Başkan Nuri Albayrak başkanlığında bir toplantı yapacağı bildirildi.

yaranozlu
28.11.2006, 11:20
samet aybaba nın isminin geçmesini kaldıramıyorum, saçmalık tek kelimeyle... gelecekse giray bulak gelsin veya mümkünse şenol güneş...

Naim
28.11.2006, 11:26
Tesislerde Taraftarla Toplantı

http://www.haber61.net/images/news/trabzonspor_stadyum.jpg 27 Kasım 2006 23:29

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay ve taraftar grupları biraraya geldi.

Turkcell Süper Ligi'nde dün oynanan ve Trabzonspor'un kendi evinde 2-1 mağlubiyeti ile sonuçlanan Fenerbahçe maçı sonrası çıkan olaylar üzerine Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay ve taraftar grupları biraraya geldi.

Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde biraraya gelen taraflar, dün oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçında çıkan olayları değerlendirdi. Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, taraftar grupları ile yaptığı görüşmede, çıkan saha olaylarının Trabzonspor'a zarar verdiğini, kaybedilen maç sonrası taraftarın protestosunu haklı bulduklarını, ancak kişisel yapılan davranışları tasvip etmediklerini belirtti. Albayrak, bundan sonra yapılması gerekenlerle ilgili olarak da taraftarların görüşlerini aldı.

Bordo-mavili taraftarlar ise, Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'a maç sonrası yaptıkları protestoda haklı olduklarını, ancak çıkan saha olaylarına kendilerinin de olumlu bakmadıklarını belirtti. Taraftarlar, takımdan başarı beklediklerini Başkan Nuri Albayrak'a iletirken, taraftarın performansının takımın performansından daha iyi olduğunu, yapılan yanlışlardan bir an evvel dönülerek takımı iyi yola götürecek kararların alınmasını istedi.

Trabzon Emniyet Müdürü Reşat Altay da, Bordo-mavili taraftarların emniyet güçlerine yardımcı olmalarını istedi. Altay, bundan sonra bu tür olayların yaşanmaması içinde gereken tedbirleri almaya devam edeceklerini belirtti.

haber61.net

Bu haberin aslı astarı varmıdır
Kimler Katılmıştır acaba?

Burçak
28.11.2006, 11:41
evet bu haber doğru .pazartesi akşamları yerel kanalların hepsi spor programı yapıyor. bunlardan birine dernek başkanı Özgür Özal da katıldı telefonla. ve tesislerdeki bu toplantıdan bahsetti. güzelde şeyler söyledi.

sazman34
28.11.2006, 13:59
Samet Aybaba'ya hayırrrrrrrr

ttrabzonsporr
28.11.2006, 14:10
nihat genc dunku konusmasinda 10 gun sonra belli olacak dedi bazi seyler... birilerinin projelerini bekliyorlarmıs içlerinde senolgunes-hüsnü hayali bir isim daha dedi de unuttum...

proje dediğimizde bir t.direktoru getirip onu gondermek değil. yapisal ve sportif projeler...

Tahir
28.11.2006, 14:15
ziya kalmalı illede gidecekse gelen samet olmamalı

ttrabzonsporr
28.11.2006, 14:20
samet-giray-şenol-sadi-... bunları gönderip gönderip geri getirirsen bu iş kısır döngü haline gelir ve ne ileri ne geri gideriz... sadece zarar görürüz..

FANATIK61
28.11.2006, 14:21
Kafkas: “Aybaba haberleri gerçek dışı”
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, bir açıklama yaparak bugünkü bazı basın yayın organlarında Samet Aybaba’ya teklif yapıldığı yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını vurguladı.

Öne sürülen iddialarda Başkanımız Nuri Albayrak’ın Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu’nu Aybaba’yla görüşme yapması konusunda görevlendirdiği bilgisinin yer aldığını dile getiren Kafkas, “Ne başkanımız Asbaşkanımıza böyle bir görev vemiş ne de Asbaşkanımız Samet Aybaba’yla bir görüşme yapmıştır. Yazılan haberlerin tamamı hayal ürünü olup, gündemi saptırmaya yöneliktir” diye konuştu.

Aynı medya kuruluşlarında Teknik Direktör Ziya Doğan’ın oylandığı yönünde de haberlerin kaleme alındığına dikkat çeken Kafkas, “İnsanlar bıraksınlar oylamayı, yönetim kurulumuzda kesinlikle teknik direktör konusu üzerinde herhangi bir tartışma dahi yaşanmamıştır. Verdiğimiz mesajlar açıktır. Sorumluluk yönetim kurulumuzda olmakla birlikte takımı içinde bulunduğu olumsuz durumdan çıkaracak kesim yine bu teknik heyet ve futbolcu kadrosudur. Şu anda tek düşüncemiz devre arası hazırlık kampına kadar oynayacağımız müsabakalardan galibiyetle ayrılmaktır. Tek konsantremiz de bu yöndedir” dedi.

Tansu Onur Erdoğan
28.11.2006, 14:21
ulan bıktım ya bjk lileri alıp sokuyolar takımın icine ne umuyolar bilmem 6 mac kazansa samet bjk bi teklif yapsa salyalarını akıta akıta gider bu takımdan

lazoroni gitmeseymiş keske aldıkları adam ziya düsündükleri samet bi gidin allah askına ya

a f s
28.11.2006, 15:32
Trabzonspor, Bursaspor ile oynayacağı Turkcell Süper Lig maçının hazırlıkları için İstanbul'a geldi.
Bordo-mavilileri Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bir grup Trabzonsporlu bayan taraftar karşıladı. Bordo-mavili formalar ve atkılarla havalimanına gelen taraftarlar, Kaptan Hüseyin'e çiçek verdi ve tezahüratta bulundu.
Bayan taraftarlar ayrıca ellerinde ''Sen ağlat, biz severiz seni'' yazılı pankart taşıdı.

45 DAKİKA OTOBÜS BEKLEDİLER
Trabzonspor kafilesi Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaklaşık 45 dakika otobüs bekledi.
Kafileyi Riva'ya götürecek otobüs gecikince havalimanının içinde bekleyen futbolcular, 45 dakika sonra otobüsün gelmesinin ardından havalimanından ayrılarak kendilerini Riva'ya götürecek otobüse bindi.

DOĞAN: ''ÖLSEM DE AYRILMAM''
Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Trabzonspor'dan ayrılmayı düşünmediğini belirtti.
Doğan, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, alınan kötü sonuçlara rağmen Trabzonspor taraftarının kendisine güvendiğini belirterek, şunları söyledi:
''Taraftarımız son derece sağduyulu ve bu takımın yarınlarda çok iyi şeyler yapacağına inanıyor. Ben de taraftara inanılmaz bir şekilde mahcubum. Bu benim sorumluluğumu kat kat artırıyor. böyle bir toplumdan ölsem de ayrılmam, gönderildiğim zaman da bir dakika durmam. Ancak yönetimle konuştuğumuzda böyle bir düşünceleri olmadığını belirttiler ve istikrardan yanalar. Trabzonspor yarınlarda sadece Türkiye'de değil, Avrupa'da da başarılı olacaktır.''

''İSTANBUL'A GELİŞİMİZİN BASKIYLA İLGİSİ YOK''
İstanbul'a gelmelerinin Trabzon'daki baskıdan mı kaynaklandığının sorulması üzerine Doğan, ''Baskı ile alakası yok. Biz Trabzon'daki taraftarımıza güveniyoruz. Zor durumumuzda bile yanımızda oluyorlar. Biz sadece yol yorgunluğunu gidermek için İstanbul'a geldik. Perşembe günü Bursa'ya gideceğiz. Riva'da rahat bir ortamda çalışıp, yol yorgunu olmadan Perşembe günü Bursa'ya geçeceğiz'' diye konuştu.

ŞANSSIZLIKLARDAN YAKINDI
Doğan, son maçlarda yaşadıkları şanssızlıklardan yakınarak, şöyle konuştu:
''Son maçlarda hep galibiyeti kaçıran taraftık. Sivasspor maçında ilk gol hakem hatasıydı. Antalyaspor maçında 22 korner attık. 4-5 net pozisyon kaçırdık, penaltı ve golümüz verilmedi. Fenerbahçe maçının ilk yarısında kötüydük, ikinci yarıda ise galibiyeti kaçıran taraftık. Ama bunları mazeret olarak görmüyoruz. Şanssızlıklar yaşadık, bazı eksiklerimiz de var. Devre arasında yapacağımız işler var. Trabzonspor, ligin ikinci yarısında çok daha iyi olacak.''

ERSEN MARTİN: ''DÜZELDİM''
Trabzonspor'un golcü futbolcusu Ersen Martin ise sakatlığının düzeldiğini ve teknik direktör Doğan'ın şans vermesi halinde Burasspor maçında oynayabileceğini kaydetti.
Ersen, Bursaspor'u yenerek çıkışa geçmek istediklerini anlatarak, ''Kötü gidişimize Bursaspor maçında son vereceğiz'' dedi.
Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ise taraftarlardan biraz daha sabır isteyerek, Trabzonspor'un çıkışa geçeceğini ifade etti.
Bordo-mavililer, bu akşam Riva Tesisleri'nde yapacakları idman ile Bursaspor maçı hazırlıklarına başlayacak.

fincher
28.11.2006, 15:35
samet olayına inanmamıştım zaten.bu yönetimde doğru karar verecek kapasite yok...